AD:

Football Results for Sat 19, Nov 2022

All soccer/football results.

Complete Football Results for Sat 19, Nov 2022

BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


ADS: 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


Date and Time/Team Half Time Full Time
Sat 19, Nov-18:00 - Algeria Division 2
NA Hussein Dey vs ES Mostaganem

1-1

1-2
Sat 19, Nov-18:00 - Algeria Division 2
USM Annaba vs ES Sour El Ghozlane

0-0

1-1
Sat 19, Nov-18:00 - Algeria Division 2
WA Tlemcen vs ASM Oran

1-0

2-2
Sat 19, Nov-18:00 - Algeria Division 2
USM El Harrach vs Hamra Annaba

0-0

0-0
Sat 19, Nov-18:00 - Algeria Division 2
JSM Skikda vs US Chaouia

0-2

1-2
Sat 19, Nov-18:00 - Algeria Division 2
MC El Eulma vs AS Khroub

0-0

0-0
Sat 19, Nov-18:00 - Algeria Division 2
ES Ben Aknoun vs MC Saida

1-1

2-1
Sat 19, Nov-18:00 - Algeria Division 2
GC Mascara vs OM Medea

0-0

0-1
Sat 19, Nov-18:00 - Algeria Division 2
SKAF Khemis Melina vs RC Kouba

1-1

2-2
Sat 19, Nov-18:00 - Algeria Division 2
CRB Temouchent vs WA Boufarik

0-0

1-0
Sat 19, Nov-18:00 - Algeria Division 2
MCB Oued Sly vs RC Relizane

0-0

0-0
Sat 19, Nov-18:00 - Algeria Division 2
Teleghma vs Union Sportive Souf

2-0

2-1
Sat 19, Nov-18:00 - Algeria Division 2
SC Mecheria vs JSM Tiaret

0-0

0-0
Sat 19, Nov-18:00 - Algeria Division 2
IRB Ouargla vs IB Khemis El Khechna

0-0

0-0
Sat 19, Nov-13:00 - Algeria U21 Division 2
USM El Harrach(U21) vs Hamra Annaba (U21)

0-0

2-0
Sat 19, Nov-13:00 - Algeria U21 Division 2
ES Ben Aknoun(U21) vs MC Saida (U21)

2-0

3-1
Sat 19, Nov-13:00 - Algeria U21 Division 2
SKAF Khemis Melina(U21) vs RC Kouba U21

0-1

1-3
Sat 19, Nov-13:00 - Algeria U21 Division 2
IRB Ouargla (U21) vs IB Khemis El Khechna U21

3-0

4-2
Sat 19, Nov-13:10 - Algeria U21 Division 2
WA Tlemcen(U21) vs ASM Oran(U21)

0-0

0-1
Sat 19, Nov-13:15 - Algeria U21 Division 2
GC Mascara(U21) vs OM Medea(U21)

0-1

1-1
Sat 19, Nov-13:15 - Algeria U21 Division 2
NRB Teleghma U21 vs Union Sportive Souf(U21)

1-0

2-1
Sat 19, Nov-13:20 - Algeria U21 Division 2
MC El Eulma(U21) vs AS Khroub(U21)

1-0

1-1
Sat 19, Nov-13:20 - Algeria U21 Division 2
USM Annaba U21 vs ES Sour Ghozlane U21

0-1

1-1
Sat 19, Nov-04:00 - Argentina Torneo Regional Federal Amateur
CSYD Colon vs Velez Oliva

0-0

1-0
Sat 19, Nov-08:00 - Australia Women's A-League
Canberra United Women's vs Perth Glory Women's

2-1

2-2
Sat 19, Nov-08:00 - Australia Women's A-League
Brisbane Roar Women's vs Newcastle Jets Women's

2-0

2-1
Sat 19, Nov-08:00 - Australia Women's A-League
Western United Women's vs Melbourne Victory Women's

0-0

1-0
Sat 19, Nov-15:30 - Austria Landesliga
ATUS Ferlach vs ATSV Wolfsberg


1-2
Sat 19, Nov-18:00 - Baltic Cup
Latvia vs Iceland

0-0

1-1
Sat 19, Nov-18:00 - Baltic Cup
Estonia vs Lithuania

0-0

2-0
Sat 19, Nov-22:30 - Belgian First Amateur Division
Dessel Sport vs Sint-Eloois-Winkel

0-0

1-0
Sat 19, Nov-23:00 - Belgian First Amateur Division
RAAL La Louvière vs Leuven B

2-0

2-0
Sat 19, Nov-23:00 - Belgian First Amateur Division
Royal Olympic Club Charleroi vs Hoogstraten VV

1-0

2-1
Sat 19, Nov-23:00 - Belgian First Amateur Division
Rupel Boom vs URSL Vise

0-2

0-3
Sat 19, Nov-23:00 - Belgian First Amateur Division
Patro Eisden vs Gent B

1-0

2-0
Sat 19, Nov-23:00 - Belgian First Amateur Division
KFC Mandel United vs Francs Borains

0-1

1-1
Sat 19, Nov-19:00 - Belgium - 2e Klasse
Beerschot Wilrijk vs Club NXT

1-0

1-0
Sat 19, Nov-23:00 - Belgium - 2e Klasse
SK Beveren vs RWD Molenbeek

1-0

1-1
Sat 19, Nov-17:30 - Belgium Women 1st National
KSKV Zwevezele Women's vs Zulte Waregem II Women's


5-2
Sat 19, Nov-19:59 - Belgium Women 1st National
Westerlo Women's vs Wuustwezel Women's


5-3
Sat 19, Nov-21:30 - Belgium Women 1st National
RSC Anderlecht II Women's vs Royal FC Liege Women's


2-0
Sat 19, Nov-18:30 - Belgium Women 1st National
Kontich FC Women's vs Standard Liege B Women's


4-1
Sat 19, Nov-18:30 - Belgium Women 1st National
Gent B Women's vs Oud Heverlee Leuven II Women's


1-0
Sat 19, Nov-19:00 - Belgium Women 1st National
Famkes Merkem Women's vs RAEC Mons Women's


1-1
Sat 19, Nov-17:00 - Belgium Women 1st National
Moldavo Women's vs ASE De Chastre Women's


5-1
Sat 19, Nov-18:30 - Belgium Women's Premier League
Standard Liege Women's vs Zulte Waregem Women's

2-0

2-0
Sat 19, Nov-18:30 - Belgium Women's Premier League
Eendracht Aalst Women's vs KAA Gent Ladies Women's

0-1

0-4
Sat 19, Nov-16:30 - Belgium Women's Premier League
Anderlecht Women's vs Oud Heverlee Leuven Women's

1-2

2-3
Sat 19, Nov-19:59 - Bosnia Premijer Liga
FK Zeljeznicar Sarajevo vs Posusje

1-0

1-1
Sat 19, Nov-19:59 - Bosnia Premijer Liga
NK Siroki Brijeg vs FK Tuzla City

0-0

1-0
Sat 19, Nov-16:00 - Bosnia Premijer Liga
FK Velez Mostar vs FK Sloga Doboj

1-1

2-2
Sat 19, Nov-21:45 - Brazil Carioca B
CEAC Araruama RJ vs Perolas Negras RJ


2-1
Sat 19, Nov-22:00 - Brazil Paulista Women's League
Sao Bernardo Women's vs Portuguesa Women's


4-2
Sat 19, Nov-22:00 - Brazil Paulista Women's League
Pinda SC Women's vs Santos Women's


0-6
Sat 19, Nov-23:30 - Brazil Paulista Women's League
Bragantino Women's vs Corinthians Paulista SP Women's

0-0

0-1
Sat 19, Nov-15:30 - Bulgaria Cup
Vihren Sandanski vs Levski Sofia

1-2

1-4
Sat 19, Nov-15:30 - Bulgaria Cup
Spartak Pleven vs Lokomotiv Sofia

0-2

1-4
Sat 19, Nov-15:30 - Bulgaria Cup
Chavdar Etropole vs Pirin Blagoevgrad

2-0

2-0
Sat 19, Nov-15:30 - Bulgaria Cup
FC Dunav Ruse vs Arda Kardzhali

0-1

1-2
Sat 19, Nov-15:30 - Bulgaria Cup
FC Maritsa Plovdiv vs FC Hebar Pazardzhik

2-1

4-2
Sat 19, Nov-15:30 - Bulgaria Cup
Sportist Svoge vs Slavia Sofia

0-1

1-1
Sat 19, Nov-15:30 - Bulgaria Cup
Vitosha Bistritsa vs POFC Botev Vratsa

0-0

1-0
Sat 19, Nov-17:45 - Burundi Ligue A
Inter Stars vs Kayanza United

0-0

1-2
Sat 19, Nov-17:00 - Burundi Ligue A
Top Junior vs Rukinzo FC


0-2
Sat 19, Nov-17:00 - Burundi Ligue A
Tigre Noir FC vs Bujumbura City

0-1

0-1
Sat 19, Nov-17:00 - Burundi Ligue A
Magara Young Boys vs Dynamik

1-0

1-1
Sat 19, Nov-17:00 - Club Friendly
SK Austria Klagenfurt vs Grazer AK

1-0

2-1
Sat 19, Nov-14:15 - Club Friendly
Esperance Sportive de Tunis vs EO Sidi Bouzid

0-2

2-2
Sat 19, Nov-14:30 - Club Friendly
Lokomotiv Plovdiv vs CSKA 1948 Sofia

1-2

2-3
Sat 19, Nov-15:00 - Club Friendly
FC Buzau vs Dinamo Bucuresti

1-1

2-2
Sat 19, Nov-15:30 - Club Friendly
Botev Plovdiv vs Litex Lovech

2-0

2-1
Sat 19, Nov-18:30 - Club Friendly
Ovarense Women's vs Vilaverdense Women's

0-5

0-5
Sat 19, Nov-04:00 - Club Friendly
Velez Sarsfield San Ramon vs 25 de Mayo Termas RH

1-0

3-0
Sat 19, Nov-04:15 - Club Friendly
Americo Tesorieri vs Villa Cubas

1-0

1-0
Sat 19, Nov-04:30 - Club Friendly
Talleres de Perico vs La Mona 44

2-0

2-1
Sat 19, Nov-07:15 - Club Friendly
Ventura County Fusion vs Hamburger

0-2

0-7
Sat 19, Nov-09:00 - Club Friendly
Gamba Osaka vs Eintracht Frankfurt

0-1

2-1
Sat 19, Nov-09:00 - Club Friendly
Yokohama FC(U18) vs Kiryu High School(U18)

1-0

3-3
Sat 19, Nov-09:30 - Club Friendly
Chhinga Veng FC vs Venghnuai

0-0

1-0
Sat 19, Nov-10:00 - Club Friendly
Vissel Kobe U18 vs Riseisha High School(U18)

1-0

3-0
Sat 19, Nov-12:00 - Club Friendly
Chawnpui vs Mizoram Police FC

1-0

2-1
Sat 19, Nov-19:00 - Club Friendly
Hertha BSC Berlin vs Munchen 1860

1-1

3-3
Sat 19, Nov-23:30 - Club Friendly
Colo Colo vs Real Betis

0-0

1-0
Sat 19, Nov-16:05 - Club Friendly
Energie Cottbus vs SV Babelsberg 03

0-1

2-1
Sat 19, Nov-14:00 - Club Friendly
Jaguar Gdansk vs Borowiak Czersk

1-0

2-0
Sat 19, Nov-05:00 - Colombia Copa Premier
Atletico Huila vs Boyaca Chico

0-0

0-2
Sat 19, Nov-06:00 - Costa Rica Cup
Sporting San Jose vs Perez Zeledon

1-0

1-0
Sat 19, Nov-16:00 - Croatia - 2. Division
NK Croatia Zmijavci vs Hrvatski Dragovoljac

1-1

3-1
Sat 19, Nov-16:30 - Croatia - 2. Division
HNK Cibalia vs HNK Vukovar 91

0-1

2-2
Sat 19, Nov-16:30 - Croatia - 2. Division
Bijelo Brdo vs NK Orijent Rijeka

0-0

0-0
Sat 19, Nov-16:30 - Croatia - 2. Division
NK Dugopolje vs Rudes Zagreb

0-0

0-0
Sat 19, Nov-16:30 - Croatia - 2. Division
NK Jarun vs NK Dubrava Zagreb

0-2

3-2
Sat 19, Nov-18:00 - Czech Republic Cup
Banik Ostrava vs Sparta Prague

1-1

2-3
Sat 19, Nov-19:00 - Czech Republic Cup
FC Bohemians 1905 vs Hlucin

1-0

3-0
Sat 19, Nov-17:00 - Czech Republic Gambrinus Liga Women's
Synot Slovacko Women's vs Banik Ostrava Women's

1-0

5-0
Sat 19, Nov-14:00 - Czech Republic Gambrinus Liga Women's
Slovan Liberec Women's vs Dukla Praha Women's

2-0

3-0
Sat 19, Nov-18:30 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Vrchovina vs Zlin B

0-0

2-1
Sat 19, Nov-16:30 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Unicov vs Hanacka Slavia Kromeriz

0-1

2-2
Sat 19, Nov-16:30 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Frydek-Mistek vs Velke Mezirici

0-1

2-2
Sat 19, Nov-16:30 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Blansko vs Vitkovice

2-0

4-0
Sat 19, Nov-16:30 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Frydlant vs Hodonin Sardice

0-1

0-4
Sat 19, Nov-16:00 - Denmark 3. Division
IF Lyseng vs Middelfart

0-1

0-4
Sat 19, Nov-16:00 - Denmark 3. Division
Vanlose IF vs Ishoj IF

1-0

1-2
Sat 19, Nov-16:30 - Denmark 3. Division
VSK Aarhus vs Dalum

2-0

3-0
Sat 19, Nov-16:45 - Denmark 3. Division
FA 2000 vs Holstebro BK

0-0

2-0
Sat 19, Nov-15:00 - Denmark Danmarksserien
B 1908 Amager vs Holbaek

0-2

1-3
Sat 19, Nov-15:00 - Denmark Danmarksserien
Gentofte Vangede IF/GVI vs Bronshoj

1-3

1-4
Sat 19, Nov-19:15 - Denmark Danmarksserien
Brabrand IF B vs Varde_IF

0-1

0-1
Sat 19, Nov-16:00 - Denmark Danmarksserien
Viby vs Odder IGF

0-0

1-1
Sat 19, Nov-16:00 - Denmark Danmarksserien
Allerod vs Avarta

0-1

0-1
Sat 19, Nov-16:00 - Denmark Danmarksserien
Otterup vs B 1913 Odense

1-1

1-1
Sat 19, Nov-16:00 - Denmark Danmarksserien
Aalborg BK Am. vs Kjellerup IF

4-0

5-1
Sat 19, Nov-16:00 - Denmark Danmarksserien
Frederikssund IK vs Næstved B

2-0

2-1
Sat 19, Nov-16:00 - Denmark Danmarksserien
KFUM Kobenhavn vs Slagelse B&I

1-3

1-4
Sat 19, Nov-16:00 - Denmark Danmarksserien
Vinder Vatanspor-VRI vs Vejgaard BK

0-2

0-4
Sat 19, Nov-16:00 - Denmark Danmarksserien
Tarup Paarup IF vs Marienlyst

1-1

2-3
Sat 19, Nov-16:00 - Denmark Danmarksserien
Karlslunde vs KFUM Roskilde

0-1

3-2
Sat 19, Nov-16:30 - Denmark Danmarksserien
Norresundby vs FC Aarhus Fremad B

1-1

1-3
Sat 19, Nov-17:00 - Denmark Danmarksserien
Herlev IF vs Ledoje Smorum Fodbold

1-0

1-1
Sat 19, Nov-17:00 - Denmark Danmarksserien
Tarnby FF vs Greve

1-0

1-0
Sat 19, Nov-16:00 - Denmark - 2. Division Groupe A
Hellerup IK vs FC Aarhus Fremad

0-2

1-3
Sat 19, Nov-16:00 - Denmark - 2. Division Groupe A
FC Roskilde vs Jammerbugt


3-0
Sat 19, Nov-17:00 - Denmark - 2. Division Groupe A
BK Frem vs Kolding IF

0-3

1-3
Sat 19, Nov-17:00 - Denmark - 2. Division Groupe A
Brabrand IF vs B93 Copenhagen

0-0

1-2
Sat 19, Nov-16:00 - Denmark Woman's League
Aarhus AGF Women's vs Sundby BK Women's

1-0

1-0
Sat 19, Nov-16:30 - Denmark Woman's League
Fortuna Hjorring Women's vs HB Koge Woman's

0-1

1-2
Sat 19, Nov-18:00 - Denmark Woman's League Divison 1
Herlufsholm GF Women's vs Aalborg BK Women's

0-0

0-0
Sat 19, Nov-18:30 - Denmark Woman's League Divison 1
Varde_IF Women's vs Vildbjerg SF Women's


4-0
Sat 19, Nov-17:00 - Denmark Woman's League Divison 1
Odense Women's vs Osterbro IF Woman's


5-0
Sat 19, Nov-17:00 - Denmark Woman's League Divison 1
Boldklubben AF 1893 Women's vs Naesby BK Woman's


0-0
Sat 19, Nov-18:00 - Denmark Youth U17
Brondby(U17) vs Silkeborg IF(U17)


2-2
Sat 19, Nov-18:00 - Denmark Youth U17
Vejle(U17) vs Sonderjyske(U17)


3-0
Sat 19, Nov-18:15 - Denmark Youth U17
Midtjylland(U17) vs Horsens(U17)


10-0
Sat 19, Nov-18:15 - Denmark Youth U17
Aalborg BK(U17) vs Randers FC(U17)


1-1
Sat 19, Nov-18:30 - Denmark Youth U17
Nordsjaelland (U17) vs FC Kobenhavn(U17)


2-2
Sat 19, Nov-16:00 - Denmark Youth U17
Aarhus AGF(U17) vs Esbjerg FB(U17)


3-3
Sat 19, Nov-17:00 - Denmark Youth U17
Odense BK (U17) vs Lyngby(U17)


5-0
Sat 19, Nov-19:59 - Egypt League Cup
El Dakhleya vs Haras El Hodood

0-0

1-1
Sat 19, Nov-17:00 - Egypt League Cup
Aswan vs Ghazl El Mahalla

0-0

0-0
Sat 19, Nov-16:30 - Egypt Second Divison
Gomhoreyet Shepin vs Al Olymbic

0-0

0-0
Sat 19, Nov-16:30 - Egypt Second Divison
El Magd SC vs Kafr El Shaikh

0-0

0-2
Sat 19, Nov-16:30 - Egypt Second Divison
Al Masry Salloum vs Pioneers

0-1

1-1
Sat 19, Nov-19:00 - England FA Trophy
Darlington vs Alfreton Town

3-0

4-1
Sat 19, Nov-19:00 - England FA Trophy
Chester FC vs Lancaster City

0-1

2-1
Sat 19, Nov-19:00 - England FA Trophy
Tamworth vs Boston United

0-1

1-1
Sat 19, Nov-19:00 - England FA Trophy
Billericay Town vs Bath City

0-1

1-3
Sat 19, Nov-19:00 - England FA Trophy
Coalville Town vs Hednesford Town

1-0

2-0
Sat 19, Nov-19:00 - England FA Trophy
Southport FC vs Curzon Ashton FC

1-1

1-3
Sat 19, Nov-19:00 - England FA Trophy
Tonbridge Angels vs Bracknell Town

1-2

2-4
Sat 19, Nov-19:00 - England FA Trophy
Kettering Town vs Gloucester City

0-0

1-0
Sat 19, Nov-19:00 - England FA Trophy
Lewes vs Bognor Regis Town

2-1

2-2
Sat 19, Nov-19:00 - England FA Trophy
Welling United vs Havant & Waterlooville FC

2-1

3-2
Sat 19, Nov-19:00 - England FA Trophy
Blyth Spartans vs Buxton FC

1-2

4-2
Sat 19, Nov-19:00 - England FA Trophy
Braintree Town vs Brackley Town

1-0

1-0
Sat 19, Nov-19:00 - England FA Trophy
Leamington vs Bishop's Stortford

0-0

1-0
Sat 19, Nov-19:00 - England FA Trophy
St Albans City vs Kidderminster

1-0

1-2
Sat 19, Nov-19:00 - England FA Trophy
Uxbridge vs Dover Athletic

0-1

1-1
Sat 19, Nov-19:00 - England FA Trophy
Warrington Town FC vs Guiseley

0-0

0-1
Sat 19, Nov-19:00 - England FA Trophy
Swindon Supermarine vs Dartford

2-0

4-0
Sat 19, Nov-19:00 - England FA Trophy
Banbury United vs Stowmarket Town

2-0

6-0
Sat 19, Nov-19:00 - England FA Trophy
King's Lynn vs Hemel Hempstead Town

1-0

1-1
Sat 19, Nov-19:00 - England FA Trophy
Beaconsfield Town F.C. vs Folkestone Invicta

1-0

1-1
Sat 19, Nov-19:00 - England FA Trophy
Taunton Town vs Dulwich Hamlet

0-1

2-1
Sat 19, Nov-19:00 - England FA Trophy
Hastings United vs Chippenham Town

0-1

1-2
Sat 19, Nov-19:00 - England FA Trophy
Chelmsford City vs Redditch United

1-0

2-1
Sat 19, Nov-19:00 - England FA Trophy
Heybridge Swifts vs Hereford

1-0

3-0
Sat 19, Nov-19:00 - England FA Trophy
Hampton & Richmond vs Farnborough FC

0-0

0-1
Sat 19, Nov-19:00 - England FA Trophy
Worthing vs Weymouth

2-1

4-2
Sat 19, Nov-19:00 - England FA Trophy
Marine vs Scarborough Athletic

0-0

1-0
Sat 19, Nov-19:00 - England FA Trophy
Matlock Town vs Marske United

1-0

1-2
Sat 19, Nov-19:00 - England FA Trophy
Bradford Park Avenue vs Farsley Celtic

0-1

1-2
Sat 19, Nov-19:00 - England FA Trophy
Oxford City vs Plymouth Parkway

0-0

1-1
Sat 19, Nov-19:00 - England FA Trophy
Leiston FC vs Alvechurch

3-1

4-3
Sat 19, Nov-19:00 - England FA Trophy
Concord Rangers vs Harrow Borough

1-3

2-4
Sat 19, Nov-19:00 - England FA Trophy
Spennymoor Town vs Runcorn Linnets

3-1

3-2
Sat 19, Nov-19:00 - England FA Trophy
Chorley vs Leek Town

1-0

1-0
Sat 19, Nov-19:00 - England FA Trophy
AFC Fylde vs Colne

2-0

2-1
Sat 19, Nov-19:00 - England FA Trophy
Tavistock AFC vs Hungerford Town

0-0

1-2
Sat 19, Nov-19:00 - England FA Trophy
Kings Langley vs AFC Telford United

1-1

1-2
Sat 19, Nov-19:00 - England FA Trophy
Hanwell Town vs Slough Town

0-1

0-3
Sat 19, Nov-19:00 - England FA Trophy
Peterborough Sports vs Cheshunt

2-2

3-2
Sat 19, Nov-18:00 - England FA Trophy
Ebbsfleet United vs Eastbourne Borough

0-1

0-1
Sat 19, Nov-19:00 - England FA Women Super League
Everton FC Women's vs Manchester City Women's

1-1

1-2
Sat 19, Nov-21:30 - England FA Women Super League
Arsenal Women's vs Manchester United Women's

0-1

2-3
Sat 19, Nov-00:00 - England League One
Portsmouth vs Derby County

0-0

0-0
Sat 19, Nov-16:00 - England League One
Exeter City vs Ipswich

0-1

0-2
Sat 19, Nov-19:00 - England League One
Sheffield Wed vs Shrewsbury Town

1-0

1-0
Sat 19, Nov-19:00 - England League One
Oxford United vs Forest Green Rovers

1-0

1-1
Sat 19, Nov-19:00 - England League One
Cambridge United vs Accrington Stanley

0-1

0-1
Sat 19, Nov-19:00 - England League One
Barnsley vs Milton Keynes Dons

1-1

3-1
Sat 19, Nov-19:00 - England League One
Cheltenham Town vs Wycombe Wanderers

1-0

1-0
Sat 19, Nov-19:00 - England League One
Port Vale vs Charlton Athletic

0-0

1-0
Sat 19, Nov-19:00 - England League One
Bristol Rovers vs Peterborough United

0-0

1-0
Sat 19, Nov-19:00 - England League One
Lincoln City vs Morecambe

1-0

2-1
Sat 19, Nov-19:00 - England League One
Burton Albion FC vs Plymouth Argyle

1-0

2-2
Sat 19, Nov-19:00 - England League One
Fleetwood Town vs Bolton Wanderers

1-0

1-2
Sat 19, Nov-19:00 - England League Two
Stockport County vs Leyton Orient

1-1

1-2
Sat 19, Nov-19:00 - England League Two
Walsall vs Crawley Town

1-1

2-1
Sat 19, Nov-19:00 - England League Two
Grimsby Town vs Stevenage FC

0-0

1-1
Sat 19, Nov-19:00 - England League Two
Bradford City AFC vs Northampton Town

0-2

1-3
Sat 19, Nov-19:00 - England League Two
Tranmere Rovers vs AFC Wimbledon

0-1

0-2
Sat 19, Nov-19:00 - England League Two
Colchester United vs Doncaster Rovers

1-0

3-0
Sat 19, Nov-19:00 - England League Two
Swindon vs Crewe Alexandra

0-1

0-1
Sat 19, Nov-19:00 - England League Two
Barrow vs Hartlepool United FC

3-0

3-1
Sat 19, Nov-19:00 - England League Two
Newport County vs Gillingham

1-0

2-0
Sat 19, Nov-19:00 - England League Two
Harrogate Town vs Mansfield Town

3-0

3-0
Sat 19, Nov-19:00 - England League Two
Sutton United vs Rochdale

1-0

1-0
Sat 19, Nov-19:00 - England League Two
Salford City F.C. vs Carlisle

0-1

1-4
Sat 19, Nov-19:00 - England Northern Division one
Bedworth United vs Yaxley

1-0

2-1
Sat 19, Nov-19:00 - England Northern Division one
Sutton Coldfield Town vs Hinckley Leicester Road

2-0

2-1
Sat 19, Nov-19:00 - England Northern Division one
Stocksbridge Park Steels vs Bridlington Town

0-0

3-0
Sat 19, Nov-19:00 - England Northern Division one
Kidsgrove Athletic vs Clitheroe

2-0

2-1
Sat 19, Nov-19:00 - England Northern Division one
Loughborough Dynamo vs St Neots Town

2-0

3-1
Sat 19, Nov-19:00 - England Northern Division one
Pontefract Collieries vs Tadcaster Albion

4-2

6-2
Sat 19, Nov-19:00 - England Northern Division one
Cleethorpes Town vs Hebburn Town

0-0

1-1
Sat 19, Nov-17:00 - England Northern Premier League
Ashton United vs Bamber Bridge

1-0

3-0
Sat 19, Nov-19:00 - England Northern Premier League
Radcliffe FC vs Nantwich Town

0-1

1-2
Sat 19, Nov-19:00 - England Northern Premier League
FC United of Manchester vs Gainsborough Trinity

0-1

1-3
Sat 19, Nov-19:00 - England Northern Premier League
Belper Town vs Whitby Town

1-2

2-2
Sat 19, Nov-19:00 - England Northern Premier League
South Shields vs Stafford Rangers

0-0

2-0
Sat 19, Nov-19:00 - England Northern Premier League
Atherton Collieries vs Stalybridge Celtic

0-0

1-1
Sat 19, Nov-19:00 - England Northern Premier League
Warrington Rylands vs Morpeth Town

2-0

2-0
Sat 19, Nov-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Canvey Island vs Carshalton Athletic FC

1-1

1-1
Sat 19, Nov-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Cray Wanderers vs Wingate & Finchley

0-0

0-1
Sat 19, Nov-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Horsham vs Herne Bay

2-1

4-1
Sat 19, Nov-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Haringey Borough vs Potters Bar Town

0-0

1-2
Sat 19, Nov-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Brightlingsea Regent vs AFC Hornchurch

0-1

1-1
Sat 19, Nov-18:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Bowers & Pitsea vs Aveley

0-0

2-1
Sat 19, Nov-19:00 - England Southern Division one
Frome Town vs Slimbridge AFC

2-1

4-1
Sat 19, Nov-17:30 - England Southern League Central Division
Royston Town vs Hitchin Town

1-1

4-2
Sat 19, Nov-19:00 - England Southern League Central Division
Rushden&Diamonds vs Stourbridge

1-0

1-3
Sat 19, Nov-19:00 - England Southern League Central Division
Bromsgrove Sporting vs Nuneaton Borough

1-0

3-0
Sat 19, Nov-19:00 - England Southern League Central Division
Ilkeston Town vs Barwell

1-0

2-0
Sat 19, Nov-19:00 - England Southern League Central Division
Mickleover Sports vs Stratford Town

3-1

4-3
Sat 19, Nov-19:00 - England Southern League Central Division
St Ives Town vs Needham Market

1-0

1-1
Sat 19, Nov-19:00 - England Southern League Central Division
Basford United F.C. vs Rushall Olympic

1-0

1-1
Sat 19, Nov-19:10 - England Southern Premier League
Tiverton Town vs Merthyr Town

2-2

2-2
Sat 19, Nov-19:15 - England Southern Premier League
Hayes &Yeading vs Hartley Wintney

1-2

1-2
Sat 19, Nov-19:00 - England Southern Premier League
Weston Super Mare vs Poole Town

2-0

2-0
Sat 19, Nov-19:00 - England Southern Premier League
Salisbury City vs Yate Town

0-0

0-0
Sat 19, Nov-19:00 - England Southern Premier League
Truro City vs Winchester City

1-0

3-0
Sat 19, Nov-19:00 - England Southern Premier League
North Leigh vs Hendon

0-1

0-2
Sat 19, Nov-19:00 - England Southern Premier League
Gosport Borough vs Chesham United

0-0

2-3
Sat 19, Nov-17:00 - England U21 League Cup
Arsenal U21 vs Stoke City U21

1-1

1-1
Sat 19, Nov-17:00 - England U21 League Cup
Blackburn Rovers U21 vs Aston Villa U21

0-1

2-1
Sat 19, Nov-15:00 - England U21 League Cup
Middlesbrough U21 vs Watford U21

3-0

4-0
Sat 19, Nov-21:00 - French Championnat Amateur Group A
Voltigeurs Chateaubriant vs Stade Rennais B

1-0

1-0
Sat 19, Nov-21:00 - French Championnat Amateur Group A
FC Chambly vs Beauvais

0-0

0-0
Sat 19, Nov-19:00 - French Championnat Amateur Group A
Caen B vs Poissy AS


0-1
Sat 19, Nov-21:00 - French Championnat Amateur Group B
Metz B vs Fleury Merogis

2-2

2-3
Sat 19, Nov-21:00 - French Championnat Amateur Group B
ST Maur Lusitanos vs US Boulogne

0-1

2-1
Sat 19, Nov-19:00 - French Championnat Amateur Group C
Auxerre B vs Toulon

0-0

2-0
Sat 19, Nov-21:00 - French Championnat Amateur Group D
Andrezieux vs Moulins Yzeure

0-0

0-0
Sat 19, Nov-21:00 - French Championnat Amateur Group D
Angouleme CFC vs Stade Bordelais

0-1

0-1
Sat 19, Nov-17:30 - French Championnat National U19 Groupe A
Stade Reims(U19) vs Amiens SC(U19)


5-4
Sat 19, Nov-17:30 - French Championnat National U19 Groupe C
Guingamp (U19) vs Brest Stade U19

1-1

2-3
Sat 19, Nov-17:30 - French Championnat National U19 Groupe C
Laval U19 vs Stade Rennais FC(U19)


1-1
Sat 19, Nov-17:00 - French Cup
Oissel vs Loon-Plage

0-0

1-1
Sat 19, Nov-17:30 - French Cup
Granville vs L'Etoile de Morne-a-l'Eau

4-0

6-0
Sat 19, Nov-17:30 - French Cup
Orvault SF vs La Chataigneraie

0-0

0-1
Sat 19, Nov-21:00 - French Cup
Les Herbiers vs Guingamp

1-2

2-2
Sat 19, Nov-21:00 - French Cup
Colomiers vs Pau FC

0-0

0-1
Sat 19, Nov-21:00 - French Cup
Bourges 18 vs St Pryve St Hilaire

0-0

1-1
Sat 19, Nov-21:00 - French Cup
Roche Saint-Genest vs Rodez AF

0-1

0-1
Sat 19, Nov-21:00 - French Cup
Onet-le-Chateau Football vs RC Grasse

0-1

0-1
Sat 19, Nov-21:00 - French Cup
Bethune vs USL Dunkerque

0-0

0-4
Sat 19, Nov-21:00 - French Cup
Ergue-Gaberic vs Plabennec

1-1

1-2
Sat 19, Nov-21:00 - French Cup
Drapeau Fougeres vs Avranches

0-0

0-1
Sat 19, Nov-18:00 - French Cup
Grenoble Foot 38 vs FC Villefranche Beaujolais

1-0

2-0
Sat 19, Nov-18:00 - French Cup
Feignies Aulnoye vs Valenciennes FC

0-1

0-3
Sat 19, Nov-18:00 - French Cup
Montauban FC TG vs Nimes

0-2

0-4
Sat 19, Nov-19:59 - French Cup
Amiens SC vs Aiglon Lamentin

4-0

10-0
Sat 19, Nov-19:59 - French Cup
Epinal vs FC Metz

0-0

0-1
Sat 19, Nov-19:59 - French Cup
Alencon vs Stade Pontivy

0-0

0-0
Sat 19, Nov-19:59 - French Cup
Chambery SF vs GFA Rumilly Vallieres

1-1

2-1
Sat 19, Nov-19:59 - French Cup
Thaon vs Sochaux

0-1

2-2
Sat 19, Nov-19:59 - French Cup
Chamalieres FC vs Macon

0-0

4-1
Sat 19, Nov-19:59 - French Cup
Thiers vs Le Puy Foot 43 Auvergne

0-1

2-3
Sat 19, Nov-19:59 - French Cup
Union Cosnoise vs Paris FC

0-1

0-2
Sat 19, Nov-19:59 - French Cup
Boe Bon Encontre vs Aubagne

1-1

1-4
Sat 19, Nov-22:00 - French Cup
Chatellerault vs Avoine

0-1

0-1
Sat 19, Nov-22:00 - French Cup
Lege-Cap-Ferret vs LB Chateauroux

1-2

1-4
Sat 19, Nov-22:30 - French Cup
Grand Santi vs Evreux

0-2

0-3
Sat 19, Nov-19:00 - French Cup
Haguenau vs ASM Belfort

1-1

1-2
Sat 19, Nov-23:00 - French Cup
Trelissac vs Bordeaux

2-0

2-3
Sat 19, Nov-16:30 - French Cup
Linas-Montlhery vs Paris 13 Atletico

2-1

2-1
Sat 19, Nov-16:30 - French Cup
SC Marnaval vs Bastia

0-0

0-3
Sat 19, Nov-17:30 - French Feminines D1
Montpellier HSC Women's vs ASJ Soyaux Women's

2-1

2-2
Sat 19, Nov-17:30 - French Feminines D1
Dijon Women's vs Fleury 91 Women's

1-4

1-5
Sat 19, Nov-17:30 - French Feminines D1
Guingamp Women's vs Paris FC Women's

0-3

0-3
Sat 19, Nov-17:30 - French Feminines D1
Stade de Reims Women's vs Rodez Aveyron Women's

0-0

0-0
Sat 19, Nov-14:00 - Friendly Internationals
Italy(U19) vs Hungary(U19)

2-1

7-2
Sat 19, Nov-14:00 - Friendly Internationals
Spain(U19) vs Japan(U20)

0-1

0-1
Sat 19, Nov-20:30 - Friendly Internationals
Albania vs Armenia

1-0

2-0
Sat 19, Nov-20:30 - Friendly Internationals
Italy(U21) vs Germany(U21)

0-1

2-4
Sat 19, Nov-19:00 - Friendly Internationals
Kuwait vs Lebanon

0-0

2-0
Sat 19, Nov-19:30 - Friendly Internationals
United Arab Emirates vs Kazakhstan

1-0

2-1
Sat 19, Nov-21:00 - Friendly Internationals
Turkiye vs Czech Republic

1-0

2-1
Sat 19, Nov-15:00 - Friendly Internationals
Indonesia(U20) vs Slovakia(U20)

1-0

1-2
Sat 19, Nov-21:00 - Friendly Internationals
Kosovo vs Faroe Islands

0-0

1-1
Sat 19, Nov-21:00 - Friendly Internationals
Gibraltar vs Andorra

1-0

1-0
Sat 19, Nov-21:00 - Friendly Internationals
Belgium(U20) vs Portugal(U20)


1-1
Sat 19, Nov-18:00 - Friendly Internationals
Sudan vs Rwanda

0-1

0-1
Sat 19, Nov-18:00 - Friendly Internationals
Israel(U21) vs Ukraine(U21)

0-1

1-1
Sat 19, Nov-18:00 - Friendly Internationals
France(U20) vs Saudi Arabia(U20)

0-0

1-1
Sat 19, Nov-19:59 - Friendly Internationals
Burkina Faso vs Cote d'Ivoire

2-1

2-1
Sat 19, Nov-03:00 - Friendly Internationals
Dominican Republic vs Cuba

1-0

1-1
Sat 19, Nov-23:00 - Friendly Internationals
Guinea(U23) vs Burundi

0-0

0-1
Sat 19, Nov-23:30 - Friendly Internationals
Sweden vs Algeria

1-0

2-0
Sat 19, Nov-16:00 - Friendly Internationals
North Macedonia U18 vs Slovakia(U18)

1-0

3-1
Sat 19, Nov-21:00 - Futsal Spain Division De Honor
Ribera Navarra Futsal vs Jimbee Cartagena FS Futsal

0-3

1-5
Sat 19, Nov-21:00 - Futsal Spain Division De Honor
CD UMA Antequera Futsal vs Catgas Santa Coloma Futsal

1-0

3-3
Sat 19, Nov-21:30 - Futsal Spain Division De Honor
Noia Portus Apostoli Futsal vs Palma Futsal

1-2

2-2
Sat 19, Nov-19:59 - Futsal Spain Division De Honor
F.C.Barcelona Futsal vs Jaen Paraiso Interior Futsal

0-1

1-1
Sat 19, Nov-22:00 - Futsal Spain Division De Honor
Cordoba Futsal vs Movistar Inter Futsal

1-1

4-3
Sat 19, Nov-23:30 - Futsal Spain Division De Honor
Vina Albali Valdepenas Futsal vs Real Betis Futsal

1-0

1-1
Sat 19, Nov-17:30 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
Dynamo Dresden(U17) vs Hertha BSC Berlin(U17)


0-1
Sat 19, Nov-18:30 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
Werder Bremen(U17) vs Hamburger(U17)


2-2
Sat 19, Nov-16:30 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
Hansa Rostock(U17) vs St. Pauli(U17)


2-1
Sat 19, Nov-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
Hannover 96(U17) vs Chemnitzer(U17)


0-2
Sat 19, Nov-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
Wolfsburg(U17) vs FC Erzgebirge Aue(U17)


1-0
Sat 19, Nov-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
RasenBallsport Leipzig(U17) vs SV Meppen(U17)


6-1
Sat 19, Nov-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
Niendorfer TSV(U17) vs Carl Zeiss Jena(U17)


1-2
Sat 19, Nov-18:30 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
VfB Stuttgart(U17) vs SpVgg Unterhaching U17


6-0
Sat 19, Nov-16:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
Bayern Munich(U17) vs Stuttgarter Kickers(U17)


3-0
Sat 19, Nov-16:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
SV Darmstadt U17 vs Hoffenheim(U17)


1-7
Sat 19, Nov-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
Munchen 1860(U17) vs SC Freiburg (U17)


3-2
Sat 19, Nov-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
Jahn Regensburg (U17) vs Astoria Walldorf(U17)


3-3
Sat 19, Nov-15:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
Preuben Munster(U17) vs Sportfreunde Siegen (U17)


2-3
Sat 19, Nov-16:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
FC Hennef 05(U17) vs Bochum(U17)


0-1
Sat 19, Nov-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
Monchengladbach(U17) vs Fortuna Dusseldorf(U17)


2-1
Sat 19, Nov-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
Bayer Leverkusen(U17) vs SV Deutz 05(U17)


3-1
Sat 19, Nov-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
SC Paderborn 07(U17) vs Dortmund(U17)


1-5
Sat 19, Nov-17:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
Arminia Bielefeld (U17) vs Koln(U17)


5-2
Sat 19, Nov-17:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
RW Essen(U17) vs MSV Duisburg(U17)


2-0
Sat 19, Nov-14:45 - German Junioren Bundesliga Nord
Magdeburg(U19) vs Berliner AK 07(U19)

2-0

2-0
Sat 19, Nov-15:00 - German Junioren Bundesliga Nord
Hamburger(U19) vs Hertha BSC Berlin U19

1-2

2-5
Sat 19, Nov-15:00 - German Junioren Bundesliga Nord
Dynamo Dresden(U19) vs Hannover 96 (U19)

0-1

1-1
Sat 19, Nov-15:00 - German Junioren Bundesliga Nord
Viktoria Berlin 1889(U19) vs Wolfsburg(U19)

0-2

1-3
Sat 19, Nov-16:00 - German Junioren Bundesliga Nord
Werder Bremen(U19) vs St. Pauli(U19)

1-1

2-2
Sat 19, Nov-16:30 - German Junioren Bundesliga Nord
Union Berlin(U19) vs RB Leipzig(U19)

1-1

2-2
Sat 19, Nov-14:00 - German Junioren Bundesliga Nord
Energie Cottbus (U19) vs Hansa Rostock(U19)

0-0

1-1
Sat 19, Nov-14:00 - German Junioren Bundesliga Nord
Holstein Kiel(U19) vs SV Meppen U19

2-0

2-1
Sat 19, Nov-14:30 - German Junioren Bundesliga Sud
VfB Stuttgart U19 vs Karlsruher SC (U19)

1-0

1-2
Sat 19, Nov-16:00 - German Junioren Bundesliga Sud
Reutlingen(U19) vs Bayern Munich(U19)

0-1

1-4
Sat 19, Nov-16:00 - German Junioren Bundesliga Sud
Nurnberg (U19) vs SpVgg Unterhaching U19

2-1

2-1
Sat 19, Nov-16:00 - German Junioren Bundesliga Sud
FC Astoria Walldorf(U19) vs Eintracht Trier(U19)

0-0

1-0
Sat 19, Nov-16:00 - German Junioren Bundesliga Sud
1. FC Heidenheim(U19) vs Augsburg(U19)

1-2

1-2
Sat 19, Nov-14:00 - German Junioren Bundesliga Sud
Mainz(U19) vs SV Darmstadt U19

3-1

5-1
Sat 19, Nov-14:00 - German Junioren Bundesliga Sud
Eintracht Frankfurt(U19) vs Munchen 1860 (U19)

1-0

2-0
Sat 19, Nov-14:00 - German Junioren Bundesliga Sud
FC Ingolstadt(U19) vs SC Freiburg(U19)

1-0

2-2
Sat 19, Nov-16:00 - German Junioren Bundesliga West
Monchengladbach(U19) vs SC Paderborn 07(U19)

0-0

3-2
Sat 19, Nov-14:00 - German Junioren Bundesliga West
RW Essen(U19) vs VfB Hilden(U19)

0-0

1-1
Sat 19, Nov-14:00 - German Junioren Bundesliga West
Bochum(U19) vs Dortmund(U19)

0-0

0-0
Sat 19, Nov-14:00 - German Junioren Bundesliga West
Schalke 04 (U19) vs SC Verl(U19)

2-0

5-1
Sat 19, Nov-14:00 - German Junioren Bundesliga West
Viktoria Koln(U19) vs Koln(U19)

0-0

2-0
Sat 19, Nov-14:00 - German Junioren Bundesliga West
RW Oberhausen U19 vs Fortuna Dusseldorf U19

0-0

0-1
Sat 19, Nov-17:00 - German Junioren Bundesliga West
Preuben Munster U19 vs MSV Duisburg (U19)

0-0

1-1
Sat 19, Nov-17:00 - Germany - Regionalliga Bayern
SpVgg Unterhaching vs FC Augsburg B

0-0

1-0
Sat 19, Nov-17:00 - Germany - Regionalliga Bayern
Viktoria Aschaffenburg vs SV Heimstetten

1-0

3-0
Sat 19, Nov-17:00 - Germany - Regionalliga Bayern
SpVgg Ansbach vs Greuther Furth B

2-0

3-1
Sat 19, Nov-17:00 - Germany - Regionalliga Bayern
TSV Buchbach vs TSV Rain Am Lech

3-0

3-2
Sat 19, Nov-17:00 - Germany - Regionalliga Bayern
FC Pipinsried vs Wurzburger Kickers

1-0

1-2
Sat 19, Nov-18:00 - Germany - Regionalliga Nord
BSV Rehden vs Kickers Emden

0-1

2-1
Sat 19, Nov-17:00 - Germany - Regionalliga Nord
VfB Lubeck vs Eintracht Norderstedt

0-1

0-1
Sat 19, Nov-17:00 - Germany - Regionalliga Nord
Atlas Delmenhorst vs Hannover 96 Am

0-0

0-2
Sat 19, Nov-17:00 - Germany - Regionalliga Sued
VfR Aalen vs FSV Frankfurt

1-0

2-1
Sat 19, Nov-17:00 - Germany - Regionalliga Sued
KSV Hessen Kassel vs VfR Wormatia Worms

0-1

1-1
Sat 19, Nov-17:00 - Germany - Regionalliga Sued
SSV Ulm 1846 vs TSV Steinbach Haiger

1-1

2-2
Sat 19, Nov-17:00 - Germany - Regionalliga Sued
SGV Freiberg vs SG Barockstadt Fulda Lehnerz

2-0

3-1
Sat 19, Nov-17:00 - Germany - Regionalliga West
Rot Weiss Ahlen vs Preuben Munster

0-1

0-3
Sat 19, Nov-17:00 - Germany - Regionalliga West
Koln Am. vs SV Lippstadt

0-0

0-0
Sat 19, Nov-17:00 - Germany - Regionalliga West
Wattenscheid vs Fortuna Dusseldorf II

0-2

3-2
Sat 19, Nov-17:00 - Germany - Regionalliga West
Wuppertaler SV vs Fortuna Koln

0-0

2-0
Sat 19, Nov-17:00 - Germany - Regionalliga West
SC Wiedenbruck vs Duren

1-0

3-0
Sat 19, Nov-17:00 - Germany - Regionalliga West
SV Straelen vs SV Rodinghausen

0-0

0-0
Sat 19, Nov-17:00 - Germany - Regionalliga West
TSV Alemannia Aachen vs Kaan Marienborn

0-0

0-0
Sat 19, Nov-17:30 - Germany OberLiga
FV Offenburg vs SV Oberachern

0-0

0-0
Sat 19, Nov-18:00 - Germany OberLiga
TuS Erndtebruck vs FC Gutersloh

1-2

2-4
Sat 19, Nov-18:30 - Germany OberLiga
FC Altona 93 vs Union Tornesch

2-1

5-2
Sat 19, Nov-16:00 - Germany OberLiga
Hallen vs Eilenburg

1-0

1-0
Sat 19, Nov-16:00 - Germany OberLiga
Werder Bremen III vs TuS Komet Arsten

1-1

2-1
Sat 19, Nov-17:00 - Germany OberLiga
FC Memmingen vs TSV Schwaben Augsburg

0-0

3-0
Sat 19, Nov-17:00 - Germany OberLiga
FC Ismaning vs Munchen 1860 Am

0-1

0-2
Sat 19, Nov-17:00 - Germany OberLiga
Eintracht Stadtallendorf vs SCV Griesheim

0-1

1-3
Sat 19, Nov-17:00 - Germany OberLiga
Neckarsulmer Sport-Union vs FV Ravensburg

0-2

2-2
Sat 19, Nov-17:00 - Germany OberLiga
Hallbergmoos-Goldach vs TSV Nordlingen

0-0

1-1
Sat 19, Nov-17:30 - Germany Woman's Cup
Duisburg Women's vs Bayern Munich Women's

0-2

0-7
Sat 19, Nov-15:00 - Germany Woman's Cup
RB Leipzig Women's vs Eintracht Frankfurt Women's

0-1

2-1
Sat 19, Nov-16:00 - Germany Woman's Cup
SG Essen-Schonebeck Women's vs Werder Bremen Women's

0-0

1-0
Sat 19, Nov-16:00 - Germany Woman's Cup
Carl Zeiss Jena Women's vs SC Sand Women's

1-2

4-2
Sat 19, Nov-23:00 - Ghana Premier League
Real Tamale United vs Asante Kotoko FC

0-1

2-1
Sat 19, Nov-17:00 - Greece Super League 2
AEL Larisa vs Niki Volos

1-0

1-0
Sat 19, Nov-15:45 - Greece Super League 2
Panserraikos vs Iraklis 1908

0-1

0-2
Sat 19, Nov-17:00 - Greece U19
Ilioupoli(U19) vs Irodotos(U19)

5-0

7-0
Sat 19, Nov-19:30 - Holland Jupiler League
FC Den Bosch vs VVV-Venlo

0-1

0-2
Sat 19, Nov-00:00 - Holland Jupiler League
Helmond Sport vs De Graafschap

0-2

0-2
Sat 19, Nov-21:45 - Holland Jupiler League
Heracles Almelo vs FC Oss

2-0

3-0
Sat 19, Nov-23:00 - Holland Jupiler League
MVV Maastricht vs Almere City FC

1-0

1-0
Sat 19, Nov-15:00 - Holland Reserves League
Feyenoord Reserve vs Almere City Reserve

2-0

4-1
Sat 19, Nov-17:30 - Holland Tweede Divisie
FC Lisse vs HHC Hardenberg

2-1

2-2
Sat 19, Nov-17:30 - Holland Tweede Divisie
Noordwijk vs IJsselmeervogels

2-0

2-0
Sat 19, Nov-17:30 - Holland Tweede Divisie
Scheveningen vs SV De Treffers

0-1

1-2
Sat 19, Nov-17:30 - Holland Tweede Divisie
OFC Oostzaan vs Excelsior Maassluis

0-1

3-1
Sat 19, Nov-18:00 - Holland Tweede Divisie
Quick Boys vs AFC Amsterdam

1-0

1-3
Sat 19, Nov-18:00 - Holland Tweede Divisie
Kozakken Boys vs VV Katwijk

2-1

3-1
Sat 19, Nov-18:00 - Holland Tweede Divisie
Spakenburg vs Rijnsburgse Boys

0-0

1-1
Sat 19, Nov-19:59 - Holland Tweede Divisie
Jong Sparta Rotterdam vs Koninklijke HFC

0-0

1-0
Sat 19, Nov-18:30 - Holland Tweede Divisie
Volendam Am. vs Tielse Eendracht Combinatie

0-1

1-2
Sat 19, Nov-14:00 - HongKong Premier League
Eastern A.A Football Team vs LeeMan

0-1

0-1
Sat 19, Nov-11:00 - HongKong Premier League
Resources Capital FC vs Southern District

0-1

0-1
Sat 19, Nov-15:00 - Hungary U19 League
Pecsi MFC(U19) vs Ujpesti TE(U19)

0-0

0-0
Sat 19, Nov-16:00 - Hungary U19 League
Puskas Akademia Fehervar(U19) vs MTK Budapest FC (U19)

3-1

3-1
Sat 19, Nov-13:00 - Hungary U19 League
Illes Akademia Haladas(U19) vs Diosgyor VTK(U19)

4-1

4-2
Sat 19, Nov-17:05 - Hungary Women's Division 1 League
MTK Budapest Women's vs Ferencvarosi TC Women's

0-2

2-5
Sat 19, Nov-16:00 - Hungary Women's Division 1 League
Szent Mihaly Women's vs Gyori Dozsa Woman's

0-2

0-4
Sat 19, Nov-12:30 - India League Division 1
Real Kashmir vs Rajasthan United

1-0

2-0
Sat 19, Nov-18:00 - India Super League
Hyderabad FC vs Kerala Blasters FC

0-1

0-1
Sat 19, Nov-16:00 - India Super League
Chennaiyin FC vs Jamshedpur FC

1-0

3-1
Sat 19, Nov-14:45 - Iran League Division 1
Kheybar Khorramabad vs Khooshe Talaee Saveh

0-0

0-0
Sat 19, Nov-17:30 - Italian Women Division 1
Parma Women's vs Juventus Women's

1-0

1-2
Sat 19, Nov-15:30 - Italian Women Division 1
AS Roma Women's vs Sampdoria Women's

1-0

2-0
Sat 19, Nov-20:30 - Italy C1A
Vicenza vs Triestina

3-0

4-0
Sat 19, Nov-20:30 - Italy C1A
Padova vs Albinoleffe

1-0

2-2
Sat 19, Nov-20:30 - Italy C1A
Calcio Lecco vs Piacenza

1-1

3-1
Sat 19, Nov-20:30 - Italy C1A
AC Trento vs USD Virtus Verona

0-1

0-2
Sat 19, Nov-17:30 - Italy C1A
Pro Patria vs Juventus(U23)

0-0

0-1
Sat 19, Nov-17:30 - Italy C1A
Mantova vs FeralpiSalo

0-0

0-0
Sat 19, Nov-17:30 - Italy C1A
Pro Vercelli vs US Pergolettese

1-1

1-1
Sat 19, Nov-17:30 - Italy C1A
Renate AC vs Pro Sesto

2-0

3-4
Sat 19, Nov-17:30 - Italy C1A
Pordenone Calcio SSD vs Novara Calcio

0-0

1-0
Sat 19, Nov-17:30 - Italy C1A
Sangiuliano City vs ArzignanoChiampo

0-2

1-2
Sat 19, Nov-19:30 - Ivory Coast Division 1
Stella Club vs Racing d'Abidjan

0-2

1-2
Sat 19, Nov-21:45 - Ivory Coast Division 1
Denguele vs USC Bassam

0-0

1-1
Sat 19, Nov-16:00 - Kenya Premier League
Kakamega Homeboyz vs Tusker FC Nairobi

0-1

1-2
Sat 19, Nov-16:00 - Kenya Premier League
Gor Mahia vs Nzoia Sugar

0-0

1-0
Sat 19, Nov-16:00 - Kenya Premier League
Ulinzi Stars Nakuru vs AFC Leopards SC

0-1

0-2
Sat 19, Nov-09:00 - Korea Women's League
Gyeongju KHNP Women's vs Hyundai Steel Red angels Women's

0-0

0-0
Sat 19, Nov-17:00 - Libya League Division 1
Darnes vs Al Nasr Benghazi

0-1

1-1
Sat 19, Nov-19:59 - Morocco Division 2
Wydad Fes vs Ittihad Khemisset

0-0

0-0
Sat 19, Nov-19:59 - Morocco Division 2
Rapide Oued Zem vs JSM Jeunesse Sportive El Massira

0-0

0-0
Sat 19, Nov-19:00 - Morocco Division 2
ASS Association Sportive de Sale vs Renaissance Zemamra

1-1

1-1
Sat 19, Nov-19:00 - Morocco Division 2
USM Oujda vs Wydad Temara

0-0

1-0
Sat 19, Nov-19:00 - National League
Chesterfield vs Solihull Moors

1-0

2-0
Sat 19, Nov-19:00 - National League
Halifax Town vs Boreham Wood F.C.

0-0

1-0
Sat 19, Nov-19:00 - National League
Wrexham vs Aldershot Town

2-0

2-0
Sat 19, Nov-19:00 - National League
Notts County vs Yeovil Town

0-0

0-0
Sat 19, Nov-19:00 - National League
Barnet F.C. vs Torquay United

1-0

1-0
Sat 19, Nov-19:00 - National League
Dagenham and Redbridge vs Scunthorpe United

1-1

2-1
Sat 19, Nov-19:00 - National League
York City vs Wealdstone FC

1-0

1-2
Sat 19, Nov-19:00 - National League
Woking vs Altrincham

0-0

1-1
Sat 19, Nov-19:00 - National League
Maidenhead United vs Eastleigh

1-1

2-1
Sat 19, Nov-19:00 - National League
Gateshead vs Southend United

0-0

3-1
Sat 19, Nov-19:00 - National League
Maidstone United vs Oldham Athletic AFC

0-0

0-0
Sat 19, Nov-19:00 - National League
Dorking Wanderers vs Bromley

1-2

2-3
Sat 19, Nov-05:00 - New Zealand Football National League
Wellington Olympic vs Christchurch United

4-1

7-1
Sat 19, Nov-06:00 - New Zealand Football National League
Birkenhead United vs Auckland United

1-0

2-0
Sat 19, Nov-07:00 - New Zealand Football National League
Melville United vs Napier City Rovers

4-3

4-3
Sat 19, Nov-03:30 - New Zealand Women's League
Southern United Women's vs Capital Women's

0-1

1-1
Sat 19, Nov-18:00 - Northern Ireland IFA Championship
Newington Youth vs Loughgall FC

0-1

0-2
Sat 19, Nov-18:00 - Northern Ireland IFA Championship
Knockbreda vs Annagh United

1-0

1-1
Sat 19, Nov-19:00 - Northern Ireland IFA Championship
Institute FC vs Harland & Wolff Welders

1-0

1-0
Sat 19, Nov-19:00 - Northern Ireland IFA Championship
Warrenpoint Town vs Dergview FC

3-1

4-2
Sat 19, Nov-22:30 - Northern Ireland IFA Championship
Ards FC vs Ballyclare Comrades

2-1

3-3
Sat 19, Nov-19:00 - Northern Ireland IFA Championship
Dundela FC vs Ballinamallard United

2-0

4-0
Sat 19, Nov-19:00 - Northern Ireland Premier League
Glenavon FC vs Coleraine F.C.

0-0

0-0
Sat 19, Nov-19:00 - Northern Ireland Premier League
Crusaders FC vs Newry City

2-0

4-0
Sat 19, Nov-19:00 - Northern Ireland Premier League
Carrick Rangers vs Portadown FC

0-0

2-0
Sat 19, Nov-19:00 - Norway Adeccoligaen
Kongsvinger vs Sandefjord

0-1

2-1
Sat 19, Nov-15:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Lech Poznan Youth vs Zaglebie Lubin Youth


1-0
Sat 19, Nov-15:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Legia Warszawa Youth vs Escola Varsovia Warszawa Youth

1-1

1-1
Sat 19, Nov-15:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Gornik Zabrze Youth vs Korona Kielce Youth

1-0

3-1
Sat 19, Nov-15:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Rakow Czestochowa Youth vs Lechia Gdansk Youth

1-0

4-0
Sat 19, Nov-16:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Slask Wroclaw Youth vs Polonia Warszawa Youth


0-2
Sat 19, Nov-14:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Wisla Krakow Youth vs Jagiellonia Bialystok Youth

0-1

1-2
Sat 19, Nov-15:00 - Poland - 4. Liga
Zawisza Bydgoszcz vs Sokol Kleczew

1-0

4-0
Sat 19, Nov-15:00 - Poland - 4. Liga
Gornik Zabrze II vs Rakow Czestochowa B

0-1

0-2
Sat 19, Nov-15:00 - Poland - 4. Liga
Podhale Nowy vs Wisloka Debica

1-1

2-3
Sat 19, Nov-15:00 - Poland - 4. Liga
Rekord Bielsko vs Stilon Gorzow Wielkopolski

0-1

4-1
Sat 19, Nov-15:00 - Poland - 4. Liga
Jagiellonia Bialystok B vs Legia Warszawa B

0-0

2-2
Sat 19, Nov-17:30 - Poland - 4. Liga
Chrobry Glogow B vs Sleza Wroclaw

1-2

1-2
Sat 19, Nov-15:30 - Poland - 4. Liga
Unia Janikowo vs Unia Solec Kujawski

0-0

0-1
Sat 19, Nov-16:00 - Poland - 4. Liga
KSZO Ostrowiec vs Chelmianka Chelm

2-1

5-1
Sat 19, Nov-16:00 - Poland - 4. Liga
GKS Pniowek Pawlowice Slaskie vs Miedz Legnica II

2-0

3-0
Sat 19, Nov-16:00 - Poland - 4. Liga
Unia Swarzedz vs Blekitni Stargard Szczecinski

1-0

2-1
Sat 19, Nov-16:00 - Poland - 4. Liga
KS Legionovia Legionowo vs Warta Sieradz

0-1

0-1
Sat 19, Nov-16:00 - Poland - 4. Liga
Polonia Sroda vs Stolem Gniewino

2-0

4-0
Sat 19, Nov-16:00 - Poland - 4. Liga
Sokol Ostroda vs Ursus Warszawa

1-2

4-3
Sat 19, Nov-16:00 - Poland - 4. Liga
Gwarek Tarnowskie Gory vs BTP Stal Brzeg

2-0

4-0
Sat 19, Nov-16:00 - Poland - 4. Liga
Sokol Sieniawa vs KS Wiazownica

0-0

1-1
Sat 19, Nov-16:00 - Poland - 4. Liga
Unia Skierniewice vs Pilica Białobrzegi

2-0

4-1
Sat 19, Nov-16:00 - Poland - 4. Liga
Pogon Grodzisk Mazowiecki vs Mławianka Mława

2-0

2-0
Sat 19, Nov-16:00 - Poland - 4. Liga
LKS Goczalkowice Zdroj vs Polonia Bytom

0-1

0-1
Sat 19, Nov-16:00 - Poland - 4. Liga
LKS Lagow vs KS Wieczysta Krakow

0-0

1-2
Sat 19, Nov-16:00 - Poland - 4. Liga
Polonia Nysa vs MKS Kluczbork

0-0

0-1
Sat 19, Nov-16:00 - Poland - 4. Liga
Cracovia Krakow II vs Orleta Radzyn Podlaski

1-1

1-2
Sat 19, Nov-19:00 - Poland - 4. Liga
Podlasie Biala Podlaska vs Unia Tarnow

0-0

1-1
Sat 19, Nov-16:30 - Poland - 4. Liga
Stal Stalowa Wola vs Lublinianka

2-0

3-1
Sat 19, Nov-14:00 - Poland - 4. Liga
Baltyk Gdynia vs Pogon Nowe Skalmierzyce

0-2

0-2
Sat 19, Nov-17:00 - Poland - 4. Liga
LKS II Lodz vs Olimpia Zambrow

1-0

6-0
Sat 19, Nov-15:30 - Poland Woman's League
AZS UJ Krakow Women's vs Czarni Sosnowiec Women's

0-0

1-1
Sat 19, Nov-16:00 - Poland Woman's League
GKS Katowice Women's vs KKPK Medyk Konin Women's

2-1

2-1
Sat 19, Nov-14:00 - Poland Woman's League
Gornik Leczna Women's vs SMS Lodz Women's

2-1

5-2
Sat 19, Nov-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores 2 Divisao
Lamego U19 vs Lusitania de Lourosa (U19)

1-1

1-1
Sat 19, Nov-15:00 - Portugal League Cup
Leixoes vs UD Oliveirense

1-0

2-1
Sat 19, Nov-19:30 - Portugal League Cup
CD Nacional vs Portimonense

0-0

2-0
Sat 19, Nov-00:30 - Portugal League Cup
Belenenses SAD vs Boavista FC

2-1

2-3
Sat 19, Nov-22:00 - Portugal League Cup
Desportivo de Tondela vs GD Estoril Praia

0-0

0-0
Sat 19, Nov-19:00 - Portugal Liga Revelacao U19
Academica Coimbra(U19) vs Alverca(U19)

1-0

2-0
Sat 19, Nov-19:00 - Portugal Liga Revelacao U19
Gil Vicente U19 vs Gondomar(U19)

2-0

3-4
Sat 19, Nov-19:00 - Portugal Liga Revelacao U19
Rio Ave(U19) vs Vizela(U19)

0-0

1-1
Sat 19, Nov-19:00 - Portugal Liga Revelacao U19
Belenenses(U19) vs Vitoria FC Setubal(U19)

0-0

0-0
Sat 19, Nov-19:00 - Portugal Liga Revelacao U19
Casa Pia AC U19 vs Maritimo U19

0-0

1-0
Sat 19, Nov-19:00 - Portugal Liga Revelacao U19
SC Uniao Torreense(U19) vs GD Estoril-Praia(U19)

0-0

3-2
Sat 19, Nov-19:00 - Portugal Liga Revelacao U19
Tondela(U19) vs Vitoria SC Guimaraes U19

1-0

2-1
Sat 19, Nov-17:00 - Premier League International Cup
Wolves U21 vs FC Porto B

0-1

0-1
Sat 19, Nov-16:00 - Romania - Liga 3
CS Sanatatea Cluj vs Corvinul Hunedoara

1-6

2-9
Sat 19, Nov-16:00 - Romania - Liga 3
Tunari vs CSM Flacara Moreni

0-0

2-0
Sat 19, Nov-16:00 - Romania - Liga 3
Unirea Ungheni vs ACS Viitorul Cluj

1-1

3-2
Sat 19, Nov-16:00 - Romania - Liga 3
Blejoi Vispesti vs CS Paulesti

2-1

6-2
Sat 19, Nov-16:00 - Romania - Liga 3
Afumati vs Agricola Borcea

1-0

3-0
Sat 19, Nov-16:00 - Romania - Liga 3
ACS Olimpic Cetate Rasnov vs Olimpic Zarnesti

0-0

2-0
Sat 19, Nov-16:00 - Romania - Liga 3
Somuz Falticeni vs Ceahlaul Piatra Neamt

1-0

1-1
Sat 19, Nov-16:00 - Romania - Liga 3
Progresul Pecica vs CSM Resita

3-1

3-2
Sat 19, Nov-16:00 - Romania - Liga 3
CSM Bacau vs Stiinta Miroslava

1-1

1-1
Sat 19, Nov-16:00 - Romania - Liga 3
Kids Tampa Brasov vs CSO Plopeni

0-0

0-1
Sat 19, Nov-16:00 - Romania - Liga 3
CSO Petrolul Potcoava vs FCM Alexandria

0-1

0-3
Sat 19, Nov-16:00 - Romania - Liga 3
Sepsi OSK Sfantul Gheorghe B vs Targu Secuiesc

0-1

1-3
Sat 19, Nov-16:00 - Romania - Liga 3
Gloria Albesti vs Inainte Modelu

3-0

4-0
Sat 19, Nov-16:00 - Romania - Liga 3
Dante Botosani vs Bucovina Radauti

1-0

2-2
Sat 19, Nov-16:00 - Romania - Liga 3
ACS Viitorul Simian vs CS Gilortul Targu Carbunesti

2-0

5-0
Sat 19, Nov-16:00 - Romania - Liga 3
Minerul Ocna De vs FC Zalau

1-0

3-1
Sat 19, Nov-16:00 - Romania - Liga 3
Cetatea Turnu Magurele vs Minerul Costesti

1-0

1-0
Sat 19, Nov-19:59 - Russia First Division
Baltika vs Shinnik Yaroslavl

0-0

1-0
Sat 19, Nov-15:50 - Saudi Arabia Division 2
Al-Nahdha vs Al-Saqer


1-0
Sat 19, Nov-16:05 - Saudi Arabia Division 2
Al-Kawkab vs Al Ansar Medina


0-1
Sat 19, Nov-16:05 - Saudi Arabia Division 2
Al-Sadd FC(SA) vs Tuwaiq


1-0
Sat 19, Nov-16:10 - Saudi Arabia Division 2
Sajer FC vs Al Safa(KSA)


0-1
Sat 19, Nov-16:15 - Saudi Arabia Division 2
Al Taqdom vs Qilwah

2-0

2-1
Sat 19, Nov-16:20 - Saudi Arabia Division 2
Arar FC vs Al Qous Club

1-1

1-1
Sat 19, Nov-16:25 - Saudi Arabia Division 2
Al Jandal vs Al Taraji

1-0

1-1
Sat 19, Nov-16:30 - Saudi Arabia Division 2
Hottain vs Al-Draih


1-0
Sat 19, Nov-16:30 - Saudi Arabia Division 2
Jerash FC vs Al-Lewaa


0-0
Sat 19, Nov-16:40 - Saudi Arabia Division 2
Al Entesar vs Al Bukayriyah


0-0
Sat 19, Nov-19:00 - Scottish Championship
Dundee vs Hamilton Academical FC

0-0

1-0
Sat 19, Nov-19:00 - Scottish Championship
Partick Thistle vs Arbroath

1-0

3-0
Sat 19, Nov-19:00 - Scottish Championship
Inverness C.T. vs Ayr United FC

1-0

2-2
Sat 19, Nov-19:00 - Scottish Championship
Cove Rangers vs Greenock Morton

0-1

1-2
Sat 19, Nov-19:00 - Scottish Championship
Raith Rovers vs Queen's Park

1-2

2-5
Sat 19, Nov-18:00 - Scottish Highland Football League
Brechin City vs Forres Mechanics

0-1

2-1
Sat 19, Nov-18:00 - Scottish Highland Football League
Clachnacuddin vs Huntly

1-0

2-0
Sat 19, Nov-18:00 - Scottish Highland Football League
Strathspey Thistle vs Formartine United

0-0

0-2
Sat 19, Nov-19:00 - Scottish Highland Football League
Lossiemouth FC vs Deveronvale

1-2

2-3
Sat 19, Nov-19:00 - Scottish Highland Football League
Fraserburgh vs Buckie Thistle FC

1-0

1-0
Sat 19, Nov-19:00 - Scottish Highland Football League
Banks O'Dee vs Inverurie Loco Works

1-3

3-4
Sat 19, Nov-19:00 - Scottish League One
Clyde F.C. vs Falkirk

2-1

3-3
Sat 19, Nov-19:00 - Scottish League One
Peterhead vs Dunfermline

0-2

0-2
Sat 19, Nov-19:00 - Scottish League One
Airdrieonians vs Kelty Hearts

0-0

1-0
Sat 19, Nov-19:00 - Scottish League One
Queen of the South FC vs Montrose

2-0

4-0
Sat 19, Nov-19:00 - Scottish League One
Edinburgh City vs Alloa Athletic

1-3

4-3
Sat 19, Nov-19:00 - Scottish League Two
Dumbarton vs Forfar Athletic

1-1

2-2
Sat 19, Nov-19:00 - Scottish League Two
Stirling Albion vs East Fife

2-1

3-1
Sat 19, Nov-19:00 - Scottish League Two
Albion Rovers FC vs Stranraer F.C.

0-0

1-0
Sat 19, Nov-19:00 - Scottish League Two
Stenhousemuir vs Bonnyrigg Rose

1-1

1-1
Sat 19, Nov-19:00 - Scottish League Two
Annan Athletic vs Elgin City

0-2

1-3
Sat 19, Nov-20:30 - Senegal Premier League
CNEPS Excellence vs AS Douanes Dakar

0-0

0-0
Sat 19, Nov-20:30 - Senegal Premier League
Pikine vs Guediawaye

0-0

1-2
Sat 19, Nov-20:30 - Senegal Premier League
Linguere vs Casa Sports Zinguinchor

0-0

0-1
Sat 19, Nov-20:30 - Senegal Premier League
ASC Diambars vs ASC Jaraaf

0-0

1-2
Sat 19, Nov-20:30 - Senegal Premier League
Union Sportive Goree vs Stade Mbour

0-0

1-0
Sat 19, Nov-20:30 - Senegal Premier League
Generation Foot vs Sonacos de Diourbel

0-0

1-1
Sat 19, Nov-20:30 - Senegal Premier League
Dakar Sacre Coeur vs Teungueth FC

0-0

0-0
Sat 19, Nov-16:00 - Serbia Prva Liga
FK Rad Beograd vs FK Sloboda Uzice

1-0

1-1
Sat 19, Nov-16:00 - Serbia Prva Liga
FK Radnicki Sremska Mitrovica vs FK Metalac Gornji Milanovac

1-0

2-1
Sat 19, Nov-16:00 - Serbia Prva Liga
IMT Novi Beograd vs Graficar Beograd

2-0

3-0
Sat 19, Nov-13:30 - Singapore Cup
Hougang United FC vs Tampines Rovers FC

1-1

3-2
Sat 19, Nov-17:30 - Slovakia Women I. liga
MFK Ruzomberok Women's vs TJ Spartak Myjava Women's

0-2

0-4
Sat 19, Nov-16:00 - Slovakia Women I. liga
FC Artmedia Petrzalka Women's vs Trencin Women's

0-1

0-5
Sat 19, Nov-19:00 - Slovakia Women I. liga
SKF Zilina Women's vs Topolcany Women's

1-2

1-3
Sat 19, Nov-14:00 - Slovakia Women I. liga
FK Nove Zamky Women's vs Slovan Bratislava Women's

0-12

0-16
Sat 19, Nov-14:00 - Slovakia Women I. liga
Spartak Trnava Women's vs Dukla Banska Bystrica Women's

4-0

8-0
Sat 19, Nov-18:00 - Slovenia 2. Liga
NK Krka vs NK Nafta

1-1

2-1
Sat 19, Nov-16:30 - Slovenia 2. Liga
Ilirija Ljubljana vs NK Aluminij

1-1

2-3
Sat 19, Nov-16:30 - Slovenia 2. Liga
NK Roltek Dob vs NK Bistrica

0-1

1-1
Sat 19, Nov-16:30 - Slovenia 2. Liga
NK Rogaska vs NK Rudar Velenje

2-3

5-3
Sat 19, Nov-14:00 - Spanish Ladies League Division 1
Cordoba Women's vs Real Oviedo Women's

1-0

3-0
Sat 19, Nov-21:00 - Spanish Ladies League Division 1
Sant Gabriel Women's vs Zaragoza CFF B Women's


3-1
Sat 19, Nov-15:00 - Spanish Ladies League Division 1
RCD Espanyol Women's vs Eibar Women's

1-0

1-1
Sat 19, Nov-21:30 - Spanish Ladies League Division 1
Fundacion Albacete Women's vs Rayo Vallecano Women's

0-0

1-1
Sat 19, Nov-19:59 - Spanish Ladies League Division 1
UMIA CF Women's vs Sporting de Gijon Women's


0-4
Sat 19, Nov-18:30 - Spanish Ladies League Division 1
Granada CF Women's vs CDEF Logrono Women's

1-1

3-3
Sat 19, Nov-18:30 - Spanish Ladies League Division 1
Arratia CD Women's vs Aurrera de Vitoria Women's

1-2

2-2
Sat 19, Nov-19:00 - Spanish Ladies League Division 1
Madrid CFF C Women's vs CP San Miguel Women's

5-0

9-1
Sat 19, Nov-15:00 - Spanish Ladies Premier League
Madrid CFF Women's vs Villarreal Women's

1-1

1-2
Sat 19, Nov-15:00 - Spanish Ladies Premier League
Alhama CF Women's vs Granadilla Tenerife Women's

1-0

1-0
Sat 19, Nov-21:15 - Spanish Ladies Premier League
Colegio Aleman Valencia Women's vs Levante UD Women's

2-0

4-2
Sat 19, Nov-23:00 - Spanish Ladies Premier League
Athletic Bilbao Women's vs Real Sociedad Women's

1-2

1-3
Sat 19, Nov-19:00 - Spanish Ladies Premier League
Sporting De Huelva Women's vs Real Madrid CF Women's

0-1

0-1
Sat 19, Nov-19:59 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Alcorcon vs Algeciras

1-0

2-0
Sat 19, Nov-22:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Unionistas de Salamanca vs Talavera de la Reina

0-1

1-2
Sat 19, Nov-22:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Pontevedra vs Fuenlabrada

0-0

0-0
Sat 19, Nov-19:59 - Spanish Primera RFEF Grupo B
Gimnastic Tarragona vs CD Castellon

1-1

2-1
Sat 19, Nov-19:59 - Spanish Primera RFEF Grupo B
Eldense vs UE Cornella

0-0

2-0
Sat 19, Nov-22:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
Real Murcia vs UD Logrones

1-0

1-0
Sat 19, Nov-22:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
Barcelona B vs Athletic Bilbao B

2-0

2-0
Sat 19, Nov-20:30 - Spanish Primera U19
UD Marbella(U19) vs CD Polillas Ceuta U19


5-1
Sat 19, Nov-17:00 - Spanish Primera U19
Calavera(U19) vs Recreativo Huelva U19

0-0

0-0
Sat 19, Nov-17:15 - Spanish Primera U19
Real Oviedo(U19) vs Marina Sport(U19)

3-0

5-0
Sat 19, Nov-15:00 - Spanish Primera U19
Sevilla(U19) vs Cadiz U19

1-0

1-1
Sat 19, Nov-21:15 - Spanish Primera U19
CD Covadonga(U19) vs Atletico Perines(U19)


2-3
Sat 19, Nov-19:59 - Spanish Primera U19
Sabadell(U19) vs CD San Francisco(U19)


2-3
Sat 19, Nov-18:30 - Spanish Primera U19
Girona(U19) vs CD Ebro(U19)

2-0

2-0
Sat 19, Nov-16:00 - Spanish Primera U19
Tenerife U19 vs Arucas CF(U19)

1-1

1-1
Sat 19, Nov-16:00 - Spanish Primera U19
CD Sobradillo(U19) vs Juventud Laguna(U19)

2-0

2-0
Sat 19, Nov-16:00 - Spanish Primera U19
CD Puerto Cruz(U19) vs SD San Jose(U19)

0-1

0-2
Sat 19, Nov-19:00 - Spanish Primera U19
Valencia(U19) vs CD Castellon(U19)

6-0

6-1
Sat 19, Nov-19:00 - Spanish Primera U19
Almeria U19 vs San Roque Balompie(U19)

0-0

2-0
Sat 19, Nov-19:00 - Spanish Primera U19
UCAM Murcia(U19) vs UD Alzira(U19)

0-1

0-1
Sat 19, Nov-19:00 - Spanish Primera U19
Albacete(U19) vs CD Roda(U19)

2-0

3-0
Sat 19, Nov-19:00 - Spanish Primera U19
Alcobendas(U19) vs Rayo Vallecano U19

2-1

2-3
Sat 19, Nov-19:00 - Spanish Primera U19
Hercules CF(U19) vs CD Toledo(U19)

0-0

0-0
Sat 19, Nov-19:00 - Spanish Primera U19
CF Badalona(U19) vs Espanyol(U19)

0-2

1-3
Sat 19, Nov-19:15 - Spanish Segunda Division
SD Ponferradina vs Real Oviedo

0-0

1-1
Sat 19, Nov-21:30 - Spanish Segunda Division
Sporting de Gijon vs Leganes

2-1

2-2
Sat 19, Nov-00:00 - Spanish Segunda Division
Granada CF vs Albacete

0-0

4-0
Sat 19, Nov-21:30 - Spanish Segunda Division
Tenerife vs SD Huesca

0-0

2-0
Sat 19, Nov-19:45 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Bergantinos CF vs Ourense CF

1-0

1-0
Sat 19, Nov-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Valladolid B vs SD Laredo

0-0

0-1
Sat 19, Nov-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Polvorin vs Zamora CF

0-0

0-2
Sat 19, Nov-19:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Sociedad Deportiva Beasain vs Racing Rioja CF

1-1

1-2
Sat 19, Nov-21:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Paiosaco vs Atletico Arteixo

0-0

1-2
Sat 19, Nov-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
CF Alondras vs UD Somozas

0-0

1-1
Sat 19, Nov-19:30 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
CD Pozoblanco vs Ceuta B

1-0

2-0
Sat 19, Nov-21:30 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Xerez CD vs CD Rota

0-0

1-0
Sat 19, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Atletico Espeleno vs Bollullos

1-0

2-0
Sat 19, Nov-19:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Cordoba CF B vs AD Cartaya

1-1

3-1
Sat 19, Nov-20:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
UD Collerense vs CD Binissalem

0-0

1-2
Sat 19, Nov-19:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CD Manacor vs UD Poblense

0-1

0-4
Sat 19, Nov-19:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CD Llosetense vs Sant Jordi

1-1

3-1
Sat 19, Nov-19:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CE Mercadal vs CF Platges De Calvia

0-1

1-1
Sat 19, Nov-19:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
PE Sant Jordi vs Portmany

0-3

1-3
Sat 19, Nov-20:30 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
CD Santa Ursula vs CD Mensajero

2-0

2-1
Sat 19, Nov-21:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Estrella vs CD Union Sur Yaiza

1-1

2-2
Sat 19, Nov-01:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
UD Ibarra vs CD Marino

0-0

0-0
Sat 19, Nov-01:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Arucas CF vs Villa Santa Brigida

2-1

3-1
Sat 19, Nov-01:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Tamaraceite vs UD San Fernando

0-0

0-2
Sat 19, Nov-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Panaderia Pulido vs Tenerife B

0-1

1-1
Sat 19, Nov-21:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Moralo CP vs UP Plasencia

1-1

2-1
Sat 19, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
UDC Txantrea vs CD Pena Sport

0-0

2-0
Sat 19, Nov-18:45 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
Valle de Egues vs CD Cantolagua

2-0

3-0
Sat 19, Nov-18:45 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
Avance Ezcabarte vs UCD Burlades

0-0

2-1
Sat 19, Nov-19:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Huarte vs CD Oberena

0-0

2-0
Sat 19, Nov-21:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
Yague CF vs Naxara

0-0

2-0
Sat 19, Nov-20:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Villarrubia CF vs CF Talavera B

1-0

4-0
Sat 19, Nov-19:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
CD Illescas vs CP Villarrobledo

0-0

2-0
Sat 19, Nov-19:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Manchego Ciudad vs Calvo Sotelo Puertollano

0-1

1-1
Sat 19, Nov-21:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
UB Conquense vs Atletico Tomelloso

0-0

0-0
Sat 19, Nov-19:30 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Solares Medio Cudeyo vs CD Tropezon

0-1

1-4
Sat 19, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
UD Samano vs SD Gama

0-2

2-2
Sat 19, Nov-19:00 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
SD Revilla vs CD Naval

0-1

1-4
Sat 19, Nov-20:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
SD Deusto vs CD Padura

0-1

1-1
Sat 19, Nov-20:45 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Urduliz FT vs Leioa

0-0

0-0
Sat 19, Nov-19:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Aurrera de Vitoria vs Aurrera de Ondarroa

0-0

0-3
Sat 19, Nov-19:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
CD Touring vs Cultural de Durango

1-0

2-0
Sat 19, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
CD Lagun Onak vs Portugalete

0-1

1-1
Sat 19, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
CD Basconia vs Pasaia KE

0-2

2-3
Sat 19, Nov-20:45 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Jove Espanol vs UD Rayo Ibense

0-0

0-0
Sat 19, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Acero vs Castellon II

0-1

0-1
Sat 19, Nov-16:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Elche CF Ilicitano vs CD Roda

0-0

0-1
Sat 19, Nov-19:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Unami CP vs Atletico Bembibre

0-0

1-1
Sat 19, Nov-19:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Atletico Astorga vs Numancia B

3-0

4-0
Sat 19, Nov-22:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
UD Torre del Mar vs Torredonjimeno

1-0

1-0
Sat 19, Nov-20:45 - Sudanese Premier League
Alamal Atbara vs Ahli Shandi


2-1
Sat 19, Nov-17:15 - Sudanese Premier League
Ahli Marawi vs Al Zuma SC


1-1
Sat 19, Nov-17:15 - Sudanese Premier League
Haidoub FC vs Hilal Al Fasher


1-0
Sat 19, Nov-20:45 - Sudanese Premier League
Tuti SC Khartoum vs Ahli Al Khartoum


0-1
Sat 19, Nov-14:00 - SVK U19 A League
Dukla Banska Bystrica(U19) vs Pohronie(U19)

4-4

4-5
Sat 19, Nov-14:00 - SVK U19 A League
FK Zeleziarne Podbrezova(U19) vs Spartak Trnava(U19)

0-0

2-2
Sat 19, Nov-14:00 - SVK U19 A League
FC Artmedia Petrzalka(U19) vs Slovan Bratislava(U19)

0-1

0-1
Sat 19, Nov-17:15 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
FC Coffrane vs US Terre Sainte

2-1

2-4
Sat 19, Nov-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
FC Naters vs La Chaux-de-Fonds

0-0

3-0
Sat 19, Nov-19:59 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
Meyrin vs Chenois

1-2

1-2
Sat 19, Nov-19:59 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
Concordia Lausanne vs La Sarraz-Eclepens

2-0

3-1
Sat 19, Nov-19:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
FC Echallens vs Portalban/Gletterens

1-0

1-2
Sat 19, Nov-20:30 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
FC Grand Saconnex vs FC Vevey Sports 05

0-0

0-1
Sat 19, Nov-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
FC Rotkreuz vs FC Black Stars Basel

1-0

2-0
Sat 19, Nov-19:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
Solothurn vs FC Concordia Basel

1-1

2-1
Sat 19, Nov-19:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
SC Dornach vs FC Bassecourt

0-0

0-0
Sat 19, Nov-19:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
Koniz vs FC Schotz

0-2

0-3
Sat 19, Nov-20:30 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
Neuchatel Xamax(U21) vs FC Emmenbrucke

2-0

3-2
Sat 19, Nov-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
Taverne vs Weesen


0-1
Sat 19, Nov-19:59 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
FC Lugano U-21 vs Freienbach

1-0

3-0
Sat 19, Nov-19:59 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
FC Winterthur U21 vs ASC Kreuzlingen

1-0

1-0
Sat 19, Nov-19:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
Grasshoppers U21 vs FC Tuggen

0-2

1-3
Sat 19, Nov-19:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
FC Linth 04 vs FC Paradiso

0-0

1-2
Sat 19, Nov-19:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
FC Wettswil Bonstetten vs SV Hongg

0-0

1-0
Sat 19, Nov-19:30 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
FC St.Gallen U-21 vs YF Juventus Zurich

0-0

0-2
Sat 19, Nov-19:59 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
Young Boys II vs SC Kriens

1-0

3-0
Sat 19, Nov-18:30 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
Basel B vs FC Biel-Bienne

0-0

0-0
Sat 19, Nov-19:00 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
Chiasso vs FC Breitenrain

1-0

2-1
Sat 19, Nov-19:00 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
SC Cham vs Baden

0-0

0-2
Sat 19, Nov-19:00 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
Stade Nyonnais vs Bulle

0-0

0-1
Sat 19, Nov-19:00 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
FC Rapperswil-Jona vs Bavois

2-1

2-1
Sat 19, Nov-19:00 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
FC Luzern U-21 vs Etoile Carouge

3-1

5-1
Sat 19, Nov-19:00 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
Zurich B vs Bruhl SG

1-0

1-1
Sat 19, Nov-21:00 - Switzerland Challenge League
FC Aarau vs FC Schaffhausen

1-0

1-0
Sat 19, Nov-21:00 - Switzerland Challenge League
Stade Lausanne Ouchy vs Yverdon

2-0

5-0
Sat 19, Nov-15:00 - Thai League 1
Bangkok United FC vs PT Prachuap F.C.

0-1

1-1
Sat 19, Nov-15:30 - Thai League 1
Chiangrai United vs Muang Thong United

2-1

3-1
Sat 19, Nov-16:00 - Thai League 1
Sukhothai FC vs Nong Bua Pitchaya

0-0

0-0
Sat 19, Nov-16:30 - Thai League 1
Port FC vs Buriram United

1-1

1-3
Sat 19, Nov-14:30 - Thai League 2
Ranong United FC vs Nakhon Pathom United

0-0

0-2
Sat 19, Nov-15:00 - Thai League 2
Raj Pracha FC vs Chiangmai FC

0-0

1-0
Sat 19, Nov-15:00 - Thai League 2
Ayutthaya United vs Uthai Thani Forest

0-1

1-1
Sat 19, Nov-15:30 - Thai League 2
Trat FC vs Samut Prakan City

1-0

1-0
Sat 19, Nov-14:30 - Thai League 3
Kanchanaburi City vs Assumption United FC

0-0

0-0
Sat 19, Nov-15:00 - Thai League 3
Phitsanulok FC vs Nakhon Mae Sot United FC

0-0

2-0
Sat 19, Nov-15:00 - Thai League 3
Pattaya Dolphins vs Bankhai United

0-0

1-0
Sat 19, Nov-15:00 - Thai League 3
Nakhon Ratchasima United FC vs Ubon Kruan Apat

0-0

0-0
Sat 19, Nov-12:30 - Thai League 3
Nan FC vs Uttaradit FC

0-0

2-1
Sat 19, Nov-12:30 - Thai League 3
Samut Prakan FC vs Inter Bangkok

0-0

0-0
Sat 19, Nov-12:30 - Thai League 3
Hua Hin City vs Saraburi FC

0-0

2-1
Sat 19, Nov-12:30 - Thai League 3
Sakon Nakhon FC vs Khonkaen FC

0-1

0-3
Sat 19, Nov-12:30 - Thai League 3
Siam FC vs Royal Thai Army FC

0-0

0-1
Sat 19, Nov-12:30 - Thai League 3
Maejo United vs Kamphaengphet FC

1-0

2-1
Sat 19, Nov-12:30 - Thai League 3
Muang Trang United vs Young Singh United

0-0

1-1
Sat 19, Nov-12:30 - Thai League 3
Warship United FC vs Chanthaburi FC

0-1

0-2
Sat 19, Nov-13:00 - Thai League 3
Nara United vs Phuket Andaman

2-0

5-0
Sat 19, Nov-14:00 - Thai League 3
Bangkok FC vs Thonburi United

0-1

2-1
Sat 19, Nov-14:00 - Thai League 3
Ang Thong FC vs Thawi Samut Sakhon United

0-0

4-0
Sat 19, Nov-14:00 - Thai League 3
Pattani vs MH Nakhonsi

1-1

2-1
Sat 19, Nov-14:00 - Thai League 3
Sisaket United vs Yasothon United FC

1-0

3-0
Sat 19, Nov-17:00 - Tunisia Division 2
Jendouba Sport vs CO Medenine

1-0

1-0
Sat 19, Nov-17:00 - Tunisia Division 2
JS Kairouanaise vs AS Gabes

2-1

3-1
Sat 19, Nov-17:00 - Tunisia Division 2
CS Korba vs A.S. Marsa

0-0

1-1
Sat 19, Nov-17:00 - Tunisia Division 2
AS Oued Ellil vs ES Jerba Midoun

1-0

1-0
Sat 19, Nov-17:00 - Tunisia Division 2
CS Bembla vs AS Mhamdia

0-0

0-0
Sat 19, Nov-17:00 - Tunisia Division 2
ES Rades vs Espoir Rogba

0-0

2-0
Sat 19, Nov-17:00 - Turkey 2 Ligi A
Adanaspor vs Altinordu

1-1

2-1
Sat 19, Nov-14:30 - Turkey 2 Ligi A
Keciorengucu vs Denizlispor

1-0

2-0
Sat 19, Nov-14:30 - Turkey 2 Ligi A
Manisa FK vs Erzurumspor FK

0-0

0-0
Sat 19, Nov-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Agri 1970 Spor vs Karsiyaka

0-0

0-0
Sat 19, Nov-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Elazigspor vs 1922 Konyaspor

1-1

1-2
Sat 19, Nov-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Kutahyaspor vs Sile Yildizspor

0-0

1-0
Sat 19, Nov-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Nevsehir Belediyespor vs Belediye Derincespor

0-0

3-0
Sat 19, Nov-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Yeni Amasya Spor vs Kelkit Belediye Hurriyet

1-0

1-0
Sat 19, Nov-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Catalcaspor vs Eskisehirspor

0-0

1-1
Sat 19, Nov-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Yomraspor vs Edirnespor Genclik

0-0

2-1
Sat 19, Nov-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
52 Orduspor vs Karakopru Belediyespor

0-0

1-0
Sat 19, Nov-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Yeni Mersin Idman Yurdu vs Kalecik

1-0

2-0
Sat 19, Nov-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Gumushanespor vs Karaman FK

0-0

0-0
Sat 19, Nov-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Ayvalikgucu Belediyespor vs Orduspor

0-0

1-1
Sat 19, Nov-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Kirikkale Buyuk Anadolu vs 76 Igdir Belediye spor

0-0

0-0
Sat 19, Nov-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Ergene Velimese vs Turgutluspor

0-1

0-1
Sat 19, Nov-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Kestelspor vs Kahramanmaras

1-0

3-0
Sat 19, Nov-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Kusadasispor vs Ofspor

2-0

3-0
Sat 19, Nov-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Bulvarspor vs Elazig Karakocan

2-0

3-0
Sat 19, Nov-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Eynesil vs Darica Genclerbirligi

1-1

1-1
Sat 19, Nov-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Aksarayspor vs Tepecikspor

1-0

1-0
Sat 19, Nov-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Artvin Hopaspor vs Kepez Belediyespor

1-1

2-2
Sat 19, Nov-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Bergama Belediyespor vs Erbaaspor S

1-0

3-1
Sat 19, Nov-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Nigde Anadolu vs Arguvan

0-2

0-3
Sat 19, Nov-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Cankaya FK vs Bursa Yıldırımspor

0-2

2-2
Sat 19, Nov-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Halide Edip Adivarspor vs Osmaniyespor

1-0

4-1
Sat 19, Nov-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Siirt Il Ozel Idaresi Spor vs Efeler 09

0-0

0-0
Sat 19, Nov-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Fatsa Belediyespor vs Akhisar Bld.Geng

1-0

2-1
Sat 19, Nov-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Sapanca Genclikspor vs Musspor

1-0

1-0
Sat 19, Nov-13:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Konak BEL. Women's vs Fomget Genclik Women's

0-4

0-7
Sat 19, Nov-13:00 - Turkey U19 League
Ankaragucu(U19) vs Galatasaray(U19)

0-1

0-3
Sat 19, Nov-13:00 - Turkey U19 League
Yeni Malatyaspor(U19) vs Umraniyespor(U19)

0-0

2-1
Sat 19, Nov-13:00 - Turkey U19 League
Bursaspor(U19) vs Antalyaspor(U19)

0-2

1-3
Sat 19, Nov-13:00 - Turkey U19 League
Genclerbirligi(U19) vs Sakaryaspor(U19)


1-0
Sat 19, Nov-13:00 - Turkey U19 League
Trabzonspor(U19) vs Boluspor(U19)

2-0

3-0
Sat 19, Nov-13:00 - Turkey U19 League
Istanbulspor(U19) vs Fatih Karagumruk(U19)

0-0

1-1
Sat 19, Nov-13:00 - Turkey U19 League
Manisa FK(U19) vs Denizlispor(U19)

1-0

1-2
Sat 19, Nov-13:00 - Turkey U19 League
Keciorengucu U19 vs Kocaelispor(U19)

1-1

2-1
Sat 19, Nov-13:00 - Turkey U19 League
Ankaraspor FK U19 vs Kayserispor(U19)

0-2

0-3
Sat 19, Nov-13:00 - Turkey U19 League
Adanaspor(U19) vs Tuzlaspor Kulubu(U19)

0-0

0-1
Sat 19, Nov-14:00 - Turkey U19 League
Besiktas JK(U19) vs Konyaspor(U19)

0-0

2-2
Sat 19, Nov-14:00 - Turkey U19 League
Alanyaspor(U19) vs Fenerbahce U19

0-1

1-2
Sat 19, Nov-14:00 - Turkey U19 League
Goztepe(U19) vs Istanbul Buyuksehir Belediyesi(U19)

1-0

2-0
Sat 19, Nov-14:00 - Turkey U19 League
Eskisehirspor(U19) vs Balikesirspor (U19)

1-1

1-1
Sat 19, Nov-14:00 - Turkey U19 League
Adana Demirspor U19 vs Gazisehir Gaziantep(U19)

0-0

1-0
Sat 19, Nov-16:40 - UAE League Division 1
Al-Thaid vs Dubai City

2-0

3-0
Sat 19, Nov-16:40 - UAE League Division 1
Masfut vs Al Oruba(UAE)

0-1

2-1
Sat 19, Nov-16:40 - UAE League Division 1
Baynounah vs Dubba Al Husun

0-3

0-3
Sat 19, Nov-16:45 - UAE League Division 1
Al Arabi vs Fursan Hispania

4-1

9-2
Sat 19, Nov-21:00 - UEFA-EURO U17 Championship
Portugal(U17) vs Faroe Islands(U17)

2-0

3-0
Sat 19, Nov-18:00 - UEFA-EURO U17 Championship
Slovenia(U17) vs Kazakhstan(U17)

0-0

0-0
Sat 19, Nov-15:00 - UEFA-EURO U19 Championship
Croatia(U19) vs Finland(U19)

1-2

1-2
Sat 19, Nov-19:00 - UEFA-EURO U19 Championship
Scotland(U19) vs Kazakhstan(U19)

2-1

5-2
Sat 19, Nov-19:00 - UEFA-EURO U19 Championship
France(U19) vs Iceland(U19)

1-0

2-0
Sat 19, Nov-14:00 - UEFA-EURO U19 Championship
Israel(U19) vs Faroe Islands(U19)

0-0

2-0
Sat 19, Nov-17:00 - Uganda Super League
Arua Hill vs SC Villa

0-0

0-1
Sat 19, Nov-15:00 - Uganda Super League
Kampala City Council(KCCA) vs URA SC

0-0

1-1
Sat 19, Nov-15:00 - Ukraine - Vyscha Liga
Dnipro-1 vs FC Shakhtar Donetsk

1-1

2-1
Sat 19, Nov-16:00 - Ukraine - Vyscha Liga
Kolos Kovalivka vs FC Vorskla Poltava

0-1

1-2
Sat 19, Nov-15:00 - Ukraine Persha Liga
Nyva Ternopil vs Epitsentr Dunayivtsi

0-0

0-0
Sat 19, Nov-15:00 - Ukraine Persha Liga
Skoruk Tomakivka vs LNZ Cherkasy

0-2

0-2
Sat 19, Nov-15:30 - Ukraine Persha Liga
Polissya Zhytomyr vs Dinaz Vyshgorod

2-0

3-0
Sat 19, Nov-14:00 - Ukraine U21 Liga
Kryvbas(U21) vs Metalist 1925 Kharkiv(U21)

0-0

0-0
Sat 19, Nov-18:00 - Under 20 Elite League
Germany(U20) vs Norway(U20)

1-1

2-1
Sat 19, Nov-13:00 - Uzbekistan Pro League B
Lokomotiv BFK vs Aral Qoraqalpogiston

0-2

1-4
Sat 19, Nov-13:00 - Uzbekistan Pro League B
Pakhtakor-79 vs Nasaf Qarshi II

4-1

6-2
Sat 19, Nov-13:00 - Uzbekistan Pro League B
Navbahor Namangan B vs Andijan II

1-0

2-0
Sat 19, Nov-13:00 - Uzbekistan Pro League B
Dostlik Oltiariq vs PFK Shahrixonchi

1-0

2-0
Sat 19, Nov-13:00 - Uzbekistan Pro League B
Qumqo'rg'on FC vs Bunyodkor II

0-1

2-1
Sat 19, Nov-13:00 - Uzbekistan Pro League B
Unired vs FK Do'stlik Tashkent

0-2

2-4
Sat 19, Nov-14:00 - Vietnam League
Hoang Anh Gia Lai vs Ha Noi FC

0-1

1-1
Sat 19, Nov-14:00 - Vietnam League
Binh Dinh FC vs TP Ho Chi Minh

0-0

2-1
Sat 19, Nov-14:00 - Vietnam League
Song Lam Nghe An vs Nam Dinh

1-1

2-1
Sat 19, Nov-14:00 - Vietnam League
Sai Gon FC vs Becamex Binh Duong

1-0

2-1
Sat 19, Nov-14:00 - Vietnam League
Viettel vs Da Nang

2-0

3-0
Sat 19, Nov-14:00 - Vietnam League
Hong Linh Ha Tinh vs Thanh Hoa FC

2-1

2-1
Sat 19, Nov-18:00 - Wales FAW Championship North
Conwy Borough FC vs Chirk AAA

0-0

1-1
Sat 19, Nov-18:00 - Wales FAW Championship North
Buckley Town vs Porthmadog

1-0

3-1
Sat 19, Nov-18:00 - Wales FAW Championship North
Llandudno FC vs Ruthin Town FC

0-1

0-1
Sat 19, Nov-18:00 - Wales FAW Championship North
Llanidloes Town vs Gresford Athletic

1-2

2-2
Sat 19, Nov-18:30 - Wales FAW Championship North
Cefn Druids vs Mold Alexandra

1-0

2-1
Sat 19, Nov-18:30 - Wales FAW Championship North
Guilsfield FC vs Penrhyncoch

1-1

4-1
Sat 19, Nov-18:00 - Wales FAW Championship South
Cwmbran Celtic vs Afan Lido

0-2

1-4
Sat 19, Nov-18:00 - Wales FAW Championship South
Llantwit Major vs Llanelli

0-0

0-1
Sat 19, Nov-18:30 - Wales FAW Championship South
Carmarthen Town vs Briton Ferry Athletic

2-1

2-4
Sat 19, Nov-18:30 - Wales FAW Championship South
Swansea University vs Ynyshir Albions

0-0

2-1
Sat 19, Nov-21:15 - Wales Premier League
Penybont FC vs The New Saints

0-0

0-0
Sat 19, Nov-00:00 - Wales Premier League
Aberystwyth Town vs Pontypridd

2-1

2-1
Sat 19, Nov-18:30 - Wales Premier League
Airbus UK Broughton vs Haverfordwest County

1-0

1-2
Sat 19, Nov-18:30 - Wales Premier League
Cardiff Metropolitan University FC vs Bala Town F.C.

0-0

1-0
Sat 19, Nov-18:30 - Wales Premier League
Flint Town United vs Newtown AFC

1-0

1-4
Sat 19, Nov-16:00 - Women's Norwegian Toppserien
Avaldsnes Women's vs Ovrevoll Hosle Women's

1-0

1-1
AD:
NOTICE
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE. REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.

Write a Comment

comments powered by Disqus