AD:

Football Results for Tue 12, Oct 2021

All soccer/football results.

Complete Football Results for Tue 12, Oct 2021

BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


AD: Enjoy a 100% matched deposit bonus of up to 5BTC at Cloudbet. CLICK HERE TO JOIN NOW 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


Date and Time/Team Half Time Full Time
Tue 12, Oct-22:00 - Argentina Reserves League
Quilmes Reserve vs Villa Dalmine Reserve

0-0

0-2
Tue 12, Oct-22:30 - Argentina Reserves League
All Boys Reserve vs Tristan Suarez Reserve

3-0

3-0
Tue 12, Oct-17:00 - Argentina Reserves League
Barracas Central Reserve vs Deportivo Moron Reserve

0-0

0-0
Tue 12, Oct-17:00 - Argentina Reserves League
Nueva Chicago Reserve vs Tigre Reserve

0-1

0-4
Tue 12, Oct-17:00 - Argentina Reserves League
Almirante Brown Reserves vs Defensores Belgrano Reserve

1-0

2-0
Tue 12, Oct-19:00 - Argentina Reserves League
Sacachispas Reserve vs Argentino de Quilmes Reserve

0-0

1-0
Tue 12, Oct-22:00 - Argentina Prim C Metropolitana
Argentino de Merlo vs Berazategui

1-2

2-3
Tue 12, Oct-22:00 - Argentina Prim C Metropolitana
General Lamadrid vs Deportivo Espanol

0-1

0-2
Tue 12, Oct-22:00 - Argentina Prim C Metropolitana
CA Atlas vs Ferrocarril Midland

2-1

2-1
Tue 12, Oct-22:00 - Argentina Prim C Metropolitana
Claypole vs Sportivo Italiano

0-0

0-0
Tue 12, Oct-22:00 - Argentina Prim C Metropolitana
Sportivo Dock Sud vs Central Cordoba De Rosario

0-1

2-2
Tue 12, Oct-22:00 - Argentina Prim C Metropolitana
Victoriano Arenas vs Club Lujan

2-1

2-2
Tue 12, Oct-22:00 - Argentina Prim C Metropolitana
Real Pilar vs El Porvenir

1-0

3-0
Tue 12, Oct-22:00 - Argentina Prim D Metropolitana
Centro Espanol vs Central Ballester

0-0

2-1
Tue 12, Oct-02:00 - Argentine Primera Division
Independiente vs Gimnasia La Plata

1-1

1-1
Tue 12, Oct-04:15 - Argentine Primera Division
Talleres Cordoba vs Atletico Tucuman

0-0

2-0
Tue 12, Oct-00:00 - Argentinian Primera B - Nacional
Agropecuario de Carlos Casares vs Chacarita Juniors

0-0

1-0
Tue 12, Oct-00:10 - Argentinian Primera B - Nacional
Estudiantes Rio Cuarto vs San Martin Tucuman

0-0

0-0
Tue 12, Oct-04:10 - Argentinian Primera B - Nacional
Temperley vs Almirante Brown

0-0

0-0
Tue 12, Oct-19:59 - Asian Cup
Cambodia vs Guam Island

0-1

2-1
Tue 12, Oct-20:45 - Austrian Regionalliga East
Trenkwalder Admira Amateure vs SC Mannsdorf

0-0

0-2
Tue 12, Oct-20:30 - Austrian Regionalliga West-Salzburg
SV Wals-Grunau vs SV Grodig

0-0

0-2
Tue 12, Oct-19:00 - Bahrain Cup
East Riffa vs Al Khaldiya


2-1
Tue 12, Oct-19:55 - Bahrain Cup
Bahrain SC vs Najma Manama

2-2

4-3
Tue 12, Oct-19:55 - Bahrain Cup
Al-Ittifaq vs Al Tadamun Buri

1-0

2-0
Tue 12, Oct-19:59 - Bahrain Cup
Qalali vs Isa Town

0-0

3-0
Tue 12, Oct-22:00 - Brazil Copa Paulista
Sao Caetano (SP) vs Taubate

1-1

2-1
Tue 12, Oct-22:00 - Brazil Copa Paulista
Noroeste SP vs Rio Claro

0-0

1-0
Tue 12, Oct-22:00 - Brazil Copa Paulista
Juventus-SP vs Atibaia

2-0

2-2
Tue 12, Oct-22:00 - Brazil Copa Paulista
Velo Clube SP vs CA Votuporanguense SP

0-1

0-3
Tue 12, Oct-22:00 - Brazil Copa Paulista
EC Sao Bernardo vs Sao Bernardo

0-0

0-3
Tue 12, Oct-22:15 - Brazil National Football Tournament U20
Internacional (RS) Youth vs Cruzeiro Youth

2-0

2-1
Tue 12, Oct-22:15 - Brazil National Football Tournament U20
America MG Youth vs Sport Club Recife Youth

2-1

3-2
Tue 12, Oct-22:15 - Brazil National Football Tournament U20
Santos Youth vs Vasco da Gama Youth

1-2

1-4
Tue 12, Oct-22:15 - Brazil National Football Tournament U20
Fluminense RJ Youth vs Gremio Youth

0-0

0-1
Tue 12, Oct-22:15 - Brazil National Football Tournament U20
Palmeiras Youth vs Ceara Youth

3-1

4-2
Tue 12, Oct-22:15 - Brazil National Football Tournament U20
Atletico Paranaense Youth vs CR Flamengo (RJ) Youth

1-2

1-4
Tue 12, Oct-22:15 - Brazil National Football Tournament U20
Botafogo RJ Youth vs Corinthians Youth

0-2

2-2
Tue 12, Oct-22:15 - Brazil National Football Tournament U20
Chapecoense Youth vs Sao Paulo Youth

0-0

2-2
Tue 12, Oct-22:00 - Brazil Pernambucano Division 2
Ypiranga PE vs Caruaru City

0-0

0-0
Tue 12, Oct-22:00 - Brazil Pernambucano Division 2
America PE vs Ferroviario Do Cabo

1-0

2-0
Tue 12, Oct-22:00 - Brazil Pernambucano Division 2
Pesqueira FC vs 1 de Maio EC

1-1

1-2
Tue 12, Oct-22:00 - Brazil Pernambucano Division 2
Barreiros PE vs Serrano PE

0-0

0-0
Tue 12, Oct-22:00 - Brazil Pernambucano Division 2
Centro Limoeirense/PE vs Clube Atletico Pernambucano

0-1

0-2
Tue 12, Oct-22:00 - Brazil Pernambucano Division 2
Ipojuca PE vs Cabense PE

0-0

2-0
Tue 12, Oct-03:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Cuiaba (MT) vs Sao Paulo

0-0

0-0
Tue 12, Oct-23:00 - Chile Primera B
CD Copiapo S.A. vs San Marcos de Arica

0-1

1-1
Tue 12, Oct-03:30 - Chile Primera Division
Curico Unido vs Nublense

0-0

0-0
Tue 12, Oct-21:00 - Club Friendly
KFC Mandel United vs Royal Excel Mouscron

0-0

1-0
Tue 12, Oct-21:30 - Club Friendly
Club Brugge vs Eendracht Wervik


2-1
Tue 12, Oct-22:00 - Club Friendly
Santa Cruz(SE) vs Rosario Central SE

0-0

0-2
Tue 12, Oct-16:00 - Club Friendly
Levski Sofia vs Strumska Slava

3-0

4-0
Tue 12, Oct-16:00 - Club Friendly
FK Takovo vs Radnicki Nis

0-0

0-1
Tue 12, Oct-17:00 - Club Friendly
Galatasaray vs Istanbulspor

2-2

3-3
Tue 12, Oct-17:00 - Club Friendly
Kayserispor vs Genclerbirligi

0-0

2-0
Tue 12, Oct-19:59 - Club Friendly
SV Lippstadt vs Preuben Munster

0-3

2-5
Tue 12, Oct-03:00 - Colombia Copa Mustang
Patriotas FC vs Independiente Santa Fe

0-1

0-1
Tue 12, Oct-05:05 - Colombia Copa Mustang
Atletico Bucaramanga vs Atletico Junior Barranquilla

0-1

1-1
Tue 12, Oct-01:00 - Colombia Copa Premier
Cortulua vs Orsomarso

1-0

1-1
Tue 12, Oct-03:00 - Colombia Copa Premier
Real Cartagena vs Barranquilla FC

1-1

3-1
Tue 12, Oct-22:45 - England Conference South Division
Hungerford Town vs Braintree Town

2-0

2-0
Tue 12, Oct-22:00 - England Johnstone\\\'s Paint Trophy
Plymouth Argyle vs Swindon

1-1

1-3
Tue 12, Oct-22:00 - England Johnstone\\\'s Paint Trophy
Forest Green Rovers vs Brighton & Hove Albion(U21)

1-1

2-2
Tue 12, Oct-22:00 - England Johnstone\\\'s Paint Trophy
Newport County vs Arsenal U21

1-1

3-4
Tue 12, Oct-22:45 - England Johnstone\\\'s Paint Trophy
Portsmouth vs Sutton United

0-0

0-2
Tue 12, Oct-22:45 - England Northern Division one
Marske United vs Brighouse Town


4-1
Tue 12, Oct-22:45 - England Northern Division one
Runcorn Linnets vs Newcastle Town FC

2-0

2-0
Tue 12, Oct-22:45 - England Northern Division one
Pontefract Collieries vs Stocksbridge Park Steels

0-1

0-1
Tue 12, Oct-22:45 - England Northern Premier League
Lancaster City vs FC United of Manchester

1-0

1-0
Tue 12, Oct-22:45 - England Northern Premier League
Whitby Town vs Scarborough Athletic

3-0

3-0
Tue 12, Oct-22:45 - England Northern Premier League
Hyde United vs Radcliffe FC

0-1

1-3
Tue 12, Oct-22:45 - England Northern Premier League
Grantham Town vs Matlock Town

0-2

1-3
Tue 12, Oct-22:45 - England Northern Premier League
Witton Albion vs Ashton United

0-0

1-0
Tue 12, Oct-22:45 - England Northern Premier League
Bamber Bridge vs Atherton Collieries

0-1

1-2
Tue 12, Oct-22:45 - England Northern Premier League
Nantwich Town vs Warrington Town FC

1-0

1-1
Tue 12, Oct-22:45 - England Northern Premier League
Mickleover Sports vs Stafford Rangers

0-0

0-0
Tue 12, Oct-22:45 - England Northern Premier League
South Shields vs Morpeth Town

0-0

2-0
Tue 12, Oct-22:45 - England Northern Premier League
Basford United F.C. vs Buxton FC

1-1

1-3
Tue 12, Oct-17:00 - England Reserves League
Walsall Reserve vs Accrington Stanley Reserve

0-1

0-3
Tue 12, Oct-22:45 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
AFC Hornchurch vs Cheshunt

0-0

0-1
Tue 12, Oct-22:45 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Bishop\'s Stortford vs Haringey Borough

0-0

1-1
Tue 12, Oct-22:45 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Lewes vs Leatherhead

2-0

5-0
Tue 12, Oct-22:45 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Potters Bar Town vs East Thurrock United

1-0

3-0
Tue 12, Oct-22:45 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Enfield Town vs Wingate & Finchley

1-0

2-1
Tue 12, Oct-22:45 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Merstham vs Margate

0-1

1-3
Tue 12, Oct-22:45 - England Southern League Central Division
Rushden&Diamonds vs Rushall Olympic

1-1

1-1
Tue 12, Oct-22:45 - England Southern League Central Division
Tamworth vs Stourbridge

3-0

4-0
Tue 12, Oct-22:45 - England Southern League Central Division
Bromsgrove Sporting vs Banbury United

1-2

1-3
Tue 12, Oct-22:45 - England Southern League Central Division
Leiston FC vs St Ives Town

1-0

3-1
Tue 12, Oct-22:45 - England Southern League Central Division
Biggleswade Town vs Stratford Town

3-0

7-1
Tue 12, Oct-22:45 - England Southern League Central Division
Peterborough Sports vs Lowestoft Town

1-0

5-0
Tue 12, Oct-22:30 - England Southern Premier League
Hartley Wintney vs Hendon

1-0

2-1
Tue 12, Oct-22:45 - England Southern Premier League
Farnborough Town vs Gosport Borough

1-1

3-1
Tue 12, Oct-22:45 - England Southern Premier League
Weston Super Mare vs Yate Town

1-1

1-2
Tue 12, Oct-22:45 - England Southern Premier League
Chesham United vs Swindon Supermarine

1-0

1-1
Tue 12, Oct-22:45 - England Southern Premier League
Metropolitan Police vs Kings Langley

0-0

1-0
Tue 12, Oct-22:45 - England Southern Premier League
Walton Casuals vs Wimborne Town

2-0

2-2
Tue 12, Oct-22:45 - England Southern Premier League
Harrow Borough vs Beaconsfield Town F.C.

1-1

3-1
Tue 12, Oct-22:45 - England Southern Premier League Cup
Sholing FC vs AFC Totton

0-0

1-4
Tue 12, Oct-22:00 - England U23 League Cup
Queens Park Rangers(U23) vs Nottingham Forest U23

4-1

6-2
Tue 12, Oct-15:00 - England U23 Premier League 2
Barnsley(U23) vs Ipswich U23

0-0

1-1
Tue 12, Oct-16:00 - England U23 Premier League 2
Colchester United U23 vs Wigan Athletic(U23)

0-0

0-1
Tue 12, Oct-19:00 - Finland Junior League
Inter Turku Am vs GrIFK Youth

2-3

2-3
Tue 12, Oct-13:00 - Friendly Internationals
France(U18) vs Algeria U18

1-0

6-0
Tue 12, Oct-14:00 - Friendly Internationals
Croatia(U19) vs Bulgaria(U19)

2-0

3-0
Tue 12, Oct-22:45 - Friendly Internationals
Republic of Ireland vs Qatar

2-0

4-0
Tue 12, Oct-16:00 - Friendly Internationals
Spain U18 vs Portugal(U18)

1-0

1-0
Tue 12, Oct-17:00 - Friendly Internationals
Italy(U20) vs Portugal(U20)

1-1

1-1
Tue 12, Oct-17:30 - Friendly Internationals
Switzerland(U19) vs Russia(U19)

1-3

1-4
Tue 12, Oct-18:00 - Friendly Internationals
Jordan vs Uzbekistan

1-0

3-0
Tue 12, Oct-18:00 - Friendly Internationals
Netherlands(U19) vs Germany(U19)

1-3

1-4
Tue 12, Oct-18:00 - Friendly Internationals
Belgium(U19) vs England(U19)

0-1

3-2
Tue 12, Oct-18:00 - Friendly Internationals
Romania(U18) vs Turkey(U18)

0-0

1-0
Tue 12, Oct-19:30 - Friendly Internationals
Gambia vs South Sudan

2-0

2-1
Tue 12, Oct-19:30 - Friendly Internationals
Austria(U18) vs Netherlands(U18)

2-0

2-4
Tue 12, Oct-19:30 - Friendly Internationals
Morocco B vs Sierra Leone

1-0

2-1
Tue 12, Oct-19:59 - Friendly Internationals
Bahrain vs New Zealand

0-0

0-1
Tue 12, Oct-19:59 - Friendly Internationals
Slovakia(U19) vs Portugal(U19)

0-0

1-0
Tue 12, Oct-22:00 - Futsal Italian Serie A
Feldi Eboli Futsal vs Pescara Futsal

1-0

5-2
Tue 12, Oct-22:00 - Futsal Italian Serie A
Meta Catania Futsal vs Real San Giuseppe Futsal

4-1

7-1
Tue 12, Oct-22:00 - Futsal Italian Serie A
Manfredonia Futsal vs Petrarca Padova Futsal

1-2

1-2
Tue 12, Oct-22:45 - Futsal Italian Serie A
Came Dosson Futsal vs Polistena Futsal

1-1

1-3
Tue 12, Oct-22:45 - Futsal Italian Serie A
AS Roma Futsal vs L84 Futsal

1-0

3-1
Tue 12, Oct-17:00 - Futsal Italian Serie A
Lido Di Ostiav Meta Futsal vs Sandro Abate Avellino Futsal

0-1

1-4
Tue 12, Oct-21:00 - Germany - Regionalliga Bayern
SpVgg Unterhaching vs TSV Buchbach

1-1

2-2
Tue 12, Oct-21:00 - Germany - Regionalliga Bayern
FC Augsburg B vs Greuther Furth B

1-0

2-2
Tue 12, Oct-16:00 - Germany - Regionalliga West
FC Schalke 04 II vs Fortuna Koln

0-0

1-1
Tue 12, Oct-12:15 - Indonesia Liga 2
Cilegon United vs Perserang Serang

0-0

0-0
Tue 12, Oct-15:15 - Indonesia Liga 2
Abadi Tiga Naga vs PSPS Riau

0-1

1-3
Tue 12, Oct-15:30 - Indonesia Liga 2
PSIM Yogyakarta vs Persis Solo FC

0-0

0-0
Tue 12, Oct-17:30 - Indonesia Liga 2
Persiba Balikpapan vs PSBS Biak Numfor

0-0

2-0
Tue 12, Oct-15:30 - Israel State Cup
Ms Ahva Kafr Manda vs Hapoel Bueine

0-1

2-1
Tue 12, Oct-18:00 - Israel U19 League
Hapoel Beer Sheva(U19) vs Maccabi Haifa Shmuel U19

0-1

2-3
Tue 12, Oct-16:30 - Jordan Divison 1
Al Ahli Amman vs Al-Tora

1-0

2-1
Tue 12, Oct-16:30 - Jordan Divison 1
Moghayer Al Sarhan vs Kufer Soom

2-1

3-2
Tue 12, Oct-20:50 - Kuwaiti Federation Cup
Al-Salmiyah vs Al-Jahra

2-1

2-1
Tue 12, Oct-18:55 - Kuwaiti Federation Cup
Khaitan vs Yarmouk

1-1

3-2
Tue 12, Oct-18:55 - Kuwaiti Federation Cup
Al Fahaheel SC vs Al-Ttadamon

0-0

0-0
Tue 12, Oct-22:30 - Malta Women\\\'s 1st league
Mtarfa Women\'s vs Mgarr United FC Women\'s

0-2

0-7
Tue 12, Oct-22:30 - Malta Women\\\'s 1st league
San Gwann FC Women\'s vs Swieqi United Women\'s

0-4

0-7
Tue 12, Oct-04:00 - Mexico Women\\\'s Primera Division
Pachuca Women\'s vs Pumas UNAM Women\'s

1-1

1-1
Tue 12, Oct-06:00 - Mexico Women\\\'s Primera Division
Club Tijuana Women\'s vs Puebla Women\'s

1-0

2-0
Tue 12, Oct-06:00 - Mexico Women\\\'s Primera Division
Chivas Guadalajara Women\'s vs Club America Women\'s

0-0

2-1
Tue 12, Oct-22:45 - National League
Yeovil Town vs Altrincham

0-0

1-1
Tue 12, Oct-22:45 - National League North
Boston United vs AFC Telford United

2-1

4-1
Tue 12, Oct-18:00 - Norway 2 Division A
Asker Fotball vs Tromsdalen UIL

1-1

3-2
Tue 12, Oct-19:00 - Norway 3. Divisjon
Molde B vs Orkla

2-0

4-1
Tue 12, Oct-16:00 - Romania - Liga 3
Pascani vs Husana Husi

0-1

0-2
Tue 12, Oct-18:55 - Saudi Arabia Division 1
Al-Nahdha vs Al-Akhdoud

0-1

1-1
Tue 12, Oct-19:20 - Saudi Arabia Division 1
Al Kholood vs Al-Qadasiya

1-0

1-1
Tue 12, Oct-19:35 - Saudi Arabia Division 1
Ohod Medina vs Al Wahda Mecca

0-2

1-2
Tue 12, Oct-03:00 - Serie C - Brazil
Paysandu (PA) vs Botafogo PB

0-0

0-0
Tue 12, Oct-13:00 - Spanish Primera U19
Marina Sport(U19) vs Celta Vigo U19

0-0

0-1
Tue 12, Oct-14:00 - Spanish Primera U19
Castilleja CF(U19) vs Sevilla(U19)

0-1

0-1
Tue 12, Oct-14:30 - Spanish Primera U19
Recreativo Huelva U19 vs Seneca(U19)

2-0

2-0
Tue 12, Oct-15:30 - Spanish Primera U19
Real Betis(U19) vs CD El Ejido(U19)

5-0

7-0
Tue 12, Oct-19:00 - Spanish Primera U19
Cordoba(U19) vs Granada CF(U19)

0-1

0-2
Tue 12, Oct-19:00 - Spanish Primera U19
Tiro Pichon(U19) vs Almeria U19

2-0

2-0
Tue 12, Oct-19:59 - Spanish Primera U19
Coria(U19) vs Cadiz U19

1-1

1-1
Tue 12, Oct-14:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
CD Lealtad vs L\'Entregu CF

1-0

1-1
Tue 12, Oct-14:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
CD Roces vs CD Praviano

0-0

0-1
Tue 12, Oct-14:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
EI San Martin vs SD Lenense

0-0

0-1
Tue 12, Oct-14:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Langreo II vs Sporting de Gijon B

0-1

2-1
Tue 12, Oct-19:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
CD Tuilla vs CD Llanes

1-0

1-3
Tue 12, Oct-19:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Real Titanico DE Laviana vs CD Mosconia

1-0

2-0
Tue 12, Oct-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
UD Gijon Industrial vs Navarro

1-1

2-2
Tue 12, Oct-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Luarca vs CD Covadonga


1-0
Tue 12, Oct-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Caudal Deportivo vs CD Colunga

1-0

1-1
Tue 12, Oct-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Urraca CF vs Real Oviedo B

0-2

1-2
Tue 12, Oct-21:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Rapido de Bouzas vs CSD Arzua

1-0

2-0
Tue 12, Oct-19:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Racing Villalbes vs UD Somozas


1-0
Tue 12, Oct-19:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
CD Choco vs Sofan

0-1

2-1
Tue 12, Oct-19:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Polvorin vs Juvenil Ponteareas


2-0
Tue 12, Oct-19:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Viveiro CF vs CD Barco

0-1

2-2
Tue 12, Oct-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Ourense vs Deportivo La Coruna B

0-0

0-0
Tue 12, Oct-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
CF Noia vs CF Alondras

1-0

2-1
Tue 12, Oct-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
CD Estradense vs Atletico Arnoia

0-0

1-0
Tue 12, Oct-14:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
UD Los Barrios vs CD Cabecense

1-0

3-1
Tue 12, Oct-14:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Cordoba CF B vs Conil CF

1-0

1-0
Tue 12, Oct-14:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
CD Utrera vs CD Rota

0-0

1-1
Tue 12, Oct-14:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
UD Tomares vs Atletico Antoniano

1-0

1-0
Tue 12, Oct-19:30 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
AD Cartaya vs Sevilla C

0-0

0-0
Tue 12, Oct-19:30 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Ceuta B vs Lucena CF

0-2

0-2
Tue 12, Oct-19:59 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
CD Pozoblanco vs Salerm Cosmetics Puente Genil

0-0

1-0
Tue 12, Oct-13:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Constancia vs CF Platges De Calvia

0-0

0-0
Tue 12, Oct-14:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Santanyi vs CF Soller


0-1
Tue 12, Oct-14:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Mallorca B vs UD Poblense

1-1

2-1
Tue 12, Oct-14:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CE Felanitx vs CE Mercadal

0-1

0-1
Tue 12, Oct-14:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CE Campos vs Son Veri

1-0

3-1
Tue 12, Oct-14:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Portmany vs San Rafael

1-1

2-2
Tue 12, Oct-14:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Inter Ibiza vs Murense


2-1
Tue 12, Oct-14:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CD Serverense vs Sant Jordi

0-1

0-2
Tue 12, Oct-18:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CD Llosetense vs CD Binissalem

1-1

1-1
Tue 12, Oct-19:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
UD Collerense vs Rotlet Molinar


1-0
Tue 12, Oct-14:30 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
La Cuadra vs CD Marino

0-0

0-0
Tue 12, Oct-15:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
CD Vera Puerto De La Cruz vs Herbania

1-1

2-1
Tue 12, Oct-15:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
UD Las Zocas vs Union Viera

2-1

2-1
Tue 12, Oct-15:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
CD Buzanada vs CD Union Sur Yaiza

0-0

1-0
Tue 12, Oct-15:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
UD Las Palmas C vs CD Santa Ursula

0-0

2-1
Tue 12, Oct-15:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Gran Tarajal vs Villa Santa Brigida

0-0

1-2
Tue 12, Oct-19:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
Yague CF vs CD Arnedo


0-3
Tue 12, Oct-13:15 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
CD Baskonia vs Uritarra

0-0

1-0
Tue 12, Oct-13:15 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Santutxu vs Barakaldo CF

0-2

1-2
Tue 12, Oct-13:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Portugalete vs Amurrio

0-0

1-0
Tue 12, Oct-18:00 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Alaves B vs CD Lagun Onak

0-0

3-1
Tue 12, Oct-19:00 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Sociedad Deportiva Beasain vs SD Deusto

1-0

1-2
Tue 12, Oct-19:00 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Aurrera de Ondarroa vs CD Vitoria

0-0

0-2
Tue 12, Oct-19:00 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Anaitasuna vs Tolosa

0-0

0-0
Tue 12, Oct-19:00 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Beti Gazte vs Pasaia KE

2-2

2-3
Tue 12, Oct-19:59 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Cultural de Durango vs San Ignacio

1-1

2-2
Tue 12, Oct-21:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Callosa Deportiva CF vs Orihuela CF

0-0

1-1
Tue 12, Oct-14:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Athletic Torrellano vs Acero

0-0

1-1
Tue 12, Oct-19:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Silla CF vs Recambios Colon CD

0-0

1-1
Tue 12, Oct-19:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Atzeneta UE vs Jove Espanol

1-0

1-0
Tue 12, Oct-19:30 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Villajoyosa vs CD Olimpic Xativa

0-0

0-0
Tue 12, Oct-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Villarreal C vs Torrent CF


0-1
Tue 12, Oct-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Elche CF Ilicitano vs Valencia CF Mestalla

0-0

1-1
Tue 12, Oct-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
CD Roda vs Castellon II

0-0

0-0
Tue 12, Oct-14:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
CD Mirandes B vs Atletico Tordesillas

0-0

0-0
Tue 12, Oct-14:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Ribert vs Palencia CF

0-0

0-2
Tue 12, Oct-19:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Real Avila CF vs Colegios Diocesanos

1-0

1-0
Tue 12, Oct-19:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Cultural Leonesa B vs Atletico Bembibre

0-1

3-1
Tue 12, Oct-19:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Atletico Astorga vs CD La Virgen Del Camino

1-0

2-1
Tue 12, Oct-19:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Ciudad Rodrigo vs UD Santa Marta


1-0
Tue 12, Oct-19:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Arandina vs SD Almazan

0-0

2-0
Tue 12, Oct-22:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Real Jaen CF vs CD Huetor Tajar

0-0

0-0
Tue 12, Oct-13:30 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
CD El Palo vs Intergym Melilla

0-0

2-0
Tue 12, Oct-14:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Atletico Malagueno vs CD Alhaurino

1-0

1-1
Tue 12, Oct-14:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
CD Huetor Vega vs Alhaurin de la Torre

1-1

2-1
Tue 12, Oct-14:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
UD Torre del Mar vs Atletico de Porcuna

1-1

2-2
Tue 12, Oct-19:59 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Almeria B vs Torredonjimeno

0-1

2-2
Tue 12, Oct-19:59 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
UD San Pedro vs Marbella FC

1-0

1-0
Tue 12, Oct-21:45 - Sweden Div 2 Norra Svealand
IFK Stocksund vs FC Arlanda

3-1

5-2
Tue 12, Oct-19:00 - Sweden Folksam U21 Allsvenskan Mellersta
GAIS(U21) vs Norrby IF(U21)

0-4

2-6
Tue 12, Oct-19:00 - Sweden Folksam U21 Allsvenskan Mellersta
Varbergs BoIS(U21) vs Falkenbergs FF(U21)

3-1

4-2
Tue 12, Oct-16:00 - Sweden Folksam U21 Allsvenskan Sodra
Helsingborg(U21) vs Kalmar FF(U21)

1-0

2-0
Tue 12, Oct-17:30 - Sweden Folksam U21 Allsvenskan Sodra
Halmstads(U21) vs Trelleborgs FF(U21)

2-2

4-3
Tue 12, Oct-18:00 - Sweden Folksam U21 Allsvenskan Sodra
IFK Varnamo(U21) vs Mjallby AIF(U21)

1-0

4-1
Tue 12, Oct-21:00 - Sweden Woman\\\'s Cupen
Borgeby FK Wowen\'s vs FC Rosengard Women\'s

1-2

2-4
Tue 12, Oct-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Halide Edip Adivarspor vs Darica Genclerbirligi

0-0

0-0
Tue 12, Oct-20:30 - UEFA - EURO U21 Qualifying
Serbia(U21) vs France(U21)

0-2

0-3
Tue 12, Oct-20:30 - UEFA - EURO U21 Qualifying
Azerbaijan(U21) vs Croatia(U21)

0-4

1-5
Tue 12, Oct-20:30 - UEFA - EURO U21 Qualifying
Finland(U21) vs Austria(U21)

1-0

3-1
Tue 12, Oct-22:00 - UEFA - EURO U21 Qualifying
Belgium(U21) vs Denmark(U21)

1-0

1-0
Tue 12, Oct-22:00 - UEFA - EURO U21 Qualifying
Netherlands(U21) vs Wales(U21)

2-0

5-0
Tue 12, Oct-22:45 - UEFA - EURO U21 Qualifying
Spain(U21) vs Northern Ireland(U21)

2-0

3-0
Tue 12, Oct-15:00 - UEFA - EURO U21 Qualifying
Kazakhstan(U21) vs Turkey(U21)

0-1

0-1
Tue 12, Oct-18:00 - UEFA - EURO U21 Qualifying
Armenia(U21) vs North Macedonia(U21)

0-1

1-2
Tue 12, Oct-18:30 - UEFA - EURO U21 Qualifying
Slovakia(U21) vs Malta(U21)

2-0

4-0
Tue 12, Oct-18:30 - UEFA - EURO U21 Qualifying
Luxembourg(U21) vs Bosnia and Herzegovina(U21)

0-0

0-2
Tue 12, Oct-18:30 - UEFA - EURO U21 Qualifying
Poland(U21) vs San Marino(U21)

1-0

3-0
Tue 12, Oct-19:00 - UEFA - EURO U21 Qualifying
Ukraine(U21) vs Faroe Islands(U21)

1-0

1-0
Tue 12, Oct-19:00 - UEFA - EURO U21 Qualifying
Bulgaria(U21) vs Switzerland(U21)

0-1

0-1
Tue 12, Oct-19:00 - UEFA - EURO U21 Qualifying
Iceland(U21) vs Portugal(U21)

0-0

0-1
Tue 12, Oct-19:30 - UEFA - EURO U21 Qualifying
Lithuania(U21) vs Russia(U21)

0-0

0-3
Tue 12, Oct-19:30 - UEFA - EURO U21 Qualifying
Hungary(U21) vs Germany(U21)

1-2

1-5
Tue 12, Oct-19:30 - UEFA - EURO U21 Qualifying
Italy(U21) vs Sweden(U21)

1-0

1-1
Tue 12, Oct-19:30 - UEFA - EURO U21 Qualifying
Montenegro(U21) vs Ireland(U21)

2-0

2-1
Tue 12, Oct-19:59 - UEFA - EURO U21 Qualifying
Czech Republic(U21) vs Kosovo(U21)

2-0

3-0
Tue 12, Oct-19:59 - UEFA - EURO U21 Qualifying
Israel(U21) vs Latvia(U21)

1-1

2-1
Tue 12, Oct-19:59 - UEFA - EURO U21 Qualifying
Norway(U21) vs Estonia(U21)

1-0

3-0
Tue 12, Oct-19:59 - UEFA - EURO U21 Qualifying
Moldova(U21) vs Gibraltar(U21)

0-0

1-0
Tue 12, Oct-19:59 - UEFA - EURO U21 Qualifying
Belarus(U21) vs Liechtenstein(U21)

3-0

6-0
Tue 12, Oct-16:00 - UEFA European Women\\\'s U17 Championship
Ireland Women\'s(U17) vs Bulgaria Women\'s(U17)

3-0

3-0
Tue 12, Oct-16:00 - UEFA European Women\\\'s U17 Championship
Greece Women\'s(U17) vs Switzerland Women\'s(U17)

1-0

2-1
Tue 12, Oct-16:00 - UEFA European Women\\\'s U17 Championship
Austria Women\'s(U17) vs Denmark Women\'s(U17)

1-0

2-2
Tue 12, Oct-19:00 - UEFA European Women\\\'s U17 Championship
Norway Women\'s(U17) vs Hungary Women\'s(U17)

3-0

4-1
Tue 12, Oct-13:00 - UEFA-EURO U17 Championship
Denmark(U17) vs Turkey(U17)

3-2

3-3
Tue 12, Oct-17:30 - UEFA-EURO U17 Championship
Slovenia(U17) vs Austria(U17)

3-0

4-0
Tue 12, Oct-17:30 - UEFA-EURO U17 Championship
Kosovo(U17) vs Faroe Islands(U17)

0-0

1-0
Tue 12, Oct-18:00 - UEFA-EURO U17 Championship
Norway(U17) vs Belgium(U17)

0-0

0-2
Tue 12, Oct-18:00 - UEFA-EURO U17 Championship
Malta(U17) vs Montenegro U17

0-0

0-3
Tue 12, Oct-15:00 - UEFA-EURO U19 Championship
Poland(U19) vs Ukraine(U19)

2-1

2-2
Tue 12, Oct-15:00 - UEFA-EURO U19 Championship
Malta(U19) vs Finland(U19)

0-1

0-1
Tue 12, Oct-17:00 - UEFA-EURO U19 Championship
Hungary(U19) vs Austria(U19)

1-1

1-1
Tue 12, Oct-17:00 - UEFA-EURO U19 Championship
Kazakhstan(U19) vs Northern Ireland(U19)

0-0

1-2
Tue 12, Oct-17:00 - UEFA-EURO U19 Championship
Estonia(U19) vs Belarus(U19)

0-0

0-1
Tue 12, Oct-17:00 - UEFA-EURO U19 Championship
Denmark(U19) vs Czech Republic(U19)

0-0

1-1
Tue 12, Oct-17:00 - UEFA-EURO U19 Championship
Georgia(U19) vs Norway(U19)

1-0

1-0
Tue 12, Oct-17:00 - UEFA-EURO U19 Championship
Kosovo(U19) vs Wales(U19)

0-2

0-3
Tue 12, Oct-17:30 - UEFA-EURO U19 Championship
Lithuania(U19) vs Iceland(U19)

0-0

1-2
Tue 12, Oct-17:30 - UEFA-EURO U19 Championship
Slovenia(U19) vs Italy(U19)

0-2

1-3
Tue 12, Oct-14:15 - Ukraine Persha Liga
FK Uzhhorod vs Podillya Khmelnytskyi

0-1

0-1
Tue 12, Oct-16:30 - Ukraine Persha Liga
Prykarpattia Ivano Frankivsk vs FC Ahrobiznes Volochysk

0-0

0-0
Tue 12, Oct-02:00 - Uruguay Segunda Division
Central Espanol vs Albion FC (URU)

2-3

3-4
Tue 12, Oct-04:30 - Uruguay Segunda Division
Defensor SC vs CA Atenas

1-0

1-1
Tue 12, Oct-15:00 - Uzbekistan Pro League A
Shortan Guzar vs Xorazm Urganch

2-0

3-0
Tue 12, Oct-15:15 - Uzbekistan Pro League A
Aral Nukus vs Yangiyer

1-2

2-3
Tue 12, Oct-18:30 - WAFF U23 Championship
Saudi Arabia(U23) vs Jordan (U23)

1-1

1-3
Tue 12, Oct-22:45 - Wales Premier League
Barry Town United vs Cardiff Metropolitan University FC

0-0

0-1
Tue 12, Oct-22:45 - Wales Premier League
The New Saints vs Bala Town F.C.

0-1

2-1
Tue 12, Oct-22:45 - Wales Premier League
Caernarfon vs Flint Town United

1-0

2-3
Tue 12, Oct-22:45 - Wales Premier League
Connah\'s Quay Nomads FC vs Newtown AFC

0-2

0-2
Tue 12, Oct-22:45 - Wales Premier League
Penybont FC vs Haverfordwest County

0-0

2-1
Tue 12, Oct-23:00 - World Cup (Preliminaries) Africa
Guinea vs Morocco

1-2

1-4
Tue 12, Oct-17:00 - World Cup (Preliminaries) Africa
Zimbabwe vs Ghana

0-1

0-1
Tue 12, Oct-17:00 - World Cup (Preliminaries) Africa
Namibia vs Senegal

1-1

1-3
Tue 12, Oct-19:59 - World Cup (Preliminaries) Africa
South Africa vs Ethiopia

1-0

1-0
Tue 12, Oct-19:59 - World Cup (Preliminaries) Africa
Congo vs Togo

0-1

1-2
Tue 12, Oct-19:59 - World Cup (Preliminaries) Africa
Niger vs Algeria

0-2

0-4
Tue 12, Oct-22:45 - World Cup (Preliminaries) Europe
England vs Hungary

1-1

1-1
Tue 12, Oct-22:45 - World Cup (Preliminaries) Europe
Israel vs Moldova

1-0

2-1
Tue 12, Oct-22:45 - World Cup (Preliminaries) Europe
Ukraine vs Bosnia and Herzegovina

1-0

1-1
Tue 12, Oct-22:45 - World Cup (Preliminaries) Europe
Serbia vs Azerbaijan

1-1

3-1
Tue 12, Oct-22:45 - World Cup (Preliminaries) Europe
Sweden vs Greece

0-0

2-0
Tue 12, Oct-22:45 - World Cup (Preliminaries) Europe
Portugal vs Luxembourg

3-0

5-0
Tue 12, Oct-22:45 - World Cup (Preliminaries) Europe
Lithuania vs Switzerland

0-3

0-4
Tue 12, Oct-22:45 - World Cup (Preliminaries) Europe
Faroe Islands vs Scotland

0-0

0-1
Tue 12, Oct-22:45 - World Cup (Preliminaries) Europe
Denmark vs Austria

0-0

1-0
Tue 12, Oct-22:45 - World Cup (Preliminaries) Europe
Bulgaria vs Northern Ireland

0-1

2-1
Tue 12, Oct-22:45 - World Cup (Preliminaries) Europe
Albania vs Poland

0-0

0-1
Tue 12, Oct-22:45 - World Cup (Preliminaries) Europe
San Marino vs Andorra

0-1

0-3
Tue 12, Oct-22:45 - World Cup (Preliminaries) Europe
Kosovo vs Georgia

1-1

1-2
Tue 12, Oct-18:00 - World Cup (Preliminaries) Europe
Kazakhstan vs Finland

0-1

0-2
Tue 12, Oct-20:45 - World Cup (Preliminaries)Asia
United Arab Emirates vs Iraq

1-0

2-2
Tue 12, Oct-21:00 - World Cup (Preliminaries)Asia
Saudi Arabia vs China

2-0

3-2
Tue 12, Oct-14:14 - World Cup (Preliminaries)Asia
Japan vs Australia

1-0

2-1
Tue 12, Oct-17:30 - World Cup (Preliminaries)Asia
Iran vs Korea Republic

0-0

1-1
Tue 12, Oct-19:59 - World Cup (Preliminaries)Asia
Oman vs Vietnam

1-1

3-1
Tue 12, Oct-19:59 - World Cup (Preliminaries)Asia
Syria vs Lebanon

1-2

2-3
AD:
NOTICE
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.