AD:

Football Results for Sun 6, Mar 2022

All soccer/football results.

Complete Football Results for Sun 6, Mar 2022

BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


ADS: 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


Date and Time/Team Half Time Full Time
Sun 6, Mar-17:00 - African Youth Championship Woman\'s U17
Tanzania Women's U17 vs Botswana Women's U17

4-0

7-0
Sun 6, Mar-18:30 - African Youth Championship Woman\'s U17
Democratic Rep Congo Women's U17 vs Nigeria Women's(U17)

0-1

0-3
Sun 6, Mar-19:00 - African Youth Championship Woman\'s U17
Benin Women's U17 vs Morocco Women's U17

1-1

1-1
Sun 6, Mar-19:59 - African Youth Championship Woman\'s U17
Liberia Women's U17 vs Guinea Women's U17

1-1

2-2
Sun 6, Mar-17:30 - Algeria Division 1
JS Kabylie vs NA Hussein Dey

2-1

3-2
Sun 6, Mar-19:59 - Algeria Division 1
ASO Chlef vs ES Setif

0-1

0-1
Sun 6, Mar-18:00 - Algeria U21
CR Belouizdad(U21) vs Paradou AC(U21)


1-0
Sun 6, Mar-18:00 - Algeria U21
NC Magra (U21) vs CS Constantine U21


0-3
Sun 6, Mar-14:00 - Andorra Super league
FC Santa Coloma vs FC Ordino

1-1

2-1
Sun 6, Mar-19:00 - Andorra Super league
UE Sant Julia vs CE Carroi

2-1

4-1
Sun 6, Mar-21:30 - Andorra Super league
Atletic Escaldes vs UE Santa Coloma

0-0

1-1
Sun 6, Mar-16:30 - Andorra Super league
Inter Club D'Escaldes vs UE Engordany

0-0

4-1
Sun 6, Mar-18:30 - Angola Girabola League
Desportivo Huila vs Petro Atletico de Luanda

1-3

1-4
Sun 6, Mar-19:00 - Angola Girabola League
Primeiro 1 de Agosto vs Recreativo Caala

1-0

1-1
Sun 6, Mar-19:00 - Angola Girabola League
Kabuscorp do Palanca vs Interclube Luanda

0-1

0-1
Sun 6, Mar-19:00 - Angola Girabola League
Wiliete vs Academica Lobito

0-1

2-2
Sun 6, Mar-02:10 - Argentina Prim B Metropolitana
Los Andes vs Defensores Unidos

0-2

2-2
Sun 6, Mar-00:00 - Argentina Prim B Metropolitana
Club Comunicaciones(AR) vs Talleres Remdios de Escalada

1-0

4-0
Sun 6, Mar-00:00 - Argentina Prim B Metropolitana
CA San Miguel vs Sportivo Dock Sud

0-0

0-1
Sun 6, Mar-00:00 - Argentina Prim B Metropolitana
Justo Jose de Urquiza vs Club Atletico Colegiales

1-0

2-2
Sun 6, Mar-00:00 - Argentina Prim B Metropolitana
Argentino de Quilmes vs Club Atletico Acassuso

0-0

0-0
Sun 6, Mar-00:10 - Argentina Prim B Metropolitana
Canuelas FC vs Deportivo Merlo

0-0

1-0
Sun 6, Mar-03:00 - Argentina Prim C Metropolitana
Real Pilar vs Argentino de Merlo

0-1

1-1
Sun 6, Mar-00:00 - Argentina Prim C Metropolitana
El Porvenir vs Deportivo Laferrere

0-0

0-0
Sun 6, Mar-16:00 - Argentina Women\'s Primera A
CA Excursionistas Women's vs Club Comunicaciones(AR) Women's

2-0

2-1
Sun 6, Mar-00:00 - Argentina Women\'s Primera A
Boca Juniors Women's vs San Lorenzo Women's

1-0

2-0
Sun 6, Mar-02:15 - Argentine Primera Division
Patronato Parana vs Sarmiento Junin

0-1

0-1
Sun 6, Mar-04:30 - Argentine Primera Division
Racing Club vs Talleres Cordoba

1-0

1-0
Sun 6, Mar-00:00 - Argentine Primera Division
San Lorenzo vs River Plate

0-1

0-1
Sun 6, Mar-01:00 - Argentinian Primera B - Nacional
Agropecuario de Carlos Casares vs Almagro

1-1

2-2
Sun 6, Mar-02:30 - Argentinian Primera B - Nacional
Instituto Cordoba vs Nueva Chicago

2-0

2-1
Sun 6, Mar-04:30 - Argentinian Primera B - Nacional
Estudiantes de Caseros vs Villa Dalmine

2-2

2-2
Sun 6, Mar-00:00 - Argentinian Primera B - Nacional
Defensores de Belgrano vs Deportivo Madryn

0-1

1-2
Sun 6, Mar-00:00 - Argentinian Primera B - Nacional
Atletico Atlanta vs Belgrano

1-0

1-1
Sun 6, Mar-14:00 - Armenia Premier League
BKMA Yerevan vs FC Noah

0-1

1-1
Sun 6, Mar-17:00 - Armenia Premier League
FC Pyunik vs FC Ararat-Armenia

0-0

1-0
Sun 6, Mar-05:00 - Australia FFA Cup Qualifiers
Brindabella Blues FC vs Queanbeyan City

1-1

1-2
Sun 6, Mar-12:05 - Australia League A
Perth Glory FC vs Adelaide United

0-1

1-2
Sun 6, Mar-08:00 - Australia New South Wales Premier League
Blacktown City vs Rockdale City Suns

1-0

1-0
Sun 6, Mar-08:00 - Australia New South Wales Premier League
Sydney United vs Wollongong Wolves

0-0

1-0
Sun 6, Mar-11:30 - Australia New South Wales Premier League
Sydney FC Youth vs Northbridge Bulls

2-1

3-2
Sun 6, Mar-06:00 - Australia New South Wales U20
Blacktown City(U20) vs Rockdale Ilinden(U20)

1-0

2-2
Sun 6, Mar-06:00 - Australia New South Wales U20
Sydney United(U20) vs Wollongong Wolves(U20)

0-2

0-3
Sun 6, Mar-05:05 - Australia Women\'s A-League
WS Wanderers Women's vs Melbourne City Women's

0-1

0-2
Sun 6, Mar-09:05 - Australia Women\'s A-League
Adelaide United Women's vs Sydney FC Women's

0-0

0-1
Sun 6, Mar-13:30 - Austria Erste Division
FC Blau Weiss Linz vs SV Lafnitz

1-0

3-0
Sun 6, Mar-19:59 - Austrian Bundesliga
FC Admira Wacker Modling vs Austria Wien

1-0

1-2
Sun 6, Mar-19:59 - Austrian Bundesliga
Rapid Wien vs SK Austria Klagenfurt

1-0

3-0
Sun 6, Mar-19:59 - Austrian Bundesliga
SV Ried vs Sturm Graz

0-0

2-2
Sun 6, Mar-19:59 - Austrian Bundesliga
TSV Hartberg vs WSG Swarovski Tirol

0-1

0-1
Sun 6, Mar-19:59 - Austrian Bundesliga
Wolfsberger AC vs LASK Linz

0-0

1-0
Sun 6, Mar-17:00 - Austrian Regionalliga Mitte
SK Sturm Graz Amat. vs SV Spittal

0-1

2-1
Sun 6, Mar-13:30 - Bangladesh Premier League
Sheikh Jamal vs Abahani Chittagong

1-0

2-1
Sun 6, Mar-13:30 - Bangladesh Premier League
Uttar Baridhara SC vs Sheikh Russel KC

2-2

3-2
Sun 6, Mar-15:30 - Bangladesh Premier League
Abahani Limited Dhaka vs Saif Sporting

0-0

2-1
Sun 6, Mar-17:00 - Belarus Cup
FC Vitebsk vs Dinamo Brest

1-0

2-0
Sun 6, Mar-15:00 - Belarus Cup
Dinamo Minsk vs FC Gomel

0-0

1-1
Sun 6, Mar-18:00 - Belgian First Amateur Division
KVK Tienen vs URSL Vise

0-0

2-1
Sun 6, Mar-18:00 - Belgian First Amateur Division
Royal FC Liege vs Sint-Eloois-Winkel

0-1

1-1
Sun 6, Mar-18:00 - Belgian First Amateur Division
Francs Borains vs Royal Knokke

2-0

3-0
Sun 6, Mar-19:00 - Belgian Jupiler League
Anderlecht vs KV Oostende

0-0

3-0
Sun 6, Mar-21:30 - Belgian Jupiler League
Sporting Charleroi vs Standard Liege

0-0

0-0
Sun 6, Mar-16:30 - Belgian Jupiler League
Royal Antwerp FC vs Beerschot Wilrijk

0-1

2-1
Sun 6, Mar-19:00 - Belgium - 2e Klasse
Royal Excel Mouscron vs RWD Molenbeek

0-0

0-1
Sun 6, Mar-23:00 - Belgium - 2e Klasse
Red Star Waasland-Beveren vs Excelsior Virton

0-1

3-1
Sun 6, Mar-01:15 - Bolivia Liga de Futbol Prof
The Strongest vs Nacional Potosi

0-0

1-1
Sun 6, Mar-03:30 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Real Tomayapo vs Club Bolivar

1-1

1-1
Sun 6, Mar-23:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Club Always Ready vs Jorge Wilstermann

0-0

0-0
Sun 6, Mar-23:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Real Santa Cruz vs Aurora

1-1

2-2
Sun 6, Mar-16:00 - Bosnia Premijer Liga
Posusje vs Sloboda Tuzla

1-0

1-0
Sun 6, Mar-18:00 - Bosnia Premijer Liga
Borac Banja Luka vs FK Velez Mostar

0-0

2-0
Sun 6, Mar-00:45 - Brasil Copa do Nordeste
Esporte Clube Bahia vs Sport Club Recife (PE)

0-1

2-3
Sun 6, Mar-00:45 - Brasil Copa do Nordeste
Altos/PI vs Fortaleza CE

0-0

1-1
Sun 6, Mar-22:00 - Brasil Copa do Nordeste
Floresta/CE vs Alagoinhas Atletico BA

1-1

1-2
Sun 6, Mar-02:45 - Brasil Copa do Nordeste
Ceara vs Centro Sportivo Alagoano

1-0

2-0
Sun 6, Mar-23:00 - Brasil Copa do Nordeste
Botafogo PB vs Campinense (PB)

1-0

1-1
Sun 6, Mar-22:00 - Brasil Women\'s Tournament
Real Brasilia FC Women's vs Santos Women's

2-0

3-1
Sun 6, Mar-00:00 - Brazil Alagoano Division 1
CS Esportivo AL vs Agremiacao Sportiva Arapiraquense (ASA)

1-1

4-1
Sun 6, Mar-23:30 - Brazil Amazonense League
Nacional(AM) vs Atletico Cliper AM

4-1

9-1
Sun 6, Mar-23:30 - Brazil Amazonense League
Amazonas AM vs Joao Carlos(JC) AM

6-0

7-0
Sun 6, Mar-23:00 - Brazil Campeonat Potiguar
America FC Natal RN vs ABC Natal/RN

0-0

3-0
Sun 6, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Baiano Division
Vitoria da Conquista BA vs UNIRB/BA

1-0

2-0
Sun 6, Mar-22:30 - Brazil Campeonato Carioca
Boavista RJ vs Bangu

2-0

4-1
Sun 6, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Carioca
CR Flamengo (RJ) vs Vasco da Gama(RJ)

1-0

2-1
Sun 6, Mar-18:00 - Brazil Campeonato Carioca
Madureira vs Audax Rio RJ

0-0

1-3
Sun 6, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Cearense Division 1
Caucaia vs Iguatu CE

0-0

2-0
Sun 6, Mar-02:00 - Brazil Campeonato Gaucho Division 1
Ypiranga(RS) vs SER Caxias do Sul

0-0

2-0
Sun 6, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Gaucho Division 1
Uniao Frederiquense RS vs Sao Jose PoA RS

0-0

0-0
Sun 6, Mar-22:30 - Brazil Campeonato Goiano Division
CRAC (GO) vs Atletico Clube Goianiense

0-0

0-0
Sun 6, Mar-22:30 - Brazil Campeonato Goiano Division
Ipora vs Aparecidense GO

0-0

1-0
Sun 6, Mar-22:30 - Brazil Campeonato Goiano Division
Goiatuba vs Vila Nova (GO)

1-0

1-1
Sun 6, Mar-17:30 - Brazil Campeonato Mineiro Division 1
Patrocinense MG vs Pouso Alegre/MG

0-0

0-1
Sun 6, Mar-18:00 - Brazil Campeonato Mineiro Division 1
Caldense(MG) vs EC Democrata GV

1-0

1-0
Sun 6, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Paraibano
Treze Campina Grande PB vs Nacional de Patos PB

0-1

2-2
Sun 6, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Paraibano
Atletico Cajazeirense PB vs Sao Paulo Crystal

1-0

1-1
Sun 6, Mar-03:30 - Brazil Campeonato Paulista
Ponte Preta vs Agua Santa

0-1

0-1
Sun 6, Mar-03:30 - Brazil Campeonato Paulista
EC Santo Andre vs Ituano (SP)

0-0

0-0
Sun 6, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Paulista
Palmeiras vs Guarani Futebol Clube

1-0

2-0
Sun 6, Mar-17:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
AA Portuguesa Santista vs Gremio Osasco Audax

1-0

3-0
Sun 6, Mar-17:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
Monte Azul SP vs Juventus-SP

0-0

2-1
Sun 6, Mar-17:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
CA Linense SP vs Velo Clube SP

1-0

1-0
Sun 6, Mar-01:30 - Brazil Campeonato Paulista A-2
Taubate vs Primavera SP

1-1

2-2
Sun 6, Mar-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
Rio Claro vs Red Bull Brasil

1-0

1-0
Sun 6, Mar-17:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
CA Votuporanguense SP vs Nacional SP

1-1

2-1
Sun 6, Mar-17:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Matonense SP vs Bandeirante SP

1-1

1-1
Sun 6, Mar-02:30 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Marilia (SP) vs EC Sao Jose SP

0-1

0-1
Sun 6, Mar-03:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Barretos SP vs Sertaozinho

1-0

2-2
Sun 6, Mar-23:00 - Brazil Capixaba
Real Noroeste vs CTE Colatina/ES

2-0

5-0
Sun 6, Mar-22:30 - Brazil Paraense Division 1 League
Remo Belem (PA) vs Ag. Maraba

1-0

1-1
Sun 6, Mar-22:30 - Brazil Paraense Division 1 League
Tuna Luso vs Caete/PA

0-0

1-0
Sun 6, Mar-22:30 - Brazil Paraense Division 1 League
Paragominas FC PA vs Tapajos/PA

0-0

1-1
Sun 6, Mar-22:30 - Brazil Paraense Division 1 League
Castanhal PA vs Paysandu (PA)

3-0

4-0
Sun 6, Mar-22:30 - Brazil Paraense Division 1 League
Bragantino PA vs Independente PA

1-1

3-2
Sun 6, Mar-22:30 - Brazil Paraense Division 1 League
Amazonia PA vs Itupiranga PA

0-1

1-1
Sun 6, Mar-23:00 - Brazil Paranaense League
Coritiba (PR) vs Gremio Metropolitano Maringa

2-1

3-1
Sun 6, Mar-23:00 - Brazil Paranaense League
Londrina (PR) vs Cianorte PR

0-0

1-0
Sun 6, Mar-23:00 - Brazil Paranaense League
Operario Ferroviario PR vs Azuriz FC

3-0

3-0
Sun 6, Mar-23:00 - Brazil Paranaense League
Cascavel PR vs Atletico Paranaense

1-4

3-4
Sun 6, Mar-23:00 - Brazil Paranaense League
Rio Branco PR vs Parana

2-0

4-0
Sun 6, Mar-23:00 - Brazil Paranaense League
CE Uniao PR vs Independiente FSJ

0-1

0-2
Sun 6, Mar-23:00 - Brazil Piauiense Division 1
River/PI vs EC Flamengo PI

3-1

5-1
Sun 6, Mar-23:00 - Brazil Piauiense Division 1
Parnahyba PI vs Cori Sabba

1-0

1-0
Sun 6, Mar-00:00 - Brazil Sul Mato-grossense Division 1
Uniao ABC MS vs SER Chapadao/MS

0-1

1-3
Sun 6, Mar-23:00 - Brazil Tocantinense League
Nova Conquista TO vs Tocantinopolis

0-0

2-3
Sun 6, Mar-17:30 - Bulgaria B PFG
Botev Plovdiv II vs Septemvri Simitli

0-0

1-1
Sun 6, Mar-16:00 - Bulgaria Premier
Levski Sofia vs CSKA Sofia

0-0

0-0
Sun 6, Mar-18:00 - Burundi Coupe de President
Bujumbura City vs Vital'O

0-0

0-1
Sun 6, Mar-18:00 - Burundi Coupe de President
Royal de Muramvya vs Les Crocos

0-1

0-1
Sun 6, Mar-18:00 - Burundi Coupe de President
Top Junior vs Flambeau du Centre

0-1

0-2
Sun 6, Mar-18:00 - CAF Confederation Cup
Royal Leopards vs Al Ittihad Tripoli

0-2

1-2
Sun 6, Mar-17:30 - Challenge DE French Feminin
Rodez Aveyron Women's vs Yzeure AS Women's

0-1

0-1
Sun 6, Mar-17:30 - Challenge DE French Feminin
Stade de Reims Women's vs Nantes Women's

0-0

0-0
Sun 6, Mar-05:00 - Chatham Cup
Cashmere Technical vs Miramar Rangers

1-0

4-2
Sun 6, Mar-01:00 - Chile Primera Division
Union Espanola vs Huachipato FC

0-0

1-0
Sun 6, Mar-19:00 - Chile Primera Division
Colo Colo vs Universidad de Chile

3-0

4-1
Sun 6, Mar-03:30 - Chile Primera Division
Everton CD vs Curico Unido

1-1

1-1
Sun 6, Mar-18:00 - Club Friendly
Viking vs Kristiansund BK

1-1

4-1
Sun 6, Mar-18:00 - Club Friendly
Honefoss vs Skeid Oslo II

0-0

1-0
Sun 6, Mar-18:00 - Club Friendly
LSK Kvinner Women's vs Stabaek Women's

1-1

2-1
Sun 6, Mar-18:00 - Club Friendly
FC Flora Tallinn Women's vs Saku Sporting Women's

1-0

1-0
Sun 6, Mar-14:00 - Club Friendly
FC Minsk vs FK Ostrovets

2-0

6-1
Sun 6, Mar-17:00 - Club Friendly
Chlumec nad Cidlinou vs FC Zenit Caslav

2-0

4-0
Sun 6, Mar-01:00 - Club Friendly
Sacramento Republic FC vs Monterey Bay FC

2-1

3-2
Sun 6, Mar-15:00 - Club Friendly
Fart Women's vs Fortuna Women's

0-1

0-2
Sun 6, Mar-19:00 - Club Friendly
FK Haugesund vs Sandnes Ulf

2-1

3-2
Sun 6, Mar-05:00 - Club Friendly
Glenorchy Knights B vs Clarence Zebras II

1-1

1-1
Sun 6, Mar-19:59 - Club Friendly
IFK Mariehamn vs PIF Parainen

1-0

1-1
Sun 6, Mar-19:59 - Club Friendly
Sarpsborg 08 vs KFUM Oslo

4-0

5-2
Sun 6, Mar-19:59 - Club Friendly
Kolbotn Women's vs Arna-Bjornar Women's

0-0

1-0
Sun 6, Mar-07:00 - Club Friendly
Glenorchy Knights vs Clarence Zebras

0-1

2-3
Sun 6, Mar-16:00 - Club Friendly
HJK Helsinki vs Sandefjord

0-1

1-2
Sun 6, Mar-16:00 - Club Friendly
Vasteras SK FK vs Skovde AIK

0-0

1-1
Sun 6, Mar-16:00 - Club Friendly
IL Hodd vs SK Traeff

1-0

2-1
Sun 6, Mar-16:00 - Club Friendly
Valerenga Women's vs Avaldsnes Women's

2-0

5-0
Sun 6, Mar-13:00 - Club Friendly
Admira Praha vs Mlada Boleslav B

1-0

4-1
Sun 6, Mar-13:00 - Club Friendly
Pardubice B vs FK OEZ Letohrad

6-0

10-0
Sun 6, Mar-01:05 - Colombia Copa Mustang
Atletico Junior Barranquilla vs Union Magdalena

2-0

3-1
Sun 6, Mar-03:10 - Colombia Copa Mustang
Deportivo Cali vs America de Cali

0-1

0-1
Sun 6, Mar-05:15 - Colombia Copa Mustang
La Equidad vs Patriotas FC

1-1

1-1
Sun 6, Mar-23:00 - Colombia Copa Premier
Boca Juniors De Cali vs Boyaca Chico

1-1

1-1
Sun 6, Mar-00:15 - CONCACAF Women Under 20
Panama Women's(U20) vs Jamaica Women's(U20)

2-0

3-0
Sun 6, Mar-03:00 - CONCACAF Women Under 20
Guatemala women's U20 vs Bermuda Women's(U20)

0-0

2-0
Sun 6, Mar-03:00 - CONCACAF Women Under 20
Haiti women's (U20) vs Guyana Women's (U20)

0-1

2-1
Sun 6, Mar-00:00 - CONCACAF Women Under 20
Mexico Women's(U20) vs Curacao Women's(U20)

3-0

9-0
Sun 6, Mar-01:00 - Conmebol-Sudamericano Women U17
Peru Women's(U17) vs Ecuador Women's(U17)

1-1

1-3
Sun 6, Mar-03:30 - Conmebol-Sudamericano Women U17
Colombia Women's(U17) vs Chile Women's(U17)

3-1

3-1
Sun 6, Mar-05:00 - Costa Rica Division 2
Puntarenas vs Municipal Garabito

2-0

4-1
Sun 6, Mar-03:00 - Costa Rica Primera Division
Guadalupe FC vs Herediano

0-1

1-1
Sun 6, Mar-00:00 - Costa Rica Primera Division
Municipal Grecia vs Santos de Guapiles FC

2-0

2-0
Sun 6, Mar-20:05 - Croatia - 1. Division
Istra 1961 vs Hajduk Split

0-1

1-1
Sun 6, Mar-18:00 - Croatia - 1. Division
HNK Gorica vs Hrvatski Dragovoljac

1-0

4-0
Sun 6, Mar-18:30 - Croatia - 2. Division
Bijelo Brdo vs NK Opatija

2-1

4-1
Sun 6, Mar-18:30 - Croatia - 2. Division
Dinamo Zagreb B vs NK Croatia Zmijavci

1-0

1-0
Sun 6, Mar-17:00 - Croatia U19
Slaven Koprivnica(U19) vs Bjelovar U19

0-0

1-0
Sun 6, Mar-17:00 - Croatia U19
NK Lokomotiva Zagreb U19 vs NK Osijek (U19)

0-0

1-1
Sun 6, Mar-17:00 - Croatia U19
Rudes U19 vs NK Orijent U19

1-0

3-0
Sun 6, Mar-17:30 - Cyprus 2 Division
Enosis Neon Paralimni FC vs Omonia Aradippou

1-0

2-2
Sun 6, Mar-17:30 - Czech Republic 2. Liga
FC Sellier & Bellot Vlasim vs FK MAS Taborsko

2-1

2-1
Sun 6, Mar-21:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
Slavia Praha vs Sparta Prague

1-0

2-0
Sun 6, Mar-18:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
Teplice vs 1.FC Slovacko

0-0

0-1
Sun 6, Mar-18:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
Mlada Boleslav vs MFK Karvina

1-0

1-0
Sun 6, Mar-18:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
FK Jablonec vs Hradec Kralove

0-0

1-1
Sun 6, Mar-19:00 - Czech Republic Gambrinus Liga Women\'s
Dukla Praha Women's vs Sparta Praha Women's

0-6

0-9
Sun 6, Mar-15:00 - Czech Republic Gambrinus Liga Women\'s
FC Viktoria Plzen Women's vs Pardubice Women's

1-0

4-2
Sun 6, Mar-13:15 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
1. SC Znojmo vs Hanacka Slavia Kromeriz

1-1

1-2
Sun 6, Mar-13:15 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Vysocina Jihlava B vs Unicov

1-4

2-5
Sun 6, Mar-13:15 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Synot Slovacko II vs Uhersky Brod

1-1

2-2
Sun 6, Mar-19:59 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Hlucin vs Viktoria Otrokovice

1-1

1-2
Sun 6, Mar-13:00 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Banik Ostrava B vs Sigma Olomouc B

2-0

3-1
Sun 6, Mar-17:00 - Danish SAS Ligaen
Sonderjyske vs Odense BK

0-2

2-2
Sun 6, Mar-21:00 - Danish SAS Ligaen
Silkeborg IF vs Brondby

0-0

0-1
Sun 6, Mar-19:00 - Danish SAS Ligaen
Aalborg BK vs Vejle

0-0

0-0
Sun 6, Mar-17:00 - Denmark - 1. Division
Fredericia vs Jammerbugt

0-0

3-0
Sun 6, Mar-18:00 - Denmark - 1. Division
Vendsyssel vs Esbjerg FB

1-0

1-0
Sun 6, Mar-17:00 - Denmark Woman\'s Cup
Brondby Women's vs Fortuna Hjorring Women's

0-1

0-1
Sun 6, Mar-02:30 - Ecuador Copa Pilsener A
Liga Deportiva Universitaria vs Universidad Catolica Quito

0-1

2-1
Sun 6, Mar-05:00 - Ecuador Copa Pilsener A
9 de Octubre vs Barcelona SC(ECU)

1-3

1-3
Sun 6, Mar-23:00 - Ecuador Copa Pilsener A
Cumbaya F.C. vs Orense SC

1-0

1-1
Sun 6, Mar-00:00 - Ecuador Copa Pilsener A
Tecnico Universitario vs Mushuc Runa

1-3

1-3
Sun 6, Mar-01:00 - El Salvador Primera Division
Atletico Marte vs Isidro Metapan

0-1

0-1
Sun 6, Mar-01:15 - El Salvador Primera Division
Jocoro FC vs Once Deportivo Ahuachapan

1-1

2-1
Sun 6, Mar-05:00 - El Salvador Primera Division
Santa Tecla vs Luis Angel Firpo

0-2

1-5
Sun 6, Mar-18:00 - England FA Women Super League
Reading Women's vs Tottenham Hotspur Women's

0-0

0-0
Sun 6, Mar-16:00 - England FA Women Super League
Arsenal Women's vs Birmingham Women's

2-0

4-2
Sun 6, Mar-18:00 - England Ladies Premier League
Sunderland Women's vs Charlton Athletic Women's

0-0

2-0
Sun 6, Mar-18:00 - England Ladies Premier League
Crystal Palace Women's vs Coventry Women's

0-0

0-1
Sun 6, Mar-18:00 - England Ladies Premier League
Lewes Women's vs Bristol City Women's

0-0

0-3
Sun 6, Mar-18:00 - England Ladies Premier League
London City Lionesses Women's vs Liverpool Women's

0-1

1-1
Sun 6, Mar-16:00 - England Ladies Premier League
Blackburn Rovers Women's vs Durham Wildcats Women's

0-1

1-2
Sun 6, Mar-17:00 - England U23 Premier League
Birmingham U23 vs Reading(U23)

0-0

0-0
Sun 6, Mar-18:00 - England Women\'s Northern Premier League
Stoke City Women's vs Middlesbrough Women's

2-2

2-6
Sun 6, Mar-18:00 - England Women\'s Northern Premier League
West Bromwich WFC Women's vs Derby County Women's

1-0

2-0
Sun 6, Mar-18:00 - England Women\'s Northern Premier League
Burnley Women's vs Wolves Women's

1-0

3-0
Sun 6, Mar-18:00 - England Women\'s Southern Premier League
Portsmouth Women's vs Cardiff City Women's

0-0

0-0
Sun 6, Mar-18:00 - England Women\'s Southern Premier League
Hounslow Women's vs Plymouth Argyle Women's


0-2
Sun 6, Mar-18:00 - England Women\'s Southern Premier League
Gillingham Women's vs Milton Keynes Dons Women's

0-0

0-0
Sun 6, Mar-18:00 - England Women\'s Southern Premier League
Bridgwater United Women's vs Ipswich Women's


0-1
Sun 6, Mar-18:00 - English Premier League
Watford vs Arsenal

1-2

2-3
Sun 6, Mar-20:30 - English Premier League
Manchester City vs Manchester United

2-1

4-1
Sun 6, Mar-14:30 - Estonia Esi Liiga
Viimsi JK vs Parnu JK

1-1

1-1
Sun 6, Mar-14:30 - Estonia Esi Liiga B
Tabasalu JK Charma vs Raplamaa JK

0-1

1-1
Sun 6, Mar-14:30 - Estonia Esi Liiga B
Tallinna JK Legion B vs Laanemaa Haapsalu

1-1

1-2
Sun 6, Mar-14:30 - Estonia Esi Liiga B
FC Tallinn vs Tartu JK Tammeka B

0-1

1-3
Sun 6, Mar-19:15 - Estonia Meistri Liiga
Paide Linnameeskond vs Nomme Kalju

1-2

2-3
Sun 6, Mar-16:30 - Estonia Meistri Liiga
FC Flora Tallinn vs JK Tallinna Kalev

3-1

7-1
Sun 6, Mar-19:00 - Faroe Islands Formuladeildin
B36 Torshavn vs Toftir B68

2-0

4-1
Sun 6, Mar-19:00 - Faroe Islands Formuladeildin
EB Streymur vs NSI Runavik

3-3

3-4
Sun 6, Mar-17:30 - French Championnat National U19 Groupe A
Lens U19 vs Chambly FC (U19)

0-0

0-0
Sun 6, Mar-17:30 - French Championnat National U19 Groupe A
Lille(U19) vs Paris Saint Germain(U19)


1-1
Sun 6, Mar-17:30 - French Championnat National U19 Groupe A
Evreux(U19) vs Amiens SC(U19)


2-0
Sun 6, Mar-17:30 - French Championnat National U19 Groupe A
Feignies(U19) vs Drancy(U19)


1-0
Sun 6, Mar-17:30 - French Championnat National U19 Groupe A
Montfermeil(U19) vs Caen(U19)


1-0
Sun 6, Mar-15:00 - French Championnat National U19 Groupe B
Strasbourg U19 vs Sochaux U19


1-1
Sun 6, Mar-17:30 - French Championnat National U19 Groupe B
Auxerre(U19) vs Lyonnais U19

1-0

1-1
Sun 6, Mar-17:30 - French Championnat National U19 Groupe B
Paris FC U19 vs Nancy(U19)

1-1

1-3
Sun 6, Mar-17:30 - French Championnat National U19 Groupe B
Torcy U.S(U19) vs Pontarlier(U19)

0-0

0-0
Sun 6, Mar-17:30 - French Championnat National U19 Groupe B
ASPTT Dijon(U19) vs Dijon(U19)


0-2
Sun 6, Mar-17:30 - French Championnat National U19 Groupe B
Bourg Peronnas(U19) vs Metz U19


1-2
Sun 6, Mar-14:00 - French Championnat National U19 Groupe C
Chateauroux U19 vs Guingamp (U19)

1-0

2-2
Sun 6, Mar-14:00 - French Championnat National U19 Groupe C
Bordeaux U19 vs USSA Vertou(U19)

0-0

1-0
Sun 6, Mar-17:30 - French Championnat National U19 Groupe C
Nantes U19 vs SPA Merignacais U19


3-1
Sun 6, Mar-17:30 - French Championnat National U19 Groupe C
Angers SCO U19 vs Le Mans(U19)


3-0
Sun 6, Mar-17:30 - French Championnat National U19 Groupe C
Avranches(U19) vs Brest Stade U19


1-3
Sun 6, Mar-15:00 - French Championnat National U19 Groupe D
Saint-Etienne U19 vs Cannes AS U19


6-3
Sun 6, Mar-17:30 - French Championnat National U19 Groupe D
Ajaccio U19 vs Colomiers U19

3-0

3-0
Sun 6, Mar-17:30 - French Championnat National U19 Groupe D
Montpellier(U19) vs Pieve di Lota(U19)


9-0
Sun 6, Mar-17:30 - French Championnat National U19 Groupe D
Nimes(U19) vs Monaco U19


0-2
Sun 6, Mar-17:30 - French Championnat National U19 Groupe D
Marseille(U19) vs Nice U19

3-0

4-1
Sun 6, Mar-17:30 - French Championnat National U19 Groupe D
Avenir Sportif Beziers(U19) vs Istres(U19)


1-3
Sun 6, Mar-17:30 - French Championnat National U19 Groupe D
Toulon (U19) vs Toulouse(U19)

0-1

0-4
Sun 6, Mar-18:00 - French Le Championnat Ligue 1
Nantes vs Montpellier HSC

0-0

2-0
Sun 6, Mar-18:00 - French Le Championnat Ligue 1
Stade Rennes FC vs Angers SCO

1-0

2-0
Sun 6, Mar-18:00 - French Le Championnat Ligue 1
Bordeaux vs ESTAC Troyes

0-1

0-2
Sun 6, Mar-18:00 - French Le Championnat Ligue 1
Stade de Reims vs Strasbourg

0-0

1-1
Sun 6, Mar-20:05 - French Le Championnat Ligue 1
Lille OSC vs Clermont Foot

1-0

4-0
Sun 6, Mar-16:00 - French Le Championnat Ligue 1
AS Saint-Etienne vs FC Metz

0-0

1-0
Sun 6, Mar-23:45 - French Le Championnat Ligue 1
Marseille vs AS Monaco

0-0

0-1
Sun 6, Mar-00:00 - French Le Championnat Ligue 1
OGC Nice vs Paris Saint-Germain

0-0

1-0
Sun 6, Mar-13:00 - Friendly Internationals
Denmark(U16) vs Norway(U16)

0-1

0-2
Sun 6, Mar-13:00 - Friendly Internationals
Cyprus(U16) vs Czech Republic (U16)

0-0

2-1
Sun 6, Mar-23:00 - Friendly Internationals
Costa Rica Women's(U20) vs Colombia Women's U20

0-0

0-2
Sun 6, Mar-12:00 - Friendly Internationals
Poland(U16) vs Austria(U16)

1-0

2-2
Sun 6, Mar-16:00 - Futsal Spain Division De Honor
Jimbee Cartagena FS Futsal vs Levante Futsal


6-2
Sun 6, Mar-17:00 - German 3. Liga
SV Waldhof Mannheim vs Eintracht Braunschweig

0-1

0-3
Sun 6, Mar-16:00 - German 3. Liga
Saarbrucken vs SV Meppen

0-0

1-0
Sun 6, Mar-16:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
Energie Cottbus(U17) vs Hertha BSC Berlin(U17)


1-1
Sun 6, Mar-17:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
SC Freiburg (U17) vs FC Kaiserslautern (U17)


5-4
Sun 6, Mar-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
Bayern Munich(U17) vs SV Elversberg(U17)


5-0
Sun 6, Mar-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
FSV Frankfurt U17 vs 1. FSV Mainz 05(U17)


1-2
Sun 6, Mar-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
FC Ingolstadt(U17) vs Munchen 1860(U17)


1-0
Sun 6, Mar-15:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
Eintracht Frankfurt(U17) vs SV Darmstadt U17


0-1
Sun 6, Mar-15:30 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
Nurnberg (U17) vs VfB Stuttgart(U17)


1-2
Sun 6, Mar-16:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
Greuther Furth(U17) vs Hoffenheim(U17)


1-2
Sun 6, Mar-16:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
Augsburg(U17) vs Karlsruher SC (U17)


0-2
Sun 6, Mar-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
Wuppertaler SV Borussia(U17) vs Dortmund(U17)

0-0

0-0
Sun 6, Mar-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
SC Paderborn 07(U17) vs Bayer Leverkusen(U17)


1-1
Sun 6, Mar-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
SG Unterrath(U17) vs Monchengladbach(U17)


0-2
Sun 6, Mar-16:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
Schalke 04 (U17) vs SV Lippstadt(U17)


5-0
Sun 6, Mar-16:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
Fortuna Koln (U17) vs Preuben Munster(U17)


1-0
Sun 6, Mar-20:30 - German Bundesliga
1. FC Koln vs Hoffenheim

0-0

0-1
Sun 6, Mar-16:30 - German Bundesliga 2
Werder Bremen vs Dynamo Dresden

2-1

2-1
Sun 6, Mar-16:30 - German Bundesliga 2
FC Erzgebirge Aue vs SSV Jahn Regensburg

1-0

1-0
Sun 6, Mar-16:30 - German Bundesliga 2
Fortuna Dusseldorf vs FC Ingolstadt 04

2-0

3-0
Sun 6, Mar-19:00 - German Frauen Bundesliga
Bayern Munich Women's vs Koln Women's

0-0

6-0
Sun 6, Mar-19:00 - German Frauen Bundesliga
SG Essen-Schonebeck Women's vs Turbine Potsdam Women's

0-4

0-5
Sun 6, Mar-16:00 - German Frauen Bundesliga
Wolfsburg Women's vs SC Freiburg Women's

1-0

4-1
Sun 6, Mar-16:00 - German Frauen Bundesliga
Carl Zeiss Jena Women's vs SC Sand Women's

0-2

1-4
Sun 6, Mar-16:00 - German Junioren Bundesliga Sud
Stuttgarter Kickers(U19) vs SSV Ulm U19

4-1

5-1
Sun 6, Mar-16:30 - German Junioren Bundesliga Sud
SpVgg Unterhaching U19 vs Augsburg(U19)

0-1

1-1
Sun 6, Mar-15:00 - German Junioren Bundesliga West
Fortuna Dusseldorf U19 vs RW Essen(U19)

1-0

1-1
Sun 6, Mar-17:30 - Germany - Regionalliga Bayern
Nurnberg B vs TSV Buchbach

1-0

1-0
Sun 6, Mar-16:00 - Germany - Regionalliga Nordost
Berliner AK 07 vs Eilenburg

1-0

1-0
Sun 6, Mar-16:00 - Germany - Regionalliga Nordost
VSG Altglienicke vs Energie Cottbus

3-0

3-0
Sun 6, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga Nord
HSC Hannover vs FC Altona 93

0-0

0-0
Sun 6, Mar-18:00 - Germany - Regionalliga Nord
FC Oberneuland vs FC St. Pauli II

0-1

1-1
Sun 6, Mar-18:00 - Germany - Regionalliga Nord
FC Hansa Luneburg vs Heider SV

1-0

2-0
Sun 6, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga Sued
TSG 1899 Hoffenheim II vs TuS Rot Weiss Koblenz

1-1

1-1
Sun 6, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga Sued
Astoria Walldorf vs Kickers Offenbach

0-0

1-2
Sun 6, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga West
Wuppertaler SV vs Preuben Munster

1-0

1-1
Sun 6, Mar-17:00 - Germany OberLiga
VFC Plauen vs Rot-Weiss Erfurt

0-2

1-2
Sun 6, Mar-17:00 - Germany OberLiga
SV Seligenporten vs Bayern Hof

0-0

0-3
Sun 6, Mar-17:00 - Germany OberLiga
Eintracht Mahlsdorf vs Torgelower SV Greif

1-0

2-1
Sun 6, Mar-17:00 - Germany OberLiga
Greifswalder SV 04 vs TSG Neustrelitz

1-0

1-0
Sun 6, Mar-17:00 - Germany OberLiga
SV Victoria Seelow vs MSV Pampow


2-3
Sun 6, Mar-17:00 - Germany OberLiga
Buchholz vs Paloma


3-3
Sun 6, Mar-17:00 - Germany OberLiga
Leher Turnerschaft vs SV Hemelingen


0-3
Sun 6, Mar-17:00 - Germany OberLiga
SC Staaken vs FC Lok Stendal

1-0

3-0
Sun 6, Mar-17:00 - Germany OberLiga
VfB Krieschow vs FC Grimma


4-4
Sun 6, Mar-17:00 - Germany OberLiga
ASC 09 Dortmund vs SV Westfalia Rhynern

0-0

1-2
Sun 6, Mar-17:00 - Germany OberLiga
Eckernforder SV vs TSV Altenholz

0-0

1-0
Sun 6, Mar-17:00 - Germany OberLiga
Einheit Wernigerode vs FSV Martinroda


4-0
Sun 6, Mar-17:00 - Germany OberLiga
SV Preussen 09 Reinfeld vs SV Todesfelde

0-1

0-3
Sun 6, Mar-17:00 - Germany OberLiga
Arnstadt vs Einheit Rudolstadt

0-2

0-3
Sun 6, Mar-16:00 - Germany OberLiga
Tus Dassendorf vs HEBC Hamburg

1-0

1-0
Sun 6, Mar-16:00 - Germany OberLiga
SV Pullach vs Hallbergmoos-Goldach

0-0

0-0
Sun 6, Mar-18:00 - Germany OberLiga
Bergisch Gladbach 09 vs SpVg Frechen 20


5-1
Sun 6, Mar-18:00 - Germany OberLiga
Viktoria 08 Arnoldsweiler vs Hennef 05


1-3
Sun 6, Mar-18:00 - Germany OberLiga
VfR Garching vs SV Donaustauf

0-5

0-6
Sun 6, Mar-18:00 - Germany OberLiga
SpVg Schonnebeck vs Bocholt FC


0-5
Sun 6, Mar-18:00 - Germany OberLiga
Monheim vs TuRU Dusseldorf

0-1

0-2
Sun 6, Mar-18:00 - Germany OberLiga
SV Breinig vs SV Deutz 05


3-0
Sun 6, Mar-18:00 - Germany OberLiga
Cronenberger SC vs TSV Meerbusch


4-1
Sun 6, Mar-18:00 - Germany OberLiga
Spvg Wesseling Urfeld vs Duren


0-6
Sun 6, Mar-18:00 - Germany OberLiga
SC Velbert vs SPVGG.Sterkrade-Nord


3-1
Sun 6, Mar-18:00 - Germany OberLiga
Union 60 Bremen vs TuS Komet Arsten


5-1
Sun 6, Mar-18:00 - Germany OberLiga
SV 1914 Eilendorf vs Hurth


1-0
Sun 6, Mar-18:00 - Germany OberLiga
BCV Glesch/Paffendorf vs VfL Alfter


1-0
Sun 6, Mar-18:00 - Germany OberLiga
Lorrach-Brombach vs SV Linx

0-0

0-0
Sun 6, Mar-17:00 - Germany Women Division 2
FC Gutersloh Women's vs BV Borussia Bocholt Women's

2-0

3-1
Sun 6, Mar-14:00 - Germany Women Division 2
SV Meppen Women's vs Ingolstadt 04 Women's

0-0

0-0
Sun 6, Mar-14:00 - Germany Women Division 2
Bayern Munich B Women's vs Henstedt Ulzburg Women's

3-1

4-2
Sun 6, Mar-14:00 - Germany Women Division 2
Hoffenheim Women's B vs RB Leipzig Women's

0-3

0-3
Sun 6, Mar-14:00 - Germany Women Division 2
Wolfsburg B Women's vs Duisburg Women's

0-2

0-2
Sun 6, Mar-19:00 - Ghana Premier League
King Faisal Babes vs Aduana Stars

0-1

0-1
Sun 6, Mar-19:00 - Ghana Premier League
Accra Lions vs Great Olympics

0-0

0-0
Sun 6, Mar-19:00 - Ghana Premier League
Dreams FC(GHA) vs Elmina Sharks

1-0

2-0
Sun 6, Mar-19:00 - Ghana Premier League
Karela United vs Ashanti Gold

1-1

2-1
Sun 6, Mar-19:00 - Ghana Premier League
Bibiani Gold Stars vs Medeama SC

0-0

1-0
Sun 6, Mar-21:30 - Gibraltar Premier Divisio
Europa Point FC vs College 1975

1-0

2-1
Sun 6, Mar-19:00 - Gibraltar Premier Divisio
Lincoln Red Imps vs Glacis United

0-0

1-0
Sun 6, Mar-21:00 - Greece Super League 1
AEK Athens vs Asteras Tripolis

1-0

2-1
Sun 6, Mar-21:00 - Greece Super League 1
Aris Thessaloniki vs Olympiakos Piraeus

0-1

2-1
Sun 6, Mar-21:00 - Greece Super League 1
Ionikos vs Panaitolikos Agrinio

0-1

1-2
Sun 6, Mar-21:00 - Greece Super League 1
OFI Crete vs Apollon Smirnis

0-0

2-0
Sun 6, Mar-21:00 - Greece Super League 1
Atromitos Athens vs Panathinaikos

0-0

0-2
Sun 6, Mar-21:00 - Greece Super League 1
Lamia vs PAOK Saloniki

0-1

0-2
Sun 6, Mar-21:00 - Greece Super League 1
Volos NPS vs Pas Giannina

0-0

0-0
Sun 6, Mar-19:00 - Greece Super League 2
Trikala vs Veria FC

0-1

1-2
Sun 6, Mar-16:45 - Greece Super League 2
Kallithea vs Irodotos

0-0

3-0
Sun 6, Mar-16:45 - Greece Super League 2
Ergotelis vs Kalamata AO

1-0

2-0
Sun 6, Mar-16:45 - Greece Super League 2
AEL Larisa vs Iraklis 1908

1-0

3-0
Sun 6, Mar-16:45 - Greece Super League 2
Kavala FC vs Thesprotos

0-1

1-1
Sun 6, Mar-16:45 - Greece Super League 2
Apollon Larissas vs Panserraikos

1-0

1-0
Sun 6, Mar-16:45 - Greece Super League 2
Olympiakos Volos vs Anagennisi Karditsa

0-1

0-1
Sun 6, Mar-16:45 - Greece Super League 2
Zakynthos vs AS Rodos

3-0

5-0
Sun 6, Mar-16:45 - Greece Super League 2
Diagoras Rodos vs Kifisia

0-1

0-2
Sun 6, Mar-16:45 - Greece Super League 2
Chania Kissamikos vs AO Episkopis Rethymno

0-0

1-0
Sun 6, Mar-16:45 - Greece Super League 2
Almopos Aridaea vs Xanthi

1-2

2-2
Sun 6, Mar-16:45 - Greece Super League 2
PAOK Saloniki B vs Apollon Pontou

1-0

2-1
Sun 6, Mar-14:00 - Greece U19
Lamia U19 vs PAOK Saloniki(U19)

1-1

1-2
Sun 6, Mar-14:00 - Greece U19
FC Aris Thessaloniki(U19) vs Olympiakos Piraeus(U19)

0-0

3-1
Sun 6, Mar-01:00 - Guatemala Liga 2 Nacional
Club Comunicaciones B vs Deportivo Sanarate


0-2
Sun 6, Mar-03:00 - Guatemala Liga 2 Nacional
CSyD Mixco vs Chimaltenango


1-0
Sun 6, Mar-21:00 - Guatemala Liga 2 Nacional
Deportivo Mictlan vs Juventud Pinulteca

1-0

2-0
Sun 6, Mar-21:00 - Guatemala Liga 2 Nacional
Siquinala FC vs Deportivo San Pedro


0-1
Sun 6, Mar-21:00 - Guatemala Liga 2 Nacional
Deportivo Puerto San Jose vs CD Suchitepequez

0-0

0-0
Sun 6, Mar-06:00 - Guatemala Liga 2 Nacional
CD Zacapa vs Agua Blanca

1-0

2-1
Sun 6, Mar-06:00 - Guatemala Liga 2 Nacional
Deportivo Quiche FC vs CD Marquense

0-0

0-0
Sun 6, Mar-22:00 - Guatemala Liga 2 Nacional
Plataneros vs Amatitlan

0-1

1-1
Sun 6, Mar-01:00 - Guatemala Liga Nacional
CSD Municipal vs Deportivo Achuapa

0-0

0-1
Sun 6, Mar-01:30 - Guatemala Liga Nacional
Coban Imperial vs Guastatoya

0-0

0-0
Sun 6, Mar-22:00 - Guatemala Liga Nacional
CD Malacateco vs Antigua GFC

2-0

2-1
Sun 6, Mar-17:30 - Holland Eredivisie
FC Twente Enschede vs SC Cambuur

0-0

1-0
Sun 6, Mar-19:45 - Holland Eredivisie
Ajax Amsterdam vs RKC Waalwijk

2-0

3-2
Sun 6, Mar-19:45 - Holland Eredivisie
N.E.C. Nijmegen vs AZ Alkmaar

1-1

1-3
Sun 6, Mar-15:15 - Holland Eredivisie
PSV Eindhoven vs Heracles Almelo

1-0

3-1
Sun 6, Mar-23:00 - Holland Eredivisie
Fortuna Sittard vs PEC Zwolle

0-0

0-1
Sun 6, Mar-00:00 - Holland Eredivisie
Feyenoord Rotterdam vs FC Groningen

0-1

1-1
Sun 6, Mar-15:15 - Holland Eredivisie Women\'s
FC Zwolle Women's vs FC Twente Enschede Women's

1-0

1-3
Sun 6, Mar-17:30 - Holland Tweede Divisie
Koninklijke HFC vs AFC Amsterdam

1-0

1-0
Sun 6, Mar-05:30 - Honduras Liga Nacional
CD Vida vs Real Espana

0-1

0-1
Sun 6, Mar-17:00 - Hungary NB Ⅱ
Soroksar vs Bekescsaba

0-0

2-0
Sun 6, Mar-17:00 - Hungary NB Ⅱ
Budaorsi SC vs III.Keruleti TUE

0-0

0-1
Sun 6, Mar-17:00 - Hungary NB Ⅱ
Szentlorinc SE vs Szeged Csanad

1-0

1-0
Sun 6, Mar-23:00 - Hungary NB Ⅱ
Diosgyor VTK vs ETO FC Gyor

1-0

2-0
Sun 6, Mar-19:59 - Hungary NB Ⅱ
Vasas SC vs Szolnoki MAV FC

2-0

3-0
Sun 6, Mar-19:59 - Hungary NB Ⅱ
BFC Siofok vs Kecskemeti TE

0-0

1-2
Sun 6, Mar-19:59 - Hungary NB Ⅱ
Szombathelyi Haladas vs Dorogi FC

0-1

0-1
Sun 6, Mar-19:59 - Hungary NB Ⅱ
FC Ajka vs Nyiregyhaza Spartacus FC

0-0

1-1
Sun 6, Mar-19:59 - Hungary NB Ⅱ
Csakvari TK vs Pecsi MFC

0-0

0-1
Sun 6, Mar-19:59 - Hungary NB Ⅱ
Tiszakecske vs Budafoki MTE

1-0

2-0
Sun 6, Mar-20:45 - Hungary NB1
Ferencvarosi TC vs Kisvarda

0-1

2-1
Sun 6, Mar-18:15 - Hungary NB1
Zalaegerszegi TE vs MOL Fehervar FC

1-0

2-0
Sun 6, Mar-17:00 - Iceland Women\'s League Cup
Grotta Women's vs UMF Sindri Hofn Women's

2-0

4-0
Sun 6, Mar-19:00 - Iceland Women\'s League Cup
KR Reykjavik Women's vs Stjarnan Women's

1-1

1-2
Sun 6, Mar-20:30 - Iceland League Cup
Thor Akureyri vs Breidablik

0-1

1-2
Sun 6, Mar-22:00 - Iceland League Cup II
Magni Grenivik vs Fjardabyggd Leiknir


3-0
Sun 6, Mar-18:00 - Iceland League Cup II
Volsungur Husavik vs KF Fjallabyggdar


1-0
Sun 6, Mar-18:00 - Iceland League Cup II
Vidir Gardur vs KFS Vestmannaeyjar

2-0

2-2
Sun 6, Mar-20:15 - Iceland League Cup II
KFR Aegir vs Reynir Sandgerdi

0-0

2-0
Sun 6, Mar-18:00 - India Super League
FC Goa vs Kerala Blasters FC

0-2

4-4
Sun 6, Mar-15:15 - Indonesia Liga 1
Persita Tangerang vs Persebaya Surabaya

1-1

1-1
Sun 6, Mar-17:45 - Indonesia Liga 1
Bali United FC vs Persija Jakarta

1-0

2-1
Sun 6, Mar-12:15 - Indonesia Liga 1
PSM Makassar vs PSIS Semarang

1-1

2-1
Sun 6, Mar-18:00 - Iran League
Esteghlal Tehran vs Gol Gohar FC

1-0

2-1
Sun 6, Mar-18:30 - Iran League
Sepahan vs Fajr Sepasi

1-0

2-0
Sun 6, Mar-15:00 - Iran League
Shahr Khodrou vs Tractor SC

0-0

0-0
Sun 6, Mar-15:30 - Iran League
Paykan vs Nassaji Mazandaran

0-1

0-1
Sun 6, Mar-15:30 - Iran League
Mes Rafsanjan vs Naft Masjed Soleyman FC

0-0

0-0
Sun 6, Mar-15:30 - Iran League
Aluminium Arak vs Havadar SC

0-1

0-1
Sun 6, Mar-19:59 - Iran League
Sanat Naft vs Persepolis

1-0

2-0
Sun 6, Mar-16:30 - Iran League
Foolad FC vs Zob Ahan

1-1

1-2
Sun 6, Mar-21:15 - Israel Liga Bet
MS Jerusalem vs Maccabi Ironi Netivot

0-1

0-2
Sun 6, Mar-21:00 - Israel Premier League
F.C. Ashdod vs Maccabi Petah Tikva FC

1-1

3-4
Sun 6, Mar-22:15 - Israel Premier League
Hapoel Beer Sheva vs Hapoel Haifa

2-1

3-1
Sun 6, Mar-13:45 - Italian Campionato Primavera
Napoli Youth vs AC Milan Youth

3-0

3-0
Sun 6, Mar-15:30 - Italian Campionato Primavera
Sampdoria Youth vs Juventus Youth

1-1

1-4
Sun 6, Mar-18:00 - Italian Serie A
Venezia F.C. vs US Sassuolo Calcio

1-3

1-4
Sun 6, Mar-18:00 - Italian Serie A
Fiorentina vs Hellas Verona

1-1

1-1
Sun 6, Mar-18:00 - Italian Serie A
Bologna vs Torino

0-0

0-0
Sun 6, Mar-21:00 - Italian Serie A
Juventus vs Spezia

1-0

1-0
Sun 6, Mar-15:30 - Italian Serie A
Genoa vs Empoli

0-0

0-0
Sun 6, Mar-23:45 - Italian Serie A
Napoli vs AC Milan

0-0

0-1
Sun 6, Mar-18:30 - Italian Serie B
Vicenza vs Ternana

3-0

3-1
Sun 6, Mar-18:30 - Italian Serie B
Perugia vs Lecce

0-0

1-1
Sun 6, Mar-18:30 - Italian Serie B
Ascoli vs Frosinone

1-0

1-1
Sun 6, Mar-18:30 - Italian Serie B
Crotone vs Alessandria

0-0

0-0
Sun 6, Mar-15:30 - Italian Women Division 1
Lazio Women's vs US Sassuolo Calcio Women's

2-1

3-1
Sun 6, Mar-17:30 - Italian Women Division 1
AC Milan Women's vs Napoli Women's

1-0

1-1
Sun 6, Mar-17:30 - Italian Women Division 1
Inter Milan Women's vs ASDC Pomigliano Women's

0-0

0-1
Sun 6, Mar-17:30 - Italy C1A
Triestina vs Renate AC

0-1

0-2
Sun 6, Mar-17:30 - Italy C1A
Padova vs FeralpiSalo

1-0

1-0
Sun 6, Mar-17:30 - Italy C1A
Pro Sesto vs Juventus(U23)

0-0

0-1
Sun 6, Mar-17:30 - Italy C1A
FC Sudtirol vs Mantova

1-0

1-0
Sun 6, Mar-17:30 - Italy C1A
Pro Vercelli vs Pro Patria

2-1

4-1
Sun 6, Mar-17:30 - Italy C1A
Calcio Lecco vs US Pergolettese

1-0

3-0
Sun 6, Mar-17:30 - Italy C1A
Giana Erminio vs Piacenza

0-0

0-0
Sun 6, Mar-17:30 - Italy C1A
US Seregno vs Albinoleffe

1-0

1-3
Sun 6, Mar-17:30 - Italy C1A
AC Trento vs Legnago Salus

0-0

0-1
Sun 6, Mar-17:30 - Italy C1A
US Fiorenzuola vs USD Virtus Verona

0-0

1-0
Sun 6, Mar-20:30 - Italy C1B
A.S. Viterbese Castrense vs Lucchese

0-0

0-1
Sun 6, Mar-20:30 - Italy C1B
Gubbio vs Vis Pesaro

2-0

3-0
Sun 6, Mar-20:30 - Italy C1B
Montevarchi Calcio vs Pistoiese

1-1

1-1
Sun 6, Mar-17:30 - Italy C1B
Modena vs Olbia

0-2

1-2
Sun 6, Mar-17:30 - Italy C1B
Fermana vs Ancona

1-0

1-0
Sun 6, Mar-20:30 - Italy C1B
Delfino Pescara 1936 vs Robur Siena S.S.D.

1-0

2-1
Sun 6, Mar-20:30 - Italy C1B
Cesena vs Teramo

1-0

2-0
Sun 6, Mar-20:30 - Italy C1B
Grosseto vs Imolese

2-0

2-0
Sun 6, Mar-20:30 - Italy C1B
A.C. Reggiana 1919 vs Pontedera

1-0

2-0
Sun 6, Mar-20:30 - Italy C1C
Turris Neapolis vs Fidelis Andria

0-0

1-0
Sun 6, Mar-18:00 - Italy Serie D
Nocerina vs San Giorgio 1926

2-0

2-0
Sun 6, Mar-18:00 - Italy Serie D
Trapani vs Sancataldese

1-0

2-0
Sun 6, Mar-18:00 - Italy Serie D
Lavagnese vs Sanremese

0-1

1-1
Sun 6, Mar-18:00 - Italy Serie D
Paterno vs Biancavilla

1-0

2-0
Sun 6, Mar-18:00 - Italy Serie D
Audace Cerignola vs Casertana F.C.

2-0

3-0
Sun 6, Mar-18:00 - Italy Serie D
Carbonia vs ASD Lanusei Calcio

1-0

2-0
Sun 6, Mar-18:00 - Italy Serie D
Citta Di Sant'Agata vs AS Giarre Calcio

0-0

0-0
Sun 6, Mar-18:00 - Italy Serie D
ASD Imperia vs FBC Derthona

1-0

3-0
Sun 6, Mar-17:30 - Italy Serie D
Arezzo vs Follonica Gavorrano


1-1
Sun 6, Mar-17:30 - Italy Serie D
Acireale vs ASD Troina

2-0

3-0
Sun 6, Mar-17:30 - Italy Serie D
Rimini vs Borgo San Donnino

1-0

4-0
Sun 6, Mar-17:30 - Italy Serie D
Sassari Torres vs Ostia Mare

0-0

1-0
Sun 6, Mar-17:30 - Italy Serie D
Sangiovannese vs Foligno Calcio

0-1

0-3
Sun 6, Mar-17:30 - Italy Serie D
Novara Calcio vs Sestri Levante

1-0

2-0
Sun 6, Mar-17:30 - Italy Serie D
Cavese vs Castrovillari

1-1

2-1
Sun 6, Mar-17:30 - Italy Serie D
AC Legnano vs Desenzano Calvina

2-1

2-2
Sun 6, Mar-17:30 - Italy Serie D
Castelnuovo Vomano vs Matese

1-0

3-1
Sun 6, Mar-17:30 - Italy Serie D
AS Sorrento Calcio vs ASD Molfetta Calcio

1-0

1-0
Sun 6, Mar-17:30 - Italy Serie D
Poggibonsi vs Unipomezia

2-0

2-1
Sun 6, Mar-17:30 - Italy Serie D
Aversa Normanna vs ASD Licata


1-0
Sun 6, Mar-17:30 - Italy Serie D
Alma Juventus Fano vs Sambenedettese

0-1

2-2
Sun 6, Mar-17:30 - Italy Serie D
S.S.D. Citta di Brindisi vs Nola 1925

0-0

2-1
Sun 6, Mar-17:30 - Italy Serie D
Virtus Ciserano Bergamo vs Sona

1-1

3-1
Sun 6, Mar-17:30 - Italy Serie D
Aprilia vs USD Latte Dolce


1-0
Sun 6, Mar-17:30 - Italy Serie D
Montebelluna vs ACD Campodarsego

1-2

2-2
Sun 6, Mar-17:30 - Italy Serie D
Chieri vs A.S.D. Bra

0-0

0-0
Sun 6, Mar-17:30 - Italy Serie D
Delta Porto Tolle vs Cattolica SM Calcio

0-1

0-1
Sun 6, Mar-17:30 - Italy Serie D
US Pianese vs Lornano Badesse

1-0

1-3
Sun 6, Mar-17:30 - Italy Serie D
ASD Alcione vs Real Forte Querceta

1-0

1-1
Sun 6, Mar-17:30 - Italy Serie D
Trastevere Calcio vs Recanatese

0-1

0-3
Sun 6, Mar-17:30 - Italy Serie D
AC Mestre vs Luparense

1-0

1-3
Sun 6, Mar-17:30 - Italy Serie D
Arzachena vs Cassino

0-1

3-2
Sun 6, Mar-17:30 - Italy Serie D
ASD Muravera vs Giugliano


1-0
Sun 6, Mar-17:30 - Italy Serie D
ASD Cavenago Fanfulla vs Correggese Calcio

0-1

0-1
Sun 6, Mar-17:30 - Italy Serie D
Scandicci vs ASD Flaminia Civita

1-0

2-0
Sun 6, Mar-17:30 - Italy Serie D
FC Francavilla vs Team Altamura

1-0

1-0
Sun 6, Mar-17:30 - Italy Serie D
Lentigione vs Forli FC

1-0

3-2
Sun 6, Mar-17:30 - Italy Serie D
Gozzano vs ASD RG Ticino

1-0

2-2
Sun 6, Mar-17:30 - Italy Serie D
Vastese vs San Nicolo Calcio


1-0
Sun 6, Mar-17:30 - Italy Serie D
Sasso Marconi vs Prato

0-1

0-1
Sun 6, Mar-17:30 - Italy Serie D
Cjarlins Muzane vs Levico Terme

1-0

1-0
Sun 6, Mar-17:30 - Italy Serie D
Seravezza vs Tritium

1-0

3-0
Sun 6, Mar-17:30 - Italy Serie D
Portici vs Gelbison


0-1
Sun 6, Mar-17:30 - Italy Serie D
Castelfidardo vs Chieti

1-0

3-0
Sun 6, Mar-17:30 - Italy Serie D
Cittanovese vs Santa Maria Cilento

0-0

1-0
Sun 6, Mar-17:30 - Italy Serie D
San Donato Tavarnelle vs Savoia Montespaccato

2-0

3-0
Sun 6, Mar-17:30 - Italy Serie D
Crema vs USD Casatese

0-0

0-0
Sun 6, Mar-17:30 - Italy Serie D
GSD Ambrosiana vs Union Clodiense


0-1
Sun 6, Mar-17:30 - Italy Serie D
Vis Artena vs Insieme Formia

0-0

0-0
Sun 6, Mar-17:30 - Italy Serie D
Cannara vs Cascina

0-0

0-0
Sun 6, Mar-17:30 - Italy Serie D
Villa d'Alme Valbrembana vs Folgore Caratese

1-2

1-3
Sun 6, Mar-17:30 - Italy Serie D
Cartigliano vs AC Este

0-0

0-0
Sun 6, Mar-17:30 - Italy Serie D
Aglianese vs Mezzolara

0-1

0-3
Sun 6, Mar-17:30 - Italy Serie D
US Bitonto vs Virtus Casarano

0-1

0-1
Sun 6, Mar-17:30 - Italy Serie D
Rotonda vs Citta di Fasano


1-0
Sun 6, Mar-17:30 - Italy Serie D
Fossano Calcio vs Vado FC

0-0

0-0
Sun 6, Mar-17:30 - Italy Serie D
Castellanzese vs Ponte San Pietro

1-1

2-3
Sun 6, Mar-17:30 - Italy Serie D
Franciacorta vs Caravaggio

2-0

2-0
Sun 6, Mar-17:30 - Italy Serie D
Team Nuova Florida vs Cynthi Albalonga

2-1

2-3
Sun 6, Mar-17:30 - Italy Serie D
US Breno vs Olginatese

1-0

1-0
Sun 6, Mar-17:30 - Italy Serie D
ASD Caldiero Terme vs Arzignano Valchiampo

0-2

1-2
Sun 6, Mar-17:30 - Italy Serie D
Atletico Terme Fiuggi vs Alto Casertano

0-0

2-0
Sun 6, Mar-17:30 - Italy Serie D
USD PDHAE vs AS Casale Calcio

0-0

0-0
Sun 6, Mar-17:30 - Italy Serie D
GS Bagnolese vs Ravenna

0-2

0-3
Sun 6, Mar-17:30 - Italy Serie D
Tiferno Lerchi vs FC Rieti

1-0

2-1
Sun 6, Mar-17:30 - Italy Serie D
ASD Pro Livorno vs Sporting Trestina

0-3

0-5
Sun 6, Mar-17:30 - Italy Serie D
Afragolese 1944 vs Real Monterotondo Scalo

2-0

3-2
Sun 6, Mar-17:30 - Italy Serie D
Real Calepina vs Arconatese


1-0
Sun 6, Mar-17:30 - Italy Serie D
Sangiuliano City vs ASD Brusaporto


1-2
Sun 6, Mar-17:30 - Italy Serie D
AC Dolomiti Bellunesi vs San Martino Speme

1-0

1-0
Sun 6, Mar-17:30 - Italy Serie D
FC Lamezia Terme vs San Luca

1-1

3-2
Sun 6, Mar-17:30 - Italy Serie D
SSD Porto D'Ascoli vs Montegiorgio

0-1

3-1
Sun 6, Mar-17:30 - Italy Serie D
AC Asti vs ASD Citta Di Varese

0-0

1-1
Sun 6, Mar-17:30 - Italy Serie D
Mariglianese vs A.S. Bisceglie Calcio 1913

0-0

0-1
Sun 6, Mar-17:30 - Italy Serie D
AC Leon vs Vis Nova Giussano


2-2
Sun 6, Mar-17:30 - Italy Serie D
Spinea vs Adriese


0-1
Sun 6, Mar-17:30 - Italy Serie D
Nereto FC vs Pineto

0-2

0-2
Sun 6, Mar-17:30 - Italy Serie D
Athletic Carpi vs SCD Progresso Calcio


2-1
Sun 6, Mar-22:00 - Ivory Coast Division 1
ASEC Mimosas vs Societe Omnisports De L'Armee

0-0

1-1
Sun 6, Mar-19:30 - Ivory Coast Division 1
Racing d'Abidjan vs SOL FC Abobo

0-0

1-0
Sun 6, Mar-00:15 - Jamaica Premier League
Tivoli Gardens vs Mount Pleasant

1-1

3-1
Sun 6, Mar-22:00 - Jamaica Premier League
Vere United vs Humble Lions

0-0

0-0
Sun 6, Mar-09:00 - Japanese J-League Division 1
Nagoya Grampus Eight vs Sagan Tosu

1-1

1-1
Sun 6, Mar-09:00 - Japanese J-League Division 1
Yokohama F Marinos vs Shimizu S-Pulse

2-0

2-0
Sun 6, Mar-09:00 - Japanese J-League Division 1
Avispa Fukuoka vs Consadole Sapporo

0-0

0-0
Sun 6, Mar-10:00 - Japanese J-League Division 1
Urawa Red Diamonds vs Shonan Bellmare

1-0

2-0
Sun 6, Mar-10:00 - Japanese J-League Division 1
Kashima Antlers vs Kashiwa Reysol

0-0

1-0
Sun 6, Mar-10:00 - Japanese J-League Division 1
Gamba Osaka vs Kawasaki Frontale

1-0

2-2
Sun 6, Mar-11:00 - Japanese J-League Division 1
Cerezo Osaka vs FC Tokyo

0-1

0-1
Sun 6, Mar-11:00 - Japanese J-League Division 1
Sanfrecce Hiroshima vs Vissel Kobe

0-1

1-1
Sun 6, Mar-09:00 - Japanese League Division 2
Vegalta Sendai vs Thespakusatsu Gunma

0-0

0-0
Sun 6, Mar-09:00 - Japanese League Division 2
JEF United Ichihara Chiba vs Montedio Yamagata

0-0

0-0
Sun 6, Mar-09:00 - Japanese League Division 2
Oita Trinita vs Yokohama FC

1-1

1-2
Sun 6, Mar-09:00 - Japanese League Division 2
Mito Hollyhock vs Blaublitz Akita

0-0

0-1
Sun 6, Mar-09:00 - Japanese League Division 2
Tokushima Vortis vs Tokyo Verdy

1-1

1-1
Sun 6, Mar-09:00 - Japanese League Division 2
Zweigen Kanazawa vs FC Machida Zelvia

1-0

1-2
Sun 6, Mar-08:00 - Japanese WE League
Omiya Ardija Women's vs Nojima Stella Women's

0-0

0-0
Sun 6, Mar-19:59 - Jordan Shield Cup
Al Salt vs Al Hussein Irbid

0-2

0-2
Sun 6, Mar-16:00 - Jordan Shield Cup
Al Aqaba SC vs AL-Sareeh

1-0

1-0
Sun 6, Mar-15:00 - Kazakhstan Super League
Tobol Kostanai vs FC Akzhayik

0-0

1-0
Sun 6, Mar-13:00 - Kazakhstan Super League
FC Kairat Almaty vs FK Aktobe

0-0

2-0
Sun 6, Mar-16:00 - Kenya Premier League
AFC Leopards SC vs Bandari FC

1-2

2-2
Sun 6, Mar-16:00 - Kenya Premier League
Vihiga Bullets FC vs Talanta FC


2-1
Sun 6, Mar-09:00 - Korea K3 League
Hwaseong FC vs Changwon City

0-0

2-1
Sun 6, Mar-09:00 - Korea K3 League
Siheung Citizen vs Yangju Citizen FC

1-0

2-1
Sun 6, Mar-10:00 - Korea K4 League
Namdong FC vs Jeonju Citizen FC

1-1

1-1
Sun 6, Mar-10:00 - Korea K4 League
Daejeon Hana Citizen II vs Jinju Citizen FC

0-0

4-0
Sun 6, Mar-09:00 - Korea League 1
Gimcheon Sangmu FC vs FC Seoul

0-0

2-0
Sun 6, Mar-11:30 - Korea League 1
Jeonbuk Hyundai Motors vs Ulsan Hyundai FC

0-1

0-1
Sun 6, Mar-11:30 - Korea League 1
Jeju United FC vs Suwon FC

0-0

0-0
Sun 6, Mar-13:30 - Korea League 2
Bucheon FC 1995 vs Gimpo FC

0-0

1-0
Sun 6, Mar-08:30 - Korea League 2
FC Anyang vs Gyeongnam FC

2-2

2-3
Sun 6, Mar-11:00 - Korea League 2
Jeonnam Dragons vs Chungnam Asan FC

0-0

0-0
Sun 6, Mar-16:00 - Kosovo Super League
KF Drenica Skenderaj vs KF Drita Gjilan

2-0

2-1
Sun 6, Mar-16:00 - Kosovo Super League
Gjilani vs KF Ulpiana

0-0

2-0
Sun 6, Mar-16:30 - Kosovo Super League
Ballkani vs KF Llapi

0-0

1-0
Sun 6, Mar-17:00 - Lithuania - 1. Division
Siauliai vs Suduva

0-0

0-0
Sun 6, Mar-19:55 - Lithuania - 1. Division
FK Riteriai vs FK Panevezys

0-0

0-0
Sun 6, Mar-19:00 - Luxembourg National Division
Victoria Rosport vs Swift Hesperange

0-0

0-4
Sun 6, Mar-19:00 - Luxembourg National Division
Union Titus Petange vs F91 Dudelange

0-1

0-1
Sun 6, Mar-19:00 - Luxembourg National Division
FC Differdange 03 vs Rodange 91

2-0

3-0
Sun 6, Mar-19:00 - Luxembourg National Division
Racing Union Luxemburg vs Jeunesse Esch

0-0

0-0
Sun 6, Mar-19:00 - Luxembourg National Division
Fola Esch vs UNA Strassen

0-0

0-0
Sun 6, Mar-19:00 - Luxembourg National Division
Hostert vs Progres Niederkorn

0-1

0-4
Sun 6, Mar-19:00 - Luxembourg National Division
US Mondorf-les-Bains vs FC Wiltz 71

1-0

2-0
Sun 6, Mar-18:00 - Malta First Division League
Lija Athletic vs Marsaxlokk FC

0-0

0-1
Sun 6, Mar-19:00 - Malta First Division League
San Gwann FC vs Rabat Ajax

0-1

3-1
Sun 6, Mar-22:00 - Malta First Division League
Fgura United vs Marsa F.C.

0-0

1-2
Sun 6, Mar-23:00 - Malta First Division League
Senglea Athletic vs Pieta Hotspurs

0-4

0-6
Sun 6, Mar-21:00 - Malta Premier League
Sliema Wanderers FC vs Birkirkara FC

0-0

0-0
Sun 6, Mar-17:00 - Malta Premier League
Santa Lucia vs Hamrun Spartans

0-0

0-1
Sun 6, Mar-17:00 - Malta Premier League
Sirens vs Floriana FC

0-2

0-3
Sun 6, Mar-05:06 - Mexico Primera Division
Monterrey vs Club America

1-1

2-1
Sun 6, Mar-07:00 - Mexico Primera Division
Cruz Azul vs Puebla

1-2

1-3
Sun 6, Mar-07:00 - Mexico Primera Division
Chivas Guadalajara vs Santos Laguna

0-0

1-0
Sun 6, Mar-01:00 - Mexico Primera Divison 2
Escorpiones FC vs Lobos ULMX

0-0

0-1
Sun 6, Mar-01:30 - Mexico Primera Divison 2
Ciervos FC vs Huracanes Izcalli

0-2

1-2
Sun 6, Mar-01:30 - Mexico Primera Divison 2
Tritons Vallarta MFC vs Gavilanes Matamoros

1-0

1-0
Sun 6, Mar-02:00 - Mexico Primera Divison 2
Atletico Saltillo vs Mazorqueros FC

0-2

1-5
Sun 6, Mar-04:00 - Mexico Primera Divison 2
Cafetaleros De Chiapas vs Yalmakan

0-0

1-0
Sun 6, Mar-17:00 - Montenegro Division 2
FK Grbalj Radanovici vs FK Berane

1-1

1-1
Sun 6, Mar-17:00 - Montenegro Division 2
OFK Igalo vs OFK Titograd

1-0

1-0
Sun 6, Mar-17:00 - Montenegro Division 2
OFK Mladost DG vs FK Cetinje

2-1

3-2
Sun 6, Mar-19:59 - Montenegro Division 2
Bokelj Kotor vs Arsenal Tivat

0-0

1-3
Sun 6, Mar-18:30 - Morocco Division 2
Ittihad Khemisset vs Kawkab Marrakech

1-0

1-1
Sun 6, Mar-18:30 - Morocco Division 2
Wydad Fes vs Chabab Atlas Khenifra

0-0

0-0
Sun 6, Mar-18:30 - Morocco Division 2
Racing Casablanca vs Olympique Dcheira

1-0

1-0
Sun 6, Mar-18:30 - Morocco Division 2
Chabab Ben Guerir vs JSM Jeunesse Sportive El Massira

1-0

1-0
Sun 6, Mar-18:30 - Morocco Division 2
UTS Union Touarga Sport Rabat vs Stade Marocain du Rabat

1-1

1-1
Sun 6, Mar-18:30 - Morocco Division 2
Raja Beni Mellal vs TAS de Casablanca

0-0

1-0
Sun 6, Mar-18:30 - Morocco Division 2
Renaissance Zemamra vs ASS Association Sportive de Sale

0-0

1-1
Sun 6, Mar-18:30 - Morocco Division 2
USM Oujda vs Moghreb Tetouan

2-0

2-1
Sun 6, Mar-21:15 - Morocco Super League
Ittihad Tanger vs JS Soualem

1-0

2-1
Sun 6, Mar-19:00 - Morocco Super League
DHJ Difaa Hassani Jadidi vs Olympique Club de Khouribga

0-0

0-0
Sun 6, Mar-23:30 - Morocco Super League
Renaissance Sportive de Berkane vs Raja Casablanca Atlhletic

1-1

1-2
Sun 6, Mar-01:00 - Nicaragua Primera Division
Export Sebaco vs Diriangen

2-0

4-0
Sun 6, Mar-19:00 - Nigeria Premier League
Kano Pillars vs Nasarawa United FC

2-0

2-0
Sun 6, Mar-19:00 - Nigeria Premier League
Wikki Tourists vs Lobi Stars

1-0

1-0
Sun 6, Mar-19:00 - Nigeria Premier League
Plateau United vs Katsina United

0-0

1-0
Sun 6, Mar-19:00 - Nigeria Premier League
Abia Warriors vs Akwa United

0-0

0-0
Sun 6, Mar-19:00 - Nigeria Premier League
MFM FC vs Kwara United

1-2

1-2
Sun 6, Mar-19:00 - Nigeria Premier League
Rivers United vs Shooting Stars SC

2-0

2-0
Sun 6, Mar-19:00 - Nigeria Premier League
Remo Stars vs Sunshine Stars FC

1-0

3-0
Sun 6, Mar-19:00 - Nigeria Premier League
Dakkada FC vs Enyimba International

2-0

2-0
Sun 6, Mar-21:00 - Norway NM Cupen
Aalesund FK vs Bodo Glimt


0-3
Sun 6, Mar-14:00 - Norwegian Junior U19
Aalesund FK(U19) vs Rosenborg(U19)

1-0

2-1
Sun 6, Mar-01:00 - Panama Liga Panamena de Futbol
CD Arabe Unido vs Tauro FC

0-0

0-0
Sun 6, Mar-01:00 - Panama Liga Panamena de Futbol
Plaza Amador vs Alianza FC (PAN)

0-0

0-0
Sun 6, Mar-03:00 - Panama Liga Panamena de Futbol
Veraguas CD vs Club Atletico Chiriqui

0-1

1-3
Sun 6, Mar-05:00 - Panama Liga Panamena de Futbol
CA Independiente La Chorrera vs Union Deportivo Universitario

0-0

1-0
Sun 6, Mar-01:00 - Paraguayan Primera Division
Resistencia SC vs Guairena FC

1-0

2-2
Sun 6, Mar-03:15 - Paraguayan Primera Division
Cerro Porteno vs Sol de America

2-0

4-0
Sun 6, Mar-04:00 - Peru Primera Division
Univ. Cesar Vallejo vs Sport Boys Association

1-0

1-1
Sun 6, Mar-19:59 - Peru Primera Division
Academia Deportiva Cantolao vs Carlos A. Mannucci

2-1

3-2
Sun 6, Mar-00:00 - Peru Primera Division
Deportivo Municipal vs Universitario de Deportes

1-0

2-1
Sun 6, Mar-16:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Lech Poznan Youth vs Zaglebie Lubin Youth

0-0

0-0
Sun 6, Mar-15:30 - Poland - Ekstraklasa
Wisla Plock vs Gornik Leczna

3-1

3-1
Sun 6, Mar-18:00 - Poland - Ekstraklasa
Gornik Zabrze vs Cracovia Krakow

2-0

3-0
Sun 6, Mar-20:30 - Poland - Ekstraklasa
Lech Poznan vs Rakow Czestochowa

0-0

0-1
Sun 6, Mar-21:00 - Poland - I liga
Chrobry Glogow vs Odra Opole

0-0

1-0
Sun 6, Mar-15:40 - Poland - I liga
Miedz Legnica vs Puszcza Niepolomice

2-0

3-1
Sun 6, Mar-18:00 - Poland - I liga
Arka Gdynia vs Gornik Polkowice

1-0

2-0
Sun 6, Mar-15:00 - Poland - II liga
KKS 1925 Kalisz vs Radunia Stezyca

2-0

2-0
Sun 6, Mar-20:30 - Poland - II liga
Wigry Suwalki vs Stal Rzeszow

1-2

3-3
Sun 6, Mar-15:00 - Poland Woman\'s League
KKP Bydgoszcz Women's vs Tarnovia Tarnow Women's

1-0

3-0
Sun 6, Mar-15:00 - Poland Woman\'s League
WKS Slask Wroclaw Women's vs SMS Lodz Women's

1-2

2-3
Sun 6, Mar-18:00 - Portugal Campeonato
Limianos vs Camara de Lobos

2-1

4-1
Sun 6, Mar-18:00 - Portugal Campeonato
Forjaes SC vs Vianense


3-4
Sun 6, Mar-14:30 - Portugal Campeonato
Marinhense vs Fontinhas

1-0

2-3
Sun 6, Mar-14:30 - Portugal Campeonato
Condeixa vs S.C.Praiense

0-1

1-2
Sun 6, Mar-15:00 - Portugal Campeonato
Maria da Fonte vs Camacha

0-0

0-1
Sun 6, Mar-19:00 - Portugal Campeonato
Merelinense vs Pedras Salgadas

0-1

0-1
Sun 6, Mar-19:59 - Portugal Campeonato
Imortal Albufeira vs Barreirense

0-0

0-0
Sun 6, Mar-19:59 - Portugal Campeonato
Paredes vs Macedo Cavaleiros

0-0

2-1
Sun 6, Mar-19:59 - Portugal Campeonato
Vila Mea vs Santa Marta Penaguiao

1-0

4-2
Sun 6, Mar-19:59 - Portugal Campeonato
Mirandela vs Vila Real

1-0

2-0
Sun 6, Mar-19:59 - Portugal Campeonato
Montemor vs Louletano

1-1

1-4
Sun 6, Mar-19:59 - Portugal Campeonato
CD Gouveia vs Leca FC

1-0

1-1
Sun 6, Mar-19:59 - Portugal Campeonato
Sao Martinho vs Tirsense

0-0

1-0
Sun 6, Mar-19:59 - Portugal Campeonato
Lusitano GC Moncarapachense vs FC Serpa

0-0

1-1
Sun 6, Mar-19:59 - Portugal Campeonato
Ferreira de Aves vs Gondomar

0-3

0-4
Sun 6, Mar-19:59 - Portugal Campeonato
Berco vs Amarante

0-0

1-1
Sun 6, Mar-19:59 - Portugal Campeonato
Uniao de Coimbra vs Castro Daire

2-0

2-1
Sun 6, Mar-19:59 - Portugal Campeonato
Santa Cruz de Alvarenga vs Sp. Espinho

0-0

0-1
Sun 6, Mar-16:00 - Portugal Campeonato
Sertanense FC vs Benfica Castelo Branco

0-1

1-1
Sun 6, Mar-16:00 - Portugal Campeonato
Sp. Ideal vs Sacavenense

0-1

0-1
Sun 6, Mar-16:00 - Portugal Campeonato
O Elvas vs Sintrense


1-1
Sun 6, Mar-16:00 - Portugal Campeonato
Pero Pinheiro vs Operario Desportivo

1-0

3-2
Sun 6, Mar-16:00 - Portugal Campeonato
Loures vs Rabo Peixe

3-0

3-0
Sun 6, Mar-16:00 - Portugal Campeonato
GD Vitoria Sernache vs Peniche

0-0

0-0
Sun 6, Mar-16:00 - Portugal Campeonato
Uniao Idanhense vs ARC Oleiros

1-1

1-2
Sun 6, Mar-16:00 - Portugal Campeonato
Os Belenenses vs Coruchense

1-0

2-1
Sun 6, Mar-18:00 - Portugal Liga de Honora
FC Penafiel vs G.D. Chaves

0-1

2-1
Sun 6, Mar-15:00 - Portugal Liga de Honora
C.D. Feirense vs Leixoes

0-0

0-1
Sun 6, Mar-22:00 - Portugal Liga de Honora
SL Benfica B vs Varzim

0-2

1-2
Sun 6, Mar-19:30 - Portugal Liga de Honora
FC Porto B vs Academica Coimbra

2-1

3-3
Sun 6, Mar-15:00 - Portugal Liga Revelacao U19
Benfica(U19) vs Vitoria SC Guimaraes U19

2-0

4-1
Sun 6, Mar-00:30 - Portugal Primera Liga
Sporting Clube de Portugal vs FC Arouca

0-0

2-0
Sun 6, Mar-22:00 - Portugal Primera Liga
Pacos Ferreira vs FC Porto

1-2

2-4
Sun 6, Mar-19:30 - Portugal Primera Liga
Moreirense vs Maritimo

0-1

0-1
Sun 6, Mar-20:45 - Qatar Prince Cup
Qatar SC vs Al-Gharafa SC

0-1

1-2
Sun 6, Mar-17:50 - Qatar Prince Cup
Al-Sailiya vs Al Duhail SC

0-2

1-4
Sun 6, Mar-19:15 - Republic of Azerbaijan Premier League
Qarabag vs Qabala

1-1

5-1
Sun 6, Mar-17:00 - Republic of Azerbaijan Premier League
Kesla FK vs Sabah FK Baku

0-0

0-1
Sun 6, Mar-22:30 - Romania - Divizia A
FC Steaua Bucuresti vs FC Voluntari

0-0

1-0
Sun 6, Mar-17:00 - Romania - Divizia A
Gaz Metan Medias vs Chindia Targoviste

0-3

0-4
Sun 6, Mar-19:30 - Romania - Divizia A
CFR Cluj vs Dinamo Bucuresti

1-1

4-1
Sun 6, Mar-14:30 - Romania - Liga 2
Concordia Chiajna vs SSU Politehnica Timisoara

0-0

0-0
Sun 6, Mar-15:00 - Romania Women\'s Superliga
Olimpia Cluj Women's vs Heniu Prundu Bargaului Women's

1-0

1-1
Sun 6, Mar-13:00 - Romania Women\'s Superliga
CSS Targoviste Women's vs FCM Targu Mures Women's

0-1

0-1
Sun 6, Mar-13:00 - Romania Women\'s Superliga
Vasas Femina Women's vs SSU Politehnica Timisoara Women's

0-2

0-5
Sun 6, Mar-13:00 - Romania Women\'s Superliga
CSM Alexandria Women's vs Fairplay Bucuresti Women's

1-0

2-0
Sun 6, Mar-13:00 - Romania Women\'s Superliga
Piros Security Arad Women's vs Universitatea Galati Women's

4-0

4-0
Sun 6, Mar-14:00 - Russia Div 2 Group 1
FK Biolog vs Mashuk-KMV

2-0

2-1
Sun 6, Mar-15:00 - Russia Div 2 Group 1
SKA Rostov vs Druzhba Maykop

0-0

1-0
Sun 6, Mar-16:00 - Russia Div 2 Group 1
Dynamo Stavropol vs Anzhi Makhachkala

1-1

2-3
Sun 6, Mar-16:30 - Russia Div 2 Group 1
FK Makhachkala vs Forte Taganrog

1-0

1-1
Sun 6, Mar-15:00 - Russia First Division
Tekstilshchik Ivanovo vs Alania Vladikavkaz

0-1

0-4
Sun 6, Mar-15:00 - Russia First Division
Olimp-Dolgiye Prudy vs Spartak Moscow II

1-2

1-4
Sun 6, Mar-15:00 - Russia First Division
Akron Togliatti vs Veles Moscow

1-0

1-1
Sun 6, Mar-16:30 - Russia First Division
Neftekhimik Nizhnekamsk vs Gazovik Orenburg

0-1

2-1
Sun 6, Mar-18:00 - Russia First Division
Volgar Astrachan vs Yenisey Krasnoyarsk

0-2

2-3
Sun 6, Mar-18:00 - Russia First Division
PFK Kuban vs SKA Khabarovsk

1-0

1-0
Sun 6, Mar-15:00 - Russia Premier League
Krylya Sovetov Samara vs Arsenal Tula

0-1

2-2
Sun 6, Mar-15:00 - Russia Premier League
Lokomotiv Moscow vs FK Khimki

2-1

3-2
Sun 6, Mar-19:59 - Russia Premier League
Dynamo Moscow vs Spartak Moscow

0-2

0-2
Sun 6, Mar-18:00 - San Marino Girone A
Cailungo vs SP La Fiorita

0-1

0-2
Sun 6, Mar-18:00 - San Marino Girone A
SP Tre Fiori vs SP Cosmos

0-0

0-0
Sun 6, Mar-17:00 - Scotland Women\'s Premier League
Glasgow City Women's vs Motherwell Women's

5-0

6-0
Sun 6, Mar-19:00 - Scotland Women\'s Premier League
Hearts Women's vs Hamilton Academical Women's

1-1

1-1
Sun 6, Mar-19:59 - Scotland Women\'s Premier League
Glasgow Rangers Women's vs Partick Thistle Women's

3-1

6-1
Sun 6, Mar-19:59 - Scotland Women\'s Premier League
Aberdeen Women's vs Celtic Women's

0-1

0-3
Sun 6, Mar-20:10 - Scotland Women\'s Premier League
Spartans Women's vs Hibernian Women's

1-0

2-0
Sun 6, Mar-16:00 - Scottish Premier League
Livingston F.C. vs Celtic

0-1

1-3
Sun 6, Mar-20:30 - Senegal Premier League
Pikine vs ASEC Ndiambour

0-0

1-0
Sun 6, Mar-20:30 - Senegal Premier League
Linguere vs Guediawaye

0-0

0-1
Sun 6, Mar-21:30 - Serbia - 1. Liga
Vojvodina vs Backa Topola

0-0

0-1
Sun 6, Mar-17:00 - Serbia - 1. Liga
Spartak Subotica vs Partizan Belgrade

0-0

0-1
Sun 6, Mar-19:15 - Serbia - 1. Liga
Crvena Zvezda Beograd vs Novi Pazar

4-0

5-0
Sun 6, Mar-17:00 - Serbia Prva Liga
FK Rad Beograd vs Timok

0-1

1-2
Sun 6, Mar-17:00 - Serbia Prva Liga
FK Indjija vs Backa Palanka

0-0

1-1
Sun 6, Mar-17:00 - Serbia Prva Liga
FK Radnicki Sremska Mitrovica vs Macva Sabac

0-0

2-0
Sun 6, Mar-17:00 - Serbia Prva Liga
FK Zarkovo vs Graficar Beograd

0-2

0-3
Sun 6, Mar-13:30 - Singapore Premier League
Tanjong Pagar Utd vs Hougang United FC

0-0

2-2
Sun 6, Mar-19:59 - Slovakia 1. Liga
MSK Zilina vs Slovan Bratislava

1-1

2-3
Sun 6, Mar-13:30 - Slovakia 2. Liga
Slovan Bratislava B vs KFC Komarno

1-0

2-2
Sun 6, Mar-13:30 - Slovakia 2. Liga
MSK Zilina B vs Slavoj Trebisov

1-0

2-1
Sun 6, Mar-14:00 - Slovakia 2. Liga
FC Rohoznik vs STK Samorin

0-0

0-1
Sun 6, Mar-17:00 - Slovakia 2. Liga
Humenne vs MSK Puchov

0-2

0-3
Sun 6, Mar-17:00 - Slovakia 3. liga East
1.FK Svidnik vs Sobrance Sobranecko


1-1
Sun 6, Mar-17:30 - Slovakia 3. liga East
Spisske Podhradie vs OFK-SIM Raslavice


1-1
Sun 6, Mar-17:00 - Slovakia 3. liga West
FC Nitra vs TEMPO Partizanske


3-0
Sun 6, Mar-17:30 - Slovakia 3. liga West
Spartak Vrable vs TJ Imel


3-1
Sun 6, Mar-17:30 - Slovakia 3. liga West
Slovan Levice vs Velke Ludince

0-0

1-0
Sun 6, Mar-17:30 - Slovakia 3. liga West
KFC Kalna nad Hronom vs Malzenice

1-0

1-1
Sun 6, Mar-17:30 - Slovakia 3. liga West
Slovan Galanta vs SK Crystal Lednicke Rovne

0-0

1-0
Sun 6, Mar-17:30 - Slovakia Women I. liga
TJ Spartak Myjava Women's vs SKF Zilina Women's

1-0

2-2
Sun 6, Mar-13:00 - Slovakia Women I. liga
Banik Horna Nitra Women's vs FC Artmedia Petrzalka Women's

0-0

1-0
Sun 6, Mar-18:00 - Slovenia 1. Liga
Tabor Sezana vs FC Koper

0-0

1-1
Sun 6, Mar-23:15 - Slovenia 1. Liga
NK Olimpija Ljubljana vs NK Aluminij

2-0

6-0
Sun 6, Mar-20:30 - Slovenia 1. Liga
NK Maribor vs NK Bravo

0-0

1-2
Sun 6, Mar-19:00 - Slovenia 2. Liga
NK Brezice vs NK Krka

0-1

0-1
Sun 6, Mar-17:30 - Slovenia 2. Liga
NS Drava Ptuj vs NK Roltek Dob

1-1

1-6
Sun 6, Mar-17:30 - Slovenia 2. Liga
NK Bilje vs NK Rogaska

0-1

1-1
Sun 6, Mar-17:30 - South Africa First League
Cape Town Spurs vs Jomo Cosmos

1-0

1-1
Sun 6, Mar-17:30 - South Africa First League
Venda vs JDR Stars

0-1

1-1
Sun 6, Mar-17:30 - South Africa First League
Platinum City Rovers vs Pretoria University

0-1

0-2
Sun 6, Mar-17:30 - South Africa Premier League
Lamontville Golden Arrows vs Chippa United FC

1-1

1-2
Sun 6, Mar-17:30 - South Africa Premier League
Royal AM vs Moroka Swallows

0-0

1-0
Sun 6, Mar-19:30 - South Africa Premier League
Marumo Gallants FC vs Stellenbosch FC

1-0

1-0
Sun 6, Mar-08:30 - South Australian Super League
North Eastern Metrostars vs Croydon Kings

1-1

1-2
Sun 6, Mar-06:15 - South Australian Super League Reserves
North Eastern Metrostars Reserve vs Croydon Kings Reserve

0-2

1-3
Sun 6, Mar-14:00 - Spanish Ladies League Division 1
CFF Albacete Women's vs Elche B Women's

1-0

2-0
Sun 6, Mar-18:30 - Spanish Ladies League Division 1
Olimpico Madrid Women's vs Samper Women's

0-1

1-2
Sun 6, Mar-14:30 - Spanish Ladies League Division 1
Atleico Malaga Women's vs CFF Olimpia Las Rozas Women's

2-1

4-1
Sun 6, Mar-17:30 - Spanish Ladies League Division 1
Pozuelo de Alarcon Women's vs Laurus Women's

0-0

5-0
Sun 6, Mar-15:00 - Spanish Ladies League Division 1
DNS de Belen Women's vs Torrelodones Women's

0-0

0-0
Sun 6, Mar-15:30 - Spanish Ladies League Division 1
San Vicente Women's vs Discobolo La Torre Women's

0-0

0-0
Sun 6, Mar-20:30 - Spanish Ladies League Division 1
Fontsanta Fatjo Women's vs Zaragoza CFF B Women's

0-0

0-1
Sun 6, Mar-14:00 - Spanish Ladies League Division 2
Elche Women's vs La Solana Women's

0-2

1-3
Sun 6, Mar-15:00 - Spanish Ladies Premier League
Atletico de Madrid Women's vs Granadilla Tenerife Women's

2-1

4-1
Sun 6, Mar-15:00 - Spanish Ladies Premier League
Real Sociedad Women's vs Eibar Women's

0-1

2-1
Sun 6, Mar-15:00 - Spanish Ladies Premier League
Sporting De Huelva Women's vs Rayo Vallecano Women's

0-0

1-1
Sun 6, Mar-15:00 - Spanish Ladies Premier League
Madrid CFF Women's vs Colegio Aleman Valencia Women's

1-0

1-0
Sun 6, Mar-15:00 - Spanish Ladies Premier League
Deportivo Alaves Women's vs FC Barcelona Women's

0-4

0-6
Sun 6, Mar-19:59 - Spanish Ladies Premier League
Sevilla FC Women's vs Real Betis Women's

0-0

0-0
Sun 6, Mar-17:00 - Spanish Primera Division
Cadiz vs Rayo Vallecano

0-0

2-0
Sun 6, Mar-19:15 - Spanish Primera Division
Elche vs Barcelona

1-0

1-2
Sun 6, Mar-21:30 - Spanish Primera Division
Celta Vigo vs Mallorca

2-1

4-3
Sun 6, Mar-00:00 - Spanish Primera Division
Real Madrid vs Real Sociedad

2-1

4-1
Sun 6, Mar-15:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Unionistas de Salamanca vs Athletic Bilbao B

0-1

0-1
Sun 6, Mar-15:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Real Union de Irun vs Calahorra

0-2

0-2
Sun 6, Mar-15:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Talavera de la Reina vs Racing Santander

0-1

1-1
Sun 6, Mar-19:59 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Zamora CF vs Inter de Madrid

0-2

0-2
Sun 6, Mar-19:59 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Valladolid B vs UD Logrones

0-0

0-2
Sun 6, Mar-15:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
Algeciras vs Linense

0-0

1-0
Sun 6, Mar-15:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
Sevilla Atletico vs UCAM Murcia

0-1

0-2
Sun 6, Mar-15:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
Atletico Baleares vs Alcoyano

0-1

2-1
Sun 6, Mar-23:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
UE Cornella vs Andorra CF

0-2

0-3
Sun 6, Mar-14:00 - Spanish Primera U19
Real Oviedo(U19) vs Pontevedra(U19)

0-0

0-1
Sun 6, Mar-14:30 - Spanish Primera U19
UD Mutilvera(U19) vs Antiguoko KE(U19)

0-0

2-2
Sun 6, Mar-15:00 - Spanish Primera U19
Danok Bat CF(U19) vs Alaves U19

0-2

0-2
Sun 6, Mar-19:30 - Spanish Primera U19
CD Ebro(U19) vs Cerdanyola del Valles(U19)

1-0

2-0
Sun 6, Mar-15:30 - Spanish Primera U19
Athletic Bilbao U19 vs Arenas Club de Getxo U19

0-1

2-2
Sun 6, Mar-15:30 - Spanish Primera U19
UD Logrones(U19) vs Osasuna(U19)

0-1

1-2
Sun 6, Mar-21:15 - Spanish Segunda Division
Leganes vs CD Mirandes

2-0

2-0
Sun 6, Mar-21:15 - Spanish Segunda Division
FC Cartagena vs Eibar

1-1

4-1
Sun 6, Mar-21:15 - Spanish Segunda Division
SD Amorebieta vs Malaga

0-1

1-2
Sun 6, Mar-17:00 - Spanish Segunda Division
CD Lugo vs Alcorcon

0-0

1-0
Sun 6, Mar-19:00 - Spanish Segunda Division
SD Ponferradina vs UD Ibiza

1-0

1-1
Sun 6, Mar-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Coruxo FC vs UC Ceares

2-0

3-1
Sun 6, Mar-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
AD Union Adarve vs Union Langreo

2-0

4-0
Sun 6, Mar-19:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
CD Artistico Navalcarnero vs Arosa Sociedad Cultural

1-0

4-1
Sun 6, Mar-19:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Real Aviles vs CD Cristo Atletico

1-0

2-2
Sun 6, Mar-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Gimnastica Segoviana vs CF Salmantino UDS

0-0

0-0
Sun 6, Mar-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Marino Luanco vs Compostela

0-0

1-0
Sun 6, Mar-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
UD Llanera vs Pontevedra

1-0

1-0
Sun 6, Mar-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Arenteiro vs Mostoles

0-0

2-1
Sun 6, Mar-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Real Sociedad C vs CD Izarra

0-0

0-1
Sun 6, Mar-19:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
CD Pena Sport vs Racing Santander B

0-1

0-2
Sun 6, Mar-19:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Burgos Promesas vs SD Gernika

1-1

1-3
Sun 6, Mar-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Racing Rioja CF vs Osasuna B

0-1

0-2
Sun 6, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
CF Badalona vs SD Ejea

0-0

0-0
Sun 6, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
AE Prat vs SD Huesca B

0-1

1-1
Sun 6, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
CE Europa vs SCR Pena Deportiva

1-0

1-0
Sun 6, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
CD Ebro vs SD Formentera

0-0

0-0
Sun 6, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Andratx vs Terrassa

0-0

0-0
Sun 6, Mar-19:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Teruel vs Lleida

1-0

1-0
Sun 6, Mar-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Numancia vs Brea

0-0

1-0
Sun 6, Mar-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
SD Tarazona vs Espanyol B

0-1

1-2
Sun 6, Mar-16:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Ibiza Islas Pitiusas vs Cerdanyola del Valles

0-0

1-0
Sun 6, Mar-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Cacereno vs UD San Fernando

2-2

3-2
Sun 6, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Cordoba C.F. vs CD Mensajero

1-1

3-1
Sun 6, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Villanovense vs Tamaraceite

3-0

3-0
Sun 6, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Velez CF vs UD Montijo

0-2

0-3
Sun 6, Mar-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
AD Ceuta vs Xerez Deportivo

1-0

1-1
Sun 6, Mar-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Merida AD vs Don Benito

2-0

3-0
Sun 6, Mar-16:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Las Palmas Atletico vs CD Coria

1-1

3-1
Sun 6, Mar-16:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Panaderia Pulido vs Cadiz B

0-0

1-0
Sun 6, Mar-20:15 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
CD San Roque de Lepe vs Antequera CF

0-0

0-2
Sun 6, Mar-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
CF La Nucia vs Calvo Sotelo Puertollano

1-0

3-2
Sun 6, Mar-14:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
CF Intercity vs Toledo

0-0

0-0
Sun 6, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
Mar Menor vs Atletico Mancha Real

1-0

1-0
Sun 6, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
Recreativo Granada vs CD Marchamalo

1-0

1-2
Sun 6, Mar-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
UD Alzira vs Aguilas FC

0-1

1-1
Sun 6, Mar-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
CD El Ejido 2012 vs Eldense

0-0

1-1
Sun 6, Mar-21:30 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Caudal Deportivo vs CD Roces

2-0

3-2
Sun 6, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
CD Lealtad vs CD Llanes

0-0

1-1
Sun 6, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
EI San Martin vs CD Covadonga

0-0

0-0
Sun 6, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Real Titanico DE Laviana vs Navarro


2-0
Sun 6, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Langreo II vs CD Colunga


0-1
Sun 6, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
CD Tuilla vs Sporting de Gijon B

1-0

1-0
Sun 6, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Urraca CF vs SD Lenense

0-0

0-0
Sun 6, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
CD Mosconia vs CD Praviano


2-4
Sun 6, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Luarca vs L'Entregu CF


2-1
Sun 6, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Deportivo La Coruna B vs Juvenil Ponteareas

0-1

1-1
Sun 6, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Viveiro CF vs CSD Arzua


1-1
Sun 6, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Racing Villalbes vs Silva SD


4-0
Sun 6, Mar-20:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Ourense vs CD Barco

1-0

4-1
Sun 6, Mar-21:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Atletico Antoniano vs CD Rota

2-0

2-0
Sun 6, Mar-14:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Sevilla C vs UD Tomares

0-0

1-0
Sun 6, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
CD Cabecense vs AD Cartaya

0-0

0-0
Sun 6, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Salerm Cosmetics Puente Genil vs Recreativo Huelva

1-0

3-1
Sun 6, Mar-14:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
San Rafael vs Mallorca B

0-1

0-5
Sun 6, Mar-19:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CF Soller vs UD Poblense

0-0

1-1
Sun 6, Mar-15:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CE Felanitx vs Inter Ibiza


0-1
Sun 6, Mar-15:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CE Mercadal vs Portmany


0-1
Sun 6, Mar-15:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CF Platges De Calvia vs Santanyi

0-0

0-0
Sun 6, Mar-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
CD Marino vs Gran Tarajal

0-0

0-1
Sun 6, Mar-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Tenerife B vs La Cuadra

3-0

3-1
Sun 6, Mar-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
CD Atletico Paso vs UD Las Palmas C

0-0

1-0
Sun 6, Mar-16:30 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Herbania vs Tenisca

1-0

2-1
Sun 6, Mar-14:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Huercal Overa vs Racing Murcia FC

0-0

0-0
Sun 6, Mar-22:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Ciudad de Murcia vs Yeclano Deportivo

0-0

0-2
Sun 6, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
AD Caravaca vs La Union CF


1-1
Sun 6, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
EG El Palmar vs UCAM Cartagena FC

0-2

3-2
Sun 6, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Mazarron CF vs FC Cartagena B


1-1
Sun 6, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Deportiva Minera vs UD Los Garres

0-1

2-1
Sun 6, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Bala Azul vs CD Bullense


2-0
Sun 6, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
UCAM Murcia B vs Lorca Deportiva FC

0-0

1-0
Sun 6, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Archena vs Real Murcia B

3-0

5-0
Sun 6, Mar-13:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CD Azuaga vs UP Plasencia

0-0

1-1
Sun 6, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Moralo CP vs CD Badajoz B

0-0

0-0
Sun 6, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CD Calamonte vs CF Trujillo

2-3

2-3
Sun 6, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CD Diocesano vs Arroyo Club Polideportivo

3-0

3-3
Sun 6, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CD Miajadas vs Extremadura B


2-0
Sun 6, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
SP Villafranca vs EMD Aceuchal

0-0

1-0
Sun 6, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Corellano vs UDC Txantrea


0-4
Sun 6, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
Murchante vs CD Cortes

0-1

0-1
Sun 6, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Berceo vs CA River Ebro

3-1

4-1
Sun 6, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Varea vs CDFC La Calzada

1-0

2-2
Sun 6, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Alfaro vs CA Vianes

1-0

3-0
Sun 6, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
Haro Deportivo vs Calahorra B

0-0

0-0
Sun 6, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Arnedo vs CD Anguiano


1-0
Sun 6, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
Cenicero vs Casalarreina

1-0

1-2
Sun 6, Mar-21:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD Carinena vs Zaragoza B

0-0

1-1
Sun 6, Mar-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
Barbastro vs CA Monzon

0-0

0-0
Sun 6, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD Robres vs CD Caspe

1-0

1-2
Sun 6, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CF Calamocha vs Utebo FC


0-1
Sun 6, Mar-15:15 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD Binefar vs CD Cuarte Industria

1-0

1-0
Sun 6, Mar-21:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Quintanar Del Rey vs Hogar Alcarreno

4-0

4-0
Sun 6, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
CD Guadalajara vs Villarrubia CF


0-1
Sun 6, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
CD Azuqueca vs Villacanas


1-2
Sun 6, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Albacete B vs CD Torrijos

1-1

1-2
Sun 6, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
San Clemente vs Manchego Ciudad

1-2

1-4
Sun 6, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
CP Villarrobledo vs La Roda CF


3-0
Sun 6, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Huracan de Balazote vs UB Conquense


1-0
Sun 6, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
SD Noja vs Gimnastica Torrelavega

0-2

0-2
Sun 6, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
CF Vimenor vs Castro

2-0

4-1
Sun 6, Mar-14:15 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
CD Baskonia vs CD Vitoria

0-2

1-2
Sun 6, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Beti Gazte vs CD Lagun Onak


0-1
Sun 6, Mar-14:45 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
FE Grama vs UE Castelldefels

0-0

1-0
Sun 6, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
Pobla De Mafumet CF vs UE Figueres

0-0

1-1
Sun 6, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
EC Granollers vs UE Sants


1-0
Sun 6, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
San Cristobal vs FC Vilafranca

0-0

1-0
Sun 6, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
CF Peralada vs Sant Andreu


0-1
Sun 6, Mar-15:30 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
Guineueta vs UE Vilassar de Mar

0-0

0-0
Sun 6, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Valencia CF Mestalla vs Callosa Deportiva CF

1-0

3-2
Sun 6, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Villarreal C vs Recambios Colon CD

1-0

1-0
Sun 6, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Torrent CF vs Hercules CF B

1-0

1-0
Sun 6, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Villajoyosa vs UD Beniganim

0-1

1-4
Sun 6, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Silla CF vs CD Olimpic Xativa

0-0

0-0
Sun 6, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Atletico Saguntino vs Orihuela CF

0-1

1-1
Sun 6, Mar-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
CF Trival Valderas vs Ursaria

1-0

2-1
Sun 6, Mar-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
RCD Carabanchel vs AD Torrejon CF

0-0

1-1
Sun 6, Mar-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Villaverde Boetticher CF vs AD Parla

0-0

1-0
Sun 6, Mar-19:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Moratalaz vs CDF Tres Cantos

1-1

1-3
Sun 6, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
RSD Alcala Henares vs Alcorcon B

0-1

2-2
Sun 6, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
CF Pozuelo Alarcon vs Las Rozas

1-0

2-0
Sun 6, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
AD Villaviciosa De Odon vs Getafe B

0-0

0-1
Sun 6, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Colegios Diocesanos vs Cultural Leonesa B

0-2

1-4
Sun 6, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Atletico Bembibre vs Arandina

0-0

1-0
Sun 6, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Atletico Tordesillas vs CD Guijuelo

1-1

1-1
Sun 6, Mar-21:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
CD Huetor Tajar vs Juventud Torremolinos

0-0

1-1
Sun 6, Mar-21:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
CD Torreperogil vs UD San Pedro

0-0

0-0
Sun 6, Mar-21:15 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Torredonjimeno vs Atletico Malagueno

0-0

1-0
Sun 6, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Marbella FC vs UD Torre del Mar

2-1

2-1
Sun 6, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Almeria B vs CD El Palo

1-0

2-0
Sun 6, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Alhaurin de la Torre vs Real Jaen CF

0-0

0-0
Sun 6, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Intergym Melilla vs Motril CF

0-3

0-4
Sun 6, Mar-14:00 - SVK U19 A League
FK Senica(U19) vs FK Kosice(U19)

1-1

1-3
Sun 6, Mar-18:00 - Sweden Woman\'s Cupen
Umea FC Women's vs Brommapojkarna Women's

2-0

4-1
Sun 6, Mar-18:00 - Sweden Woman\'s Cupen
Jitex BK Women's vs Hacken Women's

0-1

0-5
Sun 6, Mar-15:00 - Sweden Woman\'s Cupen
Mallbackens IF Women's vs Eskilstuna United DF Women's

0-1

1-2
Sun 6, Mar-19:15 - Sweden Woman\'s Cupen
Djurgardens Women's vs Pitea IF Women's

0-0

0-0
Sun 6, Mar-18:15 - Swedish Cup
GIF Sundsvall vs Skiljebo SK

0-1

4-1
Sun 6, Mar-18:15 - Swedish Cup
Elfsborg vs Degerfors IF

2-1

5-1
Sun 6, Mar-16:00 - Swedish Cup
Landskrona BoIS vs Norrby IF

1-1

1-3
Sun 6, Mar-16:00 - Swedish Cup
Hammarby vs Hacken

2-0

4-0
Sun 6, Mar-16:00 - Swedish Cup
IFK Goteborg vs Mjallby AIF

1-2

2-2
Sun 6, Mar-16:00 - Swedish Cup
Falkenbergs FF vs Ytterhogdal IK

0-0

2-0
Sun 6, Mar-20:30 - Swedish Cup
Kalmar FF vs IK Sirius FK

0-0

2-0
Sun 6, Mar-20:30 - Swedish Cup
Trelleborgs FF vs IF Sylvia

0-0

0-0
Sun 6, Mar-17:15 - Swiss Super League
FC Lugano vs Basel

0-1

0-2
Sun 6, Mar-19:30 - Swiss Super League
St. Gallen vs Sion

1-0

1-1
Sun 6, Mar-19:30 - Swiss Super League
Grasshoppers vs Servette

1-2

2-4
Sun 6, Mar-17:30 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
FC Naters vs FC Vevey Sports 05

0-1

1-1
Sun 6, Mar-17:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
FC Luzern U-21 vs Solothurn


1-3
Sun 6, Mar-18:30 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
FC Kosova Zurich vs FC Munsingen

0-1

0-1
Sun 6, Mar-18:00 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
Chiasso vs Basel B

2-0

2-0
Sun 6, Mar-18:00 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
Bellinzona vs Etoile Carouge

1-0

4-1
Sun 6, Mar-18:00 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
FC Biel-Bienne vs FC Rapperswil-Jona

2-0

2-1
Sun 6, Mar-17:30 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
Young Boys II vs Sion II

1-0

3-0
Sun 6, Mar-15:00 - Thai League 1
Samut Prakan City vs Nakhon Ratchasima

0-1

1-1
Sun 6, Mar-15:00 - Thai League 1
Suphanburi FC vs Nong Bua Pitchaya

0-1

1-3
Sun 6, Mar-16:30 - Thai League 1
Police Tero vs Muang Thong United

0-1

0-2
Sun 6, Mar-15:00 - Thai League 2
Nakhon Pathom United vs Kasetsart FC

0-0

1-0
Sun 6, Mar-15:30 - Thai League 2
Raj Pracha FC vs Ayutthaya United

1-0

3-0
Sun 6, Mar-16:00 - Thai League 2
Navy FC vs Sukhothai FC

1-0

1-2
Sun 6, Mar-16:00 - Thai League 2
Rayong FC vs Udon Thani

2-0

3-0
Sun 6, Mar-17:00 - Tunisia Division 1
Club Sportif Sfaxien vs Esperance Sportive de Tunis

1-0

1-0
Sun 6, Mar-17:00 - Tunisia Division 2
Jendouba Sport vs J.S. Kairouanaise

1-1

2-1
Sun 6, Mar-17:00 - Tunisia Division 2
Stade Tunisien vs CO Medenine

0-0

1-0
Sun 6, Mar-17:00 - Tunisia Division 2
A.S Djerba vs Menzel Nour

0-0

1-0
Sun 6, Mar-17:00 - Tunisia Division 2
Stade Sportif Sfaxien vs Kalaa Sport

1-1

2-1
Sun 6, Mar-17:00 - Tunisia Division 2
C.O.Transports vs ES Jerba Midoun

0-0

1-1
Sun 6, Mar-17:00 - Tunisia Division 2
ES Rades vs CS Bembla

0-1

0-1
Sun 6, Mar-14:30 - Turkey 2 Ligi A
Adanaspor vs Manisa FK

0-0

2-0
Sun 6, Mar-14:30 - Turkey 2 Ligi A
Boluspor vs Bursaspor

1-0

1-1
Sun 6, Mar-17:00 - Turkey 2 Ligi A
Tuzlaspor Kulubu vs Istanbulspor

0-2

0-2
Sun 6, Mar-19:59 - Turkey 2 Ligi A
Eyupspor vs Umraniyespor

0-1

0-1
Sun 6, Mar-13:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Kocaeli Bayan Women's vs Fatih Vatanspor Women's

0-2

0-4
Sun 6, Mar-13:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Fomget Genclik Women's vs Karadeniz Eregli Belediye Spor Women's

0-0

2-0
Sun 6, Mar-13:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Altay SK Izmir Women's vs Hatayspor Women's

0-0

0-0
Sun 6, Mar-17:00 - Turkey Super Lig
Fatih Karagumruk vs Altay Spor Kulubu

0-0

0-0
Sun 6, Mar-19:59 - Turkey Super Lig
Fenerbahce vs Trabzonspor

0-1

1-1
Sun 6, Mar-19:59 - Turkey Super Lig
Antalyaspor vs Sivasspor

1-0

1-0
Sun 6, Mar-13:00 - Turkey U19 League
Boluspor(U19) vs Bursaspor(U19)

1-0

2-0
Sun 6, Mar-13:00 - Turkey U19 League
Antalyaspor(U19) vs Sivasspor(U19)

0-1

1-1
Sun 6, Mar-13:00 - Turkey U19 League
Yeni Malatyaspor(U19) vs Adana Demirspor U19

1-0

2-2
Sun 6, Mar-13:00 - Turkey U19 League
Eyupspor(U19) vs Umraniyespor(U19)

1-1

1-3
Sun 6, Mar-13:00 - Turkey U19 League
Fatih Karagumruk(U19) vs Altay Spor Kulubu(U19)

2-1

2-3
Sun 6, Mar-13:00 - Turkey U19 League
Tuzlaspor Kulubu(U19) vs Istanbulspor(U19)

1-0

1-1
Sun 6, Mar-12:00 - Turkey U19 League
Adanaspor(U19) vs Manisa FK(U19)

1-2

2-3
Sun 6, Mar-13:00 - Turkey U19 League
Kocaelispor(U19) vs Keciorengucu U19

0-1

1-2
Sun 6, Mar-17:30 - UAE League Division 1
Masafi SC vs Al Taawon

1-1

2-1
Sun 6, Mar-17:35 - UAE League Division 1
Al-Thaid vs Dabba Al-Fujairah

0-0

0-1
Sun 6, Mar-17:35 - UAE League Division 1
Masfut vs Al-Hamriyah

0-1

0-1
Sun 6, Mar-17:35 - UAE League Division 1
Gulf Heroes vs Al-Rams

0-1

0-1
Sun 6, Mar-17:45 - UAE U21 League
Baniyas(U21) vs Ajman Club(U21)

1-0

1-2
Sun 6, Mar-17:45 - UAE U21 League
Emirates Club(U21) vs Al Nasr Dubai U21

1-0

1-2
Sun 6, Mar-17:45 - UAE U21 League
Ittihad Kalba U21 vs Wasl Dubai U21

0-0

3-1
Sun 6, Mar-17:45 - UAE U21 League
Khor Fakkan U21 vs Al-Dhafra U21

0-0

0-0
Sun 6, Mar-00:50 - USA Major League Soccer
Sporting Kansas City vs Houston Dynamo

0-0

1-0
Sun 6, Mar-01:08 - USA Major League Soccer
Club de Foot Montreal vs Philadelphia Union

1-0

1-2
Sun 6, Mar-02:40 - USA Major League Soccer
San Jose Earthquakes vs Columbus Crew

1-1

3-3
Sun 6, Mar-03:00 - USA Major League Soccer
Chicago Fire vs Orlando City

0-0

0-0
Sun 6, Mar-03:00 - USA Major League Soccer
Colorado Rapids vs Atlanta United FC

1-0

3-0
Sun 6, Mar-03:00 - USA Major League Soccer
Real Salt Lake vs Seattle Sounders

0-0

1-0
Sun 6, Mar-03:00 - USA Major League Soccer
Minnesota United FC vs Nashville SC

0-1

1-1
Sun 6, Mar-03:00 - USA Major League Soccer
Vancouver Whitecaps FC vs New York City FC

0-0

0-0
Sun 6, Mar-03:00 - USA Major League Soccer
FC Cincinnati vs Washington D.C. United

0-0

0-1
Sun 6, Mar-04:55 - USA Major League Soccer
Charlotte FC vs Los Angeles Galaxy

0-0

0-1
Sun 6, Mar-14:00 - Uzbekistan Pro League A
Zaamin vs FK Andijan

0-0

0-0
Sun 6, Mar-15:00 - Uzbekistan Pro League A
Buxoro FK vs Mashal Muborak

1-0

2-2
Sun 6, Mar-15:00 - Uzbekistan Pro League A
Xorazm Urganch vs Aral Nukus

1-0

2-1
Sun 6, Mar-01:00 - Venezuela Primera Division
Deportivo Tachira vs Zulia FC

1-0

3-0
Sun 6, Mar-03:15 - Venezuela Primera Division
Carabobo FC vs Monagas SC

1-0

1-2
Sun 6, Mar-23:00 - Venezuela Primera Division
Deportivo La Guaira vs Academia Puerto Cabello

0-0

2-1
Sun 6, Mar-12:30 - Vietnam Championship U19
Cong An Nhan Dan (U19) vs Lam Dong (U19)

1-0

2-0
Sun 6, Mar-14:00 - Vietnam League
Da Nang vs Hong Linh Ha Tinh

1-0

1-1
Sun 6, Mar-14:00 - Vietnam League
Song Lam Nghe An vs Hoang Anh Gia Lai

1-0

2-0
Sun 6, Mar-15:00 - Vietnam League
XM Hai Phong FC vs Thanh Hoa FC

0-1

1-1
Sun 6, Mar-16:15 - Vietnam League
TP Ho Chi Minh vs Becamex Binh Duong

0-1

1-1
Sun 6, Mar-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Caps United FC vs Whawha FC

2-0

6-0
Sun 6, Mar-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Chicken Inn vs ZPC Kariba

0-0

2-0
Sun 6, Mar-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Triangle FC vs Ngezi Platinum Stars

1-0

1-0
Sun 6, Mar-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Cranborne Bullets vs Black Rhinos FC

1-3

1-3
Sun 6, Mar-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Tenax FC vs Highlanders FC

0-0

0-0
AD:
NOTICE
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.

Write a Comment

comments powered by Disqus