AD:

Football Results for Fri 10, Sep 2021

All soccer/football results.

Complete Football Results for Fri 10, Sep 2021

BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


AD: Enjoy a 100% matched deposit bonus of up to 5BTC at Cloudbet. CLICK HERE TO JOIN NOW 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


Date and Time/Team Half Time Full Time
Fri 10, Sep-21:45 - Albania Super league
Teuta Durres vs Partizani Tirana

1-0

1-0
Fri 10, Sep-21:00 - Argentina Reserves League
San Lorenzo Reserve vs Racing Club Reserve

0-0

0-0
Fri 10, Sep-22:00 - Argentina Reserves League
Sarmiento Junin Reserve vs CA Huracan Reserve

0-1

2-1
Fri 10, Sep-17:00 - Argentina Reserves League
Newells Old Boys Reserve vs River Plate(R)

0-1

0-2
Fri 10, Sep-17:00 - Argentina Reserves League
Union Santa Fe(R) vs Estudiantes La Plata Reserve

0-2

1-4
Fri 10, Sep-17:00 - Argentina Reserves League
Gimnasia LP Reserve vs Velez Sarsfield(R)

2-3

2-3
Fri 10, Sep-17:00 - Argentina Reserves League
Talleres Cordoba Reserve vs CA Platense Reserve

0-0

0-0
Fri 10, Sep-17:00 - Argentina Reserves League
Argentinos Juniors Reserve vs Patronato Reserve

1-0

3-0
Fri 10, Sep-17:00 - Argentina Reserves League
Central Cordoba De SDE Reserve vs Atletico Tucuman Reserve

0-1

1-1
Fri 10, Sep-22:00 - Argentina Torneo Federal A
CSyD Juventud Unida Gualeguaychu vs Sportivo Las Parejas

0-0

1-0
Fri 10, Sep-22:00 - Argentina Torneo Federal A
Deportivo Camioneros vs Deportivo Madryn

1-1

2-2
Fri 10, Sep-22:00 - Argentina Torneo Federal A
Ferro Carril Oeste (GP) vs Club Cipolletti

1-0

1-0
Fri 10, Sep-22:00 - Argentina Torneo Federal A
Circulo Deportivo vs Ciudad Bolivar

1-2

2-2
Fri 10, Sep-22:15 - Argentina Torneo Federal A
Gimnasia y Tiro vs CA Douglas Haig

3-2

4-2
Fri 10, Sep-22:30 - Argentina Torneo Federal A
Huracan Las Heras vs Sol de Mayo

1-1

3-1
Fri 10, Sep-22:30 - Argentina Torneo Federal A
CA Juventud Unida San Luis vs Olimpo

0-0

0-0
Fri 10, Sep-22:30 - Argentina Torneo Federal A
Defensores Pronunciamiento vs Chaco For Ever

0-2

0-2
Fri 10, Sep-22:30 - Argentina Torneo Federal A
Sansinena vs Sportivo Penarol

1-0

1-0
Fri 10, Sep-23:00 - Argentina Torneo Federal A
Villa Mitre vs Independiente Chivilcoy

0-0

0-1
Fri 10, Sep-23:00 - Argentina Torneo Federal A
Sportivo Desamparados vs Estudiantes de San Luis

0-2

2-2
Fri 10, Sep-23:00 - Argentina Torneo Federal A
Defensores Belgrano Villa Ramallo vs Central Norte Salta

1-0

2-0
Fri 10, Sep-20:10 - Argentina Women\\\'s Primera A
UAI Urquiza women\'s vs Club Comunicaciones(AR) Women\'s

5-0

10-0
Fri 10, Sep-18:15 - Argentina Women\\\'s Primera A
Boca Juniors Women\'s vs Racing Club Women\'s

1-1

2-1
Fri 10, Sep-21:30 - Argentinian Primera B - Nacional
Ferro Carril Oeste vs Independiente Rivadavia

2-0

6-0
Fri 10, Sep-22:00 - Argentinian Primera B - Nacional
Defensores de Belgrano vs Villa Dalmine

2-0

2-0
Fri 10, Sep-22:00 - Argentinian Primera B - Nacional
Tristan Suarez vs Barracas Central

1-2

2-2
Fri 10, Sep-22:00 - Argentinian Primera B - Nacional
Deportivo Riestra vs Nueva Chicago

1-0

2-0
Fri 10, Sep-22:00 - Argentinian Primera B - Nacional
Santamarina Tandil vs San Martin San Juan

0-0

0-0
Fri 10, Sep-22:30 - Argentinian Primera B - Nacional
Almagro vs CA Brown Adrogue

3-0

5-0
Fri 10, Sep-22:30 - Argentinian Primera B - Nacional
Temperley vs Club Atletico Mitre

0-0

2-0
Fri 10, Sep-23:00 - Argentinian Primera B - Nacional
Deportivo Maipu vs Estudiantes de Caseros

0-0

0-0
Fri 10, Sep-23:30 - Argentinian Primera B - Nacional
Agropecuario de Carlos Casares vs Alvarado Mar del Plata

0-0

1-0
Fri 10, Sep-14:30 - Australia Brisbane Premier League
Brisbane Knights vs Mount Gravatt

1-3

1-3
Fri 10, Sep-12:30 - Australia Brisbane Premier League Reserves
Brisbane Knights Reserve vs Mount Gravatt Reserve

3-0

4-3
Fri 10, Sep-13:30 - Australia Queensland National Premier Leagues
Gold Coast United vs Logan Lightning

0-0

1-0
Fri 10, Sep-13:30 - Australia Queensland State Women\\\'s Premier League
Logan Lightning Women\'s vs Mitchelton Women\'s

0-1

0-1
Fri 10, Sep-20:30 - Austria Erste Division
Kapfenberg Superfund vs Lafnitz

0-0

1-0
Fri 10, Sep-20:30 - Austria Erste Division
Austria Wien Amateure vs SK Vorwarts Steyr

0-0

2-0
Fri 10, Sep-20:30 - Austria Erste Division
SV Horn vs FC Juniors OO

0-1

1-1
Fri 10, Sep-20:30 - Austria Erste Division
Floridsdorfer AC vs FC Wacker Innsbruck

1-2

1-3
Fri 10, Sep-22:25 - Austria Erste Division
FC Blau Weiss Linz vs Grazer AK

1-0

1-0
Fri 10, Sep-21:00 - Austrian Regionalliga East
First Vienna FC vs SC Wiener Neustadt

0-0

3-1
Fri 10, Sep-21:00 - Austrian Regionalliga East
SC Neusiedl 1919 vs SC Mannsdorf

0-1

1-2
Fri 10, Sep-21:30 - Austrian Regionalliga East
ASV Drassburg vs ASK-BSC Bruck/Leitha

1-0

4-0
Fri 10, Sep-21:30 - Austrian Regionalliga East
FCM Traiskirchen vs Team Wiener Linien

1-2

1-3
Fri 10, Sep-21:00 - Austrian Regionalliga Mitte
SV Spittal vs Junge Wikinger Ried

1-2

1-4
Fri 10, Sep-21:00 - Austrian Regionalliga Mitte
SC Weiz vs ATSV Stadl Paura

1-0

5-0
Fri 10, Sep-21:00 - Austrian Regionalliga Mitte
Vocklamarkt vs WSC Hertha Wels

0-0

0-3
Fri 10, Sep-21:00 - Austrian Regionalliga Mitte
Deutschlandsberger SC vs SK Treibach

2-1

2-1
Fri 10, Sep-13:30 - Belarus Reserves League
FC Gomel Reserve vs FC Vitebsk Reserve

2-1

4-1
Fri 10, Sep-14:00 - Belarus Reserves League
FC Minsk Reserve vs FC Torpedo Zhodino Reserve

1-0

4-1
Fri 10, Sep-15:00 - Belarus Reserves League
Shakhter Soligorsk Reserves vs Sputnik Rechitsa Reserve


3-0
Fri 10, Sep-16:00 - Belarus Reserves League
FK Isloch Minsk Reserve vs Neman Grodno Reserve

0-0

3-1
Fri 10, Sep-18:00 - Belarus Reserves League
Dinamo Brest Reserves vs FC Slutsk Reserve

0-1

0-3
Fri 10, Sep-22:45 - Belgian Jupiler League
Club Brugge vs KV Oostende

1-0

3-0
Fri 10, Sep-21:30 - Belgian U21 Youth League
Genk(U21) vs St.-Truidense VV(U21)

2-0

4-0
Fri 10, Sep-22:00 - Belgium - 2e Klasse
KMSK Deinze vs Royal Excel Mouscron

1-1

3-1
Fri 10, Sep-22:00 - Belgium Women\\\'s Premier League
Anderlecht Women\'s vs KAA Gent Ladies Women\'s

3-0

4-0
Fri 10, Sep-22:30 - Belgium Women\\\'s Premier League
White Star Woluwe Women\'s vs Oud Heverlee Leuven Women\'s

0-1

0-6
Fri 10, Sep-22:30 - Belgium Women\\\'s Premier League
Genk Women\'s vs Charleroi Women\'s

2-1

7-1
Fri 10, Sep-22:00 - Bosnia Premijer Liga
FK Velez Mostar vs FK Sarajevo

0-0

1-1
Fri 10, Sep-22:15 - Brasileiro Aspirantes Sub 23
Corinthians Paulista (SP)(U23) vs Gremio (RS)(U23)

1-1

2-2
Fri 10, Sep-00:00 - Brazil Campeonato Carioca Youth
Vasco da Gama RJ U20 vs Fluminense RJ U20

1-1

2-2
Fri 10, Sep-02:00 - Brazil Campeonato Gaucho Division 2
Veranopolis RS vs Cruzeiro RS

1-1

1-2
Fri 10, Sep-03:00 - Brazil Campeonato Gaucho Division 2
Guarany de Bage vs Bage RS

0-0

1-0
Fri 10, Sep-22:00 - Brazil Campeonato Gaucho Division 2
Inter Santa Maria(RS) vs Guarani RS

0-0

0-0
Fri 10, Sep-21:30 - Bulgaria Premier
Lokomotiv Sofia vs Pirin Blagoevgrad

1-1

2-1
Fri 10, Sep-17:00 - CAF Champions League
Express FC vs Al Merreikh

1-1

2-1
Fri 10, Sep-19:00 - CAF Champions League
AmaZulu vs Big Bullets FC

0-1

0-1
Fri 10, Sep-16:00 - CAF Confederation Cup
Olympique de Missiri vs AS Kigali

0-2

1-2
Fri 10, Sep-17:00 - CAF Confederation Cup
Bumamuru vs Diables Noirs

0-0

0-0
Fri 10, Sep-19:00 - CAF Confederation Cup
FC Dikhil vs Biashara United Mara

0-0

0-1
Fri 10, Sep-06:10 - Canadian Premier League
Pacific FC vs Cavalry

1-1

3-1
Fri 10, Sep-11:00 - Chinese Football League Divison 2
Shanxi Longjin vs Qingdao Qingchundao

0-0

0-0
Fri 10, Sep-11:00 - Chinese Football League Divison 2
Hebei Kungfu vs Guangxi Pingguo Haliao

1-0

3-1
Fri 10, Sep-12:00 - Chinese Sports Game-U18 FootBall Women\\\'s
ShanDong Women\'s(U18) vs ShanXi Women\'s(U18)

0-0

0-0
Fri 10, Sep-12:00 - Chinese Sports Game-U18 FootBall Women\\\'s
SiChuan Women\'s U18 vs Beijing Women\'s(U18)

0-0

0-0
Fri 10, Sep-15:30 - Chinese Sports Game-U18 FootBall Women\\\'s
GuangDong Women\'s(U18) vs Jiangsu Women\'s(U18)

0-0

0-1
Fri 10, Sep-15:30 - Chinese Sports Game-U18 FootBall Women\\\'s
Zhejiang Women\'s U18 vs Shanghai Women\'s(U18)

0-1

1-4
Fri 10, Sep-02:00 - Club Friendly
Sao Francisco AC vs Galvez AC

0-2

0-4
Fri 10, Sep-03:00 - Club Friendly
Trem AP vs Sao Paulo AP

2-0

3-1
Fri 10, Sep-04:00 - Club Friendly
Atletico Acreano vs Rio Branco (AC)

0-0

1-0
Fri 10, Sep-15:00 - Club Friendly
University Azzurri FC vs Hellenic Athletic

1-0

1-2
Fri 10, Sep-19:45 - Club Friendly
CS. Hammam-Lif vs Kalaa Sport

0-0

0-0
Fri 10, Sep-05:30 - Colombia Copa Cup
Deportivo Pasto vs Deportivo Pereira

1-1

3-2
Fri 10, Sep-00:00 - Costa Rica Primera Division
Guanacasteca vs Herediano

1-0

2-1
Fri 10, Sep-22:00 - Croatia - 1. Division
HNK Gorica vs Hrvatski Dragovoljac

0-0

1-1
Fri 10, Sep-18:30 - Croatia - 2. Division
NK Radnik Sesvete vs NK Orijent Rijeka

0-0

0-1
Fri 10, Sep-18:30 - Croatia - 2. Division
NK Croatia Zmijavci vs Dinamo Zagreb B

1-1

2-2
Fri 10, Sep-18:30 - Croatia - 2. Division
NK Osijek B vs NK Solin

2-0

3-2
Fri 10, Sep-19:00 - Croatia - 2. Division
NK Opatija vs Bijelo Brdo

0-0

0-0
Fri 10, Sep-19:59 - Cyprus 2 Division
Enosis Neon Paralimni FC vs Ermis Aradippou

0-0

0-0
Fri 10, Sep-19:59 - Cyprus 2 Division
Omonia Aradippou vs Othellos Athienou

0-1

0-1
Fri 10, Sep-19:00 - Czech Republic 2. Liga
FK Pribram vs Brno

0-0

0-1
Fri 10, Sep-19:00 - Czech Republic 2. Liga
Lisen vs Dukla Praha

2-0

3-0
Fri 10, Sep-19:59 - Czech Republic 2. Liga
Vysocina Jihlava vs Opava

0-0

0-2
Fri 10, Sep-22:00 - Czech Republic Gambrinus Liga Women\\\'s
Synot Slovacko Women\'s vs Horni Herspice Women\'s

2-0

4-0
Fri 10, Sep-22:00 - Danish SAS Ligaen
Brondby vs Silkeborg IF

1-1

1-1
Fri 10, Sep-19:59 - Danish SAS Ligaen
Midtjylland vs FC Nordsjaelland

0-0

2-0
Fri 10, Sep-19:45 - Denmark Danmarksserien
Herstedoster vs Allerod

2-0

2-1
Fri 10, Sep-19:45 - Denmark Danmarksserien
Tarnby FF vs Gentofte Vangede IF/GVI

0-0

1-0
Fri 10, Sep-20:30 - Denmark - 1. Division
Fremad Amager vs Nykobing FC

2-1

3-1
Fri 10, Sep-21:00 - Denmark - 1. Division
Esbjerg FB vs Hobro I.K.

0-1

2-1
Fri 10, Sep-20:30 - Denmark Woman\\\'s League
Aalborg BK Women\'s vs Aarhus AGF Women\'s

0-0

0-1
Fri 10, Sep-22:45 - England League Two
Barrow vs Colchester United

1-2

2-3
Fri 10, Sep-22:45 - England League Two
Harrogate Town vs Newport County

2-2

2-2
Fri 10, Sep-22:45 - England Northern Division one
Frickley Athletic vs Ossett United

0-1

0-1
Fri 10, Sep-22:45 - England Southern Division one
Bedford Town vs Hertford Town

1-2

3-2
Fri 10, Sep-23:00 - England The Championship
Birmingham vs Derby County

1-0

2-0
Fri 10, Sep-22:00 - England U23 League Cup
Stoke City U23 vs Colchester United U23

2-1

2-4
Fri 10, Sep-16:30 - England U23 Premier League
Birmingham U23 vs Sunderland(U23)

0-0

1-0
Fri 10, Sep-22:00 - England U23 Premier League
Everton(U23) vs Derby County(U23)

1-0

1-0
Fri 10, Sep-22:00 - England U23 Premier League
Fulham U23 vs Southampton(U23)

1-0

3-0
Fri 10, Sep-22:00 - England U23 Premier League
Brighton U23 vs Blackburn Rovers U23

3-0

4-1
Fri 10, Sep-22:00 - England U23 Premier League
Norwich City U23 vs Aston Villa U23

1-1

4-2
Fri 10, Sep-22:00 - England U23 Premier League
Burnley(U23) vs Wolves U23

0-0

1-1
Fri 10, Sep-14:00 - England U23 Premier League 2
Sheffield Wed(U23) vs Cardiff City U23

0-2

0-3
Fri 10, Sep-18:00 - England U23 Premier League 2
Sheffield United U23 vs Bristol City U23

1-2

2-4
Fri 10, Sep-19:00 - Estonia Esi Liiga
Paide Linnameeskond B vs Flora Tallinn II

0-0

1-2
Fri 10, Sep-19:00 - Estonia Meistri Liiga
Tallinna JK Legion vs Tartu JK Tammeka

2-0

3-1
Fri 10, Sep-12:15 - Euro Beach Soccer League
Moldova Beach Soccer vs Czech Republic Beach Soccer


2-1
Fri 10, Sep-12:15 - Euro Beach Soccer League
Kazakhstan Beach Soccer vs Lithuania Beach Soccer


3-1
Fri 10, Sep-13:30 - Euro Beach Soccer League
Turkey Beach Soccer vs Greece Beach Soccer


7-5
Fri 10, Sep-13:30 - Euro Beach Soccer League
Estonia Beach Soccer vs Sweden Beach Soccer


7-1
Fri 10, Sep-16:15 - Euro Beach Soccer League
Italy Beach Soccer vs Ukraine Beach Soccer


5-3
Fri 10, Sep-21:30 - Euro Beach Soccer League
Portugal Beach Soccer vs Switzerland Beach Soccer


3-2
Fri 10, Sep-17:30 - Euro Beach Soccer League
Spain Beach Soccer vs Poland Beach Soccer


5-2
Fri 10, Sep-19:59 - Euro Beach Soccer League
Russia Beach Soccer vs Belarus Beach Soccer


5-5
Fri 10, Sep-19:00 - Finland Women\\\'s Premier League
Pallokerho-35 Women\'s vs Ilves Tampere Women\'s

0-0

1-1
Fri 10, Sep-19:59 - Finland Women\\\'s Premier League
PK-35 Vantaa Women\'s vs HJK Helsinki Women\'s

2-1

4-1
Fri 10, Sep-19:59 - Finland - Kakkonen Lohko B
Ilves Tampere II vs TPV Tampere

3-0

3-0
Fri 10, Sep-19:00 - Finland Ykkonen
Klubi 04 vs RoPS Rovaniemi

0-0

0-1
Fri 10, Sep-19:30 - Finland Ykkonen
Turun Palloseura vs MuSa

1-0

3-0
Fri 10, Sep-19:30 - Finland Ykkonen
Gnistan vs Ekenas IF

0-2

0-3
Fri 10, Sep-20:30 - French Feminines D1
Guingamp Women\'s vs Montpellier HSC Women\'s

1-0

2-1
Fri 10, Sep-23:00 - French Le Championnat Ligue 1
FC Lorient vs Lille OSC

1-1

2-1
Fri 10, Sep-21:00 - French National League
LB Chateauroux vs Sete FC

0-0

1-0
Fri 10, Sep-21:00 - French National League
Creteil vs Bourg Peronnas

0-4

1-6
Fri 10, Sep-21:00 - French National League
Avranches vs Stade Lavallois MFC

0-1

0-1
Fri 10, Sep-21:00 - French National League
Bastia Borgo vs US Boulogne

0-1

0-3
Fri 10, Sep-21:00 - French National League
FC Villefranche Beaujolais vs FC Chambly

1-0

3-0
Fri 10, Sep-21:00 - French National League
Annecy vs Red Star FC 93

3-0

6-0
Fri 10, Sep-21:00 - French National League
SO Cholet vs Concarneau

2-1

4-2
Fri 10, Sep-21:00 - French National League
Stade Briochin vs US Orleans

1-0

2-1
Fri 10, Sep-12:00 - Friendly Internationals
Bosnia and Herzegovina women\'s (U19) vs Croatia Women\'s(U19)

1-1

2-1
Fri 10, Sep-12:30 - Friendly Internationals
Italy Women\'s(U17) vs Switzerland Women\'s(U17)

0-0

2-0
Fri 10, Sep-16:30 - Georgia Pirveli Liga
FC Sioni Bolnisi vs Gareji Sagarejo

1-0

2-0
Fri 10, Sep-16:30 - Georgia Pirveli Liga
Zugdidi vs Chikhura Sachkhere

1-0

2-1
Fri 10, Sep-16:30 - Georgia Pirveli Liga
FC Merani Tbilisi vs WIT Georgia Tbilisi

0-0

0-0
Fri 10, Sep-16:30 - Georgia Pirveli Liga
FC Shevardeni vs FC Merani Martvili

0-2

1-2
Fri 10, Sep-18:00 - Georgia Pirveli Liga
FC Metalurgi Rustavi vs Gagra Tbilisi

0-0

0-1
Fri 10, Sep-21:00 - German 3. Liga
SV Meppen vs SC Freiburg II

0-0

0-1
Fri 10, Sep-20:30 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
RasenBallsport Leipzig(U17) vs Hallescher FC(U17)

0-0

1-0
Fri 10, Sep-21:15 - German Frauen Bundesliga
Bayer Leverkusen Women\'s vs Turbine Potsdam Women\'s

0-0

2-0
Fri 10, Sep-21:00 - German Junioren Bundesliga Sud
Karlsruher SC (U19) vs FC Astoria Walldorf(U19)

0-0

0-0
Fri 10, Sep-21:00 - Germany - Regionalliga Bayern
Bayern Munich B vs Viktoria Aschaffenburg

1-1

2-2
Fri 10, Sep-21:00 - Germany - Regionalliga Bayern
FV Illertissen vs Nurnberg B

1-2

2-4
Fri 10, Sep-21:00 - Germany - Regionalliga Bayern
SV Heimstetten vs TSV Aubstadt

0-2

1-4
Fri 10, Sep-21:30 - Germany - Regionalliga Bayern
FC Memmingen vs TSV Buchbach

0-1

0-1
Fri 10, Sep-19:15 - Germany - Regionalliga Bayern
FC Pipinsried vs FC Schweinfurt

1-1

2-2
Fri 10, Sep-21:00 - Germany - Regionalliga Nordost
FSV Optik Rathenow vs Hertha BSC Berlin Am

2-1

2-2
Fri 10, Sep-21:00 - Germany - Regionalliga Nordost
VSG Altglienicke vs Eilenburg

3-0

6-0
Fri 10, Sep-21:00 - Germany - Regionalliga Sued
Kickers Offenbach vs TSG 1899 Hoffenheim II

1-0

1-0
Fri 10, Sep-21:00 - Germany - Regionalliga Sued
FC 08 Homburg vs Astoria Walldorf

2-0

3-2
Fri 10, Sep-21:00 - Germany - Regionalliga Sued
FSV Frankfurt vs 1. FSV Mainz 05 II

0-1

1-2
Fri 10, Sep-20:30 - Germany - Regionalliga West
SV Rodinghausen vs FC Schalke 04 II

0-0

1-0
Fri 10, Sep-21:00 - Germany - Regionalliga West
TSV Alemannia Aachen vs SC Wiedenbruck

0-0

0-1
Fri 10, Sep-21:30 - Germany - Regionalliga West
Rot Weiss Ahlen vs Preuben Munster

1-0

1-1
Fri 10, Sep-21:30 - Germany - Regionalliga West
RW Essen vs VFB Homberg

1-0

3-0
Fri 10, Sep-21:30 - Germany - Regionalliga West
Koln Am. vs Bonner SC

3-1

3-2
Fri 10, Sep-19:59 - Germany OberLiga
Wurzburger FV vs Grossbardorf

0-1

0-2
Fri 10, Sep-21:30 - Holland Eredivisie Women\\\'s
SC Heerenveen Women\'s vs VV Alkmaar Women\'s

3-0

3-0
Fri 10, Sep-22:00 - Holland Jupiler League
Roda JC Kerkrade vs NAC Breda

0-0

0-0
Fri 10, Sep-22:00 - Holland Jupiler League
De Graafschap vs Volendam

0-2

0-3
Fri 10, Sep-22:00 - Holland Jupiler League
SBV Excelsior vs FC Dordrecht 90

0-1

3-1
Fri 10, Sep-22:00 - Holland Jupiler League
SC Telstar vs Almere City FC

0-0

1-1
Fri 10, Sep-22:00 - Holland Jupiler League
FC Oss vs ADO Den Haag

2-2

3-3
Fri 10, Sep-22:00 - Holland Jupiler League
Emmen vs MVV Maastricht

3-1

7-1
Fri 10, Sep-22:00 - Holland Jupiler League
VVV-Venlo vs FC Den Bosch

0-0

2-1
Fri 10, Sep-22:00 - Holland Jupiler League
AZ Alkmaar 2 vs FC Utrecht Am.

0-0

0-1
Fri 10, Sep-22:00 - Holland Jupiler League
Jong PSV Eindhoven vs Jong Ajax Amsterdam

0-1

3-1
Fri 10, Sep-22:00 - Hungary NB1
Debreceni VSC vs Gyirmot SE

0-0

5-0
Fri 10, Sep-14:00 - Hungary U19 League
MTK Budapest FC (U19) vs Gyori ETO FC U19

1-0

3-0
Fri 10, Sep-15:00 - Hungary Women\\\'s Division 1 League
Soroksar Woman\'s vs Gyori Dozsa Woman\'s

0-4

0-5
Fri 10, Sep-21:15 - Iceland Ladies Premier League
IBV Vestmannaeyjar Women\'s vs Fylkir Women\'s

2-0

5-0
Fri 10, Sep-23:15 - Iceland Ladies Premier League
Valur Women\'s vs UMF Selfoss Women\'s

5-0

5-0
Fri 10, Sep-22:00 - Iceland U19 League
Fjolnir(U19) vs Stjarnan KFG Alftanes(U19)

0-2

0-5
Fri 10, Sep-22:00 - Iceland U19 League
Throttur Reykjavik U19 vs Breidablik Augnablik Smari(U19)

0-3

2-4
Fri 10, Sep-22:00 - Iceland U19 League
Hafnarfjordur FH(U19) vs IA Kari(U19)

1-0

1-2
Fri 10, Sep-22:00 - Iceland U19 League
GG Grindavik (U19) vs Vikingur Reykjavik(U19)

0-1

0-3
Fri 10, Sep-19:00 - Iceland U19 League
Thor Akureyri(U19) vs HK Kopavogur Ymir U19

1-1

1-2
Fri 10, Sep-23:30 - Iceland U19 League
IR Lettir(U19) vs KR/KV U19

2-2

3-4
Fri 10, Sep-12:15 - Indonesia Liga 1
Persela Lamongan vs Persipura Jayapura

1-0

1-0
Fri 10, Sep-15:15 - Indonesia Liga 1
Persik Kediri vs Borneo F.C.

0-0

1-0
Fri 10, Sep-22:30 - Ireland Division 1
Bray Wanderers vs Athlone

0-0

0-1
Fri 10, Sep-22:45 - Ireland Division 1
Cork City F.C. vs Shelbourne

0-1

0-2
Fri 10, Sep-22:45 - Ireland Division 1
UC Dublin(UCD) vs Cabinteely FC

2-1

5-2
Fri 10, Sep-22:45 - Ireland Division 1
Galway United vs Treaty United

0-0

0-0
Fri 10, Sep-22:45 - Ireland Division 1
Wexford Youths vs Cobh Ramblers

1-1

3-1
Fri 10, Sep-22:45 - Ireland Premier League
Derry City vs Finn Harps

1-1

2-2
Fri 10, Sep-22:45 - Ireland Premier League
Drogheda United vs Bohemians

3-0

3-2
Fri 10, Sep-22:45 - Ireland Premier League
Sligo Rovers vs St. Patrick\'s

2-0

2-0
Fri 10, Sep-23:00 - Ireland Premier League
Shamrock Rovers vs Waterford United

0-0

2-0
Fri 10, Sep-12:00 - Israel Liga Bet
Hapoel Kiryat Ono vs Maccabi Ironi Amishav Petah Tikva

0-1

0-2
Fri 10, Sep-13:00 - Israel Liga Bet
Hakoah Amidar Ramat Gan FC vs Hapoel Ramat Yisrael

0-0

0-0
Fri 10, Sep-13:00 - Israel Liga Bet
Beitar Petah Tikva vs Hapoel Kfar Qasim Shouaa

1-1

2-1
Fri 10, Sep-13:00 - Israel Liga Bet
MS Jerusalem vs Hapoel Yeruham

0-0

1-2
Fri 10, Sep-14:00 - Israel Liga Bet
Beitar Kfar Saba Shlomi vs Bnei Jaffa Ortodoxim

0-1

3-2
Fri 10, Sep-16:30 - Israel Liga Bet
Hapoel Hod HaSharon vs Ironi Beit Dagan

1-1

1-1
Fri 10, Sep-13:00 - Israel State League
Maccabi Tzur Shalom vs Hapoel Bnei Zalafa

0-0

1-0
Fri 10, Sep-14:00 - Israel State League
Hapoel Kfar Shalem vs Bnei Eilat

2-0

2-0
Fri 10, Sep-14:15 - Israel State League
Shimshon Kfar Qasem vs Maccabi Yavne

1-0

1-1
Fri 10, Sep-14:30 - Israel State League
FC Dimona vs Maccabi Sha\'arayim

0-0

2-1
Fri 10, Sep-15:00 - Israel State League
Hapoel Bnei Lod vs Maccabi Ashdod

3-0

3-3
Fri 10, Sep-15:00 - Israel State League
Hapoel Ironi Baka El Garbiya vs Ironi Tiberias

0-1

0-3
Fri 10, Sep-15:00 - Israel State League
Moadon Sport Tira vs Hapoel Migdal HaEmek

2-0

3-1
Fri 10, Sep-15:00 - Israel State League
MS Tzeirey Kfar Kana vs Hapoel Bnei Fureidis

1-0

2-0
Fri 10, Sep-15:15 - Israel State League
Hapoel Ashkelon vs Holon Yermiyahu

0-0

0-1
Fri 10, Sep-15:30 - Israel State League
Hapoel Azor vs Hapoel Bikat Hayarden

1-0

2-0
Fri 10, Sep-16:00 - Israel State League
Hapoel Marmorek Irony Rehovot vs Ironi Kuseife

0-1

0-1
Fri 10, Sep-16:00 - Israel State League
Hapoel Herzliya vs Hapoel Kafr Kanna

3-1

5-2
Fri 10, Sep-16:00 - Israel State League
Maccabi Kabilio Jaffa vs Maccabi Herzliya

1-1

3-1
Fri 10, Sep-16:00 - Israel State League
Haifa Robi Shapira vs Hapoel Bueine

0-1

1-2
Fri 10, Sep-16:30 - Israel State League
Ironi Nesher vs Hapoel Iksal

0-0

1-2
Fri 10, Sep-17:00 - Israel U19 League
Gadna Tel Aviv Yehuda(U19) vs Hakoah Amidar Ramat Gan U19

0-0

1-1
Fri 10, Sep-19:00 - Italian Campionato Primavera
Atalanta Youth vs Juventus Youth

2-1

4-2
Fri 10, Sep-22:30 - Italian Serie B
Benevento vs Lecce

0-0

0-0
Fri 10, Sep-22:00 - Jamaica Premier League
Dunbeholden FC vs Mount Pleasant

2-3

2-5
Fri 10, Sep-19:00 - Jamaica Premier League
Portmore United vs Waterhouse FC

0-0

0-1
Fri 10, Sep-14:00 - Japanese J-League Division 1
Nagoya Grampus Eight vs Tokushima Vortis

0-0

3-0
Fri 10, Sep-15:00 - Kazakhstan Division 1
FK Igilik vs Maktaaral Jetisay

0-2

0-4
Fri 10, Sep-14:00 - Korea K3 League
Daejeon Korail vs Paju Citizen FC

0-1

2-2
Fri 10, Sep-14:00 - Korea K3 League
Changwon City vs Pyeongtaek Citizen

0-0

0-0
Fri 10, Sep-14:00 - Korea K3 League
Gangneung Citizen vs Cheongju Jikji FC

0-1

1-2
Fri 10, Sep-14:00 - Korea K3 League
Gimpo FC vs Cheonan City FC

1-0

3-2
Fri 10, Sep-14:30 - Korea League 1
Ulsan Hyundai FC vs Jeonbuk Hyundai Motors

0-0

0-0
Fri 10, Sep-14:30 - Korea League 1
Pohang Steelers vs Daegu FC

1-0

1-2
Fri 10, Sep-22:00 - Kuwait Emir Cup
Al-Jahra vs Al-Shabab(KUW)

0-0

0-0
Fri 10, Sep-19:20 - Kuwait Emir Cup
Al-Salibikhaet vs Burgan SC

0-1

1-2
Fri 10, Sep-19:00 - Lithuania - 1. Division
FK Riteriai vs Hegelmann Litauen

0-0

0-0
Fri 10, Sep-19:59 - Lithuania - 2. Division
Atmosfera Mazeikiai vs FK Jonava

2-2

2-5
Fri 10, Sep-17:00 - Malaysia Premier League
Selangor FA B vs Terengganu B

0-2

1-4
Fri 10, Sep-17:00 - Malaysia Premier League
Sarawak vs Negeri Sembilan Matrix

0-0

0-1
Fri 10, Sep-17:00 - Malaysia Premier League
Skuad Projek vs Perak FA B

0-0

0-2
Fri 10, Sep-19:00 - Malta First Division League
Zejtun Corinthians vs Lija Athletic

2-1

3-1
Fri 10, Sep-23:00 - Malta First Division League
Senglea Athletic vs Tarxien Rainbows F.C.

0-4

1-6
Fri 10, Sep-02:00 - Mexico Primera Divison A
Tepatitlan De Morelos vs Celaya FC

0-1

0-1
Fri 10, Sep-18:00 - Mexico Youth U20
Puebla(U20) vs San Luis U20

0-1

2-2
Fri 10, Sep-19:00 - Mexico Youth U20
FC Juarez(U20) vs Cruz Azul(U20)

0-1

0-1
Fri 10, Sep-18:00 - Moldova Division 2
Victoria Bardar vs Olimp Comrat

2-0

3-2
Fri 10, Sep-18:00 - Moldova Division 2
FC Sucleia vs Spartanii Selemet

0-1

0-1
Fri 10, Sep-19:59 - Morocco Division 2
ASS Association Sportive de Sale vs Wydad Fes

1-0

1-0
Fri 10, Sep-19:59 - Morocco Division 2
Olympique Dcheira vs UTS Union Touarga Sport Rabat

0-0

0-1
Fri 10, Sep-22:15 - Morocco Super League
CAYB Youssoufia Berrechid vs Raja Casablanca Atlhletic

0-0

0-1
Fri 10, Sep-23:00 - Northern Ireland IFA Championship
Annagh United vs Dergview FC

3-1

3-1
Fri 10, Sep-22:45 - Northern Ireland Premier League
Glentoran FC vs Ballymena United F.C.

2-1

4-1
Fri 10, Sep-22:45 - Northern Ireland Women\\\'s Premiership
Linfield FC Women\'s vs Glentoran Belfast United Women\'s

0-4

0-9
Fri 10, Sep-23:00 - Paraguayan Division 2
Tacuary FBC vs Resistencia SC

0-1

0-1
Fri 10, Sep-19:30 - Peru Segunda Division
Comerciantes Unidos vs Cultural Santa Rosa

0-1

0-2
Fri 10, Sep-18:15 - Poland Centralna Liga Juniorow
Pogon Szczecin Youth vs Lech Poznan Youth

1-2

1-3
Fri 10, Sep-17:00 - Poland - I liga
Chrobry Glogow vs Skra Czestochowa

0-0

0-1
Fri 10, Sep-22:30 - Poland - I liga
Widzew lodz vs GKS Katowice

1-0

3-1
Fri 10, Sep-18:00 - Poland - II liga
Garbarnia Krakow vs Pogon Siedlce

1-1

2-2
Fri 10, Sep-23:00 - Portugal Cup
Real SC vs Barreirense

0-0

1-0
Fri 10, Sep-23:15 - Portugal Liga de Honora
Estrela Amadora vs Rio Ave

1-2

2-5
Fri 10, Sep-20:10 - Portugal Liga Revelacao U23
GD Estoril-Praia(U23) vs Portimonense(U23)

3-0

4-0
Fri 10, Sep-14:00 - Portugal Liga Revelacao U23
Farense(U23) vs Sporting Clube de Portugal(U23)

1-1

1-1
Fri 10, Sep-16:00 - Portugal Liga Revelacao U23
Belenenses(U23) vs Benfica(U23)

0-1

0-1
Fri 10, Sep-18:00 - Portugal Liga Revelacao U23
Vizela(U23) vs Rio Ave(U23)

0-1

0-1
Fri 10, Sep-22:00 - Romania - Divizia A
UTA Arad vs FC Rapid Bucuresti

0-2

2-2
Fri 10, Sep-19:00 - Romania - Divizia A
CS Mioveni vs Chindia Targoviste

0-1

0-1
Fri 10, Sep-18:00 - Romania - Liga 3
Dinamo Bucuresti B vs Academica Clinceni II

1-1

3-3
Fri 10, Sep-18:00 - Romania - Liga 3
CS Aerostar Bacau vs FC Otelul Galati

0-1

0-2
Fri 10, Sep-18:00 - Romania - Liga 3
Cluj II vs CSM Satu Mare

2-0

2-1
Fri 10, Sep-18:00 - Romania - Liga 3
Steaua Bucuresti II vs CSM Flacara Moreni

0-1

2-2
Fri 10, Sep-18:00 - Romania - Liga 3
CSM Ramnicu Sarat vs Dinamo Bacau


0-3
Fri 10, Sep-18:00 - Romania - Liga 3
Avantul Reghin vs Sticla Ariesu Turda

0-0

1-0
Fri 10, Sep-18:00 - Romania - Liga 3
CS Universitatea Craiova B vs ACSO Filiasi

0-1

1-2
Fri 10, Sep-18:00 - Romania - Liga 3
Soimii Lipova vs Crisul Chisineu Cris

0-1

0-1
Fri 10, Sep-18:00 - Romania - Liga 3
CSC Dumbravita vs Progresul Pecica

1-0

2-0
Fri 10, Sep-18:00 - Romania - Liga 3
Vedita Colonesti vs CSO Petrolul Potcoava

0-0

4-1
Fri 10, Sep-18:00 - Romania - Liga 3
Sepsi OSK Sfantul Gheorghe B vs ACS Olimpic Cetate Rasnov

0-1

2-1
Fri 10, Sep-12:00 - Russia Div 2 Group 2
FC Chita vs Dinamo St. Petersburg

0-0

0-0
Fri 10, Sep-15:00 - Russia Div 2 Group 2
Zvezda Sint Petersburg vs FC Tver

0-2

1-2
Fri 10, Sep-21:00 - Russia Div 2 Group 2
Zenit-2 St.Petersburg vs FK Leningradets

0-0

1-1
Fri 10, Sep-17:00 - Russia Div 2 Group 2
Kairat Moskva vs Krasava Odintsovo

2-1

3-2
Fri 10, Sep-17:30 - Russia Div 2 Group 2
Dinamo Moscow B vs Torpedo Vladimir

0-0

2-0
Fri 10, Sep-18:15 - Russia Div 2 Group 2
Znamya Truda vs Chertanovo Moscow

0-0

1-0
Fri 10, Sep-19:00 - Russia Div 2 Group 2
Shinnik Yaroslavl vs FK Yenisey-2 Krasnoyarsk

2-0

3-0
Fri 10, Sep-19:00 - Russia Div 2 Group 2
FK Murom vs Olimp-Dolgiye Prudy-2

0-0

0-0
Fri 10, Sep-19:00 - Russia Div 2 Group 2
Volna Nizhegorodskaya vs Khimik Dzerzhinsk

0-0

1-2
Fri 10, Sep-14:00 - Russia Div 2 Group 3
FK Khimki Reserve vs Strogino Moscow

0-0

0-1
Fri 10, Sep-16:00 - Russia Div 2 Group 3
Fakel Voronezh II vs Arsenal Tula II

0-1

0-2
Fri 10, Sep-17:00 - Russia Div 2 Group 3
Zenit Penza vs Dinamo Briansk

1-1

1-2
Fri 10, Sep-17:00 - Russia Div 2 Group 3
Rodina Moskva vs FK Kvant Obninsk

1-0

3-1
Fri 10, Sep-18:00 - Russia Div 2 Group 3
Peresvet Podolsk vs Saransk

0-0

2-0
Fri 10, Sep-19:00 - Russia Div 2 Group 3
Sokol Saratov vs FK Kaluga

1-0

1-0
Fri 10, Sep-19:59 - Russia Div 2 Group 3
Saturn vs SKA-Khabarovsk-2

0-0

2-1
Fri 10, Sep-16:00 - Russia First Division
Yenisey Krasnoyarsk vs Baltika

0-0

1-0
Fri 10, Sep-12:30 - Russia Youth Championship League
Ufa Youth vs FK Ural Youth

0-1

0-3
Fri 10, Sep-13:00 - Russia Youth Championship League
Akademiya Konoplev Youth vs FK Nizhny Novgorod Youth

0-2

0-4
Fri 10, Sep-14:00 - Russia Youth Championship League
Rubin Kazan Youth vs Dinamo Moscow Youth

0-0

1-0
Fri 10, Sep-14:00 - Russia Youth Championship League
Strogino Moscow Youth vs Krylya Sovetov Samara Youth

0-1

0-1
Fri 10, Sep-16:00 - Russia Youth Championship League
PFC Sochi Youth vs FK Khimki Youth

0-0

2-1
Fri 10, Sep-17:00 - Russia Youth Championship League
Akhmat Grozny Youth vs Arsenal Tula Youth

0-0

0-0
Fri 10, Sep-17:00 - Russia Youth Championship League
FK Krasnodar Youth vs UOR-5 Moskovskaya Oblast Youth

1-0

3-0
Fri 10, Sep-17:30 - Russia Youth Championship League
FK Rostov Youth vs Lokomotiv Moscow Youth

0-0

0-1
Fri 10, Sep-19:59 - Russia Youth Championship League
CSKA Moscow Youth vs Spartak Moscow Youth

3-0

3-0
Fri 10, Sep-21:00 - Serbia - 1. Liga
Spartak Subotica vs Backa Topola

0-0

0-0
Fri 10, Sep-18:55 - Serbia - 1. Liga
FK Napredak Krusevac vs Radnik Surdulica

0-0

1-0
Fri 10, Sep-21:00 - Serbia Prva Liga
FK Javor Ivanjica vs Macva Sabac

0-0

0-0
Fri 10, Sep-19:00 - Slovakia 1. Liga
Zlate Moravce vs MFK Ruzomberok

0-1

2-2
Fri 10, Sep-21:00 - Slovenia 2. Liga
NK Triglav Kranj vs NK Roltek Dob

0-0

0-1
Fri 10, Sep-22:00 - Slovenia 2. Liga
ND Gorica vs NK Krka

0-0

2-0
Fri 10, Sep-13:30 - South Australian Super League
Adelaide Raiders SC vs Campbelltown City SC

1-3

2-3
Fri 10, Sep-12:45 - South Australian Women\\\'s Premier League
Adelaide Comets Women\'s vs Fulham United Women\'s

0-0

3-0
Fri 10, Sep-21:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
CD Badajoz vs Inter de Madrid

0-0

1-0
Fri 10, Sep-21:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Real Union de Irun vs Celta Vigo B

1-2

1-4
Fri 10, Sep-23:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
C.D. San Fernando Isleno vs CD Linares Deportivo

1-2

2-2
Fri 10, Sep-23:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
UCAM Murcia vs Real Madrid Castilla

1-0

3-0
Fri 10, Sep-23:00 - Spanish Segunda Division
Sporting de Gijon vs Leganes

1-0

2-1
Fri 10, Sep-22:30 - Switzerland Challenge League
Yverdon vs FC Aarau

0-0

1-1
Fri 10, Sep-22:30 - Switzerland Challenge League
Stade Lausanne Ouchy vs FC Schaffhausen

1-0

2-1
Fri 10, Sep-15:00 - Thai League 1
BG Pathum United vs Ratchaburi Mitr Phol

0-0

2-0
Fri 10, Sep-15:00 - Thai League 2
Ayutthaya United vs Chainat Hornbill FC

3-1

5-3
Fri 10, Sep-21:00 - UAE League Professional
Al-Sharjah vs Al Wasl FC

0-1

3-2
Fri 10, Sep-18:45 - UAE League Professional
Emirates Club vs Al-Dhafra

0-1

1-1
Fri 10, Sep-18:45 - UAE League Professional
Khor Fakkan vs Al Wahda

0-0

0-0
Fri 10, Sep-17:35 - UAE Presidents Cup
Al Fujairah vs Al-Thaid

0-0

0-1
Fri 10, Sep-17:35 - UAE Presidents Cup
Dabba Al-Fujairah vs Al-Jazira Al-Hamra

1-0

7-0
Fri 10, Sep-17:40 - UAE Presidents Cup
Al-Hamriyah vs Gulf Heroes

1-1

2-1
Fri 10, Sep-20:30 - Ukraine - Vyscha Liga
PFC Oleksandria vs FC Inhulets Petrove

0-0

1-0
Fri 10, Sep-17:30 - Ukraine Persha Liga
Kremin Kremenchuk vs FC Ahrobiznes Volochysk

0-1

3-1
Fri 10, Sep-12:00 - Ukraine U21 Liga
FC Shakhtar Donetsk(U21) vs Dnipro-1 (U21)

4-1

6-1
Fri 10, Sep-13:00 - Ukraine U21 Liga
Rukh Vynnyky(U21) vs Zorya(U21)

1-0

3-1
Fri 10, Sep-15:00 - Ukraine U21 Liga
Metalist 1925 Kharkiv(U21) vs Dynamo Kyiv(U21)

1-0

2-1
Fri 10, Sep-18:00 - Uzbekistan Professional Football League
FC Bunyodkor vs Kuruvchi Kokand Qoqon

2-1

2-1
Fri 10, Sep-18:00 - Uzbekistan Professional Football League
Metallurg Bekobod vs Pakhtakor Tashkent

0-2

0-3
Fri 10, Sep-18:00 - Uzbekistan Professional Football League
Navbahor Namangan vs FC AGMK

0-0

0-0
Fri 10, Sep-00:00 - Venezuela Primera Division
Mineros de Guayana vs Monagas SC

0-1

0-2
Fri 10, Sep-23:00 - Venezuela Segunda Division
Deportivo Petare vs Atletico La Cruz

0-1

0-1
Fri 10, Sep-22:45 - Wales FAW Championship North
Llangefni Town vs Buckley Town

1-1

2-3
Fri 10, Sep-22:45 - Wales FAW Championship North
Colwyn Bay vs Prestatyn Town FC

1-1

3-2
Fri 10, Sep-22:30 - Wales FAW Championship South
Briton Ferry Athletic vs Trefelin

3-0

3-1
Fri 10, Sep-22:30 - Wales FAW Championship South
Cambrian & Clydach vs Afan Lido

3-0

5-0
Fri 10, Sep-22:30 - Wales FAW Championship South
Taffs Well vs Port Talbot

4-0

7-1
Fri 10, Sep-22:45 - Wales Premier League
Caernarfon vs Cefn Druids

0-0

3-0
Fri 10, Sep-15:40 - Western Australia Womens Premier League
Murdoch Uni Melville Women\'s vs Northern Redbacks women\'s

1-0

3-2
Fri 10, Sep-02:30 - World Cup (Preliminaries) South America
Uruguay vs Ecuador

0-0

1-0
Fri 10, Sep-02:30 - World Cup (Preliminaries) South America
Paraguay vs Venezuela

1-0

2-1
Fri 10, Sep-03:00 - World Cup (Preliminaries) South America
Colombia vs Chile

2-0

3-1
Fri 10, Sep-03:30 - World Cup (Preliminaries) South America
Argentina vs Bolivia

1-0

3-0
Fri 10, Sep-04:30 - World Cup (Preliminaries) South America
Brazil vs Peru

2-0

2-0
AD:
NOTICE
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.