AD:

Football Results for Sun 21, Nov 2021

All soccer/football results.

Complete Football Results for Sun 21, Nov 2021

BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


ADS: 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


Date and Time/Team Half Time Full Time
Sun 21, Nov-17:00 - Albania 1st league
Besa Kavaje vs KF Maliqi


1-0
Sun 21, Nov-16:45 - Albania Super league
Teuta Durres vs Skenderbeu Korce

1-1

2-2
Sun 21, Nov-21:30 - Andorra Super league
UE Sant Julia vs Atletic Escaldes

0-0

1-0
Sun 21, Nov-14:00 - Andorra Super league
CE Carroi vs UE Engordany

1-2

1-4
Sun 21, Nov-19:00 - Andorra Super league
Inter Club D'Escaldes vs FC Ordino

1-0

3-0
Sun 21, Nov-18:00 - Angola Girabola League
Recreativo Caala vs Kabuscorp do Palanca


1-0
Sun 21, Nov-18:30 - Angola Girabola League
Sporting de Benguela vs Progresso Sambizanga


0-1
Sun 21, Nov-19:00 - Angola Girabola League
Primeiro 1 de Agosto vs CD Lunda Sul

1-0

2-1
Sun 21, Nov-00:00 - Argentina Prim B Metropolitana
Flandria vs Club Atletico Colegiales

0-0

1-0
Sun 21, Nov-00:00 - Argentina Prim C Metropolitana
Berazategui vs Sportivo Dock Sud

0-0

0-0
Sun 21, Nov-00:00 - Argentina Prim C Metropolitana
Ituzaingo vs Excursionistas BsAs

1-0

1-0
Sun 21, Nov-00:00 - Argentina Prim C Metropolitana
Deportivo Laferrere vs Argentino de Merlo

0-0

0-0
Sun 21, Nov-00:00 - Argentina Women\'s Primera A
River Plate Women's vs Boca Juniors Women's

0-3

0-3
Sun 21, Nov-00:00 - Argentine Primera Division
Rosario Central vs Atletico Tucuman

2-0

3-1
Sun 21, Nov-02:15 - Argentine Primera Division
Boca Juniors vs Sarmiento Junin

1-0

2-0
Sun 21, Nov-04:30 - Argentine Primera Division
CA Central Cordoba SDE vs Independiente

0-0

1-0
Sun 21, Nov-18:30 - Armenia Cup
Urartu vs Alashkert

1-0

2-0
Sun 21, Nov-09:05 - Australia League A
Newcastle Jets FC vs Central Coast Mariners FC

0-0

1-2
Sun 21, Nov-11:45 - Australia League A
Macarthur FC vs Wellington Phoenix

0-1

1-1
Sun 21, Nov-13:30 - Austria Erste Division
Lafnitz vs Grazer AK

1-1

1-4
Sun 21, Nov-17:30 - Austrian Bundesliga
WSG Swarovski Tirol vs Wolfsberger AC

2-1

5-1
Sun 21, Nov-17:30 - Austrian Bundesliga
SK Austria Klagenfurt vs Austria Wien

0-0

0-0
Sun 21, Nov-19:59 - Austrian Bundesliga
Sturm Graz vs LASK Linz

1-3

3-3
Sun 21, Nov-21:05 - Bahrain Premier League
Al Riffa Club vs Al Hala

1-0

3-1
Sun 21, Nov-18:30 - Bahrain Premier League
Najma Manama vs Al-Muharraq

0-0

0-2
Sun 21, Nov-18:30 - Bahrain Premier League
Al-Budaiya vs Manama Club

0-2

1-2
Sun 21, Nov-14:00 - Belarus Pershaya Liga
Dnepr Mogilev vs Lokomotiv Gomel

0-1

0-1
Sun 21, Nov-14:00 - Belarus Pershaya Liga
Naftan Novopolock vs FK Orsha

0-1

0-1
Sun 21, Nov-14:00 - Belarus Pershaya Liga
FC Belshina Babruisk vs FK Lida

4-1

5-1
Sun 21, Nov-14:00 - Belarus Pershaya Liga
Slonim vs Shakhtyor Petrikov

0-1

0-1
Sun 21, Nov-14:00 - Belarus Pershaya Liga
Volna Pinsk vs FC Baranovichi

0-0

2-0
Sun 21, Nov-14:00 - Belarus Pershaya Liga
Krumkachy Minsk vs Arsenal Dzyarzhynsk

0-0

0-0
Sun 21, Nov-18:00 - Belgian First Amateur Division
Rupel Boom vs Sint-Eloois-Winkel

0-0

0-2
Sun 21, Nov-21:30 - Belgian Jupiler League
KV Oostende vs St. Gilloise

1-4

1-7
Sun 21, Nov-16:30 - Belgian Jupiler League
Anderlecht vs Kortrijk

0-1

1-1
Sun 21, Nov-19:00 - Belgian Jupiler League
St.-Truidense VV vs Royal Antwerp FC

2-0

2-1
Sun 21, Nov-23:00 - Belgium - 2e Klasse
KMSK Deinze vs Lommel SK

3-1

3-3
Sun 21, Nov-19:00 - Belgium - 2e Klasse
Excelsior Virton vs RWD Molenbeek

0-0

0-2
Sun 21, Nov-01:15 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Aurora vs Oriente Petrolero

0-1

1-2
Sun 21, Nov-03:30 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Royal Pari vs Independiente Petrolero

2-1

3-1
Sun 21, Nov-23:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Real Potosi vs Club Always Ready

2-1

3-2
Sun 21, Nov-16:00 - Bosnia Premijer Liga
Posusje vs Leotar

0-0

1-0
Sun 21, Nov-18:00 - Bosnia Premijer Liga
FK Zeljeznicar Sarajevo vs Radnik Bijeljina

0-0

2-0
Sun 21, Nov-18:00 - Bosnia Premijer Liga
Borac Banja Luka vs Rudar Prijedor

1-0

1-0
Sun 21, Nov-23:00 - Brasileiro Serie B
Coritiba (PR) vs Centro Sportivo Alagoano

0-0

0-1
Sun 21, Nov-23:00 - Brasileiro Serie B
Brasil de Pelotas RS vs Botafogo (RJ)

0-1

0-1
Sun 21, Nov-17:00 - Brazil Carioca Women\'s League
CR Flamengo (RJ) Women's vs Vasco da Gama Women's

1-0

4-1
Sun 21, Nov-23:00 - Brazil National Football Tournament U20
Internacional (RS) Youth vs Sao Paulo Youth

1-0

2-0
Sun 21, Nov-15:00 - Bulgaria B PFG
PFK Montana vs Septemvri Sofia

0-0

0-0
Sun 21, Nov-17:30 - Bulgaria Premier
CSKA 1948 Sofia vs Ludogorets Razgrad

0-0

2-0
Sun 21, Nov-19:59 - Bulgaria Premier
Lokomotiv Plovdiv vs Lokomotiv Sofia

0-0

2-1
Sun 21, Nov-17:00 - Burundi Ligue A
Kayanza United vs Bumamuru

0-2

1-4
Sun 21, Nov-17:00 - Burundi Ligue A
Musongati vs Atheletico Olympic

1-0

2-1
Sun 21, Nov-17:00 - Burundi Ligue A
Dynamik vs Le Messager Ngozi

0-1

1-2
Sun 21, Nov-02:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Atletico Mineiro (MG) vs Juventude (RS)

0-0

2-0
Sun 21, Nov-02:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Fortaleza CE vs Palmeiras

1-0

1-0
Sun 21, Nov-02:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Chapecoense SC vs Gremio (RS)

0-1

1-3
Sun 21, Nov-04:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Atletico Clube Goianiense vs Ceara

0-0

1-1
Sun 21, Nov-04:30 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Internacional (RS) vs CR Flamengo (RJ)

1-2

1-2
Sun 21, Nov-23:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Corinthians Paulista (SP) vs Santos

0-0

2-0
Sun 21, Nov-22:00 - Canadian Championship
Club de Foot Montreal vs Toronto FC

0-0

1-0
Sun 21, Nov-00:00 - Canadian Premier League
Cavalry vs Pacific FC

0-1

1-1
Sun 21, Nov-15:35 - Chinese Football League Divison 1
Zhejiang Professional FC vs Kun Shan FC

2-1

2-1
Sun 21, Nov-11:00 - Chinese Football League Divison 1
Jiangxi Beidamen FC vs Heilongjiang Ice City

1-1

2-2
Sun 21, Nov-10:00 - Chinese Football League Divison 2
Xiamen Egret Island vs Qingdao Youth Island

0-0

0-0
Sun 21, Nov-10:00 - Chinese Football League Divison 2
Dongguan Guanlian vs Shanxi Longjin

0-1

1-2
Sun 21, Nov-04:00 - Club Friendly
Western Suburbs vs Selwyn United

1-0

3-1
Sun 21, Nov-22:30 - Club Friendly
Sao Jose PoA RS vs Tres Passos

1-0

1-0
Sun 21, Nov-22:30 - Club Friendly
Brasil Farroupilha RS vs Gloria RS

0-0

1-2
Sun 21, Nov-06:00 - Club Friendly
Wellington Phoenix Reserve vs Cashmere Technical

0-1

0-1
Sun 21, Nov-00:00 - Conmebol - Copa Sudamericana
Atletico Paranaense vs RB Bragantino

1-0

1-0
Sun 21, Nov-04:00 - Costa Rica Division 2
CS Uruguay De Coronado vs Municipal Liberia

0-0

0-0
Sun 21, Nov-21:00 - Costa Rica Primera Division
Municipal Grecia vs Guadalupe FC

0-0

0-0
Sun 21, Nov-03:00 - Costa Rica Primera Division
AD San Carlos vs AD Santos De Guapiles

0-3

2-4
Sun 21, Nov-06:00 - Costa Rica Primera Division
Deportivo Saprissa vs Sporting San Jose

2-0

5-1
Sun 21, Nov-20:30 - Croatia - 1. Division
NK Rijeka vs Hajduk Split

0-1

2-3
Sun 21, Nov-18:00 - Croatia - 1. Division
HNK Gorica vs NK Lokomotiva Zagreb

2-1

2-2
Sun 21, Nov-16:30 - Croatia - 2. Division
Bijelo Brdo vs Inter Zapresic

0-1

0-3
Sun 21, Nov-16:30 - Croatia - 2. Division
NK Croatia Zmijavci vs NK Dubrava Tim Kabel

0-1

0-1
Sun 21, Nov-16:30 - Croatia - 2. Division
Dinamo Zagreb B vs HNK Cibalia

0-0

1-0
Sun 21, Nov-19:00 - Cyprus 1 Division
AC Omonia Nicosia vs Aris Limassol

2-0

3-0
Sun 21, Nov-21:00 - Cyprus 1 Division
Doxa Katokopias vs AEL Limassol

0-0

0-0
Sun 21, Nov-16:30 - Cyprus 2 Division
Anagennisi Deryneia vs Ahironas Liopetriou

0-0

0-1
Sun 21, Nov-16:30 - Cyprus 2 Division
Omonia 29is Maiou vs Akritas Chloraka

0-1

0-2
Sun 21, Nov-17:00 - Czech Republic 2. Liga
Brno vs Chrudim

2-0

3-2
Sun 21, Nov-13:15 - Czech Republic 2. Liga
Viktoria Zizkov vs FK MAS Taborsko

0-0

0-0
Sun 21, Nov-13:30 - Czech Republic 2. Liga
Sparta Praha B vs Lisen

1-0

2-1
Sun 21, Nov-16:30 - Czech Republic 2. Liga
SK Slovan Varnsdorf vs Prostejov

0-1

3-1
Sun 21, Nov-16:30 - Czech Republic 2. Liga
FC Sellier & Bellot Vlasim vs Dukla Praha

1-0

2-0
Sun 21, Nov-21:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
Slavia Praha vs FK Jablonec

3-0

5-0
Sun 21, Nov-18:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
Teplice vs Pardubice

0-1

1-2
Sun 21, Nov-18:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
1.FC Slovacko vs Sparta Prague

2-0

4-0
Sun 21, Nov-18:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
MFK Karvina vs Slovan Liberec

1-1

1-2
Sun 21, Nov-21:30 - Czech Republic Women\'s Cup
Prague Raptors Women's vs Slovan Liberec Women's

0-1

2-2
Sun 21, Nov-16:30 - Czech Republic Women\'s Cup
ABC Branik Women's vs FC Viktoria Plzen Women's


1-6
Sun 21, Nov-14:00 - Czech Republic Women\'s Cup
Sigma Olomouc Women's vs Slavia Praha Women's


0-6
Sun 21, Nov-17:00 - Czech Republic Women\'s Cup
FK Banik Sous Women's vs Sparta Praha Women's


0-21
Sun 21, Nov-21:00 - Danish SAS Ligaen
Midtjylland vs Brondby

1-2

1-2
Sun 21, Nov-19:00 - Danish SAS Ligaen
FC Kobenhavn vs Aarhus AGF

1-0

1-1
Sun 21, Nov-17:00 - Danish SAS Ligaen
FC Nordsjaelland vs Silkeborg IF

1-0

1-1
Sun 21, Nov-17:00 - Danish SAS Ligaen
Randers FC vs Vejle

1-1

4-1
Sun 21, Nov-17:00 - Denmark - 1. Division
Fredericia vs Nykobing FC

0-1

3-2
Sun 21, Nov-17:00 - Denmark - 1. Division
Lyngby vs Vendsyssel

0-0

1-0
Sun 21, Nov-16:00 - Denmark - 2. Division Groupe A
AB Gladsaxe vs FC Aarhus Fremad

1-0

2-0
Sun 21, Nov-16:00 - Denmark - 2. Division Groupe A
Naestved vs Brabrand IF

0-0

1-0
Sun 21, Nov-14:30 - Denmark Woman\'s League
Fortuna Hjorring Women's vs Brondby Women's

1-0

4-1
Sun 21, Nov-22:30 - Denmark Woman\'s League
Nordsjaelland Women's vs HB Koge Woman's

0-0

0-0
Sun 21, Nov-05:00 - Ecuador Copa Pilsener A
Barcelona SC(ECU) vs Universidad Catolica Quito

1-0

1-1
Sun 21, Nov-05:00 - Ecuador Copa Pilsener A
Independiente Del Valle vs Club Sport Emelec

1-1

3-2
Sun 21, Nov-05:00 - Ecuador Copa Pilsener A
9 de Octubre vs Delfin S.C.

0-0

1-0
Sun 21, Nov-19:30 - Egypt Premier League
Pharco vs Ceramica Cleopatra FC

0-0

1-0
Sun 21, Nov-22:00 - Egypt Premier League
Masr El Maqassah vs Ittihad Alexandria

0-0

0-0
Sun 21, Nov-01:15 - El Salvador Primera Division
Jocoro FC vs CD Platense Municipal Zacatecoluca

1-0

1-1
Sun 21, Nov-04:00 - El Salvador Primera Division
Santa Tecla vs Luis Angel Firpo

0-2

2-2
Sun 21, Nov-05:00 - El Salvador Primera Division
Aguila vs Alianza San Salvador

0-0

0-1
Sun 21, Nov-19:00 - England FA Women Super League
West Ham United Women's vs Tottenham Hotspur Women's

0-0

1-0
Sun 21, Nov-18:00 - England FA Women Super League
Chelsea FC Women's vs Birmingham Women's

4-0

5-0
Sun 21, Nov-18:00 - England FA Women Super League
Leicester City Women's vs Everton FC Women's

0-0

0-1
Sun 21, Nov-18:00 - England FA Women Super League
Reading Women's vs Brighton & H.A. Women's

1-0

2-0
Sun 21, Nov-16:15 - England FA Women Super League
Manchester United Women's vs Arsenal Women's

0-0

0-2
Sun 21, Nov-19:00 - England Ladies Premier League
Watford Women's vs Bristol City Women's

0-2

0-3
Sun 21, Nov-18:00 - England Ladies Premier League
Charlton Athletic Women's vs London City Lionesses Women's

1-0

2-0
Sun 21, Nov-18:00 - England Ladies Premier League
Blackburn Rovers Women's vs Crystal Palace Women's

0-1

1-2
Sun 21, Nov-16:00 - England Ladies Premier League
Coventry Women's vs Durham Wildcats Women's

0-0

1-0
Sun 21, Nov-16:00 - England Ladies Premier League
Sheffield United Women's vs Lewes Women's

0-2

1-3
Sun 21, Nov-16:00 - England The Championship
Derby County vs AFC Bournemouth

1-2

3-2
Sun 21, Nov-17:00 - England U23 Premier League
Middlesbrough U23 vs Norwich City U23

1-0

3-2
Sun 21, Nov-16:00 - England U23 Premier League
Sunderland(U23) vs Southampton(U23)

1-1

3-2
Sun 21, Nov-18:00 - England Women\'s Southern Premier League
Oxford United Women's vs Plymouth Argyle Women's


3-0
Sun 21, Nov-18:00 - England Women\'s Southern Premier League
Southampton Women's vs Ipswich Women's


0-2
Sun 21, Nov-20:30 - English Premier League
Tottenham Hotspur vs Leeds United

0-1

2-1
Sun 21, Nov-18:00 - English Premier League
Manchester City vs Everton

1-0

3-0
Sun 21, Nov-19:59 - Estonia Esi Liiga
Maardu Linnameeskond vs JK Tallinna Kalev

0-0

1-1
Sun 21, Nov-15:00 - Estonia Esi Liiga B
JK Tallinna Kalev II vs Tabasalu JK Charma

0-0

1-1
Sun 21, Nov-15:00 - Estonia Esi Liiga B
Ida-Virumaa FC Alliance vs FC Tallinn

0-1

1-3
Sun 21, Nov-15:00 - Estonia Esi Liiga B
Harju JK Laagri vs Viimsi JK

0-2

3-2
Sun 21, Nov-15:00 - Estonia Meistri Liiga
Tartu JK Tammeka vs Parnu JK Vaprus

1-1

2-3
Sun 21, Nov-17:00 - Estonia Meistri Liiga
Tallinna Levadia vs Paide Linnameeskond

1-0

1-0
Sun 21, Nov-19:00 - Faroe Islands Cup
HB Torshavn vs NSI Runavik

0-2

2-2
Sun 21, Nov-19:00 - Faroe Islands Cup
Vikingur Gota vs B36 Torshavn

0-0

1-0
Sun 21, Nov-17:30 - French Championnat National U19 Groupe A
Evreux(U19) vs Montfermeil(U19)


1-2
Sun 21, Nov-17:30 - French Championnat National U19 Groupe A
Drancy(U19) vs Caen(U19)


3-1
Sun 21, Nov-17:30 - French Championnat National U19 Groupe A
St Pryve St Hilaire(U19) vs Lens U19


0-2
Sun 21, Nov-17:30 - French Championnat National U19 Groupe A
Feignies(U19) vs Valenciennes US(U19)


1-0
Sun 21, Nov-19:45 - French Championnat National U19 Groupe A
Paris Saint Germain(U19) vs Le Havre(U19)

1-0

3-0
Sun 21, Nov-14:00 - French Championnat National U19 Groupe A
Amiens SC(U19) vs Chambly FC (U19)

1-0

1-0
Sun 21, Nov-17:30 - French Championnat National U19 Groupe B
Lyonnais U19 vs Dijon(U19)


5-1
Sun 21, Nov-17:30 - French Championnat National U19 Groupe B
Clermont Foot U19 vs Paris FC U19


3-1
Sun 21, Nov-17:30 - French Championnat National U19 Groupe B
ES Troyes AC(U19) vs Sochaux U19


5-2
Sun 21, Nov-17:30 - French Championnat National U19 Groupe B
Strasbourg U19 vs Torcy U.S(U19)


2-0
Sun 21, Nov-17:30 - French Championnat National U19 Groupe B
Metz U19 vs Pontarlier(U19)


7-0
Sun 21, Nov-17:30 - French Championnat National U19 Groupe B
Auxerre(U19) vs Nancy(U19)


2-2
Sun 21, Nov-17:30 - French Championnat National U19 Groupe B
Bourg Peronnas(U19) vs ASPTT Dijon(U19)


4-0
Sun 21, Nov-14:30 - French Championnat National U19 Groupe C
Brest Stade U19 vs Guingamp (U19)


3-0
Sun 21, Nov-17:30 - French Championnat National U19 Groupe C
Concarneau(U19) vs USSA Vertou(U19)


2-1
Sun 21, Nov-14:00 - French Championnat National U19 Groupe C
Avranches(U19) vs Bordeaux U19


1-1
Sun 21, Nov-14:00 - French Championnat National U19 Groupe C
Laval U19 vs SPA Merignacais U19

1-0

6-1
Sun 21, Nov-17:30 - French Championnat National U19 Groupe D
Toulouse(U19) vs Istres(U19)


3-1
Sun 21, Nov-17:30 - French Championnat National U19 Groupe D
Saint-Etienne U19 vs Montpellier(U19)

0-0

0-0
Sun 21, Nov-17:30 - French Championnat National U19 Groupe D
Cannes AS U19 vs Monaco U19


0-3
Sun 21, Nov-17:30 - French Championnat National U19 Groupe D
Marseille(U19) vs Colomiers U19


2-0
Sun 21, Nov-17:30 - French Championnat National U19 Groupe D
Avenir Sportif Beziers(U19) vs Nimes(U19)


3-0
Sun 21, Nov-17:30 - French Championnat National U19 Groupe D
Toulon (U19) vs Ajaccio U19


1-2
Sun 21, Nov-18:00 - French Championnat National U19 Groupe D
Nice U19 vs Pieve di Lota(U19)

1-0

6-0
Sun 21, Nov-17:00 - French Cup
Mineurs Waziers vs Beauvais

0-2

1-3
Sun 21, Nov-15:45 - French Feminines D1
Paris Saint Germain Women's vs Stade de Reims Women's

4-0

7-0
Sun 21, Nov-15:45 - French Feminines D1
Issy FF Women's vs Lyonnais Women's

0-2

0-4
Sun 21, Nov-19:59 - French Le Championnat Ligue 1
Clermont Foot vs OGC Nice

1-0

1-2
Sun 21, Nov-00:00 - French Le Championnat Ligue 1
Stade Rennes FC vs Montpellier HSC

2-0

2-0
Sun 21, Nov-18:00 - French Le Championnat Ligue 1
ESTAC Troyes vs AS Saint-Etienne

0-0

0-1
Sun 21, Nov-18:00 - French Le Championnat Ligue 1
Strasbourg vs Stade de Reims

0-1

1-1
Sun 21, Nov-16:00 - French Le Championnat Ligue 1
Stade Brestois vs RC Lens

3-0

4-0
Sun 21, Nov-18:00 - French Le Championnat Ligue 1
FC Metz vs Bordeaux

1-2

3-3
Sun 21, Nov-18:00 - French Le Championnat Ligue 1
Angers SCO vs FC Lorient

0-0

1-0
Sun 21, Nov-19:30 - Futsal Italian Serie A
Matera Futsal vs Polistena Futsal

0-1

1-3
Sun 21, Nov-15:30 - Futsal Spain Division De Honor
Catgas Santa Coloma Futsal vs Vina Albali Valdepenas Futsal

1-1

2-2
Sun 21, Nov-14:00 - Georgia Pirveli Liga
WIT Georgia Tbilisi vs FC Metalurgi Rustavi

0-0

2-0
Sun 21, Nov-14:00 - Georgia Pirveli Liga
FC Merani Martvili vs Gareji Sagarejo

1-0

1-0
Sun 21, Nov-14:00 - Georgia Pirveli Liga
Chikhura Sachkhere vs FC Sioni Bolnisi

1-3

2-5
Sun 21, Nov-14:00 - Georgia Pirveli Liga
Gagra Tbilisi vs FC Shevardeni

3-1

5-2
Sun 21, Nov-14:00 - Georgia Pirveli Liga
FC Merani Tbilisi vs Zugdidi

0-2

0-4
Sun 21, Nov-17:30 - Georgia Primera Division
Torpedo Kutaisi vs Samtredia

2-1

4-1
Sun 21, Nov-16:00 - German 3. Liga
Viktoria Berlin 1889 vs Wurzburger Kickers

0-1

1-1
Sun 21, Nov-17:00 - German 3. Liga
SV Waldhof Mannheim vs VfL Osnabruck

2-1

3-3
Sun 21, Nov-16:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
FC Viktoria 1889 Berlin(U17) vs Hertha BSC Berlin(U17)

0-1

0-4
Sun 21, Nov-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
Union Berlin (U17) vs Werder Bremen(U17)

1-0

1-1
Sun 21, Nov-16:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
Nurnberg (U17) vs 1. FC Heidenheim(U17)

2-1

6-3
Sun 21, Nov-16:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
1. FSV Mainz 05(U17) vs Karlsruher SC (U17)

3-0

4-0
Sun 21, Nov-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
SpVgg Unterhaching U17 vs Hoffenheim(U17)

0-2

1-4
Sun 21, Nov-20:30 - German Bundesliga
1.FSV Mainz 05 vs 1. FC Koln

1-0

1-1
Sun 21, Nov-18:30 - German Bundesliga
SC Freiburg vs Eintracht Frankfurt

0-2

0-2
Sun 21, Nov-16:30 - German Bundesliga 2
Dynamo Dresden vs Fortuna Dusseldorf

1-0

1-0
Sun 21, Nov-16:30 - German Bundesliga 2
FC Ingolstadt 04 vs Karlsruher SC

1-1

1-1
Sun 21, Nov-16:30 - German Bundesliga 2
1. FC Heidenheim 1846 vs Holstein Kiel

1-1

2-1
Sun 21, Nov-21:00 - German Frauen Bundesliga
Wolfsburg Women's vs SG Essen-Schonebeck Women's

2-0

5-1
Sun 21, Nov-21:00 - German Frauen Bundesliga
Bayer Leverkusen Women's vs Eintracht Frankfurt Women's

0-1

0-1
Sun 21, Nov-16:00 - German Frauen Bundesliga
Bayern Munich Women's vs Carl Zeiss Jena Women's

1-0

3-0
Sun 21, Nov-16:00 - German Frauen Bundesliga
Turbine Potsdam Women's vs Hoffenheim Women's

2-0

3-3
Sun 21, Nov-16:00 - German Junioren Bundesliga Sud
Stuttgarter Kickers(U19) vs SpVgg Unterhaching U19

1-0

1-2
Sun 21, Nov-17:00 - German Junioren Bundesliga Sud
Augsburg(U19) vs Kassel U19

5-0

8-1
Sun 21, Nov-17:05 - Germany - Regionalliga Nordost
FC Lokomotive Leipzig vs Chemie Leipzig

0-0

1-0
Sun 21, Nov-16:00 - Germany - Regionalliga Nordost
Tennis Borussia Berlin vs Carl Zeiss Jena

1-0

4-1
Sun 21, Nov-16:00 - Germany - Regionalliga Nordost
FSV Union Furstenwalde vs FSV Optik Rathenow

0-0

0-0
Sun 21, Nov-16:00 - Germany - Regionalliga Nord
Hamburger SV II vs VfB Lubeck

2-0

3-0
Sun 21, Nov-17:00 - Germany - Regionalliga Nord
VfB Oldenburg vs Atlas Delmenhorst

0-0

1-1
Sun 21, Nov-17:00 - Germany - Regionalliga Nord
FC Hansa Luneburg vs FC Oberneuland

0-0

0-0
Sun 21, Nov-17:00 - Germany - Regionalliga Nord
Eintracht Norderstedt vs SC Weiche Flensburg 08

0-2

1-2
Sun 21, Nov-17:00 - Germany - Regionalliga Nord
Holstein Kiel B vs Drochtersen/Assel

0-1

1-1
Sun 21, Nov-17:00 - Germany - Regionalliga Nord
HSC Hannover vs VfV 06 Hildesheim

1-2

2-3
Sun 21, Nov-17:00 - Germany - Regionalliga Nord
Teutonia Ottensen vs FC Altona 93

3-0

5-1
Sun 21, Nov-17:00 - Germany - Regionalliga Sued
FSV Frankfurt vs Kickers Offenbach

0-1

0-2
Sun 21, Nov-21:00 - Germany - Regionalliga West
Koln Am. vs Fortuna Dusseldorf II

1-1

1-1
Sun 21, Nov-21:00 - Germany - Regionalliga West
Sportfreunde Lotte vs SV Straelen

1-1

1-2
Sun 21, Nov-16:00 - Germany Women Division 2
Hoffenheim Women's B vs BV Borussia Bocholt Women's

0-2

0-2
Sun 21, Nov-14:00 - Germany Women Division 2
Bayern Munich B Women's vs Andernach Women's

0-1

0-3
Sun 21, Nov-17:00 - Germany Women Division 2
Henstedt Ulzburg Women's vs FC Gutersloh Women's

1-3

2-5
Sun 21, Nov-14:00 - Ghana Premier League
Aduana Stars vs Real Tamale United

1-1

5-1
Sun 21, Nov-19:00 - Ghana Premier League
Ashanti Gold vs Accra Hearts of Oak

0-0

2-0
Sun 21, Nov-19:00 - Ghana Premier League
Great Olympics vs Dreams FC(GHA)

1-3

3-3
Sun 21, Nov-19:00 - Ghana Premier League
WAFA vs Legon Cities

2-1

2-2
Sun 21, Nov-19:00 - Ghana Premier League
Elmina Sharks vs Bibiani Gold Stars

1-0

2-1
Sun 21, Nov-19:00 - Gibraltar Premier Divisio
Europa FC vs College 1975

2-0

2-0
Sun 21, Nov-21:30 - Gibraltar Premier Divisio
Glacis United vs Lincoln Red Imps

0-1

2-4
Sun 21, Nov-19:15 - Greece Super League 1
Panaitolikos Agrinio vs Apollon Smirnis

0-0

1-0
Sun 21, Nov-21:30 - Greece Super League 1
AEK Athens vs Olympiakos Piraeus

1-2

2-3
Sun 21, Nov-21:30 - Greece Super League 1
Atromitos Athens vs PAOK Saloniki

1-0

2-0
Sun 21, Nov-17:00 - Greece Super League 2
Xanthi vs Thesprotos

0-0

1-0
Sun 21, Nov-17:00 - Greece Super League 2
Apollon Pontou vs Niki Volos

0-0

0-0
Sun 21, Nov-17:00 - Greece Super League 2
AS Rodos vs Diagoras Rodos

2-0

3-0
Sun 21, Nov-17:00 - Greece Super League 2
Anagennisi Karditsa vs Almopos Aridaea

2-0

4-0
Sun 21, Nov-17:00 - Greece Super League 2
Pierikos vs Kavala FC

5-0

7-0
Sun 21, Nov-17:00 - Greece Super League 2
Veria FC vs Olympiakos Volos

1-0

3-0
Sun 21, Nov-04:00 - Guatemala Liga 2 Nacional
CSyD Mixco vs Deportivo Mictlan

2-0

3-0
Sun 21, Nov-21:00 - Guatemala Liga 2 Nacional
CD Marquense vs Deportivo Xinabajul


0-1
Sun 21, Nov-21:00 - Guatemala Liga Nacional
CD Malacateco vs Solola FC

2-0

2-0
Sun 21, Nov-01:00 - Guatemala Liga Nacional
CSD Municipal vs Club Comunicaciones

0-0

0-0
Sun 21, Nov-06:00 - Guatemala Liga Nacional
CSD Xelaju MC vs Nueva Concepcion

0-0

2-0
Sun 21, Nov-19:45 - Holland Eredivisie
RKC Waalwijk vs Ajax Amsterdam

0-2

0-5
Sun 21, Nov-17:30 - Holland Eredivisie
SC Heerenveen vs Willem II

0-0

2-1
Sun 21, Nov-17:30 - Holland Eredivisie
Feyenoord Rotterdam vs FC Zwolle

4-0

4-0
Sun 21, Nov-00:00 - Holland Eredivisie
Heracles Almelo vs Fortuna Sittard

2-1

3-1
Sun 21, Nov-15:15 - Holland Eredivisie
Go Ahead Eagles vs FC Groningen

0-0

0-1
Sun 21, Nov-23:00 - Holland Eredivisie
SC Cambuur vs FC Utrecht

1-1

2-1
Sun 21, Nov-15:15 - Holland Eredivisie Women\'s
FC Zwolle Women's vs PSV Eindhoven Women's

0-1

1-1
Sun 21, Nov-15:15 - Holland Eredivisie Women\'s
Ajax Amsterdam Women's vs SBV Excelsior Women's

2-0

2-0
Sun 21, Nov-05:05 - Honduras Liga Nacional
CD Motagua vs UPNFM

2-1

3-1
Sun 21, Nov-09:30 - HongKong 1st Division League
Happy Valley vs Sham Shui Po

0-1

1-3
Sun 21, Nov-09:30 - HongKong 1st Division League
Citizen AA vs Yuen Long District SA

0-0

0-0
Sun 21, Nov-11:30 - HongKong 1st Division League
Wofoo Tai Po vs South China

1-0

6-0
Sun 21, Nov-11:30 - HongKong 1st Division League
Dreams Metro Gallery vs North District

0-2

0-6
Sun 21, Nov-11:30 - HongKong 1st Division League
Shatin SA vs Eastern District SA

2-0

2-2
Sun 21, Nov-11:30 - HongKong 1st Division League
Central & Western vs Wing Yee

0-1

1-1
Sun 21, Nov-11:30 - HongKong 1st Division League
Hoi King SA vs Wong Tai Sin

2-0

2-0
Sun 21, Nov-14:45 - HongKong 2 Division League
Lucky Mile FC vs Chelsea FC Soccer School (HK)

2-0

3-0
Sun 21, Nov-09:30 - HongKong 2 Division League
Yau Tsim Mong FT vs St. Joseph's FC

1-0

1-0
Sun 21, Nov-09:30 - HongKong 2 Division League
Tung Sing FC vs Wan Chai SF


4-1
Sun 21, Nov-09:30 - HongKong 2 Division League
Kowloon City vs Fu Moon FC

2-0

5-0
Sun 21, Nov-11:30 - HongKong 2 Division League
Tuen Mun Football Team vs Kwun Tong FA

0-0

0-1
Sun 21, Nov-11:30 - HongKong 2 Division League
Kwong Wah AA vs Mutual FC

2-1

3-1
Sun 21, Nov-11:00 - HongKong Premier League
Hong Kong,China(U23) vs Hong Kong FC

1-2

2-2
Sun 21, Nov-13:30 - HongKong Premier League
LeeMan vs Kitchee

1-2

2-2
Sun 21, Nov-19:59 - Hungary NB Ⅱ
Pecsi MFC vs III.Keruleti TUE

0-0

0-1
Sun 21, Nov-19:59 - Hungary NB Ⅱ
Diosgyor VTK vs Budaorsi SC

3-0

5-0
Sun 21, Nov-19:59 - Hungary NB Ⅱ
BFC Siofok vs Tiszakecske

0-0

4-1
Sun 21, Nov-19:59 - Hungary NB Ⅱ
FC Ajka vs Soroksar

1-0

1-2
Sun 21, Nov-19:59 - Hungary NB Ⅱ
Csakvari TK vs Szentlorinc SE

0-0

2-2
Sun 21, Nov-15:30 - Hungary NB Ⅱ
Vasas SC vs Szombathelyi Haladas

1-0

1-0
Sun 21, Nov-16:00 - Hungary NB Ⅱ
ETO Gyori FC vs Bekescsaba

0-0

0-1
Sun 21, Nov-16:00 - Hungary NB Ⅱ
Nyiregyhaza Spartacus FC vs Budafoki MTE

0-0

0-0
Sun 21, Nov-16:00 - Hungary NB Ⅱ
Kecskemeti TE vs Dorogi FC

0-0

2-0
Sun 21, Nov-16:00 - Hungary NB Ⅱ
Szolnoki MAV FC vs Szegedi AK

0-1

0-2
Sun 21, Nov-20:30 - Hungary NB1
Ferencvarosi TC vs MOL Fehervar FC

2-0

3-0
Sun 21, Nov-22:45 - Hungary NB1
Budapest Honved vs MTK Budapest FC

0-0

3-0
Sun 21, Nov-16:00 - Hungary Women\'s Division 1 League
Astra Hungary Women's vs Diosgyori VTK Women's

0-1

1-1
Sun 21, Nov-18:00 - India Super League
East Bengal vs Jamshedpur FC

1-1

1-1
Sun 21, Nov-17:00 - Iraqi League
Al Quwa Al Jawiya vs Al Diwaniya

1-0

3-0
Sun 21, Nov-15:00 - Iraqi League
Baghdad vs Samarra

1-0

2-0
Sun 21, Nov-15:00 - Iraqi League
Erbil SC vs Zakho

0-0

0-1
Sun 21, Nov-15:00 - Iraqi League
Naft Al Junoob vs Al Zawraa

0-0

0-0
Sun 21, Nov-21:00 - Iraqi League
Al Minaa Basra vs Naft Misan

0-1

1-2
Sun 21, Nov-15:00 - Italian Campionato Primavera
Lecce Youth vs Spal Youth

1-3

1-5
Sun 21, Nov-13:45 - Italian Campionato Primavera
Torino Youth vs Napoli Youth

1-1

1-2
Sun 21, Nov-13:30 - Italian Campionato Primavera 2
Crotone Youth vs Cesena Youth

1-2

2-4
Sun 21, Nov-21:00 - Italian Serie A
Inter Milan vs Napoli

2-1

3-2
Sun 21, Nov-18:00 - Italian Serie A
Salernitana vs Sampdoria

0-2

0-2
Sun 21, Nov-18:00 - Italian Serie A
Bologna vs Venezia F.C.

0-0

0-1
Sun 21, Nov-23:45 - Italian Serie A
Genoa vs AS Roma

0-0

0-2
Sun 21, Nov-15:30 - Italian Serie A
US Sassuolo Calcio vs Cagliari

1-1

2-2
Sun 21, Nov-19:15 - Italian Serie B
A.C. Monza vs Como

2-0

3-2
Sun 21, Nov-17:00 - Italian Serie B
Parma Calcio 1913 vs Cosenza Calcio 1914

1-0

1-1
Sun 21, Nov-17:00 - Italian Serie B
Urbs Reggina 1914 vs Cremonese

1-0

1-2
Sun 21, Nov-23:30 - Italian Serie B
Pisa vs Benevento

1-0

1-0
Sun 21, Nov-18:30 - Italian Woman\'s Cup
Roma CF Women's vs Juventus Women's

0-5

1-8
Sun 21, Nov-17:30 - Italy C1A
Piacenza vs Padova

0-2

1-3
Sun 21, Nov-17:30 - Italy C1A
US Pergolettese vs Pro Vercelli

0-0

4-0
Sun 21, Nov-17:30 - Italy C1A
Pro Sesto vs Albinoleffe

0-0

0-0
Sun 21, Nov-17:30 - Italy C1A
FC Sudtirol vs FeralpiSalo

1-0

1-1
Sun 21, Nov-17:30 - Italy C1A
USD Virtus Verona vs Mantova

1-0

1-0
Sun 21, Nov-17:30 - Italy C1A
Giana Erminio vs Renate AC

0-1

0-1
Sun 21, Nov-17:30 - Italy C1A
AC Trento vs Calcio Lecco

1-0

3-0
Sun 21, Nov-17:30 - Italy C1B
Vis Pesaro vs Carrarese

0-0

0-0
Sun 21, Nov-17:30 - Italy C1B
A.S. Viterbese Castrense vs Gubbio

2-1

2-1
Sun 21, Nov-20:30 - Italy C1B
Cesena vs Fermana

1-0

4-0
Sun 21, Nov-20:30 - Italy C1B
Lucchese vs Robur Siena S.S.D.

0-0

1-0
Sun 21, Nov-20:30 - Italy C1B
Pistoiese vs Virtus Entella

0-0

0-0
Sun 21, Nov-20:30 - Italy C1B
Grosseto vs Montevarchi Calcio

0-2

1-2
Sun 21, Nov-20:30 - Italy C1B
Pontedera vs Delfino Pescara 1936

1-0

2-1
Sun 21, Nov-20:30 - Italy C1B
Imolese vs A.C. Reggiana 1919

0-1

0-1
Sun 21, Nov-19:00 - Italy C1C
Virtus Francavilla vs Turris Neapolis

0-0

1-2
Sun 21, Nov-17:30 - Italy C1C
U.S. Catanzaro 1929 vs Juve Stabia

0-0

1-1
Sun 21, Nov-17:30 - Italy C1C
Taranto Sport vs Catania

1-0

3-2
Sun 21, Nov-20:30 - Italy C1C
Fidelis Andria vs FC Bari 1908

0-2

0-3
Sun 21, Nov-20:30 - Italy C1C
S.S.D. Potenza Calcio vs S.S. Monopoli 1966

0-0

0-0
Sun 21, Nov-20:30 - Italy C1C
S.S.D. Citta di Campobasso vs Foggia

0-1

1-1
Sun 21, Nov-17:30 - Italy Serie D
Arezzo vs San Donato Tavarnelle


2-2
Sun 21, Nov-17:30 - Italy Serie D
Sassari Torres vs ASD Muravera


4-0
Sun 21, Nov-17:30 - Italy Serie D
Sangiovannese vs Tiferno Lerchi

1-0

1-0
Sun 21, Nov-17:30 - Italy Serie D
Sambenedettese vs Chieti

0-0

0-0
Sun 21, Nov-17:30 - Italy Serie D
Giugliano vs Aprilia


1-1
Sun 21, Nov-17:30 - Italy Serie D
Ravenna vs Forli FC


2-1
Sun 21, Nov-17:30 - Italy Serie D
FC Rieti vs Scandicci


1-2
Sun 21, Nov-17:30 - Italy Serie D
Sanremese vs Borgosesia

1-0

2-1
Sun 21, Nov-17:30 - Italy Serie D
AS Casale Calcio vs Gozzano


2-0
Sun 21, Nov-17:30 - Italy Serie D
Foligno Calcio vs ASD Pro Livorno


4-0
Sun 21, Nov-17:30 - Italy Serie D
AS Giarre Calcio vs Rende Calcio 1968


1-1
Sun 21, Nov-17:30 - Italy Serie D
Cassino vs Vis Artena


0-2
Sun 21, Nov-17:30 - Italy Serie D
Tritium vs Prato

1-1

3-2
Sun 21, Nov-17:30 - Italy Serie D
AC Este vs Cjarlins Muzane


0-1
Sun 21, Nov-17:30 - Italy Serie D
Virtus Ciserano Bergamo vs Real Calepina


0-3
Sun 21, Nov-17:30 - Italy Serie D
Virtus Casarano vs AS Sorrento Calcio

0-0

1-1
Sun 21, Nov-17:30 - Italy Serie D
Vado FC vs Chieri


1-1
Sun 21, Nov-17:30 - Italy Serie D
Casertana F.C. vs US Bitonto


2-1
Sun 21, Nov-17:30 - Italy Serie D
US Caratese vs Franciacorta


3-3
Sun 21, Nov-17:30 - Italy Serie D
Montebelluna vs AC Dolomiti Bellunesi


0-1
Sun 21, Nov-17:30 - Italy Serie D
Ponte San Pietro vs Olginatese

1-1

1-1
Sun 21, Nov-17:30 - Italy Serie D
A.S.D. Bra vs A.S. Varese


0-2
Sun 21, Nov-17:30 - Italy Serie D
Correggese Calcio vs Carpi

0-0

0-0
Sun 21, Nov-17:30 - Italy Serie D
ASD Lanusei Calcio vs Afragolese 1944


3-2
Sun 21, Nov-17:30 - Italy Serie D
Arzignano Valchiampo vs Spinea


3-1
Sun 21, Nov-17:30 - Italy Serie D
Trastevere Calcio vs SSD Porto D'Ascoli


1-0
Sun 21, Nov-17:30 - Italy Serie D
ASD Brusaporto vs AC Legnano


0-1
Sun 21, Nov-17:30 - Italy Serie D
ACD Campodarsego vs ASD Caldiero Terme


2-2
Sun 21, Nov-17:30 - Italy Serie D
SC Caronnese vs Novara Calcio


1-2
Sun 21, Nov-17:30 - Italy Serie D
San Nicolo Calcio vs Castelnuovo Vomano

1-2

3-3
Sun 21, Nov-17:30 - Italy Serie D
Pineto vs Vastese


2-2
Sun 21, Nov-17:30 - Italy Serie D
Real Forte Querceta vs Seravezza


1-1
Sun 21, Nov-17:30 - Italy Serie D
Arzachena vs Team Nuova Florida


1-2
Sun 21, Nov-17:30 - Italy Serie D
ACD Nardo vs FC Francavilla


2-3
Sun 21, Nov-17:30 - Italy Serie D
Gelbison vs Cavese


2-1
Sun 21, Nov-17:30 - Italy Serie D
Castrovillari vs Trapani

0-0

1-0
Sun 21, Nov-17:30 - Italy Serie D
ASD Cavenago Fanfulla vs Rimini


1-2
Sun 21, Nov-17:30 - Italy Serie D
A.S. Bisceglie Calcio 1913 vs Rotonda

0-0

0-0
Sun 21, Nov-17:30 - Italy Serie D
FBC Gravina vs S.S.D. Citta di Brindisi


2-1
Sun 21, Nov-17:30 - Italy Serie D
Mezzolara vs Ghivizzano Borgo Mozzano


4-1
Sun 21, Nov-17:30 - Italy Serie D
Citta di Fasano vs Nocerina

4-0

6-1
Sun 21, Nov-17:30 - Italy Serie D
Ostia Mare vs Carbonia

1-1

2-2
Sun 21, Nov-17:30 - Italy Serie D
Adriese vs Levico Terme

1-0

1-0
Sun 21, Nov-17:30 - Italy Serie D
Sammaurese vs GS Bagnolese


1-0
Sun 21, Nov-17:30 - Italy Serie D
Team Altamura vs San Giorgio 1926


1-2
Sun 21, Nov-17:30 - Italy Serie D
FBC Derthona vs Ligorna


2-1
Sun 21, Nov-17:30 - Italy Serie D
ASD Troina vs Sancataldese

0-0

0-0
Sun 21, Nov-17:30 - Italy Serie D
Portici vs Paterno


0-1
Sun 21, Nov-17:30 - Italy Serie D
Audace Cerignola vs Mariglianese

2-0

4-0
Sun 21, Nov-17:30 - Italy Serie D
GSD Ambrosiana vs Cartigliano


0-1
Sun 21, Nov-17:30 - Italy Serie D
Montegiorgio vs Castelfidardo

0-0

0-1
Sun 21, Nov-17:30 - Italy Serie D
Citta Di Messina vs Santa Maria Cilento


0-1
Sun 21, Nov-17:30 - Italy Serie D
Aglianese vs ASD Alcione


1-0
Sun 21, Nov-17:30 - Italy Serie D
Biancavilla vs Cittanova Interpiana


0-1
Sun 21, Nov-17:30 - Italy Serie D
Castellanzese vs Crema

0-0

0-1
Sun 21, Nov-17:30 - Italy Serie D
ASD Licata vs Acireale


3-1
Sun 21, Nov-17:30 - Italy Serie D
Tolentino vs Matese


2-1
Sun 21, Nov-17:30 - Italy Serie D
SCD Progresso Calcio vs Sasso Marconi


1-0
Sun 21, Nov-17:30 - Italy Serie D
Atletico Terme Fiuggi vs Nereto FC


2-1
Sun 21, Nov-17:30 - Italy Serie D
Cattolica SM Calcio vs Luparense


0-3
Sun 21, Nov-17:30 - Italy Serie D
USD PDHAE vs Lavagnese

0-0

0-0
Sun 21, Nov-17:30 - Italy Serie D
Savoia Montespaccato vs US Pianese


3-3
Sun 21, Nov-17:30 - Italy Serie D
Desenzano Calvina vs USD Casatese

1-1

1-2
Sun 21, Nov-17:30 - Italy Serie D
USD Lavello vs Virtus Matino


1-0
Sun 21, Nov-17:30 - Italy Serie D
San Luca vs Citta Di Sant'Agata


2-1
Sun 21, Nov-17:30 - Italy Serie D
Vis Nova Giussano vs Arconatese

0-1

1-4
Sun 21, Nov-17:30 - Italy Serie D
Sona vs Caravaggio

0-0

1-2
Sun 21, Nov-17:30 - Italy Serie D
Cascina vs Lornano Badesse

0-0

0-1
Sun 21, Nov-17:30 - Italy Serie D
Sangiuliano City vs US Breno


3-1
Sun 21, Nov-17:30 - Italy Serie D
FC Lamezia Terme vs Aversa Normanna


1-0
Sun 21, Nov-17:30 - Italy Serie D
AC Leon vs Villa d'Alme Valbrembana


1-1
Sun 21, Nov-17:30 - Italy Serie D
Borgo San Donnino vs Lentigione


0-3
Sun 21, Nov-17:30 - Italy Serie D
San Martino Speme vs AC Mestre


1-3
Sun 21, Nov-17:30 - Italy Serie D
ASD RG Ticino vs AC Asti

0-0

0-0
Sun 21, Nov-17:30 - Italy Serie D
Unipomezia vs ASD Flaminia Civita


3-2
Sun 21, Nov-17:30 - Italy Serie D
Real Monterotondo Scalo vs Atletico Uri


3-0
Sun 21, Nov-17:30 - Italy Serie D
Alto Casertano vs Alma Juventus Fano


0-2
Sun 21, Nov-08:00 - Japan Football League
Honda Lock SC vs Reinmeer Aomori F.C.

0-0

0-0
Sun 21, Nov-08:00 - Japan Football League
Verspah Oita vs Honda FC

0-0

1-0
Sun 21, Nov-08:00 - Japan Football League
Veertien Mie vs Osaka FC

0-1

1-1
Sun 21, Nov-08:00 - Japan Football League
TIAMO Hirakata vs Suzuka Unlimited

2-0

2-4
Sun 21, Nov-09:00 - Japan Futsal League
Bardral Urayasu Futsal vs Espo Lada Hokkaido Futsal

1-1

7-4
Sun 21, Nov-08:00 - Japanese League Division 2
Blaublitz Akita vs Ventforet Kofu

0-1

0-2
Sun 21, Nov-09:00 - Japanese League Division 2
JEF United Ichihara Chiba vs Giravanz Kitakyushu

0-0

2-0
Sun 21, Nov-09:00 - Japanese League Division 2
Tokyo Verdy vs FC Ryukyu

0-1

1-1
Sun 21, Nov-09:00 - Japanese League Division 2
Thespakusatsu Gunma vs Albirex Niigata

0-0

0-0
Sun 21, Nov-09:00 - Japanese League Division 2
Omiya Ardija vs Mito Hollyhock

1-2

1-3
Sun 21, Nov-09:00 - Japanese League Division 2
Montedio Yamagata vs FC Machida Zelvia

2-0

3-5
Sun 21, Nov-09:00 - Japanese League Division 2
Ehime FC vs SC Sagamihara

0-0

1-2
Sun 21, Nov-09:00 - Japanese League Division 2
Tochigi SC vs Zweigen Kanazawa

1-0

1-0
Sun 21, Nov-09:00 - Japanese League Division 2
Matsumoto Yamaga FC vs Renofa Yamaguchi

0-0

1-1
Sun 21, Nov-08:00 - Japanese League Division 3
Kataller Toyama vs Tegevajaro Miyazaki

0-1

2-1
Sun 21, Nov-08:00 - Japanese League Division 3
Gainare Tottori vs Imabari FC

0-0

2-1
Sun 21, Nov-08:00 - Japanese League Division 3
Grulla Morioka vs Kamatamare Sanuki

3-0

3-1
Sun 21, Nov-08:00 - Japanese League Division 3
Vanraure Hachinohe FC vs FC Gifu

2-0

2-1
Sun 21, Nov-08:10 - Japanese League Division 3
Roasso Kumamoto vs YSCC Yokohama

0-0

1-0
Sun 21, Nov-09:00 - Japanese League Division 3
AC Nagano Parceiro vs Azul Claro Numazu

0-1

1-1
Sun 21, Nov-08:00 - Japanese WE League
Vegalta Sendai Women's vs INAC Kobe Leonessa Women's

1-0

1-1
Sun 21, Nov-20:30 - Jordan Cup
Al-Faisaly Amman vs Al Wihdat Amman

1-0

3-1
Sun 21, Nov-18:00 - Jordan Cup
Al Salt vs Al Hussein Irbid

0-0

2-0
Sun 21, Nov-16:30 - Jordan Divison 1
Manshia Bani Hassan vs AL-Karmel

1-0

1-2
Sun 21, Nov-16:30 - Jordan Divison 1
Blama vs Al-Arabi(JOR)

2-1

3-1
Sun 21, Nov-14:00 - Kazakhstan Cup
Tobol Kostanai vs FC Shakhtyor Karagandy

0-2

0-2
Sun 21, Nov-09:00 - Korea League 1
Suwon FC vs Jeonbuk Hyundai Motors

2-0

3-2
Sun 21, Nov-11:30 - Korea League 1
Ulsan Hyundai FC vs Jeju United FC

0-0

3-1
Sun 21, Nov-11:30 - Korea League 1
Daegu FC vs Suwon Samsung Bluewings

1-0

2-1
Sun 21, Nov-16:30 - Kosovo Super League
KF Llapi vs Ballkani

0-0

4-1
Sun 21, Nov-20:35 - Kuwait Premier League
Al-Shabab(KUW) vs Al-Qadsia SC

0-2

0-2
Sun 21, Nov-18:20 - Kuwait Premier League
Al Kuwait SC vs Yarmouk

1-1

4-2
Sun 21, Nov-16:15 - Lebanese League
Shabab Al-Sahel vs Al Hikma Beirut

1-0

3-1
Sun 21, Nov-18:45 - Lebanese League
Al-Ansar(LIB) vs Al-Ahed

0-1

0-2
Sun 21, Nov-17:00 - Libya League Division 1
Khaleej Sirte vs Alahly Benghazi

0-1

0-3
Sun 21, Nov-17:30 - Libya League Division 1
Al-Ahli Tripoli vs Al-Shat

0-0

1-0
Sun 21, Nov-17:30 - Libya League Division 1
Al Hilal Benghazi vs Al Taawun

2-1

2-2
Sun 21, Nov-17:30 - Libya League Division 1
Al Mahalla vs Olympic Azzaweya

1-1

1-3
Sun 21, Nov-15:00 - Lithuania - 1. Division
FK Panevezys vs Nevezis

3-0

3-0
Sun 21, Nov-19:00 - Luxembourg National Division
F91 Dudelange vs UNA Strassen

1-0

1-1
Sun 21, Nov-19:00 - Luxembourg National Division
Jeunesse Esch vs Fola Esch

2-2

3-3
Sun 21, Nov-19:00 - Luxembourg National Division
Union Titus Petange vs Etzella Ettelbruck

2-0

4-1
Sun 21, Nov-19:00 - Luxembourg National Division
FC Wiltz 71 vs Swift Hesperange

1-2

2-3
Sun 21, Nov-19:00 - Luxembourg National Division
Progres Niederkorn vs US Mondorf-les-Bains

0-1

3-1
Sun 21, Nov-19:00 - Luxembourg National Division
Racing Union Luxemburg vs FC Differdange 03

1-0

3-1
Sun 21, Nov-19:00 - Luxembourg National Division
RM Hamm Benfica vs Rodange 91

0-1

1-2
Sun 21, Nov-19:00 - Luxembourg National Division
Hostert vs Victoria Rosport

0-1

1-3
Sun 21, Nov-17:00 - Malta First Division League
Melita FC vs Naxxar Lions

0-2

0-2
Sun 21, Nov-21:00 - Malta First Division League
Luqa St. Andrew's vs Zebbug Rangers

0-3

0-8
Sun 21, Nov-18:00 - Malta First Division League
Senglea Athletic vs St. Andrews

2-0

2-1
Sun 21, Nov-17:00 - Malta Premier League
Sirens vs Balzan FC

0-5

1-6
Sun 21, Nov-14:30 - Malta Premier League
Santa Lucia vs Birkirkara FC

2-0

2-0
Sun 21, Nov-21:00 - Malta Premier League
Hibernians FC vs Hamrun Spartans

1-0

1-0
Sun 21, Nov-05:00 - Mexico Primera Division
Santos Laguna vs Atletico San Luis

0-0

2-0
Sun 21, Nov-07:15 - Mexico Primera Division
Puebla vs Chivas Guadalajara

1-1

2-2
Sun 21, Nov-01:00 - Mexico Primera Divison 2
Aguacateros CDU vs Alebrijes de Oaxaca B

2-0

4-0
Sun 21, Nov-01:00 - Mexico Primera Divison 2
Deportivo Dongu vs Deportivo Zap

0-0

0-2
Sun 21, Nov-01:00 - Mexico Primera Divison 2
Lobos ULMX vs Montaneses

0-0

3-2
Sun 21, Nov-01:30 - Mexico Primera Divison 2
UA De Zacatecas vs CD Alacranes de Durango

0-0

1-1
Sun 21, Nov-03:00 - Mexico Primera Divison 2
Mineros De Fresnillo vs Cimarrones de Sonora B


3-2
Sun 21, Nov-22:00 - Mexico Primera Divison A
CF Atlante vs CSyD Dorados de Sinaloa

0-0

0-1
Sun 21, Nov-03:00 - Mexico Women\'s Primera Division
CF Monterrey Women's vs Cruz Azul Women's

4-0

5-0
Sun 21, Nov-03:00 - Mexico Women\'s Primera Division
FC Juarez Women's vs Club Tijuana Women's

1-2

2-4
Sun 21, Nov-22:00 - Mexico Women\'s Primera Division
Puebla Women's vs Atlas Women's

0-2

0-4
Sun 21, Nov-05:00 - Mexico Women\'s Primera Division
Pachuca Women's vs Queretaro FC Women's

2-0

2-0
Sun 21, Nov-21:00 - Mexico Youth U20
Santos Laguna U20 vs Leon U20

0-0

1-0
Sun 21, Nov-19:00 - Moldova Divizia Nationala
Petrocub HIncesti vs FC Sfintul Gheorghe

1-1

1-1
Sun 21, Nov-16:00 - Montenegro Division 2
FK Berane vs FK Kom

1-0

1-0
Sun 21, Nov-16:00 - Montenegro Division 2
Bokelj Kotor vs OFK Mladost DG

0-1

1-1
Sun 21, Nov-16:00 - Montenegro Division 2
Cetinje vs Arsenal Tivat

0-1

0-1
Sun 21, Nov-18:30 - Morocco Division 2
JSM Jeunesse Sportive El Massira vs Olympique Dcheira


0-1
Sun 21, Nov-18:30 - Morocco Division 2
Moghreb Tetouan vs Ittihad Khemisset

1-0

3-1
Sun 21, Nov-18:30 - Morocco Division 2
Raja Beni Mellal vs USM Oujda

1-0

1-0
Sun 21, Nov-21:15 - Morocco Super League
Olympique Club de Khouribga vs CAYB Youssoufia Berrechid

2-2

3-3
Sun 21, Nov-23:30 - Morocco Super League
Ittihad Tanger vs Rapide Oued Zem

1-1

3-1
Sun 21, Nov-19:00 - Morocco Super League
MCO Mouloudia Oujda vs DHJ Difaa Hassani Jadidi

1-0

1-1
Sun 21, Nov-01:00 - Nicaragua Primera Division
Export Sebaco vs Real Madriz

2-3

2-3
Sun 21, Nov-16:00 - North Macedonia Prva liga
FK Shkendija vs Bregalnica Stip

0-0

1-0
Sun 21, Nov-16:00 - North Macedonia Prva liga
FK Shkupi vs Pelister Bitola

3-0

5-0
Sun 21, Nov-16:00 - North Macedonia Prva liga
Borec Veles vs Renova Cepciste

0-3

1-4
Sun 21, Nov-16:00 - North Macedonia Prva liga
Akademija Pandev vs FK Tikves Kavadarci

1-1

3-2
Sun 21, Nov-16:00 - North Macedonia Prva liga
FC Struga Trim-Lum vs Rabotnichki

0-0

1-0
Sun 21, Nov-19:59 - Norwegian Tippeligaen
Stabaek vs Kristiansund BK

0-0

3-0
Sun 21, Nov-19:59 - Norwegian Tippeligaen
Valerenga vs Tromso IL

0-0

1-1
Sun 21, Nov-19:59 - Norwegian Tippeligaen
Bodo Glimt vs Lillestrom

2-0

2-0
Sun 21, Nov-19:59 - Norwegian Tippeligaen
Sandefjord vs Brann

2-1

2-2
Sun 21, Nov-19:59 - Norwegian Tippeligaen
Sarpsborg 08 vs Odd Grenland

0-0

1-1
Sun 21, Nov-22:00 - Norwegian Tippeligaen
Molde vs Rosenborg

2-0

4-1
Sun 21, Nov-19:59 - Oman Sultan Cup
Ahli Sadab vs Al Khaburah

0-1

2-2
Sun 21, Nov-16:40 - Oman Sultan Cup
Al Shabab(OMA) vs Sur Club

0-0

0-0
Sun 21, Nov-01:00 - Panama Liga Panamena de Futbol
San Francisco FC vs Veraguas CD

0-0

0-1
Sun 21, Nov-01:00 - Panama Liga Panamena de Futbol
Tauro FC vs Costa Del Este FC

0-1

1-1
Sun 21, Nov-01:00 - Panama Liga Panamena de Futbol
Sporting San Miguelito vs CD Arabe Unido

1-1

1-2
Sun 21, Nov-01:00 - Panama Liga Panamena de Futbol
Plaza Amador vs Alianza FC (PAN)

2-0

3-1
Sun 21, Nov-01:00 - Panama Liga Panamena de Futbol
Union Deportivo Universitario vs Herrera FC

0-0

1-2
Sun 21, Nov-01:00 - Panama Liga Panamena de Futbol
Club Atletico Chiriqui vs CA Independiente La Chorrera

1-1

1-1
Sun 21, Nov-02:45 - Paraguayan Primera Division
Club Guarani vs CA River Plate Asuncion

0-0

2-1
Sun 21, Nov-02:45 - Paraguayan Primera Division
Sportivo Luqueno vs Club Libertad

2-1

2-2
Sun 21, Nov-15:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Slask Wroclaw Youth vs Gwarek Zabrze Youth

2-0

4-0
Sun 21, Nov-15:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
SMS Lodz Youth vs Polonia Warszawa Youth

0-0

1-0
Sun 21, Nov-16:00 - Poland - 4. Liga
Blekitni Stargard Szczecinski vs Polonia Sroda

0-0

0-1
Sun 21, Nov-16:00 - Poland - 4. Liga
Jagiellonia Bialystok B vs GKS Wikielec

0-0

0-1
Sun 21, Nov-16:30 - Poland - 4. Liga
Podhale Nowy vs Wolczanka WP

0-0

3-0
Sun 21, Nov-20:30 - Poland - Ekstraklasa
Gornik Zabrze vs Legia Warszawa

2-0

3-2
Sun 21, Nov-15:30 - Poland - Ekstraklasa
Bruk Bet Termalica Nieciecza vs Gornik Leczna

1-0

1-1
Sun 21, Nov-18:00 - Poland - Ekstraklasa
Pogon Szczecin vs Slask Wroclaw

0-0

2-1
Sun 21, Nov-21:00 - Poland - I liga
Chrobry Glogow vs Stomil Olsztyn

1-0

2-0
Sun 21, Nov-15:40 - Poland - I liga
LKS Lodz vs GKS Tychy

1-0

2-0
Sun 21, Nov-15:00 - Poland - II liga
Lech Poznan B vs Radunia Stezyca

0-0

1-0
Sun 21, Nov-15:00 - Portugal Cup
FC Serpa vs GD Estoril-Praia

0-2

0-5
Sun 21, Nov-20:45 - Portugal Cup
Moreirense vs Vitoria Guimaraes

2-0

3-2
Sun 21, Nov-00:15 - Portugal Cup
FC Porto vs C.D. Feirense

3-0

5-1
Sun 21, Nov-18:00 - Portugal Cup
Paredes vs SCU Torreense

1-0

1-0
Sun 21, Nov-18:00 - Portugal Cup
Caldas SC vs Belenenses SAD

2-2

3-5
Sun 21, Nov-18:00 - Portugal Cup
Vilafranquense vs CD Mafra

0-0

0-1
Sun 21, Nov-15:00 - Portugal Liga de Honora
Academica Coimbra vs FC Porto B

1-1

1-2
Sun 21, Nov-17:00 - Qatar Stars Cup
Al-Sailiya vs Al-Arabi SC

1-0

3-1
Sun 21, Nov-19:10 - Qatar Stars Cup
Al Khor SC vs Qatar SC

0-0

2-0
Sun 21, Nov-16:00 - Republic of Azerbaijan Premier League
Qabala vs Standard Sumqayit

0-0

2-1
Sun 21, Nov-19:59 - Romania - Divizia A
FC Arges vs CS Universitatea Craiova

1-1

3-2
Sun 21, Nov-22:30 - Romania - Divizia A
FC Steaua Bucuresti vs FC Botosani

0-1

3-1
Sun 21, Nov-16:00 - Romania - Liga 2
Astra Giurgiu vs Hermannstadt

0-3

0-5
Sun 21, Nov-13:30 - Romania - Liga 2
CSC 1599 Selimbar vs Gloria Buzau

0-1

2-1
Sun 21, Nov-16:00 - Romania - Liga 3
FC Brasov vs Blejoi Vispesti

0-1

1-3
Sun 21, Nov-15:00 - Russia First Division
FC Torpedo Moscow vs SKA Khabarovsk

0-0

0-0
Sun 21, Nov-15:00 - Russia First Division
Volgar Astrachan vs FK Krasnodar II

0-0

0-0
Sun 21, Nov-15:00 - Russia First Division
Tekstilshchik Ivanovo vs PFK Kuban

0-1

1-3
Sun 21, Nov-15:00 - Russia First Division
Veles Moscow vs Gazovik Orenburg

0-0

1-2
Sun 21, Nov-15:00 - Russia First Division
Akron Togliatti vs FC Tom Tomsk

1-0

3-3
Sun 21, Nov-18:00 - Russia First Division
Alania Vladikavkaz vs Spartak Moscow II

1-2

2-3
Sun 21, Nov-16:00 - Russia First Division
Metallurg Lipetsk vs KamAZ

0-1

0-1
Sun 21, Nov-19:00 - Russia First Division
Baltika vs Rotor Volgograd

0-0

2-1
Sun 21, Nov-19:00 - Russia First Division
FK Olimp Dolgoprudnyi vs Yenisey Krasnoyarsk

0-0

0-0
Sun 21, Nov-17:00 - Russia First Division
Fakel Voronezh vs Neftekhimik Nizhnekamsk

2-1

3-1
Sun 21, Nov-16:00 - Russia Futsal League
Ukhta Futsal vs MFK Sinara Ekaterinburg Futsal

0-0

1-5
Sun 21, Nov-13:00 - Russia Futsal League
Tyumen Futsal vs Nizhny Novgorod Torpedo Futsal

1-1

2-3
Sun 21, Nov-17:00 - Russia Futsal League
Novaja Generacija Futsal vs Samara Futsal

1-1

3-4
Sun 21, Nov-17:30 - Russia Premier League
Dynamo Moscow vs Arsenal Tula

4-0

5-1
Sun 21, Nov-15:00 - Russia Premier League
CSKA Moscow vs FK Khimki

0-0

0-0
Sun 21, Nov-15:00 - Russia Premier League
FK Rostov vs FC Ufa

1-1

2-2
Sun 21, Nov-20:30 - Russia Premier League
PFC Sochi vs Rubin Kazan

1-1

1-2
Sun 21, Nov-18:00 - San Marino Girone A
SC Faetano vs AC Juvenes/Dogana


3-1
Sun 21, Nov-18:00 - San Marino Girone A
SP La Fiorita vs Cailungo

1-1

2-1
Sun 21, Nov-18:00 - San Marino Girone A
SS Virtus vs SP Libertas

0-1

0-1
Sun 21, Nov-18:00 - San Marino Girone A
SP Cosmos vs SP Tre Fiori

0-4

0-5
Sun 21, Nov-16:15 - Saudi Arabia Professional League
Al-Hazm vs Al-Ettifaq

0-1

0-3
Sun 21, Nov-18:40 - Saudi Arabia Professional League
Al-Baten vs Al-Taawon

2-1

3-2
Sun 21, Nov-16:30 - Saudi Arabia Professional League
Abha vs Al-Ahli Saudi FC

0-0

2-0
Sun 21, Nov-19:59 - Scotland League Cup
Glasgow Rangers vs Hibernian FC

1-3

1-3
Sun 21, Nov-17:00 - Scotland Women\'s Premier League
Spartans Women's vs Hibernian Women's

0-0

0-0
Sun 21, Nov-17:00 - Scotland Women\'s Premier League
Partick Thistle Women's vs Glasgow Rangers Women's

0-1

0-1
Sun 21, Nov-19:59 - Scotland Women\'s Premier League
Hamilton Academical Women's vs Hearts Women's

0-0

0-1
Sun 21, Nov-19:59 - Scotland Women\'s Premier League
Motherwell Women's vs Glasgow City Women's

0-0

1-5
Sun 21, Nov-18:00 - Scotland Women\'s Premier League
Celtic Women's vs Aberdeen Women's

0-1

3-1
Sun 21, Nov-19:59 - Senegal Premier League
Generation Foot vs ASC Jaraaf

0-0

2-0
Sun 21, Nov-20:30 - Senegal Premier League
AS Douanes Dakar vs Teungueth FC

0-1

0-2
Sun 21, Nov-20:30 - Senegal Premier League
Linguere vs Mbour Petite Cote

1-0

2-0
Sun 21, Nov-20:30 - Senegal Premier League
Casa Sports Zinguinchor vs Dakar Sacre Coeur

0-0

1-1
Sun 21, Nov-20:30 - Senegal Premier League
ASC Diambars vs ASEC Ndiambour

1-0

3-0
Sun 21, Nov-20:30 - Senegal Premier League
Union Sportive Goree vs CNEPS Excellence

1-0

1-1
Sun 21, Nov-19:59 - Serbia - 1. Liga
Spartak Subotica vs Radnicki 1923 Kragujevac

0-0

1-1
Sun 21, Nov-18:45 - Serbia - 1. Liga
Partizan Belgrade vs Vojvodina

2-0

4-1
Sun 21, Nov-16:30 - Serbia - 1. Liga
Mladost Lucani vs Crvena Zvezda Beograd

1-1

1-5
Sun 21, Nov-00:00 - Serie C - Brazil
Ituano (SP) vs Tombense

1-0

3-0
Sun 21, Nov-19:59 - Slovakia 1. Liga
MFK Zemplin Michalovce vs Slovan Bratislava

1-1

1-2
Sun 21, Nov-16:00 - Slovakia 3. liga Bratislava
Nova Dedinka vs SK Vrakuna Bratislava

0-4

2-5
Sun 21, Nov-16:00 - Slovakia Cup
FC Rohoznik vs FK Kosice

0-1

0-2
Sun 21, Nov-19:59 - Slovenia 1. Liga
NK Maribor vs NK Aluminij

1-0

3-0
Sun 21, Nov-16:00 - Slovenia 1. Liga
Tabor Sezana vs ASK Bravo

0-1

0-2
Sun 21, Nov-23:15 - Slovenia 1. Liga
FC Koper vs NK Radomlje

1-0

3-2
Sun 21, Nov-16:30 - Slovenia 2. Liga
NK Rudar Velenje vs NK Rogaska

0-0

2-3
Sun 21, Nov-16:30 - Slovenia 2. Liga
NK Bilje vs ND Gorica

0-2

0-2
Sun 21, Nov-17:30 - South Africa First League
Pretoria University vs Uthongathi FC

0-0

0-0
Sun 21, Nov-17:30 - South Africa First League
Tshakhuma Tsha Madzivhandila vs Cape Town Spurs

0-0

0-4
Sun 21, Nov-17:30 - South Africa First League
Hungry Lions vs TS Sporting

0-0

0-1
Sun 21, Nov-17:30 - South Africa Premier League
TS Galaxy vs Moroka Swallows

1-0

1-0
Sun 21, Nov-21:00 - South Africa Premier League
Maritzburg United vs Kaizer Chiefs FC

0-0

0-1
Sun 21, Nov-15:00 - Spanish Ladies League Division 1
Atletico Lince Women's vs Torrelodones Women's

0-1

0-2
Sun 21, Nov-21:00 - Spanish Ladies League Division 1
Sant Gabriel Women's vs Riuprimer Refo Women's

1-0

3-0
Sun 21, Nov-16:00 - Spanish Ladies League Division 1
CF Pardinyes Women's vs Son Sardina Women's

0-1

0-1
Sun 21, Nov-18:00 - Spanish Ladies League Division 1
Espanyol B Women's vs Fontsanta Fatjo Women's

2-0

6-0
Sun 21, Nov-19:00 - Spanish Ladies League Division 2
Cordoba Women's vs Alhama CF Women's

1-0

1-1
Sun 21, Nov-20:30 - Spanish Ladies League Division 2
RCD Espanyol Women's vs Levante Las Planas Women's

1-3

2-4
Sun 21, Nov-15:00 - Spanish Ladies League Division 2
Pozoalbense Women's vs Santa Teresa CD Women's

0-0

1-0
Sun 21, Nov-16:00 - Spanish Ladies League Division 2
SE AEM Women's vs Parquesol Women's

0-0

2-0
Sun 21, Nov-14:30 - Spanish Ladies Premier League
Colegio Aleman Valencia Women's vs Real Betis Women's

0-0

1-0
Sun 21, Nov-15:00 - Spanish Ladies Premier League
Real Sociedad Women's vs Granadilla Tenerife Women's

0-0

3-0
Sun 21, Nov-15:00 - Spanish Ladies Premier League
Eibar Women's vs Atletico de Madrid Women's

0-2

0-3
Sun 21, Nov-21:30 - Spanish Ladies Premier League
Real Madrid CF Women's vs Deportivo Alaves Women's

1-1

1-1
Sun 21, Nov-16:00 - Spanish Ladies Premier League
Rayo Vallecano Women's vs Villarreal Women's

1-2

2-2
Sun 21, Nov-19:15 - Spanish Primera Division
Granada CF vs Real Madrid

1-2

1-4
Sun 21, Nov-17:00 - Spanish Primera Division
Getafe vs Cadiz

1-0

4-0
Sun 21, Nov-00:00 - Spanish Primera Division
Barcelona vs Espanyol

0-0

1-0
Sun 21, Nov-21:30 - Spanish Primera Division
Elche vs Real Betis

0-3

0-3
Sun 21, Nov-19:59 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Zamora CF vs Racing Santander

0-0

0-3
Sun 21, Nov-19:59 - Spanish Primera RFEF Grupo A
SD Logrones vs Real Union de Irun

0-0

0-2
Sun 21, Nov-15:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Athletic Bilbao B vs Talavera de la Reina

0-0

0-1
Sun 21, Nov-15:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
CD Tudelano vs UD Logrones

0-0

0-0
Sun 21, Nov-15:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
CF Rayo Majadahonda vs Deportivo La Coruna

1-2

1-2
Sun 21, Nov-19:59 - Spanish Primera RFEF Grupo B
Albacete vs Barcelona B

1-0

2-0
Sun 21, Nov-19:59 - Spanish Primera RFEF Grupo B
Algeciras vs Gimnastic Tarragona

0-0

1-0
Sun 21, Nov-15:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
Atletico Baleares vs UCAM Murcia

1-0

3-0
Sun 21, Nov-15:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
UE Cornella vs Sevilla Atletico

0-1

1-2
Sun 21, Nov-14:30 - Spanish Primera U19
CD San Francisco(U19) vs Montecarlo(U19)

1-1

2-2
Sun 21, Nov-14:30 - Spanish Primera U19
Getafe(U19) vs Alcorcon(U19)

1-2

2-4
Sun 21, Nov-19:30 - Spanish Primera U19
Athletic Bilbao U19 vs CD Oberena(U19)

0-0

0-0
Sun 21, Nov-15:30 - Spanish Primera U19
Danok Bat CF(U19) vs UD Logrones(U19)

0-0

1-0
Sun 21, Nov-15:30 - Spanish Primera U19
Recreativo Huelva U19 vs Cadiz U19

1-3

2-4
Sun 21, Nov-21:30 - Spanish Primera U19
CF Damm(U19) vs Girona(U19)

1-0

1-0
Sun 21, Nov-16:00 - Spanish Primera U19
Valladolid(U19) vs CP Flecha Negra(U19)

2-0

4-0
Sun 21, Nov-19:00 - Spanish Segunda Division
CD Lugo vs Eibar

2-1

2-2
Sun 21, Nov-17:00 - Spanish Segunda Division
FC Cartagena vs Burgos CF

0-0

1-0
Sun 21, Nov-21:15 - Spanish Segunda Division
Tenerife vs Alcorcon

0-0

1-0
Sun 21, Nov-21:15 - Spanish Segunda Division
SD Huesca vs UD Ibiza

0-0

0-0
Sun 21, Nov-23:30 - Spanish Segunda Division
SD Ponferradina vs Sporting de Gijon

3-0

4-1
Sun 21, Nov-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
AD Union Adarve vs Mostoles

1-0

1-0
Sun 21, Nov-19:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
CD Artistico Navalcarnero vs Compostela

0-0

2-1
Sun 21, Nov-14:45 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
UD Llanera vs Arenteiro

0-1

1-1
Sun 21, Nov-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Coruxo FC vs Leganes B

1-1

1-1
Sun 21, Nov-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Real Aviles vs Pontevedra

0-1

0-3
Sun 21, Nov-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Gimnastica Segoviana vs Bergantinos CF

0-0

0-1
Sun 21, Nov-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Marino Luanco vs CD Cristo Atletico

1-0

2-0
Sun 21, Nov-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Arosa Sociedad Cultural vs CF Salmantino UDS

1-0

1-0
Sun 21, Nov-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
CD Pena Sport vs UD Mutilvera

1-1

2-1
Sun 21, Nov-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Racing Santander B vs SD Gernika

0-0

0-0
Sun 21, Nov-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Arenas Club de Getxo vs Real Sociedad C

0-1

0-1
Sun 21, Nov-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Racing Rioja CF vs CD Tropezon

1-0

4-0
Sun 21, Nov-18:45 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
CD Cayon vs UD Logrones B

0-0

2-1
Sun 21, Nov-14:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Ibiza Islas Pitiusas vs Brea

0-0

0-0
Sun 21, Nov-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
CF Badalona vs SD Formentera

0-0

0-0
Sun 21, Nov-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Espanyol B vs Cerdanyola del Valles

1-0

2-1
Sun 21, Nov-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
CE Europa vs AE Prat

0-0

0-0
Sun 21, Nov-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
CD Ebro vs SCR Pena Deportiva

1-0

1-1
Sun 21, Nov-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Andratx vs Numancia

1-2

1-2
Sun 21, Nov-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Lleida vs Terrassa

0-1

0-1
Sun 21, Nov-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Teruel vs SD Ejea

1-0

2-0
Sun 21, Nov-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
SD Tarazona vs SD Huesca B

0-1

3-2
Sun 21, Nov-14:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Cadiz B vs CD Coria

0-1

0-1
Sun 21, Nov-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Cacereno vs UD Montijo

2-0

2-0
Sun 21, Nov-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
AD Ceuta vs UD San Fernando

1-0

1-0
Sun 21, Nov-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Velez CF vs Tamaraceite

2-0

2-0
Sun 21, Nov-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Xerez Deportivo vs Don Benito

1-0

1-0
Sun 21, Nov-21:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Merida AD vs CD San Roque de Lepe

0-1

0-1
Sun 21, Nov-16:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Las Palmas Atletico vs Antequera CF

0-1

1-2
Sun 21, Nov-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
Hercules CF vs Real Murcia

1-0

3-0
Sun 21, Nov-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
UD Levante B vs Toledo

0-2

0-2
Sun 21, Nov-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
Mar Menor vs Calvo Sotelo Puertollano

1-0

1-0
Sun 21, Nov-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
Eldense vs UD Melilla

0-0

2-1
Sun 21, Nov-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
UD Alzira vs CF Intercity

0-0

0-0
Sun 21, Nov-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
UD Socuellamos vs Recreativo Granada

0-1

1-1
Sun 21, Nov-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
CF La Nucia vs Aguilas FC

0-0

0-0
Sun 21, Nov-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
CD El Ejido 2012 vs Atletico Mancha Real

0-1

0-1
Sun 21, Nov-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
Club Atletico Pulpileno vs CD Marchamalo

0-0

1-1
Sun 21, Nov-19:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
CD Tuilla vs CD Praviano

1-1

1-1
Sun 21, Nov-19:15 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Luarca vs Caudal Deportivo

1-1

2-4
Sun 21, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Urraca CF vs CD Colunga

0-1

0-1
Sun 21, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
CD Lealtad vs Langreo II


4-1
Sun 21, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
CD Mosconia vs L'Entregu CF


0-2
Sun 21, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
EI San Martin vs CD Roces


1-2
Sun 21, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Real Titanico DE Laviana vs CD Llanes

1-0

1-0
Sun 21, Nov-15:15 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Navarro vs CD Covadonga

1-0

1-0
Sun 21, Nov-18:45 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Real Oviedo B vs SD Lenense

3-2

4-2
Sun 21, Nov-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Deportivo La Coruna B vs UD Somozas

1-0

3-0
Sun 21, Nov-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Sofan vs CF Alondras

0-2

0-2
Sun 21, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
CD Choco vs Atletico Arnoia

1-0

2-0
Sun 21, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Viveiro CF vs CD Estradense


1-0
Sun 21, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
CF Noia vs Rapido de Bouzas

1-1

1-1
Sun 21, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Juvenil Ponteareas vs CD Barco


0-2
Sun 21, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Recreativo Huelva vs CD Pozoblanco

2-1

3-2
Sun 21, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Cordoba CF B vs AD Cartaya

0-0

1-0
Sun 21, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
CD Utrera vs Salerm Cosmetics Puente Genil

0-0

0-1
Sun 21, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
CD Rota vs Conil CF

1-0

2-1
Sun 21, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
UD Tomares vs UD Los Barrios

2-0

3-1
Sun 21, Nov-15:30 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Atletico Antoniano vs Xerez CD

0-0

1-2
Sun 21, Nov-21:30 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Lucena CF vs CD Gerena

2-0

2-0
Sun 21, Nov-19:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Portmany vs CE Felanitx

2-0

4-2
Sun 21, Nov-19:15 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CF Soller vs Sant Jordi

1-1

2-1
Sun 21, Nov-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Lanzarote vs UD Las Zocas

1-0

1-0
Sun 21, Nov-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
La Cuadra vs Arucas CF


3-0
Sun 21, Nov-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Gran Tarajal vs Herbania

0-0

0-0
Sun 21, Nov-14:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
La Union CF vs EG El Palmar

0-0

2-0
Sun 21, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Ciudad de Murcia vs AD Caravaca

0-2

1-3
Sun 21, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Yeclano Deportivo vs UCAM Murcia B

0-0

1-1
Sun 21, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Bala Azul vs Mazarron CF

1-0

1-1
Sun 21, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
CD Bullense vs Huercal Overa

0-0

0-0
Sun 21, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Lorca Deportiva FC vs Deportiva Minera

2-1

4-1
Sun 21, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
UD Los Garres vs Real Murcia B

0-0

1-1
Sun 21, Nov-15:15 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Racing Murcia FC vs UCAM Cartagena FC

1-0

2-2
Sun 21, Nov-21:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
FC Cartagena B vs Archena

0-0

2-0
Sun 21, Nov-19:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CD Badajoz B vs Arroyo Club Polideportivo

1-0

1-1
Sun 21, Nov-14:30 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Extremadura B vs CD Don Alvaro

1-1

1-1
Sun 21, Nov-19:30 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CD Diocesano vs UP Plasencia

1-0

1-0
Sun 21, Nov-19:30 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
AD Llerenense vs CF Trujillo

0-1

2-2
Sun 21, Nov-19:30 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
SP Villafranca vs CD Calamonte

0-1

0-1
Sun 21, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Olivenza vs EMD Aceuchal

1-1

1-1
Sun 21, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Moralo CP vs CD Azuaga

1-1

1-1
Sun 21, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CD Miajadas vs Jerez Industrial CF


3-2
Sun 21, Nov-19:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Corellano vs Murchante

0-0

0-0
Sun 21, Nov-19:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CA Cirbonero vs CD Cantolagua

0-1

2-1
Sun 21, Nov-14:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
Calahorra B vs Cenicero

2-0

3-0
Sun 21, Nov-19:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CA River Ebro vs CD Agoncillo

2-1

3-1
Sun 21, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
Haro Deportivo vs CD Varea

1-0

1-2
Sun 21, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CDFC La Calzada vs CD Alfaro

1-2

3-4
Sun 21, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
Oyonesa vs CD Berceo


2-0
Sun 21, Nov-18:45 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Anguiano vs CA Vianes

1-0

3-1
Sun 21, Nov-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CA Monzon vs Utebo FC


0-1
Sun 21, Nov-14:45 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
Barbastro vs Giner Torrero

0-0

0-0
Sun 21, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CF Illueca vs Biescas

3-0

4-0
Sun 21, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD Carinena vs SD Borja


2-0
Sun 21, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CF Calamocha vs Epila CF

0-1

1-2
Sun 21, Nov-18:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD Robres vs Zaragoza B

1-1

1-2
Sun 21, Nov-18:45 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD Belchite 97 vs CD Cuarte Industria


1-0
Sun 21, Nov-19:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
CD Torrijos vs Quintanar Del Rey

1-1

1-1
Sun 21, Nov-14:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
CD Illescas vs San Clemente

1-0

1-0
Sun 21, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
La Roda CF vs Hogar Alcarreno


0-3
Sun 21, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
UD Almansa vs Albacete B

0-0

1-1
Sun 21, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Manchego Ciudad vs Tarancon

0-1

0-1
Sun 21, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
CD Guadalajara vs Miguelturreno

1-1

2-1
Sun 21, Nov-21:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
UB Conquense vs CP Villarrobledo

1-0

3-1
Sun 21, Nov-19:30 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Selaya FC vs SD Textil Escudo

0-0

0-2
Sun 21, Nov-14:45 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
AD Siete Villas vs CF Vimenor

1-0

4-1
Sun 21, Nov-19:30 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
CD Naval vs Castro

0-0

0-0
Sun 21, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Gimnastica Torrelavega vs CD Colindres

2-0

3-0
Sun 21, Nov-18:45 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
SD Torina vs UC Cartes

0-0

0-0
Sun 21, Nov-14:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Portugalete vs Alaves B

1-1

1-1
Sun 21, Nov-20:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Beti Gazte vs Sociedad Deportiva Beasain

0-0

0-0
Sun 21, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
CD Baskonia vs Santutxu

0-0

1-0
Sun 21, Nov-14:45 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
FE Grama vs CE Manresa

0-0

1-1
Sun 21, Nov-19:30 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
CF Peralada vs UE Olot

0-0

1-1
Sun 21, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
L'Hospitalet vs UE Vilassar de Mar

1-0

2-1
Sun 21, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
Sant Andreu vs UE Sants

1-0

2-0
Sun 21, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
San Cristobal vs Girona II

1-0

2-1
Sun 21, Nov-15:30 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
EC Granollers vs UE Castelldefels

1-2

4-3
Sun 21, Nov-15:30 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
Guineueta vs FC Vilafranca

0-1

0-1
Sun 21, Nov-14:30 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Athletic Torrellano vs Jove Espanol

1-0

2-0
Sun 21, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Silla CF vs UD Beniganim

0-1

2-1
Sun 21, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Callosa Deportiva CF vs Atzeneta UE

0-0

0-0
Sun 21, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Atletico Saguntino vs Valencia CF Mestalla

0-2

2-2
Sun 21, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Torrent CF vs Orihuela CF

1-0

2-0
Sun 21, Nov-19:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Rayo Vallecano B vs Alcorcon B

1-0

1-1
Sun 21, Nov-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
CD Colonia Moscardo vs Atletico de Madrid B

0-0

0-1
Sun 21, Nov-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
RCD Carabanchel vs Las Rozas

0-0

0-1
Sun 21, Nov-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Villaverde Boetticher CF vs AD Torrejon CF

1-0

2-0
Sun 21, Nov-19:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Moratalaz vs AD Parla

0-1

1-2
Sun 21, Nov-20:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Complutense Alcala vs Fuenlabrada Promesas Madrid 2021

1-0

1-0
Sun 21, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Paracuellos Antamira vs Galapagar

0-2

1-2
Sun 21, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
RSD Alcala Henares vs Getafe B

1-1

2-2
Sun 21, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
CF Pozuelo Alarcon vs CDF Tres Cantos

1-0

2-1
Sun 21, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
AD Villaviciosa De Odon vs Ursaria

0-0

0-2
Sun 21, Nov-19:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Cultural Leonesa B vs Numancia B

0-1

1-3
Sun 21, Nov-19:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
SD Almazan vs Atletico Tordesillas

0-0

0-0
Sun 21, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Real Avila CF vs Atletico Astorga

0-0

0-1
Sun 21, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Arandina vs CD La Virgen Del Camino

2-1

2-1
Sun 21, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Ribert vs UD Santa Marta

1-0

1-0
Sun 21, Nov-18:45 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Palencia CF vs Colegios Diocesanos

3-0

4-0
Sun 21, Nov-20:30 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Real Jaen CF vs CD Torreperogil

0-0

0-0
Sun 21, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
UD San Pedro vs CD Huetor Vega

1-1

1-2
Sun 21, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Motril CF vs Torredonjimeno

0-0

2-2
Sun 21, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
UD Torre del Mar vs Alhaurin de la Torre

0-0

1-0
Sun 21, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Atletico Malagueno vs Almeria B

1-0

1-0
Sun 21, Nov-15:15 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Juventud Torremolinos vs Marbella FC

1-1

2-1
Sun 21, Nov-19:00 - Sweden Div 1 Norra
Orebro Syrianska IF vs Sandvikens IF

1-1

1-3
Sun 21, Nov-19:00 - Sweden Div 1 Norra
Haninge vs Dalkurd FF

1-1

2-2
Sun 21, Nov-19:00 - Sweden Div 1 Norra
Gefle IF vs Sollentuna FK

1-3

1-4
Sun 21, Nov-19:00 - Sweden Div 1 Norra
Pitea IF vs Brommapojkarna

0-2

1-3
Sun 21, Nov-19:00 - Sweden Div 1 Norra
Hammarby TFF vs IF Sylvia

1-1

2-1
Sun 21, Nov-19:00 - Sweden Div 1 Norra
Umea FC vs Taby

3-0

4-3
Sun 21, Nov-19:00 - Sweden Div 1 Norra
Hudiksvalls FF vs Assyriska FF Sodertalje

1-0

1-1
Sun 21, Nov-19:00 - Sweden Div 1 Norra
Karlstad BK vs IFK Lulea

2-1

3-1
Sun 21, Nov-17:00 - Sweden Div 2 Norra Svealand
Enkopings SK FK vs Enskede IK

0-0

1-1
Sun 21, Nov-19:59 - Sweden Div 2 Norrland
Stode IF vs Friska Viljor FC

1-3

3-3
Sun 21, Nov-15:00 - Sweden Div 2 Norrland
Storfors AIK vs Froso IF

1-0

2-0
Sun 21, Nov-19:00 - Sweden Div 2 Sodra Gotaland
IFK Hassleholm vs IFK Karlshamn

0-1

0-2
Sun 21, Nov-19:00 - Sweden Div 2 Sodra Gotaland
Nosaby IF vs FBK Balkan

3-0

5-0
Sun 21, Nov-17:00 - Sweden Div 2 Sodra Svealand
United Nordic vs Karlslunds IF HFK

5-0

6-2
Sun 21, Nov-19:59 - Sweden Div 2 Sodra Svealand
Smedby AIS vs Motala AIF FK

0-2

0-3
Sun 21, Nov-16:00 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland
Husqvarna FF vs Savedalens IF

3-1

6-1
Sun 21, Nov-16:00 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland
Assyriska BK vs BK Astrio

0-0

0-0
Sun 21, Nov-18:00 - Sweden Superettan
Jonkopings Sodra IF vs AFC Eskilstuna

1-0

1-2
Sun 21, Nov-18:00 - Sweden Superettan
Akropolis IF vs GAIS

0-0

0-0
Sun 21, Nov-20:30 - Swedish Allsvenskan
IK Sirius FK vs IFK Goteborg

2-2

3-3
Sun 21, Nov-20:30 - Swedish Allsvenskan
Varbergs BoIS FC vs AIK Solna

0-0

0-1
Sun 21, Nov-18:00 - Swedish Allsvenskan
Halmstads vs Elfsborg

0-0

0-1
Sun 21, Nov-18:00 - Swedish Allsvenskan
Degerfors IF vs Hammarby

0-2

1-4
Sun 21, Nov-19:30 - Swiss Super League
Servette vs Grasshoppers

1-0

3-2
Sun 21, Nov-19:30 - Swiss Super League
FC Lugano vs FC Luzern

3-1

3-1
Sun 21, Nov-17:15 - Swiss Super League
St. Gallen vs Lausanne Sports

0-1

0-1
Sun 21, Nov-17:30 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
Monthey vs Bulle

0-2

0-5
Sun 21, Nov-17:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
FC Luzern U-21 vs FC Kosova Zurich


3-1
Sun 21, Nov-17:30 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
FC Munsingen vs Wohlen

1-1

1-1
Sun 21, Nov-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
SR Delemont vs Grasshoppers U21

2-0

2-2
Sun 21, Nov-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
Langenthal vs SC Buochs

1-0

2-0
Sun 21, Nov-18:00 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
FC Biel-Bienne vs Bavois

1-1

4-2
Sun 21, Nov-12:00 - Taiwan Football Premier League
Tainan City vs Taichung Futuro

1-0

3-1
Sun 21, Nov-13:00 - Tajikistan Higher League
Khujand vs Ravshan Kulob

1-0

3-1
Sun 21, Nov-13:00 - Tajikistan Higher League
FK Dushanbe 83 vs FC Istiklol Dushanbe

0-3

0-8
Sun 21, Nov-15:00 - Thai League 1
PT Prachuap F.C. vs Police Tero

0-1

1-1
Sun 21, Nov-15:00 - Thai League 1
JL Chiangmai United FC vs Chiangrai United

0-1

0-1
Sun 21, Nov-15:30 - Thai League 1
Ratchaburi Mitr Phol vs Nong Bua Pitchaya

1-1

3-2
Sun 21, Nov-16:00 - Thai League 1
Bangkok United FC vs Muang Thong United

2-1

3-1
Sun 21, Nov-15:00 - Thai League 2
Navy FC vs Chiangmai FC

0-0

1-3
Sun 21, Nov-15:00 - Thai League 2
Kasetsart FC vs MOF Customs United

1-0

1-1
Sun 21, Nov-16:00 - Thai League 2
Rayong FC vs Sukhothai FC

0-1

1-2
Sun 21, Nov-16:00 - Thai League 2
Lampang FC vs Chainat Hornbill FC

0-0

0-0
Sun 21, Nov-12:30 - Thai League 3
Bang Pa-in Ayutthaya vs Singha GB Kanchanaburi

1-2

2-3
Sun 21, Nov-12:30 - Thai League 3
Chamchuri United FC vs Inter Bangkok

2-0

4-0
Sun 21, Nov-12:30 - Thai League 3
Phitsanulok FC vs Uthai Thani Forest

0-0

2-1
Sun 21, Nov-12:30 - Thai League 3
Chaiyaphum United vs Muang Loei United

0-1

0-7
Sun 21, Nov-12:30 - Thai League 3
Thawi Samut Sakhon United vs Samut Songkhram FC


1-2
Sun 21, Nov-12:30 - Thai League 3
North Bangkok College vs Kasem Bundit University FC

1-0

1-1
Sun 21, Nov-12:30 - Thai League 3
Thonburi United vs Grakcu Sai Mai United

2-0

6-1
Sun 21, Nov-13:00 - Thai League 3
Pattaya Dolphins vs Maptaphut Rayong FC

4-0

6-0
Sun 21, Nov-13:00 - Thai League 3
Maejo United vs Kamphaengphet FC


1-1
Sun 21, Nov-19:00 - Tunisia Division 1
Esperance Sportive Zarzis vs U.S.Monastir

0-0

0-1
Sun 21, Nov-17:00 - Tunisia Division 1
C. A. Bizertin vs US Ben Guerdane

1-2

1-2
Sun 21, Nov-17:00 - Tunisia Division 1
CS. Hammam-Lif vs Club Sportif Sfaxien

0-1

1-2
Sun 21, Nov-17:00 - Tunisia Division 1
Chebba vs Club Africain

0-0

1-1
Sun 21, Nov-17:00 - Tunisia Division 2
EGS Gafsa vs Sfax Railways

0-0

1-1
Sun 21, Nov-17:00 - Tunisia Division 2
Stade Gabesien vs Sporting Ben Arous

0-0

1-0
Sun 21, Nov-17:00 - Tunisia Division 2
EO Sidi Bouzid vs AS Gabes

1-0

1-0
Sun 21, Nov-17:00 - Tunisia Division 2
CS Korba vs CS Tabarka

0-0

1-0
Sun 21, Nov-17:00 - Tunisia Division 2
AS Oued Ellil vs Croissant Msaken

1-0

2-1
Sun 21, Nov-17:00 - Tunisia Division 2
AS Mhamdia vs EM Mahdia

1-0

1-1
Sun 21, Nov-14:30 - Turkey 2 Ligi A
Bandirmaspor vs Kocaelispor

1-0

1-0
Sun 21, Nov-17:00 - Turkey 2 Ligi A
Denizlispor vs Keciorengucu

0-1

2-1
Sun 21, Nov-19:59 - Turkey 2 Ligi A
Adanaspor vs Ankaragucu

0-0

1-0
Sun 21, Nov-19:59 - Turkey 2 Ligi A
Manisa FK vs Altinordu

0-0

1-0
Sun 21, Nov-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Batman Petrolspor vs Elazigspor

1-0

3-0
Sun 21, Nov-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Baskent Gozgozler vs Karaman Belediyespor

0-0

1-2
Sun 21, Nov-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Kutahyaspor vs Nevsehir Belediyespor

2-0

2-3
Sun 21, Nov-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Artvin Hopaspor vs Osmaniyespor

0-0

0-1
Sun 21, Nov-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Bergama Belediyespor vs Kelkit Belediye Hurriyet

0-1

0-2
Sun 21, Nov-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Erbaaspor S vs Hendek Spor

0-0

3-0
Sun 21, Nov-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Yldrm Belediyesispor vs Sancaktepe Belediye Spor

0-1

2-1
Sun 21, Nov-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Aksarayspor vs Kizilcabolukspor

1-0

1-1
Sun 21, Nov-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Darica Genclerbirligi vs 76 Igdir Belediye spor

0-2

0-3
Sun 21, Nov-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Duzcespor vs Elazig Belediyespor

1-0

3-1
Sun 21, Nov-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Carsambaspor vs 52 Orduspor

1-1

1-3
Sun 21, Nov-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Halide Edip Adivarspor vs Siirt Il Ozel Idaresi Spor

1-0

4-0
Sun 21, Nov-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Yomraspor vs Altindag Belediyespor

0-0

0-0
Sun 21, Nov-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Sile Yildizspor vs Bayrampasaspor

1-0

1-2
Sun 21, Nov-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Yeilyurt Belediyespor vs Iskenderun FK

1-1

3-1
Sun 21, Nov-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Kusadasispor vs Kestelspor

1-1

2-1
Sun 21, Nov-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Modafenspor vs Fethiyespor

0-1

0-3
Sun 21, Nov-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Orduspor vs Ofspor

0-0

0-1
Sun 21, Nov-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Ceyhanspor vs Icel Idmanyurdu Spor

0-0

0-2
Sun 21, Nov-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Gumushanespor vs Mardin BB

0-1

1-1
Sun 21, Nov-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Edirnespor Genclik vs Karabukspor

2-1

3-1
Sun 21, Nov-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Agri 1970 Spor vs Karsiyaka

0-0

0-1
Sun 21, Nov-14:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Pazarspor vs 24 Erzincanspor

2-2

2-4
Sun 21, Nov-14:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Eskisehirspor vs Pendikspor

0-0

0-1
Sun 21, Nov-14:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Amedspor vs 1922 Konyaspor

2-0

4-3
Sun 21, Nov-14:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Ankara Demirspor vs Usakspor

0-0

0-0
Sun 21, Nov-14:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Sanliurfaspor vs Isparta Davrazspor

0-0

0-2
Sun 21, Nov-14:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Kirklarelispor vs Tarsus Idman Yurdu

1-0

2-0
Sun 21, Nov-14:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Turgutluspor vs Diyarbekirspor

1-1

2-1
Sun 21, Nov-14:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Kahramanmaras vs Adiyamanspor

0-1

0-4
Sun 21, Nov-14:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Sivas Dort Eylul Belediyespor vs Nigde Belediyespor

3-0

6-1
Sun 21, Nov-14:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Corum Belediyespor vs Ankaraspor FK

0-0

0-0
Sun 21, Nov-14:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Bayburt Ozel Idare vs Inegolspor

0-1

0-1
Sun 21, Nov-14:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Bodrumspor vs Somaspor

2-0

3-1
Sun 21, Nov-14:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Serik Belediyespor vs Afjet Afyonspor

0-0

0-0
Sun 21, Nov-15:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Sakaryaspor vs Ergene Velimese

3-1

3-2
Sun 21, Nov-14:30 - Turkey Super Lig
Kasimpasa S.K. vs Fatih Karagumruk

1-3

1-3
Sun 21, Nov-17:00 - Turkey Super Lig
Konyaspor vs Rizespor

1-0

3-0
Sun 21, Nov-17:00 - Turkey Super Lig
Altay Spor Kulubu vs Adana Demirspor

0-1

1-3
Sun 21, Nov-19:59 - Turkey Super Lig
Galatasaray vs Fenerbahce

1-1

1-2
Sun 21, Nov-13:00 - Turkey U19 League
Altay Spor Kulubu(U19) vs Adana Demirspor U19

0-0

0-1
Sun 21, Nov-13:00 - Turkey U19 League
Genclerbirligi(U19) vs Tuzlaspor Kulubu(U19)

1-1

2-4
Sun 21, Nov-13:00 - Turkey U19 League
Konyaspor(U19) vs Rizespor(U19)

1-0

1-0
Sun 21, Nov-13:00 - Turkey U19 League
Manisa FK(U19) vs Altinordu(U19)

1-1

1-4
Sun 21, Nov-20:15 - UAE League Professional
Al Nasr Dubai vs Shabab Al Ahli Dubai

0-0

1-1
Sun 21, Nov-18:00 - UAE League Professional
Al Wahda vs Ajman Club

1-0

3-0
Sun 21, Nov-18:00 - UAE League Professional
Al-Dhafra vs Al Wasl FC

1-0

2-2
Sun 21, Nov-16:45 - UAE U21 League
Al-Sharjah(U21) vs Khor Fakkan U21

2-0

3-0
Sun 21, Nov-16:45 - UAE U21 League
Al Ain (U21) vs Al Jazira (U21)

0-0

0-1
Sun 21, Nov-16:45 - UAE U21 League
Al Oruba (U21) vs Baniyas(U21)

1-1

1-2
Sun 21, Nov-19:00 - Ukraine - Vyscha Liga
FC Vorskla Poltava vs FC Mariupol

2-0

5-1
Sun 21, Nov-21:30 - Ukraine - Vyscha Liga
Desna Chernihiv vs Kolos Kovalivka

0-0

0-1
Sun 21, Nov-16:00 - Ukraine - Vyscha Liga
FC Mynai vs FC Inhulets Petrove

2-1

2-2
Sun 21, Nov-15:00 - Ukraine Druha Liga
FC Nikopol vs Real Pharma Ovidiopol

0-0

0-1
Sun 21, Nov-15:00 - Ukraine Druha Liga
Yarud Mariupol vs SC Poltava

0-0

0-1
Sun 21, Nov-15:00 - Ukraine Druha Liga
Lyubomyr Stavyshche vs Epitsentr Dunayivtsi

1-0

1-0
Sun 21, Nov-19:45 - Ukraine Persha Liga
Kremin Kremenchuk vs Kryvbas

0-3

0-5
Sun 21, Nov-16:15 - Ukraine Persha Liga
Prykarpattia Ivano Frankivsk vs Obolon Brovar Kiev

0-0

0-2
Sun 21, Nov-16:45 - Uruguay Primera Division
CA Rentistas vs CA Progreso

0-1

0-1
Sun 21, Nov-02:00 - USA Major League Soccer
Sporting Kansas City vs Vancouver Whitecaps FC

2-1

3-1
Sun 21, Nov-00:30 - USA National independent Football League
Michigan Stars vs Detroit City

1-2

2-3
Sun 21, Nov-22:00 - USA National independent Football League
New Amsterdam vs San Diego 1904

2-0

4-0
Sun 21, Nov-04:00 - USA National independent Football League
Stumptown Athletic vs Chattanooga

0-0

0-1
Sun 21, Nov-05:30 - USA National independent Football League
Chicago House vs California United Strikers

1-3

1-3
Sun 21, Nov-02:00 - USA USL League One
Union Omaha vs Greenville Triumph

2-0

3-0
Sun 21, Nov-04:30 - USL Championship
Tampa Bay Rowdies vs Louisville City FC

0-2

2-2
Sun 21, Nov-07:00 - USL Championship
Orange County SC vs San Antonio FC

1-0

1-1
Sun 21, Nov-14:00 - Uzbekistan Pro League A
Dinamo Samarqand vs Neftchi Fargona

1-0

1-1
Sun 21, Nov-14:00 - Uzbekistan Pro League A
Buxoro FK vs Olympic FK Tashkent

1-1

3-2
Sun 21, Nov-15:15 - Uzbekistan Professional Football League
Metallurg Bekobod vs Turon Yaypan

1-0

1-0
Sun 21, Nov-13:00 - Uzbekistan Professional Football League
Mashal Muborak vs Qizilqum Zarafshon

0-1

2-1
Sun 21, Nov-13:00 - Uzbekistan Professional Football League
FK Andijan vs Navbahor Namangan

0-0

1-2
Sun 21, Nov-16:00 - Women\'s Norwegian Toppserien
Asane Fotball Women's vs Lyn Oslo Women's

0-1

0-1
AD:
NOTICE
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.