AD:

Football Results for Sat 26, Nov 2022

All soccer/football results.

Complete Football Results for Sat 26, Nov 2022

BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


ADS: 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


Date and Time/Team Half Time Full Time
Sat 26, Nov-16:30 - Algeria Cup
CRB El Milia vs NRB Tougourt

1-0

1-1
Sat 26, Nov-16:30 - Algeria Cup
AE Medea vs Teleghma

0-0

1-0
Sat 26, Nov-17:00 - Algeria Cup
CRB Temouchent vs JS Bordj Menaiel

0-0

0-0
Sat 26, Nov-17:00 - Algeria Cup
US Chaouia vs NA Hussein Dey

1-0

2-0
Sat 26, Nov-17:00 - Algeria Cup
Azazga vs JS Ghir Abadla

0-0

1-0
Sat 26, Nov-17:00 - Algeria Cup
RCG Oran vs AS Khroub

1-2

2-2
Sat 26, Nov-17:00 - Algeria Cup
USF Constantine vs EC Oued Smar

1-0

1-0
Sat 26, Nov-17:00 - Algeria Cup
MB Barika vs Bir Bouhouche

1-0

3-0
Sat 26, Nov-05:00 - Argentina Torneo Regional Federal Amateur
Villa San Antonio vs Altos Hornos Zapla

0-0

0-1
Sat 26, Nov-19:00 - Armenia Cup
FC Pyunik vs FC Noah

1-0

3-0
Sat 26, Nov-17:00 - Armenia Cup
FC Ararat-Armenia vs Urartu

0-1

0-4
Sat 26, Nov-14:00 - Armenia Division 2
Shirak B vs West Armenia

0-0

0-2
Sat 26, Nov-14:00 - Armenia Division 2
Alashkert B Martuni vs MIKA Ashtarak

0-1

0-3
Sat 26, Nov-06:00 - Australia Women's A-League
Wellington Phoenix Women's vs Western United Women's

1-1

1-4
Sat 26, Nov-08:00 - Australia Women's A-League
Newcastle Jets Women's vs WS Wanderers Women's

2-1

4-2
Sat 26, Nov-08:00 - Australia Women's A-League
Sydney FC Women's vs Melbourne Victory Women's

2-0

2-0
Sat 26, Nov-08:00 - Australia Women's A-League
Brisbane Roar Women's vs Canberra United Women's

0-1

1-1
Sat 26, Nov-19:00 - Bahrain Division 2
Qalali vs Al-Ittifaq

1-0

1-1
Sat 26, Nov-19:00 - Bahrain Division 2
Isa Town vs Al-Ittihad (BHR)

1-1

2-1
Sat 26, Nov-19:00 - Bahrain Division 2
Um Alhassam vs Busaiteen

0-0

0-1
Sat 26, Nov-16:00 - Belarus Cup
FC Minsk vs Shakhter Soligorsk

0-1

1-2
Sat 26, Nov-19:00 - Belarus Cup
Energetyk-BGU Minsk vs BATE Borisov

0-1

0-2
Sat 26, Nov-14:00 - Belarus Cup
FC Slutsk vs Dinamo Minsk

1-0

1-0
Sat 26, Nov-14:45 - Belarus Women's Premier League
FC Gomel Women's vs Bobruichanka Bobruisk Women's

0-2

0-4
Sat 26, Nov-14:45 - Belarus Women's Premier League
FC Minsk Women's vs ABFF Women's(U19)

3-0

6-0
Sat 26, Nov-14:45 - Belarus Women's Premier League
Dinamo-BGUFK Minsk Women's vs Dinamo Brest Women's

4-0

12-0
Sat 26, Nov-14:45 - Belarus Women's Premier League
Dnepr Mogilev Women's vs Zorka-BDU Minsk Women's

0-1

1-2
Sat 26, Nov-14:45 - Belarus Women's Premier League
Smorgon Women's vs Vitebsk Women's

2-2

2-5
Sat 26, Nov-23:00 - Belgian First Amateur Division
Gent B vs Antwerp B

2-0

2-1
Sat 26, Nov-23:00 - Belgian First Amateur Division
Leuven B vs Royal Olympic Club Charleroi

1-1

2-2
Sat 26, Nov-22:30 - Belgian First Amateur Division
Thes Sport Tessenderlo vs RAAL La Louvière

0-0

1-1
Sat 26, Nov-22:30 - Belgian First Amateur Division
Francs Borains vs Royal Knokke

1-1

2-2
Sat 26, Nov-23:00 - Belgian First Amateur Division
Hoogstraten VV vs Patro Eisden

0-0

1-2
Sat 26, Nov-23:00 - Belgian First Amateur Division
KSK Heist vs KVK Tienen

0-0

2-0
Sat 26, Nov-23:00 - Belgian First Amateur Division
Sint-Eloois-Winkel vs Rupel Boom

0-1

0-3
Sat 26, Nov-23:00 - Belgian First Amateur Division
KVK Ninove vs KFC Mandel United

1-2

1-2
Sat 26, Nov-23:00 - Belgian First Amateur Division
URSL Vise vs Dessel Sport

2-1

3-3
Sat 26, Nov-23:00 - Belgian First Amateur Division
Charleroi B vs Royal FC Liege

0-0

1-2
Sat 26, Nov-23:00 - Belgium - 2e Klasse
RSCA Futures vs Beerschot Wilrijk

1-1

1-2
Sat 26, Nov-19:00 - Belgium - 2e Klasse
SL 16 FC vs KMSK Deinze

1-1

1-2
Sat 26, Nov-18:00 - Belgium Women 1st National
Oud Heverlee Leuven II Women's vs KVK Tienen Women's

1-2

1-2
Sat 26, Nov-18:00 - Belgium Women 1st National
Ladies Genk B Women's vs Famkes Merkem Women's

2-0

4-0
Sat 26, Nov-15:00 - Belgium Women 1st National
Wuustwezel Women's vs KSKV Zwevezele Women's

4-1

4-3
Sat 26, Nov-21:30 - Belgium Women 1st National
Zulte Waregem II Women's vs RSC Anderlecht II Women's


3-5
Sat 26, Nov-19:59 - Belgium Women 1st National
RAEC Mons Women's vs Moldavo Women's

4-2

5-4
Sat 26, Nov-19:59 - Belgium Women 1st National
Standard Liege B Women's vs Westerlo Women's

2-1

2-2
Sat 26, Nov-19:59 - Belgium Women 1st National
ASE De Chastre Women's vs Kontich FC Women's

0-4

0-5
Sat 26, Nov-19:59 - Belgium Women 1st National
Royal FC Liege Women's vs Gent B Women's

1-1

2-2
Sat 26, Nov-18:30 - Belgium Women's Premier League
Zulte Waregem Women's vs White Star Woluwe Women's

0-0

0-0
Sat 26, Nov-16:30 - Belgium Women's Premier League
Oud Heverlee Leuven Women's vs Standard Liege Women's

2-0

3-1
Sat 26, Nov-22:00 - Belgium Women's Premier League
KV Mechelen Women's vs KAA Gent Ladies Women's

0-1

0-3
Sat 26, Nov-15:30 - Bulgaria Cup
FC Maritsa Plovdiv vs Arda Kardzhali

0-0

0-0
Sat 26, Nov-15:30 - Bulgaria Cup
Minyor Pernik vs Beroe

0-1

0-2
Sat 26, Nov-15:30 - Bulgaria Cup
FC Sevlievo vs CSKA 1948 Sofia

0-1

0-4
Sat 26, Nov-14:00 - Bulgaria Cup
FK Gigant Saedinenie vs CSKA Sofia

1-0

1-1
Sat 26, Nov-17:00 - Bulgaria Premier
Slavia Sofia vs Ludogorets Razgrad

0-1

1-2
Sat 26, Nov-17:00 - Burundi Ligue A
Bujumbura City vs Magara Young Boys


0-2
Sat 26, Nov-17:00 - Burundi Ligue A
Olympic Star vs Le Messager Ngozi

0-0

0-0
Sat 26, Nov-17:00 - Burundi Ligue A
Dynamik vs Flambeau du Centre


1-2
Sat 26, Nov-15:30 - Cambodia League
PKR Svay Rieng vs Boeung Ket FC

0-0

2-1
Sat 26, Nov-15:30 - Cambodia League
Visakha FC vs Phnom Penh Crown FC

0-0

2-3
Sat 26, Nov-10:30 - Chinese Football League Divison 1
Zibo Cuju FC vs Beijing BSU

1-1

2-1
Sat 26, Nov-10:30 - Chinese Football League Divison 1
Kunshan FC vs Suzhou Dongwu

0-0

0-2
Sat 26, Nov-11:00 - Chinese Super League
Changchun YaTai vs Cangzhou Mighty Lions FC

0-1

0-2
Sat 26, Nov-11:00 - Chinese Super League
Dalian Pro vs Meizhou Hakka

1-0

2-1
Sat 26, Nov-13:30 - Chinese Super League
Shandong Taishan vs Wuhan Yangtze River FC

3-0

5-0
Sat 26, Nov-15:00 - Chinese Super League
Hebei FC vs Zhejiang Professional FC

1-2

1-6
Sat 26, Nov-15:30 - Chinese Super League
Shenzhen FC vs Wuhan Three Towns FC

0-1

0-4
Sat 26, Nov-15:30 - Chinese Super League
Guangzhou FC vs Henan Songshan Longmen

0-0

1-1
Sat 26, Nov-16:00 - Chinese Super League
Tianjin Jinmen Tiger vs Shanghai Port FC

0-0

1-0
Sat 26, Nov-23:30 - Club Friendly
Feldi Eboli Futsal vs Sporting Lisbon Futsal

0-1

0-5
Sat 26, Nov-16:00 - Club Friendly
Pafos FC vs Club Always Ready


0-2
Sat 26, Nov-16:00 - Club Friendly
Ludwigsfelder FC vs Hertha BSC Berlin

0-3

0-5
Sat 26, Nov-19:00 - Club Friendly
Kairat Almaty Futsal vs SL Benfica Futsal

1-0

1-2
Sat 26, Nov-19:00 - Club Friendly
Universidad Catolica Women's vs Audax Italiano Women's

1-1

2-3
Sat 26, Nov-16:30 - Club Friendly
Watford vs Blackpool

1-1

1-1
Sat 26, Nov-16:30 - Club Friendly
FK EP Chrudim Futsal vs St Andrews Futsal

1-1

2-2
Sat 26, Nov-17:00 - Club Friendly
Hibernian FC vs Middlesbrough

0-0

0-2
Sat 26, Nov-17:00 - Club Friendly
Millwall vs Brondby

0-0

1-1
Sat 26, Nov-14:00 - Club Friendly
FC Arges Pitesti vs Tunari

2-1

3-2
Sat 26, Nov-14:00 - Club Friendly
Petrolul Ploiesti vs FC Voluntari

0-0

0-0
Sat 26, Nov-14:00 - Club Friendly
Garbarnia Krakow vs Wisla Plock

0-1

2-1
Sat 26, Nov-14:30 - Club Friendly
Cracovia Krakow vs Dukla Banska Bystrica

1-0

1-0
Sat 26, Nov-15:00 - Club Friendly
Aarhus AGF vs AC Horsens

0-0

0-1
Sat 26, Nov-15:00 - Club Friendly
St.Polten vs SK Dynamo Ceske Budejovice

3-0

7-1
Sat 26, Nov-18:00 - Club Friendly
Farul Constanta vs Panaitolikos Agrinio

0-1

1-2
Sat 26, Nov-05:00 - Colombia Copa Premier
Atletico Huila vs Deportes Quindio

1-0

2-0
Sat 26, Nov-06:15 - Costa Rica Cup
Puntarenas vs Guadalupe FC

1-1

1-1
Sat 26, Nov-16:00 - Croatia 2 HNL
NK Orijent Rijeka vs HNK Cibalia

1-0

3-1
Sat 26, Nov-16:30 - Croatia 2 HNL
Hrvatski Dragovoljac vs Kustosija

0-1

2-3
Sat 26, Nov-16:30 - Croatia 2 HNL
HNK Vukovar 91 vs NK Dugopolje

0-0

0-0
Sat 26, Nov-16:30 - Croatia 2 HNL
Rudes Zagreb vs NK Croatia Zmijavci

1-0

3-1
Sat 26, Nov-16:30 - Croatia 2 HNL
NK Solin vs NK Jarun

0-0

2-0
Sat 26, Nov-16:30 - Croatia 2 HNL
NK Dubrava Zagreb vs Bijelo Brdo

0-0

0-1
Sat 26, Nov-13:00 - Croatia U19
HNK Sibenik(U19) vs Rudes U19

0-0

0-0
Sat 26, Nov-17:00 - Croatia U19
HNK Gorica(U19) vs NK Osijek (U19)

1-1

3-2
Sat 26, Nov-13:30 - Croatia U19
Mladost Zdralovi(U19) vs Hajduk Split (U19)

0-3

0-5
Sat 26, Nov-17:30 - Croatia U19
Inter Zapresic(U19) vs HNK Cibalia U19

2-2

3-2
Sat 26, Nov-18:00 - Croatia U19
Slaven Koprivnica(U19) vs NK Dugopolje(U19)


2-1
Sat 26, Nov-19:00 - Cyprus 1 Division
Karmiotissa Pano Polemidion vs Doxa Katokopias

0-1

2-1
Sat 26, Nov-21:00 - Cyprus 1 Division
AEK Larnaca vs Apollon Limassol FC

0-0

1-0
Sat 26, Nov-16:30 - Cyprus 2 Division
PAEEK Keryneias vs Ayia Napa

0-0

0-2
Sat 26, Nov-16:30 - Cyprus 2 Division
Othellos Athienou vs Alki Oroklini

1-0

1-0
Sat 26, Nov-16:30 - Cyprus 2 Division
AE Zakakiou vs MEAP Nisou

1-0

1-0
Sat 26, Nov-16:30 - Cyprus 2 Division
Xylotympou vs Omonia Aradippou

0-1

1-1
Sat 26, Nov-16:30 - Cyprus 2 Division
Peyia 2014 vs Olympiada Lympion

1-0

1-0
Sat 26, Nov-18:00 - Czech Republic Cup
Slovan Liberec vs SK Sigma Olomouc

2-1

4-1
Sat 26, Nov-16:00 - Czech Republic Women's Cup
Teplice Women's vs Slovan Liberec Women's

0-3

0-4
Sat 26, Nov-18:00 - Czech Republic Women's Cup
Pardubice Women's vs Sparta Praha Women's

0-3

0-4
Sat 26, Nov-15:30 - Denmark Danmarksserien
Kjellerup IF vs Norresundby

1-2

1-4
Sat 26, Nov-15:30 - Denmark Danmarksserien
Odder IGF vs FC Djursland

1-0

1-0
Sat 26, Nov-16:00 - Denmark Danmarksserien
BK Skjold vs Herlev IF

2-1

2-2
Sat 26, Nov-16:00 - Denmark Danmarksserien
Avarta vs KFUM Kobenhavn

1-1

2-1
Sat 26, Nov-16:00 - Denmark Danmarksserien
OKS Odense vs Hedensted IF

1-0

4-2
Sat 26, Nov-16:00 - Denmark Danmarksserien
ASA Aarhus vs Vinder Vatanspor-VRI

2-3

5-3
Sat 26, Nov-16:00 - Denmark Danmarksserien
Slagelse B&I vs VB 1968

1-0

4-1
Sat 26, Nov-16:00 - Denmark Danmarksserien
Ledoje Smorum Fodbold vs Frederikssund IK


3-0
Sat 26, Nov-16:00 - Denmark Danmarksserien
Vejgaard BK vs Aalborg BK Am.

1-2

2-2
Sat 26, Nov-16:00 - Denmark Danmarksserien
FC Aarhus Fremad B vs Viby

0-0

2-0
Sat 26, Nov-16:00 - Denmark Danmarksserien
Næstved B vs Allerod


3-1
Sat 26, Nov-17:00 - Denmark Danmarksserien
Bronshoj vs B 1908 Amager

0-1

2-2
Sat 26, Nov-17:00 - Denmark Danmarksserien
Holbaek vs Karlslunde


1-0
Sat 26, Nov-17:00 - Denmark Danmarksserien
Varde_IF vs Otterup

1-0

6-1
Sat 26, Nov-17:00 - Denmark Danmarksserien
Greve vs Gentofte Vangede IF/GVI


3-0
Sat 26, Nov-17:00 - Denmark Danmarksserien
Marienlyst vs Ringkobing

1-0

3-0
Sat 26, Nov-17:00 - Denmark Danmarksserien
Tarup Paarup IF vs B 1913 Odense

1-1

2-1
Sat 26, Nov-17:00 - Denmark Danmarksserien
KFUM Roskilde vs Herstedoster

1-1

2-2
Sat 26, Nov-15:00 - Denmark Danmarksserien
B 1909 Odense vs Brabrand IF B

1-2

1-3
Sat 26, Nov-16:00 - Denmark Woman's League
Nordsjaelland Women's vs Kolding BK Women's

1-0

1-0
Sat 26, Nov-18:00 - Denmark Woman's League Divison 1
Vildbjerg SF Women's vs Boldklubben AF 1893 Women's


1-1
Sat 26, Nov-18:00 - Denmark Woman's League Divison 1
Aalborg BK Women's vs Odense Women's

1-0

2-0
Sat 26, Nov-18:00 - Denmark Woman's League Divison 1
Naesby BK Woman's vs Varde_IF Women's


1-1
Sat 26, Nov-18:00 - Denmark Woman's League Divison 1
Osterbro IF Woman's vs Herlufsholm GF Women's


1-1
Sat 26, Nov-15:30 - Denmark Youth U17
Sonderjyske(U17) vs Randers FC(U17)


1-2
Sat 26, Nov-16:00 - Denmark Youth U17
Vejle(U17) vs Nordsjaelland (U17)


2-1
Sat 26, Nov-16:00 - Denmark Youth U17
FC Kobenhavn(U17) vs Midtjylland(U17)


4-4
Sat 26, Nov-19:00 - Egypt Cup
Zamalek vs Al Masry

0-0

1-0
Sat 26, Nov-19:00 - England Conference South Division
Cheshunt vs Oxford City

0-1

1-2
Sat 26, Nov-19:00 - England Conference South Division
Tonbridge Angels vs Havant & Waterlooville FC

1-0

1-1
Sat 26, Nov-19:00 - England Conference South Division
Welling United vs Weymouth

1-1

1-2
Sat 26, Nov-19:00 - England Conference South Division
Braintree Town vs Hungerford Town

0-0

3-2
Sat 26, Nov-19:00 - England Conference South Division
St Albans City vs Bath City

2-0

3-0
Sat 26, Nov-19:00 - England Conference South Division
Dartford vs Concord Rangers

1-1

3-1
Sat 26, Nov-19:00 - England Conference South Division
Hemel Hempstead Town vs Taunton Town

1-1

1-1
Sat 26, Nov-19:00 - England Conference South Division
Hampton & Richmond vs Dover Athletic

0-2

0-2
Sat 26, Nov-19:00 - England Conference South Division
Worthing vs Chelmsford City

1-2

1-3
Sat 26, Nov-17:00 - England Conference South Division
Slough Town vs Eastbourne Borough

0-3

1-5
Sat 26, Nov-16:45 - England FA Cup
King's Lynn vs Stevenage FC

0-0

0-3
Sat 26, Nov-19:00 - England FA Cup
Sheffield Wed vs Mansfield Town

0-1

2-1
Sat 26, Nov-19:00 - England FA Cup
Shrewsbury Town vs Peterborough United

3-1

3-1
Sat 26, Nov-19:00 - England FA Cup
Oxford United vs Exeter City

1-0

4-1
Sat 26, Nov-19:00 - England FA Cup
Cambridge United vs Grimsby Town

0-0

1-2
Sat 26, Nov-19:00 - England FA Cup
Walsall vs Carlisle

0-1

2-1
Sat 26, Nov-19:00 - England FA Cup
Charlton Athletic vs Stockport County

2-1

2-2
Sat 26, Nov-19:00 - England FA Cup
Barnsley vs Crewe Alexandra

1-0

3-0
Sat 26, Nov-19:00 - England FA Cup
Portsmouth vs Milton Keynes Dons

2-1

3-2
Sat 26, Nov-19:00 - England FA Cup
Hartlepool United FC vs Harrogate Town

2-0

3-1
Sat 26, Nov-19:00 - England FA Cup
Accrington Stanley vs Barnet F.C.

0-0

1-0
Sat 26, Nov-19:00 - England FA Cup
Forest Green Rovers vs Alvechurch

1-0

2-1
Sat 26, Nov-19:00 - England FA Cup
AFC Wimbledon vs Chesterfield

0-1

0-2
Sat 26, Nov-19:15 - England FA Cup
Wrexham vs Farnborough FC

0-0

4-1
Sat 26, Nov-21:00 - England FA Cup
Dagenham and Redbridge vs Gillingham

0-0

1-1
Sat 26, Nov-21:00 - England FA Women League Cup
Sheffield United Women's vs Everton FC Women's

0-0

0-3
Sat 26, Nov-19:00 - England Northern Division one
Workington vs 1874 Northwich

2-1

2-1
Sat 26, Nov-19:00 - England Northern Division one
Ramsbottom United vs Runcorn Linnets

0-0

1-3
Sat 26, Nov-19:00 - England Northern Division one
Hinckley Leicester Road vs Daventry Town

0-0

1-0
Sat 26, Nov-19:00 - England Northern Premier League
Lancaster City vs Ashton United

0-0

1-0
Sat 26, Nov-19:00 - England Northern Premier League
Stafford Rangers vs FC United of Manchester

1-0

1-0
Sat 26, Nov-19:00 - England Northern Premier League
Whitby Town vs Atherton Collieries

0-0

1-0
Sat 26, Nov-19:00 - England Northern Premier League
Gainsborough Trinity vs Radcliffe FC

0-1

2-2
Sat 26, Nov-19:00 - England Northern Premier League
Stalybridge Celtic vs Warrington Rylands

0-0

1-2
Sat 26, Nov-19:00 - England Northern Premier League
Warrington Town FC vs South Shields

1-1

3-2
Sat 26, Nov-19:00 - England Northern Premier League
Marine vs Hyde United

0-0

0-0
Sat 26, Nov-19:00 - England Northern Premier League
Bamber Bridge vs Matlock Town

2-0

5-1
Sat 26, Nov-19:00 - England Northern Premier League
Morpeth Town vs Belper Town

0-0

0-2
Sat 26, Nov-19:00 - England Northern Premier League
Liversedge vs Guiseley

1-1

2-1
Sat 26, Nov-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Billericay Town vs Canvey Island

0-0

1-0
Sat 26, Nov-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Bishop's Stortford vs Margate

0-0

2-2
Sat 26, Nov-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Folkestone Invicta vs Horsham

1-0

3-0
Sat 26, Nov-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Lewes vs Bowers & Pitsea

0-2

2-2
Sat 26, Nov-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Bognor Regis Town vs Haringey Borough

0-1

0-1
Sat 26, Nov-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Carshalton Athletic FC vs Cray Wanderers

0-1

1-1
Sat 26, Nov-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Potters Bar Town vs AFC Hornchurch

1-2

2-5
Sat 26, Nov-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Aveley vs Kingstonian

0-0

0-0
Sat 26, Nov-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Wingate & Finchley vs Enfield Town

0-1

0-2
Sat 26, Nov-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Hastings United vs Corinthian Casuals

2-0

3-0
Sat 26, Nov-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Herne Bay vs Brightlingsea Regent

0-0

1-1
Sat 26, Nov-19:00 - England Southern Division one
Highworth Town vs Ware

2-2

2-2
Sat 26, Nov-19:00 - England Southern League Central Division
Coalville Town vs Needham Market

0-0

1-0
Sat 26, Nov-19:00 - England Southern League Central Division
Nuneaton Borough vs Tamworth

0-1

1-1
Sat 26, Nov-19:00 - England Southern League Central Division
Bedford Town vs Bromsgrove Sporting

1-2

3-4
Sat 26, Nov-19:00 - England Southern League Central Division
Hitchin Town vs Mickleover Sports

3-1

4-1
Sat 26, Nov-19:00 - England Southern League Central Division
Rushall Olympic vs Rushden&Diamonds

1-1

3-1
Sat 26, Nov-19:00 - England Southern League Central Division
Ilkeston Town vs Kings Langley

1-0

3-0
Sat 26, Nov-19:00 - England Southern League Central Division
Stourbridge vs Barwell

0-0

0-1
Sat 26, Nov-19:00 - England Southern League Central Division
Leiston FC vs Redditch United

2-0

2-1
Sat 26, Nov-19:00 - England Southern League Central Division
Stratford Town vs Royston Town

0-1

1-1
Sat 26, Nov-19:00 - England Southern League Central Division
St Ives Town vs Hednesford Town

1-0

2-0
Sat 26, Nov-19:00 - England Southern Premier League
Yate Town vs Gosport Borough

3-2

5-4
Sat 26, Nov-19:00 - England Southern Premier League
Swindon Supermarine vs Hayes &Yeading

1-0

3-5
Sat 26, Nov-19:00 - England Southern Premier League
Chesham United vs Truro City

3-0

3-1
Sat 26, Nov-19:00 - England Southern Premier League
Beaconsfield Town F.C. vs Weston Super Mare

0-0

1-0
Sat 26, Nov-19:00 - England Southern Premier League
Hendon vs Bracknell Town

1-2

3-4
Sat 26, Nov-19:00 - England Southern Premier League
Harrow Borough vs Salisbury City

0-0

0-1
Sat 26, Nov-19:00 - England Southern Premier League
Poole Town vs Hanwell Town

1-2

3-2
Sat 26, Nov-19:00 - England Southern Premier League
Winchester City vs Dorchester Town

1-1

1-1
Sat 26, Nov-19:00 - England Southern Premier League
Hartley Wintney vs Merthyr Town

1-0

1-2
Sat 26, Nov-18:00 - England U21 League Cup
Swansea City(U21) vs Arsenal U21

0-4

1-4
Sat 26, Nov-19:00 - England U21 League Cup
Brentford(U21) vs Blackburn Rovers U21

1-2

1-2
Sat 26, Nov-17:00 - England U21 League Cup
Colchester United(U21) vs Southampton U21

0-0

0-5
Sat 26, Nov-17:00 - England U21 League Cup
AFC Bournemouth(U21) vs Brighton & Hove Albion(U21)

0-2

0-2
Sat 26, Nov-17:30 - French Championnat Amateur Group A
Racing Club de France vs Poissy AS


2-1
Sat 26, Nov-18:00 - French Championnat Amateur Group A
Voltigeurs Chateaubriant vs Saint Malo

0-1

1-1
Sat 26, Nov-18:00 - French Championnat Amateur Group A
Evreux vs Stade Rennais B

2-1

4-3
Sat 26, Nov-18:00 - French Championnat Amateur Group A
St Pryve St Hilaire vs Guingamp B

0-0

2-0
Sat 26, Nov-18:00 - French Championnat Amateur Group A
Caen B vs Granville

0-1

2-2
Sat 26, Nov-18:00 - French Championnat Amateur Group A
FC Chartres vs Beauvais

0-0

0-0
Sat 26, Nov-18:00 - French Championnat Amateur Group B
Wasquehal vs US Creteil-Lusitanos

0-0

0-3
Sat 26, Nov-18:00 - French Championnat Amateur Group B
Sainte Genevieve Sports vs Metz B


2-1
Sat 26, Nov-18:00 - French Championnat Amateur Group B
Epinal vs Haguenau


5-1
Sat 26, Nov-18:00 - French Championnat Amateur Group B
ST Maur Lusitanos vs ASM Belfort

1-0

3-0
Sat 26, Nov-18:00 - French Championnat Amateur Group B
FC 93 Bobigny vs Fleury Merogis

1-0

5-0
Sat 26, Nov-22:00 - French Championnat Amateur Group B
Saint Quentin vs Racing Besancon


0-1
Sat 26, Nov-18:00 - French Championnat Amateur Group C
Louhans Cuiseaux vs Marignane Gignac

1-2

2-2
Sat 26, Nov-18:00 - French Championnat Amateur Group C
Hyeres vs Frejus Saint-Raphael

0-0

0-0
Sat 26, Nov-18:00 - French Championnat Amateur Group C
Auxerre B vs FC Sete 34

0-0

0-0
Sat 26, Nov-18:00 - French Championnat Amateur Group C
Aubagne vs Evian Thonon Gaillard

0-1

1-2
Sat 26, Nov-22:00 - French Championnat Amateur Group C
Olympique Ales vs Toulon

0-2

1-3
Sat 26, Nov-18:00 - French Championnat Amateur Group C
RC Grasse vs Canet Roussillon

0-0

1-2
Sat 26, Nov-18:00 - French Championnat Amateur Group D
Saumur OL. vs Moulins Yzeure

1-1

3-1
Sat 26, Nov-18:00 - French Championnat Amateur Group D
Andrezieux vs Angers II

1-1

2-2
Sat 26, Nov-18:00 - French Championnat Amateur Group D
Chamalieres FC vs GOAL FC

1-0

3-1
Sat 26, Nov-18:00 - French Championnat Amateur Group D
Bourges 18 vs Stade Bordelais


1-0
Sat 26, Nov-22:30 - French Championnat Amateur Group D
FC Nantes B vs FC Bergerac

0-1

0-1
Sat 26, Nov-17:30 - French Championnat National U19 Groupe C
Stade Rennais FC(U19) vs Guingamp (U19)


1-2
Sat 26, Nov-16:00 - French Championnat National U19 Groupe D
Bastia U19 vs Saint-Etienne U19

3-0

3-3
Sat 26, Nov-17:00 - French Championnat National U19 Groupe D
Ajaccio U19 vs Colomiers U19

0-0

0-1
Sat 26, Nov-00:00 - French Feminines D1
Fleury 91 Women's vs Stade de Reims Women's

0-0

1-0
Sat 26, Nov-17:30 - French Feminines D1
Paris Saint Germain Women's vs Guingamp Women's

1-0

1-0
Sat 26, Nov-17:30 - French Feminines D1
ASJ Soyaux Women's vs Bordeaux Women's

0-0

0-1
Sat 26, Nov-17:30 - French Feminines D1
Montpellier HSC Women's vs Rodez Aveyron Women's

2-0

2-1
Sat 26, Nov-17:30 - French Feminines D1
Le Havre Women's vs Dijon Women's

3-0

5-0
Sat 26, Nov-19:00 - Friendly Internationals
Malta(U19) vs Germany(U19)

0-3

0-7
Sat 26, Nov-22:00 - Friendly Internationals
Poland(U19) vs Portugal(U19)

0-1

0-2
Sat 26, Nov-20:30 - Futsal Spain Division De Honor
Manzanares FS Futsal vs Ribera Navarra Futsal

2-0

2-2
Sat 26, Nov-21:00 - Futsal Spain Division De Honor
Jaen Paraiso Interior Futsal vs CD UMA Antequera Futsal

1-0

3-1
Sat 26, Nov-13:30 - Georgia Primera Division
Torpedo Kutaisi vs FC Sioni Bolnisi

1-0

3-0
Sat 26, Nov-13:30 - Georgia Primera Division
Lokomotiv Tbilisi vs FC Saburtalo Tbilisi

0-0

0-1
Sat 26, Nov-13:30 - Georgia Primera Division
Gagra Tbilisi vs Dinamo Batumi

0-2

1-4
Sat 26, Nov-13:30 - Georgia Primera Division
Samgurali Tskh vs Dinamo Tbilisi

1-0

1-1
Sat 26, Nov-13:30 - Georgia Primera Division
FC Telavi vs Dila Gori

0-1

1-1
Sat 26, Nov-19:00 - German Frauen Bundesliga
Werder Bremen Women's vs SC Freiburg Women's

1-1

1-2
Sat 26, Nov-17:00 - German Frauen Bundesliga
Eintracht Frankfurt Women's vs Bayer Leverkusen Women's

0-0

1-0
Sat 26, Nov-15:00 - German Junioren Bundesliga Nord
Energie Cottbus (U19) vs Hertha Zehlendorf(U19)

0-0

1-1
Sat 26, Nov-17:00 - Germany - Regionalliga Bayern
Wacker Burghausen vs Viktoria Aschaffenburg

0-1

1-1
Sat 26, Nov-17:00 - Germany - Regionalliga Bayern
Wurzburger Kickers vs VfB Eichstatt

1-0

3-1
Sat 26, Nov-17:00 - Germany - Regionalliga Bayern
Greuther Furth B vs Turkgucu Ataspor Munchen

0-1

1-2
Sat 26, Nov-17:00 - Germany - Regionalliga Bayern
TSV Rain Am Lech vs Nurnberg B

0-0

2-1
Sat 26, Nov-17:00 - Germany - Regionalliga Bayern
FV Illertissen vs TSV Buchbach

0-0

0-0
Sat 26, Nov-17:00 - Germany - Regionalliga Bayern
FC Augsburg B vs FC Schweinfurt

1-1

4-2
Sat 26, Nov-17:00 - Germany - Regionalliga Bayern
TSV Aubstadt vs SpVgg Ansbach

1-0

3-3
Sat 26, Nov-17:00 - Germany - Regionalliga Bayern
SpVgg Hankofen-Hailing vs FC Pipinsried

1-1

1-1
Sat 26, Nov-16:00 - Germany - Regionalliga Nordost
Rot-Weiss Erfurt vs SV Babelsberg 03

2-0

6-2
Sat 26, Nov-16:30 - Germany - Regionalliga Nord
SC Weiche Flensburg 08 vs Kickers Emden

1-1

4-1
Sat 26, Nov-17:00 - Germany - Regionalliga Nord
FC St. Pauli II vs Phonix Lubeck

0-2

0-3
Sat 26, Nov-17:00 - Germany - Regionalliga Nord
Holstein Kiel B vs TUS BW Lohne

1-0

1-1
Sat 26, Nov-17:00 - Germany - Regionalliga Nord
Atlas Delmenhorst vs VfV 06 Hildesheim

1-1

3-2
Sat 26, Nov-18:00 - Germany - Regionalliga Nord
BSV Rehden vs Bremer SV

0-1

1-1
Sat 26, Nov-17:00 - Germany - Regionalliga Sued
Kickers Offenbach vs VfR Wormatia Worms

0-0

3-0
Sat 26, Nov-17:00 - Germany - Regionalliga Sued
VfR Aalen vs SGV Freiberg

1-1

2-1
Sat 26, Nov-17:00 - Germany - Regionalliga Sued
VfB Stuttgart II vs Bahlinger SC

0-0

0-1
Sat 26, Nov-17:00 - Germany - Regionalliga Sued
FC 08 Homburg vs TuS Rot Weiss Koblenz

1-0

2-0
Sat 26, Nov-17:00 - Germany - Regionalliga Sued
SSV Ulm 1846 vs 1. FSV Mainz 05 II

2-1

4-1
Sat 26, Nov-17:00 - Germany - Regionalliga Sued
TSG Balingen vs FSV Frankfurt

0-0

0-2
Sat 26, Nov-17:00 - Germany - Regionalliga Sued
Astoria Walldorf vs Eintracht Trier

2-0

2-1
Sat 26, Nov-17:00 - Germany - Regionalliga Sued
TSV Steinbach Haiger vs SG Barockstadt Fulda Lehnerz

1-1

1-1
Sat 26, Nov-17:00 - Germany - Regionalliga West
TSV Alemannia Aachen vs RW Oberhausen

2-1

3-1
Sat 26, Nov-17:00 - Germany - Regionalliga West
Koln Am. vs SV Rodinghausen

2-0

2-2
Sat 26, Nov-17:00 - Germany - Regionalliga West
Wattenscheid vs Preuben Munster

1-4

4-5
Sat 26, Nov-17:00 - Germany - Regionalliga West
Monchengladbach B vs Kaan Marienborn

2-0

2-1
Sat 26, Nov-17:00 - Germany - Regionalliga West
SC Wiedenbruck vs Fortuna Dusseldorf II

1-0

3-1
Sat 26, Nov-17:00 - Germany - Regionalliga West
SV Lippstadt vs Fortuna Koln

2-2

2-2
Sat 26, Nov-17:00 - Germany - Regionalliga West
Bocholt FC vs Duren

0-2

0-3
Sat 26, Nov-17:00 - Germany - Regionalliga West
SV Straelen vs FC Schalke 04 II

0-0

0-0
Sat 26, Nov-18:30 - Germany OberLiga
TSG Pfeddersheim vs SG 2000 Mulheim-Karlich

4-0

6-0
Sat 26, Nov-16:00 - Germany OberLiga
FSV Optik Rathenow vs Eintracht Mahlsdorf

2-1

2-2
Sat 26, Nov-16:00 - Germany OberLiga
Tus Dassendorf vs Eimsbutteler TV

2-0

6-1
Sat 26, Nov-19:00 - Germany OberLiga
Munchen 1860 Am vs FC Ingolstadt 04 Am

0-1

1-1
Sat 26, Nov-19:00 - Germany OberLiga
SSV Jahn Regensburg II vs Feucht

0-1

2-2
Sat 26, Nov-19:00 - Germany OberLiga
TUS Dietkirchen vs Turk Gucu Friedberg

2-1

2-3
Sat 26, Nov-19:00 - Germany OberLiga
Eisbachtal vs TSV Schott Mainz

0-1

1-4
Sat 26, Nov-19:00 - Germany OberLiga
FC 1906 Erlensee vs Eintracht Stadtallendorf

0-1

0-3
Sat 26, Nov-17:00 - Germany OberLiga
TSV Pansdorf vs FC Kilia Kiel

0-2

0-6
Sat 26, Nov-17:15 - Germany OberLiga
Sportverein Sonsbeck vs TVD Velbert

0-2

2-2
Sat 26, Nov-17:30 - Germany OberLiga
Nottingen vs Stuttgarter Kickers

0-3

1-5
Sat 26, Nov-17:30 - Germany OberLiga
Eintracht Frankfurt Am vs SV Steinbach 1920

0-1

2-1
Sat 26, Nov-17:30 - Germany OberLiga
FSV Fernwald vs Rot Weiss Walldorf

0-0

0-0
Sat 26, Nov-17:30 - Germany OberLiga
Blau Weiss Karbach vs Ahrweiler BC 1920

1-0

2-0
Sat 26, Nov-17:30 - Germany OberLiga
SC Waldgirmes vs SV 1898 Unter-Flockenbach

3-1

5-2
Sat 26, Nov-19:00 - Gibraltar Premier Divisio
College 1975 vs Lincoln Red Imps

0-3

0-5
Sat 26, Nov-21:30 - Gibraltar Premier Divisio
Lynx Gibraltar vs Manchester 62 FC

1-1

4-2
Sat 26, Nov-15:45 - Greece Super League 2
PAOK Saloniki B vs Anagennisi Karditsa

0-0

2-0
Sat 26, Nov-17:00 - Greece Super League 2
Apollon Larissas vs AEL Larisa

0-1

0-2
Sat 26, Nov-17:00 - Greece Super League 2
AEK Athens II vs PAO Rouf

1-0

3-1
Sat 26, Nov-17:00 - Greece Super League 2
Olympiakos Piraeus II vs Ilioupoli

0-1

0-1
Sat 26, Nov-16:00 - Greece U19
Panathinaikos(U19) vs Ionikos(U19)

3-0

5-0
Sat 26, Nov-17:00 - Greece U19
FC Aris Thessaloniki(U19) vs PAE Levadiakos(U19)

1-0

3-0
Sat 26, Nov-13:00 - Greece U19
Atromitos Athens(U19) vs OFI Crete(U19)

1-1

1-2
Sat 26, Nov-13:00 - Greece U19
Volos NFC(U19) vs Asteras Tripolis(U19)

1-2

1-3
Sat 26, Nov-14:00 - Greece U19
PAOK Saloniki(U19) vs Panetolikos(U19)

3-1

4-1
Sat 26, Nov-17:30 - Holland Reserves League
De Graafschap Reserve vs ADO Den Haag Reserve

0-0

0-0
Sat 26, Nov-18:30 - Holland Tweede Divisie
VV Katwijk vs FC Lisse

0-0

0-1
Sat 26, Nov-18:30 - Holland Tweede Divisie
Tielse Eendracht Combinatie vs Noordwijk

1-0

2-0
Sat 26, Nov-18:30 - Holland Tweede Divisie
Koninklijke HFC vs Kozakken Boys

2-0

3-1
Sat 26, Nov-17:30 - Holland Tweede Divisie
HHC Hardenberg vs Spakenburg

1-0

2-0
Sat 26, Nov-17:30 - Holland Tweede Divisie
Jong Sparta Rotterdam vs Excelsior Maassluis

3-1

3-3
Sat 26, Nov-21:00 - Holland Tweede Divisie
SV De Treffers vs Quick Boys

0-0

2-1
Sat 26, Nov-18:00 - Holland Tweede Divisie
IJsselmeervogels vs Scheveningen

1-2

1-5
Sat 26, Nov-18:00 - Holland Tweede Divisie
AFC Amsterdam vs OFC Oostzaan

1-0

3-3
Sat 26, Nov-18:00 - Holland Tweede Divisie
Rijnsburgse Boys vs Volendam Am.

0-0

1-0
Sat 26, Nov-11:00 - HongKong Premier League
Hong Kong,China(U23) vs Hong Kong Rangers FC

0-2

0-5
Sat 26, Nov-11:00 - HongKong Premier League
Southern District vs Sham Shui Po

1-0

3-0
Sat 26, Nov-14:00 - HongKong Premier League
Kitchee vs Eastern A.A Football Team

0-0

3-0
Sat 26, Nov-16:00 - Hungary NB Ⅱ
Gyirmot SE vs Szeged Csanad

0-1

0-1
Sat 26, Nov-14:00 - Hungary U19 League
Diosgyor VTK(U19) vs Gyori ETO FC U19

0-1

1-3
Sat 26, Nov-14:30 - Hungary U19 League
Debreceni VSC (U19) vs Ujpesti TE(U19)

1-1

1-3
Sat 26, Nov-15:00 - Hungary U19 League
Pecsi MFC(U19) vs Szeged Csanad(U19)

1-1

2-1
Sat 26, Nov-15:00 - Hungary U19 League
Illes Akademia Haladas(U19) vs Budapest Honved U19

0-1

0-3
Sat 26, Nov-16:00 - Hungary Women's Division 1 League
MTK Budapest Women's vs Puskas Akademia Women's

0-0

1-0
Sat 26, Nov-16:00 - Hungary Women's Division 1 League
Ujpesti TE Women's vs Gyori Dozsa Woman's

0-0

0-7
Sat 26, Nov-16:00 - Hungary Women's Division 1 League
Szent Mihaly Women's vs Ferencvarosi TC Women's

0-4

0-10
Sat 26, Nov-16:00 - Hungary Women's Division 1 League
Diosgyori VTK Women's vs Astra Hungary Women's

1-2

2-2
Sat 26, Nov-15:00 - Hungary Women's Division 1 League
Kelen SC Women's vs Haladas Viktoria Women's

0-1

0-2
Sat 26, Nov-12:30 - India League Division 1
Sudeva Delhi vs Rajasthan United

1-2

1-3
Sat 26, Nov-18:00 - India Super League
ATK Mohun Bagan vs Hyderabad FC

1-0

1-0
Sat 26, Nov-16:00 - India Super League
FC Goa vs Bengaluru

0-1

0-2
Sat 26, Nov-17:00 - Italian Campionato Primavera 2
Genoa Youth vs Alessandria Youth

0-1

4-1
Sat 26, Nov-17:00 - Italian Campionato Primavera 2
Padova Youth vs Spal Youth

0-0

2-1
Sat 26, Nov-13:30 - Italian Campionato Primavera 2
Monopoli Youth vs Reggina Youth


3-0
Sat 26, Nov-17:30 - Italian Campionato Primavera 2
Crotone Youth vs Cosenza Calcio Youth

0-1

0-2
Sat 26, Nov-17:30 - Italian Campionato Primavera 2
Virtus Entella Youth vs Pisa Youth

1-2

3-2
Sat 26, Nov-17:30 - Italian Campionato Primavera 2
Pescara Youth vs Lazio Youth

0-0

0-2
Sat 26, Nov-17:30 - Italian Campionato Primavera 2
Reggiana Youth vs Albinoleffe Youth

2-1

2-2
Sat 26, Nov-17:30 - Italian Campionato Primavera 2
Como Youth vs Brescia Youth

2-1

3-5
Sat 26, Nov-17:30 - Italian Campionato Primavera 2
Ternana Youth vs Perugia Youth

1-2

3-2
Sat 26, Nov-17:30 - Italian Campionato Primavera 2
Venezia F.C. Youth vs Vicenza Youth

1-1

1-2
Sat 26, Nov-17:30 - Italian Campionato Primavera 2
Pordenone Youth vs Cittadella Youth

1-3

1-5
Sat 26, Nov-17:30 - Italian Campionato Primavera 2
S.S.D. Monza 1912 Youth vs Cremonese Youth

0-0

1-0
Sat 26, Nov-17:30 - Italian Campionato Primavera 2
FeralpiSalo Youth vs Parma Youth

0-0

1-0
Sat 26, Nov-17:30 - Italian Campionato Primavera 2
Imolese Calcio Youth vs Spezia Youth


1-1
Sat 26, Nov-17:30 - Italian Campionato Primavera 2
Viterbese Castrense Youth vs Ascoli Youth

1-3

3-4
Sat 26, Nov-15:00 - Italian Campionato Primavera 2
Salernitana Youth vs Benevento Youth

0-0

1-1
Sat 26, Nov-18:00 - Italian Serie B
Parma Calcio 1913 vs Modena

0-2

1-2
Sat 26, Nov-21:00 - Italian Serie B
Pisa vs Ternana

3-1

3-1
Sat 26, Nov-15:30 - Italian Women Division 1
AS Roma Women's vs ASDC Pomigliano Women's

1-0

2-0
Sat 26, Nov-17:30 - Italian Women Division 1
Fiorentina Women's vs AC Milan Women's

0-4

1-6
Sat 26, Nov-20:30 - Italy C1B
Robur Siena S.S.D. vs Carrarese

0-0

0-0
Sat 26, Nov-17:30 - Italy C1B
Ancona vs Sassari Torres

0-1

1-1
Sat 26, Nov-20:30 - Italy C1B
A.C. Reggiana 1919 vs Rimini

1-0

2-0
Sat 26, Nov-17:30 - Italy C1B
Olbia vs Cesena

0-1

0-1
Sat 26, Nov-20:30 - Italy C1B
Fermana vs Lucchese

1-0

1-0
Sat 26, Nov-17:30 - Italy C1B
Montevarchi Calcio vs Recanatese

0-0

1-1
Sat 26, Nov-20:30 - Italy C1B
Gubbio vs San Donato Tavarnelle

0-0

1-0
Sat 26, Nov-17:30 - Italy C1B
US Fiorenzuola vs Alessandria

0-0

0-0
Sat 26, Nov-20:30 - Italy C1B
Virtus Entella vs Vis Pesaro

1-0

2-1
Sat 26, Nov-20:30 - Italy C1B
Imolese Calcio vs Pontedera

0-1

1-2
Sat 26, Nov-17:30 - Italy Serie D Group G
Paganese Calcio 1926 vs Sarrabus Ogliastra

1-1

2-1
Sat 26, Nov-19:30 - Ivory Coast Division 1
Lys Sassandra vs Sporting Gagnoa

1-1

3-1
Sat 26, Nov-21:45 - Ivory Coast Division 1
San Pedro vs SOL FC Abobo

0-1

0-1
Sat 26, Nov-05:30 - Japan Women Empresss Cup
Kibi International University Women's vs Shizuoka SSU Bonita Women's

1-1

1-4
Sat 26, Nov-05:30 - Japan Women Empresss Cup
NGU Nagoya Women's vs Sapporo University Women's


6-0
Sat 26, Nov-05:30 - Japan Women Empresss Cup
SEISA OSA Rheia Women's vs Aichi Toho University Women's


1-0
Sat 26, Nov-06:00 - Japan Women Empresss Cup
Cerezo Osaka Sakai Women's vs Hinomoto Gakuen Senior High School Women's


4-0
Sat 26, Nov-06:00 - Japan Women Empresss Cup
Diosa Izumo Women's vs Tokai Uni Tokyo Women's


1-0
Sat 26, Nov-08:30 - Japan Women Empresss Cup
Speranza Osaka Women's vs Tsukuba University Women's

0-1

1-1
Sat 26, Nov-08:30 - Japan Women Empresss Cup
Toyo University Women's vs Norddea Hokkaido Women's

2-0

5-0
Sat 26, Nov-09:00 - Japan Women Empresss Cup
Okayama Prefecture Sakuyo High School Women's vs Kamimura Gakuen High School Women's

1-0

2-1
Sat 26, Nov-09:00 - Japan Women Empresss Cup
Angeviolet Hiroshima Women's vs Yunogo Belle Women's

3-0

5-0
Sat 26, Nov-09:00 - Japan Women Empresss Cup
Spring Yokohama FC Seagulls Women's vs JFA Academy Fukushima Women's

1-1

1-1
Sat 26, Nov-08:00 - Japanese WE League
Albirex Niigata Women's vs Nojima Stella Women's

2-2

2-3
Sat 26, Nov-08:00 - Japanese WE League
Vegalta Sendai Women's vs Omiya Ardija Women's

0-3

0-4
Sat 26, Nov-09:00 - Japanese WE League
AS Elfen Sayama Women's vs JEF United Ichihara Women's

1-1

3-1
Sat 26, Nov-09:00 - Japanese WE League
Nagano Parceiro Women's vs NTV Beleza Women's

0-0

0-2
Sat 26, Nov-09:00 - Japanese WE League
Sanfrecce Hiroshima Women's vs INAC Kobe Leonessa Women's

0-0

1-1
Sat 26, Nov-16:00 - Kenya Premier League
Nzoia Sugar vs Bandari FC

0-0

0-0
Sat 26, Nov-17:00 - Kenya Premier League
Bidco United vs Gor Mahia

0-1

1-2
Sat 26, Nov-15:00 - Kenya Premier League
Sofapaka Nairobi FC vs Posta Rangers

0-0

0-0
Sat 26, Nov-09:00 - Korea Women's League
Hyundai Steel Red angels Women's vs Gyeongju KHNP Women's

2-0

2-0
Sat 26, Nov-16:00 - Kosovo Super League
KF Drenica Skenderaj vs KF Drita Gjilan

0-1

1-3
Sat 26, Nov-16:00 - Kosovo Super League
KF Ferizaj vs Dukagjini

0-0

0-0
Sat 26, Nov-16:15 - Lebanese League
Salam Zgharta vs Shabab Al Ghazieh

0-1

1-1
Sat 26, Nov-16:15 - Lebanese League
Al Safa Beirut vs Shabab Al-Sahel

0-2

0-2
Sat 26, Nov-18:00 - Lebanese League
Bourj vs Al-Ahed

0-0

0-0
Sat 26, Nov-17:00 - Libya League Division 1
Al Taawun vs Al Ahli Benghazi


1-0
Sat 26, Nov-17:30 - Libya League Division 1
Al-Madina vs Asaria


0-2
Sat 26, Nov-16:00 - Lithuania - 2. Division
FK Riteriai B vs Silute

1-0

4-0
Sat 26, Nov-19:00 - Luxembourg National Division
Jeunesse Esch vs FC Differdange 03

0-0

1-0
Sat 26, Nov-17:00 - Malaysia Cup
Johor Darul Takzim vs Selangor FA

1-1

2-1
Sat 26, Nov-15:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
Decic Tuzi vs Jedinstvo Bijelo Polje

0-0

0-1
Sat 26, Nov-15:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
FK Rudar Pljevlja vs Arsenal Tivat

0-0

0-0
Sat 26, Nov-15:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
FK Iskra Danilovgrad vs FK Mornar

1-1

2-1
Sat 26, Nov-19:00 - Morocco Division 2
Ittihad Khemisset vs Chabab Ben Guerir

0-1

1-1
Sat 26, Nov-19:00 - Morocco Division 2
Stade Marocain du Rabat vs Wydad Fes

1-1

2-1
Sat 26, Nov-19:59 - Morocco Division 2
Raja Beni Mellal vs Wydad Temara

0-0

0-0
Sat 26, Nov-19:59 - Morocco Division 2
Renaissance Zemamra vs Rapide Oued Zem

1-1

1-1
Sat 26, Nov-19:00 - National League
Torquay United vs Gateshead

0-0

1-1
Sat 26, Nov-19:00 - National League
Yeovil Town vs Halifax Town

1-0

1-0
Sat 26, Nov-19:00 - National League
Aldershot Town vs Southend United

1-0

2-0
Sat 26, Nov-19:00 - National League
Altrincham vs Eastleigh

1-0

2-1
Sat 26, Nov-19:00 - National League
Wealdstone FC vs Scunthorpe United

1-1

3-1
Sat 26, Nov-19:00 - National League
Maidstone United vs Maidenhead United

2-1

3-2
Sat 26, Nov-19:00 - National League
Dorking Wanderers vs York City

1-0

1-0
Sat 26, Nov-19:00 - National League North
Kidderminster vs Gloucester City

0-0

0-1
Sat 26, Nov-19:00 - National League North
Scarborough Athletic vs Chester FC

0-0

1-3
Sat 26, Nov-19:00 - National League North
Hereford vs Darlington

1-1

1-2
Sat 26, Nov-19:00 - National League North
Kettering Town vs Southport FC

0-0

0-0
Sat 26, Nov-19:00 - National League North
Blyth Spartans vs Brackley Town

0-0

1-1
Sat 26, Nov-19:00 - National League North
Leamington vs Peterborough Sports

0-1

0-2
Sat 26, Nov-19:00 - National League North
Banbury United vs Chorley

0-0

3-0
Sat 26, Nov-19:00 - National League North
Bradford Park Avenue vs Boston United

0-1

2-1
Sat 26, Nov-19:00 - National League North
AFC Fylde vs Alfreton Town

1-0

2-0
Sat 26, Nov-19:15 - National League North
Curzon Ashton FC vs AFC Telford United

3-0

3-0
Sat 26, Nov-04:00 - New Zealand Football National League
Auckland United vs Napier City Rovers

1-1

3-2
Sat 26, Nov-06:00 - New Zealand Football National League
Auckland City vs Melville United

1-0

2-0
Sat 26, Nov-03:30 - New Zealand Women's League
Capital Women's vs Western Springs Women's

1-1

3-2
Sat 26, Nov-04:00 - New Zealand Women's League
Canterbury United Women's vs Auckland United Women's

2-1

7-2
Sat 26, Nov-16:00 - North Macedonia Prva liga
Sileks Kratovo vs FC Struga Trim-Lum

0-2

1-2
Sat 26, Nov-16:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
Belasica Strumica vs FK Kozuv Gevgelija

2-0

3-1
Sat 26, Nov-16:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
FK Teteks Tetovo vs FK Vardar

0-1

0-2
Sat 26, Nov-16:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
Lokomotiva Skopje vs Pelister Bitola

1-0

2-3
Sat 26, Nov-16:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
FK Gostivar vs Detonit Plachkovica

0-0

1-1
Sat 26, Nov-16:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
Kamenica Sasa vs FK Karaorman

0-1

2-2
Sat 26, Nov-16:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
Sloga Vinica vs KF Arsimi

0-0

0-0
Sat 26, Nov-16:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
Voska Sport vs FK Ohrid 2004

2-0

3-0
Sat 26, Nov-16:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
Besa Doberdoll vs Borec Veles

0-0

3-0
Sat 26, Nov-19:00 - Northern Ireland IFA Championship
Ballinamallard United vs Knockbreda

0-1

2-1
Sat 26, Nov-19:00 - Northern Ireland IFA Championship
Dergview FC vs Loughgall FC

1-0

2-0
Sat 26, Nov-19:00 - Northern Ireland IFA Championship
Ballyclare Comrades vs Institute FC

0-0

1-0
Sat 26, Nov-19:00 - Northern Ireland IFA Championship
Warrenpoint Town vs Ards FC

1-1

1-4
Sat 26, Nov-19:00 - Northern Ireland Premier League
Portadown FC vs Glentoran FC

0-1

0-2
Sat 26, Nov-19:00 - Northern Ireland Premier League
Dungannon Swifts vs Glenavon FC

0-0

1-0
Sat 26, Nov-19:00 - Northern Ireland Premier League
Cliftonville vs Newry City

1-0

2-0
Sat 26, Nov-19:00 - Northern Ireland Premier League
Carrick Rangers vs Ballymena United F.C.

0-0

0-2
Sat 26, Nov-21:30 - Northern Ireland Premier League
Linfield FC vs Crusaders FC

0-0

0-0
Sat 26, Nov-15:30 - Poland Centralna Liga Juniorow
Slask Wroclaw Youth vs Lechia Gdansk Youth

1-0

2-0
Sat 26, Nov-16:30 - Poland Centralna Liga Juniorow
Rakow Czestochowa Youth vs Gornik Zabrze Youth

2-0

3-0
Sat 26, Nov-14:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Pogon Szczecin Youth vs Escola Varsovia Warszawa Youth

2-0

5-0
Sat 26, Nov-15:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Korona Kielce Youth vs Miedz Legnica Youth

0-1

2-2
Sat 26, Nov-15:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Lech Poznan Youth vs Cracovia Krakow Youth

4-0

5-0
Sat 26, Nov-15:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Legia Warszawa Youth vs Jagiellonia Bialystok Youth

0-0

1-0
Sat 26, Nov-15:00 - Poland Women's Cup
Pogon Szczecin Women's vs KKP Bydgoszcz Women's

0-0

1-0
Sat 26, Nov-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores 2 Divisao
FC Penafiel(U19) vs Padroense(U19)

0-1

0-2
Sat 26, Nov-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores 2 Divisao
Uniao Leiria U19 vs Estrela(U19)

1-0

3-0
Sat 26, Nov-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores 2 Divisao
Merelinense U19 vs Chaves(U19)

0-1

3-1
Sat 26, Nov-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores 2 Divisao
Real SC(U19) vs Sacavenense(U19)

0-0

2-1
Sat 26, Nov-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores 2 Divisao
Marinhense U19 vs CD Gouveia(U19)

2-1

2-3
Sat 26, Nov-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores 2 Divisao
Amora FC(U19) vs Louletano(U19)

0-0

2-0
Sat 26, Nov-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores 2 Divisao
Lusitania de Lourosa (U19) vs Feirense(U19)

1-0

2-1
Sat 26, Nov-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores 2 Divisao
AD Nogueirense U19 vs Sousense(U19)

3-1

4-1
Sat 26, Nov-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores 2 Divisao
Amarante(U19) vs Varzim U19

0-2

0-3
Sat 26, Nov-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores 2 Divisao
Vilaverdense(U19) vs Marinhas(U19)

1-0

2-1
Sat 26, Nov-19:15 - Portugal Champions NACIONAL Juniores 2 Divisao
Valadares Gaia(U19) vs Sp Espinho(U19)

0-1

0-2
Sat 26, Nov-19:25 - Portugal Champions NACIONAL Juniores 2 Divisao
Desportivo Trofense(U19) vs Limianos(U19)

1-1

1-3
Sat 26, Nov-19:50 - Portugal Champions NACIONAL Juniores 2 Divisao
Leixoes U19 vs Lamego U19

1-1

2-2
Sat 26, Nov-19:50 - Portugal Champions NACIONAL Juniores 2 Divisao
Condeixa(U19) vs Spg C Pombal U19

0-0

1-0
Sat 26, Nov-00:45 - Portugal League Cup
FC Porto vs CD Mafra

0-2

2-2
Sat 26, Nov-19:00 - Portugal League Cup
FC Famalicao vs Academico Viseu

0-1

1-1
Sat 26, Nov-15:00 - Portugal League Cup
UD Oliveirense vs C.D. Feirense

0-0

0-0
Sat 26, Nov-22:45 - Portugal League Cup
SC Braga vs Clube Desportivo Trofense

2-0

3-0
Sat 26, Nov-19:00 - Portugal Liga Revelacao U19
Braga (U19) vs Anadia(U19)

3-0

4-0
Sat 26, Nov-15:00 - Portugal Liga Revelacao U19
Benfica(U19) vs Vilafranquense(U19)

1-0

2-1
Sat 26, Nov-19:59 - Portugal Liga Revelacao U19
Sporting Lisbon(U19) vs Nacional(U19)

2-1

3-1
Sat 26, Nov-19:00 - Portugal Women's 1A Divisao
Famalicao Women's vs Sporting Clube de Portugal Women's

1-1

1-1
Sat 26, Nov-19:00 - Primeira Liga 3 Serie A
Paredes vs Sao Joao Ver

0-0

0-0
Sat 26, Nov-19:00 - Primeira Liga 3 Serie A
S.C. Braga B vs CDC Montalegre

0-1

1-2
Sat 26, Nov-19:00 - Primeira Liga 3 Serie A
Canelas 2010 vs Varzim

1-1

3-2
Sat 26, Nov-17:00 - Primeira Liga 3 Serie A
Fafe vs Sanjoanense

0-0

1-1
Sat 26, Nov-19:00 - Primeira Liga 3 Serie B
Oliveira do Hospital vs Academica Coimbra

0-2

2-2
Sat 26, Nov-19:00 - Primeira Liga 3 Serie B
Amora FC vs Lusitano GC Moncarapachense

1-0

6-0
Sat 26, Nov-15:00 - Primeira Liga 3 Serie B
Sporting CP B vs Fontinhas

2-2

2-2
Sat 26, Nov-15:45 - Romania - Liga 2
Unirea Slobozia vs Unirea Dej

0-1

1-1
Sat 26, Nov-13:00 - Romania - Liga 2
Minaur Baia Mare vs Viitorul Pandurii Targu Jiu

0-1

1-2
Sat 26, Nov-13:00 - Romania - Liga 2
FC Metaloglobus Bucuresti vs Progresul Spartac

3-0

3-0
Sat 26, Nov-13:00 - Romania - Liga 2
CSM Slatina vs SSU Politehnica Timisoara

0-0

0-0
Sat 26, Nov-13:00 - Romania - Liga 2
CSC Dumbravita vs Unirea Constanta

1-0

2-0
Sat 26, Nov-18:00 - Romania - Liga 2
CSM Politehnica Iasi vs Dinamo Bucuresti

0-0

1-0
Sat 26, Nov-16:00 - Romania - Liga 3
Ceahlaul Piatra Neamt vs CSM Bacau

2-0

3-5
Sat 26, Nov-16:00 - Romania - Liga 3
Jiul Petrosani vs Progresul Ezeris

2-0

4-0
Sat 26, Nov-16:00 - Romania - Liga 3
FC Bihor Oradea vs Cluj II

1-0

4-0
Sat 26, Nov-16:00 - Romania - Liga 3
CSM Flacara Moreni vs Unirea Bascov

1-0

2-0
Sat 26, Nov-16:00 - Romania - Liga 3
CS Paulesti vs Odorheiu Secuiesc

0-0

2-1
Sat 26, Nov-16:00 - Romania - Liga 3
Soimii Lipova vs Progresul Pecica

1-0

3-0
Sat 26, Nov-16:00 - Romania - Liga 3
Targu Secuiesc vs Blejoi Vispesti

1-1

1-2
Sat 26, Nov-16:00 - Romania - Liga 3
Municipal Brasov vs ACS Olimpic Cetate Rasnov

1-0

2-1
Sat 26, Nov-16:00 - Romania - Liga 3
CSM Satu Mare vs ACS Gloria Bistrita

0-0

1-0
Sat 26, Nov-16:00 - Romania - Liga 3
ACS Viitorul Cluj vs Avantul Reghin

0-0

0-0
Sat 26, Nov-17:00 - Russia Cup
FC Torpedo Moscow vs FC Ural Yekaterinburg

0-0

1-2
Sat 26, Nov-17:00 - Russia Cup
PFC Sochi vs CSKA Moscow

1-1

1-2
Sat 26, Nov-18:00 - San Marino Girone A
S.S Pennarossa vs SP La Fiorita

0-0

1-2
Sat 26, Nov-18:00 - San Marino Girone A
SP Tre Fiori vs SP Domagnano

0-0

2-1
Sat 26, Nov-18:00 - San Marino Girone A
SP Cosmos vs Fiorentino

2-0

4-0
Sat 26, Nov-21:30 - San Marino Girone A
Folgore/Falciano vs Cailungo

2-1

4-1
Sat 26, Nov-00:15 - San Marino Girone A
SP Libertas vs SP Tre Penne

0-1

0-1
Sat 26, Nov-23:45 - Scotland FA Cup
Clyde F.C. vs Dumbarton

0-2

1-3
Sat 26, Nov-18:30 - Scotland FA Cup
Hamilton Academical FC vs East Kilbride

1-0

4-0
Sat 26, Nov-19:00 - Scotland FA Cup
Dunfermline vs Forfar Athletic

3-0

4-0
Sat 26, Nov-19:00 - Scotland FA Cup
Dundee vs Airdrieonians

1-1

2-2
Sat 26, Nov-19:00 - Scotland FA Cup
Partick Thistle vs Kelty Hearts

1-0

3-0
Sat 26, Nov-19:00 - Scotland FA Cup
Inverness C.T. vs Stirling Albion

2-2

3-2
Sat 26, Nov-19:00 - Scotland FA Cup
Cove Rangers vs Dunipace FC

2-0

7-0
Sat 26, Nov-19:00 - Scotland FA Cup
Montrose vs Darvel

1-3

2-5
Sat 26, Nov-19:00 - Scotland FA Cup
Greenock Morton vs Queen of the South FC

1-1

4-1
Sat 26, Nov-19:00 - Scotland FA Cup
Peterhead vs Queen's Park

0-1

0-3
Sat 26, Nov-19:00 - Scotland FA Cup
Raith Rovers vs Auchinleck Talbot

0-0

3-0
Sat 26, Nov-19:00 - Scotland FA Cup
Albion Rovers FC vs Stirling University FC

0-0

0-0
Sat 26, Nov-19:00 - Scotland FA Cup
Wick Academy FC vs Falkirk

0-1

0-6
Sat 26, Nov-19:00 - Scotland FA Cup
Fraserburgh vs Arbroath

0-1

0-2
Sat 26, Nov-19:00 - Scotland FA Cup
Linlithgow Rose vs Sauchie Juniors

1-0

1-0
Sat 26, Nov-19:00 - Scotland FA Cup
Formartine United vs Stenhousemuir

0-0

1-3
Sat 26, Nov-19:00 - Scotland FA Cup
Hill of Beath FC vs Elgin City

1-2

1-2
Sat 26, Nov-17:30 - Scotland FA Cup
Drumchapel United vs Edinburgh City

0-0

1-0
Sat 26, Nov-21:15 - Scotland Women's Premier League
Glasgow Rangers Women's vs Celtic Women's

0-0

0-0
Sat 26, Nov-19:00 - Scottish Highland Football League
Huntly vs Banks O'Dee


0-2
Sat 26, Nov-19:00 - Scottish Highland Football League
Inverurie Loco Works vs Rothes


1-1
Sat 26, Nov-19:00 - Scottish Highland Football League
Keith vs Turriff United


2-1
Sat 26, Nov-19:00 - Scottish Highland Football League
Forres Mechanics vs Nairn County


3-4
Sat 26, Nov-19:00 - Scottish Highland Football League
Brora Rangers vs Clachnacuddin


4-2
Sat 26, Nov-19:00 - Scottish Highland Football League
Deveronvale vs Strathspey Thistle

3-0

7-0
Sat 26, Nov-19:00 - Scottish Highland Football League
Buckie Thistle FC vs Lossiemouth FC


2-1
Sat 26, Nov-19:00 - Scottish League Two
Stranraer F.C. vs Annan Athletic

0-1

1-1
Sat 26, Nov-20:30 - Senegal Premier League
AS Douanes Dakar vs Generation Foot

0-0

0-2
Sat 26, Nov-20:30 - Senegal Premier League
ASC Jaraaf vs Dakar Sacre Coeur

0-0

0-1
Sat 26, Nov-20:30 - Senegal Premier League
Teungueth FC vs Linguere

1-1

1-1
Sat 26, Nov-20:30 - Senegal Premier League
Sonacos de Diourbel vs Union Sportive Goree

0-0

1-0
Sat 26, Nov-17:30 - Slovakia Women I. liga
MFK Ruzomberok Women's vs Trencin Women's

0-1

1-2
Sat 26, Nov-16:30 - Slovenia 2. Liga
NK Triglav Kranj vs NK Krka

0-4

0-4
Sat 26, Nov-16:30 - Slovenia 2. Liga
NK Rudar Velenje vs Jadran Dekani

0-0

0-0
Sat 26, Nov-16:30 - Slovenia 2. Liga
NK Fuzinar vs ND Primorje

1-0

1-0
Sat 26, Nov-16:30 - Slovenia 2. Liga
ND Beltinci vs NK Roltek Dob

0-1

2-1
Sat 26, Nov-16:30 - Slovenia U19
NK Maribor(U19) vs Domzale(U19)

0-1

2-1
Sat 26, Nov-19:30 - Slovenia U19
FC Koper U19 vs ND Gorica(U19)

0-0

2-1
Sat 26, Nov-18:45 - Spanish Ladies League Division 1
Sporting de Gijon Women's vs Victoria FC Women's

1-0

4-0
Sat 26, Nov-20:15 - Spanish Ladies League Division 1
UD Geneto Del Teide Women's vs CD Tarsa Women's

1-0

3-2
Sat 26, Nov-20:45 - Spanish Ladies League Division 1
SD Huesca Women's vs Riudoms Women's

1-0

2-0
Sat 26, Nov-14:00 - Spanish Ladies League Division 1
Deportivo La Coruna Women's vs Granadilla Tenerife B Women's

3-0

4-0
Sat 26, Nov-22:00 - Spanish Ladies League Division 1
CD Achaman Santa Lucia Women's vs Atletico Union Guimar Women's

2-1

2-1
Sat 26, Nov-15:00 - Spanish Ladies League Division 1
Cacereno Women's vs Cordoba Women's

1-0

1-0
Sat 26, Nov-19:00 - Spanish Ladies Premier League
Villarreal Women's vs Athletic Bilbao Women's

0-2

1-6
Sat 26, Nov-21:15 - Spanish Ladies Premier League
Real Madrid CF Women's vs Alhama CF Women's

4-0

5-1
Sat 26, Nov-15:00 - Spanish Ladies Premier League
Levante UD Women's vs Sevilla FC Women's

1-0

5-1
Sat 26, Nov-15:00 - Spanish Ladies Premier League
Madrid CFF Women's vs Sporting De Huelva Women's

0-1

2-3
Sat 26, Nov-19:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
C.D. San Fernando Isleno vs Celta Vigo B

1-0

1-2
Sat 26, Nov-19:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
CF Rayo Majadahonda vs Alcorcon

0-1

1-2
Sat 26, Nov-21:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
CD Badajoz vs Cordoba C.F.

2-1

2-4
Sat 26, Nov-21:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Cultural Leonesa vs Unionistas de Salamanca

2-0

2-0
Sat 26, Nov-19:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
Sabadell vs SD Logrones

0-0

0-0
Sat 26, Nov-19:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
Alcoyano vs Calahorra

1-0

3-0
Sat 26, Nov-21:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
CD Castellon vs Real Murcia

0-0

1-0
Sat 26, Nov-21:30 - Spanish Primera RFEF Grupo B
Barcelona B vs Numancia

0-2

1-2
Sat 26, Nov-16:00 - Spanish Primera U19
SD San Jose(U19) vs CD Mensajero(U19)

0-1

1-2
Sat 26, Nov-16:00 - Spanish Primera U19
Juventud Laguna(U19) vs CD Juventud Maritima U19

0-0

0-0
Sat 26, Nov-16:30 - Spanish Primera U19
Union Viera(U19) vs UD San Fernando(U19)

0-0

2-0
Sat 26, Nov-16:30 - Spanish Primera U19
Cultural Leonesa(U19) vs Atletico de Madrid(U19)

0-0

0-1
Sat 26, Nov-19:00 - Spanish Primera U19
Rayo Vallecano U19 vs Valladolid(U19)

0-2

2-3
Sat 26, Nov-19:00 - Spanish Primera U19
Recreativo Huelva U19 vs Malaga(U19)

0-1

0-2
Sat 26, Nov-19:00 - Spanish Primera U19
Real Murcia(U19) vs Alboraya(U19)

0-0

0-0
Sat 26, Nov-19:00 - Spanish Primera U19
Ural CF(U19) vs Celta Vigo U19

0-2

0-2
Sat 26, Nov-13:15 - Spanish Primera U19
Real Betis(U19) vs Calavera(U19)

0-1

3-1
Sat 26, Nov-21:00 - Spanish Primera U19
CF Rayo Majadahonda(U19) vs Club Internacional Amistad(U19)

2-0

4-1
Sat 26, Nov-21:00 - Spanish Primera U19
UE Cornella(U19) vs CF Badalona(U19)

0-1

0-1
Sat 26, Nov-21:00 - Spanish Primera U19
CD San Felix(U19) vs Almeria U19

0-2

1-2
Sat 26, Nov-15:00 - Spanish Primera U19
Arucas CF(U19) vs CD Puerto Cruz(U19)

4-1

4-1
Sat 26, Nov-00:00 - Spanish Segunda Division
SD Huesca vs Sporting de Gijon

0-0

0-0
Sat 26, Nov-19:15 - Spanish Segunda Division
Malaga vs SD Ponferradina

0-0

1-0
Sat 26, Nov-19:15 - Spanish Segunda Division
Alaves vs Villarreal B

1-0

2-0
Sat 26, Nov-21:30 - Spanish Segunda Division
Albacete vs Racing Santander

1-0

2-1
Sat 26, Nov-21:30 - Spanish Segunda Division
Real Oviedo vs CD Mirandes

1-0

1-0
Sat 26, Nov-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
SD Laredo vs Real Oviedo B

0-0

1-0
Sat 26, Nov-19:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Burgos Promesas vs Arenteiro

0-1

1-2
Sat 26, Nov-22:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Ourense CF vs Gimnastica Torrelavega

1-2

1-2
Sat 26, Nov-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
CD Guijuelo vs Polvorin

0-0

1-0
Sat 26, Nov-19:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
UD Mutilvera vs SD Tarazona

1-0

3-1
Sat 26, Nov-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
AD San Juan vs Utebo FC

1-0

1-0
Sat 26, Nov-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
CA Cirbonero vs CD Izarra

1-2

1-2
Sat 26, Nov-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Racing Rioja CF vs Real Sociedad C

1-2

1-2
Sat 26, Nov-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Espanyol B vs Valencia CF Mestalla

0-2

0-6
Sat 26, Nov-22:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
UD Alzira vs UE Olot

1-0

2-1
Sat 26, Nov-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Cadiz B vs Yeclano Deportivo

0-2

1-3
Sat 26, Nov-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Recreativo Granada vs Juventud Torremolinos

1-1

4-2
Sat 26, Nov-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
CD Guadalajara vs Leganes B

1-0

2-0
Sat 26, Nov-22:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
L'Entregu CF vs Condal CF

0-0

0-1
Sat 26, Nov-22:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Rapido de Bouzas vs CF Alondras

0-0

0-2
Sat 26, Nov-19:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Ceuta B vs CD Gerena

0-0

0-0
Sat 26, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Andratx vs Sant Jordi


3-0
Sat 26, Nov-18:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Inter Manacor vs CE Mercadal


1-0
Sat 26, Nov-19:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
UD Poblense vs PE Sant Jordi

0-1

2-2
Sat 26, Nov-19:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CF Soller vs Penya Independent

1-1

1-4
Sat 26, Nov-19:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CD Binissalem vs CD Manacor

0-1

1-1
Sat 26, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Villa Santa Brigida vs Gran Tarajal

2-0

3-1
Sat 26, Nov-01:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
UD San Fernando vs Estrella

1-0

2-0
Sat 26, Nov-20:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Alcantarilla vs Club Deportivo Cieza

0-0

0-0
Sat 26, Nov-21:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Molinense vs Racing Murcia FC

0-2

1-2
Sat 26, Nov-19:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Muleno CF vs Ciudad de Murcia

0-1

0-2
Sat 26, Nov-19:45 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
AD Llerenense vs Montehermoso

3-0

5-0
Sat 26, Nov-18:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Cortes vs Valle de Egues

0-0

1-0
Sat 26, Nov-18:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Pamplona vs CD Subiza

0-1

0-2
Sat 26, Nov-20:45 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
UCD Burlades vs CD Huarte

0-1

2-1
Sat 26, Nov-19:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Oberena vs CD Ardoi

1-0

2-0
Sat 26, Nov-19:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Beti Onak vs Alesves


1-2
Sat 26, Nov-19:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
Pena Balsamaiso CF vs Haro Deportivo

0-1

2-1
Sat 26, Nov-19:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Villacanas vs Villarrubia CF

0-1

0-1
Sat 26, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Castro vs CD Cayon

0-1

2-2
Sat 26, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Atletico Albericia vs UC Cartes

3-0

4-0
Sat 26, Nov-18:45 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
SD Torina vs UD Samano

0-0

2-0
Sat 26, Nov-19:00 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
U.M. Escobedo vs Solares Medio Cudeyo

0-0

1-0
Sat 26, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Cultural de Durango vs SD Deusto

2-0

4-0
Sat 26, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Leioa vs CD Lagun Onak

2-1

2-1
Sat 26, Nov-19:00 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Anaitasuna vs Urduliz FT

2-1

3-1
Sat 26, Nov-19:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Pasaia KE vs CD Vitoria

0-1

0-5
Sat 26, Nov-19:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Aurrera de Ondarroa vs San Ignacio

1-1

1-1
Sat 26, Nov-18:30 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
UE Tona vs UE Rapitenca

2-0

4-0
Sat 26, Nov-19:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Hercules CF B vs Orihuela CF

1-1

1-2
Sat 26, Nov-19:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Atzeneta UE vs Torrent CF

0-1

2-3
Sat 26, Nov-21:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Rayo Vallecano B vs CF Trival Valderas

0-0

0-1
Sat 26, Nov-18:45 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
CD La Virgen Del Camino vs Atletico Palencia

0-0

2-0
Sat 26, Nov-16:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Huracan Melilla vs CD Huetor Tajar

0-3

0-5
Sat 26, Nov-22:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Malaga City vs Atletico de Porcuna

1-0

1-0
Sat 26, Nov-16:00 - SVK U19 A League
Zemplin Michalovce(U19) vs Dukla Banska Bystrica(U19)

2-0

3-0
Sat 26, Nov-14:00 - SVK U19 A League
MFK Ruzomberok(U19) vs FK Kosice(U19)

0-2

1-2
Sat 26, Nov-14:00 - SVK U19 A League
FK Zeleziarne Podbrezova(U19) vs Slovan Bratislava(U19)

1-0

2-2
Sat 26, Nov-14:00 - SVK U19 A League
FC Artmedia Petrzalka(U19) vs DAC Dunajska Streda(U19)

1-0

2-1
Sat 26, Nov-14:00 - SVK U19 A League
Zlate Moravce(U19) vs MSK Zilina(U19)

0-0

0-3
Sat 26, Nov-14:00 - SVK U19 A League
Pohronie(U19) vs Trencin(U19)

0-2

0-3
Sat 26, Nov-19:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
FC Echallens vs FC Martigny Sports

2-0

2-0
Sat 26, Nov-19:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
FC Vevey Sports 05 vs Portalban/Gletterens

0-1

1-1
Sat 26, Nov-17:15 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
FC Coffrane vs Sion II

1-0

2-0
Sat 26, Nov-19:59 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
Meyrin vs US Terre Sainte

0-3

2-4
Sat 26, Nov-19:59 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
Concordia Lausanne vs FC Grand Saconnex

1-0

2-2
Sat 26, Nov-19:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
Solothurn vs FC Emmenbrucke

1-0

1-1
Sat 26, Nov-19:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
FC Schotz vs FC Bassecourt

1-0

1-0
Sat 26, Nov-19:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
SC Dornach vs FC Black Stars Basel

0-1

0-2
Sat 26, Nov-19:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
Neuchatel Xamax(U21) vs Muri

1-0

6-0
Sat 26, Nov-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
FC Munsingen vs Wohlen

2-2

2-2
Sat 26, Nov-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
FC Rotkreuz vs FC Concordia Basel

1-2

3-4
Sat 26, Nov-19:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
Grasshoppers U21 vs Weesen

2-0

5-1
Sat 26, Nov-19:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
SV Hongg vs FC Tuggen

2-0

3-1
Sat 26, Nov-19:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
FC Linth 04 vs Freienbach

0-0

1-0
Sat 26, Nov-19:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
FC Winterthur U21 vs FC Uzwil

1-1

4-1
Sat 26, Nov-19:59 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
FC Lugano U-21 vs FC Wettswil Bonstetten

0-0

1-0
Sat 26, Nov-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
Taverne vs ASC Kreuzlingen

2-0

4-1
Sat 26, Nov-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
USV Eschen Mauren vs Gossau

1-0

1-0
Sat 26, Nov-18:30 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
Basel B vs Baden

1-0

5-0
Sat 26, Nov-19:00 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
Chiasso vs Bulle

1-0

2-0
Sat 26, Nov-19:00 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
YF Juventus Zurich vs Bruhl SG

1-1

1-2
Sat 26, Nov-19:00 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
SC Cham vs SC Kriens

4-0

4-1
Sat 26, Nov-19:00 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
FC Rapperswil-Jona vs Etoile Carouge

0-2

0-3
Sat 26, Nov-19:00 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
FC Luzern U-21 vs FC Breitenrain

3-0

5-2
Sat 26, Nov-19:00 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
Zurich B vs Bavois

0-1

0-1
Sat 26, Nov-17:00 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
Young Boys II vs FC St.Gallen U-21

2-1

3-1
Sat 26, Nov-21:00 - Switzerland Challenge League
FC Wil vs Stade Lausanne Ouchy

0-0

0-0
Sat 26, Nov-21:00 - Switzerland Challenge League
FC Thun vs Vaduz

0-0

1-1
Sat 26, Nov-17:00 - Switzerland Women Division 1
St. Gallen Women's vs Rapperswil-Jona Women's

1-0

3-1
Sat 26, Nov-21:30 - Switzerland Women Division 1
FC Luzern Women's vs Basel Women's

1-0

1-0
Sat 26, Nov-16:00 - Thai League 1
BG Pathum United vs Chiangrai United

2-1

3-1
Sat 26, Nov-15:00 - Thai League 1
Muang Thong United vs Bangkok United FC

0-0

1-1
Sat 26, Nov-15:30 - Thai League 2
Nakhon Si United FC vs Kasetsart FC

2-0

2-0
Sat 26, Nov-16:00 - Thai League 2
Chiangmai FC vs Chainat Hornbill FC

0-1

2-1
Sat 26, Nov-14:30 - Thai League 2
Uthai Thani Forest vs Trat FC

1-0

2-0
Sat 26, Nov-15:00 - Thai League 2
Samut Prakan City vs Udon Thani

0-1

1-1
Sat 26, Nov-12:30 - Thai League 3
Chamchuri United FC vs Royal Thai Army FC

2-0

4-1
Sat 26, Nov-12:30 - Thai League 3
Sakon Nakhon FC vs Muang Loei United

1-0

1-1
Sat 26, Nov-12:30 - Thai League 3
Surin Sugar Khongcheemool vs Nakhon Ratchasima United FC

2-1

3-2
Sat 26, Nov-12:30 - Thai League 3
Udon United vs Yasothon United FC

0-0

0-0
Sat 26, Nov-12:30 - Thai League 3
Inter Bangkok vs Muangnont Bankunmae FC

0-0

1-0
Sat 26, Nov-12:30 - Thai League 3
Prime Bangkok vs Bangkok FC

0-0

0-0
Sat 26, Nov-15:00 - Thai League 3
Samut Sakhon vs North Bangkok College

0-1

0-1
Sat 26, Nov-13:30 - Tipsport Liga
FC Bohemians 1905 vs FK MAS Taborsko

1-0

3-1
Sat 26, Nov-13:30 - Tipsport Liga
MFK Chrudim vs FK Varnsdorf

2-0

2-0
Sat 26, Nov-13:30 - Tipsport Liga
Prostejov vs MFK Skalica

1-1

2-2
Sat 26, Nov-17:00 - Turkey 2 Ligi A
Boluspor vs Sakaryaspor

0-0

1-0
Sat 26, Nov-14:30 - Turkey 2 Ligi A
Tuzlaspor Kulubu vs Yeni Malatyaspor

0-0

0-0
Sat 26, Nov-19:59 - Turkey 2 Ligi A
Genclerbirligi vs Rizespor

1-1

1-3
Sat 26, Nov-14:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Fomget Genclik Women's vs Kirecburnu Women's

8-0

15-1
Sat 26, Nov-15:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Fenerbahce Women's vs Atasehir Belediyesi Women's

7-0

7-0
Sat 26, Nov-15:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Menemenspor vs Batman Petrolspor

0-0

1-1
Sat 26, Nov-15:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Arnavutkoy Belediyespor vs Bursaspor

1-0

3-0
Sat 26, Nov-15:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Karacabey Birlikspor vs Kocaelispor

0-0

2-2
Sat 26, Nov-15:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Etimesgut Belediye Spor vs Ankara Demirspor

0-1

0-4
Sat 26, Nov-12:00 - Turkey U19 League
Manisa FK(U19) vs Rizespor(U19)

0-0

3-0
Sat 26, Nov-12:00 - Turkey U19 League
Bodrumspor(U19) vs Erzurumspor(U19)

1-0

1-0
Sat 26, Nov-13:00 - Turkey U19 League
Galatasaray(U19) vs Ankaraspor FK U19

2-1

4-3
Sat 26, Nov-13:00 - Turkey U19 League
Altay Spor Kulubu(U19) vs Eskisehirspor(U19)

0-0

0-0
Sat 26, Nov-13:00 - Turkey U19 League
Istanbul Buyuksehir Belediyesi(U19) vs Alanyaspor(U19)

0-0

1-1
Sat 26, Nov-13:00 - Turkey U19 League
Gazisehir Gaziantep(U19) vs Hatayspor(U19)

1-0

4-1
Sat 26, Nov-13:00 - Turkey U19 League
Kocaelispor(U19) vs Samsunspor(U19)

2-0

2-1
Sat 26, Nov-13:00 - Turkey U19 League
Antalyaspor(U19) vs Kasimpasa(U19)

0-0

3-0
Sat 26, Nov-13:00 - Turkey U19 League
Kayserispor(U19) vs Adana Demirspor U19

1-0

3-0
Sat 26, Nov-13:00 - Turkey U19 League
Giresunspor(U19) vs Yeni Malatyaspor(U19)

0-0

1-0
Sat 26, Nov-13:00 - Turkey U19 League
Sakaryaspor(U19) vs Adanaspor(U19)

1-0

2-0
Sat 26, Nov-13:00 - Turkey U19 League
Konyaspor(U19) vs Bursaspor(U19)

0-0

0-1
Sat 26, Nov-13:00 - Turkey U19 League
Eyupspor(U19) vs Erokspor(U19)

1-0

1-0
Sat 26, Nov-13:00 - Turkey U19 League
Fatih Karagumruk(U19) vs Goztepe(U19)

0-1

2-1
Sat 26, Nov-13:00 - Turkey U19 League
Balikesirspor (U19) vs Keciorengucu U19

0-0

1-0
Sat 26, Nov-13:00 - Turkey U19 League
Sivasspor(U19) vs Trabzonspor(U19)

1-0

3-0
Sat 26, Nov-13:00 - Turkey U19 League
Tuzlaspor Kulubu(U19) vs Pendikspor(U19)

0-2

1-2
Sat 26, Nov-14:00 - Turkey U19 League
Boluspor(U19) vs Besiktas JK(U19)

0-1

0-4
Sat 26, Nov-13:30 - Turkmenistan Yokary Liga
Energetik Mary vs FC Altyn Asyr


0-2
Sat 26, Nov-14:00 - Turkmenistan Yokary Liga
FK Nebitci vs FC Ahal


0-1
Sat 26, Nov-14:00 - Turkmenistan Yokary Liga
Asgabat vs Sagadam


1-0
Sat 26, Nov-16:45 - UAE Etisalat Emirates Cup
Al-Dhafra vs Ajman Club

0-0

2-0
Sat 26, Nov-16:45 - UAE Etisalat Emirates Cup
Ittihad Kalba vs Al Wahda

1-1

1-5
Sat 26, Nov-19:30 - UAE Etisalat Emirates Cup
Al-Sharjah vs Baniyas

1-2

2-3
Sat 26, Nov-16:40 - UAE League Division 1
Al Fujairah vs Al Taawon

0-1

1-2
Sat 26, Nov-16:40 - UAE League Division 1
Al Oruba(UAE) vs Al-Thaid

0-0

2-2
Sat 26, Nov-17:00 - Uganda Super League
URA SC vs Vipers SC

0-0

0-1
Sat 26, Nov-16:00 - Ukraine - Vyscha Liga
Dynamo Kyiv vs Metalist 1925 Kharkiv

0-0

0-0
Sat 26, Nov-15:00 - Ukraine - Vyscha Liga
FC Inhulets Petrove vs Veres Rivne

1-0

1-0
Sat 26, Nov-14:00 - Ukraine Persha Liga
Dinaz Vyshgorod vs FSC Mariupol

0-1

1-4
Sat 26, Nov-15:00 - Ukraine Persha Liga
Metalurh Zaporizhya vs Obolon Brovar Kiev

1-1

1-2
Sat 26, Nov-14:00 - Ukraine U21 Liga
Lviv(U21) vs Kolos Kovalivka (U21)

0-1

1-2
Sat 26, Nov-18:00 - Wales FAW Championship North
Gresford Athletic vs Colwyn Bay

0-0

0-2
Sat 26, Nov-18:00 - Wales FAW Championship North
Mold Alexandra vs Buckley Town

0-0

2-0
Sat 26, Nov-18:00 - Wales FAW Championship North
Chirk AAA vs Cefn Druids

0-0

0-0
Sat 26, Nov-18:30 - Wales FAW Championship North
Porthmadog vs Guilsfield FC

1-0

1-2
Sat 26, Nov-18:30 - Wales FAW Championship North
Prestatyn Town FC vs Conwy Borough FC

4-2

5-2
Sat 26, Nov-18:30 - Wales FAW Championship North
Penrhyncoch vs Llanidloes Town

0-0

2-0
Sat 26, Nov-18:00 - Wales FAW Championship South
Cwmbran Celtic vs Pontardawe Town

2-0

6-0
Sat 26, Nov-18:00 - Wales FAW Championship South
Llantwit Major vs Cambrian & Clydach

0-1

3-1
Sat 26, Nov-18:00 - Wales FAW Championship South
Ynyshir Albions vs Trefelin

1-1

2-3
Sat 26, Nov-18:30 - Wales FAW Championship South
Barry Town United vs Carmarthen Town

1-0

1-0
Sat 26, Nov-18:30 - Wales FAW Championship South
Afan Lido vs Briton Ferry Athletic

1-2

3-2
Sat 26, Nov-18:30 - Wales FAW Championship South
Goytre United vs Llanelli

1-2

1-5
Sat 26, Nov-17:00 - Wales League Cup
Connah's Quay Nomads FC vs Taffs Well

0-0

2-0
Sat 26, Nov-17:00 - Wales League Cup
Bala Town F.C. vs Cardiff Metropolitan University FC

1-0

2-0
Sat 26, Nov-23:00 - World Cup
Argentina vs Mexico

0-0

2-0
Sat 26, Nov-14:00 - World Cup
Tunisia vs Australia

0-1

0-1
Sat 26, Nov-17:00 - World Cup
Poland vs Saudi Arabia

1-0

2-0
Sat 26, Nov-19:59 - World Cup
France vs Denmark

0-0

2-1
AD:
NOTICE
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE. REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.

Write a Comment

comments powered by Disqus