AD:

Football Results for Sun 25, Oct 2020

All soccer/football results.

ADS:

Complete Football Results for Sun 25, Oct 2020

BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


Date and Time/Team Half Time Full Time
Sun 25, Oct-16:00 - Armenia Premier League
FK Van Charentsavan vs FC Ararat-Armenia

0-0

0-1
Sun 25, Oct-11:20 - Australia Brisbane Capital League 1
North Pine vs AC Carina

2-2

4-2
Sun 25, Oct-11:00 - Australia Brisbane Women\\\'s Premier League
Coomera Women\'s vs Peninsula Power Women\'s

1-0

2-1
Sun 25, Oct-07:30 - Australia New South Wales Northern Premier League
Hamilton Olympic vs Maitland FC

0-0

0-4
Sun 25, Oct-08:00 - Australia New South Wales Premier League
Rockdale City Suns vs Sydney United

1-1

3-3
Sun 25, Oct-10:00 - Australia Queensland National Premier Leagues
Brisbane Roar FC Am vs Peninsula Power

0-1

2-3
Sun 25, Oct-10:00 - Australia Queensland State Women\\\'s Premier League
Souths United Women\'s vs Moreton Bay United Women\'s

4-0

6-1
Sun 25, Oct-17:30 - Austrian Bundesliga
LASK Linz vs St.Polten

1-0

4-0
Sun 25, Oct-17:30 - Austrian Bundesliga
WSG Wattens vs TSV Hartberg

1-0

1-1
Sun 25, Oct-19:59 - Austrian Bundesliga
Wolfsberger AC vs Rapid Wien

0-2

3-4
Sun 25, Oct-16:00 - Belarus Division 2
Energosbyt BSATU vs Kronon Stolbtsy


2-1
Sun 25, Oct-17:00 - Belarus Pershaya Liga
FK Orsha vs Arsenal Dzyarzhynsk

0-1

0-1
Sun 25, Oct-15:00 - Belarus Pershaya Liga
FK Lida vs Krumkachy Minsk

2-0

2-1
Sun 25, Oct-15:30 - Belarus Pershaya Liga
Granit Mikashevichi vs Naftan Novopolock

1-1

1-2
Sun 25, Oct-16:00 - Belarus Pershaya Liga
Slonim vs Lokomotiv Gomel

1-0

3-0
Sun 25, Oct-14:00 - Belarus Premier League
Neman Grodno vs Slavia Mozyr

0-2

1-2
Sun 25, Oct-18:00 - Belarus Premier League
FK Ruh Brest vs FK Isloch Minsk

1-0

1-1
Sun 25, Oct-16:00 - Belarus Premier League
Energetyk-BGU Minsk vs Shakhter Soligorsk

0-2

1-2
Sun 25, Oct-14:00 - Belarus Reserves League
FC Minsk Reserve vs Dinamo Brest Reserves

5-0

6-0
Sun 25, Oct-16:00 - Belarus Reserves League
FC Torpedo Zhodino Reserve vs FC Slutsk Reserve

0-1

0-1
Sun 25, Oct-16:30 - Belgian Jupiler League
Royal Antwerp FC vs Beerschot Wilrijk

2-1

3-2
Sun 25, Oct-21:15 - Belgian Jupiler League
St.-Truidense VV vs Standard Liege

1-0

2-0
Sun 25, Oct-19:00 - Belgian Jupiler League
KV Oostende vs Zulte Waregem

3-0

3-0
Sun 25, Oct-23:00 - Belgium - 2e Klasse
RFC Seraing vs Lommel SK

1-0

1-0
Sun 25, Oct-19:00 - Belgium - 2e Klasse
St. Gilloise vs Club Brugge II

2-0

6-0
Sun 25, Oct-17:00 - Bosnia Premijer Liga
Mladost Doboj Kakanj vs Borac Banja Luka

0-0

0-2
Sun 25, Oct-22:05 - Bosnia Premijer Liga
Radnik Bijeljina vs Sloboda Tuzla

0-0

1-1
Sun 25, Oct-19:59 - Bosnia Premijer Liga
FK Sarajevo vs FK Krupa

2-0

3-0
Sun 25, Oct-23:00 - Brasil Women\\\'s Tournament
Gremio Women\'s vs Corinthians Paulista SP Women\'s

0-1

0-3
Sun 25, Oct-21:00 - Brasileiro Aspirantes Sub 23
Corinthians Paulista (SP)(U23) vs Santos U23

0-1

2-1
Sun 25, Oct-23:00 - Brasileiro Serie B
Nautico (PE) vs Cruzeiro (MG)

1-0

1-1
Sun 25, Oct-01:30 - Brasileiro Serie B
Sampaio Correa (MA) vs Cuiaba (MT)

2-0

3-0
Sun 25, Oct-04:00 - Brasileiro Serie B
America MG vs Confianca (SE)

1-0

2-1
Sun 25, Oct-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Capivariano FC SP vs Velo Clube SP

0-0

0-0
Sun 25, Oct-00:30 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Noroeste SP vs Nacional SP

0-1

1-1
Sun 25, Oct-22:00 - Brazil National Football Tournament U20
Santos Youth vs Gremio Youth

0-0

1-2
Sun 25, Oct-22:00 - Brazil National Football Tournament U20
CR Flamengo (RJ) Youth vs Cruzeiro Youth

0-0

2-0
Sun 25, Oct-22:00 - Brazil National Football Tournament U20
Vasco da Gama Youth vs Ceara Youth

0-0

1-1
Sun 25, Oct-18:00 - Brazil Paulista Women\\\'s League
Palmeiras SP Women\'s vs Bragantino Women\'s

0-1

1-1
Sun 25, Oct-16:30 - Bulgaria B PFG
Lokomotiv Sofia vs Strumska Slava

2-2

3-2
Sun 25, Oct-16:30 - Bulgaria B PFG
FC Dobrudzha vs Pirin Blagoevgrad

0-1

0-2
Sun 25, Oct-16:30 - Bulgaria B PFG
Sportist Svoge vs Yantra Gabrovo

1-0

1-0
Sun 25, Oct-18:00 - Bulgaria B PFG
FC Sozopol vs Septemvri Sofia

0-0

0-0
Sun 25, Oct-22:15 - Bulgaria Premier
PFK Montana vs Ludogorets Razgrad

1-1

1-3
Sun 25, Oct-14:30 - Bulgaria Premier
CSKA 1948 Sofia vs Slavia Sofia

2-0

5-1
Sun 25, Oct-19:45 - Bulgaria Premier
Arda Kardzhali vs CSKA Sofia

0-0

1-1
Sun 25, Oct-17:00 - Burundi Ligue A
Le Messager Ngozi vs Les Elephants


2-1
Sun 25, Oct-17:00 - Burundi Ligue A
Musongati vs Bumamuru


2-2
Sun 25, Oct-18:00 - Burundi Ligue A
Bujumbura City vs Aigle Noir

0-2

2-4
Sun 25, Oct-15:30 - Burundi Ligue A
Dynamik vs Rukinzo FC

0-0

0-1
Sun 25, Oct-23:00 - CAF Confederation Cup
Pyramids FC vs Renaissance Sportive de Berkane

0-1

0-1
Sun 25, Oct-23:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Fluminense (RJ) vs Santos

1-1

3-1
Sun 25, Oct-23:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Atletico Clube Goianiense vs Palmeiras

0-1

0-3
Sun 25, Oct-00:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Bragantino vs Goias

1-0

2-0
Sun 25, Oct-02:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Ceara vs Coritiba (PR)

1-1

2-1
Sun 25, Oct-04:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Atletico Mineiro (MG) vs Sport Club Recife (PE)

0-0

0-0
Sun 25, Oct-11:00 - Chinese Football League Divison 1
Chengdu Better City FC vs Taizhou Yuanda FC

1-0

2-1
Sun 25, Oct-14:00 - Chinese Football League Divison 1
Shaanxi Chang\'an Athletic FC vs Jiangxi Liansheng FC

0-0

1-1
Sun 25, Oct-15:35 - Chinese Football League Divison 1
Beijing BSU vs Beijing Renhe

2-0

3-0
Sun 25, Oct-11:00 - Chinese Football League Divison 2
China(U19) vs Hunan Billows

1-0

1-2
Sun 25, Oct-11:00 - Chinese Football League Divison 2
Zhejiang Yiteng FC vs Jiading Boji FC

0-1

0-2
Sun 25, Oct-11:00 - Chinese Football League Divison 2
Jiangsu Yancheng vs Shenzhen Baoan XG

0-1

1-1
Sun 25, Oct-11:00 - Chinese Football League Divison 2
Shanxi Xindu vs Yunnan Kunglu FC

0-2

1-2
Sun 25, Oct-11:00 - Chinese Football League Divison 2
Zhongchuang Hengtai vs Xi\'an FC

1-0

1-1
Sun 25, Oct-13:15 - Club Friendly
SR Donaufeld Wien vs Austria Auhof

0-0

1-1
Sun 25, Oct-13:15 - Club Friendly
Favoritner AC vs Union Mauer

0-3

1-4
Sun 25, Oct-18:00 - Club Friendly
Diagoras Rodos vs Ialysos


3-1
Sun 25, Oct-05:10 - Colombia Copa Mustang
Atletico Junior Barranquilla vs Millonarios

0-0

1-1
Sun 25, Oct-23:00 - Colombia Copa Mustang
Patriotas FC vs Atletico Nacional

0-0

2-1
Sun 25, Oct-01:00 - Colombia Copa Mustang
Deportiva Once Caldas vs Jaguares de Cordoba

1-0

2-1
Sun 25, Oct-03:05 - Colombia Copa Mustang
Deportes Tolima vs La Equidad

0-0

1-2
Sun 25, Oct-20:30 - Colombia Copa Mustang
Envigado vs Alianza Petrolera

1-3

3-3
Sun 25, Oct-22:00 - Colombia Copa Premier
Bogota FC vs Tigres FC

0-1

1-3
Sun 25, Oct-00:00 - Colombia Copa Premier
Valledupar FC vs Llaneros FC

0-0

1-0
Sun 25, Oct-00:00 - Colombia Copa Premier
Atletico FC vs Deportes Quindio

0-0

0-0
Sun 25, Oct-00:00 - Costa Rica Primera Division
AD Grecia vs Herediano

2-0

2-2
Sun 25, Oct-18:00 - Croatia - 1. Division
HNK Sibenik vs Dinamo Zagreb

0-0

0-2
Sun 25, Oct-17:00 - Croatia - 2. Division
Dinamo Zagreb B vs NK Junak

0-1

1-1
Sun 25, Oct-18:00 - Croatia - 2. Division
Inter Zapresic vs NK Croatia Zmijavci

0-1

0-3
Sun 25, Oct-16:00 - Croatia - 2. Division
Bijelo Brdo vs NK Osijek B

0-0

0-0
Sun 25, Oct-21:00 - Cyprus 1 Division
Ethnikos Achnas vs Olympiakos Nicosia FC

1-0

1-3
Sun 25, Oct-18:00 - Cyprus 1 Division
Anorthosis Famagusta FC vs APOEL Nicosia

1-0

2-0
Sun 25, Oct-19:59 - Cyprus 1 Division
AC Omonia Nicosia vs Enosis Neon Paralimni FC

0-0

0-0
Sun 25, Oct-16:30 - Cyprus 2 Division
Alki Oroklini vs Digenis Ypsonas

0-2

2-3
Sun 25, Oct-21:00 - Danish SAS Ligaen
Aarhus AGF vs FC Kobenhavn

0-1

0-1
Sun 25, Oct-17:00 - Danish SAS Ligaen
AC Horsens vs FC Nordsjaelland

1-0

1-1
Sun 25, Oct-19:00 - Danish SAS Ligaen
Randers FC vs Sonderjyske

1-2

1-2
Sun 25, Oct-17:00 - Denmark - 1. Division
Hvidovre IF vs Viborg

1-0

1-2
Sun 25, Oct-16:00 - Denmark - 1. Division
Fremad Amager vs Silkeborg IF

0-0

0-3
Sun 25, Oct-16:00 - Denmark - 2. Division Groupe B
AB Gladsaxe vs FA 2000

1-1

2-1
Sun 25, Oct-16:00 - Denmark - 2. Division Groupe B
Naestved vs AB Tarnby

2-0

4-0
Sun 25, Oct-16:00 - Denmark - 2. Division Groupe B
Avarta vs Slagelse B&I

2-1

2-1
Sun 25, Oct-18:15 - Denmark Woman\\\'s League Divison 1
Fredensborg Women\'s vs FC Damso Women\'s

1-0

3-0
Sun 25, Oct-15:30 - Denmark Woman\\\'s League Divison 1
Frederiksberg Boldklub Women\'s vs Solrod Women\'s

0-0

0-2
Sun 25, Oct-21:00 - Ecuador Campeonato Serie B
America de Quito vs Santo Domingo

1-0

3-0
Sun 25, Oct-23:00 - Ecuador Campeonato Serie B
Gualaceo SC vs Independiente Juniors

1-0

1-0
Sun 25, Oct-05:30 - Ecuador Copa Pilsener A
Liga Deportiva Universitaria vs CD El Nacional

0-0

1-0
Sun 25, Oct-00:30 - Ecuador Copa Pilsener A
Club Sport Emelec vs Macara

0-0

0-0
Sun 25, Oct-03:00 - Ecuador Copa Pilsener A
Tecnico Universitario vs Delfin S.C.

0-0

1-1
Sun 25, Oct-01:30 - El Salvador Primera Division
Sonsonate vs Isidro Metapan

0-1

1-1
Sun 25, Oct-04:00 - El Salvador Primera Division
Santa Tecla vs CD Chalatenango

0-0

1-1
Sun 25, Oct-17:00 - England FA Cup
AFC Fylde vs Altrincham

1-0

2-1
Sun 25, Oct-19:00 - England Ryman(Isthmian) League First Division
FC Romania vs Bracknell Town

1-2

2-4
Sun 25, Oct-16:00 - England U23 Premier League
Leeds United U23 vs Norwich City U23

2-0

2-0
Sun 25, Oct-18:00 - England Women\\\'s Northern Premier League
Middlesbrough Women\'s vs Derby County Women\'s

1-4

1-4
Sun 25, Oct-18:00 - England Women\\\'s Northern Premier League
Nottingham Forest Women\'s vs Hull City Women\'s


2-2
Sun 25, Oct-18:00 - England Women\\\'s Northern Premier League
Sheffield Women\'s vs Huddersfield Town Women\'s

1-2

1-2
Sun 25, Oct-18:00 - England Women\\\'s Northern Premier League
Fylde LFC Women\'s vs Loughborough Foxes Women\'s


4-0
Sun 25, Oct-18:00 - England Women\\\'s Northern Premier League
West Bromwich WFC Women\'s vs Sunderland Women\'s

0-0

2-1
Sun 25, Oct-18:00 - England Women\\\'s Northern Premier League
Burnley Women\'s vs Stoke City Women\'s


1-1
Sun 25, Oct-18:00 - England Women\\\'s Southern Premier League
Portsmouth Women\'s vs Gillingham Women\'s

1-1

2-1
Sun 25, Oct-20:30 - English Premier League
Wolverhampton Wanderers vs Newcastle

0-0

1-1
Sun 25, Oct-23:15 - English Premier League
Arsenal vs Leicester City

0-0

0-1
Sun 25, Oct-18:00 - English Premier League
Southampton vs Everton

2-0

2-0
Sun 25, Oct-15:00 - Estonia Esi Liiga
Tallinna FC Levadia II vs Vandra JK Vaprus

1-0

2-0
Sun 25, Oct-15:00 - Estonia Esi Liiga
FC Elva vs Tartu JK Tammeka B

0-0

0-1
Sun 25, Oct-15:00 - Estonia Esi Liiga
Maardu Linnameeskond vs Kohtla-Jarve JK Jarve

2-0

5-0
Sun 25, Oct-15:00 - Estonia Esi Liiga B
JK Tallinna Kalev II vs Laanemaa Haapsalu

2-0

4-1
Sun 25, Oct-17:00 - Estonia Meistri Liiga
Nomme Kalju vs Paide Linnameeskond

1-3

1-3
Sun 25, Oct-15:00 - Estonia Meistri Liiga
Trans Narva vs Tallinna Levadia

0-0

1-2
Sun 25, Oct-15:00 - Estonia Meistri Liiga
FC Kuressaare vs FC Flora Tallinn

0-1

0-4
Sun 25, Oct-19:00 - Faroe Islands Formuladeildin
Skala IF vs B36 Torshavn

1-1

1-2
Sun 25, Oct-19:00 - Faroe Islands Formuladeildin
EB Streymur vs TB/FCS/Royn

2-1

3-2
Sun 25, Oct-19:00 - Faroe Islands Formuladeildin
KI Klaksvik vs IF Fuglafjordur

0-1

4-1
Sun 25, Oct-16:00 - Finland - Kakkonen Lohko A
MiPK Mikkeli vs Kultsu

3-1

4-4
Sun 25, Oct-16:00 - Finland - Kakkonen Lohko C
Oulun LS vs JS Hercules

0-0

0-0
Sun 25, Oct-16:00 - Finland - Kakkonen Lohko C
SC KuFu-98 vs FC Vaajakoski

0-0

0-2
Sun 25, Oct-18:00 - Finland Ykkonen
VPS Vaasa vs Gnistan

3-2

3-5
Sun 25, Oct-17:00 - French Championnat National U19 Groupe A
Chambly FC (U19) vs Drancy(U19)


3-0
Sun 25, Oct-18:00 - French Championnat National U19 Groupe A
Le Havre(U19) vs Evreux(U19)


4-0
Sun 25, Oct-18:00 - French Championnat National U19 Groupe A
Lens U19 vs Lille U19


0-1
Sun 25, Oct-18:00 - French Championnat National U19 Groupe A
Caen(U19) vs Paris Saint Germain (U19)


2-3
Sun 25, Oct-18:00 - French Championnat National U19 Groupe A
St Pryve St Hilaire(U19) vs Amiens SC(U19)


3-1
Sun 25, Oct-18:00 - French Championnat National U19 Groupe A
Feignies(U19) vs Valenciennes US(U19)


2-2
Sun 25, Oct-18:00 - French Championnat National U19 Groupe B
Strasbourg U19 vs Sochaux U19


1-2
Sun 25, Oct-18:00 - French Championnat National U19 Groupe B
Metz U19 vs Dijon(U19)


2-3
Sun 25, Oct-18:00 - French Championnat National U19 Groupe B
Auxerre(U19) vs Clermont Foot U19


1-1
Sun 25, Oct-18:00 - French Championnat National U19 Groupe B
ASPTT Dijon(U19) vs Paris FC U19


1-2
Sun 25, Oct-18:00 - French Championnat National U19 Groupe B
Bourg Peronnas(U19) vs Nancy(U19)


0-2
Sun 25, Oct-15:00 - French Championnat National U19 Groupe B
ES Troyes AC(U19) vs Torcy U.S(U19)


0-1
Sun 25, Oct-14:00 - French Championnat National U19 Groupe C
Guingamp (U19) vs Chateauroux U19


2-1
Sun 25, Oct-14:00 - French Championnat National U19 Groupe C
SPA Merignacais U19 vs Avranches(U19)


2-0
Sun 25, Oct-14:00 - French Championnat National U19 Groupe C
Bordeaux U19 vs Angers SCO U19


2-1
Sun 25, Oct-18:00 - French Championnat National U19 Groupe C
Le Mans(U19) vs Nantes U19


0-4
Sun 25, Oct-18:00 - French Championnat National U19 Groupe C
Brest Stade U19 vs Laval U19


0-3
Sun 25, Oct-18:00 - French Championnat National U19 Groupe D
Cannes AS U19 vs Toulon (U19)


0-3
Sun 25, Oct-18:00 - French Championnat National U19 Groupe D
Marseille(U19) vs Colomiers U19


1-1
Sun 25, Oct-18:00 - French Championnat National U19 Groupe D
Istres(U19) vs Montpellier(U19)


2-0
Sun 25, Oct-15:30 - French Championnat National U19 Groupe D
Avenir Sportif Beziers(U19) vs Monaco U19


0-3
Sun 25, Oct-19:00 - French Championnat National U19 Groupe D
Nice U19 vs Ajaccio U19


1-2
Sun 25, Oct-18:00 - French Le Championnat Ligue 1
Montpellier HSC vs Stade de Reims

0-3

0-4
Sun 25, Oct-18:00 - French Le Championnat Ligue 1
FC Metz vs AS Saint-Etienne

1-0

2-0
Sun 25, Oct-18:00 - French Le Championnat Ligue 1
Bordeaux vs Nimes

0-0

2-0
Sun 25, Oct-18:00 - French Le Championnat Ligue 1
Stade Brestois vs Strasbourg

0-2

0-3
Sun 25, Oct-19:59 - French Le Championnat Ligue 1
OGC Nice vs Lille OSC

0-0

1-1
Sun 25, Oct-17:00 - Friendly Internationals
Ethiopia vs Zambia

0-3

1-3
Sun 25, Oct-15:00 - Futsal Spain Division De Honor
Jimbee Cartagena FS Futsal vs Ribera Navarra Futsal

1-1

2-2
Sun 25, Oct-14:00 - Georgia Primera Division
Chikhura Sachkhere vs Samtredia

0-0

0-1
Sun 25, Oct-17:00 - German 3. Liga
Bayern Munich (Am) vs SV Waldhof Mannheim

1-0

2-0
Sun 25, Oct-16:00 - German 3. Liga
Saarbrucken vs SC Verl

0-1

1-2
Sun 25, Oct-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
Eintracht Frankfurt(U17) vs 1. FC Heidenheim(U17)

1-0

4-0
Sun 25, Oct-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
FSV Frankfurt U17 vs Nurnberg (U17)

0-3

1-3
Sun 25, Oct-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
Dortmund(U17) vs SV Lippstadt(U17)

4-1

6-2
Sun 25, Oct-16:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
FC Hennef 05(U17) vs Preuben Munster(U17)

0-2

1-5
Sun 25, Oct-21:00 - German Bundesliga
Werder Bremen vs Hoffenheim

1-1

1-1
Sun 25, Oct-18:30 - German Bundesliga
VfL Wolfsburg vs Arminia Bielefeld

2-0

2-1
Sun 25, Oct-16:30 - German Bundesliga 2
VfL Bochum vs FC Erzgebirge Aue

0-0

2-0
Sun 25, Oct-16:30 - German Bundesliga 2
SV Sandhausen vs SC Paderborn 07

1-1

1-1
Sun 25, Oct-16:30 - German Bundesliga 2
1. FC Heidenheim 1846 vs VfL Osnabruck

0-0

1-1
Sun 25, Oct-14:00 - German Junioren Bundesliga Nord
Union Berlin(U19) vs VfL Osnabruck(U19)

0-1

1-1
Sun 25, Oct-14:00 - German Junioren Bundesliga Nord
Eimsbutteler TV(U19) vs Hallescher FC(U19)

1-1

1-1
Sun 25, Oct-16:00 - German Junioren Bundesliga West
Fortuna Koln (U19) vs Preuben Munster U19

0-0

0-3
Sun 25, Oct-16:30 - Germany - Regionalliga Nordost
Chemnitzer vs FSV Luckenwalde

1-0

3-0
Sun 25, Oct-16:30 - Germany - Regionalliga Nordost
ZFC Meuselwitz vs FSV Union Furstenwalde

0-0

0-0
Sun 25, Oct-16:30 - Germany - Regionalliga Nordost
FSV Optik Rathenow vs Carl Zeiss Jena

1-3

1-3
Sun 25, Oct-16:30 - Germany - Regionalliga Nordost
Lichtenberg 47 vs FC Lokomotive Leipzig

1-0

3-2
Sun 25, Oct-17:00 - Germany - Regionalliga Nord
VfB Oldenburg vs BSV Rehden

1-0

3-1
Sun 25, Oct-17:00 - Germany - Regionalliga Nord
Havelse vs HSC Hannover

0-0

3-0
Sun 25, Oct-17:00 - Germany - Regionalliga Nord
FC St. Pauli II vs Eintracht Norderstedt

2-0

3-0
Sun 25, Oct-18:00 - Germany - Regionalliga Nord
FC Oberneuland vs VfV 06 Hildesheim

0-0

0-1
Sun 25, Oct-17:00 - Germany - Regionalliga Sued
FK Pirmasens vs SC Freiburg II

0-1

0-4
Sun 25, Oct-17:00 - Germany - Regionalliga Sued
TuS Rot Weiss Koblenz vs FSV Frankfurt

0-0

1-0
Sun 25, Oct-17:00 - Germany - Regionalliga West
Wegberg-Beeck vs VFB Homberg

0-0

1-0
Sun 25, Oct-16:30 - Germany OberLiga
Ludwigsfelder FC vs FC Carl Zeiss Jena Am

0-2

3-3
Sun 25, Oct-17:00 - Germany OberLiga
Hansa Rostock Am. vs Brandenburger SC Sud 05

2-0

4-1
Sun 25, Oct-17:00 - Germany OberLiga
TSG Neustrelitz vs Hertha Zehlendorf


2-4
Sun 25, Oct-17:00 - Germany OberLiga
Torgelower SV Greif vs Stern 1900 Berlin


1-0
Sun 25, Oct-17:00 - Germany OberLiga
SV Eichede vs Eutin 08


6-0
Sun 25, Oct-17:00 - Germany OberLiga
Eintracht Northeim vs Germania Egestorf Langreder

0-2

0-4
Sun 25, Oct-17:00 - Germany OberLiga
SV Todesfelde vs Oldenburger SV


1-1
Sun 25, Oct-17:00 - Germany OberLiga
CFC Hertha 06 vs SC Staaken

0-1

0-3
Sun 25, Oct-17:00 - Germany OberLiga
FC Lok Stendal vs Blau Weiss 90 Berlin

0-0

0-0
Sun 25, Oct-17:00 - Germany OberLiga
SV Tasmania Berlin vs Rostocker FC


1-3
Sun 25, Oct-17:00 - Germany OberLiga
Eckernforder SV vs TSV Altenholz

2-0

2-2
Sun 25, Oct-13:45 - Germany OberLiga
HEBC Hamburg vs Hamm United

2-0

3-1
Sun 25, Oct-18:15 - Germany OberLiga
SPVGG.Sterkrade-Nord vs FC Kleve

1-1

4-2
Sun 25, Oct-21:30 - Gibraltar Premier Divisio
Boca Juniors(GIB) vs College 1975

2-1

6-1
Sun 25, Oct-19:00 - Gibraltar Premier Divisio
Europa Point FC vs Europa FC

0-4

0-9
Sun 25, Oct-22:30 - Greece Super League 1
Pas Giannina vs AEK Athens

0-1

0-1
Sun 25, Oct-18:00 - Greece Super League 1
Asteras Tripolis vs OFI Crete

0-0

1-0
Sun 25, Oct-14:00 - Greece U19
PAOK Saloniki(U19) vs Olympiakos Piraeus(U19)

0-0

1-0
Sun 25, Oct-23:05 - Guatemala Liga Nacional
Antigua GFC vs CD Puerto de Iztapa

3-1

3-1
Sun 25, Oct-01:10 - Guatemala Liga Nacional
CSD Municipal vs Deportivo Achuapa

2-0

3-1
Sun 25, Oct-23:00 - Holland Eredivisie
ADO Den Haag vs AZ Alkmaar

0-1

2-2
Sun 25, Oct-17:30 - Holland Eredivisie
Vitesse Arnhem vs PSV Eindhoven

1-0

2-1
Sun 25, Oct-17:30 - Holland Eredivisie
Sparta Rotterdam vs Heracles Almelo

0-0

1-1
Sun 25, Oct-15:15 - Holland Eredivisie
Fortuna Sittard vs FC Groningen

0-2

1-3
Sun 25, Oct-19:45 - Holland Eredivisie
RKC Waalwijk vs Feyenoord Rotterdam

0-0

2-2
Sun 25, Oct-05:00 - Honduras Liga Nacional
UPNFM vs Real Sociedad Tocoa

1-1

1-1
Sun 25, Oct-01:00 - Honduras Liga Nacional
Real de Minas vs CD Olimpia

1-1

2-3
Sun 25, Oct-03:30 - Honduras Liga Nacional
CD Vida vs Honduras Progreso

1-1

4-1
Sun 25, Oct-11:00 - HongKong Sapling Cup
Hong Kong Pegasus FC vs LeeMan

0-5

0-5
Sun 25, Oct-13:30 - HongKong Sapling Cup
Kitchee vs Hong Kong Rangers FC

2-0

3-0
Sun 25, Oct-16:30 - Hungary NB ?
Soroksar vs Szolnoki MAV FC

1-0

2-0
Sun 25, Oct-16:30 - Hungary NB ?
Dorogi FC vs BFC Siofok

0-1

1-2
Sun 25, Oct-19:59 - Hungary NB ?
Kaposvari Rakoczi vs Szegedi AK

0-0

1-2
Sun 25, Oct-16:30 - Hungary NB ?
DEAC vs Csakvari TK

0-1

1-2
Sun 25, Oct-19:59 - Hungary NB ?
Pecsi MFC vs Gyirmot SE

0-0

1-0
Sun 25, Oct-19:59 - Hungary NB ?
Bekescsaba vs Szentlorinc SE

0-1

0-3
Sun 25, Oct-19:59 - Hungary NB ?
Kazincbarcika vs Szombathelyi Haladas

0-0

0-1
Sun 25, Oct-19:59 - Hungary NB ?
FC Ajka vs Vasas SC

0-1

1-2
Sun 25, Oct-22:30 - Hungary NB ?
Nyiregyhaza Spartacus FC vs Debreceni VSC

1-0

1-1
Sun 25, Oct-19:59 - Hungary NB1
Mezokovesd-Zsory vs MOL Fehervar FC

0-1

1-2
Sun 25, Oct-22:30 - Hungary NB1
Diosgyor VTK vs Puskas Akademia

3-0

3-0
Sun 25, Oct-17:30 - Hungary NB1
Zalaegerszegi TE vs Budafoki MTE

1-2

1-3
Sun 25, Oct-16:00 - Iraqi League
Al Shorta vs Al Zawraa

1-1

1-1
Sun 25, Oct-16:00 - Iraqi League
Al Diwaniya vs Al Najaf

1-0

1-0
Sun 25, Oct-19:59 - Iraqi League
Al Quwa Al Jawiya vs Al Kahrabaa


1-0
Sun 25, Oct-19:00 - Iraqi League
Al Minaa Basra vs Al-Hudod

0-0

0-0
Sun 25, Oct-19:00 - Iraqi League
Naft Alwasat vs Al Simawa


5-1
Sun 25, Oct-18:00 - Ireland Premier League
Waterford United vs Dundalk

0-0

1-0
Sun 25, Oct-23:00 - Israel Premier League
Maccabi Tel Aviv vs Hapoel Beer Sheva

0-0

0-0
Sun 25, Oct-21:00 - Italian Serie A
Fiorentina vs Udinese

2-1

3-2
Sun 25, Oct-15:30 - Italian Serie A
Cagliari vs Crotone

3-2

4-2
Sun 25, Oct-23:45 - Italian Serie A
Juventus vs Hellas Verona

0-0

1-1
Sun 25, Oct-18:00 - Italian Serie A
Parma Calcio 1913 vs Spezia

1-2

2-2
Sun 25, Oct-18:00 - Italian Serie A
Benevento vs Napoli

1-0

1-2
Sun 25, Oct-19:00 - Italian Serie B
Cosenza Calcio 1914 vs Lecce

0-1

1-1
Sun 25, Oct-20:30 - Italy C1A
Giana Erminio vs Como

0-1

2-1
Sun 25, Oct-23:00 - Italy C1A
Lucchese vs Juventus(U23)

0-1

0-1
Sun 25, Oct-23:30 - Italy C1A
Novara Calcio vs Carrarese

1-0

1-1
Sun 25, Oct-23:30 - Italy C1A
Alessandria vs Pontedera

1-0

2-0
Sun 25, Oct-18:00 - Italy C1A
Pistoiese vs Pro Sesto

0-1

1-2
Sun 25, Oct-18:00 - Italy C1A
Grosseto vs Albinoleffe

0-0

1-1
Sun 25, Oct-18:00 - Italy C1A
Renate AC vs Livorno

0-0

0-2
Sun 25, Oct-15:30 - Italy C1A
Olbia vs Pro Vercelli

0-0

0-0
Sun 25, Oct-20:30 - Italy C1A
US Pergolettese vs Pro Patria

0-2

1-2
Sun 25, Oct-20:30 - Italy C1A
Calcio Lecco vs Piacenza

0-2

2-4
Sun 25, Oct-20:30 - Italy C1B
Perugia vs Vis Pesaro

0-0

2-1
Sun 25, Oct-20:30 - Italy C1B
Padova vs Alto Adige/Sudtirol

2-0

2-0
Sun 25, Oct-20:30 - Italy C1B
Matelica vs Arezzo

2-0

2-2
Sun 25, Oct-20:30 - Italy C1B
Imolese vs Fermana

0-0

0-1
Sun 25, Oct-23:30 - Italy C1B
Gubbio vs Legnago Salus

0-0

0-0
Sun 25, Oct-18:00 - Italy C1B
Triestina vs USD Virtus Verona

1-0

1-1
Sun 25, Oct-18:00 - Italy C1B
Sambenedettese vs Modena

0-0

0-2
Sun 25, Oct-18:00 - Italy C1B
FeralpiSalo vs Ravenna

2-0

3-0
Sun 25, Oct-18:00 - Italy C1B
Alma Juventus Fano vs Mantova

0-2

1-2
Sun 25, Oct-20:30 - Italy C1C
Ternana vs Foggia

1-0

2-0
Sun 25, Oct-20:30 - Italy C1C
Avellino vs Casertana F.C.

1-1

3-1
Sun 25, Oct-23:30 - Italy C1C
Vibonese vs A.S. Viterbese Castrense

1-2

2-2
Sun 25, Oct-23:30 - Italy C1C
Turris Neapolis vs Paganese Calcio 1926

0-2

0-3
Sun 25, Oct-18:00 - Italy C1C
Teramo vs Juve Stabia


1-0
Sun 25, Oct-18:00 - Italy C1C
Cavese vs S.S. Monopoli 1966

0-1

0-1
Sun 25, Oct-16:30 - Italy Serie D
S.S.D. Citta di Brindisi vs Fidelis Andria


1-0
Sun 25, Oct-16:30 - Italy Serie D
Cittanovese vs ASD Licata


1-0
Sun 25, Oct-16:30 - Italy Serie D
Citta Di Messina vs ACR Messina


1-0
Sun 25, Oct-16:30 - Italy Serie D
UC Sinalunghese vs Cannara


0-3
Sun 25, Oct-17:30 - Italy Serie D
Forli FC vs Sammaurese


1-5
Sun 25, Oct-17:30 - Italy Serie D
AC Mestre vs AC Este


0-2
Sun 25, Oct-17:30 - Italy Serie D
Mezzolara vs Lentigione


1-1
Sun 25, Oct-17:30 - Italy Serie D
US Bitonto vs USD Lavello


1-1
Sun 25, Oct-17:30 - Italy Serie D
Luparense vs Rovigo Calcio


2-3
Sun 25, Oct-17:30 - Italy Serie D
Franciacorta vs Scanzorosciate


2-0
Sun 25, Oct-17:30 - Italy Serie D
ASD Caldiero Terme vs APDC Chions


1-1
Sun 25, Oct-08:00 - Japan Football League
Tokyo Musashino City FC vs Bandits Iwaki

1-1

2-1
Sun 25, Oct-08:00 - Japan Football League
Verspah Oita vs Matsue City FC

2-1

3-3
Sun 25, Oct-08:00 - Japan Football League
Veertien Mie vs Honda Lock SC

0-1

1-2
Sun 25, Oct-08:00 - Japan Football League
Tegevajaro Miyazaki vs Reinmeer Aomori F.C.

1-0

2-1
Sun 25, Oct-07:00 - Japan Futsal League
Booulos Nagano Futsal vs Espo Lada Hokkaido Futsal

0-0

1-0
Sun 25, Oct-09:00 - Japan Futsal League
Yokohama S&CC Futsal vs Fuchu Athletic FC Futsal

2-2

3-4
Sun 25, Oct-13:00 - Japan Futsal League
Nagoya oceans Futsal vs Peace Does Machida Futsal

2-1

4-2
Sun 25, Oct-08:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 2
Bunnys Kyoto Women\'s vs AS Elfen Sayama Women\'s

0-1

0-3
Sun 25, Oct-08:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 2
Yamato Sylphid Women\'s vs Nagano Parceiro Women\'s

0-1

0-1
Sun 25, Oct-09:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 2
Jumonji Women\'s vs Orca Kamogawa FC Women\'s

0-3

1-4
Sun 25, Oct-09:00 - Japanese J-League Division 1
Sagan Tosu vs Shonan Bellmare

1-2

2-2
Sun 25, Oct-09:00 - Japanese League Division 2
Avispa Fukuoka vs JEF United Ichihara Chiba

1-0

1-0
Sun 25, Oct-09:00 - Japanese League Division 2
Omiya Ardija vs V-Varen Nagasaki

0-0

0-0
Sun 25, Oct-09:00 - Japanese League Division 2
Ventforet Kofu vs FC Machida Zelvia

1-0

2-1
Sun 25, Oct-09:00 - Japanese League Division 2
Tokushima Vortis vs Albirex Niigata

0-0

0-0
Sun 25, Oct-10:00 - Japanese League Division 2
Jubilo Iwata vs Thespakusatsu Gunma

1-1

3-1
Sun 25, Oct-10:00 - Japanese League Division 2
Giravanz Kitakyushu vs Matsumoto Yamaga FC

0-1

0-1
Sun 25, Oct-10:00 - Japanese League Division 2
Renofa Yamaguchi vs Mito Hollyhock

0-2

1-4
Sun 25, Oct-11:00 - Japanese League Division 2
Ehime FC vs Tochigi SC

0-0

0-1
Sun 25, Oct-13:30 - Japanese League Division 2
FC Ryukyu vs Kyoto Sanga FC

0-1

2-1
Sun 25, Oct-08:00 - Japanese League Division 3
Fukushima United FC vs AC Nagano Parceiro

0-0

1-0
Sun 25, Oct-08:00 - Japanese League Division 3
Grulla Morioka vs FC Gifu

0-1

0-4
Sun 25, Oct-08:00 - Japanese League Division 3
Vanraure Hachinohe FC vs Kagoshima United

0-0

1-0
Sun 25, Oct-08:00 - Japanese League Division 3
Fujieda MYFC vs Gainare Tottori

0-1

1-2
Sun 25, Oct-08:00 - Japanese League Division 3
Imabari FC vs Kamatamare Sanuki

0-1

0-2
Sun 25, Oct-08:00 - Japanese League Division 3
Azul Claro Numazu vs Blaublitz Akita

0-0

0-0
Sun 25, Oct-09:00 - Japanese League Division 3
Cerezo Osaka(U23) vs Gamba Osaka (U23)

1-0

1-1
Sun 25, Oct-10:00 - Japanese League Division 3
SC Sagamihara vs Roasso Kumamoto

1-0

1-0
Sun 25, Oct-09:00 - Kazakhstan Division 1
Kairat Academy vs Zhetysu B

0-2

0-2
Sun 25, Oct-09:00 - Kazakhstan Division 1
Baykonur vs Maqtaaral Jetisay

0-1

1-4
Sun 25, Oct-12:00 - Kazakhstan Division 1
Ekibastuz vs FK Aktobe

0-0

0-1
Sun 25, Oct-13:00 - Kazakhstan Division 1
FK Bolat Temirtau vs FK Atyrau

0-2

2-3
Sun 25, Oct-13:00 - Kazakhstan Division 1
Akademiya Ontustik vs FC Akzhayik

0-0

0-1
Sun 25, Oct-15:00 - Kazakhstan Division 1
Kyran Shymkent vs Altay FK

2-1

3-1
Sun 25, Oct-09:00 - Korea K3 League
Cheonan City FC vs Changwon City

0-2

0-3
Sun 25, Oct-09:00 - Korea League 1
Daegu FC vs Pohang Steelers

1-1

3-2
Sun 25, Oct-09:00 - Korea League 1
Gwangju Football Club vs Sangju Sangmu FC

0-1

0-1
Sun 25, Oct-11:30 - Korea League 1
Ulsan Hyundai FC vs Jeonbuk Hyundai Motors

0-0

0-1
Sun 25, Oct-08:30 - Korea League 2
Bucheon FC 1995 vs Gyeongnam FC

2-1

3-4
Sun 25, Oct-11:00 - Korea League 2
Ansan Greeners FC vs Seoul E-Land FC

0-1

0-3
Sun 25, Oct-16:30 - Kosovo Super League
KF Prishtina vs Gjilani

0-1

0-2
Sun 25, Oct-17:00 - Kosovo Super League
KF Trepca \'89 vs Ballkani

0-1

4-3
Sun 25, Oct-20:50 - Kuwait Premier League
Kazma vs Al Kuwait SC

0-0

1-1
Sun 25, Oct-20:50 - Kuwait Premier League
Khaitan vs Al-Nasar

0-0

0-2
Sun 25, Oct-18:35 - Kuwait Premier League
Al-Sahel vs Al-Qadsia SC

1-1

1-2
Sun 25, Oct-15:00 - Latvia - 1. Division
Tukums-2000 vs Metta/LU Riga

0-1

3-1
Sun 25, Oct-18:00 - Latvia - 1. Division
Valmieras FK vs FK Spartaks Jurmala

0-0

0-1
Sun 25, Oct-18:00 - Latvia - 1. Division
Riga FC vs BFC Daugavpils

1-0

2-0
Sun 25, Oct-16:00 - Latvia - 1. Division
FK Ventspils vs FK Liepaja

0-0

0-2
Sun 25, Oct-19:59 - Latvia - 1. Division
Rigas Futbola skola vs Jelgava

1-0

1-0
Sun 25, Oct-16:15 - Lebanese League
Salam Zgharta vs Bourj

1-1

2-2
Sun 25, Oct-16:15 - Lebanese League
Trables Sports Club vs Nejmeh Club

0-2

0-3
Sun 25, Oct-18:05 - Lebanese League
Al-Ansar(LIB) vs Al-Ahed

2-1

3-1
Sun 25, Oct-15:00 - Lithuania - 2. Division
FK Jonava vs Dziugas Telsiai

0-0

0-0
Sun 25, Oct-15:00 - Lithuania - 2. Division
Hegelmann Litauen vs DFK Dainava Alytus

0-0

1-0
Sun 25, Oct-16:00 - Lithuania - 2. Division
Minija Kretinga vs FK Zalgiris Vilnius 2

1-1

1-4
Sun 25, Oct-16:00 - Lithuania - 2. Division
Atmosfera Mazeikiai vs Vilnius BFA

1-3

2-3
Sun 25, Oct-16:00 - Lithuania - 2. Division
FK Panevezys II vs Nevezis

1-0

1-1
Sun 25, Oct-16:00 - Lithuania - 2. Division
Kauno Zalgiris II vs FK Riteriai B


2-1
Sun 25, Oct-17:00 - Macao Division 1
LUN LOK vs Sporting Macau

0-2

1-6
Sun 25, Oct-15:00 - Macao Division 1
Chao Pak Kei vs Benfica de Macau

0-1

2-2
Sun 25, Oct-22:15 - Malta First Division League
Pembroke Athleta vs Swieqi United

1-0

2-1
Sun 25, Oct-22:15 - Malta Premier League
Gudja United vs Floriana F.C.

0-2

1-2
Sun 25, Oct-18:00 - Malta Premier League
Hibernians FC vs Lija Athletic

3-1

8-1
Sun 25, Oct-18:00 - Malta Premier League
Santa Lucia vs Valletta FC

0-1

1-1
Sun 25, Oct-06:00 - Mexico Primera Division
Club America vs Atlas

0-0

1-0
Sun 25, Oct-06:00 - Mexico Primera Division
Mazatlan FC vs Monterrey

0-2

1-2
Sun 25, Oct-22:00 - Mexico Primera Division
Toluca vs Club Tijuana

2-0

2-0
Sun 25, Oct-02:00 - Mexico Primera Division
Queretaro FC vs Club Necaxa

0-1

0-1
Sun 25, Oct-04:00 - Mexico Primera Division
Tigres UANL vs FC Juarez

0-0

1-1
Sun 25, Oct-01:00 - Mexico Primera Divison 2
Pioneros De Cancun vs Ciervos FC

1-0

4-0
Sun 25, Oct-19:59 - Mexico Primera Divison 2
CD Zitacuaro vs Azores De Hidalgo

1-1

1-1
Sun 25, Oct-04:00 - Mexico Primera Divison 2
Deportivo Jalisco vs Irapuato FC

2-1

4-3
Sun 25, Oct-21:00 - Mexico Youth U20
Santos Laguna U20 vs San Luis U20


1-1
Sun 25, Oct-19:00 - Mexico Youth U20
Chivas Guadalajara(U20) vs Cruz Azul(U20)


1-1
Sun 25, Oct-19:00 - Mexico Youth U20
Deportivo Toluca Mexiquense U20 vs Club Tijuana(U20)


5-1
Sun 25, Oct-19:00 - Moldova Divizia Nationala
Speranta Nisporeni vs Dacia-Buiucani

0-0

0-0
Sun 25, Oct-16:00 - Moldova Divizia Nationala
Zimbru Chisinau vs Dinamo-Auto Tiraspol

0-0

0-0
Sun 25, Oct-16:00 - Moldova Divizia Nationala
FC Sfintul Gheorghe vs Petrocub HIncesti

0-2

0-4
Sun 25, Oct-16:30 - Montenegro Division 2
Jedinstvo Bijelo Polje vs FK Ibar Rozaje

1-0

5-0
Sun 25, Oct-16:30 - Montenegro Division 2
FK Grbalj Radanovici vs FK Berane

0-0

0-1
Sun 25, Oct-16:30 - Montenegro Division 2
FK Kom vs Bokelj Kotor

1-0

1-0
Sun 25, Oct-16:30 - Montenegro Division 2
Arsenal Tivat vs FK Mornar

1-0

2-1
Sun 25, Oct-16:30 - Montenegro Division 2
OFK Igalo vs FK Drezga

2-0

2-0
Sun 25, Oct-16:30 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
OFK Petrovac vs FK Sutjeska Niksic

1-0

1-1
Sun 25, Oct-22:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
FK Buducnost Podgorica vs Decic Tuzi

2-1

2-2
Sun 25, Oct-17:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
FK Rudar Pljevlja vs Jezero Plav

0-1

0-1
Sun 25, Oct-19:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
OFK Titograd vs FK Podgorica

0-0

1-0
Sun 25, Oct-19:59 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
FK Iskra Danilovgrad vs FK Zeta

0-0

0-0
Sun 25, Oct-05:00 - Nicaragua Primera Division
Diriangen vs Municipal Jalapa

0-1

1-1
Sun 25, Oct-06:00 - Nicaragua Primera Division
Walter Ferretti vs Junior de Managua

0-0

1-0
Sun 25, Oct-17:30 - North Macedonia Prva liga
FK Vardar vs Renova Cepciste

3-2

3-3
Sun 25, Oct-17:30 - North Macedonia Prva liga
Belasica Strumica vs Borec Veles

1-0

2-2
Sun 25, Oct-17:30 - North Macedonia Prva liga
FK Makedonija Gjorce Petrov vs Akademija Pandev

1-1

3-1
Sun 25, Oct-17:30 - North Macedonia Prva liga
FK Shkendija vs Rabotnichki

1-0

1-1
Sun 25, Oct-17:30 - North Macedonia Prva liga
Pelister Bitola vs FC Struga Trim-Lum

0-0

1-1
Sun 25, Oct-17:00 - Norway 2 Division A
Fredrikstad vs Brattvag

1-0

6-0
Sun 25, Oct-18:00 - Norway Adeccoligaen
Lillestrom vs Sandnes Ulf

3-1

4-2
Sun 25, Oct-21:00 - Norwegian Tippeligaen
Molde vs Stromsgodset

0-0

2-1
Sun 25, Oct-21:00 - Norwegian Tippeligaen
Valerenga vs Kristiansund BK

0-0

1-1
Sun 25, Oct-21:00 - Norwegian Tippeligaen
Aalesund FK vs Odd Grenland

0-1

0-3
Sun 25, Oct-21:00 - Norwegian Tippeligaen
Sarpsborg 08 FF vs Rosenborg

0-2

1-2
Sun 25, Oct-23:30 - Norwegian Tippeligaen
Bodo Glimt vs Mjondalen

1-0

2-0
Sun 25, Oct-00:00 - Panama Liga Panamena de Futbol
San Francisco FC vs Club Atletico Chiriqui

1-0

1-1
Sun 25, Oct-03:00 - Panama Liga Panamena de Futbol
Costa Del Este FC vs Sporting San Miguelito

1-0

2-1
Sun 25, Oct-01:00 - Paraguayan Primera Division
Sportivo Luqueno vs CA River Plate Asuncion

0-0

2-0
Sun 25, Oct-03:15 - Paraguayan Primera Division
Guairena vs Olimpia Asuncion

0-1

2-1
Sun 25, Oct-00:30 - Peru Primera Division
Universitario de Deportes vs Atletico Grau

0-0

2-1
Sun 25, Oct-03:30 - Peru Primera Division
Cienciano vs Sporting Cristal

1-0

2-3
Sun 25, Oct-15:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Korona Kielce Youth vs Hutnik Krakow Youth

1-0

1-1
Sun 25, Oct-15:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Gwarek Zabrze Youth vs SMS Lodz Youth

0-1

2-1
Sun 25, Oct-17:00 - Poland - 4. Liga
Polonia Sroda vs Swit Skolwin

0-3

0-6
Sun 25, Oct-22:30 - Poland - 4. Liga
Baltyk Gdynia vs Unia Swarzedz

0-0

1-0
Sun 25, Oct-16:00 - Poland - 4. Liga
KS Wiazownica vs Avia Swidnik


1-1
Sun 25, Oct-18:00 - Poland - Ekstraklasa
Rakow Czestochowa vs Stal Mielec

1-0

2-1
Sun 25, Oct-20:30 - Poland - Ekstraklasa
Lech Poznan vs Cracovia Krakow

0-1

1-1
Sun 25, Oct-18:00 - Poland - I liga
Gornik Leczna vs Miedz Legnica

0-0

1-0
Sun 25, Oct-22:30 - Poland - II liga
Wigry Suwalki vs Chojniczanka Chojnice

0-0

0-0
Sun 25, Oct-15:00 - Poland - II liga
Slask Wroclaw B vs Sokol Ostroda

0-1

0-2
Sun 25, Oct-19:00 - Portugal Liga de Honora
UD Oliveirense vs Sporting Covilha

1-1

1-2
Sun 25, Oct-15:15 - Portugal Liga de Honora
Varzim vs GD Estoril-Praia

0-2

0-2
Sun 25, Oct-21:30 - Portugal Primera Liga
FC Famalicao vs Boavista FC

0-0

2-2
Sun 25, Oct-19:00 - Portugal Primera Liga
Moreirense vs Maritimo

2-0

2-1
Sun 25, Oct-19:00 - Portugal Primera Liga
Farense vs Rio Ave

0-1

0-1
Sun 25, Oct-20:45 - Qatar League
Al Rayyan vs Al Duhail SC

1-0

1-2
Sun 25, Oct-18:30 - Qatar League
Al-Ahli Doha vs Al-Sadd

0-5

1-7
Sun 25, Oct-14:00 - Republic of Azerbaijan Premier League
Sabah FK Baku vs Standard Sumqayit

0-1

1-2
Sun 25, Oct-16:00 - Republic of Azerbaijan Premier League
Zira FK vs Qarabag

0-0

0-0
Sun 25, Oct-20:45 - Romania - Divizia A
FC Viitorul Constanta vs Arges

0-1

2-2
Sun 25, Oct-23:30 - Romania - Divizia A
FC Voluntari vs CFR Cluj

0-0

0-1
Sun 25, Oct-17:00 - Romania - Liga 2
Petrolul Ploiesti vs FC U Craiova 1948

0-1

0-1
Sun 25, Oct-16:30 - Russia Div 2 South
Mashuk-KMV vs FC Essentuki

0-2

0-3
Sun 25, Oct-16:30 - Russia Div 2 South
Inter Cherkessk vs Chernomorets Novorossiysk

0-3

0-5
Sun 25, Oct-17:00 - Russia Div 2 South
Druzhba Maykop vs FK Krasnodar III

0-3

1-4
Sun 25, Oct-14:00 - Russia Div 2 South
SKA Rostov vs Legion Dynamo

1-0

2-2
Sun 25, Oct-18:00 - Russia Div 2 South
Forte Taganrog vs Kuban Pavlovskaya

0-0

1-0
Sun 25, Oct-15:00 - Russia Div 2 South
FK Makhachkala vs Anzhi Makhachkala

0-0

1-0
Sun 25, Oct-15:00 - Russia Div 2 South
FC Tuapse vs FK Biolog

2-2

3-2
Sun 25, Oct-17:00 - Russia Div 2 Ural-Povolzhye
FC Tyumen vs FK Orenburg-2

0-0

3-0
Sun 25, Oct-14:00 - Russia Div 2 Ural-Povolzhye
Zenit Izhevsk vs Volna Nizhegorodskaya

1-2

1-3
Sun 25, Oct-14:00 - Russia Div 2 Ural-Povolzhye
Lada Dimitrovgrad vs FC Chelyabinsk

0-1

1-1
Sun 25, Oct-15:00 - Russia Div 2 Ural-Povolzhye
KamAZ vs Volga Ulyanovsk

1-1

1-3
Sun 25, Oct-16:00 - Russia Div 2 Ural-Povolzhye
Zvezda Perm vs NoSta Novotroitsk

3-0

6-0
Sun 25, Oct-17:00 - Russia Div 2 West
FK Murom vs Luki Energiya

0-0

3-1
Sun 25, Oct-14:00 - Russia Div 2 West
Znamya Truda vs Dolgiye Prudy

0-0

0-1
Sun 25, Oct-14:00 - Russia Div 2 West
FC Kolomna vs FC Tver

1-0

1-1
Sun 25, Oct-14:00 - Russia Div 2 West
FK Leningradets vs Zenit-2 St.Petersburg

0-0

0-1
Sun 25, Oct-18:00 - Russia Div 2 West
Kazanka Moscow vs SFC CRFSO Smolensk

1-0

4-0
Sun 25, Oct-16:00 - Russia Div 2 West
Dinamo Moscow B vs Zvezda Sint Petersburg

0-1

2-1
Sun 25, Oct-13:00 - Russia Futsal League
Tyumen Futsal vs TTG-Ugra Yugorsk Futsal

2-2

3-4
Sun 25, Oct-17:00 - Russia Futsal League
Novaja Generacija Futsal vs Ukhta Futsal

1-1

4-1
Sun 25, Oct-16:00 - Russia Futsal League
MFK Torpedo Futsal vs Norilsky Nickel Futsal

2-2

4-4
Sun 25, Oct-17:30 - Russia Premier League
FK Rostov vs FK Khimki

0-0

0-2
Sun 25, Oct-15:00 - Russia Premier League
FC Ural Yekaterinburg vs FC Tambov

0-0

0-0
Sun 25, Oct-19:59 - Russia Premier League
Akhmat Grozny vs FC Ufa

1-0

3-1
Sun 25, Oct-18:00 - San Marino Girone A
SP Libertas vs AC Juvenes/Dogana

1-0

1-0
Sun 25, Oct-18:00 - San Marino Girone A
SS Virtus vs San Giovanni

0-1

1-1
Sun 25, Oct-19:00 - Scottish Premier League
Glasgow Rangers vs Livingston F.C.

2-0

2-0
Sun 25, Oct-16:00 - Scottish Premier League
Aberdeen vs Celtic

1-0

3-3
Sun 25, Oct-17:00 - Serbia - 1. Liga
Novi Pazar vs FK Rad Beograd

2-1

2-1
Sun 25, Oct-17:00 - Serbia - 1. Liga
OFK Backa vs Indija

1-1

1-2
Sun 25, Oct-17:00 - Serbia - 1. Liga
Zlatibor Cajetina vs Vojvodina

0-0

0-2
Sun 25, Oct-19:00 - Serbia - 1. Liga
Proleter Novi Sad vs FK Vozdovac

1-0

1-1
Sun 25, Oct-19:00 - Serbia - 1. Liga
Macva Sabac vs FK Napredak Krusevac

0-2

1-2
Sun 25, Oct-16:30 - Serbia Prva Liga
Dinamo Vranje vs FK Dubocica Leskovac

0-1

1-2
Sun 25, Oct-16:30 - Serbia Prva Liga
Radnicki Pirot vs Kolubara

0-1

1-1
Sun 25, Oct-16:30 - Serbia Prva Liga
Radnicki 1923 Kragujevac vs Zemun

0-1

2-1
Sun 25, Oct-16:30 - Serbia Prva Liga
FK Zarkovo vs Borac Cacak

0-0

1-0
Sun 25, Oct-16:30 - Serbia Prva Liga
Kabel Novi Sad vs FK Loznica

0-0

0-0
Sun 25, Oct-22:30 - Serie C - Brazil
Ypiranga(RS) vs Boa Esporte Clube

2-0

2-1
Sun 25, Oct-23:00 - Serie C - Brazil
Londrina (PR) vs Ituano (SP)

0-0

1-0
Sun 25, Oct-23:00 - Serie C - Brazil
Brusque SC vs Sao Jose PoA RS

0-0

0-0
Sun 25, Oct-00:00 - Serie C - Brazil
Treze Campina Grande PB vs Paysandu (PA)

0-1

0-1
Sun 25, Oct-00:00 - Serie C - Brazil
Manaus FC(AM) vs Jacuipense BA

1-1

2-1
Sun 25, Oct-02:00 - Serie C - Brazil
Remo Belem (PA) vs Imperatriz(MA)

4-0

5-0
Sun 25, Oct-22:00 - Serie D - Brazil
Cabofriense(RJ) vs Ferroviaria SP

1-0

1-0
Sun 25, Oct-22:00 - Serie D - Brazil
Brasiliense (DF) vs Tupynambas/MG

0-0

2-1
Sun 25, Oct-22:00 - Serie D - Brazil
Duque de Caxias vs Marcilio Dias SC

1-0

2-2
Sun 25, Oct-22:00 - Serie D - Brazil
Real Noroeste vs Aparecidense GO

0-0

0-0
Sun 25, Oct-22:00 - Serie D - Brazil
Bragantino PA vs Galvez AC

1-0

2-0
Sun 25, Oct-22:30 - Serie D - Brazil
Juventude MA vs Sinop MT

1-0

3-0
Sun 25, Oct-22:45 - Serie D - Brazil
Altos/PI vs Bare RR

2-0

2-1
Sun 25, Oct-23:00 - Serie D - Brazil
Uniao Rondoniense vs Goianesia GO

0-2

0-3
Sun 25, Oct-23:00 - Serie D - Brazil
Cascavel PR vs Nacional PR

1-0

2-0
Sun 25, Oct-23:00 - Serie D - Brazil
Atletico Cajazeirense PB vs Afogados Ingazeira PE

1-0

2-0
Sun 25, Oct-23:00 - Serie D - Brazil
Ji-Parana FC vs Rio Branco (AC)


1-2
Sun 25, Oct-23:00 - Serie D - Brazil
Vilhenense RO vs Nacional Fast Clube AM


1-4
Sun 25, Oct-23:30 - Serie D - Brazil
Jacyoba vs Potiguar-M RN

0-3

3-7
Sun 25, Oct-00:00 - Serie D - Brazil
SE Gama (DF) vs Palmas (TO)

2-1

6-1
Sun 25, Oct-01:00 - Serie D - Brazil
Sao Caetano (SP) vs EC Pelotas(RS)

0-6

0-9
Sun 25, Oct-02:00 - Serie D - Brazil
Salgueiros PE vs Campinense (PB)

0-0

2-0
Sun 25, Oct-02:30 - Serie D - Brazil
Caldense(MG) vs Bahia de Feira BA

1-0

1-0
Sun 25, Oct-13:30 - Singapore Premier League
Young Lions vs Tanjong Pagar Utd

0-0

2-1
Sun 25, Oct-19:00 - Slovakia 1. Liga
DAC Dunajska Streda vs Slovan Bratislava

1-1

1-1
Sun 25, Oct-17:00 - Slovenia 1. Liga
Tabor Sezana vs NK Olimpija Ljubljana

1-1

2-1
Sun 25, Oct-15:00 - Slovenia 1. Liga
ASK Bravo vs NK Aluminij

1-0

1-1
Sun 25, Oct-20:30 - Slovenia 1. Liga
Domzale vs ND Mura 05

0-0

1-1
Sun 25, Oct-17:30 - South Africa Premier League
Stellenbosch FC vs Moroka Swallows

1-1

1-1
Sun 25, Oct-17:30 - South Africa Premier League
Tshakhuma TM vs TS Galaxy

0-1

1-1
Sun 25, Oct-18:00 - Spanish Ladies League Division 1
CF Sporting Plaza De Argel Women\'s vs CFF Albacete Women\'s

1-0

1-2
Sun 25, Oct-17:00 - Spanish Primera Division
Valladolid vs Alaves

0-0

0-2
Sun 25, Oct-21:30 - Spanish Primera Division
Getafe vs Granada CF

0-1

0-1
Sun 25, Oct-19:00 - Spanish Primera Division
Cadiz vs Villarreal

0-0

0-0
Sun 25, Oct-21:15 - Spanish Segunda Division
Tenerife vs Espanyol

0-0

0-0
Sun 25, Oct-21:15 - Spanish Segunda Division
Leganes vs Real Oviedo

0-0

2-1
Sun 25, Oct-23:30 - Spanish Segunda Division
Malaga vs CD Mirandes

1-0

1-1
Sun 25, Oct-23:30 - Spanish Segunda Division
Albacete vs Rayo Vallecano

1-0

2-1
Sun 25, Oct-19:00 - Spanish Segunda Division
Sporting de Gijon vs SD Ponferradina

0-1

2-1
Sun 25, Oct-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Celta Vigo B vs Racing de Ferrol

0-0

0-1
Sun 25, Oct-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Marino Luanco vs CD Lealtad

2-1

2-2
Sun 25, Oct-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
CD Covadonga vs Real Oviedo B

0-0

1-3
Sun 25, Oct-20:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Zamora CF vs CD Guijuelo

1-1

3-2
Sun 25, Oct-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Compostela vs Deportivo La Coruna

0-0

0-0
Sun 25, Oct-20:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Cultural Leonesa vs Numancia

0-0

0-0
Sun 25, Oct-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Pontevedra vs Unionistas de Salamanca

0-1

1-1
Sun 25, Oct-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Union Langreo vs Valladolid B

0-1

2-1
Sun 25, Oct-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
CF Salmantino UDS vs Coruxo FC

1-0

2-0
Sun 25, Oct-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Calahorra vs CD Ebro

0-0

0-1
Sun 25, Oct-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
CD Izarra vs SD Tarazona

0-1

0-1
Sun 25, Oct-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
SD Logrones vs UD Mutilvera

1-0

2-0
Sun 25, Oct-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Leioa vs Real Union de Irun

0-0

0-1
Sun 25, Oct-14:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Portugalete vs SD Amorebieta

0-0

0-0
Sun 25, Oct-14:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Osasuna B vs CD Tudelano

0-1

0-2
Sun 25, Oct-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Athletic Bilbao B vs Racing Santander

0-0

0-1
Sun 25, Oct-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
SD Ejea vs Haro Deportivo

1-1

1-1
Sun 25, Oct-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Gimnastic Tarragona vs CF Badalona

0-0

0-0
Sun 25, Oct-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Hercules CF vs Atzeneta UE

0-1

2-1
Sun 25, Oct-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Orihuela CF vs Alcoyano

0-0

0-0
Sun 25, Oct-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Valencia CF Mestalla vs SCR Pena Deportiva

0-0

0-0
Sun 25, Oct-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
UD Ibiza vs CF La Nucia

1-0

3-0
Sun 25, Oct-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
AE Prat vs UE Cornella

0-0

1-0
Sun 25, Oct-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Recreativo Huelva vs Algeciras

0-0

0-1
Sun 25, Oct-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
C.D. San Fernando Isleno vs Cadiz B

0-1

0-1
Sun 25, Oct-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Yeclano Deportivo vs Cordoba C.F.

1-2

1-3
Sun 25, Oct-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Lorca Deportiva FC vs CD El Ejido 2012

1-1

2-2
Sun 25, Oct-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Marbella FC vs CD Marino

1-1

5-1
Sun 25, Oct-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Linense vs Tamaraceite

0-0

0-0
Sun 25, Oct-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
UCAM Murcia vs CD Linares Deportivo

1-0

1-0
Sun 25, Oct-16:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Las Palmas Atletico vs Atletico Sanluqueno

0-0

0-1
Sun 25, Oct-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
Villanovense vs Merida AD

0-0

0-0
Sun 25, Oct-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
CD Badajoz vs Don Benito

0-0

2-0
Sun 25, Oct-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
Real Madrid Castilla vs Getafe B

0-1

1-2
Sun 25, Oct-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
Talavera de la Reina vs UD Melilla

1-0

1-2
Sun 25, Oct-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
CP Villarrobledo vs UD Socuellamos

0-0

0-0
Sun 25, Oct-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
CF Rayo Majadahonda vs Atletico Baleares

1-0

2-0
Sun 25, Oct-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
Inter de Madrid vs Atletico de Madrid B

2-0

3-1
Sun 25, Oct-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
UD Poblense vs San Sebastian Reyes

1-1

1-1
Sun 25, Oct-19:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
CD Artistico Navalcarnero vs Las Rozas

0-0

3-0
Sun 25, Oct-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Rapido de Bouzas vs UD Atios

1-0

2-0
Sun 25, Oct-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Bergantinos CF vs Silva SD


1-1
Sun 25, Oct-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
CD Barco vs CF Alondras


1-1
Sun 25, Oct-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
UD Ourense vs Arosa Sociedad Cultural


0-1
Sun 25, Oct-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
SD Fisterra vs Viveiro CF


2-3
Sun 25, Oct-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
AG Estudiantil vs UD Somozas


1-4
Sun 25, Oct-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Deportivo La Coruna B vs Paiosaco

1-0

5-0
Sun 25, Oct-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
CD As Pontes vs CSD Arzua


1-1
Sun 25, Oct-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Ribadumia CF vs CD Choco


2-1
Sun 25, Oct-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Arenteiro vs Ourense


2-0
Sun 25, Oct-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Pontellas vs CD Estradense


2-4
Sun 25, Oct-19:59 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
CD San Roque de Lepe vs Lucena CF

0-0

1-0
Sun 25, Oct-21:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Arcos CF vs UD Los Barrios


2-1
Sun 25, Oct-21:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
UB Lebrijana vs Xerez Deportivo

2-1

2-1
Sun 25, Oct-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Coria Club de Futbol vs CD Utrera

0-0

0-0
Sun 25, Oct-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Cordoba CF B vs Salerm Cosmetics Puente Genil


1-2
Sun 25, Oct-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Castilleja CF vs CD Gerena


2-0
Sun 25, Oct-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
CD Rota vs CD Cabecense

1-0

2-0
Sun 25, Oct-15:30 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Xerez CD vs Conil CF


2-2
Sun 25, Oct-19:59 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CD Manacor vs CE Felanitx

1-0

1-0
Sun 25, Oct-19:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
San Rafael vs CF Platges De Calvia


0-1
Sun 25, Oct-19:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Portmany vs Cardassar


1-2
Sun 25, Oct-15:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
SD Formentera vs CD Binissalem


2-1
Sun 25, Oct-19:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CF Soller vs CD Genova


1-1
Sun 25, Oct-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Atletico Tacoronte vs UD Ibarra

1-0

1-0
Sun 25, Oct-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
CD Atletico Paso vs CD Mensajero

0-0

0-0
Sun 25, Oct-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Lanzarote vs Union Viera


1-2
Sun 25, Oct-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Tenisca vs Tenerife B


1-1
Sun 25, Oct-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Atletico Victoria vs CD Vera Puerto De La Cruz

0-0

2-0
Sun 25, Oct-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
CD Union Puerto vs UD Guia


2-0
Sun 25, Oct-19:59 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
UCAM Murcia B vs CD Plus Ultra


1-1
Sun 25, Oct-14:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
SFC Minerva vs Club Atletico Pulpileno


1-2
Sun 25, Oct-15:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
EG El Palmar vs CD Bullense

1-1

1-2
Sun 25, Oct-19:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Ciudad de Murcia vs CF El Castillo

0-0

0-0
Sun 25, Oct-19:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Deportiva Minera vs UCAM Cartagena FC

0-0

0-0
Sun 25, Oct-19:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Racing Murcia FC vs La Union CF


1-1
Sun 25, Oct-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Arroyo Club Polideportivo vs CF Trujillo

2-1

2-1
Sun 25, Oct-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
UP Plasencia vs UD Montijo


0-1
Sun 25, Oct-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CD Coria vs Moralo CP

0-1

0-2
Sun 25, Oct-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
AD Llerenense vs RCP Valverdeno

0-0

0-0
Sun 25, Oct-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
UD Fuente de Cantos vs Cacereno

0-0

0-2
Sun 25, Oct-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Olivenza vs CD Azuaga

1-1

2-2
Sun 25, Oct-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CD Miajadas vs Jerez Industrial CF

0-0

0-0
Sun 25, Oct-15:15 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CF Campanario vs EMD Aceuchal

1-0

1-1
Sun 25, Oct-19:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CP Chinato vs CD Calamonte


1-1
Sun 25, Oct-19:30 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CP Valdivia vs Extremadura B

0-2

0-2
Sun 25, Oct-15:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
UCD Burlades vs CD Subiza


1-1
Sun 25, Oct-18:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Cortes vs Murchante


1-1
Sun 25, Oct-19:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Corellano vs CD River Ega


0-3
Sun 25, Oct-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Alfaro vs CD Varea


0-3
Sun 25, Oct-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Tedeon vs Calahorra B


0-2
Sun 25, Oct-15:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CA Vianes vs CDFC La Calzada

0-0

0-0
Sun 25, Oct-15:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
Comillas vs CD Villegas

0-0

2-0
Sun 25, Oct-19:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Anguiano vs CD Arnedo


1-1
Sun 25, Oct-19:15 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CCD Alberite vs Naxara

0-2

1-3
Sun 25, Oct-19:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Pradejon vs Racing Rioja CF


1-4
Sun 25, Oct-19:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
Casalarreina vs CA River Ebro


0-1
Sun 25, Oct-19:45 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CP Calasancio vs UD Logrones B

0-2

0-4
Sun 25, Oct-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Manzanares CF vs Manchego Ciudad


2-2
Sun 25, Oct-14:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
CD Torrijos vs Toledo


1-1
Sun 25, Oct-15:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
CD Azuqueca vs CD Pedroneras


3-2
Sun 25, Oct-15:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Albacete B vs Almagro CF

1-0

3-0
Sun 25, Oct-19:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Huracan de Balazote vs La Solana


4-0
Sun 25, Oct-19:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Quintanar Del Rey vs UD Almansa


1-0
Sun 25, Oct-19:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
CD Marchamalo vs Villacanas


1-0
Sun 25, Oct-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
CD Tropezon vs Barreda Balompie

1-0

2-0
Sun 25, Oct-14:45 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
AD Siete Villas vs Atletico Albericia

2-0

2-0
Sun 25, Oct-15:00 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Rinconeda Polanco vs Bezana

1-1

1-1
Sun 25, Oct-19:00 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
SD Torina vs UC Cartes

1-0

1-0
Sun 25, Oct-19:59 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
CD Vitoria(SPA) vs San Ignacio

0-0

0-0
Sun 25, Oct-14:15 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Santutxu vs Sestao River

0-0

2-0
Sun 25, Oct-19:59 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
Sant Andreu vs UE Sants

1-1

2-1
Sun 25, Oct-19:59 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
Santfeliuenc FC vs Pobla De Mafumet CF

0-0

1-0
Sun 25, Oct-19:59 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
CF Igualada vs CE Manresa

1-0

1-0
Sun 25, Oct-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
UE Castelldefels vs Valls UE

1-0

2-1
Sun 25, Oct-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
CE Europa vs FC Vilafranca

1-0

1-0
Sun 25, Oct-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
EC Granollers vs Cerdanyola del Valles

1-0

1-1
Sun 25, Oct-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
San Cristobal vs CF Montanesa

1-0

1-0
Sun 25, Oct-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
Girona II vs UE Vilassar de Mar


3-0
Sun 25, Oct-19:30 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
CF Peralada vs UA Horta

0-0

0-0
Sun 25, Oct-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Novelda vs Eldense

0-0

1-2
Sun 25, Oct-23:15 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Hercules CF B vs UD Beniganim

1-1

2-2
Sun 25, Oct-14:45 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Villajoyosa vs Crevillente


0-1
Sun 25, Oct-15:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Recambios Colon CD vs Vilamarxant CF

0-0

2-0
Sun 25, Oct-19:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Elche CF Ilicitano vs CF Intercity


2-1
Sun 25, Oct-14:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Moratalaz vs CF Pozuelo Alarcon

0-0

0-0
Sun 25, Oct-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
AD Parla vs CF Trival Valderas


1-0
Sun 25, Oct-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Atletico Pinto vs Mostoles

0-0

0-1
Sun 25, Oct-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Real Aranjuez CF vs RCD Carabanchel

0-0

1-1
Sun 25, Oct-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
AD Torrejon CF vs Flat Earth


2-0
Sun 25, Oct-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Villaverde Boetticher CF vs Leganes B

0-1

0-1
Sun 25, Oct-14:45 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Complutense Alcala vs San Fernando Henares


1-0
Sun 25, Oct-15:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
DAV Santa Ana vs RSD Alcala Henares

0-1

0-3
Sun 25, Oct-15:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Villanueva del Pardillo vs AD Union Adarve


1-2
Sun 25, Oct-15:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Mostoles CF vs CD El Alamo

0-0

0-1
Sun 25, Oct-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Gimnastica Segoviana vs CD Mirandes B


6-1
Sun 25, Oct-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Real Avila CF vs SD Almazan


3-1
Sun 25, Oct-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
CD Cristo Atletico vs CD Penaranda DE Bracamonte


2-0
Sun 25, Oct-15:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
CD La Virgen Del Camino vs Atletico Astorga

1-0

1-0
Sun 25, Oct-15:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Real Burgos vs Colegios Diocesanos

0-0

0-1
Sun 25, Oct-19:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Atletico Bembibre vs CyDL Jupiter Leones

0-0

0-0
Sun 25, Oct-19:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Atletico Tordesillas vs Salmantino B

1-1

1-2
Sun 25, Oct-21:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Antequera CF vs Atletico Malagueno

0-0

1-0
Sun 25, Oct-21:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
CD El Palo vs CD Estepona

1-0

2-0
Sun 25, Oct-21:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
CD Torreperogil vs CD Huetor Tajar

0-0

1-1
Sun 25, Oct-15:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Real Jaen CF vs Torredonjimeno


2-2
Sun 25, Oct-15:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Alhaurin de la Torre vs CD Alhaurino

0-0

1-1
Sun 25, Oct-15:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Maracena vs Almeria B


2-0
Sun 25, Oct-15:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Juventud Torremolinos vs Velez CF

0-1

1-1
Sun 25, Oct-17:00 - Swden Women Division 2
Moron BK Women\'s vs Hammarby Women\'s

0-2

0-3
Sun 25, Oct-14:00 - Swden Women Division 2
Sunnana SK Women\'s vs Lidkopings FK Women\'s

0-1

0-3
Sun 25, Oct-17:00 - Sweden Div 1 Norra
IFK Lulea vs Karlstad BK

1-1

1-1
Sun 25, Oct-19:00 - Sweden Div 1 Norra
Team Thoren FF vs Haninge

0-0

0-4
Sun 25, Oct-16:00 - Sweden Div 1 Norra
Nykopings BIS vs Sollentuna FK

1-0

1-2
Sun 25, Oct-17:00 - Sweden Div 1 Sodra
Lindome GIF vs Landskrona BoIS

1-0

2-2
Sun 25, Oct-19:59 - Sweden Div 1 Sodra
IFK Varnamo vs Oskarshamns AIK

0-0

0-1
Sun 25, Oct-17:00 - Sweden Div 2 slutspel
Skiljebo SK vs Atvidabergs FF

0-1

1-3
Sun 25, Oct-17:30 - Sweden Superettan
AFC Eskilstuna vs Dalkurd FF

0-0

0-1
Sun 25, Oct-17:30 - Sweden Superettan
Akropolis IF vs Norrby IF

0-1

1-3
Sun 25, Oct-20:30 - Sweden Superettan
Trelleborgs FF vs Degerfors IF

0-0

1-1
Sun 25, Oct-17:30 - Swedish Allsvenskan
Kalmar FF vs Falkenbergs FF

0-0

0-0
Sun 25, Oct-17:30 - Swedish Allsvenskan
Ostersunds FK vs Hammarby

0-0

1-3
Sun 25, Oct-20:30 - Swedish Allsvenskan
Malmo FF vs IFK Goteborg

2-1

3-1
Sun 25, Oct-20:30 - Swedish Allsvenskan
Orebro vs Helsingborgs IF

2-1

3-2
Sun 25, Oct-19:00 - Swiss Super League
Young Boys vs FC Luzern

0-1

2-1
Sun 25, Oct-17:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
FC Luzern U-21 vs SC Buochs


5-1
Sun 25, Oct-12:00 - Taiwan Football Premier League
Taipower FC vs Taichung Futuro

1-0

1-0
Sun 25, Oct-15:00 - Thai League 1
Trat FC vs Buriram United

0-1

2-2
Sun 25, Oct-15:00 - Thai League 1
Sukhothai FC vs BG Pathum United

1-2

2-3
Sun 25, Oct-16:00 - Thai League 1
Police Tero vs Muang Thong United

0-0

1-3
Sun 25, Oct-16:00 - Thai League 1
Chonburi FC vs Chiangrai United

0-2

0-3
Sun 25, Oct-15:00 - Thai League 2
Nakhon Pathom United vs Navy FC

1-0

4-2
Sun 25, Oct-15:00 - Thai League 2
JL Chiangmai United FC vs Samut Sakhon

1-0

2-1
Sun 25, Oct-16:00 - Thai League 2
Khonkaen FC vs Kasetsart FC

1-0

1-0
Sun 25, Oct-16:00 - Thai League 2
Nong Bua Pitchaya vs Chainat Hornbill FC

0-0

1-0
Sun 25, Oct-12:45 - Thai League 3
Rayong United vs Chanthaburi FC

2-0

3-1
Sun 25, Oct-12:45 - Thai League 3
Muangkan FC vs IPE Samut Sakhon

5-0

10-0
Sun 25, Oct-12:45 - Thai League 3
Prime Bangkok vs North Bangkok College

0-1

0-1
Sun 25, Oct-13:00 - Thai League 3
Bangkok FC vs Nonthaburi

0-0

1-0
Sun 25, Oct-13:00 - Thai League 3
Chamchuri United FC vs Grakcu Sai Mai United

2-0

4-2
Sun 25, Oct-13:00 - Thai League 3
Chiangrai FC vs Lamphun Warrior

0-1

0-4
Sun 25, Oct-13:00 - Thai League 3
Inter Bangkok vs Samut Prakan FC

0-0

1-0
Sun 25, Oct-14:00 - Thai League 3
Maptaphut Rayong FC vs Bankhai United

1-0

1-0
Sun 25, Oct-15:00 - Thai League 3
Nakhon Ratchasima vs Khonkaen Mordindang FC

0-0

4-1
Sun 25, Oct-17:00 - Turkey 2 Ligi A
Istanbulspor vs Eskisehirspor

1-0

3-0
Sun 25, Oct-17:00 - Turkey 2 Ligi A
Adanaspor vs Tuzlaspor Kulubu

1-1

1-3
Sun 25, Oct-14:30 - Turkey 2 Ligi A
Osmanlispor FC vs Balikesirspor

1-1

1-2
Sun 25, Oct-14:30 - Turkey 2 Ligi A
Bandirmaspor vs Adana Demirspor

0-1

0-3
Sun 25, Oct-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Agri 1970 Spor vs Mardin BB

1-0

2-0
Sun 25, Oct-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Catalcaspor vs Cizrespor

2-0

2-0
Sun 25, Oct-17:00 - Turkey Super Lig
Alanyaspor vs Karagumruk

1-0

2-0
Sun 25, Oct-14:30 - Turkey Super Lig
Yeni Malatyaspor vs Genclerbirligi

1-1

2-1
Sun 25, Oct-19:59 - Turkey Super Lig
Fenerbahce vs Trabzonspor

0-1

3-1
Sun 25, Oct-21:30 - Ukraine - Vyscha Liga
Zorya vs Rukh Vynnyky

0-0

4-0
Sun 25, Oct-19:00 - Ukraine - Vyscha Liga
Kolos Kovalivka vs FC Mynai

1-1

2-2
Sun 25, Oct-16:00 - Ukraine - Vyscha Liga
FC Inhulets Petrove vs FC Mariupol

1-1

1-1
Sun 25, Oct-04:07 - USA Major League Soccer
Houston Dynamo vs Columbus Crew

1-0

1-1
Sun 25, Oct-04:30 - USA Major League Soccer
Sporting Kansas City vs Colorado Rapids

0-0

4-0
Sun 25, Oct-05:30 - USA Major League Soccer
Real Salt Lake vs FC Dallas

0-0

0-0
Sun 25, Oct-06:00 - USA Major League Soccer
Vancouver Whitecaps FC vs San Jose Earthquakes

0-1

2-1
Sun 25, Oct-23:30 - USA Major League Soccer
Los Angeles FC vs Los Angeles Galaxy

0-0

2-0
Sun 25, Oct-00:00 - USA Major League Soccer
Atlanta United FC vs Washington D.C. United

0-0

1-2
Sun 25, Oct-00:00 - USA Major League Soccer
Inter Miami CF vs Orlando City

1-1

2-1
Sun 25, Oct-03:30 - USA Major League Soccer
Chicago Fire vs New York Red Bulls

0-1

2-2
Sun 25, Oct-03:30 - USA Major League Soccer
Philadelphia Union vs Toronto FC

2-0

5-0
Sun 25, Oct-03:30 - USA Major League Soccer
New York City FC vs Montreal Impact

0-0

3-1
Sun 25, Oct-03:30 - USA Major League Soccer
FC Cincinnati vs Minnesota United FC

0-0

0-1
Sun 25, Oct-04:30 - USA USL League One
North Texas vs South Georgia Tormenta

0-1

2-1
Sun 25, Oct-02:30 - USA USL League One
Richmond Kickers vs Chattanooga Red Wolves

0-0

1-2
Sun 25, Oct-04:00 - USA USL League One
Union Omaha vs Fort Lauderdale CF

0-0

1-0
Sun 25, Oct-04:00 - USA USL League One
Forward Madison vs New England Revolution B

0-1

2-1
Sun 25, Oct-06:30 - USL Championship
Phoenix Rising FC vs El Paso Locomotive

1-0

1-1
Sun 25, Oct-03:30 - USL Championship
Louisville City FC vs Tampa Bay Rowdies

0-2

1-2
Sun 25, Oct-13:30 - Uzbekistan Division 1
Lokomotiv BFK vs Pakhtakor II

2-1

4-2
Sun 25, Oct-14:00 - Uzbekistan Division 1
FK G\'ijduvon vs Yangiyer

1-0

1-2
Sun 25, Oct-14:00 - Uzbekistan Division 1
Istiklol Fergana vs Xorazm Urganch

1-0

1-0
Sun 25, Oct-14:00 - Uzbekistan Division 1
FK Yashnobod vs Andijan II

2-1

3-1
Sun 25, Oct-14:00 - Uzbekistan Division 1
Zirabuloq vs FK Chigatoy

0-1

0-2
Sun 25, Oct-16:00 - Uzbekistan Division 1
Jizzakh Bars vs Aral Nukus

0-0

1-1
Sun 25, Oct-05:00 - Venezuela Primera Division
Atletico Venezuela vs Academia Puerto Cabello

0-0

2-2
Sun 25, Oct-23:00 - Venezuela Primera Division
Carabobo FC vs Estudiantes Merida FC

0-0

2-2
Sun 25, Oct-01:00 - Venezuela Primera Division
Deportivo La Guaira vs Deportivo Lara

0-0

1-0
Sun 25, Oct-12:30 - Vietnam First Division
Dong Thap vs Hue FC

3-0

3-0
Sun 25, Oct-12:30 - Vietnam First Division
XSKT Can Tho vs Dong Tam Long An

0-1

2-1
Sun 25, Oct-12:30 - Vietnam First Division
XM Fico Tay Ninh vs Dak Lak

0-0

1-1
Sun 25, Oct-14:00 - Vietnam League
Hoang Anh Gia Lai vs Sai Gon FC

0-1

2-4
Sun 25, Oct-14:00 - Vietnam League
Megastar Nam Dinh vs XM Hai Phong FC

1-1

2-3
Sun 25, Oct-14:00 - Vietnam League
Thanh Hoa FC vs Song Lam Nghe An

1-0

1-1
Sun 25, Oct-14:00 - Vietnam League
Quang Nam vs Da Nang

1-1

3-1
Sun 25, Oct-15:00 - Vietnam League
Hong Linh Ha Tinh vs The Cong

0-0

0-1
Sun 25, Oct-12:00 - Vietnam Second Division
Cong An Nhan Dan vs Dong Nai FC

3-0

6-1
Sun 25, Oct-12:00 - Vietnam Second Division
TP Ho Chi Minh B vs Vinh Long

0-0

3-1
Sun 25, Oct-12:10 - Vietnam Second Division
Gia Dinh vs Binh Thuan

1-0

4-0
Sun 25, Oct-12:30 - Vietnam Second Division
Tien Giang vs Trieu Minh

1-1

2-2
Sun 25, Oct-12:30 - Vietnam Second Division
TTBD Phu Dong vs Lam Dong

0-0

2-0
Sun 25, Oct-13:00 - Vietnam Second Division
PVF Vietnam vs Kon Tum

2-0

3-0
AD:
NOTICE
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.

AD: