AD:

Football Results for Sun 12, Jun 2022

All soccer/football results.

Complete Football Results for Sun 12, Jun 2022

BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


ADS: 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


Date and Time/Team Half Time Full Time
Sun 12, Jun-17:00 - AFC U23 Championship
Korea Republic(U23) vs Japan(U23)

0-1

0-3
Sun 12, Jun-19:59 - AFC U23 Championship
Saudi Arabia(U23) vs Viet Nam(U23)

1-0

2-0
Sun 12, Jun-23:00 - African Youth Cup U17
Burkina Faso(U17) vs Niger(U17)

1-1

2-1
Sun 12, Jun-19:59 - African Youth Cup U17
Cote d'Ivoire(U17) vs Benin(U17)

1-1

2-3
Sun 12, Jun-22:30 - Argentina Prim B Metropolitana
Argentino de Quilmes vs Talleres Remdios de Escalada

0-0

0-0
Sun 12, Jun-00:10 - Argentina Prim B Metropolitana
Los Andes vs Sportivo Dock Sud

1-1

1-1
Sun 12, Jun-02:00 - Argentina Prim B Metropolitana
Ituzaingo vs Deportivo Armenio

1-0

1-1
Sun 12, Jun-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana
Sportivo Italiano vs Liniers

0-0

0-1
Sun 12, Jun-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana
Central Cordoba De Rosario vs Ferrocarril Midland

0-0

0-0
Sun 12, Jun-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana
Argentino de Merlo vs Puerto Nuevo

1-0

1-1
Sun 12, Jun-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana
Berazategui vs Deportivo Laferrere

2-0

2-0
Sun 12, Jun-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana
El Porvenir vs CA Atlas

0-0

0-1
Sun 12, Jun-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana
General Lamadrid vs Club Lujan

1-0

1-1
Sun 12, Jun-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana
Leandro N Alem vs Excursionistas BsAs

0-0

0-0
Sun 12, Jun-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana
Real Pilar vs Victoriano Arenas

0-0

3-0
Sun 12, Jun-22:30 - Argentina Prim D Metropolitana
CA Lugano vs Deportivo Muniz

1-1

2-2
Sun 12, Jun-22:30 - Argentina Prim D Metropolitana
Central Ballester vs Mercedes

1-0

1-0
Sun 12, Jun-04:00 - Argentina Torneo Federal A
Central Norte Salta vs Racing de Cordoba

0-0

0-1
Sun 12, Jun-22:30 - Argentina Torneo Federal A
Union Sunchales vs Boca Unidos

0-0

2-1
Sun 12, Jun-22:30 - Argentina Torneo Federal A
Defensores Belgrano Villa Ramallo vs Sportivo Belgrano

0-0

0-2
Sun 12, Jun-22:30 - Argentina Torneo Federal A
Sol de Mayo vs Sportivo Desamparados

3-0

4-1
Sun 12, Jun-22:50 - Argentina Torneo Federal A
CA Juventud Unida San Luis vs Sansinena

0-1

1-1
Sun 12, Jun-23:00 - Argentina Torneo Federal A
G.San Martin Formosa vs Gimnasia C. Uruguay

1-0

3-0
Sun 12, Jun-23:00 - Argentina Torneo Federal A
Atletico Parana vs Crucero del Norte

1-0

4-0
Sun 12, Jun-23:00 - Argentina Torneo Federal A
Gimnasia y Tiro vs Juventud Antoniana

0-0

2-0
Sun 12, Jun-23:00 - Argentina Torneo Federal A
Argentino Monte Maiz vs Club Cipolletti

1-0

1-0
Sun 12, Jun-22:00 - Argentina Torneo Federal A
Olimpo vs Estudiantes de San Luis

0-0

1-0
Sun 12, Jun-22:00 - Argentina Torneo Federal A
CA Douglas Haig vs Sarmiento Resistencia

0-0

0-0
Sun 12, Jun-22:00 - Argentina Torneo Federal A
Liniers Bahia Blanca vs Ciudad Bolivar

1-0

1-0
Sun 12, Jun-22:00 - Argentina Torneo Federal A
Independiente Chivilcoy vs Deportivo Camioneros

0-1

1-1
Sun 12, Jun-22:00 - Argentina Torneo Federal A
Circulo Deportivo vs Villa Mitre

1-0

1-0
Sun 12, Jun-22:30 - Argentine Primera Division
Club Deportivo Godoy Cruz vs Racing Club

0-0

2-0
Sun 12, Jun-01:00 - Argentine Primera Division
Sarmiento Junin vs Argentinos Juniors

1-0

1-0
Sun 12, Jun-19:59 - Argentine Primera Division
Colon vs Union Santa Fe

0-1

2-2
Sun 12, Jun-03:30 - Argentine Primera Division
River Plate vs Atletico Tucuman

0-0

0-0
Sun 12, Jun-22:30 - Argentinian Primera B - Nacional
Deportivo Moron vs Villa Dalmine

0-0

1-0
Sun 12, Jun-22:30 - Argentinian Primera B - Nacional
Sacachispas vs Santamarina Tandil

0-0

2-1
Sun 12, Jun-23:00 - Argentinian Primera B - Nacional
Estudiantes Rio Cuarto vs Deportivo Riestra

0-0

2-0
Sun 12, Jun-23:00 - Argentinian Primera B - Nacional
Alvarado Mar del Plata vs Club Atletico Guemes

1-0

2-1
Sun 12, Jun-23:10 - Argentinian Primera B - Nacional
Temperley vs Almirante Brown

0-1

1-1
Sun 12, Jun-21:00 - Argentinian Primera B - Nacional
Club Atletico Mitre vs Estudiantes de Buenos Aires

1-0

2-0
Sun 12, Jun-21:05 - Argentinian Primera B - Nacional
Deportivo Madryn vs Belgrano

1-0

1-1
Sun 12, Jun-22:00 - Argentinian Primera B - Nacional
Deportivo Maipu vs San Telmo

1-0

2-0
Sun 12, Jun-11:00 - Australia Brisbane Capital League 1
Mount Gravatt vs Western Spirit

2-1

3-2
Sun 12, Jun-08:00 - Australia New South Wales Northern Premier League
Valentine Phoenix vs Adamstown Rosebuds FC

0-0

2-2
Sun 12, Jun-10:00 - Australia New South Wales Premier League
Rockdale City Suns vs Marconi Stallions

1-1

3-1
Sun 12, Jun-09:00 - Australia New South Wales Premier League
Blacktown City vs APIA Leichhardt Tigers

0-0

0-1
Sun 12, Jun-09:00 - Australia New South Wales Premier League
Sydney United vs Northbridge Bulls

0-0

1-0
Sun 12, Jun-07:00 - Australia New South Wales U20
Blacktown City(U20) vs APIA Leichhardt Tigers(U20)

2-0

4-1
Sun 12, Jun-07:00 - Australia New South Wales U20
Sydney United(U20) vs Northbridge Bulls(U20)

0-1

0-2
Sun 12, Jun-08:00 - Australia New South Wales U20
Rockdale Ilinden(U20) vs Marconi Stallions(U20)

0-2

1-5
Sun 12, Jun-09:25 - Australia New South Wales Women's Premier League
Manly United Women's vs Bankstown City Lions Women's

0-1

5-1
Sun 12, Jun-11:00 - Australia New South Wales Women's Premier League
Macarthur Rams Women's vs Sydney University Women's

0-0

1-1
Sun 12, Jun-11:00 - Australia New South Wales Women's Premier League
Northern Tigers Women's vs Illawarra Stingrays Women's

1-0

3-1
Sun 12, Jun-11:00 - Australia New South Wales Women's Premier League
Sydney Olympic Women's vs FNSW Institute Women's


3-0
Sun 12, Jun-11:30 - Australia New South Wales Women's Premier League
APIA Leichhardt Tigers Women's vs Emerging Jets Women's


1-0
Sun 12, Jun-09:00 - Australia Queensland State League U23
Peninsula Power(U23) vs Queensland Lions(U23)

0-3

0-3
Sun 12, Jun-10:15 - Australia Queensland State Leagues 1
Sunshine Coast FC vs Ipswich Knights FC

1-0

4-2
Sun 12, Jun-12:00 - Australia Queensland State Leagues 2
Taringa Rovers vs Surfers Paradise

0-2

2-2
Sun 12, Jun-12:30 - Australia Queensland State Leagues 2
Holland Park Hawks FC vs Albany Creek

0-0

1-1
Sun 12, Jun-10:00 - Australia Queensland State Women's Premier League
Gold Coast United Women's vs Queensland Lions FC Women's

0-1

0-3
Sun 12, Jun-11:15 - Australia Queensland State Women's Premier League
Souths United Women's vs Moreton Bay United Women's

1-1

3-1
Sun 12, Jun-06:00 - Australia Victorian Premier League U21
South Melbourne U21 vs St Albans Saints(U21)

2-1

6-1
Sun 12, Jun-12:30 - Austria Landesliga
WAF Vorwarts Brigittenau vs Favoritner AC

4-0

5-1
Sun 12, Jun-14:00 - Belarus Pershaya Liga
Maxline Rogachev vs FK Orsha

1-0

2-2
Sun 12, Jun-18:00 - Belarus Pershaya Liga
Lokomotiv Gomel vs FC Baranovichi

3-0

5-0
Sun 12, Jun-19:59 - Belarus Pershaya Liga
Volna Pinsk vs FK Lida

0-1

2-2
Sun 12, Jun-14:00 - Belarus Women's Premier League
Zorka-BDU Minsk Women's vs Bobruichanka Bobruisk Women's

2-0

3-0
Sun 12, Jun-16:00 - Belarus Women's Premier League
Dinamo Brest Women's vs Smorgon Women's

1-0

1-1
Sun 12, Jun-18:00 - Belarus Women's Premier League
ABFF Women's(U19) vs Dnepr Mogilev Women's

1-3

1-4
Sun 12, Jun-18:00 - BRA Campeonato Catarinense Division 2
Nacao SC vs Blumenau SC

2-0

3-0
Sun 12, Jun-17:00 - Brasil Women's Tournament
Esmac/PA Women's vs Atletico Mineiro Women's

0-1

0-1
Sun 12, Jun-01:00 - Brasil Women's Tournament
Ferroviaria SP Women's vs Real Brasilia FC Women's

0-0

0-0
Sun 12, Jun-22:00 - Brasil Women's Tournament
Kindermann Avai Women's vs CRESSPOM Women's

2-0

4-1
Sun 12, Jun-23:00 - Brasileiro Serie B
Vasco da Gama(RJ) vs Cruzeiro (MG)

1-0

1-0
Sun 12, Jun-18:00 - Brasileiro Serie B
Gremio Novorizontino vs Guarani Futebol Clube

0-1

1-2
Sun 12, Jun-01:30 - Brasileiro Serie B
Operario Ferroviario PR vs Esporte Clube Bahia

0-0

0-1
Sun 12, Jun-22:00 - Brazil Baiano Youth League
Juazeirense (U20) vs Bahia BA(U20)

0-0

1-0
Sun 12, Jun-22:00 - Brazil Campeonato Gaucho Division 2
Esportivo (RS) vs Brasil Farroupilha RS

0-0

0-0
Sun 12, Jun-22:00 - Brazil Campeonato Gaucho Division 2
Veranopolis RS vs Tres Passos


2-1
Sun 12, Jun-22:00 - Brazil Campeonato Gaucho Division 2
CE Lajeadense vs Avenida RS


0-0
Sun 12, Jun-22:00 - Brazil Campeonato Gaucho Division 2
Cruzeiro RS vs Gloria RS

0-1

0-2
Sun 12, Jun-22:00 - Brazil Campeonato Gaucho Division 2
Sao Paulo RS vs EC Pelotas(RS)


1-0
Sun 12, Jun-22:00 - Brazil Campeonato Gaucho Division 2
Gaucho/RS vs Tupi RS

0-0

1-0
Sun 12, Jun-23:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth
Gremio Sao Carlense Youth vs Ferroviaria SP Youth

0-1

0-1
Sun 12, Jun-17:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth
Flamengo SP Youth vs Joseense SP Youth

1-0

1-0
Sun 12, Jun-18:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth
Ibrachina SP Youth vs Metropolitano SP Youth

0-0

2-0
Sun 12, Jun-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth
Nacional Sao Paulo Youth vs Sport Club Brasil SP Youth

2-1

2-2
Sun 12, Jun-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth
America SP Youth vs Mirassol SP Youth

0-1

0-3
Sun 12, Jun-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth
Ponte Preta Youth vs Itapirense SP Youth

3-1

5-1
Sun 12, Jun-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth
Mogi Mirim Youth vs CA Guacuano SP Youth

1-0

1-1
Sun 12, Jun-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth
Santo Andre Youth vs Uniao Suzano Youth

1-2

2-4
Sun 12, Jun-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth
Sao Caetano Youth vs EC Sao Bernardo Youth

0-0

0-0
Sun 12, Jun-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth
Taubate Youth vs Uniao Mogi Youth

0-0

2-0
Sun 12, Jun-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth
Portuguesa Youth vs Guarani Youth (SP)

1-2

1-3
Sun 12, Jun-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth
XV de Jau Youth vs Noroeste Youth

2-0

3-3
Sun 12, Jun-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth
Monte Azul Youth vs AA Francana Youth

1-0

3-0
Sun 12, Jun-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth
Brasilis FC Youth vs RB Bragantino Youth

0-2

1-4
Sun 12, Jun-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth
Gremio Osasco Audax Youth vs Gremio Osasco Youth

1-1

2-1
Sun 12, Jun-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth
Ituano Youth vs Sharjah SP Youth

3-0

5-0
Sun 12, Jun-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth
Comercial SP Youth vs Inter Bebedouro SP Youth

3-0

3-1
Sun 12, Jun-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth
Votuporanguense Youth vs Gremio Novorizontino Youth


2-1
Sun 12, Jun-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth
Tanabi SP Youth vs Catanduva SP Youth


3-0
Sun 12, Jun-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth
Sao Jose Dos Campos SP Youth vs Palmeiras Youth

0-1

0-2
Sun 12, Jun-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth
Independente SP Youth vs Desportivo Brasil Youth

0-1

0-5
Sun 12, Jun-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth
Olimpia SP Youth vs Botafogo SP Youth


1-4
Sun 12, Jun-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth
Portuguesa Santista SP Youth vs Jabaquara SP Youth

0-0

1-1
Sun 12, Jun-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth
Taquaritinga/SP Youth vs Sao Carlos Youth

2-0

3-1
Sun 12, Jun-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth
Andradina SP Youth vs Aracatuba SP Youth

1-3

2-4
Sun 12, Jun-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth
Vocem SP Youth vs Assisense SP Youth


1-2
Sun 12, Jun-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth
Maua SP Youth vs Santos Youth

0-3

0-5
Sun 12, Jun-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth
EC Uniao Suzano SP Youth vs Corinthians Youth

0-0

0-2
Sun 12, Jun-17:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth B
Vocem SP(U23) vs Assisense SP(U23)

0-0

1-1
Sun 12, Jun-17:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth B
Osvaldo Cruz SP(U23) vs Itarare SP(U23)

1-2

2-2
Sun 12, Jun-17:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth B
Gremio Saocarlense SP(U23) vs XV Jau SP(U23)


1-0
Sun 12, Jun-17:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth B
Uniao Mogi SP U23 vs Manthiqueira/SP(U23)


2-1
Sun 12, Jun-17:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth B
Batatais SP(U23) vs CA Taquaritinga SP(U23)

0-0

1-4
Sun 12, Jun-17:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth B
Penapolense SP(U23) vs Fernandopolis SP(U23)


2-0
Sun 12, Jun-22:30 - Brazil Paranaense Division 2
Aruko Sports vs Foz do Iguacu PR


0-1
Sun 12, Jun-22:00 - Brazil Paulista Women's League
Botafogo PB Women's vs Ceara Women's

0-3

0-5
Sun 12, Jun-04:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Internacional (RS) vs CR Flamengo (RJ)

2-0

3-1
Sun 12, Jun-23:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Sao Paulo vs America MG

1-0

1-0
Sun 12, Jun-23:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Goias vs Ceara

0-1

1-1
Sun 12, Jun-02:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Fluminense (RJ) vs Atletico Clube Goianiense

0-2

0-2
Sun 12, Jun-02:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Atletico Mineiro (MG) vs Santos

1-0

1-1
Sun 12, Jun-02:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Cuiaba (MT) vs RB Bragantino

1-1

1-1
Sun 12, Jun-22:00 - Canadian Soccer League
SC Scarborough vs Serbian White Eagles

0-0

0-0
Sun 12, Jun-05:00 - Chile Segunda Division
San Marcos de Arica vs Deportes Limache

0-0

2-0
Sun 12, Jun-23:00 - Chile Segunda Division
Independiente de Cauquenes vs Iberia Los Angeles

0-0

1-0
Sun 12, Jun-23:00 - Chile Segunda Division
Real San Joaquin vs Rodelindo Roman

0-0

1-2
Sun 12, Jun-23:30 - Chile Segunda Division
Deportes Concepcion vs Lautaro de Buin

0-0

0-0
Sun 12, Jun-23:30 - Chile Segunda Division
Provincial Osorno vs Lota Schwager

0-0

0-0
Sun 12, Jun-23:30 - Chile Segunda Division
General VelAsquez vs Trasandino Los Andes

0-0

1-0
Sun 12, Jun-23:30 - Chile Segunda Division
Deportes Rengo vs Deportes Linares

1-1

1-1
Sun 12, Jun-00:00 - Chile Segunda Division
Municipal Mejillones vs Quintero Unido

0-0

1-1
Sun 12, Jun-01:00 - Chile Segunda Division
Rancagua Sur vs Provincial Ranco

1-1

2-2
Sun 12, Jun-11:30 - Chinese Football League Divison 1
Xinjiang Tianshan Leopard vs Heilongjiang Ice City

2-0

2-1
Sun 12, Jun-12:00 - Chinese Football League Divison 1
Suzhou Dongwu vs Shijiazhuang Kungfu

0-0

1-2
Sun 12, Jun-15:30 - Chinese Football League Divison 1
Shenyang Urban vs Sichuan Jiuniu

0-0

1-1
Sun 12, Jun-15:30 - Chinese Super League
Shanghai Shenhua vs Wuhan Three Towns FC

0-1

1-1
Sun 12, Jun-15:30 - Chinese Super League
Changchun YaTai vs Dalian Pro

0-1

1-1
Sun 12, Jun-15:30 - Chinese Super League
Cangzhou Mighty Lions FC vs Chengdu Rongcheng FC

0-0

0-0
Sun 12, Jun-13:30 - Chinese Super League
Guangzhou City FC vs Shandong Taishan

0-0

0-1
Sun 12, Jun-10:00 - Club Friendly
Preston Lions Women's vs Boroondara Eagles Women's

2-0

3-0
Sun 12, Jun-04:00 - Club Friendly
Minnesota United FC vs SC Paderborn 07

2-1

4-3
Sun 12, Jun-04:00 - Club Friendly
New England Revolution B vs Orlando City B

1-0

2-1
Sun 12, Jun-04:00 - Club Friendly
Chicago Fire B vs Saint Louis City B

0-2

0-5
Sun 12, Jun-04:00 - Club Friendly
Cincinnati II vs Rochester New York

0-0

1-0
Sun 12, Jun-11:30 - Club Friendly
Kowloon Cricket Club vs Gospel Friends FC

0-1

0-1
Sun 12, Jun-04:40 - Club Friendly
Houston Dynamo vs Atletico San Luis

0-0

1-0
Sun 12, Jun-13:00 - Club Friendly
FC Minsk vs Arsenal Dzerzhinsk

0-0

0-0
Sun 12, Jun-05:00 - Club Friendly
North Texas vs Portland Timbers B

2-1

2-1
Sun 12, Jun-05:10 - Club Friendly
Austin FC vs Pachuca

0-4

1-4
Sun 12, Jun-13:30 - Club Friendly
Jerv vs Tromso IL

0-2

1-5
Sun 12, Jun-13:30 - Club Friendly
Islands District FT vs Tsun Tat Kwok Keung

1-2

2-3
Sun 12, Jun-15:00 - Club Friendly
Lillestrom vs HamKam

0-0

0-1
Sun 12, Jun-22:00 - Club Friendly
Fluminense de Feira BA vs Galicia BA


0-2
Sun 12, Jun-23:00 - Club Friendly
Santana AP vs Independente AP

0-2

1-5
Sun 12, Jun-16:00 - Club Friendly
Vipers SC vs Bidco Bul Fc

0-2

1-3
Sun 12, Jun-00:00 - Club Friendly
Sao Paulo AP vs Macapa AP

0-5

0-6
Sun 12, Jun-17:00 - Club Friendly
Odd Grenland vs KFUM Oslo

0-0

0-0
Sun 12, Jun-17:00 - Club Friendly
FK Haugesund vs Brann

0-2

0-2
Sun 12, Jun-17:00 - Club Friendly
Tres Coracoes MG (U20) vs Coimbra/MG(U20)

0-0

0-0
Sun 12, Jun-21:15 - Club Friendly
Ipatinga MG(U20) vs America Teofilo Otoni MG(U20)

0-1

0-1
Sun 12, Jun-01:30 - Club Friendly
Houston Dynamo B vs Sporting Kansas City II

0-1

0-1
Sun 12, Jun-02:00 - Club Friendly
Toronto FC II vs Philadelphia Union II

0-0

1-0
Sun 12, Jun-19:00 - Club Friendly
Thalwil vs Zurich

0-1

0-7
Sun 12, Jun-19:00 - Club Friendly
Universidad Catolica Women's vs Universidad de Concepcion Women's

0-0

0-0
Sun 12, Jun-19:30 - Club Friendly
Ferencvarosi TC vs FK Shkendija

0-0

1-1
Sun 12, Jun-09:00 - Club Friendly
South Yarra SC Women's vs Melbourne Knights Women's

1-0

3-0
Sun 12, Jun-04:45 - Colombia Copa Mustang
Millonarios vs Atletico Nacional

0-0

0-0
Sun 12, Jun-02:00 - Colombia Copa Mustang
Atletico Junior Barranquilla vs Atletico Bucaramanga

1-0

1-0
Sun 12, Jun-03:30 - CONCACAF Nations League
Montserrat vs Bermuda

0-0

3-2
Sun 12, Jun-06:00 - CONCACAF Nations League
Mexico vs Suriname

2-0

3-0
Sun 12, Jun-00:00 - CONCACAF Nations League
US Virgin Islands vs Bonaire

0-0

0-2
Sun 12, Jun-00:00 - CONCACAF Nations League
Guyana vs Haiti

2-5

2-6
Sun 12, Jun-02:00 - CONCACAF Nations League
Sint Maarten vs Turks & Caicos Islands

4-2

8-2
Sun 12, Jun-12:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A
Slavia Prague B vs Plzen B

1-1

3-1
Sun 12, Jun-12:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A
Povltava FA vs FK Loko Vltavin

0-0

1-1
Sun 12, Jun-12:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group B
Slovan Liberec B vs Chlumec nad Cidlinou

1-2

1-4
Sun 12, Jun-12:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group B
FC Bohemians 1905 B vs Hradec Kralove B

1-1

2-3
Sun 12, Jun-12:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group B
Dukla Praha B vs Zbuzany

0-2

0-4
Sun 12, Jun-13:00 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group B
Teplice B vs SK Sokol Zapy

0-1

1-2
Sun 12, Jun-16:00 - Denmark Danmarksserien
Ringkobing vs Vejgaard BK

1-0

5-1
Sun 12, Jun-16:00 - Denmark Danmarksserien
AB Tarnby vs B 1908 Amager

1-1

3-1
Sun 12, Jun-16:00 - Denmark Danmarksserien
B1903 vs Bronshoj

1-4

1-8
Sun 12, Jun-21:00 - Ecuador Cup
Leones del Norte vs Sociedad Deportiva Aucas

0-1

1-4
Sun 12, Jun-00:30 - Ecuador Cup
Bonita Banana vs Deportivo Cuenca

0-0

1-1
Sun 12, Jun-23:00 - Egypt Cup
Al Ahly SC vs Al Masry Salloum

0-0

1-0
Sun 12, Jun-20:30 - Egypt Cup
Al Masry vs Mansoura SC

0-0

2-1
Sun 12, Jun-13:00 - Estonia Women's Meistri Liiga
Tabasalu Women's vs FC Lootos Polva Women's

4-0

4-1
Sun 12, Jun-19:30 - Finland - Kakkonen Lohko A
FC Futura vs LaPa

0-0

2-2
Sun 12, Jun-19:30 - Finland - Kakkonen Lohko A
PeKa vs NJS Nurmijarvi

1-1

1-2
Sun 12, Jun-19:30 - Finland - Kakkonen Lohko B
GrIFK vs Tampere United

0-2

1-2
Sun 12, Jun-19:30 - Finland - Kakkonen Lohko C
Narpes Kraft vs GBK Kokkola

1-1

1-1
Sun 12, Jun-13:30 - Finland Junior League
Abo IFK Am vs Lohjan Pallo Youth

0-0

1-0
Sun 12, Jun-15:00 - Finland Junior League
HIFK Youth vs Pallo Pojat Juniorit B Youth

0-0

1-0
Sun 12, Jun-19:45 - Finland Ykkonen
Jaro vs Gnistan

0-0

0-2
Sun 12, Jun-09:30 - Friendly Internationals
Japan(U17) vs Mexico(U17)

0-0

2-0
Sun 12, Jun-22:20 - Friendly Internationals
Iran vs Algeria

0-1

1-2
Sun 12, Jun-04:00 - Friendly Internationals
Ecuador vs Cape Verde

1-0

1-0
Sun 12, Jun-14:00 - Friendly Internationals
Czech Republic (U18) vs Korea Republic(U18)

1-3

1-4
Sun 12, Jun-06:00 - Friendly Internationals
New Zealand Women's(U20) vs Australia Women's(U20)

0-1

2-1
Sun 12, Jun-15:30 - Friendly Internationals
Austria Women's vs Denmark Women's

1-0

1-2
Sun 12, Jun-06:30 - Friendly Internationals
Uruguay(U17) vs Korea Republic(U17)

0-0

0-0
Sun 12, Jun-00:00 - Friendly Internationals
Uruguay vs Panama

1-0

5-0
Sun 12, Jun-21:00 - Friendly Internationals
Portugal(U18) vs Norway U18

0-1

1-1
Sun 12, Jun-00:00 - Friendly Internationals
Morocco Women's vs Congo Women's

3-0

7-0
Sun 12, Jun-19:00 - Friendly Internationals
North Macedonia(U21) vs Bosnia and Herzegovina(U21)

2-1

2-1
Sun 12, Jun-16:00 - Germany OberLiga
Hansa Rostock Am. vs Eintracht Mahlsdorf

1-0

5-0
Sun 12, Jun-16:00 - Germany OberLiga
FC Oberlausitz vs SG Union Sandersdorf

0-0

3-1
Sun 12, Jun-16:00 - Germany OberLiga
FC Inter Leipzig vs VFC Plauen

2-2

2-5
Sun 12, Jun-16:00 - Germany OberLiga
VfL Halle vs Bischofswerdaer FV 08

0-1

1-2
Sun 12, Jun-16:00 - Germany OberLiga
CFC Hertha 06 vs Mecklenburg Schwerin

1-0

3-0
Sun 12, Jun-16:00 - Germany OberLiga
Blau Weiss 90 Berlin vs MSV Neuruppin

0-0

2-0
Sun 12, Jun-17:00 - Germany OberLiga
FC Kray vs Cronenberger SC

2-1

5-1
Sun 12, Jun-17:00 - Germany OberLiga
Hennef 05 vs Blau Weiss Friesdorf

1-0

2-1
Sun 12, Jun-17:00 - Germany OberLiga
Hurth vs Borussia Freialdenhoven

0-0

1-0
Sun 12, Jun-17:00 - Germany OberLiga
VfL Alfter vs Siegburger SV 04

0-2

0-2
Sun 12, Jun-17:00 - Germany OberLiga
VfL Vichttal vs SpVg Frechen 20

0-2

0-4
Sun 12, Jun-17:00 - Germany OberLiga
FSV Duisburg vs SC Dusseldorf West

2-1

4-1
Sun 12, Jun-17:00 - Germany OberLiga
Duren vs SV 1914 Eilendorf

0-0

3-0
Sun 12, Jun-17:00 - Germany OberLiga
Fortuna Koln Am vs Bergisch Gladbach 09

0-0

1-0
Sun 12, Jun-17:00 - Germany OberLiga
BCV Glesch/Paffendorf vs SV Breinig

2-1

4-2
Sun 12, Jun-17:00 - Germany OberLiga
Union Nettetal 1996 vs SPVGG.Sterkrade-Nord

1-1

2-3
Sun 12, Jun-17:00 - Germany OberLiga
DJ Teutonia St.Tonis vs Spfr Niederwenigern 1924

2-0

4-0
Sun 12, Jun-19:00 - Ghana Premier League
Ashanti Gold vs Bechem United

0-1

2-1
Sun 12, Jun-19:00 - Ghana Premier League
Great Olympics vs Accra Hearts of Oak

2-0

3-0
Sun 12, Jun-19:00 - Ghana Premier League
Medeama SC vs Accra Lions

1-1

2-1
Sun 12, Jun-19:00 - Ghana Premier League
Legon Cities vs Karela United

0-0

0-0
Sun 12, Jun-19:00 - Ghana Premier League
Berekum Chelsea vs Dreams FC(GHA)

0-1

0-1
Sun 12, Jun-19:00 - Ghana Premier League
Real Tamale United vs King Faisal Babes

0-0

1-0
Sun 12, Jun-19:00 - Ghana Premier League
Aduana Stars vs Bibiani Gold Stars

0-1

0-1
Sun 12, Jun-19:00 - Ghana Premier League
WAFA vs Techiman Eleven Wonders

1-0

1-0
Sun 12, Jun-22:00 - Ghana Premier League
Asante Kotoko FC vs Elmina Sharks

1-0

3-0
Sun 12, Jun-11:30 - HongKong 2 Division Cup
St. Joseph's FC vs Tung Sing FC


2-0
Sun 12, Jun-13:30 - HongKong 2 Division Cup
Yau Tsim Mong FT vs Tuen Mun Football Team

2-1

3-2
Sun 12, Jun-11:30 - HongKong FA League Cup
Happy Valley vs North District

0-2

1-3
Sun 12, Jun-11:30 - HongKong FA League Cup
Wing Yee vs Wong Tai Sin

2-1

3-2
Sun 12, Jun-11:30 - HongKong FA League Cup
Central & Western vs Wofoo Tai Po

0-2

0-2
Sun 12, Jun-13:30 - HongKong FA League Cup
Sham Shui Po vs South China

0-1

1-1
Sun 12, Jun-13:30 - HongKong FA League Cup
Shatin SA vs Eastern District SA

3-0

6-0
Sun 12, Jun-16:00 - Iceland U19 League
Vikingur Reykjavik(U19) vs KR/KV U19

1-1

4-2
Sun 12, Jun-17:00 - Iceland U19 League
Haukar(U19) vs Breidablik Augnablik Smari III (U19)

3-2

6-3
Sun 12, Jun-17:00 - Iceland U19 League
Njardvik Grindavik GG(U19) vs Volsungur Husavik(U19)

2-0

7-1
Sun 12, Jun-18:00 - Iceland U19 League
Afturelding Hviti U19 vs Valur KH Hlidarendi(U19

0-0

2-0
Sun 12, Jun-18:00 - Iceland U19 League
Vestri Hordur(U19) vs Grotta Kria U19

1-3

1-6
Sun 12, Jun-18:30 - Iceland U19 League
Breidablik Augnablik Smari(U19) vs IA Kari(U19)


1-2
Sun 12, Jun-19:59 - Iceland U19 League
Fjolnir(U19) vs Stjarnan KFG(U19)

0-1

2-1
Sun 12, Jun-13:00 - Indonesia President Cup
TIRA Persikabo vs Persik Kediri

0-0

0-1
Sun 12, Jun-17:30 - Indonesia President Cup
Persib Bandung vs Bali United FC

0-1

1-1
Sun 12, Jun-16:30 - International Festival Toulon
Colombia(U19) vs Mexico(U21)

0-1

0-2
Sun 12, Jun-19:59 - International Festival Toulon
France(U20) vs Venezuela(U21)

0-1

2-1
Sun 12, Jun-23:15 - Italy C Play-Off & Out
Palermo vs Padova

1-0

1-0
Sun 12, Jun-19:30 - Ivory Coast Division 1
Lys Sassandra vs SOL FC Abobo

2-1

2-1
Sun 12, Jun-22:00 - Ivory Coast Division 1
ASEC Mimosas vs USC Bassam

0-0

2-0
Sun 12, Jun-10:00 - Japan Football League
MIO Biwako Shiga vs Veertien Mie

0-0

2-1
Sun 12, Jun-08:00 - Japan Football League
FC Maruyasu Okazaki vs Honda FC

1-2

1-2
Sun 12, Jun-08:00 - Japan Football League
Reinmeer Aomori F.C. vs Verspah Oita

1-1

3-1
Sun 12, Jun-08:00 - Japan Football League
Kagura Shimane vs Osaka FC

1-0

2-3
Sun 12, Jun-08:00 - Japan Football League
Suzuka Point Getters vs Kochi United

0-0

1-0
Sun 12, Jun-08:00 - Japan Football League
Criacao Shinjuku vs TIAMO Hirakata

3-0

4-2
Sun 12, Jun-09:00 - Japan Women's Football League Division 1
Setagaya Sfida Women's vs Speranza Osaka Women's

3-0

6-0
Sun 12, Jun-10:15 - Japan Women's Football League Division 1
Spring Yokohama FC Seagulls Women's vs Nippon Sport Science University Women's

0-0

2-0
Sun 12, Jun-08:00 - Japan Women's Football League Division 1
IGA Kunoichi Women's vs Orca Kamogawa FC Women's

0-0

0-0
Sun 12, Jun-08:00 - Japan Women's Football League Division 1
Ehime FC Women's vs NGU Nagoya Women's

1-2

1-3
Sun 12, Jun-08:00 - Japan Women's Football League Division 1
Cerezo Osaka Sakai Women's vs AS Harima ALBION Women's

2-0

4-3
Sun 12, Jun-06:00 - Japan Women's Football League Division 2
JFA Academy Fukushima Women's vs Yunogo Belle Women's

3-0

4-0
Sun 12, Jun-07:00 - Japan Women's Football League Division 2
Fukuoka J. Anclas Women's vs Norddea Hokkaido Women's

0-0

1-0
Sun 12, Jun-08:00 - Japan Women's Football League Division 2
Kibi International University Women's vs Veertien Mie Women's

0-2

0-3
Sun 12, Jun-08:00 - Japan Women's Football League Division 2
Tsukuba FC Women's vs Diavorosso Hiroshima Women's

0-5

0-6
Sun 12, Jun-09:00 - Japanese League Division 2
Mito Hollyhock vs Montedio Yamagata

0-0

1-0
Sun 12, Jun-09:00 - Japanese League Division 2
Blaublitz Akita vs Omiya Ardija

0-0

0-1
Sun 12, Jun-09:00 - Japanese League Division 2
FC Machida Zelvia vs Roasso Kumamoto

1-0

1-1
Sun 12, Jun-13:00 - Japanese League Division 2
Tokyo Verdy vs Grulla Morioka

1-0

2-2
Sun 12, Jun-13:00 - Japanese League Division 2
Thespakusatsu Gunma vs Tochigi SC

0-0

0-0
Sun 12, Jun-08:00 - Japanese League Division 2
Renofa Yamaguchi vs Fagiano Okayama

0-1

0-1
Sun 12, Jun-09:00 - Japanese League Division 3
Kamatamare Sanuki vs Iwaki FC

1-0

1-2
Sun 12, Jun-09:00 - Japanese League Division 3
Vanraure Hachinohe FC vs Gainare Tottori

0-1

0-3
Sun 12, Jun-09:00 - Japanese League Division 3
Tegevajaro Miyazaki vs Kataller Toyama

0-0

0-1
Sun 12, Jun-11:00 - Japanese League Division 3
AC Nagano Parceiro vs Ehime FC

1-0

1-1
Sun 12, Jun-11:00 - Japanese League Division 3
FC Imabari vs SC Sagamihara

1-2

1-3
Sun 12, Jun-08:00 - Japanese League Division 3
Azul Claro Numazu vs YSCC Yokohama

2-0

2-1
Sun 12, Jun-09:00 - Japanese League Division 3
FC Gifu vs Kagoshima United

0-0

2-1
Sun 12, Jun-09:00 - Japanese League Division 3
Giravanz Kitakyushu vs Fukushima United FC

0-1

1-1
Sun 12, Jun-16:00 - Kazakhstan Division 1
FC Zhetysu Taldykorgan vs Akademiya Ontustik

1-1

2-3
Sun 12, Jun-17:00 - Kazakhstan Division 1
Baykonur vs Kaisar Kyzylorda

0-2

0-5
Sun 12, Jun-14:00 - Kenya Premier League
Nairobi City Stars vs Talanta FC

1-0

2-2
Sun 12, Jun-16:00 - Kenya Premier League
Tusker FC Nairobi vs Posta Rangers

1-0

2-0
Sun 12, Jun-16:00 - Kenya Premier League
Kakamega Homeboyz vs Kariobangi Sharks


2-0
Sun 12, Jun-16:00 - Kenya Premier League
Sofapaka Nairobi FC vs Ulinzi Stars Nakuru

0-0

0-1
Sun 12, Jun-16:00 - Kenya Premier League
Nzoia Sugar vs AFC Leopards SC

2-1

3-1
Sun 12, Jun-16:00 - Kenya Premier League
Wazito FC vs Vihiga Bullets FC


2-0
Sun 12, Jun-16:00 - Kenya Premier League
Bidco United vs KCB Nairobi

1-3

2-3
Sun 12, Jun-16:00 - Kenya Premier League
Kenya Police FC vs Bandari FC

0-0

1-0
Sun 12, Jun-11:00 - Korea K3 League
Siheung Citizen vs Gangneung Citizen

1-0

1-0
Sun 12, Jun-12:00 - Korea K3 League
Yangju Citizen FC vs Busan Transpor Tation

0-1

1-1
Sun 12, Jun-12:00 - Korea K4 League
Seoul Nowon United vs Pyeongtaek Citizen

0-1

2-4
Sun 12, Jun-12:00 - Korea K4 League
Gangwon II vs Yangpyeong

0-0

1-1
Sun 12, Jun-13:00 - Korea League 2
Seoul E-Land FC vs Busan I'Park

1-0

2-2
Sun 12, Jun-15:00 - Korea League 2
Jeonnam Dragons vs Gyeongnam FC

1-0

2-2
Sun 12, Jun-14:00 - Latvia Cup
Dobele Allegro vs Augsdaugava


0-1
Sun 12, Jun-14:00 - Latvia Cup
Beitar vs Jelgava

0-3

1-8
Sun 12, Jun-15:00 - Latvia Cup
Madona Kvarcs vs Rezekne / BJSS

0-2

0-5
Sun 12, Jun-16:00 - Latvia Cup
AFA Olaine vs Grobina

1-3

2-8
Sun 12, Jun-16:30 - Latvia Cup
LBF FK Daugava vs JDFS Alberts

1-4

2-5
Sun 12, Jun-19:59 - Latvia Cup
Kengaroos vs Parks Academy


0-1
Sun 12, Jun-19:00 - Lithuania - 2. Division
FK Panevezys B vs Nevezis

0-3

0-4
Sun 12, Jun-14:00 - Macao Division 1
Cheng Fung vs Sporting Macau

1-1

3-1
Sun 12, Jun-16:15 - Macao Division 1
Benfica de Macau vs CF Benfica Macau

4-0

7-0
Sun 12, Jun-06:00 - New Zealand Central Leagues
Napier City Rovers vs Havelock North Wanderers AFC

0-0

1-0
Sun 12, Jun-11:00 - Nigeria Premier League
Enyimba International vs Kwara United

2-0

3-0
Sun 12, Jun-19:00 - Nigeria Premier League
Lobi Stars vs Heartland FC

0-0

2-1
Sun 12, Jun-19:00 - Nigeria Premier League
Nasarawa United FC vs Enugu Rangers International

0-0

1-0
Sun 12, Jun-19:00 - Nigeria Premier League
Gombe United vs Dakkada FC

1-2

2-2
Sun 12, Jun-19:00 - Nigeria Premier League
Kano Pillars vs Wikki Tourists

1-1

1-1
Sun 12, Jun-19:00 - Nigeria Premier League
Shooting Stars SC vs Plateau United

1-0

2-1
Sun 12, Jun-19:00 - Nigeria Premier League
Sunshine Stars FC vs Niger Tornadoes FC

1-1

2-1
Sun 12, Jun-19:00 - Nigeria Premier League
Akwa United vs Remo Stars

0-0

1-0
Sun 12, Jun-19:00 - Nigeria Premier League
Rivers United vs Abia Warriors

0-1

2-1
Sun 12, Jun-19:00 - Nigeria Premier League
Katsina United vs MFM FC

1-0

2-1
Sun 12, Jun-16:00 - Norway 2 Division A
Notodden FK vs Staal Jorpeland

0-1

1-3
Sun 12, Jun-18:00 - Norway 2 Division A
Moss vs FK Arendal

0-1

0-1
Sun 12, Jun-19:00 - Norway 2 Division B
Kjelsas IL vs SK Traeff

0-0

0-2
Sun 12, Jun-19:59 - Norway 2 Division B
Ullensaker/Kisa IL vs Brattvag

2-1

3-2
Sun 12, Jun-16:30 - Norway 3. Divisjon A
Grei vs FK Fyllingsdalen

0-1

0-3
Sun 12, Jun-15:00 - Norway 3. Divisjon B
Floro vs Honefoss

0-0

0-0
Sun 12, Jun-17:30 - Norway 3. Divisjon E
Byasen Toppfotball vs Bodo Glimt 2

2-0

3-0
Sun 12, Jun-17:30 - Norway 3. Divisjon E
SK Trygg Lade vs Innstranden

2-0

2-0
Sun 12, Jun-19:00 - Norway 3. Divisjon E
Junkeren vs Steinkjer FK

1-1

5-1
Sun 12, Jun-15:00 - Norway 3. Divisjon F
Stromsgodset B vs Skjervoy

3-1

4-3
Sun 12, Jun-17:00 - Norway 3. Divisjon F
Lillestrom B vs Bossekop UL

0-1

2-1
Sun 12, Jun-17:00 - Norway 3. Divisjon F
Senja vs Lorenskog

0-2

1-5
Sun 12, Jun-17:15 - Norway 3. Divisjon F
Mjondalen IF B vs Gjellerasen IF

1-2

1-2
Sun 12, Jun-18:00 - Norway 3. Divisjon F
Mjolner vs Harstad

0-1

1-2
Sun 12, Jun-18:00 - Norwegian Junior U19
Asker Fotball (U19) vs Lyn Fotball U19

1-0

2-1
Sun 12, Jun-18:00 - Paraguayan Division 2
Club Fernando de la Mora vs 3 de Febrero

1-0

3-0
Sun 12, Jun-18:00 - Paraguayan Division 2
Deportivo Santani vs Guarani de Trinidad

0-3

2-4
Sun 12, Jun-22:00 - Peru Segunda Division
Deportivo Union Comercio vs Alianza Universidad

1-0

3-1
Sun 12, Jun-22:00 - Peru Segunda Division
Deportivo Llacuabamba vs Los Chankas

1-0

1-2
Sun 12, Jun-00:00 - Peru Segunda Division
Cusco FC vs Juan Aurich

2-0

2-0
Sun 12, Jun-00:00 - Peru Segunda Division
Molinos El Pirata vs Santos Ica (PER)

0-1

0-1
Sun 12, Jun-18:00 - Poland - 4. Liga
LKS Lagow vs Sokol Sieniawa

2-0

3-0
Sun 12, Jun-19:00 - Poland - 4. Liga
Wisla Sandomierz vs Wolczanka WP

1-0

2-0
Sun 12, Jun-19:59 - Poland - 4. Liga
Podhale Nowy vs Czarni Polaniec

2-1

2-2
Sun 12, Jun-19:00 - Portugal Women's 1A Divisao
GD Estoril-Praia Women's vs Clube Atletico Ouriense Women's

1-0

1-0
Sun 12, Jun-19:00 - Portugal Women's 1A Divisao
CF Benfica Women's vs Racing Seixal Women's

3-0

4-1
Sun 12, Jun-21:00 - Senegal Premier League
Pikine vs Teungueth FC

1-2

2-3
Sun 12, Jun-21:00 - Senegal Premier League
Casa Sports Zinguinchor vs Guediawaye

1-1

1-2
Sun 12, Jun-00:00 - Serie C - Brazil
Campinense (PB) vs Manaus FC(AM)

1-1

1-2
Sun 12, Jun-22:00 - Serie C - Brazil
Altos/PI vs Ferroviario CE

0-0

1-0
Sun 12, Jun-02:00 - Serie C - Brazil
Uniclinic Atletico Cearense CE vs Vitoria Salvador BA

1-1

1-1
Sun 12, Jun-22:30 - Serie D - Brazil
Ipora vs Ceilandia DF

0-0

2-1
Sun 12, Jun-23:00 - Serie D - Brazil
Jacuipense BA vs Agremiacao Sportiva Arapiraquense (ASA)

0-0

0-0
Sun 12, Jun-23:00 - Serie D - Brazil
Afogados Ingazeira PE vs Sousa PB

0-0

0-1
Sun 12, Jun-23:00 - Serie D - Brazil
Amazonas AM vs Rio Branco (AC)

2-1

3-1
Sun 12, Jun-00:30 - Serie D - Brazil
Pouso Alegre/MG vs Ferroviaria SP

0-0

0-0
Sun 12, Jun-01:00 - Serie D - Brazil
Juazeirense BA vs Lagarto

0-0

1-0
Sun 12, Jun-01:00 - Serie D - Brazil
Nautico (RR) vs Sao Raimundo (AM)

0-2

1-2
Sun 12, Jun-01:30 - Serie D - Brazil
Tocantinopolis vs 4 de Julho/PI

0-0

0-0
Sun 12, Jun-22:00 - Serie D - Brazil
Cascavel PR vs Juventus SC

0-0

1-0
Sun 12, Jun-22:00 - Serie D - Brazil
Marcilio Dias SC vs SER Caxias do Sul

0-1

2-1
Sun 12, Jun-02:00 - Serie D - Brazil
Oeste SP vs Nova Iguacu

0-0

1-1
Sun 12, Jun-22:00 - Serie D - Brazil
Aimore RS vs Azuriz FC

0-0

0-0
Sun 12, Jun-02:00 - Serie D - Brazil
CS Esportivo AL vs Santa Cruz (PE)

0-0

0-0
Sun 12, Jun-22:00 - Serie D - Brazil
Prospera Criciuma vs Sao Luiz(RS)

1-0

2-2
Sun 12, Jun-19:00 - Serie D - Brazil
OperArio(MT) vs Costa Rica MS

1-0

1-0
Sun 12, Jun-09:30 - South Australian Women's Premier League
Fulham United Women's vs West Torrens Birkalla Women's

1-0

1-0
Sun 12, Jun-15:00 - Swden Women Division 2
Lidkopings FK Women's vs Ravasen IK Karlskoga Women's

3-0

3-2
Sun 12, Jun-15:00 - Swden Women Division 2
Team Thoren FF Women's vs IFK Norrkoping DFK Women's

0-4

0-5
Sun 12, Jun-17:00 - Sweden Damallsvenskan
Hammarby Women's vs IFK Kalmar Women's

3-0

4-0
Sun 12, Jun-17:00 - Sweden Damallsvenskan
Linkopings FC Women's vs AIK Solna Women's

1-0

2-1
Sun 12, Jun-17:00 - Sweden Damallsvenskan
Brommapojkarna Women's vs Kristianstads DFF Women's

0-1

1-2
Sun 12, Jun-17:00 - Sweden Damallsvenskan
FC Rosengard Women's vs Umea FC Women's

2-0

5-2
Sun 12, Jun-17:00 - Sweden Damallsvenskan
Hacken Women's vs Vittsjo GIK Women's

1-1

2-3
Sun 12, Jun-17:00 - Sweden Div 1 Norra
Haninge vs Umea FC

1-2

1-2
Sun 12, Jun-17:00 - Sweden Div 2 Norra Gotaland
Yxhults IK vs IK Gauthiod

1-0

2-0
Sun 12, Jun-16:00 - Sweden Div 2 Norra Svealand
Skiljebo SK vs Ragsveds IF

0-0

1-0
Sun 12, Jun-16:00 - Sweden Div 2 Norra Svealand
Forsbacka IK vs IFK Uppsala

1-0

1-0
Sun 12, Jun-17:00 - Sweden Div 2 Norra Svealand
Jarfalla vs Kungsangens IF

3-0

5-1
Sun 12, Jun-17:00 - Sweden Div 2 Norrland
IFK Lulea vs Kiruna Ff

0-0

2-0
Sun 12, Jun-16:00 - Sweden Div 2 Sodra Gotaland
Kristianstads FC vs IFK Hassleholm

0-0

2-2
Sun 12, Jun-18:00 - Sweden Div 2 Sodra Gotaland
FK Karlskrona vs FC Rosengard

0-0

0-1
Sun 12, Jun-17:00 - Sweden Div 2 Sodra Svealand
Varmbols FC vs Arameisk-Syrianska IF

0-1

0-2
Sun 12, Jun-18:00 - Sweden Div 2 Sodra Svealand
Smedby AIS vs IFK Eskilstuna

1-0

2-0
Sun 12, Jun-19:00 - Sweden Div 2 Sodra Svealand
Assyriska FF Sodertalje vs Karlbergs BK

1-0

3-2
Sun 12, Jun-18:00 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland
Onsala BK vs Hoganas BK

3-2

3-3
Sun 12, Jun-19:59 - Tunisia Cup
Club Africain vs Chebba

0-0

1-0
Sun 12, Jun-22:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
ALG Spor Women's vs Fatih Karagumruk Women's

0-1

2-1
Sun 12, Jun-19:00 - UEFA - EURO U21 Qualifying
Armenia(U21) vs Ukraine(U21)

0-0

0-2
Sun 12, Jun-22:45 - UEFA Nations League
Greece vs Kosovo

0-0

2-0
Sun 12, Jun-22:45 - UEFA Nations League
Spain vs Czech Republic

1-0

2-0
Sun 12, Jun-22:45 - UEFA Nations League
Slovenia vs Serbia

0-2

2-2
Sun 12, Jun-22:45 - UEFA Nations League
Switzerland vs Portugal

1-0

1-0
Sun 12, Jun-22:45 - UEFA Nations League
Malta vs San Marino

0-0

1-0
Sun 12, Jun-17:00 - UEFA Nations League
Northern Ireland vs Cyprus

0-1

2-2
Sun 12, Jun-19:59 - UEFA Nations League
Norway vs Sweden

1-0

3-2
Sun 12, Jun-19:59 - UEFA Nations League
North Macedonia vs Gibraltar

4-0

4-0
Sun 12, Jun-19:59 - UEFA Nations League
Georgia vs Bulgaria

0-0

0-0
Sun 12, Jun-22:00 - Uruguay Primera Division
Danubio FC vs Cerro Largo

0-0

1-1
Sun 12, Jun-17:00 - Uruguay Primera Division
Montevideo Wanderers vs Liverpool Montevideo

1-0

1-0
Sun 12, Jun-22:00 - Uruguay Segunda Division
Miramar Misiones FC vs Villa Espanola

1-0

1-0
Sun 12, Jun-04:00 - Uruguay Segunda Division
IA Sud America vs Racing Club Montevideo

0-1

0-4
Sun 12, Jun-19:30 - Uruguay Segunda Division
Club Atletico Cerro vs Rampla Juniors FC

0-0

1-0
Sun 12, Jun-04:00 - USA Major League Soccer
Nashville SC vs San Jose Earthquakes

0-0

0-0
Sun 12, Jun-23:00 - USA Major League Soccer
Sporting Kansas City vs New England Revolution

0-1

1-2
Sun 12, Jun-03:00 - USA National independent Football League
Michigan Stars vs Flower City Union

1-0

3-0
Sun 12, Jun-03:30 - USA National independent Football League
Chattanooga vs Syracuse Pulse

2-0

3-0
Sun 12, Jun-04:00 - USA National Premier Soccer League
AFC Mobile vs New Orleans Jesters

1-0

2-2
Sun 12, Jun-04:30 - USA National Premier Soccer League
Denton Diablos vs CF10 Houston FC


2-0
Sun 12, Jun-04:30 - USA National Premier Soccer League
Southern States vs Tallahassee SC


2-0
Sun 12, Jun-06:00 - USA National Premier Soccer League
Napa Valley 1839 vs FC Davis(USA)


8-1
Sun 12, Jun-02:00 - USA National Premier Soccer League
Central Florida Panthers vs Miami Beach CF

1-1

4-2
Sun 12, Jun-04:00 - USA National Women's Soccer League
Racing Louisville Women's vs Angel City FC Women's

1-1

2-3
Sun 12, Jun-04:30 - USA National Women's Soccer League
Kansas City NWSL Women's vs Gotham FC Women's

0-0

1-0
Sun 12, Jun-03:00 - USA National Women's Soccer League
Washington Spirit Women's vs North Carolina Courage Women's

0-1

2-3
Sun 12, Jun-00:00 - USA United Women's Soccer
New England Mutiny Women's vs Connecticut Fusion Women's

1-0

2-0
Sun 12, Jun-23:00 - USA United Women's Soccer
Arkansas Wolves FC Women's vs Side FC 92 Women's


1-3
Sun 12, Jun-04:00 - USA USL League One
Forward Madison vs Greenville Triumph

1-1

3-2
Sun 12, Jun-05:00 - USA USL League One
Northern Colorado Hailstorm FC vs South Georgia Tormenta

0-0

1-1
Sun 12, Jun-06:00 - USA USL League One
FC Tucson vs Union Omaha

0-1

1-2
Sun 12, Jun-06:30 - USA USL League One
Central Valley Fuego vs Chattanooga Red Wolves

0-0

0-2
Sun 12, Jun-02:30 - USA USL League One
Richmond Kickers vs Charlotte Independence

3-0

4-0
Sun 12, Jun-22:00 - USA USL League Two
FC Manitoba vs Peoria City

0-1

1-4
Sun 12, Jun-04:00 - USA USL League Two
Des Moines Menace vs Minneapolis City SC

2-0

4-1
Sun 12, Jun-04:00 - USA USL League Two
Wichita vs Kaw Valley FC

0-1

1-3
Sun 12, Jun-04:00 - USA USL League Two
FA Euro New York vs Morris Elite

0-0

3-1
Sun 12, Jun-04:00 - USA USL League Two
Little Rock Rangers vs Louisiana Krewe FC

1-1

1-1
Sun 12, Jun-04:00 - USA USL League Two
Texas United FC vs Louisiana Parish AC

3-0

5-1
Sun 12, Jun-04:00 - USA USL League Two
Corpus Christi FC vs Houston FC

0-1

2-1
Sun 12, Jun-04:00 - USA USL League Two
Blue Goose SC vs Mississippi Brilla

0-1

0-1
Sun 12, Jun-04:30 - USA USL League Two
Brazos Valley Cavalry vs AHFC Royals

0-1

2-1
Sun 12, Jun-23:00 - USA USL League Two
Weston vs Miami AC

0-0

1-1
Sun 12, Jun-23:00 - USA USL League Two
Manhattan SC vs Hudson Valley Hammers

2-1

5-4
Sun 12, Jun-00:00 - USA USL League Two
St. Louis Lions vs Chicago United

1-1

2-2
Sun 12, Jun-00:00 - USA USL League Two
FC Boston Bolts vs Vermont Green FC

0-0

1-1
Sun 12, Jun-23:00 - USA USL League Two
Oakland County vs Lansing City


4-2
Sun 12, Jun-03:00 - USA USL League Two
Cardinals FC vs Northern Virginia FC

2-0

2-3
Sun 12, Jun-02:30 - USA USL League Two
Miami AC vs The Villages

0-0

0-1
Sun 12, Jun-03:00 - USA USL League Two
Lehigh Valley United vs Ocean City Noreasters

0-1

1-3
Sun 12, Jun-05:00 - USA USL League Two
New Mexico United U23 vs Salt City


3-0
Sun 12, Jun-03:00 - USA USL League Two
Tri Cities Otters vs Tennessee SC

0-3

1-3
Sun 12, Jun-03:00 - USA USL League Two
Christos FC vs Virginia Beach United

3-0

6-0
Sun 12, Jun-03:00 - USA USL League Two
Florida Elite vs Caledonia SC

2-0

3-0
Sun 12, Jun-03:00 - USA USL League Two
West Virginia United vs Wake FC

4-0

4-1
Sun 12, Jun-03:00 - USA USL League Two
Charlotte Independence II vs North Carolina Fusion(U23)

2-1

3-4
Sun 12, Jun-03:00 - USA USL League Two
Fort Wayne vs South Bend Lions

1-1

1-2
Sun 12, Jun-03:00 - USA USL League Two
NONA FC vs FC Miami City

0-0

1-0
Sun 12, Jun-03:00 - USA USL League Two
Cleveland Force vs Toledo Villa

1-3

1-4
Sun 12, Jun-03:00 - USA USL League Two
Patuxent FA vs Lionsbridge FC

1-1

1-2
Sun 12, Jun-03:05 - USA USL League Two
Real Central New Jersey vs West Chester United

0-1

0-1
Sun 12, Jun-03:30 - USA USL League Two
SC United Bantams vs One Knoxville SC

0-2

1-3
Sun 12, Jun-03:30 - USA USL League Two
Westchester Flames vs FC Motown

0-0

1-4
Sun 12, Jun-03:30 - USA USL League Two
Asheville City SC vs East Atlanta

2-1

4-1
Sun 12, Jun-03:30 - USA USL League Two
Dalton Red Wolves vs South Georgia Tormenta B

0-0

1-2
Sun 12, Jun-03:30 - USA USL League Two
Southern Soccer Academy vs Peachtree City MOBA

1-0

1-0
Sun 12, Jun-22:00 - USA Women's Premier Soccer League
Midwest United Women's vs Racing Louisville B Women's

2-1

2-3
Sun 12, Jun-04:00 - USA Women's Premier Soccer League
Milwaukee Bavarian Women's vs Chicago KICS Women's


2-0
Sun 12, Jun-01:00 - USA Women's Premier Soccer League
Cape Coral Cyclones Women's vs Prime FC Women's


4-0
Sun 12, Jun-04:15 - USA Women's Premier Soccer League
Miami United Women's vs FC Surge Women's

0-1

0-4
Sun 12, Jun-05:00 - USA Women's Premier Soccer League
Bay Are Women's vs Fresno Freeze Women's

0-0

2-0
Sun 12, Jun-05:00 - USA Women's Premier Soccer League
Broomfield Burn Women's vs Colorado Rapids Women's

0-3

0-5
Sun 12, Jun-05:00 - USA Women's Premier Soccer League
El Paso Surf Women's vs FC Arizona Women's

0-1

0-1
Sun 12, Jun-22:00 - USA Women's Premier Soccer League
Century United Women's vs Columbus Eagles Women's


1-2
Sun 12, Jun-04:00 - USA Women's Premier Soccer League
Academica SC Women's vs San Ramon Women's


3-3
Sun 12, Jun-06:00 - USA Women's Premier Soccer League
Davis FC Women's vs San Francisco Nighthawks Women's


2-2
Sun 12, Jun-02:00 - USA Women's Premier Soccer League
Lehigh Valley Tempest Women's vs Hershey SC Women's


5-1
Sun 12, Jun-02:00 - USA Women's Premier Soccer League
San Diego Parceiro Women's vs SoCal Union Women's

0-1

0-3
Sun 12, Jun-23:00 - USA Women's Premier Soccer League
FC Surge Women's vs Cape Coral Cyclones Women's


2-1
Sun 12, Jun-23:00 - USA Women's Premier Soccer League
Quad Cities Rush Women's vs Fire and Ice SC Women's


1-6
Sun 12, Jun-06:00 - USL Championship
San Diego Loyal SC vs Hartford Athletic

2-0

3-0
Sun 12, Jun-06:00 - USL Championship
Oakland Roots vs Rio Grande Valley FC Toros

0-2

2-2
Sun 12, Jun-06:30 - USL Championship
Los Angeles Galaxy II vs Colorado Springs Switchbacks FC

1-1

1-3
Sun 12, Jun-06:30 - USL Championship
Phoenix Rising FC vs El Paso Locomotive

0-0

0-1
Sun 12, Jun-06:30 - USL Championship
Las Vegas Lights FC vs Orange County SC

1-0

3-0
Sun 12, Jun-02:00 - USL Championship
Monterey Bay FC vs San Antonio FC

1-2

2-3
Sun 12, Jun-03:00 - USL Championship
Charleston Battery vs Pittsburgh Riverhounds SC

3-0

3-0
Sun 12, Jun-03:00 - USL Championship
Miami FC vs Tampa Bay Rowdies

0-1

1-2
Sun 12, Jun-03:30 - USL Championship
Detroit City vs Sacramento Republic FC

0-1

0-2
Sun 12, Jun-03:30 - USL Championship
Atlanta United FC II vs Loudoun United

1-0

2-0
Sun 12, Jun-16:30 - Uzbekistan Pro League A
FK Andijan vs Xorazm Urganch

1-0

2-1
Sun 12, Jun-17:00 - Uzbekistan Pro League A
Shortan Guzar vs Zaamin

3-1

4-2
Sun 12, Jun-17:00 - Uzbekistan Pro League A
FK G'ijduvon vs Aral Samali

1-0

5-0
Sun 12, Jun-16:00 - Uzbekistan Pro League B
Dostlik Oltiariq vs Aral Qoraqalpogiston

0-2

4-3
Sun 12, Jun-16:30 - Uzbekistan Pro League B
Navbahor Namangan B vs Bunyodkor II


1-0
Sun 12, Jun-16:30 - Uzbekistan Pro League B
Qizilqum Zarafshon B vs FK Do'stlik Tashkent

0-0

0-0
Sun 12, Jun-01:00 - Venezuela Primera Division
Deportivo La Guaira vs Portuguesa FC

1-1

2-1
Sun 12, Jun-03:15 - Venezuela Primera Division
Zamora FC Barinas vs Monagas SC

0-0

2-0
Sun 12, Jun-00:00 - Venezuela Segunda Division
Real Frontera vs Titanes FC

0-0

0-1
Sun 12, Jun-01:00 - Venezuela Segunda Division
Libertador FC vs Dinamo Puerto La Cruz

2-0

2-0
Sun 12, Jun-02:45 - Venezuela Segunda Division
Angostura FC vs Deportivo Petare

0-0

0-0
Sun 12, Jun-19:00 - Venezuela Segunda Division
Union Local Andina(ULA) vs Heroes de Falcon

0-0

1-1
Sun 12, Jun-11:00 - Western Australia Womens Premier League
Balcatta Women's vs NTC West Women's


3-0
Sun 12, Jun-11:00 - Western Australia Womens Premier League
Perth S.C Women's vs Fremantle City Women's

0-0

3-0
Sun 12, Jun-11:45 - Western Australia Womens Premier League
Subiaco AFC Women's vs Perth RedStar Women's

0-0

0-1
Sun 12, Jun-14:00 - Women's Norwegian Adeccoligaen
KIL/Hemne Women's vs Tromso Women's

0-1

1-4
Sun 12, Jun-16:00 - Women's Norwegian Adeccoligaen
Fortuna Women's vs Medkila Women's

3-0

6-1
Sun 12, Jun-19:00 - Women's Norwegian Adeccoligaen
Klepp IL Women's vs Amazon Grimstad FK Women's

2-0

3-1
Sun 12, Jun-17:00 - Women's Norwegian Toppserien
LSK Kvinner Women's vs Arna-Bjornar Women's

1-0

2-0
Sun 12, Jun-17:00 - Women's Norwegian Toppserien
Roa IL Women's vs Valerenga Women's

0-3

0-4
Sun 12, Jun-17:00 - Women's Norwegian Toppserien
Avaldsnes Women's vs Kolbotn Women's

0-2

0-3
Sun 12, Jun-17:00 - Women's Norwegian Toppserien
Lyn Oslo Women's vs Stabaek Women's

1-1

1-2
Sun 12, Jun-18:00 - Women's Norwegian Toppserien
Rosenborg Women's vs Brann Women's

1-0

1-0
AD:
NOTICE
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE. REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.