AD:

Football Results for Wed 31, Aug 2022

All soccer/football results.

Complete Football Results for Wed 31, Aug 2022

BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


ADS: 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


Date and Time/Team Half Time Full Time
Wed 31, Aug-00:30 - African Youth Championship Qualifiers
Sierra Leone(U20) vs Mali(U20)

0-3

0-3
Wed 31, Aug-00:30 - African Youth Championship Qualifiers
Liberia(U20) vs Senegal(U20)

1-2

2-2
Wed 31, Aug-10:30 - ANOC World Beach Games
Czech Republic Beach Soccer vs Sweden Beach Soccer


6-1
Wed 31, Aug-13:00 - ANOC World Beach Games
Switzerland Beach Soccer vs Ukraine Beach Soccer


7-3
Wed 31, Aug-15:45 - ANOC World Beach Games
Spain Beach Soccer vs Turkiye Beach Soccer


6-4
Wed 31, Aug-17:10 - ANOC World Beach Games
Portugal Beach Soccer vs Germany Beach Soccer


12-3
Wed 31, Aug-19:45 - ANOC World Beach Games
Italy Beach Soccer vs France Beach Soccer

2-1

5-1
Wed 31, Aug-17:00 - Argentina Reserves League
Atletico Fenix Reserve vs Ituzaingo Reserve

0-0

0-1
Wed 31, Aug-18:00 - Argentina Reserves League
Newells Old Boys Reserve vs Velez Sarsfield(R)

0-1

0-2
Wed 31, Aug-23:00 - Argentina Cup
Club Deportivo Godoy Cruz vs Belgrano

0-0

0-0
Wed 31, Aug-04:10 - Argentina Prim B Metropolitana
Talleres Remdios de Escalada vs Villa San Carlos

0-0

1-2
Wed 31, Aug-22:00 - Argentina Women's Primera A
CA Platense Women's vs Deportivo Espanol Women's


2-0
Wed 31, Aug-22:00 - Argentinian Primera B - Nacional
Deportivo Riestra vs Ferro Carril Oeste

0-0

1-0
Wed 31, Aug-13:30 - Australia Brisbane Capital League 1
Bayside United FC vs The Lakes

0-1

2-1
Wed 31, Aug-13:30 - Australia FFA Cup
Adelaide United vs Brisbane Roar FC

1-2

1-2
Wed 31, Aug-13:30 - Australia FFA Cup
Oakleigh Cannons vs Sydney FC

2-0

2-1
Wed 31, Aug-13:30 - Australia FFA Cup
Macarthur FC vs Wellington Phoenix

1-0

2-0
Wed 31, Aug-13:30 - Australia New South Wales Women's Premier League
Illawarra Stingrays Women's vs Sydney Olympic Women's

3-0

3-1
Wed 31, Aug-22:30 - Austria Cup
Siegendorf vs Austria Vienna

0-4

0-5
Wed 31, Aug-20:30 - Austria Cup
Deutschlandsberger SC vs Wolfsberger AC

0-2

1-5
Wed 31, Aug-21:00 - Austria Cup
SC Bregenz vs SK Austria Klagenfurt

0-3

0-5
Wed 31, Aug-21:00 - Austria Cup
SKU Amstetten vs FC Blau Weiss Linz

0-2

0-3
Wed 31, Aug-21:00 - Austria Cup
FC Dornbirn vs TSV Hartberg

2-1

3-2
Wed 31, Aug-21:00 - Austria Cup
FCM Traiskirchen vs WSG Swarovski Tirol

0-3

0-5
Wed 31, Aug-19:59 - Austria Cup
Sturm Graz vs SV Austria Salzburg

2-0

3-1
Wed 31, Aug-19:59 - Austria Cup
SC Imst vs LASK Linz

0-0

1-1
Wed 31, Aug-21:30 - Austria Cup
WSC Hertha Wels vs SV Ried

2-1

2-4
Wed 31, Aug-21:00 - Austrian Regionalliga West-Vorarlberg
FC Lauterach vs Admira Dornbirn

1-2

2-2
Wed 31, Aug-19:59 - Austrian Regionalliga West-Vorarlberg
SC Rothis vs Rotenberg

1-3

2-3
Wed 31, Aug-19:59 - Austrian Regionalliga West-Vorarlberg
FC Wolfurt vs VfB Hohenems

1-0

4-0
Wed 31, Aug-19:59 - Belarus Premier League
Neman Grodno vs Dinamo Minsk

1-2

2-3
Wed 31, Aug-22:30 - Belgian Jupiler League
Royal Antwerp FC vs St. Gilloise

4-1

4-2
Wed 31, Aug-02:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof
The Strongest vs Club Guabira

1-3

2-3
Wed 31, Aug-04:15 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Universitario de Sucre vs Club Bolivar

2-1

2-3
Wed 31, Aug-23:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Club Always Ready vs Oriente Petrolero

2-0

3-0
Wed 31, Aug-18:30 - Bosnia Premijer Liga
Borac Banja Luka vs Zrinjski Mostar

1-0

1-0
Wed 31, Aug-19:00 - Bosnia Premijer Liga
FK Tuzla City vs NK Siroki Brijeg

3-1

4-1
Wed 31, Aug-19:30 - Bosnia Premijer Liga
Posusje vs FK Zeljeznicar Sarajevo

0-2

1-2
Wed 31, Aug-19:30 - Bosnia Premijer Liga
FK Igman Konjic vs Sloboda Tuzla

0-0

0-0
Wed 31, Aug-22:00 - Brasileiro Aspirantes Sub 23
Gremio (RS)(U23) vs Vila Nova GO(U23)

2-2

2-4
Wed 31, Aug-02:00 - Brasileiro Serie B
Londrina (PR) vs Clube de Regatas Brasil

0-0

1-0
Wed 31, Aug-02:00 - Brasileiro Serie B
Sampaio Correa (MA) vs Cruzeiro (MG)

1-1

1-1
Wed 31, Aug-03:30 - Brasileiro Serie B
Ituano (SP) vs Operario Ferroviario PR

0-0

0-0
Wed 31, Aug-03:30 - Brasileiro Serie B
Sport Club Recife (PE) vs Gremio Novorizontino

0-0

1-0
Wed 31, Aug-04:30 - Brasileiro Serie B
Criciuma SC vs Gremio (RS)

1-0

2-0
Wed 31, Aug-04:30 - Brasileiro Serie B
Centro Sportivo Alagoano vs Nautico PE

0-0

2-0
Wed 31, Aug-04:30 - Brasileiro Serie B
Tombense vs Brusque SC

1-0

1-0
Wed 31, Aug-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth
Corinthians Youth vs Santos Youth

0-0

0-1
Wed 31, Aug-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth
Portuguesa Youth vs Ituano Youth

1-2

2-3
Wed 31, Aug-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth
Ibrachina SP Youth vs Mirassol SP Youth

1-0

2-0
Wed 31, Aug-03:00 - Brazil Copa Paulista
Comercial SP vs Botafogo B SP

0-3

1-3
Wed 31, Aug-17:00 - Burundi Ligue A
Top Junior vs Tigre Noir FC

1-0

1-0
Wed 31, Aug-02:00 - Chile Primera B
Union San Felipe vs Universidad de Concepcion

1-0

1-0
Wed 31, Aug-04:30 - Chile Primera B
Cobreloa vs Deportes Iquique

1-0

2-1
Wed 31, Aug-04:30 - Chile Primera B
Melipilla vs San Luis Quillota

1-0

1-2
Wed 31, Aug-11:30 - Chinese Football League Divison 1
Sichuan Jiuniu vs Beijing Institute of Technology FC

1-0

2-0
Wed 31, Aug-11:30 - Chinese Football League Divison 1
Shijiazhuang Kungfu vs Qingdao Hainiu

0-0

0-1
Wed 31, Aug-15:30 - Chinese Super League
Shanghai Shenhua vs Shandong Taishan

0-1

2-1
Wed 31, Aug-22:00 - Club Friendly
CA Juventud de Las Piedras vs Albion FC (URU)

0-0

0-0
Wed 31, Aug-22:00 - Club Friendly
Club Atletico Pulpileno vs Almeria B

0-0

0-1
Wed 31, Aug-22:00 - Club Friendly
Uruguay Montevideo vs Montevideo City Torque

1-3

2-4
Wed 31, Aug-22:15 - Club Friendly
CA Progreso vs Danubio FC

2-0

2-2
Wed 31, Aug-13:30 - Club Friendly
Kerala Blasters FC vs Army Green

2-0

2-0
Wed 31, Aug-16:30 - Club Friendly
Ceara(U20) vs AD Arsenal(U20)

3-0

8-0
Wed 31, Aug-16:30 - Club Friendly
Fortaleza(U20) vs Terra E Mar(U20)

1-0

5-0
Wed 31, Aug-17:00 - Club Friendly
Uberlandia(U20) vs Serranense(U20)

1-0

2-0
Wed 31, Aug-19:00 - Club Friendly
Doxa Dramas vs Panserraikos

0-1

0-3
Wed 31, Aug-19:00 - Club Friendly
Kalamata AO vs Panachaiki

1-1

1-1
Wed 31, Aug-19:00 - Club Friendly
Agia Paraskevi vs AEK Athens II

0-0

0-1
Wed 31, Aug-20:45 - Club Friendly
La Luz FC vs Centro Atletico Fenix

1-1

2-1
Wed 31, Aug-21:00 - Club Friendly
Aguilas FC vs Real Murcia

1-0

2-2
Wed 31, Aug-21:00 - Club Friendly
Al-Hilal Omdurman vs Simba

0-0

1-0
Wed 31, Aug-03:00 - Colombia Copa Premier
Atletico Huila vs Llaneros FC

2-0

2-0
Wed 31, Aug-05:00 - Colombia Copa Premier
Real Cartagena vs Barranquilla FC

1-2

2-2
Wed 31, Aug-00:00 - CONCACAF Championship U17
St. Kitts and Nevis(U17) vs Cayman Islands(U17)

1-0

1-0
Wed 31, Aug-03:00 - CONCACAF Championship U17
Dominican Republic(U17) vs Dominica(U17)

4-0

8-0
Wed 31, Aug-17:00 - CONCACAF Championship U17
Aruba(U17) vs Martinique(U17)

1-0

2-1
Wed 31, Aug-17:10 - CONCACAF Championship U17
Puerto Rico(U17) vs US Virgin Islands(U17)

8-0

16-0
Wed 31, Aug-04:30 - Copa Libertadores
Atletico Paranaense vs Palmeiras

1-0

1-0
Wed 31, Aug-22:00 - Copa Rio
Madureira vs Paduano RJ

0-0

0-1
Wed 31, Aug-22:00 - Copa Rio
Nova Iguacu vs Americano (RJ)

1-0

2-2
Wed 31, Aug-22:00 - Copa Rio
Boavista RJ vs Serra Macaense RJ

2-2

3-4
Wed 31, Aug-22:00 - Copa Rio
Macae RJ vs Barra Da Tijuca RJ


1-0
Wed 31, Aug-22:00 - Copa Rio
Resende-RJ vs Goncalense/RJ

0-0

0-1
Wed 31, Aug-22:00 - Copa Rio
Bangu vs Perolas Negras RJ

2-1

2-2
Wed 31, Aug-22:00 - Copa Rio
Olaria RJ vs Portuguesa RJ

0-0

0-2
Wed 31, Aug-14:00 - COSAFA Women's Cup
Mauritius Women's vs Mozambique Women's

0-4

0-5
Wed 31, Aug-17:30 - COSAFA Women's Cup
South Africa Women's vs Angola Women's

2-0

3-0
Wed 31, Aug-18:30 - Croatia Cup
NK Belisce vs BSK Buk

3-0

3-0
Wed 31, Aug-18:30 - Croatia Cup
Nehaj vs Primorac

0-1

0-4
Wed 31, Aug-18:30 - Croatia Cup
NK Moslavina Kutina vs NK Cakovec

1-1

3-2
Wed 31, Aug-18:30 - Croatia Cup
Virovitica vs Mladost Zdralovi

0-3

0-6
Wed 31, Aug-18:30 - Croatia Cup
Bjelovar vs GAJ Mace

0-0

0-0
Wed 31, Aug-18:30 - Croatia Cup
Bistra vs NK Vodice

1-1

2-1
Wed 31, Aug-18:30 - Croatia Cup
Vuteks Sloga vs NK Jadran Porec

1-1

1-2
Wed 31, Aug-18:30 - Croatia Cup
Bijelo Brdo vs NK Marsonia 1909

2-0

5-1
Wed 31, Aug-18:30 - Croatia Cup
NK Nedelisce vs NK Varteks Varazdin

1-2

2-2
Wed 31, Aug-18:30 - Croatia Cup
NK Solin vs Funtana

3-0

6-1
Wed 31, Aug-18:30 - Croatia Cup
Tehnicar 1974 vs Mladost Petrinja

3-0

4-0
Wed 31, Aug-18:30 - Croatia Cup
NK Krizevci vs NK Dubrava Tim Kabel

0-2

1-3
Wed 31, Aug-18:30 - Croatia Cup
Neretva Metkovic vs Grobnican Cavle

0-0

0-2
Wed 31, Aug-18:30 - Croatia Cup
Sava Strmec vs Bednja

2-0

4-6
Wed 31, Aug-18:30 - Croatia Cup
NK PAPUK ORAHOVICA vs NK Karlovac


4-2
Wed 31, Aug-18:30 - Croatia Cup
Slavonac Bukovlje vs Borinci Jarmina

0-2

0-2
Wed 31, Aug-18:30 - Czech Republic 2. Liga
Sparta Praha B vs Vysocina Jihlava

1-1

1-3
Wed 31, Aug-18:30 - Czech Republic 2. Liga
Fotbal Trinec vs FC Sellier & Bellot Vlasim

1-0

4-0
Wed 31, Aug-19:30 - Czech Republic 2. Liga
Opava vs Slavia Prague B

1-0

1-1
Wed 31, Aug-19:30 - Czech Republic 2. Liga
FK Varnsdorf vs FK Pribram

0-1

1-2
Wed 31, Aug-19:30 - Czech Republic 2. Liga
Dukla Praha vs MFK Vyskov

2-0

2-0
Wed 31, Aug-19:30 - Czech Republic 2. Liga
MFK Karvina vs FK MAS Taborsko

0-0

0-1
Wed 31, Aug-19:30 - Czech Republic 2. Liga
Lisen vs Sigma Olomouc B

1-0

4-0
Wed 31, Aug-19:30 - Czech Republic 2. Liga
Prostejov vs MFK Chrudim

0-0

1-1
Wed 31, Aug-19:30 - Czech Republic Gambrinus Liga
Banik Ostrava vs Brno

0-0

1-2
Wed 31, Aug-19:30 - Czech Republic Gambrinus Liga
SK Sigma Olomouc vs Slovan Liberec

1-0

1-1
Wed 31, Aug-19:30 - Czech Republic Gambrinus Liga
Mlada Boleslav vs Hradec Kralove

0-1

1-2
Wed 31, Aug-19:30 - Czech Republic Gambrinus Liga
FC Viktoria Plzen vs 1.FC Slovacko

2-0

3-0
Wed 31, Aug-22:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
Slavia Praha vs Teplice

2-0

6-0
Wed 31, Aug-18:00 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
1. SC Znojmo vs Frydlant

0-1

0-2
Wed 31, Aug-18:00 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Hodonin Sardice vs Synot Slovacko II

1-1

1-2
Wed 31, Aug-18:00 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Zlin B vs SK Hranice

2-0

3-0
Wed 31, Aug-19:00 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Hanacka Slavia Kromeriz vs Uhersky Brod

3-1

3-2
Wed 31, Aug-19:00 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Kvitkovice vs Frydek-Mistek

1-0

2-0
Wed 31, Aug-19:00 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Velke Mezirici vs Unicov

1-1

2-1
Wed 31, Aug-19:00 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Slovan Rosice vs Blansko

0-0

3-0
Wed 31, Aug-21:00 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Hlucin vs Vrchovina

2-1

3-2
Wed 31, Aug-19:15 - Denmark Cup
Naesby BK vs Skive IK

1-1

2-2
Wed 31, Aug-19:15 - Denmark Cup
Viby vs Viborg

0-4

0-7
Wed 31, Aug-19:15 - Denmark Cup
Allerod vs FA 2000

0-3

0-3
Wed 31, Aug-19:15 - Denmark Cup
Ringkobing vs AC Horsens

1-2

1-2
Wed 31, Aug-19:15 - Denmark Cup
FC Culpa vs FC Roskilde

0-0

0-3
Wed 31, Aug-21:00 - Denmark Cup
Frederikshavn vs Vendsyssel

0-4

2-7
Wed 31, Aug-21:00 - Denmark Cup
Nakskov vs Vanlose IF

0-4

0-4
Wed 31, Aug-19:59 - Denmark Cup
BK Frem vs FC Nordsjaelland

0-1

0-1
Wed 31, Aug-04:00 - Ecuador Campeonato Serie B
Buhos ULVR vs Imbabura SC

1-0

2-2
Wed 31, Aug-22:00 - England Johnstone's Paint Trophy
Charlton Athletic vs Gillingham

1-0

3-0
Wed 31, Aug-22:45 - England Johnstone's Paint Trophy
Sutton United vs Chelsea FC U21

1-0

1-0
Wed 31, Aug-22:45 - England The Championship
Sunderland vs Rotherham United

0-0

3-0
Wed 31, Aug-22:45 - England The Championship
Stoke City vs Swansea City

0-1

1-1
Wed 31, Aug-22:45 - England The Championship
Coventry vs Preston North End

0-0

0-1
Wed 31, Aug-22:45 - England The Championship
Bristol City vs Huddersfield Town

1-0

2-0
Wed 31, Aug-23:00 - England The Championship
Blackpool vs Blackburn Rovers

0-1

0-1
Wed 31, Aug-16:00 - England U21 Premier League 2
Millwall(U21) vs Peterborough United(U21)

1-1

5-1
Wed 31, Aug-22:45 - England Women's Northern Premier League
Derby County Women's vs Loughborough Lightning Women's

2-0

5-0
Wed 31, Aug-22:45 - England Women's Northern Premier League
AFC Fylde Women's vs Burnley Women's

1-1

2-4
Wed 31, Aug-22:45 - England Women's Southern Premier League
Milton Keynes Dons Women's vs Cheltenham Town Women's

0-0

2-1
Wed 31, Aug-22:45 - England Women's Southern Premier League
Billericay Town Women's vs Ipswich Women's

0-0

0-1
Wed 31, Aug-22:45 - England Women's Southern Premier League
Bridgwater United Women's vs Plymouth Argyle Women's


3-0
Wed 31, Aug-22:30 - English Premier League
Manchester City vs Nottingham Forest

3-0

6-0
Wed 31, Aug-22:30 - English Premier League
Arsenal vs Aston Villa

1-0

2-1
Wed 31, Aug-22:30 - English Premier League
AFC Bournemouth vs Wolverhampton Wanderers

0-0

0-0
Wed 31, Aug-22:45 - English Premier League
West Ham United vs Tottenham Hotspur

0-1

1-1
Wed 31, Aug-23:00 - English Premier League
Liverpool vs Newcastle

0-1

2-1
Wed 31, Aug-18:30 - Estonia Meistri Liiga
Paide Linnameeskond vs Levadia Tallinn

0-0

0-0
Wed 31, Aug-20:30 - Estonia Meistri Liiga
FC Flora Tallinn vs Nomme Kalju

0-0

2-0
Wed 31, Aug-19:59 - Finland - Kakkonen Lohko A
FC Kiffen vs Kapylan Pallo

1-1

2-1
Wed 31, Aug-19:00 - Finland Cup
HIFK vs Inter Turku

1-1

2-3
Wed 31, Aug-19:30 - Finland Cup
Lahti vs KuPS

0-1

0-1
Wed 31, Aug-23:00 - French Le Championnat Ligue 1
Toulouse vs Paris Saint-Germain

0-1

0-3
Wed 31, Aug-23:00 - French Le Championnat Ligue 1
Marseille vs Clermont Foot

0-0

1-0
Wed 31, Aug-23:00 - French Le Championnat Ligue 1
Lille OSC vs OGC Nice

1-2

1-2
Wed 31, Aug-23:00 - French Le Championnat Ligue 1
Stade Rennes FC vs Stade Brestois

0-0

3-1
Wed 31, Aug-23:00 - French Le Championnat Ligue 1
RC Lens vs FC Lorient

2-1

5-2
Wed 31, Aug-21:00 - French Le Championnat Ligue 1
Strasbourg vs Nantes

1-0

1-1
Wed 31, Aug-21:00 - French Le Championnat Ligue 1
AS Monaco vs ESTAC Troyes

1-2

2-4
Wed 31, Aug-21:00 - French Le Championnat Ligue 1
Montpellier HSC vs AC Ajaccio

1-0

2-0
Wed 31, Aug-21:00 - French Le Championnat Ligue 1
Lyonnais vs AJ Auxerre

1-0

2-1
Wed 31, Aug-21:00 - French Le Championnat Ligue 1
Angers SCO vs Stade de Reims

0-2

2-4
Wed 31, Aug-22:00 - Friendly Internationals
Colombia Women's(U17) vs Canada Women's(U17)

0-0

1-0
Wed 31, Aug-14:00 - Friendly Internationals
Austria Women's(U19) vs Finland Women's(U19)

1-0

3-2
Wed 31, Aug-23:00 - Friendly Internationals
Portugal Women's(U19) vs Denmark Women's(U19)

0-0

2-0
Wed 31, Aug-19:30 - Friendly Internationals
Czech Republic Women's(U19) vs Norway Women's(U19)

2-2

3-2
Wed 31, Aug-19:30 - Friendly Internationals
Germany Women's(U17) vs USA Women's(U17)

0-1

0-1
Wed 31, Aug-21:00 - Germany - Regionalliga Nordost
VSG Altglienicke vs FSV Luckenwalde

1-1

2-2
Wed 31, Aug-20:30 - Germany - Regionalliga Nord
Werder Bremen (Am) vs BSV Rehden

0-1

0-3
Wed 31, Aug-19:59 - Germany - Regionalliga Nord
VfV 06 Hildesheim vs SSV Jeddeloh

2-0

2-3
Wed 31, Aug-19:59 - Germany - Regionalliga Nord
Bremer SV vs Hamburger SV II

0-1

0-1
Wed 31, Aug-21:30 - Germany - Regionalliga Nord
Hannover 96 Am vs Eintracht Norderstedt

0-0

0-0
Wed 31, Aug-19:59 - Germany - Regionalliga Nord
Holstein Kiel B vs Havelse

0-0

3-1
Wed 31, Aug-21:30 - Germany - Regionalliga Nord
Phonix Lubeck vs VfB Lubeck

0-2

0-4
Wed 31, Aug-21:30 - Germany - Regionalliga Nord
TUS BW Lohne vs Atlas Delmenhorst

2-0

3-2
Wed 31, Aug-22:00 - Germany - Regionalliga Nord
Drochtersen/Assel vs Kickers Emden

0-0

2-0
Wed 31, Aug-22:45 - Germany Cup
Viktoria Koln vs Bayern Munich

0-2

0-5
Wed 31, Aug-22:15 - Guatemala Liga Nacional
CD Malacateco vs CD Puerto de Iztapa

0-0

1-1
Wed 31, Aug-23:00 - Holland Eredivisie
FC Twente Enschede vs SBV Excelsior

2-0

4-0
Wed 31, Aug-20:45 - Holland Eredivisie
PSV Eindhoven vs Volendam

3-1

7-1
Wed 31, Aug-22:30 - Hungary NB1
Vasas SC vs Ferencvarosi TC

0-1

0-1
Wed 31, Aug-19:00 - Hungary NB1
Paksi SE vs Kisvarda

0-2

1-3
Wed 31, Aug-21:30 - Hungary NB1
MOL Fehervar FC vs Kecskemeti TE

1-1

2-1
Wed 31, Aug-23:45 - Iceland Cup
Breidablik vs Vikingur Reykjavik

0-3

0-3
Wed 31, Aug-14:15 - India Shillong Super League
Langsning SC vs Shillong Lajong FC

1-0

3-1
Wed 31, Aug-17:00 - Iran League
Tractor SC vs Havadar SC

0-0

0-0
Wed 31, Aug-18:00 - Iran League
Persepolis vs Sanat Naft

1-0

2-0
Wed 31, Aug-18:30 - Iran League
Sepahan vs Foolad FC

0-0

0-1
Wed 31, Aug-19:00 - Iran League
Mes Rafsanjan vs Aluminium Arak

0-0

0-0
Wed 31, Aug-20:45 - Israel Premier League
Hapoel Beer Sheva vs F.C. Ashdod

1-1

1-2
Wed 31, Aug-17:00 - Israel State Cup
Ms Ahva Kafr Manda vs Maccabi Ironi Yafia

1-0

2-2
Wed 31, Aug-13:00 - Italian Campionato Primavera
Udinese Youth vs Frosinone Youth

2-0

2-2
Wed 31, Aug-13:00 - Italian Campionato Primavera
Napoli Youth vs Sassuolo Calcio Youth

1-1

2-3
Wed 31, Aug-18:30 - Italian Campionato Primavera
Torino Youth vs Inter Milan Youth

1-0

1-0
Wed 31, Aug-18:30 - Italian Campionato Primavera
Verona Youth vs Bologna Youth

0-1

1-1
Wed 31, Aug-22:45 - Italian Serie A
Juventus vs Spezia

1-0

2-0
Wed 31, Aug-22:45 - Italian Serie A
Napoli vs Lecce

1-1

1-1
Wed 31, Aug-20:30 - Italian Serie A
Udinese vs Fiorentina

1-0

1-0
Wed 31, Aug-20:30 - Italian Serie A
Sampdoria vs Lazio

0-1

1-1
Wed 31, Aug-20:30 - Italian Serie A
Empoli vs Hellas Verona

1-0

1-1
Wed 31, Aug-13:00 - Italian Youth Cup
Crotone Youth vs Viterbese Castrense Youth

1-0

1-0
Wed 31, Aug-17:00 - Italian Youth Cup
Como Youth vs Albinoleffe Youth

3-0

4-2
Wed 31, Aug-17:00 - Italian Youth Cup
Pordenone Youth vs Padova Youth

2-1

4-4
Wed 31, Aug-19:00 - Italian Youth Cup
Perugia Youth vs Ascoli Youth

2-1

3-3
Wed 31, Aug-10:00 - Japan Football League
Sony Sendai FC vs Verspah Oita

0-0

0-1
Wed 31, Aug-10:00 - Japan Football League
FC Maruyasu Okazaki vs Honda Lock SC

1-0

2-1
Wed 31, Aug-14:00 - Japanese J-League Division 1
Avispa Fukuoka vs Gamba Osaka

0-0

0-1
Wed 31, Aug-14:00 - Japanese J-League Division 1
Kawasaki Frontale vs Sagan Tosu

1-0

4-0
Wed 31, Aug-14:00 - Japanese League Division 2
Montedio Yamagata vs Fagiano Okayama

0-1

0-2
Wed 31, Aug-17:00 - Kazakhstan Cup
FC Kairat Almaty vs FC Akzhayik

0-0

1-2
Wed 31, Aug-17:00 - Kazakhstan Cup
Taraz vs FC Shakhtyor Karagandy

0-0

1-1
Wed 31, Aug-19:00 - Kazakhstan Cup
Kaisar Kyzylorda vs Ordabasy

0-0

1-1
Wed 31, Aug-19:00 - Kazakhstan Cup
FC Astana vs Maktaaral Jetisay

0-0

1-0
Wed 31, Aug-14:00 - Korea League 2
Chungnam Asan FC vs Gyeongnam FC

1-1

2-1
Wed 31, Aug-14:30 - Korea League 2
Gimpo FC vs Ansan Greeners FC

0-1

0-3
Wed 31, Aug-14:30 - Korea League 2
Seoul E-Land FC vs Daejeon Hana Citizen

2-1

2-1
Wed 31, Aug-21:00 - Lithuania Cup
FK Zalgiris Vilnius vs FK Riteriai

0-0

2-1
Wed 31, Aug-19:59 - Lithuania Cup
Suduva vs Kauno Zalgiris

0-0

0-1
Wed 31, Aug-02:05 - Mexico Primera Divison A
Mineros de Zacatecas vs Correcaminos UAT

1-0

1-0
Wed 31, Aug-04:05 - Mexico Primera Divison A
Cancun vs Venados FC

1-2

1-2
Wed 31, Aug-06:05 - Mexico Primera Divison A
Cimarrones Sonora vs Club Atletico La Paz

1-0

4-0
Wed 31, Aug-11:30 - New Zealand Northern Leagues
Western Springs vs Auckland City

0-4

3-5
Wed 31, Aug-18:00 - North Macedonia Prva liga
FK Makedonija Gjorce Petrov vs Rabotnicki Skopje

0-0

1-1
Wed 31, Aug-18:00 - North Macedonia Prva liga
FK Tikves Kavadarci vs FK Shkendija

1-2

1-3
Wed 31, Aug-18:00 - North Macedonia Prva liga
FC Shkupi vs Pobeda Prilep

0-0

1-1
Wed 31, Aug-18:00 - North Macedonia Prva liga
Akademija Pandev vs FK Skopje

1-0

3-0
Wed 31, Aug-18:00 - North Macedonia Prva liga
FC Struga Trim-Lum vs Sileks Kratovo

1-0

2-1
Wed 31, Aug-22:45 - Northern Ireland Youth League
Cliftonville(U20) vs Ballymena United(U20)

2-0

3-1
Wed 31, Aug-21:00 - Norwegian Tippeligaen
Tromso IL vs Stromsgodset

1-0

1-0
Wed 31, Aug-21:00 - Norwegian Tippeligaen
Kristiansund BK vs Viking

2-1

2-1
Wed 31, Aug-01:00 - Paraguayan Division 2
Independiente FBC vs Sportivo San Lorenzo

0-0

1-1
Wed 31, Aug-03:15 - Paraguayan Division 2
Martin Ledesma vs Sportivo Luqueno

0-1

0-1
Wed 31, Aug-22:30 - Poland - Ekstraklasa
Lechia Gdansk vs Lech Poznan

0-2

0-3
Wed 31, Aug-19:59 - Poland - Ekstraklasa
Rakow Czestochowa vs Pogon Szczecin

0-0

1-0
Wed 31, Aug-22:30 - Poland Cup
LKS Lodz vs Stal Mielec

1-1

2-2
Wed 31, Aug-18:00 - Poland Cup
Ruch Wysokie Mazowieckie vs Slask Wroclaw

0-1

0-4
Wed 31, Aug-18:00 - Poland Cup
Polonia Sroda vs Motor Lublin

0-2

0-2
Wed 31, Aug-18:00 - Poland Cup
Pogon Siedlce vs Chojniczanka Chojnice

2-1

3-1
Wed 31, Aug-18:00 - Poland Cup
Pogon Szczecin II vs GKS Katowice

0-1

0-2
Wed 31, Aug-18:00 - Poland Cup
KS Wieczysta Krakow vs Radunia Stezyca

0-1

0-2
Wed 31, Aug-18:30 - Poland Cup
Skra Czestochowa vs Wisla Plock

0-2

1-3
Wed 31, Aug-18:30 - Poland Cup
LKS Lagow vs Cracovia Krakow

1-1

1-3
Wed 31, Aug-20:15 - Poland Cup
KKS 1925 Kalisz vs Widzew lodz

3-1

3-3
Wed 31, Aug-21:00 - Poland Cup
Zawisza Bydgoszcz vs GKS Tychy

1-1

2-1
Wed 31, Aug-19:59 - Poland Cup
Gornik Polkowice vs Sandecja Nowy Sacz

0-1

1-1
Wed 31, Aug-19:59 - Poland Cup
GKS Jastrzebie vs Warta Poznan

0-2

0-2
Wed 31, Aug-21:05 - Poland Cup
CWKS Resovia Rzeszow vs Miedz Legnica

1-0

1-0
Wed 31, Aug-21:00 - Portugal Liga Revelacao U19
Benfica(U19) vs Academica Coimbra(U19)

4-0

7-1
Wed 31, Aug-18:10 - Qatar League
Al-Ahli Doha vs Al-Gharafa SC

2-1

3-3
Wed 31, Aug-20:20 - Qatar League
Al-Arabi SC vs Al Duhail SC

0-1

0-3
Wed 31, Aug-16:00 - Republic of Azerbaijan Division 1
Turan Tovuz II vs Kapaz PFK II

2-1

3-1
Wed 31, Aug-16:30 - Republic of Azerbaijan Division 1
Kesla FK B vs Gabala FC B

0-1

3-2
Wed 31, Aug-17:00 - Republic of Azerbaijan Division 1
Mil-Mugan vs Araz Nakhchivan

0-1

0-3
Wed 31, Aug-17:00 - Republic of Azerbaijan Division 1
Standard Sumqayit B vs Zira FK B

0-0

1-0
Wed 31, Aug-23:00 - Romania - Divizia A
Farul Constanta vs FC Steaua Bucuresti

2-0

3-1
Wed 31, Aug-17:30 - Romania - Divizia A
Chindia Targoviste vs Petrolul Ploiesti

0-2

2-3
Wed 31, Aug-20:15 - Romania - Divizia A
CFR Cluj vs FC Voluntari

1-0

4-0
Wed 31, Aug-18:30 - Romania Cup
Viitorul Ianca vs Dacia Unirea Braila

2-0

5-0
Wed 31, Aug-18:30 - Romania Cup
Vointa Lupac vs CSM Resita

0-2

0-6
Wed 31, Aug-18:30 - Romania Cup
Gloria Popesti-Leordeni vs Astra Giurgiu


6-0
Wed 31, Aug-18:30 - Romania Cup
Stiinta Miroslava vs CS Sporting Juniorul Vaslui

1-0

5-0
Wed 31, Aug-18:30 - Romania Cup
CSA Axiopolis Sport Cernavoda vs Agricola Borcea

0-1

1-1
Wed 31, Aug-18:30 - Romania Cup
Targu Secuiesc vs CSM Focsani

1-1

3-2
Wed 31, Aug-18:30 - Romania Cup
Sanatatea Darabani vs Dante Botosani

1-0

3-0
Wed 31, Aug-18:30 - Romania Cup
Somuz Falticeni vs ACS Foresta Suceava

0-0

1-2
Wed 31, Aug-18:30 - Romania Cup
Municipal Brasov vs Odorheiu Secuiesc

0-1

3-2
Wed 31, Aug-18:30 - Romania Cup
Avantul Periam vs Progresul Pecica

2-0

3-1
Wed 31, Aug-18:30 - Romania Cup
Recolta Gheorghe Doja vs Afumati

0-2

0-4
Wed 31, Aug-18:30 - Romania Cup
Baile Felix vs FC Bihor Oradea

1-0

2-0
Wed 31, Aug-18:30 - Romania Cup
ACS Viitorul Cluj vs Unirea Ungheni

1-1

2-2
Wed 31, Aug-18:30 - Romania Cup
Dinamo Bacau vs CS Aerostar Bacau

1-1

3-3
Wed 31, Aug-18:45 - Romania Cup
Blejoi Vispesti vs Metalul Buzau

0-0

0-0
Wed 31, Aug-14:00 - Russia Cup
Strogino Moscow vs FK Kaluga

0-1

3-2
Wed 31, Aug-14:00 - Russia Cup
FC Tver vs FC Amkal Moscow

0-1

0-1
Wed 31, Aug-14:00 - Russia Cup
Dinamo Vladivostok vs FC Novosibirsk

0-1

1-1
Wed 31, Aug-15:00 - Russia Cup
Zvezda Sint Petersburg vs Yadro St. Petersburg

1-0

2-1
Wed 31, Aug-15:00 - Russia Cup
FK Leningradets vs Elektron Veliky Novgorod

1-0

3-0
Wed 31, Aug-15:00 - Russia Cup
Zhasmin Mikhaylovsk vs FC Chelyabinsk

0-2

0-4
Wed 31, Aug-16:00 - Russia Cup
FC Ural Yekaterinburg vs PFC Sochi

1-0

2-0
Wed 31, Aug-16:00 - Russia Cup
FK Khimik-Avgust vs Torpedo Miass

1-0

2-0
Wed 31, Aug-17:00 - Russia Cup
Zenit Penza vs Sokol Saratov

1-0

2-2
Wed 31, Aug-17:00 - Russia Cup
FC Irtysh Omsk vs FK Temp Barnaul

3-0

4-0
Wed 31, Aug-17:00 - Russia Cup
FK Biolog vs Dynamo Stavropol

1-2

2-3
Wed 31, Aug-17:30 - Russia Cup
Amkar Perm vs Zenit Izhevsk

0-1

0-1
Wed 31, Aug-17:30 - Russia Cup
FK Khimki vs Krasnodar FK

0-2

0-2
Wed 31, Aug-18:00 - Russia Cup
FC Torpedo Moscow vs CSKA Moscow

0-1

0-2
Wed 31, Aug-18:00 - Russia Cup
Khimik Dzerzhinsk vs FK Murom

1-0

1-2
Wed 31, Aug-18:00 - Russia Cup
FC Tyumen vs NoSta Novotroitsk

1-0

3-1
Wed 31, Aug-18:00 - Russia Cup
FK Kvant Obninsk vs Dinamo Briansk

0-0

0-3
Wed 31, Aug-18:00 - Russia Cup
Forte Taganrog vs SKA Rostov

1-2

1-2
Wed 31, Aug-18:00 - Russia Cup
Stavropol Agrosoyuz Ivanovskoye vs Legion Dynamo

1-1

4-3
Wed 31, Aug-18:00 - Russia Cup
FK Kosmos Dolgoprudny vs Sakhalin Yuzhno Sakhalinsk

1-0

3-0
Wed 31, Aug-18:30 - Russia Cup
Luki Energiya vs Dinamo St. Petersburg

1-1

1-1
Wed 31, Aug-19:00 - Russia Cup
Torpedo Vladimir vs Znamya Truda

0-0

2-0
Wed 31, Aug-19:00 - Russia Cup
FK Spartak Tambov vs Salyut-Energia Belgorod

3-1

3-1
Wed 31, Aug-19:30 - Russia Cup
Avangard Kursk vs FK Sakhalinets

2-0

2-0
Wed 31, Aug-19:30 - Russia Cup
Spartak Kostroma vs Dynamo Vologda

2-0

3-1
Wed 31, Aug-19:30 - Russia Cup
Chernomorets Novorossiysk vs Druzhba Maykop

1-0

2-0
Wed 31, Aug-19:30 - Russia Cup
FK Zvezda Ryazan vs FC Kolomna

2-0

4-0
Wed 31, Aug-19:30 - Russia Cup
FK Nizhny Novgorod vs Lokomotiv Moscow

1-0

2-0
Wed 31, Aug-19:30 - Russia Cup
FK Chayka Pesch vs Kuban Holding

0-1

1-1
Wed 31, Aug-19:59 - Russia Cup
Zenit St.Petersburg vs Fakel Voronezh

2-0

2-0
Wed 31, Aug-21:30 - Russia Cup
Akhmat Grozny vs Gazovik Orenburg

2-0

3-1
Wed 31, Aug-22:00 - Russia Cup
FK Rostov vs Dynamo Moscow

2-0

2-0
Wed 31, Aug-19:55 - Saudi Arabia Division 1
Al-Faisaly Harmah vs Al-Jabalain

2-1

3-1
Wed 31, Aug-21:40 - Saudi Arabia Division 1
Jeddah vs Ohod Medina

0-0

0-0
Wed 31, Aug-22:00 - Saudi Arabia Professional League
Al Hilal vs Al-Feiha

0-0

2-0
Wed 31, Aug-19:55 - Saudi Arabia Professional League
Al-Baten vs Al-Fateh SC

0-2

0-5
Wed 31, Aug-22:45 - Scotland League Cup
Motherwell FC vs Inverness C.T.

3-0

4-0
Wed 31, Aug-22:45 - Scotland League Cup
Livingston F.C. vs Dundee United

0-2

1-2
Wed 31, Aug-22:45 - Scotland League Cup
Hearts vs Kilmarnock

0-1

0-1
Wed 31, Aug-22:45 - Scotland League Cup
Ross County vs Celtic

0-2

1-4
Wed 31, Aug-22:45 - Scottish Lowland Football League
Gretna 2008 vs Glasgow Rangers Reserve

0-1

0-2
Wed 31, Aug-22:45 - Scottish Lowland Football League
Cumbernauld Colts vs Civil Service Strollers FC

1-0

1-3
Wed 31, Aug-22:45 - Scottish Lowland Football League
Celtic 2 vs Stirling University FC

1-0

6-0
Wed 31, Aug-22:00 - Serbia - 1. Liga
Partizan Belgrade vs Crvena Zvezda Beograd

0-1

1-1
Wed 31, Aug-18:30 - Serbia - 1. Liga
FK Javor Ivanjica vs Kolubara

0-1

0-1
Wed 31, Aug-18:30 - Serbia - 1. Liga
FK Vozdovac vs Radnik Surdulica

1-1

4-1
Wed 31, Aug-20:30 - Serbia - 1. Liga
Backa Topola vs Radnicki 1923 Kragujevac

1-0

2-0
Wed 31, Aug-18:00 - Serbia Prva Liga
Graficar Beograd vs Zlatibor Cajetina

2-0

5-1
Wed 31, Aug-19:00 - Serbia Prva Liga
FK Indjija vs FK Rad Beograd

0-0

0-0
Wed 31, Aug-19:00 - Serbia Prva Liga
FK Vrsac vs FK Trajal Krusevac

1-0

2-1
Wed 31, Aug-19:00 - Serbia Prva Liga
FK Radnicki Sremska Mitrovica vs Macva Sabac

1-0

1-0
Wed 31, Aug-19:00 - Serbia Prva Liga
Radnicki Beograd vs IMT Novi Beograd

0-0

0-2
Wed 31, Aug-19:00 - Serbia Prva Liga
FK Jedinstvo UB vs RFK Novi Sad 1921

0-1

1-1
Wed 31, Aug-19:59 - Serbia Prva Liga
FK Sloboda Uzice vs Zeleznicar Pancevo

2-0

2-2
Wed 31, Aug-19:59 - Serbia Prva Liga
FK Metalac Gornji Milanovac vs FK Loznica

0-1

0-1
Wed 31, Aug-22:30 - Slovakia 1. Liga
Slovan Bratislava vs DAC Dunajska Streda

0-1

1-1
Wed 31, Aug-19:59 - Slovakia 1. Liga
Spartak Trnava vs Liptovsky Mikulas

0-0

1-0
Wed 31, Aug-19:59 - Slovakia 1. Liga
MFK Zemplin Michalovce vs MFK Ruzomberok

0-0

1-1
Wed 31, Aug-19:00 - Slovakia 3. liga Bratislava
MFK Rusovce vs PSC Pezinok

0-2

1-2
Wed 31, Aug-18:30 - Slovakia Cup
Mladost Kalsa vs MFK Snina

0-1

1-3
Wed 31, Aug-18:30 - Slovakia Cup
Banik VeLky Krtis vs Rimavska Sobota

0-1

0-2
Wed 31, Aug-18:30 - Slovakia Cup
OFK Solcany vs FK Raca

0-0

1-2
Wed 31, Aug-18:30 - Slovakia Cup
OSK Svosov vs Namestovo

2-0

3-0
Wed 31, Aug-19:00 - Slovakia Women I. liga
FK Nove Zamky Women's vs TJ Spartak Myjava Women's

0-3

0-7
Wed 31, Aug-19:30 - Swedish Cup
IK Gauthiod vs Trelleborgs FF

0-2

0-2
Wed 31, Aug-19:30 - Swedish Cup
Onsala BK vs Orgryte

2-1

3-1
Wed 31, Aug-21:00 - Swedish Cup
Enkopings SK FK vs Dalkurd FF

1-1

1-4
Wed 31, Aug-21:00 - Swedish Cup
FC Trollhattan vs Osters IF

1-0

1-0
Wed 31, Aug-21:00 - Swedish Cup
IK Sleipner vs IK Brage

0-2

0-2
Wed 31, Aug-21:00 - Swedish Cup
Vasalunds IF vs Orebro

0-0

0-1
Wed 31, Aug-21:00 - Swedish Cup
Husqvarna FF vs Halmstads

0-1

0-3
Wed 31, Aug-21:00 - Swedish Cup
Lunds BK vs Norrby IF

0-0

0-1
Wed 31, Aug-21:00 - Swedish Cup
IFK Ostersund vs Ostersunds FK

0-1

0-1
Wed 31, Aug-21:00 - Swedish Cup
Haninge vs Brommapojkarna

0-3

1-3
Wed 31, Aug-21:00 - Swedish Cup
FC Stockholm Internazionale vs Skovde AIK

0-0

0-0
Wed 31, Aug-21:30 - Swedish Cup
IFK Osterakers FK vs Jonkopings Sodra IF

0-2

0-3
Wed 31, Aug-19:59 - Swedish Cup
Ljungskile SK vs Varbergs BoIS FC

0-3

0-4
Wed 31, Aug-19:59 - Swedish Cup
Tvaakers IF vs Kalmar FF

0-0

0-2
Wed 31, Aug-19:59 - Swedish Cup
IFK Lulea vs AFC Eskilstuna

0-0

1-0
Wed 31, Aug-19:59 - Swedish Cup
Hudiksvalls FF vs AIK Solna

1-1

2-4
Wed 31, Aug-19:59 - Swedish Cup
IK Tord vs Helsingborgs IF

0-3

0-6
Wed 31, Aug-19:59 - Swedish Cup
IF Karlstad vs Vasteras SK

1-1

1-3
Wed 31, Aug-19:59 - Swedish Cup
Torns IF vs IFK Goteborg

0-1

0-3
Wed 31, Aug-19:59 - Swedish Cup
Hassleholms IF vs Mjallby AIF

0-1

0-2
Wed 31, Aug-19:59 - Swedish Cup
Osterlen FF vs Landskrona BoIS

0-2

0-3
Wed 31, Aug-19:59 - Swedish Cup
IFK Stocksund vs GIF Sundsvall

0-1

0-3
Wed 31, Aug-19:59 - Swedish Cup
Bralanda vs Malmo FF

0-5

0-9
Wed 31, Aug-22:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
Meyrin vs FC Grand Saconnex

3-0

5-1
Wed 31, Aug-22:15 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
Chenois vs FC Echallens


1-1
Wed 31, Aug-22:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
Wohlen vs Solothurn

3-0

3-2
Wed 31, Aug-22:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
Koniz vs FC Munsingen

0-0

4-1
Wed 31, Aug-22:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
FC Wettswil Bonstetten vs FC Kosova Zurich

1-0

2-1
Wed 31, Aug-21:30 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
SC Kriens vs Stade Nyonnais

0-2

0-6
Wed 31, Aug-21:30 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
FC Breitenrain vs Zurich B

1-0

2-1
Wed 31, Aug-21:30 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
Young Boys II vs SC Cham

1-0

2-1
Wed 31, Aug-15:00 - Thai League 1
Chonburi FC vs BG Pathum United

1-0

1-0
Wed 31, Aug-16:30 - Turkmenistan Yokary Liga
Asgabat vs FC Ahal

0-2

2-3
Wed 31, Aug-13:00 - Vietnam Women's Tournament
Ha Noi Women's vs TP Ho Chi Minh B Woman's

2-0

4-0
AD:
NOTICE
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.

Write a Comment

comments powered by Disqus