AD:

Football Results for Sat 11, Feb 2023

All soccer/football results.

Complete Football Results for Sat 11, Feb 2023

BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


ADS: 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


Date and Time/Team Half Time Full Time
Sat 11, Feb-15:30 - Albania 1st league
KS Korabi Peshkopi vs Flamurtari

0-0

1-1
Sat 11, Feb-16:00 - Albania 1st league
Lushnja KS vs Tomori Berat

0-0

2-1
Sat 11, Feb-16:00 - Albania 1st league
Terbuni Puke vs Burreli

0-1

1-2
Sat 11, Feb-16:00 - Albania 1st league
KF Oriku vs Luzi 2008

2-1

3-2
Sat 11, Feb-16:00 - Albania Super league
KF Laci vs Egnatia Rrogozhine

0-1

0-1
Sat 11, Feb-16:00 - Albania Super league
FK Kukesi vs Kastrioti Kruje

0-0

1-0
Sat 11, Feb-17:00 - Algeria Division 2
MC Saida vs ASM Oran

0-0

0-1
Sat 11, Feb-17:00 - Algeria Division 2
RC Kouba vs CRB Temouchent

0-0

0-1
Sat 11, Feb-17:00 - Algeria Division 2
GC Mascara vs SC Mecheria

0-3

0-3
Sat 11, Feb-17:00 - Algeria Division 2
SKAF Khemis Melina vs WA Tlemcen

1-0

2-0
Sat 11, Feb-17:00 - Algeria Division 2
OM Medea vs JSM Tiaret

1-1

1-3
Sat 11, Feb-17:00 - Algeria Division 2
RC Relizane vs NA Hussein Dey

1-2

2-3
Sat 11, Feb-17:00 - Algeria Division 2
WA Boufarik vs ES Mostaganem

1-1

1-1
Sat 11, Feb-17:00 - Algeria Division 2
MCB Oued Sly vs ES Ben Aknoun

1-2

1-3
Sat 11, Feb-14:00 - Algeria U21 Division 2
RC Kouba U21 vs CRB Temouchent(U21)

0-0

0-1
Sat 11, Feb-14:00 - Algeria U21 Division 2
RC Relizane(U21) vs NA Hussein Dey(U21)

0-4

0-6
Sat 11, Feb-14:00 - Algeria U21 Division 2
OM Medea(U21) vs JSM Tiaret U21

0-1

1-2
Sat 11, Feb-14:00 - Algeria U21 Division 2
MC Saida (U21) vs ASM Oran(U21)

0-0

0-2
Sat 11, Feb-14:00 - Algeria U21 Division 2
WA Boufarik(U21) vs ES Mostaganem U21

1-1

4-1
Sat 11, Feb-14:00 - Algeria U21 Division 2
GC Mascara(U21) vs SC Mecheria(U21)

1-0

2-1
Sat 11, Feb-14:00 - Algeria U21 Division 2
MCB Oued Sly(U21) vs ES Ben Aknoun(U21)

0-1

0-2
Sat 11, Feb-18:30 - Angola Girabola League
Santa Rita FC vs Primeiro 1 de Agosto

0-0

1-0
Sat 11, Feb-00:00 - Argentina Prim B Metropolitana
Sportivo Dock Sud vs Deportivo Armenio

3-0

4-1
Sat 11, Feb-00:00 - Argentina Prim C Metropolitana
Berazategui vs Deportivo Laferrere

1-0

1-0
Sat 11, Feb-04:30 - Argentine Primera Division
Colon vs Sarmiento Junin

0-1

0-2
Sat 11, Feb-04:30 - Argentine Primera Division
CA Central Cordoba SDE vs Belgrano

0-0

0-1
Sat 11, Feb-02:10 - Argentinian Primera B - Nacional
Aldosivi vs Independiente Rivadavia

0-1

1-2
Sat 11, Feb-04:00 - Argentinian Primera B - Nacional
Atletico Rafaela vs Tristan Suarez

1-0

3-0
Sat 11, Feb-04:00 - Argentinian Primera B - Nacional
Gimnasia Jujuy vs Ferro Carril Oeste

1-0

1-1
Sat 11, Feb-04:10 - Argentinian Primera B - Nacional
Estudiantes de Buenos Aires vs Atletico Atlanta

0-0

2-0
Sat 11, Feb-12:00 - Australia Brisbane Silver Boot
Brisbane Wolves vs Eastern Suburbs Brisbane

0-0

0-0
Sat 11, Feb-13:00 - Australia Brisbane Silver Boot
Logan Lightning vs Peninsula Power

0-1

0-1
Sat 11, Feb-09:00 - Australia FFA Cup Qualifiers
The Cove FC vs Northern Demons

1-1

2-3
Sat 11, Feb-10:00 - Australia FFA Cup Qualifiers
Oxley United vs Yeronga Eagles

0-1

0-3
Sat 11, Feb-10:00 - Australia FFA Cup Qualifiers
Tweed United vs The Gap BPL

1-2

3-3
Sat 11, Feb-11:00 - Australia FFA Cup Qualifiers
New Farm United vs Bayside United FC

1-1

3-2
Sat 11, Feb-12:30 - Australia FFA Cup Qualifiers
Cumberland United FC vs Para Hills West

3-0

7-0
Sat 11, Feb-12:30 - Australia FFA Cup Qualifiers
Port Adelaide Pirates vs Adelaide Vipers

0-2

1-2
Sat 11, Feb-13:00 - Australia FFA Cup Qualifiers
Mount Barker United vs Adelaide University

1-1

1-2
Sat 11, Feb-04:00 - Australia FFA Cup Qualifiers
Albert Park SC vs Keysborough

0-1

2-2
Sat 11, Feb-04:30 - Australia FFA Cup Qualifiers
Adelaide Grads Blue vs Pembroke Old Scholars

0-0

2-0
Sat 11, Feb-08:00 - Australia FFA Cup Qualifiers
Williamstown vs Balmoral FC

1-0

2-0
Sat 11, Feb-08:00 - Australia FFA Cup Qualifiers
Mount Martha SC vs Tullamarine FC

1-1

1-1
Sat 11, Feb-08:30 - Australia FFA Cup Qualifiers
Naracoorte United vs Adelaide Cobras FC


0-5
Sat 11, Feb-10:00 - Australia League A
Western United FC vs Adelaide United

1-0

2-3
Sat 11, Feb-12:45 - Australia League A
Western Sydney Wanderers vs Sydney FC

0-1

0-1
Sat 11, Feb-15:30 - Australia League A
Perth Glory FC vs Melbourne City

1-1

2-4
Sat 11, Feb-10:00 - Australia New South Wales Premier League
Bulls Academy vs Central Coast Mariners Academy

0-1

1-1
Sat 11, Feb-10:30 - Australia New South Wales Premier League
Spirit FC vs St George City

2-2

2-2
Sat 11, Feb-11:30 - Australia New South Wales Premier League
Sutherland Sharks vs Wollongong Wolves

0-1

0-3
Sat 11, Feb-12:00 - Australia New South Wales Premier League
Manly United vs Sydney Olympic

1-3

1-3
Sat 11, Feb-12:00 - Australia New South Wales Premier League
Marconi Stallions vs Sydney FC Youth

2-0

5-0
Sat 11, Feb-09:00 - Australia New South Wales Super League
Mounties Wanderers vs Inter Lions FC

1-1

2-1
Sat 11, Feb-12:00 - Australia New South Wales Super League
Macarthur Rams vs Bonnyrigg White Eagles

2-1

2-2
Sat 11, Feb-12:00 - Australia New South Wales Super League
Dulwich Hill SC vs Dunbar Rovers

0-0

2-1
Sat 11, Feb-12:00 - Australia New South Wales Super League
St George Saints vs Bankstown City Lions

1-0

2-0
Sat 11, Feb-12:00 - Australia New South Wales Super League
Hills Brumbies vs Central Coast United

2-0

4-1
Sat 11, Feb-12:00 - Australia New South Wales Super League
Southern Districts Raiders vs Blacktown Spartans


1-3
Sat 11, Feb-12:00 - Australia New South Wales Super League
Rydalmere Lions vs Hakoah Sydney City East

0-0

2-1
Sat 11, Feb-12:00 - Australia New South Wales Super League
Canterbury Bankstown vs Northern Tigers

1-3

2-3
Sat 11, Feb-09:10 - Australia New South Wales U20
Sutherland Sharks(U20) vs Wollongong Wolves(U20)

0-0

1-1
Sat 11, Feb-09:45 - Australia New South Wales U20
Marconi Stallions(U20) vs Sydney FC(U20)

0-0

2-0
Sat 11, Feb-10:00 - Australia New South Wales U20
Manly United(U20) vs Sydney Olympic(U20)

1-0

1-1
Sat 11, Feb-10:00 - Australia New South Wales U20
Hills United (U20) vs Central Coast United(U20)

3-0

4-0
Sat 11, Feb-10:00 - Australia New South Wales U20
St George Saints(U20) vs Bankstown City Lions(U20)

1-0

3-0
Sat 11, Feb-12:40 - Australia New South Wales U20
Spirit FC(U20) vs St. George U20

0-3

2-3
Sat 11, Feb-08:00 - Australia New South Wales U20
Bulls Academy(U20) vs Central Coast Mariners(U20)

4-0

4-2
Sat 11, Feb-12:00 - Australia Queensland State Women\'s Premier League
Gold Coast United Women\'s vs Capalaba Women\'s

2-0

3-1
Sat 11, Feb-13:00 - Australia Queensland State Women\'s Premier League
Souths United Women\'s vs Sunshine Coast Wanderers FC Women\'s

1-1

1-1
Sat 11, Feb-10:00 - Australia Women\'s A-League
Canberra United Women\'s vs Sydney FC Women\'s

1-0

2-1
Sat 11, Feb-07:20 - Australia Women\'s A-League
Western United Women\'s vs Melbourne City Women\'s

0-1

2-1
Sat 11, Feb-08:00 - Australia Women\'s A-League
Brisbane Roar Women\'s vs Melbourne Victory Women\'s

1-1

1-1
Sat 11, Feb-19:59 - Austrian Bundesliga
Red Bull Salzburg vs SC Austria Lustenau

0-0

4-0
Sat 11, Feb-19:59 - Austrian Bundesliga
Wolfsberger AC vs WSG Swarovski Tirol

0-0

1-2
Sat 11, Feb-13:15 - Bangladesh Premier League
Muktijoddha SKC vs Bangladesh Police

0-0

0-1
Sat 11, Feb-13:15 - Bangladesh Premier League
Rahmatgonj MFS vs Abahani Chittagong

0-0

1-0
Sat 11, Feb-13:15 - Bangladesh Premier League
Bashundhara Kings vs Sheikh Jamal

1-0

3-0
Sat 11, Feb-22:30 - Belgian First Amateur Division
Francs Borains vs Dessel Sport

0-1

2-1
Sat 11, Feb-23:00 - Belgian First Amateur Division
Hoogstraten VV vs Royal Olympic Club Charleroi

1-1

1-3
Sat 11, Feb-23:00 - Belgian First Amateur Division
KSK Heist vs Thes Sport Tessenderlo

0-1

1-1
Sat 11, Feb-23:00 - Belgian First Amateur Division
Patro Eisden vs Royal FC Liege

1-0

1-1
Sat 11, Feb-23:00 - Belgian First Amateur Division
KFC Mandel United vs KVK Ninove

1-0

1-2
Sat 11, Feb-19:00 - Belgian Jupiler League
Westerlo vs K.A.A. Gent

2-2

3-3
Sat 11, Feb-21:15 - Belgian Jupiler League
Sporting Charleroi vs RFC Seraing

1-0

3-0
Sat 11, Feb-19:00 - Belgium - 2e Klasse
SK Beveren vs FCV Dender EH

3-0

5-2
Sat 11, Feb-23:45 - Belgium - 2e Klasse
Lommel SK vs Lierse Kempenzonen

0-2

0-2
Sat 11, Feb-23:45 - Belgium - 2e Klasse
KMSK Deinze vs RSCA Futures

1-0

2-3
Sat 11, Feb-23:45 - Belgium - 2e Klasse
SL 16 FC vs Club NXT

0-0

0-0
Sat 11, Feb-19:59 - Belgium Women 1st National
Royal FC Liege Women\'s vs ASE De Chastre Women\'s


4-0
Sat 11, Feb-21:30 - Belgium Women 1st National
RSC Anderlecht II Women\'s vs KSKV Zwevezele Women\'s


5-1
Sat 11, Feb-21:30 - Belgium Women 1st National
Zulte Waregem II Women\'s vs Standard Liege B Women\'s


1-2
Sat 11, Feb-18:00 - Belgium Women 1st National
Gent B Women\'s vs Westerlo Women\'s

1-0

2-1
Sat 11, Feb-18:00 - Belgium Women 1st National
Wuustwezel Women\'s vs Famkes Merkem Women\'s


1-0
Sat 11, Feb-18:00 - Belgium Women 1st National
Ladies Genk B Women\'s vs Moldavo Women\'s


1-0
Sat 11, Feb-16:30 - Belgium Women\'s Premier League
White Star Woluwe Women\'s vs Club Brugge Women\'s

0-0

0-3
Sat 11, Feb-22:00 - Belgium Women\'s Premier League
KV Mechelen Women\'s vs Oud Heverlee Leuven Women\'s

0-1

0-4
Sat 11, Feb-18:30 - Belgium Women\'s Premier League
Zulte Waregem Women\'s vs Standard Liege Women\'s

0-0

1-1
Sat 11, Feb-23:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Univ de Vinto vs Oriente Petrolero

0-1

1-1
Sat 11, Feb-23:00 - Brazil Alagoano Division 1
Centro Sportivo Alagoano vs Cruzeiro AL

0-0

1-0
Sat 11, Feb-23:30 - Brazil Amazonense League
Manaus FC(AM) vs Princesa AM

0-0

1-1
Sat 11, Feb-22:00 - Brazil Brasiliense DF Division 1
Santa Maria DF vs Ceilandia DF

0-1

0-1
Sat 11, Feb-22:00 - Brazil Brasiliense DF Division 1
Real Brasil DF vs Capital DF

0-1

2-1
Sat 11, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Baiano Division
Juazeirense BA vs Alagoinhas Atletico BA

1-0

2-0
Sat 11, Feb-22:30 - Brazil Campeonato Carioca
Madureira vs Resende-RJ

0-0

1-0
Sat 11, Feb-22:30 - Brazil Campeonato Carioca
Nova Iguacu vs Portuguesa RJ

0-1

1-1
Sat 11, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Cearense Division 1
Ferroviario CE vs Maracana CE

0-0

2-0
Sat 11, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Cearense Division 1
Barbalha vs Caucaia

0-1

1-2
Sat 11, Feb-17:00 - Brazil Campeonato Goiano Division
Vila Nova (GO) vs Morrinhos GO

1-0

3-0
Sat 11, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Mineiro Division 1
Caldense(MG) vs Villa Nova-MG

1-1

2-1
Sat 11, Feb-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
Rio Claro vs Velo Clube SP

1-2

2-2
Sat 11, Feb-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
Primavera SP vs Gremio Novorizontino

0-0

0-1
Sat 11, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
Ponte Preta vs Oeste SP

1-0

2-1
Sat 11, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
Comercial SP vs Noroeste SP

0-0

0-2
Sat 11, Feb-18:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
AA Portuguesa Santista vs Monte Azul SP

2-2

4-2
Sat 11, Feb-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Capivariano FC SP vs CA Votuporanguense SP

1-1

1-1
Sat 11, Feb-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Uniao Suzano AC vs Rio Preto

0-0

0-0
Sat 11, Feb-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
EC Sao Bernardo vs Bandeirante SP

1-0

1-0
Sat 11, Feb-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Desportivo Brasil SP vs Sertaozinho

1-0

1-0
Sat 11, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Gremio Osasco Audax vs Gremio Prudente

1-0

1-0
Sat 11, Feb-22:15 - Brazil Capixaba
Rio Branco ES vs Nova Venecia ES

1-0

2-1
Sat 11, Feb-01:45 - Brazil Capixaba
Desportiva Ferroviaria (ES) vs Vilavelhense (ES)

1-0

2-2
Sat 11, Feb-17:00 - Brazil Paraense Division 1 League
Tuna Luso vs Ag. Maraba

1-1

1-2
Sat 11, Feb-22:30 - Brazil Paraense Division 1 League
Caete/PA vs Tapajos/PA

0-1

3-2
Sat 11, Feb-23:00 - Brazil Paraense Division 1 League
Independente PA vs Cameta PA

1-1

1-1
Sat 11, Feb-22:00 - Brazil Pernambucano League
Belo Jardim PE vs Salgueiros PE

0-0

0-1
Sat 11, Feb-22:15 - Brazil Sergipano
Dorense SE vs Frei Paulistano/SE

0-0

1-0
Sat 11, Feb-23:00 - Brazil Sergipano
Itabaiana(SE) vs Falcon FC SE

1-0

1-0
Sat 11, Feb-03:15 - Brazil Sergipano
Lagarto vs America SE

1-0

2-0
Sat 11, Feb-23:00 - Brazil Tocantinense League
Capital TO vs Bela Vista TO

0-0

1-1
Sat 11, Feb-23:00 - Brazil Tocantinense League
Uniao Atletica Carmolandense/TO vs Palmas (TO)


3-0
Sat 11, Feb-16:00 - Bulgaria B PFG
FC Dobrudzha vs Belasitsa Petrich

1-0

1-1
Sat 11, Feb-16:00 - Bulgaria B PFG
FC Dunav Ruse vs Litex Lovech

1-1

1-1
Sat 11, Feb-16:00 - Bulgaria B PFG
FC Maritsa Plovdiv vs Spartak Pleven

0-0

1-0
Sat 11, Feb-16:00 - Bulgaria B PFG
FC Sozopol vs Strumska Slava

0-1

2-2
Sat 11, Feb-17:00 - Bulgaria Premier
Spartak Varna vs Ludogorets Razgrad

0-2

1-2
Sat 11, Feb-14:30 - Bulgaria Premier
Levski Sofia vs Cherno More Varna

0-1

0-1
Sat 11, Feb-14:30 - Bulgaria Premier
CSKA 1948 Sofia vs FC Hebar Pazardzhik

1-0

2-0
Sat 11, Feb-17:00 - Burundi Ligue A
Inter Stars vs Rukinzo FC

1-0

1-0
Sat 11, Feb-17:00 - Burundi Ligue A
Top Junior vs Bujumbura City


1-1
Sat 11, Feb-17:00 - Burundi Ligue A
Tigre Noir FC vs Dynamik


3-0
Sat 11, Feb-19:59 - CAF Champions League
Esperance Sportive de Tunis vs Al Merreikh

0-0

1-0
Sat 11, Feb-19:59 - CAF Champions League
Horoya AC vs Simba

1-0

1-0
Sat 11, Feb-17:00 - CAF Champions League
Mamelodi Sundowns vs Al-Hilal Omdurman

1-0

1-0
Sat 11, Feb-17:00 - CAF Champions League
Petro Atletico de Luanda vs JS Kabylie

0-0

0-0
Sat 11, Feb-01:30 - Chile Primera B
Cobreloa vs San Marcos de Arica

1-1

2-1
Sat 11, Feb-04:00 - Chile Primera Division
CD Copiapo S.A. vs Palestino

1-1

1-3
Sat 11, Feb-04:00 - Chile Primera Division
Union La Calera vs Curico Unido

0-0

3-2
Sat 11, Feb-19:00 - Chile Primera Division
Universidad de Chile vs Magallanes

1-0

2-1
Sat 11, Feb-18:30 - Club Friendly
Makhachkala vs Volga Ulyanovsk

2-2

2-3
Sat 11, Feb-18:30 - Club Friendly
Wiener Sportklub vs First Vienna FC

0-2

1-2
Sat 11, Feb-15:00 - Club Friendly
Bruhl SG vs FC Dornbirn


1-0
Sat 11, Feb-16:15 - Club Friendly
Metta/LU Riga vs Harju JK Laagri

2-0

2-0
Sat 11, Feb-16:25 - Club Friendly
TuS BW Konigsdorf vs Ahrweiler BC 1920

0-0

1-0
Sat 11, Feb-16:30 - Club Friendly
NK Siroki Brijeg vs FK Igman Konjic

0-0

0-0
Sat 11, Feb-16:30 - Club Friendly
Iraklis 1908 vs Makedonikos FC


2-1
Sat 11, Feb-16:30 - Club Friendly
Jedinstvo Bijelo Polje vs Kolkheti Poti

1-1

3-1
Sat 11, Feb-16:30 - Club Friendly
Zawisza Bydgoszcz vs Stomil Olsztyn

0-0

0-2
Sat 11, Feb-16:30 - Club Friendly
MFK Karvina vs FK Kosice

1-1

3-1
Sat 11, Feb-19:59 - Club Friendly
Linkopings FC Women\'s vs Djurgardens Women\'s

1-0

2-2
Sat 11, Feb-16:30 - Club Friendly
Sleza Wroclaw vs Foto Higiena Blyskawica Gac

0-0

6-1
Sat 11, Feb-19:59 - Club Friendly
KKP Bydgoszcz Women\'s vs KKPK Medyk Konin Women\'s

0-0

1-1
Sat 11, Feb-10:30 - Club Friendly
Adelaide Comets Women\'s vs West Adelaide SC Women\'s

1-1

2-3
Sat 11, Feb-16:30 - Club Friendly
FC Rosengard Women\'s vs Nordsjaelland Women\'s

0-0

2-0
Sat 11, Feb-19:59 - Club Friendly
FK Fyllingsdalen Women\'s vs Molde Women\'s

3-1

4-2
Sat 11, Feb-16:45 - Club Friendly
FA 2000 vs AB Gladsaxe

0-0

0-1
Sat 11, Feb-12:00 - Club Friendly
BATE Borisov vs Arsenal Dzerzhinsk

1-0

3-0
Sat 11, Feb-12:00 - Club Friendly
Polonia Bytom vs GKS Pniowek Pawlowice Slaskie

2-1

3-2
Sat 11, Feb-12:00 - Club Friendly
Energetyk-BGU Minsk vs FC Torpedo Zhodino


0-0
Sat 11, Feb-20:30 - Club Friendly
GKS Jastrzebie vs Rakow Czestochowa B

3-1

5-1
Sat 11, Feb-20:30 - Club Friendly
Sokol Sieniawa vs KS Wiazownica

0-0

1-0
Sat 11, Feb-12:45 - Club Friendly
Kirivong Sok Sen Chey F.C. vs Koh Kong FC

0-0

2-0
Sat 11, Feb-19:00 - Club Friendly
GIF Sundsvall vs Ostersunds FK

0-2

0-3
Sat 11, Feb-12:45 - Club Friendly
Visakha FC vs Prey Veng FC

0-0

2-1
Sat 11, Feb-19:00 - Club Friendly
Hammarby vs Stabaek

0-0

1-0
Sat 11, Feb-19:00 - Club Friendly
IFK Goteborg vs Viborg

0-2

0-3
Sat 11, Feb-19:00 - Club Friendly
Orgryte vs Osters IF

1-0

3-1
Sat 11, Feb-19:00 - Club Friendly
FK Haugesund vs Bryne

0-0

2-0
Sat 11, Feb-19:00 - Club Friendly
Helsingor vs Helsingborgs IF

0-0

0-1
Sat 11, Feb-13:00 - Club Friendly
Shakhter Soligorsk vs Shakhtyor Petrikov

2-1

4-1
Sat 11, Feb-19:00 - Club Friendly
MTK Budapest Women\'s vs MOL Fehervar FC Women\'s

0-0

0-0
Sat 11, Feb-13:00 - Club Friendly
Slavia Mozyr vs Neman Grodno

0-1

0-1
Sat 11, Feb-19:00 - Club Friendly
Rigas Futbola skola vs Kauno Zalgiris

1-0

2-0
Sat 11, Feb-18:00 - Club Friendly
Asane Fotball Women\'s vs Arna-Bjornar Women\'s


2-0
Sat 11, Feb-13:00 - Club Friendly
SK Kladno vs FK Kraluv Dvur

1-0

1-0
Sat 11, Feb-19:00 - Club Friendly
TSV Aubstadt vs FC Ingolstadt 04 Am

1-1

2-3
Sat 11, Feb-13:00 - Club Friendly
1. FC Tatran Presov vs Slavoj Trebisov

2-0

2-0
Sat 11, Feb-13:00 - Club Friendly
Sigma Olomouc B vs Prostejov

0-0

1-1
Sat 11, Feb-13:00 - Club Friendly
Universitatea Cluj vs CS Sanatatea Cluj

4-0

5-1
Sat 11, Feb-13:00 - Club Friendly
Hradec Kralove B vs FK Nachod-Destne

2-1

2-1
Sat 11, Feb-13:00 - Club Friendly
Volna Pinsk vs Niva Dolbizno

0-0

1-0
Sat 11, Feb-13:00 - Club Friendly
FK Isloch Minsk vs Smorgon FC

1-1

1-2
Sat 11, Feb-13:00 - Club Friendly
Havlickuv Brod vs Vrchovina


0-1
Sat 11, Feb-13:00 - Club Friendly
Brandys Nad Labem vs Polaban Nymburk

1-1

4-1
Sat 11, Feb-13:00 - Club Friendly
BATE Borisov Reserves vs FC Torpedo Zhodino Reserve


5-0
Sat 11, Feb-13:00 - Club Friendly
Lisen B vs Sokol Lanzhot

2-1

3-4
Sat 11, Feb-17:00 - Club Friendly
Grazer AK vs NK Celik Zenica

2-1

2-2
Sat 11, Feb-17:00 - Club Friendly
Aalborg BK vs Vendsyssel

0-1

2-2
Sat 11, Feb-17:00 - Club Friendly
VfB Stuttgart II vs Bahlinger SC

1-0

2-0
Sat 11, Feb-17:00 - Club Friendly
AC Horsens vs Kalmar FF

0-1

2-1
Sat 11, Feb-17:00 - Club Friendly
Fredericia vs Esbjerg FB


0-1
Sat 11, Feb-17:00 - Club Friendly
Nykobing FC vs BK Frem


3-2
Sat 11, Feb-13:15 - Club Friendly
Ripensia Timisoara vs CSC Dumbravita

0-0

0-2
Sat 11, Feb-17:00 - Club Friendly
AFC Eskilstuna vs Brommapojkarna

0-2

0-4
Sat 11, Feb-17:00 - Club Friendly
Jerv vs FK Arendal

1-1

2-4
Sat 11, Feb-13:30 - Club Friendly
Fotbal Trinec vs MSK Puchov

1-0

3-3
Sat 11, Feb-17:00 - Club Friendly
Mjondalen vs Fredrikstad

0-3

0-3
Sat 11, Feb-13:30 - Club Friendly
FC Pisek vs FK Pribram

0-1

0-2
Sat 11, Feb-17:00 - Club Friendly
Notodden FK vs Fram Larvik

0-1

0-1
Sat 11, Feb-13:30 - Club Friendly
Nove Mesto vs Uhersky Brod

0-1

0-1
Sat 11, Feb-17:00 - Club Friendly
Sandnes Ulf vs Vard Haugesund

1-0

5-0
Sat 11, Feb-13:30 - Club Friendly
Synot Slovacko II vs Breclav

1-0

5-1
Sat 11, Feb-17:00 - Club Friendly
FSV Frankfurt vs Hanau 93

1-0

4-1
Sat 11, Feb-17:00 - Club Friendly
VfR Wormatia Worms vs FK Pirmasens

1-0

2-0
Sat 11, Feb-17:00 - Club Friendly
SC Neusiedl 1919 vs Floridsdorfer AC

0-0

1-1
Sat 11, Feb-17:00 - Club Friendly
SGV Freiberg vs Villingen

1-1

3-2
Sat 11, Feb-21:00 - Club Friendly
FK Rostov vs Krasnodar FK

0-2

0-4
Sat 11, Feb-17:00 - Club Friendly
FV Illertissen vs FV Ravensburg

4-0

6-0
Sat 11, Feb-21:00 - Club Friendly
Austin FC vs Louisville City FC

2-0

4-1
Sat 11, Feb-17:00 - Club Friendly
SV Austria Salzburg vs SK Vorwarts Steyr

0-1

0-2
Sat 11, Feb-17:00 - Club Friendly
Trutnov vs Viktoria Zizkov

0-3

2-4
Sat 11, Feb-17:00 - Club Friendly
Termez Surkhon vs TJ Spartak Myjava


1-3
Sat 11, Feb-17:00 - Club Friendly
FC Schweinfurt vs VfR Aalen

0-2

1-2
Sat 11, Feb-17:00 - Club Friendly
Hegelmann Litauen vs FK Riteriai

0-0

1-0
Sat 11, Feb-17:00 - Club Friendly
TSV Steinbach Haiger vs Viktoria Aschaffenburg

1-0

3-0
Sat 11, Feb-17:00 - Club Friendly
Prestice vs FK MAS Taborsko


0-6
Sat 11, Feb-17:00 - Club Friendly
DJK Vilzing vs FC Bad Kotzting

1-0

6-0
Sat 11, Feb-17:00 - Club Friendly
KP Starogard Gdanski vs Gedania Gdansk

2-0

2-0
Sat 11, Feb-17:00 - Club Friendly
Sloga Vinica vs Vardar Negotino

0-0

2-0
Sat 11, Feb-17:00 - Club Friendly
Viking Women\'s vs Avaldsnes Women\'s

0-2

0-2
Sat 11, Feb-14:00 - Club Friendly
Dinamo Minsk vs FC Belshina Babruisk

2-0

4-0
Sat 11, Feb-14:00 - Club Friendly
BATE Borisov vs FC Molodechno

2-0

5-0
Sat 11, Feb-14:00 - Club Friendly
KSZO Ostrowiec vs Czarni Polaniec

0-0

1-0
Sat 11, Feb-14:00 - Club Friendly
Unicov vs Banik Ostrava B

2-0

2-1
Sat 11, Feb-14:00 - Club Friendly
Inter Bratislava vs SC/ESV Parndorf


1-3
Sat 11, Feb-14:00 - Club Friendly
Vysocina Jihlava vs Slovan Rosice

0-0

2-0
Sat 11, Feb-14:00 - Club Friendly
NK Nafta vs Polet Sveti MNM

1-1

2-1
Sat 11, Feb-21:30 - Club Friendly
Mauerwerk vs SV Schwechat

1-0

2-1
Sat 11, Feb-14:00 - Club Friendly
Qviding FIF vs Onsala BK

0-3

1-3
Sat 11, Feb-14:00 - Club Friendly
Vanlose IF vs KFUM Roskilde

0-0

2-0
Sat 11, Feb-14:00 - Club Friendly
FC Sellier & Bellot Vlasim vs Sokol Zivanice

3-0

7-0
Sat 11, Feb-14:00 - Club Friendly
FK Pohronie vs SKF Sered

2-0

2-0
Sat 11, Feb-14:00 - Club Friendly
MFK Karvina vs Hlucin

1-2

2-2
Sat 11, Feb-14:00 - Club Friendly
Brommapojkarna Women\'s vs AIK Solna Women\'s

0-1

2-1
Sat 11, Feb-14:00 - Club Friendly
Sleza Wroclaw vs MKS Kluczbork

1-1

1-2
Sat 11, Feb-14:00 - Club Friendly
MFK Chrudim vs Slavia Prague B

0-1

0-2
Sat 11, Feb-14:00 - Club Friendly
Wisla Pulawy vs KS Legionovia Legionowo

0-1

0-1
Sat 11, Feb-14:00 - Club Friendly
Energetyk-BGU Minsk vs FC Torpedo Zhodino

0-1

0-2
Sat 11, Feb-14:00 - Club Friendly
STK Samorin vs FK Raca

0-0

2-1
Sat 11, Feb-14:00 - Club Friendly
Sokol Ostroda vs Concordia Elblag

2-0

2-2
Sat 11, Feb-14:00 - Club Friendly
ND Beltinci vs NK Rudar Velenje

1-0

2-1
Sat 11, Feb-14:00 - Club Friendly
Astoria Walldorf B vs TUS Mechtersheim

0-0

0-1
Sat 11, Feb-14:00 - Club Friendly
CSA Steaua Bucureti vs ACS Viitorul Simian

2-1

3-1
Sat 11, Feb-14:00 - Club Friendly
Viitorul Daesti vs Viitorul Pandurii Targu Jiu

1-1

1-2
Sat 11, Feb-17:15 - Club Friendly
Pitea IF Women\'s vs Team Thoren FF Women\'s


5-0
Sat 11, Feb-14:30 - Club Friendly
Dnepr Mogilev vs Lokomotiv Gomel

1-0

1-2
Sat 11, Feb-14:30 - Club Friendly
Sparta Praha B vs Zaglebie Lubin B

2-0

5-0
Sat 11, Feb-14:30 - Club Friendly
DSV Fortuna 05 vs First Vienna FC

0-0

0-3
Sat 11, Feb-17:30 - Club Friendly
SKA Khabarovsk vs FK Atyrau


5-3
Sat 11, Feb-15:00 - Club Friendly
Sogndal vs Silkeborg IF

0-1

2-3
Sat 11, Feb-17:30 - Club Friendly
Varbergs BoIS FC vs Varbergs GIF FK

1-1

1-2
Sat 11, Feb-15:00 - Club Friendly
Wisla Krakow vs Garbarnia Krakow

0-1

2-2
Sat 11, Feb-17:30 - Club Friendly
Nardo FK vs Tiller IL

1-0

2-0
Sat 11, Feb-15:00 - Club Friendly
Esbjerg FB vs Vejle

0-0

0-0
Sat 11, Feb-17:30 - Club Friendly
IFK Norrkoping DFK Women\'s vs Orebro Women\'s

1-1

1-1
Sat 11, Feb-15:00 - Club Friendly
Falkenbergs FF vs Tvaakers IF

1-0

3-2
Sat 11, Feb-17:30 - Club Friendly
FC Augsburg B vs Eintr. Bamberg

1-0

1-2
Sat 11, Feb-15:00 - Club Friendly
SV Horn vs Kvitkovice

0-0

1-1
Sat 11, Feb-17:30 - Club Friendly
FC Liefering vs WSC Hertha Wels


3-0
Sat 11, Feb-15:00 - Club Friendly
Bonner SC vs FC Cosmos Koblenz

3-1

5-2
Sat 11, Feb-17:30 - Club Friendly
NK Solin vs NK Hrvace

3-0

4-0
Sat 11, Feb-22:15 - Club Friendly
SpVgg Ansbach vs ATSV Erlangen


4-4
Sat 11, Feb-15:00 - Club Friendly
Polonia Bytom vs BTP Stal Brzeg

0-1

2-1
Sat 11, Feb-17:30 - Club Friendly
VfR Garching vs TSV Rain Am Lech

0-1

2-2
Sat 11, Feb-15:00 - Club Friendly
SalReipas vs Tampere United

0-0

0-0
Sat 11, Feb-17:30 - Club Friendly
Turkgucu Ataspor Munchen vs TVS Dachau 1865

2-3

6-3
Sat 11, Feb-15:00 - Club Friendly
Pogon Siedlce vs Znicz Pruszkow

1-1

3-1
Sat 11, Feb-15:00 - Club Friendly
Progresul Spartac vs CSM Slatina

0-0

0-0
Sat 11, Feb-15:00 - Club Friendly
Chlumec nad Cidlinou vs Gornik Polkowice

1-1

2-2
Sat 11, Feb-15:00 - Club Friendly
Deisenhofen vs TSV Buchbach

1-0

2-0
Sat 11, Feb-15:00 - Club Friendly
Voska Sport vs FC Struga Trim-Lum

0-1

0-2
Sat 11, Feb-15:30 - Club Friendly
Tiffy Army FC vs Electricite du Cambodge FC

1-0

4-0
Sat 11, Feb-23:00 - Club Friendly
Toronto FC vs Los Angeles FC

1-1

1-2
Sat 11, Feb-23:45 - Club Friendly
Sligo Rovers vs Finn Harps

1-0

2-0
Sat 11, Feb-18:00 - Club Friendly
Tromso IL vs HJK Helsinki

2-3

2-3
Sat 11, Feb-18:00 - Club Friendly
Dynamo Kyiv vs Sileks Kratovo

3-0

4-0
Sat 11, Feb-18:00 - Club Friendly
Bayern Munich B vs Monaco B

0-0

1-0
Sat 11, Feb-18:00 - Club Friendly
Waterford United vs St. Patrick\'s

0-1

0-2
Sat 11, Feb-23:00 - Club Friendly
Los Angeles Galaxy II vs Orange County SC


1-2
Sat 11, Feb-18:00 - Club Friendly
Raufoss vs Grorud IL

1-1

3-2
Sat 11, Feb-18:00 - Club Friendly
Roa IL Women\'s vs Honefoss Women\'s

0-0

2-0
Sat 11, Feb-16:00 - Club Friendly
FK Zalgiris Vilnius vs FC Shkupi


0-4
Sat 11, Feb-18:00 - Club Friendly
Nurnberg B vs Wurzburger Kickers

2-0

2-0
Sat 11, Feb-16:00 - Club Friendly
Landskrona BoIS vs Hellerup IK

0-1

1-1
Sat 11, Feb-18:00 - Club Friendly
Czarni Sosnowiec Women\'s vs Synot Slovacko Women\'s

0-1

0-1
Sat 11, Feb-02:30 - Club Friendly
South Hobart B vs Hobart United

1-2

1-2
Sat 11, Feb-16:00 - Club Friendly
Bohemians vs Longford Town

0-0

1-0
Sat 11, Feb-18:00 - Club Friendly
Jadran Luka Ploce vs Zrinjski Mostar

1-1

1-2
Sat 11, Feb-16:00 - Club Friendly
FK Buducnost Podgorica vs Zlatibor Cajetina

1-0

4-0
Sat 11, Feb-18:00 - Club Friendly
SG Barockstadt Fulda Lehnerz vs FSV Fernwald

0-0

1-2
Sat 11, Feb-16:00 - Club Friendly
Fredericia vs Vejle

1-1

1-1
Sat 11, Feb-18:00 - Club Friendly
Rot Weiss Walldorf vs TSG Pfeddersheim

0-0

2-0
Sat 11, Feb-16:00 - Club Friendly
IK Brage vs Sandvikens IF

2-0

3-1
Sat 11, Feb-18:00 - Club Friendly
Vaxjo BK Women\'s vs IFK Kalmar Women\'s

1-0

2-2
Sat 11, Feb-16:00 - Club Friendly
Holstebro BK vs Hedensted IF

1-1

1-1
Sat 11, Feb-16:00 - Club Friendly
FK Sutjeska Niksic vs Leotar

3-0

3-0
Sat 11, Feb-16:00 - Club Friendly
FC Trollhattan vs Skovde AIK

0-1

2-1
Sat 11, Feb-16:00 - Club Friendly
NK Aluminij vs Ilirija Ljubljana


6-1
Sat 11, Feb-16:00 - Club Friendly
Norrby IF vs BK Astrio

1-1

4-2
Sat 11, Feb-16:00 - Club Friendly
Rabotnicki Skopje vs FK Vardar

1-0

2-0
Sat 11, Feb-16:00 - Club Friendly
Angelholms FF vs IFK Hassleholm

1-0

2-0
Sat 11, Feb-16:00 - Club Friendly
IK Sirius FK vs Djurgardens

0-1

0-1
Sat 11, Feb-16:00 - Club Friendly
Brondby Women\'s vs Vittsjo GIK Women\'s

1-0

1-0
Sat 11, Feb-16:00 - Club Friendly
Fortuna Hjorring Women\'s vs Valerenga Women\'s

0-0

0-0
Sat 11, Feb-16:00 - Club Friendly
GOSK Gabela vs RFK Novi Sad 1921


1-1
Sat 11, Feb-16:00 - Club Friendly
Buxoro FK vs Metalist 1925 Kharkiv

0-1

0-1
Sat 11, Feb-16:00 - Club Friendly
KFUM Oslo vs Moss

2-1

4-2
Sat 11, Feb-16:00 - Club Friendly
Stabaek Women\'s vs Lyn Oslo Women\'s

2-1

3-2
Sat 11, Feb-16:00 - Club Friendly
FC Trelleborg vs Ariana

3-1

3-1
Sat 11, Feb-16:00 - Club Friendly
FC Flora Tallinn Women\'s vs HPS Helsinki Women\'s

0-1

2-2
Sat 11, Feb-16:00 - Club Friendly
FK Tikves Kavadarci vs Pelister Bitola

0-1

2-1
Sat 11, Feb-16:00 - Club Friendly
OFK Vrsac vs SSU Politehnica Timisoara

0-1

0-1
Sat 11, Feb-16:00 - Club Friendly
Torns IF vs BK Olympic Malmo

0-3

1-3
Sat 11, Feb-16:00 - Club Friendly
NK Dubrava Zagreb vs Tekstilac Ravnice

0-1

1-2
Sat 11, Feb-16:00 - Club Friendly
FK Tuzla City vs HNK Cibalia

0-0

1-0
Sat 11, Feb-16:00 - Club Friendly
TJ Start Brno vs Velke Mezirici

0-0

4-0
Sat 11, Feb-16:00 - Club Friendly
Young Boys Football Development vs Thisted FC

0-0

1-1
Sat 11, Feb-19:30 - Club Friendly
Wiener Viktoria vs Zwettl SC

3-1

4-2
Sat 11, Feb-07:00 - Club Friendly
South Hobart vs Kingborough Lions

3-0

5-1
Sat 11, Feb-16:00 - Club Friendly
Besa Doberdoll vs FK Teteks Tetovo

3-0

5-1
Sat 11, Feb-16:00 - Club Friendly
KF Arsimi vs Lokomotiva Skopje


3-3
Sat 11, Feb-18:30 - Club Friendly
CSKA Moscow vs Akhmat Grozny

1-0

1-1
Sat 11, Feb-23:00 - Colombia Copa Mustang
Envigado vs Dep.Independiente Medellin

0-1

2-1
Sat 11, Feb-03:00 - Colombia Copa Mustang
Alianza Petrolera vs Atletico Huila

2-0

2-0
Sat 11, Feb-05:10 - Colombia Copa Mustang
Jaguares de Cordoba vs Atletico Bucaramanga

1-1

1-1
Sat 11, Feb-20:10 - Croatia 1.HNL
NK Osijek vs Slaven Belupo Koprivnica

0-0

0-0
Sat 11, Feb-18:00 - Croatia 1.HNL
NK Varteks Varazdin vs Hajduk Split

0-0

1-4
Sat 11, Feb-17:30 - Croatia 2 HNL
NK Dugopolje vs NK Orijent Rijeka

0-0

1-1
Sat 11, Feb-17:00 - Cyprus 1 Division
Enosis Neon Paralimni FC vs APOEL Nicosia

0-1

1-2
Sat 11, Feb-17:00 - Cyprus 1 Division
Doxa Katokopias vs Olympiakos Nicosia FC

0-0

0-0
Sat 11, Feb-17:00 - Cyprus 2 Division
Ayia Napa vs PAEEK Keryneias

3-0

3-3
Sat 11, Feb-17:00 - Cyprus 2 Division
Xylotympou vs Ermis Aradippou

0-1

0-1
Sat 11, Feb-17:00 - Cyprus 2 Division
Digenis Ypsonas vs Olympiada Lympion

1-0

4-1
Sat 11, Feb-17:00 - Cyprus 2 Division
PO Ahironas-Onisilos vs Othellos Athienou

0-1

0-2
Sat 11, Feb-17:00 - Cyprus 2 Division
Peyia 2014 vs AE Zakakiou

0-1

0-1
Sat 11, Feb-21:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
Slavia Praha vs FC Zbrojovka Brno

0-0

2-0
Sat 11, Feb-18:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
Slovan Liberec vs 1.FC Slovacko

0-0

0-1
Sat 11, Feb-18:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
FC Fastav Zlin vs Teplice

2-0

2-1
Sat 11, Feb-18:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
Banik Ostrava vs FK Jablonec

0-1

1-2
Sat 11, Feb-16:00 - Denmark - 1. Division
Hillerod Fodbold vs Hobro I.K.

1-2

2-2
Sat 11, Feb-11:00 - Development\'s Cup
Belarus(U16) vs Uzbekistan(U16)

1-0

2-0
Sat 11, Feb-13:20 - Development\'s Cup
Belarus(U17) vs Iran(U17)

0-2

0-2
Sat 11, Feb-15:40 - Development\'s Cup
Russia(U16) vs Tajikistan(U17)

0-0

0-3
Sat 11, Feb-18:00 - Development\'s Cup
Kazakhstan(U17) vs Russia(U17)

1-1

1-3
Sat 11, Feb-19:00 - Egypt Premier League
Pharco vs National Bank of Egypt SC

1-0

1-0
Sat 11, Feb-21:00 - Egypt Premier League
Tala\'ea El Gaish vs El Dakhleya

0-0

0-1
Sat 11, Feb-19:00 - England Conference South Division
Farnborough FC vs Cheshunt

2-0

3-0
Sat 11, Feb-19:00 - England Conference South Division
Bath City vs Ebbsfleet United

1-3

1-3
Sat 11, Feb-19:00 - England Conference South Division
Havant & Waterlooville FC vs Chelmsford City

0-0

3-0
Sat 11, Feb-19:00 - England Conference South Division
Braintree Town vs Concord Rangers

0-0

1-0
Sat 11, Feb-19:00 - England Conference South Division
Dartford vs Chippenham Town

1-0

2-0
Sat 11, Feb-19:00 - England Conference South Division
Hemel Hempstead Town vs Weymouth

0-1

2-1
Sat 11, Feb-19:00 - England Conference South Division
Dulwich Hamlet vs Tonbridge Angels

0-1

1-2
Sat 11, Feb-19:00 - England Conference South Division
Dover Athletic vs Eastbourne Borough

1-1

2-1
Sat 11, Feb-19:00 - England Conference South Division
Hampton & Richmond vs Slough Town

0-0

0-1
Sat 11, Feb-19:00 - England Conference South Division
Worthing vs St Albans City

3-3

4-5
Sat 11, Feb-19:00 - England Conference South Division
Oxford City vs Welling United

1-0

3-0
Sat 11, Feb-19:00 - England FA Trophy
Southend United vs York City

0-0

0-2
Sat 11, Feb-19:00 - England FA Trophy
Torquay United vs Barnet F.C.

0-1

1-2
Sat 11, Feb-19:00 - England FA Trophy
Aldershot Town vs Dorking Wanderers

1-0

1-0
Sat 11, Feb-19:00 - England FA Trophy
Maidenhead United vs Halifax Town

0-0

0-0
Sat 11, Feb-19:00 - England FA Trophy
Eastleigh vs Maidstone United

0-2

0-4
Sat 11, Feb-19:00 - England FA Trophy
Banbury United vs Gateshead

0-1

0-1
Sat 11, Feb-19:00 - England FA Trophy
Bracknell Town vs Altrincham

0-2

1-3
Sat 11, Feb-19:00 - England FA Trophy
Hungerford Town vs Farsley Celtic

1-1

2-3
Sat 11, Feb-16:30 - England FA Women Super League
Manchester City Women\'s vs Arsenal Women\'s

2-0

2-1
Sat 11, Feb-19:00 - England League One
Ipswich vs Sheffield Wed

1-2

2-2
Sat 11, Feb-19:00 - England League One
Milton Keynes Dons vs Oxford United

1-0

1-1
Sat 11, Feb-19:00 - England League One
Shrewsbury Town vs Port Vale

3-1

3-2
Sat 11, Feb-19:00 - England League One
Charlton Athletic vs Fleetwood Town

1-1

1-2
Sat 11, Feb-19:00 - England League One
Barnsley vs Cambridge United

1-0

2-0
Sat 11, Feb-19:00 - England League One
Wycombe Wanderers vs Derby County

1-0

3-2
Sat 11, Feb-19:00 - England League One
Plymouth Argyle vs Portsmouth

1-0

3-1
Sat 11, Feb-19:00 - England League One
Cheltenham Town vs Accrington Stanley

0-0

0-0
Sat 11, Feb-19:00 - England League One
Peterborough United vs Bolton Wanderers

0-2

0-5
Sat 11, Feb-19:00 - England League One
Lincoln City vs Bristol Rovers

1-0

1-0
Sat 11, Feb-19:00 - England League One
Morecambe vs Forest Green Rovers

0-0

1-1
Sat 11, Feb-19:00 - England League One
Burton Albion FC vs Exeter City

0-0

1-0
Sat 11, Feb-19:00 - England League Two
Mansfield Town vs Gillingham

2-0

2-0
Sat 11, Feb-19:00 - England League Two
Rochdale vs Northampton Town

0-0

1-1
Sat 11, Feb-19:00 - England League Two
Walsall vs Leyton Orient

1-0

1-1
Sat 11, Feb-19:00 - England League Two
Grimsby Town vs Colchester United

0-1

0-1
Sat 11, Feb-19:00 - England League Two
Tranmere Rovers vs Salford City F.C.

1-0

1-0
Sat 11, Feb-19:00 - England League Two
Hartlepool United FC vs Sutton United

2-2

2-2
Sat 11, Feb-19:00 - England League Two
Swindon vs Doncaster Rovers

0-0

0-2
Sat 11, Feb-19:00 - England League Two
Crawley Town vs Crewe Alexandra

1-0

2-2
Sat 11, Feb-19:00 - England League Two
Stevenage FC vs Bradford City AFC

1-0

2-3
Sat 11, Feb-19:00 - England League Two
Barrow vs Newport County

0-0

0-1
Sat 11, Feb-19:00 - England League Two
Harrogate Town vs Stockport County

0-2

1-3
Sat 11, Feb-19:00 - England League Two
AFC Wimbledon vs Carlisle

0-0

0-0
Sat 11, Feb-19:00 - England Northern Division one
Clitheroe vs Widnes FC


4-2
Sat 11, Feb-19:00 - England Northern Division one
Mossley AFC vs Witton Albion


1-1
Sat 11, Feb-19:00 - England Northern Division one
Sheffield FC vs Dunston UTS


0-2
Sat 11, Feb-19:00 - England Northern Division one
Kidsgrove Athletic vs Trafford


0-1
Sat 11, Feb-19:00 - England Northern Division one
Loughborough Dynamo vs Corby Town


2-3
Sat 11, Feb-19:00 - England Northern Division one
Runcorn Linnets vs Newcastle Town FC


3-1
Sat 11, Feb-19:00 - England Northern Division one
Pontefract Collieries vs Brighouse Town


2-1
Sat 11, Feb-19:00 - England Northern Division one
Cleethorpes Town vs Stockton Town


0-2
Sat 11, Feb-19:00 - England Northern Premier League
Lancaster City vs FC United of Manchester

0-0

2-0
Sat 11, Feb-19:00 - England Northern Premier League
Stalybridge Celtic vs Whitby Town

0-0

0-1
Sat 11, Feb-19:00 - England Northern Premier League
Ashton United vs Radcliffe FC

0-1

1-2
Sat 11, Feb-19:00 - England Northern Premier League
Guiseley vs Stafford Rangers

0-0

4-0
Sat 11, Feb-19:00 - England Northern Premier League
Matlock Town vs Warrington Town FC

0-0

0-0
Sat 11, Feb-19:00 - England Northern Premier League
Bamber Bridge vs Gainsborough Trinity

0-0

1-1
Sat 11, Feb-19:00 - England Northern Premier League
Belper Town vs Marine

1-1

1-2
Sat 11, Feb-19:00 - England Northern Premier League
Morpeth Town vs Atherton Collieries

0-0

3-0
Sat 11, Feb-19:00 - England Northern Premier League
Marske United vs Hyde United

0-0

0-2
Sat 11, Feb-19:00 - England Northern Premier League
Liversedge vs Nantwich Town

1-2

3-3
Sat 11, Feb-19:00 - England Northern Premier League
Warrington Rylands vs South Shields

0-1

0-1
Sat 11, Feb-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Canvey Island vs Billericay Town

0-1

1-2
Sat 11, Feb-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
AFC Hornchurch vs Potters Bar Town

0-0

5-0
Sat 11, Feb-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Cray Wanderers vs Carshalton Athletic FC

2-1

2-1
Sat 11, Feb-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Kingstonian vs Aveley

0-1

0-1
Sat 11, Feb-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Enfield Town vs Wingate & Finchley

0-1

1-1
Sat 11, Feb-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Corinthian Casuals vs Hastings United

0-2

0-2
Sat 11, Feb-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Horsham vs Folkestone Invicta

1-1

1-3
Sat 11, Feb-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Margate vs Bishop\'s Stortford

0-1

0-1
Sat 11, Feb-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Bowers & Pitsea vs Lewes

0-1

2-3
Sat 11, Feb-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Haringey Borough vs Bognor Regis Town

2-2

2-5
Sat 11, Feb-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Brightlingsea Regent vs Herne Bay

0-1

1-2
Sat 11, Feb-19:00 - England Southern League Central Division
Rushden&Diamonds vs Barwell

0-1

0-1
Sat 11, Feb-19:00 - England Southern League Central Division
Hednesford Town vs Coalville Town

1-0

1-3
Sat 11, Feb-19:00 - England Southern League Central Division
Nuneaton Borough vs Stratford Town

1-0

1-0
Sat 11, Feb-19:00 - England Southern League Central Division
Redditch United vs St Ives Town

2-0

2-0
Sat 11, Feb-19:00 - England Southern League Central Division
Hitchin Town vs Stourbridge

0-0

1-1
Sat 11, Feb-19:00 - England Southern League Central Division
Ilkeston Town vs Bedford Town

0-2

3-2
Sat 11, Feb-19:00 - England Southern League Central Division
Leiston FC vs Alvechurch

1-1

1-1
Sat 11, Feb-19:00 - England Southern League Central Division
Mickleover Sports vs Needham Market

1-0

2-0
Sat 11, Feb-19:00 - England Southern League Central Division
Royston Town vs Rushall Olympic

1-0

2-1
Sat 11, Feb-19:00 - England Southern League Central Division
Kings Langley vs Tamworth

0-0

1-1
Sat 11, Feb-19:00 - England Southern League Central Division
Basford United F.C. vs Bromsgrove Sporting

0-0

1-1
Sat 11, Feb-19:00 - England Southern Premier League
Yate Town vs Poole Town

1-2

2-3
Sat 11, Feb-19:00 - England Southern Premier League
Dorchester Town vs Hanwell Town

0-0

3-0
Sat 11, Feb-19:00 - England Southern Premier League
Weston Super Mare vs Hayes &Yeading

0-0

1-0
Sat 11, Feb-19:00 - England Southern Premier League
Beaconsfield Town F.C. vs Swindon Supermarine

1-2

2-3
Sat 11, Feb-19:00 - England Southern Premier League
Metropolitan Police vs Tiverton Town

2-0

4-1
Sat 11, Feb-19:00 - England Southern Premier League
Hendon vs Winchester City

0-0

0-2
Sat 11, Feb-19:00 - England Southern Premier League
North Leigh vs Harrow Borough

1-0

2-0
Sat 11, Feb-19:00 - England Southern Premier League
Gosport Borough vs Truro City

0-1

0-1
Sat 11, Feb-19:00 - England Southern Premier League
Merthyr Town vs Chesham United

0-1

0-1
Sat 11, Feb-19:00 - England Southern Premier League
Plymouth Parkway vs Hartley Wintney

0-0

0-0
Sat 11, Feb-00:00 - England The Championship
Birmingham vs West Bromwich(WBA)

1-0

2-0
Sat 11, Feb-19:00 - England The Championship
Sunderland vs Reading

0-0

1-0
Sat 11, Feb-19:00 - England The Championship
Sheffield United vs Swansea City

2-0

3-0
Sat 11, Feb-19:00 - England The Championship
Wigan Athletic vs Huddersfield Town

0-0

1-0
Sat 11, Feb-19:00 - England The Championship
Stoke City vs Hull City

0-0

0-0
Sat 11, Feb-19:00 - England The Championship
Watford vs Blackburn Rovers

0-1

1-1
Sat 11, Feb-19:00 - England The Championship
Cardiff City vs Middlesbrough

1-2

1-3
Sat 11, Feb-19:00 - England The Championship
Blackpool vs Rotherham United

0-0

0-0
Sat 11, Feb-19:00 - England The Championship
Coventry vs Luton Town

1-1

1-1
Sat 11, Feb-19:00 - England The Championship
Burnley vs Preston North End

1-0

3-0
Sat 11, Feb-19:00 - England The Championship
Queens Park Rangers vs Millwall

0-1

1-2
Sat 11, Feb-19:00 - England The Championship
Bristol City vs Norwich City

1-0

1-0
Sat 11, Feb-17:00 - England U21 Premier League
Manchester United U21 vs Everton U21

2-1

4-1
Sat 11, Feb-17:00 - England U21 Premier League
Blackburn Rovers U21 vs Chelsea FC U21

1-1

2-3
Sat 11, Feb-18:00 - England U21 Premier League
Tottenham Hotspur U21 vs Brighton & Hove Albion(U21)

1-0

3-1
Sat 11, Feb-16:30 - English Premier League
West Ham United vs Chelsea FC

1-1

1-1
Sat 11, Feb-21:30 - English Premier League
AFC Bournemouth vs Newcastle

1-1

1-1
Sat 11, Feb-19:00 - English Premier League
Southampton vs Wolverhampton Wanderers

1-0

1-2
Sat 11, Feb-19:00 - English Premier League
Crystal Palace vs Brighton & Hove Albion

0-0

1-1
Sat 11, Feb-19:00 - English Premier League
Leicester City vs Tottenham Hotspur

3-1

4-1
Sat 11, Feb-19:00 - English Premier League
Fulham vs Nottingham Forest

1-0

2-0
Sat 11, Feb-19:00 - English Premier League
Arsenal vs Brentford

0-0

1-1
Sat 11, Feb-16:15 - Estonia Winter Tournament
Viljandi JK Tulevik vs Viimsi JK

0-0

0-1
Sat 11, Feb-19:59 - Estonia Winter Tournament
FC Nomme United vs Parnu JK Vaprus

0-0

1-2
Sat 11, Feb-14:00 - Estonia Winter Tournament
FC Flora Tallinn vs Trans Narva

2-2

4-2
Sat 11, Feb-14:00 - Estonia Winter Tournament
Tartu Kalev vs Parnu JK

2-0

6-0
Sat 11, Feb-22:00 - Estonia Winter Tournament
FC Kuressaare vs Paide Linnameeskond

2-0

2-0
Sat 11, Feb-23:00 - FIFA Club World Championship
Real Madrid vs Al Hilal

2-1

5-3
Sat 11, Feb-19:30 - FIFA Club World Championship
Al Ahly SC vs CR Flamengo (RJ)

1-1

2-4
Sat 11, Feb-16:45 - Finland League Cup
Ilves Tampere vs KuPS

1-0

3-0
Sat 11, Feb-17:00 - Finland League Cup
FC Honka vs Inter Turku

0-0

0-1
Sat 11, Feb-17:00 - Finland League Cup
AC Oulu vs VPS Vaasa

1-1

1-1
Sat 11, Feb-17:00 - Finland Woman\'s Liiga Cup
KuPS Women\'s vs KTP Kotka Women\'s


6-0
Sat 11, Feb-19:00 - Finland Woman\'s Liiga Cup
Aland Women\'s vs Pallokerho-35 Women\'s


4-0
Sat 11, Feb-14:30 - Finland Woman\'s Liiga Cup
Ilves Tampere Women\'s vs TPS Turku Women\'s

0-0

0-2
Sat 11, Feb-17:00 - Finland Ykkonen Cup
Ekenas IF vs SalPa Salo

0-0

0-0
Sat 11, Feb-17:15 - Finland Ykkonen Cup
JaPS vs Mikkelin Palloilijat

1-0

3-0
Sat 11, Feb-18:00 - Finland Ykkonen Cup
KPV Kokkola vs SJK Akatemia

0-0

1-0
Sat 11, Feb-16:00 - Finland Ykkonen Cup
Turun Palloseura vs Kapylan Pallo

0-2

0-4
Sat 11, Feb-22:00 - France Ligue 2
Sochaux vs Le Havre

0-1

1-1
Sat 11, Feb-22:00 - France Ligue 2
Guingamp vs Valenciennes FC

1-0

3-1
Sat 11, Feb-22:00 - France Ligue 2
Bastia vs Quevilly Rouen

0-1

0-1
Sat 11, Feb-22:00 - France Ligue 2
Chamois Niortais vs Bordeaux

2-1

3-1
Sat 11, Feb-22:00 - France Ligue 2
Grenoble Foot 38 vs Pau FC

0-1

1-1
Sat 11, Feb-22:00 - France Ligue 2
Stade Lavallois MFC vs FC Annecy

1-1

1-1
Sat 11, Feb-22:00 - France Ligue 2
Rodez AF vs Nimes

1-0

1-1
Sat 11, Feb-18:00 - France Ligue 2
AS Saint-Etienne vs Dijon

2-0

2-0
Sat 11, Feb-19:00 - French Championnat Amateur Group A
Caen B vs Beauvais


2-2
Sat 11, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group A
FC Rouen vs Poissy AS

1-0

1-2
Sat 11, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group A
Saint Malo vs Blois F.41

2-0

3-0
Sat 11, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group A
Voltigeurs Chateaubriant vs Evreux


1-0
Sat 11, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group A
St Pryve St Hilaire vs FC Chartres

1-0

1-0
Sat 11, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group A
Guingamp B vs Stade Rennais B


2-1
Sat 11, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group A
FC Chambly vs Vannes OC

0-0

2-0
Sat 11, Feb-17:30 - French Championnat Amateur Group A
Racing Club de France vs Granville

1-2

2-3
Sat 11, Feb-19:59 - French Championnat Amateur Group B
Metz B vs US Boulogne

2-2

2-3
Sat 11, Feb-19:59 - French Championnat Amateur Group B
Stade Reims II vs Haguenau

2-1

2-3
Sat 11, Feb-19:00 - French Championnat Amateur Group B
ASM Belfort vs US Creteil-Lusitanos


1-0
Sat 11, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group B
Sainte Genevieve Sports vs Wasquehal

0-2

1-2
Sat 11, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group B
Epinal vs Fleury Merogis


2-1
Sat 11, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group B
ST Maur Lusitanos vs Saint Quentin

0-0

1-1
Sat 11, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group B
FC 93 Bobigny vs Racing Besancon


3-2
Sat 11, Feb-18:30 - French Championnat Amateur Group B
AS Furiani Agliani vs Colmar

0-0

3-0
Sat 11, Feb-19:00 - French Championnat Amateur Group C
Lyon Duchere vs Toulon

2-0

3-1
Sat 11, Feb-19:00 - French Championnat Amateur Group C
Jura Sud Foot vs Saint Priest

0-0

1-0
Sat 11, Feb-19:00 - French Championnat Amateur Group C
Aubagne vs Lyonnais B

1-1

2-2
Sat 11, Feb-19:00 - French Championnat Amateur Group C
RC Grasse vs Evian Thonon Gaillard

1-0

1-1
Sat 11, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group C
FC Sete 34 vs Marignane Gignac

0-1

0-3
Sat 11, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group C
Hyeres vs Louhans Cuiseaux


1-0
Sat 11, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group C
Frejus Saint-Raphael vs Canet Roussillon


1-2
Sat 11, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group C
Auxerre B vs Olympique Ales

0-0

1-1
Sat 11, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group D
Romorantin vs FC Bergerac


1-4
Sat 11, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group D
Andrezieux vs Saumur OL.

1-0

2-2
Sat 11, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group D
Angouleme CFC vs Moulins Yzeure


3-0
Sat 11, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group D
Stade Bordelais vs Les Herbiers

0-1

0-2
Sat 11, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group D
Bourges 18 vs Trelissac


2-1
Sat 11, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group D
FC Nantes B vs GOAL FC

0-1

2-2
Sat 11, Feb-21:30 - French Championnat Amateur Group D
Lorient B vs Chamalieres FC

0-1

0-1
Sat 11, Feb-17:30 - French Championnat National U19 Groupe A
Stade Reims(U19) vs Paris Saint Germain(U19)

0-1

0-1
Sat 11, Feb-17:30 - French Championnat National U19 Groupe B
Sochaux U19 vs ES Troyes AC(U19)

1-0

2-0
Sat 11, Feb-18:00 - French Championnat National U19 Groupe C
Laval U19 vs USSA Vertou(U19)

2-0

6-0
Sat 11, Feb-19:59 - French Le Championnat Ligue 1
AS Monaco vs Paris Saint-Germain

3-1

3-1
Sat 11, Feb-00:00 - French Le Championnat Ligue 1
OGC Nice vs AC Ajaccio

1-0

3-0
Sat 11, Feb-16:00 - Friendly Internationals
Ljuboten Women\'s vs North Macedonia Women\'s


1-4
Sat 11, Feb-19:59 - Friendly Internationals
United Arab Emirates Women\'s(U19) vs Lebanon Women\'s(U19)

0-1

1-1
Sat 11, Feb-13:00 - Friendly Internationals
Greece Women\'s(U17) vs Scotland Women\'s(U17)

0-0

0-0
Sat 11, Feb-17:00 - Friendly Internationals
Azerbaijan(U19) vs Saudi Arabia(U17)

0-0

1-1
Sat 11, Feb-17:00 - Friendly Internationals
Hungary(U17) vs Ireland(U17)

0-0

0-0
Sat 11, Feb-15:30 - Friendly Internationals
Croatia(U17) vs Denmark(U17)

1-2

4-4
Sat 11, Feb-17:00 - German 3. Liga
MSV Duisburg vs FSV Zwickau

2-0

4-0
Sat 11, Feb-17:00 - German 3. Liga
SV Elversberg vs VfB Oldenburg

2-0

3-0
Sat 11, Feb-17:00 - German 3. Liga
Dortmund(Am) vs Saarbrucken

1-1

1-2
Sat 11, Feb-17:00 - German 3. Liga
SV Meppen vs Munchen 1860

1-1

2-1
Sat 11, Feb-17:00 - German 3. Liga
SC Verl vs Dynamo Dresden

1-2

2-3
Sat 11, Feb-17:00 - German 3. Liga
Hallescher FC vs SC Freiburg II

1-1

1-3
Sat 11, Feb-21:30 - German Bundesliga
RB Leipzig vs 1. FC Union Berlin

1-0

1-2
Sat 11, Feb-18:30 - German Bundesliga
Werder Bremen vs Borussia Dortmund

0-0

0-2
Sat 11, Feb-18:30 - German Bundesliga
1.FSV Mainz 05 vs Augsburg

2-1

3-1
Sat 11, Feb-18:30 - German Bundesliga
SC Freiburg vs VfB Stuttgart

0-1

2-1
Sat 11, Feb-18:30 - German Bundesliga
Bayern Munich vs VfL Bochum

1-0

3-0
Sat 11, Feb-18:30 - German Bundesliga
Hoffenheim vs Bayer Leverkusen

0-1

1-3
Sat 11, Feb-23:30 - German Bundesliga 2
1. FC Heidenheim 1846 vs Hamburger

3-0

3-3
Sat 11, Feb-16:00 - German Bundesliga 2
FC Nurnberg vs SSV Jahn Regensburg

0-0

1-0
Sat 11, Feb-16:00 - German Bundesliga 2
Hannover 96 vs SC Paderborn 07

2-2

3-4
Sat 11, Feb-16:00 - German Bundesliga 2
Holstein Kiel vs 1. FC Magdeburg

1-1

2-3
Sat 11, Feb-16:00 - German Frauen Bundesliga
Bayern Munich Women\'s vs Eintracht Frankfurt Women\'s

1-0

2-1
Sat 11, Feb-14:00 - German Junioren Bundesliga Nord
Hertha BSC Berlin U19 vs Holstein Kiel(U19)

3-1

6-1
Sat 11, Feb-15:00 - German Junioren Bundesliga Nord
Wolfsburg(U19) vs SV Meppen U19

0-2

2-2
Sat 11, Feb-16:00 - German Junioren Bundesliga Nord
Hansa Rostock(U19) vs Hamburger(U19)

0-0

0-2
Sat 11, Feb-16:00 - German Junioren Bundesliga Nord
Magdeburg(U19) vs Energie Cottbus (U19)

0-0

1-0
Sat 11, Feb-16:00 - German Junioren Bundesliga Nord
Hertha Zehlendorf(U19) vs Dynamo Dresden(U19)

0-0

1-2
Sat 11, Feb-17:00 - German Junioren Bundesliga Sud
SC Freiburg(U19) vs SV Darmstadt U19

0-0

2-2
Sat 11, Feb-16:00 - German Junioren Bundesliga Sud
Karlsruher SC (U19) vs Reutlingen(U19)

2-1

4-1
Sat 11, Feb-16:00 - German Junioren Bundesliga Sud
Hoffenheim(U19) vs Nurnberg (U19)

0-1

0-2
Sat 11, Feb-16:00 - German Junioren Bundesliga Sud
SpVgg Unterhaching U19 vs FC Ingolstadt(U19)

0-0

1-3
Sat 11, Feb-16:00 - German Junioren Bundesliga Sud
FC Astoria Walldorf(U19) vs VfB Stuttgart U19

1-2

2-4
Sat 11, Feb-16:00 - German Junioren Bundesliga West
SC Verl(U19) vs RW Essen(U19)

0-1

3-2
Sat 11, Feb-16:00 - Germany - Regionalliga Nordost
Germania Halberstadt vs Berliner AK 07

1-0

2-1
Sat 11, Feb-16:30 - Germany - Regionalliga Nord
SC Weiche Flensburg 08 vs Holstein Kiel B

0-0

0-0
Sat 11, Feb-17:00 - Germany - Regionalliga Nord
VfB Lubeck vs VfV 06 Hildesheim

2-1

2-1
Sat 11, Feb-17:00 - Germany - Regionalliga West
TSV Alemannia Aachen vs Wuppertaler SV

0-2

1-4
Sat 11, Feb-17:00 - Germany - Regionalliga West
Koln Am. vs Duren

1-0

2-0
Sat 11, Feb-17:00 - Germany - Regionalliga West
FC Schalke 04 II vs Fortuna Koln

1-0

1-1
Sat 11, Feb-17:00 - Germany - Regionalliga West
SV Rodinghausen vs Kaan Marienborn

1-0

3-0
Sat 11, Feb-17:00 - Germany - Regionalliga West
SV Lippstadt vs RW Oberhausen

0-0

0-0
Sat 11, Feb-17:00 - Germany - Regionalliga West
Bocholt FC vs Rot Weiss Ahlen

2-0

4-2
Sat 11, Feb-17:00 - Germany - Regionalliga West
SV Straelen vs Fortuna Dusseldorf II

0-3

2-3
Sat 11, Feb-19:00 - Ghana Premier League
Accra Hearts of Oak vs Berekum Chelsea

0-0

3-1
Sat 11, Feb-21:30 - Gibraltar Premier Divisio
Mons Calpe SC vs College 1975

1-1

2-1
Sat 11, Feb-19:00 - Gibraltar Premier Divisio
Europa FC vs Lincoln Red Imps

0-1

0-2
Sat 11, Feb-22:00 - Greece Super League 1
Pas Giannina vs Ionikos

0-0

0-0
Sat 11, Feb-13:30 - Greece U19
AEK Athens(U19) vs PAE Levadiakos(U19)

2-0

5-0
Sat 11, Feb-13:30 - Greece U19
Volos NFC(U19) vs Atromitos Athens(U19)

1-1

2-3
Sat 11, Feb-14:00 - Greece U19
Olympiakos Piraeus(U19) vs Panetolikos(U19)

1-0

3-0
Sat 11, Feb-14:00 - Greece U19
FC Aris Thessaloniki(U19) vs Panathinaikos(U19)

2-1

2-2
Sat 11, Feb-14:00 - Greece U19
Pas Giannina(U19) vs Ionikos(U19)

0-1

0-2
Sat 11, Feb-21:00 - Guatemala Liga 2 Nacional
Club Comunicaciones B vs CSyD Sacachispas


1-0
Sat 11, Feb-23:00 - Guatemala Liga 2 Nacional
Aurora FC vs Deportivo Barberena

1-0

2-0
Sat 11, Feb-23:00 - Guatemala Liga 2 Nacional
Deportivo Puerto San Jose vs Deportivo Quiche FC


0-3
Sat 11, Feb-21:00 - Guatemala Liga Nacional
Santa Lucia Cotzumalguapa vs Coban Imperial

0-0

2-0
Sat 11, Feb-01:30 - Guatemala Liga Nacional
Club Comunicaciones vs Deportivo Achuapa

0-0

0-0
Sat 11, Feb-21:45 - Holland Eredivisie
N.E.C. Nijmegen vs SC Cambuur

0-0

0-0
Sat 11, Feb-23:00 - Holland Eredivisie
PSV Eindhoven vs FC Groningen

1-0

6-0
Sat 11, Feb-19:00 - Holland Eredivisie Women\'s
SBV Excelsior Women\'s vs FC Twente Enschede Women\'s

0-2

0-3
Sat 11, Feb-18:00 - Holland Reserves League
ADO Den Haag Reserve vs Feyenoord Reserve

1-0

2-1
Sat 11, Feb-18:00 - Holland Reserves League
Roda JC Kerkrade Reserve vs N.E.C. Nijmegen Reserve

2-0

5-1
Sat 11, Feb-18:10 - Holland Reserves League
NAC Breda Reserve vs Almere City Reserve

0-1

0-3
Sat 11, Feb-21:00 - Holland Tweede Divisie
SV De Treffers vs Rijnsburgse Boys

1-0

1-2
Sat 11, Feb-17:30 - Holland Tweede Divisie
Excelsior Maassluis vs Spakenburg

0-1

0-2
Sat 11, Feb-17:30 - Holland Tweede Divisie
Noordwijk vs Kozakken Boys

0-0

1-3
Sat 11, Feb-17:30 - Holland Tweede Divisie
Scheveningen vs Jong Sparta Rotterdam

0-0

0-0
Sat 11, Feb-17:30 - Holland Tweede Divisie
OFC Oostzaan vs VV Katwijk

1-2

1-3
Sat 11, Feb-18:00 - Holland Tweede Divisie
Quick Boys vs Koninklijke HFC

0-1

1-1
Sat 11, Feb-18:00 - Holland Tweede Divisie
IJsselmeervogels vs Tielse Eendracht Combinatie

0-0

1-2
Sat 11, Feb-18:00 - Holland Tweede Divisie
AFC Amsterdam vs HHC Hardenberg

1-1

1-1
Sat 11, Feb-18:00 - Holland Tweede Divisie
Volendam Am. vs FC Lisse

2-0

2-2
Sat 11, Feb-11:00 - HongKong Premier League
Wofoo Tai Po vs Southern District

1-0

2-0
Sat 11, Feb-14:00 - HongKong Premier League
Lee Man vs Hong Kong FC

1-0

2-1
Sat 11, Feb-19:59 - Hungary NB1
Kisvarda vs Ferencvarosi TC

0-0

0-0
Sat 11, Feb-17:30 - Hungary NB1
Kecskemeti TE vs Budapest Honved

2-2

2-2
Sat 11, Feb-22:30 - Hungary NB1
Debreceni VSC vs Paksi SE

0-0

2-1
Sat 11, Feb-18:00 - Iceland Women\'s League Cup
Stjarnan Women\'s vs Tindastoll Neisti Women\'s

3-0

6-0
Sat 11, Feb-18:00 - Iceland Women\'s League Cup
Throttur Reykjavik Women\'s vs KR Reykjavik Women\'s

7-0

11-0
Sat 11, Feb-16:00 - Iceland Women\'s League Cup
Keflavik Women\'s vs UMF Afturelding Women\'s

2-2

3-2
Sat 11, Feb-15:00 - Iceland League Cup
IA Akranes vs Vestri

0-3

4-3
Sat 11, Feb-15:30 - Iceland League Cup
HK Kopavogur vs Grindavik

1-0

4-0
Sat 11, Feb-12:30 - India League Division 1
Real Kashmir vs Neroca FC

1-1

2-2
Sat 11, Feb-16:00 - India Super League
FC Goa vs Mumbai City FC

2-3

3-5
Sat 11, Feb-18:00 - India Super League
Bengaluru vs Kerala Blasters FC

1-0

1-0
Sat 11, Feb-12:00 - Indonesia Liga 1
Persita Tangerang vs Bhayangkara FC

1-0

1-0
Sat 11, Feb-14:00 - Indonesia Liga 1
Persikabo 1973 vs Madura United FC

0-1

0-2
Sat 11, Feb-20:30 - Iraqi League
Al Shorta vs Karbalaa

1-1

3-1
Sat 11, Feb-20:30 - Iraqi League
Al Najaf vs Al-Naft

0-2

1-2
Sat 11, Feb-17:30 - Iraqi League
Zakho vs Erbil SC

0-0

0-0
Sat 11, Feb-15:30 - Iraqi League
Al Sinaah vs Al Talaba

0-0

0-1
Sat 11, Feb-15:30 - Iraqi League
Newroz SC vs Naft Alwasat

1-0

2-0
Sat 11, Feb-18:00 - Iraqi League
Al Diwaniya vs Al Qasim Sport Club

1-0

1-0
Sat 11, Feb-19:30 - Israel Premier League
Hapoel Beer Sheva vs Hapoel Jerusalem FC

0-0

0-0
Sat 11, Feb-20:30 - Israel Premier League
Bnei Sakhnin FC vs Maccabi Bnei Reineh

0-0

1-1
Sat 11, Feb-20:30 - Israel Premier League
Sektzia Nes Tziona vs Hapoel Haifa

0-1

0-2
Sat 11, Feb-17:00 - Israel Premier League
Beitar Jerusalem vs F.C. Ashdod

2-0

2-1
Sat 11, Feb-21:30 - Israel Premier League
Maccabi Haifa vs Hapoel Ironi Kiryat Shmona

0-0

2-0
Sat 11, Feb-21:45 - Israel State League
Moadon Sport Tira vs Hapoel Kaukab

0-0

1-0
Sat 11, Feb-11:00 - Israel U19 League
Maccabi Irony Bat Yam(U19) vs Beitar Shimshon T.A. U19

1-0

1-1
Sat 11, Feb-11:00 - Israel U19 League
Ashdod Rafi Elbaz U19 vs Bnei Yehuda Tel Aviv U19

1-0

1-1
Sat 11, Feb-12:45 - Israel U19 League
Maccabi Ahi Nazareth (U19) vs Neve Yosef(U19)

0-0

1-0
Sat 11, Feb-13:00 - Israel U19 League
Maccabi Ironi Kiryat Ata(U19) vs Hapoel Kfar Saba (U19)

0-0

0-3
Sat 11, Feb-13:10 - Israel U19 League
Hapoel Natzrat Illit(U19) vs Hapoel Herzliya U19

1-0

2-0
Sat 11, Feb-13:30 - Israel U19 League
Hapoel Rishon Lezion Yehuda U19 vs Maccabi Petah Tikva Asis Dabid (U19)

0-0

0-1
Sat 11, Feb-13:30 - Israel U19 League
Maccabi Yaffo Kabilio U19 vs Hakoach Macabi Ramat Gan U19

0-1

0-2
Sat 11, Feb-13:50 - Israel U19 League
Beitar Jerusalem Oren (U19) vs Maccabi Netanya U19

0-2

0-3
Sat 11, Feb-13:55 - Israel U19 League
Maccabi Haifa Shmuel U19 vs Hapoel Raanana Roei U19

3-0

5-0
Sat 11, Feb-14:00 - Israel U19 League
Ashdod MS U19 vs Maccabi Tel Aviv U19

0-0

5-1
Sat 11, Feb-14:00 - Israel U19 League
Hapoel Beer Sheva(U19) vs Hapoel Tel Aviv Nisanov(U19)

0-0

2-0
Sat 11, Feb-15:00 - Israel U19 League
Ironi Ramat Hasharon U19 vs Bnei Sakhnin U19

0-1

0-2
Sat 11, Feb-14:00 - Italian Campionato Primavera
Torino Youth vs Cagliari Youth

1-0

3-1
Sat 11, Feb-18:00 - Italian Campionato Primavera
Verona Youth vs Sampdoria Youth

0-3

1-5
Sat 11, Feb-16:00 - Italian Campionato Primavera
Inter Milan Youth vs Bologna Youth

1-1

1-1
Sat 11, Feb-17:00 - Italian Campionato Primavera 2
Cittadella Youth vs Genoa Youth

1-0

2-2
Sat 11, Feb-17:00 - Italian Campionato Primavera 2
Padova Youth vs Pordenone Youth


2-1
Sat 11, Feb-14:00 - Italian Campionato Primavera 2
Crotone Youth vs Ascoli Youth

0-1

0-2
Sat 11, Feb-14:00 - Italian Campionato Primavera 2
Spezia Youth vs Monopoli Youth

3-0

4-0
Sat 11, Feb-14:00 - Italian Campionato Primavera 2
Cosenza Calcio Youth vs Virtus Entella Youth

1-0

1-1
Sat 11, Feb-14:30 - Italian Campionato Primavera 2
Pisa Youth vs Ternana Youth

2-1

3-1
Sat 11, Feb-17:30 - Italian Campionato Primavera 2
Vicenza Youth vs S.S.D. Monza 1912 Youth


2-2
Sat 11, Feb-17:30 - Italian Campionato Primavera 2
Lazio Youth vs Salernitana Youth

3-0

4-0
Sat 11, Feb-17:30 - Italian Campionato Primavera 2
Albinoleffe Youth vs Parma Youth


1-5
Sat 11, Feb-17:30 - Italian Campionato Primavera 2
Cremonese Youth vs Brescia Youth

0-0

3-1
Sat 11, Feb-17:30 - Italian Campionato Primavera 2
Spal Youth vs Como Youth

3-1

3-3
Sat 11, Feb-17:30 - Italian Campionato Primavera 2
Perugia Youth vs Reggina Youth

0-0

2-0
Sat 11, Feb-17:30 - Italian Campionato Primavera 2
Alessandria Youth vs Reggiana Youth

1-2

1-2
Sat 11, Feb-17:30 - Italian Campionato Primavera 2
FeralpiSalo Youth vs Venezia F.C. Youth

1-0

1-5
Sat 11, Feb-18:00 - Italian Campionato Primavera 2
Benevento Youth vs Viterbese Castrense Youth

3-0

5-0
Sat 11, Feb-18:00 - Italian Campionato Primavera 2
Pescara Youth vs Imolese Calcio Youth

1-2

3-3
Sat 11, Feb-21:00 - Italian Serie A
Lecce vs AS Roma

1-1

1-1
Sat 11, Feb-23:45 - Italian Serie A
Lazio vs Atalanta

0-1

0-2
Sat 11, Feb-18:00 - Italian Serie A
Empoli vs Spezia

0-2

2-2
Sat 11, Feb-17:00 - Italian Serie B
Venezia F.C. vs Spal

2-0

2-1
Sat 11, Feb-17:00 - Italian Serie B
Urbs Reggina 1914 vs Pisa

0-0

0-2
Sat 11, Feb-17:00 - Italian Serie B
Cagliari vs Benevento

0-0

1-0
Sat 11, Feb-17:00 - Italian Serie B
Brescia vs Modena

0-0

0-1
Sat 11, Feb-17:00 - Italian Serie B
Frosinone vs Cittadella

1-0

3-0
Sat 11, Feb-17:00 - Italian Serie B
FC Sudtirol vs Como

0-0

1-1
Sat 11, Feb-19:15 - Italian Serie B
Ternana vs Parma Calcio 1913

1-1

1-1
Sat 11, Feb-19:15 - Italian Serie B
Ascoli vs Perugia

0-0

1-0
Sat 11, Feb-17:30 - Italian Women Division 1
AS Roma Women\'s vs Inter Milan Women\'s

2-0

3-2
Sat 11, Feb-15:30 - Italian Women Division 1
Fiorentina Women\'s vs Juventus Women\'s

0-1

0-3
Sat 11, Feb-20:30 - Italy C1A
Vicenza vs Renate AC

1-0

2-1
Sat 11, Feb-20:30 - Italy C1A
Calcio Lecco vs Novara Calcio

2-0

3-1
Sat 11, Feb-20:30 - Italy C1A
FeralpiSalo vs ArzignanoChiampo

1-0

1-0
Sat 11, Feb-20:30 - Italy C1A
USD Virtus Verona vs Padova

0-1

1-1
Sat 11, Feb-17:30 - Italy C1A
Piacenza vs Pro Vercelli

0-0

1-1
Sat 11, Feb-17:30 - Italy C1A
Albinoleffe vs Triestina

0-0

0-1
Sat 11, Feb-17:30 - Italy C1A
US Pergolettese vs Sangiuliano City

2-0

2-2
Sat 11, Feb-17:30 - Italy C1A
Pro Sesto vs Juventus(U23)

0-0

1-1
Sat 11, Feb-17:30 - Italy C1A
Pordenone Calcio SSD vs Mantova

0-1

2-2
Sat 11, Feb-17:30 - Italy C1A
AC Trento vs Pro Patria

0-0

0-0
Sat 11, Feb-20:30 - Italy C1B
Olbia vs Virtus Entella

0-1

1-1
Sat 11, Feb-20:30 - Italy C1C
Crotone vs Foggia

0-0

1-1
Sat 11, Feb-17:30 - Italy Serie D Group C
Cjarlins Muzane vs Torviscosa

2-0

3-1
Sat 11, Feb-17:30 - Italy Serie D Group E
Citta Di Castello vs Ostia Mare

0-0

0-1
Sat 11, Feb-17:30 - Italy Serie D Group G
Palmese 1914 vs Paganese Calcio 1926

1-1

3-1
Sat 11, Feb-08:35 - Japanese Super Cup
Yokohama F Marinos vs Ventforet Kofu

1-1

2-1
Sat 11, Feb-16:00 - Kosovo Super League
KF Drenica Skenderaj vs KF Llapi

0-1

0-1
Sat 11, Feb-16:00 - Kosovo Super League
Gjilani vs KF Ferizaj

0-0

0-0
Sat 11, Feb-16:00 - Kosovo Super League
Malisheva vs Ballkani

0-3

2-4
Sat 11, Feb-16:15 - Lebanese League
Tadamon Sour vs Salam Zgharta

0-0

1-0
Sat 11, Feb-16:15 - Lebanese League
Al Safa Beirut vs Al Hikma Beirut

0-0

0-0
Sat 11, Feb-18:00 - Lebanese League
Shabab Al-Sahel vs Nejmeh Club

0-2

1-4
Sat 11, Feb-17:00 - Libya League Division 1
Al-Tahaddi vs Shabab Al Jabal


2-0
Sat 11, Feb-21:00 - Libya League Division 1
Al Hilal Benghazi vs Darnes


2-0
Sat 11, Feb-17:30 - Libya League Division 1
Al Khmes vs Asswehly SC


0-2
Sat 11, Feb-17:30 - Libya League Division 1
Abu Salim vs Al Ittihad Misurata


2-0
Sat 11, Feb-18:00 - Malta First Division League
Marsaskala vs Marsa F.C.

3-0

3-1
Sat 11, Feb-19:30 - Malta First Division League
St. Andrews vs San Gwann FC

0-1

1-1
Sat 11, Feb-17:00 - Malta Premier League
Birkirkara FC vs Gudja United

2-0

3-1
Sat 11, Feb-22:15 - Malta Premier League
Zebbug Rangers vs Hibernians FC

0-1

0-2
Sat 11, Feb-18:00 - Malta Premier League
Hamrun Spartans vs Valletta FC

1-0

1-0
Sat 11, Feb-05:00 - Mexico Primera Division
Puebla vs Mazatlan FC

3-0

3-1
Sat 11, Feb-07:10 - Mexico Primera Division
Club Tijuana vs Atletico San Luis

0-0

1-0
Sat 11, Feb-03:00 - Mexico Primera Divison 2
Inter Playa del Carmen vs Montaneses

2-0

3-2
Sat 11, Feb-05:00 - Mexico Primera Divison 2
Estudiantes Tecos vs Los Cabos United

1-0

1-1
Sat 11, Feb-05:30 - Mexico Primera Divison 2
Calor de San Pedro vs Chilpancingo

0-1

1-1
Sat 11, Feb-06:00 - Mexico Primera Divison 2
Indios Chihuahua vs UA De Zacatecas

3-1

3-1
Sat 11, Feb-07:30 - Mexico Primera Divison 2
Coras Futbol Club vs Halcones de Zapopan

0-0

1-1
Sat 11, Feb-03:00 - Mexico Primera Divison A
Mineros de Zacatecas vs Venados FC

1-1

2-1
Sat 11, Feb-22:00 - Mexico Women\'s Primera Division
Pumas UNAM Women\'s vs Club Tijuana Women\'s

0-1

0-1
Sat 11, Feb-01:45 - Mexico Women\'s Primera Division
Cruz Azul Women\'s vs CF Monterrey Women\'s

0-2

0-3
Sat 11, Feb-01:45 - Mexico Women\'s Primera Division
Chivas Guadalajara Women\'s vs Puebla Women\'s

0-1

2-1
Sat 11, Feb-03:00 - Mexico Women\'s Primera Division
Atletico San Luis Women\'s vs Mazatlan FC Women\'s

2-0

4-1
Sat 11, Feb-03:05 - Mexico Women\'s Primera Division
Club Leon Women\'s vs Pachuca Women\'s

0-1

0-3
Sat 11, Feb-05:06 - Mexico Women\'s Primera Division
FC Juarez Women\'s vs Tigres UANL Women\'s

1-1

3-1
Sat 11, Feb-19:00 - Mexico Youth U20
Tigres UANL(U20) vs Pumas UNAM U20

1-1

2-2
Sat 11, Feb-19:00 - Mexico Youth U20
Club America U20 vs Necaxa U20

0-0

2-0
Sat 11, Feb-22:00 - Mexico Youth U20
Pachuca U20 vs Chivas Guadalajara(U20)

1-1

1-1
Sat 11, Feb-03:45 - Mexico Youth U20
Club Tijuana(U20) vs San Luis U20

1-1

2-1
Sat 11, Feb-21:20 - National League
Chesterfield vs Notts County

1-1

1-2
Sat 11, Feb-19:00 - National League
Wrexham vs Wealdstone FC

1-0

3-1
Sat 11, Feb-19:00 - National League
Dagenham and Redbridge vs Solihull Moors

1-1

2-1
Sat 11, Feb-19:00 - National League
Woking vs Boreham Wood F.C.

0-1

2-2
Sat 11, Feb-19:00 - National League North
AFC Telford United vs AFC Fylde

0-0

0-3
Sat 11, Feb-19:00 - National League North
Boston United vs Darlington

1-0

3-1
Sat 11, Feb-19:00 - National League North
Hereford vs Alfreton Town

0-0

0-0
Sat 11, Feb-19:00 - National League North
Kettering Town vs Buxton FC

0-0

0-0
Sat 11, Feb-19:00 - National League North
Blyth Spartans vs Peterborough Sports

1-0

1-1
Sat 11, Feb-19:00 - National League North
King\'s Lynn vs Chester FC

0-0

0-1
Sat 11, Feb-19:00 - National League North
Brackley Town vs Chorley

1-0

1-1
Sat 11, Feb-19:00 - National League North
Bradford Park Avenue vs Leamington

2-0

3-1
Sat 11, Feb-19:00 - National League North
Curzon Ashton FC vs Gloucester City

1-2

4-3
Sat 11, Feb-19:00 - National League North
Spennymoor Town vs Kidderminster

1-2

1-2
Sat 11, Feb-19:00 - Nigeria Premier League
Nasarawa United FC vs Kwara United

1-0

2-0
Sat 11, Feb-19:00 - Nigeria Premier League
Gombe United vs Enyimba International

1-1

1-2
Sat 11, Feb-19:00 - Northern Ireland IFA Championship
Ards FC vs Harland & Wolff Welders

0-0

0-1
Sat 11, Feb-19:00 - Northern Ireland IFA Championship
Loughgall FC vs Institute FC

2-0

5-1
Sat 11, Feb-19:00 - Northern Ireland IFA Championship
Ballinamallard United vs Ballyclare Comrades

0-0

2-0
Sat 11, Feb-19:00 - Northern Ireland IFA Championship
Annagh United vs Dergview FC

0-0

2-1
Sat 11, Feb-18:00 - Northern Ireland IFA Championship
Newington Youth vs Dundela FC

1-1

2-3
Sat 11, Feb-18:00 - Northern Ireland IFA Championship
Knockbreda vs Warrenpoint Town

0-2

1-4
Sat 11, Feb-19:00 - Northern Ireland Premier League
Coleraine F.C. vs Glentoran FC

1-1

2-2
Sat 11, Feb-19:00 - Northern Ireland Premier League
Ballymena United F.C. vs Portadown FC

0-0

0-0
Sat 11, Feb-19:00 - Northern Ireland Premier League
Linfield FC vs Cliftonville

0-0

1-0
Sat 11, Feb-19:00 - Northern Ireland Premier League
Crusaders FC vs Dungannon Swifts

1-0

3-0
Sat 11, Feb-00:00 - Northern Ireland Premier League
Newry City vs Carrick Rangers

0-1

0-2
Sat 11, Feb-09:00 - OFC Club Championship League
PRK Hekari United vs Lae City

0-1

2-1
Sat 11, Feb-09:00 - OFC Club Championship League
Hienghene Sport vs AS Tiga Sport

1-2

1-3
Sat 11, Feb-05:00 - Panama Liga Panamena de Futbol
Club Atletico Chiriqui vs San Francisco FC

1-0

3-1
Sat 11, Feb-01:00 - Paraguayan Primera Division
Sportivo Ameliano vs Resistencia SC

0-1

0-3
Sat 11, Feb-03:30 - Paraguayan Primera Division
Club Libertad vs Sportivo Luqueno

0-1

1-1
Sat 11, Feb-22:00 - Peru Primera Division
Academia Deportiva Cantolao vs Univ. Cesar Vallejo

1-0

1-2
Sat 11, Feb-04:00 - Peru Primera Division
Cienciano vs Cusco FC

1-0

2-0
Sat 11, Feb-20:30 - Poland - Ekstraklasa
Wisla Plock vs Lech Poznan

0-1

0-1
Sat 11, Feb-23:00 - Poland - Ekstraklasa
Jagiellonia Bialystok vs Pogon Szczecin

0-0

2-0
Sat 11, Feb-18:00 - Poland - Ekstraklasa
Slask Wroclaw vs Korona Kielce

0-0

1-1
Sat 11, Feb-20:30 - Poland - I liga
Ruch Chorzow vs Chrobry Glogow

0-0

1-0
Sat 11, Feb-23:00 - Poland - I liga
Zaglebie Sosnowiec vs Arka Gdynia

0-0

1-2
Sat 11, Feb-18:00 - Poland - I liga
Stal Rzeszow vs Puszcza Niepolomice

0-0

1-0
Sat 11, Feb-17:00 - Portugal Campeonato
Pevidem vs Pedras Salgadas

2-0

3-1
Sat 11, Feb-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores 2 Divisao
Leixoes U19 vs Lamego U19


4-0
Sat 11, Feb-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores 2 Divisao
Varzim U19 vs Academico Viseu(U19)


0-1
Sat 11, Feb-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores 2 Divisao
Sp Espinho(U19) vs Valadares Gaia(U19)


0-2
Sat 11, Feb-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores 2 Divisao
Limianos(U19) vs Amarante(U19)


1-2
Sat 11, Feb-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores 2 Divisao
Sousense(U19) vs Padroense(U19)


2-0
Sat 11, Feb-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores 2 Divisao
Marinhas(U19) vs Desportivo Trofense(U19)


0-0
Sat 11, Feb-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores 2 Divisao
Fatima(U19) vs CD Mafra(U19)


2-3
Sat 11, Feb-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores 2 Divisao
AD Nogueirense U19 vs FC Penafiel(U19)


2-1
Sat 11, Feb-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores 2 Divisao
Spg C Pombal U19 vs UD Oliveirense(U19)


2-3
Sat 11, Feb-15:00 - Portugal Liga de Honora
Leixoes vs C.D. Feirense

0-1

0-1
Sat 11, Feb-18:00 - Portugal Liga de Honora
Estrela Amadora vs SL Benfica B

0-0

2-1
Sat 11, Feb-19:30 - Portugal Liga de Honora
SC Covilha vs Desportivo de Tondela

0-0

1-0
Sat 11, Feb-19:30 - Portugal Liga de Honora
Vilafranquense vs Clube Desportivo Trofense

0-0

0-1
Sat 11, Feb-19:00 - Portugal Liga Revelacao U19
Academica Coimbra(U19) vs Vitoria FC Setubal(U19)


0-2
Sat 11, Feb-19:00 - Portugal Liga Revelacao U19
Nacional(U19) vs SC Uniao Torreense(U19)


2-2
Sat 11, Feb-19:00 - Portugal Liga Revelacao U19
Sporting Lisbon(U19) vs Vizela(U19)


3-2
Sat 11, Feb-19:00 - Portugal Liga Revelacao U19
Maritimo U19 vs Belenenses(U19)


1-1
Sat 11, Feb-19:00 - Portugal Liga Revelacao U19
FC Famalicao(U19) vs GD Estoril-Praia(U19)


3-0
Sat 11, Feb-19:00 - Portugal Liga Revelacao U19
Alverca(U19) vs Benfica(U19)


0-3
Sat 11, Feb-19:00 - Portugal Liga Revelacao U19
Gil Vicente U19 vs Boavista(U19)


0-1
Sat 11, Feb-19:00 - Portugal Liga Revelacao U19
Vitoria SC Guimaraes U19 vs Tondela(U19)


4-0
Sat 11, Feb-19:00 - Portugal Liga Revelacao U19
Rio Ave(U19) vs Anadia(U19)


2-1
Sat 11, Feb-19:00 - Portugal Liga Revelacao U19
Gondomar(U19) vs Pacos Ferreira(U19)


2-2
Sat 11, Feb-00:15 - Portugal Primera Liga
Vizela vs G.D. Chaves

0-0

0-0
Sat 11, Feb-22:00 - Portugal Primera Liga
FC Arouca vs CD Santa Clara

0-0

1-0
Sat 11, Feb-19:00 - Primeira Liga 3 Serie A
Canelas 2010 vs Sanjoanense

1-1

2-3
Sat 11, Feb-15:00 - Primeira Liga 3 Serie A
Fafe vs Vitoria Guimaraes B

0-0

1-0
Sat 11, Feb-19:00 - Primeira Liga 3 Serie B
Academica Coimbra vs Lusitano GC Moncarapachense

0-0

0-0
Sat 11, Feb-19:00 - Primeira Liga 3 Serie B
Amora FC vs Sporting CP B

0-0

2-1
Sat 11, Feb-19:00 - Primeira Liga 3 Serie B
Os Belenenses vs Fontinhas

2-0

6-0
Sat 11, Feb-21:00 - Primeira Liga 3 Serie B
Uniao Leiria vs Oliveira do Hospital

0-0

2-1
Sat 11, Feb-19:00 - Qatar League Division 2
Al Mesaimeer Club vs Al Bidda SC

0-0

1-0
Sat 11, Feb-19:00 - Qatar League Division 2
Al Waab SC vs Muaither SC

0-2

1-4
Sat 11, Feb-17:00 - Republic of Azerbaijan Premier League
Qarabag vs Sabah FK Baku

1-0

1-1
Sat 11, Feb-14:00 - Republic of Azerbaijan Premier League
Turan Tovuz vs Kapaz PFK

1-0

2-0
Sat 11, Feb-16:30 - Romania - Divizia A
UTA Arad vs FC Botosani

3-1

3-1
Sat 11, Feb-22:00 - Romania - Divizia A
CS Universitatea Craiova vs CFR Cluj

0-0

2-0
Sat 11, Feb-21:30 - San Marino Girone A
SS Murata vs AC Juvenes/Dogana

1-1

2-2
Sat 11, Feb-18:00 - San Marino Girone A
San Giovanni vs Cailungo

1-1

1-1
Sat 11, Feb-18:00 - San Marino Girone A
SP Cosmos vs SP La Fiorita

0-0

1-1
Sat 11, Feb-16:30 - Saudi Arabia Division 2
Al-Nahdha vs Al Jandal

1-1

1-1
Sat 11, Feb-16:30 - Saudi Arabia Division 2
Al Taraji vs Arar FC

1-0

1-0
Sat 11, Feb-16:45 - Saudi Arabia Division 2
Al-Draih vs Tuwaiq


1-1
Sat 11, Feb-16:45 - Saudi Arabia Division 2
Al-Sadd FC(SA) vs Jerash FC


3-1
Sat 11, Feb-16:55 - Saudi Arabia Division 2
Al Bukayriyah vs Al Taqdom


3-2
Sat 11, Feb-16:55 - Saudi Arabia Division 2
Al-Lewaa vs Qilwah


3-1
Sat 11, Feb-17:05 - Saudi Arabia Division 2
Al Qous Club vs Al-Saqer


0-1
Sat 11, Feb-17:15 - Saudi Arabia Division 2
Al Entesar vs Hottain


0-0
Sat 11, Feb-16:30 - Saudi Arabia Youth League
Hajer Youths vs Al-Ansar Youths


1-3
Sat 11, Feb-16:50 - Saudi Arabia Youth League
Al-Raed Youths vs Al-Ittihad Youths


1-1
Sat 11, Feb-16:50 - Saudi Arabia Youth League
Al-Faisaly Harmah Youths vs Al Nassr Riyadh Youths


2-1
Sat 11, Feb-16:55 - Saudi Arabia Youth League
Al-Taawon Youths vs Al-Qadasiya Youths


2-1
Sat 11, Feb-20:30 - Saudi Arabia Youth League
Al-Fateh Youths vs Al-Hilal Youths


3-1
Sat 11, Feb-21:15 - Saudi Arabia Youth League
Al Wehda Youth vs Al-Shabab Youth

0-1

0-2
Sat 11, Feb-17:10 - Saudi Arabia Youth League
Ohud Medina Youths vs Al Ahli Jeddah Youth


0-1
Sat 11, Feb-17:15 - Saudi Arabia Youth League
Jeddah Youth vs Arar Youths


1-0
Sat 11, Feb-19:00 - Scotland FA Cup
Livingston F.C. vs Inverness C.T.

0-0

0-3
Sat 11, Feb-19:00 - Scotland FA Cup
Dundee United vs Kilmarnock

0-0

0-1
Sat 11, Feb-19:00 - Scotland FA Cup
Raith Rovers vs Motherwell FC

2-0

3-1
Sat 11, Feb-19:00 - Scotland FA Cup
Ayr United FC vs Elgin City

0-1

1-1
Sat 11, Feb-21:30 - Scotland FA Cup
Celtic vs St. Mirren

1-0

5-1
Sat 11, Feb-19:00 - Scottish Championship
Greenock Morton vs Queen\'s Park

2-1

3-2
Sat 11, Feb-19:00 - Scottish Highland Football League
Huntly vs Lossiemouth FC

2-1

2-1
Sat 11, Feb-19:00 - Scottish Highland Football League
Inverurie Loco Works vs Strathspey Thistle

3-0

4-0
Sat 11, Feb-19:00 - Scottish Highland Football League
Forres Mechanics vs Banks O\'Dee

1-1

1-2
Sat 11, Feb-19:00 - Scottish Highland Football League
Rothes vs Wick Academy FC

1-1

2-2
Sat 11, Feb-19:00 - Scottish Highland Football League
Brora Rangers vs Fraserburgh

0-0

0-1
Sat 11, Feb-19:00 - Scottish Highland Football League
Nairn County vs Brechin City

0-0

0-0
Sat 11, Feb-19:00 - Scottish Highland Football League
Deveronvale vs Turriff United

2-0

2-0
Sat 11, Feb-19:00 - Scottish Highland Football League
Buckie Thistle FC vs Keith

1-0

3-0
Sat 11, Feb-19:00 - Scottish Highland Football League
Formartine United vs Clachnacuddin

1-0

4-0
Sat 11, Feb-19:00 - Scottish League One
Airdrieonians vs Dunfermline

2-0

3-4
Sat 11, Feb-19:00 - Scottish League Two
Forfar Athletic vs Stenhousemuir

1-1

1-1
Sat 11, Feb-19:00 - Scottish League Two
Dumbarton vs Annan Athletic

1-0

2-1
Sat 11, Feb-19:00 - Scottish League Two
Albion Rovers FC vs East Fife

0-1

0-1
Sat 11, Feb-19:00 - Scottish League Two
Stranraer F.C. vs Bonnyrigg Rose

0-0

0-1
Sat 11, Feb-19:00 - Scottish Lowland Football League
Cowdenbeath F.C. vs Glasgow Rangers Reserve

1-2

1-2
Sat 11, Feb-19:00 - Scottish Lowland Football League
Gretna 2008 vs Berwick Rangers

0-0

0-1
Sat 11, Feb-19:00 - Scottish Lowland Football League
Spartans vs Edinburgh University FC

1-0

3-0
Sat 11, Feb-19:00 - Scottish Lowland Football League
Civil Service Strollers FC vs Hearts Reserve

0-1

1-1
Sat 11, Feb-19:00 - Scottish Lowland Football League
Gala Fairydean vs East Stirlingshire


0-2
Sat 11, Feb-19:00 - Scottish Lowland Football League
Bo\'ness United vs Celtic 2

0-1

0-3
Sat 11, Feb-19:00 - Scottish Lowland Football League
East Kilbride vs Dalbeattie Star


5-2
Sat 11, Feb-19:00 - Scottish Lowland Football League
Caledonian Braves vs Cumbernauld Colts

0-1

2-1
Sat 11, Feb-19:00 - Scottish Lowland Football League
Broomhill FC vs Stirling University FC

0-1

0-2
Sat 11, Feb-20:30 - Senegal Premier League
ASC Jaraaf vs Guediawaye

0-0

1-1
Sat 11, Feb-20:30 - Senegal Premier League
Teungueth FC vs Stade Mbour

1-0

1-0
Sat 11, Feb-19:00 - Serbia - 1. Liga
Vojvodina vs Kolubara

0-0

3-0
Sat 11, Feb-17:00 - Serbia - 1. Liga
FK Vozdovac vs Crvena Zvezda Beograd

0-3

0-6
Sat 11, Feb-17:00 - Serbia - 1. Liga
Backa Topola vs FK Napredak Krusevac

2-0

2-0
Sat 11, Feb-21:30 - Serbia - 1. Liga
Partizan Belgrade vs Mladost GAT Novi Sad

0-2

0-4
Sat 11, Feb-18:00 - Slovakia 1. Liga
MSK Zilina vs MFK Skalica

0-0

1-0
Sat 11, Feb-18:00 - Slovakia 1. Liga
MFK Ruzomberok vs MFK Zemplin Michalovce

1-0

1-0
Sat 11, Feb-18:00 - Slovakia 1. Liga
Zlate Moravce vs FK Zeleziarne Podbrezova

0-1

1-1
Sat 11, Feb-18:00 - Slovakia 1. Liga
Liptovsky Mikulas vs Spartak Trnava

1-1

1-2
Sat 11, Feb-20:30 - Slovenia 1. Liga
NK Celje vs NS Mura

1-0

2-1
Sat 11, Feb-18:00 - Slovenia 1. Liga
NK Olimpija Ljubljana vs NK Bravo

0-0

2-1
Sat 11, Feb-17:00 - South Africa The Nedbank Cup
Lamontville Golden Arrows vs Pretoria Callies

0-1

1-1
Sat 11, Feb-17:00 - South Africa The Nedbank Cup
Stellenbosch FC vs Moroka Swallows

2-0

3-0
Sat 11, Feb-17:00 - South Africa The Nedbank Cup
FC Black Cross vs Venda FA

0-1

1-2
Sat 11, Feb-22:00 - South Africa The Nedbank Cup
Cape Town All Stars vs Orlando Pirates

0-0

0-2
Sat 11, Feb-18:00 - South Africa The Nedbank Cup
Mpheni Home Defenders vs Clarewood FC

1-0

3-0
Sat 11, Feb-18:45 - Spanish Ladies League Division 1
Sporting de Gijon Women\'s vs Deportivo La Coruna B Women\'s

1-0

1-0
Sat 11, Feb-21:00 - Spanish Ladies League Division 1
Sant Gabriel Women\'s vs Riudoms Women\'s

0-0

0-0
Sat 11, Feb-19:00 - Spanish Ladies League Division 1
Victoria CF Women\'s vs UD Llanera Women\'s


3-1
Sat 11, Feb-19:00 - Spanish Ladies League Division 1
Atletico de Madrid C Women\'s vs Futbol Ellas CFF Women\'s


5-1
Sat 11, Feb-15:00 - Spanish Ladies League Division 1
SE AEM Women\'s vs Deportivo La Coruna Women\'s

0-0

1-0
Sat 11, Feb-15:30 - Spanish Ladies League Division 1
Cordoba Women\'s vs Rayo Vallecano Women\'s

0-1

0-2
Sat 11, Feb-19:00 - Spanish Ladies League Division 1
Aurrera de Vitoria Women\'s vs CD Pradejon B Women\'s


1-2
Sat 11, Feb-19:00 - Spanish Ladies League Division 1
Real Union de Tenerife B Women\'s vs Firgas Women\'s


0-3
Sat 11, Feb-18:00 - Spanish Ladies League Division 1
Mislata CF Women\'s vs ADFB La Rambla Women\'s

2-0

2-0
Sat 11, Feb-21:15 - Spanish Ladies Premier League
Deportivo Alaves Women\'s vs FC Barcelona Women\'s

0-2

0-4
Sat 11, Feb-19:00 - Spanish Ladies Premier League
Villarreal Women\'s vs Madrid CFF Women\'s

0-2

0-3
Sat 11, Feb-17:00 - Spanish Ladies Premier League
Real Betis Women\'s vs Colegio Aleman Valencia Women\'s

0-1

0-1
Sat 11, Feb-15:00 - Spanish Ladies Premier League
Levante UD Women\'s vs Levante Las Planas Women\'s

1-0

5-0
Sat 11, Feb-00:00 - Spanish Primera Division
Cadiz vs Girona

2-0

2-0
Sat 11, Feb-21:30 - Spanish Primera Division
Sevilla vs Mallorca

2-0

2-0
Sat 11, Feb-19:15 - Spanish Primera Division
Almeria vs Real Betis

1-2

2-3
Sat 11, Feb-19:59 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Alcorcon vs Talavera de la Reina

0-0

1-0
Sat 11, Feb-22:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Cordoba C.F. vs Real Madrid Castilla

1-2

1-2
Sat 11, Feb-22:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Pontevedra vs Cultural Leonesa

0-0

1-0
Sat 11, Feb-19:59 - Spanish Primera RFEF Grupo B
Sabadell vs Numancia

0-1

0-1
Sat 11, Feb-22:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
Real Murcia vs Gimnastic Tarragona

2-0

2-0
Sat 11, Feb-22:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
Real Sociedad B vs Real Union de Irun

1-0

2-0
Sat 11, Feb-19:30 - Spanish Primera U19
UE Cornella(U19) vs Girona(U19)


1-3
Sat 11, Feb-19:59 - Spanish Primera U19
CF Rayo Majadahonda(U19) vs Alcorcon(U19)


3-1
Sat 11, Feb-21:00 - Spanish Primera U19
Sevilla(U19) vs CF Rusadir(U19)


5-0
Sat 11, Feb-21:00 - Spanish Primera U19
Ural CF(U19) vs Arosa Sociedad Cultural(U19)


2-3
Sat 11, Feb-21:15 - Spanish Primera U19
Almeria U19 vs Calavera(U19)


2-1
Sat 11, Feb-19:00 - Spanish Primera U19
Gimnastic Tarragona(U19) vs CD Ebro(U19)


1-2
Sat 11, Feb-19:00 - Spanish Primera U19
CD Badajoz(U19) vs Getafe(U19)


1-2
Sat 11, Feb-14:30 - Spanish Primera U19
Danok Bat CF(U19) vs Athletic Bilbao U19

0-3

0-5
Sat 11, Feb-15:00 - Spanish Primera U19
Barcelona(U19) vs CF Damm(U19)

0-0

0-0
Sat 11, Feb-16:00 - Spanish Primera U19
SD San Jose(U19) vs AD Huracan U19

0-0

0-1
Sat 11, Feb-16:00 - Spanish Primera U19
Juventud Laguna(U19) vs Las Longueras(U19)

0-0

1-0
Sat 11, Feb-16:00 - Spanish Primera U19
UD Ibarra(U19) vs Arucas CF(U19)

2-1

2-1
Sat 11, Feb-00:00 - Spanish Segunda Division
Granada CF vs Tenerife

1-0

2-0
Sat 11, Feb-21:30 - Spanish Segunda Division
Levante vs Andorra CF

1-0

1-0
Sat 11, Feb-21:30 - Spanish Segunda Division
CD Mirandes vs Villarreal B

1-0

2-1
Sat 11, Feb-19:15 - Spanish Segunda Division
Real Zaragoza vs Alaves

0-1

1-4
Sat 11, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
CD Guijuelo vs Racing Santander B

0-0

0-0
Sat 11, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Bergantinos CF vs CD Cristo Atletico

0-0

0-1
Sat 11, Feb-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Real Oviedo B vs Arenteiro

0-0

0-1
Sat 11, Feb-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Union Langreo vs Compostela

0-1

0-3
Sat 11, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Brea vs AD San Juan

0-1

1-2
Sat 11, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Racing Rioja CF vs SD Gernika

0-1

1-1
Sat 11, Feb-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Sociedad Deportiva Beasain vs SD Tarazona

1-0

1-2
Sat 11, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Atletico Saguntino vs CE Manresa

2-0

3-1
Sat 11, Feb-20:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Espanyol B vs Hercules CF

1-0

1-0
Sat 11, Feb-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Recreativo Granada vs CD El Ejido 2012

2-0

4-2
Sat 11, Feb-19:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Juventud Torremolinos vs UCAM Murcia

0-1

0-1
Sat 11, Feb-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
Leganes B vs Villanovense

0-2

1-2
Sat 11, Feb-21:30 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Caudal Deportivo vs Luarca

1-0

2-0
Sat 11, Feb-20:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Atletico Arteixo vs UD Ourense

1-0

1-2
Sat 11, Feb-21:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
CD Estradense vs Arosa Sociedad Cultural

1-0

1-1
Sat 11, Feb-19:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Gran Pena vs Racing Villalbes

1-0

2-2
Sat 11, Feb-21:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Rapido de Bouzas vs Paiosaco

0-0

1-0
Sat 11, Feb-21:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
CD Choco vs CF Alondras

0-1

2-2
Sat 11, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
AD Cartaya vs Bollullos

2-0

2-1
Sat 11, Feb-21:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Coria Club de Futbol vs Xerez CD

0-2

0-3
Sat 11, Feb-20:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
UD Collerense vs Sant Jordi

1-2

4-2
Sat 11, Feb-13:45 - Spanish Tercera Division 11 Balears
PE Sant Jordi vs CE Mercadal

0-0

0-1
Sat 11, Feb-19:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Santanyi vs Portmany

0-0

0-0
Sat 11, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CD Binissalem vs UD Poblense

0-0

0-1
Sat 11, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CD Manacor vs CD Llosetense

0-0

1-0
Sat 11, Feb-20:30 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
CD Santa Ursula vs Estrella

1-0

2-0
Sat 11, Feb-21:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
UD Ibarra vs Tamaraceite

0-0

0-0
Sat 11, Feb-22:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Villa Santa Brigida vs CD Marino

0-0

2-0
Sat 11, Feb-01:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Arucas CF vs UD San Fernando

1-0

1-0
Sat 11, Feb-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Panaderia Pulido vs La Cuadra

0-1

0-2
Sat 11, Feb-20:30 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Arroyo Club Polideportivo vs CD Azuaga

0-1

0-1
Sat 11, Feb-18:45 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
Valle de Egues vs CD Oberena

1-1

3-1
Sat 11, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
UDC Txantrea vs CD Huarte

0-1

1-1
Sat 11, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
Lagunak vs CD Beti Onak

0-1

0-2
Sat 11, Feb-21:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Pamplona vs Azkoyen


5-0
Sat 11, Feb-19:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Cortes vs UCD Burlades

0-0

0-0
Sat 11, Feb-19:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Subiza vs CD Ardoi

0-1

3-1
Sat 11, Feb-19:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
Alesves vs Avance Ezcabarte

1-1

3-1
Sat 11, Feb-21:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
Yague CF vs CD Varea


2-3
Sat 11, Feb-19:15 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Agoncillo vs Pena Balsamaiso CF

1-0

2-0
Sat 11, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Tarancon vs Atletico Tomelloso

1-0

1-1
Sat 11, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
CD Illescas vs Quintanar Del Rey

2-1

3-1
Sat 11, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Manchego Ciudad vs Villarrubia CF

1-0

3-0
Sat 11, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
SD Gama vs CD Tropezon

1-1

1-4
Sat 11, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
UD Samano vs Castro

0-0

2-2
Sat 11, Feb-19:00 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
SD Revilla vs Atletico Albericia

0-1

1-1
Sat 11, Feb-19:15 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
CD Guarnizo vs CD Cayon

0-1

0-1
Sat 11, Feb-19:15 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
SD Torina vs CD Naval

0-0

1-0
Sat 11, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Solares Medio Cudeyo vs CF Vimenor

1-0

3-1
Sat 11, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Cultural de Durango vs Leioa

0-1

1-2
Sat 11, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
CD Lagun Onak vs Aurrera de Ondarroa

1-1

1-1
Sat 11, Feb-20:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Urduliz FT vs CD Basconia

1-1

1-1
Sat 11, Feb-20:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
CD Padura vs Anaitasuna

1-0

2-1
Sat 11, Feb-20:45 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
SD Deusto vs San Ignacio

1-0

1-1
Sat 11, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Aurrera de Vitoria vs Portugalete

0-0

0-0
Sat 11, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
CD Touring vs Pasaia KE

0-3

0-4
Sat 11, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Atzeneta UE vs Gandia

2-1

3-1
Sat 11, Feb-15:30 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Athletic Torrellano vs CD Roda

0-0

0-0
Sat 11, Feb-19:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Getafe B vs CD Canillas

1-1

3-3
Sat 11, Feb-21:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Rayo Vallecano B vs Paracuellos Antamira

1-0

1-2
Sat 11, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Atletico Astorga vs Cultural Leonesa B

0-1

0-1
Sat 11, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Unami CP vs Atletico Palencia

1-0

1-0
Sat 11, Feb-19:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Ponferradina B vs SD Almazan

2-0

3-0
Sat 11, Feb-20:30 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
CD Torreperogil vs Huracan Melilla

2-0

6-0
Sat 11, Feb-21:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Arenas Armilla vs Almeria B

0-0

1-0
Sat 11, Feb-21:00 - Swiss Super League
Servette vs Grasshoppers

1-0

2-1
Sat 11, Feb-23:30 - Swiss Super League
Basel vs Sion

1-1

3-1
Sat 11, Feb-19:59 - Switzerland Women Division 1
Grasshoppers Women\'s vs Yverdon Women\'s

2-0

3-1
Sat 11, Feb-19:59 - Switzerland Women Division 1
FC Luzern Women\'s vs Rapperswil-Jona Women\'s

1-0

3-0
Sat 11, Feb-22:30 - Switzerland Women Division 1
Basel Women\'s vs FC Aarau Women\'s

0-0

0-0
Sat 11, Feb-16:30 - Thai League 1
Lamphun Warrior vs BG Pathum United

2-0

3-0
Sat 11, Feb-15:00 - Thai League 1
PT Prachuap F.C. vs Chonburi FC

2-1

3-1
Sat 11, Feb-15:30 - Thai League 1
Khonkaen United vs Port FC

1-0

1-0
Sat 11, Feb-16:00 - Thai League 1
Nong Bua Pitchaya vs Nakhon Ratchasima

1-1

1-1
Sat 11, Feb-14:30 - Thai League 2
Krabi FC vs Chiangmai FC

0-0

0-0
Sat 11, Feb-15:00 - Thai League 2
Rayong FC vs Nakhon Pathom United

0-0

1-1
Sat 11, Feb-15:30 - Thai League 2
Ayutthaya United vs Chainat Hornbill FC

0-1

0-2
Sat 11, Feb-16:00 - Thai League 2
MOF Customs United vs Trat FC

1-1

2-1
Sat 11, Feb-12:30 - Thai League 3
Yasothon United FC vs Surin City FC

0-0

0-0
Sat 11, Feb-12:30 - Thai League 3
Kabin United vs Pattaya Dolphins

0-0

0-0
Sat 11, Feb-12:30 - Thai League 3
Pathum Thani United vs Samut Songkhram FC

0-1

0-1
Sat 11, Feb-12:30 - Thai League 3
Royal Thai Army FC vs Kasem Bundit University FC

1-0

1-0
Sat 11, Feb-12:30 - Thai League 3
Surin Sugar Khongcheemool vs Khonkaen Mordindang FC

0-0

1-3
Sat 11, Feb-12:30 - Thai League 3
Jalor City vs Pattani

0-0

0-1
Sat 11, Feb-12:30 - Thai League 3
Thonburi United vs Welfare Royal Air Force

1-1

1-1
Sat 11, Feb-12:30 - Thai League 3
See Kwae City FC vs Maejo United

0-0

1-1
Sat 11, Feb-12:30 - Thai League 3
Rasi Salai United vs Sisaket United

1-1

2-1
Sat 11, Feb-12:30 - Thai League 3
Prime Bangkok vs Samut Prakan FC

0-1

0-3
Sat 11, Feb-12:30 - Thai League 3
Chiangrai Lanna vs Kamphaengphet FC

1-0

1-1
Sat 11, Feb-12:30 - Thai League 3
ACDC FC vs Chachoengsao

1-0

2-0
Sat 11, Feb-12:30 - Thai League 3
Muang Trang United vs Nara United

0-0

0-0
Sat 11, Feb-13:00 - Thai League 3
Muangnont Bankunmae FC vs Siam FC

0-0

0-0
Sat 11, Feb-14:00 - Thai League 3
Ubon Kruan Apat vs Mahasarakham United FC


2-1
Sat 11, Feb-14:30 - Thai League 3
Kanchanaburi City vs Hua Hin City


0-3
Sat 11, Feb-15:00 - Thai League 3
Navy FC vs Warship United FC

1-1

1-2
Sat 11, Feb-15:00 - Thai League 3
Phitsanulok FC vs Chiangrai FC

1-1

2-1
Sat 11, Feb-14:00 - Thai League 3
Ang Thong FC vs Singha GB Kanchanaburi


1-6
Sat 11, Feb-17:20 - UAE League Division 1
Dubba Al Husun vs Dubai City

1-0

1-0
Sat 11, Feb-17:20 - UAE League Division 1
Al-Jazira Al-Hamra vs Al-Rams

0-1

0-2
Sat 11, Feb-17:20 - UAE League Division 1
Masafi SC vs Masfut

0-0

0-0
Sat 11, Feb-17:25 - UAE League Division 1
Baynounah vs Fursan Hispania

1-0

2-1
Sat 11, Feb-20:15 - UAE League Professional
Al Ain vs Al Jazira(UAE)

1-2

3-2
Sat 11, Feb-17:30 - UAE League Professional
Dabba Al-Fujairah vs Al Wasl FC

0-1

0-1
Sat 11, Feb-17:30 - UAE League Professional
Al Bataeh vs Baniyas

2-0

3-3
Sat 11, Feb-17:30 - UAE U21 League
Shabab Al Ahli Dubai(U21) vs Al Wahda(U21)

2-0

4-1
Sat 11, Feb-17:30 - UAE U21 League
Ittihad Kalba U21 vs Al-Dhafra U21

0-0

1-1
Sat 11, Feb-17:30 - UAE U21 League
Ajman Club(U21) vs Al-Sharjah(U21)

0-1

1-2
Sat 11, Feb-17:30 - UAE U21 League
Khor Fakkan U21 vs Al Nasr Dubai U21

0-0

0-0
Sat 11, Feb-17:00 - Uganda Super League
Onduparaka FC vs URA SC

0-0

0-2
Sat 11, Feb-17:00 - Uganda Super League
Gadaffi vs SC Villa

0-0

1-1
Sat 11, Feb-15:00 - Uganda Super League
Express FC vs Uganda People\'S Defence Force(UPDF)

0-0

1-1
Sat 11, Feb-16:45 - Uruguay Primera Division
Centro Atletico Fenix vs Montevideo City Torque

0-1

1-2
Sat 11, Feb-03:00 - Uruguay Primera Division
Nacional Montevideo vs Cerro Largo

0-0

0-0
Sat 11, Feb-23:00 - Venezuela Primera Division
Universidad Central Venezuela vs Deportivo La Guaira

0-1

1-1
Sat 11, Feb-01:00 - Venezuela Primera Division
Hermanos Colmenares vs Deportivo Tachira

1-1

3-1
Sat 11, Feb-18:30 - Wales FAW Championship North
Holyhead Hotspur vs Gresford Athletic

0-1

0-2
Sat 11, Feb-18:30 - Wales FAW Championship North
Prestatyn Town FC vs Porthmadog

0-0

2-1
Sat 11, Feb-18:00 - Wales FAW Championship North
Llandudno FC vs Llanidloes Town

1-0

4-0
Sat 11, Feb-18:00 - Wales FAW Championship North
Colwyn Bay vs Cefn Druids

1-1

4-1
Sat 11, Feb-18:00 - Wales FAW Championship North
Chirk AAA vs Mold Alexandra

1-0

3-1
Sat 11, Feb-18:00 - Wales FAW Championship North
Holywell vs Guilsfield FC

2-0

4-0
Sat 11, Feb-18:30 - Wales FAW Championship South
Goytre United vs Taffs Well

1-2

2-2
Sat 11, Feb-18:30 - Wales FAW Championship South
Cambrian & Clydach vs Abergavenny Town

1-1

1-3
Sat 11, Feb-18:00 - Wales FAW Championship South
Cwmbran Celtic vs Ynyshir Albions

1-0

4-1
Sat 11, Feb-18:00 - Wales FAW Championship South
Carmarthen Town vs Llanelli

1-1

1-3
Sat 11, Feb-18:00 - Wales FAW Championship South
Pontardawe Town vs Afan Lido

0-1

1-2
Sat 11, Feb-18:30 - Wales Premier League
Caernarfon Town vs Haverfordwest County

0-0

2-0
Sat 11, Feb-18:30 - Wales Premier League
Newtown AFC vs Connah\'s Quay Nomads FC

1-0

1-1
Sat 11, Feb-18:30 - Wales Premier League
Bala Town F.C. vs Penybont FC

0-0

0-0
Sat 11, Feb-18:30 - Wales Premier League
Pontypridd vs Airbus UK Broughton

2-0

4-0
Sat 11, Feb-18:30 - Wales Premier League
Flint Town United vs Aberystwyth Town

2-0

5-0
Sat 11, Feb-16:45 - Wales Premier League
Cardiff Metropolitan University FC vs The New Saints

1-2

3-2
AD:
NOTICE
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE. REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.