AD:

Football Results for Sun 1, Aug 2021

All soccer/football results.

Complete Football Results for Sun 1, Aug 2021

BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


AD: Enjoy a 100% matched deposit bonus of up to 5BTC at Cloudbet. CLICK HERE TO JOIN NOW 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


Date and Time/Team Half Time Full Time
Sun 1, Aug-22:00 - Argentina Prim B Metropolitana
Los Andes vs Club Atletico Colegiales

0-0

2-0
Sun 1, Aug-22:00 - Argentina Prim B Metropolitana
Deportivo Merlo vs Talleres Remdios de Escalada

0-0

0-1
Sun 1, Aug-22:00 - Argentina Prim C Metropolitana
Sportivo Italiano vs Deportivo Espanol

0-1

0-1
Sun 1, Aug-22:00 - Argentina Prim C Metropolitana
Central Cordoba De Rosario vs Ferrocarril Midland

0-0

0-0
Sun 1, Aug-22:00 - Argentina Prim C Metropolitana
Berazategui vs Victoriano Arenas

3-0

3-3
Sun 1, Aug-22:00 - Argentina Prim C Metropolitana
Leandro N Alem vs General Lamadrid

0-2

0-4
Sun 1, Aug-22:00 - Argentina Prim C Metropolitana
San Martin Burzaco vs Club Lujan

0-0

0-0
Sun 1, Aug-22:00 - Argentina Prim C Metropolitana
Ituzaingo vs Claypole

0-0

2-0
Sun 1, Aug-22:00 - Argentina Prim D Metropolitana
Central Ballester vs Puerto Nuevo

0-0

0-0
Sun 1, Aug-22:00 - Argentina Prim D Metropolitana
Defensores de Cambaceres vs CDyS Juventud Unida

0-0

3-0
Sun 1, Aug-22:00 - Argentina Prim D Metropolitana
Deportivo Muniz vs Deportivo Paraguayo

0-2

0-2
Sun 1, Aug-22:00 - Argentina Torneo Federal A
Villa Mitre vs Deportivo Camioneros

2-0

2-0
Sun 1, Aug-22:00 - Argentina Torneo Federal A
Sportivo Desamparados vs CA Juventud Unida San Luis

0-3

0-4
Sun 1, Aug-22:00 - Argentina Torneo Federal A
Club Cipolletti vs Deportivo Madryn

1-1

1-1
Sun 1, Aug-22:00 - Argentina Torneo Federal A
CSyD Juventud Unida Gualeguaychu vs Union Sunchales

0-0

0-0
Sun 1, Aug-22:00 - Argentina Torneo Federal A
Gimnasia C. Uruguay vs Racing de Cordoba

0-2

1-3
Sun 1, Aug-22:00 - Argentina Torneo Federal A
Independiente Chivilcoy vs Olimpo

0-0

1-1
Sun 1, Aug-22:00 - Argentina Torneo Federal A
Circulo Deportivo vs Sol de Mayo

0-2

1-4
Sun 1, Aug-22:00 - Argentina Torneo Federal A
Ciudad Bolivar vs Sansinena

0-0

0-0
Sun 1, Aug-22:30 - Argentina Torneo Federal A
Sarmiento Resistencia vs Defensores Pronunciamiento

0-1

2-2
Sun 1, Aug-22:30 - Argentina Torneo Federal A
Gimnasia y Tiro vs Defensores Belgrano Villa Ramallo

0-1

2-1
Sun 1, Aug-22:30 - Argentina Torneo Federal A
Estudiantes de San Luis vs Sportivo Penarol

0-1

0-3
Sun 1, Aug-23:00 - Argentina Torneo Federal A
Sportivo Las Parejas vs Central Norte Salta

1-1

2-1
Sun 1, Aug-20:30 - Argentine Primera Division
Defensa Y Justicia vs Gimnasia La Plata

0-0

3-2
Sun 1, Aug-01:00 - Argentine Primera Division
Racing Club vs Sarmiento Junin

0-0

1-0
Sun 1, Aug-03:15 - Argentine Primera Division
CA Platense vs Independiente

1-1

1-1
Sun 1, Aug-22:45 - Argentine Primera Division
Talleres Cordoba vs Boca Juniors

0-0

0-0
Sun 1, Aug-01:00 - Argentinian Primera B - Nacional
Belgrano vs Alvarado Mar del Plata

2-0

3-0
Sun 1, Aug-22:00 - Argentinian Primera B - Nacional
Almagro vs Gimnasia Jujuy

1-1

2-2
Sun 1, Aug-22:00 - Argentinian Primera B - Nacional
Almirante Brown vs Club Atletico Mitre

0-0

0-0
Sun 1, Aug-22:00 - Argentinian Primera B - Nacional
Deportivo Moron vs Ferro Carril Oeste

1-0

1-0
Sun 1, Aug-22:00 - Argentinian Primera B - Nacional
San Telmo vs Independiente Rivadavia

1-0

1-0
Sun 1, Aug-22:00 - Argentinian Primera B - Nacional
Estudiantes Rio Cuarto vs Agropecuario de Carlos Casares

1-0

1-1
Sun 1, Aug-22:00 - Argentinian Primera B - Nacional
Gimnasia Mendoza vs Quilmes

0-3

0-3
Sun 1, Aug-22:00 - Argentinian Primera B - Nacional
Club Atletico Guemes vs Tristan Suarez

0-0

0-0
Sun 1, Aug-22:10 - Argentinian Primera B - Nacional
San Martin Tucuman vs Estudiantes de Caseros

0-0

0-0
Sun 1, Aug-17:00 - Armenia Premier League
Alashkert vs FC Ararat-Armenia

0-0

0-3
Sun 1, Aug-19:59 - Armenia Premier League
Urartu vs Noravank

0-0

3-0
Sun 1, Aug-09:00 - Australia Capital Gatorade Premier League
Canberra Croatia vs Tuggeranong United

2-1

2-1
Sun 1, Aug-09:00 - Australia Capital Gatorade Premier League
Gungahlin United vs Cooma Tigers

0-2

1-3
Sun 1, Aug-06:30 - Australia Capital Territory U23
Gungahlin United (U23) vs Cooma Tigers(U23)

0-1

4-1
Sun 1, Aug-06:45 - Australia Capital Territory U23
Canberra Croatia(U23) vs Tuggeranong United(U23)

2-1

4-1
Sun 1, Aug-08:30 - Australia New South Wales Northern Premier League
Edgeworth Eagles FC vs Valentine Phoenix

1-0

6-1
Sun 1, Aug-08:30 - Australia New South Wales Northern Premier League
Lambton Jaffas vs Broadmeadow Magic

1-0

2-1
Sun 1, Aug-08:30 - Australia New South Wales Northern Premier League
Hamilton Olympic vs Charlestown Azzurri

0-1

1-3
Sun 1, Aug-08:30 - Australia New South Wales Northern Premier League
Lake Macquarie City vs Weston Workers Bears FC

0-1

1-2
Sun 1, Aug-09:00 - Australia Victorian Premier League
Heidelberg United vs Dandenong Thunder

0-0

0-1
Sun 1, Aug-07:00 - Australia Victorian Premier League U21
Heidelberg United U21 vs Dandenong Thunder U21

1-0

2-1
Sun 1, Aug-11:55 - Australia Victorian U21 Premier League 2
Kingston City(U21) vs Brunswick City U21

1-2

2-3
Sun 1, Aug-09:00 - Australia Victorian Women\\\'s Premier League
FV Emerging Women\'s vs South Melbourne Women\'s


0-4
Sun 1, Aug-13:45 - Australia Victorian Women\\\'s Premier League
FC Bulleen Lions Women\'s vs Box Hill United Women\'s


2-1
Sun 1, Aug-12:30 - Austria Erste Division
SK Vorwarts Steyr vs FC Blau Weiss Linz

0-2

0-4
Sun 1, Aug-19:00 - Austrian Bundesliga
Red Bull Salzburg vs SV Ried

2-0

7-1
Sun 1, Aug-19:00 - Austrian Bundesliga
Austria Wien vs WSG Wattens

0-1

1-1
Sun 1, Aug-19:00 - Austrian Bundesliga
Wolfsberger AC vs Sturm Graz

1-4

1-4
Sun 1, Aug-19:59 - Austrian Regionalliga West-Salzburg
Kuchl vs USK Anif

0-0

0-1
Sun 1, Aug-19:30 - Austrian Regionalliga West-Tyrol
Worgl vs SV Fugen

3-0

6-0
Sun 1, Aug-18:00 - Austrian Regionalliga West-Vorarlberg
FC Wolfurt vs RW Rankweil

2-0

4-2
Sun 1, Aug-19:00 - Austrian Regionalliga West-Vorarlberg
SC Austria Lustenau B vs VfB Hohenems

0-5

0-6
Sun 1, Aug-13:00 - Austrian Regionalliga West-Vorarlberg
Brauerei Egg vs Rotenberg


2-3
Sun 1, Aug-18:00 - Belarus Pershaya Liga
Volna Pinsk vs Dnepr Mogilev

0-1

0-3
Sun 1, Aug-19:59 - Belarus Pershaya Liga
FK Orsha vs Lokomotiv Gomel

0-0

1-0
Sun 1, Aug-19:45 - Belarus Premier League
FC Slutsk vs Dinamo Minsk

1-1

1-1
Sun 1, Aug-18:00 - Belarus Reserves League
Dinamo Brest Reserves vs Neman Grodno Reserve

1-1

3-2
Sun 1, Aug-16:00 - Belarus Reserves League
FC Vitebsk Reserve vs FC Torpedo Zhodino Reserve

2-1

5-1
Sun 1, Aug-19:00 - Belarus Women\\\'s Premier League
Bobruichanka Bobruisk Women\'s vs Zorka-BDU Minsk Women\'s

1-0

1-2
Sun 1, Aug-15:00 - Belarus Women\\\'s Premier League
ABFF Women\'s(U19) vs FC Gomel Women\'s

4-1

9-1
Sun 1, Aug-17:00 - Belgian Cup
Herseaux vs ASC Havinnes

2-0

2-2
Sun 1, Aug-17:00 - Belgian Cup
FC Tilleur vs Racing Vaux Chaudfontaine


3-1
Sun 1, Aug-17:00 - Belgian Cup
Jeunesse Freylangeoise vs Aywaille


0-2
Sun 1, Aug-17:00 - Belgian Cup
OC Nismes vs Flavion-Morialme

2-2

2-3
Sun 1, Aug-17:00 - Belgian Cup
A.S Montigny vs Rapid Symphorinois


0-4
Sun 1, Aug-18:00 - Belgian Cup
Vigor Wuitens Hamme vs Wambeek


1-0
Sun 1, Aug-18:00 - Belgian Cup
Denderhoutem vs Eeklo Meetjesland


4-0
Sun 1, Aug-18:00 - Belgian Cup
RFC Tournai vs Racing Waregem


0-1
Sun 1, Aug-18:00 - Belgian Cup
Sint-Niklase vs Eendracht Zele


2-1
Sun 1, Aug-18:00 - Belgian Cup
SV Diksmuide vs Anzegem

2-0

2-1
Sun 1, Aug-18:00 - Belgian Cup
R.FC Huy vs RUS Melreux


6-2
Sun 1, Aug-18:00 - Belgian Cup
Jeunesse Tamines vs Malonne


6-1
Sun 1, Aug-18:00 - Belgian Cup
Excelsior Zedelgem vs Wielsbeke

3-1

3-3
Sun 1, Aug-18:00 - Belgian Cup
KFC Rhodienne-De Hoek vs Etterbeek

2-1

3-1
Sun 1, Aug-18:00 - Belgian Cup
Entite Manageoise vs RC Hoeilaart

0-0

0-0
Sun 1, Aug-18:00 - Belgian Cup
Aische vs Arquet


3-2
Sun 1, Aug-18:00 - Belgian Cup
Bastogne vs Meix-Devant-Virton

0-1

1-1
Sun 1, Aug-18:00 - Belgian Cup
RES Wanze-Bas-Oha vs Chevetogne


1-2
Sun 1, Aug-18:00 - Belgian Cup
Raeren-Eynatten vs Hombourg


2-0
Sun 1, Aug-18:00 - Belgian Cup
Lorraine Arlon vs FC Bercheux

3-0

4-1
Sun 1, Aug-18:00 - Belgian Cup
Bornem vs Berchem Sport B


2-1
Sun 1, Aug-18:00 - Belgian Cup
Diest vs Sport Koersel

4-0

7-1
Sun 1, Aug-18:00 - Belgian Cup
Beringen vs KFC Wezel


1-2
Sun 1, Aug-18:00 - Belgian Cup
FC Lebbeke vs Sint-Martens-Latem


2-0
Sun 1, Aug-18:00 - Belgian Cup
Jodoigne vs Montignies


3-1
Sun 1, Aug-18:00 - Belgian Cup
Braine vs Royal Leopold F.C.


3-1
Sun 1, Aug-18:00 - Belgian Cup
Berg en Dal vs Vorselaar


2-0
Sun 1, Aug-18:00 - Belgian Cup
Broechem vs Saint-Josse

0-0

0-0
Sun 1, Aug-18:00 - Belgian Cup
Wellen vs Sart-Tilman


5-0
Sun 1, Aug-18:00 - Belgian Cup
Renaissance Mons 44 vs BX Brussels


9-1
Sun 1, Aug-18:00 - Belgian Cup
Erpion vs VK Linden


1-6
Sun 1, Aug-18:00 - Belgian Cup
Mormont vs Saint-Louis-Saint-Leger

4-0

6-0
Sun 1, Aug-18:00 - Belgian Cup
RFC Meux B vs Onhaye


0-4
Sun 1, Aug-18:00 - Belgian Cup
Binche vs Vacresse


8-0
Sun 1, Aug-18:00 - Belgian Cup
Crossing Schaerbeek Evere vs Union Lasne-Ohain

0-0

1-1
Sun 1, Aug-18:00 - Belgian Cup
RUS Gouvy vs Messancy

1-0

1-1
Sun 1, Aug-18:00 - Belgian Cup
Eendracht Wervik vs Eendracht Aalter


2-1
Sun 1, Aug-18:00 - Belgian Cup
Royal Aubel FC vs Weerstand Koersel


1-1
Sun 1, Aug-18:00 - Belgian Cup
Wevelgem City vs Obigies


5-1
Sun 1, Aug-18:00 - Belgian Cup
KVV Oostduinkerke vs Estaimbourg

1-1

2-2
Sun 1, Aug-18:00 - Belgian Cup
Rus Beloeil vs Evere


2-1
Sun 1, Aug-18:00 - Belgian Cup
Sporting Bruxelles vs Kruibeke


2-0
Sun 1, Aug-18:00 - Belgian Cup
RC Hornu vs FC Ostiches


0-3
Sun 1, Aug-18:00 - Belgian Cup
JS Fizoise vs Banneux Sprimont


0-2
Sun 1, Aug-18:00 - Belgian Cup
Herstal vs Elsautoise


3-1
Sun 1, Aug-18:00 - Belgian Cup
Sint-Jozef Londerzeel vs KFC Eppegem


1-6
Sun 1, Aug-18:00 - Belgian Cup
Stade Everois vs K. Kontich

0-1

2-2
Sun 1, Aug-18:00 - Belgian Cup
Eendracht Henis vs RDK Gravelo


1-3
Sun 1, Aug-18:00 - Belgian Cup
Ranst vs Willebroekse


3-1
Sun 1, Aug-18:00 - Belgian Cup
KFC Nijlen vs Noordstar Noorderwijk


12-1
Sun 1, Aug-18:00 - Belgian Cup
RUS Courcelles vs Walcourt


5-0
Sun 1, Aug-18:00 - Belgian Cup
Elene Grotenberge vs Haasdonk


5-0
Sun 1, Aug-18:00 - Belgian Cup
Oostkamp vs RC Lauwe


4-0
Sun 1, Aug-18:00 - Belgian Cup
Wolvertem Merchtem vs Wemmel


2-1
Sun 1, Aug-18:00 - Belgian Cup
Rutten vs KVV Verbroedering Maasmechelen


1-7
Sun 1, Aug-18:00 - Belgian Cup
Grimbie vs Eendracht Termien


2-9
Sun 1, Aug-18:00 - Belgian Cup
Harchies-Bernissart vs Nivellois


2-0
Sun 1, Aug-18:00 - Belgian Cup
Ardennen vs Voorde Appelterre


2-2
Sun 1, Aug-18:00 - Belgian Cup
Andennais vs Gosselies Sports

1-0

1-1
Sun 1, Aug-18:00 - Belgian Cup
Jong Zulte vs Voorwaarts Zwevezele B

0-0

1-1
Sun 1, Aug-18:00 - Belgian Cup
Bregel Sport vs Stade Disonais


3-1
Sun 1, Aug-18:00 - Belgian Cup
Banneux Sprimont B vs Rochefort


0-3
Sun 1, Aug-18:00 - Belgian Cup
Bertem-Leefdaal vs Kosova Schaerbeek


1-3
Sun 1, Aug-18:00 - Belgian Cup
Excelsior Mariakerke vs Dendermonde


2-1
Sun 1, Aug-18:00 - Belgian Cup
RVC Hoboken vs Koninklijke Schelle Sport


1-0
Sun 1, Aug-18:00 - Belgian Cup
Waanrode vs Sint-Lenaarts


0-5
Sun 1, Aug-18:00 - Belgian Cup
Espoir Minerois vs K.Kabouters Opglabbeek


2-1
Sun 1, Aug-18:00 - Belgian Cup
Hoegaarden-Outgaarden vs Bossiere

1-0

3-1
Sun 1, Aug-18:00 - Belgian Cup
TSC Proven vs KWS Lauwe


1-3
Sun 1, Aug-18:00 - Belgian Cup
Sint-Denijs Sport vs SK Lochristi


0-6
Sun 1, Aug-18:00 - Belgian Cup
Ster-Francorchamps B vs Huccorgne


3-1
Sun 1, Aug-18:00 - Belgian Cup
Rupelmonde vs Rapid Leest

0-1

0-4
Sun 1, Aug-18:00 - Belgian Cup
Standaard Meerbeek vs VC Groot Dilbeek


2-0
Sun 1, Aug-18:00 - Belgian Cup
Excelsior Mariaburg vs Herent


1-3
Sun 1, Aug-18:00 - Belgian Cup
Genappe vs Ixelles


3-0
Sun 1, Aug-18:00 - Belgian Cup
Galmaarden vs Jong Lede


0-2
Sun 1, Aug-18:00 - Belgian Cup
Olympic Burst vs Erpe-Mere United


1-2
Sun 1, Aug-18:00 - Belgian Cup
RE Rechaintoise vs Schoonbeek-Beverst

0-1

2-2
Sun 1, Aug-18:00 - Belgian Cup
Entente Blegnytoise B vs Richelle United

0-2

0-4
Sun 1, Aug-18:00 - Belgian Cup
Trois Frontieres vs Royal Aubel FC B

3-1

5-1
Sun 1, Aug-18:00 - Belgian Cup
Roeselare Daisel vs Blankenberge

0-0

1-1
Sun 1, Aug-18:00 - Belgian Cup
Morlanwelz vs SG-Tertre Hautrage


3-1
Sun 1, Aug-18:00 - Belgian Cup
SLW Maaseik vs Zepperen-Brustem


0-5
Sun 1, Aug-19:00 - Belgian Cup
Munkzwalm vs HO Kalken

0-3

0-4
Sun 1, Aug-19:59 - Belgian Cup
KFC Lille vs Oud-Turnhout

1-0

2-0
Sun 1, Aug-19:59 - Belgian Cup
Stade Bierbeek vs Union Namur

0-1

2-1
Sun 1, Aug-20:30 - Belgian Jupiler League
K.A.A. Gent vs Beerschot Wilrijk

1-0

2-2
Sun 1, Aug-18:00 - Belgian Jupiler League
Zulte Waregem vs Standard Liege

0-0

1-2
Sun 1, Aug-23:00 - Belgian Jupiler League
Royal Antwerp FC vs Kortrijk

0-0

0-1
Sun 1, Aug-15:30 - Belgian Jupiler League
St. Gilloise vs Club Brugge

0-0

0-1
Sun 1, Aug-03:30 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Club Bolivar vs Jorge Wilstermann

4-0

4-0
Sun 1, Aug-23:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Real Tomayapo vs Oriente Petrolero

0-0

0-1
Sun 1, Aug-23:00 - Bosnia Premijer Liga
NK Siroki Brijeg vs Radnik Bijeljina

0-0

0-0
Sun 1, Aug-22:00 - BRA Campeonato Catarinense Division 2
Camboriu SC vs Nacao SC

1-0

2-0
Sun 1, Aug-02:00 - Brasileiro Serie B
Brasil de Pelotas RS vs Sampaio Correa (MA)

1-2

1-2
Sun 1, Aug-04:00 - Brasileiro Serie B
Botafogo (RJ) vs Vasco da Gama(RJ)

1-0

2-0
Sun 1, Aug-04:00 - Brasileiro Serie B
Brusque SC vs Confianca (SE)

3-0

3-0
Sun 1, Aug-16:30 - Brazil National Football Tournament U20
CR Flamengo (RJ) Youth vs Corinthians Youth

1-1

3-1
Sun 1, Aug-22:00 - Brazil National Football Tournament U20
Santos Youth vs Bahia Youth

0-2

1-3
Sun 1, Aug-22:00 - Brazil National Football Tournament U20
Vasco da Gama Youth vs Fluminense RJ Youth

1-0

1-2
Sun 1, Aug-22:00 - Brazil National Football Tournament U20
Palmeiras Youth vs Fortaleza Youth

1-0

3-0
Sun 1, Aug-22:00 - Brazil National Football Tournament U20
Gremio Youth vs Ceara Youth

0-1

0-2
Sun 1, Aug-22:00 - Brazil National Football Tournament U20
Sport Club Recife Youth vs Chapecoense Youth

0-0

0-0
Sun 1, Aug-23:00 - Brazil National Football Tournament U20
Sao Paulo Youth vs Internacional (RS) Youth

1-1

1-1
Sun 1, Aug-23:00 - Brazil National Football Tournament U20
Cruzeiro Youth vs Botafogo RJ Youth

2-0

2-2
Sun 1, Aug-21:15 - Bulgaria Premier
Lokomotiv Sofia vs Lokomotiv Plovdiv

1-0

1-0
Sun 1, Aug-02:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Sao Paulo vs Palmeiras

0-0

0-0
Sun 1, Aug-03:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Internacional (RS) vs Cuiaba (MT)

0-0

0-0
Sun 1, Aug-04:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Bragantino vs Gremio (RS)

0-0

1-0
Sun 1, Aug-23:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Corinthians Paulista (SP) vs CR Flamengo (RJ)

0-3

1-3
Sun 1, Aug-23:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Atletico Mineiro (MG) vs Atletico Paranaense

0-0

2-0
Sun 1, Aug-05:10 - Canadian Premier League
FC Edmonton vs Valour

1-0

3-1
Sun 1, Aug-23:00 - Chile Primera B
Puerto Montt vs Fernandez Vial

1-0

1-0
Sun 1, Aug-23:00 - Chile Primera B
Rangers Talca vs Deportes Iquique

1-0

1-0
Sun 1, Aug-01:30 - Chile Primera B
Union San Felipe vs CD Santiago Morning

0-1

0-2
Sun 1, Aug-04:00 - Chile Primera B
Coquimbo Unido vs San Luis Quillota

0-1

0-1
Sun 1, Aug-21:30 - Chile Primera Division
Palestino vs Union Espanola

0-0

3-2
Sun 1, Aug-19:00 - Chile Primera Division
Huachipato FC vs Union La Calera

0-0

0-0
Sun 1, Aug-11:30 - Chinese FA Cup
China(U20) vs Hebei Zhuoao

1-0

6-0
Sun 1, Aug-11:30 - Chinese FA Cup
Inner Mongolia Caoshangfei F.C. vs Guangxi Pingguo Haliao

0-1

1-1
Sun 1, Aug-11:30 - Chinese FA Cup
Hubei Istar vs Dandong Tengyue

0-3

2-4
Sun 1, Aug-11:30 - Chinese FA Cup
Qingdao Qingchundao vs Quanzhou Yaxin

1-0

1-0
Sun 1, Aug-11:30 - Chinese FA Cup
Yichun Weihu vs Wuxi WuGou

0-3

1-4
Sun 1, Aug-11:30 - Chinese FA Cup
Xiamen Ludao vs Qingdao Red Lions

2-0

3-0
Sun 1, Aug-16:00 - Chinese Football League Divison 1
Guizhou FC vs Sichuan Jiuniu

0-0

0-0
Sun 1, Aug-12:30 - Chinese Football League Divison 1
Kun Shan FC vs Xinjiang Tianshan Leopard

1-0

1-0
Sun 1, Aug-13:00 - Chinese Football League Divison 1
Beijing Institute of Technology FC vs Meizhou Hakka

0-5

1-6
Sun 1, Aug-15:35 - Chinese Football League Divison 1
Suzhou Dongwu vs Chengdu Rongcheng FC

0-2

1-2
Sun 1, Aug-23:00 - Club Friendly
Fluminense-PI Youth vs River (PI) Youth

0-2

1-3
Sun 1, Aug-16:00 - Club Friendly
Notts County vs Derby County

0-1

0-2
Sun 1, Aug-16:00 - Club Friendly
Monchengladbach B vs TUS Bovinghausen

3-0

6-0
Sun 1, Aug-16:00 - Club Friendly
SV Meppen Women\'s vs Werder Bremen Women\'s

2-1

3-1
Sun 1, Aug-16:00 - Club Friendly
Monheim vs Bonner SC

2-2

4-3
Sun 1, Aug-16:30 - Club Friendly
Feyenoord Rotterdam vs ADO Den Haag

0-0

1-1
Sun 1, Aug-16:30 - Club Friendly
DEM vs SC Telstar

0-1

1-1
Sun 1, Aug-19:59 - Club Friendly
FK Vardar vs Pobeda Prilep

1-1

1-1
Sun 1, Aug-20:15 - Club Friendly
Brescia vs Mantova

0-0

1-0
Sun 1, Aug-19:59 - Club Friendly
Bregalnica Stip vs Sileks

1-0

3-0
Sun 1, Aug-19:59 - Club Friendly
BCV Glesch/Paffendorf vs TuS BW Konigsdorf

1-0

1-2
Sun 1, Aug-20:30 - Club Friendly
Stade Brestois vs Mallorca

0-1

1-2
Sun 1, Aug-20:30 - Club Friendly
Lamia vs Panaitolikos Agrinio

1-2

1-3
Sun 1, Aug-20:30 - Club Friendly
Asteras Tripolis vs Ionikos

2-0

4-0
Sun 1, Aug-17:00 - Club Friendly
Wattenscheid vs Kickers Emden

2-0

3-1
Sun 1, Aug-17:00 - Club Friendly
Harrogate Town vs Doncaster Rovers

0-1

2-3
Sun 1, Aug-17:00 - Club Friendly
SSVg Velbert vs Bergisch Gladbach 09

0-1

1-3
Sun 1, Aug-17:00 - Club Friendly
SC Westfalia Herne vs TV Jahn Hiesfeld

1-0

4-1
Sun 1, Aug-17:00 - Club Friendly
TuRU Dusseldorf vs Viktoria 08 Arnoldsweiler

0-1

2-1
Sun 1, Aug-17:00 - Club Friendly
Atlas Delmenhorst vs Germania Egestorf Langreder

1-0

3-1
Sun 1, Aug-17:00 - Club Friendly
SpVg Schonnebeck vs Blau Weiss Mintard

3-0

8-0
Sun 1, Aug-17:00 - Club Friendly
FSV Duisburg vs Cronenberger SC

1-0

3-1
Sun 1, Aug-17:00 - Club Friendly
FC Pesch vs MSV Dusseldorf

2-0

3-0
Sun 1, Aug-17:00 - Club Friendly
Union Nettetal 1996 vs Blau Weiss Friesdorf

3-1

3-3
Sun 1, Aug-17:00 - Club Friendly
Concordia Wiemelhausen vs TVD Velbert

0-2

0-3
Sun 1, Aug-21:00 - Club Friendly
Tenerife vs Albacete

0-1

1-1
Sun 1, Aug-21:00 - Club Friendly
Cadiz vs Almeria

0-1

1-2
Sun 1, Aug-21:00 - Club Friendly
Kaposvari Rakoczi vs MTE Mosonmagyarovar

0-2

0-2
Sun 1, Aug-21:00 - Club Friendly
Aguilas FC vs Al Nasr Dubai

0-2

1-2
Sun 1, Aug-21:00 - Club Friendly
SD Huesca vs CD Castellon

0-0

1-0
Sun 1, Aug-21:00 - Club Friendly
AE Prat vs FE Grama

0-0

0-0
Sun 1, Aug-18:00 - Club Friendly
Arsenal vs Chelsea FC

0-1

1-2
Sun 1, Aug-18:00 - Club Friendly
Konyaspor vs Antalyaspor

0-0

1-0
Sun 1, Aug-18:00 - Club Friendly
Goztepe vs Nazillispor

2-0

3-1
Sun 1, Aug-18:00 - Club Friendly
Almere City FC vs Westerlo

0-0

1-1
Sun 1, Aug-18:00 - Club Friendly
Bognor Regis Town vs Dorking Wanderers

1-1

1-3
Sun 1, Aug-18:00 - Club Friendly
FC Saburtalo Tbilisi vs Sabail

1-1

5-2
Sun 1, Aug-18:00 - Club Friendly
Hanau 93 vs Rot-Weiss Erfurt

1-2

1-2
Sun 1, Aug-22:00 - Club Friendly
CD Estradense vs Pontevedra

0-0

0-2
Sun 1, Aug-22:15 - Club Friendly
UE Llagostera vs Girona

0-0

0-2
Sun 1, Aug-12:00 - Club Friendly
Gintra Universitetas Women\'s vs KKPK Medyk Konin Women\'s

0-1

1-2
Sun 1, Aug-22:30 - Club Friendly
Parma Calcio 1913 vs US Sassuolo Calcio

0-1

0-3
Sun 1, Aug-22:30 - Club Friendly
Floresta/CE vs Uniao CE

1-0

2-1
Sun 1, Aug-22:30 - Club Friendly
Pacatuba CE vs Horizonte CE

0-1

0-2
Sun 1, Aug-22:45 - Club Friendly
Perugia vs Cesena

1-0

2-0
Sun 1, Aug-13:00 - Club Friendly
Paracuellos Antamira vs Las Rozas

0-1

3-4
Sun 1, Aug-13:00 - Club Friendly
SV Burgaltendorf 1913 vs TUSEM Essen

4-0

6-2
Sun 1, Aug-19:00 - Club Friendly
Crotone vs Giana Erminio

0-0

1-0
Sun 1, Aug-19:00 - Club Friendly
US Pergolettese vs Piacenza

3-0

3-2
Sun 1, Aug-19:00 - Club Friendly
Kaizer Chiefs FC vs Orlando Pirates

0-0

0-0
Sun 1, Aug-19:00 - Club Friendly
Arda Kardzhali vs Al-Nassr FC

0-0

2-1
Sun 1, Aug-15:00 - Club Friendly
Gonsenheim vs VfB Marburg

0-0

1-1
Sun 1, Aug-15:15 - Club Friendly
Arsenal Women\'s vs Chelsea FC Women\'s

1-0

2-1
Sun 1, Aug-19:30 - Club Friendly
Salernitana vs Palermo

1-0

2-1
Sun 1, Aug-15:15 - Club Friendly
Rather vs TSV Meerbusch

1-4

1-9
Sun 1, Aug-19:30 - Club Friendly
U.S. Catanzaro 1929 vs Vibonese

1-0

1-1
Sun 1, Aug-19:30 - Club Friendly
FK Tikves Kavadarci vs Detonit Junior


2-0
Sun 1, Aug-16:00 - Club Friendly
Coventry vs Wolverhampton Wanderers

0-1

1-2
Sun 1, Aug-01:00 - Colombia Copa Mustang
Deportes Tolima vs Alianza Petrolera

0-0

1-1
Sun 1, Aug-03:05 - Colombia Copa Mustang
Deportivo Cali vs Atletico Bucaramanga

1-2

1-2
Sun 1, Aug-05:10 - Colombia Copa Mustang
Dep.Independiente Medellin vs Atletico Junior Barranquilla

0-0

0-0
Sun 1, Aug-23:00 - Colombia Copa Mustang
Patriotas FC vs La Equidad

0-0

1-0
Sun 1, Aug-00:00 - Colombia Copa Premier
Valledupar FC vs Leones

0-0

1-1
Sun 1, Aug-23:00 - Colombia Copa Premier
Bogota FC vs Barranquilla FC

1-0

2-0
Sun 1, Aug-01:00 - Costa Rica Primera Division
Cartagines Deportiva SA vs Guanacasteca

1-1

1-1
Sun 1, Aug-02:00 - Costa Rica Primera Division
AD Santos De Guapiles vs Municipal Grecia

0-0

1-0
Sun 1, Aug-04:00 - Costa Rica Primera Division
Alajuelense vs Sporting San Jose

2-1

3-3
Sun 1, Aug-06:00 - Costa Rica Primera Division
Guadalupe FC vs AD San Carlos

1-0

1-1
Sun 1, Aug-19:59 - Council of East and Central Africa Football Associations Clubs Cup
Young Africans vs Big Bullets FC

1-1

1-1
Sun 1, Aug-20:55 - Croatia - 1. Division
Hajduk Split vs HNK Sibenik

1-0

1-0
Sun 1, Aug-23:00 - Croatia - 1. Division
Dinamo Zagreb vs NK Rijeka

2-3

3-3
Sun 1, Aug-23:00 - Croatia - 1. Division
NK Osijek vs Slaven Belupo Koprivnica

0-0

0-0
Sun 1, Aug-22:00 - Czech Republic 2. Liga
Brno vs Opava

0-1

2-1
Sun 1, Aug-12:30 - Czech Republic 2. Liga
Sparta Praha B vs Prostejov

2-0

4-0
Sun 1, Aug-19:00 - Czech Republic 2. Liga
SK Slovan Varnsdorf vs Viktoria Zizkov

1-1

2-1
Sun 1, Aug-19:00 - Czech Republic 2. Liga
FC Sellier & Bellot Vlasim vs Chrudim

1-1

4-1
Sun 1, Aug-12:00 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A
Pribram B vs Povltava FA

3-1

4-2
Sun 1, Aug-12:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A
Admira Praha vs Slavia Prague B

1-1

1-1
Sun 1, Aug-12:45 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A
Slavia Karlovy Vary vs Sokol Hostoun

0-0

0-0
Sun 1, Aug-12:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group B
Hradec Kralove B vs Mlada Boleslav B

0-1

0-1
Sun 1, Aug-12:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group B
Chlumec nad Cidlinou vs Jablonec B

1-1

1-1
Sun 1, Aug-12:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group B
Pardubice B vs Sokol Brozany

1-0

2-1
Sun 1, Aug-19:00 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group B
SK Sokol Zapy vs Dukla Praha B

1-0

2-0
Sun 1, Aug-21:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
FC Bohemians 1905 vs FC Viktoria Plzen

1-0

1-2
Sun 1, Aug-18:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
1.FC Slovacko vs SK Dynamo Ceske Budejovice

0-0

1-0
Sun 1, Aug-18:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
Banik Ostrava vs FC Fastav Zlin

4-0

5-1
Sun 1, Aug-12:15 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Unicov vs Vysocina Jihlava B

1-0

1-1
Sun 1, Aug-12:15 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Sigma Olomouc B vs Banik Ostrava B

0-2

3-3
Sun 1, Aug-12:30 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Zlin B vs Vrchovina

1-0

2-0
Sun 1, Aug-18:00 - Danish SAS Ligaen
Vejle vs Brondby

1-1

2-2
Sun 1, Aug-16:00 - Danish SAS Ligaen
Aarhus AGF vs Randers FC

0-1

1-2
Sun 1, Aug-16:00 - Danish SAS Ligaen
Silkeborg IF vs Aalborg BK

0-0

0-0
Sun 1, Aug-19:59 - Danish SAS Ligaen
Odense BK vs FC Kobenhavn

0-1

0-2
Sun 1, Aug-17:00 - Denmark - 1. Division
Nykobing FC vs Fredericia

2-3

4-4
Sun 1, Aug-16:00 - Denmark - 1. Division
HB Koge vs Hvidovre IF

0-2

0-3
Sun 1, Aug-01:30 - Ecuador Copa Pilsener A
Guayaquil City F.C. vs Deportivo Cuenca

1-1

2-1
Sun 1, Aug-04:00 - Ecuador Copa Pilsener A
Tecnico Universitario vs Barcelona SC(ECU)

0-0

1-2
Sun 1, Aug-23:00 - Ecuador Copa Pilsener A
Orense SC vs Delfin S.C.

1-2

2-2
Sun 1, Aug-04:00 - El Salvador Primera Division
CD Chalatenango vs CD Platense Municipal Zacatecoluca

1-1

2-2
Sun 1, Aug-05:00 - El Salvador Primera Division
Isidro Metapan vs Atletico Marte

0-0

0-0
Sun 1, Aug-16:00 - England League Cup
Sheffield Wed vs Huddersfield Town

0-0

0-0
Sun 1, Aug-16:00 - Estonia Meistri Liiga
Nomme Kalju vs Tallinna JK Legion

2-0

3-1
Sun 1, Aug-19:59 - Estonia Meistri Liiga
Trans Narva vs Tallinna Levadia

0-3

1-4
Sun 1, Aug-17:00 - Euro Beach Soccer League
Slovakia Beach Soccer vs Greece Beach Soccer


2-7
Sun 1, Aug-18:15 - Euro Beach Soccer League
Czech Republic Beach Soccer vs Kazakhstan Beach Soccer


1-5
Sun 1, Aug-14:15 - Euro Beach Soccer League
Sweden Beach Soccer vs Romania Beach Soccer


0-1
Sun 1, Aug-19:30 - Euro Beach Soccer League
Moldova Beach Soccer vs Estonia Beach Soccer


4-1
Sun 1, Aug-15:30 - Euro Beach Soccer League
Lithuania Beach Soccer vs Bulgaria Beach Soccer


6-1
Sun 1, Aug-18:00 - Faroe Islands Formuladeildin
IF Fuglafjordur vs NSI Runavik

1-1

1-1
Sun 1, Aug-19:00 - Faroe Islands Formuladeildin
HB Torshavn vs 07 Vestur Sorvagur

1-0

5-0
Sun 1, Aug-17:00 - Finland Women\\\'s Premier 2
EBK Espoo Women\'s vs VIFK Vaasa Women\'s

0-1

1-2
Sun 1, Aug-19:00 - Finland - Kakkonen Lohko A
SC KuFu-98 vs NJS Nurmijarvi

0-1

0-1
Sun 1, Aug-19:30 - Finland - Kakkonen Lohko A
FC Kiffen vs Kapylan Pallo

0-3

1-4
Sun 1, Aug-18:00 - Finland - Kakkonen Lohko B
KaaPo Kaarina vs TPV Tampere

3-0

4-0
Sun 1, Aug-19:30 - Finland - Kakkonen Lohko B
GrIFK vs PIF

0-2

0-2
Sun 1, Aug-19:30 - Finland - Kakkonen Lohko C
Narpes Kraft vs OTP Oulu

0-2

0-2
Sun 1, Aug-19:00 - Finland Junior League
KaPa Helsinki Youth vs PK-35 Youth

2-0

2-2
Sun 1, Aug-15:00 - Finland Junior League
Kontu Youth vs GrIFK Youth

0-2

0-5
Sun 1, Aug-16:00 - Finland Junior League
VJS Vantaa Youth vs Ilves Youth

1-1

2-3
Sun 1, Aug-19:00 - Finland Ykkonen
Gnistan vs RoPS Rovaniemi

0-1

1-2
Sun 1, Aug-19:30 - Finland Ykkonen
Jaro vs KPV Kokkola

0-0

0-0
Sun 1, Aug-19:30 - Finland Ykkonen
MuSa vs Ekenas IF

1-3

2-6
Sun 1, Aug-22:00 - French Super Cup
Lille OSC vs Paris Saint-Germain

1-0

1-0
Sun 1, Aug-15:00 - German 3. Liga
Turkgucu Ataspor Munchen vs Hallescher FC

1-0

2-2
Sun 1, Aug-16:00 - German 3. Liga
Eintracht Braunschweig vs Viktoria Berlin 1889

0-2

0-4
Sun 1, Aug-15:30 - German Bundesliga 2
Hamburger vs Dynamo Dresden

1-0

1-1
Sun 1, Aug-15:30 - German Bundesliga 2
FC Erzgebirge Aue vs St. Pauli

0-0

0-0
Sun 1, Aug-15:30 - German Bundesliga 2
Holstein Kiel vs Schalke 04

0-2

0-3
Sun 1, Aug-16:05 - Germany - Regionalliga Nordost
ZFC Meuselwitz vs Chemie Leipzig

1-2

1-2
Sun 1, Aug-15:00 - Germany - Regionalliga Nordost
Germania Halberstadt vs FSV Luckenwalde

0-3

0-5
Sun 1, Aug-15:00 - Germany - Regionalliga Nordost
VSG Altglienicke vs VfB Auerbach

0-1

3-1
Sun 1, Aug-15:00 - Germany - Regionalliga Nordost
Eilenburg vs Berliner FC Dynamo

0-2

0-2
Sun 1, Aug-19:00 - Ghana Cup
Ashanti Gold vs Berekum Chelsea

1-0

1-1
Sun 1, Aug-22:45 - Ghana Cup
Accra Hearts of Oak vs Medeama SC

1-0

3-0
Sun 1, Aug-19:59 - Guatemala Liga Nacional
Solola FC vs Club Comunicaciones

0-3

0-4
Sun 1, Aug-01:00 - Guatemala Liga Nacional
CSD Municipal vs Guastatoya

0-0

1-0
Sun 1, Aug-06:00 - Guatemala Liga Nacional
CSD Xelaju MC vs Coban Imperial

2-0

3-0
Sun 1, Aug-22:00 - Guatemala Liga Nacional
Nueva Concepcion vs Deportivo Achuapa

0-0

0-0
Sun 1, Aug-21:00 - Hungary NB ?
ETO Gyori FC vs Tiszakecske

1-0

1-0
Sun 1, Aug-21:00 - Hungary NB ?
Vasas SC vs FC Ajka

2-1

2-1
Sun 1, Aug-21:00 - Hungary NB ?
Bekescsaba vs Szegedi AK

0-0

0-1
Sun 1, Aug-21:00 - Hungary NB ?
BFC Siofok vs Soroksar

0-0

0-0
Sun 1, Aug-21:00 - Hungary NB ?
Kecskemeti TE vs Budaorsi SC

1-3

2-3
Sun 1, Aug-21:00 - Hungary NB ?
Szolnoki MAV FC vs Szentlorinc SE

0-0

1-1
Sun 1, Aug-21:00 - Hungary NB ?
Csakvari TK vs Diosgyor VTK

0-1

0-1
Sun 1, Aug-19:30 - Hungary NB ?
Nyiregyhaza Spartacus FC vs Dorogi FC

0-2

3-2
Sun 1, Aug-19:30 - Hungary NB ?
III.Keruleti TUE vs Budafoki MTE

0-2

0-4
Sun 1, Aug-22:00 - Hungary NB1
Ujpest FC vs Puskas Akademia

0-1

1-2
Sun 1, Aug-19:45 - Hungary NB1
Zalaegerszegi TE vs MOL Fehervar FC

0-0

1-1
Sun 1, Aug-21:30 - Israel Ligat Al Toto Cup
Maccabi Petah Tikva FC vs Hapoel Tel Aviv

0-1

0-1
Sun 1, Aug-19:59 - Jamaica Premier League
Tivoli Gardens vs Cavalier FC

0-0

1-1
Sun 1, Aug-17:30 - Jamaica Premier League
Dunbeholden FC vs Vere United

0-1

2-1
Sun 1, Aug-00:30 - Jamaica Premier League
Harbour View FC vs Portmore United

0-0

1-1
Sun 1, Aug-17:00 - Kazakhstan Cup
FC Akzhayik vs FC Astana

1-0

3-0
Sun 1, Aug-19:00 - Kazakhstan Cup
Ordabasy vs Kyzylzhar Petropavlovsk

0-0

0-1
Sun 1, Aug-19:00 - Kazakhstan Cup
Sdyushor 8 vs FC Shakhtyor Karagandy

0-1

0-4
Sun 1, Aug-16:00 - Kazakhstan Cup
FC Zhetysu Taldykorgan vs FK Kaspiy Aktau

0-0

0-0
Sun 1, Aug-16:00 - Kazakhstan Cup
Maktaaral Jetisay vs Tobol Kostanai

1-0

4-0
Sun 1, Aug-15:00 - Korea League 1
Daegu FC vs Pohang Steelers

0-0

1-1
Sun 1, Aug-15:00 - Korea League 1
Gangwon FC vs Suwon Samsung Bluewings

1-0

3-0
Sun 1, Aug-15:00 - Korea League 1
Gwangju Football Club vs Seongnam FC

0-0

0-0
Sun 1, Aug-15:00 - Korea League 2
Daejeon Hana Citizen vs Chungnam Asan FC

1-0

1-0
Sun 1, Aug-15:00 - Korea League 2
Ansan Greeners FC vs Jeonnam Dragons

1-0

1-1
Sun 1, Aug-17:00 - Latvia - 1. Division
FC Noah Jurmala vs FK Liepaja


0-3
Sun 1, Aug-21:00 - Latvia - 1. Division
Rigas Futbola skola vs Metta/LU Riga

2-0

4-1
Sun 1, Aug-15:30 - Latvia Cup
Speks vs Grobina

2-1

4-2
Sun 1, Aug-16:00 - Latvia Cup
Ludzas SK vs Albatroz

0-1

0-1
Sun 1, Aug-19:30 - Libya League Division 1
Al Ittihad Tripoli vs Alahly Benghazi


1-0
Sun 1, Aug-19:30 - Libya League Division 1
Al Akhdhar vs Al-Ahli Tripoli

1-1

1-2
Sun 1, Aug-18:00 - Lithuania - 1. Division
FK Riteriai vs DFK Dainava Alytus

0-1

2-1
Sun 1, Aug-17:15 - Macao Division 1
Chao Pak Kei vs Cheng Fung

4-0

10-0
Sun 1, Aug-15:00 - Macao Division 1
Benfica de Macau vs Windsor Arch Ka I

3-0

8-0
Sun 1, Aug-17:00 - Malaysia Premier League
Johor Darul Takzim II vs Kelantan United

1-0

3-0
Sun 1, Aug-17:00 - Malaysia Premier League
PDRM FA vs Skuad Projek

0-0

0-0
Sun 1, Aug-17:00 - Malaysia Super League
PB Pahang vs Petaling Jaya City

1-0

1-0
Sun 1, Aug-17:00 - Malaysia Super League
Terengganu vs Sabah FA

0-0

0-0
Sun 1, Aug-21:00 - Mexico Primera Division
Toluca vs Tigres UANL

1-1

3-1
Sun 1, Aug-02:00 - Mexico Primera Division
Club Leon vs Club Tijuana

1-0

2-1
Sun 1, Aug-04:00 - Mexico Primera Division
Club America vs Club Necaxa

1-0

2-1
Sun 1, Aug-06:00 - Mexico Primera Division
Monterrey vs Pumas UNAM

1-0

2-0
Sun 1, Aug-06:05 - Mexico Primera Division
Atlas vs FC Juarez

0-0

2-0
Sun 1, Aug-21:00 - Mexico Women\\\'s Primera Division
Puebla Women\'s vs Mazatlan FC Women\'s

0-0

2-0
Sun 1, Aug-04:00 - Mexico Women\\\'s Primera Division
Pachuca Women\'s vs Cruz Azul Women\'s

0-1

0-1
Sun 1, Aug-21:00 - Moldova Divizia Nationala
Petrocub HIncesti vs FC Sfintul Gheorghe

1-0

5-0
Sun 1, Aug-19:00 - Moldova Divizia Nationala
Zimbru Chisinau vs FC Milsami

0-0

0-2
Sun 1, Aug-21:30 - Morocco Cup
Raja Beni Mellal vs Forces Armee Royales Rabat

0-1

0-1
Sun 1, Aug-03:00 - Nicaragua Primera Division
Walter Ferretti vs Real Madriz

3-0

4-1
Sun 1, Aug-05:00 - Nicaragua Primera Division
Real Esteli vs H&H Export

3-0

4-0
Sun 1, Aug-06:00 - Nicaragua Primera Division
Managua FC vs Juventus Managua

0-1

0-1
Sun 1, Aug-19:00 - Nigeria Premier League
Warri Wolves FC vs Heartland FC

0-0

1-0
Sun 1, Aug-19:00 - Nigeria Premier League
Plateau United vs Dakkada FC

0-0

2-0
Sun 1, Aug-19:00 - Nigeria Premier League
Akwa United vs MFM FC

2-0

5-2
Sun 1, Aug-19:00 - Nigeria Premier League
Katsina United vs Abia Warriors

1-0

1-0
Sun 1, Aug-19:59 - Norway NM Cupen
Moss vs Fredrikstad

0-1

3-1
Sun 1, Aug-19:59 - Norway NM Cupen
Kjelsas IL vs Grorud IL

0-0

0-1
Sun 1, Aug-19:59 - Norway NM Cupen
Notodden FK vs Mjondalen

0-2

0-3
Sun 1, Aug-19:59 - Norway NM Cupen
Ullensaker/Kisa IL vs Stabaek

0-1

0-1
Sun 1, Aug-19:59 - Norway NM Cupen
Fram Larvik vs Odd Grenland

0-1

0-1
Sun 1, Aug-19:59 - Norway NM Cupen
Orkla vs Rosenborg

1-7

1-11
Sun 1, Aug-19:59 - Norway NM Cupen
FK Arendal vs Sandefjord

1-2

3-3
Sun 1, Aug-19:59 - Norway NM Cupen
Akra vs Sandnes Ulf

1-2

2-2
Sun 1, Aug-19:59 - Norway NM Cupen
Nordstrand vs Sarpsborg 08

0-1

0-3
Sun 1, Aug-19:59 - Norway NM Cupen
Junkeren vs Bodo Glimt

0-1

1-3
Sun 1, Aug-19:59 - Norway NM Cupen
Ready vs Stromsgodset

0-0

0-1
Sun 1, Aug-19:59 - Norway NM Cupen
Tiller IL vs Kristiansund BK

0-1

1-5
Sun 1, Aug-17:00 - Norway NM Cupen
Eidsvold TF vs Raufoss

1-3

1-3
Sun 1, Aug-17:00 - Norway NM Cupen
Flekkeroy IL vs Jerv

1-0

1-1
Sun 1, Aug-21:00 - Norway NM Cupen
FK Fyllingsdalen vs Oygarden FK

1-1

1-2
Sun 1, Aug-18:00 - Norway NM Cupen
IL Hodd vs Molde

0-1

1-2
Sun 1, Aug-18:00 - Norway NM Cupen
Levanger FK vs Ranheim IL

0-0

0-2
Sun 1, Aug-18:00 - Norway NM Cupen
Djerv 1919 vs Viking

0-1

0-2
Sun 1, Aug-18:00 - Norway NM Cupen
Ullern vs Valerenga

0-0

1-1
Sun 1, Aug-18:15 - Norway NM Cupen
Skeid Oslo vs Lillestrom

0-0

1-1
Sun 1, Aug-15:00 - Norway NM Cupen
Nardo FK vs Stjordals Blink

2-0

3-0
Sun 1, Aug-16:00 - Norway NM Cupen
Alta vs Tromso IL

2-1

3-1
Sun 1, Aug-16:00 - Norway NM Cupen
Fana vs Brann

0-1

0-3
Sun 1, Aug-18:00 - Paraguayan Division 2
Tacuary FBC vs 3 de Febrero

1-0

1-4
Sun 1, Aug-18:00 - Paraguayan Division 2
Club Fernando de la Mora vs Club Rubio Nu

2-2

2-2
Sun 1, Aug-18:00 - Paraguayan Division 2
Independiente F.B.C. vs Guarani de Trinidad

0-0

0-0
Sun 1, Aug-18:00 - Paraguayan Division 2
Atyra FC vs Fulgencio Yegros

1-1

2-3
Sun 1, Aug-22:45 - Paraguayan Division 2
2 de Mayo vs Sportivo Iteno

0-1

1-1
Sun 1, Aug-01:15 - Paraguayan Primera Division
Sportivo Luqueno vs FC Nacional Asuncion

1-1

2-1
Sun 1, Aug-03:30 - Paraguayan Primera Division
Club Libertad vs Sol de America

1-0

1-1
Sun 1, Aug-19:59 - Peru Primera Division
Cusco FC vs Alianza Universidad

1-1

2-3
Sun 1, Aug-00:30 - Peru Primera Division
Sport Huancayo vs UTC Cajamarca

0-0

0-0
Sun 1, Aug-22:15 - Peru Primera Division
EM Deportivo Binacional vs Melgar

0-2

1-5
Sun 1, Aug-17:00 - Poland - Ekstraklasa
Warta Poznan vs Pogon Szczecin

0-1

1-1
Sun 1, Aug-22:00 - Poland - Ekstraklasa
Jagiellonia Bialystok vs Rakow Czestochowa

2-0

3-0
Sun 1, Aug-19:30 - Poland - Ekstraklasa
Cracovia Krakow vs Slask Wroclaw

0-1

1-2
Sun 1, Aug-17:00 - Poland - I liga
Gornik Polkowice vs Podbeskidzie

0-1

1-1
Sun 1, Aug-14:40 - Poland - I liga
Widzew lodz vs Sandecja Nowy Sacz

2-0

3-0
Sun 1, Aug-19:59 - Poland - I liga
Stomil Olsztyn vs Chrobry Glogow

0-2

1-2
Sun 1, Aug-14:00 - Poland - II liga
Slask Wroclaw B vs Hutnik Krakow

0-1

1-1
Sun 1, Aug-23:30 - Portugal League Cup
Boavista FC vs Portimonense

1-0

2-0
Sun 1, Aug-19:59 - Portugal League Cup
Sporting Covilha vs CD Mafra

1-0

3-1
Sun 1, Aug-19:59 - Portugal League Cup
FC Arouca vs Rio Ave

0-1

0-1
Sun 1, Aug-17:00 - Portugal League Cup
FC Famalicao vs GD Estoril-Praia

1-0

1-0
Sun 1, Aug-21:00 - Portugal League Cup
Casa Pia AC vs Vitoria Guimaraes

0-1

0-1
Sun 1, Aug-18:30 - Portugal League Cup
Farense vs CD Santa Clara

0-0

0-0
Sun 1, Aug-14:00 - Portugal League Cup
Estrela Amadora vs FC Penafiel

0-1

0-1
Sun 1, Aug-20:15 - Romania - Divizia A
CS Universitatea Craiova vs FC Botosani

1-0

1-2
Sun 1, Aug-23:00 - Romania - Divizia A
UTA Arad vs FC Steaua Bucuresti

1-0

1-1
Sun 1, Aug-13:00 - Romania - Liga 2
ASC Corona Brasov vs Viitorul Pandurii Targu Jiu

0-2

2-2
Sun 1, Aug-19:59 - Russia Div 2 Group 1
FK Chayka Pesch vs SKA Rostov

0-0

0-1
Sun 1, Aug-18:00 - Russia Div 2 Group 1
Mashuk-KMV vs Chernomorets Novorossiysk


3-0
Sun 1, Aug-18:00 - Russia Div 2 Group 1
Legion Dynamo vs FC Essentuki

1-1

3-1
Sun 1, Aug-19:00 - Russia Div 2 Group 1
Spartak Nalchik vs Dynamo Stavropol

0-0

0-1
Sun 1, Aug-19:00 - Russia Div 2 Group 1
Alania B vs FK Makhachkala

0-3

0-3
Sun 1, Aug-19:00 - Russia Div 2 Group 1
Kuban Holding vs Forte Taganrog

0-1

0-1
Sun 1, Aug-19:30 - Russia Div 2 Group 1
Druzhba Maykop vs Rotor Volgograd B

0-0

0-2
Sun 1, Aug-17:00 - Russia Div 2 Group 2
Luki Energiya vs Dinamo St. Petersburg

2-0

2-1
Sun 1, Aug-17:00 - Russia Div 2 Group 2
Olimp-Dolgiye Prudy-2 vs Chertanovo Moscow

0-1

2-1
Sun 1, Aug-18:00 - Russia Div 2 Group 2
Kazanka Moscow vs Shinnik Yaroslavl

0-1

0-1
Sun 1, Aug-19:00 - Russia Div 2 Group 2
Torpedo Vladimir vs FK Yenisey-2 Krasnoyarsk

0-0

0-0
Sun 1, Aug-19:00 - Russia Div 2 Group 2
SFC CRFSO Smolensk vs Krasava Odintsovo

2-0

2-2
Sun 1, Aug-19:00 - Russia Div 2 Group 2
Dinamo Moscow B vs Znamya Truda

2-0

3-0
Sun 1, Aug-19:00 - Russia Div 2 Group 2
FK Murom vs Volna Nizhegorodskaya

0-0

0-1
Sun 1, Aug-19:00 - Russia Div 2 Group 2
FK Leningradets vs FC Chita

1-0

2-1
Sun 1, Aug-19:00 - Russia Div 2 Group 2
Baltika-BFU Kaliningrad vs Kairat Moskva

1-1

2-1
Sun 1, Aug-14:00 - Russia Div 2 Group 2
Zenit-2 St.Petersburg vs Zvezda Sint Petersburg

1-0

2-1
Sun 1, Aug-17:00 - Russia Div 2 Group 3
Peresvet Podolsk vs Metallurg Vidnoye

0-0

1-0
Sun 1, Aug-18:00 - Russia Div 2 Group 3
Dinamo Briansk vs Fakel Voronezh II

2-0

5-0
Sun 1, Aug-18:00 - Russia Div 2 Group 3
FC Kolomna vs FK Khimki Reserve

0-1

0-3
Sun 1, Aug-18:00 - Russia Div 2 Group 3
Arsenal Tula II vs Dinamo Vladivostok

0-1

2-2
Sun 1, Aug-18:00 - Russia Div 2 Group 3
Rodina Moskva vs Saturn

3-0

4-2
Sun 1, Aug-11:00 - Russia Div 2 Group 3
SKA-Khabarovsk-2 vs Saransk

0-1

0-3
Sun 1, Aug-19:00 - Russia Div 2 Group 3
Avangard Kursk vs Zenit Penza

1-0

4-0
Sun 1, Aug-19:00 - Russia Div 2 Group 3
Salyut-Energia Belgorod vs FK Kaluga

2-0

2-1
Sun 1, Aug-17:00 - Russia Div 2 Group 4
Amkar Perm vs FC Tyumen

1-1

1-1
Sun 1, Aug-17:00 - Russia Div 2 Group 4
FK Spartak Tuymazy vs FC Lada Togliatti

2-1

7-2
Sun 1, Aug-17:00 - Russia Div 2 Group 4
Torpedo Miass vs Volga Ulyanovsk

0-0

0-1
Sun 1, Aug-18:00 - Russia Div 2 Group 4
Zenit Izhevsk vs Zvezda Perm

0-2

0-4
Sun 1, Aug-12:00 - Russia Div 2 Group 4
FC Novosibirsk vs FK Ural-2

0-1

1-3
Sun 1, Aug-21:00 - Russia Premier League
FK Rostov vs Zenit St.Petersburg

1-2

2-4
Sun 1, Aug-21:00 - Russia Premier League
Krasnodar FK vs FK Khimki

0-0

0-1
Sun 1, Aug-18:30 - Russia Premier League
FC Ural Yekaterinburg vs FK Nizhny Novgorod

1-0

1-1
Sun 1, Aug-18:00 - Scottish Premier League
Aberdeen vs Dundee United

1-0

2-0
Sun 1, Aug-19:30 - Scottish Premier League
Motherwell FC vs Hibernian FC

2-1

2-3
Sun 1, Aug-23:00 - Serbia - 1. Liga
Partizan Belgrade vs FK Vozdovac

2-0

4-0
Sun 1, Aug-20:55 - Serbia - 1. Liga
Cukaricki vs FK Metalac Gornji Milanovac

1-0

2-1
Sun 1, Aug-00:00 - Serie C - Brazil
Paysandu (PA) vs Tombense

0-0

1-0
Sun 1, Aug-00:00 - Serie C - Brazil
Mirassol FC vs Oeste SP

0-0

2-1
Sun 1, Aug-18:00 - Serie C - Brazil
Figueirense FC vs Gremio Novorizontino

1-0

2-1
Sun 1, Aug-02:00 - Serie C - Brazil
Jacuipense BA vs Floresta/CE

0-1

1-1
Sun 1, Aug-23:00 - Serie C - Brazil
Sao Jose PoA RS vs Botafogo SP

2-0

4-2
Sun 1, Aug-00:00 - Serie D - Brazil
Boa Esporte Clube vs Rio Branco ES

0-0

1-1
Sun 1, Aug-00:00 - Serie D - Brazil
Inter de Limeira vs Boavista RJ

0-0

1-0
Sun 1, Aug-00:00 - Serie D - Brazil
Sao Raimundo (RR) vs Galvez AC

2-0

3-1
Sun 1, Aug-01:00 - Serie D - Brazil
Nacional Fast Clube AM vs GA Sampaio/RR

1-0

4-0
Sun 1, Aug-02:00 - Serie D - Brazil
Portuguesa de Desportos vs Bangu

1-0

1-1
Sun 1, Aug-22:00 - Serie D - Brazil
SER Caxias do Sul vs Joinville SC

0-0

0-0
Sun 1, Aug-22:00 - Serie D - Brazil
Rio Branco PR vs Aimore RS

0-0

1-0
Sun 1, Aug-22:00 - Serie D - Brazil
Rio Branco De Venda Nova ES vs Uberlandia

0-0

1-0
Sun 1, Aug-23:00 - Serie D - Brazil
Cianorte PR vs EC Santo Andre

1-1

1-1
Sun 1, Aug-23:00 - Serie D - Brazil
Agremiacao Sportiva Arapiraquense (ASA) vs Retro/PE

0-1

0-1
Sun 1, Aug-23:00 - Serie D - Brazil
Itabaiana(SE) vs Bahia de Feira BA

1-1

1-2
Sun 1, Aug-23:00 - Serie D - Brazil
EC Aguia Negra vs Caldense(MG)

0-3

0-6
Sun 1, Aug-23:00 - Serie D - Brazil
Central PE vs ABC Natal/RN

1-1

1-1
Sun 1, Aug-23:00 - Serie D - Brazil
Paragominas FC PA vs Palmas (TO)

1-1

1-1
Sun 1, Aug-23:00 - Serie D - Brazil
Patrocinense MG vs Ferroviaria SP

0-0

0-2
Sun 1, Aug-23:00 - Serie D - Brazil
Nova Mutum MT vs Goianesia GO

1-0

2-0
Sun 1, Aug-13:30 - Singapore Premier League
Tanjong Pagar Utd vs Geylang International

0-3

1-3
Sun 1, Aug-19:59 - Slovakia 1. Liga
Zlate Moravce vs MSK Zilina

0-0

0-1
Sun 1, Aug-19:59 - Slovakia 1. Liga
DAC Dunajska Streda vs Liptovsky Mikulas

1-1

3-1
Sun 1, Aug-19:59 - Slovakia 1. Liga
FK Senica vs Spartak Trnava

0-0

2-1
Sun 1, Aug-12:30 - Slovakia 2. Liga
FC Artmedia Petrzalka vs MFK Dubnica

1-0

3-0
Sun 1, Aug-18:30 - Slovakia Cup
SK Strazske vs FK GECA

1-0

4-1
Sun 1, Aug-19:00 - Slovakia Cup
FK Partizan Precin vs Povazska Bystrica

0-1

0-2
Sun 1, Aug-19:00 - Slovakia Cup
Spartak Kvaov vs Kovo Belusa


0-2
Sun 1, Aug-22:15 - Slovenia 1. Liga
NK Olimpija Ljubljana vs NK Maribor

1-0

3-1
Sun 1, Aug-19:00 - Slovenia 1. Liga
Domzale vs Tabor Sezana

1-1

1-1
Sun 1, Aug-19:30 - Slovenia 2. Liga
NS Drava Ptuj vs ND Beltinci

1-1

1-1
Sun 1, Aug-19:30 - Slovenia 2. Liga
NK Nafta vs NK Krsko

2-1

2-2
Sun 1, Aug-21:00 - Sudanese Premier League
Al Merreikh vs Ahli Al Khartoum

0-0

2-0
Sun 1, Aug-21:00 - Sudanese Premier League
Al-Hilal Kadougli vs Tuti SC Khartoum


2-2
Sun 1, Aug-21:00 - Sudanese Premier League
Merreikh El-Fasher vs Ahli Shandi


1-0
Sun 1, Aug-18:15 - Sudanese Premier League
Hilal Al Fasher vs Khartoum Al Watani

1-1

2-1
Sun 1, Aug-16:00 - Sweden Div 2 Norra Gotaland
Kumla vs IK Gauthiod

2-0

2-0
Sun 1, Aug-17:00 - Sweden Div 2 Norra Gotaland
Tidaholms vs BK Forward

0-1

0-2
Sun 1, Aug-16:00 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland
Varbergs GIF FK vs Assyriska BK

0-1

4-1
Sun 1, Aug-15:00 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland
Vastra Frolunda IF vs Angelholms FF

0-1

2-3
Sun 1, Aug-15:00 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland
Vinbergs IF vs Onsala BK

0-1

1-2
Sun 1, Aug-19:00 - Sweden Superettan
Vasteras SK FK vs Landskrona BoIS

1-1

3-1
Sun 1, Aug-19:00 - Sweden Superettan
Falkenbergs FF vs Norrby IF

0-1

1-1
Sun 1, Aug-17:00 - Swedish Allsvenskan
Djurgardens vs Hacken

0-0

2-1
Sun 1, Aug-19:30 - Swedish Allsvenskan
Kalmar FF vs Mjallby AIF

0-0

1-0
Sun 1, Aug-19:30 - Swedish Allsvenskan
Ostersunds FK vs Hammarby

1-0

1-1
Sun 1, Aug-16:15 - Swiss Super League
St. Gallen vs FC Luzern

2-0

2-2
Sun 1, Aug-18:30 - Swiss Super League
Servette vs FC Lugano

0-0

0-2
Sun 1, Aug-18:30 - Swiss Super League
Basel vs Sion

5-0

6-1
Sun 1, Aug-16:15 - Switzerland Challenge League
Vaduz vs Neuchatel Xamax

0-2

1-2
Sun 1, Aug-21:30 - Syrian Cup
Tishreen SC vs Efrin

1-1

1-1
Sun 1, Aug-20:30 - Ukraine - Vyscha Liga
Dynamo Kyiv vs Veres Rivne

3-0

4-0
Sun 1, Aug-20:30 - Ukraine - Vyscha Liga
FC Vorskla Poltava vs FC Rukh Lviv

1-0

2-0
Sun 1, Aug-18:00 - Ukraine - Vyscha Liga
FC Mariupol vs Desna Chernihiv

0-0

1-2
Sun 1, Aug-18:00 - Ukraine Persha Liga
Kryvbas vs Nyva Ternopil

1-0

1-0
Sun 1, Aug-19:45 - Ukraine Persha Liga
Metalist Kharkiv vs FK Uzhhorod

1-0

3-1
Sun 1, Aug-00:15 - Uruguay Primera Division
Montevideo Wanderers vs CA Progreso

1-0

2-0
Sun 1, Aug-22:00 - Uruguay Primera Division
Centro Atletico Fenix vs Plaza Colonia

0-0

0-1
Sun 1, Aug-19:45 - Uruguay Primera Division
Montevideo City Torque vs Liverpool P.

0-1

0-3
Sun 1, Aug-01:00 - USA Major League Soccer
Seattle Sounders vs San Jose Earthquakes

0-1

0-1
Sun 1, Aug-02:00 - USA Major League Soccer
New York Red Bulls vs New England Revolution

1-0

2-3
Sun 1, Aug-03:30 - USA Major League Soccer
FC Cincinnati vs Washington D.C. United

0-0

0-0
Sun 1, Aug-04:00 - USA Major League Soccer
Inter Miami CF vs Club de Foot Montreal

0-1

2-1
Sun 1, Aug-04:30 - USA Major League Soccer
Sporting Kansas City vs FC Dallas

0-1

1-2
Sun 1, Aug-04:30 - USA Major League Soccer
Houston Dynamo vs Real Salt Lake

0-0

0-0
Sun 1, Aug-05:00 - USA Major League Soccer
Austin FC vs Colorado Rapids

0-1

0-1
Sun 1, Aug-06:00 - USA Major League Soccer
Vancouver Whitecaps FC vs Minnesota United FC

1-1

2-2
Sun 1, Aug-03:00 - USA National Premier Soccer League
FC Baltimore vs Tulsa Athletics

0-1

0-1
Sun 1, Aug-03:00 - USA National Women\\\'s Soccer League
North Carolina Courage Women\'s vs Orlando Pride Women\'s

0-0

1-1
Sun 1, Aug-06:00 - USA National Women\\\'s Soccer League
OL Reign Women\'s vs Racing Louisville Women\'s

2-0

2-0
Sun 1, Aug-23:00 - USA National Women\\\'s Soccer League
Portland Thorns FC Women\'s vs Kansas City NWSL Women\'s

2-0

2-0
Sun 1, Aug-02:30 - USA USL League One
Richmond Kickers vs FC Tucson

1-0

1-0
Sun 1, Aug-03:00 - USA USL League One
Chattanooga Red Wolves vs Forward Madison

1-1

1-1
Sun 1, Aug-04:00 - USA USL League One
Union Omaha vs North Texas

1-0

1-1
Sun 1, Aug-05:00 - USA Women\\\'s Premier Soccer League
Fresno Freeze Women\'s vs Lamorinda United SC Women\'s

1-1

1-2
Sun 1, Aug-06:30 - USA Women\\\'s Premier Soccer League
California Storm Women\'s vs San Francisco Nighthawks Women\'s

1-0

1-4
Sun 1, Aug-03:00 - USL Championship
Pittsburgh Riverhounds SC vs Hartford Athletic

0-1

3-1
Sun 1, Aug-03:00 - USL Championship
Charlotte Independence vs Tampa Bay Rowdies

0-0

2-0
Sun 1, Aug-03:00 - USL Championship
Loudoun United vs Colorado Springs Switchbacks FC

0-0

1-3
Sun 1, Aug-03:30 - USL Championship
Louisville City FC vs OKC Energy FC

1-0

2-1
Sun 1, Aug-03:30 - USL Championship
Birmingham Legion vs Atlanta United FC II

0-1

2-2
Sun 1, Aug-04:30 - USL Championship
Oakland Roots vs Orange County SC

0-2

0-3
Sun 1, Aug-05:00 - USL Championship
Austin Bold vs San Antonio FC

0-1

0-3
Sun 1, Aug-05:30 - USL Championship
El Paso Locomotive vs Real Monarchs

1-1

3-1
Sun 1, Aug-06:30 - USL Championship
Phoenix Rising FC vs Rio Grande Valley FC Toros

3-0

3-1
Sun 1, Aug-07:00 - USL Championship
Sacramento Republic FC vs New York Red Bulls B

3-0

3-1
Sun 1, Aug-19:00 - Uzbekistan Professional Football League
Metallurg Bekobod vs Qizilqum Zarafshon

0-0

1-2
Sun 1, Aug-19:00 - Uzbekistan Professional Football League
Kuruvchi Kokand Qoqon vs Navbahor Namangan

0-1

1-2
Sun 1, Aug-00:00 - Venezuela Primera Division
Zulia FC vs Deportivo Tachira

0-1

1-2
Sun 1, Aug-02:00 - Venezuela Primera Division
Universidad Central Venezuela vs Monagas SC

2-0

3-0
Sun 1, Aug-23:00 - Venezuela Segunda Division
Academia Rey vs Atletico El Vigia

1-0

1-0
Sun 1, Aug-23:30 - Venezuela Segunda Division
Atletico La Cruz vs Dinamo Puerto La Cruz

0-0

1-1
Sun 1, Aug-19:00 - Venezuela Segunda Division
Union Local Andina(ULA) vs Real Frontera

0-0

0-1
Sun 1, Aug-11:00 - Western Australia Womens Premier League
Balcatta Women\'s vs Curtin University SC Women\'s

4-0

6-0
Sun 1, Aug-11:00 - Western Australia Womens Premier League
Perth S.C Women\'s vs Northern Redbacks women\'s

0-1

0-2
AD:
NOTICE
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.