AD:

Football Results for Sat 23, Apr 2022

All soccer/football results.

Complete Football Results for Sat 23, Apr 2022

BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


ADS: 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


Date and Time/Team Half Time Full Time
Sat 23, Apr-17:00 - Albania 1st league
Shkumbini Peqin vs KS Korabi Peshkopi


0-2
Sat 23, Apr-17:00 - Albania 1st league
Tomori Berat vs KS Bylis


0-1
Sat 23, Apr-17:00 - Albania 1st league
Apolonia Fier vs Burreli

1-0

4-0
Sat 23, Apr-17:00 - Albania 1st league
KF Erzeni Shijak vs Besa Kavaje


4-1
Sat 23, Apr-17:00 - Albania 1st league
Terbuni Puke vs Turbina Cerrik


1-0
Sat 23, Apr-17:00 - Albania 1st league
Butrinti Sarande vs Beselidhja Lezhe


3-2
Sat 23, Apr-17:00 - Albania 1st league
FK Vora vs Lushnja KS


3-3
Sat 23, Apr-17:00 - Albania 1st league
KF Maliqi vs Pogradeci


2-3
Sat 23, Apr-22:00 - Albania Super league
FK Kukesi vs KF Laci

0-0

0-0
Sat 23, Apr-18:45 - Albania Super league
Vllaznia Shkoder vs Partizani Tirana

0-0

0-0
Sat 23, Apr-01:30 - Algeria Division 1
NA Hussein Dey vs CS Constantine

1-2

1-4
Sat 23, Apr-01:30 - Algeria Division 1
US Biskra vs NC Magra

0-0

1-0
Sat 23, Apr-18:45 - Algeria Division 1
RC Arbaa vs MC Alger

0-0

1-0
Sat 23, Apr-18:45 - Algeria Division 1
HB Chelghoum Laid vs MC Oran

0-0

0-0
Sat 23, Apr-17:30 - Algeria Division 2
Bordj Bou Arreridj vs JS Bordj Menaiel

0-2

0-5
Sat 23, Apr-17:30 - Algeria Division 2
USM Annaba vs JSM Skikda

0-1

0-4
Sat 23, Apr-17:30 - Algeria Division 2
USM El Harrach vs GC Mascara


1-0
Sat 23, Apr-17:30 - Algeria Division 2
JSM Bejaia vs MO Constantine

0-0

0-0
Sat 23, Apr-17:30 - Algeria Division 2
MC Saida vs SC Ain Defla

1-0

5-0
Sat 23, Apr-17:30 - Algeria Division 2
MC El Eulma vs Hamra Annaba

1-0

4-0
Sat 23, Apr-17:30 - Algeria Division 2
ES Ben Aknoun vs USMM Hadjout

1-0

2-0
Sat 23, Apr-17:30 - Algeria Division 2
USM Khenchela vs Teleghma

0-0

2-0
Sat 23, Apr-17:30 - Algeria Division 2
SKAF Khemis Melina vs USM Bel Abbes


1-0
Sat 23, Apr-17:30 - Algeria Division 2
CRB Temouchent vs WA Boufarik

1-0

1-0
Sat 23, Apr-17:30 - Algeria Division 2
JSM Tiaret vs El Bayadh


1-0
Sat 23, Apr-17:30 - Algeria Division 2
AS Ain Mlila vs CA Batna

1-1

2-1
Sat 23, Apr-17:30 - Algeria Division 2
CRB Ain Ouessara vs ASM Oran

1-0

1-0
Sat 23, Apr-17:30 - Algeria Division 2
IRB Lakhdaria vs MO Bejaia


1-6
Sat 23, Apr-17:30 - Algeria Division 2
MCB Oued Sly vs RC Kouba

1-0

3-1
Sat 23, Apr-17:30 - Algeria Division 2
IRB Ouargla vs US Chaouia


2-0
Sat 23, Apr-18:00 - Algeria U21
USM Alger(U21) vs CR Belouizdad(U21)

1-1

3-2
Sat 23, Apr-18:00 - Algeria U21
JS Saoura(U21) vs WA Tlemcen(U21)

4-0

6-0
Sat 23, Apr-14:00 - Algeria U21 Division 2
USM El Harrach(U21) vs GC Mascara(U21)

4-0

9-0
Sat 23, Apr-14:00 - Algeria U21 Division 2
MC El Eulma(U21) vs Hamra Annaba (U21)

1-1

1-1
Sat 23, Apr-14:00 - Algeria U21 Division 2
JSM Bejaia(U21) vs MO Constantine U21

2-0

3-0
Sat 23, Apr-14:00 - Algeria U21 Division 2
Bordj Bou Arreridj(U21) vs JS Bordj Menaiel(U21)

1-2

1-2
Sat 23, Apr-14:00 - Algeria U21 Division 2
MC Saida (U21) vs SC Ain Defla(U21)

2-1

3-1
Sat 23, Apr-14:00 - Algeria U21 Division 2
AS Ain Mlila U21 vs CA Batna(U21)

2-1

3-1
Sat 23, Apr-14:00 - Algeria U21 Division 2
ES Ben Aknoun(U21) vs USMM Hadjout(U21)

2-0

3-0
Sat 23, Apr-14:00 - Algeria U21 Division 2
MCB Oued Sly(U21) vs RC Kouba U21

0-0

2-1
Sat 23, Apr-14:00 - Algeria U21 Division 2
USM Khenchela(U21) vs NRB Teleghma U21

0-0

1-0
Sat 23, Apr-19:30 - Angola Girabola League
Progresso Sambizanga vs Recreativo Caala

0-0

0-1
Sat 23, Apr-18:00 - Angola Girabola League
Sagrada Esperanca vs Interclube Luanda

1-2

1-2
Sat 23, Apr-18:00 - Angola Girabola League
Recreativo Libolo vs Sporting de Benguela

1-0

1-1
Sat 23, Apr-21:30 - Argentina Prim B Metropolitana
Club Atletico Colegiales vs Deportivo Armenio

1-2

2-2
Sat 23, Apr-22:30 - Argentina Prim B Metropolitana
Deportivo Merlo vs Sportivo Dock Sud

0-0

1-1
Sat 23, Apr-22:30 - Argentina Prim B Metropolitana
Defensores Unidos vs Villa San Carlos

0-0

1-1
Sat 23, Apr-22:30 - Argentina Prim B Metropolitana
Talleres Remdios de Escalada vs UAI Urquiza

2-0

3-1
Sat 23, Apr-22:30 - Argentina Prim B Metropolitana
Canuelas FC vs Los Andes

0-0

1-0
Sat 23, Apr-22:30 - Argentina Prim B Metropolitana
Argentino de Quilmes vs CA Fenix Pilar

2-1

2-2
Sat 23, Apr-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana
Berazategui vs Deportivo Espanol

0-0

0-0
Sat 23, Apr-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana
Victoriano Arenas vs Claypole

0-0

0-0
Sat 23, Apr-23:30 - Argentine Primera Division
Rosario Central vs Independiente

1-0

3-0
Sat 23, Apr-03:30 - Argentine Primera Division
Colon vs Estudiantes La Plata

2-1

2-2
Sat 23, Apr-21:00 - Argentine Primera Division
San Lorenzo vs Patronato Parana

0-1

1-2
Sat 23, Apr-21:00 - Argentine Primera Division
Gimnasia La Plata vs Union Santa Fe

0-0

1-0
Sat 23, Apr-23:10 - Argentinian Primera B - Nacional
Chacarita Juniors vs Quilmes

0-1

2-2
Sat 23, Apr-23:30 - Argentinian Primera B - Nacional
San Martin San Juan vs Deportivo Madryn

1-2

3-2
Sat 23, Apr-04:10 - Argentinian Primera B - Nacional
San Martin Tucuman vs Club Atletico Mitre

0-3

0-4
Sat 23, Apr-22:00 - Argentinian Primera B - Nacional
CA Brown Adrogue vs Independiente Rivadavia

0-0

1-1
Sat 23, Apr-22:30 - Argentinian Primera B - Nacional
San Telmo vs Temperley

1-0

3-1
Sat 23, Apr-22:30 - Argentinian Primera B - Nacional
Atletico Atlanta vs Estudiantes Rio Cuarto

0-0

0-0
Sat 23, Apr-18:30 - Armenia Division 2
Urartu B vs Pyunik B

0-0

0-0
Sat 23, Apr-15:00 - Armenia Premier League
Alashkert vs FC Noah

0-1

0-2
Sat 23, Apr-19:00 - Armenia Premier League
Ararat Yerevan vs FK Van Charentsavan

0-0

1-1
Sat 23, Apr-00:15 - Asia Champions League Cup
Al-Shabab(KSA) vs Mumbai City FC

2-0

6-0
Sat 23, Apr-00:15 - Asia Champions League Cup
Al-Gharafa SC vs Foolad FC

0-1

0-1
Sat 23, Apr-00:15 - Asia Champions League Cup
Al-Taawon vs Al Duhail SC

3-1

3-4
Sat 23, Apr-21:15 - Asia Champions League Cup
Al Rayyan vs FC Istiklol Dushanbe

0-0

1-0
Sat 23, Apr-21:15 - Asia Champions League Cup
Nasaf Qarshi vs Al-Sadd

0-0

3-1
Sat 23, Apr-12:00 - Australia Brisbane Capital League 1
Western Spirit vs Toowong


3-3
Sat 23, Apr-12:00 - Australia Brisbane Capital League 1
The Lakes vs Bayside United FC


3-2
Sat 23, Apr-13:00 - Australia Brisbane Capital League 1
The Gap BPL vs St George Willawong FC


0-2
Sat 23, Apr-11:45 - Australia Capital Gatorade Premier League
Monaro Panthers vs Canberra Croatia

0-0

0-0
Sat 23, Apr-09:00 - Australia Capital Gatorade Premier League
Belconnen United vs Gungahlin United

0-2

0-3
Sat 23, Apr-09:00 - Australia Capital Gatorade Premier League
Canberra Olympic vs West Canberra Wanderers

2-0

3-1
Sat 23, Apr-09:00 - Australia Capital Gatorade Premier League
Cooma Tigers vs O'Connor Knights

1-1

3-1
Sat 23, Apr-06:30 - Australia Capital Territory U23
Belconnen United(U23) vs Gungahlin United (U23)

3-0

6-1
Sat 23, Apr-06:30 - Australia Capital Territory U23
Canberra Olympic(U23) vs West Canberra Wanderers(U23)

0-2

2-2
Sat 23, Apr-06:45 - Australia Capital Territory U23
Cooma Tigers(U23) vs O'Connor Knights(U23)

2-1

2-2
Sat 23, Apr-09:30 - Australia Capital Territory U23
Monaro Panthers(U23) vs Canberra Croatia(U23)

2-0

6-0
Sat 23, Apr-11:00 - Australia FFA Cup Qualifiers
Perth S.C vs Rockingham City

2-0

7-0
Sat 23, Apr-11:00 - Australia FFA Cup Qualifiers
Gosnells City vs Armadale

1-4

3-7
Sat 23, Apr-11:00 - Australia FFA Cup Qualifiers
Joondalup City vs Inglewood United

0-1

0-2
Sat 23, Apr-11:00 - Australia FFA Cup Qualifiers
Perth RedStar vs Sorrento Gulls

0-2

1-3
Sat 23, Apr-15:00 - Australia FFA Cup Qualifiers
Stirling Macedonia vs Floreat Athena

1-1

2-2
Sat 23, Apr-15:00 - Australia FFA Cup Qualifiers
Curtin University SC vs Kingsley Westside

1-1

3-4
Sat 23, Apr-13:45 - Australia League A
Newcastle Jets FC vs Central Coast Mariners FC

0-3

2-4
Sat 23, Apr-09:00 - Australia New South Wales Northern Premier League
Maitland FC vs Broadmeadow Magic

0-2

1-3
Sat 23, Apr-13:00 - Australia New South Wales Premier League
Marconi Stallions vs Sydney United

1-0

4-2
Sat 23, Apr-09:30 - Australia New South Wales Premier League
Sutherland Sharks vs Rockdale City Suns

0-2

0-3
Sat 23, Apr-11:00 - Australia New South Wales Super League
NWS Spirit vs Northern Tigers

0-2

2-3
Sat 23, Apr-13:00 - Australia New South Wales Super League
St George Saints vs Mounties Wanderers

1-1

1-2
Sat 23, Apr-13:00 - Australia New South Wales Super League
Blacktown Spartans vs Central Coast Mariners Academy

1-0

2-0
Sat 23, Apr-13:00 - Australia New South Wales Super League
Hills Brumbies vs Hakoah Sydney City East

0-0

3-1
Sat 23, Apr-13:00 - Australia New South Wales Super League
Western Sydney Wanderers AM vs Bonnyrigg White Eagles

2-0

2-2
Sat 23, Apr-11:00 - Australia New South Wales U20
Marconi Stallions(U20) vs Sydney United(U20)

2-0

2-1
Sat 23, Apr-07:30 - Australia New South Wales U20
Sutherland Sharks(U20) vs Rockdale Ilinden(U20)

0-2

0-2
Sat 23, Apr-13:00 - Australia New South Wales Women's Premier League
NWS Spirit Women's vs Northern Tigers Women's

0-1

1-2
Sat 23, Apr-12:00 - Australia Queensland National Premier Leagues
Peninsula Power vs Gold Coast United

1-1

3-1
Sat 23, Apr-12:00 - Australia Queensland National Premier Leagues
Logan Lightning vs Moreton Bay United

2-2

4-3
Sat 23, Apr-12:15 - Australia Queensland National Premier Leagues
Capalaba vs Brisbane Olympic United FC

1-1

2-2
Sat 23, Apr-10:00 - Australia Queensland State League U23
Capalaba(U23) vs Brisbane Olympic United FC(U23)

1-2

1-4
Sat 23, Apr-09:45 - Australia Queensland State League U23
Logan Lightning(U23) vs Moreton Bay United(U23)

3-1

3-4
Sat 23, Apr-09:45 - Australia Queensland State League U23
Peninsula Power(U23) vs Gold Coast United(U23)

0-1

0-1
Sat 23, Apr-12:00 - Australia Queensland State Leagues 1
Redlands United FC vs Ipswich Knights FC

2-0

4-0
Sat 23, Apr-12:00 - Australia Queensland State Leagues 1
Southside Eagles vs Magpies Crusaders

1-1

1-2
Sat 23, Apr-12:00 - Australia Queensland State Leagues 1
SWQ Thunder vs Caboolture Sports

1-0

4-2
Sat 23, Apr-12:15 - Australia Queensland State Leagues 1
Western Pride vs Mitchelton

0-1

2-1
Sat 23, Apr-12:00 - Australia Queensland State Leagues 2
Albany Creek vs Coomera Colts

1-2

5-3
Sat 23, Apr-12:15 - Australia Queensland State Leagues 2
Brisbane Wolves vs Grange Thistle SC

3-0

3-0
Sat 23, Apr-12:30 - Australia Queensland State Leagues 2
Holland Park Hawks FC vs Surfers Paradise

1-0

2-3
Sat 23, Apr-12:15 - Australia Queensland State Women's Premier League
Virginia United Women's vs Logan Lightning Women's

0-0

0-0
Sat 23, Apr-09:45 - Australia Queensland State Women's Premier League
SWQ Thunder Women's vs Mitchelton Women's

1-2

1-6
Sat 23, Apr-10:30 - Australia Tasmania Premier League
Glenorchy Knights vs Launceston City

0-0

0-1
Sat 23, Apr-08:30 - Australia Tasmania Premier League
Clarence Zebras vs Riverside Olympic

0-0

1-1
Sat 23, Apr-08:30 - Australia Tasmania Premier League
Devonport City Striker vs South Hobart

0-0

1-0
Sat 23, Apr-09:00 - Australia Victorian Division 1
North Geelong Warriors vs Manningham United Blues

1-0

2-0
Sat 23, Apr-09:00 - Australia Victorian Division 1
Moreland City vs Goulburn Valley Suns

0-2

3-2
Sat 23, Apr-10:45 - Australia Victorian Premier League
Dandenong City SC vs Heidelberg United

0-3

0-6
Sat 23, Apr-11:30 - Australia Victorian Premier League
Port Melbourne Sharks vs Avondale FC

0-2

0-2
Sat 23, Apr-13:00 - Australia Victorian Premier League
Dandenong Thunder vs Melbourne Knights

1-1

3-1
Sat 23, Apr-09:00 - Australia Victorian Premier League
Eastern Lions SC vs St Albans Saints

1-0

1-2
Sat 23, Apr-13:30 - Australia Victorian Premier League U21
Port Melbourne Sharks SC U21 vs Avondale FC(U21)

1-2

3-2
Sat 23, Apr-11:00 - Australia Victorian Premier League U21
Dandenong Thunder U21 vs Melbourne Knights U21

1-0

1-0
Sat 23, Apr-06:15 - Australia Victorian Premier League U21
Eastern Lions(U21) vs St Albans Saints(U21)

0-1

1-3
Sat 23, Apr-08:45 - Australia Victorian Premier League U21
Dandenong City SC U21 vs Heidelberg United U21

0-5

0-7
Sat 23, Apr-09:00 - Australia Victorian Premier League U21
Green Gully Cavaliers U21 vs Hume City U21

0-3

2-4
Sat 23, Apr-06:45 - Australia Victorian U21 Premier League 2
North Geelong Warriors(U21) vs Manningham United Blues(U21)

3-2

6-3
Sat 23, Apr-09:00 - Australia Victorian Women's Premier League
Calder United SC Women's vs Heidelberg Utd Women's

0-2

1-2
Sat 23, Apr-09:00 - Australia Victorian Women's Premier League
Alamein Women's vs Box Hill United Women's

0-1

1-1
Sat 23, Apr-09:30 - Australia Victorian Women's Premier League
Bayside United Women's vs FC Bulleen Lions Women's

0-4

0-7
Sat 23, Apr-16:30 - Austria Erste Division
FC Dornbirn vs SV Lafnitz

0-2

1-4
Sat 23, Apr-19:00 - Austrian Bundesliga
FC Admira Wacker Modling vs TSV Hartberg

0-2

1-3
Sat 23, Apr-19:00 - Austrian Bundesliga
LASK Linz vs Rheindorf Altach

2-0

2-1
Sat 23, Apr-19:00 - Austrian Bundesliga
WSG Swarovski Tirol vs SV Ried

0-0

2-0
Sat 23, Apr-17:00 - Austrian Frauen Bundesliga
FSK St Polten Spratzern Women's vs Bergheim/Hof Women's

2-0

4-0
Sat 23, Apr-17:15 - Austrian Frauen Bundesliga
SKV Altenmarkt Women's vs Sturm Graz/Stattegg Women's

0-0

0-1
Sat 23, Apr-16:00 - Austrian Frauen Bundesliga
First Vienna FC Women's vs Austria Vienna Women's

0-1

1-2
Sat 23, Apr-18:30 - Austrian Regionalliga East
SV Leobendorf vs Mauerwerk

1-1

2-1
Sat 23, Apr-18:00 - Austrian Regionalliga Mitte
Union Gurten vs USV St. Anna

0-0

0-0
Sat 23, Apr-18:00 - Austrian Regionalliga Mitte
ATSV Stadl Paura vs SC Weiz

0-1

0-3
Sat 23, Apr-18:00 - Austrian Regionalliga West-Salzburg
USK Anif vs Salzburger AK 1914

1-0

2-0
Sat 23, Apr-18:00 - Austrian Regionalliga West-Salzburg
Bischofshofen vs SV Seekirchen

0-0

0-0
Sat 23, Apr-19:00 - Austrian Regionalliga West-Salzburg
Kuchl vs FC Pinzgau Saalfelden

1-1

2-1
Sat 23, Apr-19:30 - Austrian Regionalliga West-Tyrol
SV Fugen vs SV Innsbruck

0-1

2-1
Sat 23, Apr-16:00 - Austrian Regionalliga West-Tyrol
FC Wacker Innsbruck Amateure vs SV Hall

3-0

3-1
Sat 23, Apr-18:00 - Austrian Regionalliga West-Tyrol
Kufstein vs Kitzbuhel

1-0

1-0
Sat 23, Apr-18:00 - Austrian Regionalliga West-Tyrol
VfB Hohenems vs SC Schwaz

0-0

1-2
Sat 23, Apr-18:00 - Austrian Regionalliga West-Tyrol
Admira Dornbirn vs SV Austria Salzburg

0-0

1-0
Sat 23, Apr-19:00 - Austrian Regionalliga West-Tyrol
SC Imst vs Worgl

1-1

1-4
Sat 23, Apr-16:00 - Austrian Regionalliga West-Vorarlberg
SC Austria Lustenau B vs Rotenberg

1-1

1-2
Sat 23, Apr-19:00 - Austrian Regionalliga West-Vorarlberg
FC Lauterach vs SC Rothis

1-2

2-3
Sat 23, Apr-19:00 - Austrian Regionalliga West-Vorarlberg
Brauerei Egg vs RW Rankweil

0-1

2-2
Sat 23, Apr-22:30 - Bahrain Premier League
Al Riffa Club vs Manama Club

0-0

0-0
Sat 23, Apr-22:30 - Bahrain Premier League
Al Khaldiya vs East Riffa

0-1

1-1
Sat 23, Apr-13:30 - Bangladesh Championship League
Fortis Limited vs Azampur FC Uttara

0-0

0-0
Sat 23, Apr-16:45 - Bangladesh Championship League
Nofel Sporting Club vs Gopalganj SC

0-0

1-1
Sat 23, Apr-17:00 - Belarus Pershaya Liga
FC Molodechno vs Volna Pinsk

1-0

2-1
Sat 23, Apr-15:00 - Belarus Pershaya Liga
FK Ostrovets vs Slonim

2-0

3-0
Sat 23, Apr-19:00 - Belarus Pershaya Liga
FK Orsha vs Shakhtyor Petrikov

0-4

1-9
Sat 23, Apr-14:00 - Belarus Premier League
Energetyk-BGU Minsk vs FK Isloch Minsk

1-1

1-2
Sat 23, Apr-20:30 - Belarus Premier League
Dnepr Mogilev vs Dinamo Minsk

0-1

0-2
Sat 23, Apr-16:00 - Belarus Premier League
Slavia Mozyr vs FC Torpedo Zhodino

1-2

2-2
Sat 23, Apr-18:00 - Belarus Premier League
FC Minsk vs Dinamo Brest

1-0

2-0
Sat 23, Apr-15:00 - Belarus Reserves League
BATE Borisov Reserves vs FC Gomel Reserve

3-2

4-3
Sat 23, Apr-16:00 - Belarus Reserves League
Neman Grodno Reserve vs Shakhter Soligorsk Reserves

0-0

0-1
Sat 23, Apr-18:00 - Belarus Reserves League
FC Belshina Babruisk Reserve vs FC Vitebsk Reserve

0-2

0-2
Sat 23, Apr-17:00 - Belarus Women's Premier League
Dinamo-BGUFK Minsk Women's vs FC Gomel Women's

6-0

10-0
Sat 23, Apr-15:00 - Belarus Women's Premier League
Dinamo Brest Women's vs Bobruichanka Bobruisk Women's

0-1

0-2
Sat 23, Apr-13:00 - Belarus Women's Premier League
Vitebsk Women's vs ABFF Women's(U19)

2-0

2-0
Sat 23, Apr-22:00 - Belgian First Amateur Division
Royal Olympic Club Charleroi vs Francs Borains

0-0

1-0
Sat 23, Apr-22:00 - Belgian First Amateur Division
Rupel Boom vs Dessel Sport

1-0

2-1
Sat 23, Apr-22:00 - Belgian First Amateur Division
Thes Sport Tessenderlo vs KVK Tienen

0-1

1-1
Sat 23, Apr-22:00 - Belgian First Amateur Division
Patro Eisden vs Royal FC Liege

1-0

3-2
Sat 23, Apr-22:00 - Belgian First Amateur Division
Royal Knokke vs Sint-Eloois-Winkel

1-1

4-2
Sat 23, Apr-22:00 - Belgian First Amateur Division
URSL Vise vs KSK Heist

2-0

3-0
Sat 23, Apr-22:00 - Belgian First Amateur Division
KFC Mandel United vs La Louviere Centre

2-0

4-1
Sat 23, Apr-22:45 - Belgian Jupiler League
KV Mechelen vs Sporting Charleroi

0-0

1-0
Sat 23, Apr-20:30 - Belgian Jupiler League
RWD Molenbeek vs RFC Seraing

0-1

0-1
Sat 23, Apr-17:30 - Belgium Women 1st National
Kontich FC Women's vs RAEC Mons Women's

3-1

7-1
Sat 23, Apr-17:30 - Belgium Women 1st National
KVK Tienen Women's vs Wuustwezel Women's


0-1
Sat 23, Apr-19:00 - Belgium Women 1st National
Standard Liege B Women's vs Famkes Merkem Women's

1-1

3-1
Sat 23, Apr-16:00 - Belgium Women's Premier League
Club Brugge Women's vs Genk Women's

0-0

1-1
Sat 23, Apr-16:00 - Belgium Women's Premier League
Eendracht Aalst Women's vs Zulte Waregem Women's

1-1

2-1
Sat 23, Apr-02:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Jorge Wilstermann vs Univ de Vinto

0-0

1-1
Sat 23, Apr-04:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Club Bolivar vs Independiente Petrolero

1-0

3-1
Sat 23, Apr-17:00 - Bosnia Premijer Liga
Sloboda Tuzla vs Leotar

1-0

1-0
Sat 23, Apr-17:00 - Bosnia Premijer Liga
NK Siroki Brijeg vs Rudar Prijedor

1-0

1-3
Sat 23, Apr-19:59 - Bosnia Premijer Liga
Borac Banja Luka vs Radnik Bijeljina

1-0

1-0
Sat 23, Apr-19:00 - Bosnia Premijer Liga
FK Sarajevo vs FK Tuzla City

0-1

0-1
Sat 23, Apr-23:00 - Brasileiro Serie B
Ponte Preta vs Clube de Regatas Brasil

1-0

1-0
Sat 23, Apr-02:00 - Brasileiro Serie B
Centro Sportivo Alagoano vs Esporte Clube Bahia

1-1

1-1
Sat 23, Apr-04:30 - Brasileiro Serie B
Chapecoense SC vs Vasco da Gama(RJ)

0-0

0-0
Sat 23, Apr-18:00 - Brasileiro Serie B
Criciuma SC vs Sport Club Recife (PE)

1-0

1-1
Sat 23, Apr-22:00 - Brazil Baiano Youth League
Leonico(U20) vs Juazeirense (U20)

1-0

2-0
Sat 23, Apr-04:35 - Brazil Campeonato Cearense Division 1
Caucaia vs Fortaleza CE

0-0

0-0
Sat 23, Apr-22:30 - Brazil Campeonato Gaucho Division 2
Avenida RS vs Guarani RS


1-0
Sat 23, Apr-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Marilia (SP) vs EC Sao Bernardo


1-0
Sat 23, Apr-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Noroeste SP vs Capivariano FC SP


2-0
Sat 23, Apr-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Comercial SP vs Uniao Suzano AC


1-0
Sat 23, Apr-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
EC Sao Jose SP vs CA Votuporanguense SP


0-1
Sat 23, Apr-17:00 - Burundi Coupe de President
Rukinzo FC vs Aigle Noir


2-1
Sat 23, Apr-17:00 - Burundi Coupe de President
Dynamik vs Bumamuru

0-0

2-0
Sat 23, Apr-01:00 - CAF Champions League
Esperance Sportive de Tunis vs ES Setif

0-1

0-1
Sat 23, Apr-02:00 - CAF Champions League
Raja Casablanca Atlhletic vs Al Ahly SC

1-1

1-1
Sat 23, Apr-19:59 - CAF Champions League
Mamelodi Sundowns vs Petro Atletico de Luanda

0-0

1-1
Sat 23, Apr-19:00 - Cameroon MTN Elite One
Union Douala vs Les Astres FC

0-0

0-0
Sat 23, Apr-19:00 - Cameroon MTN Elite One
Coton Sport Garoua vs PWD de Bamenda

0-0

0-0
Sat 23, Apr-17:00 - Cameroon MTN Elite One
Panthere Sportive du Nde vs Racing Bafoussam

0-0

0-0
Sat 23, Apr-17:00 - Cameroon MTN Elite One
Renaissance Ngoumou vs Ofta FC Kribi

0-0

0-0
Sat 23, Apr-18:30 - Cameroon MTN Elite One
Colombe FC vs Young Sports Academy

2-0

3-0
Sat 23, Apr-18:30 - Cameroon MTN Elite One
Avion Academy vs UMS de Loum

0-0

2-0
Sat 23, Apr-23:30 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Atletico Paranaense vs CR Flamengo (RJ)

1-0

1-0
Sat 23, Apr-23:30 - Campeonato Brasileiro, Serie A
RB Bragantino vs Sao Paulo

1-0

1-1
Sat 23, Apr-03:45 - Canadian Premier League
York United vs Cavalry

1-0

2-0
Sat 23, Apr-23:00 - Chile Primera Division
La Serena vs Curico Unido

0-2

1-3
Sat 23, Apr-04:00 - Chile Primera Division
Everton CD vs Palestino

0-0

0-0
Sat 23, Apr-20:30 - Chile Primera Division
CD Antofagasta vs Huachipato FC

0-0

0-0
Sat 23, Apr-10:45 - Club Friendly
Devonport City Striker II vs Somerset

4-0

5-0
Sat 23, Apr-18:00 - Club Friendly
East Kilbride vs Berwick Rangers


4-0
Sat 23, Apr-11:45 - Club Friendly
Jaro vs SJK Akatemia

0-2

0-3
Sat 23, Apr-12:00 - Club Friendly
Altona City vs Essendon Royals

0-0

0-0
Sat 23, Apr-23:00 - Colombia Copa Premier
Orsomarso vs Bogota FC

1-1

1-1
Sat 23, Apr-05:00 - Colombia Copa Premier
Deportes Quindio vs Atletico FC

1-0

1-0
Sat 23, Apr-00:00 - Colombia Women's League
Atletico Huila Women's vs Atletico Bucaramanga Women's

1-0

3-1
Sat 23, Apr-00:00 - Colombia Women's League
Dep.Independiente Medellin Women's vs La Equidad Women's

2-0

3-0
Sat 23, Apr-19:00 - Croatia - 1. Division
Istra 1961 vs NK Lokomotiva Zagreb

1-1

2-2
Sat 23, Apr-22:00 - Croatia - 1. Division
NK Rijeka vs NK Osijek

2-0

3-1
Sat 23, Apr-19:00 - Croatia - 2. Division
NK Opatija vs Rudes

1-0

3-1
Sat 23, Apr-19:00 - Croatia - 2. Division
Kustosija vs NK Orijent Rijeka

0-0

2-1
Sat 23, Apr-19:00 - Croatia - 2. Division
NK Solin vs NK Radnik Sesvete

1-0

4-0
Sat 23, Apr-17:00 - Croatia - 2. Division
Bijelo Brdo vs NK Dubrava Tim Kabel

0-0

1-0
Sat 23, Apr-19:59 - Croatia - 2. Division
NK Varteks Varazdin vs NK Osijek B

3-0

4-1
Sat 23, Apr-16:00 - Croatia U19
HNK Gorica(U19) vs Varteks Varazdin U19

2-0

5-2
Sat 23, Apr-19:00 - Croatia U19
Dinamo Zagreb (U19) vs Rudes U19

0-0

1-0
Sat 23, Apr-12:00 - Croatia U19
NK Osijek (U19) vs Istra 1961 (U19)

1-0

1-0
Sat 23, Apr-12:00 - Croatia U19
NK Croatia Sesvete(U19) vs Bjelovar U19

0-0

2-0
Sat 23, Apr-12:00 - Croatia U19
NK Dugopolje(U19) vs NK Lokomotiva Zagreb U19

1-2

2-4
Sat 23, Apr-12:00 - Croatia U19
HNK Sibenik(U19) vs Hajduk Split (U19)

0-1

0-3
Sat 23, Apr-19:00 - Czech Republic 2. Liga
Opava vs FK Pribram

0-1

1-1
Sat 23, Apr-19:00 - Czech Republic 2. Liga
FC Sellier & Bellot Vlasim vs Usti nad Labem

2-0

3-0
Sat 23, Apr-19:00 - Czech Republic 2. Liga
Lisen vs FK MAS Taborsko

0-0

1-1
Sat 23, Apr-12:15 - Czech Republic 2. Liga
Fotbal Trinec vs Sparta Praha B

2-2

2-2
Sat 23, Apr-12:15 - Czech Republic 2. Liga
MFK Vyskov vs Brno

0-0

0-2
Sat 23, Apr-12:15 - Czech Republic 2. Liga
Dukla Praha vs SK Slovan Varnsdorf

0-0

0-1
Sat 23, Apr-12:15 - Czech Republic 2. Liga
Chrudim vs Viktoria Zizkov

0-0

0-0
Sat 23, Apr-18:30 - Czech Republic 2. Liga
Vysocina Jihlava vs Prostejov

0-0

1-0
Sat 23, Apr-12:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A
SK Rakovnik vs FK Banik Sokolov

0-0

0-2
Sat 23, Apr-12:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A
FK Loko Vltavin vs Pribram B

1-0

2-0
Sat 23, Apr-19:00 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group B
Sokol Zivanice vs Jiskra Usti nad Orlici

1-0

2-1
Sat 23, Apr-12:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group B
Zbuzany vs Prepere

0-1

0-2
Sat 23, Apr-19:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
Teplice vs FC Bohemians 1905

0-1

2-2
Sat 23, Apr-19:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
FK Jablonec vs Pardubice

0-0

0-1
Sat 23, Apr-19:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
MFK Karvina vs FC Fastav Zlin

0-1

1-1
Sat 23, Apr-22:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
Sparta Prague vs Banik Ostrava

1-0

3-1
Sat 23, Apr-19:30 - Czech Republic Gambrinus Liga Women's
Sparta Praha Women's vs Horni Herspice Women's

5-0

8-0
Sat 23, Apr-18:00 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Hanacka Slavia Kromeriz vs Frydek-Mistek

0-0

0-2
Sat 23, Apr-18:00 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Vrchovina vs Banik Ostrava B

0-2

1-2
Sat 23, Apr-14:15 - Czech Republic U19 League
Meteor Praha(U19) vs Banik Ostrava(U19)

0-3

1-6
Sat 23, Apr-12:30 - Czech Republic U19 League
Viktoria Plzen U19 vs SK Sigma Olomouc(U19)

1-0

1-1
Sat 23, Apr-15:00 - Czech Republic U19 League
Sparta Praha(U19) vs Zlin(U19)

2-1

3-1
Sat 23, Apr-15:00 - Czech Republic U19 League
Pardubice(U19) vs Opava (U19)

0-1

2-1
Sat 23, Apr-17:15 - Czech Republic U19 League
Mlada Boleslav(U19) vs Synot Slovacko(U19)

0-1

2-2
Sat 23, Apr-15:15 - Czech Republic U19 League
Slavia Praha(U19) vs MFK Karvina(U19)

0-1

2-1
Sat 23, Apr-13:00 - Czech Republic U19 League
Pribram U19 vs Hradec Kralove(U19)

0-0

0-1
Sat 23, Apr-13:00 - Czech Republic U19 League
Brno(U19) vs Ceske Budejovice(U19)

3-0

8-0
Sat 23, Apr-16:00 - Denmark - 1. Division
Esbjerg FB vs HB Koge

0-0

0-0
Sat 23, Apr-16:00 - Denmark - 1. Division
Jammerbugt vs Vendsyssel

1-0

2-1
Sat 23, Apr-17:00 - Denmark - 2. Division Groupe A
Hillerod Fodbold vs Hellerup IK

0-2

1-3
Sat 23, Apr-16:00 - Denmark - 2. Division Groupe A
FC Aarhus Fremad vs FA 2000

0-0

3-0
Sat 23, Apr-16:00 - Denmark - 2. Division Groupe A
Brabrand IF vs Middelfart

0-2

1-2
Sat 23, Apr-16:00 - Denmark - 2. Division Groupe A
Skive IK vs Kolding IF

1-2

1-3
Sat 23, Apr-17:00 - Denmark Woman's League
Odense Women's vs Aarhus AGF Women's

0-3

0-5
Sat 23, Apr-15:00 - Denmark Woman's League
Kolding BK Women's vs Fortuna Hjorring Women's

1-1

1-1
Sat 23, Apr-16:00 - Denmark Woman's League
Sundby BK Women's vs Boldklubben AF 1893 Women's

1-0

2-1
Sat 23, Apr-18:00 - Denmark Youth U17
Esbjerg FB(U17) vs Aalborg BK(U17)


0-2
Sat 23, Apr-17:30 - Denmark Youth U17
Brondby(U17) vs Randers FC(U17)


0-1
Sat 23, Apr-17:45 - Denmark Youth U17
Aarhus AGF(U17) vs Midtjylland(U17)


1-2
Sat 23, Apr-14:00 - Denmark Youth U19
FC Kobenhavn(U19) vs Horsens(U19)


5-0
Sat 23, Apr-14:30 - Denmark Youth U19
Sonderjyske(U19) vs Odense BK U19


0-2
Sat 23, Apr-15:00 - Denmark Youth U19
Brondby(U19) vs Randers Freja(U19)


3-4
Sat 23, Apr-15:00 - Denmark Youth U19
Nordsjaelland (U19) vs Silkeborg IF(U19)


5-2
Sat 23, Apr-15:00 - Denmark Youth U19
Vejle(U19) vs Lyngby(U19)


0-1
Sat 23, Apr-16:00 - Denmark Youth U19
Esbjerg FB(U19) vs Aalborg BK(U19)


3-3
Sat 23, Apr-23:00 - Ecuador Copa Pilsener A
Gualaceo SC vs Orense SC

0-1

2-1
Sat 23, Apr-18:00 - England Conference South Division
Billericay Town vs Bath City

1-1

1-2
Sat 23, Apr-18:00 - England Conference South Division
Tonbridge Angels vs Ebbsfleet United

0-1

0-1
Sat 23, Apr-18:00 - England Conference South Division
Welling United vs Havant & Waterlooville FC

0-1

2-2
Sat 23, Apr-18:00 - England Conference South Division
Chippenham Town vs Dulwich Hamlet

1-0

2-0
Sat 23, Apr-18:00 - England Conference South Division
Dartford vs St Albans City

1-0

3-1
Sat 23, Apr-18:00 - England Conference South Division
Hemel Hempstead Town vs Maidstone United

0-2

0-4
Sat 23, Apr-18:00 - England Conference South Division
Chelmsford City vs Slough Town

0-1

1-1
Sat 23, Apr-18:00 - England Conference South Division
Hampton & Richmond vs Hungerford Town

2-0

2-0
Sat 23, Apr-18:00 - England Conference South Division
Oxford City vs Braintree Town

0-0

1-1
Sat 23, Apr-18:00 - England Conference South Division
Dorking Wanderers vs Concord Rangers

4-0

7-2
Sat 23, Apr-17:00 - England FA Women Super League
Brighton & H.A. Women's vs Birmingham Women's

0-1

1-3
Sat 23, Apr-18:00 - England League One
Sunderland vs Cambridge United

3-1

5-1
Sat 23, Apr-18:00 - England League One
Milton Keynes Dons vs Morecambe

1-0

2-0
Sat 23, Apr-18:00 - England League One
Wigan Athletic vs Plymouth Argyle

0-0

1-1
Sat 23, Apr-18:00 - England League One
Rotherham United vs Oxford United

1-1

2-1
Sat 23, Apr-18:00 - England League One
Crewe Alexandra vs Ipswich

0-1

1-1
Sat 23, Apr-18:00 - England League One
Charlton Athletic vs Shrewsbury Town

0-0

2-0
Sat 23, Apr-18:00 - England League One
Wycombe Wanderers vs Sheffield Wed

0-0

1-0
Sat 23, Apr-18:00 - England League One
Cheltenham Town vs Bolton Wanderers

0-0

1-2
Sat 23, Apr-18:00 - England League One
Portsmouth vs Gillingham

2-1

3-1
Sat 23, Apr-18:00 - England League One
Doncaster Rovers vs Burton Albion FC

1-0

2-0
Sat 23, Apr-18:00 - England League One
Accrington Stanley vs Lincoln City

1-0

2-1
Sat 23, Apr-18:00 - England League One
Fleetwood Town vs AFC Wimbledon

0-1

1-1
Sat 23, Apr-18:00 - England League Two
Mansfield Town vs Crawley Town

1-0

2-0
Sat 23, Apr-18:00 - England League Two
Walsall vs Port Vale

0-0

2-0
Sat 23, Apr-18:00 - England League Two
Bradford City AFC vs Scunthorpe United

2-1

2-1
Sat 23, Apr-18:00 - England League Two
Leyton Orient vs Northampton Town

1-4

2-4
Sat 23, Apr-18:00 - England League Two
Oldham Athletic AFC vs Salford City F.C.

1-2

1-2
Sat 23, Apr-18:00 - England League Two
Hartlepool United FC vs Swindon

0-1

0-3
Sat 23, Apr-18:00 - England League Two
Exeter City vs Rochdale

1-0

2-0
Sat 23, Apr-18:00 - England League Two
Bristol Rovers vs Forest Green Rovers

0-0

0-0
Sat 23, Apr-18:00 - England League Two
Stevenage FC vs Tranmere Rovers

1-0

2-0
Sat 23, Apr-18:00 - England League Two
Barrow vs Sutton United

0-0

1-0
Sat 23, Apr-18:00 - England League Two
Harrogate Town vs Carlisle

2-0

3-0
Sat 23, Apr-18:00 - England Northern Division one
Wisbech Town vs Ilkeston Town

0-1

1-2
Sat 23, Apr-18:00 - England Northern Premier League
Scarborough Athletic vs Radcliffe FC

2-1

5-2
Sat 23, Apr-18:00 - England Northern Premier League
Stafford Rangers vs Ashton United

3-0

5-0
Sat 23, Apr-18:00 - England Northern Premier League
Whitby Town vs Gainsborough Trinity

0-1

1-2
Sat 23, Apr-18:00 - England Northern Premier League
Stalybridge Celtic vs Buxton FC

1-0

1-0
Sat 23, Apr-18:00 - England Northern Premier League
Grantham Town vs South Shields

0-0

1-0
Sat 23, Apr-18:00 - England Northern Premier League
Witton Albion vs Basford United F.C.

3-0

4-0
Sat 23, Apr-18:00 - England Northern Premier League
Matlock Town vs Warrington Town FC

0-0

2-0
Sat 23, Apr-18:00 - England Northern Premier League
Bamber Bridge vs Nantwich Town

0-0

1-1
Sat 23, Apr-18:00 - England Northern Premier League
FC United of Manchester vs Hyde United

0-1

0-2
Sat 23, Apr-18:00 - England Northern Premier League
Mickleover Sports vs Lancaster City

0-0

3-1
Sat 23, Apr-18:00 - England Northern Premier League
Atherton Collieries vs Morpeth Town

0-1

1-1
Sat 23, Apr-18:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
AFC Hornchurch vs Wingate & Finchley

1-1

1-2
Sat 23, Apr-18:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Bishop's Stortford vs Cray Wanderers

2-1

3-1
Sat 23, Apr-18:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Lewes vs Bowers & Pitsea

1-1

2-2
Sat 23, Apr-18:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
East Thurrock United vs Horsham

1-1

2-3
Sat 23, Apr-18:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Enfield Town vs Bognor Regis Town

0-0

1-0
Sat 23, Apr-18:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Corinthian Casuals vs Cheshunt

1-1

1-1
Sat 23, Apr-18:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Leatherhead vs Potters Bar Town

1-0

2-0
Sat 23, Apr-18:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Worthing vs Brightlingsea Regent

0-0

1-0
Sat 23, Apr-18:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Margate vs Kingstonian

0-1

2-1
Sat 23, Apr-18:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Merstham vs Carshalton Athletic FC

0-1

1-2
Sat 23, Apr-18:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Haringey Borough vs Folkestone Invicta

2-2

4-4
Sat 23, Apr-18:00 - England Southern Division one
Plymouth Parkway vs Cinderford Town

1-0

3-0
Sat 23, Apr-18:00 - England Southern League Central Division
Rushden&Diamonds vs Nuneaton Borough

0-1

0-1
Sat 23, Apr-18:00 - England Southern League Central Division
Tamworth vs St Ives Town

1-1

1-1
Sat 23, Apr-18:00 - England Southern League Central Division
Hitchin Town vs Bromsgrove Sporting

0-0

1-0
Sat 23, Apr-18:00 - England Southern League Central Division
Rushall Olympic vs Lowestoft Town

0-1

3-1
Sat 23, Apr-18:00 - England Southern League Central Division
Stourbridge vs Coalville Town

3-2

4-3
Sat 23, Apr-18:00 - England Southern League Central Division
Leiston FC vs Peterborough Sports

0-0

0-0
Sat 23, Apr-18:00 - England Southern League Central Division
Needham Market vs Banbury United

0-2

1-4
Sat 23, Apr-18:00 - England Southern League Central Division
Biggleswade Town vs Redditch United

0-0

0-0
Sat 23, Apr-18:00 - England Southern League Central Division
Barwell vs Hednesford Town

2-3

3-4
Sat 23, Apr-18:00 - England Southern League Central Division
Alvechurch vs Royston Town

1-1

3-1
Sat 23, Apr-18:00 - England Southern Premier League
Yate Town vs Gosport Borough

0-1

1-2
Sat 23, Apr-18:00 - England Southern Premier League
Weston Super Mare vs Harrow Borough

1-1

2-1
Sat 23, Apr-18:00 - England Southern Premier League
Salisbury City vs Kings Langley

0-1

0-2
Sat 23, Apr-18:00 - England Southern Premier League
Swindon Supermarine vs Tiverton Town

0-0

2-0
Sat 23, Apr-18:00 - England Southern Premier League
Chesham United vs Wimborne Town

3-0

5-0
Sat 23, Apr-18:00 - England Southern Premier League
Beaconsfield Town F.C. vs Truro City

0-1

1-2
Sat 23, Apr-18:00 - England Southern Premier League
Taunton Town vs Farnborough FC

1-1

2-1
Sat 23, Apr-18:00 - England Southern Premier League
Walton Casuals vs Dorchester Town

0-1

1-1
Sat 23, Apr-18:00 - England Southern Premier League
Hendon vs Merthyr Town

3-0

6-0
Sat 23, Apr-18:00 - England Southern Premier League
Poole Town vs Metropolitan Police

0-1

5-2
Sat 23, Apr-18:00 - England Southern Premier League
Hartley Wintney vs Hayes &Yeading

2-0

2-2
Sat 23, Apr-18:00 - England The Championship
Sheffield United vs Cardiff City

0-0

1-0
Sat 23, Apr-18:00 - England The Championship
West Bromwich(WBA) vs Coventry

0-0

0-0
Sat 23, Apr-18:00 - England The Championship
Stoke City vs Queens Park Rangers

1-0

1-0
Sat 23, Apr-18:00 - England The Championship
Hull City vs Reading

1-0

3-0
Sat 23, Apr-18:00 - England The Championship
Derby County vs Bristol City

0-2

1-3
Sat 23, Apr-18:00 - England The Championship
Birmingham vs Millwall

0-0

2-2
Sat 23, Apr-18:00 - England The Championship
AFC Bournemouth vs Fulham

0-0

1-1
Sat 23, Apr-18:00 - England The Championship
Peterborough United vs Nottingham Forest

0-1

0-1
Sat 23, Apr-18:00 - England The Championship
Swansea City vs Middlesbrough

0-0

1-1
Sat 23, Apr-15:30 - England The Championship
Luton Town vs Blackpool

1-0

1-1
Sat 23, Apr-18:00 - English Premier League
Norwich City vs Newcastle

0-2

0-3
Sat 23, Apr-18:00 - English Premier League
Manchester City vs Watford

3-1

5-1
Sat 23, Apr-18:00 - English Premier League
Leicester City vs Aston Villa

0-0

0-0
Sat 23, Apr-20:30 - English Premier League
Brentford vs Tottenham Hotspur

0-0

0-0
Sat 23, Apr-15:30 - English Premier League
Arsenal vs Manchester United

2-1

3-1
Sat 23, Apr-13:30 - Estonia Esi Liiga
Viljandi JK Tulevik vs Tallinna FC Levadia II

0-1

0-2
Sat 23, Apr-13:30 - Estonia Esi Liiga
Harju JK Laagri vs Parnu JK

1-0

1-0
Sat 23, Apr-13:30 - Estonia Esi Liiga B
Tartu JK Welco vs Tabasalu JK Charma

2-0

4-0
Sat 23, Apr-17:00 - Estonia Esi Liiga B
Laanemaa Haapsalu vs Tartu JK Tammeka B

0-0

1-1
Sat 23, Apr-20:30 - Estonia Meistri Liiga
Nomme Kalju vs Trans Narva

1-0

3-0
Sat 23, Apr-15:30 - Estonia Meistri Liiga
Tallinna JK Legion vs Parnu JK Vaprus

1-0

3-0
Sat 23, Apr-18:00 - Estonia Meistri Liiga
FC Kuressaare vs Paide Linnameeskond

2-1

2-1
Sat 23, Apr-13:30 - Estonia Women's Meistri Liiga
Tammeka Tartu Women's vs Suure Jaani United Women's

0-0

1-0
Sat 23, Apr-13:30 - Estonia Women's Meistri Liiga
FC Lootos Polva Women's vs Saku Sporting Women's

0-2

0-3
Sat 23, Apr-17:00 - Finland Women's Premier 2
Jyvaskylan Pallokerho Women's vs VJS Vantaa Women's

2-1

2-1
Sat 23, Apr-15:00 - Finland Women's Premier 2
PK Keski-Uusimaa Women vs EBK Espoo Women's

2-0

2-2
Sat 23, Apr-15:30 - Finland Women's Premier 2
Pallo Iirot Women's vs Ilves Tampere II Women's

0-0

1-0
Sat 23, Apr-15:00 - Finland Women's Premier League
PK-35 Vantaa Women's vs Ilves Tampere Women's

3-1

5-2
Sat 23, Apr-15:00 - Finland Women's Premier League
ONS Women's vs Honka Women's

0-0

1-2
Sat 23, Apr-15:00 - Finland Women's Premier League
NJS Nurmijarvi Women's vs KuPS Women's

0-4

0-9
Sat 23, Apr-15:00 - Finland Women's Premier League
HPS Helsinki Women's vs Aland Women's

1-0

3-3
Sat 23, Apr-16:00 - Finland - Kakkonen Lohko A
KuPS Akatemia vs FC Kiffen

0-0

1-1
Sat 23, Apr-16:00 - Finland - Kakkonen Lohko B
EPS Espoo vs VJS Vantaa

0-0

1-0
Sat 23, Apr-18:00 - Finland - Kakkonen Lohko B
FC Jazz Pori vs Tampere United

1-1

3-1
Sat 23, Apr-18:00 - Finland - Kakkonen Lohko B
SalPa Salo vs FC Ilves-Kissat

2-1

4-2
Sat 23, Apr-13:00 - Finland Junior League
Honka Am vs Gnistan Youth

1-0

1-1
Sat 23, Apr-13:15 - Finland Junior League
Inter Turku Am vs KaaPo Kaarina Youth

0-0

0-1
Sat 23, Apr-18:00 - Finland Veikkausliga
Ilves Tampere vs VPS Vaasa

2-1

3-2
Sat 23, Apr-16:00 - Finland Veikkausliga
HJK Helsinki vs Inter Turku

1-1

1-4
Sat 23, Apr-18:00 - Finland Ykkonen
KPV Kokkola vs Gnistan

0-2

0-2
Sat 23, Apr-18:00 - Finland Ykkonen
Ekenas IF vs PEPO Lappeenranta

0-1

2-1
Sat 23, Apr-16:00 - Finland Ykkonen
Turun Palloseura vs JaPS

1-0

3-0
Sat 23, Apr-17:00 - France Ligue 2
Caen vs AJ Auxerre

0-1

1-1
Sat 23, Apr-19:59 - French Championnat Amateur Group A
FC Rouen vs Plabennec

0-0

3-0
Sat 23, Apr-19:59 - French Championnat Amateur Group A
Romorantin vs St Pryve St Hilaire

3-0

4-0
Sat 23, Apr-19:59 - French Championnat Amateur Group A
Voltigeurs Chateaubriant vs Guingamp B

0-1

0-2
Sat 23, Apr-19:59 - French Championnat Amateur Group A
AS Vitre vs Saint Malo

1-0

2-2
Sat 23, Apr-19:59 - French Championnat Amateur Group A
Versailles 78 vs Caen B

0-0

3-0
Sat 23, Apr-19:59 - French Championnat Amateur Group A
FC Chartres vs Poissy AS

2-2

2-2
Sat 23, Apr-19:59 - French Championnat Amateur Group A
Granville vs Blois F.41

2-1

4-2
Sat 23, Apr-21:30 - French Championnat Amateur Group A
Vannes OC vs Lorient B

0-0

0-3
Sat 23, Apr-19:59 - French Championnat Amateur Group B
Epinal vs Beauvais

0-0

0-1
Sat 23, Apr-19:59 - French Championnat Amateur Group B
L'Entente SSG vs ASM Belfort

1-2

1-4
Sat 23, Apr-19:59 - French Championnat Amateur Group B
Metz B vs Stade Reims II

0-0

0-0
Sat 23, Apr-19:59 - French Championnat Amateur Group B
Saint Quentin vs Bobigny A.C.


2-2
Sat 23, Apr-19:59 - French Championnat Amateur Group B
SC Schiltigheim vs Sainte Genevieve Sports

0-0

0-0
Sat 23, Apr-19:59 - French Championnat Amateur Group B
Fleury Merogis U.S. vs Haguenau

1-0

2-0
Sat 23, Apr-19:59 - French Championnat Amateur Group B
ST Maur Lusitanos vs Auxerre B

0-0

0-1
Sat 23, Apr-19:00 - French Championnat Amateur Group B
Lens B vs Paris 13 Atletico

0-0

1-1
Sat 23, Apr-18:00 - French Championnat Amateur Group C
Monaco B vs Aubagne

1-1

1-1
Sat 23, Apr-19:59 - French Championnat Amateur Group C
Lyon Duchere vs Jura Sud Foot

0-2

1-4
Sat 23, Apr-19:59 - French Championnat Amateur Group C
Louhans-Cuiseaux vs Marignane Gignac

0-0

0-0
Sat 23, Apr-19:59 - French Championnat Amateur Group C
Saint-Priest vs Toulon

0-0

1-1
Sat 23, Apr-19:59 - French Championnat Amateur Group C
Hyeres vs Olymplque de Marseille B

1-0

2-0
Sat 23, Apr-19:59 - French Championnat Amateur Group C
Martigues vs Monts d'Or Azergues

2-1

3-2
Sat 23, Apr-19:59 - French Championnat Amateur Group C
RC Grasse vs Lyonnais B

1-1

2-1
Sat 23, Apr-19:59 - French Championnat Amateur Group C
GFA Rumilly Vallieres vs Frejus Saint-Raphael

1-1

2-1
Sat 23, Apr-19:59 - French Championnat Amateur Group D
Stade Montois vs Chamalieres FC

0-1

2-2
Sat 23, Apr-19:59 - French Championnat Amateur Group D
Angouleme CFC vs Canet Roussillon


1-3
Sat 23, Apr-19:59 - French Championnat Amateur Group D
Trelissac vs FC Nantes B


1-0
Sat 23, Apr-19:59 - French Championnat Amateur Group D
Bourges 18 vs Montpellier B


2-1
Sat 23, Apr-19:59 - French Championnat Amateur Group D
Le Puy Foot 43 Auvergne vs Les Herbiers


1-0
Sat 23, Apr-19:59 - French Championnat Amateur Group D
Angers II vs FC Bergerac


0-1
Sat 23, Apr-20:30 - French Championnat Amateur Group D
Moulins Yzeure vs Colomiers


3-1
Sat 23, Apr-16:30 - French Feminines D1
Saint-Etienne Women's vs Dijon Women's

1-1

2-2
Sat 23, Apr-23:00 - French Le Championnat Ligue 1
Paris Saint-Germain vs RC Lens

0-0

1-1
Sat 23, Apr-21:00 - French Le Championnat Ligue 1
AS Saint-Etienne vs AS Monaco

1-2

1-4
Sat 23, Apr-19:00 - French Le Championnat Ligue 1
Lyonnais vs Montpellier HSC

2-2

5-2
Sat 23, Apr-19:30 - French National League
CS Sedan Ardennes vs FC Chambly

0-0

1-0
Sat 23, Apr-10:30 - Friendly Internationals
Pohang Steelers vs Indonesia(U23)

0-0

2-0
Sat 23, Apr-22:30 - Futsal Italian Serie A
Lido Di Ostiav Meta Futsal vs Manfredonia Futsal


3-3
Sat 23, Apr-18:00 - Futsal Italian Serie A
AS Roma Futsal vs Meta Catania Futsal


4-0
Sat 23, Apr-17:00 - Futsal Italian Serie A
L84 Futsal vs Napoli Futsal


7-3
Sat 23, Apr-20:30 - Futsal Italian Serie A
Pescara Futsal vs Cybertel Aniene Futsal


2-2
Sat 23, Apr-21:00 - Futsal Italian Serie A
Petrarca Padova Futsal vs Matera Futsal


5-3
Sat 23, Apr-22:30 - Futsal Spain Division De Honor
Pescados Ruben Burela Futsal vs Movistar Inter Futsal


6-3
Sat 23, Apr-14:00 - Futsal Spain Division De Honor
Jimbee Cartagena FS Futsal vs Real Betis Futsal


2-2
Sat 23, Apr-14:30 - Futsal Spain Division De Honor
Palma Futsal vs Catgas Santa Coloma Futsal


2-7
Sat 23, Apr-18:00 - Futsal Spain Division De Honor
Levante Futsal vs EiPozo Murcia Turistica Futsal


2-0
Sat 23, Apr-19:59 - Futsal Spain Division De Honor
F.C.Barcelona Futsal vs Emotion Zaragoza Futsal


0-3
Sat 23, Apr-20:30 - Futsal Spain Division De Honor
Ribera Navarra Futsal vs Manzanares FS Futsal


3-3
Sat 23, Apr-22:00 - Futsal Spain Division De Honor
Vina Albali Valdepenas Futsal vs CA Osasuna Magna Futsal


4-2
Sat 23, Apr-19:00 - Georgia Primera Division
Lokomotiv Tbilisi vs FC Sioni Bolnisi

1-1

1-2
Sat 23, Apr-19:00 - Georgia Primera Division
Gagra Tbilisi vs Dinamo Tbilisi

0-0

1-0
Sat 23, Apr-19:59 - Georgia Primera Division
Torpedo Kutaisi vs Dinamo Batumi

0-2

0-3
Sat 23, Apr-19:59 - Georgia Primera Division
FC Telavi vs FC Saburtalo Tbilisi

0-1

0-2
Sat 23, Apr-15:30 - Georgia Primera Division
Samgurali Tskh vs Dila Gori

0-0

0-0
Sat 23, Apr-16:00 - German 3. Liga
VfL Osnabruck vs SV Waldhof Mannheim

1-1

1-2
Sat 23, Apr-16:00 - German 3. Liga
Saarbrucken vs SC Verl

1-1

1-2
Sat 23, Apr-16:00 - German 3. Liga
Dortmund(Am) vs Hallescher FC

0-0

0-0
Sat 23, Apr-16:00 - German 3. Liga
Havelse vs SC Freiburg II

1-0

1-0
Sat 23, Apr-16:00 - German 3. Liga
Wurzburger Kickers vs Viktoria Berlin 1889

0-0

3-0
Sat 23, Apr-15:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
Hannover 96(U17) vs Hallescher FC(U17)


2-3
Sat 23, Apr-15:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
Hertha BSC Berlin(U17) vs Werder Bremen(U17)


1-1
Sat 23, Apr-15:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
Energie Cottbus(U17) vs Holstein Kiel(U17)


2-2
Sat 23, Apr-15:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
Dynamo Dresden(U17) vs Carl Zeiss Jena(U17)


0-3
Sat 23, Apr-15:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
RasenBallsport Leipzig(U17) vs Hertha Zehlendorf(U17)


2-1
Sat 23, Apr-15:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
FC Erzgebirge Aue(U17) vs Hansa Rostock(U17)


1-0
Sat 23, Apr-13:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
Wolfsburg(U17) vs Eintr. Braunschweig(U17)


1-1
Sat 23, Apr-16:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
FC Viktoria 1889 Berlin(U17) vs Chemnitzer(U17)


3-0
Sat 23, Apr-17:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
Greuther Furth(U17) vs VfB Stuttgart(U17)

1-4

1-6
Sat 23, Apr-15:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
Bayern Munich(U17) vs FSV Frankfurt U17


3-2
Sat 23, Apr-15:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
FC Kaiserslautern (U17) vs 1. FC Heidenheim(U17)


2-1
Sat 23, Apr-15:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
SC Freiburg (U17) vs Karlsruher SC (U17)


2-2
Sat 23, Apr-15:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
SV Darmstadt U17 vs Munchen 1860(U17)


1-4
Sat 23, Apr-12:30 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
Augsburg(U17) vs 1. FSV Mainz 05(U17)


0-2
Sat 23, Apr-13:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
FC Ingolstadt(U17) vs SV Elversberg(U17)


4-0
Sat 23, Apr-13:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
Reutlingen(U17) vs SV Wehen Wiesbaden(U17)


1-3
Sat 23, Apr-15:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
Monchengladbach(U17) vs Arminia Bielefeld (U17)


3-1
Sat 23, Apr-15:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
Schalke 04 (U17) vs Fortuna Koln (U17)


3-0
Sat 23, Apr-15:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
Dortmund(U17) vs Fortuna Dusseldorf(U17)


2-3
Sat 23, Apr-15:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
Koln(U17) vs Bochum(U17)


3-4
Sat 23, Apr-15:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
Wuppertaler SV Borussia(U17) vs SV Lippstadt(U17)


0-2
Sat 23, Apr-12:30 - German B-Junioren-Bundesliga West
Bayer Leverkusen(U17) vs SG Unterrath(U17)


6-1
Sat 23, Apr-13:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
RW Essen(U17) vs Preuben Munster(U17)

0-0

0-0
Sat 23, Apr-17:30 - German B-Junioren-Bundesliga West
SC Paderborn 07(U17) vs Alemannia Aachen(U17)

2-0

4-0
Sat 23, Apr-20:30 - German Bundesliga
Bayern Munich vs Borussia Dortmund

2-0

3-1
Sat 23, Apr-17:30 - German Bundesliga
1. FC Koln vs Arminia Bielefeld

2-1

3-1
Sat 23, Apr-17:30 - German Bundesliga
SC Freiburg vs Monchengladbach

0-2

3-3
Sat 23, Apr-17:30 - German Bundesliga
Eintracht Frankfurt vs Hoffenheim

1-1

2-2
Sat 23, Apr-17:30 - German Bundesliga
Greuther Furth vs Bayer Leverkusen

1-2

1-4
Sat 23, Apr-17:30 - German Bundesliga
RB Leipzig vs 1. FC Union Berlin

0-0

1-2
Sat 23, Apr-15:30 - German Bundesliga 2
Schalke 04 vs Werder Bremen

0-2

1-4
Sat 23, Apr-15:30 - German Bundesliga 2
SSV Jahn Regensburg vs Hamburger

0-1

2-4
Sat 23, Apr-15:30 - German Bundesliga 2
Holstein Kiel vs 1. FC Heidenheim 1846

0-0

1-1
Sat 23, Apr-22:30 - German Bundesliga 2
St. Pauli vs SV Darmstadt 98

0-2

1-2
Sat 23, Apr-16:00 - German Frauen Bundesliga
Hoffenheim Women's vs Turbine Potsdam Women's

1-0

1-2
Sat 23, Apr-15:00 - German Junioren Bundesliga Nord
Hamburger(U19) vs VfL Osnabruck(U19)

2-1

4-1
Sat 23, Apr-15:00 - German Junioren Bundesliga Nord
Energie Cottbus (U19) vs Holstein Kiel(U19)

2-0

2-0
Sat 23, Apr-15:00 - German Junioren Bundesliga Nord
Hansa Rostock(U19) vs RB Leipzig(U19)

1-1

1-3
Sat 23, Apr-15:00 - German Junioren Bundesliga Nord
Werder Bremen(U19) vs Hallescher FC(U19)

2-1

2-3
Sat 23, Apr-15:00 - German Junioren Bundesliga Nord
Hannover 96 (U19) vs Chemnitzer(U19)

0-0

1-0
Sat 23, Apr-15:00 - German Junioren Bundesliga Nord
Hertha BSC Berlin U19 vs FC Viktoria 1889 Berlin(U19)

0-0

1-0
Sat 23, Apr-15:00 - German Junioren Bundesliga Nord
Magdeburg(U19) vs Dynamo Dresden(U19)

1-2

2-2
Sat 23, Apr-15:00 - German Junioren Bundesliga Nord
Union Berlin(U19) vs Eimsbutteler TV(U19)

0-2

0-3
Sat 23, Apr-15:00 - German Junioren Bundesliga Nord
St. Pauli(U19) vs Carl Zeiss Jena(U19)

2-0

2-0
Sat 23, Apr-12:00 - German Junioren Bundesliga Sud
Greuther Furth(U19) vs Mainz(U19)

0-1

1-1
Sat 23, Apr-15:00 - German Junioren Bundesliga Sud
VfB Stuttgart U19 vs FC Kaiserslautern (U19)

1-0

3-0
Sat 23, Apr-15:00 - German Junioren Bundesliga Sud
Nurnberg (U19) vs Karlsruher SC (U19)

1-0

2-0
Sat 23, Apr-15:00 - German Junioren Bundesliga Sud
Bayern Munich(U19) vs 1. FC Heidenheim(U19)

2-1

2-3
Sat 23, Apr-15:00 - German Junioren Bundesliga Sud
Hoffenheim(U19) vs FC Ingolstadt(U19)

1-0

4-1
Sat 23, Apr-15:00 - German Junioren Bundesliga Sud
SSV Ulm U19 vs Kickers Offenbach U19

2-1

2-1
Sat 23, Apr-15:00 - German Junioren Bundesliga Sud
Eintracht Frankfurt(U19) vs SpVgg Unterhaching U19

3-0

3-2
Sat 23, Apr-15:00 - German Junioren Bundesliga Sud
Saarbrucken(U19) vs Stuttgarter Kickers(U19)

0-0

1-0
Sat 23, Apr-15:00 - German Junioren Bundesliga Sud
Augsburg(U19) vs SV Darmstadt U19

2-0

4-1
Sat 23, Apr-15:00 - German Junioren Bundesliga Sud
Kassel U19 vs FC Astoria Walldorf(U19)

0-3

0-6
Sat 23, Apr-15:00 - German Junioren Bundesliga West
Arminia Bielefeld(U19) vs Schalke 04 (U19)

0-0

0-3
Sat 23, Apr-15:00 - German Junioren Bundesliga West
RW Essen(U19) vs Wuppertaler SV(U19)

1-0

2-1
Sat 23, Apr-15:00 - German Junioren Bundesliga West
Bochum(U19) vs Viktoria Koln(U19)

1-0

4-0
Sat 23, Apr-15:00 - German Junioren Bundesliga West
MSV Duisburg (U19) vs Koln(U19)

1-0

2-1
Sat 23, Apr-15:00 - German Junioren Bundesliga West
Preuben Munster U19 vs Dortmund(U19)

0-2

1-5
Sat 23, Apr-15:00 - German Junioren Bundesliga West
RW Oberhausen U19 vs Bayer 04 Leverkusen U19

1-1

3-1
Sat 23, Apr-15:00 - German Junioren Bundesliga West
Fortuna Koln (U19) vs Fortuna Dusseldorf U19

2-1

2-3
Sat 23, Apr-15:00 - German Junioren Bundesliga West
SC Paderborn 07(U19) vs Alemannia Aachen(U19)

1-0

3-1
Sat 23, Apr-16:30 - Germany - Regionalliga Bayern
Nurnberg B vs SV Heimstetten

0-0

0-0
Sat 23, Apr-16:00 - Germany - Regionalliga Bayern
Wacker Burghausen vs SC Eltersdorf

2-0

3-0
Sat 23, Apr-16:00 - Germany - Regionalliga Bayern
SpVgg Bayreuth vs TSV 1860 Rosenheim

0-1

0-4
Sat 23, Apr-16:00 - Germany - Regionalliga Bayern
Viktoria Aschaffenburg vs SV Schalding Heining

2-0

4-0
Sat 23, Apr-16:00 - Germany - Regionalliga Bayern
Greuther Furth B vs FC Memmingen

0-0

0-1
Sat 23, Apr-16:00 - Germany - Regionalliga Bayern
TSV Rain Am Lech vs Bayern Munich B

1-2

2-4
Sat 23, Apr-16:00 - Germany - Regionalliga Bayern
FC Schweinfurt vs SpVgg Unterhaching

0-0

0-2
Sat 23, Apr-16:00 - Germany - Regionalliga Bayern
FC Augsburg B vs FV Illertissen

1-0

4-0
Sat 23, Apr-16:00 - Germany - Regionalliga Bayern
TSV Aubstadt vs VfB Eichstatt

3-0

4-0
Sat 23, Apr-19:00 - Germany - Regionalliga Bayern
TSV Buchbach vs FC Pipinsried

0-1

0-2
Sat 23, Apr-15:00 - Germany - Regionalliga Nordost
SV Babelsberg 03 vs Energie Cottbus

0-0

0-2
Sat 23, Apr-15:00 - Germany - Regionalliga Nordost
FSV Luckenwalde vs FSV Union Furstenwalde

1-0

1-2
Sat 23, Apr-15:00 - Germany - Regionalliga Nordost
FSV Optik Rathenow vs VfB Auerbach

3-1

4-2
Sat 23, Apr-15:00 - Germany - Regionalliga Nordost
SV Lichtenberg 47 vs FC Lokomotive Leipzig

1-0

3-0
Sat 23, Apr-18:00 - Germany - Regionalliga Nord
Atlas Delmenhorst vs VfB Lubeck

0-0

1-1
Sat 23, Apr-17:00 - Germany - Regionalliga Nord
FC Altona 93 vs HSC Hannover

1-0

1-1
Sat 23, Apr-16:00 - Germany - Regionalliga Nord
Werder Bremen (Am) vs Teutonia Ottensen

1-0

3-0
Sat 23, Apr-16:00 - Germany - Regionalliga Nord
Heider SV vs FC Hansa Luneburg

0-2

1-2
Sat 23, Apr-16:00 - Germany - Regionalliga Sued
FK Pirmasens vs Astoria Walldorf

0-0

1-2
Sat 23, Apr-16:00 - Germany - Regionalliga Sued
Bahlinger SC vs KSV Hessen Kassel

1-1

2-3
Sat 23, Apr-16:00 - Germany - Regionalliga Sued
TSG Balingen vs TSG 1899 Hoffenheim II

0-0

0-0
Sat 23, Apr-16:00 - Germany - Regionalliga Sued
TSV Steinbach Haiger vs Kickers Offenbach

0-0

3-0
Sat 23, Apr-16:00 - Germany - Regionalliga Sued
TSV Schott Mainz vs 1. FSV Mainz 05 II

0-0

0-0
Sat 23, Apr-16:00 - Germany - Regionalliga Sued
FC Giessen vs SSV Ulm 1846

0-0

0-2
Sat 23, Apr-16:00 - Germany - Regionalliga West
KFC Uerdingen 05 vs VFB Homberg

0-1

0-4
Sat 23, Apr-16:00 - Germany - Regionalliga West
Koln Am. vs Fortuna Koln

0-1

2-2
Sat 23, Apr-16:00 - Germany - Regionalliga West
Bonner SC vs SV Rodinghausen

0-0

0-1
Sat 23, Apr-16:00 - Germany - Regionalliga West
Monchengladbach B vs SV Straelen

1-1

2-1
Sat 23, Apr-16:00 - Germany - Regionalliga West
Wegberg-Beeck vs Rot Weiss Ahlen

0-0

0-1
Sat 23, Apr-16:00 - Germany - Regionalliga West
SC Wiedenbruck vs Fortuna Dusseldorf II

1-0

3-1
Sat 23, Apr-16:00 - Germany - Regionalliga West
SV Lippstadt vs FC Schalke 04 II

0-1

0-1
Sat 23, Apr-13:00 - Germany Women Division 2
Eintracht Frankfurt B Women's vs Bayern Munich B Women's

1-1

3-1
Sat 23, Apr-20:30 - Gibraltar Premier Divisio
Manchester 62 FC vs Lynx Gibraltar

0-1

0-2
Sat 23, Apr-18:00 - Gibraltar Premier Divisio
Bruno's Magpies vs Lincoln Red Imps

2-4

2-4
Sat 23, Apr-14:00 - Greece Super League 2
Anagennisi Karditsa vs Olympiakos Piraeus II

0-0

0-1
Sat 23, Apr-15:30 - Greece Super League 2
AEK Athens II vs Kallithea

0-2

0-3
Sat 23, Apr-23:00 - Holland Eredivisie
SC Cambuur vs PSV Eindhoven

1-1

1-2
Sat 23, Apr-20:45 - Holland Eredivisie
AZ Alkmaar vs SC Heerenveen

1-1

2-1
Sat 23, Apr-18:30 - Holland Eredivisie
N.E.C. Nijmegen vs Ajax Amsterdam

0-0

0-1
Sat 23, Apr-22:00 - Holland Eredivisie
RKC Waalwijk vs PEC Zwolle

0-1

0-2
Sat 23, Apr-16:00 - Holland Tweede Divisie
Tielse Eendracht Combinatie vs Spakenburg

2-0

2-0
Sat 23, Apr-16:30 - Holland Tweede Divisie
GVVV Veenendaal vs Scheveningen

0-1

0-2
Sat 23, Apr-16:30 - Holland Tweede Divisie
Noordwijk vs VV Katwijk

1-0

2-0
Sat 23, Apr-17:00 - Holland Tweede Divisie
Quick Boys vs Koninklijke HFC

0-3

0-4
Sat 23, Apr-17:00 - Holland Tweede Divisie
IJsselmeervogels vs Kozakken Boys

3-0

4-0
Sat 23, Apr-17:00 - Holland Tweede Divisie
ASWH vs Jong Sparta Rotterdam

0-3

0-4
Sat 23, Apr-17:00 - Holland Tweede Divisie
Volendam Am. vs HHC Hardenberg

0-2

3-4
Sat 23, Apr-19:59 - Holland Tweede Divisie
SV De Treffers vs Excelsior Maassluis

1-0

2-0
Sat 23, Apr-17:30 - Holland Tweede Divisie
AFC Amsterdam vs Rijnsburgse Boys

0-1

1-3
Sat 23, Apr-16:00 - Hungary NB1
Kisvarda vs Debreceni VSC

0-0

1-0
Sat 23, Apr-19:45 - Hungary NB1
Zalaegerszegi TE vs Paksi SE

2-1

2-3
Sat 23, Apr-22:00 - Hungary NB1
MOL Fehervar FC vs Puskas Akademia

1-1

2-2
Sat 23, Apr-14:00 - Hungary U19 League
Kecskemeti TE U19 vs Zalaegerszeg TE(U19)

0-1

1-1
Sat 23, Apr-14:00 - Hungary U19 League
MTK Budapest FC (U19) vs Ujpesti TE(U19)

4-1

7-1
Sat 23, Apr-14:00 - Hungary U19 League
Puskas Akademia Fehervar(U19) vs Ferencvarosi TC U19

1-1

3-1
Sat 23, Apr-12:00 - Hungary U19 League
Budapest Honved U19 vs Vasas(U19)

0-1

2-2
Sat 23, Apr-12:00 - Hungary U19 League
Gyori ETO FC U19 vs Illes Akademia Haladas(U19)


2-3
Sat 23, Apr-16:00 - Hungary Women's Division 1 League
Ferencvarosi TC Women's vs Puskas Akademia Women's

2-0

6-0
Sat 23, Apr-18:00 - Hungary Women's Division 1 League
MTK Hungaria Women's vs Soroksar Woman's

0-0

4-0
Sat 23, Apr-17:00 - Hungary Women's Division 1 League
Diosgyori VTK Women's vs Gyori Dozsa Woman's

1-0

3-3
Sat 23, Apr-18:00 - Iceland Cup
Hamar Hveragerdi vs UMF Selfoss

0-1

0-2
Sat 23, Apr-18:00 - Iceland Cup
KV Reykjavik vs Grindavik

0-3

2-3
Sat 23, Apr-18:00 - Iceland Cup
Volsungur Husavik vs Dalvik Reynir

1-2

2-5
Sat 23, Apr-18:00 - Iceland Cup
KA Asvellir vs Haukar

0-3

0-5
Sat 23, Apr-19:59 - Iceland Cup
Kari Akranes vs Vikingur Olafsvik

0-0

2-1
Sat 23, Apr-19:00 - Iceland Cup
Vestri vs Vidir Gardur

0-0

2-0
Sat 23, Apr-18:00 - Iceland Cup
Throttur Reykjavik vs HK Kopavogur

0-0

0-3
Sat 23, Apr-18:00 - Iceland Cup
UMF Sindri Hofn vs Leiknir F

0-0

2-0
Sat 23, Apr-13:30 - India League Division 1
Neroca FC vs Rajasthan United

0-0

0-2
Sat 23, Apr-15:35 - India League Division 1
Gokulam Kerala vs Minerva Punjab

1-0

2-0
Sat 23, Apr-18:35 - India League Division 1
Sreenidi Deccan vs Mohammedan SC(IND)

2-0

2-2
Sat 23, Apr-22:30 - Ireland Division 1
Longford Town vs Treaty United

0-0

0-0
Sat 23, Apr-22:45 - Ireland Premier League
Sligo Rovers vs Drogheda United

2-1

3-2
Sat 23, Apr-19:00 - Israel Premier League
Maccabi Petah Tikva FC vs Hapoel Nof HaGalil

0-2

0-4
Sat 23, Apr-19:00 - Israel Premier League
Hapoel Ironi Kiryat Shmona vs Hapoel Haifa

4-0

4-0
Sat 23, Apr-21:00 - Israel Premier League
Hapoel Katamon Jerusalem vs Beitar Jerusalem

0-0

0-1
Sat 23, Apr-18:30 - Israel Premier League
Maccabi Netanya vs Maccabi Haifa

2-0

3-0
Sat 23, Apr-11:00 - Israel U19 League
Hapoel Hod HaSharon(U19) vs Hapoel Jerusalem Sami Malka U19

2-1

2-1
Sat 23, Apr-11:25 - Israel U19 League
Gadna Tel Aviv Yehuda(U19) vs Hapoel Petah Tikva(U19)

1-2

1-2
Sat 23, Apr-11:30 - Israel U19 League
Neve Yosef(U19) vs Hapoel Herzliya U19

0-1

3-3
Sat 23, Apr-11:45 - Israel U19 League
Bnei Yehuda Tel Aviv U19 vs Hapoel Hadera U19

0-0

0-2
Sat 23, Apr-12:00 - Israel U19 League
Hapoel Raanana Roei U19 vs Hapoel Beer Sheva(U19)

1-1

1-2
Sat 23, Apr-12:00 - Israel U19 League
Maccabi Netanya U19 vs Hapoel Tel Aviv Nisanov(U19)

0-0

0-2
Sat 23, Apr-12:00 - Israel U19 League
Beitar Jerusalem Oren (U19) vs Sektzia Nes Tziona(U19)

2-2

3-2
Sat 23, Apr-12:00 - Israel U19 League
Hapoel Kfar Saba (U19) vs Ironi Nesher(U19)

0-0

1-1
Sat 23, Apr-12:00 - Israel U19 League
Maccabi Irony Bat Yam(U19) vs Beitar Shimshon T.A. U19

0-0

0-1
Sat 23, Apr-12:30 - Israel U19 League
Maccabi Petah Tikva Asis Dabid (U19) vs Hapoel Ironi Kiryat Shmona(U19)

1-0

2-0
Sat 23, Apr-12:50 - Israel U19 League
Maccabi Tel Aviv U19 vs Bnei Sakhnin U19

0-0

0-1
Sat 23, Apr-12:55 - Israel U19 League
Hapoel Rishon Lezion Yehuda U19 vs Maccabi Haifa Shmuel U19

0-1

2-2
Sat 23, Apr-13:00 - Israel U19 League
Ashdod MS U19 vs Hapoel Ramat Gan U19

1-0

2-1
Sat 23, Apr-17:00 - Italian Campionato Primavera
AC Milan Youth vs Bologna Youth

1-0

1-4
Sat 23, Apr-15:00 - Italian Campionato Primavera
Torino Youth vs Inter Milan Youth

0-1

0-2
Sat 23, Apr-13:00 - Italian Campionato Primavera
Napoli Youth vs Fiorentina Youth

2-1

3-2
Sat 23, Apr-12:30 - Italian Campionato Primavera 2
Cesena Youth vs Reggina Youth

3-0

3-0
Sat 23, Apr-17:00 - Italian Campionato Primavera 2
Ascoli Youth vs Frosinone Youth

0-0

0-2
Sat 23, Apr-17:00 - Italian Campionato Primavera 2
Benevento Youth vs Pisa Youth

0-1

1-2
Sat 23, Apr-17:00 - Italian Campionato Primavera 2
Brescia Youth vs Vicenza Vicence Calcio

2-1

2-1
Sat 23, Apr-17:00 - Italian Campionato Primavera 2
Virtus Entella Youth vs Parma Youth

1-1

1-3
Sat 23, Apr-17:00 - Italian Campionato Primavera 2
Cremonese Youth vs Pordenone Youth

3-0

5-2
Sat 23, Apr-17:00 - Italian Campionato Primavera 2
Reggiana Youth vs Udinese Youth

0-1

0-4
Sat 23, Apr-17:00 - Italian Campionato Primavera 2
Como Youth vs Venezia F.C. Youth

1-1

2-1
Sat 23, Apr-17:00 - Italian Campionato Primavera 2
Perugia Youth vs Ternana Youth

1-0

3-0
Sat 23, Apr-17:00 - Italian Campionato Primavera 2
S.S.D. Monza 1912 Youth vs Cittadella Youth

1-0

2-1
Sat 23, Apr-17:30 - Italian Campionato Primavera 2
Salernitana Youth vs Crotone Youth

3-2

4-2
Sat 23, Apr-13:00 - Italian Campionato Primavera 2
Spezia Youth vs Cosenza Calcio Youth

1-2

2-2
Sat 23, Apr-22:45 - Italian Serie A
Hellas Verona vs Sampdoria

0-1

1-1
Sat 23, Apr-17:00 - Italian Serie A
Venezia F.C. vs Atalanta

0-1

1-3
Sat 23, Apr-17:00 - Italian Serie A
Torino vs Spezia

1-0

2-1
Sat 23, Apr-19:59 - Italian Serie A
Inter Milan vs AS Roma

2-0

3-1
Sat 23, Apr-16:30 - Italian Women Division 1
Fiorentina Women's vs AS Roma Women's

1-1

2-3
Sat 23, Apr-16:30 - Italian Women Division 1
Sampdoria Women's vs Empoli Women's

1-1

1-3
Sat 23, Apr-14:30 - Italian Women Division 1
Hellas Verona Women's vs Inter Milan Women's

0-3

0-4
Sat 23, Apr-19:30 - Italy C1B
Robur Siena S.S.D. vs Cesena

0-0

0-0
Sat 23, Apr-19:30 - Italy C1B
Modena vs Pontedera

1-0

4-0
Sat 23, Apr-19:30 - Italy C1B
Delfino Pescara 1936 vs Imolese

1-1

2-2
Sat 23, Apr-19:30 - Italy C1B
Lucchese vs Pistoiese

1-0

3-2
Sat 23, Apr-19:30 - Italy C1B
Teramo vs A.C. Reggiana 1919

0-1

0-2
Sat 23, Apr-19:30 - Italy C1B
Vis Pesaro vs Ancona

0-3

0-4
Sat 23, Apr-19:30 - Italy C1B
Olbia vs Grosseto

3-1

3-1
Sat 23, Apr-19:30 - Italy C1B
Carrarese vs A.S. Viterbese Castrense

1-0

1-3
Sat 23, Apr-19:30 - Italy C1B
Montevarchi Calcio vs Gubbio

0-0

2-1
Sat 23, Apr-19:30 - Italy C1B
Virtus Entella vs Fermana

1-0

2-1
Sat 23, Apr-18:00 - Italy Serie D
Desenzano Calvina vs AC Leon

2-0

5-3
Sat 23, Apr-17:00 - Italy Serie D
FC Rieti vs Sporting Trestina

1-0

2-1
Sat 23, Apr-17:00 - Italy Serie D
Sanremese vs A.S.D. Bra

0-0

1-1
Sat 23, Apr-17:00 - Italy Serie D
AC Este vs Cattolica Calcio

2-2

3-2
Sat 23, Apr-17:00 - Italy Serie D
Follonica Gavorrano vs Lornano Badesse

1-0

1-0
Sat 23, Apr-17:00 - Italy Serie D
Correggese Calcio vs GS Bagnolese

0-0

1-0
Sat 23, Apr-17:00 - Italy Serie D
ACD Campodarsego vs Luparense

0-0

1-0
Sat 23, Apr-17:00 - Italy Serie D
Mezzolara vs Prato

0-0

0-0
Sat 23, Apr-17:00 - Italy Serie D
Adriese vs ASD Caldiero Terme

1-0

1-0
Sat 23, Apr-17:00 - Italy Serie D
San Donato Tavarnelle vs US Pianese

0-1

0-2
Sat 23, Apr-17:00 - Italy Serie D
GSD Ambrosiana vs AC Mestre

0-0

1-1
Sat 23, Apr-17:00 - Italy Serie D
Union Clodiense vs Levico Terme

0-0

0-0
Sat 23, Apr-17:00 - Italy Serie D
Cartigliano vs Cjarlins Muzane

1-0

1-3
Sat 23, Apr-17:00 - Italy Serie D
Fossano Calcio vs Chieri

0-2

1-2
Sat 23, Apr-17:00 - Italy Serie D
US Breno vs Real Calepina

1-0

1-2
Sat 23, Apr-17:00 - Italy Serie D
USD PDHAE vs AC Asti

0-1

2-2
Sat 23, Apr-17:00 - Italy Serie D
Tiferno Lerchi vs Poggibonsi

0-2

1-4
Sat 23, Apr-17:00 - Italy Serie D
Cascina vs ASD Pro Livorno

0-0

2-0
Sat 23, Apr-17:00 - Italy Serie D
Sangiuliano City vs Vis Nova Giussano

0-0

1-0
Sat 23, Apr-17:00 - Italy Serie D
San Martino Speme vs ArzignanoChiampo

0-2

3-3
Sat 23, Apr-10:00 - Japan League Cup
Kashima Antlers vs Oita Trinita

0-0

3-0
Sat 23, Apr-10:00 - Japan League Cup
Jubilo Iwata vs FC Tokyo

0-0

2-1
Sat 23, Apr-10:00 - Japan League Cup
Sagan Tosu vs Kyoto Sanga FC

1-0

3-0
Sat 23, Apr-08:00 - Japan League Cup
Consadole Sapporo vs Kashiwa Reysol

1-0

1-2
Sat 23, Apr-09:00 - Japan League Cup
Shimizu S-Pulse vs Nagoya Grampus Eight

0-0

0-1
Sat 23, Apr-09:00 - Japan League Cup
Cerezo Osaka vs Gamba Osaka

0-0

0-0
Sat 23, Apr-09:00 - Japan League Cup
Sanfrecce Hiroshima vs Tokushima Vortis

3-0

4-0
Sat 23, Apr-09:00 - Japan League Cup
Avispa Fukuoka vs Shonan Bellmare

0-1

2-1
Sat 23, Apr-10:00 - Japan Women's Football League Division 2
Diavorosso Hiroshima Women's vs Tsukuba FC Women's

1-0

1-0
Sat 23, Apr-09:30 - Japan Women's Football League Division 2
Veertien Mie Women's vs Kibi International University Women's

0-0

0-0
Sat 23, Apr-11:00 - Japanese League Division 2
Mito Hollyhock vs Renofa Yamaguchi

0-1

3-2
Sat 23, Apr-11:00 - Japanese League Division 2
Tochigi SC vs Yokohama FC

0-0

0-0
Sat 23, Apr-09:00 - Japanese League Division 2
Vegalta Sendai vs FC Ryukyu

0-0

2-0
Sat 23, Apr-09:00 - Japanese League Division 2
Tokyo Verdy vs JEF United Ichihara Chiba

0-0

1-1
Sat 23, Apr-09:00 - Japanese League Division 2
Albirex Niigata vs V-Varen Nagasaki

0-0

2-1
Sat 23, Apr-09:00 - Japanese League Division 2
Ventforet Kofu vs FC Machida Zelvia

0-0

1-0
Sat 23, Apr-09:00 - Japanese League Division 2
Montedio Yamagata vs Omiya Ardija

2-0

2-0
Sat 23, Apr-08:00 - Japanese WE League
Nagano Parceiro Women's vs Urawa Reds Women's

2-2

2-3
Sat 23, Apr-13:00 - Japanese WE League
NTV Beleza Women's vs JEF United Ichihara Women's

1-0

2-3
Sat 23, Apr-23:30 - Jordan Professional Premier League
Al Hussein Irbid vs Ramtha SC

1-0

2-0
Sat 23, Apr-18:00 - Kazakhstan Super League
FK Aksu vs Taraz

0-1

1-2
Sat 23, Apr-14:00 - Kazakhstan Super League
FK Aktobe vs Maktaaral Jetisay

0-0

1-0
Sat 23, Apr-17:00 - Kazakhstan Super League
FC Kairat Almaty vs Turan Turkistan

0-1

0-1
Sat 23, Apr-15:00 - Kazakhstan Super League
Ordabasy vs Kyzylzhar Petropavlovsk

1-1

3-1
Sat 23, Apr-13:00 - Kazakhstan Super League
FC Shakhtyor Karagandy vs FC Akzhayik

0-0

0-1
Sat 23, Apr-16:00 - Kenya Premier League
KCB Nairobi vs Gor Mahia

0-0

0-1
Sat 23, Apr-16:00 - Kenya Premier League
Nairobi City Stars vs Sofapaka Nairobi FC

0-0

0-2
Sat 23, Apr-16:00 - Kenya Premier League
Kariobangi Sharks vs Posta Rangers

2-1

3-2
Sat 23, Apr-10:00 - Korea K3 League
Changwon City vs Daejeon Korail

0-0

0-0
Sat 23, Apr-10:00 - Korea K3 League
Gangneung Citizen vs Cheongju Jikji FC

0-0

0-0
Sat 23, Apr-10:00 - Korea K3 League
Gimhae City FC vs Dangjin Citizen

0-0

3-1
Sat 23, Apr-10:00 - Korea K3 League
Paju Citizen FC vs Yangju Citizen FC

0-1

0-1
Sat 23, Apr-14:00 - Korea K3 League
Ulsan Citizen vs Gyeongju KHNP

0-1

1-2
Sat 23, Apr-09:00 - Korea K3 League
Busan Transpor Tation vs Siheung Citizen

1-1

2-1
Sat 23, Apr-09:00 - Korea K3 League
Pocheon Citizen FC vs Hwaseong FC

0-0

1-1
Sat 23, Apr-10:00 - Korea K4 League
Namdong FC vs Yangpyeong

0-1

0-1
Sat 23, Apr-09:00 - Korea K4 League
Chuncheon Citizen vs Jinju Citizen FC

0-0

1-1
Sat 23, Apr-09:00 - Korea K4 League
Chungju Citizen vs Daegu FC II

1-0

1-0
Sat 23, Apr-09:00 - Korea K4 League
Geoje Citizen vs Pyeongchang FC

0-0

0-0
Sat 23, Apr-11:00 - Korea League 2
Gwangju Football Club vs Bucheon FC 1995

1-0

1-0
Sat 23, Apr-13:30 - Korea League 2
Gyeongnam FC vs Seoul E-Land FC

2-1

3-1
Sat 23, Apr-16:00 - Kosovo Super League
KF Feronikeli vs KF Llapi

0-2

0-2
Sat 23, Apr-16:00 - Kosovo Super League
KF Drita Gjilan vs Malisheva

0-0

3-1
Sat 23, Apr-16:00 - Kosovo Super League
KF Ulpiana vs Ballkani

1-1

1-1
Sat 23, Apr-19:00 - Latvia - 1. Division
Super Nova vs Valmieras FK

1-2

1-5
Sat 23, Apr-14:00 - Latvia - 1. Division
Riga FC vs Tukums-2000

0-0

1-0
Sat 23, Apr-17:00 - Latvia - 1. Division
FK Liepaja vs Rigas Futbola skola

0-1

2-3
Sat 23, Apr-14:00 - Latvia - 2. Division
Rigas Futbola skola II vs Saldus SS/Leevon

3-1

4-1
Sat 23, Apr-17:00 - Latvia - 2. Division
JDFS Alberts vs Riga FC II

0-0

1-1
Sat 23, Apr-19:59 - Latvia - 2. Division
Skanstes SK vs Olaines FK

2-0

2-1
Sat 23, Apr-15:00 - Latvia - 2. Division
FK Smiltene BJSS vs Salaspils

1-0

2-1
Sat 23, Apr-17:00 - Lebanese League
Tadamon Sour vs Al-Ansar(LIB)

1-1

1-2
Sat 23, Apr-17:00 - Lebanese League
Shabab Al-Sahel vs Al-Ahed

0-3

0-3
Sat 23, Apr-17:00 - Lebanese League
Shabab El Bourj vs Bourj

1-0

1-0
Sat 23, Apr-01:00 - Libya League Division 1
Al Nasr Benghazi vs Alahly Benghazi

0-0

2-0
Sat 23, Apr-16:00 - Lithuania - 1. Division
Dziugas Telsiai vs Siauliai

0-0

0-0
Sat 23, Apr-18:00 - Lithuania - 1. Division
Hegelmann Litauen vs FK Zalgiris Vilnius

0-1

2-2
Sat 23, Apr-14:00 - Lithuania - 1. Division
FK Panevezys vs Banga Gargzdai

1-0

2-0
Sat 23, Apr-15:00 - Macao Division 1
Casa De Portugal vs Benfica de Macau

0-3

0-9
Sat 23, Apr-17:15 - Macao Division 1
LUN LOK vs CD Monte Carlo

0-1

1-3
Sat 23, Apr-18:00 - Malaysia Premier League
Perak vs Johor Darul Takzim II

1-2

1-3
Sat 23, Apr-18:00 - Malaysia Premier League
UiTM FC vs Kelantan United

0-2

1-2
Sat 23, Apr-17:15 - Malaysia Premier League
Kuching FA vs Skuad Projek

2-0

4-0
Sat 23, Apr-18:00 - Malaysia Super League
PB Pahang vs Pulau Penang FA

1-1

3-1
Sat 23, Apr-18:00 - Malaysia Super League
Petaling Jaya City vs Sarawak

0-1

1-3
Sat 23, Apr-17:00 - Malta First Division League
Pembroke Athleta vs Zebbug Rangers

1-0

1-1
Sat 23, Apr-18:00 - Malta Premier League
Birkirkara FC vs Floriana FC

0-0

0-0
Sat 23, Apr-17:00 - Malta Premier League
Balzan FC vs Valletta FC

0-0

1-1
Sat 23, Apr-20:15 - Malta Premier League
Sliema Wanderers FC vs Sirens

0-2

0-5
Sat 23, Apr-04:00 - Mexico Primera Division
Puebla vs Club Necaxa

0-0

0-1
Sat 23, Apr-06:00 - Mexico Primera Division
FC Juarez vs Mazatlan FC

0-1

0-2
Sat 23, Apr-02:00 - Mexico Women's Primera Division
Queretaro FC Women's vs Puebla Women's

0-0

1-0
Sat 23, Apr-02:00 - Mexico Women's Primera Division
Necaxa Women vs Cruz Azul Women's

1-1

1-2
Sat 23, Apr-21:00 - Mexico Women's Primera Division
Pumas UNAM Women's vs Atletico San Luis Women's

0-0

2-1
Sat 23, Apr-21:00 - Mexico Women's Primera Division
Atlas Women's vs Chivas Guadalajara Women's

0-0

0-1
Sat 23, Apr-18:00 - Mexico Youth U20
Tigres UANL(U20) vs Club America U20

0-1

3-1
Sat 23, Apr-18:00 - Mexico Youth U20
Chivas Guadalajara(U20) vs Pumas UNAM U20


3-1
Sat 23, Apr-18:30 - Mexico Youth U20
Pachuca U20 vs Monterrey U20


4-0
Sat 23, Apr-17:00 - Moldova Division 2
FC Iskra-Stal Ribnita vs FCM Ungheni

2-1

3-1
Sat 23, Apr-17:00 - Moldova Division 2
Dacia-Buiucani vs Speranta Drochia

3-1

6-1
Sat 23, Apr-17:00 - Moldova Division 2
Sporting Trestieni vs Victoria Bardar

0-1

0-4
Sat 23, Apr-12:00 - Mongolia Premier League
Erchim vs Deren

1-0

1-1
Sat 23, Apr-15:00 - Mongolia Premier League
Ulaanbaatar City vs Athletic 220 FC

0-1

1-1
Sat 23, Apr-09:00 - Mongolia Premier League
FC Ulaanbaatar vs SP Falcons

2-0

3-0
Sat 23, Apr-18:00 - Montenegro Division 2
Jedinstvo Bijelo Polje vs FK Berane

0-0

0-0
Sat 23, Apr-18:00 - Montenegro Division 2
FK Grbalj Radanovici vs FK Cetinje

1-0

1-1
Sat 23, Apr-18:00 - Montenegro Division 2
Bokelj Kotor vs FK Kom

0-1

0-2
Sat 23, Apr-18:00 - Montenegro Division 2
OFK Igalo vs Arsenal Tivat

2-1

4-1
Sat 23, Apr-18:00 - Montenegro Division 2
OFK Mladost DG vs OFK Titograd

2-0

2-1
Sat 23, Apr-02:00 - Morocco Super League
MCO Mouloudia Oujda vs Ittihad Tanger

1-2

2-3
Sat 23, Apr-18:00 - National League
Southend United vs Halifax Town

1-0

1-0
Sat 23, Apr-18:00 - National League
Grimsby Town vs Torquay United

1-1

2-1
Sat 23, Apr-18:00 - National League
Chesterfield vs Dover Athletic

1-1

3-2
Sat 23, Apr-18:00 - National League
Notts County vs Weymouth

2-0

3-1
Sat 23, Apr-18:00 - National League
Yeovil Town vs Stockport County

1-0

2-1
Sat 23, Apr-18:00 - National League
Dagenham and Redbridge vs Kings Lynn

0-1

1-1
Sat 23, Apr-18:00 - National League
Altrincham vs Wealdstone FC

1-0

4-2
Sat 23, Apr-18:00 - National League
Eastleigh vs Barnet F.C.

1-0

2-3
Sat 23, Apr-18:00 - National League
Solihull Moors vs Aldershot Town

1-0

2-1
Sat 23, Apr-18:00 - National League
Boreham Wood F.C. vs Bromley

1-0

2-0
Sat 23, Apr-20:20 - National League
Woking vs Wrexham

0-1

2-1
Sat 23, Apr-18:00 - National League North
Darlington vs Brackley Town

0-0

0-2
Sat 23, Apr-18:00 - National League North
Chester FC vs Farsley Celtic

1-0

1-0
Sat 23, Apr-18:00 - National League North
Boston United vs AFC Fylde

1-1

1-3
Sat 23, Apr-18:00 - National League North
Hereford vs Bradford Park Avenue

3-0

3-2
Sat 23, Apr-18:00 - National League North
York City vs Gloucester City

0-0

1-1
Sat 23, Apr-18:00 - National League North
Southport FC vs Spennymoor Town

0-1

1-1
Sat 23, Apr-18:00 - National League North
Kettering Town vs Gateshead

1-1

1-1
Sat 23, Apr-18:00 - National League North
Blyth Spartans vs Kidderminster

1-1

1-1
Sat 23, Apr-18:00 - National League North
Leamington vs Alfreton Town

0-1

1-2
Sat 23, Apr-18:00 - National League North
Guiseley vs Curzon Ashton FC

1-0

2-2
Sat 23, Apr-18:00 - National League North
Chorley vs AFC Telford United

1-0

1-0
Sat 23, Apr-06:30 - New Zealand Central Leagues
Wellington United AFC vs Western Suburbs

0-0

1-1
Sat 23, Apr-07:00 - New Zealand Central Leagues
Wellington Olympic vs Napier City Rovers

1-0

3-0
Sat 23, Apr-07:00 - New Zealand Central Leagues
North Wellington vs Miramar rangers AFC

1-0

1-3
Sat 23, Apr-07:00 - New Zealand Central Leagues
Petone FC vs Waterside Karori

1-2

1-2
Sat 23, Apr-07:00 - New Zealand Northern Leagues
Birkenhead United vs Eastern Suburbs AFC

2-0

4-0
Sat 23, Apr-07:00 - New Zealand Northern Leagues
Bay Olympic vs Auckland City

0-2

0-4
Sat 23, Apr-04:00 - New Zealand Southern Leagues
Selwyn United vs Mosgiel AFC

1-2

4-4
Sat 23, Apr-18:00 - North Macedonia Prva liga
FK Shkendija vs FK Makedonija Gjorce Petrov

2-0

3-1
Sat 23, Apr-18:00 - North Macedonia Prva liga
FK Tikves Kavadarci vs Borec Veles

2-0

5-0
Sat 23, Apr-18:00 - North Macedonia Prva liga
FK Shkupi vs Renova Cepciste

0-0

2-0
Sat 23, Apr-18:00 - North Macedonia Prva liga
FC Struga Trim-Lum vs Pelister Bitola

2-0

4-0
Sat 23, Apr-18:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
FK Vardar vs Besa Doberdoll

1-0

1-0
Sat 23, Apr-18:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
Belasica Strumica vs Kit Go Pehchevo

1-0

3-0
Sat 23, Apr-18:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
FK Teteks Tetovo vs Voska Sport

0-2

0-6
Sat 23, Apr-18:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
FK Gostivar vs Sileks Kratovo

0-0

0-2
Sat 23, Apr-18:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
FK Osogovo Kocani vs Sloga Vinica

0-0

0-1
Sat 23, Apr-18:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
Kamenica Sasa vs Pobeda Prilep

0-1

1-2
Sat 23, Apr-18:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
KF Veleshta vs FK Ohrid 2004

1-2

2-3
Sat 23, Apr-18:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
FK Kadino vs Korab Debar

0-2

0-6
Sat 23, Apr-18:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
Bratstvo 07 vs Detonit Junior

0-0

1-2
Sat 23, Apr-18:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
Lokomotiva Gradsko vs FK Kozuv Gevgelija

0-2

0-7
Sat 23, Apr-18:00 - Northern Ireland IFA Championship
Loughgall FC vs Dergview FC

0-0

0-1
Sat 23, Apr-18:00 - Northern Ireland IFA Championship
Ballinamallard United vs Newry City

0-0

1-0
Sat 23, Apr-18:00 - Northern Ireland IFA Championship
Dundela FC vs Institute FC

2-0

4-1
Sat 23, Apr-18:00 - Northern Ireland IFA Championship
Queen's University Belfast vs Ballyclare Comrades

2-1

2-2
Sat 23, Apr-18:00 - Northern Ireland IFA Championship
Harland & Wolff Welders vs Annagh United

1-1

1-2
Sat 23, Apr-18:00 - Northern Ireland IFA Championship
Knockbreda vs Ards FC

0-0

2-1
Sat 23, Apr-20:30 - Northern Ireland Premier League
Linfield FC vs Larne FC

0-0

0-0
Sat 23, Apr-20:30 - Northern Ireland Premier League
Crusaders FC vs Cliftonville

0-1

3-3
Sat 23, Apr-18:00 - Northern Ireland Premier League
Coleraine F.C. vs Glentoran FC

0-0

3-2
Sat 23, Apr-18:00 - Northern Ireland Premier League
Ballymena United F.C. vs Carrick Rangers

3-0

3-0
Sat 23, Apr-18:00 - Northern Ireland Premier League
Dungannon Swifts vs Warrenpoint Town

2-0

2-0
Sat 23, Apr-18:00 - Northern Ireland Premier League
Glenavon FC vs Portadown FC

1-0

1-0
Sat 23, Apr-18:00 - Norway 2 Division A
Flekkeroy IL vs Kvik Halden

0-0

2-1
Sat 23, Apr-17:00 - Norway 2 Division A
Oygarden FK vs Vard Haugesund

0-0

2-0
Sat 23, Apr-15:00 - Norway 2 Division A
Orn-Horten vs Egersunds IK

0-1

1-1
Sat 23, Apr-16:00 - Norway 2 Division B
Gjovik Lyn vs SK Traeff

4-1

4-2
Sat 23, Apr-18:00 - Norway 2 Division B
Baerum SK vs Eidsvold Turn

0-0

0-2
Sat 23, Apr-18:00 - Norway 2 Division B
Kjelsas IL vs Frigg FK

0-0

1-0
Sat 23, Apr-15:00 - Norway 2 Division B
Brattvag vs Levanger FK

1-1

1-1
Sat 23, Apr-16:00 - Norway 3. Divisjon A
Oppsal vs Grei

3-1

4-2
Sat 23, Apr-18:00 - Norway 3. Divisjon A
Nordstrand vs FK Fyllingsdalen

1-0

1-0
Sat 23, Apr-15:00 - Norway 3. Divisjon A
Sandvikens vs Lokomotiv Oslo

0-0

1-2
Sat 23, Apr-17:30 - Norway 3. Divisjon A
Ready vs Froya

1-1

2-3
Sat 23, Apr-18:00 - Norway 3. Divisjon B
Honefoss vs Elverum

0-1

2-1
Sat 23, Apr-17:00 - Norway 3. Divisjon B
Forde IL vs IL Hodd II

2-0

5-0
Sat 23, Apr-15:00 - Norway 3. Divisjon B
FF Lillehammer vs Spjelkavik

0-0

0-0
Sat 23, Apr-16:00 - Norway 3. Divisjon C
Djerv 1919 vs Sandnes B

0-2

0-4
Sat 23, Apr-17:00 - Norway 3. Divisjon C
Brodd vs Fana

0-0

1-0
Sat 23, Apr-17:00 - Norway 3. Divisjon C
Sola vs Bjarg

1-1

1-1
Sat 23, Apr-17:00 - Norway 3. Divisjon C
Lysekloster vs Akra

0-1

0-2
Sat 23, Apr-17:00 - Norway 3. Divisjon C
Bremnes vs Viking B

1-1

2-4
Sat 23, Apr-19:00 - Norway 3. Divisjon D
IL Express vs Fram Larvik

1-3

1-3
Sat 23, Apr-17:00 - Norway 3. Divisjon D
Randesund IL vs Eik-Tonsberg

0-0

1-0
Sat 23, Apr-17:00 - Norway 3. Divisjon D
Halsen vs Mandalskameratene

0-0

2-1
Sat 23, Apr-16:00 - Norway 3. Divisjon E
Steinkjer FK vs Nardo FK

0-2

0-3
Sat 23, Apr-19:00 - Norway 3. Divisjon E
Tiller IL vs Kolstad

2-0

2-3
Sat 23, Apr-18:00 - Norway 3. Divisjon E
Orkla vs SK Trygg Lade

3-0

5-1
Sat 23, Apr-22:00 - Norway Adeccoligaen
Brann vs Sogndal

1-0

1-1
Sat 23, Apr-18:00 - Norwegian Tippeligaen
Odd Grenland vs Aalesund FK

0-2

2-3
Sat 23, Apr-19:59 - Norwegian Tippeligaen
Stromsgodset vs Sandefjord

0-2

0-5
Sat 23, Apr-21:00 - NWSL Challenge Cup
North Carolina Courage Women's vs Washington Spirit Women's

1-1

2-2
Sat 23, Apr-05:00 - Panama Liga Panamena de Futbol
Veraguas CD vs Herrera FC

1-2

2-2
Sat 23, Apr-05:00 - Panama Liga Panamena de Futbol
Plaza Amador vs Sporting San Miguelito

1-0

1-1
Sat 23, Apr-05:00 - Panama Liga Panamena de Futbol
Alianza FC (PAN) vs Tauro FC

0-0

0-1
Sat 23, Apr-00:00 - Paraguayan Division 2
Club Rubio Nu vs 2 de Mayo

0-1

1-1
Sat 23, Apr-02:15 - Paraguayan Division 2
Independiente FBC vs Martin Ledesma

2-1

5-2
Sat 23, Apr-18:00 - Paraguayan Division 2
Sportivo Iteno vs Atyra FC

0-1

1-1
Sat 23, Apr-18:00 - Paraguayan Division 2
Guarani de Trinidad vs Sportivo San Lorenzo

0-1

0-1
Sat 23, Apr-00:30 - Peru Primera Division
Ayacucho Futbol Club vs Atletico Grau

1-1

1-2
Sat 23, Apr-04:00 - Peru Primera Division
Cienciano vs Sporting Cristal

0-0

0-1
Sat 23, Apr-22:00 - Peru Segunda Division
Deportivo Coopsol vs Union Huaral

0-0

0-1
Sat 23, Apr-14:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Cracovia Krakow Youth vs Stal Rzeszow Youth

2-0

4-1
Sat 23, Apr-14:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Pogon Szczecin Youth vs Rakow Czestochowa Youth

2-1

4-1
Sat 23, Apr-14:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Warta Poznan Youth vs Gwarek Zabrze Youth

0-1

0-2
Sat 23, Apr-17:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
SMS Lodz Youth vs Jagiellonia Bialystok Youth


1-0
Sat 23, Apr-18:00 - Poland - 4. Liga
KSZO Ostrowiec vs Czarni Polaniec

1-1

2-1
Sat 23, Apr-18:00 - Poland - 4. Liga
Sokol Kleczew vs Pogon Szczecin II

2-1

2-3
Sat 23, Apr-18:00 - Poland - 4. Liga
KS Blonianka Blonie vs Sokol Aleksandrow Lodzki

2-0

2-0
Sat 23, Apr-14:00 - Poland - 4. Liga
Baltyk Gdynia vs Pogon Nowe Skalmierzyce

2-0

3-1
Sat 23, Apr-14:00 - Poland - 4. Liga
GKS Wikielec vs Pilica BiaƂobrzegi

0-0

0-2
Sat 23, Apr-13:00 - Poland - 4. Liga
LKS II Lodz vs Mamry Gizycko

2-0

2-1
Sat 23, Apr-17:30 - Poland - 4. Liga
Carina Gubin vs LKS Goczalkowice Zdroj

1-1

2-1
Sat 23, Apr-19:00 - Poland - 4. Liga
Olimpia Grudziadz vs GKS Przodkowo

0-2

3-2
Sat 23, Apr-19:00 - Poland - 4. Liga
Podlasie Biala Podlaska vs Chelmianka Chelm

0-1

0-1
Sat 23, Apr-19:00 - Poland - 4. Liga
Karkonosze J. Gora vs Miedz Legnica II

2-1

3-3
Sat 23, Apr-17:00 - Poland - Ekstraklasa
Slask Wroclaw vs Bruk Bet Termalica Nieciecza

0-3

0-4
Sat 23, Apr-19:30 - Poland - Ekstraklasa
Piast Gliwice vs Jagiellonia Bialystok

0-0

2-1
Sat 23, Apr-22:00 - Poland - Ekstraklasa
Lechia Gdansk vs Warta Poznan

2-0

2-0
Sat 23, Apr-17:00 - Poland - I liga
GKS Jastrzebie vs Widzew lodz

0-1

0-2
Sat 23, Apr-14:40 - Poland - I liga
Korona Kielce vs Arka Gdynia

1-1

1-2
Sat 23, Apr-19:59 - Poland - I liga
Puszcza Niepolomice vs Gornik Polkowice

2-0

3-0
Sat 23, Apr-22:30 - Poland - I liga
Miedz Legnica vs Sandecja Nowy Sacz

0-0

0-0
Sat 23, Apr-18:00 - Poland - II liga
Hutnik Krakow vs Sokol Ostroda

0-0

2-0
Sat 23, Apr-19:59 - Poland - II liga
GKS Belchatow vs Chojniczanka Chojnice


0-3
Sat 23, Apr-15:00 - Poland - II liga
Lech Poznan B vs Pogon Grodzisk Mazowiecki

0-1

0-2
Sat 23, Apr-20:20 - Poland - II liga
Ruch Chorzow vs Radunia Stezyca

0-0

0-1
Sat 23, Apr-19:00 - Poland - II liga
Motor Lublin vs KKS 1925 Kalisz

0-0

1-0
Sat 23, Apr-19:00 - Poland - II liga
Pogon Siedlce vs Wigry Suwalki

0-0

3-2
Sat 23, Apr-15:00 - Poland Woman's League
Gornik Leczna Women's vs Tarnovia Tarnow Women's

3-0

6-2
Sat 23, Apr-15:00 - Poland Woman's League
GKS Katowice Women's vs WKS Slask Wroclaw Women's

0-0

0-2
Sat 23, Apr-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores 2 Divisao
Merelinense U19 vs Ad Barroselas(U19)

1-0

1-1
Sat 23, Apr-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores 2 Divisao
Alcanenense U19 vs Oriental Lisboa(U19)

2-2

2-3
Sat 23, Apr-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores 2 Divisao
Marinhas(U19) vs SC Freamunde(U19)

1-0

5-1
Sat 23, Apr-18:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores 2 Divisao
Varzim U19 vs Barreirense U19

0-0

1-1
Sat 23, Apr-18:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores 2 Divisao
Gondomar(U19) vs Maritimo U19

2-0

2-0
Sat 23, Apr-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores 2 Divisao
Sintrense(U19) vs Real SC(U19)

0-0

0-1
Sat 23, Apr-14:00 - Portugal Liga de Honora
Casa Pia AC vs Estrela Amadora

2-0

3-0
Sat 23, Apr-17:00 - Portugal Liga de Honora
G.D. Chaves vs Academica Coimbra

3-0

3-2
Sat 23, Apr-19:00 - Portugal Liga Revelacao U19
Leixoes U19 vs Vizela(U19)

3-1

3-3
Sat 23, Apr-19:00 - Portugal Liga Revelacao U19
Vitoria SC Guimaraes U19 vs Braga (U19)

0-1

0-1
Sat 23, Apr-19:00 - Portugal Liga Revelacao U19
Rio Ave(U19) vs Alverca(U19)

1-0

1-1
Sat 23, Apr-19:00 - Portugal Liga Revelacao U19
Belenenses(U19) vs Academica Coimbra(U19)

1-1

2-2
Sat 23, Apr-19:00 - Portugal Liga Revelacao U19
Feirense(U19) vs Gil Vicente U19

0-0

2-0
Sat 23, Apr-19:00 - Portugal Liga Revelacao U19
Sacavenense(U19) vs Nacional(U19)

1-0

1-2
Sat 23, Apr-19:00 - Portugal Liga Revelacao U19
Pacos Ferreira(U19) vs UD Oliveirense(U19)


2-0
Sat 23, Apr-19:00 - Portugal Liga Revelacao U19
Tondela(U19) vs FC Famalicao(U19)

0-0

0-0
Sat 23, Apr-19:00 - Portugal Liga Revelacao U19
Amora FC(U19) vs Vitoria FC Setubal(U19)

0-0

1-0
Sat 23, Apr-19:00 - Portugal Liga Revelacao U19
Vilafranquense(U19) vs Uniao Leiria U19

1-0

2-1
Sat 23, Apr-19:59 - Portugal Liga Revelacao U19
Sporting Lisbon(U19) vs FC Porto(U19)

0-0

0-0
Sat 23, Apr-23:30 - Portugal Primera Liga
Gil Vicente vs Pacos Ferreira

0-0

1-1
Sat 23, Apr-21:00 - Portugal Primera Liga
CD Santa Clara vs Maritimo

2-0

2-2
Sat 23, Apr-21:00 - Portugal Primera Liga
SL Benfica vs FC Famalicao

0-0

0-0
Sat 23, Apr-18:30 - Portugal Primera Liga
Portimonense vs Moreirense

1-0

1-0
Sat 23, Apr-22:30 - Primeira Liga 3
S.C. Braga B vs Vitoria Setubal FC

1-1

1-2
Sat 23, Apr-18:00 - Primeira Liga 3
Fafe vs Canelas 2010

0-0

2-0
Sat 23, Apr-18:00 - Primeira Liga 3
Amora FC vs Caldas SC

0-0

0-1
Sat 23, Apr-18:00 - Primeira Liga 3
Lusitania Lourosa vs Anadia

0-0

0-1
Sat 23, Apr-14:00 - Primeira Liga 3
Uniao Santarem vs Cova Piedade

0-0

1-1
Sat 23, Apr-23:00 - Qatar FA Cup
Al-Wakra vs Al-Shamal

1-1

1-7
Sat 23, Apr-23:00 - Qatar FA Cup
Al Shahaniya vs Al Waab SC

3-0

3-3
Sat 23, Apr-23:00 - Qatar FA Cup
Al Bidda SC vs Al-Sailiya

1-1

2-2
Sat 23, Apr-14:30 - Romania - Divizia A
UTA Arad vs Chindia Targoviste

0-0

1-0
Sat 23, Apr-22:00 - Romania - Divizia A
FC Rapid Bucuresti vs Sepsi OSK Sfantul Gheorghe

0-0

1-0
Sat 23, Apr-17:00 - Romania - Liga 2
CSA Steaua Bucureti vs Concordia Chiajna

1-0

3-0
Sat 23, Apr-12:00 - Romania Women's Superliga
Heniu Prundu Bargaului Women's vs SSU Politehnica Timisoara Women's

1-0

4-0
Sat 23, Apr-18:00 - Russia Div 2 Group 1
Rotor Volgograd B vs Chernomorets Novorossiysk

0-3

0-5
Sat 23, Apr-17:00 - Russia Div 2 Group 1
Alania B vs Mashuk-KMV

0-0

1-1
Sat 23, Apr-15:00 - Russia Div 2 Group 1
Anzhi Makhachkala vs FK Chayka Pesch

1-4

3-6
Sat 23, Apr-15:00 - Russia Div 2 Group 1
Kuban Holding vs Legion Dynamo

0-0

1-0
Sat 23, Apr-17:30 - Russia Div 2 Group 1
FK Makhachkala vs FC Essentuki

1-0

5-0
Sat 23, Apr-16:00 - Russia Div 2 Group 1
Druzhba Maykop vs Spartak Nalchik

0-0

1-0
Sat 23, Apr-16:00 - Russia Div 2 Group 1
Forte Taganrog vs FK Biolog

0-2

2-2
Sat 23, Apr-17:00 - Russia Div 2 Group 2
Shinnik Yaroslavl vs Krasava Odintsovo

2-1

3-2
Sat 23, Apr-17:00 - Russia Div 2 Group 2
FK Murom vs Zvezda Sint Petersburg

1-0

1-0
Sat 23, Apr-17:00 - Russia Div 2 Group 2
Luki Energiya vs Znamya Truda

2-0

2-0
Sat 23, Apr-13:00 - Russia Div 2 Group 2
FK Yenisey-2 Krasnoyarsk vs Kairat Moskva

0-0

1-1
Sat 23, Apr-18:30 - Russia Div 2 Group 2
Dinamo Moscow B vs Dinamo St. Petersburg

2-0

4-1
Sat 23, Apr-16:00 - Russia Div 2 Group 2
Volna Nizhegorodskaya vs FC Tver

1-4

2-7
Sat 23, Apr-18:00 - Russia Div 2 Group 3
Salyut-Energia Belgorod vs Rodina Moskva

0-1

0-1
Sat 23, Apr-10:00 - Russia Div 2 Group 3
Dinamo Vladivostok vs SKA-Khabarovsk-2

0-0

0-0
Sat 23, Apr-14:00 - Russia Div 2 Group 3
FC Kolomna vs Zenit Penza

0-1

0-1
Sat 23, Apr-17:00 - Russia Div 2 Group 3
Dinamo Briansk vs FK Khimki Reserve

0-0

1-1
Sat 23, Apr-17:00 - Russia Div 2 Group 3
FK Zvezda Ryazan vs Strogino Moscow

0-0

0-1
Sat 23, Apr-15:00 - Russia Div 2 Group 3
FK Kvant Obninsk vs Sakhalin Yuzhno Sakhalinsk

1-0

3-2
Sat 23, Apr-15:00 - Russia Div 2 Group 3
FK Znamya Noginsk vs FK Kaluga

0-1

1-2
Sat 23, Apr-16:00 - Russia Div 2 Group 3
Saturn vs Fakel Voronezh II

4-0

5-1
Sat 23, Apr-16:00 - Russia Div 2 Group 3
Avangard Kursk vs Peresvet Podolsk

0-0

1-0
Sat 23, Apr-17:00 - Russia First Division
Fakel Voronezh vs Olimp-Dolgiye Prudy

0-0

1-0
Sat 23, Apr-17:00 - Russia First Division
Metallurg Lipetsk vs Volgar Astrachan

0-0

1-0
Sat 23, Apr-15:00 - Russia First Division
Neftekhimik Nizhnekamsk vs PFK Kuban

0-1

0-3
Sat 23, Apr-13:00 - Russia First Division
FC Tom Tomsk vs Tekstilshchik Ivanovo

1-0

1-0
Sat 23, Apr-16:00 - Russia First Division
KamAZ vs FC Torpedo Moscow

0-0

0-0
Sat 23, Apr-16:00 - Russia First Division
Akron Togliatti vs Spartak Moscow II

0-0

0-1
Sat 23, Apr-19:00 - Russia First Division
Baltika vs SKA Khabarovsk

0-0

2-0
Sat 23, Apr-19:00 - Russia First Division
FK Krasnodar II vs Veles Moscow

0-0

0-0
Sat 23, Apr-19:59 - Russia Premier League
PFC Sochi vs Akhmat Grozny

0-1

3-2
Sat 23, Apr-15:00 - Russia Premier League
FC Ural Yekaterinburg vs FC Ufa

1-0

2-1
Sat 23, Apr-17:30 - Russia Premier League
Lokomotiv Moscow vs FK Nizhny Novgorod

1-0

2-1
Sat 23, Apr-14:00 - Russia Women's Premier League
Chertanovo Moscow Women's vs Yenisey Krasnoyarsk Women's

0-0

1-1
Sat 23, Apr-12:00 - Russia Women's Premier League
Zvezda 2005 Perm Women's vs Rubin Kazan Women's

1-0

3-0
Sat 23, Apr-15:00 - Russia Women's Premier League
FK Rostov Women's vs CSKA Moscow Women's

1-0

1-2
Sat 23, Apr-22:45 - Saudi Arabia Youth League
Al-Shabab Youth vs Al Wehda Youth

3-0

4-3
Sat 23, Apr-22:45 - Saudi Arabia Youth League
Al Khaleej Youths vs Al-Orubah Youths

2-0

2-0
Sat 23, Apr-18:00 - Scottish Championship
Partick Thistle vs Dunfermline

1-0

1-0
Sat 23, Apr-18:00 - Scottish Championship
Greenock Morton vs Inverness C.T.

0-1

0-1
Sat 23, Apr-18:00 - Scottish Championship
Hamilton Academical FC vs Raith Rovers

0-1

0-2
Sat 23, Apr-18:00 - Scottish Championship
Queen of the South FC vs Ayr United FC

0-0

1-1
Sat 23, Apr-17:00 - Scottish Highland Football League
Rothes vs Keith

1-0

2-0
Sat 23, Apr-18:00 - Scottish League One
Clyde F.C. vs Airdrieonians

0-1

0-5
Sat 23, Apr-18:00 - Scottish League One
Falkirk vs Alloa Athletic

0-1

1-2
Sat 23, Apr-18:00 - Scottish League One
Cove Rangers vs Dumbarton

0-0

1-0
Sat 23, Apr-18:00 - Scottish League One
Montrose vs Queen's Park

0-1

2-1
Sat 23, Apr-18:00 - Scottish League One
Peterhead vs East Fife

1-0

1-0
Sat 23, Apr-18:00 - Scottish League Two
Albion Rovers FC vs Stirling Albion

0-1

1-1
Sat 23, Apr-18:00 - Scottish League Two
Elgin City vs Cowdenbeath F.C.

0-0

1-4
Sat 23, Apr-18:00 - Scottish League Two
Stenhousemuir vs Stranraer F.C.

0-2

1-3
Sat 23, Apr-18:00 - Scottish League Two
Kelty Hearts vs Forfar Athletic

1-0

1-1
Sat 23, Apr-18:00 - Scottish Premier League
Aberdeen vs Livingston F.C.

0-1

1-2
Sat 23, Apr-18:00 - Scottish Premier League
Dundee vs St. Johnstone

1-0

1-1
Sat 23, Apr-18:00 - Scottish Premier League
St. Mirren vs Hibernian FC

0-0

0-1
Sat 23, Apr-15:00 - Scottish Premier League
Motherwell FC vs Glasgow Rangers

1-1

1-3
Sat 23, Apr-20:30 - Senegal Premier League
Union Sportive Goree vs Mbour Petite Cote

0-0

1-0
Sat 23, Apr-21:00 - Senegal Premier League
AS Douanes Dakar vs Generation Foot

1-1

3-2
Sat 23, Apr-21:00 - Senegal Premier League
ASC Diambars vs ASC Jaraaf

0-0

0-1
Sat 23, Apr-21:00 - Senegal Premier League
Teungueth FC vs Guediawaye

0-1

1-1
Sat 23, Apr-23:00 - Serie C - Brazil
Botafogo PB vs Confianca (SE)

1-0

1-0
Sat 23, Apr-18:00 - Serie C - Brazil
Brasil de Pelotas RS vs Botafogo SP

0-0

1-1
Sat 23, Apr-23:00 - Serie D - Brazil
Inter de Limeira vs Pouso Alegre/MG

0-0

3-0
Sat 23, Apr-23:00 - Serie D - Brazil
Santa Cruz (PE) vs Agremiacao Sportiva Arapiraquense (ASA)

0-1

1-2
Sat 23, Apr-23:00 - Serie D - Brazil
URT MG vs Nova Venecia ES

0-1

0-3
Sat 23, Apr-23:00 - Serie D - Brazil
OperArio(MT) vs Anapolis FC

0-0

0-0
Sat 23, Apr-23:00 - Serie D - Brazil
Sao Luiz(RS) vs Azuriz FC

0-0

2-0
Sat 23, Apr-23:00 - Serie D - Brazil
Gremio Anapolis vs Ceilandia DF

0-0

0-0
Sat 23, Apr-23:00 - Serie D - Brazil
CS Esportivo AL vs Jacuipense BA

1-2

3-3
Sat 23, Apr-23:30 - Serie D - Brazil
Porto Velho/RO vs Humaita AC

1-2

3-2
Sat 23, Apr-03:00 - Serie D - Brazil
Pacajus CE vs Castanhal PA

0-0

1-0
Sat 23, Apr-22:00 - Serie D - Brazil
EC Santo Andre vs Nova Iguacu

0-0

0-1
Sat 23, Apr-22:00 - Serie D - Brazil
SER Caxias do Sul vs Juventus SC

1-0

1-0
Sat 23, Apr-22:30 - Serie D - Brazil
Marcilio Dias SC vs Cascavel PR

0-0

1-1
Sat 23, Apr-19:59 - Slovakia 1. Liga
MSK Zilina vs SKF Sered

0-1

1-1
Sat 23, Apr-19:59 - Slovakia 1. Liga
Zlate Moravce vs Trencin

0-2

0-2
Sat 23, Apr-19:59 - Slovakia 1. Liga
MFK Zemplin Michalovce vs FK Senica

0-0

1-0
Sat 23, Apr-19:59 - Slovakia 1. Liga
Liptovsky Mikulas vs FK Pohronie

0-0

1-0
Sat 23, Apr-12:30 - Slovakia 2. Liga
Slovan Bratislava B vs Humenne

1-2

2-3
Sat 23, Apr-18:30 - Slovakia 2. Liga
MFK Dubnica vs MFK Skalica

0-0

3-1
Sat 23, Apr-18:30 - Slovakia 2. Liga
MSK Puchov vs Namestovo

0-0

2-0
Sat 23, Apr-18:30 - Slovakia 2. Liga
Slavoj Trebisov vs FK Zeleziarne Podbrezova

0-3

0-4
Sat 23, Apr-18:30 - Slovakia 2. Liga
Partizan Bardejov vs FC Rohoznik

0-2

2-3
Sat 23, Apr-18:30 - Slovakia 2. Liga
KFC Komarno vs STK Samorin

0-2

0-2
Sat 23, Apr-19:30 - Slovenia 1. Liga
Tabor Sezana vs NK Maribor

1-0

1-2
Sat 23, Apr-22:15 - Slovenia 1. Liga
NK Radomlje vs NS Mura

2-0

3-2
Sat 23, Apr-19:00 - Slovenia 2. Liga
NS Drava Ptuj vs NK Fuzinar

1-0

2-0
Sat 23, Apr-19:00 - Slovenia 2. Liga
NK Krsko vs NK Triglav Kranj

0-2

0-4
Sat 23, Apr-19:00 - Slovenia 2. Liga
NK Rudar Velenje vs NK Bilje

0-0

0-1
Sat 23, Apr-19:00 - Slovenia 2. Liga
NK Roltek Dob vs ND Ilirija 1911

0-0

0-2
Sat 23, Apr-17:00 - South Africa First League
Free State Stars vs Black Leopards

0-1

0-1
Sat 23, Apr-17:00 - South Africa First League
Polokwane City FC vs Platinum City Rovers

0-0

0-0
Sat 23, Apr-17:00 - South Africa First League
Richards Bay vs Hungry Lions

2-1

2-1
Sat 23, Apr-17:00 - South Africa First League
Pretoria Callies vs Cape Town All Stars

1-1

1-2
Sat 23, Apr-17:00 - South Africa First League
Venda vs TS Sporting

0-0

0-2
Sat 23, Apr-19:00 - South Africa Premier League
Stellenbosch FC vs Kaizer Chiefs FC

1-0

1-0
Sat 23, Apr-17:00 - South Africa Premier League
Lamontville Golden Arrows vs Sekhukhune United

0-0

0-0
Sat 23, Apr-17:00 - South Africa Premier League
TS Galaxy vs Maritzburg United

0-0

1-1
Sat 23, Apr-21:30 - South Africa Premier League
Marumo Gallants FC vs Supersport United

0-0

0-0
Sat 23, Apr-09:30 - South Australian Premier League
Modbury Jets vs Port Adelaide Pirates

1-1

5-2
Sat 23, Apr-09:30 - South Australian Premier League
Playford City Patriots vs Para Hills Knights

2-1

2-1
Sat 23, Apr-09:30 - South Australian Premier League
Eastern United vs West Adelaide SC

0-0

1-2
Sat 23, Apr-09:30 - South Australian Premier League
Fulham United FC vs Adelaide Raiders SC

1-1

2-1
Sat 23, Apr-10:00 - South Australian Super League
Adelaide Comets FC vs White City Beograd

0-0

2-1
Sat 23, Apr-11:30 - South Australian Super League
Campbelltown City SC vs Adelaide Olympic

1-0

3-0
Sat 23, Apr-12:15 - South Australian Super League
Adelaide United FC Youth vs North Eastern Metrostars

2-0

2-3
Sat 23, Apr-09:30 - South Australian Super League
Adelaide City FC vs West Torrens Birkalla

0-0

1-1
Sat 23, Apr-09:30 - South Australian Super League
Cumberland United FC vs Sturt Lions

0-2

1-3
Sat 23, Apr-14:00 - Spanish Ladies League Division 2
CD Femarguin Women's vs Real Union de Tenerife Women's

1-0

1-2
Sat 23, Apr-14:00 - Spanish Ladies League Division 2
Alhama CF Women's vs Cacereno Women's

3-1

5-1
Sat 23, Apr-18:00 - Spanish Ladies League Division 2
Granada CF Women's vs La Solana Women's


2-0
Sat 23, Apr-20:30 - Spanish Ladies League Division 2
Real Oviedo Women's vs CDEF Logrono Women's


1-0
Sat 23, Apr-13:00 - Spanish Ladies League Division 2
Real Betis B Women's vs Elche Women's

0-0

2-1
Sat 23, Apr-19:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
UD Logrones vs Racing de Ferrol

0-0

1-2
Sat 23, Apr-19:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Celta Vigo B vs Calahorra

1-1

2-2
Sat 23, Apr-21:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Zamora CF vs CD Tudelano

0-0

0-0
Sat 23, Apr-21:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
CF Rayo Majadahonda vs Racing Santander

0-1

2-4
Sat 23, Apr-19:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
UE Llagostera Costa Brava vs Alcoyano

0-0

0-3
Sat 23, Apr-19:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
UE Cornella vs Villarreal B

0-0

0-0
Sat 23, Apr-21:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
CD Linares Deportivo vs CD Castellon

2-0

3-0
Sat 23, Apr-21:30 - Spanish Primera RFEF Grupo B
Barcelona B vs Atletico Sanluqueno

2-0

5-0
Sat 23, Apr-19:00 - Spanish Primera U19
Zaragoza(U19) vs Gimnastic Tarragona(U19)

0-0

3-0
Sat 23, Apr-19:00 - Spanish Primera U19
CD Badajoz(U19) vs La Cruz Villanovense(U19)

0-3

0-5
Sat 23, Apr-19:30 - Spanish Primera U19
Rayo Vallecano U19 vs Burgos CF(U19)

1-0

3-1
Sat 23, Apr-19:30 - Spanish Primera U19
Cordoba(U19) vs Vazquez Cultural U19

0-0

0-1
Sat 23, Apr-14:30 - Spanish Primera U19
Cadiz U19 vs Calavera(U19)

0-1

0-1
Sat 23, Apr-18:00 - Spanish Primera U19
Torre Levante U19 vs Levante(U19)

1-0

2-2
Sat 23, Apr-18:00 - Spanish Primera U19
Getafe(U19) vs Cultural Leonesa(U19)

0-0

2-1
Sat 23, Apr-18:00 - Spanish Primera U19
Tiro Pichon(U19) vs Sporting Atletico(U19)


5-0
Sat 23, Apr-19:59 - Spanish Primera U19
Ural CF(U19) vs Real Oviedo(U19)

0-0

0-0
Sat 23, Apr-15:00 - Spanish Primera U19
Sevilla(U19) vs CD El Ejido(U19)

1-0

1-0
Sat 23, Apr-15:00 - Spanish Primera U19
Valladolid(U19) vs Real Madrid(U19)

0-0

2-2
Sat 23, Apr-18:30 - Spanish Primera U19
Albacete(U19) vs FC Cartagena(U19)


2-1
Sat 23, Apr-13:00 - Spanish Primera U19
Coria(U19) vs Castilleja CF(U19)

2-0

2-0
Sat 23, Apr-16:00 - Spanish Segunda Division
Real Sociedad B vs SD Amorebieta

2-0

2-1
Sat 23, Apr-20:30 - Spanish Segunda Division
Malaga vs Eibar

1-1

1-3
Sat 23, Apr-18:15 - Spanish Segunda Division
FC Cartagena vs Girona

2-0

3-0
Sat 23, Apr-18:15 - Spanish Segunda Division
Fuenlabrada vs SD Ponferradina

2-0

2-3
Sat 23, Apr-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Leganes B vs CD Artistico Navalcarnero

0-1

0-4
Sat 23, Apr-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
CD Cristo Atletico vs UD Llanera

0-0

2-0
Sat 23, Apr-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
UD Mutilvera vs Racing Santander B

1-0

4-0
Sat 23, Apr-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Naxara vs Arenas Club de Getxo

0-0

0-1
Sat 23, Apr-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
SD Gernika vs Osasuna B

0-1

0-1
Sat 23, Apr-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
SD Laredo vs CD Ardoi

3-0

4-2
Sat 23, Apr-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
AD San Juan vs Burgos Promesas

0-1

0-1
Sat 23, Apr-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Numancia vs SD Tarazona

1-0

2-1
Sat 23, Apr-21:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
CD Roces vs CD Mosconia


2-2
Sat 23, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CD Manacor vs UD Poblense

0-2

0-3
Sat 23, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CE Felanitx vs CD Binissalem

0-0

2-0
Sat 23, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CE Campos vs CD Llosetense

0-1

0-1
Sat 23, Apr-19:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Son Veri vs Sant Jordi

1-1

1-3
Sat 23, Apr-18:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CE Mercadal vs CF Soller


5-1
Sat 23, Apr-19:59 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Murense vs Rotlet Molinar

0-0

0-0
Sat 23, Apr-19:30 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
CD Santa Ursula vs Union Viera

0-1

2-1
Sat 23, Apr-19:59 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
UD Las Palmas C vs CD Vera Puerto De La Cruz

1-0

4-0
Sat 23, Apr-17:45 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
CD Bullense vs Deportiva Minera

0-1

0-1
Sat 23, Apr-17:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Beti Onak vs CD Corellano

1-0

5-3
Sat 23, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Tarancon vs CD Guadalajara

0-2

0-3
Sat 23, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Hogar Alcarreno vs Villacanas

1-1

2-2
Sat 23, Apr-14:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
San Clemente vs CD Azuqueca

0-1

0-2
Sat 23, Apr-20:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
CP Villarrobledo vs Villarrubia CF

1-0

3-0
Sat 23, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
CD Guarnizo vs Selaya FC


4-1
Sat 23, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Castro vs Gimnastica Torrelavega

0-5

0-8
Sat 23, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
UC Cartes vs SD Noja

1-1

3-2
Sat 23, Apr-19:30 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Barreda Balompie vs UD Samano

0-0

2-1
Sat 23, Apr-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
U.M. Escobedo vs CF Vimenor

1-1

2-3
Sat 23, Apr-19:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
SD Deusto vs Tolosa


3-1
Sat 23, Apr-19:59 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Amurrio vs Pasaia KE

0-1

1-2
Sat 23, Apr-19:59 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Portugalete vs CD Baskonia

0-0

0-0
Sat 23, Apr-19:59 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Alaves B vs Anaitasuna

3-0

4-1
Sat 23, Apr-19:59 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
CD Lagun Onak vs San Ignacio


2-1
Sat 23, Apr-19:59 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Sociedad Deportiva Beasain vs Urduliz FT

2-0

4-1
Sat 23, Apr-19:59 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
CD Vitoria vs Uritarra

1-0

1-0
Sat 23, Apr-19:59 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Santutxu vs Leioa

0-2

1-3
Sat 23, Apr-19:59 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Aurrera de Ondarroa vs Cultural de Durango

0-0

0-0
Sat 23, Apr-19:59 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Beti Gazte vs Barakaldo CF

0-0

0-1
Sat 23, Apr-18:30 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
FC Vilafranca vs Sant Andreu

0-0

1-0
Sat 23, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Salamanca UDS B vs Atletico Tordesillas

0-1

0-2
Sat 23, Apr-19:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Atletico Palencia vs UD Santa Marta


2-1
Sat 23, Apr-18:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Cultural Leonesa B vs CD Mirandes B

1-1

1-1
Sat 23, Apr-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
CD Guijuelo vs Real Avila CF

2-0

4-0
Sat 23, Apr-21:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
UD Torre del Mar vs CD El Palo

0-1

2-1
Sat 23, Apr-13:00 - SVK U19 A League
MSK Zilina(U19) vs DAC Dunajska Streda(U19)

0-1

3-1
Sat 23, Apr-13:00 - SVK U19 A League
MFK Ruzomberok(U19) vs FC Nitra(U19)

0-0

2-0
Sat 23, Apr-13:00 - SVK U19 A League
FK Poprad(U19) vs Spartak Trnava(U19)


0-2
Sat 23, Apr-13:00 - SVK U19 A League
FC Artmedia Petrzalka(U19) vs Zemplin Michalovce(U19)

0-0

0-2
Sat 23, Apr-13:00 - SVK U19 A League
FK Kosice(U19) vs Dukla Banska Bystrica(U19)

0-0

0-0
Sat 23, Apr-17:00 - Swden Women Division 2
Mallbackens IF Women's vs Vaxjo FF Women's

0-1

0-1
Sat 23, Apr-17:00 - Swden Women Division 2
Sundsvalls DFF Women's vs Bergdalens IK Women's

1-0

2-0
Sat 23, Apr-17:00 - Swden Women Division 2
IFK Norrkoping DFK Women's vs Alingsas Women's

0-0

0-1
Sat 23, Apr-17:00 - Swden Women Division 2
Lidkopings FK Women's vs Alvsjo AIK FF Women's

2-0

4-2
Sat 23, Apr-15:00 - Swden Women Division 2
Jitex BK Women's vs Gamla Upsala SK Women's

2-1

3-3
Sat 23, Apr-18:00 - Sweden Div 1 Norra
Sandvikens IF vs Vasalunds IF

0-0

1-1
Sat 23, Apr-18:00 - Sweden Div 1 Norra
Taby vs BK Forward

2-1

3-1
Sat 23, Apr-15:00 - Sweden Div 1 Norra
Umea FC vs Gefle IF

0-1

0-1
Sat 23, Apr-15:00 - Sweden Div 1 Norra
Orebro Syrianska IF vs Hammarby TFF

0-0

0-0
Sat 23, Apr-18:00 - Sweden Div 1 Sodra
Lunds BK vs FC Trollhattan

0-0

0-0
Sat 23, Apr-18:00 - Sweden Div 1 Sodra
Qviding FIF vs Oskarshamns AIK

0-0

2-0
Sat 23, Apr-18:00 - Sweden Div 1 Sodra
Vanersborgs IF vs Torns IF

0-0

1-0
Sat 23, Apr-15:00 - Sweden Div 1 Sodra
Lindome GIF vs IK Oddevold

0-2

2-4
Sat 23, Apr-16:00 - Sweden Div 2 Norra Gotaland
IK Gauthiod vs Ahlafors IF

0-1

2-1
Sat 23, Apr-16:00 - Sweden Div 2 Norra Gotaland
Nordvarmland FF vs Lidkopings FK

1-0

2-2
Sat 23, Apr-14:30 - Sweden Div 2 Norra Gotaland
Vanersborgs FK vs Stenungsunds IF

0-1

0-1
Sat 23, Apr-17:00 - Sweden Div 2 Norra Gotaland
Herrestads AIF vs Karlslunds IF HFK

0-0

0-1
Sat 23, Apr-17:00 - Sweden Div 2 Norra Gotaland
Yxhults IK vs Angered BK

1-0

3-0
Sat 23, Apr-16:00 - Sweden Div 2 Norra Svealand
Hudiksvalls FF vs Skiljebo SK

2-1

5-1
Sat 23, Apr-16:00 - Sweden Div 2 Norra Svealand
IFK Uppsala vs Kvarnsvedens IK

0-0

1-1
Sat 23, Apr-18:00 - Sweden Div 2 Norra Svealand
IFK Stocksund vs Sandvikens AIK

1-0

2-0
Sat 23, Apr-17:00 - Sweden Div 2 Norra Svealand
Forsbacka IK vs Jarfalla

0-3

0-4
Sat 23, Apr-16:00 - Sweden Div 2 Norrland
Skelleftea FF vs IF Algarna

1-0

4-0
Sat 23, Apr-16:00 - Sweden Div 2 Norrland
Storfors AIK vs Friska Viljor FC

0-0

1-1
Sat 23, Apr-14:00 - Sweden Div 2 Norrland
Kiruna Ff vs IFK Ostersund

1-1

2-1
Sat 23, Apr-14:00 - Sweden Div 2 Norrland
Sund IF vs Bergnasets AIK

1-0

1-0
Sat 23, Apr-17:00 - Sweden Div 2 Norrland
Umea FC Akademi vs Bodens BK

0-1

0-3
Sat 23, Apr-15:00 - Sweden Div 2 Norrland
Ytterhogdal IK vs IFK Lulea

0-0

0-2
Sat 23, Apr-16:00 - Sweden Div 2 Sodra Gotaland
FC Rosengard vs Hogsby IK

0-0

2-0
Sat 23, Apr-16:00 - Sweden Div 2 Sodra Gotaland
Eslovs BK vs IFK Berga

0-1

0-1
Sat 23, Apr-16:00 - Sweden Div 2 Sodra Gotaland
Asarums IF FK vs IFK Hassleholm

0-1

0-2
Sat 23, Apr-16:00 - Sweden Div 2 Sodra Gotaland
Nosaby IF vs FBK Balkan

0-0

2-1
Sat 23, Apr-16:00 - Sweden Div 2 Sodra Svealand
IFK Eskilstuna vs Arameisk-Syrianska IF

2-1

2-1
Sat 23, Apr-16:00 - Sweden Div 2 Sodra Svealand
Trosa Vagnharad SK vs Enskede IK

2-1

2-2
Sat 23, Apr-18:00 - Sweden Div 2 Sodra Svealand
Smedby AIS vs Huddinge IF

0-1

1-2
Sat 23, Apr-18:30 - Sweden Div 2 Sodra Svealand
IFK Lidingo FK vs Karlbergs BK

1-0

2-0
Sat 23, Apr-16:00 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland
Eskilsminne IF vs Hittarps IK

0-1

4-1
Sat 23, Apr-16:00 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland
BK Astrio vs Ullared

6-1

10-3
Sat 23, Apr-15:30 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland
Savedalens IF vs Husqvarna FF

0-0

0-2
Sat 23, Apr-17:00 - Sweden Superettan
Jonkopings Sodra IF vs Trelleborgs FF

0-2

2-3
Sat 23, Apr-17:00 - Sweden Superettan
Utsiktens BK vs AFC Eskilstuna

0-1

2-3
Sat 23, Apr-15:00 - Sweden Superettan
Ostersunds FK vs Dalkurd FF

0-0

1-0
Sat 23, Apr-22:30 - Swiss Super League
Young Boys vs Servette

2-0

3-1
Sat 23, Apr-19:30 - Swiss Super League
Zurich vs Sion

2-1

5-1
Sat 23, Apr-19:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
FC Echallens vs La Sarraz-Eclepens

0-0

1-0
Sat 23, Apr-19:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
Grand-Lancy vs Chenois

0-1

1-1
Sat 23, Apr-19:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
FC Naters vs Bulle

0-0

1-0
Sat 23, Apr-19:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
Monthey vs Meyrin

0-0

1-1
Sat 23, Apr-19:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
US Terre Sainte vs FC Thun U21

0-0

4-3
Sat 23, Apr-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
La Chaux-de-Fonds vs FC Martigny Sports

0-0

0-0
Sat 23, Apr-19:30 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
FC Vevey Sports 05 vs Lausanne Sports(U21)

1-2

4-2
Sat 23, Apr-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
Zug 94 vs Solothurn

1-1

3-1
Sat 23, Apr-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
Grasshoppers U21 vs Wohlen

0-0

1-1
Sat 23, Apr-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
SV Hongg vs FC Bassecourt

0-0

0-0
Sat 23, Apr-18:30 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
FC Luzern U-21 vs SC Buochs

2-0

3-0
Sat 23, Apr-16:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
FC St.Gallen U-21 vs FC Uzwil


3-2
Sat 23, Apr-19:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
Freienbach vs FC Balzers

0-0

2-1
Sat 23, Apr-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
Baden vs USV Eschen Mauren

1-0

2-0
Sat 23, Apr-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
Gossau vs Thalwil

0-0

1-0
Sat 23, Apr-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
FC Winterthur U21 vs FC Lugano U-21

1-1

1-1
Sat 23, Apr-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
FC Wettswil Bonstetten vs FC Linth 04

0-0

0-0
Sat 23, Apr-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
FC Paradiso vs FC Tuggen

1-0

2-2
Sat 23, Apr-18:00 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
Chiasso vs FC Black Stars Basel

2-0

2-0
Sat 23, Apr-18:00 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
Bellinzona vs Stade Nyonnais

0-1

2-1
Sat 23, Apr-18:00 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
FC Biel-Bienne vs SC Cham

2-2

3-4
Sat 23, Apr-18:00 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
Etoile Carouge vs FC Breitenrain

1-1

3-1
Sat 23, Apr-18:00 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
Young Boys II vs Bavois

0-0

1-1
Sat 23, Apr-18:00 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
Basel B vs YF Juventus Zurich

0-1

1-1
Sat 23, Apr-18:00 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
Zurich B vs FC Rapperswil-Jona

1-0

2-1
Sat 23, Apr-18:00 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
Sion II vs Bruhl SG

0-2

2-4
Sat 23, Apr-19:59 - Switzerland Challenge League
FC Aarau vs SC Kriens

2-1

3-2
Sat 23, Apr-19:59 - Switzerland Challenge League
Stade Lausanne Ouchy vs FC Thun

2-0

3-1
Sat 23, Apr-11:00 - Taipei Women's Football League
Taichung Blue Whale Women's vs Hualien Women's

0-1

1-2
Sat 23, Apr-11:00 - Taipei Women's Football League
Inter Taoyuan FC Women's vs Hang Yuan Women's

0-2

0-7
Sat 23, Apr-06:00 - Taipei Women's Football League
Kaohsiung Sunny Bank Women's vs Taipei Bear Women's

0-0

0-1
Sat 23, Apr-15:30 - Tajikistan Higher League
Ravshan Kulob vs Ravshan Zafarobod

1-0

1-1
Sat 23, Apr-15:30 - Tajikistan Higher League
FC Istaravshan vs Regar-TadAZ Tursunzoda

0-0

0-1
Sat 23, Apr-14:30 - Thai League 1
Police Tero vs PT Prachuap F.C.

0-0

0-0
Sat 23, Apr-15:00 - Thai League 1
Chonburi FC vs Nakhon Ratchasima

0-1

1-2
Sat 23, Apr-15:00 - Thai League 1
Nong Bua Pitchaya vs Ratchaburi Mitr Phol

0-0

1-1
Sat 23, Apr-16:00 - Thai League 2
Khonkaen FC vs Kasetsart FC

0-0

0-0
Sat 23, Apr-16:00 - Thai League 2
Muangkan United vs Navy FC

1-1

3-2
Sat 23, Apr-14:00 - Thai League 2
Phrae United FC vs Nakhon Pathom United

0-0

1-1
Sat 23, Apr-15:00 - Thai League 2
Chiangmai FC vs Udon Thani

0-1

1-1
Sat 23, Apr-15:00 - Thai League 2
Trat FC vs Lampang FC

2-1

4-2
Sat 23, Apr-13:00 - Thai League 3
Nakhon Si United FC vs Phitsanulok FC

2-1

3-2
Sat 23, Apr-17:00 - Turkey 2 Ligi A
Genclerbirligi vs Bandirmaspor

1-0

2-0
Sat 23, Apr-21:30 - Turkey 2 Ligi A
Bursaspor vs Denizlispor

1-0

1-0
Sat 23, Apr-15:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
ALG Spor Women's vs Galatasaray SK Women's

3-0

5-1
Sat 23, Apr-17:00 - Turkey Super Lig
Fatih Karagumruk vs Giresunspor

0-0

2-1
Sat 23, Apr-17:00 - Turkey Super Lig
Gazisehir Gaziantep vs Goztepe

0-0

1-1
Sat 23, Apr-21:30 - Turkey Super Lig
Adana Demirspor vs Trabzonspor

0-2

1-3
Sat 23, Apr-16:00 - Turkey U19 League
Ankaragucu(U19) vs Samsunspor(U19)


1-1
Sat 23, Apr-15:00 - Turkey U19 League
Bandirmaspor(U19) vs Keciorengucu U19

0-0

1-0
Sat 23, Apr-13:00 - Turkey U19 League
Gazisehir Gaziantep(U19) vs Goztepe(U19)

2-0

5-0
Sat 23, Apr-13:00 - Turkey U19 League
Denizlispor(U19) vs Genclerbirligi(U19)

1-0

2-2
Sat 23, Apr-13:00 - Turkey U19 League
Menemen Belediye Spor(U19) vs Tuzlaspor Kulubu(U19)

1-1

1-3
Sat 23, Apr-13:00 - Turkey U19 League
Eyupspor(U19) vs Istanbulspor(U19)

0-1

1-2
Sat 23, Apr-13:00 - Turkey U19 League
Manisa FK(U19) vs Bursaspor(U19)

0-0

3-1
Sat 23, Apr-13:00 - Turkey U19 League
Umraniyespor(U19) vs Balikesirspor (U19)

1-2

3-2
Sat 23, Apr-13:00 - Turkey U19 League
Fatih Karagumruk(U19) vs Giresunspor(U19)

0-1

2-2
Sat 23, Apr-13:00 - Turkey U19 League
Adana Demirspor U19 vs Trabzonspor(U19)

1-0

2-2
Sat 23, Apr-13:00 - Turkey U19 League
Adanaspor(U19) vs Boluspor(U19)

0-1

0-1
Sat 23, Apr-22:00 - UAE League Division 1
Al-Hamriyah vs Hatta Club

3-1

4-4
Sat 23, Apr-22:00 - UAE League Division 1
Al Fujairah vs Dubba Al Husun

1-2

1-2
Sat 23, Apr-22:00 - UAE League Division 1
Al-Thaid vs Dubai City

0-0

0-1
Sat 23, Apr-22:00 - UAE League Division 1
Dabba Al-Fujairah vs Al Arabi

1-0

2-1
Sat 23, Apr-22:00 - UAE League Division 1
Masafi SC vs Gulf Heroes

1-0

2-0
Sat 23, Apr-22:00 - UAE League Division 1
Masfut vs Al-Jazira Al-Hamra

2-1

3-2
Sat 23, Apr-22:00 - UAE League Division 1
Al Taawon vs Al Bataeh

0-1

0-1
Sat 23, Apr-22:00 - UAE League Professional
Al Wasl FC vs Emirates Club

2-0

3-0
Sat 23, Apr-22:00 - UAE League Professional
Ajman Club vs Khor Fakkan

1-2

4-2
Sat 23, Apr-22:00 - UAE U21 League
Al Nasr Dubai U21 vs Ittihad Kalba U21

1-1

1-2
Sat 23, Apr-22:00 - UAE U21 League
Al-Dhafra U21 vs Al Wahda(U21)

2-0

3-0
Sat 23, Apr-14:00 - UEFA-EURO U17 Championship
Ukraine(U17) vs Poland(U17)

0-2

2-3
Sat 23, Apr-17:00 - UEFA-EURO U17 Championship
Italy(U17) vs Kosovo(U17)

0-0

1-0
Sat 23, Apr-23:00 - Uruguay Primera Division
CA River Plate vs Danubio FC

0-0

0-0
Sat 23, Apr-03:00 - Uruguay Primera Division
Cerro Largo vs Nacional Montevideo

0-1

0-2
Sat 23, Apr-20:30 - Uruguay Primera Division
Montevideo Wanderers vs Liverpool Montevideo

0-0

0-0
Sat 23, Apr-23:00 - USA Major League Soccer
FC Dallas vs Houston Dynamo

0-1

2-1
Sat 23, Apr-23:00 - USA Major League Soccer
Philadelphia Union vs Club de Foot Montreal

1-0

1-1
Sat 23, Apr-23:00 - USA National independent Football League
Flower City Union vs Maryland Bobcats

0-1

0-1
Sat 23, Apr-21:00 - USL Championship
New York Red Bulls B vs Tampa Bay Rowdies

1-0

1-1
Sat 23, Apr-02:00 - Venezuela Primera Division
Caracas FC vs Deportivo Tachira

0-0

2-0
Sat 23, Apr-04:15 - Venezuela Primera Division
Zamora FC Barinas vs Metropolitanos FC

0-1

0-1
Sat 23, Apr-23:00 - Venezuela Segunda Division
Deportivo Petare vs Dinamo Puerto La Cruz

0-0

3-0
Sat 23, Apr-23:00 - Venezuela Segunda Division
Deportivo Nueva Esparta vs Libertador FC

1-1

3-1
Sat 23, Apr-23:30 - Venezuela Segunda Division
Yaracuyanos vs Academia Anzoategui

2-0

4-1
Sat 23, Apr-17:30 - Wales FAW Championship North
Conwy Borough FC vs Ruthin Town FC

1-1

1-3
Sat 23, Apr-17:30 - Wales FAW Championship North
Holyhead Hotspur vs Prestatyn Town FC

1-0

4-0
Sat 23, Apr-17:30 - Wales FAW Championship North
Llandudno FC vs Llangefni Town

3-1

6-1
Sat 23, Apr-17:30 - Wales FAW Championship North
Penrhyncoch vs Holywell

1-0

1-3
Sat 23, Apr-17:30 - Wales FAW Championship North
Guilsfield FC vs Airbus UK Broughton

0-0

0-0
Sat 23, Apr-17:30 - Wales FAW Championship North
Llanrhaeadr FC vs Buckley Town

0-0

0-3
Sat 23, Apr-17:30 - Wales FAW Championship North
Llanidloes Town vs Gresford Athletic

1-0

3-1
Sat 23, Apr-15:45 - Wales Premier League
Aberystwyth Town vs Connah's Quay Nomads FC

0-1

1-1
Sat 23, Apr-15:45 - Wales Premier League
Haverfordwest County vs Cardiff Metropolitan University FC

1-2

1-2
Sat 23, Apr-15:45 - Wales Premier League
The New Saints vs Caernarfon Town

2-0

3-1
Sat 23, Apr-15:45 - Wales Premier League
Cefn Druids vs Barry Town United

0-0

1-0
Sat 23, Apr-15:45 - Wales Premier League
Bala Town F.C. vs Penybont FC

4-0

11-0
Sat 23, Apr-15:45 - Wales Premier League
Flint Town United vs Newtown AFC

0-0

1-1
Sat 23, Apr-17:00 - Women's Norwegian Adeccoligaen
Amazon Grimstad FK Women's vs Klepp IL Women's

2-2

2-4
Sat 23, Apr-17:00 - Women's Norwegian Toppserien
Valerenga Women's vs Kolbotn Women's

1-0

2-0
Sat 23, Apr-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Chicken Inn vs Bulawayo City

1-0

1-0
Sat 23, Apr-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Harare City vs Black Rhinos FC

0-0

0-0
Sat 23, Apr-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
ZPC Kariba vs Ngezi Platinum Stars

0-1

0-1
Sat 23, Apr-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Tenax FC vs Yadah


1-3
AD:
NOTICE
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.

Write a Comment

comments powered by Disqus