AD:

Football Results for Sun 18, Apr 2021

All soccer/football results.

Complete Football Results for Sun 18, Apr 2021

BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


AD: Enjoy a 100% matched deposit bonus of up to 5BTC at Cloudbet. CLICK HERE TO JOIN NOW 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


Date and Time/Team Half Time Full Time
Sun 18, Apr-15:00 - Albania 1st league
Pogradeci vs Besa Kavaje

0-2

1-3
Sun 18, Apr-18:00 - Albania Super league
Skenderbeu Korce vs Teuta Durres

0-1

0-1
Sun 18, Apr-18:00 - Albania Super league
KF Laci vs KS Bylis

0-0

2-1
Sun 18, Apr-15:00 - Albania Super league
Apolonia Fier vs Vllaznia Shkoder

0-3

0-6
Sun 18, Apr-19:59 - Amstel Cup Holland
Ajax Amsterdam vs Vitesse Arnhem

1-1

2-1
Sun 18, Apr-13:30 - Andorra Super league
UE Sant Julia vs Atletic Escaldes

1-2

2-2
Sun 18, Apr-13:30 - Andorra Super league
UE Santa Coloma vs Penya Encarnada

2-0

7-0
Sun 18, Apr-18:30 - Andorra Super league
FC Santa Coloma vs Inter Club D\'Escaldes

1-1

1-2
Sun 18, Apr-19:59 - Angola Girabola League
Primeiro 1 de Agosto vs Wiliete

1-2

2-2
Sun 18, Apr-22:30 - Argentina Prim B Metropolitana
Club Comunicaciones(AR) vs Argentino de Quilmes

1-0

2-0
Sun 18, Apr-22:30 - Argentina Prim B Metropolitana
Defensores Unidos vs CA Fenix Pilar

0-0

2-2
Sun 18, Apr-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana
Deportivo Espanol vs Argentino de Merlo

2-1

2-1
Sun 18, Apr-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana
Ferrocarril Midland vs Sportivo Dock Sud

0-2

0-2
Sun 18, Apr-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana
General Lamadrid vs Real Pilar

1-0

1-0
Sun 18, Apr-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana
CA Atlas vs Deportivo Laferrere

0-1

2-2
Sun 18, Apr-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana
San Martin Burzaco vs Excursionistas BsAs

1-2

4-4
Sun 18, Apr-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana
Club Lujan vs Ituzaingo

0-0

0-1
Sun 18, Apr-23:30 - Argentina Torneo Federal A
Gimnasia y Tiro vs Crucero del Norte

1-0

2-0
Sun 18, Apr-22:00 - Argentina Women\\\'s Primera A
CA Rosario Central Women\'s vs River Plate Women\'s

0-0

0-3
Sun 18, Apr-22:45 - Argentine Primera Division
Estudiantes La Plata vs Club de Gimnasia y Esgrima La Plata

0-0

0-0
Sun 18, Apr-01:00 - Argentine Primera Division
Boca Juniors vs Atletico Tucuman

2-1

3-1
Sun 18, Apr-20:30 - Argentine Primera Division
Arsenal de Sarandi vs Racing Club

2-1

2-1
Sun 18, Apr-03:15 - Argentine Primera Division
Newells Old Boys vs Patronato Parana

1-0

2-0
Sun 18, Apr-22:00 - Argentinian Primera B - Nacional
Atletico Rafaela vs Almagro

0-1

4-1
Sun 18, Apr-22:00 - Argentinian Primera B - Nacional
Estudiantes de Caseros vs Estudiantes Rio Cuarto

0-0

0-0
Sun 18, Apr-00:00 - Argentinian Primera B - Nacional
Gimnasia Jujuy vs Tristan Suarez

1-0

2-0
Sun 18, Apr-23:00 - Argentinian Primera B - Nacional
Guillermo Brown vs Santamarina Tandil

0-0

0-0
Sun 18, Apr-23:30 - Argentinian Primera B - Nacional
San Martin San Juan vs San Telmo

3-0

5-0
Sun 18, Apr-20:30 - Argentinian Primera B - Nacional
Atletico Atlanta vs Deportivo Riestra

0-0

2-2
Sun 18, Apr-15:30 - Armenia Division 2
Junior Sevan vs Noravank

0-0

2-1
Sun 18, Apr-21:45 - Asia Champions League Cup
Al-Ahli Saudi FC vs Al Duhail SC

0-0

1-1
Sun 18, Apr-23:00 - Asia Champions League Cup
Shabab Al Ahli Dubai vs Al Hilal

0-2

0-2
Sun 18, Apr-23:00 - Asia Champions League Cup
FC AGMK vs FC Istiklol Dushanbe

0-1

2-3
Sun 18, Apr-11:00 - Australia Brisbane Capital League 1
New Farm United vs Pine Hills

0-3

1-7
Sun 18, Apr-12:00 - Australia Brisbane Capital League 1
Logan Metro vs AC Carina

1-0

3-2
Sun 18, Apr-11:00 - Australia Brisbane Premier League
Mount Gravatt vs Toowong

0-4

1-5
Sun 18, Apr-11:00 - Australia Brisbane Premier League
Brisbane Knights vs Bayside United FC

0-0

0-1
Sun 18, Apr-11:00 - Australia Brisbane Premier League
St George Willawong FC vs Centenary Stormers

2-0

4-1
Sun 18, Apr-11:00 - Australia Brisbane Women\\\'s Premier League
Broadbeach United SC Women\'s vs AC Carina Women\'s

0-0

1-0
Sun 18, Apr-09:00 - Australia Capital Gatorade Premier League
Canberra Croatia vs Tuggeranong United

3-0

4-1
Sun 18, Apr-09:00 - Australia Capital Gatorade Premier League
Gungahlin United vs Cooma Tigers

1-2

1-2
Sun 18, Apr-06:00 - Australia Capital Territory U23
Canberra Croatia(U23) vs Tuggeranong United(U23)


2-0
Sun 18, Apr-06:30 - Australia Capital Territory U23
Gungahlin United (U23) vs Cooma Tigers(U23)

3-0

3-0
Sun 18, Apr-10:05 - Australia League A
Sydney FC vs Adelaide United

1-0

2-2
Sun 18, Apr-12:10 - Australia League A
Macarthur FC vs Newcastle Jets FC

2-1

2-2
Sun 18, Apr-14:15 - Australia League A
Perth Glory FC vs Wellington Phoenix

0-0

1-3
Sun 18, Apr-10:30 - Australia New South Wales Northern Premier League
Maitland FC vs Charlestown Azzurri

1-1

3-1
Sun 18, Apr-08:30 - Australia New South Wales Northern Premier League
Broadmeadow Magic vs Weston Workers Bears FC

1-0

2-0
Sun 18, Apr-08:30 - Australia New South Wales Northern Super League
Cessnock City vs Cooks Hill United

0-6

0-11
Sun 18, Apr-12:30 - Australia New South Wales Premier League
Sydney FC Youth vs APIA Leichhardt Tigers

0-2

2-3
Sun 18, Apr-08:45 - Australia New South Wales Premier League
Wollongong Wolves vs Blacktown City

0-2

0-5
Sun 18, Apr-07:00 - Australia New South Wales Super League
Central Coast Mariners Academy vs Northern Tigers

2-0

5-0
Sun 18, Apr-06:30 - Australia New South Wales U20
Wollongong Wolves(U20) vs Blacktown City(U20)

0-1

0-1
Sun 18, Apr-09:00 - Australia New South Wales Women\\\'s Premier League
Blacktown Spartans Women\'s vs Macarthur Rams Women\'s

1-1

2-2
Sun 18, Apr-09:00 - Australia New South Wales Women\\\'s Premier League
Manly United Women\'s vs APIA Leichhardt Tigers Women\'s

0-1

1-2
Sun 18, Apr-09:00 - Australia New South Wales Women\\\'s Premier League
Illawarra Stingrays Women\'s vs Northern Tigers Women\'s

2-1

3-2
Sun 18, Apr-12:00 - Australia Queensland National Premier Leagues
Brisbane Olympic United FC vs Sunshine Coast Wanderers FC

0-0

0-0
Sun 18, Apr-12:15 - Australia Queensland National Premier Leagues
Brisbane Roar FC Am vs Capalaba

2-0

6-1
Sun 18, Apr-11:00 - Australia Queensland State League U23
Redlands United FC(U23) vs Brisbane Strikers(U23)

5-0

6-2
Sun 18, Apr-08:00 - Australia Queensland State League U23
Sunshine Coast FC(U23) vs Brisbane Wolves(U23)

0-2

0-3
Sun 18, Apr-09:00 - Australia Queensland State League U23
Western Pride(U23) vs Mitchelton(U23)

0-1

0-5
Sun 18, Apr-09:45 - Australia Queensland State League U23
Brisbane Olympic United FC(U23) vs Sunshine Coast Wanderers(U23)

1-0

4-1
Sun 18, Apr-10:00 - Australia Queensland State League U23
Brisbane Roar(U23) vs Capalaba(U23)

2-0

4-1
Sun 18, Apr-10:15 - Australia Queensland State Leagues
Sunshine Coast FC vs Brisbane Wolves

4-1

5-1
Sun 18, Apr-11:15 - Australia Queensland State Leagues
Western Pride vs Mitchelton

2-1

3-2
Sun 18, Apr-10:15 - Australia Queensland State Women\\\'s Premier League
Sunshine Coast Wanderers FC Women\'s vs Moreton Bay United Women\'s

2-1

5-3
Sun 18, Apr-07:00 - Australia Victorian Premier League U21
Melbourne Knights U21 vs Altona Magic U21

0-1

1-1
Sun 18, Apr-09:00 - Australia Victorian Women\\\'s Premier League
Senior NTC Women\'s vs FC Bulleen Lions Women\'s


3-1
Sun 18, Apr-12:30 - Austria Erste Division
SK Austria Klagenfurt vs Grazer AK

1-0

3-0
Sun 18, Apr-13:30 - Austria Erste Division
Rapid Wien B vs SV Horn

0-0

1-0
Sun 18, Apr-16:30 - Austrian Bundesliga
Red Bull Salzburg vs LASK Linz

0-0

2-0
Sun 18, Apr-16:30 - Austrian Bundesliga
Wolfsberger AC vs WSG Wattens

1-0

2-0
Sun 18, Apr-19:00 - Austrian Bundesliga
Rapid Wien vs Sturm Graz

0-0

0-0
Sun 18, Apr-13:00 - Austrian Frauen Bundesliga
SKV Altenmarkt Women\'s vs Wacker Innsbruck Women\'s

0-2

1-4
Sun 18, Apr-23:00 - Bahrain Division 2
Al Khaldiya vs Shabab Manama

0-0

2-1
Sun 18, Apr-17:00 - Belarus Pershaya Liga
Krumkachy Minsk vs Lokomotiv Gomel

1-0

1-0
Sun 18, Apr-15:00 - Belarus Pershaya Liga
FC Belshina Babruisk vs Volna Pinsk

0-1

0-2
Sun 18, Apr-19:00 - Belarus Pershaya Liga
Arsenal Dzyarzhynsk vs Shakhtyor Petrikov

1-0

2-0
Sun 18, Apr-17:00 - Belarus Premier League
FK Ruh Brest vs Smorgon FC

3-0

5-0
Sun 18, Apr-15:00 - Belarus Premier League
Dinamo Minsk vs FC Gomel

1-1

1-2
Sun 18, Apr-19:00 - Belarus Women\\\'s Premier League
Bobruichanka Bobruisk Women\'s vs Vitebsk Women\'s

1-0

3-2
Sun 18, Apr-19:00 - Belarus Women\\\'s Premier League
Dinamo-BGUFK Minsk Women\'s vs Neman Grodno Women\'s

1-0

2-0
Sun 18, Apr-19:59 - Belgian Jupiler League
St.-Truidense VV vs Anderlecht

0-0

0-1
Sun 18, Apr-19:59 - Belgian Jupiler League
Club Brugge vs Royal Excel Mouscron

0-0

4-2
Sun 18, Apr-19:59 - Belgian Jupiler League
Standard Liege vs Beerschot Wilrijk

1-0

3-0
Sun 18, Apr-19:59 - Belgian Jupiler League
KV Oostende vs Cercle Brugge

0-0

1-1
Sun 18, Apr-19:59 - Belgian Jupiler League
Zulte Waregem vs K.A.A. Gent

0-3

2-7
Sun 18, Apr-19:59 - Belgian Jupiler League
Kortrijk vs KV Mechelen

1-2

1-4
Sun 18, Apr-19:59 - Belgian Jupiler League
Oud Heverlee Leuven vs Red Star Waasland-Beveren

0-1

1-2
Sun 18, Apr-17:00 - Bosnia Premijer Liga
Olimpik Sarajevo vs Zrinjski Mostar

0-1

0-3
Sun 18, Apr-19:00 - Bosnia Premijer Liga
Radnik Bijeljina vs FK Zeljeznicar Sarajevo

0-1

1-1
Sun 18, Apr-21:00 - Bosnia Premijer Liga
NK Siroki Brijeg vs FK Velez Mostar

0-1

0-2
Sun 18, Apr-23:00 - Brasil Copa do Nordeste
Ceara vs Sampaio Correa (MA)

0-0

3-0
Sun 18, Apr-01:30 - Brasil Copa do Nordeste
Vitoria Salvador BA vs Altos/PI

1-1

2-1
Sun 18, Apr-03:00 - Brasil Women\\\'s Tournament
Sao Paulo Women\'s vs Gremio Women\'s


1-1
Sun 18, Apr-03:00 - Brasil Women\\\'s Tournament
Corinthians Paulista SP Women\'s vs Napoli Cacadorense SC Women\'s


3-0
Sun 18, Apr-03:00 - Brasil Women\\\'s Tournament
Internacional (RS) Women\'s vs Santos Women\'s


1-1
Sun 18, Apr-22:00 - Brasil Women\\\'s Tournament
CR Flamengo (RJ) Women\'s vs Minas ICESP/DF Women\'s


1-1
Sun 18, Apr-22:00 - Brasil Women\\\'s Tournament
Botafogo RJ Women\'s vs Bahia de Feira BA Women\'s

0-0

0-0
Sun 18, Apr-17:00 - Brazil Mato-grossense Division 1
OperArio(MT) vs Gremio Sorriso

1-1

2-1
Sun 18, Apr-17:00 - Brazil Mato-grossense Division 1
Luverdense vs Pocone MT

0-0

0-0
Sun 18, Apr-17:00 - Brazil Mato-grossense Division 1
Sinop MT vs Nova Mutum MT

1-0

1-2
Sun 18, Apr-17:00 - Brazil Mato-grossense Division 1
Acao MT vs Uniao Rondoniense MT

2-0

3-0
Sun 18, Apr-00:00 - Brazil Alagoano Division 1
Coruripe AL vs Murici

0-0

0-1
Sun 18, Apr-23:00 - Brazil Alagoano Division 1
CE Olhodaguense AL vs Agremiacao Sportiva Arapiraquense (ASA)

0-0

0-0
Sun 18, Apr-00:05 - Brazil Amazonense League
Manaus FC(AM) vs Princesa AM

0-0

0-0
Sun 18, Apr-22:00 - Brazil Brasiliense DF Division 1
Capital Brasilia vs Ceilandia DF

1-0

2-2
Sun 18, Apr-22:30 - Brazil Brasiliense DF Division 1
Santa Maria DF vs Brasiliense (DF)

0-2

0-4
Sun 18, Apr-23:00 - Brazil Campeonat Potiguar
America FC Natal RN vs ABC Natal/RN

1-0

1-0
Sun 18, Apr-23:00 - Brazil Campeonato Baiano Division
Esporte Clube Bahia vs Bahia de Feira BA

0-0

1-0
Sun 18, Apr-23:00 - Brazil Campeonato Baiano Division
Fluminense de Feira BA vs Doce Mel BA

1-1

1-2
Sun 18, Apr-23:00 - Brazil Campeonato Baiano Division
Alagoinhas Atletico BA vs Jacuipense BA

1-1

2-2
Sun 18, Apr-22:15 - Brazil Campeonato Carioca
Nova Iguacu vs Resende-RJ

2-0

4-2
Sun 18, Apr-22:15 - Brazil Campeonato Carioca
Bangu vs Volta Redonda

1-0

1-1
Sun 18, Apr-04:05 - Brazil Campeonato Carioca
Portuguesa RJ vs CR Flamengo (RJ)

2-0

2-2
Sun 18, Apr-23:00 - Brazil Campeonato Catarinense Division 1
Avai FC (SC) vs Hercilio Luz SC

0-0

2-0
Sun 18, Apr-23:00 - Brazil Campeonato Catarinense Division 1
Metropolitano SC vs Juventus SC

2-1

3-3
Sun 18, Apr-23:00 - Brazil Campeonato Catarinense Division 1
Joinville SC vs Brusque SC

0-0

0-0
Sun 18, Apr-23:00 - Brazil Campeonato Catarinense Division 1
Concordia SC vs Criciuma SC

0-0

0-0
Sun 18, Apr-23:00 - Brazil Campeonato Catarinense Division 1
Marcilio Dias SC vs Chapecoense SC

1-1

2-2
Sun 18, Apr-23:00 - Brazil Campeonato Catarinense Division 1
Prospera Criciuma vs Figueirense FC

0-0

1-0
Sun 18, Apr-23:00 - Brazil Campeonato Goiano Division
Vila Nova (GO) vs Aparecidense GO

1-0

2-1
Sun 18, Apr-23:00 - Brazil Campeonato Goiano Division
Itumbiara EC (GO) vs Anapolis FC

0-1

0-1
Sun 18, Apr-23:00 - Brazil Campeonato Goiano Division
Goianesia GO vs Goias

1-1

1-1
Sun 18, Apr-23:00 - Brazil Campeonato Goiano Division
Gremio Anapolis vs Jataiense

0-0

1-2
Sun 18, Apr-01:30 - Brazil Campeonato Goiano Division
Atletico Clube Goianiense vs CRAC (GO)

2-0

3-1
Sun 18, Apr-17:00 - Brazil Campeonato Mineiro Division 1
Uberlandia vs Tombense

0-1

1-1
Sun 18, Apr-23:00 - Brazil Campeonato Mineiro Division 1
Atletico Mineiro (MG) vs Boa Esporte Clube

1-1

2-1
Sun 18, Apr-23:00 - Brazil Campeonato Mineiro Division 1
Patrocinense MG vs URT MG

0-1

0-1
Sun 18, Apr-18:00 - Brazil Campeonato Mineiro Division 1
Pouso Alegre/MG vs Cruzeiro (MG)

1-0

1-0
Sun 18, Apr-00:30 - Brazil Campeonato Mineiro Division 1
America MG vs Coimbra MG

1-0

2-0
Sun 18, Apr-02:00 - Brazil Campeonato Mineiro Division 1
Caldense(MG) vs Athletic Club MG

0-0

0-0
Sun 18, Apr-23:00 - Brazil Campeonato Paraibano
Sao Paulo Crystal vs Campinense (PB)

1-0

2-1
Sun 18, Apr-03:00 - Brazil Campeonato Paulista
Bragantino vs Mirassol FC

1-1

2-1
Sun 18, Apr-05:15 - Brazil Campeonato Paulista
Gremio Novorizontino vs Ferroviaria SP

2-1

3-1
Sun 18, Apr-23:00 - Brazil Paraense Division 1 League
Ag. Maraba vs Remo Belem (PA)

1-1

1-1
Sun 18, Apr-23:00 - Brazil Paranaense League
Coritiba (PR) vs Toledo Colonia Work(TCW) PR

1-1

5-1
Sun 18, Apr-18:00 - Brazil Paranaense League
Parana vs Londrina (PR)

0-1

1-1
Sun 18, Apr-22:00 - Brazil Pernambucano League
Vitoria PE vs Central PE

0-1

1-3
Sun 18, Apr-23:00 - Brazil Pernambucano League
Clube Nautico Capibaribe vs Santa Cruz (PE)

2-0

2-1
Sun 18, Apr-23:00 - Brazil Pernambucano League
Salgueiros PE vs Retro/PE

1-0

1-0
Sun 18, Apr-23:00 - Brazil Pernambucano League
Afogados Ingazeira PE vs Vera Cruz PE

1-0

2-1
Sun 18, Apr-23:00 - Brazil Sergipano
Sergipe (CS) vs Dorense SE

1-0

1-1
Sun 18, Apr-19:30 - Bulgaria Premier
Tsarsko Selo vs CSKA Sofia

1-0

2-1
Sun 18, Apr-21:45 - Bulgaria Premier
Levski Sofia vs Ludogorets Razgrad

0-2

0-3
Sun 18, Apr-19:00 - Chile Primera Division
Cobresal vs Santiago Wanderers

1-0

2-1
Sun 18, Apr-23:00 - Chile Primera Division
Everton CD vs Colo Colo

0-0

0-2
Sun 18, Apr-02:00 - Chile Primera Division
O Higgins vs La Serena

0-0

0-0
Sun 18, Apr-04:30 - Chile Primera Division
Union La Calera vs Audax Italiano

1-0

1-1
Sun 18, Apr-17:00 - Club Friendly
Fredrikstad vs Ullensaker/Kisa IL

0-0

4-1
Sun 18, Apr-14:00 - Club Friendly
Bodo Glimt vs Tromso IL

1-0

1-1
Sun 18, Apr-14:00 - Club Friendly
Klubi 04 vs Honka Akatemia


2-1
Sun 18, Apr-17:30 - Club Friendly
PSM Makassar vs Persija Jakarta

0-0

0-0
Sun 18, Apr-18:00 - Club Friendly
HamKam vs Strommen

2-0

2-0
Sun 18, Apr-15:00 - Club Friendly
RoPS Rovaniemi vs AC Oulu

1-2

1-2
Sun 18, Apr-15:00 - Club Friendly
Sarpsborg 08 FF vs Stabaek

1-0

2-2
Sun 18, Apr-15:00 - Club Friendly
JIPPO vs LiePa

6-0

10-0
Sun 18, Apr-15:00 - Club Friendly
Asane Fotball Women\'s vs Sandviken Women\'s

0-1

1-3
Sun 18, Apr-16:00 - Club Friendly
Stromsgodset vs Lillestrom

1-2

2-3
Sun 18, Apr-00:00 - Colombia Copa Premier
Valledupar FC vs Atletico FC

1-0

3-0
Sun 18, Apr-00:30 - Colombia Copa Premier
Leones vs Cortulua

1-2

3-3
Sun 18, Apr-02:40 - Colombia Copa Premier
Atletico Huila vs Fortaleza F.C

0-0

3-0
Sun 18, Apr-06:00 - Costa Rica Division 2
Puntarenas vs Municipal San Ramon

1-0

2-1
Sun 18, Apr-03:00 - Costa Rica Primera Division
Perez Zeledon vs Limon FC

1-1

3-2
Sun 18, Apr-04:00 - Costa Rica Primera Division
Sporting San Jose vs Guadalupe FC

0-1

0-3
Sun 18, Apr-06:00 - Costa Rica Primera Division
Herediano vs Cartagines Deportiva SA

0-1

1-2
Sun 18, Apr-21:05 - Croatia - 1. Division
Dinamo Zagreb vs Istra 1961

1-0

1-0
Sun 18, Apr-18:00 - Cyprus 1 Division
AEL Limassol vs Apollon Limassol FC

0-1

1-2
Sun 18, Apr-20:30 - Cyprus 1 Division
Olympiakos Nicosia FC vs AEK Larnaca

0-1

2-1
Sun 18, Apr-17:00 - Cyprus 2 Division
Alki Oroklini vs Thoi Lakatamias

1-0

3-0
Sun 18, Apr-17:00 - Cyprus 2 Division
Omonia Psevda vs Akritas Chloraka

1-2

2-3
Sun 18, Apr-12:15 - Czech Republic 2. Liga
Viktoria Zizkov vs Usti nad Labem

1-0

1-0
Sun 18, Apr-17:00 - Czech Republic 2. Liga
FK Slavoj Vysehrad vs Prostejov

0-0

0-1
Sun 18, Apr-19:00 - Czech Republic 2. Liga
Hradec Kralove vs Fotbal Trinec

1-0

1-0
Sun 18, Apr-19:00 - Czech Republic 2. Liga
Vysocina Jihlava vs Dukla Praha

0-1

0-1
Sun 18, Apr-19:00 - Czech Republic 2. Liga
FK MAS Taborsko vs Blansko

1-0

1-0
Sun 18, Apr-19:00 - Czech Republic 2. Liga
FC Sellier & Bellot Vlasim vs SK Slovan Varnsdorf

0-0

0-0
Sun 18, Apr-18:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
Slovan Liberec vs Slavia Praha

0-0

0-1
Sun 18, Apr-20:30 - Czech Republic Gambrinus Liga
Sparta Praha vs Synot Slovacko

0-0

1-0
Sun 18, Apr-16:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
Brno vs Pardubice

0-1

1-2
Sun 18, Apr-16:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
FC Fastav Zlin vs FK Pribram

0-0

0-1
Sun 18, Apr-16:00 - Czech Republic Gambrinus Liga Women\\\'s
Synot Slovacko Women\'s vs Slovan Liberec Women\'s

0-0

1-0
Sun 18, Apr-19:59 - Danish SAS Ligaen
Brondby vs Aarhus AGF

1-2

2-2
Sun 18, Apr-18:00 - Danish SAS Ligaen
FC Kobenhavn vs FC Nordsjaelland

1-1

2-2
Sun 18, Apr-16:00 - Danish SAS Ligaen
Odense BK vs Sonderjyske

1-0

1-1
Sun 18, Apr-16:00 - Danish SAS Ligaen
AC Horsens vs Lyngby

0-1

1-3
Sun 18, Apr-16:00 - Denmark - 1. Division
Fredericia vs Helsingor

2-0

2-0
Sun 18, Apr-15:00 - Denmark - 2. Division Groupe A
Thisted FC vs Brabrand IF

0-2

0-2
Sun 18, Apr-15:00 - Denmark - 2. Division Groupe B
AB Gladsaxe vs Vanlose IF

1-0

2-1
Sun 18, Apr-15:00 - Denmark - 2. Division Groupe B
Naestved vs FA 2000

0-0

0-0
Sun 18, Apr-15:00 - Denmark - 2. Division Groupe B
Slagelse B&I vs Bronshoj

2-0

2-1
Sun 18, Apr-14:30 - Denmark Woman\\\'s League Divison 1
Aarhus 1900 Women\'s vs Vildbjerg SF Women\'s

0-1

0-1
Sun 18, Apr-14:30 - Denmark Woman\\\'s League Divison 1
Frederiksberg Boldklub Women\'s vs Osterbro IF Woman\'s

0-0

0-3
Sun 18, Apr-16:00 - Denmark Woman\\\'s League Divison 1
IF Lyseng Women\'s vs Fortuna Hjorring B Women\'s

3-0

6-0
Sun 18, Apr-15:00 - Denmark Youth U19
Nordsjaelland (U19) vs Aalborg BK(U19)

3-0

4-1
Sun 18, Apr-22:00 - Ecuador Copa Pilsener A
Deportivo Cuenca vs Universidad Catolica Quito

0-0

0-1
Sun 18, Apr-00:00 - Ecuador Copa Pilsener A
Macara vs Orense SC

0-0

1-0
Sun 18, Apr-02:30 - Ecuador Copa Pilsener A
Sociedad Deportiva Aucas vs Olmedo Riobamba

0-1

1-3
Sun 18, Apr-05:00 - Ecuador Copa Pilsener A
Guayaquil City F.C. vs Liga Deportiva Universitaria

2-1

2-2
Sun 18, Apr-23:30 - Egypt Premier League
Zamalek vs Al Ahly SC

1-2

1-2
Sun 18, Apr-04:00 - El Salvador Primera Division
CD Chalatenango vs Sonsonate

2-0

2-1
Sun 18, Apr-05:15 - El Salvador Primera Division
Alianza San Salvador vs Jocoro FC

1-0

4-0
Sun 18, Apr-05:15 - El Salvador Primera Division
Isidro Metapan vs Aguila

1-0

1-1
Sun 18, Apr-21:30 - England FA Cup
Leicester City vs Southampton

0-0

1-0
Sun 18, Apr-16:00 - England FA Women\\\'s Cup
West Ham United Women\'s vs Chichester City Women\'s

7-0

11-0
Sun 18, Apr-17:00 - England FA Women\\\'s Cup
Arsenal Women\'s vs Gillingham Women\'s

6-0

10-0
Sun 18, Apr-17:00 - England FA Women\\\'s Cup
Everton FC Women\'s vs Durham Wildcats Women\'s

0-0

2-1
Sun 18, Apr-17:00 - England FA Women\\\'s Cup
Leicester City Women\'s vs Liverpool Women\'s

0-0

1-0
Sun 18, Apr-17:00 - England FA Women\\\'s Cup
Middlesbrough Women\'s vs Sheffield United Women\'s

0-4

0-9
Sun 18, Apr-17:00 - England FA Women\\\'s Cup
Brighton & H.A. Women\'s vs Bristol City Women\'s

0-0

1-0
Sun 18, Apr-17:00 - England FA Women\\\'s Cup
Crystal Palace Women\'s vs London Bees Women\'s

3-0

3-0
Sun 18, Apr-17:00 - England FA Women\\\'s Cup
Lewes Women\'s vs Southampton Women\'s

0-1

1-2
Sun 18, Apr-17:00 - England FA Women\\\'s Cup
Reading Women\'s vs Tottenham Hotspur Women\'s

1-1

2-2
Sun 18, Apr-17:00 - England FA Women\\\'s Cup
Oxford United Women\'s vs Charlton Athletic Women\'s

1-1

1-1
Sun 18, Apr-17:00 - England FA Women\\\'s Cup
Huddersfield Town Women\'s vs Derby County Women\'s

1-1

3-2
Sun 18, Apr-17:00 - England FA Women\\\'s Cup
Burnley Women\'s vs Manchester United Women\'s

0-4

0-6
Sun 18, Apr-18:00 - England FA Women\\\'s Cup
Wolves Women\'s vs Blackburn Rovers Women\'s

1-2

2-5
Sun 18, Apr-15:30 - England FA Women\\\'s Cup
Birmingham Women\'s vs Coventry Women\'s

1-0

5-1
Sun 18, Apr-18:00 - England The Championship
Coventry vs Barnsley

1-0

2-0
Sun 18, Apr-15:00 - England The Championship
Rotherham United vs Birmingham

0-0

0-1
Sun 18, Apr-16:00 - England U23 Premier League
Tottenham Hotspur(U23) vs Chelsea(U23)

1-2

1-4
Sun 18, Apr-15:00 - England U23 Premier League 2
Crewe Alexandra U23 vs Watford U23

1-1

1-5
Sun 18, Apr-19:00 - English Premier League
Manchester United vs Burnley

0-0

3-1
Sun 18, Apr-16:30 - English Premier League
Arsenal vs Fulham

0-0

1-1
Sun 18, Apr-19:59 - Estonia Meistri Liiga
Nomme Kalju vs Parnu JK Vaprus

0-0

0-1
Sun 18, Apr-16:00 - Estonia Meistri Liiga
Tallinna Levadia vs Paide Linnameeskond

0-4

0-4
Sun 18, Apr-17:00 - Faroe Islands Cup
B71 Sandoy vs Undrid FF Torshavn

0-1

2-1
Sun 18, Apr-17:00 - Faroe Islands Cup
TB/FCS/Royn vs HB Torshavn

0-0

0-2
Sun 18, Apr-18:00 - Faroe Islands Cup
B36 Torshavn vs AB Argir

3-0

6-0
Sun 18, Apr-18:00 - Faroe Islands Cup
Toftir B68 vs EB Streymur

0-1

1-2
Sun 18, Apr-18:00 - Faroe Islands Cup
Vikingur Gota vs Skala IF

2-0

2-0
Sun 18, Apr-18:00 - Faroe Islands Cup
IF Fuglafjordur vs FC Suduroy

2-0

3-0
Sun 18, Apr-18:00 - Faroe Islands Cup
07 Vestur Sorvagur vs FC Hoyvik

2-0

3-0
Sun 18, Apr-17:00 - Finland Women\\\'s Premier League
Honka Women\'s vs Ilves Tampere Women\'s

0-1

2-2
Sun 18, Apr-19:05 - French Le Championnat Ligue 1
Bordeaux vs AS Monaco

0-1

0-3
Sun 18, Apr-17:00 - French Le Championnat Ligue 1
Stade Brestois vs RC Lens

1-0

1-1
Sun 18, Apr-17:00 - French Le Championnat Ligue 1
Dijon vs OGC Nice

0-0

2-0
Sun 18, Apr-17:00 - French Le Championnat Ligue 1
Stade de Reims vs FC Metz

0-0

0-0
Sun 18, Apr-17:00 - French Le Championnat Ligue 1
Nimes vs Strasbourg

0-0

1-1
Sun 18, Apr-23:00 - French Le Championnat Ligue 1
Nantes vs Lyonnais

0-2

1-2
Sun 18, Apr-15:00 - French Le Championnat Ligue 1
Paris Saint-Germain vs AS Saint-Etienne

0-0

3-2
Sun 18, Apr-14:30 - Futsal Spain Division De Honor
Ribera Navarra Futsal vs Movistar Inter Futsal

2-2

5-4
Sun 18, Apr-19:00 - Futsal Spain Division De Honor
F.C.Barcelona Futsal vs Levante Futsal

4-2

6-3
Sun 18, Apr-13:00 - Georgia Cup
FC Zestafoni vs Aragvi Dusheti

0-1

1-2
Sun 18, Apr-17:00 - German 3. Liga
SV Wehen Wiesbaden vs SpVgg Unterhaching

1-0

1-0
Sun 18, Apr-15:00 - German 3. Liga
FC Ingolstadt 04 vs SV Meppen

0-0

0-0
Sun 18, Apr-16:00 - German 3. Liga
SV Waldhof Mannheim vs VfB Lubeck

3-1

3-2
Sun 18, Apr-17:30 - German Bundesliga
Borussia Dortmund vs Werder Bremen

3-1

4-1
Sun 18, Apr-15:30 - German Bundesliga 2
VfL Bochum vs Hannover 96

2-1

4-3
Sun 18, Apr-15:30 - German Bundesliga 2
SSV Jahn Regensburg vs 1. FC Heidenheim 1846

0-2

0-3
Sun 18, Apr-15:30 - German Bundesliga 2
VfL Osnabruck vs Fortuna Dusseldorf

0-1

0-3
Sun 18, Apr-16:00 - German Frauen Bundesliga
Wolfsburg Women\'s vs SC Freiburg Women\'s

2-1

3-2
Sun 18, Apr-16:00 - German Frauen Bundesliga
Turbine Potsdam Women\'s vs Duisburg Women\'s

1-0

1-0
Sun 18, Apr-16:00 - German Frauen Bundesliga
Werder Bremen Women\'s vs Bayer Leverkusen Women\'s

2-0

2-1
Sun 18, Apr-16:00 - German Frauen Bundesliga
SG Essen-Schonebeck Women\'s vs SV Meppen Women\'s

0-1

3-1
Sun 18, Apr-16:00 - German Frauen Bundesliga
Eintracht Frankfurt Women\'s vs SC Sand Women\'s

2-0

4-0
Sun 18, Apr-16:00 - Germany - Regionalliga West
RW Oberhausen vs Dortmund(Am)

0-1

0-1
Sun 18, Apr-13:00 - Germany Women Division 2
Bayern Munich Women\'s B vs FFC Frankfurt B Women\'s

1-0

2-0
Sun 18, Apr-16:00 - Germany Women Division 2
FC Gutersloh Women\'s vs Heidenauer SV Women\'s


3-1
Sun 18, Apr-16:00 - Germany Women Division 2
Andernach Women\'s vs Koln Women\'s


1-3
Sun 18, Apr-16:00 - Germany Women Division 2
Carl Zeiss Jena Women\'s vs RB Leipzig Women\'s


3-1
Sun 18, Apr-22:00 - Ghana Premier League
Accra Hearts of Oak vs Inter Allies

1-0

1-0
Sun 18, Apr-19:00 - Ghana Premier League
Medeama SC vs Legon Cities

1-0

2-1
Sun 18, Apr-19:00 - Ghana Premier League
Berekum Chelsea vs Ebusua Dwarfs

0-1

2-1
Sun 18, Apr-19:00 - Ghana Premier League
Bechem United vs Aduana Stars

3-0

4-0
Sun 18, Apr-19:00 - Ghana Premier League
Techiman Eleven Wonders vs Liberty Professionals

0-0

0-1
Sun 18, Apr-20:30 - Gibraltar Premier Divisio
Europa Point FC vs College 1975

0-2

0-6
Sun 18, Apr-16:00 - Greece Football League
Kavala FC vs AEP Kozani

4-0

5-1
Sun 18, Apr-16:00 - Greece Football League
Olympiakos Volos vs Panserraikos

0-0

0-1
Sun 18, Apr-16:00 - Greece Football League
Pierikos vs Triglia

0-0

2-0
Sun 18, Apr-16:00 - Greece Football League
Veria FC vs Thesprotos

2-0

3-1
Sun 18, Apr-16:00 - Greece Football League
Ialysos vs AO Episkopis Rethymno

1-0

1-0
Sun 18, Apr-16:00 - Greece Football League
Almopos vs Apollon Pontou

1-1

4-1
Sun 18, Apr-16:00 - Greece Football League
Asteras Vlachioti vs Kallithea

0-1

1-2
Sun 18, Apr-15:00 - Greece Football League
Santorini 2020 vs Aspropyrgos Enosis

0-0

0-0
Sun 18, Apr-15:30 - Greece Football League
AS Rodos vs Egaleo

0-0

1-0
Sun 18, Apr-16:00 - Greece Super League 1
Panathinaikos vs Aris Salonica

1-0

1-2
Sun 18, Apr-18:15 - Greece Super League 1
AEK Athens vs Asteras Tripolis

1-1

3-1
Sun 18, Apr-20:30 - Greece Super League 1
PAOK Saloniki vs Olympiakos Piraeus

0-0

2-0
Sun 18, Apr-15:00 - Greece Super League 2
Chania Kissamikos vs Apollon Larissas

2-1

2-1
Sun 18, Apr-15:45 - Greece Super League 2
Panachaiki vs Ergotelis

1-1

1-1
Sun 18, Apr-15:45 - Greece Super League 2
Giorgos Karaiskakis vs Doxa Dramas

0-0

1-1
Sun 18, Apr-22:00 - Guatemala Liga Nacional
CD Malacateco vs Deportivo Achuapa

1-0

1-0
Sun 18, Apr-01:00 - Guatemala Liga Nacional
Santa Lucia Cotzumalguapa vs Coban Imperial

1-0

1-1
Sun 18, Apr-04:00 - Guatemala Liga Nacional
Club Comunicaciones vs Deportivo Sanarate

1-0

3-0
Sun 18, Apr-21:30 - Guatemala Liga Nacional
Antigua GFC vs CSD Municipal

1-1

1-1
Sun 18, Apr-01:15 - Honduras Liga Nacional
Real Sociedad Tocoa vs Marathon

1-1

1-1
Sun 18, Apr-02:00 - Honduras Liga Nacional
UPNFM vs Platense

0-0

0-0
Sun 18, Apr-03:00 - Honduras Liga Nacional
Real de Minas vs CD Vida

1-1

2-2
Sun 18, Apr-05:15 - Honduras Liga Nacional
Honduras Progreso vs CD Olimpia

0-3

0-5
Sun 18, Apr-06:00 - Honduras Liga Nacional
CD Motagua vs Real Espana

0-0

1-0
Sun 18, Apr-11:30 - HongKong 1st Division League
South China vs Hoi King SA

2-1

2-1
Sun 18, Apr-11:30 - HongKong 1st Division League
Yuen Long District SA vs Dreams Metro Gallery

1-1

3-3
Sun 18, Apr-11:30 - HongKong 1st Division League
North District vs Eastern District SA

0-0

0-0
Sun 18, Apr-11:30 - HongKong 1st Division League
Wong Tai Sin vs Hong Kong FC

0-4

0-6
Sun 18, Apr-11:30 - HongKong 1st Division League
Central & Western vs Citizen AA

0-1

1-2
Sun 18, Apr-09:30 - HongKong 1st Division League
Sham Shui Po vs Shatin SA

1-0

2-1
Sun 18, Apr-11:00 - HongKong Premier League
Hong Kong Rangers FC vs Southern District

0-1

1-2
Sun 18, Apr-13:30 - HongKong Premier League
Hong Kong Pegasus FC vs Resources Capital FC

1-1

3-2
Sun 18, Apr-19:00 - Hungary NB ?
DEAC vs FC Ajka

0-0

0-1
Sun 18, Apr-22:00 - Hungary NB ?
ETO Gyori FC vs Debreceni VSC

0-2

2-4
Sun 18, Apr-19:00 - Hungary NB ?
Nyiregyhaza Spartacus FC vs BFC Siofok

1-1

1-2
Sun 18, Apr-19:00 - Hungary NB ?
Kaposvari Rakoczi vs Vasas SC

0-2

1-2
Sun 18, Apr-19:00 - Hungary NB ?
Pecsi MFC vs Szegedi AK

0-0

1-1
Sun 18, Apr-19:00 - Hungary NB ?
Bekescsaba vs Szombathelyi Haladas

0-0

1-2
Sun 18, Apr-19:00 - Hungary NB ?
Soroksar vs Gyirmot SE

0-1

0-1
Sun 18, Apr-19:00 - Hungary NB ?
Budaorsi SC vs Kazincbarcika

0-0

3-2
Sun 18, Apr-19:00 - Hungary NB ?
Csakvari TK vs Szentlorinc SE

0-1

1-2
Sun 18, Apr-19:00 - Hungary NB ?
Dorogi FC vs Szolnoki MAV FC

1-1

1-1
Sun 18, Apr-19:30 - Hungary NB1
Budapest Honved vs MOL Fehervar FC

2-1

2-3
Sun 18, Apr-17:15 - Hungary NB1
Puskas Akademia vs MTK Budapest FC

2-0

3-0
Sun 18, Apr-17:00 - Hungary Women\\\'s Division 1 League
Astra Hungary Women\'s vs Ferencvarosi TC Women\'s

1-1

1-5
Sun 18, Apr-22:00 - Iraqi League
Al Zawraa vs Al Minaa Basra

1-1

1-1
Sun 18, Apr-17:00 - Iraqi League
Baghdad vs Alsinaat Alkahrabaiya

2-1

2-1
Sun 18, Apr-21:30 - Israel Premier League
Maccabi Tel Aviv vs F.C. Ashdod

0-0

1-1
Sun 18, Apr-19:59 - Israel Premier League
Hapoel Hadera vs Hapoel Haifa

1-0

3-0
Sun 18, Apr-18:00 - Israel State League
Maccabi Herzliya vs FC Ironi Or Yehuda

1-1

3-1
Sun 18, Apr-21:30 - Israel Women 1st National
Maccabi Emek Hefer Women\'s vs Hapoel Raanana Women\'s

1-2

1-5
Sun 18, Apr-21:45 - Israel Women 1st National
Bnot Netanya Women\'s vs Ironi Ramat Hasharon Women\'s

1-0

2-1
Sun 18, Apr-21:00 - Israel Women 1st National
Maccabi Holon FC Women\'s vs AS Tel Aviv University Women\'s


0-3
Sun 18, Apr-21:00 - Israel Women 1st National
Hapoel Beer Sheva Women\'s vs Maccabi Kiryat Gat Women\'s

0-0

1-4
Sun 18, Apr-12:30 - Italian Campionato Primavera
Genoa Youth vs Inter Milan Youth

1-0

1-1
Sun 18, Apr-12:30 - Italian Campionato Primavera
Empoli Youth vs Sampdoria Youth

1-1

2-2
Sun 18, Apr-17:00 - Italian Campionato Primavera
Lazio Youth vs Sassuolo Calcio Youth

1-1

3-3
Sun 18, Apr-14:30 - Italian Campionato Primavera
Cagliari Youth vs Fiorentina Youth

2-1

5-1
Sun 18, Apr-22:45 - Italian Serie A
Napoli vs Inter Milan

1-0

1-1
Sun 18, Apr-19:59 - Italian Serie A
Torino vs AS Roma

0-1

3-1
Sun 18, Apr-17:00 - Italian Serie A
Lazio vs Benevento

3-1

5-3
Sun 18, Apr-17:00 - Italian Serie A
Bologna vs Spezia

2-1

4-1
Sun 18, Apr-17:00 - Italian Serie A
Atalanta vs Juventus

0-0

1-0
Sun 18, Apr-14:30 - Italian Serie A
AC Milan vs Genoa

1-1

2-1
Sun 18, Apr-17:00 - Italian Women Division 1
San Marino Academy Women\'s vs Hellas Verona Women\'s

0-1

0-2
Sun 18, Apr-14:30 - Italian Women Division 1
AC Milan Women\'s vs Napoli Women\'s

3-0

4-0
Sun 18, Apr-14:30 - Italian Women Division 1
US Sassuolo Calcio Women\'s vs Juventus Women\'s

0-1

0-3
Sun 18, Apr-19:30 - Italy C1A
Piacenza vs Albinoleffe

0-2

1-3
Sun 18, Apr-19:30 - Italy C1A
Livorno vs Como

1-0

1-2
Sun 18, Apr-19:30 - Italy C1A
Grosseto vs Pro Sesto

1-1

2-1
Sun 18, Apr-19:30 - Italy C1A
Renate AC vs Juventus(U23)

1-1

2-1
Sun 18, Apr-22:30 - Italy C1A
Novara Calcio vs Pistoiese

3-0

3-2
Sun 18, Apr-22:30 - Italy C1A
Carrarese vs Lucchese

1-0

3-1
Sun 18, Apr-22:30 - Italy C1A
Alessandria vs US Pergolettese

1-0

1-0
Sun 18, Apr-22:30 - Italy C1A
Giana Erminio vs Pro Patria

1-0

1-1
Sun 18, Apr-17:00 - Italy C1A
Calcio Lecco vs Olbia

0-0

1-1
Sun 18, Apr-19:30 - Italy C1B
Modena vs Padova

1-0

3-0
Sun 18, Apr-19:30 - Italy C1B
FeralpiSalo vs Carpi

4-0

6-1
Sun 18, Apr-22:30 - Italy C1B
Cesena vs Imolese

0-0

0-2
Sun 18, Apr-22:30 - Italy C1B
Vis Pesaro vs Fermana

0-0

1-1
Sun 18, Apr-17:00 - Italy C1B
Gubbio vs Mantova

0-0

0-0
Sun 18, Apr-17:00 - Italy C1B
USD Virtus Verona vs Sambenedettese

0-0

0-1
Sun 18, Apr-17:00 - Italy C1B
Matelica vs Alma Juventus Fano

0-0

0-0
Sun 18, Apr-17:00 - Italy C1B
Legnago Salus vs Arezzo

1-0

1-1
Sun 18, Apr-19:30 - Italy C1C
Teramo vs A.S. Bisceglie Calcio 1913

1-0

2-0
Sun 18, Apr-19:30 - Italy C1C
S.S.D. Potenza Calcio vs S.S. Monopoli 1966

2-0

2-1
Sun 18, Apr-17:00 - Italy C1C
FC Bari 1908 vs Palermo

0-1

2-2
Sun 18, Apr-17:00 - Italy C1C
Foggia vs Paganese Calcio 1926

0-0

0-1
Sun 18, Apr-17:00 - Italy C1C
Virtus Francavilla vs A.S. Viterbese Castrense

0-0

0-0
Sun 18, Apr-14:30 - Italy C1C
U.S. Catanzaro 1929 vs Catania

0-0

2-0
Sun 18, Apr-14:30 - Italy C1C
Casertana F.C. vs Juve Stabia

0-2

2-3
Sun 18, Apr-17:00 - Italy Serie D
Robur Siena S.S.D. vs Lornano Badesse


2-2
Sun 18, Apr-17:00 - Italy Serie D
ACR Messina vs Biancavilla


3-1
Sun 18, Apr-17:00 - Italy Serie D
Prato vs Sasso Marconi

1-1

2-2
Sun 18, Apr-17:00 - Italy Serie D
Sangiovannese vs Scandicci

1-0

2-1
Sun 18, Apr-17:00 - Italy Serie D
Forli FC vs Ghivizzano Borgo Mozzano


2-3
Sun 18, Apr-17:00 - Italy Serie D
Castelnuovo G vs Cynthi Albalonga


3-3
Sun 18, Apr-17:00 - Italy Serie D
S.S.D. Citta di Brindisi vs FC Francavilla


1-2
Sun 18, Apr-17:00 - Italy Serie D
Virtus Ciserano Bergamo vs ASD Cavenago Fanfulla


2-3
Sun 18, Apr-17:00 - Italy Serie D
Aprilia vs Recanatese

0-3

0-5
Sun 18, Apr-17:00 - Italy Serie D
US Caratese vs Vado FC


1-2
Sun 18, Apr-17:00 - Italy Serie D
Montebelluna vs AC Trento


0-1
Sun 18, Apr-17:00 - Italy Serie D
A.S.D. Bra vs Castellanzese


4-0
Sun 18, Apr-17:00 - Italy Serie D
FC Savoia 1908 vs Giugliano


2-0
Sun 18, Apr-17:00 - Italy Serie D
Trastevere Calcio vs L\'Aquila


2-2
Sun 18, Apr-17:00 - Italy Serie D
AC Mestre vs Union Feltre

0-0

0-0
Sun 18, Apr-17:00 - Italy Serie D
US Seregno vs Caravaggio

2-0

2-0
Sun 18, Apr-17:00 - Italy Serie D
SC Caronnese vs Sanremese


3-1
Sun 18, Apr-17:00 - Italy Serie D
Pineto vs FC Rieti


2-0
Sun 18, Apr-17:00 - Italy Serie D
ACD Nardo vs Portici


3-0
Sun 18, Apr-17:00 - Italy Serie D
Ostia Mare vs Savoia Montespaccato


3-1
Sun 18, Apr-17:00 - Italy Serie D
Nuova Monterosi vs Insieme Formia

0-0

0-0
Sun 18, Apr-17:00 - Italy Serie D
Borgosesia vs ACSD Saluzzo


1-1
Sun 18, Apr-17:00 - Italy Serie D
Seravezza vs Correggese Calcio

0-0

0-0
Sun 18, Apr-17:00 - Italy Serie D
Aglianese vs SCD Progresso Calcio


4-2
Sun 18, Apr-17:00 - Italy Serie D
US Corticella vs Sammaurese


2-3
Sun 18, Apr-17:00 - Italy Serie D
ASD Manzanese vs AC Este


2-0
Sun 18, Apr-17:00 - Italy Serie D
ASD Pro Livorno vs Mezzolara


0-1
Sun 18, Apr-17:00 - Italy Serie D
Real Calepina vs US Breno


1-0
Sun 18, Apr-08:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 1
Nippon Sport Science University Women\'s vs Cerezo Osaka Sakai Women\'s

0-0

1-0
Sun 18, Apr-08:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 1
AS Harima ALBION Women\'s vs Ehime FC Women\'s

0-0

0-1
Sun 18, Apr-09:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 1
Setagaya Sfida Women\'s vs Spring Yokohama FC Seagulls Women\'s

0-0

1-2
Sun 18, Apr-09:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 1
NGU Nagoya Women\'s vs IGA Kunoichi Women\'s

0-2

0-2
Sun 18, Apr-07:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 2
Fukuoka J. Anclas Women\'s vs Norddea Hokkaido Women\'s

0-2

0-3
Sun 18, Apr-07:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 2
Yunogo Belle Women\'s vs Shizuoka Sangyo University Women\'s

0-3

1-4
Sun 18, Apr-08:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 2
Kibi International University Women\'s vs Tsukuba FC Women\'s

1-1

1-2
Sun 18, Apr-08:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 2
Bunnies Gunma White Star Women\'s vs JFA Academy Fukushima Women\'s

0-0

1-1
Sun 18, Apr-10:00 - Japanese J-League Division 1
Nagoya Grampus Eight vs Sagan Tosu

0-2

1-2
Sun 18, Apr-10:00 - Japanese J-League Division 1
Cerezo Osaka vs Urawa Red Diamonds

0-0

1-0
Sun 18, Apr-12:00 - Japanese J-League Division 1
Gamba Osaka vs Shimizu S-Pulse

0-0

0-0
Sun 18, Apr-09:00 - Japanese J-League Division 1
Kawasaki Frontale vs Sanfrecce Hiroshima

1-0

1-1
Sun 18, Apr-08:00 - Japanese League Division 2
SC Sagamihara vs Jubilo Iwata

1-1

1-2
Sun 18, Apr-23:30 - Jordan Professional Premier League
Sahab SC vs Ma\'an SC

1-0

1-1
Sun 18, Apr-17:00 - Kazakhstan Super League
Kaisar Kyzylorda vs FK Atyrau

1-0

1-1
Sun 18, Apr-13:00 - Kazakhstan Super League
Taraz vs FC Akzhayik

0-0

1-0
Sun 18, Apr-14:00 - Kazakhstan Super League
FC Astana vs Kyzylzhar Petropavlovsk

1-1

3-1
Sun 18, Apr-09:00 - Korea K3 League
Hwaseong FC vs Pyeongtaek Citizen

0-0

1-0
Sun 18, Apr-10:00 - Korea K3 League
Gimhae City FC vs Paju Citizen FC

0-1

0-1
Sun 18, Apr-09:00 - Korea K4 League
Goyang Citizen vs Seoul Nowon United

0-1

1-3
Sun 18, Apr-09:00 - Korea K4 League
Chuncheon Citizen vs Seoul Jungnang FC

0-1

0-2
Sun 18, Apr-10:00 - Korea K4 League
Geoje Citizen vs Dangjin Citizen

0-0

0-2
Sun 18, Apr-11:30 - Korea League 1
Jeonbuk Hyundai Motors vs Seongnam FC

0-0

1-0
Sun 18, Apr-09:00 - Korea League 1
Suwon Samsung Bluewings vs Ulsan Hyundai FC

1-0

3-0
Sun 18, Apr-11:00 - Korea League 2
Jeonnam Dragons vs Gimcheon Sangmu FC

0-0

2-1
Sun 18, Apr-08:30 - Korea League 2
FC Anyang vs Chungnam Asan FC

1-0

2-1
Sun 18, Apr-17:00 - Kosovo Super League
KF Trepca \'89 vs KF Drita Gjilan

0-0

0-1
Sun 18, Apr-17:00 - Kosovo Super League
KF Feronikeli vs Ballkani

0-1

0-2
Sun 18, Apr-18:00 - Latvia - 1. Division
FK Ventspils vs FK Liepaja

0-1

0-1
Sun 18, Apr-15:00 - Latvia - 1. Division
Metta/LU Riga vs Rigas Futbola skola

1-2

3-3
Sun 18, Apr-17:05 - Lebanese League
Al-Ansar(LIB) vs Shabab Al-Sahel

1-0

2-0
Sun 18, Apr-17:05 - Lebanese League
Al Safa Beirut vs Al-Ahed

2-1

3-3
Sun 18, Apr-17:05 - Lebanese League
Al Akhaahli Alay vs Nejmeh Club

0-0

0-0
Sun 18, Apr-18:00 - Lithuania - 2. Division
FK Panevezys II vs Vilnius BFA

2-2

6-3
Sun 18, Apr-16:00 - Lithuania - 2. Division
Suduva B vs Banga Gargzdai B

0-2

0-2
Sun 18, Apr-18:00 - Luxembourg National Division
F91 Dudelange vs US Mondorf-les-Bains

1-0

3-0
Sun 18, Apr-18:00 - Luxembourg National Division
Union Titus Petange vs Swift Hesperange

0-1

0-1
Sun 18, Apr-18:00 - Luxembourg National Division
Progres Niederkorn vs Fola Esch

1-0

1-1
Sun 18, Apr-18:00 - Luxembourg National Division
UNA Strassen vs Etzella Ettelbruck

1-0

1-1
Sun 18, Apr-17:00 - Macao Division 1
PSP Macau vs Casa De Portugal

0-0

0-0
Sun 18, Apr-15:00 - Macao Division 1
Windsor Arch Ka I vs Chao Pak Kei

2-5

2-7
Sun 18, Apr-18:00 - Malaysia Premier League
Selangor FA B vs Kuching FA

0-1

1-1
Sun 18, Apr-18:00 - Malaysia Premier League
Kelantan FA vs Negeri Sembilan Matrix

0-1

1-2
Sun 18, Apr-18:00 - Malaysia Super League
Melaka United vs Selangor FA

1-0

2-3
Sun 18, Apr-18:00 - Malaysia Super League
Petaling Jaya City vs Pulau Penang FA

1-0

1-1
Sun 18, Apr-02:00 - Mexico Primera Division
Atletico San Luis vs Puebla

0-1

1-4
Sun 18, Apr-04:00 - Mexico Primera Division
Chivas Guadalajara vs Club Tijuana

0-0

2-0
Sun 18, Apr-06:05 - Mexico Primera Division
Club America vs Cruz Azul

1-0

1-1
Sun 18, Apr-21:00 - Mexico Primera Division
Pumas UNAM vs Tigres UANL

0-0

0-0
Sun 18, Apr-19:59 - Mexico Youth U20
Santos Laguna U20 vs Deportivo Toluca Mexiquense U20


2-2
Sun 18, Apr-18:00 - Mexico Youth U20
Pumas UNAM U20 vs Tigres UANL(U20)


2-4
Sun 18, Apr-18:00 - Mexico Youth U20
Monterrey U20 vs Pachuca U20


2-1
Sun 18, Apr-18:00 - Montenegro Division 2
Jedinstvo Bijelo Polje vs OFK Igalo

1-0

3-1
Sun 18, Apr-18:00 - Montenegro Division 2
FK Berane vs Bokelj Kotor

0-0

1-1
Sun 18, Apr-18:00 - Montenegro Division 2
FK Grbalj Radanovici vs FK Mornar

0-1

1-2
Sun 18, Apr-18:00 - Montenegro Division 2
FK Kom vs FK Drezga

1-1

1-2
Sun 18, Apr-18:00 - Montenegro Division 2
Arsenal Tivat vs FK Ibar Rozaje

0-0

1-0
Sun 18, Apr-19:59 - Morocco Division 2
TAS de Casablanca vs Olympique Club de Khouribga

1-0

2-1
Sun 18, Apr-19:59 - Morocco Division 2
Stade Marocain du Rabat vs Ittihad Khemisset


1-2
Sun 18, Apr-19:59 - Morocco Division 2
Raja Beni Mellal vs UTS Union Touarga Sport Rabat

0-1

0-1
Sun 18, Apr-02:00 - Morocco Division 2
Kawkab Marrakech vs Chabab Ben Guerir

0-0

1-1
Sun 18, Apr-02:00 - Morocco Division 2
Wydad Fes vs Racing Casablanca

1-0

1-0
Sun 18, Apr-02:00 - Morocco Division 2
Olympique Dcheira vs JS Soualem

0-0

1-2
Sun 18, Apr-02:00 - Morocco Super League
Olympique de Safi vs Rapide Oued Zem

2-1

2-1
Sun 18, Apr-02:00 - Morocco Super League
FUS Fath Union Sportive Rabat vs Renaissance Zmamra

1-1

1-2
Sun 18, Apr-06:30 - New Zealand Central Leagues
Western Suburbs vs North Wellington

3-0

4-0
Sun 18, Apr-05:00 - Nicaragua Primera Division
Diriangen vs Walter Ferretti

1-0

1-1
Sun 18, Apr-05:00 - Nicaragua Primera Division
Deportivo Ocotal vs Real Madriz

0-1

1-1
Sun 18, Apr-15:00 - North Macedonia Prva liga
Belasica Strumica vs FK Shkendija

0-2

0-3
Sun 18, Apr-15:00 - North Macedonia Prva liga
Rabotnichki vs FK Makedonija Gjorce Petrov

2-2

2-2
Sun 18, Apr-15:00 - North Macedonia Prva liga
Borec Veles vs FK Shkupi

0-0

0-1
Sun 18, Apr-15:00 - North Macedonia Prva liga
Akademija Pandev vs FK Vardar

3-0

3-0
Sun 18, Apr-15:00 - North Macedonia Prva liga
FC Struga Trim-Lum vs Pelister Bitola

0-0

3-0
Sun 18, Apr-03:00 - Panama Liga Panamena de Futbol
Alianza FC (PAN) vs Herrera FC

1-0

2-3
Sun 18, Apr-23:00 - Paraguayan Division 2
Sportivo Iteno vs Atyra FC

0-1

0-1
Sun 18, Apr-23:00 - Paraguayan Division 2
Fulgencio Yegros vs Sportivo Ameliano

2-1

2-1
Sun 18, Apr-18:00 - Paraguayan Division 2
Sportivo San Lorenzo vs Resistencia SC

0-1

1-1
Sun 18, Apr-18:00 - Paraguayan Division 2
Deportivo Santani vs 2 de Mayo

0-0

0-0
Sun 18, Apr-01:45 - Paraguayan Primera Division
FC Nacional Asuncion vs Sportivo Luqueno

0-0

1-0
Sun 18, Apr-04:00 - Paraguayan Primera Division
CA River Plate Asuncion vs Sol de America

0-2

0-2
Sun 18, Apr-14:00 - Poland - 4. Liga
Korona II Kielce vs Avia Swidnik

0-1

0-3
Sun 18, Apr-18:30 - Poland - 4. Liga
KS Wiazownica vs LKS Lagow

0-1

0-2
Sun 18, Apr-19:00 - Poland - 4. Liga
KS Legionovia Legionowo vs Polonia Warszawa

0-1

3-3
Sun 18, Apr-19:00 - Poland - 4. Liga
Wisloka Debica vs Cracovia Krakow II

3-1

3-1
Sun 18, Apr-19:00 - Poland - 4. Liga
Lewart Lubartow vs Orleta Radzyn Podlaski

2-0

3-0
Sun 18, Apr-19:30 - Poland - Ekstraklasa
Legia Warszawa vs Cracovia Krakow

0-0

0-0
Sun 18, Apr-17:00 - Poland - Ekstraklasa
Wisla Plock vs Jagiellonia Bialystok

0-1

2-2
Sun 18, Apr-14:30 - Poland - Ekstraklasa
Stal Mielec vs Zaglebie Lubin

0-1

0-2
Sun 18, Apr-14:40 - Poland - I liga
Zaglebie Sosnowiec vs GKS Belchatow

1-0

1-1
Sun 18, Apr-14:40 - Poland - I liga
Odra Opole vs Korona Kielce

0-0

1-0
Sun 18, Apr-19:50 - Poland - II liga
KKS 1925 Kalisz vs Chojniczanka Chojnice

0-1

0-2
Sun 18, Apr-15:00 - Poland - II liga
Slask Wroclaw B vs Stal Rzeszow

1-1

3-4
Sun 18, Apr-19:00 - Poland - II liga
Olimpia Grudziadz vs Pogon Siedlce

0-2

1-2
Sun 18, Apr-14:15 - Poland Woman\\\'s League
KKP Bydgoszcz Women\'s vs AZS UJ Krakow Women\'s

0-1

1-5
Sun 18, Apr-16:00 - Poland Woman\\\'s League
Gornik Leczna Women\'s vs APLG Gdansk Women\'s

2-0

7-0
Sun 18, Apr-17:00 - Portugal Liga de Honora
FC Penafiel vs Cova Piedade

0-1

2-2
Sun 18, Apr-19:59 - Portugal Liga de Honora
UD Oliveirense vs CD Mafra

0-0

0-0
Sun 18, Apr-14:15 - Portugal Liga de Honora
Casa Pia AC vs Academica Coimbra

0-1

0-3
Sun 18, Apr-23:30 - Portugal Liga de Honora
G.D. Chaves vs Academico Viseu

1-1

2-1
Sun 18, Apr-18:00 - Portugal Liga de Honora
FC Porto B vs GD Estoril-Praia

0-2

2-2
Sun 18, Apr-18:00 - Portugal Primera Liga
FC Famalicao vs Portimonense

0-1

0-1
Sun 18, Apr-20:30 - Portugal Primera Liga
CD Nacional vs FC Porto

0-1

0-1
Sun 18, Apr-15:30 - Republic of Azerbaijan Division 1
FK Kapaz Ganca vs FK MOIK Baku

1-0

1-3
Sun 18, Apr-16:00 - Republic of Azerbaijan Division 1
Qarabag B vs Zaqatala FK

0-1

1-2
Sun 18, Apr-19:30 - Romania - Divizia A
CFR Cluj vs Academica Clinceni

0-0

3-0
Sun 18, Apr-22:00 - Romania - Divizia A
FC Steaua Bucuresti vs FC Botosani

0-1

2-1
Sun 18, Apr-14:30 - Romania - Divizia A
FC Arges vs CSM Politehnica Iasi

0-0

0-0
Sun 18, Apr-12:00 - Romania - Liga 2
Ripensia Timisoara vs Universitaea Cluj

1-1

2-1
Sun 18, Apr-17:00 - Russia Div 2 Center
Metallurg Lipetsk vs FK Kvant Obninsk

2-0

5-0
Sun 18, Apr-14:00 - Russia Div 2 Center
Strogino Moscow vs FK Khimki Reserve

0-0

2-1
Sun 18, Apr-18:00 - Russia Div 2 Center
Saturn vs FK Zvezda Ryazan

0-0

0-0
Sun 18, Apr-15:00 - Russia Div 2 Center
Krasnyi Smolensk vs FK Khimik Novomoskovsk

0-0

0-0
Sun 18, Apr-15:00 - Russia Div 2 Center
FK Znamya Noginsk vs Metallurg Vidnoye

1-0

3-1
Sun 18, Apr-16:00 - Russia Div 2 Center
Salyut-Energia Belgorod vs Sakhalin Yuzhno Sakhalinsk

0-0

2-1
Sun 18, Apr-16:00 - Russia Div 2 Center
FK Kaluga vs Avangard Kursk

2-0

2-0
Sun 18, Apr-16:00 - Russia Div 2 Center
Fakel Voronezh II vs Sokol Saratov

1-1

1-1
Sun 18, Apr-19:00 - Russia Div 2 West
Kazanka Moscow vs FC Tver

0-1

1-2
Sun 18, Apr-14:00 - Russia Futsal League
Nizhny Novgorod Torpedo Futsal vs MFK Sinara Ekaterinburg Futsal

2-3

3-7
Sun 18, Apr-15:00 - Russia Futsal League
Samara Futsal vs Tyumen Futsal

1-4

1-5
Sun 18, Apr-13:00 - Russia Premier League
FC Ural Yekaterinburg vs Rubin Kazan

0-1

0-1
Sun 18, Apr-19:59 - Russia Premier League
Spartak Moscow vs FC Ufa

0-1

0-3
Sun 18, Apr-17:30 - Russia Premier League
PFC Sochi vs CSKA Moscow

1-0

2-1
Sun 18, Apr-15:00 - Russia Premier League
Arsenal Tula vs FC Tambov

2-0

4-0
Sun 18, Apr-12:00 - Russia Women\\\'s Premier League
Zvezda 2005 Perm Women\'s vs Lokomotiv Moscow Women\'s

0-0

0-0
Sun 18, Apr-15:00 - Russia Women\\\'s Premier League
CSKA Moscow Women\'s vs Yenisey Krasnoyarsk Women\'s

1-0

3-0
Sun 18, Apr-16:00 - Russia Women\\\'s Premier League
Kubanochka Krasnodar Women\'s vs Chertanovo Moscow Women\'s

1-0

1-1
Sun 18, Apr-17:00 - San Marino Girone A
SC Faetano vs San Giovanni

0-0

1-1
Sun 18, Apr-17:00 - San Marino Girone A
SP Libertas vs SS Virtus


1-0
Sun 18, Apr-17:00 - San Marino Girone A
SP La Fiorita vs SP Tre Fiori


1-0
Sun 18, Apr-18:00 - Scotland FA Cup
Glasgow Rangers vs Celtic

2-0

2-0
Sun 18, Apr-15:15 - Scotland FA Cup
Stranraer F.C. vs Hibernian FC

0-1

0-4
Sun 18, Apr-19:10 - Scotland Women\\\'s Premier League
Glasgow City Women\'s vs Motherwell Women\'s

3-0

8-0
Sun 18, Apr-17:00 - Scotland Women\\\'s Premier League
Spartans Women\'s vs Celtic Women\'s

1-2

1-5
Sun 18, Apr-15:00 - Scotland Women\\\'s Premier League
Glasgow Rangers Women\'s vs Hibernian Women\'s

0-0

1-0
Sun 18, Apr-16:00 - Scotland Women\\\'s Premier League
Hearts Women\'s vs Forfar Farmington Women\'s

1-0

1-1
Sun 18, Apr-15:00 - Serbia - 1. Liga
Novi Pazar vs Cukaricki

1-1

1-3
Sun 18, Apr-15:00 - Serbia - 1. Liga
FK Metalac Gornji Milanovac vs Indija

0-0

0-0
Sun 18, Apr-15:00 - Serbia - 1. Liga
Zlatibor Cajetina vs FK Rad Beograd

0-0

1-2
Sun 18, Apr-21:00 - Serbia - 1. Liga
Radnicki Nis vs FK Javor Ivanjica

0-0

0-0
Sun 18, Apr-21:00 - Serbia - 1. Liga
Spartak Subotica vs FK Napredak Krusevac

0-1

0-2
Sun 18, Apr-21:00 - Serbia - 1. Liga
Proleter Novi Sad vs Mladost Lucani

0-0

0-1
Sun 18, Apr-21:00 - Serbia - 1. Liga
Backa Topola vs FK Vozdovac

1-0

4-1
Sun 18, Apr-18:00 - Serbia Prva Liga
Dinamo Vranje vs FK Zarkovo

0-0

2-0
Sun 18, Apr-18:00 - Serbia Prva Liga
FK Radnicki Sremska Mitrovica vs FK Buducnost Dobanovci

0-0

2-1
Sun 18, Apr-18:00 - Serbia Prva Liga
Graficar Beograd vs FK Trajal Krusevac

0-0

4-1
Sun 18, Apr-18:00 - Serbia Prva Liga
FK Dubocica Leskovac vs Zeleznicar Pancevo

0-0

2-1
Sun 18, Apr-16:30 - Singapore Premier League
Lion City Sailors vs Balestier Khalsa FC

2-1

4-1
Sun 18, Apr-18:00 - Slovakia 1. Liga
Zlate Moravce vs MSK Zilina

0-0

1-0
Sun 18, Apr-12:30 - Slovakia 2. Liga
STK Samorin vs FC Artmedia Petrzalka

1-0

3-1
Sun 18, Apr-17:00 - South Africa First League
Polokwane City FC vs Cape Town All Stars

1-1

1-1
Sun 18, Apr-17:00 - South Africa First League
Sekhukhune United vs Jomo Cosmos

0-1

0-1
Sun 18, Apr-20:30 - South Africa Premier League
Orlando Pirates vs Maritzburg United

0-0

2-0
Sun 18, Apr-17:00 - South Africa The Nedbank Cup
Mamelodi Sundowns vs Tshakhuma TM

0-0

0-0
Sun 18, Apr-19:59 - Spanish Ladies League Division 1
CD Llamoro Women\'s vs CFS La Garita Women\'s

0-1

1-2
Sun 18, Apr-14:00 - Spanish Ladies League Division 1
CF Sporting Plaza De Argel Women\'s vs Discobolo La Torre Women\'s


5-0
Sun 18, Apr-14:00 - Spanish Ladies League Division 1
CFF Maritim Women\'s vs Mislata CF Women\'s


0-2
Sun 18, Apr-14:00 - Spanish Ladies League Division 1
Samper Women\'s vs CD San Pio X Women\'s


1-1
Sun 18, Apr-15:00 - Spanish Ladies League Division 1
UD Geneto Del Teide Women\'s vs Union Viera Women\'s

0-0

0-2
Sun 18, Apr-19:00 - Spanish Ladies League Division 1
Olimpico Madrid Women\'s vs Tres Cantos Women\'s

1-0

4-0
Sun 18, Apr-12:00 - Spanish Ladies League Division 2
Atleico Malaga Women\'s vs CD Femarguin Women\'s

0-0

0-2
Sun 18, Apr-14:00 - Spanish Ladies League Division 2
Sporting de Gijon Women\'s vs CE Seagull Women\'s


2-2
Sun 18, Apr-13:30 - Spanish Ladies Premier League
Sevilla FC Women\'s vs Atletico de Madrid Women\'s

1-0

3-2
Sun 18, Apr-14:00 - Spanish Ladies Premier League
Real Madrid CF Women\'s vs Real Betis Women\'s

0-0

1-1
Sun 18, Apr-16:00 - Spanish Primera Division
Osasuna vs Elche

1-0

2-0
Sun 18, Apr-23:00 - Spanish Primera Division
Levante vs Villarreal

1-2

1-5
Sun 18, Apr-23:00 - Spanish Primera Division
Getafe vs Real Madrid

0-0

0-0
Sun 18, Apr-18:15 - Spanish Primera Division
Alaves vs SD Huesca

0-0

1-0
Sun 18, Apr-18:15 - Spanish Primera Division
Atletico Madrid vs Eibar

2-0

5-0
Sun 18, Apr-20:30 - Spanish Primera Division
Real Betis vs Valencia CF

2-1

2-2
Sun 18, Apr-20:30 - Spanish Primera Division
Cadiz vs Celta Vigo

0-0

0-0
Sun 18, Apr-16:00 - Spanish Primera Division
Real Sociedad vs Sevilla

1-2

1-2
Sun 18, Apr-13:00 - Spanish Primera U19
Osasuna(U19) vs Real Sociedad(U19)


2-1
Sun 18, Apr-19:59 - Spanish Primera U19
Tiro Pichon(U19) vs Sevilla U19


0-3
Sun 18, Apr-14:00 - Spanish Primera U19
Malaga(U19) vs Calavera(U19)

0-0

0-0
Sun 18, Apr-14:00 - Spanish Primera U19
AD San Juan(U19) vs Athletic Bilbao U19


1-1
Sun 18, Apr-14:00 - Spanish Primera U19
UDC Txantrea(U19) vs Eibar(U19)


0-1
Sun 18, Apr-14:00 - Spanish Primera U19
CE Europa(U19) vs Gimnastic Tarragona(U19)


0-1
Sun 18, Apr-14:00 - Spanish Primera U19
CD Conxo Santiago(U19) vs Real Oviedo(U19)


2-4
Sun 18, Apr-14:30 - Spanish Primera U19
Dos Hermanas CF(U19) vs CD Polillas Ceuta U19

0-0

1-0
Sun 18, Apr-14:30 - Spanish Primera U19
CD Lugo(U19) vs Sporting de Gijon(U19)

0-0

0-1
Sun 18, Apr-19:00 - Spanish Primera U19
Vazquez Cultural U19 vs Seneca(U19)


2-1
Sun 18, Apr-19:00 - Spanish Primera U19
CD Badajoz(U19) vs Mostoles(U19)


2-1
Sun 18, Apr-16:00 - Spanish Segunda Division
Albacete vs CD Mirandes

0-0

1-0
Sun 18, Apr-16:00 - Spanish Segunda Division
UD Logrones vs Rayo Vallecano

0-0

0-0
Sun 18, Apr-20:15 - Spanish Segunda Division
FC Cartagena vs Tenerife

0-0

0-0
Sun 18, Apr-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Zamora CF vs Cultural Leonesa

3-1

3-2
Sun 18, Apr-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Celta Vigo B vs Burgos CF

1-1

1-1
Sun 18, Apr-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
CD Guijuelo vs Sporting de Gijon B

0-0

1-0
Sun 18, Apr-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Compostela vs Union Langreo

1-0

1-1
Sun 18, Apr-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Pontevedra vs CD Lealtad

0-0

0-0
Sun 18, Apr-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
CF Salmantino UDS vs CD Covadonga

1-0

1-0
Sun 18, Apr-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Deportivo La Coruna vs Numancia

1-0

2-1
Sun 18, Apr-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Barakaldo CF vs Haro Deportivo

2-2

2-2
Sun 18, Apr-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Real Union de Irun vs CD Ebro

0-0

3-0
Sun 18, Apr-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Real Sociedad B vs CD Tudelano

0-1

3-2
Sun 18, Apr-21:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Alaves B vs UD Mutilvera

0-0

0-0
Sun 18, Apr-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Lleida vs UD Levante B

0-0

0-0
Sun 18, Apr-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Gimnastic Tarragona vs UD Ibiza

0-1

0-1
Sun 18, Apr-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
AE Prat vs Valencia CF Mestalla

0-0

1-0
Sun 18, Apr-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
UE Olot vs Orihuela CF

1-0

1-3
Sun 18, Apr-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Barcelona B vs Villarreal B

1-0

3-2
Sun 18, Apr-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Andorra CF vs Alcoyano

0-0

0-0
Sun 18, Apr-21:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
UE Cornella vs Hercules CF

1-0

1-2
Sun 18, Apr-22:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Marbella FC vs Lorca Deportiva FC

1-1

2-1
Sun 18, Apr-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Recreativo Huelva vs Recreativo Granada

0-0

0-1
Sun 18, Apr-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
C.D. San Fernando Isleno vs Real Betis B

0-0

2-1
Sun 18, Apr-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Atletico Sanluqueno vs CD Linares Deportivo

0-0

0-2
Sun 18, Apr-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Algeciras vs UCAM Murcia

0-1

1-1
Sun 18, Apr-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Cadiz B vs Cordoba C.F.

1-0

2-0
Sun 18, Apr-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Tamaraceite vs Real Murcia

1-0

1-0
Sun 18, Apr-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Linense vs Sevilla Atletico

1-1

3-1
Sun 18, Apr-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
Inter de Madrid vs Extremadura

0-0

1-0
Sun 18, Apr-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
Las Rozas vs Villarrubia CF

0-1

1-1
Sun 18, Apr-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
San Sebastian Reyes vs CD Badajoz

0-2

0-4
Sun 18, Apr-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
Atletico Baleares vs Merida AD

2-0

2-1
Sun 18, Apr-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
Getafe B vs UD Socuellamos

0-0

0-0
Sun 18, Apr-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
UD Poblense vs CP Villarrobledo

1-0

4-0
Sun 18, Apr-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
CD Artistico Navalcarnero vs Don Benito

0-0

0-0
Sun 18, Apr-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Caudal Deportivo vs CD Tuilla

1-2

1-2
Sun 18, Apr-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
UD Gijon Industrial vs Urraca CF

0-1

0-2
Sun 18, Apr-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
UD Llanera vs EI San Martin


3-2
Sun 18, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
UC Ceares vs L\'Entregu CF

1-0

1-0
Sun 18, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
SD Lenense vs Real Titanico DE Laviana

1-0

3-1
Sun 18, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Navarro vs CD Colunga

0-0

0-0
Sun 18, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Aviles Stadium vs Valdesoto

0-0

2-0
Sun 18, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
CD Praviano vs Club Siero

1-0

1-0
Sun 18, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
CD Mosconia vs Condal CF

1-0

2-1
Sun 18, Apr-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
CD As Pontes vs CD Barco


2-3
Sun 18, Apr-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Viveiro CF vs Ribadumia CF

0-0

1-0
Sun 18, Apr-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Polvorin vs CF Alondras

1-0

2-1
Sun 18, Apr-14:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Silva SD vs CD Choco

1-3

1-4
Sun 18, Apr-18:15 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Deportivo La Coruna B vs Rapido de Bouzas

1-1

1-1
Sun 18, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
UD Somozas vs Arosa Sociedad Cultural


0-1
Sun 18, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Bergantinos CF vs Arenteiro

1-0

3-2
Sun 18, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Paiosaco vs UD Atios

2-1

3-2
Sun 18, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
CSD Arzua vs UD Ourense


2-0
Sun 18, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
SD Fisterra vs Pontellas

2-0

2-0
Sun 18, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Agrupacion Estudiantil vs Ourense

1-1

1-2
Sun 18, Apr-19:30 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
UB Lebrijana vs La Palma CF

0-2

0-2
Sun 18, Apr-19:59 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
UD Los Barrios vs Cordoba CF B

0-2

1-3
Sun 18, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
AD Ceuta vs Lucena CF

1-1

2-3
Sun 18, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Arcos CF vs Sevilla C

0-0

0-0
Sun 18, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Atletico Antoniano vs CD Utrera

0-1

2-3
Sun 18, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
CD Cabecense vs CD Gerena

1-1

2-2
Sun 18, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
CD Rota vs CD Pozoblanco

1-3

1-4
Sun 18, Apr-20:30 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Xerez CD vs Salerm Cosmetics Puente Genil

1-1

3-1
Sun 18, Apr-20:30 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Conil CF vs Castilleja CF

2-1

2-1
Sun 18, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Constancia vs CF Platges De Calvia

0-1

2-1
Sun 18, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CD Ferriolense vs UD Alcudia

0-0

0-0
Sun 18, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CE Felanitx vs Santa Catalina

1-0

3-0
Sun 18, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Ibiza Islas Pitiusas vs SD Formentera

0-1

1-1
Sun 18, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CF Soller vs CE Esporles

0-0

1-0
Sun 18, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CD Cardassar vs CD Binissalem

0-0

0-0
Sun 18, Apr-15:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Lanzarote vs UD Las Palmas C

0-0

1-0
Sun 18, Apr-15:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Union Viera vs Villa Santa Brigida

1-0

1-0
Sun 18, Apr-15:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
CD Mensajero vs Atletico Union Guimar

1-0

1-0
Sun 18, Apr-15:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Arucas CF vs CD Union Puerto

0-0

1-2
Sun 18, Apr-15:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
UD San Fernando vs Panaderia Pulido


1-1
Sun 18, Apr-15:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
UD Guia vs Gran Tarajal

0-0

0-0
Sun 18, Apr-19:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
CF El Castillo vs SFC Minerva


3-3
Sun 18, Apr-13:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
La Union CF vs CD Bullense

2-1

4-1
Sun 18, Apr-19:59 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
La Hoya Lorca CF vs CD Plus Ultra

0-0

0-0
Sun 18, Apr-14:15 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Racing Murcia FC vs Club Atletico Pulpileno

1-0

1-1
Sun 18, Apr-14:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Ciudad de Murcia vs EG El Palmar

0-0

1-0
Sun 18, Apr-18:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
UCAM Cartagena FC vs UD Los Garres

1-0

3-1
Sun 18, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Mar Menor vs Aguilas FC

0-0

1-0
Sun 18, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Mazarron CF vs UCAM Murcia B

1-1

2-1
Sun 18, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Deportiva Minera vs EDMF Churra

0-0

2-0
Sun 18, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Muleno CF vs Olimpico de Totana

0-0

0-1
Sun 18, Apr-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Arroyo Club Polideportivo vs UP Plasencia

0-1

1-2
Sun 18, Apr-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Moralo CP vs Jerez Industrial CF

0-0

2-0
Sun 18, Apr-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CD Coria vs Cacereno

0-0

0-0
Sun 18, Apr-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CF Trujillo vs CP Valdivia

0-0

1-0
Sun 18, Apr-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
AD Llerenense vs CF Campanario

1-1

2-3
Sun 18, Apr-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
RCP Valverdeno vs AD Lobon

0-1

0-1
Sun 18, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
UD Fuente de Cantos vs CP Chinato

1-1

3-2
Sun 18, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Olivenza vs CD Calamonte

1-1

1-1
Sun 18, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CD Azuaga vs Extremadura B

0-0

1-1
Sun 18, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
UD Montijo vs CD Diocesano

1-1

2-2
Sun 18, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CD Miajadas vs EMD Aceuchal

1-0

2-0
Sun 18, Apr-18:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
Murchante vs UCD Burlades


3-1
Sun 18, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CA Cirbonero vs AD San Juan


0-1
Sun 18, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
Pena Azagresa vs CD Subiza


0-1
Sun 18, Apr-19:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Arnedo vs Calahorra B

0-0

0-1
Sun 18, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Berceo vs CD Pradejon

0-2

0-2
Sun 18, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Varea vs UD Logrones B

0-2

2-2
Sun 18, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CA Vianes vs CD Tedeon

1-1

2-2
Sun 18, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Villegas vs CP Calasancio


0-3
Sun 18, Apr-20:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Agoncillo vs CA River Ebro

0-0

0-0
Sun 18, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Alfaro vs Racing Rioja CF

0-3

3-4
Sun 18, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Anguiano vs Naxara

1-0

2-3
Sun 18, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CDFC La Calzada vs Casalarreina

0-1

1-2
Sun 18, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
Oyonesa vs Yague CF

0-2

0-3
Sun 18, Apr-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD Villanueva vs Valdefierro

2-1

2-2
Sun 18, Apr-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD Sarinena vs CD Carinena

1-0

3-0
Sun 18, Apr-13:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
Zaragoza B vs SD Borja

1-0

1-0
Sun 18, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
AD Sabinanigo vs CDJ Tamarite

2-0

2-4
Sun 18, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD Belchite 97 vs Utebo FC

0-0

1-2
Sun 18, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
SD Huesca B vs Brea

0-0

0-0
Sun 18, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
Teruel vs CD Cuarte Industria

0-0

2-0
Sun 18, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CF Illueca vs Barbastro

0-2

0-3
Sun 18, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
Epila CF vs CA Monzon

0-1

2-1
Sun 18, Apr-13:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
UD Almansa vs CD Illescas

0-0

2-0
Sun 18, Apr-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Quintanar Del Rey vs Toledo

0-0

0-0
Sun 18, Apr-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Calvo Sotelo Puertollano vs CD Torrijos

3-0

4-1
Sun 18, Apr-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Albacete B vs CD Marchamalo

0-1

1-2
Sun 18, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
La Roda CF vs Tarancon

1-0

1-0
Sun 18, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Manzanares CF vs CD Azuqueca

0-0

1-2
Sun 18, Apr-20:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
La Solana vs CD Pedroneras

0-0

1-1
Sun 18, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Atletico Ibanes vs UB Conquense

0-0

1-1
Sun 18, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Huracan de Balazote vs Villacanas

2-0

2-1
Sun 18, Apr-19:30 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
CD Cayon vs Gimnastica Torrelavega

1-0

2-0
Sun 18, Apr-19:30 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
SD Textil Escudo vs CF Vimenor

0-1

0-2
Sun 18, Apr-13:30 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
SD Revilla vs CD Guarnizo

0-0

0-2
Sun 18, Apr-13:45 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
AD Siete Villas vs U.M. Escobedo

2-0

3-1
Sun 18, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
CD Barquereno vs Castro

2-0

2-1
Sun 18, Apr-13:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
CD Baskonia vs Santutxu

0-1

0-1
Sun 18, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
CD Ariznabarra vs Tolosa

1-1

1-2
Sun 18, Apr-13:45 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
FE Grama vs UE Castelldefels

0-0

1-0
Sun 18, Apr-19:59 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
UE Figueres vs Santfeliuenc FC

0-0

0-0
Sun 18, Apr-19:59 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
Sant Andreu vs CE Manresa

0-0

0-0
Sun 18, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
UE Vilassar de Mar vs San Cristobal

1-1

3-3
Sun 18, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
Cerdanyola del Valles vs FC Vilafranca

0-0

1-1
Sun 18, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
UA Horta vs Pobla De Mafumet CF

0-0

1-1
Sun 18, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
Girona II vs CE Europa

0-0

0-1
Sun 18, Apr-14:30 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
EC Granollers vs Terrassa

0-1

0-3
Sun 18, Apr-18:30 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
CF Peralada vs CF Igualada

0-0

2-0
Sun 18, Apr-21:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
UE Sants vs Valls UE

0-0

0-0
Sun 18, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
CE Banyoles vs CF Montanesa

1-0

3-0
Sun 18, Apr-13:30 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Recambios Colon CD vs UD Beniganim

1-1

2-1
Sun 18, Apr-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
UD Alzira vs Eldense

1-1

2-1
Sun 18, Apr-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Villarreal C vs CD Olimpic Xativa

0-0

0-0
Sun 18, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Silla CF vs Jove Espanol

0-0

1-0
Sun 18, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Torrent CF vs Hercules CF B

2-0

2-0
Sun 18, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
CD Benicarlo vs Villajoyosa

0-0

0-0
Sun 18, Apr-13:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
RSD Alcala Henares vs CD El Alamo

1-0

2-0
Sun 18, Apr-13:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
San Fernando Henares vs Atletico Pinto

0-1

0-1
Sun 18, Apr-13:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
AD Torrejon CF vs CF Trival Valderas

0-0

1-0
Sun 18, Apr-13:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Complutense Alcala vs Real Aranjuez CF

0-1

2-1
Sun 18, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Rayo Vallecano B vs Mostoles

0-0

1-0
Sun 18, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
CF Pozuelo Alarcon vs AD Parla

0-1

1-1
Sun 18, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
AD Union Adarve vs Leganes B

1-2

3-2
Sun 18, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
DAV Santa Ana vs Mostoles CF

0-1

0-2
Sun 18, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Flat Earth vs RCD Carabanchel

2-0

2-2
Sun 18, Apr-21:15 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Moratalaz vs Alcorcon B

0-0

1-0
Sun 18, Apr-19:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
La Baneza vs Real Burgos

2-0

4-1
Sun 18, Apr-18:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
UD Santa Marta vs Colegios Diocesanos

0-0

1-0
Sun 18, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Atletico Bembibre vs CD Mirandes B

0-2

1-2
Sun 18, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
CD Becerril vs CD Beroil Bupolsa(Tino)

0-0

0-0
Sun 18, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
CD Cristo Atletico vs Gimnastica Segoviana

0-2

0-3
Sun 18, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Maracena vs CD Alhaurino

1-0

1-1
Sun 18, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
CD Huetor Vega vs Atletico Malagueno

0-1

2-1
Sun 18, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Poli Almeria vs Motril CF

0-0

0-0
Sun 18, Apr-20:30 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Atletico Mancha Real vs Velez CF

1-1

1-1
Sun 18, Apr-20:30 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Torredonjimeno vs Antequera CF

1-0

2-1
Sun 18, Apr-20:30 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
CD Huetor Tajar vs Alhaurin de la Torre


0-2
Sun 18, Apr-21:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
CD Torreperogil vs Juventud Torremolinos

2-0

2-0
Sun 18, Apr-17:00 - Swden Women Division 2
Mallbackens IF Women\'s vs Brommapojkarna Women\'s

0-1

0-1
Sun 18, Apr-14:00 - Swden Women Division 2
Moron BK Women\'s vs Alingsas Women\'s

2-0

4-1
Sun 18, Apr-17:00 - Sweden Damallsvenskan
Eskilstuna United DF Women\'s vs Kristianstads DFF Women\'s

1-1

1-1
Sun 18, Apr-19:00 - Sweden Damallsvenskan
Linkopings FC Women\'s vs FC Rosengard Women\'s

0-0

0-1
Sun 18, Apr-16:00 - Sweden Damallsvenskan
Hammarby Women\'s vs Hacken Women\'s

0-1

0-1
Sun 18, Apr-16:00 - Sweden Damallsvenskan
Vittsjo GIK Women\'s vs Pitea IF Women\'s

1-1

2-1
Sun 18, Apr-18:00 - Sweden Div 1 Norra
Assyriska FF Sodertalje vs Karlstad BK

0-1

1-3
Sun 18, Apr-18:00 - Sweden Div 1 Norra
IF Sylvia vs Sollentuna FK

0-0

1-0
Sun 18, Apr-18:15 - Sweden Div 1 Norra
Pitea IF vs Hammarby TFF

0-1

2-2
Sun 18, Apr-17:00 - Sweden Superettan
IFK Varnamo vs GIF Sundsvall

1-0

2-1
Sun 18, Apr-15:00 - Sweden Superettan
Osters IF vs Landskrona BoIS

0-0

1-1
Sun 18, Apr-19:30 - Swedish Allsvenskan
Djurgardens vs IFK Norrkoping

0-0

1-0
Sun 18, Apr-19:30 - Swedish Allsvenskan
IK Sirius FK vs Halmstads

0-0

1-0
Sun 18, Apr-17:00 - Swedish Allsvenskan
Hacken vs Malmo FF

0-2

1-2
Sun 18, Apr-17:00 - Swedish Allsvenskan
Degerfors IF vs Kalmar FF

0-1

0-1
Sun 18, Apr-17:00 - Swedish Allsvenskan
Ostersunds FK vs Orebro

3-0

5-0
Sun 18, Apr-18:00 - Swiss Super League
Basel vs Servette

3-0

5-0
Sun 18, Apr-18:00 - Swiss Super League
Young Boys vs FC Lugano

1-0

3-0
Sun 18, Apr-18:00 - Swiss Super League
Lausanne Sports vs Vaduz

0-1

2-1
Sun 18, Apr-16:00 - Switzerland Women Division 1
Basel Women\'s vs Grasshoppers Women\'s

0-0

0-0
Sun 18, Apr-12:00 - Taiwan Football Premier League
Tatung FC vs Taipower FC

0-1

0-1
Sun 18, Apr-12:00 - Taiwan Football Premier League
Hang Yuen FC vs Taichung Futuro

1-0

1-0
Sun 18, Apr-12:00 - Taiwan Football Premier League
Tainan City vs Zhanyi Skywalkers

0-0

3-1
Sun 18, Apr-12:00 - Taiwan Football Premier League
Taiwan CPC vs NTUPES

0-0

1-1
Sun 18, Apr-15:30 - Tajikistan Higher League
FK Eskhata vs Ravshan Kulob

0-0

1-1
Sun 18, Apr-16:30 - Tunisia Division 1
Club Sportif Sfaxien vs Etoile du Sahel

0-1

1-2
Sun 18, Apr-16:30 - Tunisia Division 1
Esperance Sportive de Tunis vs J.S. Kairouanaise

0-0

3-1
Sun 18, Apr-16:30 - Tunisia Division 2
Esperance Sportive Zarzis vs Stade Sportif Sfaxien

2-0

2-0
Sun 18, Apr-16:30 - Tunisia Division 2
AS Gabes vs ES Hammam Sousse

0-1

0-1
Sun 18, Apr-19:59 - Turkey 2 Ligi A
Istanbulspor vs Menemen Belediye Spor

1-0

4-0
Sun 18, Apr-17:00 - Turkey 2 Ligi A
Akhisar Bld.Geng vs Altinordu

0-1

1-1
Sun 18, Apr-14:30 - Turkey 2 Ligi A
Eskisehirspor vs Balikesirspor

0-2

0-3
Sun 18, Apr-19:59 - Turkey Super Lig
Istanbul Basaksehir F.K. vs Fenerbahce

1-1

1-2
Sun 18, Apr-17:00 - Turkey Super Lig
Gazisehir Gaziantep vs Kasimpasa S.K.

0-1

2-2
Sun 18, Apr-14:00 - Turkey U19 League
Ankaragucu(U19) vs Besiktas JK(U19)

1-1

2-1
Sun 18, Apr-16:00 - UEFA Women\\\'s Cup
Lyonnais Women\'s vs Paris Saint Germain Women\'s

1-1

1-2
Sun 18, Apr-17:00 - Uganda Super League
Kampala City Council(KCCA) vs SC Villa

0-0

1-0
Sun 18, Apr-18:00 - Ukraine - Vyscha Liga
FC Mariupol vs Olimpik Donetsk

1-1

1-1
Sun 18, Apr-15:00 - Ukraine - Vyscha Liga
FC Inhulets Petrove vs FC Rukh Lviv

0-0

0-0
Sun 18, Apr-20:30 - Ukraine - Vyscha Liga
Kolos Kovalivka vs Dnipro-1

1-1

1-1
Sun 18, Apr-17:30 - Ukraine Druha Liga
FC Chernigiv vs Obolon-2 Kyiv


1-1
Sun 18, Apr-16:00 - Ukraine Druha Liga
Kryvbas vs SC Tavriya


5-0
Sun 18, Apr-23:20 - USA Major League Soccer
Inter Miami CF vs Los Angeles Galaxy

1-0

2-3
Sun 18, Apr-02:00 - USA Major League Soccer
Los Angeles FC vs Austin FC

0-0

2-0
Sun 18, Apr-04:00 - USA Major League Soccer
New York Red Bulls vs Sporting Kansas City

0-0

1-2
Sun 18, Apr-04:00 - USA Major League Soccer
Washington D.C. United vs New York City FC

2-1

2-1
Sun 18, Apr-04:00 - USA Major League Soccer
FC Dallas vs Colorado Rapids

0-0

0-0
Sun 18, Apr-04:30 - USA Major League Soccer
Chicago Fire vs New England Revolution

2-2

2-2
Sun 18, Apr-04:30 - USA Major League Soccer
Nashville SC vs FC Cincinnati

1-2

2-2
Sun 18, Apr-01:00 - USA USL League One
New England Revolution B vs Richmond Kickers

0-2

0-3
Sun 18, Apr-03:00 - USA USL League One
South Georgia Tormenta vs Fort Lauderdale CF

0-1

0-1
Sun 18, Apr-15:00 - Uzbekistan Pro League B
Jizzakh Bars vs Navbahor Namangan B

1-0

1-3
Sun 18, Apr-15:00 - Uzbekistan Pro League B
FC Zhomboy vs Pakhtakor-79

0-0

2-1
Sun 18, Apr-15:00 - Uzbekistan Pro League B
FC Lochin vs FK G\'ijduvon

0-0

1-1
Sun 18, Apr-00:00 - Venezuela Primera Division
Caracas FC vs Universidad Central Venezuela

1-0

2-0
Sun 18, Apr-02:30 - Venezuela Primera Division
Deportivo Lara vs Yaracuyanos

1-2

1-2
Sun 18, Apr-13:00 - Vietnam First Division
Hue FC vs Sanna Khanh Hoa

1-1

1-1
Sun 18, Apr-14:00 - Vietnam First Division
Dong Tam Long An vs Ba Ria Vung Tau

0-0

0-1
Sun 18, Apr-14:00 - Vietnam League
Hoang Anh Gia Lai vs Ha Noi FC

1-0

1-0
Sun 18, Apr-14:00 - Vietnam League
Becamex Binh Duong vs Da Nang

0-0

1-0
Sun 18, Apr-15:00 - Vietnam League
Megastar Nam Dinh vs TP Ho Chi Minh

1-0

3-2
Sun 18, Apr-11:00 - Western Australia Womens Premier League
Balcatta Women\'s vs Curtin University SC Women\'s

1-0

2-0
Sun 18, Apr-11:00 - Western Australia Womens Premier League
Perth S.C Women\'s vs Northern Redbacks women\'s

1-1

2-3
AD:
NOTICE
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.