AD:

Football Results for Sun 13, Nov 2022

All soccer/football results.

Complete Football Results for Sun 13, Nov 2022

BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


ADS: 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


Date and Time/Team Half Time Full Time
Sun 13, Nov-16:00 - Albania 1st league
Flamurtari vs Burreli

1-0

1-0
Sun 13, Nov-16:00 - Albania Super league
Vllaznia Shkoder vs KF Tirana

0-0

0-0
Sun 13, Nov-16:00 - Albania Super league
Egnatia Rrogozhine vs KF Laci

0-0

2-0
Sun 13, Nov-16:00 - Albania Super league
Kastrioti Kruje vs FK Kukesi

0-0

1-1
Sun 13, Nov-21:30 - Andorra Super league
Inter Club D'Escaldes vs Penya Encarnada

3-0

8-0
Sun 13, Nov-14:00 - Andorra Super league
UE Santa Coloma vs UE Engordany

1-1

2-1
Sun 13, Nov-16:30 - Andorra Super league
FC Santa Coloma vs FC Ordino

0-0

1-0
Sun 13, Nov-23:00 - Argentina Prim C Metropolitana
Ferrocarril Midland vs Argentino de Merlo

1-0

1-0
Sun 13, Nov-23:45 - Argentina Torneo Federal A
Racing de Cordoba vs Villa Mitre

0-0

0-0
Sun 13, Nov-00:00 - Argentina Torneo Regional Federal Amateur
Fadep vs Lujan SC


4-1
Sun 13, Nov-00:00 - Argentina Torneo Regional Federal Amateur
Deportivo Derqui vs Compania General


2-0
Sun 13, Nov-00:00 - Argentina Torneo Regional Federal Amateur
Belgrano Zarate vs Parana San Pedro

0-0

0-2
Sun 13, Nov-00:00 - Argentina Torneo Regional Federal Amateur
Argentino Pergamino vs Juventud Pergamino

0-2

1-6
Sun 13, Nov-01:00 - Argentina Torneo Regional Federal Amateur
La Perla del Oeste vs Nautico El Quilla

0-1

0-3
Sun 13, Nov-03:15 - Argentinian Primera B - Nacional
Estudiantes de Buenos Aires vs Instituto Cordoba

0-0

0-0
Sun 13, Nov-14:00 - Armenia Premier League
FC Noah vs FC Ararat-Armenia

1-2

1-2
Sun 13, Nov-14:00 - Armenia Premier League
FC Van vs Alashkert

0-0

1-0
Sun 13, Nov-17:00 - Armenia Premier League
BKMA Yerevan vs FC Pyunik

1-0

1-1
Sun 13, Nov-06:00 - Australia League A
Wellington Phoenix vs Western United FC

1-0

2-3
Sun 13, Nov-08:00 - Australia League A
Central Coast Mariners FC vs Macarthur FC

0-1

2-3
Sun 13, Nov-13:30 - Austria Erste Division
Rapid Wien B vs Austria Wien Amateure

2-0

2-0
Sun 13, Nov-13:30 - Austria Landesliga
Slovan HAC vs Wienerberg

1-0

1-0
Sun 13, Nov-14:00 - Austria Landesliga
ASKO Kottmannsdorf vs Austria Klagenfurt Amat

1-0

1-0
Sun 13, Nov-17:30 - Austrian Bundesliga
Austria Vienna vs Wolfsberger AC

0-0

0-1
Sun 13, Nov-17:30 - Austrian Bundesliga
SK Austria Klagenfurt vs Red Bull Salzburg

0-0

0-1
Sun 13, Nov-19:59 - Austrian Bundesliga
LASK Linz vs Sturm Graz

0-0

1-1
Sun 13, Nov-18:30 - Bahrain Cup
Al-Ittihad (BHR) vs Al Riffa Club

0-0

1-3
Sun 13, Nov-18:30 - Bahrain Cup
Al-Ittifaq vs Manama Club

0-2

0-4
Sun 13, Nov-18:30 - Bahrain Cup
Isa Town vs Al-Budaiya

0-0

2-1
Sun 13, Nov-18:30 - Bahrain Cup
Etehad Alreef vs Najma Manama

2-1

2-1
Sun 13, Nov-16:00 - Belarus Reserves League
Arsenal Dzyarzhynsk Reserves vs BATE Borisov Reserves

1-1

1-3
Sun 13, Nov-13:00 - Belarus Reserves League
Energetyk-BGU Minsk Reserve vs Dinamo Minsk Reserves

0-0

1-0
Sun 13, Nov-13:00 - Belarus Reserves League
Shakhter Soligorsk Reserves vs FC Belshina Babruisk Reserve

0-0

0-2
Sun 13, Nov-13:30 - Belarus Reserves League
FK Isloch Minsk Reserve vs FC Torpedo Zhodino Reserve

0-0

0-0
Sun 13, Nov-14:00 - Belarus Reserves League
Dinamo Brest Reserves vs FC Slutsk Reserve

1-2

1-3
Sun 13, Nov-15:00 - Belarus Reserves League
Neman Grodno Reserve vs FC Vitebsk Reserve

1-0

5-0
Sun 13, Nov-15:00 - Belarus Reserves League
Slavia Mozyr Reserve vs Dnepr Mogilev Reserves

3-0

3-3
Sun 13, Nov-15:00 - Belarus Reserves League
FC Minsk Reserve vs FC Gomel Reserve

1-1

2-2
Sun 13, Nov-18:00 - Belgian First Amateur Division
Hoogstraten VV vs Royal Knokke

1-0

3-3
Sun 13, Nov-18:00 - Belgian First Amateur Division
Sint-Eloois-Winkel vs KFC Mandel United

0-0

1-0
Sun 13, Nov-18:00 - Belgian First Amateur Division
Charleroi B vs Patro Eisden

1-2

1-3
Sun 13, Nov-18:00 - Belgian First Amateur Division
Leuven B vs Dessel Sport

0-1

3-1
Sun 13, Nov-21:45 - Belgian Jupiler League
Anderlecht vs KRC Genk

0-1

0-2
Sun 13, Nov-16:30 - Belgian Jupiler League
Club Brugge vs Royal Antwerp FC

1-0

2-2
Sun 13, Nov-19:00 - Belgian Jupiler League
Standard Liege vs St. Gilloise

0-1

2-3
Sun 13, Nov-23:00 - Belgium - 2e Klasse
RWD Molenbeek vs Lommel SK

2-0

5-0
Sun 13, Nov-19:00 - Belgium - 2e Klasse
Lierse Kempenzonen vs SK Beveren

1-0

1-5
Sun 13, Nov-18:00 - Belgium Women 1st National
Oud Heverlee Leuven II Women's vs RSC Anderlecht II Women's

0-4

2-5
Sun 13, Nov-16:00 - Bosnia Premijer Liga
Posusje vs Sloboda Tuzla

0-1

2-1
Sun 13, Nov-16:00 - Bosnia Premijer Liga
FK Tuzla City vs Zrinjski Mostar

0-0

1-2
Sun 13, Nov-18:00 - Bosnia Premijer Liga
FK Sloga Doboj vs FK Igman Konjic

2-2

3-2
Sun 13, Nov-00:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth
Santos Youth vs Corinthians Youth

1-1

2-2
Sun 13, Nov-01:30 - Brazil Copa Verde
Paysandu (PA) vs Sao Raimundo (AM)

2-0

3-0
Sun 13, Nov-22:00 - Brazil Pernambucano Division 2
Central PE vs Academica Vitoria PE


1-0
Sun 13, Nov-22:00 - Brazil Pernambucano Division 2
Vera Cruz PE vs Porto PE

0-1

0-2
Sun 13, Nov-22:00 - Brazil Pernambucano Division 2
Petrolina PE vs Belo Jardim PE

0-1

3-1
Sun 13, Nov-22:00 - Brazil Pernambucano Division 2
Maguary PE vs Ferroviario Do Cabo PE


4-0
Sun 13, Nov-16:30 - Bulgaria B PFG
FC Dobrudzha vs Sportist Svoge

2-2

6-2
Sun 13, Nov-16:30 - Bulgaria B PFG
Botev Plovdiv II vs PFK Montana

1-1

4-1
Sun 13, Nov-16:30 - Bulgaria B PFG
FK Levski Krumovgrad vs Vitosha Bistritsa

2-0

3-2
Sun 13, Nov-14:45 - Bulgaria Premier
FC Hebar Pazardzhik vs Lokomotiv Plovdiv

0-1

1-2
Sun 13, Nov-19:30 - Bulgaria Premier
Ludogorets Razgrad vs CSKA 1948 Sofia

0-0

1-1
Sun 13, Nov-17:15 - Bulgaria Premier
Lokomotiv Sofia vs Beroe

0-0

1-2
Sun 13, Nov-17:00 - Burundi Ligue A
Bujumbura City vs Top Junior

0-2

1-2
Sun 13, Nov-17:00 - Burundi Ligue A
Olympic Star vs Magara Young Boys


0-2
Sun 13, Nov-17:00 - Burundi Ligue A
Kayanza United vs Bumamuru

0-0

0-0
Sun 13, Nov-17:30 - Burundi Ligue A
Dynamik vs Tigre Noir FC

0-0

1-1
Sun 13, Nov-23:00 - CAF Women's Champions League
Forces Armee Royales Rabat Women's vs Mamelodi Sundowns Women's

1-0

4-0
Sun 13, Nov-18:00 - Cameroon MTN Elite One
Coton Sport Garoua vs Avion Academy

0-0

2-0
Sun 13, Nov-17:00 - Cameroon MTN Elite One
Renaissance Ngoumou vs Canon Yaounde

1-1

2-1
Sun 13, Nov-17:00 - Cameroon MTN Elite One
Dragon de Yaounde vs APEJES Academy

1-0

2-1
Sun 13, Nov-17:00 - Cameroon MTN Elite One
PWD de Bamenda vs Aigle Royal Menoua

2-0

3-0
Sun 13, Nov-19:00 - Cameroon MTN Elite One
Fovu Baham vs Young Sports Academy

0-0

1-0
Sun 13, Nov-19:00 - Cameroon MTN Elite One
Eding Sport FC vs Colombe FC

0-0

0-1
Sun 13, Nov-19:00 - Cameroon MTN Elite One
Stade Renard de Melong vs Djiko

0-0

0-0
Sun 13, Nov-19:00 - Cameroon MTN Elite One
AS Fortuna Mfou vs Fauve Azur Elite

1-3

2-4
Sun 13, Nov-21:00 - Cameroon MTN Elite One
Union Douala vs Bamboutos

0-1

0-1
Sun 13, Nov-23:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Santos vs Fortaleza CE

0-0

0-2
Sun 13, Nov-23:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Goias vs Sao Paulo

0-1

0-4
Sun 13, Nov-23:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Internacional (RS) vs Palmeiras

2-0

3-0
Sun 13, Nov-23:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Atletico Paranaense vs Botafogo (RJ)

0-0

3-0
Sun 13, Nov-23:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Corinthians Paulista (SP) vs Atletico Mineiro (MG)

0-1

0-1
Sun 13, Nov-23:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Ceara vs Juventude (RS)

2-0

4-1
Sun 13, Nov-23:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Cuiaba (MT) vs Coritiba (PR)

2-0

2-1
Sun 13, Nov-23:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
America MG vs Atletico Clube Goianiense

1-1

1-1
Sun 13, Nov-23:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
RB Bragantino vs Fluminense (RJ)

0-1

0-1
Sun 13, Nov-22:00 - Chile Segunda Division
Union Companias vs Deportes Colina

1-0

1-0
Sun 13, Nov-19:00 - Chile Segunda Division
Deportes Rengo vs Provincial Osorno

1-1

3-1
Sun 13, Nov-10:30 - Chinese Football League Divison 1
Qingdao Hainiu vs Guangxi Pingguo Haliao F.C.

2-0

3-0
Sun 13, Nov-10:30 - Chinese Football League Divison 1
Nantong Zhiyun vs Shanghai Jiading Huilong

2-0

4-0
Sun 13, Nov-10:30 - Chinese Football League Divison 1
Qingdao Youth Island vs Shenyang Urban

0-1

0-2
Sun 13, Nov-10:00 - Chinese Football League Divison 2
Dandong Tengyue vs Yanbian Longding

0-0

0-0
Sun 13, Nov-10:00 - Chinese Football League Divison 2
Jiangxi Dark Horse vs Hainan Star

1-0

1-2
Sun 13, Nov-10:00 - Chinese Football League Divison 2
Taian Tiankuang vs Dongguan Guanlian

0-1

0-2
Sun 13, Nov-10:00 - Chinese Football League Divison 2
Haimen Codion vs Wuhan JiangCheng

1-0

1-2
Sun 13, Nov-10:00 - Chinese Football League Divison 2
Jinan XingZhou vs Wuxi WuGou

1-0

3-1
Sun 13, Nov-15:00 - Chinese Super League
Shenzhen FC vs Shanghai Port FC

0-3

0-3
Sun 13, Nov-15:30 - Chinese Super League
Beijing Guoan vs Wuhan Yangtze River FC

0-0

3-1
Sun 13, Nov-11:00 - Chinese Super League
Dalian Pro vs Guangzhou FC

0-1

1-1
Sun 13, Nov-15:30 - Chinese Super League
Zhejiang Professional FC vs Cangzhou Mighty Lions FC

2-1

3-3
Sun 13, Nov-15:30 - Chinese Super League
Wuhan Three Towns FC vs Henan Songshan Longmen

1-0

1-3
Sun 13, Nov-18:00 - Club Friendly
Palmeiras SP Women's vs Internacional (RS) Women's

0-0

0-4
Sun 13, Nov-22:00 - Club Friendly
Goytacaz RJ vs Santa Cruz Belford Roxo RJ

1-1

4-1
Sun 13, Nov-22:00 - Club Friendly
Rio De Janeiro vs Barra Da Tijuca RJ


0-1
Sun 13, Nov-19:59 - Club Friendly
Santos Women's vs Atletico de Madrid Women's

2-0

3-2
Sun 13, Nov-05:45 - Club Friendly
FC Tokushima vs Arterivo Wakayama

0-0

1-2
Sun 13, Nov-05:45 - Club Friendly
Tochigi City vs BTOP Thank Kuriyama

0-0

2-1
Sun 13, Nov-08:30 - Club Friendly
FC Kariya vs Nobeoka Agata

4-0

4-2
Sun 13, Nov-08:30 - Club Friendly
Okinawa SV vs Veroskronos Tsuno

1-0

3-0
Sun 13, Nov-08:30 - Club Friendly
Fukuyama City vs Briobecca Urayasu SC

0-0

0-1
Sun 13, Nov-04:00 - Colombia Copa Mustang
Rionegro Aguilas vs Dep.Independiente Medellin

0-0

1-0
Sun 13, Nov-23:00 - Copa Uruguay
Defensor SC vs La Luz FC

0-0

1-0
Sun 13, Nov-00:00 - Costa Rica Division 2
Aserri FC vs Jicaral Sercoba

0-1

0-2
Sun 13, Nov-21:00 - Costa Rica Division 2
Cofutpa vs Escorpiones Belen

1-0

1-1
Sun 13, Nov-18:00 - Croatia - 1. Division
HNK Sibenik vs NK Osijek

0-2

0-2
Sun 13, Nov-20:30 - Croatia - 1. Division
NK Rijeka vs Dinamo Zagreb

0-4

2-7
Sun 13, Nov-21:00 - Cyprus 1 Division
Doxa Katokopias vs APOEL Nicosia

0-1

0-1
Sun 13, Nov-19:00 - Cyprus 1 Division
AEK Larnaca vs AEL Limassol

0-0

1-0
Sun 13, Nov-16:30 - Cyprus 2 Division
Olympiada Lympion vs Othellos Athienou

0-0

0-2
Sun 13, Nov-16:30 - Cyprus 2 Division
PO Ahironas-Onisilos vs PAEEK Keryneias

0-1

0-1
Sun 13, Nov-17:30 - Cyprus 2 Division
Omonia 29is Maiou vs Ethnikos Achnas

0-0

0-1
Sun 13, Nov-13:15 - Czech Republic 2. Liga
Slavia Prague B vs FK MAS Taborsko

1-1

2-2
Sun 13, Nov-17:00 - Czech Republic 2. Liga
FK Varnsdorf vs Lisen

1-0

2-0
Sun 13, Nov-17:00 - Czech Republic 2. Liga
FC Sellier & Bellot Vlasim vs MFK Karvina

1-1

2-1
Sun 13, Nov-13:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A
FC Bohemians 1905 B vs Prestice

0-0

1-1
Sun 13, Nov-15:00 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A
Dukla Praha B vs FK Banik Sokolov

0-0

0-1
Sun 13, Nov-13:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group B
Viktoria Zizkov vs Jablonec B

2-0

4-1
Sun 13, Nov-18:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
Brno vs SK Sigma Olomouc

1-2

2-3
Sun 13, Nov-18:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
Pardubice vs FC Viktoria Plzen

0-0

1-1
Sun 13, Nov-18:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
Hradec Kralove vs 1.FC Slovacko

1-0

1-2
Sun 13, Nov-21:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
FC Fastav Zlin vs Slavia Praha

0-3

0-4
Sun 13, Nov-13:15 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
1. SC Znojmo vs Blansko

0-1

1-2
Sun 13, Nov-13:15 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Kvitkovice vs Vrchovina

1-2

2-2
Sun 13, Nov-13:15 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Velke Mezirici vs SK Hranice

1-1

3-2
Sun 13, Nov-23:00 - Danish SAS Ligaen
Randers FC vs Midtjylland

0-0

0-0
Sun 13, Nov-17:00 - Danish SAS Ligaen
Aarhus AGF vs FC Copenhagen

0-0

0-2
Sun 13, Nov-17:00 - Danish SAS Ligaen
AC Horsens vs Odense BK

2-2

3-3
Sun 13, Nov-19:00 - Danish SAS Ligaen
Brondby vs Viborg

0-1

0-2
Sun 13, Nov-21:00 - Danish SAS Ligaen
FC Nordsjaelland vs Aalborg BK

1-0

5-1
Sun 13, Nov-16:00 - Denmark 3. Division
Holstebro BK vs VSK Aarhus

1-0

1-1
Sun 13, Nov-18:00 - Denmark - 1. Division
HB Koge vs Hvidovre IF

0-0

1-3
Sun 13, Nov-17:00 - Denmark - 1. Division
Fredericia vs Helsingor

2-1

4-1
Sun 13, Nov-16:00 - Denmark - 2. Division Groupe A
AB Gladsaxe vs FC Roskilde

1-0

3-2
Sun 13, Nov-18:00 - Denmark - 2. Division Groupe A
Esbjerg FB vs Brabrand IF

2-1

5-1
Sun 13, Nov-17:00 - Denmark - 2. Division Groupe A
Thisted FC vs BK Frem

2-0

3-0
Sun 13, Nov-18:00 - England FA Women's Cup
Millwall Women's vs Gillingham Women's


1-1
Sun 13, Nov-18:00 - England FA Women's Cup
Swindon Women's vs Frampton Rangers Women's


3-0
Sun 13, Nov-18:00 - England FA Women's Cup
Stockport County Women's vs Penrith AFC Women's


7-3
Sun 13, Nov-18:00 - England FA Women's Cup
Peterborough Women's vs Stourbridge Women's


1-1
Sun 13, Nov-18:00 - England FA Women's Cup
Ebbsfleet United Women's vs Southampton WFC Women's


1-1
Sun 13, Nov-18:00 - England FA Women's Cup
Oxford United Women's vs Chesham United Women's

3-1

6-1
Sun 13, Nov-18:00 - England FA Women's Cup
Billericay Town Women's vs King's Lynn Women's


12-0
Sun 13, Nov-18:00 - England FA Women's Cup
Norton & Stockton Ancients Women's vs Durham Cestria Women's


1-4
Sun 13, Nov-18:00 - England FA Women's Cup
Royston Town Women's vs London Seaward Women's


2-2
Sun 13, Nov-18:00 - England FA Women's Cup
Sporting Khalsa Women's vs Boldmere St.Michaels Women's

0-1

2-1
Sun 13, Nov-18:00 - England FA Women's Cup
Lye Town Women's vs Wem Town FC Women's


1-4
Sun 13, Nov-18:00 - England FA Women's Cup
Sutton Coldfield Town Women's vs Leafield Athletic Women's


1-1
Sun 13, Nov-18:00 - England FA Women's Cup
Worthing Women's vs Sutton United Women's


8-0
Sun 13, Nov-18:00 - England FA Women's Cup
AFC Stoneham Women's vs Old Actonians Women's


0-3
Sun 13, Nov-18:00 - England FA Women's Cup
Consett AFC Women's vs Warrington Wolves Women's


2-1
Sun 13, Nov-18:00 - England FA Women's Cup
Darwen Women's vs Barnsley Women's


1-5
Sun 13, Nov-18:00 - England FA Women's Cup
Wallsend BC Women's vs Redcar Town Women's


1-2
Sun 13, Nov-18:00 - England FA Women's Cup
Worcester City Women's vs Coventry Sphinx Women's


3-3
Sun 13, Nov-18:00 - England FA Women's Cup
Sedgley & Gornal United Women's vs Solihull Moors Women's


0-5
Sun 13, Nov-18:00 - England FA Women's Cup
Colney Heath Women's vs Hashtag United Women's


1-10
Sun 13, Nov-17:00 - England FA Women's Cup
Leeds United FC Women's vs Brighouse Town Women's

0-0

1-1
Sun 13, Nov-17:00 - England FA Women's Cup
Doncaster Belles Women's vs Huddersfield Town Women's


0-3
Sun 13, Nov-17:00 - England FA Women's Cup
Cardiff City Women's vs Bridgwater United Women's


4-0
Sun 13, Nov-17:00 - England FA Women's Cup
Watford Women's vs Fulham Women's


7-1
Sun 13, Nov-17:00 - England FA Women's Cup
Middlesbrough Women's vs Bradford City Women's


2-1
Sun 13, Nov-17:00 - England FA Women's Cup
Tranmere Rovers Women's vs Burnley Women's


0-9
Sun 13, Nov-17:00 - England FA Women's Cup
Luton Town Women's vs Ipswich Women's


0-7
Sun 13, Nov-17:00 - England FA Women's Cup
Northampton Town Women's vs Dronfield Town Women's


6-2
Sun 13, Nov-17:00 - England FA Women's Cup
Plymouth Argyle Women's vs Cheltenham Town Women's


4-2
Sun 13, Nov-17:00 - England FA Women's Cup
Stoke City Women's vs Derby County Women's

1-0

1-1
Sun 13, Nov-17:00 - England FA Women's Cup
Milton Keynes Dons Women's vs Mulbarton Wanderers Women's


8-1
Sun 13, Nov-17:00 - England FA Women's Cup
Weymouth Women's vs Keynsham Town Women's


0-5
Sun 13, Nov-17:00 - England FA Women's Cup
Chichester City Women's vs AFC Wimbledon Women's


1-5
Sun 13, Nov-17:00 - England FA Women's Cup
Exeter City Women's vs AFC Bournemouth Women's


4-2
Sun 13, Nov-17:00 - England FA Women's Cup
Hull City Women's vs Newcastle Women's

0-0

1-1
Sun 13, Nov-17:00 - England FA Women's Cup
West Bromwich WFC Women's vs Crewe Alexandra Women's


4-0
Sun 13, Nov-17:00 - England FA Women's Cup
Alnwick Town Juniors Women's vs AFC Fylde Women's


1-4
Sun 13, Nov-17:00 - England FA Women's Cup
FC United of Manchester Women's vs Merseyrail Women's


1-4
Sun 13, Nov-17:00 - England FA Women's Cup
Portishead Town Women's vs Eastleigh Community Women's


2-0
Sun 13, Nov-17:00 - England FA Women's Cup
Loughborough Lightning Women's vs Sheffield Women's

2-0

3-0
Sun 13, Nov-17:00 - England FA Women's Cup
Shrewsbury Town Women's vs Wolves Women's


2-8
Sun 13, Nov-17:00 - England FA Women's Cup
Cheadle Town Stingers Women's vs York City Women's


2-2
Sun 13, Nov-19:00 - England FA Women's Cup
Norwich City Women's vs Enfield Town Women's


2-0
Sun 13, Nov-17:00 - England FA Women's Cup
Fleetwood Town Wrens Women's vs Liverpool Feds Women's


1-5
Sun 13, Nov-19:00 - England FA Women's Cup
Bowers & Pitsea Women's vs Needham Market Women's


2-0
Sun 13, Nov-17:00 - England FA Women's Cup
Abingdon Town Women's vs Portsmouth Women's


0-4
Sun 13, Nov-19:00 - England FA Women's Cup
Aylesford Women's vs Dulwich Hamlet Women's


1-3
Sun 13, Nov-17:00 - England FA Women's Cup
Bournemouth Sports Women's vs Pucklechurch Sports Women's


5-0
Sun 13, Nov-17:00 - England FA Women's Cup
Clapton Community Women's vs Ashford United Women's


1-2
Sun 13, Nov-17:00 - England FA Women's Cup
Moneyfields Women's vs Crawley Wasps Women's


2-2
Sun 13, Nov-17:00 - England FA Women's Cup
Dartford Women's vs Ascot United Women's


2-2
Sun 13, Nov-17:00 - England FA Women's Cup
Hackney Women's vs London Bees Women's


0-4
Sun 13, Nov-17:00 - England FA Women's Cup
Bishops Lydeard Women's vs Liskeard Athletic Women's


0-1
Sun 13, Nov-17:00 - England FA Women's Cup
Warminster Town Women's vs Torquay United Women's


0-2
Sun 13, Nov-17:00 - England FA Women's Cup
Oughtibridge WM Women's vs Nottingham Forest Women's


0-6
Sun 13, Nov-17:00 - England FA Women's Cup
Asfordby Amateurs Women's vs Lichfield City Women's


3-3
Sun 13, Nov-16:30 - England The Championship
Burnley vs Blackburn Rovers

0-0

3-0
Sun 13, Nov-16:00 - England U21 League Cup
Everton U21 vs Southampton U21

1-0

1-2
Sun 13, Nov-18:00 - English Premier League
Brighton & Hove Albion vs Aston Villa

1-1

1-2
Sun 13, Nov-20:30 - English Premier League
Fulham vs Manchester United

0-1

1-2
Sun 13, Nov-14:30 - Estonia Esi Liiga
Flora Tallinn II vs Harju JK Laagri

2-0

3-5
Sun 13, Nov-14:30 - Estonia Esi Liiga
FC Elva vs Tallinna FC Levadia II

1-1

3-1
Sun 13, Nov-14:30 - Estonia Esi Liiga
Viimsi JK vs Viljandi JK Tulevik

1-0

3-0
Sun 13, Nov-14:30 - Estonia Esi Liiga
Paide Linnameeskond B vs Ida-Virumaa FC Alliance

0-2

1-4
Sun 13, Nov-14:30 - Estonia Esi Liiga
Parnu JK vs FC Nomme United

0-2

0-2
Sun 13, Nov-14:30 - Estonia Esi Liiga B
Nomme JK Kalju II vs Tallinna JK Legion B

0-1

0-1
Sun 13, Nov-14:30 - Estonia Esi Liiga B
Tartu JK Tammeka B vs JK Tallinna Kalev II

1-0

1-1
Sun 13, Nov-14:30 - Estonia Esi Liiga B
Laanemaa Haapsalu vs Tartu Kalev

0-1

2-3
Sun 13, Nov-14:30 - Estonia Esi Liiga B
Raplamaa JK vs Tartu JK Welco

0-2

0-3
Sun 13, Nov-14:30 - Estonia Esi Liiga B
FC Tallinn vs Tabasalu JK Charma

1-0

2-1
Sun 13, Nov-18:00 - French Championnat National U19 Groupe A
Lens U19 vs Montfermeil(U19)

2-0

4-1
Sun 13, Nov-18:00 - French Championnat National U19 Groupe A
Lille(U19) vs US Orleans U19


3-3
Sun 13, Nov-18:00 - French Championnat National U19 Groupe A
Amiens SC(U19) vs Le Havre(U19)

0-0

1-1
Sun 13, Nov-18:00 - French Championnat National U19 Groupe A
Caen(U19) vs Paris Saint Germain(U19)

1-0

2-1
Sun 13, Nov-18:00 - French Championnat National U19 Groupe A
Valenciennes US(U19) vs Saran(U19)


2-3
Sun 13, Nov-18:00 - French Championnat National U19 Groupe A
Drancy(U19) vs Stade Reims(U19)

0-0

1-1
Sun 13, Nov-18:00 - French Championnat National U19 Groupe A
ESM DE Gonfreville(U19) vs Dunkerque(U19)


0-1
Sun 13, Nov-18:00 - French Championnat National U19 Groupe B
ES Troyes AC(U19) vs Auxerre(U19)

1-0

2-0
Sun 13, Nov-18:00 - French Championnat National U19 Groupe B
Metz U19 vs Torcy U.S(U19)


1-0
Sun 13, Nov-18:00 - French Championnat National U19 Groupe B
Sochaux U19 vs Strasbourg U19

0-2

1-3
Sun 13, Nov-18:00 - French Championnat National U19 Groupe B
Dijon(U19) vs FC 93 Bobigny(U19)

0-0

0-1
Sun 13, Nov-18:00 - French Championnat National U19 Groupe B
Paris FC U19 vs Lyonnais U19

0-0

0-0
Sun 13, Nov-14:00 - French Championnat National U19 Groupe B
Nancy(U19) vs Clermont Foot U19

1-0

1-0
Sun 13, Nov-18:00 - French Championnat National U19 Groupe B
Bourg Peronnas(U19) vs Le Puy Foot 43 Auvergne(U19)

0-0

0-1
Sun 13, Nov-14:00 - French Championnat National U19 Groupe C
Bordeaux U19 vs Laval U19

0-0

0-2
Sun 13, Nov-18:00 - French Championnat National U19 Groupe C
Nantes U19 vs Angers SCO U19

1-1

3-1
Sun 13, Nov-18:00 - French Championnat National U19 Groupe C
Stade Rennais FC(U19) vs USSA Vertou(U19)

3-0

5-1
Sun 13, Nov-18:00 - French Championnat National U19 Groupe C
Niort(U19) vs Avranches(U19)

0-2

1-2
Sun 13, Nov-16:00 - French Championnat National U19 Groupe D
Blagnac(U19) vs Air Bel(U19)

0-0

0-0
Sun 13, Nov-14:00 - French Championnat National U19 Groupe D
Monaco U19 vs Colomiers U19

0-0

2-0
Sun 13, Nov-18:00 - French Championnat National U19 Groupe D
Montpellier(U19) vs Bastia U19

0-0

0-0
Sun 13, Nov-18:00 - French Championnat National U19 Groupe D
Marseille(U19) vs Cannes AS U19

1-0

3-0
Sun 13, Nov-18:00 - French Championnat National U19 Groupe D
Avenir Sportif Beziers(U19) vs Ajaccio U19


3-2
Sun 13, Nov-18:00 - French Championnat National U19 Groupe D
Istres(U19) vs Nice U19

0-0

0-0
Sun 13, Nov-16:00 - French Le Championnat Ligue 1
Paris Saint-Germain vs AJ Auxerre

1-0

5-0
Sun 13, Nov-18:00 - French Le Championnat Ligue 1
Nantes vs AC Ajaccio

0-0

2-2
Sun 13, Nov-18:00 - French Le Championnat Ligue 1
Montpellier HSC vs Stade de Reims

0-0

1-1
Sun 13, Nov-18:00 - French Le Championnat Ligue 1
Lille OSC vs Angers SCO

1-0

1-0
Sun 13, Nov-18:00 - French Le Championnat Ligue 1
Stade Brestois vs ESTAC Troyes

0-0

2-1
Sun 13, Nov-23:45 - French Le Championnat Ligue 1
AS Monaco vs Marseille

1-1

2-3
Sun 13, Nov-00:00 - French Le Championnat Ligue 1
Stade Rennes FC vs Toulouse

1-0

2-1
Sun 13, Nov-20:05 - French Le Championnat Ligue 1
Strasbourg vs FC Lorient

0-1

1-1
Sun 13, Nov-21:30 - Friendly Internationals
Luxembourg Women's vs Lithuania Women's

1-3

2-3
Sun 13, Nov-18:00 - Friendly Internationals
Switzerland Women's(U19) vs Denmark Women's(U19)

2-0

2-1
Sun 13, Nov-17:00 - Friendly Internationals
Italy Women's(U17) vs Denmark Women's(U17)

0-4

1-5
Sun 13, Nov-19:30 - Friendly Internationals
Syria vs Algeria

0-0

0-1
Sun 13, Nov-02:00 - Friendly Internationals
Chile Women's vs Philippines Women's

0-1

1-1
Sun 13, Nov-02:00 - Friendly Internationals
Colombia women's vs Zambia Women's

1-0

1-0
Sun 13, Nov-03:00 - Friendly Internationals
Fiji Women's vs Solomon Islands Women's

1-0

1-1
Sun 13, Nov-15:00 - Friendly Internationals
Azerbaijan Women's vs Croatia Women's

1-0

1-2
Sun 13, Nov-15:00 - Futsal Spain Division De Honor
Real Betis Futsal vs EiPozo Murcia Turistica Futsal

2-3

7-4
Sun 13, Nov-14:00 - Georgia Pirveli Liga
FC Metalurgi Rustavi vs WIT Georgia Tbilisi

1-0

2-1
Sun 13, Nov-14:00 - Georgia Pirveli Liga
FC Shukura Kobuleti vs Samtredia

0-0

3-0
Sun 13, Nov-16:00 - German 3. Liga
VfB Oldenburg vs SV Waldhof Mannheim

1-0

1-1
Sun 13, Nov-17:00 - German 3. Liga
Viktoria Koln vs SpVgg Bayreuth

0-1

2-1
Sun 13, Nov-17:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
SC Freiburg (U17) vs VfB Stuttgart(U17)


2-2
Sun 13, Nov-18:30 - German Bundesliga
1.FSV Mainz 05 vs Eintracht Frankfurt

1-0

1-1
Sun 13, Nov-20:30 - German Bundesliga
SC Freiburg vs 1. FC Union Berlin

4-0

4-1
Sun 13, Nov-16:30 - German Bundesliga 2
FC Nurnberg vs SC Paderborn 07

1-0

2-1
Sun 13, Nov-16:30 - German Bundesliga 2
Arminia Bielefeld vs 1. FC Magdeburg

1-0

3-1
Sun 13, Nov-16:30 - German Bundesliga 2
SV Darmstadt 98 vs Greuther Furth

1-1

1-1
Sun 13, Nov-16:30 - German Junioren Bundesliga Nord
Hertha BSC Berlin U19 vs Union Berlin(U19)

1-0

1-2
Sun 13, Nov-15:00 - German Junioren Bundesliga Nord
St. Pauli(U19) vs Viktoria Berlin 1889(U19)

1-0

1-0
Sun 13, Nov-16:00 - German Junioren Bundesliga Sud
Augsburg(U19) vs FC Ingolstadt(U19)

0-0

1-1
Sun 13, Nov-14:00 - German Junioren Bundesliga Sud
SpVgg Unterhaching U19 vs VfB Stuttgart U19

1-0

1-0
Sun 13, Nov-16:00 - German Junioren Bundesliga West
Fortuna Dusseldorf U19 vs Bochum(U19)

0-1

1-1
Sun 13, Nov-18:00 - German Junioren Bundesliga West
Dortmund(U19) vs Preuben Munster U19

1-0

3-0
Sun 13, Nov-17:00 - Germany - Regionalliga Bayern
Turkgucu Ataspor Munchen vs Wacker Burghausen

2-0

2-0
Sun 13, Nov-16:00 - Germany - Regionalliga Nordost
Tennis Borussia Berlin vs VSG Altglienicke

0-5

0-6
Sun 13, Nov-16:00 - Germany - Regionalliga Nordost
SV Babelsberg 03 vs Chemnitzer

0-2

0-2
Sun 13, Nov-16:00 - Germany - Regionalliga Nordost
Berliner FC Dynamo vs Energie Cottbus

0-0

4-1
Sun 13, Nov-16:00 - Germany - Regionalliga Nord
SSV Jeddeloh vs VfB Lubeck

2-0

2-2
Sun 13, Nov-17:00 - Germany - Regionalliga Nord
VfV 06 Hildesheim vs FC St. Pauli II

0-0

3-1
Sun 13, Nov-17:00 - Germany - Regionalliga Nord
Eintracht Norderstedt vs SC Weiche Flensburg 08

2-1

2-2
Sun 13, Nov-17:00 - Germany - Regionalliga Nord
Bremer SV vs Atlas Delmenhorst

1-2

2-4
Sun 13, Nov-17:00 - Germany - Regionalliga Sued
Eintracht Trier vs KSV Hessen Kassel

0-0

0-1
Sun 13, Nov-17:00 - Germany - Regionalliga Sued
VfR Wormatia Worms vs FC 08 Homburg

0-1

2-5
Sun 13, Nov-17:00 - Germany - Regionalliga Sued
Bahlinger SC vs Kickers Offenbach

1-1

1-2
Sun 13, Nov-17:00 - Germany - Regionalliga Sued
TuS Rot Weiss Koblenz vs VfR Aalen

0-0

0-1
Sun 13, Nov-13:45 - Germany OberLiga
HEBC Hamburg vs Hamm United

0-0

2-0
Sun 13, Nov-19:00 - Ghana Premier League
Accra Hearts of Oak vs Karela United

0-0

0-0
Sun 13, Nov-19:00 - Ghana Premier League
Real Tamale United vs Aduana Stars

1-0

1-0
Sun 13, Nov-19:00 - Ghana Premier League
Bechem United vs Accra Lions

0-1

0-1
Sun 13, Nov-19:00 - Ghana Premier League
Samartex vs Bibiani Gold Stars

0-1

0-3
Sun 13, Nov-19:00 - Ghana Premier League
Nsoatreman vs Dreams FC(GHA)

2-0

2-1
Sun 13, Nov-21:30 - Greece Super League 1
Olympiakos Piraeus vs AEK Athens

0-0

0-0
Sun 13, Nov-23:30 - Greece Super League 1
PAOK Saloniki vs Volos NFC

2-0

3-0
Sun 13, Nov-18:00 - Greece Super League 1
Pas Giannina vs Aris Thessaloniki

0-0

0-4
Sun 13, Nov-19:15 - Greece Super League 1
Panathinaikos vs Atromitos Athens

0-0

2-0
Sun 13, Nov-19:59 - Greece Super League 1
Lamia vs Panaitolikos Agrinio

1-2

1-3
Sun 13, Nov-17:45 - Greece Super League 2
Kifisia vs Egaleo

0-0

2-0
Sun 13, Nov-17:00 - Greece Super League 2
Irodotos vs Apollon Smirnis

0-1

0-1
Sun 13, Nov-17:00 - Greece Super League 2
Panachaiki vs AO Episkopis Rethymno

0-0

2-1
Sun 13, Nov-17:00 - Greece Super League 2
Ierapetra vs PAO Rouf

3-0

4-0
Sun 13, Nov-17:00 - Greece Super League 2
Diagoras Rodos vs Anagennisi Karditsa

0-1

0-2
Sun 13, Nov-17:00 - Greece Super League 2
Thesprotos vs Panathinaikos B

1-0

2-2
Sun 13, Nov-17:00 - Greece Super League 2
Iraklis Larisa vs Apollon Pontou

0-1

0-1
Sun 13, Nov-14:00 - Greece U19
Panathinaikos(U19) vs Atromitos Athens(U19)

1-1

1-1
Sun 13, Nov-14:00 - Greece U19
Panachaiki U19 vs AO Episkopis Rethymno(U19)

1-0

2-0
Sun 13, Nov-14:00 - Greece U19
OFI Crete(U19) vs PAE Levadiakos(U19)

0-0

1-0
Sun 13, Nov-15:00 - Greece U19
Pas Giannina(U19) vs FC Aris Thessaloniki(U19)

1-1

1-2
Sun 13, Nov-22:00 - Guatemala Liga Nacional
CD Puerto de Iztapa vs CD Malacateco

2-1

2-1
Sun 13, Nov-01:00 - Guatemala Liga Nacional
CSD Municipal vs CSyD Mixco

1-0

1-0
Sun 13, Nov-01:00 - Guatemala Liga Nacional
Coban Imperial vs Guastatoya

0-0

1-0
Sun 13, Nov-05:00 - Guatemala Liga Nacional
Antigua GFC vs Deportivo Xinabajul

2-0

3-0
Sun 13, Nov-23:00 - Holland Eredivisie
Go Ahead Eagles vs Vitesse Arnhem

2-0

2-2
Sun 13, Nov-00:00 - Holland Eredivisie
PSV Eindhoven vs AZ Alkmaar

0-1

0-1
Sun 13, Nov-17:30 - Holland Eredivisie
SC Heerenveen vs SC Cambuur

1-1

2-1
Sun 13, Nov-19:45 - Holland Eredivisie
Feyenoord Rotterdam vs SBV Excelsior

2-1

5-1
Sun 13, Nov-17:30 - Holland Eredivisie
FC Groningen vs Fortuna Sittard

1-0

2-3
Sun 13, Nov-15:15 - Holland Eredivisie
N.E.C. Nijmegen vs RKC Waalwijk

1-1

6-1
Sun 13, Nov-15:15 - Holland Jupiler League
Almere City FC vs FC Dordrecht

1-1

2-1
Sun 13, Nov-04:00 - Honduras Liga Nacional
Real Espana vs Olancho FC

3-3

4-3
Sun 13, Nov-05:15 - Honduras Liga Nacional
Honduras Progreso vs CD Olimpia

0-2

1-2
Sun 13, Nov-05:30 - Honduras Liga Nacional
CD Vida vs CD Victoria

0-1

0-1
Sun 13, Nov-11:30 - HongKong 1st Division League
Kwai Tsing District FA vs Wing Yee

0-4

1-5
Sun 13, Nov-11:30 - HongKong 1st Division League
Hoi King SA vs Wong Tai Sin

3-1

4-1
Sun 13, Nov-14:30 - HongKong 1st Division League
Central & Western vs Eastern District SA

0-0

2-0
Sun 13, Nov-11:30 - HongKong 1st Division League
Happy Valley vs Yuen Long FC

1-0

1-1
Sun 13, Nov-11:30 - HongKong 1st Division League
Citizen AA vs South China

0-1

1-1
Sun 13, Nov-11:30 - HongKong 1st Division League
Dreams Metro Gallery vs Kowloon City

1-0

1-3
Sun 13, Nov-11:30 - HongKong 2 Division League
Sai Kung District FC vs Chelsea FC Soccer School (HK)

1-0

1-0
Sun 13, Nov-13:30 - HongKong 2 Division League
St. Joseph's FC vs Tung Sing FC

0-3

0-3
Sun 13, Nov-16:30 - HongKong 2 Division League
Wan Chai SF vs Double Flower FA

1-0

1-0
Sun 13, Nov-09:30 - HongKong 2 Division League
Mutual FC vs Lucky Mile FC

0-0

2-1
Sun 13, Nov-09:30 - HongKong 2 Division League
Tuen Mun Football Team vs Fu Moon FC

1-0

2-2
Sun 13, Nov-09:30 - HongKong 2 Division League
Yau Tsim Mong FT vs 3 Sing FC

0-1

0-2
Sun 13, Nov-09:30 - HongKong 2 Division League
Kowloon Cricket Club vs Kwong Wah AA

0-1

1-1
Sun 13, Nov-09:30 - HongKong 2 Division League
Wing Go FC vs Kwun Tong FA

1-1

4-3
Sun 13, Nov-12:30 - HongKong Premier League
Hong Kong FC vs LeeMan

0-0

1-2
Sun 13, Nov-14:00 - HongKong Premier League
Eastern A.A Football Team vs Hong Kong Rangers FC

0-0

0-0
Sun 13, Nov-16:00 - Hungary NB Ⅱ
Bekescsaba vs Soroksar

2-0

3-1
Sun 13, Nov-16:00 - Hungary NB Ⅱ
Gyirmot SE vs Kazincbarcikai

2-0

3-0
Sun 13, Nov-16:00 - Hungary NB Ⅱ
MTE Mosonmagyarovar vs Szombathelyi Haladas

0-0

1-0
Sun 13, Nov-16:00 - Hungary NB Ⅱ
Szentlorinc SE vs FC Ajka

1-1

2-3
Sun 13, Nov-16:00 - Hungary NB Ⅱ
Dorogi FC vs Tiszakecske

2-1

4-2
Sun 13, Nov-16:00 - Hungary NB Ⅱ
Budafoki MTE vs BFC Siofok

2-0

3-0
Sun 13, Nov-18:00 - Hungary NB Ⅱ
Diosgyor VTK vs Nyiregyhaza Spartacus FC

2-0

2-0
Sun 13, Nov-18:00 - Hungary NB Ⅱ
Kozarmisleny SE vs ETO FC Gyor

1-0

1-1
Sun 13, Nov-18:00 - Hungary NB Ⅱ
Szeged Csanad vs Csakvari TK

1-0

1-0
Sun 13, Nov-14:30 - Hungary NB Ⅱ
MTK Budapest FC vs Pecsi MFC

1-1

1-1
Sun 13, Nov-21:00 - Hungary NB1
Vasas SC vs Mezokovesd-Zsory

1-0

1-0
Sun 13, Nov-16:30 - Hungary NB1
MOL Fehervar FC vs Kisvarda

2-0

4-1
Sun 13, Nov-18:45 - Hungary NB1
Budapest Honved vs Ferencvarosi TC

0-0

0-2
Sun 13, Nov-15:00 - India League Division 1
Neroca FC vs Real Kashmir

0-0

0-1
Sun 13, Nov-18:00 - India Super League
Kerala Blasters FC vs FC Goa

2-0

3-1
Sun 13, Nov-19:00 - Ireland - FAI Cup
Derry City vs Shelbourne

2-0

4-0
Sun 13, Nov-21:00 - Israel Premier League
Maccabi Bnei Reineh vs Hapoel Jerusalem FC

0-0

0-2
Sun 13, Nov-22:00 - Israel Premier League
Hapoel Ironi Kiryat Shmona vs Hapoel Beer Sheva

0-1

0-2
Sun 13, Nov-22:30 - Israel Premier League
Maccabi Haifa vs Hapoel Tel Aviv

4-1

5-2
Sun 13, Nov-17:30 - Italian Campionato Primavera
Inter Milan Youth vs Udinese Youth

1-1

2-1
Sun 13, Nov-13:30 - Italian Campionato Primavera
Lecce Youth vs AC Milan Youth

0-0

1-0
Sun 13, Nov-14:00 - Italian Campionato Primavera
Cesena Youth vs Cagliari Youth

0-0

0-1
Sun 13, Nov-14:00 - Italian Campionato Primavera
Napoli Youth vs Sampdoria Youth

0-0

1-1
Sun 13, Nov-21:00 - Italian Serie A
AC Milan vs Fiorentina

1-1

2-1
Sun 13, Nov-23:45 - Italian Serie A
Juventus vs Lazio

1-0

3-0
Sun 13, Nov-18:00 - Italian Serie A
Hellas Verona vs Spezia

1-0

1-2
Sun 13, Nov-18:00 - Italian Serie A
AS Roma vs Torino

0-0

1-1
Sun 13, Nov-18:00 - Italian Serie A
A.C. Monza vs Salernitana

2-0

3-0
Sun 13, Nov-15:30 - Italian Serie A
Atalanta vs Inter Milan

1-1

2-3
Sun 13, Nov-19:15 - Italian Serie B
Genoa vs Como

1-0

1-1
Sun 13, Nov-17:30 - Italy C1B
Robur Siena S.S.D. vs Lucchese

0-0

0-1
Sun 13, Nov-17:30 - Italy C1B
Ancona vs Imolese Calcio

0-0

1-0
Sun 13, Nov-17:30 - Italy C1B
Rimini vs Sassari Torres

1-1

1-1
Sun 13, Nov-17:30 - Italy C1B
A.C. Reggiana 1919 vs Pontedera

1-1

1-1
Sun 13, Nov-17:30 - Italy C1B
Fermana vs Alessandria

0-0

0-0
Sun 13, Nov-17:30 - Italy C1B
Olbia vs San Donato Tavarnelle

1-2

2-2
Sun 13, Nov-17:30 - Italy C1B
Montevarchi Calcio vs Vis Pesaro

0-0

0-0
Sun 13, Nov-17:30 - Italy C1B
US Fiorenzuola vs Carrarese

1-0

2-0
Sun 13, Nov-15:00 - Italy C1B
Gubbio vs Recanatese

1-2

1-3
Sun 13, Nov-18:00 - Italy C1C
Delfino Pescara 1936 vs ACR Messina

1-0

1-0
Sun 13, Nov-17:30 - Italy C1C
Taranto Sport vs Viterbese Castrense

1-0

2-1
Sun 13, Nov-17:30 - Italy C1C
S.S.D. Potenza Calcio vs Latina Calcio

2-0

3-0
Sun 13, Nov-17:30 - Italy C1C
S.S. Monopoli 1966 vs Foggia

0-1

0-2
Sun 13, Nov-17:30 - Italy C1C
Gelbison Cilento vs Turris Neapolis

0-0

1-0
Sun 13, Nov-17:30 - Italy C1C
Monterosi vs U.S. Catanzaro 1929

0-0

0-1
Sun 13, Nov-20:30 - Italy C1C
Avellino vs Giugliano

0-0

0-1
Sun 13, Nov-20:30 - Italy C1C
Crotone vs Fidelis Andria

0-1

2-1
Sun 13, Nov-20:30 - Italy C1C
Juve Stabia vs Virtus Francavilla

2-0

2-0
Sun 13, Nov-20:30 - Italy C1C
Audace Cerignola vs Picerno

0-1

1-1
Sun 13, Nov-18:00 - Italy Serie D Group A
Sanremese vs Chieri

1-1

2-1
Sun 13, Nov-17:30 - Italy Serie D Group A
AC Legnano vs AS Casale Calcio

1-0

1-1
Sun 13, Nov-17:30 - Italy Serie D Group A
A.S.D. Bra vs Vado FC

0-0

0-0
Sun 13, Nov-17:30 - Italy Serie D Group A
Sestri Levante vs Ligorna

1-0

1-0
Sun 13, Nov-17:30 - Italy Serie D Group A
Gozzano vs Borgosesia

1-0

1-0
Sun 13, Nov-17:30 - Italy Serie D Group A
Fezzanese vs Stresa Vergante

0-1

0-3
Sun 13, Nov-17:30 - Italy Serie D Group A
AC Asti vs Castellanzese

1-1

1-1
Sun 13, Nov-17:30 - Italy Serie D Group A
Castanese vs Fossano Calcio

0-0

0-0
Sun 13, Nov-17:30 - Italy Serie D Group A
Pinerolo vs USD PDHAE

1-1

1-2
Sun 13, Nov-17:30 - Italy Serie D Group A
Chisola vs FBC Derthona

0-2

2-3
Sun 13, Nov-17:30 - Italy Serie D Group B
Lumezzane vs US Breno

0-0

2-0
Sun 13, Nov-17:30 - Italy Serie D Group B
Virtus Ciserano Bergamo vs Real Calepina

0-0

1-0
Sun 13, Nov-17:30 - Italy Serie D Group B
Ponte San Pietro vs Arconatese

0-1

1-1
Sun 13, Nov-17:30 - Italy Serie D Group B
ASD Alcione vs Varesina

2-0

4-0
Sun 13, Nov-17:30 - Italy Serie D Group B
SC Caronnese vs ASD Brusaporto

1-2

2-2
Sun 13, Nov-17:30 - Italy Serie D Group B
Franciacorta vs Desenzano Calvina

2-1

3-2
Sun 13, Nov-17:30 - Italy Serie D Group B
ASD Citta Di Varese vs Sona

0-0

1-2
Sun 13, Nov-17:30 - Italy Serie D Group B
USD Casatese vs US Seregno

1-1

2-1
Sun 13, Nov-15:30 - Italy Serie D Group B
Folgore Caratese vs Villa d'Alme Valbrembana

0-0

1-0
Sun 13, Nov-17:30 - Italy Serie D Group C
Portogruaro vs Adriese

0-0

0-0
Sun 13, Nov-17:30 - Italy Serie D Group C
Montebelluna vs ASD Villafranca

1-0

3-2
Sun 13, Nov-17:30 - Italy Serie D Group C
Legnago Salus vs AC Mestre

0-0

1-0
Sun 13, Nov-17:30 - Italy Serie D Group C
Levico Terme vs Virtus Bolzano

0-1

0-1
Sun 13, Nov-17:30 - Italy Serie D Group C
Cjarlins Muzane vs ACD Campodarsego

0-1

1-1
Sun 13, Nov-17:30 - Italy Serie D Group C
Union Clodiense vs Torviscosa

0-1

0-3
Sun 13, Nov-17:30 - Italy Serie D Group C
Luparense vs Cartigliano

1-0

1-1
Sun 13, Nov-17:30 - Italy Serie D Group C
ASD Caldiero Terme vs AC Dolomiti Bellunesi

0-0

0-1
Sun 13, Nov-17:30 - Italy Serie D Group C
Montecchio Maggiore vs AC Este

1-1

1-1
Sun 13, Nov-17:30 - Italy Serie D Group D
Pistoiese vs ASD Fanfulla

3-0

3-0
Sun 13, Nov-17:30 - Italy Serie D Group D
Prato vs US Corticella

3-1

4-2
Sun 13, Nov-17:30 - Italy Serie D Group D
Forli FC vs Real Forte Querceta

0-0

2-1
Sun 13, Nov-17:30 - Italy Serie D Group D
Giana Erminio vs Sammaurese

1-0

1-0
Sun 13, Nov-17:30 - Italy Serie D Group D
Mezzolara vs Correggese Calcio

1-0

2-0
Sun 13, Nov-17:30 - Italy Serie D Group D
GS Bagnolese vs Scandicci

0-1

1-1
Sun 13, Nov-17:30 - Italy Serie D Group D
Athletic Carpi vs Lentigione

1-1

3-1
Sun 13, Nov-17:30 - Italy Serie D Group D
Salsomaggiore vs Aglianese

0-2

1-3
Sun 13, Nov-17:30 - Italy Serie D Group D
ACD Sant'Angelo vs Ravenna

0-0

0-1
Sun 13, Nov-17:30 - Italy Serie D Group D
United Riccione vs Crema

0-1

1-2
Sun 13, Nov-18:30 - Italy Serie D Group E
Livorno vs Ostia Mare

1-1

3-1
Sun 13, Nov-17:30 - Italy Serie D Group E
Grosseto vs Sangiovannese

1-1

1-2
Sun 13, Nov-17:30 - Italy Serie D Group E
Ponsacco vs Tau calcio Altopascio

1-0

1-1
Sun 13, Nov-17:30 - Italy Serie D Group E
Citta Di Castello vs US Pianese

0-0

1-3
Sun 13, Nov-17:30 - Italy Serie D Group E
Ghivizzano Borgo Mozzano vs Sporting Trestina

1-1

2-2
Sun 13, Nov-17:30 - Italy Serie D Group E
Seravezza vs Poggibonsi

1-1

1-3
Sun 13, Nov-17:30 - Italy Serie D Group E
ASD Flaminia Civita vs Orvietana

0-0

0-0
Sun 13, Nov-17:30 - Italy Serie D Group E
Savoia Montespaccato vs Arezzo

0-0

1-1
Sun 13, Nov-17:30 - Italy Serie D Group E
ASD Terranuova Traiana vs Follonica Gavorrano

0-0

0-0
Sun 13, Nov-17:30 - Italy Serie D Group F
Alma Juventus Fano vs Vastogirardi

1-1

1-1
Sun 13, Nov-17:30 - Italy Serie D Group F
ASD Termoli Calcio vs Vigor Senigallia

0-0

0-0
Sun 13, Nov-17:30 - Italy Serie D Group F
Trastevere Calcio vs Chieti

0-0

2-1
Sun 13, Nov-17:30 - Italy Serie D Group F
ASD Pineto Calcio vs Team Nuova Florida

1-0

3-0
Sun 13, Nov-17:30 - Italy Serie D Group F
Avezzano vs Matese

1-1

1-2
Sun 13, Nov-17:30 - Italy Serie D Group F
Vastese vs Sambenedettese

0-0

1-0
Sun 13, Nov-17:30 - Italy Serie D Group F
Tolentino vs San Nicolo Calcio

0-0

0-1
Sun 13, Nov-17:30 - Italy Serie D Group F
Roma City vs Montegiorgio

0-1

0-1
Sun 13, Nov-17:30 - Italy Serie D Group F
SSD Porto D'Ascoli vs Cynthi Albalonga

0-0

1-1
Sun 13, Nov-17:30 - Italy Serie D Group G
SS Angri vs Tivoli Calcio

0-0

1-0
Sun 13, Nov-17:30 - Italy Serie D Group G
AS Sorrento Calcio vs Vis Artena

1-0

1-0
Sun 13, Nov-17:30 - Italy Serie D Group G
Aprilia vs Cassino

0-0

0-1
Sun 13, Nov-17:30 - Italy Serie D Group G
Portici vs Real Monterotondo Scalo

0-2

2-3
Sun 13, Nov-17:30 - Italy Serie D Group G
Nola 1925 vs Paganese Calcio 1926

1-0

2-2
Sun 13, Nov-17:30 - Italy Serie D Group G
Atletico Uri vs Pomezia

2-0

2-2
Sun 13, Nov-17:30 - Italy Serie D Group G
Ilvamaddalena vs Sarrabus Ogliastra

0-0

1-1
Sun 13, Nov-17:30 - Italy Serie D Group G
Palmese 1914 vs Lupa Roma

1-3

2-3
Sun 13, Nov-17:00 - Italy Serie D Group G
Casertana F.C. vs Arzachena

0-0

0-0
Sun 13, Nov-17:30 - Italy Serie D Group H
Nocerina vs Matera

0-2

1-3
Sun 13, Nov-17:30 - Italy Serie D Group H
Virtus Casarano vs ASD Puteolana

0-0

1-1
Sun 13, Nov-17:30 - Italy Serie D Group H
ASD Martina Franca vs Citta di Fasano

2-1

2-1
Sun 13, Nov-17:30 - Italy Serie D Group H
FC Francavilla vs ASD Molfetta Calcio

0-1

0-1
Sun 13, Nov-17:30 - Italy Serie D Group H
FBC Gravina vs ACD Nardo

0-0

0-2
Sun 13, Nov-17:30 - Italy Serie D Group H
US Bitonto vs Gladiator 1924

0-0

2-2
Sun 13, Nov-17:30 - Italy Serie D Group H
USD Lavello vs Cavese

2-0

2-1
Sun 13, Nov-18:00 - Italy Serie D Group H
S.S.D. Citta di Brindisi vs Barletta

1-2

1-2
Sun 13, Nov-18:30 - Italy Serie D Group H
Afragolese 1944 vs Team Altamura

0-1

1-2
Sun 13, Nov-17:30 - Italy Serie D Group I
Catania vs ASD Canicatti

1-0

3-0
Sun 13, Nov-17:30 - Italy Serie D Group I
Vibonese vs FC Lamezia Terme

0-0

1-1
Sun 13, Nov-17:30 - Italy Serie D Group I
Trapani vs Santa Maria Cilento

1-1

2-1
Sun 13, Nov-17:30 - Italy Serie D Group I
Paterno vs Castrovillari

1-0

1-3
Sun 13, Nov-17:30 - Italy Serie D Group I
ASD Licata vs Acireale

0-0

1-0
Sun 13, Nov-17:30 - Italy Serie D Group I
San Luca vs Sancataldese

0-0

0-0
Sun 13, Nov-17:30 - Italy Serie D Group I
Mariglianese vs Cittanova Interpiana

0-0

0-1
Sun 13, Nov-17:30 - Italy Serie D Group I
ASD Ragusa Calcio vs Aversa Normanna

1-0

2-1
Sun 13, Nov-18:00 - Italy Serie D Group I
AC Locri 1909 vs Citta Di Sant'Agata

2-0

2-1
Sun 13, Nov-08:00 - Japan Football League
Honda Lock SC vs Sony Sendai FC

0-0

2-0
Sun 13, Nov-08:00 - Japan Football League
Tokyo Musashino City FC vs TIAMO Hirakata

2-0

4-0
Sun 13, Nov-08:00 - Japan Football League
Nara Club vs Kagura Shimane

1-1

2-1
Sun 13, Nov-08:00 - Japan Football League
FC Maruyasu Okazaki vs Verspah Oita

0-0

2-2
Sun 13, Nov-08:00 - Japan Football League
Reinmeer Aomori F.C. vs Veertien Mie

1-0

1-1
Sun 13, Nov-08:00 - Japan Football League
Criacao Shinjuku vs Honda FC

0-2

2-2
Sun 13, Nov-08:05 - Japanese J-League Division 1
Kyoto Sanga FC vs Roasso Kumamoto

1-0

1-1
Sun 13, Nov-08:00 - Japanese League Division 3
Fujieda MYFC vs Fukushima United FC

2-1

3-1
Sun 13, Nov-08:00 - Japanese League Division 3
FC Imabari vs AC Nagano Parceiro

1-2

3-3
Sun 13, Nov-08:00 - Japanese League Division 3
Kagoshima United vs FC Gifu

0-0

1-0
Sun 13, Nov-08:05 - Japanese League Division 3
Tegevajaro Miyazaki vs Matsumoto Yamaga FC

1-1

4-1
Sun 13, Nov-09:00 - Japanese League Division 3
Giravanz Kitakyushu vs Kataller Toyama

0-1

1-2
Sun 13, Nov-09:00 - Japanese League Division 3
Kamatamare Sanuki vs Vanraure Hachinohe FC

0-0

0-1
Sun 13, Nov-09:00 - Japanese League Division 3
SC Sagamihara vs Iwaki FC

0-1

1-2
Sun 13, Nov-18:00 - Jordan Cup
Al-Wehdat SC vs Al Aqaba SC

1-0

1-0
Sun 13, Nov-09:00 - Korea K3 League
Dangjin Citizen vs Chuncheon Citizen

0-2

0-2
Sun 13, Nov-16:00 - Kosovo Super League
KF Llapi vs Gjilani

0-0

0-1
Sun 13, Nov-16:00 - Kosovo Super League
KF Drita Gjilan vs Malisheva

1-0

3-1
Sun 13, Nov-16:00 - Kosovo Super League
Ballkani vs KF Ferizaj

0-0

2-0
Sun 13, Nov-15:00 - Latvia - 2. Division
Jelgava vs Valmieras FK II

0-0

1-0
Sun 13, Nov-15:00 - Latvia - 2. Division
Rezekne / BJSS vs Rigas Futbola skola II

2-1

2-2
Sun 13, Nov-15:00 - Latvia - 2. Division
Grobina vs Riga FC II

3-0

5-3
Sun 13, Nov-15:00 - Latvia - 2. Division
Saldus SS/Leevon vs Salaspils

3-0

6-0
Sun 13, Nov-15:00 - Latvia - 2. Division
Skanstes SK vs JDFS Alberts

1-1

1-1
Sun 13, Nov-15:00 - Latvia - 2. Division
Tukums-2000 II vs FK Smiltene BJSS

1-1

1-2
Sun 13, Nov-21:00 - Libya League Division 1
Al-Tahaddi vs Al Akhdar


0-1
Sun 13, Nov-16:30 - Libya League Division 1
Al Nasr Benghazi vs Al Ahli Benghazi

0-0

0-0
Sun 13, Nov-21:30 - Lithuania - 1. Division
FK Riteriai vs FK Panevezys

1-1

2-1
Sun 13, Nov-15:00 - Lithuania - 1. Division
Dziugas Telsiai vs Kauno Zalgiris

0-1

0-3
Sun 13, Nov-15:00 - Lithuania - 1. Division
Hegelmann Litauen vs Suduva

2-0

2-0
Sun 13, Nov-19:55 - Lithuania - 1. Division
Siauliai vs FK Zalgiris Vilnius

1-0

3-0
Sun 13, Nov-18:00 - Luxembourg National Division
Etzella Ettelbruck vs Progres Niederkorn

0-0

0-1
Sun 13, Nov-18:00 - Luxembourg National Division
Union Titus Petange vs Hostert

3-0

4-1
Sun 13, Nov-18:00 - Luxembourg National Division
FC Differdange 03 vs FC Wiltz 71

1-1

2-1
Sun 13, Nov-18:00 - Luxembourg National Division
Fola Esch vs Jeunesse Esch

1-2

1-3
Sun 13, Nov-18:00 - Luxembourg National Division
UNA Strassen vs Racing Union Luxembourg

0-1

1-4
Sun 13, Nov-18:00 - Luxembourg National Division
US Mondorf-les-Bains vs Victoria Rosport

0-3

1-6
Sun 13, Nov-19:00 - Luxembourg National Division
Swift Hesperange vs UN Kaerjeng 97

1-2

4-2
Sun 13, Nov-19:00 - Luxembourg National Division
Mondercange vs F91 Dudelange

1-1

2-3
Sun 13, Nov-22:00 - Malta First Division League
Fgura United vs Attard

0-0

0-0
Sun 13, Nov-17:00 - Malta First Division League
Tarxien Rainbows F.C. vs Sliema Wanderers FC

0-0

1-1
Sun 13, Nov-17:00 - Malta First Division League
Mtarfa vs St. Andrews

0-2

0-4
Sun 13, Nov-19:30 - Malta First Division League
Naxxar Lions vs San Gwann FC

1-0

1-0
Sun 13, Nov-19:30 - Malta First Division League
Swieqi United vs Qrendi

0-1

1-1
Sun 13, Nov-14:30 - Malta Premier League
Gudja United vs Floriana FC

0-2

0-3
Sun 13, Nov-17:00 - Malta Premier League
Balzan FC vs Mosta FC

0-1

1-2
Sun 13, Nov-19:30 - Malta Premier League
Marsaxlokk FC vs Sirens

0-0

1-2
Sun 13, Nov-04:00 - Mexico Primera Divison 2
Alebrijes de Oaxaca B vs Calor de San Pedro

0-2

0-2
Sun 13, Nov-03:00 - Mexico Primera Divison A
Celaya FC vs CF Atlante

0-1

1-1
Sun 13, Nov-15:00 - Moldova Division 2
Sheriff Tiraspol B vs FC Floresti

0-1

0-1
Sun 13, Nov-15:00 - Moldova Division 2
Victoria Bardar vs Spartanii Selemet

0-0

5-0
Sun 13, Nov-15:00 - Moldova Division 2
Speranta Drochia vs Real Succes

0-0

3-1
Sun 13, Nov-15:00 - Moldova Division 2
FCM Ungheni vs Flacara Falesti

0-0

0-2
Sun 13, Nov-15:00 - Moldova Division 2
Olimp Comrat vs Vasieni

0-1

2-1
Sun 13, Nov-15:00 - Moldova Division 2
FC Sucleia vs Sporting Trestieni

3-0

6-0
Sun 13, Nov-16:30 - Montenegro Division 2
FK Kom vs FK Grbalj Radanovici

0-0

0-0
Sun 13, Nov-16:30 - Montenegro Division 2
Bokelj Kotor vs FK Berane

0-1

0-1
Sun 13, Nov-16:30 - Montenegro Division 2
FK Podgorica vs FK Zeta

1-0

1-0
Sun 13, Nov-19:00 - Morocco Division 2
Wydad Temara vs Rapide Oued Zem

1-0

2-1
Sun 13, Nov-19:59 - Morocco Division 2
Racing Casablanca vs Chabab Atlas Khenifra

0-0

1-1
Sun 13, Nov-19:59 - Morocco Division 2
Ittifaq Marrakech vs Stade Marocain du Rabat

1-0

1-1
Sun 13, Nov-03:00 - New Zealand Football National League
Wellington Phoenix Reserve vs Wellington Olympic

0-1

1-1
Sun 13, Nov-05:00 - New Zealand Football National League
Napier City Rovers vs Birkenhead United

1-1

1-1
Sun 13, Nov-04:00 - Nicaragua Primera Division
Deportivo Ocotal vs Municipal Jalapa

0-2

2-3
Sun 13, Nov-05:00 - Nicaragua Primera Division
Walter Ferretti vs Juventus Managua

1-0

2-1
Sun 13, Nov-16:00 - North Macedonia Prva liga
FK Makedonija Gjorce Petrov vs Bregalnica Stip

0-0

0-0
Sun 13, Nov-16:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
FK Vardar vs Belasica Strumica

0-0

1-1
Sun 13, Nov-16:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
Pelister Bitola vs FK Teteks Tetovo

7-0

11-0
Sun 13, Nov-16:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
FK Karaorman vs Lokomotiva Skopje

0-1

1-1
Sun 13, Nov-16:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
Borec Veles vs Kamenica Sasa

0-1

0-3
Sun 13, Nov-16:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
FK Kozuv Gevgelija vs Sloga Vinica

1-0

2-0
Sun 13, Nov-16:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
Detonit Plachkovica vs Besa Doberdoll

2-0

3-0
Sun 13, Nov-19:59 - Norway Adeccoligaen
Start Kristiansand vs Kongsvinger

0-0

0-1
Sun 13, Nov-16:00 - Norwegian Junior U19
Stabaek(U19) vs Molde(U19)

2-1

2-3
Sun 13, Nov-19:59 - Norwegian Tippeligaen
Viking vs Odd Grenland

1-0

1-1
Sun 13, Nov-19:59 - Norwegian Tippeligaen
Tromso IL vs Aalesund FK

1-2

2-2
Sun 13, Nov-19:59 - Norwegian Tippeligaen
Rosenborg vs Sarpsborg 08

1-2

2-3
Sun 13, Nov-19:59 - Norwegian Tippeligaen
Lillestrom vs HamKam

1-1

3-1
Sun 13, Nov-19:59 - Norwegian Tippeligaen
Valerenga vs Molde

1-0

1-2
Sun 13, Nov-19:59 - Norwegian Tippeligaen
Stromsgodset vs Bodo Glimt

1-1

2-4
Sun 13, Nov-19:59 - Norwegian Tippeligaen
Sandefjord vs FK Haugesund

0-2

2-2
Sun 13, Nov-19:59 - Norwegian Tippeligaen
Kristiansund BK vs Jerv

1-1

1-1
Sun 13, Nov-04:00 - Panama Liga Panamena de Futbol
CA Independiente La Chorrera vs Union Deportivo Universitario

0-1

1-1
Sun 13, Nov-02:00 - Paraguayan Primera Division
Tacuary FBC vs Club Libertad

0-0

1-0
Sun 13, Nov-02:00 - Paraguayan Primera Division
Olimpia Asuncion vs FC Nacional Asuncion

0-1

1-1
Sun 13, Nov-02:00 - Paraguayan Primera Division
Guairena FC vs Cerro Porteno

0-2

1-3
Sun 13, Nov-05:00 - Peru Primera Division
Alianza Lima vs Melgar

1-0

2-0
Sun 13, Nov-12:00 - Philippines UFL Division 1
Stallion Laguna FC vs Azkals Development Team

0-1

1-2
Sun 13, Nov-15:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Zaglebie Lubin Youth vs Arka Gdynia Youth

1-0

1-1
Sun 13, Nov-16:00 - Poland - 4. Liga
Lechia Zielona Gora vs LKS Goczalkowice Zdroj

0-0

1-1
Sun 13, Nov-16:00 - Poland - 4. Liga
Wisla Sandomierz vs Stal Stalowa Wola

0-1

0-3
Sun 13, Nov-16:45 - Poland - 4. Liga
Jarota Jarocin vs Baltyk Gdynia

0-1

0-2
Sun 13, Nov-15:00 - Poland - 4. Liga
Korona II Kielce vs Avia Swidnik

0-0

0-1
Sun 13, Nov-15:00 - Poland - 4. Liga
Miedz Legnica II vs Carina Gubin

0-0

0-0
Sun 13, Nov-18:00 - Poland - Ekstraklasa
Lechia Gdansk vs Piast Gliwice

0-1

1-3
Sun 13, Nov-20:30 - Poland - Ekstraklasa
Slask Wroclaw vs Legia Warszawa

0-0

0-0
Sun 13, Nov-15:30 - Poland - Ekstraklasa
Radomiak Radom vs Pogon Szczecin

0-0

1-2
Sun 13, Nov-18:00 - Poland - I liga
Chrobry Glogow vs Stal Rzeszow

0-2

3-3
Sun 13, Nov-21:00 - Poland - I liga
Gornik Leczna vs Puszcza Niepolomice

0-0

2-2
Sun 13, Nov-21:00 - Poland - I liga
CWKS Resovia Rzeszow vs Zaglebie Sosnowiec

1-1

2-2
Sun 13, Nov-15:40 - Poland - I liga
Sandecja Nowy Sacz vs Wisla Krakow

0-1

1-1
Sun 13, Nov-16:00 - Poland - II liga
Radunia Stezyca vs Znicz Pruszkow

0-0

0-1
Sun 13, Nov-17:00 - Poland - II liga
Zaglebie Lubin B vs Stomil Olsztyn

0-1

0-4
Sun 13, Nov-19:00 - Poland - II liga
Polonia Warszawa vs Pogon Siedlce

0-1

0-1
Sun 13, Nov-18:00 - Portugal Liga de Honora
SC Covilha vs Belenenses SAD

0-1

1-1
Sun 13, Nov-15:00 - Portugal Liga de Honora
Academico Viseu vs Clube Desportivo Trofense

1-1

3-1
Sun 13, Nov-22:00 - Portugal Primera Liga
SL Benfica vs Gil Vicente

2-1

3-1
Sun 13, Nov-22:00 - Portugal Primera Liga
Portimonense vs SC Braga

1-0

1-2
Sun 13, Nov-22:00 - Portugal Primera Liga
Casa Pia AC vs G.D. Chaves

1-0

1-2
Sun 13, Nov-19:30 - Portugal Primera Liga
Vitoria Guimaraes vs Maritimo

0-0

1-0
Sun 13, Nov-19:30 - Portugal Primera Liga
Pacos Ferreira vs Vizela

0-0

0-2
Sun 13, Nov-00:30 - Portugal Primera Liga
Boavista FC vs FC Porto

0-1

1-4
Sun 13, Nov-23:00 - Primeira Liga 3 Serie A
Felgueiras vs Fafe

0-0

1-0
Sun 13, Nov-19:00 - Primeira Liga 3 Serie A
Sanjoanense vs S.C. Braga B

0-0

1-0
Sun 13, Nov-21:00 - Primeira Liga 3 Serie B
Alverca vs Academica Coimbra

1-0

4-0
Sun 13, Nov-18:30 - Primeira Liga 3 Serie B
Vitoria Setubal FC vs Real SC

1-1

3-5
Sun 13, Nov-15:00 - Primeira Liga 3 Serie B
Caldas SC vs Amora FC

0-1

0-1
Sun 13, Nov-19:00 - Primeira Liga 3 Serie B
Lusitano GC Moncarapachense vs Os Belenenses

0-1

0-2
Sun 13, Nov-14:30 - Republic of Azerbaijan Premier League
FK Kapaz Ganca vs Turan Tovuz

0-0

0-0
Sun 13, Nov-17:00 - Republic of Azerbaijan Premier League
Sabah FK Baku vs Qarabag

0-0

0-0
Sun 13, Nov-17:45 - Romania - Divizia A
UTA Arad vs FC Voluntari

1-1

1-1
Sun 13, Nov-23:00 - Romania - Divizia A
FC U Craiova 1948 vs FC Steaua Bucuresti

0-2

0-2
Sun 13, Nov-19:59 - Romania - Divizia A
CS Mioveni vs CFR Cluj

0-0

0-1
Sun 13, Nov-13:00 - Romania - Liga 2
Dinamo Bucuresti vs CSC Dumbravita

0-0

4-1
Sun 13, Nov-16:00 - Romania - Liga 3
FCM Alexandria vs CS Universitatea Craiova B

2-0

3-0
Sun 13, Nov-16:00 - Russia Div 2 Group 1
Druzhba Maykop vs Spartak Nalchik

0-0

1-0
Sun 13, Nov-14:00 - Russia Div 2 Group 1
Alania B vs Rotor Volgograd

1-0

1-3
Sun 13, Nov-15:00 - Russia Div 2 Group 1
SKA Rostov vs Mashuk-KMV

1-0

2-0
Sun 13, Nov-15:00 - Russia Div 2 Group 1
Chernomorets Novorossiysk vs FC Essentuki

2-1

2-1
Sun 13, Nov-15:00 - Russia Div 2 Group 1
Dynamo Stavropol vs FK Chayka Pesch

0-0

0-0
Sun 13, Nov-15:00 - Russia Div 2 Group 1
Legion Dynamo vs Forte Taganrog

0-0

0-1
Sun 13, Nov-15:00 - Russia Div 2 Group 1
Kuban Holding vs FK Biolog

0-2

1-2
Sun 13, Nov-12:00 - Russia Div 2 Group 2
FK Yenisey-2 Krasnoyarsk vs Dinamo St. Petersburg

1-1

2-2
Sun 13, Nov-18:00 - Russia Div 2 Group 2
Znamya Truda vs Chertanovo Moscow

0-1

0-3
Sun 13, Nov-14:00 - Russia Div 2 Group 2
FC Tver vs Torpedo Moscow II

0-1

1-3
Sun 13, Nov-14:00 - Russia Div 2 Group 2
Yadro St. Petersburg vs Rodina Moskva III

1-0

4-1
Sun 13, Nov-15:00 - Russia Div 2 Group 2
Tekstilshchik Ivanovo vs FK Murom

2-0

2-0
Sun 13, Nov-15:00 - Russia Div 2 Group 2
Spartak Kostroma vs Khimik Dzerzhinsk

0-0

1-0
Sun 13, Nov-15:00 - Russia Div 2 Group 2
Torpedo Vladimir vs Dinamo Moscow B

1-1

1-3
Sun 13, Nov-15:00 - Russia Div 2 Group 2
Zenit-2 St.Petersburg vs Zorkyi Krasnogorsk

1-0

1-1
Sun 13, Nov-15:00 - Russia Div 2 Group 2
FK Leningradets vs Luki Energiya

1-0

2-0
Sun 13, Nov-15:00 - Russia Div 2 Group 2
Baltika-BFU Kaliningrad vs Zvezda Sint Petersburg

0-1

0-1
Sun 13, Nov-13:00 - Russia Div 2 Group 3
Arsenal Tula II vs Dinamo Bryansk

1-0

1-2
Sun 13, Nov-16:00 - Russia Div 2 Group 3
FK Spartak Tambov vs Avangard Kursk

0-0

0-1
Sun 13, Nov-14:00 - Russia Div 2 Group 3
FC Kolomna vs Dinamo Vladivostok

1-0

3-2
Sun 13, Nov-14:00 - Russia Div 2 Group 3
FK Znamya Noginsk vs SKA-Khabarovsk-2

0-0

1-0
Sun 13, Nov-15:00 - Russia Div 2 Group 3
FK Zvezda Ryazan vs Metallurg Lipetsk

1-0

2-0
Sun 13, Nov-15:00 - Russia Div 2 Group 3
FK Kaluga vs Saturn

0-1

0-1
Sun 13, Nov-15:00 - Russia Div 2 Group 3
FK Kvant Obninsk vs Strogino Moscow

1-0

1-0
Sun 13, Nov-15:00 - Russia Div 2 Group 3
FK Kosmos Dolgoprudny vs Zenit Penza

4-1

5-2
Sun 13, Nov-15:00 - Russia Div 2 Group 3
FK Sakhalinets vs Rodina Moskva II

0-2

0-3
Sun 13, Nov-08:00 - Russia Div 2 Group 3
Sakhalin Yuzhno Sakhalinsk vs Peresvet Podolsk

1-0

3-0
Sun 13, Nov-14:00 - Russia Div 2 Group 4
FC Novosibirsk vs Dinamo Barnaul

1-1

1-4
Sun 13, Nov-12:00 - Russia First Division
SKA Khabarovsk vs KamAZ

1-0

3-1
Sun 13, Nov-16:00 - Russia First Division
Volgar Astrakhan vs Baltika

1-1

1-2
Sun 13, Nov-18:00 - Russia First Division
Alania Vladikavkaz vs Rodina Moscow

0-3

1-3
Sun 13, Nov-17:00 - Russia First Division
Shinnik Yaroslavl vs Akron Togliatti

1-0

1-0
Sun 13, Nov-17:00 - Russia First Division
Rubin Kazan vs Yenisey Krasnoyarsk

0-0

0-0
Sun 13, Nov-17:00 - Russia First Division
Arsenal Tula vs FK Krasnodar II

0-1

3-1
Sun 13, Nov-17:00 - Russia First Division
PFK Kuban vs Neftekhimik Nizhnekamsk

0-0

0-1
Sun 13, Nov-15:00 - Russia Premier League
Gazovik Orenburg vs Krasnodar FK

3-1

5-1
Sun 13, Nov-17:30 - Russia Premier League
FK Khimki vs PFC Sochi

0-1

0-2
Sun 13, Nov-20:30 - Russia Premier League
Dynamo Moscow vs CSKA Moscow

1-0

2-1
Sun 13, Nov-18:00 - San Marino Girone A
SC Faetano vs S.S Pennarossa

0-1

2-1
Sun 13, Nov-18:00 - San Marino Girone A
SP La Fiorita vs SP Libertas

0-0

1-0
Sun 13, Nov-18:00 - San Marino Girone A
Cailungo vs SS Virtus

0-3

1-3
Sun 13, Nov-18:45 - Saudi Arabia Division 1
Al-Riyadh vs Al-Ameade

2-0

3-0
Sun 13, Nov-19:05 - Saudi Arabia Division 1
Al-Akhdoud vs Jeddah

3-0

3-2
Sun 13, Nov-15:50 - Saudi Arabia Division 2
Al Taraji vs Al-Lewaa


1-1
Sun 13, Nov-16:05 - Saudi Arabia Division 2
Al-Draih vs Al Jandal


3-2
Sun 13, Nov-16:15 - Saudi Arabia Division 2
Tuwaiq vs Jerash FC


2-1
Sun 13, Nov-16:15 - Saudi Arabia Division 2
Al-Saqer vs Al Entesar


2-2
Sun 13, Nov-16:20 - Saudi Arabia Division 2
Arar FC vs Al-Sadd FC(SA)


2-2
Sun 13, Nov-16:30 - Saudi Arabia Division 2
Al Qous Club vs Al Bukayriyah


2-0
Sun 13, Nov-16:35 - Saudi Arabia Division 2
Qilwah vs Hottain


1-1
Sun 13, Nov-15:50 - Saudi Arabia Division 2
Al-Nahdha vs Al Taqdom

0-0

0-0
Sun 13, Nov-20:10 - Saudi Arabia Youth League
Al Nassr Riyadh Youths vs Al-Shabab Youth


2-0
Sun 13, Nov-20:30 - Senegal Premier League
Guediawaye vs AS Douanes Dakar

1-1

3-1
Sun 13, Nov-20:30 - Senegal Premier League
Pikine vs Linguere

0-0

0-0
Sun 13, Nov-20:30 - Senegal Premier League
Casa Sports Zinguinchor vs Dakar Sacre Coeur

1-0

1-0
Sun 13, Nov-22:30 - Serbia - 1. Liga
FK Vozdovac vs Spartak Subotica

1-0

2-0
Sun 13, Nov-16:30 - Serbia - 1. Liga
Radnik Surdulica vs Crvena Zvezda Beograd

0-1

1-2
Sun 13, Nov-18:30 - Serbia - 1. Liga
Partizan Belgrade vs Novi Pazar

0-0

1-0
Sun 13, Nov-20:30 - Serbia - 1. Liga
Cukaricki vs Mladost GAT Novi Sad

2-0

2-0
Sun 13, Nov-16:00 - Serbia Prva Liga
FK Sloboda Uzice vs FK Loznica

1-0

2-2
Sun 13, Nov-16:00 - Serbia Prva Liga
RFK Novi Sad 1921 vs Zlatibor Cajetina

1-0

4-1
Sun 13, Nov-16:00 - Serbia Prva Liga
Radnicki Beograd vs Macva Sabac

0-0

0-2
Sun 13, Nov-16:00 - Serbia Prva Liga
FK Jedinstvo UB vs IMT Novi Beograd

0-0

0-1
Sun 13, Nov-20:30 - Slovakia 1. Liga
Slovan Bratislava vs MFK Ruzomberok

0-0

2-0
Sun 13, Nov-13:30 - Slovakia 2. Liga
FC Petrzalka vs TJ Spartak Myjava

0-0

1-1
Sun 13, Nov-13:30 - Slovakia 2. Liga
FK Raca vs STK Samorin

0-0

0-1
Sun 13, Nov-16:00 - Slovakia 3. liga East
MFK Snina vs FK Poprad


0-1
Sun 13, Nov-16:00 - Slovakia 3. liga East
Banik Kalinovo vs FTC Filakovo

3-0

3-1
Sun 13, Nov-16:00 - Slovakia 3. liga East
1.FK Svidnik vs Oravske Vesele

1-0

1-1
Sun 13, Nov-14:00 - Slovakia 3. liga East
Slavia TU Kosice vs Novohrad Lucenec

0-0

2-0
Sun 13, Nov-13:30 - Slovakia 3. liga West
Jednota Banova vs Slovan Galanta

1-3

2-4
Sun 13, Nov-16:00 - Slovakia 3. liga West
SK Vrakuna Bratislava vs Hamsik Academy


1-2
Sun 13, Nov-16:00 - Slovakia 3. liga West
Velke Ludince vs Slovan Duslo Sala

2-0

3-0
Sun 13, Nov-16:00 - Slovenia 1. Liga
Tabor Sezana vs NK Maribor

0-3

0-4
Sun 13, Nov-18:00 - Slovenia 1. Liga
NK Celje vs FC Koper

0-1

1-1
Sun 13, Nov-20:30 - Slovenia 1. Liga
NS Mura vs ND Gorica

1-0

2-0
Sun 13, Nov-16:30 - Slovenia 2. Liga
NK Aluminij vs NK Krsko

2-0

2-0
Sun 13, Nov-16:30 - Slovenia 2. Liga
NK Nafta vs ND Primorje

0-2

2-4
Sun 13, Nov-16:30 - Slovenia 2. Liga
NK Triglav Kranj vs NK Bilje

0-0

0-1
Sun 13, Nov-16:30 - Slovenia 2. Liga
NK Rudar Velenje vs ND Beltinci

0-1

2-2
Sun 13, Nov-21:00 - Spanish Copa Del Rey
Lleida vs Alaves

0-0

0-1
Sun 13, Nov-21:00 - Spanish Copa Del Rey
Utebo FC vs Merida AD

1-1

2-2
Sun 13, Nov-21:30 - Spanish Copa Del Rey
Real Union de Irun vs Cadiz

1-1

3-2
Sun 13, Nov-21:30 - Spanish Copa Del Rey
CD San Roque de Lepe vs Getafe

1-0

2-2
Sun 13, Nov-22:00 - Spanish Copa Del Rey
Cazalegas vs Real Sociedad

0-1

1-4
Sun 13, Nov-19:00 - Spanish Copa Del Rey
CA Cirbonero vs CF Intercity

0-0

0-1
Sun 13, Nov-19:00 - Spanish Copa Del Rey
Velarde CF vs Sevilla

0-1

0-2
Sun 13, Nov-19:00 - Spanish Copa Del Rey
CD Algar vs Celta Vigo

1-1

1-6
Sun 13, Nov-00:00 - Spanish Copa Del Rey
CD Rincon vs Espanyol

0-0

0-3
Sun 13, Nov-00:00 - Spanish Copa Del Rey
CD Santa Amalia vs Villarreal

0-3

0-9
Sun 13, Nov-19:30 - Spanish Copa Del Rey
Teruel vs Las Palmas

0-0

0-1
Sun 13, Nov-01:00 - Spanish Copa Del Rey
SD Almazan vs Atletico Madrid

0-1

0-2
Sun 13, Nov-15:00 - Spanish Copa Del Rey
Gimnastica Torrelavega vs Real Oviedo

0-1

2-2
Sun 13, Nov-15:00 - Spanish Copa Del Rey
Hercules CF vs CF La Nucia

0-0

2-2
Sun 13, Nov-15:00 - Spanish Copa Del Rey
Recreativo Huelva vs Burgos CF

0-0

0-0
Sun 13, Nov-15:00 - Spanish Copa Del Rey
SCR Pena Deportiva vs Malaga

1-1

1-1
Sun 13, Nov-15:00 - Spanish Copa Del Rey
Quintanar Del Rey vs Girona

0-1

1-1
Sun 13, Nov-15:00 - Spanish Copa Del Rey
Las Rozas vs Eibar

0-0

0-3
Sun 13, Nov-15:00 - Spanish Copa Del Rey
CD Alfaro vs FC Cartagena

0-0

0-1
Sun 13, Nov-15:00 - Spanish Copa Del Rey
AD Union Adarve vs CD Linares Deportivo

0-2

1-2
Sun 13, Nov-15:00 - Spanish Copa Del Rey
CD Lealtad vs Tenerife

0-1

0-2
Sun 13, Nov-15:00 - Spanish Copa Del Rey
Juventud Torremolinos vs SD Huesca

2-0

2-2
Sun 13, Nov-19:59 - Spanish Copa Del Rey
Ourense CF vs Alcorcon

1-0

1-1
Sun 13, Nov-15:00 - Spanish Copa Del Rey
CF Vimenor vs CD Mirandes

0-2

0-2
Sun 13, Nov-19:59 - Spanish Copa Del Rey
Yeclano Deportivo vs Granada CF

0-2

2-3
Sun 13, Nov-15:00 - Spanish Copa Del Rey
CD Arnedo vs Atletico Baleares

0-1

1-1
Sun 13, Nov-19:59 - Spanish Copa Del Rey
Coruxo FC vs Eldense

1-0

1-1
Sun 13, Nov-15:00 - Spanish Copa Del Rey
CD Diocesano vs Real Zaragoza

1-0

1-0
Sun 13, Nov-19:59 - Spanish Copa Del Rey
AD San Juan vs Numancia

0-0

0-2
Sun 13, Nov-15:00 - Spanish Copa Del Rey
Ibiza Islas Pitiusas vs CF Rayo Majadahonda

0-0

3-1
Sun 13, Nov-15:00 - Spanish Copa Del Rey
CE Manresa vs Pontevedra

1-2

1-3
Sun 13, Nov-15:00 - Spanish Copa Del Rey
CD Atletico Paso vs Real Murcia

0-1

1-1
Sun 13, Nov-15:00 - Spanish Copa Del Rey
Mollerussa vs Rayo Vallecano

1-1

1-3
Sun 13, Nov-16:00 - Spanish Ladies League Division 1
Salamanca Women's vs Samper Women's

2-0

3-2
Sun 13, Nov-20:30 - Spanish Ladies League Division 1
Zaragoza CFF B Women's vs Riudoms Women's

0-0

0-0
Sun 13, Nov-15:00 - Spanish Ladies League Division 1
CD Oceja Women's vs Victoria FC Women's


0-3
Sun 13, Nov-15:00 - Spanish Ladies League Division 1
Atletico Lince Women's vs Pozuelo de Alarcon Women's

1-0

2-1
Sun 13, Nov-15:00 - Spanish Ladies League Division 1
Daimiel Women's vs Futbol Ellas CFF Women's

1-1

1-3
Sun 13, Nov-15:15 - Spanish Ladies League Division 1
Malaga City Women's vs Discobolo La Torre Women's

0-0

3-1
Sun 13, Nov-15:30 - Spanish Ladies League Division 1
ADFB La Rambla Women's vs UD Levante C Women's

1-1

2-1
Sun 13, Nov-15:30 - Spanish Ladies League Division 1
Riuprimer Refo Women's vs Son Sardina Women's


6-0
Sun 13, Nov-15:30 - Spanish Ladies League Division 1
Burgos CF Women's vs UD Logrones Women's

0-0

1-1
Sun 13, Nov-14:00 - Spanish Ladies League Division 2
CFF Albacete Women's vs Atleico Malaga Women's

0-0

1-0
Sun 13, Nov-19:30 - Spanish Ladies League Division 2
CD Pradejon Women's vs Bizkerre Women's


3-0
Sun 13, Nov-15:00 - Spanish Ladies League Division 2
Zaragoza CFF Women's vs Real Madrid CF Women's B

1-0

1-2
Sun 13, Nov-15:00 - Spanish Ladies League Division 2
Sardoma CF Women's vs Osasuna B Women's


1-1
Sun 13, Nov-21:00 - Spanish Primera U19
CD 26 De Febrero(U19) vs Malaga(U19)


0-1
Sun 13, Nov-21:00 - Spanish Primera U19
UD Tomares(U19) vs Vazquez Cultural U19

2-2

3-2
Sun 13, Nov-16:00 - Spanish Primera U19
Las Palmas(U19) vs AD Huracan U19

0-0

4-1
Sun 13, Nov-16:00 - Spanish Primera U19
CD Badajoz(U19) vs Alcobendas(U19)

0-1

0-2
Sun 13, Nov-16:00 - Spanish Primera U19
San Roque Balompie(U19) vs Algeciras(U19)

1-0

1-0
Sun 13, Nov-14:00 - Spanish Primera U19
Villarreal(U19) vs Valencia(U19)

2-0

3-1
Sun 13, Nov-14:30 - Spanish Primera U19
Constancia(U19) vs Barcelona(U19)

1-1

1-2
Sun 13, Nov-19:00 - Spanish Primera U19
CD San Felix(U19) vs Seneca(U19)


1-2
Sun 13, Nov-00:00 - Spanish Primera U19
UD Ibarra(U19) vs CD Puerto Cruz(U19)


5-1
Sun 13, Nov-19:30 - Spanish Primera U19
Mallorca(U19) vs CF Badalona(U19)


2-1
Sun 13, Nov-20:15 - Spanish Primera U19
CE Europa(U19) vs CD Ebro(U19)

2-0

2-0
Sun 13, Nov-19:59 - Spanish Primera U19
CF Rayo Majadahonda(U19) vs Atletico de Madrid(U19)


0-2
Sun 13, Nov-15:00 - Spanish Primera U19
Real Betis(U19) vs UD Marbella(U19)

1-0

2-0
Sun 13, Nov-15:00 - Spanish Primera U19
Real Madrid(U19) vs Rayo Vallecano U19

2-0

5-1
Sun 13, Nov-15:00 - Spanish Primera U19
CD Castellon(U19) vs UCAM Murcia(U19)

0-0

1-2
Sun 13, Nov-15:00 - Spanish Primera U19
Espanyol(U19) vs CF Damm(U19)

0-1

0-1
Sun 13, Nov-15:00 - Spanish Primera U19
Sporting de Gijon(U19) vs Gimnastica Torrelavega(U19)

0-0

2-0
Sun 13, Nov-15:00 - Spanish Primera U19
Santiago De Compostela CF(U19) vs Arosa Sociedad Cultural(U19)

0-0

0-2
Sun 13, Nov-15:00 - Spanish Primera U19
Alaves U19 vs CD Getxo U19

2-1

5-1
Sun 13, Nov-15:00 - Spanish Primera U19
UD Alzira(U19) vs Alboraya(U19)

1-1

2-2
Sun 13, Nov-15:00 - Spanish Primera U19
Berceo U19 vs Eibar(U19)

0-3

0-5
Sun 13, Nov-20:45 - Spanish Primera U19
Sporting Hortaleza(U19) vs Club Internacional Amistad(U19)

1-0

1-1
Sun 13, Nov-15:30 - Spanish Primera U19
Celta Vigo U19 vs CD Lugo(U19)

4-0

4-1
Sun 13, Nov-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
UD San Fernando vs Villa Santa Brigida

1-0

2-1
Sun 13, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
La Cuadra vs UD Ibarra

0-0

1-1
Sun 13, Nov-21:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
UCD Burlades vs UDC Txantrea

1-0

1-2
Sun 13, Nov-21:05 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
UE Vilassar de Mar vs Sant Andreu

0-1

0-4
Sun 13, Nov-14:45 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
FE Grama vs CF Peralada

0-1

2-1
Sun 13, Nov-14:45 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
UE Tona vs Pobla De Mafumet CF

0-0

0-0
Sun 13, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
CF Montanesa vs CF Badalona B

1-0

3-0
Sun 13, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
CE Europa vs San Cristobal

1-1

1-1
Sun 13, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
Girona II vs UE Sants

1-0

2-0
Sun 13, Nov-15:30 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
L'Hospitalet vs UE Castelldefels

0-1

1-2
Sun 13, Nov-18:00 - Sweden Div 2 slutspel
Taby vs IFK Osterakers FK

1-0

3-0
Sun 13, Nov-19:00 - Sweden Div 2 slutspel
Atvidabergs FF vs IFK Berga

1-0

3-0
Sun 13, Nov-16:00 - Sweden Superettan
Ostersunds FK vs Falkenbergs FF

0-0

2-0
Sun 13, Nov-18:00 - Sweden Superettan
Varbergs BoIS FC vs Osters IF

1-0

2-1
Sun 13, Nov-19:00 - Sweden Superettan
Orgryte vs Sandvikens IF

1-0

2-3
Sun 13, Nov-19:30 - Swiss Super League
Young Boys vs FC Luzern

2-0

3-0
Sun 13, Nov-17:15 - Swiss Super League
Zurich vs Servette

1-0

4-1
Sun 13, Nov-19:30 - Swiss Super League
FC Lugano vs Winterthur

2-1

3-1
Sun 13, Nov-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
La Sarraz-Eclepens vs FC Grand Saconnex

1-1

2-3
Sun 13, Nov-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
FC Black Stars Basel vs Solothurn

1-0

4-2
Sun 13, Nov-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
FC Bassecourt vs FC Rotkreuz

1-0

1-0
Sun 13, Nov-17:30 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
Muri vs Langenthal

0-0

1-2
Sun 13, Nov-18:00 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
FC Biel-Bienne vs SC Cham

0-1

0-1
Sun 13, Nov-17:15 - Switzerland Challenge League
FC Wil vs FC Aarau

3-1

6-1
Sun 13, Nov-19:30 - Switzerland Challenge League
Lausanne Sports vs Bellinzona

0-1

1-1
Sun 13, Nov-14:00 - Taiwan Football Premier League
Ming Chuan University vs Athletic Club Taipei

0-0

2-0
Sun 13, Nov-11:00 - Taiwan Football Premier League
Hang Yuen FC vs Taiwan Shihu

0-0

0-2
Sun 13, Nov-11:00 - Taiwan Football Premier League
Tainan City vs Taipower FC

1-0

3-0
Sun 13, Nov-15:00 - Thai League 1
Police Tero vs Bangkok United FC

0-0

1-0
Sun 13, Nov-15:00 - Thai League 1
Chonburi FC vs Lampang FC

1-0

4-0
Sun 13, Nov-16:00 - Thai League 2
Nakhon Pathom United vs Chainat Hornbill FC

0-0

2-1
Sun 13, Nov-14:30 - Thai League 2
Chiangmai FC vs Trat FC

0-1

2-1
Sun 13, Nov-15:00 - Thai League 2
MOF Customs United vs Kasetsart FC

0-0

1-1
Sun 13, Nov-15:30 - Thai League 2
Udon Thani vs Ranong United FC

1-1

2-1
Sun 13, Nov-12:30 - Thai League 3
Chanthaburi FC vs Kabin United

1-0

3-0
Sun 13, Nov-12:30 - Thai League 3
Uttaradit FC vs See Kwae City FC

0-0

0-0
Sun 13, Nov-12:30 - Thai League 3
Thawi Samut Sakhon United vs Lopburi FC

0-1

2-1
Sun 13, Nov-12:30 - Thai League 3
Phayao FC vs Kong Krailas United


4-3
Sun 13, Nov-12:30 - Thai League 3
Welfare Royal Air Force vs Chamchuri United FC

1-0

2-2
Sun 13, Nov-12:30 - Thai League 3
Thonburi United vs Siam FC

1-0

1-0
Sun 13, Nov-12:30 - Thai League 3
Chiangrai Lanna vs Nan FC

0-2

0-2
Sun 13, Nov-12:30 - Thai League 3
ACDC FC vs Pattaya Dolphins


2-0
Sun 13, Nov-12:30 - Thai League 3
MH Nakhonsi vs Wiang Sa Surat Thani City


2-2
Sun 13, Nov-13:00 - Thai League 3
Muangnont Bankunmae FC vs Samut Sakhon

0-0

0-1
Sun 13, Nov-14:00 - Thai League 3
Songkhla FC vs Pattani


2-0
Sun 13, Nov-14:00 - Thai League 3
Mahasarakham United FC vs Udon United


3-2
Sun 13, Nov-14:00 - Thai League 3
Nonthaburi United vs North Bangkok College

0-0

0-1
Sun 13, Nov-14:00 - Thai League 3
Ubon Kruan Apat vs Sisaket United

0-0

0-0
Sun 13, Nov-14:00 - Thai League 3
Pathum Thani University vs Ang Thong FC

0-1

1-2
Sun 13, Nov-15:00 - Thai League 3
Khonkaen FC vs Muang Loei United

0-0

0-0
Sun 13, Nov-15:00 - Thai League 3
Saraburi FC vs Singha GB Kanchanaburi

1-2

1-2
Sun 13, Nov-15:00 - Thai League 3
Bankhai United vs Banbueng

0-0

1-1
Sun 13, Nov-15:00 - Thai League 3
Rasi Salai United vs Sakon Nakhon FC

2-1

6-1
Sun 13, Nov-15:00 - Thai League 3
Phuket Andaman vs Jalor City

0-0

0-0
Sun 13, Nov-17:30 - Tunisia Division 2
CS Hammam Lif vs Stade Sportif Sfaxien

1-0

2-0
Sun 13, Nov-17:30 - Tunisia Division 2
EGS Gafsa vs Sporting Ben Arous

2-0

2-0
Sun 13, Nov-17:30 - Tunisia Division 2
Jeunesse Sportive Omrane vs Esperance Sportive Zarzis

1-0

1-0
Sun 13, Nov-17:30 - Tunisia Division 2
SC Moknine vs EM Mahdia

0-0

2-1
Sun 13, Nov-17:30 - Tunisia Division 2
Kalaa Sport vs AS Djerba

0-1

1-1
Sun 13, Nov-14:30 - Turkey 2 Ligi A
Bandirmaspor vs Manisa FK

1-0

2-1
Sun 13, Nov-14:30 - Turkey 2 Ligi A
Tuzlaspor Kulubu vs Samsunspor

1-0

1-2
Sun 13, Nov-17:00 - Turkey 2 Ligi A
Altinordu vs Altay Spor Kulubu

0-0

0-2
Sun 13, Nov-19:59 - Turkey 2 Ligi A
Genclerbirligi vs Eyupspor

0-0

0-2
Sun 13, Nov-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Eskisehirspor vs Agri 1970 Spor

0-0

0-0
Sun 13, Nov-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
1922 Konyaspor vs Kutahyaspor

0-0

2-0
Sun 13, Nov-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Edirnespor Genclik vs Nevsehir Belediyespor

0-1

1-3
Sun 13, Nov-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Karakopru Belediyespor vs Catalcaspor

0-0

2-1
Sun 13, Nov-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Sile Yildizspor vs Yeni Mersin Idman Yurdu

0-1

1-2
Sun 13, Nov-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Belediye Derincespor vs Elazigspor

1-0

2-0
Sun 13, Nov-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Kelkit Belediye Hurriyet vs Yomraspor

0-0

0-0
Sun 13, Nov-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Orduspor vs Ergene Velimese

2-0

4-0
Sun 13, Nov-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Elazig Karakocan vs Kestelspor

0-0

1-2
Sun 13, Nov-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Karaman FK vs Kusadasispor

0-0

1-1
Sun 13, Nov-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
76 Igdir Belediye spor vs Ayvalikgucu Belediyespor

2-1

4-3
Sun 13, Nov-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Osmaniyespor vs Sapanca Genclikspor

0-1

1-1
Sun 13, Nov-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Akhisar Bld.Geng vs Nigde Anadolu

1-0

2-1
Sun 13, Nov-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Kepez Belediyespor vs Aksarayspor

1-2

1-2
Sun 13, Nov-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Erbaaspor S vs Siirt Il Ozel Idaresi Spor

0-1

1-1
Sun 13, Nov-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Arguvan vs Cankaya FK

0-1

2-2
Sun 13, Nov-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Efeler 09 vs Halide Edip Adivarspor

1-0

1-1
Sun 13, Nov-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Musspor vs Artvin Hopaspor

0-1

1-2
Sun 13, Nov-15:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Ankaraspor FK vs Erokspor

0-3

2-4
Sun 13, Nov-15:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Inegolspor vs Corum Belediyespor

0-1

0-3
Sun 13, Nov-15:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Tarsus Idman Yurdu vs Amedspor

1-1

1-1
Sun 13, Nov-15:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
24 Erzincanspor vs Batman Petrolspor

0-0

2-0
Sun 13, Nov-15:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Menemenspor vs Bursaspor

0-0

0-1
Sun 13, Nov-15:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Duzcespor vs Afjet Afyonspor

0-0

2-0
Sun 13, Nov-15:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Bayburt Ozel Idare vs Sivas Dort Eylul Belediyespor

1-1

2-1
Sun 13, Nov-15:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Isparta Davrazspor vs Nazillispor

2-0

4-0
Sun 13, Nov-15:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Arnavutkoy Belediyespor vs Somaspor

0-1

0-2
Sun 13, Nov-14:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Belediye Vanspor vs Kirsehir Belediyespor

1-0

1-0
Sun 13, Nov-15:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Diyarbekirspor vs Ankara Demirspor

0-1

1-1
Sun 13, Nov-15:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Adiyamanspor vs Sariyer

0-0

0-0
Sun 13, Nov-15:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Pazarspor vs Balikesirspor

0-0

0-1
Sun 13, Nov-15:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Fethiyespor vs Usakspor

0-2

0-2
Sun 13, Nov-15:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Zonguldak vs Serik Belediyespor

1-1

2-1
Sun 13, Nov-15:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Karacabey Birlikspor vs Kastamonuspor

2-0

4-2
Sun 13, Nov-15:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Kirklarelispor vs Etimesgut Belediye Spor

0-1

3-1
Sun 13, Nov-15:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Iskenderun FK vs Kocaelispor

0-0

1-1
Sun 13, Nov-15:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Hekimoglu Trabzon vs 1928 Bucaspor FK

0-0

0-2
Sun 13, Nov-18:00 - Turkey Super Lig
Kayserispor vs Konyaspor

1-2

1-2
Sun 13, Nov-18:00 - Turkey Super Lig
Istanbulspor vs Hatayspor

0-1

0-1
Sun 13, Nov-15:30 - Turkey Super Lig
Fatih Karagumruk vs Gazisehir Gaziantep

1-2

3-3
Sun 13, Nov-14:00 - Turkmenistan Yokary Liga
FC Ahal vs FC Merw

2-0

2-0
Sun 13, Nov-14:00 - Turkmenistan Yokary Liga
Energetik Mary vs FK Nebitci

1-2

2-3
Sun 13, Nov-14:30 - Turkmenistan Yokary Liga
Sagadam vs Kopetdag Asgabat

1-0

2-1
Sun 13, Nov-16:40 - UAE League Division 1
Emirates Club vs Al Taawon

0-1

1-2
Sun 13, Nov-16:40 - UAE League Division 1
Al Fujairah vs Baynounah

0-0

1-0
Sun 13, Nov-16:45 - UAE League Division 1
Hatta Club vs Al-Hamriyah

0-0

0-0
Sun 13, Nov-16:45 - UAE League Division 1
Gulf Heroes vs Al-Jazira Al-Hamra

0-0

1-1
Sun 13, Nov-16:45 - UAE U21 League
Wasl Dubai U21 vs Baniyas(U21)

2-0

2-0
Sun 13, Nov-16:45 - UAE U21 League
Al Ain (U21) vs Al-Sharjah(U21)

1-0

2-1
Sun 13, Nov-16:45 - UAE U21 League
Ittihad Kalba U21 vs Ajman Club(U21)

0-1

0-2
Sun 13, Nov-16:45 - UAE U21 League
Al Bataeh(U21) vs Dubba Al Fujairah(U21)

0-3

1-5
Sun 13, Nov-16:15 - Ukraine - Vyscha Liga
FC Vorskla Poltava vs Dnipro-1

0-1

1-1
Sun 13, Nov-16:35 - Ukraine - Vyscha Liga
PFK Aleksandriya vs Veres Rivne

1-1

3-2
Sun 13, Nov-17:00 - Ukraine - Vyscha Liga
FC Shakhtar Donetsk vs Zorya Luhansk

1-1

2-2
Sun 13, Nov-17:00 - Ukraine - Vyscha Liga
Dynamo Kyiv vs Kolos Kovalivka

0-0

0-0
Sun 13, Nov-17:00 - Ukraine - Vyscha Liga
Metalist 1925 Kharkiv vs FC Inhulets Petrove

1-1

2-1
Sun 13, Nov-16:15 - Ukraine Persha Liga
FC Bukovyna Chernivtsi vs Polissya Zhytomyr

1-0

1-2
Sun 13, Nov-14:00 - Ukraine Persha Liga
Dinaz Vyshgorod vs Prykarpattia Ivano Frankivsk

0-1

2-2
Sun 13, Nov-13:30 - Ukraine U21 Liga
Chernomorets Odessa(U21) vs Lviv(U21)

0-1

1-1
Sun 13, Nov-16:15 - Ukraine U21 Liga
Metalist Kharkiv(U21) vs Kryvbas(U21)

2-2

5-3
Sun 13, Nov-14:00 - Ukraine U21 Liga
Rukh Lviv(U21) vs FC Mynai(U21)

1-0

3-0
Sun 13, Nov-13:00 - Uzbekistan Pro League B
FK Do'stlik Tashkent vs Andijan II

0-2

0-2
Sun 13, Nov-13:00 - Uzbekistan Pro League B
Qumqo'rg'on FC vs Dostlik Oltiariq

1-0

3-2
Sun 13, Nov-13:00 - Uzbekistan Pro League B
Unired vs Aral Qoraqalpogiston

0-1

0-1
Sun 13, Nov-13:00 - Uzbekistan Pro League B
PFK Shahrixonchi vs Pakhtakor-79

1-1

4-1
Sun 13, Nov-11:50 - Vietnam Championship U21
Sanna Khanh Hoa(U21) vs Da Nang(U21)

0-0

0-0
Sun 13, Nov-11:50 - Vietnam Championship U21
Phu Yen FC(U21) vs Quang Ngai(U21)

1-0

3-1
Sun 13, Nov-12:00 - Vietnam Championship U21
Ha Noi(U21) vs Viettel (U21)

0-1

0-3
Sun 13, Nov-12:00 - Vietnam Championship U21
Cong An Nhan Dan (U21) vs Hai Phong FC(U21)

2-0

6-0
Sun 13, Nov-12:00 - Vietnam Championship U21
Tay Ninh(U21) vs Becamex Binh Duong(U21)

0-1

0-3
Sun 13, Nov-12:30 - Vietnam Championship U21
TP Ho Chi Minh (U21) vs Can Tho(U21)

2-1

4-2
Sun 13, Nov-12:30 - Vietnam Championship U21
Gia Dinh(U21) vs Dong Nai(U21)

2-1

3-1
Sun 13, Nov-10:00 - Vietnam Championship U21
Thanh Hoa FC(U21) vs Pho Hien(U21)

0-1

2-1
Sun 13, Nov-10:30 - Vietnam Championship U21
Dong Tam Long An(U21) vs Tien Giang(U21)


0-3
Sun 13, Nov-10:30 - Vietnam Championship U21
Dong Thap(U21) vs Hoc Vien JMG(U21)

1-1

2-3
Sun 13, Nov-14:00 - Vietnam League
Da Nang vs Binh Dinh FC

0-0

0-1
Sun 13, Nov-14:00 - Vietnam League
Nam Dinh vs Sai Gon FC

3-0

3-0
Sun 13, Nov-14:00 - Vietnam League
XM Hai Phong FC vs Song Lam Nghe An

3-0

4-1
Sun 13, Nov-14:00 - Vietnam League
Thanh Hoa FC vs Hoang Anh Gia Lai

0-1

2-3
Sun 13, Nov-14:00 - Vietnam League
TP Ho Chi Minh vs Viettel

0-0

0-0
Sun 13, Nov-14:00 - Vietnam League
Ha Noi FC vs Hong Linh Ha Tinh

1-0

2-0
Sun 13, Nov-18:00 - WAFF U23 Championship
Lebanon(U23) vs Bahrain(U23)

0-0

0-1
Sun 13, Nov-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Dynamos FC vs Caps United FC

0-1

1-1
Sun 13, Nov-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Bulawayo Chiefs vs Yadah

1-0

2-0
Sun 13, Nov-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Tenax FC vs Manica Diamonds

0-0

0-0
AD:
NOTICE
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE. REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.

Write a Comment

comments powered by Disqus