AD:

Football Results for Sat 21, May 2022

All soccer/football results.

Complete Football Results for Sat 21, May 2022

BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


ADS: 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


Date and Time/Team Half Time Full Time
Sat 21, May-23:00 - AFC Cup
Dhofar vs Al Riffa Club

1-2

2-3
Sat 21, May-23:00 - AFC Cup
Jableh SC vs Al-Ansar(LIB)

0-0

1-0
Sat 21, May-23:00 - AFC Cup
East Riffa vs Tishreen SC

1-0

2-0
Sat 21, May-15:00 - AFC Cup
ATK Mohun Bagan vs Bashundhara Kings

2-0

4-0
Sat 21, May-19:00 - AFC Cup
Al Kuwait SC vs Al Seeb

1-1

2-1
Sat 21, May-19:00 - AFC Cup
Al-Arabi Club vs Shabab Al Khaleel

1-0

1-0
Sat 21, May-19:00 - AFC Cup
Hilal AL Quds vs Nejmeh Club

0-0

0-2
Sat 21, May-19:00 - AFC Cup
Maziya S&RC vs Gokulam Kerala

0-0

1-0
Sat 21, May-19:00 - Albania Super league
Teuta Durres vs KF Laci

1-1

2-1
Sat 21, May-19:00 - Albania Super league
KS Dinamo Tirana vs KF Tirana

1-0

2-1
Sat 21, May-19:00 - Albania Super league
Partizani Tirana vs Kastrioti Kruje

0-0

4-0
Sat 21, May-19:00 - Albania Super league
Vllaznia Shkoder vs Egnatia Rrogozhine

2-0

3-1
Sat 21, May-19:00 - Albania Super league
FK Kukesi vs Skenderbeu Korce

1-0

1-0
Sat 21, May-20:45 - Algeria Division 1
JS Kabylie vs WA Tlemcen

1-0

2-0
Sat 21, May-21:00 - Algeria Division 1
JS Saoura vs OM Medea

1-0

4-1
Sat 21, May-19:00 - Algeria Division 1
NA Hussein Dey vs RC Relizane

3-2

3-5
Sat 21, May-19:00 - Algeria Division 1
ASO Chlef vs NC Magra

0-0

0-0
Sat 21, May-19:00 - Algeria Division 1
HB Chelghoum Laid vs MC Alger

0-0

2-0
Sat 21, May-17:30 - Algeria Division 2
ASM Oran vs SKAF Khemis Melina

0-0

0-0
Sat 21, May-17:30 - Algeria Division 2
RC Kouba vs CRB Ain Ouessara

1-0

4-2
Sat 21, May-17:30 - Algeria Division 2
MC El Eulma vs AS Ain Mlila

2-1

3-1
Sat 21, May-17:30 - Algeria Division 2
MO Bejaia vs IRB Ouargla

2-1

5-1
Sat 21, May-17:30 - Algeria Division 2
CA Batna vs IRB Lakhdaria

1-0

2-0
Sat 21, May-17:30 - Algeria Division 2
MO Constantine vs Bordj Bou Arreridj

1-0

3-0
Sat 21, May-17:30 - Algeria Division 2
USM Bel Abbes vs CRB Temouchent

1-3

1-4
Sat 21, May-17:30 - Algeria Division 2
SC Ain Defla vs ES Ben Aknoun

0-3

2-5
Sat 21, May-17:30 - Algeria Division 2
USMM Hadjout vs USM El Harrach

0-1

0-1
Sat 21, May-17:30 - Algeria Division 2
US Chaouia vs USM Annaba

0-0

0-0
Sat 21, May-17:30 - Algeria Division 2
Hamra Annaba vs USM Khenchela

0-2

0-2
Sat 21, May-17:30 - Algeria Division 2
WA Boufarik vs GC Mascara

3-1

5-1
Sat 21, May-17:30 - Algeria Division 2
El Bayadh vs MC Saida

2-0

3-0
Sat 21, May-17:30 - Algeria Division 2
Teleghma vs JSM Bejaia

0-1

4-4
Sat 21, May-17:30 - Algeria Division 2
JS Bordj Menaiel vs JSM Skikda

0-1

1-2
Sat 21, May-14:00 - Algeria U21
ASM Oran(U21) vs SKAF Khemis Melina(U21)

2-1

3-2
Sat 21, May-19:00 - Algeria U21
RC Arbaa U21 vs ES Setif(U21)

0-1

1-2
Sat 21, May-14:00 - Algeria U21 Division 2
MC El Eulma(U21) vs AS Ain Mlila U21

2-0

3-1
Sat 21, May-14:00 - Algeria U21 Division 2
CA Batna(U21) vs IRB Lakhdaria(U21)

0-1

3-1
Sat 21, May-14:00 - Algeria U21 Division 2
WA Boufarik(U21) vs GC Mascara(U21)

2-0

3-0
Sat 21, May-14:00 - Algeria U21 Division 2
MO Constantine U21 vs Bordj Bou Arreridj(U21)

4-0

7-2
Sat 21, May-14:00 - Algeria U21 Division 2
JS Bordj Menaiel(U21) vs JSM Skikda(U21)

3-0

3-0
Sat 21, May-22:30 - Andorra Super league
CE Carroi vs FC Ordino

1-0

1-1
Sat 21, May-19:59 - Argentina Prim B Metropolitana
Deportivo Merlo vs Talleres Remdios de Escalada

0-0

0-0
Sat 21, May-22:30 - Argentina Prim B Metropolitana
Club Atletico Acassuso vs Villa San Carlos

0-0

0-1
Sat 21, May-22:30 - Argentina Prim B Metropolitana
Club Atletico Colegiales vs Defensores Unidos

0-0

1-0
Sat 21, May-22:30 - Argentina Prim B Metropolitana
Justo Jose de Urquiza vs Sportivo Dock Sud

0-0

0-0
Sat 21, May-22:30 - Argentina Prim B Metropolitana
Canuelas FC vs Deportivo Armenio

2-0

5-0
Sat 21, May-22:30 - Argentina Prim B Metropolitana
Argentino de Quilmes vs UAI Urquiza

0-0

1-2
Sat 21, May-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana
Central Cordoba De Rosario vs Sportivo Italiano

0-1

1-3
Sat 21, May-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana
Liniers vs San Martin Burzaco

1-0

2-1
Sat 21, May-23:00 - Argentina Torneo Federal A
Crucero del Norte vs Defensores Pronunciamiento

0-0

0-0
Sat 21, May-04:30 - Argentina Torneo Federal A
Sportivo Desamparados vs Estudiantes de San Luis

0-0

0-0
Sat 21, May-22:00 - Argentina Torneo Federal A
Ferro Carril Oeste (GP) vs CA Juventud Unida San Luis

0-1

0-1
Sat 21, May-02:10 - Argentinian Primera B - Nacional
Atletico Atlanta vs Deportivo Maipu

0-0

0-0
Sat 21, May-23:00 - Argentinian Primera B - Nacional
San Martin San Juan vs Nueva Chicago

1-1

3-1
Sat 21, May-04:00 - Argentinian Primera B - Nacional
All Boys vs Deportivo Madryn

1-0

1-1
Sat 21, May-04:10 - Argentinian Primera B - Nacional
Belgrano vs Flandria

1-0

2-0
Sat 21, May-22:10 - Argentinian Primera B - Nacional
CA Brown Adrogue vs Instituto Cordoba

0-0

2-1
Sat 21, May-22:10 - Argentinian Primera B - Nacional
Defensores de Belgrano vs Agropecuario Argentino

0-0

0-0
Sat 21, May-22:30 - Argentinian Primera B - Nacional
Villa Dalmine vs Gimnasia y Esgrima de Jujuy

1-0

3-0
Sat 21, May-22:30 - Argentinian Primera B - Nacional
Santamarina Tandil vs Independiente Rivadavia

0-1

0-3
Sat 21, May-16:45 - Armenia Premier League
FK Van Charentsavan vs FC Noah

1-0

1-0
Sat 21, May-08:15 - Australia Capital Gatorade Premier League
West Canberra Wanderers vs Canberra Croatia

0-0

1-2
Sat 21, May-09:00 - Australia Capital Gatorade Premier League
Belconnen United vs O'Connor Knights

3-1

7-1
Sat 21, May-09:00 - Australia Capital Gatorade Premier League
Canberra Olympic vs Gungahlin United

0-0

0-1
Sat 21, May-09:00 - Australia Capital Gatorade Premier League
Cooma Tigers vs Monaro Panthers

0-0

0-1
Sat 21, May-06:30 - Australia Capital Territory U23
Canberra Olympic(U23) vs Gungahlin United (U23)

1-4

1-5
Sat 21, May-06:30 - Australia Capital Territory U23
Belconnen United(U23) vs O'Connor Knights(U23)

0-0

1-0
Sat 21, May-06:45 - Australia Capital Territory U23
Cooma Tigers(U23) vs Monaro Panthers(U23)

0-3

0-3
Sat 21, May-10:30 - Australia Capital Territory U23
West Canberra Wanderers(U23) vs Canberra Croatia(U23)

1-1

1-3
Sat 21, May-11:15 - Australia League A
Melbourne Victory FC vs Western United FC

1-1

1-4
Sat 21, May-10:30 - Australia New South Wales Northern Premier League
Maitland FC vs Newcastle Olympic

3-0

4-2
Sat 21, May-13:00 - Australia New South Wales Premier League
Marconi Stallions vs Sutherland Sharks

0-0

2-1
Sat 21, May-09:00 - Australia New South Wales Premier League
Northbridge Bulls vs Sydney FC Youth

1-6

2-6
Sat 21, May-13:00 - Australia New South Wales Super League
Northern Tigers vs Bonnyrigg White Eagles

0-1

0-2
Sat 21, May-13:00 - Australia New South Wales Super League
St George Saints vs Central Coast Mariners Academy

0-1

1-2
Sat 21, May-13:00 - Australia New South Wales Super League
Mounties Wanderers vs Spirit FC

0-1

1-2
Sat 21, May-13:00 - Australia New South Wales Super League
Western Sydney Wanderers AM vs Blacktown Spartans

5-1

7-1
Sat 21, May-11:30 - Australia New South Wales Super League
Hills Brumbies vs St George City

0-3

2-6
Sat 21, May-12:30 - Australia New South Wales U20
Wollongong Wolves(U20) vs Sydney United(U20)

0-0

3-1
Sat 21, May-07:00 - Australia New South Wales U20
Northbridge Bulls(U20) vs Sydney FC(U20)

0-2

0-3
Sat 21, May-11:00 - Australia New South Wales U20
Manly United(U20) vs Sydney Olympic(U20)

2-0

2-1
Sat 21, May-11:00 - Australia New South Wales U20
Marconi Stallions(U20) vs Sutherland Sharks(U20)

1-0

1-0
Sat 21, May-11:30 - Australia New South Wales U20
APIA Leichhardt Tigers(U20) vs Mt Druitt Town Rangers(U20)

0-2

1-4
Sat 21, May-10:00 - Australia Queensland National Premier Leagues
Peninsula Power vs Capalaba

2-3

7-3
Sat 21, May-07:45 - Australia Queensland State League U23
Peninsula Power(U23) vs Capalaba(U23)

2-0

3-2
Sat 21, May-12:00 - Australia Queensland State Leagues 1
Caboolture Sports vs Western Pride

1-1

1-3
Sat 21, May-14:15 - Australia Queensland State Leagues 1
Ipswich Knights FC vs Magpies Crusaders

1-2

1-4
Sat 21, May-12:00 - Australia Queensland State Women's Premier League
Souths United Women's vs Gold Coast City FC Women's

0-0

1-1
Sat 21, May-08:00 - Australia Tasmania Premier League
South Hobart vs Hobart Olympia Warriors

2-0

7-0
Sat 21, May-08:30 - Australia Tasmania Premier League
Clarence Zebras vs Launceston City

1-0

1-1
Sat 21, May-08:30 - Australia Tasmania Premier League
Devonport City Striker vs Kingborough Lions

2-0

5-1
Sat 21, May-08:30 - Australia Tasmania Premier League
Riverside Olympic vs Glenorchy Knights

0-2

0-6
Sat 21, May-09:00 - Australia Victorian Division 1
Langwarrin vs Brunswick City

0-1

1-2
Sat 21, May-09:00 - Australia Victorian Division 1
FC Bulleen Lions vs North Geelong Warriors

2-0

2-3
Sat 21, May-09:00 - Australia Victorian Division 1
Moreland City vs Pascoe Vale SC

3-1

3-1
Sat 21, May-09:00 - Australia Victorian Division 1
Goulburn Valley Suns vs Kingston City

0-3

1-4
Sat 21, May-13:00 - Australia Victorian Premier League
Hume City vs Altona Magic

2-0

3-0
Sat 21, May-13:45 - Australia Victorian Premier League
Bentleigh Greens vs Avondale FC

1-0

1-1
Sat 21, May-09:00 - Australia Victorian Premier League
St Albans Saints vs Port Melbourne Sharks

0-1

0-1
Sat 21, May-09:00 - Australia Victorian Premier League
Eastern Lions SC vs Dandenong Thunder

0-0

0-1
Sat 21, May-11:30 - Australia Victorian Premier League U21
Bentleigh Greens(U21) vs Avondale FC(U21)

0-1

0-2
Sat 21, May-06:15 - Australia Victorian Premier League U21
Eastern Lions(U21) vs Dandenong Thunder U21

1-0

4-0
Sat 21, May-06:30 - Australia Victorian Premier League U21
St Albans Saints(U21) vs Port Melbourne Sharks SC U21

0-1

1-1
Sat 21, May-09:00 - Australia Victorian Premier League U21
Melbourne Knights U21 vs Dandenong City SC U21

0-0

1-1
Sat 21, May-09:00 - Australia Victorian Premier League U21
Green Gully Cavaliers U21 vs Oakleigh Cannons(U21)

0-0

0-2
Sat 21, May-10:00 - Australia Victorian Premier League U21
Hume City U21 vs Altona Magic U21

1-0

2-1
Sat 21, May-09:00 - Australia Victorian Women's Premier League
Calder United SC Women's vs Box Hill United Women's

1-0

2-0
Sat 21, May-09:00 - Australia Victorian Women's Premier League
Alamein Women's vs FV Emerging Women's


1-0
Sat 21, May-09:30 - Australia Victorian Women's Premier League
Bayside United Women's vs Heidelberg Utd Women's

0-2

2-5
Sat 21, May-19:00 - Austrian Bundesliga
Red Bull Salzburg vs SK Austria Klagenfurt

0-0

1-1
Sat 21, May-19:00 - Austrian Bundesliga
Austria Wien vs Sturm Graz

2-1

4-2
Sat 21, May-19:00 - Austrian Bundesliga
Wolfsberger AC vs Rapid Wien

0-1

2-1
Sat 21, May-18:00 - Austrian Regionalliga East
Wiener Viktoria vs Mauerwerk

2-0

2-0
Sat 21, May-18:30 - Austrian Regionalliga East
SV Stripfing vs FCM Traiskirchen

0-0

3-1
Sat 21, May-19:00 - Austrian Regionalliga West-Salzburg
SV Wals-Grunau vs Bischofshofen

0-2

0-2
Sat 21, May-18:00 - Austrian Regionalliga West-Tyrol
Admira Dornbirn vs VfB Hohenems

2-1

4-2
Sat 21, May-19:00 - Austrian Regionalliga West-Tyrol
SV Hall vs SV Fugen

2-1

6-1
Sat 21, May-19:00 - Austrian Regionalliga West-Vorarlberg
FC Lauterach vs SC Austria Lustenau B

1-1

2-1
Sat 21, May-20:30 - Beach Soccer World Cup - CONMEBOL Qualifier
Venezuela Beach Soccer vs Bolivia Beach Soccer


4-2
Sat 21, May-23:30 - Beach Soccer World Cup - CONMEBOL Qualifier
Brazil Beach Soccer vs Peru Beach Soccer


5-3
Sat 21, May-22:00 - Beach Soccer World Cup - CONMEBOL Qualifier
Colombia Beach Soccer vs Argentina Beach Soccer


2-2
Sat 21, May-19:59 - Belarus Cup
BATE Borisov vs FC Gomel

1-0

1-2
Sat 21, May-18:00 - Belarus Pershaya Liga
Smorgon FC vs Osipovichy

0-0

1-0
Sat 21, May-16:00 - Belarus Premier League
FC Belshina Babruisk vs FK Isloch Minsk

0-0

2-1
Sat 21, May-15:30 - Belarus Reserves League
Arsenal Dzyarzhynsk Reserves vs Energetyk-BGU Minsk Reserve

0-2

1-5
Sat 21, May-16:00 - Belarus Reserves League
FC Minsk Reserve vs Shakhter Soligorsk Reserves

2-0

2-1
Sat 21, May-15:00 - Belarus Women's Premier League
Dnepr Mogilev Women's vs FC Gomel Women's

5-0

9-0
Sat 21, May-17:00 - Belarus Women's Premier League
Vitebsk Women's vs FC Minsk Women's

0-4

0-9
Sat 21, May-21:30 - Belgian First Amateur Division
Dessel Sport vs Royal Knokke

0-2

3-3
Sat 21, May-22:45 - Belgian Jupiler League
K.A.A. Gent vs Sporting Charleroi

1-1

1-2
Sat 21, May-22:45 - Belgian Jupiler League
KV Mechelen vs KRC Genk

0-0

0-0
Sat 21, May-23:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof
The Strongest vs Aurora

1-0

1-0
Sat 21, May-23:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Nacional Potosi vs Oriente Petrolero

2-1

4-2
Sat 21, May-23:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Real Santa Cruz vs Atletico Palmaflor

0-0

1-2
Sat 21, May-21:00 - Bosnia Premijer Liga
Zrinjski Mostar vs Leotar

0-0

1-0
Sat 21, May-02:00 - Brasileiro Serie B
Brusque SC vs Tombense

0-0

1-0
Sat 21, May-18:00 - Brasileiro Serie B
Operario Ferroviario PR vs Ituano (SP)

0-1

3-2
Sat 21, May-04:30 - Brasileiro Serie B
Esporte Clube Bahia vs Ponte Preta

1-0

2-1
Sat 21, May-17:00 - Brazil Campeonato Carioca Youth
Nova Iguacu(U20) vs Portuguesa RJ (U20)

1-0

2-2
Sat 21, May-22:30 - Brazil Campeonato Mineiro Division 2
Nacional AC Muriae MG vs Boa Esporte Clube

0-0

2-0
Sat 21, May-22:30 - Brazil Campeonato Mineiro Division 2
Uniao Luziense vs Democrata SL/MG

1-0

1-0
Sat 21, May-02:00 - Brazil Campeonato Mineiro Division 2
Coimbra MG vs Ipatinga (MG)

0-1

1-2
Sat 21, May-22:00 - Brazil Campeonato Mineiro Division 2
Betim EC vs Tupynambas/MG


1-0
Sat 21, May-23:00 - Brazil Campeonato Paraibano
Campinense (PB) vs Botafogo PB

0-0

1-0
Sat 21, May-23:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Comercial SP vs Noroeste SP

2-1

2-2
Sat 21, May-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth
Santacruzense SP Youth vs Vocem SP Youth

0-0

2-0
Sat 21, May-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth
Comercial Tiete SP Youth vs Inter Limeira Youth

2-4

2-5
Sat 21, May-17:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth
XV de Piracicaba Youth vs Desportivo Brasil Youth

0-0

1-0
Sat 21, May-22:00 - Brazil Carioca A
Americano (RJ) vs Macae

2-1

3-1
Sat 21, May-22:00 - Brazil Carioca A
Olaria RJ vs Cabofriense(RJ)

1-0

2-1
Sat 21, May-22:00 - Brazil Carioca A
Sampaio Correa (RJ) vs Artsul RJ

0-1

1-1
Sat 21, May-17:45 - Bulgaria B PFG
Marek Dupnitza vs Strumska Slava

3-1

4-2
Sat 21, May-17:45 - Bulgaria B PFG
PFK Montana vs Spartak Varna

1-1

1-1
Sat 21, May-17:45 - Bulgaria B PFG
Etar Veliko Tarnovo vs FC Dobrudzha

2-0

3-2
Sat 21, May-17:45 - Bulgaria B PFG
Sportist Svoge vs CSKA 1948 Sofia II

2-2

4-4
Sat 21, May-17:45 - Bulgaria B PFG
FC Sozopol vs Litex Lovech

0-2

0-4
Sat 21, May-17:45 - Bulgaria B PFG
Septemvri Simitli vs FC Hebar Pazardzhik

0-2

1-2
Sat 21, May-17:45 - Bulgaria B PFG
Botev Plovdiv II vs FC Maritsa Plovdiv

1-2

2-2
Sat 21, May-20:15 - Bulgaria Premier
Pirin Blagoevgrad vs POFC Botev Vratsa

2-2

3-5
Sat 21, May-20:15 - Bulgaria Premier
Tsarsko Selo vs Lokomotiv Sofia

0-1

1-1
Sat 21, May-17:00 - Cameroon MTN Elite One
Dragon de Yaounde vs Yafoot FC

0-0

0-2
Sat 21, May-19:59 - Cameroon MTN Elite One
Djiko vs Fauve Azur Elite

1-0

3-2
Sat 21, May-21:00 - Cameroon MTN Elite One
AS Fortuna Mfou vs APEJES Academy

1-1

2-1
Sat 21, May-18:30 - Cameroon MTN Elite One
Ofta FC Kribi vs Bamboutos

1-0

1-2
Sat 21, May-19:00 - Cameroon MTN Elite One
Young Sports Academy vs Racing Bafoussam

1-0

3-2
Sat 21, May-19:00 - Cameroon MTN Elite One
Eding Sport FC vs UMS de Loum

0-0

0-0
Sat 21, May-19:00 - Cameroon MTN Elite One
Stade Renard de Melong vs Canon Yaounde

0-0

0-0
Sat 21, May-19:00 - Cameroon MTN Elite One
PWD de Bamenda vs Avion Academy

1-0

2-0
Sat 21, May-19:00 - Cameroon MTN Elite One
Colombe FC vs Union Douala

0-0

0-1
Sat 21, May-17:00 - Cameroon MTN Elite One
Tonnerre Kalara Yaounde vs Panthere Sportive du Nde

1-0

1-1
Sat 21, May-17:00 - Cameroon MTN Elite One
Fovu Baham vs New Stars de Duala

0-1

0-2
Sat 21, May-23:30 - Campeonato Brasileiro, Serie A
CR Flamengo (RJ) vs Goias

1-0

1-0
Sat 21, May-23:30 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Atletico Clube Goianiense vs Coritiba (PR)

1-0

2-0
Sat 21, May-02:05 - Canadian Premier League
HFX Wanderers vs Forge FC

0-1

0-4
Sat 21, May-06:00 - Canadian Premier League
Pacific FC vs York United

0-0

0-0
Sat 21, May-23:30 - Canadian Premier League
Cavalry vs Valour

0-0

2-1
Sat 21, May-20:30 - Chile Primera B
Union San Felipe vs Deportes Iquique

1-0

2-0
Sat 21, May-20:30 - Chile Primera B
CD Copiapo S.A. vs Puerto Montt

2-0

5-0
Sat 21, May-03:00 - Chile Primera Division
Coquimbo Unido vs Union Espanola

1-1

2-4
Sat 21, May-23:00 - Chile Primera Division
Audax Italiano vs Universidad Catolica

2-1

3-2
Sat 21, May-23:00 - Chile Primera Division
CD Antofagasta vs Everton CD

0-1

2-2
Sat 21, May-22:00 - Chile Segunda Division
Municipal Santiago vs Brujas de Salamanca

1-1

2-2
Sat 21, May-17:00 - Club Friendly
Santarritense/MG(U20) vs Pouso Alegre/MG (U20)

1-1

2-1
Sat 21, May-21:00 - Club Friendly
Wexford Youths Women's vs Peamount United Women's


3-3
Sat 21, May-14:00 - Club Friendly
Ruch Chorzow Youth vs Miedz Legnica Youth

1-1

1-2
Sat 21, May-14:00 - Club Friendly
FC Flora Tallinn Women's vs JK Tallinna Kalev Women's

4-1

7-1
Sat 21, May-14:15 - Club Friendly
VSG Altglienicke vs Viktoria Berlin 1889

1-0

1-2
Sat 21, May-14:15 - Club Friendly
TSV Steinbach Haiger vs Kickers Offenbach

0-1

0-1
Sat 21, May-14:15 - Club Friendly
FV Engers 07 vs Blau Weiss Karbach

1-0

1-0
Sat 21, May-05:00 - Club Friendly
San Jose Earthquakes Reserve vs Sporting Kansas City Reserve

0-0

1-2
Sat 21, May-05:00 - Club Friendly
Real Monarchs vs North Texas

0-1

0-3
Sat 21, May-18:15 - Club Friendly
Viktoria Koln vs Fortuna Koln

1-0

2-0
Sat 21, May-18:15 - Club Friendly
SV Straelen vs Wuppertaler SV

0-0

1-0
Sat 21, May-16:15 - Club Friendly
Carl Zeiss Jena vs ZFC Meuselwitz

0-0

1-0
Sat 21, May-16:15 - Club Friendly
FC 08 Homburg vs SV Elversberg

0-1

1-1
Sat 21, May-16:15 - Club Friendly
TSV Schott Mainz vs FK Pirmasens

1-0

3-0
Sat 21, May-17:00 - Croatia - 1. Division
NK Rijeka vs Hrvatski Dragovoljac

1-0

1-0
Sat 21, May-22:00 - Croatia - 1. Division
Dinamo Zagreb vs Hajduk Split

0-0

3-1
Sat 21, May-19:05 - Croatia - 1. Division
HNK Gorica vs NK Osijek

1-0

1-1
Sat 21, May-23:00 - Croatia - 2. Division
NK Opatija vs NK Dubrava Tim Kabel

0-2

0-2
Sat 21, May-19:30 - Croatia - 2. Division
Rudes vs NK Radnik Sesvete

2-0

3-0
Sat 21, May-19:30 - Croatia - 2. Division
NK Solin vs HNK Cibalia

2-3

2-4
Sat 21, May-19:30 - Croatia - 2. Division
NK Jarun vs NK Osijek B

2-0

3-0
Sat 21, May-12:00 - Croatia U19
Varteks Varazdin U19 vs Hajduk Split (U19)

0-2

1-3
Sat 21, May-13:00 - Croatia U19
NK Orijent U19 vs Inter Zapresic(U19)

0-0

1-1
Sat 21, May-16:00 - Croatia U19
NK Osijek (U19) vs NK Croatia Sesvete(U19)

1-0

6-2
Sat 21, May-19:00 - Croatia U19
NK Dugopolje(U19) vs Rudes U19

1-2

2-4
Sat 21, May-19:00 - Croatia U19
HNK Sibenik(U19) vs NK Rijeka (U19)

2-0

3-1
Sat 21, May-19:59 - Cyprus 1 Division
Anorthosis Famagusta FC vs Aris Limassol

0-1

0-3
Sat 21, May-19:00 - Cyprus 1 Division
Doxa Katokopias vs PAEEK Keryneias

0-0

0-0
Sat 21, May-12:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A
SK Rakovnik vs FK Kraluv Dvur

0-2

0-3
Sat 21, May-12:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A
FK Loko Vltavin vs Sokol Hostoun

0-1

1-1
Sat 21, May-19:00 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A
Pribram B vs FK Banik Sokolov

0-1

1-2
Sat 21, May-12:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group B
Zbuzany vs Chlumec nad Cidlinou

2-0

3-0
Sat 21, May-12:30 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group B
Prepere vs Slovan Velvary

1-1

3-2
Sat 21, May-19:00 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group B
Sokol Zivanice vs Jablonec B

1-1

2-1
Sat 21, May-12:15 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Vysocina Jihlava B vs Viktoria Otrokovice

0-0

0-2
Sat 21, May-12:15 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Slovan Rosice vs Hlucin

0-0

2-0
Sat 21, May-12:15 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Vratimov vs Uhersky Brod

0-1

1-2
Sat 21, May-19:00 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Vrchovina vs Sigma Olomouc B

0-1

1-7
Sat 21, May-13:00 - Czech Republic U19 League
Pribram U19 vs Ceske Budejovice(U19)

2-0

2-2
Sat 21, May-13:00 - Czech Republic U19 League
Zlin(U19) vs MFK Karvina(U19)

0-1

2-1
Sat 21, May-13:00 - Czech Republic U19 League
Slavia Praha(U19) vs Mlada Boleslav(U19)

2-1

4-2
Sat 21, May-14:30 - Czech Republic U19 League
Meteor Praha(U19) vs SK Sigma Olomouc(U19)

0-2

1-4
Sat 21, May-14:45 - Czech Republic U19 League
Sparta Praha(U19) vs Banik Ostrava(U19)

1-0

4-0
Sat 21, May-15:00 - Czech Republic U19 League
Brno(U19) vs Viktoria Plzen U19

1-0

2-1
Sat 21, May-15:00 - Czech Republic U19 League
Hradec Kralove(U19) vs Opava (U19)

0-0

0-1
Sat 21, May-19:00 - Danish SAS Ligaen
Aarhus AGF vs FC Nordsjaelland

1-1

2-2
Sat 21, May-19:00 - Danish SAS Ligaen
Vejle vs Odense BK

0-1

2-1
Sat 21, May-19:00 - Danish SAS Ligaen
Sonderjyske vs Viborg

0-1

0-2
Sat 21, May-15:00 - Denmark 3. Division
Dalum vs VSK Aarhus

0-0

2-0
Sat 21, May-15:00 - Denmark 3. Division
Slagelse B&I vs Young Boys Football Development

0-0

0-0
Sat 21, May-15:15 - Denmark 3. Division
IF Lyseng vs FC Roskilde

0-0

0-2
Sat 21, May-15:30 - Denmark 3. Division
KFUM Roskilde vs Karlslunde

0-0

2-1
Sat 21, May-16:00 - Denmark 3. Division
Naesby BK vs BK Frem

0-1

2-1
Sat 21, May-14:00 - Denmark Danmarksserien
Gentofte Vangede IF/GVI vs B 1908 Amager

1-0

4-1
Sat 21, May-15:00 - Denmark Danmarksserien
Allerod vs Greve

2-2

2-2
Sat 21, May-15:00 - Denmark Danmarksserien
OKS Odense vs SfB-Oure

1-2

2-4
Sat 21, May-15:00 - Denmark Danmarksserien
Ledoje Smorum Fodbold vs Skovshoved


1-1
Sat 21, May-15:00 - Denmark Danmarksserien
Ishoj IF vs BK Union

5-0

7-1
Sat 21, May-15:30 - Denmark Danmarksserien
Hedensted BK vs B 1909 Odense

0-0

1-0
Sat 21, May-16:00 - Denmark Danmarksserien
Odder IGF vs ASA Aarhus

0-2

1-3
Sat 21, May-15:45 - Denmark - 2. Division Groupe A
FA 2000 vs Kolding IF

0-1

1-2
Sat 21, May-16:00 - Denmark - 2. Division Groupe A
Brabrand IF vs FC Aarhus Fremad

0-3

1-4
Sat 21, May-16:00 - Denmark - 2. Division Groupe A
Thisted FC vs Naestved

0-2

0-3
Sat 21, May-16:00 - Denmark - 2. Division Groupe A
Middelfart vs Skive IK

0-1

1-1
Sat 21, May-15:00 - Denmark Woman's League
Varde_IF Women's vs Aarhus AGF Women's

0-4

1-6
Sat 21, May-16:00 - Denmark Woman's League
Sundby BK Women's vs Aalborg BK Women's

1-0

4-0
Sat 21, May-16:00 - Denmark Woman's League
Nordsjaelland Women's vs Fortuna Hjorring Women's

1-0

4-0
Sat 21, May-17:00 - Denmark Woman's League
Odense Women's vs Boldklubben AF 1893 Women's

0-0

0-0
Sat 21, May-14:30 - Denmark Youth U19
Odense BK U19 vs Vejle(U19)


3-1
Sat 21, May-14:30 - Denmark Youth U19
Sonderjyske(U19) vs Esbjerg FB(U19)

0-1

1-3
Sat 21, May-15:00 - Denmark Youth U19
Midtjylland(U19) vs Lyngby(U19)


4-0
Sat 21, May-15:00 - Denmark Youth U19
Aalborg BK(U19) vs Horsens(U19)


1-1
Sat 21, May-15:00 - Denmark Youth U19
Silkeborg IF(U19) vs FC Kobenhavn(U19)


0-4
Sat 21, May-15:00 - Denmark Youth U19
Randers Freja(U19) vs Nordsjaelland (U19)


3-1
Sat 21, May-15:30 - Denmark Youth U19
Aarhus AGF(U19) vs Brondby(U19)


2-1
Sat 21, May-04:00 - Ecuador Copa Pilsener A
Cumbaya F.C. vs 9 de Octubre

2-1

3-2
Sat 21, May-00:30 - Ecuador Cup
Deportivo Primero de Mayo vs CD El Nacional

0-0

0-1
Sat 21, May-23:00 - Egypt Premier League
Enppi vs Al Ahly SC

0-0

1-2
Sat 21, May-18:00 - Egypt Premier League
Tala'ea El Gaish vs Arab Contractors

0-0

1-0
Sat 21, May-18:00 - Egypt Premier League
El Sharqia Dokhan vs Smouha SC

1-0

2-2
Sat 21, May-18:00 - Egypt Second Divison
MS Tamya vs Fayoum

0-1

0-2
Sat 21, May-18:00 - England Conference South Division
Dorking Wanderers vs Ebbsfleet United

1-1

2-2
Sat 21, May-18:00 - England League One
Sunderland vs Wycombe Wanderers

1-0

2-0
Sat 21, May-19:59 - Estonia Cup
Nomme Kalju vs Paide Linnameeskond

0-0

0-0
Sat 21, May-21:00 - Faroe Islands Formuladeildin
Skala IF vs NSI Runavik

0-2

1-4
Sat 21, May-18:00 - Finland Women's Premier League
Aland Women's vs PK-35 Vantaa Women's

0-0

1-0
Sat 21, May-15:00 - Finland Women's Premier League
Honka Women's vs KuPS Women's

0-1

1-2
Sat 21, May-15:00 - Finland Women's Premier League
Ilves Tampere Women's vs HJK Helsinki Women's

0-1

0-4
Sat 21, May-15:00 - Finland Women's Premier League
ONS Women's vs HPS Helsinki Women's

0-0

0-0
Sat 21, May-18:00 - Finland - Kakkonen Lohko A
FC Futura vs JIPPO

1-1

1-3
Sat 21, May-18:00 - Finland - Kakkonen Lohko A
LaPa vs Kapylan Pallo

0-0

0-1
Sat 21, May-15:30 - Finland - Kakkonen Lohko A
Lahden Reipas vs Pallo Pojat Juniorit

1-0

1-0
Sat 21, May-19:00 - Finland - Kakkonen Lohko A
FC Kiffen vs PeKa

0-0

1-1
Sat 21, May-17:00 - Finland - Kakkonen Lohko A
PK Keski Uusimaa(PKKU) vs NJS Nurmijarvi

1-1

2-3
Sat 21, May-18:00 - Finland - Kakkonen Lohko B
FC Jazz Pori vs EPS Espoo

0-0

1-1
Sat 21, May-16:00 - Finland - Kakkonen Lohko B
VJS Vantaa vs Klubi 04

0-0

1-0
Sat 21, May-17:00 - Finland - Kakkonen Lohko B
Tampere United vs Ilves Tampere II

3-1

3-2
Sat 21, May-19:30 - Finland - Kakkonen Lohko B
FC Ilves-Kissat vs MuSa

1-2

3-2
Sat 21, May-19:00 - Finland - Kakkonen Lohko C
JS Hercules vs Narpes Kraft

0-1

2-2
Sat 21, May-18:00 - Finland Veikkausliga
SJK Seinajoki vs IFK Mariehamn

0-0

1-0
Sat 21, May-19:59 - Finland Ykkonen
Gnistan vs Pargas IF

1-0

1-0
Sat 21, May-18:00 - Finland Ykkonen
Turun Palloseura vs PEPO Lappeenranta

0-0

0-0
Sat 21, May-18:00 - Finland Ykkonen
Mikkelin Palloilijat vs Jaro

1-0

3-0
Sat 21, May-18:00 - Finland Ykkonen
KPV Kokkola vs SJK Akatemia

0-3

0-3
Sat 21, May-18:00 - Finland Ykkonen
Ekenas IF vs PK-35 Vantaa

1-0

2-1
Sat 21, May-15:15 - Finland Youth Generation
Inter Turku Am vs Lohjan Pallo Youth

2-0

2-3
Sat 21, May-19:59 - French Championnat Amateur Group A
Plabennec vs Saint Malo

0-1

0-6
Sat 21, May-19:59 - French Championnat Amateur Group A
Voltigeurs Chateaubriant vs Caen B

0-0

0-0
Sat 21, May-19:59 - French Championnat Amateur Group A
Blois F.41 vs AS Vitre

1-2

5-4
Sat 21, May-19:59 - French Championnat Amateur Group A
St Pryve St Hilaire vs Versailles 78

1-0

1-0
Sat 21, May-19:59 - French Championnat Amateur Group A
Guingamp B vs Romorantin

1-2

1-2
Sat 21, May-19:59 - French Championnat Amateur Group A
Poissy AS vs Granville

0-0

0-0
Sat 21, May-19:59 - French Championnat Amateur Group A
FC Chartres vs Vannes OC


1-1
Sat 21, May-19:59 - French Championnat Amateur Group A
Lorient B vs FC Rouen


1-1
Sat 21, May-19:59 - French Championnat Amateur Group B
Haguenau vs SC Schiltigheim

1-0

4-1
Sat 21, May-19:59 - French Championnat Amateur Group B
Sainte Genevieve Sports vs ASM Belfort


3-3
Sat 21, May-19:59 - French Championnat Amateur Group B
Auxerre B vs L'Entente SSG


4-1
Sat 21, May-19:59 - French Championnat Amateur Group B
Lens B vs Beauvais


2-2
Sat 21, May-19:59 - French Championnat Amateur Group B
Saint Quentin vs Fleury Merogis U.S.


0-2
Sat 21, May-19:59 - French Championnat Amateur Group B
Bobigny A.C. vs ST Maur Lusitanos

2-1

2-2
Sat 21, May-19:59 - French Championnat Amateur Group B
Stade Reims II vs Epinal

1-0

1-2
Sat 21, May-19:59 - French Championnat Amateur Group B
Paris 13 Atletico vs Metz B

0-0

1-0
Sat 21, May-19:59 - French Championnat Amateur Group C
Louhans-Cuiseaux vs Toulon


0-1
Sat 21, May-19:59 - French Championnat Amateur Group C
Jura Sud Foot vs GFA Rumilly Vallieres


3-1
Sat 21, May-19:59 - French Championnat Amateur Group C
Lyonnais B vs Lyon Duchere


0-4
Sat 21, May-19:59 - French Championnat Amateur Group C
Monts d'Or Azergues vs Frejus Saint-Raphael

0-1

0-1
Sat 21, May-19:59 - French Championnat Amateur Group C
Aubagne vs Saint-Priest

0-0

1-3
Sat 21, May-19:59 - French Championnat Amateur Group C
Olymplque de Marseille B vs Martigues

0-1

1-2
Sat 21, May-19:59 - French Championnat Amateur Group C
Marignane Gignac vs Monaco B

0-2

0-3
Sat 21, May-19:59 - French Championnat Amateur Group C
RC Grasse vs Hyeres

3-0

4-2
Sat 21, May-19:59 - French Championnat Amateur Group D
Andrezieux vs Le Puy Foot 43 Auvergne

0-1

0-1
Sat 21, May-19:59 - French Championnat Amateur Group D
Angouleme CFC vs Moulins Yzeure

0-0

0-0
Sat 21, May-19:59 - French Championnat Amateur Group D
Trelissac vs FC Bergerac

0-1

0-4
Sat 21, May-19:59 - French Championnat Amateur Group D
Chamalieres FC vs Angers II

1-0

1-0
Sat 21, May-19:59 - French Championnat Amateur Group D
Colomiers vs Bourges 18

1-1

1-4
Sat 21, May-19:59 - French Championnat Amateur Group D
Montpellier B vs Les Herbiers

1-0

1-0
Sat 21, May-19:59 - French Championnat Amateur Group D
FC Nantes B vs Stade Montois

1-1

2-2
Sat 21, May-19:59 - French Championnat Amateur Group D
Canet Roussillon vs Avenir Sportif Beziers

1-0

4-1
Sat 21, May-23:00 - French Le Championnat Ligue 1
Nantes vs AS Saint-Etienne

1-0

1-1
Sat 21, May-23:00 - French Le Championnat Ligue 1
Marseille vs Strasbourg

1-0

4-0
Sat 21, May-23:00 - French Le Championnat Ligue 1
FC Lorient vs ESTAC Troyes

0-1

1-1
Sat 21, May-23:00 - French Le Championnat Ligue 1
Lille OSC vs Stade Rennes FC

1-1

2-2
Sat 21, May-23:00 - French Le Championnat Ligue 1
RC Lens vs AS Monaco

1-1

2-2
Sat 21, May-23:00 - French Le Championnat Ligue 1
Paris Saint-Germain vs FC Metz

3-0

5-0
Sat 21, May-23:00 - French Le Championnat Ligue 1
Angers SCO vs Montpellier HSC

1-0

2-0
Sat 21, May-23:00 - French Le Championnat Ligue 1
Stade Brestois vs Bordeaux

2-2

2-4
Sat 21, May-23:00 - French Le Championnat Ligue 1
Clermont Foot vs Lyonnais

0-1

1-2
Sat 21, May-23:00 - French Le Championnat Ligue 1
Stade de Reims vs OGC Nice

2-0

2-3
Sat 21, May-19:59 - Futsal Italian Serie A
Pescara Futsal vs Manfredonia Futsal

0-1

2-2
Sat 21, May-19:59 - Futsal Italian Serie A
Petrarca Padova Futsal vs Napoli Futsal

2-0

2-2
Sat 21, May-19:59 - Futsal Italian Serie A
Cybertel Aniene Futsal vs Matera Futsal

0-1

2-6
Sat 21, May-19:59 - Futsal Italian Serie A
Sandro Abate Avellino Futsal vs Came Dosson Futsal

2-0

3-1
Sat 21, May-19:59 - Futsal Italian Serie A
Real San Giuseppe Futsal vs Pesarofano Futsal

3-2

7-4
Sat 21, May-19:59 - Futsal Italian Serie A
AS Roma Futsal vs Lido Di Ostiav Meta Futsal

0-1

1-1
Sat 21, May-19:59 - Futsal Italian Serie A
Polistena Futsal vs Meta Catania Futsal

0-3

0-6
Sat 21, May-19:59 - Futsal Italian Serie A
L84 Futsal vs Feldi Eboli Futsal

0-2

0-5
Sat 21, May-22:30 - Futsal Spain Division De Honor
Jaen Paraiso Interior Futsal vs Vina Albali Valdepenas Futsal


4-3
Sat 21, May-20:30 - Futsal Spain Division De Honor
Movistar Inter Futsal vs Cordoba Futsal


4-4
Sat 21, May-21:00 - Futsal Spain Division De Honor
Manzanares FS Futsal vs Palma Futsal


6-3
Sat 21, May-19:59 - Georgia Primera Division
FC Telavi vs Dinamo Batumi

0-2

0-2
Sat 21, May-17:00 - Georgia Primera Division
Lokomotiv Tbilisi vs Dinamo Tbilisi

0-1

0-2
Sat 21, May-17:00 - Georgia Primera Division
Samgurali Tskh vs Torpedo Kutaisi

0-0

3-0
Sat 21, May-16:00 - Germany - Regionalliga Bayern
Wacker Burghausen vs FC Pipinsried

1-2

2-3
Sat 21, May-16:00 - Germany - Regionalliga Bayern
TSV Rain Am Lech vs TSV 1860 Rosenheim

4-0

5-0
Sat 21, May-16:00 - Germany - Regionalliga Bayern
TSV Buchbach vs SpVgg Bayreuth

3-0

5-2
Sat 21, May-16:00 - Germany - Regionalliga Bayern
SV Schalding Heining vs Greuther Furth B

0-2

0-5
Sat 21, May-16:00 - Germany - Regionalliga Bayern
SV Heimstetten vs VfB Eichstatt

0-1

2-1
Sat 21, May-16:00 - Germany - Regionalliga Bayern
FC Augsburg B vs FC Memmingen

1-0

3-1
Sat 21, May-16:00 - Germany - Regionalliga Nord
Eintracht Norderstedt vs FC Hansa Luneburg

1-0

1-0
Sat 21, May-17:00 - Germany - Regionalliga Nord
Werder Bremen (Am) vs SC Weiche Flensburg 08

2-0

3-0
Sat 21, May-17:00 - Germany - Regionalliga Nord
VfB Oldenburg vs Holstein Kiel B

1-0

1-1
Sat 21, May-22:00 - Germany Cup
SC Freiburg vs RB Leipzig

1-0

1-1
Sat 21, May-17:30 - Germany OberLiga
FSV 08 Bissingen vs Reutlingen

0-1

0-4
Sat 21, May-17:30 - Germany OberLiga
FC Bruchsal vs TSG Backnang

1-3

1-4
Sat 21, May-18:00 - Germany OberLiga
FC 1906 Erlensee vs Hessen Dreieich

0-0

1-4
Sat 21, May-15:00 - Germany OberLiga
Budissa Bautzen vs Bischofswerdaer FV 08

1-0

2-1
Sat 21, May-15:00 - Germany OberLiga
Blau Weiss 90 Berlin vs FC Lok Stendal

3-0

7-0
Sat 21, May-16:00 - Germany OberLiga
Feucht vs SpVgg Ansbach

0-1

2-4
Sat 21, May-16:00 - Germany OberLiga
Munchen 1860 Am vs SSV Jahn Regensburg II

0-2

0-2
Sat 21, May-16:00 - Germany OberLiga
Torgelower SV Greif vs SC Staaken

0-0

3-0
Sat 21, May-16:00 - Germany OberLiga
Brandenburger SC Sud 05 vs Ludwigsfelder FC

1-1

1-1
Sat 21, May-16:00 - Germany OberLiga
Eintracht Stadtallendorf vs Eddersheim

2-0

2-2
Sat 21, May-16:00 - Germany OberLiga
Bayern Hof vs Karlburg

0-1

0-2
Sat 21, May-16:00 - Germany OberLiga
Neckarsulmer Sport-Union vs Rielasingen Arlen

2-0

4-0
Sat 21, May-16:00 - Germany OberLiga
TSV Kottern-St. Mang vs FC Ingolstadt 04 Am

2-2

2-3
Sat 21, May-18:15 - Germany OberLiga
Stuttgarter Kickers vs SSV Ulm 1846

0-0

0-0
Sat 21, May-16:00 - Germany OberLiga
SV Kirchanschoring vs TSV landsberger

0-0

2-1
Sat 21, May-16:00 - Germany OberLiga
TSV Ilshofen 1862 vs FV Ravensburg

0-0

2-3
Sat 21, May-16:00 - Germany OberLiga
TVS Dachau 1865 vs TSV Schwabmunchen

1-0

2-0
Sat 21, May-16:00 - Germany OberLiga
Gundelfingen vs FC Ismaning

1-0

2-2
Sat 21, May-16:00 - Germany OberLiga
SpVgg Hankofen-Hailing vs Deisenhofen

1-2

3-3
Sat 21, May-16:00 - Germany OberLiga
Wurzburger FV vs ATSV Erlangen

4-1

5-1
Sat 21, May-16:00 - Germany OberLiga
DJK Don Bosco Bamberg vs Eintr. Bamberg

2-0

3-1
Sat 21, May-16:00 - Germany OberLiga
SV Pullach vs TSV Schwaben Augsburg

0-2

2-2
Sat 21, May-16:00 - Germany OberLiga
FC Sand vs ASV Neumarkt

4-0

6-2
Sat 21, May-16:00 - Germany OberLiga
CfR Pforzheim vs SV Linx

0-2

0-4
Sat 21, May-16:00 - Germany OberLiga
Goppinger SV vs SGV Freiberg

0-3

0-4
Sat 21, May-16:00 - Germany OberLiga
TSV Abtswind vs DJK Ammerthal

2-1

2-2
Sat 21, May-16:00 - Germany OberLiga
SG Barockstadt Fulda Lehnerz vs Rot-Weiss Hadamar

2-1

4-1
Sat 21, May-16:00 - Germany OberLiga
TSV Wasserburg Inn vs Turkspor Augsburg

0-0

0-0
Sat 21, May-16:00 - Germany OberLiga
ASV Cham vs DJK Gebenbach

0-0

1-1
Sat 21, May-16:00 - Germany OberLiga
TSV Pansdorf vs TSV Bordesholm

1-3

2-3
Sat 21, May-16:00 - Germany OberLiga
Hallbergmoos-Goldach vs SV Donaustauf

0-1

1-2
Sat 21, May-19:00 - Germany OberLiga
SpVg Schonnebeck vs SSVg Velbert

1-1

3-3
Sat 21, May-16:30 - Germany OberLiga
Freiburger FC vs Villingen

0-3

1-3
Sat 21, May-17:00 - Germany OberLiga
Bayern Alzenau vs SCV Griesheim

2-1

4-1
Sat 21, May-17:00 - Germany OberLiga
FSV Fernwald vs SC Waldgirmes

1-2

3-2
Sat 21, May-17:00 - Germany OberLiga
Buchonia Flieden vs Turk Gucu Friedberg

1-1

1-3
Sat 21, May-17:00 - Germany OberLiga
Hanau 93 vs Rot Weiss Walldorf

1-0

2-0
Sat 21, May-17:00 - Germany OberLiga
Hunfelder SV vs SV Zeilsheim


3-0
Sat 21, May-19:00 - Ghana Premier League
Great Olympics vs Medeama SC

1-1

1-2
Sat 21, May-21:30 - Greece Cup
Panathinaikos vs PAOK Saloniki

1-0

1-0
Sat 21, May-18:30 - Holland Jupiler League
FC Eindhoven vs ADO Den Haag

0-2

1-2
Sat 21, May-22:00 - Holland Jupiler League
Heracles Almelo vs SBV Excelsior

1-0

1-3
Sat 21, May-19:59 - Holland Tweede Divisie
SV De Treffers vs Jong Sparta Rotterdam

1-1

2-1
Sat 21, May-17:30 - Holland Tweede Divisie
Tielse Eendracht Combinatie vs Volendam Am.

1-0

2-0
Sat 21, May-17:30 - Holland Tweede Divisie
Koninklijke HFC vs Spakenburg

1-2

2-3
Sat 21, May-16:30 - Holland Tweede Divisie
Scheveningen vs HHC Hardenberg

1-1

2-1
Sat 21, May-17:00 - Holland Tweede Divisie
Quick Boys vs GVVV Veenendaal

2-0

2-0
Sat 21, May-17:00 - Holland Tweede Divisie
IJsselmeervogels vs Noordwijk

0-1

1-2
Sat 21, May-17:00 - Holland Tweede Divisie
Excelsior Maassluis vs VV Katwijk

1-0

1-0
Sat 21, May-17:00 - Holland Tweede Divisie
ASWH vs AFC Amsterdam

1-3

3-3
Sat 21, May-17:00 - Holland Tweede Divisie
Rijnsburgse Boys vs Kozakken Boys

0-1

1-1
Sat 21, May-11:30 - Hungary U19 League
Vasas(U19) vs Ujpesti TE(U19)

1-0

2-2
Sat 21, May-12:00 - Hungary U19 League
MTK Budapest FC (U19) vs Puskas Akademia Fehervar(U19)

2-0

3-2
Sat 21, May-13:00 - Hungary U19 League
Zalaegerszeg TE(U19) vs Kisvarda(U19)

0-1

0-3
Sat 21, May-14:00 - Hungary U19 League
Debreceni VSC (U19) vs Kecskemeti TE U19

4-0

5-0
Sat 21, May-14:00 - Hungary U19 League
Ferencvarosi TC U19 vs Illes Akademia Haladas(U19)

2-1

2-1
Sat 21, May-15:00 - Hungary U19 League
Diosgyor VTK(U19) vs MOL Fehervar(U19)

1-1

3-2
Sat 21, May-18:00 - Hungary Women's Division 1 League
Puskas Akademia Women's vs Viktoria FC Szombathely Women's

1-1

1-1
Sat 21, May-16:00 - Hungary Women's Division 1 League
Ferencvarosi TC Women's vs Diosgyori VTK Women's

1-1

2-1
Sat 21, May-19:15 - Hungary Women's Division 1 League
MTK Hungaria Women's vs Gyori Dozsa Woman's

0-0

0-1
Sat 21, May-18:00 - Iceland Division 1
Throttur Vogar vs Vestri

0-0

1-1
Sat 21, May-00:15 - Iceland Division 2
Magni Grenivik vs Hottur Huginn

1-2

3-2
Sat 21, May-18:00 - Iceland Division 2
Haukar vs KF Fjallabyggdar

0-1

2-2
Sat 21, May-18:00 - Iceland Division 2
Vikingur Olafsvik vs UMF Njardvik


1-3
Sat 21, May-17:00 - Iceland Division 3
KFS Vestmannaeyjar vs UMF Sindri Hofn

1-1

2-3
Sat 21, May-18:00 - Iceland Division 4
Dalvik Reynir vs IH Hafnarfjordur

2-2

4-3
Sat 21, May-18:00 - Iceland Division 4
Kormakur vs Kari Akranes

1-0

3-0
Sat 21, May-16:00 - Iceland Ladies Division 1
Fjardab Hottur Leiknir Women's vs Hafnarfjordur Women's

1-0

1-2
Sat 21, May-19:59 - Iceland Premier Division
KR Reykjavik vs Leiknir Reykjavik

1-0

1-1
Sat 21, May-19:59 - Iceland Premier Division
IBV Vestmannaeyjar vs IA Akranes

0-0

0-0
Sat 21, May-19:59 - Iceland Premier Division
KA Akureyri vs Stjarnan Gardabaer

0-1

0-2
Sat 21, May-17:00 - Iraqi League
Al Shorta vs Newroz SC

2-2

2-3
Sat 21, May-22:30 - Iraqi League
Al Quwa Al Jawiya vs Erbil SC

1-0

2-1
Sat 21, May-22:30 - Ireland Division 1
Longford Town vs Waterford United

0-1

0-3
Sat 21, May-21:30 - Israel Premier League
Hapoel Tel Aviv vs Maccabi Tel Aviv

0-0

0-2
Sat 21, May-21:30 - Israel Premier League
Maccabi Haifa vs Maccabi Netanya

2-0

4-0
Sat 21, May-21:30 - Israel Premier League
Hapoel Beer Sheva vs Bnei Sakhnin FC

2-1

3-1
Sat 21, May-17:00 - Israel U19 League
Maccabi Haifa Shmuel U19 vs Maccabi Netanya U19

3-0

4-1
Sat 21, May-17:00 - Israel U19 League
Maccabi Tel Aviv U19 vs Bnei Yehuda Tel Aviv U19

1-0

2-1
Sat 21, May-18:15 - Israel U19 League
Hapoel Ramat Gan U19 vs Maccabi Petah Tikva Asis Dabid (U19)

1-0

1-0
Sat 21, May-18:15 - Israel U19 League
Hapoel Tel Aviv Nisanov(U19) vs Ashdod MS U19

2-2

3-4
Sat 21, May-18:15 - Israel U19 League
Hapoel Beer Sheva(U19) vs Beitar Jerusalem Oren (U19)

0-0

1-0
Sat 21, May-17:00 - Italian Campionato Primavera 2
Parma Youth vs S.S.D. Monza 1912 Youth

0-2

0-2
Sat 21, May-17:00 - Italian Campionato Primavera 2
Frosinone Youth vs Brescia Youth

3-0

4-2
Sat 21, May-22:45 - Italian Serie A
Lazio vs Hellas Verona

2-2

3-3
Sat 21, May-22:45 - Italian Serie A
Fiorentina vs Juventus

1-0

2-0
Sat 21, May-22:45 - Italian Serie A
Atalanta vs Empoli

0-0

0-1
Sat 21, May-19:15 - Italian Serie A
Genoa vs Bologna

0-0

0-1
Sat 21, May-19:59 - Italian Serie B
Pisa vs Benevento

1-0

1-0
Sat 21, May-22:30 - Italy C Play-Off & Out
Padova vs Juventus(U23)

0-1

0-1
Sat 21, May-19:59 - Italy C Play-Off & Out
U.S. Catanzaro 1929 vs S.S. Monopoli 1966

1-0

1-0
Sat 21, May-23:00 - Italy C Play-Off & Out
Palermo vs Virtus Entella

0-0

2-2
Sat 21, May-17:00 - Italy Serie D
Aversa Normanna vs Trapani

0-1

3-1
Sat 21, May-17:00 - Italy Serie D
Mariglianese vs FC Francavilla

1-1

3-3
Sat 21, May-22:30 - Italy Serie D
Arezzo vs Follonica Gavorrano

0-2

0-2
Sat 21, May-22:00 - Ivory Coast Division 1
Stella Club vs SOL FC Abobo


2-2
Sat 21, May-19:30 - Ivory Coast Division 1
ES Bafing vs Societe Omnisports De L'Armee


1-1
Sat 21, May-07:00 - Japan Emperor Cup
FC Imabari vs Okinawa SV

1-0

1-4
Sat 21, May-08:00 - Japan Emperor Cup
Honda Lock SC vs FCK Marrygold Kumamoto

1-0

3-0
Sat 21, May-08:00 - Japan Emperor Cup
FC Gifu vs Chukyo University

1-1

3-2
Sat 21, May-08:00 - Japan Emperor Cup
Sony Sendai FC vs Tokyo International University

2-0

3-1
Sat 21, May-08:00 - Japan Emperor Cup
Matsumoto Yamaga FC vs Hokuriku Electric Power

2-1

3-2
Sat 21, May-08:00 - Japan Emperor Cup
Fukushima United FC vs North Asia University

5-1

7-1
Sat 21, May-08:00 - Japan Emperor Cup
Arterivo Wakayama vs Kansai University

2-2

2-4
Sat 21, May-08:00 - Japan Emperor Cup
Vertfee Takahara Nasu vs Nagai

5-0

7-0
Sat 21, May-08:00 - Japan Emperor Cup
Sapporo University vs Yamanashi Gakuin University Pegasus

1-0

1-0
Sat 21, May-10:00 - Japan Football League
Veertien Mie vs Osaka FC

0-1

1-1
Sat 21, May-08:00 - Japan Women's Football League Division 1
Angeviolet Hiroshima Women's vs Nippon Sport Science University Women's

0-1

0-1
Sat 21, May-09:00 - Japan Women's Football League Division 1
Ehime FC Women's vs Setagaya Sfida Women's

0-1

0-1
Sat 21, May-09:00 - Japan Women's Football League Division 2
Tsukuba FC Women's vs JFA Academy Fukushima Women's

0-0

1-0
Sat 21, May-12:00 - Japanese J-League Division 1
Urawa Red Diamonds vs Kashima Antlers

1-1

1-1
Sat 21, May-12:00 - Japanese J-League Division 1
Sagan Tosu vs Kawasaki Frontale

0-0

0-0
Sat 21, May-14:00 - Japanese J-League Division 1
Avispa Fukuoka vs Yokohama F Marinos

0-0

1-0
Sat 21, May-08:00 - Japanese J-League Division 1
Sanfrecce Hiroshima vs Kyoto Sanga FC

2-1

3-1
Sat 21, May-09:00 - Japanese J-League Division 1
Shimizu S-Pulse vs Nagoya Grampus Eight

0-1

1-2
Sat 21, May-09:00 - Japanese J-League Division 1
Cerezo Osaka vs Gamba Osaka

0-1

3-1
Sat 21, May-10:00 - Japanese J-League Division 1
FC Tokyo vs Kashiwa Reysol

0-0

0-0
Sat 21, May-10:00 - Japanese J-League Division 1
Shonan Bellmare vs Vissel Kobe

1-0

2-1
Sat 21, May-13:00 - Japanese League Division 2
Fagiano Okayama vs Oita Trinita

0-0

1-0
Sat 21, May-14:00 - Japanese League Division 2
FC Ryukyu vs Ventforet Kofu

0-0

1-1
Sat 21, May-08:00 - Japanese League Division 2
Roasso Kumamoto vs JEF United Ichihara Chiba

0-0

1-1
Sat 21, May-09:00 - Japanese League Division 2
Albirex Niigata vs Yokohama FC

2-0

3-0
Sat 21, May-09:00 - Japanese League Division 2
Omiya Ardija vs Vegalta Sendai

0-2

2-4
Sat 21, May-09:00 - Japanese League Division 2
Tokushima Vortis vs Tochigi SC

0-0

0-1
Sat 21, May-09:00 - Japanese League Division 2
Blaublitz Akita vs Tokyo Verdy

0-1

3-3
Sat 21, May-09:00 - Japanese League Division 2
Zweigen Kanazawa vs Montedio Yamagata

1-0

1-1
Sat 21, May-11:00 - Japanese League Division 2
Mito Hollyhock vs Grulla Morioka

1-0

3-0
Sat 21, May-18:00 - Jordan Professional Premier League
Shabab AlOrdon vs Ma'an SC

0-1

3-2
Sat 21, May-22:00 - Jordan Professional Premier League
Al-Wehdat SC vs Sahab SC

0-0

1-0
Sat 21, May-16:00 - Kazakhstan Division 1
Zhenis vs Ekibastuz

1-1

1-2
Sat 21, May-17:00 - Kazakhstan Super League
FK Atyrau vs FC Astana

0-0

1-1
Sat 21, May-17:00 - Kazakhstan Super League
FC Kairat Almaty vs FC Shakhtyor Karagandy

1-0

2-0
Sat 21, May-16:00 - Kenya Premier League
KCB Nairobi vs Nairobi City Stars

1-1

3-2
Sat 21, May-16:00 - Kenya Premier League
Gor Mahia vs Kakamega Homeboyz

0-0

1-1
Sat 21, May-16:00 - Kenya Premier League
AFC Leopards SC vs Talanta FC

2-0

3-2
Sat 21, May-16:00 - Kenya Premier League
Posta Rangers vs Sofapaka Nairobi FC

0-0

1-1
Sat 21, May-16:00 - Kenya Premier League
Bidco United vs Kenya Police FC

0-1

0-1
Sat 21, May-12:00 - Korea K3 League
Cheonan City FC vs Daejeon Korail

0-0

1-2
Sat 21, May-12:00 - Korea K3 League
Paju Citizen FC vs Gyeongju KHNP

0-0

2-1
Sat 21, May-09:00 - Korea K3 League
Busan Transpor Tation vs Pocheon Citizen FC

0-1

1-1
Sat 21, May-09:00 - Korea K3 League
Siheung Citizen vs Dangjin Citizen

1-0

2-1
Sat 21, May-08:00 - Korea K4 League
Seoul Jungnang FC vs Yeoju FC

0-0

1-0
Sat 21, May-09:00 - Korea K4 League
Jeonju Citizen FC vs Pyeongchang FC

0-2

2-4
Sat 21, May-10:00 - Korea K4 League
Chuncheon Citizen vs Chungju Citizen

1-0

2-1
Sat 21, May-10:00 - Korea K4 League
Jinju Citizen FC vs Jeonbuk Hyundai Motors II

0-1

0-1
Sat 21, May-10:00 - Korea K4 League
Namdong FC vs Geoje Citizen

1-0

3-4
Sat 21, May-11:00 - Korea K4 League
Daegu FC II vs Seoul Nowon United

0-0

0-1
Sat 21, May-13:00 - Korea League 1
Pohang Steelers vs Incheon United FC

2-0

2-0
Sat 21, May-14:00 - Korea League 1
Gimcheon Sangmu FC vs Ulsan Hyundai FC

0-2

0-2
Sat 21, May-11:30 - Korea League 1
FC Seoul vs Seongnam FC

0-1

0-1
Sat 21, May-13:30 - Korea League 2
Jeonnam Dragons vs Ansan Greeners FC

1-1

2-3
Sat 21, May-11:00 - Korea League 2
Daejeon Hana Citizen vs Bucheon FC 1995

1-0

1-0
Sat 21, May-17:00 - Latvia - 2. Division
Salaspils vs Riga FC II

0-0

0-4
Sat 21, May-19:59 - Latvia - 2. Division
Skanstes SK vs Rigas Futbola skola II

1-1

1-1
Sat 21, May-18:00 - Latvia - 2. Division
Saldus SS/Leevon vs Tukums-2000 II

0-1

0-1
Sat 21, May-16:00 - Latvia - 2. Division
Olaines FK vs Valmieras FK II

0-5

0-9
Sat 21, May-19:59 - Lithuania - 1. Division
Suduva vs FK Panevezys

2-1

2-1
Sat 21, May-16:00 - Lithuania - 1. Division
Hegelmann Litauen vs Dziugas Telsiai

1-0

2-0
Sat 21, May-16:00 - Lithuania - 2. Division
Ekranas vs Minija Kretinga

0-0

1-1
Sat 21, May-16:00 - Lithuania - 2. Division
Nevezis vs Atmosfera Mazeikiai

0-0

1-0
Sat 21, May-16:00 - Lithuania - 2. Division
Marijampole City vs Banga Gargzdai B

0-0

0-0
Sat 21, May-16:00 - Lithuania - 2. Division
Siauliai B vs Vilnius BFA

0-1

0-3
Sat 21, May-19:00 - Lithuania - 2. Division
Garliava vs FK Riteriai B

0-0

0-1
Sat 21, May-17:00 - Malaysia Premier League
PDRM FA vs Skuad Projek

0-0

1-0
Sat 21, May-16:15 - Malaysia Premier League
Perak vs UiTM FC

0-0

0-2
Sat 21, May-06:00 - Mexico Women's Primera Division
Pachuca Women's vs Chivas Guadalajara Women's

1-0

2-4
Sat 21, May-19:00 - Mexico Youth U20
Club America U20 vs Tigres UANL(U20)

1-0

3-1
Sat 21, May-21:00 - Moldova Cup
FC Sfintul Gheorghe vs Sheriff Tiraspol

0-0

0-1
Sat 21, May-12:00 - Mongolia Premier League
Erchim vs BCH Lions

6-0

11-1
Sat 21, May-15:00 - Mongolia Premier League
FC Ulaanbaatar vs Khovd Western

5-1

9-2
Sat 21, May-18:00 - National League North
York City vs Boston United

1-0

2-0
Sat 21, May-06:30 - New Zealand Central Leagues
Miramar rangers AFC vs Wellington Olympic

1-1

2-2
Sat 21, May-07:00 - New Zealand Central Leagues
Wellington Phoenix Reserve vs Waterside Karori

1-0

1-0
Sat 21, May-07:00 - New Zealand Central Leagues
North Wellington vs Wellington United AFC

2-0

2-2
Sat 21, May-07:00 - New Zealand Northern Leagues
North Shore United vs Melville United

0-2

1-7
Sat 21, May-07:00 - New Zealand Northern Leagues
Western Springs vs Takapuna

1-0

1-0
Sat 21, May-07:00 - New Zealand Northern Leagues
Bay Olympic vs Auckland United

0-1

1-4
Sat 21, May-07:00 - New Zealand Northern Leagues
Eastern Suburbs AFC vs Auckland City

0-2

1-4
Sat 21, May-06:00 - New Zealand Southern Leagues
Coastal Spirit vs Mosgiel AFC

1-1

2-2
Sat 21, May-18:00 - Norway 2 Division A
Orn-Horten vs Kvik Halden

0-0

3-1
Sat 21, May-17:00 - Norway 2 Division B
Tromsdalen UIL vs Eidsvold Turn

0-0

1-0
Sat 21, May-18:00 - Norway 3. Divisjon A
Oppsal vs Grorud II

1-1

4-1
Sat 21, May-16:00 - Norway 3. Divisjon D
Start Kristiansand B vs Uraedd FK

1-1

2-2
Sat 21, May-16:00 - Norway 3. Divisjon E
Nardo FK vs Orkla

1-0

1-0
Sat 21, May-17:00 - Norway 3. Divisjon F
Tromso B vs Gjellerasen IF

0-0

0-2
Sat 21, May-18:00 - Norway 3. Divisjon F
Skjetten vs Mjondalen IF B

0-3

0-4
Sat 21, May-15:00 - Norway 3. Divisjon F
Bossekop UL vs Mjolner

1-0

2-3
Sat 21, May-22:00 - Norway Adeccoligaen
Brann vs Fredrikstad

1-0

3-0
Sat 21, May-19:59 - Norwegian Tippeligaen
Molde vs Kristiansund BK

2-0

2-1
Sat 21, May-18:00 - Norwegian Tippeligaen
Sandefjord vs Lillestrom

1-3

1-4
Sat 21, May-18:00 - Paraguayan Division 2
2 de Mayo vs Deportivo Santani

1-1

1-2
Sat 21, May-18:00 - Paraguayan Division 2
Atletico Colegiales vs Sportivo Iteno

1-1

1-2
Sat 21, May-01:30 - Paraguayan Primera Division
Tacuary FBC vs Sportivo Ameliano

0-0

1-0
Sat 21, May-04:30 - Peru Primera Division
Univ. Cesar Vallejo vs Academia Deportiva Cantolao

0-1

0-1
Sat 21, May-22:15 - Peru Primera Division
Universidad San Martin de Porres vs Carlos Stein

1-1

3-1
Sat 21, May-13:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Lech Poznan Youth vs Stal Rzeszow Youth


7-0
Sat 21, May-13:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Legia Warszawa Youth vs Wisla Krakow Youth


3-2
Sat 21, May-14:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Jagiellonia Bialystok Youth vs Gornik Zabrze Youth

0-1

2-2
Sat 21, May-14:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Cracovia Krakow Youth vs Zaglebie Lubin Youth

0-0

0-1
Sat 21, May-14:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Slask Wroclaw Youth vs Rakow Czestochowa Youth

1-1

2-1
Sat 21, May-14:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Pogon Szczecin Youth vs Warta Poznan Youth

2-0

3-2
Sat 21, May-18:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
SMS Lodz Youth vs Gwarek Zabrze Youth


7-1
Sat 21, May-19:30 - Poland Centralna Liga Juniorow
Arka Gdynia Youth vs Polonia Warszawa Youth

3-0

3-0
Sat 21, May-15:00 - Poland - 4. Liga
Polonia Sroda vs Sokol Kleczew

0-1

1-1
Sat 21, May-15:00 - Poland - 4. Liga
Baltyk Koszalin vs Olimpia Grudziadz

0-1

0-2
Sat 21, May-19:30 - Poland - Ekstraklasa
Legia Warszawa vs Cracovia Krakow

0-0

3-0
Sat 21, May-19:30 - Poland - Ekstraklasa
Wisla Krakow vs Warta Poznan

0-1

0-1
Sat 21, May-19:30 - Poland - Ekstraklasa
Wisla Plock vs Stal Mielec

1-0

3-0
Sat 21, May-19:30 - Poland - Ekstraklasa
Lech Poznan vs Zaglebie Lubin

2-0

2-1
Sat 21, May-19:30 - Poland - Ekstraklasa
Gornik Leczna vs Jagiellonia Bialystok

0-0

0-1
Sat 21, May-19:30 - Poland - Ekstraklasa
Pogon Szczecin vs Bruk Bet Termalica Nieciecza

1-0

2-2
Sat 21, May-19:30 - Poland - Ekstraklasa
Piast Gliwice vs Radomiak Radom

0-1

1-1
Sat 21, May-19:30 - Poland - Ekstraklasa
Slask Wroclaw vs Gornik Zabrze

3-2

3-4
Sat 21, May-19:30 - Poland - Ekstraklasa
Rakow Czestochowa vs Lechia Gdansk

2-0

3-0
Sat 21, May-13:00 - Poland Woman's League
MKS Olimpia Szczecin Women's vs Tarnovia Tarnow Women's

1-1

3-1
Sat 21, May-14:00 - Poland Woman's League
WKS Slask Wroclaw Women's vs KKP Bydgoszcz Women's

2-1

4-2
Sat 21, May-19:00 - Portugal Campeonato
Maritimo B vs Paredes

0-1

2-3
Sat 21, May-23:00 - Portugal Liga de Honora
G.D. Chaves vs Moreirense

1-0

2-0
Sat 21, May-19:59 - Portugal Liga Revelacao U19
Academica Coimbra(U19) vs Nacional(U19)

0-0

3-1
Sat 21, May-19:59 - Portugal Liga Revelacao U19
Braga (U19) vs FC Porto(U19)

0-1

0-1
Sat 21, May-19:59 - Portugal Liga Revelacao U19
Uniao Leiria U19 vs Amora FC(U19)

1-2

1-2
Sat 21, May-19:59 - Portugal Liga Revelacao U19
Gil Vicente U19 vs Leixoes U19

2-1

5-1
Sat 21, May-19:59 - Portugal Liga Revelacao U19
Belenenses(U19) vs Vitoria FC Setubal(U19)

1-0

3-1
Sat 21, May-19:59 - Portugal Liga Revelacao U19
GD Estoril-Praia(U19) vs Vitoria SC Guimaraes U19

0-2

0-4
Sat 21, May-19:59 - Portugal Liga Revelacao U19
Alverca(U19) vs Benfica(U19)

1-0

1-2
Sat 21, May-19:59 - Portugal Liga Revelacao U19
Feirense(U19) vs Tondela(U19)

1-1

3-1
Sat 21, May-19:59 - Portugal Liga Revelacao U19
UD Oliveirense(U19) vs FC Famalicao(U19)

0-1

1-2
Sat 21, May-19:59 - Portugal Liga Revelacao U19
Pacos Ferreira(U19) vs Vizela(U19)

1-0

2-1
Sat 21, May-19:59 - Portugal Liga Revelacao U19
Vilafranquense(U19) vs Sacavenense(U19)

0-1

1-1
Sat 21, May-14:00 - Portugal Liga Revelacao U19
Rio Ave(U19) vs Sporting Lisbon(U19)

0-1

1-2
Sat 21, May-14:00 - Portugal Women's 1A Divisao
Sporting Braga Women's vs Famalicao Women's

0-0

1-0
Sat 21, May-19:00 - Portugal Women's 1A Divisao
Benfica Women's vs Vilaverdense Women's

1-0

2-0
Sat 21, May-19:59 - Primeira Liga 3
Alverca vs Sporting Covilha

0-0

0-0
Sat 21, May-19:00 - Republic of Azerbaijan Premier League
Standard Sumqayit vs Sabail

3-0

5-0
Sat 21, May-17:00 - Republic of Azerbaijan Premier League
Qabala vs Sabah FK Baku

0-0

1-1
Sat 21, May-17:00 - Republic of Azerbaijan Premier League
Zira FK vs Samax─▒ FC

0-0

0-0
Sat 21, May-19:30 - Republic of Azerbaijan Premier League
Qarabag vs Neftchi Baku

3-0

4-1
Sat 21, May-21:30 - Romania - Divizia A
Universitaea Cluj vs Dinamo Bucuresti

1-0

2-0
Sat 21, May-16:30 - Romania - Divizia A
Concordia Chiajna vs Chindia Targoviste

0-0

2-1
Sat 21, May-13:30 - Romania - Liga 2
ASC Corona Brasov vs SSU Politehnica Timisoara

0-0

1-0
Sat 21, May-10:00 - Russia Div 2 Group 2
FC Chita vs Khimik Dzerzhinsk

0-1

3-1
Sat 21, May-14:00 - Russia Div 2 Group 3
FC Kolomna vs FK Kaluga

0-1

1-2
Sat 21, May-15:00 - Russia Div 2 Group 3
FK Kvant Obninsk vs Arsenal Tula II

0-1

0-1
Sat 21, May-15:00 - Russia Div 2 Group 3
FK Znamya Noginsk vs Fakel Voronezh II

0-0

1-0
Sat 21, May-11:00 - Russia Div 2 Group 3
Sakhalin Yuzhno Sakhalinsk vs Saturn

1-0

2-0
Sat 21, May-14:00 - Russia Div 2 Group 4
Dinamo Barnaul vs FK Orenburg-2

3-0

3-0
Sat 21, May-18:00 - Russia Div 2 Group 4
Volga Ulyanovsk vs Torpedo Miass

0-0

1-1
Sat 21, May-15:00 - Russia Div 2 Group 4
FC Irtysh Omsk vs NoSta Novotroitsk

2-0

4-0
Sat 21, May-17:00 - Russia Div 2 Group 4
FC Lada Togliatti vs FK Spartak Tuymazy

1-1

2-1
Sat 21, May-17:00 - Russia Div 2 Group 4
FC Tyumen vs Amkar Perm

1-0

1-0
Sat 21, May-13:00 - Russia First Division
FK Krasnodar II vs Spartak Moscow II

0-1

1-3
Sat 21, May-15:00 - Russia First Division
FC Tom Tomsk vs Metallurg Lipetsk

1-1

2-2
Sat 21, May-15:00 - Russia First Division
Tekstilshchik Ivanovo vs Rotor Volgograd

0-1

1-3
Sat 21, May-16:00 - Russia First Division
FC Torpedo Moscow vs PFK Kuban

0-1

2-2
Sat 21, May-16:00 - Russia First Division
Volgar Astrachan vs Gazovik Orenburg

1-2

2-2
Sat 21, May-16:00 - Russia First Division
Baltika vs Fakel Voronezh

0-0

0-1
Sat 21, May-16:00 - Russia First Division
Yenisey Krasnoyarsk vs Veles Moscow

2-2

3-2
Sat 21, May-16:00 - Russia First Division
Olimp-Dolgiye Prudy vs Neftekhimik Nizhnekamsk

0-1

2-4
Sat 21, May-16:00 - Russia First Division
Alania Vladikavkaz vs KamAZ

2-1

3-2
Sat 21, May-11:00 - Russia First Division
SKA Khabarovsk vs Akron Togliatti

0-0

0-3
Sat 21, May-18:00 - Russia Premier League
Krylya Sovetov Samara vs Lokomotiv Moscow

0-0

0-1
Sat 21, May-18:00 - Russia Premier League
CSKA Moscow vs FK Rostov

2-0

4-0
Sat 21, May-18:00 - Russia Premier League
Dynamo Moscow vs PFC Sochi

1-4

1-5
Sat 21, May-18:00 - Russia Premier League
Rubin Kazan vs FC Ufa

1-0

1-2
Sat 21, May-18:00 - Russia Premier League
FK Khimki vs Spartak Moscow

2-1

2-1
Sat 21, May-18:00 - Russia Premier League
Krasnodar FK vs Akhmat Grozny

0-0

1-1
Sat 21, May-18:00 - Russia Premier League
Arsenal Tula vs FC Ural Yekaterinburg

1-2

1-2
Sat 21, May-18:00 - Russia Premier League
FK Nizhny Novgorod vs Zenit St.Petersburg

1-0

1-0
Sat 21, May-13:00 - Russia Women's Premier League
Chertanovo Moscow Women's vs Zvezda 2005 Perm Women's

0-1

0-4
Sat 21, May-14:00 - Russia Women's Premier League
Lokomotiv Moscow Women's vs Yenisey Krasnoyarsk Women's

3-0

5-1
Sat 21, May-15:30 - Russia Women's Premier League
FK Ryazan VDV Women's vs Rubin Kazan Women's

0-0

0-1
Sat 21, May-19:59 - Saudi Arabia Professional League
Al-Ettifaq vs Al-Hazm

2-1

5-2
Sat 21, May-22:00 - Saudi Arabia Professional League
Al-Raed vs Al-Nassr FC

0-1

0-3
Sat 21, May-19:30 - Saudi Arabia Youth League
Al-Jeel Youths vs Al-Tai Youth


2-2
Sat 21, May-17:00 - Saudi Arabia Youth League
Al-Faisaly Harmah Youths vs Al-Raed Youths


5-0
Sat 21, May-21:45 - Saudi Arabia Youth League
Al-Hilal Youths vs Al Ahli Jeddah Youth


1-0
Sat 21, May-21:45 - Saudi Arabia Youth League
Al Nasr Riyadh Youths vs Al-Fath Youths


2-0
Sat 21, May-21:45 - Saudi Arabia Youth League
Al-Shabab Youth vs Al-Ittihad Youths


0-2
Sat 21, May-21:45 - Saudi Arabia Youth League
Arar Youths vs Al Khaleej Youths


5-2
Sat 21, May-21:45 - Saudi Arabia Youth League
Al-Qadasiya Youths vs Al Wehda Youth


4-4
Sat 21, May-21:45 - Saudi Arabia Youth League
Ohud Medina Youths vs Al-Orubah Youths


3-0
Sat 21, May-18:00 - Scotland FA Cup
Glasgow Rangers vs Hearts

0-0

0-0
Sat 21, May-13:00 - Sea Games Womens Football
Myanmar Women's vs Philippines Women's

1-0

1-2
Sat 21, May-16:00 - Sea Games Womens Football
Thailand Women's vs Viet Nam Women's

0-0

0-1
Sat 21, May-21:00 - Senegal Premier League
Guediawaye vs ASC Jaraaf

0-1

1-1
Sat 21, May-21:00 - Senegal Premier League
Dakar Sacre Coeur vs Mbour Petite Cote

1-0

1-0
Sat 21, May-19:30 - Serbia Prva Liga
Mladost Novi Sad vs IMT Novi Beograd

0-1

2-3
Sat 21, May-21:00 - Serbia Prva Liga
Macva Sabac vs Graficar Beograd

1-0

1-1
Sat 21, May-19:30 - Serbia Prva Liga
FK Javor Ivanjica vs FK Loznica

0-0

1-0
Sat 21, May-19:30 - Serbia Prva Liga
FK Indjija vs FK Radnicki Sremska Mitrovica

1-0

2-0
Sat 21, May-19:30 - Serbia Prva Liga
Zeleznicar Pancevo vs FK Zarkovo

0-0

1-0
Sat 21, May-22:00 - Serie C - Brazil
Ferroviario CE vs Botafogo SP

0-0

1-0
Sat 21, May-22:30 - Serie D - Brazil
Ceilandia DF vs Ipora

0-0

0-0
Sat 21, May-22:30 - Serie D - Brazil
Castanhal PA vs Juventude MA

0-0

0-0
Sat 21, May-03:00 - Serie D - Brazil
Pacajus CE vs Tuna Luso

0-0

2-0
Sat 21, May-23:00 - Serie D - Brazil
Sao Raimundo (AM) vs Nautico (RR)

3-0

5-1
Sat 21, May-23:00 - Serie D - Brazil
4 de Julho/PI vs Tocantinopolis

2-1

2-2
Sat 21, May-23:00 - Serie D - Brazil
URT MG vs Real Noroeste

0-0

1-0
Sat 21, May-23:00 - Serie D - Brazil
Sousa PB vs Afogados Ingazeira PE

0-2

3-2
Sat 21, May-23:00 - Serie D - Brazil
Retro/PE vs Icasa(CE)

1-0

3-0
Sat 21, May-22:00 - Serie D - Brazil
EC Santo Andre vs Portuguesa RJ

1-0

1-0
Sat 21, May-22:00 - Serie D - Brazil
Nova Iguacu vs Oeste SP

0-1

2-1
Sat 21, May-22:00 - Serie D - Brazil
SER Caxias do Sul vs Marcilio Dias SC

0-0

3-1
Sat 21, May-22:00 - Serie D - Brazil
Crato CE vs Globo

1-0

2-1
Sat 21, May-22:00 - Serie D - Brazil
Juventus SC vs Cascavel PR

1-1

1-1
Sat 21, May-22:00 - Serie D - Brazil
Lagarto vs Juazeirense BA

2-0

2-0
Sat 21, May-14:45 - Singapore Premier League
Tampines Rovers FC vs Lion City Sailors

0-1

0-4
Sat 21, May-19:00 - Slovakia 1. Liga
Spartak Trnava vs DAC Dunajska Streda

0-0

1-0
Sat 21, May-19:00 - Slovakia 1. Liga
MFK Ruzomberok vs SKF Sered

3-1

3-1
Sat 21, May-19:00 - Slovakia 1. Liga
Trencin vs MFK Zemplin Michalovce

1-1

2-2
Sat 21, May-19:00 - Slovakia 1. Liga
Slovan Bratislava vs MSK Zilina

1-2

2-2
Sat 21, May-19:00 - Slovakia 1. Liga
Liptovsky Mikulas vs Zlate Moravce

0-1

0-2
Sat 21, May-19:00 - Slovakia 1. Liga
FK Pohronie vs FK Senica

1-0

1-0
Sat 21, May-19:00 - Slovakia 3. liga East
1. FC Tatran Presov vs FK Poprad

2-0

4-0
Sat 21, May-19:00 - Slovakia 3. liga East
Odeva Lipany vs MFK Snina

0-0

1-0
Sat 21, May-19:00 - Slovakia 3. liga East
MFK Vranov nad Topou vs Tesla Stropkov

1-1

2-4
Sat 21, May-19:00 - Slovakia 3. liga East
Rudnany vs Mladost Kalsa

0-0

1-2
Sat 21, May-16:00 - Slovakia Women I. liga
MFK Ruzomberok Women's vs Slovan Bratislava Women's

0-0

0-2
Sat 21, May-17:00 - Slovenia 1. Liga
NK Radomlje vs Domzale

1-1

3-3
Sat 21, May-22:15 - Slovenia 1. Liga
NK Aluminij vs Tabor Sezana

1-1

2-2
Sat 21, May-19:59 - Slovenia 2. Liga
NK Triglav Kranj vs ND Ilirija 1911

0-0

1-1
Sat 21, May-22:00 - Slovenia 2. Liga
NK Rudar Velenje vs ND Gorica

0-0

2-0
Sat 21, May-19:00 - Slovenia 2. Liga
NS Drava Ptuj vs NK Rogaska

0-1

1-3
Sat 21, May-19:00 - Slovenia 2. Liga
NK Krsko vs NK Brezice

2-0

2-1
Sat 21, May-17:00 - South Africa Premier League
Kaizer Chiefs FC vs Moroka Swallows

1-0

2-2
Sat 21, May-17:00 - South Africa Premier League
Maritzburg United vs Baroka FC

0-0

1-0
Sat 21, May-17:00 - South Africa Premier League
Stellenbosch FC vs Cape Town City

0-0

1-0
Sat 21, May-17:00 - South Africa Premier League
Marumo Gallants FC vs Sekhukhune United

0-0

2-2
Sat 21, May-17:00 - South Africa Premier League
Chippa United FC vs TS Galaxy

0-0

0-1
Sat 21, May-09:30 - South Australian Premier League
Adelaide Raiders SC vs Para Hills Knights

0-1

1-1
Sat 21, May-09:30 - South Australian Premier League
Port Adelaide Pirates vs Fulham United FC

1-0

1-0
Sat 21, May-09:30 - South Australian Premier League
West Adelaide SC vs Adelaide University

1-0

1-1
Sat 21, May-09:30 - South Australian Premier League
Modbury Jets vs Eastern United

1-0

4-2
Sat 21, May-09:30 - South Australian Premier League
Adelaide Hills vs Playford City Patriots

1-0

3-1
Sat 21, May-09:30 - South Australian Premier League
Adelaide Victory vs Adelaide Blue Eagles

0-0

0-1
Sat 21, May-12:30 - South Australian Super League
Adelaide Olympic vs Adelaide City FC

0-1

0-2
Sat 21, May-09:00 - South Australian Super League
West Torrens Birkalla vs Adelaide United FC Youth

0-1

2-1
Sat 21, May-09:30 - South Australian Super League
Campbelltown City SC vs Cumberland United FC

1-0

4-2
Sat 21, May-09:30 - South Australian Super League
Adelaide Comets FC vs Croydon Kings

0-0

2-0
Sat 21, May-09:30 - South Australian Super League
White City Beograd vs Sturt Lions

1-1

1-1
Sat 21, May-09:30 - South Australian Super League
South Adelaide Panthers vs North Eastern Metrostars

1-0

1-0
Sat 21, May-06:45 - South Australian Super League Reserves
West Torrens Birkalla Reserve vs Adelaide United FC Reserve

0-0

1-1
Sat 21, May-19:30 - Spanish Primera Division
Valencia CF vs Celta Vigo

1-0

2-0
Sat 21, May-22:30 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Unionistas de Salamanca vs Calahorra

1-0

3-0
Sat 21, May-22:30 - Spanish Primera RFEF Grupo A
UD Logrones vs CD Badajoz

0-0

1-0
Sat 21, May-22:30 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Celta Vigo B vs Racing de Ferrol

0-0

0-1
Sat 21, May-22:30 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Athletic Bilbao B vs Racing Santander

2-0

2-1
Sat 21, May-22:30 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Valladolid B vs Deportivo La Coruna

0-2

0-4
Sat 21, May-22:30 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Extremadura vs Real Union de Irun


0-2
Sat 21, May-22:30 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Talavera de la Reina vs Cultural Leonesa

0-1

0-5
Sat 21, May-22:30 - Spanish Primera RFEF Grupo A
CF Rayo Majadahonda vs Zamora CF

1-1

3-2
Sat 21, May-22:30 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Inter de Madrid vs SD Logrones

1-0

3-1
Sat 21, May-21:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
CD Tudelano vs San Sebastian Reyes

0-0

0-2
Sat 21, May-22:30 - Spanish Primera RFEF Grupo B
Algeciras vs Real Madrid Castilla

0-1

1-1
Sat 21, May-22:30 - Spanish Primera RFEF Grupo B
Gimnastic Tarragona vs Sevilla Atletico

1-0

1-0
Sat 21, May-22:30 - Spanish Primera RFEF Grupo B
Barcelona B vs CD Castellon

2-0

5-0
Sat 21, May-22:30 - Spanish Primera RFEF Grupo B
CD Linares Deportivo vs Sabadell

0-0

2-0
Sat 21, May-22:30 - Spanish Primera RFEF Grupo B
Villarreal B vs Linense

0-0

0-0
Sat 21, May-22:30 - Spanish Primera RFEF Grupo B
Real Betis B vs Albacete

0-1

0-2
Sat 21, May-22:30 - Spanish Primera RFEF Grupo B
Atletico Baleares vs Atletico Sanluqueno

0-0

0-0
Sat 21, May-22:30 - Spanish Primera RFEF Grupo B
UE Llagostera Costa Brava vs C.D. San Fernando Isleno

0-0

1-1
Sat 21, May-22:30 - Spanish Primera RFEF Grupo B
Andorra CF vs UCAM Murcia

1-0

1-0
Sat 21, May-22:30 - Spanish Primera RFEF Grupo B
UE Cornella vs Alcoyano

0-0

2-0
Sat 21, May-14:00 - Spanish Primera U19
Valencia(U19) vs Albacete(U19)

0-1

3-2
Sat 21, May-14:00 - Spanish Primera U19
Union Viera(U19) vs Aguilas Atletico(U19)

2-0

8-1
Sat 21, May-14:00 - Spanish Primera U19
Calavera(U19) vs Tiro Pichon(U19)

0-1

4-2
Sat 21, May-22:00 - Spanish Segunda Division
Malaga vs Burgos CF

0-1

0-1
Sat 21, May-22:00 - Spanish Segunda Division
FC Cartagena vs SD Amorebieta

2-0

5-0
Sat 21, May-22:00 - Spanish Segunda Division
Fuenlabrada vs Sporting de Gijon

0-0

0-0
Sat 21, May-22:00 - Spanish Segunda Division
SD Huesca vs Real Sociedad B

2-0

3-2
Sat 21, May-23:30 - Spanish Segunda Division B Play Off
Merida AD vs CD Cristo Atletico

1-0

2-1
Sat 21, May-23:30 - Spanish Segunda Division B Play Off
CF La Nucia vs CD Coria

0-0

2-0
Sat 21, May-21:30 - Spanish Segunda Division B Play Off
Sestao River vs Lleida

0-0

0-0
Sat 21, May-23:30 - Spanish Segunda Division B Play Off
AD Union Adarve vs Hercules CF

1-1

1-1
Sat 21, May-21:30 - Spanish Segunda Division B Play Off
Espanyol B vs Arenas Club de Getxo

0-4

2-4
Sat 21, May-14:00 - Spanish Tercera Division Play Off
CD Manacor vs Alcorcon B

0-0

0-2
Sat 21, May-14:00 - Spanish Tercera Division Play Off
CD Utrera vs Atletico Tordesillas

1-1

1-1
Sat 21, May-21:00 - Spanish Tercera Division Play Off
CD Alfaro vs CD Lealtad

0-0

0-0
Sat 21, May-21:00 - Spanish Tercera Division Play Off
Utebo FC vs Almeria B

1-0

1-1
Sat 21, May-13:00 - SVK U19 A League
FC Artmedia Petrzalka(U19) vs FK Kosice(U19)

0-3

0-4
Sat 21, May-17:00 - Swden Women Division 2
Jitex BK Women's vs IFO Bromolla IF Women's

1-0

2-1
Sat 21, May-17:00 - Swden Women Division 2
IFK Norrkoping DFK Women's vs Alvsjo AIK FF Women's

1-0

2-0
Sat 21, May-17:00 - Swden Women Division 2
Vaxjo FF Women's vs Gamla Upsala SK Women's

2-1

7-1
Sat 21, May-17:00 - Swden Women Division 2
IK Uppsala Women's vs Sundsvalls DFF Women's

5-1

8-1
Sat 21, May-17:00 - Swden Women Division 2
Alingsas Women's vs Mallbackens IF Women's

1-0

3-0
Sat 21, May-17:00 - Sweden Damallsvenskan
IFK Kalmar Women's vs Umea FC Women's

2-2

3-2
Sat 21, May-18:00 - Sweden Div 1 Norra
Vasalunds IF vs Hammarby TFF

1-0

2-0
Sat 21, May-18:00 - Sweden Div 1 Norra
Pitea IF vs Sandvikens IF

0-1

1-2
Sat 21, May-18:00 - Sweden Div 1 Norra
Karlstad BK vs Sollentuna FK

3-2

3-2
Sat 21, May-18:00 - Sweden Div 1 Norra
Orebro Syrianska IF vs Haninge

0-1

1-2
Sat 21, May-15:00 - Sweden Div 1 Norra
Motala AIF FK vs Umea FC

1-0

4-1
Sat 21, May-14:00 - Sweden Div 1 Sodra
Qviding FIF vs Falkenbergs FF

0-0

0-4
Sat 21, May-18:00 - Sweden Div 1 Sodra
FC Trollhattan vs Atvidabergs FF

2-0

3-1
Sat 21, May-18:00 - Sweden Div 1 Sodra
Ljungskile SK vs Lunds BK

1-0

2-1
Sat 21, May-18:00 - Sweden Div 1 Sodra
Oskarshamns AIK vs BK Olympic Malmo

0-2

0-3
Sat 21, May-18:00 - Sweden Div 1 Sodra
Vanersborgs IF vs IFK Malmo FK

1-0

1-2
Sat 21, May-15:00 - Sweden Div 1 Sodra
IK Oddevold vs Tvaakers IF

1-1

2-1
Sat 21, May-18:00 - Sweden Div 2 Norra Gotaland
Mjolby AI FF vs Nordvarmland FF

0-1

1-1
Sat 21, May-16:00 - Sweden Div 2 Norra Gotaland
Karlslunds IF HFK vs Ahlafors IF

1-1

1-2
Sat 21, May-16:00 - Sweden Div 2 Norra Gotaland
Grebbestads IF vs Kumla

0-0

0-1
Sat 21, May-16:00 - Sweden Div 2 Norra Gotaland
SK Sifhalla Saffle vs Angered BK

1-0

1-0
Sat 21, May-21:00 - Sweden Div 2 Norra Svealand
FC Gute vs Skiljebo SK

0-1

0-5
Sat 21, May-18:00 - Sweden Div 2 Norra Svealand
IFK Uppsala vs IFK Osterakers FK

0-2

3-2
Sat 21, May-18:00 - Sweden Div 2 Norra Svealand
IFK Stocksund vs Kungsangens IF

0-0

1-0
Sat 21, May-17:00 - Sweden Div 2 Norrland
IFK Lulea vs Sandviks IK

1-1

2-1
Sat 21, May-13:00 - Sweden Div 2 Norrland
Gottne IF vs Kiruna Ff

1-0

1-0
Sat 21, May-18:00 - Sweden Div 2 Norrland
Ytterhogdal IK vs Friska Viljor FC

0-2

0-4
Sat 21, May-15:00 - Sweden Div 2 Norrland
Skelleftea FF vs IFK Ostersund

2-0

2-0
Sat 21, May-16:00 - Sweden Div 2 Norrland
IF Algarna vs Bodens BK

0-0

1-0
Sat 21, May-16:00 - Sweden Div 2 Norrland
Umea FC Akademi vs Sund IF

0-1

1-1
Sat 21, May-18:00 - Sweden Div 2 Sodra Gotaland
Kristianstads FC vs Rappe GOIF

1-0

1-0
Sat 21, May-18:00 - Sweden Div 2 Sodra Gotaland
Osterlen FF vs Eslovs BK

1-1

2-1
Sat 21, May-16:00 - Sweden Div 2 Sodra Gotaland
FK Karlskrona vs IFK Hassleholm

0-0

0-1
Sat 21, May-16:00 - Sweden Div 2 Sodra Gotaland
Hassleholms IF vs IFK Berga

0-0

2-0
Sat 21, May-17:00 - Sweden Div 2 Sodra Svealand
Huddinge IF vs Assyriska FF Sodertalje

2-2

3-3
Sat 21, May-18:00 - Sweden Div 2 Sodra Svealand
Varmbols FC vs Enskede IK

0-1

3-2
Sat 21, May-19:00 - Sweden Div 2 Sodra Svealand
IFK Eskilstuna vs IFK Lidingo FK

1-1

3-2
Sat 21, May-16:00 - Sweden Div 2 Sodra Svealand
Smedby AIS vs Karlbergs BK

1-0

5-1
Sat 21, May-18:00 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland
Husqvarna FF vs Ullared

0-0

2-0
Sat 21, May-15:00 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland
Landvetter IS vs Hittarps IK

0-2

2-3
Sat 21, May-16:00 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland
Vastra Frolunda IF vs Varbergs GIF FK

0-0

3-0
Sat 21, May-16:00 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland
Torslanda IK vs Assyriska BK

2-0

4-1
Sat 21, May-17:00 - Swedish Allsvenskan
AIK Solna vs IK Sirius FK

2-2

2-2
Sat 21, May-19:30 - Swedish Allsvenskan
Helsingborgs IF vs IFK Varnamo

1-0

1-4
Sat 21, May-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
FC Echallens vs La Chaux-de-Fonds

1-0

2-1
Sat 21, May-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
Grand-Lancy vs FC Naters

1-3

3-5
Sat 21, May-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
FC Thun U21 vs Meyrin

0-0

2-2
Sat 21, May-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
Monthey vs Chenois

1-1

2-1
Sat 21, May-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
US Terre Sainte vs FC Martigny Sports

0-0

3-2
Sat 21, May-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
FC Vevey Sports 05 vs Bulle

0-1

0-1
Sat 21, May-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
Lausanne Sports(U21) vs La Sarraz-Eclepens

0-1

1-3
Sat 21, May-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
Zug 94 vs FC Bassecourt

1-0

5-3
Sat 21, May-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
SR Delemont vs Wohlen

1-2

1-4
Sat 21, May-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
FC Munsingen vs Koniz

0-0

1-1
Sat 21, May-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
FC Schotz vs SC Buochs

3-0

5-0
Sat 21, May-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
Langenthal vs Solothurn

1-0

1-1
Sat 21, May-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
SV Hongg vs FC Kosova Zurich

0-1

1-2
Sat 21, May-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
FC Luzern U-21 vs Grasshoppers U21

3-0

4-0
Sat 21, May-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
FC St.Gallen U-21 vs USV Eschen Mauren

1-1

4-1
Sat 21, May-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
FC Winterthur U21 vs FC Linth 04

0-2

2-2
Sat 21, May-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
Freienbach vs Thalwil

0-2

3-2
Sat 21, May-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
FC Wettswil Bonstetten vs Baden

0-0

0-1
Sat 21, May-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
FC Balzers vs FC Lugano U-21

0-1

1-2
Sat 21, May-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
FC Uzwil vs FC Tuggen

0-2

1-2
Sat 21, May-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
FC Paradiso vs Gossau

1-0

1-4
Sat 21, May-17:00 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
Sion II vs FC Black Stars Basel

1-0

2-1
Sat 21, May-18:00 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
Chiasso vs FC Breitenrain

0-0

3-0
Sat 21, May-18:00 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
SC Cham vs Basel B

2-2

4-6
Sat 21, May-18:00 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
Bruhl SG vs YF Juventus Zurich

0-0

2-0
Sat 21, May-18:00 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
FC Rapperswil-Jona vs FC Biel-Bienne

1-1

3-2
Sat 21, May-18:00 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
Young Boys II vs Bavois

0-2

1-2
Sat 21, May-19:00 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
Stade Nyonnais vs Zurich B

2-0

3-1
Sat 21, May-22:15 - Switzerland Challenge League
FC Thun vs Yverdon

2-0

2-1
Sat 21, May-22:15 - Switzerland Challenge League
Neuchatel Xamax vs FC Wil

2-0

5-2
Sat 21, May-22:15 - Switzerland Challenge League
FC Aarau vs Vaduz

0-1

1-2
Sat 21, May-22:15 - Switzerland Challenge League
SC Kriens vs Winterthur

0-2

0-5
Sat 21, May-22:15 - Switzerland Challenge League
Stade Lausanne Ouchy vs FC Schaffhausen

1-0

1-2
Sat 21, May-18:00 - Switzerland Women Division 1
Young Boys Women's vs FC Luzern Women's

0-3

1-5
Sat 21, May-18:00 - Switzerland Women Division 1
FC Aarau Women's vs St. Gallen Women's

0-0

0-3
Sat 21, May-19:00 - Switzerland Women Division 1
Grasshoppers Women's vs FC Zurich Frauen Women's

0-1

0-1
Sat 21, May-22:15 - Switzerland Women Division 1
Basel Women's vs Servette Chenois Woman's

2-0

2-0
Sat 21, May-12:00 - Taipei Women's Football League
Inter Taoyuan FC Women's vs Taichung Blue Whale Women's

0-1

0-6
Sat 21, May-12:00 - Taipei Women's Football League
Taipei Bear Women's vs Hang Yuan Women's

1-1

1-1
Sat 21, May-14:00 - Taipei Women's Football League
Kaohsiung Sunny Bank Women's vs Hualien Women's

0-1

0-1
Sat 21, May-15:00 - Thai League 2
Lampang FC vs Trat FC

0-1

2-2
Sat 21, May-19:00 - Tunisia Division 1
Club Africain vs U.S.Monastir

1-0

2-1
Sat 21, May-17:00 - Turkey 2 Ligi A
Genclerbirligi vs Umraniyespor

1-2

2-4
Sat 21, May-17:00 - Turkey 2 Ligi A
Keciorengucu vs Ankaragucu

1-1

1-2
Sat 21, May-19:59 - Turkey 2 Ligi A
Kocaelispor vs Adanaspor

1-0

4-1
Sat 21, May-19:59 - Turkey 2 Ligi A
Bursaspor vs Menemen Belediye Spor

1-0

1-0
Sat 21, May-17:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Fenerbahce Women's vs Hakkarigucu Women's

1-0

3-0
Sat 21, May-17:00 - Turkey Super Lig
Sivasspor vs Kayserispor

1-0

2-1
Sat 21, May-17:00 - Turkey Super Lig
Altay Spor Kulubu vs Kasimpasa S.K.

1-2

2-4
Sat 21, May-19:59 - Turkey Super Lig
Besiktas JK vs Konyaspor

0-1

1-1
Sat 21, May-19:59 - Turkey Super Lig
Yeni Malatyaspor vs Fenerbahce

0-1

0-5
Sat 21, May-13:00 - Turkey U19 League
Altay Spor Kulubu(U19) vs Kasimpasa(U19)

0-0

0-1
Sat 21, May-13:00 - Turkey U19 League
Ankaragucu(U19) vs Erzurumspor(U19)

1-0

2-1
Sat 21, May-13:00 - Turkey U19 League
Boluspor(U19) vs Denizlispor(U19)

3-0

7-1
Sat 21, May-13:00 - Turkey U19 League
Yeni Malatyaspor(U19) vs Fenerbahce U19

1-1

1-2
Sat 21, May-13:00 - Turkey U19 League
Eyupspor(U19) vs Manisa FK(U19)

0-1

1-3
Sat 21, May-13:00 - Turkey U19 League
Samsunspor(U19) vs Umraniyespor(U19)

0-0

2-1
Sat 21, May-13:00 - Turkey U19 League
Balikesirspor (U19) vs Genclerbirligi(U19)

1-0

3-1
Sat 21, May-13:00 - Turkey U19 League
Tuzlaspor Kulubu(U19) vs Keciorengucu U19

1-0

3-0
Sat 21, May-13:00 - Turkey U19 League
Adanaspor(U19) vs Bandirmaspor(U19)

0-1

0-2
Sat 21, May-21:00 - UAE League Professional
Al Jazira(UAE) vs Al Wahda

1-0

1-2
Sat 21, May-18:15 - UAE League Professional
Al-Sharjah vs Emirates Club

2-1

2-1
Sat 21, May-18:15 - UAE League Professional
Al Nasr Dubai vs Al-Dhafra

1-2

1-2
Sat 21, May-18:15 - UAE League Professional
Al Oruba(UAE) vs Al Wasl FC

1-0

1-1
Sat 21, May-21:00 - UEFA Women's Cup
FC Barcelona Women's vs Lyonnais Women's

1-3

1-3
Sat 21, May-17:00 - Uganda Super League
Kampala City Council(KCCA) vs Wakiso Giants

0-0

0-1
Sat 21, May-17:00 - Uganda Super League
Vipers SC vs Police FC(UGA)

1-0

5-0
Sat 21, May-17:00 - Uganda Super League
Uganda People'S Defence Force(UPDF) vs Onduparaka FC

1-1

1-2
Sat 21, May-17:00 - Uganda Super League
Bright Stars vs Mbarara City

1-0

2-0
Sat 21, May-17:00 - Uganda Super League
Bidco Bul Fc vs SC Villa

0-0

1-0
Sat 21, May-17:00 - Uganda Super League
Tooro United vs URA SC

0-2

0-7
Sat 21, May-17:00 - Uganda Super League
Busoga United vs Gadaffi

1-0

1-2
Sat 21, May-17:00 - Uganda Super League
Arua Hill vs Express FC

0-0

1-0
Sat 21, May-03:00 - Uruguay Primera Division
Deportivo Maldonado vs Centro Atletico Fenix

0-1

0-1
Sat 21, May-21:30 - Uruguay Primera Division
CA Rentistas vs Cerro Largo

0-0

2-0
Sat 21, May-17:00 - Uruguay Segunda Division
Rampla Juniors FC vs Uruguay Montevideo

1-0

1-2
Sat 21, May-03:30 - Uruguay Segunda Division
La Luz FC vs CA Juventud de Las Piedras

1-0

2-1
Sat 21, May-22:00 - Uruguay Segunda Division
IA Sud America vs Central Espanol

1-1

2-1
Sat 21, May-03:00 - USA National Premier Soccer League
Erie Commodores vs Buffalo(USA)

0-0

0-2
Sat 21, May-03:00 - USA United Women's Soccer
Side FC 92 Women's vs Wichita Women's

0-2

1-2
Sat 21, May-23:00 - USA USL League Two
AC Connecticut vs Blackwatch Rush

0-0

0-0
Sat 21, May-01:00 - USA USL League Two
Asheville City SC vs Dalton Red Wolves

1-0

3-1
Sat 21, May-01:45 - USA USL League Two
FC Miami City vs Miami AC

0-0

0-3
Sat 21, May-03:00 - USA USL League Two
Kings Hammer FC vs Cleveland Force


2-2
Sat 21, May-03:00 - USA USL League Two
Pathfinder FC vs Boston City FC


0-1
Sat 21, May-03:00 - USA USL League Two
Midwest United FC vs Kalamazoo FC

0-1

0-2
Sat 21, May-03:30 - USA USL League Two
Western Mass Pioneers vs FC Boston Bolts

2-1

5-2
Sat 21, May-04:00 - USA USL League Two
Minneapolis City SC vs Peoria City


0-1
Sat 21, May-05:30 - USA USL League Two
OVF Alliance vs PDX FC

2-0

3-1
Sat 21, May-06:00 - USA USL League Two
San Francisco City vs Central Valley Fuego II


0-1
Sat 21, May-17:00 - Uzbekistan Pro League A
Aral Samali vs Yangiyer

0-1

1-4
Sat 21, May-16:00 - Uzbekistan Pro League A
Mashal Muborak vs Shortan Guzar

0-1

0-2
Sat 21, May-01:15 - Venezuela Primera Division
Zamora FC Barinas vs Academia Puerto Cabello

1-0

1-0
Sat 21, May-03:30 - Venezuela Primera Division
Monagas SC vs Estudiantes Merida FC

1-0

2-2
Sat 21, May-23:00 - Venezuela Primera Division
Universidad Central Venezuela vs Deportivo Lara

0-0

0-0
Sat 21, May-23:00 - Venezuela Segunda Division
Deportivo Nueva Esparta vs Deportivo Petare

0-0

1-0
Sat 21, May-23:30 - Venezuela Segunda Division
Yaracuyanos vs Atletico La Cruz

0-0

1-3
Sat 21, May-13:00 - Western Australia Division 1
Dianella White Eagles vs Fremantle City

0-1

0-2
Sat 21, May-13:00 - Western Australia Division 1
Forrestfield United vs UWA Nedlands

1-1

2-1
Sat 21, May-09:00 - Western Australia NPL U20
Bayswater City(U20) vs Armadale (U20)

2-0

2-1
Sat 21, May-09:00 - Western Australia NPL U20
Inglewood United(U20) vs Stirling Macedonia (U20)

2-0

2-0
Sat 21, May-09:00 - Western Australia NPL U20
Sorrento F.C.(U20) vs Floreat Athena(U20)

1-0

1-1
Sat 21, May-09:00 - Western Australia NPL U20
Cockburn City (U20) vs Balcatta(U20)

1-1

2-1
Sat 21, May-09:00 - Western Australia NPL U20
Gwelup Croatia(U20) vs Perth S.C(U20)

1-0

2-1
Sat 21, May-09:00 - Western Australia NPL U20
Perth RedStar (U20) vs Perth Glory FC(U20)


0-4
Sat 21, May-11:00 - Western Australia Premier League
Cockburn City vs Balcatta

0-0

0-0
Sat 21, May-11:00 - Western Australia Premier League
Inglewood United vs Stirling Macedonia

0-1

1-2
Sat 21, May-11:00 - Western Australia Premier League
Sorrento Gulls vs Floreat Athena

1-1

1-3
Sat 21, May-11:00 - Western Australia Premier League
Bayswater City vs Armadale

0-0

1-1
Sat 21, May-11:00 - Western Australia Premier League
Gwelup Croatia SC vs Perth S.C

0-2

0-7
Sat 21, May-11:00 - Western Australia Premier League
Perth RedStar vs Perth Glory FC Am

1-0

5-0
Sat 21, May-14:00 - Women's Norwegian Adeccoligaen
Grand Bodo Women's vs Medkila Women's

2-0

4-1
Sat 21, May-18:00 - Women's Norwegian Adeccoligaen
Amazon Grimstad FK Women's vs Fortuna Women's

1-0

1-0
AD:
NOTICE
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.

Write a Comment

comments powered by Disqus