Latest News
News are from Rezilta News, Goal.mu, Mauri.bet, and other partner websites.
All soccer/football results.
BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.
ADS: 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.
Date and Time/Team | Half Time | Full Time |
---|---|---|
Sat 2, Jul-17:30 - AFF U19 Youth Championship Viet Nam(U19) vs Indonesia(U19) |
0-0 |
0-0 |
Sat 2, Jul-12:00 - AFF U19 Youth Championship Myanmar(U19) vs Brunei Darussalam(U19) |
3-0 |
7-0 |
Sat 2, Jul-14:00 - AFF U19 Youth Championship Thailand(U19) vs Philippines(U19) |
1-0 |
1-0 |
Sat 2, Jul-17:00 - Argentina Reserves League River Plate(R) vs CA Huracan Reserve |
1-0 |
1-0 |
Sat 2, Jul-17:00 - Argentina Reserves League Rosario Central Reserve vs Aldosivi Reserve |
2-0 |
5-1 |
Sat 2, Jul-17:00 - Argentina Reserves League Colon Reserve vs Godoy Cruz Reserve |
1-1 |
1-1 |
Sat 2, Jul-22:30 - Argentina Prim B Metropolitana Deportivo Merlo vs Canuelas FC |
0-1 |
2-1 |
Sat 2, Jul-22:30 - Argentina Prim B Metropolitana Defensores Unidos vs Los Andes |
0-0 |
2-1 |
Sat 2, Jul-22:30 - Argentina Prim B Metropolitana Talleres Remdios de Escalada vs Club Comunicaciones(AR) |
2-2 |
3-2 |
Sat 2, Jul-19:05 - Argentina Prim B Metropolitana Sportivo Dock Sud vs CA San Miguel |
0-1 |
1-2 |
Sat 2, Jul-19:59 - Argentina Prim B Metropolitana CA Colegiales vs Justo Jose de Urquiza |
0-0 |
1-0 |
Sat 2, Jul-18:00 - Argentina Prim C Metropolitana El Porvenir vs Club Lujan |
2-0 |
2-3 |
Sat 2, Jul-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana Central Cordoba De Rosario vs CA Atlas |
0-1 |
0-1 |
Sat 2, Jul-22:30 - Argentina Prim D Metropolitana Yupanqui vs Argentino de Rosario |
0-0 |
0-1 |
Sat 2, Jul-22:30 - Argentina Prim D Metropolitana Deportivo Paraguayo vs Sportivo Barracas |
0-0 |
0-2 |
Sat 2, Jul-22:30 - Argentina Prim D Metropolitana Centro Espanol vs CA Lugano |
0-0 |
1-1 |
Sat 2, Jul-22:30 - Argentina Prim D Metropolitana Deportivo Muniz vs CDyS Juventud Unida |
0-0 |
0-0 |
Sat 2, Jul-22:30 - Argentina Prim D Metropolitana Mercedes vs Defensores de Cambaceres |
1-0 |
2-0 |
Sat 2, Jul-21:00 - Argentina Torneo Federal A Atletico Parana vs Gimnasia C. Uruguay |
1-1 |
1-2 |
Sat 2, Jul-22:30 - Argentina Torneo Federal A Huracan Las Heras vs Ciudad Bolivar |
0-0 |
0-0 |
Sat 2, Jul-22:30 - Argentina Torneo Federal A Crucero del Norte vs Boca Unidos |
0-0 |
0-0 |
Sat 2, Jul-22:30 - Argentina Torneo Federal A Sol de Mayo vs Independiente Chivilcoy |
0-0 |
0-0 |
Sat 2, Jul-02:00 - Argentine Primera Division CA Central Cordoba SDE vs Argentinos Juniors |
0-0 |
1-2 |
Sat 2, Jul-04:30 - Argentine Primera Division Boca Juniors vs CA Banfield |
0-3 |
0-3 |
Sat 2, Jul-22:30 - Argentine Primera Division Tigre vs Talleres Cordoba |
1-0 |
1-1 |
Sat 2, Jul-02:10 - Argentinian Primera B - Nacional Belgrano vs Almagro |
1-1 |
2-1 |
Sat 2, Jul-21:10 - Argentinian Primera B - Nacional Deportivo Riestra vs Nueva Chicago |
1-0 |
3-0 |
Sat 2, Jul-22:00 - Argentinian Primera B - Nacional Almirante Brown vs Estudiantes Rio Cuarto |
2-2 |
2-2 |
Sat 2, Jul-12:00 - Australia Brisbane Capital League 1 Acacia Ridge vs University of Queensland |
0-0 |
5-0 |
Sat 2, Jul-08:15 - Australia Capital Gatorade Premier League West Canberra Wanderers vs Monaro Panthers |
0-0 |
0-0 |
Sat 2, Jul-09:00 - Australia Capital Gatorade Premier League Canberra Olympic vs Cooma Tigers |
0-0 |
0-0 |
Sat 2, Jul-10:30 - Australia Capital Territory U23 West Canberra Wanderers(U23) vs Monaro Panthers(U23) |
1-0 |
2-1 |
Sat 2, Jul-06:30 - Australia Capital Territory U23 Canberra Olympic(U23) vs Cooma Tigers(U23) |
1-1 |
1-1 |
Sat 2, Jul-13:00 - Australia FFA Cup Qualifiers Edge Hill United vs Magpies Crusaders |
0-2 |
0-5 |
Sat 2, Jul-09:00 - Australia New South Wales Northern Premier League Maitland FC vs Weston Workers Bears FC |
0-1 |
2-3 |
Sat 2, Jul-13:00 - Australia New South Wales Super League St George Saints vs Bonnyrigg White Eagles |
1-0 |
1-2 |
Sat 2, Jul-13:00 - Australia New South Wales Super League Hills Brumbies vs Mounties Wanderers |
0-1 |
0-1 |
Sat 2, Jul-13:00 - Australia New South Wales Super League Western Sydney Wanderers AM vs Central Coast Mariners Academy |
0-1 |
0-2 |
Sat 2, Jul-11:00 - Australia New South Wales U20 Manly United(U20) vs Marconi Stallions(U20) |
1-2 |
2-2 |
Sat 2, Jul-07:00 - Australia New South Wales U20 Northbridge Bulls(U20) vs Mt Druitt Town Rangers(U20) |
0-0 |
0-1 |
Sat 2, Jul-13:00 - Australia Queensland State Leagues 1 Redlands United FC vs SWQ Thunder |
1-0 |
2-0 |
Sat 2, Jul-11:00 - Australia Queensland State Leagues 2 Surfers Paradise vs Samford Rangers |
4-0 |
10-1 |
Sat 2, Jul-08:30 - Australia Tasmania Premier League Riverside Olympic vs Clarence Zebras |
1-3 |
2-11 |
Sat 2, Jul-10:30 - Australia Tasmania Premier League Launceston City vs Glenorchy Knights |
0-1 |
0-1 |
Sat 2, Jul-08:00 - Australia Tasmania Premier League South Hobart vs Devonport City Striker |
0-1 |
1-2 |
Sat 2, Jul-09:00 - Australia Victorian Division 1 North Geelong Warriors vs Brunswick City |
1-0 |
2-1 |
Sat 2, Jul-09:00 - Australia Victorian Division 1 FC Bulleen Lions vs Goulburn Valley Suns |
0-1 |
1-1 |
Sat 2, Jul-09:00 - Australia Victorian Division 1 Moreland City vs Langwarrin |
0-0 |
3-0 |
Sat 2, Jul-09:00 - Australia Victorian Premier League Eastern Lions SC vs South Melbourne |
0-2 |
0-4 |
Sat 2, Jul-09:00 - Australia Victorian Premier League Avondale FC vs Dandenong Thunder |
0-0 |
0-1 |
Sat 2, Jul-12:00 - Australia Victorian Premier League Altona Magic vs Port Melbourne Sharks |
0-3 |
1-4 |
Sat 2, Jul-13:00 - Australia Victorian Premier League Hume City vs Melbourne Knights |
2-0 |
3-1 |
Sat 2, Jul-09:00 - Australia Victorian Premier League U21 Green Gully Cavaliers U21 vs Bentleigh Greens(U21) |
1-2 |
1-3 |
Sat 2, Jul-10:00 - Australia Victorian Premier League U21 Altona Magic U21 vs Port Melbourne Sharks SC U21 |
0-3 |
0-4 |
Sat 2, Jul-10:00 - Australia Victorian Premier League U21 Hume City U21 vs Melbourne Knights U21 |
1-0 |
3-0 |
Sat 2, Jul-06:15 - Australia Victorian Premier League U21 Avondale FC(U21) vs Dandenong Thunder U21 |
2-1 |
5-1 |
Sat 2, Jul-06:15 - Australia Victorian Premier League U21 Eastern Lions(U21) vs South Melbourne U21 |
2-1 |
4-3 |
Sat 2, Jul-07:00 - Australia Victorian U21 Premier League 2 FC Bulleen Lions(U21) vs Goulburn Valley Suns U201 |
0-1 |
2-1 |
Sat 2, Jul-09:00 - Australia Victorian Women\'s Premier League Heidelberg Utd Women\'s vs FC Bulleen Lions Women\'s |
1-0 |
2-0 |
Sat 2, Jul-09:00 - Australia Victorian Women\'s Premier League Alamein Women\'s vs Calder United SC Women\'s |
0-0 |
0-1 |
Sat 2, Jul-10:00 - Australia Victorian Women\'s Premier League South Melbourne Women\'s vs Box Hill United Women\'s |
1-2 |
2-4 |
Sat 2, Jul-14:00 - Bangladesh Premier League Mohammedan Dhaka vs Bashundhara Kings |
1-1 |
1-1 |
Sat 2, Jul-18:00 - Belarus Pershaya Liga FK Orsha vs FK Ostrovets |
0-0 |
1-3 |
Sat 2, Jul-19:59 - Belarus Pershaya Liga Naftan Novopolock vs Volna Pinsk |
0-1 |
0-1 |
Sat 2, Jul-16:00 - Belarus Pershaya Liga FK Lida vs Slonim |
1-0 |
1-0 |
Sat 2, Jul-18:00 - Belarus Premier League FC Belshina Babruisk vs Arsenal Dzerzhinsk |
1-0 |
1-0 |
Sat 2, Jul-19:59 - Belarus Premier League Dinamo Minsk vs FK Isloch Minsk |
0-0 |
1-2 |
Sat 2, Jul-03:30 - Bolivia Liga de Futbol Prof Independiente Petrolero vs Univ de Vinto |
1-1 |
1-1 |
Sat 2, Jul-23:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof Jorge Wilstermann vs Atletico Palmaflor |
1-0 |
2-1 |
Sat 2, Jul-22:00 - BRA Campeonato Catarinense Division 2 Metropolitano SC vs Atletico Tubarao SC |
1-0 |
3-0 |
Sat 2, Jul-22:00 - BRA Campeonato Catarinense Division 2 Atletico Catarinense vs Blumenau SC |
2-1 |
3-2 |
Sat 2, Jul-22:00 - BRA Campeonato Catarinense Division 2 Nacao SC vs EC Internacional de Lages SC |
0-0 |
1-1 |
Sat 2, Jul-22:00 - BRA Campeonato Catarinense Division 2 Caravaggio FC vs Guarani de Palhoca |
1-0 |
3-0 |
Sat 2, Jul-22:00 - Brasileiro Aspirantes Sub 23 Vila Nova GO(U23) vs Bragantino(U23) |
0-1 |
1-1 |
Sat 2, Jul-02:00 - Brasileiro Serie B Chapecoense SC vs Sampaio Correa (MA) |
0-0 |
3-1 |
Sat 2, Jul-18:00 - Brasileiro Serie B Londrina (PR) vs Centro Sportivo Alagoano |
0-0 |
0-0 |
Sat 2, Jul-04:30 - Brasileiro Serie B Cruzeiro (MG) vs Vila Nova (GO) |
1-0 |
2-0 |
Sat 2, Jul-04:30 - Brasileiro Serie B Brusque SC vs Operario Ferroviario PR |
1-0 |
2-0 |
Sat 2, Jul-23:00 - Brasileiro Serie B Ituano (SP) vs Criciuma SC |
0-0 |
1-2 |
Sat 2, Jul-22:00 - Brazil Brasileiro Feminino A2 Uniao Desportiva Alagoana AL Women vs Ceara Women\'s |
0-0 |
0-2 |
Sat 2, Jul-23:00 - Brazil Brasileiro Feminino A2 Iranduba AM Women\'s vs Real Ariquemes/RO Women\'s |
1-2 |
1-5 |
Sat 2, Jul-17:00 - Brazil Brasileiro Feminino A2 Minas Brasilia DF women\'s vs America Mineiro Women\'s |
1-0 |
2-1 |
Sat 2, Jul-03:00 - Brazil Campeonato Mineiro Division 2 Ipatinga (MG) vs Democrata SL/MG |
2-0 |
|
Sat 2, Jul-22:00 - Brazil Campeonato Mineiro Division 2 Betim EC vs Varginha MG |
2-0 |
3-0 |
Sat 2, Jul-22:00 - Brazil Campeonato Mineiro Division 2 Tupynambas/MG vs Boa Esporte Clube |
0-0 |
0-0 |
Sat 2, Jul-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth B Joseense SP(U23) vs Inter Bebedouro SP U23 |
0-1 |
1-1 |
Sat 2, Jul-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth B Paulista SP(U23) vs Penapolense SP(U23) |
2-2 |
2-2 |
Sat 2, Jul-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth B Rio Branco (SP)(U23) vs Maua SP(U23) |
0-0 |
0-1 |
Sat 2, Jul-21:45 - Brazil Carioca A Cabofriense(RJ) vs Sampaio Correa (RJ) |
0-0 |
1-0 |
Sat 2, Jul-21:45 - Brazil Carioca A Olaria RJ vs Goncalense/RJ |
0-1 |
1-2 |
Sat 2, Jul-21:45 - Brazil Carioca A America-RJ vs Marica RJ |
0-2 |
1-2 |
Sat 2, Jul-21:45 - Brazil Carioca A Angra Dos Reis RJ vs Artsul RJ |
1-0 |
1-1 |
Sat 2, Jul-03:00 - Brazil Copa Paulista XV de Piracicaba vs Lemense SP |
0-0 |
2-2 |
Sat 2, Jul-22:00 - Brazil Copa Paulista Primavera SP vs Desportivo Brasil SP |
0-2 |
1-3 |
Sat 2, Jul-23:00 - Brazil Copa Paulista Noroeste SP vs Marilia (SP) |
0-2 |
0-2 |
Sat 2, Jul-23:00 - Brazil Copa Paulista Sertaozinho vs Comercial SP |
0-0 |
0-3 |
Sat 2, Jul-17:00 - Brazil National Football Tournament U20 Atletico Paranaense Youth vs Chapecoense Youth |
1-0 |
4-1 |
Sat 2, Jul-22:00 - Brazil National Football Tournament U20 Santos Youth vs Internacional (RS) Youth |
1-0 |
3-0 |
Sat 2, Jul-22:00 - Brazil National Football Tournament U20 Atletico Mineiro Youth (MG) vs Palmeiras Youth |
0-0 |
0-1 |
Sat 2, Jul-22:00 - Brazil National Football Tournament U20 RB Bragantino Youth vs Atletico GO Youth |
1-2 |
2-3 |
Sat 2, Jul-23:00 - Brazil National Football Tournament U20 Sao Paulo Youth vs Botafogo RJ Youth |
1-0 |
1-0 |
Sat 2, Jul-12:45 - Cambodia League Kirivong Sok Sen Chey vs Angkor Tiger FC |
1-2 |
3-3 |
Sat 2, Jul-15:30 - Cambodia League Tiffy Army FC vs Boeung Ket FC |
3-2 |
3-4 |
Sat 2, Jul-23:30 - Campeonato Brasileiro, Serie A Juventude (RS) vs Atletico Mineiro (MG) |
0-1 |
1-2 |
Sat 2, Jul-23:30 - Campeonato Brasileiro, Serie A Fluminense (RJ) vs Corinthians Paulista (SP) |
2-0 |
4-0 |
Sat 2, Jul-02:00 - Canadian Premier League FC Edmonton vs York United |
1-0 |
3-0 |
Sat 2, Jul-20:30 - Chile Primera B Deportes Temuco vs Deportes Santa Cruz |
0-1 |
1-1 |
Sat 2, Jul-20:30 - Chile Primera B Rangers Talca vs Fernandez Vial |
0-2 |
1-3 |
Sat 2, Jul-04:30 - Chile Primera B Deportes Recoleta vs Union San Felipe |
2-3 |
3-3 |
Sat 2, Jul-05:00 - Chile Primera B Deportes Iquique vs Santiago Wanderers |
1-0 |
2-1 |
Sat 2, Jul-02:30 - Chile Primera Division Everton CD vs Colo Colo |
1-1 |
1-1 |
Sat 2, Jul-23:00 - Chile Primera Division Palestino vs Union Espanola |
1-0 |
1-0 |
Sat 2, Jul-23:00 - Chile Segunda Division Brujas de Salamanca vs La Pintana Unida |
1-0 |
3-0 |
Sat 2, Jul-19:59 - Chile Segunda Division Deportes Quillon vs Deportes Rengo |
2-2 |
3-3 |
Sat 2, Jul-23:30 - Chile Segunda Division Iberia Los Angeles vs General VelAsquez |
0-1 |
0-1 |
Sat 2, Jul-11:30 - Chinese Football League Divison 2 Hunan Billows vs ShangYu Pterosaur FC |
1-0 |
2-0 |
Sat 2, Jul-11:30 - Chinese Football League Divison 2 Wuxi WuGou vs Haimen Codion |
0-0 |
2-0 |
Sat 2, Jul-11:30 - Chinese Football League Divison 2 Dongguan Guanlian vs Inner Mongolia Caoshangfei F.C. |
1-0 |
1-0 |
Sat 2, Jul-11:30 - Chinese Football League Divison 2 Zibo zi cheng vs Hubei Istar |
0-1 |
1-2 |
Sat 2, Jul-11:30 - Chinese Football League Divison 2 Taian Tiankuang vs Qinao FC |
0-0 |
0-0 |
Sat 2, Jul-08:15 - Club Friendly Launceston City B vs Northern Rangers |
2-0 |
3-2 |
Sat 2, Jul-17:00 - Club Friendly Sturm Graz vs FC Liefering |
0-0 |
0-0 |
Sat 2, Jul-17:00 - Club Friendly SC Freiburg vs SV Elversberg |
0-0 |
0-0 |
Sat 2, Jul-17:00 - Club Friendly PSV Eindhoven vs Cercle Brugge |
1-0 |
2-2 |
Sat 2, Jul-17:00 - Club Friendly Greuther Furth vs Pardubice |
0-0 |
1-0 |
Sat 2, Jul-17:00 - Club Friendly Eintracht Trier vs TSV Schott Mainz |
0-0 |
3-0 |
Sat 2, Jul-17:00 - Club Friendly KAS Eupen vs TSV Alemannia Aachen |
2-1 |
4-1 |
Sat 2, Jul-17:00 - Club Friendly East Fife vs Cowdenbeath F.C. |
2-0 |
3-0 |
Sat 2, Jul-17:00 - Club Friendly Montrose vs Arbroath |
1-0 |
1-1 |
Sat 2, Jul-17:00 - Club Friendly Peterhead vs Dundee |
0-1 |
0-4 |
Sat 2, Jul-17:00 - Club Friendly Gretna 2008 vs Dumbarton |
2-2 |
2-3 |
Sat 2, Jul-17:00 - Club Friendly Alloa Athletic vs Forfar Athletic |
1-0 |
2-0 |
Sat 2, Jul-17:00 - Club Friendly Gazisehir Gaziantep vs Gazovik Orenburg |
0-1 |
1-2 |
Sat 2, Jul-09:00 - Club Friendly Box Hill United SC vs Ballarat City FC |
3-1 |
5-1 |
Sat 2, Jul-17:00 - Club Friendly Wolfsberger AC vs Holstein Kiel |
0-0 |
0-1 |
Sat 2, Jul-17:00 - Club Friendly FC 08 Homburg vs FV Diefflen |
4-1 |
6-3 |
Sat 2, Jul-17:00 - Club Friendly Chorley vs Bolton Wanderers |
0-2 |
1-3 |
Sat 2, Jul-17:00 - Club Friendly Irvine Meadow vs Stranraer F.C. |
1-1 |
2-5 |
Sat 2, Jul-17:00 - Club Friendly TSV Aubstadt vs Kickers Offenbach |
0-3 |
0-3 |
Sat 2, Jul-17:00 - Club Friendly DJK Vilzing vs SSV Jahn Regensburg II |
3-1 |
4-2 |
Sat 2, Jul-17:00 - Club Friendly FV Bad Vilbel vs Rot Weiss Walldorf |
1-1 |
2-2 |
Sat 2, Jul-17:00 - Club Friendly Turkgucu Ataspor Munchen vs Hallbergmoos-Goldach |
1-0 |
2-1 |
Sat 2, Jul-17:00 - Club Friendly Botafogo RJ Women\'s vs Bahia de Feira BA Women\'s |
0-0 |
1-0 |
Sat 2, Jul-17:00 - Club Friendly Oldenburger SV vs Phonix Lubeck |
2-2 |
5-4 |
Sat 2, Jul-17:00 - Club Friendly Coimbra/MG(U20) vs Ipatinga MG(U20) |
2-0 |
3-0 |
Sat 2, Jul-17:00 - Club Friendly Caruaru City PE U20 vs America PE(U20) |
0-1 |
0-2 |
Sat 2, Jul-17:30 - Club Friendly FC Kaiserslautern vs SpVgg Unterhaching |
1-0 |
3-0 |
Sat 2, Jul-17:30 - Club Friendly FC Groningen vs PAOK Saloniki |
0-0 |
2-1 |
Sat 2, Jul-17:30 - Club Friendly Club Brugge vs Beerschot Wilrijk |
1-0 |
2-1 |
Sat 2, Jul-20:30 - Club Friendly Fenerbahce vs Partizan Belgrade |
1-0 |
1-0 |
Sat 2, Jul-17:30 - Club Friendly MSK Puchov vs Trencin |
0-2 |
0-3 |
Sat 2, Jul-17:30 - Club Friendly Red Bull Salzburg vs Olympiakos Piraeus |
2-1 |
3-1 |
Sat 2, Jul-20:30 - Club Friendly FC Erzgebirge Aue vs FC Lokomotive Leipzig |
1-0 |
4-0 |
Sat 2, Jul-17:30 - Club Friendly Aland vs ToVe Pori |
2-0 |
6-0 |
Sat 2, Jul-17:30 - Club Friendly TUS BW Lohne vs Schalke 04 |
0-6 |
0-7 |
Sat 2, Jul-20:30 - Club Friendly Slaven Belupo Koprivnica vs Zalaegerszegi TE |
0-1 |
1-2 |
Sat 2, Jul-20:30 - Club Friendly FK Pirmasens vs Saarbrucken |
0-0 |
1-1 |
Sat 2, Jul-20:45 - Club Friendly Servette vs Neuchatel Xamax |
0-1 |
5-1 |
Sat 2, Jul-11:30 - Club Friendly NK Brinje Grosuplje vs NK Krka |
0-2 |
2-3 |
Sat 2, Jul-12:00 - Club Friendly ETO FC Gyor vs Gyirmot SE |
1-3 |
2-4 |
Sat 2, Jul-21:00 - Club Friendly Zimbru Chisinau vs FC Steaua Bucuresti |
0-2 |
1-6 |
Sat 2, Jul-12:00 - Club Friendly Farul Constanta vs Chindia Targoviste |
2-2 |
2-3 |
Sat 2, Jul-21:00 - Club Friendly Sion vs Dynamo Kyiv |
0-1 |
0-1 |
Sat 2, Jul-12:00 - Club Friendly MFK Zemplin Michalovce vs Humenne |
1-0 |
3-0 |
Sat 2, Jul-12:00 - Club Friendly Chrobry Glogow vs Gornik Polkowice |
1-1 |
1-2 |
Sat 2, Jul-05:00 - Club Friendly Real Monarchs vs Portland Timbers B |
2-0 |
4-0 |
Sat 2, Jul-21:00 - Club Friendly Go Ahead Eagles vs NK Lokomotiva Zagreb |
2-0 |
2-0 |
Sat 2, Jul-12:00 - Club Friendly FK Pohronie vs STK Samorin |
1-0 |
1-2 |
Sat 2, Jul-12:00 - Club Friendly FC Dabas vs Monori SE |
0-2 |
2-3 |
Sat 2, Jul-21:00 - Club Friendly Botev Plovdiv vs Yantra Gabrovo |
0-0 |
0-0 |
Sat 2, Jul-12:00 - Club Friendly Olimpia Elblag vs Sokol Ostroda |
0-0 |
5-0 |
Sat 2, Jul-12:00 - Club Friendly Bruk Bet Termalica Nieciecza vs Banik Ostrava |
0-0 |
0-0 |
Sat 2, Jul-21:00 - Club Friendly FC Differdange 03 vs RFC Seraing |
0-0 |
0-0 |
Sat 2, Jul-12:00 - Club Friendly Dorogi FC vs BVSC Zuglo |
0-0 |
1-1 |
Sat 2, Jul-12:00 - Club Friendly Altona City vs Caroline Springs George Cross |
0-1 |
1-3 |
Sat 2, Jul-21:30 - Club Friendly Fola Esch vs Excelsior Virton |
1-3 |
1-5 |
Sat 2, Jul-12:15 - Club Friendly Znamya Truda vs Peresvet Podolsk |
1-1 |
1-1 |
Sat 2, Jul-12:20 - Club Friendly Mezokovesd-Zsory vs Vasas SC |
1-1 |
1-1 |
Sat 2, Jul-21:30 - Club Friendly Oxford City vs Oxford United |
1-4 |
2-5 |
Sat 2, Jul-18:00 - Club Friendly Preston North End vs Bamber Bridge |
0-0 |
3-0 |
Sat 2, Jul-12:30 - Club Friendly Hajduk Split vs Kisvarda |
0-1 |
1-1 |
Sat 2, Jul-18:00 - Club Friendly Spartak Moscow vs Yenisey Krasnoyarsk |
1-0 |
3-0 |
Sat 2, Jul-12:30 - Club Friendly FK Pribram vs FC Sellier & Bellot Vlasim |
0-1 |
0-3 |
Sat 2, Jul-18:00 - Club Friendly Livingston F.C. vs Greenock Morton |
0-1 |
0-3 |
Sat 2, Jul-12:30 - Club Friendly Zaglebie Sosnowiec vs Odra Opole |
2-1 |
|
Sat 2, Jul-18:00 - Club Friendly RC Lens vs Paris FC |
0-0 |
0-0 |
Sat 2, Jul-12:30 - Club Friendly Kazincbarcikai vs Diosgyor VTK |
1-0 |
1-1 |
Sat 2, Jul-18:00 - Club Friendly Grazer AK vs Domzale |
1-3 |
1-4 |
Sat 2, Jul-12:30 - Club Friendly Bicskei vs KFC Komarno |
0-2 |
0-5 |
Sat 2, Jul-18:00 - Club Friendly Royal Antwerp FC vs KV Mechelen |
1-0 |
4-0 |
Sat 2, Jul-12:30 - Club Friendly ASV Fussgonheim vs FV Dudenhofen |
0-3 |
1-5 |
Sat 2, Jul-18:00 - Club Friendly AZ Alkmaar vs PEC Zwolle |
2-0 |
3-1 |
Sat 2, Jul-18:00 - Club Friendly SK Sigma Olomouc vs MSK Zilina |
1-1 |
1-3 |
Sat 2, Jul-18:00 - Club Friendly SC Austria Lustenau vs St. Gallen |
0-0 |
0-4 |
Sat 2, Jul-18:00 - Club Friendly FC Luzern vs Vaduz |
2-0 |
4-1 |
Sat 2, Jul-21:45 - Club Friendly Serra Macaense RJ(U20) vs Serrano RJ(U20) |
0-0 |
0-1 |
Sat 2, Jul-18:00 - Club Friendly Alfreton Town vs Sheffield Wed |
0-0 |
0-0 |
Sat 2, Jul-18:00 - Club Friendly Southport FC vs Blackpool |
0-2 |
0-2 |
Sat 2, Jul-21:45 - Club Friendly 7 De Abril RJ (U20) vs Perolas Negras RJ (U20) |
0-2 |
0-3 |
Sat 2, Jul-18:00 - Club Friendly Hamilton Academical FC vs Queen of the South FC |
1-1 |
1-3 |
Sat 2, Jul-18:00 - Club Friendly Eastbourne Borough vs Crawley Town |
0-0 |
0-1 |
Sat 2, Jul-18:00 - Club Friendly Hednesford Town vs Birmingham(U21) |
1-3 |
3-5 |
Sat 2, Jul-18:00 - Club Friendly Havant & Waterlooville FC vs Portsmouth |
0-2 |
0-3 |
Sat 2, Jul-18:00 - Club Friendly First Vienna FC vs Austria Wien |
0-3 |
0-3 |
Sat 2, Jul-18:00 - Club Friendly Nuneaton Borough vs Stockport County |
0-4 |
0-4 |
Sat 2, Jul-18:00 - Club Friendly Folkestone Invicta vs Gillingham |
0-0 |
0-2 |
Sat 2, Jul-18:00 - Club Friendly Gainsborough Trinity vs Lincoln City |
0-2 |
0-4 |
Sat 2, Jul-06:30 - Club Friendly San Jose Earthquakes Reserve vs Houston Dynamo B |
0-0 |
1-1 |
Sat 2, Jul-18:00 - Club Friendly Evesham United vs Cheltenham Town |
0-2 |
0-4 |
Sat 2, Jul-13:00 - Club Friendly 1.FC Slovacko vs Liptovsky Mikulas |
1-1 |
2-1 |
Sat 2, Jul-18:00 - Club Friendly Sutton Coldfield Town vs Barwell |
0-4 |
0-4 |
Sat 2, Jul-13:00 - Club Friendly Slovan Liberec vs Usti nad Labem |
5-1 |
8-1 |
Sat 2, Jul-18:00 - Club Friendly Brora Rangers vs Inverness C.T. |
0-0 |
0-1 |
Sat 2, Jul-13:00 - Club Friendly MTK Budapest FC vs Ujpest FC |
1-3 |
2-6 |
Sat 2, Jul-18:00 - Club Friendly SV Babelsberg 03 vs Hertha BSC Berlin |
0-1 |
0-1 |
Sat 2, Jul-13:00 - Club Friendly GKS Katowice vs Dukla Banska Bystrica |
0-0 |
2-1 |
Sat 2, Jul-18:00 - Club Friendly Nantwich Town vs Crewe Alexandra |
0-2 |
0-3 |
Sat 2, Jul-13:00 - Club Friendly SK Sigma Olomouc vs Prostejov |
0-0 |
0-0 |
Sat 2, Jul-18:00 - Club Friendly Oudenaarde vs KV Oostende |
0-7 |
0-11 |
Sat 2, Jul-13:00 - Club Friendly SK Dynamo Ceske Budejovice vs Dukla Praha |
1-1 |
3-1 |
Sat 2, Jul-18:00 - Club Friendly Rupel Boom vs Red Star Waasland-Beveren |
1-2 |
1-5 |
Sat 2, Jul-13:00 - Club Friendly Mlada Boleslav vs Teplice |
2-2 |
3-2 |
Sat 2, Jul-18:00 - Club Friendly Chrudim vs Vysocina Jihlava |
1-1 |
2-1 |
Sat 2, Jul-13:00 - Club Friendly SC Kriens vs Solothurn |
3-2 |
|
Sat 2, Jul-18:00 - Club Friendly Turriff United vs Banks O\'Dee |
0-1 |
2-1 |
Sat 2, Jul-13:00 - Club Friendly Winterthur vs FC Schaffhausen |
2-0 |
3-0 |
Sat 2, Jul-18:00 - Club Friendly KSK Heist vs KRC Genk |
0-1 |
1-8 |
Sat 2, Jul-13:00 - Club Friendly Piast Gliwice vs Stal Rzeszow |
1-0 |
2-0 |
Sat 2, Jul-18:00 - Club Friendly Deal Town vs Charlton Athletic(U21) |
1-2 |
2-6 |
Sat 2, Jul-13:00 - Club Friendly Gornik Zabrze vs Zaglebie Lubin |
0-2 |
0-3 |
Sat 2, Jul-18:00 - Club Friendly Frome Town vs Salisbury City |
1-2 |
2-3 |
Sat 2, Jul-13:00 - Club Friendly Hradec Kralove vs SK Slovan Varnsdorf |
1-0 |
3-1 |
Sat 2, Jul-18:00 - Club Friendly SK Austria Klagenfurt vs Hansa Rostock |
0-0 |
0-0 |
Sat 2, Jul-13:00 - Club Friendly Podbeskidzie vs Ruch Chorzow |
0-0 |
1-0 |
Sat 2, Jul-18:00 - Club Friendly New Mills vs Curzon Ashton FC |
0-0 |
0-3 |
Sat 2, Jul-13:00 - Club Friendly Slavoj Trebisov vs MFK Vranov nad Topou |
1-3 |
1-3 |
Sat 2, Jul-18:00 - Club Friendly AFC Kempston Rovers vs Rushden&Diamonds |
0-3 |
3-3 |
Sat 2, Jul-13:00 - Club Friendly Jagiellonia Bialystok vs Chojniczanka Chojnice |
2-0 |
|
Sat 2, Jul-18:00 - Club Friendly Ascot United vs Slough Town |
0-0 |
0-0 |
Sat 2, Jul-13:00 - Club Friendly Fotbal Trinec vs MSK Zilina B |
5-0 |
|
Sat 2, Jul-18:00 - Club Friendly Melksham Town vs Swindon |
2-2 |
2-3 |
Sat 2, Jul-13:00 - Club Friendly Warta Poznan vs Miedz Legnica |
0-0 |
1-0 |
Sat 2, Jul-18:00 - Club Friendly Atherton Collieries vs Annan Athletic |
1-0 |
2-1 |
Sat 2, Jul-13:00 - Club Friendly MFK Karvina vs FC Fastav Zlin |
0-0 |
0-2 |
Sat 2, Jul-18:00 - Club Friendly Arsenal Tula vs FK Zvezda Ryazan |
1-0 |
1-0 |
Sat 2, Jul-13:00 - Club Friendly GKS Tychy vs Skra Czestochowa |
4-1 |
|
Sat 2, Jul-18:00 - Club Friendly Plymouth Parkway vs Plymouth Argyle |
2-0 |
2-2 |
Sat 2, Jul-13:00 - Club Friendly Polet Sveti MNM vs NK Osijek |
1-4 |
1-7 |
Sat 2, Jul-18:00 - Club Friendly FK Krasnodar II vs FK Chayka Pesch |
2-1 |
2-2 |
Sat 2, Jul-13:00 - Club Friendly Budafoki MTE vs MTE Mosonmagyarovar |
0-1 |
1-1 |
Sat 2, Jul-18:00 - Club Friendly TSB Flensburg vs Eintracht Norderstedt |
1-2 |
1-4 |
Sat 2, Jul-13:00 - Club Friendly Lech Poznan B vs Slask Wroclaw B |
0-0 |
1-2 |
Sat 2, Jul-18:00 - Club Friendly Kelty Hearts vs Raith Rovers |
0-1 |
1-1 |
Sat 2, Jul-13:00 - Club Friendly Radunia Stezyca vs GKS Przodkowo |
0-1 |
2-1 |
Sat 2, Jul-18:00 - Club Friendly Abbey Rangers vs Eastleigh |
0-2 |
0-3 |
Sat 2, Jul-18:00 - Club Friendly Sutton Common Rovers vs Tonbridge Angels |
0-4 |
1-5 |
Sat 2, Jul-18:00 - Club Friendly Duren vs FC Wiltz 71 |
2-2 |
3-2 |
Sat 2, Jul-18:00 - Club Friendly SG Finnentrop/Bamenohl vs Kaan Marienborn |
0-0 |
0-0 |
Sat 2, Jul-18:00 - Club Friendly SKA-Khabarovsk-2 vs Chernomorets Novorossiysk |
0-2 |
3-3 |
Sat 2, Jul-18:00 - Club Friendly Jersey Bulls vs Stevenage FC |
0-2 |
0-4 |
Sat 2, Jul-13:30 - Club Friendly Wisla Krakow vs CWKS Resovia Rzeszow |
0-0 |
3-0 |
Sat 2, Jul-22:00 - Club Friendly Ypiranga PE Youth vs Santa Cruz PE Youth |
1-2 |
1-4 |
Sat 2, Jul-13:45 - Club Friendly Wisla Krakow vs GKS Jastrzebie |
0-0 |
3-0 |
Sat 2, Jul-18:30 - Club Friendly FC Thun vs Stade Lausanne Ouchy |
1-0 |
2-1 |
Sat 2, Jul-18:30 - Club Friendly Rapid Wien vs AEK Larnaca |
0-1 |
2-3 |
Sat 2, Jul-22:00 - Club Friendly Vitoria(ES) vs CTE Colatina/ES |
3-0 |
|
Sat 2, Jul-22:00 - Club Friendly Athletic Club MG Youth vs Betis/MG U20 |
1-0 |
2-1 |
Sat 2, Jul-18:30 - Club Friendly VfL Osnabruck vs Hannover 96 |
1-1 |
1-1 |
Sat 2, Jul-18:30 - Club Friendly St.Polten vs TSV Hartberg |
2-0 |
4-0 |
Sat 2, Jul-22:00 - Club Friendly Pouso Alegre/MG (U20) vs Araguari (U20) |
1-0 |
3-0 |
Sat 2, Jul-18:30 - Club Friendly Radnicki Nis vs Slask Wroclaw |
0-1 |
1-3 |
Sat 2, Jul-18:30 - Club Friendly 1. FC Magdeburg vs 1. FC Union Berlin |
1-2 |
1-4 |
Sat 2, Jul-18:30 - Club Friendly HIFK B vs FC POHU |
1-0 |
2-0 |
Sat 2, Jul-18:30 - Club Friendly TuS Rot Weiss Koblenz vs Fortuna Dusseldorf II |
2-1 |
4-2 |
Sat 2, Jul-14:00 - Club Friendly Sunderland vs Gateshead |
2-0 |
|
Sat 2, Jul-14:00 - Club Friendly Sonderjyske vs Esbjerg FB |
0-0 |
1-1 |
Sat 2, Jul-14:00 - Club Friendly Jong PSV Eindhoven vs Jong Sparta Rotterdam |
1-1 |
1-2 |
Sat 2, Jul-14:00 - Club Friendly Garbarnia Krakow vs Siarka Tarnobrzeg |
1-2 |
1-4 |
Sat 2, Jul-19:00 - Club Friendly Westerlo vs Maccabi Tel Aviv |
1-0 |
2-1 |
Sat 2, Jul-19:00 - Club Friendly AJ Auxerre vs Grenoble Foot 38 |
0-1 |
1-2 |
Sat 2, Jul-19:00 - Club Friendly Brno vs Slovan Bratislava |
1-1 |
2-2 |
Sat 2, Jul-19:00 - Club Friendly LASK Linz vs FC Rapid Bucuresti |
2-0 |
2-0 |
Sat 2, Jul-19:00 - Club Friendly Gornik Leczna vs FC Voluntari |
1-0 |
2-1 |
Sat 2, Jul-19:00 - Club Friendly Farul Constanta vs Csikszereda Miercurea |
1-1 |
2-2 |
Sat 2, Jul-19:00 - Club Friendly Cherno More Varna vs FC Dobrudzha |
1-0 |
2-1 |
Sat 2, Jul-19:00 - Club Friendly FC Hebar Pazardzhik vs Vitosha Bistritsa |
0-1 |
1-1 |
Sat 2, Jul-19:00 - Club Friendly FC Maritsa Plovdiv vs HNK Sibenik |
0-3 |
0-3 |
Sat 2, Jul-19:00 - Club Friendly Szentlorinc SE vs Nagykanizsai ULE |
1-1 |
1-3 |
Sat 2, Jul-19:00 - Club Friendly Madese Boys vs NAC Breda |
0-3 |
0-9 |
Sat 2, Jul-19:00 - Club Friendly Tus Bersenbruck vs Werder Bremen (Am) |
2-0 |
3-0 |
Sat 2, Jul-19:00 - Club Friendly DJK Gebenbach vs Wurzburger Kickers |
0-3 |
0-5 |
Sat 2, Jul-19:00 - Club Friendly VV Hoogezand vs Emmen |
0-6 |
0-11 |
Sat 2, Jul-15:00 - Club Friendly Ajax Amsterdam vs SC Paderborn 07 |
2-1 |
2-5 |
Sat 2, Jul-19:30 - Club Friendly Sturm Graz vs FC Blau Weiss Linz |
0-0 |
1-1 |
Sat 2, Jul-15:00 - Club Friendly Odense BK vs AC Horsens |
0-1 |
1-3 |
Sat 2, Jul-19:30 - Club Friendly Lokomotiv Sofia vs Septemvri Sofia |
1-2 |
2-3 |
Sat 2, Jul-15:00 - Club Friendly Fremad Amager vs Hvidovre IF |
2-0 |
3-0 |
Sat 2, Jul-19:30 - Club Friendly Oud Heverlee Leuven vs Sporting Charleroi |
1-0 |
3-1 |
Sat 2, Jul-15:00 - Club Friendly Lyngby vs Nykobing FC |
1-0 |
2-0 |
Sat 2, Jul-19:30 - Club Friendly Astoria Walldorf vs Hoffenheim |
0-2 |
0-4 |
Sat 2, Jul-15:00 - Club Friendly AZ Alkmaar 2 vs Almere City FC |
0-1 |
1-3 |
Sat 2, Jul-19:30 - Club Friendly Tabor Sezana vs MFK Skalica |
0-1 |
2-3 |
Sat 2, Jul-15:00 - Club Friendly Abo IFK Am vs Poxyt Youth |
0-4 |
0-9 |
Sat 2, Jul-15:00 - Club Friendly Sportfreunde Oestrich-Iserlohn vs RW Oberhausen |
0-2 |
0-9 |
Sat 2, Jul-11:00 - Club Friendly Spirit FC(U20) vs Hakoah Sydney City East U20 |
1-0 |
1-0 |
Sat 2, Jul-11:15 - Club Friendly Blacktown Spartans(U20) vs St. George U20 |
2-0 |
2-0 |
Sat 2, Jul-15:10 - Club Friendly Bedfont Sports vs Potters Bar Town |
1-2 |
2-2 |
Sat 2, Jul-15:30 - Club Friendly Standard Liege vs RWD Molenbeek |
1-2 |
1-2 |
Sat 2, Jul-19:59 - Club Friendly FC Utrecht vs Queen\'s Park |
1-1 |
2-4 |
Sat 2, Jul-19:59 - Club Friendly Toulouse vs Nimes |
1-0 |
2-0 |
Sat 2, Jul-19:59 - Club Friendly Sloboda Tuzla vs NK Siroki Brijeg |
0-1 |
1-1 |
Sat 2, Jul-19:59 - Club Friendly FK Rostov vs PFK Kuban |
0-0 |
2-0 |
Sat 2, Jul-19:59 - Club Friendly Pirin Blagoevgrad vs Belasitsa Petrich |
0-0 |
1-0 |
Sat 2, Jul-19:59 - Club Friendly FK Zeleziarne Podbrezova vs Zlate Moravce |
2-0 |
4-0 |
Sat 2, Jul-19:59 - Club Friendly Kolubara vs FK Zeljeznicar Sarajevo |
0-2 |
1-2 |
Sat 2, Jul-19:59 - Club Friendly FC Bohemians 1905 vs Cracovia Krakow |
1-1 |
2-1 |
Sat 2, Jul-19:59 - Club Friendly Etar Veliko Tarnovo vs Spartak Pleven |
0-0 |
0-0 |
Sat 2, Jul-19:59 - Club Friendly SC Schwaz vs FC Botosani |
0-2 |
1-6 |
Sat 2, Jul-19:59 - Club Friendly Spartak Subotica vs FK Radnicki Sremska Mitrovica |
1-0 |
3-0 |
Sat 2, Jul-19:59 - Club Friendly SV Alemannia Waldalgesheim vs FC Basara Mainz |
0-0 |
1-0 |
Sat 2, Jul-19:59 - Club Friendly FK Krasnodar II vs FK Biolog |
0-0 |
2-0 |
Sat 2, Jul-19:59 - Club Friendly ND Beltinci vs NK Rudar Velenje |
0-0 |
0-2 |
Sat 2, Jul-16:00 - Club Friendly Westerlo vs Patro Eisden |
1-0 |
2-0 |
Sat 2, Jul-19:59 - Club Friendly CSKA 1948 Sofia vs APOEL Nicosia |
0-0 |
0-0 |
Sat 2, Jul-16:00 - Club Friendly FC Wil vs FC Dornbirn |
0-1 |
1-3 |
Sat 2, Jul-16:00 - Club Friendly Crystal Palace vs Accrington Stanley |
1-0 |
1-1 |
Sat 2, Jul-16:00 - Club Friendly Watford vs Cambridge United |
0-1 |
1-3 |
Sat 2, Jul-16:00 - Club Friendly Reading vs Colchester United |
2-0 |
2-0 |
Sat 2, Jul-16:00 - Club Friendly Feyenoord Rotterdam vs FC Kobenhavn |
0-5 |
0-7 |
Sat 2, Jul-16:00 - Club Friendly Anderlecht vs Roda JC Kerkrade |
2-0 |
6-0 |
Sat 2, Jul-16:00 - Club Friendly Rot Weiss Ahlen vs SpVgg Vreden |
1-2 |
5-3 |
Sat 2, Jul-16:00 - Club Friendly VfL Osnabruck vs VfL Wolfsburg |
3-1 |
3-1 |
Sat 2, Jul-16:00 - Club Friendly KMSK Deinze vs St. Gilloise |
0-0 |
0-1 |
Sat 2, Jul-16:00 - Club Friendly 1. FSV Mainz 05 II vs Viktoria Aschaffenburg |
1-2 |
1-3 |
Sat 2, Jul-16:00 - Club Friendly SV Wehen Wiesbaden vs Nurnberg B |
1-1 |
4-1 |
Sat 2, Jul-16:00 - Club Friendly TuS Koblenz vs Fortuna Dusseldorf |
0-1 |
0-1 |
Sat 2, Jul-16:00 - Club Friendly FC Dordrecht 90 vs Kortrijk |
3-1 |
4-2 |
Sat 2, Jul-16:00 - Club Friendly Fortuna Sittard vs Viktoria Koln |
1-1 |
2-3 |
Sat 2, Jul-16:00 - Club Friendly Cove Rangers vs Gala Fairydean |
2-1 |
8-1 |
Sat 2, Jul-16:00 - Club Friendly Kufstein vs Bayern Munich B |
0-2 |
0-4 |
Sat 2, Jul-16:00 - Club Friendly Leamington vs Coventry |
1-0 |
1-3 |
Sat 2, Jul-16:00 - Club Friendly Bedford Town vs AFC Wimbledon |
0-2 |
0-2 |
Sat 2, Jul-16:00 - Club Friendly VfR Wormatia Worms vs 1.FSV Mainz 05 |
0-0 |
0-4 |
Sat 2, Jul-16:00 - Club Friendly FC Utrecht Am. vs Monchengladbach B |
1-0 |
4-0 |
Sat 2, Jul-16:00 - Club Friendly Hallescher FC vs Hertha BSC Berlin Am |
1-3 |
1-3 |
Sat 2, Jul-16:00 - Club Friendly SpVgg Ansbach vs SV Seligenporten |
2-0 |
6-0 |
Sat 2, Jul-16:00 - Club Friendly Bishop Auckland vs Middlesbrough |
0-2 |
0-5 |
Sat 2, Jul-16:00 - Club Friendly Berliner AK 07 vs BSV Rehden |
0-1 |
0-3 |
Sat 2, Jul-16:00 - Club Friendly Arminia Ludwigshafen vs SV Waldhof Mannheim |
0-2 |
1-5 |
Sat 2, Jul-16:00 - Club Friendly FSV Union Furstenwalde vs VSG Altglienicke |
1-4 |
1-7 |
Sat 2, Jul-16:00 - Club Friendly SV Lippstadt vs VfB Oldenburg |
1-2 |
|
Sat 2, Jul-16:00 - Club Friendly Bocholt FC vs VfL Bochum |
1-0 |
1-3 |
Sat 2, Jul-16:00 - Club Friendly Gonsenheim vs Eddersheim |
1-0 |
2-0 |
Sat 2, Jul-16:00 - Club Friendly Dorfmerkingen vs VfB Stuttgart II |
0-1 |
0-2 |
Sat 2, Jul-16:30 - Club Friendly Brondby vs Aarhus AGF |
1-2 |
|
Sat 2, Jul-16:30 - Club Friendly RKC Waalwijk vs FC Oss |
3-2 |
5-3 |
Sat 2, Jul-16:30 - Club Friendly Linfield FC vs St. Mirren |
1-2 |
1-2 |
Sat 2, Jul-16:30 - Club Friendly UDI 19 Beter Bed vs Willem II |
1-1 |
1-3 |
Sat 2, Jul-02:00 - CONCACAF Championship U20 Dominican Republic(U20) vs Guatemala(U20) |
0-2 |
2-2 |
Sat 2, Jul-05:00 - CONCACAF Championship U20 USA(U20) vs Honduras(U20) |
3-0 |
3-0 |
Sat 2, Jul-21:00 - Ecuador Cup Chacaritas FC vs Cumbaya F.C. |
0-1 |
0-2 |
Sat 2, Jul-23:00 - Egypt Cup Al Ahly SC vs Petrojet FC |
1-0 |
2-0 |
Sat 2, Jul-20:30 - Estonia Meistri Liiga Tallinna JK Legion vs FC Flora Tallinn |
0-0 |
0-1 |
Sat 2, Jul-18:00 - Estonia Meistri Liiga Trans Narva vs Paide Linnameeskond |
0-0 |
1-1 |
Sat 2, Jul-21:00 - Estonia Meistri Liiga Parnu JK Vaprus vs Tartu JK Tammeka |
0-1 |
1-1 |
Sat 2, Jul-18:00 - Euro Beach Soccer League Estonia Beach Soccer vs Poland Beach Soccer |
2-7 |
|
Sat 2, Jul-22:00 - Euro Beach Soccer League Portugal Beach Soccer vs France Beach Soccer |
8-2 |
|
Sat 2, Jul-19:30 - Euro Beach Soccer League Spain Beach Soccer vs Ukraine Beach Soccer |
4-1 |
|
Sat 2, Jul-15:30 - Euro Beach Soccer League Germany Beach Soccer vs Azerbaijan Beach Soccer |
5-6 |
|
Sat 2, Jul-18:00 - Faroe Islands Formuladeildin Toftir B68 vs HB Torshavn |
0-0 |
0-1 |
Sat 2, Jul-19:00 - Faroe Islands Formuladeildin 07 Vestur Sorvagur vs EB Streymur |
4-1 |
5-4 |
Sat 2, Jul-18:00 - Finland - Kakkonen Lohko A Atlantis vs Pallo Pojat Juniorit |
0-0 |
2-0 |
Sat 2, Jul-18:00 - Finland - Kakkonen Lohko A FC Futura vs NJS Nurmijarvi |
0-1 |
0-3 |
Sat 2, Jul-16:00 - Finland - Kakkonen Lohko A JIPPO vs PeKa |
1-0 |
1-0 |
Sat 2, Jul-18:00 - Finland - Kakkonen Lohko B KaaPo Kaarina vs FC Jazz Pori |
0-2 |
0-5 |
Sat 2, Jul-18:00 - Finland - Kakkonen Lohko B HJS Akatemia vs SalPa Salo |
1-0 |
3-2 |
Sat 2, Jul-19:00 - Finland - Kakkonen Lohko B FC Ilves-Kissat vs EPS Espoo |
3-1 |
3-2 |
Sat 2, Jul-18:00 - Finland - Kakkonen Lohko C RoPS Rovaniemi vs JJK Jyvaskyla |
0-1 |
2-2 |
Sat 2, Jul-16:00 - Finland - Kakkonen Lohko C Narpes Kraft vs VIFK Vaasa |
0-0 |
0-1 |
Sat 2, Jul-15:00 - Finland Junior League Inter Turku Am vs Ilves Youth |
0-0 |
4-2 |
Sat 2, Jul-15:00 - Finland Junior League Honka Am vs Helsinki Youth |
2-5 |
|
Sat 2, Jul-15:00 - Finland Junior League HJS Youth vs TPS Turku Youth |
2-1 |
2-1 |
Sat 2, Jul-18:00 - Finland Veikkausliga HJK Helsinki vs KuPS |
0-1 |
1-1 |
Sat 2, Jul-18:00 - Finland Veikkausliga AC Oulu vs VPS Vaasa |
0-2 |
0-6 |
Sat 2, Jul-19:00 - Finland Veikkausliga Lahti vs Inter Turku |
1-1 |
2-1 |
Sat 2, Jul-16:00 - Finland Veikkausliga FC Honka vs IFK Mariehamn |
1-0 |
1-1 |
Sat 2, Jul-18:00 - Finland Ykkonen Pargas IF vs PK-35 Vantaa |
1-0 |
3-2 |
Sat 2, Jul-18:00 - Finland Ykkonen PEPO Lappeenranta vs Ekenas IF |
1-0 |
2-2 |
Sat 2, Jul-18:00 - Finland Ykkonen SJK Akatemia vs Jaro |
1-3 |
1-3 |
Sat 2, Jul-19:59 - Friendly Internationals Netherlands Women\'s vs Finland Women\'s |
1-0 |
2-0 |
Sat 2, Jul-18:00 - Georgia Primera Division FC Sioni Bolnisi vs FC Telavi |
0-0 |
0-0 |
Sat 2, Jul-18:00 - Georgia Primera Division Samgurali Tskh vs Lokomotiv Tbilisi |
1-1 |
4-1 |
Sat 2, Jul-00:00 - Iceland Division 1 Vestri vs KV Vesturbaejar |
0-2 |
2-4 |
Sat 2, Jul-17:00 - Iceland Division 2 Vikingur Olafsvik vs Fjardabyggd Leiknir |
0-1 |
1-3 |
Sat 2, Jul-18:00 - Iceland Division 2 Hottur Huginn vs UMF Njardvik |
1-0 |
1-2 |
Sat 2, Jul-19:59 - Iceland Division 2 Reynir Sandgerdi vs KF Fjallabyggdar |
1-1 |
1-1 |
Sat 2, Jul-19:59 - Iceland Division 2 Magni Grenivik vs Haukar |
1-1 |
2-2 |
Sat 2, Jul-18:00 - Iceland Division 3 KF Gardabaer vs Kormakur |
0-1 |
1-1 |
Sat 2, Jul-18:00 - Iceland Division 3 KH Hlidarendi vs UMF Sindri Hofn |
0-1 |
1-1 |
Sat 2, Jul-19:59 - Iceland Division 3 Ellidi vs Dalvik Reynir |
3-2 |
5-2 |
Sat 2, Jul-19:00 - Iceland Division 4 Hordur Isafjordur vs KRIA |
2-1 |
|
Sat 2, Jul-18:00 - Iceland Ladies Division 1 Fjardab Hottur Leiknir Women\'s vs HK Kopavogur Women\'s |
1-1 |
1-4 |
Sat 2, Jul-19:59 - Iceland Premier Division IBV Vestmannaeyjar vs Breidablik |
0-0 |
0-0 |
Sat 2, Jul-14:30 - India Shillong Super League Malki SC vs Rangdajied United |
0-0 |
0-0 |
Sat 2, Jul-12:30 - Indonesia President Cup Arema Malang vs Barito Putera |
0-0 |
0-0 |
Sat 2, Jul-22:45 - Ireland Premier League Sligo Rovers vs Shelbourne |
2-1 |
3-1 |
Sat 2, Jul-08:00 - Japan Football League Verspah Oita vs Tokyo Musashino City FC |
1-1 |
2-1 |
Sat 2, Jul-09:00 - Japan Football League Osaka FC vs Reinmeer Aomori F.C. |
0-0 |
0-0 |
Sat 2, Jul-09:30 - Japan Football League TIAMO Hirakata vs Sony Sendai FC |
1-0 |
2-3 |
Sat 2, Jul-10:00 - Japan Football League Suzuka Point Getters vs Nara Club |
0-3 |
0-4 |
Sat 2, Jul-13:00 - Japan Football League Honda FC vs Honda Lock SC |
1-1 |
3-1 |
Sat 2, Jul-10:00 - Japan Women\'s Football League Division 1 Cerezo Osaka Sakai Women\'s vs Spring Yokohama FC Seagulls Women\'s |
2-0 |
3-0 |
Sat 2, Jul-10:00 - Japan Women\'s Football League Division 1 Bunnies Gunma White Star Women\'s vs NGU Nagoya Women\'s |
0-0 |
2-1 |
Sat 2, Jul-11:00 - Japan Women\'s Football League Division 1 Setagaya Sfida Women\'s vs AS Harima ALBION Women\'s |
1-1 |
1-2 |
Sat 2, Jul-08:00 - Japan Women\'s Football League Division 2 Veertien Mie Women\'s vs Diavorosso Hiroshima Women\'s |
1-1 |
1-1 |
Sat 2, Jul-08:00 - Japan Women\'s Football League Division 2 Kibi International University Women\'s vs JFA Academy Fukushima Women\'s |
0-1 |
1-2 |
Sat 2, Jul-13:00 - Japanese J-League Division 1 FC Tokyo vs Avispa Fukuoka |
0-1 |
2-2 |
Sat 2, Jul-13:30 - Japanese J-League Division 1 Kyoto Sanga FC vs Consadole Sapporo |
1-0 |
2-1 |
Sat 2, Jul-13:30 - Japanese J-League Division 1 Kashiwa Reysol vs Kashima Antlers |
0-1 |
1-2 |
Sat 2, Jul-13:30 - Japanese J-League Division 1 Sanfrecce Hiroshima vs Jubilo Iwata |
1-0 |
3-0 |
Sat 2, Jul-14:00 - Japanese J-League Division 1 Shimizu S-Pulse vs Yokohama F Marinos |
1-2 |
3-5 |
Sat 2, Jul-14:00 - Japanese J-League Division 1 Cerezo Osaka vs Kawasaki Frontale |
0-1 |
2-1 |
Sat 2, Jul-14:00 - Japanese J-League Division 1 Gamba Osaka vs Urawa Red Diamonds |
1-0 |
1-1 |
Sat 2, Jul-14:00 - Japanese J-League Division 1 Shonan Bellmare vs Nagoya Grampus Eight |
0-0 |
0-0 |
Sat 2, Jul-14:30 - Japanese J-League Division 1 Sagan Tosu vs Vissel Kobe |
0-0 |
0-2 |
Sat 2, Jul-09:00 - Japanese League Division 2 Blaublitz Akita vs Renofa Yamaguchi |
0-1 |
0-1 |
Sat 2, Jul-13:00 - Japanese League Division 2 Ventforet Kofu vs V-Varen Nagasaki |
0-1 |
0-1 |
Sat 2, Jul-13:00 - Japanese League Division 2 Mito Hollyhock vs Yokohama FC |
1-1 |
1-2 |
Sat 2, Jul-13:00 - Japanese League Division 2 FC Machida Zelvia vs Vegalta Sendai |
0-0 |
2-3 |
Sat 2, Jul-13:00 - Japanese League Division 2 Grulla Morioka vs Omiya Ardija |
1-0 |
1-0 |
Sat 2, Jul-14:00 - Japanese League Division 2 Oita Trinita vs JEF United Ichihara Chiba |
0-1 |
3-2 |
Sat 2, Jul-14:00 - Japanese League Division 2 Montedio Yamagata vs Tochigi SC |
0-1 |
0-2 |
Sat 2, Jul-14:00 - Japanese League Division 2 Fagiano Okayama vs Roasso Kumamoto |
0-1 |
0-2 |
Sat 2, Jul-14:00 - Japanese League Division 2 Zweigen Kanazawa vs Tokushima Vortis |
0-1 |
0-1 |
Sat 2, Jul-14:30 - Japanese League Division 2 Thespakusatsu Gunma vs Albirex Niigata |
0-2 |
0-2 |
Sat 2, Jul-10:00 - Japanese League Division 3 Azul Claro Numazu vs Gainare Tottori |
1-0 |
3-0 |
Sat 2, Jul-11:30 - Japanese League Division 3 Iwaki FC vs Tegevajaro Miyazaki |
0-0 |
2-0 |
Sat 2, Jul-12:00 - Japanese League Division 3 Fukushima United FC vs Kataller Toyama |
0-1 |
1-1 |
Sat 2, Jul-12:00 - Japanese League Division 3 Fujieda MYFC vs Ehime FC |
2-0 |
2-0 |
Sat 2, Jul-13:00 - Japanese League Division 3 Giravanz Kitakyushu vs Kagoshima United |
1-0 |
1-2 |
Sat 2, Jul-13:00 - Japanese League Division 3 SC Sagamihara vs AC Nagano Parceiro |
0-2 |
1-2 |
Sat 2, Jul-14:00 - Japanese League Division 3 Vanraure Hachinohe FC vs Matsumoto Yamaga FC |
0-0 |
0-1 |
Sat 2, Jul-22:30 - Jordan Professional Premier League Al Aqaba SC vs Al-Faisaly Amman |
0-1 |
0-2 |
Sat 2, Jul-19:59 - Jordan Professional Premier League Al Salt vs Al Hussein Irbid |
0-1 |
1-1 |
Sat 2, Jul-18:00 - Kazakhstan Division 1 Kaisar Kyzylorda vs Ekibastuz |
2-1 |
3-4 |
Sat 2, Jul-15:00 - Kazakhstan Division 1 Okzhetpes vs Kyran Shymkent |
1-0 |
4-0 |
Sat 2, Jul-15:00 - Kazakhstan Division 1 FK Igilik vs FC Zhetysu Taldykorgan |
0-3 |
0-3 |
Sat 2, Jul-16:00 - Kazakhstan Division 1 Akademiya Ontustik vs Zhenis |
0-0 |
0-0 |
Sat 2, Jul-18:00 - Kazakhstan Super League FK Atyrau vs Taraz |
0-0 |
0-0 |
Sat 2, Jul-16:00 - Kazakhstan Super League FC Shakhtyor Karagandy vs FK Aktobe |
2-0 |
2-3 |
Sat 2, Jul-12:00 - Korea K3 League Gyeongju KHNP vs Siheung Citizen |
0-0 |
0-1 |
Sat 2, Jul-14:00 - Korea K3 League Gimhae City FC vs FC Mokpo |
1-0 |
3-1 |
Sat 2, Jul-14:00 - Korea K3 League Cheonan City FC vs Cheongju Jikji FC |
2-0 |
4-0 |
Sat 2, Jul-14:00 - Korea K3 League Paju Citizen FC vs Changwon City |
2-0 |
2-0 |
Sat 2, Jul-11:00 - Korea K4 League Jeonju Citizen FC vs Chungju Citizen |
0-0 |
2-0 |
Sat 2, Jul-12:00 - Korea K4 League Jeonbuk Hyundai Motors II vs Goyang KH FC |
1-2 |
2-4 |
Sat 2, Jul-14:00 - Korea K4 League Pyeongtaek Citizen vs Namdong FC |
0-1 |
1-2 |
Sat 2, Jul-13:00 - Korea League 1 Jeju United FC vs FC Seoul |
2-1 |
2-2 |
Sat 2, Jul-14:00 - Korea League 1 Pohang Steelers vs Ulsan Hyundai FC |
1-0 |
2-0 |
Sat 2, Jul-14:00 - Korea League 1 Gimcheon Sangmu FC vs Jeonbuk Hyundai Motors |
1-0 |
1-2 |
Sat 2, Jul-15:00 - Korea League 1 Seongnam FC vs Gangwon FC |
0-0 |
0-2 |
Sat 2, Jul-13:00 - Korea League 2 Bucheon FC 1995 vs Daejeon Hana Citizen |
2-0 |
2-0 |
Sat 2, Jul-13:00 - Korea League 2 Ansan Greeners FC vs FC Anyang |
1-2 |
1-4 |
Sat 2, Jul-15:00 - Korea League 2 Gimpo FC vs Gwangju Football Club |
0-0 |
0-0 |
Sat 2, Jul-19:00 - Latvia - 1. Division Super Nova vs FK Auda Riga |
1-1 |
1-2 |
Sat 2, Jul-18:00 - Latvia - 2. Division Grobina vs Skanstes SK |
0-1 |
0-3 |
Sat 2, Jul-19:59 - Latvia - 2. Division JDFS Alberts vs Dinamo Riga / Staiceles Bebri |
0-0 |
1-2 |
Sat 2, Jul-19:59 - Latvia - 2. Division Rigas Futbola skola II vs Riga FC II |
0-0 |
0-2 |
Sat 2, Jul-16:00 - Latvia - 2. Division Saldus SS/Leevon vs FK Smiltene BJSS |
1-0 |
4-0 |
Sat 2, Jul-17:00 - Lithuania - 1. Division FK Jonava vs Suduva |
0-0 |
0-4 |
Sat 2, Jul-21:00 - Lithuania - 1. Division FK Riteriai vs Kauno Zalgiris |
0-0 |
1-1 |
Sat 2, Jul-19:00 - Lithuania - 1. Division Banga Gargzdai vs FK Panevezys |
1-1 |
1-2 |
Sat 2, Jul-18:00 - Lithuania - 2. Division Minija Kretinga vs Atmosfera Mazeikiai |
0-1 |
0-2 |
Sat 2, Jul-19:00 - Lithuania - 2. Division Garliava vs Marijampole City |
1-1 |
2-2 |
Sat 2, Jul-16:00 - Lithuania - 2. Division FK Zalgiris Vilnius 2 vs Ekranas |
0-0 |
0-2 |
Sat 2, Jul-17:00 - Malaysia Super League Melaka United vs Johor Darul Takzim |
1-1 |
1-1 |
Sat 2, Jul-20:30 - Mediterranean Games - Football France(U18) vs Turkiye(U18) |
1-0 |
2-0 |
Sat 2, Jul-06:05 - Mexico Primera Division Mazatlan FC vs Puebla |
0-2 |
2-4 |
Sat 2, Jul-18:00 - Mexico Youth U20 Tigres UANL(U20) vs Cruz Azul(U20) |
1-0 |
1-0 |
Sat 2, Jul-18:00 - Mexico Youth U20 Chivas Guadalajara(U20) vs FC Juarez(U20) |
0-1 |
3-1 |
Sat 2, Jul-18:00 - Mexico Youth U20 Club America U20 vs Atlas U20 |
1-0 |
3-0 |
Sat 2, Jul-15:00 - Mongolia Premier League Khangarid vs SP Falcons |
1-1 |
1-4 |
Sat 2, Jul-21:00 - Morocco Super League Forces Armee Royales Rabat vs Olympique Club de Khouribga |
1-0 |
1-0 |
Sat 2, Jul-21:00 - Morocco Super League Maghreb Fez vs Raja Casablanca Atlhletic |
0-0 |
0-0 |
Sat 2, Jul-12:30 - Myanmar National League Hantharwady United vs Sagaing United |
0-0 |
0-1 |
Sat 2, Jul-06:30 - New Zealand Central Leagues Waterside Karori vs North Wellington |
0-1 |
1-2 |
Sat 2, Jul-06:30 - New Zealand Central Leagues Miramar Rangers AFC vs Wellington Phoenix Reserve |
2-1 |
2-1 |
Sat 2, Jul-07:45 - New Zealand Central Leagues Wellington Olympic vs Petone FC |
2-0 |
5-0 |
Sat 2, Jul-07:00 - New Zealand Northern Leagues North Shore United vs Western Springs |
1-3 |
1-6 |
Sat 2, Jul-07:00 - New Zealand Northern Leagues Bay Olympic vs Manukau United |
1-4 |
2-4 |
Sat 2, Jul-06:00 - New Zealand Southern Leagues Coastal Spirit vs Dunedin City Royals |
0-0 |
1-0 |
Sat 2, Jul-19:00 - Nigeria Premier League Heartland FC vs Sunshine Stars FC |
1-0 |
1-0 |
Sat 2, Jul-19:00 - Nigeria Premier League Enugu Rangers International vs Shooting Stars SC |
0-0 |
2-2 |
Sat 2, Jul-19:00 - Nigeria Premier League Abia Warriors vs Gombe United |
2-1 |
3-2 |
Sat 2, Jul-19:00 - Nigeria Premier League Dakkada FC vs Katsina United |
1-0 |
2-0 |
Sat 2, Jul-16:00 - Norway 2 Division A Flekkeroy IL vs FK Arendal |
1-1 |
3-1 |
Sat 2, Jul-17:00 - Norway 3. Divisjon A Lyn Oslo FC vs Lokomotiv Oslo |
2-1 |
3-1 |
Sat 2, Jul-18:00 - Norway 3. Divisjon A Stabaek B vs Froya |
0-0 |
0-2 |
Sat 2, Jul-18:00 - Norway 3. Divisjon A Grei vs Kjelsas B |
0-0 |
0-1 |
Sat 2, Jul-15:00 - Norway 3. Divisjon A FK Fyllingsdalen vs Ready |
0-0 |
2-0 |
Sat 2, Jul-16:00 - Norway 3. Divisjon A Oppsal vs Nordstrand |
0-0 |
4-0 |
Sat 2, Jul-16:00 - Norway 3. Divisjon A Skeid Oslo II vs Sandvikens |
2-2 |
5-3 |
Sat 2, Jul-16:00 - Norway 3. Divisjon A Grorud II vs Os Turn Fotball |
0-4 |
1-4 |
Sat 2, Jul-18:00 - Norway 3. Divisjon B Spjelkavik vs Forde IL |
0-1 |
0-2 |
Sat 2, Jul-15:00 - Norway 3. Divisjon B Toten vs Floro |
1-2 |
2-3 |
Sat 2, Jul-17:00 - Norway 3. Divisjon C Akra vs Bjarg |
0-0 |
3-1 |
Sat 2, Jul-18:00 - Norway 3. Divisjon C Sandnes B vs Lysekloster |
3-2 |
4-3 |
Sat 2, Jul-15:00 - Norway 3. Divisjon C Brann B vs Sola |
1-0 |
1-0 |
Sat 2, Jul-16:00 - Norway 3. Divisjon C Stord IL vs Fana |
3-2 |
6-2 |
Sat 2, Jul-18:00 - Norwegian Tippeligaen Jerv vs FK Haugesund |
0-0 |
1-0 |
Sat 2, Jul-19:59 - Norwegian Tippeligaen Odd Grenland vs Bodo Glimt |
1-1 |
3-2 |
Sat 2, Jul-03:15 - Paraguayan Division 2 Club Rubio Nu vs Atyra FC |
1-0 |
1-0 |
Sat 2, Jul-18:00 - Paraguayan Division 2 Club Fernando de la Mora vs Sportivo Iteno |
2-1 |
4-1 |
Sat 2, Jul-18:00 - Paraguayan Division 2 Guarani de Trinidad vs Sportivo Luqueno |
0-0 |
0-2 |
Sat 2, Jul-01:00 - Paraguayan Division 2 3 de Febrero vs Deportivo Santani |
0-0 |
2-0 |
Sat 2, Jul-03:15 - Paraguayan Primera Division Sol de America vs Sportivo Ameliano |
0-0 |
0-1 |
Sat 2, Jul-01:00 - Paraguayan Primera Division Guairena FC vs FC Nacional Asuncion |
1-1 |
1-1 |
Sat 2, Jul-22:00 - Peru Primera Division Deportivo Municipal vs Univ. Cesar Vallejo |
0-2 |
1-4 |
Sat 2, Jul-00:30 - Peru Primera Division Ayacucho Futbol Club vs Academia Deportiva Cantolao |
1-1 |
1-2 |
Sat 2, Jul-22:00 - Serie C - Brazil Floresta/CE vs Altos/PI |
1-2 |
2-2 |
Sat 2, Jul-03:00 - Serie D - Brazil Pacajus CE vs Tocantinopolis |
1-1 |
2-3 |
Sat 2, Jul-22:00 - Serie D - Brazil Tuna Luso vs 4 de Julho/PI |
1-1 |
2-1 |
Sat 2, Jul-22:00 - Serie D - Brazil Real Noroeste vs Ferroviaria SP |
2-0 |
3-0 |
Sat 2, Jul-22:00 - Serie D - Brazil Globo vs Retro/PE |
0-1 |
1-2 |
Sat 2, Jul-22:30 - Serie D - Brazil Brasiliense (DF) vs Acao MT |
0-0 |
2-1 |
Sat 2, Jul-22:30 - Serie D - Brazil Sao Luiz(RS) vs Cascavel PR |
0-0 |
0-0 |
Sat 2, Jul-22:30 - Serie D - Brazil Juventude MA vs Moto Clube(MA) |
0-0 |
0-1 |
Sat 2, Jul-23:00 - Serie D - Brazil Parana vs Nova Iguacu |
0-1 |
2-1 |
Sat 2, Jul-23:00 - Serie D - Brazil Inter de Limeira vs Nova Venecia ES |
1-0 |
2-1 |
Sat 2, Jul-23:00 - Serie D - Brazil Bahia de Feira BA vs Caldense(MG) |
1-0 |
1-0 |
Sat 2, Jul-23:00 - Serie D - Brazil Sao Bernardo vs EC Santo Andre |
1-0 |
1-0 |
Sat 2, Jul-23:00 - Serie D - Brazil Fluminense/PI vs Castanhal PA |
2-1 |
3-1 |
Sat 2, Jul-23:30 - Serie D - Brazil Porto Velho/RO vs Sao Raimundo (AM) |
0-0 |
1-1 |
Sat 2, Jul-13:30 - Singapore Premier League Balestier Khalsa FC vs Geylang International |
0-0 |
0-2 |
Sat 2, Jul-09:30 - South Australian Premier League Adelaide Raiders SC vs Adelaide Blue Eagles |
1-0 |
1-0 |
Sat 2, Jul-09:30 - South Australian Premier League Para Hills Knights vs Eastern United |
1-0 |
3-1 |
Sat 2, Jul-09:30 - South Australian Premier League West Adelaide SC vs Modbury Jets |
1-1 |
1-1 |
Sat 2, Jul-09:30 - South Australian Premier League Playford City Patriots vs Adelaide Victory |
1-0 |
1-3 |
Sat 2, Jul-09:30 - South Australian Premier League Adelaide University vs Fulham United FC |
1-0 |
1-2 |
Sat 2, Jul-13:30 - South Australian Premier League Adelaide Hills vs Port Adelaide Pirates |
0-1 |
1-2 |
Sat 2, Jul-09:00 - South Australian Super League West Torrens Birkalla vs Croydon Kings |
0-0 |
0-1 |
Sat 2, Jul-09:30 - South Australian Super League Adelaide Comets FC vs North Eastern Metrostars |
1-0 |
1-0 |
Sat 2, Jul-09:30 - South Australian Super League White City Beograd vs Adelaide City FC |
1-0 |
1-1 |
Sat 2, Jul-09:30 - South Australian Super League Sturt Lions vs Campbelltown City SC |
0-0 |
0-1 |
Sat 2, Jul-09:30 - South Australian Super League South Adelaide Panthers vs Adelaide Olympic |
3-1 |
3-3 |
Sat 2, Jul-07:15 - South Australian Super League Reserves Adelaide Comets FC Reserve vs North Eastern Metrostars Reserve |
0-0 |
2-1 |
Sat 2, Jul-11:30 - South Australian Women\'s Premier League West Torrens Birkalla Women\'s vs Adelaide University Women\'s |
0-1 |
0-1 |
Sat 2, Jul-14:30 - South Australian Women\'s Premier League Metro United Women\'s vs West Adelaide SC Women\'s |
0-1 |
0-2 |
Sat 2, Jul-21:15 - Sudanese Premier League Wad Nobawi vs Hilal Al Sahel |
1-2 |
|
Sat 2, Jul-16:00 - Sweden Div 2 Norra Gotaland IK Gauthiod vs Grebbestads IF |
0-0 |
0-0 |
Sat 2, Jul-15:00 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland Hoganas BK vs Ullared |
1-1 |
1-5 |
Sat 2, Jul-17:00 - Sweden Superettan Ostersunds FK vs Utsiktens BK |
0-0 |
0-3 |
Sat 2, Jul-17:00 - Sweden Superettan Dalkurd FF vs Landskrona BoIS |
0-1 |
0-1 |
Sat 2, Jul-19:00 - Sweden Superettan Osters IF vs Skovde AIK |
1-2 |
2-3 |
Sat 2, Jul-17:00 - Swedish Allsvenskan AIK Solna vs Mjallby AIF |
0-1 |
0-1 |
Sat 2, Jul-19:30 - Swedish Allsvenskan Helsingborgs IF vs Kalmar FF |
0-1 |
1-1 |
Sat 2, Jul-18:00 - Swedish Cup Friska Viljor FC vs Hudiksvalls FF |
0-1 |
1-2 |
Sat 2, Jul-18:00 - Swedish Cup IFK Osterakers FK vs Sollentuna FK |
1-0 |
2-1 |
Sat 2, Jul-18:00 - Swedish Cup IK Tord vs Assyriska Turabdin IK |
4-0 |
6-0 |
Sat 2, Jul-18:00 - Swedish Cup Almhults IF vs Asarums IF FK |
0-1 |
2-1 |
Sat 2, Jul-18:00 - Swedish Cup Karlbergs BK vs Vasalunds IF |
0-2 |
2-2 |
Sat 2, Jul-18:00 - Swedish Cup Huddinge IF vs Hammarby TFF |
3-0 |
|
Sat 2, Jul-18:00 - Swedish Cup Hassleholms IF vs Eskilsminne IF |
0-0 |
1-0 |
Sat 2, Jul-18:00 - Swedish Cup Eneby BK vs IK Sleipner |
0-1 |
1-1 |
Sat 2, Jul-18:00 - Swedish Cup Trosa Vagnharad SK vs Nykopings BIS |
0-0 |
0-5 |
Sat 2, Jul-19:00 - Swedish Cup FC Arlanda vs Taby |
2-1 |
2-3 |
Sat 2, Jul-15:00 - Swedish Cup Torns IF vs BK Olympic Malmo |
1-0 |
2-1 |
Sat 2, Jul-15:00 - Swedish Cup Bralanda vs Vanersborgs IF |
1-0 |
1-1 |
Sat 2, Jul-16:00 - Swedish Cup Enkopings SK FK vs IFK Uppsala |
1-0 |
1-0 |
Sat 2, Jul-16:00 - Swedish Cup Vastra Frolunda IF vs Torslanda IK |
2-0 |
6-0 |
Sat 2, Jul-16:00 - Swedish Cup FC Gute vs Haninge |
0-1 |
1-1 |
Sat 2, Jul-16:00 - Swedish Cup Skiljebo SK vs Orebro Syrianska IF |
1-1 |
1-2 |
Sat 2, Jul-16:00 - Swedish Cup Angered BK vs Ljungskile SK |
1-2 |
2-4 |
Sat 2, Jul-16:00 - Swedish Cup Simrishamn vs Osterlen FF |
0-2 |
0-4 |
Sat 2, Jul-14:00 - Taipei Women\'s Football League Kaohsiung Sunny Bank Women\'s vs Hang Yuan Women\'s |
1-0 |
1-2 |
Sat 2, Jul-15:00 - Taipei Women\'s Football League Taipei Bear Women\'s vs Taichung Blue Whale Women\'s |
0-1 |
2-2 |
Sat 2, Jul-03:30 - USA National Premier Soccer League West Chester United vs Philadelphia Ukrainians |
1-0 |
4-2 |
Sat 2, Jul-04:30 - USA National Women\'s Soccer League Houston Dash Women\'s vs Kansas City NWSL Women\'s |
0-1 |
1-2 |
Sat 2, Jul-06:00 - USA National Women\'s Soccer League OL Reign Women\'s vs North Carolina Courage Women\'s |
0-0 |
2-0 |
Sat 2, Jul-06:30 - USA National Women\'s Soccer League Angel City FC Women\'s vs Portland Thorns FC Women\'s |
1-0 |
1-1 |
Sat 2, Jul-04:00 - USA USL League One Union Omaha vs Charlotte Independence |
0-0 |
0-0 |
Sat 2, Jul-03:00 - USA USL League Two Ocean City Noreasters vs Real Central New Jersey |
1-0 |
1-0 |
Sat 2, Jul-03:00 - USA USL League Two FC Motown vs Cedar Stars Rush |
1-1 |
1-2 |
Sat 2, Jul-03:00 - USA USL League Two Kings Hammer FC vs Toledo Villa |
3-1 |
5-1 |
Sat 2, Jul-03:00 - USA USL League Two Patuxent FA vs Virginia Beach United |
0-1 |
1-2 |
Sat 2, Jul-03:30 - USA USL League Two Western Mass Pioneers vs Seacoast Utd Phantoms |
3-1 |
3-1 |
Sat 2, Jul-04:00 - USA USL League Two Chicago United vs Chicago City SC |
0-0 |
1-0 |
Sat 2, Jul-04:00 - USA USL League Two Des Moines Menace vs Thunder Bay Chill |
1-1 |
2-2 |
Sat 2, Jul-04:00 - USA USL League Two Round Rock SC vs Houston FC |
0-1 |
1-1 |
Sat 2, Jul-04:00 - USA USL League Two Peoria City vs FC Manitoba |
2-1 |
3-2 |
Sat 2, Jul-21:00 - USA USL League Two Tobacco Road vs North Carolina Fusion(U23) |
1-1 |
1-5 |
Sat 2, Jul-06:00 - USA USL League Two Ventura County Fusion vs Project 51O |
1-0 |
2-3 |
Sat 2, Jul-06:00 - USA USL League Two Southern California Seahorses vs Golden State Force |
0-0 |
1-1 |
Sat 2, Jul-06:00 - USA USL League Two Ballard FC vs Capital FC |
0-0 |
0-2 |
Sat 2, Jul-22:00 - USA USL League Two Vermont Green FC vs Boston City FC |
1-1 |
3-1 |
Sat 2, Jul-23:00 - USA USL League Two FC Florida(U23) vs Weston |
0-1 |
0-1 |
Sat 2, Jul-04:00 - USA Women\'s Premier Soccer League Alabama Women\'s vs TN Force Women\'s |
0-0 |
1-1 |
Sat 2, Jul-04:00 - USA Women\'s Premier Soccer League Utah Red Devils Women\'s vs Corinthians San Antonio Women\'s |
3-1 |
4-1 |
Sat 2, Jul-04:30 - USA Women\'s Premier Soccer League Austin FC Women\'s vs San Antonio Athenians Women\'s |
0-0 |
0-0 |
Sat 2, Jul-06:00 - USA Women\'s Premier Soccer League FC Tucson Women\'s vs FC Arizona Women\'s |
0-1 |
|
Sat 2, Jul-19:30 - USA Women\'s Premier Soccer League Florida Krush Women\'s vs United Soccer Alliance Women\'s |
1-0 |
1-0 |
Sat 2, Jul-19:59 - USA Women\'s Premier Soccer League Prime FC Women\'s vs Florida Gulf Coast Dutch Lions Women\'s |
2-0 |
6-1 |
Sat 2, Jul-03:05 - USL Championship New York Red Bulls B vs Pittsburgh Riverhounds SC |
0-2 |
0-3 |
Sat 2, Jul-05:00 - USL Championship Colorado Springs Switchbacks FC vs Sacramento Republic FC |
2-0 |
3-0 |
Sat 2, Jul-06:30 - USL Championship Los Angeles Galaxy II vs Oakland Roots |
0-0 |
3-1 |
Sat 2, Jul-17:00 - Uzbekistan Pro League B Pakhtakor-79 vs Dostlik Oltiariq |
2-0 |
2-0 |
Sat 2, Jul-01:00 - Venezuela Primera Division Deportivo Lara vs Universidad Central Venezuela |
0-0 |
0-0 |
Sat 2, Jul-03:15 - Venezuela Primera Division Estudiantes Merida FC vs Monagas SC |
1-0 |
1-1 |
Sat 2, Jul-23:00 - Venezuela Segunda Division Deportivo Petare vs Academia Anzoategui |
0-0 |
0-0 |
Sat 2, Jul-23:00 - Venezuela Segunda Division Real Frontera vs Llaneros Guanare |
1-0 |
2-0 |
Sat 2, Jul-23:00 - Venezuela Segunda Division Deportivo Nueva Esparta vs Bolívar SC(VEN) |
0-0 |
1-1 |
Sat 2, Jul-23:30 - Venezuela Segunda Division Yaracuyanos vs Dinamo Puerto La Cruz |
1-0 |
1-0 |
Sat 2, Jul-12:30 - Vietnam First Division TTBD Phu Dong vs XSKT Can Tho |
0-1 |
0-1 |
Sat 2, Jul-15:00 - Vietnam First Division Ba Ria Vung Tau vs Dak Lak |
0-0 |
0-0 |
Sat 2, Jul-15:00 - Vietnam League Binh Dinh FC vs Hoang Anh Gia Lai |
1-0 |
1-1 |
Sat 2, Jul-15:10 - Vietnam League XM Hai Phong FC vs Sai Gon FC |
2-0 |
3-1 |
Sat 2, Jul-16:15 - Vietnam League TP Ho Chi Minh vs Thanh Hoa FC |
0-0 |
1-0 |
Sat 2, Jul-11:00 - Western Australia Division 1 Joondalup United vs Dianella White Eagles |
0-1 |
2-1 |
Sat 2, Jul-11:00 - Western Australia Division 1 UWA Nedlands vs Murdoch Uni Melville |
0-1 |
0-5 |
Sat 2, Jul-11:00 - Western Australia Division 1 Subiaco AFC vs Fremantle City |
0-0 |
0-1 |
Sat 2, Jul-13:00 - Western Australia Division 1 Forrestfield United vs Western Knights |
0-2 |
1-3 |
Sat 2, Jul-11:00 - Western Australia Division 1 Mandurah City vs Rockingham City |
1-2 |
|
Sat 2, Jul-09:00 - Western Australia NPL U20 Balcatta(U20) vs Armadale (U20) |
2-1 |
3-2 |
Sat 2, Jul-09:00 - Western Australia NPL U20 Sorrento F.C.(U20) vs Perth S.C(U20) |
1-0 |
2-0 |
Sat 2, Jul-09:00 - Western Australia NPL U20 Cockburn City (U20) vs Inglewood United(U20) |
1-0 |
1-0 |
Sat 2, Jul-09:00 - Western Australia NPL U20 Gwelup Croatia(U20) vs Bayswater City(U20) |
0-0 |
0-1 |
Sat 2, Jul-09:00 - Western Australia NPL U20 Perth RedStar (U20) vs Floreat Athena(U20) |
0-0 |
3-1 |
Sat 2, Jul-11:00 - Western Australia Premier League Cockburn City vs Inglewood United |
1-2 |
1-2 |
Sat 2, Jul-11:00 - Western Australia Premier League Sorrento Gulls vs Perth S.C |
0-0 |
1-1 |
Sat 2, Jul-11:00 - Western Australia Premier League Balcatta vs Armadale |
1-2 |
1-3 |
Sat 2, Jul-11:00 - Western Australia Premier League Gwelup Croatia SC vs Bayswater City |
1-2 |
2-3 |
Sat 2, Jul-11:00 - Western Australia Premier League Perth RedStar vs Floreat Athena |
0-1 |
2-3 |
Sat 2, Jul-13:00 - Western Australia Womens Premier League Perth RedStar Women\'s vs Balcatta Women\'s |
2-0 |
4-0 |
Sat 2, Jul-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League Black Rhinos FC vs Herentals College |
1-0 |
2-1 |
Sat 2, Jul-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League Chicken Inn vs FC Platinum |
0-3 |
0-3 |
Sat 2, Jul-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League Harare City vs Caps United FC |
0-1 |
1-2 |
Sat 2, Jul-15:00 - Zimbabwe Premier Soccer League ZPC Kariba vs Yadah |
0-1 |
News are from Rezilta News, Goal.mu, Mauri.bet, and other partner websites.
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE. REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.