Latest News
News are from Rezilta News, Goal.mu, Mauri.bet, and other partner websites.
All soccer/football results.
BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.
ADS: 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.
Date and Time/Team | Half Time | Full Time |
---|---|---|
Sat 30, Jul-17:00 - African Nations Championship South Africa vs Comoros |
0-0 |
0-0 |
Sat 30, Jul-17:00 - African Nations Championship Zambia vs Mozambique |
0-0 |
0-1 |
Sat 30, Jul-17:00 - African Nations Championship Tanzania vs Somalia |
1-0 |
2-1 |
Sat 30, Jul-19:59 - African Nations Championship Senegal vs Liberia |
1-0 |
1-2 |
Sat 30, Jul-19:59 - African Nations Championship Benin vs Ghana |
0-0 |
0-1 |
Sat 30, Jul-19:59 - African Nations Championship Angola vs Mauritius |
1-0 |
1-0 |
Sat 30, Jul-18:00 - Argentina Reserves League Sarmiento Junin Reserve vs River Plate(R) |
0-0 |
0-1 |
Sat 30, Jul-18:00 - Argentina Reserves League Barracas Central Reserve vs CA Platense Reserve |
0-1 |
0-2 |
Sat 30, Jul-18:45 - Argentina Reserves League Velez Sarsfield(R) vs Godoy Cruz Reserve |
3-0 |
5-0 |
Sat 30, Jul-17:00 - Argentina Reserves League Tigre Reserve vs Racing Club Reserve |
0-0 |
1-0 |
Sat 30, Jul-22:30 - Argentina Prim B Metropolitana Deportivo Merlo vs CA Fenix Pilar |
0-0 |
0-0 |
Sat 30, Jul-22:30 - Argentina Prim B Metropolitana Club Atletico Acassuso vs Los Andes |
0-0 |
0-0 |
Sat 30, Jul-22:30 - Argentina Prim B Metropolitana Justo Jose de Urquiza vs Canuelas FC |
0-0 |
0-1 |
Sat 30, Jul-22:30 - Argentina Prim B Metropolitana Argentino de Quilmes vs Club Comunicaciones(AR) |
0-0 |
0-1 |
Sat 30, Jul-20:05 - Argentina Prim B Metropolitana Defensores Unidos vs Deportivo Armenio |
0-0 |
0-1 |
Sat 30, Jul-20:10 - Argentina Prim B Metropolitana CA Colegiales vs Ituzaingo |
3-0 |
4-2 |
Sat 30, Jul-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana Sportivo Italiano vs Puerto Nuevo |
0-0 |
0-1 |
Sat 30, Jul-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana Central Cordoba De Rosario vs Deportivo Laferrere |
0-0 |
1-0 |
Sat 30, Jul-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana Excursionistas BsAs vs CA Atlas |
0-2 |
1-2 |
Sat 30, Jul-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana El Porvenir vs Berazategui |
0-0 |
1-3 |
Sat 30, Jul-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana San Martin Burzaco vs General Lamadrid |
3-1 |
3-2 |
Sat 30, Jul-03:00 - Argentina Prim C Metropolitana Ferrocarril Midland vs Victoriano Arenas |
1-0 |
3-0 |
Sat 30, Jul-22:30 - Argentina Prim D Metropolitana Deportivo Paraguayo vs Mercedes |
0-0 |
0-1 |
Sat 30, Jul-22:30 - Argentina Prim D Metropolitana Sportivo Barracas vs Central Ballester |
2-0 |
4-0 |
Sat 30, Jul-22:45 - Argentina Prim D Metropolitana CDyS Juventud Unida vs Yupanqui |
1-4 |
2-4 |
Sat 30, Jul-22:45 - Argentina Prim D Metropolitana Deportivo Muniz vs Centro Espanol |
1-0 |
3-0 |
Sat 30, Jul-22:30 - Argentina Torneo Federal A Ciudad Bolivar vs Sportivo Desamparados |
1-1 |
1-1 |
Sat 30, Jul-22:00 - Argentina Torneo Federal A Crucero del Norte vs Sarmiento Resistencia |
0-1 |
0-3 |
Sat 30, Jul-22:00 - Argentina Torneo Federal A Ferro Carril Oeste (GP) vs Independiente Chivilcoy |
0-0 |
0-1 |
Sat 30, Jul-22:30 - Argentine Primera Division Argentinos Juniors vs San Lorenzo |
0-0 |
0-1 |
Sat 30, Jul-03:00 - Argentine Primera Division Club Deportivo Godoy Cruz vs Velez Sarsfield |
1-1 |
1-1 |
Sat 30, Jul-17:45 - Armenia Premier League FC Noah vs Alashkert |
1-3 |
3-4 |
Sat 30, Jul-19:59 - Armenia Premier League FC Pyunik vs Ararat Yerevan |
0-0 |
0-1 |
Sat 30, Jul-12:00 - Australia Brisbane Capital League 1 Mount Gravatt vs Toowong |
1-2 |
1-3 |
Sat 30, Jul-12:00 - Australia Brisbane Capital League 1 Bayside United FC vs Pine Hills |
2-0 |
3-1 |
Sat 30, Jul-09:00 - Australia Capital Gatorade Premier League Cooma Tigers vs Gungahlin United |
1-0 |
2-1 |
Sat 30, Jul-11:45 - Australia Capital Gatorade Premier League Monaro Panthers vs Belconnen United |
2-0 |
2-2 |
Sat 30, Jul-08:15 - Australia Capital Gatorade Premier League West Canberra Wanderers vs O\'Connor Knights |
0-0 |
1-0 |
Sat 30, Jul-09:00 - Australia Capital Gatorade Premier League Canberra Olympic vs Canberra Croatia |
0-3 |
1-5 |
Sat 30, Jul-10:30 - Australia Capital Territory U23 West Canberra Wanderers(U23) vs O\'Connor Knights(U23) |
0-1 |
0-4 |
Sat 30, Jul-06:30 - Australia Capital Territory U23 Canberra Olympic(U23) vs Canberra Croatia(U23) |
1-1 |
2-1 |
Sat 30, Jul-06:45 - Australia Capital Territory U23 Cooma Tigers(U23) vs Gungahlin United (U23) |
2-0 |
3-0 |
Sat 30, Jul-11:30 - Australia FFA Cup Magpies Crusaders vs Macarthur FC |
0-1 |
0-6 |
Sat 30, Jul-13:30 - Australia FFA Cup Newcastle Jets FC vs Adelaide United |
0-1 |
0-2 |
Sat 30, Jul-08:00 - Australia New South Wales Northern Premier League Charlestown Azzurri vs Newcastle Olympic |
0-0 |
0-1 |
Sat 30, Jul-08:30 - Australia New South Wales Northern Premier League Cooks Hill United vs Valentine Phoenix |
1-1 |
1-2 |
Sat 30, Jul-11:00 - Australia New South Wales Super League Blacktown Spartans vs Hakoah Sydney City East |
1-0 |
3-0 |
Sat 30, Jul-13:00 - Australia New South Wales Super League Northern Tigers vs Mounties Wanderers |
1-2 |
3-2 |
Sat 30, Jul-13:00 - Australia New South Wales Super League St George Saints vs Western Sydney Wanderers AM |
0-2 |
1-3 |
Sat 30, Jul-13:00 - Australia New South Wales Super League Hills Brumbies vs Spirit FC |
1-3 |
1-6 |
Sat 30, Jul-13:00 - Australia New South Wales Super League St George City vs Bonnyrigg White Eagles |
1-0 |
2-2 |
Sat 30, Jul-13:00 - Australia New South Wales Super League Southern Districts Raiders vs Central Coast Mariners Academy |
0-1 |
0-3 |
Sat 30, Jul-11:15 - Australia Queensland National Premier Leagues Peninsula Power vs Brisbane Olympic United FC |
1-0 |
1-0 |
Sat 30, Jul-13:00 - Australia Queensland National Premier Leagues Queensland Lions FC vs Gold Coast United |
1-1 |
1-2 |
Sat 30, Jul-10:45 - Australia Queensland State League U23 Queensland Lions(U23) vs Gold Coast United(U23) |
0-0 |
4-1 |
Sat 30, Jul-09:00 - Australia Queensland State League U23 Peninsula Power(U23) vs Brisbane Olympic United FC(U23) |
1-0 |
4-1 |
Sat 30, Jul-12:00 - Australia Queensland State Leagues 1 Southside Eagles vs Western Pride |
2-0 |
3-0 |
Sat 30, Jul-12:00 - Australia Queensland State Leagues 1 Caboolture Sports vs Ipswich Knights FC |
3-1 |
3-2 |
Sat 30, Jul-11:00 - Australia Queensland State Leagues 2 Surfers Paradise vs Grange Thistle SC |
4-1 |
4-2 |
Sat 30, Jul-11:30 - Australia Queensland State Leagues 2 Samford Rangers vs Magic United |
1-0 |
3-0 |
Sat 30, Jul-12:15 - Australia Queensland State Leagues 2 Virginia United vs Holland Park Hawks FC |
0-0 |
0-2 |
Sat 30, Jul-13:00 - Australia Queensland State Leagues 2 Coomera Colts vs Taringa Rovers |
1-1 |
3-4 |
Sat 30, Jul-11:00 - Australia Queensland State Women\'s Premier League Western Pride Women\'s vs Peninsula Power Women\'s |
2-1 |
2-2 |
Sat 30, Jul-11:15 - Australia Queensland State Women\'s Premier League The Gap NPL Women\'s vs SWQ Thunder Women\'s |
0-1 |
0-1 |
Sat 30, Jul-12:15 - Australia Queensland State Women\'s Premier League Brisbane Olympic Women\'s vs Gold Coast United Women\'s |
0-1 |
0-5 |
Sat 30, Jul-10:30 - Australia Tasmania Premier League Clarence Zebras vs Hobart Olympia Warriors |
2-0 |
5-0 |
Sat 30, Jul-10:30 - Australia Tasmania Premier League Launceston City vs South Hobart |
1-2 |
1-2 |
Sat 30, Jul-08:30 - Australia Tasmania Premier League Glenorchy Knights vs Devonport City Striker |
0-0 |
0-1 |
Sat 30, Jul-08:30 - Australia Tasmania Premier League Riverside Olympic vs Kingborough Lions |
0-0 |
0-1 |
Sat 30, Jul-09:00 - Australia Victorian Division 1 North Geelong Warriors vs Kingston City |
2-1 |
2-1 |
Sat 30, Jul-09:00 - Australia Victorian Division 1 Langwarrin vs Goulburn Valley Suns |
1-1 |
3-1 |
Sat 30, Jul-09:00 - Australia Victorian Division 1 Moreland City vs Werribee City FC |
3-0 |
3-0 |
Sat 30, Jul-09:00 - Australia Victorian Premier League Eastern Lions SC vs Hume City |
0-0 |
0-0 |
Sat 30, Jul-10:45 - Australia Victorian Premier League Dandenong City SC vs Avondale FC |
1-0 |
3-1 |
Sat 30, Jul-11:30 - Australia Victorian Premier League Port Melbourne Sharks vs South Melbourne |
1-1 |
2-1 |
Sat 30, Jul-12:00 - Australia Victorian Premier League Altona Magic vs Bentleigh Greens |
2-0 |
3-0 |
Sat 30, Jul-13:00 - Australia Victorian Premier League Dandenong Thunder vs St Albans Saints SC |
1-0 |
1-0 |
Sat 30, Jul-10:00 - Australia Victorian Premier League U21 Altona Magic U21 vs Bentleigh Greens(U21) |
1-1 |
2-1 |
Sat 30, Jul-11:00 - Australia Victorian Premier League U21 Dandenong Thunder U21 vs St Albans Saints(U21) |
2-2 |
3-2 |
Sat 30, Jul-13:30 - Australia Victorian Premier League U21 Port Melbourne Sharks SC U21 vs South Melbourne U21 |
2-2 |
2-3 |
Sat 30, Jul-06:30 - Australia Victorian Premier League U21 Eastern Lions(U21) vs Hume City U21 |
0-2 |
2-4 |
Sat 30, Jul-08:30 - Australia Victorian Premier League U21 Dandenong City SC U21 vs Avondale FC(U21) |
2-0 |
4-0 |
Sat 30, Jul-09:00 - Australia Victorian Women\'s Premier League Calder United SC Women\'s vs Heidelberg Utd Women\'s |
0-1 |
2-1 |
Sat 30, Jul-09:00 - Australia Victorian Women\'s Premier League Alamein Women\'s vs Box Hill United Women\'s |
1-2 |
2-2 |
Sat 30, Jul-09:30 - Australia Victorian Women\'s Premier League Bayside United Women\'s vs FC Bulleen Lions Women\'s |
0-2 |
0-4 |
Sat 30, Jul-21:30 - Austrian Bundesliga Sturm Graz vs Red Bull Salzburg |
1-0 |
2-1 |
Sat 30, Jul-19:00 - Austrian Bundesliga Rheindorf Altach vs Wolfsberger AC |
1-0 |
2-2 |
Sat 30, Jul-19:00 - Austrian Bundesliga SV Ried vs SC Austria Lustenau |
1-0 |
1-0 |
Sat 30, Jul-19:30 - Austrian Regionalliga East SR Donaufeld Wien vs Mauerwerk |
1-0 |
1-2 |
Sat 30, Jul-19:30 - Austrian Regionalliga East SV Stripfing vs Wiener Sportklub |
1-1 |
4-1 |
Sat 30, Jul-19:59 - Austrian Regionalliga East Team Wiener Linien Elektra vs Wiener Viktoria |
1-0 |
4-1 |
Sat 30, Jul-20:30 - Austrian Regionalliga East ASK-BSC Bruck/Leitha vs Siegendorf |
2-0 |
2-1 |
Sat 30, Jul-21:00 - Austrian Regionalliga Mitte Vocklamarkt vs Junge Wikinger Ried |
1-0 |
1-3 |
Sat 30, Jul-21:00 - Austrian Regionalliga Mitte USV RB Weindorf St.Anna vs SC Kalsdorf |
2-1 |
2-1 |
Sat 30, Jul-19:00 - Austrian Regionalliga Mitte Wolfsberger AC Amateure vs SV Allerheiligen |
0-0 |
1-1 |
Sat 30, Jul-19:00 - Austrian Regionalliga West-Salzburg TSV St. Johann vs SV Austria Salzburg |
0-0 |
0-1 |
Sat 30, Jul-19:00 - Austrian Regionalliga West-Salzburg FC Pinzgau Saalfelden vs SC Golling |
3-0 |
4-0 |
Sat 30, Jul-18:00 - Austrian Regionalliga West-Tyrol Kitzbuhel vs SV Fugen |
1-0 |
2-0 |
Sat 30, Jul-18:00 - Austrian Regionalliga West-Vorarlberg Gofis vs RW Rankweil |
2-2 |
2-2 |
Sat 30, Jul-19:59 - Austrian Regionalliga West-Vorarlberg Dornbirner SV vs Rotenberg |
0-0 |
0-2 |
Sat 30, Jul-19:59 - Austrian Regionalliga West-Vorarlberg Admira Dornbirn vs Brauerei Egg |
1-2 |
1-3 |
Sat 30, Jul-19:00 - Austrian Regionalliga West-Vorarlberg SC Rothis vs SC Bregenz |
0-1 |
0-2 |
Sat 30, Jul-19:00 - Austrian Regionalliga West-Vorarlberg FC Wolfurt vs Rheindorf Altach B |
0-2 |
1-3 |
Sat 30, Jul-14:00 - Bangladesh Premier League Sheikh Jamal vs Bashundhara Kings |
0-1 |
1-2 |
Sat 30, Jul-18:00 - Belarus Cup Dinamo Brest vs FC Vitebsk |
0-1 |
1-1 |
Sat 30, Jul-19:59 - Belarus Cup Neman Grodno vs Arsenal Dzerzhinsk |
1-0 |
2-1 |
Sat 30, Jul-21:00 - Belarus Cup FC Torpedo Zhodino vs FK Isloch Minsk |
1-0 |
1-0 |
Sat 30, Jul-17:30 - Belarus Women\'s Premier League ABFF Women\'s(U19) vs Dinamo Brest Women\'s |
1-0 |
6-0 |
Sat 30, Jul-22:00 - Belgian Cup Weerstand Koersel vs Berchem Sport B |
3-1 |
|
Sat 30, Jul-22:00 - Belgian Cup Wallonne Ciney vs Messancy |
1-0 |
|
Sat 30, Jul-20:30 - Belgian Cup Punt-Larum vs Sint-Lenaarts |
0-6 |
0-8 |
Sat 30, Jul-19:59 - Belgian Cup ASV Geel vs Eendracht Zoersel |
3-0 |
5-0 |
Sat 30, Jul-19:59 - Belgian Cup RAEC Mons B vs BX Brussels |
2-0 |
|
Sat 30, Jul-21:30 - Belgian Cup Olympia Wijgmaal vs VS Kortenaken |
5-0 |
|
Sat 30, Jul-21:00 - Belgian Cup Vlijtingen vs Eendracht Termien |
0-4 |
|
Sat 30, Jul-21:30 - Belgian Cup Racing Peer vs Achel |
0-1 |
|
Sat 30, Jul-21:30 - Belgian Cup KFC De Kempen B vs Berlaar-Heikant |
0-2 |
|
Sat 30, Jul-22:00 - Belgian Cup KFC Wezel vs Lutlommel |
6-0 |
|
Sat 30, Jul-20:30 - Belgian Cup Wijnegem vs KFC Nijlen |
0-3 |
|
Sat 30, Jul-20:30 - Belgian Cup Roeselare Daisel vs RC Lauwe |
1-0 |
|
Sat 30, Jul-19:00 - Belgian Cup Etoiles Ere-Allain vs SV Diksmuide |
0-5 |
|
Sat 30, Jul-21:00 - Belgian Cup Vaux-Noville vs Meix-Devant-Virton |
0-1 |
1-1 |
Sat 30, Jul-21:00 - Belgian Cup Ternesse vs Svelta Melsele |
1-1 |
1-2 |
Sat 30, Jul-21:00 - Belgian Cup Zepperen-Brustem vs Montegnee |
2-1 |
|
Sat 30, Jul-21:00 - Belgian Cup Villers-La-Ville vs Gosselies Sports |
0-1 |
0-1 |
Sat 30, Jul-21:30 - Belgian Cup Zwarte Leeuw vs KFC Antonia |
3-0 |
3-1 |
Sat 30, Jul-21:30 - Belgian Cup Union La Calamine vs Royal Aubel FC |
1-0 |
1-0 |
Sat 30, Jul-21:30 - Belgian Cup SK Berlare vs Zingem |
1-3 |
4-3 |
Sat 30, Jul-21:30 - Belgian Cup SG-Tertre-Hautrage vs Eendracht Winnik |
4-0 |
|
Sat 30, Jul-21:30 - Belgian Cup AC Le Roeulx vs Entite Manageoise |
0-1 |
|
Sat 30, Jul-22:45 - Belgian Jupiler League K.A.A. Gent vs St.-Truidense VV |
1-0 |
1-1 |
Sat 30, Jul-18:00 - Belgian Jupiler League Cercle Brugge vs Anderlecht |
0-0 |
1-0 |
Sat 30, Jul-20:15 - Belgian Jupiler League KV Oostende vs KV Mechelen |
2-0 |
2-1 |
Sat 30, Jul-20:15 - Belgian Jupiler League Oud Heverlee Leuven vs Westerlo |
1-0 |
2-0 |
Sat 30, Jul-23:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof Club Always Ready vs Universitario de Sucre |
3-0 |
4-0 |
Sat 30, Jul-03:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof Aurora vs Independiente Petrolero |
1-0 |
1-0 |
Sat 30, Jul-23:00 - Bosnia Premijer Liga FK Sarajevo vs FK Sloga Doboj |
0-1 |
4-2 |
Sat 30, Jul-19:00 - Bosnia Premijer Liga Posusje vs Borac Banja Luka |
0-1 |
0-2 |
Sat 30, Jul-22:00 - Brasileiro Aspirantes Sub 23 Juventude RS(U23) vs Bragantino(U23) |
0-2 |
0-4 |
Sat 30, Jul-23:00 - Brasileiro Serie B Londrina (PR) vs Criciuma SC |
1-1 |
1-1 |
Sat 30, Jul-18:00 - Brasileiro Serie B Brusque SC vs Cruzeiro (MG) |
0-0 |
0-0 |
Sat 30, Jul-02:00 - Brasileiro Serie B Bahia vs Nautico PE |
0-0 |
3-0 |
Sat 30, Jul-04:30 - Brasileiro Serie B Tombense vs Sampaio Correa (MA) |
0-0 |
3-0 |
Sat 30, Jul-03:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth B Catanduva SP(U23) vs SKA Brasil SP (U23) |
1-0 |
5-2 |
Sat 30, Jul-22:00 - Brazil Copa Paulista Primavera SP vs XV de Piracicaba |
0-0 |
0-0 |
Sat 30, Jul-22:00 - Brazil Copa Paulista Desportivo Brasil SP vs Sao Bento |
1-0 |
2-1 |
Sat 30, Jul-23:00 - Brazil Copa Paulista Sao Caetano (SP) vs Portuguesa de Desportos |
0-0 |
0-0 |
Sat 30, Jul-23:00 - Brazil Copa Paulista Comercial SP vs Noroeste SP |
2-1 |
3-3 |
Sat 30, Jul-02:00 - Brazil Copa Paulista Lemense SP vs Rio Claro |
1-1 |
1-1 |
Sat 30, Jul-22:00 - Brazil National Football Tournament U20 Fluminense RJ Youth vs Chapecoense Youth |
0-1 |
1-1 |
Sat 30, Jul-22:00 - Brazil National Football Tournament U20 Bahia Youth vs Palmeiras Youth |
0-3 |
0-5 |
Sat 30, Jul-18:00 - Brazil National Football Tournament U20 RB Bragantino Youth vs Gremio Youth |
0-0 |
3-0 |
Sat 30, Jul-17:00 - Brazil National Football Tournament U20 Santos Youth vs Atletico Paranaense Youth |
0-2 |
2-3 |
Sat 30, Jul-17:00 - Brazil National Football Tournament U20 CR Flamengo (RJ) Youth vs Ceara Youth |
1-0 |
2-0 |
Sat 30, Jul-19:30 - Bulgaria B PFG FC Dunav Ruse vs FC Maritsa Plovdiv |
1-1 |
2-1 |
Sat 30, Jul-19:00 - Bulgaria B PFG Sportist Svoge vs PFK Montana |
1-2 |
2-2 |
Sat 30, Jul-19:00 - Bulgaria B PFG Vitosha Bistritsa vs Etar Veliko Tarnovo |
2-0 |
2-2 |
Sat 30, Jul-19:00 - Bulgaria B PFG Strumska Slava vs Ludogorets Razgrad II |
0-0 |
1-0 |
Sat 30, Jul-19:00 - Bulgaria B PFG CSKA 1948 Sofia II vs FC Dobrudzha |
0-0 |
1-1 |
Sat 30, Jul-22:00 - Bulgaria Premier Pirin Blagoevgrad vs Slavia Sofia |
0-2 |
1-2 |
Sat 30, Jul-19:30 - Bulgaria Premier POFC Botev Vratsa vs Lokomotiv Plovdiv |
0-0 |
0-1 |
Sat 30, Jul-12:45 - Cambodia League Kirivong Sok Sen Chey F.C. vs Boeung Ket FC |
0-1 |
0-4 |
Sat 30, Jul-12:45 - Cambodia League Angkor Tiger FC vs PKR Svay Rieng |
0-1 |
0-4 |
Sat 30, Jul-15:30 - Cambodia League Nagaworld FC vs Phnom Penh Crown FC |
0-2 |
1-4 |
Sat 30, Jul-15:30 - Cambodia League Visakha FC vs Tiffy Army FC |
0-1 |
0-1 |
Sat 30, Jul-23:30 - Campeonato Brasileiro, Serie A Goias vs Coritiba (PR) |
0-0 |
1-0 |
Sat 30, Jul-23:30 - Campeonato Brasileiro, Serie A Ceara vs Palmeiras |
0-2 |
1-2 |
Sat 30, Jul-23:00 - Canadian Premier League Valour vs Pacific FC |
1-0 |
1-2 |
Sat 30, Jul-22:00 - Canadian Soccer League Toronto Falcons vs York Region Shooters |
1-3 |
|
Sat 30, Jul-23:00 - Chile Primera Division La Serena vs Nublense |
1-0 |
3-0 |
Sat 30, Jul-20:30 - Chile Primera Division CD Antofagasta vs Coquimbo Unido |
2-0 |
2-1 |
Sat 30, Jul-02:00 - Chile Primera Division Huachipato FC vs Union Espanola |
1-3 |
2-5 |
Sat 30, Jul-04:30 - Chile Primera Division Union La Calera vs Palestino |
1-1 |
2-2 |
Sat 30, Jul-23:00 - Chile Segunda Division General VelAsquez vs Lautaro de Buin |
0-0 |
4-1 |
Sat 30, Jul-23:00 - Chile Segunda Division Deportes Colina vs Quintero Unido |
0-1 |
0-1 |
Sat 30, Jul-23:00 - Chile Segunda Division Real San Joaquin vs Deportes Concepcion |
1-1 |
2-1 |
Sat 30, Jul-23:30 - Chile Segunda Division Deportes Valdivia vs Rodelindo Roman |
1-0 |
2-1 |
Sat 30, Jul-12:00 - Chinese Football League Divison 1 Jiangxi Beidamen FC vs Shenyang Urban |
2-1 |
3-1 |
Sat 30, Jul-12:00 - Chinese Football League Divison 1 Nantong Zhiyun vs Kunshan FC |
0-0 |
1-1 |
Sat 30, Jul-11:30 - Chinese Football League Divison 2 Wuxi WuGou vs Wuhan JiangCheng |
0-0 |
2-1 |
Sat 30, Jul-11:30 - Chinese Football League Divison 2 Zibo zi cheng vs Qingdao Red Lions |
0-0 |
0-0 |
Sat 30, Jul-11:30 - Chinese Football League Divison 2 Taian Tiankuang vs Hainan Star |
3-1 |
4-1 |
Sat 30, Jul-15:30 - Chinese Football League Divison 2 Jinan XingZhou vs Quanzhou Yaxin |
0-1 |
2-1 |
Sat 30, Jul-22:00 - Club Friendly FC Cartagena vs Elche |
2-0 |
2-0 |
Sat 30, Jul-22:00 - Club Friendly Clube Desportivo Trofense vs Boavista FC |
1-0 |
1-2 |
Sat 30, Jul-22:00 - Club Friendly Talavera de la Reina vs Fuenlabrada |
0-0 |
0-0 |
Sat 30, Jul-22:00 - Club Friendly Mallorca B vs Atletico Baleares |
0-0 |
0-3 |
Sat 30, Jul-22:00 - Club Friendly San Clemente vs UD Socuellamos |
1-2 |
1-3 |
Sat 30, Jul-17:00 - Club Friendly Coleraine F.C. vs Annagh United |
2-1 |
4-1 |
Sat 30, Jul-17:00 - Club Friendly Glenavon FC vs Dergview FC |
1-1 |
3-1 |
Sat 30, Jul-17:00 - Club Friendly SSVg Velbert vs SV Schermbeck |
3-1 |
4-1 |
Sat 30, Jul-17:00 - Club Friendly TSG Sprockhovel vs TVD Velbert |
0-0 |
1-1 |
Sat 30, Jul-17:00 - Club Friendly Melksham Town vs Chippenham Town |
0-0 |
0-0 |
Sat 30, Jul-22:15 - Club Friendly Tottenham Hotspur vs AS Roma |
0-1 |
0-1 |
Sat 30, Jul-17:00 - Club Friendly SF Baumberg vs Hurth |
1-2 |
4-3 |
Sat 30, Jul-17:00 - Club Friendly Hacken Women\'s vs Valerenga Women\'s |
2-0 |
3-0 |
Sat 30, Jul-10:00 - Club Friendly Hobart Olympia Warriors II vs Kingborough Lions B |
2-0 |
3-1 |
Sat 30, Jul-10:30 - Club Friendly Metro Claremont vs Glenorchy Knights B |
0-3 |
1-4 |
Sat 30, Jul-17:15 - Club Friendly Carrick Rangers vs Ballyclare Comrades |
1-0 |
2-0 |
Sat 30, Jul-19:00 - Club Friendly Vicenza vs Montebelluna |
4-0 |
6-0 |
Sat 30, Jul-19:00 - Club Friendly OGC Nice vs Torino |
0-0 |
1-0 |
Sat 30, Jul-19:00 - Club Friendly FC Lorient vs AC Ajaccio |
1-1 |
1-1 |
Sat 30, Jul-19:00 - Club Friendly Borussia Dortmund vs Antalyaspor |
1-0 |
1-1 |
Sat 30, Jul-19:00 - Club Friendly AEL Limassol vs AE Zakakiou |
0-0 |
1-0 |
Sat 30, Jul-22:30 - Club Friendly Inter Milan vs Lyonnais |
0-1 |
2-2 |
Sat 30, Jul-19:00 - Club Friendly Red Star Waasland-Beveren vs Helmond Sport |
1-0 |
2-1 |
Sat 30, Jul-22:30 - Club Friendly AD Cartaya vs Recreativo Huelva |
1-0 |
1-2 |
Sat 30, Jul-19:00 - Club Friendly Cittadella vs AC Trento |
0-0 |
2-0 |
Sat 30, Jul-22:30 - Club Friendly CD Calamonte vs Don Benito |
1-0 |
1-0 |
Sat 30, Jul-17:30 - Club Friendly TSG 1899 Hoffenheim II vs Fola Esch |
2-0 |
5-0 |
Sat 30, Jul-19:00 - Club Friendly Bonner SC vs TSV Steinbach Haiger |
1-3 |
1-5 |
Sat 30, Jul-22:30 - Club Friendly Xerez Deportivo vs Malaga |
1-0 |
1-2 |
Sat 30, Jul-19:00 - Club Friendly US Pergolettese vs Piacenza |
0-1 |
0-1 |
Sat 30, Jul-19:00 - Club Friendly Jong PSV Eindhoven vs Al Jazira(UAE) |
1-2 |
|
Sat 30, Jul-19:00 - Club Friendly URSL Vise vs La Louviere Centre |
3-0 |
|
Sat 30, Jul-11:00 - Club Friendly CD Artistico Navalcarnero vs Alcorcon B |
1-1 |
1-2 |
Sat 30, Jul-11:00 - Club Friendly Avantul Periam vs CSC Dumbravita |
1-1 |
1-1 |
Sat 30, Jul-19:30 - Club Friendly ESTAC Troyes vs Nancy |
2-3 |
5-4 |
Sat 30, Jul-19:30 - Club Friendly Angers SCO vs Spezia |
1-1 |
2-2 |
Sat 30, Jul-19:30 - Club Friendly Crotone vs Lecce Youth |
2-1 |
3-2 |
Sat 30, Jul-19:30 - Club Friendly Spal vs Pontedera |
1-0 |
1-0 |
Sat 30, Jul-19:30 - Club Friendly Rabotnicki Skopje vs FK Kozuv Gevgelija |
2-1 |
|
Sat 30, Jul-12:00 - Club Friendly KSZO Ostrowiec vs Wisla Sandomierz |
3-0 |
3-0 |
Sat 30, Jul-19:30 - Club Friendly A.C. Monza vs Novara Calcio |
1-0 |
5-0 |
Sat 30, Jul-12:00 - Club Friendly FC Buzau vs Unirea Constanta |
0-1 |
2-2 |
Sat 30, Jul-19:30 - Club Friendly Gubbio vs Alma Juventus Fano |
1-0 |
1-0 |
Sat 30, Jul-12:00 - Club Friendly Unirea Dej vs FC Gloria Bistrita |
2-1 |
7-2 |
Sat 30, Jul-19:30 - Club Friendly Lokomotiva Skopje vs Sloga Vinica |
3-0 |
|
Sat 30, Jul-12:00 - Club Friendly Alcorcon vs AD Union Adarve |
0-0 |
0-0 |
Sat 30, Jul-19:30 - Club Friendly FK Karaorman vs FK Ohrid 2004 |
0-1 |
0-1 |
Sat 30, Jul-12:00 - Club Friendly Concordia Chiajna vs FC Progresul Bucuresti |
0-0 |
0-0 |
Sat 30, Jul-19:30 - Club Friendly Pordenone Calcio SSD vs Foggia |
0-0 |
0-1 |
Sat 30, Jul-12:00 - Club Friendly Dinamo-BGUFK Minsk Women\'s vs CSKA Moscow Women\'s |
0-0 |
1-0 |
Sat 30, Jul-19:30 - Club Friendly Sabah FK Baku vs Nea Salamis |
0-1 |
1-2 |
Sat 30, Jul-20:30 - Club Friendly CD Mafra vs Vitoria Setubal FC |
2-0 |
|
Sat 30, Jul-12:15 - Club Friendly UCAM Murcia vs CF La Nucia |
0-0 |
1-0 |
Sat 30, Jul-18:00 - Club Friendly Southampton vs Villarreal |
0-1 |
1-2 |
Sat 30, Jul-19:59 - Club Friendly Hellas Verona vs Cremonese |
2-1 |
4-3 |
Sat 30, Jul-13:00 - Club Friendly Udinese vs Chelsea FC |
0-1 |
0-2 |
Sat 30, Jul-18:00 - Club Friendly Crystal Palace vs Montpellier HSC |
3-0 |
4-2 |
Sat 30, Jul-19:59 - Club Friendly Toulouse vs Clermont Foot |
0-0 |
0-1 |
Sat 30, Jul-13:00 - Club Friendly Avarta vs AB Tarnby |
0-2 |
1-2 |
Sat 30, Jul-18:00 - Club Friendly Newcastle vs Athletic Bilbao |
1-0 |
2-1 |
Sat 30, Jul-19:59 - Club Friendly Perugia vs Rimini |
1-0 |
2-0 |
Sat 30, Jul-13:00 - Club Friendly Naesby BK vs Marienlyst |
4-0 |
5-0 |
Sat 30, Jul-18:00 - Club Friendly FC Groningen vs Osasuna |
2-0 |
2-1 |
Sat 30, Jul-19:59 - Club Friendly AJ Auxerre vs Red Star FC |
2-0 |
3-2 |
Sat 30, Jul-13:00 - Club Friendly Portimonense vs Estrela Amadora |
1-1 |
2-1 |
Sat 30, Jul-18:00 - Club Friendly Brentford vs Real Betis |
1-0 |
1-0 |
Sat 30, Jul-19:59 - Club Friendly Lommel SK vs Willem II |
0-1 |
1-3 |
Sat 30, Jul-13:00 - Club Friendly Polonia Bytom vs Ruch Zdzieszowice |
4-0 |
4-0 |
Sat 30, Jul-18:00 - Club Friendly Brighton & Hove Albion vs Espanyol |
1-0 |
5-1 |
Sat 30, Jul-19:59 - Club Friendly Stade Rennes FC vs Aston Villa |
1-1 |
1-2 |
Sat 30, Jul-13:00 - Club Friendly Fafe vs Leixoes |
0-2 |
0-2 |
Sat 30, Jul-18:00 - Club Friendly Wrexham vs Macclesfield Town |
2-0 |
4-0 |
Sat 30, Jul-19:59 - Club Friendly Pacos Ferreira vs Vizela |
0-1 |
1-2 |
Sat 30, Jul-13:00 - Club Friendly Real Sociedad B vs Sociedad Deportiva Beasain |
0-0 |
0-0 |
Sat 30, Jul-18:00 - Club Friendly AFC Bournemouth vs Real Sociedad |
0-1 |
1-2 |
Sat 30, Jul-19:59 - Club Friendly Brescia vs Mantova |
2-1 |
4-1 |
Sat 30, Jul-13:00 - Club Friendly Vanlose IF vs Greve |
1-2 |
4-3 |
Sat 30, Jul-18:00 - Club Friendly Farnborough FC vs Maidenhead United |
1-0 |
1-0 |
Sat 30, Jul-19:59 - Club Friendly Besiktas JK vs Sampdoria |
0-1 |
1-1 |
Sat 30, Jul-13:00 - Club Friendly FC Minsk vs Shakhtyor Petrikov |
4-4 |
4-4 |
Sat 30, Jul-18:00 - Club Friendly York City vs Notts County |
0-1 |
0-1 |
Sat 30, Jul-19:59 - Club Friendly Alaves vs Real Oviedo |
0-0 |
0-0 |
Sat 30, Jul-13:00 - Club Friendly Sleza Wroclaw vs Pogon Szczecin II |
1-0 |
2-2 |
Sat 30, Jul-18:00 - Club Friendly Halesowen Town vs Kidderminster |
0-1 |
1-4 |
Sat 30, Jul-19:59 - Club Friendly RKC Waalwijk vs SC Cambuur |
1-1 |
1-1 |
Sat 30, Jul-13:00 - Club Friendly TPV Tampere Youth vs FC Espoo Youth |
4-0 |
6-0 |
Sat 30, Jul-18:00 - Club Friendly Stafford Rangers vs Hednesford Town |
1-0 |
2-0 |
Sat 30, Jul-19:59 - Club Friendly Le Mans vs FC 93 Bobigny |
0-1 |
0-2 |
Sat 30, Jul-13:00 - Club Friendly Gwarek Tarnowskie Gory vs Ruch Radzionkow |
4-4 |
|
Sat 30, Jul-18:00 - Club Friendly Yate Town vs Bath City |
0-2 |
0-2 |
Sat 30, Jul-19:59 - Club Friendly AC Omonia Nicosia vs Anorthosis Famagusta FC |
1-0 |
2-0 |
Sat 30, Jul-18:00 - Club Friendly Havant & Waterlooville FC vs Aldershot Town |
0-0 |
0-0 |
Sat 30, Jul-19:59 - Club Friendly Stade Brestois vs Valladolid |
0-0 |
0-0 |
Sat 30, Jul-18:00 - Club Friendly Beerschot Wilrijk vs FC Eindhoven |
0-2 |
2-2 |
Sat 30, Jul-19:59 - Club Friendly Frosinone vs Ternana |
0-0 |
3-2 |
Sat 30, Jul-18:00 - Club Friendly Giresunspor vs Rizespor |
0-2 |
1-2 |
Sat 30, Jul-19:59 - Club Friendly NK Hrvace vs NK Solin |
3-1 |
3-2 |
Sat 30, Jul-18:00 - Club Friendly Farsley Celtic vs Scunthorpe United |
1-1 |
1-5 |
Sat 30, Jul-19:59 - Club Friendly Panaitolikos Agrinio vs Pas Giannina |
0-0 |
0-1 |
Sat 30, Jul-18:00 - Club Friendly Cliftonville vs Warrenpoint Town |
3-0 |
6-1 |
Sat 30, Jul-19:59 - Club Friendly Hoogstraten VV vs Lierse Kempenzonen |
3-2 |
4-2 |
Sat 30, Jul-18:00 - Club Friendly Larne FC vs Ards FC |
7-2 |
|
Sat 30, Jul-19:59 - Club Friendly Le Puy Foot 43 Auvergne vs Louhans-Cuiseaux |
0-3 |
4-3 |
Sat 30, Jul-18:00 - Club Friendly Worksop Town vs Stamford AFC |
1-0 |
5-0 |
Sat 30, Jul-19:59 - Club Friendly Akademija Pandev vs Pobeda Prilep |
1-1 |
4-3 |
Sat 30, Jul-13:15 - Club Friendly Gyori Dozsa Woman\'s vs First Vienna FC Women\'s |
3-0 |
3-5 |
Sat 30, Jul-18:00 - Club Friendly Redditch United vs Worcester City |
1-1 |
1-1 |
Sat 30, Jul-19:59 - Club Friendly ASD Cavenago Fanfulla vs Renate AC |
0-2 |
3-2 |
Sat 30, Jul-18:00 - Club Friendly Weston Super Mare vs Yeovil Town |
0-1 |
0-1 |
Sat 30, Jul-18:00 - Club Friendly Salisbury City vs Hungerford Town |
1-1 |
2-1 |
Sat 30, Jul-15:00 - Club Friendly Esbjerg FB vs Skive IK |
1-2 |
|
Sat 30, Jul-13:30 - Club Friendly Numancia vs CF Rayo Majadahonda |
0-0 |
2-1 |
Sat 30, Jul-18:00 - Club Friendly Leighton Town vs Queens Park Rangers(U23) |
1-1 |
1-2 |
Sat 30, Jul-13:30 - Club Friendly Compostela vs Ourense |
0-0 |
0-0 |
Sat 30, Jul-18:00 - Club Friendly Northwood vs Hanwell Town |
2-0 |
4-1 |
Sat 30, Jul-13:30 - Club Friendly FC Penafiel vs Vizela |
2-0 |
2-0 |
Sat 30, Jul-18:00 - Club Friendly Bracknell Town vs Reading(U23) |
2-1 |
4-2 |
Sat 30, Jul-13:30 - Club Friendly SD Huesca vs Eibar |
1-2 |
1-3 |
Sat 30, Jul-18:00 - Club Friendly Metropolitan Police vs Binfield |
1-0 |
3-1 |
Sat 30, Jul-13:30 - Club Friendly Burgos Promesas vs Racing Santander B |
0-3 |
0-3 |
Sat 30, Jul-18:00 - Club Friendly Bashley vs Winchester City |
0-0 |
0-3 |
Sat 30, Jul-13:30 - Club Friendly URSL Vise vs RWD Molenbeek |
1-1 |
1-2 |
Sat 30, Jul-18:00 - Club Friendly Wealdstone FC vs Chelmsford City |
0-1 |
0-3 |
Sat 30, Jul-18:00 - Club Friendly Hampton & Richmond vs Woking |
0-0 |
0-1 |
Sat 30, Jul-18:00 - Club Friendly Margate vs Ramsgate |
0-0 |
1-2 |
Sat 30, Jul-18:00 - Club Friendly Buxton FC vs Warrington Town FC |
1-1 |
2-2 |
Sat 30, Jul-18:00 - Club Friendly Maidstone United vs Dulwich Hamlet |
1-1 |
2-2 |
Sat 30, Jul-18:00 - Club Friendly Bradford Park Avenue vs Guiseley |
1-0 |
1-2 |
Sat 30, Jul-13:45 - Club Friendly De Graafschap vs Roda JC Kerkrade |
1-0 |
|
Sat 30, Jul-18:00 - Club Friendly Oxford City vs Gloucester City |
2-2 |
3-3 |
Sat 30, Jul-18:00 - Club Friendly FC United of Manchester vs Banbury United |
0-0 |
0-0 |
Sat 30, Jul-18:00 - Club Friendly Leiston FC vs Brightlingsea Regent |
0-0 |
0-1 |
Sat 30, Jul-18:00 - Club Friendly Concord Rangers vs Southend United |
0-1 |
2-1 |
Sat 30, Jul-18:00 - Club Friendly Ballinamallard United vs Portadown FC |
1-2 |
|
Sat 30, Jul-18:00 - Club Friendly Truro City vs Torquay United |
1-2 |
1-3 |
Sat 30, Jul-18:00 - Club Friendly Stratford Town vs Leamington |
0-1 |
1-2 |
Sat 30, Jul-18:00 - Club Friendly AFC Fylde vs Oldham Athletic AFC |
2-1 |
2-1 |
Sat 30, Jul-18:00 - Club Friendly Shepshed Dynamo vs Barwell |
1-1 |
1-2 |
Sat 30, Jul-14:00 - Club Friendly BK Frem vs Holbaek |
1-1 |
3-1 |
Sat 30, Jul-18:00 - Club Friendly Trafford vs Spennymoor Town |
1-1 |
4-2 |
Sat 30, Jul-14:00 - Club Friendly Thisted FC vs Young Boys |
2-0 |
|
Sat 30, Jul-18:00 - Club Friendly Knockbreda vs Crusaders FC |
1-1 |
2-4 |
Sat 30, Jul-14:00 - Club Friendly AFC Amsterdam vs VVOG Harderwijk |
2-1 |
2-1 |
Sat 30, Jul-18:00 - Club Friendly Colne vs Halifax Town |
1-1 |
2-1 |
Sat 30, Jul-14:00 - Club Friendly SCU Torreense vs Sporting CP B |
2-1 |
3-2 |
Sat 30, Jul-18:00 - Club Friendly AFC Dunstable vs Bedford Town |
0-0 |
1-0 |
Sat 30, Jul-14:00 - Club Friendly L\'Entregu CF vs Union Langreo |
0-0 |
0-0 |
Sat 30, Jul-18:00 - Club Friendly Haringey Borough vs Hendon |
0-0 |
1-1 |
Sat 30, Jul-18:00 - Club Friendly Westfield FC vs Lymington Town |
5-0 |
|
Sat 30, Jul-18:00 - Club Friendly BB Erzurumspor vs Samgurali Tskh |
1-0 |
1-1 |
Sat 30, Jul-18:00 - Club Friendly GKS Katowice Women\'s vs Rekord Bielsko Women\'s |
1-0 |
5-0 |
Sat 30, Jul-15:00 - Club Friendly AB Gladsaxe vs FA 2000 |
0-1 |
5-1 |
Sat 30, Jul-15:00 - Club Friendly Sparta Rotterdam vs Emmen |
2-0 |
3-1 |
Sat 30, Jul-15:00 - Club Friendly Rot-Weiss Erfurt vs SG Barockstadt Fulda Lehnerz |
1-0 |
1-1 |
Sat 30, Jul-15:00 - Club Friendly Holstebro BK vs Ringkobing |
2-2 |
|
Sat 30, Jul-15:00 - Club Friendly VSG Altglienicke vs Bischofswerdaer FV 08 |
1-2 |
2-2 |
Sat 30, Jul-15:00 - Club Friendly Eintracht Frankfurt Women\'s vs Basel Women\'s |
1-0 |
4-1 |
Sat 30, Jul-15:00 - Club Friendly Eilenburg vs ZFC Meuselwitz |
0-2 |
2-2 |
Sat 30, Jul-15:00 - Club Friendly RSV Eintracht 1949 vs Berliner FC Dynamo |
0-2 |
3-4 |
Sat 30, Jul-15:00 - Club Friendly Cracovia Krakow II vs Wisloka Debica |
2-1 |
3-3 |
Sat 30, Jul-20:15 - Club Friendly RC Lens vs West Ham United |
0-0 |
0-0 |
Sat 30, Jul-20:30 - Club Friendly Sporting de Gijon vs SD Ponferradina |
1-1 |
1-1 |
Sat 30, Jul-20:30 - Club Friendly Vitesse Arnhem vs Atromitos Athens |
0-2 |
1-2 |
Sat 30, Jul-20:30 - Club Friendly LB Chateauroux vs Versailles 78 |
0-0 |
0-0 |
Sat 30, Jul-15:15 - Club Friendly APLG Gdansk Women\'s vs Pogon Szczecin Women\'s |
1-3 |
2-3 |
Sat 30, Jul-20:30 - Club Friendly MVV Maastricht vs Royal FC Liege |
1-0 |
1-1 |
Sat 30, Jul-20:30 - Club Friendly Mosta FC vs Marsa F.C. |
1-1 |
3-2 |
Sat 30, Jul-20:30 - Club Friendly Balzan FC vs Pieta Hotspurs |
1-0 |
|
Sat 30, Jul-20:30 - Club Friendly Sirens vs Birkirkara FC |
2-0 |
2-1 |
Sat 30, Jul-20:30 - Club Friendly Racing Villalbes vs Deportivo La Coruna |
1-0 |
1-4 |
Sat 30, Jul-15:30 - Club Friendly Curzon Ashton FC vs Halifax Town |
0-1 |
0-3 |
Sat 30, Jul-15:45 - Club Friendly Atletico Madrid vs Manchester United |
0-0 |
1-0 |
Sat 30, Jul-21:00 - Club Friendly Nottingham Forest vs Valencia CF |
0-1 |
1-1 |
Sat 30, Jul-21:00 - Club Friendly Real Murcia vs Villarreal B |
3-1 |
3-1 |
Sat 30, Jul-21:00 - Club Friendly Levante vs CD Castellon |
1-0 |
4-0 |
Sat 30, Jul-21:00 - Club Friendly SC Heerenveen vs SBV Excelsior |
1-0 |
3-1 |
Sat 30, Jul-21:00 - Club Friendly CD Nacional vs Maritimo |
0-1 |
0-1 |
Sat 30, Jul-21:00 - Club Friendly Rio Ave vs Academico Viseu |
0-0 |
1-0 |
Sat 30, Jul-21:00 - Club Friendly Sakaryaspor vs Fatih Karagumruk |
2-1 |
3-3 |
Sat 30, Jul-21:00 - Club Friendly Burgos CF vs Racing Santander |
1-1 |
2-1 |
Sat 30, Jul-21:00 - Club Friendly Granada CF vs Almeria |
0-0 |
3-2 |
Sat 30, Jul-16:00 - Club Friendly AFC Hornchurch vs St Ives Town |
1-2 |
2-4 |
Sat 30, Jul-21:00 - Club Friendly Sporting Covilha vs Academica Coimbra |
1-1 |
2-2 |
Sat 30, Jul-16:00 - Club Friendly St Albans City vs Barnet F.C. |
0-1 |
2-1 |
Sat 30, Jul-21:00 - Club Friendly Aguilas FC vs Eldense |
0-1 |
0-1 |
Sat 30, Jul-16:00 - Club Friendly FC 08 Homburg vs Haguenau |
4-0 |
|
Sat 30, Jul-21:00 - Club Friendly UD Oliveirense vs SL Benfica B |
0-3 |
0-3 |
Sat 30, Jul-16:00 - Club Friendly VfR Wormatia Worms vs SV Waldhof Mannheim B |
0-0 |
2-1 |
Sat 30, Jul-21:00 - Club Friendly Naxara vs CD Tudelano |
0-0 |
1-0 |
Sat 30, Jul-16:00 - Club Friendly Ware vs Coggeshall Town |
2-0 |
|
Sat 30, Jul-18:30 - Club Friendly FC Utrecht vs FC Shakhtar Donetsk |
1-1 |
2-2 |
Sat 30, Jul-21:00 - Club Friendly Brea vs Osasuna B |
0-1 |
1-2 |
Sat 30, Jul-16:00 - Club Friendly FSV Optik Rathenow vs Germania Halberstadt |
1-1 |
2-2 |
Sat 30, Jul-16:00 - Club Friendly Ludwigsfelder FC vs FSV Luckenwalde |
0-2 |
0-4 |
Sat 30, Jul-16:00 - Club Friendly Middelfart vs FC Aarhus Fremad |
0-2 |
3-2 |
Sat 30, Jul-16:00 - Club Friendly Kings Langley vs Biggleswade Town |
1-1 |
1-1 |
Sat 30, Jul-16:00 - Club Friendly Synot Slovacko Women\'s vs FSK St Polten Spratzern Women\'s |
0-1 |
0-2 |
Sat 30, Jul-21:30 - Club Friendly Leganes vs Albacete |
0-0 |
0-0 |
Sat 30, Jul-21:30 - Club Friendly NAC Breda vs Excelsior Virton |
1-0 |
2-1 |
Sat 30, Jul-16:30 - Club Friendly PEC Zwolle vs FC Dordrecht 90 |
2-0 |
2-1 |
Sat 30, Jul-21:30 - Club Friendly CD La Virgen Del Camino vs Cultural Leonesa |
0-1 |
0-1 |
Sat 30, Jul-16:30 - Club Friendly Aberystwyth Town vs Merthyr Town |
0-0 |
2-1 |
Sat 30, Jul-16:30 - Club Friendly AFC Amsterdam vs SteDoCo |
3-0 |
|
Sat 30, Jul-21:45 - Club Friendly Sporting Clube de Portugal vs Wolverhampton Wanderers |
1-1 |
1-1 |
Sat 30, Jul-08:30 - Club Friendly Northern Rangers vs Devonport City Striker II |
3-2 |
3-3 |
Sat 30, Jul-23:00 - Colombia Copa Mustang Cortulua vs Dep.Independiente Medellin |
0-0 |
1-0 |
Sat 30, Jul-23:00 - Colombia Copa Premier Real Santander vs Atletico FC |
0-0 |
0-1 |
Sat 30, Jul-01:00 - Colombia Copa Premier Real Cartagena vs Cucuta |
1-1 |
1-2 |
Sat 30, Jul-04:00 - Conmebol-Sudamericano Women Argentina Women\'s vs Paraguay Women\'s |
0-1 |
3-1 |
Sat 30, Jul-19:59 - Coppa Italia FC Sudtirol vs FeralpiSalo |
0-1 |
1-3 |
Sat 30, Jul-01:00 - Costa Rica Division 2 AD Carmelita vs Jicaral Sercoba |
0-0 |
1-0 |
Sat 30, Jul-00:00 - COTIF Tournament Valencia(U20) vs UD Alzira(U20) |
1-0 |
3-1 |
Sat 30, Jul-23:00 - Croatia - 1. Division NK Varteks Varazdin vs Hajduk Split |
0-2 |
0-2 |
Sat 30, Jul-19:00 - Czech Republic 2. Liga FK Pribram vs FK MAS Taborsko |
1-1 |
1-1 |
Sat 30, Jul-19:00 - Czech Republic 2. Liga FC Sellier & Bellot Vlasim vs Vysocina Jihlava |
0-2 |
0-2 |
Sat 30, Jul-12:15 - Czech Republic 2. Liga Fotbal Trinec vs MFK Karvina |
0-1 |
0-3 |
Sat 30, Jul-12:15 - Czech Republic 2. Liga MFK Vyskov vs MFK Chrudim |
2-0 |
3-0 |
Sat 30, Jul-19:00 - Czech Republic Cup HFK Olomouc vs Kozlovice |
0-1 |
0-5 |
Sat 30, Jul-19:00 - Czech Republic Cup Rousinov vs Bzenec |
0-4 |
0-4 |
Sat 30, Jul-19:00 - Czech Republic Cup FK Nachod-Destne vs Velke Hamry |
0-0 |
|
Sat 30, Jul-19:00 - Czech Republic Cup Novy Bor vs Arsenal Ceska Lipa |
0-2 |
0-7 |
Sat 30, Jul-19:00 - Czech Republic Cup FK Pencin Turnov vs Vilemov |
1-1 |
3-2 |
Sat 30, Jul-19:00 - Czech Republic Cup FC Viktorie Prerov vs TJ Skastice |
2-1 |
5-3 |
Sat 30, Jul-19:00 - Czech Republic Cup Horovice vs Prestice |
0-1 |
0-3 |
Sat 30, Jul-19:00 - Czech Republic Cup SK Bystrice Nad Perntejnem vs Slovan Rosice |
0-3 |
2-6 |
Sat 30, Jul-19:00 - Czech Republic Cup FK Louny vs Banik Most Sous |
0-2 |
|
Sat 30, Jul-19:00 - Czech Republic Cup Holesov vs SK Hranice |
1-1 |
2-2 |
Sat 30, Jul-19:00 - Czech Republic Cup Zdirec nad Doubravou vs Stara Rise |
2-0 |
5-0 |
Sat 30, Jul-19:00 - Czech Republic Cup Bospor Bohumin vs MFK Havirov |
1-1 |
5-2 |
Sat 30, Jul-19:00 - Czech Republic Cup SK Libcany vs Hlinsko |
1-0 |
|
Sat 30, Jul-19:00 - Czech Republic Cup Unie Hlubina vs Vitkovice |
0-1 |
1-3 |
Sat 30, Jul-19:00 - Czech Republic Cup Tatran Vsechovice vs Frydlant |
1-0 |
3-0 |
Sat 30, Jul-19:00 - Czech Republic Cup Beskyd Frenstat vs Frydek-Mistek |
1-2 |
1-4 |
Sat 30, Jul-19:00 - Czech Republic Cup SK Tochovice vs FK Kraluv Dvur |
0-1 |
0-5 |
Sat 30, Jul-19:00 - Czech Republic Cup Sokol Kralovice vs Klatovy |
1-0 |
2-2 |
Sat 30, Jul-19:00 - Czech Republic Cup Jankov vs Spartak Sobeslav |
1-1 |
1-3 |
Sat 30, Jul-19:00 - Czech Republic Cup Bridlicna vs Sumperk |
1-2 |
1-3 |
Sat 30, Jul-19:00 - Czech Republic Cup Libisany vs SK Vysoke Myto |
4-1 |
|
Sat 30, Jul-19:00 - Czech Republic Cup Karlovy Vary-Dvory vs Hvezda Cheb |
1-1 |
1-1 |
Sat 30, Jul-12:15 - Czech Republic Cup SK Kladno vs Zbuzany |
0-0 |
2-0 |
Sat 30, Jul-12:15 - Czech Republic Cup Breclav vs Sokol Tasovice |
0-3 |
1-3 |
Sat 30, Jul-12:15 - Czech Republic Cup Neratovice-Byskovice vs FK Caslav |
0-1 |
1-1 |
Sat 30, Jul-12:15 - Czech Republic Cup SK Mondi Steti vs Dobrovice |
1-2 |
3-6 |
Sat 30, Jul-12:15 - Czech Republic Cup FK Olympie Brezova vs FK Banik Sokolov |
5-1 |
5-2 |
Sat 30, Jul-12:15 - Czech Republic Cup Ujezd Praha 4 vs Petrin Plzen |
2-0 |
4-2 |
Sat 30, Jul-12:30 - Czech Republic Cup Slavoj Cesky Krumlov vs Benesov |
0-1 |
|
Sat 30, Jul-19:59 - Czech Republic Cup FK Krnov vs Hlucin |
0-3 |
0-7 |
Sat 30, Jul-18:00 - Czech Republic Gambrinus Liga Brno vs 1.FC Slovacko |
2-1 |
2-2 |
Sat 30, Jul-18:00 - Czech Republic Gambrinus Liga FC Fastav Zlin vs Mlada Boleslav |
0-0 |
0-0 |
Sat 30, Jul-18:00 - Czech Republic Gambrinus Liga Banik Ostrava vs SK Sigma Olomouc |
0-1 |
0-3 |
Sat 30, Jul-21:00 - Czech Republic Gambrinus Liga Teplice vs FC Viktoria Plzen |
1-0 |
2-2 |
Sat 30, Jul-18:00 - Denmark - 1. Division Fremad Amager vs Vejle |
0-1 |
1-2 |
Sat 30, Jul-16:00 - Denmark - 1. Division Hillerod Fodbold vs Sonderjyske |
1-3 |
1-5 |
Sat 30, Jul-17:00 - Denmark - 1. Division Nykobing FC vs Hvidovre IF |
0-1 |
0-2 |
Sat 30, Jul-22:00 - Dutch Super Cup Ajax Amsterdam vs PSV Eindhoven |
1-2 |
3-5 |
Sat 30, Jul-19:15 - Ecuador Campeonato Serie B Olmedo Riobamba vs Manta FC |
1-0 |
3-0 |
Sat 30, Jul-21:30 - Ecuador Campeonato Serie B Imbabura SC vs Libertad FC |
2-0 |
2-1 |
Sat 30, Jul-04:00 - Ecuador Copa Pilsener A Deportivo Cuenca vs Sociedad Deportiva Aucas |
0-2 |
1-2 |
Sat 30, Jul-23:00 - Egypt Premier League Arab Contractors vs Al Ahly SC |
0-0 |
0-0 |
Sat 30, Jul-20:30 - Egypt Premier League Enppi vs Al Masry |
0-1 |
1-1 |
Sat 30, Jul-15:30 - Emirates Stadium Cup Arsenal vs Sevilla |
4-0 |
6-0 |
Sat 30, Jul-19:59 - England FA Community Shield Liverpool vs Manchester City |
1-0 |
3-1 |
Sat 30, Jul-18:00 - England League One Ipswich vs Bolton Wanderers |
1-1 |
1-1 |
Sat 30, Jul-18:00 - England League One Sheffield Wed vs Portsmouth |
1-0 |
3-3 |
Sat 30, Jul-18:00 - England League One Cambridge United vs Milton Keynes Dons |
1-0 |
1-0 |
Sat 30, Jul-18:00 - England League One Derby County vs Oxford United |
0-0 |
1-0 |
Sat 30, Jul-18:00 - England League One Wycombe Wanderers vs Burton Albion FC |
3-0 |
3-0 |
Sat 30, Jul-18:00 - England League One Plymouth Argyle vs Barnsley |
1-0 |
1-0 |
Sat 30, Jul-18:00 - England League One Cheltenham Town vs Peterborough United |
2-0 |
2-3 |
Sat 30, Jul-18:00 - England League One Port Vale vs Fleetwood Town |
2-1 |
2-1 |
Sat 30, Jul-18:00 - England League One Accrington Stanley vs Charlton Athletic |
0-1 |
2-2 |
Sat 30, Jul-18:00 - England League One Bristol Rovers vs Forest Green Rovers |
0-0 |
1-2 |
Sat 30, Jul-18:00 - England League One Lincoln City vs Exeter City |
0-1 |
1-1 |
Sat 30, Jul-18:00 - England League One Morecambe vs Shrewsbury Town |
0-0 |
0-0 |
Sat 30, Jul-18:00 - England League Two Stockport County vs Barrow |
0-3 |
2-3 |
Sat 30, Jul-18:00 - England League Two Rochdale vs Crewe Alexandra |
0-2 |
1-2 |
Sat 30, Jul-18:00 - England League Two Walsall vs Hartlepool United FC |
2-0 |
4-0 |
Sat 30, Jul-18:00 - England League Two Bradford City AFC vs Doncaster Rovers |
0-0 |
0-0 |
Sat 30, Jul-18:00 - England League Two Leyton Orient vs Grimsby Town |
0-0 |
2-0 |
Sat 30, Jul-18:00 - England League Two Tranmere Rovers vs Stevenage FC |
0-1 |
1-2 |
Sat 30, Jul-18:00 - England League Two Northampton Town vs Colchester United |
1-1 |
3-2 |
Sat 30, Jul-18:00 - England League Two Carlisle vs Crawley Town |
1-0 |
1-0 |
Sat 30, Jul-18:00 - England League Two Harrogate Town vs Swindon |
1-0 |
3-0 |
Sat 30, Jul-18:00 - England League Two Sutton United vs Newport County |
1-1 |
1-1 |
Sat 30, Jul-18:00 - England League Two AFC Wimbledon vs Gillingham |
1-0 |
2-0 |
Sat 30, Jul-18:00 - England League Two Salford City F.C. vs Mansfield Town |
2-0 |
2-0 |
Sat 30, Jul-18:00 - England The Championship Wigan Athletic vs Preston North End |
0-0 |
0-0 |
Sat 30, Jul-18:00 - England The Championship Millwall vs Stoke City |
1-0 |
2-0 |
Sat 30, Jul-18:00 - England The Championship Rotherham United vs Swansea City |
1-1 |
1-1 |
Sat 30, Jul-18:00 - England The Championship Cardiff City vs Norwich City |
0-0 |
1-0 |
Sat 30, Jul-18:00 - England The Championship Hull City vs Bristol City |
0-1 |
2-1 |
Sat 30, Jul-18:00 - England The Championship Blackpool vs Reading |
1-0 |
1-0 |
Sat 30, Jul-20:30 - England The Championship Middlesbrough vs West Bromwich(WBA) |
1-0 |
1-1 |
Sat 30, Jul-18:00 - England The Championship Blackburn Rovers vs Queens Park Rangers |
1-0 |
1-0 |
Sat 30, Jul-18:00 - England The Championship Luton Town vs Birmingham |
0-0 |
0-0 |
Sat 30, Jul-16:00 - Estonia Esi Liiga Tallinna FC Levadia II vs FC Nomme United |
2-2 |
2-4 |
Sat 30, Jul-16:00 - Estonia Esi Liiga B Tartu Kalev vs Tallinna JK Legion B |
0-0 |
3-0 |
Sat 30, Jul-16:00 - Estonia Esi Liiga B Laanemaa Haapsalu vs Tabasalu JK Charma |
0-0 |
1-0 |
Sat 30, Jul-16:00 - Estonia Esi Liiga B Tartu Kalev vs Nomme JK Kalju II |
0-0 |
3-0 |
Sat 30, Jul-20:30 - Estonia Meistri Liiga JK Tallinna Kalev vs Trans Narva |
2-2 |
5-2 |
Sat 30, Jul-16:00 - Estonia Women\'s Meistri Liiga Tabasalu Women\'s vs Suure Jaani United Women\'s |
3-0 |
5-0 |
Sat 30, Jul-17:00 - Euro Beach Soccer League Romania Beach Soccer vs England Beach Soccer |
7-5 |
|
Sat 30, Jul-19:30 - Euro Beach Soccer League Moldova Beach Soccer vs Greece Beach Soccer |
5-1 |
|
Sat 30, Jul-13:00 - Euro Beach Soccer League Malta Beach Soccer vs Georgia Beach Soccer |
5-6 |
|
Sat 30, Jul-14:15 - Euro Beach Soccer League Norway Beach Soccer vs Lithuania Beach Soccer |
2-1 |
|
Sat 30, Jul-15:30 - Euro Beach Soccer League Latvia Beach Soccer vs Denmark Beach Soccer |
3-1 |
|
Sat 30, Jul-18:15 - Euro Beach Soccer League Turkiye Beach Soccer vs Kazakhstan Beach Soccer |
12-10 |
|
Sat 30, Jul-18:00 - Finland Women\'s Premier League NJS Nurmijarvi Women\'s vs Ilves Tampere Women\'s |
0-1 |
2-4 |
Sat 30, Jul-15:00 - Finland Women\'s Premier League ONS Women\'s vs Aland Women\'s |
0-0 |
1-1 |
Sat 30, Jul-15:00 - Finland Women\'s Premier League Pallokerho-35 Women\'s vs KuPS Women\'s |
1-1 |
1-4 |
Sat 30, Jul-18:00 - Finland - Kakkonen Lohko A Atlantis vs JIPPO |
0-1 |
2-2 |
Sat 30, Jul-18:00 - Finland - Kakkonen Lohko A KuPS Akatemia vs PK Keski Uusimaa(PKKU) |
2-0 |
4-0 |
Sat 30, Jul-18:00 - Finland - Kakkonen Lohko A FC Futura vs Kapylan Pallo |
0-2 |
0-2 |
Sat 30, Jul-18:00 - Finland - Kakkonen Lohko A Lahden Reipas vs NJS Nurmijarvi |
1-0 |
3-2 |
Sat 30, Jul-18:00 - Finland - Kakkonen Lohko A LaPa vs PeKa |
1-3 |
2-4 |
Sat 30, Jul-18:00 - Finland - Kakkonen Lohko B GrIFK vs KaaPo Kaarina |
1-0 |
2-1 |
Sat 30, Jul-18:00 - Finland - Kakkonen Lohko B SalPa Salo vs Klubi 04 |
2-3 |
6-3 |
Sat 30, Jul-18:00 - Finland - Kakkonen Lohko B EPS Espoo vs Ilves Tampere II |
2-1 |
4-1 |
Sat 30, Jul-19:00 - Finland - Kakkonen Lohko C OLS Oulu vs Narpes Kraft |
1-0 |
3-0 |
Sat 30, Jul-19:30 - Finland - Kakkonen Lohko C JJK Jyvaskyla vs Jakobstads Bollklubb |
0-0 |
2-0 |
Sat 30, Jul-18:00 - Finland Veikkausliga HJK Helsinki vs IFK Mariehamn |
1-0 |
1-0 |
Sat 30, Jul-18:00 - Finland Veikkausliga FC Honka vs VPS Vaasa |
0-0 |
4-0 |
Sat 30, Jul-18:00 - Finland Ykkonen Turun Palloseura vs Jaro |
2-0 |
3-1 |
Sat 30, Jul-18:00 - Finland Ykkonen KPV Kokkola vs PEPO Lappeenranta |
1-0 |
2-1 |
Sat 30, Jul-18:00 - Finland Ykkonen JaPS vs Pargas IF |
3-0 |
4-1 |
Sat 30, Jul-18:00 - Finland Ykkonen Ekenas IF vs KTP Kotka |
2-0 |
2-0 |
Sat 30, Jul-17:00 - France Ligue 2 Dijon vs AS Saint-Etienne |
2-0 |
2-1 |
Sat 30, Jul-21:00 - France Ligue 2 FC Metz vs Amiens SC |
2-0 |
3-0 |
Sat 30, Jul-21:00 - France Ligue 2 Le Havre vs Grenoble Foot 38 |
0-0 |
0-0 |
Sat 30, Jul-21:00 - France Ligue 2 Guingamp vs Pau FC |
3-0 |
4-0 |
Sat 30, Jul-21:00 - France Ligue 2 Bordeaux vs Valenciennes FC |
0-0 |
0-0 |
Sat 30, Jul-21:00 - France Ligue 2 Bastia vs Stade Lavallois MFC |
0-1 |
0-2 |
Sat 30, Jul-21:00 - France Ligue 2 Quevilly Rouen vs Rodez AF |
0-0 |
0-0 |
Sat 30, Jul-21:00 - France Ligue 2 Nimes vs Caen |
0-0 |
0-1 |
Sat 30, Jul-21:00 - France Ligue 2 FC Annecy vs Chamois Niortais |
0-2 |
1-2 |
Sat 30, Jul-19:59 - Friendly Internationals Lazio vs Qatar |
0-0 |
0-0 |
Sat 30, Jul-22:30 - German Super Cup RB Leipzig vs Bayern Munich |
0-3 |
3-5 |
Sat 30, Jul-16:00 - Germany - Regionalliga Bayern Greuther Furth B vs SpVgg Ansbach |
1-1 |
2-1 |
Sat 30, Jul-16:00 - Germany - Regionalliga Bayern FC Augsburg B vs SpVgg Unterhaching |
0-1 |
0-2 |
Sat 30, Jul-19:00 - Germany - Regionalliga Bayern TSV Rain Am Lech vs TSV Buchbach |
0-0 |
1-0 |
Sat 30, Jul-19:00 - Germany - Regionalliga Bayern TSV Aubstadt vs VfB Eichstatt |
1-0 |
1-1 |
Sat 30, Jul-19:00 - Germany - Regionalliga Bayern SpVgg Hankofen-Hailing vs Nurnberg B |
1-0 |
2-0 |
Sat 30, Jul-15:00 - Germany - Regionalliga Nord Hannover 96 Am vs Teutonia Ottensen |
0-0 |
2-0 |
Sat 30, Jul-16:00 - Germany - Regionalliga Nord Kickers Emden vs SC Weiche Flensburg 08 |
0-2 |
0-2 |
Sat 30, Jul-16:00 - Germany - Regionalliga West Rot Weiss Ahlen vs Fortuna Koln |
0-1 |
1-1 |
Sat 30, Jul-16:00 - Germany - Regionalliga West Bocholt FC vs Fortuna Dusseldorf II |
0-0 |
1-2 |
Sat 30, Jul-17:30 - Germany Cup VfB Lubeck vs Hansa Rostock |
0-0 |
1-0 |
Sat 30, Jul-17:30 - Germany Cup SSV Jahn Regensburg vs 1. FC Koln |
2-1 |
2-2 |
Sat 30, Jul-17:30 - Germany Cup SV Elversberg vs Bayer Leverkusen |
3-2 |
4-3 |
Sat 30, Jul-17:30 - Germany Cup SpVgg Bayreuth vs Hamburger |
1-0 |
1-1 |
Sat 30, Jul-17:30 - Germany Cup FV Illertissen vs 1. FC Heidenheim 1846 |
0-0 |
0-2 |
Sat 30, Jul-17:30 - Germany Cup Einheit Wernigerode vs SC Paderborn 07 |
0-3 |
0-10 |
Sat 30, Jul-19:59 - Germany Cup Kickers Offenbach vs Fortuna Dusseldorf |
0-1 |
1-4 |
Sat 30, Jul-19:59 - Germany Cup Carl Zeiss Jena vs VfL Wolfsburg |
0-0 |
0-1 |
Sat 30, Jul-19:59 - Germany Cup Stuttgarter Kickers vs Greuther Furth |
1-0 |
2-0 |
Sat 30, Jul-15:00 - Germany Cup Viktoria Berlin 1889 vs VfL Bochum |
0-2 |
0-3 |
Sat 30, Jul-15:00 - Germany Cup SV Straelen vs St. Pauli |
2-2 |
3-4 |
Sat 30, Jul-17:30 - Germany OberLiga FV Dudenhofen vs SV Auersmacher |
1-0 |
3-0 |
Sat 30, Jul-16:00 - Germany OberLiga FC Ingolstadt 04 Am vs Munchen 1860 Am |
2-1 |
2-2 |
Sat 30, Jul-16:00 - Germany OberLiga Heider SV vs Eckernforder SV |
2-0 |
2-0 |
Sat 30, Jul-16:00 - Germany OberLiga TSV Kottern-St. Mang vs TSV landsberger |
0-2 |
1-3 |
Sat 30, Jul-16:00 - Germany OberLiga ATSV Erlangen vs DJK Gebenbach |
0-1 |
0-5 |
Sat 30, Jul-16:00 - Germany OberLiga Husumer SV vs TSB Flensburg |
1-0 |
2-1 |
Sat 30, Jul-23:30 - Guatemala Liga 2 Nacional CD Suchitepequez vs Catarina |
1-2 |
|
Sat 30, Jul-06:00 - Guatemala Liga 2 Nacional CSyD Sacachispas vs Deportivo Sanarate |
0-0 |
0-0 |
Sat 30, Jul-19:30 - Hungary NB Ⅱ Gyirmot SE vs Szentlorinc SE |
3-0 |
4-0 |
Sat 30, Jul-22:00 - Hungary NB1 Ujpest FC vs Mezokovesd-Zsory |
1-0 |
1-1 |
Sat 30, Jul-19:45 - Hungary NB1 Kecskemeti TE vs Vasas SC |
0-0 |
0-0 |
Sat 30, Jul-18:00 - Iceland Premier Division IBV Vestmannaeyjar vs Keflavik |
1-1 |
2-2 |
Sat 30, Jul-18:00 - Iceland Premier Division Stjarnan Gardabaer vs Vikingur Reykjavik |
0-0 |
2-2 |
Sat 30, Jul-12:30 - Indonesia Liga 1 Persib Bandung vs Madura United FC |
1-0 |
1-3 |
Sat 30, Jul-15:15 - Indonesia Liga 1 Arema Malang vs PSIS Semarang |
0-0 |
2-1 |
Sat 30, Jul-15:15 - Indonesia Liga 1 Barito Putera vs Borneo F.C. |
1-1 |
3-1 |
Sat 30, Jul-19:59 - Ireland - FAI Cup Derry City vs Oliver Bond Celtic |
4-0 |
7-0 |
Sat 30, Jul-21:30 - Ireland - FAI Cup Lucan United vs Killester Donnycarney FC |
2-0 |
3-0 |
Sat 30, Jul-21:00 - Israel Ligat Al Toto Cup Hapoel Jerusalem vs Hapoel Tel Aviv |
0-2 |
1-3 |
Sat 30, Jul-09:00 - Japanese J-League Division 1 Consadole Sapporo vs Nagoya Grampus Eight |
1-0 |
2-2 |
Sat 30, Jul-13:30 - Japanese J-League Division 1 Jubilo Iwata vs Shonan Bellmare |
0-0 |
1-0 |
Sat 30, Jul-14:00 - Japanese J-League Division 1 Vissel Kobe vs Kashiwa Reysol |
0-1 |
0-1 |
Sat 30, Jul-14:00 - Japanese J-League Division 1 Urawa Red Diamonds vs Kawasaki Frontale |
2-0 |
3-1 |
Sat 30, Jul-14:00 - Japanese J-League Division 1 Yokohama F Marinos vs Kashima Antlers |
1-0 |
2-0 |
Sat 30, Jul-14:00 - Japanese J-League Division 1 Cerezo Osaka vs Avispa Fukuoka |
1-0 |
2-0 |
Sat 30, Jul-14:00 - Japanese J-League Division 1 Gamba Osaka vs Kyoto Sanga FC |
0-0 |
1-1 |
Sat 30, Jul-14:00 - Japanese J-League Division 1 Sanfrecce Hiroshima vs FC Tokyo |
1-0 |
1-2 |
Sat 30, Jul-13:00 - Japanese League Division 2 Mito Hollyhock vs Omiya Ardija |
1-0 |
1-0 |
Sat 30, Jul-13:00 - Japanese League Division 2 Yokohama FC vs Grulla Morioka |
0-1 |
0-3 |
Sat 30, Jul-13:00 - Japanese League Division 2 Tochigi SC vs Tokushima Vortis |
0-0 |
1-1 |
Sat 30, Jul-13:30 - Japanese League Division 2 FC Ryukyu vs Roasso Kumamoto |
1-0 |
2-0 |
Sat 30, Jul-14:00 - Japanese League Division 2 Oita Trinita vs Tokyo Verdy |
2-2 |
2-2 |
Sat 30, Jul-14:00 - Japanese League Division 2 Thespakusatsu Gunma vs Ventforet Kofu |
1-0 |
1-1 |
Sat 30, Jul-14:00 - Japanese League Division 2 Montedio Yamagata vs FC Machida Zelvia |
1-0 |
1-0 |
Sat 30, Jul-14:00 - Japanese League Division 2 Fagiano Okayama vs JEF United Ichihara Chiba |
0-0 |
1-1 |
Sat 30, Jul-14:00 - Japanese League Division 2 V-Varen Nagasaki vs Albirex Niigata |
1-1 |
2-2 |
Sat 30, Jul-14:00 - Japanese League Division 2 Renofa Yamaguchi vs Vegalta Sendai |
1-2 |
2-2 |
Sat 30, Jul-12:00 - Japanese League Division 3 Fukushima United FC vs FC Imabari |
1-1 |
1-1 |
Sat 30, Jul-12:00 - Japanese League Division 3 Fujieda MYFC vs Kagoshima United |
2-1 |
2-1 |
Sat 30, Jul-13:00 - Japanese League Division 3 Giravanz Kitakyushu vs Azul Claro Numazu |
1-0 |
1-0 |
Sat 30, Jul-13:00 - Japanese League Division 3 Kataller Toyama vs Iwaki FC |
1-0 |
1-1 |
Sat 30, Jul-13:00 - Japanese League Division 3 Kamatamare Sanuki vs AC Nagano Parceiro |
0-0 |
0-1 |
Sat 30, Jul-13:30 - Japanese League Division 3 Gainare Tottori vs FC Gifu |
2-0 |
4-0 |
Sat 30, Jul-18:00 - Jordan Cup AL-Karmel vs Shabab Deir Alla |
0-0 |
0-0 |
Sat 30, Jul-18:00 - Jordan Cup Al Hashemeya vs Al Khaledeya |
0-0 |
0-0 |
Sat 30, Jul-18:00 - Jordan Cup Jrash vs Al-Yarmouk Amman |
1-1 |
1-1 |
Sat 30, Jul-21:30 - Jordan Professional Premier League Shabab AlOrdon vs Al Hussein Irbid |
1-2 |
1-2 |
Sat 30, Jul-19:00 - Kazakhstan Cup FK Aktobe vs Taraz |
1-0 |
1-1 |
Sat 30, Jul-17:00 - Kazakhstan Cup FC Shakhtyor Karagandy vs FC Zhetysu Taldykorgan |
2-1 |
4-2 |
Sat 30, Jul-16:00 - Kazakhstan Division 1 Okzhetpes vs Zhenis |
1-1 |
1-1 |
Sat 30, Jul-16:00 - Kazakhstan Division 1 Lashyn Karatau vs Ekibastuz |
1-4 |
2-5 |
Sat 30, Jul-16:00 - Kazakhstan Division 1 Kyran Shymkent vs Baykonur |
0-0 |
0-0 |
Sat 30, Jul-14:00 - Korea League 1 Ulsan Hyundai FC vs Gangwon FC |
1-1 |
2-1 |
Sat 30, Jul-14:00 - Korea League 1 Suwon Samsung Bluewings vs Gimcheon Sangmu FC |
0-0 |
0-0 |
Sat 30, Jul-14:00 - Korea League 1 Jeonbuk Hyundai Motors vs Jeju United FC |
0-0 |
1-0 |
Sat 30, Jul-14:30 - Korea League 1 Pohang Steelers vs FC Seoul |
1-0 |
1-2 |
Sat 30, Jul-15:00 - Korea League 1 Seongnam FC vs Incheon United FC |
0-0 |
3-1 |
Sat 30, Jul-14:00 - Korea League 2 Gwangju Football Club vs Daejeon Hana Citizen |
1-0 |
1-0 |
Sat 30, Jul-17:00 - Latvia - 1. Division FK Spartaks Jurmala vs Super Nova |
2-2 |
2-3 |
Sat 30, Jul-19:00 - Latvia - 1. Division Tukums-2000 vs Rigas Futbola skola |
0-0 |
0-2 |
Sat 30, Jul-19:00 - Latvia - 2. Division FK Smiltene BJSS vs Tukums-2000 II |
1-0 |
1-3 |
Sat 30, Jul-18:00 - Latvia - 2. Division Rigas Futbola skola II vs Rezekne / BJSS |
2-0 |
5-0 |
Sat 30, Jul-19:59 - Latvia - 2. Division JDFS Alberts vs Skanstes SK |
0-0 |
1-1 |
Sat 30, Jul-14:00 - Latvia - 2. Division Riga FC II vs Grobina |
2-0 |
2-1 |
Sat 30, Jul-19:00 - Lithuania - 1. Division FK Riteriai vs Siauliai |
2-0 |
3-1 |
Sat 30, Jul-06:05 - Mexico Primera Division FC Juarez vs Toluca |
0-0 |
1-1 |
Sat 30, Jul-04:00 - Mexico Primera Divison A Venados FC vs Atletico Morelia |
0-1 |
0-2 |
Sat 30, Jul-02:00 - Mexico Women\'s Primera Division Deportivo Toluca Women\'s vs Santos Laguna Women\'s |
1-0 |
2-0 |
Sat 30, Jul-04:00 - Mexico Women\'s Primera Division Tigres UANL Women\'s vs Necaxa Women |
0-0 |
2-0 |
Sat 30, Jul-04:00 - Mexico Women\'s Primera Division Mazatlan FC Women\'s vs Club America Women\'s |
0-2 |
0-3 |
Sat 30, Jul-18:00 - Mexico Youth U20 Tigres UANL(U20) vs Queretaro U20 |
1-0 |
1-0 |
Sat 30, Jul-18:00 - Mexico Youth U20 Chivas Guadalajara(U20) vs Pachuca U20 |
1-1 |
2-2 |
Sat 30, Jul-18:00 - Mexico Youth U20 Puebla(U20) vs San Luis U20 |
0-2 |
2-3 |
Sat 30, Jul-18:00 - Mexico Youth U20 Cruz Azul(U20) vs Necaxa U20 |
1-0 |
2-0 |
Sat 30, Jul-18:00 - Mexico Youth U20 Pumas UNAM U20 vs Monterrey U20 |
1-0 |
2-0 |
Sat 30, Jul-19:00 - Moldova Divizia Nationala Dacia-Buiucani vs FC Balti |
0-0 |
0-0 |
Sat 30, Jul-21:00 - Moldova Divizia Nationala Zimbru Chisinau vs Sheriff Tiraspol |
0-0 |
1-1 |
Sat 30, Jul-23:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga Decic Tuzi vs FK Iskra Danilovgrad |
1-0 |
3-0 |
Sat 30, Jul-23:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga FK Rudar Pljevlja vs FK Mornar |
0-0 |
1-0 |
Sat 30, Jul-12:30 - Myanmar National League Chinland vs Ayeyawady United |
1-3 |
2-4 |
Sat 30, Jul-05:00 - New Zealand Chatham Cup Dunedin City Royals vs Auckland City |
0-4 |
0-6 |
Sat 30, Jul-07:00 - New Zealand Northern Leagues Western Springs vs Manukau United |
1-1 |
4-3 |
Sat 30, Jul-18:00 - Norway 2 Division B Gjovik Lyn vs Eidsvold Turn |
1-0 |
2-2 |
Sat 30, Jul-16:00 - Norway 2 Division B Frigg FK vs Kjelsas IL |
0-2 |
1-2 |
Sat 30, Jul-17:00 - Norway 3. Divisjon D Randesund IL vs Fram Larvik |
2-2 |
2-2 |
Sat 30, Jul-17:00 - Norway 3. Divisjon D Halsen vs Follo |
0-1 |
0-2 |
Sat 30, Jul-18:00 - Norway 3. Divisjon D Mandalskameratene vs Uraedd FK |
1-1 |
3-1 |
Sat 30, Jul-16:00 - Norway 3. Divisjon D Pors Grenland vs Eik Tonsberg |
0-2 |
3-4 |
Sat 30, Jul-17:00 - Norway 3. Divisjon E Byasen Toppfotball vs Melhus |
0-0 |
2-1 |
Sat 30, Jul-18:00 - Norway 3. Divisjon E Orkla vs Nardo FK |
0-3 |
2-4 |
Sat 30, Jul-16:00 - Norway 3. Divisjon E Steinkjer FK vs Tiller IL |
1-1 |
2-1 |
Sat 30, Jul-19:00 - Norway 3. Divisjon F Mjondalen IF B vs Skjervoy |
1-0 |
4-0 |
Sat 30, Jul-18:00 - Norway 3. Divisjon F Lorenskog vs Bossekop UL |
3-0 |
8-1 |
Sat 30, Jul-22:00 - Norwegian Tippeligaen Jerv vs Valerenga |
1-3 |
2-5 |
Sat 30, Jul-19:59 - Norwegian Tippeligaen Tromso IL vs Sandefjord |
2-0 |
3-0 |
Sat 30, Jul-18:00 - Norwegian Tippeligaen Aalesund FK vs Bodo Glimt |
1-2 |
1-2 |
Sat 30, Jul-19:59 - Norwegian Tippeligaen Odd Grenland vs Rosenborg |
1-0 |
2-3 |
Sat 30, Jul-19:59 - Norwegian Tippeligaen HamKam vs Kristiansund BK |
0-1 |
0-1 |
Sat 30, Jul-11:00 - OFC Women Nations Cup Fiji Women\'s vs Papua New Guinea women\'s |
1-2 |
1-2 |
Sat 30, Jul-08:00 - OFC Women Nations Cup Samoa Women\'s vs Solomon Islands Women\'s |
1-1 |
1-1 |
Sat 30, Jul-05:00 - Panama Liga Panamena de Futbol CA Independiente La Chorrera vs San Francisco FC |
0-0 |
2-0 |
Sat 30, Jul-22:00 - Paraguayan Division 2 Atletico Colegiales vs CA River Plate Asuncion |
1-0 |
1-0 |
Sat 30, Jul-18:00 - Paraguayan Division 2 Martin Ledesma vs Independiente FBC |
0-0 |
0-0 |
Sat 30, Jul-03:15 - Paraguayan Division 2 Sportivo Trinidense vs 3 de Febrero |
0-0 |
1-1 |
Sat 30, Jul-01:00 - Paraguayan Primera Division Guairena FC vs General Caballero JLM |
1-0 |
1-2 |
Sat 30, Jul-03:15 - Paraguayan Primera Division FC Nacional Asuncion vs Sol de America |
2-0 |
3-0 |
Sat 30, Jul-00:30 - Peru Primera Division Melgar vs UTC Cajamarca |
0-0 |
1-0 |
Sat 30, Jul-22:00 - Poland - Ekstraklasa Miedz Legnica vs Warta Poznan |
1-1 |
1-2 |
Sat 30, Jul-19:30 - Poland - Ekstraklasa Radomiak Radom vs Gornik Zabrze |
0-2 |
0-3 |
Sat 30, Jul-22:00 - Poland - I liga Ruch Chorzow vs Puszcza Niepolomice |
0-0 |
2-0 |
Sat 30, Jul-19:30 - Poland - I liga Wisla Krakow vs Arka Gdynia |
0-0 |
1-0 |
Sat 30, Jul-17:00 - Poland - I liga LKS Lodz vs Skra Czestochowa |
1-1 |
2-1 |
Sat 30, Jul-19:59 - Poland - II liga Gornik Polkowice vs Motor Lublin |
1-0 |
2-0 |
Sat 30, Jul-19:59 - Poland - II liga Kotwica Kolobrzeg vs Znicz Pruszkow |
1-1 |
2-1 |
Sat 30, Jul-15:00 - Poland - II liga Zaglebie Lubin B vs Slask Wroclaw B |
2-2 |
3-4 |
Sat 30, Jul-19:00 - Poland - II liga Siarka Tarnobrzeg vs Wisla Pulawy |
2-2 |
2-4 |
Sat 30, Jul-23:45 - Portugal Super Cup FC Porto vs Desportivo de Tondela |
2-0 |
3-0 |
Sat 30, Jul-22:30 - Romania - Divizia A CFR Cluj vs CS Mioveni |
3-1 |
4-2 |
Sat 30, Jul-19:30 - Romania - Divizia A FC Voluntari vs UTA Arad |
2-0 |
3-0 |
Sat 30, Jul-18:00 - Russia Div 2 Group 1 Spartak Nalchik vs Rotor Volgograd |
0-1 |
0-2 |
Sat 30, Jul-18:00 - Russia Div 2 Group 1 Mashuk-KMV vs Chernomorets Novorossiysk |
0-0 |
0-0 |
Sat 30, Jul-18:00 - Russia Div 2 Group 1 SKA Rostov vs Druzhba Maykop |
2-0 |
2-0 |
Sat 30, Jul-20:30 - Russia Div 2 Group 1 FK Chayka Pesch vs Alania B |
0-0 |
1-0 |
Sat 30, Jul-19:00 - Russia Div 2 Group 1 Dynamo Stavropol vs Legion Dynamo |
0-0 |
0-0 |
Sat 30, Jul-19:00 - Russia Div 2 Group 1 Forte Taganrog vs FK Biolog |
0-0 |
0-0 |
Sat 30, Jul-19:00 - Russia Div 2 Group 2 Tekstilshchik Ivanovo vs Znamya Truda |
3-1 |
3-1 |
Sat 30, Jul-19:00 - Russia Div 2 Group 2 Dinamo Moscow B vs FC Tver |
0-0 |
2-0 |
Sat 30, Jul-19:00 - Russia Div 2 Group 2 Elektron Veliky Novgorod vs Zorkyi Krasnogorsk |
0-0 |
0-1 |
Sat 30, Jul-18:00 - Russia Div 2 Group 2 FK Murom vs Torpedo Vladimir |
2-0 |
5-0 |
Sat 30, Jul-15:00 - Russia Div 2 Group 2 Zvezda Sint Petersburg vs FK Leningradets |
0-0 |
0-0 |
Sat 30, Jul-15:00 - Russia Div 2 Group 2 Luki Energiya vs FK Yenisey-2 Krasnoyarsk |
0-1 |
0-3 |
Sat 30, Jul-17:00 - Russia Div 2 Group 2 Khimik Dzerzhinsk vs Dynamo Vologda |
0-1 |
3-1 |
Sat 30, Jul-17:00 - Russia Div 2 Group 3 Rodina Moskva II vs Arsenal Tula II |
0-1 |
1-1 |
Sat 30, Jul-19:30 - Russia Div 2 Group 3 FK Zvezda Ryazan vs FK Sakhalinets |
0-1 |
2-1 |
Sat 30, Jul-18:00 - Russia Div 2 Group 3 Avangard Kursk vs Sakhalin Yuzhno Sakhalinsk |
1-0 |
2-0 |
Sat 30, Jul-18:00 - Russia Div 2 Group 3 FK Kvant Obninsk vs Metallurg Lipetsk |
1-0 |
1-1 |
Sat 30, Jul-14:00 - Russia Div 2 Group 3 Strogino Moscow vs FK Spartak Tambov |
0-0 |
0-0 |
Sat 30, Jul-15:00 - Russia Div 2 Group 3 FK Znamya Noginsk vs Balashikha |
0-0 |
0-0 |
Sat 30, Jul-18:30 - Russia Div 2 Group 3 FK Khimki Reserve vs Salyut-Energia Belgorod |
1-2 |
1-2 |
Sat 30, Jul-13:00 - Russia Div 2 Group 4 Amkar Perm vs FK Khimik-Avgust |
0-0 |
3-0 |
Sat 30, Jul-13:00 - Russia Div 2 Group 4 Zenit Izhevsk vs FC Novosibirsk |
1-3 |
2-4 |
Sat 30, Jul-16:00 - Russia Div 2 Group 4 FC Chelyabinsk vs FC Tyumen |
0-1 |
0-3 |
Sat 30, Jul-18:00 - Russia First Division Volga Ulyanovsk vs Neftekhimik Nizhnekamsk |
0-0 |
0-2 |
Sat 30, Jul-18:00 - Russia First Division Veles Moscow vs Rodina Moskva |
0-2 |
0-2 |
Sat 30, Jul-19:00 - Russia First Division Arsenal Tula vs Akron Togliatti |
0-1 |
1-1 |
Sat 30, Jul-21:00 - Russia Premier League PFC Sochi vs Akhmat Grozny |
1-0 |
2-1 |
Sat 30, Jul-16:00 - Russia Premier League Fakel Voronezh vs Dynamo Moscow |
0-2 |
3-3 |
Sat 30, Jul-18:30 - Russia Premier League Zenit St.Petersburg vs Lokomotiv Moscow |
0-0 |
5-0 |
Sat 30, Jul-18:00 - Russia Women\'s Premier League Chertanovo Moscow Women\'s vs Rubin Kazan Women\'s |
1-0 |
1-0 |
Sat 30, Jul-14:00 - Russia Youth Championship League FK Ural Youth vs FK Nizhny Novgorod Youth |
1-0 |
1-1 |
Sat 30, Jul-18:00 - Scottish Championship Dundee vs Partick Thistle |
0-2 |
2-3 |
Sat 30, Jul-18:00 - Scottish Championship Inverness C.T. vs Queen\'s Park |
1-1 |
1-1 |
Sat 30, Jul-18:00 - Scottish Championship Cove Rangers vs Raith Rovers |
1-0 |
2-0 |
Sat 30, Jul-18:00 - Scottish Championship Hamilton Academical FC vs Greenock Morton |
1-1 |
1-1 |
Sat 30, Jul-18:00 - Scottish Championship Ayr United FC vs Arbroath |
0-0 |
0-0 |
Sat 30, Jul-18:00 - Scottish Highland Football League Huntly vs Clachnacuddin |
0-1 |
0-1 |
Sat 30, Jul-18:00 - Scottish Highland Football League Inverurie Loco Works vs Banks O\'Dee |
1-0 |
1-1 |
Sat 30, Jul-18:00 - Scottish Highland Football League Forres Mechanics vs Brechin City |
0-1 |
0-1 |
Sat 30, Jul-18:00 - Scottish Highland Football League Brora Rangers vs Turriff United |
2-1 |
|
Sat 30, Jul-18:00 - Scottish Highland Football League Nairn County vs Rothes |
1-1 |
2-2 |
Sat 30, Jul-18:00 - Scottish Highland Football League Deveronvale vs Lossiemouth FC |
1-0 |
2-0 |
Sat 30, Jul-18:00 - Scottish Highland Football League Wick Academy FC vs Keith |
1-0 |
|
Sat 30, Jul-18:00 - Scottish Highland Football League Buckie Thistle FC vs Fraserburgh |
2-1 |
|
Sat 30, Jul-18:00 - Scottish Highland Football League Formartine United vs Strathspey Thistle |
2-1 |
6-1 |
Sat 30, Jul-18:00 - Scottish League One Dunfermline vs Alloa Athletic |
0-0 |
1-0 |
Sat 30, Jul-18:00 - Scottish League One Falkirk vs Montrose |
0-0 |
0-0 |
Sat 30, Jul-18:00 - Scottish League One Peterhead vs Airdrieonians |
0-2 |
0-2 |
Sat 30, Jul-18:00 - Scottish League One Queen of the South FC vs Clyde F.C. |
1-2 |
1-4 |
Sat 30, Jul-18:00 - Scottish League One Kelty Hearts vs Edinburgh City |
0-1 |
0-2 |
Sat 30, Jul-18:00 - Scottish League Two Dumbarton vs Stirling Albion |
2-0 |
2-0 |
Sat 30, Jul-18:00 - Scottish League Two Stranraer F.C. vs Annan Athletic |
1-0 |
1-0 |
Sat 30, Jul-18:00 - Scottish League Two Elgin City vs East Fife |
0-2 |
1-3 |
Sat 30, Jul-18:00 - Scottish League Two Stenhousemuir vs Albion Rovers FC |
1-0 |
1-0 |
Sat 30, Jul-18:00 - Scottish League Two Bonnyrigg Rose vs Forfar Athletic |
0-0 |
2-0 |
Sat 30, Jul-18:00 - Scottish Lowland Football League Civil Service Strollers FC vs Broomhill FC |
1-1 |
3-1 |
Sat 30, Jul-18:00 - Scottish Lowland Football League East Kilbride vs Hearts Reserve |
2-0 |
4-1 |
Sat 30, Jul-18:00 - Scottish Premier League Kilmarnock vs Dundee United |
0-1 |
1-1 |
Sat 30, Jul-18:00 - Scottish Premier League Hearts vs Ross County |
0-0 |
2-1 |
Sat 30, Jul-18:00 - Scottish Premier League St. Johnstone vs Hibernian FC |
0-0 |
0-1 |
Sat 30, Jul-15:00 - Scottish Premier League Livingston F.C. vs Glasgow Rangers |
1-0 |
1-2 |
Sat 30, Jul-23:00 - Serbia - 1. Liga FK Napredak Krusevac vs FK Javor Ivanjica |
0-1 |
2-4 |
Sat 30, Jul-23:00 - Serbia - 1. Liga Spartak Subotica vs FK Vozdovac |
1-0 |
3-0 |
Sat 30, Jul-19:30 - Serbia - 1. Liga Radnicki 1923 Kragujevac vs Vojvodina |
0-0 |
0-2 |
Sat 30, Jul-22:00 - Serbia Prva Liga FK Metalac Gornji Milanovac vs Radnicki Beograd |
0-0 |
2-0 |
Sat 30, Jul-19:30 - Serbia Prva Liga FK Indjija vs FK Vrsac |
0-1 |
0-1 |
Sat 30, Jul-19:30 - Serbia Prva Liga FK Radnicki Sremska Mitrovica vs FK Sloboda Uzice |
0-0 |
0-0 |
Sat 30, Jul-19:30 - Serbia Prva Liga IMT Novi Beograd vs Proleter Novi Sad |
1-0 |
4-1 |
Sat 30, Jul-18:00 - Serie C - Brazil Ypiranga(RS) vs Mirassol FC |
2-1 |
2-1 |
Sat 30, Jul-22:00 - Serie D - Brazil Aimore RS vs Portuguesa RJ |
0-0 |
0-1 |
Sat 30, Jul-23:00 - Serie D - Brazil Parana vs Cascavel PR |
0-0 |
0-0 |
Sat 30, Jul-23:00 - Serie D - Brazil Bahia de Feira BA vs Costa Rica MS |
2-0 |
2-1 |
Sat 30, Jul-23:00 - Serie D - Brazil Sao Bernardo vs Azuriz FC |
1-0 |
2-0 |
Sat 30, Jul-23:00 - Serie D - Brazil Tocantinopolis vs Sao Raimundo (AM) |
1-0 |
4-1 |
Sat 30, Jul-22:00 - Serie D - Brazil SER Caxias do Sul vs Oeste SP |
1-0 |
1-1 |
Sat 30, Jul-13:30 - Singapore Premier League Tampines Rovers FC vs Hougang United FC |
1-1 |
2-4 |
Sat 30, Jul-13:30 - Singapore Premier League Tanjong Pagar Utd vs Geylang International |
0-3 |
0-5 |
Sat 30, Jul-19:59 - Slovakia 1. Liga Slovan Bratislava vs MFK Zemplin Michalovce |
0-2 |
4-2 |
Sat 30, Jul-19:59 - Slovakia 1. Liga MFK Skalica vs Trencin |
1-0 |
2-0 |
Sat 30, Jul-19:00 - Slovakia 2. Liga MSK Puchov vs MFK Dubnica |
1-1 |
1-2 |
Sat 30, Jul-19:00 - Slovakia 2. Liga Povazska Bystrica vs STK Samorin |
2-1 |
2-3 |
Sat 30, Jul-21:00 - Slovakia 2. Liga TJ Spartak Myjava vs MSK Zilina B |
2-0 |
2-0 |
Sat 30, Jul-22:15 - Slovenia 1. Liga Domzale vs Tabor Sezana |
1-0 |
1-1 |
Sat 30, Jul-19:30 - Slovenia 2. Liga NK Krsko vs NK Aluminij |
0-1 |
1-3 |
Sat 30, Jul-19:30 - Slovenia 2. Liga Jadran Dekani vs Bistrica |
0-0 |
0-1 |
Sat 30, Jul-19:30 - Slovenia 2. Liga NK Roltek Dob vs NK Fuzinar |
2-0 |
3-1 |
Sat 30, Jul-19:59 - Slovenia 2. Liga ND Primorje vs NK Nafta |
0-1 |
0-3 |
Sat 30, Jul-09:30 - South Australian Premier League Adelaide Blue Eagles vs Port Adelaide Pirates |
1-0 |
3-0 |
Sat 30, Jul-09:30 - South Australian Premier League Modbury Jets vs Adelaide Victory |
0-0 |
0-1 |
Sat 30, Jul-09:30 - South Australian Premier League Playford City Patriots vs Adelaide Raiders SC |
1-4 |
2-5 |
Sat 30, Jul-11:30 - South Australian Premier League Eastern United vs Adelaide Hills |
2-1 |
4-2 |
Sat 30, Jul-11:45 - South Australian Premier League Adelaide University vs Para Hills Knights |
0-2 |
0-2 |
Sat 30, Jul-08:30 - South Australian Premier League Fulham United FC vs West Adelaide SC |
1-1 |
1-1 |
Sat 30, Jul-09:30 - South Australian Super League Cumberland United FC vs South Adelaide Panthers |
0-5 |
0-7 |
Sat 30, Jul-09:30 - South Australian Super League Campbelltown City SC vs Adelaide Comets FC |
1-1 |
3-2 |
Sat 30, Jul-09:30 - South Australian Super League White City Beograd vs Adelaide United FC Youth |
0-0 |
1-2 |
Sat 30, Jul-09:45 - South Australian Super League Sturt Lions vs Adelaide City FC |
1-2 |
1-4 |
Sat 30, Jul-12:30 - South Australian Super League North Eastern Metrostars vs West Torrens Birkalla |
2-0 |
3-0 |
Sat 30, Jul-09:00 - South Australian Super League Croydon Kings vs Adelaide Olympic |
0-1 |
0-1 |
Sat 30, Jul-07:15 - South Australian Super League Reserves Campbelltown City SC Reserve vs Adelaide Comets FC Reserve |
1-0 |
5-0 |
Sat 30, Jul-07:15 - South Australian Super League Reserves Sturt Lions Reserve vs Adelaide City FC Reserve |
1-0 |
4-1 |
Sat 30, Jul-09:30 - South Australian Women\'s Premier League Adelaide University Women\'s vs FFSA NTC Girls Women\'s |
1-4 |
|
Sat 30, Jul-10:00 - South Australian Women\'s Premier League Metro United Women\'s vs Adelaide City FC Women\'s |
0-1 |
0-3 |
Sat 30, Jul-10:45 - South Australian Women\'s Premier League Fulham United Women\'s vs West Adelaide SC Women\'s |
0-2 |
0-5 |
Sat 30, Jul-17:00 - Swden Women Division 2 Alvsjo AIK FF Women\'s vs IK Uppsala Women\'s |
0-2 |
0-2 |
Sat 30, Jul-17:00 - Swden Women Division 2 Alingsas Women\'s vs IFK Norrkoping DFK Women\'s |
0-1 |
0-1 |
Sat 30, Jul-17:00 - Swden Women Division 2 IFO Bromolla IF Women\'s vs Bergdalens IK Women\'s |
2-0 |
2-0 |
Sat 30, Jul-15:00 - Swden Women Division 2 Gamla Upsala SK Women\'s vs Vaxjo FF Women\'s |
0-3 |
1-6 |
Sat 30, Jul-18:00 - Sweden Div 1 Norra FC Stockholm Internazionale vs Sandvikens IF |
0-1 |
2-1 |
Sat 30, Jul-15:00 - Sweden Div 1 Norra Gefle IF vs BK Forward |
0-0 |
3-1 |
Sat 30, Jul-15:00 - Sweden Div 1 Norra IF Sylvia vs Orebro Syrianska IF |
0-0 |
1-1 |
Sat 30, Jul-15:00 - Sweden Div 1 Norra IF Karlstad vs Umea FC |
1-0 |
1-0 |
Sat 30, Jul-18:00 - Sweden Div 1 Sodra Atvidabergs FF vs Vanersborgs IF |
0-1 |
2-1 |
Sat 30, Jul-18:00 - Sweden Div 1 Sodra Falkenbergs FF vs IFK Malmo FK |
2-0 |
3-0 |
Sat 30, Jul-18:00 - Sweden Div 1 Sodra IK Oddevold vs Oskarshamns AIK |
0-0 |
1-0 |
Sat 30, Jul-17:00 - Sweden Div 2 Norra Gotaland Nordvarmland FF vs Angered BK |
1-1 |
3-1 |
Sat 30, Jul-18:00 - Sweden Div 2 Norra Gotaland Vanersborgs FK vs Ahlafors IF |
0-1 |
3-3 |
Sat 30, Jul-18:00 - Sweden Div 2 Norra Gotaland Yxhults IK vs Herrestads AIF |
2-1 |
2-3 |
Sat 30, Jul-19:00 - Sweden Div 2 Norra Svealand FC Gute vs Korsnas IF FK |
1-0 |
5-0 |
Sat 30, Jul-18:00 - Sweden Div 2 Norra Svealand Kungsangens IF vs Sandvikens AIK |
1-0 |
2-2 |
Sat 30, Jul-16:00 - Sweden Div 2 Norrland Kiruna Ff vs Friska Viljor FC |
0-2 |
1-3 |
Sat 30, Jul-16:00 - Sweden Div 2 Norrland Bergnasets AIK vs Sandviks IK |
1-2 |
3-3 |
Sat 30, Jul-16:00 - Sweden Div 2 Norrland Gottne IF vs IF Algarna |
1-1 |
3-1 |
Sat 30, Jul-16:00 - Sweden Div 2 Norrland Sund IF vs Bodens BK |
0-1 |
0-2 |
Sat 30, Jul-18:00 - Sweden Div 2 Sodra Gotaland Kristianstads FC vs Hogsby IK |
0-1 |
1-2 |
Sat 30, Jul-18:00 - Sweden Div 2 Sodra Gotaland Osterlen FF vs FK Karlskrona |
2-2 |
2-2 |
Sat 30, Jul-16:00 - Sweden Div 2 Sodra Gotaland Eslovs BK vs Ariana |
0-1 |
0-3 |
Sat 30, Jul-16:00 - Sweden Div 2 Sodra Gotaland IFK Berga vs IFK Hassleholm |
1-0 |
1-1 |
Sat 30, Jul-19:00 - Sweden Div 2 Sodra Svealand Syrianska FC vs Nykopings BIS |
1-1 |
1-1 |
Sat 30, Jul-18:30 - Sweden Div 2 Sodra Svealand IFK Lidingo FK vs Enskede IK |
0-2 |
1-2 |
Sat 30, Jul-16:00 - Sweden Div 2 Sodra Svealand Trosa Vagnharad SK vs Smedby AIS |
0-0 |
1-3 |
Sat 30, Jul-18:00 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland Tolo IF vs Landvetter IS |
0-0 |
1-0 |
Sat 30, Jul-18:00 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland Eskilsminne IF vs Onsala BK |
2-1 |
3-1 |
Sat 30, Jul-18:00 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland BK Astrio vs Torslanda IK |
2-0 |
4-0 |
Sat 30, Jul-22:00 - Sweden Superettan Halmstads vs Landskrona BoIS |
1-0 |
2-1 |
Sat 30, Jul-17:00 - Sweden Superettan Orebro vs IK Brage |
0-2 |
1-3 |
Sat 30, Jul-17:00 - Sweden Superettan Skovde AIK vs Brommapojkarna |
1-1 |
1-1 |
Sat 30, Jul-19:00 - Sweden Superettan AFC Eskilstuna vs Dalkurd FF |
0-0 |
0-0 |
Sat 30, Jul-15:00 - Sweden Superettan Ostersunds FK vs Jonkopings Sodra IF |
0-0 |
1-1 |
Sat 30, Jul-15:00 - Sweden Superettan Norrby IF vs Trelleborgs FF |
0-1 |
2-3 |
Sat 30, Jul-17:00 - Swedish Allsvenskan Degerfors IF vs Kalmar FF |
1-1 |
2-1 |
Sat 30, Jul-19:30 - Swedish Allsvenskan GIF Sundsvall vs Varbergs BoIS FC |
0-3 |
1-3 |
Sat 30, Jul-15:00 - Swedish Cup IK Gauthiod vs Lidkopings FK |
0-0 |
2-0 |
Sat 30, Jul-22:30 - Swiss Super League Sion vs Servette |
0-0 |
0-0 |
Sat 30, Jul-19:59 - Swiss Super League St. Gallen vs Zurich |
2-0 |
2-0 |
Sat 30, Jul-19:59 - Switzerland Challenge League Bellinzona vs Stade Lausanne Ouchy |
1-2 |
1-4 |
Sat 30, Jul-21:45 - Turkey Super Cup Trabzonspor vs Sivasspor |
1-0 |
4-0 |
Sat 30, Jul-17:15 - Uruguay Primera Division CA Rentistas vs Albion FC (URU) |
0-1 |
2-4 |
Sat 30, Jul-23:00 - Uruguay Primera Division Plaza Colonia vs Boston River |
0-1 |
1-1 |
Sat 30, Jul-22:00 - Uruguay Segunda Division Villa Espanola vs CA Progreso |
0-0 |
0-0 |
Sat 30, Jul-23:00 - Uruguay Segunda Division Central Espanol vs CA Atenas |
0-0 |
3-2 |
Sat 30, Jul-19:30 - Uruguay Segunda Division Uruguay Montevideo vs Racing Club Montevideo |
1-1 |
1-1 |
Sat 30, Jul-02:15 - Uruguay Segunda Division Miramar Misiones FC vs La Luz FC |
0-1 |
1-1 |
Sat 30, Jul-23:00 - USA Major League Soccer Minnesota United FC vs Portland Timbers |
3-1 |
4-4 |
Sat 30, Jul-07:15 - USA Major League Soccer Los Angeles FC vs Seattle Sounders |
2-1 |
2-1 |
Sat 30, Jul-03:30 - USA National Women\'s Soccer League North Carolina Courage Women\'s vs Washington Spirit Women\'s |
1-2 |
3-3 |
Sat 30, Jul-04:00 - USA National Women\'s Soccer League Racing Louisville Women\'s vs Portland Thorns FC Women\'s |
1-1 |
1-2 |
Sat 30, Jul-03:15 - USA USL League One Charlotte Independence vs Central Valley Fuego |
2-0 |
4-0 |
Sat 30, Jul-00:30 - USA USL League Two Seacoast Utd Phantoms vs Long Island Rough Riders |
0-0 |
1-1 |
Sat 30, Jul-04:00 - USA USL League Two One Knoxville SC vs North Carolina Fusion(U23) |
0-1 |
1-2 |
Sat 30, Jul-04:15 - USA USL League Two Des Moines Menace vs Flint City Bucks |
1-0 |
1-1 |
Sat 30, Jul-00:00 - USA USL League Two Ballard FC vs Ventura County Fusion |
0-1 |
0-1 |
Sat 30, Jul-01:00 - Venezuela Primera Division Zulia FC vs Mineros de Guayana |
0-0 |
1-1 |
Sat 30, Jul-03:15 - Venezuela Primera Division Deportivo Tachira vs Caracas FC |
0-0 |
0-0 |
Sat 30, Jul-23:00 - Venezuela Segunda Division Deportivo Petare vs Libertador FC |
1-0 |
2-0 |
Sat 30, Jul-23:00 - Venezuela Segunda Division Deportivo Nueva Esparta vs Fundacion AIFI |
0-1 |
1-1 |
Sat 30, Jul-13:00 - Vietnam First Division TTBD Phu Dong vs Dak Lak |
0-0 |
0-1 |
Sat 30, Jul-14:00 - Vietnam First Division Dong Tam Long An vs Quang Nam |
1-1 |
3-2 |
Sat 30, Jul-14:00 - Vietnam League Becamex Binh Duong vs Binh Dinh FC |
1-1 |
2-3 |
Sat 30, Jul-15:00 - Vietnam League Hong Linh Ha Tinh vs Sai Gon FC |
1-2 |
3-4 |
Sat 30, Jul-17:30 - Wales FAW Championship North Conwy Borough FC vs Ruthin Town FC |
0-0 |
0-1 |
Sat 30, Jul-17:30 - Wales FAW Championship North Penrhyncoch vs Gresford Athletic |
1-0 |
1-0 |
Sat 30, Jul-17:30 - Wales FAW Championship North Guilsfield FC vs Mold Alexandra |
3-0 |
4-0 |
Sat 30, Jul-17:30 - Wales FAW Championship North Llanidloes Town vs Porthmadog |
2-0 |
2-3 |
Sat 30, Jul-17:30 - Wales FAW Championship North Holywell vs Holyhead Hotspur |
0-0 |
0-0 |
Sat 30, Jul-17:30 - Wales FAW Championship South Cwmbran Celtic vs Taffs Well |
0-2 |
3-4 |
Sat 30, Jul-17:30 - Wales FAW Championship South Goytre United vs Swansea University |
1-0 |
2-1 |
Sat 30, Jul-17:30 - Wales FAW Championship South Cambrian & Clydach vs Carmarthen Town |
1-0 |
3-1 |
Sat 30, Jul-17:30 - Wales FAW Championship South Pontardawe Town vs Abergavenny Town |
4-0 |
4-2 |
Sat 30, Jul-17:30 - Wales FAW Championship South Llantwit Major vs Trefelin |
1-1 |
1-2 |
Sat 30, Jul-11:00 - Western Australia Division 1 Mandurah City vs Subiaco AFC |
2-1 |
4-2 |
Sat 30, Jul-11:00 - Western Australia Division 1 Rockingham City vs Joondalup United |
0-0 |
1-0 |
Sat 30, Jul-11:00 - Western Australia Division 1 Forrestfield United vs Fremantle City |
0-4 |
0-5 |
Sat 30, Jul-11:00 - Western Australia Division 1 UWA Nedlands vs Quinns FC |
2-1 |
4-1 |
Sat 30, Jul-11:00 - Western Australia Division 1 Olympic Kingsway SC vs Western Knights |
2-0 |
|
Sat 30, Jul-09:00 - Western Australia NPL U20 Balcatta(U20) vs Perth Glory FC(U20) |
0-0 |
|
Sat 30, Jul-09:00 - Western Australia NPL U20 Perth S.C(U20) vs Perth RedStar (U20) |
1-0 |
2-1 |
Sat 30, Jul-09:00 - Western Australia NPL U20 Floreat Athena(U20) vs Bayswater City(U20) |
2-0 |
2-3 |
Sat 30, Jul-09:00 - Western Australia NPL U20 Inglewood United(U20) vs Sorrento F.C.(U20) |
2-1 |
4-1 |
Sat 30, Jul-09:00 - Western Australia NPL U20 Armadale (U20) vs Cockburn City (U20) |
0-2 |
0-3 |
Sat 30, Jul-09:00 - Western Australia NPL U20 Stirling Macedonia (U20) vs Gwelup Croatia(U20) |
1-1 |
2-1 |
Sat 30, Jul-11:00 - Western Australia Premier League Armadale vs Cockburn City |
2-0 |
3-0 |
Sat 30, Jul-11:00 - Western Australia Premier League Floreat Athena vs Bayswater City |
2-2 |
3-3 |
Sat 30, Jul-11:00 - Western Australia Premier League Inglewood United vs Sorrento Gulls |
0-0 |
0-2 |
Sat 30, Jul-11:00 - Western Australia Premier League Stirling Macedonia vs Gwelup Croatia SC |
1-1 |
3-1 |
Sat 30, Jul-11:00 - Western Australia Premier League Balcatta vs Perth Glory FC Am |
2-0 |
3-0 |
Sat 30, Jul-13:00 - Western Australia Premier League Perth S.C vs Perth RedStar |
0-2 |
0-4 |
Sat 30, Jul-11:00 - Western Australia Womens Premier League Perth S.C Women\'s vs Curtin University SC Women\'s |
5-0 |
10-2 |
Sat 30, Jul-17:00 - Women\'s Norwegian Adeccoligaen KIL/Hemne Women\'s vs Amazon Grimstad FK Women\'s |
0-0 |
2-1 |
Sat 30, Jul-16:00 - Women\'s Norwegian Adeccoligaen Asane Fotball Women\'s vs Tromso Women\'s |
0-0 |
0-0 |
Sat 30, Jul-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League Black Rhinos FC vs Cranborne Bullets |
0-0 |
1-0 |
Sat 30, Jul-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League Harare City vs FC Platinum |
0-2 |
0-2 |
Sat 30, Jul-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League ZPC Kariba vs Chicken Inn |
0-0 |
0-0 |
Sat 30, Jul-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League Whawha FC vs Caps United FC |
1-0 |
1-2 |
Sat 30, Jul-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League Bulawayo City vs Herentals College |
0-0 |
0-1 |
News are from Rezilta News, Goal.mu, Mauri.bet, and other partner websites.
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE. REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.