AD:

Football Results for Sat 11, Sep 2021

All soccer/football results.

Complete Football Results for Sat 11, Sep 2021

BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


AD: Enjoy a 100% matched deposit bonus of up to 5BTC at Cloudbet. CLICK HERE TO JOIN NOW 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


Date and Time/Team Half Time Full Time
Sat 11, Sep-15:45 - Albania Super league
KF Tirana vs Skenderbeu Korce

1-1

4-2
Sat 11, Sep-15:45 - Albania Super league
KF Laci vs Vllaznia Shkoder

3-3

3-5
Sat 11, Sep-02:00 - Argentina Torneo Federal A
Sarmiento Resistencia vs Gimnasia C. Uruguay

0-0

0-0
Sat 11, Sep-03:30 - Argentina Torneo Federal A
Union Sunchales vs Crucero del Norte

0-0

1-0
Sat 11, Sep-03:30 - Argentina Torneo Federal A
Sportivo Belgrano vs Racing de Cordoba

1-1

1-1
Sat 11, Sep-02:10 - Argentinian Primera B - Nacional
Gimnasia Mendoza vs Chacarita Juniors

1-1

1-1
Sat 11, Sep-03:00 - Argentinian Primera B - Nacional
Estudiantes Rio Cuarto vs Atletico Atlanta

1-1

1-2
Sat 11, Sep-04:10 - Argentinian Primera B - Nacional
Belgrano vs Almirante Brown

0-0

0-1
Sat 11, Sep-15:30 - Armenia Division 2
Shirak vs Pyunik B

0-0

2-0
Sat 11, Sep-16:00 - Armenia Premier League
Noravank vs FC Noah

1-0

1-1
Sat 11, Sep-17:00 - Armenia Premier League
Ararat Yerevan vs Alashkert

2-1

3-2
Sat 11, Sep-11:00 - Australia Brisbane Capital League 1
Ipswich City vs Slacks Creek

1-1

3-1
Sat 11, Sep-12:00 - Australia Brisbane Capital League 1
North Pine vs Pine Hills

0-0

0-1
Sat 11, Sep-12:00 - Australia Brisbane Capital League 1
Annerley FC vs Logan Metro

1-0

1-3
Sat 11, Sep-12:00 - Australia Brisbane Premier League
Bayside United FC vs University of Queensland

1-0

2-0
Sat 11, Sep-12:00 - Australia Brisbane Premier League
Acacia Ridge vs Western Spirit

1-0

4-1
Sat 11, Sep-13:00 - Australia Brisbane Premier League
The Lakes vs Centenary Stormers

0-0

1-1
Sat 11, Sep-10:00 - Australia Brisbane Premier League Reserves
Acacia Ridge Reserves vs Western Spirit Reserve

1-2

1-4
Sat 11, Sep-09:00 - Australia Gold Coast Premier League
Palm Beach vs Runaway Bay SC

2-0

2-0
Sat 11, Sep-10:00 - Australia Gold Coast Premier League
Musgrave Yellow vs Broadbeach United

1-2

4-4
Sat 11, Sep-11:00 - Australia Queensland National Premier Leagues
Peninsula Power vs Gold Coast Knights

0-1

2-3
Sat 11, Sep-12:00 - Australia Queensland National Premier Leagues
Moreton Bay United vs Capalaba

1-0

4-0
Sat 11, Sep-13:30 - Australia Queensland National Premier Leagues
Eastern Suburbs Brisbane vs Brisbane Strikers

0-0

1-0
Sat 11, Sep-13:30 - Australia Queensland National Premier Leagues
Redlands United FC vs Magpies Crusaders

0-1

1-1
Sat 11, Sep-08:45 - Australia Queensland State League U23
Peninsula Power(U23) vs Gold Coast Knights(U23)

1-0

2-1
Sat 11, Sep-09:45 - Australia Queensland State League U23
Moreton Bay United(U23) vs Capalaba(U23)

2-1

4-2
Sat 11, Sep-11:00 - Australia Queensland State League U23
Souths United(U23) vs Western Pride(U23)

0-1

1-1
Sat 11, Sep-11:15 - Australia Queensland State League U23
Eastern Suburbs(U23) vs Brisbane Strikers(U23)

2-3

3-6
Sat 11, Sep-11:30 - Australia Queensland State League U23
Gold Coast United(U23) vs Logan Lightning(U23)

0-1

0-1
Sat 11, Sep-12:00 - Australia Queensland State Leagues
Mitchelton vs Southside Eagles

2-0

2-0
Sat 11, Sep-12:30 - Australia Queensland State Leagues
Brisbane City vs Holland Park Hawks FC

3-0

3-1
Sat 11, Sep-13:15 - Australia Queensland State Leagues
Souths United vs Western Pride

3-2

3-4
Sat 11, Sep-09:15 - Australia Queensland State Women\\\'s Premier League
SWQ Thunder Women\'s vs Western Pride Women\'s

0-4

0-6
Sat 11, Sep-10:00 - Australia Queensland State Women\\\'s Premier League
The Gap NPL Women\'s vs Brisbane Olympic Women\'s

0-0

0-1
Sat 11, Sep-11:00 - Australia Queensland State Women\\\'s Premier League
Capalaba Women\'s vs Eastern Suburbs NPL Women\'s

2-1

8-1
Sat 11, Sep-12:30 - Australia Queensland State Women\\\'s Premier League
Queensland Lions FC Women\'s vs Sunshine Coast Wanderers FC Women\'s

1-0

3-1
Sat 11, Sep-13:00 - Australia Queensland State Women\\\'s Premier League
Peninsula Power FC Women\'s vs Brisbane City Women\'s

0-3

0-3
Sat 11, Sep-08:00 - Australia Tasmania Premier League
South Hobart vs Hobart Olympia Warriors

1-0

2-0
Sat 11, Sep-08:00 - Australia Tasmania Premier League
Glenorchy Knights vs Launceston City

0-0

1-0
Sat 11, Sep-08:00 - Australia Tasmania Premier League
Kingborough Lions vs Devonport City Striker

1-1

2-1
Sat 11, Sep-08:00 - Australia Tasmania Premier League
Clarence Zebras vs Riverside Olympic

1-3

1-3
Sat 11, Sep-16:30 - Austria Erste Division
SC Austria Lustenau vs SKU Amstetten

0-0

3-1
Sat 11, Sep-16:30 - Austria Erste Division
St.Polten vs FC Dornbirn

0-1

0-3
Sat 11, Sep-19:00 - Austrian Bundesliga
Rapid Wien vs FC Trenkwalder Admira

1-0

1-2
Sat 11, Sep-19:00 - Austrian Bundesliga
Wolfsberger AC vs TSV Hartberg

0-2

1-3
Sat 11, Sep-19:00 - Austrian Bundesliga
WSG Swarovski Tirol vs Red Bull Salzburg

0-1

1-3
Sat 11, Sep-15:30 - Austrian Frauen Bundesliga
Sudburgenland Women\'s vs Austria Vienna Women\'s

1-5

1-7
Sat 11, Sep-16:15 - Austrian Frauen Bundesliga
SKV Altenmarkt Women\'s vs FSK St Polten Spratzern Women\'s

0-3

0-5
Sat 11, Sep-15:00 - Austrian Frauen Bundesliga
Bergheim/Hof Women\'s vs Wacker Innsbruck Women\'s

0-1

2-1
Sat 11, Sep-19:30 - Austrian Regionalliga East
Mauerwerk vs SV Leobendorf

0-1

0-2
Sat 11, Sep-19:30 - Austrian Regionalliga East
SV Stripfing vs Wiener Sportklub

0-0

1-1
Sat 11, Sep-21:00 - Austrian Regionalliga Mitte
USV St. Anna vs Union Gurten

1-1

3-2
Sat 11, Sep-15:30 - Austrian Regionalliga Mitte
Wolfsberger AC Amateure vs SC Kalsdorf

0-2

0-4
Sat 11, Sep-19:59 - Austrian Regionalliga Mitte
SV Allerheiligen vs Bad Gleichenberg

2-2

3-2
Sat 11, Sep-18:00 - Austrian Regionalliga West-Salzburg
USK Anif vs SV Seekirchen

1-0

5-1
Sat 11, Sep-18:00 - Austrian Regionalliga West-Salzburg
Salzburger AK 1914 vs SV Austria Salzburg

0-1

0-2
Sat 11, Sep-19:00 - Austrian Regionalliga West-Salzburg
Bischofshofen vs Kuchl

0-0

0-0
Sat 11, Sep-19:00 - Austrian Regionalliga West-Salzburg
FC Pinzgau Saalfelden vs TSV St. Johann

1-0

1-1
Sat 11, Sep-21:00 - Austrian Regionalliga West-Tyrol
Kitzbuhel vs WSG Swarovski Tirol B

2-0

2-3
Sat 11, Sep-19:00 - Austrian Regionalliga West-Tyrol
SV Hall vs Worgl

0-0

0-2
Sat 11, Sep-19:00 - Austrian Regionalliga West-Tyrol
Kufstein vs SV Fugen

3-1

3-1
Sat 11, Sep-18:00 - Austrian Regionalliga West-Vorarlberg
SC Bregenz vs Admira Dornbirn

0-1

0-2
Sat 11, Sep-18:00 - Austrian Regionalliga West-Vorarlberg
VfB Hohenems vs RW Rankweil

0-0

1-0
Sat 11, Sep-22:00 - Bahrain Premier League
Al Hala vs Al Najma Club

1-0

1-1
Sat 11, Sep-19:30 - Bahrain Premier League
Al-Muharraq vs East Riffa

1-1

2-3
Sat 11, Sep-19:30 - Bahrain Premier League
Manama Club vs Al Khaldiya

0-1

2-1
Sat 11, Sep-18:00 - Belarus Pershaya Liga
Dnepr Mogilev vs FK Orsha

3-0

6-2
Sat 11, Sep-16:00 - Belarus Pershaya Liga
Naftan Novopolock vs FK Lida

1-0

3-2
Sat 11, Sep-14:00 - Belarus Pershaya Liga
Slonim vs Lokomotiv Gomel

2-0

2-2
Sat 11, Sep-17:50 - Belarus Premier League
FC Minsk vs FC Torpedo Zhodino

0-0

0-2
Sat 11, Sep-15:50 - Belarus Premier League
FK Isloch Minsk vs Neman Grodno

0-0

2-0
Sat 11, Sep-16:00 - Belarus Premier League
Shakhter Soligorsk vs Sputnik Rechitsa


3-0
Sat 11, Sep-21:50 - Belarus Premier League
FC Gomel vs FC Vitebsk

2-1

4-1
Sat 11, Sep-19:50 - Belarus Premier League
Dinamo Brest vs FC Slutsk

0-0

0-0
Sat 11, Sep-19:00 - Belarus Reserves League
Smorgon FC Reserve vs BATE Borisov Reserves

1-0

2-3
Sat 11, Sep-13:30 - Belarus Reserves League
Energetyk-BGU Minsk Reserve vs Dinamo Minsk Reserves

0-0

1-0
Sat 11, Sep-14:00 - Belarus Reserves League
Slavia Mozyr Reserve vs FK Ruh Brest Reserves

0-0

0-1
Sat 11, Sep-21:30 - Belgian First Amateur Division
Thes Sport Tessenderlo vs Rupel Boom


2-0
Sat 11, Sep-22:00 - Belgian First Amateur Division
Royal Olympic Club Charleroi vs Patro Eisden

0-0

0-0
Sat 11, Sep-22:00 - Belgian First Amateur Division
KSK Heist vs FCV Dender EH

2-0

2-0
Sat 11, Sep-18:15 - Belgian Jupiler League
AS Eupen vs Royal Antwerp FC

0-0

0-1
Sat 11, Sep-20:30 - Belgian Jupiler League
Zulte Waregem vs Cercle Brugge

1-0

2-4
Sat 11, Sep-22:45 - Belgium - 2e Klasse
Excelsior Virton vs Lommel SK

0-0

2-1
Sat 11, Sep-15:30 - Belgium Women 1st National
Ladies Genk B Women\'s vs Gent B Women\'s

0-1

0-2
Sat 11, Sep-16:00 - Belgium Women\\\'s Premier League
Zulte Waregem Women\'s vs Club Brugge Women\'s

0-2

0-3
Sat 11, Sep-17:00 - Belgium Women\\\'s Premier League
Standard Liege Women\'s vs Eendracht Aalst Women\'s

4-1

4-2
Sat 11, Sep-23:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Royal Pari vs CD San Jose

2-1

6-1
Sat 11, Sep-21:00 - Bosnia Premijer Liga
Radnik Bijeljina vs FK Tuzla City

1-1

1-3
Sat 11, Sep-18:30 - Bosnia Premijer Liga
Leotar vs Zrinjski Mostar

0-1

0-1
Sat 11, Sep-23:00 - Bosnia Premijer Liga
Sloboda Tuzla vs Borac Banja Luka

1-0

1-1
Sat 11, Sep-18:00 - Brasileiro Serie B
Cruzeiro (MG) vs Ponte Preta

0-0

1-0
Sat 11, Sep-02:00 - Brasileiro Serie B
Vitoria Salvador BA vs Remo Belem (PA)

1-0

1-2
Sat 11, Sep-04:30 - Brasileiro Serie B
Vila Nova (GO) vs Clube Nautico Capibaribe

1-0

1-0
Sat 11, Sep-23:30 - Brasileiro Serie B
Botafogo (RJ) vs Londrina (PR)

3-0

4-0
Sat 11, Sep-23:30 - Brasileiro Serie B
Sampaio Correa (MA) vs Operario Ferroviario PR

0-0

0-0
Sat 11, Sep-22:00 - Brazil Campeonato Mineiro Division 2
Nacional AC Muriae MG vs EC Democrata GV


2-0
Sat 11, Sep-23:00 - Brazil Campeonato Mineiro Division 2
Villa Nova-MG vs Tupynambas/MG


2-1
Sat 11, Sep-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth
Vera Cruz/PE Youth vs Santa Cruz PE Youth


1-0
Sat 11, Sep-22:00 - Brazil National Football Tournament U20
Internacional (RS) Youth vs America MG Youth

0-1

1-1
Sat 11, Sep-22:00 - Brazil National Football Tournament U20
Bahia Youth vs Cruzeiro Youth

1-1

2-3
Sat 11, Sep-22:30 - Brazil Paranaense Division 2
Independiente FSJ vs CE Uniao PR

2-0

2-1
Sat 11, Sep-22:30 - Brazil Paranaense Division 2
Nacional PR vs Vere PR

1-0

2-0
Sat 11, Sep-22:30 - Brazil Paranaense Division 2
Araucaria/PR vs Andraus Brasil


0-2
Sat 11, Sep-22:00 - Brazil Pernambucano Division 2
Ipojuca PE vs Ferroviario Do Cabo


0-1
Sat 11, Sep-15:15 - Bulgaria B PFG
Strumska Slava vs FC Hebar Pazardzhik

0-1

0-1
Sat 11, Sep-19:59 - Bulgaria B PFG
Botev Plovdiv II vs Etar Veliko Tarnovo

0-1

0-2
Sat 11, Sep-21:45 - Bulgaria Premier
CSKA Sofia vs Slavia Sofia

0-0

1-1
Sat 11, Sep-19:30 - Bulgaria Premier
Ludogorets Razgrad vs Cherno More Varna

1-0

2-0
Sat 11, Sep-21:00 - CAF Champions League
Teungueth FC vs ASEC Mimosas

0-0

0-1
Sat 11, Sep-18:30 - CAF Champions League
Bouenguidi FC DC Koulamoutou vs Maniema Union

1-1

1-1
Sat 11, Sep-18:00 - CAF Champions League
Sagrada Esperanca vs FC Platinum

0-0

0-0
Sat 11, Sep-18:00 - CAF Champions League
Arta/Solar7 vs Tusker FC Nairobi

1-1

1-1
Sat 11, Sep-19:00 - CAF Champions League
AS Sonabel vs Stade Malien de Bamako

0-1

0-1
Sat 11, Sep-19:30 - CAF Champions League
US Gendarmerie Nationale vs Le Messager Ngozi

0-0

1-1
Sat 11, Sep-17:00 - CAF Champions League
Royal Leopards vs ZESCO United Ndola

0-0

1-0
Sat 11, Sep-17:00 - CAF Champions League
UD Songo vs AS Otoho

0-0

1-0
Sat 11, Sep-17:00 - CAF Champions League
Jwaneng Galaxy vs DFC 8e Arrondissement

0-0

2-0
Sat 11, Sep-19:59 - CAF Champions League
Esae FC vs F.C. Nouadhibou

0-1

1-1
Sat 11, Sep-19:59 - CAF Champions League
Fortune FC vs ES Setif

1-0

3-0
Sat 11, Sep-18:00 - CAF Confederation Cup
Atlabara vs Al-Ahly Merowe

0-1

0-2
Sat 11, Sep-19:00 - CAF Confederation Cup
Futuro Kings vs Marumo Gallants FC


2-1
Sat 11, Sep-17:00 - CAF Confederation Cup
Red Arrows vs Young Buffaloes

1-0

2-1
Sat 11, Sep-20:30 - CAF Confederation Cup
Binga vs Monrovia Club Breweries

1-0

3-0
Sat 11, Sep-19:59 - CAF Confederation Cup
Azam FC vs Horseed FC

1-1

3-1
Sat 11, Sep-23:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
America MG vs Atletico Paranaense

0-0

2-0
Sat 11, Sep-21:30 - Canadian Premier League
Atletico Ottawa vs HFX Wanderers

0-1

1-2
Sat 11, Sep-15:35 - Chinese Football League Divison 1
Nanjing City vs Shenyang Urban

0-0

2-1
Sat 11, Sep-12:30 - Chinese Football League Divison 1
Jiangxi Beidamen FC vs Meizhou Hakka

0-3

0-4
Sat 11, Sep-11:00 - Chinese Football League Divison 2
Qingdao Hainiu vs Shanghai Jiading Huilong

1-0

1-0
Sat 11, Sep-11:00 - Chinese Football League Divison 2
Dongguan United vs Xiamen Ludao

0-2

0-2
Sat 11, Sep-15:00 - Chinese Sports Game-U20 FootBall
Shaanxi U20 vs XinJiang U20

0-1

0-1
Sat 11, Sep-15:30 - Chinese Sports Game-U20 FootBall
ZheJiang U20 vs BeiJing U20

0-0

1-0
Sat 11, Sep-12:00 - Chinese Sports Game-U20 FootBall
Liao Ning U20 vs SiChuan U20

0-0

0-0
Sat 11, Sep-12:00 - Chinese Sports Game-U20 FootBall
HuBei U20 vs ShangHai U20

1-1

2-2
Sat 11, Sep-08:15 - Club Friendly
Launceston United vs Northern Rangers

1-0

1-0
Sat 11, Sep-10:15 - Club Friendly
Magic United vs Caboolture FC

2-1

2-1
Sat 11, Sep-10:30 - Club Friendly
Kingborough Lions B vs Taroona

2-0

2-0
Sat 11, Sep-10:30 - Club Friendly
Casuarina vs Darwin Hearts

3-0

7-0
Sat 11, Sep-18:45 - Club Friendly
Ergotelis vs Chania Kissamikos

1-1

1-1
Sat 11, Sep-12:45 - Club Friendly
North Star vs Virginia United

4-0

4-0
Sat 11, Sep-18:00 - Club Friendly
FC Luzern Women\'s vs Grasshoppers Women\'s

2-2

2-4
Sat 11, Sep-16:30 - Club Friendly
Brann B vs Frigg FK

0-2

2-3
Sat 11, Sep-13:30 - Club Friendly
Kitchee vs LeeMan

1-0

2-1
Sat 11, Sep-14:30 - Club Friendly
Mindil Aces vs Port Darwin

2-0

5-0
Sat 11, Sep-04:40 - Colombia Copa Mustang
Jaguares de Cordoba vs Dep.Independiente Medellin

0-0

0-1
Sat 11, Sep-23:00 - Colombia Copa Mustang
Patriotas FC vs Envigado

0-0

0-0
Sat 11, Sep-00:00 - Colombia Copa Premier
Cortulua vs Tigres FC

2-0

3-0
Sat 11, Sep-19:59 - Colombia Copa Premier
Real Santander vs Barranquilla FC

1-0

1-1
Sat 11, Sep-21:05 - Croatia - 1. Division
NK Rijeka vs Slaven Belupo Koprivnica

0-0

2-1
Sat 11, Sep-19:00 - Croatia - 1. Division
Dinamo Zagreb vs HNK Sibenik

0-0

2-0
Sat 11, Sep-21:00 - Croatia - 2. Division
NK Varteks Varazdin vs Kustosija

1-2

3-3
Sat 11, Sep-18:30 - Croatia - 2. Division
Rudes vs Inter Zapresic

2-0

3-0
Sat 11, Sep-18:30 - Croatia - 2. Division
NK Dugopolje vs NK Dubrava Tim Kabel

0-0

1-0
Sat 11, Sep-18:30 - Croatia - 2. Division
NK Jarun vs HNK Cibalia

1-0

3-0
Sat 11, Sep-12:00 - Croatia U19
NK Lokomotiva Zagreb U19 vs Inter Zapresic(U19)


5-2
Sat 11, Sep-19:00 - Croatia U19
Hajduk Split (U19) vs NK Orijent U19


3-0
Sat 11, Sep-21:00 - Cyprus 1 Division
Aris Limassol vs Apollon Limassol FC

0-1

0-1
Sat 11, Sep-19:00 - Cyprus 1 Division
Ethnikos Achnas vs PAEEK Keryneias

1-2

1-3
Sat 11, Sep-19:59 - Cyprus 2 Division
Onisilos Sotiras vs Asil Lysi

1-1

2-1
Sat 11, Sep-19:59 - Cyprus 2 Division
Anagennisi Deryneia vs Nea Salamis

0-2

0-3
Sat 11, Sep-19:59 - Cyprus 2 Division
Alki Oroklini vs Olympiada Lympion

1-2

2-3
Sat 11, Sep-19:59 - Cyprus 2 Division
Xylotympou vs Akritas Chloraka

1-1

2-1
Sat 11, Sep-19:59 - Cyprus 2 Division
Omonia 29is Maiou vs Ayia Napa

1-1

2-1
Sat 11, Sep-19:00 - Czech Republic 2. Liga
Prostejov vs Chrudim

2-0

2-0
Sat 11, Sep-12:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A
FK Banik Sokolov vs SK Rakovnik

4-1

5-2
Sat 11, Sep-12:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A
SK Motorlet Praha vs FK Slavoj Vysehrad

0-0

1-1
Sat 11, Sep-12:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A
Benesov vs Admira Praha

0-0

0-0
Sat 11, Sep-12:30 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A
FK Kraluv Dvur vs Povltava FA

1-1

2-1
Sat 11, Sep-16:30 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A
Jiskra Domazlice vs Plzen B

2-3

3-3
Sat 11, Sep-12:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group B
Jablonec B vs Mlada Boleslav B

0-1

1-2
Sat 11, Sep-12:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group B
Prepere vs Zbuzany

3-0

7-0
Sat 11, Sep-18:00 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group B
Jiskra Usti nad Orlici vs Sokol Zivanice

1-1

1-2
Sat 11, Sep-18:00 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group B
Slovan Velvary vs Dukla Praha B

1-2

3-3
Sat 11, Sep-21:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
FC Viktoria Plzen vs Sparta Prague

2-1

3-2
Sat 11, Sep-18:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
Teplice vs Banik Ostrava

0-0

1-2
Sat 11, Sep-18:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
FC Fastav Zlin vs FC Bohemians 1905

0-1

1-3
Sat 11, Sep-18:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
Pardubice vs Slovan Liberec

0-2

2-2
Sat 11, Sep-12:30 - Czech Republic Gambrinus Liga Women\\\'s
Slovan Liberec Women\'s vs Pardubice Women\'s

0-1

3-2
Sat 11, Sep-12:30 - Czech Republic Gambrinus Liga Women\\\'s
Dukla Praha Women\'s vs Slavia Praha Women\'s

0-5

0-9
Sat 11, Sep-13:00 - Czech Republic Gambrinus Liga Women\\\'s
FC Viktoria Plzen Women\'s vs Sparta Praha Women\'s

0-3

0-4
Sat 11, Sep-12:15 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Velke Mezirici vs Uhersky Brod

0-2

0-2
Sat 11, Sep-12:15 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Vysocina Jihlava B vs Dolni Benesov

1-0

3-3
Sat 11, Sep-12:15 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Vratimov vs 1. SC Znojmo

1-0

2-2
Sat 11, Sep-18:00 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Hanacka Slavia Kromeriz vs Sigma Olomouc B

0-1

0-2
Sat 11, Sep-18:00 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Blansko vs Synot Slovacko II

1-2

1-3
Sat 11, Sep-15:00 - Czech Republic U19 League
Opava (U19) vs Pardubice(U19)

0-1

0-1
Sat 11, Sep-15:00 - Czech Republic U19 League
Synot Slovacko(U19) vs Mlada Boleslav(U19)

0-1

1-1
Sat 11, Sep-15:30 - Czech Republic U19 League
Zlin(U19) vs Sparta Praha(U19)

0-0

0-2
Sat 11, Sep-13:00 - Czech Republic U19 League
SK Sigma Olomouc(U19) vs Viktoria Plzen U19

1-2

2-5
Sat 11, Sep-13:00 - Czech Republic U19 League
Ceske Budejovice(U19) vs Brno(U19)

0-0

1-0
Sat 11, Sep-13:00 - Czech Republic U19 League
Hradec Kralove(U19) vs Pribram U19

1-0

1-3
Sat 11, Sep-14:00 - Czech Republic U19 League
Banik Ostrava(U19) vs Meteor Praha(U19)

3-0

4-0
Sat 11, Sep-14:30 - Czech Republic U19 League
MFK Karvina(U19) vs Slavia Praha(U19)

0-2

0-2
Sat 11, Sep-15:10 - Denmark Woman\\\'s League
Brondby Women\'s vs Fortuna Hjorring Women\'s

0-1

0-3
Sat 11, Sep-17:00 - Denmark Woman\\\'s League
Kolding BK Women\'s vs Thisted FC Women\'s

0-0

0-1
Sat 11, Sep-16:00 - Denmark Woman\\\'s League Divison 1
Odense Women\'s vs Vildbjerg SF Women\'s

1-1

2-1
Sat 11, Sep-17:00 - Denmark Woman\\\'s League Divison 1
Varde_IF Women\'s vs Boldklubben AF 1893 Women\'s

0-0

0-2
Sat 11, Sep-14:00 - Denmark Woman\\\'s League Divison 1
Naesby BK Woman\'s vs Sundby BK Women\'s

0-2

0-5
Sat 11, Sep-17:15 - Denmark Youth U17
Randers FC(U17) vs Odense BK (U17)

1-1

2-2
Sat 11, Sep-17:30 - Denmark Youth U17
Silkeborg IF(U17) vs Nordsjaelland (U17)

1-0

4-1
Sat 11, Sep-16:45 - Denmark Youth U17
Sonderjyske(U17) vs Aalborg BK(U17)

1-1

4-1
Sat 11, Sep-13:30 - Denmark Youth U17
Horsens(U17) vs FC Kobenhavn(U17)

0-2

1-3
Sat 11, Sep-14:00 - Denmark Youth U17
Esbjerg FB(U17) vs Brondby(U17)

0-2

1-2
Sat 11, Sep-17:15 - Denmark Youth U17
Lyngby(U17) vs Aarhus AGF(U17)

0-0

4-1
Sat 11, Sep-16:00 - Denmark Youth U19
Esbjerg FB(U19) vs Brondby(U19)

1-2

1-2
Sat 11, Sep-18:00 - Denmark Youth U19
Midtjylland(U19) vs Vejle(U19)

1-1

4-4
Sat 11, Sep-14:30 - Denmark Youth U19
Sonderjyske(U19) vs Aalborg BK(U19)

1-1

2-1
Sat 11, Sep-15:00 - Denmark Youth U19
Lyngby(U19) vs Aarhus AGF(U19)

3-0

4-0
Sat 11, Sep-15:00 - Denmark Youth U19
Silkeborg IF(U19) vs Nordsjaelland (U19)

1-2

4-3
Sat 11, Sep-15:00 - Denmark Youth U19
Horsens(U19) vs FC Kobenhavn(U19)

1-2

1-4
Sat 11, Sep-15:00 - Denmark Youth U19
Randers Freja(U19) vs Odense BK U19

1-1

3-3
Sat 11, Sep-01:15 - El Salvador Primera Division
Alianza San Salvador vs Once Deportivo Ahuachapan

1-0

1-0
Sat 11, Sep-18:00 - England Conference South Division
Slough Town vs St Albans City

2-2

2-3
Sat 11, Sep-18:00 - England Conference South Division
Havant & Waterlooville FC vs Oxford City

0-2

1-2
Sat 11, Sep-18:00 - England Conference South Division
Chippenham Town vs Chelmsford City

1-2

2-3
Sat 11, Sep-18:00 - England Conference South Division
Braintree Town vs Bath City

0-1

1-3
Sat 11, Sep-18:00 - England Conference South Division
Dartford vs Tonbridge Angels

1-1

1-1
Sat 11, Sep-18:00 - England Conference South Division
Hemel Hempstead Town vs Eastbourne Borough

0-1

2-2
Sat 11, Sep-18:00 - England Conference South Division
Hampton & Richmond vs Ebbsfleet United

2-0

3-0
Sat 11, Sep-18:00 - England Conference South Division
Maidstone United vs Concord Rangers

1-1

2-2
Sat 11, Sep-18:00 - England Conference South Division
Dorking Wanderers vs Billericay Town

2-0

2-1
Sat 11, Sep-14:30 - England FA Women Super League
West Ham United Women\'s vs Aston Villa Women\'s

1-0

1-1
Sat 11, Sep-18:00 - England League One
Ipswich vs Bolton Wanderers

2-3

2-5
Sat 11, Sep-18:00 - England League One
Sunderland vs Accrington Stanley

1-1

2-1
Sat 11, Sep-18:00 - England League One
Milton Keynes Dons vs Portsmouth

0-0

1-0
Sat 11, Sep-18:00 - England League One
Wigan Athletic vs Doncaster Rovers

1-1

2-1
Sat 11, Sep-18:00 - England League One
Shrewsbury Town vs Crewe Alexandra

1-1

1-1
Sat 11, Sep-18:00 - England League One
Oxford United vs Wycombe Wanderers

0-0

0-0
Sat 11, Sep-18:00 - England League One
Rotherham United vs Fleetwood Town

2-1

2-4
Sat 11, Sep-18:00 - England League One
Cambridge United vs Lincoln City

0-3

1-5
Sat 11, Sep-18:00 - England League One
Charlton Athletic vs Cheltenham Town

0-2

1-2
Sat 11, Sep-18:00 - England League One
Plymouth Argyle vs Sheffield Wed

2-0

3-0
Sat 11, Sep-18:00 - England League One
Morecambe vs AFC Wimbledon

0-1

3-4
Sat 11, Sep-18:00 - England League One
Burton Albion FC vs Gillingham

0-1

1-1
Sat 11, Sep-18:00 - England League Two
Scunthorpe United vs Exeter City

0-1

0-4
Sat 11, Sep-18:00 - England League Two
Rochdale vs Tranmere Rovers

0-0

1-0
Sat 11, Sep-18:00 - England League Two
Walsall vs Mansfield Town

2-0

3-1
Sat 11, Sep-18:00 - England League Two
Leyton Orient vs Oldham Athletic AFC

2-0

4-0
Sat 11, Sep-18:00 - England League Two
Hartlepool United FC vs Bristol Rovers

0-0

1-0
Sat 11, Sep-18:00 - England League Two
Swindon vs Port Vale

0-1

1-2
Sat 11, Sep-18:00 - England League Two
Crawley Town vs Carlisle

1-0

2-1
Sat 11, Sep-18:00 - England League Two
Forest Green Rovers vs Northampton Town

0-0

1-0
Sat 11, Sep-18:00 - England League Two
Sutton United vs Stevenage FC

0-0

2-1
Sat 11, Sep-18:00 - England League Two
Salford City F.C. vs Bradford City AFC

0-0

1-0
Sat 11, Sep-18:00 - England Northern Division one
Lincoln United vs Marske United


0-3
Sat 11, Sep-18:00 - England Northern Division one
Stocksbridge Park Steels vs Bridlington Town


2-0
Sat 11, Sep-18:00 - England Northern Division one
Kidsgrove Athletic vs Trafford


0-2
Sat 11, Sep-18:00 - England Northern Division one
Yorkshire Amateur vs Pickering Town

0-0

0-0
Sat 11, Sep-18:00 - England Northern Premier League
Scarborough Athletic vs Bamber Bridge

1-2

2-4
Sat 11, Sep-18:00 - England Northern Premier League
Hyde United vs South Shields

1-0

1-2
Sat 11, Sep-18:00 - England Northern Premier League
Warrington Town FC vs Gainsborough Trinity

0-0

1-0
Sat 11, Sep-18:00 - England Northern Premier League
Ashton United vs Buxton FC

1-1

1-1
Sat 11, Sep-18:00 - England Northern Premier League
Radcliffe Borough vs Nantwich Town

1-1

3-1
Sat 11, Sep-18:00 - England Northern Premier League
Matlock Town vs Stalybridge Celtic

0-1

2-1
Sat 11, Sep-18:00 - England Northern Premier League
FC United of Manchester vs Stafford Rangers

0-1

1-3
Sat 11, Sep-18:00 - England Northern Premier League
Morpeth Town vs Witton Albion

1-1

1-2
Sat 11, Sep-18:00 - England Northern Premier League
Mickleover Sports vs Whitby Town

1-0

1-2
Sat 11, Sep-18:00 - England Northern Premier League
Atherton Collieries vs Grantham Town

0-0

1-0
Sat 11, Sep-18:00 - England Northern Premier League
Basford United F.C. vs Lancaster City

1-0

1-0
Sat 11, Sep-18:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Cheshunt vs Merstham

0-1

0-1
Sat 11, Sep-18:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Bishop\'s Stortford vs AFC Hornchurch

0-0

1-0
Sat 11, Sep-18:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Folkestone Invicta vs Horsham

0-0

2-1
Sat 11, Sep-18:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Lewes vs Enfield Town

3-0

4-1
Sat 11, Sep-18:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Bognor Regis Town vs Carshalton Athletic FC

1-0

1-0
Sat 11, Sep-18:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Kingstonian vs Brightlingsea Regent

1-0

3-1
Sat 11, Sep-18:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Worthing vs East Thurrock United

2-2

3-2
Sat 11, Sep-18:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Margate vs Leatherhead

2-0

4-2
Sat 11, Sep-18:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Bowers & Pitsea vs Wingate & Finchley

1-0

3-1
Sat 11, Sep-18:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Haringey Borough vs Corinthian Casuals

0-0

0-1
Sat 11, Sep-18:00 - England Southern Division one
Cirencester Town vs Frome Town


1-1
Sat 11, Sep-18:00 - England Southern Division one
Paulton Rovers vs Highworth Town


2-3
Sat 11, Sep-18:00 - England Southern League Central Division
Coalville Town vs Stourbridge

2-0

3-0
Sat 11, Sep-18:00 - England Southern League Central Division
Hednesford Town vs Barwell

0-1

1-1
Sat 11, Sep-18:00 - England Southern League Central Division
Nuneaton Borough vs Rushden&Diamonds

0-0

0-1
Sat 11, Sep-18:00 - England Southern League Central Division
Bromsgrove Sporting vs Hitchin Town

0-0

1-0
Sat 11, Sep-18:00 - England Southern League Central Division
Redditch United vs Biggleswade Town

1-0

1-0
Sat 11, Sep-18:00 - England Southern League Central Division
Banbury United vs Needham Market

3-2

3-3
Sat 11, Sep-18:00 - England Southern League Central Division
Lowestoft Town vs Rushall Olympic

0-1

2-3
Sat 11, Sep-18:00 - England Southern League Central Division
St Ives Town vs Tamworth

0-1

1-2
Sat 11, Sep-18:00 - England Southern League Central Division
Royston Town vs Alvechurch

0-0

0-0
Sat 11, Sep-18:00 - England Southern League Central Division
Peterborough Sports vs Leiston FC

1-1

1-2
Sat 11, Sep-18:00 - England Southern Premier League
Farnborough Town vs Taunton Town

2-0

3-2
Sat 11, Sep-18:00 - England Southern Premier League
Tiverton Town vs Swindon Supermarine

0-0

1-1
Sat 11, Sep-18:00 - England Southern Premier League
Hayes &Yeading vs Hartley Wintney

0-1

6-1
Sat 11, Sep-18:00 - England Southern Premier League
Dorchester Town vs Walton Casuals

2-0

2-0
Sat 11, Sep-18:00 - England Southern Premier League
Metropolitan Police vs Poole Town

0-0

1-1
Sat 11, Sep-18:00 - England Southern Premier League
Harrow Borough vs Weston Super Mare

0-0

1-0
Sat 11, Sep-18:00 - England Southern Premier League
Truro City vs Beaconsfield Town F.C.

0-1

0-1
Sat 11, Sep-18:00 - England Southern Premier League
Wimborne Town vs Chesham United

1-0

1-2
Sat 11, Sep-18:00 - England Southern Premier League
Gosport Borough vs Yate Town

1-1

2-1
Sat 11, Sep-18:00 - England Southern Premier League
Merthyr Town vs Hendon

0-2

0-2
Sat 11, Sep-18:00 - England Southern Premier League
Kings Langley vs Salisbury City

1-0

1-2
Sat 11, Sep-18:00 - England The Championship
Sheffield United vs Peterborough United

1-1

6-2
Sat 11, Sep-18:00 - England The Championship
West Bromwich(WBA) vs Millwall

0-0

1-1
Sat 11, Sep-18:00 - England The Championship
Stoke City vs Huddersfield Town

0-0

2-1
Sat 11, Sep-18:00 - England The Championship
Reading vs Queens Park Rangers

1-1

3-3
Sat 11, Sep-18:00 - England The Championship
Blackpool vs Fulham

0-0

1-0
Sat 11, Sep-18:00 - England The Championship
Coventry vs Middlesbrough

0-0

2-0
Sat 11, Sep-18:00 - England The Championship
Blackburn Rovers vs Luton Town

2-0

2-2
Sat 11, Sep-18:00 - England The Championship
AFC Bournemouth vs Barnsley

1-0

3-0
Sat 11, Sep-18:00 - England The Championship
Bristol City vs Preston North End

0-0

0-0
Sat 11, Sep-18:00 - England The Championship
Swansea City vs Hull City

0-0

0-0
Sat 11, Sep-16:00 - England U23 Premier League
Arsenal(U23) vs Manchester United(U23)

2-0

3-1
Sat 11, Sep-16:00 - England U23 Premier League
Leeds United U23 vs West Ham United U23

1-0

2-2
Sat 11, Sep-18:00 - England U23 Premier League
Manchester City(U23) vs Chelsea(U23)

1-1

4-1
Sat 11, Sep-18:00 - England U23 Premier League
Tottenham Hotspur(U23) vs Liverpool(U23)

1-1

2-1
Sat 11, Sep-15:30 - English Premier League
Crystal Palace vs Tottenham Hotspur

0-0

3-0
Sat 11, Sep-18:00 - English Premier League
Southampton vs West Ham United

0-0

0-0
Sat 11, Sep-18:00 - English Premier League
Watford vs Wolverhampton Wanderers

0-0

0-2
Sat 11, Sep-18:00 - English Premier League
Manchester United vs Newcastle

1-0

4-1
Sat 11, Sep-18:00 - English Premier League
Leicester City vs Manchester City

0-0

0-1
Sat 11, Sep-18:00 - English Premier League
Brentford vs Brighton & Hove Albion

0-0

0-1
Sat 11, Sep-18:00 - English Premier League
Arsenal vs Norwich City

0-0

1-0
Sat 11, Sep-20:30 - English Premier League
Chelsea FC vs Aston Villa

1-0

3-0
Sat 11, Sep-14:00 - Estonia Esi Liiga
JK Tallinna Kalev vs Tallinna FC Levadia II

1-1

2-2
Sat 11, Sep-14:00 - Estonia Esi Liiga
FC Elva vs Tartu JK Welco

2-1

4-2
Sat 11, Sep-17:00 - Estonia Esi Liiga B
Ida-Virumaa FC Alliance vs Harju JK Laagri

2-1

3-2
Sat 11, Sep-14:00 - Estonia Esi Liiga B
Vandra JK Vaprus vs Tallinna JK Legion B

0-0

0-1
Sat 11, Sep-17:00 - Estonia Meistri Liiga
Nomme Kalju vs FC Kuressaare

0-2

0-3
Sat 11, Sep-14:00 - Estonia Meistri Liiga
Trans Narva vs Viljandi JK Tulevik

0-0

1-0
Sat 11, Sep-15:00 - Estonia Women\\\'s Meistri Liiga
FC Lootos Polva Women\'s vs JK Tallinna Kalev Women\'s

0-1

3-2
Sat 11, Sep-15:00 - Estonia Women\\\'s Meistri Liiga
Parnu JK Women\'s vs Tammeka Tartu Women\'s

1-1

3-1
Sat 11, Sep-15:00 - Estonia Women\\\'s Meistri Liiga
Ajax Tallinna Women\'s vs FC Flora Tallinn Women\'s

0-5

0-11
Sat 11, Sep-17:30 - Euro Beach Soccer League
Belarus Beach Soccer vs Poland Beach Soccer


3-1
Sat 11, Sep-12:15 - Euro Beach Soccer League
Greece Beach Soccer vs Lithuania Beach Soccer


5-4
Sat 11, Sep-12:15 - Euro Beach Soccer League
Moldova Beach Soccer vs Estonia Beach Soccer


3-4
Sat 11, Sep-18:45 - Euro Beach Soccer League
Portugal Beach Soccer vs Italy Beach Soccer


6-3
Sat 11, Sep-16:15 - Euro Beach Soccer League
Switzerland Beach Soccer vs Ukraine Beach Soccer


7-6
Sat 11, Sep-13:30 - Euro Beach Soccer League
Turkey Beach Soccer vs Kazakhstan Beach Soccer


9-2
Sat 11, Sep-13:30 - Euro Beach Soccer League
Czech Republic Beach Soccer vs Sweden Beach Soccer


3-3
Sat 11, Sep-19:59 - Euro Beach Soccer League
Russia Beach Soccer vs Spain Beach Soccer


5-6
Sat 11, Sep-16:00 - Finland Women\\\'s Premier League
Aland Women\'s vs KuPS Women\'s

0-2

3-4
Sat 11, Sep-19:00 - Finland Women\\\'s Premier League
Jyvaskylan Pallokerho Women\'s vs HPS Helsinki Women\'s

0-1

0-1
Sat 11, Sep-18:00 - Finland - Kakkonen Lohko A
Mypa vs PEPO

1-2

3-2
Sat 11, Sep-17:00 - Finland - Kakkonen Lohko A
Kapylan Pallo vs Lahden Reipas

1-0

2-0
Sat 11, Sep-17:00 - Finland - Kakkonen Lohko A
Atlantis vs JaPS

0-2

1-3
Sat 11, Sep-17:00 - Finland - Kakkonen Lohko A
PK Keski Uusimaa(PKKU) vs FC Kiffen

1-1

2-1
Sat 11, Sep-15:00 - Finland - Kakkonen Lohko A
NJS Nurmijarvi vs MiPK Mikkeli

1-0

2-1
Sat 11, Sep-16:00 - Finland - Kakkonen Lohko B
PIF vs SalPa Salo

0-0

3-1
Sat 11, Sep-16:00 - Finland - Kakkonen Lohko B
HJS Akatemia vs FC Jazz Pori

0-0

2-1
Sat 11, Sep-14:00 - Finland - Kakkonen Lohko B
VJS Vantaa vs FC Ilves-Kissat

1-0

3-1
Sat 11, Sep-19:00 - Finland - Kakkonen Lohko C
JS Hercules vs JJK Jyvaskyla

0-1

1-1
Sat 11, Sep-14:00 - Finland - Kakkonen Lohko C
RoPS Rovaniemi B vs Jakobstads Bollklubb

0-0

3-1
Sat 11, Sep-17:00 - Finland - Kakkonen Lohko C
FC Vaajakoski vs Kemi City

3-0

5-0
Sat 11, Sep-15:00 - Finland - Kakkonen Lohko C
OTP Oulu vs VIFK Vaasa

0-0

0-2
Sat 11, Sep-18:00 - Finland Veikkausliga
Inter Turku vs HJK Helsinki

1-3

1-3
Sat 11, Sep-18:00 - Finland Veikkausliga
FC Haka vs IFK Mariehamn

0-1

1-2
Sat 11, Sep-18:00 - Finland Veikkausliga
KuPS vs SJK Seinajoki

2-0

3-0
Sat 11, Sep-18:00 - Finland Veikkausliga
FC Honka vs KTP Kotka

0-1

3-1
Sat 11, Sep-18:00 - Finland Veikkausliga
HIFK vs AC Oulu

3-1

3-1
Sat 11, Sep-18:00 - Finland Veikkausliga
Ilves Tampere vs Lahti

1-0

1-0
Sat 11, Sep-18:00 - Finland Ykkonen
Jaro vs Mikkelin Palloilijat

1-1

2-2
Sat 11, Sep-18:00 - Finland Ykkonen
KPV Kokkola vs JIPPO

1-0

1-0
Sat 11, Sep-17:00 - Finland Ykkonen
VPS Vaasa vs PK-35 Vantaa

2-0

2-0
Sat 11, Sep-21:00 - France Ligue 2
AJ Auxerre vs Chamois Niortais

1-0

4-0
Sat 11, Sep-21:00 - France Ligue 2
AC Ajaccio vs FC Sochaux-Montbeliard

0-0

1-0
Sat 11, Sep-21:00 - France Ligue 2
Caen vs Pau FC

1-1

1-2
Sat 11, Sep-21:00 - France Ligue 2
Amiens SC vs Rodez AF

0-1

0-1
Sat 11, Sep-21:00 - France Ligue 2
Dijon vs Bastia

0-0

2-1
Sat 11, Sep-21:00 - France Ligue 2
Grenoble Foot 38 vs Nimes

0-1

2-1
Sat 11, Sep-21:00 - France Ligue 2
USL Dunkerque vs Nancy

0-0

0-0
Sat 11, Sep-21:00 - France Ligue 2
Valenciennes FC vs Quevilly Rouen

1-0

1-2
Sat 11, Sep-17:00 - France Ligue 2
Paris FC vs Guingamp

0-1

0-1
Sat 11, Sep-18:00 - French Championnat Amateur Group A
Caen B vs Romorantin

0-0

0-0
Sat 11, Sep-19:59 - French Championnat Amateur Group A
FC Rouen vs Granville

0-2

0-2
Sat 11, Sep-19:59 - French Championnat Amateur Group A
Saint Malo vs FC Chartres

0-1

2-1
Sat 11, Sep-19:59 - French Championnat Amateur Group A
Plabennec vs Poissy AS

0-0

0-0
Sat 11, Sep-19:59 - French Championnat Amateur Group A
Blois F.41 vs Lorient B

1-3

1-4
Sat 11, Sep-19:59 - French Championnat Amateur Group A
Vitre vs Vannes OC

0-1

0-1
Sat 11, Sep-19:59 - French Championnat Amateur Group A
St Pryve St Hilaire vs Guingamp B

0-1

1-1
Sat 11, Sep-19:59 - French Championnat Amateur Group A
Versailles 78 vs Voltigeurs Chateaubriant

2-0

2-2
Sat 11, Sep-19:00 - French Championnat Amateur Group B
L\'Entente SSG vs Fleury Merogis U.S.


0-4
Sat 11, Sep-19:00 - French Championnat Amateur Group B
Auxerre B vs Haguenau

1-0

1-0
Sat 11, Sep-19:00 - French Championnat Amateur Group B
Stade Reims II vs Paris 13 Atletico


2-1
Sat 11, Sep-19:59 - French Championnat Amateur Group B
Beauvais vs Metz B

1-0

1-0
Sat 11, Sep-19:59 - French Championnat Amateur Group B
Sainte Genevieve Sports vs Bobigny A.C.

1-0

1-2
Sat 11, Sep-19:59 - French Championnat Amateur Group B
Epinal vs Lens B

3-0

4-0
Sat 11, Sep-19:59 - French Championnat Amateur Group B
ASM Belfort vs Saint Quentin

0-1

1-3
Sat 11, Sep-19:59 - French Championnat Amateur Group B
SC Schiltigheim vs ST Maur Lusitanos

0-1

0-1
Sat 11, Sep-18:00 - French Championnat Amateur Group C
Monts d\'Or Azergues vs Lyonnais B


2-0
Sat 11, Sep-19:59 - French Championnat Amateur Group C
Toulon vs Monaco B

0-0

3-0
Sat 11, Sep-19:59 - French Championnat Amateur Group C
Saint-Priest vs Louhans-Cuiseaux

0-0

0-2
Sat 11, Sep-19:59 - French Championnat Amateur Group C
Jura Sud Foot vs Olymplque de Marseille B

0-1

0-1
Sat 11, Sep-19:59 - French Championnat Amateur Group C
Martigues vs Lyon Duchere

0-2

0-3
Sat 11, Sep-19:59 - French Championnat Amateur Group C
Frejus Saint-Raphael vs RC Grasse

2-0

2-2
Sat 11, Sep-19:59 - French Championnat Amateur Group C
Aubagne vs Marignane Gignac

0-0

3-0
Sat 11, Sep-19:59 - French Championnat Amateur Group C
GFA Rumilly Vallieres vs Hyeres

1-0

2-1
Sat 11, Sep-19:00 - French Championnat Amateur Group D
Chamalieres FC vs FC Nantes B


2-2
Sat 11, Sep-19:59 - French Championnat Amateur Group D
Andrezieux vs Colomiers

0-0

0-1
Sat 11, Sep-19:59 - French Championnat Amateur Group D
Les Herbiers vs Angouleme CFC

0-1

1-2
Sat 11, Sep-19:59 - French Championnat Amateur Group D
Montpellier B vs Canet Roussillon

0-0

0-0
Sat 11, Sep-19:59 - French Championnat Amateur Group D
FC Bergerac vs Stade Montois


3-0
Sat 11, Sep-19:59 - French Championnat Amateur Group D
Bourges 18 vs Avenir Sportif Beziers


0-1
Sat 11, Sep-19:59 - French Championnat Amateur Group D
Le Puy Foot 43 Auvergne vs Moulins Yzeure

0-0

0-0
Sat 11, Sep-19:59 - French Championnat Amateur Group D
Angers II vs Trelissac


0-1
Sat 11, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe A
Lens U19 vs Paris Saint Germain (U19)


2-1
Sat 11, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe A
Lille U19 vs Feignies(U19)


3-1
Sat 11, Sep-18:00 - French Championnat National U19 Groupe B
Strasbourg U19 vs Metz U19


1-0
Sat 11, Sep-16:30 - French Feminines D1
Saint-Etienne Women\'s vs Issy FF Women\'s

0-1

0-1
Sat 11, Sep-16:30 - French Feminines D1
Paris FC Women\'s vs Stade de Reims Women\'s

2-0

3-0
Sat 11, Sep-19:00 - French Le Championnat Ligue 1
Paris Saint-Germain vs Clermont Foot

2-0

4-0
Sat 11, Sep-23:00 - French Le Championnat Ligue 1
AS Monaco vs Marseille

0-1

0-2
Sat 11, Sep-16:00 - German 3. Liga
FC Kaiserslautern vs SV Waldhof Mannheim

0-0

0-0
Sat 11, Sep-16:00 - German 3. Liga
Dortmund(Am) vs 1. FC Magdeburg

0-0

0-2
Sat 11, Sep-16:00 - German 3. Liga
Viktoria Koln vs Saarbrucken

0-0

0-0
Sat 11, Sep-16:00 - German 3. Liga
Wurzburger Kickers vs Havelse

0-0

0-0
Sat 11, Sep-16:00 - German 3. Liga
FSV Zwickau vs SC Verl

1-2

1-3
Sat 11, Sep-16:00 - German 3. Liga
Viktoria Berlin 1889 vs SV Wehen Wiesbaden

1-1

3-1
Sat 11, Sep-15:30 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
FC Erzgebirge Aue(U17) vs Union Berlin (U17)

1-0

1-0
Sat 11, Sep-16:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
FC Viktoria 1889 Berlin(U17) vs Hannover 96(U17)

0-1

1-2
Sat 11, Sep-17:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
St. Pauli(U17) vs Carl Zeiss Jena(U17)

2-0

4-0
Sat 11, Sep-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
Energie Cottbus(U17) vs Chemnitzer(U17)

0-0

0-1
Sat 11, Sep-15:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
Wolfsburg(U17) vs Hertha Zehlendorf(U17)

1-0

3-2
Sat 11, Sep-15:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
Werder Bremen(U17) vs Holstein Kiel(U17)

3-2

6-2
Sat 11, Sep-15:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
Hertha BSC Berlin(U17) vs Hansa Rostock(U17)

5-0

7-0
Sat 11, Sep-15:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
Eintr. Braunschweig(U17) vs Hamburger(U17)

0-3

0-4
Sat 11, Sep-16:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
1. FC Heidenheim(U17) vs Karlsruher SC (U17)

0-0

1-1
Sat 11, Sep-16:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
SV Darmstadt U17 vs SV Elversberg(U17)

2-1

3-1
Sat 11, Sep-13:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
Munchen 1860(U17) vs Hoffenheim(U17)

0-0

0-1
Sat 11, Sep-13:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
SC Freiburg (U17) vs 1. FSV Mainz 05(U17)

0-0

0-1
Sat 11, Sep-13:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
FC Ingolstadt(U17) vs FSV Frankfurt U17

1-0

2-0
Sat 11, Sep-15:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
Augsburg(U17) vs Bayern Munich(U17)

4-1

4-2
Sat 11, Sep-13:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
Bochum(U17) vs Wuppertaler SV Borussia(U17)

3-0

6-0
Sat 11, Sep-13:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
Arminia Bielefeld (U17) vs Dortmund(U17)

2-1

2-2
Sat 11, Sep-13:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
FC Hennef 05(U17) vs Schalke 04 (U17)

1-2

1-2
Sat 11, Sep-17:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
Preuben Munster(U17) vs Koln(U17)

1-0

2-1
Sat 11, Sep-15:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
Alemannia Aachen(U17) vs RW Essen(U17)

0-0

1-0
Sat 11, Sep-15:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
SV Lippstadt(U17) vs SG Unterrath(U17)

0-0

0-2
Sat 11, Sep-15:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
Fortuna Koln (U17) vs SC Paderborn 07(U17)

0-0

0-0
Sat 11, Sep-17:30 - German Bundesliga
Bayer Leverkusen vs Borussia Dortmund

2-1

3-4
Sat 11, Sep-17:30 - German Bundesliga
SC Freiburg vs 1. FC Koln

0-1

1-1
Sat 11, Sep-17:30 - German Bundesliga
1. FC Union Berlin vs Augsburg

0-0

0-0
Sat 11, Sep-17:30 - German Bundesliga
Hoffenheim vs 1.FSV Mainz 05

0-1

0-2
Sat 11, Sep-17:30 - German Bundesliga
Greuther Furth vs VfL Wolfsburg

0-1

0-2
Sat 11, Sep-20:30 - German Bundesliga
RB Leipzig vs Bayern Munich

0-1

1-4
Sat 11, Sep-15:30 - German Bundesliga 2
Hannover 96 vs St. Pauli

1-0

1-0
Sat 11, Sep-15:30 - German Bundesliga 2
Karlsruher SC vs Holstein Kiel

1-0

2-2
Sat 11, Sep-15:30 - German Bundesliga 2
FC Ingolstadt 04 vs Werder Bremen

0-2

0-3
Sat 11, Sep-22:30 - German Bundesliga 2
Hamburger vs SV Sandhausen

0-0

2-1
Sat 11, Sep-16:00 - German Frauen Bundesliga
Eintracht Frankfurt Women\'s vs Koln Women\'s

1-0

4-0
Sat 11, Sep-21:30 - German Frauen Bundesliga
Bayern Munich Women\'s vs SC Freiburg Women\'s

2-0

4-0
Sat 11, Sep-13:00 - German Junioren Bundesliga Nord
Hamburger(U19) vs Eimsbutteler TV(U19)

1-0

2-0
Sat 11, Sep-13:00 - German Junioren Bundesliga Nord
St. Pauli(U19) vs Chemnitzer(U19)

1-0

3-0
Sat 11, Sep-14:00 - German Junioren Bundesliga Nord
Hansa Rostock(U19) vs FC Viktoria 1889 Berlin(U19)

1-0

4-2
Sat 11, Sep-14:00 - German Junioren Bundesliga Nord
Carl Zeiss Jena(U19) vs RB Leipzig(U19)

0-0

0-1
Sat 11, Sep-14:30 - German Junioren Bundesliga Nord
Energie Cottbus (U19) vs Dynamo Dresden(U19)

1-0

1-0
Sat 11, Sep-15:00 - German Junioren Bundesliga Nord
Union Berlin(U19) vs Wolfsburg (U19)

1-0

2-2
Sat 11, Sep-13:00 - German Junioren Bundesliga Sud
Mainz(U19) vs FC Ingolstadt(U19)

2-1

4-3
Sat 11, Sep-13:00 - German Junioren Bundesliga Sud
Eintracht Frankfurt(U19) vs 1. FC Heidenheim(U19)

0-1

1-1
Sat 11, Sep-13:00 - German Junioren Bundesliga Sud
Kassel U19 vs Stuttgarter Kickers(U19)

0-0

0-1
Sat 11, Sep-17:00 - German Junioren Bundesliga Sud
Nurnberg (U19) vs FC Kaiserslautern (U19)

1-1

4-2
Sat 11, Sep-14:00 - German Junioren Bundesliga Sud
VfB Stuttgart U19 vs Kickers Offenbach U19

1-0

3-0
Sat 11, Sep-14:00 - German Junioren Bundesliga Sud
Hoffenheim(U19) vs SV Darmstadt U19

2-1

7-1
Sat 11, Sep-14:30 - German Junioren Bundesliga Sud
Greuther Furth(U19) vs SpVgg Unterhaching U19

0-1

1-1
Sat 11, Sep-15:00 - German Junioren Bundesliga Sud
Saarbrucken(U19) vs SC Freiburg(U19)

0-2

0-3
Sat 11, Sep-13:00 - German Junioren Bundesliga West
MSV Duisburg (U19) vs Alemannia Aachen(U19)

2-0

5-0
Sat 11, Sep-13:00 - German Junioren Bundesliga West
RW Oberhausen U19 vs Dortmund(U19)

0-1

0-3
Sat 11, Sep-13:00 - German Junioren Bundesliga West
Fortuna Koln (U19) vs Bayer 04 Leverkusen U19

0-2

0-2
Sat 11, Sep-13:00 - German Junioren Bundesliga West
SC Paderborn 07(U19) vs Wuppertaler SV(U19)

0-0

1-1
Sat 11, Sep-15:00 - German Junioren Bundesliga West
Preuben Munster U19 vs Monchengladbach(U19)

1-1

4-2
Sat 11, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga Bayern
SpVgg Unterhaching vs TSV 1860 Rosenheim

2-2

5-4
Sat 11, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga Bayern
SV Schalding Heining vs SpVgg Bayreuth

0-0

0-1
Sat 11, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga Bayern
VfB Eichstatt vs TSV Rain Am Lech

0-0

0-1
Sat 11, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga Nordost
Carl Zeiss Jena vs Lichtenberg 47

1-0

3-0
Sat 11, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga Nord
Werder Bremen (Am) vs FC Oberneuland

1-0

3-0
Sat 11, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga Nord
Heider SV vs FC Altona 93

0-2

1-2
Sat 11, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga Nord
Teutonia Ottensen vs SC Weiche Flensburg 08

0-0

1-0
Sat 11, Sep-17:00 - Germany - Regionalliga Nord
BSV Rehden vs VfV 06 Hildesheim

2-0

3-0
Sat 11, Sep-17:30 - Germany - Regionalliga Sued
VfB Stuttgart II vs TSV Schott Mainz

2-1

4-2
Sat 11, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga Sued
SV Elversberg vs KSV Hessen Kassel

0-0

0-0
Sat 11, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga Sued
SSV Ulm 1846 vs TuS Rot Weiss Koblenz

0-0

1-0
Sat 11, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga Sued
TSV Steinbach Haiger vs Bahlinger SC

1-0

3-1
Sat 11, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga Sued
FC Giessen vs TSG Balingen

0-1

3-1
Sat 11, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga West
Wuppertaler SV vs Fortuna Koln

0-0

1-1
Sat 11, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga West
Monchengladbach B vs KFC Uerdingen 05

0-0

0-0
Sat 11, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga West
Wegberg-Beeck vs SV Lippstadt

1-1

2-3
Sat 11, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga West
SV Straelen vs Fortuna Dusseldorf II

0-0

1-1
Sat 11, Sep-21:30 - Greece Super League 1
Panathinaikos vs Apollon Smirnis

2-0

4-0
Sat 11, Sep-19:15 - Greece Super League 1
Panaitolikos Agrinio vs Asteras Tripolis

0-0

0-0
Sat 11, Sep-12:00 - Greece U19
Panathinaikos(U19) vs Apollon Smirnis U19

1-0

1-0
Sat 11, Sep-12:30 - Greece U19
Panaitolikos Agrinio(U19) vs Asteras Tripolis(U19)

1-1

1-1
Sat 11, Sep-19:59 - Guatemala Liga Nacional
Coban Imperial vs Santa Lucia Cotzumalguapa

0-0

0-1
Sat 11, Sep-22:00 - Guatemala Liga Nacional
Club Comunicaciones vs CSD Municipal

1-1

2-1
Sat 11, Sep-22:00 - Guatemala Liga Nacional
Deportivo Achuapa vs CD Puerto de Iztapa

2-0

2-0
Sat 11, Sep-18:30 - Holland Eredivisie
FC Twente Enschede vs FC Utrecht

0-0

1-0
Sat 11, Sep-23:00 - Holland Eredivisie
AZ Alkmaar vs PSV Eindhoven

0-1

0-3
Sat 11, Sep-20:45 - Holland Eredivisie
FC Zwolle vs Ajax Amsterdam

0-1

0-2
Sat 11, Sep-20:45 - Holland Eredivisie
SC Cambuur vs Go Ahead Eagles

1-1

5-2
Sat 11, Sep-17:30 - Holland Tweede Divisie
Tielse Eendracht Combinatie vs Excelsior Maassluis

0-0

1-0
Sat 11, Sep-17:30 - Holland Tweede Divisie
Koninklijke HFC vs HHC Hardenberg

0-1

0-1
Sat 11, Sep-16:30 - Holland Tweede Divisie
Scheveningen vs Jong Sparta Rotterdam

1-0

1-1
Sat 11, Sep-17:00 - Holland Tweede Divisie
Quick Boys vs AFC Amsterdam

0-0

0-0
Sat 11, Sep-17:00 - Holland Tweede Divisie
IJsselmeervogels vs ASWH

0-1

3-2
Sat 11, Sep-17:00 - Holland Tweede Divisie
Rijnsburgse Boys vs VV Katwijk

1-0

2-0
Sat 11, Sep-17:00 - Holland Tweede Divisie
Kozakken Boys vs Spakenburg

0-1

3-3
Sat 11, Sep-17:00 - Holland Tweede Divisie
Volendam Am. vs Noordwijk

2-1

2-2
Sat 11, Sep-19:59 - Holland Tweede Divisie
SV De Treffers vs GVVV Veenendaal

1-0

1-0
Sat 11, Sep-22:00 - Hungary NB1
Mezokovesd-Zsory vs MOL Fehervar FC

1-0

2-2
Sat 11, Sep-16:45 - Hungary NB1
Budapest Honved vs Ferencvarosi TC

0-1

0-1
Sat 11, Sep-19:45 - Hungary NB1
Paksi SE vs MTK Budapest FC

2-0

3-2
Sat 11, Sep-15:00 - Hungary U19 League
Budapest Honved U19 vs Nyiregyhaza Spartacus(U19)

3-0

4-0
Sat 11, Sep-12:00 - Hungary U19 League
Vasas(U19) vs Ferencvarosi TC U19

0-0

0-1
Sat 11, Sep-14:00 - Hungary U19 League
Debreceni VSC (U19) vs MOL Fehervar(U19)

0-0

1-2
Sat 11, Sep-14:00 - Hungary U19 League
Puskas Akademia Fehervar(U19) vs Illes Akademia Haladas(U19)

0-1

2-1
Sat 11, Sep-18:00 - Hungary Women\\\'s Division 1 League
MTK Hungaria Women\'s vs Puskas Akademia Women\'s

1-1

2-2
Sat 11, Sep-18:00 - Hungary Women\\\'s Division 1 League
Diosgyori VTK Women\'s vs Astra Hungary Women\'s

1-1

3-2
Sat 11, Sep-18:00 - Iceland Division 1
IBV Vestmannaeyjar vs Throttur Reykjavik

1-0

3-2
Sat 11, Sep-18:00 - Iceland Division 1
Thor Akureyri vs UMF Selfoss

1-2

1-2
Sat 11, Sep-18:00 - Iceland Division 1
UMF Afturelding vs Grindavik

1-2

1-3
Sat 11, Sep-18:00 - Iceland Division 1
Vikingur Olafsvik vs Grotta Seltjarnarnes

0-3

3-5
Sat 11, Sep-18:00 - Iceland Division 1
Fjolnir vs Vestri

1-1

2-1
Sat 11, Sep-18:00 - Iceland Division 1
Kordrengir vs Fram Reykjavik

1-1

2-2
Sat 11, Sep-18:00 - Iceland Division 2
Reynir Sandgerdi vs Fjardabyggd

1-2

5-3
Sat 11, Sep-18:00 - Iceland Division 2
Throttur Vogar vs Magni Grenivik

1-1

2-2
Sat 11, Sep-18:00 - Iceland Division 2
Leiknir F vs UMF Njardvik

1-0

3-1
Sat 11, Sep-18:00 - Iceland Division 2
Volsungur Husavik vs KV Reykjavik

0-0

1-1
Sat 11, Sep-19:00 - Iceland Division 2
KF Fjallabyggdar vs IR Reykjavik

1-1

2-1
Sat 11, Sep-18:00 - Iceland Division 3
IH Hafnarfjordur vs Hottur Huginn

0-1

0-1
Sat 11, Sep-18:00 - Iceland Division 3
Vidir Gardur vs Augnablik

0-1

1-1
Sat 11, Sep-18:00 - Iceland Division 3
KFR Aegir vs KF Gardabaer

0-1

1-2
Sat 11, Sep-18:30 - Iceland Division 3
UMF Sindri Hofn vs KFS Vestmannaeyjar

0-1

4-1
Sat 11, Sep-19:59 - Iceland Division 3
Dalvik Reynir vs Ellidi

2-1

4-2
Sat 11, Sep-19:59 - Iceland Division 3
Tindastoll Sauda vs Einherji

1-0

4-2
Sat 11, Sep-21:00 - Iceland Premier Division
Vikingur Reykjavik vs HK Kopavogur

1-0

3-0
Sat 11, Sep-18:00 - Iceland Premier Division
IA Akranes vs Leiknir Reykjavik

2-0

3-1
Sat 11, Sep-18:00 - Iceland Premier Division
Keflavik vs KR Reykjavik

0-1

0-2
Sat 11, Sep-18:00 - Iceland Premier Division
KA Akureyri vs Fylkir

0-0

2-0
Sat 11, Sep-00:30 - Iceland U19 League
Fjolnir Vaengir II(U19) vs Vestri Hordur(U19)

1-1

4-2
Sat 11, Sep-15:15 - Indonesia Liga 1
Persebaya Surabaya vs TIRA Persikabo

3-0

3-1
Sat 11, Sep-17:45 - Indonesia Liga 1
Persita Tangerang vs Persib Bandung

0-1

1-2
Sat 11, Sep-12:15 - Indonesia Liga 1
Persiraja Banda Aceh vs PSS Sleman

1-1

3-2
Sat 11, Sep-12:15 - Indonesia Liga 1
Barito Putera vs Bali United FC

1-2

1-2
Sat 11, Sep-22:30 - Ireland Premier League
Longford Town vs Dundalk

1-0

1-0
Sat 11, Sep-22:00 - Israel Liga Bet
Hapoel Pardesiyah Noam vs Beitar Ramat Gan

0-0

0-0
Sat 11, Sep-19:59 - Israel Premier League
Maccabi Netanya vs Hapoel Nof HaGalil

0-1

1-3
Sat 11, Sep-21:30 - Israel Premier League
Maccabi Haifa vs Hapoel Bnei Sakhnin FC

0-0

2-1
Sat 11, Sep-19:00 - Israel Premier League
Hapoel Ironi Kiryat Shmona vs Hapoel Tel Aviv

0-0

0-2
Sat 11, Sep-20:30 - Israel Premier League
Maccabi Tel Aviv vs Maccabi Petah Tikva FC

1-0

1-1
Sat 11, Sep-16:00 - Israel State League
Hapoel Bnei Arara Ara vs Hapoel Kaukab

0-0

1-0
Sat 11, Sep-19:00 - Israel State League
Maccabi Tamra vs Tzeirey Taibe

0-0

0-0
Sat 11, Sep-15:00 - Italian Campionato Primavera
Inter Milan Youth vs Fiorentina Youth

2-1

3-3
Sat 11, Sep-15:00 - Italian Campionato Primavera
Napoli Youth vs Sampdoria Youth

0-2

1-6
Sat 11, Sep-13:00 - Italian Campionato Primavera
Torino Youth vs AC Milan Youth

1-0

1-0
Sat 11, Sep-13:00 - Italian Campionato Primavera
Genoa Youth vs Cagliari Youth

0-0

0-1
Sat 11, Sep-13:00 - Italian Campionato Primavera 2
Benevento Youth vs Cesena Youth

2-0

3-2
Sat 11, Sep-13:00 - Italian Campionato Primavera 2
Frosinone Youth vs Reggina Youth

2-0

6-2
Sat 11, Sep-16:30 - Italian Campionato Primavera 2
Salernitana Youth vs Ascoli Youth

0-0

0-1
Sat 11, Sep-17:00 - Italian Campionato Primavera 2
Parma Youth vs Alessandria Youth

3-0

6-1
Sat 11, Sep-17:00 - Italian Campionato Primavera 2
Vicenza Vicence Calcio vs Virtus Entella Youth

0-2

0-3
Sat 11, Sep-17:00 - Italian Campionato Primavera 2
Brescia Youth vs Como Youth

0-0

2-0
Sat 11, Sep-17:00 - Italian Campionato Primavera 2
Reggiana Youth vs Cittadella Youth

1-1

2-2
Sat 11, Sep-17:00 - Italian Campionato Primavera 2
Ternana Youth vs Pisa Youth

0-1

1-3
Sat 11, Sep-17:00 - Italian Campionato Primavera 2
Perugia Youth vs Lazio Youth

1-0

1-2
Sat 11, Sep-17:00 - Italian Campionato Primavera 2
Venezia F.C. Youth vs Cremonese Youth

0-0

0-0
Sat 11, Sep-17:00 - Italian Campionato Primavera 2
Pordenone Youth vs S.S.D. Monza 1912 Youth

1-2

2-2
Sat 11, Sep-19:59 - Italian Serie A
Napoli vs Juventus

0-1

2-1
Sat 11, Sep-22:45 - Italian Serie A
Atalanta vs Fiorentina

0-1

1-2
Sat 11, Sep-17:00 - Italian Serie A
Empoli vs Venezia F.C.

0-1

1-2
Sat 11, Sep-18:15 - Italian Serie B
Ternana vs Pisa

1-2

1-4
Sat 11, Sep-16:00 - Italian Serie B
Como vs Ascoli

0-0

0-1
Sat 11, Sep-16:00 - Italian Serie B
Frosinone vs Perugia

0-0

0-0
Sat 11, Sep-16:00 - Italian Serie B
Spal vs A.C. Monza

1-0

1-1
Sat 11, Sep-16:00 - Italian Serie B
Alessandria vs Brescia

0-0

1-3
Sat 11, Sep-20:30 - Italian Serie B
Crotone vs Urbs Reggina 1914

0-1

1-1
Sat 11, Sep-16:30 - Italian Women Division 1
Lazio Women\'s vs AC Milan Women\'s

0-4

1-8
Sat 11, Sep-19:30 - Italian Women Division 1
US Sassuolo Calcio Women\'s vs Sampdoria Women\'s

1-0

2-0
Sat 11, Sep-19:30 - Italian Women Division 1
ASDC Pomigliano Women\'s vs AS Roma Women\'s

0-1

1-2
Sat 11, Sep-22:30 - Italy C1A
Giana Erminio vs Calcio Lecco

0-1

0-1
Sat 11, Sep-19:30 - Italy C1A
US Pergolettese vs Pro Sesto

0-1

2-1
Sat 11, Sep-19:30 - Italy C1A
Legnago Salus vs Padova

0-1

0-4
Sat 11, Sep-19:30 - Italy C1B
Grosseto vs Ancona

0-0

0-0
Sat 11, Sep-22:30 - Italy C1C
Foggia vs Turris Neapolis

0-1

0-2
Sat 11, Sep-19:30 - Italy C1C
Taranto Sport vs Palermo

1-0

3-1
Sat 11, Sep-21:00 - Jamaica Premier League
Tivoli Gardens vs Molynes United

0-0

1-1
Sat 11, Sep-00:30 - Jamaica Premier League
Harbour View FC vs Arnett Gardens

0-0

1-0
Sat 11, Sep-23:30 - Jamaica Premier League
Vere United vs Cavalier FC

0-0

0-1
Sat 11, Sep-09:00 - Japan Football League
Matsue City FC vs Osaka FC

0-1

1-1
Sat 11, Sep-13:00 - Japan Football League
Honda FC vs Suzuka Unlimited

1-1

1-2
Sat 11, Sep-13:00 - Japanese J-League Division 1
Kashima Antlers vs Avispa Fukuoka

0-2

0-3
Sat 11, Sep-13:00 - Japanese J-League Division 1
Cerezo Osaka vs Consadole Sapporo

0-0

0-2
Sat 11, Sep-13:00 - Japanese J-League Division 1
Yokohama FC vs Urawa Red Diamonds

0-1

0-2
Sat 11, Sep-13:30 - Japanese J-League Division 1
Oita Trinita vs Shonan Bellmare

1-0

2-0
Sat 11, Sep-14:00 - Japanese J-League Division 1
Sanfrecce Hiroshima vs Yokohama F Marinos

1-2

1-3
Sat 11, Sep-14:00 - Japanese J-League Division 1
Sagan Tosu vs Shimizu S-Pulse

0-0

2-1
Sat 11, Sep-13:00 - Japanese League Division 2
JEF United Ichihara Chiba vs Jubilo Iwata

1-0

1-3
Sat 11, Sep-13:00 - Japanese League Division 2
Tokyo Verdy vs Matsumoto Yamaga FC

1-0

2-0
Sat 11, Sep-13:00 - Japanese League Division 2
Albirex Niigata vs Montedio Yamagata

1-1

1-2
Sat 11, Sep-13:00 - Japanese League Division 2
Mito Hollyhock vs Blaublitz Akita

0-2

0-3
Sat 11, Sep-13:30 - Japanese League Division 2
Kyoto Sanga FC vs FC Ryukyu

1-1

2-1
Sat 11, Sep-14:00 - Japanese League Division 2
Fagiano Okayama vs Tochigi SC

0-0

0-1
Sat 11, Sep-14:00 - Japanese League Division 2
Giravanz Kitakyushu vs Zweigen Kanazawa

0-0

1-0
Sat 11, Sep-14:00 - Japanese League Division 2
V-Varen Nagasaki vs SC Sagamihara

0-0

0-0
Sat 11, Sep-14:00 - Japanese League Division 2
Renofa Yamaguchi vs FC Machida Zelvia

0-0

0-1
Sat 11, Sep-11:00 - Japanese League Division 3
FC Gifu vs Gainare Tottori

0-0

0-3
Sat 11, Sep-13:00 - Japanese League Division 3
Kataller Toyama vs AC Nagano Parceiro

3-0

3-0
Sat 11, Sep-14:00 - Japanese League Division 3
Kagoshima United vs Grulla Morioka

0-1

1-2
Sat 11, Sep-21:30 - Jordan Professional Premier League
Al Wihdat Amman vs Ma\'an SC

0-0

1-1
Sat 11, Sep-21:30 - Jordan Professional Premier League
Sahab SC vs Al Aqaba SC

1-2

4-4
Sat 11, Sep-19:00 - Jordan Professional Premier League
Al Salt vs Al-Jalil

1-0

1-1
Sat 11, Sep-15:00 - Kazakhstan Division 1
Kyran Shymkent vs Kairat Academy

1-1

1-3
Sat 11, Sep-15:00 - Kazakhstan Division 1
Akademiya Ontustik vs Ekibastuz

1-0

1-2
Sat 11, Sep-14:00 - Kazakhstan Division 1
FK Aksu vs Baykonur

5-0

7-1
Sat 11, Sep-15:00 - Kazakhstan Division 1
Okzhetpes vs Kyzylzhar Petropavlovsk II

1-1

2-1
Sat 11, Sep-16:00 - Kazakhstan Super League
FK Atyrau vs Turan Turkistan

1-1

2-2
Sat 11, Sep-16:00 - Kazakhstan Super League
FC Akzhayik vs FC Astana

0-1

0-1
Sat 11, Sep-13:00 - Kazakhstan Super League
Kyzylzhar Petropavlovsk vs Kaisar Kyzylorda

0-0

2-0
Sat 11, Sep-10:00 - Korea K3 League
Busan Transpor Tation vs Yangju Citizen FC

1-0

2-1
Sat 11, Sep-10:00 - Korea K3 League
Gyeongju KHNP vs Hwaseong FC

0-0

1-0
Sat 11, Sep-08:00 - Korea K4 League
Seoul Jungnang FC vs Yeoju FC

1-2

1-2
Sat 11, Sep-09:00 - Korea K4 League
Pyeongchang FC vs Seoul Nowon United

3-4

4-4
Sat 11, Sep-09:00 - Korea K4 League
Chungju Citizen vs Gangwon II

0-0

1-1
Sat 11, Sep-10:00 - Korea K4 League
Yangpyeong vs Geoje Citizen

0-0

0-0
Sat 11, Sep-12:00 - Korea K4 League
Jinju Citizen FC vs Pocheon Citizen FC

1-0

1-1
Sat 11, Sep-11:30 - Korea League 1
Incheon United FC vs Jeju United FC

0-1

1-2
Sat 11, Sep-14:00 - Korea League 1
Suwon Samsung Bluewings vs Gwangju Football Club

1-0

2-2
Sat 11, Sep-11:00 - Korea League 2
FC Anyang vs Gyeongnam FC

0-0

0-0
Sat 11, Sep-13:30 - Korea League 2
Bucheon FC 1995 vs Seoul E-Land FC

0-2

0-3
Sat 11, Sep-18:00 - Kosovo Super League
KF Drenica Skenderaj vs KF Prishtina

1-0

2-1
Sat 11, Sep-18:00 - Kosovo Super League
Ballkani vs KF Ulpiana

1-0

3-2
Sat 11, Sep-18:00 - Kosovo Super League
Malisheva vs KF Drita Gjilan

0-0

0-1
Sat 11, Sep-22:00 - Kuwait Emir Cup
Al-Qadsia SC vs Al-Ttadamon

0-0

0-0
Sat 11, Sep-19:20 - Kuwait Emir Cup
Khaitan vs Al Fahaheel SC

1-1

2-1
Sat 11, Sep-15:00 - Latvia - 1. Division
FC Noah Jurmala vs Riga FC


0-3
Sat 11, Sep-17:00 - Latvia - 1. Division
FK Spartaks Jurmala vs BFC Daugavpils

0-0

3-0
Sat 11, Sep-21:00 - Latvia - 2. Division
Saldus SS/Leevon vs Grobina

1-1

1-2
Sat 11, Sep-16:00 - Latvia - 2. Division
FK Auda Riga vs FK Smiltene BJSS

3-0

7-0
Sat 11, Sep-16:00 - Latvia - 2. Division
Dinamo Riga / Staiceles Bebri vs Rezekne / BJSS

2-0

2-2
Sat 11, Sep-17:00 - Latvia - 2. Division
Albatroz vs JDFS Alberts

0-0

0-0
Sat 11, Sep-16:30 - Lebanese League
Sporting Beirut vs Al Hikma Beirut

0-0

1-3
Sat 11, Sep-16:30 - Lebanese League
Shabab El Bourj vs Tadamon Sour

0-0

0-0
Sat 11, Sep-16:00 - Lithuania - 1. Division
Dziugas Telsiai vs Suduva

1-1

2-3
Sat 11, Sep-19:59 - Lithuania - 1. Division
Nevezis vs FK Panevezys

1-3

1-3
Sat 11, Sep-16:00 - Lithuania - 2. Division
FK Zalgiris Vilnius 2 vs Babrungas

2-1

3-3
Sat 11, Sep-19:00 - Lithuania - 2. Division
Siauliai vs Kauno Zalgiris II

5-1

6-1
Sat 11, Sep-19:00 - Lithuania - 2. Division
Neptuna Klaipeda vs FK Riteriai B

0-1

0-1
Sat 11, Sep-19:59 - Lithuania - 2. Division
Banga Gargzdai B vs Kazlu Ruda FK Silas

1-2

1-3
Sat 11, Sep-19:59 - Luxembourg National Division
Fola Esch vs Progres Niederkorn

1-0

2-0
Sat 11, Sep-12:45 - Malaysia Premier League
Kelantan FA vs Johor Darul Takzim II

0-2

0-3
Sat 11, Sep-23:00 - Malta First Division League
Swieqi United vs Fgura United

0-0

1-0
Sat 11, Sep-23:00 - Malta First Division League
Zebbug Rangers vs Pieta Hotspurs

0-1

0-1
Sat 11, Sep-21:00 - Malta Premier League
Floriana F.C. vs Valletta FC

1-0

3-0
Sat 11, Sep-19:00 - Malta Premier League
Mosta FC vs Hamrun Spartans

1-1

1-2
Sat 11, Sep-23:00 - Malta Premier League
Gzira United vs Sliema Wanderers FC

1-0

1-1
Sat 11, Sep-04:00 - Mexico Primera Division
Puebla vs Atletico San Luis

0-1

2-2
Sat 11, Sep-06:00 - Mexico Primera Division
FC Juarez vs Cruz Azul

2-1

2-1
Sat 11, Sep-06:06 - Mexico Primera Division
Club Tijuana vs Santos Laguna

1-0

2-1
Sat 11, Sep-21:00 - Mexico Women\\\'s Primera Division
Cruz Azul Women\'s vs Deportivo Toluca Women\'s

0-1

2-1
Sat 11, Sep-02:45 - Mexico Youth U20
Club Tijuana(U20) vs Santos Laguna U20

0-0

2-2
Sat 11, Sep-18:00 - Moldova Division 2
FC Iskra-Stal Ribnita vs FC Cahul-2005

2-0

3-1
Sat 11, Sep-18:00 - Moldova Division 2
Real Succes vs Speranta Drochia

1-1

3-2
Sat 11, Sep-18:00 - Moldova Division 2
Sheriff Tiraspol B vs Dacia-Buiucani

0-1

1-1
Sat 11, Sep-18:00 - Moldova Division 2
FCM Ungheni vs Sporting Trestieni

1-1

1-3
Sat 11, Sep-18:00 - Moldova Divizia Nationala
FC Floresti vs Zimbru Chisinau

0-1

1-3
Sat 11, Sep-19:59 - Moldova Divizia Nationala
FC Milsami vs CSF Baliti

0-1

1-1
Sat 11, Sep-15:00 - Mongolia Premier League
Deren vs Khoromkhon Club

2-2

3-2
Sat 11, Sep-09:00 - Mongolia Premier League
UB Mazaalaynuud vs Erchim

1-3

2-5
Sat 11, Sep-12:00 - Mongolia Premier League
BCH Lions vs Khangarid

1-1

2-2
Sat 11, Sep-06:00 - Mongolia Premier League
Ulaanbaatar City vs SP Falcons

1-2

1-3
Sat 11, Sep-21:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
FK Zeta vs Jezero Plav

0-1

1-2
Sat 11, Sep-21:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
OFK Petrovac vs Decic Tuzi

1-1

3-2
Sat 11, Sep-22:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
FK Mornar vs FK Iskra Danilovgrad

0-1

0-1
Sat 11, Sep-22:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
FK Podgorica vs FK Rudar Pljevlja

0-0

0-1
Sat 11, Sep-19:59 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
FK Sutjeska Niksic vs FK Buducnost Podgorica

0-0

1-0
Sat 11, Sep-19:00 - Morocco Division 2
JSM Jeunesse Sportive El Massira vs USM Oujda

0-0

0-0
Sat 11, Sep-19:59 - Morocco Division 2
Stade Marocain du Rabat vs Moghreb Tetouan

2-0

2-1
Sat 11, Sep-19:59 - Morocco Division 2
Racing Casablanca vs Raja Beni Mellal

0-0

0-0
Sat 11, Sep-22:15 - Morocco Super League
Chabab Mohammedia vs FUS Fath Union Sportive Rabat

1-0

2-0
Sat 11, Sep-00:30 - Morocco Super League
Olympique de Safi vs DHJ Difaa Hassani Jadidi

0-0

0-1
Sat 11, Sep-19:59 - Morocco Super League
Olympique Club de Khouribga vs MCO Mouloudia Oujda

0-0

0-0
Sat 11, Sep-18:00 - National League
Halifax Town vs Southend United

1-0

3-1
Sat 11, Sep-18:00 - National League
Wrexham vs Woking

1-0

1-0
Sat 11, Sep-18:00 - National League
Barnet F.C. vs Eastleigh

1-0

1-1
Sat 11, Sep-18:00 - National League
Aldershot Town vs Solihull Moors

1-1

1-2
Sat 11, Sep-18:00 - National League
Bromley vs Boreham Wood F.C.

0-1

2-3
Sat 11, Sep-18:00 - National League
Weymouth vs Notts County

0-0

1-1
Sat 11, Sep-18:00 - National League
Dover Athletic vs Chesterfield

0-0

0-0
Sat 11, Sep-18:00 - National League
Wealdstone FC vs Altrincham

0-0

1-0
Sat 11, Sep-20:20 - National League
Kings Lynn vs Dagenham and Redbridge

0-0

1-2
Sat 11, Sep-18:00 - National League
Torquay United vs Grimsby Town

1-2

1-3
Sat 11, Sep-18:00 - National League
Stockport County vs Yeovil Town

0-1

0-3
Sat 11, Sep-18:00 - National League North
Kidderminster vs Gateshead

1-2

2-3
Sat 11, Sep-18:00 - National League North
Alfreton Town vs AFC Telford United

1-0

3-1
Sat 11, Sep-18:00 - National League North
Blyth Spartans vs Darlington

2-1

2-2
Sat 11, Sep-18:00 - National League North
Leamington vs Boston United

0-0

2-0
Sat 11, Sep-18:00 - National League North
Gloucester City vs Curzon Ashton FC

1-1

1-2
Sat 11, Sep-18:00 - National League North
Brackley Town vs Southport FC

1-0

1-0
Sat 11, Sep-18:00 - National League North
Guiseley vs Kettering Town

0-0

0-2
Sat 11, Sep-18:00 - National League North
Bradford Park Avenue vs AFC Fylde

0-0

0-2
Sat 11, Sep-18:00 - National League North
Spennymoor Town vs Farsley Celtic

3-0

6-0
Sat 11, Sep-18:00 - National League North
Chorley vs Chester FC

3-1

4-1
Sat 11, Sep-18:00 - Northern Ireland IFA Championship
Ards FC vs Dundela FC

2-0

2-0
Sat 11, Sep-18:00 - Northern Ireland IFA Championship
Institute FC vs Harland & Wolff Welders

0-1

0-1
Sat 11, Sep-18:00 - Northern Ireland IFA Championship
Newry City vs Ballinamallard United

0-1

0-3
Sat 11, Sep-18:00 - Northern Ireland IFA Championship
Queen\'s University Belfast vs Ballyclare Comrades

0-0

1-3
Sat 11, Sep-18:00 - Northern Ireland IFA Championship
Knockbreda vs Loughgall FC

0-2

1-6
Sat 11, Sep-18:00 - Northern Ireland Premier League
Portadown FC vs Linfield FC

2-1

2-3
Sat 11, Sep-18:00 - Northern Ireland Premier League
Dungannon Swifts vs Coleraine F.C.

0-2

0-5
Sat 11, Sep-18:00 - Northern Ireland Premier League
Larne FC vs Warrenpoint Town

1-0

3-0
Sat 11, Sep-18:00 - Northern Ireland Premier League
Glenavon FC vs Carrick Rangers

0-2

0-4
Sat 11, Sep-18:00 - Northern Ireland Premier League
Crusaders FC vs Cliftonville

0-0

1-1
Sat 11, Sep-18:00 - Norway 2 Division A
Senja vs IF Floya

0-1

1-1
Sat 11, Sep-17:00 - Norway 2 Division A
Baerum SK vs Floro

1-2

3-2
Sat 11, Sep-15:00 - Norway 2 Division B
Notodden FK vs Sotra SK

2-0

3-0
Sat 11, Sep-16:00 - Norway 2 Division B
Skeid Oslo vs Levanger FK

2-0

2-1
Sat 11, Sep-18:00 - Norway 2 Division B
FK Arendal vs Kjelsas IL

0-0

0-0
Sat 11, Sep-17:00 - Norway 2 Division B
Egersunds IK vs Flekkeroy IL

3-0

4-1
Sat 11, Sep-15:00 - Norway 3. Divisjon
Orkla vs Spjelkavik

0-1

1-4
Sat 11, Sep-15:00 - Norway 3. Divisjon
Djerv 1919 vs Sola

0-0

2-1
Sat 11, Sep-15:00 - Norway 3. Divisjon
Oppsal vs Assiden

2-0

3-1
Sat 11, Sep-15:00 - Norway 3. Divisjon
Rana FK vs Mjolner

1-0

2-1
Sat 11, Sep-16:00 - Norway 3. Divisjon
FK Vidar vs Akra

0-1

0-1
Sat 11, Sep-16:00 - Norway 3. Divisjon
Donn vs Hinna

1-1

1-2
Sat 11, Sep-16:00 - Norway 3. Divisjon
Brodd vs IL Express

1-0

2-1
Sat 11, Sep-16:00 - Norway 3. Divisjon
Melbo vs Skjervoy

0-2

1-2
Sat 11, Sep-18:00 - Norway 3. Divisjon
Honefoss vs Pors Grenland


4-0
Sat 11, Sep-18:00 - Norway 3. Divisjon
Follo vs Krakeroy IL

1-0

1-0
Sat 11, Sep-18:00 - Norway 3. Divisjon
Brumunddal vs Lorenskog


4-0
Sat 11, Sep-18:00 - Norway 3. Divisjon
Kolstad vs NTNUI

0-1

2-1
Sat 11, Sep-18:00 - Norway 3. Divisjon
SK Traeff vs Volda TI Fotball

1-1

2-1
Sat 11, Sep-18:00 - Norway 3. Divisjon
Vindbjart vs Staal Jorpeland


2-3
Sat 11, Sep-18:00 - Norway 3. Divisjon
Orn-Horten vs Halsen


5-1
Sat 11, Sep-18:00 - Norway 3. Divisjon
Gjelleraasen IL vs Toten


2-0
Sat 11, Sep-18:00 - Norway 3. Divisjon
Tynset vs Tiller IL


1-2
Sat 11, Sep-18:00 - Norway 3. Divisjon
Melhus vs Strindheim IL

0-0

1-0
Sat 11, Sep-18:00 - Norway 3. Divisjon
Bjarg vs Fjora

2-2

3-2
Sat 11, Sep-18:00 - Norway 3. Divisjon
FK Fyllingsdalen vs Os Turn Fotball

1-0

2-1
Sat 11, Sep-17:00 - Norway 3. Divisjon
Lysekloster vs Fana

1-2

1-2
Sat 11, Sep-17:00 - Norway Adeccoligaen
Bryne vs Aalesund FK

1-1

2-3
Sat 11, Sep-17:00 - Norway Adeccoligaen
Raufoss vs Sandnes Ulf

0-0

1-0
Sat 11, Sep-17:00 - Norway Adeccoligaen
Start Kristiansand vs KFUM Oslo

2-1

2-3
Sat 11, Sep-17:00 - Norway Adeccoligaen
Ranheim IL vs Ullensaker/Kisa IL

3-0

5-1
Sat 11, Sep-17:00 - Norway Adeccoligaen
Strommen vs Jerv

1-1

2-3
Sat 11, Sep-17:00 - Norway Adeccoligaen
Asane Fotball vs HamKam

0-1

0-4
Sat 11, Sep-17:00 - Norway Adeccoligaen
Grorud IL vs Stjordals Blink

0-1

1-2
Sat 11, Sep-16:15 - Norwegian Junior U19
Fredrikstad(U19) vs Viking U19

0-0

2-0
Sat 11, Sep-19:59 - Norwegian Tippeligaen
Stabaek vs Viking

1-1

1-3
Sat 11, Sep-19:59 - Norwegian Tippeligaen
Lillestrom vs Brann

0-1

2-3
Sat 11, Sep-19:00 - Pakistan Premier League
Pakistan Army vs Sui Northern Gas PL

1-0

3-1
Sat 11, Sep-04:00 - Panama Liga Panamena de Futbol
Alianza FC (PAN) vs Club Atletico Chiriqui

1-0

2-1
Sat 11, Sep-18:00 - Paraguayan Division 2
General Caballero JLM vs Guarani de Trinidad

1-0

2-0
Sat 11, Sep-18:00 - Paraguayan Division 2
Sportivo Ameliano vs Independiente FBC

1-1

1-2
Sat 11, Sep-01:00 - Paraguayan Division 2
3 de Febrero vs General Diaz

2-1

4-2
Sat 11, Sep-22:45 - Paraguayan Division 2
Club Rubio Nu vs Deportivo Capiata

0-0

0-0
Sat 11, Sep-03:30 - Paraguayan Primera Division
FC Nacional Asuncion vs Sol de America

1-1

1-1
Sat 11, Sep-22:15 - Peru Primera Division
Ayacucho Futbol Club vs Cusco FC

0-1

1-3
Sat 11, Sep-19:59 - Peru Primera Division
Academia Deportiva Cantolao vs Sport Huancayo

0-0

0-0
Sat 11, Sep-03:00 - Peru Segunda Division
Deportivo Coopsol vs Chavelines Juniors

0-0

0-0
Sat 11, Sep-00:30 - Peru Segunda Division
Molinos El Pirata vs Carlos Stein

0-2

0-2
Sat 11, Sep-13:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Warta Poznan Youth vs Legia Warszawa Youth

1-0

1-2
Sat 11, Sep-19:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Polonia Warszawa Youth vs Wisla Krakow Youth


5-1
Sat 11, Sep-14:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Rakow Czestochowa Youth vs Gornik Zabrze Youth

1-0

2-1
Sat 11, Sep-14:30 - Poland Centralna Liga Juniorow
Cracovia Krakow Youth vs Slask Wroclaw Youth

0-0

2-1
Sat 11, Sep-15:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Arka Gdynia Youth vs SMS Lodz Youth


4-3
Sat 11, Sep-17:30 - Poland - 4. Liga
Piast Zmigrod vs GKS Pniowek Pawlowice Slaskie

0-0

0-3
Sat 11, Sep-18:00 - Poland - 4. Liga
MKS Kluczbork vs Gwarek Tarnowskie Gory

1-0

1-1
Sat 11, Sep-18:00 - Poland - 4. Liga
Siarka Tarnobrzeg vs Korona Rzeszow

0-2

2-2
Sat 11, Sep-18:00 - Poland - 4. Liga
Ursus Warszawa vs Jagiellonia Bialystok B

2-2

2-3
Sat 11, Sep-18:00 - Poland - 4. Liga
Czarni Polaniec vs KSZO Ostrowiec

0-2

2-2
Sat 11, Sep-18:30 - Poland - 4. Liga
Sleza Wroclaw vs Lechia Zielona Gora

1-0

2-0
Sat 11, Sep-18:00 - Poland - 4. Liga
LKS Goczalkowice Zdroj vs Carina Gubin

1-0

2-0
Sat 11, Sep-18:30 - Poland - 4. Liga
Foto Higiena Blyskawica Gac vs Rekord Bielsko

1-3

2-4
Sat 11, Sep-18:00 - Poland - 4. Liga
Pilica Bia?obrzegi vs GKS Wikielec

1-0

3-0
Sat 11, Sep-18:00 - Poland - 4. Liga
Mamry Gizycko vs LKS II Lodz

1-2

1-3
Sat 11, Sep-19:00 - Poland - 4. Liga
Odra Wodzislaw vs BTP Stal Brzeg

0-1

2-1
Sat 11, Sep-19:00 - Poland - 4. Liga
Lechia Tomaszow Mazowiecki vs Unia Skierniewice

0-1

1-1
Sat 11, Sep-19:00 - Poland - 4. Liga
Bron Radom vs Pelikan Lowicz

0-0

0-0
Sat 11, Sep-19:00 - Poland - 4. Liga
Warta Gorzow Wielkopolski vs Gornik Zabrze II

0-0

0-0
Sat 11, Sep-17:00 - Poland - 4. Liga
MKS Kutno vs Polonia Warszawa

0-0

0-0
Sat 11, Sep-17:00 - Poland - 4. Liga
Blekitni Stargard Szczecinski vs Jarota Jarocin

0-0

0-0
Sat 11, Sep-17:00 - Poland - 4. Liga
GKS Przodkowo vs Olimpia Grudziadz

0-2

0-4
Sat 11, Sep-17:00 - Poland - 4. Liga
Wisloka Debica vs Podhale Nowy

1-2

2-6
Sat 11, Sep-17:00 - Poland - 4. Liga
Pogon Nowe Skalmierzyce vs Baltyk Gdynia

1-1

3-1
Sat 11, Sep-14:00 - Poland - 4. Liga
Unia Janikowo vs Kotwica Kolobrzeg

1-1

1-4
Sat 11, Sep-14:00 - Poland - 4. Liga
Legia Warszawa B vs KS Legionovia Legionowo

0-1

1-1
Sat 11, Sep-22:00 - Poland - Ekstraklasa
Slask Wroclaw vs Legia Warszawa

0-0

1-0
Sat 11, Sep-17:00 - Poland - Ekstraklasa
Cracovia Krakow vs Gornik Zabrze

0-2

2-2
Sat 11, Sep-19:30 - Poland - Ekstraklasa
Jagiellonia Bialystok vs Stal Mielec

1-1

1-1
Sat 11, Sep-14:30 - Poland - Ekstraklasa
Warta Poznan vs Bruk Bet Termalica Nieciecza

0-0

0-0
Sat 11, Sep-22:30 - Poland - I liga
Miedz Legnica vs LKS Lodz

0-0

0-2
Sat 11, Sep-19:59 - Poland - I liga
GKS Jastrzebie vs Sandecja Nowy Sacz

0-1

0-3
Sat 11, Sep-14:40 - Poland - I liga
Podbeskidzie vs Korona Kielce

1-1

2-3
Sat 11, Sep-21:00 - Poland - II liga
Olimpia Elblag vs GKS Belchatow

0-0

2-1
Sat 11, Sep-18:00 - Poland - II liga
Wigry Suwalki vs Znicz Pruszkow

0-0

1-1
Sat 11, Sep-18:00 - Poland - II liga
Sokol Ostroda vs Wisla Pulawy

0-1

0-4
Sat 11, Sep-18:30 - Poland - II liga
Pogon Grodzisk Mazowiecki vs Hutnik Krakow

0-1

2-1
Sat 11, Sep-19:00 - Poland - II liga
Chojniczanka Chojnice vs Slask Wroclaw B

1-0

2-1
Sat 11, Sep-19:59 - Poland - II liga
KKS 1925 Kalisz vs Ruch Chorzow

0-1

1-2
Sat 11, Sep-15:00 - Poland - II liga
Lech Poznan B vs Motor Lublin

0-1

0-3
Sat 11, Sep-17:00 - Poland Woman\\\'s League
Rekord Bielsko Women\'s vs SMS Lodz Women\'s

0-1

0-5
Sat 11, Sep-14:00 - Poland Woman\\\'s League
KKPK Medyk Konin Women\'s vs KKP Bydgoszcz Women\'s

0-1

0-1
Sat 11, Sep-14:00 - Poland Woman\\\'s League
GKS Katowice Women\'s vs MKS Olimpia Szczecin Women\'s

2-0

3-1
Sat 11, Sep-14:00 - Poland Woman\\\'s League
APLG Gdansk Women\'s vs AZS UJ Krakow Women\'s

1-0

3-0
Sat 11, Sep-14:25 - Poland Woman\\\'s League
Gornik Leczna Women\'s vs WKS Slask Wroclaw Women\'s

2-0

5-0
Sat 11, Sep-15:00 - Poland Woman\\\'s League
Czarni Sosnowiec Women\'s vs Tarnovia Tarnow Women\'s

3-0

11-0
Sat 11, Sep-19:59 - Portugal Cup
Alverca vs Electrico FC


6-0
Sat 11, Sep-19:59 - Portugal Cup
Olhanense SC vs Juventude de Evora

1-0

1-0
Sat 11, Sep-19:59 - Portugal Cup
Vianense vs Ancora Praia


2-1
Sat 11, Sep-19:59 - Portugal Cup
Pinhalnovense vs Amora FC

0-2

0-2
Sat 11, Sep-19:59 - Portugal Cup
Vila Mea vs Amarante

1-1

2-2
Sat 11, Sep-19:59 - Portugal Cup
Macedo Cavaleiros vs Forjaes SC


1-0
Sat 11, Sep-19:59 - Portugal Cup
Sertanense FC vs Peniche


2-0
Sat 11, Sep-19:59 - Portugal Cup
UD Oliveirense vs Guarda Desportiva

3-0

6-0
Sat 11, Sep-19:59 - Portugal Cup
Ferreiras vs Penedo Gordo


1-0
Sat 11, Sep-19:59 - Portugal Cup
Marinhense vs Uniao Idanhense

0-0

1-2
Sat 11, Sep-19:59 - Portugal Cup
Valenciano vs Merelinense


2-4
Sat 11, Sep-19:59 - Portugal Cup
Vigor Mocidade vs Uniao de Coimbra

0-0

0-0
Sat 11, Sep-19:59 - Portugal Cup
Benfica Castelo Branco vs Matamourisquense


1-0
Sat 11, Sep-19:59 - Portugal Cup
Estarreja vs Aguias do Moradal


1-2
Sat 11, Sep-19:59 - Portugal Cup
Vasco da Gama Vidigueira(POR) vs Imortal Albufeira


1-2
Sat 11, Sep-19:59 - Portugal Cup
Moimenta da Beira vs CD Cinfaes


2-3
Sat 11, Sep-19:59 - Portugal Cup
Cerva vs Maria da Fonte


1-3
Sat 11, Sep-19:59 - Portugal Cup
Moncarapachense vs Uniao de Tomar


1-1
Sat 11, Sep-19:59 - Portugal Cup
Canelas 2010 vs Regua


12-0
Sat 11, Sep-19:59 - Portugal Cup
Berco vs GD Joane


2-1
Sat 11, Sep-19:59 - Portugal Cup
Castro Daire vs Trancoso


1-0
Sat 11, Sep-19:59 - Portugal Cup
Anca FC vs Sanjoanense


1-0
Sat 11, Sep-19:59 - Portugal Cup
Vila Velha De Rodao vs GD Vitoria Sernache


0-3
Sat 11, Sep-19:59 - Portugal Cup
Lusitano Evora 1911 vs Oriental Dragon

0-2

1-2
Sat 11, Sep-19:59 - Portugal Cup
Culatrense vs Louletano


1-2
Sat 11, Sep-19:59 - Portugal Cup
FC DE Pedroso vs Paredes


0-2
Sat 11, Sep-19:59 - Portugal Cup
Santa Cruz de Alvarenga vs CD Gouveia


3-1
Sat 11, Sep-19:59 - Portugal Cup
Desportos de Gloria vs Sintrense


0-4
Sat 11, Sep-19:00 - Portugal Cup
Mirandela vs Fafe

0-0

0-1
Sat 11, Sep-19:00 - Portugal Cup
Machico vs Sao Martinho


0-5
Sat 11, Sep-18:00 - Portugal Cup
Felgueiras vs Camara de Lobos


3-0
Sat 11, Sep-18:00 - Portugal Cup
S.C.Praiense vs Sp. Ideal

0-0

0-1
Sat 11, Sep-14:00 - Portugal Cup
Uniao Santarem vs Loures

0-0

0-0
Sat 11, Sep-19:45 - Portugal Cup
O Elvas vs Sacavenense

0-1

0-2
Sat 11, Sep-14:00 - Portugal Cup
Santa Marta Penaguiao vs Camacha

0-2

0-3
Sat 11, Sep-14:15 - Portugal Cup
Gondomar vs Salgueiros

1-1

2-3
Sat 11, Sep-14:00 - Portugal Liga de Honora
C.D. Feirense vs Academica Coimbra

0-0

1-0
Sat 11, Sep-14:00 - Portugal Liga de Honora
SL Benfica B vs Sporting Covilha

0-0

0-0
Sat 11, Sep-19:59 - Portugal Liga Revelacao U19
Rio Ave(U19) vs Feirense(U19)


4-0
Sat 11, Sep-19:59 - Portugal Liga Revelacao U19
Sporting Lisbon(U19) vs Alverca(U19)


1-1
Sat 11, Sep-19:59 - Portugal Liga Revelacao U19
Vitoria FC Setubal(U19) vs Amora FC(U19)


2-2
Sat 11, Sep-19:59 - Portugal Liga Revelacao U19
Tondela(U19) vs Braga (U19)


1-1
Sat 11, Sep-14:00 - Portugal Liga Revelacao U19
UD Oliveirense(U19) vs FC Porto U19

0-2

0-4
Sat 11, Sep-19:59 - Portugal Liga Revelacao U19
Leixoes U19 vs FC Famalicao(U19)


1-3
Sat 11, Sep-19:59 - Portugal Liga Revelacao U19
Academica Coimbra(U19) vs Belenenses(U19)


1-3
Sat 11, Sep-19:59 - Portugal Liga Revelacao U19
Uniao Leiria U19 vs Vilafranquense(U19)


2-2
Sat 11, Sep-19:59 - Portugal Liga Revelacao U19
Gil Vicente U19 vs Pacos Ferreira(U19)


3-1
Sat 11, Sep-19:59 - Portugal Liga Revelacao U19
Vitoria SC Guimaraes U19 vs Vizela(U19)


2-1
Sat 11, Sep-14:00 - Portugal Liga Revelacao U23
FC Famalicao(U23) vs Leixoes(U23)

1-1

1-1
Sat 11, Sep-21:00 - Portugal Primera Liga
CD Santa Clara vs SL Benfica

0-1

0-5
Sat 11, Sep-18:30 - Portugal Primera Liga
Pacos Ferreira vs Sporting Braga

0-0

0-0
Sat 11, Sep-23:30 - Portugal Primera Liga
Sporting Clube de Portugal vs FC Porto

1-0

1-1
Sat 11, Sep-21:20 - Qatar League
Qatar SC vs Al-Ahli Doha

0-0

0-0
Sat 11, Sep-21:20 - Qatar League
Umm Salal vs Al Rayyan

1-0

2-2
Sat 11, Sep-19:05 - Qatar League
Al-Gharafa SC vs Al-Shamal

2-0

2-0
Sat 11, Sep-18:00 - Republic of Azerbaijan Premier League
Sabah FK Baku vs Qabala

0-0

0-2
Sat 11, Sep-20:15 - Republic of Azerbaijan Premier League
Kesla FK vs Zira FK

0-0

0-2
Sat 11, Sep-19:00 - Romania - Divizia A
FC Arges vs FC U Craiova 1948

1-0

1-0
Sat 11, Sep-22:00 - Romania - Divizia A
FC Botosani vs CFR Cluj

0-0

1-0
Sat 11, Sep-12:00 - Romania - Liga 2
Dacia Unirea Braila vs Concordia Chiajna

0-1

0-2
Sat 11, Sep-12:00 - Romania - Liga 2
Dunarea Calarasi vs Unirea Constanta

0-1

1-1
Sat 11, Sep-12:00 - Romania - Liga 2
Ripensia Timisoara vs Astra Giurgiu

1-1

2-1
Sat 11, Sep-12:00 - Romania - Liga 2
CSC 1599 Selimbar vs ASC Corona Brasov

1-0

2-1
Sat 11, Sep-16:30 - Romania - Liga 2
Unirea Dej vs CSA Steaua Bucureti

0-1

2-1
Sat 11, Sep-14:00 - Romania - Liga 2
FC Metaloglobus Bucuresti vs ASU Politehnica Timisoara

0-1

4-1
Sat 11, Sep-18:00 - Romania - Liga 3
Frontiera Curtici vs Ghiroda SI Giarmata VII


0-3
Sat 11, Sep-18:00 - Romania - Liga 3
Luceafarul Oradea B vs Baile Felix


0-2
Sat 11, Sep-18:00 - Romania - Liga 3
ACS Foresta Suceava vs CSM Bacau


2-1
Sat 11, Sep-18:00 - Romania - Liga 3
CSO Plopeni vs FC Brasov


3-2
Sat 11, Sep-18:00 - Romania - Liga 3
Afumati vs Oltenita


4-0
Sat 11, Sep-18:00 - Romania - Liga 3
Gloria Popesti-Leordeni vs Voluntari B


2-0
Sat 11, Sep-18:00 - Romania - Liga 3
Stiinta Miroslava vs FC Vaslui


0-1
Sat 11, Sep-18:00 - Romania - Liga 3
Targu Secuiesc vs Odorheiu Secuiesc


2-0
Sat 11, Sep-18:00 - Romania - Liga 3
Pobeda Star Bisnov vs CS Gloria Lunca Teuz Cermei


0-2
Sat 11, Sep-18:00 - Romania - Liga 3
ACS Viitorul Simian vs Viitorul Pandurii Targu Jiu B


3-0
Sat 11, Sep-12:00 - Romania Women\\\'s Superliga
Universitatea Alexandria Women\'s vs Heniu Prundu Bargaului Women\'s


0-4
Sat 11, Sep-16:00 - Russia Div 2 Group 3
Avangard Kursk vs Dinamo Vladivostok

1-2

1-2
Sat 11, Sep-17:00 - Russia Div 2 Group 3
Salyut-Energia Belgorod vs Sakhalin Yuzhno Sakhalinsk

0-0

0-2
Sat 11, Sep-17:30 - Russia First Division
KamAZ vs Gazovik Orenburg

0-2

0-4
Sat 11, Sep-18:00 - Russia First Division
FC Torpedo Moscow vs Fakel Voronezh

0-2

2-2
Sat 11, Sep-19:00 - Russia First Division
FK Krasnodar II vs FC Tom Tomsk

1-0

2-1
Sat 11, Sep-19:00 - Russia First Division
Alania Vladikavkaz vs SKA Khabarovsk

2-1

3-1
Sat 11, Sep-19:00 - Russia First Division
PFK Kuban vs Metallurg Lipetsk

0-2

0-3
Sat 11, Sep-17:00 - Russia First Division
Rotor Volgograd vs Akron Togliatti

0-2

1-2
Sat 11, Sep-17:00 - Russia First Division
Tekstilshchik Ivanovo vs Dolgiye Prudy

3-0

3-1
Sat 11, Sep-15:00 - Russia First Division
Spartak Moscow II vs Volgar Astrachan

0-0

1-0
Sat 11, Sep-15:00 - Russia First Division
Veles Moscow vs Neftekhimik Nizhnekamsk

0-0

1-2
Sat 11, Sep-17:30 - Russia Premier League
Zenit St.Petersburg vs Akhmat Grozny

2-0

3-1
Sat 11, Sep-19:59 - Russia Premier League
Spartak Moscow vs FK Khimki

1-0

3-1
Sat 11, Sep-15:00 - Russia Premier League
Lokomotiv Moscow vs Krylya Sovetov Samara

0-0

2-0
Sat 11, Sep-22:45 - San Marino Super Cup
Folgore/Falciano vs SP La Fiorita

1-1

2-3
Sat 11, Sep-21:35 - Saudi Arabia Professional League
Al Ittihad Jeddah vs Abha

3-1

6-1
Sat 11, Sep-19:50 - Saudi Arabia Professional League
Dhamk vs Al-Faisaly Harmah

1-0

2-0
Sat 11, Sep-17:20 - Saudi Arabia Youth League
Ohud Medina Youths vs Al-Hilal Youths


1-0
Sat 11, Sep-16:35 - Saudi Arabia Youth League
Al-Ettifaq Youths vs Al-Tai Youth


4-0
Sat 11, Sep-16:35 - Saudi Arabia Youth League
Al-Jeel Youths vs Al-Orubah Youths


3-2
Sat 11, Sep-16:40 - Saudi Arabia Youth League
Al-Qadasiya Youths vs Al-Ittihad Youths


1-0
Sat 11, Sep-16:50 - Saudi Arabia Youth League
Al Nasr Riyadh Youths vs Al Khaleej Youths


3-0
Sat 11, Sep-16:50 - Saudi Arabia Youth League
Al-Shabab Youth vs Al-Fath Youths


1-1
Sat 11, Sep-16:55 - Saudi Arabia Youth League
Al-Faisaly Harmah Youths vs Al-Taawon Youths


0-3
Sat 11, Sep-17:00 - Saudi Arabia Youth League
Al-Raed Youths vs Al Wehda Youth


4-2
Sat 11, Sep-17:10 - Saudi Arabia Youth League
Arar Youths vs Al Ahli Jeddah Youth


0-2
Sat 11, Sep-18:00 - Scottish Championship
Kilmarnock vs Greenock Morton

0-0

1-0
Sat 11, Sep-18:00 - Scottish Championship
Inverness C.T. vs Partick Thistle

0-1

3-1
Sat 11, Sep-18:00 - Scottish Championship
Raith Rovers vs Queen of the South FC

0-1

0-1
Sat 11, Sep-18:00 - Scottish Championship
Ayr United FC vs Dunfermline

2-1

3-1
Sat 11, Sep-18:00 - Scottish Championship
Arbroath vs Hamilton Academical FC

1-0

4-0
Sat 11, Sep-18:00 - Scottish Highland Football League
Forres Mechanics vs Turriff United


1-1
Sat 11, Sep-18:00 - Scottish Highland Football League
Lossiemouth FC vs Keith


2-0
Sat 11, Sep-18:00 - Scottish Highland Football League
Brora Rangers vs Buckie Thistle FC


2-0
Sat 11, Sep-18:00 - Scottish Highland Football League
Nairn County vs Brechin City


1-3
Sat 11, Sep-18:00 - Scottish Highland Football League
Clachnacuddin vs Deveronvale


2-3
Sat 11, Sep-18:00 - Scottish Highland Football League
Wick Academy FC vs Fraserburgh


2-5
Sat 11, Sep-18:00 - Scottish Highland Football League
Fort William vs Inverurie Loco Works


3-10
Sat 11, Sep-18:00 - Scottish Highland Football League
Formartine United vs Huntly


5-1
Sat 11, Sep-18:00 - Scottish Highland Football League
Strathspey Thistle vs Rothes


1-4
Sat 11, Sep-18:00 - Scottish League One
Cove Rangers vs Montrose

0-0

1-1
Sat 11, Sep-18:00 - Scottish League One
Dumbarton vs East Fife

2-0

5-0
Sat 11, Sep-18:00 - Scottish League One
Peterhead vs Clyde F.C.

3-2

3-2
Sat 11, Sep-18:00 - Scottish League One
Queen\'s Park vs Airdrieonians

0-0

0-0
Sat 11, Sep-18:00 - Scottish League One
Alloa Athletic vs Falkirk

1-0

2-0
Sat 11, Sep-18:00 - Scottish League Two
Stirling Albion vs Forfar Athletic

0-0

1-0
Sat 11, Sep-18:00 - Scottish League Two
Albion Rovers FC vs Cowdenbeath F.C.

1-1

2-1
Sat 11, Sep-18:00 - Scottish League Two
Stranraer F.C. vs Edinburgh City

0-0

0-1
Sat 11, Sep-18:00 - Scottish League Two
Annan Athletic vs Stenhousemuir

0-0

1-2
Sat 11, Sep-18:00 - Scottish League Two
Kelty Hearts vs Elgin City

0-1

1-1
Sat 11, Sep-15:30 - Scottish Premier League
St. Johnstone vs Glasgow Rangers

0-0

1-2
Sat 11, Sep-18:00 - Scottish Premier League
Celtic vs Ross County

0-0

3-0
Sat 11, Sep-18:00 - Scottish Premier League
Motherwell FC vs Aberdeen

1-0

2-0
Sat 11, Sep-18:00 - Scottish Premier League
Dundee vs Livingston F.C.

0-0

0-0
Sat 11, Sep-18:00 - Scottish Premier League
St. Mirren vs Dundee United

0-0

0-0
Sat 11, Sep-22:00 - Serbia - 1. Liga
Crvena Zvezda Beograd vs Proleter Novi Sad

2-0

3-0
Sat 11, Sep-18:00 - Serbia - 1. Liga
Vojvodina vs FK Metalac Gornji Milanovac

1-2

2-2
Sat 11, Sep-18:00 - Serbia - 1. Liga
Radnicki 1923 Kragujevac vs Partizan Belgrade

1-2

1-3
Sat 11, Sep-18:00 - Serie C - Brazil
Sao Jose PoA RS vs Figueirense FC

1-0

1-2
Sat 11, Sep-22:00 - Serie C - Brazil
Ituano (SP) vs Oeste SP

1-0

2-1
Sat 11, Sep-22:00 - Serie D - Brazil
America FC Natal RN vs Itabaiana(SE)

1-1

1-1
Sat 11, Sep-22:00 - Serie D - Brazil
Bangu vs Joinville SC

0-1

1-1
Sat 11, Sep-22:00 - Serie D - Brazil
Uniclinic Atletico Cearense CE vs Juazeirense BA

1-0

1-1
Sat 11, Sep-23:00 - Serie D - Brazil
Esportivo (RS) vs EC Santo Andre

0-1

0-1
Sat 11, Sep-23:00 - Serie D - Brazil
Uniao Rondonopolis MT vs Boa Esporte Clube

1-0

2-0
Sat 11, Sep-23:00 - Serie D - Brazil
Caldense(MG) vs Aparecidense GO

1-0

1-0
Sat 11, Sep-13:30 - Singapore Premier League
Albirex Niigata FC vs Geylang International

1-0

5-0
Sat 11, Sep-13:30 - Singapore Premier League
Hougang United FC vs Tampines Rovers FC

4-2

7-3
Sat 11, Sep-19:59 - Slovakia 1. Liga
MSK Zilina vs Trencin

1-2

1-3
Sat 11, Sep-19:59 - Slovakia 1. Liga
MFK Zemplin Michalovce vs Spartak Trnava

0-1

1-2
Sat 11, Sep-19:59 - Slovakia 1. Liga
FK Senica vs FK Pohronie

0-0

1-0
Sat 11, Sep-19:59 - Slovakia 1. Liga
SKF Sered vs Liptovsky Mikulas

2-0

2-0
Sat 11, Sep-18:00 - Slovakia 2. Liga
MSK Puchov vs FK Zeleziarne Podbrezova

0-0

0-2
Sat 11, Sep-18:00 - Slovakia 2. Liga
Slavoj Trebisov vs FC Rohoznik

0-2

1-2
Sat 11, Sep-18:00 - Slovakia 2. Liga
STK Samorin vs FK Kosice

2-2

4-3
Sat 11, Sep-18:00 - Slovakia 2. Liga
Partizan Bardejov vs Namestovo

2-1

4-1
Sat 11, Sep-18:00 - Slovakia 2. Liga
KFC Komarno vs MFK Skalica

1-0

2-0
Sat 11, Sep-17:30 - Slovakia 3. liga Center
Dolny Kubin vs MSK Fomat Martin

0-0

2-0
Sat 11, Sep-17:30 - Slovakia 3. liga Center
SKM Liptovsky Hradok vs Rimavska Sobota

1-0

1-0
Sat 11, Sep-19:00 - Slovenia 1. Liga
NK Celje vs Domzale

1-1

3-1
Sat 11, Sep-22:15 - Slovenia 1. Liga
ND Mura 05 vs NK Olimpija Ljubljana

1-0

1-0
Sat 11, Sep-18:00 - Slovenia 2. Liga
ND Ilirija 1911 vs NK Rogaska

1-1

1-4
Sat 11, Sep-18:00 - Slovenia 2. Liga
NK Rudar Velenje vs NS Drava Ptuj

0-1

4-1
Sat 11, Sep-18:00 - Slovenia 2. Liga
NK Fuzinar vs ND Beltinci

0-1

2-1
Sat 11, Sep-18:00 - Slovenia 2. Liga
NK Bilje vs NK Nafta

1-3

2-5
Sat 11, Sep-17:00 - South Africa First League
Black Leopards vs TS Sporting

0-0

0-1
Sat 11, Sep-17:00 - South Africa First League
Free State Stars vs Venda

0-0

1-0
Sat 11, Sep-17:00 - South Africa First League
Cape Town All Stars vs Pretoria Callies

0-0

0-0
Sat 11, Sep-17:00 - South Africa First League
JDR Stars vs Tshakhuma Tsha Madzivhandila

0-0

2-0
Sat 11, Sep-17:00 - South Africa First League
Platinum City vs Polokwane City FC

1-0

2-1
Sat 11, Sep-19:00 - South Africa Premier League
Baroka FC vs Maritzburg United

0-1

0-1
Sat 11, Sep-19:00 - South Africa Premier League
Sekhukhune United vs Stellenbosch FC

0-1

1-1
Sat 11, Sep-17:00 - South Africa Premier League
Orlando Pirates vs Moroka Swallows

0-0

1-0
Sat 11, Sep-17:00 - South Africa Premier League
TS Galaxy vs Lamontville Golden Arrows

1-1

2-2
Sat 11, Sep-09:30 - South Australian Premier League
Western Strikers SC vs Adelaide Victory

0-0

0-1
Sat 11, Sep-09:30 - South Australian Premier League
Para Hills Knights vs Playford City Patriots

1-0

1-0
Sat 11, Sep-09:30 - South Australian Premier League
West Adelaide SC vs Adelaide Hills

1-1

2-1
Sat 11, Sep-09:30 - South Australian Premier League
Modbury Jets vs Fulham United FC

0-0

0-2
Sat 11, Sep-09:30 - South Australian Premier League
White City Woodville vs Adelaide Cobras FC

0-0

1-0
Sat 11, Sep-09:30 - South Australian Premier League
Eastern United vs West Torrens Birkalla

0-0

1-2
Sat 11, Sep-09:00 - South Australian Super League
Adelaide United FC Youth vs Adelaide Comets FC

0-2

1-2
Sat 11, Sep-09:30 - South Australian Super League
Adelaide City FC vs South Adelaide Panthers

0-0

0-0
Sat 11, Sep-09:30 - South Australian Super League
Adelaide Blue Eagles vs Croydon Kings

0-2

2-4
Sat 11, Sep-09:30 - South Australian Super League
Sturt Lions vs Cumberland United FC

2-0

4-0
Sat 11, Sep-12:30 - South Australian Super League
Adelaide Olympic vs North Eastern Metrostars

1-1

1-1
Sat 11, Sep-10:15 - South Australian Super League Reserves
Adelaide Olympic Reserve vs North Eastern Metrostars Reserve

0-2

0-5
Sat 11, Sep-21:00 - Spanish Ladies League Division 1
Torrelodones Women\'s vs Tres Cantos Women\'s

3-0

6-0
Sat 11, Sep-13:00 - Spanish Ladies League Division 2
Cordoba Women\'s vs Juan Grande Women\'s


2-3
Sat 11, Sep-14:30 - Spanish Ladies Premier League
Real Betis Women\'s vs FC Barcelona Women\'s

0-1

0-5
Sat 11, Sep-23:00 - Spanish Primera Division
Athletic Bilbao vs Mallorca

0-0

2-0
Sat 11, Sep-20:30 - Spanish Primera Division
Levante vs Rayo Vallecano

1-0

1-1
Sat 11, Sep-21:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Racing Santander vs Talavera de la Reina

2-1

5-1
Sat 11, Sep-19:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Racing de Ferrol vs Valladolid B

1-1

2-1
Sat 11, Sep-19:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Calahorra vs Deportivo La Coruna

0-2

0-3
Sat 11, Sep-23:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Zamora CF vs UD Logrones

0-2

1-4
Sat 11, Sep-21:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
Gimnastic Tarragona vs Real Betis B

0-0

2-0
Sat 11, Sep-21:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
Alcoyano vs Sabadell

0-1

1-1
Sat 11, Sep-19:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
UE Cornella vs Algeciras

3-0

4-0
Sat 11, Sep-23:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
Albacete vs Andorra CF

0-0

1-0
Sat 11, Sep-21:00 - Spanish Primera U19
Espanyol(U19) vs Sabadell(U19)


2-0
Sat 11, Sep-23:00 - Spanish Segunda Division
CD Mirandes vs Alcorcon

1-1

1-3
Sat 11, Sep-18:00 - Spanish Segunda Division
Real Sociedad B vs Eibar

0-1

2-3
Sat 11, Sep-18:00 - Spanish Segunda Division
SD Amorebieta vs Burgos CF

1-1

2-2
Sat 11, Sep-20:15 - Spanish Segunda Division
Las Palmas vs UD Ibiza

0-1

1-1
Sat 11, Sep-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Coruxo FC vs AD Union Adarve

0-1

1-2
Sat 11, Sep-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Leganes B vs CF Salmantino UDS

0-1

0-1
Sat 11, Sep-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
UD Mutilvera vs Naxara

2-1

3-2
Sat 11, Sep-20:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
SD Laredo vs Osasuna B

0-0

0-1
Sat 11, Sep-20:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
AD San Juan vs Racing Santander B

0-0

0-0
Sat 11, Sep-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
Recreativo Granada vs Real Murcia

0-0

0-0
Sat 11, Sep-21:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
CD Barco vs Silva SD

2-1

2-1
Sat 11, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Ceuta B vs Cordoba CF B


1-1
Sat 11, Sep-21:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
CD Gerena vs Sevilla C

2-0

4-1
Sat 11, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CE Campos vs CF Soller

1-1

1-1
Sat 11, Sep-21:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CD Manacor vs Rotlet Molinar

1-0

2-2
Sat 11, Sep-21:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CD Serverense vs Santanyi


1-3
Sat 11, Sep-21:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Son Veri vs CF Platges De Calvia

0-1

1-2
Sat 11, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CE Felanitx vs Sant Jordi


0-2
Sat 11, Sep-19:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Constancia vs CD Binissalem


2-1
Sat 11, Sep-20:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
UD Collerense vs Mallorca B

0-2

1-2
Sat 11, Sep-15:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
UD Las Palmas C vs Lanzarote

0-0

3-1
Sat 11, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Villa Santa Brigida vs CD Buzanada

0-0

0-0
Sat 11, Sep-18:45 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
CD Union Sur Yaiza vs Herbania


0-2
Sat 11, Sep-19:30 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
CD Santa Ursula vs CD Vera Puerto De La Cruz

0-0

1-2
Sat 11, Sep-21:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
AD Llerenense vs CD Diocesano

0-1

0-2
Sat 11, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
UDC Txantrea vs CD Cantolagua

0-0

0-0
Sat 11, Sep-18:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Beti Onak vs Avance Ezcabarte


1-1
Sat 11, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
Valle de Egues vs CD Subiza


0-2
Sat 11, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Cortes vs UCD Burlades


1-1
Sat 11, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Huarte vs Beti Kozkor KE


3-0
Sat 11, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
Azkoyen vs CD Gares


2-2
Sat 11, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Tarancon vs San Clemente

0-1

0-1
Sat 11, Sep-20:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
UD Almansa vs Villacanas

0-0

0-0
Sat 11, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
CD Lagun Onak vs Amurrio

0-0

0-0
Sat 11, Sep-18:15 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Alaves B vs Tolosa


5-0
Sat 11, Sep-18:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Sociedad Deportiva Beasain vs San Ignacio


0-2
Sat 11, Sep-13:00 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Santutxu vs Uritarra


1-0
Sat 11, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Portugalete vs Urduliz FT


2-1
Sat 11, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
CD Baskonia vs Cultural de Durango

0-1

0-1
Sat 11, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
CD Vitoria vs Barakaldo CF


4-3
Sat 11, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Aurrera de Ondarroa vs Leioa


1-4
Sat 11, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Beti Gazte vs Anaitasuna


1-4
Sat 11, Sep-19:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
SD Deusto vs Pasaia KE


0-1
Sat 11, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
FC Vilafranca vs UE Olot

0-0

0-0
Sat 11, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
FC Asco vs Guineueta

0-0

0-0
Sat 11, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Acero vs Villajoyosa


1-0
Sat 11, Sep-13:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Villarreal C vs CD Roda

0-1

2-3
Sat 11, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Castellon II vs UD Beniganim

0-1

0-1
Sat 11, Sep-21:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Ursaria vs Atletico de Madrid B

0-0

0-0
Sat 11, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Arandina vs Real Avila CF

0-0

0-0
Sat 11, Sep-19:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Salamanca UDS B vs Numancia B

0-0

1-1
Sat 11, Sep-20:15 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Colegios Diocesanos vs UD Santa Marta


1-4
Sat 11, Sep-20:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Atletico Bembibre vs Ciudad Rodrigo


4-1
Sat 11, Sep-15:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Intergym Melilla vs Alhaurin de la Torre


1-2
Sat 11, Sep-21:30 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Marbella FC vs Torredonjimeno

0-0

0-0
Sat 11, Sep-16:00 - Swden Women Division 2
Sundsvalls DFF Women\'s vs Umea FC Women\'s

0-1

0-1
Sat 11, Sep-16:00 - Swden Women Division 2
IFK Norrkoping DFK Women\'s vs IK Uppsala Women\'s

0-0

1-2
Sat 11, Sep-16:00 - Swden Women Division 2
Lidkopings FK Women\'s vs Brommapojkarna Women\'s

0-0

0-0
Sat 11, Sep-14:00 - Swden Women Division 2
IFK Kalmar Women\'s vs Mallbackens IF Women\'s

2-0

3-0
Sat 11, Sep-17:00 - Swden Women Division 2
Bollstanas SK Women\'s vs Alvsjo AIK FF Women\'s

0-0

0-1
Sat 11, Sep-17:00 - Swden Women Division 2
Borgeby FK Wowen\'s vs Jitex BK Women\'s

1-0

2-1
Sat 11, Sep-17:00 - Sweden Damallsvenskan
Djurgardens Women\'s vs Vittsjo GIK Women\'s

1-1

2-2
Sat 11, Sep-15:00 - Sweden Div 1 Norra
Hudiksvalls FF vs Brommapojkarna

1-0

1-3
Sat 11, Sep-19:00 - Sweden Div 1 Norra
Sandvikens IF vs Hammarby TFF

0-0

0-0
Sat 11, Sep-18:00 - Sweden Div 1 Norra
Gefle IF vs IF Sylvia

1-0

3-2
Sat 11, Sep-18:00 - Sweden Div 1 Norra
Taby vs Assyriska FF Sodertalje

0-0

1-1
Sat 11, Sep-18:00 - Sweden Div 1 Norra
Haninge vs Karlstad BK

0-0

2-0
Sat 11, Sep-15:00 - Sweden Div 1 Sodra
IFK Malmo FK vs Tvaakers IF

0-2

0-3
Sat 11, Sep-15:00 - Sweden Div 1 Sodra
Utsiktens BK vs Qviding FIF

0-0

1-0
Sat 11, Sep-15:00 - Sweden Div 1 Sodra
Torns IF vs Osterlen FF

1-1

1-2
Sat 11, Sep-16:00 - Sweden Div 1 Sodra
Vanersborgs IF vs Lunds BK

3-1

5-1
Sat 11, Sep-18:00 - Sweden Div 1 Sodra
Skovde AIK vs Oskarshamns AIK

1-0

2-0
Sat 11, Sep-18:00 - Sweden Div 1 Sodra
FC Linkoping City vs Assyriska Turabdin IK

0-0

0-1
Sat 11, Sep-15:00 - Sweden Div 2 Norra Gotaland
Ahlafors IF vs IK Gauthiod

0-0

1-2
Sat 11, Sep-15:00 - Sweden Div 2 Norra Gotaland
Stenungsunds IF vs IFK Skovde FK

2-1

3-1
Sat 11, Sep-16:00 - Sweden Div 2 Norra Gotaland
BK Forward vs Angered BK

2-3

6-5
Sat 11, Sep-16:00 - Sweden Div 2 Norra Gotaland
IK Oddevold vs Lidkopings FK

0-0

1-0
Sat 11, Sep-16:00 - Sweden Div 2 Norra Gotaland
Kumla vs Grebbestads IF

1-0

3-3
Sat 11, Sep-17:00 - Sweden Div 2 Norra Gotaland
Tidaholms vs Vanersborgs FK

1-1

2-2
Sat 11, Sep-17:00 - Sweden Div 2 Norra Gotaland
Nordvarmland FF vs Yxhults IK

1-1

1-2
Sat 11, Sep-15:00 - Sweden Div 2 Norra Svealand
Sandvikens AIK vs Gamla Upsala SK

0-1

5-2
Sat 11, Sep-16:00 - Sweden Div 2 Norra Svealand
Enkopings SK FK vs IFK Stocksund

1-1

2-3
Sat 11, Sep-16:00 - Sweden Div 2 Norra Svealand
Kvarnsvedens IK vs Enskede IK

0-1

2-1
Sat 11, Sep-16:00 - Sweden Div 2 Norra Svealand
Karlbergs BK vs FC Gute

1-0

3-1
Sat 11, Sep-16:00 - Sweden Div 2 Norra Svealand
FC Stockholm Internazionale vs IFK Osterakers FK

0-0

0-0
Sat 11, Sep-16:00 - Sweden Div 2 Norra Svealand
Kungsangens IF vs FC Arlanda

2-0

3-0
Sat 11, Sep-15:00 - Sweden Div 2 Norrland
IFK Ostersund vs Skelleftea FF

1-0

2-0
Sat 11, Sep-16:00 - Sweden Div 2 Norrland
Friska Viljor FC vs Stode IF

1-1

2-1
Sat 11, Sep-16:00 - Sweden Div 2 Norrland
Taftea IK vs Notvikens IK

1-0

1-0
Sat 11, Sep-14:00 - Sweden Div 2 Norrland
Ytterhogdal IK vs Bodens BK

1-0

2-0
Sat 11, Sep-14:00 - Sweden Div 2 Norrland
Froso IF vs Storfors AIK

0-1

2-2
Sat 11, Sep-17:00 - Sweden Div 2 Norrland
Sandviks IK vs Bergnasets AIK

1-0

1-0
Sat 11, Sep-15:00 - Sweden Div 2 Sodra Gotaland
Eslovs BK vs Kristianstads FC

2-0

2-1
Sat 11, Sep-15:00 - Sweden Div 2 Sodra Gotaland
FBK Balkan vs Nosaby IF

1-0

3-1
Sat 11, Sep-16:00 - Sweden Div 2 Sodra Gotaland
FK Karlskrona vs IFK Berga

0-1

1-1
Sat 11, Sep-16:00 - Sweden Div 2 Sodra Gotaland
Asarums IF FK vs BK Olympic Malmo

1-0

2-1
Sat 11, Sep-17:00 - Sweden Div 2 Sodra Gotaland
IFK Karlshamn vs IFK Hassleholm

0-1

2-3
Sat 11, Sep-17:00 - Sweden Div 2 Sodra Gotaland
Hassleholms IF vs FC Rosengard

1-0

1-1
Sat 11, Sep-16:00 - Sweden Div 2 Sodra Svealand
Syrianska FC vs IFK Eskilstuna

0-0

3-1
Sat 11, Sep-16:00 - Sweden Div 2 Sodra Svealand
Motala AIF FK vs Smedby AIS

2-0

3-0
Sat 11, Sep-16:00 - Sweden Div 2 Sodra Svealand
Huddinge IF vs Varmbols FC

0-0

0-2
Sat 11, Sep-18:00 - Sweden Div 2 Sodra Svealand
Karlslunds IF HFK vs United Nordic

1-0

1-2
Sat 11, Sep-17:00 - Sweden Div 2 Sodra Svealand
Arameisk-Syrianska IF vs Tyreso FF

2-0

2-1
Sat 11, Sep-17:00 - Sweden Div 2 Sodra Svealand
Mjolby AI FF vs Trosa Vagnharad SK

1-0

1-1
Sat 11, Sep-15:30 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland
Savedalens IF vs Husqvarna FF

0-1

0-1
Sat 11, Sep-15:30 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland
Ullared vs Dalstorps IF

0-0

2-1
Sat 11, Sep-16:00 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland
Torslanda IK vs Onsala BK

2-1

3-4
Sat 11, Sep-16:00 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland
Angelholms FF vs Hoganas BK

0-0

2-0
Sat 11, Sep-16:00 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland
Eskilsminne IF vs IK Tord

1-0

4-1
Sat 11, Sep-16:00 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland
BK Astrio vs Assyriska BK

2-1

4-3
Sat 11, Sep-18:00 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland
Vastra Frolunda IF vs Vinbergs IF

0-0

0-0
Sat 11, Sep-15:00 - Sweden Superettan
Orgryte vs Akropolis IF

0-1

3-1
Sat 11, Sep-15:00 - Sweden Superettan
Trelleborgs FF vs IK Brage

1-0

3-1
Sat 11, Sep-19:00 - Sweden Superettan
AFC Eskilstuna vs Helsingborgs IF

1-0

2-2
Sat 11, Sep-17:00 - Sweden Superettan
Landskrona BoIS vs GAIS

1-0

2-1
Sat 11, Sep-17:00 - Sweden Superettan
Vasteras SK FK vs Norrby IF

1-0

1-1
Sat 11, Sep-17:00 - Sweden Superettan
Jonkopings Sodra IF vs Falkenbergs FF

2-0

2-1
Sat 11, Sep-17:00 - Swedish Allsvenskan
Malmo FF vs IFK Norrkoping

0-0

1-1
Sat 11, Sep-17:00 - Swedish Allsvenskan
IK Sirius FK vs Ostersunds FK

1-0

1-0
Sat 11, Sep-19:59 - Swiss Super League
FC Luzern vs Grasshoppers

1-0

1-1
Sat 11, Sep-22:30 - Swiss Super League
Young Boys vs Zurich

1-0

4-0
Sat 11, Sep-21:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
Chenois vs Bulle


1-2
Sat 11, Sep-21:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
FC Thun U21 vs La Chaux-de-Fonds


4-1
Sat 11, Sep-19:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
Meyrin vs US Terre Sainte


1-0
Sat 11, Sep-19:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
Monthey vs Grand-Lancy


1-1
Sat 11, Sep-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
Lausanne Sports(U21) vs FC Naters


1-0
Sat 11, Sep-19:30 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
FC Vevey Sports 05 vs FC Echallens


1-0
Sat 11, Sep-22:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
FC Bassecourt vs Koniz


1-1
Sat 11, Sep-19:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
SC Buochs vs Wohlen


1-2
Sat 11, Sep-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
Zug 94 vs SV Hongg


1-1
Sat 11, Sep-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
Solothurn vs SR Delemont


1-1
Sat 11, Sep-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
FC Schotz vs FC Kosova Zurich


2-1
Sat 11, Sep-19:59 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
FC Lugano U-21 vs Freienbach


0-1
Sat 11, Sep-19:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
FC Uzwil vs Baden


1-2
Sat 11, Sep-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
FC Tuggen vs Thalwil


2-0
Sat 11, Sep-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
FC Linth 04 vs USV Eschen Mauren


1-0
Sat 11, Sep-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
FC Balzers vs Gossau


1-3
Sat 11, Sep-17:30 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
Basel B vs Chiasso

3-0

3-3
Sat 11, Sep-19:59 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
Etoile Carouge vs Bellinzona

1-3

2-4
Sat 11, Sep-19:00 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
FC Rapperswil-Jona vs FC Biel-Bienne

1-1

4-3
Sat 11, Sep-18:00 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
YF Juventus Zurich vs SC Cham

1-1

4-2
Sat 11, Sep-18:00 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
Bruhl SG vs FC Black Stars Basel

1-1

1-3
Sat 11, Sep-18:00 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
FC Breitenrain vs Bavois

0-0

2-0
Sat 11, Sep-18:00 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
Zurich B vs Stade Nyonnais

0-0

0-0
Sat 11, Sep-18:00 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
Sion II vs Young Boys II

0-0

2-0
Sat 11, Sep-19:59 - Switzerland Challenge League
FC Wil vs FC Thun

1-1

2-2
Sat 11, Sep-19:59 - Switzerland Challenge League
Winterthur vs Neuchatel Xamax

2-0

2-1
Sat 11, Sep-19:00 - Switzerland Women Division 1
St. Gallen Women\'s vs Basel Women\'s

0-0

2-2
Sat 11, Sep-15:00 - Thai League 1
Chiangrai United vs Nakhon Ratchasima

1-2

3-2
Sat 11, Sep-15:00 - Thai League 1
Suphanburi FC vs JL Chiangmai United FC

1-1

2-2
Sat 11, Sep-15:00 - Thai League 1
Khonkaen United vs PT Prachuap F.C.

1-0

2-1
Sat 11, Sep-16:00 - Thai League 1
Buriram United vs Police Tero

1-1

3-1
Sat 11, Sep-15:00 - Thai League 2
Navy FC vs Trat FC

0-0

0-3
Sat 11, Sep-15:00 - Thai League 2
Udon Thani vs Phrae United FC

0-0

0-0
Sat 11, Sep-16:00 - Thai League 2
Sukhothai FC vs Khonkaen FC

2-1

3-2
Sat 11, Sep-14:00 - Thai League 2
Kasetsart FC vs Ranong United FC

1-0

1-0
Sat 11, Sep-14:30 - Thai League 2
MOF Customs United vs Lamphun Warrior

1-1

1-1
Sat 11, Sep-17:30 - Turkey 2 Ligi A
Umraniyespor vs Bandirmaspor

2-0

2-0
Sat 11, Sep-21:00 - Turkey 2 Ligi A
Adanaspor vs Menemen Belediye Spor

1-1

6-2
Sat 11, Sep-21:00 - Turkey 2 Ligi A
Manisa FK vs BB Erzurumspor

0-1

0-1
Sat 11, Sep-18:00 - Turkey 2 Ligi A
Eyupspor vs Denizlispor

0-0

0-2
Sat 11, Sep-17:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Arnavutkoy Belediyespor vs Erbaaspor S

0-0

1-0
Sat 11, Sep-16:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
52 Orduspor vs Aksarayspor

1-0

2-1
Sat 11, Sep-19:59 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Karsiyaka vs Icel Idmanyurdu Spor

0-0

1-1
Sat 11, Sep-17:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Pendikspor vs Zonguldak

1-0

3-2
Sat 11, Sep-17:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Ankara Demirspor vs Kirklarelispor

0-0

1-0
Sat 11, Sep-17:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Inegolspor vs Hekimoglu Trabzon

0-0

0-0
Sat 11, Sep-17:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Etimesgut Belediye Spor vs Kahramanmaras

1-1

3-1
Sat 11, Sep-21:00 - Turkey Super Lig
Besiktas JK vs Yeni Malatyaspor

2-0

3-0
Sat 11, Sep-21:00 - Turkey Super Lig
Kayserispor vs Kasimpasa S.K.

1-0

2-0
Sat 11, Sep-18:00 - Turkey Super Lig
Konyaspor vs Altay Spor Kulubu

2-0

3-1
Sat 11, Sep-18:00 - Turkey Super Lig
Fatih Karagumruk vs Adana Demirspor

2-0

4-0
Sat 11, Sep-21:00 - UAE League Professional
Al Jazira(UAE) vs Al Nasr Dubai

0-0

2-1
Sat 11, Sep-21:00 - UAE League Professional
Ittihad Kalba vs Ajman Club

0-0

1-1
Sat 11, Sep-18:45 - UAE League Professional
Baniyas vs Al Ain

0-1

0-1
Sat 11, Sep-18:45 - UAE League Professional
Al Oruba(UAE) vs Shabab Al Ahli Dubai

1-1

1-1
Sat 11, Sep-17:35 - UAE Presidents Cup
Dubba Al Husun vs Al-Rams

3-0

4-1
Sat 11, Sep-17:35 - UAE Presidents Cup
Al Taawon vs City FC

1-1

3-1
Sat 11, Sep-17:40 - UAE Presidents Cup
Hatta Club vs Masfut

2-0

3-2
Sat 11, Sep-17:40 - UAE Presidents Cup
Al Bataeh vs Masafi SC

2-1

2-2
Sat 11, Sep-15:00 - Ukraine - Vyscha Liga
FC Rukh Lviv vs Zorya

1-0

1-1
Sat 11, Sep-18:00 - Ukraine - Vyscha Liga
Metalist 1925 Kharkiv vs Dynamo Kyiv

0-0

0-2
Sat 11, Sep-20:30 - Ukraine - Vyscha Liga
FC Shakhtar Donetsk vs Dnipro-1

1-0

2-0
Sat 11, Sep-17:30 - Ukraine Druha Liga
FC Bukovyna Chernivtsi vs FC Karpaty Lviv

0-1

1-2
Sat 11, Sep-17:30 - Ukraine Druha Liga
Skoruk Tomakivka vs Real Pharma Ovidiopol

2-0

4-0
Sat 11, Sep-16:00 - Ukraine Druha Liga
Karpaty Halych vs Dinaz Vyshgorod

0-1

0-1
Sat 11, Sep-16:00 - Ukraine Druha Liga
Epitsentr Dunayivtsi vs Rubikon Kyiv

1-0

1-0
Sat 11, Sep-13:00 - Ukraine Druha Liga
Nyva Vinnitsia vs AFSC Kyiv

3-0

4-0
Sat 11, Sep-18:00 - Ukraine Druha Liga
Krystal Kherson vs Enerhiya Nova Kakhovka

1-1

1-2
Sat 11, Sep-18:00 - Ukraine Druha Liga
Livyi Bereh Kyiv vs Dnipro Cherkasy

2-0

3-1
Sat 11, Sep-18:00 - Ukraine Druha Liga
LNZ Cherkasy vs FK Chernihiv

1-0

1-0
Sat 11, Sep-17:00 - Ukraine Druha Liga
SC Tavriya vs FK Trostyanets

0-1

0-2
Sat 11, Sep-17:00 - Ukraine Druha Liga
FC Sumy vs Balkany Zorya

0-0

1-2
Sat 11, Sep-17:00 - Ukraine Druha Liga
Viktoriya Mykolaivka vs Metalurh Zaporizhya

0-1

0-1
Sat 11, Sep-17:00 - Ukraine Druha Liga
Yarud Mariupol vs MFC Mykolaiv

1-1

2-2
Sat 11, Sep-17:00 - Ukraine Druha Liga
SC Poltava vs Vovchansk

1-1

2-2
Sat 11, Sep-16:30 - Ukraine Persha Liga
VPK-Ahro Shevchenkivka vs Obolon Brovar Kiev

0-0

0-2
Sat 11, Sep-14:15 - Ukraine Persha Liga
Polissya Zhytomyr vs Prykarpattia Ivano Frankivsk

0-0

2-0
Sat 11, Sep-13:00 - Ukraine U21 Liga
FC Vorskla (U21) vs Desna Chernihiv(U21)

3-0

5-1
Sat 11, Sep-13:00 - Ukraine U21 Liga
Kolos Kovalivka (U21) vs FC Mariupol (U21)

0-1

1-3
Sat 11, Sep-13:00 - Ukraine U21 Liga
FC Mynai(U21) vs Chernomorets Odessa(U21)

0-0

0-0
Sat 11, Sep-22:30 - Uruguay Primera Division
CA River Plate vs CS Cerrito

0-0

1-0
Sat 11, Sep-20:15 - Uruguay Primera Division
IA Sud America vs Montevideo City Torque

0-2

1-2
Sat 11, Sep-03:25 - USA Major League Soccer
Atlanta United FC vs Orlando City

2-0

3-0
Sat 11, Sep-06:08 - USA Major League Soccer
Vancouver Whitecaps FC vs Portland Timbers

0-0

0-1
Sat 11, Sep-23:45 - USA Major League Soccer
Colorado Rapids vs Los Angeles Galaxy

0-0

1-1
Sat 11, Sep-04:37 - USA National Women\\\'s Soccer League
Houston Dash Women\'s vs Chicago Red Stars Women\'s

1-0

1-1
Sat 11, Sep-05:00 - USL Championship
Austin Bold vs New Mexico United

0-0

1-0
Sat 11, Sep-15:30 - Uzbekistan Pro League B
Lokomotiv BFK vs FC Lochin

1-1

3-2
Sat 11, Sep-16:00 - Uzbekistan Pro League B
FK G\'ijduvon vs FC Zhomboy

2-1

5-1
Sat 11, Sep-15:45 - Uzbekistan Professional Football League
Termez Surkhon vs Sogdiana Jizzakh

0-1

0-1
Sat 11, Sep-18:00 - Uzbekistan Professional Football League
Qizilqum Zarafshon vs Lokomotiv Tashkent

0-0

0-0
Sat 11, Sep-18:00 - Uzbekistan Professional Football League
Turon Yaypan vs Nasaf Qarshi

0-1

0-2
Sat 11, Sep-02:15 - Venezuela Primera Division
Trujillanos FC vs Estudiantes Merida FC

1-1

1-1
Sat 11, Sep-04:30 - Venezuela Primera Division
Carabobo FC vs Gran Valencia Maracay

1-0

1-0
Sat 11, Sep-23:30 - Venezuela Segunda Division
Fundacion AIFI vs AC Minerven FC Bolivar

2-0

2-0
Sat 11, Sep-23:30 - Venezuela Segunda Division
Deportivo JBL del Zulia vs Urena SC

0-1

0-1
Sat 11, Sep-17:30 - Wales FAW Championship North
Bangor City FC vs Gresford Athletic

0-0

0-2
Sat 11, Sep-17:30 - Wales FAW Championship North
Holyhead Hotspur vs Ruthin Town FC

0-0

0-1
Sat 11, Sep-17:30 - Wales FAW Championship North
Penrhyncoch vs Llandudno FC

1-1

2-3
Sat 11, Sep-17:30 - Wales FAW Championship North
Guilsfield FC vs Conwy Borough FC

1-0

2-1
Sat 11, Sep-17:30 - Wales FAW Championship North
Llanrhaeadr FC vs Holywell

0-2

0-4
Sat 11, Sep-17:30 - Wales FAW Championship North
Llanidloes Town vs Airbus UK Broughton

0-4

2-6
Sat 11, Sep-17:30 - Wales FAW Championship South
Cwmbran Celtic vs Carmarthen Town

0-0

1-1
Sat 11, Sep-17:30 - Wales FAW Championship South
Goytre United vs Ammanford

3-0

3-0
Sat 11, Sep-17:30 - Wales FAW Championship South
Undy Athletic vs Llanelli

0-0

1-2
Sat 11, Sep-17:30 - Wales FAW Championship South
Llantwit Major vs Risca United

1-0

2-0
Sat 11, Sep-17:30 - Wales FAW Championship South
Swansea University vs Pontypridd

1-1

3-4
Sat 11, Sep-17:30 - Wales Premier League
Barry Town United vs Connah\'s Quay Nomads FC

1-0

1-0
Sat 11, Sep-17:30 - Wales Premier League
Bala Town F.C. vs Haverfordwest County

4-1

6-2
Sat 11, Sep-17:30 - Wales Premier League
Flint Town United vs Newtown AFC

3-0

4-1
Sat 11, Sep-17:30 - Wales Premier League
Penybont FC vs The New Saints

0-0

1-1
Sat 11, Sep-20:15 - Wales Premier League
Aberystwyth Town vs Cardiff Metropolitan University FC

0-0

0-1
Sat 11, Sep-11:00 - Western Australia Division 1
Forrestfield United vs Joondalup United

1-1

3-1
Sat 11, Sep-11:00 - Western Australia Division 1
Olympic Kingsway SC vs Ashfield SC

1-0

2-0
Sat 11, Sep-11:00 - Western Australia Division 1
UWA Nedlands vs Mandurah City

0-1

5-1
Sat 11, Sep-11:00 - Western Australia Division 1
Subiaco AFC vs Fremantle City

0-1

1-2
Sat 11, Sep-11:00 - Western Australia Division 1
Quinns FC vs Western Knights

0-1

3-2
Sat 11, Sep-09:00 - Western Australia NPL U20
Perth S.C(U20) vs Floreat Athena(U20)

0-0

0-1
Sat 11, Sep-07:00 - Western Australia NPL U20
Perth Glory FC(U20) vs Bayswater City(U20)

0-2

1-3
Sat 11, Sep-11:00 - Western Australia Premier League
Sorrento Gulls vs Perth Glory FC Am

1-1

1-1
Sat 11, Sep-11:00 - Western Australia Premier League
Perth S.C vs Floreat Athena

2-0

4-0
Sat 11, Sep-15:00 - Women\\\'s Norway Cupen
Sandviken Women\'s vs Floya Women\'s

1-0

1-0
Sat 11, Sep-19:00 - Women\\\'s Norway Cupen
Kolbotn Women\'s vs Valerenga Women\'s

0-2

1-3
Sat 11, Sep-17:00 - Women\\\'s Norway Cupen
LSK Kvinner Women\'s vs Klepp IL Women\'s

3-0

3-0
Sat 11, Sep-17:30 - Women\\\'s Norwegian Adeccoligaen
Medkila Women\'s vs KIL/Hemne Women\'s

2-1

2-1
Sat 11, Sep-14:00 - Women\\\'s Norwegian Adeccoligaen
Amazon Grimstad FK Women\'s vs Asane Fotball Women\'s

1-0

1-1
AD:
NOTICE
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.