AD:

Football Results for Wed 14, Sep 2022

All soccer/football results.

Complete Football Results for Wed 14, Sep 2022

BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


ADS: 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


Date and Time/Team Half Time Full Time
Wed 14, Sep-22:00 - AFC U20 Championship
Jordan(U20) vs Northern Mariana Island(U20)

10-0

16-0
Wed 14, Sep-22:00 - AFC U20 Championship
Bahrain(U20) vs Nepal(U20)

2-0

6-0
Wed 14, Sep-18:30 - AFC U20 Championship
Kyrgyzstan(U20) vs Iran(U20)

0-0

0-1
Wed 14, Sep-08:30 - AFC U20 Championship
Korea Republic(U20) vs Sri Lanka(U20)

3-0

6-0
Wed 14, Sep-22:30 - AFC U20 Championship
China(U20) vs Maldives(U20)

3-0

5-0
Wed 14, Sep-13:00 - AFC U20 Championship
Japan(U20) vs Guam(U20)

5-0

9-0
Wed 14, Sep-19:00 - AFC U20 Championship
Qatar(U20) vs Bhutan (U20)

4-0

6-0
Wed 14, Sep-13:00 - AFC U20 Championship
Viet Nam(U20) vs Hong Kong,China(U20)

2-0

5-1
Wed 14, Sep-19:00 - AFC U20 Championship
Tajikistan(U20) vs Singapore(U20)

0-0

0-0
Wed 14, Sep-13:00 - AFC U20 Championship
Mongolia(U20) vs Malaysia(U20)

1-0

1-1
Wed 14, Sep-19:15 - AFC U20 Championship
Saudi Arabia(U20) vs Uzbekistan U20

0-1

1-2
Wed 14, Sep-14:00 - AFC U20 Championship
United Arab Emirates(U20) vs Brunei Darussalam U20

1-0

5-0
Wed 14, Sep-16:00 - AFC U20 Championship
Cambodia(U20) vs Lebanon(U20)

0-1

0-1
Wed 14, Sep-16:00 - AFC U20 Championship
Laos U20 vs Yemen(U20)

0-1

1-2
Wed 14, Sep-17:00 - AFC U20 Championship
Thailand(U20) vs Afghanistan(U20)

1-0

3-0
Wed 14, Sep-17:00 - AFC U20 Championship
Indonesia(U20) vs Timor Leste(U20)

2-0

4-0
Wed 14, Sep-17:30 - AFC U20 Championship
Chinese Taipei(U20) vs Turkmenistan(U20)

0-0

1-0
Wed 14, Sep-20:45 - AFC U20 Championship
Oman U20 vs Philippines(U20)

3-0

3-0
Wed 14, Sep-22:30 - Argentina Reserves League
Estudiantes de Caseros Reserve vs Sacachispas Reserve

0-1

0-1
Wed 14, Sep-19:00 - Argentina Reserves League
Temperley Reserve vs Deportivo Camioneros Reserve

0-0

2-0
Wed 14, Sep-17:00 - Argentina Reserves League
Boca Juniors Reserve vs Lanus Reserve

0-1

1-1
Wed 14, Sep-17:00 - Argentina Reserves League
Ferro Carril Oeste (GP) Reserve vs Deportivo Moron Reserve

0-0

2-0
Wed 14, Sep-17:00 - Argentina Reserves League
Central Cordoba De SDE Reserve vs Velez Sarsfield(R)

0-0

0-1
Wed 14, Sep-18:00 - Argentina Reserves League
Union Santa Fe(R) vs CA Platense Reserve

0-2

2-2
Wed 14, Sep-18:00 - Argentina Reserves League
Argentinos Juniors Reserve vs Defensa Y Justicia Reserve

0-0

0-0
Wed 14, Sep-22:00 - Argentina Reserves League
All Boys Reserve vs Chacarita Juniors Reserve

0-0

0-0
Wed 14, Sep-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana
General Lamadrid vs Liniers

0-1

1-1
Wed 14, Sep-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana
San Martin Burzaco vs Deportivo Espanol

0-0

1-2
Wed 14, Sep-22:00 - Argentina Prim C Metropolitana
Berazategui vs Excursionistas BsAs

2-0

2-0
Wed 14, Sep-23:30 - Argentine Primera Division
Colon vs San Lorenzo

0-0

0-0
Wed 14, Sep-02:00 - Argentine Primera Division
Club Deportivo Godoy Cruz vs Tigre

0-1

1-1
Wed 14, Sep-02:00 - Argentine Primera Division
CA Huracan vs Barracas Central

0-1

1-1
Wed 14, Sep-21:00 - Argentine Primera Division
Aldosivi vs Newells Old Boys

0-1

1-2
Wed 14, Sep-04:30 - Argentine Primera Division
Racing Club vs Patronato Parana

0-0

1-0
Wed 14, Sep-04:30 - Argentine Primera Division
CA Platense vs Union Santa Fe

1-0

1-0
Wed 14, Sep-13:30 - Australia FFA Cup
Oakleigh Cannons vs Macarthur FC

1-2

2-5
Wed 14, Sep-21:00 - Austrian Regionalliga West-Salzburg
SV Grodig vs SV Austria Salzburg

1-2

2-3
Wed 14, Sep-21:00 - Austrian Regionalliga West-Salzburg
SV Seekirchen vs USK Anif

0-0

1-1
Wed 14, Sep-21:00 - Austrian Regionalliga West-Salzburg
SC Golling vs TSV St. Johann

3-1

5-1
Wed 14, Sep-21:00 - Austrian Regionalliga West-Salzburg
Bischofshofen vs Kuchl

1-1

2-1
Wed 14, Sep-21:00 - Austrian Regionalliga West-Salzburg
Salzburger AK 1914 vs SV Wals-Grunau

1-2

2-3
Wed 14, Sep-21:00 - Austrian Regionalliga West-Salzburg
OTSU Hallein vs FC Pinzgau Saalfelden

0-1

1-2
Wed 14, Sep-19:30 - Bahrain Division 2
Al-Ittihad (BHR) vs Al Ali CSC


0-1
Wed 14, Sep-19:59 - Bosnia Premijer Liga
FK Sloga Doboj vs Zrinjski Mostar

1-0

1-0
Wed 14, Sep-18:00 - Bosnia Premijer Liga
Sloboda Tuzla vs FK Velez Mostar

0-0

1-1
Wed 14, Sep-18:00 - Bosnia Premijer Liga
FK Igman Konjic vs FK Tuzla City

1-1

3-2
Wed 14, Sep-02:00 - Brasileiro Serie B
Operario Ferroviario PR vs Guarani Futebol Clube

0-1

0-1
Wed 14, Sep-04:30 - Brasileiro Serie B
Ponte Preta vs Ituano (SP)

1-1

1-1
Wed 14, Sep-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth
Desportivo Brasil Youth vs Santos Youth

0-1

0-3
Wed 14, Sep-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth
Portuguesa Youth vs Flamengo SP Youth

1-0

4-0
Wed 14, Sep-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth
Ibrachina SP Youth vs Capivariano FC SP Youth

0-0

2-0
Wed 14, Sep-22:00 - Brazil Carioca Women's League
Duque de Caxias Women's vs Serra Macaense RJ Women's

0-0

0-0
Wed 14, Sep-02:00 - Brazil Copa Paulista
Botafogo B SP vs Sao Caetano (SP)

1-1

1-1
Wed 14, Sep-22:00 - Brazil Paulista Women's League
Santos Women's vs Sao Bernardo Women's

6-0

7-0
Wed 14, Sep-22:00 - Brazil Paulista Women's League
Realidade Jovem SP Women's vs Taubate Women's

1-1

1-2
Wed 14, Sep-22:30 - Chile Primera Division
Union Espanola vs La Serena

0-1

0-1
Wed 14, Sep-01:00 - Chile Primera Division
Coquimbo Unido vs Audax Italiano

0-0

0-1
Wed 14, Sep-03:30 - Chile Primera Division
O Higgins vs Union La Calera

1-1

2-2
Wed 14, Sep-22:00 - Chile Segunda Division
Independiente de Cauquenes vs Real San Joaquin

0-2

1-2
Wed 14, Sep-22:30 - Chile Segunda Division
General VelAsquez vs Rodelindo Roman

0-0

1-0
Wed 14, Sep-15:30 - Chinese Super League
Shandong Taishan vs Wuhan Three Towns FC

0-1

1-1
Wed 14, Sep-15:30 - Chinese Super League
Beijing Guoan vs Hebei FC

2-1

3-1
Wed 14, Sep-15:30 - Chinese Super League
Henan Songshan Longmen vs Tianjin Jinmen Tiger

0-1

0-1
Wed 14, Sep-15:30 - Chinese Super League
Meizhou Hakka vs Zhejiang Professional FC

0-0

0-0
Wed 14, Sep-12:30 - Club Friendly
Gold Coast Knights vs Perth Glory FC

0-0

0-4
Wed 14, Sep-18:15 - Club Friendly
Panagriniakos vs Tilikratis Lefkada


1-2
Wed 14, Sep-18:30 - Club Friendly
Kambaniakos vs Iraklis 1908

0-0

0-1
Wed 14, Sep-18:30 - Club Friendly
AO Episkopis Rethymno vs AO Poros

2-0

2-1
Wed 14, Sep-18:30 - Club Friendly
Iraklis Larisa vs AEK Athens II

0-0

0-0
Wed 14, Sep-03:00 - Colombia Copa Premier
Barranquilla FC vs Real Santander

1-1

2-1
Wed 14, Sep-05:00 - Colombia Copa Premier
Deportes Quindio vs Cucuta

1-0

2-0
Wed 14, Sep-06:00 - CONCACAF League
Alajuelense vs Alianza San Salvador

1-0

2-0
Wed 14, Sep-22:00 - Copa Rio
Macae RJ vs Americano (RJ)

0-1

0-2
Wed 14, Sep-22:00 - Copa Rio
Goncalense/RJ vs Serra Macaense RJ

2-0

3-1
Wed 14, Sep-22:00 - Copa Rio
Perolas Negras RJ vs Portuguesa RJ

1-0

1-2
Wed 14, Sep-22:00 - Copa Rio
Paduano RJ vs Volta Redonda

0-2

2-2
Wed 14, Sep-18:30 - Croatia - 1. Division
Hajduk Split vs NK Rijeka

0-0

2-0
Wed 14, Sep-18:00 - Czech Republic Cup
Viktoria Zizkov vs Teplice

0-1

1-1
Wed 14, Sep-18:30 - Czech Republic Cup
Hlucin vs Lisen

1-0

2-0
Wed 14, Sep-18:30 - Czech Republic Cup
Frydek-Mistek vs Opava

0-0

2-0
Wed 14, Sep-18:30 - Czech Republic Cup
Jiskra Usti nad Orlici vs Chlumec nad Cidlinou

0-1

0-1
Wed 14, Sep-18:30 - Czech Republic Cup
Jiskra Domazlice vs Aritma Praha

2-0

4-1
Wed 14, Sep-18:30 - Czech Republic Cup
SK Motorlet Praha vs FK Jablonec

0-2

0-4
Wed 14, Sep-18:30 - Czech Republic Cup
Sokol Tasovice vs Prostejov

0-1

2-2
Wed 14, Sep-18:30 - Czech Republic Cup
Slovan Rosice vs Brno

0-2

0-4
Wed 14, Sep-18:30 - Czech Republic Cup
SK Sokol Zapy vs MFK Chrudim

2-1

2-1
Wed 14, Sep-18:30 - Czech Republic Cup
FC Rokycany vs Slovan Liberec

1-3

1-5
Wed 14, Sep-18:30 - Czech Republic Cup
Slovan Velvary vs Pardubice

1-0

1-0
Wed 14, Sep-18:30 - Czech Republic Cup
Spartak Sobeslav vs Prestice

1-1

3-1
Wed 14, Sep-18:30 - Czech Republic Cup
Prepere vs FK MAS Taborsko

0-0

0-0
Wed 14, Sep-18:30 - Czech Republic Cup
SK Libcany vs Dukla Praha

0-1

1-3
Wed 14, Sep-18:30 - Czech Republic Cup
TJ Start Brno vs FC Fastav Zlin

0-3

0-3
Wed 14, Sep-18:30 - Czech Republic Cup
Tatran Vsechovice vs MFK Vyskov

0-5

2-9
Wed 14, Sep-18:00 - Czech Republic Gambrinus Liga Women's
Slovan Liberec Women's vs Synot Slovacko Women's

0-1

1-2
Wed 14, Sep-18:00 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Vitkovice vs Banik Ostrava B

1-3

2-4
Wed 14, Sep-21:00 - Denmark Woman's Cup
Odense Women's vs Nordsjaelland Women's

0-2

1-3
Wed 14, Sep-21:00 - Denmark Woman's Cup
AaBK Lojt Rodekro Women's vs JAI Fodbold Women's


2-3
Wed 14, Sep-04:00 - Ecuador Campeonato Serie B
CD El Nacional vs Imbabura SC

1-0

5-0
Wed 14, Sep-22:45 - England Conference South Division
Havant & Waterlooville FC vs Hungerford Town

1-1

4-1
Wed 14, Sep-22:45 - England FA Trophy
Cambridge City vs Yaxley

3-1

4-1
Wed 14, Sep-22:45 - England FA Trophy
Aylesbury United vs Evesham United

0-2

0-3
Wed 14, Sep-22:45 - England FA Trophy
Hadley vs Sevenoaks Town

1-1

1-2
Wed 14, Sep-22:45 - England FA Trophy
South Park vs Sittingbourne

0-1

1-2
Wed 14, Sep-22:45 - England FA Trophy
Larkhall Athletic vs Melksham Town

0-1

0-2
Wed 14, Sep-22:45 - England FA Trophy
Widnes FC vs Skelmersdale United

0-1

1-1
Wed 14, Sep-23:00 - England FA Trophy
City of Liverpool vs Sheffield FC

0-0

0-0
Wed 14, Sep-22:45 - England Southern Premier League
Tiverton Town vs Yate Town

1-1

4-2
Wed 14, Sep-22:45 - England Southern Premier League
Swindon Supermarine vs Dorchester Town

1-1

3-2
Wed 14, Sep-22:45 - England Southern Premier League
Truro City vs Weston Super Mare

0-0

0-0
Wed 14, Sep-22:45 - England The Championship
Norwich City vs Bristol City

2-1

3-2
Wed 14, Sep-22:45 - England The Championship
Millwall vs Queens Park Rangers

0-0

0-2
Wed 14, Sep-22:45 - England The Championship
Rotherham United vs Blackpool

1-0

3-0
Wed 14, Sep-22:45 - England The Championship
Luton Town vs Coventry

2-1

2-2
Wed 14, Sep-23:00 - England The Championship
Reading vs Sunderland

0-2

0-3
Wed 14, Sep-23:15 - England The Championship
West Bromwich(WBA) vs Birmingham

1-1

2-3
Wed 14, Sep-17:00 - England U21 League Cup
Fulham U21 vs Hull City U21

2-1

5-4
Wed 14, Sep-19:59 - Estonia Cup
FC Olympic Tallinna vs Tabasalu JK Charma

0-1

0-5
Wed 14, Sep-19:59 - Estonia Cup
Harju JK Laagri vs Tallinna FC Zapoos

6-0

13-1
Wed 14, Sep-19:59 - Estonia Meistri Liiga
Tallinna JK Legion vs Paide Linnameeskond

1-1

1-1
Wed 14, Sep-19:59 - Estonia Women's Meistri Liiga
FC Lootos Polva Women's vs FC Flora Tallinn Women's

1-3

1-11
Wed 14, Sep-19:59 - Finland - Kakkonen Lohko A
Kapylan Pallo vs KuPS Akatemia

2-0

2-1
Wed 14, Sep-19:59 - Finland - Kakkonen Lohko B
Klubi 04 vs MuSa

1-0

3-1
Wed 14, Sep-14:00 - Friendly Internationals
Sweden Women's(U16) vs Denmark Women's(U16)

4-1

4-2
Wed 14, Sep-17:30 - Friendly Internationals
India(U17) vs Nepal(U17)

2-0

4-0
Wed 14, Sep-15:30 - Georgia Cup
FC Merani Martvili vs FC Saburtalo Tbilisi

2-1

2-2
Wed 14, Sep-15:30 - Georgia Cup
Spaeri FC vs Torpedo Kutaisi

0-1

0-1
Wed 14, Sep-21:00 - Georgia Cup
Dinamo Batumi vs Dinamo Tbilisi

0-0

0-0
Wed 14, Sep-18:15 - Georgia Cup
FC Shukura Kobuleti vs Lokomotiv Tbilisi

1-0

2-0
Wed 14, Sep-20:30 - Germany - Regionalliga Nord
TUS BW Lohne vs Holstein Kiel B

0-0

0-1
Wed 14, Sep-19:00 - Germany - Regionalliga Sued
SGV Freiberg vs VfB Stuttgart II

0-0

2-2
Wed 14, Sep-21:00 - Germany - Regionalliga Sued
VfR Aalen vs Astoria Walldorf

0-1

2-2
Wed 14, Sep-21:00 - Germany - Regionalliga Sued
FSV Frankfurt vs SSV Ulm 1846

0-1

0-1
Wed 14, Sep-17:30 - Greece Cup
Ermis Zoniana vs Ilioupoli

1-2

1-3
Wed 14, Sep-23:30 - Iceland Division 4
FC Arbaer vs Hviti Riddarinn

0-0

0-0
Wed 14, Sep-20:45 - Iceland Ladies Premier League
Thor KA Akureyri Woman's vs IBV Vestmannaeyjar Women's

1-1

3-3
Wed 14, Sep-23:15 - Iceland U19 League
Breidablik Augnablik Smari(U19) vs Fylkir(U19)

0-1

2-3
Wed 14, Sep-12:30 - Indonesia Liga 1
Persita Tangerang vs PSIS Semarang

0-0

1-0
Wed 14, Sep-17:45 - Iran League Division 1
Arman Gohar Sirjan vs Khalij Fars Mahshahr

1-0

1-1
Wed 14, Sep-19:30 - Israel U19 League
Hapoel Beer Sheva(U19) vs Maccabi Tel Aviv U19

3-1

3-2
Wed 14, Sep-19:59 - Italy C1B
Ancona vs US Fiorenzuola

2-0

2-0
Wed 14, Sep-19:59 - Italy C1B
Cesena vs Sassari Torres

0-0

1-1
Wed 14, Sep-19:59 - Italy C1B
A.C. Reggiana 1919 vs Montevarchi Calcio

2-0

4-0
Wed 14, Sep-19:59 - Italy C1B
Olbia vs Vis Pesaro

0-0

0-1
Wed 14, Sep-19:59 - Italy C1B
Gubbio vs Alessandria

0-0

2-0
Wed 14, Sep-19:59 - Italy C1B
Virtus Entella vs Rimini

0-1

0-2
Wed 14, Sep-19:59 - Italy C1B
Imolese Calcio vs Robur Siena S.S.D.

0-3

0-4
Wed 14, Sep-19:59 - Italy C1B
Recanatese vs Fermana

1-1

1-1
Wed 14, Sep-19:59 - Italy C1B
San Donato Tavarnelle vs Carrarese

1-1

1-2
Wed 14, Sep-23:00 - Italy C1B
Lucchese vs Pontedera

0-0

1-1
Wed 14, Sep-22:30 - Italy C1C
S.S. Monopoli 1966 vs Avellino

2-0

2-1
Wed 14, Sep-19:59 - Italy C1C
Monterosi vs Juve Stabia

0-0

0-1
Wed 14, Sep-23:00 - Italy C1C
ACR Messina vs Viterbese Castrense

1-0

1-1
Wed 14, Sep-23:00 - Italy C1C
Delfino Pescara 1936 vs Crotone

0-0

0-1
Wed 14, Sep-23:00 - Italy C1C
U.S. Catanzaro 1929 vs Latina Calcio

1-0

5-0
Wed 14, Sep-23:00 - Italy C1C
Fidelis Andria vs Audace Cerignola

0-2

1-2
Wed 14, Sep-23:00 - Italy C1C
Turris Neapolis vs Taranto Sport

1-1

2-1
Wed 14, Sep-23:00 - Italy C1C
Gelbison Cilento vs S.S.D. Potenza Calcio

1-0

1-1
Wed 14, Sep-13:00 - Japan Football League
Honda FC vs Suzuka Point Getters

1-0

2-0
Wed 14, Sep-14:00 - Japanese J-League Division 1
Vissel Kobe vs FC Tokyo

2-0

2-1
Wed 14, Sep-14:00 - Japanese J-League Division 1
Kyoto Sanga FC vs Yokohama F Marinos

0-1

1-2
Wed 14, Sep-14:30 - Japanese J-League Division 1
Urawa Red Diamonds vs Cerezo Osaka

0-1

0-1
Wed 14, Sep-14:30 - Japanese J-League Division 1
Nagoya Grampus Eight vs Kawasaki Frontale

0-0

1-1
Wed 14, Sep-13:00 - Japanese League Division 2
Grulla Morioka vs JEF United Ichihara Chiba

1-1

1-2
Wed 14, Sep-14:00 - Japanese League Division 2
Tokyo Verdy vs Blaublitz Akita

0-1

0-2
Wed 14, Sep-14:00 - Japanese League Division 2
Thespakusatsu Gunma vs FC Ryukyu

0-0

0-0
Wed 14, Sep-14:00 - Japanese League Division 2
Omiya Ardija vs Oita Trinita

2-2

2-2
Wed 14, Sep-14:00 - Japanese League Division 2
Montedio Yamagata vs Yokohama FC

0-0

2-0
Wed 14, Sep-14:00 - Japanese League Division 2
Mito Hollyhock vs V-Varen Nagasaki

0-0

0-1
Wed 14, Sep-14:00 - Japanese League Division 2
Tokushima Vortis vs Fagiano Okayama

0-0

1-0
Wed 14, Sep-14:00 - Japanese League Division 2
Tochigi SC vs Vegalta Sendai

0-1

0-1
Wed 14, Sep-14:00 - Japanese League Division 2
Roasso Kumamoto vs FC Machida Zelvia

0-0

0-0
Wed 14, Sep-14:00 - Japanese League Division 2
Renofa Yamaguchi vs Zweigen Kanazawa

0-1

1-1
Wed 14, Sep-14:30 - Japanese League Division 2
Ventforet Kofu vs Albirex Niigata

0-1

1-2
Wed 14, Sep-14:00 - Japanese League Division 3
FC Gifu vs Fujieda MYFC

0-1

0-3
Wed 14, Sep-22:30 - Jordan Cup
Sahab SC vs Al-Faisaly Amman

0-0

0-3
Wed 14, Sep-19:59 - Jordan Cup
Al Salt vs Ramtha SC

0-2

1-3
Wed 14, Sep-19:00 - Kazakhstan Super League
FK Aktobe vs Taraz

0-0

1-0
Wed 14, Sep-17:00 - Kazakhstan Super League
FC Astana vs Tobol Kostanai

1-1

1-2
Wed 14, Sep-14:00 - Korea League 1
Jeonbuk Hyundai Motors vs Seongnam FC

1-0

1-0
Wed 14, Sep-14:00 - Korea League 1
Incheon United FC vs Ulsan Hyundai FC

0-0

0-0
Wed 14, Sep-14:30 - Korea League 1
Suwon Samsung Bluewings vs Pohang Steelers

0-2

0-2
Wed 14, Sep-14:00 - Korea League 2
Ansan Greeners FC vs Jeonnam Dragons

0-4

1-7
Wed 14, Sep-14:30 - Korea League 2
FC Anyang vs Gwangju Football Club

0-1

1-2
Wed 14, Sep-14:30 - Korea League 2
Seoul E-Land FC vs Chungnam Asan FC

1-0

3-0
Wed 14, Sep-17:00 - Kosovo Super League
KF Prishtina vs Malisheva

4-1

4-2
Wed 14, Sep-17:00 - Kosovo Super League
KF Drita Gjilan vs Gjilani

3-0

4-1
Wed 14, Sep-20:40 - Kuwait Premier League
Al Fahaheel SC vs Al-Salmiyah

2-1

3-2
Wed 14, Sep-17:00 - Malaysia Super League
Terengganu vs Pulau Penang FA

2-0

3-0
Wed 14, Sep-17:00 - Malaysia Super League
Kedah vs Selangor FA

2-1

3-1
Wed 14, Sep-06:00 - Mexico Primera Division
Chivas Guadalajara vs Tigres UANL

0-2

1-4
Wed 14, Sep-02:05 - Mexico Primera Divison A
Mineros de Zacatecas vs Tlaxcala

0-0

1-1
Wed 14, Sep-04:05 - Mexico Primera Divison A
Cancun vs Celaya FC

0-2

0-4
Wed 14, Sep-06:05 - Mexico Primera Divison A
Pumas Tabasco vs Leones Negros

0-1

0-2
Wed 14, Sep-19:00 - Mexico Youth U20
FC Juarez(U20) vs Pachuca U20

0-0

1-0
Wed 14, Sep-18:00 - Mexico Youth U20
Club America U20 vs Santos Laguna U20

0-0

1-0
Wed 14, Sep-17:00 - Moldova Cup
CF Gagauziya vs Olimp Comrat

1-0

2-0
Wed 14, Sep-17:00 - Moldova Cup
FC Edinet vs FC Iskra-Stal Ribnita

0-0

0-2
Wed 14, Sep-17:00 - Moldova Cup
Maiak Chirsova vs FC Ursidos Stauceni

0-1

0-2
Wed 14, Sep-17:00 - Moldova Cup
FCM Ungheni vs FC Floresti

0-2

0-3
Wed 14, Sep-17:00 - Moldova Cup
Vasieni vs Victoria Bardar

0-2

0-5
Wed 14, Sep-17:00 - Moldova Cup
Visoca vs Speranta Drochia

0-0

0-2
Wed 14, Sep-17:00 - Moldova Cup
Ocnita vs Pepeni

0-0

1-0
Wed 14, Sep-17:00 - Moldova Cup
FC La Familia vs FC Singerei

0-0

3-0
Wed 14, Sep-21:00 - Morocco Super League
UTS Union Touarga Sport Rabat vs Forces Armee Royales Rabat

0-0

0-1
Wed 14, Sep-13:00 - Myanmar National League
Ayeyawady United vs Yadanarbon FC

1-1

2-1
Wed 14, Sep-17:00 - North Macedonia Cup
Belasica Strumica vs FC Shkupi

0-0

1-3
Wed 14, Sep-17:00 - North Macedonia Cup
FK Teteks Tetovo vs Akademija Pandev

0-3

0-6
Wed 14, Sep-17:00 - North Macedonia Cup
Fortuna Singelik vs Borec Veles

4-1

5-3
Wed 14, Sep-17:00 - North Macedonia Cup
FK Gostivar vs Pelister Bitola

0-0

0-1
Wed 14, Sep-17:00 - North Macedonia Cup
Karbinci vs Pobeda Prilep

0-3

0-6
Wed 14, Sep-17:00 - North Macedonia Cup
Kamenica Sasa vs FK Vardar

0-1

0-3
Wed 14, Sep-17:00 - North Macedonia Cup
Ljuboten vs Renova Cepciste


3-0
Wed 14, Sep-17:00 - North Macedonia Cup
FK Karaorman vs FK Shkendija

0-1

0-3
Wed 14, Sep-17:00 - North Macedonia Cup
Zajazi Zajas vs Voska Sport


0-3
Wed 14, Sep-17:00 - North Macedonia Cup
Vardar Negotino vs FC Struga Trim-Lum

0-1

1-2
Wed 14, Sep-17:00 - North Macedonia Cup
FK Kozuv Gevgelija vs FK Tikves Kavadarci

0-2

0-2
Wed 14, Sep-17:00 - North Macedonia Cup
FK BVK Konjare vs Rabotnicki Skopje

0-1

0-5
Wed 14, Sep-17:00 - North Macedonia Cup
Sloga Vinica vs Bregalnica Stip

0-2

0-3
Wed 14, Sep-17:00 - North Macedonia Cup
Crno Buki vs FK Skopje


0-3
Wed 14, Sep-23:00 - Northern Ireland League Cup
Ards FC vs Ballymena United F.C.

0-2

2-2
Wed 14, Sep-22:45 - Northern Ireland Youth League
Cliftonville(U20) vs Portadown FC(U20)


4-1
Wed 14, Sep-16:00 - Norwegian Junior U19
Tromso U19 vs Aalesund FK(U19)

0-1

4-2
Wed 14, Sep-02:00 - OFC Championship U19
American Samoa U19 vs Cook Islands U19

0-2

0-4
Wed 14, Sep-05:00 - OFC Championship U19
New Zealand(U19) vs Solomon Islands(U19)

2-0

6-0
Wed 14, Sep-18:00 - Poland - 4. Liga
Borowiak Czersk vs Luzino

0-1

1-2
Wed 14, Sep-19:00 - Portugal Liga Revelacao U23
Sporting Clube de Portugal(U23) vs Portimonense(U23)

2-2

2-4
Wed 14, Sep-18:00 - Portugal Liga Revelacao U23
FC Famalicao(U23) vs Vizela(U23)

1-1

2-2
Wed 14, Sep-19:05 - Qatar League
Al-Shamal vs Al-Ahli Doha

2-0

2-2
Wed 14, Sep-21:15 - Qatar League
Al-Wakra vs Al-Sadd

0-0

2-1
Wed 14, Sep-21:15 - Qatar League
Qatar SC vs Al Rayyan

0-0

1-0
Wed 14, Sep-19:30 - Republic of Azerbaijan Division 1
Zira FK B vs Turan Tovuz II

0-0

2-1
Wed 14, Sep-16:00 - Republic of Azerbaijan Division 1
Zaqatala FK vs Sabail B

3-2

5-4
Wed 14, Sep-16:00 - Republic of Azerbaijan Division 1
Kapaz PFK II vs Araz Nakhchivan

1-1

1-2
Wed 14, Sep-16:30 - Republic of Azerbaijan Division 1
Mil-Mugan vs Energetik Mingachevir

0-4

0-6
Wed 14, Sep-19:59 - Romania Cup
CSA Axiopolis Sport Cernavoda vs Unirea Constanta

1-0

3-1
Wed 14, Sep-16:00 - Romania Cup
CSM Resita vs SSU Politehnica Timisoara

2-0

2-0
Wed 14, Sep-16:00 - Romania Cup
CSM Flacara Moreni vs CSA Steaua Bucureti

0-1

2-2
Wed 14, Sep-17:30 - Romania Cup
FC Gloria Bistrita vs Unirea Dej

0-1

1-1
Wed 14, Sep-17:30 - Romania Cup
Viitorul Ianca vs FC Otelul Galati

1-1

1-3
Wed 14, Sep-17:30 - Romania Cup
Dunarea Calarasi vs Unirea Slobozia

0-2

1-5
Wed 14, Sep-17:30 - Romania Cup
Tunari vs Dinamo Bucuresti

0-1

0-3
Wed 14, Sep-17:30 - Romania Cup
ACS Foresta Suceava vs Dante Botosani

0-0

2-1
Wed 14, Sep-17:30 - Romania Cup
Blejoi Vispesti vs FC Buzau

0-1

0-4
Wed 14, Sep-17:30 - Romania Cup
Afumati vs FC Metaloglobus Bucuresti

0-0

0-0
Wed 14, Sep-17:30 - Romania Cup
Stiinta Miroslava vs CSM Politehnica Iasi

0-2

1-3
Wed 14, Sep-17:30 - Romania Cup
Targu Secuiesc vs FC Brasov


0-5
Wed 14, Sep-17:30 - Romania Cup
Ocna Mures vs Unirea Ungheni

0-1

1-1
Wed 14, Sep-17:30 - Romania Cup
ACS Flacara Horezu vs Viitorul Pandurii Targu Jiu

0-2

2-2
Wed 14, Sep-17:30 - Romania Cup
Municipal Brasov vs CSC 1599 Selimbar

0-1

0-3
Wed 14, Sep-17:30 - Romania Cup
CSM Satu Mare vs Minaur Baia Mare


1-2
Wed 14, Sep-19:00 - Russia Cup
Metallurg Lipetsk vs Rotor Volgograd

1-0

1-2
Wed 14, Sep-19:00 - Russia Cup
Dinamo Briansk vs Strogino Moscow

1-1

3-1
Wed 14, Sep-19:00 - Russia Cup
Dynamo Stavropol vs Chernomorets Novorossiysk

0-1

1-2
Wed 14, Sep-19:00 - Russia Cup
FK Murom vs Torpedo Vladimir

0-0

0-0
Wed 14, Sep-13:00 - Russia Cup
Dinamo Vladivostok vs FC Irtysh Omsk

2-0

2-1
Wed 14, Sep-19:30 - Russia Cup
Avangard Kursk vs FK Spartak Tambov

2-1

3-2
Wed 14, Sep-14:00 - Russia Cup
FC Amkal Moscow vs Zvezda Sint Petersburg

1-2

2-2
Wed 14, Sep-19:30 - Russia Cup
Spartak Kostroma vs Tekstilshchik Ivanovo

0-1

1-4
Wed 14, Sep-19:59 - Russia Cup
Dinamo St. Petersburg vs FK Leningradets

0-0

0-0
Wed 14, Sep-15:30 - Russia Cup
FC Chelyabinsk vs FC Tyumen

0-1

0-1
Wed 14, Sep-16:00 - Russia Cup
Lokomotiv Moscow vs Krasnodar FK

1-2

2-2
Wed 14, Sep-16:00 - Russia Cup
PFC Sochi vs FC Torpedo Moscow

1-0

1-3
Wed 14, Sep-16:00 - Russia Cup
Zenit Izhevsk vs FK Khimik-Avgust

4-1

5-1
Wed 14, Sep-17:00 - Russia Cup
SKA Rostov vs Kuban Holding

0-1

0-3
Wed 14, Sep-17:00 - Russia Cup
Peresvet Podolsk vs FK Zvezda Ryazan

1-0

2-1
Wed 14, Sep-18:30 - Russia Cup
Krylya Sovetov Samara vs Zenit St.Petersburg

0-0

2-0
Wed 14, Sep-18:30 - Russia Cup
CSKA Moscow vs FC Ural Yekaterinburg

0-0

2-1
Wed 14, Sep-18:30 - Russia Cup
FK Rostov vs Gazovik Orenburg

0-0

3-1
Wed 14, Sep-22:00 - Saudi Arabia Professional League
Al-Adalh vs Al-Shabab(KSA)

0-1

0-1
Wed 14, Sep-19:55 - Saudi Arabia Professional League
Al-Tai vs Al-Fateh SC

0-0

1-0
Wed 14, Sep-22:00 - Scotland Women's Premier League
Hibernian Women's vs Glasgow City Women's

0-4

0-4
Wed 14, Sep-22:30 - Scotland Women's Premier League
Hearts Women's vs Dundee United Women's

0-0

2-0
Wed 14, Sep-23:00 - Scotland Women's Premier League
Partick Thistle Women's vs Glasgow Rangers Women's

0-2

0-6
Wed 14, Sep-19:59 - Slovakia Cup
FK Poprad vs FK Zeleziarne Podbrezova

0-0

0-4
Wed 14, Sep-19:59 - Slovakia Cup
Salkova vs Odeva Lipany


1-10
Wed 14, Sep-18:00 - Slovakia Cup
Inter Bratislava vs Zlate Moravce

1-1

1-1
Wed 14, Sep-18:00 - Slovakia Cup
Stara Lubovna vs Tesla Stropkov

1-2

1-5
Wed 14, Sep-18:00 - Slovakia Cup
Spisska Nova Ves vs MSK Zilina

0-1

0-2
Wed 14, Sep-18:00 - Slovakia Cup
SKF Sered vs FK Raca

1-0

1-1
Wed 14, Sep-18:00 - Slovakia Cup
Banik Kalinovo vs DAC Dunajska Streda

0-6

1-10
Wed 14, Sep-18:00 - Slovakia Cup
FK Partizan Precin vs Jednota Banova

0-1

0-1
Wed 14, Sep-18:00 - Slovakia Cup
MFK Roznava vs MFK Zemplin Michalovce

0-3

0-7
Wed 14, Sep-18:00 - Slovakia Cup
SK Javornik Makov vs MFK Ruzomberok

0-0

0-2
Wed 14, Sep-18:00 - Slovakia Cup
OK Castkovce vs FC Petrzalka

0-1

2-1
Wed 14, Sep-18:00 - Slovakia Cup
SK Senkvice vs MFK Dubnica

0-3

1-7
Wed 14, Sep-18:00 - Slovakia Cup
Lokomotiva Devinska Nova Ves vs SK Vrakuna Bratislava


3-1
Wed 14, Sep-18:00 - Slovakia Cup
Kysucke Nove Mesto vs Dolny Kubin

0-2

0-3
Wed 14, Sep-18:00 - Slovakia Cup
Velke Ludince vs KFC Komarno


1-6
Wed 14, Sep-18:00 - Slovakia Cup
Kovo Belusa vs Trencin

0-3

0-4
Wed 14, Sep-18:00 - Slovakia Cup
TJ Jasenov vs Slavoj Trebisov


1-3
Wed 14, Sep-18:00 - Slovakia Cup
Bacuch vs Liptovsky Mikulas

0-6

0-11
Wed 14, Sep-18:00 - Slovakia Cup
MFK Kezmarok vs Spisske Podhradie

1-0

2-0
Wed 14, Sep-18:00 - Slovakia Cup
OSK Svosov vs Humenne

0-1

0-2
Wed 14, Sep-18:00 - Slovakia Cup
Brezno vs Podkonice

1-0

2-1
Wed 14, Sep-18:30 - Slovenia Cup
Trebnje vs Zagorje


2-3
Wed 14, Sep-18:30 - Slovenia Cup
NK Ljubljana vs Slovan Ljubljana


1-0
Wed 14, Sep-18:30 - Slovenia Cup
NK Termit Moravce vs NK Ivancna Gorica


1-3
Wed 14, Sep-18:30 - Slovenia Cup
Laby's Mengo vs Ilirija Ljubljana


1-4
Wed 14, Sep-18:30 - Slovenia Cup
Jurovski dol vs Marjeta na Dravskem polj


4-2
Wed 14, Sep-18:30 - Slovenia Cup
Limbus Pekre vs Dravograd


3-1
Wed 14, Sep-18:30 - Slovenia Cup
NK Vipava vs ND Gorica

0-0

1-1
Wed 14, Sep-18:30 - Slovenia Cup
Prekmurec Dobrovnik vs NK Nafta


1-3
Wed 14, Sep-18:30 - Slovenia Cup
Panonija Gaberje vs Granicar Lendava


3-2
Wed 14, Sep-18:30 - Slovenia Cup
Nedelica vs Turnisce


1-4
Wed 14, Sep-18:30 - Slovenia Cup
Centiba vs NK Polana


0-3
Wed 14, Sep-18:45 - Slovenia Cup
NK Videm vs Gerecja vas


3-1
Wed 14, Sep-18:45 - Slovenia Cup
Makole vs NK Zavrc


1-6
Wed 14, Sep-18:45 - Slovenia Cup
Hajdina vs SD Cirkulane


1-4
Wed 14, Sep-18:45 - Slovenia Cup
Boc Poljcane vs Bukovci

2-1

4-4
Wed 14, Sep-18:45 - Slovenia Cup
Apace na Dravskem polju vs NS Drava Ptuj


1-0
Wed 14, Sep-19:00 - Slovenia Cup
NK Lasko vs NK Celje


0-9
Wed 14, Sep-19:30 - Slovenia Cup
Kosana vs Komen


0-1
Wed 14, Sep-17:30 - Slovenia Cup
Tabor Sezana vs Jadran Dekani

2-0

4-0
Wed 14, Sep-20:30 - Slovenia Cup
NK Korotan Prevalje vs Malecnik


4-1
Wed 14, Sep-18:00 - Slovenia Cup
NK Verzej vs SNK Radgona


4-2
Wed 14, Sep-18:00 - Slovenia Cup
ND Beltinci vs Puconci


6-0
Wed 14, Sep-18:00 - Slovenia Cup
NK Carda Martjanci vs Cankova


1-0
Wed 14, Sep-18:00 - Slovenia Cup
Posavje Krsko vs NK Rudar Velenje

0-3

0-4
Wed 14, Sep-18:00 - Slovenia Cup
Bistrc Irbis vs Izola


1-3
Wed 14, Sep-18:00 - Slovenia Cup
Rakican vs Mura veterani


5-2
Wed 14, Sep-18:00 - Slovenia Cup
Serdica vs SD NK Krizevci


1-0
Wed 14, Sep-18:00 - Slovenia Cup
Gancani vs Tromejnik


4-2
Wed 14, Sep-18:00 - Slovenia Cup
Ljutomer vs NK Grad


1-0
Wed 14, Sep-18:00 - Slovenia Cup
SD Cven vs SD Roma


5-1
Wed 14, Sep-18:00 - Slovenia Cup
Radenska Slatina vs NK Apace


3-0
Wed 14, Sep-18:30 - Slovenia Cup
Domzale vs NK Kamnik


7-0
Wed 14, Sep-18:30 - Slovenia Cup
Brda Dobrovo vs ND Primorje


0-2
Wed 14, Sep-18:30 - Slovenia Cup
NK Radomlje vs Dragomer


4-0
Wed 14, Sep-18:30 - Slovenia Cup
NK Britof vs Zelezniki


2-1
Wed 14, Sep-18:30 - Slovenia Cup
NK Jesenice vs Kranjska Gora


3-0
Wed 14, Sep-18:30 - Slovenia Cup
NK Bravo vs Svoboda Ljubljana

2-0

5-0
Wed 14, Sep-18:30 - Slovenia Cup
Akumulator Mezica vs NK Dobrovce


0-4
Wed 14, Sep-18:30 - Slovenia Cup
NK Bilje vs Idrija

0-0

0-0
Wed 14, Sep-18:30 - Slovenia Cup
Trzic 2012 vs SD Visoko


0-8
Wed 14, Sep-18:30 - Slovenia Cup
Velesovo Cerklje vs NK Ziri


1-3
Wed 14, Sep-18:30 - Slovenia Cup
Arne Tabor 69 vs Kocevje

0-0

0-0
Wed 14, Sep-17:00 - South Africa First League
Black Leopards vs MM Platinum FC

1-0

1-0
Wed 14, Sep-17:00 - South Africa First League
Pretoria University vs Cape Town Spurs

3-0

3-2
Wed 14, Sep-17:00 - South Africa First League
Baroka FC vs Pretoria Callies

2-0

3-1
Wed 14, Sep-17:00 - South Africa First League
Uthongathi FC vs Hungry Lions

1-0

1-0
Wed 14, Sep-17:00 - South Africa First League
Platinum City Rovers vs Tshakhuma Tsha Madzivhandila

0-3

1-4
Wed 14, Sep-22:30 - Spanish Queen Cup
Atleico Malaga Women's vs Granada CF Women's

0-0

0-1
Wed 14, Sep-19:30 - Spanish Queen Cup
Friol Women's vs Pozoalbense Women's

2-0

6-0
Wed 14, Sep-23:00 - Spanish Queen Cup
CD Femarguin Women's vs Juan Grande Women's

0-0

0-1
Wed 14, Sep-00:00 - Spanish Queen Cup
Union Viera Women's vs CDEF Logrono Women's

0-2

0-2
Wed 14, Sep-21:00 - Spanish Queen Cup
Fundacion Albacete Women's vs CE Seagull Women's

3-0

4-0
Wed 14, Sep-21:00 - Spanish Queen Cup
Fundacion Tenerife Women's vs Castellon Women's

2-0

5-1
Wed 14, Sep-21:15 - Spanish Queen Cup
CE Europa Women's vs Zaragoza CFF Women's

1-0

3-0
Wed 14, Sep-18:30 - Spanish Queen Cup
Deportivo La Coruna Women's vs Parquesol Women's

2-0

5-0
Wed 14, Sep-16:00 - SVK U19 A League
Pohronie(U19) vs MFK Ruzomberok(U19)

0-1

0-4
Wed 14, Sep-21:30 - Sweden Div 2 Sodra Svealand
Arameisk-Syrianska IF vs Enskede IK

1-1

3-1
Wed 14, Sep-18:30 - Sweden Folksam U21 Allsvenskan Mellersta
Utsiktens BK(U21) vs Norrby IF(U21)

1-0

1-0
Wed 14, Sep-21:30 - Sweden Folksam U21 Allsvenskan Norra
Dalkurd FF(U21) vs Brommapojkarna(U21)

0-1

1-2
Wed 14, Sep-18:00 - Sweden Folksam U21 Allsvenskan Sodra
Trelleborgs FF(U21) vs Halmstads(U21)

1-0

2-0
Wed 14, Sep-22:00 - Sweden Woman's Cupen
Sollentuna FK Women's vs AIK Solna Women's

0-1

1-2
Wed 14, Sep-21:00 - Sweden Woman's Cupen
Jitex BK Women's vs Hacken Women's

0-3

0-3
Wed 14, Sep-21:00 - Sweden Woman's Cupen
Mallbackens IF Women's vs Orebro Women's

1-1

1-4
Wed 14, Sep-21:00 - Sweden Woman's Cupen
Sundsvalls DFF Women's vs Umea FC Women's

0-2

0-6
Wed 14, Sep-21:00 - Sweden Woman's Cupen
Team Thoren FF Women's vs Pitea IF Women's

0-1

0-3
Wed 14, Sep-21:00 - Sweden Woman's Cupen
Ravasen IK Karlskoga Women's vs Eskilstuna United DF Women's

0-2

0-7
Wed 14, Sep-21:00 - Sweden Woman's Cupen
Alingsas Women's vs Lidkopings FK Women's

2-1

4-1
Wed 14, Sep-21:30 - Sweden Woman's Cupen
Smedby AIS Women's vs Linkopings FC Women's

0-2

1-3
Wed 14, Sep-22:00 - Sweden Woman's Cupen
Bollstanas SK Women's vs Brommapojkarna Women's

0-2

0-3
Wed 14, Sep-22:00 - Switzerland Women Division 1
FC Luzern Women's vs Young Boys Women's

1-2

2-3
Wed 14, Sep-15:00 - Thai League 1
BG Pathum United vs Port FC

2-1

4-2
Wed 14, Sep-19:59 - Turkey Cup
Eskisehirspor vs Cankaya FK

0-1

1-1
Wed 14, Sep-15:30 - Turkey Cup
Kilis Bld.Spor vs Osmaniyespor

0-0

0-0
Wed 14, Sep-15:30 - Turkey Cup
Elazig Belediyespor vs Elazigspor

1-0

1-0
Wed 14, Sep-15:30 - Turkey Cup
12 Bingol Spor vs Agri 1970 Spor

0-6

1-10
Wed 14, Sep-15:30 - Turkey Cup
Erbaaspor S vs Gumushanespor

0-0

0-1
Wed 14, Sep-15:30 - Turkey Cup
Siirt Il Ozel Idaresi Spor vs Yuksekova Belediye Spor

0-0

2-0
Wed 14, Sep-15:30 - Turkey Cup
Fatsa Belediyespor vs Yomraspor

0-1

0-1
Wed 14, Sep-15:30 - Turkey Cup
Kelkit Belediye Hurriyet vs Dersimspor

2-0

3-0
Wed 14, Sep-16:00 - Turkey Cup
1922 Konyaspor vs Kestelspor

0-0

0-0
Wed 14, Sep-16:00 - Turkey Cup
Kalecik vs Kirikkale Buyuk Anadolu

0-0

3-0
Wed 14, Sep-16:30 - Turkey Cup
Turgutluspor vs Kusadasispor

1-0

1-1
Wed 14, Sep-16:30 - Turkey Cup
Tepecikspor vs Bayrampasaspor

1-0

2-0
Wed 14, Sep-16:30 - Turkey Cup
Sile Yildizspor vs Darica Genclerbirligi

0-0

1-1
Wed 14, Sep-16:45 - Turkey Cup
Bergama Belediyespor vs Karsiyaka

0-2

1-2
Wed 14, Sep-19:59 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Tarsus Idman Yurdu vs Isparta Davrazspor

1-1

1-1
Wed 14, Sep-19:59 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Amedspor vs Somaspor

0-0

0-0
Wed 14, Sep-19:59 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Batman Petrolspor vs Afjet Afyonspor

0-0

1-0
Wed 14, Sep-19:59 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Corum Belediyespor vs Bursaspor

1-1

2-1
Wed 14, Sep-16:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Sivas Dort Eylul Belediyespor vs Nazillispor

1-0

1-1
Wed 14, Sep-16:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Bayburt Ozel Idare vs Menemen Belediye Spor

1-2

1-2
Wed 14, Sep-17:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Ankaraspor FK vs Arnavutkoy Belediyespor

0-0

0-0
Wed 14, Sep-17:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Inegolspor vs Duzcespor

0-1

0-1
Wed 14, Sep-17:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Erokspor vs Sanliurfaspor

0-1

1-1
Wed 14, Sep-19:59 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Fethiyespor vs Diyarbekirspor

0-0

3-1
Wed 14, Sep-19:59 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Balikesirspor vs Etimesgut Belediye Spor

0-1

0-3
Wed 14, Sep-19:59 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
1928 Bucaspor FK vs Ankara Demirspor

0-0

1-0
Wed 14, Sep-16:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Adiyamanspor vs Belediye Vanspor

1-1

1-1
Wed 14, Sep-16:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Pazarspor vs Karacabey Birlikspor

0-0

0-2
Wed 14, Sep-16:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Hekimoglu Trabzon vs Iskenderun FK

0-0

0-1
Wed 14, Sep-17:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Serik Belediyespor vs Kirsehir Belediyespor

0-0

3-0
Wed 14, Sep-17:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Sariyer vs Kocaelispor

3-0

3-3
Wed 14, Sep-17:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Usakspor vs Kastamonuspor

1-0

1-1
Wed 14, Sep-17:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Kirklarelispor vs Zonguldak

1-0

1-0
Wed 14, Sep-16:15 - Turkmenistan Yokary Liga
FC Ahal vs FC Altyn Asyr

1-0

2-1
Wed 14, Sep-23:00 - UEFA Champions League
Juventus vs SL Benfica

1-1

1-2
Wed 14, Sep-23:00 - UEFA Champions League
Manchester City vs Borussia Dortmund

0-0

2-1
Wed 14, Sep-23:00 - UEFA Champions League
Real Madrid vs RB Leipzig

0-0

2-0
Wed 14, Sep-23:00 - UEFA Champions League
Maccabi Haifa vs Paris Saint-Germain

1-1

1-3
Wed 14, Sep-23:00 - UEFA Champions League
Glasgow Rangers vs Napoli

0-0

0-3
Wed 14, Sep-23:00 - UEFA Champions League
FC Copenhague vs Sevilla

0-0

0-0
Wed 14, Sep-23:00 - UEFA Champions League
Chelsea FC vs Red Bull Salzburg

0-0

1-1
Wed 14, Sep-20:45 - UEFA Champions League
FC Shakhtar Donetsk vs Celtic

1-1

1-1
Wed 14, Sep-20:45 - UEFA Champions League
AC Milan vs Dinamo Zagreb

1-0

3-1
Wed 14, Sep-19:00 - UEFA Youth League U19
Panathinaikos(U19) vs Slavia Sofia(U19)

4-0

8-0
Wed 14, Sep-19:00 - UEFA Youth League U19
Rukh Lviv(U19) vs Zaglebie Lubin U19

1-0

1-0
Wed 14, Sep-14:00 - UEFA Youth League U19
FC Shakhtar Donetsk(U19) vs Celtic(U19)

1-0

2-1
Wed 14, Sep-19:59 - UEFA Youth League U19
Ashdod MS U19 vs Borac Banja Luka(U19)

1-0

2-0
Wed 14, Sep-19:59 - UEFA Youth League U19
AZ Alkmaar(U19) vs Shamrock Rovers(U19)

1-0

5-0
Wed 14, Sep-19:59 - UEFA Youth League U19
Young Boys(U19) vs Domzale(U19)

1-0

3-0
Wed 14, Sep-19:59 - UEFA Youth League U19
VMFD Zalgiris(U19) vs Trencin(U19)

1-1

2-1
Wed 14, Sep-16:00 - UEFA Youth League U19
Chelsea(U19) vs Red Bull Salzburg(U19)

0-0

1-1
Wed 14, Sep-16:00 - UEFA Youth League U19
Juventus(U19) vs Benfica(U19)

0-0

1-1
Wed 14, Sep-16:00 - UEFA Youth League U19
Maccabi Haifa Shmuel U19 vs Paris Saint Germain(U19)

0-2

0-5
Wed 14, Sep-16:30 - UEFA Youth League U19
AC Milan(U19) vs Dinamo Zagreb (U19)

2-0

3-0
Wed 14, Sep-17:00 - UEFA Youth League U19
Glasgow Rangers(U19) vs Napoli(U19)

2-0

3-2
Wed 14, Sep-18:00 - UEFA Youth League U19
FC Kobenhavn(U19) vs Sevilla(U19)

1-1

4-1
Wed 14, Sep-18:00 - UEFA Youth League U19
MTK Budapest FC (U19) vs Jelgava(U19)

1-0

3-0
Wed 14, Sep-18:00 - UEFA Youth League U19
Manchester City(U19) vs Dortmund(U19)

1-0

3-2
Wed 14, Sep-18:00 - UEFA Youth League U19
Real Madrid(U19) vs RB Leipzig(U19)

0-0

1-1
Wed 14, Sep-18:00 - UEFA Youth League U19
Genk(U19) vs Slavia Praha(U19)

0-1

1-2
Wed 14, Sep-18:00 - UEFA Youth League U19
Csikszereda Miercurea(U19) vs Galatasaray(U19)

0-1

1-1
Wed 14, Sep-21:00 - UEFA Youth League U19
Molde(U19) vs Hibernian(U19)

0-0

1-0
Wed 14, Sep-21:00 - UEFA Youth League U19
Nantes U19 vs FC Pyunik(U19)

0-0

2-0
Wed 14, Sep-21:00 - UEFA Youth League U19
AIK Solna (U19) vs Racing Union Luxembourg(U19)

1-0

5-0
Wed 14, Sep-21:00 - UEFA Youth League U19
Crvena Zvezda(U19) vs Omonia Nicosia(U19)

1-0

1-0
Wed 14, Sep-22:30 - Uruguay Primera Division
Albion FC (URU) vs CA River Plate

0-0

0-2
Wed 14, Sep-19:59 - Uruguay Primera Division
CA Rentistas vs Montevideo City Torque

1-0

3-0
Wed 14, Sep-01:00 - Uruguay Primera Division
Deportivo Maldonado vs Montevideo Wanderers

0-0

1-0
Wed 14, Sep-03:30 - USA Major League Soccer
Club de Foot Montreal vs Chicago Fire

3-1

3-2
Wed 14, Sep-04:00 - USA Major League Soccer
Minnesota United FC vs Los Angeles FC

1-0

1-1
Wed 14, Sep-04:00 - USA Major League Soccer
Inter Miami CF vs Columbus Crew

1-1

2-1
Wed 14, Sep-04:30 - USA Major League Soccer
Sporting Kansas City vs Washington D.C. United

1-0

3-0
Wed 14, Sep-04:30 - USA Major League Soccer
Houston Dynamo vs New England Revolution

1-0

3-1
Wed 14, Sep-18:00 - Uzbekistan Professional Football League
Sogdiana Jizzakh vs Neftchi Fargona

0-0

0-0
Wed 14, Sep-03:50 - Venezuela Primera Division
Caracas FC vs Deportivo Lara

1-0

1-2
Wed 14, Sep-15:00 - Vietnam League
Binh Dinh FC vs XM Hai Phong FC

0-0

0-0
Wed 14, Sep-15:00 - Vietnam League
Hong Linh Ha Tinh vs TP Ho Chi Minh

1-0

1-1
Wed 14, Sep-16:15 - Vietnam League
Viettel vs Nam Dinh

2-0

4-0
Wed 14, Sep-22:10 - Women's Norway Cupen
Stabaek Women's vs Rosenborg Women's

1-1

2-1
Wed 14, Sep-19:00 - Women's Norway Cupen
Kolbotn Women's vs Brann Women's

0-2

1-6
AD:
NOTICE
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.

Write a Comment

comments powered by Disqus