Latest News
News are from Rezilta News, Goal.mu, Mauri.bet, and other partner websites.
All soccer/football results.
BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.
ADS: 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.
Date and Time/Team | Half Time | Full Time |
---|---|---|
Sat 7, Mar-20:30 - African Youth Championship Woman\\\'s U17 Guinea Women\'s U17 vs Nigeria Women\'s(U17) |
0-3 |
1-6 |
Sat 7, Mar-18:30 - Algarve Cup Sweden Women\'s vs Denmark Women\'s |
1-0 |
1-2 |
Sat 7, Mar-21:15 - Algarve Cup Portugal Women\'s vs Belgium Women\'s |
0-0 |
0-1 |
Sat 7, Mar-21:30 - Algarve Cup Germany Women\'s vs Norway Women\'s |
2-0 |
4-0 |
Sat 7, Mar-18:00 - Algeria Division 1 NA Hussein Dey vs CS Constantine |
1-0 |
1-0 |
Sat 7, Mar-18:00 - Algeria Division 1 NC Magra vs AS Ain Mlila |
0-0 |
0-1 |
Sat 7, Mar-19:00 - Algeria Division 1 MC Oran vs JS Saoura |
0-1 |
1-1 |
Sat 7, Mar-19:00 - Algeria Division 1 Paradou AC vs USM Alger |
0-0 |
1-1 |
Sat 7, Mar-19:00 - Algeria Division 1 ASO Chlef vs CR Belouizdad |
1-0 |
2-2 |
Sat 7, Mar-18:00 - Algeria Division 2 USM Annaba vs JSM Bejaia |
3-1 |
|
Sat 7, Mar-18:00 - Algeria Division 2 JSM Skikda vs ASM Oran |
1-0 |
|
Sat 7, Mar-18:00 - Algeria Division 2 AS Khroub vs MC El Eulma |
0-0 |
1-0 |
Sat 7, Mar-18:00 - Algeria Division 2 MC Saida vs WA Tlemcen |
2-1 |
|
Sat 7, Mar-18:00 - Algeria Division 2 MO Bejaia vs OM Arzew |
1-0 |
1-1 |
Sat 7, Mar-18:00 - Algeria Division 2 OM Medea vs RC Arba |
0-0 |
1-0 |
Sat 7, Mar-18:00 - Algeria Division 2 DRB Tadjenanet vs RC Relizane |
1-0 |
4-0 |
Sat 7, Mar-18:00 - Angola Girabola League Sagrada Esperanca vs Benfica Lubango |
0-0 |
1-0 |
Sat 7, Mar-18:00 - Angola Girabola League Cuando Cubango vs Petro Atletico de Luanda |
0-0 |
0-1 |
Sat 7, Mar-18:30 - Angola Girabola League Desportivo Huila vs Progresso Sambizanga |
1-0 |
1-0 |
Sat 7, Mar-00:00 - Argentina Prim B Metropolitana CA Fenix Pilar vs Los Andes |
0-0 |
0-0 |
Sat 7, Mar-00:00 - Argentina Prim C Metropolitana Berazategui vs Central Cordoba De Rosario |
1-0 |
1-2 |
Sat 7, Mar-00:00 - Argentina Prim C Metropolitana Leandro N Alem vs Real Pilar |
0-1 |
1-3 |
Sat 7, Mar-00:00 - Argentina Prim C Metropolitana Canuelas FC vs Ituzaingo |
0-2 |
0-2 |
Sat 7, Mar-03:00 - Argentina Prim C Metropolitana Argentino de Merlo vs Excursionistas |
0-0 |
2-0 |
Sat 7, Mar-04:00 - Argentinian Primera B - Nacional CA Platense vs Alvarado Mar del Plata |
0-0 |
0-2 |
Sat 7, Mar-04:30 - Argentinian Primera B - Nacional Gimnasia Jujuy vs Defensores de Belgrano |
0-0 |
0-1 |
Sat 7, Mar-02:00 - Argentinian Primera Super League Arsenal de Sarandi vs Aldosivi |
2-0 |
4-0 |
Sat 7, Mar-04:10 - Argentinian Primera Super League Argentinos Juniors vs Rosario Central |
1-1 |
2-1 |
Sat 7, Mar-14:15 - Armenia Premier League FC Noah vs FC Pyunik |
2-1 |
4-2 |
Sat 7, Mar-15:00 - Armenia Premier League FC Ararat-Armenia vs Shirak |
0-0 |
1-0 |
Sat 7, Mar-10:00 - Australia Brisbane Capital League 1 New Farm United vs Samford Rangers |
0-2 |
0-5 |
Sat 7, Mar-12:00 - Australia Brisbane Capital League 1 Annerley FC vs The Lakes |
0-1 |
1-1 |
Sat 7, Mar-13:00 - Australia Brisbane Capital League 1 North Pine vs Western Spirit |
2-0 |
2-0 |
Sat 7, Mar-12:00 - Australia Brisbane Premier League Albany Creek vs St George Willawong FC |
1-1 |
3-3 |
Sat 7, Mar-12:00 - Australia Brisbane Premier League The Gap BPL vs Brisbane Knights |
0-1 |
1-1 |
Sat 7, Mar-13:00 - Australia Brisbane Premier League North Star vs Caboolture FC |
0-0 |
1-1 |
Sat 7, Mar-13:00 - Australia Brisbane Premier League Toowong vs Centenary Stormers |
1-1 |
2-2 |
Sat 7, Mar-10:00 - Australia Brisbane Premier League Reserves The Gap FC Reserve vs Brisbane Knights Reserve |
0-0 |
1-0 |
Sat 7, Mar-10:00 - Australia Brisbane Premier League Reserves Albany Creek Reserve vs St George Willawong FC Reserve |
1-0 |
3-2 |
Sat 7, Mar-11:00 - Australia Brisbane Premier League Reserves Toowong Reserve vs Centenary Stormers Reserve |
3-1 |
4-3 |
Sat 7, Mar-10:30 - Australia Brisbane Premier League Reserves North Star Reserve vs Caboolture FC Reserve |
2-1 |
|
Sat 7, Mar-10:00 - Australia League A Adelaide United vs Western United FC |
1-3 |
1-5 |
Sat 7, Mar-12:30 - Australia League A Melbourne Victory FC vs Sydney FC |
1-1 |
1-4 |
Sat 7, Mar-09:30 - Australia New South Wales Premier League Sutherland Sharks vs Rockdale City Suns |
0-0 |
1-1 |
Sat 7, Mar-12:00 - Australia New South Wales Premier League Manly United vs Blacktown City |
0-0 |
0-1 |
Sat 7, Mar-11:00 - Australia New South Wales Super League Bonnyrigg White Eagles vs Northern Tigers |
0-0 |
1-2 |
Sat 7, Mar-12:00 - Australia New South Wales Super League St George Saints vs St George City |
0-3 |
0-3 |
Sat 7, Mar-12:00 - Australia New South Wales Super League Blacktown Spartans vs Mounties Wanderers |
1-0 |
1-0 |
Sat 7, Mar-12:00 - Australia New South Wales Super League SD Raiders vs Hakoah Sydney City East |
1-0 |
2-1 |
Sat 7, Mar-12:15 - Australia New South Wales Super League Spirit FC vs Central Coast Mariners FC Am |
1-0 |
2-2 |
Sat 7, Mar-10:00 - Australia New South Wales U20 Manly United(U20) vs Blacktown City(U20) |
0-0 |
2-0 |
Sat 7, Mar-07:30 - Australia New South Wales U20 Sutherland Sharks(U20) vs Rockdale City Suns(U20) |
0-1 |
1-2 |
Sat 7, Mar-11:30 - Australia Queensland National Premier Leagues Brisbane City vs Eastern Suburbs Brisbane |
2-4 |
2-4 |
Sat 7, Mar-12:00 - Australia Queensland National Premier Leagues Gold Coast United vs Magpies Crusaders |
1-1 |
2-1 |
Sat 7, Mar-12:30 - Australia Queensland National Premier Leagues Gold Coast Knights vs Peninsula Power |
2-0 |
3-0 |
Sat 7, Mar-13:00 - Australia Queensland National Premier Leagues Queensland Lions FC vs Capalaba |
1-0 |
4-0 |
Sat 7, Mar-08:30 - Australia Queensland State League U20 Queensland Lions FC(U20) vs Capalaba(U20) |
4-0 |
4-1 |
Sat 7, Mar-10:30 - Australia Queensland State League U20 Gold Coast Knights(U20) vs Peninsula Power(U20) |
3-1 |
5-3 |
Sat 7, Mar-12:00 - Australia Queensland State Leagues SWQ Thunder vs Western Pride |
2-0 |
5-0 |
Sat 7, Mar-12:30 - Australia Queensland State Leagues Holland Park Hawks FC vs Souths United |
1-2 |
2-3 |
Sat 7, Mar-13:00 - Australia Queensland State Leagues Mitchelton vs Southside Eagles |
1-1 |
1-1 |
Sat 7, Mar-10:00 - Australia Queensland State Women\\\'s Premier League Mitchelton Women\'s vs Logan Lightning Women\'s |
1-1 |
1-3 |
Sat 7, Mar-10:45 - Australia Queensland State Women\\\'s Premier League Queensland Lions FC Women\'s vs Capalaba Women\'s |
1-1 |
2-1 |
Sat 7, Mar-09:00 - Australia Victorian Premier League U20 Port Melbourne Sharks SC U20 vs South Melbourne U20 |
0-1 |
0-3 |
Sat 7, Mar-06:00 - Australia Victorian Premier League U20 Eastern Lions(U20) vs Dandenong Thunder U20 |
0-0 |
2-0 |
Sat 7, Mar-08:00 - Australia Victorian Premier League U20 Green Gully Cavaliers U20 vs Heidelberg United U20 |
0-2 |
0-2 |
Sat 7, Mar-15:15 - Australia West Premier Bam Creative Night Series Perth S.C vs Floreat Athena |
4-0 |
5-0 |
Sat 7, Mar-17:30 - Austria Erste Division FC Wacker Innsbruck vs Floridsdorfer AC |
1-0 |
1-0 |
Sat 7, Mar-17:30 - Austria Erste Division SC Austria Lustenau vs Austria Wien Amateure |
0-1 |
2-3 |
Sat 7, Mar-17:30 - Austria Erste Division SK Austria Klagenfurt vs FC Dornbirn |
0-1 |
1-1 |
Sat 7, Mar-17:30 - Austria Erste Division FC Liefering vs Lafnitz |
1-1 |
4-1 |
Sat 7, Mar-19:59 - Austrian Bundesliga FC Trenkwalder Admira vs Rheindorf Altach |
0-0 |
2-0 |
Sat 7, Mar-19:59 - Austrian Bundesliga Austria Wien vs St.Polten |
0-0 |
0-0 |
Sat 7, Mar-19:59 - Austrian Bundesliga TSV Hartberg vs WSG Wattens |
0-0 |
0-3 |
Sat 7, Mar-19:59 - Austrian Bundesliga Wolfsberger AC vs Rapid Wien |
1-1 |
2-2 |
Sat 7, Mar-18:30 - Austrian Regionalliga East Wiener Viktoria vs SV Leobendorf |
1-0 |
2-1 |
Sat 7, Mar-18:30 - Austrian Regionalliga East Stripfing vs SC Wiener Neustadt |
1-0 |
1-0 |
Sat 7, Mar-19:00 - Austrian Regionalliga East Team Wiener Linien vs ASK-BSC Bruck/Leitha |
1-0 |
3-0 |
Sat 7, Mar-18:00 - Austrian Regionalliga Mitte SC Gleisdorf vs Union Gurten |
1-0 |
1-1 |
Sat 7, Mar-18:00 - Austrian Regionalliga Mitte ATSV Stadl Paura vs Deutschlandsberger SC |
1-1 |
3-2 |
Sat 7, Mar-18:00 - Austrian Regionalliga Mitte Bad Gleichenberg vs SK Sturm Graz Amat. |
1-1 |
2-2 |
Sat 7, Mar-18:00 - Austrian Regionalliga Mitte WSC Hertha Wels vs ATSV Wolfsberg |
1-1 |
6-3 |
Sat 7, Mar-18:00 - Austrian Regionalliga Mitte Junge Wikinger Ried vs SV Allerheiligen |
0-2 |
1-2 |
Sat 7, Mar-19:30 - Bahrain Division 2 Al-Ittifaq vs Bahrain SC |
0-1 |
1-3 |
Sat 7, Mar-19:30 - Bahrain Division 2 Isa Town vs Malkiya |
0-0 |
1-1 |
Sat 7, Mar-13:15 - Bangladesh League Mohammedan Dhaka vs Bashundhara Kings |
1-0 |
1-0 |
Sat 7, Mar-13:15 - Bangladesh League Saif Sporting vs Sheikh Jamal |
0-1 |
1-2 |
Sat 7, Mar-16:30 - Bangladesh League Abahani Limited Dhaka vs Abahani Chittagong |
0-0 |
0-2 |
Sat 7, Mar-16:30 - Bangladesh League Sheikh Russel KC vs Muktijoddha SKC |
2-0 |
2-0 |
Sat 7, Mar-23:00 - Belgian First Amateur Division A.F.C. Tubize vs La Louviere Centre |
0-1 |
1-1 |
Sat 7, Mar-23:00 - Belgian First Amateur Division Royal Olympic Club Charleroi vs Patro Eisden |
3-1 |
4-1 |
Sat 7, Mar-23:00 - Belgian First Amateur Division KSK Heist vs Lierse Kempenzonen |
0-1 |
0-2 |
Sat 7, Mar-22:30 - Belgian First Amateur Division Dessel Sport vs KMSK Deinze |
0-2 |
0-4 |
Sat 7, Mar-22:30 - Belgian First Amateur Division Thes Sport Tessenderlo vs RFC Seraing |
0-1 |
0-1 |
Sat 7, Mar-23:00 - Belgian Jupiler League Gent vs Sporting Charleroi |
0-2 |
1-4 |
Sat 7, Mar-23:00 - Belgian Jupiler League Club Brugge vs Cercle Brugge |
1-0 |
2-1 |
Sat 7, Mar-23:00 - Belgian Jupiler League Anderlecht vs Zulte Waregem |
2-0 |
7-0 |
Sat 7, Mar-23:00 - Belgian Jupiler League Standard Liege vs St.-Truidense VV |
0-0 |
0-0 |
Sat 7, Mar-23:00 - Belgian Jupiler League KV Oostende vs Genk |
1-0 |
2-4 |
Sat 7, Mar-23:00 - Belgian Jupiler League Kortrijk vs Royal Antwerp FC |
0-0 |
0-1 |
Sat 7, Mar-23:00 - Belgian Jupiler League KV Mechelen vs AS Eupen |
1-0 |
1-1 |
Sat 7, Mar-23:00 - Belgian Jupiler League Royal Excel Mouscron vs Red Star Waasland-Beveren |
0-0 |
1-0 |
Sat 7, Mar-16:00 - Belgium Women 1st National SG-Tertre-Hautrage Women\'s vs KVK Tienen Women\'s |
0-0 |
0-0 |
Sat 7, Mar-18:00 - Belgium Women 1st National Standard Liege B Women\'s vs Famkes Merkem Women\'s |
3-1 |
|
Sat 7, Mar-18:00 - Belgium Women 1st National Massenhoven VC Women\'s vs Eendracht Aalst Women\'s |
1-2 |
|
Sat 7, Mar-18:00 - Belgium Women 1st National Ladies Genk B Women\'s vs Zulte Waregem Women\'s |
0-4 |
|
Sat 7, Mar-18:00 - Belgium Women 1st National KSKV Zwevezele Women\'s vs Kontich FC Women\'s |
4-1 |
|
Sat 7, Mar-19:45 - Belgium Women 1st National KV Mechelen Women\'s vs White Star Bruxelles Women\'s |
1-3 |
|
Sat 7, Mar-23:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof Club Always Ready vs Club Bolivar |
0-1 |
2-1 |
Sat 7, Mar-18:00 - Bosnia Premijer Liga Sloboda Tuzla vs NK Celik Zenica |
2-0 |
2-1 |
Sat 7, Mar-18:00 - Bosnia Premijer Liga Radnik Bijeljina vs FK Zvijezda 09 |
2-0 |
5-1 |
Sat 7, Mar-21:00 - Bosnia Premijer Liga FK Sarajevo vs Mladost Doboj Kakanj |
1-1 |
2-1 |
Sat 7, Mar-23:00 - Brasil Copa do Nordeste Esporte Clube Bahia vs Confianca (SE) |
0-0 |
1-0 |
Sat 7, Mar-23:00 - Brasil Copa do Nordeste Sport Club Recife (PE) vs Santa Cruz (PE) |
0-0 |
1-0 |
Sat 7, Mar-23:00 - Brazil Brasiliense DF Division 1 AA Luziania vs SE Gama (DF) |
0-2 |
1-5 |
Sat 7, Mar-22:30 - Brazil Brasiliense DF Division 1 Brasiliense (DF) vs Capital Brasilia |
0-0 |
3-1 |
Sat 7, Mar-23:00 - Brazil Campeonat Potiguar Palmeira RN vs CE Forca e Luz RN |
1-1 |
1-1 |
Sat 7, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Carioca Cabofriense(RJ) vs Portuguesa RJ |
0-2 |
1-4 |
Sat 7, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Carioca Macae vs Madureira |
0-1 |
0-3 |
Sat 7, Mar-02:15 - Brazil Campeonato Carioca Boavista SC vs Bangu |
1-0 |
2-1 |
Sat 7, Mar-22:00 - Brazil Campeonato Carioca Nova Iguacu vs America-RJ |
0-1 |
0-2 |
Sat 7, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Goiano Division Gremio Anapolis vs Aparecidense GO |
0-1 |
1-1 |
Sat 7, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Goiano Division Goias vs Ipora |
0-0 |
1-0 |
Sat 7, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Mineiro Division 1 Tupynambas/MG vs Patrocinense MG |
0-2 |
0-4 |
Sat 7, Mar-04:30 - Brazil Campeonato Paulista Ituano (SP) vs Guarani Futebol Clube |
0-1 |
0-2 |
Sat 7, Mar-22:00 - Brazil Campeonato Paulista EC Santo Andre vs Oeste SP |
0-0 |
0-1 |
Sat 7, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2 Red Bull Brasil vs Monte Azul SP |
1-1 |
2-1 |
Sat 7, Mar-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2 Sao Caetano (SP) vs Atibaia |
2-0 |
2-1 |
Sat 7, Mar-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2 Gremio Osasco Audax vs Portuguesa de Desportos |
0-0 |
0-0 |
Sat 7, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3 Paulista (SP) vs Primavera SP |
0-0 |
1-0 |
Sat 7, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3 Rio Preto vs Desportivo Brasil SP |
0-0 |
1-0 |
Sat 7, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3 Barretos SP vs Comercial SP |
0-1 |
2-2 |
Sat 7, Mar-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3 Nacional SP vs Marilia (SP) |
1-1 |
2-1 |
Sat 7, Mar-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3 EC Sao Bernardo vs Batatais SP |
1-0 |
1-1 |
Sat 7, Mar-22:00 - Brazil Capixaba Vitoria(ES) vs Linhares |
5-0 |
12-0 |
Sat 7, Mar-22:00 - Brazil Capixaba Desportiva Ferroviaria (ES) vs Serra Sd |
0-0 |
2-0 |
Sat 7, Mar-23:30 - Brazil Maranhense Division 1 Sampaio Correa (MA) vs Moto Clube(MA) |
0-1 |
0-1 |
Sat 7, Mar-23:00 - Brazil Paranaense League Cascavel CR/PR vs Cianorte PR |
1-1 |
1-4 |
Sat 7, Mar-23:00 - Brazil Pernambucano League Vitoria PE vs Salgueiros PE |
0-1 |
0-1 |
Sat 7, Mar-16:00 - Bulgaria B PFG Spartak Pleven vs Lokomotiv Sofia |
0-1 |
0-2 |
Sat 7, Mar-16:00 - Bulgaria B PFG Septemvri Sofia vs Chernomorets Balchik |
2-0 |
4-0 |
Sat 7, Mar-16:00 - Bulgaria B PFG Strumska Slava vs Neftochimik Burgas |
2-1 |
2-1 |
Sat 7, Mar-19:00 - Bulgaria B PFG Pirin Blagoevgrad vs Litex Lovech |
0-0 |
0-0 |
Sat 7, Mar-19:30 - Bulgaria Premier CSKA Sofia vs Beroe |
0-0 |
2-0 |
Sat 7, Mar-14:30 - Bulgaria Premier Etar Veliko Tarnovo vs Arda Kardzhali |
0-0 |
1-1 |
Sat 7, Mar-17:00 - Bulgaria Premier Lokomotiv Plovdiv vs Vitosha Bistritsa |
1-0 |
1-1 |
Sat 7, Mar-17:00 - CAF Champions League Mamelodi Sundowns vs Al Ahly SC |
1-1 |
1-1 |
Sat 7, Mar-17:00 - CAF Champions League T.P. Mazembe Englebert vs Raja Casablanca Atlhletic |
0-0 |
1-0 |
Sat 7, Mar-23:00 - CAF Champions League Etoile du Sahel vs Wydad Casablanca |
0-0 |
1-0 |
Sat 7, Mar-19:00 - Chile Primera B San Marcos de Arica vs Melipilla |
0-0 |
1-0 |
Sat 7, Mar-19:00 - Chile Primera Division La Serena vs Colo Colo |
0-0 |
1-2 |
Sat 7, Mar-17:00 - Club Friendly Helsingborg IF vs Lunds BK |
3-0 |
5-2 |
Sat 7, Mar-17:00 - Club Friendly Vard Haugesund vs Sotra SK |
3-0 |
4-0 |
Sat 7, Mar-17:00 - Club Friendly IF Limhamn Bunkeflo vs IFK Hassleholm |
0-0 |
0-1 |
Sat 7, Mar-23:00 - Club Friendly Pittsburgh Riverhounds SC vs Toronto FC II |
0-0 |
0-0 |
Sat 7, Mar-17:00 - Club Friendly Nardo FK vs Strindheim IL |
0-0 |
0-1 |
Sat 7, Mar-15:00 - Club Friendly FC Haka vs HJS Akatemia |
0-0 |
2-0 |
Sat 7, Mar-17:00 - Club Friendly FC Gorodeya vs Neman Grodno |
2-0 |
2-1 |
Sat 7, Mar-17:00 - Club Friendly Eskilsminne DIF Women\'s vs Borgeby FK Wowen\'s |
0-0 |
1-0 |
Sat 7, Mar-15:00 - Club Friendly Assyriska FF Sodertalje vs Stenungsunds IF |
1-1 |
1-2 |
Sat 7, Mar-17:00 - Club Friendly IK Uppsala Women\'s vs Brommapojkarna Women\'s |
3-0 |
5-0 |
Sat 7, Mar-15:00 - Club Friendly KFUM Oslo vs Sandefjord |
0-1 |
1-1 |
Sat 7, Mar-15:00 - Club Friendly AFK Linkoping vs IK Tord |
0-2 |
0-5 |
Sat 7, Mar-12:00 - Club Friendly FC Minsk vs Arsenal Dzyarzhynsk |
2-0 |
4-1 |
Sat 7, Mar-17:15 - Club Friendly Jaro vs VIFK Vaasa |
1-1 |
4-1 |
Sat 7, Mar-17:15 - Club Friendly Akropolis IF vs IFK Mariehamn |
1-0 |
2-1 |
Sat 7, Mar-12:30 - Club Friendly Strogino Moscow vs FC Kolomna |
1-1 |
2-1 |
Sat 7, Mar-12:30 - Club Friendly Luki Energiya vs FK Kaluga |
1-2 |
2-2 |
Sat 7, Mar-14:00 - Club Friendly Bremer SV vs VfB Oldenburg |
0-6 |
|
Sat 7, Mar-15:30 - Club Friendly Mypa vs PeKa |
1-1 |
3-1 |
Sat 7, Mar-15:30 - Club Friendly IFK Berga vs Rappe GOIF |
0-0 |
0-3 |
Sat 7, Mar-15:45 - Club Friendly Ullern vs Asker Fotball |
0-0 |
0-0 |
Sat 7, Mar-18:00 - Club Friendly Neuchatel Xamax vs Grasshoppers |
2-2 |
4-2 |
Sat 7, Mar-18:00 - Club Friendly Obolon Brovar Kiev vs FK Ruh Brest |
0-2 |
0-2 |
Sat 7, Mar-18:00 - Club Friendly Moss vs Fredrikstad |
0-2 |
1-4 |
Sat 7, Mar-18:00 - Club Friendly FC Linkoping City vs Vasalunds IF |
1-0 |
4-0 |
Sat 7, Mar-18:00 - Club Friendly IFK Kalmar Women\'s vs Mariebo IK Women\'s |
1-1 |
5-3 |
Sat 7, Mar-16:00 - Club Friendly Inter Turku vs VPS Vaasa |
3-1 |
7-1 |
Sat 7, Mar-16:00 - Club Friendly Slavia Mozyr vs Volyn Lutsk |
0-0 |
1-0 |
Sat 7, Mar-16:00 - Club Friendly Fana vs Sandviken IL |
0-1 |
0-4 |
Sat 7, Mar-16:00 - Club Friendly Kvik Halden vs Baerum SK |
0-2 |
0-2 |
Sat 7, Mar-16:00 - Club Friendly Norrby IF vs IFK Varnamo |
3-0 |
6-1 |
Sat 7, Mar-16:00 - Club Friendly Ekenas IF Fotboll vs TPS Turku |
0-1 |
2-4 |
Sat 7, Mar-16:00 - Club Friendly Lyn Oslo Women\'s vs Fart Women\'s |
3-0 |
7-0 |
Sat 7, Mar-14:00 - Club Friendly FC Lugano vs Chiasso |
1-0 |
2-1 |
Sat 7, Mar-14:00 - Club Friendly FC Minsk vs Smorgon FC |
0-1 |
|
Sat 7, Mar-14:00 - Club Friendly Energetik-BGU Minsk vs Sputnik |
2-0 |
2-2 |
Sat 7, Mar-00:00 - Club Friendly KA Asvellir vs Hordur Isafjordur |
1-1 |
3-1 |
Sat 7, Mar-14:00 - Club Friendly Libertad Asuncion(U23) vs General Diaz(U23) |
0-2 |
2-3 |
Sat 7, Mar-16:30 - Club Friendly Duisburg Women\'s vs Monchengladbach Women\'s |
1-4 |
2-4 |
Sat 7, Mar-14:30 - Club Friendly Tromso IL vs Tromsdalen UIL |
2-1 |
|
Sat 7, Mar-14:30 - Club Friendly Nacional Asuncion(U23) vs Cerro Porteno(U23) |
1-1 |
1-1 |
Sat 7, Mar-04:40 - Colombia Copa Mustang Deportivo Cali vs Deportivo Pereira |
1-1 |
2-2 |
Sat 7, Mar-23:00 - Colombia Copa Premier Leones vs Atletico FC |
1-0 |
1-0 |
Sat 7, Mar-02:00 - CONCACAF Women Under 20 Mexico Women\'s(U20) vs Haiti women\'s (U20) |
0-0 |
1-1 |
Sat 7, Mar-02:00 - Conmebol-Sudamericano Women U20 Bolivia Women\'s(U20) vs Venezuela Women\'s U20 |
0-1 |
0-5 |
Sat 7, Mar-04:15 - Conmebol-Sudamericano Women U20 Argentina Women\'s(U20) vs Colombia Women\'s U20 |
0-0 |
0-0 |
Sat 7, Mar-18:00 - Croatia - 1. Division Inter Zapresic vs Slaven Belupo Koprivnica |
0-2 |
0-2 |
Sat 7, Mar-20:30 - Croatia - 1. Division NK Osijek vs NK Varteks Varazdin |
2-0 |
2-0 |
Sat 7, Mar-16:00 - Croatia - 2. Division HNK Sibenik vs NK Orijent Rijeka |
0-1 |
1-2 |
Sat 7, Mar-18:30 - Croatia - 2. Division NK Dugopolje vs HNK Cibalia |
0-0 |
0-0 |
Sat 7, Mar-18:30 - Croatia - 2. Division Kustosija vs NK Osijek B |
2-1 |
2-2 |
Sat 7, Mar-18:30 - Croatia - 2. Division Hajduk Split B vs NK Dubrava Tim Kabel |
0-0 |
1-2 |
Sat 7, Mar-15:00 - Croatia U19 Hajduk Split (U19) vs Rudes U19 |
1-0 |
1-1 |
Sat 7, Mar-17:00 - Croatia U19 NK Rijeka (U19) vs NK Dugopolje(U19) |
3-1 |
|
Sat 7, Mar-15:30 - Croatia U19 Istra 1961 (U19) vs NK Orijent U19 |
2-1 |
3-3 |
Sat 7, Mar-13:00 - Croatia U19 Slaven Koprivnica(U19) vs NK Croatia Sesvete(U19) |
0-1 |
1-2 |
Sat 7, Mar-14:00 - Croatia U19 Varteks Varazdin U19 vs Hrvatski Dragovoljac(U19) |
1-0 |
1-0 |
Sat 7, Mar-21:00 - Cyprus 1 Division E.N.Paralimni vs Olympiakos Nicosia FC |
0-0 |
1-1 |
Sat 7, Mar-19:59 - Cyprus 1 Division AEL Limassol vs AC Omonia Nicosia |
0-1 |
0-3 |
Sat 7, Mar-19:00 - Cyprus 1 Division Nea Salamis vs Ethnikos Achnas |
1-0 |
2-2 |
Sat 7, Mar-17:00 - Cyprus 2 Division Omonia Aradippou vs Digenis Morphou |
0-0 |
1-0 |
Sat 7, Mar-17:00 - Cyprus 2 Division Agia Napa vs Asil Lysi |
0-0 |
0-0 |
Sat 7, Mar-17:00 - Cyprus 2 Division Anagennisi Deryneia vs Othellos Athienou |
0-0 |
5-1 |
Sat 7, Mar-17:00 - Cyprus 2 Division AE Zakakiou vs Xylotympou |
0-1 |
1-1 |
Sat 7, Mar-17:00 - Cyprus 2 Division Karmiotissa Pano Polemidion vs Onisilos Sotiras |
3-0 |
4-1 |
Sat 7, Mar-17:00 - Cyprus 2 Division Digenis Ypsonas vs Omonia Psevda |
0-1 |
2-1 |
Sat 7, Mar-17:30 - Czech Republic 2. Liga Prostejov vs Usti nad Labem |
1-0 |
1-1 |
Sat 7, Mar-13:00 - Czech Republic 2. Liga Viktoria Zizkov vs Dukla Praha |
2-2 |
5-2 |
Sat 7, Mar-13:15 - Czech Republic 2. Liga FK Slavoj Vysehrad vs Vitkovice |
3-0 |
4-1 |
Sat 7, Mar-13:15 - Czech Republic 2. Liga Chrudim vs SK Slovan Varnsdorf |
2-1 |
5-2 |
Sat 7, Mar-13:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A FC Pisek vs FK Loko Vltavin |
1-0 |
5-0 |
Sat 7, Mar-13:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A SK Motorlet Praha vs Sokol Hostoun |
0-0 |
0-0 |
Sat 7, Mar-17:30 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group B Teplice B vs Jiskra Usti nad Orlici |
1-1 |
1-1 |
Sat 7, Mar-13:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group B Jablonec B vs Chlumec nad Cidlinou |
1-2 |
3-5 |
Sat 7, Mar-13:30 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group B Prepere vs Pardubice B |
0-0 |
1-0 |
Sat 7, Mar-17:30 - Czech Republic Gambrinus Liga FC Fastav Zlin vs FC Bohemians 1905 |
1-2 |
2-3 |
Sat 7, Mar-17:30 - Czech Republic Gambrinus Liga SK Sigma Olomouc vs FK Baumit Jablonec |
1-0 |
1-1 |
Sat 7, Mar-19:59 - Czech Republic Gambrinus Liga FC Viktoria Plzen vs Ceske Budejovice |
0-0 |
1-0 |
Sat 7, Mar-12:45 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga Odra Petrkovice vs Velke Mezirici |
1-0 |
1-0 |
Sat 7, Mar-17:30 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga Hlucin vs Hanacka Slavia Kromeriz |
0-0 |
0-1 |
Sat 7, Mar-17:30 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga 1. SC Znojmo vs Banik Ostrava B |
0-3 |
0-5 |
Sat 7, Mar-17:30 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga Uhersky Brod vs Vyskov |
1-0 |
2-2 |
Sat 7, Mar-17:30 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga Slovan Rosice vs Sigma Olomouc B |
1-0 |
3-1 |
Sat 7, Mar-13:15 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga Viktoria Otrokovice vs Vrchovina |
0-0 |
1-2 |
Sat 7, Mar-13:15 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga Synot Slovacko II vs Zlin B |
0-0 |
1-0 |
Sat 7, Mar-15:30 - Czech Republic U19 League Synot Slovacko(U19) vs MFK Karvina(U19) |
3-1 |
4-1 |
Sat 7, Mar-13:30 - Czech Republic U19 League Viktoria Plzen U19 vs Banik Ostrava(U19) |
1-1 |
2-1 |
Sat 7, Mar-13:30 - Czech Republic U19 League Mlada Boleslav(U19) vs Opava (U19) |
5-0 |
6-1 |
Sat 7, Mar-16:00 - Czech Republic U19 League Slavia Praha(U19) vs Zlin(U19) |
1-0 |
3-0 |
Sat 7, Mar-14:00 - Czech Republic U19 League Brno(U19) vs Hradec Kralove(U19) |
1-0 |
2-0 |
Sat 7, Mar-14:00 - Czech Republic U19 League Sparta Praha(U19) vs Meteor Praha(U19) |
1-0 |
1-0 |
Sat 7, Mar-16:30 - Czech Republic U19 League SK Sigma Olomouc(U19) vs Ceske Budejovice(U19) |
0-2 |
1-3 |
Sat 7, Mar-18:00 - Denmark - 1. Division Hvidovre IF vs Vejle |
0-0 |
0-1 |
Sat 7, Mar-17:00 - Denmark - 1. Division Fredericia vs Viborg |
0-1 |
1-3 |
Sat 7, Mar-15:00 - Denmark - 2. Division Groupe A HIK vs BK Frem |
0-0 |
1-1 |
Sat 7, Mar-16:00 - Denmark - 2. Division Groupe A Vanlose IF vs Hillerod Fodbold |
0-0 |
1-2 |
Sat 7, Mar-16:45 - Denmark - 2. Division Groupe A FA 2000 vs Skovshoved |
0-1 |
0-2 |
Sat 7, Mar-16:30 - Denmark - 2. Division Groupe B VSK Aarhus vs Jammerbugt |
1-1 |
1-3 |
Sat 7, Mar-17:00 - Denmark - 2. Division Groupe B Dalum vs FC Aarhus Fremad |
0-1 |
0-2 |
Sat 7, Mar-17:00 - Denmark - 2. Division Groupe B Naesby BK vs Ringkobing |
0-0 |
0-0 |
Sat 7, Mar-17:00 - Denmark - 2. Division Groupe B Brabrand IF vs Vejgaard BK |
1-0 |
3-0 |
Sat 7, Mar-17:15 - Denmark Youth U17 Lyngby(U17) vs Aarhus AGF(U17) |
2-1 |
4-1 |
Sat 7, Mar-17:15 - Denmark Youth U17 FC Kobenhavn(U17) vs Odense BK (U17) |
2-1 |
3-2 |
Sat 7, Mar-17:45 - Denmark Youth U17 Sonderjyske(U17) vs Nordsjaelland (U17) |
0-1 |
1-2 |
Sat 7, Mar-18:15 - Denmark Youth U17 Midtjylland(U17) vs Aalborg BK(U17) |
1-1 |
3-4 |
Sat 7, Mar-18:30 - Denmark Youth U17 Silkeborg IF(U17) vs Randers FC(U17) |
1-5 |
1-5 |
Sat 7, Mar-17:00 - Denmark Youth U17 Esbjerg FB(U17) vs Brondby(U17) |
2-0 |
3-1 |
Sat 7, Mar-15:00 - Denmark Youth U19 Lyngby(U19) vs Aarhus AGF(U19) |
2-2 |
|
Sat 7, Mar-15:00 - Denmark Youth U19 FC Kobenhavn(U19) vs Odense BK U19 |
0-1 |
1-1 |
Sat 7, Mar-15:30 - Denmark Youth U19 Sonderjyske(U19) vs Nordsjaelland (U19) |
0-1 |
0-1 |
Sat 7, Mar-16:00 - Denmark Youth U19 Midtjylland(U19) vs Aalborg BK(U19) |
1-0 |
2-0 |
Sat 7, Mar-16:00 - Denmark Youth U19 Silkeborg IF(U19) vs Randers FC(U19) |
1-1 |
4-1 |
Sat 7, Mar-14:45 - Denmark Youth U19 Esbjerg FB(U19) vs Brondby(U19) |
1-3 |
|
Sat 7, Mar-23:00 - Ecuador Campeonato Serie B Manta FC vs America de Quito |
1-0 |
1-0 |
Sat 7, Mar-19:00 - Ecuador Campeonato Serie B Atletico Porteno vs 9 de Octubre |
0-1 |
1-3 |
Sat 7, Mar-23:30 - Ecuador Copa Pilsener A Independiente Del Valle vs Universidad Catolica Quito |
1-1 |
2-2 |
Sat 7, Mar-21:15 - Ecuador Copa Pilsener A L.D.U.Portoviejo vs Delfin S.C. |
0-1 |
2-1 |
Sat 7, Mar-04:15 - Ecuador Copa Pilsener A Tecnico Universitario vs Mushuc Runa |
0-1 |
1-1 |
Sat 7, Mar-19:00 - England Conference South Division Slough Town vs Hungerford Town |
0-1 |
0-2 |
Sat 7, Mar-19:00 - England Conference South Division Bath City vs Weymouth |
0-0 |
0-0 |
Sat 7, Mar-19:00 - England Conference South Division Billericay Town vs Braintree Town |
1-0 |
2-1 |
Sat 7, Mar-19:00 - England Conference South Division Havant & Waterlooville FC vs Hampton & Richmond |
0-0 |
2-0 |
Sat 7, Mar-19:00 - England Conference South Division St Albans City vs Dartford |
1-1 |
1-2 |
Sat 7, Mar-19:00 - England Conference South Division Hemel Hempstead Town vs Dorking Wanderers |
0-0 |
1-0 |
Sat 7, Mar-19:00 - England Conference South Division Chelmsford City vs Concord Rangers |
1-1 |
1-1 |
Sat 7, Mar-19:00 - England Conference South Division Wealdstone FC vs Dulwich Hamlet |
0-1 |
2-1 |
Sat 7, Mar-19:00 - England Conference South Division Maidstone United vs Welling United |
0-0 |
3-1 |
Sat 7, Mar-19:00 - England Conference South Division Oxford City vs Chippenham Town |
1-2 |
1-3 |
Sat 7, Mar-19:00 - England League One Ipswich vs Coventry |
0-1 |
0-1 |
Sat 7, Mar-19:00 - England League One Southend United vs Bristol Rovers |
1-0 |
3-1 |
Sat 7, Mar-19:00 - England League One Sunderland vs Gillingham |
0-0 |
2-2 |
Sat 7, Mar-19:00 - England League One Milton Keynes Dons vs Doncaster Rovers |
0-0 |
0-1 |
Sat 7, Mar-19:00 - England League One Shrewsbury Town vs Oxford United |
2-1 |
2-3 |
Sat 7, Mar-19:00 - England League One Rochdale vs Rotherham United |
1-0 |
3-1 |
Sat 7, Mar-19:00 - England League One Peterborough United vs Portsmouth |
1-0 |
2-0 |
Sat 7, Mar-19:00 - England League One Accrington Stanley vs Tranmere Rovers |
0-1 |
1-2 |
Sat 7, Mar-19:00 - England League One Lincoln City vs Burton Albion FC |
2-2 |
3-2 |
Sat 7, Mar-19:00 - England League One AFC Wimbledon vs Bolton Wanderers |
0-0 |
0-0 |
Sat 7, Mar-19:00 - England League One Fleetwood Town vs Blackpool |
0-0 |
0-0 |
Sat 7, Mar-17:00 - England League Two Scunthorpe United vs Grimsby Town |
0-0 |
0-2 |
Sat 7, Mar-19:00 - England League Two Crewe Alexandra vs Stevenage FC |
1-0 |
3-1 |
Sat 7, Mar-19:00 - England League Two Walsall vs Exeter City |
1-0 |
3-1 |
Sat 7, Mar-19:00 - England League Two Leyton Orient vs Cambridge United |
2-0 |
2-1 |
Sat 7, Mar-19:00 - England League Two Plymouth Argyle vs Macclesfield Town |
1-0 |
3-0 |
Sat 7, Mar-19:00 - England League Two Cheltenham Town vs Port Vale |
0-0 |
0-0 |
Sat 7, Mar-19:00 - England League Two Northampton Town vs Mansfield Town |
0-1 |
1-2 |
Sat 7, Mar-19:00 - England League Two Swindon vs Forest Green Rovers |
0-1 |
0-2 |
Sat 7, Mar-19:00 - England League Two Carlisle vs Colchester United |
0-2 |
0-3 |
Sat 7, Mar-19:00 - England League Two Crawley Town vs Oldham Athletic AFC |
1-0 |
3-0 |
Sat 7, Mar-19:00 - England League Two Newport County vs Morecambe |
0-0 |
1-0 |
Sat 7, Mar-19:00 - England League Two Salford City F.C. vs Bradford City AFC |
1-0 |
2-0 |
Sat 7, Mar-19:00 - England Northern Premier League Lancaster City vs Gainsborough Trinity |
0-1 |
0-1 |
Sat 7, Mar-19:00 - England Northern Premier League Stafford Rangers vs Whitby Town |
1-1 |
2-1 |
Sat 7, Mar-19:00 - England Northern Premier League Hyde United vs Matlock Town |
1-0 |
3-1 |
Sat 7, Mar-19:00 - England Northern Premier League Stalybridge Celtic vs Warrington Town FC |
0-0 |
0-2 |
Sat 7, Mar-19:00 - England Northern Premier League Ashton United vs Scarborough Athletic |
1-0 |
2-0 |
Sat 7, Mar-19:00 - England Northern Premier League Radcliffe Borough vs Nantwich Town |
1-0 |
2-2 |
Sat 7, Mar-19:00 - England Northern Premier League Bamber Bridge vs South Shields |
1-0 |
1-2 |
Sat 7, Mar-19:00 - England Northern Premier League Morpeth Town vs Witton Albion |
1-1 |
3-2 |
Sat 7, Mar-19:00 - England Northern Premier League Mickleover Sports vs FC United of Manchester |
0-2 |
0-4 |
Sat 7, Mar-19:00 - England Northern Premier League Atherton Collieries vs Grantham Town |
1-0 |
2-0 |
Sat 7, Mar-19:00 - England Northern Premier League Basford United F.C. vs Buxton FC |
0-2 |
0-2 |
Sat 7, Mar-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division Bishop\'s Stortford vs Haringey Borough |
1-0 |
1-2 |
Sat 7, Mar-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division Folkestone Invicta vs Enfield Town |
1-1 |
1-1 |
Sat 7, Mar-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division Lewes vs Kingstonian |
0-2 |
1-2 |
Sat 7, Mar-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division Cray Wanderers vs Brightlingsea Regent |
1-0 |
1-0 |
Sat 7, Mar-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division Carshalton Athletic FC vs Cheshunt |
1-0 |
2-0 |
Sat 7, Mar-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division Corinthian Casuals vs AFC Hornchurch |
1-1 |
1-1 |
Sat 7, Mar-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division Leatherhead vs East Thurrock United |
3-0 |
3-0 |
Sat 7, Mar-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division Horsham vs Potters Bar Town |
0-0 |
2-0 |
Sat 7, Mar-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division Worthing vs Wingate & Finchley |
2-1 |
4-2 |
Sat 7, Mar-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division Margate vs Bowers & Pitsea |
0-0 |
1-0 |
Sat 7, Mar-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division Merstham vs Bognor Regis Town |
2-1 |
2-2 |
Sat 7, Mar-19:00 - England Southern League Central Division Tamworth vs Stratford Town |
1-0 |
4-1 |
Sat 7, Mar-19:00 - England Southern League Central Division Coalville Town vs Hitchin Town |
1-1 |
1-2 |
Sat 7, Mar-19:00 - England Southern League Central Division Bromsgrove Sporting vs Barwell |
1-1 |
1-4 |
Sat 7, Mar-19:00 - England Southern League Central Division Redditch United vs Hednesford Town |
0-0 |
0-1 |
Sat 7, Mar-19:00 - England Southern League Central Division Banbury United vs Rushden&Diamonds |
2-0 |
2-1 |
Sat 7, Mar-19:00 - England Southern League Central Division Rushall Olympic vs Stourbridge |
1-0 |
2-0 |
Sat 7, Mar-19:00 - England Southern League Central Division Leiston FC vs Kings Langley |
0-1 |
0-4 |
Sat 7, Mar-19:00 - England Southern League Central Division Lowestoft Town vs Biggleswade Town |
0-0 |
2-1 |
Sat 7, Mar-19:00 - England Southern League Central Division Royston Town vs St Ives Town |
2-0 |
5-0 |
Sat 7, Mar-19:00 - England Southern League Central Division Alvechurch vs Nuneaton Borough |
0-0 |
0-2 |
Sat 7, Mar-19:00 - England Southern League Central Division Peterborough Sports vs Needham Market |
0-0 |
0-0 |
Sat 7, Mar-19:00 - England Southern Premier League Farnborough Town vs Yate Town |
2-0 |
4-0 |
Sat 7, Mar-19:00 - England Southern Premier League Hayes &Yeading vs Swindon Supermarine |
1-0 |
1-0 |
Sat 7, Mar-19:00 - England Southern Premier League Dorchester Town vs Wimborne Town |
1-0 |
1-0 |
Sat 7, Mar-19:00 - England Southern Premier League Salisbury City vs Merthyr Town |
0-1 |
2-1 |
Sat 7, Mar-19:00 - England Southern Premier League Chesham United vs Hartley Wintney |
1-1 |
1-2 |
Sat 7, Mar-19:00 - England Southern Premier League Beaconsfield Town F.C. vs Gosport Borough |
0-0 |
0-1 |
Sat 7, Mar-19:00 - England Southern Premier League Metropolitan Police vs Harrow Borough |
1-0 |
1-3 |
Sat 7, Mar-19:00 - England Southern Premier League Walton Casuals vs Hendon |
0-1 |
1-1 |
Sat 7, Mar-19:00 - England Southern Premier League Truro City vs Taunton Town |
0-1 |
1-1 |
Sat 7, Mar-19:00 - England Southern Premier League Blackfield & Langley vs Poole Town |
0-1 |
1-1 |
Sat 7, Mar-19:00 - England The Championship Wigan Athletic vs Luton Town |
0-0 |
0-0 |
Sat 7, Mar-19:00 - England The Championship Stoke City vs Hull City |
3-0 |
5-1 |
Sat 7, Mar-19:00 - England The Championship Preston North End vs Queens Park Rangers |
1-0 |
1-3 |
Sat 7, Mar-19:00 - England The Championship Charlton Athletic vs Middlesbrough |
0-1 |
0-1 |
Sat 7, Mar-19:00 - England The Championship Birmingham vs Reading |
1-0 |
1-3 |
Sat 7, Mar-19:00 - England The Championship Brentford vs Sheffield Wed |
3-0 |
5-0 |
Sat 7, Mar-19:00 - England The Championship Barnsley vs Cardiff City |
0-0 |
0-2 |
Sat 7, Mar-19:00 - England The Championship Leeds United vs Huddersfield Town |
1-0 |
2-0 |
Sat 7, Mar-19:00 - England The Championship Swansea City vs West Bromwich(WBA) |
0-0 |
0-0 |
Sat 7, Mar-16:30 - England The Championship Bristol City vs Fulham |
0-0 |
1-1 |
Sat 7, Mar-16:30 - England U23 League Cup Derby County(U23) vs Middlesbrough U23 |
2-0 |
6-0 |
Sat 7, Mar-19:00 - English Premier League Southampton vs Newcastle |
0-0 |
0-1 |
Sat 7, Mar-19:00 - English Premier League Sheffield United vs Norwich City |
1-0 |
1-0 |
Sat 7, Mar-19:00 - English Premier League Crystal Palace vs Watford |
1-0 |
1-0 |
Sat 7, Mar-19:00 - English Premier League Wolves vs Brighton & Hove Albion |
0-0 |
0-0 |
Sat 7, Mar-19:00 - English Premier League Arsenal vs West Ham United |
0-0 |
1-0 |
Sat 7, Mar-21:30 - English Premier League Burnley vs Tottenham Hotspur |
1-0 |
1-1 |
Sat 7, Mar-16:30 - English Premier League Liverpool vs AFC Bournemouth |
2-1 |
2-1 |
Sat 7, Mar-15:00 - Estonia Esi Liiga Parnu JK vs Flora Tallinn II |
0-1 |
1-1 |
Sat 7, Mar-18:00 - Estonia Meistri Liiga JK Tallinna Kalev vs Paide Linnameeskond |
0-3 |
1-8 |
Sat 7, Mar-15:00 - Estonia Meistri Liiga Trans Narva vs Nomme Kalju |
0-1 |
0-1 |
Sat 7, Mar-15:00 - Estonia Meistri Liiga Levadia Tallinn vs FC Kuressaare |
1-0 |
1-0 |
Sat 7, Mar-15:05 - Estonia Winter Tournament Paide Linnameeskond C vs Tallinna JK Legion B |
1-2 |
1-6 |
Sat 7, Mar-18:35 - Estonia Winter Tournament Vaprus Parnu II vs FC Joker Raasiku |
2-2 |
|
Sat 7, Mar-16:00 - Finland Junior League FC Espoo Youth vs Honka Am |
0-1 |
2-3 |
Sat 7, Mar-16:30 - Finland Junior League MPS Helsinki Youth vs VJS Vantaa Youth |
0-8 |
|
Sat 7, Mar-14:40 - Finland Junior League Gnistan Youth vs KaPa Helsinki Youth |
0-1 |
1-1 |
Sat 7, Mar-18:00 - France Ligue 2 AC Ajaccio vs Lorient |
0-0 |
1-0 |
Sat 7, Mar-21:00 - French Championnat Amateur Group A CS Sedan Ardennes vs ST Maur Lusitanos |
0-0 |
0-0 |
Sat 7, Mar-21:00 - French Championnat Amateur Group A Mulhouse vs SC Schiltigheim |
0-0 |
1-0 |
Sat 7, Mar-21:00 - French Championnat Amateur Group A Haguenau vs Epinal |
0-0 |
0-0 |
Sat 7, Mar-21:00 - French Championnat Amateur Group A JA Drancy vs Bastia |
0-1 |
1-2 |
Sat 7, Mar-21:00 - French Championnat Amateur Group A Lille B vs Bobigny A.C. |
0-0 |
0-0 |
Sat 7, Mar-21:00 - French Championnat Amateur Group A Belfort ASM FC vs Sainte Genevieve Sports |
1-0 |
1-3 |
Sat 7, Mar-21:00 - French Championnat Amateur Group A Iris Club de Croix vs Saint Quentin |
0-0 |
1-5 |
Sat 7, Mar-19:59 - French Championnat Amateur Group A Stade Reims II vs Lens B |
0-0 |
0-0 |
Sat 7, Mar-21:00 - French Championnat Amateur Group B Vitre vs Oissel |
0-0 |
0-0 |
Sat 7, Mar-21:00 - French Championnat Amateur Group B Guingamp B vs Granville |
1-1 |
1-2 |
Sat 7, Mar-21:00 - French Championnat Amateur Group B Poissy AS vs Vannes OC |
0-0 |
1-1 |
Sat 7, Mar-21:00 - French Championnat Amateur Group B FC Chartres vs Mantois |
1-0 |
3-0 |
Sat 7, Mar-21:00 - French Championnat Amateur Group B Fleury Merogis U.S. vs Angers II |
2-1 |
3-1 |
Sat 7, Mar-21:00 - French Championnat Amateur Group B Stade Briochin vs Gobelins |
1-0 |
3-0 |
Sat 7, Mar-19:59 - French Championnat Amateur Group B L\'Entente SSG vs Lorient B |
1-1 |
2-1 |
Sat 7, Mar-21:00 - French Championnat Amateur Group C Angouleme CFC vs Romorantin |
0-0 |
1-3 |
Sat 7, Mar-21:00 - French Championnat Amateur Group C Trelissac vs Sete FC |
0-1 |
0-1 |
Sat 7, Mar-21:00 - French Championnat Amateur Group C Saint-Etienne B vs St Pryve St Hilaire |
0-2 |
1-2 |
Sat 7, Mar-21:00 - French Championnat Amateur Group C Montpellier B vs Andrezieux |
0-0 |
1-1 |
Sat 7, Mar-21:00 - French Championnat Amateur Group C Stade Bordelais vs FC Bergerac |
0-0 |
0-1 |
Sat 7, Mar-21:00 - French Championnat Amateur Group C FC Nantes B vs Bourges Foot |
0-0 |
1-0 |
Sat 7, Mar-21:00 - French Championnat Amateur Group D Louhans-Cuiseaux vs Martigues |
1-0 |
1-1 |
Sat 7, Mar-21:00 - French Championnat Amateur Group D Saint-Priest vs Grasse |
1-2 |
2-3 |
Sat 7, Mar-21:00 - French Championnat Amateur Group D Hyeres vs Yzeure AS |
0-0 |
1-0 |
Sat 7, Mar-21:00 - French Championnat Amateur Group D Annecy vs Jura Sud Foot |
2-0 |
3-0 |
Sat 7, Mar-21:00 - French Championnat Amateur Group D Olymplque de Marseille B vs Monts d\'Or Azergues |
0-0 |
0-1 |
Sat 7, Mar-21:00 - French Championnat Amateur Group D Marignane Gignac vs Monaco B |
0-0 |
1-1 |
Sat 7, Mar-21:00 - French Championnat Amateur Group D Nimes B vs Marseille Endoume |
0-0 |
0-0 |
Sat 7, Mar-19:00 - French Championnat Amateur Group D Lyonnais B vs Frejus Saint-Raphael |
0-1 |
0-2 |
Sat 7, Mar-17:30 - French Championnat National U19 Groupe A US Orleans U19 vs Valenciennes US(U19) |
4-1 |
|
Sat 7, Mar-17:00 - French Championnat National U19 Groupe B Metz U19 vs Lyonnais U19 |
4-1 |
|
Sat 7, Mar-18:00 - French Championnat National U19 Groupe B Paris FC U19 vs ASPTT Dijon(U19) |
1-0 |
|
Sat 7, Mar-18:00 - French Championnat National U19 Groupe C Concarneau(U19) vs Le Mans(U19) |
0-3 |
|
Sat 7, Mar-17:30 - French Championnat National U19 Groupe D Bastia U19 vs Monaco U19 |
1-4 |
|
Sat 7, Mar-22:00 - French Championnat National U19 Groupe D Porto Vecchio(U19) vs Castelnau le Cres (U19) |
0-2 |
|
Sat 7, Mar-23:00 - French Le Championnat Ligue 1 Nice vs AS Monaco |
0-1 |
2-1 |
Sat 7, Mar-23:00 - French Le Championnat Ligue 1 Metz vs Nimes |
1-0 |
2-1 |
Sat 7, Mar-23:00 - French Le Championnat Ligue 1 Angers SCO vs Nantes |
0-0 |
2-0 |
Sat 7, Mar-23:00 - French Le Championnat Ligue 1 Dijon vs Toulouse |
1-1 |
2-1 |
Sat 7, Mar-23:00 - French Le Championnat Ligue 1 Stade Reims vs Stade Brestois |
1-0 |
1-0 |
Sat 7, Mar-00:00 - French Le Championnat Ligue 1 Marseille vs Amiens SC |
1-0 |
2-2 |
Sat 7, Mar-17:00 - Friendly Internationals Italy Women\'s(U19) vs Iceland Women\'s(U19) |
1-2 |
1-7 |
Sat 7, Mar-17:00 - Friendly Internationals Kenya women\'s vs Chile Women\'s |
0-2 |
0-5 |
Sat 7, Mar-15:00 - Friendly Internationals France Women\'s(U19) vs Switzerland Women\'s(U19) |
0-0 |
0-1 |
Sat 7, Mar-13:00 - Friendly Internationals Belarus Women\'s vs Romania Women\'s |
1-0 |
1-1 |
Sat 7, Mar-19:00 - Friendly Internationals Germany Women\'s(U19) vs Norway Women\'s(U19) |
1-0 |
2-0 |
Sat 7, Mar-19:00 - Friendly Internationals Portugal Women\'s(U19) vs Finland Women\'s(U19) |
0-2 |
0-2 |
Sat 7, Mar-19:00 - Friendly Internationals Northern Ireland Women\'s(U19) vs Ghana women\'s |
0-3 |
0-4 |
Sat 7, Mar-19:00 - Friendly Internationals Czech Republic Women\'s(U19) vs Austria Women\'s(U19) |
0-0 |
0-0 |
Sat 7, Mar-18:00 - Friendly Internationals Scotland Women\'s vs Iceland Women\'s |
0-0 |
1-0 |
Sat 7, Mar-16:00 - Friendly Internationals Hong Kong,China Women\'s vs Hungary Women\'s |
0-3 |
0-4 |
Sat 7, Mar-22:00 - Friendly Internationals Canada women\'s vs Netherlands Women\'s |
0-0 |
0-0 |
Sat 7, Mar-22:00 - Friendly Internationals Ukraine Women\'s vs Northern Ireland Women\'s |
4-0 |
4-0 |
Sat 7, Mar-16:00 - Georgia Primera Division Samtredia vs Torpedo Kutaisi |
1-0 |
1-0 |
Sat 7, Mar-14:00 - Georgia Primera Division Chikhura Sachkhere vs Lokomotiv Tbilisi |
1-1 |
1-3 |
Sat 7, Mar-19:59 - Georgia Primera Division FC Merani Tbilisi vs FC Saburtalo Tbilisi |
0-0 |
0-0 |
Sat 7, Mar-17:00 - German 3. Liga FC Kaiserslautern vs SV Meppen |
1-1 |
3-3 |
Sat 7, Mar-17:00 - German 3. Liga Carl Zeiss Jena vs Munchen 1860 |
0-2 |
0-3 |
Sat 7, Mar-17:00 - German 3. Liga Bayern Munich (Am) vs SG Sonnenhof Grobaspach |
0-0 |
2-0 |
Sat 7, Mar-17:00 - German 3. Liga Chemnitzer vs SpVgg Unterhaching |
1-0 |
1-0 |
Sat 7, Mar-17:00 - German 3. Liga Viktoria Koln vs Preuben Munster |
0-0 |
2-1 |
Sat 7, Mar-17:00 - German 3. Liga Wurzburger Kickers vs SV Waldhof Mannheim |
0-0 |
0-0 |
Sat 7, Mar-16:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost RasenBallsport Leipzig(U17) vs Hertha BSC Berlin(U17) |
0-0 |
1-0 |
Sat 7, Mar-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost Wolfsburg(U17) vs Dynamo Dresden(U17) |
1-0 |
3-0 |
Sat 7, Mar-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost St. Pauli(U17) vs Chemnitzer(U17) |
1-1 |
1-2 |
Sat 7, Mar-16:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest Greuther Furth(U17) vs SpVgg Unterhaching U17 |
0-1 |
0-2 |
Sat 7, Mar-18:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest SV Darmstadt U17 vs Nurnberg (U17) |
0-0 |
1-1 |
Sat 7, Mar-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest Eintracht Frankfurt(U17) vs VfB Stuttgart(U17) |
1-1 |
2-2 |
Sat 7, Mar-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest Karlsruher SC (U17) vs Bayern Munich(U17) |
0-0 |
0-0 |
Sat 7, Mar-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest Augsburg(U17) vs Hoffenheim(U17) |
1-2 |
2-5 |
Sat 7, Mar-17:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest SV Wehen Wiesbaden(U17) vs SC Freiburg (U17) |
0-0 |
2-1 |
Sat 7, Mar-17:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest 1. FSV Mainz 05(U17) vs Stuttgarter Kickers(U17) |
2-0 |
6-0 |
Sat 7, Mar-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga West Koln(U17) vs Dortmund(U17) |
1-0 |
3-3 |
Sat 7, Mar-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga West FC Hennef 05(U17) vs Schalke 04 (U17) |
0-1 |
0-2 |
Sat 7, Mar-21:30 - German Bundesliga Monchengladbach vs Borussia Dortmund |
0-1 |
1-2 |
Sat 7, Mar-18:30 - German Bundesliga VfL Wolfsburg vs RB Leipzig |
0-0 |
0-0 |
Sat 7, Mar-18:30 - German Bundesliga Schalke 04 vs Hoffenheim |
1-0 |
1-1 |
Sat 7, Mar-18:30 - German Bundesliga Bayer Leverkusen vs Eintracht Frankfurt |
2-0 |
4-0 |
Sat 7, Mar-18:30 - German Bundesliga Hertha BSC Berlin vs Werder Bremen |
1-2 |
2-2 |
Sat 7, Mar-18:30 - German Bundesliga SC Freiburg vs Union Berlin |
1-0 |
3-1 |
Sat 7, Mar-16:00 - German Bundesliga 2 Hamburger vs SSV Jahn Regensburg |
1-1 |
2-1 |
Sat 7, Mar-16:00 - German Bundesliga 2 SV Darmstadt 98 vs VfL Bochum |
0-0 |
0-0 |
Sat 7, Mar-16:00 - German Bundesliga 2 1. FC Heidenheim 1846 vs Karlsruher SC |
3-0 |
3-1 |
Sat 7, Mar-15:00 - German Junioren Bundesliga Nord Chemnitzer(U19) vs Magdeburg(U19) |
2-0 |
4-0 |
Sat 7, Mar-17:00 - German Junioren Bundesliga Nord Hamburger(U19) vs Hertha BSC Berlin U19 |
0-1 |
2-4 |
Sat 7, Mar-16:00 - German Junioren Bundesliga Nord Union Berlin(U19) vs Dynamo Dresden(U19) |
3-0 |
6-0 |
Sat 7, Mar-14:00 - German Junioren Bundesliga Nord Energie Cottbus (U19) vs Werder Bremen(U19) |
0-1 |
0-2 |
Sat 7, Mar-14:00 - German Junioren Bundesliga Sud Mainz(U19) vs Kickers Offenbach U19 |
2-0 |
2-1 |
Sat 7, Mar-14:00 - German Junioren Bundesliga Sud Hoffenheim(U19) vs FC Ingolstadt(U19) |
2-1 |
3-1 |
Sat 7, Mar-16:00 - German Junioren Bundesliga West Alemannia Aachen(U19) vs Viktoria Koln(U19) |
1-0 |
3-0 |
Sat 7, Mar-16:00 - German Junioren Bundesliga West Bochum(U19) vs Arminia Bielefeld(U19) |
3-0 |
3-2 |
Sat 7, Mar-14:00 - German Junioren Bundesliga West Fortuna Dusseldorf U19 vs Bayer 04 Leverkusen U19 |
0-2 |
0-5 |
Sat 7, Mar-14:00 - German Junioren Bundesliga West Wuppertaler SV(U19) vs Monchengladbach(U19) |
0-1 |
1-4 |
Sat 7, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga Bayern Viktoria Aschaffenburg vs Wacker Burghausen |
1-1 |
1-2 |
Sat 7, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga Bayern TSV 1860 Rosenheim vs Nurnberg Am |
0-1 |
2-4 |
Sat 7, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga Bayern FC Memmingen vs TSV Aubstadt |
0-0 |
0-0 |
Sat 7, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga Bayern FV Illertissen vs SpVgg Bayreuth |
1-2 |
1-4 |
Sat 7, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga Bayern SV Heimstetten vs FC Schweinfurt |
0-0 |
2-1 |
Sat 7, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga Bayern FC Augsburg II vs Turkgucu Ataspor Munchen |
0-0 |
1-1 |
Sat 7, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga Bayern VfR Garching vs Greuther Furth II |
0-0 |
0-0 |
Sat 7, Mar-16:30 - Germany - Regionalliga Nordost SV Babelsberg 03 vs Lichtenberg 47 |
0-1 |
4-1 |
Sat 7, Mar-16:30 - Germany - Regionalliga Nordost FSV Optik Rathenow vs VfB Auerbach |
1-0 |
1-0 |
Sat 7, Mar-16:30 - Germany - Regionalliga Nordost Chemie Leipzig vs VSG Altglienicke |
0-2 |
2-4 |
Sat 7, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga Nord Werder Bremen (Am) vs BSV Rehden |
0-1 |
1-1 |
Sat 7, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga Nord Drochtersen/Assel vs Holstein Kiel B |
1-0 |
1-0 |
Sat 7, Mar-19:00 - Germany - Regionalliga Nord SSV Jeddeloh vs FC St. Pauli II |
0-0 |
0-0 |
Sat 7, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga Nord VfB Lubeck vs HSC Hannover |
0-0 |
2-1 |
Sat 7, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga Sued FC 08 Homburg vs Bahlinger SC |
1-1 |
2-1 |
Sat 7, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga Sued TSG Balingen vs Bayern Alzenau |
0-2 |
1-2 |
Sat 7, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga Sued Astoria Walldorf vs Saarbrucken |
1-0 |
1-0 |
Sat 7, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga Sued TSV Steinbach Haiger vs SC Freiburg II |
1-1 |
2-1 |
Sat 7, Mar-18:00 - Germany - Regionalliga Sued TSG 1899 Hoffenheim II vs 1. FSV Mainz 05 II |
0-3 |
1-4 |
Sat 7, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga West Koln Am. vs VFB Homberg |
3-0 |
3-0 |
Sat 7, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga West Wuppertaler SV vs TuS Haltern |
1-0 |
2-0 |
Sat 7, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga West FC Schalke 04 II vs Bergisch Gladbach 09 |
1-1 |
1-1 |
Sat 7, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga West SV Rodinghausen vs Dortmund(Am) |
1-0 |
2-0 |
Sat 7, Mar-17:00 - Germany OberLiga KSV Hessen Kassel vs Hessen Dreieich |
2-0 |
4-0 |
Sat 7, Mar-19:00 - Ghana Premier League King Faisal Babes vs Medeama SC |
0-0 |
0-0 |
Sat 7, Mar-19:00 - Ghana Premier League Great Olympics vs Ebusua Dwarfs |
1-0 |
2-0 |
Sat 7, Mar-19:00 - Ghana Premier League Elmina Sharks vs Liberty Professionals |
2-0 |
3-1 |
Sat 7, Mar-17:00 - Greece Football League Egaleo AO Athens vs Thesprotos |
1-0 |
1-0 |
Sat 7, Mar-17:00 - Greece Football League Ierapetra vs Trikala |
0-0 |
0-1 |
Sat 7, Mar-16:30 - Greece Football League Ialysos vs Aspropyrgos Enosis |
0-0 |
2-2 |
Sat 7, Mar-17:00 - Greece U19 Olympiakos Piraeus(U19) vs AEL Larisa U19 |
2-1 |
3-1 |
Sat 7, Mar-12:30 - Greece U19 Xanthi(U19) vs Panaitolikos Agrinio(U19) |
0-1 |
0-2 |
Sat 7, Mar-13:00 - Greece U19 PAE Levadiakos(U19) vs Apollon Smirnis U19 |
0-0 |
0-0 |
Sat 7, Mar-13:30 - Greece U19 OFI Crete(U19) vs Panathinaikos(U19) |
2-0 |
2-0 |
Sat 7, Mar-16:00 - Greece U19 AEK Athens(U19) vs Asteras Tripolis(U19) |
0-0 |
0-1 |
Sat 7, Mar-14:30 - Greece U19 Atromitos Athens(U19) vs Lamia U19 |
1-0 |
4-0 |
Sat 7, Mar-05:00 - Guatemala Liga Nacional Siquinala FC vs Antigua GFC |
2-1 |
2-1 |
Sat 7, Mar-10:30 - HKFA Lanwa International Fa Cup Hong Kong Rangers FC vs Eastern A.A Football Team |
1-4 |
2-8 |
Sat 7, Mar-23:45 - Holland Eredivisie SC Heerenveen vs Ajax Amsterdam |
0-0 |
1-3 |
Sat 7, Mar-21:30 - Holland Eredivisie AZ Alkmaar vs ADO Den Haag |
2-0 |
4-0 |
Sat 7, Mar-22:45 - Holland Eredivisie Vitesse Arnhem vs FC Twente Enschede |
0-0 |
1-0 |
Sat 7, Mar-22:45 - Holland Eredivisie Emmen vs VVV-Venlo |
0-0 |
3-0 |
Sat 7, Mar-17:30 - Holland Tweede Divisie Excelsior Maassluis vs Kozakken Boys |
0-0 |
1-0 |
Sat 7, Mar-17:30 - Holland Tweede Divisie Scheveningen vs AFC Amsterdam |
0-0 |
1-0 |
Sat 7, Mar-18:00 - Holland Tweede Divisie Quick Boys vs Spakenburg |
0-0 |
0-1 |
Sat 7, Mar-18:00 - Holland Tweede Divisie Rijnsburgse Boys vs GVVV Veenendaal |
4-1 |
6-2 |
Sat 7, Mar-18:00 - Holland Tweede Divisie Volendam Am. vs ASWH |
0-1 |
1-1 |
Sat 7, Mar-18:30 - Holland Tweede Divisie IJsselmeervogels vs VV Katwijk |
0-0 |
0-3 |
Sat 7, Mar-18:30 - Holland Tweede Divisie HHC Hardenberg vs Noordwijk |
1-2 |
2-2 |
Sat 7, Mar-15:00 - Holland U19 League Vitesse Arnhem U19 vs FC Zwolle (U19) |
0-2 |
|
Sat 7, Mar-19:59 - Hungary NB1 Debreceni VSC vs Kisvarda |
0-0 |
1-0 |
Sat 7, Mar-19:59 - Hungary NB1 Kaposvari Rakoczi vs Mezokovesd-Zsory |
0-1 |
0-4 |
Sat 7, Mar-19:59 - Hungary NB1 Diosgyor VTK vs Ujpest FC |
1-0 |
2-1 |
Sat 7, Mar-19:59 - Hungary NB1 PAKSI FC vs Budapest Honved |
0-0 |
0-0 |
Sat 7, Mar-19:59 - Hungary NB1 Puskas Akademia vs MOL Fehervar FC |
1-0 |
1-4 |
Sat 7, Mar-22:30 - Hungary NB1 Zalaegerszegi TE vs Ferencvarosi TC |
0-1 |
1-1 |
Sat 7, Mar-14:00 - Hungary U19 B League Pecsi MFC(U19) vs Zalaegerszeg TE(U19) |
5-1 |
|
Sat 7, Mar-15:00 - Hungary U19 League Vasas(U19) vs Budapest Honved U19 |
0-1 |
0-1 |
Sat 7, Mar-15:00 - Hungary U19 League Debreceni VSC (U19) vs MTK Budapest FC (U19) |
1-0 |
1-1 |
Sat 7, Mar-14:00 - Hungary U19 League Gyori ETO FC U19 vs Ferencvarosi TC U19 |
1-0 |
4-0 |
Sat 7, Mar-14:00 - Hungary U19 League Illes Akademia Haladas(U19) vs Puskas Akademia Fehervar(U19) |
1-0 |
1-0 |
Sat 7, Mar-16:00 - Iceland League Cup Stjarnan Gardabaer vs Vikingur Olafsvik |
3-0 |
7-1 |
Sat 7, Mar-19:59 - Iceland League Cup Vikingur Reykjavik vs KA Akureyri |
3-0 |
6-0 |
Sat 7, Mar-19:00 - Iceland League Cup HK Kopavogur vs Thor Akureyri |
0-0 |
1-0 |
Sat 7, Mar-18:00 - Iceland League Cup II Augnablik vs KFR Aegir |
2-0 |
2-0 |
Sat 7, Mar-18:00 - Iceland League Cup II Vaengir Jupiters vs UMF Sindri Hofn |
0-3 |
0-4 |
Sat 7, Mar-18:00 - Iceland League Cup II Kordrengir vs Vidir Gardur |
2-0 |
3-1 |
Sat 7, Mar-23:45 - Iceland League Cup II Dalvik Reynir vs KF Fjallabyggdar |
2-0 |
2-0 |
Sat 7, Mar-16:30 - Iceland League Cup II Fjardabyggd vs Einherji |
2-1 |
2-3 |
Sat 7, Mar-17:00 - Iceland League Cup II IR Reykjavik vs Ellidi |
2-2 |
3-2 |
Sat 7, Mar-17:00 - Iceland League Cup II Alftanes vs Kari Akranes |
2-2 |
4-3 |
Sat 7, Mar-14:30 - India League Division 2 FC Goa B vs Chirag United Kerala |
1-0 |
|
Sat 7, Mar-14:30 - India League Division 2 Fateh Hyderabad B vs Chennaiyin FC B |
0-0 |
0-0 |
Sat 7, Mar-18:00 - India Super League FC Goa vs Chennaiyin FC |
2-0 |
4-2 |
Sat 7, Mar-12:30 - Indonesia Liga 1 Persela Lamongan vs PSIS Semarang |
0-3 |
2-3 |
Sat 7, Mar-12:30 - Indonesia Liga 1 Borneo F.C. vs Persipura Jayapura |
1-0 |
2-0 |
Sat 7, Mar-17:30 - Iraqi League Al Shorta vs Al Minaa Basra |
0-0 |
1-1 |
Sat 7, Mar-23:00 - Ireland Division 1 Cobh Ramblers vs Athlone |
2-2 |
3-2 |
Sat 7, Mar-00:00 - Ireland Premier League Bohemians vs Shelbourne |
0-0 |
2-0 |
Sat 7, Mar-00:00 - Ireland Premier League Finn Harps vs Dundalk |
0-2 |
0-4 |
Sat 7, Mar-17:00 - Israel Liga Bet Maccabi Ahi Iksal vs Maccabi Nujeidat Ahmed |
2-0 |
|
Sat 7, Mar-18:00 - Israel Liga Bet Elnahada Nazereth vs Ihud Bnei Mejdel Al Krum |
0-3 |
|
Sat 7, Mar-22:45 - Israel Liga Bet SC Hapoel Lod vs SC Beer Sheva |
1-3 |
|
Sat 7, Mar-16:30 - Israel State League Hapoel Bnei Arara Ara vs Hapoel Kafr Kanna |
1-0 |
3-0 |
Sat 7, Mar-12:45 - Israel U19 League Hapoel Hadera U19 vs Maccabi Netanya U19 |
1-0 |
2-1 |
Sat 7, Mar-13:00 - Israel U19 League Hapoel Raanana Roei U19 vs Beitar Nes Tubruk(U19) |
0-0 |
1-0 |
Sat 7, Mar-13:00 - Israel U19 League Maccabi Petah Tikva Asis Dabid (U19) vs Hapoel Ramat Gan U19 |
3-0 |
3-1 |
Sat 7, Mar-13:30 - Israel U19 League Hapoel Rishon Lezion Yehuda U19 vs Hapoel Kiryat Shmona(U19) |
1-0 |
2-0 |
Sat 7, Mar-13:40 - Israel U19 League Hapoel Natzrat Illit(U19) vs Hapoel Tel Aviv Nisanov(U19) |
0-1 |
2-3 |
Sat 7, Mar-14:00 - Israel U19 League Maccabi Haifa Shmuel U19 vs Hapoel Beer Sheva(U19) |
3-0 |
4-2 |
Sat 7, Mar-14:00 - Israel U19 League Ironi Ramat Hasharon U19 vs Maccabi Tel Aviv Shachar U19 |
1-0 |
1-1 |
Sat 7, Mar-17:30 - Italian Campionato Primavera Pescara Youth vs Sassuolo Calcio Youth |
1-1 |
1-2 |
Sat 7, Mar-16:00 - Italian Campionato Primavera Roma Youth vs Inter Milan Youth |
1-0 |
3-3 |
Sat 7, Mar-15:00 - Italian Campionato Primavera 2 Frosinone Youth vs Benevento Youth |
0-0 |
1-0 |
Sat 7, Mar-17:30 - Italian Campionato Primavera 2 AC Milan Youth vs Brescia Youth |
3-0 |
5-0 |
Sat 7, Mar-17:30 - Italian Campionato Primavera 2 Verona Youth vs Udinese Youth |
0-0 |
1-1 |
Sat 7, Mar-14:00 - Italian Campionato Primavera 2 Livorno Youth vs Cosenza Calcio Youth |
0-1 |
2-2 |
Sat 7, Mar-14:00 - Italian Campionato Primavera 2 Salernitana Youth vs Pisa Youth |
0-0 |
0-1 |
Sat 7, Mar-14:00 - Italian Campionato Primavera 2 Crotone Youth vs Ascoli Youth |
0-0 |
1-0 |
Sat 7, Mar-14:00 - Italian Campionato Primavera 2 Pordenone Youth vs Virtus Entella Youth |
0-0 |
2-3 |
Sat 7, Mar-17:30 - Italian Serie B Cittadella vs Pordenone Calcio SSD |
0-1 |
0-2 |
Sat 7, Mar-18:00 - Italian Serie B Venezia F.C. vs Crotone |
0-2 |
1-3 |
Sat 7, Mar-18:00 - Italian Serie B Perugia vs Salernitana |
1-0 |
1-0 |
Sat 7, Mar-18:00 - Italian Serie B Empoli vs Trapani |
0-1 |
1-1 |
Sat 7, Mar-18:00 - Italian Serie B Frosinone vs Cremonese |
0-1 |
0-2 |
Sat 7, Mar-21:00 - Italian Serie B Pisa vs Livorno |
0-0 |
1-0 |
Sat 7, Mar-18:00 - Italy C1C Vibonese vs Paganese Calcio 1926 |
0-0 |
1-1 |
Sat 7, Mar-20:30 - Jordan Professional Premier League Al Ahli Amman vs Al Wihdat Amman |
0-1 |
0-5 |
Sat 7, Mar-18:00 - Jordan Professional Premier League AL-Sareeh vs Shabab AlOrdon |
2-0 |
4-1 |
Sat 7, Mar-15:00 - Kazakhstan Super League Tobol Kostanai vs FC Shakhtyor Karagandy |
1-0 |
3-1 |
Sat 7, Mar-12:00 - Kazakhstan Super League FC Astana vs Kyzylzhar Petropavlovsk |
0-0 |
4-0 |
Sat 7, Mar-13:00 - Kazakhstan Super League FC Kairat Almaty vs Taraz |
1-1 |
2-1 |
Sat 7, Mar-13:00 - Kazakhstan Super League Ordabasy vs Okzhetpes |
0-0 |
1-0 |
Sat 7, Mar-15:00 - Kenya Premier League Bandari FC vs Kariobangi Sharks |
1-0 |
1-0 |
Sat 7, Mar-16:00 - Kenya Premier League Tusker FC Nairobi vs Chemelil Sugar FC |
0-0 |
2-0 |
Sat 7, Mar-16:00 - Kenya Premier League Mathare United FC vs Kisumu |
3-0 |
4-1 |
Sat 7, Mar-16:00 - Kenya Premier League Western Stima vs Posta Rangers |
0-0 |
2-0 |
Sat 7, Mar-16:00 - Kenya Premier League Nzoia United vs KCB Nairobi |
0-0 |
0-0 |
Sat 7, Mar-16:00 - Kenya Premier League Wazito FC vs Ulinzi Stars Nakuru |
0-0 |
0-0 |
Sat 7, Mar-17:00 - Kosovo Super League KF Ferizaj vs KF Trepca \'89 |
1-0 |
4-0 |
Sat 7, Mar-19:00 - Lithuania - 1. Division Suduva vs Banga Gargzdai |
0-0 |
1-0 |
Sat 7, Mar-17:00 - Malaysia Premier League Pulau Penang FA vs Selangor FA B |
1-0 |
4-1 |
Sat 7, Mar-17:00 - Malaysia Premier League Kuala Lumpur vs Negeri Sembilan Matrix |
0-0 |
3-1 |
Sat 7, Mar-16:15 - Malaysia Premier League Sarawak vs Johor Darul Takzim II |
3-0 |
4-1 |
Sat 7, Mar-17:00 - Malaysia Super League Johor Darul Takzim vs UiTM FC |
1-1 |
2-1 |
Sat 7, Mar-17:00 - Malaysia Super League Kedah vs Terengganu |
2-1 |
3-4 |
Sat 7, Mar-17:00 - Malaysia Super League Selangor FA vs Perak |
1-1 |
1-1 |
Sat 7, Mar-16:15 - Malaysia Super League Sabah FA vs Felda United FC |
2-0 |
3-1 |
Sat 7, Mar-17:00 - Malta First Division League Pieta Hotspurs vs St. Andrews |
0-1 |
0-1 |
Sat 7, Mar-19:15 - Malta First Division League Zebbug Rangers vs Qormi F.C. |
0-0 |
2-1 |
Sat 7, Mar-17:00 - Malta Premier League Sliema Wanderers FC vs Senglea Athletic |
2-1 |
4-1 |
Sat 7, Mar-17:00 - Malta Premier League Santa Lucia vs Mosta FC |
1-0 |
1-2 |
Sat 7, Mar-19:15 - Malta Premier League Valletta FC vs Gudja United |
0-0 |
0-2 |
Sat 7, Mar-19:00 - Malta Premier League Hamrun Spartans vs Hibernians FC |
0-1 |
1-2 |
Sat 7, Mar-05:00 - Mexico Primera Division Queretaro FC vs Toluca |
0-1 |
1-1 |
Sat 7, Mar-06:00 - Mexico Primera Division Pumas UNAM vs Club America |
1-1 |
3-3 |
Sat 7, Mar-07:00 - Mexico Primera Division Puebla vs Tigres UANL |
0-0 |
0-0 |
Sat 7, Mar-01:00 - Mexico Primera Divison 2 CD Cruz Azul Hidalgo vs Cafetaleros de Tapachula B |
0-2 |
1-2 |
Sat 7, Mar-21:00 - Mexico Primera Divison 2 Mineros de Zacatecas B vs Calor de San Pedro |
2-2 |
3-3 |
Sat 7, Mar-05:30 - Mexico Primera Divison 2 Reynosa vs Cimarrones de Sonora B |
2-0 |
3-0 |
Sat 7, Mar-22:00 - Mexico Primera Divison 2 Real Canamy Tlayacapan vs Atletico San Francisco FC |
0-4 |
0-6 |
Sat 7, Mar-06:00 - Mexico Primera Divison 2 CD Alacranes de Durango vs UA Chihuahua |
2-0 |
3-1 |
Sat 7, Mar-06:00 - Mexico Primera Divison 2 Deportivo Cafessa vs Nuevo Chimalhuacan |
2-0 |
6-0 |
Sat 7, Mar-07:00 - Mexico Primera Divison 2 Coras De Nayarit vs Correcaminos UAT B |
1-2 |
3-4 |
Sat 7, Mar-04:00 - Mexico Primera Divison A Zacatepec vs CSyD Dorados de Sinaloa |
2-1 |
3-3 |
Sat 7, Mar-07:00 - Mexico Primera Divison A Mineros de Zacatecas vs CF Atlante |
1-0 |
2-0 |
Sat 7, Mar-01:45 - Mexico Youth U20 Queretaro U20 vs Deportivo Toluca Mexiquense U20 |
0-0 |
0-0 |
Sat 7, Mar-19:59 - Mexico Youth U20 Pumas UNAM U20 vs Club America U20 |
2-1 |
|
Sat 7, Mar-19:00 - Mexico Youth U20 Cruz Azul(U20) vs Club Tijuana(U20) |
2-0 |
|
Sat 7, Mar-19:00 - Mexico Youth U20 Atlas U20 vs Chivas Guadalajara(U20) |
1-1 |
|
Sat 7, Mar-22:00 - Mexico Youth U20 Pachuca U20 vs Santos Laguna U20 |
1-0 |
2-1 |
Sat 7, Mar-19:00 - Mexico Youth U20 Monterrey U20 vs San Luis U20 |
2-0 |
|
Sat 7, Mar-17:30 - Montenegro Prva Crnogorska Liga FK Sutjeska Niksic vs FK Podgorica |
1-0 |
1-0 |
Sat 7, Mar-17:30 - Montenegro Prva Crnogorska Liga FK Grbalj Radanovici vs OFK Petrovac |
0-0 |
0-0 |
Sat 7, Mar-18:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga OFK Titograd vs FK Kom |
0-1 |
2-3 |
Sat 7, Mar-21:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga FK Buducnost Podgorica vs FK Zeta |
2-0 |
4-1 |
Sat 7, Mar-19:59 - Montenegro Prva Crnogorska Liga FK Iskra Danilovgrad vs FK Rudar Pljevlja |
0-1 |
0-2 |
Sat 7, Mar-21:00 - Morocco Super League MCO Mouloudia Oujda vs IRT Itihad de Tanger |
0-0 |
1-0 |
Sat 7, Mar-19:00 - Morocco Super League Forces Armee Royales Rabat vs FUS Fath Union Sportive Rabat |
1-0 |
1-2 |
Sat 7, Mar-13:00 - Myanmar National League Yadanarbon FC vs Chin United |
0-1 |
2-1 |
Sat 7, Mar-13:00 - Myanmar National League Ayeyawady United vs Yangon United |
0-0 |
1-0 |
Sat 7, Mar-13:00 - Myanmar National League Rakhine United vs Sagaing United |
1-1 |
2-1 |
Sat 7, Mar-13:30 - Myanmar National League Zwekapin United vs Southern Myanmar |
1-0 |
3-1 |
Sat 7, Mar-19:00 - National League Stockport County vs Barnet F.C. |
1-1 |
1-1 |
Sat 7, Mar-19:00 - National League Halifax Town vs Woking |
0-2 |
0-2 |
Sat 7, Mar-19:00 - National League Wrexham vs Eastleigh |
0-0 |
0-0 |
Sat 7, Mar-19:00 - National League Hartlepool United FC vs Ebbsfleet United |
0-0 |
0-1 |
Sat 7, Mar-19:00 - National League Aldershot Town vs Dagenham and Redbridge |
0-0 |
0-1 |
Sat 7, Mar-19:00 - National League Barrow vs Notts County |
0-0 |
0-2 |
Sat 7, Mar-19:00 - National League Maidenhead United vs Boreham Wood F.C. |
0-1 |
0-1 |
Sat 7, Mar-19:00 - National League Sutton United vs Torquay United |
2-0 |
2-0 |
Sat 7, Mar-19:00 - National League Dover Athletic vs Yeovil Town |
0-0 |
0-1 |
Sat 7, Mar-19:00 - National League Chorley vs Chesterfield |
0-1 |
1-2 |
Sat 7, Mar-19:00 - National League AFC Fylde vs Solihull Moors |
0-0 |
0-0 |
Sat 7, Mar-21:20 - National League Harrogate Town vs Bromley |
0-0 |
1-1 |
Sat 7, Mar-19:00 - National League North AFC Telford United vs Darlington |
1-1 |
1-2 |
Sat 7, Mar-19:00 - National League North Alfreton Town vs York City |
0-2 |
1-3 |
Sat 7, Mar-19:00 - National League North Southport FC vs Kidderminster |
1-1 |
1-2 |
Sat 7, Mar-19:00 - National League North Kettering Town vs Gloucester City |
1-1 |
1-1 |
Sat 7, Mar-19:00 - National League North Altrincham vs Spennymoor Town |
2-0 |
4-1 |
Sat 7, Mar-19:00 - National League North Farsley Celtic vs Hereford |
0-1 |
1-2 |
Sat 7, Mar-19:00 - National League North Brackley Town vs Blyth Spartans |
0-1 |
5-2 |
Sat 7, Mar-19:00 - National League North Gateshead vs Kings Lynn |
0-1 |
1-2 |
Sat 7, Mar-19:00 - National League North Guiseley vs Leamington |
1-0 |
3-0 |
Sat 7, Mar-19:00 - National League North Bradford Park Avenue vs Chester FC |
1-0 |
2-1 |
Sat 7, Mar-19:00 - National League North Curzon Ashton FC vs Boston United |
0-1 |
1-1 |
Sat 7, Mar-16:00 - North Macedonia Prva liga Rabotnichki vs Akademija Pandev |
0-0 |
1-0 |
Sat 7, Mar-17:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga Belasica Strumica vs Pitu Guli |
2-0 |
|
Sat 7, Mar-17:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga Pobeda Prilep vs Bregalnica Stip |
0-1 |
0-2 |
Sat 7, Mar-17:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga Vlazrimi Kicevo vs Pelister Bitola |
0-0 |
0-0 |
Sat 7, Mar-17:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga FK Drita vs FK Skopje |
0-0 |
0-0 |
Sat 7, Mar-17:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga FK Ohrid 2004 vs Vardar Forino |
1-0 |
1-0 |
Sat 7, Mar-17:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga Kamenica-Sasa vs FC Plackovica |
3-0 |
|
Sat 7, Mar-17:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga Korab Debar vs FK Kadino |
3-0 |
|
Sat 7, Mar-17:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga FK Kozuv vs FK Osogovo |
1-0 |
|
Sat 7, Mar-17:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga Pehchevo vs FK Tikves Kavadarci |
1-1 |
|
Sat 7, Mar-19:00 - Northern Ireland IFA Championship Newry City vs Loughgall FC |
0-1 |
0-3 |
Sat 7, Mar-19:00 - Northern Ireland IFA Championship Ballinamallard United vs Dundela FC |
0-0 |
1-0 |
Sat 7, Mar-19:00 - Northern Ireland IFA Championship Dergview FC vs Queen\'s University Belfast |
1-0 |
2-0 |
Sat 7, Mar-19:00 - Northern Ireland IFA Championship Police Service of Northern Ireland FC vs Portadown FC |
0-0 |
0-2 |
Sat 7, Mar-19:00 - Northern Ireland IFA Championship Harland & Wolff Welders vs Ards FC |
0-1 |
1-2 |
Sat 7, Mar-19:00 - Northern Ireland IFA Championship Knockbreda vs Ballyclare Comrades |
1-2 |
1-3 |
Sat 7, Mar-19:00 - Northern Ireland Premier League Glentoran FC vs Cliftonville |
0-0 |
0-2 |
Sat 7, Mar-19:00 - Northern Ireland Premier League Ballymena United F.C. vs Coleraine F.C. |
0-1 |
0-2 |
Sat 7, Mar-19:00 - Northern Ireland Premier League Dungannon Swifts vs Warrenpoint Town |
1-1 |
4-4 |
Sat 7, Mar-19:00 - Northern Ireland Premier League Crusaders FC vs Institute FC |
0-1 |
2-1 |
Sat 7, Mar-19:00 - Northern Ireland Premier League Carrick Rangers vs Linfield FC |
0-1 |
0-2 |
Sat 7, Mar-21:30 - Northern Ireland Premier League Larne FC vs Glenavon FC |
1-0 |
1-0 |
Sat 7, Mar-15:00 - Norwegian Junior U19 Kristiansund BK(U19) vs Viking U19 |
0-3 |
2-3 |
Sat 7, Mar-21:30 - Norwegian Junior U19 Molde(U19) vs Mjondalen(U19) |
2-0 |
4-0 |
Sat 7, Mar-12:00 - OFC Club Championship League AS Magenta vs Solomon Warriors FC |
2-0 |
2-0 |
Sat 7, Mar-01:00 - Paraguayan Primera Division 12 de Octubre vs Sportivo Luqueno |
2-0 |
3-2 |
Sat 7, Mar-03:15 - Paraguayan Primera Division FC Nacional Asuncion vs Cerro Porteno |
0-0 |
0-0 |
Sat 7, Mar-19:59 - Peru Primera Division Sporting Cristal vs Carlos Stein |
0-1 |
0-1 |
Sat 7, Mar-00:00 - Peru Primera Division Deportivo Llacuaba vs UTC Cajamarca |
1-1 |
2-2 |
Sat 7, Mar-06:00 - Peru Primera Division Carlos A. Mannucci vs Cienciano |
0-0 |
0-2 |
Sat 7, Mar-15:00 - Poland Centralna Liga Juniorow Lechia Gdansk Youth vs Slask Wroclaw Youth |
0-0 |
4-1 |
Sat 7, Mar-15:00 - Poland Centralna Liga Juniorow SMS Lodz Youth vs Pogon Szczecin Youth |
1-0 |
1-4 |
Sat 7, Mar-15:15 - Poland Centralna Liga Juniorow Arka Gdynia Youth vs Legia Warszawa Youth |
0-1 |
1-1 |
Sat 7, Mar-15:00 - Poland Centralna Liga Juniorow Korona Kielce Youth vs Cracovia Krakow Youth |
1-1 |
1-3 |
Sat 7, Mar-15:00 - Poland Centralna Liga Juniorow Wisla Krakow Youth vs Gwarek Zabrze Youth |
0-0 |
3-3 |
Sat 7, Mar-23:00 - Poland - Ekstraklasa Jagiellonia Bialystok vs Slask Wroclaw |
0-0 |
1-0 |
Sat 7, Mar-18:00 - Poland - Ekstraklasa Arka Gdynia vs Wisla Plock |
0-1 |
1-2 |
Sat 7, Mar-20:30 - Poland - Ekstraklasa Zaglebie Lubin vs Lechia Gdansk |
2-3 |
4-4 |
Sat 7, Mar-15:40 - Poland - I liga Chrobry Glogow vs GKS Tychy |
2-0 |
5-1 |
Sat 7, Mar-18:00 - Poland - I liga GKS Jastrzebie vs Radomiak Radom |
0-0 |
3-2 |
Sat 7, Mar-21:00 - Poland - I liga Zaglebie Sosnowiec vs Puszcza Niepolomice |
1-1 |
3-5 |
Sat 7, Mar-19:00 - Poland - I liga Miedz Legnica vs Chojniczanka Chojnice |
1-1 |
5-2 |
Sat 7, Mar-22:10 - Poland - I liga Sandecja Nowy Sacz vs Stomil Olsztyn |
3-0 |
3-0 |
Sat 7, Mar-16:00 - Poland - II liga KS Legionovia Legionowo vs Lech Poznan B |
0-0 |
0-0 |
Sat 7, Mar-16:00 - Poland - II liga Blekitni Stargard Szczecinski vs Stal Stalowa Wola |
0-0 |
0-0 |
Sat 7, Mar-19:59 - Poland - II liga Olimpia Elblag vs GKS Katowice |
0-0 |
3-1 |
Sat 7, Mar-16:30 - Poland - II liga Skra Czestochowa vs Elana Torun |
1-0 |
1-0 |
Sat 7, Mar-19:00 - Poland - II liga Bytovia Bytow vs CWKS Resovia Rzeszow |
0-0 |
1-0 |
Sat 7, Mar-17:00 - Poland - II liga Stal Rzeszow vs Gornik Polkowice |
0-2 |
1-2 |
Sat 7, Mar-17:00 - Poland - II liga Pogon Siedlce vs Garbarnia Krakow |
0-0 |
1-0 |
Sat 7, Mar-15:00 - Portugal Campeonato Nacional U23 Sporting Clube de Portugal(U23) vs Rio Ave(U23) |
0-0 |
0-3 |
Sat 7, Mar-15:00 - Portugal Campeonato Nacional U23 Vitoria FC Setubal(U23) vs Cova Piedade(U23) |
1-0 |
3-0 |
Sat 7, Mar-19:00 - Portugal Campeonato Nacional U23 Academica Coimbra(U23) vs Vitoria Guimaraes(U23) |
1-0 |
2-1 |
Sat 7, Mar-19:59 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Play-Off Sporting Lisbon(U19) vs GD Estoril-Praia(U19) |
2-1 |
|
Sat 7, Mar-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Play-Off FC Porto U19 vs Braga (U19) |
2-2 |
|
Sat 7, Mar-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Play-Off Vitoria SC Guimaraes U19 vs Vizela(U19) |
2-1 |
|
Sat 7, Mar-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Play-Off Alverca(U19) vs FC Famalicao(U19) |
1-3 |
|
Sat 7, Mar-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Play-Off Feirense(U19) vs Leixoes U19 |
0-1 |
|
Sat 7, Mar-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Play-Off Pacos Ferreira(U19) vs Nacional(U19) |
4-1 |
|
Sat 7, Mar-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Play-Off Academica Coimbra(U19) vs Tondela(U19) |
7-1 |
|
Sat 7, Mar-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Play-Off Belenenses(U19) vs Vilafranquense(U19) |
1-1 |
|
Sat 7, Mar-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Play-Off Vitoria FC Setubal(U19) vs Uniao Leiria U19 |
3-0 |
|
Sat 7, Mar-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Play-Off Amora FC(U19) vs Sacavenense(U19) |
2-1 |
|
Sat 7, Mar-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Chaves U17 vs FC Porto(U17) |
1-4 |
|
Sat 7, Mar-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie A Pacos Ferreira(U17) vs Moreirense(U17) |
3-1 |
|
Sat 7, Mar-00:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie A Palmeiras FC(U17) vs Merelinense(U17) |
1-0 |
|
Sat 7, Mar-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie D Cova Piedade(U17) vs Oeiras(U17) |
0-0 |
0-0 |
Sat 7, Mar-15:00 - Portugal Liga de Honora Vilafranquense vs FC Porto B |
1-1 |
3-2 |
Sat 7, Mar-19:00 - Portugal Liga de Honora CD Mafra vs C.D. Feirense |
0-0 |
0-1 |
Sat 7, Mar-19:00 - Portugal Liga de Honora UD Oliveirense vs GD Estoril-Praia |
0-0 |
1-1 |
Sat 7, Mar-19:30 - Portugal Primera Liga Desportivo de Tondela vs Boavista FC |
1-1 |
1-1 |
Sat 7, Mar-00:30 - Portugal Primera Liga Sporting Braga vs Portimonense |
2-0 |
3-1 |
Sat 7, Mar-22:00 - Portugal Primera Liga Vitoria Setubal FC vs SL Benfica |
0-0 |
1-1 |
Sat 7, Mar-17:55 - Qatar League Al-Sailiya vs Al Duhail SC |
0-1 |
1-2 |
Sat 7, Mar-20:05 - Qatar League Al Rayyan vs Al-Sadd |
1-0 |
1-0 |
Sat 7, Mar-16:00 - Republic of Azerbaijan Premier League Qabala vs Standard Sumqayit |
2-0 |
5-0 |
Sat 7, Mar-18:00 - Republic of Azerbaijan Premier League Neftchi Baku vs Sabah FK Baku |
1-0 |
4-0 |
Sat 7, Mar-23:00 - Romania - Divizia A Politehnica Iasi vs Dinamo Bucuresti |
0-0 |
1-0 |
Sat 7, Mar-16:30 - Romania - Divizia A Academica Clinceni vs FC Viitorul Constanta |
1-1 |
2-3 |
Sat 7, Mar-13:00 - Romania - Liga 2 Concordia Chiajna vs ASU Politehnica Timisoara |
1-0 |
2-1 |
Sat 7, Mar-13:00 - Romania - Liga 2 Sportul Snagov vs UTA Arad |
0-0 |
0-3 |
Sat 7, Mar-13:00 - Romania - Liga 2 Ripensia Timisoara vs Dunarea Calarasi |
1-0 |
1-1 |
Sat 7, Mar-16:00 - Romania - Liga 2 Universitaea Cluj vs FC Metaloglobus Bucuresti |
1-1 |
1-2 |
Sat 7, Mar-14:00 - Romania - Liga 2 Farul Constanta vs Vointa Turnu Magurele |
0-0 |
0-1 |
Sat 7, Mar-19:00 - Romania - Liga 2 Pandurii Targu Jiu vs Arges |
0-2 |
0-4 |
Sat 7, Mar-17:00 - Romania - Liga 3 Luceafarul Oradea B vs Sanmartin |
1-2 |
|
Sat 7, Mar-17:00 - Romania - Liga 3 Stiinta Miroslava vs Ceahlaul Piatra Neamt |
1-0 |
|
Sat 7, Mar-17:00 - Romania - Liga 3 Industria Galda vs Cluj II |
3-0 |
|
Sat 7, Mar-17:00 - Romania - Liga 3 CS Gloria Lunca Teuz Cermei vs ACS Ghiroda |
3-3 |
|
Sat 7, Mar-17:00 - Romania - Liga 3 Somuz Falticeni vs SC Bacau |
2-1 |
|
Sat 7, Mar-17:00 - Romania - Liga 3 Crisul Chisineu Cris vs Progresul Pecica |
0-0 |
0-0 |
Sat 7, Mar-17:00 - Russia Futsal League Novaja Generacija Futsal vs MFk Kprf Futsal |
1-2 |
2-3 |
Sat 7, Mar-15:00 - Russia Premier League Gazovik Orenburg vs Arsenal Tula |
1-0 |
2-0 |
Sat 7, Mar-17:30 - Russia Premier League Dinamo Moscow vs FC Tambov |
1-0 |
1-0 |
Sat 7, Mar-15:00 - Russia Youth Championship League Spartak Moscow Youth vs FK Krasnodar Youth |
3-0 |
5-0 |
Sat 7, Mar-14:00 - Russia Youth Championship League Rubin Kazan Youth vs Krylya Sovetov Samara Youth |
0-1 |
1-3 |
Sat 7, Mar-17:00 - Saudi Arabia Division 2 Afief vs Al-Washm |
0-2 |
0-5 |
Sat 7, Mar-17:15 - Saudi Arabia Professional League Abha vs Al-Taawon |
1-0 |
2-1 |
Sat 7, Mar-19:40 - Saudi Arabia Professional League Al-Faisaly Harmah vs Al-Nassr FC |
2-2 |
3-2 |
Sat 7, Mar-21:40 - Saudi Arabia Professional League Al Hilal vs Al-Ettifaq |
1-0 |
1-0 |
Sat 7, Mar-19:00 - Scottish Championship Dunfermline vs Queen of the South FC |
0-1 |
1-1 |
Sat 7, Mar-19:00 - Scottish Championship Dundee United vs Partick Thistle |
1-0 |
1-1 |
Sat 7, Mar-19:00 - Scottish Championship Greenock Morton vs Arbroath |
0-0 |
1-1 |
Sat 7, Mar-19:00 - Scottish Championship Ayr Utd. vs Dundee |
0-0 |
0-0 |
Sat 7, Mar-19:00 - Scottish Championship Alloa Athletic vs Inverness C.T. |
2-0 |
2-0 |
Sat 7, Mar-19:00 - Scottish Highland Football League Strathspey Thistle vs Keith |
1-0 |
1-3 |
Sat 7, Mar-18:00 - Scottish Highland Football League Deveronvale vs Forres Mechanics |
0-3 |
1-3 |
Sat 7, Mar-00:00 - Scottish Highland Football League Inverurie Loco Works vs Fraserburgh |
0-1 |
1-4 |
Sat 7, Mar-19:00 - Scottish Highland Football League Rothes vs Formartine United |
1-0 |
2-0 |
Sat 7, Mar-19:00 - Scottish Highland Football League Brora Rangers vs Wick Academy FC |
2-0 |
4-1 |
Sat 7, Mar-19:00 - Scottish Highland Football League Buckie Thistle FC vs Huntly |
0-1 |
4-2 |
Sat 7, Mar-19:00 - Scottish Highland Football League Turriff United vs Lossiemouth FC |
1-0 |
2-0 |
Sat 7, Mar-19:00 - Scottish League One Clyde F.C. vs Dumbarton |
0-0 |
2-0 |
Sat 7, Mar-19:00 - Scottish League One Falkirk vs Peterhead |
2-0 |
3-0 |
Sat 7, Mar-19:00 - Scottish League One Montrose vs Stranraer F.C. |
1-0 |
4-1 |
Sat 7, Mar-19:00 - Scottish League One Airdrieonians vs East Fife |
1-0 |
1-0 |
Sat 7, Mar-19:00 - Scottish League One Raith Rovers vs Forfar Athletic |
1-0 |
2-1 |
Sat 7, Mar-19:00 - Scottish League Two Cove Rangers vs Brechin City |
1-0 |
3-2 |
Sat 7, Mar-19:00 - Scottish League Two Elgin City vs Stirling Albion |
3-1 |
3-1 |
Sat 7, Mar-19:00 - Scottish League Two Stenhousemuir vs Queen\'s Park |
0-0 |
0-0 |
Sat 7, Mar-19:00 - Scottish League Two Edinburgh City vs Albion Rovers FC |
1-0 |
3-0 |
Sat 7, Mar-19:00 - Scottish League Two Annan Athletic vs Cowdenbeath F.C. |
0-0 |
0-0 |
Sat 7, Mar-19:00 - Scottish Lowland Football League Bonnyrigg Rose vs Civil Service Strollers FC |
0-1 |
1-1 |
Sat 7, Mar-19:00 - Scottish Premier League Aberdeen vs Hibernian FC |
0-1 |
3-1 |
Sat 7, Mar-19:00 - Scottish Premier League Celtic vs St. Mirren |
2-0 |
5-0 |
Sat 7, Mar-19:00 - Scottish Premier League Hearts vs Motherwell FC |
0-1 |
1-1 |
Sat 7, Mar-19:00 - Scottish Premier League Hamilton Academical FC vs Kilmarnock |
0-0 |
1-0 |
Sat 7, Mar-19:00 - Scottish Premier League St. Johnstone vs Livingston F.C. |
0-0 |
1-0 |
Sat 7, Mar-21:00 - Senegal Premier League AS Douanes Dakar vs Mbour Petite Cote |
1-0 |
2-1 |
Sat 7, Mar-21:00 - Senegal Premier League Teungueth FC vs CNEPS Excellence |
1-0 |
1-0 |
Sat 7, Mar-21:00 - Senegal Premier League Dakar Sacre Coeur vs Casa Sports Zinguinchor |
0-0 |
1-2 |
Sat 7, Mar-23:00 - Serbia - 1. Liga Partizan Belgrade vs Radnicki Nis |
0-0 |
1-0 |
Sat 7, Mar-19:00 - Serbia - 1. Liga Vojvodina vs Mladost Lucani |
0-0 |
2-1 |
Sat 7, Mar-19:00 - Serbia - 1. Liga FK Rad Beograd vs Backa Topola |
1-3 |
3-4 |
Sat 7, Mar-19:00 - Serbia - 1. Liga FK Napredak Krusevac vs Proleter Novi Sad |
0-0 |
0-0 |
Sat 7, Mar-19:00 - Serbia - 1. Liga Macva Sabac vs Crvena Zvezda |
0-3 |
0-3 |
Sat 7, Mar-19:00 - Serbia - 1. Liga Radnik Surdulica vs FK Javor Ivanjica |
1-0 |
2-0 |
Sat 7, Mar-17:00 - Serbia Prva Liga FK Zarkovo vs FK Metalac Gornji Milanovac |
1-2 |
1-3 |
Sat 7, Mar-17:00 - Serbia Prva Liga Zlatibor Cajetina vs Sindjelic Belgrad |
1-1 |
4-2 |
Sat 7, Mar-13:30 - Singapore Premier League Balestier Khalsa FC vs Albirex Niigata FC |
1-0 |
2-2 |
Sat 7, Mar-18:30 - Slovakia 1. Liga Slovan Bratislava vs MFK Ruzomberok |
0-0 |
1-0 |
Sat 7, Mar-18:30 - Slovakia 1. Liga Zlate Moravce vs Trencin |
1-0 |
2-0 |
Sat 7, Mar-18:30 - Slovakia 1. Liga MFK Zemplin Michalovce vs FK Pohronie |
0-0 |
1-0 |
Sat 7, Mar-18:30 - Slovakia 1. Liga DAC Dunajska Streda vs Spartak Trnava |
0-1 |
0-1 |
Sat 7, Mar-18:30 - Slovakia 1. Liga FK Senica vs FC Nitra |
0-0 |
0-3 |
Sat 7, Mar-18:30 - Slovakia 1. Liga SKF Sered vs MSK Zilina |
0-2 |
0-3 |
Sat 7, Mar-17:30 - Slovakia 2. Liga MSK Puchov vs KFC Komarno |
1-0 |
1-0 |
Sat 7, Mar-20:15 - Slovenia 1. Liga NK Maribor vs ASK Bravo |
0-2 |
1-2 |
Sat 7, Mar-18:00 - Slovenia 1. Liga Domzale vs NK Aluminij |
0-1 |
1-3 |
Sat 7, Mar-18:00 - Slovenia 2. Liga FC Koper vs NK Brezice |
0-0 |
1-1 |
Sat 7, Mar-18:00 - Slovenia 2. Liga Dravograd vs ND Beltinci |
0-1 |
2-2 |
Sat 7, Mar-18:00 - Slovenia 2. Liga NK Radomlje vs NK Fuzinar |
1-1 |
1-1 |
Sat 7, Mar-18:00 - Slovenia 2. Liga NK Rogaska vs Jadran Dekani |
0-0 |
2-1 |
Sat 7, Mar-18:00 - Slovenia 2. Liga NK Bilje vs Brda |
0-0 |
0-1 |
Sat 7, Mar-17:30 - South Africa First League Free State Stars vs Mbombela United |
2-0 |
3-1 |
Sat 7, Mar-17:30 - South Africa First League Tshakhuma TM vs TS Galaxy |
1-0 |
1-0 |
Sat 7, Mar-17:30 - South Africa First League Real Kings vs Jomo Cosmos |
0-0 |
1-0 |
Sat 7, Mar-17:30 - South Africa First League TS Sporting vs Uthongathi FC |
1-1 |
2-2 |
Sat 7, Mar-17:30 - South Africa Premier League Baroka FC vs Black Leopards |
1-0 |
2-0 |
Sat 7, Mar-19:59 - South Africa Premier League Lamontville Golden Arrows vs Orlando Pirates |
0-0 |
0-0 |
Sat 7, Mar-22:15 - South Africa Premier League Kaizer Chiefs FC vs AmaZulu |
0-1 |
0-1 |
Sat 7, Mar-22:15 - South Africa Premier League Bidvest Wits vs Chippa United FC |
0-0 |
0-0 |
Sat 7, Mar-06:15 - South Australian Super League Reserves Campbelltown City SC Reserve vs Croydon Kings Reserve |
1-0 |
2-1 |
Sat 7, Mar-06:15 - South Australian Super League Reserves North Eastern Metrostars Reserve vs Adelaide City FC Reserve |
0-1 |
1-1 |
Sat 7, Mar-06:15 - South Australian Super League Reserves Para Hills Knights Reserve vs Adelaide Olympic Reserve |
2-1 |
3-2 |
Sat 7, Mar-19:00 - Spanish Primera Division Atletico Madrid vs Sevilla |
2-2 |
2-2 |
Sat 7, Mar-21:30 - Spanish Primera Division Barcelona vs Real Sociedad |
0-0 |
1-0 |
Sat 7, Mar-16:00 - Spanish Primera Division Eibar vs Mallorca |
0-1 |
1-2 |
Sat 7, Mar-00:00 - Spanish Primera Division Alaves vs Valencia |
0-1 |
1-1 |
Sat 7, Mar-21:00 - Spanish Primera U19 Alboraya(U19) vs Atletico Madrileno(U19) |
2-1 |
3-5 |
Sat 7, Mar-00:00 - Spanish Primera U19 SD San Jose(U19) vs Ofra(U19) |
1-1 |
5-1 |
Sat 7, Mar-21:00 - Spanish Primera U19 UD San Fernando(U19) vs CD Maspalomas(U19) |
1-1 |
1-3 |
Sat 7, Mar-19:00 - Spanish Segunda Division Girona vs Albacete |
1-0 |
1-1 |
Sat 7, Mar-19:00 - Spanish Segunda Division Extremadura vs Real Oviedo |
0-1 |
1-2 |
Sat 7, Mar-00:00 - Spanish Segunda Division CD Lugo vs Cadiz |
0-1 |
1-1 |
Sat 7, Mar-21:15 - Spanish Segunda Division Numancia vs Racing Santander |
0-0 |
1-2 |
Sat 7, Mar-21:15 - Spanish Segunda Division SD Huesca vs Fuenlabrada |
2-0 |
2-0 |
Sat 7, Mar-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1 Marino Luanco vs Union Langreo |
0-1 |
1-2 |
Sat 7, Mar-22:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1 Real Madrid Castilla vs Coruxo FC |
2-0 |
4-0 |
Sat 7, Mar-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2 Athletic Bilbao B vs Real Union de Irun |
2-0 |
3-3 |
Sat 7, Mar-20:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 2 CD Guijuelo vs CD Tudelano |
0-0 |
0-0 |
Sat 7, Mar-20:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 2 Leioa vs Cultural Leonesa |
2-1 |
2-4 |
Sat 7, Mar-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2 Unionistas de Salamanca vs Osasuna B |
2-0 |
4-0 |
Sat 7, Mar-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3 Valencia CF Mestalla vs SD Ejea |
0-1 |
1-1 |
Sat 7, Mar-21:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 3 Espanyol B vs Sabadell |
1-2 |
4-2 |
Sat 7, Mar-22:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4 Villarrubia CF vs Atletico Sanluqueno |
1-0 |
1-0 |
Sat 7, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Asturias CD Lealtad vs Club Siero |
0-0 |
0-0 |
Sat 7, Mar-21:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias Urraca CF vs L\'Entregu CF |
0-2 |
2-3 |
Sat 7, Mar-22:30 - Spanish Tercera Division 1 Asturias UC Ceares vs UD Gijon Industrial |
1-1 |
2-2 |
Sat 7, Mar-19:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears Mallorca B vs Portmany |
2-0 |
3-0 |
Sat 7, Mar-19:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears San Rafael vs UD Collerense |
3-1 |
|
Sat 7, Mar-19:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears Andratx vs CE Esporles |
6-1 |
|
Sat 7, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears CE Felanitx vs UD Poblense |
0-1 |
1-1 |
Sat 7, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears CD Ferriolense vs CD Manacor |
0-0 |
0-0 |
Sat 7, Mar-21:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears Constancia vs Santanyi |
0-0 |
1-0 |
Sat 7, Mar-20:30 - Spanish Tercera Division 12 Canarias CD Vera Puerto De La Cruz vs Panaderia Pulido |
3-2 |
|
Sat 7, Mar-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias Tamaraceite vs CD Buzanada |
0-0 |
2-0 |
Sat 7, Mar-21:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias UD Ibarra vs Union Viera |
0-0 |
0-1 |
Sat 7, Mar-21:30 - Spanish Tercera Division 12 Canarias CD Atletico Paso vs Tenisca |
2-4 |
|
Sat 7, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia FC Cartagena B vs SFC Minerva |
0-1 |
|
Sat 7, Mar-19:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra CD Pamplona vs CD Corellano |
0-1 |
|
Sat 7, Mar-19:15 - Spanish Tercera Division 15 Navarra Valle de Egues vs UD Mutilvera |
0-2 |
2-3 |
Sat 7, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra CD Cortes vs CD Ardoi |
0-0 |
0-1 |
Sat 7, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra UDC Txantrea vs Murchante |
1-1 |
|
Sat 7, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 15 Navarra CD Subiza vs Pena Azagresa |
2-4 |
|
Sat 7, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 15 Navarra CD Lourdes vs Fontellas |
2-0 |
|
Sat 7, Mar-21:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja UD Logrones B vs CDFC La Calzada |
3-0 |
6-0 |
Sat 7, Mar-21:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha CD Guadalajara vs Atletico Ibanes |
0-1 |
|
Sat 7, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria Ribamontan Al Mar CF vs Gimnastica Torrelavega |
1-1 |
1-3 |
Sat 7, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria UC Cartes vs SD Laredo |
0-1 |
2-1 |
Sat 7, Mar-19:45 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria UD Samano vs CD Guarnizo |
1-0 |
|
Sat 7, Mar-19:45 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria Solares Medio Cudeyo vs Bezana |
1-4 |
|
Sat 7, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria Atletico Albericia vs CF Vimenor |
0-0 |
0-0 |
Sat 7, Mar-19:00 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi CD Vitoria(SPA) vs CD Santurtzi |
2-0 |
|
Sat 7, Mar-20:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi JD Somorrostro vs CD Ariznabarra |
3-0 |
|
Sat 7, Mar-20:45 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi SD Deusto vs CD Lagun Onak |
1-1 |
|
Sat 7, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi Pasaia KE vs Sestao River |
0-0 |
2-0 |
Sat 7, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi Sociedad Deportiva Beasain vs Urduliz FT |
0-0 |
1-0 |
Sat 7, Mar-22:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi Sodupe UC vs San Ignacio |
0-1 |
1-1 |
Sat 7, Mar-18:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya CF Reus Deportiu vs L\'Hospitalet |
0-3 |
|
Sat 7, Mar-21:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya Santfeliuenc FC vs CE Europa |
0-1 |
0-2 |
Sat 7, Mar-21:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya CF Igualada vs San Cristobal |
1-0 |
|
Sat 7, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana Acero vs Alcoyano |
0-0 |
1-0 |
Sat 7, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana Hercules CF B vs UD Beniganim |
2-0 |
|
Sat 7, Mar-18:45 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon CyDL Jupiter Leones vs UD Santa Marta |
1-2 |
|
Sat 7, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon Atletico Astorga vs CD La Granja |
4-1 |
|
Sat 7, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon Burgos Promesas vs CD Cristo Atletico |
0-0 |
0-1 |
Sat 7, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon Salmantino B vs Atletico Tordesillas |
1-0 |
|
Sat 7, Mar-23:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla Loja CD vs Alhaurin de la Torre |
0-0 |
1-0 |
Sat 7, Mar-21:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla Melilla CD vs Atletico Malagueno |
1-1 |
1-1 |
Sat 7, Mar-14:00 - SVK U19 A League MSK Zilina(U19) vs MFK Ruzomberok(U19) |
1-0 |
3-1 |
Sat 7, Mar-14:00 - SVK U19 A League Trencin(U19) vs FK Zeleziarne Podbrezova(U19) |
3-0 |
6-0 |
Sat 7, Mar-14:00 - SVK U19 A League Slovan Bratislava(U19) vs Zemplin Michalovce(U19) |
3-0 |
3-0 |
Sat 7, Mar-14:00 - SVK U19 A League Spartak Trnava(U19) vs FC Nitra(U19) |
1-0 |
1-1 |
Sat 7, Mar-15:30 - Swedish Cup IFK Goteborg vs IK Sirius FK |
1-1 |
1-1 |
Sat 7, Mar-15:30 - Swedish Cup Vasteras SK FK vs Sollentuna FK |
2-0 |
4-0 |
Sat 7, Mar-17:30 - Swedish Cup Djurgardens vs Mjallby AIF |
1-1 |
1-2 |
Sat 7, Mar-17:30 - Swedish Cup Dalkurd FF vs Sandvikens IF |
2-0 |
3-1 |
Sat 7, Mar-19:30 - Swedish Cup Halmstads vs Tvaakers IF |
0-0 |
2-1 |
Sat 7, Mar-19:30 - Swedish Cup IFK Norrkoping vs Falkenbergs FF |
0-0 |
1-0 |
Sat 7, Mar-02:00 - Trinidad and Tobago Pro League W Connection FC vs AC Port of Spain |
1-0 |
2-0 |
Sat 7, Mar-17:00 - Tunisia Division 2 Stade Gabesien vs A.S. Marsa |
0-0 |
0-0 |
Sat 7, Mar-17:00 - Tunisia Division 2 AS Kasserine vs A.S Djerba |
0-0 |
1-0 |
Sat 7, Mar-17:00 - Tunisia Division 2 Stade Sportif Sfaxien vs Jendouba Sport |
0-1 |
0-1 |
Sat 7, Mar-17:00 - Tunisia Division 2 AS Oued Ellil vs EGS Gafsa |
1-0 |
3-0 |
Sat 7, Mar-17:00 - Tunisia Division 2 Club Menzel Bouzelfa vs Rejiche |
0-2 |
0-3 |
Sat 7, Mar-15:00 - Turkey 2 Ligi A Keciorengucu vs Boluspor |
0-1 |
0-1 |
Sat 7, Mar-15:00 - Turkey 2 Ligi A Hatayspor vs BB Erzurumspor |
0-0 |
0-0 |
Sat 7, Mar-17:30 - Turkey 2 Ligi A Karagumruk vs Adana Demirspor |
1-0 |
2-2 |
Sat 7, Mar-17:30 - Turkey 2 Ligi A Eskisehirspor vs Giresunspor |
0-1 |
0-2 |
Sat 7, Mar-19:59 - Turkey 2 Ligi A Bursaspor vs Istanbulspor |
0-0 |
1-1 |
Sat 7, Mar-15:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 1 Sile Yildizspor vs Catalcaspor |
0-0 |
0-0 |
Sat 7, Mar-15:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 2 1877 Alemdaspor vs Erokspor |
1-2 |
2-3 |
Sat 7, Mar-15:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 3 Bayrampasaspor vs Darica Genclerbirligi |
0-0 |
1-1 |
Sat 7, Mar-15:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 3 Yeni Altindag BS vs Diyarbakırspor |
0-0 |
1-1 |
Sat 7, Mar-15:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo Hacettepe S.K. vs Sanliurfaspor |
2-0 |
5-1 |
Sat 7, Mar-15:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo Sancaktepe Belediye Spor vs Samsunspor |
0-1 |
0-1 |
Sat 7, Mar-15:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo Manisa FK vs Bugsasspor |
0-0 |
1-0 |
Sat 7, Mar-15:00 - Turkey Super Lig Yeni Malatyaspor vs Konyaspor |
0-1 |
1-1 |
Sat 7, Mar-18:00 - Turkey Super Lig Goztepe vs Istanbul Basaksehir F.K. |
0-1 |
0-3 |
Sat 7, Mar-18:00 - Turkey Super Lig Gazisehir Gaziantep vs Trabzonspor |
0-1 |
1-1 |
Sat 7, Mar-21:00 - Turkey Super Lig Fenerbahce vs Denizlispor |
1-1 |
2-2 |
Sat 7, Mar-15:30 - Turkey U19 League Kasimpasa(U19) vs Kayserispor(U19) |
0-0 |
0-0 |
Sat 7, Mar-15:30 - Turkey U19 League Bursaspor(U19) vs Trabzonspor(U19) |
0-4 |
|
Sat 7, Mar-15:30 - Turkey U19 League Umraniyespor(U19) vs Rizespor(U19) |
0-0 |
0-0 |
Sat 7, Mar-13:00 - Turkey U19 League Istanbulspor(U19) vs Denizlispor(U19) |
1-3 |
|
Sat 7, Mar-14:30 - Turkey U19 League Goztepe(U19) vs Istanbul Buyuksehir Belediyesi(U19) |
1-1 |
|
Sat 7, Mar-17:30 - UAE League Division 1 Dubba Al Husun vs Al-Hamriyah |
0-0 |
0-0 |
Sat 7, Mar-17:30 - UAE League Division 1 Dabba Al-Fujairah vs Emirates Club |
2-0 |
2-0 |
Sat 7, Mar-17:35 - UAE League Division 1 Masfut vs Al Oruba(UAE) |
0-0 |
3-0 |
Sat 7, Mar-21:00 - UEFA European Womens Chamiponship Qual. Round Poland Women\'s vs Moldova Women\'s |
4-0 |
5-0 |
Sat 7, Mar-16:15 - Uganda Super League Torro United vs SC Villa |
0-1 |
0-1 |
Sat 7, Mar-19:00 - Ukraine - Vyscha Liga PFC Oleksandria vs Dynamo Kyiv |
0-1 |
1-3 |
Sat 7, Mar-16:00 - Ukraine - Vyscha Liga FC Vorskla Poltava vs Olimpik Donetsk |
0-0 |
1-0 |
Sat 7, Mar-16:00 - Ukraine - Vyscha Liga Desna Chernihiv vs Zorya |
1-0 |
1-0 |
Sat 7, Mar-15:00 - Ukraine U21 Liga Kolos Kovalivka (U21) vs FC Shakhtar Donetsk(U21) |
0-2 |
0-3 |
Sat 7, Mar-15:00 - Ukraine U21 Liga Dnipro-1 (U21) vs FC Mariupol (U21) |
2-1 |
3-2 |
Sat 7, Mar-14:00 - Ukraine U21 Liga Lviv(U21) vs FC Karpaty Lviv(U21) |
2-0 |
2-0 |
Sat 7, Mar-23:00 - USA Major League Soccer Real Salt Lake vs New York Red Bulls |
0-1 |
1-1 |
Sat 7, Mar-22:30 - USA Major League Soccer New England Revolution vs Chicago Fire |
1-0 |
1-1 |
Sat 7, Mar-23:30 - USL Championship North Carolina vs Louisville City FC |
0-0 |
0-1 |
Sat 7, Mar-07:00 - USL Championship Orange County SC vs El Paso Locomotive |
0-0 |
0-0 |
Sat 7, Mar-07:00 - USL Championship Tacoma Defiance vs Reno 1868 |
1-0 |
1-3 |
Sat 7, Mar-15:00 - Uzbekistan Professional Football League FC Bunyodkor vs Mashal Muborak |
1-0 |
1-0 |
Sat 7, Mar-17:15 - Uzbekistan Professional Football League Qizilqum Zarafshon vs Termez Surkhon |
1-2 |
1-2 |
Sat 7, Mar-17:15 - Uzbekistan Professional Football League Sogdiana Jizzakh vs FC AGMK |
0-0 |
1-1 |
Sat 7, Mar-19:00 - Venezuela Primera Division Deportivo La Guaira vs Yaracuyanos |
1-2 |
2-2 |
Sat 7, Mar-02:00 - Venezuela Primera Division Aragua FC vs Caracas FC |
0-0 |
0-1 |
Sat 7, Mar-23:30 - Venezuela Segunda Division Deportivo JBL del Zulia vs Union Local Andina(ULA) |
1-1 |
4-2 |
Sat 7, Mar-23:30 - Venezuela Segunda Division Yaracuy FC vs Atletico Furrial |
2-0 |
3-1 |
Sat 7, Mar-23:30 - Venezuela Segunda Division Hermanos Colmenares vs Titanes FC |
0-1 |
1-2 |
Sat 7, Mar-11:30 - Vietnam Championship U19 Thanh Hoa FC(U19) vs Song Lam Nghe An(U19) |
0-0 |
1-0 |
Sat 7, Mar-11:30 - Vietnam Championship U19 Quang Nam(U19) vs Da Nang (U19) |
0-0 |
0-0 |
Sat 7, Mar-16:00 - Vietnam League Ha Noi FC vs Megastar Nam Dinh |
2-0 |
4-2 |
Sat 7, Mar-18:00 - Wales FAW Championship North Rhyl FC vs Gresford Athletic |
1-0 |
1-2 |
Sat 7, Mar-18:30 - Wales FAW Championship North Bangor City FC vs Ruthin Town FC |
1-0 |
1-0 |
Sat 7, Mar-18:30 - Wales FAW Championship North Porthmadog vs Llanfair United |
0-1 |
1-3 |
Sat 7, Mar-18:30 - Wales FAW Championship North Conwy Borough FC vs Guilsfield FC |
1-1 |
1-2 |
Sat 7, Mar-18:30 - Wales FAW Championship North Buckley Town vs Penrhyncoch |
0-0 |
1-0 |
Sat 7, Mar-18:30 - Wales FAW Championship North Flint Town United vs Llanrhaeadr FC |
1-0 |
2-1 |
Sat 7, Mar-18:00 - Wales FAW Championship South Caerau Ely vs Cwmbran Celtic |
0-0 |
1-2 |
Sat 7, Mar-18:30 - Wales FAW Championship South STM Sports vs Ammanford |
1-0 |
3-0 |
Sat 7, Mar-18:30 - Wales Premier League Carmarthen Town vs Airbus UK Broughton |
0-3 |
1-3 |
Sat 7, Mar-00:00 - Wales Premier League The New Saints vs Barry Town United |
2-0 |
2-2 |
Sat 7, Mar-13:00 - Western Australia Womens Premier Night Series Fremantle City Women\'s vs NTC West Women\'s |
2-0 |
3-0 |
News are from Rezilta News, Goal.mu, Mauri.bet, and other partner websites.
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE. REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.