AD:

Football Results for Sat 13, Feb 2021

All soccer/football results.

Complete Football Results for Sat 13, Feb 2021

BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


AD: Enjoy a 100% matched deposit bonus of up to 5BTC at Cloudbet. CLICK HERE TO JOIN NOW 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


Date and Time/Team Half Time Full Time
Sat 13, Feb-19:59 - African Youth Cup U17
Senegal U17 vs Mali U17

1-0

2-0
Sat 13, Feb-17:00 - Albania Super league
KF Tirana vs FK Kukesi

0-1

0-2
Sat 13, Feb-17:00 - Albania Super league
Vllaznia Shkoder vs Apolonia Fier

0-0

1-0
Sat 13, Feb-17:00 - Albania Super league
Kastrioti Kruje vs Partizani Tirana

0-0

0-3
Sat 13, Feb-17:00 - Albania Super league
KS Bylis vs KF Laci

0-0

0-1
Sat 13, Feb-17:30 - Algeria Division 1
Bordj Bou Arreridj vs NC Magra

0-1

2-2
Sat 13, Feb-17:30 - Algeria Division 1
OM Medea vs NA Hussein Dey

2-1

2-1
Sat 13, Feb-17:30 - Algeria Division 1
RC Relizane vs JSM Skikda

1-0

2-1
Sat 13, Feb-17:30 - Algeria Division 2
USM Blida vs A Bou Saada

1-2

1-3
Sat 13, Feb-17:30 - Algeria Division 2
USM El Harrach vs RC Arbaa

0-1

1-1
Sat 13, Feb-17:30 - Algeria Division 2
ASM Oran vs RC Oued Rhiou

0-0

0-0
Sat 13, Feb-17:30 - Algeria Division 2
MO Bejaia vs JSM Bejaia

0-0

0-0
Sat 13, Feb-17:30 - Algeria Division 2
ES Ben Aknoun vs WA Boufarik

2-0

2-0
Sat 13, Feb-17:30 - Algeria Division 2
US Remchi vs JSM Tiaret

0-1

1-1
Sat 13, Feb-17:30 - Algeria Division 2
CRB Temouchent vs MC Saida

1-0

2-0
Sat 13, Feb-17:30 - Algeria Division 2
CRB Ain Ouessara vs IRB El Kerma

1-0

2-2
Sat 13, Feb-17:30 - Algeria Division 2
WRB Msila vs RC Kouba

0-0

1-3
Sat 13, Feb-17:30 - Algeria Division 2
IRB Lakhdaria vs CR Beni Thour

0-0

0-0
Sat 13, Feb-17:30 - Algeria Division 2
MCB Oued Sly vs OM Arzew

1-0

1-0
Sat 13, Feb-13:00 - Algeria U21
RC Relizane(U21) vs JSM Skikda(U21)

1-1

2-1
Sat 13, Feb-13:00 - Algeria U21
OM Medea(U21) vs NA Hussein Dey(U21)

1-0

2-0
Sat 13, Feb-13:00 - Algeria U21
Bordj Bou Arreridj(U21) vs NC Magra (U21)

0-1

1-1
Sat 13, Feb-18:30 - Angola Girabola League
Interclube Luanda vs Desportivo Huila

2-0

3-0
Sat 13, Feb-18:30 - Angola Girabola League
Baixa de Kassange vs Bravos do Maquis

2-2

3-3
Sat 13, Feb-19:30 - Angola Girabola League
Progresso Sambizanga vs Sporting Cabinda

1-0

3-0
Sat 13, Feb-02:15 - Argentine Primera Division
CA Banfield vs Racing Club

0-0

2-0
Sat 13, Feb-04:30 - Argentine Primera Division
Union Santa Fe vs Atletico Tucuman

1-2

2-2
Sat 13, Feb-04:30 - Argentine Primera Division
CA Central Cordoba SDE vs Colon

0-1

0-3
Sat 13, Feb-09:00 - Australia FFA Cup Qualifiers
Narangba United vs Annerley FC

1-0

1-2
Sat 13, Feb-11:00 - Australia FFA Cup Qualifiers
New Farm United vs Teviot Downs

7-0

15-0
Sat 13, Feb-11:00 - Australia FFA Cup Qualifiers
Southport Warriors vs Oxley United

5-0

6-1
Sat 13, Feb-12:00 - Australia FFA Cup Qualifiers
Bayside United FC vs Runaway Bay SC

1-0

3-0
Sat 13, Feb-12:00 - Australia FFA Cup Qualifiers
North Brisbane vs The Lakes

0-3

0-4
Sat 13, Feb-12:00 - Australia FFA Cup Qualifiers
Springfield United vs Nambour Yandina United

0-1

0-5
Sat 13, Feb-13:00 - Australia FFA Cup Qualifiers
Pine Hills vs Robina City

2-0

5-2
Sat 13, Feb-13:00 - Australia FFA Cup Qualifiers
Redcliffe PCYC vs Surfers Paradise

0-2

0-5
Sat 13, Feb-19:59 - Austrian Bundesliga
Rheindorf Altach vs Rapid Wien

0-0

0-0
Sat 13, Feb-19:59 - Austrian Bundesliga
Wolfsberger AC vs FC Trenkwalder Admira

1-1

2-1
Sat 13, Feb-19:59 - Austrian Bundesliga
WSG Wattens vs Red Bull Salzburg

1-1

2-4
Sat 13, Feb-13:00 - Bangladesh Premier League
Arambagh KS vs Abahani Limited Dhaka

0-2

0-4
Sat 13, Feb-13:30 - Bangladesh Premier League
Sheikh Jamal vs Bashundhara Kings

0-0

0-0
Sat 13, Feb-16:00 - Bangladesh Premier League
Saif Sporting vs Sheikh Russel KC

0-1

2-1
Sat 13, Feb-21:30 - Belgian Jupiler League
St.-Truidense VV vs Zulte Waregem

0-0

1-2
Sat 13, Feb-22:30 - Brazil Campeonato Cearense Division 1
Caucaia vs Crato CE

0-0

2-0
Sat 13, Feb-16:00 - Bulgaria B PFG
Litex Lovech vs Septemvri Simitli

1-1

1-1
Sat 13, Feb-16:00 - Bulgaria B PFG
FC Dobrudzha vs FC Sozopol

1-1

2-1
Sat 13, Feb-16:00 - Bulgaria B PFG
Septemvri Sofia vs Strumska Slava

0-0

0-0
Sat 13, Feb-16:00 - Bulgaria B PFG
Neftochimik Burgas vs Lokomotiv Gorna Oryahovitsa

0-1

1-3
Sat 13, Feb-17:00 - Bulgaria Premier
Cherno More Varna vs Lokomotiv Plovdiv

0-0

0-0
Sat 13, Feb-14:30 - Bulgaria Premier
POFC Botev Vratsa vs Beroe

1-1

1-2
Sat 13, Feb-19:30 - Bulgaria Premier
Slavia Sofia vs CSKA Sofia

0-1

0-1
Sat 13, Feb-17:00 - Burundi Ligue A
Vital\'O vs Olympic Star

0-0

3-0
Sat 13, Feb-17:00 - Burundi Ligue A
Le Messager Ngozi vs Muzinga FC


2-0
Sat 13, Feb-17:00 - Burundi Ligue A
Aigle Noir vs Bumamuru


1-0
Sat 13, Feb-17:00 - Burundi Ligue A
Royal de Muramvya vs Atheletico Olympic


0-1
Sat 13, Feb-19:59 - CAF Champions League
Mamelodi Sundowns vs Al-Hilal Omdurman

1-0

2-0
Sat 13, Feb-19:59 - CAF Champions League
Horoya AC vs Petro Atletico de Luanda

1-0

2-0
Sat 13, Feb-17:00 - CAF Champions League
Esperance Sportive de Tunis vs Teungueth FC

1-1

2-1
Sat 13, Feb-17:00 - CAF Champions League
T.P. Mazembe Englebert vs CR Belouizdad

0-0

0-0
Sat 13, Feb-18:00 - CAF Confederation Cup
Club Sportif Sfaxien vs AS Kigali

1-0

4-1
Sat 13, Feb-01:00 - Chile Tercera Division
San Antonio Unido vs Deportes Recoleta

0-1

3-3
Sat 13, Feb-21:30 - Club Friendly
GKS Wikielec vs Huragan Morag

2-0

2-1
Sat 13, Feb-17:00 - Club Friendly
Helsingborgs IF vs IFK Goteborg

0-0

0-0
Sat 13, Feb-17:00 - Club Friendly
FK Zalgiris Vilnius vs FK Riteriai

2-0

3-0
Sat 13, Feb-17:00 - Club Friendly
Vasteras SK FK vs Akropolis IF

2-0

4-1
Sat 13, Feb-22:00 - Club Friendly
Botafogo PB vs Centro Sportivo Paraibano(CSP)

0-1

2-1
Sat 13, Feb-17:00 - Club Friendly
Degerfors IF vs IK Brage

0-0

0-0
Sat 13, Feb-08:00 - Club Friendly
West Torrens Birkalla vs Adelaide Comets FC

0-1

0-1
Sat 13, Feb-17:00 - Club Friendly
AFC Eskilstuna vs Vasalunds IF

1-0

2-0
Sat 13, Feb-17:00 - Club Friendly
Dinamo Briansk vs FK Biolog

1-0

3-1
Sat 13, Feb-08:30 - Club Friendly
Adelaide Cobras FC vs Adelaide Blue Eagles

0-1

1-2
Sat 13, Feb-17:00 - Club Friendly
SKA Khabarovsk vs SKA Rostov

1-0

2-0
Sat 13, Feb-17:00 - Club Friendly
GKS Tychy vs GKS Pniowek Pawlowice Slaskie

1-1

3-3
Sat 13, Feb-08:30 - Club Friendly
Western Strikers SC vs Gawler Eagles

3-0

6-3
Sat 13, Feb-17:00 - Club Friendly
FK Teteks Tetovo vs Kamenica-Sasa

0-0

2-2
Sat 13, Feb-17:00 - Club Friendly
SfB-Oure vs Naesby BK

0-1

0-1
Sat 13, Feb-08:30 - Club Friendly
Modbury Jets vs Salisbury United

1-0

2-2
Sat 13, Feb-08:30 - Club Friendly
Seaford Rangers vs Adelaide Victory

0-1

0-1
Sat 13, Feb-09:30 - Club Friendly
Regar-TadAZ Tursunzoda vs FC Khatlon

0-0

0-1
Sat 13, Feb-09:30 - Club Friendly
FC Istiklol Dushanbe vs Mastchoh

0-0

6-1
Sat 13, Feb-09:45 - Club Friendly
New Town Eagles vs Beachside

1-1

1-1
Sat 13, Feb-23:10 - Club Friendly
Treze Campina Grande PB vs Globo

1-1

1-2
Sat 13, Feb-11:00 - Club Friendly
FC Bunyodkor vs Neftchi Fargona

2-0

3-0
Sat 13, Feb-11:00 - Club Friendly
Adelaide Vipers vs Fulham United FC

1-0

1-0
Sat 13, Feb-11:00 - Club Friendly
Swadhinata KS vs Farashganj SC

1-0

1-0
Sat 13, Feb-11:15 - Club Friendly
Brisbane City vs Moreton Bay United

2-1

4-5
Sat 13, Feb-11:30 - Club Friendly
Sutherland Sharks vs Blacktown City

1-0

1-2
Sat 13, Feb-11:30 - Club Friendly
Bankstown United vs Mounties Wanderers

2-0

2-1
Sat 13, Feb-17:15 - Club Friendly
Miedz Legnica vs KKS 1925 Kalisz

1-0

1-0
Sat 13, Feb-12:00 - Club Friendly
Manly United vs Sydney Olympic

0-0

0-0
Sat 13, Feb-12:00 - Club Friendly
Rockdale Ilinden vs St George Saints

1-2

3-2
Sat 13, Feb-12:15 - Club Friendly
Spirit FC vs St George City

1-0

2-2
Sat 13, Feb-12:30 - Club Friendly
Neman Grodno vs FC Slutsk

2-0

2-0
Sat 13, Feb-12:30 - Club Friendly
FC Torpedo Moscow vs Samgurali Tskh

1-0

2-0
Sat 13, Feb-12:30 - Club Friendly
FK Chayka Pesch vs FK Krasnodar III

2-1

2-1
Sat 13, Feb-13:00 - Club Friendly
Volyn Lutsk vs Sewe Sport

5-0

6-0
Sat 13, Feb-13:00 - Club Friendly
Smorgon FC vs Energetyk-BGU Minsk

1-2

1-4
Sat 13, Feb-13:00 - Club Friendly
Concordia Chiajna vs FC Metaloglobus Bucuresti

1-0

1-0
Sat 13, Feb-13:00 - Club Friendly
CSM Slatina vs ACSO Filiasi

1-0

2-0
Sat 13, Feb-13:00 - Club Friendly
Dhaka Wanderers vs Victoria SC

1-0

3-1
Sat 13, Feb-17:30 - Club Friendly
Volgar Astrachan vs Veles Moscow

0-1

0-2
Sat 13, Feb-17:30 - Club Friendly
FK Trajal Krusevac vs Borac Cacak

0-0

3-2
Sat 13, Feb-13:15 - Club Friendly
Rochedale Rovers vs Gold Coast United

0-2

1-4
Sat 13, Feb-13:40 - Club Friendly
Peninsula Power vs Brisbane Wolves

6-0

9-1
Sat 13, Feb-14:00 - Club Friendly
Torpedo Kutaisi vs FC Merani Martvili


0-0
Sat 13, Feb-14:00 - Club Friendly
Vysocina Jihlava vs Viktoria Zizkov

0-0

0-1
Sat 13, Feb-14:00 - Club Friendly
Suduva vs Banga Gargzdai

0-1

1-1
Sat 13, Feb-14:00 - Club Friendly
Chrobry Glogow vs Slask Wroclaw B

1-1

1-2
Sat 13, Feb-14:00 - Club Friendly
CS Mioveni vs FC Rapid Bucuresti

1-0

1-2
Sat 13, Feb-14:00 - Club Friendly
Lisen vs SK Sigma Olomouc

3-0

3-1
Sat 13, Feb-14:00 - Club Friendly
MKS Kluczbork vs BTP Stal Brzeg

2-0

2-2
Sat 13, Feb-14:00 - Club Friendly
CWKS Resovia Rzeszow vs KS Wiazownica

1-2

2-3
Sat 13, Feb-14:00 - Club Friendly
Synot Slovacko II vs Prostejov

0-1

1-3
Sat 13, Feb-14:00 - Club Friendly
Pogon Siedlce vs Motor Lublin

2-1

3-1
Sat 13, Feb-14:00 - Club Friendly
Krylya Sovetov Samara B vs Lada Dimitrovgrad

1-1

1-1
Sat 13, Feb-14:00 - Club Friendly
FC Essentuki vs Legion Dynamo

0-1

0-4
Sat 13, Feb-18:00 - Club Friendly
Djurgardens vs Orebro

2-0

4-0
Sat 13, Feb-18:00 - Club Friendly
GIF Sundsvall vs Dalkurd FF

2-0

2-1
Sat 13, Feb-18:00 - Club Friendly
Korona Kielce vs GKS Katowice

1-0

1-0
Sat 13, Feb-18:00 - Club Friendly
Yenisey Krasnoyarsk vs Dinamo Minsk

0-0

0-0
Sat 13, Feb-14:30 - Club Friendly
Zaglebie Sosnowiec vs Garbarnia Krakow

0-0

0-0
Sat 13, Feb-18:00 - Club Friendly
FK Panevezys vs Siauliai

0-1

1-1
Sat 13, Feb-14:30 - Club Friendly
GKS Tychy vs Puszcza Niepolomice

1-1

1-3
Sat 13, Feb-18:00 - Club Friendly
Akron Togliatti vs Rigas Futbola skola

1-2

2-4
Sat 13, Feb-14:30 - Club Friendly
Jammerbugt vs VSK Aarhus

0-0

2-1
Sat 13, Feb-14:30 - Club Friendly
FK Zvijezda 09 vs FK Loznica

0-2

1-4
Sat 13, Feb-14:50 - Club Friendly
BK Frem vs Hillerod Fodbold

2-0

3-0
Sat 13, Feb-18:30 - Club Friendly
FC Torpedo Moscow vs FK Ventspils

0-0

0-1
Sat 13, Feb-18:30 - Club Friendly
Falkenbergs FF vs GAIS

1-0

1-1
Sat 13, Feb-15:00 - Club Friendly
Usti nad Labem vs FK Slavoj Vysehrad

1-0

1-0
Sat 13, Feb-18:30 - Club Friendly
Dinamo Batumi vs Arsenal Tula

0-0

0-0
Sat 13, Feb-15:00 - Club Friendly
FK Zarkovo vs FK Buducnost Dobanovci

1-0

1-1
Sat 13, Feb-18:30 - Club Friendly
FK Chayka Pesch vs FC Astana

0-1

1-2
Sat 13, Feb-18:30 - Club Friendly
FC Ahrobiznes Volochysk vs Samgurali Tskh

1-0

1-1
Sat 13, Feb-05:00 - Club Friendly
Hobart United vs South East United

1-0

1-0
Sat 13, Feb-07:30 - Club Friendly
Taroona vs University of Tasmania

2-2

3-3
Sat 13, Feb-15:30 - Club Friendly
FC Gomel vs Sputnik Rechitsa

1-0

2-0
Sat 13, Feb-15:30 - Club Friendly
GKS Jastrzebie vs Skra Czestochowa

1-0

1-1
Sat 13, Feb-15:30 - Club Friendly
Volna Pinsk vs FC Minsk(U19)

1-1

1-1
Sat 13, Feb-19:00 - Club Friendly
Kopparbergs/Goeteborg Women\'s vs Kristianstads DFF Women\'s

1-1

2-1
Sat 13, Feb-20:30 - Club Friendly
Sandecja Nowy Sacz vs Stal Stalowa Wola

2-1

3-2
Sat 13, Feb-16:00 - Club Friendly
Halmstads vs Varbergs BoIS FC

3-2

3-3
Sat 13, Feb-16:00 - Club Friendly
IFK Varnamo vs Trelleborgs FF

0-1

0-1
Sat 13, Feb-16:00 - Club Friendly
IK Sirius FK vs FC Flora Tallinn

0-1

1-1
Sat 13, Feb-16:00 - Club Friendly
Kolubara vs Kabel Novi Sad

1-0

1-0
Sat 13, Feb-16:00 - Club Friendly
Bregalnica Stip vs FK Kozuv

0-1

2-2
Sat 13, Feb-16:00 - Club Friendly
Orebro Women\'s vs Linkopings FC Women\'s

1-3

1-4
Sat 13, Feb-16:00 - Club Friendly
LSK Kvinner Women\'s vs Kolbotn Women\'s

3-0

5-0
Sat 13, Feb-16:00 - Club Friendly
FC Sellier & Bellot Vlasim vs Dukla Praha

0-0

1-1
Sat 13, Feb-16:00 - Club Friendly
Baltyk Gdynia vs Concordia Elblag

0-0

0-1
Sat 13, Feb-16:00 - Club Friendly
Hutnik Krakow vs Frydek-Mistek

0-0

3-0
Sat 13, Feb-16:00 - Club Friendly
Torns IF vs IFK Malmo FK

2-0

2-1
Sat 13, Feb-16:30 - Club Friendly
Elana Torun vs MKS Kutno

4-0

5-0
Sat 13, Feb-01:00 - Colombia Copa Mustang
Deportivo Pereira vs Patriotas FC

0-1

1-2
Sat 13, Feb-03:00 - Colombia Copa Mustang
Alianza Petrolera vs Deportiva Once Caldas

0-0

0-0
Sat 13, Feb-05:05 - Colombia Copa Mustang
Boyaca Chico vs America de Cali

1-1

1-2
Sat 13, Feb-18:00 - Croatia - 1. Division
HNK Gorica vs HNK Sibenik

0-0

1-0
Sat 13, Feb-20:30 - Croatia - 1. Division
Dinamo Zagreb vs NK Osijek

1-0

1-0
Sat 13, Feb-17:30 - Croatia - 2. Division
NK Solin vs Inter Zapresic

1-0

2-1
Sat 13, Feb-15:55 - Croatia - 2. Division
NK Orijent Rijeka vs NK Osijek B

1-0

3-0
Sat 13, Feb-15:55 - Croatia - 2. Division
Rudes vs Medjimurje

3-0

6-1
Sat 13, Feb-19:59 - Cyprus 1 Division
Ermis Aradippou vs AC Omonia Nicosia

0-2

0-2
Sat 13, Feb-17:00 - Cyprus 2 Division
Aris Limassol vs Onisilos Sotiras

0-1

1-1
Sat 13, Feb-17:00 - Cyprus 2 Division
Thoi Lakatamias vs Asil Lysi

0-0

2-0
Sat 13, Feb-17:00 - Cyprus 2 Division
Omonia Aradippou vs AE Zakakiou

1-0

3-0
Sat 13, Feb-17:00 - Cyprus 2 Division
Ahironas Liopetriou vs PAEEK Keryneias

0-0

1-0
Sat 13, Feb-17:00 - Cyprus 2 Division
Othellos Athienou vs Ayia Napa

0-0

0-2
Sat 13, Feb-17:00 - Cyprus 2 Division
Xylotympou vs Akritas Chloraka

0-0

3-1
Sat 13, Feb-17:00 - Cyprus 2 Division
Digenis Ypsonas vs Anagennisi Deryneia

0-1

2-2
Sat 13, Feb-17:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
Brno vs FC Fastav Zlin

0-0

0-0
Sat 13, Feb-17:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
Opava vs FK Pribram

0-0

0-0
Sat 13, Feb-19:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
Slavia Praha vs Pardubice

2-0

3-0
Sat 13, Feb-17:00 - Denmark - 1. Division
Esbjerg FB vs Vendsyssel

0-0

0-0
Sat 13, Feb-18:00 - Denmark - 1. Division
HB Koge vs Hobro I.K.

0-0

1-1
Sat 13, Feb-16:30 - Egypt Cup
Arab Contractors vs Petrojet FC

0-1

1-3
Sat 13, Feb-16:30 - Egypt Cup
El Gounah vs Kima Aswan

1-0

6-1
Sat 13, Feb-16:30 - Egypt Second Divison
Shoban Moslemen Qena vs Markaz Shabab Samanod


0-1
Sat 13, Feb-16:30 - Egypt Second Divison
Fayoum vs Petrol Asyut

1-0

1-0
Sat 13, Feb-16:30 - Egypt Second Divison
Tahta SC vs Telephonat Beni Suef

0-1

0-1
Sat 13, Feb-16:30 - Egypt Second Divison
Pharco vs Abo Qair Semads

1-0

3-1
Sat 13, Feb-19:00 - England Conference South Division
Eastbourne Borough vs Concord Rangers

0-0

1-1
Sat 13, Feb-19:00 - England Conference South Division
Havant & Waterlooville FC vs Ebbsfleet United

0-1

1-2
Sat 13, Feb-19:00 - England Conference South Division
Oxford City vs Chelmsford City

3-0

4-1
Sat 13, Feb-19:00 - England Conference South Division
Dorking Wanderers vs Welling United

2-0

5-0
Sat 13, Feb-19:00 - England League One
Sunderland vs Doncaster Rovers

3-0

4-1
Sat 13, Feb-19:00 - England League One
Hull City vs Milton Keynes Dons

0-0

0-1
Sat 13, Feb-19:00 - England League One
Charlton Athletic vs Gillingham

1-2

2-3
Sat 13, Feb-19:00 - England League One
Plymouth Argyle vs Fleetwood Town

1-0

1-0
Sat 13, Feb-19:00 - England League One
Northampton Town vs Burton Albion FC

0-0

0-2
Sat 13, Feb-19:00 - England League Two
Cambridge United vs Southend United

0-0

0-0
Sat 13, Feb-19:00 - England League Two
Bolton Wanderers vs Stevenage FC

1-0

1-0
Sat 13, Feb-16:30 - England The Championship
Nottingham Forest vs AFC Bournemouth

0-0

0-0
Sat 13, Feb-19:00 - England The Championship
Watford vs Bristol City

4-0

6-0
Sat 13, Feb-19:00 - England The Championship
Norwich City vs Stoke City

2-0

4-1
Sat 13, Feb-19:00 - England The Championship
Reading vs Millwall

1-0

1-2
Sat 13, Feb-19:00 - England The Championship
Cardiff City vs Coventry

2-0

3-1
Sat 13, Feb-19:00 - England The Championship
Huddersfield Town vs Wycombe Wanderers

2-1

2-3
Sat 13, Feb-19:00 - England The Championship
Derby County vs Middlesbrough

2-1

2-1
Sat 13, Feb-19:00 - England The Championship
Birmingham vs Luton Town

0-1

0-1
Sat 13, Feb-16:30 - English Premier League
Leicester City vs Liverpool

0-0

3-1
Sat 13, Feb-21:30 - English Premier League
Manchester City vs Tottenham Hotspur

1-0

3-0
Sat 13, Feb-19:00 - English Premier League
Crystal Palace vs Burnley

0-2

0-3
Sat 13, Feb-22:00 - Estonia Winter Tournament
Tallinna JK Legion vs JK Tallinna Kalev

2-0

4-1
Sat 13, Feb-13:00 - Estonia Winter Tournament
Harju JK Laagri vs Tallinna Levadia

1-1

3-1
Sat 13, Feb-19:00 - Estonia Winter Tournament
Nomme Kalju vs Tartu JK Tammeka

3-0

5-0
Sat 13, Feb-19:00 - Estonia Winter Tournament
Tartu JK Welco vs Viimsi JK

0-2

0-2
Sat 13, Feb-16:00 - Estonia Winter Tournament
Viljandi JK Tulevik vs Laanemaa Haapsalu

4-0

9-0
Sat 13, Feb-16:00 - Estonia Winter Tournament
Flora Tallinn II vs Vandra JK Vaprus

0-0

3-0
Sat 13, Feb-21:00 - Estonia Winter Tournament
Tallinna JK Legion B vs Kohtla-Jarve JK Jarve

1-2

1-2
Sat 13, Feb-21:30 - Finland Cup
MP Mikkeli vs Klubi 04

0-2

0-3
Sat 13, Feb-17:00 - Finland Cup
FC Honka vs FC Haka

1-0

1-0
Sat 13, Feb-17:15 - Finland Cup
Jaro vs KPV

2-1

2-1
Sat 13, Feb-17:30 - Finland Cup
Ekenas IF vs PK-35 Vantaa

0-1

0-2
Sat 13, Feb-18:15 - Finland Cup
Gnistan vs JIPPO

1-0

3-0
Sat 13, Feb-15:00 - Finland Cup
KuPS vs SJK Seinajoki

3-2

5-2
Sat 13, Feb-15:00 - Finland Cup
TPS Turku vs MuSa

2-0

2-0
Sat 13, Feb-15:45 - Finland Cup
HJK Helsinki vs HIFK

1-1

2-1
Sat 13, Feb-16:00 - Finland Cup
Lahti vs KTP Kotka

3-0

3-0
Sat 13, Feb-16:30 - Finland Cup
Ilves Tampere vs AC Oulu

0-2

1-2
Sat 13, Feb-19:59 - Finland Kakkonen League Cup
NJS Nurmijarvi vs PIF

1-0

1-3
Sat 13, Feb-15:45 - Finland Kakkonen League Cup
SJK Akatemia vs Oulun LS

3-2

5-2
Sat 13, Feb-17:00 - Finland Woman\\\'s Cup
KTP Kotka Women\'s vs Pallokerho-35 Women\'s

1-1

1-4
Sat 13, Feb-14:00 - Finland Woman\\\'s Cup
TPS Turku Women\'s vs Ilves Tampere Women\'s

0-1

0-3
Sat 13, Feb-16:00 - Finland Woman\\\'s Cup
PK-35 Vantaa Women\'s vs Honka Women\'s

1-0

1-1
Sat 13, Feb-22:00 - France Ligue 2
ESTAC Troyes vs Rodez AF

1-0

2-1
Sat 13, Feb-22:00 - France Ligue 2
LB Chateauroux vs Le Havre

0-0

0-1
Sat 13, Feb-22:00 - France Ligue 2
Caen vs Chamois Niortais

0-0

1-0
Sat 13, Feb-22:00 - France Ligue 2
Clermont Foot vs FC Chambly

0-0

1-0
Sat 13, Feb-22:00 - France Ligue 2
Grenoble Foot 38 vs Amiens SC

0-0

0-0
Sat 13, Feb-22:00 - France Ligue 2
USL Dunkerque vs Nancy

1-0

1-2
Sat 13, Feb-22:00 - France Ligue 2
Pau FC vs Paris FC

0-0

1-1
Sat 13, Feb-18:00 - France Ligue 2
AJ Auxerre vs Guingamp

1-1

1-1
Sat 13, Feb-22:00 - French Cup
Quevilly Rouen vs FC Rouen

0-0

1-0
Sat 13, Feb-17:00 - French Cup
Red Star FC 93 vs Bobigny A.C.

0-0

1-0
Sat 13, Feb-17:00 - French Cup
Venissieux Minguette vs Annecy

0-0

0-1
Sat 13, Feb-17:00 - French Cup
St-Philbert Gd Lieu vs Stade Lavallois MFC

0-2

1-3
Sat 13, Feb-16:30 - French Cup
US Orleans vs Romorantin

0-1

1-1
Sat 13, Feb-17:30 - French Feminines D1
Issy FF Women\'s vs Dijon Women\'s

0-0

1-0
Sat 13, Feb-19:59 - French Le Championnat Ligue 1
Paris Saint-Germain vs OGC Nice

1-0

2-1
Sat 13, Feb-22:00 - French Le Championnat Ligue 1
Stade de Reims vs RC Lens

1-0

1-1
Sat 13, Feb-21:00 - French National League
Bourg Peronnas vs Bastia

1-0

1-3
Sat 13, Feb-21:00 - French National League
Bastia Borgo vs Avranches

1-0

3-0
Sat 13, Feb-21:30 - Futsal Italian Serie A
Real San Giuseppe Futsal vs Acqua e Sapone C5 Futsal

0-1

1-3
Sat 13, Feb-19:59 - Futsal Italian Serie A
Kaos Mantova Futsal vs Signor Prestito CMB Futsal

1-0

2-1
Sat 13, Feb-22:00 - Futsal Italian Serie A
Petrarca Padova Futsal vs Pesarofano Futsal

0-0

1-2
Sat 13, Feb-18:00 - Futsal Italian Serie A
Pescara Futsal vs Meta Catania Futsal

0-1

1-1
Sat 13, Feb-18:30 - Futsal Italian Serie A
CDM Genova Futsal vs Sandro Abate Avellino Futsal

1-1

1-2
Sat 13, Feb-19:00 - Futsal Italian Serie A
Feldi Eboli Futsal vs Came Dosson Futsal

3-4

5-5
Sat 13, Feb-21:00 - Futsal Italian Serie A
Lido Di Ostiav Meta Futsal vs Cybertel Aniene Futsal

1-1

2-2
Sat 13, Feb-19:59 - Futsal Spain Division De Honor
Jimbee Cartagena FS Futsal vs F.C.Barcelona Futsal

1-2

2-6
Sat 13, Feb-15:00 - Futsal Spain Division De Honor
Palma Futsal vs Peniscola RehabMedic Futsal

3-0

3-1
Sat 13, Feb-21:00 - Futsal Spain Division De Honor
Levante Futsal vs Ribera Navarra Futsal

5-1

6-3
Sat 13, Feb-17:00 - German 3. Liga
Munchen 1860 vs Hansa Rostock

0-0

0-0
Sat 13, Feb-17:00 - German 3. Liga
FC Kaiserslautern vs Bayern Munich (Am)

0-0

1-1
Sat 13, Feb-17:00 - German 3. Liga
SV Waldhof Mannheim vs SV Wehen Wiesbaden

0-0

0-1
Sat 13, Feb-21:30 - German Bundesliga
1. FC Union Berlin vs Schalke 04

0-0

0-0
Sat 13, Feb-18:30 - German Bundesliga
Werder Bremen vs SC Freiburg

0-0

0-0
Sat 13, Feb-18:30 - German Bundesliga
VfB Stuttgart vs Hertha BSC Berlin

1-0

1-1
Sat 13, Feb-18:30 - German Bundesliga
Bayer Leverkusen vs 1.FSV Mainz 05

1-0

2-2
Sat 13, Feb-18:30 - German Bundesliga
Borussia Dortmund vs Hoffenheim

1-1

2-2
Sat 13, Feb-16:00 - German Bundesliga 2
Hamburger vs Greuther Furth

0-0

0-0
Sat 13, Feb-16:00 - German Bundesliga 2
SSV Jahn Regensburg vs Fortuna Dusseldorf

1-0

1-1
Sat 13, Feb-16:00 - German Bundesliga 2
SV Sandhausen vs Karlsruher SC

2-0

2-3
Sat 13, Feb-16:00 - German Bundesliga 2
1. FC Heidenheim 1846 vs FC Erzgebirge Aue

1-0

2-0
Sat 13, Feb-17:00 - Germany - Regionalliga Sued
Kickers Offenbach vs SG Sonnenhof Grobaspach

1-1

3-1
Sat 13, Feb-17:00 - Germany - Regionalliga Sued
TSG 1899 Hoffenheim II vs Bahlinger SC

0-2

0-4
Sat 13, Feb-19:00 - Ghana Premier League
WAFA vs Ashanti Gold

0-0

0-0
Sat 13, Feb-21:30 - Greece Super League 1
Apollon Smirnis vs Atromitos Athens

1-0

2-1
Sat 13, Feb-19:15 - Greece Super League 1
Asteras Tripolis vs Lamia

0-0

0-0
Sat 13, Feb-16:45 - Greece Super League 2
Xanthi vs Trikala

0-0

1-0
Sat 13, Feb-16:45 - Greece Super League 2
Chania Kissamikos vs Ierapetra

0-0

1-0
Sat 13, Feb-01:00 - Guatemala Liga 2 Nacional
Deportivo Petapa vs Siquinala FC

1-0

1-0
Sat 13, Feb-04:00 - Guatemala Liga 2 Nacional
Deportivo Xinabajul vs Plataneros

0-0

0-1
Sat 13, Feb-21:45 - Holland Eredivisie
Heracles Almelo vs Ajax Amsterdam

0-1

0-2
Sat 13, Feb-17:15 - Holland Eredivisie
Sparta Rotterdam vs Fortuna Sittard

1-1

1-2
Sat 13, Feb-15:00 - Holland Eredivisie
FC Groningen vs FC Zwolle

1-0

1-0
Sat 13, Feb-19:30 - Holland Eredivisie
ADO Den Haag vs PSV Eindhoven

1-0

2-2
Sat 13, Feb-17:15 - Holland Jupiler League
De Graafschap vs MVV Maastricht

1-0

1-0
Sat 13, Feb-15:00 - Holland Jupiler League
Go Ahead Eagles vs SC Telstar

1-0

1-0
Sat 13, Feb-19:59 - Hungary NB1
Kisvarda vs Zalaegerszegi TE

1-0

2-1
Sat 13, Feb-22:30 - Hungary NB1
Budapest Honved vs Budafoki MTE

2-1

2-3
Sat 13, Feb-17:45 - Hungary NB1
Puskas Akademia vs Paksi SE

2-0

3-2
Sat 13, Feb-15:00 - Hungary U19 League
Ferencvarosi TC U19 vs Illes Akademia Haladas(U19)

2-0

3-1
Sat 13, Feb-17:00 - Iceland Women\\\'s League Cup
Fylkir Women\'s vs Hafnarfjordur Women\'s

1-0

4-0
Sat 13, Feb-14:30 - Iceland Women\\\'s League Cup
Breidablik Women\'s vs Stjarnan Women\'s

5-0

7-0
Sat 13, Feb-16:00 - Iceland Women\\\'s League Cup
Keflavik Women\'s vs UMF Selfoss Women\'s

6-1

8-2
Sat 13, Feb-18:00 - Iceland League Cup
Grotta Seltjarnarnes vs Keflavik

3-1

3-3
Sat 13, Feb-15:00 - Iceland League Cup
Hafnarfjordur FH vs Kordrengir

0-0

2-1
Sat 13, Feb-18:30 - Iceland League Cup
Fram Reykjavik vs Thor Akureyri

1-1

3-2
Sat 13, Feb-19:00 - Iceland League Cup
KA Akureyri vs Valur

0-0

0-1
Sat 13, Feb-15:30 - Iceland League Cup
HK Kopavogur vs Grindavik

0-0

2-0
Sat 13, Feb-16:00 - Iceland League Cup
IA Akranes vs UMF Selfoss

2-1

3-1
Sat 13, Feb-16:00 - Iceland League Cup
Stjarnan Gardabaer vs Vestri

1-1

3-2
Sat 13, Feb-12:30 - India League Division 1
Trau FC vs Gokulam Kerala

0-1

1-3
Sat 13, Feb-17:30 - India League Division 1
Real Kashmir vs Neroca FC

3-2

4-3
Sat 13, Feb-14:30 - India League Division 1
Minerva Punjab vs Chennai City

1-0

2-0
Sat 13, Feb-18:00 - India Super League
Chennaiyin FC vs FC Goa

1-1

2-2
Sat 13, Feb-16:30 - Iran League
Foolad Khouzestan FC vs Shahr Khodrou

2-0

2-0
Sat 13, Feb-17:40 - Iran League
Sepahan vs Esteghlal Tehran

2-0

2-0
Sat 13, Feb-15:30 - Iran League
Naft Masjed Soleyman FC vs Aluminium Arak

0-1

1-2
Sat 13, Feb-15:30 - Iran League
Machine Sazi vs Sanat Naft

0-0

1-0
Sat 13, Feb-16:00 - Iran League
Nassaji Mazandaran vs Gol Gohar FC

1-1

1-2
Sat 13, Feb-14:30 - Iran League Division 1
Malavan vs Navad Urmia

0-0

0-0
Sat 13, Feb-14:30 - Iran League Division 1
Rayka Babol vs Mes Kerman

0-0

0-0
Sat 13, Feb-14:30 - Iran League Division 1
Kheybar Khorramabad vs Shahrdari Astara

1-2

1-2
Sat 13, Feb-14:30 - Iran League Division 1
Arman Gohar Sirjan vs Fajr Sepasi

1-0

1-2
Sat 13, Feb-14:30 - Iran League Division 1
Havadar SC vs Shahin Bushehr

0-0

0-1
Sat 13, Feb-15:00 - Iran League Division 1
Pars Jonoubi Jam vs Khooshe Talaee Sana Saveh

1-0

1-0
Sat 13, Feb-17:15 - Iraqi League
Al Zawraa vs Erbil SC

1-0

2-1
Sat 13, Feb-15:00 - Iraqi League
Al Diwaniya vs Al Simawa

0-0

1-0
Sat 13, Feb-15:00 - Iraqi League
Naft Misan vs Zakho

1-1

1-1
Sat 13, Feb-15:00 - Iraqi League
Al Qasim Sport Club vs Al Najaf

1-0

1-1
Sat 13, Feb-20:45 - Iraqi League
Al Quwa Al Jawiya vs Al-Hudod

1-1

2-1
Sat 13, Feb-21:50 - Israel Premier League
Hapoel Kfar Saba vs Maccabi Tel Aviv

0-1

0-1
Sat 13, Feb-17:00 - Israel Premier League
Hapoel Haifa vs Hapoel Beer Sheva

0-2

2-2
Sat 13, Feb-20:45 - Israel Premier League
F.C. Ashdod vs Hapoel Bnei Sakhnin FC

0-0

0-0
Sat 13, Feb-22:30 - Israel State League
Hapoel Kafr Kanna vs Maccabi Tzur Shalom

1-1

1-1
Sat 13, Feb-22:30 - Israel State League
Ihud Bnei Mejdel Al Krum vs Ironi Tiberias

0-1

0-1
Sat 13, Feb-14:00 - Italian Campionato Primavera
Cagliari Youth vs Genoa Youth

0-1

2-3
Sat 13, Feb-18:00 - Italian Campionato Primavera
Sampdoria Youth vs Spal Youth

1-0

2-1
Sat 13, Feb-16:00 - Italian Campionato Primavera
Bologna Youth vs Atalanta Youth

1-1

1-2
Sat 13, Feb-17:00 - Italian Campionato Primavera 2
Frosinone Youth vs Salernitana Youth

1-1

2-1
Sat 13, Feb-17:30 - Italian Campionato Primavera 2
Vicenza Vicence Calcio vs Cremonese Youth

0-1

0-1
Sat 13, Feb-17:30 - Italian Campionato Primavera 2
Napoli Youth vs Benevento Youth

2-2

3-2
Sat 13, Feb-17:30 - Italian Campionato Primavera 2
Venezia F.C. Youth vs Udinese Youth

1-0

1-1
Sat 13, Feb-17:30 - Italian Campionato Primavera 2
Pordenone Youth vs Chievo Youth

1-0

1-2
Sat 13, Feb-14:00 - Italian Campionato Primavera 2
Reggina Youth vs Pisa Youth

1-1

1-2
Sat 13, Feb-18:00 - Italian Campionato Primavera 2
Brescia Youth vs S.S.D. Monza 1912 Youth

0-0

1-0
Sat 13, Feb-23:45 - Italian Serie A
Spezia vs AC Milan

0-0

2-0
Sat 13, Feb-18:00 - Italian Serie A
Torino vs Genoa

0-0

0-0
Sat 13, Feb-21:00 - Italian Serie A
Napoli vs Juventus

1-0

1-0
Sat 13, Feb-17:00 - Italian Serie B
Delfino Pescara 1936 vs Venezia F.C.

0-1

0-2
Sat 13, Feb-17:00 - Italian Serie B
Cremonese vs Lecce

1-1

1-2
Sat 13, Feb-17:00 - Italian Serie B
Pordenone Calcio SSD vs Cittadella

0-1

0-1
Sat 13, Feb-00:00 - Italian Serie B
A.C. Monza vs Pisa

0-2

0-2
Sat 13, Feb-15:00 - Italian Serie B
Salernitana vs Vicenza

0-0

1-1
Sat 13, Feb-19:00 - Italian Serie B
Spal vs Empoli

0-1

1-1
Sat 13, Feb-17:30 - Italian Woman\\\'s Cup
AC Milan Women\'s vs US Sassuolo Calcio Women\'s

0-0

0-0
Sat 13, Feb-15:30 - Italian Woman\\\'s Cup
Juventus Women\'s vs Empoli Women\'s

2-0

5-0
Sat 13, Feb-19:30 - Italy C1A
Livorno vs Olbia

1-0

3-3
Sat 13, Feb-18:00 - Italy C1A
Pro Vercelli vs Grosseto

1-0

3-0
Sat 13, Feb-18:00 - Italy C1A
Pontedera vs Novara Calcio

0-0

1-0
Sat 13, Feb-18:00 - Italy C1A
Alessandria vs Giana Erminio

0-0

0-0
Sat 13, Feb-15:30 - Italy C1A
Albinoleffe vs Juventus(U23)

0-2

0-3
Sat 13, Feb-18:00 - Italy C1B
Vis Pesaro vs USD Virtus Verona

0-1

0-1
Sat 13, Feb-17:30 - Italy C1C
Palermo vs A.S. Bisceglie Calcio 1913

2-1

3-1
Sat 13, Feb-18:00 - Italy C1C
A.S. Viterbese Castrense vs Cavese

0-0

1-0
Sat 13, Feb-15:30 - Italy C1C
Catania vs Virtus Francavilla

0-0

1-0
Sat 13, Feb-15:30 - Italy C1C
Foggia vs U.S. Catanzaro 1929

0-0

0-2
Sat 13, Feb-20:30 - Italy C1C
Juve Stabia vs Avellino

0-0

0-1
Sat 13, Feb-17:30 - Italy Serie D
AC Trento vs GSD Ambrosiana


3-2
Sat 13, Feb-17:30 - Italy Serie D
Union Clodiense vs Cjarlins Muzane

2-0

2-0
Sat 13, Feb-17:30 - Italy Serie D
Luparense vs Virtus Bolzano


3-0
Sat 13, Feb-09:00 - Japan Futsal League
Kitakyushu Futsal vs Yokohama S&CC Futsal


1-0
Sat 13, Feb-11:30 - Japan Futsal League
Bardral Urayasu Futsal vs Vasagey Oita Futsal

1-3

1-9
Sat 13, Feb-14:00 - Japan Futsal League
Nagoya oceans Futsal vs Shonan Bellmare Futsal

3-3

4-4
Sat 13, Feb-16:00 - Kosovo Super League
KF Prishtina vs KF Drenica Skenderaj

1-1

3-1
Sat 13, Feb-16:00 - Kosovo Super League
Besa Peje vs Ballkani

0-3

0-3
Sat 13, Feb-16:00 - Kosovo Super League
KF Drita Gjilan vs KF Llapi

0-0

1-0
Sat 13, Feb-17:00 - Malta First Division League
Naxxar Lions vs St. Andrews

2-0

4-0
Sat 13, Feb-21:00 - Malta First Division League
Marsaxlokk FC vs Qrendi

1-1

1-1
Sat 13, Feb-17:00 - Malta Premier League
Hibernians FC vs Mosta FC

0-0

2-0
Sat 13, Feb-17:00 - Malta Premier League
Birkirkara FC vs Hamrun Spartans

0-1

0-2
Sat 13, Feb-21:00 - Malta Premier League
Senglea Athletic vs Floriana F.C.

0-1

0-2
Sat 13, Feb-21:00 - Malta Premier League
Santa Lucia vs Tarxien Rainbows F.C.

2-0

7-0
Sat 13, Feb-05:30 - Mexico Primera Division
Puebla vs FC Juarez

2-0

4-0
Sat 13, Feb-07:06 - Mexico Primera Division
Club Tijuana vs Club Leon

1-0

2-0
Sat 13, Feb-07:30 - Mexico Primera Division
Mazatlan FC vs Atletico San Luis

0-2

0-3
Sat 13, Feb-22:00 - Mexico Primera Divison 2
Atletico San Luis II vs Estudiantes Tecos

1-0

1-2
Sat 13, Feb-01:00 - Mexico Primera Divison 2
Reboceros de La Piedad vs Leones Univ Guadalajara B

1-0

4-0
Sat 13, Feb-01:00 - Mexico Primera Divison 2
Pioneros De Cancun vs Irapuato FC

0-0

0-3
Sat 13, Feb-06:00 - Mexico Primera Divison 2
CD Alacranes de Durango vs Real Colima

1-0

3-0
Sat 13, Feb-21:00 - Mexico Primera Divison 2
CD Zitacuaro vs Inter Playa del Carmen

0-0

0-1
Sat 13, Feb-19:59 - Mexico Women\\\'s Primera Division
Atlas Women\'s vs Santos Laguna Women\'s

3-0

3-2
Sat 13, Feb-22:00 - Mexico Women\\\'s Primera Division
Pumas UNAM Women\'s vs Pachuca Women\'s

1-0

1-0
Sat 13, Feb-02:00 - Mexico Women\\\'s Primera Division
Necaxa Women vs Chivas Guadalajara Women\'s

0-1

0-2
Sat 13, Feb-03:00 - Mexico Women\\\'s Primera Division
Queretaro FC Women\'s vs Club America Women\'s

0-1

1-2
Sat 13, Feb-21:00 - Mexico Youth U20
Club America U20 vs Queretaro U20


4-0
Sat 13, Feb-03:45 - Mexico Youth U20
Club Tijuana(U20) vs Leon U20

1-0

1-1
Sat 13, Feb-19:00 - Mexico Youth U20
Tigres UANL(U20) vs Cruz Azul(U20)


2-0
Sat 13, Feb-19:00 - Mexico Youth U20
Chivas Guadalajara(U20) vs Necaxa U20


1-0
Sat 13, Feb-18:00 - Morocco Division 2
KAC de Kenitra vs JS Soualem

0-1

1-1
Sat 13, Feb-18:00 - Morocco Division 2
Racing Casablanca vs Chabab Ben Guerir


2-2
Sat 13, Feb-18:00 - Morocco Division 2
Wydad Temara vs Wydad Fes


0-0
Sat 13, Feb-22:30 - Morocco Super League
DHJ Difaa Hassani Jadidi vs Renaissance Zmamra

0-0

1-0
Sat 13, Feb-18:00 - Morocco Super League
Hassania Agadir vs Moghreb Tetouan

1-0

1-1
Sat 13, Feb-20:15 - Morocco Super League
Ittihad Tanger vs Rapide Oued Zem

0-1

0-1
Sat 13, Feb-19:00 - National League
Stockport County vs Aldershot Town

0-0

0-0
Sat 13, Feb-19:00 - National League
Yeovil Town vs Altrincham

0-0

2-0
Sat 13, Feb-19:00 - National League
Sutton United vs Boreham Wood F.C.

1-0

2-0
Sat 13, Feb-19:00 - National League North
Gloucester City vs Chorley

1-0

1-1
Sat 13, Feb-04:00 - New Zealand Football Championships
Team Wellington vs Eastern Suburbs AFC

2-0

7-0
Sat 13, Feb-17:00 - North Macedonia Prva liga
Akademija Pandev vs Rabotnichki

0-0

0-1
Sat 13, Feb-19:00 - Northern Ireland Premier League
Crusaders FC vs Carrick Rangers

0-1

1-3
Sat 13, Feb-21:00 - Northern Ireland Premier League
Portadown FC vs Cliftonville

0-0

1-1
Sat 13, Feb-21:30 - Northern Ireland Premier League
Larne FC vs Dungannon Swifts

1-0

3-0
Sat 13, Feb-23:00 - Poland - Ekstraklasa
Rakow Czestochowa vs Lechia Gdansk

0-1

0-1
Sat 13, Feb-18:00 - Poland - Ekstraklasa
Cracovia Krakow vs Podbeskidzie

1-1

1-1
Sat 13, Feb-20:30 - Poland - Ekstraklasa
Pogon Szczecin vs Piast Gliwice

0-0

0-0
Sat 13, Feb-23:00 - Portugal Campeonato
Louletano vs Lusitano Evora

1-0

1-0
Sat 13, Feb-15:00 - Portugal Campeonato
Sacavenense vs Loures

0-0

1-1
Sat 13, Feb-15:00 - Portugal Campeonato
Uniao Almeirim vs SCU Torreense

1-1

1-2
Sat 13, Feb-15:00 - Portugal Campeonato Nacional U23
Portimonense(U23) vs Sporting Clube de Portugal(U23)

1-2

1-3
Sat 13, Feb-19:00 - Portugal Campeonato Nacional U23
Cova Piedade(U23) vs Rio Ave(U23)

2-0

2-1
Sat 13, Feb-15:00 - Portugal Liga de Honora
Academica Coimbra vs Cova Piedade

0-0

2-1
Sat 13, Feb-19:00 - Portugal Liga de Honora
FC Arouca vs Varzim

0-0

0-0
Sat 13, Feb-21:00 - Portugal Liga de Honora
Sporting Covilha vs Vizela

0-0

0-0
Sat 13, Feb-22:00 - Portugal Primera Liga
Vitoria Guimaraes vs Rio Ave

0-2

1-3
Sat 13, Feb-00:30 - Portugal Primera Liga
FC Famalicao vs Belenenses

0-0

0-0
Sat 13, Feb-19:30 - Portugal Primera Liga
CD Nacional vs Farense

0-0

2-3
Sat 13, Feb-16:45 - Qatar League
Al-Gharafa SC vs Al-Sailiya

0-0

0-1
Sat 13, Feb-19:15 - Qatar League
Al-Sadd vs Al-Ahli Doha

2-0

3-0
Sat 13, Feb-19:15 - Qatar League
Al Khor SC vs Al Kharaitiyat SC

1-0

2-1
Sat 13, Feb-18:30 - Republic of Azerbaijan Premier League
Qarabag vs Neftchi Baku

0-1

1-2
Sat 13, Feb-16:00 - Republic of Azerbaijan Premier League
Standard Sumqayit vs Sabail

2-0

3-0
Sat 13, Feb-23:00 - Romania - Divizia A
Dinamo Bucuresti vs Sepsi OSK Sfantul Gheorghe

0-0

0-0
Sat 13, Feb-16:30 - Romania - Divizia A
Chindia Targoviste vs UTA Arad

1-0

1-1
Sat 13, Feb-12:00 - Russia Futsal League
MFK Sinara Ekaterinburg Futsal vs TTG-Ugra Yugorsk Futsal

2-3

5-6
Sat 13, Feb-13:00 - Russia Futsal League
Tyumen Futsal vs MFk Kprf Futsal

2-1

4-4
Sat 13, Feb-19:00 - Russia Futsal League
Nizhny Novgorod Torpedo Futsal vs Ukhta Futsal

2-1

5-4
Sat 13, Feb-16:00 - Russia Futsal League
Samara Futsal vs Norilsky Nickel Futsal

2-1

4-3
Sat 13, Feb-16:45 - Saudi Arabia Division 2
Al-Riyadh vs Afief


3-3
Sat 13, Feb-16:50 - Saudi Arabia Division 2
Al Mojzel vs Al Selmiyah


4-0
Sat 13, Feb-16:50 - Saudi Arabia Division 2
Al-Sharq vs Al-Washm


2-2
Sat 13, Feb-16:55 - Saudi Arabia Division 2
Al Kholood vs Al-Rawdhah


2-0
Sat 13, Feb-17:05 - Saudi Arabia Division 2
Hottain vs Al-Orubah


2-2
Sat 13, Feb-17:20 - Saudi Arabia Division 2
Wajj vs Al-Trgee


3-2
Sat 13, Feb-16:50 - Saudi Arabia Professional League
Al-Taawon vs Al-Qadasiya

0-1

0-2
Sat 13, Feb-19:10 - Saudi Arabia Professional League
Al-Fateh SC vs Al-Ameade

0-0

3-2
Sat 13, Feb-21:20 - Saudi Arabia Professional League
Al-Nassr FC vs Al-Shabab(KSA)

0-2

0-4
Sat 13, Feb-16:30 - Saudi Arabia Youth League
Al-Fath Youths vs Abha Club Youth


0-0
Sat 13, Feb-16:30 - Saudi Arabia Youth League
Al-Qadasiya Youths vs Al-Hilal Youths


1-1
Sat 13, Feb-19:55 - Saudi Arabia Youth League
Al Wehda Youth vs Hajer Youths


1-0
Sat 13, Feb-16:50 - Saudi Arabia Youth League
Al-Feiha Youths vs Al-Taawon Youths


1-1
Sat 13, Feb-17:00 - Saudi Arabia Youth League
Al-Tai Youth vs Al Nasr Riyadh Youths


0-2
Sat 13, Feb-17:15 - Saudi Arabia Youth League
Al-Ittihad Youths vs Al-Faisaly Harmah Youths

1-0

2-1
Sat 13, Feb-17:15 - Saudi Arabia Youth League
Ohud Medina Youths vs Al-Shabab Youth


2-1
Sat 13, Feb-19:15 - Saudi Arabia Youth League
Al-Ettifaq Youths vs Al Ahli Jeddah Youth

0-0

2-2
Sat 13, Feb-19:00 - Scottish Championship
Alloa Athletic vs Arbroath

0-1

1-1
Sat 13, Feb-19:00 - Scottish Premier League
Aberdeen vs St. Mirren

0-0

0-0
Sat 13, Feb-19:00 - Scottish Premier League
Motherwell FC vs Hamilton Academical FC

0-3

1-4
Sat 13, Feb-19:00 - Scottish Premier League
Glasgow Rangers vs Kilmarnock

1-0

1-0
Sat 13, Feb-19:00 - Scottish Premier League
Dundee United vs Livingston F.C.

2-0

3-0
Sat 13, Feb-19:59 - Senegal Premier League
Pikine vs CNEPS Excellence

0-1

0-2
Sat 13, Feb-16:30 - Serbia - 1. Liga
Mladost Lucani vs Radnik Surdulica

1-1

2-2
Sat 13, Feb-16:30 - Serbia - 1. Liga
Macva Sabac vs FK Metalac Gornji Milanovac

0-0

2-1
Sat 13, Feb-18:30 - Serbia - 1. Liga
Radnicki Nis vs Crvena Zvezda Beograd

0-1

0-1
Sat 13, Feb-16:30 - Serbia - 1. Liga
FK Vozdovac vs Indija

1-1

1-1
Sat 13, Feb-17:00 - Slovakia 1. Liga
Spartak Trnava vs FK Senica

0-0

1-0
Sat 13, Feb-17:00 - Slovakia 1. Liga
MSK Zilina vs Zlate Moravce

1-0

4-1
Sat 13, Feb-19:00 - Slovakia 1. Liga
MFK Ruzomberok vs Slovan Bratislava

0-0

0-0
Sat 13, Feb-16:30 - Slovakia 2. Liga
Slavoj Trebisov vs MFK Dubnica

0-1

4-1
Sat 13, Feb-16:30 - Slovakia 2. Liga
STK Samorin vs MSK Zilina B

0-1

1-1
Sat 13, Feb-16:30 - Slovakia 2. Liga
Partizan Bardejov vs FK Poprad

1-1

2-1
Sat 13, Feb-16:30 - Slovakia 2. Liga
FK Kosice vs Liptovsky Mikulas

0-1

0-3
Sat 13, Feb-18:00 - Slovenia 1. Liga
ND Gorica vs FC Koper

1-0

2-1
Sat 13, Feb-20:15 - Slovenia 1. Liga
NK Maribor vs ASK Bravo

0-1

1-1
Sat 13, Feb-17:30 - South Africa First League
Cape Town Spurs vs Sekhukhune United

1-3

1-4
Sat 13, Feb-17:30 - South Africa First League
Free State Stars vs Richards Bay

1-0

1-2
Sat 13, Feb-17:30 - South Africa First League
Uthongathi FC vs Royal AM

0-2

1-3
Sat 13, Feb-17:30 - South Africa First League
JDR Stars vs Steenberg United

1-0

2-1
Sat 13, Feb-15:00 - South Africa First League
Pretoria University vs Cape Town All Stars

0-1

0-1
Sat 13, Feb-17:00 - South Africa Premier League
Bloemfontein Celtic vs Chippa United FC

1-0

1-1
Sat 13, Feb-19:00 - South Africa Premier League
Supersport United vs Cape Town City

1-0

2-1
Sat 13, Feb-19:59 - Spanish Ladies League Division 1
Aspe Women\'s vs Elche Women\'s

0-3

1-3
Sat 13, Feb-21:30 - Spanish Primera Division
Eibar vs Valladolid

1-1

1-1
Sat 13, Feb-17:00 - Spanish Primera Division
Granada CF vs Atletico Madrid

0-0

1-2
Sat 13, Feb-00:00 - Spanish Primera Division
Celta Vigo vs Elche

2-0

3-1
Sat 13, Feb-19:15 - Spanish Primera Division
Sevilla vs SD Huesca

0-0

1-0
Sat 13, Feb-19:30 - Spanish Primera U19
AD Union Adarve(U19) vs Rayo Vallecano U19

0-0

0-0
Sat 13, Feb-19:59 - Spanish Primera U19
Barcelona U19 vs CD San Francisco(U19)

0-0

2-0
Sat 13, Feb-19:59 - Spanish Primera U19
Los Yebenes San Bruno U19 vs Extremadura(U19)

1-0

1-0
Sat 13, Feb-15:00 - Spanish Primera U19
Villarreal(U19) vs UD Alzira(U19)

3-0

4-0
Sat 13, Feb-15:00 - Spanish Primera U19
Stadium Casablanca(U19) vs Gimnastic Tarragona(U19)

0-1

1-1
Sat 13, Feb-19:00 - Spanish Primera U19
Eibar(U19) vs Santutxu (U19)

1-0

3-0
Sat 13, Feb-19:00 - Spanish Primera U19
CD Roces(U19) vs Racing Santander(U19)

0-2

0-3
Sat 13, Feb-19:00 - Spanish Primera U19
Torre Levante U19 vs Levante(U19)

0-1

0-1
Sat 13, Feb-19:00 - Spanish Primera U19
Valladolid(U19) vs Atletico Pinto(U19)

1-0

1-1
Sat 13, Feb-19:00 - Spanish Primera U19
Burgos CF(U19) vs Getafe(U19)

0-0

1-0
Sat 13, Feb-19:00 - Spanish Primera U19
Cultural Leonesa(U19) vs Leganes(U19)

0-1

2-1
Sat 13, Feb-16:00 - Spanish Primera U19
Laguna(U19) vs Los Llanos Acero(U19)

2-1

2-3
Sat 13, Feb-16:00 - Spanish Primera U19
Ofra(U19) vs CD Marino(U19)

1-1

1-2
Sat 13, Feb-19:15 - Spanish Primera U19
Atletico de Madrid(U19) vs Real Madrid(U19)

1-0

3-1
Sat 13, Feb-20:30 - Spanish Queen Cup
FC Barcelona Women\'s vs CDEF Logrono Women\'s

2-0

3-0
Sat 13, Feb-23:30 - Spanish Segunda Division
Tenerife vs SD Ponferradina

0-0

1-0
Sat 13, Feb-00:00 - Spanish Segunda Division
Sabadell vs Real Zaragoza

0-1

1-1
Sat 13, Feb-19:00 - Spanish Segunda Division
FC Cartagena vs Rayo Vallecano

1-1

2-2
Sat 13, Feb-21:15 - Spanish Segunda Division
CD Mirandes vs Girona

2-1

3-3
Sat 13, Feb-18:45 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Real Sociedad B vs SD Amorebieta

0-0

2-1
Sat 13, Feb-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Osasuna B vs UD Mutilvera

0-1

1-1
Sat 13, Feb-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Barakaldo CF vs Real Union de Irun

1-0

3-0
Sat 13, Feb-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
SD Laredo vs Arenas Club de Getxo

1-0

1-0
Sat 13, Feb-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Lleida vs Espanyol B

0-2

0-3
Sat 13, Feb-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
L\'Hospitalet vs UE Cornella

2-0

2-3
Sat 13, Feb-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
UE Llagostera vs CF Badalona

1-2

2-2
Sat 13, Feb-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Andorra CF vs Gimnastic Tarragona

1-0

1-1
Sat 13, Feb-16:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
CD Marino vs Cadiz B

0-0

0-0
Sat 13, Feb-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
Merida AD vs UD Socuellamos

1-0

2-0
Sat 13, Feb-21:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
CD Barco vs Rapido de Bouzas

0-0

0-1
Sat 13, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
UD Ourense vs Ribadumia CF

1-0

2-0
Sat 13, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Polvorin vs Bergantinos CF

0-0

0-1
Sat 13, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
CSD Arzua vs SD Fisterra

0-0

0-1
Sat 13, Feb-19:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
San Rafael vs CD Binissalem


2-2
Sat 13, Feb-19:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Ibiza Islas Pitiusas vs UD Collerense

0-2

2-2
Sat 13, Feb-16:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
UD Alcudia vs Sant Jordi

0-0

0-0
Sat 13, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
UD Ibarra vs CD Atletico Paso

0-2

2-2
Sat 13, Feb-20:30 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
CD Santa Ursula vs Tenerife B

0-0

0-0
Sat 13, Feb-18:45 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Pamplona vs CD Huarte

1-1

1-1
Sat 13, Feb-19:15 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Cortes vs CA Cirbonero

0-0

0-0
Sat 13, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Ardoi vs FC Bidezarra

0-0

0-0
Sat 13, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
UDC Txantrea vs CD Beti Onak


3-2
Sat 13, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
UCD Burlades vs Valle de Egues


0-3
Sat 13, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Atletico Ibanes vs Almagro CF


2-0
Sat 13, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Albacete B vs UD Almansa

1-0

2-0
Sat 13, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Quintanar Del Rey vs La Roda CF

1-0

4-0
Sat 13, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
UD Samano vs Rinconeda Polanco


1-0
Sat 13, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
SD Torina vs CD Tropezon


3-4
Sat 13, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
SD Textil Escudo vs CD Barquereno

0-0

0-0
Sat 13, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Solares Medio Cudeyo vs U.M. Escobedo

0-0

0-1
Sat 13, Feb-19:00 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
CF Vimenor vs Barreda Balompie


0-1
Sat 13, Feb-19:15 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Ribamontan Al Mar CF vs AD Siete Villas


0-1
Sat 13, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Pasaia KE vs CD Santurtzi


3-1
Sat 13, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Tolosa vs JD Somorrostro


0-3
Sat 13, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
SD Gernika vs Aurrera de Ondarroa

2-0

3-1
Sat 13, Feb-20:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Sestao River vs SD Balmaseda FC


0-1
Sat 13, Feb-20:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
SD Deusto vs Sociedad Deportiva Beasain


1-0
Sat 13, Feb-19:00 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Anaitasuna vs CD Lagun Onak


3-2
Sat 13, Feb-19:00 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
San Ignacio vs CD Baskonia


0-2
Sat 13, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
FC Vilafranca vs CF Montanesa

2-0

7-0
Sat 13, Feb-21:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
Santfeliuenc FC vs Valls UE

1-0

1-0
Sat 13, Feb-21:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
San Cristobal vs Terrassa

0-0

0-0
Sat 13, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
UD Paterna vs Atletico Saguntino

0-0

0-2
Sat 13, Feb-19:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
CD Benicarlo vs CD Roda

0-0

0-2
Sat 13, Feb-15:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
CD Mirandes B vs Colegios Diocesanos

1-0

3-0
Sat 13, Feb-19:15 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
CD Beroil Bupolsa(Tino) vs Real Burgos


1-1
Sat 13, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
CD Estepona vs Melilla CD


2-2
Sat 13, Feb-21:30 - Sudanese Premier League
Khartoum Al Watani vs Hilal Al Fasher

1-1

1-3
Sat 13, Feb-18:45 - Sudanese Premier League
Al Shorta Algadarf vs Hay Al Wadi

1-1

2-2
Sat 13, Feb-21:30 - Sudanese Premier League
Ahli Shandi vs Merreikh El-Fasher


1-0
Sat 13, Feb-23:30 - Swiss Super League
Sion vs St. Gallen

1-0

1-1
Sat 13, Feb-21:15 - Swiss Super League
Lausanne Sports vs Servette

2-0

3-1
Sat 13, Feb-21:45 - Switzerland Challenge League
Chiasso vs FC Schaffhausen

0-0

1-1
Sat 13, Feb-14:00 - Thai League 1
Bangkok United FC vs Ratchaburi Mitr Phol

2-0

2-1
Sat 13, Feb-15:00 - Thai League 1
Buriram United vs BG Pathum United

0-1

0-1
Sat 13, Feb-15:30 - Thai League 1
Police Tero vs Port FC

1-0

2-0
Sat 13, Feb-16:00 - Thai League 1
Rayong FC vs Samut Prakan City

0-1

0-1
Sat 13, Feb-14:00 - Thai League 2
Phrae United FC vs Samut Sakhon

2-0

4-0
Sat 13, Feb-15:00 - Thai League 2
Nakhon Pathom United vs MOF Customs United

2-0

3-0
Sat 13, Feb-16:00 - Thai League 2
Navy FC vs Khonkaen United

0-1

0-2
Sat 13, Feb-16:00 - Thai League 2
Sisaket FC vs Chainat Hornbill FC

1-0

1-3
Sat 13, Feb-13:00 - Thai League 3
Udon United vs Phitsanulok FC

0-0

0-1
Sat 13, Feb-13:00 - Thai League 3
Pluakdaeng United vs Muang Loei United

0-0

4-0
Sat 13, Feb-15:00 - Thai League 3
Lamphun Warrior vs Chachoengsao

1-0

1-0
Sat 13, Feb-17:00 - Tunisia Division 2
CS. Hammam-Lif vs Jendouba Sport

0-0

0-0
Sat 13, Feb-17:00 - Tunisia Division 2
EGS Gafsa vs Menzel Nour

2-0

3-0
Sat 13, Feb-17:00 - Tunisia Division 2
A.S Djerba vs Sbikha

0-2

1-2
Sat 13, Feb-17:00 - Tunisia Division 2
AS Oued Ellil vs Stade Gabesien

1-0

3-0
Sat 13, Feb-17:00 - Tunisia Division 2
CO Medenine vs CS Korba

1-0

1-0
Sat 13, Feb-19:59 - Turkey 2 Ligi A
Altay Spor Kulubu vs Keciorengucu

0-2

0-4
Sat 13, Feb-17:00 - Turkey 2 Ligi A
Akhisar Bld.Geng vs Samsunspor

0-1

1-4
Sat 13, Feb-14:30 - Turkey 2 Ligi A
Bandirmaspor vs Istanbulspor

0-0

2-1
Sat 13, Feb-14:30 - Turkey 2 Ligi A
Umraniyespor vs Eskisehirspor

1-0

3-0
Sat 13, Feb-14:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Eyupspor vs Bodrumspor

0-0

0-0
Sat 13, Feb-19:59 - Turkey Super Lig
Fatih Karagumruk vs Fenerbahce

0-1

1-2
Sat 13, Feb-17:00 - Turkey Super Lig
Trabzonspor vs Gazisehir Gaziantep

0-0

1-0
Sat 13, Feb-14:30 - Turkey Super Lig
Kayserispor vs Ankaragucu

0-0

0-0
Sat 13, Feb-17:20 - UAE League Division 1
Dubba Al Husun vs Masfut

0-0

1-0
Sat 13, Feb-17:25 - UAE League Division 1
Al-Hamriyah vs Al Bataeh

0-1

2-2
Sat 13, Feb-17:30 - UAE League Professional
Shabab Al Ahli Dubai vs Al Wahda

1-1

2-2
Sat 13, Feb-17:30 - UAE League Professional
Khor Fakkan vs Baniyas

0-2

1-2
Sat 13, Feb-20:15 - UAE League Professional
Al-Sharjah vs Al Ain

1-1

1-2
Sat 13, Feb-20:15 - UAE League Professional
Hatta Club vs Ajman Club

0-0

3-0
Sat 13, Feb-17:00 - Uganda Super League
Vipers SC vs Uganda People\'S Defence Force(UPDF)

0-0

1-0
Sat 13, Feb-17:00 - Uganda Super League
Bright Stars vs Kitara FC

2-0

5-0
Sat 13, Feb-16:00 - Uganda Super League
SC Villa vs MYDA

0-0

1-0
Sat 13, Feb-19:00 - Ukraine - Vyscha Liga
Dynamo Kyiv vs Olimpik Donetsk

1-1

3-1
Sat 13, Feb-16:00 - Ukraine - Vyscha Liga
Zorya vs Desna Chernihiv

1-1

2-1
Sat 13, Feb-16:00 - Ukraine - Vyscha Liga
FC Mynai vs FC Lviv

0-2

1-2
Sat 13, Feb-14:00 - Ukraine U21 Liga
Dnipro-1 (U21) vs FC Inhulets Petrove(U21)

1-0

4-0
Sat 13, Feb-14:00 - Ukraine U21 Liga
Rukh Vynnyky(U21) vs FC Vorskla (U21)

2-1

3-1
Sat 13, Feb-15:00 - Ukraine U21 Liga
FC Mariupol (U21) vs PFC Oleksandria(U21)

0-0

0-1
AD:
NOTICE
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.