AD:

Football Results for Sat 12, Feb 2022

All soccer/football results.

Complete Football Results for Sat 12, Feb 2022

BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


ADS: 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


Date and Time/Team Half Time Full Time
Sat 12, Feb-16:30 - Albania 1st league
Besa Kavaje vs Burreli

1-1

3-1
Sat 12, Feb-16:30 - Albania 1st league
Turbina Cerrik vs KF Erzeni Shijak

0-1

0-2
Sat 12, Feb-17:00 - Algeria Division 2
ASM Oran vs GC Mascara

0-0

1-0
Sat 12, Feb-17:00 - Algeria Division 2
MC Saida vs CRB Temouchent

0-0

0-0
Sat 12, Feb-17:00 - Algeria Division 2
RC Kouba vs SKAF Khemis Melina

1-1

2-2
Sat 12, Feb-17:00 - Algeria Division 2
MC El Eulma vs IRB Ouargla

1-1

1-1
Sat 12, Feb-17:00 - Algeria Division 2
MO Bejaia vs JS Bordj Menaiel

0-0

0-0
Sat 12, Feb-17:00 - Algeria Division 2
CA Batna vs USM Annaba

0-0

0-0
Sat 12, Feb-17:00 - Algeria Division 2
SC Ain Defla vs WA Boufarik

0-0

2-0
Sat 12, Feb-17:00 - Algeria Division 2
USMM Hadjout vs USM Bel Abbes

1-0

1-0
Sat 12, Feb-17:00 - Algeria Division 2
JSM Tiaret vs CRB Ain Ouessara

1-2

4-2
Sat 12, Feb-17:00 - Algeria Division 2
US Chaouia vs MO Constantine

1-0

2-1
Sat 12, Feb-17:00 - Algeria Division 2
Hamra Annaba vs JSM Bejaia

0-0

1-0
Sat 12, Feb-17:00 - Algeria Division 2
AS Ain Mlila vs USM Khenchela

0-2

1-3
Sat 12, Feb-17:00 - Algeria Division 2
IRB Lakhdaria vs Bordj Bou Arreridj

1-1

1-3
Sat 12, Feb-17:00 - Algeria Division 2
El Bayadh vs USM El Harrach

0-0

1-0
Sat 12, Feb-17:00 - Algeria Division 2
MCB Oued Sly vs ES Ben Aknoun

0-0

0-0
Sat 12, Feb-17:00 - Algeria Division 2
Teleghma vs JSM Skikda

1-0

3-1
Sat 12, Feb-17:30 - Algeria U21
CR Belouizdad(U21) vs RC Relizane(U21)

3-0

5-0
Sat 12, Feb-17:30 - Algeria U21
JS Kabylie(U21) vs MC Alger(U21)

0-0

0-0
Sat 12, Feb-14:00 - Algeria U21 Division 2
US Chaouia(U21) vs MO Constantine U21

1-0

4-1
Sat 12, Feb-14:00 - Algeria U21 Division 2
NRB Teleghma U21 vs JSM Skikda(U21)


1-2
Sat 12, Feb-15:00 - Algeria U21 Division 2
RC Kouba U21 vs SKAF Khemis Melina(U21)

0-0

0-0
Sat 12, Feb-15:00 - Algeria U21 Division 2
MC El Eulma(U21) vs IRB Ouargla (U21)

1-1

1-2
Sat 12, Feb-15:00 - Algeria U21 Division 2
MO Bejaia(U21) vs JS Bordj Menaiel(U21)

0-0

2-1
Sat 12, Feb-15:00 - Algeria U21 Division 2
MC Saida (U21) vs CRB Temouchent(U21)

0-0

0-1
Sat 12, Feb-15:00 - Algeria U21 Division 2
USMM Hadjout(U21) vs USM Bel Abbes U21

2-1

4-1
Sat 12, Feb-15:00 - Algeria U21 Division 2
AS Ain Mlila U21 vs USM Khenchela(U21)

1-1

2-1
Sat 12, Feb-15:00 - Algeria U21 Division 2
MCB Oued Sly(U21) vs ES Ben Aknoun(U21)

0-1

1-1
Sat 12, Feb-15:00 - Algeria U21 Division 2
Hamra Annaba (U21) vs JSM Bejaia(U21)

0-0

1-0
Sat 12, Feb-18:00 - Angola Girabola League
Recreativo Libolo vs Progresso Sambizanga

1-1

1-1
Sat 12, Feb-00:00 - Argentine Primera Division
Arsenal de Sarandi vs Rosario Central

1-1

1-1
Sat 12, Feb-02:15 - Argentine Primera Division
Velez Sarsfield vs Aldosivi

0-0

2-0
Sat 12, Feb-02:15 - Argentine Primera Division
Club Deportivo Godoy Cruz vs Tigre

0-1

1-1
Sat 12, Feb-04:30 - Argentine Primera Division
CA Banfield vs San Lorenzo

0-0

0-0
Sat 12, Feb-03:00 - Argentinian Primera B - Nacional
Deportivo Moron vs Tristan Suarez

0-0

0-0
Sat 12, Feb-10:00 - Australia FFA Cup Qualifiers
Annerley FC vs St Albans FC

5-1

7-1
Sat 12, Feb-10:00 - Australia FFA Cup Qualifiers
New Farm United vs Ipswich City


3-0
Sat 12, Feb-10:00 - Australia FFA Cup Qualifiers
Oxley United vs Mount Gravatt

0-0

0-3
Sat 12, Feb-10:00 - Australia FFA Cup Qualifiers
Yeronga Eagles vs West Wanderers United

1-0

3-1
Sat 12, Feb-11:00 - Australia FFA Cup Qualifiers
The Lakes vs Gatton

5-0

8-0
Sat 12, Feb-12:00 - Australia FFA Cup Qualifiers
Tarragindi Tigers vs Kawana

0-1

3-4
Sat 12, Feb-12:00 - Australia FFA Cup Qualifiers
Logan Metro vs Coolum

3-0

7-0
Sat 12, Feb-12:00 - Australia FFA Cup Qualifiers
Ripley Valley vs Acacia Ridge

0-1

1-1
Sat 12, Feb-12:00 - Australia FFA Cup Qualifiers
Runaway Bay SC vs Burleigh Heads

0-0

1-0
Sat 12, Feb-12:30 - Australia FFA Cup Qualifiers
Bardon Latrobe vs Westside FC

0-3

0-6
Sat 12, Feb-13:00 - Australia FFA Cup Qualifiers
Slacks Creek vs North Pine

0-1

1-4
Sat 12, Feb-13:30 - Australia FFA Cup Qualifiers
Musgrave Yellow vs Western Spirit

0-2

4-3
Sat 12, Feb-09:00 - Australia FFA Cup Qualifiers
Legends FC(AUS) vs Springfield United

0-2

2-2
Sat 12, Feb-09:50 - Australia League A
Wellington Phoenix vs Adelaide United

1-0

1-1
Sat 12, Feb-12:45 - Australia League A
Melbourne Victory FC vs Newcastle Jets FC

1-0

1-2
Sat 12, Feb-12:45 - Australia League A
Sydney FC vs Western United FC

0-0

1-1
Sat 12, Feb-13:00 - Australia West Premier Bam Creative Night Series
Cockburn City vs Inglewood United

0-0

0-0
Sat 12, Feb-13:00 - Australia West Premier Bam Creative Night Series
Balcatta vs Sorrento Gulls

0-1

1-1
Sat 12, Feb-15:00 - Australia West Premier Bam Creative Night Series
Perth S.C vs Armadale

0-0

0-0
Sat 12, Feb-15:00 - Australia West Premier Bam Creative Night Series
Stirling Macedonia vs Perth Glory FC Am

0-0

1-0
Sat 12, Feb-09:50 - Australia Women\'s A-League
Melbourne Victory Women's vs WS Wanderers Women's

2-0

5-0
Sat 12, Feb-17:30 - Austria Erste Division
SK Vorwarts Steyr vs SV Horn

1-1

2-2
Sat 12, Feb-19:59 - Austrian Bundesliga
Rheindorf Altach vs Austria Wien

0-2

0-2
Sat 12, Feb-19:59 - Austrian Bundesliga
Wolfsberger AC vs SV Ried

1-1

2-1
Sat 12, Feb-19:59 - Austrian Bundesliga
WSG Swarovski Tirol vs Sturm Graz

1-1

2-2
Sat 12, Feb-19:20 - Bahrain Division 2
Shabab Manama vs Busaiteen

3-1

5-1
Sat 12, Feb-19:20 - Bahrain Division 2
Bahrain SC vs Al-Ittihad (BHR)

1-2

3-2
Sat 12, Feb-19:20 - Bahrain Division 2
Malkiya vs Qalali

1-0

1-0
Sat 12, Feb-13:00 - Bangladesh Premier League
Sheikh Jamal vs Bangladesh Police

0-0

0-0
Sat 12, Feb-13:00 - Bangladesh Premier League
Bashundhara Kings vs Muktijoddha SKC

0-0

1-0
Sat 12, Feb-23:00 - Belgian First Amateur Division
Royal Olympic Club Charleroi vs URSL Vise


1-1
Sat 12, Feb-22:30 - Belgian First Amateur Division
Dessel Sport vs Patro Eisden

1-0

1-0
Sat 12, Feb-23:00 - Belgian First Amateur Division
La Louviere Centre vs Royal Knokke

1-1

1-6
Sat 12, Feb-19:15 - Belgian Jupiler League
AS Eupen vs K.A.A. Gent

0-1

0-1
Sat 12, Feb-23:45 - Belgian Jupiler League
Zulte Waregem vs Anderlecht

0-2

1-2
Sat 12, Feb-21:30 - Belgian Jupiler League
KV Mechelen vs KV Oostende

1-0

3-0
Sat 12, Feb-21:30 - Belgian Jupiler League
Oud Heverlee Leuven vs Cercle Brugge

1-2

3-2
Sat 12, Feb-23:45 - Belgium - 2e Klasse
Westerlo vs Royal Excel Mouscron

0-0

1-0
Sat 12, Feb-21:00 - Belgium Women 1st National
Ladies Genk B Women's vs ASE De Chastre Women's


3-1
Sat 12, Feb-18:00 - Belgium Women 1st National
Moldavo Women's vs KSKV Zwevezele Women's


1-2
Sat 12, Feb-19:59 - Belgium Women 1st National
RAEC Mons Women's vs Wuustwezel Women's

1-1

3-5
Sat 12, Feb-19:59 - Belgium Women 1st National
Gent B Women's vs Standard Liege B Women's


8-0
Sat 12, Feb-19:59 - Belgium Women 1st National
KV Mechelen Women's vs RSC Anderlecht II Women's


2-0
Sat 12, Feb-18:30 - Belgium Women 1st National
KVK Tienen Women's vs Kontich FC Women's


1-5
Sat 12, Feb-19:00 - Belgium Women 1st National
Famkes Merkem Women's vs Oud Heverlee Leuven II Women's


4-1
Sat 12, Feb-17:00 - Belgium Women\'s Premier League
Zulte Waregem Women's vs Anderlecht Women's

0-3

1-4
Sat 12, Feb-17:00 - Belgium Women\'s Premier League
Club Brugge Women's vs Oud Heverlee Leuven Women's

0-0

0-0
Sat 12, Feb-17:00 - Belgium Women\'s Premier League
Eendracht Aalst Women's vs KAA Gent Ladies Women's

0-2

1-4
Sat 12, Feb-17:00 - Belgium Women\'s Premier League
Genk Women's vs White Star Woluwe Women's

5-0

7-1
Sat 12, Feb-17:00 - Belgium Women\'s Premier League
Charleroi Women's vs Standard Liege Women's

2-0

2-3
Sat 12, Feb-23:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Jorge Wilstermann vs Blooming

0-1

0-1
Sat 12, Feb-23:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Club Always Ready vs Royal Pari

1-2

2-2
Sat 12, Feb-04:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Oriente Petrolero vs Aurora

0-0

2-0
Sat 12, Feb-23:00 - Brasil Copa do Nordeste
Botafogo PB vs Alagoinhas Atletico BA

1-0

1-0
Sat 12, Feb-23:30 - Brazil Mato-grossense Division 1
Cuiaba (MT) vs Dom Bosco MT

1-0

4-0
Sat 12, Feb-23:30 - Brazil Amazonense League
Amazonas AM vs Princesa AM

0-1

0-1
Sat 12, Feb-23:30 - Brazil Amazonense League
Operario/AM vs Penarol AM

1-1

4-1
Sat 12, Feb-22:30 - Brazil Brasiliense DF Division 1
Paranoa DF vs Luziania/DF

0-0

1-1
Sat 12, Feb-22:30 - Brazil Brasiliense DF Division 1
Capital DF vs Unai Itapua DF

2-0

3-1
Sat 12, Feb-23:00 - Brazil Campeonat Potiguar
Santa Cruz RN vs Potiguar-M RN

1-1

2-1
Sat 12, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Baiano Division
Juazeirense BA vs Doce Mel BA

0-0

0-0
Sat 12, Feb-22:30 - Brazil Campeonato Carioca
Bangu vs Resende-RJ

0-0

0-0
Sat 12, Feb-23:30 - Brazil Campeonato Catarinense Division 1
Avai FC (SC) vs Joinville SC

0-0

0-0
Sat 12, Feb-22:00 - Brazil Campeonato Cearense Division 1
Maracana CE vs Pacajus CE

1-0

1-2
Sat 12, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Cearense Division 1
Icasa(CE) vs Ferroviario CE

0-0

1-1
Sat 12, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Cearense Division 1
Iguatu CE vs Crato CE

4-0

7-0
Sat 12, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Cearense Division 1
Caucaia vs Uniclinic Atletico Cearense CE

2-1

5-2
Sat 12, Feb-23:30 - Brazil Campeonato Gaucho Division 1
SER Caxias do Sul vs Internacional (RS)

0-0

0-1
Sat 12, Feb-23:30 - Brazil Campeonato Goiano Division
Goias vs Goianesia GO

0-0

2-0
Sat 12, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Goiano Division
Aparecidense GO vs Atletico Clube Goianiense

0-1

1-2
Sat 12, Feb-23:30 - Brazil Campeonato Mineiro Division 1
America MG vs Atletico Mineiro (MG)

0-0

0-2
Sat 12, Feb-22:00 - Brazil Campeonato Mineiro Division 1
Athletic Club MG vs Patrocinense MG

1-0

1-0
Sat 12, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Paraibano
Treze Campina Grande PB vs Centro Sportivo Paraibano(CSP)

2-1

2-2
Sat 12, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Paulista
Botafogo SP vs Agua Santa

0-2

0-2
Sat 12, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Paulista
Gremio Novorizontino vs Guarani Futebol Clube

0-1

1-2
Sat 12, Feb-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
Sao Caetano (SP) vs Taubate

1-0

3-2
Sat 12, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
Sao Bento vs AA Portuguesa Santista

0-0

0-0
Sat 12, Feb-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Nacional SP vs EC Sao Bernardo

0-0

0-0
Sat 12, Feb-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Olimpia SP vs Capivariano FC SP

0-0

0-1
Sat 12, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Noroeste SP vs Comercial SP

1-1

2-1
Sat 12, Feb-22:00 - Brazil Capixaba
Serra Sd vs Desportiva Ferroviaria (ES)

0-0

1-1
Sat 12, Feb-22:00 - Brazil Capixaba
Vitoria(ES) vs Vilavelhense (ES)

1-1

2-2
Sat 12, Feb-22:00 - Brazil Capixaba
CTE Colatina/ES vs Nova Venecia ES

0-2

1-4
Sat 12, Feb-23:00 - Brazil Capixaba
Rio Branco ES vs Real Noroeste

0-1

1-1
Sat 12, Feb-22:30 - Brazil Paraense Division 1 League
Castanhal PA vs Bragantino PA

1-1

2-1
Sat 12, Feb-23:30 - Brazil Pernambucano League
Sete de Setembro PE vs Santa Cruz (PE)

1-2

1-3
Sat 12, Feb-23:00 - Brazil Piauiense Division 1
River/PI vs Fluminense/PI

2-1

3-5
Sat 12, Feb-23:00 - Brazil Piauiense Division 1
Parnahyba PI vs EC Flamengo PI

0-0

1-0
Sat 12, Feb-22:15 - Brazil Sergipano
America SE vs Maruinense/SE

2-0

6-0
Sat 12, Feb-23:00 - Brazil Sergipano
Frei Paulistano/SE vs Falcon FC SE

0-1

0-2
Sat 12, Feb-23:00 - Brazil Tocantinense League
Tocantinopolis vs Araguacema TO

2-0

2-1
Sat 12, Feb-23:00 - Brazil Tocantinense League
Capital TO vs Gurupi TO

1-0

3-0
Sat 12, Feb-17:00 - Burundi Ligue A
Bujumbura City vs Olympic Star

0-3

1-4
Sat 12, Feb-17:00 - Burundi Ligue A
Rukinzo FC vs Atheletico Olympic

0-1

1-1
Sat 12, Feb-23:00 - CAF Champions League
Raja Casablanca Atlhletic vs AmaZulu

0-0

1-0
Sat 12, Feb-19:59 - CAF Champions League
Zamalek vs Petro Atletico de Luanda

0-2

2-2
Sat 12, Feb-19:59 - CAF Champions League
Horoya AC vs ES Setif

0-0

0-1
Sat 12, Feb-17:00 - CAF Champions League
Esperance Sportive de Tunis vs Jwaneng Galaxy

3-0

4-0
Sat 12, Feb-22:00 - Carolina Challenge Cup
Inter Miami CF vs Columbus Crew

0-0

1-1
Sat 12, Feb-01:00 - Chile Primera Division
Palestino vs O Higgins

1-0

1-0
Sat 12, Feb-03:30 - Chile Primera Division
Everton CD vs Coquimbo Unido

1-0

2-0
Sat 12, Feb-15:00 - Club Friendly
Nykobing FC vs HB Koge

0-0

0-0
Sat 12, Feb-15:00 - Club Friendly
Orn-Horten vs Halsen

0-2

3-3
Sat 12, Feb-15:00 - Club Friendly
Fram Larvik vs Kjelsas IL


0-1
Sat 12, Feb-17:30 - Club Friendly
Vard Haugesund vs Staal Jorpeland

0-0

0-0
Sat 12, Feb-15:00 - Club Friendly
Thisted FC vs Ringkobing

2-0

6-1
Sat 12, Feb-17:30 - Club Friendly
FC Ural Yekaterinburg vs FC Pyunik

3-1

4-2
Sat 12, Feb-15:00 - Club Friendly
Lindome GIF vs Orgryte

1-3

1-4
Sat 12, Feb-17:30 - Club Friendly
KKS 1925 Kalisz vs Unia Solec Kujawski

0-2

0-5
Sat 12, Feb-23:00 - Club Friendly
FC Dallas vs San Antonio FC

5-0

6-0
Sat 12, Feb-15:00 - Club Friendly
Fotbal Trinec vs Prostejov

0-0

0-1
Sat 12, Feb-15:00 - Club Friendly
SC Gleisdorf vs SV Heiligenkreuz

0-0

1-2
Sat 12, Feb-15:00 - Club Friendly
NK Croatia Sesvete vs Znicz Pruszkow

0-0

0-1
Sat 12, Feb-11:00 - Club Friendly
Moreton Bay United vs Gold Coast United

0-1

1-1
Sat 12, Feb-15:00 - Club Friendly
KFUM Oslo vs Ullern

2-0

3-0
Sat 12, Feb-15:00 - Club Friendly
Gyori Dozsa Woman's vs Synot Slovacko Women's

0-1

1-3
Sat 12, Feb-00:00 - Club Friendly
Shamrock Rovers vs St. Patrick's

0-0

1-1
Sat 12, Feb-11:00 - Club Friendly
Beachside vs Glenorchy Knights B

1-2

2-2
Sat 12, Feb-15:00 - Club Friendly
Energetyk-BGU Minsk vs Volna Pinsk

0-0

1-1
Sat 12, Feb-15:00 - Club Friendly
Synot Slovacko II vs FC Vsetin

2-0

2-0
Sat 12, Feb-11:00 - Club Friendly
Gold Coast Knights vs Brisbane Roar FC Am


3-0
Sat 12, Feb-15:00 - Club Friendly
STK Samorin vs 1. SC Znojmo

2-0

2-0
Sat 12, Feb-15:00 - Club Friendly
Legia Warszawa B vs Motor Lublin

0-1

0-2
Sat 12, Feb-15:00 - Club Friendly
FK Panevezys vs BFC Daugavpils

2-0

3-0
Sat 12, Feb-15:00 - Club Friendly
Dziugas Telsiai vs Siauliai

0-0

0-1
Sat 12, Feb-11:30 - Club Friendly
FK Nizhny Novgorod Youth vs Kuban Holding


0-2
Sat 12, Feb-15:00 - Club Friendly
SpVg Schonnebeck vs FC Gutersloh

2-0

4-0
Sat 12, Feb-15:15 - Club Friendly
Astra Giurgiu vs CSA Steaua Bucureti

0-5

1-7
Sat 12, Feb-12:00 - Club Friendly
Zorya Luhansk vs Okzhetpes

1-1

1-1
Sat 12, Feb-15:30 - Club Friendly
GKS Katowice vs Garbarnia Krakow

1-0

3-0
Sat 12, Feb-15:30 - Club Friendly
Opava vs GKS Tychy

1-0

4-2
Sat 12, Feb-12:00 - Club Friendly
Rockdale City Suns vs St George Saints

1-2

3-2
Sat 12, Feb-15:30 - Club Friendly
GKS Belchatow vs Pogon Grodzisk Mazowiecki

2-2

4-2
Sat 12, Feb-15:30 - Club Friendly
Varbergs BoIS FC vs Tvaakers IF

1-0

1-1
Sat 12, Feb-12:00 - Club Friendly
CWKS Resovia Rzeszow vs Arsenal Tula

1-0

2-0
Sat 12, Feb-15:30 - Club Friendly
Klepp IL Women's vs Avaldsnes Women's

1-3

1-3
Sat 12, Feb-15:30 - Club Friendly
KKS 1925 Kalisz vs Chrobry Glogow

1-0

1-1
Sat 12, Feb-19:30 - Club Friendly
Sligo Rovers vs Athlone

1-1

3-1
Sat 12, Feb-19:30 - Club Friendly
FC Augsburg B vs FC Pipinsried

0-0

1-0
Sat 12, Feb-18:00 - Club Friendly
Djurgardens vs Lillestrom

1-0

1-0
Sat 12, Feb-19:30 - Club Friendly
KFC Kalna nad Hronom vs Banik Lehota pod Vtacnikom

2-1

3-5
Sat 12, Feb-18:00 - Club Friendly
Randers FC vs Arsenal Tula

1-0

2-3
Sat 12, Feb-18:00 - Club Friendly
Raufoss vs Stabaek

0-0

1-0
Sat 12, Feb-18:00 - Club Friendly
St.Polten vs Rapid Wien B

0-0

0-1
Sat 12, Feb-18:00 - Club Friendly
AFC Eskilstuna vs Jonkopings Sodra IF

3-0

5-2
Sat 12, Feb-18:00 - Club Friendly
Fana vs Froya

3-0

3-1
Sat 12, Feb-18:00 - Club Friendly
Orn-Horten vs Lyn Oslo FC

2-1

2-2
Sat 12, Feb-18:00 - Club Friendly
Navbahor Namangan vs FC Kairat Almaty

0-0

1-0
Sat 12, Feb-21:00 - Club Friendly
Veres Rivne vs Chernomorets Odessa

1-0

2-2
Sat 12, Feb-21:00 - Club Friendly
Djurgardens Women's vs IFK Kalmar Women's

1-1

2-1
Sat 12, Feb-21:00 - Club Friendly
Sandecja Nowy Sacz vs Siarka Tarnobrzeg

0-0

3-0
Sat 12, Feb-21:00 - Club Friendly
FK Riteriai vs Hegelmann Litauen

0-1

0-2
Sat 12, Feb-16:00 - Club Friendly
Levski Sofia vs Pirin Blagoevgrad

1-0

3-1
Sat 12, Feb-16:00 - Club Friendly
Sloboda Tuzla vs Bratstvo Gracanica

0-0

1-0
Sat 12, Feb-16:00 - Club Friendly
Landskrona BoIS vs Trelleborgs FF

0-0

0-0
Sat 12, Feb-16:00 - Club Friendly
Litex Lovech vs POFC Botev Vratsa

0-1

1-3
Sat 12, Feb-16:00 - Club Friendly
Rotor Volgograd vs FK Liepaja

1-2

1-2
Sat 12, Feb-16:00 - Club Friendly
Vasteras SK FK vs Sollentuna FK


0-1
Sat 12, Feb-16:00 - Club Friendly
Moss vs Strommen

0-0

1-0
Sat 12, Feb-19:59 - Club Friendly
Bischofshofen vs ATSV Stadl Paura

2-1

7-1
Sat 12, Feb-16:00 - Club Friendly
Arka Gdynia vs GKS Przodkowo

1-0

4-0
Sat 12, Feb-19:59 - Club Friendly
FK Kosice vs Slavoj Trebisov

0-0

2-0
Sat 12, Feb-16:00 - Club Friendly
NK Nafta vs ND Beltinci

0-0

2-0
Sat 12, Feb-18:30 - Club Friendly
CWKS Resovia Rzeszow vs Borac Banja Luka

0-0

0-2
Sat 12, Feb-16:00 - Club Friendly
Follo vs Gjellerasen IF

0-2

1-3
Sat 12, Feb-18:30 - Club Friendly
FK Krasnodar II vs FK Aksu

1-0

3-0
Sat 12, Feb-16:00 - Club Friendly
Lorenskog vs Sprint-Jeloy


2-0
Sat 12, Feb-16:00 - Club Friendly
Pobeda Prilep vs Voska Sport


2-3
Sat 12, Feb-16:00 - Club Friendly
Botev Plovdiv vs FC Maritsa Plovdiv

1-0

2-2
Sat 12, Feb-16:00 - Club Friendly
IK Sirius FK vs FC Flora Tallinn

3-1

4-1
Sat 12, Feb-16:00 - Club Friendly
Stal Stalowa Wola vs KS Wiazownica

3-0

3-1
Sat 12, Feb-16:00 - Club Friendly
FC Hebar Pazardzhik vs Lokomotiv Plovdiv

0-1

0-1
Sat 12, Feb-16:00 - Club Friendly
SV Grodig vs FC Wacker Innsbruck Amateure

2-0

5-1
Sat 12, Feb-16:00 - Club Friendly
FC Minsk vs FC Gomel

2-1

4-2
Sat 12, Feb-16:00 - Club Friendly
FK Ohrid 2004 vs Korab Debar

0-1

1-1
Sat 12, Feb-16:00 - Club Friendly
Asane Fotball Women's vs Arna-Bjornar Women's

0-2

0-2
Sat 12, Feb-16:00 - Club Friendly
Olimpia Grudziadz vs Olimpia Elblag

0-0

0-0
Sat 12, Feb-16:00 - Club Friendly
FC Memmingen vs TSV Schwaben Augsburg

0-2

3-2
Sat 12, Feb-16:00 - Club Friendly
Kuban Holding vs Torpedo Miass

1-0

1-2
Sat 12, Feb-16:00 - Club Friendly
Aarhus AGF Women's vs HB Koge Woman's


1-4
Sat 12, Feb-16:00 - Club Friendly
Wisla II Plock vs Polonia Warszawa

0-2

1-2
Sat 12, Feb-13:00 - Club Friendly
Urartu vs Dinamo Minsk

0-0

2-1
Sat 12, Feb-13:00 - Club Friendly
SK Kladno vs Dukla Praha B

1-1

1-4
Sat 12, Feb-13:00 - Club Friendly
Ruch Chorzow vs GKS Jastrzebie

0-1

2-2
Sat 12, Feb-16:15 - Club Friendly
AIK Solna Women's vs IFK Norrkoping DFK Women's

0-1

0-4
Sat 12, Feb-13:00 - Club Friendly
Hanacka Slavia Kromeriz vs Brno B

1-0

2-0
Sat 12, Feb-13:00 - Club Friendly
Usti nad Labem vs Viktoria Zizkov

0-2

0-2
Sat 12, Feb-13:00 - Club Friendly
FC Belshina Babruisk vs Malorita FC

5-1

5-2
Sat 12, Feb-13:00 - Club Friendly
Vanlose IF vs Avarta

1-0

2-0
Sat 12, Feb-16:30 - Club Friendly
FK Isloch Minsk vs FK Ruh Brest

2-0

3-1
Sat 12, Feb-13:00 - Club Friendly
Hradec Kralove B vs FK Nachod-Destne

4-0

6-1
Sat 12, Feb-16:30 - Club Friendly
SV Heimstetten vs SSV Ulm 1846

1-2

1-3
Sat 12, Feb-16:30 - Club Friendly
Young Boys Football Development vs Middelfart

1-1

2-1
Sat 12, Feb-13:00 - Club Friendly
Dukla Praha vs FK Loko Vltavin

2-1

6-1
Sat 12, Feb-13:00 - Club Friendly
Velke Mezirici vs Vrchovina

1-0

6-0
Sat 12, Feb-13:00 - Club Friendly
Rochedale Rovers vs Brisbane City

0-2

2-3
Sat 12, Feb-13:00 - Club Friendly
Brandys Nad Labem vs Kosmonosy

0-0

3-1
Sat 12, Feb-19:00 - Club Friendly
Kvik Halden vs Notodden FK

2-3

3-4
Sat 12, Feb-19:00 - Club Friendly
Valerenga Women's vs Fortuna Hjorring Women's

0-0

1-0
Sat 12, Feb-13:15 - Club Friendly
FK Pribram vs Admira Praha

0-3

1-6
Sat 12, Feb-13:15 - Club Friendly
Siegburger SV 04 vs SV Porz 1919

3-1

4-2
Sat 12, Feb-13:30 - Club Friendly
Sandecja Nowy Sacz vs Stal Rzeszow

0-0

1-0
Sat 12, Feb-22:00 - Club Friendly
Chicago Fire vs Toronto FC

0-0

0-1
Sat 12, Feb-14:00 - Club Friendly
Malmo FF vs Krasnodar FK

0-1

0-2
Sat 12, Feb-14:00 - Club Friendly
Arka Gdynia vs Stomil Olsztyn

0-0

2-0
Sat 12, Feb-14:00 - Club Friendly
FC Roskilde vs FA 2000

0-1

1-1
Sat 12, Feb-14:00 - Club Friendly
FK Zeleziarne Podbrezova vs Brno

0-1

0-2
Sat 12, Feb-14:00 - Club Friendly
Pandurii Targu Jiu vs ACSO Filiasi

1-0

1-0
Sat 12, Feb-14:00 - Club Friendly
FK Javor Ivanjica vs Podbeskidzie

0-1

1-3
Sat 12, Feb-17:00 - Club Friendly
FK Vardar vs Belasica Strumica

0-0

0-0
Sat 12, Feb-14:00 - Club Friendly
SK Slovan Varnsdorf vs Prepere

3-0

7-1
Sat 12, Feb-17:00 - Club Friendly
Bryne vs Mandalskameratene


3-0
Sat 12, Feb-17:00 - Club Friendly
Osters IF vs Kalmar FF

0-0

0-0
Sat 12, Feb-14:00 - Club Friendly
FC Sellier & Bellot Vlasim vs Mlada Boleslav B

2-0

4-0
Sat 12, Feb-17:00 - Club Friendly
Brommapojkarna vs Vasalunds IF

3-0

3-1
Sat 12, Feb-17:00 - Club Friendly
Sandefjord vs Jerv

2-1

4-1
Sat 12, Feb-14:00 - Club Friendly
Lisen vs MFK Skalica

0-0

0-0
Sat 12, Feb-17:00 - Club Friendly
Cherno More Varna vs FC Dobrudzha

3-0

6-0
Sat 12, Feb-17:00 - Club Friendly
Gornik Polkowice vs Slask Wroclaw B

2-2

2-4
Sat 12, Feb-14:00 - Club Friendly
SK Hranice vs Unicov

0-1

2-2
Sat 12, Feb-17:00 - Club Friendly
Norrby IF vs Degerfors IF

0-0

1-1
Sat 12, Feb-17:00 - Club Friendly
Widzew lodz vs Gareji Sagarejo

0-1

2-2
Sat 12, Feb-14:00 - Club Friendly
Wisla Pulawy vs Chelmianka Chelm

1-0

3-2
Sat 12, Feb-17:00 - Club Friendly
Zorya Luhansk vs Odense BK

1-1

3-2
Sat 12, Feb-17:00 - Club Friendly
Freie Turnerschaft Braunschweig vs FC Hansa Luneburg

2-1

3-4
Sat 12, Feb-14:00 - Club Friendly
Marienlyst vs Naesby BK

0-0

1-0
Sat 12, Feb-17:00 - Club Friendly
Uhersky Brod vs SSK Bilovec

2-0

7-0
Sat 12, Feb-17:00 - Club Friendly
FC Schweinfurt vs Wurzburger FV

3-0

4-0
Sat 12, Feb-14:00 - Club Friendly
Lokomotiv Gomel vs Shakhter Soligorsk

0-2

0-5
Sat 12, Feb-17:00 - Club Friendly
SK Sokol Zapy vs FC Velim

2-1

4-1
Sat 12, Feb-17:00 - Club Friendly
Kauno Zalgiris vs Metta/LU Riga

3-0

4-0
Sat 12, Feb-14:00 - Club Friendly
Hillerod Fodbold vs KFUM Roskilde

2-1

2-1
Sat 12, Feb-17:00 - Club Friendly
SR Donaufeld Wien vs SV Stripfing

0-0

0-1
Sat 12, Feb-17:00 - Club Friendly
FC Rosengard Women's vs Nordsjaelland Women's

2-1

3-1
Sat 12, Feb-14:00 - Club Friendly
Hutnik Krakow vs Podhale Nowy

1-1

1-1
Sat 12, Feb-17:00 - Club Friendly
Bzenec vs Sokol Lanzhot

1-0

2-3
Sat 12, Feb-17:00 - Club Friendly
Tus Bersenbruck vs VfB Oldenburg

0-2

1-4
Sat 12, Feb-14:00 - Club Friendly
Gornik Zabrze II vs Zlin B

2-0

6-0
Sat 12, Feb-17:00 - Club Friendly
MTV Gifhorn vs VfV 06 Hildesheim

0-1

0-2
Sat 12, Feb-17:00 - Club Friendly
Akron Togliatti vs Zeleznicar Pancevo

0-0

0-1
Sat 12, Feb-17:00 - Club Friendly
FK Rosoman 83 vs Bratstvo 07


4-4
Sat 12, Feb-22:30 - Club Friendly
Orange County SC vs New Mexico United

1-0

2-0
Sat 12, Feb-14:30 - Club Friendly
BATE Borisov vs Arsenal Dzyarzhynsk

0-0

0-1
Sat 12, Feb-20:30 - Club Friendly
FK Zalgiris Vilnius vs FK Jonava

2-1

5-1
Sat 12, Feb-14:30 - Club Friendly
Odra Opole vs Skra Czestochowa


3-2
Sat 12, Feb-14:30 - Club Friendly
Blansko vs Slovan Rosice

0-0

0-0
Sat 12, Feb-07:00 - Club Friendly
Hobart United vs South Hobart B

2-3

5-5
Sat 12, Feb-07:00 - Club Friendly
Hobart Olympia Warriors II vs Taroona

0-3

0-5
Sat 12, Feb-07:00 - Club Friendly
Moreton Bay United(U23) vs Gold Coast United(U23)

1-0

4-0
Sat 12, Feb-09:00 - Club Friendly
Glenorchy Knights vs South Hobart

0-1

2-3
Sat 12, Feb-23:00 - Colombia Copa Mustang
Cortulua vs Patriotas FC

1-0

1-0
Sat 12, Feb-01:00 - Colombia Copa Mustang
Union Magdalena vs Envigado

1-0

2-1
Sat 12, Feb-03:05 - Colombia Copa Mustang
Atletico Bucaramanga vs Deportivo Pasto

0-0

0-1
Sat 12, Feb-05:10 - Colombia Copa Mustang
Atletico Nacional vs Alianza Petrolera

0-0

0-0
Sat 12, Feb-00:00 - Copa Libertadores U20
Blooming U20 vs Independiente Del Valle U20

0-1

0-3
Sat 12, Feb-02:30 - Copa Libertadores U20
Caracas FC U20 vs Sporting Cristal U20

1-0

5-1
Sat 12, Feb-01:00 - Costa Rica Division 2
AD Carmelita vs Municipal Liberia

0-0

0-1
Sat 12, Feb-18:00 - Croatia - 1. Division
NK Lokomotiva Zagreb vs Istra 1961

0-0

1-1
Sat 12, Feb-20:05 - Croatia - 1. Division
Dinamo Zagreb vs HNK Gorica

0-0

2-1
Sat 12, Feb-17:30 - Croatia - 2. Division
Rudes vs NK Dubrava Tim Kabel

0-1

4-1
Sat 12, Feb-17:30 - Croatia - 2. Division
NK Opatija vs HNK Cibalia

1-0

2-1
Sat 12, Feb-17:30 - Croatia - 2. Division
NK Solin vs Kustosija

2-0

2-1
Sat 12, Feb-17:30 - Croatia - 2. Division
NK Osijek B vs NK Radnik Sesvete

0-1

0-3
Sat 12, Feb-17:30 - Croatia - 2. Division
NK Jarun vs NK Dugopolje

0-1

1-1
Sat 12, Feb-16:00 - Croatia - 2. Division
NK Varteks Varazdin vs NK Orijent Rijeka

0-1

2-1
Sat 12, Feb-14:00 - Croatia U19
Hajduk Split (U19) vs NK Osijek (U19)

4-0

6-0
Sat 12, Feb-18:00 - Cyprus 2 Division
Nea Salamis vs Ermis Aradippou

1-1

3-1
Sat 12, Feb-17:00 - Cyprus 2 Division
Omonia Aradippou vs Ahironas Liopetriou

0-0

1-1
Sat 12, Feb-17:00 - Cyprus 2 Division
Ayia Napa vs Asil Lysi

0-1

1-1
Sat 12, Feb-17:00 - Cyprus 2 Division
Othellos Athienou vs Anagennisi Deryneia

0-0

2-1
Sat 12, Feb-17:00 - Cyprus 2 Division
Karmiotissa Pano Polemidion vs Onisilos Sotiras

1-0

1-0
Sat 12, Feb-17:00 - Cyprus 2 Division
Xylotympou vs Omonia 29is Maiou

0-0

0-1
Sat 12, Feb-18:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
Hradec Kralove vs SK Dynamo Ceske Budejovice

1-1

2-2
Sat 12, Feb-18:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
FC Bohemians 1905 vs FC Fastav Zlin

1-0

1-0
Sat 12, Feb-21:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
Banik Ostrava vs Teplice

1-1

2-4
Sat 12, Feb-13:30 - Czech Republic Gambrinus Liga Women\'s
Pardubice Women's vs Slovan Liberec Women's

0-3

0-3
Sat 12, Feb-16:30 - Egypt Second Divison
Telephonat Beni Suef vs Qena SC(EGY)

1-1

1-1
Sat 12, Feb-16:30 - Egypt Second Divison
El Alameen vs Petrol Asyut

0-0

0-0
Sat 12, Feb-19:00 - England Conference South Division
Ebbsfleet United vs Slough Town

0-1

1-2
Sat 12, Feb-19:00 - England Conference South Division
Bath City vs Dorking Wanderers

0-1

0-2
Sat 12, Feb-19:00 - England Conference South Division
Billericay Town vs Dulwich Hamlet

2-0

2-0
Sat 12, Feb-19:00 - England Conference South Division
Eastbourne Borough vs Maidstone United

0-1

2-3
Sat 12, Feb-19:00 - England Conference South Division
Welling United vs Chippenham Town

0-0

1-0
Sat 12, Feb-19:00 - England Conference South Division
St Albans City vs Braintree Town

0-0

0-1
Sat 12, Feb-19:00 - England Conference South Division
Chelmsford City vs Hampton & Richmond

0-0

1-0
Sat 12, Feb-19:00 - England Conference South Division
Oxford City vs Hemel Hempstead Town

1-0

2-0
Sat 12, Feb-19:00 - England Conference South Division
Concord Rangers vs Havant & Waterlooville FC

1-0

3-1
Sat 12, Feb-19:00 - England FA Trophy
Stourbridge vs Solihull Moors

0-1

0-1
Sat 12, Feb-19:00 - England FA Trophy
Needham Market vs Dartford

0-0

1-0
Sat 12, Feb-19:00 - England FA Trophy
Stockport County vs Cheshunt

0-0

1-0
Sat 12, Feb-19:00 - England FA Trophy
Halifax Town vs Notts County

0-1

1-2
Sat 12, Feb-19:00 - England FA Trophy
Wrexham vs Boreham Wood F.C.

2-0

3-0
Sat 12, Feb-19:00 - England FA Trophy
Dagenham and Redbridge vs Spennymoor Town

0-0

2-0
Sat 12, Feb-19:00 - England FA Trophy
York City vs Morpeth Town

0-1

3-2
Sat 12, Feb-19:00 - England FA Trophy
Tonbridge Angels vs Bromley

0-0

1-1
Sat 12, Feb-19:00 - England League One
Milton Keynes Dons vs Ipswich

0-0

0-0
Sat 12, Feb-19:00 - England League One
Wigan Athletic vs Charlton Athletic

1-1

2-1
Sat 12, Feb-19:00 - England League One
Oxford United vs Bolton Wanderers

2-2

2-3
Sat 12, Feb-19:00 - England League One
Plymouth Argyle vs Shrewsbury Town

0-0

1-0
Sat 12, Feb-19:00 - England League One
Cheltenham Town vs Fleetwood Town

2-0

2-0
Sat 12, Feb-19:00 - England League One
Portsmouth vs Doncaster Rovers

0-0

4-0
Sat 12, Feb-19:00 - England League One
Accrington Stanley vs Crewe Alexandra

1-0

4-1
Sat 12, Feb-19:00 - England League One
Lincoln City vs Wycombe Wanderers

1-0

1-1
Sat 12, Feb-19:00 - England League One
Morecambe vs Gillingham

0-0

1-1
Sat 12, Feb-19:00 - England League One
Burton Albion FC vs Cambridge United

1-1

2-2
Sat 12, Feb-19:00 - England League One
AFC Wimbledon vs Sunderland

1-1

1-1
Sat 12, Feb-19:00 - England League Two
Rochdale vs Harrogate Town

1-2

3-3
Sat 12, Feb-19:00 - England League Two
Walsall vs Tranmere Rovers

0-0

1-0
Sat 12, Feb-19:00 - England League Two
Bradford City AFC vs Exeter City

0-1

0-1
Sat 12, Feb-19:00 - England League Two
Leyton Orient vs Salford City F.C.

0-0

0-2
Sat 12, Feb-19:00 - England League Two
Port Vale vs Northampton Town

0-0

0-0
Sat 12, Feb-19:00 - England League Two
Colchester United vs Carlisle

0-0

2-2
Sat 12, Feb-19:00 - England League Two
Swindon vs Scunthorpe United

0-0

3-0
Sat 12, Feb-19:00 - England League Two
Bristol Rovers vs Mansfield Town

0-0

0-0
Sat 12, Feb-19:00 - England League Two
Crawley Town vs Hartlepool United FC

0-1

0-1
Sat 12, Feb-19:00 - England League Two
Newport County vs Oldham Athletic AFC

2-1

3-3
Sat 12, Feb-19:00 - England League Two
Sutton United vs Forest Green Rovers

1-0

1-1
Sat 12, Feb-20:30 - England League Two
Barrow vs Stevenage FC

0-0

0-0
Sat 12, Feb-19:00 - England Northern Division one
Leek Town vs Colne

1-0

2-0
Sat 12, Feb-19:00 - England Northern Division one
Stocksbridge Park Steels vs Lincoln United

2-1

4-3
Sat 12, Feb-19:00 - England Northern Division one
Trafford vs Marine

0-2

0-2
Sat 12, Feb-19:00 - England Northern Division one
Ramsbottom United vs Clitheroe

1-0

3-0
Sat 12, Feb-19:00 - England Northern Division one
Warrington Rylands vs 1874 Northwich

2-0

3-1
Sat 12, Feb-19:00 - England Northern Premier League
Lancaster City vs Scarborough Athletic

0-1

0-2
Sat 12, Feb-19:00 - England Northern Premier League
Whitby Town vs Matlock Town

2-1

2-2
Sat 12, Feb-19:00 - England Northern Premier League
Hyde United vs Warrington Town FC

0-1

2-1
Sat 12, Feb-19:00 - England Northern Premier League
Gainsborough Trinity vs FC United of Manchester

2-1

3-2
Sat 12, Feb-19:00 - England Northern Premier League
Witton Albion vs Stalybridge Celtic

0-1

0-2
Sat 12, Feb-19:00 - England Northern Premier League
Bamber Bridge vs Stafford Rangers

0-2

1-3
Sat 12, Feb-19:00 - England Northern Premier League
Nantwich Town vs Buxton FC

1-0

1-3
Sat 12, Feb-19:00 - England Northern Premier League
Mickleover Sports vs Radcliffe FC

3-0

4-1
Sat 12, Feb-19:00 - England Northern Premier League
South Shields vs Atherton Collieries

1-1

2-1
Sat 12, Feb-19:00 - England Northern Premier League
Basford United F.C. vs Ashton United

0-0

0-0
Sat 12, Feb-19:00 - England Ryman(Isthmian) League First Division
Chichester City vs Cray Valley PM

0-0

0-2
Sat 12, Feb-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
AFC Hornchurch vs Folkestone Invicta

1-0

4-1
Sat 12, Feb-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Carshalton Athletic FC vs Lewes

1-2

1-2
Sat 12, Feb-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
East Thurrock United vs Margate

0-0

0-0
Sat 12, Feb-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Potters Bar Town vs Haringey Borough

1-0

1-0
Sat 12, Feb-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Enfield Town vs Bishop's Stortford

0-1

0-2
Sat 12, Feb-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Wingate & Finchley vs Cray Wanderers

2-1

2-2
Sat 12, Feb-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Corinthian Casuals vs Bowers & Pitsea

0-2

0-3
Sat 12, Feb-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Leatherhead vs Bognor Regis Town

0-0

2-2
Sat 12, Feb-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Horsham vs Kingstonian

2-0

4-0
Sat 12, Feb-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Merstham vs Worthing

0-0

0-2
Sat 12, Feb-19:00 - England Southern Division one
Winchester City vs Cinderford Town

1-1

3-1
Sat 12, Feb-19:00 - England Southern Division one
Plymouth Parkway vs Melksham Town

1-1

1-1
Sat 12, Feb-19:00 - England Southern League Central Division
Tamworth vs Alvechurch

0-0

1-1
Sat 12, Feb-19:00 - England Southern League Central Division
Nuneaton Borough vs Stratford Town

0-0

0-0
Sat 12, Feb-19:00 - England Southern League Central Division
Bromsgrove Sporting vs Rushall Olympic

0-4

2-4
Sat 12, Feb-19:00 - England Southern League Central Division
Redditch United vs Hednesford Town

0-0

1-1
Sat 12, Feb-19:00 - England Southern League Central Division
Leiston FC vs Banbury United

0-1

0-2
Sat 12, Feb-19:00 - England Southern League Central Division
Royston Town vs Lowestoft Town

2-0

4-0
Sat 12, Feb-19:00 - England Southern League Central Division
Barwell vs Rushden&Diamonds

0-0

1-2
Sat 12, Feb-19:00 - England Southern League Central Division
Peterborough Sports vs Coalville Town

0-0

2-0
Sat 12, Feb-19:00 - England Southern Premier League
Farnborough FC vs Yate Town

1-2

1-2
Sat 12, Feb-19:00 - England Southern Premier League
Tiverton Town vs Truro City

1-0

2-1
Sat 12, Feb-19:00 - England Southern Premier League
Hayes &Yeading vs Gosport Borough

0-1

1-1
Sat 12, Feb-19:00 - England Southern Premier League
Weston Super Mare vs Wimborne Town

1-0

2-0
Sat 12, Feb-19:00 - England Southern Premier League
Chesham United vs Salisbury City

0-0

4-0
Sat 12, Feb-19:00 - England Southern Premier League
Taunton Town vs Swindon Supermarine

0-0

2-0
Sat 12, Feb-19:00 - England Southern Premier League
Metropolitan Police vs Hendon

1-0

1-0
Sat 12, Feb-19:00 - England Southern Premier League
Walton Casuals vs Beaconsfield Town F.C.

1-0

3-0
Sat 12, Feb-19:00 - England Southern Premier League
Harrow Borough vs Kings Langley

0-0

0-1
Sat 12, Feb-19:00 - England Southern Premier League
Poole Town vs Merthyr Town

2-0

2-0
Sat 12, Feb-19:00 - England Southern Premier League
Hartley Wintney vs Dorchester Town

1-0

1-0
Sat 12, Feb-16:30 - England The Championship
Huddersfield Town vs Sheffield United

0-0

0-0
Sat 12, Feb-19:00 - England The Championship
Nottingham Forest vs Stoke City

0-0

2-2
Sat 12, Feb-19:00 - England The Championship
Millwall vs Cardiff City

0-0

2-1
Sat 12, Feb-19:00 - England The Championship
Middlesbrough vs Derby County

3-1

4-1
Sat 12, Feb-19:00 - England The Championship
Reading vs Coventry

1-1

2-3
Sat 12, Feb-19:00 - England The Championship
Hull City vs Fulham

0-0

0-1
Sat 12, Feb-19:00 - England The Championship
Blackpool vs AFC Bournemouth

1-0

1-2
Sat 12, Feb-19:00 - England The Championship
Birmingham vs Luton Town

1-0

3-0
Sat 12, Feb-19:00 - England The Championship
Barnsley vs Queens Park Rangers

0-0

1-0
Sat 12, Feb-19:00 - England The Championship
Peterborough United vs Preston North End

0-0

0-1
Sat 12, Feb-21:30 - English Premier League
Norwich City vs Manchester City

0-1

0-4
Sat 12, Feb-16:30 - English Premier League
Manchester United vs Southampton

1-0

1-1
Sat 12, Feb-19:00 - English Premier League
Watford vs Brighton & Hove Albion

0-1

0-2
Sat 12, Feb-19:00 - English Premier League
Brentford vs Crystal Palace

0-0

0-0
Sat 12, Feb-19:00 - English Premier League
Everton vs Leeds United

2-0

3-0
Sat 12, Feb-16:00 - Estonia Winter Tournament
Tabasalu JK Charma vs Laanemaa Haapsalu

1-0

3-0
Sat 12, Feb-18:30 - Estonia Winter Tournament
Trans Narva vs JK Tallinna Kalev

2-0

2-0
Sat 12, Feb-16:30 - Estonia Winter Tournament
Paide Linnameeskond vs Tallinna JK Legion

1-0

2-0
Sat 12, Feb-20:30 - Estonia Winter Tournament
Tallinna JK Legion B vs Tartu Kalev

1-1

2-4
Sat 12, Feb-14:30 - Estonia Winter Tournament
Viimsi JK vs Ida-Virumaa FC Alliance

1-0

6-1
Sat 12, Feb-17:00 - FIFA Club World Championship
Al Hilal vs Al Ahly SC

0-3

0-4
Sat 12, Feb-20:30 - FIFA Club World Championship
Chelsea FC vs Palmeiras

0-0

1-1
Sat 12, Feb-15:00 - Finland League Cup
Lahti vs FC Honka

0-2

0-4
Sat 12, Feb-17:00 - Finland League Cup
FC Haka vs Ilves Tampere

1-0

1-1
Sat 12, Feb-15:00 - Finland Ykkonen Cup
Turun Palloseura vs Ekenas IF

0-1

0-1
Sat 12, Feb-17:30 - Finland Ykkonen Cup
KPV Kokkola vs Jaro

0-1

0-2
Sat 12, Feb-17:40 - Finland Ykkonen Cup
PIF Parainen vs PK-35 Vantaa

0-0

0-1
Sat 12, Feb-15:10 - Finland Ykkonen Cup
Gnistan vs KTP Kotka

0-0

1-1
Sat 12, Feb-17:00 - Finland Ykkonen Cup
SJK Akatemia vs Mikkelin Palloilijat

0-0

3-1
Sat 12, Feb-18:00 - France Ligue 2
Valenciennes FC vs Toulouse

0-1

1-3
Sat 12, Feb-22:00 - France Ligue 2
AJ Auxerre vs Nancy

1-1

1-1
Sat 12, Feb-22:00 - France Ligue 2
AC Ajaccio vs Guingamp

0-0

0-1
Sat 12, Feb-22:00 - France Ligue 2
Caen vs Nimes

3-0

4-0
Sat 12, Feb-22:00 - France Ligue 2
Amiens SC vs Chamois Niortais

2-0

3-1
Sat 12, Feb-22:00 - France Ligue 2
Dijon vs Pau FC

0-0

0-1
Sat 12, Feb-22:00 - France Ligue 2
Grenoble Foot 38 vs FC Sochaux-Montbeliard

1-1

1-3
Sat 12, Feb-22:00 - France Ligue 2
USL Dunkerque vs Rodez AF

2-0

2-0
Sat 12, Feb-22:00 - France Ligue 2
Paris FC vs Quevilly Rouen

2-0

3-0
Sat 12, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group A
Voltigeurs Chateaubriant vs FC Rouen

0-1

0-1
Sat 12, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group A
Blois F.41 vs St Pryve St Hilaire

2-0

2-1
Sat 12, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group A
FC Chartres vs AS Vitre

4-2

5-2
Sat 12, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group A
Granville vs Caen B


1-1
Sat 12, Feb-19:00 - French Championnat Amateur Group A
Guingamp B vs Saint Malo

0-0

0-0
Sat 12, Feb-21:30 - French Championnat Amateur Group A
Vannes OC vs Romorantin

1-0

3-1
Sat 12, Feb-22:00 - French Championnat Amateur Group A
Lorient B vs Plabennec


1-0
Sat 12, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group B
Saint Quentin vs L'Entente SSG

1-0

3-0
Sat 12, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group B
Fleury Merogis U.S. vs Metz B


0-0
Sat 12, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group B
ST Maur Lusitanos vs Beauvais


0-0
Sat 12, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group B
Bobigny A.C. vs Epinal

3-1

3-4
Sat 12, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group B
Paris 13 Atletico vs ASM Belfort

1-0

1-0
Sat 12, Feb-19:59 - French Championnat Amateur Group B
Haguenau vs Sainte Genevieve Sports

0-1

1-4
Sat 12, Feb-19:00 - French Championnat Amateur Group B
Auxerre B vs Stade Reims II

0-2

0-2
Sat 12, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group C
Hyeres vs Monaco B

2-0

3-1
Sat 12, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group C
Marignane Gignac vs Frejus Saint-Raphael

1-0

1-0
Sat 12, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group C
RC Grasse vs GFA Rumilly Vallieres


1-1
Sat 12, Feb-19:00 - French Championnat Amateur Group C
Jura Sud Foot vs Aubagne

1-0

1-0
Sat 12, Feb-19:00 - French Championnat Amateur Group C
Lyonnais B vs Saint-Priest

0-0

0-0
Sat 12, Feb-19:00 - French Championnat Amateur Group C
Olymplque de Marseille B vs Monts d'Or Azergues

0-1

2-3
Sat 12, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group D
Andrezieux vs Chamalieres FC

0-0

0-0
Sat 12, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group D
Angouleme CFC vs Le Puy Foot 43 Auvergne


1-0
Sat 12, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group D
Moulins Yzeure vs Stade Montois


2-0
Sat 12, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group D
Trelissac vs Bourges 18

0-1

1-2
Sat 12, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group D
Colomiers vs Montpellier B

1-0

1-1
Sat 12, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group D
Avenir Sportif Beziers vs FC Bergerac


1-1
Sat 12, Feb-19:59 - French Championnat Amateur Group D
Canet Roussillon vs Angers II

1-0

2-0
Sat 12, Feb-17:30 - French Championnat National U19 Groupe A
Chambly FC (U19) vs US Orleans U19

0-1

0-2
Sat 12, Feb-17:30 - French Championnat National U19 Groupe C
Stade Rennais FC(U19) vs Avranches(U19)


3-1
Sat 12, Feb-21:00 - French Championnat National U19 Groupe C
Laval U19 vs Concarneau(U19)


1-1
Sat 12, Feb-00:00 - French Feminines D1
Paris Saint Germain Women's vs Dijon Women's

3-0

5-0
Sat 12, Feb-00:00 - French Feminines D1
Lyonnais Women's vs ASJ Soyaux Women's

3-0

8-0
Sat 12, Feb-00:00 - French Le Championnat Ligue 1
Paris Saint-Germain vs Stade Rennes FC

0-0

1-0
Sat 12, Feb-19:59 - French Le Championnat Ligue 1
Montpellier HSC vs Lille OSC

0-0

0-1
Sat 12, Feb-22:00 - French National League
SO Cholet vs Stade Lavallois MFC

1-1

1-3
Sat 12, Feb-19:00 - Friendly Internationals
Israel(U17) vs Belarus(U17)

0-0

0-1
Sat 12, Feb-19:00 - Friendly Internationals
Germany(U16) vs England(U16)

1-1

5-1
Sat 12, Feb-12:00 - Friendly Internationals
Tajikistan(U17) vs Kyrgyzstan(U17)

2-0

3-2
Sat 12, Feb-19:30 - Friendly Internationals
Ghana women's(U17) vs Morocco Women's U17

2-0

3-0
Sat 12, Feb-18:30 - Friendly Internationals
Ireland(U17) vs Belgium(U17)

0-0

1-0
Sat 12, Feb-16:40 - Friendly Internationals
Moldova(U17) vs Belarus(U16)

1-0

2-1
Sat 12, Feb-14:20 - Friendly Internationals
Georgia(U17) vs Uzbekistan(U17)

0-1

0-3
Sat 12, Feb-17:00 - Friendly Internationals
Zambia Women's vs South Africa Women's

3-0

3-0
Sat 12, Feb-23:00 - Futsal Spain Division De Honor
Cordoba Futsal vs Vina Albali Valdepenas Futsal

1-0

7-1
Sat 12, Feb-21:00 - Futsal Spain Division De Honor
Manzanares FS Futsal vs Real Betis Futsal

2-1

2-2
Sat 12, Feb-17:00 - German 3. Liga
FC Kaiserslautern vs 1. FC Magdeburg

0-1

2-2
Sat 12, Feb-17:00 - German 3. Liga
Eintracht Braunschweig vs SC Freiburg II

1-1

1-1
Sat 12, Feb-17:00 - German 3. Liga
Dortmund(Am) vs Havelse

0-0

1-0
Sat 12, Feb-17:00 - German 3. Liga
SV Meppen vs Munchen 1860

0-1

1-1
Sat 12, Feb-17:00 - German 3. Liga
Wurzburger Kickers vs MSV Duisburg

0-2

1-2
Sat 12, Feb-17:00 - German 3. Liga
Turkgucu Ataspor Munchen vs SV Waldhof Mannheim

0-0

0-0
Sat 12, Feb-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
Carl Zeiss Jena(U17) vs Hamburger(U17)


0-3
Sat 12, Feb-16:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
Nurnberg (U17) vs Hoffenheim(U17)


1-3
Sat 12, Feb-18:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
SG Unterrath(U17) vs SC Paderborn 07(U17)


2-4
Sat 12, Feb-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
Alemannia Aachen(U17) vs Bayer Leverkusen(U17)


0-2
Sat 12, Feb-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
Wuppertaler SV Borussia(U17) vs RW Essen(U17)


0-1
Sat 12, Feb-18:30 - German Bundesliga
Monchengladbach vs Augsburg

1-0

3-2
Sat 12, Feb-18:30 - German Bundesliga
SC Freiburg vs 1.FSV Mainz 05

0-1

1-1
Sat 12, Feb-18:30 - German Bundesliga
Eintracht Frankfurt vs VfL Wolfsburg

0-1

0-2
Sat 12, Feb-18:30 - German Bundesliga
VfL Bochum vs Bayern Munich

4-1

4-2
Sat 12, Feb-18:30 - German Bundesliga
Greuther Furth vs Hertha BSC Berlin

1-0

2-1
Sat 12, Feb-21:30 - German Bundesliga
Bayer Leverkusen vs VfB Stuttgart

1-0

4-2
Sat 12, Feb-23:30 - German Bundesliga 2
SSV Jahn Regensburg vs St. Pauli

0-2

2-3
Sat 12, Feb-16:30 - German Bundesliga 2
Hamburger vs 1. FC Heidenheim 1846

0-0

2-0
Sat 12, Feb-16:30 - German Bundesliga 2
Karlsruher SC vs FC Nurnberg

1-1

4-1
Sat 12, Feb-16:30 - German Bundesliga 2
SC Paderborn 07 vs Dynamo Dresden

0-0

0-0
Sat 12, Feb-16:00 - German Frauen Bundesliga
SC Freiburg Women's vs Bayern Munich Women's

0-1

0-3
Sat 12, Feb-16:00 - German Junioren Bundesliga Nord
RB Leipzig(U19) vs Hallescher FC(U19)

3-0

7-0
Sat 12, Feb-14:00 - German Junioren Bundesliga Nord
Hansa Rostock(U19) vs Energie Cottbus (U19)

0-0

0-2
Sat 12, Feb-14:00 - German Junioren Bundesliga Nord
Holstein Kiel(U19) vs Wolfsburg(U19)

0-0

1-1
Sat 12, Feb-14:00 - German Junioren Bundesliga Nord
St. Pauli(U19) vs Magdeburg(U19)

1-0

2-1
Sat 12, Feb-17:00 - German Junioren Bundesliga Nord
Union Berlin(U19) vs Hannover 96 (U19)

0-2

0-2
Sat 12, Feb-15:00 - German Junioren Bundesliga Sud
Hoffenheim(U19) vs Kassel U19

2-0

5-0
Sat 12, Feb-16:00 - German Junioren Bundesliga Sud
Augsburg(U19) vs Karlsruher SC (U19)

0-1

2-1
Sat 12, Feb-17:00 - German Junioren Bundesliga Sud
SSV Ulm U19 vs FC Ingolstadt(U19)

0-1

0-4
Sat 12, Feb-14:00 - German Junioren Bundesliga Sud
SC Freiburg(U19) vs SpVgg Unterhaching U19

3-0

3-0
Sat 12, Feb-14:00 - German Junioren Bundesliga Sud
Bayern Munich(U19) vs FC Astoria Walldorf(U19)

0-0

3-0
Sat 12, Feb-16:00 - German Junioren Bundesliga West
Koln(U19) vs Preuben Munster U19

0-1

0-2
Sat 12, Feb-19:59 - German Junioren Bundesliga West
Arminia Bielefeld(U19) vs RW Oberhausen U19

1-0

2-3
Sat 12, Feb-16:00 - Germany - Regionalliga Nordost
Chemnitzer vs Hertha BSC Berlin Am

1-0

2-0
Sat 12, Feb-16:00 - Germany - Regionalliga Nordost
FC Lokomotive Leipzig vs FSV Union Furstenwalde

4-1

6-2
Sat 12, Feb-16:00 - Germany - Regionalliga Nordost
SV Lichtenberg 47 vs Chemie Leipzig

0-1

2-1
Sat 12, Feb-16:00 - Germany - Regionalliga Nordost
Eilenburg vs VfB Auerbach

0-0

0-0
Sat 12, Feb-17:05 - Germany - Regionalliga Nordost
Germania Halberstadt vs Carl Zeiss Jena

0-0

0-0
Sat 12, Feb-16:00 - Germany - Regionalliga Nord
Phonix Lubeck vs VfB Lubeck

1-2

1-4
Sat 12, Feb-17:00 - Germany - Regionalliga Nord
Heider SV vs Hamburger SV II

0-2

0-3
Sat 12, Feb-17:00 - Germany - Regionalliga Sued
VfB Stuttgart II vs 1. FSV Mainz 05 II

0-2

0-2
Sat 12, Feb-17:00 - Germany - Regionalliga Sued
FC 08 Homburg vs KSV Hessen Kassel

0-0

1-1
Sat 12, Feb-17:00 - Germany - Regionalliga Sued
FSV Frankfurt vs Astoria Walldorf

0-0

0-0
Sat 12, Feb-17:00 - Germany - Regionalliga Sued
TSV Steinbach Haiger vs FK Pirmasens

1-0

2-0
Sat 12, Feb-17:00 - Germany - Regionalliga Sued
FC Giessen vs Bahlinger SC

0-0

0-0
Sat 12, Feb-17:00 - Germany - Regionalliga West
KFC Uerdingen 05 vs Monchengladbach B

0-0

1-4
Sat 12, Feb-17:00 - Germany - Regionalliga West
Preuben Munster vs Rot Weiss Ahlen

0-0

2-0
Sat 12, Feb-17:00 - Germany - Regionalliga West
Bonner SC vs Koln Am.

0-1

1-3
Sat 12, Feb-17:00 - Germany - Regionalliga West
VFB Homberg vs RW Essen

0-0

0-1
Sat 12, Feb-17:00 - Germany - Regionalliga West
Fortuna Dusseldorf II vs SV Straelen

0-3

0-4
Sat 12, Feb-17:00 - Germany - Regionalliga West
SC Wiedenbruck vs TSV Alemannia Aachen

0-1

1-1
Sat 12, Feb-19:00 - Ghana Premier League
Asante Kotoko FC vs Accra Lions

2-1

3-1
Sat 12, Feb-19:00 - Gibraltar Premier Divisio
Europa FC vs Glacis United

1-0

1-0
Sat 12, Feb-21:30 - Gibraltar Premier Divisio
Manchester 62 FC vs College 1975

1-0

2-0
Sat 12, Feb-21:30 - Greece Super League 1
Apollon Smirnis vs Panaitolikos Agrinio

0-0

0-0
Sat 12, Feb-21:30 - Greece Super League 1
Asteras Tripolis vs Ionikos

1-0

2-3
Sat 12, Feb-16:45 - Greece Super League 2
Niki Volos vs Iraklis 1908

1-1

1-1
Sat 12, Feb-16:45 - Greece Super League 2
Almopos Aridaea vs Veria FC

0-1

1-2
Sat 12, Feb-16:45 - Greece Super League 2
Panathinaikos B vs Kifisia

0-0

1-0
Sat 12, Feb-19:00 - Greece Super League 2
Kalamata AO vs AEK Athens II

0-0

0-0
Sat 12, Feb-16:00 - Greece U19
PAOK Saloniki(U19) vs Atromitos Athens(U19)

0-0

1-1
Sat 12, Feb-14:00 - Greece U19
Apollon Smirnis U19 vs Panetolikos(U19)

0-2

0-2
Sat 12, Feb-14:00 - Greece U19
Asteras Tripolis(U19) vs Ionikos(U19)

1-0

2-0
Sat 12, Feb-17:00 - Greece U19
Panathinaikos(U19) vs Lamia U19

0-0

0-0
Sat 12, Feb-23:00 - Holland Eredivisie
Vitesse Arnhem vs PSV Eindhoven

0-3

0-5
Sat 12, Feb-21:45 - Holland Eredivisie
FC Groningen vs Fortuna Sittard

0-0

0-1
Sat 12, Feb-21:45 - Holland Eredivisie
SC Cambuur vs FC Zwolle

2-2

3-4
Sat 12, Feb-22:30 - Holland Eredivisie Women\'s
Ajax Amsterdam Women's vs FC Zwolle Women's

1-0

3-0
Sat 12, Feb-17:30 - Holland Tweede Divisie
Tielse Eendracht Combinatie vs VV Katwijk

0-0

1-1
Sat 12, Feb-18:00 - Holland Tweede Divisie
ASWH vs GVVV Veenendaal

1-1

3-1
Sat 12, Feb-18:00 - Holland Tweede Divisie
Kozakken Boys vs SV De Treffers

1-0

2-1
Sat 12, Feb-17:45 - Hungary NB1
Paksi SE vs Gyirmot SE

1-2

2-3
Sat 12, Feb-19:59 - Hungary NB1
Debreceni VSC vs Mezokovesd-Zsory

1-1

1-4
Sat 12, Feb-22:30 - Hungary NB1
Puskas Akademia vs MTK Budapest FC

0-1

1-2
Sat 12, Feb-18:00 - Iceland Women\'s League Cup
Throttur Reykjavik Women's vs Fylkir Women's


1-2
Sat 12, Feb-19:59 - Iceland Women\'s League Cup
Thor KA Akureyri Woman's vs Keflavik Women's


3-0
Sat 12, Feb-17:00 - Iceland Women\'s League Cup
Breidablik Women's vs Tindastoll Neisti Women's


5-0
Sat 12, Feb-18:00 - Iceland League Cup
IA Akranes vs Thor Akureyri

2-0

3-1
Sat 12, Feb-18:00 - Iceland League Cup
HK Kopavogur vs IBV Vestmannaeyjar

1-2

1-2
Sat 12, Feb-19:59 - Iceland League Cup
Grindavik vs KA Akureyri

0-0

0-2
Sat 12, Feb-15:00 - Iceland League Cup
Hafnarfjordur FH vs UMF Selfoss

1-0

2-0
Sat 12, Feb-15:00 - Iceland League Cup
Fylkir vs Fram Reykjavik

1-1

1-1
Sat 12, Feb-15:00 - Iceland League Cup
Fjolnir vs KV Reykjavik

0-1

0-1
Sat 12, Feb-18:00 - India Super League
ATK Mohun Bagan vs Northeast United

2-1

3-1
Sat 12, Feb-15:00 - Indonesia Liga 1
Bhayangkara FC vs Bali United FC

0-2

0-3
Sat 12, Feb-15:30 - Iran League
Sepahan vs Naft Masjed Soleyman FC

1-0

4-1
Sat 12, Feb-15:30 - Iran League
Shahr Khodrou vs Mes Rafsanjan

0-1

1-3
Sat 12, Feb-16:30 - Iran League
Sanat Naft vs Tractor SC

0-0

1-0
Sat 12, Feb-23:15 - Israel Liga Bet
Sporting Tel Aviv vs Shimshon Bnei Tayibe

1-1

2-2
Sat 12, Feb-15:30 - Israel Liga Bet
Ihud Bnei Baka vs Hapoel Bnei Musmus

0-0

0-2
Sat 12, Feb-22:15 - Israel Liga Bet
SC Hapoel Lod vs Maccabi Ironi Netivot

0-0

2-0
Sat 12, Feb-19:30 - Israel Premier League
F.C. Ashdod vs Hapoel Beer Sheva

1-0

1-1
Sat 12, Feb-19:59 - Israel Premier League
Hapoel Nof HaGalil vs Hapoel Hadera

1-0

1-1
Sat 12, Feb-22:00 - Israel Premier League
Hapoel Tel Aviv vs Maccabi Tel Aviv

1-1

2-3
Sat 12, Feb-17:00 - Israel Premier League
Maccabi Netanya vs Hapoel Katamon Jerusalem

1-0

2-0
Sat 12, Feb-21:30 - Israel State League
Ironi Nesher vs Maccabi Tamra

2-0

3-0
Sat 12, Feb-11:00 - Israel U19 League
Maccabi Herzliya U19 vs Hapoel Hod HaSharon(U19)

1-2

1-3
Sat 12, Feb-15:30 - Israel U19 League
Maccabi Ashdod (U19) vs Hapoel Petah Tikva(U19)

0-3

0-5
Sat 12, Feb-13:00 - Israel U19 League
Hapoel Ashkelon U19 vs Hapoel Jerusalem Sami Malka U19

1-0

1-4
Sat 12, Feb-17:30 - Italian Campionato Primavera
Pescara Youth vs Genoa Youth

1-2

1-2
Sat 12, Feb-18:00 - Italian Campionato Primavera
Juventus Youth vs Fiorentina Youth

3-0

4-0
Sat 12, Feb-16:00 - Italian Campionato Primavera
Atalanta Youth vs Inter Milan Youth

1-0

1-1
Sat 12, Feb-14:00 - Italian Campionato Primavera
Roma Youth vs Torino Youth

1-2

2-2
Sat 12, Feb-17:30 - Italian Campionato Primavera 2
Parma Youth vs Pordenone Youth

1-0

2-0
Sat 12, Feb-17:30 - Italian Campionato Primavera 2
Lazio Youth vs Salernitana Youth

1-0

5-0
Sat 12, Feb-17:30 - Italian Campionato Primavera 2
Cittadella Youth vs Como Youth

0-1

1-1
Sat 12, Feb-17:30 - Italian Campionato Primavera 2
Virtus Entella Youth vs Reggiana Youth

1-0

1-0
Sat 12, Feb-17:30 - Italian Campionato Primavera 2
Venezia F.C. Youth vs Brescia Youth

1-0

2-0
Sat 12, Feb-17:30 - Italian Campionato Primavera 2
Alessandria Youth vs Cremonese Youth

0-2

1-4
Sat 12, Feb-13:30 - Italian Campionato Primavera 2
Reggina Youth vs Ternana Youth

1-1

3-1
Sat 12, Feb-14:00 - Italian Campionato Primavera 2
Ascoli Youth vs Benevento Youth


1-0
Sat 12, Feb-14:00 - Italian Campionato Primavera 2
Pisa Youth vs Cosenza Calcio Youth

3-1

3-1
Sat 12, Feb-14:00 - Italian Campionato Primavera 2
Spezia Youth vs Frosinone Youth

1-0

2-2
Sat 12, Feb-14:00 - Italian Campionato Primavera 2
Perugia Youth vs Crotone Youth

1-0

3-0
Sat 12, Feb-17:00 - Italian Campionato Primavera 2
S.S.D. Monza 1912 Youth vs Udinese Youth

2-2

2-2
Sat 12, Feb-23:45 - Italian Serie A
Torino vs Venezia F.C.

1-1

1-2
Sat 12, Feb-18:00 - Italian Serie A
Lazio vs Bologna

1-0

3-0
Sat 12, Feb-21:00 - Italian Serie A
Napoli vs Inter Milan

1-0

1-1
Sat 12, Feb-19:15 - Italian Serie B
Perugia vs Frosinone

2-0

3-0
Sat 12, Feb-19:15 - Italian Serie B
Urbs Reggina 1914 vs Crotone

1-0

1-0
Sat 12, Feb-17:00 - Italian Serie B
Vicenza vs Cosenza Calcio 1914

0-0

0-0
Sat 12, Feb-17:00 - Italian Serie B
Parma Calcio 1913 vs Pordenone Calcio SSD

0-1

4-1
Sat 12, Feb-17:00 - Italian Serie B
Cittadella vs Cremonese

0-1

0-2
Sat 12, Feb-17:00 - Italian Serie B
Pisa vs Ternana

0-0

0-0
Sat 12, Feb-17:00 - Italian Serie B
A.C. Monza vs Spal

1-0

4-0
Sat 12, Feb-17:30 - Italian Woman\'s Cup
AC Milan Women's vs Sampdoria Women's

2-0

4-1
Sat 12, Feb-15:30 - Italian Woman\'s Cup
Fiorentina Women's vs Empoli Women's

1-2

2-2
Sat 12, Feb-17:30 - Italy C1A
Albinoleffe vs Triestina

1-1

1-1
Sat 12, Feb-17:30 - Italy C1C
Latina Calcio vs Turris Neapolis

2-1

3-1
Sat 12, Feb-20:30 - Italy C1C
ACR Messina vs Foggia

1-0

1-1
Sat 12, Feb-20:30 - Italy C1C
Catania vs Picerno

0-1

0-1
Sat 12, Feb-20:30 - Italy C1C
Palermo vs Juve Stabia

2-0

3-1
Sat 12, Feb-20:30 - Italy C1C
Avellino vs Nuova Monterosi

1-0

2-0
Sat 12, Feb-20:30 - Italy C1C
Fidelis Andria vs U.S. Catanzaro 1929

0-1

0-1
Sat 12, Feb-20:30 - Italy C1C
S.S.D. Potenza Calcio vs Vibonese

1-0

4-2
Sat 12, Feb-20:30 - Italy C1C
Paganese Calcio 1926 vs S.S.D. Citta di Campobasso

1-1

2-1
Sat 12, Feb-20:30 - Italy C1C
S.S. Monopoli 1966 vs FC Bari 1908

0-0

0-0
Sat 12, Feb-17:30 - Italy Serie D
Rimini vs Forli FC

3-1

4-1
Sat 12, Feb-17:30 - Italy Serie D
Mezzolara vs Real Forte Querceta

0-0

1-0
Sat 12, Feb-19:30 - Ivory Coast Division 1
Lys Sassandra vs Societe Omnisports De L'Armee

0-0

0-0
Sat 12, Feb-22:00 - Ivory Coast Division 1
AS Indenie Abengourou vs Sporting Gagnoa

0-0

0-0
Sat 12, Feb-22:00 - Jamaica Premier League
Waterhouse FC vs Molynes United

0-0

0-2
Sat 12, Feb-08:35 - Japanese Super Cup
Kawasaki Frontale vs Urawa Red Diamonds

0-1

0-2
Sat 12, Feb-16:00 - Kenya Premier League
Tusker FC Nairobi vs Ulinzi Stars Nakuru

0-0

2-0
Sat 12, Feb-16:00 - Kenya Premier League
Wazito FC vs Sofapaka Nairobi FC

0-1

1-2
Sat 12, Feb-16:00 - Kenya Premier League
Bidco United vs Talanta FC

0-1

0-1
Sat 12, Feb-16:15 - Kenya Premier League
KCB Nairobi vs Bandari FC

0-0

0-0
Sat 12, Feb-14:00 - Kenya Premier League
Mathare United FC vs Kakamega Homeboyz

1-2

1-3
Sat 12, Feb-16:00 - Kosovo Super League
KF Drenica Skenderaj vs Gjilani

1-0

1-1
Sat 12, Feb-16:00 - Kosovo Super League
KF Drita Gjilan vs KF Feronikeli

3-0

7-0
Sat 12, Feb-16:00 - Kosovo Super League
Ballkani vs Dukagjini

2-0

4-1
Sat 12, Feb-17:00 - Libya League Division 1
Al-Madina vs Al Khmes


0-0
Sat 12, Feb-17:00 - Libya League Division 1
Olympic Azzaweya vs Al Mahalla

1-0

1-0
Sat 12, Feb-19:00 - Luxembourg National Division
Progres Niederkorn vs Victoria Rosport

1-0

3-3
Sat 12, Feb-19:00 - Luxembourg National Division
Rodange 91 vs Union Titus Petange

0-3

0-4
Sat 12, Feb-00:00 - Malta First Division League
Lija Athletic vs Melita FC

0-0

1-2
Sat 12, Feb-21:00 - Malta First Division League
Marsaxlokk FC vs Pembroke Athleta

0-2

2-2
Sat 12, Feb-21:00 - Malta First Division League
Rabat Ajax vs Mqabba FC

2-0

2-2
Sat 12, Feb-17:00 - Malta First Division League
Qrendi vs Marsa F.C.

0-2

0-4
Sat 12, Feb-17:00 - Malta First Division League
Swieqi United vs St. Andrews

1-3

1-4
Sat 12, Feb-21:00 - Malta Premier League
Balzan FC vs Gzira United

1-1

1-3
Sat 12, Feb-19:00 - Malta Premier League
Valletta FC vs Hibernians FC

0-2

1-4
Sat 12, Feb-17:00 - Malta Premier League
Floriana FC vs Mosta FC

0-0

2-0
Sat 12, Feb-13:00 - McInerney Ford Night Series Division 1
Quinns FC vs Kingsley Westside

0-1

3-1
Sat 12, Feb-13:00 - McInerney Ford Night Series Division 1
Curtin University SC vs Rockingham City

0-0

1-0
Sat 12, Feb-13:00 - McInerney Ford Night Series Division 1
Murdoch Uni Melville vs Canning City

1-0

4-0
Sat 12, Feb-15:00 - McInerney Ford Night Series Division 1
Mandurah City vs South West Phoenix

1-0

1-1
Sat 12, Feb-15:00 - McInerney Ford Night Series Division 1
Gosnells City vs Forrestfield United

0-2

0-4
Sat 12, Feb-15:00 - McInerney Ford Night Series Division 1
Joondalup United vs Wanneroo City

0-0

0-0
Sat 12, Feb-05:00 - Mexico Primera Division
Mazatlan FC vs Club Tijuana

1-0

2-0
Sat 12, Feb-07:00 - Mexico Primera Division
Puebla vs Atlas

0-0

1-1
Sat 12, Feb-21:00 - Mexico Primera Divison 2
Leones Univ Guadalajara B vs Correcaminos UAT B

0-0

0-1
Sat 12, Feb-05:00 - Mexico Primera Divison 2
Estudiantes Tecos vs Mineros De Fresnillo

1-1

2-2
Sat 12, Feb-22:00 - Mexico Women\'s Primera Division
Pumas UNAM Women's vs Cruz Azul Women's

1-0

1-1
Sat 12, Feb-22:00 - Mexico Women\'s Primera Division
Atlas Women's vs Atletico San Luis Women's

1-1

1-1
Sat 12, Feb-03:00 - Mexico Women\'s Primera Division
Queretaro FC Women's vs Mazatlan FC Women's

0-1

2-1
Sat 12, Feb-03:00 - Mexico Women\'s Primera Division
Deportivo Toluca Women's vs CF Monterrey Women's

1-1

1-3
Sat 12, Feb-19:00 - Mexico Youth U20
Chivas Guadalajara(U20) vs Tigres UANL(U20)

0-0

0-1
Sat 12, Feb-19:00 - Mexico Youth U20
Cruz Azul(U20) vs Necaxa U20


0-1
Sat 12, Feb-19:00 - Mexico Youth U20
San Luis U20 vs Deportivo Toluca Mexiquense U20


4-1
Sat 12, Feb-19:00 - Mexico Youth U20
Monterrey U20 vs FC Juarez(U20)

1-0

1-0
Sat 12, Feb-21:00 - Mexico Youth U20
Santos Laguna U20 vs Club America U20

0-0

0-0
Sat 12, Feb-18:30 - Morocco Division 2
Kawkab Marrakech vs TAS de Casablanca

0-0

0-0
Sat 12, Feb-18:30 - Morocco Division 2
Stade Marocain du Rabat vs USM Oujda

1-0

2-0
Sat 12, Feb-18:30 - Morocco Division 2
Racing Casablanca vs Chabab Ben Guerir

1-0

1-0
Sat 12, Feb-21:00 - Morocco Super League
Chabab Mohammedia vs Ittihad Tanger

2-0

3-0
Sat 12, Feb-19:00 - Morocco Super League
Hassania Agadir vs DHJ Difaa Hassani Jadidi

0-0

0-0
Sat 12, Feb-21:20 - National League
Woking vs Southend United

0-2

2-3
Sat 12, Feb-19:00 - National League
Grimsby Town vs Aldershot Town

2-0

3-1
Sat 12, Feb-19:00 - National League
Barnet F.C. vs Wealdstone FC

0-2

1-3
Sat 12, Feb-19:00 - National League
Weymouth vs Chesterfield

0-0

1-1
Sat 12, Feb-19:00 - National League
Eastleigh vs Yeovil Town

0-0

0-0
Sat 12, Feb-19:00 - National League
Kings Lynn vs Altrincham

0-1

0-1
Sat 12, Feb-19:00 - National League
Dover Athletic vs Torquay United

1-1

1-3
Sat 12, Feb-19:00 - National League North
Darlington vs Chester FC

1-1

2-1
Sat 12, Feb-19:00 - National League North
AFC Telford United vs Kidderminster

0-1

0-1
Sat 12, Feb-19:00 - National League North
Boston United vs Southport FC

0-1

1-1
Sat 12, Feb-19:00 - National League North
Hereford vs Guiseley

1-0

2-0
Sat 12, Feb-19:00 - National League North
Alfreton Town vs Gateshead

0-2

0-4
Sat 12, Feb-19:00 - National League North
Blyth Spartans vs Kettering Town

1-2

1-2
Sat 12, Feb-19:00 - National League North
Farsley Celtic vs Gloucester City

0-0

1-2
Sat 12, Feb-19:00 - National League North
Leamington vs Chorley

2-0

2-1
Sat 12, Feb-19:00 - National League North
Brackley Town vs AFC Fylde

0-0

1-0
Sat 12, Feb-19:00 - Nigeria Premier League
Enyimba International vs Niger Tornadoes FC

1-1

1-1
Sat 12, Feb-19:00 - Nigeria Premier League
Rivers United vs Wikki Tourists

1-0

3-0
Sat 12, Feb-19:00 - Nigeria Premier League
Katsina United vs Kwara United

0-0

1-0
Sat 12, Feb-17:00 - North Macedonia Prva liga
Bregalnica Stip vs Renova Cepciste

0-1

1-2
Sat 12, Feb-00:00 - Northern Ireland IFA Championship
Dergview FC vs Newry City

0-1

0-2
Sat 12, Feb-19:00 - Northern Ireland IFA Championship
Institute FC vs Loughgall FC

0-1

2-3
Sat 12, Feb-19:00 - Northern Ireland IFA Championship
Ballinamallard United vs Ards FC

1-0

2-1
Sat 12, Feb-19:00 - Northern Ireland IFA Championship
Dundela FC vs Queen's University Belfast

1-0

2-0
Sat 12, Feb-19:00 - Northern Ireland IFA Championship
Knockbreda vs Annagh United

0-1

0-3
Sat 12, Feb-19:00 - Northern Ireland Premier League
Ballymena United F.C. vs Dungannon Swifts

0-0

1-0
Sat 12, Feb-19:00 - Northern Ireland Premier League
Cliftonville vs Coleraine F.C.

0-0

2-0
Sat 12, Feb-19:00 - Northern Ireland Premier League
Larne FC vs Crusaders FC

0-0

1-2
Sat 12, Feb-19:00 - Northern Ireland Premier League
Glenavon FC vs Portadown FC

3-0

3-0
Sat 12, Feb-19:00 - Northern Ireland Premier League
Warrenpoint Town vs Carrick Rangers

3-1

4-2
Sat 12, Feb-05:00 - Panama Liga Panamena de Futbol
San Francisco FC vs CA Independiente La Chorrera

2-0

2-0
Sat 12, Feb-01:15 - Paraguayan Primera Division
Tacuary FBC vs 12 de Octubre

1-1

1-1
Sat 12, Feb-03:30 - Paraguayan Primera Division
Sportivo Ameliano vs Resistencia SC

0-2

1-4
Sat 12, Feb-04:00 - Peru Primera Division
Universitario de Deportes vs Universidad San Martin de Porres

1-0

3-0
Sat 12, Feb-22:15 - Peru Primera Division
Alianza Atletico vs UTC Cajamarca

1-0

1-0
Sat 12, Feb-18:00 - Poland - Ekstraklasa
Wisla Krakow vs Stal Mielec

0-1

0-1
Sat 12, Feb-20:30 - Poland - Ekstraklasa
Radomiak Radom vs Rakow Czestochowa

0-1

0-1
Sat 12, Feb-23:00 - Poland - Ekstraklasa
Lech Poznan vs Bruk Bet Termalica Nieciecza

3-0

5-0
Sat 12, Feb-19:59 - Portugal Campeonato
Uniao Idanhense vs S.C.Praiense

1-1

3-1
Sat 12, Feb-19:00 - Portugal Campeonato
Marinhense vs ARC Oleiros

0-0

0-0
Sat 12, Feb-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores 2 Divisao
FC Penafiel(U19) vs Luxita(U19)

1-0

2-2
Sat 12, Feb-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores 2 Divisao
Varzim U19 vs Boavista(U19)

0-1

0-1
Sat 12, Feb-15:00 - Portugal Liga de Honora
CD Mafra vs FC Porto B

2-1

3-2
Sat 12, Feb-18:00 - Portugal Liga de Honora
Academica Coimbra vs C.D. Feirense

1-1

1-2
Sat 12, Feb-19:59 - Portugal Liga Revelacao U19
Nacional(U19) vs Vitoria FC Setubal(U19)

3-0

4-0
Sat 12, Feb-19:00 - Portugal Liga Revelacao U19
Academica Coimbra(U19) vs Amora FC(U19)


1-0
Sat 12, Feb-19:00 - Portugal Liga Revelacao U19
Uniao Leiria U19 vs Sacavenense(U19)

0-1

1-1
Sat 12, Feb-19:00 - Portugal Liga Revelacao U19
Gil Vicente U19 vs Tondela(U19)

0-2

0-4
Sat 12, Feb-19:00 - Portugal Liga Revelacao U19
Vitoria SC Guimaraes U19 vs Alverca(U19)


2-2
Sat 12, Feb-19:00 - Portugal Liga Revelacao U19
FC Famalicao(U19) vs Vizela(U19)

1-1

2-2
Sat 12, Feb-19:00 - Portugal Liga Revelacao U19
Vilafranquense(U19) vs Belenenses(U19)

2-1

3-1
Sat 12, Feb-15:00 - Portugal Liga Revelacao U23
Rio Ave(U23) vs GD Estoril-Praia(U23)

0-1

0-2
Sat 12, Feb-15:00 - Portugal Liga Revelacao U23
Academica Coimbra(U23) vs Maritimo(U23)

0-1

0-3
Sat 12, Feb-19:00 - Portugal Liga Revelacao U23
Farense(U23) vs Belenenses(U23)

0-2

1-3
Sat 12, Feb-19:30 - Portugal Primera Liga
SC Braga vs Pacos Ferreira

0-1

2-1
Sat 12, Feb-00:15 - Portugal Primera Liga
FC Porto vs Sporting Clube de Portugal

1-2

2-2
Sat 12, Feb-22:00 - Portugal Primera Liga
SL Benfica vs CD Santa Clara

0-1

2-1
Sat 12, Feb-22:00 - Portugal Primera Liga
Portimonense vs Boavista FC

1-1

1-1
Sat 12, Feb-15:00 - Primeira Liga 3
Anadia vs Sanjoanense

0-2

0-2
Sat 12, Feb-23:00 - Primeira Liga 3
Vitoria Setubal FC vs SCU Torreense

1-1

1-2
Sat 12, Feb-19:00 - Primeira Liga 3
Alverca vs Real SC

0-1

2-1
Sat 12, Feb-19:00 - Primeira Liga 3
Felgueiras vs Lusitania Lourosa

0-0

0-0
Sat 12, Feb-19:00 - Primeira Liga 3
Sao Joao Ver vs CDC Montalegre

0-1

1-1
Sat 12, Feb-19:00 - Primeira Liga 3
Oriental Dragon vs Oliveira do Hospital

1-0

1-1
Sat 12, Feb-16:00 - Republic of Azerbaijan Cup
Sabah FK Baku vs Neftchi Baku

1-0

1-3
Sat 12, Feb-21:55 - Romania - Divizia A
Gaz Metan Medias vs CFR Cluj

0-1

1-2
Sat 12, Feb-16:00 - Romania - Divizia A
Farul Constanta vs FC Voluntari

1-0

3-0
Sat 12, Feb-18:00 - San Marino Girone A
SP Domagnano vs AC Juvenes/Dogana

0-2

0-2
Sat 12, Feb-18:00 - San Marino Girone A
SP Libertas vs SS Murata

0-0

3-0
Sat 12, Feb-18:00 - San Marino Girone A
Folgore/Falciano vs Cailungo

0-1

0-1
Sat 12, Feb-18:00 - San Marino Girone A
San Giovanni vs SC Faetano

0-0

1-2
Sat 12, Feb-16:30 - Saudi Arabia Division 2
Al-Rawdhah vs Al Dahab

1-2

3-2
Sat 12, Feb-16:30 - Saudi Arabia Division 2
Al Safa(KSA) vs Al Taqdom

0-3

0-4
Sat 12, Feb-16:30 - Saudi Arabia Division 2
Al-Thuqbah vs Al-Zlfe

0-1

0-3
Sat 12, Feb-16:45 - Saudi Arabia Division 2
Afief vs Hottain

1-0

2-2
Sat 12, Feb-16:50 - Saudi Arabia Division 2
Al Qaisoma vs Al Najma

0-0

1-0
Sat 12, Feb-17:05 - Saudi Arabia Division 2
Al-Rayyan vs Al Jandal

1-0

1-0
Sat 12, Feb-17:15 - Saudi Arabia Division 2
Al Ansar Medina vs Al Nairyah

1-0

1-0
Sat 12, Feb-19:30 - Saudi Arabia Professional League
Al-Raed vs Al-Taawon

0-0

0-3
Sat 12, Feb-17:00 - Saudi Arabia Professional League
Al-Tai vs Al-Baten

0-0

3-1
Sat 12, Feb-16:30 - Saudi Arabia Youth League
Al-Ettifaq Youths vs Al-Shabab Youth


1-3
Sat 12, Feb-16:30 - Saudi Arabia Youth League
Al-Fath Youths vs Al Ahli Jeddah Youth


1-2
Sat 12, Feb-16:30 - Saudi Arabia Youth League
Al-Qadasiya Youths vs Al-Jeel Youths


0-0
Sat 12, Feb-16:30 - Saudi Arabia Youth League
Al Khaleej Youths vs Al Wehda Youth


1-0
Sat 12, Feb-16:45 - Saudi Arabia Youth League
Al Nasr Riyadh Youths vs Al-Faisaly Harmah Youths


1-2
Sat 12, Feb-17:05 - Saudi Arabia Youth League
Arar Youths vs Al-Raed Youths


3-1
Sat 12, Feb-17:05 - Saudi Arabia Youth League
Al-Orubah Youths vs Al-Tai Youth


1-2
Sat 12, Feb-20:55 - Saudi Arabia Youth League
Ohud Medina Youths vs Al-Ittihad Youths

1-0

2-0
Sat 12, Feb-21:30 - Scotland FA Cup
Annan Athletic vs Glasgow Rangers

0-3

0-3
Sat 12, Feb-19:00 - Scotland FA Cup
Motherwell FC vs Aberdeen

2-1

2-1
Sat 12, Feb-19:00 - Scotland FA Cup
Hearts vs Livingston F.C.

0-0

0-0
Sat 12, Feb-19:00 - Scotland FA Cup
Partick Thistle vs Dundee United

0-1

0-1
Sat 12, Feb-19:00 - Scotland FA Cup
St. Mirren vs Kelty Hearts

1-0

4-0
Sat 12, Feb-19:00 - Scottish Championship
Kilmarnock vs Dunfermline

0-0

2-1
Sat 12, Feb-19:00 - Scottish Championship
Greenock Morton vs Queen of the South FC

0-0

2-1
Sat 12, Feb-18:30 - Scottish Highland Football League
Wick Academy FC vs Fort William

2-0

3-2
Sat 12, Feb-19:00 - Scottish Highland Football League
Huntly vs Brora Rangers

1-1

1-2
Sat 12, Feb-19:00 - Scottish Highland Football League
Inverurie Loco Works vs Nairn County

3-2

3-2
Sat 12, Feb-19:00 - Scottish Highland Football League
Keith vs Forres Mechanics

0-1

1-2
Sat 12, Feb-19:00 - Scottish Highland Football League
Rothes vs Lossiemouth FC

3-0

4-0
Sat 12, Feb-19:00 - Scottish Highland Football League
Deveronvale vs Turriff United

0-3

0-6
Sat 12, Feb-19:00 - Scottish Highland Football League
Fraserburgh vs Clachnacuddin

3-0

7-0
Sat 12, Feb-19:00 - Scottish Highland Football League
Buckie Thistle FC vs Brechin City

1-0

1-0
Sat 12, Feb-19:00 - Scottish Highland Football League
Formartine United vs Strathspey Thistle

1-0

4-0
Sat 12, Feb-19:00 - Scottish League One
Clyde F.C. vs Dumbarton

1-3

1-3
Sat 12, Feb-19:00 - Scottish League One
Cove Rangers vs Queen's Park

0-0

0-0
Sat 12, Feb-19:00 - Scottish League One
Airdrieonians vs Montrose

2-1

4-1
Sat 12, Feb-19:00 - Scottish League One
Alloa Athletic vs East Fife

1-2

1-3
Sat 12, Feb-19:00 - Scottish League Two
Elgin City vs Stranraer F.C.

0-1

1-2
Sat 12, Feb-20:30 - Senegal Premier League
AS Douanes Dakar vs Pikine

0-1

1-1
Sat 12, Feb-20:30 - Senegal Premier League
Teungueth FC vs ASC Jaraaf

0-0

1-1
Sat 12, Feb-16:00 - Serbia - 1. Liga
Radnicki 1923 Kragujevac vs Proleter Novi Sad

0-0

0-1
Sat 12, Feb-17:30 - Serbia - 1. Liga
Radnicki Nis vs Partizan Belgrade

0-1

0-2
Sat 12, Feb-19:59 - Serbia - 1. Liga
Crvena Zvezda Beograd vs Cukaricki

1-0

3-0
Sat 12, Feb-18:00 - Slovakia 1. Liga
Trencin vs FK Pohronie

1-0

3-0
Sat 12, Feb-18:00 - Slovakia 1. Liga
Slovan Bratislava vs FK Senica

2-0

5-0
Sat 12, Feb-18:00 - Slovakia 1. Liga
Liptovsky Mikulas vs Zlate Moravce

0-0

0-0
Sat 12, Feb-19:00 - Slovakia Cup
Tesla Stropkov vs MSK Puchov

0-0

1-2
Sat 12, Feb-18:00 - Slovenia 1. Liga
Domzale vs Tabor Sezana

0-1

1-1
Sat 12, Feb-20:30 - Slovenia 1. Liga
NK Celje vs FC Koper

1-1

1-2
Sat 12, Feb-19:59 - South Africa The Nedbank Cup
Kaizer Chiefs FC vs TS Galaxy

0-0

0-1
Sat 12, Feb-17:00 - South Africa The Nedbank Cup
Royal AM vs Cape Town City

0-1

2-1
Sat 12, Feb-17:00 - South Africa The Nedbank Cup
NC Pro's FC vs Mathaithai

0-2

0-2
Sat 12, Feb-17:00 - South Africa The Nedbank Cup
Platinum City Rovers vs Sekhukhune United

0-1

1-1
Sat 12, Feb-17:00 - South Africa The Nedbank Cup
Sinenkani vs Free State Stars

0-0

1-1
Sat 12, Feb-21:00 - Spanish Ladies League Division 1
Torrelodones Women's vs Real Madrid CF Women's B

0-1

1-1
Sat 12, Feb-21:00 - Spanish Ladies League Division 1
Atletico Lince Women's vs Madrid CFF C Women's

2-1

3-1
Sat 12, Feb-22:15 - Spanish Ladies League Division 1
Sant Gabriel Women's vs Espanyol B Women's

0-0

0-2
Sat 12, Feb-19:30 - Spanish Ladies Premier League
Real Betis Women's vs Sporting De Huelva Women's

0-0

0-0
Sat 12, Feb-00:00 - Spanish Primera Division
Sevilla vs Elche

0-0

2-0
Sat 12, Feb-17:00 - Spanish Primera Division
Cadiz vs Celta Vigo

0-0

0-0
Sat 12, Feb-19:15 - Spanish Primera Division
Villarreal vs Real Madrid

0-0

0-0
Sat 12, Feb-21:30 - Spanish Primera Division
Rayo Vallecano vs Osasuna

0-2

0-3
Sat 12, Feb-19:59 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Calahorra vs Extremadura

2-1

6-1
Sat 12, Feb-19:59 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Inter de Madrid vs Valladolid B

1-1

2-2
Sat 12, Feb-22:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Real Union de Irun vs UD Logrones

0-1

1-1
Sat 12, Feb-22:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Athletic Bilbao B vs Zamora CF

0-0

1-0
Sat 12, Feb-19:59 - Spanish Primera RFEF Grupo B
Barcelona B vs CD Linares Deportivo

0-0

1-1
Sat 12, Feb-22:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
Atletico Sanluqueno vs Sabadell

0-2

0-3
Sat 12, Feb-15:30 - Spanish Primera U19
Coria(U19) vs Atletico Sanluqueno(U19)

1-2

1-2
Sat 12, Feb-15:45 - Spanish Primera U19
Elche(U19) vs Alboraya(U19)


1-0
Sat 12, Feb-19:30 - Spanish Primera U19
UE Cornella(U19) vs Sabadell(U19)


0-0
Sat 12, Feb-19:30 - Spanish Primera U19
Arenal(U19) vs Bezana(U19)


0-1
Sat 12, Feb-21:00 - Spanish Primera U19
Gimnastic Tarragona(U19) vs UD Unificacion Bellvitge(U19)

2-1

2-6
Sat 12, Feb-18:45 - Spanish Primera U19
Cordoba(U19) vs Malaga(U19)


1-1
Sat 12, Feb-19:59 - Spanish Primera U19
Castilleja CF(U19) vs CD El Ejido(U19)


1-1
Sat 12, Feb-16:00 - Spanish Primera U19
CD Sobradillo(U19) vs CD Maspalomas(U19)

0-1

0-2
Sat 12, Feb-16:00 - Spanish Primera U19
Aguilas Atletico(U19) vs Juventud Laguna(U19)


0-2
Sat 12, Feb-19:00 - Spanish Primera U19
Real Sociedad(U19) vs CD Oberena(U19)

2-0

3-0
Sat 12, Feb-19:00 - Spanish Primera U19
La Cruz Villanovense(U19) vs Burgos CF(U19)


2-1
Sat 12, Feb-19:00 - Spanish Primera U19
Torre Levante U19 vs Kelme CF U19

0-1

2-1
Sat 12, Feb-19:00 - Spanish Primera U19
CD San Felix(U19) vs Cadiz U19

1-1

2-2
Sat 12, Feb-19:00 - Spanish Primera U19
Real Aviles(U19) vs Real Oviedo(U19)

0-1

0-1
Sat 12, Feb-19:00 - Spanish Primera U19
CF Trival Valderas U19 vs Getafe(U19)

0-3

1-3
Sat 12, Feb-17:00 - Spanish Primera U19
Arucas CF(U19) vs Las Palmas(U19)

2-1

2-4
Sat 12, Feb-17:00 - Spanish Primera U19
AD Huracan U19 vs Tenerife U19


0-1
Sat 12, Feb-20:15 - Spanish Primera U19
CE Europa(U19) vs CD Ebro(U19)

1-0

1-0
Sat 12, Feb-00:00 - Spanish Segunda Division
Leganes vs Real Zaragoza

0-0

2-1
Sat 12, Feb-23:30 - Spanish Segunda Division
Malaga vs Almeria

0-0

0-1
Sat 12, Feb-21:15 - Spanish Segunda Division
Valladolid vs Girona

0-1

2-2
Sat 12, Feb-21:15 - Spanish Segunda Division
UD Ibiza vs FC Cartagena

1-1

2-1
Sat 12, Feb-19:00 - Spanish Segunda Division
CD Mirandes vs Sporting de Gijon

0-1

0-3
Sat 12, Feb-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Union Langreo vs UD Llanera

1-0

3-0
Sat 12, Feb-22:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Arosa Sociedad Cultural vs Gimnastica Segoviana

0-0

1-0
Sat 12, Feb-19:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
UD Mutilvera vs CD Tropezon

2-0

2-2
Sat 12, Feb-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Espanyol B vs CE Europa

0-0

1-0
Sat 12, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
UD Somozas vs Racing Villalbes

1-0

1-1
Sat 12, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Atletico Arnoia vs CD Estradense

2-0

2-1
Sat 12, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Ceuta B vs CD Rota


2-2
Sat 12, Feb-21:15 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
AD Cartaya vs Salerm Cosmetics Puente Genil

0-0

2-0
Sat 12, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Rotlet Molinar vs UD Collerense

2-0

3-0
Sat 12, Feb-19:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CE Mercadal vs CE Felanitx

0-1

0-1
Sat 12, Feb-20:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Son Veri vs CE Campos

0-0

0-3
Sat 12, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Arucas CF vs Union Viera

2-0

4-0
Sat 12, Feb-21:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Lanzarote vs CD Marino

1-0

1-0
Sat 12, Feb-21:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
UD Las Palmas C vs Villa Santa Brigida

1-0

2-1
Sat 12, Feb-01:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
CD Buzanada vs Tenerife B

1-0

1-1
Sat 12, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
UDC Txantrea vs CD Cortes

0-0

2-0
Sat 12, Feb-19:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Subiza vs Murchante


3-1
Sat 12, Feb-19:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
Beti Kozkor KE vs CD Corellano

0-0

1-0
Sat 12, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
Casalarreina vs CD Varea

2-0

2-0
Sat 12, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
UD Almansa vs CD Azuqueca

1-2

1-4
Sat 12, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Villacanas vs Villarrubia CF

0-1

0-1
Sat 12, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Manchego Ciudad vs CD Guadalajara

1-0

1-2
Sat 12, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Hogar Alcarreno vs Tarancon


0-0
Sat 12, Feb-19:15 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
CD Guarnizo vs Barreda Balompie

1-0

2-1
Sat 12, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
U.M. Escobedo vs SD Noja

3-0

5-1
Sat 12, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
SD Torina vs Selaya FC


1-0
Sat 12, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Atletico Albericia vs UD Samano

0-1

2-1
Sat 12, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Sociedad Deportiva Beasain vs CD Lagun Onak

1-0

2-1
Sat 12, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Beti Gazte vs Uritarra


1-0
Sat 12, Feb-21:00 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Portugalete vs Pasaia KE

0-1

3-1
Sat 12, Feb-18:45 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Santutxu vs SD Deusto

0-0

0-0
Sat 12, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Cultural de Durango vs Tolosa

2-1

2-3
Sat 12, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
CD Baskonia vs San Ignacio


3-1
Sat 12, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Aurrera de Ondarroa vs Amurrio


2-2
Sat 12, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Anaitasuna vs Leioa

0-0

1-0
Sat 12, Feb-19:00 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Alaves B vs CD Vitoria


1-0
Sat 12, Feb-22:00 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Urduliz FT vs Barakaldo CF


1-2
Sat 12, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
UE Olot vs Pobla De Mafumet CF

0-3

0-4
Sat 12, Feb-21:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
Sant Andreu vs FC Asco

1-0

3-1
Sat 12, Feb-21:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Acero vs Athletic Torrellano


1-0
Sat 12, Feb-18:30 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Castellon II vs CD Roda

1-0

1-0
Sat 12, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Valencia CF Mestalla vs Elche CF Ilicitano

0-0

0-0
Sat 12, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
CD Olimpic Xativa vs Villajoyosa

1-0

3-0
Sat 12, Feb-20:15 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Jove Espanol vs Atzeneta UE

1-0

1-0
Sat 12, Feb-23:15 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Complutense Alcala vs CD Colonia Moscardo


1-0
Sat 12, Feb-19:15 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Moratalaz vs Atletico de Madrid B

0-0

0-2
Sat 12, Feb-20:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
CF Pozuelo Alarcon vs Rayo Vallecano B

0-1

0-2
Sat 12, Feb-19:15 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Numancia B vs UD Santa Marta

2-1

4-1
Sat 12, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Ribert vs SD Almazan

0-0

1-2
Sat 12, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Atletico Astorga vs Atletico Tordesillas

1-1

3-1
Sat 12, Feb-19:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Cultural Leonesa B vs Palencia CF

0-0

0-0
Sat 12, Feb-15:00 - SVK U19 A League
Zemplin Michalovce(U19) vs Dukla Banska Bystrica(U19)

0-1

0-1
Sat 12, Feb-14:00 - SVK U19 A League
FK Zeleziarne Podbrezova(U19) vs MSK Zilina(U19)

3-1

3-3
Sat 12, Feb-14:00 - SVK U19 A League
FK Kosice(U19) vs FC Artmedia Petrzalka(U19)

0-1

1-1
Sat 12, Feb-23:30 - Swiss Super League
St. Gallen vs Servette

3-1

5-1
Sat 12, Feb-21:00 - Swiss Super League
Lausanne Sports vs Grasshoppers

0-1

0-2
Sat 12, Feb-21:00 - Switzerland Challenge League
Yverdon vs Neuchatel Xamax

0-0

0-0
Sat 12, Feb-21:00 - Switzerland Challenge League
Winterthur vs FC Wil

0-0

4-0
Sat 12, Feb-19:00 - Switzerland Women Division 1
FC Lugano Women's vs Servette Chenois Woman's

0-1

0-3
Sat 12, Feb-19:00 - Switzerland Women Division 1
Lucerne Women's vs FC Aarau Women's

1-0

3-1
Sat 12, Feb-16:00 - Syrian League
Al Shorta Damascus vs Jableh SC

0-0

2-0
Sat 12, Feb-15:00 - Thai League 1
Samut Prakan City vs Buriram United

0-1

0-1
Sat 12, Feb-15:00 - Thai League 1
Nakhon Ratchasima vs Khonkaen United

0-1

1-2
Sat 12, Feb-16:00 - Thai League 1
Chiangrai United vs BG Pathum United

0-1

1-2
Sat 12, Feb-14:30 - Thai League 1
Nong Bua Pitchaya vs Muang Thong United

0-0

0-0
Sat 12, Feb-15:00 - Thai League 2
Khonkaen FC vs Chainat Hornbill FC

1-1

1-1
Sat 12, Feb-16:00 - Thai League 2
Rayong FC vs Nakhon Pathom United

0-0

0-0
Sat 12, Feb-16:00 - Thai League 2
Lamphun Warrior vs Muangkan United

1-1

3-1
Sat 12, Feb-14:00 - Thai League 2
Udon Thani vs Trat FC

1-1

1-2
Sat 12, Feb-12:30 - Thai League 3
Samut Songkhram FC vs Thawi Samut Sakhon United

0-0

0-1
Sat 12, Feb-12:30 - Thai League 3
Bangkok FC vs Welfare Royal Air Force

2-0

3-0
Sat 12, Feb-12:30 - Thai League 3
Krabi FC vs Surat Thani City

0-0

1-0
Sat 12, Feb-12:30 - Thai League 3
Royal Thai Fleet vs Chachoengsao

1-2

2-3
Sat 12, Feb-12:30 - Thai League 3
Kasem Bundit University FC vs North Bangkok College

1-1

1-2
Sat 12, Feb-12:30 - Thai League 3
Phattalung FC vs Satun United FC

1-1

1-1
Sat 12, Feb-12:30 - Thai League 3
Phitsanulok FC vs Maejo United

0-1

0-2
Sat 12, Feb-12:30 - Thai League 3
Chaiyaphum United vs Surin Sugar Khongcheemool

1-1

1-1
Sat 12, Feb-12:30 - Thai League 3
Hua Hin City vs Saraburi FC

0-2

1-5
Sat 12, Feb-12:30 - Thai League 3
Ubon Ratchathani FC vs Sisaket FC

0-1

0-1
Sat 12, Feb-12:30 - Thai League 3
Nonthaburi United vs Muangnont Bankunmae FC

0-0

0-0
Sat 12, Feb-12:30 - Thai League 3
Nakhon Mae Sot United FC vs Uttaradit FC

0-0

0-0
Sat 12, Feb-12:30 - Thai League 3
See Kwae City FC vs Northern Tak United

0-1

3-1
Sat 12, Feb-12:30 - Thai League 3
Udon United vs Sakon Nakhon FC


0-0
Sat 12, Feb-12:30 - Thai League 3
Prime Bangkok vs Siam FC

0-0

1-2
Sat 12, Feb-12:30 - Thai League 3
Pluak Daeng United vs Banbueng

1-0

1-1
Sat 12, Feb-12:30 - Thai League 3
Singha GB Kanchanaburi vs Bang Pa-in Ayutthaya


0-0
Sat 12, Feb-13:00 - Thai League 3
Sa Kaeo City vs Kohkwang

1-0

1-0
Sat 12, Feb-13:00 - Thai League 3
Patong City FC vs Pattani

0-0

1-0
Sat 12, Feb-17:00 - Tunisia Division 2
EGS Gafsa vs CS Tabarka

0-0

1-0
Sat 12, Feb-17:00 - Tunisia Division 2
Stade Gabesien vs Sfax Railways

1-0

1-0
Sat 12, Feb-17:00 - Tunisia Division 2
EO Sidi Bouzid vs EM Mahdia

1-0

1-0
Sat 12, Feb-17:00 - Tunisia Division 2
CS Korba vs Sporting Ben Arous

2-1

2-1
Sat 12, Feb-17:00 - Tunisia Division 2
AS Oued Ellil vs AS Gabes

0-0

1-0
Sat 12, Feb-17:00 - Tunisia Division 2
AS Mhamdia vs Croissant Msaken

0-0

0-0
Sat 12, Feb-19:59 - Turkey 2 Ligi A
Balikesirspor vs Kocaelispor

1-0

1-2
Sat 12, Feb-17:00 - Turkey 2 Ligi A
Ankaragucu vs Istanbulspor

0-1

0-1
Sat 12, Feb-14:30 - Turkey 2 Ligi A
Adanaspor vs Denizlispor

0-0

0-0
Sat 12, Feb-14:30 - Turkey 2 Ligi A
Boluspor vs Keciorengucu

0-0

0-0
Sat 12, Feb-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Bergama Belediyespor vs Arnavutkoy Belediyespor

0-2

1-2
Sat 12, Feb-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Cankaya FK vs Ceyhanspor

1-0

3-0
Sat 12, Feb-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Modafenspor vs Gumushanespor

1-1

2-1
Sat 12, Feb-13:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Rizespor Women's vs Galatasaray SK Women's

1-2

2-2
Sat 12, Feb-14:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
1928 Bucaspor FK vs Nazillispor

0-0

1-1
Sat 12, Feb-14:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Ankaraspor FK vs Ergene Velimese

2-1

4-1
Sat 12, Feb-14:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Sariyer vs Sivas Dort Eylul Belediyespor

0-1

1-1
Sat 12, Feb-14:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Bodrumspor vs Serik Belediyespor

1-0

1-1
Sat 12, Feb-19:59 - Turkey Super Lig
Galatasaray vs Kayserispor

0-0

1-1
Sat 12, Feb-17:00 - Turkey Super Lig
Istanbul Basaksehir F.K. vs Gazisehir Gaziantep

1-0

2-0
Sat 12, Feb-17:00 - Turkey Super Lig
Giresunspor vs Fenerbahce

1-1

1-2
Sat 12, Feb-13:00 - Turkey U19 League
Galatasaray(U19) vs Kayserispor(U19)

2-1

2-2
Sat 12, Feb-13:00 - Turkey U19 League
Istanbul Buyuksehir Belediyesi(U19) vs Gazisehir Gaziantep(U19)

0-0

0-0
Sat 12, Feb-13:00 - Turkey U19 League
Ankaragucu(U19) vs Istanbulspor(U19)

0-3

0-5
Sat 12, Feb-13:00 - Turkey U19 League
Boluspor(U19) vs Keciorengucu U19

0-2

0-4
Sat 12, Feb-13:00 - Turkey U19 League
Balikesirspor (U19) vs Kocaelispor(U19)

0-0

0-0
Sat 12, Feb-13:00 - Turkey U19 League
Adanaspor(U19) vs Denizlispor(U19)

1-0

2-2
Sat 12, Feb-14:00 - Turkey U19 League
Giresunspor(U19) vs Fenerbahce U19

1-1

2-5
Sat 12, Feb-17:20 - UAE League Division 1
Dubba Al Husun vs Al-Jazira Al-Hamra

1-0

1-1
Sat 12, Feb-17:20 - UAE League Division 1
Hatta Club vs Masafi SC

0-1

0-1
Sat 12, Feb-17:20 - UAE League Division 1
Al Arabi vs Gulf Heroes

1-1

4-1
Sat 12, Feb-17:20 - UAE League Division 1
Al Bataeh vs Masfut

2-1

4-1
Sat 12, Feb-17:30 - UAE U21 League
Al Nasr Dubai U21 vs Al Oruba (U21)

0-0

1-0
Sat 12, Feb-17:30 - UAE U21 League
Shabab Al Ahli Dubai(U21) vs Ajman Club(U21)

2-0

4-0
Sat 12, Feb-17:30 - UAE U21 League
Al Ain (U21) vs Emirates Club(U21)

0-1

2-1
Sat 12, Feb-15:00 - Uganda Super League
URA SC vs Gadaffi

0-0

2-1
Sat 12, Feb-17:00 - Uganda Super League
Vipers SC vs Arua Hill

0-0

3-1
Sat 12, Feb-17:00 - Uganda Super League
Bidco Bul Fc vs Wakiso Giants

1-0

2-0
Sat 12, Feb-17:00 - Uganda Super League
Onduparaka FC vs Busoga United


3-1
Sat 12, Feb-03:15 - Uruguay Primera Division
Montevideo City Torque vs Centro Atletico Fenix

1-1

1-2
Sat 12, Feb-18:30 - Wales FAW Championship North
Conwy Borough FC vs Llandudno FC

0-2

0-4
Sat 12, Feb-18:30 - Wales FAW Championship North
Holyhead Hotspur vs Holywell

0-0

1-0
Sat 12, Feb-18:30 - Wales FAW Championship North
Penrhyncoch vs Airbus UK Broughton

0-0

1-1
Sat 12, Feb-18:30 - Wales FAW Championship North
Guilsfield FC vs Ruthin Town FC

0-1

1-1
Sat 12, Feb-18:30 - Wales FAW Championship North
Llanrhaeadr FC vs Gresford Athletic

2-2

3-3
Sat 12, Feb-18:00 - Wales FAW Championship South
Cwmbran Celtic vs Afan Lido

0-3

0-5
Sat 12, Feb-18:00 - Wales FAW Championship South
Undy Athletic vs Risca United

1-2

1-2
Sat 12, Feb-18:00 - Wales FAW Championship South
Llantwit Major vs Pontypridd

3-0

3-1
Sat 12, Feb-18:30 - Wales FAW Championship South
Cambrian & Clydach vs Ammanford

1-0

3-0
Sat 12, Feb-18:30 - Wales FAW Championship South
Swansea University vs Trefelin

1-2

3-3
Sat 12, Feb-18:30 - Wales Premier League
Cardiff Metropolitan University FC vs Newtown AFC

1-0

1-1
Sat 12, Feb-21:15 - Wales Premier League
Caernarfon vs Bala Town F.C.

0-2

3-3
Sat 12, Feb-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Chicken Inn vs Tenax FC

3-0

3-0
AD:
NOTICE
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.