AD:

Football Results for Sat 20, Mar 2021

All soccer/football results.

ADS:

Complete Football Results for Sat 20, Mar 2021

BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


Date and Time/Team Half Time Full Time
Sat 20, Mar-18:00 - Algeria Division 1
USM Alger vs JSM Skikda

2-1

4-1
Sat 20, Mar-17:30 - Algeria Division 2
MSP Batna vs USM Khenchela


1-2
Sat 20, Mar-17:30 - Algeria Division 2
USM Annaba vs AS Khroub

0-0

1-0
Sat 20, Mar-17:30 - Algeria Division 2
USM Blida vs MO Bejaia

0-0

0-0
Sat 20, Mar-17:30 - Algeria Division 2
USM El Harrach vs WRB Msila

3-0

3-2
Sat 20, Mar-17:30 - Algeria Division 2
JSM Bejaia vs CR Beni Thour

2-0

3-1
Sat 20, Mar-17:30 - Algeria Division 2
MC Saida vs JSM Tiaret

1-1

1-1
Sat 20, Mar-17:30 - Algeria Division 2
MO Constantine vs Teleghma

1-0

1-0
Sat 20, Mar-17:30 - Algeria Division 2
SKAF Khemis Melina vs OM Arzew

1-0

1-0
Sat 20, Mar-17:30 - Algeria Division 2
CRB Temouchent vs ASM Oran

1-0

1-2
Sat 20, Mar-17:30 - Algeria Division 2
US Chaouia vs CA Batna

0-0

2-0
Sat 20, Mar-17:30 - Algeria Division 2
CRB Ain Ouessara vs SC Ain Defla

0-1

2-2
Sat 20, Mar-17:30 - Algeria Division 2
RC Arbaa vs WA Boufarik

0-0

0-1
Sat 20, Mar-17:30 - Algeria Division 2
IRB El Kerma vs RC Oued Rhiou

1-1

1-1
Sat 20, Mar-17:30 - Algeria Division 2
IRB Lakhdaria vs ES Ben Aknoun

0-0

0-0
Sat 20, Mar-17:30 - Algeria Division 2
A Bou Saada vs RC Kouba

1-0

2-1
Sat 20, Mar-17:30 - Algeria Division 2
HB Chelghoum Laid vs MC El Eulma

2-1

4-2
Sat 20, Mar-17:30 - Algeria Division 2
CRB Ouled Djellal vs DRB Tadjenanet

2-0

3-0
Sat 20, Mar-17:30 - Algeria Division 2
MCB Oued Sly vs US Remchi

2-0

3-0
Sat 20, Mar-13:00 - Algeria U21
USM El Harrach(U21) vs WRB Msila(U21)

1-0

2-0
Sat 20, Mar-13:00 - Algeria U21
RC Arba U21 vs WA Boufarik(U21)

0-1

0-1
Sat 20, Mar-13:00 - Algeria U21
USM Blida(U21) vs MO Bejaia(U21)

0-1

1-1
Sat 20, Mar-13:00 - Algeria U21
JSM Bejaia(U21) vs CR Beni Thour U21

0-0

2-1
Sat 20, Mar-13:00 - Algeria U21
US Chaouia(U21) vs CA Batna(U21)

2-0

2-0
Sat 20, Mar-13:00 - Algeria U21
MC Saida (U21) vs JSM Tiaret U21

0-1

0-1
Sat 20, Mar-13:00 - Algeria U21
MCB Oued Sly(U21) vs US Remchi(U21)

1-0

4-1
Sat 20, Mar-13:00 - Algeria U21
IRB Lakhdaria(U21) vs ES Ben Aknoun(U21)

1-0

1-3
Sat 20, Mar-13:00 - Algeria U21
MO Constantine U21 vs NRB Teleghma U21

0-0

2-0
Sat 20, Mar-13:00 - Algeria U21
IRB El Kerma U21 vs RC Oued Rhiou(U21)

0-0

1-0
Sat 20, Mar-13:20 - Algeria U21
USM Alger(U21) vs JSM Skikda(U21)

1-0

2-1
Sat 20, Mar-18:30 - Angola Girabola League
Sporting Cabinda vs Baixa de Kassange

1-1

2-1
Sat 20, Mar-18:00 - Angola Girabola League
Cuando Cubango vs Primeiro 1 de Agosto

0-1

0-2
Sat 20, Mar-22:30 - Argentina Prim B Metropolitana
Deportivo Armenio vs Club Atletico Acassuso

0-0

1-0
Sat 20, Mar-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana
Sportivo Italiano vs El Porvenir

1-0

2-0
Sat 20, Mar-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana
Central Cordoba De Rosario vs Club Lujan

1-0

1-0
Sat 20, Mar-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana
Berazategui vs CA Atlas

1-0

1-1
Sat 20, Mar-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana
Leandro N Alem vs Victoriano Arenas

0-1

1-2
Sat 20, Mar-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana
San Martin Burzaco vs Deportivo Espanol

0-0

0-0
Sat 20, Mar-23:15 - Argentine Primera Division
CA Banfield vs Lanus

0-0

2-0
Sat 20, Mar-02:00 - Argentine Primera Division
Newells Old Boys vs Union Santa Fe

0-0

0-0
Sat 20, Mar-04:15 - Argentine Primera Division
CA Central Cordoba SDE vs Estudiantes La Plata

1-1

1-1
Sat 20, Mar-21:00 - Argentine Primera Division
Club de Gimnasia y Esgrima La Plata vs Atletico Tucuman

1-0

2-0
Sat 20, Mar-21:00 - Argentine Primera Division
Patronato Parana vs CA Huracan

0-0

0-1
Sat 20, Mar-23:30 - Argentinian Primera B - Nacional
Instituto Cordoba vs Santamarina Tandil

0-0

0-0
Sat 20, Mar-00:10 - Argentinian Primera B - Nacional
Atletico Rafaela vs Villa Dalmine

0-0

0-0
Sat 20, Mar-22:30 - Argentinian Primera B - Nacional
Barracas Central vs Defensores de Belgrano

0-0

1-1
Sat 20, Mar-23:00 - Argentinian Primera B - Nacional
Estudiantes de Caseros vs San Martin Tucuman

1-0

1-1
Sat 20, Mar-23:00 - Argentinian Primera B - Nacional
Tristan Suarez vs Club Atletico Guemes

0-2

1-2
Sat 20, Mar-12:00 - Australia Brisbane Capital League 1
Annerley FC vs North Pine

0-1

1-3
Sat 20, Mar-13:00 - Australia Brisbane Capital League 1
Slack Creek vs Newmarket SFC

0-0

0-1
Sat 20, Mar-12:00 - Australia Brisbane Cup
Willowburn FC vs Tarragindi Tigers

0-0

1-0
Sat 20, Mar-12:15 - Australia Brisbane Premier League
University of Queensland vs Centenary Stormers

1-0

2-3
Sat 20, Mar-12:15 - Australia Brisbane Premier League
Albany Creek vs Bayside United FC

3-1

5-1
Sat 20, Mar-14:00 - Australia Brisbane Premier League
The Lakes vs St George Willawong FC

1-0

3-2
Sat 20, Mar-12:00 - Australia FFA Cup Qualifiers
Wanneroo City vs Joondalup City

0-1

0-2
Sat 20, Mar-12:00 - Australia FFA Cup Qualifiers
UWA Nedlands vs Morley-Windmills

4-0

4-1
Sat 20, Mar-14:30 - Australia FFA Cup Qualifiers
Curtin University SC vs Joondalup United

0-0

0-1
Sat 20, Mar-13:00 - Australia Gold Coast Premier League
Palm Beach vs Southport Warriors

1-0

3-0
Sat 20, Mar-10:05 - Australia League A
Macarthur FC vs Western United FC

2-1

2-1
Sat 20, Mar-12:00 - Australia New South Wales Premier League
Mt Druitt Town Rangers FC vs Sydney FC Youth

0-1

1-1
Sat 20, Mar-12:00 - Australia New South Wales Super League
Spirit FC vs Mounties Wanderers

3-0

6-0
Sat 20, Mar-12:00 - Australia New South Wales Super League
Hills Brumbies vs St George Saints

0-0

2-1
Sat 20, Mar-10:00 - Australia New South Wales U20
Hills Brumbies(U20) vs St. George U20

2-1

4-1
Sat 20, Mar-13:15 - Australia Queensland National Premier Leagues
Queensland Lions FC vs Brisbane Roar FC Am

1-0

2-2
Sat 20, Mar-13:30 - Australia Queensland National Premier Leagues
Gold Coast Knights vs Magpies Crusaders

1-0

4-0
Sat 20, Mar-12:00 - Australia Queensland State Leagues
Mitchelton vs Brisbane City

0-2

1-4
Sat 20, Mar-12:00 - Australia Queensland State Leagues
SWQ Thunder vs Ipswich Knights FC

1-1

2-1
Sat 20, Mar-12:30 - Australia Queensland State Leagues
Southside Eagles vs Rochedale Rovers

1-0

2-2
Sat 20, Mar-11:00 - Australia Queensland State Women\\\'s Premier League
Queensland Lions FC Women\'s vs Brisbane Olympic Women\'s

2-0

3-0
Sat 20, Mar-12:00 - Australia Queensland State Women\\\'s Premier League
Souths United Women\'s vs SWQ Thunder Women\'s

2-0

2-0
Sat 20, Mar-13:30 - Australia Queensland State Women\\\'s Premier League
Gold Coast City FC Women\'s vs Sunshine Coast Wanderers FC Women\'s

1-1

3-2
Sat 20, Mar-09:30 - Australia Tasmania Premier League
Glenorchy Knights vs Hobart Olympia Warriors

0-0

1-0
Sat 20, Mar-09:30 - Australia Tasmania Premier League
Launceston City vs Devonport City Striker

0-0

0-1
Sat 20, Mar-07:15 - Australia Tasmania Premier League
Kingborough Lions vs Riverside Olympic

1-1

3-1
Sat 20, Mar-10:00 - Australia Victorian Division 1
North Geelong Warriors vs Northcote City

2-1

3-3
Sat 20, Mar-10:00 - Australia Victorian Division 1
Goulburn Valley Suns vs FC Bulleen Lions

1-0

2-0
Sat 20, Mar-08:00 - Australia Victorian Division 1
Langwarrin vs Manningham United Blues

2-0

2-1
Sat 20, Mar-08:00 - Australia Victorian Division 1
Brunswick City vs Moreland Zebras

0-1

2-1
Sat 20, Mar-13:00 - Australia Victorian Premier League
Altona Magic vs Oakleigh Cannons

0-1

0-1
Sat 20, Mar-06:00 - Australia Victorian Premier League U21
Eastern Lions(U21) vs Dandenong Thunder U21

0-0

1-1
Sat 20, Mar-11:00 - Australia Victorian Premier League U21
Altona Magic U21 vs Oakleigh Cannons(U21)

3-0

4-1
Sat 20, Mar-08:00 - Australia Victorian Premier League U21
Green Gully Cavaliers U21 vs Heidelberg United U21

4-0

6-1
Sat 20, Mar-06:00 - Australia Victorian U21 Premier League 2
Brunswick City U21 vs Moreland Zebras U21

0-0

0-0
Sat 20, Mar-08:00 - Australia Victorian U21 Premier League 2
North Geelong Warriors(U21) vs Northcote City(U21)

0-2

0-3
Sat 20, Mar-11:35 - Australia Women\\\'s A-League
Newcastle Jets Women\'s vs Canberra United Women\'s

0-1

0-1
Sat 20, Mar-18:30 - Austria Erste Division
SK Austria Klagenfurt vs SK Vorwarts Steyr

1-1

2-1
Sat 20, Mar-15:30 - Austria Erste Division
Rapid Wien B vs FC Dornbirn

1-1

3-2
Sat 20, Mar-19:59 - Austrian Bundesliga
LASK Linz vs Red Bull Salzburg

0-1

0-1
Sat 20, Mar-18:00 - Austrian Frauen Bundesliga
FSK St Polten Spratzern Women\'s vs SKV Altenmarkt Women\'s

3-0

4-1
Sat 20, Mar-19:30 - Bahrain Cup
Al-Ahli(BHR) vs Al Tadamun Buri

2-0

4-0
Sat 20, Mar-19:30 - Bahrain Cup
Al-Muharraq vs Al Hala

0-0

2-0
Sat 20, Mar-19:30 - Bahrain Cup
Manama Club vs Al-Ittifaq

3-0

4-1
Sat 20, Mar-17:00 - Belarus Premier League
FC Vitebsk vs Dinamo Minsk

0-0

0-0
Sat 20, Mar-19:00 - Belarus Premier League
Dinamo Brest vs BATE Borisov

0-0

0-0
Sat 20, Mar-21:00 - Belarus Premier League
FC Minsk vs FK Ruh Brest

0-2

2-2
Sat 20, Mar-15:00 - Belarus Premier League
Energetyk-BGU Minsk vs Shakhter Soligorsk

0-2

1-2
Sat 20, Mar-13:00 - Belarus Reserves League
FC Gomel Reserve vs Sputnik Rechitsa Reserve

2-1

3-1
Sat 20, Mar-16:00 - Belarus Reserves League
FC Slutsk Reserve vs Neman Grodno Reserve

0-0

0-0
Sat 20, Mar-23:45 - Belgian Jupiler League
AS Eupen vs Kortrijk

0-0

2-0
Sat 20, Mar-21:30 - Belgian Jupiler League
Royal Excel Mouscron vs KV Oostende

0-0

0-1
Sat 20, Mar-23:45 - Belgium - 2e Klasse
Lierse Kempenzonen vs Lommel SK

0-0

0-1
Sat 20, Mar-17:00 - Belgium Women\\\'s Premier League
White Star Bruxelles Women\'s vs Genk Women\'s

2-0

2-1
Sat 20, Mar-17:00 - Belgium Women\\\'s Premier League
Zulte Waregem Women\'s vs Eendracht Aalst Women\'s

0-1

0-2
Sat 20, Mar-17:00 - Belgium Women\\\'s Premier League
Club Brugge Women\'s vs Standard Liege Women\'s

1-3

1-4
Sat 20, Mar-17:00 - Belgium Women\\\'s Premier League
KAA Gent Ladies Women\'s vs Anderlecht Women\'s

0-0

0-1
Sat 20, Mar-23:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof
CD San Jose vs Atletico Palmaflor

1-0

1-3
Sat 20, Mar-19:59 - Bosnia Premijer Liga
Borac Banja Luka vs Mladost Doboj Kakanj

0-0

1-0
Sat 20, Mar-19:59 - Bosnia Premijer Liga
FK Velez Mostar vs Radnik Bijeljina

1-1

2-2
Sat 20, Mar-22:00 - Bosnia Premijer Liga
Zrinjski Mostar vs Sloboda Tuzla

0-1

3-1
Sat 20, Mar-22:45 - Brasil Copa do Nordeste
4 de Julho/PI vs Altos/PI

0-0

0-2
Sat 20, Mar-23:00 - Brasil Copa do Nordeste
Ceara vs Fortaleza CE

0-0

0-0
Sat 20, Mar-23:00 - Brasil Copa do Nordeste
Esporte Clube Bahia vs Sport Club Recife (PE)

2-0

4-0
Sat 20, Mar-00:00 - Brazil Amazonense League
Iranduba AM vs Princesa AM

1-1

1-3
Sat 20, Mar-04:00 - Brazil Campeonato Carioca
CR Flamengo (RJ) vs Resende-RJ

0-0

4-1
Sat 20, Mar-22:00 - Brazil Campeonato Carioca
Volta Redonda vs Macae

0-0

1-0
Sat 20, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Catarinense Division 1
Joinville SC vs Concordia SC

1-1

1-1
Sat 20, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Catarinense Division 1
Hercilio Luz SC vs Marcilio Dias SC

0-0

1-0
Sat 20, Mar-03:00 - Brazil Campeonato Gaucho Division 1
Gremio (RS) vs Aimore RS

2-0

2-0
Sat 20, Mar-03:00 - Brazil Campeonato Gaucho Division 1
Sao Jose PoA RS vs Brasil de Pelotas RS

1-2

1-2
Sat 20, Mar-00:30 - Brazil Campeonato Mineiro Division 1
Atletico Mineiro (MG) vs Coimbra MG

3-0

3-0
Sat 20, Mar-22:00 - Brazil Campeonato Mineiro Division 1
Athletic Club MG vs Pouso Alegre/MG

1-0

2-1
Sat 20, Mar-23:00 - Brazil Sergipano
Itabaiana(SE) vs Maruinense/SE

0-0

2-1
Sat 20, Mar-17:30 - Bulgaria B PFG
FC Dobrudzha vs Minyor Pernik

0-0

0-0
Sat 20, Mar-17:30 - Bulgaria B PFG
FC Hebar Pazardzhik vs Septemvri Simitli

1-0

3-2
Sat 20, Mar-17:30 - Bulgaria B PFG
Kariana Erden vs Neftochimik Burgas


0-3
Sat 20, Mar-17:00 - Bulgaria Premier
Arda Kardzhali vs Lokomotiv Plovdiv

0-0

0-2
Sat 20, Mar-19:30 - Bulgaria Premier
Tsarsko Selo vs Ludogorets Razgrad

0-0

1-1
Sat 20, Mar-14:30 - Bulgaria Premier
PFK Montana vs Cherno More Varna

0-0

1-1
Sat 20, Mar-19:00 - Cameroon MTN Elite One
AS Fortuna Mfou vs Avion Academy

2-0

2-0
Sat 20, Mar-23:00 - Club Friendly
Campinense (PB) vs Central PE

1-0

1-0
Sat 20, Mar-23:00 - Club Friendly
San Diego Loyal SC vs Los Angeles Galaxy

0-0

1-2
Sat 20, Mar-08:30 - Club Friendly
Playford City Patriots vs Para Hills Knights

0-1

0-2
Sat 20, Mar-16:50 - Club Friendly
KPV vs AC Oulu

0-0

0-2
Sat 20, Mar-18:30 - Club Friendly
FUS Fath Union Sportive Rabat vs Ittihad Tanger

1-0

1-0
Sat 20, Mar-18:30 - Club Friendly
Atlanta United FC vs Charleston Battery


6-1
Sat 20, Mar-19:00 - Club Friendly
IK Sirius FK vs GIF Sundsvall

0-0

0-0
Sat 20, Mar-07:15 - Club Friendly
Hobart United vs Metro Claremont

3-0

5-1
Sat 20, Mar-10:00 - Club Friendly
Southside Eagles(U23) vs Rochedale Rovers(U23)

0-4

0-4
Sat 20, Mar-07:15 - Club Friendly
Taroona vs Clarence Zebras II

2-0

2-0
Sat 20, Mar-07:15 - Club Friendly
Glenorchy Knights B vs Hobart Olympia Warriors II

3-4

6-6
Sat 20, Mar-07:30 - Club Friendly
Western Strikers SC vs Croydon Kings

0-1

0-1
Sat 20, Mar-11:00 - Club Friendly
Adelaide Olympic vs Adelaide Comets FC

1-2

3-2
Sat 20, Mar-12:15 - Club Friendly
BATE Borisov(U19) vs Osipovichy

0-1

1-4
Sat 20, Mar-21:00 - Club Friendly
Houston Dynamo vs Austin Bold


2-0
Sat 20, Mar-17:00 - Club Friendly
Kalmar FF vs Mjallby AIF

0-2

0-2
Sat 20, Mar-17:00 - Club Friendly
Bellinzona vs FC Black Stars Basel

0-0

2-0
Sat 20, Mar-17:00 - Club Friendly
Degerfors IF vs Norrby IF

1-0

1-0
Sat 20, Mar-17:00 - Club Friendly
Varbergs BoIS FC vs IFK Varnamo

2-0

2-0
Sat 20, Mar-17:00 - Club Friendly
Akropolis IF vs AFC Eskilstuna

0-0

2-0
Sat 20, Mar-17:00 - Club Friendly
SJK Akatemia vs Jaro

0-1

0-2
Sat 20, Mar-13:00 - Club Friendly
Slonim vs FC Baranovichi

0-0

0-0
Sat 20, Mar-13:00 - Club Friendly
Volna Pinsk vs Dinamo Brest

1-1

2-1
Sat 20, Mar-13:00 - Club Friendly
Balcatta Women\'s vs Fremantle City Women\'s

0-1

2-1
Sat 20, Mar-13:30 - Club Friendly
FK Isloch Minsk vs FK Lida

0-0

0-1
Sat 20, Mar-15:00 - Club Friendly
VPS Vaasa vs SJK Seinajoki

0-0

0-4
Sat 20, Mar-15:00 - Club Friendly
Ilves Tampere vs IFK Mariehamn

0-2

1-2
Sat 20, Mar-15:00 - Club Friendly
Murdoch Uni Melville Women\'s vs Perth S.C Women\'s

0-1

2-1
Sat 20, Mar-18:00 - Club Friendly
Trelleborgs FF vs Osters IF

1-0

3-0
Sat 20, Mar-16:00 - Club Friendly
Djurgardens vs Ostersunds FK

0-0

3-0
Sat 20, Mar-16:00 - Club Friendly
Elfsborg vs AIK Solna

0-2

0-2
Sat 20, Mar-16:00 - Club Friendly
Orgryte vs FC Trollhattan

0-0

0-3
Sat 20, Mar-16:00 - Club Friendly
Vasalunds IF vs Dalkurd FF

0-0

3-0
Sat 20, Mar-16:00 - Club Friendly
FSV Optik Rathenow vs Energie Cottbus

1-0

2-3
Sat 20, Mar-16:00 - Club Friendly
FK Khimik Novomoskovsk vs FC Novosibirsk

2-1

2-3
Sat 20, Mar-23:00 - Club Friendly
Chicago Fire vs Philadelphia Union

0-0

1-0
Sat 20, Mar-23:00 - Club Friendly
FC Dallas vs OKC Energy FC


4-0
Sat 20, Mar-04:40 - Colombia Copa Mustang
Jaguares de Cordoba vs Rionegro Aguilas

0-1

0-2
Sat 20, Mar-01:00 - Costa Rica Primera Division
Limon FC vs Jicaral

0-1

2-1
Sat 20, Mar-06:00 - Costa Rica Primera Division
Cartagines Deportiva SA vs Perez Zeledon

0-0

0-0
Sat 20, Mar-20:05 - Croatia - 1. Division
Hajduk Split vs HNK Sibenik

0-0

1-0
Sat 20, Mar-18:00 - Croatia - 1. Division
Slaven Belupo Koprivnica vs Istra 1961

1-1

1-1
Sat 20, Mar-18:30 - Croatia - 2. Division
NK Opatija vs NK Dubrava Tim Kabel

0-0

2-1
Sat 20, Mar-18:30 - Croatia - 2. Division
NK Dugopolje vs NK Junak

2-1

2-2
Sat 20, Mar-18:30 - Croatia - 2. Division
Dinamo Zagreb B vs HNK Cibalia

0-1

0-2
Sat 20, Mar-15:55 - Croatia - 2. Division
Kustosija vs NK Orijent Rijeka

0-0

1-1
Sat 20, Mar-13:00 - Croatia U19
Hajduk Split (U19) vs Rudes U19

0-0

1-1
Sat 20, Mar-14:00 - Croatia U19
Varteks Varazdin U19 vs NK Lokomotiva Zagreb U19

1-3

3-6
Sat 20, Mar-20:30 - Cyprus 1 Division
Ethnikos Achnas vs Enosis Neon Paralimni FC

0-0

1-0
Sat 20, Mar-18:00 - Cyprus 1 Division
Pafos FC vs Nea Salamis

2-0

3-0
Sat 20, Mar-17:30 - Cyprus 2 Division
Aris Limassol vs Thoi Lakatamias

0-0

1-0
Sat 20, Mar-17:30 - Cyprus 2 Division
PAEEK Keryneias vs Asil Lysi

1-0

2-0
Sat 20, Mar-17:30 - Cyprus 2 Division
Ayia Napa vs Digenis Morphou

0-0

0-0
Sat 20, Mar-17:30 - Cyprus 2 Division
Onisilos Sotiras vs Kouris Erimis

2-0

3-1
Sat 20, Mar-17:30 - Cyprus 2 Division
Othellos Athienou vs Omonia Psevda

0-0

0-0
Sat 20, Mar-17:30 - Cyprus 2 Division
Akritas Chloraka vs AE Zakakiou

1-1

1-1
Sat 20, Mar-17:30 - Cyprus 2 Division
Anagennisi Deryneia vs Omonia Aradippou

1-0

1-2
Sat 20, Mar-17:30 - Cyprus 2 Division
Xylotympou vs Ahironas Liopetriou

0-0

0-0
Sat 20, Mar-17:30 - Cyprus 2 Division
Digenis Ypsonas vs Alki Oroklini

0-2

0-3
Sat 20, Mar-19:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
MFK Karvina vs SK Sigma Olomouc

0-0

0-1
Sat 20, Mar-17:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
FK Pribram vs Brno

0-1

1-1
Sat 20, Mar-21:30 - Czech Republic Gambrinus Liga
FK Baumit Jablonec vs Slovan Liberec

1-0

2-1
Sat 20, Mar-17:00 - Czech Republic Gambrinus Liga Women\\\'s
Slavia Praha Women\'s vs Horni Herspice Women\'s

3-0

6-0
Sat 20, Mar-13:30 - Czech Republic Gambrinus Liga Women\\\'s
Slovan Liberec Women\'s vs Pardubice Women\'s

0-1

2-1
Sat 20, Mar-17:00 - Denmark - 2. Division Groupe A
Dalum vs Brabrand IF

0-0

0-1
Sat 20, Mar-17:00 - Denmark - 2. Division Groupe A
FC Aarhus Fremad vs Naesby BK

1-0

1-1
Sat 20, Mar-17:00 - Denmark - 2. Division Groupe A
Holbaek vs VSK Aarhus

0-1

0-2
Sat 20, Mar-17:00 - Denmark - 2. Division Groupe A
Middelfart vs Thisted FC

1-0

3-0
Sat 20, Mar-16:00 - Denmark - 2. Division Groupe A
Jammerbugt vs B93 Copenhagen

0-0

0-0
Sat 20, Mar-16:00 - Denmark - 2. Division Groupe A
SfB-Oure vs FC Sydvest

1-0

4-4
Sat 20, Mar-16:45 - Denmark - 2. Division Groupe B
FA 2000 vs Bronshoj

2-0

3-2
Sat 20, Mar-17:00 - Denmark - 2. Division Groupe B
AB Tarnby vs Hellerup IK

2-0

2-3
Sat 20, Mar-17:00 - Denmark - 2. Division Groupe B
Hillerod Fodbold vs Naestved

1-1

2-4
Sat 20, Mar-18:00 - Denmark - 2. Division Groupe B
Skovshoved vs FC Roskilde

1-1

1-2
Sat 20, Mar-18:00 - Denmark Woman\\\'s Cup
Brondby Women\'s vs HB Koge Woman\'s

1-1

4-2
Sat 20, Mar-18:00 - Denmark Woman\\\'s Cup
Odense Women\'s vs Thisted FC Women\'s

0-3

1-3
Sat 20, Mar-17:00 - Denmark Woman\\\'s League Divison 1
Aalborg Freja women\'s vs Varde_IF Women\'s

0-1

2-1
Sat 20, Mar-15:00 - Denmark Woman\\\'s League Divison 1
FC Damso Women\'s vs Solrod Women\'s

0-1

0-1
Sat 20, Mar-15:00 - Denmark Woman\\\'s League Divison 1
Sundby BK Women\'s vs Herlufsholm GF Women\'s

1-2

1-5
Sat 20, Mar-15:00 - Denmark Woman\\\'s League Divison 1
Naesby BK Woman\'s vs Boldklubben AF 1893 Women\'s

0-1

0-2
Sat 20, Mar-18:00 - Denmark Woman\\\'s League Divison 1
Fredensborg Women\'s vs Osterbro IF Woman\'s

0-3

1-4
Sat 20, Mar-17:00 - Denmark Youth U19
Randers FC(U19) vs Aarhus AGF(U19)

1-1

2-2
Sat 20, Mar-15:00 - Denmark Youth U19
FC Kobenhavn(U19) vs Nordsjaelland (U19)

0-0

2-2
Sat 20, Mar-15:30 - Denmark Youth U19
Brondby(U19) vs Odense BK U19

1-2

1-2
Sat 20, Mar-15:30 - Denmark Youth U19
Sonderjyske(U19) vs Aalborg BK(U19)

2-0

2-2
Sat 20, Mar-16:00 - Denmark Youth U19
Midtjylland(U19) vs Horsens(U19)

4-0

6-0
Sat 20, Mar-16:00 - Denmark Youth U19
Silkeborg IF(U19) vs Vejle(U19)

1-1

2-2
Sat 20, Mar-04:00 - Ecuador Copa Pilsener A
Tecnico Universitario vs Olmedo Riobamba

0-0

0-0
Sat 20, Mar-22:00 - Ecuador Copa Pilsener A
Mushuc Runa vs Macara

0-0

0-0
Sat 20, Mar-17:00 - Egypt Second Divison
Fayoum vs MS Samasta

1-0

1-2
Sat 20, Mar-17:00 - Egypt Second Divison
Beni Suef vs Shoban Moslemen Qena

0-0

2-1
Sat 20, Mar-17:00 - Egypt Second Divison
Tahta SC vs Al Minya

1-1

1-2
Sat 20, Mar-17:00 - Egypt Second Divison
El Alameen vs El Sharqia Dokhan

0-0

0-0
Sat 20, Mar-17:00 - Egypt Second Divison
Qena SC(EGY) vs Asmant Asyut

0-0

3-0
Sat 20, Mar-16:15 - England FA Cup
AFC Bournemouth vs Southampton

0-2

0-3
Sat 20, Mar-21:30 - England FA Cup
Everton vs Manchester City

0-0

0-2
Sat 20, Mar-19:00 - England League One
Sunderland vs Lincoln City

1-0

1-1
Sat 20, Mar-19:00 - England League One
Shrewsbury Town vs Hull City

0-0

1-1
Sat 20, Mar-19:00 - England League One
Oxford United vs Blackpool

0-2

0-2
Sat 20, Mar-19:00 - England League One
Rochdale vs Peterborough United

0-2

3-3
Sat 20, Mar-19:00 - England League One
Gillingham vs Doncaster Rovers

2-2

2-2
Sat 20, Mar-19:00 - England League One
Plymouth Argyle vs Bristol Rovers

2-0

2-0
Sat 20, Mar-19:00 - England League One
Northampton Town vs Crewe Alexandra

0-0

0-1
Sat 20, Mar-19:00 - England League One
Accrington Stanley vs Wigan Athletic

2-1

3-1
Sat 20, Mar-19:00 - England League One
Burton Albion FC vs Milton Keynes Dons

0-1

1-2
Sat 20, Mar-19:00 - England League One
AFC Wimbledon vs Charlton Athletic

1-2

2-2
Sat 20, Mar-19:00 - England League One
Fleetwood Town vs Swindon

0-1

0-2
Sat 20, Mar-17:00 - England League One
Portsmouth vs Ipswich

1-1

2-1
Sat 20, Mar-19:00 - England League Two
Scunthorpe United vs Southend United

0-0

1-1
Sat 20, Mar-19:00 - England League Two
Mansfield Town vs Grimsby Town

1-0

2-2
Sat 20, Mar-19:00 - England League Two
Cambridge United vs Forest Green Rovers

1-0

1-0
Sat 20, Mar-19:00 - England League Two
Bolton Wanderers vs Walsall

0-1

2-1
Sat 20, Mar-19:00 - England League Two
Bradford City AFC vs Oldham Athletic AFC

0-0

0-0
Sat 20, Mar-19:00 - England League Two
Cheltenham Town vs Salford City F.C.

2-0

2-0
Sat 20, Mar-19:00 - England League Two
Tranmere Rovers vs Exeter City

1-1

2-1
Sat 20, Mar-19:00 - England League Two
Colchester United vs Port Vale

0-1

0-1
Sat 20, Mar-19:00 - England League Two
Barrow vs Crawley Town

2-1

3-2
Sat 20, Mar-19:00 - England League Two
Harrogate Town vs Morecambe

0-1

0-1
Sat 20, Mar-17:00 - England League Two
Stevenage FC vs Carlisle

1-0

3-1
Sat 20, Mar-17:00 - England League Two
Newport County vs Leyton Orient

0-0

0-1
Sat 20, Mar-16:30 - England The Championship
Brentford vs Nottingham Forest

1-0

1-1
Sat 20, Mar-19:00 - England The Championship
Stoke City vs Derby County

0-0

1-0
Sat 20, Mar-19:00 - England The Championship
Watford vs Birmingham

1-0

3-0
Sat 20, Mar-19:00 - England The Championship
Preston North End vs Luton Town

0-0

0-1
Sat 20, Mar-19:00 - England The Championship
Norwich City vs Blackburn Rovers

0-0

1-1
Sat 20, Mar-19:00 - England The Championship
Millwall vs Middlesbrough

1-0

1-0
Sat 20, Mar-19:00 - England The Championship
Reading vs Queens Park Rangers

0-1

1-1
Sat 20, Mar-19:00 - England The Championship
Coventry vs Wycombe Wanderers

0-0

0-0
Sat 20, Mar-19:00 - England The Championship
Barnsley vs Sheffield Wed

0-1

1-2
Sat 20, Mar-19:00 - England The Championship
Bristol City vs Rotherham United

0-1

0-2
Sat 20, Mar-21:30 - England The Championship
Swansea City vs Cardiff City

0-1

0-1
Sat 20, Mar-16:00 - England Youth FA Cup
Blackburn Rovers U18 vs Arsenal U18

0-3

1-4
Sat 20, Mar-00:00 - English Premier League
Fulham vs Leeds United

1-1

1-2
Sat 20, Mar-21:00 - Estonia Meistri Liiga
Trans Narva vs Parnu JK Vaprus

1-0

1-1
Sat 20, Mar-15:00 - Estonia Meistri Liiga
FC Kuressaare vs Tartu JK Tammeka

1-1

1-3
Sat 20, Mar-18:00 - Estonia Meistri Liiga
Tallinna Levadia vs Tallinna JK Legion

3-3

4-3
Sat 20, Mar-19:00 - Faroe Islands Formuladeildin
B36 Torshavn vs Toftir B68

0-0

0-0
Sat 20, Mar-19:00 - Faroe Islands Formuladeildin
IF Fuglafjordur vs 07 Vestur Sorvagur

1-0

3-1
Sat 20, Mar-19:59 - Faroe Islands Formuladeildin
NSI Runavik vs EB Streymur

0-0

3-0
Sat 20, Mar-19:59 - Faroe Islands Formuladeildin
TB/FCS/Royn vs KI Klaksvik

0-1

0-5
Sat 20, Mar-15:00 - Finland Cup
KuPS vs Gnistan

3-0

5-0
Sat 20, Mar-19:00 - Finland Woman\\\'s Cup
Aland Women\'s vs Pallokerho-35 Women\'s

2-0

3-0
Sat 20, Mar-15:00 - Finland Woman\\\'s Cup
HJK Helsinki Women\'s vs Ilves Tampere Women\'s

1-0

5-0
Sat 20, Mar-18:00 - France Ligue 2
Amiens SC vs ESTAC Troyes

1-1

3-1
Sat 20, Mar-23:00 - France Ligue 2
Nancy vs Clermont Foot

0-0

1-0
Sat 20, Mar-23:00 - France Ligue 2
Le Havre vs FC Sochaux-Montbeliard

0-1

0-2
Sat 20, Mar-23:00 - France Ligue 2
Guingamp vs Rodez AF

0-0

1-1
Sat 20, Mar-23:00 - France Ligue 2
LB Chateauroux vs Caen

2-2

2-2
Sat 20, Mar-23:00 - France Ligue 2
Chamois Niortais vs Toulouse

0-0

1-0
Sat 20, Mar-23:00 - France Ligue 2
Pau FC vs USL Dunkerque

0-0

3-1
Sat 20, Mar-23:00 - France Ligue 2
Paris FC vs Grenoble Foot 38

0-0

2-0
Sat 20, Mar-23:00 - France Ligue 2
Valenciennes FC vs AJ Auxerre

1-2

2-2
Sat 20, Mar-16:00 - French Le Championnat Ligue 1
FC Metz vs Stade Rennes FC

0-2

1-3
Sat 20, Mar-19:59 - French Le Championnat Ligue 1
OGC Nice vs Marseille

1-0

3-0
Sat 20, Mar-00:00 - French Le Championnat Ligue 1
AS Saint-Etienne vs AS Monaco

0-1

0-4
Sat 20, Mar-17:45 - Friendly Internationals
Oman vs Jordan

0-0

0-0
Sat 20, Mar-18:00 - Futsal Italian Serie A
Meta Catania Futsal vs Sandro Abate Avellino Futsal

1-1

1-1
Sat 20, Mar-21:00 - Futsal Italian Serie A
Pescara Futsal vs Came Dosson Futsal

0-1

1-2
Sat 20, Mar-21:00 - Futsal Italian Serie A
Lido Di Ostiav Meta Futsal vs Feldi Eboli Futsal

1-0

2-1
Sat 20, Mar-21:30 - Futsal Italian Serie A
Real San Giuseppe Futsal vs Signor Prestito CMB Futsal

1-1

3-3
Sat 20, Mar-19:59 - Futsal Italian Serie A
Pesarofano Futsal vs Cybertel Aniene Futsal

1-1

5-2
Sat 20, Mar-19:59 - Futsal Italian Serie A
CDM Genova Futsal vs Kaos Mantova Futsal

1-1

4-2
Sat 20, Mar-22:00 - Futsal Italian Serie A
Petrarca Padova Futsal vs Acqua e Sapone C5 Futsal

1-3

7-7
Sat 20, Mar-21:00 - Futsal Spain Division De Honor
Peniscola RehabMedic Futsal vs Emotion Zaragoza Futsal

0-0

3-3
Sat 20, Mar-21:30 - Futsal Spain Division De Honor
Ribera Navarra Futsal vs Cordoba Futsal

3-4

3-4
Sat 20, Mar-21:30 - Futsal Spain Division De Honor
Pescados Ruben Burela Futsal vs Levante Futsal

0-0

3-1
Sat 20, Mar-21:30 - Futsal Spain Division De Honor
Jaen Paraiso Interior Futsal vs EiPozo Murcia Turistica Futsal

1-0

1-2
Sat 20, Mar-19:59 - Futsal Spain Division De Honor
Jimbee Cartagena FS Futsal vs Movistar Inter Futsal

2-2

3-4
Sat 20, Mar-15:00 - Futsal Spain Division De Honor
Palma Futsal vs Vina Albali Valdepenas Futsal

1-0

1-0
Sat 20, Mar-13:00 - Georgia Pirveli Liga
Gagra Tbilisi vs FC Merani Tbilisi

2-0

3-0
Sat 20, Mar-15:00 - Georgia Pirveli Liga
WIT Georgia Tbilisi vs FC Sioni Bolnisi

0-0

0-3
Sat 20, Mar-19:59 - Georgia Primera Division
FC Saburtalo Tbilisi vs Dinamo Batumi

0-0

0-0
Sat 20, Mar-18:00 - Georgia Primera Division
FC Telavi vs Dinamo Tbilisi

0-0

0-3
Sat 20, Mar-16:00 - Georgia Primera Division
FC Shukura Kobuleti vs Samgurali Tskh

1-0

2-0
Sat 20, Mar-17:00 - German 3. Liga
Hansa Rostock vs Hallescher FC

1-0

1-0
Sat 20, Mar-17:00 - German 3. Liga
SpVgg Unterhaching vs KFC Uerdingen 05

0-2

2-3
Sat 20, Mar-17:00 - German 3. Liga
MSV Duisburg vs Turkgucu Ataspor Munchen

0-2

3-2
Sat 20, Mar-17:00 - German 3. Liga
VfB Lubeck vs SC Verl

1-2

2-2
Sat 20, Mar-17:00 - German 3. Liga
FC Ingolstadt 04 vs SV Waldhof Mannheim

1-0

1-0
Sat 20, Mar-17:00 - German 3. Liga
1. FC Magdeburg vs FC Kaiserslautern

0-0

1-0
Sat 20, Mar-18:30 - German Bundesliga
Werder Bremen vs VfL Wolfsburg

1-2

1-2
Sat 20, Mar-18:30 - German Bundesliga
1. FC Koln vs Borussia Dortmund

1-1

2-2
Sat 20, Mar-18:30 - German Bundesliga
Eintracht Frankfurt vs 1. FC Union Berlin

4-2

5-2
Sat 20, Mar-18:30 - German Bundesliga
Bayern Munich vs VfB Stuttgart

4-0

4-0
Sat 20, Mar-21:30 - German Bundesliga
Schalke 04 vs Monchengladbach

0-1

0-3
Sat 20, Mar-16:00 - German Bundesliga 2
Hamburger vs 1. FC Heidenheim 1846

1-0

2-0
Sat 20, Mar-16:00 - German Bundesliga 2
FC Erzgebirge Aue vs SV Sandhausen

0-0

2-0
Sat 20, Mar-16:00 - German Bundesliga 2
Eintracht Braunschweig vs SV Darmstadt 98

1-1

1-1
Sat 20, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga Sued
Kickers Offenbach vs SC Freiburg II

0-1

1-1
Sat 20, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga Sued
VfR Aalen vs VfB Stuttgart II

0-0

1-0
Sat 20, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga Sued
SV Elversberg vs FC 08 Homburg

0-0

1-1
Sat 20, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga Sued
FSV Frankfurt vs Eintracht Stadtallendorf

1-0

1-0
Sat 20, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga Sued
Bahlinger SC vs SSV Ulm 1846

0-1

0-1
Sat 20, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga Sued
TSG Balingen vs FK Pirmasens

0-0

0-0
Sat 20, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga Sued
TSG 1899 Hoffenheim II vs TSV Steinbach Haiger

1-0

1-1
Sat 20, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga Sued
Astoria Walldorf vs TSV Schott Mainz

2-1

3-1
Sat 20, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga Sued
FC Giessen vs 1. FSV Mainz 05 II

1-1

1-1
Sat 20, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga Sued
TuS Rot Weiss Koblenz vs KSV Hessen Kassel

0-0

3-0
Sat 20, Mar-18:30 - Germany - Regionalliga West
Koln Am. vs FC Schalke 04 II

1-2

5-2
Sat 20, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga West
TSV Alemannia Aachen vs SV Rodinghausen

0-0

0-0
Sat 20, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga West
RW Essen vs Monchengladbach AM.

0-0

4-0
Sat 20, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga West
Wuppertaler SV vs Bergisch Gladbach 09

0-0

2-0
Sat 20, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga West
Dortmund(Am) vs SV Lippstadt

1-0

2-0
Sat 20, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga West
Bonner SC vs Fortuna Koln

0-2

1-2
Sat 20, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga West
Sportfreunde Lotte vs RW Oberhausen

0-0

1-0
Sat 20, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga West
VFB Homberg vs SV Straelen

0-1

1-1
Sat 20, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga West
Wegberg-Beeck vs Rot Weiss Ahlen

1-1

2-1
Sat 20, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga West
SC Wiedenbruck vs Preuben Munster

0-1

1-1
Sat 20, Mar-17:00 - Germany Woman\\\'s Cup
Wolfsburg Women\'s vs Werder Bremen Women\'s

4-0

7-0
Sat 20, Mar-18:00 - Germany Women Division 2
Hoffenheim Women\'s B vs Ingolstadt 04 Women\'s

1-2

3-3
Sat 20, Mar-19:00 - Gibraltar Premier Divisio
Glacis United vs College 1975

2-0

4-1
Sat 20, Mar-21:30 - Gibraltar Premier Divisio
Europa Point FC vs Manchester 62 FC

1-1

1-4
Sat 20, Mar-19:15 - Greece Super League 1
Volos NPS vs OFI Crete

0-0

0-0
Sat 20, Mar-17:00 - Greece Super League 1
Apollon Smirnis vs AEL Larisa

0-0

0-2
Sat 20, Mar-21:30 - Greece Super League 1
Pas Giannina vs Atromitos Athens

1-0

1-0
Sat 20, Mar-21:30 - Greece Super League 1
Panaitolikos Agrinio vs Lamia

0-3

0-3
Sat 20, Mar-16:45 - Greece Super League 2
Ergotelis vs Giorgos Karaiskakis

0-0

0-1
Sat 20, Mar-16:45 - Greece Super League 2
Panachaiki vs Apollon Larissas

0-0

1-0
Sat 20, Mar-21:00 - Guatemala Liga 2 Nacional
Siquinala FC vs Deportivo Petapa


4-1
Sat 20, Mar-19:30 - Holland Eredivisie
Fortuna Sittard vs FC Utrecht

0-0

0-1
Sat 20, Mar-23:00 - Holland Eredivisie
Feyenoord Rotterdam vs Emmen

1-0

1-1
Sat 20, Mar-13:00 - Hungary U19 B League
Szegedi AK(U19) vs Zalaegerszeg TE(U19)

2-1

2-1
Sat 20, Mar-16:00 - Hungary U19 B League
Dunaujvaros Pase(U19) vs Bekescsaba U19

1-0

1-0
Sat 20, Mar-17:00 - Hungary U19 League
Diosgyor VTK(U19) vs Paksi SE(U19)

2-1

5-1
Sat 20, Mar-13:30 - Hungary U19 League
Debreceni VSC (U19) vs Nyiregyhaza Spartacus(U19)

1-0

2-1
Sat 20, Mar-14:00 - Hungary U19 League
Fehervar Videoton(U19) vs Ujpesti TE(U19)

0-1

1-1
Sat 20, Mar-14:00 - Hungary U19 League
UTE(U19) vs Kecskemeti TE U19

1-1

3-4
Sat 20, Mar-14:00 - Hungary Women\\\'s Division 1 League
Viktoria FC Szombathely Women\'s vs Szent Mihaly Women\'s

0-1

2-2
Sat 20, Mar-18:30 - Iceland Women\\\'s League Cup
UMF Selfoss Women\'s vs IBV Vestmannaeyjar Women\'s

2-0

2-5
Sat 20, Mar-17:00 - Iceland Women\\\'s League Cup
Breidablik Women\'s vs Tindastoll Neisti Women\'s

3-0

4-1
Sat 20, Mar-20:15 - Iceland Women\\\'s League Cup
Fylkir Women\'s vs Thor KA Akureyri Woman\'s

2-0

2-1
Sat 20, Mar-19:59 - Iceland Women\\\'s League Cup
Valur Women\'s vs Throttur Reykjavik Women\'s

2-0

8-0
Sat 20, Mar-00:00 - Iceland Women\\\'s League Cup
IA Akranes Women\'s vs Vikingur Reykjavik Women\'s

0-2

2-3
Sat 20, Mar-19:59 - Iceland League Cup
Breidablik vs KA Akureyri

2-0

2-1
Sat 20, Mar-16:00 - Iceland League Cup
Valur vs KR Reykjavik

0-1

3-3
Sat 20, Mar-18:00 - Iceland League Cup
Stjarnan Gardabaer vs Fylkir

1-2

4-2
Sat 20, Mar-18:30 - Iceland League Cup II
Leiknir F vs Volsungur Husavik

1-0

5-4
Sat 20, Mar-19:00 - Iceland League Cup II
Augnablik vs IH Hafnarfjordur

1-1

4-2
Sat 20, Mar-00:00 - Iceland League Cup II
KV Vesturbaeja vs Ellidi

2-0

7-0
Sat 20, Mar-16:00 - Iceland League Cup II
KFS Vestmannaeyjar vs KFR Aegir

0-0

1-0
Sat 20, Mar-18:00 - Iceland League Cup II
IR Reykjavik vs Vidir Gardur

1-0

2-0
Sat 20, Mar-18:00 - Iceland League Cup II
Tindastoll Sauda vs Kari Akranes

2-1

4-1
Sat 20, Mar-18:00 - Iceland League Cup II
Hottur Huginn vs Dalvik Reynir


1-0
Sat 20, Mar-12:30 - India League Division 1
Sudeva Delhi vs Indian Arrows

1-0

1-0
Sat 20, Mar-17:30 - India League Division 1
Chennai City vs Aizawl FC

0-2

1-3
Sat 20, Mar-17:00 - Iraqi League
Al Quwa Al Jawiya vs Zakho

3-0

4-1
Sat 20, Mar-19:30 - Iraqi League
Naft Alwasat vs Al Shorta

1-0

1-0
Sat 20, Mar-14:30 - Iraqi League
Al Qasim Sport Club vs Al Talaba

1-1

2-3
Sat 20, Mar-15:00 - Iraqi League
Naft Al Junoob vs Alsinaat Alkahrabaiya

0-0

0-0
Sat 20, Mar-15:00 - Iraqi League
Al-Hudod vs Baghdad

0-1

0-2
Sat 20, Mar-15:00 - Iraqi League
Al Diwaniya vs Al-Naft

0-0

1-0
Sat 20, Mar-22:00 - Ireland Premier League
Longford Town vs Derry City

1-0

2-0
Sat 20, Mar-22:00 - Ireland Premier League
Finn Harps vs Bohemians

1-0

1-0
Sat 20, Mar-22:00 - Ireland Premier League
Sligo Rovers vs Dundalk

1-1

1-1
Sat 20, Mar-17:30 - Israel Liga Bet
Maccabi Ahva Sha\'ab vs Hapoel Ironi Karmiel

1-0

1-0
Sat 20, Mar-23:00 - Israel Premier League
Maccabi Tel Aviv vs Hapoel Tel Aviv

0-1

1-1
Sat 20, Mar-21:15 - Israel Premier League
Maccabi Haifa vs Maccabi Netanya

1-0

2-0
Sat 20, Mar-21:15 - Israel Premier League
F.C. Ashdod vs Beitar Jerusalem

2-0

2-0
Sat 20, Mar-21:15 - Israel Premier League
Hapoel Beer Sheva vs Bnei Yehuda Tel Aviv

1-0

2-0
Sat 20, Mar-21:15 - Israel Premier League
Hapoel Bnei Sakhnin FC vs Maccabi Petah Tikva FC

0-0

1-0
Sat 20, Mar-21:15 - Israel Premier League
Hapoel Kfar Saba vs Hapoel Ironi Kiryat Shmona

0-1

0-1
Sat 20, Mar-22:15 - Israel State League
Maccabi Bnei Raina vs Hapoel Migdal HaEmek

1-0

1-2
Sat 20, Mar-22:30 - Israel State League
Agudat Sport Nordia Jerusalem vs Hapoel Marmorek Irony Rehovot

0-0

1-1
Sat 20, Mar-10:30 - Israel U19 League
AS Ramat Elyahu(U19) vs Gadna Tel Aviv(U19)

0-1

0-2
Sat 20, Mar-12:00 - Israel U19 League
Bnei Yehuda Tel Aviv U19 vs Shimshon Tel Aviv(U19)

2-1

3-1
Sat 20, Mar-12:30 - Israel U19 League
Bnei Sakhnin U19 vs Maccabi Haifa Shmuel U19

0-0

1-2
Sat 20, Mar-12:40 - Israel U19 League
Hapoel Ramat Gan U19 vs Hapoel Raanana Roei U19

0-0

1-0
Sat 20, Mar-12:45 - Israel U19 League
Hapoel Hod HaSharon(U19) vs Maccabi Yaffo Kabilio U19

0-2

0-3
Sat 20, Mar-13:00 - Israel U19 League
Ashdod MS U19 vs Hapoel Hadera U19

0-1

0-4
Sat 20, Mar-13:00 - Israel U19 League
Beitar Jerusalem Oren (U19) vs Maccabi Petah Tikva Asis Dabid (U19)

0-0

0-1
Sat 20, Mar-13:00 - Israel U19 League
Hapoel Acco(U19) vs Hapoel Herzliya U19

0-0

0-1
Sat 20, Mar-14:00 - Israel U19 League
Maccabi Tel Aviv U19 vs Maccabi Netanya U19

1-0

3-1
Sat 20, Mar-14:00 - Israel U19 League
Hapoel Qiryat Ono(U19) vs Kafr Qasim U19

0-0

1-0
Sat 20, Mar-15:00 - Israel U19 League
Beitar Nes Tubruk(U19) vs Hapoel Beer Sheva(U19)

0-0

0-3
Sat 20, Mar-18:00 - Italian Campionato Primavera
Empoli Youth vs Sassuolo Calcio Youth

1-1

2-1
Sat 20, Mar-14:00 - Italian Campionato Primavera
AC Milan Youth vs Cagliari Youth

0-0

1-0
Sat 20, Mar-19:59 - Italian Campionato Primavera
Juventus Youth vs Atalanta Youth

0-2

3-3
Sat 20, Mar-16:00 - Italian Campionato Primavera
Sampdoria Youth vs Inter Milan Youth

0-0

2-1
Sat 20, Mar-14:00 - Italian Campionato Primavera 2
Salernitana Youth vs Lecce Youth

1-0

4-0
Sat 20, Mar-17:30 - Italian Campionato Primavera 2
Udinese Youth vs S.S.D. Monza 1912 Youth

0-0

1-0
Sat 20, Mar-17:30 - Italian Campionato Primavera 2
Parma Youth vs Chievo Youth

2-0

2-0
Sat 20, Mar-17:30 - Italian Campionato Primavera 2
Brescia Youth vs Cremonese Youth

0-0

0-0
Sat 20, Mar-17:30 - Italian Campionato Primavera 2
Napoli Youth vs Reggina Youth


2-0
Sat 20, Mar-17:30 - Italian Campionato Primavera 2
Verona Youth vs Cittadella Youth

4-0

5-2
Sat 20, Mar-21:00 - Italian Serie A
Spezia vs Cagliari

0-0

2-1
Sat 20, Mar-18:00 - Italian Serie A
Crotone vs Bologna

2-0

2-3
Sat 20, Mar-19:00 - Italian Serie B
A.C. Monza vs Venezia F.C.

0-2

1-4
Sat 20, Mar-21:00 - Italian Serie B
Spal vs Cittadella

0-0

1-0
Sat 20, Mar-17:00 - Italian Serie B
Vicenza vs Delfino Pescara 1936

0-0

1-0
Sat 20, Mar-17:00 - Italian Serie B
Empoli vs Virtus Entella

1-0

1-0
Sat 20, Mar-17:00 - Italian Serie B
Frosinone vs Lecce

0-0

0-3
Sat 20, Mar-17:00 - Italian Serie B
A.C. Reggiana 1919 vs Cosenza Calcio 1914

0-1

1-1
Sat 20, Mar-00:00 - Italian Serie B
Ascoli vs Cremonese

0-0

0-0
Sat 20, Mar-17:30 - Italian Women Division 1
Fiorentina Women\'s vs Juventus Women\'s

1-2

1-2
Sat 20, Mar-17:30 - Italian Women Division 1
Napoli Women\'s vs Florentia Women\'s

3-1

3-1
Sat 20, Mar-15:30 - Italian Women Division 1
AS Roma Women\'s vs Inter Milan Women\'s

2-0

4-3
Sat 20, Mar-09:30 - Japan Football League
TIAMO Hirakata vs MIO Biwako Shiga

0-0

1-0
Sat 20, Mar-09:00 - Japanese J-League Division 1
Consadole Sapporo vs Vissel Kobe

2-0

3-4
Sat 20, Mar-09:00 - Japanese League Division 2
Albirex Niigata vs Thespakusatsu Gunma

2-0

3-1
Sat 20, Mar-11:00 - Japanese League Division 2
Tokyo Verdy vs Zweigen Kanazawa

1-1

2-4
Sat 20, Mar-11:00 - Japanese League Division 2
FC Ryukyu vs V-Varen Nagasaki

1-0

3-1
Sat 20, Mar-08:00 - Japanese League Division 3
Fukushima United FC vs YSCC Yokohama

2-1

2-1
Sat 20, Mar-08:00 - Japanese League Division 3
Azul Claro Numazu vs Imabari FC

1-0

1-0
Sat 20, Mar-09:00 - Japanese League Division 3
Roasso Kumamoto vs Kagoshima United

1-0

2-2
Sat 20, Mar-17:00 - Kazakhstan Super League
FK Aktobe vs Tobol Kostanai

0-0

1-1
Sat 20, Mar-12:00 - Kazakhstan Super League
FC Zhetysu Taldykorgan vs FK Arys

1-0

3-0
Sat 20, Mar-14:00 - Kazakhstan Super League
FC Shakhtyor Karagandy vs Ordabasy

0-0

0-2
Sat 20, Mar-14:00 - Kazakhstan Super League
FC Akzhayik vs FK Atyrau

0-0

1-0
Sat 20, Mar-16:15 - Kenya Premier League
Wazito FC vs Bandari FC

0-1

2-2
Sat 20, Mar-14:00 - Kenya Premier League
Nairobi City Stars vs Tusker FC Nairobi

2-0

2-2
Sat 20, Mar-16:00 - Kenya Premier League
Vihiga United vs AFC Leopards SC

0-0

0-0
Sat 20, Mar-10:00 - Korea K3 League
Daejeon Korail vs Pyeongtaek Citizen

0-0

0-0
Sat 20, Mar-10:00 - Korea K3 League
Gimhae City FC vs Gyeongju KHNP

2-0

3-1
Sat 20, Mar-10:00 - Korea K3 League
Mokpo City vs Gimpo Citizen

0-1

1-1
Sat 20, Mar-10:00 - Korea K3 League
Ulsan Citizen vs Busan Transpor Tation

0-0

0-1
Sat 20, Mar-09:00 - Korea K4 League
Seoul Nowon United vs Pocheon Citizen FC

1-1

1-2
Sat 20, Mar-09:00 - Korea K4 League
Jeonju Citizen FC vs Jinju Citizen FC


0-5
Sat 20, Mar-09:00 - Korea K4 League
Goyang Citizen vs Pyeongchang FC


3-2
Sat 20, Mar-09:00 - Korea K4 League
Chuncheon Citizen vs Yangpyeong

2-1

2-1
Sat 20, Mar-10:00 - Korea K4 League
Gangwon II vs Seoul Jungnang FC


4-0
Sat 20, Mar-09:00 - Korea League 1
Jeju United FC vs Gwangju Football Club

0-0

1-1
Sat 20, Mar-11:30 - Korea League 1
Jeonbuk Hyundai Motors vs Suwon FC

0-0

1-1
Sat 20, Mar-08:30 - Korea League 2
Bucheon FC 1995 vs Jeonnam Dragons

1-1

1-1
Sat 20, Mar-11:00 - Korea League 2
FC Anyang vs Daejeon Hana Citizen

0-1

0-1
Sat 20, Mar-13:30 - Korea League 2
Ansan Greeners FC vs Chungnam Asan FC

0-0

1-0
Sat 20, Mar-16:00 - Kosovo Super League
Besa Peje vs KF Feronikeli

2-1

2-1
Sat 20, Mar-16:00 - Kosovo Super League
KF Drita Gjilan vs KF Drenica Skenderaj

1-1

1-1
Sat 20, Mar-17:00 - Latvia - 1. Division
FK Spartaks Jurmala vs Metta/LU Riga

0-0

1-0
Sat 20, Mar-15:00 - Latvia - 1. Division
FK Ventspils vs Rigas Futbola skola

0-0

1-1
Sat 20, Mar-17:30 - Lebanese League
Trables Sports Club vs Shabab Al Ghazieh

1-0

1-0
Sat 20, Mar-17:30 - Lebanese League
Shabab El Bourj vs Tadamon Sour

0-0

0-0
Sat 20, Mar-17:30 - Lebanese League
Bourj vs Salam Zgharta

0-0

3-0
Sat 20, Mar-21:00 - Lithuania - 1. Division
FK Zalgiris Vilnius vs Hegelmann Litauen

1-0

2-0
Sat 20, Mar-17:00 - Lithuania - 1. Division
FK Panevezys vs Banga Gargzdai

1-1

4-2
Sat 20, Mar-15:00 - Lithuania - 1. Division
Kauno Zalgiris vs FK Riteriai

1-0

2-1
Sat 20, Mar-21:30 - Lithuania - 2. Division
Vilnius BFA vs Atmosfera Mazeikiai

0-2

0-2
Sat 20, Mar-16:00 - Lithuania - 2. Division
Siauliai vs Suduva B

2-0

4-0
Sat 20, Mar-16:00 - Lithuania - 2. Division
FK Jonava vs Babrungas

2-2

3-2
Sat 20, Mar-16:00 - Lithuania - 2. Division
Minija Kretinga vs Kazlu Ruda FK Silas

1-0

1-2
Sat 20, Mar-19:00 - Luxembourg National Division
Jeunesse Esch vs Victoria Rosport

0-0

1-0
Sat 20, Mar-19:59 - Luxembourg National Division
F91 Dudelange vs Progres Niederkorn

0-0

1-0
Sat 20, Mar-22:00 - Luxembourg National Division
Rodange 91 vs Etzella Ettelbruck

0-0

1-0
Sat 20, Mar-22:30 - Luxembourg National Division
Racing Union Luxemburg vs Swift Hesperange

0-0

0-2
Sat 20, Mar-17:15 - Macao Division 1
Casa De Portugal vs Hang Sai

0-0

1-2
Sat 20, Mar-15:00 - Macao Division 1
Benfica de Macau vs Cheng Fung

1-2

2-3
Sat 20, Mar-17:00 - Malaysia Premier League
Johor Darul Takzim II vs Perak FA B

1-2

3-2
Sat 20, Mar-17:00 - Malaysia Premier League
PDRM FA vs Kuching FA

0-1

1-2
Sat 20, Mar-17:00 - Malaysia Super League
Melaka United vs Kuala Lumpur

0-0

2-1
Sat 20, Mar-17:00 - Malaysia Super League
Selangor FA vs Pulau Penang FA

0-1

0-2
Sat 20, Mar-17:00 - Malaysia Super League
UiTM FC vs Kedah

0-1

0-1
Sat 20, Mar-05:00 - Mexico Primera Division
Club Necaxa vs FC Juarez

0-0

1-0
Sat 20, Mar-07:00 - Mexico Primera Division
Mazatlan FC vs Club America

0-0

0-1
Sat 20, Mar-01:00 - Mexico Primera Divison 2
Inter Playa del Carmen vs Aguacateros CDU

3-0

4-1
Sat 20, Mar-06:00 - Mexico Primera Divison 2
CD Alacranes de Durango vs Estudiantes Tecos

1-1

1-1
Sat 20, Mar-21:00 - Mexico Primera Divison 2
Cimarrones de Sonora B vs Leones Univ Guadalajara B

1-2

1-2
Sat 20, Mar-21:00 - Mexico Primera Divison 2
Ciervos FC vs Azores De Hidalgo

1-1

2-2
Sat 20, Mar-03:00 - Mexico Women\\\'s Primera Division
Queretaro FC Women\'s vs Atlas Women\'s

0-0

0-1
Sat 20, Mar-22:00 - Mexico Women\\\'s Primera Division
Pumas UNAM Women\'s vs Club Leon Women\'s

2-0

2-0
Sat 20, Mar-19:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
Decic Tuzi vs OFK Titograd

0-0

1-0
Sat 20, Mar-17:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
FK Rudar Pljevlja vs FK Iskra Danilovgrad

0-0

0-0
Sat 20, Mar-17:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
Jezero Plav vs FK Buducnost Podgorica

0-2

1-2
Sat 20, Mar-18:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
FK Sutjeska Niksic vs FK Podgorica

0-1

1-1
Sat 20, Mar-16:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
FK Zeta vs OFK Petrovac

1-0

1-1
Sat 20, Mar-18:00 - Morocco Division 2
Wydad Fes vs Chabab Atlas Khenifra

2-0

3-0
Sat 20, Mar-18:00 - Morocco Division 2
Stade Marocain du Rabat vs Racing Casablanca

0-0

1-0
Sat 20, Mar-18:00 - Morocco Division 2
Olympique Dcheira vs Wydad Temara

2-1

4-2
Sat 20, Mar-19:00 - National League
Torquay United vs Kings Lynn

0-0

1-0
Sat 20, Mar-19:00 - National League
Notts County vs Yeovil Town

1-0

2-0
Sat 20, Mar-19:00 - National League
Hartlepool United FC vs Woking

0-0

1-0
Sat 20, Mar-19:00 - National League
Barnet F.C. vs Chesterfield

0-1

0-2
Sat 20, Mar-19:00 - National League
Aldershot Town vs Boreham Wood F.C.

0-1

3-3
Sat 20, Mar-19:00 - National League
Altrincham vs Dagenham and Redbridge

0-0

0-1
Sat 20, Mar-19:00 - National League
Bromley vs Solihull Moors

0-0

1-0
Sat 20, Mar-19:00 - National League
Weymouth vs Wealdstone FC

1-0

4-0
Sat 20, Mar-19:00 - National League
Sutton United vs Stockport County

0-0

1-1
Sat 20, Mar-19:00 - National League
Eastleigh vs Halifax Town

0-0

1-0
Sat 20, Mar-02:00 - North and Central American Olympics Qualifiers
Canada(U23) vs El Salvador(U23)

2-0

2-0
Sat 20, Mar-18:00 - North Macedonia Prva liga
FK Vardar vs FK Shkendija

1-2

1-6
Sat 20, Mar-18:00 - North Macedonia Prva liga
Belasica Strumica vs Rabotnichki

1-0

1-1
Sat 20, Mar-18:00 - North Macedonia Prva liga
Sileks vs FK Shkupi

1-1

1-3
Sat 20, Mar-18:00 - North Macedonia Prva liga
Renova Cepciste vs FK Makedonija Gjorce Petrov

1-1

1-2
Sat 20, Mar-18:00 - North Macedonia Prva liga
Akademija Pandev vs FC Struga Trim-Lum

1-0

1-0
Sat 20, Mar-18:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
FK Kadino vs FK Skopje

0-0

0-0
Sat 20, Mar-18:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
FK Sloga 1934 Vinica vs Bregalnica Stip

0-2

1-2
Sat 20, Mar-19:00 - Northern Ireland Premier League
Glentoran FC vs Glenavon FC

2-1

3-1
Sat 20, Mar-19:00 - Northern Ireland Premier League
Coleraine F.C. vs Carrick Rangers

0-0

1-0
Sat 20, Mar-19:00 - Northern Ireland Premier League
Dungannon Swifts vs Portadown FC

0-1

0-1
Sat 20, Mar-19:00 - Northern Ireland Premier League
Larne FC vs Cliftonville

0-0

0-0
Sat 20, Mar-21:30 - Northern Ireland Premier League
Warrenpoint Town vs Ballymena United F.C.

1-0

2-2
Sat 20, Mar-03:00 - Peru Primera Division
Sporting Cristal vs Sport Boys Association

0-0

1-0
Sat 20, Mar-00:00 - Peru Primera Division
Academia Deportiva Cantolao vs Universitario de Deportes

2-0

3-1
Sat 20, Mar-22:15 - Peru Primera Division
Universidad San Martin de Porres vs Alianza Atletico

1-0

2-1
Sat 20, Mar-18:30 - Poland Centralna Liga Juniorow
Zaglebie Lubin Youth vs Gwarek Zabrze Youth


4-1
Sat 20, Mar-15:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Legia Warszawa Youth vs Lechia Gdansk Youth

1-1

2-2
Sat 20, Mar-15:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Wisla Krakow Youth vs Jagiellonia Bialystok Youth

3-1

4-2
Sat 20, Mar-15:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Hutnik Krakow Youth vs Cracovia Krakow Youth

1-2

3-5
Sat 20, Mar-15:30 - Poland Centralna Liga Juniorow
Escola Varsovia Warszawa Youth vs SMS Lodz Youth


2-1
Sat 20, Mar-18:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Lech Poznan Youth vs Arka Gdynia Youth

0-2

1-3
Sat 20, Mar-17:00 - Poland - 4. Liga
Flota Swinoujscie vs Baltyk Gdynia

0-0

0-0
Sat 20, Mar-15:00 - Poland - 4. Liga
RKS Radomsko vs Sokol Aleksandrow Lodzki

0-0

0-0
Sat 20, Mar-18:00 - Poland - 4. Liga
Olimpia Zambrow vs Legia Warszawa B

1-0

2-1
Sat 20, Mar-20:30 - Poland - Ekstraklasa
Rakow Czestochowa vs Gornik Zabrze

0-0

0-0
Sat 20, Mar-18:00 - Poland - Ekstraklasa
Slask Wroclaw vs Wisla Plock

0-0

0-0
Sat 20, Mar-23:00 - Poland - Ekstraklasa
Lech Poznan vs Jagiellonia Bialystok

2-1

2-3
Sat 20, Mar-21:00 - Poland - I liga
LKS Lodz vs Zaglebie Sosnowiec

0-0

0-0
Sat 20, Mar-19:59 - Poland - I liga
GKS Tychy vs GKS Belchatow

0-0

0-0
Sat 20, Mar-17:30 - Poland - I liga
GKS Jastrzebie vs Chrobry Glogow

0-0

0-1
Sat 20, Mar-15:40 - Poland - I liga
Miedz Legnica vs Arka Gdynia

1-1

1-2
Sat 20, Mar-18:00 - Poland - I liga
CWKS Resovia Rzeszow vs Bruk Bet Termalica Nieciecza

0-1

3-1
Sat 20, Mar-19:00 - Poland - II liga
Bytovia Bytow vs Blekitni Stargard Szczecinski

1-0

3-1
Sat 20, Mar-19:00 - Poland - II liga
KKS 1925 Kalisz vs Slask Wroclaw B

0-0

1-1
Sat 20, Mar-21:00 - Poland - II liga
Sokol Ostroda vs Olimpia Grudziadz

0-1

0-2
Sat 20, Mar-19:00 - Poland Woman\\\'s League
MKS Olimpia Szczecin Women\'s vs KKPK Medyk Konin Women\'s

3-0

4-1
Sat 20, Mar-14:00 - Poland Woman\\\'s League
Rolnik Biedrzychowice Women\'s vs APLG Gdansk Women\'s

0-2

0-5
Sat 20, Mar-16:00 - Poland Woman\\\'s League
GKS Katowice Women\'s vs SMS Lodz Women\'s

1-1

1-1
Sat 20, Mar-19:00 - Portugal Campeonato
Maria da Fonte vs S.C. Braga B

0-1

0-2
Sat 20, Mar-21:00 - Portugal Campeonato Nacional U23
Academica Coimbra(U23) vs Benfica(U23)

1-1

4-1
Sat 20, Mar-19:00 - Portugal Liga de Honora
Varzim vs CD Mafra

1-0

2-0
Sat 20, Mar-15:00 - Portugal Liga de Honora
Cova Piedade vs GD Estoril-Praia

2-0

2-3
Sat 20, Mar-00:30 - Portugal Primera Liga
Gil Vicente vs CD Nacional

0-0

2-0
Sat 20, Mar-19:30 - Portugal Primera Liga
C.D. Santa Clara vs Desportivo de Tondela

0-1

1-1
Sat 20, Mar-19:30 - Portugal Primera Liga
Pacos Ferreira vs Moreirense

3-0

3-0
Sat 20, Mar-22:00 - Portugal Primera Liga
Portimonense vs FC Porto

0-1

1-2
Sat 20, Mar-18:00 - Qatar Stars Cup
Al-Wakra vs Al-Sailiya

2-0

3-0
Sat 20, Mar-23:30 - Romania - Divizia A
CSM Politehnica Iasi vs Dinamo Bucuresti

0-0

1-0
Sat 20, Mar-21:15 - Romania - Divizia A
Arges vs Academica Clinceni

0-0

1-1
Sat 20, Mar-13:00 - Romania - Liga 2
Gloria Buzau vs Pandurii Targu Jiu

1-0

1-1
Sat 20, Mar-13:00 - Romania - Liga 2
CS Aerostar Bacau vs Concordia Chiajna

0-0

0-1
Sat 20, Mar-13:00 - Romania - Liga 2
FC Unirea 2004 Slobozia vs FC Metaloglobus Bucuresti

0-0

0-1
Sat 20, Mar-13:00 - Romania - Liga 2
Comuna Recea vs CSM Resita

2-0

6-0
Sat 20, Mar-13:00 - Romania - Liga 2
CSM Slatina vs Ripensia Timisoara

0-0

0-1
Sat 20, Mar-14:30 - Romania - Liga 2
Petrolul Ploiesti vs CS Mioveni

0-0

0-1
Sat 20, Mar-17:00 - Romania - Liga 3
Ceahlaul Piatra Neamt vs Stiinta Miroslava

1-0

1-0
Sat 20, Mar-17:00 - Romania - Liga 3
Minaur Baia Mare vs FC Somesul Dej

0-2

3-2
Sat 20, Mar-17:00 - Romania - Liga 3
CS Sanatatea Cluj vs Unirea Ungheni

0-0

1-4
Sat 20, Mar-17:00 - Romania - Liga 3
Blejoi Vispesti vs Sepsi OSK Sfantul Gheorghe B

0-1

1-2
Sat 20, Mar-17:00 - Romania - Liga 3
Afumati vs Mostistea Ulmu

0-1

0-2
Sat 20, Mar-17:00 - Romania - Liga 3
Sporting Rosiorii vs CSO Petrolul Potcoava

0-0

1-0
Sat 20, Mar-17:00 - Romania - Liga 3
CS Universitatea Craiova B vs FCM Alexandria

2-0

2-3
Sat 20, Mar-17:00 - Romania - Liga 3
ACSO Filiasi vs CSM Flacara Moreni

2-0

2-1
Sat 20, Mar-17:00 - Romania - Liga 3
CS Gloria Lunca Teuz Cermei vs CSC Dumbravita

1-1

2-3
Sat 20, Mar-17:00 - Romania - Liga 3
Metalul Buzau vs Tunari

0-0

0-1
Sat 20, Mar-17:00 - Romania - Liga 3
ACS Gloria Bistrita vs 1910 Oradea

1-0

1-1
Sat 20, Mar-17:00 - Romania - Liga 3
AFC Bucuresti vs CSA Steaua Bucureti

0-1

0-2
Sat 20, Mar-17:00 - Romania - Liga 3
CSM Bacau vs Faurei

2-0

3-0
Sat 20, Mar-17:00 - Romania - Liga 3
Avantul Periam vs Progresul Pecica

1-2

1-2
Sat 20, Mar-17:00 - Romania - Liga 3
Recolta Gheorghe Doja vs Inainte Modelu

0-1

1-1
Sat 20, Mar-16:30 - Russia Div 2 South
Chernomorets Novorossiysk vs Kuban Holding

0-1

1-1
Sat 20, Mar-17:00 - Russia Div 2 South
Inter Cherkessk vs Mashuk-KMV

1-2

1-2
Sat 20, Mar-14:00 - Russia Div 2 South
FK Biolog vs FC Essentuki

2-0

4-0
Sat 20, Mar-15:00 - Russia Div 2 South
Anzhi Makhachkala vs Legion Dynamo

0-1

0-2
Sat 20, Mar-16:00 - Russia Div 2 South
Spartak Nalchik vs FK Krasnodar III

0-1

0-1
Sat 20, Mar-16:00 - Russia Div 2 South
PFK Kuban vs Forte Taganrog

2-0

3-0
Sat 20, Mar-09:00 - Russia First Division
SKA Khabarovsk vs Veles Moscow

0-0

1-1
Sat 20, Mar-17:00 - Russia First Division
FK Nizhny Novgorod vs FC Torpedo Moscow

3-1

4-1
Sat 20, Mar-17:00 - Russia First Division
FK Chayka Pesch vs Baltika

0-1

0-1
Sat 20, Mar-12:00 - Russia First Division
FC Tom Tomsk vs Fakel Voronezh

0-2

0-3
Sat 20, Mar-14:00 - Russia First Division
Yenisey Krasnoyarsk vs Akron Togliatti

0-1

0-1
Sat 20, Mar-14:00 - Russia First Division
Gazovik Orenburg vs FK Krasnodar II

0-0

1-0
Sat 20, Mar-15:00 - Russia First Division
FC Irtysh Omsk vs Volgar Astrachan

1-0

1-0
Sat 20, Mar-15:00 - Russia First Division
Spartak Moscow II vs Alania Vladikavkaz

2-0

3-3
Sat 20, Mar-16:00 - Russia First Division
Dinamo Briansk vs Krylya Sovetov Samara

0-0

0-2
Sat 20, Mar-16:00 - Russia First Division
Tekstilshchik Ivanovo vs Neftekhimik Nizhnekamsk

0-0

0-1
Sat 20, Mar-16:00 - Russia First Division
Chertanovo Moscow vs Shinnik Yaroslavl

1-1

2-2
Sat 20, Mar-17:00 - Russia Women\\\'s Premier League
Zenit St.Petersburg Women\'s vs Yenisey Krasnoyarsk Women\'s

2-0

3-0
Sat 20, Mar-12:00 - Russia Women\\\'s Premier League
Zvezda 2005 Perm Women\'s vs FK Rostov Women\'s

1-0

1-0
Sat 20, Mar-16:00 - Russia Women\\\'s Premier League
Kubanochka Krasnodar Women\'s vs FK Ryazan VDV Women\'s

0-0

1-0
Sat 20, Mar-18:00 - San Marino Girone A
S.S Pennarossa vs AC Juvenes/Dogana

0-1

2-1
Sat 20, Mar-18:00 - San Marino Girone A
SP La Fiorita vs San Giovanni

1-0

2-1
Sat 20, Mar-18:00 - San Marino Girone A
Cailungo vs SP Cosmos

2-0

3-0
Sat 20, Mar-18:00 - San Marino Girone A
Fiorentino vs SP Tre Fiori

1-0

2-2
Sat 20, Mar-16:55 - Saudi Arabia Division 2
Al-Sadd FC(SA) vs Al-Arabi

1-0

1-1
Sat 20, Mar-17:00 - Saudi Arabia Division 2
Al-Zlfe vs Al Qaisoma

1-0

1-1
Sat 20, Mar-17:00 - Saudi Arabia Division 2
Kumait vs Al Entesar

1-0

1-2
Sat 20, Mar-17:05 - Saudi Arabia Division 2
Al-Taqdom vs Al Safa(KSA)

1-1

2-2
Sat 20, Mar-17:05 - Saudi Arabia Division 2
Al-Akhdoud vs Al Liwaa

1-0

1-0
Sat 20, Mar-17:10 - Saudi Arabia Division 2
Bisha FC vs Al Hjazz


1-0
Sat 20, Mar-17:25 - Saudi Arabia Division 2
Al Ansar Medina vs Al-Jndal


1-2
Sat 20, Mar-17:25 - Saudi Arabia Division 2
Al Dahab vs Wajj

1-1

1-2
Sat 20, Mar-19:30 - Saudi Arabia Professional League
Al-Ettifaq vs Al-Faisaly Harmah

0-0

1-0
Sat 20, Mar-19:30 - Saudi Arabia Professional League
Al-Fateh SC vs Al-Ahli Saudi FC

2-0

4-1
Sat 20, Mar-19:40 - Saudi Arabia Professional League
Al-Shabab(KSA) vs Al-Taawon

0-2

1-3
Sat 20, Mar-17:15 - Saudi Arabia Professional League
Al-Raed vs Al Ittihad Jeddah

0-0

1-1
Sat 20, Mar-21:45 - Saudi Arabia Professional League
Al Hilal vs Al-Qadasiya

0-0

1-0
Sat 20, Mar-21:45 - Saudi Arabia Professional League
Al-Nassr FC vs Al-Baten

1-0

7-0
Sat 20, Mar-16:40 - Saudi Arabia Youth League
Al-Ettifaq Youths vs Al-Feiha Youths

2-0

3-0
Sat 20, Mar-16:40 - Saudi Arabia Youth League
Al-Fath Youths vs Al-Qadasiya Youths


2-3
Sat 20, Mar-16:40 - Saudi Arabia Youth League
Hajer Youths vs Al-Ittihad Youths


1-1
Sat 20, Mar-16:55 - Saudi Arabia Youth League
Al-Hilal Youths vs Al-Shabab Youth

1-0

2-1
Sat 20, Mar-16:55 - Saudi Arabia Youth League
Al Nasr Riyadh Youths vs Al-Faisaly Harmah Youths


2-0
Sat 20, Mar-17:15 - Saudi Arabia Youth League
Abha Club Youth vs Ohud Medina Youths


0-3
Sat 20, Mar-17:25 - Saudi Arabia Youth League
Al Wehda Youth vs Al-Tai Youth


1-2
Sat 20, Mar-17:25 - Saudi Arabia Youth League
Al Ahli Jeddah Youth vs Al-Taawon Youths

1-0

2-0
Sat 20, Mar-19:00 - Scottish Championship
Dunfermline vs Inverness C.T.

0-0

0-1
Sat 20, Mar-19:00 - Scottish Championship
Greenock Morton vs Queen of the South FC

1-1

2-1
Sat 20, Mar-19:00 - Scottish Championship
Ayr Utd. vs Raith Rovers

0-0

1-1
Sat 20, Mar-19:00 - Scottish Championship
Arbroath vs Hearts

0-0

0-0
Sat 20, Mar-19:00 - Scottish League One
Partick Thistle vs Cove Rangers

0-0

1-1
Sat 20, Mar-19:00 - Scottish League One
Clyde F.C. vs East Fife

0-1

1-3
Sat 20, Mar-19:00 - Scottish League One
Falkirk vs Montrose

1-0

2-0
Sat 20, Mar-19:00 - Scottish League One
Dumbarton vs Forfar Athletic

0-0

0-1
Sat 20, Mar-19:00 - Scottish League One
Peterhead vs Airdrieonians

0-0

1-0
Sat 20, Mar-19:00 - Scottish League Two
Stirling Albion vs Brechin City

0-0

1-0
Sat 20, Mar-19:00 - Scottish League Two
Queen\'s Park vs Stranraer F.C.

2-0

3-0
Sat 20, Mar-19:00 - Scottish League Two
Elgin City vs Edinburgh City

1-2

1-2
Sat 20, Mar-19:00 - Scottish League Two
Stenhousemuir vs Albion Rovers FC

1-0

2-0
Sat 20, Mar-19:00 - Scottish League Two
Annan Athletic vs Cowdenbeath F.C.

0-0

0-0
Sat 20, Mar-19:00 - Scottish Premier League
Livingston F.C. vs Hibernian FC

1-1

1-1
Sat 20, Mar-19:00 - Scottish Premier League
Kilmarnock vs Motherwell FC

1-1

4-1
Sat 20, Mar-19:00 - Scottish Premier League
Dundee United vs Aberdeen

0-0

1-0
Sat 20, Mar-19:00 - Scottish Premier League
Hamilton Academical FC vs St. Mirren

0-1

1-1
Sat 20, Mar-19:00 - Scottish Premier League
St. Johnstone vs Ross County

0-0

1-0
Sat 20, Mar-21:00 - Senegal Premier League
Dakar Sacre Coeur vs NGB ASC Niarry Tally

0-0

1-0
Sat 20, Mar-16:30 - Serbia Women\\\'s Super Liga
Crvena Zvezda Women\'s vs ZFK Masinac Nis Women\'s


1-2
Sat 20, Mar-22:00 - Serbia - 1. Liga
Crvena Zvezda Beograd vs Mladost Lucani

3-1

4-1
Sat 20, Mar-18:00 - Serbia - 1. Liga
Radnicki Nis vs FK Vozdovac

0-0

0-1
Sat 20, Mar-18:00 - Serbia - 1. Liga
Spartak Subotica vs Backa Topola

1-0

2-2
Sat 20, Mar-18:00 - Serbia - 1. Liga
OFK Backa vs Partizan Belgrade

0-1

0-4
Sat 20, Mar-18:00 - Serbia - 1. Liga
Zlatibor Cajetina vs FK Javor Ivanjica

0-1

0-2
Sat 20, Mar-18:00 - Serbia Prva Liga
Dinamo Vranje vs Radnicki Pirot

0-1

3-2
Sat 20, Mar-18:00 - Serbia Prva Liga
Jagodina vs Kolubara

0-0

0-3
Sat 20, Mar-18:00 - Serbia Prva Liga
Sloga Kraljevo vs Borac Cacak

1-0

1-0
Sat 20, Mar-18:00 - Serbia Prva Liga
FK Radnicki Sremska Mitrovica vs FK Zarkovo

0-0

0-1
Sat 20, Mar-18:00 - Serbia Prva Liga
FK Buducnost Dobanovci vs FK Trajal Krusevac

1-0

1-0
Sat 20, Mar-18:00 - Serbia Prva Liga
Zeleznicar Pancevo vs FK Loznica

1-0

1-0
Sat 20, Mar-13:30 - Singapore Premier League
Geylang International vs Young Lions

1-0

1-1
Sat 20, Mar-13:30 - Singapore Premier League
Lion City Sailors vs Hougang United FC

0-2

1-3
Sat 20, Mar-20:30 - Slovakia 1. Liga
Slovan Bratislava vs MSK Zilina

0-1

2-2
Sat 20, Mar-19:59 - Slovakia 1. Liga
MFK Ruzomberok vs MFK Zemplin Michalovce

0-0

2-0
Sat 20, Mar-19:59 - Slovakia 1. Liga
FC Nitra vs FK Pohronie

1-1

2-3
Sat 20, Mar-19:59 - Slovakia 1. Liga
Zlate Moravce vs Trencin

0-0

1-0
Sat 20, Mar-19:59 - Slovakia 1. Liga
FK Senica vs SKF Sered

0-0

1-0
Sat 20, Mar-17:30 - Slovakia 2. Liga
MSK Puchov vs FC Artmedia Petrzalka

0-0

3-1
Sat 20, Mar-17:30 - Slovakia 2. Liga
FK Zeleziarne Podbrezova vs MFK Skalica

1-1

3-1
Sat 20, Mar-17:30 - Slovakia 2. Liga
Liptovsky Mikulas vs Slovan Bratislava B

4-1

5-2
Sat 20, Mar-17:30 - Slovakia 2. Liga
FK Poprad vs MFK Dubnica

0-1

0-2
Sat 20, Mar-17:30 - Slovakia 2. Liga
FK Kosice vs STK Samorin

0-0

2-1
Sat 20, Mar-21:00 - Slovenia 2. Liga
NK Brezice vs NK Bilje

0-1

1-3
Sat 20, Mar-17:00 - Slovenia 2. Liga
NK Roltek Dob vs NK Krka

1-0

2-0
Sat 20, Mar-18:00 - Slovenia 2. Liga
NK Radomlje vs NK Fuzinar

0-0

1-1
Sat 20, Mar-17:30 - South Africa First League
Jomo Cosmos vs Polokwane City FC

0-1

1-1
Sat 20, Mar-17:30 - South Africa First League
Steenberg United vs Sekhukhune United

0-0

1-0
Sat 20, Mar-17:30 - South Africa First League
Uthongathi FC vs Pretoria Callies

0-0

0-0
Sat 20, Mar-17:30 - South Africa First League
JDR Stars vs TS Sporting

1-1

1-3
Sat 20, Mar-17:30 - South Africa First League
Bizana Pondo Chiefs vs Royal AM

0-1

0-2
Sat 20, Mar-19:00 - South Africa Premier League
TS Galaxy vs Maritzburg United

0-0

0-2
Sat 20, Mar-17:00 - South Africa Premier League
Lamontville Golden Arrows vs Cape Town City

1-1

1-1
Sat 20, Mar-17:30 - South Africa Premier League
Baroka FC vs Bloemfontein Celtic

0-1

1-1
Sat 20, Mar-17:30 - South Africa Premier League
Chippa United FC vs Moroka Swallows

0-2

2-2
Sat 20, Mar-17:00 - Spanish Ladies Premier League
Rayo Vallecano Women\'s vs FC Barcelona Women\'s

0-2

0-4
Sat 20, Mar-14:30 - Spanish Ladies Premier League
Athletic Bilbao Women\'s vs Colegio Aleman Valencia Women\'s

2-0

2-0
Sat 20, Mar-14:30 - Spanish Ladies Premier League
Eibar Women\'s vs RCD Espanyol Women\'s

0-1

0-1
Sat 20, Mar-15:00 - Spanish Ladies Premier League
Sporting De Huelva Women\'s vs Atletico de Madrid Women\'s

1-0

1-0
Sat 20, Mar-17:00 - Spanish Primera Division
Athletic Bilbao vs Eibar

1-1

1-1
Sat 20, Mar-19:15 - Spanish Primera Division
Celta Vigo vs Real Madrid

1-2

1-3
Sat 20, Mar-21:30 - Spanish Primera Division
SD Huesca vs Osasuna

0-0

0-0
Sat 20, Mar-00:00 - Spanish Primera Division
Real Betis vs Levante

0-0

2-0
Sat 20, Mar-16:30 - Spanish Primera U19
CD Marino(U19) vs Llano del Moro(U19)

2-0

4-1
Sat 20, Mar-19:00 - Spanish Primera U19
Atletico Pinto(U19) vs Cultural Leonesa(U19)

0-0

0-0
Sat 20, Mar-17:00 - Spanish Primera U19
Union Viera(U19) vs AD Huracan U19

1-0

3-1
Sat 20, Mar-15:00 - Spanish Primera U19
Barcelona U19 vs Espanyol(U19)

0-2

0-4
Sat 20, Mar-15:30 - Spanish Primera U19
Danok Bat CF(U19) vs Eibar(U19)

0-1

0-5
Sat 20, Mar-16:00 - Spanish Primera U19
Juventud Laguna(U19) vs Los Llanos Acero(U19)

0-1

3-1
Sat 20, Mar-16:00 - Spanish Primera U19
Ofra(U19) vs Laguna(U19)


1-0
Sat 20, Mar-23:30 - Spanish Segunda Division
Leganes vs Fuenlabrada

0-0

0-2
Sat 20, Mar-19:00 - Spanish Segunda Division
Sabadell vs Sporting de Gijon

1-0

1-1
Sat 20, Mar-21:15 - Spanish Segunda Division
Mallorca vs Real Oviedo

0-0

0-0
Sat 20, Mar-00:00 - Spanish Segunda Division
Las Palmas vs Girona

1-0

1-2
Sat 20, Mar-22:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Andorra CF vs L\'Hospitalet

1-1

1-1
Sat 20, Mar-20:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
UD Collerense vs CD Manacor

2-0

3-0
Sat 20, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CD Binissalem vs UD Alcudia


0-1
Sat 20, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CE Esporles vs Santanyi


1-4
Sat 20, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CD Genova vs Constancia

0-1

0-1
Sat 20, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CF Platges De Calvia vs CD Llosetense

2-1

5-2
Sat 20, Mar-21:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Arucas CF vs Villa Santa Brigida

0-1

0-2
Sat 20, Mar-22:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
CD Buzanada vs UD Ibarra

3-0

5-0
Sat 20, Mar-22:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Atletico Union Guimar vs Tenerife B

0-1

0-2
Sat 20, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Union Viera vs Lanzarote

0-0

1-2
Sat 20, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
Valle de Egues vs CD Subiza


3-2
Sat 20, Mar-19:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
Comillas vs CD Alfaro

0-0

0-1
Sat 20, Mar-21:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
Yague CF vs Calahorra B

0-1

0-2
Sat 20, Mar-21:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Agoncillo vs CD Varea


1-3
Sat 20, Mar-21:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Tarancon vs Toledo

0-0

0-1
Sat 20, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Albacete B vs Manchego Ciudad

1-1

2-1
Sat 20, Mar-20:30 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Solares Medio Cudeyo vs Selaya FC


0-1
Sat 20, Mar-21:00 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Rinconeda Polanco vs CD Barquereno

0-0

1-0
Sat 20, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
CD Tropezon vs UC Cartes

0-0

0-1
Sat 20, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Ribamontan Al Mar CF vs SD Textil Escudo


0-1
Sat 20, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
U.M. Escobedo vs CF Vimenor

0-0

0-2
Sat 20, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
UD Samano vs Racing Santander B


1-2
Sat 20, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Sestao River vs Real Sociedad C

2-0

2-0
Sat 20, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
CD Lagun Onak vs Urduliz FT


1-1
Sat 20, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
CD Baskonia vs CD Ariznabarra


2-0
Sat 20, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Sociedad Deportiva Beasain vs Santutxu


1-1
Sat 20, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
SD Balmaseda FC vs JD Somorrostro

1-0

1-1
Sat 20, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Pasaia KE vs Sodupe UC


1-1
Sat 20, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
CD Santurtzi vs CD Vitoria(SPA)

0-0

0-2
Sat 20, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Aurrera de Ondarroa vs Urgatzi


4-1
Sat 20, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
San Ignacio vs Cultural de Durango

2-0

2-0
Sat 20, Mar-19:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Colegios Diocesanos vs Arandina

0-0

0-2
Sat 20, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Salmantino B vs UD Santa Marta

1-0

1-1
Sat 20, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Atletico Astorga vs CD Cristo Atletico

0-1

0-1
Sat 20, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
CD La Granja vs Gimnastica Segoviana

0-0

0-0
Sat 20, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Melilla CD vs Atletico Malagueno

0-1

0-2
Sat 20, Mar-17:00 - Sweden Woman\\\'s Cupen
Linkopings FC Women\'s vs Vaxjo FF Women\'s

1-0

1-0
Sat 20, Mar-17:00 - Sweden Woman\\\'s Cupen
Umea FC Women\'s vs IK Uppsala Women\'s

1-0

3-0
Sat 20, Mar-17:00 - Sweden Woman\\\'s Cupen
Kristianstads DFF Women\'s vs Vittsjo GIK Women\'s

1-1

2-1
Sat 20, Mar-18:00 - Sweden Woman\\\'s Cupen
Lidkopings FK Women\'s vs Hacken Women\'s

0-4

1-8
Sat 20, Mar-18:00 - Swedish Cup
Hacken vs Vasteras SK FK

1-0

3-0
Sat 20, Mar-23:30 - Swiss Super League
FC Lugano vs Basel

0-1

2-1
Sat 20, Mar-21:15 - Swiss Super League
Lausanne Sports vs St. Gallen

3-1

4-3
Sat 20, Mar-21:15 - Switzerland Challenge League
FC Wil 1900 vs SC Kriens

0-1

0-2
Sat 20, Mar-19:00 - Switzerland Women Division 1
FC Zurich Frauen Women\'s vs Servette Chenois Woman\'s

0-1

1-1
Sat 20, Mar-14:00 - Thai League 1
Port FC vs Chiangrai United

0-0

0-1
Sat 20, Mar-14:30 - Thai League 1
BG Pathum United vs Ratchaburi Mitr Phol

1-0

2-0
Sat 20, Mar-15:00 - Thai League 1
Suphanburi FC vs Muang Thong United

0-0

1-2
Sat 20, Mar-16:00 - Thai League 1
Chonburi FC vs Sukhothai FC

0-0

0-0
Sat 20, Mar-14:00 - Thai League 2
MOF Customs United vs Ranong United FC

2-2

2-3
Sat 20, Mar-15:00 - Thai League 2
Samut Sakhon vs Lampang FC

1-3

1-7
Sat 20, Mar-15:00 - Thai League 2
Khonkaen United vs Nong Bua Pitchaya

0-3

1-3
Sat 20, Mar-16:00 - Thai League 2
JL Chiangmai United FC vs Navy FC

3-1

4-1
Sat 20, Mar-17:00 - Tunisia Division 1
Stade Tunisien vs AS Soliman

0-0

1-1
Sat 20, Mar-17:00 - Tunisia Division 1
J.S. Kairouanaise vs U.S.Monastir

0-0

0-1
Sat 20, Mar-17:00 - Tunisia Division 1
Olympique de Beja vs Etoile Metlaoui

1-0

1-0
Sat 20, Mar-19:15 - Tunisia Division 1
Club Africain vs C. A. Bizertin

1-0

1-0
Sat 20, Mar-17:00 - Tunisia Division 2
Esperance Sportive Zarzis vs ES Hammam Sousse

1-0

3-1
Sat 20, Mar-17:00 - Tunisia Division 2
Sfax Railways vs Kalaa Sport

0-0

0-0
Sat 20, Mar-17:00 - Tunisia Division 2
AS Kasserine vs AS Mhamdia

0-0

1-0
Sat 20, Mar-17:00 - Tunisia Division 2
Sporting Ben Arous vs Club Menzel Bouzelfa

0-0

0-0
Sat 20, Mar-17:00 - Tunisia Division 2
ES Rades vs EO Sidi Bouzid

0-0

1-1
Sat 20, Mar-17:00 - Tunisia Division 2
ES Jerba Midoun vs AS Gabes

1-0

1-0
Sat 20, Mar-17:00 - Turkey 2 Ligi A
Eskisehirspor vs Adana Demirspor

0-0

1-1
Sat 20, Mar-19:59 - Turkey 2 Ligi A
Samsunspor vs Giresunspor

0-0

0-2
Sat 20, Mar-14:30 - Turkey 2 Ligi A
Istanbulspor vs Altinordu

0-0

1-2
Sat 20, Mar-14:30 - Turkey 2 Ligi A
Umraniyespor vs Balikesirspor

1-1

1-2
Sat 20, Mar-17:00 - Turkey Super Lig
Goztepe vs Sivasspor

0-4

3-5
Sat 20, Mar-17:00 - Turkey Super Lig
Yeni Malatyaspor vs Gazisehir Gaziantep

1-1

2-2
Sat 20, Mar-19:59 - Turkey Super Lig
Trabzonspor vs Ankaragucu

3-1

4-1
Sat 20, Mar-14:30 - Turkey Super Lig
Genclerbirligi vs Kasimpasa S.K.

0-0

2-1
Sat 20, Mar-14:00 - Turkey U19 League
Boluspor(U19) vs Ankaraspor FK U19

0-1

0-1
Sat 20, Mar-14:00 - Turkey U19 League
Giresunspor(U19) vs Samsunspor(U19)

0-1

1-3
Sat 20, Mar-14:00 - Turkey U19 League
Menemenspor(U19) vs Altay Spor Kulubu(U19)

1-2

2-2
Sat 20, Mar-14:00 - Turkey U19 League
Keciorengucu U19 vs Akhisar Bld.Geng(U19)

1-1

1-1
Sat 20, Mar-17:40 - UAE League Division 1
Al Oruba(UAE) vs Dubba Al Husun

2-0

4-3
Sat 20, Mar-17:40 - UAE League Division 1
Al Bataeh vs Masfut

1-0

2-0
Sat 20, Mar-20:15 - UAE League Professional
Al Wasl FC vs Al-Sharjah

2-0

3-3
Sat 20, Mar-20:15 - UAE League Professional
Baniyas vs Hatta Club

1-0

1-0
Sat 20, Mar-17:45 - UAE League Professional
Al-Dhafra vs Shabab Al Ahli Dubai

0-1

1-2
Sat 20, Mar-17:45 - UAE League Professional
Ittihad Kalba vs Khor Fakkan

0-1

2-1
Sat 20, Mar-19:00 - Ukraine - Vyscha Liga
Desna Chernihiv vs Dnipro-1

0-1

0-2
Sat 20, Mar-21:30 - Ukraine - Vyscha Liga
FC Vorskla Poltava vs Olimpik Donetsk

2-0

3-0
Sat 20, Mar-16:00 - Ukraine - Vyscha Liga
FC Mariupol vs FC Mynai

0-0

0-0
Sat 20, Mar-17:00 - Ukraine Druha Liga
FC Chernigiv vs Karpaty Halych

1-1

1-3
Sat 20, Mar-15:00 - Ukraine Druha Liga
Obolon-2 Kyiv vs FC Bukovyna Chernivtsi

0-1

0-1
Sat 20, Mar-16:00 - Ukraine Persha Liga
Veres Rivne vs Polessya Zhitomir

2-0

2-0
Sat 20, Mar-16:00 - Ukraine Persha Liga
Alians Lypova Dolyna vs Nyva Ternopil

2-0

4-0
Sat 20, Mar-14:00 - Ukraine U21 Liga
Lviv(U21) vs FC Shakhtar Donetsk(U21)

0-1

0-2
Sat 20, Mar-14:00 - Ukraine U21 Liga
Kolos Kovalivka (U21) vs Zorya(U21)

0-3

2-3
Sat 20, Mar-15:00 - Ukraine U21 Liga
Dynamo Kyiv(U21) vs Rukh Vynnyky(U21)

2-1

2-2
Sat 20, Mar-16:00 - Ukraine U21 Liga
FC Inhulets Petrove(U21) vs PFC Oleksandria(U21)

1-1

1-4
Sat 20, Mar-23:00 - Uruguay Primera Division
CA River Plate vs Montevideo City Torque

0-0

1-1
Sat 20, Mar-01:15 - Uruguay Primera Division
Boston River vs Danubio FC

1-2

1-5
Sat 20, Mar-17:30 - Uzbekistan Professional Football League
FC Bunyodkor vs FK Andijan

1-0

3-1
Sat 20, Mar-15:15 - Uzbekistan Professional Football League
Termez Surkhon vs Kuruvchi Kokand Qoqon

0-0

1-1
Sat 20, Mar-16:00 - Uzbekistan Professional Football League
Mashal Muborak vs Metallurg Bekobod

1-0

2-1
Sat 20, Mar-12:30 - Vietnam First Division
Hung Vuong An Giang vs Ba Ria Vung Tau

0-1

0-1
Sat 20, Mar-12:30 - Vietnam First Division
Phu Tho vs Sanna Khanh Hoa

0-0

0-1
Sat 20, Mar-14:00 - Vietnam League
Becamex Binh Duong vs XM Hai Phong FC

0-0

0-1
Sat 20, Mar-15:00 - Vietnam League
Hong Linh Ha Tinh vs Hoang Anh Gia Lai

0-0

0-0
Sat 20, Mar-18:30 - Wales Premier League
Aberystwyth Town vs Newtown AFC

0-0

1-0
Sat 20, Mar-18:30 - Wales Premier League
Connah\'s Quay Nomads FC vs Haverfordwest County

1-0

2-0
Sat 20, Mar-18:30 - Wales Premier League
Cardiff Metropolitan University FC vs Cefn Druids

0-0

0-0
Sat 20, Mar-18:30 - Wales Premier League
Penybont FC vs Flint Town United

0-2

1-2
Sat 20, Mar-18:45 - Wales Premier League
Bala Town F.C. vs Caernarfon

1-0

1-2
Sat 20, Mar-09:00 - Western Australia NPL U20
Cockburn City (U20) vs Sorrento F.C.(U20)

0-2

1-3
Sat 20, Mar-09:00 - Western Australia NPL U20
Armadale (U20) vs Inglewood United(U20)

1-5

1-8
Sat 20, Mar-13:00 - Western Australia NPL U20
Floreat Athena(U20) vs Balcatta(U20)

2-0

4-0
Sat 20, Mar-13:00 - Western Australia NPL U20
Perth S.C(U20) vs Perth Glory FC(U20)


0-0
Sat 20, Mar-08:00 - Western Australia NPL U20
Bayswater City(U20) vs Rockingham City(U20)

2-0

6-0
Sat 20, Mar-11:00 - Western Australia Premier League
Cockburn City vs Sorrento F.C.

1-1

2-3
Sat 20, Mar-12:00 - Western Australia Premier League
Armadale vs Inglewood United

0-3

1-4
Sat 20, Mar-13:30 - Western Australia Premier League
Bayswater City vs Rockingham City

3-0

3-0
Sat 20, Mar-15:00 - Western Australia Premier League
Floreat Athena vs Balcatta

2-1

2-1
Sat 20, Mar-15:00 - Western Australia Premier League
Perth S.C vs Perth Glory FC Am

1-1

2-2
AD:
AD:
NOTICE
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.