AD:

Football Results for Sun 1, May 2022

All soccer/football results.

Complete Football Results for Sun 1, May 2022

BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


ADS: 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


Date and Time/Team Half Time Full Time
Sun 1, May-17:00 - African Youth Championship Woman's U17
Ethiopia Women's U17 vs South Africa Women's(U17)

0-1

0-1
Sun 1, May-00:00 - African Youth Championship Woman's U17
Egypt Women's (U17) vs Nigeria Women's(U17)

0-2

0-2
Sun 1, May-21:30 - African Youth Championship Woman's U17
Tanzania Women's U17 vs Burundi Women's U17

1-1

1-2
Sun 1, May-13:00 - Andorra Super league
FC Ordino vs CE Carroi

2-0

2-2
Sun 1, May-20:30 - Andorra Super league
Atletic Escaldes vs UE Santa Coloma

1-1

3-2
Sun 1, May-15:30 - Andorra Super league
UE Engordany vs FC Santa Coloma

1-3

1-4
Sun 1, May-18:00 - Andorra Super league
Inter Club D'Escaldes vs UE Sant Julia

1-1

4-1
Sun 1, May-18:00 - Angola Girabola League
Recreativo Caala vs Desportivo Huila

1-0

2-1
Sun 1, May-18:30 - Angola Girabola League
Interclube Luanda vs Wiliete

0-1

1-1
Sun 1, May-19:00 - Angola Girabola League
Primeiro 1 de Agosto vs Kabuscorp do Palanca

1-0

2-1
Sun 1, May-02:10 - Argentina Prim B Metropolitana
Ituzaingo vs Canuelas FC

0-1

1-1
Sun 1, May-04:00 - Argentina Torneo Federal A
Boca Unidos vs Sportivo Belgrano

2-2

2-3
Sun 1, May-00:00 - Argentina Torneo Federal A
Union Sunchales vs Defensores Pronunciamiento

0-0

2-0
Sun 1, May-01:30 - Argentina Torneo Federal A
Villa Mitre vs Sportivo Desamparados

2-0

4-0
Sun 1, May-02:00 - Argentina Torneo Federal A
Atletico Parana vs Central Norte Salta

0-0

0-1
Sun 1, May-04:30 - Argentine Primera Division
Lanus vs Independiente

0-0

1-0
Sun 1, May-04:30 - Argentine Primera Division
Sarmiento Junin vs River Plate

0-3

0-7
Sun 1, May-02:00 - Argentine Primera Division
Boca Juniors vs Barracas Central

1-0

2-0
Sun 1, May-02:00 - Argentine Primera Division
Arsenal de Sarandi vs Colon

0-0

2-0
Sun 1, May-04:15 - Argentinian Primera B - Nacional
Almirante Brown vs Deportivo Riestra

0-0

1-1
Sun 1, May-01:00 - Argentinian Primera B - Nacional
Independiente Rivadavia vs Chacarita Juniors

0-2

2-3
Sun 1, May-02:00 - Argentinian Primera B - Nacional
Gimnasia y Esgrima de Jujuy vs Club Atletico Guemes

0-0

0-2
Sun 1, May-02:30 - Argentinian Primera B - Nacional
Alvarado Mar del Plata vs Atletico Atlanta

1-1

3-1
Sun 1, May-17:30 - Armenia Division 2
Alashkert B Martuni vs Pyunik B

0-2

0-5
Sun 1, May-15:00 - Asia Champions League Cup
Hoang Anh Gia Lai vs Sydney FC

1-0

1-0
Sun 1, May-15:00 - Asia Champions League Cup
Kitchee vs Vissel Kobe

1-1

2-2
Sun 1, May-18:00 - Asia Champions League Cup
Jeonbuk Hyundai Motors vs Yokohama F Marinos

1-1

1-1
Sun 1, May-11:15 - Australia Brisbane Capital League 1
St George Willawong FC vs Western Spirit

3-0

4-1
Sun 1, May-09:00 - Australia Capital Gatorade Premier League
Gungahlin United vs Canberra Croatia

0-2

1-2
Sun 1, May-06:45 - Australia Capital Territory U23
Gungahlin United (U23) vs Canberra Croatia(U23)

0-1

2-3
Sun 1, May-10:05 - Australia League A
Macarthur FC vs Newcastle Jets FC

0-1

0-3
Sun 1, May-08:00 - Australia New South Wales Northern Premier League
Lake Macquarie City vs Edgeworth Eagles FC

0-3

2-4
Sun 1, May-09:00 - Australia New South Wales Premier League
Blacktown City vs Sutherland Sharks

1-0

1-0
Sun 1, May-09:00 - Australia New South Wales Premier League
Sydney United vs Sydney FC Youth

0-3

1-6
Sun 1, May-10:00 - Australia New South Wales Premier League
Rockdale City Suns vs Northbridge Bulls

2-2

4-2
Sun 1, May-11:15 - Australia New South Wales Premier League
Sydney Olympic vs APIA Leichhardt Tigers

0-0

0-4
Sun 1, May-09:00 - Australia New South Wales Super League
Central Coast Mariners Academy vs Northern Tigers

2-1

4-1
Sun 1, May-05:00 - Australia New South Wales U20
Sydney Olympic(U20) vs APIA Leichhardt Tigers(U20)

1-0

2-0
Sun 1, May-07:00 - Australia New South Wales U20
Blacktown City(U20) vs Sutherland Sharks(U20)

0-1

0-1
Sun 1, May-08:00 - Australia New South Wales U20
Rockdale Ilinden(U20) vs Northbridge Bulls(U20)

1-0

1-1
Sun 1, May-13:00 - Australia New South Wales Women's Premier League
Spirit FC Women's vs Sydney University Women's

1-1

1-2
Sun 1, May-08:45 - Australia New South Wales Women's Premier League
Sydney Olympic Women's vs APIA Leichhardt Tigers Women's

2-1

3-3
Sun 1, May-11:00 - Australia New South Wales Women's Premier League
Northern Tigers Women's vs Manly United Women's

1-1

3-3
Sun 1, May-12:00 - Australia Queensland National Premier Leagues
Brisbane Olympic United FC vs Peninsula Power

4-1

6-1
Sun 1, May-09:30 - Australia Queensland State League U23
Brisbane Olympic United FC(U23) vs Peninsula Power(U23)

1-1

1-2
Sun 1, May-09:00 - Australia Queensland State Leagues 1
Ipswich Knights FC vs Caboolture Sports

0-2

1-2
Sun 1, May-12:00 - Australia Queensland State Leagues 1
Sunshine Coast FC vs Mitchelton

0-1

2-1
Sun 1, May-09:00 - Australia Queensland State Leagues 2
Samford Rangers vs Albany Creek

2-2

3-3
Sun 1, May-09:00 - Australia Queensland State Leagues 2
Surfers Paradise vs North Star

2-1

4-3
Sun 1, May-10:00 - Australia Queensland State Women's Premier League
Queensland Lions FC Women's vs Eastern Suburbs Women's

0-0

5-0
Sun 1, May-12:15 - Australia Queensland State Women's Premier League
Mitchelton Women's vs Peninsula Power FC Women's

0-1

0-2
Sun 1, May-09:00 - Australia Victorian Premier League
St Albans Saints vs Dandenong Thunder

0-1

1-2
Sun 1, May-06:00 - Australia Victorian Premier League U21
South Melbourne U21 vs Port Melbourne Sharks SC U21

0-2

0-3
Sun 1, May-07:15 - Australia Victorian Premier League U21
St Albans Saints(U21) vs Dandenong Thunder U21

0-1

2-3
Sun 1, May-19:00 - Austria Cup
Red Bull Salzburg vs SV Ried

1-0

3-0
Sun 1, May-12:30 - Austria Landesliga
Slovan HAC vs WAF Vorwarts Brigittenau

2-2

3-2
Sun 1, May-12:30 - Austria Landesliga
ASK Klagenfurt vs Admira Villach

2-0

6-0
Sun 1, May-12:30 - Austrian Frauen Bundesliga
Austria Vienna Women's vs Vorderland Women's

1-0

1-1
Sun 1, May-13:00 - Austrian Frauen Bundesliga
Sudburgenland Women's vs Wacker Innsbruck Women's

0-1

0-1
Sun 1, May-14:45 - Austrian Frauen Bundesliga
Neulengbach Women's vs SKV Altenmarkt Women's

1-0

1-0
Sun 1, May-17:00 - Austrian Regionalliga West-Tyrol
SV Telfs vs SV Austria Salzburg

2-1

3-1
Sun 1, May-17:00 - Austrian Regionalliga West-Vorarlberg
SC Rothis vs Dornbirner SV

1-0

2-1
Sun 1, May-13:30 - Bangladesh Premier League
Mohammedan Dhaka vs Swadhinata KS

3-0

3-2
Sun 1, May-17:00 - Belarus Pershaya Liga
FK Lida vs FK Orsha

1-0

1-2
Sun 1, May-15:00 - Belarus Pershaya Liga
FC Baranovichi vs Maxline Rogachev

0-0

0-1
Sun 1, May-19:00 - Belarus Pershaya Liga
Shakhtyor Petrikov vs Smorgon FC

1-0

4-0
Sun 1, May-17:00 - Belarus Premier League
FK Isloch Minsk vs FC Minsk

2-0

2-0
Sun 1, May-21:30 - Belarus Premier League
Dinamo Brest vs Arsenal Dzerzhinsk

0-0

0-0
Sun 1, May-14:00 - Belarus Reserves League
FC Slutsk Reserve vs Slavia Mozyr Reserve

2-0

3-0
Sun 1, May-14:00 - Belarus Reserves League
FC Torpedo Zhodino Reserve vs FC Belshina Babruisk Reserve

0-1

0-1
Sun 1, May-20:30 - Belgian Jupiler League
Anderlecht vs Club Brugge

0-0

0-0
Sun 1, May-15:30 - Belgian Jupiler League
Royal Antwerp FC vs St. Gilloise

0-0

0-0
Sun 1, May-03:30 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Royal Pari vs Real Tomayapo

3-0

6-1
Sun 1, May-03:30 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Independiente Petrolero vs Jorge Wilstermann

2-0

3-2
Sun 1, May-01:15 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Aurora vs Universitario de Sucre

0-0

3-0
Sun 1, May-23:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Club Always Ready vs Club Bolivar

0-0

1-2
Sun 1, May-23:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Univ de Vinto vs Blooming

0-0

2-1
Sun 1, May-18:30 - Bosnia Premijer Liga
Leotar vs FK Velez Mostar

1-0

2-1
Sun 1, May-22:00 - Brasil Women's Tournament
Sao Paulo Women's vs Bragantino Women's

0-1

2-1
Sun 1, May-22:00 - Brasil Women's Tournament
CR Flamengo (RJ) Women's vs Esmac/PA Women's

3-0

5-0
Sun 1, May-22:00 - Brasil Women's Tournament
Real Brasilia FC Women's vs Kindermann Avai Women's

1-0

2-0
Sun 1, May-18:00 - Brasil Women's Tournament
Corinthians Paulista SP Women's vs Ferroviaria SP Women's

0-1

2-2
Sun 1, May-03:30 - Brasileiro Serie B
Ponte Preta vs Brusque SC

1-0

2-0
Sun 1, May-18:00 - Brasileiro Serie B
Criciuma SC vs Gremio Novorizontino

0-0

1-1
Sun 1, May-02:00 - Brasileiro Serie B
Chapecoense SC vs Cruzeiro (MG)

0-0

0-2
Sun 1, May-22:00 - Brazil Baiano Youth League
Barcelona RO(U20) vs Atlantico BA (U20)


4-0
Sun 1, May-22:00 - Brazil Campeonato Carioca Youth
Madureira(U20) vs Volta Redonda(U20)

1-2

3-3
Sun 1, May-22:00 - Brazil Campeonato Gaucho Division 2
Tupi RS vs Brasil Farroupilha RS

0-1

2-2
Sun 1, May-22:00 - Brazil Campeonato Gaucho Division 2
Gloria RS vs Veranopolis RS

0-0

1-0
Sun 1, May-22:30 - Brazil Campeonato Gaucho Division 2
EC Pelotas(RS) vs CE Lajeadense

0-1

2-1
Sun 1, May-22:30 - Brazil Campeonato Gaucho Division 2
Sao Paulo RS vs Santa Cruz(RS)

1-1

1-1
Sun 1, May-22:30 - Brazil Campeonato Gaucho Division 2
Guarani RS vs Sao Gabriel RS

2-0

3-0
Sun 1, May-01:30 - Brazil Campeonato Mineiro Division 2
Uberaba MG vs Betim EC

0-2

1-2
Sun 1, May-17:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
CA Votuporanguense SP vs Comercial SP

0-0

1-1
Sun 1, May-22:30 - Brazil Paranaense Division 2
Prudentopolis vs Toledo Colonia Work(TCW) PR


1-1
Sun 1, May-00:30 - Brazil Piauiense Division 1
Fluminense/PI vs Parnahyba PI

0-1

0-1
Sun 1, May-17:30 - Bulgaria B PFG
Etar Veliko Tarnovo vs Spartak Varna

0-0

1-2
Sun 1, May-19:59 - Bulgaria Premier
Slavia Sofia vs Cherno More Varna

0-0

1-1
Sun 1, May-19:00 - Cameroon MTN Elite One
New Stars de Duala vs Eding Sport FC

0-0

0-1
Sun 1, May-17:00 - Cameroon MTN Elite One
Yafoot FC vs Coton Sport Garoua

0-0

0-2
Sun 1, May-18:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Botafogo (RJ) vs Juventude (RS)

0-0

1-1
Sun 1, May-23:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Corinthians Paulista (SP) vs Fortaleza CE

0-0

1-0
Sun 1, May-23:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Coritiba (PR) vs Fluminense (RJ)

0-2

3-2
Sun 1, May-01:30 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Goias vs Atletico Mineiro (MG)

0-1

2-2
Sun 1, May-02:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Cuiaba (MT) vs Atletico Clube Goianiense

0-1

1-1
Sun 1, May-03:30 - Chile Primera B
Deportes Recoleta vs Santiago Wanderers

0-1

1-2
Sun 1, May-01:00 - Chile Primera B
Rangers Talca vs CD Santiago Morning

1-2

2-3
Sun 1, May-12:30 - China Women's Super League
Shanghai RCB Women's vs Shaanxi Chang'an Athletic FC Women's

1-0

1-0
Sun 1, May-12:30 - China Women's Super League
Guangdong Meizhou Hakka Women's vs Jiangsu Wuxi Women's

0-1

0-1
Sun 1, May-10:15 - China Women's Super League
Changchun Jiuyin Leasing Women's vs Wuhan Jianghan Women's

1-0

1-2
Sun 1, May-10:15 - China Women's Super League
Shandong Ticai Women's vs Sichuan FA Women's

1-0

2-0
Sun 1, May-12:00 - China Women's Super League
HeNan Jianye Women's vs Beijing BeiKong Women's

0-1

1-2
Sun 1, May-19:00 - Club Friendly
F.C.Barcelona Futsal vs Sporting Lisbon Futsal

2-0

4-0
Sun 1, May-17:00 - Club Friendly
Hajduk Split vs FC Shakhtar Donetsk

1-0

3-3
Sun 1, May-17:00 - Club Friendly
SKF Zilina Women's vs Slovan Bratislava Women's

0-1

0-1
Sun 1, May-21:00 - Club Friendly
New England Revolution B vs Inter Miami CF B

1-0

1-0
Sun 1, May-00:00 - Club Friendly
Lota Schwager vs Deportes Rengo

0-0

1-0
Sun 1, May-00:00 - Club Friendly
Philadelphia Union II vs New York City FC B

0-0

2-1
Sun 1, May-00:00 - Club Friendly
AC Colina vs Deportes Pintana

1-1

2-2
Sun 1, May-22:00 - Club Friendly
Colorado Rapids B vs Portland Timbers B

2-0

3-1
Sun 1, May-16:00 - Club Friendly
ACCS Futsal vs SL Benfica Futsal

0-1

2-5
Sun 1, May-02:00 - Club Friendly
Vancouver Whitecaps B vs San Jose Earthquakes B

1-0

2-0
Sun 1, May-02:00 - Club Friendly
Toronto FC II vs Cincinnati II

0-1

4-2
Sun 1, May-03:10 - Colombia Copa Mustang
Independiente Santa Fe vs Jaguares de Cordoba

1-0

4-0
Sun 1, May-05:15 - Colombia Copa Mustang
Deportes Tolima vs Cortulua

1-0

3-2
Sun 1, May-01:05 - Colombia Copa Mustang
Dep.Independiente Medellin vs Atletico Nacional

0-0

0-0
Sun 1, May-23:00 - Colombia Copa Mustang
Deportiva Once Caldas vs Deportivo Cali

0-1

0-1
Sun 1, May-00:00 - Colombia Women's League
Orsomarso Women's vs Atletico Huila Women's

1-1

3-1
Sun 1, May-01:00 - Colombia Women's League
Atletico Junior Barranquilla Women's vs Fortaleza CEIF Women's

3-0

4-0
Sun 1, May-00:00 - CONCACAF Women Under 17
USA Women's(U17) vs Curacao Women's (U17)

6-0

11-0
Sun 1, May-00:00 - CONCACAF Women Under 17
Mexico Women's(U17) vs Guyana Women's 17

6-0

15-0
Sun 1, May-03:00 - CONCACAF Women Under 17
Costa Rica Women's(U17) vs Nicaragua Women's (U17)

1-0

1-0
Sun 1, May-03:00 - CONCACAF Women Under 17
Panama Women's (U17) vs Puerto Rico Women's(U17)

0-0

0-2
Sun 1, May-04:00 - Copa do Brasil
Palmeiras vs Juazeirense BA

1-1

2-1
Sun 1, May-04:00 - Costa Rica Primera Division
Santos de Guapiles FC vs Guadalupe FC

2-0

6-0
Sun 1, May-21:00 - Costa Rica Primera Division
Alajuelense vs Jicaral Sercoba

1-0

3-0
Sun 1, May-06:00 - Costa Rica Primera Division
Herediano vs Cartagines Deportiva SA

2-0

4-1
Sun 1, May-06:10 - Costa Rica Primera Division
AD San Carlos vs Municipal Grecia

0-1

2-2
Sun 1, May-19:00 - Croatia - 1. Division
NK Osijek vs Istra 1961

2-2

2-2
Sun 1, May-21:05 - Croatia - 1. Division
NK Lokomotiva Zagreb vs Dinamo Zagreb

1-0

1-1
Sun 1, May-19:00 - Croatia - 2. Division
NK Radnik Sesvete vs NK Croatia Zmijavci

1-0

2-2
Sun 1, May-19:00 - Croatia U19
Istra 1961 (U19) vs Inter Zapresic(U19)


1-1
Sun 1, May-14:30 - Croatia U19
Rudes U19 vs HNK Gorica(U19)

1-1

1-3
Sun 1, May-19:00 - Cyprus 1 Division
APOEL Nicosia vs AEK Larnaca

1-1

1-1
Sun 1, May-19:59 - Cyprus 1 Division
Doxa Katokopias vs AC Omonia Nicosia

0-0

0-2
Sun 1, May-19:00 - Czech Republic 2. Liga
FK MAS Taborsko vs Usti nad Labem

2-0

3-0
Sun 1, May-19:59 - Czech Republic 2. Liga
Vysocina Jihlava vs Viktoria Zizkov

2-2

4-3
Sun 1, May-15:15 - Czech Republic 2. Liga
FC Sellier & Bellot Vlasim vs Brno

1-1

1-2
Sun 1, May-12:30 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A
Pribram B vs Jiskra Domazlice

1-0

2-0
Sun 1, May-19:00 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A
Sokol Hostoun vs Slavia Prague B

0-0

1-0
Sun 1, May-19:00 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A
Povltava FA vs Plzen B

0-1

0-2
Sun 1, May-12:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group B
Mlada Boleslav B vs Zbuzany

1-0

2-0
Sun 1, May-12:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group B
Hradec Kralove B vs Prepere

2-0

6-0
Sun 1, May-12:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group B
Slovan Liberec B vs Dukla Praha B

0-1

1-2
Sun 1, May-12:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group B
FC Bohemians 1905 B vs Sokol Brozany

0-0

3-0
Sun 1, May-12:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group B
Chlumec nad Cidlinou vs Pardubice B

2-0

2-0
Sun 1, May-21:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
Slavia Praha vs FC Viktoria Plzen

0-0

1-1
Sun 1, May-18:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
FC Fastav Zlin vs Teplice

3-0

3-0
Sun 1, May-18:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
FK Jablonec vs MFK Karvina

2-0

2-0
Sun 1, May-18:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
FC Bohemians 1905 vs Pardubice

0-1

0-1
Sun 1, May-12:30 - Czech Republic Gambrinus Liga Women's
Dukla Praha Women's vs FC Viktoria Plzen Women's

1-1

3-2
Sun 1, May-15:00 - Czech Republic Gambrinus Liga Women's
Pardubice Women's vs Slovan Liberec Women's

0-2

0-6
Sun 1, May-15:00 - Czech Republic Gambrinus Liga Women's
Synot Slovacko Women's vs Sparta Praha Women's

0-0

0-2
Sun 1, May-12:15 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Synot Slovacko II vs Vrchovina

0-0

2-0
Sun 1, May-18:30 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Slovan Rosice vs Vysocina Jihlava B

1-1

2-1
Sun 1, May-12:15 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Sigma Olomouc B vs Unicov

1-0

2-1
Sun 1, May-19:59 - Danish SAS Ligaen
Midtjylland vs FC Kobenhavn

0-0

0-0
Sun 1, May-16:00 - Danish SAS Ligaen
Odense BK vs Aarhus AGF

1-0

1-0
Sun 1, May-16:00 - Danish SAS Ligaen
Vejle vs Sonderjyske

0-2

0-3
Sun 1, May-18:00 - Danish SAS Ligaen
Randers FC vs Brondby

1-1

2-1
Sun 1, May-16:00 - Denmark - 1. Division
Jammerbugt vs HB Koge

0-2

0-3
Sun 1, May-15:00 - Denmark - 2. Division Groupe A
AB Gladsaxe vs Naestved

0-0

0-1
Sun 1, May-15:00 - Denmark Woman's League
Thisted FC Women's vs Kolding BK Women's

0-1

1-3
Sun 1, May-05:00 - Ecuador Copa Pilsener A
Tecnico Universitario vs Sociedad Deportiva Aucas

0-1

0-1
Sun 1, May-00:00 - Ecuador Copa Pilsener A
Mushuc Runa vs Guayaquil City F.C.

0-0

2-0
Sun 1, May-23:00 - Ecuador Copa Pilsener A
Orense SC vs Universidad Catolica Quito

1-0

1-0
Sun 1, May-02:30 - Ecuador Copa Pilsener A
9 de Octubre vs Delfin S.C.

0-0

0-1
Sun 1, May-23:30 - Egypt Premier League
Al Masry vs Arab Contractors

0-1

0-2
Sun 1, May-23:30 - Egypt Premier League
El Gounah vs Pyramids FC

1-1

1-2
Sun 1, May-23:30 - Egypt Premier League
El Sharqia Dokhan vs Zamalek

0-1

1-2
Sun 1, May-05:00 - El Salvador Primera Division
Aguila vs Once Deportivo Ahuachapan

0-0

0-1
Sun 1, May-01:15 - El Salvador Primera Division
Jocoro FC vs CD Platense Municipal Zacatecoluca

2-0

2-2
Sun 1, May-21:45 - England FA Women Super League
Birmingham Women's vs Chelsea FC Women's

0-0

0-1
Sun 1, May-15:00 - England FA Women Super League
Manchester United Women's vs West Ham United Women's

2-0

3-0
Sun 1, May-17:00 - England FA Women Super League
Leicester City Women's vs Reading Women's

0-0

0-0
Sun 1, May-17:15 - England FA Women Super League
Arsenal Women's vs Aston Villa Women's

2-0

7-0
Sun 1, May-22:30 - England FA Women Super League
Everton FC Women's vs Tottenham Hotspur Women's

0-1

2-2
Sun 1, May-17:00 - England Ladies Premier League
Charlton Athletic Women's vs Durham Wildcats Women's

0-0

2-1
Sun 1, May-17:00 - England Ladies Premier League
Sunderland Women's vs Bristol City Women's

1-0

2-2
Sun 1, May-17:00 - England Ladies Premier League
Watford Women's vs Coventry Women's

0-0

0-1
Sun 1, May-17:00 - England Ladies Premier League
Lewes Women's vs Liverpool Women's

1-1

2-1
Sun 1, May-17:00 - England Ladies Premier League
Sheffield United Women's vs Crystal Palace Women's

2-1

2-2
Sun 1, May-17:00 - England Ladies Premier League
London City Lionesses Women's vs Blackburn Rovers Women's

1-0

3-1
Sun 1, May-16:00 - England U23 Premier League
Blackburn Rovers U23 vs Chelsea(U23)

2-3

4-3
Sun 1, May-16:00 - England U23 Premier League
Middlesbrough U23 vs Reading(U23)

0-0

2-1
Sun 1, May-17:00 - England U23 Premier League
Liverpool(U23) vs Manchester United(U23)

2-1

3-1
Sun 1, May-17:00 - England U23 Premier League
Southampton(U23) vs Sunderland(U23)

0-0

1-0
Sun 1, May-17:00 - England Women's Northern Premier League
Nottingham Forest Women's vs Brighouse Town Women's

0-0

0-0
Sun 1, May-17:00 - England Women's Northern Premier League
Wolves Women's vs Loughborough Lightning Women's


4-0
Sun 1, May-17:00 - England Women's Northern Premier League
Stoke City Women's vs West Bromwich WFC Women's


2-0
Sun 1, May-17:00 - England Women's Northern Premier League
Sheffield Women's vs Derby County Women's


0-2
Sun 1, May-17:00 - England Women's Southern Premier League
London Bees Women's vs Plymouth Argyle Women's


2-2
Sun 1, May-17:00 - England Women's Southern Premier League
Portsmouth Women's vs Ipswich Women's


1-0
Sun 1, May-17:00 - England Women's Southern Premier League
Gillingham Women's vs Oxford United Women's

0-0

0-1
Sun 1, May-17:00 - England Women's Southern Premier League
Milton Keynes Dons Women's vs Keynsham Town Women's


5-1
Sun 1, May-17:00 - England Women's Southern Premier League
Chichester City Women's vs Crawley Wasps Women's


2-1
Sun 1, May-17:00 - England Women's Southern Premier League
Southampton Women's vs Cardiff City Women's


4-1
Sun 1, May-17:00 - England Women's Southern Premier League
Bridgwater United Women's vs Hounslow Women's


5-0
Sun 1, May-19:30 - English Premier League
West Ham United vs Arsenal

1-1

1-2
Sun 1, May-17:00 - English Premier League
Tottenham Hotspur vs Leicester City

1-0

3-1
Sun 1, May-17:00 - English Premier League
Everton vs Chelsea FC

0-0

1-0
Sun 1, May-13:30 - Estonia Esi Liiga
Tallinna FC Levadia II vs Parnu JK

0-0

2-0
Sun 1, May-13:30 - Estonia Esi Liiga
FC Nomme United vs Viljandi JK Tulevik

0-0

2-0
Sun 1, May-13:30 - Estonia Esi Liiga B
Nomme JK Kalju II vs Tartu Kalev

1-0

2-1
Sun 1, May-13:30 - Estonia Esi Liiga B
Tabasalu JK Charma vs Tallinna JK Legion B

2-0

3-1
Sun 1, May-13:30 - Estonia Esi Liiga B
FC Tallinn vs Raplamaa JK

1-0

2-0
Sun 1, May-15:30 - Estonia Meistri Liiga
Paide Linnameeskond vs JK Tallinna Kalev

3-0

7-0
Sun 1, May-18:15 - Estonia Meistri Liiga
FC Flora Tallinn vs Tartu JK Tammeka

2-1

3-2
Sun 1, May-13:00 - Estonia Women's Meistri Liiga
Saku Sporting Women's vs FC Flora Tallinn Women's

1-1

1-6
Sun 1, May-19:00 - Faroe Islands Formuladeildin
NSI Runavik vs Skala IF

2-0

2-1
Sun 1, May-18:15 - Faroe Islands Formuladeildin
HB Torshavn vs 07 Vestur Sorvagur

2-0

2-2
Sun 1, May-17:00 - French Championnat National U19 Groupe A
Paris Saint Germain(U19) vs Caen(U19)


4-1
Sun 1, May-17:00 - French Championnat National U19 Groupe A
Le Havre(U19) vs Evreux(U19)


2-0
Sun 1, May-17:00 - French Championnat National U19 Groupe A
Lille(U19) vs Lens U19


2-0
Sun 1, May-17:00 - French Championnat National U19 Groupe A
Amiens SC(U19) vs Valenciennes US(U19)


1-4
Sun 1, May-17:00 - French Championnat National U19 Groupe A
Drancy(U19) vs Chambly FC (U19)


1-1
Sun 1, May-17:00 - French Championnat National U19 Groupe A
St Pryve St Hilaire(U19) vs Montfermeil(U19)


0-2
Sun 1, May-17:00 - French Championnat National U19 Groupe A
Feignies(U19) vs US Orleans U19


1-1
Sun 1, May-17:00 - French Championnat National U19 Groupe B
Lyonnais U19 vs Pontarlier(U19)


3-1
Sun 1, May-17:00 - French Championnat National U19 Groupe B
Clermont Foot U19 vs Torcy U.S(U19)


3-0
Sun 1, May-17:00 - French Championnat National U19 Groupe B
ES Troyes AC(U19) vs Dijon(U19)


1-2
Sun 1, May-17:00 - French Championnat National U19 Groupe B
Strasbourg U19 vs ASPTT Dijon(U19)


1-1
Sun 1, May-17:00 - French Championnat National U19 Groupe B
Metz U19 vs Nancy(U19)


3-2
Sun 1, May-17:00 - French Championnat National U19 Groupe B
Sochaux U19 vs Bourg Peronnas(U19)


5-1
Sun 1, May-17:00 - French Championnat National U19 Groupe B
Auxerre(U19) vs Paris FC U19


1-0
Sun 1, May-13:00 - French Championnat National U19 Groupe C
Stade Rennais FC(U19) vs SPA Merignacais U19


5-0
Sun 1, May-17:00 - French Championnat National U19 Groupe C
Avranches(U19) vs Nantes U19


0-1
Sun 1, May-17:00 - French Championnat National U19 Groupe C
Chateauroux U19 vs Angers SCO U19


1-1
Sun 1, May-17:00 - French Championnat National U19 Groupe C
Laval U19 vs USSA Vertou(U19)


0-4
Sun 1, May-17:00 - French Championnat National U19 Groupe C
Brest Stade U19 vs Le Mans(U19)


3-2
Sun 1, May-15:00 - French Championnat National U19 Groupe C
Guingamp (U19) vs Tours FC U19


4-0
Sun 1, May-17:00 - French Championnat National U19 Groupe D
Toulouse(U19) vs Pieve di Lota(U19)


12-0
Sun 1, May-17:00 - French Championnat National U19 Groupe D
Nice U19 vs Monaco U19


3-5
Sun 1, May-17:00 - French Championnat National U19 Groupe D
Cannes AS U19 vs Colomiers U19


0-2
Sun 1, May-17:00 - French Championnat National U19 Groupe D
Marseille(U19) vs Ajaccio U19


1-2
Sun 1, May-17:00 - French Championnat National U19 Groupe D
Avenir Sportif Beziers(U19) vs Montpellier(U19)


0-1
Sun 1, May-17:00 - French Championnat National U19 Groupe D
Toulon (U19) vs Nimes(U19)


2-1
Sun 1, May-17:00 - French Championnat National U19 Groupe D
Istres(U19) vs Saint-Etienne U19


0-1
Sun 1, May-17:00 - French Le Championnat Ligue 1
AS Monaco vs Angers SCO

1-0

2-0
Sun 1, May-17:00 - French Le Championnat Ligue 1
Montpellier HSC vs FC Metz

0-1

2-2
Sun 1, May-17:00 - French Le Championnat Ligue 1
FC Lorient vs Stade de Reims

1-1

1-2
Sun 1, May-17:00 - French Le Championnat Ligue 1
Stade Brestois vs Clermont Foot

0-0

2-0
Sun 1, May-19:05 - French Le Championnat Ligue 1
Bordeaux vs OGC Nice

0-0

0-1
Sun 1, May-15:00 - French Le Championnat Ligue 1
ESTAC Troyes vs Lille OSC

1-0

3-0
Sun 1, May-22:45 - French Le Championnat Ligue 1
Marseille vs Lyonnais

0-0

0-3
Sun 1, May-16:00 - Germany - Regionalliga Bayern
Bayern Munich B vs Greuther Furth B

1-1

2-1
Sun 1, May-15:00 - Germany - Regionalliga Nordost
Energie Cottbus vs SV Lichtenberg 47

3-1

4-1
Sun 1, May-15:00 - Germany - Regionalliga Nordost
Germania Halberstadt vs SV Tasmania Berlin

1-0

3-0
Sun 1, May-17:00 - Germany - Regionalliga Nord
FC Hansa Luneburg vs FC Altona 93

1-1

1-1
Sun 1, May-17:00 - Germany - Regionalliga Nord
HSC Hannover vs Drochtersen/Assel

1-4

1-5
Sun 1, May-16:00 - Germany - Regionalliga Nord
Holstein Kiel B vs Atlas Delmenhorst

0-0

1-0
Sun 1, May-16:00 - Germany - Regionalliga Nord
Teutonia Ottensen vs VfB Oldenburg

2-0

2-2
Sun 1, May-16:00 - Germany - Regionalliga Sued
Kickers Offenbach vs SG Sonnenhof Grobaspach

0-0

1-0
Sun 1, May-16:00 - Germany - Regionalliga Sued
1. FSV Mainz 05 II vs FK Pirmasens

2-1

4-1
Sun 1, May-13:00 - Germany OberLiga
ESC Geestemunde vs Bremer SV

0-0

1-2
Sun 1, May-13:00 - Germany Women Division 2
Duisburg Women's vs SV Elversberg Women's

2-1

6-1
Sun 1, May-13:00 - Germany Women Division 2
Henstedt Ulzburg Women's vs Nurnberg Women's

1-1

3-1
Sun 1, May-13:00 - Germany Women Division 2
Bayern Munich B Women's vs SV Meppen Women's

1-0

2-0
Sun 1, May-13:00 - Germany Women Division 2
Wolfsburg B Women's vs BV Borussia Bocholt Women's

1-0

1-0
Sun 1, May-13:00 - Germany Women Division 2
RB Leipzig Women's vs Ingolstadt 04 Women's

1-2

4-3
Sun 1, May-16:00 - Germany Women Division 2
Eintracht Frankfurt B Women's vs FC Gutersloh Women's

1-0

2-0
Sun 1, May-16:00 - Germany Women Division 2
Hoffenheim Women's B vs Andernach Women's

0-1

0-3
Sun 1, May-19:00 - Ghana Premier League
King Faisal Babes vs Bechem United

1-1

2-2
Sun 1, May-19:00 - Ghana Premier League
Accra Hearts of Oak vs Dreams FC(GHA)

2-1

3-1
Sun 1, May-19:00 - Ghana Premier League
Ashanti Gold vs Berekum Chelsea

2-1

5-1
Sun 1, May-19:00 - Ghana Premier League
Legon Cities vs Elmina Sharks

1-0

2-0
Sun 1, May-19:00 - Ghana Premier League
Real Tamale United vs Accra Lions

1-0

2-0
Sun 1, May-19:00 - Ghana Premier League
Karela United vs Bibiani Gold Stars

1-0

2-0
Sun 1, May-22:00 - Greece Super League 1
PAOK Saloniki vs AEK Athens

1-1

1-1
Sun 1, May-19:59 - Greece Super League 1
Panathinaikos vs Aris Thessaloniki

1-0

1-0
Sun 1, May-18:00 - Greece Super League 1
Olympiakos Piraeus vs Pas Giannina

2-1

3-2
Sun 1, May-15:45 - Greece Super League 2
Egaleo vs Diagoras Rodos

0-0

1-2
Sun 1, May-15:45 - Greece Super League 2
Iraklis 1908 vs Almopos Aridaea

2-0

6-0
Sun 1, May-15:45 - Greece Super League 2
Apollon Pontou vs Thesprotos

0-0

0-0
Sun 1, May-15:45 - Greece Super League 2
Kallithea vs Chania Kissamikos

2-0

3-1
Sun 1, May-15:45 - Greece Super League 2
AEL Larisa vs Trikala


3-0
Sun 1, May-15:45 - Greece Super League 2
Panserraikos vs Niki Volos

0-0

0-0
Sun 1, May-15:45 - Greece Super League 2
Levadiakos vs Ergotelis

1-0

1-0
Sun 1, May-15:45 - Greece Super League 2
Irodotos vs Asteras Vlachioti

1-1

2-1
Sun 1, May-15:45 - Greece Super League 2
Apollon Larissas vs PAOK Saloniki B

2-0

2-1
Sun 1, May-15:45 - Greece Super League 2
AS Rodos vs Giorgos Karaiskakis


3-0
Sun 1, May-15:45 - Greece Super League 2
Anagennisi Karditsa vs Xanthi

2-0

4-0
Sun 1, May-15:45 - Greece Super League 2
Veria FC vs Kavala FC

1-1

2-1
Sun 1, May-15:45 - Greece Super League 2
Ierapetra vs Zakynthos

4-0

5-1
Sun 1, May-15:45 - Greece Super League 2
AO Episkopis Rethymno vs Panathinaikos B

0-2

3-2
Sun 1, May-15:45 - Greece Super League 2
Kifisia vs Kalamata AO

1-0

1-2
Sun 1, May-15:45 - Greece Super League 2
Olympiakos Piraeus II vs Olympiakos Volos

0-2

3-2
Sun 1, May-05:00 - Guatemala Liga Nacional
Antigua GFC vs Club Comunicaciones

1-1

1-3
Sun 1, May-21:00 - Guatemala Liga Nacional
Solola FC vs CD Malacateco

1-1

4-3
Sun 1, May-22:00 - Guatemala Liga Nacional
Deportivo Achuapa vs Coban Imperial

3-0

3-0
Sun 1, May-01:00 - Guatemala Liga Nacional
CSD Municipal vs CD Puerto de Iztapa

0-0

3-1
Sun 1, May-01:00 - Guatemala Liga Nacional
Guastatoya vs CSD Xelaju MC

0-0

2-0
Sun 1, May-16:30 - Holland Eredivisie
PSV Eindhoven vs Willem II

3-1

4-2
Sun 1, May-16:30 - Holland Eredivisie
Go Ahead Eagles vs Vitesse Arnhem

1-1

1-2
Sun 1, May-14:15 - Holland Eredivisie
SC Heerenveen vs SC Cambuur

2-1

3-3
Sun 1, May-22:00 - Holland Eredivisie
RKC Waalwijk vs FC Groningen

3-0

3-1
Sun 1, May-18:45 - Holland Eredivisie
Fortuna Sittard vs Feyenoord Rotterdam

0-2

1-3
Sun 1, May-14:15 - Holland Eredivisie Women's
Feyenoord Rotterdam Women's vs ADO Den Haag Women's

0-3

0-5
Sun 1, May-05:00 - Honduras Liga Nacional
CD Victoria vs CD Olimpia

1-2

3-2
Sun 1, May-05:00 - Honduras Liga Nacional
Real Espana vs CD Vida

0-2

1-4
Sun 1, May-05:00 - Honduras Liga Nacional
Honduras Progreso vs Platense

2-0

3-1
Sun 1, May-05:00 - Honduras Liga Nacional
UPNFM vs Marathon

0-0

1-2
Sun 1, May-05:30 - Honduras Liga Nacional
CD Motagua vs Real Sociedad Tocoa

2-0

6-0
Sun 1, May-19:00 - Hungary NB Ⅱ
Soroksar vs FC Ajka

0-1

1-3
Sun 1, May-19:00 - Hungary NB Ⅱ
Budaorsi SC vs Diosgyor VTK

1-1

2-1
Sun 1, May-19:00 - Hungary NB Ⅱ
Szeged Csanad vs Szolnoki MAV FC

0-1

2-1
Sun 1, May-19:00 - Hungary NB Ⅱ
Szentlorinc SE vs Csakvari TK

0-1

1-3
Sun 1, May-19:00 - Hungary NB Ⅱ
Dorogi FC vs Kecskemeti TE

0-3

0-3
Sun 1, May-19:00 - Hungary NB Ⅱ
III.Keruleti TUE vs Pecsi MFC

1-0

3-0
Sun 1, May-19:00 - Hungary NB Ⅱ
Budafoki MTE vs Nyiregyhaza Spartacus FC

0-0

0-0
Sun 1, May-19:00 - Hungary NB Ⅱ
Tiszakecske vs BFC Siofok

0-1

0-2
Sun 1, May-16:30 - Hungary NB1
Zalaegerszegi TE vs MTK Budapest FC

0-1

2-3
Sun 1, May-19:00 - Hungary NB1
Ujpest FC vs Gyirmot SE

1-1

2-2
Sun 1, May-19:00 - Hungary Women's Division 1 League
Astra Hungary Women's vs MTK Hungaria Women's

0-1

0-2
Sun 1, May-21:15 - Hungary Women's Division 1 League
Gyori Dozsa Woman's vs Ferencvarosi TC Women's

0-0

0-3
Sun 1, May-18:00 - Hungary Women's Division 1 League
Puskas Akademia Women's vs Soroksar Woman's

0-0

2-1
Sun 1, May-19:59 - Iceland Premier Division
IBV Vestmannaeyjar vs Leiknir Reykjavik

1-1

1-1
Sun 1, May-23:15 - Iceland Premier Division
Breidablik vs Hafnarfjordur FH

1-0

3-0
Sun 1, May-14:30 - India League Division 1
Sudeva Delhi vs Indian Arrows

0-0

0-0
Sun 1, May-15:30 - India League Division 1
Kenkre vs Real Kashmir

0-0

1-0
Sun 1, May-18:30 - India League Division 1
Trau FC vs Aizawl FC

2-0

2-0
Sun 1, May-21:15 - Israel Premier League
Maccabi Netanya vs Hapoel Beer Sheva

0-0

3-0
Sun 1, May-19:59 - Israel Premier League
F.C. Ashdod vs Hapoel Ironi Kiryat Shmona

1-1

1-3
Sun 1, May-18:00 - Israel U19 League
Maccabi Yaffo Kabilio U19 vs Hakoach Macabi Ramat Gan U19

1-0

2-0
Sun 1, May-12:45 - Italian Campionato Primavera
Roma Youth vs Cagliari Youth

1-1

2-1
Sun 1, May-14:30 - Italian Serie A
Juventus vs Venezia F.C.

1-0

2-1
Sun 1, May-17:00 - Italian Serie A
Empoli vs Torino

0-0

1-3
Sun 1, May-17:00 - Italian Serie A
AC Milan vs Fiorentina

0-0

1-0
Sun 1, May-22:45 - Italian Serie A
AS Roma vs Bologna

0-0

0-0
Sun 1, May-19:59 - Italian Serie A
Udinese vs Inter Milan

0-2

1-2
Sun 1, May-14:00 - Italian Woman's Cup
Juventus Women's vs AC Milan Women's

0-1

5-3
Sun 1, May-16:30 - Italy C Play-Off & Out
Calcio Lecco vs Pro Patria

0-1

0-2
Sun 1, May-19:00 - Italy C Play-Off & Out
Virtus Francavilla vs Monterosi

2-1

2-2
Sun 1, May-19:30 - Italy C Play-Off & Out
Foggia vs Turris Neapolis

0-0

2-0
Sun 1, May-19:30 - Italy C Play-Off & Out
Gubbio vs Lucchese

0-0

1-0
Sun 1, May-19:30 - Italy C Play-Off & Out
S.S. Monopoli 1966 vs Picerno

0-0

1-1
Sun 1, May-19:30 - Italy C Play-Off & Out
Juventus(U23) vs Piacenza

0-0

0-0
Sun 1, May-19:59 - Italy C Play-Off & Out
Ancona vs Olbia

0-1

0-2
Sun 1, May-18:00 - Italy C Play-Off & Out
Delfino Pescara 1936 vs Carrarese

1-2

2-2
Sun 1, May-18:30 - Italy C Play-Off & Out
Pro Vercelli vs US Pergolettese

0-0

0-0
Sun 1, May-20:30 - Italy Serie D
ASD Molfetta Calcio vs FBC Gravina

1-0

1-1
Sun 1, May-17:00 - Italy Serie D
Arezzo vs Cannara

2-1

2-1
Sun 1, May-17:00 - Italy Serie D
Acireale vs ASD Licata

2-2

3-3
Sun 1, May-17:00 - Italy Serie D
Sangiovannese vs ASD Flaminia Civita

2-0

2-1
Sun 1, May-17:00 - Italy Serie D
AC Legnano vs Villa d'Alme Valbrembana

1-0

2-1
Sun 1, May-17:00 - Italy Serie D
Sanremese vs Sestri Levante

1-1

2-2
Sun 1, May-17:00 - Italy Serie D
AS Casale Calcio vs ASD Citta Di Varese

0-0

0-0
Sun 1, May-17:00 - Italy Serie D
Foligno Calcio vs Lornano Badesse

1-2

3-3
Sun 1, May-17:00 - Italy Serie D
AS Sorrento Calcio vs Casertana F.C.

0-0

0-0
Sun 1, May-17:00 - Italy Serie D
Cassino vs Afragolese 1944

1-1

1-1
Sun 1, May-17:00 - Italy Serie D
AC Este vs ArzignanoChiampo

0-0

1-0
Sun 1, May-17:00 - Italy Serie D
Follonica Gavorrano vs Unipomezia

0-0

2-0
Sun 1, May-17:00 - Italy Serie D
Vado FC vs A.S.D. Bra

1-0

2-1
Sun 1, May-17:00 - Italy Serie D
Montebelluna vs Luparense

1-0

3-1
Sun 1, May-17:00 - Italy Serie D
Ponte San Pietro vs Caravaggio

0-0

1-1
Sun 1, May-17:00 - Italy Serie D
Olginatese vs Sona

1-1

1-2
Sun 1, May-17:00 - Italy Serie D
ASD Brusaporto vs Arconatese

0-0

1-2
Sun 1, May-17:00 - Italy Serie D
SC Caronnese vs Ligorna

0-0

2-0
Sun 1, May-17:00 - Italy Serie D
Arzachena vs Vis Artena

1-1

5-1
Sun 1, May-17:00 - Italy Serie D
Lavagnese vs Chieri

2-1

2-2
Sun 1, May-17:00 - Italy Serie D
Castrovillari vs Rende Calcio 1968

0-0

0-1
Sun 1, May-17:00 - Italy Serie D
FC Francavilla vs Virtus Matino

1-0

2-3
Sun 1, May-17:00 - Italy Serie D
Gozzano vs Novara Calcio

0-0

0-0
Sun 1, May-17:00 - Italy Serie D
Ostia Mare vs Team Nuova Florida

1-1

1-4
Sun 1, May-17:00 - Italy Serie D
Adriese vs San Martino Speme

1-0

2-0
Sun 1, May-17:00 - Italy Serie D
FBC Derthona vs ASD RG Ticino

0-1

1-2
Sun 1, May-17:00 - Italy Serie D
San Donato Tavarnelle vs Scandicci

0-0

1-0
Sun 1, May-17:00 - Italy Serie D
Crema vs AC Leon

1-1

2-2
Sun 1, May-17:00 - Italy Serie D
GSD Ambrosiana vs Spinea

2-2

5-3
Sun 1, May-17:00 - Italy Serie D
Montegiorgio vs Vastogirardi

1-0

2-0
Sun 1, May-17:00 - Italy Serie D
Union Clodiense vs Cattolica Calcio

1-0

3-0
Sun 1, May-17:00 - Italy Serie D
Cartigliano vs AC Mestre

0-1

1-1
Sun 1, May-17:00 - Italy Serie D
Fossano Calcio vs Borgosesia

0-0

1-0
Sun 1, May-17:00 - Italy Serie D
Castellanzese vs Franciacorta

2-0

3-1
Sun 1, May-17:00 - Italy Serie D
US Breno vs Virtus Ciserano Bergamo

1-0

2-1
Sun 1, May-17:00 - Italy Serie D
ASD Caldiero Terme vs Delta Porto Tolle

0-0

1-0
Sun 1, May-17:00 - Italy Serie D
USD PDHAE vs ASD Imperia

1-1

3-1
Sun 1, May-17:00 - Italy Serie D
Savoia Montespaccato vs Sporting Trestina

1-0

3-1
Sun 1, May-17:00 - Italy Serie D
ACSD Saluzzo vs AC Asti

0-1

1-3
Sun 1, May-17:00 - Italy Serie D
Desenzano Calvina vs Folgore Caratese

1-1

1-1
Sun 1, May-17:00 - Italy Serie D
Tiferno Lerchi vs US Pianese

0-2

0-3
Sun 1, May-17:00 - Italy Serie D
USD Casatese vs Vis Nova Giussano

0-0

6-2
Sun 1, May-17:00 - Italy Serie D
ASD Pro Livorno vs Poggibonsi

0-2

0-4
Sun 1, May-17:00 - Italy Serie D
Cascina vs FC Rieti

0-1

2-1
Sun 1, May-17:00 - Italy Serie D
Sangiuliano City vs Real Calepina

1-0

1-0
Sun 1, May-17:30 - Italy Serie D
San Giorgio 1926 vs A.S. Bisceglie Calcio 1913

0-0

0-0
Sun 1, May-18:00 - Italy Serie D
ACD Campodarsego vs Levico Terme

1-1

1-1
Sun 1, May-18:00 - Italy Serie D
Sancataldese vs ASD Troina

0-0

1-0
Sun 1, May-18:00 - Italy Serie D
Ghivizzano Borgo Mozzano vs Sammaurese

0-0

0-0
Sun 1, May-19:30 - Ivory Coast Division 1
Sporting Gagnoa vs Bouake FC


2-0
Sun 1, May-19:30 - Ivory Coast Division 1
USC Bassam vs ES Bafing

1-1

1-1
Sun 1, May-22:00 - Ivory Coast Division 1
ASEC Mimosas vs Lys Sassandra

0-1

2-1
Sun 1, May-21:45 - Jamaica Premier League
Tivoli Gardens vs Montego Bay Utd

1-0

2-0
Sun 1, May-08:00 - Japan Football League
MIO Biwako Shiga vs Sony Sendai FC

1-1

1-1
Sun 1, May-08:00 - Japan Football League
Nara Club vs Criacao Shinjuku

0-1

2-2
Sun 1, May-08:00 - Japan Football League
FC Maruyasu Okazaki vs Tokyo Musashino City FC

0-0

1-0
Sun 1, May-08:00 - Japan Football League
Osaka FC vs Verspah Oita

1-0

1-1
Sun 1, May-08:00 - Japan Football League
Reinmeer Aomori F.C. vs Honda Lock SC

0-0

1-2
Sun 1, May-08:00 - Japan Football League
Kagura Shimane vs Honda FC

0-0

0-0
Sun 1, May-08:00 - Japan Football League
Suzuka Unlimited vs TIAMO Hirakata

1-2

3-2
Sun 1, May-08:00 - Japan Women's Football League Division 1
Ehime FC Women's vs Spring Yokohama FC Seagulls Women's

0-1

1-1
Sun 1, May-08:00 - Japan Women's Football League Division 1
Angeviolet Hiroshima Women's vs Speranza Osaka Women's

0-1

1-1
Sun 1, May-08:00 - Japan Women's Football League Division 1
Orca Kamogawa FC Women's vs NGU Nagoya Women's

0-0

0-0
Sun 1, May-08:00 - Japan Women's Football League Division 1
Bunnies Gunma White Star Women's vs AS Harima ALBION Women's

0-0

1-1
Sun 1, May-09:00 - Japan Women's Football League Division 1
Setagaya Sfida Women's vs Nippon Sport Science University Women's

2-0

3-1
Sun 1, May-06:00 - Japan Women's Football League Division 2
Veertien Mie Women's vs Norddea Hokkaido Women's

0-0

0-0
Sun 1, May-08:00 - Japanese League Division 2
Fagiano Okayama vs Tokyo Verdy

0-0

2-1
Sun 1, May-08:00 - Japanese League Division 2
Grulla Morioka vs Roasso Kumamoto

0-1

1-2
Sun 1, May-09:00 - Japanese League Division 2
Thespakusatsu Gunma vs Yokohama FC

0-3

3-3
Sun 1, May-09:00 - Japanese League Division 2
Montedio Yamagata vs V-Varen Nagasaki

1-0

2-0
Sun 1, May-09:00 - Japanese League Division 2
Zweigen Kanazawa vs Omiya Ardija

0-1

1-2
Sun 1, May-09:00 - Japanese League Division 2
FC Machida Zelvia vs Tokushima Vortis

0-0

0-2
Sun 1, May-11:00 - Japanese League Division 2
Vegalta Sendai vs Blaublitz Akita

1-1

3-1
Sun 1, May-09:00 - Japanese WE League
AS Elfen Sayama Women's vs Nojima Stella Women's

1-0

1-1
Sun 1, May-23:30 - Jordan Professional Premier League
Sahab SC vs Al Hussein Irbid

1-2

1-3
Sun 1, May-14:00 - Kazakhstan Super League
FC Astana vs Turan Turkistan

1-3

3-3
Sun 1, May-16:00 - Kazakhstan Super League
FK Atyrau vs Ordabasy

1-1

2-1
Sun 1, May-14:00 - Kenya Premier League
Kakamega Homeboyz vs Wazito FC

0-0

1-1
Sun 1, May-16:00 - Kenya Premier League
Gor Mahia vs Kariobangi Sharks

0-0

0-0
Sun 1, May-16:00 - Kenya Premier League
Sofapaka Nairobi FC vs Nzoia Sugar

0-0

2-1
Sun 1, May-16:00 - Kenya Premier League
AFC Leopards SC vs KCB Nairobi

2-0

2-1
Sun 1, May-16:00 - Kenya Premier League
Nairobi City Stars vs Kenya Police FC

0-0

0-0
Sun 1, May-09:00 - Korea K3 League
Siheung Citizen vs Paju Citizen FC

1-0

1-1
Sun 1, May-10:00 - Korea K3 League
Daejeon Korail vs FC Mokpo

0-0

0-1
Sun 1, May-10:00 - Korea K3 League
Busan Transpor Tation vs Cheonan City FC

0-0

1-1
Sun 1, May-10:00 - Korea K3 League
Gyeongju KHNP vs Gangneung Citizen

0-0

1-2
Sun 1, May-10:00 - Korea K3 League
Hwaseong FC vs Ulsan Citizen

0-0

0-0
Sun 1, May-10:00 - Korea K3 League
Dangjin Citizen vs Changwon City

1-1

1-1
Sun 1, May-09:00 - Korea K4 League
Jeonju Citizen FC vs Chuncheon Citizen

1-2

3-3
Sun 1, May-09:00 - Korea K4 League
Jinju Citizen FC vs Gangwon II

0-1

0-2
Sun 1, May-09:00 - Korea K4 League
Jeonbuk Hyundai Motors II vs Geoje Citizen

2-1

2-3
Sun 1, May-11:00 - Korea K4 League
Daegu FC II vs Pyeongtaek Citizen

0-1

2-1
Sun 1, May-17:00 - Kosovo Super League
KF Feronikeli vs Malisheva

0-0

0-2
Sun 1, May-17:00 - Kosovo Super League
KF Llapi vs Ballkani

0-1

1-1
Sun 1, May-17:00 - Kosovo Super League
KF Drita Gjilan vs KF Drenica Skenderaj

0-0

1-1
Sun 1, May-17:00 - Latvia - 1. Division
Rigas Futbola skola vs FK Spartaks Jurmala

1-0

2-0
Sun 1, May-15:00 - Latvia - 1. Division
Valmieras FK vs Riga FC

3-0

3-0
Sun 1, May-14:00 - Latvia - 2. Division
Tukums-2000 II vs Olaines FK

1-3

3-3
Sun 1, May-16:00 - Latvia - 2. Division
Jelgava vs Grobina

2-0

4-0
Sun 1, May-16:00 - Lithuania - 1. Division
Banga Gargzdai vs Suduva

0-1

0-1
Sun 1, May-18:55 - Lithuania - 1. Division
FK Riteriai vs Dziugas Telsiai

1-0

3-0
Sun 1, May-13:00 - Lithuania - 2. Division
NFA Kaunas vs Vilnius BFA

1-1

3-2
Sun 1, May-16:00 - Lithuania - 2. Division
FK Panevezys B vs Atmosfera Mazeikiai

1-3

1-3
Sun 1, May-16:00 - Lithuania - 2. Division
Siauliai B vs Ekranas

0-0

1-1
Sun 1, May-18:00 - Luxembourg National Division
F91 Dudelange vs Swift Hesperange

0-0

1-0
Sun 1, May-18:00 - Luxembourg National Division
Jeunesse Esch vs UNA Strassen

0-1

1-2
Sun 1, May-18:00 - Luxembourg National Division
Union Titus Petange vs FC Differdange 03

1-1

1-2
Sun 1, May-18:00 - Luxembourg National Division
FC Wiltz 71 vs Rodange 91

1-0

2-0
Sun 1, May-18:00 - Luxembourg National Division
Progres Niederkorn vs RM Hamm Benfica

1-1

5-1
Sun 1, May-18:00 - Luxembourg National Division
Hostert vs Fola Esch

0-0

2-3
Sun 1, May-18:00 - Luxembourg National Division
US Mondorf-les-Bains vs Etzella Ettelbruck

1-0

2-1
Sun 1, May-14:00 - Macao Division 1
CF Benfica Macau vs LUN LOK

1-1

2-2
Sun 1, May-16:00 - Macao Division 1
CD Monte Carlo vs Casa De Portugal

5-0

9-1
Sun 1, May-20:15 - Malta Premier League
Gzira United vs Gudja United

1-0

3-1
Sun 1, May-17:00 - Malta Premier League
Hibernians FC vs Birkirkara FC

1-1

3-1
Sun 1, May-18:00 - Malta Premier League
Santa Lucia vs Sliema Wanderers FC

0-0

1-2
Sun 1, May-04:00 - Mexico Primera Division
Atlas vs Tigres UANL

0-0

1-1
Sun 1, May-04:06 - Mexico Primera Division
Monterrey vs Club Tijuana

1-0

2-0
Sun 1, May-21:00 - Mexico Primera Division
Pumas UNAM vs Pachuca

0-0

2-0
Sun 1, May-06:00 - Mexico Primera Division
Club America vs Cruz Azul

0-0

0-0
Sun 1, May-02:00 - Mexico Primera Division
Queretaro FC vs FC Juarez

2-0

4-0
Sun 1, May-01:00 - Mexico Primera Divison 2
Inter Playa del Carmen vs Cafetaleros De Chiapas


0-1
Sun 1, May-01:00 - Mexico Primera Divison 2
Huracanes Izcalli vs Alebrijes de Oaxaca B


1-1
Sun 1, May-02:30 - Mexico Primera Divison 2
Mazorqueros FC vs Tritons Vallarta MFC


0-1
Sun 1, May-02:00 - Mexico Primera Divison A
Alebrijes de Oaxaca vs Cimarrones Sonora

0-0

0-0
Sun 1, May-04:00 - Mexico Women's Primera Division
Pachuca Women's vs Necaxa Women

0-1

1-1
Sun 1, May-18:00 - Mexico Youth U20
San Luis U20 vs Santos Laguna U20

0-0

2-2
Sun 1, May-18:00 - Mexico Youth U20
Pumas UNAM U20 vs Pachuca U20

0-0

2-1
Sun 1, May-18:00 - Mexico Youth U20
Leon U20 vs Deportivo Toluca Mexiquense U20


3-1
Sun 1, May-15:00 - Mongolia Premier League
FC Ulaanbaatar vs Tuv Buganuud

0-0

1-0
Sun 1, May-12:00 - Mongolia Premier League
Khovd Western vs BCH Lions

1-3

2-4
Sun 1, May-22:00 - Montenegro Division 2
OFK Mladost DG vs Arsenal Tivat

1-0

1-0
Sun 1, May-18:30 - Montenegro Division 2
Jedinstvo Bijelo Polje vs FK Grbalj Radanovici

0-0

1-0
Sun 1, May-18:30 - Montenegro Division 2
OFK Titograd vs FK Kom

0-1

0-1
Sun 1, May-18:30 - Montenegro Division 2
Bokelj Kotor vs FK Cetinje

3-0

5-0
Sun 1, May-18:30 - Montenegro Division 2
OFK Igalo vs FK Berane

1-0

3-0
Sun 1, May-02:00 - Morocco Super League
Renaissance Sportive de Berkane vs JS Soualem

4-1

4-3
Sun 1, May-06:00 - New Zealand Central Leagues
Havelock North Wanderers AFC vs North Wellington


2-3
Sun 1, May-06:30 - New Zealand Central Leagues
Western Suburbs vs Petone FC


0-4
Sun 1, May-19:00 - Nigeria Premier League
Lobi Stars vs Nasarawa United FC

0-0

2-1
Sun 1, May-19:00 - Nigeria Premier League
Kwara United vs Rivers United

0-1

2-1
Sun 1, May-19:00 - Nigeria Premier League
Heartland FC vs Abia Warriors

2-1

2-1
Sun 1, May-19:00 - Nigeria Premier League
Sunshine Stars FC vs Shooting Stars SC

0-0

0-0
Sun 1, May-19:00 - Nigeria Premier League
MFM FC vs Enugu Rangers International

0-0

0-0
Sun 1, May-19:00 - Nigeria Premier League
Remo Stars vs Wikki Tourists

1-0

1-0
Sun 1, May-19:00 - Nigeria Premier League
Katsina United vs Akwa United

0-0

1-0
Sun 1, May-19:00 - North Macedonia Prva liga
Borec Veles vs FK Skopje

0-0

1-0
Sun 1, May-19:00 - North Macedonia Prva liga
FK Makedonija Gjorce Petrov vs Akademija Pandev

0-0

1-0
Sun 1, May-19:00 - North Macedonia Prva liga
Pelister Bitola vs FK Tikves Kavadarci

1-1

1-1
Sun 1, May-19:00 - North Macedonia Prva liga
Renova Cepciste vs FC Struga Trim-Lum

0-0

1-1
Sun 1, May-19:59 - Norway 2 Division A
Notodden FK vs Moss

0-2

1-3
Sun 1, May-16:00 - Norway 2 Division A
Kvik Halden vs FK Arendal

1-2

1-3
Sun 1, May-16:00 - Norway 2 Division A
Sotra SK vs Flekkeroy IL

2-0

2-0
Sun 1, May-15:00 - Norway 2 Division B
Alta vs Gjovik Lyn

3-0

5-0
Sun 1, May-15:00 - Norway 2 Division B
Asker Fotball vs Brattvag

0-1

3-2
Sun 1, May-17:35 - Norway 2 Division B
Levanger FK vs Tromsdalen UIL

0-1

2-2
Sun 1, May-16:00 - Norway 2 Division B
Eidsvold Turn vs SK Traeff

1-1

1-1
Sun 1, May-17:00 - Norway 3. Divisjon A
FK Fyllingsdalen vs Skeid Oslo II

1-1

1-3
Sun 1, May-15:00 - Norway 3. Divisjon A
Lyn Oslo FC vs Sandvikens

0-0

4-1
Sun 1, May-18:00 - Norway 3. Divisjon A
Kjelsas B vs Ready

1-1

1-2
Sun 1, May-15:00 - Norway 3. Divisjon B
IL Hodd II vs Honefoss

1-1

2-1
Sun 1, May-18:00 - Norway 3. Divisjon C
FK Haugesund B vs Lysekloster

1-2

1-4
Sun 1, May-18:00 - Norway 3. Divisjon D
Sprint-Jeloy vs Pors Grenland

1-0

2-2
Sun 1, May-19:00 - Norway 3. Divisjon E
Innstranden vs Kolstad

0-4

1-5
Sun 1, May-19:00 - Norway 3. Divisjon E
Orkla vs Junkeren

0-1

0-2
Sun 1, May-17:30 - Norway 3. Divisjon E
SK Trygg Lade vs Bodo Glimt 2

4-0

5-1
Sun 1, May-19:00 - Norway 3. Divisjon F
IF Floya vs Bossekop UL

2-1

4-1
Sun 1, May-18:00 - Norway 3. Divisjon F
Skjetten vs Harstad

3-0

3-0
Sun 1, May-18:15 - Norway 3. Divisjon F
Mjolner vs Stromsgodset B

0-0

0-1
Sun 1, May-18:00 - Norway NM Cupen
Bodo Glimt vs Molde

0-0

0-1
Sun 1, May-05:10 - Panama Liga Panamena de Futbol
CA Independiente La Chorrera vs Veraguas CD

1-1

3-1
Sun 1, May-01:00 - Panama Liga Panamena de Futbol
CD Arabe Unido vs Plaza Amador

0-0

0-2
Sun 1, May-01:00 - Panama Liga Panamena de Futbol
Union Deportivo Universitario vs San Francisco FC

0-0

0-1
Sun 1, May-03:05 - Panama Liga Panamena de Futbol
Tauro FC vs Costa Del Este FC

0-1

0-1
Sun 1, May-18:00 - Paraguayan Division 2
Martin Ledesma vs Sportivo Iteno

1-0

3-0
Sun 1, May-18:00 - Paraguayan Division 2
Atyra FC vs Deportivo Santani

0-1

0-2
Sun 1, May-03:45 - Paraguayan Primera Division
Cerro Porteno vs FC Nacional Asuncion

0-0

1-0
Sun 1, May-01:30 - Paraguayan Primera Division
General Caballero JLM vs Club Libertad

0-1

0-1
Sun 1, May-19:59 - Peru Primera Division
Alianza Atletico vs Ayacucho Futbol Club

1-0

2-1
Sun 1, May-22:00 - Peru Primera Division
Atletico Grau vs Universitario de Deportes

0-0

0-1
Sun 1, May-22:15 - Peru Primera Division
Carlos A. Mannucci vs ADT Tarma

0-0

1-1
Sun 1, May-00:30 - Peru Primera Division
Melgar vs Cienciano

0-0

1-0
Sun 1, May-00:00 - Peru Segunda Division
Cusco FC vs Molinos El Pirata

0-0

2-0
Sun 1, May-22:00 - Peru Segunda Division
Deportivo Union Comercio vs Deportivo Llacuabamba

1-0

2-0
Sun 1, May-15:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Gornik Zabrze Youth vs Zaglebie Lubin Youth

0-1

0-1
Sun 1, May-19:00 - Poland - 4. Liga
Olimpia Grudziadz vs Blekitni Stargard Szczecinski

1-0

3-1
Sun 1, May-19:00 - Poland - 4. Liga
Avia Swidnik vs Sokol Sieniawa

4-2

8-2
Sun 1, May-19:00 - Poland - 4. Liga
Wisla Sandomierz vs Orleta Radzyn Podlaski

0-1

0-3
Sun 1, May-17:00 - Poland - 4. Liga
Kotwica Kolobrzeg vs Pogon Szczecin II

0-0

1-0
Sun 1, May-17:00 - Poland - 4. Liga
Jagiellonia Bialystok B vs MKS Kutno

1-1

1-2
Sun 1, May-15:30 - Poland - 4. Liga
Unia Tarnow vs Czarni Polaniec

0-1

1-1
Sun 1, May-18:00 - Poland - 4. Liga
Swit Nowy Dwor Mazowiecki vs Sokol Aleksandrow Lodzki

0-0

3-1
Sun 1, May-18:00 - Poland - 4. Liga
Chelmianka Chelm vs Wisloka Debica

0-0

0-0
Sun 1, May-17:00 - Poland - Ekstraklasa
Bruk Bet Termalica Nieciecza vs Wisla Plock

0-0

1-0
Sun 1, May-19:30 - Poland - Ekstraklasa
Cracovia Krakow vs Wisla Krakow

0-0

0-0
Sun 1, May-17:00 - Poland - I liga
GKS Jastrzebie vs Odra Opole

0-2

1-3
Sun 1, May-17:00 - Poland - I liga
CWKS Resovia Rzeszow vs Arka Gdynia

0-1

4-1
Sun 1, May-14:40 - Poland - I liga
Podbeskidzie vs Zaglebie Sosnowiec

0-0

0-2
Sun 1, May-19:59 - Poland - I liga
Puszcza Niepolomice vs GKS Katowice

0-0

1-1
Sun 1, May-19:00 - Poland - II liga
Motor Lublin vs Sokol Ostroda

2-0

5-0
Sun 1, May-19:00 - Poland - II liga
Pogon Siedlce vs Stal Rzeszow

0-1

1-4
Sun 1, May-19:00 - Poland - II liga
Hutnik Krakow vs Radunia Stezyca

2-1

3-2
Sun 1, May-19:00 - Poland - II liga
Pogon Grodzisk Mazowiecki vs Olimpia Elblag

0-0

1-0
Sun 1, May-17:30 - Poland - II liga
Ruch Chorzow vs Znicz Pruszkow

0-0

0-0
Sun 1, May-18:00 - Poland - II liga
Lech Poznan B vs KKS 1925 Kalisz

0-0

1-0
Sun 1, May-18:00 - Poland - II liga
Slask Wroclaw B vs Wisla Pulawy

1-0

3-0
Sun 1, May-14:00 - Poland Woman's League
Rekord Bielsko Women's vs KKP Bydgoszcz Women's

0-0

0-0
Sun 1, May-14:00 - Poland Woman's League
WKS Slask Wroclaw Women's vs APLG Gdansk Women's

1-0

1-2
Sun 1, May-19:00 - Portugal Campeonato
Vianense vs Merelinense

1-0

1-0
Sun 1, May-19:00 - Portugal Campeonato
Imortal Albufeira vs Louletano

0-1

2-1
Sun 1, May-19:00 - Portugal Campeonato
Leca FC vs Paredes

0-0

1-0
Sun 1, May-19:00 - Portugal Campeonato
Barreirense vs Juventude de Evora

0-0

1-0
Sun 1, May-19:00 - Portugal Campeonato
Maria da Fonte vs Pedras Salgadas

0-2

1-3
Sun 1, May-19:00 - Portugal Campeonato
Vila Mea vs Camacha

0-0

0-1
Sun 1, May-19:00 - Portugal Campeonato
Macedo Cavaleiros vs Mirandela

0-0

1-0
Sun 1, May-19:00 - Portugal Campeonato
Amarante vs Vila Real

0-1

1-2
Sun 1, May-19:00 - Portugal Campeonato
Tirsense vs Berco

3-1

3-2
Sun 1, May-19:00 - Portugal Campeonato
Marinhense vs Coruchense

1-0

1-0
Sun 1, May-19:00 - Portugal Campeonato
Peniche vs GD Vitoria Sernache

0-1

0-3
Sun 1, May-19:00 - Portugal Campeonato
Sacavenense vs Sintrense

1-1

1-2
Sun 1, May-19:00 - Portugal Campeonato
Montemor vs FC Serpa

0-3

1-5
Sun 1, May-19:00 - Portugal Campeonato
Limianos vs Forjaes SC

1-0

2-0
Sun 1, May-19:00 - Portugal Campeonato
O Elvas vs Loures

0-1

0-2
Sun 1, May-19:00 - Portugal Campeonato
Pero Pinheiro vs Sertanense FC

0-0

0-0
Sun 1, May-19:00 - Portugal Campeonato
Salgueiros vs Vilaverdense

0-1

0-1
Sun 1, May-19:00 - Portugal Campeonato
Sao Martinho vs Maritimo B

1-0

1-1
Sun 1, May-19:00 - Portugal Campeonato
Valadares Gaia vs Santa Cruz de Alvarenga

1-0

2-1
Sun 1, May-19:00 - Portugal Campeonato
Condeixa vs Benfica Castelo Branco

1-0

2-2
Sun 1, May-19:00 - Portugal Campeonato
Ferreira de Aves vs Castro Daire

0-0

1-0
Sun 1, May-19:00 - Portugal Campeonato
Uniao Idanhense vs ARC Oleiros

0-1

0-1
Sun 1, May-19:00 - Portugal Campeonato
Os Belenenses vs Olhanense SC

1-0

3-0
Sun 1, May-19:00 - Portugal Campeonato
Uniao de Coimbra vs CD Gouveia

0-1

2-1
Sun 1, May-17:00 - Portugal Campeonato
Lusitano GC Moncarapachense vs Fontinhas

0-0

0-0
Sun 1, May-19:59 - Portugal Campeonato
Operario Desportivo vs S.C.Praiense

1-1

1-1
Sun 1, May-19:59 - Portugal Campeonato
Sp. Ideal vs Rabo Peixe


1-0
Sun 1, May-14:00 - Portugal Liga de Honora
Vilafranquense vs SL Benfica B

1-0

1-2
Sun 1, May-17:00 - Portugal Liga de Honora
Rio Ave vs Casa Pia AC

1-0

1-0
Sun 1, May-15:45 - Portugal Liga de Honora
C.D. Feirense vs Clube Desportivo Trofense

0-2

1-2
Sun 1, May-19:59 - Portugal Liga Revelacao U19
Benfica(U19) vs Sporting Lisbon(U19)


2-2
Sun 1, May-21:00 - Portugal Primera Liga
Moreirense vs Boavista FC

0-1

1-2
Sun 1, May-00:00 - Portugal Primera Liga
Belenenses SAD vs SC Braga

0-0

0-1
Sun 1, May-23:30 - Portugal Primera Liga
Sporting Clube de Portugal vs Gil Vicente

2-1

4-1
Sun 1, May-18:30 - Portugal Primera Liga
Vitoria Guimaraes vs CD Santa Clara

1-0

1-1
Sun 1, May-14:00 - Primeira Liga 3
Cova Piedade vs Amora FC

0-1

0-1
Sun 1, May-14:00 - Primeira Liga 3
Anadia vs Fafe

3-0

3-0
Sun 1, May-14:00 - Primeira Liga 3
Caldas SC vs Uniao Santarem

2-2

2-3
Sun 1, May-14:00 - Primeira Liga 3
Canelas 2010 vs Lusitania Lourosa

0-0

0-0
Sun 1, May-22:00 - Primeira Liga 3
Vitoria Setubal FC vs Uniao Leiria

0-1

1-2
Sun 1, May-22:00 - Primeira Liga 3
UD Oliveirense vs S.C. Braga B

1-0

1-1
Sun 1, May-16:00 - Republic of Azerbaijan Division 1
Neftchi Baku B vs Zira FK B

1-0

1-0
Sun 1, May-16:00 - Republic of Azerbaijan Division 1
Standard Sumqayit B vs Zaqatala FK

0-1

0-1
Sun 1, May-16:00 - Republic of Azerbaijan Division 1
Kesla FK B vs Sabail B

3-0

5-0
Sun 1, May-19:59 - Romania - Divizia A
FC U Craiova 1948 vs UTA Arad

0-0

1-0
Sun 1, May-22:30 - Romania - Divizia A
CFR Cluj vs Farul Constanta

0-0

1-0
Sun 1, May-15:30 - Romania - Liga 2
Petrolul Ploiesti vs CSA Steaua Bucureti

0-0

0-0
Sun 1, May-12:00 - Romania Women's Superliga
SSU Politehnica Timisoara Women's vs Vasas Femina Women's

2-0

6-0
Sun 1, May-17:00 - Russia Div 2 Group 2
Dinamo Moscow B vs Krasava Odintsovo

1-1

3-2
Sun 1, May-15:00 - Russia Premier League
Spartak Moscow vs Krylya Sovetov Samara

0-1

2-1
Sun 1, May-19:59 - Russia Premier League
Akhmat Grozny vs CSKA Moscow

0-0

2-0
Sun 1, May-17:30 - Russia Premier League
FK Khimki vs FC Ufa

1-0

1-1
Sun 1, May-12:30 - Russia Women's Premier League
FK Ryazan VDV Women's vs Lokomotiv Moscow Women's

0-1

0-2
Sun 1, May-17:00 - Russia Women's Premier League
FK Rostov Women's vs Zvezda 2005 Perm Women's

0-0

1-0
Sun 1, May-14:00 - Russia Women's Premier League
Chertanovo Moscow Women's vs CSKA Moscow Women's

0-2

2-4
Sun 1, May-19:00 - Scotland Women's Premier League
Hibernian Women's vs Hamilton Academical Women's

1-1

2-2
Sun 1, May-19:00 - Scotland Women's Premier League
Motherwell Women's vs Glasgow Rangers Women's

0-2

1-2
Sun 1, May-15:00 - Scottish Premier League
Celtic vs Glasgow Rangers

1-0

1-1
Sun 1, May-19:30 - Scottish Women's Cup
Partick Thistle Women's vs Glasgow City Women's

1-2

1-3
Sun 1, May-15:00 - Scottish Women's Cup
Hearts Women's vs Celtic Women's

0-0

0-0
Sun 1, May-19:00 - Serbia - 1. Liga
Vojvodina vs Crvena Zvezda Beograd

0-2

0-3
Sun 1, May-20:30 - Serbia - 1. Liga
Backa Topola vs FK Vozdovac

0-0

1-1
Sun 1, May-21:05 - Serbia - 1. Liga
FK Napredak Krusevac vs Partizan Belgrade

0-1

0-3
Sun 1, May-18:00 - Serbia Prva Liga
FK Rad Beograd vs Macva Sabac

0-1

1-1
Sun 1, May-18:00 - Serbia Prva Liga
Timok vs Backa Palanka

1-0

3-0
Sun 1, May-00:00 - Serie C - Brazil
Paysandu (PA) vs Ypiranga(RS)

1-1

1-1
Sun 1, May-22:00 - Serie C - Brazil
Ferroviario CE vs Botafogo PB

1-0

1-0
Sun 1, May-01:00 - Serie C - Brazil
Campinense (PB) vs Aparecidense GO

1-0

1-1
Sun 1, May-18:00 - Serie C - Brazil
Figueirense FC vs Mirassol FC

0-1

0-2
Sun 1, May-02:00 - Serie C - Brazil
Vitoria Salvador BA vs Manaus FC(AM)

0-0

1-0
Sun 1, May-00:00 - Serie D - Brazil
America FC Natal RN vs Afogados Ingazeira PE

0-0

0-1
Sun 1, May-00:00 - Serie D - Brazil
Ferroviaria SP vs Real Noroeste

1-1

1-2
Sun 1, May-22:00 - Serie D - Brazil
SER Caxias do Sul vs Aimore RS

2-1

4-2
Sun 1, May-22:00 - Serie D - Brazil
Perolas Negras RJ vs Portuguesa RJ

0-1

1-1
Sun 1, May-22:00 - Serie D - Brazil
Azuriz FC vs Marcilio Dias SC

0-0

1-0
Sun 1, May-22:00 - Serie D - Brazil
Nova Venecia ES vs Inter de Limeira

1-0

2-2
Sun 1, May-22:30 - Serie D - Brazil
Ipora vs Costa Rica MS

0-0

1-2
Sun 1, May-01:00 - Serie D - Brazil
Nautico (RR) vs Sao Raimundo (RR)

1-1

1-1
Sun 1, May-23:00 - Serie D - Brazil
Sao Raimundo (AM) vs Porto Velho/RO

0-0

0-1
Sun 1, May-23:00 - Serie D - Brazil
Agremiacao Sportiva Arapiraquense (ASA) vs Sergipe/SE

0-0

1-0
Sun 1, May-23:00 - Serie D - Brazil
Cascavel PR vs Sao Luiz(RS)

0-0

2-1
Sun 1, May-23:00 - Serie D - Brazil
Juventus SC vs Prospera Criciuma

0-0

0-1
Sun 1, May-23:00 - Serie D - Brazil
Alagoinhas Atletico BA vs Jacuipense BA

0-0

0-1
Sun 1, May-23:00 - Serie D - Brazil
Lagarto vs CS Esportivo AL

0-1

3-3
Sun 1, May-23:00 - Serie D - Brazil
Acao MT vs Brasiliense (DF)

0-0

0-2
Sun 1, May-03:00 - Serie D - Brazil
Caldense(MG) vs Bahia de Feira BA

0-0

0-2
Sun 1, May-22:00 - Slovakia 1. Liga
Slovan Bratislava vs Spartak Trnava

1-0

1-0
Sun 1, May-12:30 - Slovakia 2. Liga
STK Samorin vs FC Artmedia Petrzalka

0-0

2-0
Sun 1, May-18:30 - Slovakia 3. liga East
MFK Snina vs Pokrok SEZ Krompachy

1-0

3-0
Sun 1, May-19:30 - Slovenia 1. Liga
Domzale vs NK Aluminij

2-1

3-1
Sun 1, May-22:15 - Slovenia 1. Liga
NK Olimpija Ljubljana vs NK Bravo

1-0

1-0
Sun 1, May-17:00 - South Africa First League
Black Leopards vs Cape Town Spurs

1-0

2-1
Sun 1, May-17:00 - South Africa First League
Hungry Lions vs JDR Stars

2-0

2-0
Sun 1, May-09:00 - South Australian Super League
Adelaide United FC Youth vs White City Beograd

2-1

5-2
Sun 1, May-06:45 - South Australian Super League Reserves
Adelaide United FC Reserve vs White City Beograd Reserve

2-1

4-1
Sun 1, May-13:00 - Spanish Ladies League Division 2
Osasuna Women's vs Real Oviedo Women's

1-0

2-0
Sun 1, May-14:00 - Spanish Ladies League Division 2
Zaragoza CFF Women's vs Athletic Bilbao B Women's

1-0

2-2
Sun 1, May-14:00 - Spanish Ladies League Division 2
Racing de Santander Women's vs CD Pradejon Women's

1-0

1-1
Sun 1, May-14:00 - Spanish Ladies League Division 2
CDEF Logrono Women's vs Atletico de Madrid B Women's

1-1

4-3
Sun 1, May-13:00 - Spanish Ladies Premier League
Levante UD Women's vs Atletico de Madrid Women's

0-2

0-5
Sun 1, May-13:00 - Spanish Ladies Premier League
Real Madrid CF Women's vs Madrid CFF Women's

0-0

1-0
Sun 1, May-13:30 - Spanish Ladies Premier League
Eibar Women's vs Villarreal Women's

1-0

1-1
Sun 1, May-14:00 - Spanish Ladies Premier League
Real Sociedad Women's vs Rayo Vallecano Women's

1-0

4-0
Sun 1, May-14:00 - Spanish Ladies Premier League
Sporting De Huelva Women's vs Deportivo Alaves Women's

0-1

2-1
Sun 1, May-16:00 - Spanish Primera Division
Elche vs Osasuna

0-0

1-1
Sun 1, May-20:30 - Spanish Primera Division
Rayo Vallecano vs Real Sociedad

0-1

1-1
Sun 1, May-23:00 - Spanish Primera Division
Barcelona vs Mallorca

1-0

2-1
Sun 1, May-18:15 - Spanish Primera Division
Granada CF vs Celta Vigo

0-0

1-1
Sun 1, May-14:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Racing Santander vs Celta Vigo B

2-1

2-2
Sun 1, May-14:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Real Union de Irun vs CF Rayo Majadahonda

0-0

1-0
Sun 1, May-19:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Cultural Leonesa vs Zamora CF

0-0

0-0
Sun 1, May-19:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Calahorra vs Inter de Madrid

1-1

1-2
Sun 1, May-19:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
San Sebastian Reyes vs Valladolid B

1-1

1-1
Sun 1, May-14:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
Alcoyano vs Albacete

0-0

0-0
Sun 1, May-14:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
Villarreal B vs Atletico Baleares

0-1

2-1
Sun 1, May-21:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
Sabadell vs Gimnastic Tarragona

0-0

2-0
Sun 1, May-14:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
UCAM Murcia vs CD Linares Deportivo

0-1

1-2
Sun 1, May-19:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
Atletico Sanluqueno vs UE Llagostera Costa Brava

0-0

1-1
Sun 1, May-14:00 - Spanish Primera U19
Elche(U19) vs Archena(U19)

0-0

2-0
Sun 1, May-14:00 - Spanish Primera U19
Pontevedra(U19) vs Marina Sport(U19)

0-0

0-1
Sun 1, May-14:00 - Spanish Primera U19
Real Murcia(U19) vs Kelme CF U19

1-0

2-0
Sun 1, May-14:00 - Spanish Primera U19
CP Flecha Negra(U19) vs CD Badajoz(U19)

0-1

0-2
Sun 1, May-19:00 - Spanish Primera U19
Recreativo Huelva U19 vs CD San Felix(U19)


3-5
Sun 1, May-19:00 - Spanish Primera U19
Castilleja CF(U19) vs Santa Fe U19

0-0

0-0
Sun 1, May-19:00 - Spanish Primera U19
CD Ebro(U19) vs CF Damm(U19)


0-1
Sun 1, May-14:30 - Spanish Primera U19
CD Lugo(U19) vs Sporting de Gijon(U19)

2-0

2-0
Sun 1, May-14:30 - Spanish Primera U19
Burgos CF(U19) vs Getafe(U19)

0-0

3-0
Sun 1, May-15:30 - Spanish Primera U19
Cultural Leonesa(U19) vs Atletico de Madrid(U19)

0-0

0-2
Sun 1, May-17:15 - Spanish Primera U19
Las Palmas(U19) vs Juventud Laguna(U19)

1-0

3-0
Sun 1, May-19:59 - Spanish Primera U19
Alboraya(U19) vs CD Roda(U19)


3-1
Sun 1, May-19:59 - Spanish Primera U19
Vazquez Cultural U19 vs Tiro Pichon(U19)


3-1
Sun 1, May-12:00 - Spanish Primera U19
Barcelona(U19) vs Zaragoza(U19)

0-2

3-2
Sun 1, May-16:00 - Spanish Segunda Division
SD Amorebieta vs Fuenlabrada

1-0

2-1
Sun 1, May-20:15 - Spanish Segunda Division
SD Ponferradina vs FC Cartagena

3-2

4-2
Sun 1, May-20:15 - Spanish Segunda Division
CD Lugo vs Tenerife

0-0

0-2
Sun 1, May-18:00 - Spanish Segunda Division
Sporting de Gijon vs UD Ibiza

0-1

0-1
Sun 1, May-18:00 - Spanish Segunda Division
Alcorcon vs Girona

0-1

0-1
Sun 1, May-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Real Aviles vs Leganes B

0-0

1-0
Sun 1, May-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
CD Artistico Navalcarnero vs Bergantinos CF

0-1

0-1
Sun 1, May-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Coruxo FC vs Marino Luanco

1-0

2-0
Sun 1, May-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Arosa Sociedad Cultural vs Mostoles

0-0

1-0
Sun 1, May-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
CF Salmantino UDS vs CD Cristo Atletico

0-0

0-0
Sun 1, May-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Gimnastica Segoviana vs UD Llanera

1-0

1-2
Sun 1, May-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Racing Rioja CF vs AD San Juan

0-0

1-0
Sun 1, May-19:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
SD Gernika vs Naxara

2-1

3-2
Sun 1, May-19:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Burgos Promesas vs Arenas Club de Getxo

0-0

0-1
Sun 1, May-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Racing Santander B vs CD Izarra

2-1

3-1
Sun 1, May-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
CD Cayon vs CD Tropezon

1-3

4-3
Sun 1, May-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Terrassa vs SD Formentera

3-1

4-1
Sun 1, May-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Cerdanyola del Valles vs SCR Pena Deportiva

0-0

0-3
Sun 1, May-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
CD Ebro vs Brea

0-0

0-0
Sun 1, May-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Ibiza Islas Pitiusas vs CF Badalona

0-0

1-2
Sun 1, May-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Andratx vs CE Europa

2-1

4-1
Sun 1, May-19:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
SD Tarazona vs AE Prat

1-0

2-1
Sun 1, May-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Lleida vs SD Huesca B

1-0

1-0
Sun 1, May-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Teruel vs Numancia

0-1

0-2
Sun 1, May-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
AD Ceuta vs CD San Roque de Lepe

1-1

1-1
Sun 1, May-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Cadiz B vs UD San Fernando

3-0

5-0
Sun 1, May-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Velez CF vs Antequera CF

0-0

1-1
Sun 1, May-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
CD Coria vs Tamaraceite

1-0

4-1
Sun 1, May-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Las Palmas Atletico vs Cacereno

1-1

1-2
Sun 1, May-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Panaderia Pulido vs Cordoba C.F.

1-0

3-3
Sun 1, May-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Xerez Deportivo vs CD Mensajero

1-0

2-1
Sun 1, May-22:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Merida AD vs Villanovense

1-0

1-0
Sun 1, May-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
UD Melilla vs Calvo Sotelo Puertollano

0-1

2-1
Sun 1, May-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
UD Socuellamos vs UD Alzira

0-0

1-0
Sun 1, May-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
CF La Nucia vs CD Marchamalo

1-0

2-0
Sun 1, May-19:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
Real Murcia vs Aguilas FC

0-0

1-0
Sun 1, May-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
Hercules CF vs Atletico Mancha Real

1-1

3-1
Sun 1, May-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
Eldense vs Toledo

3-1

3-1
Sun 1, May-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
CD El Ejido 2012 vs Recreativo Granada

1-1

3-1
Sun 1, May-19:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
UD Gijon Industrial vs CD Tuilla

1-0

3-1
Sun 1, May-19:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
CD Praviano vs L'Entregu CF

1-0

2-0
Sun 1, May-19:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
CD Covadonga vs CD Llanes

0-1

3-1
Sun 1, May-19:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Real Oviedo B vs CD Colunga

1-1

2-1
Sun 1, May-19:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Urraca CF vs CD Lealtad

0-0

0-0
Sun 1, May-19:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
SD Lenense vs Sporting de Gijon B

0-0

0-1
Sun 1, May-19:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
CD Mosconia vs Caudal Deportivo

0-3

0-4
Sun 1, May-19:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
EI San Martin vs Luarca

1-0

3-0
Sun 1, May-19:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Real Titanico DE Laviana vs Langreo II

2-0

4-0
Sun 1, May-13:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Mallorca B vs Constancia

0-0

1-3
Sun 1, May-18:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Santanyi vs Portmany

2-0

5-2
Sun 1, May-18:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CD Binissalem vs CE Campos

1-1

1-1
Sun 1, May-18:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CD Llosetense vs Inter Ibiza

0-1

0-3
Sun 1, May-18:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
UD Poblense vs CE Felanitx

3-0

5-0
Sun 1, May-18:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
San Rafael vs Murense

1-0

1-1
Sun 1, May-18:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Rotlet Molinar vs Son Veri

1-0

1-0
Sun 1, May-18:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CF Soller vs CD Manacor

0-2

0-2
Sun 1, May-18:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Sant Jordi vs CE Mercadal

2-1

4-3
Sun 1, May-15:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Tenisca vs La Cuadra


3-0
Sun 1, May-15:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
CD Vera Puerto De La Cruz vs Gran Tarajal

0-0

0-2
Sun 1, May-15:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
UD Las Zocas vs Villa Santa Brigida

1-4

2-5
Sun 1, May-15:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Union Viera vs CD Marino

0-0

0-3
Sun 1, May-15:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Arucas CF vs CD Santa Ursula

1-0

1-0
Sun 1, May-15:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
CD Union Sur Yaiza vs Tenerife B

3-3

3-4
Sun 1, May-15:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
CD Buzanada vs UD Las Palmas C

0-0

3-1
Sun 1, May-15:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Herbania vs CD Atletico Paso

0-0

0-1
Sun 1, May-19:59 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Real Murcia B vs FC Cartagena B

1-2

3-2
Sun 1, May-19:59 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Deportiva Minera vs Yeclano Deportivo

2-0

2-2
Sun 1, May-19:59 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Bala Azul vs Archena


1-1
Sun 1, May-19:59 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Huercal Overa vs Mazarron CF

0-1

0-1
Sun 1, May-19:59 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
EG El Palmar vs Ciudad de Murcia

0-0

2-0
Sun 1, May-19:59 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
UCAM Murcia B vs AD Caravaca

0-1

1-2
Sun 1, May-19:59 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
UD Los Garres vs Lorca Deportiva FC

0-1

1-3
Sun 1, May-19:59 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
UCAM Cartagena FC vs CD Bullense

1-0

1-1
Sun 1, May-19:59 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Racing Murcia FC vs La Union CF

0-0

0-1
Sun 1, May-19:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Alfaro vs Haro Deportivo

2-0

5-1
Sun 1, May-19:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Anguiano vs CDFC La Calzada

0-0

0-1
Sun 1, May-19:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
Yague CF vs CA River Ebro

1-2

2-3
Sun 1, May-19:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Arnedo vs CD Berceo

0-0

0-0
Sun 1, May-19:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CA Vianes vs CF Rapid De Murillo

1-0

4-0
Sun 1, May-19:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Agoncillo vs Oyonesa

0-1

1-2
Sun 1, May-19:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
Casalarreina vs Calahorra B

0-1

3-1
Sun 1, May-19:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
Cenicero vs CD Varea

0-0

0-1
Sun 1, May-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
Barbastro vs CD Binefar

0-0

1-0
Sun 1, May-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
Zaragoza B vs Giner Torrero

2-0

4-1
Sun 1, May-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CA Monzon vs CD Caspe

0-0

1-0
Sun 1, May-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
SD Borja vs Epila CF

0-1

0-1
Sun 1, May-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
Utebo FC vs Biescas

3-0

6-0
Sun 1, May-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CF Illueca vs Santa Anastasia

1-0

2-1
Sun 1, May-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD Carinena vs CD Cuarte Industria

0-0

1-0
Sun 1, May-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CF Calamocha vs CD Robres

0-1

0-1
Sun 1, May-14:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
CD Azuqueca vs Huracan de Balazote

3-1

3-2
Sun 1, May-14:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Miguelturreno vs Tarancon


2-1
Sun 1, May-19:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Manchego Ciudad vs La Roda CF


3-0
Sun 1, May-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
UB Conquense vs UD Almansa

0-1

0-3
Sun 1, May-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Villarrubia CF vs Albacete B

0-1

1-4
Sun 1, May-19:59 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
L'Hospitalet vs CE Manresa

0-1

1-2
Sun 1, May-19:59 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
Sant Andreu vs UE Figueres

0-0

2-0
Sun 1, May-19:59 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
UE Vilassar de Mar vs UE Castelldefels

0-0

0-0
Sun 1, May-19:59 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
FC Asco vs FE Grama

1-0

2-4
Sun 1, May-19:59 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
CF Peralada vs Girona II

1-1

1-2
Sun 1, May-19:59 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
EC Granollers vs Pobla De Mafumet CF

0-2

2-4
Sun 1, May-19:59 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
UE Sants vs FC Vilafranca

1-0

3-0
Sun 1, May-19:59 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
Guineueta vs San Cristobal

0-0

0-1
Sun 1, May-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
CD Olimpic Xativa vs Orihuela CF

0-0

1-0
Sun 1, May-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Jove Espanol vs Castellon II

0-1

0-2
Sun 1, May-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Elche CF Ilicitano vs Acero

2-0

2-0
Sun 1, May-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
CD Roda vs Atletico Saguntino

0-0

0-2
Sun 1, May-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Atzeneta UE vs Torrent CF

0-1

1-2
Sun 1, May-14:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
RSD Alcala Henares vs AD Villaviciosa De Odon

1-0

3-2
Sun 1, May-14:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Las Rozas vs Getafe B

1-0

4-0
Sun 1, May-14:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Atletico de Madrid B vs Fuenlabrada Promesas Madrid 2021

1-1

3-1
Sun 1, May-14:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Rayo Vallecano B vs CF Trival Valderas

1-0

1-0
Sun 1, May-14:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Paracuellos Antamira vs Villaverde Boetticher CF

1-0

3-1
Sun 1, May-14:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
CD Colonia Moscardo vs AD Parla

0-1

0-2
Sun 1, May-14:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
RCD Carabanchel vs Ursaria

0-1

0-3
Sun 1, May-14:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Alcorcon B vs CDF Tres Cantos

0-0

2-0
Sun 1, May-14:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
AD Torrejon CF vs Galapagar

0-1

1-1
Sun 1, May-14:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Complutense Alcala vs Moratalaz


2-0
Sun 1, May-20:45 - Spanish Tercera Division Play Off
UD Somozas vs CD Barco

1-1

2-3
Sun 1, May-14:00 - Spanish Tercera Division Play Off
Ourense vs Deportivo La Coruna B

0-0

1-0
Sun 1, May-21:00 - Spanish Tercera Division Play Off
AD Llerenense vs Jerez Industrial CF

1-1

1-1
Sun 1, May-13:00 - SVK U19 A League
Trencin(U19) vs FK Kosice(U19)

0-0

3-0
Sun 1, May-13:00 - SVK U19 A League
Zemplin Michalovce(U19) vs Slovan Bratislava(U19)

2-0

3-1
Sun 1, May-17:00 - Swden Women Division 2
Ravasen IK Karlskoga Women's vs Jitex BK Women's

0-0

0-2
Sun 1, May-18:00 - Swden Women Division 2
IFO Bromolla IF Women's vs IFK Norrkoping DFK Women's

0-0

1-5
Sun 1, May-18:30 - Swden Women Division 2
Gamla Upsala SK Women's vs Mallbackens IF Women's

0-0

1-0
Sun 1, May-17:00 - Sweden Damallsvenskan
Djurgardens Women's vs Kristianstads DFF Women's

1-0

1-0
Sun 1, May-17:00 - Sweden Damallsvenskan
Eskilstuna United DF Women's vs IFK Kalmar Women's

0-0

1-0
Sun 1, May-17:00 - Sweden Damallsvenskan
Vittsjo GIK Women's vs Hacken Women's

0-0

0-0
Sun 1, May-17:00 - Sweden Damallsvenskan
Brommapojkarna Women's vs Pitea IF Women's

0-1

0-1
Sun 1, May-15:00 - Sweden Damallsvenskan
Umea FC Women's vs AIK Solna Women's

2-0

2-0
Sun 1, May-19:00 - Sweden Div 1 Norra
Umea FC vs FC Stockholm Internazionale

0-0

0-2
Sun 1, May-16:00 - Sweden Div 1 Norra
Pitea IF vs Taby

1-1

4-2
Sun 1, May-16:00 - Sweden Div 2 Norra Gotaland
Karlslunds IF HFK vs Grebbestads IF

0-0

1-0
Sun 1, May-16:00 - Sweden Div 2 Norra Gotaland
Stenungsunds IF vs Nordvarmland FF

1-2

1-2
Sun 1, May-16:00 - Sweden Div 2 Norra Gotaland
Kumla vs IK Gauthiod

0-0

1-1
Sun 1, May-16:00 - Sweden Div 2 Norra Svealand
Skiljebo SK vs Forsbacka IK


3-0
Sun 1, May-18:00 - Sweden Div 2 Norra Svealand
Ragsveds IF vs IFK Osterakers FK

0-0

1-0
Sun 1, May-18:00 - Sweden Div 2 Norrland
IFK Ostersund vs Gottne IF

0-0

1-1
Sun 1, May-17:00 - Sweden Div 2 Sodra Gotaland
IFK Berga vs FC Rosengard

0-2

2-2
Sun 1, May-19:00 - Sweden Div 2 Sodra Svealand
United Nordic vs Varmbols FC

1-1

2-1
Sun 1, May-17:00 - Sweden Div 2 Sodra Svealand
Arameisk-Syrianska IF vs Syrianska FC

1-0

2-3
Sun 1, May-16:00 - Sweden Div 2 Sodra Svealand
Assyriska FF Sodertalje vs Trosa Vagnharad SK

3-1

4-1
Sun 1, May-16:00 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland
Torslanda IK vs Husqvarna FF

0-0

0-0
Sun 1, May-17:00 - Sweden Superettan
Orgryte vs Utsiktens BK

0-1

0-2
Sun 1, May-15:00 - Sweden Superettan
Vasteras SK FK vs Orebro

2-1

2-1
Sun 1, May-17:00 - Swedish Allsvenskan
Degerfors IF vs Elfsborg

0-4

0-6
Sun 1, May-17:00 - Swedish Allsvenskan
Mjallby AIF vs Helsingborgs IF

1-1

2-1
Sun 1, May-19:30 - Swedish Allsvenskan
GIF Sundsvall vs AIK Solna

0-0

0-2
Sun 1, May-19:30 - Swedish Allsvenskan
Hacken vs Varbergs BoIS FC

2-0

3-1
Sun 1, May-16:15 - Swiss Super League
Sion vs Young Boys

0-0

1-2
Sun 1, May-18:30 - Swiss Super League
Basel vs Zurich

0-2

0-2
Sun 1, May-18:30 - Swiss Super League
FC Luzern vs Lausanne Sports

1-0

3-0
Sun 1, May-17:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
La Sarraz-Eclepens vs US Terre Sainte

2-1

5-2
Sun 1, May-16:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
FC Thun U21 vs FC Vevey Sports 05

1-1

3-3
Sun 1, May-16:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
Lausanne Sports(U21) vs Monthey

1-1

3-1
Sun 1, May-17:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
Langenthal vs FC Munsingen

1-0

2-0
Sun 1, May-16:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
FC Lugano U-21 vs Gossau

0-0

1-0
Sun 1, May-15:00 - Taiwan Football Premier League
Ming Chuan University vs Taipower FC

0-0

0-1
Sun 1, May-11:30 - Taiwan Football Premier League
Taiwan Steel vs Hang Yuen FC

3-0

3-1
Sun 1, May-12:00 - Taiwan Football Premier League
Athletic Club Taipei vs Taichung Futuro

0-3

1-5
Sun 1, May-16:00 - Tajikistan Higher League
Regar-TadAZ Tursunzoda vs FK Eskhata

1-0

3-1
Sun 1, May-16:00 - Tajikistan Higher League
Ravshan Zafarobod vs FC Istaravshan

1-1

2-1
Sun 1, May-15:00 - Thai League 1
Bangkok United FC vs Suphanburi FC

1-1

5-2
Sun 1, May-15:00 - Thai League 1
Nakhon Ratchasima vs Muang Thong United

0-0

2-0
Sun 1, May-16:00 - Thai League 1
Port FC vs Nong Bua Pitchaya

0-0

3-0
Sun 1, May-17:00 - Turkey 2 Ligi A
Denizlispor vs Genclerbirligi

0-1

2-1
Sun 1, May-17:00 - Turkey 2 Ligi A
Ankaragucu vs Samsunspor

0-0

0-0
Sun 1, May-17:00 - Turkey 2 Ligi A
Adanaspor vs Boluspor

1-1

1-2
Sun 1, May-17:00 - Turkey 2 Ligi A
Eyupspor vs Istanbulspor

0-0

1-2
Sun 1, May-17:00 - Turkey 2 Ligi A
Bandirmaspor vs Keciorengucu

0-0

0-2
Sun 1, May-17:00 - Turkey 2 Ligi A
Menemen Belediye Spor vs Tuzlaspor Kulubu

1-0

1-1
Sun 1, May-17:00 - Turkey 2 Ligi A
Umraniyespor vs Balikesirspor

3-0

4-1
Sun 1, May-17:00 - Turkey 2 Ligi A
BB Erzurumspor vs Kocaelispor

0-0

1-0
Sun 1, May-17:00 - Turkey 2 Ligi A
Manisa FK vs Bursaspor

1-1

1-3
Sun 1, May-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Osmaniyespor vs Kelkit Belediye Hurriyet

2-0

3-1
Sun 1, May-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Kutahyaspor vs Batman Petrolspor

2-0

3-0
Sun 1, May-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Artvin Hopaspor vs Catalcaspor

0-0

1-0
Sun 1, May-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Bergama Belediyespor vs Kahta 02 Spor

0-2

1-3
Sun 1, May-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Karaman Belediyespor vs Erbaaspor S

0-0

1-0
Sun 1, May-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Fatsa Belediyespor vs Nevsehir Belediyespor

1-1

2-2
Sun 1, May-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Yldrm Belediyesispor vs Elazigspor

0-1

0-1
Sun 1, May-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Arnavutkoy Belediyespor vs Hendek Spor

2-0

3-1
Sun 1, May-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Bayrampasaspor vs Aksarayspor

1-1

1-3
Sun 1, May-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Elazig Belediyespor vs Kusadasispor

1-0

3-2
Sun 1, May-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Carsambaspor vs Yeilyurt Belediyespor

0-0

2-1
Sun 1, May-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Iskenderun FK vs Halide Edip Adivarspor

3-0

3-0
Sun 1, May-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Yomraspor vs Duzcespor

0-1

1-2
Sun 1, May-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Altindag Belediyespor vs Sile Yildizspor

0-0

2-0
Sun 1, May-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
52 Orduspor vs Darica Genclerbirligi

1-0

1-1
Sun 1, May-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Siirt Il Ozel Idaresi Spor vs Kizilcabolukspor

2-0

3-0
Sun 1, May-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
76 Igdir Belediye spor vs Hacettepe S.K.

1-0

3-0
Sun 1, May-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Karsiyaka vs Belediye Derincespor

0-1

2-2
Sun 1, May-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Fethiyespor vs Edirnespor Genclik

0-0

0-0
Sun 1, May-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Ceyhanspor vs Karabukspor

0-2

1-3
Sun 1, May-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Gumushanespor vs Orduspor

2-0

3-0
Sun 1, May-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Tepecikspor vs Ofspor

1-0

3-0
Sun 1, May-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Cankaya FK vs Icel Idmanyurdu Spor

0-1

1-1
Sun 1, May-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Agri 1970 Spor vs Kirikkale Buyuk Anadolu

1-0

1-0
Sun 1, May-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Modafenspor vs Erokspor

0-1

0-4
Sun 1, May-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Karakopru Belediyespor vs Mardin BB

1-0

2-0
Sun 1, May-16:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Usakspor vs Kirklarelispor

1-0

2-2
Sun 1, May-16:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Nazillispor vs Karacabey Birlikspor

0-1

0-2
Sun 1, May-16:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Tarsus Idman Yurdu vs Zonguldak

0-0

3-2
Sun 1, May-16:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
24 Erzincanspor vs 1928 Bucaspor FK

0-0

3-0
Sun 1, May-16:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Ankara Demirspor vs Eskisehirspor

2-0

6-1
Sun 1, May-16:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Akhisar Bld.Geng vs Amedspor

0-0

1-2
Sun 1, May-16:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Pendikspor vs Pazarspor

3-1

3-1
Sun 1, May-16:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Kirsehir Belediyespor vs Sanliurfaspor

1-2

3-2
Sun 1, May-16:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Diyarbekirspor vs Bayburt Ozel Idare

0-1

0-1
Sun 1, May-16:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Adiyamanspor vs Corum Belediyespor

0-1

2-2
Sun 1, May-16:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Turgutluspor vs Serik Belediyespor

0-1

1-2
Sun 1, May-16:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Inegolspor vs Belediye Vanspor

1-1

2-3
Sun 1, May-16:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Nigde Belediyespor vs Bodrumspor

1-1

1-1
Sun 1, May-16:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Hekimoglu Trabzon vs Somaspor

1-1

3-1
Sun 1, May-16:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Etimesgut Belediye Spor vs Ankaraspor FK

0-1

0-2
Sun 1, May-16:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Afjet Afyonspor vs Sariyer

3-2

4-2
Sun 1, May-16:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Ergene Velimese vs Sivas Dort Eylul Belediyespor

2-0

2-0
Sun 1, May-17:00 - Turkey Super Lig
Kayserispor vs Besiktas JK

1-0

2-3
Sun 1, May-17:00 - Turkey Super Lig
Alanyaspor vs Yeni Malatyaspor

0-1

2-1
Sun 1, May-21:30 - Turkey Super Lig
Galatasaray vs Sivasspor

1-1

2-3
Sun 1, May-21:30 - Turkey Super Lig
Goztepe vs Rizespor

1-3

1-7
Sun 1, May-13:00 - Turkey U19 League
Galatasaray(U19) vs Sivasspor(U19)

0-0

1-0
Sun 1, May-13:00 - Turkey U19 League
Goztepe(U19) vs Rizespor(U19)

1-2

1-4
Sun 1, May-13:00 - Turkey U19 League
Kayserispor(U19) vs Besiktas JK(U19)

0-0

1-1
Sun 1, May-22:00 - UAE U21 League
Shabab Al Ahli Dubai(U21) vs Al Ain (U21)

1-0

3-0
Sun 1, May-22:00 - UAE U21 League
Al Jazira (U21) vs Baniyas(U21)

0-0

1-1
Sun 1, May-22:00 - UAE U21 League
Al Oruba (U21) vs Al-Sharjah(U21)

1-0

1-1
Sun 1, May-17:00 - Uganda Super League
Arua Hill vs Mbarara City

1-1

2-1
Sun 1, May-03:30 - USA Major League Soccer
New England Revolution vs Inter Miami CF

1-0

2-0
Sun 1, May-03:30 - USA Major League Soccer
Columbus Crew vs Washington D.C. United

2-0

3-0
Sun 1, May-03:30 - USA Major League Soccer
Orlando City vs Charlotte FC

2-0

2-1
Sun 1, May-04:00 - USA Major League Soccer
Chicago Fire vs New York Red Bulls

1-0

1-2
Sun 1, May-04:30 - USA Major League Soccer
Sporting Kansas City vs FC Dallas

1-2

2-2
Sun 1, May-05:00 - USA Major League Soccer
Colorado Rapids vs Portland Timbers

1-0

2-0
Sun 1, May-00:00 - USA Major League Soccer
Club de Foot Montreal vs Atlanta United FC

1-0

2-1
Sun 1, May-21:07 - USA Major League Soccer
New York City FC vs San Jose Earthquakes

0-0

3-0
Sun 1, May-03:30 - USA National independent Football League
Chattanooga vs Flower City Union

0-0

0-1
Sun 1, May-06:00 - USA National independent Football League
Bay Cities vs ASC San Diego

1-0

3-1
Sun 1, May-03:00 - USA National independent Football League
Maryland Bobcats vs Michigan Stars

1-1

1-1
Sun 1, May-05:00 - USA National Premier Soccer League
Brave Lions vs FC Arizona

1-0

4-0
Sun 1, May-06:00 - USA National Premier Soccer League
Sacramento Gold vs FC Davis(USA)

2-1

4-2
Sun 1, May-03:00 - USA National Premier Soccer League
Tallahassee SC vs Jacksonville Armada(U23)


2-2
Sun 1, May-04:00 - USA National Women's Soccer League
Chicago Red Stars Women's vs Racing Louisville Women's

2-1

2-1
Sun 1, May-02:00 - USA National Women's Soccer League
Portland Thorns FC Women's vs Kansas City NWSL Women's

2-0

3-0
Sun 1, May-06:00 - USA USL League One
FC Tucson vs South Georgia Tormenta

0-0

0-2
Sun 1, May-02:30 - USA USL League One
Forward Madison vs Central Valley Fuego

0-0

0-1
Sun 1, May-03:00 - USA USL League One
North Carolina vs Northern Colorado

1-1

1-2
Sun 1, May-03:00 - USA USL League One
Charlotte Independence vs Union Omaha

0-0

2-1
Sun 1, May-03:30 - USL Championship
Tampa Bay Rowdies vs San Diego Loyal SC

2-1

2-3
Sun 1, May-03:30 - USL Championship
Louisville City FC vs Pittsburgh Riverhounds SC

2-0

2-0
Sun 1, May-03:45 - USL Championship
Indy Eleven vs Hartford Athletic

1-0

1-0
Sun 1, May-04:00 - USL Championship
Memphis 901 vs Miami FC

0-2

1-2
Sun 1, May-04:30 - USL Championship
Rio Grande Valley FC Toros vs Orange County SC

1-2

1-2
Sun 1, May-04:30 - USL Championship
San Antonio FC vs Monterey Bay FC

3-0

6-0
Sun 1, May-00:00 - USL Championship
Detroit City vs New York Red Bulls B

0-0

2-0
Sun 1, May-06:00 - USL Championship
Sacramento Republic FC vs Las Vegas Lights FC

1-1

1-1
Sun 1, May-06:00 - USL Championship
Oakland Roots vs Colorado Springs Switchbacks FC

0-0

0-3
Sun 1, May-02:00 - USL Championship
Loudoun United vs El Paso Locomotive

1-0

1-3
Sun 1, May-16:30 - Uzbekistan Pro League B
FK Chigatoy vs Bunyodkor II

0-3

1-3
Sun 1, May-15:30 - Uzbekistan Pro League B
Dostlik Oltiariq vs FC Neftgazmontaj

0-0

2-1
Sun 1, May-16:00 - Uzbekistan Pro League B
Nasaf Qarshi II vs PFK Shahrixonchi

0-0

1-0
Sun 1, May-17:30 - Uzbekistan Professional Football League
Lokomotiv Tashkent vs Termez Surkhon

1-0

2-0
Sun 1, May-17:30 - Uzbekistan Professional Football League
Qizilqum Zarafshon vs Navbahor Namangan

0-1

1-2
Sun 1, May-17:35 - Uzbekistan Professional Football League
Sogdiana Jizzakh vs Metallurg Bekabad

1-0

2-0
Sun 1, May-03:30 - Venezuela Primera Division
Hermanos Colmenares vs Carabobo FC

1-2

2-3
Sun 1, May-19:00 - Venezuela Primera Division
Universidad Central Venezuela vs Mineros de Guayana

0-1

0-2
Sun 1, May-01:15 - Venezuela Primera Division
Caracas FC vs Monagas SC

1-1

2-2
Sun 1, May-00:00 - Venezuela Segunda Division
Real Frontera vs Academia Rey

0-0

0-1
Sun 1, May-00:00 - Venezuela Segunda Division
Academia Anzoategui vs Bolívar SC(VEN)

2-1

2-1
Sun 1, May-01:00 - Venezuela Segunda Division
Libertador FC vs Angostura FC

0-0

0-0
Sun 1, May-01:00 - Venezuela Segunda Division
Heroes de Falcon vs Urena SC

1-0

3-0
Sun 1, May-01:45 - Venezuela Segunda Division
Titanes FC vs Trujillanos FC

3-1

3-1
Sun 1, May-19:00 - Wales Cup
Penybont FC vs The New Saints

0-2

2-3
Sun 1, May-11:00 - Western Australia Womens Premier League
Balcatta Women's vs Curtin University SC Women's

0-0

4-1
Sun 1, May-15:00 - Women's Norwegian Adeccoligaen
Grand Bodo Women's vs Asane Fotball Women's

1-0

1-0
Sun 1, May-15:00 - Women's Norwegian Adeccoligaen
Tromso Women's vs KIL/Hemne Women's

1-0

1-0
Sun 1, May-16:00 - Women's Norwegian Adeccoligaen
Klepp IL Women's vs Ovrevoll Hosle Women's

0-1

0-3
Sun 1, May-16:00 - Women's Norwegian Adeccoligaen
Medkila Women's vs Fortuna Women's

1-2

4-2
Sun 1, May-16:30 - Women's Norwegian Toppserien
Brann Women's vs Kolbotn Women's

1-1

2-1
Sun 1, May-16:00 - Women's Norwegian Toppserien
Arna-Bjornar Women's vs LSK Kvinner Women's

1-0

1-0
Sun 1, May-16:00 - Women's Norwegian Toppserien
Rosenborg Women's vs Lyn Oslo Women's

0-0

0-1
Sun 1, May-16:00 - Women's Norwegian Toppserien
Valerenga Women's vs Avaldsnes Women's

3-0

6-0
Sun 1, May-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Caps United FC vs Cranborne Bullets

0-1

0-2
Sun 1, May-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Highlanders FC vs Chicken Inn

1-0

1-1
Sun 1, May-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Manica Diamonds vs ZPC Kariba

0-0

1-0
AD:
NOTICE
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.