AD:

Football Results for Sat 1, May 2021

All soccer/football results.

ADS:

Complete Football Results for Sat 1, May 2021

BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


Date and Time/Team Half Time Full Time
Sat 1, May-01:30 - Algeria Division 1
MC Alger vs NC Magra

1-0

5-1
Sat 1, May-19:00 - Algeria Division 1
JSM Skikda vs ES Setif

0-1

0-1
Sat 1, May-18:00 - Algeria Division 2
MSP Batna vs HB Chelghoum Laid

1-1

1-3
Sat 1, May-18:00 - Algeria Division 2
JSM Bejaia vs USM El Harrach

0-0

3-0
Sat 1, May-18:00 - Algeria Division 2
RC Kouba vs USM Blida

1-1

3-1
Sat 1, May-18:00 - Algeria Division 2
MC El Eulma vs CA Batna

1-0

1-0
Sat 1, May-18:00 - Algeria Division 2
MO Constantine vs US Chaouia

1-1

2-1
Sat 1, May-18:00 - Algeria Division 2
OM Arzew vs MC Saida

1-1

2-2
Sat 1, May-18:00 - Algeria Division 2
ES Ben Aknoun vs WRB Msila

1-0

2-1
Sat 1, May-18:00 - Algeria Division 2
USM Khenchela vs USM Annaba

0-0

1-0
Sat 1, May-18:00 - Algeria Division 2
SKAF Khemis Melina vs CRB Temouchent

0-0

0-1
Sat 1, May-18:00 - Algeria Division 2
US Remchi vs ASM Oran

0-2

0-2
Sat 1, May-18:00 - Algeria Division 2
JSM Tiaret vs SC Ain Defla

1-1

4-2
Sat 1, May-18:00 - Algeria Division 2
RC Oued Rhiou vs CRB Ain Ouessara

0-0

0-0
Sat 1, May-18:00 - Algeria Division 2
IRB El Kerma vs MCB Oued Sly

0-0

0-1
Sat 1, May-18:00 - Algeria Division 2
A Bou Saada vs IRB Lakhdaria

1-0

2-1
Sat 1, May-18:00 - Algeria Division 2
DRB Tadjenanet vs AS Khroub

2-1

2-2
Sat 1, May-18:00 - Algeria Division 2
CR Beni Thour vs RC Arbaa

2-0

3-1
Sat 1, May-18:00 - Algeria Division 2
Teleghma vs CRB Ouled Djellal

0-0

2-0
Sat 1, May-01:30 - Algeria League Cup
OM Medea vs USM Bel Abbes

0-0

1-0
Sat 1, May-19:30 - Angola Girabola League
Progresso Sambizanga vs Baixa de Kassange

2-0

4-2
Sat 1, May-18:00 - Angola Girabola League
Petro Atletico de Luanda vs Recreativo Libolo

0-1

1-1
Sat 1, May-18:30 - Angola Girabola League
Bravos do Maquis vs Academica Lobito

1-0

1-1
Sat 1, May-18:30 - Angola Girabola League
Sporting Cabinda vs Sagrada Esperanca

1-0

1-0
Sat 1, May-18:30 - Angola Girabola League
Ferroviario Do Huambo vs Desportivo Huila

1-1

2-3
Sat 1, May-01:00 - Argentine Primera Division
Velez Sarsfield vs Patronato Parana

1-0

1-0
Sat 1, May-04:00 - Argentine Primera Division
Colon vs Arsenal de Sarandi

2-0

2-0
Sat 1, May-00:10 - Argentinian Primera B - Nacional
Estudiantes de Caseros vs Deportivo Maipu

0-1

2-1
Sat 1, May-15:00 - Armenia Cup
FC Ararat-Armenia vs Ararat Yerevan

1-0

2-1
Sat 1, May-18:30 - Armenia Premier League
Urartu vs Shirak

1-0

1-0
Sat 1, May-00:15 - Asia Champions League Cup
Al Duhail SC vs Al-Ahli Saudi FC

0-0

1-1
Sat 1, May-13:00 - Australia Brisbane Capital League 1
Moggill FC vs AC Carina

0-2

2-3
Sat 1, May-11:00 - Australia Brisbane Capital League 1
New Farm United vs Logan Metro

1-2

1-3
Sat 1, May-12:00 - Australia Brisbane Premier League
Bayside United FC vs Toowong

0-0

2-2
Sat 1, May-12:00 - Australia Brisbane Premier League
Brisbane Knights vs St George Willawong FC

0-2

0-4
Sat 1, May-12:00 - Australia Brisbane Premier League
Acacia Ridge vs University of Queensland

0-0

0-2
Sat 1, May-09:00 - Australia Brisbane Women\\\'s Premier League
Broadbeach United SC Women\'s vs University of Queensland FC Snr Women\'s

1-0

3-0
Sat 1, May-06:45 - Australia Capital Gatorade Premier League
West Canberra Wanderers vs Canberra Olympic

2-2

3-2
Sat 1, May-09:00 - Australia Capital Gatorade Premier League
Belconnen United vs Cooma Tigers

1-0

2-2
Sat 1, May-11:30 - Australia Capital Gatorade Premier League
Monaro Panthers vs Canberra Croatia

0-1

0-1
Sat 1, May-04:30 - Australia Capital Territory U23
West Canberra Wanderers(U23) vs Canberra Olympic(U23)

0-1

0-3
Sat 1, May-06:30 - Australia Capital Territory U23
Belconnen United(U23) vs Cooma Tigers(U23)

3-0

8-0
Sat 1, May-09:00 - Australia Capital Territory U23
Monaro Panthers(U23) vs Canberra Croatia(U23)

0-0

0-0
Sat 1, May-08:00 - Australia FFA Cup Qualifiers
South Hobart vs Devonport City Striker

0-0

1-2
Sat 1, May-08:30 - Australia FFA Cup Qualifiers
Taroona vs University of Tasmania

1-2

2-2
Sat 1, May-10:30 - Australia FFA Cup Qualifiers
Kingborough Lions vs Glenorchy Knights

1-1

1-2
Sat 1, May-10:30 - Australia FFA Cup Qualifiers
Launceston City vs Hobart Olympia Warriors

1-0

1-1
Sat 1, May-13:10 - Australia League A
Western Sydney Wanderers vs Sydney FC

2-0

3-2
Sat 1, May-09:05 - Australia League A
Perth Glory FC vs Macarthur FC

0-0

0-0
Sat 1, May-11:05 - Australia League A
Brisbane Roar FC vs Wellington Phoenix

0-0

0-0
Sat 1, May-13:00 - Australia New South Wales Premier League
Mt Druitt Town Rangers FC vs Rockdale City Suns

0-0

1-1
Sat 1, May-13:00 - Australia New South Wales Premier League
Northbridge Bulls vs APIA Leichhardt Tigers

0-0

0-1
Sat 1, May-09:30 - Australia New South Wales Premier League
Sutherland Sharks vs Sydney Olympic

2-1

2-3
Sat 1, May-12:00 - Australia New South Wales Premier League
Marconi Stallions vs Blacktown City

1-2

2-4
Sat 1, May-13:00 - Australia New South Wales Super League
NWS Spirit vs St George City

1-2

3-2
Sat 1, May-13:00 - Australia New South Wales Super League
Northern Tigers vs Bonnyrigg White Eagles

2-0

3-1
Sat 1, May-13:00 - Australia New South Wales Super League
Blacktown Spartans vs Hills Brumbies

0-1

0-3
Sat 1, May-13:00 - Australia New South Wales Super League
Mounties Wanderers vs Southern Districts Raiders

1-2

1-2
Sat 1, May-07:30 - Australia New South Wales U20
Sutherland Sharks(U20) vs Sydney Olympic(U20)


0-4
Sat 1, May-10:00 - Australia New South Wales U20
Marconi Stallions(U20) vs Blacktown City(U20)

1-1

1-2
Sat 1, May-11:00 - Australia New South Wales U20
Northbridge Bulls (U20) vs A.P.I.A. Leichhardt Tigers(U20)

1-0

1-3
Sat 1, May-11:00 - Australia New South Wales U20
Mt Druitt Town Rangers(U20) vs Rockdale Ilinden(U20)


1-1
Sat 1, May-12:30 - Australia Queensland National Premier Leagues
Eastern Suburbs Brisbane vs Peninsula Power

0-1

1-2
Sat 1, May-13:00 - Australia Queensland National Premier Leagues
Queensland Lions FC vs Brisbane Olympic United FC

2-0

3-3
Sat 1, May-13:15 - Australia Queensland National Premier Leagues
Capalaba vs Logan Lightning

2-1

3-3
Sat 1, May-13:30 - Australia Queensland National Premier Leagues
Magpies Crusaders vs Brisbane Roar FC Am

0-2

0-5
Sat 1, May-10:15 - Australia Queensland National Premier Leagues
Gold Coast Knights vs Redlands United FC

2-0

2-1
Sat 1, May-12:30 - Australia Queensland State Leagues
Souths United vs Rochedale Rovers

0-2

1-6
Sat 1, May-12:00 - Australia Queensland State Leagues
SWQ Thunder vs Western Pride

1-0

2-1
Sat 1, May-09:45 - Australia Queensland State Women\\\'s Premier League
SWQ Thunder Women\'s vs Eastern Suburbs NPL Women\'s

0-2

0-4
Sat 1, May-10:45 - Australia Queensland State Women\\\'s Premier League
Queensland Lions FC Women\'s vs Peninsula Power FC Women\'s


12-0
Sat 1, May-11:00 - Australia Queensland State Women\\\'s Premier League
Capalaba Women\'s vs FQ QAS Women\'s


4-1
Sat 1, May-08:00 - Australia Victorian Division 1
Werribee City FC vs Moreland Zebras

1-1

1-3
Sat 1, May-09:00 - Australia Victorian Division 1
Moreland City vs Northcote City

1-1

2-2
Sat 1, May-09:15 - Australia Victorian Division 1
Manningham United Blues vs Kingston City

1-2

4-7
Sat 1, May-10:00 - Australia Victorian Division 1
Goulburn Valley Suns vs North Geelong Warriors

1-1

4-3
Sat 1, May-13:00 - Australia Victorian Premier League
Dandenong Thunder vs Heidelberg United

1-0

1-2
Sat 1, May-09:00 - Australia Victorian Premier League
South Melbourne vs Hume City

1-0

2-1
Sat 1, May-09:00 - Australia Victorian Premier League
Port Melbourne Sharks vs Oakleigh Cannons

1-0

3-2
Sat 1, May-09:00 - Australia Victorian Premier League
Eastern Lions SC vs Altona Magic

1-0

1-1
Sat 1, May-11:05 - Australia Victorian Premier League
Bentleigh Greens vs Green Gully

0-2

3-2
Sat 1, May-06:30 - Australia Victorian Premier League U21
Eastern Lions(U21) vs Altona Magic U21

2-3

3-3
Sat 1, May-07:00 - Australia Victorian Premier League U21
Port Melbourne Sharks SC U21 vs Oakleigh Cannons(U21)

1-1

1-2
Sat 1, May-08:55 - Australia Victorian Premier League U21
Bentleigh Greens(U21) vs Green Gully Cavaliers U21

1-0

2-2
Sat 1, May-11:00 - Australia Victorian Premier League U21
Dandenong Thunder U21 vs Heidelberg United U21

2-0

3-0
Sat 1, May-11:15 - Australia Victorian Premier League U21
South Melbourne U21 vs Hume City U21

2-0

2-2
Sat 1, May-09:00 - Australia Victorian Women\\\'s Premier League
Calder United SC Women\'s vs Heidelberg Utd Women\'s

2-0

5-0
Sat 1, May-09:00 - Australia Victorian Women\\\'s Premier League
Alamein Women\'s vs FC Bulleen Lions Women\'s

0-2

2-3
Sat 1, May-22:30 - Austria Cup
LASK Linz vs Red Bull Salzburg

0-1

0-3
Sat 1, May-16:30 - Austria Erste Division
SC Austria Lustenau vs SK Austria Klagenfurt

0-0

0-2
Sat 1, May-18:00 - Austrian Frauen Bundesliga
Neulengbach Women\'s vs SV Horn Women\'s

2-0

6-0
Sat 1, May-16:00 - Austrian Frauen Bundesliga
Bergheim/Hof Women\'s vs Sturm Graz/Stattegg Women\'s

0-1

0-3
Sat 1, May-23:00 - Bahrain Division 2
Al-Ittihad (BHR) vs Isa Town

0-1

2-2
Sat 1, May-23:00 - Bahrain Premier League
Al-Ahli(BHR) vs Al Riffa Club

1-0

2-2
Sat 1, May-23:00 - Bahrain Premier League
Al-Muharraq vs Malkiya

1-1

1-1
Sat 1, May-14:00 - Bangladesh Premier League
Mohammedan Dhaka vs Arambagh KS

1-0

2-1
Sat 1, May-19:00 - Bangladesh Premier League
Abahani Chittagong vs Sheikh Jamal

0-2

1-3
Sat 1, May-17:00 - Bangladesh Premier League
Rahmatgonj MFS vs Saif Sporting

0-0

0-0
Sat 1, May-17:30 - Belarus Pershaya Liga
Naftan Novopolock vs Volna Pinsk

1-3

1-4
Sat 1, May-14:00 - Belarus Pershaya Liga
Slonim vs FC Baranovichi

1-0

2-0
Sat 1, May-19:15 - Belarus Pershaya Liga
Shakhtyor Petrikov vs Lokomotiv Gomel

0-0

0-0
Sat 1, May-15:00 - Belarus Premier League
Neman Grodno vs FK Isloch Minsk

0-1

1-2
Sat 1, May-21:00 - Belarus Premier League
BATE Borisov vs Smorgon FC

1-0

1-0
Sat 1, May-19:00 - Belarus Premier League
Sputnik Rechitsa vs Shakhter Soligorsk

1-2

1-2
Sat 1, May-17:00 - Belarus Premier League
FC Torpedo Zhodino vs FC Minsk

1-0

2-1
Sat 1, May-14:00 - Belarus Reserves League
Dinamo Minsk Reserves vs Energetyk-BGU Minsk Reserve

0-0

3-0
Sat 1, May-20:30 - Belgian Jupiler League
RFC Seraing vs Red Star Waasland-Beveren

0-0

1-1
Sat 1, May-22:45 - Belgian Jupiler League
KV Oostende vs Standard Liege

3-2

6-2
Sat 1, May-17:55 - Belgium Women\\\'s Premier League
Eendracht Aalst Women\'s vs Zulte Waregem Women\'s

0-2

0-3
Sat 1, May-18:00 - Belgium Women\\\'s Premier League
Club Brugge Women\'s vs Anderlecht Women\'s

1-1

2-2
Sat 1, May-16:00 - Belgium Women\\\'s Premier League
KAA Gent Ladies Women\'s vs Oud Heverlee Leuven Women\'s

0-2

1-3
Sat 1, May-03:15 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Royal Pari vs Oriente Petrolero

0-1

0-3
Sat 1, May-21:05 - Bosnia Premijer Liga
NK Siroki Brijeg vs Zrinjski Mostar

0-0

1-0
Sat 1, May-18:55 - Bosnia Premijer Liga
FK Sarajevo vs FK Zeljeznicar Sarajevo

2-0

3-1
Sat 1, May-17:00 - Bosnia Premijer Liga
FK Krupa vs Mladost Doboj Kakanj

2-0

3-0
Sat 1, May-23:00 - Brasil Copa do Nordeste
Esporte Clube Bahia vs Ceara

0-0

0-1
Sat 1, May-22:30 - Brazil Brasiliense DF Division 1
SE Gama (DF) vs Ceilandia DF

0-1

0-1
Sat 1, May-22:15 - Brazil Campeonato Carioca
Madureira vs Vasco da Gama(RJ)

0-0

1-0
Sat 1, May-23:00 - Brazil Campeonato Goiano Division
Aparecidense GO vs Jataiense

2-1

2-1
Sat 1, May-23:00 - Brazil Campeonato Goiano Division
Gremio Anapolis vs Ipora

0-0

2-1
Sat 1, May-23:30 - Brazil Campeonato Mineiro Division 1
Tombense vs Atletico Mineiro (MG)

0-2

0-3
Sat 1, May-18:00 - Brazil Campeonato Mineiro Division 1
URT MG vs Athletic Club MG

1-0

1-1
Sat 1, May-22:00 - Brazil Campeonato Mineiro Division 1
Pouso Alegre/MG vs Caldense(MG)

0-0

0-0
Sat 1, May-23:00 - Brazil Campeonato Paraibano
Sousa PB vs Campinense (PB)

0-0

0-0
Sat 1, May-03:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
Juventus-SP vs Oeste SP

0-2

0-2
Sat 1, May-03:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
Rio Claro vs Portuguesa de Desportos

1-0

1-1
Sat 1, May-03:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
Sao Bernardo vs Agua Santa

1-0

1-1
Sat 1, May-03:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
Atibaia vs Gremio Osasco Audax

0-0

0-1
Sat 1, May-05:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
AA Portuguesa Santista vs Velo Clube SP

0-1

1-1
Sat 1, May-05:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
Sertaozinho vs EC Sao Bernardo

0-1

1-1
Sat 1, May-05:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
Taubate vs Monte Azul SP

0-1

0-1
Sat 1, May-05:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
Red Bull Brasil vs XV de Piracicaba

0-0

0-0
Sat 1, May-22:00 - Brazil Capixaba
Estrela do Norte (ES) vs Rio Branco ES

0-0

0-1
Sat 1, May-23:00 - Brazil Paraense Division 1 League
Ag. Maraba vs Remo Belem (PA)

0-2

1-3
Sat 1, May-22:45 - Brazil Piauiense Division 1
River/PI vs Fluminense/PI

1-1

1-2
Sat 1, May-22:45 - Brazil Piauiense Division 1
Parnahyba PI vs 4 de Julho/PI

0-1

1-1
Sat 1, May-23:00 - Brazil Sergipano
Sergipe (CS) vs Confianca (SE)

0-1

1-1
Sat 1, May-23:00 - Brazil Sergipano
Itabaiana(SE) vs Lagarto

1-1

1-1
Sat 1, May-23:00 - Brazil Sul Mato-grossense Division 1
Aquidauanense vs Operario MS

0-0

0-2
Sat 1, May-17:00 - Bulgaria B PFG
Pirin Blagoevgrad vs Kariana Erden


3-0
Sat 1, May-23:30 - Chile Primera Division
Union Espanola vs Audax Italiano

0-1

1-1
Sat 1, May-04:00 - Chile Primera Division
Everton CD vs La Serena

0-1

0-4
Sat 1, May-20:30 - Chile Primera Division
Union La Calera vs CD Antofagasta

1-1

2-1
Sat 1, May-15:35 - Chinese Football League Divison 1
Guizhou FC vs Suzhou Dongwu

1-0

1-0
Sat 1, May-15:35 - Chinese Football League Divison 1
Nantong Zhiyun vs Kun Shan FC

0-0

1-0
Sat 1, May-11:30 - Chinese Football League Divison 1
BeiJing Tech vs Shenyang Urban

0-0

1-2
Sat 1, May-17:00 - Club Friendly
Movistar Inter Futsal vs Sporting Lisbon Futsal

1-2

2-5
Sat 1, May-19:59 - Club Friendly
Forward Madison vs Bavarian SC

2-0

4-0
Sat 1, May-18:00 - Club Friendly
Bryne vs Jerv

0-0

1-0
Sat 1, May-18:00 - Club Friendly
Avaldsnes Women\'s vs Sandviken Women\'s

0-2

2-3
Sat 1, May-15:00 - Club Friendly
Grorud IL vs KFUM Oslo

0-2

1-3
Sat 1, May-15:00 - Club Friendly
Arna-Bjornar Women\'s vs Klepp IL Women\'s

2-1

2-1
Sat 1, May-15:00 - Club Friendly
Stabaek Women\'s vs Ovrevoll Hosle Women\'s

2-0

2-1
Sat 1, May-15:00 - Club Friendly
Grei Women\'s vs Honefoss Women\'s

0-2

0-3
Sat 1, May-09:00 - Club Friendly
Whittlesea Ranges FC vs Ballarat Red Devils

0-1

0-2
Sat 1, May-09:00 - Club Friendly
Box Hill United SC vs Springvale White Eagles

1-0

2-1
Sat 1, May-09:00 - Club Friendly
Nunawading City vs North Sunshine Eagles

2-0

4-1
Sat 1, May-10:30 - Club Friendly
Port Darwin vs Hellenic Athletic

0-3

0-6
Sat 1, May-22:00 - Club Friendly
F.C.Barcelona Futsal vs Kairat Almaty Futsal

1-0

3-2
Sat 1, May-21:00 - Club Friendly
Pittsburgh Riverhounds SC vs Philadelphia Union II

0-2

4-2
Sat 1, May-06:00 - Costa Rica Primera Division
Cartagines Deportiva SA vs Municipal Grecia

0-0

2-0
Sat 1, May-19:00 - Croatia - 1. Division
Slaven Belupo Koprivnica vs Dinamo Zagreb

0-0

0-2
Sat 1, May-22:00 - Croatia - 1. Division
Hajduk Split vs NK Rijeka

2-1

3-2
Sat 1, May-19:00 - Croatia - 2. Division
HNK Cibalia vs NK Croatia Zmijavci

1-0

3-0
Sat 1, May-19:00 - Croatia - 2. Division
Rudes vs NK Dubrava Tim Kabel

1-0

2-1
Sat 1, May-19:00 - Croatia - 2. Division
NK Opatija vs Medjimurje

1-0

1-1
Sat 1, May-19:00 - Croatia - 2. Division
NK Radnik Sesvete vs Hrvatski Dragovoljac

1-3

4-3
Sat 1, May-19:00 - Croatia - 2. Division
Kustosija vs Inter Zapresic

0-0

0-1
Sat 1, May-15:00 - Croatia U19
Hrvatski Dragovoljac(U19) vs NK Osijek (U19)

1-1

2-1
Sat 1, May-16:00 - Croatia U19
Hajduk Split (U19) vs NK Croatia Sesvete(U19)

1-0

4-0
Sat 1, May-19:00 - Czech Republic 2. Liga
FK Slavoj Vysehrad vs Lisen

0-1

1-2
Sat 1, May-19:00 - Czech Republic 2. Liga
Chrudim vs Dukla Praha

0-1

0-1
Sat 1, May-21:30 - Czech Republic Gambrinus Liga
Banik Ostrava vs Brno

0-0

1-1
Sat 1, May-19:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
Synot Slovacko vs Mlada Boleslav

0-1

0-1
Sat 1, May-17:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
Opava vs FC Bohemians 1905

1-0

1-1
Sat 1, May-17:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
FK Pribram vs SK Dynamo Ceske Budejovice

0-1

0-1
Sat 1, May-13:30 - Czech Republic Gambrinus Liga Women\\\'s
Slovan Liberec Women\'s vs Slavia Praha Women\'s

0-4

0-7
Sat 1, May-15:00 - Denmark - 1. Division
Hvidovre IF vs Skive IK

1-0

3-0
Sat 1, May-15:00 - Denmark - 2. Division Groupe A
SfB-Oure vs Jammerbugt

1-2

2-3
Sat 1, May-15:30 - Denmark - 2. Division Groupe A
VSK Aarhus vs FC Aarhus Fremad

0-1

1-2
Sat 1, May-16:00 - Denmark - 2. Division Groupe A
Naesby BK vs Holstebro BK

1-0

1-0
Sat 1, May-16:00 - Denmark - 2. Division Groupe A
Brabrand IF vs B93 Copenhagen

1-2

1-2
Sat 1, May-16:00 - Denmark - 2. Division Groupe A
Middelfart vs FC Sydvest

1-0

2-1
Sat 1, May-15:30 - Denmark - 2. Division Groupe B
KFUM Roskilde vs FC Roskilde

0-0

1-1
Sat 1, May-16:00 - Denmark - 2. Division Groupe B
Hillerod Fodbold vs Slagelse B&I

1-0

2-1
Sat 1, May-17:00 - Denmark - 2. Division Groupe B
Nykobing FC vs AB Tarnby

1-0

3-1
Sat 1, May-16:00 - Denmark Woman\\\'s League
Boldklubben AF 1893 Women\'s vs Aarhus AGF Women\'s

0-2

1-6
Sat 1, May-17:00 - Denmark Woman\\\'s League
Odense Women\'s vs ASA Aarhus Women\'s

1-1

5-2
Sat 1, May-17:00 - Denmark Woman\\\'s League
Aalborg BK Women\'s vs Sundby BK Women\'s

0-0

1-0
Sat 1, May-13:30 - Denmark Woman\\\'s League Divison 1
Solrod Women\'s vs Ballerup Skovlunde Women\'s

2-0

2-0
Sat 1, May-14:00 - Denmark Woman\\\'s League Divison 1
Osterbro IF Woman\'s vs FC Damso Women\'s

1-0

4-0
Sat 1, May-14:00 - Denmark Woman\\\'s League Divison 1
Herlufsholm GF Women\'s vs Frederiksberg Boldklub Women\'s

4-0

8-0
Sat 1, May-15:00 - Denmark Woman\\\'s League Divison 1
Romalt Woman\'s vs JAI Fodbold Women\'s

0-1

1-1
Sat 1, May-15:00 - Denmark Woman\\\'s League Divison 1
Fredensborg Women\'s vs Naesby BK Woman\'s

0-2

0-3
Sat 1, May-19:30 - Denmark Youth U17
Nordsjaelland (U17) vs Esbjerg FB(U17)

0-0

3-1
Sat 1, May-17:15 - Denmark Youth U17
Brondby(U17) vs Aalborg BK(U17)

3-0

7-0
Sat 1, May-17:15 - Denmark Youth U17
Midtjylland(U17) vs FC Kobenhavn(U17)

0-0

0-0
Sat 1, May-17:30 - Denmark Youth U17
Silkeborg IF(U17) vs Horsens(U17)

2-0

2-1
Sat 1, May-18:30 - Denmark Youth U17
Aarhus AGF(U17) vs Vejle(U17)

1-1

1-1
Sat 1, May-16:45 - Denmark Youth U17
Sonderjyske(U17) vs Randers FC(U17)

3-0

3-0
Sat 1, May-17:00 - Denmark Youth U17
Odense BK (U17) vs Lyngby(U17)

1-1

4-4
Sat 1, May-14:30 - Denmark Youth U19
Odense BK U19 vs Lyngby(U19)

0-0

0-1
Sat 1, May-14:30 - Denmark Youth U19
Sonderjyske(U19) vs Randers FC(U19)

0-1

1-1
Sat 1, May-15:00 - Denmark Youth U19
Midtjylland(U19) vs FC Kobenhavn(U19)

2-3

2-3
Sat 1, May-15:00 - Denmark Youth U19
Brondby(U19) vs Aalborg BK(U19)

0-1

1-1
Sat 1, May-15:00 - Denmark Youth U19
Silkeborg IF(U19) vs Horsens(U19)

0-1

2-3
Sat 1, May-15:45 - Denmark Youth U19
Aarhus AGF(U19) vs Vejle(U19)

0-1

1-1
Sat 1, May-16:30 - Denmark Youth U19
Nordsjaelland (U19) vs Esbjerg FB(U19)

0-3

0-3
Sat 1, May-22:00 - Ecuador Copa Pilsener A
Universidad Catolica Quito vs Sociedad Deportiva Aucas

0-0

1-1
Sat 1, May-23:30 - Egypt Premier League
Tala\'ea El Gaish vs Aswan

0-0

3-0
Sat 1, May-23:30 - Egypt Premier League
El Entag Al Harby vs El Ismaily

0-1

0-2
Sat 1, May-23:30 - Egypt Premier League
Smouha SC vs Ittihad Alexandria

0-1

2-2
Sat 1, May-18:00 - England League One
Shrewsbury Town vs Oxford United

2-1

2-3
Sat 1, May-18:00 - England League One
Rochdale vs Doncaster Rovers

0-1

1-2
Sat 1, May-18:00 - England League One
Hull City vs Wigan Athletic

2-1

3-1
Sat 1, May-18:00 - England League One
Plymouth Argyle vs Sunderland

0-1

1-3
Sat 1, May-18:00 - England League One
Northampton Town vs Blackpool

0-1

0-3
Sat 1, May-18:00 - England League One
Peterborough United vs Lincoln City

0-2

3-3
Sat 1, May-18:00 - England League One
Swindon vs Ipswich

0-1

1-2
Sat 1, May-18:00 - England League One
Accrington Stanley vs Charlton Athletic

0-0

1-1
Sat 1, May-18:00 - England League One
Bristol Rovers vs Crewe Alexandra

0-1

0-1
Sat 1, May-18:00 - England League One
Burton Albion FC vs Gillingham

0-1

1-1
Sat 1, May-18:00 - England League One
AFC Wimbledon vs Portsmouth

1-3

1-3
Sat 1, May-18:00 - England League One
Fleetwood Town vs Milton Keynes Dons

0-0

1-1
Sat 1, May-18:00 - England League Two
Mansfield Town vs Oldham Athletic AFC

2-0

4-1
Sat 1, May-18:00 - England League Two
Walsall vs Morecambe

0-1

0-2
Sat 1, May-18:00 - England League Two
Grimsby Town vs Port Vale

1-0

1-0
Sat 1, May-18:00 - England League Two
Bolton Wanderers vs Exeter City

1-0

1-2
Sat 1, May-18:00 - England League Two
Bradford City AFC vs Scunthorpe United

0-0

0-0
Sat 1, May-18:00 - England League Two
Leyton Orient vs Carlisle

2-1

2-3
Sat 1, May-18:00 - England League Two
Colchester United vs Salford City F.C.

0-0

1-0
Sat 1, May-18:00 - England League Two
Forest Green Rovers vs Tranmere Rovers

0-0

2-1
Sat 1, May-18:00 - England League Two
Stevenage FC vs Crawley Town

1-1

3-3
Sat 1, May-18:00 - England League Two
Barrow vs Southend United

1-1

1-2
Sat 1, May-18:00 - England League Two
Newport County vs Cheltenham Town

1-0

1-0
Sat 1, May-15:30 - England The Championship
Sheffield Wed vs Nottingham Forest

0-0

0-0
Sat 1, May-18:00 - England The Championship
Stoke City vs Queens Park Rangers

0-1

0-2
Sat 1, May-18:00 - England The Championship
Preston North End vs Barnsley

1-0

2-0
Sat 1, May-18:00 - England The Championship
Norwich City vs Reading

1-1

4-1
Sat 1, May-18:00 - England The Championship
Millwall vs Bristol City

2-1

4-1
Sat 1, May-18:00 - England The Championship
Rotherham United vs Blackburn Rovers

0-1

1-1
Sat 1, May-18:00 - England The Championship
Huddersfield Town vs Coventry

0-0

1-1
Sat 1, May-18:00 - England The Championship
Birmingham vs Cardiff City

0-2

0-4
Sat 1, May-18:00 - England The Championship
Brentford vs Watford

0-0

2-0
Sat 1, May-18:00 - England The Championship
Wycombe Wanderers vs AFC Bournemouth

1-0

1-0
Sat 1, May-18:00 - England The Championship
Luton Town vs Middlesbrough

1-1

1-1
Sat 1, May-18:00 - England The Championship
Swansea City vs Derby County

0-0

2-1
Sat 1, May-18:00 - England U23 Premier League
Arsenal(U23) vs West Ham United U23

1-1

1-2
Sat 1, May-23:00 - English Premier League
Everton vs Aston Villa

1-1

1-2
Sat 1, May-18:00 - English Premier League
Brighton & Hove Albion vs Leeds United

1-0

2-0
Sat 1, May-15:30 - English Premier League
Crystal Palace vs Manchester City

0-0

0-2
Sat 1, May-20:30 - English Premier League
Chelsea FC vs Fulham

1-0

2-0
Sat 1, May-19:59 - Estonia Meistri Liiga
Viljandi JK Tulevik vs Nomme Kalju

0-1

1-3
Sat 1, May-17:00 - Estonia Meistri Liiga
Paide Linnameeskond vs Tallinna JK Legion

1-0

1-0
Sat 1, May-14:00 - Estonia Women\\\'s Meistri Liiga
Suure Jaani United Women\'s vs Tammeka Tartu Women\'s

0-0

1-0
Sat 1, May-15:00 - Estonia Women\\\'s Meistri Liiga
FC Lootos Polva Women\'s vs FC Flora Tallinn Women\'s

0-0

0-0
Sat 1, May-15:00 - Estonia Women\\\'s Meistri Liiga
Saku Sporting Women\'s vs Ajax Tallinna Women\'s

2-0

4-1
Sat 1, May-17:00 - Estonia Women\\\'s Meistri Liiga
JK Tallinna Kalev Women\'s vs Parnu JK Women\'s

3-2

3-2
Sat 1, May-18:00 - Finland Women\\\'s Premier League
Aland Women\'s vs Jyvaskylan Pallokerho Women\'s

3-0

4-0
Sat 1, May-22:00 - France Ligue 2
Nancy vs Valenciennes FC

1-1

1-3
Sat 1, May-22:00 - France Ligue 2
Le Havre vs FC Chambly

1-0

2-4
Sat 1, May-22:00 - France Ligue 2
LB Chateauroux vs ESTAC Troyes

1-0

1-2
Sat 1, May-22:00 - France Ligue 2
Caen vs AJ Auxerre

0-0

0-0
Sat 1, May-22:00 - France Ligue 2
Amiens SC vs Guingamp

0-2

0-3
Sat 1, May-22:00 - France Ligue 2
Chamois Niortais vs Rodez AF

1-1

1-1
Sat 1, May-22:00 - France Ligue 2
USL Dunkerque vs FC Sochaux-Montbeliard

0-0

1-0
Sat 1, May-22:00 - France Ligue 2
Pau FC vs AC Ajaccio

0-0

0-0
Sat 1, May-17:00 - France Ligue 2
Paris FC vs Toulouse

1-1

3-1
Sat 1, May-16:30 - French Feminines D1
Issy FF Women\'s vs Paris FC Women\'s

0-3

0-4
Sat 1, May-23:00 - French Le Championnat Ligue 1
Lille OSC vs OGC Nice

1-0

2-0
Sat 1, May-19:00 - French Le Championnat Ligue 1
Paris Saint-Germain vs RC Lens

1-0

2-1
Sat 1, May-22:00 - French National League
Sete FC vs US Orleans

0-0

1-0
Sat 1, May-22:00 - French National League
US Boulogne vs SO Cholet

1-2

1-2
Sat 1, May-22:00 - French National League
FC Villefranche Beaujolais vs Avranches

2-1

2-1
Sat 1, May-22:00 - French National League
Concarneau vs Creteil

1-0

3-0
Sat 1, May-19:59 - Futsal Italian Serie A
Pescara Futsal vs Feldi Eboli Futsal

0-2

3-3
Sat 1, May-19:59 - Futsal Italian Serie A
Pesarofano Futsal vs Came Dosson Futsal

2-1

4-2
Sat 1, May-19:59 - Futsal Italian Serie A
Meta Catania Futsal vs Acqua e Sapone C5 Futsal

1-0

3-2
Sat 1, May-19:59 - Futsal Italian Serie A
Lido Di Ostiav Meta Futsal vs Signor Prestito CMB Futsal

6-2

7-3
Sat 1, May-19:59 - Futsal Italian Serie A
CDM Genova Futsal vs Real San Giuseppe Futsal

2-2

3-6
Sat 1, May-19:59 - Futsal Italian Serie A
Petrarca Padova Futsal vs Kaos Mantova Futsal

0-0

1-1
Sat 1, May-19:59 - Futsal Italian Serie A
Sandro Abate Avellino Futsal vs Cybertel Aniene Futsal

1-2

4-7
Sat 1, May-19:59 - Futsal Spain Division De Honor
Peniscola RehabMedic Futsal vs O Parrulo Ferrol Futsal

2-2

4-2
Sat 1, May-14:00 - Futsal Spain Division De Honor
Palma Futsal vs Levante Futsal

1-0

2-1
Sat 1, May-15:00 - Futsal Spain Division De Honor
Cordoba Futsal vs CA Osasuna Magna Futsal

1-1

2-2
Sat 1, May-20:30 - Futsal Spain Division De Honor
Ribera Navarra Futsal vs Vina Albali Valdepenas Futsal

3-1

6-3
Sat 1, May-21:00 - Futsal Spain Division De Honor
CD UMA Antequera Futsal vs Jaen Paraiso Interior Futsal

0-2

1-2
Sat 1, May-19:00 - Futsal Spain Division De Honor
Jimbee Cartagena FS Futsal vs Catgas Santa Coloma Futsal

1-1

6-5
Sat 1, May-16:00 - German 3. Liga
KFC Uerdingen 05 vs Dynamo Dresden

0-1

0-2
Sat 1, May-16:00 - Germany - Regionalliga Sued
SV Elversberg vs Bahlinger SC

1-0

4-3
Sat 1, May-16:00 - Germany - Regionalliga Sued
FK Pirmasens vs Astoria Walldorf

0-2

0-2
Sat 1, May-16:00 - Germany - Regionalliga Sued
FC 08 Homburg vs SG Sonnenhof Grobaspach

0-1

2-1
Sat 1, May-16:00 - Germany - Regionalliga Sued
KSV Hessen Kassel vs Kickers Offenbach

0-3

0-4
Sat 1, May-16:00 - Germany - Regionalliga Sued
SSV Ulm 1846 vs Bayern Alzenau

0-0

0-0
Sat 1, May-16:00 - Germany - Regionalliga Sued
FSV Frankfurt vs VfR Aalen

0-1

0-2
Sat 1, May-16:00 - Germany - Regionalliga Sued
Eintracht Stadtallendorf vs TSG 1899 Hoffenheim II

1-2

1-2
Sat 1, May-16:00 - Germany - Regionalliga Sued
TSV Schott Mainz vs TSG Balingen

0-1

2-1
Sat 1, May-16:00 - Germany - Regionalliga Sued
FC Giessen vs SC Freiburg II

1-2

1-2
Sat 1, May-16:00 - Germany - Regionalliga Sued
TuS Rot Weiss Koblenz vs 1. FSV Mainz 05 II

1-0

2-2
Sat 1, May-22:30 - Germany Cup
Borussia Dortmund vs Holstein Kiel

5-0

5-0
Sat 1, May-19:00 - Ghana Premier League
Techiman Eleven Wonders vs Aduana Stars

1-1

2-1
Sat 1, May-22:00 - Ghana Premier League
Legon Cities vs Asante Kotoko FC

0-1

0-1
Sat 1, May-20:15 - Gibraltar Premier Divisio
Lincoln Red Imps vs Europa FC

1-1

3-1
Sat 1, May-22:30 - Gibraltar Premier Divisio
St Joseph\'s (GIB) vs Mons Calpe SC

0-1

1-4
Sat 1, May-23:00 - Holland Eredivisie
FC Utrecht vs Willem II

2-0

3-2
Sat 1, May-20:45 - Holland Eredivisie
Fortuna Sittard vs FC Twente Enschede

1-0

3-0
Sat 1, May-18:30 - Holland Eredivisie
Heracles Almelo vs VVV-Venlo

2-0

4-0
Sat 1, May-22:00 - Holland Eredivisie
Vitesse Arnhem vs FC Zwolle

1-0

2-1
Sat 1, May-22:00 - Holland Eredivisie
RKC Waalwijk vs AZ Alkmaar

1-1

1-3
Sat 1, May-21:30 - Hungary NB1
Ferencvarosi TC vs Mezokovesd-Zsory

1-0

2-1
Sat 1, May-19:00 - Hungary NB1
Zalaegerszegi TE vs Kisvarda

0-0

0-0
Sat 1, May-16:00 - Hungary U19 B League
Szegedi AK(U19) vs Budai FC(U19)

2-2

2-3
Sat 1, May-17:00 - Hungary U19 League
Pecsi MFC(U19) vs Kecskemeti TE U19

1-2

3-2
Sat 1, May-13:00 - Hungary U19 League
Vasas(U19) vs Gyori ETO FC U19

2-2

3-3
Sat 1, May-13:00 - Hungary U19 League
Debreceni VSC (U19) vs Illes Akademia Haladas(U19)

0-1

0-1
Sat 1, May-13:00 - Hungary U19 League
UTE(U19) vs Paksi SE(U19)

1-1

3-2
Sat 1, May-14:00 - Hungary U19 League
Budapest Honved U19 vs Nyiregyhaza Spartacus(U19)

0-1

6-3
Sat 1, May-15:00 - Hungary U19 League
Diosgyor VTK(U19) vs Fehervar Videoton(U19)

1-2

3-2
Sat 1, May-12:00 - Hungary U19 League
Puskas Akademia Fehervar(U19) vs Ujpesti TE(U19)

1-1

2-1
Sat 1, May-18:30 - Hungary Women\\\'s Division 1 League
MTK Hungaria Women\'s vs Kelen SC Women\'s

5-0

10-0
Sat 1, May-19:00 - Hungary Women\\\'s Division 1 League
Diosgyori VTK Women\'s vs Gyori Dozsa Woman\'s

0-1

0-1
Sat 1, May-19:59 - Iceland Cup
Kordrengir vs IBV Vestmannaeyjar

0-0

1-1
Sat 1, May-19:59 - Iceland Cup
Alafoss vs UMF Njardvik

0-2

0-5
Sat 1, May-18:00 - Iceland Cup
Fjardabyggd vs UMF Sindri Hofn

0-0

0-2
Sat 1, May-18:00 - Iceland Cup
KFS Vestmannaeyjar vs KRIA

2-0

4-0
Sat 1, May-18:00 - Iceland Cup
Throttur Vogar vs Grotta Seltjarnarnes

1-1

1-3
Sat 1, May-18:00 - Iceland Cup
Dalvik Reynir vs KF Fjallabyggdar

0-0

1-1
Sat 1, May-18:00 - Iceland Cup
Volsungur Husavik vs Hamrarnir Vinir IH

5-0

9-1
Sat 1, May-18:00 - Iceland Cup
Vidir Gardur vs Fram Reykjavik

0-1

0-2
Sat 1, May-18:00 - Iceland Cup
Kari Akranes vs Skallagrimur

3-1

5-1
Sat 1, May-16:00 - Iceland Cup
Vestri vs KFR Hvolsvollur

0-0

1-0
Sat 1, May-17:00 - Iceland Cup
Throttur Reykjavik vs Vikingur Olafsvik

0-2

1-3
Sat 1, May-19:59 - Iceland Women\\\'s Cup
UMF Sindri Hofn Women\'s vs Einherji Women\'s

2-0

5-0
Sat 1, May-18:00 - Iceland Women\\\'s Cup
Fjolnir Women\'s vs Vikingur Reykjavik Women\'s

1-0

1-2
Sat 1, May-18:00 - Iceland Women\\\'s Cup
Hafnarfjordur Women\'s vs IR Reykjavik Women\'s

4-0

10-1
Sat 1, May-18:00 - Iceland Women\\\'s Cup
Augnablik Women\'s vs IA Akranes Women\'s

1-1

4-2
Sat 1, May-16:00 - Iceland Women\\\'s Cup
KR Reykjavik Women\'s vs HK Kopavogur Women\'s

0-0

2-0
Sat 1, May-17:00 - Iceland Women\\\'s Cup
UMF Afturelding Women\'s vs Haukar Women\'s

2-0

3-1
Sat 1, May-23:15 - Iceland Premier Division
Fylkir vs Hafnarfjordur FH

0-1

0-2
Sat 1, May-23:15 - Iceland Premier Division
Stjarnan Gardabaer vs Leiknir Reykjavik

0-0

0-0
Sat 1, May-00:00 - Iceland Premier Division
Valur vs IA Akranes

0-0

2-0
Sat 1, May-21:00 - Iceland Premier Division
HK Kopavogur vs KA Akureyri

0-0

0-0
Sat 1, May-22:00 - Ireland Division 1
Cobh Ramblers vs Galway United

0-1

0-4
Sat 1, May-16:00 - Israel Liga Bet
Ahi Acre vs Ironi Bnei Kabul

1-1

3-2
Sat 1, May-19:15 - Israel Premier League
Hapoel Ironi Kiryat Shmona vs F.C. Ashdod

1-0

1-1
Sat 1, May-21:30 - Israel Premier League
Maccabi Petah Tikva FC vs Maccabi Haifa

0-1

1-2
Sat 1, May-21:30 - Israel Premier League
Hapoel Hadera vs Hapoel Bnei Sakhnin FC

1-0

1-0
Sat 1, May-19:00 - Israel Premier League
Bnei Yehuda Tel Aviv vs Maccabi Netanya

1-0

1-2
Sat 1, May-12:00 - Israel U19 League
Ironi Nesher(U19) vs Beitar Jerusalem Oren (U19)

0-0

0-0
Sat 1, May-19:45 - Israel U19 League
Hapoel Hod HaSharon(U19) vs Hapoel Qiryat Ono(U19)

0-1

0-3
Sat 1, May-17:30 - Israel U19 League
Hapoel Haifa (U19) vs Maccabi Herzliya U19

2-0

3-1
Sat 1, May-18:00 - Israel U19 League
Beitar Shimshon T.A. U19 vs Kafr Qasim U19

3-1

4-1
Sat 1, May-18:00 - Israel U19 League
Maccabi Ahi Nazareth (U19) vs Hapoel Herzliya U19


3-0
Sat 1, May-09:30 - Israel U19 League
AS Ramat Elyahu(U19) vs Maccabi Irony Bat Yam(U19)


0-1
Sat 1, May-11:00 - Israel U19 League
Ashdod MS U19 vs Hapoel Raanana Roei U19


1-2
Sat 1, May-11:00 - Israel U19 League
Bnei Yehuda Tel Aviv U19 vs Hapoel Petah Tikva(U19)

5-2

8-3
Sat 1, May-11:30 - Israel U19 League
Ironi Ramat Hasharon U19 vs Beitar Nes Tubruk(U19)


0-2
Sat 1, May-11:30 - Israel U19 League
Gadna Tel Aviv Yehuda(U19) vs Sektzia Nes Tziona(U19)

1-0

2-0
Sat 1, May-11:30 - Israel U19 League
Maccabi Ironi Kiryat Ata(U19) vs SC Haifa Robi Shapira(U19)

2-1

5-2
Sat 1, May-11:30 - Israel U19 League
Ironi Modiin(U19) vs Hapoel Katamon Jerusalem U19

2-2

2-5
Sat 1, May-11:45 - Israel U19 League
Maccabi Yaffo Kabilio U19 vs Maccabi Yavne Shimon (U19)


2-0
Sat 1, May-12:00 - Israel U19 League
Hapoel Ramat Gan U19 vs Maccabi Netanya U19


3-1
Sat 1, May-12:00 - Israel U19 League
Hapoel Tel Aviv Nisanov(U19) vs Maccabi Petah Tikva Asis Dabid (U19)

0-1

1-1
Sat 1, May-13:00 - Italian Campionato Primavera
Inter Milan Youth vs Sassuolo Calcio Youth

2-1

3-2
Sat 1, May-17:00 - Italian Campionato Primavera
Ascoli Youth vs Torino Youth

0-0

0-1
Sat 1, May-15:00 - Italian Campionato Primavera
Juventus Youth vs Roma Youth

0-1

2-2
Sat 1, May-15:00 - Italian Campionato Primavera
Spal Youth vs Sampdoria Youth

1-0

2-1
Sat 1, May-17:00 - Italian Campionato Primavera 2
Udinese Youth vs Venezia F.C. Youth

1-2

3-2
Sat 1, May-17:00 - Italian Campionato Primavera 2
Chievo Youth vs Pordenone Youth

0-2

2-3
Sat 1, May-17:00 - Italian Campionato Primavera 2
Cittadella Youth vs Reggiana Youth

0-0

1-0
Sat 1, May-17:00 - Italian Campionato Primavera 2
S.S.D. Monza 1912 Youth vs Brescia Youth


1-2
Sat 1, May-13:30 - Italian Campionato Primavera 2
Salernitana Youth vs Frosinone Youth

1-4

2-5
Sat 1, May-14:00 - Italian Campionato Primavera 2
Lecce Youth vs Spezia Youth

0-0

3-0
Sat 1, May-14:00 - Italian Campionato Primavera 2
Verona Youth vs Parma Youth

0-1

1-2
Sat 1, May-14:30 - Italian Campionato Primavera 2
Benevento Youth vs Napoli Youth

0-1

2-3
Sat 1, May-17:00 - Italian Serie A
Hellas Verona vs Spezia

0-0

1-1
Sat 1, May-19:59 - Italian Serie A
Crotone vs Inter Milan

0-0

0-2
Sat 1, May-22:45 - Italian Serie A
AC Milan vs Benevento

1-0

2-0
Sat 1, May-16:00 - Italian Serie B
Venezia F.C. vs Chievo

1-0

3-1
Sat 1, May-16:00 - Italian Serie B
Salernitana vs A.C. Monza

0-0

1-3
Sat 1, May-16:00 - Italian Serie B
Lecce vs Cittadella

1-1

1-3
Sat 1, May-16:00 - Italian Serie B
Cosenza Calcio 1914 vs Delfino Pescara 1936

3-0

3-0
Sat 1, May-16:00 - Italian Serie B
Brescia vs Spal

1-0

3-1
Sat 1, May-16:00 - Italian Serie B
Ascoli vs Empoli

1-0

2-0
Sat 1, May-16:00 - Italian Serie B
Cremonese vs Urbs Reggina 1914

1-0

1-1
Sat 1, May-16:00 - Italian Serie B
Frosinone vs Pisa

1-1

3-1
Sat 1, May-16:00 - Italian Serie B
A.C. Reggiana 1919 vs Pordenone Calcio SSD

0-0

1-0
Sat 1, May-16:00 - Italian Serie B
Virtus Entella vs Vicenza

0-1

1-2
Sat 1, May-17:00 - Italian Women Division 1
Hellas Verona Women\'s vs US Sassuolo Calcio Women\'s

0-3

0-4
Sat 1, May-17:00 - Italian Women Division 1
AS Roma Women\'s vs AC Milan Women\'s

0-0

0-0
Sat 1, May-14:30 - Italian Women Division 1
Napoli Women\'s vs San Marino Academy Women\'s

1-0

5-0
Sat 1, May-17:00 - Italy Serie D
ACD Campodarsego vs Cartigliano


2-2
Sat 1, May-17:00 - Italy Serie D
Portici vs AS Sorrento Calcio

1-1

3-2
Sat 1, May-08:00 - Japan Football League
Honda FC vs Tokyo Musashino City FC

0-0

2-0
Sat 1, May-08:00 - Japan Football League
Sony Sendai FC vs TIAMO Hirakata

0-1

1-2
Sat 1, May-08:00 - Japan Football League
Verspah Oita vs Honda Lock SC

0-1

3-1
Sat 1, May-08:00 - Japan Football League
FC Maruyasu Okazaki vs Osaka FC

0-2

1-3
Sat 1, May-08:00 - Japan Football League
Bandits Iwaki vs Suzuka Unlimited

0-1

2-1
Sat 1, May-09:10 - Japan Football League
Matsue City FC vs FC Kariya

2-0

2-0
Sat 1, May-08:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 1
Nippon Sport Science University Women\'s vs NGU Nagoya Women\'s

0-0

2-1
Sat 1, May-08:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 1
Angeviolet Hiroshima Women\'s vs Cerezo Osaka Sakai Women\'s

0-0

1-1
Sat 1, May-09:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 1
Setagaya Sfida Women\'s vs Orca Kamogawa FC Women\'s

1-0

1-0
Sat 1, May-06:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 2
JFA Academy Fukushima Women\'s vs Shizuoka Sangyo University Women\'s

0-1

0-2
Sat 1, May-12:30 - Japanese J-League Division 1
Yokohama FC vs Kashima Antlers

0-2

0-3
Sat 1, May-09:00 - Japanese J-League Division 1
Vegalta Sendai vs Kashiwa Reysol

0-0

1-0
Sat 1, May-09:00 - Japanese J-League Division 1
FC Tokyo vs Yokohama F Marinos

0-1

0-3
Sat 1, May-09:00 - Japanese J-League Division 1
Avispa Fukuoka vs Urawa Red Diamonds

1-0

2-0
Sat 1, May-10:00 - Japanese J-League Division 1
Vissel Kobe vs Sanfrecce Hiroshima

3-0

3-0
Sat 1, May-11:00 - Japanese J-League Division 1
Sagan Tosu vs Tokushima Vortis

0-0

2-0
Sat 1, May-08:00 - Japanese League Division 2
Blaublitz Akita vs Fagiano Okayama

0-1

0-1
Sat 1, May-09:00 - Japanese League Division 2
Kyoto Sanga FC vs Ehime FC

2-1

3-2
Sat 1, May-09:00 - Japanese League Division 2
Jubilo Iwata vs Tochigi SC

2-1

3-2
Sat 1, May-09:00 - Japanese League Division 2
Albirex Niigata vs JEF United Ichihara Chiba

1-0

2-0
Sat 1, May-09:00 - Japanese League Division 2
Thespakusatsu Gunma vs Montedio Yamagata

0-1

1-2
Sat 1, May-09:00 - Japanese League Division 2
Ventforet Kofu vs Zweigen Kanazawa

1-0

2-0
Sat 1, May-09:00 - Japanese League Division 2
Giravanz Kitakyushu vs Matsumoto Yamaga FC

0-1

1-2
Sat 1, May-10:00 - Japanese League Division 2
SC Sagamihara vs FC Ryukyu

1-3

1-5
Sat 1, May-08:00 - Japanese League Division 3
Fujieda MYFC vs Kataller Toyama

1-0

1-1
Sat 1, May-10:00 - Japanese League Division 3
Kamatamare Sanuki vs Azul Claro Numazu

0-0

1-0
Sat 1, May-23:30 - Jordan Professional Premier League
Al-Baq\'a vs Shabab AlOrdon

0-0

0-1
Sat 1, May-13:00 - Kazakhstan Cup
Yassy Turkistan vs Akademiya Ontustik


0-1
Sat 1, May-14:00 - Kazakhstan Cup
Maktaaral Jetisay vs Okzhetpes


1-1
Sat 1, May-14:00 - Kazakhstan Cup
FK Aksu vs Kyran Shymkent


2-1
Sat 1, May-12:00 - Kazakhstan Cup
Sdyushor 8 vs Altay FK

1-0

3-0
Sat 1, May-10:00 - Korea K3 League
Changwon City vs Yangju Citizen FC

0-0

0-1
Sat 1, May-10:00 - Korea K3 League
Busan Transpor Tation vs Cheongju Jikji FC

0-0

1-1
Sat 1, May-10:00 - Korea K3 League
Gyeongju KHNP vs Paju Citizen FC

2-1

4-2
Sat 1, May-10:00 - Korea K3 League
Gimpo FC vs Gangneung Citizen

0-0

0-0
Sat 1, May-09:00 - Korea K4 League
Pyeongchang FC vs Seoul Jungnang FC

0-0

1-0
Sat 1, May-09:00 - Korea K4 League
Chuncheon Citizen vs Geoje Citizen

0-2

0-2
Sat 1, May-09:00 - Korea K4 League
Chungju Citizen vs Pocheon Citizen FC

2-1

3-2
Sat 1, May-10:00 - Korea K4 League
Siheung Citizen vs Gangwon II

1-1

3-2
Sat 1, May-11:00 - Korea K4 League
Jinju Citizen FC vs Yeoju FC

0-1

0-1
Sat 1, May-14:00 - Korea League 1
Ulsan Hyundai FC vs Gwangju Football Club

1-0

2-0
Sat 1, May-09:00 - Korea League 1
Suwon FC vs Daegu FC

1-1

2-4
Sat 1, May-11:30 - Korea League 1
Suwon Samsung Bluewings vs Pohang Steelers

0-1

1-1
Sat 1, May-08:30 - Korea League 2
Jeonnam Dragons vs FC Anyang

0-0

0-1
Sat 1, May-11:00 - Korea League 2
Daejeon Hana Citizen vs Chungnam Asan FC

0-1

1-1
Sat 1, May-17:00 - Kosovo Super League
KF Trepca \'89 vs Besa Peje

0-1

1-1
Sat 1, May-17:00 - Kosovo Super League
KF Drita Gjilan vs KF Feronikeli

1-0

3-1
Sat 1, May-17:00 - Kosovo Super League
Arberia vs Gjilani

2-2

3-4
Sat 1, May-15:00 - Latvia - 1. Division
BFC Daugavpils vs FK Liepaja

0-0

0-1
Sat 1, May-17:00 - Latvia - 1. Division
FK Ventspils vs Metta/LU Riga

3-1

5-2
Sat 1, May-17:00 - Lithuania - 2. Division
FK Zalgiris Vilnius 2 vs Kazlu Ruda FK Silas

0-1

1-3
Sat 1, May-15:00 - Macao Division 1
Windsor Arch Ka I vs Casa De Portugal

0-0

2-1
Sat 1, May-17:00 - Macao Division 1
Sporting Macau vs Cheng Fung

1-3

2-4
Sat 1, May-18:00 - Malaysia Premier League
Sarawak vs Johor Darul Takzim II

0-0

1-0
Sat 1, May-18:00 - Malaysia Super League
PB Pahang vs UiTM FC

2-0

5-0
Sat 1, May-18:00 - Malaysia Super League
Terengganu vs Pulau Penang FA

0-2

1-4
Sat 1, May-04:30 - Mexico Primera Division
Club Necaxa vs Atlas

1-2

1-5
Sat 1, May-06:30 - Mexico Primera Division
FC Juarez vs Toluca

0-0

1-0
Sat 1, May-02:00 - Mexico Primera Divison A
Celaya FC vs CF Atlante

1-2

3-3
Sat 1, May-19:00 - Mexico Women\\\'s Primera Division
Pachuca Women\'s vs Atletico San Luis Women\'s

1-0

4-1
Sat 1, May-19:00 - Mexico Women\\\'s Primera Division
Mazatlan FC Women\'s vs Santos Laguna Women\'s

2-2

2-3
Sat 1, May-18:00 - Mexico Youth U20
Chivas Guadalajara(U20) vs Tigres UANL(U20)


1-1
Sat 1, May-18:00 - Mexico Youth U20
Cruz Azul(U20) vs Club Tijuana(U20)


0-1
Sat 1, May-18:00 - Mexico Youth U20
Monterrey U20 vs Mazatlan(U20)


2-0
Sat 1, May-18:00 - Mexico Youth U20
Leon U20 vs Queretaro U20


3-0
Sat 1, May-20:30 - Mexico Youth U20
Pumas UNAM U20 vs Club America U20


0-1
Sat 1, May-17:00 - Moldova Division 2
FC Iskra-Stal Ribnita vs Spartanii Selemet

1-1

2-1
Sat 1, May-17:00 - Moldova Division 2
Real Succes vs Olimp Comrat

1-0

1-1
Sat 1, May-17:00 - Moldova Division 2
Flacara Falesti vs CSF Baliti

0-3

0-6
Sat 1, May-19:59 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
FK Zeta vs FK Sutjeska Niksic

0-1

0-2
Sat 1, May-18:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
FK Iskra Danilovgrad vs OFK Titograd

1-0

1-1
Sat 1, May-16:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
FK Rudar Pljevlja vs Decic Tuzi

0-0

0-0
Sat 1, May-21:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
FK Buducnost Podgorica vs OFK Petrovac

0-0

0-2
Sat 1, May-17:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
Jezero Plav vs FK Podgorica

3-0

3-2
Sat 1, May-02:00 - Morocco Super League
Hassania Agadir vs MCO Mouloudia Oujda

1-0

1-0
Sat 1, May-18:00 - National League
Torquay United vs Eastleigh

1-0

3-1
Sat 1, May-18:00 - National League
Halifax Town vs Stockport County

0-1

0-1
Sat 1, May-18:00 - National League
Wrexham vs Solihull Moors

2-0

2-1
Sat 1, May-18:00 - National League
Barnet F.C. vs Dagenham and Redbridge

0-1

0-2
Sat 1, May-18:00 - National League
Woking vs Weymouth

1-1

2-4
Sat 1, May-18:00 - National League
Altrincham vs Notts County

1-1

1-1
Sat 1, May-18:00 - National League
Sutton United vs Aldershot Town

2-1

3-1
Sat 1, May-18:00 - National League
Kings Lynn vs Maidenhead United

0-0

0-0
Sat 1, May-18:00 - National League
Wealdstone FC vs Yeovil Town

0-2

0-2
Sat 1, May-20:20 - National League
Hartlepool United FC vs Chesterfield

3-0

3-1
Sat 1, May-15:00 - North Macedonia Prva liga
FK Vardar vs Rabotnichki

0-2

1-3
Sat 1, May-15:00 - North Macedonia Prva liga
Sileks vs Borec Veles

1-0

1-1
Sat 1, May-15:00 - North Macedonia Prva liga
FK Shkendija vs FC Struga Trim-Lum

0-2

0-2
Sat 1, May-15:00 - North Macedonia Prva liga
Pelister Bitola vs Akademija Pandev

1-1

3-1
Sat 1, May-15:00 - North Macedonia Prva liga
Renova Cepciste vs Belasica Strumica

2-0

3-1
Sat 1, May-15:00 - North Macedonia Prva liga
FK Shkupi vs FK Makedonija Gjorce Petrov

0-0

0-0
Sat 1, May-15:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
Pobeda Prilep vs FK Rosoman 83

1-1

3-1
Sat 1, May-15:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
Bregalnica Stip vs FK Kozuv

1-0

3-0
Sat 1, May-15:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
Vlazrimi Kicevo vs FK Drita Bogovinje

1-1

2-2
Sat 1, May-15:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
FK Skopje vs FK Ohrid 2004

1-0

2-0
Sat 1, May-15:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
FK Tikves Kavadarci vs Pehchevo

1-0

3-1
Sat 1, May-15:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
Kamenica-Sasa vs FC Plackovica

1-1

1-2
Sat 1, May-15:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
KF Veleshta vs FK Rinija Gostivar

0-0

0-1
Sat 1, May-15:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
FK Kadino vs Korab Debar

2-0

3-0
Sat 1, May-15:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
FK Sloga 1934 Vinica vs FK Osogovo

2-1

4-1
Sat 1, May-17:30 - Northern Ireland Cup
Knockbreda vs Newington Youth

1-0

2-1
Sat 1, May-18:00 - Northern Ireland Cup
Loughgall FC vs Banbridge Town

1-1

1-1
Sat 1, May-18:00 - Northern Ireland Cup
Ballinamallard United vs Dergview FC

1-1

2-2
Sat 1, May-18:00 - Northern Ireland Premier League
Glentoran FC vs Linfield FC

0-0

0-0
Sat 1, May-18:00 - Northern Ireland Premier League
Coleraine F.C. vs Cliftonville

1-0

2-0
Sat 1, May-18:00 - Northern Ireland Premier League
Portadown FC vs Warrenpoint Town

1-1

1-2
Sat 1, May-18:00 - Northern Ireland Premier League
Ballymena United F.C. vs Glenavon FC

0-0

3-1
Sat 1, May-20:30 - Northern Ireland Premier League
Crusaders FC vs Larne FC

1-0

1-3
Sat 1, May-23:00 - Paraguayan Division 2
Club Fernando de la Mora vs Sportivo Iteno

0-1

0-1
Sat 1, May-18:00 - Paraguayan Division 2
2 de Mayo vs General Caballero JLM

1-0

3-1
Sat 1, May-02:00 - Paraguayan Primera Division
FC Nacional Asuncion vs Guairena FC

0-1

1-3
Sat 1, May-04:15 - Paraguayan Primera Division
12 de Octubre vs Sportivo Luqueno

1-0

1-0
Sat 1, May-19:59 - Peru Primera Division
EM Deportivo Binacional vs Melgar

0-0

1-1
Sat 1, May-00:30 - Peru Primera Division
Universidad San Martin de Porres vs Academia Deportiva Cantolao

1-0

1-0
Sat 1, May-03:00 - Peru Primera Division
Sport Boys Association vs Deportivo Municipal

1-0

3-1
Sat 1, May-13:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Wisla Krakow Youth vs Zaglebie Lubin Youth

1-0

2-2
Sat 1, May-14:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Lechia Gdansk Youth vs Jagiellonia Bialystok Youth

0-2

2-3
Sat 1, May-14:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Hutnik Krakow Youth vs Korona Kielce Youth

0-2

1-5
Sat 1, May-15:30 - Poland Centralna Liga Juniorow
Escola Varsovia Warszawa Youth vs Arka Gdynia Youth


2-1
Sat 1, May-19:15 - Poland Centralna Liga Juniorow
SMS Lodz Youth vs Gwarek Zabrze Youth


1-0
Sat 1, May-13:00 - Poland - 4. Liga
Unia Janikowo vs Kotwica Kolobrzeg

1-0

2-1
Sat 1, May-13:00 - Poland - 4. Liga
GKS Przodkowo vs Baltyk Gdynia

0-0

0-1
Sat 1, May-14:00 - Poland - 4. Liga
Orleta Radzyn Podlaski vs KS Wiazownica

2-0

4-0
Sat 1, May-15:00 - Poland - 4. Liga
Ruch Wysokie Mazowieckie vs Bron Radom

0-0

1-0
Sat 1, May-15:00 - Poland - 4. Liga
Unia Swarzedz vs Gwardia Koszalin

1-1

1-1
Sat 1, May-15:00 - Poland - 4. Liga
MKS Kutno vs KS Blonianka Blonie

0-0

1-0
Sat 1, May-15:00 - Poland - 4. Liga
Foto Higiena Blyskawica Gac vs Gwarek Tarnowskie Gory

1-0

3-2
Sat 1, May-15:00 - Poland - 4. Liga
Jutrzenka Giebultow vs Podhale Nowy

0-2

1-2
Sat 1, May-15:00 - Poland - 4. Liga
Cracovia Krakow II vs Wisla Sandomierz

3-1

6-2
Sat 1, May-19:30 - Poland - Ekstraklasa
Pogon Szczecin vs Warta Poznan

0-0

1-1
Sat 1, May-22:00 - Poland - Ekstraklasa
Lech Poznan vs Stal Mielec

0-0

1-2
Sat 1, May-17:00 - Poland - Ekstraklasa
Legia Warszawa vs Wisla Krakow

0-0

0-0
Sat 1, May-14:40 - Poland - I liga
Chrobry Glogow vs LKS Lodz

0-0

1-0
Sat 1, May-19:00 - Poland - I liga
Korona Kielce vs Zaglebie Sosnowiec

0-0

1-0
Sat 1, May-19:59 - Poland - II liga
GKS Katowice vs Slask Wroclaw B

0-3

1-3
Sat 1, May-19:00 - Poland - II liga
Olimpia Grudziadz vs Olimpia Elblag

1-0

3-1
Sat 1, May-19:00 - Poland - II liga
Pogon Siedlce vs Blekitni Stargard Szczecinski

1-1

2-2
Sat 1, May-19:00 - Poland - II liga
Hutnik Krakow vs KKS 1925 Kalisz

0-1

0-2
Sat 1, May-19:00 - Poland - II liga
Sokol Ostroda vs Wigry Suwalki

0-0

0-1
Sat 1, May-14:00 - Poland Woman\\\'s League
Gornik Leczna Women\'s vs KKPK Medyk Konin Women\'s

1-1

4-2
Sat 1, May-18:00 - Poland Woman\\\'s League
MKS Olimpia Szczecin Women\'s vs WKS Slask Wroclaw Women\'s

1-0

1-0
Sat 1, May-15:00 - Poland Woman\\\'s League
Rolnik Biedrzychowice Women\'s vs AZS UJ Krakow Women\'s

0-3

0-4
Sat 1, May-14:00 - Portugal Campeonato
Pevidem vs Clube Desportivo Trofense

0-1

0-2
Sat 1, May-14:00 - Portugal Liga de Honora
G.D. Chaves vs CD Mafra

1-0

1-1
Sat 1, May-18:00 - Portugal Liga de Honora
FC Porto B vs Cova Piedade

2-0

5-1
Sat 1, May-23:30 - Portugal Primera Liga
Sporting Clube de Portugal vs CD Nacional

0-0

2-0
Sat 1, May-00:15 - Portugal Primera Liga
FC Porto vs FC Famalicao

1-1

3-2
Sat 1, May-21:00 - Portugal Primera Liga
C.D. Santa Clara vs Boavista FC

1-1

3-3
Sat 1, May-21:00 - Portugal Primera Liga
Portimonense vs Rio Ave

0-0

0-0
Sat 1, May-18:30 - Portugal Primera Liga
Gil Vicente vs Farense

0-0

0-0
Sat 1, May-16:00 - Republic of Azerbaijan Division 1
FK Kapaz Ganca vs Qarabag B

0-0

0-0
Sat 1, May-16:00 - Republic of Azerbaijan Division 1
Standard Sumqayit B vs Zaqatala FK

1-0

1-1
Sat 1, May-16:00 - Romania - Divizia A
UTA Arad vs Chindia Targoviste

0-0

0-1
Sat 1, May-18:30 - Romania - Divizia A
FC Botosani vs Sepsi OSK Sfantul Gheorghe

1-0

2-1
Sat 1, May-13:30 - Romania - Liga 2
Farul Constanta vs Universitaea Cluj

0-2

1-3
Sat 1, May-21:00 - Romania - Liga 2
FC Rapid Bucuresti vs Csikszereda Miercurea

1-0

2-0
Sat 1, May-19:59 - Russia Premier League
Krasnodar FK vs PFC Sochi

0-1

1-3
Sat 1, May-17:30 - Russia Premier League
CSKA Moscow vs FC Ufa

0-0

1-1
Sat 1, May-15:00 - Russia Premier League
Rotor Volgograd vs Akhmat Grozny

1-0

1-0
Sat 1, May-15:00 - Russia Premier League
Rubin Kazan vs Dynamo Moscow

1-0

2-0
Sat 1, May-13:00 - Russia Women\\\'s Premier League
FK Rostov Women\'s vs Rubin Kazan Women\'s

1-0

1-0
Sat 1, May-14:00 - Russia Women\\\'s Premier League
Kubanochka Krasnodar Women\'s vs Zenit St.Petersburg Women\'s

0-1

0-4
Sat 1, May-16:00 - Russia Women\\\'s Premier League
FK Ryazan VDV Women\'s vs CSKA Moscow Women\'s

0-0

0-1
Sat 1, May-09:00 - Russia Women\\\'s Premier League
Yenisey Krasnoyarsk Women\'s vs Lokomotiv Moscow Women\'s

0-2

0-7
Sat 1, May-12:00 - Russia Women\\\'s Premier League
Zvezda 2005 Perm Women\'s vs Chertanovo Moscow Women\'s

0-0

1-2
Sat 1, May-14:00 - Russia Youth Championship League
FC Tambov Youth vs UOR-5 Moskovskaya Oblast Youth

0-2

0-8
Sat 1, May-17:00 - San Marino Girone A
S.S Pennarossa vs Fiorentino

0-0

0-0
Sat 1, May-17:00 - San Marino Girone A
AC Juvenes/Dogana vs SS Virtus

0-2

0-3
Sat 1, May-18:00 - Scottish League One
Clyde F.C. vs Dumbarton

1-0

2-0
Sat 1, May-18:00 - Scottish League One
Falkirk vs Montrose

1-1

1-2
Sat 1, May-18:00 - Scottish League One
Cove Rangers vs Airdrieonians

0-0

0-2
Sat 1, May-18:00 - Scottish League One
Peterhead vs Forfar Athletic

0-0

1-2
Sat 1, May-18:00 - Scottish League Two
Stirling Albion vs Stranraer F.C.

1-1

2-2
Sat 1, May-18:00 - Scottish League Two
Albion Rovers FC vs Brechin City

0-0

1-1
Sat 1, May-18:00 - Scottish League Two
Edinburgh City vs Elgin City

2-0

2-0
Sat 1, May-18:00 - Scottish League Two
Annan Athletic vs Cowdenbeath F.C.

0-0

1-1
Sat 1, May-18:00 - Scottish Premier League
Hibernian FC vs St. Johnstone

0-1

0-1
Sat 1, May-18:00 - Scottish Premier League
Motherwell FC vs Kilmarnock

0-0

2-0
Sat 1, May-18:00 - Scottish Premier League
Livingston F.C. vs Aberdeen

0-0

1-2
Sat 1, May-18:00 - Scottish Premier League
Dundee United vs Ross County

0-2

0-2
Sat 1, May-18:00 - Scottish Premier League
St. Mirren vs Hamilton Academical FC

0-1

1-2
Sat 1, May-20:30 - Senegal Premier League
NGB ASC Niarry Tally vs ASC Diambars

1-0

2-2
Sat 1, May-20:30 - Senegal Premier League
Dakar Sacre Coeur vs Stade Mbour

0-0

0-0
Sat 1, May-18:00 - Serbia Prva Liga
Dinamo Vranje vs Borac Cacak

0-0

0-1
Sat 1, May-18:00 - Serbia Prva Liga
Radnicki Pirot vs FK Trajal Krusevac

0-0

1-1
Sat 1, May-18:00 - Serbia Prva Liga
Sloga Kraljevo vs FK Dubocica Leskovac

0-0

2-2
Sat 1, May-18:00 - Serbia Prva Liga
Radnicki 1923 Kragujevac vs FK Loznica

1-0

1-0
Sat 1, May-18:00 - Serbia Prva Liga
FK Radnicki Sremska Mitrovica vs Zeleznicar Pancevo

1-0

2-0
Sat 1, May-18:00 - Serbia Prva Liga
FK Zarkovo vs Zemun

0-1

0-1
Sat 1, May-18:00 - Serbia Prva Liga
Kabel Novi Sad vs Kolubara

0-1

0-1
Sat 1, May-18:00 - Serbia Prva Liga
Graficar Beograd vs Jagodina

1-0

2-0
Sat 1, May-18:00 - Serbia Prva Liga
IMT Novi Beograd vs FK Buducnost Dobanovci

1-1

5-2
Sat 1, May-16:30 - Slovakia 1. Liga
DAC Dunajska Streda vs MSK Zilina

1-1

2-1
Sat 1, May-19:00 - Slovakia 1. Liga
Trencin vs Zlate Moravce

1-0

3-0
Sat 1, May-19:00 - Slovakia 1. Liga
MFK Zemplin Michalovce vs MFK Ruzomberok

1-1

2-1
Sat 1, May-19:00 - Slovakia 1. Liga
FK Senica vs FC Nitra

0-0

1-0
Sat 1, May-19:00 - Slovakia 1. Liga
SKF Sered vs FK Pohronie

0-0

0-1
Sat 1, May-19:00 - Slovakia 2. Liga
Liptovsky Mikulas vs FK Poprad

0-0

2-0
Sat 1, May-19:00 - Slovakia 2. Liga
KFC Komarno vs Slovan Bratislava B

2-1

3-2
Sat 1, May-19:00 - Slovakia 2. Liga
FK Kosice vs MFK Skalica

0-0

1-0
Sat 1, May-17:00 - Slovenia 1. Liga
Tabor Sezana vs Domzale

0-0

0-0
Sat 1, May-18:45 - Slovenia 1. Liga
NK Celje vs NK Maribor

1-0

2-1
Sat 1, May-22:00 - Slovenia 1. Liga
FC Koper vs ASK Bravo

0-0

0-0
Sat 1, May-18:00 - Slovenia 2. Liga
NK Triglav Kranj vs NK Radomlje

0-0

0-1
Sat 1, May-21:00 - Slovenia 2. Liga
NK Brezice vs NK Rudar Velenje

2-0

4-0
Sat 1, May-19:00 - Slovenia 2. Liga
ND Primorje vs NK Krsko

0-0

1-2
Sat 1, May-19:00 - Slovenia 2. Liga
NK Nafta vs NK Krka

1-0

1-0
Sat 1, May-19:00 - Slovenia 2. Liga
Jadran Dekani vs NK Smartno

0-0

1-0
Sat 1, May-14:00 - Slovenia U19
NK Brinje Grosuplje(U19) vs NK Olimpija Ljubljana (U19)

0-1

0-2
Sat 1, May-17:00 - South Africa First League
Steenberg United vs Royal AM

0-1

1-2
Sat 1, May-17:00 - South Africa First League
Sekhukhune United vs Uthongathi FC

0-0

0-0
Sat 1, May-17:00 - South Africa First League
Jomo Cosmos vs Bizana Pondo Chiefs

0-0

1-0
Sat 1, May-17:00 - South Africa First League
Polokwane City FC vs Cape Town Spurs

0-0

1-0
Sat 1, May-19:00 - South Africa Premier League
Supersport United vs Baroka FC

1-0

1-1
Sat 1, May-19:00 - South Africa Premier League
Tshakhuma TM vs Black Leopards

1-1

1-2
Sat 1, May-17:00 - South Africa Premier League
Lamontville Golden Arrows vs AmaZulu

0-1

0-1
Sat 1, May-17:00 - South Africa Premier League
Bloemfontein Celtic vs Kaizer Chiefs FC

1-2

2-2
Sat 1, May-17:00 - South Africa Premier League
Chippa United FC vs Stellenbosch FC

1-0

1-0
Sat 1, May-17:00 - South Africa Premier League
TS Galaxy vs Cape Town City

0-0

1-0
Sat 1, May-13:30 - South Australian Premier League
Adelaide Hills vs Eastern United

0-1

0-1
Sat 1, May-09:30 - South Australian Premier League
Para Hills Knights vs Modbury Jets

0-2

0-3
Sat 1, May-09:30 - South Australian Premier League
West Adelaide SC vs Western Strikers SC

3-0

4-3
Sat 1, May-09:30 - South Australian Premier League
Playford City Patriots vs White City Woodville

0-1

3-2
Sat 1, May-09:30 - South Australian Premier League
Adelaide Victory vs Adelaide Cobras FC

1-1

2-1
Sat 1, May-09:30 - South Australian Premier League
Fulham United FC vs West Torrens Birkalla

1-1

1-1
Sat 1, May-09:00 - South Australian Super League
Croydon Kings vs Adelaide Olympic

0-0

1-1
Sat 1, May-09:30 - South Australian Super League
Adelaide Raiders SC vs Adelaide City FC

1-1

2-2
Sat 1, May-09:30 - South Australian Super League
Adelaide Blue Eagles vs Sturt Lions

2-1

2-3
Sat 1, May-09:30 - South Australian Super League
Cumberland United FC vs Adelaide Comets FC

0-2

2-3
Sat 1, May-09:30 - South Australian Super League
Campbelltown City SC vs Adelaide United FC Youth

0-2

1-2
Sat 1, May-09:30 - South Australian Super League
South Adelaide Panthers vs North Eastern Metrostars

1-1

1-2
Sat 1, May-11:30 - South Australian Women\\\'s Premier League
Fulham United Women\'s vs Adelaide City FC Women\'s

0-1

0-4
Sat 1, May-11:45 - South Australian Women\\\'s Premier League
West Adelaide SC Women\'s vs Adelaide University Women\'s

2-1

5-3
Sat 1, May-13:00 - Spanish Ladies League Division 1
Aspe Women\'s vs Discobolo La Torre Women\'s

0-1

0-4
Sat 1, May-17:30 - Spanish Ladies League Division 1
Olimpico de Leon Women\'s vs CD San Pio X Women\'s

4-1

7-1
Sat 1, May-19:00 - Spanish Ladies League Division 2
Cordoba Women\'s vs Valencia B Women\'s


5-2
Sat 1, May-13:00 - Spanish Ladies Premier League
Eibar Women\'s vs Granadilla Tenerife Women\'s

1-0

2-1
Sat 1, May-14:00 - Spanish Ladies Premier League
Atletico de Madrid Women\'s vs Rayo Vallecano Women\'s

0-0

0-0
Sat 1, May-16:00 - Spanish Ladies Premier League
CDEF Logrono Women\'s vs Real Betis Women\'s

0-0

0-1
Sat 1, May-23:00 - Spanish Primera Division
Real Madrid vs Osasuna

0-0

2-0
Sat 1, May-20:30 - Spanish Primera Division
SD Huesca vs Real Sociedad

0-0

1-0
Sat 1, May-18:15 - Spanish Primera Division
Elche vs Atletico Madrid

0-1

0-1
Sat 1, May-16:00 - Spanish Primera Division
Eibar vs Alaves

1-0

3-0
Sat 1, May-14:00 - Spanish Primera U19
Sabadell(U19) vs Girona(U19)

1-2

1-2
Sat 1, May-15:00 - Spanish Primera U19
Juventud Laguna(U19) vs Las Palmas(U19)

0-2

0-6
Sat 1, May-19:00 - Spanish Primera U19
Sporting de Gijon(U19) vs Ural CF(U19)

1-0

3-0
Sat 1, May-18:00 - Spanish Segunda Division
Girona vs Tenerife

1-0

1-0
Sat 1, May-20:15 - Spanish Segunda Division
Mallorca vs CD Mirandes

1-0

2-1
Sat 1, May-20:15 - Spanish Segunda Division
Almeria vs Real Oviedo

2-0

2-2
Sat 1, May-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Racing de Ferrol vs Numancia

0-1

1-1
Sat 1, May-17:45 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
SD Amorebieta vs SD Logrones

3-1

3-1
Sat 1, May-18:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
UD Mutilvera vs Leioa

2-0

4-1
Sat 1, May-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Athletic Bilbao B vs CD Tudelano

1-1

3-1
Sat 1, May-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
UD Levante B vs UE Cornella

0-0

0-1
Sat 1, May-18:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Valencia CF Mestalla vs Espanyol B

0-0

0-0
Sat 1, May-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Atzeneta UE vs UE Olot

0-1

0-1
Sat 1, May-13:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Recreativo Granada vs CD Marino

0-1

1-1
Sat 1, May-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
CP Villarrobledo vs Las Rozas

0-1

1-2
Sat 1, May-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Caudal Deportivo vs Real Titanico DE Laviana

1-0

2-1
Sat 1, May-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
UD Gijon Industrial vs CD Tuilla

0-0

1-0
Sat 1, May-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
UD Somozas vs CF Alondras


2-1
Sat 1, May-19:59 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
UD Los Barrios vs CD Utrera

0-3

0-4
Sat 1, May-14:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
AD Ceuta vs Salerm Cosmetics Puente Genil

0-0

0-0
Sat 1, May-14:30 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
CD Rota vs Cordoba CF B

2-1

3-2
Sat 1, May-19:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
UD Collerense vs Santanyi

0-0

0-0
Sat 1, May-19:45 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CE Felanitx vs CD Llosetense

1-0

2-0
Sat 1, May-20:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CD Genova vs CD Binissalem

0-0

0-1
Sat 1, May-19:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CD Manacor vs Mallorca B

1-1

2-2
Sat 1, May-19:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Andratx vs SD Formentera

1-2

1-2
Sat 1, May-19:30 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Villa Santa Brigida vs Atletico Victoria

0-0

1-0
Sat 1, May-19:30 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Arucas CF vs Atletico Tacoronte


3-0
Sat 1, May-14:30 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Union Viera vs Tenerife B

1-1

2-3
Sat 1, May-15:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
UD Las Palmas C vs CD Mensajero

0-1

1-3
Sat 1, May-15:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
UD Guia vs Atletico Union Guimar


2-1
Sat 1, May-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CD Coria vs Jerez Industrial CF

2-0

3-0
Sat 1, May-19:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
UCD Burlades vs CD Cortes


1-1
Sat 1, May-14:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
UDC Txantrea vs Pena Azagresa

1-0

3-0
Sat 1, May-18:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Pamplona vs Murchante

1-0

2-1
Sat 1, May-18:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Huarte vs CD Cantolagua

1-0

2-2
Sat 1, May-18:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Beti Onak vs Fontellas

2-0

5-1
Sat 1, May-19:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
Valle de Egues vs CA Cirbonero

0-1

1-2
Sat 1, May-19:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
AD San Juan vs CD Pena Sport

2-0

5-0
Sat 1, May-19:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Subiza vs FC Bidezarra


1-2
Sat 1, May-19:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
Beti Kozkor KE vs CD Ardoi

1-0

2-1
Sat 1, May-14:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Agoncillo vs CP Calasancio

0-0

0-1
Sat 1, May-19:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
Comillas vs CD Pradejon

1-1

2-2
Sat 1, May-20:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
La Solana vs UB Conquense

0-0

0-0
Sat 1, May-21:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Manchego Ciudad vs Villacanas

2-0

6-0
Sat 1, May-19:30 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Ribamontan Al Mar CF vs CD Guarnizo

0-0

1-1
Sat 1, May-19:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Sodupe UC vs Urgatzi

2-0

4-0
Sat 1, May-20:15 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Cultural de Durango vs Tolosa

0-0

0-0
Sat 1, May-18:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
CD Lagun Onak vs SD Balmaseda FC

0-1

2-1
Sat 1, May-18:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
CD Santurtzi vs Aurrera de Ondarroa

0-1

1-1
Sat 1, May-18:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Anaitasuna vs Santutxu

3-0

5-0
Sat 1, May-19:00 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Pasaia KE vs SD Gernika

0-1

0-1
Sat 1, May-14:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
UD Paterna vs Villajoyosa

0-0

0-1
Sat 1, May-21:30 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Vilamarxant CF vs Hercules CF B

0-0

0-0
Sat 1, May-19:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Atletico Astorga vs Gimnastica Segoviana

1-1

2-2
Sat 1, May-19:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
La Baneza vs Colegios Diocesanos


0-3
Sat 1, May-18:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Salmantino B vs SD Almazan

1-0

2-0
Sat 1, May-18:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
UD Santa Marta vs CD Beroil Bupolsa(Tino)

0-1

0-1
Sat 1, May-18:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
CD Penaranda DE Bracamonte vs CD Cebrerena

0-2

3-3
Sat 1, May-19:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
CyDL Jupiter Leones vs Numancia B


1-1
Sat 1, May-19:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Atletico Tordesillas vs Arandina

0-0

1-0
Sat 1, May-19:59 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Real Jaen CF vs CD Estepona

1-0

1-0
Sat 1, May-17:00 - Swden Women Division 2
Mallbackens IF Women\'s vs Alingsas Women\'s

0-0

0-0
Sat 1, May-18:00 - Swden Women Division 2
IFK Norrkoping DFK Women\'s vs Sundsvalls DFF Women\'s

1-0

1-0
Sat 1, May-15:00 - Swden Women Division 2
Moron BK Women\'s vs Alvsjo AIK FF Women\'s

0-0

1-1
Sat 1, May-19:00 - Swden Women Division 2
Umea FC Women\'s vs Jitex BK Women\'s

3-0

5-0
Sat 1, May-16:00 - Sweden Damallsvenskan
Hammarby Women\'s vs Orebro Women\'s

0-0

5-0
Sat 1, May-18:00 - Sweden Div 1 Norra
Orebro Syrianska IF vs Dalkurd FF

0-0

0-1
Sat 1, May-15:00 - Sweden Div 1 Norra
Gefle IF vs Umea FC

1-0

2-2
Sat 1, May-15:00 - Sweden Div 1 Norra
Karlstad BK vs Hudiksvalls FF

0-0

0-1
Sat 1, May-18:00 - Sweden Div 1 Sodra
Oskarshamns AIK vs Ljungskile SK

1-0

3-2
Sat 1, May-18:00 - Sweden Div 1 Sodra
FC Linkoping City vs Osterlen FF

1-2

1-5
Sat 1, May-18:00 - Sweden Div 1 Sodra
Assyriska Turabdin IK vs Qviding FIF

1-1

4-5
Sat 1, May-15:00 - Sweden Div 1 Sodra
Tvaakers IF vs FC Trollhattan

0-0

1-1
Sat 1, May-16:00 - Sweden Div 1 Sodra
Lunds BK vs Lindome GIF

0-0

2-1
Sat 1, May-16:00 - Sweden Div 1 Sodra
Torns IF vs Atvidabergs FF

0-2

2-2
Sat 1, May-17:00 - Sweden Superettan
Falkenbergs FF vs IFK Varnamo

0-1

0-3
Sat 1, May-17:00 - Sweden Superettan
Akropolis IF vs GIF Sundsvall

0-0

1-1
Sat 1, May-15:00 - Sweden Superettan
Norrby IF vs Landskrona BoIS

1-1

1-1
Sat 1, May-19:00 - Sweden Superettan
Orgryte vs Vasteras SK FK

0-1

1-1
Sat 1, May-17:00 - Swedish Allsvenskan
IK Sirius FK vs Kalmar FF

0-0

1-1
Sat 1, May-19:30 - Swedish Allsvenskan
Hammarby vs Hacken

0-1

1-1
Sat 1, May-20:15 - Swiss Super League
Vaduz vs FC Luzern

1-2

1-2
Sat 1, May-22:30 - Swiss Super League
Basel vs St. Gallen

0-0

1-0
Sat 1, May-20:15 - Switzerland Challenge League
FC Wil 1900 vs FC Schaffhausen

1-2

2-3
Sat 1, May-19:59 - Switzerland Women Division 1
Grasshoppers Women\'s vs FC Zurich Frauen Women\'s

0-0

0-0
Sat 1, May-19:59 - Switzerland Women Division 1
FC Lugano Women\'s vs FC Luzern Women\'s

2-1

2-1
Sat 1, May-19:00 - Switzerland Women Division 1
Servette Chenois Woman\'s vs St. Gallen Women\'s

2-0

5-2
Sat 1, May-12:30 - Taipei Women\\\'s Football League
Kaohsiung Sunny Bank Women\'s vs Hualien Women\'s

0-2

1-4
Sat 1, May-11:00 - Taipei Women\\\'s Football League
Hang Yuan Women\'s vs Inter Taoyuan FC Women\'s

2-0

5-0
Sat 1, May-12:00 - Taipei Women\\\'s Football League
Taichung Blue Whale Women\'s vs Taipei Bear Women\'s

1-0

4-0
Sat 1, May-16:00 - Tajikistan Higher League
FK Dushanbe 83 vs Ravshan Kulob

1-1

4-2
Sat 1, May-16:00 - Tajikistan Higher League
FK Eskhata vs FC Istaravshan

1-1

2-3
Sat 1, May-16:30 - Tunisia Division 1
Stade Tunisien vs Esperance Sportive de Tunis

0-0

0-1
Sat 1, May-16:30 - Tunisia Division 2
CS. Hammam-Lif vs ES Hammam Sousse

0-0

0-0
Sat 1, May-17:00 - Turkey 2 Ligi A
Istanbulspor vs Boluspor

0-0

1-1
Sat 1, May-17:00 - Turkey 2 Ligi A
Samsunspor vs Ankaraspor FK

1-0

3-1
Sat 1, May-17:00 - Turkey 2 Ligi A
Adana Demirspor vs Balikesirspor

0-0

3-0
Sat 1, May-17:00 - Turkey 2 Ligi A
Giresunspor vs Akhisar Bld.Geng

2-0

3-0
Sat 1, May-17:00 - Turkey 2 Ligi A
Keciorengucu vs Menemen Belediye Spor

1-1

4-1
Sat 1, May-17:00 - Turkey 2 Ligi A
Altinordu vs Tuzlaspor Kulubu

2-1

3-2
Sat 1, May-17:00 - Turkey 2 Ligi A
Bandirmaspor vs Adanaspor

1-0

3-2
Sat 1, May-17:00 - Turkey 2 Ligi A
Umraniyespor vs Altay Spor Kulubu

0-0

0-1
Sat 1, May-14:30 - Turkey 2 Ligi A
Eskisehirspor vs Bursaspor

1-1

1-5
Sat 1, May-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Vestel Manisaspor vs Ofspor

1-2

1-2
Sat 1, May-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Artvin Hopaspor vs Fatsa Belediyespor

1-0

1-0
Sat 1, May-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Nevsehir Belediyespor vs Cankaya FK

0-0

1-2
Sat 1, May-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Kizilcabolukspor vs Yeilyurt Belediyespor

0-1

0-1
Sat 1, May-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
1928 Bucaspor FK vs Kemerspor 2003

0-0

3-0
Sat 1, May-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Belediye Derincespor vs Payasspor


3-0
Sat 1, May-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
1877 Alemdagspor vs Edirnespor Genclik

0-0

0-0
Sat 1, May-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Arnavutkoy Belediyespor vs Diyarbekirspor

0-0

0-0
Sat 1, May-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Fethiyespor vs Cengelkoyspor

1-1

6-2
Sat 1, May-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Ceyhanspor vs Agri 1970 Spor

0-2

1-4
Sat 1, May-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Tepecikspor vs Darica Genclerbirligi

1-1

2-1
Sat 1, May-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Iskenderun FK vs Kutahyaspor

1-1

2-1
Sat 1, May-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Karaman Belediyespor vs Yimpas Yozgatspor

2-0

5-0
Sat 1, May-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Yomraspor vs Nazillispor

0-0

0-1
Sat 1, May-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Mardin BB vs Halide Edip Adivarspor

1-0

1-3
Sat 1, May-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Kahta 02 Spor vs Tokatspor

3-0

4-0
Sat 1, May-13:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Erbaaspor S vs Karsiyaka

0-1

1-1
Sat 1, May-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Osmaniyespor vs Batman Petrolspor

1-0

3-1
Sat 1, May-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Golcukspor vs Arhavispor

0-0

5-2
Sat 1, May-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Yalovaspor vs Cizrespor

0-0

0-0
Sat 1, May-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Elazig Belediyespor vs Catalcaspor

0-1

2-1
Sat 1, May-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Altindag Belediyespor vs Icel Idmanyurdu Spor

2-1

7-2
Sat 1, May-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Erokspor vs Carsambaspor

1-3

1-3
Sat 1, May-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Isparta Davrazspor vs Somaspor

0-0

3-1
Sat 1, May-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 4
Duzcespor vs Kirikkale Buyuk Anadolu

0-0

1-1
Sat 1, May-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 4
Bayrampasaspor vs Silivrispor

2-0

3-0
Sat 1, May-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 4
Sultanbeyli vs Bergama Belediyespor

0-0

0-0
Sat 1, May-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 4
52 Orduspor vs Modafenspor

0-1

1-1
Sat 1, May-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 4
Karakopru Belediyespor vs Adiyamanspor

0-0

3-1
Sat 1, May-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 4
Yldrm Belediyesispor vs KozanSpor

0-0

1-2
Sat 1, May-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 4
Kelkit Belediye Hurriyet vs Aksarayspor

1-2

1-3
Sat 1, May-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 4
Kestelspor vs Muglaspor

1-2

2-2
Sat 1, May-21:30 - Turkey Super Lig
Besiktas JK vs Hatayspor

5-0

7-0
Sat 1, May-15:00 - Ukraine - Vyscha Liga
Desna Chernihiv vs Kolos Kovalivka

0-1

2-2
Sat 1, May-18:00 - Ukraine - Vyscha Liga
FC Shakhtar Donetsk vs Dnipro-1

2-0

2-1
Sat 1, May-20:30 - Ukraine - Vyscha Liga
FC Vorskla Poltava vs Dynamo Kyiv

1-3

1-5
Sat 1, May-17:00 - Ukraine Druha Liga
Podillya Khmelnytskyi vs Nyva Vinnitsia

1-0

2-0
Sat 1, May-17:00 - Ukraine Druha Liga
FK Chernihiv vs FC Bukovyna Chernivtsi

1-0

2-1
Sat 1, May-14:00 - Ukraine Druha Liga
Karpaty Halych vs Dinaz Vyshhorod

0-0

1-1
Sat 1, May-18:00 - Ukraine Druha Liga
Kryvbas vs Enerhiya Nova Kakhovka

2-0

5-0
Sat 1, May-18:00 - Ukraine Druha Liga
Rubikon Kyiv vs Obolon-2 Kyiv

0-1

1-2
Sat 1, May-16:00 - Ukraine U21 Liga
Zorya(U21) vs FC Mynai(U21)

1-0

1-1
Sat 1, May-12:00 - Ukraine U21 Liga
Olimpic Donetsk(U21) vs FC Inhulets Petrove(U21)

0-0

2-1
Sat 1, May-23:00 - USA Major League Soccer
Club de Foot Montreal vs Columbus Crew

0-0

0-0
Sat 1, May-23:45 - USA Major League Soccer
Houston Dynamo vs Los Angeles FC

0-0

1-1
Sat 1, May-21:00 - USA Major League Soccer
New York Red Bulls vs Chicago Fire

0-0

2-0
Sat 1, May-22:00 - USA Major League Soccer
Real Salt Lake vs Sporting Kansas City

1-1

3-1
Sat 1, May-03:00 - USL Championship
New York Red Bulls B vs Hartford Athletic

0-2

2-3
Sat 1, May-06:10 - USL Championship
Phoenix Rising FC vs San Diego Loyal SC

1-0

4-1
Sat 1, May-06:35 - USL Championship
Los Angeles Galaxy II vs Sacramento Republic FC

0-0

0-1
Sat 1, May-17:00 - Uzbekistan Pro League B
FK Chigatoy vs Bunyodkor II

2-0

3-0
Sat 1, May-00:00 - Venezuela Primera Division
Atletico Venezuela vs Universidad Central Venezuela

0-1

1-1
Sat 1, May-03:00 - Venezuela Primera Division
Zamora FC Barinas vs Hermanos Colmenares

0-0

2-2
Sat 1, May-12:30 - Vietnam First Division
Dak Lak vs Phu Tho

0-1

1-2
Sat 1, May-13:00 - Vietnam First Division
Hue FC vs Quang Nam

1-0

3-1
Sat 1, May-13:00 - Vietnam First Division
TTBD Phu Dong vs Hung Vuong An Giang

1-0

3-0
Sat 1, May-14:00 - Vietnam First Division
Dong Tam Long An vs Sanna Khanh Hoa

0-0

0-0
Sat 1, May-15:00 - Vietnam First Division
Pho Hien vs Cong An Nhan Dan

0-0

0-2
Sat 1, May-17:30 - Wales Premier League
Barry Town United vs Bala Town F.C.

1-2

1-4
Sat 1, May-17:30 - Wales Premier League
Caernarfon vs Penybont FC

1-1

2-2
Sat 1, May-17:30 - Wales Premier League
Flint Town United vs Haverfordwest County

1-0

2-0
Sat 1, May-20:15 - Wales Premier League
Connah\'s Quay Nomads FC vs The New Saints

0-0

0-0
Sat 1, May-09:00 - Western Australia NPL U20
ECU Joondalup(U20) vs Perth Glory FC(U20)


2-4
Sat 1, May-09:00 - Western Australia NPL U20
Inglewood United(U20) vs Rockingham City(U20)

3-0

6-0
Sat 1, May-09:00 - Western Australia NPL U20
Sorrento F.C.(U20) vs Balcatta(U20)

2-1

2-2
Sat 1, May-09:00 - Western Australia NPL U20
Cockburn City (U20) vs Bayswater City(U20)

0-3

0-3
Sat 1, May-09:00 - Western Australia NPL U20
Armadale (U20) vs Perth S.C(U20)

0-0

0-0
Sat 1, May-09:00 - Western Australia NPL U20
Gwelup Croatia(U20) vs Floreat Athena(U20)

1-1

3-1
Sat 1, May-11:00 - Western Australia Premier League
Cockburn City vs Bayswater City

0-1

0-1
Sat 1, May-11:00 - Western Australia Premier League
Armadale vs Perth S.C

1-0

3-4
Sat 1, May-11:00 - Western Australia Premier League
Inglewood United vs Rockingham City

2-0

4-1
Sat 1, May-11:00 - Western Australia Premier League
ECU Joondalup vs Perth Glory FC Am

1-0

2-0
Sat 1, May-11:00 - Western Australia Premier League
Sorrento Gulls vs Balcatta

0-0

1-0
Sat 1, May-11:00 - Western Australia Premier League
Gwelup Croatia SC vs Floreat Athena

1-0

1-1
Sat 1, May-11:00 - Western Australia Womens Premier League
Curtin University SC Women\'s vs Fremantle City Women\'s

1-2

1-3
AD:
AD:
NOTICE
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.