AD:

Football Results for Sat 4, Dec 2021

All soccer/football results.

Complete Football Results for Sat 4, Dec 2021

BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


ADS: 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


Date and Time/Team Half Time Full Time
Sat 4, Dec-17:00 - African Youth Championship Woman\'s U20
Zambia Women's U20 vs Ghana women's(U20)

0-0

0-0
Sat 4, Dec-21:00 - African Youth Championship Woman\'s U20
Senegal women's(U20) vs Guinea Women's(U20)

0-0

2-0
Sat 4, Dec-18:00 - African Youth Championship Woman\'s U20
Cameroon Women's (U20) vs Gabon Women's(U20)


3-0
Sat 4, Dec-16:00 - African Youth Championship Woman\'s U20
Tanzania Women's (U20) vs Burundi Women's(U20)

3-1

3-2
Sat 4, Dec-19:45 - Albania Super league
Partizani Tirana vs Skenderbeu Korce

2-1

2-1
Sat 4, Dec-16:45 - Albania Super league
Egnatia Rrogozhine vs KF Tirana

0-2

0-2
Sat 4, Dec-16:45 - Albania Super league
Kastrioti Kruje vs FK Kukesi

0-2

1-6
Sat 4, Dec-17:30 - Algeria Division 1
CR Belouizdad vs NA Hussein Dey

0-0

1-0
Sat 4, Dec-17:30 - Algeria Division 1
NC Magra vs ES Setif

0-0

0-2
Sat 4, Dec-17:30 - Algeria Division 1
HB Chelghoum Laid vs USM Alger

0-0

0-0
Sat 4, Dec-19:59 - Algeria Division 1
MC Oran vs RC Arbaa

0-0

1-1
Sat 4, Dec-18:00 - Algeria Division 2
MC Saida vs USM Bel Abbes

0-2

2-2
Sat 4, Dec-18:00 - Algeria Division 2
RC Kouba vs CRB Temouchent


1-0
Sat 4, Dec-18:00 - Algeria Division 2
MC El Eulma vs JSM Skikda


2-1
Sat 4, Dec-18:00 - Algeria Division 2
MO Bejaia vs USM Annaba

0-0

0-0
Sat 4, Dec-18:00 - Algeria Division 2
CA Batna vs Telaghema

0-0

1-1
Sat 4, Dec-18:00 - Algeria Division 2
ES Ben Aknoun vs SKAF Khemis Melina


6-0
Sat 4, Dec-18:00 - Algeria Division 2
USM Khenchela vs US Chaouia


2-1
Sat 4, Dec-18:00 - Algeria Division 2
SC Ain Defla vs USM El Harrach


3-0
Sat 4, Dec-18:00 - Algeria Division 2
JSM Tiaret vs WA Boufarik


2-0
Sat 4, Dec-18:00 - Algeria Division 2
Hamra Annaba vs Bordj Bou Arreridj

3-0

4-0
Sat 4, Dec-18:00 - Algeria Division 2
AS Ain Mlila vs JS Bordj Menaiel


0-1
Sat 4, Dec-18:00 - Algeria Division 2
CRB Ain Ouessara vs USMM Hadjout

0-0

0-1
Sat 4, Dec-18:00 - Algeria Division 2
IRB Lakhdaria vs MO Constantine

1-1

1-2
Sat 4, Dec-18:00 - Algeria Division 2
El Bayadh vs ASM Oran


1-0
Sat 4, Dec-18:00 - Algeria Division 2
MCB Oued Sly vs GC Mascara

1-0

2-1
Sat 4, Dec-18:00 - Algeria Division 2
IRB Ouargla vs JSM Bejaia


3-0
Sat 4, Dec-14:00 - Algeria U21 Division 2
RC Kouba U21 vs CRB Temouchent(U21)

0-1

2-1
Sat 4, Dec-14:00 - Algeria U21 Division 2
MC El Eulma(U21) vs JSM Skikda(U21)

1-0

2-1
Sat 4, Dec-14:00 - Algeria U21 Division 2
MO Bejaia(U21) vs USM Annaba U21

2-0

3-0
Sat 4, Dec-14:00 - Algeria U21 Division 2
CA Batna(U21) vs NRB Teleghma U21

2-0

3-0
Sat 4, Dec-14:00 - Algeria U21 Division 2
ES Ben Aknoun(U21) vs SKAF Khemis Melina(U21)

1-1

1-1
Sat 4, Dec-14:00 - Algeria U21 Division 2
MCB Oued Sly(U21) vs GC Mascara(U21)

1-0

2-1
Sat 4, Dec-14:00 - Algeria U21 Division 2
Hamra Annaba (U21) vs Bordj Bou Arreridj(U21)

1-0

1-3
Sat 4, Dec-18:30 - Angola Girabola League
Academica Lobito vs Recreativo Libolo

1-1

1-2
Sat 4, Dec-17:00 - Arab Nations Cup
Lebanon vs Algeria

0-0

0-2
Sat 4, Dec-14:00 - Arab Nations Cup
Jordan vs Morocco

0-3

0-4
Sat 4, Dec-19:59 - Arab Nations Cup
Sudan vs Egypt

0-3

0-5
Sat 4, Dec-23:00 - Arab Nations Cup
Palestine vs Saudi Arabia

1-0

1-1
Sat 4, Dec-16:00 - Argentina Reserves League
Aldosivi Reserve vs Argentinos Juniors Reserve

1-1

2-2
Sat 4, Dec-16:00 - Argentina Reserves League
Arsenal de Sarandi Reserve vs Boca Juniors Reserve

1-0

1-2
Sat 4, Dec-03:15 - Argentina Prim C Metropolitana
Argentino de Merlo vs Berazategui

0-0

1-0
Sat 4, Dec-04:00 - Argentina Prim C Metropolitana
Sportivo Italiano vs Ituzaingo

0-0

0-0
Sat 4, Dec-02:15 - Argentine Primera Division
Colon vs Atletico Tucuman

2-0

3-0
Sat 4, Dec-02:15 - Argentine Primera Division
CA Central Cordoba SDE vs Union Santa Fe

1-0

2-0
Sat 4, Dec-04:30 - Argentine Primera Division
Velez Sarsfield vs Patronato Parana

0-0

0-0
Sat 4, Dec-17:00 - Armenia Premier League
Ararat Yerevan vs BKMA Yerevan

1-0

2-1
Sat 4, Dec-14:00 - Armenia Premier League
Noravank vs Alashkert

0-1

0-2
Sat 4, Dec-10:05 - Australia League A
Brisbane Roar FC vs Adelaide United

0-0

0-0
Sat 4, Dec-12:45 - Australia League A
Sydney FC vs Newcastle Jets FC

2-0

2-2
Sat 4, Dec-12:45 - Australia League A
Melbourne City vs Western United FC

0-1

0-1
Sat 4, Dec-10:05 - Australia Women\'s A-League
Sydney FC Women's vs Newcastle Jets Women's

0-0

3-1
Sat 4, Dec-15:05 - Australia Women\'s A-League
Perth Glory Women's vs Brisbane Roar Women's

0-1

2-1
Sat 4, Dec-19:59 - Austrian Bundesliga
Sturm Graz vs FC Admira Wacker Modling

1-1

1-1
Sat 4, Dec-19:59 - Austrian Bundesliga
Red Bull Salzburg vs TSV Hartberg

0-1

2-1
Sat 4, Dec-19:59 - Austrian Bundesliga
WSG Swarovski Tirol vs SK Austria Klagenfurt

0-0

0-1
Sat 4, Dec-22:30 - Belgian First Amateur Division
Dessel Sport vs Rupel Boom

1-1

3-2
Sat 4, Dec-23:00 - Belgian First Amateur Division
La Louviere Centre vs Thes Sport Tessenderlo

0-0

0-0
Sat 4, Dec-23:00 - Belgian First Amateur Division
Patro Eisden vs FCV Dender EH

0-1

1-1
Sat 4, Dec-23:00 - Belgian First Amateur Division
Royal Olympic Club Charleroi vs Royal FC Liege

1-2

2-2
Sat 4, Dec-21:30 - Belgian Jupiler League
KV Oostende vs AS Eupen

0-1

2-1
Sat 4, Dec-21:30 - Belgian Jupiler League
Kortrijk vs Cercle Brugge

0-1

0-2
Sat 4, Dec-19:15 - Belgian Jupiler League
Oud Heverlee Leuven vs K.A.A. Gent

0-1

0-1
Sat 4, Dec-23:45 - Belgian Jupiler League
Club Brugge vs RFC Seraing

3-2

3-2
Sat 4, Dec-18:00 - Belgian Woman\'s Cup
Zulte Waregem Women's vs Anderlecht Women's

1-2

1-3
Sat 4, Dec-23:45 - Belgium - 2e Klasse
Red Star Waasland-Beveren vs RWD Molenbeek

1-2

2-3
Sat 4, Dec-17:00 - Belgium Women 1st National
KVK Tienen Women's vs KV Mechelen Women's


1-4
Sat 4, Dec-18:00 - Belgium Women 1st National
Royal FC Liege Women's vs RSC Anderlecht II Women's


3-2
Sat 4, Dec-19:59 - Belgium Women 1st National
RAEC Mons Women's vs Ladies Genk B Women's


2-3
Sat 4, Dec-19:00 - Belgium Women 1st National
Famkes Merkem Women's vs Moldavo Women's


1-1
Sat 4, Dec-23:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Atletico Palmaflor vs Aurora

2-1

3-2
Sat 4, Dec-18:00 - Bosnia Premijer Liga
Borac Banja Luka vs Sloboda Tuzla

1-1

3-1
Sat 4, Dec-16:00 - Bosnia Premijer Liga
FK Sarajevo vs FK Velez Mostar

0-2

0-2
Sat 4, Dec-16:00 - Bosnia Premijer Liga
Posusje vs Rudar Prijedor

0-0

0-0
Sat 4, Dec-23:00 - Brazil Paulista Women\'s League
Sao Paulo Women's vs Corinthians Paulista SP Women's


1-0
Sat 4, Dec-17:00 - Bulgaria Premier
Levski Sofia vs Botev Plovdiv

1-0

2-0
Sat 4, Dec-14:30 - Bulgaria Premier
POFC Botev Vratsa vs Beroe

1-0

1-0
Sat 4, Dec-17:00 - Burundi Ligue A
Vital'O vs Top Junior

0-0

0-0
Sat 4, Dec-17:00 - Burundi Ligue A
Musongati vs Bujumbura City

0-0

0-0
Sat 4, Dec-02:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Atletico Paranaense vs Cuiaba (MT)

0-0

1-0
Sat 4, Dec-03:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Sport Club Recife (PE) vs CR Flamengo (RJ)

0-1

1-1
Sat 4, Dec-03:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Chapecoense SC vs Atletico Clube Goianiense

0-0

0-1
Sat 4, Dec-04:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Fortaleza CE vs Juventude (RS)

0-0

1-0
Sat 4, Dec-10:30 - Chinese Football League Divison 1
Sichuan Jiuniu vs Nantong Zhiyun

0-2

0-2
Sat 4, Dec-11:00 - Chinese Football League Divison 1
Nanjing City vs Zibo Cuju FC

0-0

2-0
Sat 4, Dec-15:30 - Chinese Football League Divison 1
Suzhou Dongwu vs Beijing BSU

1-1

2-2
Sat 4, Dec-15:30 - Chinese Football League Divison 1
Shaanxi Chang'an Athletic FC vs Shenyang Urban

1-0

1-0
Sat 4, Dec-15:35 - Chinese Football League Divison 1
Kun Shan FC vs Meizhou Hakka

0-1

0-1
Sat 4, Dec-10:00 - Chinese Football League Divison 2
Hunan Billows vs Inner Mongolia Caoshangfei F.C.

1-1

1-2
Sat 4, Dec-10:00 - Chinese Football League Divison 2
Hebei Zhuoao vs Shaoxing Keqiao Yuejia

1-0

2-1
Sat 4, Dec-10:00 - Chinese Football League Divison 2
Quanzhou Yaxin vs Xi'an Wolves

1-0

1-1
Sat 4, Dec-17:00 - Club Friendly
Breidablik vs Stjarnan Gardabaer

3-1

3-2
Sat 4, Dec-17:00 - Club Friendly
Vikingur Reykjavik vs Hafnarfjordur FH

1-0

3-1
Sat 4, Dec-13:15 - Club Friendly
1. SC Znojmo vs Viktoria Otrokovice

1-0

5-0
Sat 4, Dec-05:00 - Club Friendly
Wellington Phoenix Reserve vs Western Suburbs

2-0

6-0
Sat 4, Dec-16:00 - Croatia - 1. Division
HNK Gorica vs NK Osijek

1-1

1-1
Sat 4, Dec-20:05 - Croatia - 1. Division
NK Rijeka vs Hrvatski Dragovoljac

2-0

4-1
Sat 4, Dec-16:00 - Croatia - 2. Division
NK Varteks Varazdin vs NK Dubrava Tim Kabel

1-1

2-1
Sat 4, Dec-16:30 - Croatia - 2. Division
Rudes vs NK Dugopolje

3-0

4-0
Sat 4, Dec-16:30 - Croatia - 2. Division
NK Opatija vs NK Orijent Rijeka

0-1

0-1
Sat 4, Dec-16:30 - Croatia - 2. Division
NK Solin vs Inter Zapresic

0-0

0-0
Sat 4, Dec-16:30 - Croatia - 2. Division
NK Jarun vs NK Radnik Sesvete

3-1

4-3
Sat 4, Dec-17:00 - Croatia U19
NK Croatia Sesvete(U19) vs HNK Sibenik(U19)

2-1

4-1
Sat 4, Dec-14:00 - Croatia U19
Hajduk Split (U19) vs NK Dugopolje(U19)

0-0

0-0
Sat 4, Dec-15:00 - Croatia U19
NK Rijeka (U19) vs HNK Gorica(U19)

0-1

2-2
Sat 4, Dec-15:00 - Croatia U19
Slaven Koprivnica(U19) vs Rudes U19


1-3
Sat 4, Dec-15:00 - Croatia U19
Bjelovar U19 vs NK Lokomotiva Zagreb U19

1-1

1-2
Sat 4, Dec-16:30 - Croatia U19
NK Osijek (U19) vs Inter Zapresic(U19)


3-2
Sat 4, Dec-21:00 - Cyprus 1 Division
Anorthosis Famagusta FC vs PAEEK Keryneias

1-2

2-3
Sat 4, Dec-19:00 - Cyprus 1 Division
Doxa Katokopias vs AEK Larnaca

1-2

1-4
Sat 4, Dec-16:30 - Cyprus 2 Division
Nea Salamis vs Xylotympou

2-0

3-0
Sat 4, Dec-16:30 - Cyprus 2 Division
Enosis Neon Paralimni FC vs Omonia 29is Maiou

1-0

2-0
Sat 4, Dec-16:30 - Cyprus 2 Division
Asil Lysi vs Alki Oroklini

0-1

1-1
Sat 4, Dec-16:30 - Cyprus 2 Division
Ayia Napa vs Othellos Athienou

0-1

0-1
Sat 4, Dec-16:30 - Cyprus 2 Division
Ermis Aradippou vs Omonia Aradippou

1-1

1-1
Sat 4, Dec-16:30 - Cyprus 2 Division
Anagennisi Deryneia vs Akritas Chloraka

1-0

1-1
Sat 4, Dec-16:30 - Cyprus 2 Division
Karmiotissa Pano Polemidion vs Olympiada Lympion

0-1

1-1
Sat 4, Dec-16:30 - Czech Republic 2. Liga
Opava vs Brno

0-0

0-2
Sat 4, Dec-16:30 - Czech Republic 2. Liga
Prostejov vs Sparta Praha B

0-0

1-0
Sat 4, Dec-21:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
SK Sigma Olomouc vs Slavia Praha

0-0

0-1
Sat 4, Dec-18:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
Slovan Liberec vs Hradec Kralove

1-0

1-0
Sat 4, Dec-18:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
MFK Karvina vs Sparta Prague

0-0

1-2
Sat 4, Dec-18:20 - Czech Republic Gambrinus Liga
Teplice vs FC Fastav Zlin

0-0

4-1
Sat 4, Dec-21:00 - Denmark Cup
Vejle vs Kolding IF

2-0

5-1
Sat 4, Dec-17:00 - Denmark - 1. Division
Nykobing FC vs Vendsyssel

0-0

1-1
Sat 4, Dec-16:00 - Denmark - 1. Division
HB Koge vs Lyngby

1-1

3-3
Sat 4, Dec-14:00 - Denmark Youth U17
Odense BK (U17) vs Horsens(U17)

3-0

7-1
Sat 4, Dec-18:30 - Denmark Youth U17
Nordsjaelland (U17) vs Vejle(U17)

2-0

4-0
Sat 4, Dec-16:00 - Denmark Youth U19
Nordsjaelland (U19) vs Vejle(U19)

2-1

3-1
Sat 4, Dec-16:30 - Denmark Youth U19
Odense BK U19 vs Sonderjyske(U19)


3-0
Sat 4, Dec-16:30 - Egypt Second Divison
El Raja Marsa Matruh vs Pioneers

0-2

0-2
Sat 4, Dec-16:30 - Egypt Second Divison
El-Atesalat vs Suez Montakhsb

0-0

0-1
Sat 4, Dec-19:00 - England Conference South Division
Slough Town vs Tonbridge Angels

1-1

2-1
Sat 4, Dec-19:00 - England Conference South Division
Havant & Waterlooville FC vs Bath City

1-2

1-3
Sat 4, Dec-19:00 - England Conference South Division
Welling United vs Eastbourne Borough

0-0

0-2
Sat 4, Dec-19:00 - England Conference South Division
Chippenham Town vs Dorking Wanderers

3-1

4-1
Sat 4, Dec-19:00 - England Conference South Division
Dartford vs Billericay Town

1-0

1-0
Sat 4, Dec-19:00 - England Conference South Division
Dulwich Hamlet vs Ebbsfleet United

1-2

5-2
Sat 4, Dec-19:00 - England Conference South Division
Hampton & Richmond vs Hemel Hempstead Town

0-0

0-1
Sat 4, Dec-19:00 - England Conference South Division
Concord Rangers vs Braintree Town

1-2

2-2
Sat 4, Dec-19:00 - England Conference South Division
Hungerford Town vs Oxford City

0-0

0-1
Sat 4, Dec-16:45 - England FA Cup
Buxton FC vs Morecambe

0-1

0-1
Sat 4, Dec-19:00 - England FA Cup
Ipswich vs Barrow

0-0

0-0
Sat 4, Dec-19:00 - England FA Cup
Cambridge United vs Exeter City

1-1

2-1
Sat 4, Dec-19:00 - England FA Cup
Walsall vs Swindon

1-1

1-2
Sat 4, Dec-19:00 - England FA Cup
Leyton Orient vs Tranmere Rovers

2-0

4-0
Sat 4, Dec-19:00 - England FA Cup
Portsmouth vs Harrogate Town

1-1

1-2
Sat 4, Dec-19:00 - England FA Cup
Doncaster Rovers vs Mansfield Town

1-0

2-3
Sat 4, Dec-19:00 - England FA Cup
Bristol Rovers vs Sutton United

0-0

2-1
Sat 4, Dec-19:00 - England FA Cup
Lincoln City vs Hartlepool United FC

0-0

0-1
Sat 4, Dec-19:00 - England FA Cup
Carlisle vs Shrewsbury Town

0-1

1-2
Sat 4, Dec-19:00 - England FA Cup
Burton Albion FC vs Port Vale

1-0

1-2
Sat 4, Dec-19:00 - England FA Cup
AFC Wimbledon vs Cheltenham Town

2-1

4-3
Sat 4, Dec-21:30 - England FA Cup
Yeovil Town vs Stevenage FC

0-0

1-0
Sat 4, Dec-19:00 - England League One
Sunderland vs Oxford United

1-1

1-1
Sat 4, Dec-19:00 - England League One
Accrington Stanley vs Fleetwood Town

1-0

5-1
Sat 4, Dec-19:00 - England Northern Division one
Halesowen Town vs Daventry Town


2-1
Sat 4, Dec-19:00 - England Northern Division one
Cleethorpes Town vs Hebburn Town


0-2
Sat 4, Dec-19:00 - England Northern Premier League
Hyde United vs Nantwich Town

0-0

1-0
Sat 4, Dec-19:00 - England Northern Premier League
Warrington Town FC vs Lancaster City

1-0

5-1
Sat 4, Dec-19:00 - England Northern Premier League
Matlock Town vs Stafford Rangers

2-1

2-3
Sat 4, Dec-19:00 - England Northern Premier League
Morpeth Town vs Gainsborough Trinity

1-0

2-0
Sat 4, Dec-19:00 - England Northern Premier League
Mickleover Sports vs Grantham Town

0-2

2-2
Sat 4, Dec-19:00 - England Northern Premier League
Basford United F.C. vs Stalybridge Celtic

0-0

1-1
Sat 4, Dec-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
AFC Hornchurch vs Kingstonian

1-1

2-1
Sat 4, Dec-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Bishop's Stortford vs Carshalton Athletic FC

1-0

1-1
Sat 4, Dec-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Lewes vs Potters Bar Town

0-3

1-5
Sat 4, Dec-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
East Thurrock United vs Bowers & Pitsea

0-2

0-2
Sat 4, Dec-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Enfield Town vs Folkestone Invicta

1-2

2-3
Sat 4, Dec-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Corinthian Casuals vs Wingate & Finchley

0-1

1-1
Sat 4, Dec-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Leatherhead vs Brightlingsea Regent

0-1

0-2
Sat 4, Dec-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Worthing vs Cray Wanderers

2-0

2-0
Sat 4, Dec-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Margate vs Cheshunt

1-0

2-2
Sat 4, Dec-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Merstham vs Horsham

0-2

1-3
Sat 4, Dec-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Haringey Borough vs Bognor Regis Town

1-1

3-3
Sat 4, Dec-19:00 - England Southern Division one
St Neots Town vs AFC Dunstable


0-4
Sat 4, Dec-19:00 - England Southern League Central Division
Coalville Town vs Nuneaton Borough

3-1

4-1
Sat 4, Dec-19:00 - England Southern League Central Division
Hednesford Town vs Leiston FC

3-0

4-0
Sat 4, Dec-19:00 - England Southern League Central Division
Hitchin Town vs Rushden&Diamonds

0-2

1-2
Sat 4, Dec-19:00 - England Southern League Central Division
Stratford Town vs Lowestoft Town

1-2

1-2
Sat 4, Dec-19:00 - England Southern League Central Division
St Ives Town vs Banbury United

1-0

2-1
Sat 4, Dec-19:00 - England Southern League Central Division
Needham Market vs Stourbridge

0-1

1-3
Sat 4, Dec-19:00 - England Southern League Central Division
Royston Town vs Bromsgrove Sporting

0-0

0-0
Sat 4, Dec-19:00 - England Southern League Central Division
Biggleswade Town vs Alvechurch

0-0

1-1
Sat 4, Dec-19:00 - England Southern League Central Division
Barwell vs Rushall Olympic

0-0

0-0
Sat 4, Dec-19:00 - England Southern League Central Division
Peterborough Sports vs Redditch United

0-0

0-1
Sat 4, Dec-19:00 - England Southern Premier League
Farnborough FC vs Merthyr Town

0-2

3-2
Sat 4, Dec-19:00 - England Southern Premier League
Tiverton Town vs Gosport Borough

1-1

2-2
Sat 4, Dec-19:00 - England Southern Premier League
Hayes &Yeading vs Metropolitan Police

1-1

1-2
Sat 4, Dec-19:00 - England Southern Premier League
Dorchester Town vs Harrow Borough

2-0

3-1
Sat 4, Dec-19:00 - England Southern Premier League
Swindon Supermarine vs Salisbury City

1-1

2-1
Sat 4, Dec-19:00 - England Southern Premier League
Chesham United vs Truro City

3-0

3-1
Sat 4, Dec-19:00 - England Southern Premier League
Beaconsfield Town F.C. vs Yate Town

0-0

0-4
Sat 4, Dec-19:00 - England Southern Premier League
Poole Town vs Kings Langley

2-0

6-2
Sat 4, Dec-19:00 - England Southern Premier League
Wimborne Town vs Hendon

1-1

1-4
Sat 4, Dec-19:00 - England Southern Premier League
Hartley Wintney vs Weston Super Mare

0-0

1-2
Sat 4, Dec-19:15 - England Southern Premier League
Walton Casuals vs Taunton Town

0-1

1-1
Sat 4, Dec-19:00 - England The Championship
Nottingham Forest vs Peterborough United

0-0

2-0
Sat 4, Dec-19:00 - England The Championship
Millwall vs Birmingham

2-0

3-1
Sat 4, Dec-19:00 - England The Championship
Middlesbrough vs Swansea City

1-0

1-0
Sat 4, Dec-19:00 - England The Championship
Reading vs Hull City

1-0

1-1
Sat 4, Dec-19:00 - England The Championship
Cardiff City vs Sheffield United

1-0

2-3
Sat 4, Dec-19:00 - England The Championship
Blackpool vs Luton Town

0-1

0-3
Sat 4, Dec-19:00 - England The Championship
Blackburn Rovers vs Preston North End

0-0

1-0
Sat 4, Dec-19:00 - England The Championship
Barnsley vs Huddersfield Town

1-1

1-1
Sat 4, Dec-19:00 - England The Championship
Bristol City vs Derby County

1-0

1-0
Sat 4, Dec-16:30 - England The Championship
Coventry vs West Bromwich(WBA)

0-2

1-2
Sat 4, Dec-16:00 - England U23 Premier League
Tottenham Hotspur(U23) vs Manchester City(U23)

2-0

3-0
Sat 4, Dec-17:30 - England Youth FA Cup
Northampton Town U18 vs Charlton Athletic U18


0-6
Sat 4, Dec-19:00 - English Premier League
Southampton vs Brighton & Hove Albion

1-0

1-1
Sat 4, Dec-19:00 - English Premier League
Newcastle vs Burnley

1-0

1-0
Sat 4, Dec-19:00 - English Premier League
Wolverhampton Wanderers vs Liverpool

0-0

0-1
Sat 4, Dec-21:30 - English Premier League
Watford vs Manchester City

0-2

1-3
Sat 4, Dec-16:30 - English Premier League
West Ham United vs Chelsea FC

1-2

3-2
Sat 4, Dec-15:00 - Estonia Esi Liiga
Parnu JK vs Ida-Virumaa FC Alliance

0-0

0-0
Sat 4, Dec-21:00 - Estonia Meistri Liiga
Paide Linnameeskond vs Nomme Kalju

1-2

5-3
Sat 4, Dec-15:00 - Estonia Meistri Liiga
Tallinna JK Legion vs Trans Narva

0-0

0-2
Sat 4, Dec-18:00 - Estonia Meistri Liiga
Tartu JK Tammeka vs JK Tallinna Kalev

2-0

3-0
Sat 4, Dec-19:59 - Faroe Islands Cup
NSI Runavik vs B36 Torshavn

1-1

1-1
Sat 4, Dec-00:00 - France Ligue 2
FC Sochaux-Montbeliard vs Pau FC

0-0

2-1
Sat 4, Dec-00:00 - France Ligue 2
Guingamp vs Dijon

0-1

3-2
Sat 4, Dec-00:00 - France Ligue 2
AC Ajaccio vs Valenciennes FC

0-0

0-0
Sat 4, Dec-00:00 - France Ligue 2
Amiens SC vs USL Dunkerque

1-0

3-0
Sat 4, Dec-00:00 - France Ligue 2
Grenoble Foot 38 vs Le Havre

0-1

1-2
Sat 4, Dec-00:00 - France Ligue 2
Quevilly Rouen vs Nancy

1-1

2-1
Sat 4, Dec-00:00 - France Ligue 2
Rodez AF vs Nimes

1-0

1-0
Sat 4, Dec-00:00 - France Ligue 2
Paris FC vs Bastia

0-0

1-0
Sat 4, Dec-18:00 - France Ligue 2
AJ Auxerre vs Caen

1-1

2-2
Sat 4, Dec-21:00 - French Championnat Amateur Group A
FC Rouen vs St Pryve St Hilaire

1-0

1-1
Sat 4, Dec-21:00 - French Championnat Amateur Group A
Romorantin vs Blois F.41

1-1

1-1
Sat 4, Dec-21:00 - French Championnat Amateur Group A
Voltigeurs Chateaubriant vs Poissy AS

2-0

2-1
Sat 4, Dec-21:00 - French Championnat Amateur Group A
AS Vitre vs Plabennec

1-0

1-0
Sat 4, Dec-21:00 - French Championnat Amateur Group A
Versailles 78 vs Saint Malo

1-0

1-0
Sat 4, Dec-21:00 - French Championnat Amateur Group A
FC Chartres vs Caen B

2-0

4-0
Sat 4, Dec-21:00 - French Championnat Amateur Group A
Granville vs Lorient B

0-0

0-0
Sat 4, Dec-21:00 - French Championnat Amateur Group B
Saint Quentin vs Beauvais

1-1

1-2
Sat 4, Dec-21:00 - French Championnat Amateur Group B
Fleury Merogis U.S. vs Paris 13 Atletico

1-0

1-3
Sat 4, Dec-21:00 - French Championnat Amateur Group B
ST Maur Lusitanos vs Haguenau

0-0

3-0
Sat 4, Dec-19:59 - French Championnat Amateur Group B
L'Entente SSG vs Sainte Genevieve Sports

0-0

0-1
Sat 4, Dec-19:59 - French Championnat Amateur Group B
Metz B vs Auxerre B


0-2
Sat 4, Dec-19:59 - French Championnat Amateur Group B
SC Schiltigheim vs Stade Reims II

0-0

0-1
Sat 4, Dec-19:00 - French Championnat Amateur Group B
Epinal vs ASM Belfort

1-0

1-2
Sat 4, Dec-21:00 - French Championnat Amateur Group C
Lyon Duchere vs Olymplque de Marseille B

0-0

0-0
Sat 4, Dec-21:00 - French Championnat Amateur Group C
Saint-Priest vs Frejus Saint-Raphael

1-2

1-3
Sat 4, Dec-21:00 - French Championnat Amateur Group C
Martigues vs Aubagne

0-0

0-0
Sat 4, Dec-21:00 - French Championnat Amateur Group C
RC Grasse vs Toulon

1-1

2-1
Sat 4, Dec-21:00 - French Championnat Amateur Group C
GFA Rumilly Vallieres vs Monts d'Or Azergues

0-3

0-3
Sat 4, Dec-19:59 - French Championnat Amateur Group C
Hyeres vs Marignane Gignac

0-0

0-1
Sat 4, Dec-19:00 - French Championnat Amateur Group C
Monaco B vs Jura Sud Foot

0-0

1-1
Sat 4, Dec-21:00 - French Championnat Amateur Group D
Trelissac vs Canet Roussillon

0-0

0-1
Sat 4, Dec-21:00 - French Championnat Amateur Group D
Avenir Sportif Beziers vs Colomiers

0-0

3-0
Sat 4, Dec-21:00 - French Championnat Amateur Group D
Bourges 18 vs Chamalieres FC

2-0

2-1
Sat 4, Dec-21:00 - French Championnat Amateur Group D
Le Puy Foot 43 Auvergne vs Montpellier B

0-0

2-0
Sat 4, Dec-21:00 - French Championnat Amateur Group D
Angers II vs Les Herbiers

0-0

2-2
Sat 4, Dec-21:30 - French Championnat Amateur Group D
Stade Montois vs Andrezieux

0-0

1-2
Sat 4, Dec-21:30 - French Championnat Amateur Group D
Moulins Yzeure vs FC Nantes B

1-0

1-1
Sat 4, Dec-17:30 - French Championnat National U19 Groupe A
Paris Saint Germain(U19) vs Valenciennes US(U19)


8-0
Sat 4, Dec-17:30 - French Championnat National U19 Groupe C
Concarneau(U19) vs Angers SCO U19


2-2
Sat 4, Dec-17:00 - French Feminines D1
Stade de Reims Women's vs ASJ Soyaux Women's

0-0

3-1
Sat 4, Dec-17:30 - French Feminines D1
Guingamp Women's vs Saint-Etienne Women's

1-0

1-1
Sat 4, Dec-17:30 - French Feminines D1
Bordeaux Women's vs Dijon Women's

1-1

1-1
Sat 4, Dec-19:30 - French Feminines D1
Issy FF Women's vs Paris Saint Germain Women's

0-0

0-3
Sat 4, Dec-22:00 - French Le Championnat Ligue 1
Lille OSC vs ESTAC Troyes

0-1

2-1
Sat 4, Dec-19:59 - French Le Championnat Ligue 1
Marseille vs Stade Brestois

1-0

1-2
Sat 4, Dec-21:00 - French National League
SO Cholet vs Avranches

1-1

1-1
Sat 4, Dec-17:30 - Friendly Internationals
Eswatini(U17) vs Zambia(U17)

0-0

0-1
Sat 4, Dec-15:00 - Friendly Internationals
Angola(U17) vs Botswana(U17)

1-0

1-0
Sat 4, Dec-19:00 - Futsal Italian Serie A
Manfredonia Futsal vs Lido Di Ostiav Meta Futsal

1-2

2-2
Sat 4, Dec-21:00 - Futsal Italian Serie A
Real San Giuseppe Futsal vs Polistena Futsal

3-0

7-1
Sat 4, Dec-18:00 - Futsal Italian Serie A
Cybertel Aniene Futsal vs Pescara Futsal

3-3

4-5
Sat 4, Dec-00:00 - Futsal Spain Division De Honor
Catgas Santa Coloma Futsal vs Palma Futsal

0-1

1-2
Sat 4, Dec-21:30 - Futsal Spain Division De Honor
Movistar Inter Futsal vs Pescados Ruben Burela Futsal

1-0

4-2
Sat 4, Dec-21:30 - Futsal Spain Division De Honor
Jaen Paraiso Interior Futsal vs Cordoba Futsal

3-1

6-2
Sat 4, Dec-22:00 - Futsal Spain Division De Honor
Manzanares FS Futsal vs Ribera Navarra Futsal

2-1

4-3
Sat 4, Dec-13:30 - Georgia Primera Division
Torpedo Kutaisi vs Samgurali Tskh

3-0

4-1
Sat 4, Dec-13:30 - Georgia Primera Division
FC Saburtalo Tbilisi vs Samtredia

1-1

5-1
Sat 4, Dec-13:30 - Georgia Primera Division
FC Telavi vs FC Shukura Kobuleti

0-1

2-1
Sat 4, Dec-18:30 - Georgia Primera Division
Dinamo Tbilisi vs Lokomotiv Tbilisi

2-1

3-2
Sat 4, Dec-17:00 - German 3. Liga
Munchen 1860 vs 1. FC Magdeburg

0-5

2-5
Sat 4, Dec-17:00 - German 3. Liga
FC Kaiserslautern vs Viktoria Koln

2-0

4-0
Sat 4, Dec-17:00 - German 3. Liga
Eintracht Braunschweig vs SV Meppen

2-0

5-0
Sat 4, Dec-17:00 - German 3. Liga
SC Verl vs Dortmund(Am)

0-3

0-3
Sat 4, Dec-17:00 - German 3. Liga
Hallescher FC vs Wurzburger Kickers

0-0

0-0
Sat 4, Dec-17:00 - German 3. Liga
Viktoria Berlin 1889 vs Turkgucu Ataspor Munchen

0-0

0-0
Sat 4, Dec-17:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
Hallescher FC(U17) vs Hertha BSC Berlin(U17)

0-2

0-3
Sat 4, Dec-18:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
Hamburger(U17) vs Hertha Zehlendorf(U17)

2-1

5-2
Sat 4, Dec-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
FC Ingolstadt(U17) vs Eintracht Frankfurt(U17)

0-0

1-1
Sat 4, Dec-17:30 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
Augsburg(U17) vs FC Kaiserslautern (U17)

1-1

4-1
Sat 4, Dec-17:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
SC Paderborn 07(U17) vs Monchengladbach(U17)

0-2

1-2
Sat 4, Dec-21:30 - German Bundesliga
Borussia Dortmund vs Bayern Munich

1-2

2-3
Sat 4, Dec-18:30 - German Bundesliga
1.FSV Mainz 05 vs VfL Wolfsburg

2-0

3-0
Sat 4, Dec-18:30 - German Bundesliga
Bayer Leverkusen vs Greuther Furth

3-1

7-1
Sat 4, Dec-18:30 - German Bundesliga
Arminia Bielefeld vs 1. FC Koln

0-1

1-1
Sat 4, Dec-18:30 - German Bundesliga
Hoffenheim vs Eintracht Frankfurt

2-1

3-2
Sat 4, Dec-18:30 - German Bundesliga
Augsburg vs VfL Bochum

0-3

2-3
Sat 4, Dec-23:30 - German Bundesliga 2
St. Pauli vs Schalke 04

2-0

2-1
Sat 4, Dec-16:30 - German Bundesliga 2
FC Nurnberg vs Holstein Kiel

1-0

2-1
Sat 4, Dec-16:30 - German Bundesliga 2
Hansa Rostock vs FC Ingolstadt 04

0-1

1-1
Sat 4, Dec-16:30 - German Bundesliga 2
SV Sandhausen vs SC Paderborn 07

0-1

1-1
Sat 4, Dec-16:00 - German Frauen Bundesliga
Bayern Munich Women's vs Bayer Leverkusen Women's

5-0

7-1
Sat 4, Dec-15:00 - German Junioren Bundesliga Nord
Hallescher FC(U19) vs Chemnitzer(U19)

1-0

1-1
Sat 4, Dec-17:00 - German Junioren Bundesliga Sud
1. FC Heidenheim(U19) vs SpVgg Unterhaching U19

3-0

4-0
Sat 4, Dec-14:00 - German Junioren Bundesliga Sud
Bayern Munich(U19) vs Mainz(U19)

2-0

7-2
Sat 4, Dec-14:00 - German Junioren Bundesliga Sud
Saarbrucken(U19) vs Nurnberg (U19)

0-1

0-1
Sat 4, Dec-17:30 - German Junioren Bundesliga Sud
VfB Stuttgart U19 vs Kassel U19

2-0

7-0
Sat 4, Dec-16:00 - German Junioren Bundesliga Sud
SC Freiburg(U19) vs FC Astoria Walldorf(U19)

1-1

1-1
Sat 4, Dec-16:00 - German Junioren Bundesliga Sud
SV Darmstadt U19 vs FC Kaiserslautern (U19)

1-1

1-3
Sat 4, Dec-14:00 - German Junioren Bundesliga West
Koln(U19) vs Monchengladbach(U19)

0-0

1-1
Sat 4, Dec-15:00 - German Junioren Bundesliga West
Fortuna Koln (U19) vs RW Oberhausen U19

0-0

3-0
Sat 4, Dec-16:00 - Germany - Regionalliga Nordost
FSV Optik Rathenow vs VSG Altglienicke

0-3

2-4
Sat 4, Dec-19:00 - Germany - Regionalliga Nordost
Berliner FC Dynamo vs FC Lokomotive Leipzig

0-1

1-2
Sat 4, Dec-19:00 - Germany - Regionalliga Nordost
Chemie Leipzig vs Eilenburg

1-0

2-1
Sat 4, Dec-17:00 - Germany - Regionalliga Nord
Werder Bremen (Am) vs SSV Jeddeloh

2-0

4-2
Sat 4, Dec-17:00 - Germany - Regionalliga Nord
Holstein Kiel B vs FC St. Pauli II

0-0

0-0
Sat 4, Dec-18:00 - Germany - Regionalliga Nord
FC Oberneuland vs VfV 06 Hildesheim

0-1

0-3
Sat 4, Dec-18:00 - Germany - Regionalliga Nord
BSV Rehden vs VfB Oldenburg

1-2

1-4
Sat 4, Dec-17:00 - Germany - Regionalliga Sued
FK Pirmasens vs TSG Balingen

1-0

1-1
Sat 4, Dec-17:00 - Germany - Regionalliga Sued
KSV Hessen Kassel vs SG Sonnenhof Grobaspach

3-0

4-0
Sat 4, Dec-17:00 - Germany - Regionalliga Sued
SSV Ulm 1846 vs FC 08 Homburg

0-1

1-2
Sat 4, Dec-17:00 - Germany - Regionalliga Sued
TuS Rot Weiss Koblenz vs FSV Frankfurt

0-0

0-0
Sat 4, Dec-17:00 - Germany - Regionalliga West
KFC Uerdingen 05 vs SV Lippstadt

1-2

1-3
Sat 4, Dec-17:00 - Germany - Regionalliga West
RW Oberhausen vs Bonner SC

1-0

3-1
Sat 4, Dec-17:00 - Germany - Regionalliga West
Koln Am. vs Preuben Munster

0-1

1-1
Sat 4, Dec-17:00 - Germany - Regionalliga West
Wegberg-Beeck vs Wuppertaler SV

0-2

0-3
Sat 4, Dec-17:00 - Germany - Regionalliga West
SC Wiedenbruck vs FC Schalke 04 II

0-1

2-2
Sat 4, Dec-17:00 - Germany - Regionalliga West
SV Rodinghausen vs SV Straelen

3-0

3-0
Sat 4, Dec-22:00 - Ghana Premier League
Elmina Sharks vs Karela United

1-0

2-1
Sat 4, Dec-19:00 - Ghana Premier League
Accra vs Techiman Eleven Wonders

0-0

1-0
Sat 4, Dec-19:00 - Ghana Premier League
Aduana Stars vs WAFA

2-0

3-0
Sat 4, Dec-19:00 - Gibraltar Premier Divisio
Lions Gibraltar vs College 1975

0-0

1-0
Sat 4, Dec-21:30 - Gibraltar Premier Divisio
Glacis United vs Manchester 62 FC

1-0

1-1
Sat 4, Dec-19:15 - Greece Super League 1
Atromitos Athens vs Apollon Smirnis

2-1

4-1
Sat 4, Dec-19:15 - Greece Super League 1
Volos NPS vs Panaitolikos Agrinio

1-2

1-2
Sat 4, Dec-21:30 - Greece Super League 1
OFI Crete vs Olympiakos Piraeus

1-1

1-3
Sat 4, Dec-19:00 - Greece Super League 2
Ergotelis vs Panathinaikos B

1-0

1-0
Sat 4, Dec-16:45 - Greece Super League 2
Egaleo vs Irodotos

1-0

2-0
Sat 4, Dec-16:45 - Greece Super League 2
Apollon Larissas vs Iraklis 1908

0-0

0-1
Sat 4, Dec-16:45 - Greece Super League 2
Olympiakos Volos vs Pierikos

0-1

0-1
Sat 4, Dec-16:45 - Greece Super League 2
Diagoras Rodos vs AEK Athens II

0-0

0-1
Sat 4, Dec-13:00 - Greece U19
FC Aris Thessaloniki(U19) vs Asteras Tripolis(U19)

0-2

2-3
Sat 4, Dec-13:00 - Greece U19
Volos NFC(U19) vs Panaitolikos Agrinio(U19)

0-0

0-0
Sat 4, Dec-14:00 - Greece U19
Ionikos(U19) vs PAOK Saloniki(U19)

0-1

1-1
Sat 4, Dec-14:15 - Greece U19
Atromitos Athens(U19) vs Apollon Smirnis U19

0-0

1-1
Sat 4, Dec-15:00 - Greece U19
OFI Crete(U19) vs Olympiakos Piraeus(U19)

1-1

1-1
Sat 4, Dec-06:00 - Guatemala Liga Nacional
CSD Xelaju MC vs Club Comunicaciones

0-0

0-1
Sat 4, Dec-19:30 - Holland Eredivisie
PSV Eindhoven vs FC Utrecht

2-1

4-1
Sat 4, Dec-21:45 - Holland Eredivisie
SC Cambuur vs Vitesse Arnhem

1-3

1-6
Sat 4, Dec-17:00 - Holland Tweede Divisie
Volendam Am. vs Quick Boys

1-1

1-2
Sat 4, Dec-17:30 - Holland Tweede Divisie
HHC Hardenberg vs Excelsior Maassluis

0-0

1-0
Sat 4, Dec-11:00 - HongKong Sapling Cup
Eastern A.A Football Team vs Hong Kong FC

1-1

3-1
Sat 4, Dec-20:30 - Hungary NB1
Zalaegerszegi TE vs Debreceni VSC

1-0

2-1
Sat 4, Dec-18:30 - Hungary NB1
Ferencvarosi TC vs Puskas Akademia

1-0

1-1
Sat 4, Dec-16:00 - Hungary NB1
Gyirmot SE vs Mezokovesd-Zsory

0-0

0-1
Sat 4, Dec-18:00 - India Super League
Northeast United vs FC Goa

1-1

2-1
Sat 4, Dec-19:59 - India Super League
Bengaluru vs Mumbai City FC

1-1

1-3
Sat 4, Dec-17:45 - Indonesia Liga 1
Madura United FC vs Persib Bandung

0-1

0-1
Sat 4, Dec-15:15 - Indonesia Liga 1
Persebaya Surabaya vs Barito Putera

1-0

2-0
Sat 4, Dec-16:45 - Iran League
Esteghlal Tehran vs Persepolis

0-0

0-0
Sat 4, Dec-15:30 - Iran League
Gol Gohar FC vs Sepahan

2-0

4-2
Sat 4, Dec-15:30 - Iran League
Havadar SC vs Naft Masjed Soleyman FC

0-0

0-0
Sat 4, Dec-16:30 - Iran League
Sanat Naft vs Paykan

0-0

0-0
Sat 4, Dec-21:00 - Israel Liga Bet
Hapoel Ramat Yisrael vs Hakoah Amidar Ramat Gan FC

0-0

0-0
Sat 4, Dec-22:00 - Israel Liga Bet
SC Ramla vs Shikun HaMizrah

1-0

2-0
Sat 4, Dec-23:00 - Israel Liga Bet
Sporting Tel Aviv vs Shimshon Bnei Tayibe

1-1

2-1
Sat 4, Dec-17:00 - Israel Premier League
Hapoel Hadera vs Bnei Sakhnin FC

1-0

2-1
Sat 4, Dec-21:50 - Israel Premier League
Hapoel Ironi Kiryat Shmona vs Maccabi Netanya

1-1

2-1
Sat 4, Dec-19:30 - Israel Premier League
Maccabi Petah Tikva FC vs F.C. Ashdod

0-0

0-1
Sat 4, Dec-22:30 - Israel State League
Hapoel Bnei Lod vs FC Dimona

0-0

1-0
Sat 4, Dec-16:30 - Israel State League
Hapoel Bnei Arara Ara vs Tzeirey Taibe

0-0

1-0
Sat 4, Dec-10:30 - Israel U19 League
Maccabi Herzliya U19 vs Hapoel Ashkelon U19

0-2

1-3
Sat 4, Dec-12:30 - Israel U19 League
Gadna Tel Aviv Yehuda(U19) vs Maccabi Ashdod (U19)

1-0

4-0
Sat 4, Dec-12:40 - Israel U19 League
Neve Yosef(U19) vs Maccabi Ahi Nazareth (U19)

0-0

0-1
Sat 4, Dec-13:00 - Israel U19 League
Hapoel Beer Sheva(U19) vs Hapoel Rishon Lezion Yehuda U19

0-1

3-6
Sat 4, Dec-13:00 - Israel U19 League
Hapoel Acco(U19) vs Hapoel Iksal(U19)

0-0

1-0
Sat 4, Dec-13:00 - Israel U19 League
Beitar Nes Tubruk(U19) vs Maccabi Ironi Kiryat Ata(U19)

3-0

4-1
Sat 4, Dec-13:00 - Israel U19 League
Hapoel Hod HaSharon(U19) vs Hapoel Qiryat Ono(U19)

0-0

4-0
Sat 4, Dec-13:00 - Israel U19 League
SC Haifa Robi Shapira(U19) vs Hapoel Herzliya U19

0-0

1-1
Sat 4, Dec-13:10 - Israel U19 League
Hapoel Ramat Gan U19 vs Bnei Yehuda Tel Aviv U19

1-0

2-0
Sat 4, Dec-13:15 - Israel U19 League
Hapoel Hadera U19 vs Beitar Jerusalem Oren (U19)

1-0

3-0
Sat 4, Dec-13:30 - Israel U19 League
Kafr Qasim U19 vs Maccabi Yaffo Kabilio U19

0-0

0-1
Sat 4, Dec-13:50 - Israel U19 League
Maccabi Haifa Shmuel U19 vs Hapoel Kfar Saba (U19)

1-0

2-0
Sat 4, Dec-13:55 - Israel U19 League
Maccabi Tel Aviv U19 vs Hapoel Raanana Roei U19

0-0

1-0
Sat 4, Dec-14:00 - Israel U19 League
Hapoel Tel Aviv Nisanov(U19) vs Hapoel Kiryat Shmona(U19)

3-1

5-1
Sat 4, Dec-15:00 - Israel U19 League
Bnei Sakhnin U19 vs Ashdod MS U19

1-0

1-2
Sat 4, Dec-18:30 - Israel U19 League
Sektzia Nes Tziona(U19) vs Maccabi Netanya U19

0-1

0-2
Sat 4, Dec-14:00 - Italian Campionato Primavera
AC Milan Youth vs Spal Youth

2-1

4-1
Sat 4, Dec-14:00 - Italian Campionato Primavera
Pescara Youth vs Juventus Youth

0-0

1-1
Sat 4, Dec-16:00 - Italian Campionato Primavera
Napoli Youth vs Inter Milan Youth

0-1

0-2
Sat 4, Dec-14:00 - Italian Campionato Primavera 2
Reggina Youth vs Benevento Youth

1-0

1-3
Sat 4, Dec-14:00 - Italian Campionato Primavera 2
Virtus Entella Youth vs Pordenone Youth

1-0

1-0
Sat 4, Dec-14:00 - Italian Campionato Primavera 2
Cosenza Calcio Youth vs Lazio Youth

1-1

1-2
Sat 4, Dec-14:30 - Italian Campionato Primavera 2
Spezia Youth vs Ascoli Youth

2-1

2-1
Sat 4, Dec-17:30 - Italian Campionato Primavera 2
Cittadella Youth vs Brescia Youth

1-0

1-2
Sat 4, Dec-17:30 - Italian Campionato Primavera 2
Frosinone Youth vs Salernitana Youth

1-0

3-2
Sat 4, Dec-17:30 - Italian Campionato Primavera 2
Reggiana Youth vs Alessandria Youth

0-0

0-1
Sat 4, Dec-17:30 - Italian Campionato Primavera 2
Ternana Youth vs Cesena Youth

1-1

1-1
Sat 4, Dec-17:30 - Italian Campionato Primavera 2
Venezia F.C. Youth vs Vicenza Vicence Calcio

1-0

5-0
Sat 4, Dec-17:30 - Italian Campionato Primavera 2
S.S.D. Monza 1912 Youth vs Parma Youth

0-1

1-1
Sat 4, Dec-21:00 - Italian Serie A
AS Roma vs Inter Milan

0-3

0-3
Sat 4, Dec-18:00 - Italian Serie A
AC Milan vs Salernitana

2-0

2-0
Sat 4, Dec-23:45 - Italian Serie A
Napoli vs Atalanta

1-1

2-3
Sat 4, Dec-17:00 - Italian Serie B
Cosenza Calcio 1914 vs Cremonese

0-1

0-2
Sat 4, Dec-17:00 - Italian Serie B
Crotone vs Spal

0-1

1-2
Sat 4, Dec-17:00 - Italian Serie B
Frosinone vs Ternana

1-0

1-1
Sat 4, Dec-17:00 - Italian Serie B
Benevento vs Pordenone Calcio SSD

0-0

2-1
Sat 4, Dec-19:15 - Italian Serie B
Lecce vs Urbs Reggina 1914

1-0

2-0
Sat 4, Dec-17:30 - Italian Women Division 1
Fiorentina Women's vs ASDC Pomigliano Women's

2-0

3-1
Sat 4, Dec-17:30 - Italian Women Division 1
US Sassuolo Calcio Women's vs Juventus Women's

0-0

0-2
Sat 4, Dec-15:30 - Italian Women Division 1
Lazio Women's vs Hellas Verona Women's

0-0

1-0
Sat 4, Dec-17:30 - Italy C1A
Pro Patria vs FeralpiSalo

0-1

0-2
Sat 4, Dec-17:30 - Italy C1A
US Pergolettese vs Mantova

0-0

1-1
Sat 4, Dec-17:30 - Italy C1A
Legnago Salus vs Pro Sesto

1-0

1-1
Sat 4, Dec-17:30 - Italy C1A
AC Trento vs US Seregno

0-1

0-1
Sat 4, Dec-18:00 - Italy C1A
USD Virtus Verona vs Albinoleffe

0-0

0-0
Sat 4, Dec-17:30 - Italy C1B
Pontedera vs Teramo

0-2

0-3
Sat 4, Dec-17:30 - Italy Serie D
Giugliano vs USD Latte Dolce


3-0
Sat 4, Dec-17:30 - Italy Serie D
Ravenna vs Tritium


3-1
Sat 4, Dec-17:30 - Italy Serie D
AC Legnano vs Franciacorta


1-2
Sat 4, Dec-17:30 - Italy Serie D
AS Casale Calcio vs Chieri


0-1
Sat 4, Dec-17:30 - Italy Serie D
Foligno Calcio vs US Pianese


1-1
Sat 4, Dec-17:30 - Italy Serie D
Follonica Gavorrano vs Scandicci


1-0
Sat 4, Dec-21:00 - Italy Serie D
AC Leon vs US Breno

1-1

1-4
Sat 4, Dec-17:30 - Italy Serie D
Vado FC vs AC Asti


2-2
Sat 4, Dec-17:30 - Italy Serie D
ASD Alcione vs Rimini


0-2
Sat 4, Dec-17:30 - Italy Serie D
Sestri Levante vs Ligorna


1-2
Sat 4, Dec-17:30 - Italy Serie D
Arzachena vs Carbonia


1-0
Sat 4, Dec-17:30 - Italy Serie D
FBC Gravina vs AS Sorrento Calcio


2-0
Sat 4, Dec-17:30 - Italy Serie D
Mezzolara vs Lentigione


1-1
Sat 4, Dec-17:30 - Italy Serie D
Ostia Mare vs Gladiator 1924


1-2
Sat 4, Dec-17:30 - Italy Serie D
Sammaurese vs Forli FC


3-1
Sat 4, Dec-17:30 - Italy Serie D
FBC Derthona vs A.S.D. Bra


0-2
Sat 4, Dec-17:30 - Italy Serie D
Fossano Calcio vs Lavagnese


4-1
Sat 4, Dec-17:30 - Italy Serie D
SCD Progresso Calcio vs Prato


3-1
Sat 4, Dec-17:30 - Italy Serie D
ACSD Saluzzo vs Gozzano


0-2
Sat 4, Dec-17:30 - Italy Serie D
USD Lavello vs US Bitonto


2-1
Sat 4, Dec-17:30 - Italy Serie D
San Luca vs Cittanovese


1-1
Sat 4, Dec-17:30 - Italy Serie D
Vis Nova Giussano vs Desenzano Calvina


1-2
Sat 4, Dec-17:30 - Italy Serie D
Sona vs USD Casatese


0-3
Sat 4, Dec-17:30 - Italy Serie D
Virtus Matino vs Mariglianese


0-1
Sat 4, Dec-17:30 - Italy Serie D
ASD RG Ticino vs ASD Citta Di Varese


0-1
Sat 4, Dec-18:00 - Italy Serie D
Adriese vs Cattolica SM Calcio


1-0
Sat 4, Dec-09:00 - Japan Futsal League
Kitakyushu Futsal vs Peace Does Machida Futsal

0-1

0-3
Sat 4, Dec-05:30 - Japan Women Empresss Cup
JFA Academy Fukushima Women's vs Shizuoka Sangyo University Women's

0-0

0-0
Sat 4, Dec-05:30 - Japan Women Empresss Cup
Angeviolet Hiroshima Women's vs Diosa Izumo Women's

2-0

3-0
Sat 4, Dec-06:00 - Japan Women Empresss Cup
Tokuyama University Women's vs Fukuoka J. Anclas Women's

0-1

0-2
Sat 4, Dec-08:30 - Japan Women Empresss Cup
Cerezo Osaka Sakai Women's vs Japan Soccer College Women's

3-0

8-0
Sat 4, Dec-08:45 - Japan Women Empresss Cup
SEISA OSA Rheia Women's vs Ntv Menina Women's

1-3

1-5
Sat 4, Dec-09:00 - Japan Women Empresss Cup
AS Harima ALBION Women's vs NGU Nagoya Women's

0-1

4-1
Sat 4, Dec-09:00 - Japanese J-League Division 1
Vegalta Sendai vs Kashima Antlers

0-0

0-1
Sat 4, Dec-09:00 - Japanese J-League Division 1
Shimizu S-Pulse vs Cerezo Osaka

1-1

2-1
Sat 4, Dec-09:00 - Japanese J-League Division 1
Nagoya Grampus Eight vs Urawa Red Diamonds

0-0

0-0
Sat 4, Dec-09:00 - Japanese J-League Division 1
Yokohama F Marinos vs Kawasaki Frontale

0-0

1-1
Sat 4, Dec-09:00 - Japanese J-League Division 1
Gamba Osaka vs Shonan Bellmare

0-0

0-0
Sat 4, Dec-09:00 - Japanese J-League Division 1
Kashiwa Reysol vs Oita Trinita

0-2

2-3
Sat 4, Dec-09:00 - Japanese J-League Division 1
FC Tokyo vs Avispa Fukuoka

0-0

0-0
Sat 4, Dec-09:00 - Japanese J-League Division 1
Sagan Tosu vs Vissel Kobe

0-0

0-2
Sat 4, Dec-09:00 - Japanese J-League Division 1
Tokushima Vortis vs Sanfrecce Hiroshima

0-3

2-4
Sat 4, Dec-09:00 - Japanese J-League Division 1
Yokohama FC vs Consadole Sapporo

0-1

0-1
Sat 4, Dec-14:00 - Kenya Premier League
Nairobi City Stars vs Kariobangi Sharks

0-1

1-2
Sat 4, Dec-15:00 - Kenya Premier League
Nzoia Sugar vs Kakamega Homeboyz

0-0

0-1
Sat 4, Dec-16:00 - Kenya Premier League
Mathare United FC vs Talanta FC

0-1

0-2
Sat 4, Dec-16:00 - Kenya Premier League
Wazito FC vs Ulinzi Stars Nakuru

1-0

1-0
Sat 4, Dec-16:00 - Kenya Premier League
Bidco United vs AFC Leopards SC

0-0

1-0
Sat 4, Dec-16:00 - Kenya Premier League
Kenya Police FC vs Sofapaka Nairobi FC

0-1

0-2
Sat 4, Dec-10:00 - Korea League 1
Gwangju Football Club vs Incheon United FC

1-1

1-1
Sat 4, Dec-10:00 - Korea League 1
Pohang Steelers vs FC Seoul

1-0

1-2
Sat 4, Dec-10:00 - Korea League 1
Gangwon FC vs Seongnam FC

1-0

2-1
Sat 4, Dec-16:00 - Kosovo Super League
KF Drenica Skenderaj vs Ballkani

0-0

0-1
Sat 4, Dec-16:00 - Kosovo Super League
Gjilani vs Malisheva

1-1

3-1
Sat 4, Dec-19:40 - Kuwait Premier League
Al Kuwait SC vs Al-Qadsia SC

2-0

3-0
Sat 4, Dec-19:59 - Luxembourg National Division
F91 Dudelange vs Rodange 91

3-0

5-1
Sat 4, Dec-19:59 - Luxembourg National Division
Progres Niederkorn vs Etzella Ettelbruck

3-0

6-0
Sat 4, Dec-19:00 - Luxembourg National Division
FC Wiltz 71 vs RM Hamm Benfica

1-0

1-0
Sat 4, Dec-20:30 - Luxembourg National Division
Racing Union Luxemburg vs Fola Esch

0-0

0-1
Sat 4, Dec-00:00 - Malta First Division League
Swieqi United vs Qrendi

0-1

1-3
Sat 4, Dec-17:00 - Malta First Division League
St. George's vs Mqabba FC

1-1

1-4
Sat 4, Dec-17:00 - Malta First Division League
San Gwann FC vs Marsaxlokk FC

0-1

0-1
Sat 4, Dec-21:00 - Malta First Division League
Tarxien Rainbows F.C. vs Marsa F.C.

0-0

1-1
Sat 4, Dec-21:00 - Malta First Division League
Zebbug Rangers vs Mgarr United FC

0-0

0-0
Sat 4, Dec-17:00 - Malta Premier League
Mosta FC vs Gudja United

0-3

0-3
Sat 4, Dec-21:00 - Malta Premier League
Sirens vs Gzira United

1-1

1-3
Sat 4, Dec-19:00 - Malta Premier League
Valletta FC vs Birkirkara FC

0-0

0-0
Sat 4, Dec-04:00 - Mexico Women\'s Primera Division
Santos Laguna Women's vs Atlas Women's

0-0

2-2
Sat 4, Dec-06:00 - Mexico Women\'s Primera Division
Club America Women's vs Chivas Guadalajara Women's

2-0

2-1
Sat 4, Dec-07:30 - Mexico Women\'s Primera Division
Club Tijuana Women's vs CF Monterrey Women's

1-0

1-1
Sat 4, Dec-16:00 - Montenegro Division 2
OFK Titograd vs Bokelj Kotor

0-2

0-2
Sat 4, Dec-18:30 - Morocco Division 2
ASS Association Sportive de Sale vs JSM Jeunesse Sportive El Massira

0-0

0-1
Sat 4, Dec-18:30 - Morocco Division 2
Kawkab Marrakech vs Chabab Ben Guerir

0-1

0-3
Sat 4, Dec-18:30 - Morocco Division 2
Stade Marocain du Rabat vs Olympique Dcheira

0-1

2-2
Sat 4, Dec-19:00 - National League
Barnet F.C. vs Maidenhead United

1-0

3-0
Sat 4, Dec-19:00 - National League
Aldershot Town vs Altrincham

2-1

2-2
Sat 4, Dec-19:00 - National League
Dagenham and Redbridge vs Grimsby Town

1-1

3-2
Sat 4, Dec-19:00 - National League
Bromley vs Wealdstone FC

2-1

3-2
Sat 4, Dec-19:00 - National League
Weymouth vs Torquay United

0-0

1-2
Sat 4, Dec-19:00 - National League
Solihull Moors vs Woking

1-0

2-0
Sat 4, Dec-19:00 - National League
Dover Athletic vs Wrexham

0-0

0-1
Sat 4, Dec-19:00 - National League North
Southport FC vs Hereford

0-0

2-0
Sat 4, Dec-19:00 - National League North
Kettering Town vs Boston United

2-2

2-3
Sat 4, Dec-19:00 - National League North
Gloucester City vs Spennymoor Town

1-0

2-0
Sat 4, Dec-19:00 - National League North
Guiseley vs York City

0-0

0-1
Sat 4, Dec-19:00 - National League North
Bradford Park Avenue vs Brackley Town

0-2

0-3
Sat 4, Dec-19:00 - National League North
Curzon Ashton FC vs Alfreton Town

0-1

1-2
Sat 4, Dec-19:00 - National League North
AFC Fylde vs Blyth Spartans

3-0

4-1
Sat 4, Dec-18:55 - National League North
Chester FC vs Leamington

1-1

2-1
Sat 4, Dec-16:00 - North Macedonia Prva liga
Rabotnichki vs Renova Cepciste

0-0

0-0
Sat 4, Dec-16:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
FK Vardar vs KF Veleshta

2-0

4-0
Sat 4, Dec-16:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
Belasica Strumica vs FK Kozuv Gevgelija

0-0

1-1
Sat 4, Dec-16:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
Pobeda Prilep vs Sloga Vinica

0-1

1-2
Sat 4, Dec-16:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
FK Teteks Tetovo vs FK Ohrid 2004

1-0

1-1
Sat 4, Dec-16:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
FK Gostivar vs FK Kadino

1-0

1-0
Sat 4, Dec-16:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
Korab Debar vs Besa Doberdoll

0-1

0-3
Sat 4, Dec-16:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
Kit Go Pehchevo vs Bratstvo 07

1-0

2-1
Sat 4, Dec-16:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
Detonit Junior vs Kamenica-Sasa

0-1

1-3
Sat 4, Dec-16:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
Voska Sport vs Sileks

0-0

0-0
Sat 4, Dec-16:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
Lokomotiva Gradsko vs FK Osogovo

1-0

1-1
Sat 4, Dec-18:00 - Northern Ireland IFA Championship
Queen's University Belfast vs Loughgall FC


0-1
Sat 4, Dec-18:00 - Northern Ireland IFA Championship
Knockbreda vs Institute FC

1-1

2-2
Sat 4, Dec-19:00 - Northern Ireland IFA Championship
Ballinamallard United vs Ards FC

0-1

1-1
Sat 4, Dec-19:00 - Northern Ireland IFA Championship
Harland & Wolff Welders vs Dergview FC

0-0

3-1
Sat 4, Dec-19:00 - Northern Ireland Premier League
Glentoran FC vs Portadown FC

1-1

3-1
Sat 4, Dec-19:00 - Northern Ireland Premier League
Coleraine F.C. vs Linfield FC

1-1

1-2
Sat 4, Dec-19:00 - Northern Ireland Premier League
Cliftonville vs Ballymena United F.C.

0-0

1-0
Sat 4, Dec-19:00 - Northern Ireland Premier League
Larne FC vs Warrenpoint Town

0-0

3-0
Sat 4, Dec-19:00 - Northern Ireland Premier League
Glenavon FC vs Crusaders FC

0-0

1-0
Sat 4, Dec-19:00 - Northern Ireland Premier League
Carrick Rangers vs Dungannon Swifts

0-1

1-2
Sat 4, Dec-19:00 - Norway 2 Division Play-Off
Stjordals Blink vs IL Hodd

2-0

3-0
Sat 4, Dec-16:40 - Omani Federation Cup
Saham vs Sohar Club

0-2

1-3
Sat 4, Dec-16:40 - Omani Federation Cup
Nizwa vs Muscat

1-0

2-0
Sat 4, Dec-16:45 - Omani Federation Cup
AL-Nahda vs Al-Suwaiq Club

0-0

0-1
Sat 4, Dec-02:30 - Paraguayan Primera Division
Club Libertad vs CA River Plate Asuncion

2-0

5-0
Sat 4, Dec-13:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Gwarek Zabrze Youth vs Legia Warszawa Youth

0-1

0-2
Sat 4, Dec-15:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Cracovia Krakow Youth vs Gornik Zabrze Youth

1-0

2-1
Sat 4, Dec-15:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Polonia Warszawa Youth vs Lech Poznan Youth


2-1
Sat 4, Dec-15:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Pogon Szczecin Youth vs Arka Gdynia Youth


1-3
Sat 4, Dec-15:15 - Poland Centralna Liga Juniorow
Zaglebie Lubin Youth vs Slask Wroclaw Youth

0-0

1-0
Sat 4, Dec-19:59 - Poland Centralna Liga Juniorow
Warta Poznan Youth vs SMS Lodz Youth


1-1
Sat 4, Dec-16:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Stal Rzeszow Youth vs Wisla Krakow Youth


1-3
Sat 4, Dec-16:00 - Poland - 4. Liga
Jagiellonia Bialystok B vs Mamry Gizycko

0-0

0-1
Sat 4, Dec-18:00 - Poland - Ekstraklasa
Bruk Bet Termalica Nieciecza vs Pogon Szczecin

1-2

1-3
Sat 4, Dec-23:00 - Poland - Ekstraklasa
Lechia Gdansk vs Rakow Czestochowa

0-1

3-1
Sat 4, Dec-20:30 - Poland - Ekstraklasa
Jagiellonia Bialystok vs Gornik Leczna

0-2

1-2
Sat 4, Dec-15:40 - Poland - I liga
Podbeskidzie vs GKS Katowice

1-2

1-2
Sat 4, Dec-23:30 - Poland - I liga
Skra Czestochowa vs CWKS Resovia Rzeszow

0-1

0-1
Sat 4, Dec-16:00 - Poland - II liga
Olimpia Elblag vs Wigry Suwalki

2-0

4-1
Sat 4, Dec-16:00 - Poland - II liga
Pogon Grodzisk Mazowiecki vs Radunia Stezyca

0-1

1-2
Sat 4, Dec-19:00 - Poland - II liga
KKS 1925 Kalisz vs Sokol Ostroda

0-2

1-2
Sat 4, Dec-19:30 - Portugal Liga de Honora
FC Porto B vs Leixoes

0-0

1-0
Sat 4, Dec-15:00 - Portugal Liga de Honora
Vilafranquense vs C.D. Feirense

1-1

1-1
Sat 4, Dec-22:00 - Portugal Liga de Honora
SL Benfica B vs Rio Ave

1-0

2-0
Sat 4, Dec-18:00 - Portugal Liga de Honora
CD Nacional vs Estrela Amadora

2-0

4-1
Sat 4, Dec-15:00 - Portugal Liga Revelacao U19
FC Porto(U19) vs UD Oliveirense(U19)

2-0

8-0
Sat 4, Dec-15:00 - Portugal Liga Revelacao U19
Nacional(U19) vs GD Estoril-Praia(U19)

0-0

0-0
Sat 4, Dec-22:00 - Portugal Liga Revelacao U19
Amora FC(U19) vs Vitoria FC Setubal(U19)

0-1

0-3
Sat 4, Dec-19:00 - Portugal Liga Revelacao U19
Vizela(U19) vs Vitoria SC Guimaraes U19

1-3

2-3
Sat 4, Dec-19:00 - Portugal Liga Revelacao U19
Braga (U19) vs Tondela(U19)


1-1
Sat 4, Dec-19:00 - Portugal Liga Revelacao U19
Belenenses(U19) vs Academica Coimbra(U19)


1-1
Sat 4, Dec-19:00 - Portugal Liga Revelacao U19
Alverca(U19) vs Sporting Lisbon(U19)

0-0

0-0
Sat 4, Dec-19:00 - Portugal Liga Revelacao U19
Feirense(U19) vs Rio Ave(U19)


0-2
Sat 4, Dec-19:00 - Portugal Liga Revelacao U19
Vilafranquense(U19) vs Uniao Leiria U19


2-2
Sat 4, Dec-15:00 - Portugal Liga Revelacao U23
Maritimo(U23) vs Farense(U23)

0-1

2-2
Sat 4, Dec-15:00 - Portugal Liga Revelacao U23
Benfica(U23) vs GD Estoril-Praia(U23)

4-0

5-0
Sat 4, Dec-19:00 - Portugal Liga Revelacao U23
Sporting Clube de Portugal(U23) vs Portimonense(U23)

1-2

1-2
Sat 4, Dec-19:00 - Portugal Liga Revelacao U23
Academica Coimbra(U23) vs Rio Ave(U23)

2-1

3-2
Sat 4, Dec-22:00 - Portugal Primera Liga
Boavista FC vs Maritimo

1-0

1-1
Sat 4, Dec-01:15 - Portugal Primera Liga
SL Benfica vs Sporting Clube de Portugal

0-1

1-3
Sat 4, Dec-17:00 - Primeira Liga 3
S.C. Braga B vs Lusitania Lourosa

1-0

2-1
Sat 4, Dec-15:00 - Primeira Liga 3
Real SC vs Uniao Leiria

2-3

3-4
Sat 4, Dec-23:30 - Primeira Liga 3
Vitoria Setubal FC vs Cova Piedade

1-0

1-1
Sat 4, Dec-19:00 - Primeira Liga 3
UD Oliveirense vs Pevidem

1-1

4-2
Sat 4, Dec-19:00 - Primeira Liga 3
Uniao Santarem vs Oliveira do Hospital

0-0

1-1
Sat 4, Dec-16:00 - Republic of Azerbaijan Premier League
Kesla FK vs Sabail

1-0

2-2
Sat 4, Dec-18:15 - Republic of Azerbaijan Premier League
Qarabag vs Sabah FK Baku

2-1

5-1
Sat 4, Dec-17:00 - Romania - Divizia A
Chindia Targoviste vs CFR Cluj

0-1

0-1
Sat 4, Dec-23:30 - Romania - Divizia A
Farul Constanta vs FC Rapid Bucuresti

1-0

2-0
Sat 4, Dec-13:00 - Romania - Liga 2
Dunarea Calarasi vs Dacia Unirea Braila

2-0

3-1
Sat 4, Dec-13:00 - Romania - Liga 2
Unirea Slobozia vs Viitorul Pandurii Targu Jiu

2-0

2-0
Sat 4, Dec-13:00 - Romania - Liga 2
ASC Corona Brasov vs Unirea Constanta

2-1

4-2
Sat 4, Dec-13:00 - Romania - Liga 2
CSC 1599 Selimbar vs CSM Politehnica Iasi

0-0

0-0
Sat 4, Dec-14:00 - Romania - Liga 2
Unirea Dej vs FC Metaloglobus Bucuresti

0-0

1-0
Sat 4, Dec-14:00 - Romania - Liga 2
Astra Giurgiu vs ASU Politehnica Timisoara

0-0

0-2
Sat 4, Dec-14:30 - Romania - Liga 2
CSA Steaua Bucureti vs Gloria Buzau

1-0

1-0
Sat 4, Dec-15:00 - Romania - Liga 3
Corvinul Hunedoara vs Ocna Mures

2-1

4-1
Sat 4, Dec-15:00 - Romania - Liga 3
CSM Resita vs Progresul Ezeris

3-0

7-0
Sat 4, Dec-15:00 - Romania - Liga 3
Frontiera Curtici vs Pobeda Star Bisnov

1-0

1-2
Sat 4, Dec-15:00 - Romania - Liga 3
ACS Foresta Suceava vs Bucovina Radauti

1-0

3-0
Sat 4, Dec-15:00 - Romania - Liga 3
CSO Plopeni vs Odorheiu Secuiesc

1-2

1-2
Sat 4, Dec-15:00 - Romania - Liga 3
Afumati vs Voluntari B

0-0

2-0
Sat 4, Dec-15:00 - Romania - Liga 3
CS Universitatea Craiova B vs Vedita Colonesti

0-1

1-2
Sat 4, Dec-15:00 - Romania - Liga 3
CSM Oltenita vs Recolta Gheorghe Doja

1-1

4-3
Sat 4, Dec-15:00 - Romania - Liga 3
Kids Tampa Brasov vs Blejoi Vispesti

0-2

1-5
Sat 4, Dec-15:00 - Romania - Liga 3
Avantul Periam vs Soimii Lipova

0-1

1-2
Sat 4, Dec-15:00 - Romania - Liga 3
Dante Botosani vs CS Sporting Juniorul Vaslui

0-3

0-3
Sat 4, Dec-15:00 - Romania - Liga 3
ACS Viitorul Simian vs CS Gilortul Targu Carbunesti

1-1

5-1
Sat 4, Dec-17:00 - Russia Futsal League
Novaja Generacija Futsal vs Norilsky Nickel Futsal

2-3

4-5
Sat 4, Dec-17:00 - Russia Futsal League
Nizhny Novgorod Torpedo Futsal vs Samara Futsal

4-3

7-4
Sat 4, Dec-16:00 - Russia Futsal League
Ukhta Futsal vs MFk Kprf Futsal

1-3

2-6
Sat 4, Dec-15:00 - Russia Premier League
Krylya Sovetov Samara vs CSKA Moscow

0-0

0-1
Sat 4, Dec-18:00 - Russia Premier League
Spartak Moscow vs Akhmat Grozny

1-1

2-1
Sat 4, Dec-19:59 - Russia Premier League
Lokomotiv Moscow vs FC Ural Yekaterinburg

0-1

0-1
Sat 4, Dec-21:00 - San Marino Girone A
SP La Fiorita vs San Giovanni

0-0

1-1
Sat 4, Dec-18:00 - San Marino Girone A
SP Libertas vs Cailungo

0-1

1-1
Sat 4, Dec-18:00 - San Marino Girone A
SP Tre Penne vs S.S Pennarossa

0-0

3-0
Sat 4, Dec-18:00 - San Marino Girone A
SS Virtus vs Fiorentino

1-1

2-1
Sat 4, Dec-18:00 - San Marino Girone A
SP Cosmos vs SP Domagnano

0-0

0-0
Sat 4, Dec-15:55 - Saudi Arabia Division 2
Al-Thuqbah vs Al Qaisoma

0-1

0-2
Sat 4, Dec-16:10 - Saudi Arabia Division 2
Afief vs Al Taraji


2-3
Sat 4, Dec-16:15 - Saudi Arabia Division 2
Al-Zlfe vs Al Taqdom


2-0
Sat 4, Dec-16:35 - Saudi Arabia Division 2
Hottain vs Al Najma


1-1
Sat 4, Dec-16:35 - Saudi Arabia Division 2
Arar FC vs Al-Rayyan


0-1
Sat 4, Dec-16:45 - Saudi Arabia Division 2
Al Ansar Medina vs Al Jandal

0-0

1-1
Sat 4, Dec-17:50 - Saudi Arabia Youth League
Al-Ittihad Youths vs Al-Taawon Youths


0-1
Sat 4, Dec-19:25 - Saudi Arabia Youth League
Ohud Medina Youths vs Al-Jeel Youths


1-1
Sat 4, Dec-15:55 - Saudi Arabia Youth League
Al-Ettifaq Youths vs Al Ahli Jeddah Youth

1-1

3-1
Sat 4, Dec-15:55 - Saudi Arabia Youth League
Al-Qadasiya Youths vs Al-Tai Youth


1-1
Sat 4, Dec-15:55 - Saudi Arabia Youth League
Al Khaleej Youths vs Al-Faisaly Harmah Youths


1-1
Sat 4, Dec-16:15 - Saudi Arabia Youth League
Al-Shabab Youth vs Al-Orubah Youths


2-0
Sat 4, Dec-16:25 - Saudi Arabia Youth League
Al-Raed Youths vs Al-Fath Youths


1-1
Sat 4, Dec-16:45 - Saudi Arabia Youth League
Al Wehda Youth vs Arar Youths


3-0
Sat 4, Dec-19:00 - Scotland FA Cup
Montrose vs Kelty Hearts

1-1

1-1
Sat 4, Dec-19:00 - Scottish Championship
Hamilton Academical FC vs Dunfermline

0-0

1-0
Sat 4, Dec-19:00 - Scottish Championship
Queen of the South FC vs Partick Thistle

0-0

0-0
Sat 4, Dec-19:00 - Scottish Championship
Arbroath vs Raith Rovers

0-0

0-0
Sat 4, Dec-19:00 - Scottish Championship
Greenock Morton vs Ayr United FC

1-0

2-2
Sat 4, Dec-19:00 - Scottish Highland Football League
Brora Rangers vs Huntly

3-0

4-0
Sat 4, Dec-19:00 - Scottish Highland Football League
Wick Academy FC vs Formartine United

0-1

1-4
Sat 4, Dec-19:00 - Scottish League One
Clyde F.C. vs Peterhead

1-2

2-2
Sat 4, Dec-19:00 - Scottish League One
Cove Rangers vs Dumbarton

0-0

2-0
Sat 4, Dec-19:00 - Scottish League One
East Fife vs Alloa Athletic

0-0

1-1
Sat 4, Dec-19:00 - Scottish League One
Queen's Park vs Falkirk

2-0

6-0
Sat 4, Dec-19:00 - Scottish League Two
Cowdenbeath F.C. vs Stirling Albion

0-0

1-0
Sat 4, Dec-19:00 - Scottish League Two
Albion Rovers FC vs Forfar Athletic

0-1

2-3
Sat 4, Dec-19:00 - Scottish League Two
Stenhousemuir vs Stranraer F.C.

1-3

1-4
Sat 4, Dec-19:00 - Scottish Lowland Football League
Civil Service Strollers FC vs Broomhill FC

2-0

3-1
Sat 4, Dec-19:00 - Scottish Premier League
Aberdeen vs St. Mirren

3-1

4-1
Sat 4, Dec-19:00 - Scottish Premier League
Hibernian FC vs Motherwell FC

1-0

1-1
Sat 4, Dec-19:00 - Scottish Premier League
Glasgow Rangers vs Dundee

1-0

3-0
Sat 4, Dec-18:00 - Serbia - 1. Liga
Proleter Novi Sad vs FK Metalac Gornji Milanovac

1-0

1-0
Sat 4, Dec-16:00 - Serbia Prva Liga
FK Zarkovo vs FK Indjija

1-0

1-2
Sat 4, Dec-14:30 - Serbia U19 League
Spartak Subotica(U19) vs OFK Beograd (U19)

1-1

3-1
Sat 4, Dec-18:00 - Slovakia 1. Liga
MFK Zemplin Michalovce vs MFK Ruzomberok

0-2

0-3
Sat 4, Dec-18:00 - Slovakia 1. Liga
DAC Dunajska Streda vs FK Pohronie

2-0

2-0
Sat 4, Dec-18:00 - Slovakia 1. Liga
FK Senica vs Liptovsky Mikulas

0-0

1-0
Sat 4, Dec-18:00 - Slovakia 1. Liga
SKF Sered vs Trencin

2-0

4-2
Sat 4, Dec-19:59 - Slovenia 1. Liga
ND Mura 05 vs Tabor Sezana

0-0

1-0
Sat 4, Dec-18:00 - Slovenia 1. Liga
NK Aluminij vs FC Koper

0-0

1-1
Sat 4, Dec-23:15 - Slovenia 1. Liga
NK Celje vs NK Maribor

0-1

0-1
Sat 4, Dec-16:00 - Slovenia 2. Liga
NK Krsko vs NK Nafta

0-0

0-2
Sat 4, Dec-16:00 - Slovenia 2. Liga
NK Krka vs Jadran Dekani

0-0

2-0
Sat 4, Dec-17:30 - South Africa First League
Jomo Cosmos vs Black Leopards

0-0

2-0
Sat 4, Dec-17:30 - South Africa First League
Free State Stars vs JDR Stars

0-0

1-0
Sat 4, Dec-17:30 - South Africa First League
Uthongathi FC vs Tshakhuma Tsha Madzivhandila


0-1
Sat 4, Dec-17:30 - South Africa First League
Richards Bay vs Pretoria University

1-0

2-1
Sat 4, Dec-17:30 - South Africa First League
Venda vs Pretoria Callies

1-0

1-0
Sat 4, Dec-17:30 - South Africa Premier League
Moroka Swallows vs Maritzburg United

0-1

1-1
Sat 4, Dec-17:30 - South Africa Premier League
AmaZulu vs Royal AM

0-0

0-0
Sat 4, Dec-17:30 - South Africa Premier League
Chippa United FC vs Lamontville Golden Arrows

1-1

1-2
Sat 4, Dec-22:15 - South Africa Premier League
Stellenbosch FC vs Mamelodi Sundowns

1-0

1-1
Sat 4, Dec-19:30 - Spanish Ladies League Division 1
CDEF Logrono B Women's vs Atletico de Madrid C Women's

1-1

1-2
Sat 4, Dec-15:30 - Spanish Ladies League Division 1
Rayo Vallecano Women's B vs Pozuelo de Alarcon Women's

0-1

3-1
Sat 4, Dec-19:59 - Spanish Ladies League Division 2
Atletico de Madrid B Women's vs Athletic Bilbao B Women's


2-1
Sat 4, Dec-16:00 - Spanish Ladies League Division 2
CE Seagull Women's vs SE AEM Women's


1-2
Sat 4, Dec-15:00 - Spanish Ladies Premier League
FC Barcelona Women's vs Athletic Bilbao Women's

0-0

4-0
Sat 4, Dec-15:00 - Spanish Ladies Premier League
Real Betis Women's vs Sevilla FC Women's

0-0

0-0
Sat 4, Dec-19:30 - Spanish Ladies Premier League
Villarreal Women's vs Real Madrid CF Women's

0-0

0-2
Sat 4, Dec-16:00 - Spanish Ladies Premier League
Granadilla Tenerife Women's vs Rayo Vallecano Women's

2-0

3-2
Sat 4, Dec-00:00 - Spanish Primera Division
Granada CF vs Alaves

1-0

2-1
Sat 4, Dec-17:00 - Spanish Primera Division
Sevilla vs Villarreal

1-0

1-0
Sat 4, Dec-19:15 - Spanish Primera Division
Barcelona vs Real Betis

0-0

0-1
Sat 4, Dec-21:30 - Spanish Primera Division
Atletico Madrid vs Mallorca

0-0

1-2
Sat 4, Dec-22:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Racing de Ferrol vs Deportivo La Coruna

0-0

0-0
Sat 4, Dec-22:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
SD Logrones vs Calahorra

0-0

0-0
Sat 4, Dec-19:59 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Extremadura vs Zamora CF

0-0

2-2
Sat 4, Dec-19:59 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Talavera de la Reina vs Inter de Madrid

0-0

1-1
Sat 4, Dec-22:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
Albacete vs Alcoyano

0-0

2-0
Sat 4, Dec-22:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
Real Betis B vs CD Linares Deportivo

0-1

1-3
Sat 4, Dec-22:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
C.D. San Fernando Isleno vs UCAM Murcia

1-0

2-1
Sat 4, Dec-19:00 - Spanish Primera U19
Santiago De Compostela CF(U19) vs Real Oviedo(U19)

0-0

1-1
Sat 4, Dec-13:00 - Spanish Primera U19
Atletico Perines(U19) vs Bezana(U19)

1-0

1-1
Sat 4, Dec-17:00 - Spanish Primera U19
Union Viera(U19) vs Arucas CF(U19)

0-0

1-0
Sat 4, Dec-14:00 - Spanish Primera U19
CD Pamplona U19 vs Osasuna(U19)

1-1

1-3
Sat 4, Dec-14:00 - Spanish Primera U19
CF Trival Valderas U19 vs Las Rozas(U19)

1-0

2-3
Sat 4, Dec-21:00 - Spanish Primera U19
Espanyol(U19) vs Sant Andreu (U19)

0-0

2-0
Sat 4, Dec-15:00 - Spanish Primera U19
Valladolid(U19) vs AD Union Adarve(U19)

0-0

1-0
Sat 4, Dec-15:00 - Spanish Primera U19
Archena(U19) vs Elche(U19)

0-0

0-2
Sat 4, Dec-15:30 - Spanish Primera U19
Lleida(U19) vs Montecarlo(U19)

0-0

3-0
Sat 4, Dec-15:30 - Spanish Primera U19
CD Villegas U19 vs CD Tudelano(U19)

0-1

0-2
Sat 4, Dec-19:55 - Spanish Primera U19
Vazquez Cultural U19 vs Cordoba(U19)

0-0

1-0
Sat 4, Dec-15:45 - Spanish Primera U19
Arenas Club de Getxo U19 vs Real Sociedad(U19)

0-0

0-1
Sat 4, Dec-22:30 - Spanish Primera U19
UE Cornella(U19) vs Cerdanyola del Valles(U19)

0-0

4-0
Sat 4, Dec-18:00 - Spanish Primera U19
Recreativo Huelva U19 vs Granada CF(U19)

1-0

1-2
Sat 4, Dec-16:00 - Spanish Primera U19
Danok Bat CF(U19) vs Eibar(U19)

0-1

1-1
Sat 4, Dec-16:00 - Spanish Primera U19
CD Marino(U19) vs SD San Jose(U19)

1-1

2-3
Sat 4, Dec-00:00 - Spanish Segunda Division
SD Huesca vs Valladolid

2-0

3-2
Sat 4, Dec-21:15 - Spanish Segunda Division
Fuenlabrada vs Almeria

0-0

1-1
Sat 4, Dec-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Union Langreo vs Pontevedra

1-1

1-2
Sat 4, Dec-19:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
CD Ardoi vs SD Laredo

0-0

0-1
Sat 4, Dec-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Arenas Club de Getxo vs Naxara

0-0

0-0
Sat 4, Dec-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Villanovense vs UD Montijo

1-0

2-0
Sat 4, Dec-19:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Real Oviedo B vs L'Entregu CF

1-1

1-2
Sat 4, Dec-21:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
SD Lenense vs CD Covadonga


2-2
Sat 4, Dec-22:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Urraca CF vs Caudal Deportivo

1-0

1-1
Sat 4, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
UD Gijon Industrial vs CD Roces

0-1

1-1
Sat 4, Dec-18:45 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
CD Lealtad vs CD Praviano

0-1

3-2
Sat 4, Dec-18:45 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
CD Mosconia vs Sporting de Gijon B


0-1
Sat 4, Dec-18:45 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Navarro vs CD Llanes


1-0
Sat 4, Dec-21:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
CD Barco vs CF Alondras

0-1

2-2
Sat 4, Dec-19:15 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Viveiro CF vs Racing Villalbes


0-4
Sat 4, Dec-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Ourense vs Silva SD

0-0

1-1
Sat 4, Dec-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Sofan vs CSD Arzua

1-0

2-2
Sat 4, Dec-20:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Polvorin vs Rapido de Bouzas


1-1
Sat 4, Dec-21:30 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Xerez CD vs Conil CF

1-0

3-0
Sat 4, Dec-21:30 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Atletico Antoniano vs CD Gerena

0-0

0-1
Sat 4, Dec-19:30 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
CD Rota vs Sevilla C


0-2
Sat 4, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
CD Utrera vs CD Pozoblanco

1-2

3-2
Sat 4, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Ceuta B vs UD Los Barrios


1-0
Sat 4, Dec-19:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Mallorca B vs CE Mercadal

1-0

2-0
Sat 4, Dec-19:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
UD Poblense vs CF Platges De Calvia

0-1

0-1
Sat 4, Dec-19:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Sant Jordi vs Rotlet Molinar

1-1

2-1
Sat 4, Dec-21:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
UD Collerense vs CE Campos

0-1

0-1
Sat 4, Dec-19:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Santanyi vs CD Manacor


0-3
Sat 4, Dec-19:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CD Binissalem vs Murense


0-3
Sat 4, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Portmany vs Inter Ibiza

0-0

0-0
Sat 4, Dec-18:45 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CD Llosetense vs Son Veri

0-0

1-1
Sat 4, Dec-21:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
UD Las Palmas C vs UD Las Zocas

0-0

0-0
Sat 4, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
CD Santa Ursula vs Herbania

1-0

1-0
Sat 4, Dec-01:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Villa Santa Brigida vs Union Viera

2-0

3-0
Sat 4, Dec-00:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Ciudad de Murcia vs Huercal Overa

0-0

3-0
Sat 4, Dec-21:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Yeclano Deportivo vs Archena

1-0

1-0
Sat 4, Dec-21:15 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
CD Bullense vs EG El Palmar

1-0

1-0
Sat 4, Dec-19:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
UD Los Garres vs Racing Murcia FC

0-1

1-2
Sat 4, Dec-21:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Olivenza vs CF Trujillo


1-1
Sat 4, Dec-19:30 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Extremadura B vs Jerez Industrial CF

0-0

2-1
Sat 4, Dec-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
Utebo FC vs SD Borja

0-1

2-1
Sat 4, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CA Monzon vs Giner Torrero


3-0
Sat 4, Dec-18:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
Santa Anastasia vs Zaragoza B


0-1
Sat 4, Dec-19:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
CD Illescas vs Tarancon

0-0

1-0
Sat 4, Dec-19:15 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
UB Conquense vs Hogar Alcarreno

1-0

2-0
Sat 4, Dec-19:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
UD Almansa vs CD Torrijos

0-1

0-2
Sat 4, Dec-19:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
CD Guadalajara vs San Clemente

1-0

1-0
Sat 4, Dec-19:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Villacanas vs CP Villarrobledo

1-1

2-1
Sat 4, Dec-19:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Miguelturreno vs CD Azuqueca

0-1

1-2
Sat 4, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Villarrubia CF vs Huracan de Balazote

1-1

2-1
Sat 4, Dec-20:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Manchego Ciudad vs Albacete B

1-1

1-1
Sat 4, Dec-19:00 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
U.M. Escobedo vs AD Siete Villas

1-0

1-0
Sat 4, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Atletico Albericia vs Castro

1-1

2-2
Sat 4, Dec-18:30 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
SD Noja vs SD Textil Escudo

1-2

1-2
Sat 4, Dec-18:45 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
SD Torina vs CD Guarnizo


2-0
Sat 4, Dec-20:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Uritarra vs Pasaia KE

1-0

2-1
Sat 4, Dec-19:00 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Urduliz FT vs SD Deusto

0-0

0-0
Sat 4, Dec-19:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Tolosa vs CD Vitoria

1-1

3-2
Sat 4, Dec-19:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Beti Gazte vs Aurrera de Ondarroa

0-0

1-1
Sat 4, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Portugalete vs Barakaldo CF

1-0

1-0
Sat 4, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Cultural de Durango vs Sociedad Deportiva Beasain


1-1
Sat 4, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Anaitasuna vs Santutxu


2-0
Sat 4, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
FC Asco vs Girona II


1-1
Sat 4, Dec-19:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Hercules CF B vs Orihuela CF

0-0

0-1
Sat 4, Dec-21:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Acero vs CD Olimpic Xativa

0-0

1-0
Sat 4, Dec-14:30 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Villarreal C vs Valencia CF Mestalla

0-0

0-1
Sat 4, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Athletic Torrellano vs UD Beniganim

1-0

4-1
Sat 4, Dec-19:30 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Silla CF vs Atzeneta UE

1-0

2-0
Sat 4, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Atletico Saguntino vs Elche CF Ilicitano


2-0
Sat 4, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Recambios Colon CD vs Castellon II


1-1
Sat 4, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Torrent CF vs Jove Espanol


1-0
Sat 4, Dec-19:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
RSD Alcala Henares vs AD Parla

0-0

1-0
Sat 4, Dec-19:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Moratalaz vs CF Trival Valderas

1-0

2-2
Sat 4, Dec-21:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Complutense Alcala vs Ursaria

0-2

2-2
Sat 4, Dec-21:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Rayo Vallecano B vs CDF Tres Cantos

1-0

1-1
Sat 4, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Atletico de Madrid B vs Las Rozas

1-0

2-1
Sat 4, Dec-22:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
CD Colonia Moscardo vs Alcorcon B

0-2

1-4
Sat 4, Dec-16:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Paracuellos Antamira vs Getafe B

1-0

1-1
Sat 4, Dec-19:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Cultural Leonesa B vs Atletico Astorga

0-0

2-3
Sat 4, Dec-19:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
SD Almazan vs UD Santa Marta

1-0

2-0
Sat 4, Dec-18:45 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Salamanca UDS B vs Colegios Diocesanos

0-0

1-0
Sat 4, Dec-21:30 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Atletico de Porcuna vs Torredonjimeno

1-1

2-2
Sat 4, Dec-17:00 - Sweden Div 2 Norra Svealand
FC Stockholm Internazionale vs FC Gute


3-0
Sat 4, Dec-18:00 - Swedish Allsvenskan
Malmo FF vs Halmstads

0-0

0-0
Sat 4, Dec-18:00 - Swedish Allsvenskan
Hammarby vs Kalmar FF

3-1

5-3
Sat 4, Dec-18:00 - Swedish Allsvenskan
AIK Solna vs IK Sirius FK

2-2

4-2
Sat 4, Dec-18:00 - Swedish Allsvenskan
Orebro vs Elfsborg

1-0

2-3
Sat 4, Dec-18:00 - Swedish Allsvenskan
IFK Norrkoping vs IFK Goteborg

1-1

1-2
Sat 4, Dec-18:00 - Swedish Allsvenskan
Hacken vs Djurgardens

0-1

0-1
Sat 4, Dec-18:00 - Swedish Allsvenskan
Ostersunds FK vs Degerfors IF

0-0

0-1
Sat 4, Dec-18:00 - Swedish Allsvenskan
Varbergs BoIS FC vs Mjallby AIF

0-1

0-3
Sat 4, Dec-21:00 - Swiss Super League
Zurich vs FC Luzern

3-0

4-0
Sat 4, Dec-23:30 - Swiss Super League
Young Boys vs Servette

1-0

1-2
Sat 4, Dec-19:59 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
Grasshoppers U21 vs FC Luzern U-21


1-0
Sat 4, Dec-18:00 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
FC Breitenrain vs YF Juventus Zurich

1-0

3-2
Sat 4, Dec-19:59 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
Etoile Carouge vs FC Black Stars Basel

0-0

0-0
Sat 4, Dec-18:30 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
Basel B vs Stade Nyonnais

0-5

0-6
Sat 4, Dec-19:00 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
FC Rapperswil-Jona vs Bruhl SG

1-1

2-1
Sat 4, Dec-19:00 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
Zurich B vs SC Cham

2-1

3-1
Sat 4, Dec-21:00 - Switzerland Challenge League
FC Thun vs FC Wil

1-3

2-4
Sat 4, Dec-21:00 - Switzerland Challenge League
SC Kriens vs Vaduz

1-1

1-3
Sat 4, Dec-18:00 - Switzerland Women Division 1
FC Lugano Women's vs St. Gallen Women's

0-2

0-4
Sat 4, Dec-11:00 - Taipei Women\'s Football League
Taichung Blue Whale Women's vs Kaohsiung Sunny Bank Women's

1-0

1-1
Sat 4, Dec-12:00 - Taipei Women\'s Football League
Hualien Women's vs Inter Taoyuan FC Women's

1-0

3-0
Sat 4, Dec-14:00 - Taipei Women\'s Football League
Hang Yuan Women's vs Taipei Bear Women's

2-0

2-1
Sat 4, Dec-14:00 - Thai League 2
Raj Pracha FC vs Lamphun Warrior

0-0

0-1
Sat 4, Dec-15:00 - Thai League 2
Nakhon Pathom United vs Phrae United FC

2-1

2-1
Sat 4, Dec-15:00 - Thai League 2
Rayong FC vs Chainat Hornbill FC

1-0

1-1
Sat 4, Dec-16:00 - Thai League 2
Navy FC vs Muangkan United

1-1

1-2
Sat 4, Dec-16:00 - Thai League 2
Lampang FC vs Trat FC

0-1

1-2
Sat 4, Dec-12:30 - Thai League 3
Kasem Bundit University FC vs Welfare Royal Air Force

1-0

1-0
Sat 4, Dec-12:30 - Thai League 3
Grakcu Sai Mai United vs Royal Thai Army FC

0-0

0-1
Sat 4, Dec-12:30 - Thai League 3
Siam FC vs Thonburi United

1-1

1-1
Sat 4, Dec-12:30 - Thai League 3
Muangnont Bankunmae FC vs Prime Bangkok

0-0

0-1
Sat 4, Dec-17:00 - Tunisia Division 2
J.S. Kairouanaise vs Jendouba Sport

1-0

1-0
Sat 4, Dec-17:00 - Tunisia Division 2
Sfax Railways vs Sporting Ben Arous

0-0

0-0
Sat 4, Dec-17:00 - Tunisia Division 2
AS Gabes vs AS Mhamdia

0-0

1-1
Sat 4, Dec-17:00 - Tunisia Division 2
Croissant Msaken vs EM Mahdia

0-0

1-0
Sat 4, Dec-17:00 - Tunisia Division 2
Kalaa Sport vs Stade Sportif Sfaxien

2-0

2-0
Sat 4, Dec-17:00 - Tunisia Division 2
CS Bembla vs ES Rades

0-0

1-0
Sat 4, Dec-17:00 - Tunisia Division 2
ES Jerba Midoun vs C.O.Transports

1-1

2-1
Sat 4, Dec-17:30 - Tunisia Division 2
Menzel Nour vs A.S Djerba

0-1

1-1
Sat 4, Dec-19:00 - Turkey 2 Ligi A
Adanaspor vs Tuzlaspor Kulubu

0-0

1-1
Sat 4, Dec-14:30 - Turkey 2 Ligi A
Bandirmaspor vs Genclerbirligi

0-0

1-2
Sat 4, Dec-14:30 - Turkey 2 Ligi A
BB Erzurumspor vs Istanbulspor

2-1

3-1
Sat 4, Dec-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Baskent Gozgozler vs Catalcaspor

0-1

0-1
Sat 4, Dec-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Yldrm Belediyesispor vs Nevsehir Belediyespor

0-1

0-3
Sat 4, Dec-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Halide Edip Adivarspor vs Bayrampasaspor

0-1

0-4
Sat 4, Dec-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Sile Yildizspor vs Iskenderun FK

1-0

2-0
Sat 4, Dec-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Orduspor vs Edirnespor Genclik

1-2

1-6
Sat 4, Dec-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Fethiyespor vs Karsiyaka

0-0

1-0
Sat 4, Dec-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Cankaya FK vs Erokspor

1-1

3-1
Sat 4, Dec-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Modafenspor vs Kirikkale Buyuk Anadolu

0-1

0-1
Sat 4, Dec-17:00 - Turkey Super Lig
Trabzonspor vs Adana Demirspor

1-0

2-0
Sat 4, Dec-14:30 - Turkey Super Lig
Alanyaspor vs Sivasspor

0-0

0-1
Sat 4, Dec-19:59 - Turkey Super Lig
Galatasaray vs Altay Spor Kulubu

1-1

2-2
Sat 4, Dec-12:00 - Turkey U19 League
Erzurumspor(U19) vs Istanbulspor(U19)

3-0

7-0
Sat 4, Dec-13:00 - Turkey U19 League
Galatasaray(U19) vs Altay Spor Kulubu(U19)


2-0
Sat 4, Dec-13:00 - Turkey U19 League
Kasimpasa(U19) vs Besiktas JK(U19)


1-2
Sat 4, Dec-13:00 - Turkey U19 League
Trabzonspor(U19) vs Adana Demirspor U19

2-0

3-2
Sat 4, Dec-13:00 - Turkey U19 League
Bandirmaspor(U19) vs Genclerbirligi(U19)


5-3
Sat 4, Dec-14:00 - Turkey U19 League
Umraniyespor(U19) vs Boluspor(U19)

0-0

0-1
Sat 4, Dec-18:00 - UAE Etisalat Emirates Cup
Baniyas vs Emirates Club

0-0

0-1
Sat 4, Dec-18:00 - UAE Etisalat Emirates Cup
Al-Dhafra vs Khor Fakkan

1-1

1-2
Sat 4, Dec-20:15 - UAE Etisalat Emirates Cup
Al-Sharjah vs Al Oruba(UAE)

1-0

1-1
Sat 4, Dec-16:35 - UAE League Division 1
Al-Rams vs City FC

1-0

2-1
Sat 4, Dec-16:40 - UAE League Division 1
Hatta Club vs Al Arabi

0-1

0-2
Sat 4, Dec-16:40 - UAE League Division 1
Al Bataeh vs Dubba Al Husun

1-1

1-2
Sat 4, Dec-19:00 - Ukraine - Vyscha Liga
Rukh Vynnyky vs FC Vorskla Poltava

0-0

0-0
Sat 4, Dec-21:30 - Ukraine - Vyscha Liga
Metalist 1925 Kharkiv vs Kolos Kovalivka

0-1

0-1
Sat 4, Dec-16:00 - Ukraine - Vyscha Liga
Veres Rivne vs Dynamo Kyiv

0-1

0-3
Sat 4, Dec-14:00 - Ukraine U21 Liga
Zorya(U21) vs FC Inhulets Petrove(U21)

2-1

7-1
Sat 4, Dec-14:00 - Ukraine U21 Liga
PFC Oleksandria(U21) vs FC Mynai(U21)

0-0

3-0
Sat 4, Dec-14:00 - Ukraine U21 Liga
Desna Chernihiv(U21) vs FC Mariupol (U21)

1-0

1-0
Sat 4, Dec-02:00 - Uruguay Segunda Division
Racing Club Montevideo vs Central Espanol

0-1

1-1
Sat 4, Dec-04:45 - Uruguay Segunda Division
Defensor SC vs Club Atletico Cerro

0-0

0-1
Sat 4, Dec-02:00 - Uruguay U19 League
Montevideo City Torque(U19) vs CA Progreso(U19)

1-0

2-1
Sat 4, Dec-15:00 - Uzbekistan Cup
Pakhtakor Tashkent vs Nasaf Qarshi

1-1

1-2
Sat 4, Dec-10:00 - Vietnam Championship U21
Quang Nam(U21) vs Song Lam Nghe An(U21)


2-3
Sat 4, Dec-10:00 - Vietnam Championship U21
Ben Tre(U21) vs Becamex Binh Duong(U21)


0-5
Sat 4, Dec-10:00 - Vietnam Championship U21
Gia Dinh(U21) vs T&T Hanoi(U21)


1-4
Sat 4, Dec-12:00 - Vietnam Championship U21
Hoc Vien JMG(U21) vs Viettel (U21)


3-2
Sat 4, Dec-18:00 - Wales FAW Championship North
Llanrhaeadr FC vs Prestatyn Town FC

0-2

3-2
Sat 4, Dec-18:30 - Wales FAW Championship North
Holyhead Hotspur vs Airbus UK Broughton

1-0

1-2
Sat 4, Dec-18:30 - Wales FAW Championship North
Llandudno FC vs Guilsfield FC

0-0

0-0
Sat 4, Dec-18:30 - Wales FAW Championship North
Ruthin Town FC vs Penrhyncoch

0-1

5-1
Sat 4, Dec-18:30 - Wales FAW Championship North
Llanidloes Town vs Holywell

0-1

1-1
Sat 4, Dec-18:00 - Wales FAW Championship South
Port Talbot vs Swansea University

0-2

0-2
Sat 4, Dec-18:00 - Wales FAW Championship South
Undy Athletic vs Cwmbran Celtic

2-2

3-4
Sat 4, Dec-18:00 - Wales FAW Championship South
Trefelin vs Carmarthen Town

0-1

0-2
Sat 4, Dec-18:00 - Wales FAW Championship South
Llantwit Major vs Briton Ferry Athletic

0-1

0-1
Sat 4, Dec-00:00 - Wales Premier League
Aberystwyth Town vs Connah's Quay Nomads FC

0-1

0-1
Sat 4, Dec-18:30 - Wales Premier League
Caernarfon vs Penybont FC

0-1

1-2
Sat 4, Dec-18:30 - Wales Premier League
Newtown AFC vs Barry Town United

0-1

2-1
Sat 4, Dec-18:30 - Wales Premier League
Cefn Druids vs Cardiff Metropolitan University FC

0-1

1-3
Sat 4, Dec-18:30 - Wales Premier League
Flint Town United vs Haverfordwest County

3-0

4-1
AD:
NOTICE
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.