AD:

Football Results for Wed 13, Oct 2021

All soccer/football results.

Complete Football Results for Wed 13, Oct 2021

BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


AD: Enjoy a 100% matched deposit bonus of up to 5BTC at Cloudbet. CLICK HERE TO JOIN NOW 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


Date and Time/Team Half Time Full Time
Wed 13, Oct-15:30 - Albania Cup
Teuta Durres vs Luzi 2008

2-2

2-2
Wed 13, Oct-15:30 - Albania Cup
Partizani Tirana vs Terbuni Puke

0-0

3-0
Wed 13, Oct-15:30 - Albania Cup
KF Tirana vs Shkumbini Peqin

6-0

6-0
Wed 13, Oct-15:30 - Albania Cup
Vllaznia Shkoder vs Laberia

1-0

4-0
Wed 13, Oct-15:30 - Albania Cup
Skenderbeu Korce vs KS Veleciku Koplik

3-0

4-0
Wed 13, Oct-15:30 - Albania Cup
Egnatia Rrogozhine vs Turbina Cerrik

0-0

1-0
Wed 13, Oct-15:30 - Albania Cup
Kastrioti Kruje vs KS Elbasani

0-0

2-0
Wed 13, Oct-15:30 - Albania Cup
Apolonia Fier vs Flamurtari

1-0

1-1
Wed 13, Oct-15:30 - Albania Cup
Pogradeci vs Besa Kavaje

0-0

2-0
Wed 13, Oct-15:30 - Albania Cup
KF Laci vs Butrinti Sarande

1-0

4-0
Wed 13, Oct-15:30 - Albania Cup
FK Kukesi vs KF Maliqi

1-0

4-0
Wed 13, Oct-15:30 - Albania Cup
KS Korabi Peshkopi vs FK Vora

2-1

4-1
Wed 13, Oct-22:30 - Argentina Reserves League
Lanus Reserve vs CA Banfield Reserve

0-0

0-0
Wed 13, Oct-20:30 - Argentina Reserves League
Defensa Y Justicia Reserve vs Estudiantes La Plata Reserve

0-1

1-2
Wed 13, Oct-17:00 - Argentina Reserves League
CA Huracan Reserve vs Boca Juniors Reserve

0-1

1-2
Wed 13, Oct-17:00 - Argentina Reserves League
Velez Sarsfield(R) vs Arsenal de Sarandi Reserve

1-0

1-1
Wed 13, Oct-17:00 - Argentina Reserves League
Rosario Central Reserve vs Patronato Reserve

1-1

2-1
Wed 13, Oct-04:00 - Argentina Prim B Metropolitana
Los Andes vs Flandria

0-0

0-0
Wed 13, Oct-03:00 - Argentina Prim C Metropolitana
Deportivo Laferrere vs San Martin Burzaco

0-0

0-0
Wed 13, Oct-22:00 - Argentina Prim D Metropolitana
Yupanqui vs Deportivo Paraguayo

2-0

2-1
Wed 13, Oct-22:00 - Argentina Prim D Metropolitana
CA Lugano vs Puerto Nuevo

2-1

3-2
Wed 13, Oct-22:00 - Argentina Prim D Metropolitana
Liniers vs CDyS Juventud Unida

0-0

3-0
Wed 13, Oct-22:00 - Argentina Prim D Metropolitana
Defensores de Cambaceres vs Sportivo Barracas

1-0

1-0
Wed 13, Oct-04:05 - Argentinian Primera B - Nacional
Gimnasia Mendoza vs Belgrano

0-1

0-3
Wed 13, Oct-00:10 - Argentinian Primera B - Nacional
Tigre vs Club Atletico Mitre

2-1

3-3
Wed 13, Oct-04:30 - Brasil Copa do Nordeste
Treze Campina Grande PB vs Floresta/CE

1-2

1-3
Wed 13, Oct-04:30 - Brasil Copa do Nordeste
Juazeirense BA vs Central PE

0-0

1-0
Wed 13, Oct-22:00 - Brasil Copa do Nordeste
Moto Clube(MA) vs Retro/PE

1-0

3-2
Wed 13, Oct-01:00 - Brasil Copa do Nordeste
Itabaiana(SE) vs Bahia de Feira BA

0-1

1-1
Wed 13, Oct-04:30 - Brasileiro Serie B
Cruzeiro (MG) vs Botafogo (RJ)

0-0

0-0
Wed 13, Oct-02:00 - Brasileiro Serie B
Sampaio Correa (MA) vs Vitoria Salvador BA

0-1

0-1
Wed 13, Oct-00:00 - Brazil Copa Paulista
Comercial SP vs Botafogo B SP

0-0

0-0
Wed 13, Oct-00:00 - Brazil Copa Paulista
XV de Piracicaba vs Sao Bento

0-0

0-0
Wed 13, Oct-22:00 - Brazil Copa Paulista
Primavera SP vs Santos B

1-1

2-2
Wed 13, Oct-23:00 - Brazil Copa Verde
Brasiliense (DF) vs Rio Branco ES

0-0

0-0
Wed 13, Oct-23:00 - Brazil Copa Verde
Nacional Fast Clube AM vs Castanhal PA

0-2

0-2
Wed 13, Oct-23:00 - Brazil Copa Verde
EC Aguia Negra vs Nova Mutum MT

0-1

1-3
Wed 13, Oct-23:00 - Brazil Copa Verde
Sinop MT vs Porto Velho/RO

0-0

0-1
Wed 13, Oct-23:30 - Brazil Copa Verde
Real Ariquemes RO vs Penarol AM

0-2

0-2
Wed 13, Oct-22:20 - Brazil Paranaense League
Cascavel PR vs Londrina (PR)

1-0

1-1
Wed 13, Oct-22:00 - Brazil Paulista Women\\\'s League
EC Sao Jose SP Women\'s vs Taubate Women\'s

0-0

1-0
Wed 13, Oct-22:00 - Brazil Paulista Women\\\'s League
Sao Paulo Women\'s vs Ferroviaria SP Women\'s

1-0

2-1
Wed 13, Oct-22:00 - Brazil Paulista Women\\\'s League
Corinthians Paulista SP Women\'s vs Bragantino Women\'s

0-0

2-0
Wed 13, Oct-22:00 - Brazil Paulista Women\\\'s League
AERP Women\'s vs Santos Women\'s

0-2

0-5
Wed 13, Oct-22:00 - Brazil Paulista Women\\\'s League
Nacional SP Women\'s vs Palmeiras SP Women\'s

1-5

1-7
Wed 13, Oct-22:00 - Brazil Paulista Women\\\'s League
Pinda SC Women\'s vs Portuguesa Women\'s

2-2

3-2
Wed 13, Oct-04:30 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Esporte Clube Bahia vs Palmeiras

0-0

0-0
Wed 13, Oct-02:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
RB Bragantino vs Atletico Clube Goianiense

0-0

1-0
Wed 13, Oct-05:00 - Canadian Premier League
FC Edmonton vs Atletico Ottawa

1-2

3-4
Wed 13, Oct-19:00 - Chile Primera B
Magallanes vs Universidad de Concepcion

1-0

3-0
Wed 13, Oct-23:00 - Chile Primera B
CD Santiago Morning vs CSyD Barnechea

2-0

2-0
Wed 13, Oct-01:00 - Chile Primera B
San Luis Quillota vs Deportes Santa Cruz

0-0

0-0
Wed 13, Oct-03:30 - Chile Primera B
Deportes Iquique vs Cobreloa

0-0

1-0
Wed 13, Oct-10:30 - Chinese FA Cup
Shenzhen FC vs Shaanxi Warriors Beyond

5-0

7-0
Wed 13, Oct-11:30 - Chinese FA Cup
Tianjin Jinmen Tiger vs Beijing BSU

2-0

3-0
Wed 13, Oct-11:30 - Chinese FA Cup
Guangzhou FC vs Qingdao Youth Island

0-1

0-1
Wed 13, Oct-12:00 - Chinese FA Cup
Chongqing Liangjiang Athletic vs Wuhan Three Towns FC

0-0

2-0
Wed 13, Oct-14:00 - Chinese FA Cup
Changchun YaTai vs Zhejiang Professional FC

1-0

4-0
Wed 13, Oct-15:30 - Chinese FA Cup
Shandong Taishan vs Nantong Zhiyun

0-0

1-0
Wed 13, Oct-15:30 - Chinese FA Cup
Dalian Pro vs China(U20)

1-1

2-1
Wed 13, Oct-15:30 - Chinese FA Cup
Meixian Qiuxiang vs Henan Songshan Longmen

1-1

1-5
Wed 13, Oct-22:30 - Club Friendly
Gloria RS vs Tres Passos

0-0

0-1
Wed 13, Oct-21:00 - Club Friendly
SV Donau Wien vs Favoritner AC

2-0

2-1
Wed 13, Oct-21:00 - Club Friendly
JSK Rodgau vs Kickers Offenbach

0-3

1-6
Wed 13, Oct-21:30 - Club Friendly
SC Waldgirmes vs Rot-Weiss Hadamar

0-1

0-2
Wed 13, Oct-22:00 - Club Friendly
Duque de Caxias Women\'s vs Perolas Negras RJ Women\'s

0-2

0-2
Wed 13, Oct-22:00 - Club Friendly
Coritiba SE vs Socorro SE

1-0

1-0
Wed 13, Oct-22:00 - Club Friendly
Uniao Harmonia RS vs Sapucaiense RS

0-1

0-6
Wed 13, Oct-18:00 - Club Friendly
TJ Spartak Myjava Women\'s vs Slovan Bratislava Women\'s

0-1

1-2
Wed 13, Oct-05:05 - Colombia Copa Mustang
Deportes Quindio vs Deportivo Pereira

1-2

2-3
Wed 13, Oct-01:00 - Colombia Copa Premier
Leones vs Tigres FC

1-0

2-0
Wed 13, Oct-03:00 - Colombia Copa Premier
Fortaleza F.C vs Boyaca Chico

0-0

0-0
Wed 13, Oct-22:00 - Copa Rio
Americano (RJ) vs Perolas Negras RJ

1-1

3-1
Wed 13, Oct-04:00 - Costa Rica Primera Division
AD San Carlos vs Cartagines Deportiva SA

0-1

0-1
Wed 13, Oct-05:00 - Costa Rica Primera Division
Alajuelense vs AD Santos De Guapiles

0-0

1-0
Wed 13, Oct-01:00 - Costa Rica Primera Division
Sporting San Jose vs Jicaral Sercoba

2-0

2-1
Wed 13, Oct-02:00 - Costa Rica Primera Division
Perez Zeledon vs Herediano

0-1

0-1
Wed 13, Oct-20:45 - Denmark Youth U21
Gentofte Vangede IF/GVI(U21) vs B 1913 Odense(U21)

4-1

4-2
Wed 13, Oct-22:30 - England FA Women League Cup
Birmingham Women\'s vs Brighton & H.A. Women\'s

0-1

0-1
Wed 13, Oct-22:30 - England FA Women League Cup
Lewes Women\'s vs Crystal Palace Women\'s

1-0

1-1
Wed 13, Oct-22:30 - England FA Women League Cup
Reading Women\'s vs Bristol City Women\'s

0-0

0-1
Wed 13, Oct-22:30 - England FA Women League Cup
Tottenham Hotspur Women\'s vs Charlton Athletic Women\'s

0-0

1-0
Wed 13, Oct-22:45 - England FA Women League Cup
Coventry Women\'s vs Watford Women\'s

0-0

3-0
Wed 13, Oct-22:00 - England FA Women League Cup
Liverpool Women\'s vs Aston Villa Women\'s

0-1

1-1
Wed 13, Oct-22:00 - England FA Women League Cup
Manchester City Women\'s vs Everton FC Women\'s

2-1

5-1
Wed 13, Oct-22:00 - England FA Women League Cup
London City Lionesses Women\'s vs West Ham United Women\'s

0-1

0-1
Wed 13, Oct-22:00 - England Johnstone\\\'s Paint Trophy
Sunderland vs Manchester United U21

0-0

2-1
Wed 13, Oct-22:00 - England Johnstone\\\'s Paint Trophy
Bristol Rovers vs Chelsea FC U21

1-1

1-2
Wed 13, Oct-17:00 - England Reserves League
Huddersfield Town Reserve vs Preston Reserve

3-0

5-0
Wed 13, Oct-22:45 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Kingstonian vs Worthing

1-3

3-4
Wed 13, Oct-22:45 - England Southern Premier League
Tiverton Town vs Dorchester Town

0-0

2-3
Wed 13, Oct-22:30 - England Southern Premier League Cup
Willand Rovers vs Truro City

1-2

1-3
Wed 13, Oct-17:00 - England U23 League Cup
West Ham United U23 vs Exeter City(U23)

1-1

3-2
Wed 13, Oct-21:00 - Finland Junior League
Honka Am vs TPS Turku Youth

0-0

0-2
Wed 13, Oct-21:15 - Finland Junior League
PPJ Akatemia Am vs Lahti Youth

0-1

2-1
Wed 13, Oct-19:00 - Friendly Internationals
India Women\'s vs Chinese Taipei Women\'s

1-0

1-0
Wed 13, Oct-22:30 - Futsal Italian Serie A
Matera Futsal vs Pesarofano Futsal

3-3

4-5
Wed 13, Oct-22:00 - Futsal Italian Serie A
Napoli Futsal vs Cybertel Aniene Futsal

3-2

4-4
Wed 13, Oct-18:30 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
Werder Bremen(U17) vs Wolfsburg(U17)

0-1

0-3
Wed 13, Oct-21:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
Stuttgarter Kickers(U17) vs Augsburg(U17)

0-1

1-3
Wed 13, Oct-21:00 - Germany - Regionalliga Bayern
TSV 1860 Rosenheim vs FV Illertissen

0-0

0-3
Wed 13, Oct-21:00 - Germany - Regionalliga Nordost
Chemnitzer vs FC Lokomotive Leipzig

0-1

2-3
Wed 13, Oct-21:00 - Germany - Regionalliga Nordost
ZFC Meuselwitz vs Tennis Borussia Berlin

1-1

3-1
Wed 13, Oct-21:00 - Germany - Regionalliga Nordost
VfB Auerbach vs SV Babelsberg 03

0-3

2-3
Wed 13, Oct-21:00 - Germany OberLiga
SGV Freiberg vs SV Linx

2-0

6-0
Wed 13, Oct-19:00 - Guatemala Liga 2 Nacional
Club Comunicaciones B vs Deportivo Sanarate

2-1

3-2
Wed 13, Oct-22:00 - Guatemala Liga 2 Nacional
Coatepecano IB /DR vs Deportivo Puerto San Jose

1-0

1-1
Wed 13, Oct-19:59 - Israel Leumit League
Beitar Tel Aviv Bat Yam vs Hapoel Raanana

0-1

1-2
Wed 13, Oct-17:00 - Italy Serie D
Gavorrano vs US Pianese

1-0

1-0
Wed 13, Oct-22:30 - Malta Women\\\'s 1st league
Birkirkara Women\'s vs Raiders Lija Women\'s

2-0

3-0
Wed 13, Oct-19:59 - Mexico Primera Divison 2
Deportivo Dongu vs Lobos ULMX

0-2

2-2
Wed 13, Oct-21:00 - Mexico Primera Divison 2
Cimarrones de Sonora B vs Catedraticos Elite

1-0

3-0
Wed 13, Oct-21:00 - Mexico Primera Divison 2
Canoneros Marina vs Yalmakan

0-1

0-1
Wed 13, Oct-21:00 - Mexico Primera Divison 2
Alebrijes de Oaxaca B vs Aguacateros CDU

1-0

1-0
Wed 13, Oct-04:05 - Mexico Primera Divison A
Tlaxcala vs Pumas Tabasco

0-0

1-1
Wed 13, Oct-06:05 - Mexico Primera Divison A
Alebrijes de Oaxaca vs Tampico Madero

0-2

2-2
Wed 13, Oct-02:00 - Mexico Primera Divison A
Correcaminos UAT vs Venados FC

1-0

1-2
Wed 13, Oct-19:30 - Montenegro Division 2
OFK Mladost DG vs OFK Igalo

1-1

1-1
Wed 13, Oct-17:00 - Montenegro Division 2
Jedinstvo Bijelo Polje vs Arsenal Tivat

0-0

0-0
Wed 13, Oct-17:00 - Montenegro Division 2
FK Grbalj Radanovici vs FK Kom

0-0

1-2
Wed 13, Oct-17:00 - Montenegro Division 2
Bokelj Kotor vs OFK Titograd

0-0

1-0
Wed 13, Oct-17:00 - Montenegro Division 2
Cetinje vs FK Berane

0-0

2-0
Wed 13, Oct-22:45 - Northern Ireland League Cup
Glenavon FC vs Glentoran FC

0-0

0-0
Wed 13, Oct-22:45 - Northern Ireland League Cup
Crusaders FC vs Ballymena United F.C.

1-1

1-1
Wed 13, Oct-22:45 - Northern Ireland League Cup
Carrick Rangers vs Coleraine F.C.

0-1

0-2
Wed 13, Oct-22:45 - Northern Ireland League Cup
Warrenpoint Town vs Loughgall FC

1-0

1-0
Wed 13, Oct-19:59 - Norway 3. Divisjon
Sparta Sarpsborg 2 vs Honefoss

1-0

4-1
Wed 13, Oct-19:59 - Norwegian Junior U19
Stabaek(U19) vs Stromsgodset U19

1-1

2-4
Wed 13, Oct-20:30 - Norwegian Junior U19
KFUM Oslo U19 vs Drobak-Frogn(U19)

3-0

4-1
Wed 13, Oct-15:00 - Norwegian Junior U19
Tromso U19 vs Aalesund FK(U19)

1-1

1-3
Wed 13, Oct-23:00 - Paraguayan Cup
Tacuary FBC vs Sportivo Iteno

0-0

0-0
Wed 13, Oct-21:00 - Poland - 4. Liga
Wissa Szczuczyn vs Pelikan Lowicz

0-0

0-0
Wed 13, Oct-21:10 - Poland - 4. Liga
Polonia Warszawa vs Mamry Gizycko

0-1

1-2
Wed 13, Oct-17:00 - Poland - 4. Liga
Swit Nowy Dwor Mazowiecki vs Znicz Biala Piska

0-1

0-2
Wed 13, Oct-17:00 - Poland - 4. Liga
Sokol Aleksandrow Lodzki vs MKS Kutno

0-0

1-1
Wed 13, Oct-17:00 - Poland - 4. Liga
Ursus Warszawa vs Lechia Tomaszow Mazowiecki

0-2

0-5
Wed 13, Oct-17:00 - Poland - 4. Liga
Unia Skierniewice vs Bron Radom

1-0

1-0
Wed 13, Oct-17:00 - Poland - 4. Liga
KS Blonianka Blonie vs Pilica Bia?obrzegi

2-0

4-0
Wed 13, Oct-17:30 - Poland - 4. Liga
KS Legionovia Legionowo vs LKS II Lodz

2-2

4-2
Wed 13, Oct-18:00 - Poland - 4. Liga
Jagiellonia Bialystok B vs Legia Warszawa B

0-1

2-2
Wed 13, Oct-14:00 - Poland Woman\\\'s League
KKP Bydgoszcz Women\'s vs Rekord Bielsko Women\'s

1-0

4-0
Wed 13, Oct-18:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie A
Vitoria Guimaraes U17 vs Rio Ave(U17)


1-2
Wed 13, Oct-23:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie B
Padroense(U17) vs Boavista(U17)


5-0
Wed 13, Oct-07:00 - Russia Div 2 Group 3
Sakhalin Yuzhno Sakhalinsk vs Arsenal Tula II

2-0

3-2
Wed 13, Oct-09:00 - Russia Div 2 Group 3
Dinamo Vladivostok vs FK Zvezda Ryazan

0-0

0-0
Wed 13, Oct-17:00 - Russia Div 2 Group 4
FC Irtysh Omsk vs FC Novosibirsk

2-0

3-1
Wed 13, Oct-19:30 - Russia First Division
Rotor Volgograd vs PFK Kuban

1-1

1-3
Wed 13, Oct-21:00 - Russia First Division
Baltika vs Volgar Astrachan

0-0

0-2
Wed 13, Oct-15:30 - Russia First Division
FC Tom Tomsk vs FK Olimp Dolgoprudnyi

1-0

1-1
Wed 13, Oct-16:00 - Russia First Division
FK Krasnodar II vs FC Torpedo Moscow

1-1

1-1
Wed 13, Oct-17:00 - Russia First Division
Gazovik Orenburg vs Tekstilshchik Ivanovo

2-0

2-0
Wed 13, Oct-18:00 - Russia First Division
Fakel Voronezh vs SKA Khabarovsk

0-1

0-1
Wed 13, Oct-18:30 - Russia First Division
Metallurg Lipetsk vs Veles Moscow

0-0

1-0
Wed 13, Oct-19:00 - Russia First Division
KamAZ vs Yenisey Krasnoyarsk

1-0

1-1
Wed 13, Oct-19:00 - Russia First Division
Neftekhimik Nizhnekamsk vs Spartak Moscow II

1-0

5-0
Wed 13, Oct-19:00 - Russia First Division
Akron Togliatti vs Alania Vladikavkaz

0-1

2-1
Wed 13, Oct-19:30 - Saudi Arabia Division 1
Al-Ameade vs Al-Adalh

1-0

2-0
Wed 13, Oct-20:50 - Saudi Arabia Division 1
Al-Draih vs Al Khaleej

0-0

0-2
Wed 13, Oct-20:50 - Saudi Arabia Division 1
Al-Kawkab vs Al-Shoalah

0-0

1-0
Wed 13, Oct-18:55 - Saudi Arabia Division 1
Al Sahel vs Jeddah

0-1

2-1
Wed 13, Oct-23:00 - Scottish Highland Football League
Brora Rangers vs Rothes

1-0

3-0
Wed 13, Oct-23:00 - Scottish Highland Football League
Buckie Thistle FC vs Fort William

3-1

9-1
Wed 13, Oct-23:00 - Scottish Highland Football League
Strathspey Thistle vs Formartine United

0-0

0-3
Wed 13, Oct-16:00 - Serbia Cup
Radnik Surdulica vs Radnicki 1923 Kragujevac

2-0

2-0
Wed 13, Oct-18:30 - Serbia Cup
Partizan Belgrade vs FK Trajal Krusevac

1-0

3-0
Wed 13, Oct-17:00 - Serbia Prva Liga
Graficar Beograd vs Backa Palanka

2-0

4-0
Wed 13, Oct-17:00 - Slovakia 2. Liga
Partizan Bardejov vs Humenne

0-0

0-0
Wed 13, Oct-19:59 - South Asian Championship
India vs Maldives

1-1

3-1
Wed 13, Oct-15:00 - South Asian Championship
Bangladesh vs Nepal

1-0

1-1
Wed 13, Oct-19:00 - Spanish Federacion Cup
SCR Pena Deportiva vs Lleida

0-1

0-1
Wed 13, Oct-19:00 - Spanish Federacion Cup
CD Ebro vs CD Izarra

0-0

1-0
Wed 13, Oct-22:30 - Spanish Federacion Cup
Merida AD vs Moralo CP

0-2

0-2
Wed 13, Oct-21:00 - Spanish Federacion Cup
CD Guijuelo vs CD Artistico Navalcarnero

0-1

2-1
Wed 13, Oct-22:00 - Spanish Federacion Cup
Gimnastica Torrelavega vs Leioa

0-2

0-4
Wed 13, Oct-22:00 - Spanish Federacion Cup
Real Aviles vs Racing Santander

0-0

0-0
Wed 13, Oct-22:00 - Spanish Federacion Cup
Juventud Torremolinos vs Cordoba C.F.

1-1

1-2
Wed 13, Oct-22:15 - Spanish Federacion Cup
Yeclano Deportivo vs Xerez CD

0-1

0-2
Wed 13, Oct-22:30 - Spanish Queen Cup
Real Oviedo Women\'s vs CD Femarguin Women\'s

2-0

3-1
Wed 13, Oct-23:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Lanzarote vs CD Atletico Paso

0-0

0-0
Wed 13, Oct-19:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
La Union CF vs Bala Azul

1-0

3-0
Wed 13, Oct-22:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Deportiva Minera vs Archena

0-0

0-1
Wed 13, Oct-21:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
FC Cartagena B vs Ciudad de Murcia

1-0

2-0
Wed 13, Oct-21:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
UCAM Cartagena FC vs Huercal Overa

1-0

2-0
Wed 13, Oct-21:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
UD Los Garres vs EG El Palmar

0-1

1-1
Wed 13, Oct-18:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Racing Murcia FC vs AD Caravaca

1-0

2-0
Wed 13, Oct-18:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Real Murcia B vs UCAM Murcia B

0-1

1-2
Wed 13, Oct-21:30 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Atletico Saguntino vs Hercules CF B

1-0

2-2
Wed 13, Oct-21:30 - Sweden Div 2 Norra Svealand
Karlbergs BK vs Gamla Upsala SK

2-1

5-1
Wed 13, Oct-19:59 - Swedish Cup
FC Stockholm Internazionale vs Elfsborg

0-2

0-3
Wed 13, Oct-22:00 - Swedish Cup
Malmo FF vs Onsala BK

2-1

5-1
Wed 13, Oct-15:00 - Thai League 1
BG Pathum United vs Muang Thong United

2-0

2-1
Wed 13, Oct-14:00 - Thai League 2
MOF Customs United vs Lampang FC

1-1

1-2
Wed 13, Oct-14:00 - Thai League 2
Kasetsart FC vs Phrae United FC

0-0

0-1
Wed 13, Oct-15:00 - Thai League 2
Rayong FC vs Trat FC

0-0

0-1
Wed 13, Oct-15:00 - Thai League 2
Ranong United FC vs Chiangmai FC

1-1

1-1
Wed 13, Oct-15:00 - Thai League 2
Lamphun Warrior vs Chainat Hornbill FC

2-0

3-0
Wed 13, Oct-15:30 - Thai League 2
Ayutthaya United vs Navy FC

1-0

4-0
Wed 13, Oct-16:00 - Thai League 2
Khonkaen FC vs Nakhon Pathom United

0-0

1-0
Wed 13, Oct-16:00 - Thai League 2
Udon Thani vs Raj Pracha FC

1-0

1-0
Wed 13, Oct-16:00 - Thai League 2
Sukhothai FC vs Muangkan United

0-2

2-2
Wed 13, Oct-12:30 - Thai League 3
Kasem Bundit University FC vs Prime Bangkok

0-0

1-0
Wed 13, Oct-12:30 - Thai League 3
Inter Bangkok vs Samut Prakan FC

1-0

3-2
Wed 13, Oct-12:00 - Thailand League Cup
Royal Thai Fleet vs ACDC FC

0-0

0-2
Wed 13, Oct-12:00 - Thailand League Cup
Chainat United vs Thawi Samut Sakhon United

1-1

2-1
Wed 13, Oct-12:00 - Thailand League Cup
Khonkaen Mordindang FC vs Udon United

0-1

0-1
Wed 13, Oct-12:00 - Thailand League Cup
Banbueng vs Pattaya Discovery

0-1

1-1
Wed 13, Oct-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Elazigspor vs Catalcaspor

1-0

4-3
Wed 13, Oct-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Batman Petrolspor vs Karaman Belediyespor

1-0

1-0
Wed 13, Oct-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Kutahyaspor vs Osmaniyespor

1-0

2-1
Wed 13, Oct-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Nevsehir Belediyespor vs Sancaktepe Belediye Spor

1-0

4-0
Wed 13, Oct-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Erbaaspor S vs Kahta 02 Spor

0-0

2-0
Wed 13, Oct-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Fatsa Belediyespor vs Bergama Belediyespor

0-0

0-0
Wed 13, Oct-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Hendek Spor vs Kelkit Belediye Hurriyet

0-0

0-1
Wed 13, Oct-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Yldrm Belediyesispor vs Baskent Gozgozler

1-0

2-0
Wed 13, Oct-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Arnavutkoy Belediyespor vs Artvin Hopaspor

1-1

3-1
Wed 13, Oct-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Hacettepe S.K. vs Yeilyurt Belediyespor

0-1

1-1
Wed 13, Oct-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Aksarayspor vs Duzcespor

1-0

3-0
Wed 13, Oct-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Bayrampasaspor vs Iskenderun FK

0-1

0-1
Wed 13, Oct-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Kizilcabolukspor vs Carsambaspor

0-0

0-0
Wed 13, Oct-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Siirt Il Ozel Idaresi Spor vs Altindag Belediyespor

0-1

1-3
Wed 13, Oct-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Kestelspor vs Yomraspor

1-1

1-2
Wed 13, Oct-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
76 Igdir Belediye spor vs 52 Orduspor

1-1

1-1
Wed 13, Oct-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Kusadasispor vs Sile Yildizspor

2-0

2-0
Wed 13, Oct-19:59 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Orduspor vs Fethiyespor

1-0

1-1
Wed 13, Oct-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Karabukspor vs Belediye Derincespor

0-0

0-1
Wed 13, Oct-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Ceyhanspor vs Agri 1970 Spor

0-0

0-0
Wed 13, Oct-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Gumushanespor vs Karsiyaka

0-0

0-0
Wed 13, Oct-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Ofspor vs Kirikkale Buyuk Anadolu

0-0

0-0
Wed 13, Oct-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Tepecikspor vs Modafenspor

0-0

1-0
Wed 13, Oct-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Edirnespor Genclik vs Icel Idmanyurdu Spor

0-0

0-0
Wed 13, Oct-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Karakopru Belediyespor vs Cankaya FK

0-0

0-0
Wed 13, Oct-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Mardin BB vs Erokspor

0-0

1-1
Wed 13, Oct-23:00 - UEFA Women\\\'s Cup
Real Madrid CF Women\'s vs Breidablik Women\'s

3-0

5-0
Wed 13, Oct-23:00 - UEFA Women\\\'s Cup
Juventus Women\'s vs Chelsea FC Women\'s

1-1

1-2
Wed 13, Oct-20:45 - UEFA Women\\\'s Cup
Paris Saint Germain Women\'s vs Zhilstroy Kharkov Women\'s

3-0

5-0
Wed 13, Oct-20:45 - UEFA Women\\\'s Cup
Wolfsburg Women\'s vs Servette Chenois Woman\'s

3-0

5-0
Wed 13, Oct-15:00 - UEFA-EURO U17 Championship
Switzerland(U17) vs Bosnia and Herzegovina(U17)

1-0

1-0
Wed 13, Oct-15:00 - UEFA-EURO U17 Championship
Gibraltar(U17) vs Finland(U17)

0-2

0-4
Wed 13, Oct-16:00 - UEFA-EURO U17 Championship
Poland(U17) vs Ireland(U17)

2-1

2-2
Wed 13, Oct-16:00 - UEFA-EURO U17 Championship
Andorra(U17) vs North Macedonia U17

0-2

0-6
Wed 13, Oct-04:30 - Uruguay Segunda Division
Danubio FC vs CA Juventud de Las Piedras

0-1

0-1
Wed 13, Oct-02:00 - Uruguay Segunda Division
Rampla Juniors FC vs Uruguay Montevideo

0-0

1-1
Wed 13, Oct-01:00 - USA USL League One
New England Revolution B vs Forward Madison

1-0

1-0
Wed 13, Oct-15:00 - Uzbekistan Pro League A
Olympic FK Tashkent vs Buxoro FK

3-0

5-0
Wed 13, Oct-22:45 - Wales Premier League
Cefn Druids vs Aberystwyth Town

0-1

0-1
Wed 13, Oct-17:00 - Women\\\'s Norwegian Toppserien
Rosenborg Women\'s vs LSK Kvinner Women\'s

1-0

2-1
AD:
NOTICE
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.