AD:

Football Results for Sun 19, Feb 2023

All soccer/football results.

Complete Football Results for Sun 19, Feb 2023

BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


ADS: 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


Date and Time/Team Half Time Full Time
Sun 19, Feb-18:00 - African Youth Cup
Egypt(U20) vs Mozambique(U20)

0-0

0-0
Sun 19, Feb-21:00 - African Youth Cup
Senegal(U20) vs Nigeria(U20)

1-0

1-0
Sun 19, Feb-16:00 - Albania 1st league
Skenderbeu Korce vs KF Oriku

2-0

4-1
Sun 19, Feb-16:00 - Albania 1st league
Apolonia Fier vs Besa Kavaje

0-0

0-0
Sun 19, Feb-16:00 - Albania 1st league
Luzi 2008 vs KS Korabi Peshkopi

1-0

1-0
Sun 19, Feb-16:00 - Albania 1st league
Burreli vs KS Dinamo Tirana

0-0

1-0
Sun 19, Feb-16:00 - Albania Super league
Egnatia Rrogozhine vs Vllaznia Shkoder

0-0

0-0
Sun 19, Feb-16:00 - Albania Super league
Kastrioti Kruje vs KF Tirana

0-0

0-1
Sun 19, Feb-19:59 - Algeria Division 1
JS Saoura vs El Bayadh

1-0

2-0
Sun 19, Feb-18:00 - Algeria Division 1
NC Magra vs MC Oran

1-0

2-0
Sun 19, Feb-18:00 - Algeria Division 1
RC Arbaa vs ES Setif

1-0

3-1
Sun 19, Feb-21:00 - Algeria Division 1
US Biskra vs MC Alger

0-0

0-0
Sun 19, Feb-14:00 - Andorra Super league
UE Engordany vs Penya Encarnada

1-0

1-0
Sun 19, Feb-21:30 - Andorra Super league
FC Santa Coloma vs Atletic Escaldes

0-0

0-3
Sun 19, Feb-19:00 - Andorra Super league
Inter Club D'Escaldes vs UE Santa Coloma

1-0

1-0
Sun 19, Feb-16:30 - Andorra Super league
UE Sant Julia vs FC Ordino

1-0

3-2
Sun 19, Feb-18:00 - Angola Girabola League
Santa Rita FC vs Academica Lobito

1-1

1-1
Sun 19, Feb-18:30 - Angola Girabola League
Primeiro 1 de Agosto vs CD Lunda Sul

0-0

0-0
Sun 19, Feb-18:30 - Angola Girabola League
Sporting de Benguela vs Desportivo Huila

1-1

2-1
Sun 19, Feb-16:00 - Argentina Reserves League
River Plate(R) vs Tigre Reserve

1-0

1-0
Sun 19, Feb-16:00 - Argentina Reserves League
CA Banfield Reserve vs Newells Old Boys Reserve

0-2

0-3
Sun 19, Feb-16:00 - Argentina Reserves League
Estudiantes La Plata Reserve vs Godoy Cruz Reserve

2-0

2-0
Sun 19, Feb-00:00 - Argentina Prim B Metropolitana
Deportivo Merlo vs Canuelas FC

3-0

4-1
Sun 19, Feb-00:00 - Argentina Prim B Metropolitana
Villa San Carlos vs Argentino de Merlo

1-0

1-1
Sun 19, Feb-00:00 - Argentina Prim B Metropolitana
Deportivo Armenio vs UAI Urquiza

1-2

2-2
Sun 19, Feb-00:00 - Argentina Prim B Metropolitana
CA San Miguel vs CA Fenix Pilar

0-0

1-0
Sun 19, Feb-02:10 - Argentina Prim B Metropolitana
Ituzaingo vs Club Comunicaciones(AR)

1-0

1-2
Sun 19, Feb-00:00 - Argentina Prim C Metropolitana
Justo Jose de Urquiza vs Liniers


0-1
Sun 19, Feb-00:00 - Argentina Prim C Metropolitana
CA Atlas vs Ferrocarril Midland

0-1

1-2
Sun 19, Feb-00:00 - Argentina Prim C Metropolitana
Yupanqui vs Puerto Nuevo

1-0

1-0
Sun 19, Feb-00:00 - Argentina Prim C Metropolitana
San Martin Burzaco vs Club Lujan

1-0

2-0
Sun 19, Feb-00:00 - Argentina Prim C Metropolitana
Victoriano Arenas vs Deportivo Espanol

0-0

0-2
Sun 19, Feb-00:00 - Argentine Primera Division
Lanus vs Rosario Central

0-0

3-0
Sun 19, Feb-01:00 - Argentine Primera Division
Tigre vs River Plate

0-0

0-1
Sun 19, Feb-02:15 - Argentine Primera Division
Argentinos Juniors vs Belgrano

1-0

3-0
Sun 19, Feb-02:15 - Argentine Primera Division
Club Deportivo Godoy Cruz vs Estudiantes La Plata

0-1

0-1
Sun 19, Feb-04:00 - Argentine Primera Division
Newells Old Boys vs CA Banfield

0-0

2-0
Sun 19, Feb-00:00 - Argentinian Primera B - Nacional
Chacarita Juniors vs Villa Dalmine

1-0

3-0
Sun 19, Feb-00:00 - Argentinian Primera B - Nacional
Deportivo Riestra vs CA Brown Adrogue

1-1

2-1
Sun 19, Feb-03:15 - Argentinian Primera B - Nacional
Gimnasia y Esgrima de Mendoza vs Flandria

0-0

0-0
Sun 19, Feb-03:30 - Argentinian Primera B - Nacional
Tristan Suarez vs Deportivo Madryn

0-2

1-2
Sun 19, Feb-04:15 - Argentinian Primera B - Nacional
Defensores de Belgrano vs Almagro

1-0

1-0
Sun 19, Feb-22:00 - Asia Champions League Cup
Al-Shabab Club vs Nasaf Qarshi

1-0

2-0
Sun 19, Feb-19:00 - Asia Champions League Cup
Al Duhail SC vs Al Rayyan

0-0

0-0
Sun 19, Feb-10:00 - Australia Brisbane Silver Boot
Brisbane Olympic United FC vs Capalaba

3-2

5-2
Sun 19, Feb-08:00 - Australia League A
Adelaide United vs Western Sydney Wanderers

2-1

4-4
Sun 19, Feb-10:00 - Australia New South Wales Premier League
Blacktown City vs Spirit FC

1-1

1-2
Sun 19, Feb-10:00 - Australia New South Wales Premier League
Sydney United vs APIA Leichhardt Tigers

0-3

1-3
Sun 19, Feb-08:00 - Australia New South Wales Premier League
Sydney FC Youth vs Sydney Olympic

1-1

2-3
Sun 19, Feb-08:00 - Australia New South Wales Premier League
Rockdale City Suns vs Manly United

1-0

2-0
Sun 19, Feb-08:00 - Australia New South Wales Premier League
Central Coast Mariners Academy vs Sutherland Sharks

1-0

2-2
Sun 19, Feb-12:00 - Australia New South Wales U20
Sydney United(U20) vs APIA Leichhardt Tigers(U20)

0-1

1-3
Sun 19, Feb-06:00 - Australia New South Wales U20
Rockdale Ilinden(U20) vs Manly United(U20)

1-0

1-0
Sun 19, Feb-08:00 - Australia New South Wales U20
Blacktown City(U20) vs NWS Spirit FC (U20)

1-0

2-0
Sun 19, Feb-12:15 - Australia Queensland State Women's Premier League
Gold Coast City FC Women's vs Brisbane Olympic Women's

4-1

7-2
Sun 19, Feb-12:15 - Australia Queensland State Women's Premier League
Capalaba Women's vs FQ QAS Women's

1-1

2-1
Sun 19, Feb-08:00 - Australia Victorian Division 1
Western United FC NPL vs Eastern Lions SC

0-0

1-0
Sun 19, Feb-10:00 - Australia Victorian Premier League
St Albans Saints SC vs Melbourne Knights

1-0

1-1
Sun 19, Feb-07:30 - Australia Victorian Premier League U21
St Albans Saints(U21) vs Melbourne Knights U21

0-0

0-0
Sun 19, Feb-13:00 - Australia West Premier Bam Creative Night Series
Perth Glory FC Am vs Sorrento Gulls

2-2

5-3
Sun 19, Feb-15:00 - Australia West Premier Bam Creative Night Series
Inglewood United vs Perth RedStar

1-1

1-2
Sun 19, Feb-17:30 - Austrian Bundesliga
SC Austria Lustenau vs Austria Vienna

1-0

1-0
Sun 19, Feb-17:30 - Austrian Bundesliga
WSG Swarovski Tirol vs Red Bull Salzburg

0-1

1-3
Sun 19, Feb-19:59 - Austrian Bundesliga
Rapid Wien vs Rheindorf Altach

0-0

3-0
Sun 19, Feb-18:50 - Bahrain Premier League
Sitra vs Manama Club

2-0

2-0
Sun 19, Feb-18:50 - Bahrain Premier League
Al Hidd vs Al-Ahli(BHR)

1-0

1-1
Sun 19, Feb-21:50 - Bahrain Premier League
Shabab Manama vs Al Riffa Club

1-0

2-2
Sun 19, Feb-21:50 - Bahrain Premier League
Al Khaldiya vs Al-Muharraq

1-0

2-0
Sun 19, Feb-18:00 - Belgian First Amateur Division
Royal FC Liege vs Antwerp B

1-0

3-1
Sun 19, Feb-18:00 - Belgian First Amateur Division
Sint-Eloois-Winkel vs Francs Borains

0-1

2-1
Sun 19, Feb-18:00 - Belgian First Amateur Division
URSL Vise vs Charleroi B

1-1

2-2
Sun 19, Feb-18:00 - Belgian First Amateur Division
Leuven B vs KFC Mandel United

1-1

2-1
Sun 19, Feb-22:15 - Belgian Jupiler League
St.-Truidense VV vs Westerlo

0-1

0-1
Sun 19, Feb-19:00 - Belgian Jupiler League
K.A.A. Gent vs Oud Heverlee Leuven

0-0

2-0
Sun 19, Feb-21:30 - Belgian Jupiler League
Kortrijk vs Anderlecht

0-1

2-2
Sun 19, Feb-16:30 - Belgian Jupiler League
Cercle Brugge vs Club Brugge

0-1

2-2
Sun 19, Feb-19:00 - Belgium - 2e Klasse
Jong Genk vs SL 16 FC

2-1

2-2
Sun 19, Feb-23:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Libertad Gran Mamore vs Jorge Wilstermann

1-1

1-1
Sun 19, Feb-01:30 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Club Guabira vs Real Tomayapo

0-0

1-0
Sun 19, Feb-04:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Oriente Petrolero vs Independiente Petrolero

1-0

2-0
Sun 19, Feb-17:00 - Bosnia Cup
Sloboda Tuzla vs FK Sloga Doboj

1-0

1-1
Sun 19, Feb-16:00 - Bosnia Cup
Zrinjski Mostar vs Laktasi

2-0

4-0
Sun 19, Feb-19:00 - Bosnia Cup
NK Celik Zenica vs Radnik Bijeljina

0-0

0-0
Sun 19, Feb-21:30 - Bosnia Cup
NK Siroki Brijeg vs FK Tuzla City

2-1

2-2
Sun 19, Feb-02:45 - Brasil Copa do Nordeste
Sampaio Correa (MA) vs Nautico PE

0-0

1-0
Sun 19, Feb-23:00 - Brazil Alagoano Division 1
Murici vs Coruripe AL

2-1

2-1
Sun 19, Feb-23:30 - Brazil Amazonense League
Rio Negro/AM vs Operario/AM

1-0

2-0
Sun 19, Feb-23:30 - Brazil Amazonense League
Manauara vs Parintins FC/AM

3-1

3-1
Sun 19, Feb-02:00 - Brazil Campeonato Gaucho Division 1
Ypiranga(RS) vs Brasil de Pelotas RS

1-1

2-2
Sun 19, Feb-02:00 - Brazil Campeonato Gaucho Division 1
Avenida RS vs Esportivo (RS)

1-0

1-2
Sun 19, Feb-00:00 - Brazil Campeonato Mineiro Division 1
Tombense vs Democrata SL/MG

1-1

2-2
Sun 19, Feb-02:00 - Brazil Campeonato Mineiro Division 1
Villa Nova-MG vs Cruzeiro (MG)

0-2

0-4
Sun 19, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Paraibano
Auto Esporte Clube PB vs Sao Paulo Crystal

0-0

0-0
Sun 19, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Paulista
Santos vs Portuguesa de Desportos

3-0

4-0
Sun 19, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Paulista
Sao Bernardo vs Botafogo SP

0-1

2-1
Sun 19, Feb-18:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
Taubate vs CA Linense SP


2-0
Sun 19, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
Noroeste SP vs Monte Azul SP

1-1

1-3
Sun 19, Feb-02:30 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Marilia (SP) vs EC Sao Bernardo

0-0

1-0
Sun 19, Feb-02:30 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Barretos SP vs Gremio Osasco Audax

2-0

3-0
Sun 19, Feb-01:00 - Brazil Copa Verde
Luverdense vs Interporto FC/TO

1-1

2-1
Sun 19, Feb-02:00 - Brazil Copa Verde
Humaita AC vs Trem AP

1-0

2-0
Sun 19, Feb-22:00 - Brazil Copa Verde
Castanhal PA vs Real Ariquemes RO

1-2

2-3
Sun 19, Feb-23:00 - Brazil Paranaense League
Cascavel PR vs Coritiba (PR)

0-0

0-0
Sun 19, Feb-02:00 - Brazil Sul Mato-grossense Division 1
Novoperario MS vs Ivinhema MS

2-0

2-1
Sun 19, Feb-16:00 - Bulgaria B PFG
Spartak Pleven vs FC Sozopol

0-0

0-0
Sun 19, Feb-16:00 - Bulgaria B PFG
FC Dunav Ruse vs Etar Veliko Tarnovo

0-0

0-0
Sun 19, Feb-16:00 - Bulgaria B PFG
Sportist Svoge vs Botev Plovdiv II

1-0

1-0
Sun 19, Feb-16:00 - Bulgaria B PFG
Vitosha Bistritsa vs PFK Montana

1-0

1-4
Sun 19, Feb-17:15 - Bulgaria Premier
Pirin Blagoevgrad vs Levski Sofia

1-1

1-1
Sun 19, Feb-19:45 - Bulgaria Premier
Ludogorets Razgrad vs Slavia Sofia

1-0

2-1
Sun 19, Feb-14:45 - Bulgaria Premier
POFC Botev Vratsa vs CSKA 1948 Sofia

1-0

1-0
Sun 19, Feb-17:00 - Burundi Ligue A
Athletico Olympic vs Flambeau du Centre

0-3

2-4
Sun 19, Feb-17:00 - Burundi Ligue A
Aigle Noir vs Le Messager Ngozi

2-1

2-2
Sun 19, Feb-17:00 - Burundi Ligue A
Kayanza United vs Rukinzo FC

1-0

1-0
Sun 19, Feb-17:00 - Burundi Ligue A
Musongati vs Magara Young Boys

0-0

1-0
Sun 19, Feb-17:00 - Burundi Ligue A
Bumamuru vs Vital'O

2-0

4-1
Sun 19, Feb-17:00 - CAF Confederation Cup
FC Saint Eloi Lupopo vs Marumo Gallants FC

0-2

1-2
Sun 19, Feb-23:00 - CAF Confederation Cup
Forces Armee Royales Rabat vs ASKO de Kara

1-1

5-1
Sun 19, Feb-23:00 - CAF Confederation Cup
Daring Club Motema Pembe vs Diables Noirs

0-0

0-0
Sun 19, Feb-19:59 - CAF Confederation Cup
Al Akhdar vs USM Alger

0-0

1-1
Sun 19, Feb-19:59 - CAF Confederation Cup
Young Africans vs TP Mazembe

2-0

3-1
Sun 19, Feb-19:59 - CAF Confederation Cup
AS Real Bamako vs U.S.Monastir

0-0

1-1
Sun 19, Feb-19:59 - CAF Confederation Cup
Rivers United vs ASEC Mimosas

2-0

3-0
Sun 19, Feb-19:59 - CAF Confederation Cup
Future FC vs Pyramids FC

0-1

1-1
Sun 19, Feb-21:00 - Cameroon MTN Elite One
Colombe FC vs PWD de Bamenda

0-0

0-1
Sun 19, Feb-18:30 - Cameroon MTN Elite One
Bamboutos vs Yafoot FC

0-0

1-0
Sun 19, Feb-18:30 - Cameroon MTN Elite One
Gazelle FA vs Les Astres FC

0-1

0-1
Sun 19, Feb-19:00 - Cameroon MTN Elite One
Aigle Royal Menoua vs UMS de Loum

0-0

1-1
Sun 19, Feb-19:00 - Cameroon MTN Elite One
Canon Yaounde vs Avion Academy

1-0

2-0
Sun 19, Feb-19:00 - Cameroon MTN Elite One
Stade Renard de Melong vs Renaissance Ngoumou

0-0

1-0
Sun 19, Feb-19:00 - Chile Primera B
La Serena vs Santiago Wanderers

1-1

3-1
Sun 19, Feb-01:00 - Chile Primera Division
Cobresal vs Nublense

1-1

1-1
Sun 19, Feb-03:45 - Chile Primera Division
Audax Italiano vs Universidad Catolica

1-0

1-2
Sun 19, Feb-22:00 - Club Friendly
CS Esportivo AL vs Desportiva Alianca AL

2-1

3-1
Sun 19, Feb-10:00 - Club Friendly
Hobart Olympia Warriors vs Taroona

1-1

2-1
Sun 19, Feb-16:45 - Club Friendly
Tampere United vs P-Iirot

0-1

0-1
Sun 19, Feb-19:00 - Club Friendly
Rosenborg vs Sandefjord

0-0

1-0
Sun 19, Feb-19:00 - Club Friendly
Rubin Kazan vs CSKA Moscow

2-0

2-0
Sun 19, Feb-12:00 - Club Friendly
Volga Ulyanovsk vs Rodina Moscow

0-3

1-4
Sun 19, Feb-19:00 - Club Friendly
Amarante vs GD Braganca

5-0

5-0
Sun 19, Feb-19:00 - Club Friendly
Manchester 62 FC vs St Joseph's (GIB)

0-1

0-2
Sun 19, Feb-12:30 - Club Friendly
KamAZ vs Zenit-2 St.Petersburg

0-2

2-2
Sun 19, Feb-12:30 - Club Friendly
Chertanovo Moscow vs FC Novosibirsk

0-1

1-1
Sun 19, Feb-17:00 - Club Friendly
AEL Larisa vs Niki Volos

0-0

1-3
Sun 19, Feb-17:00 - Club Friendly
Sandvikens IF vs Sollentuna FK

0-0

0-3
Sun 19, Feb-17:00 - Club Friendly
Hamburger Women's vs Fortuna Hjorring Women's

1-0

1-0
Sun 19, Feb-17:00 - Club Friendly
TSG 1899 Hoffenheim II vs Kickers Offenbach

1-0

1-1
Sun 19, Feb-17:00 - Club Friendly
TSV Steinbach Haiger II vs VfB Marburg

1-1

3-5
Sun 19, Feb-12:45 - Club Friendly
Boeung Ket FC vs Visakha FC

0-1

0-3
Sun 19, Feb-12:45 - Club Friendly
Prey Veng FC vs Kirivong Sok Sen Chey F.C.

1-0

1-2
Sun 19, Feb-12:45 - Club Friendly
Koh Kong FC vs Tiffy Army FC

0-2

1-2
Sun 19, Feb-13:00 - Club Friendly
Mlada Boleslav B vs Dukla Praha B

1-0

1-0
Sun 19, Feb-13:30 - Club Friendly
FC Petrzalka vs TJ Rovinka

1-0

2-0
Sun 19, Feb-13:30 - Club Friendly
Admira Praha vs Benesov

2-0

2-1
Sun 19, Feb-23:30 - Club Friendly
New York Red Bulls B vs Loudoun United

0-1

1-2
Sun 19, Feb-14:00 - Club Friendly
Albirex Niigata FC vs Hougang United FC

0-0

3-0
Sun 19, Feb-14:00 - Club Friendly
1. SC Znojmo vs Povazska Bystrica

2-0

2-1
Sun 19, Feb-14:00 - Club Friendly
Khimik Dzerzhinsk vs FK Chayka Pesch

0-1

0-1
Sun 19, Feb-18:30 - Club Friendly
Tartu JK Welco vs Tartu JK Tammeka


2-6
Sun 19, Feb-14:30 - Club Friendly
Skeid Oslo vs Kjelsas IL

0-0

0-0
Sun 19, Feb-19:00 - Club Friendly
GD Resende(POR) vs Guarda Desportiva

1-1

2-4
Sun 19, Feb-17:45 - Club Friendly
Warta Poznan vs Olimpia Elblag

0-0

1-4
Sun 19, Feb-00:00 - Club Friendly
New York City FC vs Portland Timbers

0-0

0-1
Sun 19, Feb-01:00 - Club Friendly
Austin FC vs Inter Miami CF

0-0

2-2
Sun 19, Feb-18:00 - Club Friendly
FK Liepaja vs Kolos Kovalivka

0-2

0-2
Sun 19, Feb-18:00 - Club Friendly
Sporting Khalsa Women's vs Leek Town Ladies Women's

1-0

3-0
Sun 19, Feb-15:30 - Club Friendly
Kryvbas vs FK Kaspiy Aktau

0-0

0-0
Sun 19, Feb-02:00 - Club Friendly
Gualaceo SC vs Libertad FC

0-1

2-2
Sun 19, Feb-03:30 - Club Friendly
Sacramento Republic FC vs Monterey Bay FC

0-2

2-2
Sun 19, Feb-18:30 - Club Friendly
Volgar Astrakhan vs Akhmat Grozny

0-1

0-2
Sun 19, Feb-18:30 - Club Friendly
Rodina Moscow vs FK Nizhny Novgorod

0-0

0-1
Sun 19, Feb-04:30 - Club Friendly
Tampa Bay United vs Club de Foot Montreal

1-1

1-2
Sun 19, Feb-04:35 - Club Friendly
Orlando City vs New England Revolution

1-0

1-2
Sun 19, Feb-16:00 - Club Friendly
Elfsborg vs Odd Grenland

1-0

2-2
Sun 19, Feb-16:00 - Club Friendly
Suduva vs TransINVEST Vilnius

0-0

1-0
Sun 19, Feb-16:00 - Club Friendly
Sandnes B vs Brodd

0-1

0-2
Sun 19, Feb-05:00 - Club Friendly
Los Angeles FC vs San Diego Loyal SC

1-1

3-1
Sun 19, Feb-21:30 - Club Friendly
Glacis United vs Mons Calpe SC

0-1

0-1
Sun 19, Feb-05:30 - Club Friendly
Taroona Women's vs Clarence Zebras Women's

0-4

1-5
Sun 19, Feb-05:40 - Club Friendly
Houston Dynamo vs FC Dallas

1-0

2-0
Sun 19, Feb-06:40 - Club Friendly
Los Angeles Galaxy vs Toronto FC

1-0

2-1
Sun 19, Feb-07:45 - Club Friendly
Kingborough Lions Women's vs South Hobart Women's

0-0

0-1
Sun 19, Feb-08:30 - Club Friendly
Modbury Women's vs Adelaide Comets Women's

0-3

1-8
Sun 19, Feb-16:30 - Club Friendly
Reinickendorfer Fuchse vs Berlin Hilalspor

1-1

2-1
Sun 19, Feb-16:30 - Club Friendly
VfB Frohnhausen vs SV Burgaltendorf 1913

1-1

5-4
Sun 19, Feb-23:00 - Colombia Copa Mustang
Deportivo Pereira vs Deportiva Once Caldas

2-0

3-1
Sun 19, Feb-01:10 - Colombia Copa Mustang
Dep.Independiente Medellin vs America de Cali

0-0

0-1
Sun 19, Feb-03:20 - Colombia Copa Mustang
Millonarios vs Jaguares de Cordoba

0-0

2-1
Sun 19, Feb-05:30 - Colombia Copa Mustang
Deportivo Pasto vs Atletico Junior Barranquilla

0-0

1-0
Sun 19, Feb-01:00 - Colombia Copa Premier
Bogota FC vs Atletico FC

1-1

1-1
Sun 19, Feb-01:00 - Colombia Copa Premier
Cortulua vs Deportes Quindio

2-1

2-1
Sun 19, Feb-00:00 - Colombia Women's League
Millonarios Women's vs Deportivo Pasto Women's


1-1
Sun 19, Feb-02:00 - CONCACAF Championship U17
Mexico(U17) vs Nicaragua(U17)

3-0

6-0
Sun 19, Feb-02:00 - CONCACAF Championship U17
USA(U17) vs Dominican Republic(U17)

3-0

7-0
Sun 19, Feb-05:00 - CONCACAF Championship U17
Jamaica(U17) vs Guatemala(U17)

0-1

1-2
Sun 19, Feb-05:00 - CONCACAF Championship U17
Canada(U17) vs Haiti(U17)

2-0

3-0
Sun 19, Feb-01:00 - Costa Rica Primera Division
Guanacasteca vs Puntarenas

1-0

1-1
Sun 19, Feb-21:00 - Costa Rica Primera Division
Cartagines Deportiva SA vs Herediano

1-0

1-0
Sun 19, Feb-04:00 - Costa Rica Primera Division
Sporting San Jose vs Santos de Guapiles FC

0-0

1-1
Sun 19, Feb-06:00 - Costa Rica Primera Division
Perez Zeledon vs Deportivo Saprissa

1-1

1-5
Sun 19, Feb-20:10 - Croatia 1.HNL
Hajduk Split vs HNK Gorica

0-0

2-1
Sun 19, Feb-18:00 - Croatia 1.HNL
NK Varteks Varazdin vs Dinamo Zagreb

0-0

1-3
Sun 19, Feb-16:00 - Croatia 2 HNL
NK Dubrava Zagreb vs NK Dugopolje

1-0

2-0
Sun 19, Feb-17:30 - Cyprus 1 Division
AEL Limassol vs AEK Larnaca

2-1

2-1
Sun 19, Feb-19:59 - Cyprus 1 Division
APOEL Nicosia vs Doxa Katokopias

1-0

1-1
Sun 19, Feb-19:00 - Cyprus 2 Division
Ethnikos Achnas vs PO Ahironas-Onisilos

1-0

1-1
Sun 19, Feb-16:00 - Cyprus 2 Division
AE Zakakiou vs Omonia 29is Maiou

0-2

1-3
Sun 19, Feb-18:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
1.FC Slovacko vs FC Viktoria Plzen

1-0

2-0
Sun 19, Feb-18:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
SK Dynamo Ceske Budejovice vs FC Bohemians 1905

0-0

1-0
Sun 19, Feb-18:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
Pardubice vs FC Fastav Zlin

1-0

2-1
Sun 19, Feb-21:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
Sparta Prague vs FK Jablonec

1-0

3-0
Sun 19, Feb-17:00 - Danish SAS Ligaen
Odense BK vs Randers FC

0-0

0-0
Sun 19, Feb-17:00 - Danish SAS Ligaen
Lyngby vs FC Nordsjaelland

0-0

1-1
Sun 19, Feb-21:00 - Danish SAS Ligaen
Brondby vs AC Horsens

1-2

5-2
Sun 19, Feb-19:00 - Danish SAS Ligaen
Silkeborg IF vs FC Copenhagen

0-1

0-3
Sun 19, Feb-17:00 - Denmark - 1. Division
Fredericia vs Hillerod Fodbold

0-0

0-2
Sun 19, Feb-17:00 - Denmark - 1. Division
Hobro I.K. vs Vendsyssel

1-0

3-1
Sun 19, Feb-16:00 - Denmark - 1. Division
Naestved vs Sonderjyske

0-0

0-0
Sun 19, Feb-15:30 - Denmark Youth U19
Vejle(U19) vs Lyngby(U19)

1-2

2-3
Sun 19, Feb-19:00 - Egypt Premier League
National Bank of Egypt SC vs Smouha SC

1-0

2-2
Sun 19, Feb-05:00 - El Salvador Primera Division
Alianza San Salvador vs Once Deportivo Ahuachapan

0-0

2-0
Sun 19, Feb-05:00 - El Salvador Primera Division
Isidro Metapan vs Atletico Marte

0-0

0-0
Sun 19, Feb-18:00 - England U21 Premier League
Liverpool U21 vs Chelsea FC U21

0-0

0-0
Sun 19, Feb-18:00 - England Women's Northern Premier League
Nottingham Forest Women's vs Boldmere St.Michaels Women's


4-0
Sun 19, Feb-18:00 - England Women's Northern Premier League
Stoke City Women's vs Derby County Women's


1-2
Sun 19, Feb-20:30 - English Premier League
Tottenham Hotspur vs West Ham United

0-0

2-0
Sun 19, Feb-18:00 - English Premier League
Manchester United vs Leicester City

1-0

3-0
Sun 19, Feb-19:15 - Estonia Winter Tournament
Paide Linnameeskond B vs Viimsi JK

0-1

0-2
Sun 19, Feb-10:00 - FIFA Women's World Cup (Preliminaries) Play-Offs
Papua New Guinea Women's vs Panama Women's

0-1

0-2
Sun 19, Feb-05:00 - FIFA Women's World Cup (Preliminaries) Play-Offs
Chinese Taipei Women's vs Paraguay Women's

1-0

2-2
Sun 19, Feb-22:15 - Finland Junior League
Helsinki Youth vs FC Futura Youth

2-1

3-1
Sun 19, Feb-19:59 - Finland League Cup
IFK Mariehamn vs Lahti

0-1

0-2
Sun 19, Feb-15:15 - Finland Ykkonen Cup
SJK Akatemia vs JJK Jyvaskyla

1-3

3-3
Sun 19, Feb-16:30 - Finland Ykkonen Cup
Kapylan Pallo vs SalPa Salo

0-1

0-1
Sun 19, Feb-17:30 - French Championnat National U19 Groupe B
Dijon(U19) vs Paris FC U19

1-1

1-2
Sun 19, Feb-14:30 - French Championnat National U19 Groupe B
Le Puy Foot 43 Auvergne(U19) vs Nancy(U19)

0-0

1-1
Sun 19, Feb-17:30 - French Championnat National U19 Groupe C
SPA Merignacais U19 vs Angers SCO U19

0-0

1-0
Sun 19, Feb-17:30 - French Cup U19
Metz U19 vs Lyonnais U19

1-2

1-3
Sun 19, Feb-17:30 - French Cup U19
Quevilly US(U19) vs Monaco U19

0-2

1-3
Sun 19, Feb-23:45 - French Le Championnat Ligue 1
Toulouse vs Marseille

1-0

2-3
Sun 19, Feb-20:05 - French Le Championnat Ligue 1
RC Lens vs Nantes

2-1

3-1
Sun 19, Feb-00:00 - French Le Championnat Ligue 1
Strasbourg vs Angers SCO

2-0

2-1
Sun 19, Feb-18:00 - French Le Championnat Ligue 1
ESTAC Troyes vs Montpellier HSC

0-0

0-1
Sun 19, Feb-18:00 - French Le Championnat Ligue 1
FC Lorient vs AC Ajaccio

2-0

3-0
Sun 19, Feb-18:00 - French Le Championnat Ligue 1
Stade Rennes FC vs Clermont Foot

1-0

2-0
Sun 19, Feb-18:00 - French Le Championnat Ligue 1
Stade Brestois vs AS Monaco

0-1

1-2
Sun 19, Feb-16:00 - French Le Championnat Ligue 1
Paris Saint-Germain vs Lille OSC

2-1

4-3
Sun 19, Feb-16:30 - Friendly Internationals
Indonesia(U20) vs New Zealand(U20)

0-0

1-2
Sun 19, Feb-11:00 - Friendly Internationals
Australia Women's vs Spain Women's

3-0

3-2
Sun 19, Feb-22:15 - Friendly Internationals
Belgium Women's vs Korea Republic Women's

1-1

2-1
Sun 19, Feb-19:00 - Friendly Internationals
Sweden Women's(U17) vs Hungary Women's(U17)

0-0

0-0
Sun 19, Feb-19:00 - Friendly Internationals
Benin Women's vs Ghana women's

0-3

0-3
Sun 19, Feb-19:00 - Friendly Internationals
Jordan Women's(U20) vs Uzbekistan Women's(U20)

0-0

1-0
Sun 19, Feb-13:00 - Friendly Internationals
Lebanon Women's vs Egypt women's

1-0

1-2
Sun 19, Feb-19:15 - Friendly Internationals
England Women's vs Italy Women's

1-0

2-1
Sun 19, Feb-13:30 - Friendly Internationals
Fiji U20 vs Guatemala(U20)

1-0

1-3
Sun 19, Feb-14:00 - Friendly Internationals
Croatia Women's(U19) vs Romania Women's(U19)

0-0

1-1
Sun 19, Feb-14:00 - Friendly Internationals
Guinea Women's(U20) vs Morocco Women's U20

1-0

3-2
Sun 19, Feb-19:59 - Friendly Internationals
Romania Women's vs Croatia Women's

0-0

0-2
Sun 19, Feb-17:30 - Friendly Internationals
Italy Women's(U17) vs Slovenia Women's(U17)

0-1

2-2
Sun 19, Feb-00:10 - Friendly Internationals
France Women's vs Uruguay Women's

3-1

5-1
Sun 19, Feb-15:00 - Friendly Internationals
Finland Women's vs Hungary Women's

3-0

8-0
Sun 19, Feb-02:00 - Friendly Internationals
Mexico Women's vs Costa Rica Women's

1-0

1-1
Sun 19, Feb-21:00 - Friendly Internationals
Portugal Women's(U17) vs Wales Women's(U17)

2-0

3-0
Sun 19, Feb-07:50 - Friendly Internationals
Jamaica Women's vs Czech Republic Women's

1-2

2-3
Sun 19, Feb-16:00 - Friendly Internationals
Serbia Women's(U17) vs Czech Republic Women's(U17)


2-1
Sun 19, Feb-17:00 - German 3. Liga
RW Essen vs Dortmund(Am)

0-0

2-0
Sun 19, Feb-16:00 - German 3. Liga
Munchen 1860 vs SC Verl

0-0

0-3
Sun 19, Feb-22:30 - German Bundesliga
Bayer Leverkusen vs 1.FSV Mainz 05

1-2

2-3
Sun 19, Feb-20:30 - German Bundesliga
Borussia Dortmund vs Hertha BSC Berlin

2-0

4-1
Sun 19, Feb-18:30 - German Bundesliga
1. FC Union Berlin vs Schalke 04

0-0

0-0
Sun 19, Feb-16:30 - German Bundesliga 2
Hamburger vs Arminia Bielefeld

1-0

2-1
Sun 19, Feb-16:30 - German Bundesliga 2
SV Sandhausen vs Karlsruher SC

0-1

0-3
Sun 19, Feb-16:30 - German Bundesliga 2
1. FC Heidenheim 1846 vs FC Nurnberg

3-0

5-0
Sun 19, Feb-14:00 - German Junioren Bundesliga Nord
SV Meppen U19 vs Hertha BSC Berlin U19

0-0

0-0
Sun 19, Feb-15:00 - German Junioren Bundesliga Nord
Viktoria Berlin 1889(U19) vs Hansa Rostock(U19)

0-4

1-7
Sun 19, Feb-16:00 - German Junioren Bundesliga Nord
Union Berlin(U19) vs Hertha Zehlendorf(U19)

0-0

1-0
Sun 19, Feb-14:00 - German Junioren Bundesliga Sud
Mainz(U19) vs Munchen 1860 (U19)

1-0

1-1
Sun 19, Feb-14:00 - German Junioren Bundesliga Sud
Nurnberg (U19) vs FC Astoria Walldorf(U19)

2-0

4-1
Sun 19, Feb-16:00 - German Junioren Bundesliga Sud
Reutlingen(U19) vs Eintracht Trier(U19)

2-0

2-0
Sun 19, Feb-14:00 - German Junioren Bundesliga West
Monchengladbach(U19) vs Bochum(U19)

1-1

2-1
Sun 19, Feb-14:00 - German Junioren Bundesliga West
Schalke 04 (U19) vs Fortuna Dusseldorf U19

0-0

0-1
Sun 19, Feb-14:00 - German Junioren Bundesliga West
Preuben Munster U19 vs Bayer 04 Leverkusen U19

2-0

3-1
Sun 19, Feb-14:00 - German Junioren Bundesliga West
RW Oberhausen U19 vs Dortmund(U19)

0-1

0-1
Sun 19, Feb-18:00 - German Junioren Bundesliga West
RW Essen(U19) vs SC Paderborn 07(U19)

0-2

1-5
Sun 19, Feb-16:00 - Germany - Regionalliga Nordost
Hertha BSC Berlin Am vs Tennis Borussia Berlin

0-1

3-1
Sun 19, Feb-16:00 - Germany - Regionalliga Nordost
Carl Zeiss Jena vs Berliner FC Dynamo

2-0

2-0
Sun 19, Feb-19:00 - Germany - Regionalliga Nordost
Chemnitzer vs Germania Halberstadt

2-0

3-0
Sun 19, Feb-17:00 - Germany - Regionalliga Nord
FC St. Pauli II vs Atlas Delmenhorst

0-0

1-0
Sun 19, Feb-17:00 - Germany - Regionalliga Nord
Phonix Lubeck vs SC Weiche Flensburg 08

0-0

0-1
Sun 19, Feb-18:00 - Germany - Regionalliga Nord
VfV 06 Hildesheim vs Havelse

0-0

0-1
Sun 19, Feb-18:00 - Germany - Regionalliga Nord
Bremer SV vs Eintracht Norderstedt

0-0

0-2
Sun 19, Feb-13:45 - Germany OberLiga
HEBC Hamburg vs Eimsbutteler TV

1-0

1-1
Sun 19, Feb-18:30 - Germany OberLiga
TuRU Dusseldorf vs Hamborn 07

1-1

1-3
Sun 19, Feb-14:00 - Germany Women Division 2
FC Gutersloh Women's vs RB Leipzig Women's

0-4

0-4
Sun 19, Feb-14:00 - Germany Women Division 2
Koln B Women's vs Carl Zeiss Jena Women's

1-1

2-3
Sun 19, Feb-19:00 - Ghana Premier League
King Faisal Babes vs Berekum Chelsea

0-1

0-1
Sun 19, Feb-19:00 - Ghana Premier League
Accra Hearts of Oak vs Aduana Stars

0-0

0-2
Sun 19, Feb-19:00 - Ghana Premier League
Bechem United vs Great Olympics

1-0

3-0
Sun 19, Feb-19:00 - Ghana Premier League
Dreams FC(GHA) vs Bibiani Gold Stars

0-0

1-0
Sun 19, Feb-19:00 - Ghana Premier League
Tamale City vs Karela United

0-0

1-0
Sun 19, Feb-19:00 - Ghana Premier League
Samartex vs Real Tamale United

1-0

3-0
Sun 19, Feb-22:30 - Greece Super League 1
PAOK Saloniki vs AEK Athens

1-0

2-0
Sun 19, Feb-18:00 - Greece Super League 1
Lamia vs Olympiakos Piraeus

0-1

0-3
Sun 19, Feb-21:30 - Greece Super League 1
Panaitolikos Agrinio vs Ionikos

0-0

1-0
Sun 19, Feb-14:30 - Greece U19
Asteras Tripolis(U19) vs Pas Giannina(U19)

0-0

0-0
Sun 19, Feb-16:00 - Greece U19
Lamia U19 vs Olympiakos Piraeus(U19)

0-1

0-3
Sun 19, Feb-16:00 - Greece U19
PAOK Saloniki(U19) vs AEK Athens(U19)

0-0

3-1
Sun 19, Feb-23:00 - Guatemala Liga 2 Nacional
Catarina vs CD Suchitepequez

0-0

2-0
Sun 19, Feb-06:00 - Guatemala Liga 2 Nacional
Deportivo Quiche FC vs Nueva Concepcion

0-1

3-1
Sun 19, Feb-22:00 - Guatemala Liga Nacional
CD Puerto de Iztapa vs Antigua GFC

2-0

2-1
Sun 19, Feb-01:00 - Guatemala Liga Nacional
CSD Municipal vs Deportivo Xinabajul

1-0

3-0
Sun 19, Feb-02:00 - Guatemala Liga Nacional
Deportivo Mixco vs Coban Imperial

0-0

1-0
Sun 19, Feb-06:00 - Guatemala Liga Nacional
CSD Xelaju MC vs CD Malacateco

1-0

2-1
Sun 19, Feb-23:00 - Holland Eredivisie
SBV Excelsior vs N.E.C. Nijmegen

0-1

0-3
Sun 19, Feb-17:30 - Holland Eredivisie
FC Utrecht vs PSV Eindhoven

1-1

2-2
Sun 19, Feb-17:30 - Holland Eredivisie
Go Ahead Eagles vs FC Twente Enschede

2-0

2-0
Sun 19, Feb-19:45 - Holland Eredivisie
Ajax Amsterdam vs Sparta Rotterdam

2-0

4-0
Sun 19, Feb-00:00 - Holland Eredivisie
Feyenoord Rotterdam vs AZ Alkmaar

1-1

2-1
Sun 19, Feb-15:15 - Holland Eredivisie
SC Cambuur vs SC Heerenveen

1-1

1-2
Sun 19, Feb-15:15 - Holland Jupiler League
De Graafschap vs Roda JC Kerkrade

2-0

2-0
Sun 19, Feb-05:00 - Honduras Liga Nacional
CD Olimpia vs Lobos de la UPNFM

0-0

4-1
Sun 19, Feb-05:00 - Honduras Liga Nacional
CD Vida vs Real Espana

2-1

2-2
Sun 19, Feb-11:30 - HongKong 1st Division League
South China vs Citizen AA

1-1

1-2
Sun 19, Feb-11:30 - HongKong 1st Division League
Shatin SA vs North District

0-3

0-4
Sun 19, Feb-11:30 - HongKong 1st Division League
Wing Yee vs Kwai Tsing District FA

5-0

6-0
Sun 19, Feb-11:30 - HongKong 1st Division League
Kowloon City vs Dreams Metro Gallery

1-1

2-1
Sun 19, Feb-09:30 - HongKong 1st Division League
Wong Tai Sin vs Hoi King SA

0-1

0-4
Sun 19, Feb-09:30 - HongKong 1st Division League
Eastern District SA vs Central & Western

1-3

2-3
Sun 19, Feb-11:30 - HongKong 2 Division League
Tuen Mun Football Team vs Mutual FC

0-1

1-3
Sun 19, Feb-13:30 - HongKong 2 Division League
Kowloon Cricket Club vs Yau Tsim Mong FT

1-1

2-1
Sun 19, Feb-09:30 - HongKong 2 Division League
St. Joseph's FC vs Sai Kung District FC

2-1

2-3
Sun 19, Feb-09:30 - HongKong 2 Division League
Fu Moon FC vs Kwun Tong FA

3-1

5-2
Sun 19, Feb-09:30 - HongKong 2 Division League
Lucky Mile FC vs Kwong Wah AA

1-0

2-1
Sun 19, Feb-11:00 - HongKong Premier League
Resources Capital FC vs Wofoo Tai Po

0-0

0-0
Sun 19, Feb-12:30 - HongKong Premier League
Hong Kong FC vs Sham Shui Po

2-0

2-0
Sun 19, Feb-14:00 - HongKong Premier League
Eastern A.A Football Team vs Hong Kong,China(U23)

0-0

4-0
Sun 19, Feb-17:00 - Hungary NB Ⅱ
ETO FC Gyor vs Soroksar

0-1

1-1
Sun 19, Feb-17:00 - Hungary NB Ⅱ
Nyiregyhaza Spartacus FC vs Tiszakecske

1-1

1-2
Sun 19, Feb-17:00 - Hungary NB Ⅱ
Bekescsaba vs Szentlorinc SE

0-0

2-0
Sun 19, Feb-17:00 - Hungary NB Ⅱ
Szombathelyi Haladas vs BFC Siofok

1-0

2-2
Sun 19, Feb-17:00 - Hungary NB Ⅱ
Kozarmisleny SE vs Kazincbarcikai

0-1

0-3
Sun 19, Feb-17:00 - Hungary NB Ⅱ
Mosonmagyarovari TE vs Gyirmot FC

0-2

1-2
Sun 19, Feb-17:00 - Hungary NB Ⅱ
Csakvari TK vs FC Ajka

0-1

1-1
Sun 19, Feb-17:00 - Hungary NB Ⅱ
Dorogi FC vs Szeged Csanad

0-0

1-0
Sun 19, Feb-17:00 - Hungary NB Ⅱ
Budafoki MTE vs MTK Budapest FC

0-1

0-1
Sun 19, Feb-20:30 - Hungary NB1
Budapest Honved vs Debreceni VSC

0-1

2-3
Sun 19, Feb-18:00 - Hungary NB1
Zalaegerszegi TE vs Vasas SC

0-0

0-0
Sun 19, Feb-18:00 - Iceland League Cup II
Dalvik Reynir vs Magni Grenivik

0-0

1-0
Sun 19, Feb-16:00 - Iceland League Cup II
Ellidi vs UMF Sindri Hofn

0-0

0-1
Sun 19, Feb-13:30 - India League Division 1
Sreenidi Deccan vs Sudeva Delhi

0-1

3-1
Sun 19, Feb-16:00 - India League Division 1
Churchill Brothers vs Gokulam Kerala

0-1

0-1
Sun 19, Feb-18:00 - India Super League
Mumbai City FC vs East Bengal

0-0

0-1
Sun 19, Feb-12:00 - Indonesia Liga 1
PSM Makassar vs Persik Kediri

1-1

2-1
Sun 19, Feb-12:00 - Indonesia Liga 1
RANS Nusantara vs Persib Bandung

0-2

1-3
Sun 19, Feb-14:30 - Iran Cup
Darya Babol vs Pars Jonoubi Jam

0-0

0-0
Sun 19, Feb-19:15 - Iraqi League
Karbalaa vs Al Diwaniya

0-1

3-1
Sun 19, Feb-19:15 - Iraqi League
Naft Al Basra vs Al Karkh

0-0

0-0
Sun 19, Feb-19:15 - Iraqi League
Naft Alwasat vs Al Najaf

0-1

1-1
Sun 19, Feb-17:00 - Iraqi League
Al Talaba vs Zakho

0-0

0-1
Sun 19, Feb-14:45 - Iraqi League
Al Qasim Sport Club vs Al-Naft

0-0

1-0
Sun 19, Feb-21:30 - Iraqi League
Al Zawraa vs Al-Hudod

0-1

2-2
Sun 19, Feb-22:15 - Israel Premier League
Hapoel Haifa vs Beitar Jerusalem

0-0

0-0
Sun 19, Feb-13:30 - Italian Campionato Primavera
Sampdoria Youth vs Lecce Youth

1-0

1-2
Sun 19, Feb-14:00 - Italian Campionato Primavera
Fiorentina Youth vs Cagliari Youth

0-0

1-0
Sun 19, Feb-14:00 - Italian Campionato Primavera
Cesena Youth vs AC Milan Youth

0-0

0-3
Sun 19, Feb-18:00 - Italian Campionato Primavera
Inter Milan Youth vs Torino Youth

1-0

2-0
Sun 19, Feb-16:00 - Italian Campionato Primavera
Sassuolo Calcio Youth vs Napoli Youth

0-0

0-0
Sun 19, Feb-23:45 - Italian Serie A
AS Roma vs Hellas Verona

1-0

1-0
Sun 19, Feb-15:30 - Italian Serie A
Atalanta vs Lecce

0-1

1-2
Sun 19, Feb-18:00 - Italian Serie A
Salernitana vs Lazio

0-0

0-2
Sun 19, Feb-18:00 - Italian Serie A
Fiorentina vs Empoli

0-1

1-1
Sun 19, Feb-21:00 - Italian Serie A
Spezia vs Juventus

0-1

0-2
Sun 19, Feb-19:15 - Italian Serie B
Modena vs Genoa

1-1

2-2
Sun 19, Feb-17:30 - Italy C1A
Mantova vs Vicenza

1-2

2-6
Sun 19, Feb-15:30 - Italy C1A
Juventus(U23) vs Calcio Lecco

0-1

0-2
Sun 19, Feb-17:30 - Italy C1B
Rimini vs Robur Siena S.S.D.

0-0

0-0
Sun 19, Feb-17:30 - Italy C1B
Sassari Torres vs Alessandria

1-0

1-0
Sun 19, Feb-17:30 - Italy C1B
Gubbio vs US Fiorenzuola

0-0

0-0
Sun 19, Feb-17:30 - Italy C1B
San Donato Tavarnelle vs Fermana

0-0

1-1
Sun 19, Feb-20:30 - Italy C1B
Ancona vs Olbia

0-1

1-1
Sun 19, Feb-20:30 - Italy C1B
Lucchese vs Vis Pesaro

0-0

3-0
Sun 19, Feb-20:30 - Italy C1B
Carrarese vs Imolese Calcio

2-1

2-1
Sun 19, Feb-20:30 - Italy C1B
Virtus Entella vs Montevarchi Calcio

0-0

3-0
Sun 19, Feb-20:30 - Italy C1B
Recanatese vs Pontedera

0-0

1-0
Sun 19, Feb-17:30 - Italy C1C
ACR Messina vs Fidelis Andria

0-0

0-0
Sun 19, Feb-17:30 - Italy C1C
Delfino Pescara 1936 vs Giugliano

0-0

1-1
Sun 19, Feb-17:30 - Italy C1C
Avellino vs Viterbese Castrense

0-2

0-2
Sun 19, Feb-17:30 - Italy C1C
U.S. Catanzaro 1929 vs S.S. Monopoli 1966

2-0

6-0
Sun 19, Feb-17:30 - Italy C1C
Foggia vs Juve Stabia

0-0

3-0
Sun 19, Feb-17:30 - Italy C1C
Taranto Sport vs Audace Cerignola

0-0

0-0
Sun 19, Feb-17:30 - Italy C1C
Turris Neapolis vs S.S.D. Potenza Calcio

0-0

0-1
Sun 19, Feb-17:30 - Italy C1C
Virtus Francavilla vs Crotone

0-0

1-2
Sun 19, Feb-17:30 - Italy C1C
Picerno vs Latina Calcio

1-0

1-0
Sun 19, Feb-17:30 - Italy C1C
Monterosi vs Gelbison Cilento

0-1

0-1
Sun 19, Feb-17:30 - Italy Serie D Group A
AS Casale Calcio vs Gozzano

0-0

0-3
Sun 19, Feb-17:30 - Italy Serie D Group A
Fossano Calcio vs Sestri Levante

1-1

1-3
Sun 19, Feb-17:30 - Italy Serie D Group A
Castellanzese vs AC Legnano

0-2

0-3
Sun 19, Feb-17:30 - Italy Serie D Group A
USD PDHAE vs A.S.D. Bra

0-1

0-2
Sun 19, Feb-17:30 - Italy Serie D Group A
AC Asti vs Pinerolo

1-0

2-1
Sun 19, Feb-17:30 - Italy Serie D Group A
Chisola vs Castanese

0-0

3-1
Sun 19, Feb-18:00 - Italy Serie D Group A
Vado FC vs Stresa Vergante

0-0

1-0
Sun 19, Feb-18:00 - Italy Serie D Group A
Chieri vs Fezzanese

2-0

2-2
Sun 19, Feb-18:00 - Italy Serie D Group A
FBC Derthona vs Sanremese

0-1

0-1
Sun 19, Feb-17:30 - Italy Serie D Group B
ASD Alcione vs Virtus Ciserano Bergamo

0-0

2-0
Sun 19, Feb-17:30 - Italy Serie D Group B
US Seregno vs Lumezzane

0-2

0-5
Sun 19, Feb-17:30 - Italy Serie D Group B
Varesina vs Folgore Caratese

0-0

0-0
Sun 19, Feb-17:30 - Italy Serie D Group B
Villa d'Alme Valbrembana vs ASD Brusaporto

0-2

3-3
Sun 19, Feb-17:30 - Italy Serie D Group B
US Breno vs ASD Citta Di Varese

0-0

1-0
Sun 19, Feb-17:30 - Italy Serie D Group B
Desenzano Calvina vs SC Caronnese

1-0

3-0
Sun 19, Feb-17:30 - Italy Serie D Group B
Sona vs Arconatese

0-2

0-4
Sun 19, Feb-17:30 - Italy Serie D Group B
USD Casatese vs Franciacorta


1-2
Sun 19, Feb-17:30 - Italy Serie D Group B
Real Calepina vs Ponte San Pietro

0-0

0-0
Sun 19, Feb-17:30 - Italy Serie D Group C
Portogruaro vs Luparense

0-0

0-0
Sun 19, Feb-17:30 - Italy Serie D Group C
Montebelluna vs Union Clodiense

0-2

1-3
Sun 19, Feb-17:30 - Italy Serie D Group C
AC Mestre vs Montecchio Maggiore

1-0

3-0
Sun 19, Feb-17:30 - Italy Serie D Group C
ACD Campodarsego vs AC Dolomiti Bellunesi

1-0

1-1
Sun 19, Feb-17:30 - Italy Serie D Group C
ASD Villafranca vs Cjarlins Muzane

0-0

0-1
Sun 19, Feb-17:30 - Italy Serie D Group C
Cartigliano vs ASD Caldiero Terme

0-0

1-3
Sun 19, Feb-17:30 - Italy Serie D Group C
Torviscosa vs Legnago Salus

0-4

0-5
Sun 19, Feb-17:30 - Italy Serie D Group D
Pistoiese vs Athletic Carpi

3-1

4-1
Sun 19, Feb-17:30 - Italy Serie D Group D
Correggese Calcio vs Crema

1-0

1-1
Sun 19, Feb-17:30 - Italy Serie D Group D
Giana Erminio vs Forli FC

0-0

0-0
Sun 19, Feb-17:30 - Italy Serie D Group D
Real Forte Querceta vs Ravenna

2-0

3-2
Sun 19, Feb-17:30 - Italy Serie D Group D
ASD Fanfulla vs Prato

0-1

1-3
Sun 19, Feb-17:30 - Italy Serie D Group D
Scandicci vs US Corticella

0-0

1-2
Sun 19, Feb-17:30 - Italy Serie D Group D
Mezzolara vs ACD Sant'Angelo

2-0

3-0
Sun 19, Feb-17:30 - Italy Serie D Group D
Lentigione vs GS Bagnolese

2-0

4-0
Sun 19, Feb-17:30 - Italy Serie D Group D
Sammaurese vs Aglianese

1-0

1-1
Sun 19, Feb-17:30 - Italy Serie D Group D
United Riccione vs Salsomaggiore

1-0

3-1
Sun 19, Feb-17:30 - Italy Serie D Group E
Livorno vs Citta Di Castello

2-0

3-0
Sun 19, Feb-17:30 - Italy Serie D Group E
Arezzo vs Ghivizzano Borgo Mozzano

1-0

2-0
Sun 19, Feb-17:30 - Italy Serie D Group E
Poggibonsi vs Sangiovannese

1-2

1-3
Sun 19, Feb-17:30 - Italy Serie D Group E
Follonica Gavorrano vs Grosseto

2-0

2-1
Sun 19, Feb-17:30 - Italy Serie D Group E
US Pianese vs ASD Flaminia Civita

0-0

1-0
Sun 19, Feb-17:30 - Italy Serie D Group E
Ostia Mare vs Seravezza


2-0
Sun 19, Feb-17:30 - Italy Serie D Group E
Sporting Trestina vs Orvietana

1-0

1-0
Sun 19, Feb-17:30 - Italy Serie D Group E
Savoia Montespaccato vs Ponsacco

1-0

2-2
Sun 19, Feb-17:30 - Italy Serie D Group E
Tau calcio Altopascio vs ASD Terranuova Traiana

0-0

0-0
Sun 19, Feb-17:30 - Italy Serie D Group F
Chieti vs San Nicolo Calcio

0-0

1-1
Sun 19, Feb-17:30 - Italy Serie D Group F
ASD Termoli Calcio vs Avezzano

1-0

1-0
Sun 19, Feb-17:30 - Italy Serie D Group F
Montegiorgio vs ASD Pineto Calcio

0-1

0-1
Sun 19, Feb-17:30 - Italy Serie D Group F
Vastogirardi vs SSD Porto D'Ascoli

0-0

0-0
Sun 19, Feb-17:30 - Italy Serie D Group F
Matese vs Roma City

0-0

2-1
Sun 19, Feb-17:30 - Italy Serie D Group F
Cynthi Albalonga vs Team Nuova Florida

1-1

2-1
Sun 19, Feb-18:00 - Italy Serie D Group F
Vigor Senigallia vs Trastevere Calcio

1-0

2-0
Sun 19, Feb-17:00 - Italy Serie D Group G
Ilvamaddalena vs Aprilia

0-0

0-0
Sun 19, Feb-17:30 - Italy Serie D Group G
Cassino vs Atletico Uri

0-0

1-0
Sun 19, Feb-17:30 - Italy Serie D Group G
Paganese Calcio 1926 vs Portici

1-0

3-0
Sun 19, Feb-17:30 - Italy Serie D Group G
Pomezia vs AS Sorrento Calcio


0-3
Sun 19, Feb-17:30 - Italy Serie D Group G
Real Monterotondo Scalo vs Vis Artena

0-1

0-2
Sun 19, Feb-17:30 - Italy Serie D Group G
Sarrabus Ogliastra vs SS Angri

0-1

2-1
Sun 19, Feb-17:30 - Italy Serie D Group G
Tivoli Calcio vs Arzachena

1-0

1-1
Sun 19, Feb-19:00 - Italy Serie D Group H
Afragolese 1944 vs Virtus Casarano

0-1

0-1
Sun 19, Feb-17:30 - Italy Serie D Group H
S.S.D. Citta di Brindisi vs Nocerina

0-0

1-0
Sun 19, Feb-17:30 - Italy Serie D Group H
ACD Nardo vs Gladiator 1924

1-0

1-0
Sun 19, Feb-17:30 - Italy Serie D Group H
ASD Molfetta Calcio vs USD Lavello

2-0

3-0
Sun 19, Feb-18:00 - Italy Serie D Group H
Matera vs FC Francavilla

0-0

3-0
Sun 19, Feb-18:00 - Italy Serie D Group H
Citta di Fasano vs Cavese

1-1

1-1
Sun 19, Feb-18:00 - Italy Serie D Group H
Team Altamura vs ASD Martina Franca

0-1

1-2
Sun 19, Feb-18:30 - Italy Serie D Group H
Barletta vs FBC Gravina

1-0

2-0
Sun 19, Feb-17:30 - Italy Serie D Group I
Acireale vs Santa Maria Cilento

0-0

2-0
Sun 19, Feb-17:30 - Italy Serie D Group I
Paterno vs Vibonese

0-0

1-0
Sun 19, Feb-17:30 - Italy Serie D Group I
AC Locri 1909 vs Catania

0-2

0-4
Sun 19, Feb-17:30 - Italy Serie D Group I
FC Lamezia Terme vs Trapani

0-0

0-1
Sun 19, Feb-17:30 - Italy Serie D Group I
Cittanova Interpiana vs San Luca


0-0
Sun 19, Feb-18:00 - Italy Serie D Group I
Sancataldese vs Aversa Normanna

1-0

2-0
Sun 19, Feb-18:00 - Italy Serie D Group I
Citta Di Sant'Agata vs ASD Licata

1-0

3-0
Sun 19, Feb-18:00 - Italy Serie D Group I
ASD Canicatti vs ASD Ragusa Calcio

0-0

0-0
Sun 19, Feb-22:00 - Ivory Coast Division 1
USC Bassam vs SOL FC Abobo

0-1

0-3
Sun 19, Feb-22:00 - Jamaica Premier League
Dunbeholden FC vs Faulkland

2-0

4-2
Sun 19, Feb-11:00 - Japanese League Division 2
Tochigi SC vs Roasso Kumamoto

0-0

1-1
Sun 19, Feb-09:00 - Japanese League Division 2
Tokyo Verdy vs Zweigen Kanazawa

0-0

1-0
Sun 19, Feb-09:00 - Japanese League Division 2
Tokushima Vortis vs Oita Trinita

0-0

1-2
Sun 19, Feb-09:00 - Japanese League Division 2
FC Machida Zelvia vs Vegalta Sendai

0-0

0-0
Sun 19, Feb-16:00 - Kenya Premier League
AFC Leopards SC vs Kariobangi Sharks

0-0

0-0
Sun 19, Feb-16:00 - Kenya Premier League
Bidco United vs Sofapaka Nairobi FC

1-0

2-0
Sun 19, Feb-16:00 - Kenya Premier League
Vihiga Bullets FC vs KCB Nairobi

0-1

0-3
Sun 19, Feb-16:00 - Kosovo Super League
Gjilani vs Malisheva

1-1

2-2
Sun 19, Feb-16:00 - Kosovo Super League
Ballkani vs KF Drenica Skenderaj

1-1

2-1
Sun 19, Feb-20:20 - Kuwait Premier League
Al-Salmiyah vs Al-Qadsia SC

0-0

0-1
Sun 19, Feb-17:50 - Kuwait Premier League
Al Kuwait SC vs Kazma

1-0

1-0
Sun 19, Feb-19:20 - Lebanese League
Nejmeh Club vs Al-Ahed

0-1

1-1
Sun 19, Feb-16:15 - Lebanese League
Salam Zgharta vs Al Hikma Beirut

0-1

2-1
Sun 19, Feb-16:15 - Lebanese League
Tripoli SC vs Al Safa Beirut

0-1

1-1
Sun 19, Feb-16:15 - Lebanese League
Shabab Al Ghazieh vs Shabab Al-Sahel

0-1

0-2
Sun 19, Feb-16:15 - Lebanese League
Al Akhaa Al Ahli vs Tadamon Sour

0-0

0-0
Sun 19, Feb-18:00 - Luxembourg National Division
Progres Niederkorn vs UN Kaerjeng 97

0-0

1-0
Sun 19, Feb-19:00 - Luxembourg National Division
Etzella Ettelbruck vs Fola Esch

0-2

0-4
Sun 19, Feb-19:00 - Luxembourg National Division
Jeunesse Esch vs Victoria Rosport

0-0

2-0
Sun 19, Feb-19:00 - Luxembourg National Division
Union Titus Petange vs FC Differdange 03

1-2

4-2
Sun 19, Feb-19:00 - Luxembourg National Division
Racing Union Luxembourg vs Swift Hesperange

0-1

1-3
Sun 19, Feb-19:00 - Luxembourg National Division
Hostert vs F91 Dudelange

0-2

0-4
Sun 19, Feb-19:00 - Luxembourg National Division
UNA Strassen vs US Mondorf-les-Bains

0-0

0-1
Sun 19, Feb-17:00 - Malta Premier League
Valletta FC vs Mosta FC

0-0

0-0
Sun 19, Feb-19:15 - Malta Premier League
Sirens vs Balzan FC

0-0

1-3
Sun 19, Feb-14:30 - Malta Premier League
Hibernians FC vs Santa Lucia

1-1

3-2
Sun 19, Feb-18:00 - Malta Premier League
Hamrun Spartans vs Birkirkara FC

0-0

0-0
Sun 19, Feb-13:00 - McInerney Ford Night Series Division 1
Dianella White Eagles vs Balga SC

1-1

1-2
Sun 19, Feb-13:00 - McInerney Ford Night Series Division 1
Forrestfield United vs Curtin University SC

0-1

0-1
Sun 19, Feb-14:00 - McInerney Ford Night Series Division 1
Gosnells City vs Fremantle City

0-1

0-6
Sun 19, Feb-15:00 - McInerney Ford Night Series Division 1
Rockingham City vs Subiaco AFC

1-0

2-0
Sun 19, Feb-15:00 - McInerney Ford Night Series Division 1
UWA Nedlands vs Murdoch University

0-2

0-4
Sun 19, Feb-16:00 - McInerney Ford Night Series Division 1
Gwelup Croatia SC vs Fremantle Spirit

2-1

4-1
Sun 19, Feb-03:00 - Mexico Primera Division
Atletico San Luis vs Santos Laguna

1-0

1-1
Sun 19, Feb-03:06 - Mexico Primera Division
Monterrey vs Club Necaxa

0-0

2-1
Sun 19, Feb-05:05 - Mexico Primera Division
Atlas vs Tigres UANL

0-1

0-1
Sun 19, Feb-07:10 - Mexico Primera Division
Pumas UNAM vs Chivas Guadalajara

0-2

1-2
Sun 19, Feb-01:00 - Mexico Primera Divison 2
Mexicali FC vs Indios Chihuahua

1-2

1-3
Sun 19, Feb-02:00 - Mexico Primera Divison 2
Cafetaleros De Chiapas vs Yalmakan

2-0

3-2
Sun 19, Feb-02:00 - Mexico Primera Divison 2
Sporting Canamy vs Escorpiones FC

1-1

2-1
Sun 19, Feb-02:00 - Mexico Primera Divison 2
Pioneros De Cancun vs Alebrijes de Oaxaca B

0-0

0-0
Sun 19, Feb-02:00 - Mexico Primera Divison 2
Inter de Queretaro vs Aguacateros CDU

0-1

1-1
Sun 19, Feb-03:00 - Mexico Primera Divison 2
Mineros De Fresnillo vs UA De Zacatecas

1-1

1-1
Sun 19, Feb-05:00 - Mexico Primera Divison 2
Reboceros de La Piedad vs Catedraticos Elite

0-1

3-1
Sun 19, Feb-07:00 - Mexico Primera Divison 2
Los Cabos United vs Tritons Vallarta MFC

0-0

0-0
Sun 19, Feb-22:00 - Mexico Primera Divison A
Tepatitlan De Morelos vs Leones Negros

0-1

1-1
Sun 19, Feb-19:00 - Mexico Youth U20
Club America U20 vs Club Tijuana(U20)

1-0

1-0
Sun 19, Feb-19:00 - Mexico Youth U20
Queretaro U20 vs Mazatlan(U20)


0-2
Sun 19, Feb-22:00 - Mexico Youth U20
Pachuca U20 vs Deportivo Toluca Mexiquense U20

1-1

1-2
Sun 19, Feb-05:00 - Nicaragua Primera Division
Diriangen vs Real Esteli

2-0

2-3
Sun 19, Feb-19:00 - Nigeria Premier League
Bendel Insurance vs Enyimba International

1-0

1-0
Sun 19, Feb-19:00 - Nigeria Premier League
Lobi Stars vs Doma United

2-0

2-0
Sun 19, Feb-19:00 - Nigeria Premier League
Bayelsa United vs Enugu Rangers International

1-1

1-1
Sun 19, Feb-19:00 - Nigeria Premier League
Niger Tornadoes FC vs Dakkada FC

1-0

1-0
Sun 19, Feb-19:00 - Nigeria Premier League
Shooting Stars SC vs Akwa United

2-2

2-2
Sun 19, Feb-19:00 - Nigeria Premier League
Sunshine Stars FC vs Wikki Tourists

0-0

1-0
Sun 19, Feb-17:00 - North Macedonia Prva liga
Pobeda Prilep vs Rabotnicki Skopje

0-1

0-2
Sun 19, Feb-17:00 - North Macedonia Prva liga
FK Makedonija Gjorce Petrov vs Akademija Pandev

0-0

0-1
Sun 19, Feb-17:00 - North Macedonia Prva liga
Bregalnica Stip vs FK Skopje

0-0

0-0
Sun 19, Feb-17:00 - North Macedonia Prva liga
FK Tikves Kavadarci vs FC Struga Trim-Lum

1-0

1-1
Sun 19, Feb-17:00 - North Macedonia Prva liga
FC Shkupi vs FK Shkendija

1-0

2-0
Sun 19, Feb-14:00 - Norwegian Junior U19
Viking U19 vs Sogndal(U19)

3-0

4-2
Sun 19, Feb-01:00 - Paraguayan Primera Division
Sportivo Trinidense vs Olimpia Asuncion

0-1

3-1
Sun 19, Feb-03:30 - Paraguayan Primera Division
FC Nacional Asuncion vs Club Libertad

1-2

1-2
Sun 19, Feb-00:30 - Peru Primera Division
Sport Boys Association vs Carlos A. Mannucci

0-1

0-1
Sun 19, Feb-22:00 - Peru Primera Division
Atletico Grau vs ADT Tarma

1-1

1-1
Sun 19, Feb-11:00 - Philippines UFL Division 1
Kaya FC vs Dynamic Herb Cebu

1-2

2-3
Sun 19, Feb-20:30 - Poland - Ekstraklasa
Piast Gliwice vs Legia Warszawa

0-0

0-1
Sun 19, Feb-18:00 - Poland - Ekstraklasa
Lech Poznan vs Zaglebie Lubin

1-2

1-2
Sun 19, Feb-15:30 - Poland - Ekstraklasa
Miedz Legnica vs Wisla Plock

1-1

2-1
Sun 19, Feb-18:00 - Poland - I liga
Skra Czestochowa vs LKS Lodz

0-2

1-2
Sun 19, Feb-21:00 - Poland - I liga
Chrobry Glogow vs Chojniczanka Chojnice

1-0

3-1
Sun 19, Feb-15:40 - Poland - I liga
GKS Katowice vs Podbeskidzie

0-0

1-1
Sun 19, Feb-19:00 - Portugal Campeonato
Tirsense vs Brito SC

0-0

0-1
Sun 19, Feb-19:00 - Portugal Campeonato
Moncao vs Vila Mea

1-3

2-4
Sun 19, Feb-19:00 - Portugal Campeonato
Ferreiras vs Fabril Barreiro

0-1

1-1
Sun 19, Feb-19:00 - Portugal Campeonato
Atletico Clube Purtugal vs Vasco da Gama Vidigueira(POR)

1-0

1-0
Sun 19, Feb-19:00 - Portugal Campeonato
Marinhense vs Uniao Da Serra

1-0

1-0
Sun 19, Feb-19:00 - Portugal Campeonato
Benfica Castelo Branco vs Alcains

1-1

1-1
Sun 19, Feb-19:00 - Portugal Campeonato
FC Alpendorada vs Machico

1-2

2-2
Sun 19, Feb-19:00 - Portugal Campeonato
Salgueiros vs Castro Daire

0-0

1-1
Sun 19, Feb-19:00 - Portugal Campeonato
Pedras Salgadas vs Dumiense

1-1

1-1
Sun 19, Feb-19:00 - Portugal Campeonato
Valadares Gaia vs Camacha

1-0

3-0
Sun 19, Feb-19:00 - Portugal Campeonato
Lusitania Lourosa vs Maritimo B

1-0

3-1
Sun 19, Feb-19:00 - Portugal Campeonato
Uniao Santarem vs Loures

1-0

3-0
Sun 19, Feb-19:00 - Portugal Campeonato
Vilar de Perdizes vs Maria da Fonte

1-0

2-0
Sun 19, Feb-19:00 - Portugal Campeonato
FC Serpa vs S.C.Praiense

1-1

1-2
Sun 19, Feb-19:30 - Portugal Campeonato
SC Angrense vs Oriental Dragon

2-1

2-3
Sun 19, Feb-19:59 - Portugal Campeonato
Rabo Peixe vs Olhanense SC

0-0

0-1
Sun 19, Feb-19:00 - Portugal Campeonato
Gondomar vs Beira Mar

0-1

0-2
Sun 19, Feb-19:00 - Portugal Campeonato
Vianense vs Sao Martinho

0-0

2-1
Sun 19, Feb-19:00 - Portugal Campeonato
Merelinense vs Pevidem

0-0

0-1
Sun 19, Feb-19:00 - Portugal Campeonato
Sintrense vs Pero Pinheiro

0-1

0-1
Sun 19, Feb-19:00 - Portugal Campeonato
Uniao 1º Dezembro vs Mortagua

0-0

1-0
Sun 19, Feb-19:30 - Portugal Liga de Honora
Farense vs CD Mafra

0-0

1-0
Sun 19, Feb-19:30 - Portugal Liga de Honora
SL Benfica B vs SCU Torreense

0-1

1-2
Sun 19, Feb-15:00 - Portugal Liga de Honora
CD Nacional vs Leixoes

0-1

1-2
Sun 19, Feb-18:00 - Portugal Liga de Honora
Moreirense vs Belenenses SAD

1-1

4-1
Sun 19, Feb-19:00 - Portugal Liga Revelacao U19
Vizela(U19) vs FC Porto(U19)

1-0

2-1
Sun 19, Feb-22:00 - Portugal Primera Liga
SC Braga vs FC Arouca

1-0

2-0
Sun 19, Feb-19:30 - Portugal Primera Liga
CD Santa Clara vs FC Famalicao

0-0

1-3
Sun 19, Feb-00:30 - Portugal Primera Liga
FC Porto vs Rio Ave

1-0

1-0
Sun 19, Feb-15:00 - Primeira Liga 3 Serie A
Vitoria Guimaraes B vs Varzim

0-1

2-1
Sun 19, Feb-23:00 - Primeira Liga 3 Serie B
Caldas SC vs Os Belenenses

0-0

0-1
Sun 19, Feb-21:00 - Primeira Liga 3 Serie B
Vitoria Setubal FC vs Academica Coimbra

0-0

0-0
Sun 19, Feb-19:00 - Primeira Liga 3 Serie B
Lusitano GC Moncarapachense vs Real SC

1-2

1-6
Sun 19, Feb-19:00 - Republic of Azerbaijan Premier League
Zira FK vs Qarabag

0-0

0-1
Sun 19, Feb-16:30 - Republic of Azerbaijan Premier League
Sabah FK Baku vs Turan Tovuz

0-1

0-2
Sun 19, Feb-19:00 - Romania - Divizia A
CFR Cluj vs FC Arges

2-0

3-1
Sun 19, Feb-22:00 - Romania - Divizia A
FC Steaua Bucuresti vs CS Universitatea Craiova

1-0

1-1
Sun 19, Feb-18:00 - San Marino Girone A
SP Libertas vs SP Tre Fiori

0-0

0-0
Sun 19, Feb-18:00 - San Marino Girone A
SP Tre Penne vs SS Murata

0-0

2-0
Sun 19, Feb-18:00 - San Marino Girone A
SS Virtus vs AC Juvenes/Dogana

1-0

1-0
Sun 19, Feb-16:00 - Scottish Premier League
Motherwell FC vs Heart of Midlothian FC

1-0

2-0
Sun 19, Feb-20:30 - Senegal Premier League
Guediawaye vs ASC Diambars

2-0

2-0
Sun 19, Feb-20:30 - Senegal Premier League
Stade Mbour vs ASC Jaraaf

0-0

1-0
Sun 19, Feb-20:30 - Senegal Premier League
Union Sportive Goree vs Dakar Sacre Coeur

0-0

0-0
Sun 19, Feb-19:59 - Serbia - 1. Liga
Spartak Subotica vs Partizan Belgrade

0-1

1-2
Sun 19, Feb-18:00 - Serbia - 1. Liga
Mladost GAT Novi Sad vs Backa Topola

1-2

1-2
Sun 19, Feb-16:00 - Serbia - 1. Liga
Radnicki 1923 Kragujevac vs FK Javor Ivanjica

0-0

0-0
Sun 19, Feb-20:30 - Slovakia 1. Liga
FK Zeleziarne Podbrezova vs MSK Zilina

1-0

3-1
Sun 19, Feb-18:00 - Slovakia 1. Liga
MFK Skalica vs Liptovsky Mikulas

1-0

3-0
Sun 19, Feb-18:00 - Slovenia 1. Liga
NK Maribor vs NK Olimpija Ljubljana

2-0

2-0
Sun 19, Feb-16:00 - Slovenia 1. Liga
NK Bravo vs Domzale

0-1

0-2
Sun 19, Feb-17:30 - South Africa First League
Black Leopards vs Polokwane City FC

0-2

0-2
Sun 19, Feb-17:30 - South Africa First League
Cape Town All Stars vs Pretoria University

0-2

1-3
Sun 19, Feb-17:30 - South Africa Premier League
Kaizer Chiefs FC vs Lamontville Golden Arrows

1-1

2-3
Sun 19, Feb-19:45 - South Africa Premier League
Cape Town City vs Moroka Swallows

1-0

2-0
Sun 19, Feb-19:00 - Spanish Ladies League Division 1
Futbol Ellas CFF Women's vs Sport Extremadura CD Women's

0-0

0-1
Sun 19, Feb-19:30 - Spanish Ladies League Division 1
Pozuelo de Alarcon Women's vs CFF Olimpia Las Rozas Women's

0-0

1-0
Sun 19, Feb-14:00 - Spanish Ladies League Division 1
Rayo Vallecano Women's B vs Dinamo Guadalajara Women's

0-0

1-0
Sun 19, Feb-19:59 - Spanish Ladies League Division 1
San Vicente Women's vs Mislata CF Women's

0-2

2-4
Sun 19, Feb-15:00 - Spanish Ladies League Division 1
Aldaia Women's vs Murcia Feminas Women's


0-1
Sun 19, Feb-15:00 - Spanish Ladies League Division 1
Olimpico Madrid Women's vs Atletico de Madrid C Women's

0-1

0-1
Sun 19, Feb-15:00 - Spanish Ladies League Division 1
Lostrego CF Women's vs Real Oviedo B Women's

0-1

0-1
Sun 19, Feb-20:30 - Spanish Ladies League Division 1
Fontsanta Fatjo Women's vs SD Ejea Women's

2-1

4-1
Sun 19, Feb-15:45 - Spanish Ladies League Division 1
Romanon Women's vs Victoria FC Women's

0-4

2-4
Sun 19, Feb-21:00 - Spanish Ladies League Division 1
Madrid CFF C Women's vs Atletico Lince Women's

2-0

2-1
Sun 19, Feb-00:15 - Spanish Ladies League Division 2
CD Femarguin Women's vs Union Viera Women's


2-1
Sun 19, Feb-17:00 - Spanish Primera Division
Elche vs Espanyol

0-0

0-1
Sun 19, Feb-19:15 - Spanish Primera Division
Rayo Vallecano vs Sevilla

0-1

1-1
Sun 19, Feb-00:00 - Spanish Primera Division
Osasuna vs Real Madrid

0-0

0-2
Sun 19, Feb-21:30 - Spanish Primera Division
Atletico Madrid vs Athletic Bilbao

0-0

1-0
Sun 19, Feb-19:59 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Racing de Ferrol vs Pontevedra

0-0

2-0
Sun 19, Feb-15:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
AD Ceuta vs CF Rayo Majadahonda

0-0

5-1
Sun 19, Feb-15:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Cultural Leonesa vs Algeciras

0-0

0-1
Sun 19, Feb-15:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Talavera de la Reina vs Deportivo La Coruna

0-1

0-1
Sun 19, Feb-15:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Linense vs C.D. San Fernando Isleno

0-1

1-2
Sun 19, Feb-21:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Real Madrid Castilla vs CD Linares Deportivo

1-0

2-0
Sun 19, Feb-21:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Fuenlabrada vs Cordoba C.F.

1-0

2-0
Sun 19, Feb-19:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
CF La Nucia vs SD Logrones

1-2

2-2
Sun 19, Feb-19:59 - Spanish Primera RFEF Grupo B
UE Cornella vs CF Intercity

0-0

0-0
Sun 19, Feb-15:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
Numancia vs Gimnastic Tarragona

0-1

3-1
Sun 19, Feb-15:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
CD Castellon vs Atletico Baleares

2-0

2-1
Sun 19, Feb-15:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
Alcoyano vs Real Sociedad B

0-1

1-1
Sun 19, Feb-21:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
UD Logrones vs Real Murcia

0-1

0-1
Sun 19, Feb-21:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
Eldense vs Sabadell

0-0

1-0
Sun 19, Feb-16:30 - Spanish Primera U19
Rayo Vallecano U19 vs CF Rayo Majadahonda(U19)

0-0

3-0
Sun 19, Feb-19:00 - Spanish Primera U19
Real Madrid(U19) vs Cultural Leonesa(U19)

0-0

1-0
Sun 19, Feb-17:00 - Spanish Primera U19
Sporting de Gijon(U19) vs Marina Sport(U19)

0-0

1-0
Sun 19, Feb-14:30 - Spanish Primera U19
CD Ebro(U19) vs Mallorca(U19)

0-0

0-0
Sun 19, Feb-14:45 - Spanish Primera U19
FE Grama(U19) vs Gimnastic Tarragona(U19)

1-1

4-1
Sun 19, Feb-15:00 - Spanish Primera U19
Athletic Bilbao U19 vs UD Logrones(U19)

0-0

3-0
Sun 19, Feb-15:00 - Spanish Primera U19
Malaga(U19) vs Almeria U19

1-0

1-0
Sun 19, Feb-15:00 - Spanish Primera U19
Real Oviedo(U19) vs Celta Vigo U19

1-1

1-2
Sun 19, Feb-15:00 - Spanish Primera U19
Antiguoko KE(U19) vs Real Sociedad(U19)

2-1

2-2
Sun 19, Feb-15:00 - Spanish Primera U19
Santiago De Compostela CF(U19) vs Atletico Perines(U19)

3-0

3-1
Sun 19, Feb-15:00 - Spanish Primera U19
Getafe(U19) vs Sporting Hortaleza(U19)

0-0

1-1
Sun 19, Feb-15:00 - Spanish Primera U19
Albacete(U19) vs Villarreal(U19)

1-1

1-2
Sun 19, Feb-15:00 - Spanish Primera U19
Alboraya(U19) vs Levante(U19)

1-1

1-2
Sun 19, Feb-15:30 - Spanish Primera U19
Atletico de Madrid(U19) vs Club Internacional Amistad(U19)

3-0

5-0
Sun 19, Feb-21:00 - Spanish Primera U19
Elche(U19) vs CF Inter San Jose(U19)

0-1

3-1
Sun 19, Feb-18:30 - Spanish Primera U19
UCAM Murcia(U19) vs FC Cartagena(U19)

0-0

0-1
Sun 19, Feb-17:00 - Spanish Segunda Division
SD Huesca vs Granada CF

1-1

1-1
Sun 19, Feb-19:15 - Spanish Segunda Division
Alaves vs UD Ibiza

3-1

4-2
Sun 19, Feb-19:15 - Spanish Segunda Division
Andorra CF vs Sporting de Gijon

0-0

1-0
Sun 19, Feb-00:00 - Spanish Segunda Division
Tenerife vs CD Mirandes

0-0

1-0
Sun 19, Feb-21:30 - Spanish Segunda Division
Burgos CF vs Albacete

0-0

1-1
Sun 19, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Marino Luanco vs CD Guijuelo

1-0

1-1
Sun 19, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Ourense CF vs Real Oviedo B

1-0

1-2
Sun 19, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Valladolid B vs Bergantinos CF

1-0

2-0
Sun 19, Feb-15:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Racing Santander B vs Polvorin

0-0

2-0
Sun 19, Feb-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
SD Laredo vs Coruxo FC

0-0

0-0
Sun 19, Feb-21:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Real Aviles vs Arenteiro

0-0

1-1
Sun 19, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
CD Alfaro vs CD Izarra

0-0

0-0
Sun 19, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
CA Cirbonero vs Sociedad Deportiva Beasain

1-2

1-3
Sun 19, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Alaves B vs Racing Rioja CF

0-0

2-0
Sun 19, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
UD Logrones B vs CD Tudelano

0-0

0-2
Sun 19, Feb-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Lleida vs SD Formentera

1-0

2-0
Sun 19, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Terrassa vs CE Manresa

0-1

1-3
Sun 19, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
UD Alzira vs CD Ebro

2-0

3-1
Sun 19, Feb-14:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Zaragoza B vs Valencia CF Mestalla

1-0

1-1
Sun 19, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
CF Badalona vs Atletico Saguntino

1-1

1-1
Sun 19, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Hercules CF vs Teruel

0-1

0-2
Sun 19, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Mallorca B vs AE Prat

2-1

2-2
Sun 19, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
UE Olot vs SCR Pena Deportiva

0-0

2-0
Sun 19, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Ibiza Islas Pitiusas vs Espanyol B

0-1

1-2
Sun 19, Feb-14:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Real Betis B vs Xerez Deportivo

1-0

1-0
Sun 19, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Antequera CF vs Mar Menor

0-0

3-1
Sun 19, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
CD El Ejido 2012 vs FC Cartagena B

0-0

2-1
Sun 19, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Cadiz B vs Recreativo Huelva

0-0

1-0
Sun 19, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Yeclano Deportivo vs Juventud Torremolinos

0-0

0-0
Sun 19, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
UCAM Murcia vs Atletico Mancha Real

1-0

1-1
Sun 19, Feb-15:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
CD San Roque de Lepe vs Velez CF

0-0

1-0
Sun 19, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
Don Benito vs Leganes B

1-0

1-0
Sun 19, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
Gimnastica Segoviana vs CD Coria

1-0

3-0
Sun 19, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
Cacereno vs Villanovense

0-0

1-0
Sun 19, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
Atletico de Madrid B vs Cerdanyola del Valles

3-0

4-0
Sun 19, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
AD Union Adarve vs Alcorcon B

1-0

2-1
Sun 19, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
UD Socuellamos vs UD Melilla

0-0

0-0
Sun 19, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
CD Diocesano vs CD Atletico Paso

0-1

1-1
Sun 19, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
CD Estepona vs UD Montijo

0-1

0-1
Sun 19, Feb-19:45 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
CD Tuilla vs UC Ceares

0-0

1-0
Sun 19, Feb-19:45 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
CD Colunga vs Caudal Deportivo

0-2

0-2
Sun 19, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
UD Llanera vs Real Titanico DE Laviana

0-0

2-0
Sun 19, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Luarca vs Condal CF

0-0

0-0
Sun 19, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Sporting de Gijon B vs CD Covadonga

0-1

2-2
Sun 19, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
CD Llanes vs L'Entregu CF

1-0

1-0
Sun 19, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Deportivo La Coruna B vs Rapido de Bouzas

0-0

0-0
Sun 19, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Arosa Sociedad Cultural vs CSD Arzua

1-0

1-0
Sun 19, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Paiosaco vs Viveiro CF

1-1

2-1
Sun 19, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
CD Pozoblanco vs Coria Club de Futbol

0-0

1-0
Sun 19, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Atletico Espeleno vs CD Rota

0-1

3-1
Sun 19, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Bollullos vs Atletico Antoniano

0-0

1-2
Sun 19, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Cordoba CF B vs Ayamonte CF

2-0

5-2
Sun 19, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
CD Gerena vs Ciudad de Lucena

0-0

0-1
Sun 19, Feb-21:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Xerez CD vs Sevilla C

1-0

1-1
Sun 19, Feb-19:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Portmany vs CF Soller

0-0

1-0
Sun 19, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CE Mercadal vs Constancia

0-1

1-1
Sun 19, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Andratx vs CD Binissalem

1-0

2-1
Sun 19, Feb-14:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
UD Poblense vs Santanyi

0-0

1-0
Sun 19, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Sant Jordi vs CD Manacor

0-1

1-2
Sun 19, Feb-21:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CF Platges De Calvia vs UD Collerense

0-0

1-0
Sun 19, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Tenerife B vs Arucas CF

1-0

3-2
Sun 19, Feb-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
CD Marino vs Las Palmas Atletico

0-1

0-2
Sun 19, Feb-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
CD Mensajero vs Villa Santa Brigida

1-0

2-0
Sun 19, Feb-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
UD San Fernando vs Gran Tarajal

1-0

1-0
Sun 19, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
CD Bullense vs AD Caravaca

0-0

1-1
Sun 19, Feb-14:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Molinense vs Muleno CF

1-0

3-1
Sun 19, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Lorca Deportiva FC vs La Union Atletico

0-0

2-1
Sun 19, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Club Atletico Pulpileno vs Ciudad de Murcia

0-1

1-1
Sun 19, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
EG El Palmar vs Real Murcia B

0-0

0-2
Sun 19, Feb-13:30 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Atletico Pueblonuevo vs CD Calamonte

1-1

1-1
Sun 19, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CD Don Alvaro vs Arroyo Club Polideportivo

0-0

0-0
Sun 19, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Montehermoso vs SP Villafranca

0-1

1-1
Sun 19, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
AD Llerenense vs CD Miajadas

3-1

3-1
Sun 19, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
UP Plasencia vs CF Trujillo

0-0

0-1
Sun 19, Feb-15:15 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CD Azuaga vs Moralo CP

0-0

1-0
Sun 19, Feb-15:30 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
UC La Estrella vs UD Fuente de Cantos

1-1

1-3
Sun 19, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Pena Sport vs CD Cortes

1-0

2-0
Sun 19, Feb-19:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
Calahorra B vs CD Berceo

1-1

2-2
Sun 19, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
Naxara vs CA River Ebro

1-0

2-0
Sun 19, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CA Vianes vs Yague CF

1-0

3-0
Sun 19, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
Oyonesa vs Haro Deportivo

0-0

0-0
Sun 19, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Varea vs CD Agoncillo

1-1

2-1
Sun 19, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
Pena Balsamaiso CF vs CD Anguiano

0-0

2-0
Sun 19, Feb-19:15 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
Barbastro vs Epila CF


2-2
Sun 19, Feb-19:15 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD Binefar vs AD Almudevar

0-0

0-0
Sun 19, Feb-19:15 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
SD Huesca B vs CA Monzon

0-0

2-1
Sun 19, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD Caspe vs CD Carinena

1-0

1-1
Sun 19, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
Utrillas vs CF Calamocha

0-0

1-0
Sun 19, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
SD Ejea vs CF Illueca

0-0

1-1
Sun 19, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD Cuarte Industria vs CD La Almunia

0-0

1-1
Sun 19, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Quintanar Del Rey vs Tarancon


3-0
Sun 19, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Villacanas vs CD Marchamalo

1-0

1-1
Sun 19, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Calvo Sotelo Puertollano vs La Solana

3-0

4-0
Sun 19, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
CP Villarrobledo vs UB Conquense

0-1

0-1
Sun 19, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
CD Azuqueca vs Toledo

0-0

0-0
Sun 19, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
CD Tropezon vs SD Torina

0-0

0-1
Sun 19, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
CF Vimenor vs SD Revilla

2-1

3-1
Sun 19, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
CD Naval vs UD Samano

0-0

0-0
Sun 19, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
CD Cayon vs Solares Medio Cudeyo

0-0

0-1
Sun 19, Feb-14:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Portugalete vs CD Touring

1-0

2-0
Sun 19, Feb-19:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Castellon II vs Orihuela CF

1-1

1-3
Sun 19, Feb-19:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Patacona vs Hercules CF B

0-0

1-0
Sun 19, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
UD Rayo Ibense vs Athletic Torrellano

2-0

4-0
Sun 19, Feb-14:30 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
CD Roda vs Torrent CF

0-0

0-0
Sun 19, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
UD Levante B vs Atzeneta UE

0-0

0-0
Sun 19, Feb-15:15 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Jove Espanol vs Acero

1-0

3-1
Sun 19, Feb-14:15 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
RSC International vs Las Rozas

2-0

4-0
Sun 19, Feb-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
CU Collado Villalba vs Getafe B

0-3

0-6
Sun 19, Feb-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
AD Torrejon CF vs Real Aranjuez CF

0-2

4-2
Sun 19, Feb-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
CD Canillas vs CF Pozuelo Alarcon

1-0

1-0
Sun 19, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Paracuellos Antamira vs CF Trival Valderas

3-0

3-0
Sun 19, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
RSD Alcala Henares vs Galapagar

1-1

1-1
Sun 19, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Mostoles vs Fuenlabrada Promesas Madrid 2021

2-1

3-1
Sun 19, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Ursaria vs Rayo Vallecano B

1-0

3-0
Sun 19, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Real Jaen CF vs Torredonjimeno

0-0

0-0
Sun 19, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
CD Huetor Tajar vs CD Torreperogil

1-1

2-1
Sun 19, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Marbella FC vs CD Huetor Vega

0-0

1-0
Sun 19, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Almeria B vs Malaga B

0-0

0-0
Sun 19, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
CD El Palo vs Malaga City

0-0

2-0
Sun 19, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Motril CF vs Atletico de Porcuna

0-0

2-0
Sun 19, Feb-16:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Huracan Melilla vs Arenas Armilla

0-2

0-4
Sun 19, Feb-20:30 - Swedish Cup
GIF Sundsvall vs Norrby IF

1-0

1-1
Sun 19, Feb-20:30 - Swedish Cup
Hammarby vs IK Brage

1-0

4-1
Sun 19, Feb-18:00 - Swedish Cup
Kalmar FF vs Trelleborgs FF

2-1

3-2
Sun 19, Feb-18:15 - Swedish Cup
GAIS vs IFK Norrkoping

0-1

0-1
Sun 19, Feb-16:00 - Swedish Cup
Malmo FF vs Skovde AIK

2-0

2-0
Sun 19, Feb-16:00 - Swedish Cup
Mjallby AIF vs Dalkurd FF

0-0

1-0
Sun 19, Feb-16:00 - Swedish Cup
IFK Lulea vs Degerfors IF

0-0

0-2
Sun 19, Feb-16:00 - Swedish Cup
Oskarshamns AIK vs IK Sirius FK

1-1

1-4
Sun 19, Feb-19:30 - Swiss Super League
Grasshoppers vs Zurich

1-0

1-2
Sun 19, Feb-17:15 - Swiss Super League
St. Gallen vs FC Luzern

1-1

2-2
Sun 19, Feb-19:30 - Swiss Super League
Basel vs Servette

0-1

2-2
Sun 19, Feb-17:00 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
Young Boys II vs YF Juventus Zurich

2-1

4-1
Sun 19, Feb-19:30 - Switzerland Challenge League
Lausanne Sports vs Bellinzona

1-0

1-1
Sun 19, Feb-14:30 - Thai League 1
Port FC vs Nong Bua Pitchaya

0-1

2-1
Sun 19, Feb-15:00 - Thai League 1
Sukhothai FC vs Lampang FC

0-0

1-1
Sun 19, Feb-15:30 - Thai League 1
Lamphun Warrior vs Nakhon Ratchasima

0-0

0-0
Sun 19, Feb-16:00 - Thai League 1
Chonburi FC vs Muang Thong United

0-0

0-1
Sun 19, Feb-14:30 - Thai League 2
Samut Prakan City vs Rayong FC

0-1

0-4
Sun 19, Feb-15:00 - Thai League 2
Ranong United FC vs Suphanburi FC

0-0

0-1
Sun 19, Feb-15:30 - Thai League 2
Trat FC vs Raj Pracha FC

0-0

1-0
Sun 19, Feb-16:00 - Thai League 2
Chiangmai FC vs Kasetsart FC

2-1

4-2
Sun 19, Feb-12:30 - Thai League 3
Marines Eureka FC vs ACDC FC

1-1

3-2
Sun 19, Feb-12:30 - Thai League 3
Trang FC vs Songkhla FC

0-1

0-4
Sun 19, Feb-12:30 - Thai League 3
Kamphaengphet FC vs Nakhon Mae Sot United FC

0-0

0-0
Sun 19, Feb-12:30 - Thai League 3
Chainat United vs Pathum Thani United

0-1

0-1
Sun 19, Feb-12:30 - Thai League 3
Kohkwang vs Kabin United

0-0

1-2
Sun 19, Feb-12:30 - Thai League 3
Kanjanapat Group vs Singha GB Kanchanaburi

0-1

0-3
Sun 19, Feb-12:30 - Thai League 3
Welfare Royal Air Force vs Samut Prakan FC

0-0

0-0
Sun 19, Feb-12:30 - Thai League 3
Watbot City vs Chiangrai Lanna

3-1

8-1
Sun 19, Feb-12:30 - Thai League 3
Maejo United vs Kong Krailas United

0-0

1-0
Sun 19, Feb-12:30 - Thai League 3
Udon United vs Sisaket United

0-0

0-0
Sun 19, Feb-12:30 - Thai League 3
Rasisalai United vs Ubon Kruan Apat

2-0

2-0
Sun 19, Feb-12:30 - Thai League 3
Mueang Kon D United vs Young Singh United

0-0

0-1
Sun 19, Feb-13:00 - Thai League 3
Muangnont Bankunmae FC vs Thonburi United

0-0

1-0
Sun 19, Feb-14:00 - Thai League 3
Samut Songkhram FC vs Assumption United FC

2-2

4-2
Sun 19, Feb-14:00 - Thai League 3
Mahasarakham United FC vs Khonkaen Mordindang FC

1-0

3-1
Sun 19, Feb-14:00 - Thai League 3
Nonthaburi United vs Royal Thai Army FC

1-1

1-1
Sun 19, Feb-14:30 - Thai League 3
Phattalung FC vs Jalor City

0-0

0-0
Sun 19, Feb-15:00 - Thai League 3
Khonkaen FC vs Yasothon United FC

1-0

1-1
Sun 19, Feb-15:00 - Thai League 3
Chachoengsao vs Pluak Daeng United

0-0

4-0
Sun 19, Feb-16:30 - Tunisia Cup
Club Africain vs Croissant Msaken

2-0

4-0
Sun 19, Feb-16:30 - Tunisia Cup
Stade Tunisien vs Etoile du Sahel

0-1

1-1
Sun 19, Feb-16:30 - Tunisia Cup
Olympique de Beja vs AS Kasserine

0-0

0-0
Sun 19, Feb-16:30 - Tunisia Cup
Jeunesse Sportive Omrane vs Club Sportif Sfaxien

1-0

1-1
Sun 19, Feb-16:30 - Tunisia Cup
Stade Africain Menzel Bourguiba vs ES Bouhajla

1-0

1-0
Sun 19, Feb-16:30 - Tunisia Cup
Etoile Metlaoui vs Chebba

1-1

1-1
Sun 19, Feb-16:30 - Tunisia Cup
C. A. Bizertin vs EGS Gafsa

0-0

2-0
Sun 19, Feb-17:25 - UAE League Division 1
Emirates Club vs Gulf Heroes

0-3

2-3
Sun 19, Feb-17:25 - UAE League Division 1
Hatta Club vs Al Fujairah

0-0

1-0
Sun 19, Feb-17:25 - UAE League Division 1
Al Arabi vs Al-Hamriyah

0-1

0-1
Sun 19, Feb-17:25 - UAE League Division 1
Al Oruba(UAE) vs Dubba Al Husun

1-0

2-3
Sun 19, Feb-17:30 - UAE U21 League
Baniyas(U21) vs Al Jazira (U21)

0-1

0-2
Sun 19, Feb-17:30 - UAE U21 League
Dubba Al Fujairah(U21) vs Ajman Club(U21)

1-0

1-0
Sun 19, Feb-17:30 - UAE U21 League
Al Bataeh(U21) vs Al Wahda(U21)

1-2

2-2
Sun 19, Feb-16:45 - Uruguay Primera Division
Racing Club Montevideo vs CA River Plate

0-0

0-0
Sun 19, Feb-00:00 - Uruguay Primera Division
Club Atletico Cerro vs Deportivo Maldonado

0-0

0-0
Sun 19, Feb-02:45 - Uruguay Primera Division
Plaza Colonia vs Nacional Montevideo

0-0

2-1
Sun 19, Feb-23:00 - Venezuela Primera Division
Caracas FC vs Hermanos Colmenares

1-1

2-2
Sun 19, Feb-01:15 - Venezuela Primera Division
Deportivo Tachira vs Monagas SC

0-0

1-0
Sun 19, Feb-03:30 - Venezuela Primera Division
Angostura FC vs Rayo Zuliano

0-1

1-1
Sun 19, Feb-14:00 - Vietnam League
Hoang Anh Gia Lai vs Cong An Ha Noi

0-0

1-1
Sun 19, Feb-16:15 - Vietnam League
Viettel vs Nam Dinh

0-0

0-0
Sun 19, Feb-15:00 - Western Australia Womens Premier League
Balcatta Women's vs Curtin University SC Women's

4-0

4-0
AD:
NOTICE
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE. REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.