AD:

Football Results for Sat 19, Mar 2022

All soccer/football results.

Complete Football Results for Sat 19, Mar 2022

BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


ADS: 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


Date and Time/Team Half Time Full Time
Sat 19, Mar-19:59 - African Youth Championship Woman's U17
Morocco Women's U17 vs Benin Women's U17

2-0

2-0
Sat 19, Mar-19:00 - African Youth Championship Woman's U17
Nigeria Women's(U17) vs Democratic Rep Congo Women's U17

3-0

5-0
Sat 19, Mar-17:00 - Albania 1st league
Shkumbini Peqin vs Beselidhja Lezhe

2-1

2-5
Sat 19, Mar-17:00 - Albania 1st league
Lushnja KS vs Pogradeci

0-0

1-1
Sat 19, Mar-17:00 - Albania 1st league
KF Erzeni Shijak vs Tomori Berat

1-1

2-1
Sat 19, Mar-17:00 - Albania 1st league
Terbuni Puke vs Butrinti Sarande

1-0

1-0
Sat 19, Mar-17:00 - Albania 1st league
Burreli vs KS Korabi Peshkopi

0-0

0-0
Sat 19, Mar-17:00 - Albania 1st league
FK Vora vs Turbina Cerrik

0-0

0-2
Sat 19, Mar-17:00 - Albania 1st league
KF Maliqi vs Besa Kavaje

1-1

3-2
Sat 19, Mar-16:45 - Albania Super league
Egnatia Rrogozhine vs Vllaznia Shkoder

1-0

3-0
Sat 19, Mar-16:45 - Albania Super league
Kastrioti Kruje vs Partizani Tirana

0-0

1-0
Sat 19, Mar-19:45 - Albania Super league
KF Tirana vs KS Dinamo Tirana

0-0

1-0
Sat 19, Mar-18:00 - Algeria Division 1
MC Alger vs CS Constantine

0-0

0-0
Sat 19, Mar-18:00 - Algeria Division 1
ASO Chlef vs RC Arbaa

1-0

2-0
Sat 19, Mar-18:00 - Algeria Division 1
WA Tlemcen vs Paradou AC

0-2

1-3
Sat 19, Mar-18:00 - Algeria Division 1
NC Magra vs OM Medea

0-0

2-0
Sat 19, Mar-17:00 - Algeria Division 2
Bordj Bou Arreridj vs Hamra Annaba

0-0

1-0
Sat 19, Mar-17:00 - Algeria Division 2
USM Annaba vs MO Bejaia

0-0

1-1
Sat 19, Mar-17:00 - Algeria Division 2
USM El Harrach vs SC Ain Defla

1-0

2-0
Sat 19, Mar-17:00 - Algeria Division 2
JSM Bejaia vs IRB Ouargla

0-0

4-1
Sat 19, Mar-17:00 - Algeria Division 2
ASM Oran vs El Bayadh

0-0

0-3
Sat 19, Mar-17:00 - Algeria Division 2
JSM Skikda vs MC El Eulma


0-1
Sat 19, Mar-17:00 - Algeria Division 2
MO Constantine vs IRB Lakhdaria

0-0

1-0
Sat 19, Mar-17:00 - Algeria Division 2
USM Bel Abbes vs MC Saida


1-1
Sat 19, Mar-17:00 - Algeria Division 2
GC Mascara vs MCB Oued Sly

0-0

1-0
Sat 19, Mar-17:00 - Algeria Division 2
SKAF Khemis Melina vs ES Ben Aknoun


1-0
Sat 19, Mar-17:00 - Algeria Division 2
USMM Hadjout vs CRB Ain Ouessara

1-1

1-3
Sat 19, Mar-17:00 - Algeria Division 2
CRB Temouchent vs RC Kouba

1-0

2-1
Sat 19, Mar-17:00 - Algeria Division 2
US Chaouia vs USM Khenchela

0-0

1-2
Sat 19, Mar-17:00 - Algeria Division 2
WA Boufarik vs JSM Tiaret


1-0
Sat 19, Mar-17:00 - Algeria Division 2
Teleghma vs CA Batna

1-1

1-1
Sat 19, Mar-17:00 - Algeria Division 2
JS Bordj Menaiel vs AS Ain Mlila


3-0
Sat 19, Mar-14:00 - Algeria U21
MC Alger(U21) vs CS Constantine U21

0-1

2-2
Sat 19, Mar-14:00 - Algeria U21
WA Boufarik(U21) vs JSM Tiaret U21

0-0

1-1
Sat 19, Mar-14:10 - Algeria U21 Division 2
JSM Bejaia(U21) vs IRB Ouargla (U21)

2-0

2-0
Sat 19, Mar-14:00 - Algeria U21 Division 2
USM El Harrach(U21) vs SC Ain Defla(U21)

1-0

4-0
Sat 19, Mar-14:00 - Algeria U21 Division 2
US Chaouia(U21) vs USM Khenchela(U21)

1-2

1-2
Sat 19, Mar-14:00 - Algeria U21 Division 2
USMM Hadjout(U21) vs CRB Ain Ouessara(U21)

3-0

6-0
Sat 19, Mar-14:00 - Algeria U21 Division 2
NRB Teleghma U21 vs CA Batna(U21)

0-0

1-1
Sat 19, Mar-14:00 - Algeria U21 Division 2
MO Constantine U21 vs IRB Lakhdaria(U21)

0-0

1-0
Sat 19, Mar-14:00 - Algeria U21 Division 2
CRB Temouchent(U21) vs RC Kouba U21

0-0

0-0
Sat 19, Mar-18:00 - Angola Girabola League
Bravos do Maquis vs Interclube Luanda

0-0

0-0
Sat 19, Mar-18:30 - Angola Girabola League
Sporting Cabinda vs Academica Lobito


1-1
Sat 19, Mar-19:00 - Angola Girabola League
Kabuscorp do Palanca vs Recreativo Caala

0-0

0-0
Sat 19, Mar-22:30 - Argentina Prim B Metropolitana
Deportivo Armenio vs UAI Urquiza

2-0

3-0
Sat 19, Mar-22:30 - Argentina Prim B Metropolitana
Canuelas FC vs Club Atletico Acassuso

0-0

1-1
Sat 19, Mar-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana
Sportivo Italiano vs Deportivo Laferrere

0-0

0-0
Sat 19, Mar-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana
Central Cordoba De Rosario vs Club Lujan

1-0

3-1
Sat 19, Mar-21:00 - Argentine Primera Division
Lanus vs CA Banfield

0-0

0-1
Sat 19, Mar-02:15 - Argentine Primera Division
Tigre vs CA Platense

3-0

4-0
Sat 19, Mar-04:30 - Argentine Primera Division
Barracas Central vs Sarmiento Junin

0-0

2-1
Sat 19, Mar-23:15 - Argentine Primera Division
San Lorenzo vs CA Huracan

0-0

0-0
Sat 19, Mar-00:30 - Argentinian Primera B - Nacional
San Martin San Juan vs Villa Dalmine

3-0

4-0
Sat 19, Mar-02:10 - Argentinian Primera B - Nacional
Atletico Rafaela vs Temperley

1-0

1-0
Sat 19, Mar-03:00 - Argentinian Primera B - Nacional
Tristan Suarez vs Nueva Chicago

1-0

3-4
Sat 19, Mar-03:00 - Argentinian Primera B - Nacional
Agropecuario de Carlos Casares vs Deportivo Maipu

1-0

2-0
Sat 19, Mar-04:10 - Argentinian Primera B - Nacional
Instituto Cordoba vs Quilmes

0-0

0-0
Sat 19, Mar-22:30 - Argentinian Primera B - Nacional
Defensores de Belgrano vs Alvarado Mar del Plata

1-1

2-1
Sat 19, Mar-23:00 - Argentinian Primera B - Nacional
Chacarita Juniors vs Deportivo Madryn

0-0

0-2
Sat 19, Mar-23:00 - Argentinian Primera B - Nacional
Estudiantes de Buenos Aires vs Gimnasia y Esgrima de Jujuy

0-0

1-0
Sat 19, Mar-23:00 - Argentinian Primera B - Nacional
Guillermo Brown vs Deportivo Moron

0-0

0-0
Sat 19, Mar-15:00 - Armenia Premier League
Noravank vs FC Noah

2-1

3-1
Sat 19, Mar-15:30 - Armenia Premier League
Ararat Yerevan vs Alashkert

0-0

0-1
Sat 19, Mar-15:00 - Australia FFA Cup Qualifiers
Curtin University SC vs Greyhounds CSC

0-1

3-1
Sat 19, Mar-05:00 - Australia FFA Cup Qualifiers
Monaro Panthers vs Wagga City Wanderers

2-0

3-1
Sat 19, Mar-06:00 - Australia FFA Cup Qualifiers
Adelaide Red Blue Eagles vs Adelaide Hills

0-1

0-3
Sat 19, Mar-07:00 - Australia FFA Cup Qualifiers
Adelaide Blue Eagles vs Northern Demons

3-1

4-2
Sat 19, Mar-07:00 - Australia FFA Cup Qualifiers
Tuggeranong United vs West Canberra Wanderers

3-0

8-0
Sat 19, Mar-08:00 - Australia FFA Cup Qualifiers
Playford City Patriots vs Western Strikers SC

1-1

4-2
Sat 19, Mar-08:00 - Australia FFA Cup Qualifiers
Queanbeyan City vs Canberra White Eagles FC

0-1

3-1
Sat 19, Mar-08:20 - Australia FFA Cup Qualifiers
Adelaide University vs Adelaide Cobras FC

1-0

2-2
Sat 19, Mar-08:30 - Australia FFA Cup Qualifiers
Modbury Vista SC vs Rostrevor Old Collegians

4-0

7-1
Sat 19, Mar-08:30 - Australia FFA Cup Qualifiers
Pembroke Old Scholars vs The Cove FC


1-4
Sat 19, Mar-11:00 - Australia FFA Cup Qualifiers
Western Knights vs Fremantle City

0-0

1-0
Sat 19, Mar-11:00 - Australia FFA Cup Qualifiers
Cooma Tigers vs Canberra Olympic


0-4
Sat 19, Mar-11:00 - Australia FFA Cup Qualifiers
Shamrock Rovers SC vs Wanneroo City


0-2
Sat 19, Mar-11:00 - Australia FFA Cup Qualifiers
Olympic Kingsway SC vs Gosnells City

0-1

0-1
Sat 19, Mar-11:00 - Australia FFA Cup Qualifiers
Quinns FC vs Canning City


4-1
Sat 19, Mar-11:00 - Australia FFA Cup Qualifiers
Balga SC vs Riverside Christian


8-3
Sat 19, Mar-14:00 - Australia FFA Cup Qualifiers
Morley-Windmills vs Joondalup United

2-1

2-2
Sat 19, Mar-14:00 - Australia FFA Cup Qualifiers
Rockingham City vs Subiaco AFC

1-1

5-1
Sat 19, Mar-15:45 - Australia League A
Perth Glory FC vs Brisbane Roar FC

0-1

1-4
Sat 19, Mar-10:05 - Australia League A
Central Coast Mariners FC vs Macarthur FC

1-1

4-2
Sat 19, Mar-12:45 - Australia League A
Sydney FC vs Western United FC

1-0

3-0
Sat 19, Mar-12:45 - Australia League A
Melbourne City vs Melbourne Victory FC

1-1

1-1
Sat 19, Mar-07:00 - Australia New South Wales Northern Premier League
Cooks Hill United vs Weston Workers Bears FC

0-2

0-5
Sat 19, Mar-09:00 - Australia New South Wales Northern Premier League
Adamstown Rosebuds FC vs Valentine Phoenix

1-3

1-4
Sat 19, Mar-11:30 - Australia New South Wales Northern Premier League
Newcastle Olympic vs Charlestown Azzurri

1-1

1-3
Sat 19, Mar-12:30 - Australia New South Wales Northern Premier League
Edgeworth Eagles FC vs Maitland FC

0-0

0-2
Sat 19, Mar-08:30 - Australia New South Wales Premier League
Sutherland Sharks vs Manly United

1-0

2-0
Sat 19, Mar-12:00 - Australia New South Wales Super League
Bonnyrigg White Eagles vs Central Coast Mariners Academy

1-1

2-2
Sat 19, Mar-12:00 - Australia New South Wales Super League
Northern Tigers vs St George City

0-0

0-0
Sat 19, Mar-12:00 - Australia New South Wales Super League
Western Sydney Wanderers AM vs Hills Brumbies

3-1

7-1
Sat 19, Mar-12:00 - Australia New South Wales Super League
Southern Districts Raiders vs St George Saints

1-0

4-1
Sat 19, Mar-12:30 - Australia New South Wales Super League
NWS Spirit vs Blacktown Spartans

0-0

0-1
Sat 19, Mar-12:30 - Australia New South Wales Super League
Mounties Wanderers vs Hakoah Sydney City East

1-0

2-2
Sat 19, Mar-10:00 - Australia New South Wales U20
Western Sydney Wanderers(U20) vs Hills United (U20)


4-2
Sat 19, Mar-12:30 - Australia New South Wales U20
Sutherland Sharks(U20) vs Manly United(U20)

0-0

0-0
Sat 19, Mar-13:00 - Australia Queensland National Premier Leagues
Brisbane Olympic United FC vs Brisbane City

1-0

1-0
Sat 19, Mar-13:00 - Australia Queensland National Premier Leagues
Eastern Suburbs Brisbane vs Capalaba

1-0

3-2
Sat 19, Mar-13:00 - Australia Queensland National Premier Leagues
Queensland Lions FC vs Gold Coast Knights

2-1

3-6
Sat 19, Mar-07:45 - Australia Queensland State League U23
SWQ Thunder(U23) vs Western Pride(U23)

0-1

0-2
Sat 19, Mar-10:45 - Australia Queensland State League U23
Queensland Lions(U23) vs Gold Coast Knights(U23)

3-0

4-0
Sat 19, Mar-12:00 - Australia Queensland State Leagues
SWQ Thunder vs Western Pride

2-1

3-2
Sat 19, Mar-12:00 - Australia Queensland State Leagues
Caboolture FC vs Southside Eagles

0-0

2-1
Sat 19, Mar-13:00 - Australia Queensland State Leagues
Magpies Crusaders vs Sunshine Coast FC

2-1

3-1
Sat 19, Mar-09:45 - Australia Queensland State Women's Premier League
SWQ Thunder Women's vs Western Pride Women's

0-1

1-2
Sat 19, Mar-07:30 - Australia Tasmania Premier League
Kingborough Lions vs Devonport City Striker

0-2

0-4
Sat 19, Mar-09:30 - Australia Tasmania Premier League
Glenorchy Knights vs Riverside Olympic

2-0

5-0
Sat 19, Mar-09:30 - Australia Tasmania Premier League
Launceston City vs Clarence Zebras

2-1

4-3
Sat 19, Mar-08:00 - Australia Victorian Division 1
Northcote City vs North Geelong Warriors

0-0

2-0
Sat 19, Mar-08:00 - Australia Victorian Division 1
Moreland City vs FC Bulleen Lions

0-1

1-1
Sat 19, Mar-08:00 - Australia Victorian Division 1
Goulburn Valley Suns vs Manningham United Blues

0-0

0-0
Sat 19, Mar-08:00 - Australia Victorian Division 1
Brunswick City vs Kingston City

1-2

4-4
Sat 19, Mar-12:00 - Australia Victorian Division 1
Langwarrin vs Werribee City FC

0-0

0-1
Sat 19, Mar-08:15 - Australia Victorian Premier League
Avondale FC vs Green Gully

1-0

1-0
Sat 19, Mar-10:30 - Australia Victorian Premier League
Port Melbourne Sharks vs Dandenong Thunder

1-0

1-0
Sat 19, Mar-12:30 - Australia Victorian Premier League
Altona Magic vs Oakleigh Cannons

0-3

0-3
Sat 19, Mar-05:15 - Australia Victorian Premier League U21
South Melbourne U21 vs Hume City U21

1-2

2-3
Sat 19, Mar-05:15 - Australia Victorian Premier League U21
Avondale FC(U21) vs Green Gully Cavaliers U21

2-0

3-0
Sat 19, Mar-07:45 - Australia Victorian Premier League U21
Dandenong City SC U21 vs Eastern Lions(U21)

1-2

2-5
Sat 19, Mar-08:00 - Australia Victorian Premier League U21
Melbourne Knights U21 vs Heidelberg United U21

1-1

2-3
Sat 19, Mar-10:30 - Australia Victorian Premier League U21
Altona Magic U21 vs Oakleigh Cannons(U21)

1-0

2-0
Sat 19, Mar-12:30 - Australia Victorian Premier League U21
Port Melbourne Sharks SC U21 vs Dandenong Thunder U21

1-1

1-2
Sat 19, Mar-06:00 - Australia Victorian U21 Premier League 2
Moreland City U21 vs FC Bulleen Lions(U21)

0-1

1-3
Sat 19, Mar-17:30 - Austria Erste Division
Kapfenberg Superfund vs FC Dornbirn

1-0

2-0
Sat 19, Mar-17:30 - Austria Erste Division
FC Blau Weiss Linz vs FC Juniors OO

1-0

2-0
Sat 19, Mar-19:59 - Austrian Bundesliga
SV Ried vs Rheindorf Altach

1-0

1-2
Sat 19, Mar-19:59 - Austrian Bundesliga
WSG Swarovski Tirol vs FC Admira Wacker Modling

0-0

0-0
Sat 19, Mar-17:15 - Austrian Frauen Bundesliga
Bergheim/Hof Women's vs Vorderland Women's

0-1

0-2
Sat 19, Mar-17:00 - Austrian Frauen Bundesliga
First Vienna FC Women's vs Sturm Graz/Stattegg Women's

1-0

1-1
Sat 19, Mar-14:00 - Austrian Frauen Bundesliga
Sudburgenland Women's vs FSK St Polten Spratzern Women's

0-1

0-3
Sat 19, Mar-19:00 - Austrian Regionalliga East
SV Stripfing vs SC Wiener Neustadt

1-0

2-0
Sat 19, Mar-22:00 - Austrian Regionalliga Mitte
USV St. Anna vs Wolfsberger AC Amateure

0-0

3-0
Sat 19, Mar-19:00 - Austrian Regionalliga Mitte
Union Gurten vs SV Spittal

1-0

1-0
Sat 19, Mar-17:30 - Austrian Regionalliga West-Salzburg
Salzburger AK 1914 vs Kuchl

1-0

1-1
Sat 19, Mar-18:00 - Austrian Regionalliga West-Salzburg
SV Grodig vs SV Seekirchen

0-2

1-3
Sat 19, Mar-18:00 - Austrian Regionalliga West-Tyrol
SC Schwaz vs SV Innsbruck

1-0

2-0
Sat 19, Mar-19:00 - Austrian Regionalliga West-Tyrol
Kufstein vs FC Wacker Innsbruck Amateure

2-2

4-2
Sat 19, Mar-18:00 - Austrian Regionalliga West-Vorarlberg
FC Lauterach vs FC Wolfurt

1-0

5-0
Sat 19, Mar-18:00 - Austrian Regionalliga West-Vorarlberg
Admira Dornbirn vs Rotenberg

0-0

0-0
Sat 19, Mar-17:00 - Austrian Regionalliga West-Vorarlberg
SC Austria Lustenau B vs Brauerei Egg

0-0

1-2
Sat 19, Mar-21:00 - Belarus Premier League
FK Isloch Minsk vs FC Slutsk

0-1

1-2
Sat 19, Mar-15:00 - Belarus Premier League
Energetyk-BGU Minsk vs FC Vitebsk

0-0

3-1
Sat 19, Mar-17:00 - Belarus Premier League
Neman Grodno vs FC Torpedo Zhodino

1-0

2-0
Sat 19, Mar-19:00 - Belarus Premier League
Dinamo Brest vs Shakhter Soligorsk

0-0

1-1
Sat 19, Mar-16:00 - Belarus Reserves League
FC Minsk Reserve vs Dinamo Minsk Reserves

0-0

0-0
Sat 19, Mar-17:00 - Belarus Women's Premier League
Vitebsk Women's vs Dinamo-BGUFK Minsk Women's

0-1

0-8
Sat 19, Mar-22:30 - Belgian First Amateur Division
Thes Sport Tessenderlo vs Royal Knokke

0-0

0-0
Sat 19, Mar-23:00 - Belgian First Amateur Division
FCV Dender EH vs Royal Olympic Club Charleroi


3-1
Sat 19, Mar-23:00 - Belgian First Amateur Division
KSK Heist vs La Louviere Centre


3-1
Sat 19, Mar-21:30 - Belgian Jupiler League
Sporting Charleroi vs Cercle Brugge

4-0

5-0
Sat 19, Mar-21:30 - Belgian Jupiler League
RFC Seraing vs Oud Heverlee Leuven

0-0

1-1
Sat 19, Mar-19:15 - Belgian Jupiler League
KAS Eupen vs KV Mechelen

1-1

1-1
Sat 19, Mar-23:45 - Belgian Jupiler League
Royal Antwerp FC vs Zulte Waregem

0-0

1-0
Sat 19, Mar-23:45 - Belgium - 2e Klasse
Red Star Waasland-Beveren vs Lommel SK

1-0

1-1
Sat 19, Mar-18:00 - Belgium Women 1st National
Wuustwezel Women's vs Gent B Women's


0-4
Sat 19, Mar-18:00 - Belgium Women 1st National
Royal FC Liege Women's vs Ladies Genk B Women's


2-1
Sat 19, Mar-22:30 - Belgium Women 1st National
Moldavo Women's vs Oud Heverlee Leuven II Women's


4-3
Sat 19, Mar-18:30 - Belgium Women 1st National
Kontich FC Women's vs KSKV Zwevezele Women's


5-0
Sat 19, Mar-19:59 - Belgium Women 1st National
RAEC Mons Women's vs KV Mechelen Women's


1-2
Sat 19, Mar-19:00 - Belgium Women 1st National
Famkes Merkem Women's vs KVK Tienen Women's


0-1
Sat 19, Mar-17:00 - Belgium Women's Premier League
Anderlecht Women's vs Oud Heverlee Leuven Women's

2-1

4-1
Sat 19, Mar-17:00 - Belgium Women's Premier League
Eendracht Aalst Women's vs Charleroi Women's

0-0

0-0
Sat 19, Mar-19:00 - Belgium Women's Premier League
Zulte Waregem Women's vs KAA Gent Ladies Women's

0-1

1-2
Sat 19, Mar-22:00 - Bosnia Premijer Liga
Zrinjski Mostar vs Radnik Bijeljina

3-0

4-0
Sat 19, Mar-21:00 - Brasil Women's Tournament
Palmeiras SP Women's vs Santos Women's


1-0
Sat 19, Mar-18:00 - Brasil Women's Tournament
Gremio Women's vs Atletico Mineiro Women's


1-1
Sat 19, Mar-23:30 - Brazil Mato-grossense Division 1
Cuiaba (MT) vs Dom Bosco MT

1-0

3-0
Sat 19, Mar-23:30 - Brazil Amazonense League
Nacional(AM) vs Iranduba AM

2-0

2-0
Sat 19, Mar-23:30 - Brazil Amazonense League
Nacional Fast Clube AM vs Amazonas AM

0-0

2-0
Sat 19, Mar-22:30 - Brazil Brasiliense DF Division 1
Capital DF vs Ceilandia DF

0-1

0-2
Sat 19, Mar-23:00 - Brazil Campeonat Potiguar
Potyguar-CN RN vs Potiguar-M RN

1-1

2-2
Sat 19, Mar-22:30 - Brazil Campeonato Carioca
Audax Rio RJ vs Nova Iguacu

1-2

1-2
Sat 19, Mar-23:30 - Brazil Campeonato Catarinense Division 1
Brusque SC vs Avai FC (SC)

0-0

0-0
Sat 19, Mar-23:30 - Brazil Campeonato Gaucho Division 1
Internacional (RS) vs Gremio (RS)

0-2

0-3
Sat 19, Mar-23:30 - Brazil Campeonato Goiano Division
Atletico Clube Goianiense vs Vila Nova (GO)

3-1

3-2
Sat 19, Mar-23:30 - Brazil Campeonato Mineiro Division 1
Atletico Mineiro (MG) vs Caldense(MG)

1-0

3-0
Sat 19, Mar-23:30 - Brazil Campeonato Mineiro Division 1
America MG vs Tombense

1-0

1-0
Sat 19, Mar-23:30 - Brazil Campeonato Mineiro Division 1
URT MG vs EC Democrata GV

1-0

1-2
Sat 19, Mar-23:30 - Brazil Campeonato Mineiro Division 1
Patrocinense MG vs Cruzeiro (MG)

2-1

2-1
Sat 19, Mar-23:30 - Brazil Campeonato Mineiro Division 1
Athletic Club MG vs Villa Nova-MG

0-0

1-0
Sat 19, Mar-23:30 - Brazil Campeonato Mineiro Division 1
Pouso Alegre/MG vs Uberlandia

0-0

2-0
Sat 19, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Paulista
Santos vs Agua Santa

3-1

3-2
Sat 19, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Paulista
Sao Paulo vs Botafogo SP

1-0

2-1
Sat 19, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Paulista
Ponte Preta vs Ituano (SP)

1-1

2-2
Sat 19, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Paulista
EC Santo Andre vs Inter de Limeira

2-0

2-0
Sat 19, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Paulista
Ferroviaria SP vs Mirassol FC

1-0

2-0
Sat 19, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Paulista
Sao Bernardo vs Guarani Futebol Clube

0-0

0-0
Sat 19, Mar-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
Sao Caetano (SP) vs Juventus-SP

0-0

0-2
Sat 19, Mar-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
Portuguesa de Desportos vs AA Portuguesa Santista

2-0

3-1
Sat 19, Mar-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
Sao Bento vs Velo Clube SP

0-1

1-2
Sat 19, Mar-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
Rio Claro vs Taubate

0-0

2-1
Sat 19, Mar-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
Oeste SP vs Gremio Osasco Audax

2-1

3-1
Sat 19, Mar-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
XV de Piracicaba vs Primavera SP

0-0

0-1
Sat 19, Mar-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
Red Bull Brasil vs Monte Azul SP

1-1

1-1
Sat 19, Mar-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
Lemense SP vs CA Linense SP

1-0

1-0
Sat 19, Mar-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Rio Preto vs Barretos SP

0-0

1-0
Sat 19, Mar-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Uniao Suzano AC vs Noroeste SP

0-0

0-0
Sat 19, Mar-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Desportivo Brasil SP vs Nacional SP

1-0

1-0
Sat 19, Mar-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Olimpia SP vs CA Votuporanguense SP

0-0

0-2
Sat 19, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Comercial SP vs EC Sao Bernardo


4-2
Sat 19, Mar-03:00 - Brazil Capixaba
Serra ES vs CTE Colatina/ES

0-0

3-0
Sat 19, Mar-23:00 - Brazil Capixaba
Desportiva Ferroviaria (ES) vs Estrela do Norte (ES)

0-0

0-0
Sat 19, Mar-22:30 - Brazil Paraense Division 1 League
Caete/PA vs Remo Belem (PA)

1-0

1-1
Sat 19, Mar-23:00 - Brazil Paranaense League
Coritiba (PR) vs Cianorte PR

0-0

3-0
Sat 19, Mar-23:30 - Brazil Pernambucano League
Santa Cruz (PE) vs Caruaru City

0-0

3-0
Sat 19, Mar-22:15 - Brazil Sergipano
America SE vs Falcon FC SE

0-1

0-1
Sat 19, Mar-22:15 - Brazil Sergipano
Frei Paulistano/SE vs Boca Juniors SE

0-0

4-1
Sat 19, Mar-23:00 - Brazil Sergipano
Atletica Gloriense/SE vs Confianca (SE)

0-0

0-0
Sat 19, Mar-23:00 - Brazil Sul Mato-grossense Division 1
Aquidauanense vs Costa Rica MS

1-1

1-2
Sat 19, Mar-23:30 - Brazil Sul Mato-grossense Division 1
Dourados MS vs Naviraiense

0-2

1-3
Sat 19, Mar-23:00 - Brazil Tocantinense League
Interporto FC vs Capital TO

0-0

1-0
Sat 19, Mar-17:30 - Bulgaria B PFG
Marek Dupnitza vs FC Sozopol

0-1

0-2
Sat 19, Mar-17:30 - Bulgaria B PFG
Minyor Pernik vs Sportist Svoge

0-0

1-0
Sat 19, Mar-17:30 - Bulgaria B PFG
Yantra Gabrovo vs PFK Montana

1-1

1-1
Sat 19, Mar-17:30 - Bulgaria B PFG
FK Levski 2020 Lom vs Spartak Varna


0-3
Sat 19, Mar-14:30 - Bulgaria Premier
Beroe vs CSKA 1948 Sofia

0-0

1-0
Sat 19, Mar-17:00 - Bulgaria Premier
Tsarsko Selo vs Ludogorets Razgrad

1-0

1-1
Sat 19, Mar-19:30 - Bulgaria Premier
Levski Sofia vs Lokomotiv Sofia

1-0

1-0
Sat 19, Mar-23:00 - CAF Champions League
CR Belouizdad vs Etoile du Sahel

2-0

2-0
Sat 19, Mar-23:00 - CAF Champions League
Sagrada Esperanca vs Wydad Casablanca

1-0

1-2
Sat 19, Mar-19:59 - CAF Champions League
Jwaneng Galaxy vs Esperance Sportive de Tunis

0-2

0-3
Sat 19, Mar-17:00 - CAF Champions League
Al-Hilal Omdurman vs Mamelodi Sundowns

0-2

2-4
Sat 19, Mar-17:00 - CAF Champions League
Petro Atletico de Luanda vs Zamalek

0-0

0-0
Sat 19, Mar-19:00 - Chile Cup
Quintero Unido vs Deportes Limache

0-1

1-4
Sat 19, Mar-17:00 - Club Friendly
IK Brage vs Gefle IF

2-0

3-1
Sat 19, Mar-17:00 - Club Friendly
Sandefjord vs Stabaek

1-3

1-3
Sat 19, Mar-19:00 - Club Friendly
Kvik Halden vs Fram Larvik


6-0
Sat 19, Mar-17:00 - Club Friendly
SJK Seinajoki vs VPS Vaasa

2-0

2-1
Sat 19, Mar-19:00 - Club Friendly
Kolding BK Women's vs Odense Women's

2-0

4-1
Sat 19, Mar-17:00 - Club Friendly
Degerfors IF vs Jonkopings Sodra IF

0-1

0-2
Sat 19, Mar-17:00 - Club Friendly
Mjallby AIF vs Kalmar FF

2-1

3-1
Sat 19, Mar-17:00 - Club Friendly
Ostersunds FK vs Levanger FK

1-0

2-1
Sat 19, Mar-17:00 - Club Friendly
Eidsvold TF vs Notodden FK

4-0

4-0
Sat 19, Mar-17:00 - Club Friendly
Ekenas IF vs FC Haka


0-3
Sat 19, Mar-17:00 - Club Friendly
Aalesund FK B vs SK Traeff

0-2

0-3
Sat 19, Mar-17:00 - Club Friendly
Oygarden FK vs Fana


4-7
Sat 19, Mar-14:30 - Club Friendly
Aalesund FK vs Brann

0-2

0-2
Sat 19, Mar-15:00 - Club Friendly
Kjelsas IL vs Ullern

1-0

2-3
Sat 19, Mar-15:00 - Club Friendly
B 1908 vs Greve

2-0

3-0
Sat 19, Mar-03:00 - Club Friendly
Corinthians Paulista SP Women's vs Cruzeiro MG Women's

0-0

1-0
Sat 19, Mar-17:30 - Club Friendly
Salyut-Energia Belgorod vs Vista Gelendzhik

0-0

2-1
Sat 19, Mar-21:15 - Club Friendly
Komeetat vs Mikkelin Palloilijat

1-3

1-4
Sat 19, Mar-15:45 - Club Friendly
Umea FC Women's vs Pitea IF Women's


1-1
Sat 19, Mar-16:00 - Club Friendly
Helsingborgs IF vs Halmstads

0-0

3-0
Sat 19, Mar-16:00 - Club Friendly
Osters IF vs Skovde AIK

2-0

3-0
Sat 19, Mar-16:00 - Club Friendly
Trelleborgs FF vs IFK Varnamo

1-0

2-0
Sat 19, Mar-16:00 - Club Friendly
Moss vs Asker Fotball

0-3

1-4
Sat 19, Mar-16:00 - Club Friendly
Viking B vs Brodd

1-0

2-1
Sat 19, Mar-16:00 - Club Friendly
FK Arendal vs Flekkeroy IL

0-1

2-2
Sat 19, Mar-16:00 - Club Friendly
Fremantle City Women's vs Balcatta Women's

0-0

1-2
Sat 19, Mar-09:00 - Club Friendly
Taipei Bear Women's vs Kaohsiung Sunny Bank Women's

0-1

0-2
Sat 19, Mar-16:15 - Club Friendly
AIK Solna Women's vs Linkopings FC Women's

1-1

1-3
Sat 19, Mar-16:15 - Club Friendly
PEPO vs KTP Kotka

1-3

2-4
Sat 19, Mar-16:15 - Club Friendly
NJS Nurmijarvi vs Gnistan

0-3

1-4
Sat 19, Mar-10:00 - Club Friendly
Taringa Rovers vs Brisbane Wolves

0-1

1-2
Sat 19, Mar-22:30 - Club Friendly
Ajax Amsterdam Women's vs SBV Excelsior Women's

0-0

1-0
Sat 19, Mar-18:00 - Club Friendly
HJK Helsinki vs Lahti

1-0

1-0
Sat 19, Mar-18:00 - Club Friendly
Fredrikstad vs Ullensaker/Kisa IL

2-1

2-1
Sat 19, Mar-18:00 - Club Friendly
Start Kristiansand vs Grorud IL

0-0

1-1
Sat 19, Mar-18:00 - Club Friendly
Lunds BK vs Oskarshamns AIK

0-1

0-2
Sat 19, Mar-18:00 - Club Friendly
AFC Eskilstuna vs Vasteras SK FK

1-1

2-2
Sat 19, Mar-18:00 - Club Friendly
Jerv vs Orn-Horten

1-2

2-3
Sat 19, Mar-11:00 - Club Friendly
Taichung Blue Whale Women's vs Inter Taoyuan FC Women's

0-0

0-0
Sat 19, Mar-18:00 - Club Friendly
IFK Kalmar Women's vs Vaxjo BK Women's


1-3
Sat 19, Mar-18:00 - Club Friendly
FC Kiffen vs FC Futura

1-1

3-1
Sat 19, Mar-18:00 - Club Friendly
Sotra SK vs Bjarg


1-2
Sat 19, Mar-12:00 - Club Friendly
Hualien Women's vs Hang Yuan Women's

0-0

2-1
Sat 19, Mar-19:59 - Club Friendly
Lyn Oslo FC vs Gjellerasen IF

0-0

0-0
Sat 19, Mar-19:59 - Club Friendly
TiPS vs FC Honka

0-1

0-4
Sat 19, Mar-14:00 - Club Friendly
Avangard Kursk vs FC Chita

1-0

2-1
Sat 19, Mar-14:00 - Club Friendly
ASA Aarhus vs FC Aarhus Fremad B

1-3

1-4
Sat 19, Mar-14:00 - Club Friendly
Brommapojkarna Women's vs Alvsjo AIK FF Women's

3-0

3-0
Sat 19, Mar-02:30 - Colombia Copa Mustang
Union Magdalena vs Cortulua

0-1

0-2
Sat 19, Mar-05:00 - Colombia Copa Mustang
Millonarios vs Deportiva Once Caldas

0-0

1-0
Sat 19, Mar-01:00 - Costa Rica Division 2
AD Carmelita vs Escorpiones Belen

3-1

3-2
Sat 19, Mar-18:00 - Croatia - 1. Division
HNK Gorica vs NK Rijeka

0-0

1-0
Sat 19, Mar-20:05 - Croatia - 1. Division
Hajduk Split vs NK Lokomotiva Zagreb

2-0

4-0
Sat 19, Mar-18:30 - Croatia - 2. Division
NK Orijent Rijeka vs NK Dubrava Tim Kabel

0-0

2-1
Sat 19, Mar-18:30 - Croatia - 2. Division
Kustosija vs NK Jarun

1-1

1-1
Sat 19, Mar-18:30 - Croatia - 2. Division
NK Solin vs NK Opatija

0-0

1-0
Sat 19, Mar-15:30 - Croatia U19
Istra 1961 (U19) vs NK Rijeka (U19)

1-2

2-2
Sat 19, Mar-16:00 - Croatia U19
Varteks Varazdin U19 vs Inter Zapresic(U19)


2-0
Sat 19, Mar-19:00 - Cyprus 1 Division
AEL Limassol vs AC Omonia Nicosia

0-1

1-1
Sat 19, Mar-21:00 - Cyprus 1 Division
Pafos FC vs Anorthosis Famagusta FC

1-0

2-2
Sat 19, Mar-17:30 - Cyprus 2 Division
Nea Salamis vs Othellos Athienou

1-1

4-1
Sat 19, Mar-17:30 - Cyprus 2 Division
Enosis Neon Paralimni FC vs Ahironas Liopetriou

2-0

2-0
Sat 19, Mar-17:30 - Cyprus 2 Division
Asil Lysi vs Omonia Aradippou

0-0

1-2
Sat 19, Mar-17:30 - Cyprus 2 Division
Ermis Aradippou vs Xylotympou

0-0

1-1
Sat 19, Mar-17:30 - Cyprus 2 Division
Anagennisi Deryneia vs Omonia 29is Maiou

0-0

1-1
Sat 19, Mar-17:30 - Cyprus 2 Division
Karmiotissa Pano Polemidion vs Akritas Chloraka

0-1

0-1
Sat 19, Mar-21:00 - Czech Republic 2. Liga
Usti nad Labem vs Viktoria Zizkov

0-0

0-0
Sat 19, Mar-13:15 - Czech Republic 2. Liga
Fotbal Trinec vs Prostejov

0-0

4-0
Sat 19, Mar-13:15 - Czech Republic 2. Liga
MFK Vyskov vs SK Slovan Varnsdorf

1-0

2-0
Sat 19, Mar-13:15 - Czech Republic 2. Liga
Dukla Praha vs FK MAS Taborsko

0-0

0-0
Sat 19, Mar-13:15 - Czech Republic 2. Liga
Chrudim vs Opava

0-0

0-0
Sat 19, Mar-18:00 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A
Jiskra Domazlice vs FC Pisek

0-0

0-3
Sat 19, Mar-13:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A
FK Banik Sokolov vs FK Kraluv Dvur

1-1

1-1
Sat 19, Mar-13:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A
Benesov vs Povltava FA

1-0

1-0
Sat 19, Mar-18:00 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group B
Jiskra Usti nad Orlici vs Jablonec B

0-0

1-1
Sat 19, Mar-18:00 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group B
Slovan Velvary vs FC Bohemians 1905 B

1-0

1-0
Sat 19, Mar-13:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group B
Pardubice B vs Dukla Praha B

0-1

0-3
Sat 19, Mar-13:30 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group B
Prepere vs Sokol Brozany

0-1

0-1
Sat 19, Mar-21:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
FK Jablonec vs FC Viktoria Plzen

0-0

0-0
Sat 19, Mar-18:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
FC Fastav Zlin vs Pardubice

2-1

4-1
Sat 19, Mar-18:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
Banik Ostrava vs MFK Karvina

0-3

1-3
Sat 19, Mar-18:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
FC Bohemians 1905 vs 1.FC Slovacko

1-1

1-2
Sat 19, Mar-18:00 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Slovan Rosice vs Velke Mezirici

0-0

1-0
Sat 19, Mar-13:15 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Viktoria Otrokovice vs Sigma Olomouc B

0-0

0-5
Sat 19, Mar-13:15 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Vysocina Jihlava B vs Zlin B

0-1

0-1
Sat 19, Mar-13:15 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Vratimov vs Vrchovina

2-2

3-2
Sat 19, Mar-13:00 - Czech Republic U19 League
Pribram U19 vs Slavia Praha(U19)

0-2

0-2
Sat 19, Mar-13:30 - Czech Republic U19 League
Zlin(U19) vs Brno(U19)

0-1

1-2
Sat 19, Mar-13:30 - Czech Republic U19 League
Opava (U19) vs Synot Slovacko(U19)

0-3

0-3
Sat 19, Mar-17:00 - Czech Republic U19 League
Banik Ostrava(U19) vs Mlada Boleslav(U19)

1-0

4-0
Sat 19, Mar-14:00 - Czech Republic U19 League
Ceske Budejovice(U19) vs Sparta Praha(U19)

0-0

0-0
Sat 19, Mar-14:00 - Czech Republic U19 League
Hradec Kralove(U19) vs Viktoria Plzen U19

0-2

0-2
Sat 19, Mar-14:00 - Czech Republic U19 League
MFK Karvina(U19) vs SK Sigma Olomouc(U19)

1-0

3-1
Sat 19, Mar-14:00 - Czech Republic U19 League
Meteor Praha(U19) vs Pardubice(U19)

1-2

2-2
Sat 19, Mar-17:00 - Denmark - 2. Division Groupe A
FC Aarhus Fremad vs Hillerod Fodbold

1-1

3-1
Sat 19, Mar-17:00 - Denmark - 2. Division Groupe A
Brabrand IF vs Skive IK

0-0

0-3
Sat 19, Mar-17:00 - Denmark - 2. Division Groupe A
Middelfart vs B93 Copenhagen

0-1

2-1
Sat 19, Mar-18:00 - Denmark Woman's Cup
Thisted FC Women's vs Nordsjaelland Women's


1-0
Sat 19, Mar-15:00 - Denmark Youth U19
Esbjerg FB(U19) vs Silkeborg IF(U19)


2-1
Sat 19, Mar-15:00 - Denmark Youth U19
Randers Freja(U19) vs Vejle(U19)


1-4
Sat 19, Mar-15:30 - Denmark Youth U19
Odense BK U19 vs Nordsjaelland (U19)

1-0

2-0
Sat 19, Mar-04:00 - Ecuador Copa Pilsener A
Independiente Del Valle vs Orense SC

1-1

1-1
Sat 19, Mar-17:00 - Egypt Second Divison
Kafr El Shaikh vs El Mansurah


2-1
Sat 19, Mar-19:00 - England Conference South Division
Bath City vs Hemel Hempstead Town

0-1

2-1
Sat 19, Mar-19:00 - England Conference South Division
Billericay Town vs Oxford City

1-0

3-1
Sat 19, Mar-19:00 - England Conference South Division
Tonbridge Angels vs Chippenham Town

1-0

2-0
Sat 19, Mar-19:00 - England Conference South Division
Welling United vs Chelmsford City

1-0

1-0
Sat 19, Mar-19:00 - England Conference South Division
Braintree Town vs Maidstone United

0-0

1-2
Sat 19, Mar-19:00 - England Conference South Division
St Albans City vs Ebbsfleet United

0-0

0-1
Sat 19, Mar-19:00 - England Conference South Division
Dartford vs Havant & Waterlooville FC

1-1

1-1
Sat 19, Mar-19:00 - England Conference South Division
Dulwich Hamlet vs Slough Town

0-0

1-1
Sat 19, Mar-19:00 - England Conference South Division
Hungerford Town vs Eastbourne Borough

2-3

2-3
Sat 19, Mar-19:00 - England Conference South Division
Dorking Wanderers vs Hampton & Richmond

1-0

2-2
Sat 19, Mar-21:15 - England FA Cup
Middlesbrough vs Chelsea FC

0-2

0-2
Sat 19, Mar-19:00 - England League One
Wigan Athletic vs Morecambe

2-0

4-1
Sat 19, Mar-19:00 - England League One
Oxford United vs Ipswich

0-0

1-1
Sat 19, Mar-19:00 - England League One
Rotherham United vs Shrewsbury Town

0-1

0-3
Sat 19, Mar-19:00 - England League One
Crewe Alexandra vs Bolton Wanderers

0-0

0-1
Sat 19, Mar-19:00 - England League One
Cambridge United vs Milton Keynes Dons

0-0

0-1
Sat 19, Mar-19:00 - England League One
Gillingham vs Sheffield Wed

0-0

0-0
Sat 19, Mar-19:00 - England League One
Charlton Athletic vs Burton Albion FC

2-0

2-0
Sat 19, Mar-19:00 - England League One
Plymouth Argyle vs Accrington Stanley

2-0

4-0
Sat 19, Mar-19:00 - England League One
Cheltenham Town vs AFC Wimbledon

0-1

3-1
Sat 19, Mar-19:00 - England League One
Portsmouth vs Wycombe Wanderers

0-0

0-0
Sat 19, Mar-19:00 - England League One
Lincoln City vs Sunderland

0-0

0-0
Sat 19, Mar-19:00 - England League One
Fleetwood Town vs Doncaster Rovers

0-0

0-0
Sat 19, Mar-19:00 - England League Two
Bradford City AFC vs Port Vale

0-0

1-2
Sat 19, Mar-19:00 - England League Two
Leyton Orient vs Rochdale

1-1

3-1
Sat 19, Mar-19:00 - England League Two
Oldham Athletic AFC vs Exeter City

0-0

0-2
Sat 19, Mar-19:00 - England League Two
Northampton Town vs Bristol Rovers

0-1

0-1
Sat 19, Mar-19:00 - England League Two
Crawley Town vs Swindon

1-0

3-1
Sat 19, Mar-19:00 - England League Two
Barrow vs Carlisle

0-1

1-2
Sat 19, Mar-19:00 - England League Two
Harrogate Town vs Walsall

0-0

1-1
Sat 19, Mar-19:00 - England League Two
Sutton United vs Tranmere Rovers

1-0

1-1
Sat 19, Mar-19:00 - England League Two
Salford City F.C. vs Scunthorpe United

2-0

5-1
Sat 19, Mar-19:00 - England Northern Division one
Sutton Coldfield Town vs Carlton Town


0-1
Sat 19, Mar-19:00 - England Northern Division one
Frickley Athletic vs Bridlington Town


2-0
Sat 19, Mar-19:00 - England Northern Division one
Stocksbridge Park Steels vs Cleethorpes Town


0-2
Sat 19, Mar-19:00 - England Northern Premier League
Stafford Rangers vs Lancaster City

1-2

1-2
Sat 19, Mar-19:00 - England Northern Premier League
Whitby Town vs Buxton FC

0-0

0-0
Sat 19, Mar-19:00 - England Northern Premier League
Hyde United vs Witton Albion

1-0

3-2
Sat 19, Mar-19:00 - England Northern Premier League
Gainsborough Trinity vs Nantwich Town

0-0

0-0
Sat 19, Mar-19:00 - England Northern Premier League
Warrington Town FC vs Ashton United

0-3

1-3
Sat 19, Mar-19:00 - England Northern Premier League
Grantham Town vs Stalybridge Celtic

0-0

0-0
Sat 19, Mar-19:00 - England Northern Premier League
Radcliffe FC vs Morpeth Town

1-5

1-5
Sat 19, Mar-19:00 - England Northern Premier League
FC United of Manchester vs Basford United F.C.

0-1

3-2
Sat 19, Mar-19:00 - England Northern Premier League
Mickleover Sports vs Matlock Town

1-0

2-1
Sat 19, Mar-19:00 - England Northern Premier League
South Shields vs Bamber Bridge

2-0

4-2
Sat 19, Mar-19:00 - England Northern Premier League
Atherton Collieries vs Scarborough Athletic

0-0

1-2
Sat 19, Mar-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Folkestone Invicta vs Cheshunt

0-1

0-4
Sat 19, Mar-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Lewes vs Bishop's Stortford

0-0

0-1
Sat 19, Mar-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Kingstonian vs Bognor Regis Town

0-0

1-0
Sat 19, Mar-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Potters Bar Town vs Worthing

0-2

0-3
Sat 19, Mar-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Enfield Town vs Corinthian Casuals

2-0

2-1
Sat 19, Mar-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Wingate & Finchley vs Horsham

0-0

3-0
Sat 19, Mar-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Leatherhead vs East Thurrock United

1-0

3-1
Sat 19, Mar-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Margate vs Haringey Borough

1-1

3-1
Sat 19, Mar-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Merstham vs AFC Hornchurch

1-1

1-3
Sat 19, Mar-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Brightlingsea Regent vs Carshalton Athletic FC

0-0

0-0
Sat 19, Mar-19:00 - England Southern Division one
North Leigh vs Welwyn Garden City


1-1
Sat 19, Mar-19:00 - England Southern Division one
Plymouth Parkway vs Winchester City


1-0
Sat 19, Mar-19:00 - England Southern League Central Division
Rushden&Diamonds vs Tamworth

2-1

2-2
Sat 19, Mar-19:00 - England Southern League Central Division
Coalville Town vs Lowestoft Town

0-1

2-3
Sat 19, Mar-19:00 - England Southern League Central Division
Bromsgrove Sporting vs Biggleswade Town

0-0

0-1
Sat 19, Mar-19:00 - England Southern League Central Division
Banbury United vs Hednesford Town

1-1

2-1
Sat 19, Mar-19:00 - England Southern League Central Division
Hitchin Town vs Rushall Olympic

1-0

2-0
Sat 19, Mar-19:00 - England Southern League Central Division
Stourbridge vs Barwell

1-1

1-1
Sat 19, Mar-19:00 - England Southern League Central Division
Stratford Town vs Leiston FC

2-0

2-1
Sat 19, Mar-19:00 - England Southern League Central Division
St Ives Town vs Nuneaton Borough

1-1

3-2
Sat 19, Mar-19:00 - England Southern League Central Division
Needham Market vs Alvechurch

0-0

1-1
Sat 19, Mar-19:00 - England Southern League Central Division
Royston Town vs Redditch United

0-0

1-0
Sat 19, Mar-19:00 - England Southern Premier League
Farnborough FC vs Weston Super Mare

1-0

1-1
Sat 19, Mar-19:00 - England Southern Premier League
Tiverton Town vs Harrow Borough

1-0

2-1
Sat 19, Mar-19:00 - England Southern Premier League
Swindon Supermarine vs Beaconsfield Town F.C.

2-0

2-2
Sat 19, Mar-19:00 - England Southern Premier League
Taunton Town vs Chesham United

1-1

3-1
Sat 19, Mar-19:00 - England Southern Premier League
Metropolitan Police vs Truro City

0-0

0-0
Sat 19, Mar-19:00 - England Southern Premier League
Walton Casuals vs Salisbury City

0-0

2-0
Sat 19, Mar-19:00 - England Southern Premier League
Hendon vs Yate Town

0-1

1-2
Sat 19, Mar-19:00 - England Southern Premier League
Poole Town vs Hartley Wintney

1-1

2-1
Sat 19, Mar-19:00 - England Southern Premier League
Wimborne Town vs Hayes &Yeading

0-2

1-4
Sat 19, Mar-19:00 - England Southern Premier League
Merthyr Town vs Gosport Borough

0-1

1-2
Sat 19, Mar-19:00 - England Southern Premier League
Kings Langley vs Dorchester Town

1-0

1-2
Sat 19, Mar-19:00 - England The Championship
Stoke City vs Millwall

1-0

2-0
Sat 19, Mar-19:00 - England The Championship
Reading vs Blackburn Rovers

0-0

1-0
Sat 19, Mar-19:00 - England The Championship
Hull City vs Luton Town

0-1

1-3
Sat 19, Mar-19:00 - England The Championship
Huddersfield Town vs AFC Bournemouth

0-2

0-3
Sat 19, Mar-19:00 - England The Championship
Bristol City vs West Bromwich(WBA)

1-0

2-2
Sat 19, Mar-19:00 - England The Championship
Swansea City vs Birmingham

0-0

0-0
Sat 19, Mar-16:30 - England The Championship
Sheffield United vs Barnsley

0-0

2-0
Sat 19, Mar-16:30 - England The Championship
Derby County vs Coventry

0-1

1-1
Sat 19, Mar-17:00 - England U23 Premier League
Crystal Palace U23 vs Arsenal(U23)

0-0

1-1
Sat 19, Mar-00:00 - English Premier League
Wolverhampton Wanderers vs Leeds United

2-0

2-3
Sat 19, Mar-16:30 - English Premier League
Aston Villa vs Arsenal

0-1

0-1
Sat 19, Mar-14:30 - Estonia Esi Liiga
Viljandi JK Tulevik vs FC Nomme United

1-0

2-6
Sat 19, Mar-14:30 - Estonia Esi Liiga
FC Elva vs Harju JK Laagri

1-0

2-0
Sat 19, Mar-14:30 - Estonia Esi Liiga
Viimsi JK vs Paide Linnameeskond B

1-2

4-3
Sat 19, Mar-14:30 - Estonia Esi Liiga
Ida-Virumaa FC Alliance vs Parnu JK

0-0

1-0
Sat 19, Mar-14:30 - Estonia Esi Liiga B
Tabasalu JK Charma vs Tartu Kalev

3-2

5-2
Sat 19, Mar-14:30 - Estonia Esi Liiga B
Tartu JK Welco vs Tartu JK Tammeka B

1-0

2-0
Sat 19, Mar-14:30 - Estonia Esi Liiga B
Raplamaa JK vs FC Tallinn

0-2

0-4
Sat 19, Mar-21:30 - Estonia Meistri Liiga
Tallinna JK Legion vs FC Kuressaare

1-0

2-2
Sat 19, Mar-16:30 - Estonia Meistri Liiga
Nomme Kalju vs FC Flora Tallinn

1-0

1-2
Sat 19, Mar-19:59 - Faroe Islands Formuladeildin
NSI Runavik vs Toftir B68

0-2

0-2
Sat 19, Mar-15:00 - Finland Junior League
VJS Vantaa Youth vs Honka Am

0-2

0-4
Sat 19, Mar-16:05 - Finland Junior League
Abo IFK Am vs Ilves Youth

3-0

3-2
Sat 19, Mar-22:15 - Finland Junior League
HJS Youth vs Inter Turku Am


5-0
Sat 19, Mar-14:00 - Finland Junior League
TPS Turku Youth vs KaaPo Kaarina Youth

0-0

2-0
Sat 19, Mar-16:00 - Finland League Cup
FC Honka vs Inter Turku

1-1

3-1
Sat 19, Mar-16:00 - Finland Woman's Cup
Pallokerho-35 Women's vs Aland Women's

1-1

2-2
Sat 19, Mar-14:00 - Finland Woman's Cup
HJK Helsinki Women's vs Ilves Tampere Women's

1-0

3-0
Sat 19, Mar-18:30 - Finland Ykkonen Cup
Turun Palloseura vs Jaro

0-1

1-2
Sat 19, Mar-22:00 - France Ligue 2
FC Sochaux-Montbeliard vs Rodez AF

2-0

2-0
Sat 19, Mar-22:00 - France Ligue 2
Guingamp vs Nancy

2-0

3-1
Sat 19, Mar-22:00 - France Ligue 2
AC Ajaccio vs Nimes

0-0

1-0
Sat 19, Mar-22:00 - France Ligue 2
Amiens SC vs Dijon

0-0

1-1
Sat 19, Mar-22:00 - France Ligue 2
Chamois Niortais vs Quevilly Rouen

1-0

2-0
Sat 19, Mar-22:00 - France Ligue 2
Grenoble Foot 38 vs Bastia

0-0

1-1
Sat 19, Mar-22:00 - France Ligue 2
USL Dunkerque vs Valenciennes FC

0-1

1-2
Sat 19, Mar-22:00 - France Ligue 2
Paris FC vs Pau FC

0-0

1-1
Sat 19, Mar-18:00 - France Ligue 2
AJ Auxerre vs Toulouse

0-2

1-2
Sat 19, Mar-18:00 - France Ligue 2
Le Havre vs Caen

0-1

2-4
Sat 19, Mar-21:00 - French Championnat Amateur Group A
FC Rouen vs Caen B


1-0
Sat 19, Mar-21:00 - French Championnat Amateur Group A
Romorantin vs AS Vitre


1-1
Sat 19, Mar-21:00 - French Championnat Amateur Group A
Voltigeurs Chateaubriant vs Plabennec

0-0

0-0
Sat 19, Mar-21:00 - French Championnat Amateur Group A
Poissy AS vs Blois F.41


2-1
Sat 19, Mar-21:00 - French Championnat Amateur Group A
Granville vs Versailles 78


0-2
Sat 19, Mar-18:00 - French Championnat Amateur Group A
Vannes OC vs Saint Malo


3-2
Sat 19, Mar-19:00 - French Championnat Amateur Group A
Guingamp B vs Lorient B

0-1

1-2
Sat 19, Mar-21:00 - French Championnat Amateur Group B
Metz B vs L'Entente SSG

0-2

1-2
Sat 19, Mar-21:00 - French Championnat Amateur Group B
Saint Quentin vs Stade Reims II


1-1
Sat 19, Mar-21:00 - French Championnat Amateur Group B
SC Schiltigheim vs Beauvais


0-1
Sat 19, Mar-21:00 - French Championnat Amateur Group B
Fleury Merogis U.S. vs ASM Belfort


4-0
Sat 19, Mar-21:00 - French Championnat Amateur Group B
ST Maur Lusitanos vs Epinal

1-0

2-2
Sat 19, Mar-21:00 - French Championnat Amateur Group B
Paris 13 Atletico vs Haguenau


3-1
Sat 19, Mar-19:59 - French Championnat Amateur Group B
Lens B vs Sainte Genevieve Sports

0-0

0-0
Sat 19, Mar-19:59 - French Championnat Amateur Group B
Bobigny A.C. vs Auxerre B


2-1
Sat 19, Mar-21:00 - French Championnat Amateur Group C
Lyon Duchere vs Saint-Priest

0-1

2-3
Sat 19, Mar-21:00 - French Championnat Amateur Group C
Louhans-Cuiseaux vs Monts d'Or Azergues

0-0

0-0
Sat 19, Mar-21:00 - French Championnat Amateur Group C
Hyeres vs Frejus Saint-Raphael


2-1
Sat 19, Mar-21:00 - French Championnat Amateur Group C
Martigues vs Toulon


3-2
Sat 19, Mar-21:00 - French Championnat Amateur Group C
Marignane Gignac vs Olymplque de Marseille B

2-0

4-1
Sat 19, Mar-21:00 - French Championnat Amateur Group C
RC Grasse vs Aubagne


2-1
Sat 19, Mar-19:00 - French Championnat Amateur Group C
Lyonnais B vs Jura Sud Foot

0-2

0-4
Sat 19, Mar-19:00 - French Championnat Amateur Group C
Monaco B vs GFA Rumilly Vallieres


2-2
Sat 19, Mar-21:00 - French Championnat Amateur Group D
Angouleme CFC vs Chamalieres FC

1-0

2-0
Sat 19, Mar-21:00 - French Championnat Amateur Group D
Trelissac vs Montpellier B


3-0
Sat 19, Mar-21:00 - French Championnat Amateur Group D
Avenir Sportif Beziers vs Angers II


1-1
Sat 19, Mar-21:00 - French Championnat Amateur Group D
Bourges 18 vs FC Bergerac


1-2
Sat 19, Mar-21:00 - French Championnat Amateur Group D
FC Nantes B vs Colomiers

1-0

2-1
Sat 19, Mar-21:00 - French Championnat Amateur Group D
Canet Roussillon vs Andrezieux


0-2
Sat 19, Mar-21:30 - French Championnat Amateur Group D
Stade Montois vs Le Puy Foot 43 Auvergne


0-1
Sat 19, Mar-21:30 - French Championnat Amateur Group D
Moulins Yzeure vs Les Herbiers


0-1
Sat 19, Mar-17:30 - French Championnat National U19 Groupe C
Stade Rennais FC(U19) vs Laval U19


5-1
Sat 19, Mar-17:00 - French Championnat National U19 Groupe C
Brest Stade U19 vs Concarneau(U19)


1-0
Sat 19, Mar-17:30 - French Feminines D1
Montpellier HSC Women's vs Guingamp Women's

4-0

6-0
Sat 19, Mar-17:30 - French Feminines D1
Issy FF Women's vs Saint-Etienne Women's

1-1

4-1
Sat 19, Mar-17:30 - French Feminines D1
Stade de Reims Women's vs Paris FC Women's

0-0

1-2
Sat 19, Mar-00:00 - French Le Championnat Ligue 1
AS Saint-Etienne vs ESTAC Troyes

0-1

1-1
Sat 19, Mar-19:59 - French Le Championnat Ligue 1
RC Lens vs Clermont Foot

2-1

3-1
Sat 19, Mar-16:00 - Friendly Internationals
Mauritius vs Seychelles

0-0

0-0
Sat 19, Mar-21:00 - Futsal Italian Serie A
Real San Giuseppe Futsal vs Pescara Futsal


1-1
Sat 19, Mar-19:00 - Futsal Italian Serie A
Meta Catania Futsal vs Lido Di Ostiav Meta Futsal


4-1
Sat 19, Mar-21:30 - Futsal Italian Serie A
Cybertel Aniene Futsal vs Sandro Abate Avellino Futsal


1-6
Sat 19, Mar-22:00 - Futsal Italian Serie A
Petrarca Padova Futsal vs Polistena Futsal


7-4
Sat 19, Mar-00:00 - Futsal Spain Division De Honor
Catgas Santa Coloma Futsal vs Cordoba Futsal


1-1
Sat 19, Mar-21:30 - Futsal Spain Division De Honor
Movistar Inter Futsal vs EiPozo Murcia Turistica Futsal


4-0
Sat 19, Mar-22:00 - Futsal Spain Division De Honor
Manzanares FS Futsal vs Jaen Paraiso Interior Futsal


3-1
Sat 19, Mar-23:30 - Futsal Spain Division De Honor
Pescados Ruben Burela Futsal vs Levante Futsal


1-3
Sat 19, Mar-15:00 - Georgia Pirveli Liga
FC Metalurgi Rustavi vs FC Shukura Kobuleti

1-0

1-3
Sat 19, Mar-15:00 - Georgia Pirveli Liga
Zugdidi vs WIT Georgia Tbilisi

1-0

2-0
Sat 19, Mar-16:00 - Georgia Primera Division
Dila Gori vs FC Sioni Bolnisi

0-0

2-1
Sat 19, Mar-17:00 - German 3. Liga
VfL Osnabruck vs Viktoria Berlin 1889

1-0

3-1
Sat 19, Mar-17:00 - German 3. Liga
Saarbrucken vs Hallescher FC

2-0

2-1
Sat 19, Mar-17:00 - German 3. Liga
SV Wehen Wiesbaden vs Turkgucu Ataspor Munchen

1-0

1-0
Sat 19, Mar-17:00 - German 3. Liga
SC Freiburg II vs FC Kaiserslautern

0-0

0-0
Sat 19, Mar-17:00 - German 3. Liga
1. FC Magdeburg vs SV Meppen

0-0

0-0
Sat 19, Mar-17:00 - German 3. Liga
Havelse vs SC Verl

0-2

1-3
Sat 19, Mar-17:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
Chemnitzer(U17) vs Hertha Zehlendorf(U17)

2-0

4-0
Sat 19, Mar-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
FC Hennef 05(U17) vs Fortuna Dusseldorf(U17)

0-0

0-1
Sat 19, Mar-21:30 - German Bundesliga
Bayern Munich vs 1. FC Union Berlin

3-0

4-0
Sat 19, Mar-18:30 - German Bundesliga
VfB Stuttgart vs Augsburg

1-2

3-2
Sat 19, Mar-18:30 - German Bundesliga
1.FSV Mainz 05 vs Arminia Bielefeld

1-0

4-0
Sat 19, Mar-18:30 - German Bundesliga
Hertha BSC Berlin vs Hoffenheim

1-0

3-0
Sat 19, Mar-18:30 - German Bundesliga
Greuther Furth vs SC Freiburg

0-0

0-0
Sat 19, Mar-16:30 - German Bundesliga 2
Schalke 04 vs Hannover 96

1-0

2-1
Sat 19, Mar-16:30 - German Bundesliga 2
Fortuna Dusseldorf vs Hamburger

0-0

1-1
Sat 19, Mar-16:30 - German Bundesliga 2
SV Sandhausen vs Hansa Rostock

0-0

0-1
Sat 19, Mar-23:30 - German Bundesliga 2
Werder Bremen vs SV Darmstadt 98

0-0

1-0
Sat 19, Mar-17:00 - German Frauen Bundesliga
Wolfsburg Women's vs Hoffenheim Women's

3-0

3-0
Sat 19, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga Bayern
Wacker Burghausen vs TSV Aubstadt

0-1

0-3
Sat 19, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga Bayern
Nurnberg B vs Greuther Furth B

0-0

1-0
Sat 19, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga Bayern
SV Heimstetten vs TSV Buchbach

1-0

2-0
Sat 19, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga Bayern
FC Augsburg B vs TSV Rain Am Lech

0-1

0-2
Sat 19, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga Bayern
FC Pipinsried vs SpVgg Unterhaching

1-2

1-2
Sat 19, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga Bayern
VfB Eichstatt vs FC Schweinfurt

0-0

0-0
Sat 19, Mar-17:05 - Germany - Regionalliga Nordost
FC Lokomotive Leipzig vs Eilenburg

1-0

1-1
Sat 19, Mar-16:00 - Germany - Regionalliga Nordost
Berliner AK 07 vs ZFC Meuselwitz

0-1

0-1
Sat 19, Mar-16:00 - Germany - Regionalliga Nord
Hannover 96 Am vs SC Weiche Flensburg 08

1-1

2-3
Sat 19, Mar-18:00 - Germany - Regionalliga Nord
BSV Rehden vs FC Altona 93

1-0

3-0
Sat 19, Mar-18:00 - Germany - Regionalliga Nord
Atlas Delmenhorst vs Holstein Kiel B

0-0

0-0
Sat 19, Mar-18:00 - Germany - Regionalliga Nord
SSV Jeddeloh vs Heider SV

0-1

1-2
Sat 19, Mar-18:00 - Germany - Regionalliga Nord
HSC Hannover vs FC St. Pauli II

1-0

2-1
Sat 19, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga Sued
FK Pirmasens vs SV Elversberg

0-0

0-3
Sat 19, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga Sued
Bahlinger SC vs FC 08 Homburg

1-1

1-1
Sat 19, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga Sued
TSG Balingen vs FSV Frankfurt

0-0

0-2
Sat 19, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga Sued
FC Giessen vs SG Sonnenhof Grobaspach

2-1

3-1
Sat 19, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga West
Rot Weiss Ahlen vs SC Wiedenbruck

0-0

1-0
Sat 19, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga West
RW Essen vs KFC Uerdingen 05

2-0

3-0
Sat 19, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga West
Wuppertaler SV vs SV Lippstadt

2-0

3-0
Sat 19, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga West
Sportfreunde Lotte vs Monchengladbach B

2-0

2-0
Sat 19, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga West
VFB Homberg vs Bonner SC

0-0

0-3
Sat 19, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga West
Fortuna Koln vs FC Schalke 04 II

0-1

2-2
Sat 19, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga West
Wegberg-Beeck vs TSV Alemannia Aachen

0-0

0-2
Sat 19, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga West
SV Rodinghausen vs Koln Am.

0-1

2-1
Sat 19, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga West
SV Straelen vs RW Oberhausen

1-1

1-2
Sat 19, Mar-21:00 - Germany OberLiga
FC Suderelbe vs Hamm United

3-0

4-2
Sat 19, Mar-21:00 - Germany OberLiga
Monchengladbach 1894 vs Ratingen SV

2-1

4-5
Sat 19, Mar-17:30 - Germany OberLiga
KSV Baunatal vs SCV Griesheim


2-2
Sat 19, Mar-16:00 - Germany OberLiga
FC Ismaning vs Deisenhofen

2-0

2-0
Sat 19, Mar-16:00 - Germany OberLiga
Blumenthaler SV vs ESC Geestemunde


3-0
Sat 19, Mar-16:00 - Germany OberLiga
Bremer SV vs TuS Komet Arsten


3-0
Sat 19, Mar-16:00 - Germany OberLiga
Werder Bremen III vs BSC Hastedt


1-0
Sat 19, Mar-16:00 - Germany OberLiga
Blau Weiss 90 Berlin vs Mecklenburg Schwerin


2-1
Sat 19, Mar-16:00 - Germany OberLiga
Bremer TS Neustadt vs Borgfeld


3-1
Sat 19, Mar-16:30 - Germany OberLiga
TSB Flensburg vs SV Frisia 03


2-1
Sat 19, Mar-18:00 - Germany OberLiga
SV Kirchanschoring vs Turkspor Augsburg


0-3
Sat 19, Mar-18:00 - Germany OberLiga
FSV 08 Bissingen vs Freiburger FC


1-0
Sat 19, Mar-18:00 - Germany OberLiga
SV Pullach vs SpVgg Hankofen-Hailing

0-1

3-1
Sat 19, Mar-18:00 - Germany OberLiga
MSV Pampow vs SC Staaken


1-1
Sat 19, Mar-18:00 - Germany OberLiga
ASV Cham vs DJK Don Bosco Bamberg

0-0

0-0
Sat 19, Mar-18:30 - Germany OberLiga
Nottingen vs Rielasingen Arlen

2-0

3-2
Sat 19, Mar-17:00 - Germany OberLiga
Eintracht Trier vs FV Dudenhofen


2-0
Sat 19, Mar-17:00 - Germany OberLiga
Stuttgarter Kickers vs Villingen

0-1

1-1
Sat 19, Mar-17:00 - Germany OberLiga
Hansa Rostock Am. vs Brandenburger SC Sud 05

0-1

0-3
Sat 19, Mar-17:00 - Germany OberLiga
Grossbardorf vs SV Seligenporten


6-0
Sat 19, Mar-17:00 - Germany OberLiga
SpVgg Ansbach vs Eintr. Bamberg


0-1
Sat 19, Mar-17:00 - Germany OberLiga
SGV Freiberg vs TSG Backnang

0-0

1-1
Sat 19, Mar-17:00 - Germany OberLiga
Torgelower SV Greif vs RSV Eintracht 1949


0-2
Sat 19, Mar-17:00 - Germany OberLiga
Eintracht Stadtallendorf vs Hessen Dreieich


4-0
Sat 19, Mar-17:00 - Germany OberLiga
TSV landsberger vs Hallbergmoos-Goldach


2-1
Sat 19, Mar-17:00 - Germany OberLiga
Rostocker FC vs Greifswalder SV 04

0-1

0-3
Sat 19, Mar-17:00 - Germany OberLiga
Bischofswerdaer FV 08 vs Einheit Wernigerode


0-2
Sat 19, Mar-17:00 - Germany OberLiga
Gundelfingen vs TSV Kottern-St. Mang


2-1
Sat 19, Mar-17:00 - Germany OberLiga
Wurzburger FV vs FC Sand


1-0
Sat 19, Mar-17:00 - Germany OberLiga
Goppinger SV vs CfR Pforzheim


1-0
Sat 19, Mar-17:00 - Germany OberLiga
SV Rochling Volklingen vs Eisbachtal


2-3
Sat 19, Mar-17:00 - Germany OberLiga
SG Union Sandersdorf vs VFC Plauen


2-3
Sat 19, Mar-17:00 - Germany OberLiga
Dorfmerkingen vs Reutlingen

1-0

3-0
Sat 19, Mar-17:00 - Germany OberLiga
TSV Abtswind vs Bayern Hof


3-2
Sat 19, Mar-17:00 - Germany OberLiga
SG Barockstadt Fulda Lehnerz vs Eddersheim

0-0

0-0
Sat 19, Mar-17:00 - Germany OberLiga
Blau Weiss Zorbau vs FC Carl Zeiss Jena Am


3-3
Sat 19, Mar-17:00 - Germany OberLiga
FC Grimma vs Rot-Weiss Erfurt


1-4
Sat 19, Mar-17:00 - Germany OberLiga
FSV Martinroda vs VfB Krieschow


0-3
Sat 19, Mar-19:00 - Germany OberLiga
Gonsenheim vs Arminia Ludwigshafen

1-0

1-1
Sat 19, Mar-17:00 - Greece Super League 1
OFI Crete vs Ionikos

1-3

2-3
Sat 19, Mar-21:30 - Greece Super League 1
Panaitolikos Agrinio vs Lamia

0-1

1-2
Sat 19, Mar-19:15 - Greece Super League 1
Atromitos Athens vs Apollon Smirnis

0-0

1-0
Sat 19, Mar-19:15 - Greece Super League 1
Volos NPS vs Asteras Tripolis

0-2

0-2
Sat 19, Mar-16:00 - Greece Super League 2
AEK Athens II vs Zakynthos

0-0

1-0
Sat 19, Mar-16:30 - Greece Super League 2
Anagennisi Karditsa vs AEL Larisa

0-2

2-3
Sat 19, Mar-16:45 - Greece Super League 2
Veria FC vs Olympiakos Piraeus II

1-0

1-0
Sat 19, Mar-16:45 - Greece Super League 2
Panathinaikos B vs Diagoras Rodos

1-0

3-0
Sat 19, Mar-14:00 - Greece U19
Ionikos(U19) vs Apollon Smirnis U19

0-0

1-1
Sat 19, Mar-21:45 - Holland Eredivisie
Go Ahead Eagles vs SC Cambuur

2-0

3-0
Sat 19, Mar-23:00 - Holland Eredivisie
FC Twente Enschede vs PEC Zwolle

1-0

1-0
Sat 19, Mar-19:30 - Holland Jupiler League
VVV-Venlo vs Emmen

0-0

0-2
Sat 19, Mar-17:45 - Holland Reserves League
NAC Breda Reserve vs Almere City Reserve


0-2
Sat 19, Mar-17:45 - Holland Reserves League
Emmen Reserve vs Go Ahead Eagles Reserve


2-0
Sat 19, Mar-17:00 - Holland Reserves League
Feyenoord Reserve vs N.E.C. Nijmegen Reserve


2-1
Sat 19, Mar-17:30 - Holland Tweede Divisie
Scheveningen vs Tielse Eendracht Combinatie

0-1

1-2
Sat 19, Mar-18:00 - Holland Tweede Divisie
Quick Boys vs Excelsior Maassluis

2-0

3-1
Sat 19, Mar-18:00 - Holland Tweede Divisie
Rijnsburgse Boys vs IJsselmeervogels


1-0
Sat 19, Mar-18:00 - Holland Tweede Divisie
Kozakken Boys vs Noordwijk

0-0

0-1
Sat 19, Mar-18:00 - Holland Tweede Divisie
Volendam Am. vs ASWH

1-0

2-0
Sat 19, Mar-18:30 - Holland Tweede Divisie
HHC Hardenberg vs VV Katwijk

0-0

1-0
Sat 19, Mar-18:30 - Holland Tweede Divisie
Jong Sparta Rotterdam vs GVVV Veenendaal

0-1

2-1
Sat 19, Mar-22:45 - Hungary NB1
MTK Budapest FC vs Kisvarda

0-0

0-0
Sat 19, Mar-18:00 - Hungary NB1
Zalaegerszegi TE vs Puskas Akademia

0-0

0-0
Sat 19, Mar-20:30 - Hungary NB1
Gyirmot SE vs MOL Fehervar FC

0-2

0-2
Sat 19, Mar-17:00 - Hungary U19 League
Vasas(U19) vs Illes Akademia Haladas(U19)

0-1

0-1
Sat 19, Mar-17:00 - Hungary U19 League
Kisvarda(U19) vs VAC Varosi LSE(U19)

3-0

5-0
Sat 19, Mar-16:00 - Hungary U19 League
Debreceni VSC (U19) vs MOL Fehervar(U19)

0-0

0-0
Sat 19, Mar-13:00 - Hungary U19 League
Budapest Honved U19 vs Ujpesti TE(U19)

1-1

3-2
Sat 19, Mar-13:00 - Hungary U19 League
MTK Budapest FC (U19) vs Ferencvarosi TC U19

2-0

4-1
Sat 19, Mar-14:00 - Hungary Women's Division 1 League
Soroksar Woman's vs Viktoria FC Szombathely Women's

1-1

1-1
Sat 19, Mar-17:00 - Hungary Women's Division 1 League
Ferencvarosi TC Women's vs Astra Hungary Women's

2-0

6-0
Sat 19, Mar-16:00 - Hungary Women's Division 1 League
MTK Hungaria Women's vs Diosgyori VTK Women's

2-0

5-1
Sat 19, Mar-21:00 - Iceland Women's League Cup
Volsungur Husavik Women's vs Fram Reykjavik Women's

0-0

0-0
Sat 19, Mar-00:00 - Iceland Women's League Cup
Fjolnir Women's vs Fjardab Hottur Leiknir Women's

2-0

2-0
Sat 19, Mar-18:00 - Iceland Women's League Cup
KR Reykjavik Women's vs UMF Selfoss Women's


1-1
Sat 19, Mar-18:00 - Iceland Women's League Cup
Breidablik Women's vs IBV Vestmannaeyjar Women's

3-1

3-1
Sat 19, Mar-18:00 - Iceland Women's League Cup
Tindastoll Neisti Women's vs Stjarnan Women's

1-2

3-2
Sat 19, Mar-22:30 - Iceland Women's League Cup
Thor KA Akureyri Woman's vs Fylkir Women's

2-0

3-0
Sat 19, Mar-18:00 - Iceland League Cup
Stjarnan Gardabaer vs Hafnarfjordur FH

0-1

1-3
Sat 19, Mar-18:00 - Iceland League Cup II
IR Reykjavik vs KFS Vestmannaeyjar

2-0

3-1
Sat 19, Mar-18:00 - Iceland League Cup II
Volsungur Husavik vs Hottur Huginn


3-2
Sat 19, Mar-18:00 - Iceland League Cup II
IH Hafnarfjordur vs Kormakur


5-4
Sat 19, Mar-18:00 - Iceland League Cup II
Vidir Gardur vs Vikingur Olafsvik


3-3
Sat 19, Mar-18:00 - Iceland League Cup II
Kari Akranes vs KH Hlidarendi


2-1
Sat 19, Mar-17:00 - Iceland League Cup II
UMF Njardvik vs Ellidi

2-1

7-1
Sat 19, Mar-20:15 - Iceland League Cup II
Haukar vs KF Gardabaer

2-0

2-1
Sat 19, Mar-15:15 - Indonesia Liga 1
Persiraja Banda Aceh vs TIRA Persikabo

0-4

0-5
Sat 19, Mar-17:30 - Indonesia Liga 1
Persebaya Surabaya vs Persib Bandung

0-1

1-1
Sat 19, Mar-12:15 - Indonesia Liga 1
Persik Kediri vs Barito Putera

0-1

0-2
Sat 19, Mar-00:15 - Ireland Division 1
Cobh Ramblers vs Bray Wanderers

0-0

0-1
Sat 19, Mar-00:00 - Ireland Premier League
Shamrock Rovers vs Sligo Rovers

0-2

2-2
Sat 19, Mar-20:30 - Israel Premier League
F.C. Ashdod vs Hapoel Nof HaGalil

0-0

2-0
Sat 19, Mar-17:00 - Israel Premier League
Maccabi Tel Aviv vs Bnei Sakhnin FC

0-0

0-0
Sat 19, Mar-21:00 - Israel Premier League
Hapoel Beer Sheva vs Maccabi Netanya

2-0

4-1
Sat 19, Mar-22:00 - Israel Premier League
Maccabi Haifa vs Hapoel Tel Aviv

2-0

3-0
Sat 19, Mar-22:30 - Israel State League
Hapoel Bnei Lod vs Shimshon Tel Aviv

0-1

2-2
Sat 19, Mar-14:00 - Israel U19 League
Maccabi Haifa Shmuel U19 vs Maccabi Tel Aviv U19

0-4

0-6
Sat 19, Mar-14:30 - Israel U19 League
Hapoel Ironi Kiryat Shmona(U19) vs Bnei Yehuda Tel Aviv U19

0-0

0-0
Sat 19, Mar-11:00 - Israel U19 League
Maccabi Ashdod (U19) vs Beitar Shimshon T.A. U19

0-1

0-3
Sat 19, Mar-12:00 - Israel U19 League
Maccabi Yaffo Kabilio U19 vs Hapoel Ashkelon U19

0-0

1-0
Sat 19, Mar-12:00 - Israel U19 League
Maccabi Herzliya U19 vs Hapoel Jerusalem Sami Malka U19

1-0

1-1
Sat 19, Mar-12:30 - Israel U19 League
Gadna Tel Aviv Yehuda(U19) vs Hapoel Hod HaSharon(U19)

4-0

7-1
Sat 19, Mar-13:00 - Israel U19 League
Maccabi Irony Bat Yam(U19) vs Hapoel Petah Tikva(U19)

0-0

1-1
Sat 19, Mar-13:30 - Israel U19 League
Hapoel Ramat Gan U19 vs Bnei Sakhnin U19

0-0

1-1
Sat 19, Mar-13:50 - Israel U19 League
Hapoel Tel Aviv Nisanov(U19) vs Hapoel Beer Sheva(U19)

1-0

6-0
Sat 19, Mar-13:55 - Israel U19 League
Maccabi Petah Tikva Asis Dabid (U19) vs Beitar Jerusalem Oren (U19)

0-0

2-0
Sat 19, Mar-14:00 - Italian Campionato Primavera
AC Milan Youth vs Verona Youth

1-0

2-0
Sat 19, Mar-16:00 - Italian Campionato Primavera
Roma Youth vs Inter Milan Youth

1-1

1-1
Sat 19, Mar-18:00 - Italian Campionato Primavera
Atalanta Youth vs Fiorentina Youth

1-0

2-0
Sat 19, Mar-19:59 - Italian Campionato Primavera
Torino Youth vs Spal Youth

1-0

1-1
Sat 19, Mar-14:30 - Italian Campionato Primavera 2
Benevento Youth vs Salernitana Youth

2-0

5-0
Sat 19, Mar-14:30 - Italian Campionato Primavera 2
Crotone Youth vs Ternana Youth

0-2

1-2
Sat 19, Mar-14:30 - Italian Campionato Primavera 2
Cosenza Calcio Youth vs Perugia Youth

0-0

0-1
Sat 19, Mar-17:00 - Italian Campionato Primavera 2
Spezia Youth vs Lazio Youth

2-0

4-1
Sat 19, Mar-17:30 - Italian Campionato Primavera 2
Udinese Youth vs Vicenza Vicence Calcio

0-0

2-0
Sat 19, Mar-17:30 - Italian Campionato Primavera 2
Ascoli Youth vs Cesena Youth


1-1
Sat 19, Mar-17:30 - Italian Campionato Primavera 2
Cittadella Youth vs Parma Youth

1-1

2-2
Sat 19, Mar-17:30 - Italian Campionato Primavera 2
Virtus Entella Youth vs Brescia Youth

0-1

1-3
Sat 19, Mar-17:30 - Italian Campionato Primavera 2
Cremonese Youth vs Como Youth

1-0

2-4
Sat 19, Mar-17:30 - Italian Campionato Primavera 2
Reggiana Youth vs Pordenone Youth

1-0

1-1
Sat 19, Mar-17:30 - Italian Campionato Primavera 2
Venezia F.C. Youth vs Alessandria Youth

3-0

5-1
Sat 19, Mar-13:30 - Italian Campionato Primavera 2
Reggina Youth vs Pisa Youth


0-2
Sat 19, Mar-00:00 - Italian Serie A
Genoa vs Torino

1-0

1-0
Sat 19, Mar-21:00 - Italian Serie A
Inter Milan vs Fiorentina

0-0

1-1
Sat 19, Mar-18:00 - Italian Serie A
Napoli vs Udinese

0-1

2-1
Sat 19, Mar-23:45 - Italian Serie A
Cagliari vs AC Milan

0-0

0-1
Sat 19, Mar-17:00 - Italian Serie B
Ternana vs Alessandria

1-0

3-0
Sat 19, Mar-17:00 - Italian Serie B
Parma Calcio 1913 vs Lecce

0-0

0-0
Sat 19, Mar-17:00 - Italian Serie B
Urbs Reggina 1914 vs Cosenza Calcio 1914

1-0

1-0
Sat 19, Mar-17:00 - Italian Serie B
A.C. Monza vs Crotone

0-0

1-0
Sat 19, Mar-19:15 - Italian Serie B
Frosinone vs Benevento

1-0

2-0
Sat 19, Mar-15:30 - Italian Women Division 1
Napoli Women's vs Juventus Women's

0-1

0-2
Sat 19, Mar-17:30 - Italian Women Division 1
AS Roma Women's vs AC Milan Women's

0-1

1-1
Sat 19, Mar-17:30 - Italian Women Division 1
Empoli Women's vs US Sassuolo Calcio Women's

0-0

1-1
Sat 19, Mar-20:30 - Italy C1B
Lucchese vs Gubbio

1-0

2-2
Sat 19, Mar-20:30 - Italy C1B
Pistoiese vs Fermana

1-0

2-1
Sat 19, Mar-20:30 - Italy C1B
Grosseto vs Virtus Entella

1-0

1-0
Sat 19, Mar-20:30 - Italy C1B
Teramo vs Delfino Pescara 1936

0-0

0-0
Sat 19, Mar-20:30 - Italy C1B
Vis Pesaro vs Modena

0-1

0-3
Sat 19, Mar-20:30 - Italy C1B
Pontedera vs A.S. Viterbese Castrense

0-1

0-2
Sat 19, Mar-20:30 - Italy C1B
Imolese vs Montevarchi Calcio

0-0

2-0
Sat 19, Mar-17:30 - Italy C1B
Olbia vs Robur Siena S.S.D.

0-0

0-0
Sat 19, Mar-18:00 - Italy C1B
Ancona vs Carrarese

2-0

2-0
Sat 19, Mar-17:30 - Italy Serie D
Borgosesia vs Lavagnese


2-0
Sat 19, Mar-17:30 - Italy Serie D
AC Asti vs Fossano Calcio

0-0

0-0
Sat 19, Mar-17:30 - Italy Serie D
Real Monterotondo Scalo vs Vis Artena

1-0

2-1
Sat 19, Mar-21:45 - Ivory Coast Division 1
Societe Omnisports De L'Armee vs USC Bassam

1-0

1-1
Sat 19, Mar-19:30 - Ivory Coast Division 1
Lys Sassandra vs AF Amadou Diallo Djekanou

0-0

1-0
Sat 19, Mar-08:00 - Japan Football League
Sony Sendai FC vs Veertien Mie

0-1

0-3
Sat 19, Mar-08:00 - Japan Football League
Nara Club vs Honda FC

0-0

0-0
Sat 19, Mar-08:00 - Japan Football League
Criacao Shinjuku vs Kagura Shimane

0-0

0-1
Sat 19, Mar-08:00 - Japan Women's Football League Division 1
Ehime FC Women's vs Orca Kamogawa FC Women's

1-1

2-1
Sat 19, Mar-08:00 - Japan Women's Football League Division 1
Spring Yokohama FC Seagulls Women's vs Speranza Osaka Women's

1-1

1-1
Sat 19, Mar-09:00 - Japanese J-League Division 1
Shimizu S-Pulse vs Vissel Kobe

0-0

0-0
Sat 19, Mar-09:00 - Japanese J-League Division 1
Kyoto Sanga FC vs FC Tokyo

0-0

0-1
Sat 19, Mar-09:00 - Japanese J-League Division 1
Gamba Osaka vs Avispa Fukuoka

0-1

2-3
Sat 19, Mar-09:00 - Japanese J-League Division 1
Sanfrecce Hiroshima vs Kawasaki Frontale

0-0

0-2
Sat 19, Mar-10:00 - Japanese J-League Division 1
Urawa Red Diamonds vs Jubilo Iwata

3-1

4-1
Sat 19, Mar-10:00 - Japanese J-League Division 1
Kashima Antlers vs Shonan Bellmare

0-1

2-1
Sat 19, Mar-11:00 - Japanese J-League Division 1
Cerezo Osaka vs Consadole Sapporo

1-1

2-2
Sat 19, Mar-08:00 - Japanese League Division 2
Omiya Ardija vs Tokushima Vortis

0-2

0-2
Sat 19, Mar-08:00 - Japanese League Division 2
Blaublitz Akita vs Zweigen Kanazawa

0-2

2-3
Sat 19, Mar-09:00 - Japanese League Division 2
Oita Trinita vs Renofa Yamaguchi

0-0

1-1
Sat 19, Mar-09:00 - Japanese League Division 2
Albirex Niigata vs Ventforet Kofu

2-0

2-0
Sat 19, Mar-11:00 - Japanese League Division 2
FC Ryukyu vs Mito Hollyhock

1-1

1-2
Sat 19, Mar-08:00 - Japanese League Division 3
Azul Claro Numazu vs Fukushima United FC

0-3

0-5
Sat 19, Mar-09:00 - Japanese League Division 3
Fujieda MYFC vs AC Nagano Parceiro

1-0

1-1
Sat 19, Mar-10:00 - Japanese League Division 3
FC Gifu vs Ehime FC

2-0

3-0
Sat 19, Mar-08:00 - Japanese WE League
INAC Kobe Leonessa Women's vs Vegalta Sendai Women's

0-0

1-0
Sat 19, Mar-09:00 - Japanese WE League
NTV Beleza Women's vs Nojima Stella Women's

3-2

4-3
Sat 19, Mar-16:00 - Kenya Premier League
Gor Mahia vs Wazito FC

1-0

1-0
Sat 19, Mar-09:00 - Korea K3 League
Busan Transpor Tation vs Hwaseong FC

1-2

2-2
Sat 19, Mar-09:00 - Korea K3 League
Yangju Citizen FC vs Daejeon Korail

0-1

0-1
Sat 19, Mar-09:00 - Korea K3 League
Siheung Citizen vs Gyeongju KHNP

1-1

2-1
Sat 19, Mar-09:00 - Korea K3 League
Ulsan Citizen vs Pocheon Citizen FC

0-0

2-1
Sat 19, Mar-10:00 - Korea K3 League
Changwon City vs Paju Citizen FC

0-1

0-1
Sat 19, Mar-08:00 - Korea K4 League
Seoul Jungnang FC vs Daejeon Hana Citizen II


3-0
Sat 19, Mar-09:00 - Korea K4 League
Chungju Citizen vs Jeonju Citizen FC

0-1

0-3
Sat 19, Mar-09:00 - Korea K4 League
Geoje Citizen vs Seoul Nowon United

0-0

2-0
Sat 19, Mar-09:00 - Korea K4 League
Daegu FC II vs Jinju Citizen FC

3-1

4-2
Sat 19, Mar-10:00 - Korea K4 League
Namdong FC vs Pyeongtaek Citizen

0-0

0-3
Sat 19, Mar-10:00 - Korea K4 League
Goyang KH FC vs Jeonbuk Hyundai Motors II

3-2

4-3
Sat 19, Mar-09:00 - Korea League 1
Suwon Samsung Bluewings vs Gangwon FC

0-1

2-2
Sat 19, Mar-11:30 - Korea League 1
FC Seoul vs Jeju United FC

0-2

1-2
Sat 19, Mar-14:00 - Korea League 1
Jeonbuk Hyundai Motors vs Gimcheon Sangmu FC

0-1

1-1
Sat 19, Mar-08:30 - Korea League 2
Seoul E-Land FC vs Chungnam Asan FC

0-0

0-0
Sat 19, Mar-11:00 - Korea League 2
Busan I'Park vs Jeonnam Dragons

0-1

0-2
Sat 19, Mar-16:00 - Kosovo Super League
KF Feronikeli vs KF Ulpiana

1-2

2-2
Sat 19, Mar-16:00 - Kosovo Super League
KF Llapi vs Dukagjini

0-1

1-2
Sat 19, Mar-16:00 - Kosovo Super League
Malisheva vs Gjilani

0-0

0-0
Sat 19, Mar-20:45 - Kuwait Premier League
Kazma vs Al-Arabi Club

1-1

3-1
Sat 19, Mar-18:10 - Kuwait Premier League
Al Fahaheel SC vs Al Kuwait SC

1-2

1-3
Sat 19, Mar-15:00 - Latvia - 1. Division
Tukums-2000 vs Metta/LU Riga

2-2

2-2
Sat 19, Mar-19:00 - Latvia - 1. Division
Rigas Futbola skola vs BFC Daugavpils

1-0

4-0
Sat 19, Mar-17:00 - Latvia - 1. Division
FK Liepaja vs Riga FC

1-0

1-0
Sat 19, Mar-16:15 - Lebanese League
Nejmeh Club vs Sporting Beirut

1-0

1-1
Sat 19, Mar-16:15 - Lebanese League
Tadamon Sour vs Bourj

0-0

0-1
Sat 19, Mar-16:15 - Lebanese League
Shabab Al-Sahel vs Shabab El Bourj

1-0

4-1
Sat 19, Mar-17:30 - Libya League Division 1
Al Khmes vs Al Ittihad Misurata


1-2
Sat 19, Mar-19:00 - Lithuania - 1. Division
Suduva vs Kauno Zalgiris

1-0

1-1
Sat 19, Mar-17:00 - Lithuania - 1. Division
FK Jonava vs Banga Gargzdai

0-0

1-3
Sat 19, Mar-16:00 - Lithuania - 2. Division
Garliava vs Siauliai B

0-1

0-2
Sat 19, Mar-18:00 - Lithuania - 2. Division
Vilnius BFA vs Kazlu Ruda FK Silas

0-1

1-2
Sat 19, Mar-17:00 - Lithuania - 2. Division
FK Zalgiris Vilnius 2 vs Neptuna Klaipeda

0-1

0-1
Sat 19, Mar-21:00 - Luxembourg National Division
Fola Esch vs Rodange 91

4-0

8-0
Sat 19, Mar-22:00 - Luxembourg National Division
Union Titus Petange vs Hostert

1-0

3-0
Sat 19, Mar-19:00 - Luxembourg National Division
Racing Union Luxemburg vs Progres Niederkorn

1-1

3-3
Sat 19, Mar-17:00 - Malaysia Premier League
UiTM FC vs Selangor FA B

0-1

0-1
Sat 19, Mar-07:00 - Mexico Primera Division
Puebla vs Santos Laguna

0-0

2-2
Sat 19, Mar-21:00 - Mexico Primera Divison 2
Cimarrones de Sonora B vs Leones Univ Guadalajara B


4-0
Sat 19, Mar-01:00 - Mexico Primera Divison 2
Inter Playa del Carmen vs Leviatan Futbol

1-0

4-0
Sat 19, Mar-01:00 - Mexico Primera Divison 2
Alebrijes de Oaxaca B vs Huracanes Izcalli

3-0

3-3
Sat 19, Mar-03:00 - Mexico Women's Primera Division
Pumas UNAM Women's vs Atlas Women's

0-0

0-0
Sat 19, Mar-02:45 - Mexico Youth U20
Club Tijuana(U20) vs FC Juarez(U20)

0-0

1-1
Sat 19, Mar-22:00 - Mexico Youth U20
Pachuca U20 vs Cruz Azul(U20)


1-0
Sat 19, Mar-19:00 - Mexico Youth U20
Tigres UANL(U20) vs Monterrey U20


0-1
Sat 19, Mar-19:00 - Mexico Youth U20
Pumas UNAM U20 vs Necaxa U20


1-2
Sat 19, Mar-17:00 - Moldova Division 2
FC Cahul-2005 vs FCM Ungheni


0-3
Sat 19, Mar-17:00 - Moldova Division 2
Dacia-Buiucani vs Victoria Bardar

1-0

1-2
Sat 19, Mar-17:00 - Moldova Division 2
Speranta Drochia vs FC Sucleia

0-2

2-4
Sat 19, Mar-17:00 - Moldova Division 2
Spartanii Selemet vs FC Iskra-Stal Ribnita

0-0

1-0
Sat 19, Mar-16:00 - Moldova Divizia Nationala
FC Sfintul Gheorghe vs Sheriff Tiraspol

0-0

0-3
Sat 19, Mar-19:00 - Moldova Divizia Nationala
FC Balti vs FC Floresti


3-0
Sat 19, Mar-23:00 - Morocco Cup
Maghreb Fez vs Olympique de Safi

0-1

3-1
Sat 19, Mar-19:00 - National League
Southend United vs Altrincham

2-0

2-0
Sat 19, Mar-19:00 - National League
Stockport County vs Wealdstone FC

0-2

4-2
Sat 19, Mar-19:00 - National League
Chesterfield vs Maidenhead United

0-0

1-0
Sat 19, Mar-19:00 - National League
Halifax Town vs Torquay United

0-0

2-0
Sat 19, Mar-19:00 - National League
Barnet F.C. vs Woking

0-1

0-2
Sat 19, Mar-19:00 - National League
Aldershot Town vs Kings Lynn

0-1

0-3
Sat 19, Mar-19:00 - National League
Dagenham and Redbridge vs Notts County

1-1

1-2
Sat 19, Mar-19:00 - National League
Bromley vs Wrexham

0-0

0-0
Sat 19, Mar-19:00 - National League
Solihull Moors vs Eastleigh

3-1

5-3
Sat 19, Mar-19:00 - National League
Boreham Wood F.C. vs Grimsby Town

0-0

0-0
Sat 19, Mar-19:00 - National League
Dover Athletic vs Yeovil Town

0-1

0-2
Sat 19, Mar-19:00 - National League North
AFC Telford United vs Spennymoor Town

1-0

2-0
Sat 19, Mar-19:00 - National League North
Chester FC vs Kettering Town

1-0

4-0
Sat 19, Mar-19:00 - National League North
Boston United vs Gateshead

1-1

1-2
Sat 19, Mar-19:00 - National League North
Hereford vs Darlington

1-0

1-1
Sat 19, Mar-19:00 - National League North
Southport FC vs York City

1-1

3-3
Sat 19, Mar-19:00 - National League North
Leamington vs Guiseley

0-0

1-0
Sat 19, Mar-19:00 - National League North
Brackley Town vs Kidderminster

0-0

1-0
Sat 19, Mar-19:00 - National League North
Bradford Park Avenue vs Gloucester City

0-1

1-2
Sat 19, Mar-19:00 - National League North
Curzon Ashton FC vs Farsley Celtic

0-2

1-2
Sat 19, Mar-19:00 - National League North
Chorley vs Blyth Spartans

0-0

0-1
Sat 19, Mar-19:00 - National League North
AFC Fylde vs Alfreton Town

3-0

3-0
Sat 19, Mar-03:00 - Nicaragua Primera Division
Walter Ferretti vs Deportivo Ocotal

1-1

4-1
Sat 19, Mar-05:10 - Nicaragua Primera Division
Municipal Jalapa vs Managua FC

1-0

1-0
Sat 19, Mar-06:00 - Nicaragua Primera Division
UNAN Managua vs Export Sebaco

2-1

3-3
Sat 19, Mar-19:00 - Nigeria Premier League
Heartland FC vs MFM FC

0-0

0-0
Sat 19, Mar-19:00 - Nigeria Premier League
Enugu Rangers International vs Lobi Stars

3-0

5-3
Sat 19, Mar-19:00 - Nigeria Premier League
Abia Warriors vs Katsina United

2-2

2-2
Sat 19, Mar-19:00 - Nigeria Premier League
Dakkada FC vs Niger Tornadoes FC

2-0

2-1
Sat 19, Mar-18:00 - North Macedonia Prva liga
Pelister Bitola vs Bregalnica Stip

1-0

2-0
Sat 19, Mar-18:00 - North Macedonia Prva liga
Renova Cepciste vs Rabotnicki Skopje

0-0

2-1
Sat 19, Mar-18:00 - North Macedonia Prva liga
FK Skopje vs FK Shkendija

0-1

0-2
Sat 19, Mar-18:00 - North Macedonia Prva liga
FK Tikves Kavadarci vs Akademija Pandev

0-1

1-2
Sat 19, Mar-18:00 - North Macedonia Prva liga
Borec Veles vs FK Makedonija Gjorce Petrov

0-1

0-1
Sat 19, Mar-19:00 - Northern Ireland IFA Championship
Ards FC vs Knockbreda

3-1

5-2
Sat 19, Mar-19:00 - Northern Ireland IFA Championship
Loughgall FC vs Ballinamallard United

1-0

2-0
Sat 19, Mar-19:00 - Northern Ireland IFA Championship
Institute FC vs Annagh United

3-1

5-1
Sat 19, Mar-19:00 - Northern Ireland IFA Championship
Newry City vs Queen's University Belfast

0-0

0-0
Sat 19, Mar-19:00 - Northern Ireland IFA Championship
Dundela FC vs Ballyclare Comrades

2-0

3-0
Sat 19, Mar-19:00 - Northern Ireland IFA Championship
Harland & Wolff Welders vs Dergview FC

0-1

1-2
Sat 19, Mar-19:00 - Northern Ireland Premier League
Portadown FC vs Coleraine F.C.

0-0

2-0
Sat 19, Mar-19:00 - Northern Ireland Premier League
Ballymena United F.C. vs Glentoran FC

0-0

1-1
Sat 19, Mar-19:00 - Northern Ireland Premier League
Linfield FC vs Dungannon Swifts

3-0

5-0
Sat 19, Mar-19:00 - Northern Ireland Premier League
Glenavon FC vs Cliftonville

0-1

0-2
Sat 19, Mar-19:00 - Northern Ireland Premier League
Crusaders FC vs Warrenpoint Town

0-0

2-1
Sat 19, Mar-15:00 - Northern Ireland Youth League
Warrenpoint Town(U20) vs Crusaders FC(U20)


3-2
Sat 19, Mar-23:00 - Norway NM Cupen
Sandnes Ulf vs Stromsgodset

0-1

0-4
Sat 19, Mar-19:15 - Norway NM Cupen
KFUM Oslo vs Viking

0-2

0-5
Sat 19, Mar-16:30 - Norwegian Junior U19
Brann(U19) vs Sogndal(U19)

4-1

8-1
Sat 19, Mar-03:30 - NWSL Challenge Cup
Racing Louisville Women's vs Kansas City NWSL Women's

1-0

1-1
Sat 19, Mar-06:00 - NWSL Challenge Cup
OL Reign Women's vs Portland Thorns FC Women's

1-1

1-1
Sat 19, Mar-05:00 - Panama Liga Panamena de Futbol
Plaza Amador vs CA Independiente La Chorrera

0-1

0-1
Sat 19, Mar-15:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Lech Poznan Youth vs Pogon Szczecin Youth

2-1

4-2
Sat 19, Mar-15:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Legia Warszawa Youth vs Warta Poznan Youth

3-0

3-1
Sat 19, Mar-14:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Wisla Krakow Youth vs Polonia Warszawa Youth

1-2

2-5
Sat 19, Mar-14:00 - Poland - 4. Liga
Pogon Szczecin II vs Swit Skolwin

0-0

2-0
Sat 19, Mar-15:30 - Poland - Ekstraklasa
Wisla Plock vs Slask Wroclaw

1-0

1-2
Sat 19, Mar-18:00 - Poland - Ekstraklasa
Rakow Czestochowa vs Legia Warszawa

0-1

1-1
Sat 19, Mar-23:00 - Poland - Ekstraklasa
Lech Poznan vs Jagiellonia Bialystok

0-0

3-0
Sat 19, Mar-20:30 - Poland - Ekstraklasa
Lechia Gdansk vs Gornik Leczna

1-0

2-0
Sat 19, Mar-21:00 - Poland - I liga
Sandecja Nowy Sacz vs Puszcza Niepolomice

0-0

1-0
Sat 19, Mar-15:40 - Poland - I liga
Chrobry Glogow vs GKS Tychy

2-0

2-0
Sat 19, Mar-23:30 - Poland - I liga
Arka Gdynia vs GKS Katowice

0-1

2-2
Sat 19, Mar-22:00 - Poland - II liga
Olimpia Elblag vs Stal Rzeszow

0-0

0-1
Sat 19, Mar-18:00 - Poland - II liga
Garbarnia Krakow vs Hutnik Krakow

0-0

0-0
Sat 19, Mar-18:00 - Poland - II liga
KKS 1925 Kalisz vs Znicz Pruszkow

0-3

0-5
Sat 19, Mar-18:00 - Poland - II liga
Pogon Grodzisk Mazowiecki vs Slask Wroclaw B

1-0

2-1
Sat 19, Mar-17:00 - Poland - II liga
Wigry Suwalki vs Wisla Pulawy

1-0

2-0
Sat 19, Mar-17:00 - Poland - II liga
Sokol Ostroda vs Radunia Stezyca

1-1

2-3
Sat 19, Mar-19:59 - Poland - II liga
GKS Belchatow vs Motor Lublin


0-3
Sat 19, Mar-15:00 - Poland Woman's League
MKS Olimpia Szczecin Women's vs Czarni Sosnowiec Women's

0-0

0-2
Sat 19, Mar-15:00 - Poland Woman's League
APLG Gdansk Women's vs GKS Katowice Women's

0-2

1-4
Sat 19, Mar-18:00 - Poland Woman's League
Tarnovia Tarnow Women's vs KKPK Medyk Konin Women's

1-0

2-1
Sat 19, Mar-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores 2 Divisao
Boavista(U19) vs Varzim U19

2-1

3-1
Sat 19, Mar-15:00 - Portugal Liga de Honora
Sporting Covilha vs CD Mafra

0-0

2-0
Sat 19, Mar-18:00 - Portugal Liga de Honora
FC Penafiel vs Farense

1-2

1-3
Sat 19, Mar-19:00 - Portugal Liga Revelacao U19
Academica Coimbra(U19) vs Vitoria FC Setubal(U19)


1-0
Sat 19, Mar-19:00 - Portugal Liga Revelacao U19
Uniao Leiria U19 vs Nacional(U19)


0-3
Sat 19, Mar-19:00 - Portugal Liga Revelacao U19
Gil Vicente U19 vs FC Famalicao(U19)


1-1
Sat 19, Mar-19:00 - Portugal Liga Revelacao U19
Belenenses(U19) vs Sacavenense(U19)


0-2
Sat 19, Mar-19:00 - Portugal Liga Revelacao U19
Feirense(U19) vs Leixoes U19


1-4
Sat 19, Mar-19:00 - Portugal Liga Revelacao U19
UD Oliveirense(U19) vs Vizela(U19)


1-3
Sat 19, Mar-19:00 - Portugal Liga Revelacao U19
Pacos Ferreira(U19) vs Tondela(U19)


1-2
Sat 19, Mar-19:00 - Portugal Liga Revelacao U19
Vilafranquense(U19) vs Amora FC(U19)


2-1
Sat 19, Mar-15:00 - Portugal Liga Revelacao U23
Vizela(U23) vs Maritimo(U23)

0-0

0-1
Sat 19, Mar-19:00 - Portugal Liga Revelacao U23
Academica Coimbra(U23) vs Belenenses(U23)

0-2

0-3
Sat 19, Mar-00:15 - Portugal Primera Liga
Vizela vs FC Famalicao

0-1

1-1
Sat 19, Mar-22:00 - Portugal Primera Liga
CD Santa Clara vs Belenenses SAD

0-0

0-0
Sat 19, Mar-19:30 - Portugal Primera Liga
Desportivo de Tondela vs FC Arouca

2-1

2-2
Sat 19, Mar-15:00 - Portugal Women's 1A Divisao
Sporting Clube de Portugal Women's vs Maritimo Women's


6-1
Sat 19, Mar-19:00 - Primeira Liga 3
Oriental Dragon vs Sporting CP B

1-0

2-3
Sat 19, Mar-20:30 - Primeira Liga 3
Caldas SC vs Cova Piedade

0-0

1-1
Sat 19, Mar-19:00 - Primeira Liga 3
Canelas 2010 vs Anadia

0-0

1-1
Sat 19, Mar-19:00 - Primeira Liga 3
Lusitania Lourosa vs Fafe

0-0

0-2
Sat 19, Mar-19:30 - Qatar League
Al-Sailiya vs Al Kharaitiyat SC

0-1

3-2
Sat 19, Mar-16:45 - Republic of Azerbaijan Premier League
Sabah FK Baku vs Sabail

0-0

1-0
Sat 19, Mar-19:00 - Republic of Azerbaijan Premier League
Zira FK vs Qarabag

0-1

0-3
Sat 19, Mar-14:30 - Romania - Divizia A
Gaz Metan Medias vs FC U Craiova 1948

0-1

0-2
Sat 19, Mar-22:30 - Romania - Divizia A
Farul Constanta vs CFR Cluj

0-0

0-0
Sat 19, Mar-17:00 - Romania - Divizia A
Academica Clinceni vs FC Rapid Bucuresti

0-0

0-1
Sat 19, Mar-16:00 - Romania - Liga 2
SSU Politehnica Timisoara vs Dunarea Calarasi

2-0

3-0
Sat 19, Mar-19:30 - Romania - Liga 2
Petrolul Ploiesti vs Universitaea Cluj

0-0

0-0
Sat 19, Mar-13:00 - Romania - Liga 2
Gloria Buzau vs Viitorul Pandurii Targu Jiu

2-0

6-2
Sat 19, Mar-13:00 - Romania - Liga 2
Dacia Unirea Braila vs FC Metaloglobus Bucuresti

1-1

1-4
Sat 19, Mar-13:00 - Romania - Liga 2
Ripensia Timisoara vs ASC Corona Brasov

1-2

2-3
Sat 19, Mar-13:00 - Romania - Liga 2
CSC 1599 Selimbar vs CSM Politehnica Iasi

0-0

0-0
Sat 19, Mar-13:00 - Romania - Liga 2
Unirea Constanta vs Unirea Dej

0-1

1-2
Sat 19, Mar-16:00 - Romania - Liga 3
Kids Tampa Brasov vs Odorheiu Secuiesc


1-1
Sat 19, Mar-17:00 - Romania - Liga 3
Tunari vs Real Bradu


5-2
Sat 19, Mar-17:00 - Romania - Liga 3
ACS Foresta Suceava vs Stiinta Miroslava

1-0

2-0
Sat 19, Mar-17:00 - Romania - Liga 3
Afumati vs Gloria Popesti-Leordeni


1-1
Sat 19, Mar-17:00 - Romania - Liga 3
ACSO Filiasi vs Sporting Rosiorii

1-0

1-1
Sat 19, Mar-17:00 - Romania - Liga 3
AFC Bucuresti vs Academica Clinceni II


3-1
Sat 19, Mar-17:00 - Romania - Liga 3
Progresul Pecica vs Soimii Lipova

2-1

2-2
Sat 19, Mar-17:00 - Romania - Liga 3
Municipal Brasov vs Pucioasa

1-2

2-4
Sat 19, Mar-17:00 - Romania - Liga 3
Avantul Periam vs Frontiera Curtici

0-0

0-1
Sat 19, Mar-17:00 - Romania - Liga 3
Dante Botosani vs Bucovina Radauti


1-0
Sat 19, Mar-17:00 - Romania - Liga 3
Baile Felix vs CSM Satu Mare


2-2
Sat 19, Mar-14:00 - Russia Div 2 Group 1
FK Biolog vs FK Chayka Pesch

0-0

1-1
Sat 19, Mar-15:00 - Russia First Division
Olimp-Dolgiye Prudy vs Tekstilshchik Ivanovo

1-0

1-0
Sat 19, Mar-15:00 - Russia First Division
Akron Togliatti vs Rotor Volgograd

0-0

1-0
Sat 19, Mar-16:00 - Russia First Division
Metallurg Lipetsk vs PFK Kuban

0-1

0-2
Sat 19, Mar-16:00 - Russia First Division
Volgar Astrachan vs Spartak Moscow II

0-0

1-0
Sat 19, Mar-16:30 - Russia First Division
Neftekhimik Nizhnekamsk vs Veles Moscow

2-1

2-1
Sat 19, Mar-18:00 - Russia First Division
Fakel Voronezh vs FC Torpedo Moscow

0-0

0-1
Sat 19, Mar-11:00 - Russia First Division
SKA Khabarovsk vs Alania Vladikavkaz

0-0

2-0
Sat 19, Mar-19:00 - Russia First Division
Baltika vs Yenisey Krasnoyarsk

1-0

1-2
Sat 19, Mar-14:00 - Russia First Division
Gazovik Orenburg vs KamAZ

1-0

2-0
Sat 19, Mar-15:00 - Russia Premier League
FK Nizhny Novgorod vs Spartak Moscow

0-0

1-1
Sat 19, Mar-17:30 - Russia Premier League
Akhmat Grozny vs Lokomotiv Moscow

2-1

2-3
Sat 19, Mar-13:00 - Russia Premier League
FC Ural Yekaterinburg vs FK Khimki

0-0

0-1
Sat 19, Mar-20:30 - Russia Premier League
Zenit St.Petersburg vs Arsenal Tula

1-0

3-0
Sat 19, Mar-16:00 - Russia Women's Premier League
Zvezda 2005 Perm Women's vs FK Ryazan VDV Women's

1-1

4-2
Sat 19, Mar-16:00 - Russia Women's Premier League
Chertanovo Moscow Women's vs Zenit St.Petersburg Women's

0-0

0-2
Sat 19, Mar-18:00 - San Marino Girone A
SP La Fiorita vs SP Domagnano

2-0

2-1
Sat 19, Mar-18:00 - San Marino Girone A
SP Tre Penne vs Fiorentino

2-1

4-3
Sat 19, Mar-18:00 - San Marino Girone A
SP Tre Fiori vs Folgore/Falciano

0-2

0-4
Sat 19, Mar-18:00 - San Marino Girone A
SP Cosmos vs Cailungo


1-3
Sat 19, Mar-21:45 - Saudi Arabia Division 2
Al Ansar Medina vs Al Najma

0-1

1-1
Sat 19, Mar-21:45 - Saudi Arabia Division 2
Al Taqdom vs Al Jandal


3-4
Sat 19, Mar-21:45 - Saudi Arabia Division 2
Hottain vs Al Qaisoma


2-4
Sat 19, Mar-21:45 - Saudi Arabia Division 2
Al Safa(KSA) vs Afief

0-0

0-0
Sat 19, Mar-21:45 - Saudi Arabia Division 2
Al-Zlfe vs Al Taraji


6-1
Sat 19, Mar-21:45 - Saudi Arabia Division 2
Al-Thuqbah vs Al-Rayyan

1-2

2-3
Sat 19, Mar-21:45 - Saudi Arabia Division 2
Arar FC vs Al Nairyah


2-2
Sat 19, Mar-19:45 - Saudi Arabia Professional League
Al-Baten vs Al-Raed

0-0

2-0
Sat 19, Mar-19:55 - Saudi Arabia Professional League
Abha vs Al-Taawon

1-1

1-1
Sat 19, Mar-17:00 - Saudi Arabia Youth League
Al-Faisaly Harmah Youths vs Al-Jeel Youths

0-0

0-0
Sat 19, Mar-17:05 - Saudi Arabia Youth League
Al-Taawon Youths vs Al Ahli Jeddah Youth


3-1
Sat 19, Mar-17:05 - Saudi Arabia Youth League
Al-Raed Youths vs Ohud Medina Youths


0-2
Sat 19, Mar-17:10 - Saudi Arabia Youth League
Arar Youths vs Al-Qadasiya Youths


1-0
Sat 19, Mar-17:25 - Saudi Arabia Youth League
Al Wehda Youth vs Al-Ettifaq Youths


0-3
Sat 19, Mar-16:40 - Saudi Arabia Youth League
Al-Fath Youths vs Al-Orubah Youths


5-1
Sat 19, Mar-16:40 - Saudi Arabia Youth League
Al Khaleej Youths vs Al-Tai Youth

0-0

3-2
Sat 19, Mar-16:55 - Saudi Arabia Youth League
Al-Hilal Youths vs Al-Ittihad Youths


2-2
Sat 19, Mar-16:55 - Saudi Arabia Youth League
Al-Shabab Youth vs Al Nasr Riyadh Youths


1-4
Sat 19, Mar-19:00 - Scottish Championship
Kilmarnock vs Queen of the South FC

1-0

2-1
Sat 19, Mar-19:00 - Scottish Championship
Partick Thistle vs Hamilton Academical FC

0-2

0-4
Sat 19, Mar-19:00 - Scottish Championship
Raith Rovers vs Inverness C.T.

2-1

2-3
Sat 19, Mar-19:00 - Scottish Championship
Arbroath vs Ayr United FC

0-0

1-0
Sat 19, Mar-19:00 - Scottish Highland Football League
Huntly vs Inverurie Loco Works


1-1
Sat 19, Mar-19:00 - Scottish Highland Football League
Rothes vs Forres Mechanics


1-0
Sat 19, Mar-19:00 - Scottish Highland Football League
Brora Rangers vs Lossiemouth FC

3-0

7-0
Sat 19, Mar-19:00 - Scottish Highland Football League
Clachnacuddin vs Nairn County

2-1

2-1
Sat 19, Mar-19:00 - Scottish Highland Football League
Wick Academy FC vs Buckie Thistle FC

0-1

0-4
Sat 19, Mar-19:00 - Scottish Highland Football League
Fraserburgh vs Deveronvale

2-0

5-0
Sat 19, Mar-19:00 - Scottish Highland Football League
Formartine United vs Keith

3-0

4-0
Sat 19, Mar-19:00 - Scottish Highland Football League
Strathspey Thistle vs Brechin City

1-1

1-3
Sat 19, Mar-19:00 - Scottish League One
Clyde F.C. vs East Fife

1-0

2-0
Sat 19, Mar-19:00 - Scottish League One
Dumbarton vs Falkirk

0-2

0-2
Sat 19, Mar-19:00 - Scottish League One
Montrose vs Cove Rangers

1-2

1-2
Sat 19, Mar-19:00 - Scottish League One
Airdrieonians vs Queen's Park

2-0

2-0
Sat 19, Mar-19:00 - Scottish League One
Alloa Athletic vs Peterhead

0-0

1-0
Sat 19, Mar-19:00 - Scottish League Two
Cowdenbeath F.C. vs Stenhousemuir

0-0

1-1
Sat 19, Mar-19:00 - Scottish League Two
Stirling Albion vs Annan Athletic

0-1

0-3
Sat 19, Mar-19:00 - Scottish League Two
Albion Rovers FC vs Forfar Athletic

0-0

0-0
Sat 19, Mar-19:00 - Scottish League Two
Elgin City vs Kelty Hearts

0-0

0-0
Sat 19, Mar-17:00 - Scottish Lowland Football League
Glasgow Rangers Reserve vs Celtic Reserve

3-0

3-0
Sat 19, Mar-19:00 - Scottish Lowland Football League
Dalbeattie Star vs Bonnyrigg Rose


2-0
Sat 19, Mar-19:00 - Scottish Lowland Football League
Bo'ness United vs Gretna 2008


5-1
Sat 19, Mar-19:00 - Scottish Lowland Football League
East Kilbride vs Gala Fairydean


3-1
Sat 19, Mar-19:00 - Scottish Premier League
Aberdeen vs Hibernian FC

1-1

3-1
Sat 19, Mar-19:00 - Scottish Premier League
Celtic vs Ross County

3-0

4-0
Sat 19, Mar-19:00 - Scottish Premier League
Hearts vs Livingston F.C.

1-0

2-0
Sat 19, Mar-19:00 - Scottish Premier League
St. Johnstone vs Motherwell FC

1-1

2-1
Sat 19, Mar-19:00 - Scottish Premier League
St. Mirren vs Dundee United

1-0

1-2
Sat 19, Mar-20:30 - Senegal Premier League
Mbour Petite Cote vs Linguere

0-1

0-2
Sat 19, Mar-20:30 - Senegal Premier League
Teungueth FC vs AS Douanes Dakar

0-0

0-1
Sat 19, Mar-20:30 - Senegal Premier League
Dakar Sacre Coeur vs Casa Sports Zinguinchor

0-1

0-1
Sat 19, Mar-17:00 - Serbia - 1. Liga
Radnicki 1923 Kragujevac vs Radnicki Nis

0-0

0-0
Sat 19, Mar-19:00 - Serbia - 1. Liga
FK Napredak Krusevac vs FK Vozdovac

0-1

1-3
Sat 19, Mar-21:00 - Serbia - 1. Liga
Vojvodina vs Cukaricki

1-0

1-2
Sat 19, Mar-18:00 - Serbia Prva Liga
FK Rad Beograd vs Mladost Novi Sad

0-1

0-2
Sat 19, Mar-18:00 - Serbia Prva Liga
FK Javor Ivanjica vs IMT Novi Beograd

1-0

1-2
Sat 19, Mar-18:00 - Serbia Prva Liga
FK Indjija vs Timok

0-0

0-1
Sat 19, Mar-18:00 - Serbia Prva Liga
FK Radnicki Sremska Mitrovica vs Graficar Beograd

1-0

1-0
Sat 19, Mar-18:00 - Serbia Prva Liga
FK Loznica vs FK Buducnost Dobanovci

0-0

0-1
Sat 19, Mar-18:00 - Serbia Prva Liga
FK Zarkovo vs Zlatibor Cajetina

0-0

0-0
Sat 19, Mar-18:00 - Serbia Prva Liga
Kabel Novi Sad vs Zeleznicar Pancevo

0-1

0-1
Sat 19, Mar-14:30 - Serbia U19 League
Cukaricki(U19) vs Zemun(U19)

2-0

3-0
Sat 19, Mar-13:30 - Singapore Premier League
Balestier Khalsa FC vs Young Lions

2-1

4-3
Sat 19, Mar-13:30 - Singapore Premier League
Tanjong Pagar Utd vs Geylang International

0-0

1-1
Sat 19, Mar-16:00 - Slovakia 1. Liga
MSK Zilina vs DAC Dunajska Streda

0-1

2-2
Sat 19, Mar-18:00 - Slovakia 1. Liga
Trencin vs FK Senica

2-1

4-1
Sat 19, Mar-18:00 - Slovakia 1. Liga
Slovan Bratislava vs SKF Sered

1-1

5-1
Sat 19, Mar-18:00 - Slovakia 1. Liga
MFK Zemplin Michalovce vs Zlate Moravce

0-0

1-0
Sat 19, Mar-18:00 - Slovakia 1. Liga
FK Pohronie vs Liptovsky Mikulas

1-1

1-1
Sat 19, Mar-17:30 - Slovakia 2. Liga
Dukla Banska Bystrica vs MSK Puchov

1-1

4-1
Sat 19, Mar-17:30 - Slovakia 2. Liga
Partizan Bardejov vs MFK Dubnica

1-1

1-1
Sat 19, Mar-18:00 - Slovakia 2. Liga
Humenne vs FC Artmedia Petrzalka

1-0

1-0
Sat 19, Mar-19:59 - Slovakia 2. Liga
MFK Skalica vs STK Samorin


1-0
Sat 19, Mar-18:00 - Slovenia 1. Liga
Tabor Sezana vs NS Mura

0-0

0-2
Sat 19, Mar-20:30 - Slovenia 1. Liga
NK Maribor vs NK Celje

0-0

1-0
Sat 19, Mar-19:00 - Slovenia 2. Liga
NK Brezice vs ND Beltinci

0-1

1-3
Sat 19, Mar-23:00 - Slovenia 2. Liga
NK Triglav Kranj vs NK Nafta

0-0

0-0
Sat 19, Mar-18:00 - Slovenia 2. Liga
ND Gorica vs NK Krsko

1-0

2-0
Sat 19, Mar-18:00 - Slovenia 2. Liga
ND Ilirija 1911 vs NK Krka

0-0

0-1
Sat 19, Mar-18:00 - Slovenia 2. Liga
NK Bilje vs Jadran Dekani

0-0

0-0
Sat 19, Mar-17:30 - South Africa First League
Jomo Cosmos vs Pretoria University

0-0

0-0
Sat 19, Mar-17:30 - South Africa First League
Free State Stars vs Hungry Lions

0-0

0-0
Sat 19, Mar-17:30 - South Africa First League
Polokwane City FC vs Black Leopards

2-2

3-4
Sat 19, Mar-17:30 - South Africa First League
Tshakhuma Tsha Madzivhandila vs Venda

0-0

1-3
Sat 19, Mar-17:30 - South Africa First League
Pretoria Callies vs Richards Bay

1-1

1-1
Sat 19, Mar-17:30 - South Africa Premier League
TS Galaxy vs Supersport United

1-1

1-1
Sat 19, Mar-21:30 - South Africa Premier League
Kaizer Chiefs FC vs Lamontville Golden Arrows

0-1

0-1
Sat 19, Mar-19:30 - South Africa Premier League
Cape Town City vs Marumo Gallants FC

0-0

1-0
Sat 19, Mar-15:00 - Spanish Ladies League Division 1
Osasuna B Women's vs San Ignacio Women's

0-0

0-0
Sat 19, Mar-18:45 - Spanish Ladies Premier League
Real Madrid CF Women's vs Granadilla Tenerife Women's

1-0

2-0
Sat 19, Mar-17:00 - Spanish Primera Division
Alaves vs Granada CF

0-0

2-3
Sat 19, Mar-00:00 - Spanish Primera Division
Athletic Bilbao vs Getafe

1-1

1-1
Sat 19, Mar-21:30 - Spanish Primera Division
Osasuna vs Levante

1-0

3-1
Sat 19, Mar-19:15 - Spanish Primera Division
Elche vs Valencia CF

0-0

0-1
Sat 19, Mar-22:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Deportivo La Coruna vs Cultural Leonesa

1-0

2-1
Sat 19, Mar-22:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Real Union de Irun vs San Sebastian Reyes

0-0

0-1
Sat 19, Mar-19:59 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Calahorra vs Racing Santander

0-0

1-2
Sat 19, Mar-19:59 - Spanish Primera RFEF Grupo A
CD Tudelano vs CF Rayo Majadahonda

1-0

3-0
Sat 19, Mar-19:59 - Spanish Primera RFEF Grupo A
SD Logrones vs Racing de Ferrol

0-1

0-2
Sat 19, Mar-00:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
Villarreal B vs Gimnastic Tarragona

0-0

0-0
Sat 19, Mar-22:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
C.D. San Fernando Isleno vs Alcoyano

0-0

0-0
Sat 19, Mar-19:59 - Spanish Primera RFEF Grupo B
CD Castellon vs Linense

0-0

0-2
Sat 19, Mar-19:59 - Spanish Primera RFEF Grupo B
Barcelona B vs UE Cornella

0-0

2-1
Sat 19, Mar-19:59 - Spanish Primera RFEF Grupo B
Atletico Sanluqueno vs UCAM Murcia

1-1

1-1
Sat 19, Mar-17:00 - Spanish Primera U19
Arucas CF(U19) vs UD Las Zocas(U19)


6-0
Sat 19, Mar-14:30 - Spanish Primera U19
Elche(U19) vs Kelme CF U19

0-1

1-2
Sat 19, Mar-21:00 - Spanish Primera U19
Atletico de Madrid(U19) vs CD Badajoz(U19)


4-0
Sat 19, Mar-21:00 - Spanish Primera U19
CD Covadonga(U19) vs Pontevedra(U19)


2-1
Sat 19, Mar-19:00 - Spanish Primera U19
Real Betis(U19) vs Sevilla(U19)


2-0
Sat 19, Mar-21:00 - Spanish Primera U19
Las Rozas(U19) vs Real Madrid(U19)


1-3
Sat 19, Mar-19:00 - Spanish Primera U19
Real Oviedo(U19) vs Marina Sport(U19)


3-1
Sat 19, Mar-19:00 - Spanish Primera U19
Getafe(U19) vs Rayo Vallecano U19


2-3
Sat 19, Mar-15:30 - Spanish Primera U19
Burgos CF(U19) vs CF Trival Valderas U19

2-0

6-0
Sat 19, Mar-21:45 - Spanish Primera U19
CD Oberena(U19) vs CD Villegas U19


4-2
Sat 19, Mar-16:00 - Spanish Primera U19
SD San Jose(U19) vs Atletico Granadilla(U19)

0-0

2-0
Sat 19, Mar-18:30 - Spanish Primera U19
Eibar(U19) vs Osasuna(U19)

0-0

0-0
Sat 19, Mar-19:59 - Spanish Primera U19
Coria(U19) vs CD San Felix(U19)


1-0
Sat 19, Mar-20:30 - Spanish Primera U19
Sant Andreu (U19) vs Gimnastic Tarragona(U19)


2-3
Sat 19, Mar-17:00 - Spanish Segunda Division
Real Sociedad B vs CD Mirandes

1-0

1-3
Sat 19, Mar-00:00 - Spanish Segunda Division
SD Huesca vs Burgos CF

1-0

1-0
Sat 19, Mar-19:00 - Spanish Segunda Division
FC Cartagena vs Real Zaragoza

1-0

3-0
Sat 19, Mar-19:00 - Spanish Segunda Division
Fuenlabrada vs Malaga

0-0

1-0
Sat 19, Mar-21:15 - Spanish Segunda Division
Valladolid vs Las Palmas

0-0

0-1
Sat 19, Mar-21:15 - Spanish Segunda Division
CD Lugo vs Real Oviedo

0-0

1-1
Sat 19, Mar-22:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Arosa Sociedad Cultural vs CD Cristo Atletico

0-1

0-3
Sat 19, Mar-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Arenteiro vs Bergantinos CF

1-0

1-0
Sat 19, Mar-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
CD Ardoi vs SD Gernika

1-0

1-0
Sat 19, Mar-21:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Real Sociedad C vs SD Laredo

0-0

0-1
Sat 19, Mar-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
AD San Juan vs CD Tropezon

3-2

4-3
Sat 19, Mar-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Burgos Promesas vs UD Mutilvera

0-0

0-0
Sat 19, Mar-22:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Cordoba C.F. vs CD San Roque de Lepe

1-0

2-1
Sat 19, Mar-23:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Xerez Deportivo vs UD Montijo

1-0

1-0
Sat 19, Mar-21:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Langreo II vs Caudal Deportivo

0-3

0-3
Sat 19, Mar-21:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Viveiro CF vs Silva SD


1-1
Sat 19, Mar-21:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
CF Noia vs CD Estradense


0-1
Sat 19, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Deportivo La Coruna B vs CF Alondras

0-0

0-0
Sat 19, Mar-16:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Sevilla C vs Ceuta B

1-0

3-0
Sat 19, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
AD Cartaya vs Cordoba CF B

0-1

0-1
Sat 19, Mar-19:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CD Manacor vs UD Collerense

3-0

3-0
Sat 19, Mar-19:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CE Campos vs Constancia

0-2

0-2
Sat 19, Mar-19:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
San Rafael vs CD Binissalem

0-0

0-0
Sat 19, Mar-19:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Sant Jordi vs CF Soller

2-1

3-3
Sat 19, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CE Felanitx vs Portmany


2-2
Sat 19, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Murense vs Mallorca B


1-2
Sat 19, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CF Platges De Calvia vs CD Llosetense


1-0
Sat 19, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Rotlet Molinar vs UD Poblense


1-2
Sat 19, Mar-20:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Son Veri vs Santanyi


0-1
Sat 19, Mar-00:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
CD Marino vs CD Santa Ursula

2-1

3-1
Sat 19, Mar-15:15 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Arucas CF vs Tenisca

0-0

1-0
Sat 19, Mar-21:30 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
CD Union Sur Yaiza vs UD Las Palmas C


1-0
Sat 19, Mar-22:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
UD Las Zocas vs CD Buzanada


1-0
Sat 19, Mar-20:30 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
AD Llerenense vs UP Plasencia

1-0

2-1
Sat 19, Mar-19:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
Valle de Egues vs UCD Burlades

2-1

2-1
Sat 19, Mar-19:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Pamplona vs CD Subiza


1-2
Sat 19, Mar-19:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Beti Onak vs CD Huarte


3-0
Sat 19, Mar-19:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
Azkoyen vs Murchante


0-1
Sat 19, Mar-18:45 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
Avance Ezcabarte vs UDC Txantrea


2-1
Sat 19, Mar-23:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Arnedo vs CDFC La Calzada


1-0
Sat 19, Mar-19:45 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Berceo vs Calahorra B


0-5
Sat 19, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Tarancon vs Manchego Ciudad

0-0

0-0
Sat 19, Mar-21:00 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
CD Colindres vs Gimnastica Torrelavega


0-1
Sat 19, Mar-19:45 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Barreda Balompie vs Atletico Albericia


0-2
Sat 19, Mar-19:45 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
UC Cartes vs SD Torina

1-0

1-1
Sat 19, Mar-21:00 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Urduliz FT vs Amurrio


2-1
Sat 19, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Tolosa vs Uritarra


1-3
Sat 19, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Anaitasuna vs CD Vitoria

1-0

1-1
Sat 19, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Cultural de Durango vs CD Lagun Onak

1-0

1-1
Sat 19, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Aurrera de Ondarroa vs Alaves B

1-0

1-2
Sat 19, Mar-20:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Leioa vs Pasaia KE

0-0

0-0
Sat 19, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
FC Asco vs FC Vilafranca


1-0
Sat 19, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Villajoyosa vs Atzeneta UE

0-1

0-2
Sat 19, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Atletico Saguntino vs Jove Espanol

0-1

1-1
Sat 19, Mar-20:30 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Villarreal C vs Orihuela CF


2-3
Sat 19, Mar-19:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Colegios Diocesanos vs Arandina

0-0

0-2
Sat 19, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Numancia B vs Real Avila CF


1-2
Sat 19, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
CD La Virgen Del Camino vs Cultural Leonesa B


1-0
Sat 19, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Salamanca UDS B vs SD Almazan


0-3
Sat 19, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
UD Santa Marta vs CD Guijuelo

0-1

0-1
Sat 19, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Atletico Bembibre vs Palencia CF


1-4
Sat 19, Mar-14:00 - SVK U19 A League
Dukla Banska Bystrica(U19) vs MFK Ruzomberok(U19)

1-0

2-2
Sat 19, Mar-14:00 - SVK U19 A League
Spartak Trnava(U19) vs Slovan Bratislava(U19)

1-0

1-1
Sat 19, Mar-14:00 - SVK U19 A League
FK Poprad(U19) vs MSK Zilina(U19)

0-2

0-3
Sat 19, Mar-16:00 - Sweden Woman's Cupen
Hammarby Women's vs Hacken Women's

1-1

1-1
Sat 19, Mar-19:00 - Swedish Cup
Hammarby vs Elfsborg

1-0

1-0
Sat 19, Mar-21:00 - Swiss Super League
St. Gallen vs FC Luzern

3-2

3-2
Sat 19, Mar-23:30 - Swiss Super League
Young Boys vs Zurich

0-0

1-2
Sat 19, Mar-19:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
Bulle vs Chenois

3-0

3-1
Sat 19, Mar-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
FC Echallens vs FC Vevey Sports 05


1-0
Sat 19, Mar-19:30 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
FC Martigny Sports vs La Sarraz-Eclepens


2-1
Sat 19, Mar-19:59 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
Grand-Lancy vs Monthey

1-2

2-3
Sat 19, Mar-19:59 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
US Terre Sainte vs Meyrin

0-1

2-1
Sat 19, Mar-20:30 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
La Chaux-de-Fonds vs FC Thun U21


0-2
Sat 19, Mar-19:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
Wohlen vs SC Buochs

2-0

5-0
Sat 19, Mar-19:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
Grasshoppers U21 vs Langenthal


1-2
Sat 19, Mar-19:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
SV Hongg vs Zug 94


1-2
Sat 19, Mar-19:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
Koniz vs FC Bassecourt

0-0

0-0
Sat 19, Mar-19:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
Baden vs FC Uzwil


3-1
Sat 19, Mar-19:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
Gossau vs FC Balzers


1-3
Sat 19, Mar-19:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
USV Eschen Mauren vs FC Linth 04


1-1
Sat 19, Mar-19:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
FC Wettswil Bonstetten vs FC Winterthur U21


1-1
Sat 19, Mar-19:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
FC Paradiso vs FC St.Gallen U-21

1-1

2-1
Sat 19, Mar-19:59 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
Freienbach vs FC Lugano U-21

0-2

0-4
Sat 19, Mar-19:00 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
Stade Nyonnais vs Bruhl SG

2-0

2-0
Sat 19, Mar-18:00 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
FC Black Stars Basel vs SC Cham


0-2
Sat 19, Mar-18:30 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
Basel B vs FC Rapperswil-Jona

1-2

1-3
Sat 19, Mar-21:00 - Switzerland Challenge League
FC Aarau vs Yverdon

0-1

0-2
Sat 19, Mar-21:00 - Switzerland Challenge League
SC Kriens vs FC Schaffhausen

0-0

0-0
Sat 19, Mar-21:00 - Switzerland Challenge League
Stade Lausanne Ouchy vs FC Wil

0-1

1-1
Sat 19, Mar-19:00 - Switzerland Women Division 1
FC Zurich Frauen Women's vs FC Luzern Women's

3-0

4-0
Sat 19, Mar-19:00 - Switzerland Women Division 1
Young Boys Women's vs St. Gallen Women's

0-2

0-2
Sat 19, Mar-21:00 - Switzerland Women Division 1
Servette Chenois Woman's vs Yverdon Women's

2-0

6-0
Sat 19, Mar-22:00 - Switzerland Women Division 1
Grasshoppers Women's vs FC Aarau Women's

3-0

3-0
Sat 19, Mar-15:00 - Thai League 1
Police Tero vs Khonkaen United

1-0

1-1
Sat 19, Mar-15:00 - Thai League 1
Suphanburi FC vs Muang Thong United

0-1

1-1
Sat 19, Mar-15:30 - Thai League 1
Bangkok United FC vs Chiangrai United

1-0

3-0
Sat 19, Mar-16:00 - Thai League 1
PT Prachuap F.C. vs Ratchaburi Mitr Phol

1-0

1-0
Sat 19, Mar-15:00 - Thai League 2
Phrae United FC vs Chiangmai FC

1-0

3-0
Sat 19, Mar-16:00 - Thai League 2
Nakhon Pathom United vs Sukhothai FC

0-0

1-0
Sat 19, Mar-16:00 - Thai League 2
Muangkan United vs Chainat Hornbill FC

0-0

0-1
Sat 19, Mar-14:00 - Thai League 2
Rayong FC vs Ayutthaya United

0-1

0-1
Sat 19, Mar-14:30 - Thai League 3
Saraburi FC vs Pathum Thani United

1-0

2-1
Sat 19, Mar-12:30 - Thai League 3
Krabi FC vs Bangkok FC

0-2

1-2
Sat 19, Mar-13:30 - Thai League 3
North Bangkok College vs Nakhon Si United FC

0-0

0-0
Sat 19, Mar-18:00 - Torneo Di Viareggio
Italy Serie D Selection Youth vs Atalanta Youth

0-1

0-2
Sat 19, Mar-18:00 - Torneo Di Viareggio
Inter Milan Youth vs Empoli Youth

2-2

3-3
Sat 19, Mar-18:00 - Torneo Di Viareggio
Garden City Panthers FC Youth vs Siena Youth

1-1

1-1
Sat 19, Mar-18:00 - Torneo Di Viareggio
Jovenes Promesas Youth vs Pistoiese Youth

0-0

1-2
Sat 19, Mar-18:00 - Torneo Di Viareggio
ATFA Youth vs Monterosi Youth

0-0

1-1
Sat 19, Mar-14:00 - Torneo Di Viareggio
Fiorentina Youth vs Pisa Youth

1-1

2-1
Sat 19, Mar-17:00 - Turkey 2 Ligi A
BB Erzurumspor vs Samsunspor

0-2

1-2
Sat 19, Mar-14:30 - Turkey 2 Ligi A
Umraniyespor vs Altinordu

0-1

0-1
Sat 19, Mar-19:59 - Turkey 2 Ligi A
Menemen Belediye Spor vs Boluspor

1-0

3-2
Sat 19, Mar-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Batman Petrolspor vs Sancaktepe Belediye Spor

1-0

2-1
Sat 19, Mar-15:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
ALG Spor Women's vs Trabzonspor Women's

3-0

3-0
Sat 19, Mar-13:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Konak BEL. Women's vs Rizespor Women's

0-1

1-1
Sat 19, Mar-13:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Adana Idmanyurduspor Women's vs Sivasspor Women's

0-0

0-1
Sat 19, Mar-13:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Amedspor Women's vs 1207 Antalya Muratpasa Women's


0-1
Sat 19, Mar-13:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Fomget Genclik Women's vs Fenerbahce Women's

1-0

1-1
Sat 19, Mar-13:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Altay SK Izmir Women's vs Karadeniz Eregli Belediye Spor Women's

0-3

0-7
Sat 19, Mar-13:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Fatih Karagumruk Women's vs Dudulluspor Women's

1-0

2-0
Sat 19, Mar-15:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Sanliurfaspor vs 1922 Konyaspor

0-2

2-2
Sat 19, Mar-17:00 - Turkey Super Lig
Goztepe vs Alanyaspor

0-0

0-2
Sat 19, Mar-17:00 - Turkey Super Lig
Adana Demirspor vs Istanbul Basaksehir F.K.

1-0

2-1
Sat 19, Mar-14:30 - Turkey Super Lig
Yeni Malatyaspor vs Kasimpasa S.K.

0-0

0-2
Sat 19, Mar-19:59 - Turkey Super Lig
Besiktas JK vs Hatayspor

1-1

1-1
Sat 19, Mar-13:00 - Turkey U19 League
Istanbulspor(U19) vs Genclerbirligi(U20)

1-0

2-0
Sat 19, Mar-13:00 - Turkey U19 League
Adana Demirspor U19 vs Istanbul Buyuksehir Belediyesi(U19)

0-1

2-2
Sat 19, Mar-13:00 - Turkey U19 League
Keciorengucu U19 vs Bursaspor(U19)

0-0

2-0
Sat 19, Mar-14:00 - Turkey U19 League
Goztepe(U19) vs Alanyaspor(U19)

0-0

0-1
Sat 19, Mar-17:40 - UAE League Division 1
Dubba Al Husun vs Al Bataeh

1-0

1-2
Sat 19, Mar-17:40 - UAE League Division 1
Al-Jazira Al-Hamra vs Al Taawon

1-1

2-1
Sat 19, Mar-17:45 - UAE League Division 1
Al Arabi vs Hatta Club

0-1

1-2
Sat 19, Mar-17:45 - UAE League Division 1
Dubai City vs Al-Rams

1-0

2-0
Sat 19, Mar-15:00 - UEFA European Women's U17 Championship
Netherlands Women's(U17) vs Italy Women's(U17)

2-1

3-1
Sat 19, Mar-16:30 - UEFA European Women's U17 Championship
Estonia Women's(U17) vs Georgia Women's(U17)

4-1

5-2
Sat 19, Mar-19:00 - UEFA European Women's U17 Championship
Portugal Women's(U17) vs Montenegro Women's(U17)

5-0

8-1
Sat 19, Mar-17:15 - Uruguay Segunda Division
Rampla Juniors FC vs Uruguay Montevideo

0-0

1-0
Sat 19, Mar-22:00 - Uruguay Segunda Division
CA Juventud de Las Piedras vs CA Atenas

0-0

0-0
Sat 19, Mar-23:00 - Uruguay Segunda Division
Miramar Misiones FC vs IA Sud America

1-0

2-2
Sat 19, Mar-21:00 - USA Major League Soccer
New York City FC vs Philadelphia Union

0-2

0-2
Sat 19, Mar-21:00 - USA Major League Soccer
FC Cincinnati vs Inter Miami CF

2-1

3-1
Sat 19, Mar-23:00 - USA Major League Soccer
Toronto FC vs Washington D.C. United

1-1

2-1
Sat 19, Mar-23:45 - USA Major League Soccer
Los Angeles Galaxy vs Orlando City

0-1

0-1
Sat 19, Mar-21:00 - USL Championship
New York Red Bulls B vs Loudoun United

0-0

0-3
Sat 19, Mar-14:00 - Uzbekistan Pro League A
Zaamin vs Shortan Guzar

1-0

2-1
Sat 19, Mar-14:50 - Uzbekistan Pro League A
Buxoro FK vs Turon Yaypan

2-1

2-1
Sat 19, Mar-15:00 - Uzbekistan Pro League A
Aral Nukus vs FK G'ijduvon

1-0

2-1
Sat 19, Mar-01:00 - Venezuela Primera Division
Deportivo Tachira vs Academia Puerto Cabello

0-0

1-1
Sat 19, Mar-03:15 - Venezuela Primera Division
Aragua FC vs Estudiantes Merida FC

0-0

0-1
Sat 19, Mar-18:00 - Wales FAW Championship North
Llanrhaeadr FC vs Airbus UK Broughton

1-0

1-4
Sat 19, Mar-18:30 - Wales FAW Championship North
Holyhead Hotspur vs Llandudno FC

1-1

1-1
Sat 19, Mar-18:30 - Wales FAW Championship North
Ruthin Town FC vs Buckley Town

1-0

2-0
Sat 19, Mar-09:00 - Western Australia NPL U20
Balcatta(U20) vs Inglewood United(U20)

1-0

2-1
Sat 19, Mar-09:00 - Western Australia NPL U20
Cockburn City (U20) vs Sorrento F.C.(U20)


0-1
Sat 19, Mar-09:00 - Western Australia NPL U20
Armadale (U20) vs Stirling Macedonia (U20)

1-1

4-1
Sat 19, Mar-09:00 - Western Australia NPL U20
Perth RedStar (U20) vs Gwelup Croatia(U20)

0-2

1-4
Sat 19, Mar-09:10 - Western Australia NPL U20
Perth S.C(U20) vs Floreat Athena(U20)

3-0

8-0
Sat 19, Mar-11:00 - Western Australia Premier League
Armadale vs Stirling Macedonia

1-1

1-2
Sat 19, Mar-11:00 - Western Australia Premier League
Balcatta vs Inglewood United

0-1

0-3
Sat 19, Mar-11:00 - Western Australia Premier League
Perth RedStar vs Gwelup Croatia SC

1-0

2-1
Sat 19, Mar-17:30 - Women's Norwegian Adeccoligaen
Ovrevoll Hosle Women's vs KIL/Hemne Women's

0-1

0-2
Sat 19, Mar-18:00 - Women's Norwegian Adeccoligaen
Tromso Women's vs Medkila Women's

1-0

6-0
Sat 19, Mar-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Dynamos FC vs ZPC Kariba

1-0

2-0
Sat 19, Mar-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Chicken Inn vs Black Rhinos FC

0-1

2-1
Sat 19, Mar-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
FC Platinum vs Ngezi Platinum Stars

0-0

0-1
Sat 19, Mar-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Yadah vs Bulawayo City

0-0

0-0
AD:
NOTICE
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.