AD:

Football Results for Sun 20, Feb 2022

All soccer/football results.

Complete Football Results for Sun 20, Feb 2022

BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


ADS: 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


Date and Time/Team Half Time Full Time
Sun 20, Feb-16:45 - Albania Super league
Kastrioti Kruje vs KF Tirana

1-0

2-1
Sun 20, Feb-16:45 - Albania Super league
KF Laci vs FK Kukesi

2-0

3-0
Sun 20, Feb-19:45 - Albania Super league
Teuta Durres vs KS Dinamo Tirana

1-0

1-0
Sun 20, Feb-21:05 - Algarve Cup
Portugal Women's vs Sweden Women's

0-0

0-4
Sun 20, Feb-16:00 - Algarve Cup
Italy Women's vs Norway Women's

2-1

2-1
Sun 20, Feb-16:30 - Andorra Super league
UE Sant Julia vs UE Santa Coloma

0-2

0-4
Sun 20, Feb-19:00 - Andorra Super league
Inter Club D'Escaldes vs Atletic Escaldes

1-1

2-1
Sun 20, Feb-14:00 - Andorra Super league
CE Carroi vs FC Ordino

0-0

0-1
Sun 20, Feb-21:30 - Andorra Super league
FC Santa Coloma vs UE Engordany

0-0

1-1
Sun 20, Feb-18:00 - Angola Girabola League
Recreativo Caala vs Recreativo Libolo

0-1

0-1
Sun 20, Feb-18:00 - Angola Girabola League
Cuando Cubango vs Primeiro 1 de Agosto

0-0

0-0
Sun 20, Feb-16:00 - Argentina Reserves League
Velez Sarsfield(R) vs Independiente Reserve

0-0

0-0
Sun 20, Feb-16:00 - Argentina Reserves League
CA Platense Reserve vs Sarmiento Junin Reserve


1-1
Sun 20, Feb-16:00 - Argentina Reserves League
Barracas Central Reserve vs Tigre Reserve


0-4
Sun 20, Feb-16:00 - Argentina Reserves League
Central Cordoba De SDE Reserve vs Colon Reserve


2-0
Sun 20, Feb-00:00 - Argentina Prim B Metropolitana
Club Comunicaciones(AR) vs Villa San Carlos

0-0

1-0
Sun 20, Feb-00:00 - Argentina Prim B Metropolitana
Justo Jose de Urquiza vs Talleres Remdios de Escalada

0-1

1-3
Sun 20, Feb-00:00 - Argentina Prim B Metropolitana
Canuelas FC vs Defensores Unidos

0-0

1-2
Sun 20, Feb-00:00 - Argentina Prim B Metropolitana
Argentino de Quilmes vs Deportivo Merlo

0-0

0-0
Sun 20, Feb-00:00 - Argentina Prim B Metropolitana
CA Fenix Pilar vs Deportivo Armenio

0-0

0-0
Sun 20, Feb-02:10 - Argentina Prim B Metropolitana
Ituzaingo vs Sportivo Dock Sud

1-0

1-0
Sun 20, Feb-00:00 - Argentina Prim C Metropolitana
Central Cordoba De Rosario vs Excursionistas BsAs

0-0

0-0
Sun 20, Feb-00:00 - Argentina Prim C Metropolitana
San Martin Burzaco vs Club Lujan

1-0

1-1
Sun 20, Feb-00:00 - Argentine Primera Division
Arsenal de Sarandi vs CA Huracan

1-1

2-1
Sun 20, Feb-02:15 - Argentine Primera Division
Estudiantes La Plata vs Lanus

1-0

2-1
Sun 20, Feb-04:30 - Argentine Primera Division
Velez Sarsfield vs Independiente

0-0

0-0
Sun 20, Feb-00:00 - Argentinian Primera B - Nacional
Chacarita Juniors vs Gimnasia Jujuy

0-0

0-0
Sun 20, Feb-00:00 - Argentinian Primera B - Nacional
Atletico Atlanta vs Club Atletico Guemes

0-0

3-1
Sun 20, Feb-00:00 - Argentinian Primera B - Nacional
Tristan Suarez vs Deportivo Madryn

0-0

1-1
Sun 20, Feb-00:00 - Argentinian Primera B - Nacional
Sacachispas vs Almagro

0-0

0-1
Sun 20, Feb-00:30 - Argentinian Primera B - Nacional
San Martin San Juan vs All Boys

0-1

0-1
Sun 20, Feb-02:15 - Argentinian Primera B - Nacional
San Martin Tucuman vs Deportivo Moron

0-0

0-0
Sun 20, Feb-04:00 - Argentinian Primera B - Nacional
Chaco For Ever vs Gimnasia Mendoza

1-0

1-0
Sun 20, Feb-04:30 - Argentinian Primera B - Nacional
Club Atletico Mitre vs Nueva Chicago

0-0

0-0
Sun 20, Feb-14:00 - Armenia Premier League
Noravank vs BKMA Yerevan

0-0

1-1
Sun 20, Feb-16:00 - Armenia Premier League
Urartu vs FK Van Charentsavan

0-0

1-0
Sun 20, Feb-16:00 - Asean Football Federation U22 Youth Championship
Cambodia(U23) vs Timor Leste U23

0-1

0-1
Sun 20, Feb-16:00 - Asean Football Federation U22 Youth Championship
Philippines (U23) vs Brunei Darussalam(U23)

0-0

2-1
Sun 20, Feb-10:00 - Australia FFA Cup Qualifiers
Woombye Snakes vs Kingscliff FC

0-0

1-1
Sun 20, Feb-11:00 - Australia FFA Cup Qualifiers
Brisbane Knights vs North Star

1-1

2-3
Sun 20, Feb-11:00 - Australia FFA Cup Qualifiers
Coomera vs North Pine

1-1

2-2
Sun 20, Feb-12:00 - Australia FFA Cup Qualifiers
The Gap BPL vs Bayside United FC

1-2

1-6
Sun 20, Feb-12:00 - Australia FFA Cup Qualifiers
St George Willawong FC vs Toowong

0-1

2-1
Sun 20, Feb-12:00 - Australia FFA Cup Qualifiers
Nambour Yandina United vs Kangaroo Point Rovers FC

2-0

5-0
Sun 20, Feb-09:05 - Australia League A
Perth Glory FC vs Brisbane Roar FC

1-0

2-0
Sun 20, Feb-11:45 - Australia League A
Western United FC vs Western Sydney Wanderers

2-0

3-2
Sun 20, Feb-09:05 - Australia Women\'s A-League
Melbourne City Women's vs Sydney FC Women's

2-0

2-1
Sun 20, Feb-13:30 - Austria Erste Division
St.Polten vs FC Liefering

1-0

2-0
Sun 20, Feb-17:30 - Austrian Bundesliga
Red Bull Salzburg vs Wolfsberger AC

0-0

2-0
Sun 20, Feb-17:30 - Austrian Bundesliga
SK Austria Klagenfurt vs Rheindorf Altach

2-0

2-0
Sun 20, Feb-19:59 - Austrian Bundesliga
Sturm Graz vs Rapid Wien

1-1

2-2
Sun 20, Feb-19:20 - Bahrain Division 2
Bahrain SC vs Malkiya

0-2

0-3
Sun 20, Feb-19:20 - Bahrain Division 2
Al-Ittihad (BHR) vs Shabab Manama

0-1

2-3
Sun 20, Feb-18:00 - Belgian First Amateur Division
Rupel Boom vs Royal Olympic Club Charleroi

0-0

0-1
Sun 20, Feb-18:00 - Belgian First Amateur Division
Sint-Eloois-Winkel vs Dessel Sport

0-1

1-1
Sun 20, Feb-18:00 - Belgian First Amateur Division
Royal Knokke vs KVK Tienen

1-0

1-1
Sun 20, Feb-18:00 - Belgian First Amateur Division
URSL Vise vs Royal FC Liege


2-1
Sun 20, Feb-16:30 - Belgian Jupiler League
Royal Antwerp FC vs KV Mechelen

0-2

1-2
Sun 20, Feb-19:00 - Belgian Jupiler League
AS Eupen vs Club Brugge

0-1

1-3
Sun 20, Feb-21:30 - Belgian Jupiler League
Anderlecht vs Genk

2-0

2-0
Sun 20, Feb-19:00 - Belgium - 2e Klasse
KMSK Deinze vs Lommel SK

1-0

1-1
Sun 20, Feb-23:25 - Belgium - 2e Klasse
Royal Excel Mouscron vs Excelsior Virton

0-0

2-1
Sun 20, Feb-03:30 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Royal Pari vs Blooming

0-0

1-1
Sun 20, Feb-23:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Univ de Vinto vs Jorge Wilstermann

1-0

2-0
Sun 20, Feb-00:45 - Brasil Copa do Nordeste
Fortaleza CE vs Esporte Clube Bahia

2-0

3-1
Sun 20, Feb-03:00 - Brasil Copa do Nordeste
Campinense (PB) vs Sousa PB

1-0

2-1
Sun 20, Feb-23:00 - Brasil Copa do Nordeste
Centro Sportivo Alagoano vs Clube Nautico Capibaribe

3-0

3-1
Sun 20, Feb-23:00 - Brasil Copa do Nordeste
Globo vs Altos/PI

0-0

1-0
Sun 20, Feb-17:00 - Brazil Mato-grossense Division 1
OperArio(MT) vs Acao MT

1-0

3-2
Sun 20, Feb-23:30 - Brazil Amazonense League
Nacional Fast Clube AM vs Manauara

0-0

0-0
Sun 20, Feb-23:30 - Brazil Amazonense League
Manaus FC(AM) vs Joao Carlos(JC) AM

3-0

6-0
Sun 20, Feb-23:30 - Brazil Amazonense League
Operario/AM vs Iranduba AM

0-0

0-0
Sun 20, Feb-00:00 - Brazil Campeonat Potiguar
Potyguar-CN RN vs Santa Cruz RN

1-0

2-0
Sun 20, Feb-23:00 - Brazil Campeonat Potiguar
ABC Natal/RN vs CE Forca e Luz RN

3-0

5-0
Sun 20, Feb-23:00 - Brazil Campeonat Potiguar
ASSU RN vs America FC Natal RN

0-2

0-3
Sun 20, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Baiano Division
Barcelona BA vs Bahia de Feira BA

0-0

1-1
Sun 20, Feb-02:00 - Brazil Campeonato Carioca
Fluminense (RJ) vs Volta Redonda

1-0

3-0
Sun 20, Feb-22:30 - Brazil Campeonato Carioca
Portuguesa RJ vs Madureira

0-0

0-0
Sun 20, Feb-18:00 - Brazil Campeonato Carioca
Nova Iguacu vs Bangu

0-0

1-0
Sun 20, Feb-02:00 - Brazil Campeonato Catarinense Division 1
Avai FC (SC) vs Concordia SC

0-1

2-1
Sun 20, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Catarinense Division 1
Prospera Criciuma vs Joinville SC

0-1

2-2
Sun 20, Feb-02:00 - Brazil Campeonato Gaucho Division 1
Guarany de Bage vs Uniao Frederiquense RS

0-0

1-0
Sun 20, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Gaucho Division 1
Brasil de Pelotas RS vs Ypiranga(RS)

0-0

1-1
Sun 20, Feb-22:30 - Brazil Campeonato Goiano Division
Jataiense vs Goias

0-1

0-3
Sun 20, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Goiano Division
CRAC (GO) vs Aparecidense GO

1-1

1-1
Sun 20, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Goiano Division
Goianesia GO vs Gremio Anapolis

0-0

1-1
Sun 20, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Goiano Division
Anapolis FC vs Morrinhos FC

0-1

2-1
Sun 20, Feb-18:00 - Brazil Campeonato Mineiro Division 1
Cruzeiro (MG) vs Villa Nova-MG

1-2

2-2
Sun 20, Feb-18:00 - Brazil Campeonato Mineiro Division 1
Patrocinense MG vs Tombense

0-1

2-1
Sun 20, Feb-01:30 - Brazil Campeonato Paulista
Botafogo SP vs Corinthians Paulista (SP)

0-1

1-1
Sun 20, Feb-03:30 - Brazil Campeonato Paulista
Guarani Futebol Clube vs Ponte Preta

2-0

3-0
Sun 20, Feb-03:30 - Brazil Campeonato Paulista
Sao Bernardo vs Ituano (SP)

0-0

1-0
Sun 20, Feb-18:00 - Brazil Campeonato Paulista
Agua Santa vs Mirassol FC

1-1

1-2
Sun 20, Feb-17:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
Juventus-SP vs Gremio Osasco Audax

0-1

2-3
Sun 20, Feb-17:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
Monte Azul SP vs Taubate

1-1

1-1
Sun 20, Feb-00:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
XV de Piracicaba vs Oeste SP

0-1

1-2
Sun 20, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
Red Bull Brasil vs Sao Bento

1-0

1-1
Sun 20, Feb-18:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
CA Linense SP vs Portuguesa de Desportos

0-1

1-1
Sun 20, Feb-17:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
CA Votuporanguense SP vs EC Sao Bernardo

1-0

1-2
Sun 20, Feb-01:30 - Brazil Capixaba
Desportiva Ferroviaria (ES) vs Rio Branco De Venda Nova ES

0-2

2-2
Sun 20, Feb-22:30 - Brazil Paraense Division 1 League
Caete/PA vs Bragantino PA

1-0

2-1
Sun 20, Feb-23:00 - Brazil Paraense Division 1 League
Independente PA vs Tuna Luso

0-0

1-0
Sun 20, Feb-02:00 - Brazil Paranaense League
Atletico Paranaense vs Cianorte PR

2-1

5-1
Sun 20, Feb-02:00 - Brazil Paranaense League
Azuriz FC vs Cascavel PR

0-0

0-0
Sun 20, Feb-22:30 - Brazil Paranaense League
Independiente FSJ vs Rio Branco PR

1-1

2-1
Sun 20, Feb-23:00 - Brazil Paranaense League
Parana vs Coritiba (PR)

1-0

1-2
Sun 20, Feb-23:00 - Brazil Pernambucano League
Caruaru City vs Retro/PE

1-1

2-1
Sun 20, Feb-22:45 - Brazil Piauiense Division 1
Cori Sabba vs River/PI

0-1

2-1
Sun 20, Feb-16:00 - Brazil Piauiense Division 1
EC Flamengo PI vs Fluminense/PI

0-1

0-4
Sun 20, Feb-22:15 - Brazil Sergipano
Boca Juniors SE vs America SE

1-1

1-1
Sun 20, Feb-23:00 - Brazil Sergipano
Maruinense/SE vs Itabaiana(SE)

0-2

0-2
Sun 20, Feb-23:00 - Brazil Sul Mato-grossense Division 1
Operario MS vs Costa Rica MS

0-1

0-1
Sun 20, Feb-23:00 - Brazil Sul Mato-grossense Division 1
Coxim MS vs Dourados MS

0-2

1-2
Sun 20, Feb-23:00 - Brazil Super Cup
Atletico Mineiro (MG) vs CR Flamengo (RJ)

1-0

2-2
Sun 20, Feb-16:00 - Bulgaria B PFG
Septemvri Sofia vs CSKA 1948 Sofia II

1-2

3-2
Sun 20, Feb-17:15 - Bulgaria Premier
Cherno More Varna vs Ludogorets Razgrad

0-2

1-2
Sun 20, Feb-19:45 - Bulgaria Premier
Slavia Sofia vs CSKA Sofia

0-0

2-3
Sun 20, Feb-14:45 - Bulgaria Premier
Tsarsko Selo vs Beroe

1-0

1-2
Sun 20, Feb-17:00 - CAF Confederation Cup
Zanaco vs Pyramids FC

0-1

0-2
Sun 20, Feb-19:59 - CAF Confederation Cup
ASEC Mimosas vs Renaissance Sportive de Berkane

0-0

3-1
Sun 20, Feb-19:59 - CAF Confederation Cup
Al Ittihad Tripoli vs Orlando Pirates

2-2

3-2
Sun 20, Feb-19:59 - CAF Confederation Cup
Al Masry vs T.P. Mazembe Englebert

0-0

2-0
Sun 20, Feb-19:59 - CAF Confederation Cup
US Gendarmerie vs Simba

1-0

1-1
Sun 20, Feb-23:00 - CAF Confederation Cup
Al-Ahli Tripoli vs Club Sportif Sfaxien

1-0

2-1
Sun 20, Feb-23:00 - CAF Confederation Cup
JS Saoura vs Royal Leopards

1-0

2-0
Sun 20, Feb-04:35 - Carolina Challenge Cup
Charlotte FC vs Inter Miami CF

0-1

1-2
Sun 20, Feb-19:00 - Chile Primera Division
Coquimbo Unido vs Palestino

0-2

2-2
Sun 20, Feb-01:00 - Chile Primera Division
Colo Colo vs Audax Italiano

1-0

1-1
Sun 20, Feb-03:30 - Chile Primera Division
CD Antofagasta vs La Serena

1-1

2-2
Sun 20, Feb-18:30 - Club Friendly
FC Vitebsk vs FC Gomel

1-0

1-1
Sun 20, Feb-07:00 - Club Friendly
Hobart Olympia Warriors vs Glenorchy Knights

0-0

0-1
Sun 20, Feb-18:45 - Club Friendly
Krasnodar FK vs FK Rostov

2-1

2-2
Sun 20, Feb-16:45 - Club Friendly
Selangor FA vs Terengganu

0-2

0-2
Sun 20, Feb-12:00 - Club Friendly
Akron Togliatti vs Valmieras FK

1-2

2-3
Sun 20, Feb-12:30 - Club Friendly
FC Torpedo Moscow vs FK Aksu

1-0

1-0
Sun 20, Feb-19:00 - Club Friendly
Kryvbas vs Desna Chernihiv

0-2

0-2
Sun 20, Feb-19:00 - Club Friendly
AIK Solna Women's vs Orebro Women's

0-0

0-0
Sun 20, Feb-17:00 - Club Friendly
Kyzylzhar Petropavlovsk vs Dordoi Bichkek

1-0

4-0
Sun 20, Feb-13:00 - Club Friendly
Neman Grodno vs FC Slutsk

1-0

4-1
Sun 20, Feb-17:00 - Club Friendly
Pardubice B vs Vrchovina

2-2

2-2
Sun 20, Feb-13:00 - Club Friendly
Meteor Praha vs Povltava FA

0-3

1-4
Sun 20, Feb-14:00 - Club Friendly
Nove Sady vs 1. SC Znojmo

2-1

6-2
Sun 20, Feb-14:30 - Club Friendly
AZS UJ Krakow Women's vs Czarni Sosnowiec Women's

0-1

1-4
Sun 20, Feb-01:00 - Club Friendly
Toronto FC vs Sporting Kansas City

0-0

1-1
Sun 20, Feb-20:30 - Club Friendly
Gefle IF vs Ostersunds FK

0-0

1-0
Sun 20, Feb-02:30 - Club Friendly
Minnesota United FC vs Viking

0-1

2-2
Sun 20, Feb-03:00 - Club Friendly
Los Angeles Galaxy vs Washington D.C. United

1-1

2-2
Sun 20, Feb-04:05 - Club Friendly
FC Dallas vs Houston Dynamo

1-0

2-1
Sun 20, Feb-18:00 - Club Friendly
Shakhter Soligorsk vs FC Belshina Babruisk

1-1

2-3
Sun 20, Feb-18:00 - Club Friendly
Eendracht Aalst vs Berchem Sport

1-0

1-1
Sun 20, Feb-16:00 - Club Friendly
CSKA Moscow vs Rubin Kazan

1-0

1-1
Sun 20, Feb-18:00 - Club Friendly
Fredrikstad 2 vs Kvik Halden

0-3

1-4
Sun 20, Feb-16:00 - Club Friendly
Legia Warszawa vs Wigry Suwalki

1-2

1-2
Sun 20, Feb-18:00 - Club Friendly
Gazovik Orenburg vs Valmieras FK

1-2

1-5
Sun 20, Feb-16:00 - Club Friendly
FC Minsk vs FK Ruh Brest

0-0

0-0
Sun 20, Feb-18:00 - Club Friendly
FC Ufa vs Baltika

0-0

2-1
Sun 20, Feb-05:10 - Club Friendly
Portland Timbers vs Real Salt Lake

0-0

3-0
Sun 20, Feb-16:15 - Club Friendly
JIPPO vs PEPO

0-0

0-1
Sun 20, Feb-01:05 - Colombia Copa Mustang
Independiente Santa Fe vs Dep.Independiente Medellin

1-0

1-0
Sun 20, Feb-03:10 - Colombia Copa Mustang
Jaguares de Cordoba vs Millonarios

0-1

1-2
Sun 20, Feb-23:00 - Colombia Copa Mustang
Cortulua vs Deportivo Pereira

1-1

2-1
Sun 20, Feb-05:15 - Colombia Copa Mustang
Atletico Nacional vs Union Magdalena

1-0

1-0
Sun 20, Feb-00:00 - Colombia Copa Premier
Fortaleza F.C vs Leones

1-1

1-2
Sun 20, Feb-04:00 - Colombia Copa Premier
Atletico Huila vs Real Santander

1-1

1-1
Sun 20, Feb-00:00 - Concacaf Women\'s Cup Qualifying
Cayman Islands Women's vs Dominican Republic women's

0-2

0-4
Sun 20, Feb-01:30 - Concacaf Women\'s Cup Qualifying
British Virgin Islands Women's vs Cuba women's

0-6

0-14
Sun 20, Feb-02:00 - Concacaf Women\'s Cup Qualifying
Curacao Women's vs Guatemala women's

0-3

0-6
Sun 20, Feb-02:00 - Concacaf Women\'s Cup Qualifying
Anguilla Women's vs Puerto Rico Women's

0-4

0-9
Sun 20, Feb-02:30 - Concacaf Women\'s Cup Qualifying
Aruba Women's vs El Salvador women's

0-0

1-7
Sun 20, Feb-04:00 - Concacaf Women\'s Cup Qualifying
Turks & Caicos Islands Women's vs Guyana Women's

0-3

0-7
Sun 20, Feb-05:00 - Costa Rica Division 2
San Jose FC vs Escorpiones Belen

0-0

2-1
Sun 20, Feb-00:00 - Costa Rica Primera Division
Municipal Grecia vs AD San Carlos

0-1

0-1
Sun 20, Feb-21:00 - Costa Rica Primera Division
Cartagines Deportiva SA vs Herediano

1-0

1-0
Sun 20, Feb-06:00 - Costa Rica Primera Division
Perez Zeledon vs Deportivo Saprissa

0-0

0-0
Sun 20, Feb-20:05 - Croatia - 1. Division
Dinamo Zagreb vs NK Lokomotiva Zagreb

0-0

0-0
Sun 20, Feb-18:00 - Croatia - 1. Division
NK Rijeka vs HNK Sibenik

2-0

4-2
Sun 20, Feb-18:00 - Croatia - 2. Division
Bijelo Brdo vs NK Solin

0-0

1-0
Sun 20, Feb-16:00 - Croatia - 2. Division
Dinamo Zagreb B vs NK Osijek B

1-1

2-1
Sun 20, Feb-15:00 - Croatia U19
Rudes U19 vs Bjelovar U19

3-0

4-0
Sun 20, Feb-16:00 - Croatia U19
Varteks Varazdin U19 vs NK Rijeka (U19)

0-1

1-3
Sun 20, Feb-17:00 - Cyprus 2 Division
Ahironas Liopetriou vs Alki Oroklini

1-0

2-1
Sun 20, Feb-17:00 - Cyprus 2 Division
Omonia 29is Maiou vs Omonia Aradippou

0-0

0-0
Sun 20, Feb-21:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
Slavia Praha vs FC Bohemians 1905

1-0

1-0
Sun 20, Feb-18:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
Teplice vs MFK Karvina

1-0

1-0
Sun 20, Feb-18:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
Mlada Boleslav vs Slovan Liberec

1-2

3-3
Sun 20, Feb-19:00 - Danish SAS Ligaen
FC Nordsjaelland vs Brondby

0-0

0-2
Sun 20, Feb-17:00 - Danish SAS Ligaen
Midtjylland vs Aalborg BK

0-1

0-2
Sun 20, Feb-17:00 - Danish SAS Ligaen
Silkeborg IF vs Vejle

1-0

3-0
Sun 20, Feb-21:00 - Danish SAS Ligaen
FC Kobenhavn vs Odense BK

1-0

2-0
Sun 20, Feb-00:00 - Ecuador Copa Pilsener A
Mushuc Runa vs Universidad Catolica Quito

1-1

1-2
Sun 20, Feb-02:30 - Ecuador Copa Pilsener A
Liga Deportiva Universitaria vs Gualaceo SC

0-0

1-0
Sun 20, Feb-23:00 - Ecuador Copa Pilsener A
Orense SC vs Sociedad Deportiva Aucas

0-0

1-1
Sun 20, Feb-05:00 - Ecuador Copa Pilsener A
Delfin S.C. vs Barcelona SC(ECU)

0-0

0-1
Sun 20, Feb-01:00 - El Salvador Primera Division
Atletico Marte vs Santa Tecla

0-0

2-1
Sun 20, Feb-05:00 - El Salvador Primera Division
CD Chalatenango vs Jocoro FC

1-0

1-0
Sun 20, Feb-05:00 - El Salvador Primera Division
Luis Angel Firpo vs Aguila

0-0

0-0
Sun 20, Feb-05:00 - El Salvador Primera Division
Isidro Metapan vs CD FAS

1-0

1-1
Sun 20, Feb-18:00 - England U23 Premier League
Liverpool(U23) vs Blackburn Rovers U23

0-1

1-1
Sun 20, Feb-16:00 - England U23 Premier League
Manchester City(U23) vs West Ham United U23

1-0

2-0
Sun 20, Feb-16:00 - England U23 Premier League
Crystal Palace U23 vs Manchester United(U23)

2-1

2-2
Sun 20, Feb-18:00 - England Women\'s Northern Premier League
Nottingham Forest Women's vs Hull City Women's

0-0

1-0
Sun 20, Feb-18:00 - England Women\'s Northern Premier League
Derby County Women's vs Loughborough Lightning Women's

1-0

1-1
Sun 20, Feb-18:30 - England Women\'s Southern Premier League
Crawley Wasps Women's vs Ipswich Women's


0-2
Sun 20, Feb-20:30 - English Premier League
Wolverhampton Wanderers vs Leicester City

1-1

2-1
Sun 20, Feb-18:00 - English Premier League
Leeds United vs Manchester United

0-2

2-4
Sun 20, Feb-14:30 - Estonia Winter Tournament
Paide Linnameeskond B vs Flora Tallinn II

2-2

3-5
Sun 20, Feb-18:30 - Estonia Winter Tournament
Raplamaa JK vs Tallinna JK Legion B

1-0

1-1
Sun 20, Feb-16:30 - Estonia Winter Tournament
Tartu Kalev vs Tabasalu JK Charma

0-2

2-6
Sun 20, Feb-19:59 - Finland League Cup
IFK Mariehamn vs HIFK

1-0

1-2
Sun 20, Feb-17:30 - French Championnat National U19 Groupe B
Auxerre(U19) vs Clermont Foot U19


1-1
Sun 20, Feb-17:30 - French Championnat National U19 Groupe B
Dijon(U19) vs Nancy(U19)

0-0

2-0
Sun 20, Feb-17:30 - French Championnat National U19 Groupe B
ASPTT Dijon(U19) vs Metz U19


1-0
Sun 20, Feb-17:30 - French Championnat National U19 Groupe D
Montpellier(U19) vs Cannes AS U19

1-1

3-2
Sun 20, Feb-17:30 - French Championnat National U19 Groupe D
Nimes(U19) vs Istres(U19)


0-2
Sun 20, Feb-17:30 - French Cup U19
ES Troyes AC(U19) vs Nantes U19

3-1

3-2
Sun 20, Feb-17:30 - French Cup U19
Amiens SC(U19) vs Ajaccio U19

1-0

3-3
Sun 20, Feb-17:30 - French Cup U19
Brest Stade U19 vs Caen(U19)

0-1

0-3
Sun 20, Feb-00:00 - French Le Championnat Ligue 1
Nantes vs Paris Saint-Germain

3-0

3-1
Sun 20, Feb-20:05 - French Le Championnat Ligue 1
Bordeaux vs AS Monaco

1-0

1-1
Sun 20, Feb-16:00 - French Le Championnat Ligue 1
OGC Nice vs Angers SCO

1-0

1-0
Sun 20, Feb-18:00 - French Le Championnat Ligue 1
AS Saint-Etienne vs Strasbourg

2-2

2-2
Sun 20, Feb-18:00 - French Le Championnat Ligue 1
FC Lorient vs Montpellier HSC

0-0

0-1
Sun 20, Feb-18:00 - French Le Championnat Ligue 1
Stade Rennes FC vs ESTAC Troyes

2-1

4-1
Sun 20, Feb-18:00 - French Le Championnat Ligue 1
Stade de Reims vs Stade Brestois

1-1

1-1
Sun 20, Feb-23:45 - French Le Championnat Ligue 1
Marseille vs Clermont Foot

0-1

0-2
Sun 20, Feb-16:30 - Friendly Internationals
Gibraltar Women's vs Faroe Islands Women's

0-1

0-1
Sun 20, Feb-19:15 - Friendly Internationals
England Women's vs Spain Women's

0-0

0-0
Sun 20, Feb-17:00 - Friendly Internationals
Azerbaijan Women's vs United Arab Emirates Women's

0-0

4-0
Sun 20, Feb-00:10 - Friendly Internationals
France Women's vs Brazil Women's

1-1

2-1
Sun 20, Feb-14:00 - Friendly Internationals
Serbia Women's(U17) vs Czech Republic Women's(U17)

0-1

0-3
Sun 20, Feb-14:00 - Friendly Internationals
Elche Women's vs Czech Republic Women's(U19)

0-2

0-5
Sun 20, Feb-01:00 - Friendly Internationals
Paraguay Women's U20 vs Uruguay Women's U20

0-2

0-3
Sun 20, Feb-19:59 - Friendly Internationals
Saudi Arabia Women's vs Seychelles Women's

1-0

2-0
Sun 20, Feb-21:00 - Friendly Internationals
Romania Women's vs Austria Women's

0-3

1-6
Sun 20, Feb-15:00 - Friendly Internationals
Switzerland Women's vs Northern Ireland Women's

0-1

2-2
Sun 20, Feb-03:00 - Friendly Internationals
Paraguay Women's vs Uruguay Women's

0-1

1-1
Sun 20, Feb-17:30 - Friendly Internationals
Greece Women's(U19) vs Poland Women's(U19)

0-1

0-2
Sun 20, Feb-05:00 - Friendly Internationals
Chile Women's vs Ecuador Women's

1-1

3-1
Sun 20, Feb-18:00 - Friendly Internationals
England Women's(U17) vs Norway Women's(U17)

0-1

1-3
Sun 20, Feb-16:00 - Friendly Internationals
France Women's(U19) vs Denmark Women's(U19)

2-0

3-0
Sun 20, Feb-19:00 - Friendly Internationals
Finland Women's(U19) vs Switzerland Women's(U19)

1-0

2-0
Sun 20, Feb-00:00 - Futsal Italian Serie A
Pesarofano Futsal vs Matera Futsal

0-1

2-2
Sun 20, Feb-21:25 - Futsal Italian Serie A
Pescara Futsal vs Feldi Eboli Futsal

1-2

3-3
Sun 20, Feb-15:00 - Futsal Spain Division De Honor
Emotion Zaragoza Futsal vs Pescados Ruben Burela Futsal

1-0

4-0
Sun 20, Feb-15:30 - Futsal Spain Division De Honor
F.C.Barcelona Futsal vs Palma Futsal

0-1

1-3
Sun 20, Feb-18:00 - Georgia Super Cup
Dinamo Batumi vs FC Saburtalo Tbilisi

0-0

0-0
Sun 20, Feb-17:00 - German 3. Liga
SV Waldhof Mannheim vs FC Kaiserslautern

0-0

0-0
Sun 20, Feb-16:00 - German 3. Liga
Havelse vs Wurzburger Kickers

0-1

1-3
Sun 20, Feb-17:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
Reutlingen(U17) vs SV Darmstadt U17


0-1
Sun 20, Feb-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
Bayern Munich(U17) vs Karlsruher SC (U17)


4-4
Sun 20, Feb-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
Nurnberg (U17) vs SV Wehen Wiesbaden(U17)


3-0
Sun 20, Feb-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
FC Ingolstadt(U17) vs FC Kaiserslautern (U17)


0-3
Sun 20, Feb-17:30 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
SC Freiburg (U17) vs Eintracht Frankfurt(U17)


0-2
Sun 20, Feb-16:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
Augsburg(U17) vs Munchen 1860(U17)


4-2
Sun 20, Feb-16:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
FSV Frankfurt U17 vs SV Elversberg(U17)


2-0
Sun 20, Feb-16:30 - German B-Junioren-Bundesliga West
SC Paderborn 07(U17) vs Fortuna Dusseldorf(U17)


1-3
Sun 20, Feb-17:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
RW Essen(U17) vs Dortmund(U17)


1-5
Sun 20, Feb-17:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
Fortuna Koln (U17) vs SV Lippstadt(U17)


3-1
Sun 20, Feb-20:30 - German Bundesliga
Borussia Dortmund vs Monchengladbach

2-0

6-0
Sun 20, Feb-22:30 - German Bundesliga
Hertha BSC Berlin vs RB Leipzig

0-1

1-6
Sun 20, Feb-18:30 - German Bundesliga
Bayern Munich vs Greuther Furth

0-1

4-1
Sun 20, Feb-16:30 - German Bundesliga 2
St. Pauli vs Hannover 96

0-1

0-3
Sun 20, Feb-16:30 - German Bundesliga 2
Fortuna Dusseldorf vs FC Erzgebirge Aue

1-0

3-1
Sun 20, Feb-16:30 - German Bundesliga 2
SV Darmstadt 98 vs Hansa Rostock

1-0

1-1
Sun 20, Feb-14:00 - German Junioren Bundesliga Nord
VfL Osnabruck(U19) vs Magdeburg(U19)

0-1

2-2
Sun 20, Feb-14:00 - German Junioren Bundesliga Sud
FC Astoria Walldorf(U19) vs Augsburg(U19)

0-2

1-3
Sun 20, Feb-16:00 - German Junioren Bundesliga Sud
Mainz(U19) vs VfB Stuttgart U19

0-1

0-3
Sun 20, Feb-16:00 - German Junioren Bundesliga Sud
Stuttgarter Kickers(U19) vs Kickers Offenbach U19

0-0

0-3
Sun 20, Feb-14:00 - German Junioren Bundesliga West
RW Essen(U19) vs Koln(U19)

0-1

1-1
Sun 20, Feb-14:00 - German Junioren Bundesliga West
Monchengladbach(U19) vs Bayer 04 Leverkusen U19

0-0

0-1
Sun 20, Feb-14:00 - German Junioren Bundesliga West
Viktoria Koln(U19) vs Wuppertaler SV(U19)

2-0

4-0
Sun 20, Feb-14:00 - German Junioren Bundesliga West
RW Oberhausen U19 vs Schalke 04 (U19)

0-2

0-2
Sun 20, Feb-14:00 - German Junioren Bundesliga West
Fortuna Koln (U19) vs MSV Duisburg (U19)

2-0

2-4
Sun 20, Feb-16:00 - German Junioren Bundesliga West
Preuben Munster U19 vs Fortuna Dusseldorf U19

0-1

1-3
Sun 20, Feb-17:00 - Germany - Regionalliga Bayern
Nurnberg B vs FC Schweinfurt

0-0

2-0
Sun 20, Feb-16:00 - Germany - Regionalliga Nordost
FSV Luckenwalde vs SV Lichtenberg 47

3-0

4-1
Sun 20, Feb-16:00 - Germany - Regionalliga Nordost
FSV Optik Rathenow vs SV Tasmania Berlin

1-0

2-0
Sun 20, Feb-16:00 - Germany - Regionalliga Nordost
FSV Union Furstenwalde vs Energie Cottbus

0-1

2-2
Sun 20, Feb-17:00 - Germany - Regionalliga Nord
Holstein Kiel B vs Teutonia Ottensen

1-0

3-0
Sun 20, Feb-16:00 - Germany - Regionalliga Nord
Hamburger SV II vs Phonix Lubeck

2-0

2-1
Sun 20, Feb-17:00 - Germany - Regionalliga Sued
TSG 1899 Hoffenheim II vs Kickers Offenbach

0-0

2-2
Sun 20, Feb-14:00 - Germany OberLiga
ESC Geestemunde vs Brinkumer SV

0-5

0-7
Sun 20, Feb-19:00 - Ghana Premier League
Accra Hearts of Oak vs Asante Kotoko FC

0-0

0-0
Sun 20, Feb-19:59 - Gibraltar Premier Divisio
Lions Gibraltar vs Manchester 62 FC

0-0

0-0
Sun 20, Feb-22:30 - Gibraltar Premier Divisio
Europa Point FC vs Lynx Gibraltar

0-2

0-3
Sun 20, Feb-19:15 - Greece Super League 1
Volos NPS vs Olympiakos Piraeus

0-0

0-1
Sun 20, Feb-17:00 - Greece Super League 1
Lamia vs Apollon Smirnis

0-1

1-2
Sun 20, Feb-21:30 - Greece Super League 1
AEK Athens vs Pas Giannina

0-0

2-0
Sun 20, Feb-21:30 - Greece Super League 1
Aris Thessaloniki vs PAOK Saloniki

0-0

0-0
Sun 20, Feb-16:30 - Greece Super League 2
Panathinaikos B vs Kalamata AO

1-2

1-2
Sun 20, Feb-16:45 - Greece Super League 2
Ergotelis vs Kifisia

1-1

2-1
Sun 20, Feb-16:45 - Greece Super League 2
Niki Volos vs Apollon Pontou

1-0

1-0
Sun 20, Feb-16:45 - Greece Super League 2
Kavala FC vs Pierikos

1-1

1-2
Sun 20, Feb-16:45 - Greece Super League 2
Trikala vs Panserraikos

1-1

1-1
Sun 20, Feb-16:45 - Greece Super League 2
Ierapetra vs Egaleo

0-0

0-1
Sun 20, Feb-16:45 - Greece Super League 2
Zakynthos vs Irodotos

1-0

1-0
Sun 20, Feb-16:45 - Greece Super League 2
Diagoras Rodos vs AS Rodos

1-0

1-0
Sun 20, Feb-16:45 - Greece Super League 2
Chania Kissamikos vs Levadiakos

0-0

3-1
Sun 20, Feb-16:45 - Greece Super League 2
Almopos Aridaea vs Anagennisi Karditsa

1-0

1-0
Sun 20, Feb-16:45 - Greece Super League 2
PAOK Saloniki B vs Iraklis 1908

0-0

0-0
Sun 20, Feb-22:00 - Greece Super League 2
Thesprotos vs Xanthi

0-0

0-0
Sun 20, Feb-16:00 - Greece Super League 2
Asteras Vlachioti vs AO Episkopis Rethymno

0-0

0-0
Sun 20, Feb-21:00 - Guatemala Liga 2 Nacional
CD Suchitepequez vs Plataneros


1-0
Sun 20, Feb-21:00 - Guatemala Liga 2 Nacional
CD Marquense vs Amatitlan


0-1
Sun 20, Feb-21:00 - Guatemala Liga 2 Nacional
Deportivo Sanarate vs CSyD Mixco

0-0

0-0
Sun 20, Feb-22:00 - Guatemala Liga 2 Nacional
Deportivo Mictlan vs CSyD Sacachispas


2-2
Sun 20, Feb-22:00 - Guatemala Liga 2 Nacional
Coatepecano IB /DR vs Deportivo Quiche FC


1-0
Sun 20, Feb-01:00 - Guatemala Liga Nacional
CSD Municipal vs Coban Imperial

2-1

3-2
Sun 20, Feb-01:00 - Guatemala Liga Nacional
Solola FC vs Club Comunicaciones

0-0

0-0
Sun 20, Feb-22:00 - Guatemala Liga Nacional
Deportivo Achuapa vs Nueva Concepcion

1-0

1-1
Sun 20, Feb-04:00 - Guatemala Liga Nacional
Antigua GFC vs CD Puerto de Iztapa

1-0

2-1
Sun 20, Feb-00:00 - Holland Eredivisie
AZ Alkmaar vs Heracles Almelo

1-1

2-1
Sun 20, Feb-19:45 - Holland Eredivisie
FC Utrecht vs Vitesse Arnhem

1-0

1-1
Sun 20, Feb-19:45 - Holland Eredivisie
PSV Eindhoven vs SC Heerenveen

1-1

3-1
Sun 20, Feb-17:30 - Holland Eredivisie
Feyenoord Rotterdam vs SC Cambuur

2-1

3-1
Sun 20, Feb-17:30 - Holland Eredivisie
FC Twente Enschede vs Go Ahead Eagles

0-1

2-2
Sun 20, Feb-15:15 - Holland Eredivisie
PEC Zwolle vs FC Groningen

0-1

1-1
Sun 20, Feb-15:15 - Holland Eredivisie
FC Zwolle vs FC Groningen

0-1

1-1
Sun 20, Feb-17:30 - Holland Tweede Divisie
Koninklijke HFC vs Jong Sparta Rotterdam

0-0

2-1
Sun 20, Feb-01:06 - Honduras Liga Nacional
Marathon vs CD Victoria

1-1

2-3
Sun 20, Feb-05:30 - Honduras Liga Nacional
CD Vida vs Honduras Progreso

0-0

0-2
Sun 20, Feb-17:00 - Hungary NB Ⅱ
Soroksar vs ETO FC Gyor

1-1

2-2
Sun 20, Feb-17:00 - Hungary NB Ⅱ
Budaorsi SC vs Nyiregyhaza Spartacus FC

0-0

0-0
Sun 20, Feb-17:00 - Hungary NB Ⅱ
Szentlorinc SE vs Bekescsaba

0-0

2-1
Sun 20, Feb-17:00 - Hungary NB Ⅱ
Dorogi FC vs Budafoki MTE

0-0

0-2
Sun 20, Feb-17:00 - Hungary NB Ⅱ
Tiszakecske vs Szeged Csanad

0-2

0-4
Sun 20, Feb-19:59 - Hungary NB Ⅱ
Diosgyor VTK vs Szolnoki MAV FC

2-2

3-2
Sun 20, Feb-19:59 - Hungary NB Ⅱ
Szombathelyi Haladas vs III.Keruleti TUE

0-0

0-1
Sun 20, Feb-19:59 - Hungary NB Ⅱ
FC Ajka vs Pecsi MFC

1-0

1-0
Sun 20, Feb-19:59 - Hungary NB Ⅱ
Csakvari TK vs Kecskemeti TE

0-1

2-1
Sun 20, Feb-18:30 - Hungary NB1
Puskas Akademia vs Debreceni VSC

0-1

0-2
Sun 20, Feb-20:45 - Hungary NB1
MOL Fehervar FC vs Ujpest FC

0-0

1-2
Sun 20, Feb-15:45 - Iceland League Cup
KR Reykjavik vs Vestri

5-0

6-1
Sun 20, Feb-18:00 - Iceland League Cup II
KF Gardabaer vs Ellidi

1-2

3-3
Sun 20, Feb-18:00 - India Super League
Chennaiyin FC vs Jamshedpur FC

0-3

1-4
Sun 20, Feb-12:15 - Indonesia Liga 1
PSS Sleman vs Borneo F.C.

0-0

1-0
Sun 20, Feb-15:15 - Indonesia Liga 1
Bhayangkara FC vs TIRA Persikabo

2-0

4-0
Sun 20, Feb-17:45 - Indonesia Liga 1
PSIS Semarang vs Bali United FC

0-1

0-1
Sun 20, Feb-16:45 - Iraqi League
Naft Misan vs Al Quwa Al Jawiya

0-1

1-2
Sun 20, Feb-19:00 - Iraqi League
Erbil SC vs Al Shorta

0-0

0-1
Sun 20, Feb-14:30 - Iraqi League
Al Qasim Sport Club vs Al Zawraa

0-0

0-0
Sun 20, Feb-21:15 - Iraqi League
Naft Al Junoob vs Baghdad

0-1

0-2
Sun 20, Feb-15:00 - Iraqi League
Newroz SC vs Naft Alwasat

1-0

1-0
Sun 20, Feb-21:00 - Israel Premier League
Bnei Sakhnin FC vs Hapoel Nof HaGalil

1-0

2-0
Sun 20, Feb-22:15 - Israel Premier League
Maccabi Tel Aviv vs Hapoel Haifa

0-0

2-0
Sun 20, Feb-13:40 - Italian Campionato Primavera
Fiorentina Youth vs Cagliari Youth

1-1

2-2
Sun 20, Feb-14:30 - Italian Campionato Primavera
Genoa Youth vs Sassuolo Calcio Youth

0-2

1-2
Sun 20, Feb-15:30 - Italian Campionato Primavera
Spal Youth vs Empoli Youth

0-0

0-2
Sun 20, Feb-21:00 - Italian Serie A
Inter Milan vs US Sassuolo Calcio

0-2

0-2
Sun 20, Feb-15:30 - Italian Serie A
Fiorentina vs Atalanta

0-0

1-0
Sun 20, Feb-23:45 - Italian Serie A
Udinese vs Lazio

1-1

1-1
Sun 20, Feb-18:00 - Italian Serie A
Venezia F.C. vs Genoa

1-1

1-1
Sun 20, Feb-18:30 - Italian Serie B
Lecce vs Crotone

2-0

3-0
Sun 20, Feb-18:30 - Italian Serie B
Como vs Cosenza Calcio 1914

0-0

2-1
Sun 20, Feb-18:30 - Italian Serie B
Brescia vs Frosinone

1-1

2-2
Sun 20, Feb-18:30 - Italian Serie B
Cittadella vs Benevento

0-0

0-1
Sun 20, Feb-17:30 - Italy C1A
Albinoleffe vs US Pergolettese

1-1

1-1
Sun 20, Feb-17:30 - Italy C1A
Pro Sesto vs Piacenza

1-1

2-1
Sun 20, Feb-17:30 - Italy C1A
FC Sudtirol vs Pro Patria

0-0

0-0
Sun 20, Feb-17:30 - Italy C1A
Pro Vercelli vs Renate AC

1-1

1-1
Sun 20, Feb-17:30 - Italy C1A
Calcio Lecco vs Mantova

1-0

2-0
Sun 20, Feb-17:30 - Italy C1A
USD Virtus Verona vs Giana Erminio

1-0

1-1
Sun 20, Feb-17:30 - Italy C1A
US Seregno vs Juventus(U23)

2-0

2-2
Sun 20, Feb-17:30 - Italy C1A
Legnago Salus vs FeralpiSalo

0-0

0-3
Sun 20, Feb-17:30 - Italy C1A
AC Trento vs Padova

1-2

2-2
Sun 20, Feb-17:30 - Italy C1A
US Fiorenzuola vs Triestina

0-1

0-1
Sun 20, Feb-16:30 - Italy C1B
Imolese vs Olbia

0-0

1-1
Sun 20, Feb-17:30 - Italy C1B
A.S. Viterbese Castrense vs Modena

0-0

0-1
Sun 20, Feb-20:30 - Italy C1B
Cesena vs Vis Pesaro

1-0

2-1
Sun 20, Feb-20:30 - Italy C1B
Lucchese vs Pontedera

1-0

1-2
Sun 20, Feb-20:30 - Italy C1B
Pistoiese vs Carrarese

2-0

3-0
Sun 20, Feb-20:30 - Italy C1B
A.C. Reggiana 1919 vs Grosseto

2-0

3-1
Sun 20, Feb-20:30 - Italy C1B
Fermana vs Delfino Pescara 1936

1-0

1-1
Sun 20, Feb-20:30 - Italy C1B
Gubbio vs Teramo

2-0

2-2
Sun 20, Feb-20:30 - Italy C1B
Montevarchi Calcio vs Ancona

1-0

3-1
Sun 20, Feb-17:30 - Italy Serie D
Arezzo vs FC Rieti


1-0
Sun 20, Feb-17:30 - Italy Serie D
Acireale vs Sancataldese

2-2

4-2
Sun 20, Feb-17:30 - Italy Serie D
Rimini vs Sammaurese


1-0
Sun 20, Feb-17:30 - Italy Serie D
Sassari Torres vs Cynthi Albalonga

0-1

1-2
Sun 20, Feb-17:30 - Italy Serie D
Sangiovannese vs Savoia Montespaccato

0-0

0-0
Sun 20, Feb-17:30 - Italy Serie D
Novara Calcio vs Ligorna

0-1

0-1
Sun 20, Feb-17:30 - Italy Serie D
Cavese vs ASD Troina

1-0

4-0
Sun 20, Feb-17:30 - Italy Serie D
AC Legnano vs Olginatese

1-0

1-0
Sun 20, Feb-17:30 - Italy Serie D
AS Casale Calcio vs SC Caronnese


2-1
Sun 20, Feb-17:30 - Italy Serie D
Foligno Calcio vs Follonica Gavorrano

0-1

1-3
Sun 20, Feb-17:30 - Italy Serie D
Castelnuovo Vomano vs Castelfidardo

0-1

2-1
Sun 20, Feb-17:30 - Italy Serie D
Poggibonsi vs ASD Flaminia Civita


2-0
Sun 20, Feb-17:30 - Italy Serie D
Aversa Normanna vs Castrovillari

0-0

0-0
Sun 20, Feb-17:30 - Italy Serie D
Alma Juventus Fano vs Chieti

0-1

0-1
Sun 20, Feb-17:30 - Italy Serie D
S.S.D. Citta di Brindisi vs ASD Molfetta Calcio


1-0
Sun 20, Feb-17:30 - Italy Serie D
Virtus Ciserano Bergamo vs Folgore Caratese

0-1

0-1
Sun 20, Feb-17:30 - Italy Serie D
Casertana F.C. vs ACD Nardo

2-0

3-0
Sun 20, Feb-17:30 - Italy Serie D
Aprilia vs Real Monterotondo Scalo

1-0

1-0
Sun 20, Feb-17:30 - Italy Serie D
Montebelluna vs AC Este

1-2

2-3
Sun 20, Feb-17:30 - Italy Serie D
Chieri vs ASD Citta Di Varese

1-0

1-1
Sun 20, Feb-17:30 - Italy Serie D
Ponte San Pietro vs ASD Brusaporto


1-0
Sun 20, Feb-17:30 - Italy Serie D
Delta Porto Tolle vs Luparense

1-1

2-2
Sun 20, Feb-17:30 - Italy Serie D
Correggese Calcio vs Mezzolara

1-1

2-1
Sun 20, Feb-17:30 - Italy Serie D
US Pianese vs Cannara


1-0
Sun 20, Feb-17:30 - Italy Serie D
ASD Alcione vs SCD Progresso Calcio

0-1

2-1
Sun 20, Feb-17:30 - Italy Serie D
Trastevere Calcio vs Pineto

0-1

0-2
Sun 20, Feb-17:30 - Italy Serie D
AC Mestre vs Adriese

2-1

2-1
Sun 20, Feb-17:30 - Italy Serie D
ACD Campodarsego vs Union Clodiense

0-1

1-1
Sun 20, Feb-17:30 - Italy Serie D
Arzachena vs Giugliano


1-1
Sun 20, Feb-17:30 - Italy Serie D
ASD Muravera vs Insieme Formia

1-1

2-1
Sun 20, Feb-17:30 - Italy Serie D
Lavagnese vs Sestri Levante

1-0

2-1
Sun 20, Feb-17:30 - Italy Serie D
Gelbison vs San Luca


1-1
Sun 20, Feb-17:30 - Italy Serie D
ASD Cavenago Fanfulla vs Real Forte Querceta

1-0

1-1
Sun 20, Feb-17:30 - Italy Serie D
Scandicci vs Cascina

1-1

1-3
Sun 20, Feb-17:30 - Italy Serie D
FC Francavilla vs Citta di Fasano

1-0

3-1
Sun 20, Feb-17:30 - Italy Serie D
Lentigione vs GS Bagnolese

1-0

1-1
Sun 20, Feb-17:30 - Italy Serie D
Gozzano vs A.S.D. Bra


0-1
Sun 20, Feb-17:30 - Italy Serie D
Ostia Mare vs Cassino

1-0

2-0
Sun 20, Feb-17:30 - Italy Serie D
Vastese vs Matese

1-0

1-3
Sun 20, Feb-17:30 - Italy Serie D
Borgosesia vs ASD Imperia

1-0

1-0
Sun 20, Feb-17:30 - Italy Serie D
Sasso Marconi vs Ravenna

0-1

1-2
Sun 20, Feb-17:30 - Italy Serie D
Cjarlins Muzane vs Spinea

3-0

3-0
Sun 20, Feb-17:30 - Italy Serie D
Seravezza vs Prato


2-1
Sun 20, Feb-17:30 - Italy Serie D
Portici vs ASD Licata


2-1
Sun 20, Feb-17:30 - Italy Serie D
Recanatese vs Alto Casertano

2-0

6-0
Sun 20, Feb-17:30 - Italy Serie D
Cittanovese vs Rende Calcio 1968


1-0
Sun 20, Feb-17:30 - Italy Serie D
San Donato Tavarnelle vs Sporting Trestina

1-2

2-2
Sun 20, Feb-17:30 - Italy Serie D
Crema vs US Breno

2-0

2-0
Sun 20, Feb-17:30 - Italy Serie D
GSD Ambrosiana vs San Martino Speme

4-0

6-2
Sun 20, Feb-17:30 - Italy Serie D
Vis Artena vs USD Latte Dolce

0-1

0-1
Sun 20, Feb-17:30 - Italy Serie D
Villa d'Alme Valbrembana vs Caravaggio


1-1
Sun 20, Feb-17:30 - Italy Serie D
Cartigliano vs Arzignano Valchiampo


0-3
Sun 20, Feb-17:30 - Italy Serie D
Aglianese vs Borgo San Donnino

0-1

1-1
Sun 20, Feb-17:30 - Italy Serie D
US Bitonto vs Nola 1925

0-1

0-2
Sun 20, Feb-17:30 - Italy Serie D
Rotonda vs San Giorgio 1926

0-0

0-0
Sun 20, Feb-17:30 - Italy Serie D
Fossano Calcio vs ASD RG Ticino

1-0

4-1
Sun 20, Feb-17:30 - Italy Serie D
Castellanzese vs USD Casatese


1-0
Sun 20, Feb-17:30 - Italy Serie D
Franciacorta vs Real Calepina

1-1

3-1
Sun 20, Feb-17:30 - Italy Serie D
Team Nuova Florida vs ASD Lanusei Calcio

2-0

2-0
Sun 20, Feb-17:30 - Italy Serie D
ASD Caldiero Terme vs Levico Terme


1-0
Sun 20, Feb-17:30 - Italy Serie D
Atletico Terme Fiuggi vs Montegiorgio

0-2

0-3
Sun 20, Feb-17:30 - Italy Serie D
Vastogirardi vs San Nicolo Calcio

1-0

2-0
Sun 20, Feb-17:30 - Italy Serie D
Carbonia vs Atletico Uri

1-0

1-1
Sun 20, Feb-17:30 - Italy Serie D
USD PDHAE vs Vado FC

0-1

0-1
Sun 20, Feb-17:30 - Italy Serie D
USD Lavello vs A.S. Bisceglie Calcio 1913

1-0

2-0
Sun 20, Feb-17:30 - Italy Serie D
Tiferno Lerchi vs Unipomezia


1-0
Sun 20, Feb-17:30 - Italy Serie D
Sona vs Vis Nova Giussano

0-1

0-1
Sun 20, Feb-17:30 - Italy Serie D
ASD Pro Livorno vs Lornano Badesse


1-2
Sun 20, Feb-17:30 - Italy Serie D
Sangiuliano City vs Desenzano Calvina

1-1

3-1
Sun 20, Feb-17:30 - Italy Serie D
AC Dolomiti Bellunesi vs Cattolica SM Calcio

0-0

0-0
Sun 20, Feb-17:30 - Italy Serie D
FC Lamezia Terme vs Biancavilla

1-0

2-0
Sun 20, Feb-17:30 - Italy Serie D
SSD Porto D'Ascoli vs Sambenedettese

1-2

2-3
Sun 20, Feb-17:30 - Italy Serie D
AC Asti vs FBC Derthona

0-1

2-3
Sun 20, Feb-17:30 - Italy Serie D
Virtus Matino vs Virtus Casarano

1-2

1-2
Sun 20, Feb-17:30 - Italy Serie D
Mariglianese vs Team Altamura

1-0

1-0
Sun 20, Feb-17:30 - Italy Serie D
AC Leon vs Arconatese

1-2

2-4
Sun 20, Feb-17:30 - Italy Serie D
Nereto FC vs Tolentino

1-1

2-2
Sun 20, Feb-17:30 - Italy Serie D
Athletic Carpi vs Tritium


1-1
Sun 20, Feb-18:00 - Italy Serie D
Nocerina vs AS Sorrento Calcio

1-0

3-0
Sun 20, Feb-18:00 - Italy Serie D
Ghivizzano Borgo Mozzano vs Forli FC

0-1

0-4
Sun 20, Feb-18:00 - Italy Serie D
Paterno vs AS Giarre Calcio


2-0
Sun 20, Feb-18:00 - Italy Serie D
Audace Cerignola vs FBC Gravina

1-0

2-1
Sun 20, Feb-18:00 - Italy Serie D
Gladiator 1924 vs Afragolese 1944

1-0

1-1
Sun 20, Feb-18:00 - Italy Serie D
ACSD Saluzzo vs Sanremese

0-1

0-1
Sun 20, Feb-18:00 - Italy Serie D
Citta Di Sant'Agata vs Santa Maria Cilento

0-1

1-1
Sun 20, Feb-00:15 - Jamaica Premier League
Arnett Gardens vs Montego Bay Utd

2-1

3-1
Sun 20, Feb-22:00 - Jamaica Premier League
Humble Lions vs Waterhouse FC

0-0

1-1
Sun 20, Feb-08:30 - Japanese League Division 2
Renofa Yamaguchi vs Roasso Kumamoto

1-0

1-1
Sun 20, Feb-09:00 - Japanese League Division 2
Vegalta Sendai vs Albirex Niigata

0-0

0-0
Sun 20, Feb-09:00 - Japanese League Division 2
Fagiano Okayama vs Ventforet Kofu

2-1

4-1
Sun 20, Feb-09:00 - Japanese League Division 2
FC Machida Zelvia vs FC Ryukyu

0-0

0-0
Sun 20, Feb-09:00 - Korea FA Cup
Jeonju Citizen FC vs Namdong FC

1-0

1-2
Sun 20, Feb-09:00 - Korea FA Cup
Pocheon Citizen FC vs Gangneung Citizen

2-0

2-0
Sun 20, Feb-09:00 - Korea FA Cup
Pyeongtaek Citizen vs Siheung Citizen

0-1

0-2
Sun 20, Feb-09:00 - Korea FA Cup
Chungju Citizen vs Dangjin Citizen

1-1

2-2
Sun 20, Feb-09:00 - Korea FA Cup
Hyochang FC vs Hwaseong FC

0-5

0-9
Sun 20, Feb-09:00 - Korea FA Cup
Daegu Cheongsol vs Pyeongchang FC

0-3

1-5
Sun 20, Feb-09:00 - Korea FA Cup
Daejeon Seobu vs Cheongju Jikji FC

0-1

0-6
Sun 20, Feb-09:00 - Korea League 1
Jeju United FC vs Pohang Steelers

0-1

0-3
Sun 20, Feb-09:00 - Korea League 1
Gangwon FC vs Seongnam FC

0-0

2-0
Sun 20, Feb-11:30 - Korea League 1
Ulsan Hyundai FC vs Gimcheon Sangmu FC

0-0

0-0
Sun 20, Feb-08:30 - Korea League 2
Ansan Greeners FC vs Busan I'Park

1-1

1-1
Sun 20, Feb-11:00 - Korea League 2
Gyeongnam FC vs Seoul E-Land FC

0-0

0-1
Sun 20, Feb-11:00 - Korea League 2
Bucheon FC 1995 vs Chungnam Asan FC

0-0

0-0
Sun 20, Feb-16:30 - Kosovo Super League
KF Prishtina vs Ballkani

0-0

0-2
Sun 20, Feb-16:00 - Kosovo Super League
KF Feronikeli vs Gjilani

0-1

1-3
Sun 20, Feb-16:00 - Kosovo Super League
Dukagjini vs KF Drenica Skenderaj

0-2

1-2
Sun 20, Feb-18:45 - Lebanese League
Al Akhaa Al Ahli vs Nejmeh Club

0-0

0-0
Sun 20, Feb-19:00 - Luxembourg National Division
Etzella Ettelbruck vs Swift Hesperange

0-1

0-2
Sun 20, Feb-19:00 - Luxembourg National Division
Jeunesse Esch vs Progres Niederkorn

0-0

0-1
Sun 20, Feb-19:00 - Luxembourg National Division
Victoria Rosport vs Fola Esch

1-1

1-2
Sun 20, Feb-19:00 - Luxembourg National Division
Union Titus Petange vs RM Hamm Benfica

1-0

3-1
Sun 20, Feb-19:00 - Luxembourg National Division
FC Differdange 03 vs UNA Strassen

1-1

2-1
Sun 20, Feb-19:00 - Luxembourg National Division
Racing Union Luxemburg vs FC Wiltz 71

0-1

1-3
Sun 20, Feb-19:00 - Luxembourg National Division
Hostert vs F91 Dudelange

0-0

1-3
Sun 20, Feb-19:00 - Luxembourg National Division
US Mondorf-les-Bains vs Rodange 91

0-0

0-1
Sun 20, Feb-14:00 - Macao Division 1
CF Benfica Macau vs Chao Pak Kei

0-6

0-10
Sun 20, Feb-19:00 - Malta First Division League
Vittoriosa Stars vs Naxxar Lions

1-3

2-9
Sun 20, Feb-17:00 - Malta First Division League
Zejtun Corinthians vs Pembroke Athleta

1-1

1-1
Sun 20, Feb-21:00 - Malta First Division League
Fgura United vs Mgarr United FC

0-0

2-0
Sun 20, Feb-23:00 - Malta First Division League
Pieta Hotspurs vs Qrendi

2-2

3-2
Sun 20, Feb-17:00 - Malta Premier League
Santa Lucia vs Valletta FC

1-0

2-1
Sun 20, Feb-14:30 - Malta Premier League
Mosta FC vs Sliema Wanderers FC

1-0

1-0
Sun 20, Feb-21:00 - Malta Premier League
Gzira United vs Floriana FC

0-2

1-2
Sun 20, Feb-13:00 - McInerney Ford Night Series Division 1
Forrestfield United vs Canning City

0-0

1-0
Sun 20, Feb-15:00 - McInerney Ford Night Series Division 1
Gosnells City vs Murdoch Uni Melville

0-4

0-5
Sun 20, Feb-07:00 - Mexico Primera Division
Club Leon vs Chivas Guadalajara

1-0

2-1
Sun 20, Feb-03:00 - Mexico Primera Division
Queretaro FC vs Mazatlan FC

0-0

2-0
Sun 20, Feb-05:00 - Mexico Primera Division
Tigres UANL vs Atletico San Luis

0-0

2-1
Sun 20, Feb-01:00 - Mexico Primera Divison 2
Deportivo Dongu vs Reboceros de La Piedad

0-4

0-4
Sun 20, Feb-01:30 - Mexico Primera Divison 2
UA De Zacatecas vs Estudiantes Tecos

4-0

5-0
Sun 20, Feb-01:30 - Mexico Primera Divison 2
Ciervos FC vs Lobos Huerta

2-0

2-1
Sun 20, Feb-02:00 - Mexico Primera Divison 2
Correcaminos UAT B vs Tritons Vallarta MFC

0-2

1-3
Sun 20, Feb-02:00 - Mexico Primera Divison 2
Atletico Saltillo vs Catedraticos Elite

1-0

3-0
Sun 20, Feb-03:00 - Mexico Primera Divison 2
Mineros De Fresnillo vs Loros De Colima

0-0

0-0
Sun 20, Feb-19:00 - Mexico Youth U20
Deportivo Toluca Mexiquense U20 vs Cruz Azul(U20)


1-1
Sun 20, Feb-19:00 - Mexico Youth U20
Club America U20 vs Pachuca U20


1-2
Sun 20, Feb-19:00 - Mexico Youth U20
Atlas U20 vs Pumas UNAM U20

0-0

0-0
Sun 20, Feb-19:00 - Mexico Youth U20
Queretaro U20 vs Mazatlan(U20)

0-0

0-0
Sun 20, Feb-18:30 - Morocco Division 2
Ittihad Khemisset vs Stade Marocain du Rabat

1-1

2-2
Sun 20, Feb-18:30 - Morocco Division 2
Moghreb Tetouan vs Kawkab Marrakech

1-0

1-0
Sun 20, Feb-18:30 - Morocco Division 2
Wydad Fes vs Olympique Dcheira

0-0

1-0
Sun 20, Feb-19:00 - Morocco Super League
Rapide Oued Zem vs CAYB Youssoufia Berrechid

0-0

0-0
Sun 20, Feb-21:15 - Morocco Super League
MCO Mouloudia Oujda vs Olympique de Safi

0-1

3-1
Sun 20, Feb-23:30 - Morocco Super League
Ittihad Tanger vs Olympique Club de Khouribga

0-1

0-2
Sun 20, Feb-06:00 - Nicaragua Primera Division
UNAN Managua vs Walter Ferretti

2-2

2-2
Sun 20, Feb-03:00 - Nicaragua Primera Division
Juventus Managua vs Export Sebaco

3-0

5-1
Sun 20, Feb-05:00 - Nicaragua Primera Division
Diriangen vs Managua FC

0-1

0-2
Sun 20, Feb-19:00 - Nigeria Premier League
Shooting Stars SC vs Wikki Tourists

0-0

0-0
Sun 20, Feb-19:00 - Nigeria Premier League
Sunshine Stars FC vs Kwara United

1-0

1-0
Sun 20, Feb-19:00 - Nigeria Premier League
Akwa United vs Dakkada FC

1-1

3-2
Sun 20, Feb-19:00 - Nigeria Premier League
Rivers United vs Enugu Rangers International

1-0

1-0
Sun 20, Feb-17:00 - North Macedonia Prva liga
Rabotnicki Skopje vs FK Shkupi

0-0

0-1
Sun 20, Feb-17:00 - North Macedonia Prva liga
Renova Cepciste vs FK Makedonija Gjorce Petrov

0-1

0-1
Sun 20, Feb-17:00 - North Macedonia Prva liga
FK Tikves Kavadarci vs Pelister Bitola

0-0

1-0
Sun 20, Feb-17:00 - North Macedonia Prva liga
Akademija Pandev vs FK Skopje

3-0

5-0
Sun 20, Feb-17:00 - North Macedonia Prva liga
FC Struga Trim-Lum vs Bregalnica Stip

0-0

1-1
Sun 20, Feb-17:45 - Oman Sultan Cup
Dhofar vs Al Rustaq

0-0

2-1
Sun 20, Feb-01:00 - Panama Liga Panamena de Futbol
Union Deportivo Universitario vs Veraguas CD

2-1

2-2
Sun 20, Feb-03:00 - Panama Liga Panamena de Futbol
Tauro FC vs Plaza Amador

1-0

3-1
Sun 20, Feb-05:00 - Panama Liga Panamena de Futbol
Club Atletico Chiriqui vs San Francisco FC

1-1

2-1
Sun 20, Feb-01:15 - Paraguayan Primera Division
Cerro Porteno vs Club Guarani

1-0

2-0
Sun 20, Feb-03:30 - Paraguayan Primera Division
General Caballero JLM vs Tacuary FBC

1-0

2-0
Sun 20, Feb-00:30 - Peru Primera Division
UTC Cajamarca vs Atletico Grau

0-0

0-0
Sun 20, Feb-19:59 - Peru Primera Division
Academia Deportiva Cantolao vs Alianza Atletico

0-2

1-3
Sun 20, Feb-22:15 - Peru Primera Division
Univ. Cesar Vallejo vs Ayacucho Futbol Club

0-1

2-1
Sun 20, Feb-04:00 - Peru Primera Division
Sport Huancayo vs Melgar

1-0

3-0
Sun 20, Feb-20:30 - Poland - Ekstraklasa
Lechia Gdansk vs Lech Poznan

0-0

1-0
Sun 20, Feb-15:30 - Poland - Ekstraklasa
Warta Poznan vs Radomiak Radom

0-1

3-1
Sun 20, Feb-18:00 - Poland - Ekstraklasa
Gornik Zabrze vs Rakow Czestochowa

1-1

1-1
Sun 20, Feb-19:00 - Portugal Campeonato
Sp. Espinho vs CD Gouveia

0-0

2-0
Sun 20, Feb-19:00 - Portugal Campeonato
Olhanense SC vs Juventude de Evora

1-1

1-1
Sun 20, Feb-19:00 - Portugal Campeonato
Gondomar vs Valadares Gaia

0-0

2-1
Sun 20, Feb-19:00 - Portugal Campeonato
Vianense vs Maria da Fonte

0-1

0-1
Sun 20, Feb-19:00 - Portugal Campeonato
Leca FC vs Uniao de Coimbra

1-0

3-0
Sun 20, Feb-19:00 - Portugal Campeonato
Barreirense vs Montemor

0-1

1-2
Sun 20, Feb-19:00 - Portugal Campeonato
Amarante vs Mirandela

1-0

2-1
Sun 20, Feb-19:00 - Portugal Campeonato
Tirsense vs Berco

1-1

2-1
Sun 20, Feb-19:00 - Portugal Campeonato
Esperanca Lagos vs Imortal Albufeira

1-0

2-0
Sun 20, Feb-19:00 - Portugal Campeonato
Peniche vs Uniao Idanhense

1-0

1-1
Sun 20, Feb-19:59 - Portugal Campeonato
Fontinhas vs Condeixa

2-0

3-1
Sun 20, Feb-19:00 - Portugal Campeonato
Benfica Castelo Branco vs Marinhense

0-0

0-0
Sun 20, Feb-19:00 - Portugal Campeonato
Sacavenense vs Pero Pinheiro

0-1

1-1
Sun 20, Feb-19:00 - Portugal Campeonato
Vila Real vs Paredes

0-0

0-1
Sun 20, Feb-19:00 - Portugal Campeonato
Vilaverdense vs Limianos

1-0

1-0
Sun 20, Feb-19:00 - Portugal Campeonato
Coruchense vs Sp. Ideal

0-2

1-5
Sun 20, Feb-19:00 - Portugal Campeonato
Castro Daire vs Ferreira de Aves

0-0

2-0
Sun 20, Feb-19:00 - Portugal Campeonato
Santa Marta Penaguiao vs Sao Martinho


0-1
Sun 20, Feb-17:00 - Portugal Campeonato
Sintrense vs Loures

0-1

1-1
Sun 20, Feb-19:59 - Portugal Campeonato
Camacha vs Merelinense

3-2

3-2
Sun 20, Feb-19:59 - Portugal Campeonato
S.C.Praiense vs GD Vitoria Sernache

1-0

2-2
Sun 20, Feb-19:59 - Portugal Campeonato
Rabo Peixe vs Os Belenenses

0-0

0-1
Sun 20, Feb-15:00 - Portugal Campeonato
Maritimo B vs Forjaes SC

1-1

1-1
Sun 20, Feb-16:00 - Portugal Campeonato
Operario Desportivo vs O Elvas

0-1

1-1
Sun 20, Feb-19:00 - Portugal Campeonato
Macedo Cavaleiros vs Vila Mea


0-1
Sun 20, Feb-19:30 - Portugal Liga de Honora
FC Porto B vs G.D. Chaves

0-0

0-0
Sun 20, Feb-15:00 - Portugal Liga de Honora
FC Penafiel vs Sporting Covilha

1-1

1-1
Sun 20, Feb-23:30 - Portugal Liga de Honora
Clube Desportivo Trofense vs CD Mafra

0-0

1-3
Sun 20, Feb-18:00 - Portugal Liga de Honora
C.D. Feirense vs Rio Ave

0-0

0-0
Sun 20, Feb-19:30 - Portugal Primera Liga
Maritimo vs FC Famalicao

0-1

0-1
Sun 20, Feb-00:30 - Portugal Primera Liga
Vitoria Guimaraes vs FC Arouca

1-3

1-3
Sun 20, Feb-22:00 - Portugal Primera Liga
Sporting Clube de Portugal vs GD Estoril Praia

1-0

3-0
Sun 20, Feb-19:00 - Portugal Women\'s 1A Divisao
Gil Vicente Women's vs Valadares Gaia Women's


0-8
Sun 20, Feb-19:00 - Primeira Liga 3
Vitoria Setubal FC vs Oriental Dragon

0-0

2-0
Sun 20, Feb-19:00 - Primeira Liga 3
Anadia vs S.C. Braga B

0-1

1-2
Sun 20, Feb-19:00 - Primeira Liga 3
Vitoria Guimaraes B vs Canelas 2010

0-0

1-0
Sun 20, Feb-00:30 - Primeira Liga 3
SCU Torreense vs Cova Piedade

1-0

2-1
Sun 20, Feb-15:00 - Primeira Liga 3
Lusitania Lourosa vs Pevidem

0-0

1-0
Sun 20, Feb-19:55 - Qatar League
Al-Wakra vs Al-Gharafa SC

1-1

3-2
Sun 20, Feb-17:45 - Qatar League
Al Khor SC vs Al-Shamal

0-0

0-1
Sun 20, Feb-17:00 - Republic of Azerbaijan Premier League
Zira FK vs Sabah FK Baku

0-0

2-0
Sun 20, Feb-14:30 - Romania - Divizia A
Chindia Targoviste vs FC Botosani

1-0

1-1
Sun 20, Feb-21:55 - Romania - Divizia A
CFR Cluj vs FC Rapid Bucuresti

1-0

2-1
Sun 20, Feb-18:00 - San Marino Girone A
SP Domagnano vs SC Faetano

1-1

1-3
Sun 20, Feb-18:00 - San Marino Girone A
Folgore/Falciano vs SS Virtus

1-1

1-2
Sun 20, Feb-18:00 - San Marino Girone A
San Giovanni vs SP Tre Fiori

0-1

0-1
Sun 20, Feb-16:35 - Saudi Arabia Division 2
Al Taraji vs Al-Rayyan

1-0

1-1
Sun 20, Feb-20:10 - Scotland Women\'s Premier League
Partick Thistle Women's vs Spartans Women's

2-1

2-2
Sun 20, Feb-18:00 - Scotland Women\'s Premier League
Celtic Women's vs Hearts Women's

1-0

2-0
Sun 20, Feb-19:00 - Scottish Premier League
Celtic vs Dundee

2-1

3-2
Sun 20, Feb-16:00 - Scottish Premier League
Dundee United vs Glasgow Rangers

1-0

1-1
Sun 20, Feb-20:30 - Senegal Premier League
Pikine vs ASC Diambars

0-0

0-0
Sun 20, Feb-20:30 - Senegal Premier League
Linguere vs ASEC Ndiambour

0-0

0-0
Sun 20, Feb-20:30 - Senegal Premier League
Generation Foot vs Teungueth FC

1-0

1-0
Sun 20, Feb-18:30 - Serbia - 1. Liga
Partizan Belgrade vs Radnicki 1923 Kragujevac

2-0

2-0
Sun 20, Feb-21:00 - Serbia - 1. Liga
FK Vozdovac vs Radnicki Nis

0-0

0-0
Sun 20, Feb-16:00 - Serbia - 1. Liga
Proleter Novi Sad vs Crvena Zvezda Beograd

0-1

1-2
Sun 20, Feb-19:59 - Slovakia 1. Liga
FK Senica vs SKF Sered

0-1

1-2
Sun 20, Feb-17:00 - Slovakia Women I. liga
FK Nove Zamky Women's vs Banik Horna Nitra Women's

2-1

4-2
Sun 20, Feb-20:30 - Slovenia 1. Liga
FC Koper vs Domzale

0-1

0-2
Sun 20, Feb-16:00 - Slovenia 1. Liga
Tabor Sezana vs NK Olimpija Ljubljana

1-0

1-2
Sun 20, Feb-16:00 - Slovenia U19
NK Bravo Publikum U19 vs NS Drava Ptuj(U19)

5-0

5-1
Sun 20, Feb-17:30 - South Africa First League
Polokwane City FC vs Venda

1-1

2-3
Sun 20, Feb-17:30 - South Africa First League
Hungry Lions vs Platinum City Rovers

2-0

4-0
Sun 20, Feb-17:30 - South Africa First League
Pretoria Callies vs Black Leopards

1-0

2-0
Sun 20, Feb-19:59 - South Africa Premier League
Sekhukhune United vs Baroka FC

2-0

4-0
Sun 20, Feb-17:30 - South Africa Premier League
Lamontville Golden Arrows vs Cape Town City

0-0

0-1
Sun 20, Feb-08:30 - South Australian Premier League
Adelaide University vs Adelaide Hills

0-2

0-2
Sun 20, Feb-15:00 - Spanish Ladies League Division 1
DNS de Belen Women's vs Pozuelo de Alarcon Women's

0-2

3-4
Sun 20, Feb-15:45 - Spanish Ladies League Division 1
San Vicente Women's vs Mislata CF Women's

1-1

1-2
Sun 20, Feb-19:15 - Spanish Primera Division
Valencia CF vs Barcelona

0-3

1-4
Sun 20, Feb-17:00 - Spanish Primera Division
Espanyol vs Sevilla

0-1

1-1
Sun 20, Feb-00:00 - Spanish Primera Division
Real Madrid vs Alaves

0-0

3-0
Sun 20, Feb-21:30 - Spanish Primera Division
Real Betis vs Mallorca

1-0

2-1
Sun 20, Feb-19:59 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Deportivo La Coruna vs Calahorra

0-0

2-1
Sun 20, Feb-19:59 - Spanish Primera RFEF Grupo A
CF Rayo Majadahonda vs Athletic Bilbao B

1-0

1-1
Sun 20, Feb-15:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Unionistas de Salamanca vs Racing Santander

1-1

1-2
Sun 20, Feb-15:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Zamora CF vs San Sebastian Reyes

0-0

0-3
Sun 20, Feb-15:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Valladolid B vs Racing de Ferrol

1-0

1-2
Sun 20, Feb-15:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
CD Tudelano vs Inter de Madrid

0-0

1-0
Sun 20, Feb-19:59 - Spanish Primera RFEF Grupo B
C.D. San Fernando Isleno vs Real Madrid Castilla

1-1

3-1
Sun 20, Feb-15:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
Atletico Baleares vs Gimnastic Tarragona

0-1

1-1
Sun 20, Feb-15:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
UCAM Murcia vs Sabadell

0-0

1-1
Sun 20, Feb-15:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
UE Llagostera Costa Brava vs CD Castellon

0-0

2-0
Sun 20, Feb-23:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
Barcelona B vs Albacete

1-0

2-2
Sun 20, Feb-16:30 - Spanish Primera U19
Rayo Vallecano U19 vs Valladolid(U19)


1-0
Sun 20, Feb-14:30 - Spanish Primera U19
Real Betis(U19) vs Seneca(U19)


2-0
Sun 20, Feb-14:30 - Spanish Primera U19
Alcorcon(U19) vs AD Union Adarve(U19)

0-0

0-0
Sun 20, Feb-21:00 - Spanish Primera U19
CF Damm(U19) vs Espanyol(U19)

0-0

1-0
Sun 20, Feb-15:00 - Spanish Primera U19
Athletic Bilbao U19 vs CD Pamplona U19


4-0
Sun 20, Feb-15:30 - Spanish Primera U19
UD Logrones(U19) vs Real Sociedad(U19)


2-2
Sun 20, Feb-15:30 - Spanish Primera U19
UD Mutilvera(U19) vs Eibar(U19)


1-2
Sun 20, Feb-19:00 - Spanish Segunda Division
Burgos CF vs Real Oviedo

0-0

0-1
Sun 20, Feb-17:00 - Spanish Segunda Division
Fuenlabrada vs Alcorcon

1-0

2-2
Sun 20, Feb-00:00 - Spanish Segunda Division
Real Sociedad B vs Malaga

1-0

2-0
Sun 20, Feb-21:15 - Spanish Segunda Division
Sporting de Gijon vs SD Ponferradina

0-2

2-3
Sun 20, Feb-21:15 - Spanish Segunda Division
SD Huesca vs CD Lugo

0-0

1-0
Sun 20, Feb-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Leganes B vs Mostoles

0-0

0-0
Sun 20, Feb-19:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
CD Artistico Navalcarnero vs CD Cristo Atletico

1-0

2-0
Sun 20, Feb-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
AD Union Adarve vs Real Aviles

0-2

0-3
Sun 20, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Gimnastica Segoviana vs Union Langreo

1-0

2-0
Sun 20, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Marino Luanco vs CF Salmantino UDS

0-1

0-1
Sun 20, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Coruxo FC vs Arosa Sociedad Cultural

0-0

3-0
Sun 20, Feb-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Arenteiro vs Pontevedra

0-2

1-5
Sun 20, Feb-19:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
CD Pena Sport vs Naxara

1-2

2-3
Sun 20, Feb-19:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
CD Ardoi vs CD Cayon

2-0

5-0
Sun 20, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Arenas Club de Getxo vs Osasuna B

0-0

1-0
Sun 20, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
CD Tropezon vs CD Izarra

0-0

1-0
Sun 20, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Racing Rioja CF vs Racing Santander B

0-0

1-0
Sun 20, Feb-19:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Brea vs SD Huesca B

1-0

1-0
Sun 20, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
SD Tarazona vs CD Ebro

1-0

2-0
Sun 20, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Numancia vs SD Ejea

1-0

3-0
Sun 20, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
CF Badalona vs Terrassa

0-0

1-0
Sun 20, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Teruel vs SD Formentera

1-0

1-0
Sun 20, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
AE Prat vs SCR Pena Deportiva

0-0

1-0
Sun 20, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Ibiza Islas Pitiusas vs Lleida

1-0

4-0
Sun 20, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Andratx vs Espanyol B

0-2

1-2
Sun 20, Feb-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
CE Europa vs Cerdanyola del Valles

0-0

0-0
Sun 20, Feb-14:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
CD San Roque de Lepe vs UD San Fernando

2-0

3-1
Sun 20, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Merida AD vs Cadiz B

1-1

2-1
Sun 20, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Cacereno vs Don Benito

1-0

2-0
Sun 20, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
AD Ceuta vs UD Montijo

0-0

0-0
Sun 20, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Villanovense vs CD Coria

0-0

0-0
Sun 20, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Las Palmas Atletico vs Xerez Deportivo

0-0

1-0
Sun 20, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Antequera CF vs CD Mensajero

0-0

0-0
Sun 20, Feb-16:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Panaderia Pulido vs Velez CF

1-0

2-0
Sun 20, Feb-14:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
UD Alzira vs Real Murcia

1-1

2-2
Sun 20, Feb-14:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
CF Intercity vs Aguilas FC

0-0

1-0
Sun 20, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
CD Marchamalo vs Toledo

0-1

0-2
Sun 20, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
CD El Ejido 2012 vs Calvo Sotelo Puertollano

0-0

2-0
Sun 20, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
Mar Menor vs UD Melilla

1-0

2-0
Sun 20, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
Recreativo Granada vs Atletico Mancha Real

1-0

3-0
Sun 20, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
UD Socuellamos vs Hercules CF

2-0

2-0
Sun 20, Feb-19:45 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
CD Tuilla vs L'Entregu CF

1-0

1-1
Sun 20, Feb-19:45 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Luarca vs SD Lenense


2-1
Sun 20, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Urraca CF vs Navarro

1-0

2-0
Sun 20, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
CD Lealtad vs CD Covadonga

0-0

2-1
Sun 20, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
UD Gijon Industrial vs CD Mosconia

1-0

2-1
Sun 20, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Real Titanico DE Laviana vs CD Praviano


2-3
Sun 20, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Langreo II vs CD Llanes

2-2

2-2
Sun 20, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Racing Villalbes vs CSD Arzua

0-1

2-2
Sun 20, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
CF Noia vs UD Somozas


0-1
Sun 20, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
CD Estradense vs Silva SD


2-0
Sun 20, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Viveiro CF vs CF Alondras


2-0
Sun 20, Feb-15:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Polvorin vs CD Barco

1-0

1-0
Sun 20, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
UD Los Barrios vs AD Cartaya


1-1
Sun 20, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Conil CF vs UD Tomares

0-0

2-1
Sun 20, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Sevilla C vs Cordoba CF B

0-3

3-4
Sun 20, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
CD Cabecense vs CD Pozoblanco

1-1

2-1
Sun 20, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
CD Gerena vs Recreativo Huelva

1-1

1-2
Sun 20, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
CD Rota vs Lucena CF

0-0

1-0
Sun 20, Feb-21:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Xerez CD vs CD Utrera

0-0

1-0
Sun 20, Feb-16:30 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
CD Atletico Paso vs Lanzarote

1-0

1-0
Sun 20, Feb-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
CD Marino vs La Cuadra

1-0

1-0
Sun 20, Feb-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Tenerife B vs Tenisca

2-0

2-0
Sun 20, Feb-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Herbania vs CD Vera Puerto De La Cruz


0-3
Sun 20, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Bala Azul vs La Union CF

1-0

1-0
Sun 20, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
UCAM Murcia B vs Real Murcia B

0-0

1-0
Sun 20, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Yeclano Deportivo vs CD Bullense

4-0

6-0
Sun 20, Feb-20:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Huercal Overa vs UCAM Cartagena FC

0-0

0-0
Sun 20, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
AD Caravaca vs Racing Murcia FC


1-0
Sun 20, Feb-22:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Ciudad de Murcia vs FC Cartagena B

1-0

2-0
Sun 20, Feb-15:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
EG El Palmar vs UD Los Garres

0-0

3-0
Sun 20, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Moralo CP vs CD Miajadas

1-0

3-0
Sun 20, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
AD Llerenense vs CD Don Alvaro

0-0

1-0
Sun 20, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
SP Villafranca vs Arroyo Club Polideportivo

0-0

0-0
Sun 20, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Olivenza vs CD Badajoz B


0-1
Sun 20, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CD Azuaga vs Jerez Industrial CF

0-1

1-1
Sun 20, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CD Calamonte vs EMD Aceuchal

2-0

2-1
Sun 20, Feb-15:30 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CF Trujillo vs UP Plasencia

0-0

0-0
Sun 20, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Corellano vs CD Cantolagua


3-1
Sun 20, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
Murchante vs UDC Txantrea


0-2
Sun 20, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
Azkoyen vs CD Subiza


0-1
Sun 20, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
Avance Ezcabarte vs UCD Burlades

0-0

0-0
Sun 20, Feb-14:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Berceo vs Casalarreina

0-1

0-1
Sun 20, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Alfaro vs Yague CF

2-0

2-0
Sun 20, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
Haro Deportivo vs CA River Ebro

1-0

4-0
Sun 20, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Arnedo vs CA Vianes

2-1

3-3
Sun 20, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
Oyonesa vs CDFC La Calzada

1-0

1-2
Sun 20, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
Cenicero vs CD Agoncillo

0-2

1-3
Sun 20, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Varea vs CD Anguiano

1-1

2-2
Sun 20, Feb-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CF Calamocha vs CD Carinena

0-0

1-1
Sun 20, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CF Illueca vs CA Monzon


2-2
Sun 20, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD Belchite 97 vs SD Borja


2-1
Sun 20, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
Santa Anastasia vs Giner Torrero


2-1
Sun 20, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
Barbastro vs Zaragoza B

0-0

0-1
Sun 20, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD Robres vs Epila CF


5-1
Sun 20, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD Cuarte Industria vs CD Caspe

0-0

3-0
Sun 20, Feb-15:15 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD Binefar vs Biescas

2-0

4-0
Sun 20, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Miguelturreno vs Manchego Ciudad

0-0

0-3
Sun 20, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Huracan de Balazote vs La Roda CF


3-0
Sun 20, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
CD Guadalajara vs Villacanas

2-0

3-0
Sun 20, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
CD Azuqueca vs UB Conquense


0-2
Sun 20, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
San Clemente vs UD Almansa

0-0

1-0
Sun 20, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
SD Noja vs Atletico Albericia

1-0

1-2
Sun 20, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
CF Vimenor vs CD Guarnizo


1-2
Sun 20, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
SD Textil Escudo vs U.M. Escobedo

1-1

1-1
Sun 20, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Selaya FC vs Gimnastica Torrelavega

0-1

0-2
Sun 20, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Sociedad Deportiva Beasain vs Santutxu

1-0

2-2
Sun 20, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Beti Gazte vs Amurrio

0-1

0-1
Sun 20, Feb-14:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Portugalete vs CD Vitoria

1-0

2-0
Sun 20, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
CD Baskonia vs Pasaia KE

1-0

3-0
Sun 20, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Leioa vs Barakaldo CF

1-0

1-0
Sun 20, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Anaitasuna vs San Ignacio

0-0

0-0
Sun 20, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Alaves B vs SD Deusto

2-0

4-0
Sun 20, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Aurrera de Ondarroa vs CD Lagun Onak

0-1

0-1
Sun 20, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Urduliz FT vs Tolosa

0-0

1-1
Sun 20, Feb-14:45 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
FE Grama vs UE Vilassar de Mar

0-0

0-1
Sun 20, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
Pobla De Mafumet CF vs UE Castelldefels

1-1

3-1
Sun 20, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
San Cristobal vs UE Olot

1-0

3-1
Sun 20, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
CE Manresa vs UE Figueres

1-0

1-0
Sun 20, Feb-15:30 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
EC Granollers vs L'Hospitalet

1-0

1-1
Sun 20, Feb-15:30 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
Guineueta vs Sant Andreu

1-2

3-3
Sun 20, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Villajoyosa vs Jove Espanol

0-0

1-1
Sun 20, Feb-14:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Callosa Deportiva CF vs CD Olimpic Xativa

0-0

3-0
Sun 20, Feb-14:30 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Silla CF vs Castellon II

0-1

2-1
Sun 20, Feb-14:30 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Athletic Torrellano vs Hercules CF B

1-0

1-0
Sun 20, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Atletico Saguntino vs Recambios Colon CD

1-0

2-2
Sun 20, Feb-19:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Moratalaz vs Alcorcon B

1-0

2-1
Sun 20, Feb-14:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Rayo Vallecano B vs AD Torrejon CF

2-0

5-1
Sun 20, Feb-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
CF Trival Valderas vs Fuenlabrada Promesas Madrid 2021

0-1

0-1
Sun 20, Feb-21:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Complutense Alcala vs Las Rozas

0-1

0-4
Sun 20, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
RSD Alcala Henares vs Atletico de Madrid B

1-0

1-0
Sun 20, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
CF Pozuelo Alarcon vs CD Colonia Moscardo

1-0

3-0
Sun 20, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
AD Villaviciosa De Odon vs Galapagar

0-0

2-1
Sun 20, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Villaverde Boetticher CF vs Getafe B

0-1

0-1
Sun 20, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Ursaria vs AD Parla

0-0

0-0
Sun 20, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Atletico Tordesillas vs CD Mirandes B

0-0

0-0
Sun 20, Feb-14:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Salamanca UDS B vs CD Guijuelo

0-1

0-2
Sun 20, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
CD La Virgen Del Camino vs Atletico Astorga

0-0

0-0
Sun 20, Feb-21:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
CD Huetor Tajar vs UD Torre del Mar

0-2

2-2
Sun 20, Feb-21:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
CD Torreperogil vs CD Huetor Vega

1-0

3-1
Sun 20, Feb-21:15 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Torredonjimeno vs CD El Palo

3-0

4-2
Sun 20, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Alhaurin de la Torre vs UD San Pedro

2-0

2-0
Sun 20, Feb-15:15 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Juventud Torremolinos vs Atletico de Porcuna

2-1

2-1
Sun 20, Feb-15:15 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
CD Alhaurino vs Motril CF

0-0

1-0
Sun 20, Feb-19:59 - Swedish Cup
Ytterhogdal IK vs Hacken

0-7

0-13
Sun 20, Feb-20:30 - Swedish Cup
Hammarby vs Falkenbergs FF

2-0

2-1
Sun 20, Feb-16:00 - Swedish Cup
IFK Goteborg vs Landskrona BoIS

1-0

2-0
Sun 20, Feb-18:00 - Swedish Cup
Angelholms FF vs IFK Varnamo

0-1

1-2
Sun 20, Feb-16:00 - Swedish Cup
Kalmar FF vs Trelleborgs FF

1-1

2-1
Sun 20, Feb-16:00 - Swedish Cup
IF Sylvia vs IK Sirius FK

0-2

0-3
Sun 20, Feb-16:00 - Swedish Cup
Mjallby AIF vs Norrby IF

0-0

0-0
Sun 20, Feb-16:00 - Swedish Cup
Eskilsminne IF vs Orebro

0-0

0-0
Sun 20, Feb-18:15 - Swedish Cup
Malmo FF vs GAIS

4-1

5-1
Sun 20, Feb-19:30 - Swiss Super League
Servette vs FC Luzern

0-0

1-1
Sun 20, Feb-19:30 - Swiss Super League
Grasshoppers vs Young Boys

0-0

2-2
Sun 20, Feb-17:15 - Swiss Super League
Sion vs Zurich

0-0

1-1
Sun 20, Feb-17:30 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
Bellinzona vs Basel B

2-0

2-0
Sun 20, Feb-18:00 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
Chiasso vs FC Rapperswil-Jona

0-2

2-2
Sun 20, Feb-16:00 - Syrian Cup
Al-Taliya Hama vs Al-Wahda Damascus

0-0

0-0
Sun 20, Feb-16:30 - Thai League 1
Samut Prakan City vs PT Prachuap F.C.

0-0

0-0
Sun 20, Feb-15:00 - Thai League 1
Suphanburi FC vs Chonburi FC

0-0

2-1
Sun 20, Feb-15:30 - Thai League 1
Khonkaen United vs Muang Thong United

1-0

2-1
Sun 20, Feb-16:00 - Thai League 1
Chiangrai United vs Nong Bua Pitchaya

1-1

2-1
Sun 20, Feb-15:00 - Thai League 2
Raj Pracha FC vs Udon Thani

0-0

0-1
Sun 20, Feb-15:00 - Thai League 2
Chainat Hornbill FC vs Lamphun Warrior

1-2

3-3
Sun 20, Feb-16:00 - Thai League 2
Navy FC vs Ayutthaya United

1-1

3-4
Sun 20, Feb-16:00 - Thai League 2
Chiangmai FC vs Ranong United FC

0-0

0-0
Sun 20, Feb-12:30 - Thai League 3
Sisaket FC vs Mahasarakham United FC

1-0

2-0
Sun 20, Feb-12:30 - Thai League 3
Surin Sugar Khongcheemool vs Udon United

0-0

0-2
Sun 20, Feb-12:30 - Thai League 3
Surat Thani City vs Satun United FC

0-1

0-1
Sun 20, Feb-12:30 - Thai League 3
Thonburi United vs Siam FC

1-0

1-2
Sun 20, Feb-12:30 - Thai League 3
Nakhon Ratchasima United FC vs Muang Loei United

0-0

1-1
Sun 20, Feb-12:30 - Thai League 3
Banbueng vs Sa Kaeo City

0-0

1-1
Sun 20, Feb-12:30 - Thai League 3
Inter Bangkok vs North Bangkok College

0-6

0-9
Sun 20, Feb-12:30 - Thai League 3
Prime Bangkok vs Muangnont Bankunmae FC

1-0

2-1
Sun 20, Feb-12:30 - Thai League 3
Northern Tak United vs Uttaradit FC

0-0

1-0
Sun 20, Feb-13:00 - Thai League 3
Pattaya Dolphins vs Chanthaburi FC

1-0

2-0
Sun 20, Feb-17:00 - Tunisia Division 1
CS. Hammam-Lif vs US Ben Guerdane

0-0

0-0
Sun 20, Feb-17:00 - Tunisia Division 1
Olympique de Beja vs Esperance Sportive Zarzis

0-1

0-1
Sun 20, Feb-17:00 - Tunisia Division 1
Rejiche vs Club Africain

0-0

0-1
Sun 20, Feb-17:00 - Tunisia Division 2
Stade Tunisien vs ES Rades

0-0

2-1
Sun 20, Feb-17:00 - Tunisia Division 2
J.S. Kairouanaise vs C.O.Transports

1-0

3-0
Sun 20, Feb-17:00 - Tunisia Division 2
A.S Djerba vs Jendouba Sport

0-0

0-1
Sun 20, Feb-17:00 - Tunisia Division 2
CS Bembla vs Stade Sportif Sfaxien

0-0

0-0
Sun 20, Feb-17:00 - Tunisia Division 2
CO Medenine vs Kalaa Sport

0-0

1-1
Sun 20, Feb-17:00 - Tunisia Division 2
Menzel Nour vs ES Jerba Midoun

3-0

3-0
Sun 20, Feb-17:00 - Turkey 2 Ligi A
Balikesirspor vs Istanbulspor

0-0

1-3
Sun 20, Feb-14:30 - Turkey 2 Ligi A
Samsunspor vs Denizlispor

3-0

5-0
Sun 20, Feb-19:59 - Turkey 2 Ligi A
Ankaragucu vs Bursaspor

0-1

2-1
Sun 20, Feb-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Iskenderun FK vs Bayrampasaspor

2-0

2-2
Sun 20, Feb-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Altindag Belediyespor vs Siirt Il Ozel Idaresi Spor

1-1

2-2
Sun 20, Feb-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Sile Yildizspor vs Kusadasispor

1-0

3-1
Sun 20, Feb-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Yeilyurt Belediyespor vs Hacettepe S.K.

0-0

0-0
Sun 20, Feb-13:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Orduspor vs Karsiyaka

0-0

1-0
Sun 20, Feb-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Ceyhanspor vs Modafenspor

0-2

0-2
Sun 20, Feb-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Ofspor vs Belediye Derincespor

1-0

1-1
Sun 20, Feb-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Edirnespor Genclik vs Karakopru Belediyespor

2-1

2-2
Sun 20, Feb-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Mardin BB vs Kirikkale Buyuk Anadolu

1-0

2-3
Sun 20, Feb-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Icel Idmanyurdu Spor vs Erokspor

0-0

0-0
Sun 20, Feb-13:30 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Dudulluspor Women's vs Adana Idmanyurduspor Women's

0-1

0-1
Sun 20, Feb-17:00 - Turkey Super Lig
Fatih Karagumruk vs Sivasspor

0-0

1-0
Sun 20, Feb-17:00 - Turkey Super Lig
Alanyaspor vs Trabzonspor

0-4

0-4
Sun 20, Feb-14:30 - Turkey Super Lig
Gazisehir Gaziantep vs Adana Demirspor

0-1

0-3
Sun 20, Feb-19:59 - Turkey Super Lig
Fenerbahce vs Hatayspor

0-0

2-0
Sun 20, Feb-13:00 - Turkey U19 League
Ankaragucu(U19) vs Bursaspor(U19)

0-0

1-0
Sun 20, Feb-13:00 - Turkey U19 League
Alanyaspor(U19) vs Trabzonspor(U19)

0-0

0-3
Sun 20, Feb-13:00 - Turkey U19 League
Fatih Karagumruk(U19) vs Sivasspor(U19)

0-2

0-3
Sun 20, Feb-13:00 - Turkey U19 League
Balikesirspor (U19) vs Istanbulspor(U19)

0-0

1-0
Sun 20, Feb-13:10 - Turkey U19 League
Samsunspor(U19) vs Denizlispor(U19)

0-2

0-2
Sun 20, Feb-17:20 - UAE League Division 1
Al Fujairah vs Al-Hamriyah

1-0

1-1
Sun 20, Feb-17:20 - UAE League Division 1
Al-Thaid vs Al Taawon

1-0

1-3
Sun 20, Feb-17:30 - UAE League Division 1
Dubai City vs Dubba Al Husun

0-1

0-1
Sun 20, Feb-17:30 - UAE U21 League
Emirates Club(U21) vs Al-Dhafra U21

0-0

1-1
Sun 20, Feb-17:30 - UAE U21 League
Al Jazira (U21) vs Al Nasr Dubai U21

0-0

2-0
Sun 20, Feb-17:30 - UAE U21 League
Ittihad Kalba U21 vs Ajman Club(U21)

0-2

1-2
Sun 20, Feb-17:30 - UAE U21 League
Al Oruba (U21) vs Shabab Al Ahli Dubai(U21)

0-2

0-5
Sun 20, Feb-17:00 - Uganda Super League
Gadaffi vs Mbarara City

0-0

1-0
Sun 20, Feb-21:30 - United States Mobile Mini Sun Cup
Oakland Roots vs Tulsa Roughnecks

1-1

3-2
Sun 20, Feb-16:30 - Uruguay Primera Division
Centro Atletico Fenix vs Montevideo Wanderers

0-1

0-3
Sun 20, Feb-00:00 - Uruguay Primera Division
Defensor SC vs Montevideo City Torque

1-2

1-3
Sun 20, Feb-03:00 - Uruguay Primera Division
Albion FC (URU) vs CA Penarol

1-1

1-1
Sun 20, Feb-10:30 - Vietnam Championship U19
Dong Thap(U19) vs Hung Vuong An Giang(U19)

1-0

2-0
Sun 20, Feb-10:30 - Vietnam Championship U19
Tien Giang(U19) vs Dong Tam Long An(U19)

0-1

1-4
Sun 20, Feb-12:30 - Vietnam Championship U19
Can Tho(U19) vs Sai Gon FC(U19)

1-1

1-2
Sun 20, Feb-12:45 - Vietnam Championship U19
Becamex Binh Duong(U19) vs Tay Ninh(U19)

0-1

3-1
Sun 20, Feb-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Highlanders FC vs Whawha FC

2-0

2-0
Sun 20, Feb-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Triangle FC vs Harare City

0-0

0-0
Sun 20, Feb-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Herentals College vs Manica Diamonds

0-0

2-1
Sun 20, Feb-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Cranborne Bullets vs ZPC Kariba

0-0

0-0
Sun 20, Feb-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Tenax FC vs Bulawayo City

1-0

2-0
AD:
NOTICE
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.

Write a Comment

comments powered by Disqus