AD:

Football Results for Sat 12, Mar 2022

All soccer/football results.

Complete Football Results for Sat 12, Mar 2022

BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


ADS: 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


Date and Time/Team Half Time Full Time
Sat 12, Mar-20:30 - African Youth Championship Woman\'s U20
Senegal women's(U20) vs Nigeria Women's(U20)

0-1

1-3
Sat 12, Mar-17:00 - Albania 1st league
Tomori Berat vs Terbuni Puke

0-0

0-0
Sat 12, Mar-17:00 - Albania 1st league
Beselidhja Lezhe vs Apolonia Fier

1-0

2-1
Sat 12, Mar-17:00 - Albania 1st league
Pogradeci vs Burreli

1-0

1-1
Sat 12, Mar-17:00 - Albania 1st league
KS Bylis vs FK Vora

2-0

2-1
Sat 12, Mar-17:00 - Albania 1st league
Turbina Cerrik vs Lushnja KS

0-0

0-0
Sat 12, Mar-19:45 - Albania Super league
Partizani Tirana vs Egnatia Rrogozhine

0-1

2-2
Sat 12, Mar-19:45 - Albania Super league
Vllaznia Shkoder vs KF Tirana

1-1

1-2
Sat 12, Mar-17:30 - Algeria Division 1
NA Hussein Dey vs ASO Chlef

0-1

0-2
Sat 12, Mar-17:30 - Algeria Division 1
RC Arbaa vs JS Kabylie

0-0

0-0
Sat 12, Mar-17:00 - Algeria Division 2
MC Saida vs GC Mascara

1-0

1-1
Sat 12, Mar-17:00 - Algeria Division 2
RC Kouba vs WA Boufarik

1-0

1-0
Sat 12, Mar-17:00 - Algeria Division 2
MC El Eulma vs Teleghma

1-0

1-1
Sat 12, Mar-17:00 - Algeria Division 2
MO Bejaia vs MO Constantine

0-0

0-0
Sat 12, Mar-17:00 - Algeria Division 2
CA Batna vs US Chaouia

2-0

2-0
Sat 12, Mar-17:00 - Algeria Division 2
ES Ben Aknoun vs CRB Temouchent

0-0

0-1
Sat 12, Mar-17:00 - Algeria Division 2
USM Khenchela vs JSM Bejaia

0-0

0-0
Sat 12, Mar-17:00 - Algeria Division 2
SC Ain Defla vs USM Bel Abbes


1-5
Sat 12, Mar-17:00 - Algeria Division 2
JSM Tiaret vs USM El Harrach


1-0
Sat 12, Mar-17:00 - Algeria Division 2
Hamra Annaba vs JS Bordj Menaiel

1-1

1-1
Sat 12, Mar-17:00 - Algeria Division 2
AS Ain Mlila vs USM Annaba

0-0

1-0
Sat 12, Mar-17:00 - Algeria Division 2
CRB Ain Ouessara vs SKAF Khemis Melina

1-0

2-1
Sat 12, Mar-17:00 - Algeria Division 2
IRB Lakhdaria vs JSM Skikda


1-0
Sat 12, Mar-17:00 - Algeria Division 2
El Bayadh vs USMM Hadjout

0-0

1-0
Sat 12, Mar-17:00 - Algeria Division 2
MCB Oued Sly vs ASM Oran

0-0

1-0
Sat 12, Mar-17:00 - Algeria Division 2
IRB Ouargla vs Bordj Bou Arreridj


3-2
Sat 12, Mar-18:00 - Algeria U21
ES Setif(U21) vs MC Oran(U21)

3-0

6-0
Sat 12, Mar-18:00 - Algeria U21
CS Constantine U21 vs WA Tlemcen(U21)

1-0

3-0
Sat 12, Mar-18:00 - Algeria U21
OM Medea(U21) vs CR Belouizdad(U21)

0-2

0-6
Sat 12, Mar-18:00 - Algeria U21
Paradou AC(U21) vs NC Magra (U21)

1-0

1-0
Sat 12, Mar-13:00 - Algeria U21
JS Saoura(U21) vs HB Chelghoum Laid(U21)


1-0
Sat 12, Mar-18:30 - Angola Girabola League
Interclube Luanda vs Desportivo Huila

0-1

1-2
Sat 12, Mar-02:15 - Argentine Primera Division
Arsenal de Sarandi vs Velez Sarsfield

0-0

0-0
Sat 12, Mar-04:30 - Argentine Primera Division
CA Platense vs Patronato Parana

0-1

1-2
Sat 12, Mar-01:05 - Argentinian Primera B - Nacional
Almagro vs Tristan Suarez

0-0

1-0
Sat 12, Mar-03:10 - Argentinian Primera B - Nacional
Belgrano vs San Martin San Juan

0-0

2-0
Sat 12, Mar-04:30 - Argentinian Primera B - Nacional
Estudiantes Rio Cuarto vs Defensores de Belgrano

0-2

0-2
Sat 12, Mar-14:00 - Armenia Division 2
Shirak vs Pyunik B

1-0

2-0
Sat 12, Mar-14:00 - Armenia Division 2
Alashkert B Martuni vs Urartu B

1-1

1-3
Sat 12, Mar-10:05 - Australia League A
Brisbane Roar FC vs Wellington Phoenix

1-0

2-1
Sat 12, Mar-10:05 - Australia League A
Western United FC vs Melbourne City

2-1

2-2
Sat 12, Mar-12:05 - Australia League A
Perth Glory FC vs Sydney FC

0-1

0-2
Sat 12, Mar-12:45 - Australia League A
Macarthur FC vs Western Sydney Wanderers

1-0

3-1
Sat 12, Mar-09:00 - Australia New South Wales Northern Premier League
Adamstown Rosebuds FC vs Edgeworth Eagles FC

0-0

0-1
Sat 12, Mar-08:30 - Australia New South Wales Premier League
Sutherland Sharks vs Sydney United

1-2

2-3
Sat 12, Mar-05:00 - Australia New South Wales Premier League
Northbridge Bulls vs Wollongong Wolves

0-2

0-4
Sat 12, Mar-12:00 - Australia New South Wales Super League
Northern Tigers vs Blacktown Spartans

2-2

8-2
Sat 12, Mar-12:00 - Australia New South Wales Super League
St George Saints vs Hakoah Sydney City East

0-0

0-1
Sat 12, Mar-12:00 - Australia New South Wales Super League
Hills Brumbies vs Southern Districts Raiders

1-1

1-2
Sat 12, Mar-12:00 - Australia New South Wales Super League
Western Sydney Wanderers AM vs NWS Spirit

1-0

3-0
Sat 12, Mar-06:30 - Australia New South Wales U20
Sutherland Sharks(U20) vs Sydney United(U20)

1-0

3-0
Sat 12, Mar-03:00 - Australia New South Wales U20
Northbridge Bulls (U20) vs Wollongong Wolves(U20)

1-2

1-2
Sat 12, Mar-08:00 - Australia Victorian Premier League
Eastern Lions SC vs Port Melbourne Sharks

0-2

0-3
Sat 12, Mar-12:00 - Australia Victorian Premier League
Hume City vs Avondale FC

0-1

0-3
Sat 12, Mar-12:00 - Australia Victorian Premier League
Dandenong Thunder vs Altona Magic

0-0

0-2
Sat 12, Mar-05:15 - Australia Victorian Premier League U21
Eastern Lions(U21) vs Port Melbourne Sharks SC U21

0-0

1-2
Sat 12, Mar-06:00 - Australia Victorian Premier League U21
Green Gully Cavaliers U21 vs Dandenong City SC U21

1-0

2-0
Sat 12, Mar-08:00 - Australia Victorian Premier League U21
Melbourne Knights U21 vs Bentleigh Greens(U21)

0-1

1-2
Sat 12, Mar-09:00 - Australia Victorian Premier League U21
Hume City U21 vs Avondale FC(U21)

1-3

4-4
Sat 12, Mar-10:00 - Australia Victorian Premier League U21
Dandenong Thunder U21 vs Altona Magic U21

0-1

1-2
Sat 12, Mar-15:15 - Australia West Premier Bam Creative Night Series
Floreat Athena vs Perth S.C

2-0

4-0
Sat 12, Mar-17:30 - Austria Erste Division
FC Dornbirn vs SV Horn

1-0

2-1
Sat 12, Mar-17:00 - Austria Landesliga
SAK Klagenfurt vs Dellach/Gail


3-3
Sat 12, Mar-17:00 - Austria Landesliga
Stadlau vs Union Mauer


1-0
Sat 12, Mar-17:00 - Austria Landesliga
Gerasdorf/Stammersdorf vs WAF Vorwarts Brigittenau


2-2
Sat 12, Mar-19:59 - Austrian Bundesliga
FC Admira Wacker Modling vs SV Ried

1-0

2-0
Sat 12, Mar-19:59 - Austrian Bundesliga
Rheindorf Altach vs TSV Hartberg

0-0

0-0
Sat 12, Mar-15:30 - Austrian Frauen Bundesliga
Sudburgenland Women's vs Neulengbach Women's

0-3

0-7
Sat 12, Mar-17:00 - Austrian Frauen Bundesliga
Bergheim/Hof Women's vs First Vienna FC Women's

0-2

0-3
Sat 12, Mar-17:30 - Austrian Frauen Bundesliga
FSK St Polten Spratzern Women's vs Wacker Innsbruck Women's

1-0

2-0
Sat 12, Mar-19:30 - Austrian Regionalliga East
SV Leobendorf vs ASK-BSC Bruck/Leitha

0-0

1-0
Sat 12, Mar-19:59 - Austrian Regionalliga East
First Vienna FC vs SV Stripfing

0-0

0-0
Sat 12, Mar-18:00 - Austrian Regionalliga Mitte
ATSV Stadl Paura vs Union Gurten

1-1

1-2
Sat 12, Mar-17:00 - Austrian Regionalliga Mitte
Wolfsberger AC Amateure vs Junge Wikinger Ried

0-0

3-0
Sat 12, Mar-18:00 - Austrian Regionalliga West-Tyrol
SC Imst vs SC Schwaz

1-1

1-3
Sat 12, Mar-18:00 - Austrian Regionalliga West-Tyrol
SV Fugen vs Kufstein

1-0

4-4
Sat 12, Mar-18:30 - Austrian Regionalliga West-Tyrol
Worgl vs SV Hall

2-0

4-0
Sat 12, Mar-17:30 - Austrian Regionalliga West-Tyrol
SV Innsbruck vs SVG Reichenau

0-0

0-0
Sat 12, Mar-15:30 - Bangladesh Premier League
Rahmatgonj MFS vs Bangladesh Police

0-1

1-2
Sat 12, Mar-13:30 - Bangladesh Premier League
Sheikh Russel KC vs Muktijoddha SKC

0-1

0-3
Sat 12, Mar-13:30 - Bangladesh Premier League
Uttar Baridhara SC vs Mohammedan Dhaka

0-0

0-0
Sat 12, Mar-16:00 - Belarus Cup
FC Gomel vs Dinamo Minsk

2-1

3-1
Sat 12, Mar-19:59 - Belarus Cup
Dinamo Brest vs FC Vitebsk

0-0

1-0
Sat 12, Mar-23:00 - Belgian First Amateur Division
Royal Olympic Club Charleroi vs KVK Tienen

0-0

1-0
Sat 12, Mar-23:00 - Belgian First Amateur Division
La Louviere Centre vs FCV Dender EH

0-0

0-0
Sat 12, Mar-23:00 - Belgian First Amateur Division
Patro Eisden vs KFC Mandel United

1-0

1-0
Sat 12, Mar-22:30 - Belgian First Amateur Division
Dessel Sport vs Francs Borains

0-0

0-0
Sat 12, Mar-23:45 - Belgian Jupiler League
KV Oostende vs Club Brugge

1-2

1-3
Sat 12, Mar-19:15 - Belgian Jupiler League
KV Mechelen vs Sporting Charleroi

2-0

2-2
Sat 12, Mar-21:30 - Belgian Jupiler League
Cercle Brugge vs Kortrijk

0-0

2-0
Sat 12, Mar-21:30 - Belgian Jupiler League
Zulte Waregem vs KAS Eupen

1-0

3-0
Sat 12, Mar-23:45 - Belgium - 2e Klasse
Lommel SK vs RWD Molenbeek

0-0

0-0
Sat 12, Mar-18:00 - Belgium Women 1st National
Moldavo Women's vs Royal FC Liege Women's


0-0
Sat 12, Mar-18:00 - Belgium Women 1st National
Ladies Genk B Women's vs Kontich FC Women's


1-1
Sat 12, Mar-18:30 - Belgium Women 1st National
KVK Tienen Women's vs RAEC Mons Women's


1-0
Sat 12, Mar-19:59 - Belgium Women 1st National
KV Mechelen Women's vs Wuustwezel Women's


2-3
Sat 12, Mar-17:30 - Belgium Women 1st National
KSKV Zwevezele Women's vs RSC Anderlecht II Women's


5-0
Sat 12, Mar-17:00 - Belgium Women\'s Premier League
Standard Liege Women's vs Anderlecht Women's

0-0

1-0
Sat 12, Mar-23:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Real Santa Cruz vs Club Always Ready

0-0

0-1
Sat 12, Mar-23:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Atletico Palmaflor vs Univ de Vinto

1-0

1-0
Sat 12, Mar-23:00 - Bosnia Premijer Liga
NK Siroki Brijeg vs Posusje

1-1

1-1
Sat 12, Mar-16:00 - Bosnia Premijer Liga
FK Sarajevo vs Borac Banja Luka

1-0

1-1
Sat 12, Mar-18:00 - Bosnia Premijer Liga
FK Velez Mostar vs FK Tuzla City

1-1

1-2
Sat 12, Mar-23:30 - Brazil Mato-grossense Division 1
Dom Bosco MT vs Cuiaba (MT)

0-1

0-1
Sat 12, Mar-23:30 - Brazil Amazonense League
Amazonas AM vs Nacional Fast Clube AM


1-0
Sat 12, Mar-22:30 - Brazil Brasiliense DF Division 1
Capital DF vs Brasiliense (DF)

0-0

1-2
Sat 12, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Baiano Division
Esporte Clube Bahia vs Jacuipense BA

3-1

4-1
Sat 12, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Carioca
Portuguesa RJ vs Volta Redonda

1-0

1-1
Sat 12, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Carioca
Boavista RJ vs Fluminense (RJ)

0-0

0-0
Sat 12, Mar-23:30 - Brazil Campeonato Catarinense Division 1
Figueirense FC vs Hercilio Luz SC

1-0

1-0
Sat 12, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Cearense Division 1
Iguatu CE vs Caucaia

0-1

1-1
Sat 12, Mar-23:30 - Brazil Campeonato Gaucho Division 1
Gremio (RS) vs Ypiranga(RS)

1-0

2-0
Sat 12, Mar-23:30 - Brazil Campeonato Gaucho Division 1
SER Caxias do Sul vs Uniao Frederiquense RS

2-0

3-0
Sat 12, Mar-23:30 - Brazil Campeonato Gaucho Division 1
Sao Jose PoA RS vs Novo Hamburgo RS

0-0

1-0
Sat 12, Mar-23:30 - Brazil Campeonato Gaucho Division 1
Brasil de Pelotas RS vs Juventude (RS)

1-0

1-0
Sat 12, Mar-23:30 - Brazil Campeonato Gaucho Division 1
Aimore RS vs Sao Luiz(RS)

0-0

1-0
Sat 12, Mar-23:30 - Brazil Campeonato Gaucho Division 1
Guarany de Bage vs Internacional (RS)

1-0

1-1
Sat 12, Mar-23:30 - Brazil Campeonato Goiano Division
Vila Nova (GO) vs Goianesia GO

1-1

3-1
Sat 12, Mar-23:30 - Brazil Campeonato Mineiro Division 1
EC Democrata GV vs Atletico Mineiro (MG)

0-0

0-1
Sat 12, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Mineiro Division 1
Tombense vs URT MG

1-0

2-0
Sat 12, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Paraibano
Botafogo PB vs Auto Esporte Clube PB

0-0

1-0
Sat 12, Mar-22:00 - Brazil Campeonato Paulista
Agua Santa vs EC Santo Andre

0-0

1-1
Sat 12, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Paulista
Guarani Futebol Clube vs Ferroviaria SP

1-1

2-1
Sat 12, Mar-18:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
Gremio Osasco Audax vs Portuguesa de Desportos

0-0

1-1
Sat 12, Mar-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
Primavera SP vs Red Bull Brasil

0-1

2-1
Sat 12, Mar-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Rio Preto vs Desportivo Brasil SP

2-1

2-2
Sat 12, Mar-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Capivariano FC SP vs EC Sao Bernardo

1-0

2-2
Sat 12, Mar-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Olimpia SP vs EC Sao Jose SP

0-1

1-2
Sat 12, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Noroeste SP vs Nacional SP

0-0

2-1
Sat 12, Mar-22:30 - Brazil Capixaba
Vilavelhense (ES) vs Real Noroeste

1-0

1-0
Sat 12, Mar-23:00 - Brazil Capixaba
Vitoria(ES) vs Estrela do Norte (ES)

3-2

4-2
Sat 12, Mar-23:00 - Brazil Capixaba
Nova Venecia ES vs Desportiva Ferroviaria (ES)

0-0

1-0
Sat 12, Mar-23:30 - Brazil Pernambucano League
Clube Nautico Capibaribe vs Sport Club Recife (PE)

1-0

1-2
Sat 12, Mar-22:00 - Brazil Pernambucano League
Vera Cruz PE vs Salgueiros PE

0-0

1-2
Sat 12, Mar-23:00 - Brazil Sergipano
Confianca (SE) vs Sergipe/SE

0-1

1-1
Sat 12, Mar-22:15 - Brazil Sergipano
Lagarto vs America SE

3-1

4-1
Sat 12, Mar-22:15 - Brazil Sergipano
Maruinense/SE vs Frei Paulistano/SE

1-1

1-4
Sat 12, Mar-23:00 - Brazil Tocantinense League
Araguacema TO vs Nova Conquista TO

2-0

3-1
Sat 12, Mar-23:00 - Brazil Tocantinense League
Uniao Atletica Carmolandense/TO vs Bela Vista TO

1-0

1-0
Sat 12, Mar-23:00 - Brazil Tocantinense League
Palmas (TO) vs Capital TO

0-1

1-1
Sat 12, Mar-23:00 - Brazil Tocantinense League
Gurupi TO vs Interporto FC

2-1

2-3
Sat 12, Mar-23:00 - Brazil Tocantinense League
Tocantinopolis vs Tocantins De Miracema TO

6-0

13-1
Sat 12, Mar-14:30 - Bulgaria Premier
Lokomotiv Sofia vs POFC Botev Vratsa

1-0

1-0
Sat 12, Mar-17:00 - Bulgaria Premier
Cherno More Varna vs Arda Kardzhali

0-0

2-0
Sat 12, Mar-19:30 - Bulgaria Premier
CSKA Sofia vs Tsarsko Selo

0-0

0-0
Sat 12, Mar-17:00 - Burundi Ligue A
Rukinzo FC vs Musongati

1-0

2-0
Sat 12, Mar-23:00 - CAF Champions League
ES Setif vs AmaZulu

2-0

2-0
Sat 12, Mar-19:59 - CAF Champions League
Petro Atletico de Luanda vs Sagrada Esperanca

2-0

3-0
Sat 12, Mar-19:59 - CAF Champions League
Horoya AC vs Raja Casablanca Atlhletic

2-1

2-1
Sat 12, Mar-17:00 - CAF Champions League
Etoile du Sahel vs Esperance Sportive de Tunis

0-0

0-2
Sat 12, Mar-17:00 - CAF Champions League
Mamelodi Sundowns vs Al Ahly SC

1-0

1-0
Sat 12, Mar-03:30 - Chile Primera B
Deportes Recoleta vs Melipilla

1-0

1-2
Sat 12, Mar-19:00 - Chile Primera Division
Coquimbo Unido vs Nublense

0-0

0-1
Sat 12, Mar-01:00 - Chile Primera Division
La Serena vs Cobresal

1-1

2-3
Sat 12, Mar-15:30 - Club Friendly
Gefle IF vs IFK Uppsala

2-1

2-1
Sat 12, Mar-16:00 - Club Friendly
Landskrona BoIS vs Orgryte

0-0

2-0
Sat 12, Mar-16:00 - Club Friendly
Tvaakers IF vs Angelholms FF

0-0

2-2
Sat 12, Mar-16:00 - Club Friendly
Kjelsas IL vs Frigg FK

2-0

4-1
Sat 12, Mar-16:00 - Club Friendly
Orn-Horten vs Pors Grenland

1-0

2-1
Sat 12, Mar-16:00 - Club Friendly
Qviding FIF vs Utsiktens BK

0-3

0-3
Sat 12, Mar-16:00 - Club Friendly
OKS Odense vs Odder IGF

0-1

1-2
Sat 12, Mar-16:00 - Club Friendly
KTP Kotka vs KuPS

0-1

1-1
Sat 12, Mar-16:00 - Club Friendly
Avaldsnes Women's vs Klepp IL Women's


1-0
Sat 12, Mar-16:15 - Club Friendly
Lahti vs Mikkelin Palloilijat

2-0

3-1
Sat 12, Mar-18:00 - Club Friendly
Orebro vs Vasteras SK FK

0-0

0-2
Sat 12, Mar-18:00 - Club Friendly
Trelleborgs FF vs Skovde AIK

0-0

2-2
Sat 12, Mar-18:00 - Club Friendly
Egersunds IK vs Sotra SK

2-0

3-2
Sat 12, Mar-18:00 - Club Friendly
Notodden FK vs Flekkeroy IL

1-1

4-1
Sat 12, Mar-21:00 - Club Friendly
KI Klaksvikar Women's vs NSI Runavik Women's

0-0

0-0
Sat 12, Mar-18:00 - Club Friendly
IFK Kalmar Women's vs Vittsjo GIK Women's

1-1

1-2
Sat 12, Mar-16:30 - Club Friendly
Tammeka Tartu Women's vs FC Lootos Polva Women's

1-1

2-1
Sat 12, Mar-11:00 - Club Friendly
Energetyk-BGU Minsk vs Smorgon FC

0-0

3-0
Sat 12, Mar-12:30 - Club Friendly
FK Murom vs Znamya Truda

0-1

0-3
Sat 12, Mar-19:00 - Club Friendly
HamKam vs Tromso IL


1-0
Sat 12, Mar-19:00 - Club Friendly
Kvik Halden vs Strommen

2-0

3-0
Sat 12, Mar-19:00 - Club Friendly
IK Sirius FK vs IFK Mariehamn

2-0

3-0
Sat 12, Mar-19:00 - Club Friendly
FK Isloch Minsk vs FK Ostrovets

1-2

2-3
Sat 12, Mar-17:00 - Club Friendly
Helsingborgs IF vs Jonkopings Sodra IF

0-1

2-1
Sat 12, Mar-17:00 - Club Friendly
Brommapojkarna vs Haninge

3-0

3-0
Sat 12, Mar-17:00 - Club Friendly
Levanger FK vs Ranheim IL

1-0

2-0
Sat 12, Mar-17:00 - Club Friendly
Strindheim IL vs Molde B

1-0

1-2
Sat 12, Mar-17:00 - Club Friendly
Varbergs BoIS FC vs GAIS

1-0

3-0
Sat 12, Mar-17:00 - Club Friendly
Fredrikstad 2 vs Sprint-Jeloy

1-2

2-3
Sat 12, Mar-14:00 - Club Friendly
ASA Aarhus vs Holstebro BK

0-0

1-1
Sat 12, Mar-17:00 - Club Friendly
Energetyk-BGU Minsk vs Lokomotiv Gomel

0-1

2-2
Sat 12, Mar-14:00 - Club Friendly
Shakhtyor Petrikov vs Arsenal Dzyarzhynsk

0-0

0-0
Sat 12, Mar-17:00 - Club Friendly
Randesund IL vs Donn

2-0

3-1
Sat 12, Mar-15:00 - Club Friendly
Baerum SK vs Ullern

0-0

0-1
Sat 12, Mar-15:00 - Club Friendly
LSK Kvinner Women's vs Arna-Bjornar Women's

2-2

2-2
Sat 12, Mar-21:40 - CONCACAF Women Under 20
Puerto Rico Women's(U20) vs Canada Women's(U20)

0-2

0-2
Sat 12, Mar-18:00 - Croatia - 1. Division
Slaven Belupo Koprivnica vs Istra 1961

0-0

0-0
Sat 12, Mar-21:00 - Croatia - 1. Division
Hajduk Split vs Dinamo Zagreb

0-0

0-0
Sat 12, Mar-16:00 - Croatia - 2. Division
NK Varteks Varazdin vs Bijelo Brdo

0-0

3-0
Sat 12, Mar-18:30 - Croatia - 2. Division
Rudes vs Kustosija

2-0

2-0
Sat 12, Mar-18:30 - Croatia - 2. Division
NK Opatija vs Dinamo Zagreb B

0-0

0-0
Sat 12, Mar-18:30 - Croatia - 2. Division
NK Jarun vs Inter Zapresic

1-0

1-1
Sat 12, Mar-21:00 - Cyprus 1 Division
Aris Limassol vs Pafos FC

2-0

2-1
Sat 12, Mar-19:00 - Cyprus 1 Division
AC Omonia Nicosia vs Doxa Katokopias

0-0

2-2
Sat 12, Mar-17:30 - Cyprus 2 Division
Omonia Aradippou vs Onisilos Sotiras

0-1

2-1
Sat 12, Mar-17:30 - Cyprus 2 Division
Akritas Chloraka vs Omonia 29is Maiou

2-0

2-0
Sat 12, Mar-17:30 - Cyprus 2 Division
Karmiotissa Pano Polemidion vs Ayia Napa

0-1

2-1
Sat 12, Mar-17:30 - Cyprus 2 Division
Xylotympou vs Asil Lysi

0-0

4-0
Sat 12, Mar-17:30 - Czech Republic 2. Liga
Lisen vs FC Sellier & Bellot Vlasim

0-1

1-3
Sat 12, Mar-17:30 - Czech Republic 2. Liga
Prostejov vs Usti nad Labem

0-1

0-2
Sat 12, Mar-16:30 - Czech Republic 2. Liga
Chrudim vs Dukla Praha

1-1

1-1
Sat 12, Mar-17:30 - Czech Republic 2. Liga
Opava vs Fotbal Trinec

0-0

3-0
Sat 12, Mar-13:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A
FC Pisek vs FK Loko Vltavin

0-0

0-1
Sat 12, Mar-13:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A
SK Motorlet Praha vs FK Banik Sokolov

0-0

1-0
Sat 12, Mar-13:30 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A
FK Kraluv Dvur vs Benesov

1-0

1-0
Sat 12, Mar-13:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group B
Jablonec B vs Chlumec nad Cidlinou

3-4

6-4
Sat 12, Mar-18:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
1.FC Slovacko vs Banik Ostrava

0-0

0-0
Sat 12, Mar-18:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
Hradec Kralove vs FC Fastav Zlin

2-0

2-1
Sat 12, Mar-18:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
FC Bohemians 1905 vs Mlada Boleslav

1-1

2-2
Sat 12, Mar-21:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
FC Viktoria Plzen vs Teplice

1-0

1-0
Sat 12, Mar-18:00 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Hanacka Slavia Kromeriz vs Slovan Rosice

0-0

2-0
Sat 12, Mar-17:30 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Frydek-Mistek vs Banik Ostrava B

2-1

2-1
Sat 12, Mar-17:30 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Uhersky Brod vs Viktoria Otrokovice

1-2

2-3
Sat 12, Mar-16:00 - Czech Republic U19 League
Brno(U19) vs Pribram U19

4-0

12-1
Sat 12, Mar-13:00 - Czech Republic U19 League
Slavia Praha(U19) vs Meteor Praha(U19)

3-1

4-1
Sat 12, Mar-13:30 - Czech Republic U19 League
Viktoria Plzen U19 vs Zlin(U19)

1-0

4-0
Sat 12, Mar-14:00 - Czech Republic U19 League
SK Sigma Olomouc(U19) vs Opava (U19)

3-1

3-1
Sat 12, Mar-14:00 - Czech Republic U19 League
Ceske Budejovice(U19) vs MFK Karvina(U19)

0-1

0-3
Sat 12, Mar-14:00 - Czech Republic U19 League
Synot Slovacko(U19) vs Banik Ostrava(U19)

0-0

0-1
Sat 12, Mar-14:00 - Czech Republic U19 League
Sparta Praha(U19) vs Pardubice(U19)

2-0

3-0
Sat 12, Mar-14:00 - Czech Republic U19 League
Mlada Boleslav(U19) vs Hradec Kralove(U19)

1-0

1-0
Sat 12, Mar-16:00 - Denmark Danmarksserien
Dalum vs BK Frem

0-0

1-0
Sat 12, Mar-16:00 - Denmark Danmarksserien
Vanlose IF vs Young Boys Football Development

1-0

1-2
Sat 12, Mar-16:00 - Denmark Danmarksserien
Karlslunde vs VSK Aarhus

0-0

1-3
Sat 12, Mar-18:00 - Denmark Danmarksserien
Slagelse B&I vs FC Roskilde

0-0

0-0
Sat 12, Mar-16:15 - Denmark Danmarksserien
IF Lyseng vs Herlev IF

1-0

2-1
Sat 12, Mar-16:30 - Denmark Danmarksserien
KFUM Roskilde vs Naesby BK

1-0

1-1
Sat 12, Mar-15:45 - Denmark - 1. Division
Hvidovre IF vs Helsingor

0-2

0-4
Sat 12, Mar-17:00 - Denmark - 1. Division
Jammerbugt vs Vendsyssel

0-1

0-1
Sat 12, Mar-18:00 - Denmark - 2. Division Groupe A
Kolding IF vs AB Gladsaxe

0-0

0-0
Sat 12, Mar-16:45 - Denmark - 2. Division Groupe A
FA 2000 vs Naestved

1-0

2-1
Sat 12, Mar-17:00 - Denmark - 2. Division Groupe A
Hellerup IK vs Brabrand IF

0-0

0-3
Sat 12, Mar-17:00 - Denmark - 2. Division Groupe A
FC Aarhus Fremad vs Middelfart

0-0

1-0
Sat 12, Mar-19:00 - Denmark Woman\'s Cup
Nordsjaelland Women's vs Thisted FC Women's

1-1

1-2
Sat 12, Mar-18:00 - Denmark Youth U17
FC Kobenhavn(U17) vs Randers FC(U17)


1-0
Sat 12, Mar-18:15 - Denmark Youth U17
Aalborg BK(U17) vs Lyngby(U17)


0-5
Sat 12, Mar-18:30 - Denmark Youth U17
Nordsjaelland (U17) vs Midtjylland(U17)


0-2
Sat 12, Mar-18:30 - Denmark Youth U17
Silkeborg IF(U17) vs Vejle(U17)


1-1
Sat 12, Mar-18:45 - Denmark Youth U17
Aarhus AGF(U17) vs Esbjerg FB(U17)


4-1
Sat 12, Mar-17:30 - Denmark Youth U17
Horsens(U17) vs Odense BK (U17)


0-5
Sat 12, Mar-15:30 - Denmark Youth U19
Horsens(U19) vs Odense BK U19


1-1
Sat 12, Mar-16:00 - Denmark Youth U19
FC Kobenhavn(U19) vs Randers Freja(U19)


5-1
Sat 12, Mar-16:00 - Denmark Youth U19
Brondby(U19) vs Sonderjyske(U19)


3-2
Sat 12, Mar-16:00 - Denmark Youth U19
Nordsjaelland (U19) vs Midtjylland(U19)


2-2
Sat 12, Mar-16:00 - Denmark Youth U19
Aalborg BK(U19) vs Lyngby(U19)

3-1

5-3
Sat 12, Mar-16:00 - Denmark Youth U19
Silkeborg IF(U19) vs Vejle(U19)


2-1
Sat 12, Mar-16:30 - Denmark Youth U19
Aarhus AGF(U19) vs Esbjerg FB(U19)


0-4
Sat 12, Mar-04:00 - Ecuador Copa Pilsener A
Sociedad Deportiva Aucas vs Deportivo Cuenca

0-0

0-0
Sat 12, Mar-19:59 - Egypt Cup
El Ismaily vs Petrojet FC

0-0

0-0
Sat 12, Mar-19:59 - Egypt Cup
Ceramica Cleopatra FC vs Ittihad Alexandria

1-1

2-1
Sat 12, Mar-17:00 - Egypt Cup
El Gounah vs Banha

2-0

3-1
Sat 12, Mar-17:00 - Egypt Second Divison
Telephonat Beni Suef vs Petrol Asyut

0-1

2-3
Sat 12, Mar-17:00 - Egypt Second Divison
El Alameen vs Aluminium Nag Hammadi

0-0

0-0
Sat 12, Mar-17:00 - Egypt Second Divison
Qena SC(EGY) vs Beni Suef


2-2
Sat 12, Mar-19:00 - England Conference South Division
Ebbsfleet United vs Oxford City

1-0

3-1
Sat 12, Mar-19:00 - England Conference South Division
Slough Town vs Maidstone United

1-0

2-1
Sat 12, Mar-19:00 - England Conference South Division
Tonbridge Angels vs Braintree Town

0-0

0-0
Sat 12, Mar-19:00 - England Conference South Division
Welling United vs Bath City

0-1

1-1
Sat 12, Mar-19:00 - England Conference South Division
Chippenham Town vs Dartford

1-1

4-2
Sat 12, Mar-19:00 - England Conference South Division
St Albans City vs Concord Rangers

0-0

0-1
Sat 12, Mar-19:00 - England Conference South Division
Dulwich Hamlet vs Havant & Waterlooville FC

0-0

0-1
Sat 12, Mar-19:00 - England Conference South Division
Chelmsford City vs Eastbourne Borough

0-0

0-1
Sat 12, Mar-19:00 - England Conference South Division
Hungerford Town vs Billericay Town

0-3

1-4
Sat 12, Mar-19:00 - England Conference South Division
Dorking Wanderers vs Hemel Hempstead Town

1-0

2-1
Sat 12, Mar-19:00 - England FA Trophy
Dagenham and Redbridge vs York City

1-0

1-1
Sat 12, Mar-19:00 - England FA Trophy
Bromley vs Solihull Moors

1-1

3-1
Sat 12, Mar-19:00 - England FA Trophy
Needham Market vs Stockport County

0-3

0-3
Sat 12, Mar-15:30 - England FA Women Super League
Reading Women's vs Manchester United Women's

1-3

1-3
Sat 12, Mar-21:30 - England FA Women Super League
Everton FC Women's vs Leicester City Women's

2-2

3-2
Sat 12, Mar-19:00 - England League One
Ipswich vs Portsmouth

0-0

0-0
Sat 12, Mar-19:00 - England League One
Sunderland vs Crewe Alexandra

0-0

2-0
Sat 12, Mar-19:00 - England League One
Sheffield Wed vs Cambridge United

4-0

6-0
Sat 12, Mar-19:00 - England League One
Milton Keynes Dons vs Wigan Athletic

0-0

1-1
Sat 12, Mar-19:00 - England League One
Shrewsbury Town vs Oxford United

0-1

1-2
Sat 12, Mar-19:00 - England League One
Bolton Wanderers vs Plymouth Argyle

0-1

0-1
Sat 12, Mar-19:00 - England League One
Wycombe Wanderers vs Rotherham United

0-0

0-0
Sat 12, Mar-19:00 - England League One
Doncaster Rovers vs Gillingham

0-1

0-1
Sat 12, Mar-19:00 - England League One
Accrington Stanley vs Charlton Athletic

2-1

2-1
Sat 12, Mar-19:00 - England League One
Morecambe vs Cheltenham Town

0-1

1-3
Sat 12, Mar-19:00 - England League One
Burton Albion FC vs Fleetwood Town

0-1

3-2
Sat 12, Mar-19:00 - England League One
AFC Wimbledon vs Lincoln City

0-1

0-2
Sat 12, Mar-19:00 - England League Two
Scunthorpe United vs Colchester United

1-0

1-3
Sat 12, Mar-19:00 - England League Two
Rochdale vs Barrow

0-0

0-0
Sat 12, Mar-19:00 - England League Two
Walsall vs Sutton United

1-0

1-0
Sat 12, Mar-19:00 - England League Two
Port Vale vs Crawley Town

2-1

4-1
Sat 12, Mar-19:00 - England League Two
Hartlepool United FC vs Leyton Orient

0-0

0-0
Sat 12, Mar-19:00 - England League Two
Swindon vs Oldham Athletic AFC

0-0

1-0
Sat 12, Mar-19:00 - England League Two
Exeter City vs Salford City F.C.

0-0

0-0
Sat 12, Mar-19:00 - England League Two
Bristol Rovers vs Harrogate Town

2-0

3-0
Sat 12, Mar-19:00 - England League Two
Carlisle vs Northampton Town

0-0

2-1
Sat 12, Mar-19:00 - England League Two
Forest Green Rovers vs Bradford City AFC

0-0

0-2
Sat 12, Mar-19:00 - England League Two
Stevenage FC vs Newport County

0-0

0-2
Sat 12, Mar-19:00 - England Northern Premier League
Scarborough Athletic vs Stafford Rangers

0-1

1-1
Sat 12, Mar-19:00 - England Northern Premier League
Lancaster City vs Hyde United

0-0

0-0
Sat 12, Mar-19:00 - England Northern Premier League
Stalybridge Celtic vs Warrington Town FC

0-1

0-3
Sat 12, Mar-19:00 - England Northern Premier League
Witton Albion vs Whitby Town

0-0

0-2
Sat 12, Mar-19:00 - England Northern Premier League
Ashton United vs Gainsborough Trinity

1-1

2-1
Sat 12, Mar-19:00 - England Northern Premier League
Matlock Town vs Atherton Collieries

0-0

0-1
Sat 12, Mar-19:00 - England Northern Premier League
Bamber Bridge vs Grantham Town

1-1

2-1
Sat 12, Mar-19:00 - England Northern Premier League
Buxton FC vs Radcliffe FC

3-0

3-0
Sat 12, Mar-19:00 - England Northern Premier League
Nantwich Town vs FC United of Manchester

1-0

2-0
Sat 12, Mar-19:00 - England Northern Premier League
Morpeth Town vs Mickleover Sports

1-0

3-1
Sat 12, Mar-19:00 - England Northern Premier League
Basford United F.C. vs South Shields

0-1

1-1
Sat 12, Mar-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
AFC Hornchurch vs Enfield Town

0-1

1-2
Sat 12, Mar-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Cheshunt vs Wingate & Finchley

2-0

3-0
Sat 12, Mar-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Bishop's Stortford vs Merstham

3-0

6-0
Sat 12, Mar-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Bognor Regis Town vs Cray Wanderers

0-2

2-3
Sat 12, Mar-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Carshalton Athletic FC vs Potters Bar Town

1-2

2-3
Sat 12, Mar-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
East Thurrock United vs Kingstonian

0-1

2-1
Sat 12, Mar-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Corinthian Casuals vs Leatherhead

1-1

1-2
Sat 12, Mar-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Horsham vs Brightlingsea Regent

2-2

2-3
Sat 12, Mar-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Worthing vs Margate

0-0

2-0
Sat 12, Mar-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Bowers & Pitsea vs Folkestone Invicta

1-1

2-3
Sat 12, Mar-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Haringey Borough vs Lewes

0-1

2-2
Sat 12, Mar-19:00 - England Southern League Central Division
Bromsgrove Sporting vs Coalville Town

0-1

0-1
Sat 12, Mar-19:00 - England Southern League Central Division
Hitchin Town vs Peterborough Sports

1-2

2-2
Sat 12, Mar-19:00 - England Southern League Central Division
Rushall Olympic vs Leiston FC

0-0

0-3
Sat 12, Mar-19:00 - England Southern League Central Division
Lowestoft Town vs Hednesford Town

0-1

0-1
Sat 12, Mar-19:00 - England Southern League Central Division
Biggleswade Town vs Nuneaton Borough

0-0

1-1
Sat 12, Mar-19:00 - England Southern Premier League
Tiverton Town vs Poole Town

1-0

1-0
Sat 12, Mar-19:00 - England Southern Premier League
Yate Town vs Farnborough FC

0-1

0-2
Sat 12, Mar-19:00 - England Southern Premier League
Taunton Town vs Hayes &Yeading

1-1

1-1
Sat 12, Mar-19:00 - England Southern Premier League
Metropolitan Police vs Weston Super Mare

1-0

3-0
Sat 12, Mar-19:00 - England Southern Premier League
Harrow Borough vs Hartley Wintney

1-0

2-1
Sat 12, Mar-19:00 - England Southern Premier League
Merthyr Town vs Wimborne Town

0-0

2-0
Sat 12, Mar-19:00 - England The Championship
Nottingham Forest vs Reading

1-0

4-0
Sat 12, Mar-19:00 - England The Championship
Millwall vs Middlesbrough

0-0

0-0
Sat 12, Mar-19:00 - England The Championship
Cardiff City vs Preston North End

0-0

0-0
Sat 12, Mar-19:00 - England The Championship
Blackpool vs Swansea City

1-0

1-0
Sat 12, Mar-19:00 - England The Championship
Coventry vs Sheffield United

1-1

4-1
Sat 12, Mar-19:00 - England The Championship
Blackburn Rovers vs Bristol City

0-0

0-1
Sat 12, Mar-19:00 - England The Championship
Birmingham vs Hull City

0-0

0-0
Sat 12, Mar-19:00 - England The Championship
AFC Bournemouth vs Derby County

1-0

2-0
Sat 12, Mar-19:00 - England The Championship
Peterborough United vs Stoke City

1-1

2-2
Sat 12, Mar-16:30 - England The Championship
Barnsley vs Fulham

1-0

1-1
Sat 12, Mar-00:00 - England The Championship
West Bromwich(WBA) vs Huddersfield Town

0-1

2-2
Sat 12, Mar-16:00 - England U23 Premier League
Liverpool(U23) vs Tottenham Hotspur(U23)

5-0

7-1
Sat 12, Mar-18:00 - England U23 Premier League
Crystal Palace U23 vs Manchester City(U23)

1-1

1-2
Sat 12, Mar-16:30 - English Premier League
Brighton & Hove Albion vs Liverpool

0-1

0-2
Sat 12, Mar-19:00 - English Premier League
Brentford vs Burnley

0-0

2-0
Sat 12, Mar-21:30 - English Premier League
Manchester United vs Tottenham Hotspur

2-1

3-2
Sat 12, Mar-14:30 - Estonia Esi Liiga B
Raplamaa JK vs Tartu JK Welco

1-0

2-2
Sat 12, Mar-16:30 - Estonia Meistri Liiga
JK Tallinna Kalev vs FC Kuressaare

0-0

0-3
Sat 12, Mar-21:30 - Estonia Meistri Liiga
Levadia Tallinn vs Tallinna JK Legion

1-0

2-0
Sat 12, Mar-19:00 - Estonia Meistri Liiga
Trans Narva vs Tartu JK Tammeka

0-1

0-2
Sat 12, Mar-23:00 - Faroe Islands Formuladeildin
KI Klaksvik vs B36 Torshavn

1-0

1-0
Sat 12, Mar-19:15 - Finland League Cup
FC Haka vs Inter Turku

0-0

0-0
Sat 12, Mar-18:00 - France Ligue 2
AJ Auxerre vs FC Sochaux-Montbeliard

2-1

3-2
Sat 12, Mar-18:00 - France Ligue 2
AC Ajaccio vs Bastia

0-1

0-1
Sat 12, Mar-22:00 - France Ligue 2
Le Havre vs Nimes

0-1

0-1
Sat 12, Mar-22:00 - France Ligue 2
Guingamp vs Quevilly Rouen

1-1

1-1
Sat 12, Mar-22:00 - France Ligue 2
Caen vs Toulouse

2-0

4-1
Sat 12, Mar-22:00 - France Ligue 2
Grenoble Foot 38 vs Rodez AF

0-0

0-0
Sat 12, Mar-22:00 - France Ligue 2
USL Dunkerque vs Pau FC

1-0

1-0
Sat 12, Mar-22:00 - France Ligue 2
Paris FC vs Chamois Niortais

1-0

2-0
Sat 12, Mar-22:00 - France Ligue 2
Valenciennes FC vs Dijon

0-0

0-0
Sat 12, Mar-22:15 - France Ligue 2
Amiens SC vs Nancy

0-0

1-0
Sat 12, Mar-21:00 - French Championnat Amateur Group A
FC Rouen vs Romorantin

1-0

2-1
Sat 12, Mar-21:00 - French Championnat Amateur Group A
Saint Malo vs Voltigeurs Chateaubriant

2-1

3-2
Sat 12, Mar-21:00 - French Championnat Amateur Group A
Blois F.41 vs Guingamp B

2-1

5-2
Sat 12, Mar-21:00 - French Championnat Amateur Group A
AS Vitre vs Granville

1-1

1-1
Sat 12, Mar-21:00 - French Championnat Amateur Group A
St Pryve St Hilaire vs Poissy AS

0-0

2-3
Sat 12, Mar-19:59 - French Championnat Amateur Group A
Plabennec vs FC Chartres

1-0

3-0
Sat 12, Mar-19:00 - French Championnat Amateur Group A
Caen B vs Lorient B

0-2

1-3
Sat 12, Mar-19:00 - French Championnat Amateur Group A
Versailles 78 vs Vannes OC

0-0

1-0
Sat 12, Mar-21:00 - French Championnat Amateur Group B
Beauvais vs Haguenau

1-2

2-3
Sat 12, Mar-21:00 - French Championnat Amateur Group B
Sainte Genevieve Sports vs Saint Quentin


0-1
Sat 12, Mar-21:00 - French Championnat Amateur Group B
L'Entente SSG vs ST Maur Lusitanos

0-0

0-0
Sat 12, Mar-21:00 - French Championnat Amateur Group B
Auxerre B vs Paris 13 Atletico

1-0

1-0
Sat 12, Mar-21:00 - French Championnat Amateur Group B
SC Schiltigheim vs Metz B

0-0

1-1
Sat 12, Mar-19:59 - French Championnat Amateur Group B
Epinal vs Fleury Merogis U.S.

1-0

1-1
Sat 12, Mar-19:59 - French Championnat Amateur Group B
ASM Belfort vs Lens B

0-1

1-1
Sat 12, Mar-19:59 - French Championnat Amateur Group B
Stade Reims II vs Bobigny A.C.

0-0

0-1
Sat 12, Mar-21:00 - French Championnat Amateur Group C
Toulon vs Olymplque de Marseille B

2-1

4-1
Sat 12, Mar-21:00 - French Championnat Amateur Group C
Saint-Priest vs Hyeres

0-1

0-1
Sat 12, Mar-21:00 - French Championnat Amateur Group C
Jura Sud Foot vs Marignane Gignac

1-0

2-0
Sat 12, Mar-21:00 - French Championnat Amateur Group C
Martigues vs Monaco B

1-2

1-2
Sat 12, Mar-21:00 - French Championnat Amateur Group C
Monts d'Or Azergues vs RC Grasse

0-0

0-0
Sat 12, Mar-21:00 - French Championnat Amateur Group C
Aubagne vs Lyonnais B

1-0

3-0
Sat 12, Mar-19:59 - French Championnat Amateur Group C
Frejus Saint-Raphael vs Louhans-Cuiseaux

1-0

2-1
Sat 12, Mar-19:59 - French Championnat Amateur Group C
GFA Rumilly Vallieres vs Lyon Duchere

1-0

1-0
Sat 12, Mar-21:00 - French Championnat Amateur Group D
Les Herbiers vs Trelissac

1-0

2-0
Sat 12, Mar-21:00 - French Championnat Amateur Group D
Chamalieres FC vs Canet Roussillon

0-0

0-0
Sat 12, Mar-21:00 - French Championnat Amateur Group D
Montpellier B vs Angouleme CFC

0-0

0-0
Sat 12, Mar-21:00 - French Championnat Amateur Group D
FC Bergerac vs Colomiers

1-0

1-0
Sat 12, Mar-21:00 - French Championnat Amateur Group D
Bourges 18 vs Stade Montois

1-0

2-0
Sat 12, Mar-21:00 - French Championnat Amateur Group D
Le Puy Foot 43 Auvergne vs Avenir Sportif Beziers

2-0

2-0
Sat 12, Mar-21:00 - French Championnat Amateur Group D
Angers II vs Moulins Yzeure

0-1

1-1
Sat 12, Mar-19:30 - French Feminines D1
Dijon Women's vs Issy FF Women's

0-0

0-1
Sat 12, Mar-00:00 - French Feminines D1
Paris Saint Germain Women's vs Montpellier HSC Women's

0-0

0-0
Sat 12, Mar-00:00 - French Feminines D1
Paris FC Women's vs Fleury 91 Women's

1-1

3-1
Sat 12, Mar-17:30 - French Feminines D1
Saint-Etienne Women's vs Lyonnais Women's

0-0

1-1
Sat 12, Mar-17:30 - French Feminines D1
ASJ Soyaux Women's vs Bordeaux Women's

0-0

0-3
Sat 12, Mar-17:30 - French Feminines D1
Guingamp Women's vs Stade de Reims Women's

0-0

0-1
Sat 12, Mar-19:59 - French Le Championnat Ligue 1
Montpellier HSC vs OGC Nice

0-0

0-0
Sat 12, Mar-00:00 - French Le Championnat Ligue 1
Lille OSC vs AS Saint-Etienne

0-0

0-0
Sat 12, Mar-21:00 - Futsal Italian Serie A
L84 Futsal vs Petrarca Padova Futsal

0-2

1-2
Sat 12, Mar-21:30 - Futsal Italian Serie A
Came Dosson Futsal vs Napoli Futsal

1-2

3-3
Sat 12, Mar-19:59 - Futsal Italian Serie A
Lido Di Ostiav Meta Futsal vs Cybertel Aniene Futsal

1-1

3-3
Sat 12, Mar-21:15 - Futsal Spain Division De Honor
Vina Albali Valdepenas Futsal vs Movistar Inter Futsal

2-2

3-5
Sat 12, Mar-21:30 - Futsal Spain Division De Honor
Ribera Navarra Futsal vs Jimbee Cartagena FS Futsal

0-1

2-2
Sat 12, Mar-21:30 - Futsal Spain Division De Honor
Jaen Paraiso Interior Futsal vs CA Osasuna Magna Futsal

1-1

4-1
Sat 12, Mar-00:00 - Futsal Spain Division De Honor
F.C.Barcelona Futsal vs Catgas Santa Coloma Futsal


4-4
Sat 12, Mar-22:00 - Futsal Spain Division De Honor
Cordoba Futsal vs Pescados Ruben Burela Futsal

1-1

5-1
Sat 12, Mar-15:00 - Futsal Spain Division De Honor
EiPozo Murcia Turistica Futsal vs Manzanares FS Futsal

1-1

1-1
Sat 12, Mar-17:00 - German 3. Liga
FC Kaiserslautern vs Havelse

1-0

3-0
Sat 12, Mar-17:00 - German 3. Liga
Eintracht Braunschweig vs Saarbrucken

0-1

0-2
Sat 12, Mar-17:00 - German 3. Liga
Viktoria Koln vs SV Wehen Wiesbaden

0-0

2-1
Sat 12, Mar-17:00 - German 3. Liga
SC Verl vs SV Waldhof Mannheim

1-0

1-3
Sat 12, Mar-17:00 - German 3. Liga
Turkgucu Ataspor Munchen vs 1. FC Magdeburg

1-0

2-1
Sat 12, Mar-16:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
Hertha Zehlendorf(U17) vs Dynamo Dresden(U17)


0-1
Sat 12, Mar-17:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
Chemnitzer(U17) vs Union Berlin (U17)


0-1
Sat 12, Mar-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
Wolfsburg(U17) vs Energie Cottbus(U17)


5-0
Sat 12, Mar-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
Holstein Kiel(U17) vs FC Erzgebirge Aue(U17)


0-1
Sat 12, Mar-15:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
Carl Zeiss Jena(U17) vs Hallescher FC(U17)


3-0
Sat 12, Mar-16:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
Karlsruher SC (U17) vs Greuther Furth(U17)


1-0
Sat 12, Mar-17:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
1. FSV Mainz 05(U17) vs Nurnberg (U17)


2-2
Sat 12, Mar-13:30 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
1. FC Heidenheim(U17) vs SC Freiburg (U17)


1-6
Sat 12, Mar-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
Hoffenheim(U17) vs FC Ingolstadt(U17)


1-1
Sat 12, Mar-16:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
Alemannia Aachen(U17) vs Fortuna Koln (U17)


1-2
Sat 12, Mar-16:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
Arminia Bielefeld (U17) vs Koln(U17)


1-1
Sat 12, Mar-16:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
Preuben Munster(U17) vs FC Hennef 05(U17)


4-1
Sat 12, Mar-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
Bayer Leverkusen(U17) vs RW Essen(U17)


1-2
Sat 12, Mar-18:30 - German Bundesliga
SC Freiburg vs VfL Wolfsburg

2-0

3-2
Sat 12, Mar-18:30 - German Bundesliga
1. FC Union Berlin vs VfB Stuttgart

1-0

1-1
Sat 12, Mar-18:30 - German Bundesliga
Hoffenheim vs Bayern Munich

1-1

1-1
Sat 12, Mar-21:30 - German Bundesliga
Monchengladbach vs Hertha BSC Berlin

1-0

2-0
Sat 12, Mar-23:30 - German Bundesliga 2
1. FC Heidenheim 1846 vs Werder Bremen

1-0

2-1
Sat 12, Mar-16:30 - German Bundesliga 2
Dynamo Dresden vs St. Pauli

1-1

1-1
Sat 12, Mar-16:30 - German Bundesliga 2
SC Paderborn 07 vs Fortuna Dusseldorf

0-1

1-1
Sat 12, Mar-16:00 - German Frauen Bundesliga
Hoffenheim Women's vs Bayern Munich Women's

1-2

2-4
Sat 12, Mar-14:00 - German Junioren Bundesliga Cup
SC Freiburg(U19) vs Dortmund(U19)

0-0

0-0
Sat 12, Mar-16:00 - German Junioren Bundesliga Nord
Wolfsburg(U19) vs RB Leipzig(U19)

0-0

0-1
Sat 12, Mar-17:00 - German Junioren Bundesliga Nord
Magdeburg(U19) vs Hamburger(U19)

1-2

6-2
Sat 12, Mar-16:00 - German Junioren Bundesliga Sud
Eintracht Frankfurt(U19) vs Hoffenheim(U19)

1-0

1-0
Sat 12, Mar-14:00 - German Junioren Bundesliga West
Fortuna Dusseldorf U19 vs Bochum(U19)

0-1

0-2
Sat 12, Mar-16:00 - Germany - Regionalliga Bayern
TSV 1860 Rosenheim vs FC Memmingen

1-0

1-1
Sat 12, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga Bayern
SpVgg Bayreuth vs VfB Eichstatt

2-1

4-1
Sat 12, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga Bayern
SV Schalding Heining vs FC Pipinsried

0-0

0-1
Sat 12, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga Bayern
FC Schweinfurt vs SC Eltersdorf

2-1

4-2
Sat 12, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga Bayern
TSV Aubstadt vs FV Illertissen

0-0

1-1
Sat 12, Mar-16:00 - Germany - Regionalliga Nordost
SV Babelsberg 03 vs VfB Auerbach

1-0

1-1
Sat 12, Mar-16:00 - Germany - Regionalliga Nordost
Eilenburg vs VSG Altglienicke

1-0

1-0
Sat 12, Mar-17:05 - Germany - Regionalliga Nordost
Chemnitzer vs FSV Luckenwalde

1-0

4-1
Sat 12, Mar-16:30 - Germany - Regionalliga Nord
SC Weiche Flensburg 08 vs VfB Oldenburg

0-0

0-0
Sat 12, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga Nord
Heider SV vs BSV Rehden

0-1

0-3
Sat 12, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga Sued
Kickers Offenbach vs 1. FSV Mainz 05 II

1-0

2-0
Sat 12, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga Sued
SV Elversberg vs TSV Schott Mainz

0-0

2-0
Sat 12, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga Sued
FSV Frankfurt vs Bahlinger SC

1-2

1-3
Sat 12, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga West
KFC Uerdingen 05 vs Rot Weiss Ahlen

1-0

1-1
Sat 12, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga West
TSV Alemannia Aachen vs Sportfreunde Lotte

0-0

1-0
Sat 12, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga West
Koln Am. vs Wegberg-Beeck

2-0

4-1
Sat 12, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga West
Bonner SC vs Monchengladbach B

0-0

1-1
Sat 12, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga West
VFB Homberg vs Fortuna Dusseldorf II

0-1

0-2
Sat 12, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga West
SV Lippstadt vs SV Straelen

1-0

1-2
Sat 12, Mar-17:00 - Germany OberLiga
CfR Pforzheim vs FSV 08 Bissingen

0-2

0-2
Sat 12, Mar-19:00 - Ghana Premier League
Accra Lions vs Dreams FC(GHA)

0-0

1-0
Sat 12, Mar-19:00 - Ghana Premier League
Berekum Chelsea vs Karela United

0-0

1-0
Sat 12, Mar-16:00 - Greece Super League 2
Asteras Vlachioti vs Panathinaikos B

1-1

3-1
Sat 12, Mar-16:15 - Greece Super League 2
Chania Kissamikos vs AEK Athens II

0-0

2-1
Sat 12, Mar-16:45 - Greece Super League 2
Olympiakos Volos vs Xanthi

0-0

1-0
Sat 12, Mar-19:00 - Greece Super League 2
Olympiakos Piraeus II vs Iraklis 1908

0-0

0-0
Sat 12, Mar-15:30 - Greece U19
Asteras Tripolis(U19) vs OFI Crete(U19)


1-3
Sat 12, Mar-16:00 - Greece U19
Panathinaikos(U19) vs FC Aris Thessaloniki(U19)

0-0

1-0
Sat 12, Mar-13:00 - Greece U19
Apollon Smirnis U19 vs Olympiakos Piraeus(U19)

1-0

3-2
Sat 12, Mar-17:00 - Greece U19
Atromitos Athens(U19) vs Volos NFC(U19)

3-1

3-3
Sat 12, Mar-06:00 - Guatemala Liga 2 Nacional
Amatitlan vs Deportivo Puerto San Jose

0-0

3-2
Sat 12, Mar-19:30 - Holland Eredivisie
Sparta Rotterdam vs Go Ahead Eagles

0-0

1-0
Sat 12, Mar-21:45 - Holland Eredivisie
FC Groningen vs N.E.C. Nijmegen

2-3

4-3
Sat 12, Mar-18:00 - Holland Tweede Divisie
Excelsior Maassluis vs Rijnsburgse Boys

0-2

3-2
Sat 12, Mar-18:00 - Holland Tweede Divisie
ASWH vs Koninklijke HFC

2-1

2-2
Sat 12, Mar-18:30 - Holland Tweede Divisie
HHC Hardenberg vs Kozakken Boys

0-1

2-3
Sat 12, Mar-18:30 - Holland Tweede Divisie
VV Katwijk vs Volendam Am.

2-2

3-2
Sat 12, Mar-17:30 - Holland Tweede Divisie
AFC Amsterdam vs Quick Boys

1-2

2-2
Sat 12, Mar-17:30 - Holland Tweede Divisie
Noordwijk vs Scheveningen

1-0

1-0
Sat 12, Mar-17:30 - Hungary NB1
Debreceni VSC vs Ujpest FC

0-2

1-2
Sat 12, Mar-19:59 - Hungary NB1
Mezokovesd-Zsory vs Zalaegerszegi TE

0-0

0-0
Sat 12, Mar-22:30 - Hungary NB1
MTK Budapest FC vs Budapest Honved

0-0

1-0
Sat 12, Mar-15:00 - Hungary U19 League
Gyori ETO FC U19 vs MTK Budapest FC (U19)

0-0

0-1
Sat 12, Mar-15:00 - Hungary U19 League
VAC Varosi LSE(U19) vs Zalaegerszeg TE(U19)

1-1

1-2
Sat 12, Mar-15:00 - Hungary U19 League
Illes Akademia Haladas(U19) vs Budapest Honved U19

0-1

0-2
Sat 12, Mar-15:30 - Hungary U19 League
Diosgyor VTK(U19) vs Debreceni VSC (U19)

0-0

1-1
Sat 12, Mar-16:00 - Hungary U19 League
MOL Fehervar(U19) vs Nyiregyhaza Spartacus(U19)

2-0

2-1
Sat 12, Mar-13:00 - Hungary U19 League
Ujpesti TE(U19) vs Puskas Akademia Fehervar(U19)

1-0

1-0
Sat 12, Mar-15:30 - Iceland Women\'s League Cup
HK Kopavogur Women's vs Grindavik Women's


5-2
Sat 12, Mar-18:00 - Iceland Women\'s League Cup
Stjarnan Women's vs IBV Vestmannaeyjar Women's

1-1

2-1
Sat 12, Mar-19:00 - Iceland Women\'s League Cup
Valur Women's vs Thor KA Akureyri Woman's

3-0

7-0
Sat 12, Mar-19:00 - Iceland Women\'s League Cup
UMF Selfoss Women's vs Tindastoll Neisti Women's

1-0

1-0
Sat 12, Mar-17:00 - Iceland League Cup
Grotta Seltjarnarnes vs HK Kopavogur

1-2

2-3
Sat 12, Mar-00:00 - Iceland League Cup
Fjolnir vs Thor Akureyri

0-1

1-2
Sat 12, Mar-00:00 - Iceland League Cup
Vestri vs Keflavik

0-2

1-3
Sat 12, Mar-20:15 - Iceland League Cup II
Haukar vs Kormakur


3-2
Sat 12, Mar-18:00 - Iceland League Cup II
Throttur Reykjavik vs Reynir Sandgerdi

2-0

5-0
Sat 12, Mar-18:00 - Iceland League Cup II
Dalvik Reynir vs KF Fjallabyggdar

0-0

1-0
Sat 12, Mar-18:00 - Iceland League Cup II
Hottur Huginn vs Magni Grenivik

1-1

2-3
Sat 12, Mar-18:00 - Iceland League Cup II
Fjardabyggd Leiknir vs Volsungur Husavik


2-3
Sat 12, Mar-00:00 - Iceland League Cup II
KF Gardabaer vs UMF Njardvik

0-2

1-3
Sat 12, Mar-15:00 - India League Division 1
Gokulam Kerala vs Kenkre

3-0

6-2
Sat 12, Mar-18:00 - India League Division 1
Mohammedan SC(IND) vs Indian Arrows

2-0

4-0
Sat 12, Mar-12:30 - India League Division 1
Trau FC vs Churchill Brothers

1-0

2-0
Sat 12, Mar-18:00 - India Super League
Hyderabad FC vs ATK Mohun Bagan

1-1

3-1
Sat 12, Mar-17:30 - Indonesia Liga 1
PSIS Semarang vs Bhayangkara FC

0-1

1-1
Sat 12, Mar-15:30 - Iran League
Tractor SC vs Foolad FC

0-2

1-2
Sat 12, Mar-16:30 - Iran League
Fajr Sepasi vs Shahr Khodrou

0-0

0-1
Sat 12, Mar-14:30 - Iran League
Havadar SC vs Mes Rafsanjan

0-1

1-1
Sat 12, Mar-00:00 - Ireland Premier League
Shamrock Rovers vs Bohemians

1-0

1-0
Sat 12, Mar-00:00 - Ireland Premier League
Finn Harps vs St. Patrick's

0-0

0-2
Sat 12, Mar-13:00 - Israel Liga Bet
Maccabi Ahva Sha'ab vs Hapoel Tuba-Zangariyye

2-0

2-0
Sat 12, Mar-21:00 - Israel Premier League
Hapoel Tel Aviv vs Maccabi Netanya

1-0

2-2
Sat 12, Mar-21:00 - Israel Premier League
Maccabi Petah Tikva FC vs Bnei Sakhnin FC

0-0

0-1
Sat 12, Mar-21:00 - Israel Premier League
Hapoel Hadera vs Maccabi Tel Aviv

0-2

0-2
Sat 12, Mar-17:00 - Israel Premier League
Hapoel Ironi Kiryat Shmona vs F.C. Ashdod

1-0

2-0
Sat 12, Mar-15:30 - Israel U19 League
Hapoel Rishon Lezion Yehuda U19 vs Hapoel Ironi Kiryat Shmona(U19)

2-0

3-0
Sat 12, Mar-11:00 - Israel U19 League
Hapoel Jerusalem Sami Malka U19 vs Kafr Qasim U19

0-0

3-1
Sat 12, Mar-13:00 - Israel U19 League
Hapoel Beer Sheva(U19) vs Hapoel Ramat Gan U19

1-0

2-0
Sat 12, Mar-13:30 - Israel U19 League
Maccabi Tel Aviv U19 vs Hapoel Hadera U19

0-0

2-0
Sat 12, Mar-13:50 - Israel U19 League
Ashdod MS U19 vs Sektzia Nes Tziona(U19)

3-0

6-1
Sat 12, Mar-13:55 - Israel U19 League
Beitar Jerusalem Oren (U19) vs Hapoel Tel Aviv Nisanov(U19)

1-0

1-0
Sat 12, Mar-14:00 - Israel U19 League
Bnei Sakhnin U19 vs Maccabi Haifa Shmuel U19

1-0

2-1
Sat 12, Mar-14:00 - Israel U19 League
Hapoel Kfar Saba (U19) vs Maccabi Petah Tikva Asis Dabid (U19)

0-1

0-3
Sat 12, Mar-14:10 - Israel U19 League
Hapoel Kiryat Ono(U19) vs Maccabi Herzliya U19

1-0

1-0
Sat 12, Mar-14:30 - Israel U19 League
Hapoel Raanana Roei U19 vs Ironi Nesher(U19)

1-0

3-0
Sat 12, Mar-16:00 - Italian Campionato Primavera
Napoli Youth vs Empoli Youth

1-0

2-2
Sat 12, Mar-18:00 - Italian Campionato Primavera
Bologna Youth vs Genoa Youth

0-0

1-0
Sat 12, Mar-14:00 - Italian Campionato Primavera
Inter Milan Youth vs Cagliari Youth

0-0

1-0
Sat 12, Mar-15:00 - Italian Campionato Primavera 2
Alessandria Youth vs Cittadella Youth

1-1

3-3
Sat 12, Mar-17:30 - Italian Campionato Primavera 2
Parma Youth vs Cremonese Youth

1-2

2-2
Sat 12, Mar-17:30 - Italian Campionato Primavera 2
Brescia Youth vs Reggiana Youth


5-0
Sat 12, Mar-17:30 - Italian Campionato Primavera 2
Pisa Youth vs Spezia Youth

1-0

3-0
Sat 12, Mar-17:30 - Italian Campionato Primavera 2
Frosinone Youth vs Benevento Youth

2-0

4-0
Sat 12, Mar-17:30 - Italian Campionato Primavera 2
Perugia Youth vs Cesena Youth


1-2
Sat 12, Mar-17:30 - Italian Campionato Primavera 2
Pordenone Youth vs Vicenza Vicence Calcio

0-1

2-4
Sat 12, Mar-17:30 - Italian Campionato Primavera 2
S.S.D. Monza 1912 Youth vs Virtus Entella Youth

1-0

3-2
Sat 12, Mar-14:00 - Italian Campionato Primavera 2
Como Youth vs Udinese Youth

2-1

3-4
Sat 12, Mar-14:00 - Italian Campionato Primavera 2
Ternana Youth vs Cosenza Calcio Youth

0-0

0-2
Sat 12, Mar-14:30 - Italian Campionato Primavera 2
Lazio Youth vs Ascoli Youth

1-1

1-1
Sat 12, Mar-23:45 - Italian Serie A
AC Milan vs Empoli

1-0

1-0
Sat 12, Mar-18:00 - Italian Serie A
Salernitana vs US Sassuolo Calcio

1-2

2-2
Sat 12, Mar-18:00 - Italian Serie A
Spezia vs Cagliari

0-0

2-0
Sat 12, Mar-21:00 - Italian Serie A
Sampdoria vs Juventus

0-2

1-3
Sat 12, Mar-19:15 - Italian Serie B
Frosinone vs Alessandria

1-0

3-0
Sat 12, Mar-19:15 - Italian Serie B
Benevento vs Crotone

2-1

3-1
Sat 12, Mar-19:15 - Italian Serie B
Spal vs Ascoli

0-1

1-2
Sat 12, Mar-19:15 - Italian Serie B
A.C. Monza vs Vicenza

1-0

4-0
Sat 12, Mar-19:15 - Italian Serie B
Pordenone Calcio SSD vs Como

1-0

1-1
Sat 12, Mar-17:00 - Italian Serie B
Ternana vs Cosenza Calcio 1914

2-0

2-0
Sat 12, Mar-17:00 - Italian Serie B
Urbs Reggina 1914 vs Perugia

0-0

0-1
Sat 12, Mar-17:00 - Italian Serie B
Lecce vs Brescia

1-1

1-1
Sat 12, Mar-17:30 - Italian Woman\'s Cup
AC Milan Women's vs Juventus Women's

0-2

1-6
Sat 12, Mar-17:30 - Italy C1A
USD Virtus Verona vs Calcio Lecco

0-0

1-0
Sat 12, Mar-17:30 - Italy C1B
Robur Siena S.S.D. vs Gubbio

1-0

1-2
Sat 12, Mar-17:30 - Italy C1B
Ancona vs A.S. Viterbese Castrense

2-0

2-2
Sat 12, Mar-17:30 - Italy C1B
Pistoiese vs Cesena

0-1

0-1
Sat 12, Mar-17:30 - Italy C1B
Carrarese vs Modena

0-1

2-3
Sat 12, Mar-17:30 - Italy C1B
Imolese vs Virtus Entella

0-1

1-1
Sat 12, Mar-20:30 - Italy C1B
Teramo vs Montevarchi Calcio

0-1

0-1
Sat 12, Mar-20:30 - Italy C1B
Vis Pesaro vs Grosseto

1-1

2-1
Sat 12, Mar-20:30 - Italy C1B
Olbia vs Delfino Pescara 1936

1-0

1-2
Sat 12, Mar-20:30 - Italy C1B
Pontedera vs Fermana

0-1

1-2
Sat 12, Mar-09:00 - Japanese J-League Division 1
Shimizu S-Pulse vs Cerezo Osaka

0-1

1-3
Sat 12, Mar-09:00 - Japanese J-League Division 1
Jubilo Iwata vs Gamba Osaka

1-0

1-1
Sat 12, Mar-09:00 - Japanese J-League Division 1
Consadole Sapporo vs Yokohama F Marinos

0-0

1-1
Sat 12, Mar-10:00 - Japanese J-League Division 1
FC Tokyo vs Sanfrecce Hiroshima

0-0

2-1
Sat 12, Mar-10:00 - Japanese J-League Division 1
Shonan Bellmare vs Kyoto Sanga FC

0-0

1-1
Sat 12, Mar-11:00 - Japanese J-League Division 1
Kashiwa Reysol vs Avispa Fukuoka

1-0

1-0
Sat 12, Mar-12:00 - Japanese J-League Division 1
Kawasaki Frontale vs Nagoya Grampus Eight

1-0

1-0
Sat 12, Mar-08:00 - Japanese League Division 2
Vegalta Sendai vs Grulla Morioka

1-0

3-0
Sat 12, Mar-09:00 - Japanese League Division 2
Ventforet Kofu vs Montedio Yamagata

0-1

1-1
Sat 12, Mar-09:00 - Japanese League Division 2
Tokushima Vortis vs Roasso Kumamoto

1-1

2-2
Sat 12, Mar-09:00 - Japanese League Division 2
V-Varen Nagasaki vs Oita Trinita

2-1

4-1
Sat 12, Mar-09:00 - Japanese League Division 2
Renofa Yamaguchi vs FC Ryukyu

1-1

2-3
Sat 12, Mar-08:00 - Japanese League Division 3
YSCC Yokohama vs FC Gifu

0-0

0-0
Sat 12, Mar-09:00 - Japanese League Division 3
Fujieda MYFC vs Gainare Tottori

3-0

3-0
Sat 12, Mar-14:30 - Japanese League Division 3
SC Sagamihara vs Azul Claro Numazu

1-0

1-0
Sat 12, Mar-08:00 - Japanese WE League
JEF United Ichihara Women's vs INAC Kobe Leonessa Women's

0-0

0-1
Sat 12, Mar-09:00 - Japanese WE League
AS Elfen Sayama Women's vs Omiya Ardija Women's

2-1

2-2
Sat 12, Mar-09:00 - Japanese WE League
Sanfrecce Hiroshima Women's vs NTV Beleza Women's

0-2

0-2
Sat 12, Mar-16:00 - Jordan Shield Cup
Al Hussein Irbid vs Ramtha SC

0-0

0-1
Sat 12, Mar-19:59 - Jordan Shield Cup
Al-Faisaly Amman vs Shabab AlOrdon

1-0

1-1
Sat 12, Mar-16:00 - Kenya Premier League
Tusker FC Nairobi vs Kariobangi Sharks

1-0

1-0
Sat 12, Mar-16:00 - Kenya Premier League
KCB Nairobi vs Wazito FC

0-0

2-0
Sat 12, Mar-09:00 - Korea K3 League
Busan Transpor Tation vs Gyeongju KHNP

0-0

0-1
Sat 12, Mar-09:00 - Korea K3 League
Siheung Citizen vs Cheongju Jikji FC

0-0

0-0
Sat 12, Mar-10:00 - Korea K3 League
Gangneung Citizen vs Daejeon Korail

0-1

2-1
Sat 12, Mar-10:00 - Korea K3 League
Paju Citizen FC vs Pocheon Citizen FC

1-0

2-1
Sat 12, Mar-08:00 - Korea K4 League
Seoul Nowon United vs Gangwon II

1-0

2-0
Sat 12, Mar-08:00 - Korea K4 League
Seoul Jungnang FC vs Namdong FC

1-0

1-0
Sat 12, Mar-10:00 - Korea K4 League
Goyang KH FC vs Pyeongchang FC

1-0

3-0
Sat 12, Mar-09:00 - Korea League 1
Jeju United FC vs Jeonbuk Hyundai Motors

1-0

2-0
Sat 12, Mar-11:30 - Korea League 1
Suwon Samsung Bluewings vs Pohang Steelers

0-0

1-1
Sat 12, Mar-08:30 - Korea League 2
Gimpo FC vs Seoul E-Land FC

1-0

2-2
Sat 12, Mar-08:30 - Korea League 2
Ansan Greeners FC vs Gwangju Football Club

0-1

0-2
Sat 12, Mar-11:00 - Korea League 2
Daejeon Hana Citizen vs FC Anyang

0-1

1-1
Sat 12, Mar-16:00 - Kosovo Super League
KF Prishtina vs KF Ulpiana

0-0

2-0
Sat 12, Mar-16:00 - Kosovo Super League
Ballkani vs KF Feronikeli

3-0

6-0
Sat 12, Mar-16:00 - Latvia - 1. Division
Riga FC vs Valmieras FK

1-1

2-1
Sat 12, Mar-18:00 - Latvia - 1. Division
FK Spartaks Jurmala vs Rigas Futbola skola

1-1

2-3
Sat 12, Mar-19:00 - Lithuania - 1. Division
Suduva vs Banga Gargzdai

2-0

3-0
Sat 12, Mar-17:00 - Lithuania - 1. Division
Dziugas Telsiai vs FK Riteriai

0-1

0-1
Sat 12, Mar-19:00 - Luxembourg National Division
F91 Dudelange vs US Mondorf-les-Bains

1-0

2-1
Sat 12, Mar-19:00 - Luxembourg National Division
FC Wiltz 71 vs Etzella Ettelbruck

0-2

1-2
Sat 12, Mar-19:00 - Luxembourg National Division
Progres Niederkorn vs UNA Strassen

0-1

0-2
Sat 12, Mar-17:00 - Macao Division 1
LUN LOK vs Sporting Macau

0-0

1-0
Sat 12, Mar-15:00 - Macao Division 1
Casa De Portugal vs Chao Pak Kei

0-7

0-13
Sat 12, Mar-15:30 - Malaysia FA Cup
Sabah FA vs Respect FC

0-0

2-0
Sat 12, Mar-17:00 - Malaysia FA Cup
Kedah vs KSR Sains

1-0

4-0
Sat 12, Mar-21:00 - Malta First Division League
Mqabba FC vs St. George's

1-1

4-1
Sat 12, Mar-21:00 - Malta First Division League
Melita FC vs Zejtun Corinthians

1-1

1-3
Sat 12, Mar-00:00 - Malta First Division League
Marsaxlokk FC vs San Gwann FC

2-1

3-2
Sat 12, Mar-17:00 - Malta First Division League
Qrendi vs Swieqi United

1-1

1-1
Sat 12, Mar-14:00 - Malta First Division League
Marsa F.C. vs Tarxien Rainbows F.C.

0-0

1-0
Sat 12, Mar-21:00 - Malta Premier League
Floriana FC vs Hibernians FC

0-3

1-4
Sat 12, Mar-17:00 - Malta Premier League
Birkirkara FC vs Valletta FC

1-0

1-1
Sat 12, Mar-17:00 - Malta Premier League
Gzira United vs Sirens

0-1

2-1
Sat 12, Mar-17:00 - Malta Premier League
Gudja United vs Mosta FC

1-0

1-0
Sat 12, Mar-13:00 - McInerney Ford Night Series Division 1
Murdoch Uni Melville vs Olympic Kingsway SC

1-0

3-1
Sat 12, Mar-07:00 - Mexico Primera Division
FC Juarez vs Atlas

0-1

1-2
Sat 12, Mar-07:06 - Mexico Primera Division
Monterrey vs Mazatlan FC

2-0

2-1
Sat 12, Mar-05:00 - Mexico Primera Division
Club Necaxa vs Queretaro FC

1-0

1-0
Sat 12, Mar-07:30 - Mexico Primera Divison 2
Coras De Nayarit vs UA De Zacatecas

0-1

2-2
Sat 12, Mar-22:00 - Mexico Primera Divison 2
Canoneros Marina vs Inter Playa del Carmen

0-1

0-1
Sat 12, Mar-01:10 - Mexico Primera Divison 2
Alebrijes de Oaxaca B vs Ciervos FC

0-0

1-0
Sat 12, Mar-05:00 - Mexico Primera Divison 2
Estudiantes Tecos vs Atletico Saltillo

0-1

1-2
Sat 12, Mar-22:00 - Mexico Women\'s Primera Division
Cruz Azul Women's vs Santos Laguna Women's

1-2

2-3
Sat 12, Mar-21:00 - Mexico Youth U20
Santos Laguna U20 vs Club Tijuana(U20)

3-0

4-2
Sat 12, Mar-16:00 - Moldova Division 2
FC Sucleia vs Sheriff Tiraspol B


0-1
Sat 12, Mar-16:00 - Moldova Divizia Nationala
Zimbru Chisinau vs FC Balti

1-1

2-1
Sat 12, Mar-19:00 - Moldova Divizia Nationala
FC Floresti vs FC Sfintul Gheorghe


0-3
Sat 12, Mar-17:00 - Montenegro Division 2
OFK Titograd vs OFK Mladost DG

0-0

1-3
Sat 12, Mar-17:00 - Montenegro Division 2
FK Berane vs Jedinstvo Bijelo Polje

0-1

0-3
Sat 12, Mar-17:00 - Montenegro Division 2
FK Kom vs Bokelj Kotor

1-0

1-0
Sat 12, Mar-17:00 - Montenegro Division 2
FK Cetinje vs FK Grbalj Radanovici

0-2

1-3
Sat 12, Mar-17:00 - Montenegro Division 2
Arsenal Tivat vs OFK Igalo

1-0

1-0
Sat 12, Mar-23:30 - Morocco Cup
Rapide Oued Zem vs DHJ Difaa Hassani Jadidi

0-2

1-3
Sat 12, Mar-18:00 - Morocco Cup
Olympique de Safi vs Amal Tiznit

4-1

4-1
Sat 12, Mar-18:00 - Morocco Cup
Ittihad Khemisset vs Chabab Atlas Khenifra

0-1

0-3
Sat 12, Mar-18:00 - Morocco Cup
Union Sportive Sidi Kacem vs Chabab Mohammedia

0-0

0-0
Sat 12, Mar-18:00 - Morocco Cup
Union Sportive Temara vs UTS Union Touarga Sport Rabat

0-2

0-2
Sat 12, Mar-18:00 - Morocco Cup
CAYB Youssoufia Berrechid vs Kawkab Marrakech

0-0

1-0
Sat 12, Mar-18:00 - Morocco Cup
AS Mansouria vs Moghreb Tetouan

0-0

0-0
Sat 12, Mar-21:00 - Morocco Cup
Renaissance Zemamra vs Hassania Agadir

0-0

0-0
Sat 12, Mar-21:20 - National League
Boreham Wood F.C. vs Chesterfield

0-0

1-1
Sat 12, Mar-19:00 - National League
Halifax Town vs Dover Athletic

1-1

2-1
Sat 12, Mar-19:00 - National League
Yeovil Town vs Grimsby Town

0-1

0-2
Sat 12, Mar-19:00 - National League
Woking vs Maidenhead United

0-0

1-0
Sat 12, Mar-19:00 - National League
Altrincham vs Eastleigh

2-0

4-0
Sat 12, Mar-19:00 - National League
Kings Lynn vs Torquay United

1-2

2-3
Sat 12, Mar-19:00 - National League
Wealdstone FC vs Weymouth

0-1

3-2
Sat 12, Mar-19:00 - National League North
Kidderminster vs AFC Fylde

0-1

0-1
Sat 12, Mar-19:00 - National League North
Alfreton Town vs Farsley Celtic

0-0

0-0
Sat 12, Mar-19:00 - National League North
Blyth Spartans vs Chester FC

0-2

1-3
Sat 12, Mar-19:00 - National League North
Leamington vs Hereford

0-0

0-0
Sat 12, Mar-19:00 - National League North
Gloucester City vs Gateshead

1-2

2-4
Sat 12, Mar-19:00 - National League North
Brackley Town vs AFC Telford United

2-1

2-1
Sat 12, Mar-19:00 - National League North
Guiseley vs Boston United

0-0

0-1
Sat 12, Mar-19:00 - National League North
Bradford Park Avenue vs Curzon Ashton FC

1-2

2-3
Sat 12, Mar-19:00 - National League North
Spennymoor Town vs Kettering Town

0-1

2-1
Sat 12, Mar-19:00 - National League North
Chorley vs Southport FC

0-1

2-1
Sat 12, Mar-19:00 - Nigeria Premier League
Enyimba International vs Plateau United

1-0

1-1
Sat 12, Mar-19:00 - Nigeria Premier League
Niger Tornadoes FC vs Remo Stars

1-0

1-0
Sat 12, Mar-18:00 - North Macedonia Prva liga
FK Shkupi vs Rabotnicki Skopje

0-0

2-0
Sat 12, Mar-18:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
FK Vardar vs FK Ohrid 2004

0-0

1-0
Sat 12, Mar-18:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
Belasica Strumica vs Detonit Junior

0-0

2-0
Sat 12, Mar-18:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
Sileks Kratovo vs Besa Doberdoll

0-0

0-0
Sat 12, Mar-18:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
Pobeda Prilep vs FK Kozuv Gevgelija

1-0

1-1
Sat 12, Mar-18:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
FK Teteks Tetovo vs KF Veleshta

1-0

2-0
Sat 12, Mar-18:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
FK Gostivar vs FK Kadino

3-1

6-1
Sat 12, Mar-18:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
FK Osogovo Kocani vs Lokomotiva Gradsko

1-0

6-0
Sat 12, Mar-18:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
Kamenica Sasa vs Bratstvo 07

1-0

1-0
Sat 12, Mar-18:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
Sloga Vinica vs Kit Go Pehchevo

0-0

1-0
Sat 12, Mar-18:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
Voska Sport vs Korab Debar

1-0

2-0
Sat 12, Mar-19:00 - Northern Ireland IFA Championship
Institute FC vs Queen's University Belfast

0-0

0-1
Sat 12, Mar-19:00 - Northern Ireland IFA Championship
Newry City vs Ards FC

2-0

4-0
Sat 12, Mar-19:00 - Northern Ireland IFA Championship
Ballyclare Comrades vs Dergview FC

0-1

3-1
Sat 12, Mar-19:00 - Northern Ireland IFA Championship
Annagh United vs Loughgall FC

0-0

0-0
Sat 12, Mar-19:00 - Northern Ireland IFA Championship
Knockbreda vs Ballinamallard United

0-1

2-4
Sat 12, Mar-19:00 - Northern Ireland Premier League
Portadown FC vs Ballymena United F.C.

1-0

1-0
Sat 12, Mar-19:00 - Northern Ireland Premier League
Dungannon Swifts vs Glentoran FC

0-1

0-1
Sat 12, Mar-19:00 - Northern Ireland Premier League
Glenavon FC vs Carrick Rangers

0-0

2-0
Sat 12, Mar-18:00 - Norway NM Cupen
Raufoss vs Stromsgodset

0-0

0-0
Sat 12, Mar-18:00 - Norway NM Cupen
Kongsvinger vs Viking

0-1

0-2
Sat 12, Mar-18:00 - Norway NM Cupen
Sandnes Ulf vs Start Kristiansand

2-0

2-0
Sat 12, Mar-18:00 - Norway NM Cupen
KFUM Oslo vs Brann

0-0

1-0
Sat 12, Mar-17:35 - Omani League
Saham vs Sohar Club

0-1

1-1
Sat 12, Mar-17:40 - Omani League
AL-Nahda vs Al Seeb

1-0

2-0
Sat 12, Mar-17:45 - Omani League
Dhofar vs Oman Club

1-1

2-2
Sat 12, Mar-17:30 - Omani League
Muscat vs Nizwa

1-0

2-0
Sat 12, Mar-02:00 - Paraguayan Primera Division
Sportivo Ameliano vs Tacuary FBC

0-1

0-2
Sat 12, Mar-19:59 - Peru Primera Division
Alianza Atletico vs Universidad San Martin de Porres

2-1

3-1
Sat 12, Mar-22:15 - Peru Primera Division
Carlos A. Mannucci vs Carlos Stein

1-0

1-0
Sat 12, Mar-18:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Cracovia Krakow Youth vs SMS Lodz Youth


2-4
Sat 12, Mar-13:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Zaglebie Lubin Youth vs Legia Warszawa Youth

0-0

2-0
Sat 12, Mar-13:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Warta Poznan Youth vs Lech Poznan Youth

3-0

4-1
Sat 12, Mar-15:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Polonia Warszawa Youth vs Jagiellonia Bialystok Youth

0-0

1-0
Sat 12, Mar-15:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Pogon Szczecin Youth vs Slask Wroclaw Youth

0-0

1-1
Sat 12, Mar-15:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Gwarek Zabrze Youth vs Wisla Krakow Youth


1-6
Sat 12, Mar-15:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Rakow Czestochowa Youth vs Stal Rzeszow Youth

0-0

2-0
Sat 12, Mar-16:00 - Poland - 4. Liga
Avia Swidnik vs Wisla Sandomierz

0-2

2-2
Sat 12, Mar-16:00 - Poland - 4. Liga
Zaglebie Lubin B vs Lechia Zielona Gora

0-1

2-1
Sat 12, Mar-16:00 - Poland - 4. Liga
Wolczanka WP vs Chelmianka Chelm

0-1

0-2
Sat 12, Mar-16:00 - Poland - 4. Liga
LKS Goczalkowice Zdroj vs Foto Higiena Blyskawica Gac

1-1

1-1
Sat 12, Mar-16:00 - Poland - 4. Liga
Carina Gubin vs Sleza Wroclaw

0-0

0-0
Sat 12, Mar-16:00 - Poland - 4. Liga
Kluczevia Stargard vs Kotwica Kolobrzeg

0-1

0-4
Sat 12, Mar-18:00 - Poland - 4. Liga
Polonia Bytom vs Warta Gorzow Wielkopolski

2-1

2-4
Sat 12, Mar-18:00 - Poland - 4. Liga
KS Legionovia Legionowo vs Swit Nowy Dwor Mazowiecki

1-0

1-0
Sat 12, Mar-18:00 - Poland - 4. Liga
KP Starogard Gdanski vs Blekitni Stargard Szczecinski

0-0

0-4
Sat 12, Mar-18:00 - Poland - 4. Liga
BTP Stal Brzeg vs Gwarek Tarnowskie Gory

1-0

2-2
Sat 12, Mar-18:00 - Poland - 4. Liga
Unia Skierniewice vs KS Blonianka Blonie

0-1

1-2
Sat 12, Mar-18:00 - Poland - 4. Liga
Korona Rzeszow vs Podlasie Biala Podlaska

2-1

2-2
Sat 12, Mar-16:30 - Poland - 4. Liga
Legia Warszawa B vs Pilica BiaƂobrzegi

2-1

5-2
Sat 12, Mar-19:59 - Poland - 4. Liga
Stal Stalowa Wola vs Wisloka Debica

1-0

2-2
Sat 12, Mar-19:59 - Poland - 4. Liga
Zawisza Bydgoszcz vs Sokol Kleczew

0-0

1-0
Sat 12, Mar-19:59 - Poland - 4. Liga
Bron Radom vs Lechia Tomaszow Mazowiecki

0-1

1-1
Sat 12, Mar-19:59 - Poland - 4. Liga
Karkonosze J. Gora vs GKS Pniowek Pawlowice Slaskie

0-1

2-1
Sat 12, Mar-18:30 - Poland - 4. Liga
Jarota Jarocin vs Unia Janikowo

1-1

4-2
Sat 12, Mar-17:00 - Poland - 4. Liga
KSZO Ostrowiec vs LKS Lagow

0-1

0-1
Sat 12, Mar-17:00 - Poland - 4. Liga
Swit Skolwin vs GKS Przodkowo

1-0

2-0
Sat 12, Mar-17:00 - Poland - 4. Liga
Mamry Gizycko vs Znicz Biala Piska

0-0

2-1
Sat 12, Mar-15:00 - Poland - 4. Liga
Baltyk Koszalin vs Pogon Nowe Skalmierzyce

1-0

1-2
Sat 12, Mar-15:00 - Poland - 4. Liga
Czarni Polaniec vs Cracovia Krakow II

0-0

0-3
Sat 12, Mar-15:00 - Poland - 4. Liga
LKS II Lodz vs Sokol Aleksandrow Lodzki

1-1

2-1
Sat 12, Mar-15:00 - Poland - 4. Liga
Stolem Gniewino vs Pogon Szczecin II

0-1

0-5
Sat 12, Mar-17:30 - Poland - 4. Liga
Unia Tarnow vs Podhale Nowy

1-0

2-0
Sat 12, Mar-17:30 - Poland - 4. Liga
Rekord Bielsko vs Piast Zmigrod

0-0

1-1
Sat 12, Mar-20:30 - Poland - Ekstraklasa
Piast Gliwice vs Lechia Gdansk

0-0

1-0
Sat 12, Mar-23:00 - Poland - Ekstraklasa
Cracovia Krakow vs Pogon Szczecin

0-0

1-1
Sat 12, Mar-18:00 - Poland - Ekstraklasa
Warta Poznan vs Gornik Zabrze

1-1

2-1
Sat 12, Mar-15:40 - Poland - I liga
Odra Opole vs Arka Gdynia

0-3

1-3
Sat 12, Mar-21:00 - Poland - I liga
LKS Lodz vs Stomil Olsztyn

0-1

0-2
Sat 12, Mar-23:30 - Poland - I liga
GKS Jastrzebie vs Miedz Legnica

0-2

0-2
Sat 12, Mar-19:59 - Poland - II liga
Ruch Chorzow vs Pogon Grodzisk Mazowiecki

1-1

4-1
Sat 12, Mar-17:00 - Poland - II liga
Hutnik Krakow vs Lech Poznan B

0-1

1-2
Sat 12, Mar-17:00 - Poland - II liga
Slask Wroclaw B vs Garbarnia Krakow

0-1

0-4
Sat 12, Mar-19:00 - Poland - II liga
Motor Lublin vs Olimpia Elblag

0-0

1-0
Sat 12, Mar-16:00 - Poland Woman\'s League
GKS Katowice Women's vs KKP Bydgoszcz Women's

3-1

3-3
Sat 12, Mar-14:00 - Poland Woman\'s League
Czarni Sosnowiec Women's vs AZS UJ Krakow Women's

2-0

4-0
Sat 12, Mar-15:00 - Poland Woman\'s League
KKPK Medyk Konin Women's vs WKS Slask Wroclaw Women's

1-0

2-0
Sat 12, Mar-15:00 - Poland Woman\'s League
SMS Lodz Women's vs Tarnovia Tarnow Women's

2-0

6-0
Sat 12, Mar-18:00 - Portugal Liga de Honora
Rio Ave vs FC Penafiel

1-0

2-0
Sat 12, Mar-15:00 - Portugal Liga de Honora
Estrela Amadora vs C.D. Feirense

1-0

1-2
Sat 12, Mar-19:59 - Portugal Liga Revelacao U19
Nacional(U19) vs Vilafranquense(U19)

1-0

2-0
Sat 12, Mar-19:00 - Portugal Liga Revelacao U19
Vizela(U19) vs Tondela(U19)

1-0

1-2
Sat 12, Mar-19:00 - Portugal Liga Revelacao U19
Leixoes U19 vs Pacos Ferreira(U19)

1-0

1-1
Sat 12, Mar-19:00 - Portugal Liga Revelacao U19
Academica Coimbra(U19) vs Uniao Leiria U19

2-0

4-1
Sat 12, Mar-19:00 - Portugal Liga Revelacao U19
GD Estoril-Praia(U19) vs Braga (U19)

1-0

1-0
Sat 12, Mar-19:00 - Portugal Liga Revelacao U19
Vitoria FC Setubal(U19) vs Sacavenense(U19)

1-1

3-1
Sat 12, Mar-19:00 - Portugal Liga Revelacao U19
Alverca(U19) vs FC Porto(U19)

0-1

1-2
Sat 12, Mar-19:00 - Portugal Liga Revelacao U19
UD Oliveirense(U19) vs Gil Vicente U19

0-0

0-2
Sat 12, Mar-19:00 - Portugal Liga Revelacao U19
Amora FC(U19) vs Belenenses(U19)

1-2

3-2
Sat 12, Mar-15:00 - Portugal Liga Revelacao U19
FC Famalicao(U19) vs Feirense(U19)

1-0

2-1
Sat 12, Mar-19:00 - Portugal Liga Revelacao U23
Academica Coimbra(U23) vs Vitoria Guimaraes(U23)

1-1

4-1
Sat 12, Mar-15:00 - Portugal Liga Revelacao U23
Maritimo(U23) vs Sporting Clube de Portugal(U23)

1-1

1-1
Sat 12, Mar-15:00 - Portugal Liga Revelacao U23
Benfica(U23) vs GD Estoril-Praia(U23)

2-0

2-0
Sat 12, Mar-15:00 - Portugal Liga Revelacao U23
Farense(U23) vs Vizela(U23)

1-0

2-1
Sat 12, Mar-19:30 - Portugal Primera Liga
GD Estoril Praia vs Portimonense

1-0

2-0
Sat 12, Mar-19:30 - Portugal Primera Liga
FC Famalicao vs CD Santa Clara

0-0

0-0
Sat 12, Mar-00:15 - Portugal Primera Liga
SL Benfica vs Vizela

0-0

1-1
Sat 12, Mar-22:00 - Portugal Primera Liga
FC Arouca vs Pacos Ferreira

0-1

0-1
Sat 12, Mar-16:45 - Republic of Azerbaijan Premier League
Sabail vs Kesla FK

0-2

0-3
Sat 12, Mar-19:00 - Republic of Azerbaijan Premier League
Sabah FK Baku vs Qarabag

0-1

0-1
Sat 12, Mar-19:30 - Romania - Divizia A
Chindia Targoviste vs FC U Craiova 1948

0-0

0-0
Sat 12, Mar-22:30 - Romania - Divizia A
CFR Cluj vs FC Voluntari

0-0

3-1
Sat 12, Mar-16:00 - Romania - Liga 2
SSU Politehnica Timisoara vs Hermannstadt

1-1

1-2
Sat 12, Mar-16:00 - Romania - Liga 2
CSM Politehnica Iasi vs Astra Giurgiu

1-0

3-1
Sat 12, Mar-16:00 - Romania - Liga 2
Gloria Buzau vs Concordia Chiajna

0-1

0-1
Sat 12, Mar-16:00 - Romania - Liga 2
Dacia Unirea Braila vs Unirea Dej

0-0

0-1
Sat 12, Mar-16:00 - Romania - Liga 2
Unirea Slobozia vs Ripensia Timisoara

1-0

1-0
Sat 12, Mar-16:00 - Romania - Liga 2
FC Metaloglobus Bucuresti vs CSA Steaua Bucureti

1-1

1-3
Sat 12, Mar-16:00 - Romania - Liga 2
Csikszereda Miercurea vs ASC Corona Brasov

1-1

1-1
Sat 12, Mar-16:00 - Romania - Liga 2
Viitorul Pandurii Targu Jiu vs CSC 1599 Selimbar

0-0

1-0
Sat 12, Mar-13:00 - Romania Women\'s Superliga
FCM Targu Mures Women's vs Universitatea Galati Women's

1-1

2-1
Sat 12, Mar-13:00 - Romania Women\'s Superliga
CSS Targoviste Women's vs Minaur Baia Mare Women's

0-1

0-4
Sat 12, Mar-13:00 - Romania Women\'s Superliga
Heniu Prundu Bargaului Women's vs Fairplay Bucuresti Women's

2-1

4-1
Sat 12, Mar-13:00 - Romania Women\'s Superliga
Banat Girls Women's vs Piros Security Arad Women's

0-2

0-3
Sat 12, Mar-13:00 - Romania Women\'s Superliga
SSU Politehnica Timisoara Women's vs CSM Alexandria Women's

0-1

1-1
Sat 12, Mar-14:00 - Romania Women\'s Superliga
Olimpia Cluj Women's vs Vasas Femina Women's

0-0

1-0
Sat 12, Mar-18:00 - Russia First Division
PFK Kuban vs Volgar Astrachan

0-2

1-3
Sat 12, Mar-16:30 - Russia First Division
Neftekhimik Nizhnekamsk vs Akron Togliatti

0-0

0-0
Sat 12, Mar-19:00 - Russia First Division
FK Krasnodar II vs Fakel Voronezh

1-1

1-2
Sat 12, Mar-13:00 - Russia First Division
FC Tom Tomsk vs KamAZ

1-0

1-0
Sat 12, Mar-13:00 - Russia First Division
Yenisey Krasnoyarsk vs Metallurg Lipetsk

1-1

2-1
Sat 12, Mar-17:00 - Russia First Division
Rotor Volgograd vs Gazovik Orenburg

0-1

0-3
Sat 12, Mar-17:00 - Russia First Division
Alania Vladikavkaz vs Olimp-Dolgiye Prudy

2-0

2-0
Sat 12, Mar-15:00 - Russia First Division
FC Torpedo Moscow vs Baltika

1-0

2-2
Sat 12, Mar-15:00 - Russia First Division
Spartak Moscow II vs SKA Khabarovsk

0-1

1-1
Sat 12, Mar-15:00 - Russia First Division
Veles Moscow vs Tekstilshchik Ivanovo

2-1

3-2
Sat 12, Mar-19:59 - Russia Premier League
Lokomotiv Moscow vs CSKA Moscow

1-1

1-2
Sat 12, Mar-15:00 - Russia Premier League
FC Ufa vs FK Nizhny Novgorod

0-0

0-0
Sat 12, Mar-17:30 - Russia Premier League
Arsenal Tula vs Dynamo Moscow

1-1

1-4
Sat 12, Mar-18:00 - San Marino Girone A
Cailungo vs SP Libertas

1-1

1-1
Sat 12, Mar-18:00 - San Marino Girone A
Folgore/Falciano vs SS Murata

0-0

3-0
Sat 12, Mar-18:00 - San Marino Girone A
Fiorentino vs SS Virtus

0-0

1-1
Sat 12, Mar-18:00 - San Marino Girone A
San Giovanni vs SP La Fiorita

0-2

0-3
Sat 12, Mar-16:40 - Saudi Arabia Division 2
Al Taraji vs Afief


2-1
Sat 12, Mar-16:55 - Saudi Arabia Division 2
Al-Riyadh vs Al Bukayriyah


2-0
Sat 12, Mar-16:55 - Saudi Arabia Division 2
Al-Sadd FC(SA) vs Al-Lewaa

0-2

1-2
Sat 12, Mar-17:00 - Saudi Arabia Division 2
Al-Washm vs Al-Sharq


2-2
Sat 12, Mar-17:00 - Saudi Arabia Division 2
Tuwaiq vs Al-Nojoom


1-0
Sat 12, Mar-17:05 - Saudi Arabia Division 2
Al-Saqer vs Al-Rawdhah


0-1
Sat 12, Mar-17:25 - Saudi Arabia Division 2
Al Entesar vs Al-Arabi


1-1
Sat 12, Mar-19:50 - Saudi Arabia Professional League
Al-Hazm vs Dhamk

0-1

0-1
Sat 12, Mar-21:45 - Saudi Arabia Professional League
Al-Ahli Saudi FC vs Al-Tai

1-1

3-1
Sat 12, Mar-20:40 - Saudi Arabia Youth League
Al-Qadasiya Youths vs Al-Ettifaq Youths


1-0
Sat 12, Mar-19:30 - Saudi Arabia Youth League
Al Nasr Riyadh Youths vs Al-Raed Youths


2-1
Sat 12, Mar-19:40 - Saudi Arabia Youth League
Al-Taawon Youths vs Arar Youths


2-2
Sat 12, Mar-17:00 - Saudi Arabia Youth League
Al-Faisaly Harmah Youths vs Al-Shabab Youth


0-1
Sat 12, Mar-17:10 - Saudi Arabia Youth League
Al-Tai Youth vs Al-Hilal Youths


0-3
Sat 12, Mar-17:10 - Saudi Arabia Youth League
Al-Orubah Youths vs Al Wehda Youth


1-2
Sat 12, Mar-17:25 - Saudi Arabia Youth League
Al Ahli Jeddah Youth vs Al Khaleej Youths


2-0
Sat 12, Mar-20:10 - Saudi Arabia Youth League
Al-Ittihad Youths vs Al-Jeel Youths


2-1
Sat 12, Mar-20:10 - Saudi Arabia Youth League
Ohud Medina Youths vs Al-Fath Youths


3-1
Sat 12, Mar-23:45 - Scotland FA Cup
Hearts vs St. Mirren

2-1

4-2
Sat 12, Mar-19:00 - Scottish Championship
Inverness C.T. vs Arbroath

2-0

3-0
Sat 12, Mar-19:00 - Scottish Championship
Greenock Morton vs Partick Thistle

0-1

2-1
Sat 12, Mar-19:00 - Scottish Championship
Hamilton Academical FC vs Dunfermline

1-1

2-2
Sat 12, Mar-19:00 - Scottish Championship
Queen of the South FC vs Raith Rovers

0-1

0-1
Sat 12, Mar-19:00 - Scottish Highland Football League
Brechin City vs Nairn County

2-0

5-0
Sat 12, Mar-19:00 - Scottish Highland Football League
Deveronvale vs Inverurie Loco Works

0-0

3-2
Sat 12, Mar-19:00 - Scottish Highland Football League
Clachnacuddin vs Rothes

0-0

0-2
Sat 12, Mar-19:00 - Scottish Highland Football League
Fort William vs Formartine United

0-1

1-1
Sat 12, Mar-19:00 - Scottish Highland Football League
Strathspey Thistle vs Turriff United

2-0

2-1
Sat 12, Mar-19:00 - Scottish League One
Falkirk vs Airdrieonians

0-1

1-4
Sat 12, Mar-19:00 - Scottish League One
Cove Rangers vs Clyde F.C.

2-1

4-1
Sat 12, Mar-19:00 - Scottish League One
East Fife vs Dumbarton

1-0

2-0
Sat 12, Mar-19:00 - Scottish League One
Peterhead vs Montrose

0-0

0-1
Sat 12, Mar-19:00 - Scottish League One
Queen's Park vs Alloa Athletic

0-0

1-1
Sat 12, Mar-19:00 - Scottish League Two
Forfar Athletic vs Stirling Albion

0-1

0-1
Sat 12, Mar-19:00 - Scottish League Two
Stranraer F.C. vs Cowdenbeath F.C.

2-0

3-0
Sat 12, Mar-19:00 - Scottish League Two
Stenhousemuir vs Edinburgh City

0-0

0-0
Sat 12, Mar-19:00 - Scottish League Two
Annan Athletic vs Elgin City

0-0

2-1
Sat 12, Mar-19:00 - Scottish League Two
Kelty Hearts vs Albion Rovers FC

2-0

3-1
Sat 12, Mar-19:00 - Scottish Lowland Football League
Berwick Rangers vs Bonnyrigg Rose

0-2

1-4
Sat 12, Mar-20:30 - Senegal Premier League
Mbour Petite Cote vs Generation Foot

1-1

1-4
Sat 12, Mar-20:30 - Senegal Premier League
Teungueth FC vs Pikine

1-1

1-1
Sat 12, Mar-20:30 - Senegal Premier League
Dakar Sacre Coeur vs Linguere

0-0

0-0
Sat 12, Mar-17:30 - Serbia - 1. Liga
Proleter Novi Sad vs Radnik Surdulica

0-0

0-2
Sat 12, Mar-19:59 - Serbia - 1. Liga
Radnicki Nis vs Vojvodina

1-0

1-0
Sat 12, Mar-22:00 - Serbia - 1. Liga
Cukaricki vs Backa Topola

0-0

1-1
Sat 12, Mar-19:00 - Serbia Prva Liga
Backa Palanka vs FK Zarkovo

0-2

0-2
Sat 12, Mar-17:00 - Serbia Prva Liga
Timok vs FK Javor Ivanjica

0-0

0-0
Sat 12, Mar-17:00 - Serbia Prva Liga
Graficar Beograd vs Macva Sabac

2-0

3-0
Sat 12, Mar-14:00 - Singapore Premier League
Balestier Khalsa FC vs Tanjong Pagar Utd

3-2

3-5
Sat 12, Mar-14:15 - Singapore Premier League
Young Lions vs Albirex Niigata FC

0-2

0-5
Sat 12, Mar-18:00 - Slovakia 1. Liga
Slovan Bratislava vs MFK Ruzomberok

1-0

1-1
Sat 12, Mar-18:00 - Slovakia 1. Liga
Zlate Moravce vs Liptovsky Mikulas

0-0

0-1
Sat 12, Mar-18:00 - Slovakia 1. Liga
FK Senica vs MFK Zemplin Michalovce

1-0

2-1
Sat 12, Mar-18:00 - Slovakia 1. Liga
SKF Sered vs MSK Zilina

1-0

1-1
Sat 12, Mar-17:00 - Slovakia 2. Liga
MFK Dubnica vs MSK Zilina B

1-0

1-0
Sat 12, Mar-17:00 - Slovakia 2. Liga
MSK Puchov vs FC Rohoznik

1-0

1-0
Sat 12, Mar-17:00 - Slovakia 2. Liga
Slavoj Trebisov vs Partizan Bardejov

0-1

2-2
Sat 12, Mar-17:00 - Slovakia 2. Liga
STK Samorin vs Dukla Banska Bystrica

0-0

0-1
Sat 12, Mar-18:00 - Slovenia 1. Liga
Domzale vs NK Radomlje

0-0

0-0
Sat 12, Mar-18:00 - Slovenia 2. Liga
NK Krsko vs NS Drava Ptuj

0-0

0-0
Sat 12, Mar-18:00 - Slovenia 2. Liga
Jadran Dekani vs NK Triglav Kranj

0-1

1-1
Sat 12, Mar-18:00 - Slovenia 2. Liga
NK Rogaska vs NK Brezice

2-0

4-0
Sat 12, Mar-19:59 - South Africa The Nedbank Cup
Platinum City Rovers vs Supersport United

0-1

0-1
Sat 12, Mar-17:00 - South Africa The Nedbank Cup
Sinenkani vs Tshakhuma Tsha Madzivhandila

0-1

0-3
Sat 12, Mar-08:30 - South Australian Premier League
Playford City Patriots vs Eastern United

1-2

2-3
Sat 12, Mar-08:30 - South Australian Premier League
Fulham United FC vs Adelaide Victory

1-1

2-1
Sat 12, Mar-12:30 - South Australian Premier League
Port Adelarde Pirates vs Adelaide Raiders SC

1-2

1-2
Sat 12, Mar-08:00 - South Australian Super League
Croydon Kings vs White City Beograd

0-0

1-2
Sat 12, Mar-08:30 - South Australian Super League
Cumberland United FC vs North Eastern Metrostars

0-1

0-2
Sat 12, Mar-08:30 - South Australian Super League
Campbelltown City SC vs Adelaide United FC Youth

2-2

5-2
Sat 12, Mar-08:30 - South Australian Super League
South Adelaide Panthers vs Sturt Lions

1-0

2-3
Sat 12, Mar-10:30 - South Australian Super League
Adelaide City FC vs Adelaide Comets FC

1-1

1-1
Sat 12, Mar-12:30 - South Australian Super League
Adelaide Olympic vs West Torrens Birkalla

0-1

2-2
Sat 12, Mar-06:15 - South Australian Super League Reserves
Modbury Jets Reserve vs Para Hills Knights Reserve

2-0

2-0
Sat 12, Mar-06:15 - South Australian Super League Reserves
Fulham United Reserve vs Adelaide Victory Reserve

0-0

0-2
Sat 12, Mar-06:15 - South Australian Super League Reserves
Playford City Patriots Reserve vs Eastern United Reserve

2-0

2-0
Sat 12, Mar-08:15 - South Australian Super League Reserves
Adelaide City FC Reserve vs Adelaide Comets FC Reserve

0-1

0-1
Sat 12, Mar-15:15 - Spanish Ladies Premier League
Athletic Bilbao Women's vs Madrid CFF Women's

2-1

2-1
Sat 12, Mar-16:00 - Spanish Ladies Premier League
Real Betis Women's vs Real Sociedad Women's

0-1

0-3
Sat 12, Mar-15:00 - Spanish Ladies Premier League
Eibar Women's vs Sporting De Huelva Women's

0-1

1-2
Sat 12, Mar-17:00 - Spanish Primera Division
Levante vs Espanyol

0-0

1-1
Sat 12, Mar-19:15 - Spanish Primera Division
Granada CF vs Elche

0-1

0-1
Sat 12, Mar-21:30 - Spanish Primera Division
Villarreal vs Celta Vigo

0-0

1-0
Sat 12, Mar-00:00 - Spanish Primera Division
Atletico Madrid vs Cadiz

1-1

2-1
Sat 12, Mar-19:30 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Celta Vigo B vs CD Tudelano

0-2

0-2
Sat 12, Mar-19:59 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Racing de Ferrol vs Real Union de Irun

1-0

2-1
Sat 12, Mar-19:59 - Spanish Primera RFEF Grupo A
San Sebastian Reyes vs Calahorra

0-2

0-3
Sat 12, Mar-00:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
UD Logrones vs Unionistas de Salamanca

1-0

2-1
Sat 12, Mar-22:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
CD Badajoz vs Deportivo La Coruna

1-0

3-0
Sat 12, Mar-19:59 - Spanish Primera RFEF Grupo B
Linense vs C.D. San Fernando Isleno

0-1

0-3
Sat 12, Mar-19:59 - Spanish Primera RFEF Grupo B
Andorra CF vs Barcelona B

2-0

2-1
Sat 12, Mar-00:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
Sevilla Atletico vs UE Cornella

0-0

1-0
Sat 12, Mar-22:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
Sabadell vs CD Castellon

1-1

1-3
Sat 12, Mar-22:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
Alcoyano vs CD Linares Deportivo

0-1

0-2
Sat 12, Mar-21:15 - Spanish Segunda Division
Las Palmas vs Girona

1-0

1-3
Sat 12, Mar-21:15 - Spanish Segunda Division
Almeria vs CD Lugo

1-1

3-3
Sat 12, Mar-00:00 - Spanish Segunda Division
Real Zaragoza vs Fuenlabrada

0-1

2-1
Sat 12, Mar-19:00 - Spanish Segunda Division
CD Mirandes vs FC Cartagena

1-0

2-1
Sat 12, Mar-19:00 - Spanish Segunda Division
UD Ibiza vs Leganes

0-0

1-1
Sat 12, Mar-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Compostela vs UD Llanera

0-1

0-1
Sat 12, Mar-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
UC Ceares vs AD Union Adarve

0-1

0-1
Sat 12, Mar-22:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Pontevedra vs Gimnastica Segoviana

2-0

3-0
Sat 12, Mar-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Leganes B vs Arenteiro

0-1

2-3
Sat 12, Mar-19:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
UD Mutilvera vs Arenas Club de Getxo

0-0

0-0
Sat 12, Mar-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Osasuna B vs CD Ardoi

4-0

5-0
Sat 12, Mar-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
UD Logrones B vs Burgos Promesas

0-0

0-0
Sat 12, Mar-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Espanyol B vs Teruel

2-0

3-1
Sat 12, Mar-20:15 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
CD Praviano vs Caudal Deportivo

0-0

0-2
Sat 12, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Sporting de Gijon B vs CD Lealtad

0-0

2-1
Sat 12, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Real Oviedo B vs Real Titanico DE Laviana

0-0

1-1
Sat 12, Mar-21:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
L'Entregu CF vs EI San Martin


0-2
Sat 12, Mar-22:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
CD Roces vs Langreo II

2-0

3-0
Sat 12, Mar-21:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Atletico Arnoia vs Viveiro CF


1-1
Sat 12, Mar-21:15 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
CD Barco vs Deportivo La Coruna B


1-1
Sat 12, Mar-21:15 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Silva SD vs CF Noia


0-1
Sat 12, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
CSD Arzua vs Polvorin

0-1

1-1
Sat 12, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Cordoba CF B vs CD Pozoblanco

0-0

1-0
Sat 12, Mar-21:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Ceuta B vs CD Gerena


2-1
Sat 12, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Santanyi vs Murense

0-0

2-0
Sat 12, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CD Binissalem vs Rotlet Molinar

0-0

0-0
Sat 12, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CD Llosetense vs San Rafael

0-0

0-0
Sat 12, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
UD Collerense vs CE Mercadal

0-0

0-0
Sat 12, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Constancia vs CE Felanitx

0-0

1-0
Sat 12, Mar-19:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CD Serverense vs Son Veri


5-1
Sat 12, Mar-15:30 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
UD Las Palmas C vs Tenerife B

2-0

2-0
Sat 12, Mar-20:45 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
UCD Burlades vs CA Cirbonero

2-3

3-3
Sat 12, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Cortes vs Azkoyen

1-1

2-1
Sat 12, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
UDC Txantrea vs CD Beti Onak

1-1

1-1
Sat 12, Mar-19:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Huarte vs CD Corellano


4-4
Sat 12, Mar-20:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
Yague CF vs Oyonesa

1-0

3-2
Sat 12, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CF Rapid De Murillo vs Haro Deportivo

1-1

1-1
Sat 12, Mar-20:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
Utebo FC vs Barbastro

1-0

2-1
Sat 12, Mar-21:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Villarrubia CF vs Miguelturreno

0-0

1-0
Sat 12, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Villacanas vs San Clemente

0-0

2-0
Sat 12, Mar-20:30 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Atletico Albericia vs UC Cartes

0-0

0-0
Sat 12, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
U.M. Escobedo vs Barreda Balompie

3-0

3-0
Sat 12, Mar-19:45 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
UD Samano vs CF Vimenor

1-1

1-2
Sat 12, Mar-20:45 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
SD Deusto vs Beti Gazte

3-0

4-1
Sat 12, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Sociedad Deportiva Beasain vs Aurrera de Ondarroa

2-0

3-0
Sat 12, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Pasaia KE vs Urduliz FT

0-1

1-2
Sat 12, Mar-21:00 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
CD Vitoria vs Cultural de Durango


0-3
Sat 12, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Amurrio vs Anaitasuna

0-2

3-4
Sat 12, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
CD Lagun Onak vs CD Baskonia


2-1
Sat 12, Mar-19:00 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
San Ignacio vs Tolosa


3-1
Sat 12, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
FC Vilafranca vs FE Grama

0-3

0-3
Sat 12, Mar-20:15 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Jove Espanol vs Silla CF

1-1

1-1
Sat 12, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
UD Beniganim vs Callosa Deportiva CF

0-0

0-1
Sat 12, Mar-19:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Hercules CF B vs Acero

0-1

1-1
Sat 12, Mar-19:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Castellon II vs Villarreal C


1-1
Sat 12, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Galapagar vs RSD Alcala Henares

0-0

0-0
Sat 12, Mar-19:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Alcorcon B vs CF Pozuelo Alarcon

2-0

3-1
Sat 12, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Atletico de Madrid B vs Rayo Vallecano B

1-1

3-1
Sat 12, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Ribert vs Colegios Diocesanos

1-2

4-2
Sat 12, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Atletico Astorga vs Ciudad Rodrigo

2-0

3-2
Sat 12, Mar-19:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Cultural Leonesa B vs Atletico Tordesillas

0-1

0-2
Sat 12, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
UD Torre del Mar vs Intergym Melilla

2-0

5-0
Sat 12, Mar-16:30 - Sweden Woman\'s Cupen
Vaxjo FF Women's vs Alingsas Women's

0-0

1-0
Sat 12, Mar-16:30 - Sweden Woman\'s Cupen
FC Rosengard Women's vs Linkopings FC Women's

0-0

4-0
Sat 12, Mar-16:00 - Swedish Cup
Kalmar FF vs Djurgardens

0-2

0-2
Sat 12, Mar-23:30 - Swiss Super League
Sion vs FC Lugano

0-1

0-3
Sat 12, Mar-21:00 - Swiss Super League
Zurich vs St. Gallen

0-2

0-3
Sat 12, Mar-20:30 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
FC Vevey Sports 05 vs Grand-Lancy

2-0

2-1
Sat 12, Mar-19:59 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
Meyrin vs Chenois

1-0

1-0
Sat 12, Mar-19:59 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
Monthey vs FC Naters

0-1

2-2
Sat 12, Mar-19:59 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
US Terre Sainte vs FC Echallens

0-0

0-1
Sat 12, Mar-19:59 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
SC Buochs vs Koniz

0-0

0-0
Sat 12, Mar-19:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
Zug 94 vs FC Kosova Zurich

0-1

0-1
Sat 12, Mar-19:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
Solothurn vs FC Bassecourt

1-1

1-1
Sat 12, Mar-19:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
FC Schotz vs Grasshoppers U21

0-4

0-5
Sat 12, Mar-19:30 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
FC Winterthur U21 vs Baden

1-0

3-0
Sat 12, Mar-19:59 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
Freienbach vs FC Paradiso

1-2

1-2
Sat 12, Mar-19:59 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
FC Uzwil vs Gossau

1-0

2-1
Sat 12, Mar-19:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
FC Tuggen vs USV Eschen Mauren

0-0

1-0
Sat 12, Mar-19:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
FC Balzers vs Thalwil

0-1

1-2
Sat 12, Mar-18:00 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
Sion II vs Chiasso

0-1

0-1
Sat 12, Mar-18:30 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
Basel B vs FC Biel-Bienne

1-1

1-3
Sat 12, Mar-19:59 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
Etoile Carouge vs Young Boys II

1-0

2-0
Sat 12, Mar-19:00 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
YF Juventus Zurich vs FC Black Stars Basel

0-0

0-0
Sat 12, Mar-19:00 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
Bruhl SG vs Bavois

0-1

1-1
Sat 12, Mar-19:00 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
FC Breitenrain vs Stade Nyonnais

1-0

2-0
Sat 12, Mar-19:00 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
FC Rapperswil-Jona vs SC Cham

0-1

1-1
Sat 12, Mar-19:00 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
Zurich B vs Bellinzona

0-0

0-0
Sat 12, Mar-21:00 - Switzerland Challenge League
FC Wil vs Neuchatel Xamax

1-0

2-0
Sat 12, Mar-21:00 - Switzerland Challenge League
Vaduz vs SC Kriens

0-1

3-2
Sat 12, Mar-21:00 - Switzerland Challenge League
FC Thun vs Stade Lausanne Ouchy

0-0

2-1
Sat 12, Mar-16:00 - Thai League 2
Sukhothai FC vs Lampang FC

1-0

2-1
Sat 12, Mar-16:00 - Thai League 2
Ayutthaya United vs Udon Thani

0-0

1-1
Sat 12, Mar-14:00 - Thai League 2
Chiangmai FC vs Muangkan United

0-1

1-3
Sat 12, Mar-15:00 - Thai League 2
Ranong United FC vs Phrae United FC

0-0

1-0
Sat 12, Mar-12:30 - Thai League 3
Muang Loei United vs Phitsanulok FC

0-0

0-1
Sat 12, Mar-14:00 - Thai League 3
Sisaket FC vs Chachoengsao

2-0

2-0
Sat 12, Mar-15:00 - Thailand League Cup
PT Prachuap F.C. vs Uthai Thani Forest

1-1

2-1
Sat 12, Mar-17:00 - Tunisia Division 2
EGS Gafsa vs Stade Gabesien

0-0

0-0
Sat 12, Mar-17:00 - Tunisia Division 2
Sfax Railways vs CS Korba

1-1

3-1
Sat 12, Mar-17:00 - Tunisia Division 2
AS Gabes vs EM Mahdia

2-0

2-0
Sat 12, Mar-17:00 - Tunisia Division 2
Croissant Msaken vs EO Sidi Bouzid

1-0

1-0
Sat 12, Mar-17:00 - Tunisia Division 2
AS Oued Ellil vs AS Mhamdia

0-0

1-0
Sat 12, Mar-17:00 - Tunisia Division 2
CS Tabarka vs Sporting Ben Arous

0-1

0-1
Sat 12, Mar-19:59 - Turkey Super Lig
Trabzonspor vs Goztepe

2-2

4-2
Sat 12, Mar-17:00 - Turkey Super Lig
Altay Spor Kulubu vs Yeni Malatyaspor

1-0

1-0
Sat 12, Mar-17:00 - Turkey Super Lig
Kasimpasa S.K. vs Rizespor

1-0

3-1
Sat 12, Mar-14:30 - Turkey Super Lig
Hatayspor vs Fatih Karagumruk

2-0

3-0
Sat 12, Mar-17:35 - UAE League Division 1
Hatta Club vs Dubba Al Husun

0-0

1-2
Sat 12, Mar-17:35 - UAE League Division 1
Al-Rams vs Al-Jazira Al-Hamra

1-2

3-4
Sat 12, Mar-17:35 - UAE League Division 1
Al Bataeh vs Dubai City

1-0

3-1
Sat 12, Mar-17:45 - UAE League Professional
Shabab Al Ahli Dubai vs Al Wasl FC

0-0

0-2
Sat 12, Mar-20:15 - UAE League Professional
Al Wahda vs Al Ain

0-0

0-1
Sat 12, Mar-17:45 - UAE U21 League
Al Jazira (U21) vs Al Oruba (U21)

1-0

3-1
Sat 12, Mar-17:45 - UAE U21 League
Al-Dhafra U21 vs Ittihad Kalba U21

0-1

0-1
Sat 12, Mar-17:45 - UAE U21 League
Khor Fakkan U21 vs Emirates Club(U21)

0-3

0-4
Sat 12, Mar-17:00 - Uganda Super League
Kampala City Council(KCCA) vs SC Villa

0-0

0-0
Sat 12, Mar-23:30 - Uruguay Primera Division
Centro Atletico Fenix vs Boston River

0-0

0-2
Sat 12, Mar-02:15 - Uruguay Primera Division
CS Cerrito vs CA Rentistas

1-0

2-1
Sat 12, Mar-22:00 - USA Major League Soccer
New York City FC vs Club de Foot Montreal

2-0

4-1
Sat 12, Mar-22:30 - USA Major League Soccer
Columbus Crew vs Toronto FC

0-1

2-1
Sat 12, Mar-22:30 - USA Major League Soccer
Inter Miami CF vs Los Angeles FC

0-1

0-2
Sat 12, Mar-16:50 - Uzbekistan Pro League A
Turon Yaypan vs Aral Nukus

2-0

3-0
Sat 12, Mar-14:00 - Uzbekistan Pro League A
Shortan Guzar vs Buxoro FK

0-0

0-0
Sat 12, Mar-01:15 - Venezuela Primera Division
Zulia FC vs Metropolitanos FC

1-0

1-2
Sat 12, Mar-03:30 - Venezuela Primera Division
Monagas SC vs Portuguesa FC

2-0

2-4
Sat 12, Mar-15:00 - Vietnam First Division
Ba Ria Vung Tau vs Cong An Nhan Dan

2-1

2-1
Sat 12, Mar-15:00 - Vietnam First Division
Pho Hien vs Phu Tho

1-0

1-1
Sat 12, Mar-12:30 - Vietnam First Division
Dak Lak vs XSKT Can Tho

1-1

1-1
Sat 12, Mar-14:00 - Vietnam First Division
Sanna Khanh Hoa vs TTBD Phu Dong

1-2

1-2
Sat 12, Mar-14:00 - Vietnam First Division
Binh Phuoc vs Dong Tam Long An

1-0

1-0
Sat 12, Mar-16:15 - Vietnam League
Ha Noi FC vs TP Ho Chi Minh

0-0

0-0
Sat 12, Mar-14:00 - Vietnam League
Thanh Hoa FC vs Da Nang

3-0

3-0
Sat 12, Mar-18:30 - Wales FAW Championship North
Airbus UK Broughton vs Buckley Town

1-0

2-0
Sat 12, Mar-18:30 - Wales FAW Championship North
Penrhyncoch vs Holyhead Hotspur

0-0

0-1
Sat 12, Mar-18:30 - Wales FAW Championship North
Llanidloes Town vs Ruthin Town FC

1-0

2-0
Sat 12, Mar-18:30 - Wales FAW Championship North
Holywell vs Gresford Athletic

4-0

4-0
Sat 12, Mar-18:30 - Wales FAW Championship South
Cwmbran Celtic vs Briton Ferry Athletic

1-1

3-1
Sat 12, Mar-18:30 - Wales FAW Championship South
Carmarthen Town vs Llanelli

0-0

3-1
Sat 12, Mar-18:30 - Wales FAW Championship South
Port Talbot vs Pontypridd

0-2

0-2
Sat 12, Mar-18:30 - Wales FAW Championship South
Cambrian & Clydach vs Swansea University

0-0

0-0
Sat 12, Mar-18:30 - Wales FAW Championship South
Ammanford vs Undy Athletic

3-0

5-2
Sat 12, Mar-16:45 - Wales Premier League
The New Saints vs Penybont FC

0-2

3-3
Sat 12, Mar-18:30 - Wales Premier League
Aberystwyth Town vs Cardiff Metropolitan University FC

0-0

0-2
Sat 12, Mar-18:30 - Wales Premier League
Haverfordwest County vs Cefn Druids

0-0

6-1
Sat 12, Mar-18:30 - Wales Premier League
Connah's Quay Nomads FC vs Barry Town United

1-0

2-0
Sat 12, Mar-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Black Rhinos FC vs FC Platinum

0-0

0-0
Sat 12, Mar-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Harare City vs Chicken Inn

0-0

0-0
Sat 12, Mar-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
ZPC Kariba vs Bulawayo Chiefs

0-0

0-0
Sat 12, Mar-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Bulawayo City vs Caps United FC

0-0

0-1
Sat 12, Mar-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Ngezi Platinum Stars vs Cranborne Bullets

1-0

3-1
AD:
NOTICE
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.