AD:

Football Results for Sat 3, Apr 2021

All soccer/football results.

Complete Football Results for Sat 3, Apr 2021

BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


AD: Enjoy a 100% matched deposit bonus of up to 5BTC at Cloudbet. CLICK HERE TO JOIN NOW 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


Date and Time/Team Half Time Full Time
Sat 3, Apr-18:00 - Albania Super league
Teuta Durres vs KF Laci

0-0

1-0
Sat 3, Apr-18:00 - Albania Super league
Vllaznia Shkoder vs Partizani Tirana

0-0

0-0
Sat 3, Apr-17:30 - Algeria Division 2
USM Annaba vs HB Chelghoum Laid

0-1

0-1
Sat 3, Apr-17:30 - Algeria Division 2
USM Blida vs IRB Lakhdaria

0-1

0-2
Sat 3, Apr-17:30 - Algeria Division 2
USM El Harrach vs CR Beni Thour


1-0
Sat 3, Apr-17:30 - Algeria Division 2
ASM Oran vs IRB El Kerma

0-0

1-1
Sat 3, Apr-17:30 - Algeria Division 2
AS Khroub vs CRB Ouled Djellal

0-1

2-1
Sat 3, Apr-17:30 - Algeria Division 2
MC El Eulma vs MO Constantine

0-0

1-2
Sat 3, Apr-17:30 - Algeria Division 2
MO Bejaia vs RC Arbaa

0-0

0-0
Sat 3, Apr-17:30 - Algeria Division 2
CA Batna vs MSP Batna

0-0

1-0
Sat 3, Apr-17:30 - Algeria Division 2
ES Ben Aknoun vs JSM Bejaia

2-0

4-0
Sat 3, Apr-17:30 - Algeria Division 2
SC Ain Defla vs MC Saida

0-1

1-1
Sat 3, Apr-17:30 - Algeria Division 2
US Remchi vs SKAF Khemis Melina

1-0

1-0
Sat 3, Apr-17:30 - Algeria Division 2
US Chaouia vs Teleghma

1-0

1-0
Sat 3, Apr-17:30 - Algeria Division 2
CRB Ain Ouessara vs MCB Oued Sly

0-0

0-0
Sat 3, Apr-17:30 - Algeria Division 2
WA Boufarik vs RC Kouba

0-1

1-1
Sat 3, Apr-17:30 - Algeria Division 2
WRB Msila vs A Bou Saada


4-2
Sat 3, Apr-17:30 - Algeria Division 2
DRB Tadjenanet vs USM Khenchela

1-0

1-2
Sat 3, Apr-17:40 - Algeria Division 2
JSM Tiaret vs RC Oued Rhiou

1-0

5-0
Sat 3, Apr-13:05 - Algeria U21
ES Setif(U21) vs JS Kabylie(U21)

0-0

0-1
Sat 3, Apr-13:00 - Algeria U21 Division 2
MO Bejaia(U21) vs RC Arba U21

0-0

0-0
Sat 3, Apr-13:00 - Algeria U21 Division 2
US Remchi(U21) vs SKAF Khemis Melina(U21)

0-0

0-1
Sat 3, Apr-13:05 - Algeria U21 Division 2
USM El Harrach(U21) vs CR Beni Thour U21

1-1

5-1
Sat 3, Apr-13:05 - Algeria U21 Division 2
WA Boufarik(U21) vs RC Kouba U21

0-1

1-2
Sat 3, Apr-13:10 - Algeria U21 Division 2
ASM Oran(U21) vs IRB El Kerma U21

0-0

1-0
Sat 3, Apr-13:10 - Algeria U21 Division 2
USM Blida(U21) vs IRB Lakhdaria(U21)

0-0

0-0
Sat 3, Apr-13:20 - Algeria U21 Division 2
MC El Eulma(U21) vs MO Constantine U21

0-0

2-0
Sat 3, Apr-13:20 - Algeria U21 Division 2
ES Ben Aknoun(U21) vs JSM Bejaia(U21)

0-0

0-1
Sat 3, Apr-13:25 - Algeria U21 Division 2
JSM Tiaret U21 vs RC Oued Rhiou(U21)

2-0

3-1
Sat 3, Apr-13:35 - Algeria U21 Division 2
US Chaouia(U21) vs NRB Teleghma U21

1-0

2-1
Sat 3, Apr-18:00 - Angola Girabola League
Recreativo Libolo vs Primeiro 1 de Agosto

0-2

2-2
Sat 3, Apr-22:30 - Argentina Prim B Metropolitana
Deportivo Armenio vs Justo Jose de Urquiza

1-0

1-3
Sat 3, Apr-22:30 - Argentina Prim B Metropolitana
UAI Urquiza vs Club Atletico Acassuso

1-1

1-2
Sat 3, Apr-22:30 - Argentina Prim B Metropolitana
CA Fenix Pilar vs Club Atletico Colegiales

0-2

3-4
Sat 3, Apr-20:05 - Argentina Prim B Metropolitana
Defensores Unidos vs Los Andes

0-2

0-2
Sat 3, Apr-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana
Central Cordoba De Rosario vs El Porvenir

0-0

2-0
Sat 3, Apr-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana
Argentino de Merlo vs CA Atlas

0-0

0-0
Sat 3, Apr-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana
Berazategui vs Club Lujan

0-2

1-3
Sat 3, Apr-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana
Excursionistas BsAs vs Deportivo Espanol

1-0

1-0
Sat 3, Apr-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana
San Martin Burzaco vs Sportivo Italiano

0-0

0-0
Sat 3, Apr-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana
Ituzaingo vs Victoriano Arenas

1-0

3-1
Sat 3, Apr-00:00 - Argentine Primera Division
Patronato Parana vs Aldosivi

1-0

2-0
Sat 3, Apr-21:00 - Argentine Primera Division
Talleres Cordoba vs Independiente

2-0

3-1
Sat 3, Apr-02:25 - Argentine Primera Division
San Lorenzo vs Rosario Central

1-0

2-0
Sat 3, Apr-04:15 - Argentine Primera Division
CA Central Cordoba SDE vs CA Platense

0-0

0-1
Sat 3, Apr-23:15 - Argentine Primera Division
Club de Gimnasia y Esgrima La Plata vs Lanus

1-2

2-4
Sat 3, Apr-23:15 - Argentine Primera Division
Sarmiento Junin vs Atletico Tucuman

1-0

1-2
Sat 3, Apr-22:30 - Argentinian Primera B - Nacional
Estudiantes de Caseros vs Deportivo Riestra

1-0

2-1
Sat 3, Apr-22:30 - Argentinian Primera B - Nacional
Barracas Central vs Almagro

2-1

2-1
Sat 3, Apr-23:00 - Argentinian Primera B - Nacional
Atletico Rafaela vs Defensores de Belgrano

0-0

0-0
Sat 3, Apr-23:30 - Argentinian Primera B - Nacional
Tigre vs Estudiantes Rio Cuarto

1-0

1-0
Sat 3, Apr-15:00 - Armenia Cup
FC Noah vs Urartu

1-0

2-2
Sat 3, Apr-18:00 - Armenia Cup
Ararat Yerevan vs West Armenia

2-0

5-1
Sat 3, Apr-10:00 - Australia FFA Cup Qualifiers
Hume City vs Warragul Utd


3-0
Sat 3, Apr-10:00 - Australia FFA Cup Qualifiers
Kingscliff FC vs Sunshine Coast Wanderers FC

2-1

2-2
Sat 3, Apr-11:00 - Australia FFA Cup Qualifiers
Brisbane Olympic United FC vs Moreton Bay United

2-0

4-0
Sat 3, Apr-11:00 - Australia FFA Cup Qualifiers
The Lakes vs Holland Park Hawks FC

3-3

3-4
Sat 3, Apr-11:00 - Australia FFA Cup Qualifiers
Ripley Valley vs Brisbane Strikers

0-1

1-3
Sat 3, Apr-11:00 - Australia FFA Cup Qualifiers
Upfield vs Moreland Zebras

1-1

1-3
Sat 3, Apr-12:00 - Australia FFA Cup Qualifiers
Sunshine Coast FC vs Centenary Stormers

3-0

4-0
Sat 3, Apr-12:30 - Australia FFA Cup Qualifiers
Hume United vs Sydenham Park

0-1

1-2
Sat 3, Apr-13:00 - Australia FFA Cup Qualifiers
Brisbane Wolves vs Southport Warriors

3-1

4-4
Sat 3, Apr-13:00 - Australia FFA Cup Qualifiers
Western Pride vs SWQ Thunder

1-2

1-4
Sat 3, Apr-08:00 - Australia FFA Cup Qualifiers
Pascoe Vale SC vs North Sunshine Eagles

1-0

3-0
Sat 3, Apr-08:00 - Australia FFA Cup Qualifiers
Nunawading City vs Heidelberg United

2-0

2-1
Sat 3, Apr-08:00 - Australia FFA Cup Qualifiers
Glenroy Lions FC vs Malvern City

0-0

0-2
Sat 3, Apr-06:00 - Australia FFA Cup Qualifiers
Casey Comets vs Goulburn Valley Suns

0-0

1-1
Sat 3, Apr-07:00 - Australia FFA Cup Qualifiers
New Town Eagles vs Kingborough Lions

0-3

1-4
Sat 3, Apr-08:15 - Australia FFA Cup Qualifiers
Box Hill United SC vs Mornington SC

1-2

2-3
Sat 3, Apr-07:00 - Australia FFA Cup Qualifiers
Avondale FC vs Beaumaris SC

3-0

6-0
Sat 3, Apr-07:30 - Australia FFA Cup Qualifiers
University of Tasmania vs Beachside

1-0

2-1
Sat 3, Apr-10:00 - Australia FFA Cup Qualifiers
Green Gully vs Dandenong Thunder

0-0

2-0
Sat 3, Apr-12:05 - Australia League A
Brisbane Roar FC vs Western Sydney Wanderers

0-1

1-1
Sat 3, Apr-07:30 - Australia New South Wales Northern Premier League
Adamstown Rosebuds FC vs Charlestown Azzurri

0-1

0-2
Sat 3, Apr-09:30 - Australia New South Wales Northern Premier League
Valentine Phoenix vs Weston Workers Bears FC

0-0

0-1
Sat 3, Apr-09:30 - Australia New South Wales Northern Premier League
Lake Macquarie City vs Maitland FC

1-0

2-3
Sat 3, Apr-12:00 - Australia New South Wales Premier League
Mt Druitt Town Rangers FC vs Sydney Olympic

0-0

2-1
Sat 3, Apr-08:30 - Australia New South Wales Premier League
Sutherland Sharks vs Blacktown City

0-1

0-2
Sat 3, Apr-11:00 - Australia New South Wales Super League
St George City vs Mounties Wanderers

2-0

4-1
Sat 3, Apr-11:30 - Australia New South Wales Super League
Southern Districts Raiders vs Hakoah Sydney City East

0-0

0-2
Sat 3, Apr-12:00 - Australia New South Wales Super League
NWS Spirit vs Central Coast Mariners Academy

1-0

3-0
Sat 3, Apr-12:00 - Australia New South Wales Super League
St George Saints vs Northern Tigers

0-0

0-1
Sat 3, Apr-12:00 - Australia New South Wales Super League
Blacktown Spartans vs Bonnyrigg White Eagles

1-0

2-0
Sat 3, Apr-12:00 - Australia New South Wales Super League
Hills Brumbies vs Western Sydney Wanderers AM

1-3

1-4
Sat 3, Apr-06:30 - Australia New South Wales U20
Sutherland Sharks(U20) vs Blacktown City(U20)

0-5

0-8
Sat 3, Apr-10:00 - Australia New South Wales U20
Mt Druitt Town Rangers(U20) vs Sydney Olympic(U20)

0-3

3-4
Sat 3, Apr-08:00 - Australia Victorian Premier League U21
Melbourne Knights U21 vs Heidelberg United U21

1-0

1-0
Sat 3, Apr-08:00 - Australia Victorian Premier League U21
Port Melbourne Sharks SC U21 vs St Albans Saints(U21)

1-0

3-0
Sat 3, Apr-05:30 - Australia Victorian Premier League U21
South Melbourne U21 vs Dandenong Thunder U21

2-2

4-4
Sat 3, Apr-07:00 - Australia Victorian Premier League U21
Altona Magic U21 vs Green Gully Cavaliers U21

1-1

1-3
Sat 3, Apr-09:15 - Australia Victorian Premier League U21
Eastern Lions(U21) vs Hume City U21

2-3

3-4
Sat 3, Apr-19:00 - Austrian Bundesliga
Austria Wien vs Rheindorf Altach

0-0

2-0
Sat 3, Apr-19:00 - Austrian Bundesliga
SV Ried vs TSV Hartberg

1-2

3-2
Sat 3, Apr-19:00 - Austrian Bundesliga
St.Polten vs FC Trenkwalder Admira

0-1

0-1
Sat 3, Apr-16:00 - Austrian Frauen Bundesliga
Bergheim/Hof Women\'s vs SV Horn Women\'s

0-0

2-0
Sat 3, Apr-20:40 - Bahrain Premier League
Al Najma Club vs Al-Muharraq

1-0

2-2
Sat 3, Apr-19:30 - Bahrain Premier League
Malkiya vs Al-Ahli(BHR)

0-0

0-0
Sat 3, Apr-18:05 - Bahrain Premier League
Al-Budaiya vs Al Riffa Club

0-0

0-2
Sat 3, Apr-17:00 - Belarus Premier League
Sputnik Rechitsa vs FC Minsk

0-0

0-1
Sat 3, Apr-21:00 - Belarus Premier League
FC Torpedo Zhodino vs FC Vitebsk

1-0

1-0
Sat 3, Apr-15:00 - Belarus Premier League
BATE Borisov vs FC Gomel

1-1

3-2
Sat 3, Apr-19:00 - Belarus Premier League
Shakhter Soligorsk vs FK Isloch Minsk

2-0

4-0
Sat 3, Apr-14:00 - Belarus Reserves League
FK Ruh Brest Reserves vs Energetyk-BGU Minsk Reserve

0-1

2-1
Sat 3, Apr-16:00 - Belarus Reserves League
Slavia Mozyr Reserve vs Smorgon FC Reserve

2-0

4-0
Sat 3, Apr-19:00 - Belarus Women\\\'s Premier League
ABFF Women\'s(U19) vs Bobruichanka Bobruisk Women\'s

0-0

0-0
Sat 3, Apr-17:00 - Belarus Women\\\'s Premier League
Neman Grodno Women\'s vs Dinamo Brest Women\'s

10-0

15-0
Sat 3, Apr-15:00 - Belarus Women\\\'s Premier League
Zorka-BDU Minsk Women\'s vs FC Gomel Women\'s

9-0

13-0
Sat 3, Apr-20:30 - Belgian Jupiler League
St.-Truidense VV vs KV Mechelen

2-0

2-1
Sat 3, Apr-22:45 - Belgian Jupiler League
Kortrijk vs Club Brugge

1-1

1-2
Sat 3, Apr-18:15 - Belgian Jupiler League
KV Oostende vs Red Star Waasland-Beveren

0-2

0-2
Sat 3, Apr-22:45 - Belgium - 2e Klasse
St. Gilloise vs RFC Seraing

0-0

2-0
Sat 3, Apr-18:00 - Belgium Women\\\'s Premier League
Club Brugge Women\'s vs Oud Heverlee Leuven Women\'s

0-0

0-1
Sat 3, Apr-18:00 - Belgium Women\\\'s Premier League
Eendracht Aalst Women\'s vs White Star Bruxelles Women\'s

1-0

2-0
Sat 3, Apr-18:00 - Belgium Women\\\'s Premier League
Charleroi Women\'s vs Zulte Waregem Women\'s

0-

0-2
Sat 3, Apr-16:00 - Belgium Women\\\'s Premier League
KAA Gent Ladies Women\'s vs Standard Liege Women\'s

0-0

2-1
Sat 3, Apr-04:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof
CD San Jose vs Royal Pari

0-1

0-3
Sat 3, Apr-23:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Real Santa Cruz vs Club Always Ready

1-0

2-3
Sat 3, Apr-19:00 - Bosnia Premijer Liga
FK Sarajevo vs NK Siroki Brijeg

1-0

1-0
Sat 3, Apr-17:00 - Bosnia Premijer Liga
Sloboda Tuzla vs FK Zeljeznicar Sarajevo

0-0

1-0
Sat 3, Apr-17:00 - Bosnia Premijer Liga
FK Krupa vs FK Tuzla City

0-0

1-1
Sat 3, Apr-23:00 - Brasil Copa do Nordeste
Fortaleza CE vs Esporte Clube Bahia

1-1

2-1
Sat 3, Apr-23:00 - Brasil Copa do Nordeste
Sport Club Recife (PE) vs Ceara

0-2

0-4
Sat 3, Apr-22:30 - Brazil Brasiliense DF Division 1
Brasiliense (DF) vs Real Brasil DF

1-0

3-0
Sat 3, Apr-22:30 - Brazil Brasiliense DF Division 1
Ceilandia DF vs CA Taguatinga DF

0-2

1-2
Sat 3, Apr-22:30 - Brazil Brasiliense DF Division 1
Santa Maria DF vs SE Gama (DF)

0-0

0-0
Sat 3, Apr-23:00 - Brazil Campeonato Catarinense Division 1
Prospera Criciuma vs Juventus SC

0-0

0-0
Sat 3, Apr-23:00 - Brazil Paranaense League
Operario Ferroviario PR vs Coritiba (PR)

0-0

1-0
Sat 3, Apr-22:15 - Brazil Sergipano
Dorense SE vs Atletica Gloriense/SE

0-1

2-3
Sat 3, Apr-23:00 - Brazil Sergipano
Lagarto vs Sergipe (CS)

1-1

2-2
Sat 3, Apr-17:00 - CAF Champions League
Al Merreikh vs Al Ahly SC

2-0

2-2
Sat 3, Apr-17:00 - CAF Champions League
Simba vs AS Vita Club

2-1

4-1
Sat 3, Apr-19:59 - CAF Champions League
Kaizer Chiefs FC vs Wydad Casablanca

0-0

1-0
Sat 3, Apr-19:59 - CAF Champions League
Petro Atletico de Luanda vs Horoya AC

0-1

0-1
Sat 3, Apr-19:59 - CAF Champions League
Teungueth FC vs Esperance Sportive de Tunis

1-1

2-1
Sat 3, Apr-23:00 - CAF Champions League
MC Alger vs Zamalek

0-2

0-2
Sat 3, Apr-19:00 - Cameroon MTN Elite One
New Stars de Duala vs Tonnerre Kalara Yaounde

0-0

1-1
Sat 3, Apr-19:00 - Cameroon MTN Elite One
AS Fortuna Mfou vs Dragon de Yaounde

0-0

0-0
Sat 3, Apr-19:00 - Cameroon MTN Elite One
Avion Academy vs Stade Renard de Melong

0-2

1-2
Sat 3, Apr-17:00 - Cameroon MTN Elite One
Union Douala vs Yafoot FC

1-0

2-0
Sat 3, Apr-17:00 - Cameroon MTN Elite One
Les Astres FC vs Colombe FC

0-1

2-1
Sat 3, Apr-17:00 - Cameroon MTN Elite One
Eding Sport FC vs Fovu Baham

1-0

1-0
Sat 3, Apr-18:00 - Cameroon MTN Elite One
Canon Yaounde vs Panthere Sportive du Nde

0-0

2-0
Sat 3, Apr-16:00 - Cameroon MTN Elite One
Young Sports Academy vs APEJES Academy

0-0

0-0
Sat 3, Apr-18:30 - Cameroon MTN Elite One
PWD de Bamenda vs Bamboutos

0-0

0-0
Sat 3, Apr-22:00 - Chile Primera B
Puerto Montt vs CD Copiapo S.A.

0-0

1-0
Sat 3, Apr-02:00 - Chile Primera Division
Union La Calera vs Union Espanola

0-0

1-0
Sat 3, Apr-18:00 - Chile Primera Division
Melipilla vs Nublense

1-0

1-1
Sat 3, Apr-12:15 - Club Friendly
Persik Kediri vs Madura United FC

0-0

2-1
Sat 3, Apr-19:40 - Club Friendly
Chicago Fire vs Orlando City

1-1

2-2
Sat 3, Apr-21:30 - Club Friendly
Tampa Bay Rowdies vs New York Red Bulls


1-3
Sat 3, Apr-19:59 - Club Friendly
FC Cincinnati vs Minnesota United FC

0-1

1-2
Sat 3, Apr-17:00 - Club Friendly
Levski Sofia vs Slivnishki Geroy

2-0

2-0
Sat 3, Apr-22:00 - Club Friendly
Chattanooga vs Louisville City FC

1-0

2-3
Sat 3, Apr-22:00 - Club Friendly
Los Angeles FC vs New England Revolution

0-0

2-2
Sat 3, Apr-15:00 - Club Friendly
Lahti vs Ilves Tampere


2-0
Sat 3, Apr-15:00 - Club Friendly
FC Belshina Babruisk vs Victoria Maryina Gorka

2-0

4-0
Sat 3, Apr-15:00 - Club Friendly
FC Molodechno vs Kronon Stolbtsy

0-1

1-2
Sat 3, Apr-15:00 - Club Friendly
FC Istiklol Dushanbe vs Ravshan Kulob

0-0

2-0
Sat 3, Apr-15:15 - Club Friendly
Persebaya Surabaya vs Persela Lamongan

0-0

0-0
Sat 3, Apr-15:30 - Club Friendly
Lokomotiv Sofia vs PFK Montana

0-0

0-2
Sat 3, Apr-04:00 - Club Friendly
Tulsa Roughnecks vs Wichita

3-0

5-0
Sat 3, Apr-23:00 - Club Friendly
Sporting Kansas City vs Los Angeles Galaxy

1-0

1-0
Sat 3, Apr-23:00 - Club Friendly
Houston Dynamo vs Austin FC

0-1

3-2
Sat 3, Apr-07:00 - Club Friendly
South Hobart vs Clarence Zebras

0-0

2-0
Sat 3, Apr-23:00 - Club Friendly
San Diego Loyal SC vs New Mexico United

0-1

1-2
Sat 3, Apr-16:00 - Club Friendly
Helsingborgs IF vs Osters IF

1-1

2-1
Sat 3, Apr-16:00 - Club Friendly
Orebro vs Akropolis IF

2-0

2-0
Sat 3, Apr-16:00 - Club Friendly
Vasteras SK FK vs IK Sirius FK

1-2

1-2
Sat 3, Apr-16:00 - Club Friendly
Hacken vs Varbergs BoIS FC

1-0

4-1
Sat 3, Apr-16:00 - Club Friendly
KTP Kotka vs PeKa

0-0

2-1
Sat 3, Apr-04:40 - Colombia Copa Mustang
Independiente Santa Fe vs Deportivo Pereira

0-1

1-1
Sat 3, Apr-02:30 - Colombia Copa Premier
Real Cartagena vs Leones

0-0

2-1
Sat 3, Apr-23:00 - Colombia Copa Premier
Deportes Quindio vs Atletico FC

0-0

1-0
Sat 3, Apr-06:00 - Costa Rica Primera Division
Alajuelense vs Herediano

1-0

1-1
Sat 3, Apr-19:05 - Croatia - 1. Division
HNK Sibenik vs Dinamo Zagreb

0-0

1-1
Sat 3, Apr-17:00 - Croatia - 1. Division
Istra 1961 vs NK Osijek

0-1

0-2
Sat 3, Apr-14:55 - Croatia - 1. Division
NK Lokomotiva Zagreb vs Hajduk Split

0-1

0-2
Sat 3, Apr-22:00 - Croatia - 1. Division
HNK Gorica vs NK Rijeka

0-2

3-4
Sat 3, Apr-18:30 - Croatia - 2. Division
NK Junak vs Medjimurje

3-1

4-2
Sat 3, Apr-16:30 - Croatia U19
NK Orijent U19 vs NK Rijeka (U19)


1-4
Sat 3, Apr-17:00 - Cyprus 2 Division
Thoi Lakatamias vs Xylotympou

1-1

1-4
Sat 3, Apr-17:00 - Cyprus 2 Division
Asil Lysi vs Ayia Napa

0-1

0-1
Sat 3, Apr-17:00 - Cyprus 2 Division
Omonia Aradippou vs Digenis Ypsonas

2-0

2-1
Sat 3, Apr-17:00 - Cyprus 2 Division
Ahironas Liopetriou vs Othellos Athienou

1-0

1-1
Sat 3, Apr-17:00 - Cyprus 2 Division
AE Zakakiou vs Onisilos Sotiras

1-2

1-3
Sat 3, Apr-17:00 - Cyprus 2 Division
Alki Oroklini vs Aris Limassol

1-0

1-1
Sat 3, Apr-17:00 - Cyprus 2 Division
Kouris Erimis vs Anagennisi Deryneia

2-0

3-0
Sat 3, Apr-18:30 - Czech Republic 2. Liga
Fotbal Trinec vs Dukla Praha

1-0

2-2
Sat 3, Apr-18:30 - Czech Republic 2. Liga
FK Slavoj Vysehrad vs Chrudim

0-2

0-4
Sat 3, Apr-18:30 - Czech Republic 2. Liga
Blansko vs SK Slovan Varnsdorf

0-0

2-0
Sat 3, Apr-18:30 - Czech Republic 2. Liga
Prostejov vs FC Sellier & Bellot Vlasim

2-2

3-5
Sat 3, Apr-20:30 - Czech Republic Gambrinus Liga
Sparta Praha vs Teplice

4-1

7-2
Sat 3, Apr-18:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
Slovan Liberec vs Banik Ostrava

0-0

0-0
Sat 3, Apr-18:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
Opava vs Synot Slovacko

0-0

1-2
Sat 3, Apr-16:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
SK Sigma Olomouc vs Pardubice

0-0

0-1
Sat 3, Apr-17:00 - Denmark - 1. Division
Fremad Amager vs Vendsyssel

2-0

3-0
Sat 3, Apr-16:00 - Denmark - 2. Division Groupe A
Holbaek vs Naesby BK

0-2

0-2
Sat 3, Apr-16:00 - Denmark - 2. Division Groupe B
Hillerod Fodbold vs Bronshoj

1-0

2-0
Sat 3, Apr-17:00 - Denmark Woman\\\'s League
Thisted FC Women\'s vs Nordsjaelland Women\'s

0-0

1-0
Sat 3, Apr-18:00 - Denmark Woman\\\'s League
Boldklubben AF 1893 Women\'s vs Aalborg BK Women\'s

0-1

0-1
Sat 3, Apr-16:00 - Denmark Woman\\\'s League
Fortuna Hjorring Women\'s vs HB Koge Woman\'s

0-1

1-2
Sat 3, Apr-16:00 - Denmark Woman\\\'s League
Odense Women\'s vs Sundby BK Women\'s

1-0

3-0
Sat 3, Apr-16:00 - Denmark Woman\\\'s League
Kolding BK Women\'s vs Brondby Women\'s

0-2

1-2
Sat 3, Apr-16:00 - Denmark Woman\\\'s League
Aarhus AGF Women\'s vs ASA Aarhus Women\'s

0-0

2-0
Sat 3, Apr-13:30 - Denmark Woman\\\'s League Divison 1
Solrod Women\'s vs Fredensborg Women\'s

1-1

3-1
Sat 3, Apr-14:00 - Denmark Woman\\\'s League Divison 1
Varde_IF Women\'s vs JAI Fodbold Women\'s

1-0

3-0
Sat 3, Apr-14:00 - Denmark Woman\\\'s League Divison 1
Ballerup Skovlunde Women\'s vs Naesby BK Woman\'s

1-0

1-0
Sat 3, Apr-14:00 - Denmark Woman\\\'s League Divison 1
Osterbro IF Woman\'s vs Herlufsholm GF Women\'s

0-1

0-2
Sat 3, Apr-16:00 - Denmark Woman\\\'s League Divison 1
Aalborg Freja women\'s vs Romalt Woman\'s


1-0
Sat 3, Apr-16:00 - Denmark Woman\\\'s League Divison 1
Vildbjerg SF Women\'s vs Fortuna Hjorring B Women\'s

3-0

4-1
Sat 3, Apr-21:15 - Ecuador Copa Pilsener A
Delfin S.C. vs Deportivo Cuenca

1-0

1-1
Sat 3, Apr-23:30 - Ecuador Copa Pilsener A
Liga Deportiva Universitaria vs Mushuc Runa

0-0

0-0
Sat 3, Apr-21:00 - Egypt Premier League
Al Masry vs Tala\'ea El Gaish

0-0

1-0
Sat 3, Apr-23:00 - Egypt Premier League
El Ismaily vs Ceramica Cleopatra FC

1-0

1-2
Sat 3, Apr-17:30 - Egypt Second Divison
Suhag vs Telephonat Beni Suef

0-0

1-0
Sat 3, Apr-17:30 - Egypt Second Divison
Beni Suef vs Asmant Asyut

1-0

1-0
Sat 3, Apr-17:30 - Egypt Second Divison
Qena SC(EGY) vs Tahta SC

1-0

2-1
Sat 3, Apr-17:00 - England FA Women Super League
Reading Women\'s vs West Ham United Women\'s

0-5

0-5
Sat 3, Apr-16:00 - England League Two
Southend United vs Carlisle

0-1

0-2
Sat 3, Apr-15:30 - England The Championship
Huddersfield Town vs Brentford

1-0

1-1
Sat 3, Apr-17:00 - England Youth FA Cup
Manchester City U18 vs Everton U18

0-0

0-1
Sat 3, Apr-18:00 - England Youth FA Cup
Newcastle U18 vs Leeds United U18

3-1

4-1
Sat 3, Apr-18:00 - England Youth FA Cup
Manchester United U18 vs Liverpool U18

0-1

0-1
Sat 3, Apr-16:00 - England Youth FA Cup
Peterborough United U18 vs Sheffield United U18

0-1

0-2
Sat 3, Apr-20:30 - English Premier League
Leicester City vs Manchester City

0-0

0-2
Sat 3, Apr-15:30 - English Premier League
Chelsea FC vs West Bromwich(WBA)

1-2

2-5
Sat 3, Apr-23:00 - English Premier League
Arsenal vs Liverpool

0-0

0-3
Sat 3, Apr-18:00 - English Premier League
Leeds United vs Sheffield United

1-1

2-1
Sat 3, Apr-14:00 - Estonia Meistri Liiga
Nomme Kalju vs Trans Narva

0-1

0-1
Sat 3, Apr-18:00 - Finland Cup
Inter Turku vs SJK Seinajoki

0-0

0-0
Sat 3, Apr-18:00 - Finland Cup
HIFK vs HJK Helsinki

0-0

0-3
Sat 3, Apr-16:00 - Finland Cup
FC Honka vs PK-35 Vantaa

0-0

0-0
Sat 3, Apr-15:00 - Finland Woman\\\'s Cup
PK-35 Vantaa Women\'s vs HJK Helsinki Women\'s

0-1

1-1
Sat 3, Apr-18:00 - Finland Woman\\\'s Cup
Aland Women\'s vs KuPS Women\'s

1-2

4-3
Sat 3, Apr-17:00 - France Ligue 2
Toulouse vs Nancy

1-1

4-1
Sat 3, Apr-22:00 - France Ligue 2
ESTAC Troyes vs Guingamp

0-0

1-0
Sat 3, Apr-22:00 - France Ligue 2
FC Sochaux-Montbeliard vs Paris FC

0-1

1-2
Sat 3, Apr-22:00 - France Ligue 2
AC Ajaccio vs Valenciennes FC

1-0

3-0
Sat 3, Apr-22:00 - France Ligue 2
Caen vs Pau FC

1-0

1-1
Sat 3, Apr-22:00 - France Ligue 2
Clermont Foot vs Chamois Niortais

0-0

0-0
Sat 3, Apr-22:00 - France Ligue 2
Grenoble Foot 38 vs LB Chateauroux

2-1

2-2
Sat 3, Apr-22:00 - France Ligue 2
Rodez AF vs FC Chambly

2-1

2-2
Sat 3, Apr-16:30 - French Feminines D1
Montpellier HSC Women\'s vs Stade de Reims Women\'s

0-2

0-4
Sat 3, Apr-16:30 - French Feminines D1
Bordeaux Women\'s vs Issy FF Women\'s

1-0

1-0
Sat 3, Apr-16:30 - French Feminines D1
Le Havre Women\'s vs Dijon Women\'s

0-2

0-2
Sat 3, Apr-19:00 - French Le Championnat Ligue 1
Paris Saint-Germain vs Lille OSC

0-1

0-1
Sat 3, Apr-15:00 - French Le Championnat Ligue 1
AS Monaco vs FC Metz

0-0

4-0
Sat 3, Apr-23:00 - French Le Championnat Ligue 1
RC Lens vs Lyonnais

0-0

1-1
Sat 3, Apr-22:00 - French National League
US Boulogne vs US Orleans

1-2

2-2
Sat 3, Apr-22:00 - French National League
FC Villefranche Beaujolais vs Concarneau

0-0

1-0
Sat 3, Apr-22:00 - French National League
Red Star FC 93 vs Stade Briochin

0-0

0-1
Sat 3, Apr-20:30 - Futsal Italian Serie A
Real San Giuseppe Futsal vs Lido Di Ostiav Meta Futsal

1-1

8-2
Sat 3, Apr-19:00 - Futsal Italian Serie A
Kaos Mantova Futsal vs Pescara Futsal

1-1

7-1
Sat 3, Apr-21:00 - Futsal Italian Serie A
Came Dosson Futsal vs Petrarca Padova Futsal

1-2

4-3
Sat 3, Apr-17:00 - Futsal Italian Serie A
Cybertel Aniene Futsal vs Meta Catania Futsal

2-1

5-2
Sat 3, Apr-15:00 - Futsal Spain Division De Honor
Levante Futsal vs CD UMA Antequera Futsal

1-1

4-2
Sat 3, Apr-14:00 - Georgia Primera Division
Dinamo Batumi vs Lokomotiv Tbilisi

1-1

1-1
Sat 3, Apr-17:30 - Georgia Primera Division
Dinamo Tbilisi vs Dila Gori

1-0

1-0
Sat 3, Apr-15:45 - Georgia Primera Division
FC Saburtalo Tbilisi vs FC Telavi

0-0

0-0
Sat 3, Apr-16:00 - German 3. Liga
KFC Uerdingen 05 vs Munchen 1860

0-3

1-3
Sat 3, Apr-16:00 - German 3. Liga
FC Kaiserslautern vs Hallescher FC

1-0

3-1
Sat 3, Apr-16:00 - German 3. Liga
Bayern Munich (Am) vs VfB Lubeck

1-1

2-3
Sat 3, Apr-16:00 - German 3. Liga
SV Wehen Wiesbaden vs Saarbrucken

0-0

2-2
Sat 3, Apr-16:00 - German 3. Liga
1. FC Magdeburg vs FC Ingolstadt 04

1-0

2-0
Sat 3, Apr-16:00 - German 3. Liga
SC Verl vs MSV Duisburg

0-1

1-2
Sat 3, Apr-16:00 - German 3. Liga
SV Waldhof Mannheim vs FSV Zwickau

0-0

1-0
Sat 3, Apr-20:30 - German Bundesliga
RB Leipzig vs Bayern Munich

0-1

0-1
Sat 3, Apr-17:30 - German Bundesliga
VfL Wolfsburg vs 1. FC Koln

0-0

1-0
Sat 3, Apr-17:30 - German Bundesliga
1.FSV Mainz 05 vs Arminia Bielefeld

0-0

1-1
Sat 3, Apr-17:30 - German Bundesliga
Bayer Leverkusen vs Schalke 04

1-0

2-1
Sat 3, Apr-17:30 - German Bundesliga
Borussia Dortmund vs Eintracht Frankfurt

1-1

1-2
Sat 3, Apr-17:30 - German Bundesliga
Augsburg vs Hoffenheim

2-0

2-1
Sat 3, Apr-22:30 - German Bundesliga
Monchengladbach vs SC Freiburg

0-1

2-1
Sat 3, Apr-15:00 - German Bundesliga 2
VfL Bochum vs Holstein Kiel

1-0

2-1
Sat 3, Apr-15:00 - German Bundesliga 2
Karlsruher SC vs VfL Osnabruck

0-0

0-1
Sat 3, Apr-15:00 - German Bundesliga 2
1. FC Heidenheim 1846 vs Greuther Furth

0-0

0-1
Sat 3, Apr-16:00 - Germany - Regionalliga Sued
Kickers Offenbach vs SSV Ulm 1846

1-0

1-0
Sat 3, Apr-16:00 - Germany - Regionalliga Sued
VfR Aalen vs Eintracht Stadtallendorf

2-1

2-1
Sat 3, Apr-16:00 - Germany - Regionalliga Sued
FSV Frankfurt vs FC 08 Homburg

0-0

0-0
Sat 3, Apr-16:00 - Germany - Regionalliga Sued
Bahlinger SC vs VfB Stuttgart II

0-0

1-0
Sat 3, Apr-16:00 - Germany - Regionalliga Sued
TSG Balingen vs SC Freiburg II

0-0

0-1
Sat 3, Apr-16:00 - Germany - Regionalliga Sued
SG Sonnenhof Grobaspach vs FC Giessen

0-1

1-1
Sat 3, Apr-16:00 - Germany - Regionalliga Sued
TSG 1899 Hoffenheim II vs Bayern Alzenau

2-0

4-2
Sat 3, Apr-16:00 - Germany - Regionalliga Sued
Astoria Walldorf vs KSV Hessen Kassel

0-2

1-2
Sat 3, Apr-16:00 - Germany - Regionalliga Sued
TSV Steinbach Haiger vs FK Pirmasens

0-0

1-1
Sat 3, Apr-16:00 - Germany - Regionalliga Sued
TuS Rot Weiss Koblenz vs SV Elversberg

1-0

1-1
Sat 3, Apr-16:00 - Germany - Regionalliga West
TSV Alemannia Aachen vs SV Straelen

0-2

2-3
Sat 3, Apr-16:00 - Germany - Regionalliga West
Rot Weiss Ahlen vs Fortuna Dusseldorf II

1-0

1-1
Sat 3, Apr-16:00 - Germany - Regionalliga West
RW Essen vs FC Schalke 04 II

3-0

5-0
Sat 3, Apr-16:00 - Germany - Regionalliga West
Koln Am. vs Bergisch Gladbach 09

1-0

2-1
Sat 3, Apr-16:00 - Germany - Regionalliga West
Wuppertaler SV vs VFB Homberg

0-1

2-1
Sat 3, Apr-16:00 - Germany - Regionalliga West
Wegberg-Beeck vs SV Lippstadt

0-0

0-0
Sat 3, Apr-16:00 - Germany - Regionalliga West
SC Wiedenbruck vs RW Oberhausen

1-0

2-1
Sat 3, Apr-15:00 - Germany Woman\\\'s Cup
Eintracht Frankfurt Women\'s vs SC Freiburg Women\'s

0-1

2-1
Sat 3, Apr-16:30 - Germany Women Division 2
FC Gutersloh Women\'s vs Carl Zeiss Jena Women\'s


1-1
Sat 3, Apr-19:00 - Ghana Premier League
Techiman Eleven Wonders vs Asante Kotoko FC

1-1

1-1
Sat 3, Apr-20:30 - Gibraltar Premier Divisio
Bruno\'s Magpies vs Glacis United

0-2

1-5
Sat 3, Apr-18:00 - Gibraltar Premier Divisio
Manchester 62 FC vs College 1975

2-1

3-3
Sat 3, Apr-13:00 - Greece Football League
Asteras Vlachioti vs AS Rodos

0-0

0-0
Sat 3, Apr-20:30 - Greece Super League 1
AEL Larisa vs Panaitolikos Agrinio

1-0

1-1
Sat 3, Apr-20:30 - Greece Super League 1
Lamia vs Volos NPS

0-0

1-1
Sat 3, Apr-18:15 - Greece Super League 1
OFI Crete vs Pas Giannina

0-1

2-1
Sat 3, Apr-16:00 - Greece Super League 1
Atromitos Athens vs Apollon Smirnis

0-0

1-1
Sat 3, Apr-15:45 - Greece Super League 2
Xanthi vs Giorgos Karaiskakis

1-0

1-1
Sat 3, Apr-15:45 - Greece Super League 2
Ergotelis vs Trikala

1-1

2-3
Sat 3, Apr-15:45 - Greece Super League 2
Chania Kissamikos vs Diagoras Rodos

0-0

1-0
Sat 3, Apr-20:45 - Holland Eredivisie
VVV-Venlo vs FC Groningen

0-0

0-1
Sat 3, Apr-22:00 - Holland Eredivisie
Willem II vs AZ Alkmaar

0-0

0-1
Sat 3, Apr-22:00 - Holland Eredivisie
FC Twente Enschede vs Vitesse Arnhem

1-1

1-2
Sat 3, Apr-23:00 - Holland Eredivisie
Sparta Rotterdam vs FC Zwolle

1-0

3-2
Sat 3, Apr-11:00 - HongKong Premier League
Resources Capital FC vs Eastern A.A Football Team

0-2

0-5
Sat 3, Apr-13:30 - HongKong Premier League
LeeMan vs Kitchee

0-0

0-2
Sat 3, Apr-16:45 - Hungary NB1
Paksi SE vs MTK Budapest FC

2-0

3-1
Sat 3, Apr-19:00 - Hungary NB1
Zalaegerszegi TE vs Diosgyor VTK

1-0

2-0
Sat 3, Apr-21:30 - Hungary NB1
Budapest Honved vs Ujpest FC

2-2

2-2
Sat 3, Apr-14:00 - Hungary U19 B League
VAC Varosi LSE(U19) vs Zalaegerszeg TE(U19)

0-2

0-2
Sat 3, Apr-12:00 - Hungary U19 League
Budapest Honved U19 vs MTK Budapest FC (U19)

1-1

5-2
Sat 3, Apr-14:00 - Hungary U19 League
Debreceni VSC (U19) vs Vasas(U19)

1-2

2-3
Sat 3, Apr-15:15 - Hungary U19 League
Diosgyor VTK(U19) vs Puskas Akademia Fehervar(U19)

1-1

1-1
Sat 3, Apr-17:30 - Hungary Women\\\'s Division 1 League
MTK Hungaria Women\'s vs Gyori Dozsa Woman\'s

2-0

2-0
Sat 3, Apr-15:00 - Hungary Women\\\'s Division 1 League
Kelen SC Women\'s vs Ferencvarosi TC Women\'s

0-3

0-4
Sat 3, Apr-16:30 - Iran League
Tractor S.C. vs Mes Rafsanjan

0-0

0-0
Sat 3, Apr-16:30 - Iran League
Naft Masjed Soleyman FC vs Nassaji Mazandaran

0-0

0-2
Sat 3, Apr-17:00 - Iran League
Zob Ahan vs Sanat Naft

1-0

1-0
Sat 3, Apr-18:20 - Iran League
Esteghlal Tehran vs Paykan

0-0

0-0
Sat 3, Apr-16:00 - Iran League
Shahr Khodrou vs Persepolis

1-0

1-1
Sat 3, Apr-16:00 - Iraqi League
Al Minaa Basra vs Alsinaat Alkahrabaiya

0-0

1-0
Sat 3, Apr-18:30 - Iraqi League
Al Talaba vs Al Diwaniya

1-0

1-0
Sat 3, Apr-16:00 - Iraqi League
Baghdad vs Al Kahrabaa

1-0

1-0
Sat 3, Apr-16:00 - Iraqi League
Al Karkh vs Naft Misan

0-0

0-1
Sat 3, Apr-22:00 - Ireland Division 1
Cobh Ramblers vs UC Dublin(UCD)

0-2

0-4
Sat 3, Apr-21:00 - Ireland Premier League
Bohemians vs St. Patrick\'s

0-0

0-1
Sat 3, Apr-21:00 - Ireland Premier League
Derry City vs Waterford United

1-1

1-2
Sat 3, Apr-21:00 - Ireland Premier League
Drogheda United vs Finn Harps

0-0

1-1
Sat 3, Apr-16:30 - Israel Liga Bet
Maccabi Ahva Sha\'ab vs Bnei Bir Al Maksur

0-0

1-0
Sat 3, Apr-21:00 - Israel Liga Bet
MS Tzeirey Kfar Kana vs Hapoel Tuba-Zangariyye

1-1

3-1
Sat 3, Apr-20:50 - Israel Premier League
Maccabi Haifa vs Maccabi Petah Tikva FC

1-0

1-1
Sat 3, Apr-19:45 - Israel Premier League
F.C. Ashdod vs Hapoel Ironi Kiryat Shmona

0-1

1-1
Sat 3, Apr-21:30 - Israel Premier League
Maccabi Tel Aviv vs Hapoel Beer Sheva

1-0

2-1
Sat 3, Apr-18:15 - Israel Premier League
Hapoel Hadera vs Hapoel Tel Aviv

0-0

0-1
Sat 3, Apr-16:30 - Israel U19 League
Hapoel Kiryat Shmona(U19) vs Hapoel Rishon Lezion Yehuda U19

0-0

0-0
Sat 3, Apr-11:30 - Israel U19 League
Bnei Sakhnin U19 vs Hapoel Natzrat Illit(U19)

1-0

1-0
Sat 3, Apr-11:30 - Israel U19 League
Hapoel Hadera U19 vs Maccabi Haifa Shmuel U19

0-2

1-2
Sat 3, Apr-11:30 - Israel U19 League
Ironi Ramat Hasharon U19 vs Hapoel Raanana Roei U19

1-1

3-1
Sat 3, Apr-11:45 - Israel U19 League
AS Ramat Elyahu(U19) vs Maccabi Yaffo Kabilio U19

0-2

0-3
Sat 3, Apr-12:00 - Israel U19 League
Hapoel Petah Tikva(U19) vs Gadna Tel Aviv(U19)

1-0

1-0
Sat 3, Apr-12:00 - Israel U19 League
Ashdod MS U19 vs Ironi Nesher(U19)

1-0

5-0
Sat 3, Apr-12:00 - Israel U19 League
Maccabi Netanya U19 vs Hapoel Beer Sheva(U19)

0-0

1-1
Sat 3, Apr-12:00 - Israel U19 League
Hapoel Acco(U19) vs Maccabi Herzliya U19

0-1

0-3
Sat 3, Apr-12:00 - Israel U19 League
Hapoel Herzliya U19 vs Ironi Tiberias (U19)

1-0

2-0
Sat 3, Apr-12:15 - Israel U19 League
Hapoel Ramat Gan U19 vs Beitar Jerusalem Oren (U19)

0-0

0-1
Sat 3, Apr-13:00 - Israel U19 League
Maccabi Tel Aviv Shachar U19 vs Hapoel Tel Aviv Nisanov(U19)

0-1

1-3
Sat 3, Apr-13:15 - Israel U19 League
Hapoel Kiryat Ono Avrum(U19) vs Hapoel Ashkelon U19

2-0

3-0
Sat 3, Apr-13:30 - Israel U19 League
SC Haifa Robi Shapira(U19) vs Hapoel Iksal(U19)

2-1

2-2
Sat 3, Apr-14:15 - Israel U19 League
Bnei Yehuda Tel Aviv U19 vs Ironi Modiin(U19)

2-0

5-1
Sat 3, Apr-18:50 - Israel U19 League
Hapoel Katamon Jerusalem U19 vs Sektzia Nes Tziona(U19)

0-0

0-3
Sat 3, Apr-16:00 - Israel U19 League
Beitar Nes Tubruk(U19) vs Maccabi Petah Tikva Asis Dabid (U19)

0-1

0-2
Sat 3, Apr-12:00 - Italian Campionato Primavera
Genoa Youth vs Roma Youth

1-0

1-0
Sat 3, Apr-12:30 - Italian Campionato Primavera
Inter Milan Youth vs Spal Youth

0-0

0-0
Sat 3, Apr-17:00 - Italian Campionato Primavera
Lazio Youth vs Sampdoria Youth

1-2

1-4
Sat 3, Apr-14:00 - Italian Campionato Primavera
Fiorentina Youth vs Ascoli Youth

4-1

5-2
Sat 3, Apr-12:30 - Italian Campionato Primavera 2
Virtus Entella Youth vs Lecce Youth

0-0

0-0
Sat 3, Apr-13:00 - Italian Campionato Primavera 2
Benevento Youth vs Reggina Youth

1-0

1-2
Sat 3, Apr-13:30 - Italian Campionato Primavera 2
Pordenone Youth vs S.S.D. Monza 1912 Youth

1-0

2-1
Sat 3, Apr-17:00 - Italian Campionato Primavera 2
Parma Youth vs Cremonese Youth

0-1

1-1
Sat 3, Apr-17:00 - Italian Campionato Primavera 2
Chievo Youth vs Cittadella Youth

3-1

5-1
Sat 3, Apr-14:00 - Italian Campionato Primavera 2
Verona Youth vs Udinese Youth

1-0

3-1
Sat 3, Apr-17:00 - Italian Campionato Primavera 2
Reggiana Youth vs Brescia Youth

2-2

2-3
Sat 3, Apr-17:00 - Italian Campionato Primavera 2
Venezia F.C. Youth vs Vicenza Vicence Calcio

2-0

2-2
Sat 3, Apr-19:59 - Italian Serie A
Torino vs Juventus

1-1

2-2
Sat 3, Apr-17:00 - Italian Serie A
Genoa vs Fiorentina

1-1

1-1
Sat 3, Apr-17:00 - Italian Serie A
Napoli vs Crotone

3-1

4-3
Sat 3, Apr-17:00 - Italian Serie A
Lazio vs Spezia

0-0

2-1
Sat 3, Apr-17:00 - Italian Serie A
Cagliari vs Hellas Verona

0-0

0-2
Sat 3, Apr-17:00 - Italian Serie A
Atalanta vs Udinese

2-1

3-2
Sat 3, Apr-17:00 - Italian Serie A
Benevento vs Parma Calcio 1913

1-0

2-2
Sat 3, Apr-17:00 - Italian Serie A
US Sassuolo Calcio vs AS Roma

0-1

2-2
Sat 3, Apr-14:30 - Italian Serie A
AC Milan vs Sampdoria

0-0

1-1
Sat 3, Apr-22:45 - Italian Serie A
Bologna vs Inter Milan

0-1

0-1
Sat 3, Apr-19:30 - Italy C1A
Piacenza vs Lucchese

0-0

1-1
Sat 3, Apr-19:30 - Italy C1A
Livorno vs Pistoiese

2-0

5-0
Sat 3, Apr-19:30 - Italy C1A
Novara Calcio vs US Pergolettese

0-0

0-0
Sat 3, Apr-19:30 - Italy C1A
Calcio Lecco vs Pro Patria

0-0

0-1
Sat 3, Apr-17:00 - Italy C1A
Albinoleffe vs Pro Vercelli

1-1

1-3
Sat 3, Apr-17:00 - Italy C1A
Grosseto vs Giana Erminio

0-1

1-1
Sat 3, Apr-17:00 - Italy C1A
Renate AC vs Olbia

1-0

1-2
Sat 3, Apr-17:00 - Italy C1A
Pontedera vs Pro Sesto

2-1

2-2
Sat 3, Apr-14:30 - Italy C1A
Carrarese vs Como

0-0

0-1
Sat 3, Apr-22:30 - Italy C1A
Alessandria vs Juventus(U23)

1-0

2-0
Sat 3, Apr-19:30 - Italy C1B
Cesena vs Mantova

0-0

0-0
Sat 3, Apr-19:30 - Italy C1B
Ravenna vs Fermana

0-0

0-0
Sat 3, Apr-19:30 - Italy C1B
FeralpiSalo vs Alma Juventus Fano

0-0

1-2
Sat 3, Apr-17:00 - Italy C1B
Vis Pesaro vs Imolese

1-0

2-1
Sat 3, Apr-17:00 - Italy C1B
Gubbio vs Carpi

0-2

0-4
Sat 3, Apr-17:00 - Italy C1B
USD Virtus Verona vs Perugia

0-2

0-3
Sat 3, Apr-17:00 - Italy C1B
Legnago Salus vs Alto Adige/Sudtirol

1-1

2-3
Sat 3, Apr-14:30 - Italy C1B
Modena vs Arezzo

1-1

3-1
Sat 3, Apr-14:30 - Italy C1B
Matelica vs Sambenedettese

0-0

1-0
Sat 3, Apr-22:30 - Italy C1B
Triestina vs Padova

0-0

1-0
Sat 3, Apr-19:30 - Italy C1C
U.S. Catanzaro 1929 vs A.S. Bisceglie Calcio 1913

0-0

1-0
Sat 3, Apr-17:00 - Italy C1C
Ternana vs Avellino

3-0

4-1
Sat 3, Apr-17:00 - Italy C1C
Catania vs A.S. Viterbese Castrense

0-0

1-0
Sat 3, Apr-17:00 - Italy C1C
Teramo vs Turris Neapolis

0-0

2-1
Sat 3, Apr-17:00 - Italy C1C
S.S.D. Potenza Calcio vs Juve Stabia

0-2

0-2
Sat 3, Apr-17:00 - Italy C1C
Vibonese vs FC Bari 1908

0-1

0-1
Sat 3, Apr-17:00 - Italy C1C
Virtus Francavilla vs Cavese

0-0

1-0
Sat 3, Apr-15:00 - Italy C1C
Casertana F.C. vs Palermo

1-3

2-3
Sat 3, Apr-08:00 - Japan Football League
Honda FC vs Veertien Mie

0-0

0-0
Sat 3, Apr-08:00 - Japan Football League
Nara Club vs Verspah Oita

0-0

0-1
Sat 3, Apr-08:00 - Japan Football League
Osaka FC vs Kochi United

0-0

2-1
Sat 3, Apr-09:30 - Japan Football League
TIAMO Hirakata vs Matsue City FC

1-0

1-1
Sat 3, Apr-08:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 1
NGU Nagoya Women\'s vs Ehime FC Women\'s

1-0

2-2
Sat 3, Apr-09:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 1
FC Takatsuki Women\'s vs Cerezo Osaka Sakai Women\'s

1-0

1-1
Sat 3, Apr-10:00 - Japanese J-League Division 1
Urawa Red Diamonds vs Kashima Antlers

1-1

2-1
Sat 3, Apr-12:00 - Japanese J-League Division 1
Yokohama FC vs Kashiwa Reysol

1-0

1-1
Sat 3, Apr-14:00 - Japanese J-League Division 1
Kawasaki Frontale vs Oita Trinita

1-0

2-0
Sat 3, Apr-08:00 - Japanese J-League Division 1
Yokohama F Marinos vs Shonan Bellmare

0-0

1-1
Sat 3, Apr-09:00 - Japanese J-League Division 1
Vegalta Sendai vs Vissel Kobe

0-2

0-2
Sat 3, Apr-09:00 - Japanese J-League Division 1
Nagoya Grampus Eight vs FC Tokyo

0-0

0-0
Sat 3, Apr-09:00 - Japanese J-League Division 1
Sanfrecce Hiroshima vs Gamba Osaka

0-0

0-0
Sat 3, Apr-09:00 - Japanese J-League Division 1
Avispa Fukuoka vs Consadole Sapporo

0-1

1-2
Sat 3, Apr-12:00 - Japanese League Division 2
FC Ryukyu vs Omiya Ardija

0-0

0-0
Sat 3, Apr-09:00 - Japanese League Division 2
Giravanz Kitakyushu vs Montedio Yamagata

0-0

0-0
Sat 3, Apr-09:00 - Japanese League Division 2
V-Varen Nagasaki vs Ventforet Kofu

1-0

2-1
Sat 3, Apr-08:00 - Japanese League Division 3
Grulla Morioka vs Imabari FC

0-0

3-2
Sat 3, Apr-10:00 - Korea K3 League
Daejeon Korail vs Gimhae City FC

0-0

0-0
Sat 3, Apr-10:00 - Korea K3 League
Changwon City vs Gimpo Citizen

1-1

2-3
Sat 3, Apr-10:00 - Korea K3 League
Gyeongju KHNP vs Mokpo City

2-0

2-0
Sat 3, Apr-09:00 - Korea K4 League
Pocheon Citizen FC vs Geoje Citizen

3-2

3-2
Sat 3, Apr-09:00 - Korea K4 League
Chuncheon Citizen vs Pyeongchang FC

0-1

1-3
Sat 3, Apr-09:00 - Korea K4 League
Chungju Citizen vs Namdong FC

0-1

1-2
Sat 3, Apr-09:00 - Korea K4 League
Jinju Citizen FC vs Yangpyeong

1-0

2-1
Sat 3, Apr-10:00 - Korea K4 League
Siheung Citizen vs Jeonju Citizen FC

0-0

2-1
Sat 3, Apr-11:30 - Korea League 1
Seongnam FC vs Ulsan Hyundai FC

0-1

0-1
Sat 3, Apr-14:00 - Korea League 1
FC Seoul vs Gangwon FC

0-0

0-1
Sat 3, Apr-09:00 - Korea League 1
Suwon Samsung Bluewings vs Jeonbuk Hyundai Motors

0-1

1-3
Sat 3, Apr-11:00 - Korea League 2
Busan I\'Park vs Ansan Greeners FC

0-1

1-1
Sat 3, Apr-08:30 - Korea League 2
Chungnam Asan FC vs Gyeongnam FC

1-1

2-1
Sat 3, Apr-17:00 - Kosovo Super League
KF Drenica Skenderaj vs KF Trepca \'89

1-0

2-0
Sat 3, Apr-17:00 - Kosovo Super League
Arberia vs KF Drita Gjilan

1-2

1-3
Sat 3, Apr-17:00 - Latvia - 1. Division
BFC Daugavpils vs Metta/LU Riga

2-1

3-2
Sat 3, Apr-14:00 - Latvia - 1. Division
Riga FC vs FK Spartaks Jurmala

2-0

6-1
Sat 3, Apr-17:00 - Lithuania - 1. Division
Dziugas Telsiai vs Kauno Zalgiris

1-1

1-1
Sat 3, Apr-15:00 - Lithuania - 2. Division
Siauliai vs Banga Gargzdai B

0-0

1-1
Sat 3, Apr-15:00 - Lithuania - 2. Division
FK Jonava vs Neptuna Klaipeda

3-1

5-1
Sat 3, Apr-15:00 - Lithuania - 2. Division
Babrungas vs Suduva B

1-0

1-0
Sat 3, Apr-16:00 - Lithuania - 2. Division
Vilnius BFA vs Minija Kretinga

0-0

0-1
Sat 3, Apr-14:40 - Lithuania Super Cup
FK Zalgiris Vilnius vs FK Panevezys

2-1

2-2
Sat 3, Apr-19:00 - Luxembourg National Division
Hamm RM Benfica FC vs Fola Esch

0-0

0-2
Sat 3, Apr-18:00 - Luxembourg National Division
UNA Strassen vs Victoria Rosport

0-3

1-3
Sat 3, Apr-12:45 - Malaysia Premier League
Kelantan FA vs Sarawak

0-1

0-1
Sat 3, Apr-17:00 - Malaysia Premier League
Negeri Sembilan Matrix vs Kuching FA

0-0

0-0
Sat 3, Apr-17:00 - Malaysia Premier League
Terengganu B vs PDRM FA

1-0

1-1
Sat 3, Apr-17:00 - Malaysia Super League
Pulau Penang FA vs Perak

1-1

2-1
Sat 3, Apr-17:00 - Malaysia Super League
UiTM FC vs Selangor FA

0-2

0-2
Sat 3, Apr-17:30 - Malaysia Super League
Kuala Lumpur vs Sabah FA

0-0

0-0
Sat 3, Apr-05:30 - Mexico Primera Division
Puebla vs Mazatlan FC

1-1

3-1
Sat 3, Apr-07:30 - Mexico Primera Division
FC Juarez vs Cruz Azul

0-0

0-1
Sat 3, Apr-21:00 - Mexico Primera Divison 2
Leones Univ Guadalajara B vs Atletico Saltillo

2-0

3-0
Sat 3, Apr-21:00 - Mexico Primera Divison 2
Ciervos FC vs Irapuato FC

0-0

0-3
Sat 3, Apr-22:00 - Mexico Primera Divison 2
Atletico San Luis II vs Gavilanes Matamoros

0-0

1-1
Sat 3, Apr-01:00 - Mexico Primera Divison 2
Pioneros De Cancun vs Inter Playa del Carmen

1-1

2-1
Sat 3, Apr-01:30 - Mexico Primera Divison 2
Mazorqueros FC vs UA De Zacatecas

1-0

3-0
Sat 3, Apr-03:00 - Mexico Primera Divison 2
Mineros De Fresnillo vs CD Alacranes de Durango

0-0

0-1
Sat 3, Apr-04:00 - Mexico Primera Divison 2
Estudiantes Tecos vs Cimarrones de Sonora B

0-0

1-0
Sat 3, Apr-03:00 - Mexico Primera Divison A
Tepatitlan De Morelos vs Cimarrones Sonora

1-0

1-0
Sat 3, Apr-19:59 - Mexico Women\\\'s Primera Division
Chivas Guadalajara Women\'s vs Pumas UNAM Women\'s

0-0

4-1
Sat 3, Apr-02:00 - Mexico Women\\\'s Primera Division
Necaxa Women vs FC Juarez Women\'s

1-0

2-0
Sat 3, Apr-03:00 - Mexico Women\\\'s Primera Division
Queretaro FC Women\'s vs Club Leon Women\'s

1-0

1-0
Sat 3, Apr-19:00 - Mexico Youth U20
Atlas U20 vs Club Tijuana(U20)


0-1
Sat 3, Apr-19:00 - Mexico Youth U20
Monterrey U20 vs San Luis U20


4-1
Sat 3, Apr-21:00 - Mexico Youth U20
Club America U20 vs Necaxa U20


1-0
Sat 3, Apr-19:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
FK Iskra Danilovgrad vs Jezero Plav

1-0

1-1
Sat 3, Apr-17:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
OFK Petrovac vs Decic Tuzi

0-0

0-0
Sat 3, Apr-19:59 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
FK Buducnost Podgorica vs FK Zeta

0-0

0-1
Sat 3, Apr-15:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
FK Podgorica vs FK Rudar Pljevlja

2-1

2-1
Sat 3, Apr-18:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
OFK Titograd vs FK Sutjeska Niksic

0-2

0-4
Sat 3, Apr-19:00 - Morocco Division 2
Wydad Fes vs Chabab Ben Guerir

0-0

2-0
Sat 3, Apr-19:00 - Morocco Division 2
Olympique Dcheira vs Olympique Club de Khouribga

0-0

1-0
Sat 3, Apr-19:00 - Morocco Division 2
Raja Beni Mellal vs KAC de Kenitra

0-0

1-0
Sat 3, Apr-20:15 - Morocco Super League
DHJ Difaa Hassani Jadidi vs Chabab Mohamedia

0-0

0-0
Sat 3, Apr-22:30 - Morocco Super League
CAYB Youssoufia Berrechid vs MCO Mouloudia Oujda

0-1

0-1
Sat 3, Apr-18:00 - Morocco Super League
Moghreb Tetouan vs Renaissance Zmamra

1-0

3-0
Sat 3, Apr-19:00 - Nigeria Premier League
Sunshine Stars FC vs Akwa United

0-0

0-0
Sat 3, Apr-17:00 - North Macedonia Prva liga
FK Makedonija Gjorce Petrov vs Akademija Pandev

0-2

1-2
Sat 3, Apr-17:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
Bregalnica Stip vs Pobeda Prilep

3-1

3-1
Sat 3, Apr-17:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
Vlazrimi Kicevo vs FK Kadino

1-1

1-1
Sat 3, Apr-17:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
FK Ohrid 2004 vs Korab Debar

1-0

1-1
Sat 3, Apr-17:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
FK Skopje vs FK Teteks Tetovo

1-0

2-1
Sat 3, Apr-17:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
FK Tikves Kavadarci vs FC Plackovica

3-1

4-1
Sat 3, Apr-17:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
Kamenica-Sasa vs FK Sloga 1934 Vinica

1-0

1-0
Sat 3, Apr-17:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
FK Kozuv vs FK Osogovo

0-0

0-1
Sat 3, Apr-17:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
KF Veleshta vs FK Drita Bogovinje

1-1

2-1
Sat 3, Apr-17:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
Pehchevo vs FK Rosoman 83

2-0

2-1
Sat 3, Apr-20:30 - Northern Ireland Premier League
Dungannon Swifts vs Linfield FC

0-1

0-2
Sat 3, Apr-18:00 - Northern Ireland Premier League
Glentoran FC vs Portadown FC

1-0

4-0
Sat 3, Apr-18:00 - Northern Ireland Premier League
Coleraine F.C. vs Glenavon FC

0-0

0-0
Sat 3, Apr-18:00 - Northern Ireland Premier League
Larne FC vs Carrick Rangers

3-0

3-0
Sat 3, Apr-18:00 - Northern Ireland Premier League
Warrenpoint Town vs Cliftonville

0-3

0-5
Sat 3, Apr-19:00 - Poland - 4. Liga
Polonia Bytom vs LKS Goczalkowice Zdroj

2-0

3-2
Sat 3, Apr-13:00 - Poland - 4. Liga
Avia Swidnik vs KSZO Ostrowiec

1-1

3-1
Sat 3, Apr-14:00 - Poland - 4. Liga
KS Legionovia Legionowo vs Legia Warszawa B

3-0

3-1
Sat 3, Apr-14:00 - Poland - 4. Liga
Stal Krasnik vs Siarka Tarnobrzeg

0-0

0-0
Sat 3, Apr-15:00 - Poland - 4. Liga
Lechia Zielona Gora vs GKS Pniowek Pawlowice Slaskie

0-1

0-2
Sat 3, Apr-15:00 - Poland - 4. Liga
Foto Higiena Blyskawica Gac vs BTP Stal Brzeg

1-2

1-4
Sat 3, Apr-15:00 - Poland - 4. Liga
KS Blonianka Blonie vs Olimpia Zambrow

2-0

3-1
Sat 3, Apr-15:00 - Poland - 4. Liga
KS Wiazownica vs Wisla Sandomierz

2-0

2-2
Sat 3, Apr-18:00 - Poland - 4. Liga
Pogon Grodzisk Mazowiecki vs Polonia Warszawa

1-0

3-3
Sat 3, Apr-15:15 - Poland - 4. Liga
Sokol Sieniawa vs Chelmianka Chelm

0-0

0-1
Sat 3, Apr-16:00 - Poland - 4. Liga
Cracovia Krakow II vs Korona II Kielce

1-0

2-0
Sat 3, Apr-19:30 - Poland - Ekstraklasa
Legia Warszawa vs Pogon Szczecin

4-1

4-2
Sat 3, Apr-22:00 - Poland - Ekstraklasa
Cracovia Krakow vs Lech Poznan

1-1

2-1
Sat 3, Apr-14:30 - Poland - Ekstraklasa
Wisla Plock vs Piast Gliwice

0-0

0-1
Sat 3, Apr-19:00 - Poland - I liga
LKS Lodz vs GKS Belchatow

0-0

1-0
Sat 3, Apr-14:40 - Poland - I liga
Miedz Legnica vs Radomiak Radom

0-0

0-1
Sat 3, Apr-14:40 - Poland - I liga
GKS Jastrzebie vs Puszcza Niepolomice

1-2

1-2
Sat 3, Apr-15:00 - Poland - I liga
CWKS Resovia Rzeszow vs Odra Opole

0-1

1-1
Sat 3, Apr-18:00 - Poland - I liga
Zaglebie Sosnowiec vs Widzew lodz

2-0

3-0
Sat 3, Apr-16:00 - Poland - I liga
Stomil Olsztyn vs Sandecja Nowy Sacz

0-3

0-5
Sat 3, Apr-19:00 - Poland - II liga
GKS Katowice vs Olimpia Grudziadz

0-0

1-0
Sat 3, Apr-19:59 - Poland - II liga
Wigry Suwalki vs KKS 1925 Kalisz

0-0

2-0
Sat 3, Apr-14:00 - Poland - II liga
Sokol Ostroda vs Olimpia Elblag

0-0

2-1
Sat 3, Apr-14:00 - Poland - II liga
Lech Poznan B vs Pogon Siedlce

0-1

0-2
Sat 3, Apr-14:15 - Poland - II liga
Chojniczanka Chojnice vs Skra Czestochowa

0-0

1-3
Sat 3, Apr-17:15 - Poland - II liga
Motor Lublin vs Slask Wroclaw B

0-2

2-3
Sat 3, Apr-15:00 - Poland - II liga
Hutnik Krakow vs Znicz Pruszkow

1-1

1-3
Sat 3, Apr-14:00 - Portugal Liga de Honora
Vizela vs GD Estoril-Praia

0-1

1-1
Sat 3, Apr-18:00 - Portugal Liga de Honora
FC Porto B vs FC Arouca

0-1

0-3
Sat 3, Apr-21:00 - Portugal Primera Liga
Rio Ave vs Gil Vicente

0-0

0-2
Sat 3, Apr-23:30 - Portugal Primera Liga
FC Porto vs C.D. Santa Clara

0-0

2-1
Sat 3, Apr-19:15 - Qatar League
Al-Wakra vs Al Khor SC

0-0

0-0
Sat 3, Apr-19:15 - Qatar League
Umm Salal vs Al Rayyan

2-0

3-2
Sat 3, Apr-17:00 - Qatar League
Al-Gharafa SC vs Al-Sadd

0-1

0-2
Sat 3, Apr-21:30 - Qatar League
Qatar SC vs Al-Sailiya

1-0

1-2
Sat 3, Apr-21:30 - Qatar League
Al-Arabi SC vs Al Duhail SC

2-2

2-3
Sat 3, Apr-21:30 - Qatar League
Al Kharaitiyat SC vs Al-Ahli Doha

1-1

1-2
Sat 3, Apr-15:00 - Republic of Azerbaijan Division 1
Standard Sumqayit B vs FK Kapaz Ganca

0-0

2-0
Sat 3, Apr-17:30 - Republic of Azerbaijan Premier League
Sabail vs Zira FK

0-0

0-0
Sat 3, Apr-16:00 - Romania - Divizia A
Hermannstadt vs Arges

1-1

4-1
Sat 3, Apr-12:00 - Romania - Liga 2
Farul Constanta vs Ripensia Timisoara

0-0

1-1
Sat 3, Apr-12:00 - Romania - Liga 2
Concordia Chiajna vs FC Unirea 2004 Slobozia

0-0

1-1
Sat 3, Apr-12:00 - Romania - Liga 2
CSM Resita vs Petrolul Ploiesti

0-0

0-1
Sat 3, Apr-12:00 - Romania - Liga 2
Comuna Recea vs Pandurii Targu Jiu

3-0

5-0
Sat 3, Apr-12:00 - Romania - Liga 2
Viitorul Pandurii Targu Jiu vs Gloria Buzau

0-2

2-4
Sat 3, Apr-22:30 - Romania - Liga 2
Dunarea Calarasi vs ASU Politehnica Timisoara

0-0

0-0
Sat 3, Apr-15:00 - Romania - Liga 3
Astra Giurgiu II vs Sepsi OSK Sfantul Gheorghe B

1-1

2-1
Sat 3, Apr-15:00 - Romania - Liga 3
FC Viitorul Constanta B vs CSA Axiopolis Sport Cernavoda

1-0

1-1
Sat 3, Apr-18:00 - Romania - Liga 3
Afumati vs Agricola Borcea

1-0

4-0
Sat 3, Apr-18:00 - Romania - Liga 3
Sanmartin vs Progresul Somcuta Mare

2-0

3-1
Sat 3, Apr-18:00 - Romania - Liga 3
Bucovina Radauti vs Ceahlaul Piatra Neamt

1-0

1-0
Sat 3, Apr-18:00 - Romania - Liga 3
Voluntari B vs CSA Steaua Bucureti

0-1

0-3
Sat 3, Apr-18:00 - Romania - Liga 3
CS Gloria Lunca Teuz Cermei vs Crisul Chisineu Cris

0-0

0-0
Sat 3, Apr-18:00 - Romania - Liga 3
Somuz Falticeni vs Stiinta Miroslava

1-0

3-0
Sat 3, Apr-18:00 - Romania - Liga 3
AFC Bucuresti vs Rapid Bucuresti 2

1-1

3-1
Sat 3, Apr-18:00 - Romania - Liga 3
CS Gilortul Targu Carbunesti vs Viitorul Selimbar

0-2

0-4
Sat 3, Apr-18:00 - Romania - Liga 3
Avantul Periam vs Ghiroda SI Giarmata VII

0-0

1-1
Sat 3, Apr-18:00 - Romania - Liga 3
Dante Botosani vs CS Sporting Juniorul Vaslui

0-0

2-1
Sat 3, Apr-14:00 - Russia Div 2 South
FK Biolog vs Spartak Nalchik

1-0

1-0
Sat 3, Apr-14:00 - Russia Div 2 West
Kazanka Moscow vs FC Chita

0-1

1-2
Sat 3, Apr-15:00 - Russia Div 2 West
FK Murom vs Zenit Irkutsk


3-0
Sat 3, Apr-17:00 - Russia First Division
FC Torpedo Moscow vs FC Irtysh Omsk

0-0

1-0
Sat 3, Apr-17:00 - Russia First Division
Fakel Voronezh vs Neftekhimik Nizhnekamsk

1-1

1-1
Sat 3, Apr-17:00 - Russia First Division
Volgar Astrachan vs Alania Vladikavkaz

0-0

1-0
Sat 3, Apr-17:00 - Russia First Division
FK Chayka Pesch vs Spartak Moscow II

0-2

0-2
Sat 3, Apr-19:59 - Russia First Division
Baltika vs FK Nizhny Novgorod

1-1

1-2
Sat 3, Apr-15:00 - Russia First Division
Krylya Sovetov Samara vs Tekstilshchik Ivanovo

2-0

4-0
Sat 3, Apr-15:00 - Russia First Division
Veles Moscow vs Yenisey Krasnoyarsk

0-0

1-1
Sat 3, Apr-15:00 - Russia First Division
Akron Togliatti vs FC Tom Tomsk

0-0

0-0
Sat 3, Apr-16:00 - Russia First Division
Shinnik Yaroslavl vs Dinamo Briansk

0-1

0-1
Sat 3, Apr-09:00 - Russia First Division
SKA Khabarovsk vs Gazovik Orenburg

1-0

1-0
Sat 3, Apr-19:59 - Russia Premier League
Dynamo Moscow vs FC Ufa

2-0

4-0
Sat 3, Apr-15:00 - Russia Premier League
Rotor Volgograd vs Lokomotiv Moscow

0-1

0-2
Sat 3, Apr-17:30 - Russia Premier League
Rubin Kazan vs PFC Sochi

0-0

1-0
Sat 3, Apr-17:30 - Russia Premier League
Krasnodar FK vs Akhmat Grozny

0-1

0-5
Sat 3, Apr-19:00 - Russia Youth Championship League
Lokomotiv Moscow Youth vs Spartak Moscow Youth

0-2

1-2
Sat 3, Apr-12:00 - Russia Youth Championship League
Rubin Kazan Youth vs PFC Sochi Youth

0-0

1-1
Sat 3, Apr-12:00 - Russia Youth Championship League
Ufa Youth vs Rotor Volgograd Youth

1-1

1-1
Sat 3, Apr-13:00 - Russia Youth Championship League
Zenit St.Petersburg Youth vs Akhmat Grozny Youth

2-1

2-2
Sat 3, Apr-14:00 - Russia Youth Championship League
Arsenal Tula Youth vs FK Khimki Youth

1-1

2-3
Sat 3, Apr-14:00 - Russia Youth Championship League
Strogino Moscow Youth vs FK Krasnodar Youth

0-0

1-2
Sat 3, Apr-15:00 - Russia Youth Championship League
CSKA Moscow Youth vs FK Rostov Youth

2-0

4-0
Sat 3, Apr-15:00 - Russia Youth Championship League
Chertanovo Moscow Youth vs FK Ural Youth

0-0

1-1
Sat 3, Apr-18:00 - Russia Youth Championship League
Dinamo Moscow Youth vs Akademiya Konoplev Youth

0-2

1-2
Sat 3, Apr-21:45 - Saudi Arabia Division 2
Al Ansar Medina vs Al Liwaa

0-1

0-2
Sat 3, Apr-21:45 - Saudi Arabia Division 2
Al-Akhdoud vs Al-Taqdom

1-0

1-1
Sat 3, Apr-21:45 - Saudi Arabia Division 2
Al-Arabi vs Al Qaisoma

0-1

2-2
Sat 3, Apr-21:45 - Saudi Arabia Division 2
Al-Zlfe vs Al Hjazz

0-1

0-1
Sat 3, Apr-21:45 - Saudi Arabia Division 2
Al-Sadd FC(SA) vs Al Entesar


0-1
Sat 3, Apr-21:45 - Saudi Arabia Division 2
Kumait vs Al Safa(KSA)

0-0

0-0
Sat 3, Apr-21:45 - Saudi Arabia Division 2
Bisha FC vs Al-Jndal


2-0
Sat 3, Apr-16:40 - Saudi Arabia Youth League
Al-Ettifaq Youths vs Al-Qadasiya Youths


1-1
Sat 3, Apr-16:40 - Saudi Arabia Youth League
Al-Fath Youths vs Al-Ittihad Youths


1-1
Sat 3, Apr-16:40 - Saudi Arabia Youth League
Hajer Youths vs Al-Faisaly Harmah Youths


1-2
Sat 3, Apr-16:55 - Saudi Arabia Youth League
Al Nasr Riyadh Youths vs Al-Hilal Youths


2-2
Sat 3, Apr-17:10 - Saudi Arabia Youth League
Al-Tai Youth vs Al-Feiha Youths


2-1
Sat 3, Apr-17:15 - Saudi Arabia Youth League
Abha Club Youth vs Al-Taawon Youths

2-1

2-1
Sat 3, Apr-17:20 - Saudi Arabia Youth League
Al Wehda Youth vs Ohud Medina Youths

0-2

0-3
Sat 3, Apr-17:20 - Saudi Arabia Youth League
Al Ahli Jeddah Youth vs Al-Shabab Youth

1-0

2-1
Sat 3, Apr-22:30 - Scotland FA Cup
Celtic vs Falkirk

0-0

3-0
Sat 3, Apr-15:15 - Scotland FA Cup
Dumbarton vs Aberdeen

0-0

0-1
Sat 3, Apr-18:00 - Scotland FA Cup
Livingston F.C. vs Raith Rovers

0-1

1-1
Sat 3, Apr-18:00 - Scotland FA Cup
Dundee United vs Partick Thistle

0-1

2-1
Sat 3, Apr-18:00 - Scotland FA Cup
Dundee vs St. Johnstone

0-1

0-1
Sat 3, Apr-18:00 - Scotland FA Cup
Forfar Athletic vs Edinburgh City

1-2

2-2
Sat 3, Apr-18:00 - Scotland FA Cup
East Fife vs Greenock Morton

0-0

1-1
Sat 3, Apr-18:00 - Scotland FA Cup
Hamilton Academical FC vs St. Mirren

0-1

0-3
Sat 3, Apr-18:00 - Scotland FA Cup
Ayr Utd. vs Clyde F.C.

0-1

0-1
Sat 3, Apr-18:00 - Scotland FA Cup
Stenhousemuir vs Kilmarnock

0-2

0-4
Sat 3, Apr-18:00 - Scotland FA Cup
Brora Rangers vs Stranraer F.C.

1-0

1-1
Sat 3, Apr-18:00 - Scotland FA Cup
Fraserburgh vs Montrose

2-2

2-4
Sat 3, Apr-18:00 - Scotland FA Cup
Formartine United vs Motherwell FC

0-2

0-5
Sat 3, Apr-18:00 - Scottish Championship
Dunfermline vs Hearts

0-0

0-0
Sat 3, Apr-18:00 - Scottish Championship
Arbroath vs Alloa Athletic

0-0

2-1
Sat 3, Apr-18:00 - Scottish League Two
Cowdenbeath F.C. vs Albion Rovers FC

0-1

0-1
Sat 3, Apr-18:00 - Scottish League Two
Queen\'s Park vs Stirling Albion

1-0

1-0
Sat 3, Apr-18:00 - Scottish League Two
Annan Athletic vs Elgin City

0-2

0-3
Sat 3, Apr-16:55 - Serbia - 1. Liga
FK Javor Ivanjica vs OFK Backa

0-1

1-1
Sat 3, Apr-16:55 - Serbia - 1. Liga
Indija vs FK Rad Beograd

0-0

1-0
Sat 3, Apr-16:55 - Serbia - 1. Liga
Radnik Surdulica vs Zlatibor Cajetina

0-0

2-1
Sat 3, Apr-19:00 - Serbia - 1. Liga
FK Napredak Krusevac vs Crvena Zvezda Beograd

0-2

1-4
Sat 3, Apr-21:05 - Serbia - 1. Liga
Partizan Belgrade vs FK Metalac Gornji Milanovac

1-0

3-0
Sat 3, Apr-19:59 - Serbia Prva Liga
Kolubara vs Sloga Kraljevo

1-1

2-1
Sat 3, Apr-18:00 - Serbia Prva Liga
Borac Cacak vs IMT Novi Beograd

1-0

1-1
Sat 3, Apr-18:00 - Serbia Prva Liga
Zemun vs Graficar Beograd

0-0

1-2
Sat 3, Apr-18:00 - Serbia Prva Liga
Jagodina vs Dinamo Vranje

1-0

1-1
Sat 3, Apr-18:00 - Serbia Prva Liga
Radnicki 1923 Kragujevac vs Kabel Novi Sad

0-0

0-0
Sat 3, Apr-18:00 - Serbia Prva Liga
FK Loznica vs FK Radnicki Sremska Mitrovica

1-1

2-1
Sat 3, Apr-18:00 - Serbia Prva Liga
FK Buducnost Dobanovci vs Zeleznicar Pancevo

0-0

1-1
Sat 3, Apr-18:00 - Serbia Prva Liga
FK Zarkovo vs Radnicki Pirot

0-0

1-0
Sat 3, Apr-13:00 - Serbia U19 League
Radnicki 1923 Kragujevac(U19) vs Radnicki Nis(U19)

1-1

3-1
Sat 3, Apr-13:00 - Serbia U19 League
FK Internacional(U19) vs FK Vozdovac(U19)

1-1

1-1
Sat 3, Apr-16:30 - Serie D - Brazil
Independente PA vs Bragantino PA

1-0

1-1
Sat 3, Apr-14:00 - Singapore Premier League
Young Lions vs Lion City Sailors

0-2

1-3
Sat 3, Apr-14:00 - Singapore Premier League
Hougang United FC vs Tampines Rovers FC

2-1

5-1
Sat 3, Apr-19:00 - Slovakia 1. Liga
Trencin vs Spartak Trnava

0-0

0-1
Sat 3, Apr-19:00 - Slovakia 1. Liga
FC Nitra vs MFK Ruzomberok

0-0

1-0
Sat 3, Apr-19:00 - Slovakia 1. Liga
MFK Zemplin Michalovce vs FK Senica

0-0

1-0
Sat 3, Apr-19:00 - Slovakia 1. Liga
FK Pohronie vs SKF Sered

0-1

1-2
Sat 3, Apr-17:30 - Slovakia 1. Liga
Slovan Bratislava vs Zlate Moravce

0-1

4-1
Sat 3, Apr-18:00 - Slovakia 2. Liga
MSK Puchov vs MFK Dubnica

0-1

0-1
Sat 3, Apr-18:00 - Slovakia 2. Liga
Liptovsky Mikulas vs Dukla Banska Bystrica

1-0

1-0
Sat 3, Apr-18:00 - Slovakia 2. Liga
FK Poprad vs MFK Skalica

1-1

2-4
Sat 3, Apr-18:00 - Slovakia 2. Liga
Partizan Bardejov vs KFC Komarno

0-0

0-0
Sat 3, Apr-18:00 - Slovakia 2. Liga
FK Kosice vs FC Artmedia Petrzalka

0-2

0-4
Sat 3, Apr-17:00 - South Africa First League
Polokwane City FC vs Steenberg United


2-1
Sat 3, Apr-17:00 - South Africa First League
Pretoria University vs Free State Stars

0-1

0-1
Sat 3, Apr-17:00 - South Africa First League
Cape Umoya United vs Richards Bay

2-0

3-1
Sat 3, Apr-17:00 - South Africa First League
Sekhukhune United vs Cape Town All Stars

0-0

2-0
Sat 3, Apr-17:00 - South Africa First League
Pretoria Callies vs Jomo Cosmos

0-0

0-0
Sat 3, Apr-19:00 - South Africa Premier League
Maritzburg United vs Chippa United FC

2-1

5-1
Sat 3, Apr-19:00 - South Africa Premier League
Cape Town City vs Baroka FC

0-0

0-0
Sat 3, Apr-17:00 - South Africa Premier League
Moroka Swallows vs Lamontville Golden Arrows

0-0

1-1
Sat 3, Apr-23:30 - Spanish Copa Del Rey
Athletic Bilbao vs Real Sociedad

0-0

0-1
Sat 3, Apr-19:00 - Spanish Ladies League Division 1
Sporting de Gijon B Women\'s vs Victoria CF Women\'s


2-1
Sat 3, Apr-13:00 - Spanish Ladies League Division 1
Oiartzun KE Women\'s vs Mulier FCN Women\'s


1-1
Sat 3, Apr-18:00 - Spanish Ladies League Division 1
Aurrera de Vitoria Women\'s vs Castejon Women\'s


2-0
Sat 3, Apr-18:30 - Spanish Ladies League Division 1
CF Sporting Plaza De Argel Women\'s vs Aspe Women\'s


1-0
Sat 3, Apr-14:00 - Spanish Ladies Premier League
Real Sociedad Women\'s vs Eibar Women\'s

0-1

0-1
Sat 3, Apr-14:30 - Spanish Ladies Premier League
Rayo Vallecano Women\'s vs Colegio Aleman Valencia Women\'s

3-1

3-3
Sat 3, Apr-16:00 - Spanish Ladies Premier League
Madrid CFF Women\'s vs Granadilla Tenerife Women\'s

1-1

2-4
Sat 3, Apr-20:30 - Spanish Primera Division
Osasuna vs Getafe

0-0

0-0
Sat 3, Apr-18:15 - Spanish Primera Division
Real Madrid vs Eibar

1-0

2-0
Sat 3, Apr-16:00 - Spanish Primera Division
Granada CF vs Villarreal

0-2

0-3
Sat 3, Apr-13:30 - Spanish Primera U19
Leioa U19 vs Santutxu (U19)


1-2
Sat 3, Apr-15:00 - Spanish Primera U19
Juventud Laguna(U19) vs Laguna(U19)


3-2
Sat 3, Apr-15:00 - Spanish Primera U19
CD Marino(U19) vs SD San Jose(U19)


2-1
Sat 3, Apr-16:00 - Spanish Primera U19
Las Palmas(U19) vs Arucas CF(U19)


3-1
Sat 3, Apr-20:30 - Spanish Primera U19
Real Madrid(U19) vs Extremadura(U19)

0-0

0-0
Sat 3, Apr-20:15 - Spanish Segunda Division
CD Castellon vs Real Oviedo

0-0

1-0
Sat 3, Apr-18:00 - Spanish Segunda Division
Girona vs SD Ponferradina

1-0

3-1
Sat 3, Apr-16:00 - Spanish Segunda Division
UD Logrones vs Tenerife

0-0

1-0
Sat 3, Apr-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Compostela vs Numancia

0-1

1-2
Sat 3, Apr-18:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Celta Vigo B vs Valladolid B

0-2

1-3
Sat 3, Apr-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Gimnastic Tarragona vs Villarreal B

1-1

2-2
Sat 3, Apr-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Barcelona B vs Alcoyano

1-0

2-1
Sat 3, Apr-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
CD Marino vs Recreativo Granada

0-1

1-2
Sat 3, Apr-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Las Palmas Atletico vs Lorca Deportiva FC

1-0

3-1
Sat 3, Apr-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
CF Rayo Majadahonda vs Merida AD

1-0

2-1
Sat 3, Apr-19:30 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
CD Santa Ursula vs CD Atletico Paso

0-0

1-0
Sat 3, Apr-19:30 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
UD Las Palmas C vs CD Union Puerto

1-0

2-0
Sat 3, Apr-19:59 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Villa Santa Brigida vs Panaderia Pulido

0-0

0-0
Sat 3, Apr-19:59 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
UD Ibarra vs Atletico Union Guimar

0-0

0-0
Sat 3, Apr-13:30 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Union Viera vs Arucas CF

1-0

4-2
Sat 3, Apr-20:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Almagro CF vs CD Azuqueca

0-0

2-2
Sat 3, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
UD Alzira vs CF Intercity

0-0

0-0
Sat 3, Apr-21:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Atletico Saguntino vs Eldense

0-0

0-0
Sat 3, Apr-21:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
CD Roda vs Elche CF Ilicitano

0-0

0-0
Sat 3, Apr-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Acero vs Villajoyosa

0-0

1-0
Sat 3, Apr-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Vilamarxant CF vs Crevillente

1-1

2-1
Sat 3, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
CyDL Jupiter Leones vs Gimnastica Segoviana

0-2

0-2
Sat 3, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Atletico Bembibre vs Arandina

0-0

0-1
Sat 3, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Atletico Tordesillas vs CD Mirandes B

1-0

2-1
Sat 3, Apr-19:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
CD La Virgen Del Camino vs Real Avila CF

1-0

1-1
Sat 3, Apr-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Atletico Astorga vs Burgos Promesas

3-0

3-0
Sat 3, Apr-18:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Salmantino B vs CD Cebrerena

2-0

3-0
Sat 3, Apr-18:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
UD Santa Marta vs Real Burgos

0-0

1-0
Sat 3, Apr-17:00 - Sweden Div 1 Norra
Haninge vs Hudiksvalls FF

2-0

2-0
Sat 3, Apr-15:00 - Sweden Div 1 Norra
Orebro Syrianska IF vs Sollentuna FK

0-2

0-3
Sat 3, Apr-18:00 - Sweden Div 1 Norra
IF Sylvia vs Sandvikens IF

0-2

0-2
Sat 3, Apr-15:00 - Sweden Div 1 Sodra
FC Trollhattan vs Lindome GIF

1-0

1-2
Sat 3, Apr-15:00 - Sweden Div 1 Sodra
Skovde AIK vs Qviding FIF

0-0

1-0
Sat 3, Apr-18:00 - Sweden Div 1 Sodra
Oskarshamns AIK vs Utsiktens BK

2-0

2-1
Sat 3, Apr-18:00 - Sweden Div 1 Sodra
FC Linkoping City vs Vanersborgs IF

0-2

0-4
Sat 3, Apr-18:00 - Sweden Div 1 Sodra
Assyriska Turabdin IK vs Ljungskile SK

0-0

1-0
Sat 3, Apr-15:00 - Sweden Woman\\\'s Cupen
Umea FC Women\'s vs Eskilstuna United DF Women\'s

1-1

2-4
Sat 3, Apr-20:15 - Swiss Super League
Lausanne Sports vs FC Luzern

2-0

2-1
Sat 3, Apr-22:30 - Swiss Super League
St. Gallen vs Zurich

0-1

1-1
Sat 3, Apr-20:15 - Switzerland Challenge League
FC Thun vs FC Wil 1900

0-0

3-1
Sat 3, Apr-20:15 - Switzerland Challenge League
Grasshoppers vs Neuchatel Xamax

0-2

1-4
Sat 3, Apr-20:15 - Switzerland Challenge League
SC Kriens vs Stade Lausanne Ouchy

0-1

1-1
Sat 3, Apr-20:15 - Switzerland Challenge League
Winterthur vs Chiasso

0-1

0-1
Sat 3, Apr-18:00 - Switzerland Challenge League
FC Aarau vs FC Schaffhausen

1-0

1-0
Sat 3, Apr-15:00 - Thailand FA Cup
Buriram United vs Muang Thong United

0-0

2-0
Sat 3, Apr-15:00 - Thailand FA Cup
Chiangrai United vs Muangkan United

1-1

2-1
Sat 3, Apr-16:00 - Thailand FA Cup
Bangkok United FC vs Ratchaburi Mitr Phol

1-0

2-1
Sat 3, Apr-16:00 - Thailand FA Cup
Chonburi FC vs Trat FC

3-0

5-1
Sat 3, Apr-17:00 - Tunisia Division 1
J.S. Kairouanaise vs US Ben Guerdane

1-2

1-3
Sat 3, Apr-17:00 - Tunisia Division 2
AS Kasserine vs Esperance Sportive Zarzis

0-1

2-2
Sat 3, Apr-17:00 - Tunisia Division 2
AS Gabes vs Club Menzel Bouzelfa

0-0

0-0
Sat 3, Apr-17:00 - Tunisia Division 2
EO Sidi Bouzid vs AS Mhamdia

0-1

1-2
Sat 3, Apr-17:00 - Tunisia Division 2
Sporting Ben Arous vs Sfax Railways

0-0

0-0
Sat 3, Apr-17:00 - Tunisia Division 2
ES Rades vs ES Hammam Sousse

2-0

2-0
Sat 3, Apr-17:00 - Tunisia Division 2
ES Jerba Midoun vs Kalaa Sport

0-0

0-1
Sat 3, Apr-19:59 - Turkey 2 Ligi A
Adana Demirspor vs Keciorengucu

1-0

2-0
Sat 3, Apr-17:00 - Turkey 2 Ligi A
Ankaraspor FK vs Akhisar Bld.Geng

2-1

4-2
Sat 3, Apr-17:00 - Turkey 2 Ligi A
Giresunspor vs Istanbulspor

0-0

0-0
Sat 3, Apr-14:30 - Turkey 2 Ligi A
Tuzlaspor Kulubu vs Samsunspor

0-0

0-2
Sat 3, Apr-19:59 - Turkey Super Lig
Hatayspor vs Galatasaray

2-0

3-0
Sat 3, Apr-17:00 - Turkey Super Lig
Rizespor vs Fatih Karagumruk

0-0

0-0
Sat 3, Apr-17:00 - Turkey Super Lig
Sivasspor vs Trabzonspor

0-0

0-0
Sat 3, Apr-14:30 - Turkey Super Lig
Kayserispor vs Goztepe

1-0

1-1
Sat 3, Apr-14:00 - Turkey U19 League
Altay Spor Kulubu(U19) vs Bursaspor(U19)


1-1
Sat 3, Apr-14:00 - Turkey U19 League
Umraniyespor(U19) vs Menemenspor(U19)


4-0
Sat 3, Apr-17:45 - UAE League Division 1
Emirates Club vs Dubba Al Husun

2-0

5-1
Sat 3, Apr-17:45 - UAE League Division 1
Dabba Al-Fujairah vs Al-Thaid

0-0

2-0
Sat 3, Apr-17:45 - UAE League Professional
Al Jazira(UAE) vs Al Wasl FC

2-1

3-2
Sat 3, Apr-17:45 - UAE League Professional
Khor Fakkan vs Ajman Club

1-2

2-3
Sat 3, Apr-20:15 - UAE League Professional
Al-Sharjah vs Baniyas

1-1

1-1
Sat 3, Apr-17:00 - Uganda Super League
Kyetume FC vs Police FC(UGA)

0-1

0-3
Sat 3, Apr-16:00 - Uganda Super League
Express FC vs URA Kampala

3-0

3-1
Sat 3, Apr-20:30 - Ukraine - Vyscha Liga
Desna Chernihiv vs Olimpik Donetsk

1-0

2-0
Sat 3, Apr-15:00 - Ukraine - Vyscha Liga
FC Mariupol vs FC Inhulets Petrove

1-0

4-3
Sat 3, Apr-18:00 - Ukraine - Vyscha Liga
FC Rukh Lviv vs Zorya

0-1

0-2
Sat 3, Apr-19:59 - Ukraine Druha Liga
Rubikon Kyiv vs Karpaty Halych


0-2
Sat 3, Apr-17:00 - Ukraine Druha Liga
MFK Mikolaiv B vs Balkany Zorya

0-0

1-1
Sat 3, Apr-17:00 - Ukraine Druha Liga
Volyn-2 Lutsk vs Podillya Khmelnytskyi


0-2
Sat 3, Apr-14:00 - Ukraine Druha Liga
FC Bukovyna Chernivtsi vs FK Chayka K-SR

0-0

0-0
Sat 3, Apr-15:00 - Ukraine Druha Liga
Dinaz Vyshhorod vs FK Uzhhorod

0-0

1-1
Sat 3, Apr-16:00 - Ukraine Druha Liga
SC Tavriya vs Enerhiya Nova Kakhovka

0-1

3-1
Sat 3, Apr-16:00 - Ukraine Druha Liga
Obolon-2 Kyiv vs Nyva Vinnitsia

0-0

0-2
Sat 3, Apr-16:00 - Ukraine Druha Liga
FC Nikopol vs Kryvbas

1-1

1-2
Sat 3, Apr-12:00 - Ukraine U21 Liga
FC Shakhtar Donetsk(U21) vs FC Vorskla (U21)

1-1

2-1
Sat 3, Apr-12:00 - Ukraine U21 Liga
FC Mynai(U21) vs Kolos Kovalivka (U21)

0-3

1-3
Sat 3, Apr-14:00 - Ukraine U21 Liga
PFC Oleksandria(U21) vs Dynamo Kyiv(U21)

0-1

1-1
Sat 3, Apr-17:30 - Uzbekistan Professional Football League
Nasaf Qarshi vs Turon Nukus

1-0

4-0
Sat 3, Apr-15:15 - Uzbekistan Professional Football League
Lokomotiv Tashkent vs Qizilqum Zarafshon

0-1

1-1
Sat 3, Apr-12:30 - Vietnam Championship U19
Sai Gon FC(U19) vs Quang Nam(U19)

0-1

2-2
Sat 3, Apr-15:00 - Vietnam Championship U19
Hung Vuong An Giang(U19) vs T&T Hanoi(U19)

0-1

1-3
Sat 3, Apr-14:00 - Vietnam First Division
Quang Nam vs Sanna Khanh Hoa

0-1

0-1
Sat 3, Apr-14:00 - Vietnam First Division
Binh Phuoc vs Cong An Nhan Dan

1-1

2-2
Sat 3, Apr-16:15 - Vietnam League
Viettel vs Sai Gon FC

1-0

3-0
Sat 3, Apr-15:00 - Vietnam League
Than Quang Ninh vs Becamex Binh Duong

1-0

1-0
Sat 3, Apr-15:00 - Vietnam League
Hong Linh Ha Tinh vs Thanh Hoa FC

2-1

3-5
Sat 3, Apr-11:00 - Western Australia Division 1
Stirling Macedonia vs Mandurah City

3-0

5-3
Sat 3, Apr-11:00 - Western Australia Division 1
Ashfield SC vs Subiaco AFC

1-0

1-2
Sat 3, Apr-11:00 - Western Australia Division 1
Joondalup United vs Western Knights

0-2

1-5
Sat 3, Apr-11:00 - Western Australia Division 1
Olympic Kingsway SC vs Quinns FC

0-2

1-4
Sat 3, Apr-11:00 - Western Australia Division 1
UWA Nedlands vs Fremantle City

0-2

0-4
Sat 3, Apr-15:00 - Western Australia Division 1
Forrestfield United vs Swan United

0-0

1-3
Sat 3, Apr-07:30 - Western Australia NPL U20
Bayswater City(U20) vs Perth Glory FC(U20)


2-3
Sat 3, Apr-09:00 - Western Australia NPL U20
Balcatta(U20) vs Cockburn City (U20)

1-0

1-1
Sat 3, Apr-09:00 - Western Australia NPL U20
Floreat Athena(U20) vs Perth S.C(U20)

2-0

3-0
Sat 3, Apr-09:00 - Western Australia NPL U20
Inglewood United(U20) vs ECU Joondalup(U20)

0-0

0-0
Sat 3, Apr-09:00 - Western Australia NPL U20
Armadale (U20) vs Sorrento F.C.(U20)

1-2

3-3
Sat 3, Apr-09:00 - Western Australia NPL U20
Gwelup Croatia(U20) vs Rockingham City(U20)

1-0

4-1
Sat 3, Apr-11:00 - Western Australia Premier League
Balcatta vs Cockburn City

0-1

1-2
Sat 3, Apr-11:00 - Western Australia Premier League
Gwelup Croatia SC vs Rockingham City

2-0

4-0
AD:
NOTICE
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.