AD:

Football Results for Wed 25, Nov 2020

All soccer/football results.

ADS:

Complete Football Results for Wed 25, Nov 2020

BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


Date and Time/Team Half Time Full Time
Wed 25, Nov-19:59 - African Youth Championship Qualifiers
Mali(U20) vs Mauritania(U20)

1-0

1-0
Wed 25, Nov-19:59 - African Youth Championship Qualifiers
Guinea(U20) vs Guinea Bissau(U20)


2-0
Wed 25, Nov-14:00 - African Youth Championship Qualifiers
Uganda(U20) vs Burundi(U20)

2-0

6-1
Wed 25, Nov-17:00 - African Youth Championship Qualifiers
Sudan(U20) vs Ethiopia(U20)

2-0

2-3
Wed 25, Nov-19:45 - Albania Super league
Teuta Durres vs Vllaznia Shkoder

0-0

0-0
Wed 25, Nov-19:45 - Albania Super league
FK Kukesi vs KF Laci

1-0

1-0
Wed 25, Nov-16:45 - Albania Super league
KF Tirana vs KS Bylis

0-0

0-0
Wed 25, Nov-16:45 - Albania Super league
Skenderbeu Korce vs Kastrioti Kruje

0-1

1-2
Wed 25, Nov-16:45 - Albania Super league
Apolonia Fier vs Partizani Tirana

0-1

0-3
Wed 25, Nov-16:00 - Armenia Division 2
Urartu B vs Ararat-Armenia B

1-1

3-1
Wed 25, Nov-14:00 - Asia Champions League Cup
Guangzhou Evergrande Taobao FC vs Vissel Kobe

0-1

1-3
Wed 25, Nov-14:00 - Asia Champions League Cup
Jeonbuk Hyundai Motors vs Sydney FC

1-0

1-0
Wed 25, Nov-17:00 - Asia Champions League Cup
Shanghai SIPG F.C. vs Yokohama F Marinos

0-0

0-1
Wed 25, Nov-23:25 - Austria Cup
First Vienna FC vs Rheindorf Altach

1-1

2-1
Wed 25, Nov-20:15 - Austria Cup
Austria Wien vs TSV Hartberg

3-0

5-3
Wed 25, Nov-19:59 - Belgian Jupiler League
Cercle Brugge vs Royal Excel Mouscron

0-0

1-2
Wed 25, Nov-23:00 - BRA CCD2
Prospera Criciuma vs Hercilio Luz SC

0-0

1-0
Wed 25, Nov-02:15 - Brasileiro Serie B
Ponte Preta vs Oeste SP

0-0

1-0
Wed 25, Nov-02:15 - Brasileiro Serie B
Confianca (SE) vs Cuiaba (MT)

0-0

2-0
Wed 25, Nov-02:15 - Brasileiro Serie B
Centro Sportivo Alagoano vs Operario Ferroviario PR

0-0

1-0
Wed 25, Nov-04:30 - Brasileiro Serie B
America MG vs Juventude (RS)

2-1

2-1
Wed 25, Nov-04:30 - Brasileiro Serie B
Chapecoense SC vs Cruzeiro (MG)

0-0

0-1
Wed 25, Nov-04:30 - Brasileiro Serie B
Brasil de Pelotas RS vs CRB (AL)

0-0

2-1
Wed 25, Nov-23:00 - Brazil Mato-grossense Division 1
Uniao Rondoniense vs Pocone MT

0-0

0-0
Wed 25, Nov-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth B
Maua SP(U23) vs Amparo SP U23


1-1
Wed 25, Nov-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth B
Gremio Prudente(U23) vs Andradina SP(U23)


3-1
Wed 25, Nov-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth B
Jabaquara SP(U23) vs Itarare SP(U23)

0-1

0-1
Wed 25, Nov-23:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth B
Francana SP(U23) vs Rio Branco (SP)(U23)

1-2

2-2
Wed 25, Nov-23:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth B
Bandeirante SP(U23) vs XV Jau SP(U23)

1-0

2-0
Wed 25, Nov-22:00 - Brazil Carioca 2
Olaria RJ vs Sao Goncalo EC RJ

1-0

2-0
Wed 25, Nov-22:00 - Brazil Carioca 2
Audax Rio RJ vs Artsul RJ

1-0

2-3
Wed 25, Nov-22:00 - Brazil Carioca 2
Goncalense/RJ vs Campos RJ

2-0

3-2
Wed 25, Nov-22:00 - Brazil Carioca 2
Rio Sao Paulo vs Goytacaz RJ

0-0

2-2
Wed 25, Nov-22:00 - Brazil Carioca 2
Serrano RJ vs Bonsucesso

2-0

4-1
Wed 25, Nov-22:00 - Brazil Carioca 2
Serra Macaense RJ vs Angra Dos Reis RJ

1-1

2-1
Wed 25, Nov-22:00 - Brazil Carioca 2
Marica RJ vs Sampaio Correa (RJ)

0-2

0-2
Wed 25, Nov-22:00 - Brazil Carioca 2
Nova Cidade RJ vs Nova Iguacu

1-1

1-3
Wed 25, Nov-22:00 - Brazil Copa Paulista
Inter de Limeira vs Gremio Osasco Audax

0-0

0-3
Wed 25, Nov-22:00 - Brazil Copa Paulista
Portuguesa de Desportos vs Guarani B

0-0

2-0
Wed 25, Nov-22:00 - Brazil Copa Paulista
Ferroviaria SP vs Comercial SP

1-1

1-1
Wed 25, Nov-22:00 - Brazil Copa Paulista
XV de Piracicaba vs Primavera SP

0-1

0-1
Wed 25, Nov-22:00 - Brazil Copa Paulista
Gremio Novorizontino vs Rio Preto

1-0

4-1
Wed 25, Nov-22:00 - Brazil Copa Paulista
Agua Santa vs Nacional SP

0-0

0-0
Wed 25, Nov-22:00 - Brazil Copa Paulista
Atibaia vs Velo Clube SP

0-0

1-0
Wed 25, Nov-22:00 - Brazil Copa Paulista
EC Sao Bernardo vs Juventus-SP

1-1

5-1
Wed 25, Nov-22:00 - Brazil Copa Paulista
Ponte Preta B vs AA Portuguesa Santista

0-0

0-0
Wed 25, Nov-22:00 - Brazil Copa Paulista
Botafogo B SP vs Marilia (SP)

0-1

0-2
Wed 25, Nov-22:00 - Brazil National Football Tournament U20
Goias Youth vs Gremio Youth

1-0

3-2
Wed 25, Nov-22:00 - Brazil National Football Tournament U20
America MG Youth vs Internacional (RS) Youth

0-0

0-1
Wed 25, Nov-22:00 - Brazil National Football Tournament U20
Fluminense RJ Youth vs Vasco da Gama Youth

0-1

2-1
Wed 25, Nov-22:00 - Brazil National Football Tournament U20
Sao Paulo Youth vs Chapecoense Youth

1-1

2-2
Wed 25, Nov-22:00 - Brazil National Football Tournament U20
Ceara Youth vs Bahia Youth

2-1

2-2
Wed 25, Nov-22:00 - Brazil National Football Tournament U20
Sport Club Recife Youth vs Santos Youth

1-0

2-0
Wed 25, Nov-22:00 - Brazil National Football Tournament U20
Botafogo RJ Youth vs Corinthians Youth

0-0

3-0
Wed 25, Nov-22:30 - Brazil Paranaense Division 2
Apucarana PR vs Azuriz FC

0-0

0-0
Wed 25, Nov-22:30 - Brazil Paranaense Division 2
Paraense PA vs Sport Real/PA

0-0

0-3
Wed 25, Nov-22:00 - Brazil Pernambucano Division 2
Vera Cruz PE vs Sete de Setembro PE

2-0

2-0
Wed 25, Nov-22:00 - Brazil Pernambucano Division 2
Ibis/PE vs Porto PE

0-0

0-1
Wed 25, Nov-22:00 - Brazil Pernambucano Division 2
Centro Limoeirense/PE vs Ypiranga PE

2-0

3-0
Wed 25, Nov-01:00 - Chile Primera B
Deportes Santa Cruz vs San Marcos de Arica

0-0

0-2
Wed 25, Nov-02:15 - Chile Primera B
Nublense vs Rangers Talca

1-1

4-2
Wed 25, Nov-17:00 - Chile Primera B
CSyD Barnechea vs Magallanes

2-1

2-1
Wed 25, Nov-17:30 - Chile Primera B
Union San Felipe vs Cobreloa

0-0

0-0
Wed 25, Nov-04:30 - Chile Primera Division
Audax Italiano vs Santiago Wanderers

0-1

1-1
Wed 25, Nov-11:00 - Chinese Football League Divison 2
Qingdao Jonoon vs Xi\'an FC

0-0

0-0
Wed 25, Nov-11:00 - Chinese Football League Divison 2
China(U19) vs Yunnan Kunglu FC

0-0

0-1
Wed 25, Nov-11:00 - Chinese Football League Divison 2
BeiJing Tech vs Qingdao Red Lions

2-0

2-0
Wed 25, Nov-11:00 - Chinese Football League Divison 2
Zhongchuang Hengtai vs Nanjing Fengfan

0-1

1-2
Wed 25, Nov-11:00 - Chinese Football League Divison 2
XiAn youkeduo vs Zibo Cuju F.C.

1-1

1-2
Wed 25, Nov-22:00 - Club Friendly
Calvo Sotelo Puertollano vs Manchego Ciudad

2-1

5-1
Wed 25, Nov-22:30 - Club Friendly
Sao Jose PoA RS vs Uniao Harmonia RS

1-0

3-0
Wed 25, Nov-23:00 - Colombia Copa Premier
Bogota FC vs Leones

1-0

2-2
Wed 25, Nov-05:00 - CONCACAF League
Herediano vs Real Esteli

0-1

0-1
Wed 25, Nov-07:15 - CONCACAF League
Alajuelense vs San Francisco FC

0-0

1-0
Wed 25, Nov-02:15 - Conmebol - Copa Sudamericana
Esporte Clube Bahia vs Union Santa Fe

0-0

1-0
Wed 25, Nov-04:30 - Conmebol - Copa Sudamericana
Velez Sarsfield vs Deportivo Cali

0-0

2-0
Wed 25, Nov-02:15 - Copa Libertadores
Atletico Paranaense vs River Plate

0-0

1-1
Wed 25, Nov-02:15 - Copa Libertadores
Liga Deportiva Universitaria vs Santos

1-1

1-2
Wed 25, Nov-04:30 - Copa Libertadores
Racing Club vs CR Flamengo (RJ)

1-1

1-1
Wed 25, Nov-20:30 - Coppa Italia
Udinese vs Fiorentina

0-0

0-0
Wed 25, Nov-20:30 - Coppa Italia
Cagliari vs Hellas Verona

1-0

2-1
Wed 25, Nov-20:30 - Coppa Italia
Bologna vs Spezia

2-1

2-2
Wed 25, Nov-17:30 - Coppa Italia
Parma Calcio 1913 vs Cosenza Calcio 1914

2-1

2-1
Wed 25, Nov-23:30 - Costa Rica Division 2
Municipal Liberia vs AD Cariari Pococi

0-0

2-1
Wed 25, Nov-19:59 - Croatia - 1. Division
Istra 1961 vs NK Osijek

1-2

1-4
Wed 25, Nov-16:30 - Croatia - 2. Division
Rudes vs Hajduk Split B

1-0

4-2
Wed 25, Nov-16:30 - Croatia - 2. Division
NK Opatija vs Inter Zapresic

1-1

3-2
Wed 25, Nov-16:30 - Croatia - 2. Division
NK Dugopolje vs Dinamo Zagreb B

0-0

1-0
Wed 25, Nov-19:00 - Cyprus 1 Division
APOEL Nicosia vs Doxa Katokopias

0-0

2-0
Wed 25, Nov-19:00 - Cyprus Cup
AEK Larnaca vs AEL Limassol

0-0

0-2
Wed 25, Nov-19:00 - Cyprus Cup
Ermis Aradippou vs Nea Salamis

0-1

1-2
Wed 25, Nov-16:00 - Czech Republic 2. Liga
Blansko vs Hradec Kralove

0-0

1-2
Wed 25, Nov-16:30 - Czech Republic 2. Liga
SK Slovan Varnsdorf vs Viktoria Zizkov

0-3

1-3
Wed 25, Nov-16:30 - Czech Republic 2. Liga
Fotbal Trinec vs FK MAS Taborsko

0-0

2-0
Wed 25, Nov-16:30 - Czech Republic 2. Liga
Dukla Praha vs Chrudim

0-1

0-2
Wed 25, Nov-16:30 - Czech Republic 2. Liga
FC Sellier & Bellot Vlasim vs Vysocina Jihlava

0-0

0-1
Wed 25, Nov-16:30 - Czech Republic 2. Liga
Lisen vs FK Slavoj Vysehrad

0-1

4-2
Wed 25, Nov-16:30 - Czech Republic 2. Liga
Prostejov vs Usti nad Labem

0-0

0-1
Wed 25, Nov-19:59 - Czech Republic Gambrinus Liga
Ceske Budejovice vs FC Bohemians 1905

2-0

2-1
Wed 25, Nov-19:59 - Denmark Youth U19
Horsens(U19) vs Vejle(U19)

1-0

1-0
Wed 25, Nov-23:45 - England The Championship
Coventry vs Cardiff City

0-0

1-0
Wed 25, Nov-23:45 - England The Championship
Bristol City vs Watford

0-0

0-0
Wed 25, Nov-23:45 - England The Championship
Swansea City vs Sheffield Wed

0-1

1-1
Wed 25, Nov-00:00 - England The Championship
AFC Bournemouth vs Nottingham Forest

1-0

2-0
Wed 25, Nov-23:00 - England The Championship
Millwall vs Reading

1-0

1-1
Wed 25, Nov-23:00 - England The Championship
Middlesbrough vs Derby County

1-0

3-0
Wed 25, Nov-15:00 - England U23 Premier League 2
Millwall(U23) vs Cardiff City U23

1-0

2-0
Wed 25, Nov-17:00 - England U23 Premier League 2
Wigan Athletic(U23) vs Sheffield United U23

0-0

1-0
Wed 25, Nov-19:59 - Estonia Esi Liiga
Vaprus Parnu vs FC Nomme United

3-0

4-1
Wed 25, Nov-19:59 - Estonia Esi Liiga
Flora Tallinn II vs FC Elva

3-2

3-5
Wed 25, Nov-19:59 - Estonia Esi Liiga
Maardu Linnameeskond vs Tartu JK Tammeka B

1-0

2-2
Wed 25, Nov-21:00 - Faroe Islands Cup
Vikingur Gota vs TB/FCS/Royn

0-0

1-0
Wed 25, Nov-23:00 - Faroe Islands Cup
B36 Torshavn vs AB Argir

3-0

3-0
Wed 25, Nov-23:00 - Faroe Islands Cup
NSI Runavik vs Skala IF

0-0

1-0
Wed 25, Nov-23:00 - Faroe Islands Cup
07 Vestur Sorvagur vs HB Torshavn

0-1

1-1
Wed 25, Nov-22:00 - French Le Championnat Ligue 1
RC Lens vs Nantes

1-0

1-1
Wed 25, Nov-12:00 - Georgia Pirveli Liga
FC Shevardeni vs FC Shukura Kobuleti

0-0

2-0
Wed 25, Nov-22:00 - German 3. Liga
FC Kaiserslautern vs VfB Lubeck

0-0

1-0
Wed 25, Nov-22:00 - German 3. Liga
Dynamo Dresden vs SpVgg Unterhaching

2-0

2-0
Wed 25, Nov-22:00 - German 3. Liga
Bayern Munich (Am) vs FC Ingolstadt 04

1-1

1-3
Wed 25, Nov-22:00 - German 3. Liga
1. FC Magdeburg vs Hansa Rostock

1-0

1-1
Wed 25, Nov-22:00 - German 3. Liga
Viktoria Koln vs FSV Zwickau

0-0

1-1
Wed 25, Nov-18:30 - Germany - Regionalliga West
Fortuna Dusseldorf II vs Monchengladbach AM.

1-0

2-1
Wed 25, Nov-20:30 - Germany - Regionalliga West
Dortmund(Am) vs SV Rodinghausen

0-1

1-2
Wed 25, Nov-21:00 - Germany - Regionalliga West
Sportfreunde Lotte vs TSV Alemannia Aachen

1-0

1-0
Wed 25, Nov-21:00 - Germany - Regionalliga West
Fortuna Koln vs Preuben Munster

1-0

2-0
Wed 25, Nov-21:00 - Germany - Regionalliga West
SV Lippstadt vs RW Oberhausen

0-0

1-1
Wed 25, Nov-22:30 - Germany - Regionalliga West
Rot Weiss Ahlen vs FC Schalke 04 II

0-0

1-1
Wed 25, Nov-22:30 - Germany - Regionalliga West
RW Essen vs Wuppertaler SV

2-1

6-1
Wed 25, Nov-22:30 - Germany - Regionalliga West
Bonner SC vs SV Straelen

0-1

0-1
Wed 25, Nov-22:30 - Germany - Regionalliga West
Wegberg-Beeck vs Koln Am.

0-2

0-4
Wed 25, Nov-22:30 - Germany - Regionalliga West
SC Wiedenbruck vs VFB Homberg

0-0

0-0
Wed 25, Nov-23:00 - Gibraltar Premier Divisio
Manchester 62 FC vs Glacis United

0-1

0-2
Wed 25, Nov-19:15 - Greece Super League 1
Asteras Tripolis vs Apollon Smirnis

0-0

0-0
Wed 25, Nov-21:00 - Guatemala Liga Nacional
CSD Municipal vs Antigua GFC

2-0

4-0
Wed 25, Nov-21:00 - Guatemala Liga Nacional
Coban Imperial vs Santa Lucia Cotzumalguapa

1-0

2-0
Wed 25, Nov-14:30 - HK Reserves League
Hong Kong Pegasus FC Reserve vs Resources Capital FC Reserve

3-0

5-0
Wed 25, Nov-16:30 - HK Reserves League
Happy Valley Reserve vs Eastern Reserve

1-0

2-0
Wed 25, Nov-21:00 - Hungary NB ?
Debreceni VSC vs Szentlorinc SE

2-0

4-1
Wed 25, Nov-21:00 - Hungary NB ?
Vasas SC vs Nyiregyhaza Spartacus FC

0-0

1-0
Wed 25, Nov-21:00 - Hungary NB ?
Pecsi MFC vs DEAC

0-0

2-1
Wed 25, Nov-21:00 - Hungary NB ?
Gyirmot SE vs Kazincbarcika

1-1

2-1
Wed 25, Nov-21:00 - Hungary NB ?
FC Ajka vs Dorogi FC

0-0

2-0
Wed 25, Nov-21:00 - Hungary NB ?
Szegedi AK vs ETO Gyori FC

0-2

0-4
Wed 25, Nov-16:00 - Hungary NB ?
Kaposvari Rakoczi vs Soroksar

0-2

0-4
Wed 25, Nov-16:00 - Hungary NB ?
BFC Siofok vs Csakvari TK

1-0

2-1
Wed 25, Nov-16:00 - Hungary NB ?
Budaorsi SC vs Szombathelyi Haladas

2-0

4-0
Wed 25, Nov-16:00 - Hungary NB ?
Szolnoki MAV FC vs Bekescsaba

0-0

0-0
Wed 25, Nov-13:00 - Hungary U19 League
Nyiregyhaza Spartacus(U19) vs Gyori ETO FC U19

0-2

1-4
Wed 25, Nov-16:00 - Hungary Women\\\'s Division 1 League
Kelen SC Women\'s vs Viktoria FC Szombathely Women\'s

0-1

3-2
Wed 25, Nov-18:00 - India Super League
FC Goa vs Mumbai City

0-0

0-1
Wed 25, Nov-16:40 - Iran League
Gol Gohar FC vs Foolad Khouzestan FC

1-1

1-1
Wed 25, Nov-16:45 - Iran League
Esteghlal Tehran vs Machine Sazi

0-0

1-0
Wed 25, Nov-16:50 - Iran League
Saipa vs Nassaji Mazandaran

0-0

1-0
Wed 25, Nov-17:00 - Iran League
Aluminium Arak vs Mes Rafsanjan

0-0

0-0
Wed 25, Nov-23:30 - Ireland - FAI Cup
Sligo Rovers vs Derry City

0-0

0-0
Wed 25, Nov-19:59 - Israel Premier League
Hapoel Hadera vs Hapoel Bnei Sakhnin FC

1-0

4-0
Wed 25, Nov-21:00 - Israel Premier League
F.C. Ashdod vs Maccabi Netanya

0-0

4-0
Wed 25, Nov-22:00 - Israel Premier League
Beitar Jerusalem vs Maccabi Petah Tikva FC

1-2

1-2
Wed 25, Nov-18:00 - Italy C1A
Giana Erminio vs Piacenza

2-0

2-0
Wed 25, Nov-18:00 - Italy C1A
Juventus(U23) vs Grosseto

0-0

2-0
Wed 25, Nov-18:00 - Italy C1A
Como vs Olbia

2-2

2-2
Wed 25, Nov-18:00 - Italy C1A
Lucchese vs Albinoleffe

0-3

4-5
Wed 25, Nov-18:00 - Italy C1A
US Pergolettese vs Pro Vercelli

1-1

1-2
Wed 25, Nov-18:00 - Italy C1B
Mantova vs Arezzo

0-0

2-0
Wed 25, Nov-18:00 - Italy C1B
Gubbio vs Triestina

0-0

1-0
Wed 25, Nov-18:00 - Italy C1C
Palermo vs Turris Neapolis

0-0

0-1
Wed 25, Nov-18:00 - Italy C1C
Vibonese vs Foggia

1-1

1-1
Wed 25, Nov-17:30 - Italy C1C
A.S. Bisceglie Calcio 1913 vs S.S. Monopoli 1966

0-0

1-1
Wed 25, Nov-13:30 - Japanese J-League Division 1
Kawasaki Frontale vs Gamba Osaka

2-0

5-0
Wed 25, Nov-14:00 - Japanese J-League Division 1
Kashima Antlers vs Kashiwa Reysol

0-1

1-4
Wed 25, Nov-14:00 - Japanese J-League Division 1
Oita Trinita vs Cerezo Osaka

0-1

0-1
Wed 25, Nov-14:00 - Japanese J-League Division 1
Yokohama FC vs Shimizu S-Pulse

0-3

1-3
Wed 25, Nov-14:30 - Japanese J-League Division 1
Sagan Tosu vs Vegalta Sendai

0-0

0-1
Wed 25, Nov-14:30 - Japanese J-League Division 1
Shonan Bellmare vs Sanfrecce Hiroshima

1-0

1-1
Wed 25, Nov-13:00 - Japanese League Division 2
Tokyo Verdy vs Avispa Fukuoka

0-0

1-1
Wed 25, Nov-14:00 - Japanese League Division 2
Kyoto Sanga FC vs Ventforet Kofu

0-0

1-1
Wed 25, Nov-14:00 - Japanese League Division 2
Albirex Niigata vs Ehime FC

0-1

0-3
Wed 25, Nov-14:00 - Japanese League Division 2
Thespakusatsu Gunma vs Omiya Ardija

0-1

1-2
Wed 25, Nov-14:00 - Japanese League Division 2
Montedio Yamagata vs Zweigen Kanazawa

1-0

4-0
Wed 25, Nov-14:00 - Japanese League Division 2
Mito Hollyhock vs Giravanz Kitakyushu

2-0

2-2
Wed 25, Nov-14:00 - Japanese League Division 2
Tokushima Vortis vs FC Machida Zelvia

0-0

3-0
Wed 25, Nov-14:00 - Japanese League Division 2
Fagiano Okayama vs Tochigi SC

1-0

2-3
Wed 25, Nov-14:00 - Japanese League Division 2
V-Varen Nagasaki vs Matsumoto Yamaga FC

1-0

1-1
Wed 25, Nov-14:00 - Japanese League Division 2
Renofa Yamaguchi vs JEF United Ichihara Chiba

0-0

1-2
Wed 25, Nov-14:30 - Japanese League Division 2
Jubilo Iwata vs FC Ryukyu

1-0

3-0
Wed 25, Nov-19:30 - King of Bahrain Cup
Sitra vs Al-Ittifaq

0-1

0-1
Wed 25, Nov-19:30 - King of Bahrain Cup
Qalali vs Al-Ittihad (BHR)

0-0

4-1
Wed 25, Nov-19:30 - King of Bahrain Cup
Isa Town vs Al-Tadhmon

2-1

2-1
Wed 25, Nov-14:00 - Korea League 2
Gyeongnam FC vs Daejeon Hana Citizen

0-0

1-1
Wed 25, Nov-16:00 - Kosovo Super League
KF Trepca \'89 vs Besa Peje

3-1

4-2
Wed 25, Nov-16:00 - Kosovo Super League
KF Llapi vs KF Prishtina

0-0

0-2
Wed 25, Nov-19:30 - Kuwait Premier League
Al-Salmiyah vs Al Kuwait SC

2-1

3-2
Wed 25, Nov-17:00 - Kuwait Premier League
Yarmouk vs Al-Jahra

0-0

0-0
Wed 25, Nov-19:59 - Malta First Division League
Marsaxlokk FC vs Vittoriosa Stars

0-1

1-1
Wed 25, Nov-03:00 - Mexico Primera Divison A
Mineros de Zacatecas vs Tepatitlan De Morelos

0-0

1-0
Wed 25, Nov-05:10 - Mexico Primera Divison A
Tampico Madero vs Club Chivas Tapatio

0-0

0-0
Wed 25, Nov-07:15 - Mexico Primera Divison A
Cimarrones Sonora vs Pumas Tabasco

1-0

2-3
Wed 25, Nov-15:00 - Moldova Divizia Nationala
FC Sfintul Gheorghe vs FC Sheriff

0-0

0-2
Wed 25, Nov-18:00 - Moldova Divizia Nationala
Speranta Nisporeni vs Zimbru Chisinau

1-0

2-2
Wed 25, Nov-16:00 - Montenegro Cup
Decic Tuzi vs FK Sutjeska Niksic

0-0

1-0
Wed 25, Nov-16:00 - Montenegro Cup
Bokelj Kotor vs FK Buducnost Podgorica

0-4

0-6
Wed 25, Nov-16:00 - Montenegro Cup
Arsenal Tivat vs FK Iskra Danilovgrad

0-1

0-1
Wed 25, Nov-17:00 - Montenegro Cup
FK Podgorica vs FK Zeta

1-1

2-3
Wed 25, Nov-16:00 - North Macedonia Cup
Belasica Strumica vs FK Makedonija Gjorce Petrov

1-1

1-4
Wed 25, Nov-16:00 - North Macedonia Cup
Sileks vs FK Shkendija

0-0

0-0
Wed 25, Nov-16:00 - North Macedonia Cup
Akademija Pandev vs FK Shkupi

1-0

2-1
Wed 25, Nov-16:00 - North Macedonia Cup
FC Struga Trim-Lum vs Renova Cepciste

0-0

1-0
Wed 25, Nov-16:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
Vlazrimi Kicevo vs FK Kadino

1-0

1-0
Wed 25, Nov-16:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
FK Drita Bogovinje vs FK Teteks Tetovo

0-0

0-0
Wed 25, Nov-16:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
FK Skopje vs FK Ohrid 2004

2-0

2-1
Wed 25, Nov-16:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
FK Tikves Kavadarci vs Pehchevo

0-1

1-4
Wed 25, Nov-16:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
FK Osogovo vs Bregalnica Stip

1-3

1-3
Wed 25, Nov-16:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
Kamenica-Sasa vs FK Rosoman 83

1-0

5-0
Wed 25, Nov-16:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
FC Plackovica vs Pobeda Prilep

0-0

0-0
Wed 25, Nov-16:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
FK Kozuv vs FK Sloga 1934 Vinica

0-0

0-0
Wed 25, Nov-16:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
KF Veleshta vs FK Rinija Gostivar

1-0

2-1
Wed 25, Nov-16:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
Vardar Forino vs Korab Debar

0-1

0-1
Wed 25, Nov-00:00 - Panama Liga Panamena de Futbol
Union Deportivo Universitario vs Sporting San Miguelito

1-4

1-4
Wed 25, Nov-00:00 - Peru Primera Division
EM Deportivo Binacional vs Atletico Grau

0-2

1-3
Wed 25, Nov-00:30 - Peru Primera Division
Cusco FC vs Univ. Cesar Vallejo

1-0

1-1
Wed 25, Nov-15:00 - Poland Women\\\'s Cup
KKP Bydgoszcz Women\'s vs APLG Gdansk Women\'s

1-1

3-2
Wed 25, Nov-19:59 - Poland - 4. Liga
MKS Kluczbork vs BTP Stal Brzeg

2-3

3-3
Wed 25, Nov-19:59 - Poland - 4. Liga
GKS Wikielec vs Polonia Warszawa

1-0

1-0
Wed 25, Nov-15:00 - Poland - 4. Liga
Ursus Warszawa vs Olimpia Zambrow

0-0

0-0
Wed 25, Nov-16:00 - Poland - 4. Liga
KSZO Ostrowiec vs Stal Krasnik

0-0

1-0
Wed 25, Nov-16:00 - Poland - 4. Liga
Swit Nowy Dwor Mazowiecki vs Ruch Wysokie Mazowieckie

0-0

0-0
Wed 25, Nov-16:00 - Poland - 4. Liga
Hetman Zamosc vs Chelmianka Chelm

0-3

2-7
Wed 25, Nov-16:00 - Poland - 4. Liga
Elana Torun vs Gornik Konin

1-0

2-0
Wed 25, Nov-16:00 - Poland - 4. Liga
Polonia Sroda vs KP Starogard Gdanski

0-0

0-1
Wed 25, Nov-16:00 - Poland - 4. Liga
Gwarek Tarnowskie Gory vs Warta Gorzow Wielkopolski

1-2

1-2
Wed 25, Nov-16:00 - Poland - 4. Liga
Cracovia Krakow II vs Sokol Sieniawa

1-2

1-2
Wed 25, Nov-15:30 - Poland - I liga
Puszcza Niepolomice vs Bruk Bet Termalica Nieciecza

0-0

0-0
Wed 25, Nov-20:40 - Poland Cup
Widzew lodz vs Legia Warszawa

0-1

0-1
Wed 25, Nov-19:00 - Portugal Campeonato
Amadora vs Oriental Dragon

0-0

2-0
Wed 25, Nov-19:00 - Portugal Campeonato Nacional U23
Portimonense(U23) vs Cova Piedade(U23)

0-1

1-1
Wed 25, Nov-16:00 - Portugal Campeonato Nacional U23
GD Estoril-Praia(U23) vs Sporting Clube de Portugal(U23)

1-0

1-0
Wed 25, Nov-14:00 - Portugal Cup
Casa Pia AC vs CD Nacional

0-1

1-1
Wed 25, Nov-22:00 - Portugal Liga de Honora
Cova Piedade vs SL Benfica B

0-3

2-3
Wed 25, Nov-18:15 - Qatar League Division 2
Al-Shamal vs Al Waab SC

2-0

3-2
Wed 25, Nov-18:30 - Qatar League Division 2
Al Shahaniya vs Al Mesaimeer Club

0-3

1-3
Wed 25, Nov-20:30 - Qatar League Division 2
Al Markhiya vs Muaither SC

1-0

1-0
Wed 25, Nov-13:00 - Republic of Azerbaijan Division 1
Zaqatala FK vs Kesla FK B

1-0

4-0
Wed 25, Nov-14:00 - Republic of Azerbaijan Division 1
FK MOIK Baku vs Qarabag B

0-0

0-3
Wed 25, Nov-14:00 - Republic of Azerbaijan Division 1
Sabah FK Baku B vs Standard Sumqayit B

2-0

5-0
Wed 25, Nov-19:00 - Romania - Liga 2
Petrolul Ploiesti vs Gloria Buzau

0-0

1-1
Wed 25, Nov-16:00 - Romania - Liga 2
CS Aerostar Bacau vs ASU Politehnica Timisoara

0-1

2-2
Wed 25, Nov-16:00 - Romania - Liga 2
Dunarea Calarasi vs CS Mioveni

0-0

1-0
Wed 25, Nov-16:00 - Romania - Liga 2
Comuna Recea vs Pandurii Targu Jiu

1-0

2-0
Wed 25, Nov-16:00 - Romania - Liga 2
Viitorul Pandurii Targu Jiu vs Concordia Chiajna

0-0

1-0
Wed 25, Nov-16:00 - Romania - Liga 2
CSM Slatina vs Turris Turnu Magurele

1-0

2-1
Wed 25, Nov-18:30 - Russia First Division
Volgar Astrachan vs SKA Khabarovsk

0-0

0-1
Wed 25, Nov-19:00 - Russia First Division
Krylya Sovetov Samara vs FK Chayka Pesch

0-0

2-1
Wed 25, Nov-19:30 - Russia First Division
Shinnik Yaroslavl vs Baltika

1-3

1-3
Wed 25, Nov-19:59 - Russia First Division
FC Torpedo Moscow vs FK Krasnodar II

2-1

4-2
Wed 25, Nov-15:00 - Russia First Division
Neftekhimik Nizhnekamsk vs FK Nizhny Novgorod

0-0

0-1
Wed 25, Nov-16:00 - Russia First Division
Tekstilshchik Ivanovo vs Gazovik Orenburg

0-2

0-2
Wed 25, Nov-16:00 - Russia First Division
Alania Vladikavkaz vs Yenisey Krasnoyarsk

2-0

3-0
Wed 25, Nov-17:00 - Russia First Division
Fakel Voronezh vs Veles Moscow

0-0

0-0
Wed 25, Nov-17:00 - Russia First Division
Dinamo Briansk vs Chertanovo Moscow

0-0

1-2
Wed 25, Nov-17:00 - Russia First Division
FC Irtysh Omsk vs FC Tom Tomsk

1-0

1-0
Wed 25, Nov-17:00 - Russia First Division
Akron Togliatti vs Spartak Moscow II

0-0

0-0
Wed 25, Nov-12:00 - Russia Youth Championship League
FK Ural Youth vs FK Khimki Youth

1-1

3-1
Wed 25, Nov-12:00 - Russia Youth Championship League
Ufa Youth vs UOR-5 Moskovskaya Oblast Youth

0-0

0-0
Wed 25, Nov-13:00 - Russia Youth Championship League
Arsenal Tula Youth vs PFC Sochi Youth

1-0

1-1
Wed 25, Nov-14:00 - Russia Youth Championship League
Rubin Kazan Youth vs Lokomotiv Moscow Youth

0-0

1-1
Wed 25, Nov-14:00 - Russia Youth Championship League
Akhmat Grozny Youth vs FK Rostov Youth

2-0

2-1
Wed 25, Nov-14:00 - Russia Youth Championship League
Akademiya Konoplev Youth vs CSKA Moscow Youth

0-1

1-2
Wed 25, Nov-14:00 - Russia Youth Championship League
Rotor Volgograd Youth vs FC Tambov Youth

0-0

1-2
Wed 25, Nov-15:00 - Russia Youth Championship League
Zenit St.Petersburg Youth vs Strogino Moscow Youth

3-0

4-0
Wed 25, Nov-15:00 - Russia Youth Championship League
Spartak Moscow Youth vs FK Krasnodar Youth

0-1

0-1
Wed 25, Nov-16:00 - Russia Youth Championship League
Dinamo Moscow Youth vs Chertanovo Moscow Youth

4-1

11-3
Wed 25, Nov-18:25 - Saudi Arabia Division 1
Al-Nahdha vs Al-Hazm

0-1

1-2
Wed 25, Nov-16:05 - Saudi Arabia Division 1
Al-Kawkab vs Al-Adalh

0-0

1-1
Wed 25, Nov-16:15 - Saudi Arabia Division 1
Al Bukayriyah vs Jeddah

0-1

0-2
Wed 25, Nov-16:15 - Saudi Arabia Division 1
Arar FC vs Najran

0-0

1-1
Wed 25, Nov-23:45 - Scottish Lowland Football League
BSC Glasgow vs East Stirlingshire

3-0

5-1
Wed 25, Nov-23:00 - Scottish Premier League
Hamilton Academical FC vs Aberdeen

0-1

1-1
Wed 25, Nov-19:00 - Serbia Cup
FK Metalac Gornji Milanovac vs Partizan Belgrade

0-1

0-1
Wed 25, Nov-16:00 - Serbia Cup
IMT Novi Beograd vs Radnicki Nis

1-0

2-1
Wed 25, Nov-16:30 - Serbia Cup
FK Javor Ivanjica vs FK Vozdovac

0-1

1-1
Wed 25, Nov-16:30 - Serbia Cup
Spartak Subotica vs Mladost Lucani

1-0

1-1
Wed 25, Nov-16:30 - Serbia Cup
Radnik Surdulica vs Cukaricki

0-2

2-2
Wed 25, Nov-16:30 - Serbia Cup
Backa Topola vs FK Napredak Krusevac

1-0

2-0
Wed 25, Nov-16:00 - Serbia Prva Liga
Borac Cacak vs Zemun

1-0

1-0
Wed 25, Nov-15:45 - Singapore Premier League
Geylang International vs Lion City Sailors

0-0

0-3
Wed 25, Nov-15:45 - Singapore Premier League
Balestier Khalsa FC vs Tanjong Pagar Utd

2-2

2-2
Wed 25, Nov-15:45 - Singapore Premier League
Hougang United FC vs Tampines Rovers FC

0-1

0-2
Wed 25, Nov-16:45 - Singapore Premier League
Albirex Niigata FC vs Young Lions

1-0

2-0
Wed 25, Nov-15:30 - Slovakia 2. Liga
Liptovsky Mikul vs Slavoj Trebisov

1-0

2-1
Wed 25, Nov-19:59 - Slovenia 1. Liga
NK Celje vs NK Maribor

0-1

0-2
Wed 25, Nov-16:30 - Slovenia 1. Liga
Tabor Sezana vs Domzale

1-1

1-1
Wed 25, Nov-21:30 - South Africa Premier League
Bloemfontein Celtic vs Black Leopards

0-0

1-0
Wed 25, Nov-19:59 - Spanish Ladies League Division 2
Caceres Women\'s vs Atleico Malaga Women\'s

1-1

3-3
Wed 25, Nov-19:00 - Spanish Primera U19
Torre Levante U19 vs Valencia(U19)

1-0

1-0
Wed 25, Nov-19:30 - Spanish Primera U19
Barcelona U19 vs Mallorca(U19)

2-1

4-1
Wed 25, Nov-00:30 - Spanish Segunda Division
CD Lugo vs Real Oviedo

0-0

0-0
Wed 25, Nov-22:00 - Spanish Segunda Division
Sporting de Gijon vs Sabadell

1-0

3-1
Wed 25, Nov-22:00 - Spanish Segunda Division
Real Zaragoza vs Rayo Vallecano

1-0

1-2
Wed 25, Nov-22:00 - Spanish Segunda Division
Las Palmas vs CD Mirandes

0-1

0-2
Wed 25, Nov-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Marino Luanco vs Valladolid B

0-0

0-1
Wed 25, Nov-22:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Arenas Club de Getxo vs Leioa

0-0

1-0
Wed 25, Nov-19:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
UE Olot vs Barcelona B

1-1

2-1
Wed 25, Nov-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Villarreal B vs Alcoyano

2-0

3-0
Wed 25, Nov-22:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Lleida vs UE Llagostera

0-0

1-0
Wed 25, Nov-19:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Real Betis B vs Murcia

1-0

2-1
Wed 25, Nov-22:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
CD Linares Deportivo vs Recreativo Granada

1-0

1-0
Wed 25, Nov-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
Real Madrid Castilla vs Atletico Baleares

1-0

1-1
Wed 25, Nov-23:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
UC Ceares vs Aviles Stadium

2-0

2-1
Wed 25, Nov-23:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
SD Lenense vs Caudal Deportivo

1-1

1-1
Wed 25, Nov-18:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Real Aviles vs Navarro

0-0

2-0
Wed 25, Nov-19:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Sevilla C vs CD San Roque de Lepe

0-1

1-2
Wed 25, Nov-23:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
CD Bullense vs UCAM Murcia B

0-0

0-0
Wed 25, Nov-23:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Muleno CF vs Mar Menor

1-0

1-2
Wed 25, Nov-18:45 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
FC Cartagena B vs Deportiva Minera

1-0

1-1
Wed 25, Nov-19:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Aguilas FC vs EDMF Churra

0-0

1-1
Wed 25, Nov-19:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
UCAM Cartagena FC vs Mazarron CF

0-1

1-3
Wed 25, Nov-23:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Olimpico de Totana vs SFC Minerva

0-2

0-4
Wed 25, Nov-23:00 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Santutxu vs Real Sociedad C

0-0

0-0
Wed 25, Nov-21:30 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Maracena vs CD Huetor Tajar

0-1

2-2
Wed 25, Nov-21:15 - Swiss Super League
Basel vs Lausanne Sports

1-0

2-1
Wed 25, Nov-21:15 - Swiss Super League
Sion vs Servette

1-0

2-0
Wed 25, Nov-12:45 - Thai League 3
Bangkok FC vs Inter Bangkok

0-0

1-0
Wed 25, Nov-12:45 - Thai League 3
Samut Prakan FC vs Royal Thai Army FC

0-0

2-2
Wed 25, Nov-12:45 - Thai League 3
Grakcu Sai Mai United vs North Bangkok College

0-0

1-0
Wed 25, Nov-12:45 - Thai League 3
Prime Bangkok vs Welfare Royal Air Force

1-0

3-0
Wed 25, Nov-13:00 - Thai League 3
Chamchuri United FC vs Kasem Bundit University FC

2-0

2-0
Wed 25, Nov-15:00 - Thai League 3
Nonthaburi vs Siam FC

0-0

2-0
Wed 25, Nov-15:30 - Thai League 3
Muangnont Bankunmae FC vs Thonburi Universidad

0-0

1-0
Wed 25, Nov-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 4
Bergama Belediyespor vs KozanSpor

1-0

2-0
Wed 25, Nov-19:59 - Turkey Cup
Antalyaspor vs Pendikspor

1-0

2-0
Wed 25, Nov-19:59 - Turkey Cup
Adana Demirspor vs Afjet Afyonspor

2-1

4-1
Wed 25, Nov-14:00 - Turkey Cup
Keciorengucu vs Kocaelispor

0-1

1-1
Wed 25, Nov-14:00 - Turkey Cup
Yeni Malatyaspor vs Etimesgut Belediye Spor

0-0

2-0
Wed 25, Nov-14:00 - Turkey Cup
Bandirmaspor vs Darica Genclerbirligi

0-1

0-1
Wed 25, Nov-14:00 - Turkey Cup
Tuzlaspor Kulubu vs Sultanbeyli

3-0

5-1
Wed 25, Nov-15:30 - Turkey Cup
Istanbulspor vs Tarsus Idman Yurdu

0-1

0-1
Wed 25, Nov-15:30 - Turkey Cup
Eskisehirspor vs Kastamonuspor

0-0

2-0
Wed 25, Nov-15:30 - Turkey Cup
Altinordu vs Corum Belediyespor


3-0
Wed 25, Nov-22:00 - Turkey Cup
Rizespor vs Usakspor

3-0

6-0
Wed 25, Nov-16:00 - Turkey Cup
Hatayspor vs Karacabey Birlikspor

1-1

2-2
Wed 25, Nov-18:00 - Turkey Cup
Gazisehir Gaziantep vs Serik Belediyespor

1-0

3-0
Wed 25, Nov-14:00 - Turkmenistan Yokary Liga
FC Merw vs FK Nebitci

0-1

1-1
Wed 25, Nov-14:00 - Turkmenistan Yokary Liga
Kopetdag Asgabat vs Sagadam

1-1

1-1
Wed 25, Nov-14:00 - Turkmenistan Yokary Liga
Energetik Mary vs FC Ahal

2-4

2-7
Wed 25, Nov-14:00 - Turkmenistan Yokary Liga
Asgabat vs FC Altyn Asyr

0-1

0-1
Wed 25, Nov-00:00 - UEFA Champions League
Juventus vs Ferencvarosi TC

1-1

2-1
Wed 25, Nov-00:00 - UEFA Champions League
Manchester United vs Istanbul Basaksehir F.K.

3-0

4-1
Wed 25, Nov-00:00 - UEFA Champions League
Lazio vs Zenit St.Petersburg

2-1

3-1
Wed 25, Nov-00:00 - UEFA Champions League
Dynamo Kyiv vs Barcelona

0-0

0-4
Wed 25, Nov-00:00 - UEFA Champions League
Borussia Dortmund vs Club Brugge

2-0

3-0
Wed 25, Nov-00:00 - UEFA Champions League
Paris Saint-Germain vs RB Leipzig

1-0

1-0
Wed 25, Nov-21:55 - UEFA Champions League
Monchengladbach vs FC Shakhtar Donetsk

3-0

4-0
Wed 25, Nov-21:55 - UEFA Champions League
Olympiakos Piraeus vs Manchester City

0-1

0-1
Wed 25, Nov-19:59 - Ukraine Persha Liga
Obolon Brovar Kiev vs Polessya Zhitomir

2-0

3-0
Wed 25, Nov-15:00 - Ukraine Persha Liga
Veres Rivne vs Hirnyk-Sport

2-0

3-0
Wed 25, Nov-15:00 - Ukraine Persha Liga
MFC Mykolaiv vs FC Ahrobiznes Volochysk

0-1

0-2
Wed 25, Nov-15:00 - Ukraine Persha Liga
Kremin Kremenchuk vs Alians Lypova Dolyna

0-0

0-2
Wed 25, Nov-15:00 - Ukraine Persha Liga
Nyva Ternopil vs Krystal Kherson

1-0

2-0
Wed 25, Nov-15:00 - Ukraine Persha Liga
VPK-Ahro Shevchenkivka vs Metalist 1925 Kharkiv

0-0

0-1
Wed 25, Nov-00:15 - Uruguay Segunda Division
IA Sud America vs Albion FC (URU)

0-1

0-2
Wed 25, Nov-02:30 - Uruguay Segunda Division
CA Villa Teresa vs Rampla Juniors FC

1-0

1-1
Wed 25, Nov-04:45 - Uruguay Segunda Division
Racing Club Montevideo vs CA Atenas

0-1

0-2
Wed 25, Nov-03:25 - USA Major League Soccer
Toronto FC vs Nashville SC

0-0

0-0
Wed 25, Nov-05:15 - USA Major League Soccer
Philadelphia Union vs New England Revolution

0-2

0-2
Wed 25, Nov-07:45 - USA Major League Soccer
Seattle Sounders vs Los Angeles FC

1-0

3-1
Wed 25, Nov-10:30 - Uzbekistan Division 1
Xorazm Urganch vs Istiklol Fergana

1-1

3-1
Wed 25, Nov-10:30 - Uzbekistan Division 1
Aral Nukus vs Navbahor Namangan B

1-0

1-0
Wed 25, Nov-13:00 - Uzbekistan Division 1
Pakhtakor II vs Yangiyer

1-1

1-3
Wed 25, Nov-13:00 - Uzbekistan Division 1
FK G\'ijduvon vs Pakhtakor-79

0-0

1-2
Wed 25, Nov-13:00 - Uzbekistan Division 1
FK Yashnobod vs Jizzakh Bars

0-0

1-1
Wed 25, Nov-13:30 - Uzbekistan Division 1
FK Chigatoy vs Lokomotiv BFK

0-2

0-4
Wed 25, Nov-13:30 - Uzbekistan Division 1
FK Rubin(UZB) vs Bunyodkor II

1-1

3-2
Wed 25, Nov-12:00 - Uzbekistan Professional Football League
Nasaf Qarshi vs Pakhtakor Tashkent

1-0

3-0
Wed 25, Nov-13:30 - Uzbekistan Professional Football League
Termez Surkhon vs Buxoro FK

0-0

1-1
Wed 25, Nov-13:30 - Uzbekistan Professional Football League
Kuruvchi Kokand Qoqon vs Lokomotiv Tashkent

0-1

0-1
Wed 25, Nov-15:45 - Uzbekistan Professional Football League
FC Bunyodkor vs Sogdiana Jizzakh

0-0

1-0
Wed 25, Nov-01:00 - Venezuela Primera Division
Deportivo Lara vs Deportivo La Guaira

1-0

1-0
Wed 25, Nov-04:00 - Venezuela Primera Division
Academia Puerto Cabello vs Atletico Venezuela

0-0

2-2
Wed 25, Nov-23:30 - Venezuela Segunda Division
Llaneros De Guanare vs Yaracuy FC

1-0

1-0
Wed 25, Nov-17:00 - Venezuela Segunda Division
Fundacion Lara Deportiva vs Fundacion AIFI

0-1

2-1
Wed 25, Nov-12:00 - Vietnam Championship U21
Ben Tre(U21) vs Dong Tam Long An(U21)

1-2

3-4
Wed 25, Nov-22:00 - Women\\\'s Norwegian Adeccoligaen
Medkila Women\'s vs Kolbotn Women\'s

1-0

2-1
AD:
NOTICE
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.

AD: