AD:

Football Results for Wed 11, Nov 2020

All soccer/football results.

Complete Football Results for Wed 11, Nov 2020

BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


ADS: 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


Date and Time/Team Half Time Full Time
Wed 11, Nov-23:00 - African Nations Cup
Libya vs Equatorial Guinea

0-1

2-3
Wed 11, Nov-19:59 - African Nations Cup
Senegal vs Guinea Bissau

1-0

2-0
Wed 11, Nov-19:59 - African Nations Cup
Guinea vs Chad

1-0

1-0
Wed 11, Nov-19:59 - African Nations Cup
Kenya vs Comoros

0-1

1-1
Wed 11, Nov-19:59 - African Nations Cup
Mauritania vs Burundi

1-0

1-1
Wed 11, Nov-14:30 - Australia Brisbane Premier League
Acacia Ridge vs Caboolture FC

2-1

4-1
Wed 11, Nov-13:30 - Australia Brisbane Premier League
Toowong vs Centenary Stormers

1-1

4-1
Wed 11, Nov-12:30 - Australia Brisbane Premier League Reserves
Acacia Ridge Reserves vs Caboolture FC Reserve

0-1

1-1
Wed 11, Nov-13:15 - Australia Queensland National Premier Leagues
Capalaba vs Eastern Suburbs Brisbane

1-0

1-2
Wed 11, Nov-13:30 - Australia Queensland National Premier Leagues
Redlands United FC vs Gold Coast United

0-0

0-0
Wed 11, Nov-13:30 - Australia Queensland State Women\'s Premier League
Queensland Lions FC Women's vs Gold Coast United Wanderers FC Women's

3-0

3-0
Wed 11, Nov-13:45 - Australia Queensland State Women\'s Premier League
Logan Lightning Women's vs SWQ Thunder Women's

4-0

7-0
Wed 11, Nov-21:30 - Austrian Frauen Bundesliga
FSK St Polten Spratzern Women's vs USC Landhaus Women's

1-1

2-1
Wed 11, Nov-17:00 - Belarus Pershaya Liga
Volna Pinsk vs Sputnik Rechitsa

0-1

1-3
Wed 11, Nov-16:30 - Bosnia Cup
Podrinje Janja vs FK Sloga Doboj

1-0

1-1
Wed 11, Nov-23:00 - BRA CCD2
Metropolitano SC vs NEC/SC

2-1

5-1
Wed 11, Nov-02:00 - Brasileiro Serie B
Centro Sportivo Alagoano vs Chapecoense SC

0-0

0-1
Wed 11, Nov-04:30 - Brasileiro Serie B
Confianca (SE) vs Botafogo SP

0-0

1-0
Wed 11, Nov-23:30 - Brazil Mato-grossense Division 1
Nova Mutum MT vs Sinop MT

0-0

1-0
Wed 11, Nov-22:00 - Brazil Campeonato Carioca Youth
Botafogo RJ U20 vs Resende RJ U20


4-1
Wed 11, Nov-22:00 - Brazil Campeonato Carioca Youth
Nova Iguacu(U20) vs CR Flamengo (RJ) U20


0-1
Wed 11, Nov-22:00 - Brazil Campeonato Carioca Youth
Volta Redonda(U20) vs America-RJ U20


2-1
Wed 11, Nov-17:00 - Brazil Campeonato Carioca Youth
Bangu U20 vs Madureira(U20)

0-0

0-0
Wed 11, Nov-22:00 - Brazil Campeonato Mineiro Division 2
Betim EC vs Nacional AC Muriae MG

0-0

0-1
Wed 11, Nov-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth B
Jabaquara SP(U23) vs Mauaense SP(U23)

1-0

1-0
Wed 11, Nov-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth B
Rio Branco (SP)(U23) vs Elosport SP(U23)

0-1

2-2
Wed 11, Nov-23:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth B
Osvaldo Cruz SP(U23) vs Vocem SP(U23)

0-0

0-2
Wed 11, Nov-22:00 - Brazil Carioca 2
Olaria RJ vs Campos RJ

3-0

3-0
Wed 11, Nov-22:00 - Brazil Carioca 2
Duque de Caxias vs Bonsucesso

3-0

5-0
Wed 11, Nov-22:00 - Brazil Carioca 2
Audax Rio RJ vs Sampaio Correa (RJ)

0-1

0-2
Wed 11, Nov-22:00 - Brazil Carioca 2
Serrano RJ vs Sao Goncalo EC RJ

0-0

1-0
Wed 11, Nov-22:00 - Brazil Carioca 2
Serra Macaense RJ vs Goytacaz RJ

0-0

0-1
Wed 11, Nov-22:00 - Brazil Carioca 2
Marica RJ vs Angra Dos Reis RJ

0-0

1-0
Wed 11, Nov-17:00 - Brazil Carioca 2
Goncalense/RJ vs Artsul RJ

0-0

1-0
Wed 11, Nov-17:00 - Brazil Carioca 2
Rio Sao Paulo vs Nova Iguacu

0-0

0-2
Wed 11, Nov-22:00 - Brazil Copa Paulista
Portuguesa de Desportos vs Nacional SP

3-0

4-0
Wed 11, Nov-22:00 - Brazil Copa Paulista
XV de Piracicaba vs Gremio Osasco Audax

1-1

3-1
Wed 11, Nov-22:00 - Brazil Copa Paulista
Agua Santa vs Guarani B

1-0

3-1
Wed 11, Nov-22:00 - Brazil Copa Paulista
EC Sao Bernardo vs AA Portuguesa Santista

0-0

2-1
Wed 11, Nov-22:00 - Brazil Copa Paulista
Ponte Preta B vs Juventus-SP

0-1

1-1
Wed 11, Nov-22:00 - Brazil Copa Paulista
Botafogo B SP vs Rio Preto

3-1

6-1
Wed 11, Nov-00:00 - Brazil Copa Paulista
Inter de Limeira vs Primavera SP

1-1

2-1
Wed 11, Nov-22:00 - Brazil Paulista Women\'s League
Santos Women's vs EC Sao Jose SP Women's


0-3
Wed 11, Nov-22:00 - Brazil Paulista Women\'s League
Corinthians Paulista SP Women's vs Taubate Women's

1-0

4-0
Wed 11, Nov-22:00 - Brazil Paulista Women\'s League
Nacional SP Women's vs Juventus-SP Women's

1-0

2-0
Wed 11, Nov-18:00 - Brazil Paulista Women\'s League
Ferroviaria SP Women's vs Sao Paulo Women's

0-0

0-1
Wed 11, Nov-18:00 - Brazil Paulista Women\'s League
Palmeiras SP Women's vs Taboao da Serra Women's


16-0
Wed 11, Nov-18:00 - Brazil Paulista Women\'s League
Bragantino Women's vs AERP Women's


3-0
Wed 11, Nov-22:00 - Brazil Pernambucano Division 2
Cabense PE vs Ferroviario PE

0-1

2-2
Wed 11, Nov-22:00 - Brazil Pernambucano Division 2
Vera Cruz PE vs Ibis/PE

0-0

0-0
Wed 11, Nov-23:00 - Chile Primera Division
Curico Unido vs Universidad Catolica

2-0

3-2
Wed 11, Nov-01:00 - Chile Tercera Division
San Antonio Unido vs Colchagua CD

0-0

2-1
Wed 11, Nov-19:00 - Chile Tercera Division
General VelAsquez vs Iberia Los Angeles

0-1

0-2
Wed 11, Nov-11:00 - Chinese Football League Divison 2
Hunan Billows vs Jiading Boji FC

1-0

1-0
Wed 11, Nov-11:00 - Chinese Football League Divison 2
Jiangsu Yancheng vs BeiJing Tech

0-2

0-4
Wed 11, Nov-11:00 - Chinese Football League Divison 2
Inner Mongolia Caoshangfei F.C. vs Qingdao Jonoon

1-1

3-3
Wed 11, Nov-11:00 - Chinese Football League Divison 2
Guangxi Baoyun FC vs Yunnan Kunglu FC

0-1

0-1
Wed 11, Nov-11:00 - Chinese Football League Divison 2
Wuhan Three Towns FC vs Shanxi Xindu

1-0

4-0
Wed 11, Nov-11:00 - Chinese Football League Divison 2
Zhongchuang Hengtai vs Hebei Elite F.C.

1-0

2-1
Wed 11, Nov-11:30 - Chinese Super League
Shijiazhuang Ever Bright FC vs Wuhan Zall

0-1

1-2
Wed 11, Nov-15:35 - Chinese Super League
Beijing Guoan vs Shanghai SIPG F.C.

1-0

1-1
Wed 11, Nov-22:00 - Club Friendly
Santa Cruz PE Youth vs Barreiros PE Youth

1-0

3-2
Wed 11, Nov-15:00 - Club Friendly
Loures vs Sacavenense

0-0

1-1
Wed 11, Nov-22:30 - Club Friendly
Sao Jose PoA RS vs Bage RS

1-0

1-0
Wed 11, Nov-22:30 - Club Friendly
Jataiense vs Inhumas GO

0-0

1-1
Wed 11, Nov-23:00 - Club Friendly
Piaui(PI) vs River (PI)

0-0

0-3
Wed 11, Nov-12:00 - Club Friendly
Hobart Olympia Warriors II vs University of Tasmania

0-0

1-0
Wed 11, Nov-21:00 - Club Friendly
Rosenborg B vs Nardo FK

3-0

5-1
Wed 11, Nov-23:00 - Colombia Copa Mustang
Deportivo Cali vs Envigado

1-0

3-0
Wed 11, Nov-01:00 - Colombia Copa Mustang
Dep.Independiente Medellin vs Atletico Bucaramanga

0-0

1-0
Wed 11, Nov-03:05 - Colombia Copa Mustang
Deportivo Pereira vs Millonarios

0-0

0-2
Wed 11, Nov-05:10 - Colombia Copa Mustang
Independiente Santa Fe vs Deportes Tolima

0-0

1-0
Wed 11, Nov-23:30 - Copa do Brasil
Palmeiras vs Ceara

3-0

3-0
Wed 11, Nov-22:00 - Copa do Brasil Sub 20
Avai Youth vs Vasco da Gama Youth

0-1

0-1
Wed 11, Nov-22:00 - Copa do Brasil Sub 20
Palmeiras Youth vs Internacional (RS) Youth

1-0

1-1
Wed 11, Nov-22:00 - Copa do Brasil Sub 20
Sao Paulo Youth vs Bahia Youth

0-0

1-1
Wed 11, Nov-21:00 - Costa Rica Primera Division
Cartagines Deportiva SA vs AD Santos De Guapiles

2-0

3-0
Wed 11, Nov-17:00 - Czech Republic 2. Liga
FK Slavoj Vysehrad vs FK MAS Taborsko

0-0

0-2
Wed 11, Nov-22:00 - Denmark Cup
Nykobing FC vs Esbjerg FB

0-0

1-0
Wed 11, Nov-22:00 - Denmark Cup
Brabrand IF vs Vejle

1-1

2-2
Wed 11, Nov-22:00 - Denmark Cup
Slagelse B&I vs Lyngby

0-4

0-9
Wed 11, Nov-22:00 - Denmark Cup
VSK Aarhus vs AC Horsens

1-2

2-4
Wed 11, Nov-16:30 - Denmark Cup
Skive IK vs Sonderjyske

0-1

0-1
Wed 11, Nov-16:30 - Denmark Cup
Ballerup Skovlunde vs Odense BK

0-2

0-3
Wed 11, Nov-16:30 - Denmark Cup
Hedensted BK vs Fremad Amager

0-1

1-5
Wed 11, Nov-19:30 - Denmark Cup
HB Koge vs Midtjylland

0-1

0-1
Wed 11, Nov-19:59 - Denmark Cup
AB Gladsaxe vs Aalborg BK

1-2

1-2
Wed 11, Nov-22:00 - Denmark Youth U21
Frederikssund IK(U21) vs Vanlose IF(U21)

0-3

1-5
Wed 11, Nov-23:30 - Ecuador Copa Pilsener A
Mushuc Runa vs Liga Deportiva Universitaria

0-0

1-2
Wed 11, Nov-01:45 - Ecuador Copa Pilsener A
Delfin S.C. vs Macara

1-1

1-2
Wed 11, Nov-04:00 - Ecuador Copa Pilsener A
Barcelona SC(ECU) vs Independiente Del Valle

1-0

2-0
Wed 11, Nov-21:15 - Ecuador Copa Pilsener A
Sociedad Deportiva Aucas vs Olmedo Riobamba

2-1

3-3
Wed 11, Nov-23:45 - England Conference South Division
Havant & Waterlooville FC vs Dulwich Hamlet

2-1

3-1
Wed 11, Nov-22:30 - England Johnstone\'s Paint Trophy
Tranmere Rovers vs Wigan Athletic

1-2

2-2
Wed 11, Nov-23:00 - England Johnstone\'s Paint Trophy
Milton Keynes Dons vs Southampton U21

0-1

1-2
Wed 11, Nov-23:00 - England Johnstone\'s Paint Trophy
Blackpool vs Leeds United(U21)

2-0

3-0
Wed 11, Nov-18:00 - England U23 Premier League 2
Bristol City U23 vs Sheffield Wed(U23)

1-1

1-2
Wed 11, Nov-18:00 - England U23 Premier League 2
Colchester United U23 vs Birmingham U23

1-1

1-2
Wed 11, Nov-20:30 - Finland Ykkonen
KTP Kotka vs TPS Turku

0-0

0-0
Wed 11, Nov-22:30 - Friendly Internationals
Denmark vs Sweden

0-0

2-0
Wed 11, Nov-23:30 - Friendly Internationals
Luxembourg vs Austria

0-0

0-3
Wed 11, Nov-23:45 - Friendly Internationals
Italy vs Estonia

2-0

4-0
Wed 11, Nov-23:45 - Friendly Internationals
Slovenia vs Azerbaijan

0-0

0-0
Wed 11, Nov-23:45 - Friendly Internationals
Portugal vs Andorra

2-0

7-0
Wed 11, Nov-23:45 - Friendly Internationals
Netherlands vs Spain

0-1

1-1
Wed 11, Nov-23:45 - Friendly Internationals
Germany vs Czech Republic

1-0

1-0
Wed 11, Nov-23:45 - Friendly Internationals
Poland vs Ukraine

1-0

2-0
Wed 11, Nov-23:45 - Friendly Internationals
Belgium vs Switzerland

0-1

2-1
Wed 11, Nov-17:00 - Friendly Internationals
Tanzania U20 vs Sudan(U20)

0-1

1-2
Wed 11, Nov-18:45 - Friendly Internationals
Greece vs Cyprus

2-0

2-1
Wed 11, Nov-19:00 - Friendly Internationals
Albania vs Kosovo

1-0

2-1
Wed 11, Nov-21:00 - Friendly Internationals
Romania vs Belarus

4-0

5-3
Wed 11, Nov-21:00 - Friendly Internationals
Lithuania vs Faroe Islands

2-0

2-1
Wed 11, Nov-21:00 - Friendly Internationals
San Marino vs Latvia

0-1

0-3
Wed 11, Nov-21:00 - Friendly Internationals
Malta vs Liechtenstein

2-0

3-0
Wed 11, Nov-21:00 - Friendly Internationals
Montenegro vs Kazakhstan

0-0

0-0
Wed 11, Nov-21:30 - Friendly Internationals
Bulgaria vs Gibraltar

3-0

3-0
Wed 11, Nov-21:45 - Friendly Internationals
Turkey vs Croatia

2-1

3-3
Wed 11, Nov-22:30 - Futsal Spain Division De Honor
Cordoba Futsal vs Ribera Navarra Futsal

0-2

2-3
Wed 11, Nov-20:30 - Futsal Spain Division De Honor
CA Osasuna Magna Futsal vs F.C.Barcelona Futsal

0-2

2-4
Wed 11, Nov-21:00 - Futsal Spain Division De Honor
Vina Albali Valdepenas Futsal vs Palma Futsal

0-0

0-0
Wed 11, Nov-00:00 - Holland Jupiler League
SC Telstar vs Go Ahead Eagles

0-0

1-2
Wed 11, Nov-21:45 - Holland Jupiler League
De Graafschap vs NAC Breda

1-0

1-0
Wed 11, Nov-16:00 - HongKong Sapling Cup
Happy Valley vs Southern District

0-0

0-0
Wed 11, Nov-19:00 - Hungary Cup
Menfocsanak vs Szombathelyi Haladas


0-3
Wed 11, Nov-22:00 - Italy C1A
Livorno vs Giana Erminio

1-0

3-0
Wed 11, Nov-15:30 - Italy C1A
Olbia vs US Pergolettese

0-3

1-4
Wed 11, Nov-23:30 - Italy C1A
Calcio Lecco vs Novara Calcio

0-0

1-0
Wed 11, Nov-18:00 - Italy C1A
Piacenza vs Pro Patria

0-0

0-3
Wed 11, Nov-18:00 - Italy C1A
Albinoleffe vs Alessandria

1-0

2-0
Wed 11, Nov-18:00 - Italy C1A
Pro Vercelli vs Pistoiese

0-0

1-0
Wed 11, Nov-18:00 - Italy C1A
Carrarese vs Renate AC

0-1

0-2
Wed 11, Nov-23:30 - Italy C1B
Perugia vs Padova

0-0

3-0
Wed 11, Nov-23:30 - Italy C1B
Alto Adige/Sudtirol vs Mantova

1-0

2-1
Wed 11, Nov-23:45 - Italy C1B
Fermana vs Alma Juventus Fano

0-0

0-0
Wed 11, Nov-23:45 - Italy C1B
USD Virtus Verona vs FeralpiSalo

2-0

3-0
Wed 11, Nov-18:00 - Italy C1B
Modena vs Carpi

1-0

2-1
Wed 11, Nov-18:00 - Italy C1B
Legnago Salus vs Matelica

1-0

1-2
Wed 11, Nov-19:30 - Italy C1B
Triestina vs Imolese

1-0

1-0
Wed 11, Nov-20:30 - Italy C1B
Ravenna vs Gubbio

0-1

1-2
Wed 11, Nov-21:30 - Italy C1B
Vis Pesaro vs Cesena

0-0

0-2
Wed 11, Nov-23:45 - Italy C1C
S.S.D. Potenza Calcio vs FC Bari 1908

0-1

1-4
Wed 11, Nov-18:00 - Italy C1C
Ternana vs Virtus Francavilla

0-0

1-0
Wed 11, Nov-18:00 - Italy C1C
Foggia vs Turris Neapolis

1-1

2-2
Wed 11, Nov-18:00 - Italy C1C
S.S. Monopoli 1966 vs A.S. Viterbese Castrense

0-0

1-1
Wed 11, Nov-20:30 - Italy C1C
U.S. Catanzaro 1929 vs Teramo

0-0

1-0
Wed 11, Nov-20:30 - Italy C1C
Paganese Calcio 1926 vs Avellino

1-0

1-1
Wed 11, Nov-14:00 - Japan Emperor Cup
Kochi United vs FC Tokushima

1-1

2-1
Wed 11, Nov-14:30 - Japanese J-League Division 1
Shonan Bellmare vs Yokohama F Marinos

0-0

1-0
Wed 11, Nov-14:00 - Japanese J-League Division 1
Gamba Osaka vs Vissel Kobe

1-0

1-0
Wed 11, Nov-14:00 - Japanese J-League Division 1
FC Tokyo vs Consadole Sapporo

1-0

1-0
Wed 11, Nov-14:00 - Japanese J-League Division 1
Sanfrecce Hiroshima vs Nagoya Grampus Eight

1-0

2-0
Wed 11, Nov-14:00 - Japanese League Division 2
Zweigen Kanazawa vs Thespakusatsu Gunma

0-0

1-0
Wed 11, Nov-14:00 - Japanese League Division 2
Giravanz Kitakyushu vs Ehime FC

0-0

3-1
Wed 11, Nov-14:00 - Japanese League Division 2
Matsumoto Yamaga FC vs JEF United Ichihara Chiba

1-2

2-3
Wed 11, Nov-14:00 - Japanese League Division 2
V-Varen Nagasaki vs Fagiano Okayama

2-0

5-0
Wed 11, Nov-14:00 - Japanese League Division 2
FC Machida Zelvia vs Renofa Yamaguchi

0-0

1-0
Wed 11, Nov-14:30 - Japanese League Division 2
Jubilo Iwata vs Albirex Niigata

0-0

1-1
Wed 11, Nov-14:00 - Japanese League Division 2
Kyoto Sanga FC vs Tokyo Verdy

0-0

1-2
Wed 11, Nov-14:00 - Japanese League Division 2
Avispa Fukuoka vs FC Ryukyu

1-0

3-1
Wed 11, Nov-14:00 - Japanese League Division 2
Ventforet Kofu vs Mito Hollyhock

1-0

2-0
Wed 11, Nov-14:00 - Japanese League Division 2
Montedio Yamagata vs Omiya Ardija

1-0

2-1
Wed 11, Nov-14:00 - Japanese League Division 2
Tokushima Vortis vs Tochigi SC

0-0

2-0
Wed 11, Nov-16:30 - Kosovo Super League
Arberia vs Besa Peje

0-0

1-0
Wed 11, Nov-03:00 - Mexico Primera Divison A
Celaya FC vs Monarcas Morelia

0-0

1-0
Wed 11, Nov-05:05 - Mexico Primera Divison A
Leones Negros vs Correcaminos UAT

3-1

3-1
Wed 11, Nov-07:05 - Mexico Primera Divison A
Pumas Tabasco vs Tepatitlan De Morelos

1-0

2-2
Wed 11, Nov-23:45 - National League
Altrincham vs Solihull Moors

0-2

0-2
Wed 11, Nov-03:45 - Paraguayan Primera Division
General Diaz vs Club Libertad

1-3

3-4
Wed 11, Nov-03:45 - Paraguayan Primera Division
CA River Plate Asuncion vs Guairena

1-1

1-2
Wed 11, Nov-00:30 - Peru Primera Division
Deportivo Municipal vs Cusco FC

1-0

1-1
Wed 11, Nov-03:00 - Peru Primera Division
Sporting Cristal vs Alianza Universidad

0-0

2-0
Wed 11, Nov-19:59 - Peru Primera Division
Atletico Grau vs Universidad San Martin de Porres

0-1

0-2
Wed 11, Nov-22:00 - Peru Segunda Division
Union Huaral vs Molinos El Pirata

4-3

5-5
Wed 11, Nov-19:30 - Peru Segunda Division
Juan Aurich vs Santa Rosa Pucallpa

0-0

0-0
Wed 11, Nov-15:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Escola Varsovia Warszawa Youth vs Lech Poznan Youth

1-1

2-1
Wed 11, Nov-15:00 - Poland - 4. Liga
Korona II Kielce vs Siarka Tarnobrzeg

0-1

4-1
Wed 11, Nov-15:00 - Poland - 4. Liga
Pogon Grodzisk Mazowiecki vs Lechia Tomaszow Mazowiecki

4-0

6-0
Wed 11, Nov-15:30 - Poland - 4. Liga
Swit Nowy Dwor Mazowiecki vs Jagiellonia Bialystok B

1-0

1-3
Wed 11, Nov-16:00 - Poland - 4. Liga
Sokol Aleksandrow Lodzki vs Huragan Morag

0-1

1-1
Wed 11, Nov-16:00 - Poland - 4. Liga
Nielba Wagrowiec vs Flota Swinoujscie

0-1

1-1
Wed 11, Nov-16:00 - Poland - 4. Liga
Chemik Police vs Jarota Jarocin

0-1

0-3
Wed 11, Nov-16:00 - Poland - 4. Liga
Avia Swidnik vs Wisla Pulawy

0-0

1-1
Wed 11, Nov-16:00 - Poland - 4. Liga
Podlasie Biala Podlaska vs LKS Lagow

0-1

0-2
Wed 11, Nov-16:00 - Poland - 4. Liga
Unia Swarzedz vs Pogon Szczecin II

2-1

3-1
Wed 11, Nov-16:00 - Poland - 4. Liga
KS Legionovia Legionowo vs Ruch Wysokie Mazowieckie

1-0

1-1
Wed 11, Nov-16:00 - Poland - 4. Liga
Gryf Wejherowo vs Baltyk Gdynia

1-0

3-0
Wed 11, Nov-16:00 - Poland - 4. Liga
Gwardia Koszalin vs Unia Janikowo

0-1

2-2
Wed 11, Nov-16:00 - Poland - 4. Liga
Concordia Elblag vs RKS Radomsko

1-0

2-0
Wed 11, Nov-16:00 - Poland - 4. Liga
Chelmianka Chelm vs Wisloka Debica

0-0

0-0
Wed 11, Nov-16:00 - Poland - 4. Liga
Rekord Bielsko vs Sleza Wroclaw

1-0

1-1
Wed 11, Nov-16:00 - Poland - 4. Liga
Wolczanka WP vs KS Wiazownica

0-0

1-0
Wed 11, Nov-16:00 - Poland - 4. Liga
GKS Przodkowo vs Mieszko Gniezno

1-0

3-0
Wed 11, Nov-16:00 - Poland - 4. Liga
KS Blonianka Blonie vs GKS Wikielec

1-0

2-1
Wed 11, Nov-16:10 - Poland - 4. Liga
Hetman Zamosc vs Lewart Lubartow

0-2

0-2
Wed 11, Nov-16:30 - Poland - 4. Liga
Pelikan Lowicz vs Polonia Warszawa

1-0

2-2
Wed 11, Nov-16:30 - Poland - 4. Liga
Swit Skolwin vs Sokol Kleczew

2-0

3-2
Wed 11, Nov-16:30 - Poland - 4. Liga
Ks Wasilkow vs Unia Skierniewice

0-4

2-5
Wed 11, Nov-17:00 - Poland - 4. Liga
Stal Stalowa Wola vs Orleta Radzyn Podlaski

0-1

2-1
Wed 11, Nov-17:00 - Poland - 4. Liga
Cracovia Krakow II vs Podhale Nowy

0-0

5-1
Wed 11, Nov-14:00 - Poland - 4. Liga
Kotwica Kolobrzeg vs Polonia Sroda

0-1

0-1
Wed 11, Nov-14:00 - Poland - 4. Liga
Baltyk Koszalin vs Gornik Konin

0-0

1-0
Wed 11, Nov-14:00 - Poland - 4. Liga
Bron Radom vs MKS Kutno

0-2

3-2
Wed 11, Nov-14:00 - Poland - 4. Liga
Jutrzenka Giebultow vs Wisla Sandomierz

3-2

3-3
Wed 11, Nov-19:59 - Poland - I liga
Gornik Leczna vs GKS Jastrzebie

1-1

2-1
Wed 11, Nov-21:00 - Poland - I liga
LKS Lodz vs Korona Kielce

1-0

2-0
Wed 11, Nov-16:00 - Poland - II liga
Hutnik Krakow vs Slask Wroclaw B

0-2

2-5
Wed 11, Nov-15:15 - Poland Woman\'s League
Czarni Sosnowiec Women's vs GKS Katowice Women's

1-0

1-1
Wed 11, Nov-18:00 - Portugal Campeonato Nacional U23
Belenenses(U23) vs Cova Piedade(U23)

1-0

5-2
Wed 11, Nov-19:00 - Portugal Cup
Pedras Rubras vs Salgueiros

0-2

2-3
Wed 11, Nov-16:00 - Romania - Liga 2
Csikszereda Miercurea vs Pandurii Targu Jiu

0-0

1-1
Wed 11, Nov-16:00 - Romania - Liga 3
Jiul Petrosani vs CS Gilortul Targu Carbunesti

0-0

2-1
Wed 11, Nov-16:00 - Romania - Liga 3
Viitorul Ianca vs CSM Focsani

0-0

0-1
Wed 11, Nov-16:00 - Romania - Liga 3
ACS Olimpic Cetate Rasnov vs Odorheiu Secuiesc

0-1

0-1
Wed 11, Nov-16:00 - Romania Women\'s Superliga
Olimpia Cluj Women's vs Heniu Prundu Bargaului Women's

1-0

1-0
Wed 11, Nov-13:00 - Romania Women\'s Superliga
Universitatea Alexandria Women's vs Fortuna Becicherecu Mic Women's

0-1

0-3
Wed 11, Nov-13:00 - Romania Women\'s Superliga
Universitatea Galati Women's vs Vasas Femina Women's

1-1

2-2
Wed 11, Nov-15:00 - Russia First Division
Veles Moscow vs Alania Vladikavkaz

1-1

1-1
Wed 11, Nov-16:00 - Russia First Division
Tekstilshchik Ivanovo vs Baltika

1-0

1-0
Wed 11, Nov-16:00 - Russia First Division
Yenisey Krasnoyarsk vs FC Tom Tomsk

0-0

0-1
Wed 11, Nov-16:00 - Russia First Division
Akron Togliatti vs Volgar Astrachan

0-3

0-3
Wed 11, Nov-17:00 - Russia First Division
Gazovik Orenburg vs FC Irtysh Omsk

0-0

0-0
Wed 11, Nov-17:00 - Russia First Division
FK Nizhny Novgorod vs Chertanovo Moscow

2-2

3-2
Wed 11, Nov-18:00 - Russia First Division
FK Chayka Pesch vs Dinamo Briansk

1-0

1-0
Wed 11, Nov-19:30 - Russia First Division
Shinnik Yaroslavl vs Spartak Moscow II

1-1

1-2
Wed 11, Nov-19:59 - Russia First Division
FC Torpedo Moscow vs Fakel Voronezh

1-0

4-1
Wed 11, Nov-12:30 - Russia First Division
SKA Khabarovsk vs Neftekhimik Nizhnekamsk

0-1

3-2
Wed 11, Nov-14:00 - Russia First Division
FK Krasnodar II vs Krylya Sovetov Samara

1-1

1-1
Wed 11, Nov-18:00 - Russia Women\'s Cup
Lokomotiv Moscow Women's vs Zvezda 2005 Perm Women's

1-0

3-0
Wed 11, Nov-23:30 - Scotland League Cup
Stranraer F.C. vs Hamilton Academical FC

1-0

2-1
Wed 11, Nov-23:45 - Scotland League Cup
Airdrieonians vs Edinburgh City

0-1

0-1
Wed 11, Nov-23:45 - Scotland League Cup
St. Mirren vs Greenock Morton

1-0

1-1
Wed 11, Nov-22:30 - Serie D - Brazil
ABC Natal/RN vs Vitoria da Conquista BA

0-1

1-3
Wed 11, Nov-22:00 - Spanish Copa Del Rey
CF Montanesa vs CD Cantolagua

0-0

0-1
Wed 11, Nov-22:00 - Spanish Copa Del Rey
Real Titanico DE Laviana vs Anaitasuna

0-0

0-2
Wed 11, Nov-22:00 - Spanish Copa Del Rey
Racing Rioja CF vs Colegios Diocesanos

0-0

3-0
Wed 11, Nov-22:00 - Spanish Copa Del Rey
CD Cardassar vs Epila CF

0-0

0-0
Wed 11, Nov-22:30 - Spanish Copa Del Rey
UD Tomares vs CP Chinato

0-0

3-0
Wed 11, Nov-23:00 - Spanish Copa Del Rey
Mostoles CF vs CD Marchamalo

0-0

0-0
Wed 11, Nov-23:00 - Spanish Copa Del Rey
Miengo FC vs Ribadumia CF

0-0

0-1
Wed 11, Nov-21:00 - Spanish Copa Del Rey
CF Rusadir vs CD Rincon

1-2

1-2
Wed 11, Nov-21:30 - Spanish Copa Del Rey
AUGC Deportiva Ceuta vs Racing Murcia FC

0-1

0-3
Wed 11, Nov-22:00 - Spanish Federacion Cup
Leioa vs CD Tropezon

1-1

2-1
Wed 11, Nov-22:00 - Spanish Ladies Premier League
FC Barcelona Women's vs Atletico de Madrid Women's

2-0

3-0
Wed 11, Nov-22:00 - Spanish Ladies Premier League
CDEF Logrono Women's vs Real Sociedad Women's

0-0

0-2
Wed 11, Nov-22:30 - Spanish Ladies Premier League
Santa Teresa CD Women's vs RCD Espanyol Women's

1-0

1-0
Wed 11, Nov-23:00 - Spanish Ladies Premier League
Real Betis Women's vs Colegio Aleman Valencia Women's

0-1

2-1
Wed 11, Nov-23:30 - Spanish Ladies Premier League
Granadilla Tenerife Women's vs Real Madrid CF Women's

0-0

2-1
Wed 11, Nov-19:00 - Spanish Ladies Premier League
Athletic Bilbao Women's vs Levante UD Women's

0-0

0-2
Wed 11, Nov-16:00 - Spanish Primera U19
CF Rusadir(U19) vs Vazquez Cultural U19

2-1

3-2
Wed 11, Nov-21:00 - Spanish Primera U19
CD San Felix(U19) vs Almeria U19

0-0

1-1
Wed 11, Nov-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
UE Cornella vs UE Olot

1-0

3-0
Wed 11, Nov-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
UE Llagostera vs L'Hospitalet

1-0

1-1
Wed 11, Nov-22:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
Cerdanyola del Valles vs FE Grama

3-1

4-2
Wed 11, Nov-23:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
Pobla De Mafumet CF vs San Cristobal

2-0

2-1
Wed 11, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Villarreal C vs CD Roda

1-2

2-2
Wed 11, Nov-19:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
CD Mirandes B vs Burgos Promesas

0-0

0-0
Wed 11, Nov-22:00 - Swedish Cup
Brommapojkarna vs IK Sirius FK

0-2

1-3
Wed 11, Nov-15:00 - Thai League 1
Buriram United vs Rayong FC

2-1

5-1
Wed 11, Nov-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Nazillispor vs Tokatspor

2-0

4-0
Wed 11, Nov-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Darica Genclerbirligi vs Halide Edip Adivarspor

1-1

1-1
Wed 11, Nov-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 4
Muglaspor vs Kirikkale Buyuk Anadolu

0-0

1-1
Wed 11, Nov-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 4
Bayrampasaspor vs Sultanbeyli

0-2

1-2
Wed 11, Nov-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 4
Silivrispor vs Aksarayspor

0-1

1-1
Wed 11, Nov-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 4
Siirt Il Ozel Idaresi Spor vs Kelkit Belediye Hurriyet

1-0

2-1
Wed 11, Nov-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 4
Yldrm Belediyesispor vs Duzcespor

0-0

2-0
Wed 11, Nov-14:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
24 Erzincanspor vs Gumushanespor

0-0

2-1
Wed 11, Nov-14:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Kahramanmaras vs Sariyer

0-0

0-0
Wed 11, Nov-14:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Amedspor vs Manisa FK

0-1

3-4
Wed 11, Nov-14:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Sanliurfaspor vs Hacettepe S.K.

0-0

1-0
Wed 11, Nov-14:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Nigde Belediyespor vs Inegolspor

1-1

1-1
Wed 11, Nov-14:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Hekimoglu Trabzon vs Zonguldak

1-0

3-0
Wed 11, Nov-14:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Ergene Velimese vs Afjet Afyonspor

0-1

0-2
Wed 11, Nov-14:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Sakaryaspor vs Bodrumspor

1-2

2-6
Wed 11, Nov-14:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Eyupspor vs Bayburt Ozel Idare

1-0

2-0
Wed 11, Nov-14:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Tarsus Idman Yurdu vs Elazigspor

0-2

1-2
Wed 11, Nov-14:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Belediye Vanspor vs Mamak FK

2-0

3-0
Wed 11, Nov-14:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Kastamonuspor vs Karabukspor

0-0

1-0
Wed 11, Nov-14:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
1922 Konyaspor vs Serik Belediyespor

0-1

1-1
Wed 11, Nov-14:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Karacabey Birlikspor vs Sivas Dort Eylul Belediyespor

0-0

4-0
Wed 11, Nov-14:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Kirklarelispor vs Pendikspor

0-0

1-0
Wed 11, Nov-14:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Etimesgut Belediye Spor vs Turgutluspor

1-1

2-1
Wed 11, Nov-14:30 - Turkmenistan Yokary Liga
FC Altyn Asyr vs Sagadam

1-0

4-1
Wed 11, Nov-15:00 - Turkmenistan Yokary Liga
FK Nebitci vs Kopetdag Asgabat

1-1

1-3
Wed 11, Nov-16:00 - Ukraine Druha Liga
Kryvbas vs Yarud Mariupol

3-1

5-1
Wed 11, Nov-23:30 - Uruguay Primera Division
Centro Atletico Fenix vs CA Penarol

0-0

1-0
Wed 11, Nov-00:15 - Uruguay Primera Division
Montevideo Wanderers vs Cerro Largo

0-0

1-0
Wed 11, Nov-20:30 - Uruguay Primera Division
Danubio FC vs Boston River

0-0

0-0
Wed 11, Nov-02:30 - Uruguay Segunda Division
Tacuarembo vs CS Cerrito

1-0

1-1
Wed 11, Nov-01:00 - Venezuela Primera Division
Atletico Venezuela vs Deportivo La Guaira

2-2

2-3
Wed 11, Nov-04:00 - Venezuela Primera Division
Yaracuyanos vs Deportivo Lara

0-0

1-1
Wed 11, Nov-23:00 - Women\'s Norway Cupen
Stabaek Women's vs Valerenga Women's

1-2

1-2
Wed 11, Nov-16:15 - Women\'s Norway Cupen
Sandviken Women's vs Roa Women's

2-1

2-1
AD:
NOTICE
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.

Write a Comment

comments powered by Disqus