AD:

Football Results for Sun 23, Oct 2022

All soccer/football results.

Complete Football Results for Sun 23, Oct 2022

BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


ADS: 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


Date and Time/Team Half Time Full Time
Sun 23, Oct-18:00 - Albania 1st league
Skenderbeu Korce vs Beselidhja Lezhe

1-0

1-1
Sun 23, Oct-15:30 - Andorra Super league
Inter Club D'Escaldes vs Penya Encarnada

0-0

2-0
Sun 23, Oct-18:00 - Andorra Super league
UE Sant Julia vs FC Santa Coloma

1-1

1-2
Sun 23, Oct-20:30 - Andorra Super league
UE Santa Coloma vs UE Engordany

0-1

1-1
Sun 23, Oct-13:00 - Andorra Super league
FC Ordino vs Atletic Escaldes

0-0

0-3
Sun 23, Oct-18:00 - Angola Girabola League
CD Lunda Sul vs Academica Lobito


1-0
Sun 23, Oct-18:00 - Angola Girabola League
Dragao vs Primeiro 1 de Agosto


0-1
Sun 23, Oct-18:30 - Angola Girabola League
Sagrada Esperanca vs Santa Rita FC

1-0

3-0
Sun 23, Oct-19:00 - Angola Girabola League
Petro Atletico de Luanda vs Desportivo Huila

1-0

1-0
Sun 23, Oct-19:00 - Angola Girabola League
Wiliete vs Bravos do Maquis


1-0
Sun 23, Oct-02:00 - Argentina Prim C Metropolitana
Real Pilar vs Berazategui

2-0

3-1
Sun 23, Oct-23:00 - Argentina Torneo Federal A
Villa Mitre vs Sportivo Belgrano

2-0

4-0
Sun 23, Oct-23:00 - Argentina Torneo Federal A
G.San Martin Formosa vs Estudiantes de San Luis

0-1

1-1
Sun 23, Oct-23:00 - Argentina Torneo Federal A
Independiente Chivilcoy vs Gimnasia y Tiro

1-0

1-1
Sun 23, Oct-00:00 - Argentina Torneo Federal A
Olimpo vs Sansinena

1-0

1-0
Sun 23, Oct-22:00 - Argentina Torneo Federal A
Ciudad Bolivar vs CA Douglas Haig

2-0

2-0
Sun 23, Oct-02:30 - Argentine Primera Division
Argentinos Juniors vs Velez Sarsfield

1-0

2-0
Sun 23, Oct-19:00 - Argentine Primera Division
CA Banfield vs Sarmiento Junin

0-0

0-0
Sun 23, Oct-21:30 - Argentine Primera Division
Talleres Cordoba vs Gimnasia La Plata

1-0

2-1
Sun 23, Oct-04:10 - Argentinian Primera B - Nacional
San Martin Tucuman vs Defensores de Belgrano

0-1

0-3
Sun 23, Oct-17:00 - Armenia Premier League
Urartu vs FC Noah

1-0

3-1
Sun 23, Oct-08:00 - Australia League A
Sydney FC vs Adelaide United

0-1

2-2
Sun 23, Oct-10:00 - Australia League A
Central Coast Mariners FC vs Perth Glory FC

1-1

1-2
Sun 23, Oct-14:30 - Austria Erste Division
FC Admira Wacker Modling vs Floridsdorfer AC

0-1

1-1
Sun 23, Oct-12:30 - Austria Erste Division
Grazer AK vs First Vienna FC

0-0

1-0
Sun 23, Oct-13:00 - Austria Landesliga
PD Koblach vs SV Ludesch


3-5
Sun 23, Oct-13:00 - Austria Landesliga
Langenrohr vs St.Polten Amateure

1-0

4-2
Sun 23, Oct-16:30 - Austrian Bundesliga
SC Austria Lustenau vs SV Ried

0-0

0-0
Sun 23, Oct-16:30 - Austrian Bundesliga
Wolfsberger AC vs Rheindorf Altach

2-2

2-3
Sun 23, Oct-19:00 - Austrian Bundesliga
LASK Linz vs Austria Vienna

0-0

2-2
Sun 23, Oct-13:00 - Austrian Frauen Bundesliga
Altach/Vorderland Women's vs FSK St Polten Spratzern Women's

1-2

2-3
Sun 23, Oct-15:00 - Austrian Frauen Bundesliga
Austria Vienna Women's vs First Vienna FC Women's

1-0

1-1
Sun 23, Oct-15:00 - Austrian Frauen Bundesliga
Sturm Graz/Stattegg Women's vs Wacker Innsbruck Women's

9-0

16-0
Sun 23, Oct-12:30 - Austrian Regionalliga West-Tyrol
SVG Reichenau vs SV Hall

0-0

2-0
Sun 23, Oct-17:30 - Austrian Regionalliga West-Vorarlberg
FC Wolfurt vs Rotenberg

1-0

1-0
Sun 23, Oct-18:00 - Austrian Regionalliga West-Vorarlberg
SC Rothis vs Brauerei Egg

0-0

1-0
Sun 23, Oct-19:15 - Bahrain Division 2
Um Alhassam vs Al Tadamun Buri

1-0

2-1
Sun 23, Oct-19:15 - Bahrain Division 2
Al Ali CSC vs Buri

0-0

0-0
Sun 23, Oct-16:00 - Belarus Pershaya Liga
Lokomotiv Gomel vs Shakhtyor Petrikov

0-0

0-0
Sun 23, Oct-14:00 - Belarus Pershaya Liga
Slonim vs FK Lida

1-0

2-0
Sun 23, Oct-19:59 - Belarus Premier League
FC Torpedo Zhodino vs Shakhter Soligorsk

0-1

0-1
Sun 23, Oct-16:00 - Belarus Premier League
Dinamo Minsk vs Dinamo Brest

0-0

0-0
Sun 23, Oct-14:00 - Belarus Premier League
FC Belshina Babruisk vs FC Minsk

2-0

2-2
Sun 23, Oct-18:00 - Belarus Premier League
FC Vitebsk vs FC Slutsk

0-0

0-1
Sun 23, Oct-15:30 - Belarus Reserves League
Slavia Mozyr Reserve vs Arsenal Dzyarzhynsk Reserves

2-0

2-6
Sun 23, Oct-14:00 - Belarus Women's Premier League
Zorka-BDU Minsk Women's vs Dinamo Brest Women's

5-0

12-0
Sun 23, Oct-17:00 - Belgian First Amateur Division
Sint-Eloois-Winkel vs Thes Sport Tessenderlo

2-0

2-3
Sun 23, Oct-17:00 - Belgian First Amateur Division
KVK Ninove vs Royal FC Liege

0-0

0-3
Sun 23, Oct-17:00 - Belgian First Amateur Division
Leuven B vs Charleroi B


4-0
Sun 23, Oct-15:30 - Belgian Jupiler League
Royal Antwerp FC vs KRC Genk

1-2

1-3
Sun 23, Oct-23:00 - Belgian Jupiler League
KV Oostende vs Zulte Waregem

1-0

2-1
Sun 23, Oct-18:00 - Belgian Jupiler League
K.A.A. Gent vs RFC Seraing

1-1

2-1
Sun 23, Oct-18:00 - Belgium - 2e Klasse
RWD Molenbeek vs SK Beveren

1-0

3-1
Sun 23, Oct-22:00 - Belgium - 2e Klasse
Lierse Kempenzonen vs Lommel SK

3-1

3-1
Sun 23, Oct-16:30 - Bosnia Premijer Liga
Posusje vs FK Sarajevo

0-0

0-1
Sun 23, Oct-15:00 - Bosnia Premijer Liga
Sloboda Tuzla vs FK Tuzla City

0-0

0-0
Sun 23, Oct-23:00 - Brasileiro Serie B
Nautico PE vs Gremio (RS)

0-1

0-3
Sun 23, Oct-17:00 - Brazil Carioca Women's League
CR Flamengo (RJ) Women's vs Vasco da Gama Women's

1-0

3-0
Sun 23, Oct-17:00 - Bulgaria B PFG
CSKA 1948 Sofia II vs Litex Lovech

0-0

2-0
Sun 23, Oct-17:45 - Bulgaria Premier
POFC Botev Vratsa vs CSKA Sofia

0-2

0-4
Sun 23, Oct-20:15 - Bulgaria Premier
Ludogorets Razgrad vs Botev Plovdiv

0-0

1-0
Sun 23, Oct-17:00 - Burundi Ligue A
Vital'O vs Bumamuru


1-5
Sun 23, Oct-17:00 - Burundi Ligue A
Le Messager Ngozi vs Aigle Noir

0-0

0-0
Sun 23, Oct-17:00 - Burundi Ligue A
Flambeau du Centre vs Athletico Olympic

1-0

4-1
Sun 23, Oct-17:00 - Burundi Ligue A
Top Junior vs Dynamik


3-0
Sun 23, Oct-18:30 - Cameroon MTN Elite One
Avion Academy vs Canon Yaounde

0-0

1-1
Sun 23, Oct-19:00 - Cameroon MTN Elite One
Union Douala vs Young Sports Academy

0-0

2-1
Sun 23, Oct-19:00 - Cameroon MTN Elite One
PWD de Bamenda vs Colombe FC

0-1

0-2
Sun 23, Oct-19:00 - Cameroon MTN Elite One
Fauve Azur Elite vs APEJES Academy

2-1

2-2
Sun 23, Oct-17:00 - Cameroon MTN Elite One
Fovu Baham vs Dragon de Yaounde

1-0

2-1
Sun 23, Oct-17:00 - Cameroon MTN Elite One
Renaissance Ngoumou vs Stade Renard de Melong

0-0

0-0
Sun 23, Oct-17:00 - Cameroon MTN Elite One
UMS de Loum vs Aigle Royal Menoua

0-0

0-0
Sun 23, Oct-23:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Juventude (RS) vs Sao Paulo

1-1

1-2
Sun 23, Oct-23:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Fluminense (RJ) vs Botafogo (RJ)

0-1

2-2
Sun 23, Oct-02:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Santos vs Corinthians Paulista (SP)

0-0

0-1
Sun 23, Oct-02:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
America MG vs CR Flamengo (RJ)

1-2

1-2
Sun 23, Oct-04:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Palmeiras vs Avai FC (SC)

1-0

3-0
Sun 23, Oct-22:00 - Canadian Premier League
Atletico Ottawa vs Pacific FC

0-1

1-1
Sun 23, Oct-19:00 - Chile Primera B
Fernandez Vial vs Cobreloa

1-0

2-3
Sun 23, Oct-19:00 - Chile Primera B
Magallanes vs Rangers Talca

1-0

2-0
Sun 23, Oct-22:00 - Chile Primera Division
Palestino vs La Serena

2-0

5-0
Sun 23, Oct-22:00 - Chile Primera Division
Coquimbo Unido vs Colo Colo

0-1

0-2
Sun 23, Oct-22:00 - Chile Primera Division
CD Antofagasta vs Union Espanola

1-0

2-0
Sun 23, Oct-00:30 - Chile Primera Division
Nublense vs Huachipato FC

1-0

2-0
Sun 23, Oct-03:00 - Chile Primera Division
Universidad de Chile vs Everton CD

1-0

1-1
Sun 23, Oct-22:00 - Chile Segunda Division
Deportes Colina vs Provincial Osorno

0-2

2-2
Sun 23, Oct-01:00 - Chile Segunda Division
Deportes Linares vs Deportes Rengo

1-0

1-1
Sun 23, Oct-19:00 - Chile Segunda Division
Provincial Ranco vs Provincial Ovalle

2-0

2-0
Sun 23, Oct-22:00 - Club Friendly
Passo Fundo RS vs Garibaldi RS

2-0

2-0
Sun 23, Oct-22:00 - Club Friendly
Santa Cruz Belford Roxo RJ vs Barra Mansa FC

1-0

1-0
Sun 23, Oct-22:00 - Club Friendly
EC Pelotas(RS) vs Monsoon

0-1

1-1
Sun 23, Oct-22:00 - Club Friendly
Rio De Janeiro vs Barra Da Tijuca RJ

0-0

0-0
Sun 23, Oct-16:00 - Club Friendly
Trikala vs Ethnikos Neou Keramidiou

1-0

1-1
Sun 23, Oct-17:30 - Club Friendly
AmaZulu vs Kaizer Chiefs FC

0-0

0-0
Sun 23, Oct-16:30 - Club Friendly
APO Panargeiakos vs Proodeftiki FC

0-1

0-3
Sun 23, Oct-16:30 - Club Friendly
Iraklis Larisa vs Digenis Neochori Oichalia

0-1

2-1
Sun 23, Oct-17:00 - Club Friendly
Irodotos vs Chania FC

0-1

0-1
Sun 23, Oct-17:00 - Club Friendly
Pierikos vs Olympiakos Volos

0-0

0-0
Sun 23, Oct-17:00 - Club Friendly
Bonsucesso vs Tigres Brasil


1-0
Sun 23, Oct-23:00 - Club Friendly
ASEEV vs Goiania


0-1
Sun 23, Oct-23:00 - Colombia Copa Mustang
Patriotas FC vs Atletico Bucaramanga

2-1

3-4
Sun 23, Oct-01:05 - Colombia Copa Mustang
America de Cali vs Deportivo Pasto

1-0

4-0
Sun 23, Oct-03:10 - Colombia Copa Mustang
Deportes Tolima vs Millonarios

0-0

1-0
Sun 23, Oct-05:15 - Colombia Copa Mustang
Dep.Independiente Medellin vs Jaguares de Cordoba

0-0

0-0
Sun 23, Oct-22:00 - Copa do Brasil Sub 20
Fluminense-PI Youth vs CR Flamengo (RJ) Youth

0-1

0-1
Sun 23, Oct-23:30 - Copa Libertadores Femenino
America de Cali Women's vs Universidad de Chile Women's

0-1

1-1
Sun 23, Oct-02:15 - Copa Libertadores Femenino
Deportivo Cali Women's vs Ferroviaria SP Women's

0-1

2-1
Sun 23, Oct-00:00 - Costa Rica Division 2
Consultants Desamparados vs San Jose FC

1-1

2-2
Sun 23, Oct-01:00 - Costa Rica Division 2
CS Uruguay De Coronado vs Municipal Turrialba


3-0
Sun 23, Oct-04:00 - Costa Rica Division 2
Aserri FC vs Limon FC

0-1

0-1
Sun 23, Oct-06:30 - Costa Rica Primera Division
Herediano vs Deportivo Saprissa

0-1

0-1
Sun 23, Oct-17:00 - Croatia - 1. Division
Istra 1961 vs HNK Sibenik

0-0

0-0
Sun 23, Oct-19:10 - Croatia - 1. Division
Slaven Belupo Koprivnica vs NK Rijeka

1-0

2-1
Sun 23, Oct-17:00 - Croatia - 2. Division
NK Croatia Zmijavci vs HNK Cibalia

0-2

0-2
Sun 23, Oct-19:59 - Cyprus 1 Division
Aris Limassol vs Enosis Neon Paralimni FC

2-1

2-1
Sun 23, Oct-18:00 - Cyprus 1 Division
Karmiotissa Pano Polemidion vs Akritas Chloraka

1-0

1-0
Sun 23, Oct-16:30 - Cyprus 2 Division
Othellos Athienou vs Digenis Ypsonas

0-0

1-2
Sun 23, Oct-17:30 - Czech Republic 2. Liga
FK MAS Taborsko vs FK Varnsdorf

1-0

1-1
Sun 23, Oct-12:30 - Czech Republic 2. Liga
Sparta Praha B vs Fotbal Trinec

0-1

0-1
Sun 23, Oct-17:30 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A
Povltava FA vs FC Bohemians 1905 B

1-1

1-2
Sun 23, Oct-12:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A
Admira Praha vs FK Kraluv Dvur

1-0

3-0
Sun 23, Oct-12:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A
Dukla Praha B vs Sokol Hostoun

0-0

0-2
Sun 23, Oct-12:30 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A
Plzen B vs Jiskra Domazlice

0-1

0-1
Sun 23, Oct-17:30 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group B
SK Sokol Zapy vs Slovan Velvary

1-1

1-2
Sun 23, Oct-12:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group B
Hradec Kralove B vs Chlumec nad Cidlinou

1-0

3-0
Sun 23, Oct-12:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group B
Pardubice B vs Viktoria Zizkov

0-0

0-2
Sun 23, Oct-18:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
1.FC Slovacko vs Teplice

0-1

2-1
Sun 23, Oct-18:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
Mlada Boleslav vs FC Bohemians 1905

1-1

4-3
Sun 23, Oct-17:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
SK Dynamo Ceske Budejovice vs Hradec Kralove

0-0

0-3
Sun 23, Oct-21:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
Slavia Praha vs Sparta Prague

4-0

4-0
Sun 23, Oct-13:30 - Czech Republic Gambrinus Liga Women's
FC Viktoria Plzen Women's vs Horni Herspice Women's

1-0

3-1
Sun 23, Oct-16:30 - Czech Republic Gambrinus Liga Women's
Synot Slovacko Women's vs Slovan Liberec Women's

1-0

1-1
Sun 23, Oct-12:00 - Czech Republic Gambrinus Liga Women's
Slavia Praha Women's vs Dukla Praha Women's

8-0

10-0
Sun 23, Oct-12:15 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Unicov vs Hodonin Sardice

1-1

2-1
Sun 23, Oct-12:15 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Synot Slovacko II vs Kvitkovice

2-1

3-2
Sun 23, Oct-12:30 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Zlin B vs Velke Mezirici

1-0

2-1
Sun 23, Oct-19:59 - Danish SAS Ligaen
Aarhus AGF vs Brondby

1-0

2-2
Sun 23, Oct-16:00 - Danish SAS Ligaen
Randers FC vs FC Nordsjaelland

0-1

0-2
Sun 23, Oct-18:00 - Danish SAS Ligaen
AC Horsens vs Silkeborg IF

1-1

3-2
Sun 23, Oct-16:00 - Denmark 3. Division
Young Boys Football Development vs AB Tarnby

2-1

3-1
Sun 23, Oct-16:00 - Denmark - 1. Division
Fredericia vs Hobro I.K.

0-0

0-0
Sun 23, Oct-16:00 - Denmark - 1. Division
Vendsyssel vs HB Koge

1-0

1-0
Sun 23, Oct-15:00 - Denmark - 1. Division
Naestved vs Helsingor

1-1

2-3
Sun 23, Oct-15:00 - Denmark - 2. Division Groupe A
Esbjerg FB vs Kolding IF

0-0

2-1
Sun 23, Oct-17:00 - Denmark - 2. Division Groupe A
FC Aarhus Fremad vs B93 Copenhagen

1-0

2-0
Sun 23, Oct-00:30 - Ecuador Copa Pilsener A
Club Sport Emelec vs Tecnico Universitario

1-0

3-1
Sun 23, Oct-03:00 - Ecuador Copa Pilsener A
Cumbaya F.C. vs Barcelona SC

0-0

1-1
Sun 23, Oct-17:00 - Egypt Premier League
Pyramids FC vs Al Masry

0-0

0-0
Sun 23, Oct-19:00 - Egypt Premier League
Ceramica Cleopatra FC vs Zamalek

0-1

0-2
Sun 23, Oct-21:00 - Egypt Premier League
Al Ahly SC vs Aswan

1-0

1-0
Sun 23, Oct-15:00 - England FA Women Super League
Liverpool Women's vs Arsenal Women's

0-2

0-2
Sun 23, Oct-18:00 - England FA Women Super League
Leicester City Women's vs Manchester United Women's

0-1

0-1
Sun 23, Oct-18:00 - England FA Women Super League
West Ham United Women's vs Reading Women's

3-0

3-2
Sun 23, Oct-21:45 - England FA Women Super League
Brighton & H.A. Women's vs Chelsea FC Women's

0-0

0-2
Sun 23, Oct-15:00 - England Ladies Premier League
Sunderland Women's vs London City Lionesses Women's

0-1

0-2
Sun 23, Oct-17:00 - England Ladies Premier League
Blackburn Rovers Women's vs Coventry Women's

2-1

3-2
Sun 23, Oct-17:00 - England Ladies Premier League
Lewes Women's vs Charlton Athletic Women's

1-1

2-1
Sun 23, Oct-17:00 - England Ladies Premier League
Sheffield United Women's vs Southampton Women's

0-1

0-1
Sun 23, Oct-18:00 - England Ladies Premier League
Bristol City Women's vs Crystal Palace Women's

1-0

3-0
Sun 23, Oct-15:00 - England The Championship
Watford vs Luton Town

2-0

4-0
Sun 23, Oct-15:00 - England The Championship
Swansea City vs Cardiff City

1-0

2-0
Sun 23, Oct-17:00 - England U21 Premier League
Newcastle U21 vs Southampton U21

1-2

3-2
Sun 23, Oct-17:00 - England U21 Premier League
Stoke City U21 vs Sunderland U21

1-1

2-3
Sun 23, Oct-17:00 - England Women's Northern Premier League
Nottingham Forest Women's vs Brighouse Town Women's

1-1

3-1
Sun 23, Oct-17:00 - England Women's Northern Premier League
Wolves Women's vs Derby County Women's

0-0

3-1
Sun 23, Oct-17:00 - England Women's Northern Premier League
Huddersfield Town Women's vs Stoke City Women's

3-2

4-3
Sun 23, Oct-17:00 - England Women's Northern Premier League
AFC Fylde Women's vs Loughborough Lightning Women's

2-0

2-2
Sun 23, Oct-17:00 - England Women's Northern Premier League
Boldmere St.Michaels Women's vs Liverpool Feds Women's

0-0

1-2
Sun 23, Oct-17:00 - England Women's Northern Premier League
Burnley Women's vs West Bromwich WFC Women's

0-1

2-2
Sun 23, Oct-17:00 - England Women's Southern Premier League
London Bees Women's vs Watford Women's

0-1

0-4
Sun 23, Oct-17:00 - England Women's Southern Premier League
Ipswich Women's vs Milton Keynes Dons Women's

3-0

5-1
Sun 23, Oct-17:00 - England Women's Southern Premier League
Plymouth Argyle Women's vs Billericay Town Women's


0-1
Sun 23, Oct-17:00 - England Women's Southern Premier League
Crawley Wasps Women's vs Cheltenham Town Women's


0-1
Sun 23, Oct-17:00 - England Women's Southern Premier League
Oxford United Women's vs Portsmouth Women's


2-0
Sun 23, Oct-17:00 - England Women's Southern Premier League
Bridgwater United Women's vs Gillingham Women's


0-1
Sun 23, Oct-19:30 - English Premier League
Tottenham Hotspur vs Newcastle

0-2

1-2
Sun 23, Oct-17:00 - English Premier League
Southampton vs Arsenal

0-1

1-1
Sun 23, Oct-17:00 - English Premier League
Wolverhampton Wanderers vs Leicester City

0-2

0-4
Sun 23, Oct-17:00 - English Premier League
Aston Villa vs Brentford

3-0

4-0
Sun 23, Oct-17:00 - English Premier League
Leeds United vs Fulham

1-1

2-3
Sun 23, Oct-13:30 - Estonia Esi Liiga B
Tallinna JK Legion B vs JK Tallinna Kalev II

0-1

1-2
Sun 23, Oct-13:30 - Estonia Esi Liiga B
FC Tallinn vs Laanemaa Haapsalu

3-0

7-0
Sun 23, Oct-15:30 - Estonia Meistri Liiga
Trans Narva vs Nomme Kalju

0-0

0-0
Sun 23, Oct-18:15 - Estonia Meistri Liiga
Levadia Tallinn vs Paide Linnameeskond

0-0

1-2
Sun 23, Oct-16:00 - Estonia Women's Meistri Liiga
JK Tallinna Kalev Women's vs Saku Sporting Women's

0-4

0-7
Sun 23, Oct-17:30 - Estonia Women's Meistri Liiga
Tartu JK Tammeka Women's vs Suure Jaani United Women's

4-0

11-0
Sun 23, Oct-13:00 - Estonia Women's Meistri Liiga
Tabasalu Women's vs FC Flora Tallinn Women's

0-1

1-3
Sun 23, Oct-18:00 - Finland Veikkausliga
Lahti vs Turun Palloseura

1-0

2-1
Sun 23, Oct-17:00 - French Championnat National U19 Groupe A
Lille(U19) vs Dunkerque(U19)

2-0

2-1
Sun 23, Oct-17:00 - French Championnat National U19 Groupe A
Amiens SC(U19) vs Montfermeil(U19)

1-0

2-2
Sun 23, Oct-17:00 - French Championnat National U19 Groupe A
Caen(U19) vs Valenciennes US(U19)


2-1
Sun 23, Oct-17:00 - French Championnat National U19 Groupe A
Drancy(U19) vs Le Havre(U19)

0-1

0-3
Sun 23, Oct-17:00 - French Championnat National U19 Groupe A
ESM DE Gonfreville(U19) vs Saran(U19)


1-3
Sun 23, Oct-13:00 - French Championnat National U19 Groupe B
Metz U19 vs Le Puy Foot 43 Auvergne(U19)

1-0

5-1
Sun 23, Oct-17:00 - French Championnat National U19 Groupe B
Sochaux U19 vs FC 93 Bobigny(U19)

0-1

1-2
Sun 23, Oct-17:00 - French Championnat National U19 Groupe B
Dijon(U19) vs Auxerre(U19)

0-1

1-2
Sun 23, Oct-17:00 - French Championnat National U19 Groupe B
Paris FC U19 vs Clermont Foot U19

0-0

1-0
Sun 23, Oct-17:00 - French Championnat National U19 Groupe B
Torcy U.S(U19) vs Strasbourg U19

0-0

0-1
Sun 23, Oct-17:00 - French Championnat National U19 Groupe B
Bourg Peronnas(U19) vs Lyonnais U19

0-0

3-4
Sun 23, Oct-13:00 - French Championnat National U19 Groupe C
Lorient(U19) vs SPA Merignacais U19

1-0

2-1
Sun 23, Oct-17:00 - French Championnat National U19 Groupe C
Stade Rennais FC(U19) vs Avranches(U19)

0-1

0-1
Sun 23, Oct-17:00 - French Championnat National U19 Groupe C
Bordeaux U19 vs Le Mans(U19)

2-0

2-0
Sun 23, Oct-17:00 - French Championnat National U19 Groupe C
Niort(U19) vs Nantes U19

0-0

0-1
Sun 23, Oct-17:00 - French Championnat National U19 Groupe C
Brest Stade U19 vs USSA Vertou(U19)

3-1

3-1
Sun 23, Oct-17:00 - French Championnat National U19 Groupe C
La Roche VF(U19) vs Angers SCO U19


1-4
Sun 23, Oct-13:00 - French Championnat National U19 Groupe D
Toulouse(U19) vs Air Bel(U19)


1-0
Sun 23, Oct-16:30 - French Championnat National U19 Groupe D
Monaco U19 vs Ajaccio U19

2-0

2-0
Sun 23, Oct-17:00 - French Championnat National U19 Groupe D
Blagnac(U19) vs Colomiers U19


0-1
Sun 23, Oct-22:45 - French Le Championnat Ligue 1
Lille OSC vs AS Monaco

2-2

4-3
Sun 23, Oct-15:00 - French Le Championnat Ligue 1
Angers SCO vs Stade Rennes FC

0-1

1-2
Sun 23, Oct-17:00 - French Le Championnat Ligue 1
Toulouse vs Strasbourg

1-0

2-2
Sun 23, Oct-17:00 - French Le Championnat Ligue 1
ESTAC Troyes vs FC Lorient

1-0

2-2
Sun 23, Oct-17:00 - French Le Championnat Ligue 1
Clermont Foot vs Stade Brestois

0-1

1-3
Sun 23, Oct-17:00 - French Le Championnat Ligue 1
Stade de Reims vs AJ Auxerre

1-1

2-1
Sun 23, Oct-19:05 - French Le Championnat Ligue 1
OGC Nice vs Nantes

0-0

1-1
Sun 23, Oct-16:00 - Friendly Internationals
Egypt Beach Soccer vs Senegal Beach Soccer


4-6
Sun 23, Oct-14:30 - Friendly Internationals
Uganda Beach Soccer vs Madagascar Beach Soccer


6-3
Sun 23, Oct-20:40 - Friendly Internationals
Qatar vs Guatemala

2-0

2-0
Sun 23, Oct-14:30 - Georgia Pirveli Liga
Samtredia vs Gareji Sagarejo

0-0

2-0
Sun 23, Oct-14:30 - Georgia Pirveli Liga
Spaeri FC vs WIT Georgia Tbilisi

1-0

4-0
Sun 23, Oct-18:00 - Georgia Primera Division
FC Telavi vs Gagra Tbilisi

1-0

1-0
Sun 23, Oct-14:30 - Georgia Primera Division
Samgurali Tskh vs FC Sioni Bolnisi

0-1

2-1
Sun 23, Oct-16:00 - German 3. Liga
SC Verl vs FC Erzgebirge Aue

2-1

3-2
Sun 23, Oct-15:00 - German 3. Liga
VfB Oldenburg vs FC Ingolstadt 04

0-2

0-3
Sun 23, Oct-17:30 - German Bundesliga
VfL Bochum vs 1. FC Union Berlin

1-0

2-1
Sun 23, Oct-19:30 - German Bundesliga
Hertha BSC Berlin vs Schalke 04

0-0

2-1
Sun 23, Oct-15:30 - German Bundesliga 2
Hamburger vs 1. FC Magdeburg

0-1

2-3
Sun 23, Oct-15:30 - German Bundesliga 2
Karlsruher SC vs Fortuna Dusseldorf

0-2

0-2
Sun 23, Oct-15:30 - German Bundesliga 2
1. FC Heidenheim 1846 vs Greuther Furth

2-0

3-1
Sun 23, Oct-16:00 - German Frauen Bundesliga
Wolfsburg Women's vs Bayern Munich Women's

1-0

2-1
Sun 23, Oct-18:00 - German Frauen Bundesliga
Koln Women's vs Werder Bremen Women's

1-0

2-0
Sun 23, Oct-18:00 - German Frauen Bundesliga
Eintracht Frankfurt Women's vs Duisburg Women's

1-1

3-2
Sun 23, Oct-15:00 - German Frauen Bundesliga
SG Essen-Schonebeck Women's vs Hoffenheim Women's

1-2

2-3
Sun 23, Oct-15:30 - Germany - Regionalliga Nordost
ZFC Meuselwitz vs Berliner AK 07

0-0

0-2
Sun 23, Oct-15:00 - Germany - Regionalliga Nordost
FSV Luckenwalde vs Carl Zeiss Jena

0-1

1-1
Sun 23, Oct-15:00 - Germany - Regionalliga Nordost
Germania Halberstadt vs Greifswalder SV 04

0-0

0-0
Sun 23, Oct-16:00 - Germany - Regionalliga Nord
FC St. Pauli II vs Kickers Emden

0-2

2-3
Sun 23, Oct-16:00 - Germany - Regionalliga Nord
Teutonia Ottensen vs SSV Jeddeloh

0-1

2-4
Sun 23, Oct-16:00 - Germany - Regionalliga Nord
Phonix Lubeck vs VfV 06 Hildesheim

1-1

3-2
Sun 23, Oct-17:00 - Germany - Regionalliga Nord
Drochtersen/Assel vs Holstein Kiel B

2-2

3-3
Sun 23, Oct-16:00 - Germany - Regionalliga West
Wattenscheid vs FC Schalke 04 II

2-0

2-1
Sun 23, Oct-16:00 - Germany - Regionalliga West
Monchengladbach B vs SV Straelen

1-1

2-1
Sun 23, Oct-16:00 - Germany - Regionalliga West
Fortuna Koln vs Fortuna Dusseldorf II

0-2

1-4
Sun 23, Oct-13:00 - Germany Women Division 2
FC Gutersloh Women's vs Nurnberg Women's

0-0

2-1
Sun 23, Oct-13:00 - Germany Women Division 2
SC Sand Women's vs Koln B Women's

1-0

1-0
Sun 23, Oct-13:00 - Germany Women Division 2
SC Freiburg B Women's vs Ingolstadt 04 Women's

1-0

2-0
Sun 23, Oct-13:00 - Germany Women Division 2
Wolfsburg B Women's vs Andernach Women's

0-2

3-2
Sun 23, Oct-16:00 - Germany Women Division 2
Turbine Potsdam Women's B vs Carl Zeiss Jena Women's

1-0

1-3
Sun 23, Oct-18:00 - Gibraltar Premier Divisio
Europa Point FC vs Europa FC

0-4

0-9
Sun 23, Oct-20:30 - Gibraltar Premier Divisio
Lynx Gibraltar vs Lincoln Red Imps

1-0

1-2
Sun 23, Oct-20:30 - Greece Super League 1
Panathinaikos vs Aris Thessaloniki

0-0

1-0
Sun 23, Oct-20:30 - Greece Super League 1
PAOK Saloniki vs Asteras Tripolis

0-1

2-2
Sun 23, Oct-17:00 - Greece Super League 1
Ionikos vs Pas Giannina

2-0

2-2
Sun 23, Oct-12:30 - Greece U19
PAOK Saloniki(U19) vs Asteras Tripolis(U19)

1-0

2-0
Sun 23, Oct-12:30 - Greece U19
PAE Levadiakos(U19) vs AEK Athens(U19)

0-0

2-1
Sun 23, Oct-12:30 - Greece U19
Ionikos(U19) vs Pas Giannina(U19)

0-0

0-2
Sun 23, Oct-22:00 - Guatemala Liga 2 Nacional
Nueva Concepcion vs Club Comunicaciones B

1-0

1-0
Sun 23, Oct-21:00 - Guatemala Liga 2 Nacional
Deportivo Barberena vs CD Suchitepequez


0-2
Sun 23, Oct-22:00 - Guatemala Liga Nacional
CD Puerto de Iztapa vs Deportivo Achuapa

2-0

4-1
Sun 23, Oct-16:30 - Holland Eredivisie
FC Groningen vs PSV Eindhoven

3-1

4-2
Sun 23, Oct-16:30 - Holland Eredivisie
N.E.C. Nijmegen vs Go Ahead Eagles

1-2

3-3
Sun 23, Oct-16:30 - Holland Eredivisie
SC Cambuur vs FC Twente Enschede

0-0

0-1
Sun 23, Oct-14:15 - Holland Eredivisie
SBV Excelsior vs AZ Alkmaar

2-0

2-1
Sun 23, Oct-18:45 - Holland Eredivisie
FC Utrecht vs Sparta Rotterdam

1-0

3-1
Sun 23, Oct-22:00 - Holland Eredivisie
Volendam vs SC Heerenveen

1-1

1-3
Sun 23, Oct-14:15 - Holland Eredivisie Women's
FC Zwolle Women's vs Feyenoord Rotterdam Women's

0-0

0-0
Sun 23, Oct-05:30 - Honduras Liga Nacional
CD Vida vs Honduras Progreso

0-0

0-0
Sun 23, Oct-09:30 - HongKong 1st Division League
Central & Western vs Yuen Long FC

2-0

2-2
Sun 23, Oct-11:30 - HongKong 1st Division League
Dreams Metro Gallery vs North District

0-0

0-3
Sun 23, Oct-11:30 - HongKong 1st Division League
Shatin SA vs Happy Valley


3-0
Sun 23, Oct-11:30 - HongKong 1st Division League
Wong Tai Sin vs Kwai Tsing District FA

0-2

1-2
Sun 23, Oct-11:30 - HongKong 1st Division League
Wing Yee vs South China

0-0

1-2
Sun 23, Oct-11:30 - HongKong 1st Division League
Kowloon City vs Hoi King SA

1-0

2-1
Sun 23, Oct-11:30 - HongKong 1st Division League
Eastern District SA vs Citizen AA

1-0

1-3
Sun 23, Oct-09:30 - HongKong 2 Division League
Mutual FC vs Kowloon Cricket Club

0-0

1-3
Sun 23, Oct-09:30 - HongKong 2 Division League
Yau Tsim Mong FT vs Kwong Wah AA

0-0

2-1
Sun 23, Oct-09:30 - HongKong 2 Division League
Sai Kung District FC vs Fu Moon FC

1-0

1-0
Sun 23, Oct-09:30 - HongKong 2 Division League
Double Flower FA vs Kwun Tong FA


0-2
Sun 23, Oct-09:30 - HongKong 2 Division League
St. Joseph's FC vs Tuen Mun Football Team

0-0

0-3
Sun 23, Oct-09:30 - HongKong 2 Division League
Wing Go FC vs Wan Chai SF


4-2
Sun 23, Oct-11:30 - HongKong 2 Division League
Tung Sing FC vs Chelsea FC Soccer School (HK)


1-0
Sun 23, Oct-12:45 - HongKong 2 Division League
Lucky Mile FC vs 3 Sing FC


0-2
Sun 23, Oct-14:00 - HongKong FA Senior Shield
Hong Kong,China(U23) vs Hong Kong Rangers FC

0-1

0-2
Sun 23, Oct-11:00 - HongKong FA Senior Shield
Resources Capital FC vs Eastern A.A Football Team

0-2

1-3
Sun 23, Oct-18:00 - Iceland Premier Division
Fram Reykjavik vs Hafnarfjordur FH

2-0

3-0
Sun 23, Oct-00:00 - Iceland Premier Division
Valur vs Breidablik

2-2

2-5
Sun 23, Oct-21:00 - Iceland Premier Division
Stjarnan Gardabaer vs KA Akureyri

0-1

0-3
Sun 23, Oct-18:00 - India Super League
Odisha FC vs Kerala Blasters FC

0-1

2-1
Sun 23, Oct-22:00 - Israel Premier League
Hapoel Hadera vs Hapoel Tel Aviv

0-0

0-0
Sun 23, Oct-19:59 - Israel Premier League
Maccabi Bnei Reineh vs Bnei Sakhnin FC

1-0

2-0
Sun 23, Oct-22:00 - Israel State League
Hapoel Bikat Hayarden vs Ironi Modiin

0-1

2-1
Sun 23, Oct-15:00 - Italian Campionato Primavera
Frosinone Youth vs Empoli Youth

1-1

1-1
Sun 23, Oct-13:00 - Italian Campionato Primavera
Lecce Youth vs Bologna Youth

0-0

0-1
Sun 23, Oct-17:00 - Italian Campionato Primavera
Sampdoria Youth vs Udinese Youth

0-1

0-1
Sun 23, Oct-17:00 - Italian Campionato Primavera
Napoli Youth vs Atalanta Youth

0-0

0-0
Sun 23, Oct-19:59 - Italian Serie A
Atalanta vs Lazio

0-1

0-2
Sun 23, Oct-22:45 - Italian Serie A
AS Roma vs Napoli

0-0

0-1
Sun 23, Oct-17:00 - Italian Serie A
Bologna vs Lecce

2-0

2-0
Sun 23, Oct-14:30 - Italian Serie A
Udinese vs Torino

1-1

1-2
Sun 23, Oct-18:15 - Italian Serie B
Palermo vs Cittadella

0-0

0-0
Sun 23, Oct-18:15 - Italian Serie B
Pisa vs Modena

1-1

4-2
Sun 23, Oct-16:30 - Italian Women Division 1
Fiorentina Women's vs Sampdoria Women's

0-1

2-1
Sun 23, Oct-16:30 - Italian Women Division 1
US Sassuolo Calcio Women's vs Inter Milan Women's

0-0

1-1
Sun 23, Oct-14:30 - Italian Women Division 1
AS Roma Women's vs Como 2000 Women's

0-0

1-0
Sun 23, Oct-16:30 - Italy C1A
Pro Patria vs USD Virtus Verona

1-0

1-0
Sun 23, Oct-16:30 - Italy C1A
Mantova vs US Pergolettese

0-1

2-1
Sun 23, Oct-16:30 - Italy C1A
Padova vs Novara Calcio

0-1

1-2
Sun 23, Oct-16:30 - Italy C1A
Pro Vercelli vs Pro Sesto

0-1

1-2
Sun 23, Oct-16:30 - Italy C1A
Renate AC vs Albinoleffe

0-0

0-0
Sun 23, Oct-16:30 - Italy C1A
Pordenone Calcio SSD vs FeralpiSalo

0-0

0-1
Sun 23, Oct-16:30 - Italy C1A
ArzignanoChiampo vs Calcio Lecco

0-1

0-2
Sun 23, Oct-16:30 - Italy C1A
AC Trento vs Piacenza

1-1

2-2
Sun 23, Oct-16:30 - Italy C1A
Juventus(U23) vs Triestina

0-0

1-0
Sun 23, Oct-16:30 - Italy C1A
Sangiuliano City vs Vicenza

0-0

0-1
Sun 23, Oct-17:30 - Italy C1B
Sassari Torres vs Olbia

0-0

1-1
Sun 23, Oct-16:30 - Italy C1B
Vis Pesaro vs Alessandria

0-0

0-0
Sun 23, Oct-16:30 - Italy C1B
Gubbio vs Imolese Calcio

0-0

3-0
Sun 23, Oct-16:30 - Italy C1B
Virtus Entella vs Ancona

0-2

3-2
Sun 23, Oct-16:30 - Italy C1B
Recanatese vs Robur Siena S.S.D.

0-1

2-1
Sun 23, Oct-19:30 - Italy C1B
Cesena vs US Fiorenzuola

1-1

2-1
Sun 23, Oct-19:30 - Italy C1B
Rimini vs Fermana

1-1

2-2
Sun 23, Oct-19:30 - Italy C1B
Lucchese vs Montevarchi Calcio

0-0

1-0
Sun 23, Oct-19:30 - Italy C1B
San Donato Tavarnelle vs Pontedera

1-0

1-2
Sun 23, Oct-19:30 - Italy C1C
Turris Neapolis vs Crotone

1-2

2-4
Sun 23, Oct-17:00 - Italy Serie D Group A
AS Casale Calcio vs Stresa Vergante

1-1

2-2
Sun 23, Oct-17:00 - Italy Serie D Group A
Vado FC vs Ligorna


2-4
Sun 23, Oct-17:00 - Italy Serie D Group A
Chieri vs Gozzano

0-0

2-0
Sun 23, Oct-17:00 - Italy Serie D Group A
Borgosesia vs Pinerolo

1-0

1-1
Sun 23, Oct-17:00 - Italy Serie D Group A
FBC Derthona vs AC Legnano


3-0
Sun 23, Oct-17:00 - Italy Serie D Group A
Fossano Calcio vs Fezzanese

0-0

1-1
Sun 23, Oct-17:00 - Italy Serie D Group A
Castellanzese vs A.S.D. Bra

1-1

1-1
Sun 23, Oct-17:00 - Italy Serie D Group A
USD PDHAE vs Sestri Levante

0-0

0-2
Sun 23, Oct-17:00 - Italy Serie D Group A
AC Asti vs Castanese

0-1

1-3
Sun 23, Oct-17:00 - Italy Serie D Group A
Chisola vs Sanremese

0-0

0-2
Sun 23, Oct-17:00 - Italy Serie D Group B
ASD Alcione vs Franciacorta

1-0

3-0
Sun 23, Oct-17:00 - Italy Serie D Group B
Varesina vs Ponte San Pietro

1-0

1-0
Sun 23, Oct-17:00 - Italy Serie D Group B
Villa d'Alme Valbrembana vs Arconatese

1-0

1-0
Sun 23, Oct-17:00 - Italy Serie D Group B
US Breno vs ASD Brusaporto

0-0

0-1
Sun 23, Oct-17:00 - Italy Serie D Group B
Desenzano Calvina vs ASD Citta Di Varese

0-1

0-1
Sun 23, Oct-17:00 - Italy Serie D Group B
Sona vs Virtus Ciserano Bergamo

0-2

0-3
Sun 23, Oct-17:00 - Italy Serie D Group B
USD Casatese vs Lumezzane

0-0

0-1
Sun 23, Oct-17:00 - Italy Serie D Group B
Real Calepina vs SC Caronnese

0-0

0-0
Sun 23, Oct-17:00 - Italy Serie D Group C
Portogruaro vs Montecchio Maggiore

0-2

1-4
Sun 23, Oct-17:00 - Italy Serie D Group C
AC Mestre vs ASD Caldiero Terme

0-0

0-0
Sun 23, Oct-17:00 - Italy Serie D Group C
ACD Campodarsego vs Legnago Salus

2-0

2-1
Sun 23, Oct-17:00 - Italy Serie D Group C
Adriese vs Montebelluna

3-1

3-2
Sun 23, Oct-17:00 - Italy Serie D Group C
ASD Villafranca vs Union Clodiense

0-0

0-0
Sun 23, Oct-17:00 - Italy Serie D Group C
Cartigliano vs Levico Terme

0-0

0-1
Sun 23, Oct-17:00 - Italy Serie D Group C
Virtus Bolzano vs Cjarlins Muzane

0-2

4-2
Sun 23, Oct-17:00 - Italy Serie D Group C
AC Dolomiti Bellunesi vs AC Este

0-0

1-0
Sun 23, Oct-17:00 - Italy Serie D Group C
Torviscosa vs Luparense

0-0

0-1
Sun 23, Oct-17:00 - Italy Serie D Group D
Sammaurese vs Crema

0-0

2-0
Sun 23, Oct-17:00 - Italy Serie D Group D
United Riccione vs Ravenna

0-0

0-0
Sun 23, Oct-17:00 - Italy Serie D Group D
Pistoiese vs Forli FC

0-1

0-2
Sun 23, Oct-17:00 - Italy Serie D Group D
Correggese Calcio vs Aglianese

1-1

1-1
Sun 23, Oct-17:00 - Italy Serie D Group D
Giana Erminio vs GS Bagnolese

1-0

1-1
Sun 23, Oct-17:00 - Italy Serie D Group D
Real Forte Querceta vs Athletic Carpi

0-2

0-2
Sun 23, Oct-17:00 - Italy Serie D Group D
ASD Fanfulla vs US Corticella

0-2

1-2
Sun 23, Oct-17:00 - Italy Serie D Group D
Scandicci vs ACD Sant'Angelo

2-0

3-2
Sun 23, Oct-17:00 - Italy Serie D Group D
Mezzolara vs Prato

0-0

3-1
Sun 23, Oct-17:00 - Italy Serie D Group D
Lentigione vs Salsomaggiore

1-0

2-1
Sun 23, Oct-17:00 - Italy Serie D Group E
Arezzo vs Ponsacco

0-1

0-1
Sun 23, Oct-17:00 - Italy Serie D Group E
Poggibonsi vs Ghivizzano Borgo Mozzano

1-0

1-0
Sun 23, Oct-17:00 - Italy Serie D Group E
Follonica Gavorrano vs ASD Flaminia Civita

2-1

3-3
Sun 23, Oct-17:00 - Italy Serie D Group E
US Pianese vs Seravezza

0-2

2-2
Sun 23, Oct-17:00 - Italy Serie D Group E
Ostia Mare vs Savoia Montespaccato

1-1

1-2
Sun 23, Oct-17:00 - Italy Serie D Group E
Sporting Trestina vs ASD Terranuova Traiana

1-0

2-0
Sun 23, Oct-17:00 - Italy Serie D Group E
Tau calcio Altopascio vs Citta Di Castello

0-0

0-0
Sun 23, Oct-17:00 - Italy Serie D Group E
Orvietana vs Sangiovannese

0-0

0-0
Sun 23, Oct-16:30 - Italy Serie D Group E
Livorno vs Grosseto

1-0

1-0
Sun 23, Oct-17:00 - Italy Serie D Group F
Sambenedettese vs Trastevere Calcio

0-1

0-2
Sun 23, Oct-17:00 - Italy Serie D Group F
Chieti vs Team Nuova Florida


1-1
Sun 23, Oct-17:00 - Italy Serie D Group F
Alma Juventus Fano vs ASD Termoli Calcio

1-1

1-1
Sun 23, Oct-17:00 - Italy Serie D Group F
San Nicolo Calcio vs Avezzano

2-2

2-2
Sun 23, Oct-17:00 - Italy Serie D Group F
Montegiorgio vs Tolentino

0-0

1-0
Sun 23, Oct-17:00 - Italy Serie D Group F
Vastogirardi vs Roma City

0-1

1-1
Sun 23, Oct-17:00 - Italy Serie D Group F
Matese vs Vastese

1-0

2-0
Sun 23, Oct-17:00 - Italy Serie D Group F
Cynthi Albalonga vs ASD Pineto Calcio

0-0

0-0
Sun 23, Oct-17:00 - Italy Serie D Group F
Vigor Senigallia vs SSD Porto D'Ascoli

0-0

1-0
Sun 23, Oct-17:00 - Italy Serie D Group G
Cassino vs Palmese 1914

0-0

1-2
Sun 23, Oct-17:00 - Italy Serie D Group G
Pomezia vs Casertana F.C.

1-2

1-3
Sun 23, Oct-17:00 - Italy Serie D Group G
Lupa Roma vs Portici

1-0

1-0
Sun 23, Oct-17:00 - Italy Serie D Group G
Nola 1925 vs AS Sorrento Calcio

1-1

1-3
Sun 23, Oct-17:00 - Italy Serie D Group G
Real Monterotondo Scalo vs SS Angri

0-1

1-3
Sun 23, Oct-17:00 - Italy Serie D Group G
Tivoli Calcio vs Atletico Uri

1-0

2-2
Sun 23, Oct-16:00 - Italy Serie D Group G
Paganese Calcio 1926 vs Ilvamaddalena

1-1

1-1
Sun 23, Oct-16:00 - Italy Serie D Group G
Sarrabus Ogliastra vs Aprilia

2-0

6-1
Sun 23, Oct-16:30 - Italy Serie D Group G
Arzachena vs Vis Artena

2-1

3-2
Sun 23, Oct-17:00 - Italy Serie D Group H
Barletta vs Nocerina

0-1

1-1
Sun 23, Oct-17:00 - Italy Serie D Group H
Matera vs Virtus Casarano

1-0

2-2
Sun 23, Oct-17:00 - Italy Serie D Group H
ACD Nardo vs FC Francavilla

0-1

2-1
Sun 23, Oct-17:00 - Italy Serie D Group H
Gladiator 1924 vs Cavese

1-1

1-3
Sun 23, Oct-17:00 - Italy Serie D Group H
ASD Molfetta Calcio vs US Bitonto

1-1

3-1
Sun 23, Oct-17:00 - Italy Serie D Group H
Afragolese 1944 vs USD Lavello

0-1

1-1
Sun 23, Oct-17:00 - Italy Serie D Group H
ASD Puteolana vs ASD Martina Franca

1-1

1-3
Sun 23, Oct-17:30 - Italy Serie D Group H
Team Altamura vs S.S.D. Citta di Brindisi

0-0

1-1
Sun 23, Oct-18:00 - Italy Serie D Group H
Citta di Fasano vs FBC Gravina

2-0

3-0
Sun 23, Oct-17:00 - Italy Serie D Group I
Acireale vs Trapani

0-0

0-0
Sun 23, Oct-17:00 - Italy Serie D Group I
Sancataldese vs Santa Maria Cilento

0-0

0-0
Sun 23, Oct-17:00 - Italy Serie D Group I
Castrovillari vs Aversa Normanna

0-0

1-1
Sun 23, Oct-17:00 - Italy Serie D Group I
Paterno vs Catania

0-2

0-4
Sun 23, Oct-17:00 - Italy Serie D Group I
AC Locri 1909 vs Mariglianese

1-0

2-0
Sun 23, Oct-17:00 - Italy Serie D Group I
Citta Di Sant'Agata vs Vibonese

2-1

2-1
Sun 23, Oct-17:00 - Italy Serie D Group I
FC Lamezia Terme vs ASD Ragusa Calcio

1-0

3-0
Sun 23, Oct-17:00 - Italy Serie D Group I
Cittanova Interpiana vs ASD Licata


0-4
Sun 23, Oct-17:00 - Italy Serie D Group I
ASD Canicatti vs San Luca

0-0

1-1
Sun 23, Oct-22:00 - Ivory Coast Division 1
San Pedro vs Denguele

0-1

0-1
Sun 23, Oct-19:30 - Ivory Coast Division 1
Bouake FC vs SOL FC Abobo

1-0

1-0
Sun 23, Oct-22:00 - Jamaica Premier League
Portmore United vs Montego Bay Utd

1-0

1-1
Sun 23, Oct-08:00 - Japan Football League
Honda Lock SC vs Honda FC

0-0

1-1
Sun 23, Oct-08:00 - Japan Football League
Tokyo Musashino City FC vs Verspah Oita

2-1

4-2
Sun 23, Oct-08:00 - Japan Football League
Nara Club vs Suzuka Point Getters

0-1

1-1
Sun 23, Oct-08:00 - Japan Football League
FC Maruyasu Okazaki vs Kochi United

1-0

3-0
Sun 23, Oct-08:00 - Japan Football League
Reinmeer Aomori F.C. vs Osaka FC

0-0

0-1
Sun 23, Oct-08:00 - Japan Football League
Criacao Shinjuku vs Veertien Mie

1-1

2-1
Sun 23, Oct-09:00 - Japanese League Division 2
Tokyo Verdy vs Fagiano Okayama

1-0

2-0
Sun 23, Oct-09:00 - Japanese League Division 2
Albirex Niigata vs FC Machida Zelvia

1-1

2-1
Sun 23, Oct-09:00 - Japanese League Division 2
Omiya Ardija vs V-Varen Nagasaki

1-1

3-3
Sun 23, Oct-09:00 - Japanese League Division 2
Ventforet Kofu vs Grulla Morioka

0-0

2-0
Sun 23, Oct-09:00 - Japanese League Division 2
Montedio Yamagata vs Tokushima Vortis

1-0

3-0
Sun 23, Oct-09:00 - Japanese League Division 2
Mito Hollyhock vs Thespakusatsu Gunma

0-0

2-1
Sun 23, Oct-09:00 - Japanese League Division 2
Blaublitz Akita vs Vegalta Sendai

0-0

0-0
Sun 23, Oct-09:00 - Japanese League Division 2
Roasso Kumamoto vs Yokohama FC

1-1

3-4
Sun 23, Oct-09:00 - Japanese League Division 2
Zweigen Kanazawa vs Tochigi SC

0-0

0-0
Sun 23, Oct-09:00 - Japanese League Division 2
FC Ryukyu vs Oita Trinita

1-0

1-0
Sun 23, Oct-09:00 - Japanese League Division 2
Renofa Yamaguchi vs JEF United Ichihara Chiba

1-0

1-3
Sun 23, Oct-14:00 - Japanese League Division 3
FC Gifu vs Azul Claro Numazu

0-0

2-1
Sun 23, Oct-08:00 - Japanese League Division 3
Fukushima United FC vs Kagoshima United

1-1

1-1
Sun 23, Oct-08:00 - Japanese League Division 3
Vanraure Hachinohe FC vs Kataller Toyama

0-1

2-1
Sun 23, Oct-08:00 - Japanese League Division 3
FC Imabari vs Matsumoto Yamaga FC

1-0

1-2
Sun 23, Oct-08:00 - Japanese League Division 3
Iwaki FC vs Ehime FC

1-0

2-1
Sun 23, Oct-09:00 - Japanese League Division 3
Giravanz Kitakyushu vs Gainare Tottori

2-1

2-3
Sun 23, Oct-09:00 - Japanese League Division 3
Kamatamare Sanuki vs SC Sagamihara

1-1

2-2
Sun 23, Oct-09:00 - Japanese League Division 3
AC Nagano Parceiro vs YSCC Yokohama

1-0

2-1
Sun 23, Oct-08:00 - Japanese WE League
INAC Kobe Leonessa Women's vs Omiya Ardija Women's

1-0

2-0
Sun 23, Oct-09:00 - Japanese WE League
Urawa Reds Women's vs Nagano Parceiro Women's

2-1

3-2
Sun 23, Oct-09:00 - Japanese WE League
Sanfrecce Hiroshima Women's vs JEF United Ichihara Women's

0-1

2-1
Sun 23, Oct-17:00 - Jordan Divison 1
Al-Yarmouk Amman vs Blama

1-0

1-0
Sun 23, Oct-17:00 - Jordan Divison 1
Sama Al Sarhan vs El Alia

1-0

1-0
Sun 23, Oct-17:00 - Jordan Divison 1
Al Hashemeya vs Al-Jalil

0-1

0-1
Sun 23, Oct-13:00 - Kazakhstan Super League
FC Akzhayik vs Kyzylzhar Petropavlovsk

2-1

2-2
Sun 23, Oct-14:00 - Kazakhstan Super League
Maktaaral Jetisay vs Tobol Kostanai

2-0

2-1
Sun 23, Oct-16:00 - Kazakhstan Super League
FC Astana vs FK Atyrau

3-0

5-1
Sun 23, Oct-12:00 - Kazakhstan Super League
FC Shakhtyor Karagandy vs FC Kairat Almaty

0-1

0-2
Sun 23, Oct-10:00 - Korea K3 League
Cheongju Jikji FC vs Pocheon Citizen FC

0-1

1-3
Sun 23, Oct-11:00 - Korea K3 League
Siheung Citizen vs Changwon City

1-2

1-2
Sun 23, Oct-12:00 - Korea K3 League
Gyeongju KHNP vs Dangjin Citizen

0-0

1-0
Sun 23, Oct-09:00 - Korea K4 League
Daegu FC II vs Gangwon II

0-0

0-2
Sun 23, Oct-10:00 - Korea K4 League
Yeoju FC vs Daejeon Hana Citizen II

0-0

3-0
Sun 23, Oct-10:00 - Korea K4 League
Goyang KH FC vs Chuncheon Citizen

0-1

0-1
Sun 23, Oct-10:00 - Korea League 1
Ulsan Hyundai FC vs Jeju United FC

1-0

1-2
Sun 23, Oct-10:00 - Korea League 1
Jeonbuk Hyundai Motors vs Incheon United FC

1-0

2-1
Sun 23, Oct-10:00 - Korea League 1
Pohang Steelers vs Gangwon FC

0-0

1-0
Sun 23, Oct-08:00 - Korea League 2
FC Anyang vs Gyeongnam FC

0-0

0-0
Sun 23, Oct-15:00 - Kosovo Super League
KF Trepca '89 vs Gjilani

0-1

1-1
Sun 23, Oct-15:00 - Kosovo Super League
KF Drenica Skenderaj vs Malisheva

0-0

0-0
Sun 23, Oct-15:00 - Kosovo Super League
Dukagjini vs Ballkani

0-0

1-1
Sun 23, Oct-14:00 - Latvia - 1. Division
FK Auda Riga vs FK Liepaja

0-1

1-2
Sun 23, Oct-16:00 - Latvia - 1. Division
Tukums-2000 vs Valmieras FK

1-0

1-1
Sun 23, Oct-15:00 - Latvia - 1. Division
Super Nova vs Rigas Futbola skola

0-2

0-4
Sun 23, Oct-14:00 - Latvia - 2. Division
Dinamo Riga / Staiceles Bebri vs JDFS Alberts

0-0

0-1
Sun 23, Oct-16:00 - Latvia - 2. Division
AFA Olaine vs Jelgava

0-2

0-4
Sun 23, Oct-16:00 - Lebanese League
Tadamon Sour vs Al Hikma Beirut

0-0

2-1
Sun 23, Oct-16:00 - Lebanese League
Tripoli SC vs Shabab Al-Sahel

0-0

0-0
Sun 23, Oct-14:00 - Lithuania - 1. Division
Dziugas Telsiai vs FK Panevezys

0-0

0-0
Sun 23, Oct-16:00 - Lithuania - 1. Division
Suduva vs FK Jonava

0-0

1-0
Sun 23, Oct-16:00 - Lithuania - 1. Division
Kauno Zalgiris vs Siauliai

1-0

1-0
Sun 23, Oct-18:55 - Lithuania - 1. Division
FK Zalgiris Vilnius vs Hegelmann Litauen

1-1

2-1
Sun 23, Oct-13:30 - Lithuania - 2. Division
Banga Gargzdai B vs NFA Kaunas

0-0

0-0
Sun 23, Oct-14:00 - Lithuania - 2. Division
FK Riteriai B vs Minija Kretinga

2-0

3-1
Sun 23, Oct-18:00 - Luxembourg National Division
Mondercange vs Swift Hesperange

0-1

1-2
Sun 23, Oct-18:00 - Luxembourg National Division
US Mondorf-les-Bains vs F91 Dudelange

0-4

0-7
Sun 23, Oct-17:00 - Luxembourg National Division
Etzella Ettelbruck vs FC Wiltz 71

0-0

1-2
Sun 23, Oct-17:00 - Luxembourg National Division
Union Titus Petange vs Jeunesse Esch

0-0

0-0
Sun 23, Oct-17:00 - Luxembourg National Division
FC Differdange 03 vs UN Kaerjeng 97

0-1

2-2
Sun 23, Oct-17:00 - Luxembourg National Division
Racing Union Luxembourg vs Hostert

2-0

2-1
Sun 23, Oct-17:00 - Luxembourg National Division
Fola Esch vs Victoria Rosport

3-0

4-1
Sun 23, Oct-17:00 - Luxembourg National Division
UNA Strassen vs Progres Niederkorn

0-0

0-1
Sun 23, Oct-17:00 - Malta Premier League
Floriana FC vs Balzan FC

0-0

0-0
Sun 23, Oct-19:30 - Malta Premier League
Marsaxlokk FC vs Birkirkara FC

0-0

1-0
Sun 23, Oct-05:06 - Mexico Primera Division
Club America vs Toluca

1-1

1-1
Sun 23, Oct-01:00 - Mexico Primera Divison 2
UA De Zacatecas vs Leones Univ Guadalajara B

0-0

2-0
Sun 23, Oct-01:00 - Mexico Primera Divison 2
Ciervos FC vs Alebrijes de Oaxaca B

1-0

2-1
Sun 23, Oct-01:00 - Mexico Primera Divison 2
Aguacateros CDU vs Lobos ULMX

1-0

1-1
Sun 23, Oct-01:00 - Mexico Primera Divison 2
Tritons Vallarta MFC vs Indios Chihuahua

0-0

0-0
Sun 23, Oct-01:00 - Mexico Primera Divison 2
Escorpiones FC vs Inter Playa del Carmen

0-1

2-3
Sun 23, Oct-01:30 - Mexico Primera Divison 2
Atletico Saltillo vs Gavilanes Matamoros

0-0

1-1
Sun 23, Oct-02:00 - Mexico Primera Divison 2
Mineros De Fresnillo vs Los Cabos United

0-0

0-1
Sun 23, Oct-04:00 - Mexico Primera Divison 2
Reboceros de La Piedad vs Inter de Queretaro

1-0

5-0
Sun 23, Oct-21:00 - Mexico Primera Divison 2
Montaneses vs Cafetaleros De Chiapas

2-2

2-2
Sun 23, Oct-21:00 - Mexico Primera Divison 2
CD Tulancingo vs Loros De Colima

0-0

0-0
Sun 23, Oct-21:00 - Mexico Women's Primera Division
Puebla Women's vs FC Juarez Women's

0-0

0-3
Sun 23, Oct-18:00 - Mexico Youth U20
Atlas U20 vs Pumas UNAM U20


1-1
Sun 23, Oct-18:00 - Moldova Divizia Nationala
Petrocub HIncesti vs Sheriff Tiraspol

1-0

1-0
Sun 23, Oct-15:00 - Moldova Divizia Nationala
FC Sfintul Gheorghe vs FC Milsami

0-0

1-0
Sun 23, Oct-15:00 - Mongolia Premier League
FC Ulaanbaatar vs Khoromkhon Club

0-0

4-0
Sun 23, Oct-09:00 - Mongolia Premier League
Khovd Western vs BCH Lions

1-1

6-1
Sun 23, Oct-12:00 - Mongolia Premier League
Tuv Buganuud vs Ulaanbaatar City

3-2

8-2
Sun 23, Oct-19:00 - Morocco Division 2
ASS Association Sportive de Sale vs Chabab Ben Guerir

0-0

0-0
Sun 23, Oct-19:00 - Morocco Division 2
Olympique Dcheira vs Racing Casablanca

0-1

1-1
Sun 23, Oct-19:00 - Morocco Division 2
Ittifaq Marrakech vs Ittihad Khemisset

2-0

3-0
Sun 23, Oct-19:00 - Morocco Super League
Wydad Casablanca vs Raja Casablanca Atlhletic

0-0

2-1
Sun 23, Oct-13:00 - Myanmar National League
Yadanarbon FC vs Sagaing United

0-0

0-0
Sun 23, Oct-04:00 - New Zealand Football National League
Miramar Rangers AFC vs Auckland United

0-0

0-1
Sun 23, Oct-06:00 - New Zealand Football National League
Auckland City vs Napier City Rovers

1-0

3-0
Sun 23, Oct-04:00 - Nicaragua Primera Division
Municipal Jalapa vs Managua FC

1-1

1-1
Sun 23, Oct-05:00 - Nicaragua Primera Division
Deportivo Ocotal vs UNAN Managua

1-1

2-3
Sun 23, Oct-16:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
Lokomotiva Skopje vs FK Ohrid 2004

0-0

0-1
Sun 23, Oct-16:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
FK Gostivar vs FK Vardar

1-0

1-0
Sun 23, Oct-16:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
Kamenica Sasa vs KF Arsimi

0-0

1-0
Sun 23, Oct-16:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
FK Karaorman vs Detonit Plachkovica

1-0

1-1
Sun 23, Oct-16:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
Borec Veles vs Pelister Bitola

0-1

0-4
Sun 23, Oct-16:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
Sloga Vinica vs Belasica Strumica

1-0

1-2
Sun 23, Oct-16:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
Voska Sport vs FK Teteks Tetovo

3-0

4-0
Sun 23, Oct-16:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
Besa Doberdoll vs FK Kozuv Gevgelija

2-0

3-0
Sun 23, Oct-15:00 - Norway 3. Divisjon A
Lyn Oslo FC vs Oppsal

3-0

7-0
Sun 23, Oct-15:00 - Norway 3. Divisjon A
Stabaek B vs Ready

6-0

10-1
Sun 23, Oct-15:00 - Norway 3. Divisjon A
Froya vs Os Turn Fotball

3-0

4-2
Sun 23, Oct-15:00 - Norway 3. Divisjon A
Grei vs Grorud II

1-2

2-4
Sun 23, Oct-15:00 - Norway 3. Divisjon A
FK Fyllingsdalen vs Sandvikens

1-4

3-7
Sun 23, Oct-15:00 - Norway 3. Divisjon A
Lokomotiv Oslo vs Kjelsas B

1-0

2-1
Sun 23, Oct-15:00 - Norway 3. Divisjon A
Skeid Oslo II vs Nordstrand

0-1

1-2
Sun 23, Oct-15:00 - Norway 3. Divisjon B
Honefoss vs Floro

0-3

1-4
Sun 23, Oct-15:00 - Norway 3. Divisjon B
Brumunddal vs Raufoss II

0-0

0-1
Sun 23, Oct-15:00 - Norway 3. Divisjon B
Elverum vs FF Lillehammer

0-0

1-1
Sun 23, Oct-15:00 - Norway 3. Divisjon B
Toten vs Kongsvinger IL B

0-0

0-1
Sun 23, Oct-15:00 - Norway 3. Divisjon B
Volda TI Fotball vs Molde B

1-1

3-3
Sun 23, Oct-15:00 - Norway 3. Divisjon B
Spjelkavik vs Aalesund FK B

0-0

1-1
Sun 23, Oct-15:00 - Norway 3. Divisjon B
IL Hodd II vs Forde IL

0-2

0-3
Sun 23, Oct-15:00 - Norway 3. Divisjon C
Fana vs Bremnes

3-1

7-1
Sun 23, Oct-15:00 - Norway 3. Divisjon C
Viking B vs Djerv 1919

1-0

2-2
Sun 23, Oct-15:00 - Norway 3. Divisjon C
Akra vs Brodd

0-1

3-2
Sun 23, Oct-15:00 - Norway 3. Divisjon C
Stord IL vs Brann B

0-3

0-4
Sun 23, Oct-15:00 - Norway 3. Divisjon C
Lysekloster vs FK Vidar

0-0

2-2
Sun 23, Oct-15:00 - Norway 3. Divisjon C
Sandnes B vs Bjarg

0-0

1-1
Sun 23, Oct-15:00 - Norway 3. Divisjon C
FK Haugesund B vs Sola

3-0

4-1
Sun 23, Oct-15:00 - Norway 3. Divisjon D
Mandalskameratene vs IL Express

2-2

3-2
Sun 23, Oct-15:00 - Norway 3. Divisjon D
Follo vs Pors Grenland

1-2

3-2
Sun 23, Oct-15:00 - Norway 3. Divisjon D
Sprint-Jeloy vs Sparta Sarpsborg 2

1-1

3-1
Sun 23, Oct-15:00 - Norway 3. Divisjon D
Start Kristiansand B vs Vindbjart

0-0

0-0
Sun 23, Oct-15:00 - Norway 3. Divisjon D
Eik Tonsberg vs Randesund IL

0-0

0-0
Sun 23, Oct-15:00 - Norway 3. Divisjon D
Uraedd FK vs Fredrikstad 2

0-4

1-7
Sun 23, Oct-15:00 - Norway 3. Divisjon D
Halsen vs Fram Larvik

0-1

1-2
Sun 23, Oct-15:00 - Norway 3. Divisjon E
Innstranden vs Steinkjer FK

0-3

1-5
Sun 23, Oct-15:00 - Norway 3. Divisjon E
Kolstad vs Tiller IL

0-3

0-6
Sun 23, Oct-15:00 - Norway 3. Divisjon E
Strindheim IL vs Nardo FK

1-1

2-3
Sun 23, Oct-15:00 - Norway 3. Divisjon E
Rosenborg B vs Byasen Toppfotball

0-3

0-5
Sun 23, Oct-15:00 - Norway 3. Divisjon E
Melhus vs Junkeren

0-4

1-6
Sun 23, Oct-15:00 - Norway 3. Divisjon E
SK Trygg Lade vs Orkla

0-0

0-2
Sun 23, Oct-15:00 - Norway 3. Divisjon E
Rana FK vs Bodo Glimt 2

4-3

4-3
Sun 23, Oct-15:00 - Norway 3. Divisjon F
Bossekop UL vs Harstad

1-1

5-3
Sun 23, Oct-15:00 - Norway 3. Divisjon F
Lillestrom B vs Lorenskog

3-0

3-2
Sun 23, Oct-15:00 - Norway 3. Divisjon F
Skjetten vs Senja

1-0

2-2
Sun 23, Oct-15:00 - Norway 3. Divisjon F
IF Floya vs Mjolner

0-0

0-2
Sun 23, Oct-15:00 - Norway 3. Divisjon F
Mjondalen IF B vs Funnefoss/Vormsund

2-0

2-0
Sun 23, Oct-15:00 - Norway 3. Divisjon F
Gjellerasen IF vs Stromsgodset B

0-2

2-3
Sun 23, Oct-21:00 - Norwegian Junior U19
Grorud IL(U19) vs Lyn Oslo(U19)

1-1

1-2
Sun 23, Oct-19:00 - Norwegian Tippeligaen
Bodo Glimt vs Kristiansund BK

2-0

5-0
Sun 23, Oct-19:00 - Norwegian Tippeligaen
Aalesund FK vs Sandefjord

0-0

1-0
Sun 23, Oct-19:00 - Norwegian Tippeligaen
FK Haugesund vs Lillestrom

0-1

0-1
Sun 23, Oct-19:00 - Norwegian Tippeligaen
Jerv vs Viking

0-0

2-2
Sun 23, Oct-19:00 - Norwegian Tippeligaen
Sarpsborg 08 vs Tromso IL

0-0

1-1
Sun 23, Oct-21:00 - Norwegian Tippeligaen
Molde vs Rosenborg

1-0

2-1
Sun 23, Oct-19:59 - Olympic (Preliminaries) African
Togo U23 vs South Africa(U23)

1-2

2-2
Sun 23, Oct-18:00 - Olympic (Preliminaries) African
Burkina Faso(U23) vs Senegal(U23)

0-0

0-0
Sun 23, Oct-17:00 - Olympic (Preliminaries) African
Mozambique(U23) vs Ghana(U23)

0-0

1-2
Sun 23, Oct-18:30 - Olympic (Preliminaries) African
Democratic Rep Congo(U23) vs Algeria(U23)

3-0

4-1
Sun 23, Oct-17:00 - Olympic (Preliminaries) African
Eswatini(U23) vs Egypt(U23)

0-0

0-0
Sun 23, Oct-18:30 - Olympic (Preliminaries) African
Congo U23 vs Tunisia(U23)

1-0

1-0
Sun 23, Oct-17:00 - Olympic (Preliminaries) African
Madagascar U23 vs Gabon U23

0-0

0-1
Sun 23, Oct-21:00 - Olympic (Preliminaries) African
Sudan(U23) vs Benin U23

1-0

2-0
Sun 23, Oct-01:00 - Panama Liga Panamena de Futbol
CD Arabe Unido vs Tauro FC

0-1

0-1
Sun 23, Oct-01:00 - Panama Liga Panamena de Futbol
Sporting San Miguelito vs Costa Del Este FC

3-0

3-2
Sun 23, Oct-01:00 - Panama Liga Panamena de Futbol
Plaza Amador vs Alianza FC (PAN)

0-0

1-1
Sun 23, Oct-04:00 - Panama Liga Panamena de Futbol
Veraguas CD vs Club Atletico Chiriqui

2-1

4-1
Sun 23, Oct-04:00 - Panama Liga Panamena de Futbol
Union Deportivo Universitario vs CA Independiente La Chorrera

0-1

0-2
Sun 23, Oct-04:00 - Panama Liga Panamena de Futbol
Herrera FC vs San Francisco FC

0-1

0-2
Sun 23, Oct-00:00 - Paraguayan Primera Division
Sportivo Ameliano vs Resistencia SC

0-1

3-2
Sun 23, Oct-02:30 - Paraguayan Primera Division
Olimpia Asuncion vs General Caballero JLM

0-1

2-1
Sun 23, Oct-19:59 - Peru Primera Division
Carlos A. Mannucci vs UTC Cajamarca

0-0

0-2
Sun 23, Oct-22:15 - Peru Primera Division
Alianza Atletico vs Sporting Cristal

0-0

0-2
Sun 23, Oct-14:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Lech Poznan Youth vs Pogon Szczecin Youth

4-3

4-4
Sun 23, Oct-14:30 - Poland - Ekstraklasa
Warta Poznan vs Gornik Zabrze

0-0

0-0
Sun 23, Oct-17:00 - Poland - Ekstraklasa
Slask Wroclaw vs Jagiellonia Bialystok

1-1

2-2
Sun 23, Oct-19:30 - Poland - Ekstraklasa
Cracovia Krakow vs Lech Poznan

0-0

0-0
Sun 23, Oct-19:59 - Poland - I liga
Zaglebie Sosnowiec vs Gornik Leczna

1-1

2-2
Sun 23, Oct-14:40 - Poland - I liga
GKS Tychy vs Puszcza Niepolomice

1-2

2-3
Sun 23, Oct-17:00 - Poland - I liga
CWKS Resovia Rzeszow vs LKS Lodz

0-0

0-3
Sun 23, Oct-16:00 - Poland - II liga
Hutnik Krakow vs Slask Wroclaw B

0-0

2-0
Sun 23, Oct-16:00 - Poland - II liga
Radunia Stezyca vs Pogon Siedlce

2-0

2-1
Sun 23, Oct-21:00 - Poland - II liga
Kotwica Kolobrzeg vs KKS 1925 Kalisz

0-0

0-0
Sun 23, Oct-13:00 - Poland Woman's League
KKP Bydgoszcz Women's vs Gornik Leczna Women's

0-1

0-4
Sun 23, Oct-17:00 - Poland Woman's League
Czarni Sosnowiec Women's vs APLG Gdansk Women's

2-0

3-0
Sun 23, Oct-14:00 - Portugal Liga de Honora
Clube Desportivo Trofense vs FC Porto B

0-1

0-3
Sun 23, Oct-18:30 - Portugal Liga de Honora
Moreirense vs Farense

1-1

3-2
Sun 23, Oct-18:30 - Portugal Liga de Honora
CD Mafra vs Estrela Amadora

1-1

2-2
Sun 23, Oct-17:00 - Portugal Liga de Honora
FC Penafiel vs C.D. Feirense

0-0

0-1
Sun 23, Oct-17:00 - Portugal Liga de Honora
UD Oliveirense vs CD Nacional

0-0

0-0
Sun 23, Oct-21:00 - Portugal Liga de Honora
Vilafranquense vs Academico Viseu

1-2

1-3
Sun 23, Oct-23:30 - Portugal Primera Liga
Vitoria Guimaraes vs Boavista FC

1-1

3-2
Sun 23, Oct-18:30 - Portugal Primera Liga
Maritimo vs FC Arouca

1-1

1-1
Sun 23, Oct-18:30 - Portugal Primera Liga
Vizela vs CD Santa Clara

0-0

0-1
Sun 23, Oct-21:00 - Portugal Primera Liga
G.D. Chaves vs Gil Vicente

0-1

3-1
Sun 23, Oct-16:00 - Portugal Women's 1A Divisao
Valadares Gaia Women's vs Sporting Braga Women's

0-1

0-2
Sun 23, Oct-18:00 - Portugal Women's 1A Divisao
SL Benfica Women's vs Vilaverdense Women's

1-0

2-0
Sun 23, Oct-18:00 - Portugal Women's 1A Divisao
Famalicao Women's vs Clube Albergaria Women's

3-0

5-0
Sun 23, Oct-18:00 - Portugal Women's 1A Divisao
Damaiense Women's vs Maritimo Women's


3-1
Sun 23, Oct-18:00 - Portugal Women's 1A Divisao
Amora FC Women's vs Clube Atletico Ouriense Women's


0-1
Sun 23, Oct-22:00 - Primeira Liga 3 Serie A
S.C. Braga B vs Fafe

0-0

0-1
Sun 23, Oct-19:59 - Primeira Liga 3 Serie B
Academica Coimbra vs Caldas SC

0-1

1-4
Sun 23, Oct-14:00 - Primeira Liga 3 Serie B
Amora FC vs Uniao Leiria

2-0

2-1
Sun 23, Oct-16:00 - Republic of Azerbaijan Premier League
Sabail vs Samaxı FC

0-0

0-0
Sun 23, Oct-18:30 - Republic of Azerbaijan Premier League
Neftchi Baku vs Sabah FK Baku

0-2

2-3
Sun 23, Oct-22:00 - Romania - Divizia A
Universitatea Cluj vs CFR Cluj

0-1

1-2
Sun 23, Oct-14:30 - Romania - Divizia A
CS Mioveni vs FC Botosani

0-0

0-0
Sun 23, Oct-19:15 - Romania - Divizia A
UTA Arad vs CS Universitatea Craiova

1-1

1-2
Sun 23, Oct-12:00 - Romania - Liga 2
Minaur Baia Mare vs CSC 1599 Selimbar

1-0

3-0
Sun 23, Oct-12:00 - Romania - Liga 2
Unirea Slobozia vs SSU Politehnica Timisoara

0-0

0-0
Sun 23, Oct-11:00 - Romania Women's Superliga
Universitatea Galati Women's vs Fairplay Bucuresti Women's


0-3
Sun 23, Oct-12:00 - Romania Women's Superliga
FCM Targu Mures Women's vs Vasas Femina Women's

1-0

1-1
Sun 23, Oct-12:00 - Romania Women's Superliga
Banat Girls Women's vs Piros Security Arad Women's

1-0

4-0
Sun 23, Oct-12:00 - Romania Women's Superliga
Carmen Bucuresti Women's vs Csikszereda Miercurea Women's


2-0
Sun 23, Oct-14:00 - Russia Div 2 Group 3
Sokol Saratov vs FK Kosmos Dolgoprudny

0-1

0-2
Sun 23, Oct-16:00 - Russia Div 2 Group 3
Salyut-Energia Belgorod vs Dinamo Vladivostok

0-0

0-1
Sun 23, Oct-16:00 - Russia Div 2 Group 3
FK Kaluga vs SKA-Khabarovsk-2

2-1

3-1
Sun 23, Oct-14:00 - Russia Div 2 Group 4
Amkar Perm vs Zenit Izhevsk

1-1

2-1
Sun 23, Oct-14:00 - Russia Div 2 Group 4
FC Novosibirsk vs FK Khimik-Avgust

0-0

2-1
Sun 23, Oct-15:00 - Russia Div 2 Group 4
NoSta Novotroitsk vs FC Tyumen

0-1

0-2
Sun 23, Oct-15:00 - Russia Div 2 Group 4
FC Irtysh Omsk vs FC Chelyabinsk

0-0

0-0
Sun 23, Oct-16:00 - Russia First Division
Akron Togliatti vs Rubin Kazan

0-0

0-0
Sun 23, Oct-18:00 - Russia First Division
Arsenal Tula vs Volgar Astrakhan

2-1

3-2
Sun 23, Oct-17:00 - Russia First Division
Shinnik Yaroslavl vs KamAZ

0-0

1-0
Sun 23, Oct-17:00 - Russia First Division
FK Krasnodar II vs Alania Vladikavkaz

0-1

0-3
Sun 23, Oct-17:00 - Russia First Division
Dinamo Makhachkala vs PFK Kuban

1-0

2-1
Sun 23, Oct-19:00 - Russia First Division
Baltika vs Volga Ulyanovsk

1-1

2-2
Sun 23, Oct-19:00 - Russia First Division
Rodina Moskva vs Neftekhimik Nizhnekamsk

0-1

0-2
Sun 23, Oct-11:00 - Russia First Division
SKA Khabarovsk vs Veles Moscow

2-0

6-0
Sun 23, Oct-19:59 - Russia Premier League
Akhmat Grozny vs FC Torpedo Moscow

1-0

1-0
Sun 23, Oct-17:30 - Russia Premier League
Spartak Moscow vs FK Khimki

2-0

5-0
Sun 23, Oct-15:00 - Russia Premier League
Gazovik Orenburg vs CSKA Moscow

1-2

2-2
Sun 23, Oct-16:00 - Saudi Arabia Division 2
Al Safa(KSA) vs Al-Washm


2-2
Sun 23, Oct-16:05 - Saudi Arabia Division 2
Al-Jeel vs Al Shuaib


1-0
Sun 23, Oct-16:05 - Saudi Arabia Division 2
Al Nairyah vs Al-Zlfe


2-2
Sun 23, Oct-16:25 - Saudi Arabia Division 2
Al Najma vs Sajer FC


3-1
Sun 23, Oct-16:35 - Saudi Arabia Division 2
Bisha FC vs Al-Kawkab


1-0
Sun 23, Oct-16:35 - Saudi Arabia Division 2
Al-Rayyan vs Al-Rawdhah


0-2
Sun 23, Oct-16:45 - Saudi Arabia Division 2
Al Ansar Medina vs Al-Sharq


3-3
Sun 23, Oct-16:55 - Saudi Arabia Division 2
Al-Suqoor vs Weg Taif


2-1
Sun 23, Oct-16:00 - Saudi Arabia Youth League
Al Khaleej Youths vs Al-Qadasiya Youths


2-1
Sun 23, Oct-17:00 - Scottish Women's Premier League Cup
Celtic Women's vs Spartans Women's

1-0

1-1
Sun 23, Oct-20:30 - Senegal Premier League
Guediawaye vs Dakar Sacre Coeur

0-0

0-0
Sun 23, Oct-20:30 - Senegal Premier League
Union Sportive Goree vs Pikine

0-1

0-1
Sun 23, Oct-20:30 - Senegal Premier League
Generation Foot vs Casa Sports Zinguinchor

0-0

0-0
Sun 23, Oct-20:30 - Senegal Premier League
CNEPS Excellence vs Teungueth FC

0-1

0-2
Sun 23, Oct-16:00 - Serbia - 1. Liga
Radnicki 1923 Kragujevac vs Kolubara

1-0

3-0
Sun 23, Oct-19:00 - Serbia - 1. Liga
Radnicki Nis vs Crvena Zvezda Beograd

0-0

1-2
Sun 23, Oct-21:00 - Serbia - 1. Liga
Partizan Belgrade vs FK Javor Ivanjica

2-1

3-3
Sun 23, Oct-21:00 - Serbia - 1. Liga
Novi Pazar vs FK Vozdovac

0-0

0-0
Sun 23, Oct-16:00 - Serbia Prva Liga
FK Sloboda Uzice vs FK Metalac Gornji Milanovac

1-0

2-0
Sun 23, Oct-16:00 - Serbia Prva Liga
Graficar Beograd vs FK Radnicki Sremska Mitrovica

0-1

2-2
Sun 23, Oct-19:30 - Slovakia 1. Liga
DAC Dunajska Streda vs FK Zeleziarne Podbrezova

0-0

2-1
Sun 23, Oct-16:30 - Slovakia 2. Liga
Slavoj Trebisov vs MSK Zilina B

0-0

0-1
Sun 23, Oct-12:30 - Slovakia 2. Liga
Slovan Bratislava B vs Humenne

0-0

0-1
Sun 23, Oct-12:30 - Slovakia 2. Liga
FK Raca vs KFC Komarno

0-0

1-0
Sun 23, Oct-16:30 - Slovakia 3. liga East
Rimavska Sobota vs MFK Snina

1-0

3-0
Sun 23, Oct-16:30 - Slovakia 3. liga East
Tesla Stropkov vs FK Poprad

1-0

2-1
Sun 23, Oct-16:30 - Slovakia 3. liga East
FTC Filakovo vs Slovan Giraltovce

2-0

3-1
Sun 23, Oct-16:30 - Slovakia 3. liga East
Oravske Vesele vs Partizan Bardejov

3-0

6-0
Sun 23, Oct-16:30 - Slovakia 3. liga West
OK Castkovce vs Malzenice

0-0

0-0
Sun 23, Oct-16:30 - Slovakia 3. liga West
Slovan Galanta vs Kovo Belusa

0-0

1-0
Sun 23, Oct-16:30 - Slovakia 3. liga West
Podkonice vs SK Vrakuna Bratislava

2-0

5-1
Sun 23, Oct-17:00 - Slovenia 1. Liga
Tabor Sezana vs NS Mura

0-4

0-4
Sun 23, Oct-19:30 - Slovenia 1. Liga
ND Gorica vs NK Olimpija Ljubljana

0-0

0-0
Sun 23, Oct-17:00 - Slovenia 2. Liga
Ilirija Ljubljana vs NK Krka

0-0

2-0
Sun 23, Oct-17:00 - Slovenia 2. Liga
NK Triglav Kranj vs ND Beltinci

1-0

2-1
Sun 23, Oct-17:00 - Slovenia 2. Liga
NK Fuzinar vs NK Bistrica

0-0

1-1
Sun 23, Oct-17:30 - South Africa First League
Polokwane City FC vs JDR Stars

2-0

2-1
Sun 23, Oct-13:00 - Spanish Ladies League Division 1
Fundacion Albacete Women's vs Juan Grande Women's

1-1

2-1
Sun 23, Oct-13:30 - Spanish Ladies League Division 1
Cacereno Women's vs RCD Espanyol Women's

0-0

0-0
Sun 23, Oct-14:00 - Spanish Ladies League Division 1
Rayo Vallecano Women's vs SE AEM Women's

0-1

2-2
Sun 23, Oct-14:00 - Spanish Ladies League Division 1
Athletic Bilbao B Women's vs Deportivo La Coruna Women's

0-2

0-3
Sun 23, Oct-18:00 - Spanish Ladies League Division 1
Osasuna Women's vs Eibar Women's


0-1
Sun 23, Oct-18:30 - Spanish Ladies League Division 1
Granada CF Women's vs Cordoba Women's

1-0

1-0
Sun 23, Oct-13:00 - Spanish Ladies Premier League
Levante UD Women's vs Real Madrid CF Women's

0-1

2-2
Sun 23, Oct-19:59 - Spanish Ladies Premier League
Sevilla FC Women's vs Alhama CF Women's

0-0

2-0
Sun 23, Oct-14:00 - Spanish Ladies Premier League
Granadilla Tenerife Women's vs Villarreal Women's

1-0

2-0
Sun 23, Oct-18:00 - Spanish Ladies Premier League
Colegio Aleman Valencia Women's vs Levante Las Planas Women's

0-0

1-1
Sun 23, Oct-23:00 - Spanish Primera Division
Barcelona vs Athletic Bilbao

3-0

4-0
Sun 23, Oct-16:00 - Spanish Primera Division
Espanyol vs Elche

1-1

2-2
Sun 23, Oct-18:15 - Spanish Primera Division
Real Betis vs Atletico Madrid

0-0

1-2
Sun 23, Oct-20:30 - Spanish Primera Division
Villarreal vs Almeria

0-1

2-1
Sun 23, Oct-20:30 - Spanish Primera Division
Girona vs Osasuna

1-1

1-1
Sun 23, Oct-19:59 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Real Madrid Castilla vs Deportivo La Coruna

1-0

1-0
Sun 23, Oct-19:59 - Spanish Primera RFEF Grupo A
C.D. San Fernando Isleno vs Merida AD

0-0

1-2
Sun 23, Oct-14:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
CD Badajoz vs Linense

0-0

0-2
Sun 23, Oct-14:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Algeciras vs Talavera de la Reina

1-0

2-0
Sun 23, Oct-14:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
AD Ceuta vs Alcorcon

1-0

1-2
Sun 23, Oct-14:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
San Sebastian Reyes vs Unionistas de Salamanca

0-1

1-1
Sun 23, Oct-18:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
CD Linares Deportivo vs Celta Vigo B

0-1

1-2
Sun 23, Oct-22:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
UE Cornella vs CF La Nucia

0-0

0-0
Sun 23, Oct-14:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
CD Castellon vs SD Amorebieta

0-0

1-0
Sun 23, Oct-14:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
Alcoyano vs UD Logrones

0-1

0-1
Sun 23, Oct-14:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
Osasuna B vs Calahorra

1-0

3-1
Sun 23, Oct-14:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
Atletico Baleares vs Eldense

2-0

3-1
Sun 23, Oct-18:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
Athletic Bilbao B vs Real Murcia

0-1

0-3
Sun 23, Oct-19:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
SD Logrones vs Barcelona B

3-0

4-0
Sun 23, Oct-17:30 - Spanish Primera U19
UCAM Murcia(U19) vs Levante(U19)

1-1

2-3
Sun 23, Oct-14:00 - Spanish Primera U19
Alboraya(U19) vs CF Inter San Jose(U19)

1-0

1-0
Sun 23, Oct-14:00 - Spanish Primera U19
Fuenlabrada(U19) vs Club Internacional Amistad(U19)

2-0

3-0
Sun 23, Oct-14:00 - Spanish Primera U19
Arosa Sociedad Cultural(U19) vs Atletico Perines(U19)

0-0

1-1
Sun 23, Oct-14:00 - Spanish Primera U19
Berceo U19 vs Real Sociedad(U19)

0-2

0-3
Sun 23, Oct-18:00 - Spanish Primera U19
CD San Felix(U19) vs CD 26 De Febrero(U19)

1-0

2-1
Sun 23, Oct-18:00 - Spanish Primera U19
Alcorcon(U19) vs Cultural Leonesa(U19)

0-1

2-1
Sun 23, Oct-14:30 - Spanish Primera U19
Athletic Bilbao U19 vs Vasconia(U19)

1-2

2-2
Sun 23, Oct-14:30 - Spanish Primera U19
CD Lugo(U19) vs Sporting de Gijon(U19)

0-0

0-3
Sun 23, Oct-18:30 - Spanish Primera U19
Hercules CF(U19) vs Real Murcia(U19)

0-2

1-2
Sun 23, Oct-18:30 - Spanish Primera U19
CD Tudelano(U19) vs Antiguoko KE(U19)

0-1

0-3
Sun 23, Oct-19:00 - Spanish Primera U19
Seneca(U19) vs CD Polillas Ceuta U19


1-0
Sun 23, Oct-19:00 - Spanish Primera U19
Vazquez Cultural U19 vs Cadiz U19

1-0

3-1
Sun 23, Oct-23:00 - Spanish Segunda Division
Las Palmas vs FC Cartagena

0-0

1-0
Sun 23, Oct-16:00 - Spanish Segunda Division
Racing Santander vs SD Ponferradina

1-0

1-1
Sun 23, Oct-18:15 - Spanish Segunda Division
CD Lugo vs Burgos CF

1-0

2-0
Sun 23, Oct-20:30 - Spanish Segunda Division
Eibar vs Albacete

1-1

1-1
Sun 23, Oct-20:30 - Spanish Segunda Division
Leganes vs Tenerife

1-0

2-1
Sun 23, Oct-13:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Racing Santander B vs Gimnastica Torrelavega

0-1

0-1
Sun 23, Oct-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Compostela vs Coruxo FC

1-1

1-1
Sun 23, Oct-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Valladolid B vs Real Aviles

0-1

0-3
Sun 23, Oct-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Ourense vs CD Guijuelo

0-0

1-0
Sun 23, Oct-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Marino Luanco vs Bergantinos CF

1-0

2-3
Sun 23, Oct-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Union Langreo vs Zamora CF

0-0

0-0
Sun 23, Oct-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
CD Cristo Atletico vs Real Oviedo B

1-0

2-0
Sun 23, Oct-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
SD Gernika vs CD Izarra

1-1

2-1
Sun 23, Oct-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Alaves B vs CD Tudelano

1-0

2-0
Sun 23, Oct-18:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
UD Logrones B vs Utebo FC

1-1

3-2
Sun 23, Oct-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
CD Alfaro vs Sociedad Deportiva Beasain

0-1

1-2
Sun 23, Oct-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Arenas Club de Getxo vs SD Tarazona

2-1

3-3
Sun 23, Oct-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
CA Cirbonero vs Racing Rioja CF

1-0

2-0
Sun 23, Oct-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Brea vs CD Arnedo

0-0

1-0
Sun 23, Oct-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
CF Badalona vs Teruel

0-1

0-1
Sun 23, Oct-13:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Zaragoza B vs CE Manresa

1-0

1-0
Sun 23, Oct-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Hercules CF vs SCR Pena Deportiva

1-1

2-1
Sun 23, Oct-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
UD Alzira vs SD Formentera

0-1

0-1
Sun 23, Oct-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Mallorca B vs CD Ebro

0-0

1-0
Sun 23, Oct-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
AE Prat vs Espanyol B

1-0

2-1
Sun 23, Oct-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Ibiza Islas Pitiusas vs Valencia CF Mestalla

1-0

1-0
Sun 23, Oct-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Lleida vs Atletico Saguntino

1-0

1-1
Sun 23, Oct-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
UE Olot vs Terrassa

0-2

0-3
Sun 23, Oct-13:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Real Betis B vs Atletico Mancha Real

1-0

1-1
Sun 23, Oct-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Recreativo Granada vs Recreativo Huelva

0-1

0-1
Sun 23, Oct-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Antequera CF vs Xerez Deportivo

1-0

1-1
Sun 23, Oct-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
CD San Roque de Lepe vs UCAM Murcia

1-1

1-2
Sun 23, Oct-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Yeclano Deportivo vs CD Utrera

1-1

2-1
Sun 23, Oct-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
CD El Ejido 2012 vs Sevilla Atletico

1-0

2-0
Sun 23, Oct-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
FC Cartagena B vs Mar Menor

1-1

1-1
Sun 23, Oct-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
Don Benito vs Cerdanyola del Valles

0-0

0-1
Sun 23, Oct-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
Atletico de Madrid B vs UD Melilla

0-0

0-0
Sun 23, Oct-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
CD Guadalajara vs Villanovense

0-0

0-2
Sun 23, Oct-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
UD Socuellamos vs Cacereno

0-0

0-0
Sun 23, Oct-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
CD Estepona vs CD Artistico Navalcarnero

3-1

3-1
Sun 23, Oct-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
Gimnastica Segoviana vs Alcorcon B

3-2

4-2
Sun 23, Oct-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
CD Coria vs UD Montijo

0-1

1-1
Sun 23, Oct-12:45 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
AD Union Adarve vs CD Atletico Paso

1-2

3-3
Sun 23, Oct-14:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Sporting de Gijon B vs CD Praviano

2-0

3-0
Sun 23, Oct-14:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
CD Llanes vs CD Tuilla

0-1

0-3
Sun 23, Oct-14:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Aviles Stadium vs CD Lealtad

0-1

1-1
Sun 23, Oct-18:45 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
CD Colunga vs Condal CF

1-0

3-1
Sun 23, Oct-18:45 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Valdesoto vs Caudal Deportivo

1-2

1-4
Sun 23, Oct-19:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
UD Llanera vs UC Ceares

2-0

4-0
Sun 23, Oct-19:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Luarca vs Real Titanico DE Laviana

0-0

1-0
Sun 23, Oct-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
L'Entregu CF vs CD Covadonga

0-2

0-3
Sun 23, Oct-14:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
CD Choco vs UD Ourense

0-1

2-1
Sun 23, Oct-14:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Viveiro CF vs Paiosaco

2-0

2-0
Sun 23, Oct-14:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Atletico Arteixo vs UD Somozas

1-0

2-0
Sun 23, Oct-14:15 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Silva SD vs Racing Villalbes

0-0

0-1
Sun 23, Oct-19:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
CSD Arzua vs Arosa Sociedad Cultural


0-3
Sun 23, Oct-19:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
CD Estradense vs CF Alondras

0-0

0-0
Sun 23, Oct-19:59 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Ciudad de Lucena vs CD Gerena

1-0

4-0
Sun 23, Oct-14:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Ayamonte CF vs Cordoba CF B

0-1

1-2
Sun 23, Oct-14:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Coria Club de Futbol vs CD Pozoblanco

3-0

4-0
Sun 23, Oct-14:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Sevilla C vs Xerez CD

0-1

0-1
Sun 23, Oct-14:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Atletico Antoniano vs Bollullos

0-1

1-3
Sun 23, Oct-14:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
AD Cartaya vs Conil CF

0-1

2-2
Sun 23, Oct-14:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
CD Rota vs Atletico Espeleno

0-0

2-0
Sun 23, Oct-19:59 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Portmany vs Penya Independent

0-0

0-0
Sun 23, Oct-13:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CD Llosetense vs Constancia

1-1

1-1
Sun 23, Oct-14:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Sant Jordi vs PE Sant Jordi


2-4
Sun 23, Oct-15:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Lanzarote vs Villa Santa Brigida


2-3
Sun 23, Oct-15:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
CD Marino vs Arucas CF

2-1

3-2
Sun 23, Oct-15:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
UD San Fernando vs CD Santa Ursula

2-0

3-0
Sun 23, Oct-15:30 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
CD Mensajero vs Las Palmas Atletico

0-0

1-0
Sun 23, Oct-14:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Tenerife B vs Gran Tarajal

2-0

2-1
Sun 23, Oct-19:59 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Ciudad de Murcia vs Club Atletico Pulpileno

0-0

0-1
Sun 23, Oct-13:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
La Union Atletico vs Lorca Deportiva FC

0-0

0-0
Sun 23, Oct-14:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Racing Murcia FC vs UCAM Murcia B

1-0

2-0
Sun 23, Oct-19:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
AD Caravaca vs CD Bullense

1-0

2-0
Sun 23, Oct-19:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Deportiva Minera vs Alcantarilla

1-0

1-1
Sun 23, Oct-19:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Club Deportivo Cieza vs Aguilas FC

0-0

0-1
Sun 23, Oct-19:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Muleno CF vs Molinense

0-1

0-2
Sun 23, Oct-12:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Real Murcia B vs EG El Palmar

0-0

2-0
Sun 23, Oct-14:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
UP Plasencia vs Montehermoso

0-1

0-1
Sun 23, Oct-14:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Olivenza vs CD Calamonte

0-0

2-1
Sun 23, Oct-14:15 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CD Azuaga vs CD Miajadas

1-0

1-0
Sun 23, Oct-14:30 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Atletico Pueblonuevo vs SP Villafranca


1-1
Sun 23, Oct-14:30 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
UC La Estrella vs Jerez Industrial CF


1-0
Sun 23, Oct-14:30 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CF Trujillo vs Arroyo Club Polideportivo

0-0

1-0
Sun 23, Oct-19:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CD Don Alvaro vs Moralo CP

0-1

0-2
Sun 23, Oct-19:30 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
AD Llerenense vs UD Fuente de Cantos

1-0

1-0
Sun 23, Oct-20:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Subiza vs CD Beti Onak

0-0

1-0
Sun 23, Oct-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
Oyonesa vs Yague CF

0-0

1-0
Sun 23, Oct-14:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Varea vs CA Vianes

4-0

4-1
Sun 23, Oct-18:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
Calahorra B vs CDFC La Calzada

0-1

0-2
Sun 23, Oct-19:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
Naxara vs CD Berceo

1-0

1-0
Sun 23, Oct-19:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Agoncillo vs CD Anguiano

1-0

2-0
Sun 23, Oct-19:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
Casalarreina vs CA River Ebro

0-2

1-3
Sun 23, Oct-18:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CF Calamocha vs Utrillas

0-0

1-1
Sun 23, Oct-18:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
Epila CF vs Barbastro


1-0
Sun 23, Oct-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CA Monzon vs SD Huesca B

1-0

1-0
Sun 23, Oct-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
AD Almudevar vs CD Binefar

0-0

2-0
Sun 23, Oct-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD La Almunia vs CD Cuarte Industria

0-0

0-0
Sun 23, Oct-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CDJ Tamarite vs CD Robres

1-1

3-1
Sun 23, Oct-14:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
CP Villarrobledo vs Toledo

1-0

1-0
Sun 23, Oct-14:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
CD Azuqueca vs CD Marchamalo

0-0

0-0
Sun 23, Oct-14:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
CF Talavera B vs CD Illescas

0-0

0-0
Sun 23, Oct-19:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Calvo Sotelo Puertollano vs UB Conquense

0-0

0-0
Sun 23, Oct-19:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
CD Torrijos vs La Solana

0-0

1-1
Sun 23, Oct-19:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Atletico Tomelloso vs Quintanar Del Rey

1-4

2-4
Sun 23, Oct-18:45 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
CD Cayon vs SD Revilla

1-0

1-1
Sun 23, Oct-19:00 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
CD Tropezon vs UD Samano

2-0

4-0
Sun 23, Oct-19:00 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Castro vs CD Guarnizo

0-0

0-0
Sun 23, Oct-19:00 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
SD Textil Escudo vs SD Gama

0-1

3-1
Sun 23, Oct-19:00 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
CD Naval vs AD Siete Villas

0-1

1-1
Sun 23, Oct-13:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Portugalete vs SD Deusto

1-0

1-0
Sun 23, Oct-14:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
CD Vitoria vs CD Lagun Onak

0-0

0-0
Sun 23, Oct-13:45 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
UE Tona vs FC Vilafranca

1-1

1-2
Sun 23, Oct-14:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
CF Badalona B vs Sant Andreu

1-0

1-1
Sun 23, Oct-14:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
Pobla De Mafumet CF vs Girona II

1-0

1-0
Sun 23, Oct-14:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
UE Castelldefels vs FE Grama

0-0

1-0
Sun 23, Oct-14:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
UE Rapitenca vs CF Montanesa

0-0

0-0
Sun 23, Oct-14:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
San Cristobal vs L'Hospitalet

1-0

2-0
Sun 23, Oct-14:30 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
UE Sants vs UE Vilassar de Mar

2-1

2-4
Sun 23, Oct-19:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
CF Peralada vs CE Europa

0-1

1-2
Sun 23, Oct-14:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
CD Roda vs Silla CF

1-0

2-1
Sun 23, Oct-19:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Gandia vs Hercules CF B

1-0

2-1
Sun 23, Oct-19:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Castellon II vs Athletic Torrellano

0-0

0-1
Sun 23, Oct-13:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
CU Collado Villalba vs CF Pozuelo Alarcon

1-1

1-2
Sun 23, Oct-13:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
AD Torrejon CF vs Fuenlabrada Promesas Madrid 2021

0-0

0-0
Sun 23, Oct-14:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
RSD Alcala Henares vs Rayo Vallecano B

1-0

1-0
Sun 23, Oct-14:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Mostoles vs Getafe B

0-0

0-1
Sun 23, Oct-14:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Las Rozas vs Galapagar

1-0

1-0
Sun 23, Oct-14:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Ursaria vs CF Trival Valderas

0-0

2-0
Sun 23, Oct-18:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
RSC International vs CD Canillas

1-1

2-1
Sun 23, Oct-19:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Paracuellos Antamira vs Real Aranjuez CF

1-1

4-1
Sun 23, Oct-14:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Cultural Leonesa B vs Ponferradina B

0-1

1-1
Sun 23, Oct-14:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
CD Mirandes B vs Atletico Palencia

0-0

1-2
Sun 23, Oct-18:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Atletico Bembibre vs Atletico Astorga

0-2

0-2
Sun 23, Oct-19:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
CD Becerril vs Numancia B

0-1

3-2
Sun 23, Oct-19:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
SD Almazan vs Real Avila CF

0-0

1-0
Sun 23, Oct-19:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Atletico Tordesillas vs CF Salmantino UDS

0-1

0-1
Sun 23, Oct-19:59 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Atletico de Porcuna vs Motril CF


0-2
Sun 23, Oct-14:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Malaga B vs Almeria B

1-1

1-2
Sun 23, Oct-14:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
CD Huetor Vega vs Marbella FC

2-2

3-3
Sun 23, Oct-14:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Malaga City vs CD El Palo

0-0

0-3
Sun 23, Oct-20:30 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Torredonjimeno vs Real Jaen CF


0-1
Sun 23, Oct-20:30 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
CD Torreperogil vs CD Huetor Tajar

3-0

3-2
Sun 23, Oct-16:00 - Swden Women Division 2
Mallbackens IF Women's vs Sundsvalls DFF Women's

1-1

5-1
Sun 23, Oct-16:00 - Swden Women Division 2
Lidkopings FK Women's vs Gamla Upsala SK Women's

0-0

1-2
Sun 23, Oct-16:00 - Swden Women Division 2
Ravasen IK Karlskoga Women's vs Alingsas Women's

0-1

0-5
Sun 23, Oct-17:00 - Sweden Damallsvenskan
Djurgardens Women's vs Orebro Women's

0-2

1-2
Sun 23, Oct-17:00 - Sweden Damallsvenskan
Kristianstads DFF Women's vs FC Rosengard Women's

0-1

0-2
Sun 23, Oct-15:00 - Sweden Damallsvenskan
Eskilstuna United DF Women's vs Umea FC Women's

3-1

4-2
Sun 23, Oct-15:00 - Sweden Damallsvenskan
Hacken Women's vs Pitea IF Women's

1-1

3-1
Sun 23, Oct-16:00 - Sweden Div 1 Norra
Team Thoren FF vs Haninge

0-0

1-1
Sun 23, Oct-18:00 - Sweden Div 1 Norra
IF Karlstad vs FC Stockholm Internazionale

0-0

2-0
Sun 23, Oct-14:30 - Sweden Div 1 Norra
Pitea IF vs Sollentuna FK

1-0

1-1
Sun 23, Oct-18:00 - Sweden Div 1 Sodra
Falkenbergs FF vs FC Trollhattan

1-0

2-0
Sun 23, Oct-16:00 - Sweden Div 2 slutspel
Assyriska FF Sodertalje vs Friska Viljor FC

3-0

3-1
Sun 23, Oct-17:00 - Sweden Superettan
Skovde AIK vs Utsiktens BK

1-1

1-1
Sun 23, Oct-15:00 - Sweden Superettan
Vasteras SK vs Dalkurd FF

1-0

4-1
Sun 23, Oct-17:00 - Swedish Allsvenskan
Helsingborgs IF vs Degerfors IF

0-1

1-2
Sun 23, Oct-17:00 - Swedish Allsvenskan
Elfsborg vs Hammarby

1-0

2-1
Sun 23, Oct-19:30 - Swedish Allsvenskan
Hacken vs Malmo FF

1-0

2-1
Sun 23, Oct-16:15 - Swiss Super League
Basel vs Winterthur

2-0

3-1
Sun 23, Oct-18:30 - Swiss Super League
Zurich vs Grasshoppers

0-2

1-4
Sun 23, Oct-18:30 - Swiss Super League
St. Gallen vs Servette

0-1

1-1
Sun 23, Oct-16:00 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
SC Cham vs Etoile Carouge

0-0

1-0
Sun 23, Oct-16:00 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
FC Luzern U-21 vs FC Rapperswil-Jona

3-0

5-1
Sun 23, Oct-17:30 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
Young Boys II vs FC Breitenrain

2-1

3-1
Sun 23, Oct-17:00 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
FC St.Gallen U-21 vs Bulle

3-1

4-3
Sun 23, Oct-16:15 - Switzerland Challenge League
Vaduz vs FC Wil

0-0

0-0
Sun 23, Oct-16:15 - Switzerland Challenge League
FC Aarau vs Neuchatel Xamax

1-0

3-3
Sun 23, Oct-15:00 - Taiwan Football Premier League
Ming Chuan University vs Taiwan Shihu

1-1

1-2
Sun 23, Oct-12:00 - Taiwan Football Premier League
Taipower FC vs Taichung Futuro

0-0

0-0
Sun 23, Oct-12:00 - Taiwan Football Premier League
Athletic Club Taipei vs Tainan City

0-3

0-7
Sun 23, Oct-14:00 - Tajikistan Higher League
FC Istaravshan vs Faizkand

0-0

1-0
Sun 23, Oct-14:00 - Tajikistan Higher League
CSKA Pamir Dushanbe vs FC Istiklol Dushanbe

1-0

1-1
Sun 23, Oct-16:00 - Thai League 1
Bangkok United FC vs BG Pathum United

0-0

2-0
Sun 23, Oct-14:30 - Thai League 1
Sukhothai FC vs Port FC

1-1

1-3
Sun 23, Oct-15:00 - Thai League 1
Muang Thong United vs PT Prachuap F.C.

3-0

5-0
Sun 23, Oct-15:00 - Thai League 1
Ratchaburi Mitr Phol vs Chonburi FC

0-0

1-1
Sun 23, Oct-15:30 - Thai League 2
Nakhon Si United FC vs Nakhon Pathom United

0-0

1-0
Sun 23, Oct-16:00 - Thai League 2
Raj Pracha FC vs Ranong United FC

2-0

4-1
Sun 23, Oct-14:30 - Thai League 2
Ayutthaya United vs Chiangmai FC

1-1

2-1
Sun 23, Oct-15:00 - Thai League 2
MOF Customs United vs Krabi FC

0-0

0-0
Sun 23, Oct-14:00 - Thai League 3
Chiangrai FC vs Phitsanulok FC

0-1

0-2
Sun 23, Oct-15:00 - Thai League 3
Pattaya Dolphins vs Kabin United

1-0

1-0
Sun 23, Oct-12:30 - Thai League 3
Chamchuri United FC vs Nonthaburi United

0-1

0-3
Sun 23, Oct-12:30 - Thai League 3
Samut Prakan FC vs Prime Bangkok

0-0

0-0
Sun 23, Oct-12:30 - Thai League 3
Thawi Samut Sakhon United vs Saraburi FC

0-1

2-2
Sun 23, Oct-12:30 - Thai League 3
North Bangkok College vs Bangkok FC

0-1

2-3
Sun 23, Oct-12:30 - Thai League 3
Bankhai United vs Chanthaburi FC

1-0

1-0
Sun 23, Oct-12:30 - Thai League 3
Khonkaen Mordindang FC vs Surin Sugar Khongcheemool

0-0

0-0
Sun 23, Oct-12:30 - Thai League 3
Udon United vs Khonkaen FC

0-2

0-3
Sun 23, Oct-12:30 - Thai League 3
MH Nakhonsi vs Phuket Andaman

1-0

4-0
Sun 23, Oct-12:30 - Thai League 3
Warship United FC vs Navy FC

0-0

1-1
Sun 23, Oct-17:30 - Tunisia Division 1
Olympique de Beja vs EO Sidi Bouzid

1-1

2-2
Sun 23, Oct-17:30 - Tunisia Division 1
Etoile Metlaoui vs U.S.Monastir

0-1

1-2
Sun 23, Oct-17:30 - Tunisia Division 1
Rejiche vs US Ben Guerdane

1-0

1-0
Sun 23, Oct-17:30 - Tunisia Division 2
Esperance Sportive Zarzis vs Stade Sportif Sfaxien

1-0

4-0
Sun 23, Oct-17:30 - Tunisia Division 2
EGS Gafsa vs CS Hammam Lif

0-0

0-0
Sun 23, Oct-17:30 - Tunisia Division 2
Stade Gabesien vs EM Mahdia

0-0

0-0
Sun 23, Oct-17:30 - Tunisia Division 2
Jeunesse Sportive Omrane vs Sporting Ben Arous

0-1

2-1
Sun 23, Oct-17:30 - Tunisia Division 2
Croissant Msaken vs AS Djerba

1-0

2-1
Sun 23, Oct-17:30 - Tunisia Division 2
Kalaa Sport vs SC Moknine

0-0

1-0
Sun 23, Oct-19:59 - Turkey 2 Ligi A
Samsunspor vs Boluspor

1-1

2-2
Sun 23, Oct-14:30 - Turkey 2 Ligi A
Bodrumspor vs Bandirmaspor

1-1

1-1
Sun 23, Oct-17:00 - Turkey 2 Ligi A
Yeni Malatyaspor vs Goztepe

0-1

0-1
Sun 23, Oct-19:59 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Karsiyaka vs Edirnespor Genclik

1-0

2-0
Sun 23, Oct-19:59 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
52 Orduspor vs Belediye Derincespor

0-1

0-2
Sun 23, Oct-19:59 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Yeni Mersin Idman Yurdu vs Nevsehir Belediyespor

1-0

2-0
Sun 23, Oct-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Kutahyaspor vs Elazigspor

2-0

3-1
Sun 23, Oct-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Yeni Amasya Spor vs Kalecik

1-1

1-1
Sun 23, Oct-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Catalcaspor vs 1922 Konyaspor

1-0

1-2
Sun 23, Oct-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Yomraspor vs Karakopru Belediyespor

0-0

0-1
Sun 23, Oct-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Agri 1970 Spor vs Sile Yildizspor

1-0

1-0
Sun 23, Oct-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Kelkit Belediye Hurriyet vs Eskisehirspor

1-2

1-2
Sun 23, Oct-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Kahramanmaras vs Turgutluspor

0-1

0-1
Sun 23, Oct-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Elazig Karakocan vs Darica Genclerbirligi

1-0

2-2
Sun 23, Oct-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Ayvalikgucu Belediyespor vs Bayrampasaspor

2-0

4-1
Sun 23, Oct-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Kirikkale Buyuk Anadolu vs Gumushanespor

1-1

2-3
Sun 23, Oct-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Ergene Velimese vs Karaman FK

0-2

0-2
Sun 23, Oct-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Kestelspor vs Orduspor

1-0

2-1
Sun 23, Oct-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Bulvarspor vs 76 Igdir Belediye spor

1-2

1-2
Sun 23, Oct-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Eynesil vs Ofspor

2-0

2-0
Sun 23, Oct-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Osmaniyespor vs Erbaaspor S

0-0

0-0
Sun 23, Oct-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Bergama Belediyespor vs Tepecikspor

0-0

2-0
Sun 23, Oct-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Nigde Anadolu vs Artvin Hopaspor

0-1

1-2
Sun 23, Oct-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Cankaya FK vs Kepez Belediyespor

0-0

0-0
Sun 23, Oct-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Halide Edip Adivarspor vs Arguvan

3-0

3-1
Sun 23, Oct-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Siirt Il Ozel Idaresi Spor vs Akhisar Bld.Geng

0-0

0-0
Sun 23, Oct-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Fatsa Belediyespor vs Aksarayspor

0-0

0-2
Sun 23, Oct-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Sapanca Genclikspor vs Bursa Yıldırımspor

2-0

3-0
Sun 23, Oct-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Efeler 09 vs Musspor

1-0

2-0
Sun 23, Oct-13:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Konak BEL. Women's vs Adana Idmanyurduspor Women's

2-0

4-0
Sun 23, Oct-13:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Kirecburnu Women's vs Amedspor Women's

0-5

1-9
Sun 23, Oct-13:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Besiktas JK Women's vs Hakkarigucu Women's

1-1

2-2
Sun 23, Oct-12:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Trabzonspor Women's vs 1207 Antalya Muratpasa Women's

0-1

0-3
Sun 23, Oct-12:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Karadeniz Eregli Belediye Spor Women's vs ALG Spor Women's

0-2

0-4
Sun 23, Oct-15:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Hatayspor Women's vs Altay SK Izmir Women's

1-1

3-1
Sun 23, Oct-19:59 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Bursaspor vs Inegolspor

1-0

2-1
Sun 23, Oct-19:59 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Batman Petrolspor vs Tarsus Idman Yurdu

0-0

0-0
Sun 23, Oct-19:59 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Sanliurfaspor vs Menemenspor

1-0

3-4
Sun 23, Oct-19:59 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Corum Belediyespor vs Ankaraspor FK

1-2

1-3
Sun 23, Oct-19:59 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Afjet Afyonspor vs Bayburt Ozel Idare

1-0

1-0
Sun 23, Oct-15:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Nazillispor vs 24 Erzincanspor

0-1

4-1
Sun 23, Oct-15:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Sivas Dort Eylul Belediyespor vs Erokspor

1-2

2-3
Sun 23, Oct-15:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Somaspor vs Duzcespor

2-2

2-3
Sun 23, Oct-15:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Arnavutkoy Belediyespor vs Isparta Davrazspor

0-0

1-0
Sun 23, Oct-19:59 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Karacabey Birlikspor vs Diyarbekirspor

0-0

1-0
Sun 23, Oct-19:59 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
1928 Bucaspor FK vs Balikesirspor

1-0

2-0
Sun 23, Oct-19:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Kocaelispor vs Adiyamanspor

1-0

2-0
Sun 23, Oct-15:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Sariyer vs Pazarspor

0-1

1-3
Sun 23, Oct-15:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Usakspor vs Kirklarelispor

0-0

1-0
Sun 23, Oct-15:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Ankara Demirspor vs Zonguldak

2-0

4-0
Sun 23, Oct-15:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Kastamonuspor vs Belediye Vanspor

0-1

0-1
Sun 23, Oct-15:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Etimesgut Belediye Spor vs Iskenderun FK

0-1

1-2
Sun 23, Oct-15:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Kirsehir Belediyespor vs Hekimoglu Trabzon

0-1

2-1
Sun 23, Oct-15:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Serik Belediyespor vs Fethiyespor

0-1

1-1
Sun 23, Oct-15:30 - Turkey Super Lig
Kasimpasa S.K. vs Kayserispor

0-1

0-1
Sun 23, Oct-18:00 - Turkey Super Lig
Adana Demirspor vs Konyaspor

1-1

1-1
Sun 23, Oct-21:00 - Turkey Super Lig
Galatasaray vs Alanyaspor

2-0

2-2
Sun 23, Oct-15:00 - Turkmenistan Yokary Liga
FC Altyn Asyr vs FC Ahal

0-0

0-0
Sun 23, Oct-16:55 - UAE League Division 1
Dubba Al Husun vs Emirates Club

2-0

3-3
Sun 23, Oct-16:55 - UAE League Division 1
Al Fujairah vs Gulf Heroes

0-1

1-2
Sun 23, Oct-16:55 - UAE League Division 1
Baynounah vs Hatta Club

1-4

1-6
Sun 23, Oct-19:59 - UAE League Professional
Al Wasl FC vs Ittihad Kalba

1-0

2-2
Sun 23, Oct-17:00 - UAE League Professional
Al Jazira(UAE) vs Ajman Club

0-0

0-1
Sun 23, Oct-17:00 - UAE U21 League
Baniyas(U21) vs Dubba Al Fujairah(U21)

1-0

1-2
Sun 23, Oct-17:00 - UAE U21 League
Shabab Al Ahli Dubai(U21) vs Khor Fakkan U21

4-1

5-1
Sun 23, Oct-17:00 - UAE U21 League
Al Ain (U21) vs Al Nasr Dubai U21

3-0

4-3
Sun 23, Oct-19:59 - UEFA European Women's U17 Championship
Latvia Women's(U17) vs Azerbaijan Women's(U17)

2-0

4-0
Sun 23, Oct-19:59 - UEFA-EURO U17 Championship
Norway(U17) vs Armenia(U17)

5-0

7-0
Sun 23, Oct-13:00 - UEFA-EURO U17 Championship
Sweden(U17) vs Wales(U17)

2-1

3-3
Sun 23, Oct-17:00 - UEFA-EURO U17 Championship
Poland(U17) vs Andorra(U17)

3-0

6-1
Sun 23, Oct-17:00 - UEFA-EURO U17 Championship
Austria(U17) vs Montenegro U17

0-1

0-1
Sun 23, Oct-15:00 - UEFA-EURO U17 Championship
Croatia(U17) vs Albania(U17)

0-0

1-0
Sun 23, Oct-15:00 - UEFA-EURO U17 Championship
Ireland(U17) vs Belarus(U17)

1-1

2-2
Sun 23, Oct-14:00 - Ukraine - Vyscha Liga
Dynamo Kyiv vs FC Vorskla Poltava

1-1

1-1
Sun 23, Oct-14:00 - Ukraine - Vyscha Liga
Metalist Kharkiv vs Dnipro-1

0-0

0-1
Sun 23, Oct-14:00 - Ukraine - Vyscha Liga
Veres Rivne vs Zorya Luhansk

0-0

0-1
Sun 23, Oct-16:00 - Ukraine - Vyscha Liga
Rukh Lviv vs Metalist 1925 Kharkiv

1-0

1-1
Sun 23, Oct-15:00 - Ukraine Persha Liga
SC Poltava vs Obolon Brovar Kiev

1-0

2-1
Sun 23, Oct-13:00 - Ukraine Persha Liga
Prykarpattia Ivano Frankivsk vs FSC Mariupol

2-1

2-2
Sun 23, Oct-14:00 - Ukraine Persha Liga
FK Chernihiv vs Hirnyk-Sport

0-1

2-1
Sun 23, Oct-15:00 - Ukraine U21 Liga
Kolos Kovalivka (U21) vs Chernomorets Odessa(U21)

2-1

4-1
Sun 23, Oct-13:00 - Ukraine U21 Liga
Kryvbas(U21) vs FC Inhulets Petrove(U21)

1-1

3-1
Sun 23, Oct-23:00 - Uruguay Primera Division
Centro Atletico Fenix vs Liverpool Montevideo

0-3

0-3
Sun 23, Oct-02:00 - Uruguay Primera Division
Cerro Largo vs CA Penarol

0-1

0-2
Sun 23, Oct-19:15 - Uruguay Primera Division
Plaza Colonia vs CS Cerrito

0-2

1-3
Sun 23, Oct-21:00 - USA Major League Soccer
Club de Foot Montreal vs New York City FC

0-2

1-3
Sun 23, Oct-03:00 - USA USL League One
South Georgia Tormenta vs Charlotte Independence

0-1

2-1
Sun 23, Oct-03:30 - USA USL League One
Chattanooga Red Wolves vs Union Omaha

0-0

0-0
Sun 23, Oct-03:30 - USL Championship
Tampa Bay Rowdies vs Miami FC

0-0

3-1
Sun 23, Oct-04:00 - USL Championship
Memphis 901 vs Detroit City

0-0

3-1
Sun 23, Oct-04:30 - USL Championship
Colorado Springs Switchbacks FC vs Rio Grande Valley FC Toros

0-0

3-0
Sun 23, Oct-06:00 - USL Championship
Sacramento Republic FC vs New Mexico United

0-0

2-0
Sun 23, Oct-16:00 - Uzbekistan Pro League A
Buxoro FK vs Xorazm Urganch

1-0

1-0
Sun 23, Oct-02:00 - Venezuela Primera Division
Zamora FC Barinas vs Carabobo FC

0-1

1-4
Sun 23, Oct-02:00 - Venezuela Primera Division
Metropolitanos FC vs Monagas SC

0-1

0-2
Sun 23, Oct-16:15 - Vietnam League
TP Ho Chi Minh vs Song Lam Nghe An

1-0

2-2
Sun 23, Oct-14:00 - Vietnam League
Becamex Binh Duong vs Hong Linh Ha Tinh

2-2

2-2
Sun 23, Oct-14:00 - Vietnam League
XM Hai Phong FC vs Ha Noi FC

3-1

3-2
Sun 23, Oct-16:00 - Women's Norwegian Toppserien
Arna-Bjornar Women's vs Avaldsnes Women's

2-0

3-1
Sun 23, Oct-16:00 - Women's Norwegian Toppserien
Roa IL Women's vs LSK Kvinner Women's

0-2

2-2
Sun 23, Oct-16:00 - Women's Norwegian Toppserien
Rosenborg Women's vs Brann Women's

0-0

1-2
Sun 23, Oct-16:00 - Women's Norwegian Toppserien
Asane Fotball Women's vs Lyn Oslo Women's

0-1

0-2
Sun 23, Oct-16:00 - Women's Norwegian Toppserien
Tromso Women's vs Kolbotn Women's

2-0

3-0
Sun 23, Oct-17:00 - Women's Norwegian Toppserien
Valerenga Women's vs Stabaek Women's

2-0

6-0
Sun 23, Oct-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Caps United FC vs FC Platinum

0-2

2-2
Sun 23, Oct-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Highlanders FC vs Bulawayo Chiefs

1-0

1-0
Sun 23, Oct-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Triangle FC vs Tenax FC


4-0
Sun 23, Oct-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Manica Diamonds vs Harare City


2-0
AD:
NOTICE
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE. REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.

Write a Comment

comments powered by Disqus