Latest News
News are from Rezilta News, Goal.mu, Mauri.bet, and other partner websites.
All soccer/football results.
BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.
ADS: 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.
Date and Time/Team | Half Time | Full Time |
---|---|---|
Sun 12, Feb-16:00 - Albania 1st league Besa Kavaje vs Beselidhja Lezhe |
1-0 |
2-0 |
Sun 12, Feb-16:00 - Albania 1st league Turbina Cerrik vs Apolonia Fier |
0-0 |
1-0 |
Sun 12, Feb-19:00 - Albania Super league KF Tirana vs Vllaznia Shkoder |
0-0 |
0-1 |
Sun 12, Feb-19:00 - Albania Super league KF Erzeni Shijak vs Teuta Durres |
0-1 |
1-1 |
Sun 12, Feb-21:00 - Algeria Division 1 MC Oran vs RC Arbaa |
1-1 |
2-1 |
Sun 12, Feb-16:30 - Andorra Super league FC Ordino vs UE Engordany |
0-0 |
1-2 |
Sun 12, Feb-19:00 - Andorra Super league UE Santa Coloma vs FC Santa Coloma |
0-0 |
0-0 |
Sun 12, Feb-14:10 - Andorra Super league Atletic Escaldes vs UE Sant Julia |
2-1 |
6-1 |
Sun 12, Feb-21:30 - Andorra Super league Penya Encarnada vs Inter Club D\'Escaldes |
0-0 |
2-2 |
Sun 12, Feb-18:00 - Angola Girabola League Recreativo Libolo vs Isaac de Benguela |
2-1 |
|
Sun 12, Feb-16:00 - Argentina Reserves League Newells Old Boys Reserve vs Defensa Y Justicia Reserve |
1-3 |
2-4 |
Sun 12, Feb-16:00 - Argentina Reserves League Tigre Reserve vs Racing Club Reserve |
1-1 |
2-2 |
Sun 12, Feb-16:00 - Argentina Reserves League Godoy Cruz Reserve vs San Lorenzo Reserve |
0-1 |
0-2 |
Sun 12, Feb-00:00 - Argentina Prim B Metropolitana Club Atletico Acassuso vs Argentino de Quilmes |
0-1 |
1-1 |
Sun 12, Feb-00:00 - Argentina Prim B Metropolitana Argentino de Merlo vs CA Colegiales |
1-0 |
3-0 |
Sun 12, Feb-00:00 - Argentina Prim B Metropolitana Canuelas FC vs Ituzaingo |
1-0 |
1-0 |
Sun 12, Feb-00:00 - Argentina Prim B Metropolitana UAI Urquiza vs Deportivo Merlo |
0-0 |
2-0 |
Sun 12, Feb-00:00 - Argentina Prim B Metropolitana Sacachispas vs CA San Miguel |
0-1 |
0-3 |
Sun 12, Feb-02:30 - Argentina Prim C Metropolitana Real Pilar vs San Martin Burzaco |
1-1 |
2-2 |
Sun 12, Feb-00:00 - Argentina Prim C Metropolitana Sportivo Italiano vs Victoriano Arenas |
1-0 |
2-1 |
Sun 12, Feb-00:00 - Argentina Prim C Metropolitana Central Cordoba De Rosario vs Justo Jose de Urquiza |
0-0 |
0-1 |
Sun 12, Feb-02:15 - Argentine Primera Division CA Platense vs Atletico Tucuman |
1-0 |
1-1 |
Sun 12, Feb-04:30 - Argentine Primera Division Talleres Cordoba vs Boca Juniors |
1-0 |
2-1 |
Sun 12, Feb-04:30 - Argentine Primera Division Velez Sarsfield vs Independiente |
0-0 |
0-0 |
Sun 12, Feb-00:00 - Argentine Primera Division San Lorenzo vs Club Deportivo Godoy Cruz |
0-0 |
1-0 |
Sun 12, Feb-00:00 - Argentine Primera Division Defensa Y Justicia vs Newells Old Boys |
1-0 |
1-0 |
Sun 12, Feb-02:15 - Argentinian Primera B - Nacional San Martin Tucuman vs All Boys |
0-1 |
2-1 |
Sun 12, Feb-03:00 - Argentinian Primera B - Nacional San Martin San Juan vs Gimnasia y Esgrima de Mendoza |
0-1 |
0-1 |
Sun 12, Feb-00:00 - Argentinian Primera B - Nacional Almagro vs Almirante Brown |
0-0 |
0-1 |
Sun 12, Feb-00:00 - Argentinian Primera B - Nacional CA Brown Adrogue vs Racing de Cordoba |
1-1 |
1-2 |
Sun 12, Feb-00:00 - Argentinian Primera B - Nacional Temperley vs Estudiantes Rio Cuarto |
1-0 |
2-0 |
Sun 12, Feb-00:00 - Argentinian Primera B - Nacional Flandria vs Alvarado Mar del Plata |
0-0 |
0-0 |
Sun 12, Feb-00:00 - Argentinian Primera B - Nacional San Telmo vs Defensores de Belgrano |
1-1 |
2-2 |
Sun 12, Feb-00:00 - Argentinian Primera B - Nacional Villa Dalmine vs Club Atletico Mitre |
0-0 |
0-0 |
Sun 12, Feb-00:00 - Argentinian Primera B - Nacional Deportivo Madryn vs Chacarita Juniors |
0-0 |
0-0 |
Sun 12, Feb-10:00 - Australia Brisbane Silver Boot Brisbane Roar FC Am vs Brisbane City |
0-0 |
0-1 |
Sun 12, Feb-10:00 - Australia Brisbane Silver Boot SWQ Thunder vs Southside Eagles |
0-2 |
0-2 |
Sun 12, Feb-10:00 - Australia Brisbane Silver Boot Sunshine Coast Wanderers FC vs Surfers Paradise |
0-0 |
0-1 |
Sun 12, Feb-12:00 - Australia Brisbane Silver Boot Sunshine Coast FC vs Moreton Bay United |
0-3 |
1-3 |
Sun 12, Feb-08:30 - Australia FFA Cup Qualifiers Para Hills East vs Eastern United |
0-1 |
0-3 |
Sun 12, Feb-10:00 - Australia FFA Cup Qualifiers Adelaide Blue Eagles vs Adelaide Hills |
1-0 |
2-1 |
Sun 12, Feb-10:30 - Australia FFA Cup Qualifiers Rostrevor SC vs Western Strikers SC |
0-1 |
1-2 |
Sun 12, Feb-11:30 - Australia FFA Cup Qualifiers Ghan Kilburn City vs Para Hills Knights |
1-1 |
5-3 |
Sun 12, Feb-08:00 - Australia League A Newcastle Jets FC vs Melbourne Victory FC |
1-0 |
2-1 |
Sun 12, Feb-10:00 - Australia League A Macarthur FC vs Wellington Phoenix |
1-1 |
2-1 |
Sun 12, Feb-10:00 - Australia New South Wales Premier League APIA Leichhardt Tigers vs Rockdale City Suns |
3-0 |
6-0 |
Sun 12, Feb-08:00 - Australia New South Wales U20 APIA Leichhardt Tigers(U20) vs Rockdale Ilinden(U20) |
0-0 |
1-1 |
Sun 12, Feb-12:00 - Australia Queensland State Women\'s Premier League Queensland Lions FC Women\'s vs Mitchelton Women\'s |
2-1 |
2-1 |
Sun 12, Feb-08:00 - Australia Women\'s A-League WS Wanderers Women\'s vs Wellington Phoenix Women\'s |
1-0 |
1-0 |
Sun 12, Feb-12:00 - Australia Women\'s A-League Perth Glory Women\'s vs Newcastle Jets Women\'s |
2-0 |
4-0 |
Sun 12, Feb-17:30 - Austrian Bundesliga Rheindorf Altach vs LASK Linz |
0-1 |
0-1 |
Sun 12, Feb-17:30 - Austrian Bundesliga SV Ried vs TSV Hartberg |
0-0 |
0-1 |
Sun 12, Feb-19:59 - Austrian Bundesliga Austria Vienna vs SK Austria Klagenfurt |
1-0 |
3-1 |
Sun 12, Feb-18:00 - Belgian First Amateur Division KVK Tienen vs URSL Vise |
1-0 |
1-1 |
Sun 12, Feb-18:00 - Belgian First Amateur Division Royal Knokke vs Sint-Eloois-Winkel |
2-0 |
2-0 |
Sun 12, Feb-17:30 - Belgian First Amateur Division RAAL La Louvière vs Gent B |
0-1 |
1-1 |
Sun 12, Feb-17:30 - Belgian First Amateur Division Antwerp B vs Leuven B |
1-0 |
2-0 |
Sun 12, Feb-22:15 - Belgian Jupiler League Zulte Waregem vs KV Oostende |
1-0 |
1-1 |
Sun 12, Feb-16:30 - Belgian Jupiler League KRC Genk vs Royal Antwerp FC |
0-0 |
0-1 |
Sun 12, Feb-19:00 - Belgian Jupiler League Anderlecht vs St.-Truidense VV |
0-0 |
3-1 |
Sun 12, Feb-21:30 - Belgian Jupiler League Standard Liege vs Kortrijk |
0-0 |
0-2 |
Sun 12, Feb-22:15 - Belgium - 2e Klasse Beerschot Wilrijk vs RWD Molenbeek |
0-0 |
0-1 |
Sun 12, Feb-19:00 - Belgium - 2e Klasse Excelsior Virton vs Jong Genk |
0-0 |
0-1 |
Sun 12, Feb-18:00 - Belgium Women 1st National Oud Heverlee Leuven II Women\'s vs RAEC Mons Women\'s |
0-0 |
1-0 |
Sun 12, Feb-22:30 - Belgium Women 1st National KVK Tienen Women\'s vs Kontich FC Women\'s |
0-3 |
|
Sun 12, Feb-01:30 - Bolivia Liga de Futbol Prof Nacional Potosi vs Blooming |
2-0 |
3-0 |
Sun 12, Feb-23:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof Real Tomayapo vs Real Santa Cruz |
0-0 |
1-0 |
Sun 12, Feb-04:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof Club Bolivar vs Royal Pari |
1-0 |
3-1 |
Sun 12, Feb-02:00 - Brazil Mato-grossense Division 1 Cuiaba (MT) vs Uniao Rondonopolis MT |
2-1 |
2-1 |
Sun 12, Feb-02:00 - Brazil Mato-grossense Division 1 Luverdense vs OperArio(MT) |
0-0 |
0-2 |
Sun 12, Feb-23:30 - Brazil Mato-grossense Division 1 Cacerense vs Nova Mutum MT |
0-0 |
1-0 |
Sun 12, Feb-23:00 - Brazil Alagoano Division 1 Agremiacao Sportiva Arapiraquense (ASA) vs Desportiva Alianca AL |
0-0 |
2-0 |
Sun 12, Feb-23:30 - Brazil Amazonense League Iranduba AM vs Amazonas AM |
0-4 |
0-7 |
Sun 12, Feb-23:30 - Brazil Amazonense League Operario/AM vs Manauara |
0-5 |
1-5 |
Sun 12, Feb-23:30 - Brazil Amazonense League Parintins FC/AM vs Rio Negro/AM |
0-0 |
1-1 |
Sun 12, Feb-22:00 - Brazil Brasiliense DF Division 1 Paranoa DF vs SE Gama (DF) |
1-1 |
1-1 |
Sun 12, Feb-17:00 - Brazil Brasiliense DF Division 1 Samambaia vs Brasilia Futebol Clube |
1-0 |
3-0 |
Sun 12, Feb-22:00 - Brazil Campeonat Potiguar Alecrim Natal RN vs Potiguar-M RN |
1-1 |
1-1 |
Sun 12, Feb-22:00 - Brazil Campeonat Potiguar Santa Cruz RN vs Globo |
0-0 |
1-0 |
Sun 12, Feb-22:00 - Brazil Campeonat Potiguar CE Forca e Luz RN vs Potyguar-CN RN |
0-0 |
2-0 |
Sun 12, Feb-23:00 - Brazil Campeonat Potiguar America FC Natal RN vs ABC Natal/RN |
0-0 |
0-1 |
Sun 12, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Baiano Division Vitoria Salvador BA vs Jacuipense BA |
1-0 |
1-1 |
Sun 12, Feb-01:30 - Brazil Campeonato Baiano Division Doce Mel BA vs Bahia |
0-1 |
0-1 |
Sun 12, Feb-22:30 - Brazil Campeonato Carioca Audax Rio RJ vs Boavista RJ |
2-2 |
3-2 |
Sun 12, Feb-02:00 - Brazil Campeonato Carioca Botafogo (RJ) vs Bangu |
0-0 |
2-0 |
Sun 12, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Catarinense Division 1 Concordia SC vs Atletico Catarinense |
1-0 |
3-0 |
Sun 12, Feb-02:00 - Brazil Campeonato Catarinense Division 1 Hercilio Luz SC vs Barra SC |
0-0 |
1-0 |
Sun 12, Feb-03:00 - Brazil Campeonato Catarinense Division 1 Avai FC (SC) vs Brusque SC |
1-0 |
1-1 |
Sun 12, Feb-22:30 - Brazil Campeonato Cearense Division 1 Guarani CE vs Pacajus CE |
0-1 |
0-1 |
Sun 12, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Cearense Division 1 Atletico Cearense CE vs Iguatu CE |
1-0 |
1-2 |
Sun 12, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Gaucho Division 1 Gremio (RS) vs Avenida RS |
0-0 |
2-0 |
Sun 12, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Gaucho Division 1 SER Caxias RS vs Sao Luiz(RS) |
1-1 |
3-1 |
Sun 12, Feb-02:00 - Brazil Campeonato Gaucho Division 1 Esportivo (RS) vs Novo Hamburgo RS |
0-0 |
0-0 |
Sun 12, Feb-03:30 - Brazil Campeonato Gaucho Division 1 Brasil de Pelotas RS vs Internacional (RS) |
0-0 |
0-1 |
Sun 12, Feb-22:30 - Brazil Campeonato Goiano Division Ipora vs Aparecidense GO |
1-0 |
2-1 |
Sun 12, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Goiano Division Gremio Anapolis vs CRAC (GO) |
0-1 |
2-2 |
Sun 12, Feb-17:00 - Brazil Campeonato Goiano Division Goias vs Goiania |
2-0 |
2-0 |
Sun 12, Feb-17:00 - Brazil Campeonato Goiano Division Inhumas GO vs Atletico Clube Goianiense |
1-1 |
1-3 |
Sun 12, Feb-18:00 - Brazil Campeonato Mineiro Division 1 Patrocinense MG vs Athletic Club MG |
0-0 |
1-0 |
Sun 12, Feb-01:00 - Brazil Campeonato Mineiro Division 1 America MG vs EC Democrata GV |
2-0 |
2-1 |
Sun 12, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Mineiro Division 1 Democrata SL/MG vs Ipatinga (MG) |
1-1 |
2-2 |
Sun 12, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Paraibano Sousa PB vs Treze Campina Grande PB |
0-0 |
1-0 |
Sun 12, Feb-18:00 - Brazil Campeonato Paulista Agua Santa vs Palmeiras |
0-0 |
0-1 |
Sun 12, Feb-01:30 - Brazil Campeonato Paulista Ferroviaria SP vs Botafogo SP |
0-1 |
1-2 |
Sun 12, Feb-02:00 - Brazil Campeonato Paulista Sao Bento vs Guarani Futebol Clube |
0-1 |
0-1 |
Sun 12, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Paulista Portuguesa de Desportos vs Corinthians Paulista (SP) |
0-0 |
0-0 |
Sun 12, Feb-03:30 - Brazil Campeonato Paulista RB Bragantino vs Mirassol FC |
0-0 |
0-0 |
Sun 12, Feb-01:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2 CA Linense SP vs XV de Piracicaba |
1-0 |
1-1 |
Sun 12, Feb-17:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2 Taubate vs Juventus-SP |
2-2 |
2-3 |
Sun 12, Feb-00:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2 Lemense SP vs Sao Caetano (SP) |
0-0 |
1-0 |
Sun 12, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3 Marilia (SP) vs Barretos SP |
1-0 |
2-0 |
Sun 12, Feb-17:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3 Matonense SP vs Itapirense SP |
0-0 |
0-1 |
Sun 12, Feb-22:00 - Brazil Capixaba Vitoria(ES) vs Serra ES |
1-2 |
2-2 |
Sun 12, Feb-01:45 - Brazil Capixaba Real Noroeste vs Porto Vitoria |
0-0 |
3-1 |
Sun 12, Feb-22:30 - Brazil Paraense Division 1 League Sao Francisco PA vs Remo Belem (PA) |
0-0 |
0-1 |
Sun 12, Feb-22:30 - Brazil Paraense Division 1 League Bragantino PA vs Castanhal PA |
0-0 |
0-0 |
Sun 12, Feb-22:30 - Brazil Paranaense League Rio Branco PR vs Cianorte PR |
0-2 |
0-3 |
Sun 12, Feb-01:30 - Brazil Paranaense League Atletico Paranaense vs Operario Ferroviario PR |
1-1 |
3-1 |
Sun 12, Feb-23:00 - Brazil Paranaense League Londrina (PR) vs Maringa FC |
0-0 |
1-1 |
Sun 12, Feb-23:00 - Brazil Pernambucano League Petrolina PE vs Caruaru City |
1-0 |
2-0 |
Sun 12, Feb-02:00 - Brazil Pernambucano League Afogados Ingazeira PE vs Retro/PE |
0-1 |
0-2 |
Sun 12, Feb-03:30 - Brazil Pernambucano League Nautico PE vs Sport Club Recife (PE) |
0-1 |
2-2 |
Sun 12, Feb-16:00 - Brazil Piauiense Division 1 4 de Julho/PI vs Parnahyba PI |
0-0 |
0-0 |
Sun 12, Feb-22:45 - Brazil Piauiense Division 1 Fluminense/PI vs Comercial PI |
3-0 |
3-0 |
Sun 12, Feb-23:00 - Brazil Piauiense Division 1 Altos/PI vs Cori Sabba |
1-0 |
2-1 |
Sun 12, Feb-23:00 - Brazil Piauiense Division 1 Ferroviario PI vs River/PI |
0-3 |
|
Sun 12, Feb-22:15 - Brazil Sergipano Estanciano SE vs Atletica Gloriense/SE |
0-0 |
1-0 |
Sun 12, Feb-23:00 - Brazil Sergipano Confianca (SE) vs Sergipe/SE |
0-0 |
1-0 |
Sun 12, Feb-18:00 - Brazil Sul Mato-grossense Division 1 SER Chapadao/MS vs Operario MS |
1-0 |
1-0 |
Sun 12, Feb-23:00 - Brazil Sul Mato-grossense Division 1 Aquidauanense vs Ivinhema MS |
1-1 |
3-1 |
Sun 12, Feb-23:30 - Brazil Sul Mato-grossense Division 1 Dourados MS vs Novoperario MS |
1-0 |
2-0 |
Sun 12, Feb-23:00 - Brazil Tocantinense League Tocantinopolis TO vs Tocantins De Miracema TO |
4-0 |
6-0 |
Sun 12, Feb-00:00 - Brazil Tocantinense League Interporto FC/TO vs Gurupi TO |
0-1 |
0-1 |
Sun 12, Feb-16:00 - Bulgaria B PFG Yantra Gabrovo vs CSKA 1948 Sofia II |
1-2 |
1-3 |
Sun 12, Feb-16:00 - Bulgaria B PFG Ludogorets Razgrad II vs Minyor Pernik |
1-0 |
1-0 |
Sun 12, Feb-16:00 - Bulgaria B PFG Botev Plovdiv II vs Vitosha Bistritsa |
1-0 |
2-0 |
Sun 12, Feb-18:45 - Bulgaria Premier Lokomotiv Plovdiv vs POFC Botev Vratsa |
0-0 |
0-0 |
Sun 12, Feb-14:00 - Bulgaria Premier Septemvri Sofia vs Arda Kardzhali |
0-1 |
0-1 |
Sun 12, Feb-16:15 - Bulgaria Premier Beroe vs CSKA Sofia |
0-0 |
1-4 |
Sun 12, Feb-17:00 - Burundi Ligue A Vital\'O vs Aigle Noir |
0-0 |
0-0 |
Sun 12, Feb-17:00 - Burundi Ligue A Le Messager Ngozi vs Athletico Olympic |
0-0 |
1-0 |
Sun 12, Feb-17:00 - Burundi Ligue A Flambeau du Centre vs Musongati |
1-1 |
1-1 |
Sun 12, Feb-17:00 - Burundi Ligue A Bumamuru vs Kayanza United |
3-0 |
7-1 |
Sun 12, Feb-23:00 - CAF Confederation Cup USM Alger vs FC Saint Eloi Lupopo |
1-0 |
3-0 |
Sun 12, Feb-23:00 - CAF Confederation Cup Pyramids FC vs Forces Armee Royales Rabat |
1-1 |
2-2 |
Sun 12, Feb-17:00 - CAF Confederation Cup TP Mazembe vs AS Real Bamako |
2-1 |
3-1 |
Sun 12, Feb-17:00 - CAF Confederation Cup Marumo Gallants FC vs Al Akhdar |
2-0 |
4-1 |
Sun 12, Feb-19:59 - CAF Confederation Cup ASEC Mimosas vs Daring Club Motema Pembe |
0-0 |
0-0 |
Sun 12, Feb-19:59 - CAF Confederation Cup U.S.Monastir vs Young Africans |
2-0 |
2-0 |
Sun 12, Feb-19:59 - CAF Confederation Cup Diables Noirs vs Rivers United |
3-0 |
3-0 |
Sun 12, Feb-19:59 - CAF Confederation Cup ASKO de Kara vs Future FC |
1-0 |
1-1 |
Sun 12, Feb-18:00 - Cameroon MTN Elite One Young Sports Academy vs Bamboutos |
1-0 |
2-1 |
Sun 12, Feb-18:00 - Cameroon MTN Elite One Avion Academy vs Eding Sport FC |
1-0 |
1-0 |
Sun 12, Feb-18:00 - Cameroon MTN Elite One Fauve Azur Elite vs Yafoot FC |
1-0 |
1-1 |
Sun 12, Feb-18:30 - Cameroon MTN Elite One Djiko vs Canon Yaounde |
1-1 |
1-2 |
Sun 12, Feb-18:30 - Cameroon MTN Elite One Gazelle FA vs Dragon de Yaounde |
0-0 |
0-0 |
Sun 12, Feb-19:00 - Cameroon MTN Elite One Union Douala vs Les Astres FC |
1-2 |
1-2 |
Sun 12, Feb-19:00 - Cameroon MTN Elite One Aigle Royal Menoua vs Colombe FC |
0-0 |
0-0 |
Sun 12, Feb-20:30 - Cameroon MTN Elite One AS Fortuna Mfou vs Fovu Baham |
0-1 |
0-2 |
Sun 12, Feb-19:59 - Cameroon MTN Elite One Stade Renard de Melong vs UMS de Loum |
1-1 |
1-2 |
Sun 12, Feb-01:00 - Chile Primera B Puerto Montt vs Deportes Temuco |
0-0 |
0-0 |
Sun 12, Feb-01:00 - Chile Primera B Deportes Iquique vs CD Antofagasta |
1-0 |
3-0 |
Sun 12, Feb-03:30 - Chile Primera Division Everton CD vs Coquimbo Unido |
2-0 |
2-0 |
Sun 12, Feb-15:10 - Club Friendly Stomil Olsztyn Women\'s vs LUKS Sportowa Czworka Radom Women\'s |
1-0 |
2-1 |
Sun 12, Feb-15:30 - Club Friendly Terengganu vs Odense BK |
0-1 |
0-2 |
Sun 12, Feb-15:30 - Club Friendly Phnom Penh Crown FC vs Soltilo Angkor FC |
1-0 |
2-0 |
Sun 12, Feb-15:30 - Club Friendly FC Slutsk vs Neman Grodno |
0-2 |
0-3 |
Sun 12, Feb-15:30 - Club Friendly Nagaworld FC vs Nat Police Commissary |
2-0 |
3-0 |
Sun 12, Feb-17:45 - Club Friendly Randers FC vs Termez Surkhon |
1-0 |
3-0 |
Sun 12, Feb-22:00 - Club Friendly New Mexico United vs Detroit City |
1-0 |
3-1 |
Sun 12, Feb-00:30 - Club Friendly Union Villa Krause vs CS 9 de Julio San Juan |
0-1 |
0-3 |
Sun 12, Feb-16:00 - Club Friendly Fredrikstad vs Kvik Halden |
0-0 |
0-1 |
Sun 12, Feb-16:00 - Club Friendly GAIS vs Utsiktens BK |
1-0 |
2-1 |
Sun 12, Feb-18:00 - Club Friendly Shinnik Yaroslavl vs FK Nizhny Novgorod |
1-0 |
1-1 |
Sun 12, Feb-16:00 - Club Friendly Kryvbas vs Petrocub HIncesti |
1-2 |
1-2 |
Sun 12, Feb-18:00 - Club Friendly Dynamo Moscow vs FK Khimki |
3-1 |
4-2 |
Sun 12, Feb-16:00 - Club Friendly Vejle vs FC Aarhus Fremad |
0-1 |
1-2 |
Sun 12, Feb-18:00 - Club Friendly Suduva vs BFC Daugavpils |
1-0 |
2-0 |
Sun 12, Feb-16:00 - Club Friendly Pobeda Prilep vs Borec Veles |
2-1 |
|
Sun 12, Feb-18:00 - Club Friendly FC Ufa vs Navbahor Namangan |
0-0 |
1-1 |
Sun 12, Feb-16:00 - Club Friendly Bregalnica Stip vs Belasica Strumica |
2-0 |
3-1 |
Sun 12, Feb-18:00 - Club Friendly Maktaaral Jetisay vs Kedah |
1-0 |
2-1 |
Sun 12, Feb-16:00 - Club Friendly Metalist 1925 Kharkiv vs Lisen |
0-0 |
0-0 |
Sun 12, Feb-18:00 - Club Friendly Hull City Women\'s vs Middlesbrough Women\'s |
1-0 |
1-1 |
Sun 12, Feb-16:00 - Club Friendly FC Mynai vs Nasaf Qarshi |
0-0 |
0-0 |
Sun 12, Feb-18:00 - Club Friendly ESC Rellinghausen vs DJK Arminia Klosterhardt |
2-0 |
2-0 |
Sun 12, Feb-18:00 - Club Friendly FC Rosengard 1917 Women\'s vs Trelleborgs FF Women\'s |
2-3 |
|
Sun 12, Feb-22:30 - Club Friendly Portland Timbers vs Los Angeles Galaxy |
1-0 |
4-1 |
Sun 12, Feb-22:30 - Club Friendly Pague Menos vs Horizonte CE |
0-0 |
0-0 |
Sun 12, Feb-01:00 - Club Friendly New York Red Bulls vs Minnesota United FC |
1-0 |
1-0 |
Sun 12, Feb-16:30 - Club Friendly FC Blau Weiss Linz vs SV Stripfing |
1-1 |
2-2 |
Sun 12, Feb-16:45 - Club Friendly AEL Larisa vs Almopos Aridaea |
3-0 |
3-0 |
Sun 12, Feb-18:10 - Club Friendly Stockport County Women\'s vs Norton & Stockton Ancients Women\'s |
1-1 |
1-1 |
Sun 12, Feb-18:30 - Club Friendly Riga FC vs FK Sarajevo |
1-0 |
2-1 |
Sun 12, Feb-12:00 - Club Friendly Dynamo Moscow vs Olympic FK Tashkent |
0-0 |
1-0 |
Sun 12, Feb-12:00 - Club Friendly CSM Politehnica Iasi vs Dynamo Kyiv |
0-1 |
0-2 |
Sun 12, Feb-12:00 - Club Friendly FK Khimki vs Maktaaral Jetisay |
1-2 |
2-3 |
Sun 12, Feb-02:00 - Club Friendly Chicago Fire vs Colorado Springs Switchbacks FC |
0-0 |
0-0 |
Sun 12, Feb-12:45 - Club Friendly Angkor Tiger FC vs ISI Dangkor Senchey |
0-2 |
2-4 |
Sun 12, Feb-13:00 - Club Friendly Naftan Novopolock vs Dinamo Brest |
0-0 |
0-2 |
Sun 12, Feb-13:00 - Club Friendly Zorkyi Krasnogorsk vs SKA-Khabarovsk-2 |
4-0 |
7-2 |
Sun 12, Feb-13:00 - Club Friendly Sokol Kazan vs FK Ural-2 |
2-1 |
2-3 |
Sun 12, Feb-17:00 - Club Friendly FK Liepaja vs FK Kaspiy Aktau |
0-1 |
1-2 |
Sun 12, Feb-13:30 - Club Friendly FC Petrzalka vs Hodonin Sardice |
2-0 |
5-0 |
Sun 12, Feb-17:00 - Club Friendly Kaposvari Rakoczi vs VLS Veszprem |
1-0 |
1-2 |
Sun 12, Feb-13:30 - Club Friendly Admira Praha vs Dukla Praha |
0-0 |
0-1 |
Sun 12, Feb-17:00 - Club Friendly Vasalunds IF vs Vasteras SK |
0-0 |
2-1 |
Sun 12, Feb-17:00 - Club Friendly Kristianstads DFF Women\'s vs HB Koge Woman\'s |
2-0 |
2-1 |
Sun 12, Feb-17:00 - Club Friendly TSG 1899 Hoffenheim II vs Reutlingen |
2-0 |
8-0 |
Sun 12, Feb-17:00 - Club Friendly Akademija Pandev vs Detonit Plachkovica |
1-0 |
1-1 |
Sun 12, Feb-17:00 - Club Friendly IK Uppsala Women\'s vs Sundsvalls DFF Women\'s |
2-0 |
5-0 |
Sun 12, Feb-17:00 - Club Friendly FK Khimik-Avgust vs Nefis Kazan |
2-2 |
3-4 |
Sun 12, Feb-14:00 - Club Friendly Dolny Kubin vs Podkonice |
1-0 |
2-1 |
Sun 12, Feb-17:15 - Club Friendly Corinthians Paulista SP Women\'s vs CR Flamengo (RJ) Women\'s |
3-0 |
4-1 |
Sun 12, Feb-04:00 - Club Friendly Deportivo Cuenca vs Barcelona SC |
1-0 |
2-0 |
Sun 12, Feb-04:00 - Club Friendly Lobos ULMX vs Catedraticos Elite |
1-3 |
3-3 |
Sun 12, Feb-04:30 - Club Friendly Orlando City vs Colorado Rapids |
0-0 |
2-2 |
Sun 12, Feb-14:45 - Club Friendly Ringmahon Rangers vs Midleton FC |
0-1 |
2-2 |
Sun 12, Feb-19:00 - Club Friendly Baerum SK vs Follo |
1-0 |
4-0 |
Sun 12, Feb-19:00 - Club Friendly Banga Gargzdai vs Jelgava |
0-0 |
2-1 |
Sun 12, Feb-05:00 - Club Friendly Real Salt Lake vs Sacramento Republic FC |
1-0 |
1-1 |
Sun 12, Feb-15:00 - Club Friendly Randers FC vs FC Saburtalo Tbilisi |
1-0 |
2-1 |
Sun 12, Feb-15:00 - Club Friendly Krylya Sovetov Samara B vs Rubin Kazan B |
0-1 |
0-2 |
Sun 12, Feb-05:30 - Club Friendly Club Sport Emelec vs Guayaquil City F.C. |
2-0 |
2-0 |
Sun 12, Feb-07:00 - Club Friendly Suva FA vs Rewa FC |
2-1 |
2-1 |
Sun 12, Feb-17:30 - Club Friendly Lokomotiv Moscow vs FC Ural Yekaterinburg |
0-1 |
2-1 |
Sun 12, Feb-17:30 - Club Friendly Valmieras FK vs Olympic FK Tashkent |
3-0 |
3-2 |
Sun 12, Feb-00:00 - Club Friendly Charleston Battery vs Charlotte FC |
0-0 |
0-3 |
Sun 12, Feb-21:00 - Club Friendly Dziugas Telsiai vs DFK Dainava Alytus |
1-4 |
|
Sun 12, Feb-21:00 - Club Friendly Viimsi JK Women\'s vs Parnu JK Women\'s |
3-0 |
3-1 |
Sun 12, Feb-23:00 - Colombia Copa Mustang Boyaca Chico vs Deportivo Pereira |
1-0 |
3-1 |
Sun 12, Feb-03:20 - Colombia Copa Mustang Deportiva Once Caldas vs Rionegro Aguilas |
0-1 |
1-2 |
Sun 12, Feb-05:30 - Colombia Copa Mustang America de Cali vs La Equidad |
1-1 |
1-1 |
Sun 12, Feb-01:00 - Colombia Copa Premier Orsomarso vs Atletico FC |
0-0 |
1-0 |
Sun 12, Feb-00:00 - Colombia Copa Premier Valledupar FC vs Cucuta |
1-1 |
1-1 |
Sun 12, Feb-00:00 - Colombia Copa Premier Real Santander vs Fortaleza CEIF |
0-0 |
2-0 |
Sun 12, Feb-02:00 - Colombia Women\'s League Atletico Huila Women\'s vs Cortulua Women\'s |
2-0 |
3-0 |
Sun 12, Feb-04:30 - Colombia Women\'s League Real Santander Women\'s vs Atletico Junior Barranquilla Women\'s |
1-1 |
1-1 |
Sun 12, Feb-02:00 - CONCACAF Championship U17 Mexico(U17) vs Curacao(U17) |
5-0 |
9-0 |
Sun 12, Feb-02:00 - CONCACAF Championship U17 Canada(U17) vs Trinidad & Tobago(U17) |
1-0 |
3-2 |
Sun 12, Feb-05:00 - CONCACAF Championship U17 USA(U17) vs Barbados(U17) |
2-0 |
5-0 |
Sun 12, Feb-05:00 - CONCACAF Championship U17 Panama(U17) vs Guatemala(U17) |
1-0 |
1-0 |
Sun 12, Feb-04:00 - Costa Rica Primera Division Santos de Guapiles FC vs Perez Zeledon |
0-1 |
2-3 |
Sun 12, Feb-06:00 - Costa Rica Primera Division Herediano vs Alajuelense |
0-2 |
0-4 |
Sun 12, Feb-21:00 - Costa Rica Primera Division Municipal Grecia vs Puntarenas |
3-0 |
4-0 |
Sun 12, Feb-18:00 - Croatia 1.HNL HNK Sibenik vs NK Lokomotiva Zagreb |
0-2 |
0-4 |
Sun 12, Feb-20:10 - Croatia 1.HNL NK Rijeka vs HNK Gorica |
0-0 |
2-0 |
Sun 12, Feb-17:30 - Croatia 2 HNL NK Croatia Zmijavci vs HNK Vukovar 91 |
1-2 |
1-2 |
Sun 12, Feb-18:00 - Czech Republic Gambrinus Liga SK Sigma Olomouc vs Hradec Kralove |
1-1 |
2-2 |
Sun 12, Feb-18:00 - Czech Republic Gambrinus Liga Mlada Boleslav vs Pardubice |
0-1 |
0-1 |
Sun 12, Feb-18:00 - Czech Republic Gambrinus Liga FC Viktoria Plzen vs SK Dynamo Ceske Budejovice |
1-0 |
2-1 |
Sun 12, Feb-21:00 - Czech Republic Gambrinus Liga FC Bohemians 1905 vs Sparta Prague |
0-1 |
2-6 |
Sun 12, Feb-00:00 - Ecuador Super Cup Independiente Del Valle vs Sociedad Deportiva Aucas |
1-0 |
3-0 |
Sun 12, Feb-19:59 - Egypt Premier League Ceramica Cleopatra FC vs Al Masry |
1-0 |
3-0 |
Sun 12, Feb-01:30 - El Salvador Primera Division Aguila vs Alianza San Salvador |
0-0 |
0-0 |
Sun 12, Feb-03:30 - El Salvador Primera Division Santa Tecla vs Atletico Marte |
0-0 |
0-0 |
Sun 12, Feb-05:00 - El Salvador Primera Division Isidro Metapan vs Jocoro FC |
2-0 |
3-0 |
Sun 12, Feb-16:00 - England FA Women Super League Tottenham Hotspur Women\'s vs Manchester United Women\'s |
0-0 |
1-2 |
Sun 12, Feb-18:00 - England FA Women Super League Liverpool Women\'s vs Leicester City Women\'s |
0-1 |
0-1 |
Sun 12, Feb-18:00 - England FA Women Super League Brighton & H.A. Women\'s vs Aston Villa Women\'s |
1-5 |
2-6 |
Sun 12, Feb-15:30 - England Ladies Premier League Sunderland Women\'s vs Southampton Women\'s |
0-0 |
0-1 |
Sun 12, Feb-16:00 - England Ladies Premier League Crystal Palace Women\'s vs Durham Wildcats Women\'s |
0-0 |
1-0 |
Sun 12, Feb-18:00 - England Ladies Premier League Birmingham Women\'s vs London City Lionesses Women\'s |
0-0 |
0-1 |
Sun 12, Feb-18:00 - England Ladies Premier League Coventry Women\'s vs Blackburn Rovers Women\'s |
3-1 |
3-1 |
Sun 12, Feb-18:00 - England Ladies Premier League Sheffield United Women\'s vs Charlton Athletic Women\'s |
1-0 |
1-0 |
Sun 12, Feb-19:00 - England Ladies Premier League Bristol City Women\'s vs Lewes Women\'s |
0-0 |
2-0 |
Sun 12, Feb-16:00 - England U21 Premier League Manchester City U21 vs Liverpool U21 |
2-1 |
3-1 |
Sun 12, Feb-18:00 - England Women\'s Northern Premier League Brighouse Town Women\'s vs Boldmere St.Michaels Women\'s |
2-0 |
|
Sun 12, Feb-18:00 - England Women\'s Northern Premier League Wolves Women\'s vs Nottingham Forest Women\'s |
3-1 |
|
Sun 12, Feb-18:00 - England Women\'s Northern Premier League Stoke City Women\'s vs Liverpool Feds Women\'s |
1-0 |
2-0 |
Sun 12, Feb-18:00 - England Women\'s Northern Premier League AFC Fylde Women\'s vs Derby County Women\'s |
0-3 |
|
Sun 12, Feb-18:00 - England Women\'s Northern Premier League West Bromwich WFC Women\'s vs Huddersfield Town Women\'s |
0-0 |
1-1 |
Sun 12, Feb-18:00 - England Women\'s Northern Premier League Burnley Women\'s vs Loughborough Lightning Women\'s |
1-0 |
|
Sun 12, Feb-18:00 - England Women\'s Southern Premier League London Bees Women\'s vs Portsmouth Women\'s |
0-2 |
1-4 |
Sun 12, Feb-18:00 - England Women\'s Southern Premier League Milton Keynes Dons Women\'s vs Gillingham Women\'s |
0-1 |
0-2 |
Sun 12, Feb-18:00 - England Women\'s Southern Premier League Crawley Wasps Women\'s vs Plymouth Argyle Women\'s |
2-1 |
|
Sun 12, Feb-18:00 - England Women\'s Southern Premier League Billericay Town Women\'s vs Oxford United Women\'s |
1-1 |
1-2 |
Sun 12, Feb-18:00 - England Women\'s Southern Premier League Cheltenham Town Women\'s vs Watford Women\'s |
1-1 |
1-3 |
Sun 12, Feb-18:00 - England Women\'s Southern Premier League Bridgwater United Women\'s vs Ipswich Women\'s |
0-2 |
|
Sun 12, Feb-18:00 - English Premier League Leeds United vs Manchester United |
0-0 |
0-2 |
Sun 12, Feb-20:30 - English Premier League Manchester City vs Aston Villa |
3-0 |
3-1 |
Sun 12, Feb-22:00 - Estonia Winter Tournament Paide Linnameeskond B vs Flora Tallinn II |
0-1 |
1-3 |
Sun 12, Feb-14:00 - Estonia Winter Tournament Tallinna FC Levadia II vs Ida-Virumaa FC Alliance |
0-1 |
2-1 |
Sun 12, Feb-19:30 - Estonia Winter Tournament FC Elva vs Tartu JK Tammeka B |
1-1 |
1-4 |
Sun 12, Feb-15:30 - Finland Junior League KuPS Youth vs HIFK Youth |
1-1 |
5-1 |
Sun 12, Feb-22:15 - Finland Junior League Gnistan Youth vs Helsinki Youth |
0-1 |
1-3 |
Sun 12, Feb-16:30 - Finland Junior League GrIFK Youth vs HJS Youth |
4-1 |
|
Sun 12, Feb-12:00 - Finland Junior League VJS Vantaa Youth vs Honka Am |
1-1 |
3-1 |
Sun 12, Feb-17:15 - Finland Junior League TPS Turku Youth vs KaaPo Kaarina Youth |
1-0 |
2-0 |
Sun 12, Feb-19:10 - Finland Junior League Atlantis Youth vs PPJ Akatemia Am |
3-0 |
4-0 |
Sun 12, Feb-18:00 - Finland League Cup FC Haka vs SJK Seinajoki |
0-0 |
2-1 |
Sun 12, Feb-19:59 - Finland League Cup IFK Mariehamn vs KTP Kotka |
1-1 |
1-1 |
Sun 12, Feb-18:00 - French Championnat Amateur Group D Angers II vs Vierzon Foot |
0-1 |
1-1 |
Sun 12, Feb-17:30 - French Championnat National U19 Groupe A US Orleans U19 vs Montfermeil(U19) |
1-2 |
3-2 |
Sun 12, Feb-17:30 - French Championnat National U19 Groupe A Le Havre(U19) vs Dunkerque(U19) |
2-0 |
3-0 |
Sun 12, Feb-17:30 - French Championnat National U19 Groupe A Lens U19 vs Caen(U19) |
3-0 |
|
Sun 12, Feb-17:30 - French Championnat National U19 Groupe A Lille(U19) vs Valenciennes US(U19) |
1-1 |
1-2 |
Sun 12, Feb-17:30 - French Championnat National U19 Groupe A Amiens SC(U19) vs Saran(U19) |
1-0 |
2-1 |
Sun 12, Feb-17:30 - French Championnat National U19 Groupe A Drancy(U19) vs ESM DE Gonfreville(U19) |
2-0 |
6-0 |
Sun 12, Feb-15:30 - French Championnat National U19 Groupe B Torcy U.S(U19) vs Clermont Foot U19 |
1-0 |
1-1 |
Sun 12, Feb-14:00 - French Championnat National U19 Groupe B Le Puy Foot 43 Auvergne(U19) vs FC 93 Bobigny(U19) |
0-2 |
|
Sun 12, Feb-17:30 - French Championnat National U19 Groupe B Strasbourg U19 vs Lyonnais U19 |
1-0 |
2-0 |
Sun 12, Feb-17:30 - French Championnat National U19 Groupe B Metz U19 vs Dijon(U19) |
3-1 |
|
Sun 12, Feb-17:30 - French Championnat National U19 Groupe B Paris FC U19 vs Nancy(U19) |
2-1 |
4-2 |
Sun 12, Feb-17:30 - French Championnat National U19 Groupe B Bourg Peronnas(U19) vs Auxerre(U19) |
0-1 |
0-1 |
Sun 12, Feb-17:30 - French Championnat National U19 Groupe C Lorient(U19) vs La Roche VF(U19) |
0-1 |
2-1 |
Sun 12, Feb-17:30 - French Championnat National U19 Groupe C Guingamp (U19) vs Avranches(U19) |
0-1 |
1-1 |
Sun 12, Feb-17:30 - French Championnat National U19 Groupe C SPA Merignacais U19 vs Le Mans(U19) |
3-0 |
|
Sun 12, Feb-17:30 - French Championnat National U19 Groupe C Stade Rennais FC(U19) vs Niort(U19) |
4-1 |
|
Sun 12, Feb-17:30 - French Championnat National U19 Groupe C Bordeaux U19 vs Nantes U19 |
0-1 |
1-1 |
Sun 12, Feb-17:30 - French Championnat National U19 Groupe C Brest Stade U19 vs Angers SCO U19 |
0-0 |
0-1 |
Sun 12, Feb-16:00 - French Championnat National U19 Groupe D Saint-Etienne U19 vs Monaco U19 |
2-1 |
3-1 |
Sun 12, Feb-13:00 - French Championnat National U19 Groupe D Toulouse(U19) vs Bastia U19 |
3-0 |
3-0 |
Sun 12, Feb-14:00 - French Championnat National U19 Groupe D Nice U19 vs Colomiers U19 |
3-1 |
4-4 |
Sun 12, Feb-17:30 - French Championnat National U19 Groupe D Marseille(U19) vs Montpellier(U19) |
2-0 |
3-0 |
Sun 12, Feb-17:30 - French Championnat National U19 Groupe D Istres(U19) vs Ajaccio U19 |
1-2 |
|
Sun 12, Feb-17:30 - French Championnat National U19 Groupe D Blagnac(U19) vs Avenir Sportif Beziers(U19) |
2-4 |
|
Sun 12, Feb-17:30 - French Championnat National U19 Groupe D Air Bel(U19) vs Cannes AS U19 |
0-1 |
1-1 |
Sun 12, Feb-00:45 - French Le Championnat Ligue 1 Clermont Foot vs Marseille |
0-1 |
0-2 |
Sun 12, Feb-23:45 - French Le Championnat Ligue 1 Lyonnais vs RC Lens |
1-1 |
2-1 |
Sun 12, Feb-20:05 - French Le Championnat Ligue 1 Nantes vs FC Lorient |
0-0 |
1-0 |
Sun 12, Feb-16:00 - French Le Championnat Ligue 1 Toulouse vs Stade Rennes FC |
3-0 |
3-1 |
Sun 12, Feb-18:00 - French Le Championnat Ligue 1 Montpellier HSC vs Stade Brestois |
2-0 |
3-0 |
Sun 12, Feb-18:00 - French Le Championnat Ligue 1 Lille OSC vs Strasbourg |
2-0 |
2-0 |
Sun 12, Feb-18:00 - French Le Championnat Ligue 1 Angers SCO vs AJ Auxerre |
1-1 |
1-1 |
Sun 12, Feb-18:00 - French Le Championnat Ligue 1 Stade de Reims vs ESTAC Troyes |
2-0 |
4-0 |
Sun 12, Feb-17:30 - Friendly Internationals Croatia(U19) vs China(U19) |
1-0 |
2-0 |
Sun 12, Feb-17:00 - Friendly Internationals Germany(U17) vs Spain(U17) |
0-1 |
1-1 |
Sun 12, Feb-20:30 - Friendly Internationals Latvia(U19) vs Slovenia(U19) |
1-1 |
1-2 |
Sun 12, Feb-21:00 - Friendly Internationals Portugal(U17) vs Netherlands(U17) |
1-0 |
2-1 |
Sun 12, Feb-16:00 - German 3. Liga FC Ingolstadt 04 vs VfL Osnabruck |
1-3 |
1-4 |
Sun 12, Feb-17:00 - German 3. Liga SpVgg Bayreuth vs SV Wehen Wiesbaden |
0-0 |
2-3 |
Sun 12, Feb-20:30 - German Bundesliga 1. FC Koln vs Eintracht Frankfurt |
0-0 |
3-0 |
Sun 12, Feb-18:30 - German Bundesliga Hertha BSC Berlin vs Monchengladbach |
1-1 |
4-1 |
Sun 12, Feb-16:30 - German Bundesliga 2 St. Pauli vs FC Kaiserslautern |
0-0 |
1-0 |
Sun 12, Feb-16:30 - German Bundesliga 2 Fortuna Dusseldorf vs SV Sandhausen |
0-0 |
2-0 |
Sun 12, Feb-16:30 - German Bundesliga 2 SV Darmstadt 98 vs Eintracht Braunschweig |
0-0 |
2-1 |
Sun 12, Feb-16:00 - German Frauen Bundesliga SC Freiburg Women\'s vs SV Meppen Women\'s |
1-1 |
3-1 |
Sun 12, Feb-16:00 - German Frauen Bundesliga SG Essen-Schonebeck Women\'s vs Wolfsburg Women\'s |
0-0 |
0-3 |
Sun 12, Feb-19:00 - German Frauen Bundesliga Bayer Leverkusen Women\'s vs Duisburg Women\'s |
0-0 |
2-0 |
Sun 12, Feb-19:00 - German Frauen Bundesliga Hoffenheim Women\'s vs Koln Women\'s |
1-0 |
4-0 |
Sun 12, Feb-14:00 - German Junioren Bundesliga Nord Hannover 96 (U19) vs Viktoria Berlin 1889(U19) |
2-0 |
3-0 |
Sun 12, Feb-14:00 - German Junioren Bundesliga Nord RB Leipzig(U19) vs Werder Bremen(U19) |
0-1 |
2-1 |
Sun 12, Feb-16:00 - German Junioren Bundesliga Sud Munchen 1860 (U19) vs 1. FC Heidenheim(U19) |
0-1 |
1-2 |
Sun 12, Feb-17:00 - German Junioren Bundesliga Sud Eintracht Trier(U19) vs Eintracht Frankfurt(U19) |
0-1 |
0-3 |
Sun 12, Feb-14:00 - German Junioren Bundesliga Sud Bayern Munich(U19) vs Mainz(U19) |
1-0 |
2-0 |
Sun 12, Feb-14:00 - German Junioren Bundesliga West Viktoria Koln(U19) vs VfB Hilden(U19) |
2-1 |
3-2 |
Sun 12, Feb-16:00 - Germany - Regionalliga Nordost Greifswalder SV 04 vs Carl Zeiss Jena |
0-1 |
0-1 |
Sun 12, Feb-16:00 - Germany - Regionalliga Nordost Viktoria Berlin 1889 vs Hertha BSC Berlin Am |
1-1 |
2-3 |
Sun 12, Feb-19:00 - Germany - Regionalliga Nordost Rot-Weiss Erfurt vs ZFC Meuselwitz |
0-0 |
2-0 |
Sun 12, Feb-16:00 - Germany - Regionalliga Nord TUS BW Lohne vs FC St. Pauli II |
2-2 |
3-3 |
Sun 12, Feb-17:00 - Germany - Regionalliga Nord Havelse vs Hannover 96 Am |
2-0 |
3-0 |
Sun 12, Feb-17:00 - Germany - Regionalliga Nord Eintracht Norderstedt vs Kickers Emden |
0-0 |
0-0 |
Sun 12, Feb-17:00 - Germany - Regionalliga Nord Atlas Delmenhorst vs Werder Bremen (Am) |
2-3 |
5-6 |
Sun 12, Feb-17:00 - Germany - Regionalliga West Monchengladbach B vs Preuben Munster |
1-1 |
1-2 |
Sun 12, Feb-13:45 - Germany OberLiga Paloma vs Hamm United |
0-0 |
3-1 |
Sun 12, Feb-17:00 - Germany Women Division 2 SC Sand Women\'s vs SC Freiburg B Women\'s |
1-1 |
2-1 |
Sun 12, Feb-17:00 - Germany Women Division 2 Koln B Women\'s vs Andernach Women\'s |
1-0 |
1-1 |
Sun 12, Feb-17:00 - Germany Women Division 2 Bayern Munich B Women\'s vs Ingolstadt 04 Women\'s |
1-0 |
2-0 |
Sun 12, Feb-17:00 - Germany Women Division 2 Hoffenheim Women\'s B vs Nurnberg Women\'s |
3-0 |
4-0 |
Sun 12, Feb-17:00 - Germany Women Division 2 Wolfsburg B Women\'s vs Carl Zeiss Jena Women\'s |
0-0 |
1-0 |
Sun 12, Feb-17:00 - Germany Women Division 2 RB Leipzig Women\'s vs Turbine Potsdam Women\'s B |
2-0 |
5-0 |
Sun 12, Feb-14:00 - Germany Women Division 2 Eintracht Frankfurt B Women\'s vs FC Gutersloh Women\'s |
1-0 |
1-1 |
Sun 12, Feb-19:00 - Ghana Premier League King Faisal Babes vs Real Tamale United |
0-0 |
1-0 |
Sun 12, Feb-19:00 - Ghana Premier League Dreams FC(GHA) vs Asante Kotoko FC |
1-0 |
2-0 |
Sun 12, Feb-19:00 - Ghana Premier League Karela United vs Kotoku Royals |
2-1 |
2-1 |
Sun 12, Feb-19:00 - Ghana Premier League Tamale City vs Medeama SC |
0-0 |
0-0 |
Sun 12, Feb-19:00 - Ghana Premier League Samartex vs Legon Cities |
0-0 |
2-1 |
Sun 12, Feb-19:00 - Ghana Premier League Nsoatreman vs Great Olympics |
2-1 |
2-1 |
Sun 12, Feb-21:30 - Gibraltar Premier Divisio Lions Gibraltar vs Manchester 62 FC |
0-2 |
0-4 |
Sun 12, Feb-19:00 - Gibraltar Premier Divisio FCB Magpies vs Glacis United |
3-0 |
3-0 |
Sun 12, Feb-22:00 - Greece Super League 1 Aris Thessaloniki vs Panathinaikos |
1-1 |
1-2 |
Sun 12, Feb-18:00 - Greece Super League 1 Volos NFC vs Atromitos Athens |
0-0 |
2-1 |
Sun 12, Feb-14:00 - Greece U19 Asteras Tripolis(U19) vs PAOK Saloniki(U19) |
0-0 |
1-1 |
Sun 12, Feb-22:00 - Guatemala Liga 2 Nacional CD Marquense vs Solola FC |
2-0 |
2-1 |
Sun 12, Feb-22:00 - Guatemala Liga 2 Nacional Nueva Concepcion vs Catarina |
1-0 |
1-1 |
Sun 12, Feb-22:00 - Guatemala Liga 2 Nacional San Benito vs Deportivo Sanarate |
1-2 |
|
Sun 12, Feb-06:00 - Guatemala Liga 2 Nacional Zacapa Tellioz vs Deportivo Mictlan |
0-0 |
1-0 |
Sun 12, Feb-02:00 - Guatemala Liga Nacional Deportivo Mixco vs Deportivo Xinabajul |
1-2 |
2-2 |
Sun 12, Feb-06:00 - Guatemala Liga Nacional CSD Xelaju MC vs CSD Municipal |
0-0 |
1-0 |
Sun 12, Feb-00:00 - Guatemala Liga Nacional Guastatoya vs Antigua GFC |
1-1 |
3-1 |
Sun 12, Feb-21:00 - Guatemala Liga Nacional CD Puerto de Iztapa vs CD Malacateco |
0-0 |
2-2 |
Sun 12, Feb-15:15 - Holland Eredivisie Sparta Rotterdam vs Go Ahead Eagles |
1-0 |
2-1 |
Sun 12, Feb-17:30 - Holland Eredivisie Vitesse Arnhem vs FC Utrecht |
0-0 |
2-0 |
Sun 12, Feb-17:30 - Holland Eredivisie SC Heerenveen vs Feyenoord Rotterdam |
0-2 |
1-2 |
Sun 12, Feb-19:45 - Holland Eredivisie FC Twente Enschede vs Volendam |
3-0 |
3-0 |
Sun 12, Feb-19:45 - Holland Eredivisie Ajax Amsterdam vs RKC Waalwijk |
0-1 |
3-1 |
Sun 12, Feb-00:00 - Holland Eredivisie Emmen vs Fortuna Sittard |
0-0 |
0-1 |
Sun 12, Feb-15:15 - Holland Eredivisie Women\'s Fortuna Sittard Women\'s vs PSV Eindhoven Women\'s |
0-0 |
0-1 |
Sun 12, Feb-02:00 - Honduras Liga Nacional CD Motagua vs CD Vida |
1-1 |
2-1 |
Sun 12, Feb-03:00 - Honduras Liga Nacional Real Espana vs CD Olimpia |
0-0 |
0-1 |
Sun 12, Feb-03:00 - Honduras Liga Nacional Lobos de la UPNFM vs Marathon |
2-0 |
2-1 |
Sun 12, Feb-05:30 - Honduras Liga Nacional CD Victoria vs Real Sociedad Tocoa |
0-0 |
2-1 |
Sun 12, Feb-09:30 - HongKong 1st Division League Eastern District SA vs Wing Yee |
1-3 |
4-3 |
Sun 12, Feb-11:30 - HongKong 1st Division League Happy Valley vs Kowloon City |
4-4 |
|
Sun 12, Feb-11:30 - HongKong 1st Division League Citizen AA vs North District |
0-0 |
0-1 |
Sun 12, Feb-11:30 - HongKong 1st Division League South China vs Yuen Long FC |
0-0 |
1-1 |
Sun 12, Feb-11:30 - HongKong 1st Division League Kwai Tsing District FA vs Shatin SA |
1-4 |
|
Sun 12, Feb-11:30 - HongKong 1st Division League Central & Western vs Wong Tai Sin |
3-0 |
6-3 |
Sun 12, Feb-11:30 - HongKong 1st Division League Hoi King SA vs Dreams Metro Gallery |
1-1 |
1-1 |
Sun 12, Feb-09:30 - HongKong 2 Division League Sai Kung District FC vs Kwong Wah AA |
1-2 |
2-3 |
Sun 12, Feb-09:30 - HongKong 2 Division League Double Flower FA vs Chelsea FC Soccer School (HK) |
0-1 |
1-1 |
Sun 12, Feb-09:30 - HongKong 2 Division League Kwun Tong FA vs St. Joseph\'s FC |
1-0 |
2-0 |
Sun 12, Feb-09:30 - HongKong 2 Division League 3 Sing FC vs Tung Sing FC |
3-0 |
6-1 |
Sun 12, Feb-11:30 - HongKong 2 Division League Fu Moon FC vs Wing Go FC |
1-0 |
2-1 |
Sun 12, Feb-14:30 - HongKong 2 Division League Lucky Mile FC vs Wan Chai SF |
1-0 |
1-2 |
Sun 12, Feb-11:00 - HongKong Premier League Sham Shui Po vs Resources Capital FC |
0-0 |
0-2 |
Sun 12, Feb-11:00 - HongKong Premier League Hong Kong Rangers FC vs Eastern A.A Football Team |
1-2 |
2-2 |
Sun 12, Feb-14:00 - HongKong Premier League Kitchee vs Hong Kong,China(U23) |
3-0 |
8-0 |
Sun 12, Feb-18:00 - Hungary NB Ⅱ Pecsi MFC vs Kozarmisleny SE |
0-0 |
0-0 |
Sun 12, Feb-18:00 - Hungary NB Ⅱ FC Ajka vs Diosgyor VTK |
0-1 |
0-1 |
Sun 12, Feb-18:00 - Hungary NB Ⅱ Szeged Csanad vs Szombathelyi Haladas |
1-0 |
3-0 |
Sun 12, Feb-18:00 - Hungary NB Ⅱ Tiszakecske vs Csakvari TK |
0-0 |
1-1 |
Sun 12, Feb-17:00 - Hungary NB Ⅱ Soroksar vs Nyiregyhaza Spartacus FC |
1-0 |
2-2 |
Sun 12, Feb-17:00 - Hungary NB Ⅱ Gyirmot FC vs Budafoki MTE |
2-0 |
2-1 |
Sun 12, Feb-17:00 - Hungary NB Ⅱ Kazincbarcikai vs Mosonmagyarovari TE |
0-0 |
0-2 |
Sun 12, Feb-17:00 - Hungary NB Ⅱ BFC Siofok vs ETO FC Gyor |
0-0 |
0-1 |
Sun 12, Feb-17:00 - Hungary NB Ⅱ Szentlorinc SE vs Dorogi FC |
0-0 |
0-0 |
Sun 12, Feb-18:00 - Hungary NB1 Puskas Akademia vs Zalaegerszegi TE |
0-0 |
1-0 |
Sun 12, Feb-20:30 - Hungary NB1 Vasas SC vs Ujpest FC |
0-0 |
0-1 |
Sun 12, Feb-16:30 - Iceland Women\'s League Cup Thor KA Akureyri Woman\'s vs Hafnarfjordur Women\'s |
6-1 |
|
Sun 12, Feb-18:00 - Iceland League Cup Valur vs KR Reykjavik |
1-0 |
2-0 |
Sun 12, Feb-19:00 - Iceland League Cup Thor Akureyri vs Keflavik |
2-1 |
4-1 |
Sun 12, Feb-17:30 - Iceland League Cup KA Akureyri vs Fylkir |
0-0 |
2-1 |
Sun 12, Feb-16:00 - India League Division 1 Mohammedan SC(IND) vs Gokulam Kerala |
0-1 |
2-1 |
Sun 12, Feb-13:30 - India League Division 1 Sreenidi Deccan vs Rajasthan United |
2-0 |
2-0 |
Sun 12, Feb-18:00 - India Super League Chennaiyin FC vs East Bengal |
0-0 |
2-0 |
Sun 12, Feb-12:00 - Indonesia Liga 1 Persija Jakarta vs Arema Malang |
1-0 |
2-0 |
Sun 12, Feb-14:00 - Indonesia Liga 1 Persis Solo FC vs Borneo FC Samarinda |
1-0 |
1-1 |
Sun 12, Feb-22:15 - Israel Premier League Hapoel Tel Aviv vs Hapoel Hadera |
0-0 |
0-0 |
Sun 12, Feb-21:30 - Israel U19 League Tzeirei Kafr Kanna(U19) vs Hapoel Pardesiya U19 |
1-0 |
1-1 |
Sun 12, Feb-16:00 - Italian Campionato Primavera Frosinone Youth vs AC Milan Youth |
2-0 |
3-0 |
Sun 12, Feb-18:00 - Italian Campionato Primavera Juventus Youth vs Sassuolo Calcio Youth |
0-0 |
3-0 |
Sun 12, Feb-18:00 - Italian Campionato Primavera Atalanta Youth vs Empoli Youth |
1-0 |
2-2 |
Sun 12, Feb-14:00 - Italian Campionato Primavera Fiorentina Youth vs Udinese Youth |
2-1 |
2-1 |
Sun 12, Feb-23:45 - Italian Serie A Napoli vs Cremonese |
1-0 |
3-0 |
Sun 12, Feb-15:30 - Italian Serie A Udinese vs US Sassuolo Calcio |
2-2 |
2-2 |
Sun 12, Feb-18:00 - Italian Serie A Bologna vs A.C. Monza |
0-1 |
0-1 |
Sun 12, Feb-21:00 - Italian Serie A Juventus vs Fiorentina |
1-0 |
1-0 |
Sun 12, Feb-19:15 - Italian Serie B FC Bari 1908 vs Cosenza Calcio 1914 |
1-1 |
2-1 |
Sun 12, Feb-17:30 - Italian Women Division 1 AC Milan Women\'s vs ASDC Pomigliano Women\'s |
0-0 |
1-0 |
Sun 12, Feb-17:30 - Italian Women Division 1 US Sassuolo Calcio Women\'s vs Como 2000 Women\'s |
2-0 |
2-0 |
Sun 12, Feb-15:30 - Italian Women Division 1 Parma Women\'s vs Sampdoria Women\'s |
2-0 |
3-1 |
Sun 12, Feb-17:30 - Italy C1B Lucchese vs Recanatese |
0-1 |
1-3 |
Sun 12, Feb-17:30 - Italy C1B Vis Pesaro vs Rimini |
0-0 |
0-0 |
Sun 12, Feb-17:30 - Italy C1B Fermana vs Ancona |
2-1 |
2-1 |
Sun 12, Feb-17:30 - Italy C1B Montevarchi Calcio vs US Fiorenzuola |
1-1 |
1-1 |
Sun 12, Feb-17:30 - Italy C1B Pontedera vs Carrarese |
0-0 |
0-1 |
Sun 12, Feb-17:30 - Italy C1B Alessandria vs San Donato Tavarnelle |
0-1 |
1-1 |
Sun 12, Feb-17:30 - Italy C1B Imolese Calcio vs Cesena |
0-2 |
2-4 |
Sun 12, Feb-17:30 - Italy C1C Giugliano vs Monterosi |
0-1 |
0-2 |
Sun 12, Feb-17:30 - Italy C1C Juve Stabia vs Taranto Sport |
0-0 |
0-0 |
Sun 12, Feb-17:30 - Italy C1C Latina Calcio vs Virtus Francavilla |
1-1 |
2-1 |
Sun 12, Feb-17:30 - Italy C1C S.S. Monopoli 1966 vs Turris Neapolis |
0-0 |
2-0 |
Sun 12, Feb-17:30 - Italy C1C Gelbison Cilento vs ACR Messina |
1-1 |
1-2 |
Sun 12, Feb-20:30 - Italy C1C Fidelis Andria vs Delfino Pescara 1936 |
0-0 |
0-0 |
Sun 12, Feb-20:30 - Italy C1C Viterbese Castrense vs U.S. Catanzaro 1929 |
1-0 |
1-0 |
Sun 12, Feb-20:30 - Italy C1C S.S.D. Potenza Calcio vs Picerno |
0-0 |
2-2 |
Sun 12, Feb-20:30 - Italy C1C Audace Cerignola vs Avellino |
0-0 |
3-1 |
Sun 12, Feb-18:00 - Italy Serie D Group A Sanremese vs Pinerolo |
1-0 |
1-0 |
Sun 12, Feb-18:00 - Italy Serie D Group A Sestri Levante vs FBC Derthona |
0-0 |
2-0 |
Sun 12, Feb-18:00 - Italy Serie D Group A Ligorna vs Chieri |
2-1 |
3-2 |
Sun 12, Feb-18:00 - Italy Serie D Group A Fezzanese vs Castellanzese |
0-0 |
1-0 |
Sun 12, Feb-18:00 - Italy Serie D Group A Stresa Vergante vs Fossano Calcio |
1-2 |
3-2 |
Sun 12, Feb-17:30 - Italy Serie D Group A AC Legnano vs AC Asti |
0-0 |
2-0 |
Sun 12, Feb-17:30 - Italy Serie D Group A Vado FC vs AS Casale Calcio |
1-0 |
6-0 |
Sun 12, Feb-17:30 - Italy Serie D Group A A.S.D. Bra vs Chisola |
1-0 |
1-0 |
Sun 12, Feb-17:30 - Italy Serie D Group A Gozzano vs USD PDHAE |
0-0 |
0-0 |
Sun 12, Feb-17:30 - Italy Serie D Group A Castanese vs Borgosesia |
0-0 |
0-0 |
Sun 12, Feb-17:30 - Italy Serie D Group B Lumezzane vs Virtus Ciserano Bergamo |
1-0 |
2-1 |
Sun 12, Feb-17:30 - Italy Serie D Group B Folgore Caratese vs ASD Alcione |
0-0 |
0-2 |
Sun 12, Feb-17:30 - Italy Serie D Group B Ponte San Pietro vs USD Casatese |
1-1 |
1-3 |
Sun 12, Feb-17:30 - Italy Serie D Group B ASD Brusaporto vs Real Calepina |
0-1 |
0-1 |
Sun 12, Feb-17:30 - Italy Serie D Group B SC Caronnese vs US Seregno |
0-0 |
1-2 |
Sun 12, Feb-17:30 - Italy Serie D Group B Arconatese vs Desenzano Calvina |
0-0 |
0-1 |
Sun 12, Feb-17:30 - Italy Serie D Group B Villa d\'Alme Valbrembana vs US Breno |
0-1 |
1-2 |
Sun 12, Feb-17:30 - Italy Serie D Group B Franciacorta vs Sona |
0-0 |
0-0 |
Sun 12, Feb-17:30 - Italy Serie D Group B ASD Citta Di Varese vs Varesina |
0-1 |
0-1 |
Sun 12, Feb-17:30 - Italy Serie D Group C AC Este vs ACD Campodarsego |
1-1 |
2-3 |
Sun 12, Feb-17:30 - Italy Serie D Group C Legnago Salus vs Cartigliano |
3-1 |
3-1 |
Sun 12, Feb-17:30 - Italy Serie D Group C Levico Terme vs ASD Villafranca |
0-0 |
0-0 |
Sun 12, Feb-17:30 - Italy Serie D Group C Union Clodiense vs Portogruaro |
3-1 |
3-1 |
Sun 12, Feb-17:30 - Italy Serie D Group C Luparense vs Adriese |
0-1 |
1-1 |
Sun 12, Feb-17:30 - Italy Serie D Group C ASD Caldiero Terme vs Virtus Bolzano |
1-0 |
1-2 |
Sun 12, Feb-17:30 - Italy Serie D Group C AC Dolomiti Bellunesi vs AC Mestre |
0-2 |
1-2 |
Sun 12, Feb-17:30 - Italy Serie D Group C Montecchio Maggiore vs Montebelluna |
0-2 |
2-2 |
Sun 12, Feb-17:30 - Italy Serie D Group D Ravenna vs Correggese Calcio |
0-0 |
0-0 |
Sun 12, Feb-17:30 - Italy Serie D Group D Forli FC vs Athletic Carpi |
0-0 |
0-0 |
Sun 12, Feb-17:30 - Italy Serie D Group D Scandicci vs Sammaurese |
0-0 |
1-1 |
Sun 12, Feb-17:30 - Italy Serie D Group D Crema vs Real Forte Querceta |
0-0 |
2-0 |
Sun 12, Feb-17:30 - Italy Serie D Group D Aglianese vs ASD Fanfulla |
2-0 |
3-0 |
Sun 12, Feb-17:30 - Italy Serie D Group D US Corticella vs Lentigione |
1-1 |
1-2 |
Sun 12, Feb-17:30 - Italy Serie D Group D GS Bagnolese vs Pistoiese |
0-1 |
0-1 |
Sun 12, Feb-17:30 - Italy Serie D Group D Salsomaggiore vs Mezzolara |
0-1 |
0-1 |
Sun 12, Feb-17:30 - Italy Serie D Group D ACD Sant\'Angelo vs United Riccione |
0-0 |
1-0 |
Sun 12, Feb-18:00 - Italy Serie D Group E Seravezza vs Arezzo |
1-1 |
1-2 |
Sun 12, Feb-17:30 - Italy Serie D Group E Grosseto vs Savoia Montespaccato |
1-1 |
1-3 |
Sun 12, Feb-17:30 - Italy Serie D Group E Sangiovannese vs Sporting Trestina |
2-1 |
3-2 |
Sun 12, Feb-17:30 - Italy Serie D Group E Ponsacco vs Livorno |
0-0 |
1-1 |
Sun 12, Feb-17:30 - Italy Serie D Group E Ghivizzano Borgo Mozzano vs Tau calcio Altopascio |
2-1 |
3-1 |
Sun 12, Feb-17:30 - Italy Serie D Group E ASD Flaminia Civita vs Poggibonsi |
0-2 |
0-3 |
Sun 12, Feb-17:30 - Italy Serie D Group E ASD Terranuova Traiana vs US Pianese |
2-0 |
2-0 |
Sun 12, Feb-17:30 - Italy Serie D Group E Orvietana vs Follonica Gavorrano |
1-0 |
1-1 |
Sun 12, Feb-18:00 - Italy Serie D Group F Roma City vs Alma Juventus Fano |
0-0 |
2-0 |
Sun 12, Feb-17:30 - Italy Serie D Group F Trastevere Calcio vs Vastogirardi |
0-0 |
2-0 |
Sun 12, Feb-17:30 - Italy Serie D Group F San Nicolo Calcio vs Cynthi Albalonga |
0-1 |
0-3 |
Sun 12, Feb-17:30 - Italy Serie D Group F ASD Pineto Calcio vs Sambenedettese |
0-0 |
0-0 |
Sun 12, Feb-17:30 - Italy Serie D Group F Avezzano vs Chieti |
0-0 |
1-0 |
Sun 12, Feb-17:30 - Italy Serie D Group F Vastese vs ASD Termoli Calcio |
0-0 |
1-1 |
Sun 12, Feb-17:30 - Italy Serie D Group F Team Nuova Florida vs Montegiorgio |
0-0 |
2-0 |
Sun 12, Feb-17:30 - Italy Serie D Group F Tolentino vs Vigor Senigallia |
1-1 |
1-1 |
Sun 12, Feb-17:30 - Italy Serie D Group F SSD Porto D\'Ascoli vs Matese |
0-0 |
2-0 |
Sun 12, Feb-17:30 - Italy Serie D Group G Casertana F.C. vs Real Monterotondo Scalo |
2-0 |
2-0 |
Sun 12, Feb-17:30 - Italy Serie D Group G Aprilia vs Nola 1925 |
1-1 |
1-3 |
Sun 12, Feb-17:30 - Italy Serie D Group G Vis Artena vs Tivoli Calcio |
0-0 |
0-0 |
Sun 12, Feb-17:30 - Italy Serie D Group G Atletico Uri vs Lupa Roma |
0-2 |
2-2 |
Sun 12, Feb-17:00 - Italy Serie D Group G AS Sorrento Calcio vs Ilvamaddalena |
1-0 |
1-0 |
Sun 12, Feb-17:00 - Italy Serie D Group G Arzachena vs Pomezia |
0-0 |
1-0 |
Sun 12, Feb-17:00 - Italy Serie D Group G Portici vs Sarrabus Ogliastra |
1-0 |
2-0 |
Sun 12, Feb-17:30 - Italy Serie D Group G SS Angri vs Cassino |
1-1 |
1-1 |
Sun 12, Feb-17:30 - Italy Serie D Group H Cavese vs ACD Nardo |
0-0 |
0-0 |
Sun 12, Feb-17:30 - Italy Serie D Group H Nocerina vs Afragolese 1944 |
1-1 |
1-1 |
Sun 12, Feb-17:30 - Italy Serie D Group H Virtus Casarano vs Team Altamura |
0-1 |
3-1 |
Sun 12, Feb-17:30 - Italy Serie D Group H FC Francavilla vs ASD Puteolana |
1-0 |
4-1 |
Sun 12, Feb-17:30 - Italy Serie D Group H US Bitonto vs Citta di Fasano |
3-0 |
6-3 |
Sun 12, Feb-17:30 - Italy Serie D Group H Gladiator 1924 vs ASD Molfetta Calcio |
0-1 |
0-2 |
Sun 12, Feb-17:30 - Italy Serie D Group H USD Lavello vs S.S.D. Citta di Brindisi |
0-0 |
1-2 |
Sun 12, Feb-18:00 - Italy Serie D Group H FBC Gravina vs Matera |
1-1 |
2-3 |
Sun 12, Feb-18:30 - Italy Serie D Group H ASD Martina Franca vs Barletta |
1-1 |
1-1 |
Sun 12, Feb-17:30 - Italy Serie D Group I Catania vs Mariglianese |
0-1 |
2-1 |
Sun 12, Feb-17:30 - Italy Serie D Group I Vibonese vs AC Locri 1909 |
0-1 |
0-2 |
Sun 12, Feb-17:30 - Italy Serie D Group I Aversa Normanna vs Acireale |
0-0 |
1-0 |
Sun 12, Feb-17:30 - Italy Serie D Group I Santa Maria Cilento vs FC Lamezia Terme |
2-2 |
3-2 |
Sun 12, Feb-17:30 - Italy Serie D Group I San Luca vs Citta Di Sant\'Agata |
0-0 |
0-2 |
Sun 12, Feb-18:00 - Italy Serie D Group I Trapani vs ASD Canicatti |
0-0 |
3-0 |
Sun 12, Feb-18:00 - Italy Serie D Group I Sancataldese vs Castrovillari |
1-0 |
1-2 |
Sun 12, Feb-18:00 - Italy Serie D Group I ASD Licata vs Paterno |
0-1 |
2-1 |
Sun 12, Feb-18:00 - Italy Serie D Group I ASD Ragusa Calcio vs Cittanova Interpiana |
0-0 |
1-0 |
Sun 12, Feb-22:00 - Jamaica Premier League Faulkland vs Mount Pleasant |
0-0 |
0-0 |
Sun 12, Feb-16:00 - Kosovo Super League KF Trepca \'89 vs KF Drita Gjilan |
1-0 |
1-0 |
Sun 12, Feb-16:00 - Kosovo Super League Dukagjini vs KF Prishtina |
1-0 |
1-0 |
Sun 12, Feb-18:00 - Lebanese League Al-Ahed vs Bourj |
1-0 |
1-0 |
Sun 12, Feb-16:15 - Lebanese League Shabab Al Ghazieh vs Al-Ansar(LIB) |
0-1 |
0-3 |
Sun 12, Feb-16:15 - Lebanese League Al Akhaa Al Ahli vs Tripoli SC |
1-0 |
4-0 |
Sun 12, Feb-17:00 - Libya League Division 1 Al Suqoor(LBY) vs Al Nasr Benghazi |
0-0 |
1-0 |
Sun 12, Feb-19:59 - Libya League Division 1 Al Ahli Benghazi vs Al Sadaqa FC |
1-0 |
1-0 |
Sun 12, Feb-19:00 - Luxembourg National Division Etzella Ettelbruck vs Mondercange |
0-0 |
1-2 |
Sun 12, Feb-19:00 - Luxembourg National Division Victoria Rosport vs FC Wiltz 71 |
0-0 |
0-0 |
Sun 12, Feb-19:00 - Luxembourg National Division Swift Hesperange vs Hostert |
3-1 |
5-1 |
Sun 12, Feb-19:00 - Luxembourg National Division FC Differdange 03 vs UNA Strassen |
0-1 |
0-1 |
Sun 12, Feb-19:00 - Luxembourg National Division UN Kaerjeng 97 vs Jeunesse Esch |
0-3 |
1-4 |
Sun 12, Feb-19:00 - Luxembourg National Division Fola Esch vs Union Titus Petange |
1-1 |
1-2 |
Sun 12, Feb-19:00 - Luxembourg National Division US Mondorf-les-Bains vs Racing Union Luxembourg |
0-1 |
0-1 |
Sun 12, Feb-17:30 - Luxembourg National Division F91 Dudelange vs Progres Niederkorn |
0-2 |
1-4 |
Sun 12, Feb-22:00 - Malta First Division League Lija Athletic vs Mqabba FC |
2-2 |
3-2 |
Sun 12, Feb-17:00 - Malta First Division League Qrendi vs Vittoriosa Stars |
0-1 |
2-2 |
Sun 12, Feb-19:30 - Malta First Division League Attard vs Swieqi United |
2-0 |
3-0 |
Sun 12, Feb-19:30 - Malta First Division League Fgura United vs Mtarfa |
0-1 |
1-1 |
Sun 12, Feb-18:00 - Malta Premier League Santa Lucia vs Marsaxlokk FC |
0-0 |
0-1 |
Sun 12, Feb-17:00 - Malta Premier League Gzira United vs Sirens |
1-0 |
1-0 |
Sun 12, Feb-14:30 - Malta Premier League Balzan FC vs Pieta Hotspurs |
1-2 |
3-2 |
Sun 12, Feb-19:15 - Malta Premier League Mosta FC vs Floriana FC |
1-0 |
2-0 |
Sun 12, Feb-16:00 - McInerney Ford Night Series Division 1 Gosnells City vs Quinns FC |
1-2 |
2-3 |
Sun 12, Feb-13:00 - McInerney Ford Night Series Division 1 Western Knights vs Dianella White Eagles |
1-0 |
2-0 |
Sun 12, Feb-13:00 - McInerney Ford Night Series Division 1 Forrestfield United vs Mandurah City |
1-2 |
3-7 |
Sun 12, Feb-14:00 - McInerney Ford Night Series Division 1 Kingsley Westside vs Fremantle Spirit |
1-1 |
2-1 |
Sun 12, Feb-15:00 - McInerney Ford Night Series Division 1 Swan United vs Subiaco AFC |
2-0 |
3-2 |
Sun 12, Feb-15:00 - McInerney Ford Night Series Division 1 Murdoch University vs Joondalup City |
1-0 |
2-0 |
Sun 12, Feb-22:00 - Mexico Primera Division Toluca vs Cruz Azul |
1-1 |
3-1 |
Sun 12, Feb-03:00 - Mexico Primera Division Club America vs Club Necaxa |
1-0 |
2-1 |
Sun 12, Feb-05:05 - Mexico Primera Division Tigres UANL vs Pumas UNAM |
3-1 |
4-2 |
Sun 12, Feb-05:05 - Mexico Primera Division FC Juarez vs Santos Laguna |
0-1 |
3-1 |
Sun 12, Feb-07:05 - Mexico Primera Division Pachuca vs Chivas Guadalajara |
0-1 |
1-1 |
Sun 12, Feb-01:00 - Mexico Primera Divison 2 Ciervos FC vs Huracanes Izcalli |
0-2 |
|
Sun 12, Feb-01:00 - Mexico Primera Divison 2 Aguacateros CDU vs Tampico Madero |
0-0 |
0-1 |
Sun 12, Feb-01:00 - Mexico Primera Divison 2 Escorpiones FC vs Deportivo Dongu |
0-0 |
0-1 |
Sun 12, Feb-01:00 - Mexico Primera Divison 2 Deportiva Venados vs CF Pachuca II |
0-0 |
2-1 |
Sun 12, Feb-01:30 - Mexico Primera Divison 2 Gavilanes Matamoros vs Correcaminos UAT B |
0-0 |
2-1 |
Sun 12, Feb-02:00 - Mexico Primera Divison 2 Loros De Colima vs Inter de Queretaro |
1-0 |
2-0 |
Sun 12, Feb-02:00 - Mexico Primera Divison 2 Tritons Vallarta MFC vs Cimarrones de Sonora B |
2-0 |
4-1 |
Sun 12, Feb-02:30 - Mexico Primera Divison 2 Atletico Saltillo vs Reboceros de La Piedad |
2-0 |
2-0 |
Sun 12, Feb-03:00 - Mexico Primera Divison 2 Mexicali FC vs Leones Univ Guadalajara B |
2-0 |
2-0 |
Sun 12, Feb-21:00 - Mexico Primera Divison 2 CD Zitacuaro vs Pioneros De Cancun |
0-0 |
0-1 |
Sun 12, Feb-00:00 - Mexico Primera Divison 2 Yalmakan vs Sporting Canamy |
0-0 |
1-2 |
Sun 12, Feb-19:00 - Mexico Youth U20 Deportivo Toluca Mexiquense U20 vs Cruz Azul(U20) |
0-1 |
0-1 |
Sun 12, Feb-05:00 - Nicaragua Primera Division Real Esteli vs Juventus Managua |
1-0 |
1-0 |
Sun 12, Feb-05:00 - Nicaragua Primera Division Municipal Jalapa vs Walter Ferretti |
0-0 |
0-1 |
Sun 12, Feb-18:00 - Nigeria Premier League Enugu Rangers International vs Doma United |
1-0 |
1-0 |
Sun 12, Feb-18:00 - Nigeria Premier League Abia Warriors vs Wikki Tourists |
1-0 |
1-1 |
Sun 12, Feb-19:00 - Nigeria Premier League Lobi Stars vs Dakkada FC |
1-0 |
2-1 |
Sun 12, Feb-19:00 - Nigeria Premier League Shooting Stars SC vs Bendel Insurance |
1-2 |
2-2 |
Sun 12, Feb-19:00 - Nigeria Premier League Sunshine Stars FC vs Niger Tornadoes FC |
2-0 |
2-0 |
Sun 12, Feb-19:00 - Nigeria Premier League El Kanemi Warriors vs Akwa United |
0-1 |
1-1 |
Sun 12, Feb-19:00 - Nigeria Premier League Remo Stars vs Plateau United |
1-0 |
1-1 |
Sun 12, Feb-01:00 - Panama Liga Panamena de Futbol Alianza FC (PAN) vs Costa Del Este FC |
0-1 |
0-1 |
Sun 12, Feb-03:15 - Panama Liga Panamena de Futbol Tauro FC vs CD Arabe Unido |
1-0 |
1-1 |
Sun 12, Feb-05:30 - Panama Liga Panamena de Futbol Sporting San Miguelito vs Plaza Amador |
2-1 |
4-2 |
Sun 12, Feb-01:00 - Paraguayan Primera Division General Caballero JLM vs FC Nacional Asuncion |
0-1 |
0-1 |
Sun 12, Feb-03:30 - Paraguayan Primera Division Cerro Porteno vs Club Guarani |
0-0 |
1-1 |
Sun 12, Feb-00:30 - Peru Primera Division ADT Tarma vs Deportivo Garcilaso |
0-1 |
1-2 |
Sun 12, Feb-22:30 - Peru Primera Division Deportivo Union Comercio vs Universitario de Deportes |
0-0 |
1-0 |
Sun 12, Feb-19:59 - Peru Primera Division Alianza Atletico vs UTC Cajamarca |
1-0 |
2-0 |
Sun 12, Feb-00:00 - Peru Primera Division EM Deportivo Binacional vs Atletico Grau |
0-1 |
2-4 |
Sun 12, Feb-15:30 - Poland - Ekstraklasa Zaglebie Lubin vs Piast Gliwice |
0-2 |
0-2 |
Sun 12, Feb-18:00 - Poland - Ekstraklasa Gornik Zabrze vs Radomiak Radom |
0-0 |
0-0 |
Sun 12, Feb-20:30 - Poland - Ekstraklasa Legia Warszawa vs Cracovia Krakow |
0-1 |
2-2 |
Sun 12, Feb-15:40 - Poland - I liga LKS Lodz vs GKS Tychy |
0-0 |
1-1 |
Sun 12, Feb-18:00 - Poland - I liga Bruk Bet Termalica Nieciecza vs GKS Katowice |
0-1 |
1-1 |
Sun 12, Feb-21:00 - Poland - I liga Podbeskidzie vs Odra Opole |
0-0 |
0-0 |
Sun 12, Feb-17:00 - Portugal Campeonato Vila Mea vs Vianense |
0-0 |
0-1 |
Sun 12, Feb-19:00 - Portugal Campeonato Beira Mar vs Salgueiros |
1-1 |
2-1 |
Sun 12, Feb-19:00 - Portugal Campeonato Imortal Albufeira vs Juventude de Evora |
1-0 |
1-1 |
Sun 12, Feb-19:00 - Portugal Campeonato Leca FC vs FC Alpendorada |
0-1 |
0-1 |
Sun 12, Feb-19:00 - Portugal Campeonato Camacha vs GD Resende(POR) |
1-0 |
2-1 |
Sun 12, Feb-19:00 - Portugal Campeonato Maria da Fonte vs Merelinense |
0-0 |
0-2 |
Sun 12, Feb-19:00 - Portugal Campeonato GD Braganca vs Moncao |
0-0 |
0-1 |
Sun 12, Feb-19:00 - Portugal Campeonato Sertanense FC vs Marinhense |
0-1 |
0-2 |
Sun 12, Feb-19:00 - Portugal Campeonato Machico vs Valadares Gaia |
0-2 |
0-2 |
Sun 12, Feb-19:00 - Portugal Campeonato Uniao Da Serra vs Uniao 1º Dezembro |
0-0 |
1-2 |
Sun 12, Feb-19:00 - Portugal Campeonato Fabril Barreiro vs Rabo Peixe |
1-0 |
1-0 |
Sun 12, Feb-19:00 - Portugal Campeonato Maritimo B vs Gondomar |
1-1 |
2-2 |
Sun 12, Feb-19:00 - Portugal Campeonato Esperanca Lagos vs Ferreiras |
1-0 |
1-1 |
Sun 12, Feb-19:00 - Portugal Campeonato Pero Pinheiro vs Uniao Santarem |
0-0 |
1-0 |
Sun 12, Feb-19:00 - Portugal Campeonato Vasco da Gama Vidigueira(POR) vs FC Serpa |
0-0 |
1-1 |
Sun 12, Feb-19:00 - Portugal Campeonato Loures vs Benfica Castelo Branco |
1-1 |
1-3 |
Sun 12, Feb-19:00 - Portugal Campeonato Mortagua vs Arronches e Benfica |
0-0 |
1-1 |
Sun 12, Feb-19:00 - Portugal Campeonato Sao Martinho vs Tirsense |
0-0 |
1-0 |
Sun 12, Feb-19:00 - Portugal Campeonato Coruchense vs Sintrense |
0-0 |
0-1 |
Sun 12, Feb-19:00 - Portugal Campeonato Castro Daire vs Rebordosa |
1-2 |
2-2 |
Sun 12, Feb-19:00 - Portugal Campeonato Brito SC vs Vilar de Perdizes |
0-0 |
0-0 |
Sun 12, Feb-19:00 - Portugal Campeonato Oriental Dragon vs Atletico Clube Purtugal |
2-0 |
2-1 |
Sun 12, Feb-19:00 - Portugal Campeonato Guarda Desportiva vs Lusitania Lourosa |
0-0 |
0-2 |
Sun 12, Feb-19:00 - Portugal Campeonato Dumiense vs Amarante |
1-1 |
1-1 |
Sun 12, Feb-15:00 - Portugal Campeonato Olhanense SC vs SC Angrense |
0-0 |
1-0 |
Sun 12, Feb-19:59 - Portugal Campeonato S.C.Praiense vs Lusitano Evora |
0-0 |
1-0 |
Sun 12, Feb-00:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores 2 Divisao Uniao Leiria U19 vs Lusitania de Lourosa (U19) |
3-4 |
|
Sun 12, Feb-18:00 - Portugal Liga de Honora Academico Viseu vs Farense |
1-0 |
2-0 |
Sun 12, Feb-15:00 - Portugal Liga de Honora UD Oliveirense vs FC Porto B |
1-0 |
2-1 |
Sun 12, Feb-19:00 - Portugal Liga Revelacao U19 Vilafranquense(U19) vs Casa Pia AC U19 |
1-1 |
|
Sun 12, Feb-15:00 - Portugal Liga Revelacao U19 FC Porto(U19) vs Braga (U19) |
1-1 |
1-1 |
Sun 12, Feb-22:00 - Portugal Primera Liga Sporting Clube de Portugal vs FC Porto |
0-0 |
1-2 |
Sun 12, Feb-00:30 - Portugal Primera Liga Vitoria Guimaraes vs Portimonense |
1-0 |
1-0 |
Sun 12, Feb-19:30 - Portugal Primera Liga FC Famalicao vs Gil Vicente |
0-0 |
0-1 |
Sun 12, Feb-01:00 - Primeira Liga 3 Serie A Varzim vs Sao Joao Ver |
0-0 |
0-1 |
Sun 12, Feb-19:00 - Primeira Liga 3 Serie A S.C. Braga B vs Anadia |
1-0 |
4-1 |
Sun 12, Feb-15:00 - Primeira Liga 3 Serie A Vilaverdense vs CDC Montalegre |
1-0 |
2-1 |
Sun 12, Feb-23:00 - Primeira Liga 3 Serie B Alverca vs Vitoria Setubal FC |
1-0 |
2-0 |
Sun 12, Feb-21:00 - Primeira Liga 3 Serie B Real SC vs Caldas SC |
1-2 |
1-2 |
Sun 12, Feb-17:30 - Republic of Azerbaijan Premier League Sumqayit FK vs Samaxi FK |
1-0 |
1-0 |
Sun 12, Feb-15:00 - Republic of Azerbaijan Premier League Sabail vs Zira FK |
0-0 |
2-0 |
Sun 12, Feb-22:00 - Romania - Divizia A FC Voluntari vs FC Steaua Bucuresti |
0-1 |
1-2 |
Sun 12, Feb-19:00 - Romania - Divizia A FC Arges vs Farul Constanta |
0-0 |
0-0 |
Sun 12, Feb-18:00 - San Marino Girone A SP Libertas vs SS Virtus |
1-1 |
2-2 |
Sun 12, Feb-18:00 - San Marino Girone A Folgore/Falciano vs SC Faetano |
0-0 |
0-0 |
Sun 12, Feb-18:00 - San Marino Girone A Fiorentino vs SP Domagnano |
0-0 |
0-0 |
Sun 12, Feb-18:00 - San Marino Girone A SP Tre Fiori vs SP Tre Penne |
0-1 |
1-2 |
Sun 12, Feb-16:30 - Saudi Arabia Division 2 Al-Jeel vs Al-Rayyan |
1-1 |
|
Sun 12, Feb-16:30 - Saudi Arabia Division 2 Al Safa(KSA) vs Al Shuaib |
3-0 |
|
Sun 12, Feb-16:35 - Saudi Arabia Division 2 Al Nairyah vs Sajer FC |
1-1 |
|
Sun 12, Feb-16:40 - Saudi Arabia Division 2 Al-Kawkab vs Weg Taif |
1-2 |
|
Sun 12, Feb-16:50 - Saudi Arabia Division 2 Al-Zlfe vs Al-Rawdhah |
3-2 |
|
Sun 12, Feb-16:55 - Saudi Arabia Division 2 Al Najma vs Al-Washm |
0-0 |
0-0 |
Sun 12, Feb-17:05 - Saudi Arabia Division 2 Bisha FC vs Al-Sharq |
0-0 |
0-0 |
Sun 12, Feb-17:20 - Saudi Arabia Division 2 Al-Suqoor vs Al Ansar Medina |
0-0 |
0-0 |
Sun 12, Feb-19:59 - Scotland FA Cup Glasgow Rangers vs Partick Thistle |
0-1 |
3-2 |
Sun 12, Feb-18:00 - Scottish Championship Dundee vs Cove Rangers |
0-0 |
3-0 |
Sun 12, Feb-22:00 - Scottish Women\'s Cup Partick Thistle Women\'s vs Hearts Women\'s |
0-1 |
1-1 |
Sun 12, Feb-20:30 - Senegal Premier League Pikine vs AS Douanes Dakar |
0-0 |
0-0 |
Sun 12, Feb-20:30 - Senegal Premier League Linguere vs CNEPS Excellence |
0-1 |
1-1 |
Sun 12, Feb-20:30 - Senegal Premier League Casa Sports Zinguinchor vs Sonacos de Diourbel |
1-0 |
2-1 |
Sun 12, Feb-20:30 - Senegal Premier League ASC Diambars vs Union Sportive Goree |
0-0 |
1-0 |
Sun 12, Feb-19:00 - Serbia - 1. Liga Novi Pazar vs Radnicki Nis |
0-0 |
0-0 |
Sun 12, Feb-17:00 - Serbia - 1. Liga FK Javor Ivanjica vs Spartak Subotica |
1-0 |
1-0 |
Sun 12, Feb-20:30 - Slovakia 1. Liga DAC Dunajska Streda vs Slovan Bratislava |
1-0 |
1-1 |
Sun 12, Feb-16:00 - Slovenia 1. Liga ND Gorica vs NK Radomlje |
0-0 |
1-1 |
Sun 12, Feb-18:00 - Slovenia 1. Liga FC Koper vs NK Maribor |
0-1 |
0-1 |
Sun 12, Feb-20:30 - Slovenia 1. Liga Domzale vs Tabor Sezana |
0-1 |
0-4 |
Sun 12, Feb-17:00 - South Africa The Nedbank Cup AmaZulu vs Tornado FC Eastern Cape |
2-0 |
3-2 |
Sun 12, Feb-17:00 - South Africa The Nedbank Cup TS Galaxy vs Amavarara FC |
2-0 |
2-0 |
Sun 12, Feb-17:00 - South Africa The Nedbank Cup Mkhambathi FC vs Casric Stars |
0-3 |
0-4 |
Sun 12, Feb-19:59 - South Africa The Nedbank Cup Cape Town City vs Royal AM |
0-0 |
0-0 |
Sun 12, Feb-14:30 - Spanish Ladies League Division 1 RCD Espanyol Women\'s vs Osasuna Women\'s |
0-0 |
0-0 |
Sun 12, Feb-19:30 - Spanish Ladies League Division 1 Pozuelo de Alarcon Women\'s vs Olimpico Madrid Women\'s |
0-0 |
0-0 |
Sun 12, Feb-15:00 - Spanish Ladies League Division 1 Granada CF Women\'s vs Cacereno Women\'s |
0-1 |
0-1 |
Sun 12, Feb-15:00 - Spanish Ladies League Division 1 CF Sporting Plaza De Argel Women\'s vs Aldaia Women\'s |
1-1 |
1-1 |
Sun 12, Feb-15:00 - Spanish Ladies League Division 1 San Ignacio Women\'s vs Arratia CD Women\'s |
2-0 |
2-1 |
Sun 12, Feb-15:00 - Spanish Ladies League Division 1 Fundacion Albacete B Women\'s vs Real Oviedo Women\'s |
3-0 |
4-0 |
Sun 12, Feb-15:00 - Spanish Ladies League Division 1 Victoria FC Women\'s vs Parquesol B Women\'s |
3-0 |
8-0 |
Sun 12, Feb-15:00 - Spanish Ladies League Division 1 Daimiel Women\'s vs Santa Teresa B Women\'s |
1-0 |
1-0 |
Sun 12, Feb-15:00 - Spanish Ladies League Division 1 Burgos CF Women\'s vs Anorga Women\'s |
0-0 |
1-0 |
Sun 12, Feb-18:30 - Spanish Ladies Premier League Real Sociedad Women\'s vs Sevilla FC Women\'s |
0-1 |
0-3 |
Sun 12, Feb-15:00 - Spanish Ladies Premier League Atletico de Madrid Women\'s vs Athletic Bilbao Women\'s |
0-0 |
1-0 |
Sun 12, Feb-15:00 - Spanish Ladies Premier League Granadilla Tenerife Women\'s vs Alhama CF Women\'s |
0-0 |
0-0 |
Sun 12, Feb-21:00 - Spanish Ladies Premier League Real Madrid CF Women\'s vs Sporting De Huelva Women\'s |
0-0 |
1-0 |
Sun 12, Feb-19:15 - Spanish Primera Division Celta Vigo vs Atletico Madrid |
0-0 |
0-1 |
Sun 12, Feb-17:00 - Spanish Primera Division Getafe vs Rayo Vallecano |
0-1 |
1-1 |
Sun 12, Feb-00:00 - Spanish Primera Division Valencia CF vs Athletic Bilbao |
1-1 |
1-2 |
Sun 12, Feb-21:30 - Spanish Primera Division Valladolid vs Osasuna |
0-0 |
0-0 |
Sun 12, Feb-21:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A Merida AD vs Linense |
0-0 |
1-0 |
Sun 12, Feb-21:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A C.D. San Fernando Isleno vs CD Badajoz |
1-0 |
2-1 |
Sun 12, Feb-15:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A Algeciras vs AD Ceuta |
1-0 |
1-2 |
Sun 12, Feb-15:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A San Sebastian Reyes vs Deportivo La Coruna |
0-0 |
0-0 |
Sun 12, Feb-15:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A CD Linares Deportivo vs Unionistas de Salamanca |
4-1 |
4-3 |
Sun 12, Feb-15:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A CF Rayo Majadahonda vs Celta Vigo B |
0-0 |
1-0 |
Sun 12, Feb-19:59 - Spanish Primera RFEF Grupo A Racing de Ferrol vs Fuenlabrada |
1-0 |
3-0 |
Sun 12, Feb-22:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B Barcelona B vs SD Amorebieta |
1-0 |
1-1 |
Sun 12, Feb-19:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B Calahorra vs Alcoyano |
1-1 |
1-1 |
Sun 12, Feb-21:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B CD Castellon vs Eldense |
1-0 |
2-0 |
Sun 12, Feb-15:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B Osasuna B vs CF La Nucia |
0-1 |
1-2 |
Sun 12, Feb-15:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B Atletico Baleares vs UE Cornella |
0-1 |
2-3 |
Sun 12, Feb-15:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B CF Intercity vs Athletic Bilbao B |
1-0 |
1-0 |
Sun 12, Feb-19:59 - Spanish Primera RFEF Grupo B SD Logrones vs UD Logrones |
0-0 |
0-0 |
Sun 12, Feb-15:15 - Spanish Primera U19 UD Marbella(U19) vs CD 26 De Febrero(U19) |
0-1 |
0-1 |
Sun 12, Feb-15:30 - Spanish Primera U19 Fuenlabrada(U19) vs Atletico de Madrid(U19) |
0-5 |
1-7 |
Sun 12, Feb-15:45 - Spanish Primera U19 Sporting Hortaleza(U19) vs Valladolid(U19) |
0-0 |
1-0 |
Sun 12, Feb-19:00 - Spanish Primera U19 Leganes(U19) vs Rayo Vallecano U19 |
1-0 |
2-0 |
Sun 12, Feb-20:30 - Spanish Primera U19 Real Sociedad(U19) vs CD Tudelano(U19) |
1-0 |
2-0 |
Sun 12, Feb-19:30 - Spanish Primera U19 FC Cartagena(U19) vs Alboraya(U19) |
0-0 |
0-0 |
Sun 12, Feb-15:00 - Spanish Primera U19 Celta Vigo U19 vs Club Bansander(U19) |
1-0 |
2-0 |
Sun 12, Feb-15:00 - Spanish Primera U19 AD San Juan(U19) vs Berceo U19 |
1-0 |
1-0 |
Sun 12, Feb-15:00 - Spanish Primera U19 Alaves U19 vs Antiguoko KE(U19) |
2-0 |
4-0 |
Sun 12, Feb-15:00 - Spanish Primera U19 Deportivo La Coruna(U19) vs Santiago De Compostela CF(U19) |
1-1 |
2-1 |
Sun 12, Feb-15:00 - Spanish Primera U19 Seneca(U19) vs Granada CF(U19) |
0-0 |
0-0 |
Sun 12, Feb-15:00 - Spanish Primera U19 Club Internacional Amistad(U19) vs La Cruz Villanovense(U19) |
1-1 |
4-1 |
Sun 12, Feb-21:00 - Spanish Primera U19 Valencia(U19) vs UCAM Murcia(U19) |
1-0 |
2-0 |
Sun 12, Feb-19:59 - Spanish Primera U19 Espanyol(U19) vs CD San Francisco(U19) |
1-0 |
2-2 |
Sun 12, Feb-19:59 - Spanish Primera U19 UD Tomares(U19) vs Real Betis(U19) |
0-1 |
2-3 |
Sun 12, Feb-19:59 - Spanish Primera U19 Vazquez Cultural U19 vs Recreativo Huelva U19 |
0-1 |
1-1 |
Sun 12, Feb-21:30 - Spanish Segunda Division Eibar vs FC Cartagena |
0-2 |
0-3 |
Sun 12, Feb-21:30 - Spanish Segunda Division Sporting de Gijon vs SD Huesca |
1-1 |
1-1 |
Sun 12, Feb-17:00 - Spanish Segunda Division Albacete vs Malaga |
1-2 |
3-2 |
Sun 12, Feb-19:15 - Spanish Segunda Division Real Oviedo vs Burgos CF |
0-0 |
0-1 |
Sun 12, Feb-00:00 - Spanish Segunda Division Las Palmas vs CD Lugo |
2-0 |
3-0 |
Sun 12, Feb-15:15 - Spanish Segunda Division B Grupo 1 Coruxo FC vs Valladolid B |
1-1 |
2-2 |
Sun 12, Feb-22:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1 Ourense CF vs Burgos Promesas |
1-1 |
4-3 |
Sun 12, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1 Polvorin vs SD Laredo |
0-0 |
0-0 |
Sun 12, Feb-20:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 1 Zamora CF vs Marino Luanco |
2-0 |
3-2 |
Sun 12, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1 Gimnastica Torrelavega vs Real Aviles |
1-1 |
1-1 |
Sun 12, Feb-23:15 - Spanish Segunda Division B Grupo 2 Real Sociedad C vs Arenas Club de Getxo |
1-0 |
1-1 |
Sun 12, Feb-20:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 2 Sestao River vs UD Logrones B |
4-0 |
6-0 |
Sun 12, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2 CD Izarra vs Utebo FC |
0-1 |
0-2 |
Sun 12, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2 CD Tudelano vs CD Alfaro |
0-0 |
1-1 |
Sun 12, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2 CD Arnedo vs Alaves B |
0-2 |
0-4 |
Sun 12, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2 CA Cirbonero vs UD Mutilvera |
1-0 |
1-0 |
Sun 12, Feb-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3 SD Formentera vs Terrassa |
0-0 |
2-0 |
Sun 12, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3 SCR Pena Deportiva vs Lleida |
0-0 |
0-0 |
Sun 12, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3 Valencia CF Mestalla vs UE Olot |
1-0 |
1-2 |
Sun 12, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3 CF Badalona vs Mallorca B |
1-0 |
1-0 |
Sun 12, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3 AE Prat vs Ibiza Islas Pitiusas |
1-1 |
2-2 |
Sun 12, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3 CD Ebro vs Zaragoza B |
1-0 |
1-0 |
Sun 12, Feb-19:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 3 Teruel vs UD Alzira |
1-1 |
2-1 |
Sun 12, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4 Mar Menor vs Cadiz B |
0-0 |
2-0 |
Sun 12, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4 Sevilla Atletico vs Real Betis B |
0-0 |
0-0 |
Sun 12, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4 CD Utrera vs Atletico Mancha Real |
1-0 |
1-0 |
Sun 12, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4 FC Cartagena B vs Antequera CF |
0-0 |
0-1 |
Sun 12, Feb-19:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 4 Velez CF vs Yeclano Deportivo |
1-0 |
1-2 |
Sun 12, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4 Recreativo Huelva vs Atletico Sanluqueno |
1-0 |
1-0 |
Sun 12, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4 Xerez Deportivo vs CD San Roque de Lepe |
1-0 |
1-1 |
Sun 12, Feb-15:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 5 Cerdanyola del Valles vs AD Union Adarve |
0-1 |
1-3 |
Sun 12, Feb-14:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 5 UD Melilla vs CD Diocesano |
3-0 |
3-1 |
Sun 12, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5 CD Artistico Navalcarnero vs UD Socuellamos |
1-2 |
1-3 |
Sun 12, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5 Alcorcon B vs CD Guadalajara |
1-1 |
1-2 |
Sun 12, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5 UD Montijo vs Atletico de Madrid B |
1-0 |
2-1 |
Sun 12, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5 CD Atletico Paso vs Cacereno |
0-0 |
2-0 |
Sun 12, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 5 Don Benito vs Gimnastica Segoviana |
0-0 |
0-0 |
Sun 12, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 5 CD Coria vs CD Estepona |
1-0 |
1-1 |
Sun 12, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias CD Lealtad vs CD Colunga |
0-0 |
2-0 |
Sun 12, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias UC Ceares vs CD Llanes |
0-0 |
1-2 |
Sun 12, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias Condal CF vs UD Llanera |
0-1 |
0-1 |
Sun 12, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias CD Praviano vs Valdesoto |
3-0 |
|
Sun 12, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias CD Covadonga vs Aviles Stadium |
2-0 |
2-0 |
Sun 12, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias L\'Entregu CF vs Sporting de Gijon B |
0-1 |
0-1 |
Sun 12, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias Real Titanico DE Laviana vs CD Tuilla |
0-0 |
0-0 |
Sun 12, Feb-15:15 - Spanish Tercera Division 1 Galicia Silva SD vs UD Somozas |
0-0 |
3-1 |
Sun 12, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia Viveiro CF vs CD Barco |
0-0 |
0-0 |
Sun 12, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia CSD Arzua vs Deportivo La Coruna B |
0-0 |
0-1 |
Sun 12, Feb-16:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta Sevilla C vs Cordoba CF B |
0-0 |
0-0 |
Sun 12, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta Ayamonte CF vs Salerm Cosmetics Puente Genil |
1-2 |
1-4 |
Sun 12, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta CD Rota vs Conil CF |
0-1 |
1-2 |
Sun 12, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta Ciudad de Lucena vs Atletico Antoniano |
0-1 |
0-2 |
Sun 12, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta CD Gerena vs CD Pozoblanco |
0-0 |
3-0 |
Sun 12, Feb-14:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears Constancia vs Andratx |
0-0 |
1-0 |
Sun 12, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears CF Soller vs Inter Manacor |
0-0 |
0-1 |
Sun 12, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears Penya Independent vs CF Platges De Calvia |
1-1 |
|
Sun 12, Feb-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias Las Palmas Atletico vs Tenerife B |
0-0 |
1-1 |
Sun 12, Feb-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias Gran Tarajal vs CD Union Sur Yaiza |
0-0 |
1-0 |
Sun 12, Feb-16:30 - Spanish Tercera Division 12 Canarias Lanzarote vs CD Mensajero |
0-1 |
1-1 |
Sun 12, Feb-14:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia La Union Atletico vs Molinense |
0-0 |
0-2 |
Sun 12, Feb-19:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia Ciudad de Murcia vs EG El Palmar |
1-0 |
1-2 |
Sun 12, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia Club Deportivo Cieza vs Racing Murcia FC |
1-0 |
1-1 |
Sun 12, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia Muleno CF vs Club Atletico Pulpileno |
0-0 |
1-1 |
Sun 12, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia Real Murcia B vs Alcantarilla |
0-0 |
0-2 |
Sun 12, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia AD Caravaca vs UCAM Murcia B |
0-0 |
1-0 |
Sun 12, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia Deportiva Minera vs CD Bullense |
0-0 |
0-0 |
Sun 12, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 13 Murcia Aguilas FC vs Lorca Deportiva FC |
0-0 |
1-0 |
Sun 12, Feb-15:30 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura CF Trujillo vs CD Don Alvaro |
1-0 |
1-0 |
Sun 12, Feb-15:45 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura Jerez Industrial CF vs Atletico Pueblonuevo |
1-0 |
3-0 |
Sun 12, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura UD Fuente de Cantos vs Olivenza |
0-0 |
0-0 |
Sun 12, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura Moralo CP vs AD Llerenense |
0-2 |
0-2 |
Sun 12, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura CD Calamonte vs Montehermoso |
0-0 |
2-0 |
Sun 12, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura CD Miajadas vs UC La Estrella |
0-0 |
0-0 |
Sun 12, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura SP Villafranca vs UP Plasencia |
0-0 |
1-0 |
Sun 12, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra CD Cantolagua vs CD Pena Sport |
0-1 |
1-1 |
Sun 12, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja CD Anguiano vs Casalarreina |
1-0 |
4-0 |
Sun 12, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja CA River Ebro vs Calahorra B |
0-0 |
0-0 |
Sun 12, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja CD Berceo vs Comillas |
0-1 |
1-1 |
Sun 12, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja Racing Rioja B vs Naxara |
1-0 |
1-3 |
Sun 12, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja Haro Deportivo vs CA Vianes |
1-1 |
1-1 |
Sun 12, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja CDFC La Calzada vs Oyonesa |
0-0 |
1-0 |
Sun 12, Feb-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon AD Almudevar vs CD Robres |
0-1 |
0-1 |
Sun 12, Feb-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon CF Calamocha vs CD Carinena |
0-0 |
2-0 |
Sun 12, Feb-19:15 - Spanish Tercera Division 17 Aragon CDJ Tamarite vs SD Huesca B |
1-1 |
2-1 |
Sun 12, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon CD La Almunia vs Barbastro |
1-4 |
|
Sun 12, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon CF Illueca vs CD Caspe |
0-1 |
0-2 |
Sun 12, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon Epila CF vs CD Binefar |
0-1 |
1-2 |
Sun 12, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon Utrillas vs CD Cuarte Industria |
0-0 |
0-0 |
Sun 12, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon CA Monzon vs SD Ejea |
0-0 |
0-1 |
Sun 12, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha CD Torrijos vs Calvo Sotelo Puertollano |
0-0 |
0-1 |
Sun 12, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha UB Conquense vs CD Azuqueca |
0-0 |
0-0 |
Sun 12, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha Toledo vs Villacanas |
0-0 |
1-0 |
Sun 12, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha CD Marchamalo vs CF Talavera B |
1-0 |
4-0 |
Sun 12, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha La Solana vs CP Villarrobledo |
0-0 |
1-0 |
Sun 12, Feb-14:45 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria AD Siete Villas vs UC Cartes |
1-0 |
5-1 |
Sun 12, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria SD Textil Escudo vs U.M. Escobedo |
1-3 |
1-4 |
Sun 12, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi Barakaldo CF vs CD Vitoria |
0-0 |
0-0 |
Sun 12, Feb-15:30 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya UE Sants vs L\'Hospitalet |
0-1 |
0-3 |
Sun 12, Feb-14:45 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya FE Grama vs FC Vilafranca |
1-1 |
3-1 |
Sun 12, Feb-14:45 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya UE Tona vs Girona II |
0-2 |
0-2 |
Sun 12, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya CF Peralada vs CF Montanesa |
0-0 |
1-0 |
Sun 12, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya Pobla De Mafumet CF vs CE Europa |
0-0 |
2-0 |
Sun 12, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya UE Castelldefels vs CF Badalona B |
1-0 |
1-0 |
Sun 12, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya UE Rapitenca vs UE Vilassar de Mar |
3-1 |
4-1 |
Sun 12, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya San Cristobal vs Sant Andreu |
1-0 |
1-2 |
Sun 12, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana Silla CF vs Jove Espanol |
0-0 |
1-0 |
Sun 12, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana Hercules CF B vs Castellon II |
0-0 |
0-0 |
Sun 12, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana Torrent CF vs Elche CF Ilicitano |
1-0 |
1-0 |
Sun 12, Feb-21:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana Villarreal C vs Patacona |
0-0 |
1-0 |
Sun 12, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana Orihuela CF vs UD Rayo Ibense |
1-0 |
4-0 |
Sun 12, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana Acero vs UD Levante B |
0-0 |
0-0 |
Sun 12, Feb-18:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid Fuenlabrada Promesas Madrid 2021 vs CU Collado Villalba |
0-1 |
0-1 |
Sun 12, Feb-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid CF Trival Valderas vs AD Torrejon CF |
2-0 |
2-0 |
Sun 12, Feb-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid Real Aranjuez CF vs Mostoles |
1-0 |
2-0 |
Sun 12, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid Galapagar vs Ursaria |
1-0 |
1-2 |
Sun 12, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid Las Rozas vs RSD Alcala Henares |
1-1 |
1-2 |
Sun 12, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid CF Pozuelo Alarcon vs RSC International |
0-1 |
2-3 |
Sun 12, Feb-19:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon Numancia B vs Atletico Bembibre |
0-0 |
0-1 |
Sun 12, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon Real Avila CF vs CD Mirandes B |
2-0 |
3-1 |
Sun 12, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon Arandina vs UD Santa Marta |
1-0 |
4-0 |
Sun 12, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon CD Becerril vs Atletico Tordesillas |
0-1 |
0-1 |
Sun 12, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon CF Salmantino UDS vs CD La Virgen Del Camino |
1-0 |
3-0 |
Sun 12, Feb-20:30 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla Torredonjimeno vs CD Huetor Tajar |
0-0 |
1-1 |
Sun 12, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla Maracena vs Motril CF |
1-1 |
1-2 |
Sun 12, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla CD El Palo vs UD Torre del Mar |
0-0 |
3-0 |
Sun 12, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla CD Huetor Vega vs Real Jaen CF |
0-1 |
0-1 |
Sun 12, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla Malaga City vs Malaga B |
0-0 |
1-0 |
Sun 12, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla Atletico de Porcuna vs Marbella FC |
0-1 |
0-2 |
Sun 12, Feb-17:15 - Swiss Super League FC Lugano vs FC Luzern |
1-1 |
1-1 |
Sun 12, Feb-19:30 - Swiss Super League Zurich vs Winterthur |
1-1 |
1-1 |
Sun 12, Feb-19:30 - Swiss Super League Young Boys vs St. Gallen |
2-1 |
5-1 |
Sun 12, Feb-17:15 - Switzerland Challenge League Vaduz vs FC Thun |
0-1 |
0-3 |
Sun 12, Feb-17:15 - Switzerland Challenge League Bellinzona vs FC Schaffhausen |
0-1 |
0-2 |
Sun 12, Feb-17:15 - Switzerland Challenge League Stade Lausanne Ouchy vs FC Wil |
1-3 |
3-4 |
Sun 12, Feb-17:00 - Switzerland Women Division 1 St. Gallen Women\'s vs Young Boys Women\'s |
0-0 |
2-0 |
Sun 12, Feb-19:00 - Switzerland Women Division 1 Servette Chenois Woman\'s vs FC Zurich Frauen Women\'s |
1-1 |
1-1 |
Sun 12, Feb-15:30 - Thai League 1 Lampang FC vs Chiangrai United |
0-0 |
0-0 |
Sun 12, Feb-16:00 - Thai League 1 Muang Thong United vs Buriram United |
3-1 |
4-4 |
Sun 12, Feb-14:30 - Thai League 1 Police Tero vs Ratchaburi Mitr Phol |
0-0 |
1-0 |
Sun 12, Feb-15:00 - Thai League 1 Bangkok United FC vs Sukhothai FC |
2-0 |
3-0 |
Sun 12, Feb-15:30 - Thai League 2 Suphanburi FC vs Raj Pracha FC |
0-0 |
1-1 |
Sun 12, Feb-16:00 - Thai League 2 Phrae United vs Samut Prakan City |
1-0 |
1-1 |
Sun 12, Feb-14:30 - Thai League 2 Nakhon Si United FC vs Uthai Thani Forest |
0-0 |
0-0 |
Sun 12, Feb-15:00 - Thai League 2 Chiangmai United vs Ranong United FC |
1-0 |
1-0 |
Sun 12, Feb-12:30 - Thai League 3 Pluak Daeng United vs Marines Eureka FC |
0-2 |
0-3 |
Sun 12, Feb-12:30 - Thai League 3 Saraburi FC vs Thawi Samut Sakhon United |
2-1 |
4-1 |
Sun 12, Feb-12:30 - Thai League 3 Lopburi FC vs Kanjanapat Group |
2-0 |
|
Sun 12, Feb-12:30 - Thai League 3 Assumption United FC vs Chainat United |
1-1 |
2-2 |
Sun 12, Feb-12:30 - Thai League 3 Phayao FC vs Uttaradit FC |
3-2 |
|
Sun 12, Feb-12:30 - Thai League 3 Nakhon Mae Sot United FC vs Watbot City |
1-0 |
|
Sun 12, Feb-12:30 - Thai League 3 Wiang Sa Surat Thani City vs Phattalung FC |
1-1 |
|
Sun 12, Feb-12:30 - Thai League 3 Nakhon Ratchasima United FC vs Muang Loei United |
0-1 |
|
Sun 12, Feb-12:30 - Thai League 3 Banbueng vs Kohkwang |
0-0 |
1-2 |
Sun 12, Feb-12:30 - Thai League 3 Inter Bangkok vs Samut Sakhon City |
0-3 |
1-3 |
Sun 12, Feb-13:00 - Thai League 3 Young Singh United vs Trang FC |
7-0 |
|
Sun 12, Feb-14:00 - Thai League 3 Chanthaburi FC vs Bankhai United |
1-0 |
3-0 |
Sun 12, Feb-14:00 - Thai League 3 Songkhla FC vs Mueang Kon D United |
2-0 |
|
Sun 12, Feb-14:00 - Thai League 3 Bangkok FC vs North Bangkok College |
0-2 |
3-3 |
Sun 12, Feb-14:00 - Thai League 3 Nonthaburi United vs Chamchuri United FC |
1-0 |
1-2 |
Sun 12, Feb-14:00 - Thai League 3 Kong Krailas United vs Nan FC |
1-2 |
|
Sun 12, Feb-15:00 - Thai League 3 Khonkaen FC vs Udon United |
0-0 |
1-0 |
Sun 12, Feb-15:00 - Thai League 3 Phuket Andaman vs MH Nakhonsi |
1-0 |
1-0 |
Sun 12, Feb-16:30 - Tunisia Cup Club Sportif Sfaxien vs Stade Sportif Sfaxien |
1-0 |
2-0 |
Sun 12, Feb-16:30 - Tunisia Cup Etoile du Sahel vs AS Soliman |
1-0 |
2-0 |
Sun 12, Feb-16:30 - Tunisia Cup AS Kasserine vs ES Rades |
1-0 |
1-0 |
Sun 12, Feb-16:30 - Tunisia Cup Jeunesse Sportive Omrane vs EO Sidi Bouzid |
0-0 |
0-0 |
Sun 12, Feb-16:30 - Tunisia Cup Stade Africain Menzel Bourguiba vs ES Hammam Sousse |
0-0 |
1-0 |
Sun 12, Feb-16:30 - Tunisia Cup La Palme de Tozeur Avenir vs EGS Gafsa |
1-2 |
1-2 |
Sun 12, Feb-16:30 - Tunisia Cup FC Hammamet vs Olympique de Beja |
0-0 |
1-1 |
Sun 12, Feb-16:30 - Tunisia Cup Bouselem vs Stade Tunisien |
0-1 |
0-1 |
Sun 12, Feb-16:30 - Tunisia Cup US Tataouine vs Etoile Metlaoui |
0-0 |
1-1 |
Sun 12, Feb-16:30 - Tunisia Cup Chebba vs CS Hammam Lif |
0-1 |
1-1 |
Sun 12, Feb-16:30 - Tunisia Cup Bekalta vs ES Bouhajla |
0-0 |
0-1 |
Sun 12, Feb-16:30 - Tunisia Cup Megrine vs C. A. Bizertin |
0-0 |
0-0 |
Sun 12, Feb-17:00 - Tunisia Cup Croissant Msaken vs Rejiche |
0-0 |
1-0 |
Sun 12, Feb-17:20 - UAE League Division 1 Al Fujairah vs Al Oruba(UAE) |
0-0 |
0-0 |
Sun 12, Feb-17:20 - UAE League Division 1 Al Taawon vs Al Arabi |
1-1 |
1-1 |
Sun 12, Feb-17:25 - UAE League Division 1 Al-Hamriyah vs Al-Thaid |
1-0 |
3-1 |
Sun 12, Feb-17:25 - UAE League Division 1 Gulf Heroes vs Hatta Club |
0-1 |
1-2 |
Sun 12, Feb-17:30 - UAE U21 League Wasl Dubai U21 vs Dubba Al Fujairah(U21) |
0-0 |
1-2 |
Sun 12, Feb-17:30 - UAE U21 League Baniyas(U21) vs Al Bataeh(U21) |
1-0 |
2-2 |
Sun 12, Feb-17:30 - UAE U21 League Al Jazira (U21) vs Al Ain (U21) |
0-3 |
1-4 |
Sun 12, Feb-16:45 - Uruguay Primera Division Boston River vs Club Atletico Cerro |
0-2 |
0-3 |
Sun 12, Feb-02:30 - Uruguay Primera Division Deportivo Maldonado vs Racing Club Montevideo |
1-0 |
1-1 |
Sun 12, Feb-00:00 - Uruguay Primera Division CA River Plate vs Plaza Colonia |
1-0 |
2-0 |
Sun 12, Feb-01:15 - Venezuela Primera Division Portuguesa FC vs Angostura FC |
0-1 |
0-2 |
Sun 12, Feb-23:00 - Venezuela Primera Division Estudiantes Merida FC vs Academia Puerto Cabello |
0-1 |
1-3 |
Sun 12, Feb-03:30 - Venezuela Primera Division Monagas SC vs Mineros de Guayana |
1-0 |
3-1 |
Sun 12, Feb-15:00 - Vietnam League Song Lam Nghe An vs XM Hai Phong FC |
1-1 |
1-1 |
Sun 12, Feb-15:00 - Vietnam League Binh Dinh FC vs Becamex Binh Duong |
0-0 |
1-0 |
Sun 12, Feb-15:00 - Vietnam League Thanh Hoa FC vs Da Nang |
0-0 |
1-0 |
News are from Rezilta News, Goal.mu, Mauri.bet, and other partner websites.
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE. REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.