Latest News
News are from Rezilta News, Goal.mu, Mauri.bet, and other partner websites.
All soccer/football results.
BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.
ADS: 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.
Date and Time/Team | Half Time | Full Time |
---|---|---|
Wed 30, Sep-21:45 - Asia Champions League Cup Persepolis vs Pakhtakor Tashkent |
0-0 |
2-0 |
Wed 30, Sep-17:40 - Asia Champions League Cup Al-Nassr FC vs Al-Ahli Saudi FC |
1-0 |
2-0 |
Wed 30, Sep-13:30 - Australia New South Wales U20 Sydney FC(U20) vs Western Sydney Wanderers(U20) |
1-0 |
1-0 |
Wed 30, Sep-13:30 - Australia New South Wales U20 Mt Druitt Town Rangers(U20) vs Manly United(U20) |
0-1 |
1-1 |
Wed 30, Sep-13:00 - Australia Queensland State League U20 Southside Eagles(U20) vs Ipswich Knights FC(U20) |
0-1 |
0-2 |
Wed 30, Sep-14:15 - Australia Queensland State League U20 Brisbane Roar FC(U20) vs Redlands United FC(U20) |
5-0 |
6-1 |
Wed 30, Sep-21:00 - Austria Cup SC Schwaz vs VfB Hohenems |
1-3 |
1-3 |
Wed 30, Sep-20:30 - Austria Erste Division Floridsdorfer AC vs Kapfenberg Superfund |
4-0 |
4-0 |
Wed 30, Sep-20:30 - Austria Erste Division FC Dornbirn vs Rapid Wien B |
0-2 |
1-2 |
Wed 30, Sep-22:25 - Austria Erste Division SK Vorwarts Steyr vs SK Austria Klagenfurt |
0-2 |
2-2 |
Wed 30, Sep-20:30 - Austrian Regionalliga West SC Bregenz vs Dornbirner SV |
1-1 |
2-1 |
Wed 30, Sep-21:00 - Austrian Regionalliga West SV Austria Salzburg vs USK Anif |
0-0 |
1-0 |
Wed 30, Sep-21:00 - Austrian Regionalliga West WSG Swarovski Tirol B vs FC Wacker Innsbruck Amateure |
1-1 |
3-1 |
Wed 30, Sep-21:30 - Austrian Regionalliga West SC Imst vs SVG Reichenau |
1-0 |
3-2 |
Wed 30, Sep-17:00 - Belarus Cup Slonim vs Neman Grodno |
1-1 |
1-3 |
Wed 30, Sep-18:00 - Bosnia Cup GOSK Gabela vs NK Siroki Brijeg |
0-0 |
0-1 |
Wed 30, Sep-18:00 - Bosnia Cup Rudar Prijedor vs Olimpik Sarajevo |
0-0 |
4-0 |
Wed 30, Sep-18:00 - Bosnia Cup Sloboda Novi Grad vs FK Tuzla City |
0-0 |
0-2 |
Wed 30, Sep-18:00 - Bosnia Cup Dizdarusa vs FK Velez Mostar |
0-3 |
0-3 |
Wed 30, Sep-18:00 - Bosnia Cup FK Gorazde vs Sloboda Tuzla |
1-1 |
2-2 |
Wed 30, Sep-18:00 - Bosnia Cup FK Zvijezda 09 vs FK Modrica |
1-1 |
2-1 |
Wed 30, Sep-18:00 - Bosnia Cup Tekstilac Derventa vs Zrinjski Mostar |
0-3 |
1-7 |
Wed 30, Sep-18:00 - Bosnia Cup Klis Buturovic Polje vs UNIS Vogosca |
4-1 |
6-2 |
Wed 30, Sep-18:00 - Bosnia Cup Velez Nevesinje vs FK Igman Konjic |
1-0 |
2-1 |
Wed 30, Sep-18:00 - Bosnia Cup Fortuna Zenica vs Rudar Kakanj |
0-0 |
0-1 |
Wed 30, Sep-18:00 - Bosnia Cup Buducnost Banovici vs FK Zeljeznicar Sarajevo |
0-2 |
1-2 |
Wed 30, Sep-18:00 - Bosnia Cup FK Slavija vs Mladost Doboj Kakanj |
0-2 |
2-2 |
Wed 30, Sep-18:00 - Bosnia Cup NK Travnik vs Borac Banja Luka |
0-2 |
0-4 |
Wed 30, Sep-18:00 - Bosnia Cup Zvijezda Gradacac vs Radnik Bijeljina |
0-0 |
0-1 |
Wed 30, Sep-22:00 - Brasil Women\\\'s Tournament Sao Paulo Women\'s vs Iranduba AM Women\'s |
0-0 |
1-0 |
Wed 30, Sep-22:00 - Brasil Women\\\'s Tournament Minas ICESP/DF Women\'s vs Corinthians Paulista SP Women\'s |
1-3 |
1-4 |
Wed 30, Sep-02:15 - Brasileiro Serie B Juventude (RS) vs Operario Ferroviario PR |
0-0 |
1-0 |
Wed 30, Sep-02:15 - Brasileiro Serie B Vitoria Salvador BA vs Centro Sportivo Alagoano |
0-1 |
0-1 |
Wed 30, Sep-02:15 - Brasileiro Serie B Avai FC (SC) vs Figueirense FC |
0-0 |
1-0 |
Wed 30, Sep-03:30 - Brasileiro Serie B Oeste SP vs Botafogo SP |
0-0 |
0-1 |
Wed 30, Sep-04:30 - Brasileiro Serie B Parana vs Chapecoense SC |
0-0 |
1-1 |
Wed 30, Sep-04:30 - Brasileiro Serie B Guarani Futebol Clube vs Sampaio Correa (MA) |
1-0 |
1-1 |
Wed 30, Sep-05:30 - Brasileiro Serie B Cuiaba (MT) vs Nautico (PE) |
0-0 |
1-0 |
Wed 30, Sep-23:30 - Brasileiro Serie B Confianca (SE) vs Brasil de Pelotas RS |
0-1 |
1-1 |
Wed 30, Sep-17:00 - Brazil Campeonato Carioca Youth Vasco da Gama RJ U20 vs CR Flamengo (RJ) U20 |
2-0 |
3-2 |
Wed 30, Sep-23:30 - Brazil Campeonato Paulista A-2 Sao Caetano (SP) vs XV de Piracicaba |
1-1 |
2-1 |
Wed 30, Sep-22:00 - Brazil Carioca 2 Goncalense/RJ vs Rio Sao Paulo |
1-0 |
1-1 |
Wed 30, Sep-22:00 - Brazil Carioca 2 Serrano RJ vs Duque de Caxias |
0-2 |
0-3 |
Wed 30, Sep-22:00 - Brazil Carioca 2 Serra Macaense RJ vs Audax Rio RJ |
0-2 |
0-3 |
Wed 30, Sep-22:00 - Brazil Carioca 2 Nova Cidade RJ vs Olaria RJ |
0-2 |
2-3 |
Wed 30, Sep-22:00 - Brazil National Football Tournament U20 Vitoria Salvador Youth vs Botafogo RJ Youth |
1-0 |
1-0 |
Wed 30, Sep-22:00 - Brazil National Football Tournament U20 Internacional (RS) Youth vs Goias Youth |
0-0 |
2-2 |
Wed 30, Sep-22:00 - Brazil National Football Tournament U20 Fluminense RJ Youth vs Santos Youth |
1-0 |
2-0 |
Wed 30, Sep-22:00 - Brazil National Football Tournament U20 Ceara Youth vs Chapecoense Youth |
1-0 |
3-0 |
Wed 30, Sep-22:00 - Brazil National Football Tournament U20 Cruzeiro Youth vs Bahia Youth |
0-0 |
0-1 |
Wed 30, Sep-22:00 - Brazil National Football Tournament U20 Atletico Paranaense Youth vs Gremio Youth |
0-0 |
0-2 |
Wed 30, Sep-17:00 - Bulgaria U19 League Lokomotiv Plovdiv(U19) vs Levski Sofia(U19) |
0-1 |
0-2 |
Wed 30, Sep-17:00 - Bulgaria U19 League Cherno More Varna(U19) vs PFK Montana(U19) |
3-0 |
3-0 |
Wed 30, Sep-17:00 - Bulgaria U19 League Slavia Sofia(U19) vs Botev Plovdiv(U19) |
1-2 |
2-2 |
Wed 30, Sep-17:00 - Bulgaria U19 League CSKA Sofia(U19) vs Ludogorets Razgrad(U19) |
0-0 |
0-0 |
Wed 30, Sep-17:00 - Bulgaria U19 League Sokol Markovo(U19) vs FC Hebar Pazardzhik(U19) |
2-0 |
3-1 |
Wed 30, Sep-17:00 - Bulgaria U19 League Natsional Sofia(U19) vs Vitosha Bistritsa(U19) |
0-1 |
1-1 |
Wed 30, Sep-18:00 - Chile Primera B CD Copiapo S.A. vs Rangers Talca |
1-1 |
1-1 |
Wed 30, Sep-18:00 - Chile Primera B San Luis Quillota vs Puerto Montt |
2-0 |
2-0 |
Wed 30, Sep-19:00 - Chile Primera B San Marcos de Arica vs Deportes Valdivia |
0-1 |
1-1 |
Wed 30, Sep-20:30 - Chile Primera B Cobreloa vs Deportes Temuco |
1-0 |
1-0 |
Wed 30, Sep-19:00 - Chile Tercera Division AC Colina vs Deportes Concepcion |
2-2 |
3-2 |
Wed 30, Sep-12:00 - China Women\\\'s Super League Changchun Masses Properties Women\'s vs Shandong Ticai Women\'s |
1-0 |
3-1 |
Wed 30, Sep-12:00 - China Women\\\'s Super League Hebei China Fortune Women\'s vs Zhejiang Hangzhou Women\'s |
0-0 |
0-1 |
Wed 30, Sep-12:00 - China Women\\\'s Super League HeNan Huishang Women\'s vs Guangdong Meizhou Huijun Women\'s |
1-0 |
1-1 |
Wed 30, Sep-11:00 - Chinese Football League Divison 1 Xinjiang Tianshan Leopard vs Nantong Zhiyun |
0-2 |
1-2 |
Wed 30, Sep-11:00 - Chinese Football League Divison 1 Inner Mongolia Zhongyou vs Beijing BSU |
1-1 |
2-2 |
Wed 30, Sep-11:00 - Chinese Football League Divison 1 Heilongjiang Lava Spring vs Changchun YaTai |
1-0 |
1-1 |
Wed 30, Sep-11:30 - Chinese Football League Divison 1 Shenyang Urban vs Meizhou Hakka |
1-1 |
2-2 |
Wed 30, Sep-15:35 - Chinese Football League Divison 1 Beijing Renhe vs Chengdu Better City FC |
2-2 |
3-2 |
Wed 30, Sep-15:35 - Chinese Football League Divison 1 Zhejiang Greentown vs Guizhou Hengfeng F.C. |
1-0 |
2-1 |
Wed 30, Sep-19:59 - Club Friendly Deportivo La Coruna vs CSD Arzua |
3-0 |
5-0 |
Wed 30, Sep-19:59 - Club Friendly UCAM Murcia vs Lorca Deportiva FC |
0-0 |
1-0 |
Wed 30, Sep-19:59 - Club Friendly CD Rota vs Xerez CD |
0-1 |
0-3 |
Wed 30, Sep-21:00 - Club Friendly Tishreen SC vs Al-Wahda Damascus |
1-0 |
1-1 |
Wed 30, Sep-21:00 - Club Friendly Real Avila CF vs Talavera de la Reina |
1-0 |
3-0 |
Wed 30, Sep-21:00 - Club Friendly Arandina vs CD Cristo Atletico |
0-0 |
1-0 |
Wed 30, Sep-21:00 - Club Friendly JD Somorrostro vs Barakaldo CF |
2-0 |
3-0 |
Wed 30, Sep-21:15 - Club Friendly SC Waldgirmes vs FSV Fernwald |
1-1 |
2-4 |
Wed 30, Sep-13:30 - Club Friendly Celta Vigo B vs Arenteiro |
2-2 |
2-2 |
Wed 30, Sep-13:30 - Club Friendly Recreativo Granada vs Linense |
0-1 |
1-1 |
Wed 30, Sep-21:30 - Club Friendly Alcoyano vs UD Beniganim |
3-0 |
6-1 |
Wed 30, Sep-21:30 - Club Friendly FC Vilafranca vs CF Badalona |
0-1 |
0-4 |
Wed 30, Sep-16:00 - Club Friendly St. Gilloise vs KV Oostende |
1-0 |
2-0 |
Wed 30, Sep-17:00 - Club Friendly Partick Thistle vs Ayr Utd. |
1-1 |
2-2 |
Wed 30, Sep-17:00 - Club Friendly Al-Karamah vs Jableh SC |
2-1 |
3-1 |
Wed 30, Sep-22:00 - Club Friendly Don Benito vs Cacereno |
1-1 |
2-1 |
Wed 30, Sep-22:00 - Club Friendly Eldense vs Albacete B |
2-1 |
3-1 |
Wed 30, Sep-22:00 - Club Friendly CD Tropezon vs EDM Santillana |
3-1 |
6-1 |
Wed 30, Sep-22:00 - Club Friendly UDC Txantrea vs CD Pena Sport |
1-1 |
2-3 |
Wed 30, Sep-22:00 - Club Friendly CD Miajadas vs Merida AD |
0-2 |
0-6 |
Wed 30, Sep-22:30 - Club Friendly Castilleja CF vs Coria Club de Futbol |
0-1 |
0-2 |
Wed 30, Sep-22:45 - Club Friendly Ballyclare Comrades vs Glenavon FC |
1-3 |
3-4 |
Wed 30, Sep-04:40 - Colombia Copa Mustang Rionegro Aguilas vs Deportivo Pasto |
1-0 |
1-1 |
Wed 30, Sep-02:15 - Copa Libertadores Gremio (RS) vs Universidad Catolica |
0-0 |
2-0 |
Wed 30, Sep-02:15 - Copa Libertadores CA Penarol vs Colo Colo |
1-0 |
3-0 |
Wed 30, Sep-04:30 - Copa Libertadores Boca Juniors vs Club Libertad |
0-0 |
0-0 |
Wed 30, Sep-04:30 - Copa Libertadores America de Cali vs Internacional (RS) |
0-0 |
0-0 |
Wed 30, Sep-04:30 - Copa Libertadores Atletico Paranaense vs Jorge Wilstermann |
0-0 |
0-0 |
Wed 30, Sep-04:30 - Copa Libertadores Liga Deportiva Universitaria vs EM Deportivo Binacional |
2-0 |
4-0 |
Wed 30, Sep-18:00 - Coppa Italia Virtus Entella vs Albinoleffe |
2-0 |
2-1 |
Wed 30, Sep-19:00 - Coppa Italia Vicenza vs Pro Patria |
1-1 |
1-1 |
Wed 30, Sep-19:00 - Coppa Italia Empoli vs Renate AC |
1-0 |
2-1 |
Wed 30, Sep-19:00 - Coppa Italia Ascoli vs Perugia |
0-3 |
1-4 |
Wed 30, Sep-23:00 - Coppa Italia Spal vs FC Bari 1908 |
0-0 |
0-0 |
Wed 30, Sep-19:59 - Coppa Italia Venezia F.C. vs Carrarese |
0-0 |
2-0 |
Wed 30, Sep-19:59 - Coppa Italia Salernitana vs Alto Adige/Sudtirol |
0-0 |
3-0 |
Wed 30, Sep-19:59 - Coppa Italia Chievo vs U.S. Catanzaro 1929 |
1-0 |
1-1 |
Wed 30, Sep-19:59 - Coppa Italia Lecce vs FeralpiSalo |
0-0 |
2-0 |
Wed 30, Sep-19:59 - Coppa Italia A.C. Reggiana 1919 vs S.S. Monopoli 1966 |
0-0 |
1-1 |
Wed 30, Sep-19:59 - Coppa Italia Pordenone Calcio SSD vs Virtus Casarano |
2-0 |
3-0 |
Wed 30, Sep-16:00 - Coppa Italia Urbs Reggina 1914 vs Teramo |
1-0 |
1-0 |
Wed 30, Sep-17:00 - Coppa Italia Cosenza Calcio 1914 vs Alessandria |
0-0 |
0-0 |
Wed 30, Sep-17:00 - Coppa Italia Cremonese vs Arezzo |
0-0 |
4-0 |
Wed 30, Sep-17:00 - Coppa Italia Frosinone vs Padova |
1-3 |
1-3 |
Wed 30, Sep-17:00 - Coppa Italia Cittadella vs Novara Calcio |
1-0 |
3-1 |
Wed 30, Sep-22:00 - Coppa Italia Brescia vs Trapani |
3-0 |
|
Wed 30, Sep-17:00 - Coppa Italia Pisa vs Juve Stabia |
1-0 |
2-0 |
Wed 30, Sep-17:30 - Coppa Italia Delfino Pescara 1936 vs San Nicolo Calcio |
1-1 |
1-1 |
Wed 30, Sep-17:30 - Croatia - 2. Division Hrvatski Dragovoljac vs NK Opatija |
1-0 |
1-1 |
Wed 30, Sep-17:30 - Croatia - 2. Division NK Orijent Rijeka vs Dinamo Zagreb B |
2-1 |
2-1 |
Wed 30, Sep-17:30 - Croatia - 2. Division Rudes vs NK Radnik Sesvete |
0-1 |
2-4 |
Wed 30, Sep-17:30 - Croatia - 2. Division NK Dugopolje vs Medjimurje |
3-1 |
4-1 |
Wed 30, Sep-17:30 - Croatia - 2. Division NK Dubrava Tim Kabel vs Bijelo Brdo |
1-0 |
2-2 |
Wed 30, Sep-17:30 - Croatia - 2. Division NK Croatia Zmijavci vs NK Solin |
0-0 |
1-3 |
Wed 30, Sep-17:30 - Croatia - 2. Division NK Osijek B vs Kustosija |
0-0 |
1-0 |
Wed 30, Sep-17:30 - Croatia - 2. Division NK Junak vs Inter Zapresic |
1-2 |
2-2 |
Wed 30, Sep-17:30 - Croatia Cup NK Udarnik Kurilovec vs NK Vinogradar |
5-0 |
6-0 |
Wed 30, Sep-19:00 - Cyprus 2 Division Othellos Athienou vs Anagennisi Deryneia |
1-1 |
2-1 |
Wed 30, Sep-17:00 - Cyprus 2 Division Thoi Lakatamias vs Akritas Chloraka |
0-0 |
0-0 |
Wed 30, Sep-17:00 - Cyprus 2 Division Omonia Aradippou vs PAEEK Keryneias |
0-0 |
0-0 |
Wed 30, Sep-17:00 - Cyprus 2 Division Ahironas Liopetriou vs Onisilos Sotiras |
0-0 |
1-1 |
Wed 30, Sep-17:00 - Cyprus 2 Division AE Zakakiou vs Digenis Morphou |
0-0 |
2-0 |
Wed 30, Sep-17:00 - Cyprus 2 Division Alki Oroklini vs Ayia Napa |
0-1 |
0-3 |
Wed 30, Sep-17:00 - Cyprus 2 Division Xylotympou vs Digenis Ypsonas |
0-0 |
0-0 |
Wed 30, Sep-17:00 - Cyprus 2 Division Omonia Psevda vs Aris Limassol |
0-1 |
1-2 |
Wed 30, Sep-18:00 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A Sokol Hostoun vs Pribram B |
1-1 |
3-2 |
Wed 30, Sep-17:30 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A Jiskra Domazlice vs Sparta Praha B |
2-0 |
2-0 |
Wed 30, Sep-17:00 - Czech Republic Cup Sparta Praha vs Blansko |
0-0 |
2-0 |
Wed 30, Sep-17:30 - Czech Republic Cup FK MAS Taborsko vs FC Bohemians 1905 |
0-0 |
0-3 |
Wed 30, Sep-17:30 - Czech Republic Cup MFK Karvina vs FC Sellier & Bellot Vlasim |
0-2 |
1-3 |
Wed 30, Sep-17:30 - Czech Republic Cup Chlumec nad Cidlinou vs Teplice |
0-3 |
1-3 |
Wed 30, Sep-14:00 - Czech Republic U19 League Hradec Kralove(U19) vs Brno(U19) |
1-0 |
3-0 |
Wed 30, Sep-15:00 - Czech Republic U19 League Ceske Budejovice(U19) vs Mlada Boleslav(U19) |
1-0 |
1-2 |
Wed 30, Sep-15:15 - Czech Republic U19 League Banik Ostrava(U19) vs Slavia Praha(U19) |
0-1 |
4-1 |
Wed 30, Sep-19:59 - Denmark - 1. Division Viborg vs Vendsyssel |
2-1 |
3-1 |
Wed 30, Sep-21:00 - Denmark - 1. Division Kolding IF vs Silkeborg IF |
0-2 |
0-4 |
Wed 30, Sep-21:00 - Denmark - 1. Division Helsingor vs HB Koge |
0-1 |
0-2 |
Wed 30, Sep-20:30 - Denmark Woman\\\'s Cup Boldklubben AF 1893 Women\'s vs Brondby Women\'s |
1-6 |
1-10 |
Wed 30, Sep-21:00 - Denmark Woman\\\'s Cup Kolding BK Women\'s vs Fortuna Hjorring Women\'s |
0-1 |
1-2 |
Wed 30, Sep-21:00 - Denmark Woman\\\'s Cup Sundby BK Women\'s vs Odense Women\'s |
1-2 |
1-3 |
Wed 30, Sep-21:00 - Denmark Woman\\\'s Cup Fredensborg Women\'s vs Nordsjaelland Women\'s |
1-3 |
1-4 |
Wed 30, Sep-21:30 - Denmark Woman\\\'s League Divison 1 Frederiksberg Boldklub Women\'s vs Osterbro IF Woman\'s |
1-1 |
|
Wed 30, Sep-20:30 - Denmark Youth U17 Vejle(U17) vs Midtjylland(U17) |
2-0 |
2-3 |
Wed 30, Sep-19:00 - Denmark Youth U19 Sonderjyske(U19) vs Vejle(U19) |
0-0 |
0-1 |
Wed 30, Sep-22:00 - Egypt Cup Al Ahly SC vs El Terasanah |
2-1 |
2-1 |
Wed 30, Sep-22:15 - England FA Women\\\'s Cup Birmingham Women\'s vs Everton FC Women\'s |
0-1 |
0-3 |
Wed 30, Sep-22:00 - England Johnstone\\\'s Paint Trophy Charlton Athletic vs Brighton & Hove Albion(U21) |
0-1 |
1-1 |
Wed 30, Sep-22:45 - England League Cup Brighton & Hove Albion vs Manchester United |
0-1 |
0-3 |
Wed 30, Sep-22:45 - England League Cup Everton vs West Ham United |
1-0 |
4-1 |
Wed 30, Sep-20:30 - England League Cup Newport County vs Newcastle |
1-0 |
1-1 |
Wed 30, Sep-22:00 - England League Cup Burnley vs Manchester City |
0-1 |
0-3 |
Wed 30, Sep-22:45 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division Kingstonian vs Wingate & Finchley |
1-0 |
3-2 |
Wed 30, Sep-22:45 - England Southern Division one Kidlington vs Halesowen Town |
1-0 |
1-1 |
Wed 30, Sep-22:45 - England Southern Division one Slimbridge AFC vs Bristol Manor Farm |
1-2 |
1-3 |
Wed 30, Sep-22:30 - England Southern Division one Paulton Rovers vs Bideford AFC |
0-0 |
1-0 |
Wed 30, Sep-22:30 - England Southern Division one Willand Rovers vs AFC Totton |
0-2 |
0-5 |
Wed 30, Sep-22:45 - England Southern Premier League Farnborough Town vs Yate Town |
0-0 |
0-0 |
Wed 30, Sep-22:45 - England Southern Premier League Tiverton Town vs Weston Super Mare |
1-0 |
3-1 |
Wed 30, Sep-16:00 - England U23 Premier League 2 Crewe Alexandra U23 vs Coventry U23 |
1-0 |
2-3 |
Wed 30, Sep-22:45 - England Women\\\'s Northern Premier League Hull City Women\'s vs Huddersfield Town Women\'s |
1-1 |
1-2 |
Wed 30, Sep-22:45 - England Women\\\'s Northern Premier League Burnley Women\'s vs Fylde LFC Women\'s |
1-2 |
|
Wed 30, Sep-22:45 - England Women\\\'s Southern Premier League Watford Women\'s vs Hounslow Women\'s |
6-0 |
|
Wed 30, Sep-22:45 - England Women\\\'s Southern Premier League Milton Keynes Dons Women\'s vs Oxford United Women\'s |
0-1 |
1-3 |
Wed 30, Sep-22:45 - England Women\\\'s Southern Premier League Chichester City Women\'s vs Portsmouth Women\'s |
1-0 |
2-1 |
Wed 30, Sep-19:59 - Estonia Cup Paide Linnameeskond vs Tallinna Pocarr |
6-0 |
13-0 |
Wed 30, Sep-19:59 - Estonia Cup Tallinna JK Legion vs Saku Sporting |
4-0 |
11-0 |
Wed 30, Sep-20:30 - Estonia Cup FC Tallinn vs Vandra JK Vaprus |
0-0 |
2-0 |
Wed 30, Sep-17:30 - Estonia Cup Team Helm Jk vs Trans Narva |
0-2 |
1-2 |
Wed 30, Sep-19:59 - Estonia Esi Liiga Tallinna FC Levadia II vs Vaprus Parnu |
0-0 |
0-2 |
Wed 30, Sep-18:00 - Estonia Esi Liiga B Rakvere JK Tarvas vs JK Tallinna Kalev II |
2-1 |
2-3 |
Wed 30, Sep-19:59 - Estonia Meistri Liiga Nomme Kalju vs Viljandi JK Tulevik |
0-0 |
0-0 |
Wed 30, Sep-21:15 - Faroe Islands Formuladeildin Vikingur Gota vs AB Argir |
3-0 |
4-1 |
Wed 30, Sep-19:30 - Finland Ykkonen Mypa vs KTP Kotka |
0-2 |
0-3 |
Wed 30, Sep-19:30 - Finland Ykkonen MP Mikkeli vs Gnistan |
2-1 |
3-1 |
Wed 30, Sep-19:30 - Finland Ykkonen VPS Vaasa vs Jaro |
0-2 |
1-3 |
Wed 30, Sep-19:30 - Finland Ykkonen AC Oulu vs AC Kajaani |
1-1 |
1-1 |
Wed 30, Sep-19:30 - Finland Ykkonen Ekenas IF vs MuSa |
1-1 |
1-1 |
Wed 30, Sep-19:30 - Finland Ykkonen SJK Akatemia vs KPV |
0-0 |
2-0 |
Wed 30, Sep-21:00 - France Ligue 2 AC Ajaccio vs USL Dunkerque |
0-0 |
1-0 |
Wed 30, Sep-21:00 - French Championnat Amateur Group C Andrezieux vs Monaco B |
0-0 |
2-0 |
Wed 30, Sep-22:00 - French Championnat Amateur Group C Toulon vs Olymplque de Marseille B |
2-0 |
2-1 |
Wed 30, Sep-22:00 - French Championnat Amateur Group C Jura Sud Foot vs Saint-Priest |
0-1 |
1-1 |
Wed 30, Sep-22:00 - French Championnat Amateur Group D Bourges 18 vs Le Puy Foot 43 Auvergne |
0-1 |
0-1 |
Wed 30, Sep-15:00 - Georgia Pirveli Liga FC Shukura Kobuleti vs Samgurali Tskh |
0-0 |
1-0 |
Wed 30, Sep-21:00 - German B-Junioren-Bundesliga West FC Hennef 05(U17) vs Alemannia Aachen(U17) |
1-0 |
4-1 |
Wed 30, Sep-22:30 - German Super Cup Bayern Munich vs Borussia Dortmund |
2-1 |
3-2 |
Wed 30, Sep-20:30 - Germany - Regionalliga Sued SG Sonnenhof Grobaspach vs SC Freiburg II |
0-2 |
0-5 |
Wed 30, Sep-17:00 - Germany - Regionalliga Sued 1. FSV Mainz 05 II vs SSV Ulm 1846 |
0-1 |
1-1 |
Wed 30, Sep-20:30 - Germany OberLiga SV Seligenporten vs SC Eltersdorf |
0-0 |
0-0 |
Wed 30, Sep-21:00 - Germany OberLiga Astoria Walldorf B vs SV Oberachern |
0-1 |
1-2 |
Wed 30, Sep-21:30 - Germany OberLiga OSC Bremerhaven vs TuS Komet Arsten |
1-1 |
1-1 |
Wed 30, Sep-22:00 - Germany OberLiga Lupo-Martini Wolfsburg vs Arminia Hannover |
1-0 |
4-2 |
Wed 30, Sep-19:00 - Holland Reserves League FC Zwolle Reserve vs SBV Excelsior Reserve |
0-0 |
0-0 |
Wed 30, Sep-16:30 - Holland Reserves League Willem II Reserves vs De Graafschap Reserve |
0-0 |
0-0 |
Wed 30, Sep-11:00 - HongKong Premier League Southern District vs Happy Valley |
0-1 |
1-1 |
Wed 30, Sep-18:00 - Hungary Women\\\'s Division 1 League MTK Hungaria Women\'s vs Kelen SC Women\'s |
2-0 |
5-0 |
Wed 30, Sep-18:30 - Hungary Women\\\'s Division 1 League Ferencvarosi TC Women\'s vs Viktoria FC Szombathely Women\'s |
0-0 |
0-0 |
Wed 30, Sep-17:30 - Hungary Women\\\'s Division 1 League Szent Mihaly Women\'s vs Astra Hungary Women\'s |
0-1 |
0-1 |
Wed 30, Sep-23:00 - Iceland Division 3 KV Vesturbaeja vs Tindastoll Sauda |
2-1 |
5-1 |
Wed 30, Sep-19:59 - Iceland Division 3 Reynir Sandgerdi vs Alftanes |
0-0 |
3-1 |
Wed 30, Sep-19:59 - Iceland Ladies Premier League UMF Selfoss Women\'s vs KR Reykjavik Women\'s |
0-1 |
2-1 |
Wed 30, Sep-22:45 - Italian Serie A Lazio vs Atalanta |
0-3 |
1-4 |
Wed 30, Sep-19:59 - Italian Serie A Udinese vs Spezia |
0-1 |
0-2 |
Wed 30, Sep-19:59 - Italian Serie A Benevento vs Inter Milan |
1-4 |
2-5 |
Wed 30, Sep-13:00 - Italian Youth Cup Lecce Youth vs Crotone Youth |
1-1 |
1-2 |
Wed 30, Sep-16:00 - Italian Youth Cup Verona Youth vs Cittadella Youth |
2-1 |
2-2 |
Wed 30, Sep-17:00 - Italian Youth Cup Sampdoria Youth vs Torino Youth |
0-0 |
1-1 |
Wed 30, Sep-17:00 - Italian Youth Cup Bologna Youth vs Vicenza Vicence Calcio |
1-2 |
3-3 |
Wed 30, Sep-17:00 - Italian Youth Cup Napoli Youth vs Lazio Youth |
0-0 |
1-3 |
Wed 30, Sep-17:00 - Italian Youth Cup S.S.D. Monza 1912 Youth vs AC Milan Youth |
1-1 |
1-1 |
Wed 30, Sep-11:00 - Japan Emperor Cup Fukuyama City vs Baleine Shimonoseki |
1-0 |
1-0 |
Wed 30, Sep-14:00 - Japanese J-League Division 1 Vissel Kobe vs Nagoya Grampus Eight |
0-0 |
1-0 |
Wed 30, Sep-14:00 - Japanese J-League Division 1 Yokohama F Marinos vs Sagan Tosu |
0-0 |
1-1 |
Wed 30, Sep-14:30 - Japanese J-League Division 1 Urawa Red Diamonds vs FC Tokyo |
0-1 |
0-1 |
Wed 30, Sep-14:00 - Japanese League Division 2 JEF United Ichihara Chiba vs Kyoto Sanga FC |
0-0 |
0-0 |
Wed 30, Sep-14:00 - Japanese League Division 2 Avispa Fukuoka vs Tochigi SC |
0-0 |
1-0 |
Wed 30, Sep-14:00 - Japanese League Division 2 Thespakusatsu Gunma vs Montedio Yamagata |
1-1 |
1-4 |
Wed 30, Sep-14:00 - Japanese League Division 2 Omiya Ardija vs Mito Hollyhock |
0-1 |
2-1 |
Wed 30, Sep-14:00 - Japanese League Division 2 Ventforet Kofu vs Tokyo Verdy |
0-0 |
0-0 |
Wed 30, Sep-14:00 - Japanese League Division 2 Fagiano Okayama vs Ehime FC |
0-0 |
0-1 |
Wed 30, Sep-14:00 - Japanese League Division 2 Matsumoto Yamaga FC vs Zweigen Kanazawa |
0-0 |
0-1 |
Wed 30, Sep-14:00 - Japanese League Division 2 V-Varen Nagasaki vs Tokushima Vortis |
0-0 |
0-1 |
Wed 30, Sep-14:00 - Japanese League Division 2 FC Ryukyu vs Albirex Niigata |
0-1 |
0-1 |
Wed 30, Sep-14:00 - Japanese League Division 2 FC Machida Zelvia vs Giravanz Kitakyushu |
0-1 |
1-1 |
Wed 30, Sep-14:00 - Japanese League Division 2 Renofa Yamaguchi vs Jubilo Iwata |
2-0 |
3-0 |
Wed 30, Sep-18:00 - Jordan Professional Premier League Al Ahli Amman vs Al Aqaba SC |
0-2 |
0-4 |
Wed 30, Sep-20:30 - Jordan Professional Premier League Al Salt vs Al-Faisaly |
0-1 |
0-2 |
Wed 30, Sep-09:00 - Kazakhstan Division 1 Kyran Shymkent vs Maqtaaral Jetisay |
0-0 |
1-2 |
Wed 30, Sep-13:00 - Kazakhstan Division 1 Sdyushor 8 vs FK Atyrau |
1-1 |
2-2 |
Wed 30, Sep-14:30 - Kazakhstan Division 1 Ekibastuz vs Altay FK |
0-0 |
0-0 |
Wed 30, Sep-14:30 - Kazakhstan Division 1 FK Arys vs FK Aktobe |
1-1 |
1-2 |
Wed 30, Sep-17:00 - Kosovo Super League KF Trepca \'89 vs KF Prishtina |
0-0 |
1-0 |
Wed 30, Sep-17:00 - Kosovo Super League KF Llapi vs Ballkani |
0-0 |
1-3 |
Wed 30, Sep-17:00 - Kosovo Super League KF Drita Gjilan vs Besa Peje |
1-1 |
3-1 |
Wed 30, Sep-19:59 - Latvia Cup FK Auda Riga vs Rigas Futbola skola |
0-4 |
0-8 |
Wed 30, Sep-19:00 - Malta Premier League Tarxien Rainbows F.C. vs Hibernians FC |
0-0 |
0-1 |
Wed 30, Sep-19:00 - Malta Premier League Lija Athletic vs Birkirkara FC |
0-0 |
0-0 |
Wed 30, Sep-23:15 - Malta Premier League Valletta FC vs Gzira United |
1-1 |
1-3 |
Wed 30, Sep-23:15 - Malta Premier League Hamrun Spartans vs Senglea Athletic |
2-0 |
3-0 |
Wed 30, Sep-04:05 - Mexico Primera Divison A Cancun vs Venados FC |
1-1 |
1-2 |
Wed 30, Sep-06:05 - Mexico Primera Divison A Cimarrones Sonora vs Mineros de Zacatecas |
0-1 |
2-3 |
Wed 30, Sep-18:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga FK Sutjeska Niksic vs FK Rudar Pljevlja |
0-0 |
2-0 |
Wed 30, Sep-19:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga OFK Titograd vs FK Zeta |
0-0 |
1-0 |
Wed 30, Sep-19:59 - Montenegro Prva Crnogorska Liga FK Podgorica vs Decic Tuzi |
0-0 |
1-1 |
Wed 30, Sep-21:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga FK Buducnost Podgorica vs FK Iskra Danilovgrad |
0-0 |
1-0 |
Wed 30, Sep-17:30 - Montenegro Prva Crnogorska Liga OFK Petrovac vs Jezero Plav |
0-1 |
0-1 |
Wed 30, Sep-22:00 - Morocco Super League Wydad Casablanca vs Olympique de Safi |
2-0 |
4-1 |
Wed 30, Sep-22:00 - Morocco Super League Olympique Club de Khouribga vs Raja de Beni Mellal |
1-0 |
1-0 |
Wed 30, Sep-22:00 - Morocco Super League IRT Itihad de Tanger vs Moghreb Tetouan |
0-0 |
1-0 |
Wed 30, Sep-22:00 - Morocco Super League MCO Mouloudia Oujda vs Raja Casablanca Atlhletic |
1-1 |
2-2 |
Wed 30, Sep-22:00 - Morocco Super League FUS Fath Union Sportive Rabat vs RCOZ Oued Zem |
2-0 |
3-1 |
Wed 30, Sep-22:00 - Morocco Super League Renaissance Sportive de Berkane vs Renaissance Zmamra |
0-0 |
1-2 |
Wed 30, Sep-13:00 - Myanmar National League Rakhine United vs Southern Myanmar |
0-0 |
1-3 |
Wed 30, Sep-13:00 - Myanmar National League ISPE FC vs Yangon United |
1-4 |
1-6 |
Wed 30, Sep-23:00 - Northern Ireland Women\\\'s Premiership Linfield FC Women\'s vs Glentoran Belfast United Women\'s |
0-1 |
1-4 |
Wed 30, Sep-17:00 - Norway 2 Division B Levanger FK vs Sotra SK |
1-0 |
2-1 |
Wed 30, Sep-21:30 - Norwegian Junior U19 Strindheim IL(U19) vs Verdal(U19 ) |
2-1 |
5-1 |
Wed 30, Sep-22:30 - Norwegian Junior U19 Ranheim IL (U19) vs Orkla(U19) |
6-0 |
6-1 |
Wed 30, Sep-22:30 - Norwegian Junior U19 Byasen Toppfotball U19 vs Kolstad(U19) |
0-0 |
0-2 |
Wed 30, Sep-00:30 - Peru Primera Division Universidad San Martin de Porres vs Univ. Cesar Vallejo |
0-1 |
0-1 |
Wed 30, Sep-22:00 - Peru Primera Division Carlos A. Mannucci vs Sporting Cristal |
1-1 |
3-3 |
Wed 30, Sep-13:00 - Poland Centralna Liga Juniorow Jagiellonia Bialystok Youth vs Wisla Krakow Youth |
2-1 |
4-2 |
Wed 30, Sep-17:30 - Poland - 4. Liga Jutrzenka Giebultow vs Orleta Radzyn Podlaski |
0-0 |
1-1 |
Wed 30, Sep-18:00 - Poland - 4. Liga GKS Pniowek Pawlowice Slaskie vs Zaglebie Lubin B |
0-0 |
2-1 |
Wed 30, Sep-19:59 - Poland - I liga Chrobry Glogow vs Gornik Leczna |
1-0 |
1-1 |
Wed 30, Sep-20:10 - Poland - I liga Korona Kielce vs Bruk Bet Termalica Nieciecza |
0-2 |
0-3 |
Wed 30, Sep-20:30 - Poland - I liga Odra Opole vs CWKS Resovia Rzeszow |
1-0 |
1-0 |
Wed 30, Sep-21:00 - Poland - I liga GKS Belchatow vs LKS Lodz |
1-3 |
1-3 |
Wed 30, Sep-21:00 - Poland - I liga Radomiak Radom vs Miedz Legnica |
0-1 |
0-2 |
Wed 30, Sep-21:00 - Poland - I liga Puszcza Niepolomice vs GKS Jastrzebie |
0-0 |
2-1 |
Wed 30, Sep-18:00 - Poland - I liga Sandecja Nowy Sacz vs Stomil Olsztyn |
0-2 |
1-4 |
Wed 30, Sep-19:59 - Poland - II liga Olimpia Grudziadz vs GKS Katowice |
1-0 |
1-3 |
Wed 30, Sep-19:59 - Poland - II liga Pogon Siedlce vs Lech Poznan B |
2-1 |
4-2 |
Wed 30, Sep-19:59 - Poland - II liga KKS 1925 Kalisz vs Wigry Suwalki |
0-2 |
0-3 |
Wed 30, Sep-14:00 - Poland - II liga Slask Wroclaw B vs Motor Lublin |
1-1 |
1-1 |
Wed 30, Sep-17:00 - Poland - II liga Garbarnia Krakow vs Bytovia Bytow |
2-2 |
2-2 |
Wed 30, Sep-17:30 - Poland - II liga Skra Czestochowa vs Chojniczanka Chojnice |
0-0 |
1-0 |
Wed 30, Sep-18:00 - Poland - II liga Blekitni Stargard Szczecinski vs Stal Rzeszow |
0-1 |
0-5 |
Wed 30, Sep-18:00 - Russia Cup Salyut-Energia Belgorod vs Tekstilshchik Ivanovo |
0-3 |
0-3 |
Wed 30, Sep-18:00 - Russia Cup Zvezda Perm vs Gazovik Orenburg |
0-3 |
|
Wed 30, Sep-19:59 - Russia Cup Chernomorets Novorossiysk vs SKA Khabarovsk |
0-3 |
1-3 |
Wed 30, Sep-19:59 - Russia Cup Dynamo Stavropol vs Krylya Sovetov Samara |
0-1 |
1-4 |
Wed 30, Sep-14:00 - Russia Cup Zenit Irkutsk vs FK Nizhny Novgorod |
0-0 |
0-0 |
Wed 30, Sep-14:00 - Russia Cup Rodina Moskva vs Yenisey Krasnoyarsk |
1-0 |
3-0 |
Wed 30, Sep-17:00 - Russia Cup Mashuk-KMV vs Dinamo Briansk |
0-0 |
1-0 |
Wed 30, Sep-17:00 - Russia Cup Volga Ulyanovsk vs Veles Moscow |
0-3 |
2-4 |
Wed 30, Sep-23:15 - San Marino Cup S.S Pennarossa vs SP Tre Fiori |
0-1 |
2-1 |
Wed 30, Sep-23:15 - San Marino Cup SP Libertas vs SP La Fiorita |
0-3 |
0-4 |
Wed 30, Sep-23:15 - San Marino Cup Folgore/Falciano vs SS Virtus |
2-0 |
2-0 |
Wed 30, Sep-23:15 - San Marino Cup AC Juvenes/Dogana vs SP Domagnano |
0-0 |
1-3 |
Wed 30, Sep-23:00 - Serie D - Brazil River (PI) vs Juventude MA |
0-0 |
1-0 |
Wed 30, Sep-23:00 - Serie D - Brazil OperArio(MT) vs Real Noroeste |
1-0 |
1-0 |
Wed 30, Sep-23:00 - Serie D - Brazil Nacional PR vs Cabofriense(RJ) |
0-0 |
1-2 |
Wed 30, Sep-23:00 - Serie D - Brazil Aparecidense GO vs Goiania |
1-1 |
1-1 |
Wed 30, Sep-23:00 - Serie D - Brazil Independente PA vs Ji-Parana FC |
1-1 |
1-2 |
Wed 30, Sep-23:00 - Serie D - Brazil Sinop MT vs Santos Macapa |
1-0 |
1-2 |
Wed 30, Sep-23:00 - Serie D - Brazil Frei Paulistano/SE vs Jacyoba |
1-0 |
3-0 |
Wed 30, Sep-22:00 - Serie D - Brazil Portuguesa RJ vs Bangu |
0-1 |
0-2 |
Wed 30, Sep-22:00 - Serie D - Brazil Bragantino PA vs Nacional Fast Clube AM |
1-0 |
3-1 |
Wed 30, Sep-22:30 - Serie D - Brazil Guarany CE vs Campinense (PB) |
0-0 |
1-0 |
Wed 30, Sep-22:45 - Serie D - Brazil Altos/PI vs Moto Clube(MA) |
1-1 |
3-1 |
Wed 30, Sep-19:59 - Slovakia 1. Liga Slovan Bratislava vs FK Senica |
1-0 |
2-0 |
Wed 30, Sep-17:00 - Slovakia Cup PFK Piestany vs DAC Dunajska Streda |
0-3 |
0-7 |
Wed 30, Sep-17:00 - Slovakia Cup Kysucke Nove Mesto vs FC Artmedia Petrzalka |
2-1 |
4-5 |
Wed 30, Sep-17:30 - Slovakia Cup Oravske Vesele vs MSK Zilina |
1-1 |
1-1 |
Wed 30, Sep-17:30 - Slovakia Cup Druzstevnik Radimov vs Trencin |
0-0 |
1-2 |
Wed 30, Sep-22:00 - Slovenia 1. Liga NK Olimpija Ljubljana vs ND Gorica |
1-0 |
1-0 |
Wed 30, Sep-23:30 - Spanish Primera Division Eibar vs Elche |
0-1 |
0-1 |
Wed 30, Sep-23:30 - Spanish Primera Division Real Madrid vs Valladolid |
0-0 |
1-0 |
Wed 30, Sep-21:00 - Spanish Primera Division Villarreal vs Alaves |
2-1 |
3-1 |
Wed 30, Sep-21:00 - Spanish Primera Division SD Huesca vs Atletico Madrid |
0-0 |
0-0 |
Wed 30, Sep-17:00 - SVK U19 A League FK Poprad(U19) vs FC Nitra(U19) |
1-0 |
3-2 |
Wed 30, Sep-21:00 - Sweden Woman\\\'s Cupen Mariebo IK Women\'s vs Vittsjo GIK Women\'s |
0-3 |
0-5 |
Wed 30, Sep-18:00 - Swedish Cup BK Forward vs Akropolis IF |
0-0 |
0-3 |
Wed 30, Sep-18:00 - Swedish Cup IK Gauthiod vs Ljungskile SK |
0-0 |
1-0 |
Wed 30, Sep-18:30 - Swedish Cup BK Astrio vs Falkenbergs FF |
0-2 |
0-9 |
Wed 30, Sep-18:30 - Swedish Cup Angered BK vs Hacken |
1-0 |
1-3 |
Wed 30, Sep-20:30 - Swedish Cup Landskrona BoIS vs Osters IF |
0-0 |
1-0 |
Wed 30, Sep-20:30 - Swedish Cup IS Halmia vs Helsingborgs IF |
0-2 |
0-3 |
Wed 30, Sep-20:30 - Swedish Cup Sandvikens IF vs Jonkopings Sodra IF |
0-0 |
2-0 |
Wed 30, Sep-20:30 - Swedish Cup Oskarshamns AIK vs Varbergs BoIS FC |
0-0 |
0-0 |
Wed 30, Sep-20:30 - Swedish Cup Stenungsunds IF vs Elfsborg |
0-1 |
0-3 |
Wed 30, Sep-20:30 - Swedish Cup Taby vs AFC Eskilstuna |
0-0 |
0-2 |
Wed 30, Sep-20:30 - Swedish Cup Assyriska BK vs Mjallby AIF |
0-2 |
0-5 |
Wed 30, Sep-20:30 - Swedish Cup Torns IF vs Trelleborgs FF |
0-1 |
1-1 |
Wed 30, Sep-20:30 - Swedish Cup FC Stockholm Internazionale vs Degerfors IF |
0-0 |
1-1 |
Wed 30, Sep-17:30 - Swedish Cup Bodens BK vs Vasteras SK FK |
0-2 |
0-3 |
Wed 30, Sep-22:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2 Zug 94 vs FC Schotz |
0-1 |
2-2 |
Wed 30, Sep-22:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3 Gossau vs FC Balzers |
2-0 |
4-0 |
Wed 30, Sep-21:30 - Switzerland - 1.Liga Promotion League Stade Nyonnais vs Yverdon |
1-0 |
1-1 |
Wed 30, Sep-14:30 - Tajikistan Higher League Regar-TadAZ Tursunzoda vs Khujand |
0-0 |
1-2 |
Wed 30, Sep-14:30 - Tajikistan Higher League FC Kuktosh vs FC Istiklol Dushanbe |
0-1 |
1-1 |
Wed 30, Sep-14:30 - Tajikistan Higher League FC Khatlon vs Lokomotiv Pamir |
0-0 |
0-0 |
Wed 30, Sep-14:30 - Tajikistan Higher League CSKA Pamir Dushanbe vs FK Dushanbe 83 |
2-0 |
3-1 |
Wed 30, Sep-12:30 - Thailand FA Cup Nakhon Ratchasima vs Lamphun Warrior |
1-2 |
2-2 |
Wed 30, Sep-12:30 - Thailand FA Cup Bangkok FC vs Roi Et United |
2-0 |
7-0 |
Wed 30, Sep-12:30 - Thailand FA Cup Krabi FC vs Samut Songkhram FC |
3-0 |
7-2 |
Wed 30, Sep-12:30 - Thailand FA Cup Muangkan FC vs Aidin Sport |
2-0 |
7-0 |
Wed 30, Sep-12:30 - Thailand FA Cup Kalasin vs Chaiyaphum United |
0-0 |
2-0 |
Wed 30, Sep-12:30 - Thailand FA Cup Kamphaengphet FC vs IESA Ayutthaya |
1-0 |
5-0 |
Wed 30, Sep-12:30 - Thailand FA Cup Nong Bua Pitchaya vs Namphong United |
1-0 |
6-0 |
Wed 30, Sep-12:30 - Thailand FA Cup Sing Ubon FC vs Don Mueang |
0-3 |
2-3 |
Wed 30, Sep-12:30 - Thailand FA Cup Kanthararom United vs Khonkaen FC |
1-1 |
1-3 |
Wed 30, Sep-12:30 - Thailand FA Cup Ubonkids City vs Kranuan |
2-1 |
2-2 |
Wed 30, Sep-12:30 - Thailand FA Cup Watbot vs Siam FC |
1-0 |
3-0 |
Wed 30, Sep-12:30 - Thailand FA Cup Surat Thani City vs Songkhla FC |
0-1 |
1-1 |
Wed 30, Sep-12:30 - Thailand FA Cup Khonkaen Mordindang FC vs Sisaket FC |
1-0 |
1-1 |
Wed 30, Sep-12:30 - Thailand FA Cup Hippo vs See Kwae |
0-0 |
1-2 |
Wed 30, Sep-12:30 - Thailand FA Cup Suwannaphum United vs BSB Pakkert City |
2-0 |
6-0 |
Wed 30, Sep-12:30 - Thailand FA Cup Pakchong SCK vs Bang Khun Thian United |
1-0 |
3-0 |
Wed 30, Sep-12:30 - Thailand FA Cup Udon United vs Phitsanulok FC |
2-1 |
4-3 |
Wed 30, Sep-14:00 - Thailand FA Cup Raj Pracha FC vs JTFC |
1-0 |
2-0 |
Wed 30, Sep-15:00 - Thailand FA Cup MOF Customs United vs Uthai Thani Forest |
0-0 |
0-0 |
Wed 30, Sep-15:00 - Thailand FA Cup Nonthaburi vs Pro Kick United |
2-0 |
8-1 |
Wed 30, Sep-16:00 - Thailand FA Cup Nakhon Pathom United vs Chainat Hornbill FC |
1-0 |
2-2 |
Wed 30, Sep-23:00 - UEFA Champions League Midtjylland vs Slavia Praha |
0-1 |
4-1 |
Wed 30, Sep-23:00 - UEFA Champions League PAOK Saloniki vs Krasnodar FK |
0-0 |
1-2 |
Wed 30, Sep-23:00 - UEFA Champions League Red Bull Salzburg vs Maccabi Tel Aviv |
2-1 |
3-1 |
Wed 30, Sep-18:00 - Ukraine Cup FC Vorskla Poltava vs FC Lviv |
0-0 |
2-0 |
Wed 30, Sep-18:00 - Ukraine Cup Desna Chernihiv vs Rukh Vynnyky |
0-0 |
2-1 |
Wed 30, Sep-18:30 - Ukraine Cup Prykarpattia Ivano Frankivsk vs Kolos Kovalivka |
0-0 |
0-1 |
Wed 30, Sep-19:30 - Ukraine Cup PFC Oleksandria vs FC Inhulets Petrove |
0-0 |
4-1 |
Wed 30, Sep-15:00 - Ukraine Cup Hirnyk-Sport vs Dnipro-1 |
2-3 |
3-3 |
Wed 30, Sep-16:00 - Ukraine Cup Veres Rivne vs MFC Mykolaiv |
1-1 |
2-2 |
Wed 30, Sep-16:00 - Ukraine Cup Polessya Zhitomir vs FC Mynai |
1-1 |
1-2 |
Wed 30, Sep-16:00 - Ukraine Cup Viktoriya Mykolaivka vs FC Mariupol |
1-0 |
1-3 |
Wed 30, Sep-17:00 - Ukraine Cup Kryvbas vs Nyva Vinnitsia |
0-0 |
0-1 |
Wed 30, Sep-17:00 - Ukraine Cup Epitsentr Dunayivtsi vs FC Ahrobiznes Volochysk |
1-1 |
1-2 |
Wed 30, Sep-15:15 - Uzbekistan Division 1 Shortan Guzar vs Zaamin |
0-0 |
7-1 |
Wed 30, Sep-16:00 - Uzbekistan Professional Football League Metallurg Bekobod vs FK Andijan |
1-0 |
1-1 |
Wed 30, Sep-12:30 - Vietnam First Division XSKT Can Tho vs Hung Vuong An Giang |
1-0 |
2-1 |
Wed 30, Sep-12:30 - Vietnam First Division XM Fico Tay Ninh vs Dong Tam Long An |
0-1 |
2-1 |
Wed 30, Sep-12:30 - Vietnam First Division Hue FC vs Binh Phuoc |
0-0 |
0-1 |
Wed 30, Sep-12:30 - Vietnam First Division Dak Lak vs Ba Ria Vung Tau |
0-0 |
0-1 |
Wed 30, Sep-12:30 - Vietnam First Division Sanna Khanh Hoa vs Dong Thap |
1-0 |
3-0 |
Wed 30, Sep-12:30 - Vietnam First Division Pho Hien vs SQC Binh Dinh |
0-0 |
0-1 |
Wed 30, Sep-22:45 - Wales Premier League Barry Town United vs Haverfordwest County |
1-0 |
2-1 |
Wed 30, Sep-22:45 - Wales Premier League Caernarfon vs Flint Town United |
0-0 |
2-1 |
Wed 30, Sep-22:45 - Wales Premier League Connah\'s Quay Nomads FC vs Aberystwyth Town |
2-0 |
2-0 |
Wed 30, Sep-22:45 - Wales Premier League Bala Town F.C. vs The New Saints |
2-0 |
2-2 |
Wed 30, Sep-22:45 - Wales Premier League Cardiff Metropolitan University FC vs Penybont FC |
0-0 |
0-1 |
Wed 30, Sep-15:00 - Western Australia Division 1 Stirling Lions vs Subiaco AFC |
3-0 |
5-0 |
Wed 30, Sep-19:59 - Women\\\'s Norway Cupen Ovrevoll Hosle Women\'s vs Amazon Grimstad FK Women\'s |
0-1 |
2-3 |
Wed 30, Sep-15:00 - Women\\\'s Norway Cupen Floya Women\'s vs Medkila Women\'s |
1-1 |
3-1 |
Wed 30, Sep-22:00 - Women\\\'s Norway Cupen Grei Women\'s vs KIL/Hemne Women\'s |
0-1 |
1-2 |
Wed 30, Sep-17:30 - Women\\\'s Norway Cupen Asane Fotball Women\'s vs Honefoss Women\'s |
1-2 |
1-2 |
News are from Rezilta News, Goal.mu, Mauri.bet, and other partner websites.
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE. REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.