Football Results for Sun 1, Mar 2020

All soccer/football results.

Complete Football Results for Sun 1, Mar 2020

BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


Date and Time/Team Half Time Full Time
Sun 1, Mar-19:00 - African Youth Championship Woman\\\'s U17
Sao Tome & Principe Women\'s U17 vs Cameroon Women\'s (U17)

0-3

0-4
Sun 1, Mar-16:00 - African Youth Championship Woman\\\'s U17
Tanzania Women\'s U17 vs Uganda Women\'s U17

1-1

2-1
Sun 1, Mar-19:59 - African Youth Championship Woman\\\'s U17
Liberia Women\'s U17 vs Ghana women\'s(U17)

0-0

0-2
Sun 1, Mar-15:00 - Andorra Super league
FC Santa Coloma vs CE Carroi

1-0

4-0
Sun 1, Mar-21:00 - Andorra Super league
UE Sant Julia vs Atletic Escaldes

0-2

0-4
Sun 1, Mar-19:00 - Andorra Super league
UE Engordany vs UE Santa Coloma

1-0

1-1
Sun 1, Mar-17:00 - Andorra Super league
Inter Club D\'Escaldes vs FC Ordino

2-0

5-0
Sun 1, Mar-18:00 - Angola Girabola League
Academica Lobito vs Ferroviario Do Huambo


1-1
Sun 1, Mar-19:00 - Angola Girabola League
Benfica Lubango vs Desportivo Huila

1-0

1-2
Sun 1, Mar-19:59 - Angola Girabola League
Primeiro 1 de Agosto vs Cuando Cubango

1-0

2-1
Sun 1, Mar-15:45 - Arab Cup U20
Tunisia(U20) vs Morocco(U20)

2-0

4-0
Sun 1, Mar-19:30 - Arab Cup U20
Egypt(U20) vs Senegal(U20)

0-0

1-1
Sun 1, Mar-00:00 - Argentina Prim B Metropolitana
Los Andes vs UAI Urquiza

0-1

0-1
Sun 1, Mar-00:00 - Argentina Prim B Metropolitana
Deportivo Armenio vs Sacachispas

0-0

0-0
Sun 1, Mar-00:00 - Argentina Prim B Metropolitana
Club Comunicaciones(AR) vs Argentino de Quilmes

0-0

2-1
Sun 1, Mar-00:00 - Argentina Prim B Metropolitana
Flandria vs CA Fenix Pilar

0-0

1-0
Sun 1, Mar-00:00 - Argentina Prim B Metropolitana
San Telmo vs Almirante Brown

0-0

0-0
Sun 1, Mar-00:00 - Argentina Prim C Metropolitana
Central Cordoba De Rosario vs Ferrocarril Midland

0-0

0-1
Sun 1, Mar-00:00 - Argentina Prim C Metropolitana
Ituzaingo vs Deportivo Espanol

0-0

1-1
Sun 1, Mar-00:00 - Argentina Prim C Metropolitana
Real Pilar vs Argentino de Merlo

0-0

0-0
Sun 1, Mar-00:00 - Argentina Prim D Metropolitana
Deportivo Muniz vs CDyS Juventud Unida

0-0

1-0
Sun 1, Mar-00:00 - Argentina Torneo Federal A
CA Douglas Haig vs Defensores Belgrano Villa Ramallo

2-4

2-5
Sun 1, Mar-00:00 - Argentinian Primera B - Nacional
CA Brown Adrogue vs Santa Marina Tandil

0-0

0-0
Sun 1, Mar-02:05 - Argentinian Primera B - Nacional
Belgrano vs Deportivo Moron

1-0

1-0
Sun 1, Mar-04:00 - Argentinian Primera B - Nacional
Alvarado Mar del Plata vs Temperley

0-0

0-2
Sun 1, Mar-00:35 - Argentinian Primera Super League
Club de Gimnasia y Esgrima La Plata vs Atletico Tucuman

0-0

1-0
Sun 1, Mar-02:40 - Argentinian Primera Super League
River Plate vs Defensa Y Justicia

0-1

1-1
Sun 1, Mar-04:50 - Argentinian Primera Super League
Club Deportivo Godoy Cruz vs Union Santa Fe

1-1

1-3
Sun 1, Mar-04:50 - Argentinian Primera Super League
CA Central Cordoba SDE vs CA Banfield

0-1

1-1
Sun 1, Mar-09:00 - Australia FFA Cup Qualifiers
Oxley United vs Teviot Downs

4-1

8-1
Sun 1, Mar-09:00 - Australia League A
Western United FC vs Central Coast Mariners FC

4-2

6-2
Sun 1, Mar-11:30 - Australia League A
Melbourne City vs Brisbane Roar FC

0-0

1-0
Sun 1, Mar-07:00 - Australia New South Wales Premier League
Mt Druitt Town Rangers FC vs Sydney FC Youth

0-2

1-2
Sun 1, Mar-08:10 - Australia New South Wales Premier League
Blacktown City vs Sydney United

1-0

1-0
Sun 1, Mar-09:00 - Australia New South Wales Premier League
Sydney Olympic vs Wollongong Wolves

0-1

1-2
Sun 1, Mar-09:30 - Australia New South Wales Premier League
Rockdale City Suns vs Manly United

1-1

2-1
Sun 1, Mar-12:00 - Australia New South Wales Premier League
Marconi Stallions vs Sutherland Sharks

1-1

4-1
Sun 1, Mar-06:00 - Australia New South Wales U20
Blacktown City(U20) vs Sydney United(U20)

2-2

2-3
Sun 1, Mar-06:45 - Australia New South Wales U20
Sydney Olympic(U20) vs Wollongong Wolves(U20)

0-2

0-3
Sun 1, Mar-07:30 - Australia New South Wales U20
Rockdale City Suns(U20) vs Manly United(U20)

0-0

0-1
Sun 1, Mar-12:00 - Australia Queensland National Premier Leagues
Brisbane Olympic United FC vs Peninsula Power

0-1

0-1
Sun 1, Mar-12:15 - Australia Queensland National Premier Leagues
Eastern Suburbs Brisbane vs Brisbane Roar FC Am

0-2

0-5
Sun 1, Mar-09:30 - Australia Queensland State League U20
Brisbane Olympic United FC(U20) vs Peninsula Power(U20)

0-0

0-1
Sun 1, Mar-10:00 - Australia Queensland State League U20
Eastern Suburbs Brisbane(U20) vs Brisbane Roar FC(U20)

0-2

1-4
Sun 1, Mar-12:00 - Australia Queensland State League U20
Brisbane Strikers (U20) vs Moreton Bay United(U20)

0-0

0-0
Sun 1, Mar-09:00 - Australia Queensland State Leagues
SWQ Thunder vs Holland Park Hawks FC

1-0

2-0
Sun 1, Mar-11:00 - Australia Queensland State Women\\\'s Premier League
Capalaba Women\'s vs SWQ Thunder Women\'s

2-0

5-0
Sun 1, Mar-10:00 - Australia Victorian Premier League
St Albans Saints vs Melbourne Knights

0-0

2-0
Sun 1, Mar-07:30 - Australia Victorian Premier League U20
St Albans Saints(U20) vs Melbourne Knights U20

0-2

3-2
Sun 1, Mar-09:00 - Australia Women\\\'s A-League
Melbourne City Women\'s vs Brisbane Roar Women\'s

1-0

3-1
Sun 1, Mar-13:30 - Austria Erste Division
FC Dornbirn vs FC Wacker Innsbruck

0-2

0-4
Sun 1, Mar-19:59 - Austrian Bundesliga
Sturm Graz vs Austria Wien

0-0

1-1
Sun 1, Mar-19:59 - Austrian Bundesliga
Rapid Wien vs Mattersburg

1-1

3-1
Sun 1, Mar-19:59 - Austrian Bundesliga
LASK Linz vs TSV Hartberg

0-1

5-1
Sun 1, Mar-19:59 - Austrian Bundesliga
St.Polten vs Wolfsberger AC

0-1

0-4
Sun 1, Mar-19:59 - Austrian Bundesliga
WSG Wattens vs FC Trenkwalder Admira

0-0

1-1
Sun 1, Mar-16:30 - Bangladesh League
Abahani Limited Dhaka vs Rahmatgonj MFS

0-0

1-0
Sun 1, Mar-18:00 - Belgian First Amateur Division
Royal FC Liege vs Royal Olympic Club Charleroi

0-0

1-1
Sun 1, Mar-18:00 - Belgian First Amateur Division
URSL Vise vs KSK Heist


2-1
Sun 1, Mar-17:30 - Belgian Jupiler League
Genk vs Club Brugge

1-1

1-2
Sun 1, Mar-21:00 - Belgian Jupiler League
Sporting Charleroi vs Standard Liege

1-0

2-0
Sun 1, Mar-23:00 - Belgian Jupiler League
Cercle Brugge vs Gent

1-0

1-0
Sun 1, Mar-23:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Nacional Potosi vs The Strongest

1-0

3-1
Sun 1, Mar-17:30 - Bosnia Premijer Liga
NK Celik Zenica vs Radnik Bijeljina

0-1

1-1
Sun 1, Mar-00:00 - Brasil Women\\\'s Tournament
Ferroviaria SP Women\'s vs Ponte Preta Women\'s


7-1
Sun 1, Mar-00:00 - Brasil Women\\\'s Tournament
Sao Paulo Women\'s vs Corinthians Paulista SP Women\'s


2-0
Sun 1, Mar-00:00 - Brasil Women\\\'s Tournament
Internacional (RS) Women\'s vs Kindermann Women\'s

0-0

0-0
Sun 1, Mar-00:00 - Brasil Women\\\'s Tournament
Cruzeiro MG Women\'s vs Palmeiras SP Women\'s


0-5
Sun 1, Mar-21:00 - Brasil Women\\\'s Tournament
Gremio Women\'s vs Santos Women\'s


0-2
Sun 1, Mar-23:00 - Brasil Women\\\'s Tournament
Minas ICESP/DF Women\'s vs CR Flamengo (RJ) Women\'s


2-3
Sun 1, Mar-22:00 - Brasil Women\\\'s Tournament
Osasco Audax Women\'s vs Iranduba AM Women\'s

1-2

1-2
Sun 1, Mar-23:00 - Brazil Mato-grossense Division 1
Dom Bosco MT vs Mixto MT

2-0

3-1
Sun 1, Mar-23:00 - Brazil Mato-grossense Division 1
Pocone MT vs Cuiaba (MT)

1-0

1-1
Sun 1, Mar-23:30 - Brazil Mato-grossense Division 1
Nova Mutum MT vs Araguaia

0-0

2-1
Sun 1, Mar-00:00 - Brazil Alagoano Division 1
Centro Sportivo Alagoano vs Coruripe (AL)

1-0

4-0
Sun 1, Mar-18:00 - Brazil Brasiliense DF Division 1
Capital Brasilia vs AA Luziania

1-1

2-2
Sun 1, Mar-22:30 - Brazil Brasiliense DF Division 1
Sobradinho DF vs Formosa DF

2-1

2-2
Sun 1, Mar-22:30 - Brazil Brasiliense DF Division 1
Real Brasil DF vs Brasiliense (DF)

0-1

0-1
Sun 1, Mar-22:00 - Brazil Campeonat Potiguar
Santa Cruz RN vs America FC Natal RN

0-2

0-4
Sun 1, Mar-23:00 - Brazil Campeonat Potiguar
Globo vs Potiguar-M RN


3-0
Sun 1, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Baiano Division
Vitoria Salvador BA vs Esporte Clube Bahia

0-0

1-2
Sun 1, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Baiano Division
Fluminense de Feira BA vs Juazeirense BA

0-2

2-4
Sun 1, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Baiano Division
Jacuipense BA vs Jacobina EC

1-0

3-0
Sun 1, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Baiano Division
Doce Mel BA vs Vitoria da Conquista BA

0-0

0-0
Sun 1, Mar-01:00 - Brazil Campeonato Carioca
Cabofriense(RJ) vs CR Flamengo (RJ)

1-1

1-4
Sun 1, Mar-02:00 - Brazil Campeonato Carioca
Resende-RJ vs Vasco da Gama(RJ)

1-1

1-1
Sun 1, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Carioca
Fluminense (RJ) vs Madureira

3-1

5-1
Sun 1, Mar-02:00 - Brazil Campeonato Catarinense Division 1
Joinville SC vs Marcilio Dias SC

1-1

1-1
Sun 1, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Catarinense Division 1
Figueirense FC vs Chapecoense SC

0-0

0-0
Sun 1, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Catarinense Division 1
Juventus SC vs Concordia SC

0-0

0-0
Sun 1, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Cearense Division 1
Fortaleza vs Barbalha

2-1

4-2
Sun 1, Mar-02:00 - Brazil Campeonato Gaucho Division 1
SER Caxias do Sul vs Internacional (RS)

0-1

1-1
Sun 1, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Gaucho Division 1
Esportivo (RS) vs Sao Luiz(RS)

1-0

1-0
Sun 1, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Gaucho Division 1
Brasil de Pelotas RS vs Novo Hamburgo RS

1-0

1-0
Sun 1, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Gaucho Division 2
Igrejinha RS vs Brasil Farroupilha RS

1-0

2-0
Sun 1, Mar-22:30 - Brazil Campeonato Goiano Division
CRAC (GO) vs Aparecidense GO

0-1

0-3
Sun 1, Mar-22:30 - Brazil Campeonato Goiano Division
Ipora vs Gremio Anapolis

0-0

1-0
Sun 1, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Goiano Division
Vila Nova (GO) vs Goias

0-0

0-0
Sun 1, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Goiano Division
Anapolina GO vs Anapolis FC

0-0

0-0
Sun 1, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Goiano Division
Goianesia GO vs Goiania

0-0

1-2
Sun 1, Mar-17:30 - Brazil Campeonato Mineiro Division 1
Caldense(MG) vs Patrocinense MG

1-2

2-2
Sun 1, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Mineiro Division 1
Cruzeiro (MG) vs Uberlandia

1-0

2-1
Sun 1, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Mineiro Division 1
URT MG vs Villa Nova-MG

1-0

2-1
Sun 1, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Paraibano
Sao Paulo Crystal vs Botafogo PB

0-0

1-1
Sun 1, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Paraibano
Sport Lagoa Seca/PB vs Campinense (PB)

0-3

0-6
Sun 1, Mar-18:00 - Brazil Campeonato Paulista
Inter de Limeira vs Gremio Novorizontino

0-0

0-1
Sun 1, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Paulista
Sao Paulo vs Ponte Preta

2-0

2-1
Sun 1, Mar-17:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
AA Portuguesa Santista vs Taubate

0-0

0-1
Sun 1, Mar-17:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
Juventus-SP vs Sao Bernardo

0-1

0-1
Sun 1, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Noroeste SP vs Velo Clube SP

0-0

0-0
Sun 1, Mar-17:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Olimpia SP vs Primavera SP

0-2

2-2
Sun 1, Mar-02:00 - Brazil Maranhense Division 1
Imperatriz(MA) vs Juventude MA

1-1

2-1
Sun 1, Mar-23:00 - Brazil Maranhense Division 1
Sampaio Correa (MA) vs Cordino

1-0

3-0
Sun 1, Mar-23:00 - Brazil Maranhense Division 1
Pinheiro MA vs Maranhao MA


3-2
Sun 1, Mar-00:00 - Brazil Paraense Division 1 League
Itupiranga PA vs Independente PA


0-1
Sun 1, Mar-17:00 - Brazil Paraense Division 1 League
Remo Belem (PA) vs Carajas PA

0-1

2-1
Sun 1, Mar-17:00 - Brazil Paraense Division 1 League
Paragominas FC PA vs Tapajos/PA

1-1

2-2
Sun 1, Mar-17:00 - Brazil Paraense Division 1 League
Castanhal PA vs Ag. Maraba

1-1

2-2
Sun 1, Mar-03:00 - Brazil Paranaense League
Toledo Colonia Work(TCW) PR vs Coritiba (PR)

1-0

1-1
Sun 1, Mar-23:00 - Brazil Paranaense League
Cianorte PR vs Cascavel PR

1-1

3-1
Sun 1, Mar-23:00 - Brazil Paranaense League
Operario Ferroviario PR vs Atletico Paranaense

0-2

1-3
Sun 1, Mar-23:00 - Brazil Paranaense League
Rio Branco SC vs Parana STC PR

0-1

1-1
Sun 1, Mar-23:00 - Brazil Paranaense League
Cascavel CR/PR vs CE Uniao PR

1-0

3-0
Sun 1, Mar-03:00 - Brazil Pernambucano League
Salgueiros PE vs Decisao PE

0-0

2-1
Sun 1, Mar-03:00 - Brazil Pernambucano League
Petrolina PE vs Central PE

1-1

1-1
Sun 1, Mar-23:00 - Brazil Pernambucano League
Santa Cruz (PE) vs Nautico (PE)

0-0

2-0
Sun 1, Mar-23:00 - Brazil Sergipano
Confianca (SE) vs Boca Juniors SE

2-1

3-2
Sun 1, Mar-23:00 - Brazil Sergipano
Itabaiana(SE) vs Lagarto

1-0

1-0
Sun 1, Mar-23:00 - Brazil Sergipano
Frei Paulistano/SE vs Sergipe (CS)


1-2
Sun 1, Mar-23:00 - Brazil Sergipano
America De Pedrinhas SE vs Dorense SE

0-1

0-2
Sun 1, Mar-16:15 - Bulgaria Premier
Levski Sofia vs Slavia Sofia

1-1

1-2
Sun 1, Mar-23:00 - CAF Confederation Cup
Al Masry vs Renaissance Sportive de Berkane

0-1

2-2
Sun 1, Mar-19:59 - CAF Confederation Cup
Al Nasr Benghazi vs Hassania Agadir

0-2

0-5
Sun 1, Mar-17:00 - CAF Confederation Cup
Enyimba International vs Horoya AC

1-0

1-1
Sun 1, Mar-17:00 - CAF Confederation Cup
Zanaco vs Pyramids FC

0-2

0-3
Sun 1, Mar-18:00 - Cameroon MTN Elite One
Fovu Baham vs Colombe FC

1-0

3-0
Sun 1, Mar-18:00 - Cameroon MTN Elite One
UMS de Loum vs AS Fortuna Mfou

1-1

2-2
Sun 1, Mar-18:00 - Cameroon MTN Elite One
Dragon de Yaounde vs Coton Sport Garoua


0-1
Sun 1, Mar-18:00 - Cameroon MTN Elite One
Stade Renard de Melong vs Panthere Sportive du Nde

1-0

2-0
Sun 1, Mar-18:00 - Cameroon MTN Elite One
PWD de Bamenda vs Eding Sport FC

3-2

3-3
Sun 1, Mar-18:30 - Cameroon MTN Elite One
Avion Academy vs Feutcheu FC

0-1

0-1
Sun 1, Mar-16:00 - Cameroon MTN Elite One
Tonnerre Kalara Yaounde vs Bamboutos

0-0

0-0
Sun 1, Mar-16:00 - Cameroon MTN Elite One
Young Sports Academy vs Canon Yaounde

0-0

2-0
Sun 1, Mar-19:00 - Chile Primera B
Puerto Montt vs Deportes Temuco

1-1

2-2
Sun 1, Mar-01:00 - Chile Primera Division
Colo Colo vs Universidad de Concepcion

2-0

2-2
Sun 1, Mar-03:30 - Chile Primera Division
Union Espanola vs Everton CD

0-0

2-0
Sun 1, Mar-19:00 - Chile Primera Division
Coquimbo Unido vs La Serena

1-0

2-1
Sun 1, Mar-14:00 - Club Friendly
Energetik-BGU Minsk vs Khimik Svetlogorsk

3-0

4-0
Sun 1, Mar-17:00 - Club Friendly
Vasalunds IF vs Nykopings BIS

1-0

4-2
Sun 1, Mar-17:00 - Club Friendly
FC Sellier & Bellot Vlasim vs FK MAS Taborsko

1-1

3-1
Sun 1, Mar-14:30 - Club Friendly
UD Songo vs Chicken Inn

0-1

0-2
Sun 1, Mar-00:00 - Club Friendly
River (PI) vs EC Flamengo PI

0-0

0-0
Sun 1, Mar-00:00 - Club Friendly
Reno 1868 vs San Diego Loyal SC

1-3

2-4
Sun 1, Mar-00:15 - Club Friendly
Placido de Castro vs Rio Branco (AC)

4-0

6-2
Sun 1, Mar-15:00 - Club Friendly
AB Gladsaxe vs Skovshoved

1-1

3-2
Sun 1, Mar-15:00 - Club Friendly
GKS Belchatow vs Miedz Legnica II

2-0

3-1
Sun 1, Mar-01:00 - Club Friendly
Saint Louis FC vs Forward Madison

0-1

2-1
Sun 1, Mar-21:00 - Club Friendly
Tromso IL vs Viking

0-0

1-1
Sun 1, Mar-21:00 - Club Friendly
Huddinge IF vs Sundbybergs

0-0

2-1
Sun 1, Mar-18:00 - Club Friendly
Dinamo Minsk vs FK Spartaks Jurmala

0-1

0-1
Sun 1, Mar-02:15 - Club Friendly
Atletico Cerrado/TO vs Tocantinopolis

0-1

0-3
Sun 1, Mar-19:00 - Club Friendly
HamKam vs Jerv

0-0

2-0
Sun 1, Mar-23:00 - Club Friendly
Palmas (TO) vs Capital TO

1-0

1-0
Sun 1, Mar-19:30 - Club Friendly
AC Kajaani vs RoPS Rovaniemi B

1-0

5-2
Sun 1, Mar-16:00 - Club Friendly
4 de Julho vs Altos/PI

1-1

1-1
Sun 1, Mar-16:00 - Club Friendly
FC Torpedo Zhodino vs FC Inhulets Petrove

0-2

0-3
Sun 1, Mar-16:00 - Club Friendly
Brondby Women\'s vs Eskilstuna United DF Women\'s

3-2

5-2
Sun 1, Mar-07:30 - Club Friendly
Sacramento Republic FC vs Real Monarchs SLC

0-2

3-2
Sun 1, Mar-12:30 - Club Friendly
PSCS Cilacap vs PSIM Yogyakarta

0-0

0-0
Sun 1, Mar-13:00 - Club Friendly
Hanacka Slavia Kromeriz vs MFK Dubnica

1-0

2-1
Sun 1, Mar-13:00 - Club Friendly
MSK Zilina B vs Dukla Banska Bystrica

0-0

1-0
Sun 1, Mar-13:30 - Club Friendly
Synot Slovacko II vs Viktoria Otrokovice

1-0

4-0
Sun 1, Mar-01:05 - Colombia Copa Mustang
Atletico Nacional vs Dep.Independiente Medellin

0-1

1-1
Sun 1, Mar-03:10 - Colombia Copa Mustang
America de Cali vs Deportivo Cali

0-0

1-1
Sun 1, Mar-05:15 - Colombia Copa Mustang
Alianza Petrolera vs Deportes Tolima

0-1

0-1
Sun 1, Mar-23:00 - Colombia Copa Mustang
Deportivo Pasto vs La Equidad

0-0

1-2
Sun 1, Mar-23:00 - Colombia Copa Premier
Llaneros FC vs Real Cartagena

0-0

2-0
Sun 1, Mar-00:00 - CONCACAF Women Under 20
Canada Women\'s(U20) vs Cuba Women\'s(U20)

2-0

6-0
Sun 1, Mar-00:00 - CONCACAF Women Under 20
USA Women\'s(U20) vs Saint Lucia Women\'s (U20)

4-0

6-0
Sun 1, Mar-21:00 - CONCACAF Women Under 20
Haiti women\'s (U20) vs Barbados Women\'s (U20)

7-0

12-0
Sun 1, Mar-03:00 - CONCACAF Women Under 20
Dominican Republic Women\'s (U20) vs El Salvador women\'s(U20)

1-1

4-1
Sun 1, Mar-01:00 - Costa Rica Primera Division
AD Grecia vs Herediano

0-0

0-0
Sun 1, Mar-21:00 - Costa Rica Primera Division
La U Universitarios vs Guadalupe FC

1-0

3-0
Sun 1, Mar-05:00 - Costa Rica Primera Division
Perez Zeledon vs Jicaral

0-0

2-0
Sun 1, Mar-18:00 - Croatia - 2. Division
Rudes vs Kustosija

1-0

1-2
Sun 1, Mar-18:00 - Croatia - 2. Division
Hajduk Split B vs NK Croatia Zmijavci

0-2

2-4
Sun 1, Mar-18:00 - Croatia - 2. Division
NK Osijek B vs HNK Sibenik

1-1

1-1
Sun 1, Mar-15:00 - Croatia U19
NK Orijent U19 vs Hajduk Split (U19)

0-1

0-2
Sun 1, Mar-19:59 - Cyprus 1 Division
Anorthosis Famagusta FC vs AEK Larnaca

0-1

1-2
Sun 1, Mar-19:59 - Cyprus 1 Division
E.N.Paralimni vs Olympiakos Nicosia FC

0-0

3-0
Sun 1, Mar-17:00 - Cyprus 2 Division
Digenis Morphou vs Alki Oroklini

1-1

2-1
Sun 1, Mar-17:30 - Czech Republic Gambrinus Liga
Synot Slovacko vs Slavia Praha

1-0

2-0
Sun 1, Mar-19:59 - Czech Republic Gambrinus Liga
FC Bohemians 1905 vs MFK Karvina

0-0

0-0
Sun 1, Mar-15:00 - Danish SAS Ligaen
AC Horsens vs Randers FC

1-1

1-2
Sun 1, Mar-21:00 - Danish SAS Ligaen
FC Kobenhavn vs Aalborg BK

0-0

3-2
Sun 1, Mar-19:00 - Danish SAS Ligaen
Brondby vs Lyngby

0-0

1-0
Sun 1, Mar-17:00 - Danish SAS Ligaen
Odense BK vs Silkeborg IF

1-0

1-1
Sun 1, Mar-18:00 - Denmark - 1. Division
Vejle vs HB Koge

0-0

1-0
Sun 1, Mar-18:00 - Denmark - 1. Division
Vendsyssel vs FC Roskilde

1-0

2-0
Sun 1, Mar-17:00 - Denmark - 1. Division
Nykobing FC vs Skive IK

2-0

4-2
Sun 1, Mar-00:00 - Ecuador Campeonato Serie B
Santo Domingo vs CDS Santa Rita

1-0

3-0
Sun 1, Mar-19:00 - Ecuador Campeonato Serie B
America de Quito vs Fuerza Amarilla

2-1

2-1
Sun 1, Mar-23:45 - Ecuador Campeonato Serie B
Independiente Juniors vs Atletico Porteno

0-1

0-1
Sun 1, Mar-00:30 - Ecuador Copa Pilsener A
Orense SC vs Guayaquil City F.C.

1-0

1-0
Sun 1, Mar-21:30 - Ecuador Copa Pilsener A
Independiente Del Valle vs Olmedo Riobamba

0-0

1-2
Sun 1, Mar-04:00 - Ecuador Copa Pilsener A
Barcelona SC(ECU) vs L.D.U.Portoviejo

0-0

1-1
Sun 1, Mar-01:15 - El Salvador Primera Division
Jocoro FC vs CD El Vencedor

0-2

2-3
Sun 1, Mar-03:00 - El Salvador Primera Division
Santa Tecla vs Alianza San Salvador

0-1

1-1
Sun 1, Mar-04:30 - El Salvador Primera Division
CD Chalatenango vs CD FAS

1-0

1-0
Sun 1, Mar-05:15 - El Salvador Primera Division
Isidro Metapan vs Aguila

0-0

1-0
Sun 1, Mar-20:30 - England League Cup
Aston Villa vs Manchester City

1-2

1-2
Sun 1, Mar-16:00 - England League One
Coventry vs Sunderland

1-0

1-0
Sun 1, Mar-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Cray Wanderers vs Merstham

3-0

3-1
Sun 1, Mar-16:00 - England U23 Premier League
Sunderland(U23) vs Fulham U23

0-2

0-3
Sun 1, Mar-18:00 - England Women\\\'s Northern Premier League
Stoke City Women\'s vs Burnley Women\'s


3-0
Sun 1, Mar-18:00 - England Women\\\'s Northern Premier League
Hull City Women\'s vs Sunderland Women\'s


0-4
Sun 1, Mar-18:00 - England Women\\\'s Southern Premier League
Milton Keynes Dons Women\'s vs Portsmouth Women\'s

0-1

0-4
Sun 1, Mar-19:00 - England Women\\\'s Southern Premier League
Gillingham Women\'s vs Yeovil Town Women\'s


1-2
Sun 1, Mar-18:00 - English Premier League
Tottenham Hotspur vs Wolves

2-1

2-3
Sun 1, Mar-18:00 - English Premier League
Everton vs Manchester United

1-1

1-1
Sun 1, Mar-15:00 - Estonia Super Cup
FC Flora Tallinn vs Trans Narva

1-0

2-0
Sun 1, Mar-15:05 - Estonia Winter Tournament
Tallinna JK Piraaja vs Raplamaa

1-4

2-4
Sun 1, Mar-16:30 - Estonia Winter Tournament
Viimsi MRJK vs Paide Linnameeskond B

2-0

3-2
Sun 1, Mar-16:50 - Estonia Winter Tournament
FC Kose vs Viimsi MRJK B

0-2

0-5
Sun 1, Mar-13:20 - Estonia Winter Tournament
Ajax Lasnamae vs Paide Linnameeskond C

1-2

1-3
Sun 1, Mar-14:00 - Finland Junior League
KaPa Helsinki Youth vs MPS Helsinki Youth

1-0

2-0
Sun 1, Mar-15:00 - Finland Junior League
Ilves Youth vs KaaPo Kaarina Youth

2-0

2-0
Sun 1, Mar-22:15 - Finland Junior League
PK-35 Youth vs Atlantis Youth

0-1

0-3
Sun 1, Mar-18:00 - Finland Kakkonen League Cup
KaaPo Kaarina vs HJS Akatemia

1-0

2-0
Sun 1, Mar-17:30 - French Championnat National U19 Groupe A
Lille U19 vs Drancy(U19)

1-1

3-4
Sun 1, Mar-17:30 - French Championnat National U19 Groupe A
US Boulogne U19 vs Feignies(U19)

2-0

2-0
Sun 1, Mar-17:30 - French Championnat National U19 Groupe A
Quevilly US(U19) vs Le Havre(U19)

2-1

2-3
Sun 1, Mar-17:30 - French Championnat National U19 Groupe C
Vannes OC U19 vs Laval U19


0-1
Sun 1, Mar-17:30 - French Championnat National U19 Groupe C
Niort(U19) vs Aviron Bayonnais(U19)


1-1
Sun 1, Mar-18:00 - French Le Championnat Ligue 1
Nantes vs Lille OSC

0-0

0-1
Sun 1, Mar-19:59 - French Le Championnat Ligue 1
Bordeaux vs Nice

1-0

1-1
Sun 1, Mar-14:00 - Friendly Internationals
Lithuania(U17) vs Georgia(U16)

0-0

0-0
Sun 1, Mar-15:00 - Georgia Primera Division
FC Saburtalo Tbilisi vs Chikhura Sachkhere

1-1

2-1
Sun 1, Mar-18:00 - Georgia Primera Division
Torpedo Kutaisi vs Dila Gori

0-1

0-2
Sun 1, Mar-19:59 - Georgia Primera Division
Lokomotiv Tbilisi vs Samtredia

3-1

3-1
Sun 1, Mar-16:00 - German 3. Liga
FC Ingolstadt 04 vs Viktoria Koln

0-0

0-1
Sun 1, Mar-17:00 - German 3. Liga
SV Meppen vs MSV Duisburg

0-0

1-0
Sun 1, Mar-16:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
Dynamo Dresden(U17) vs Union Berlin (U17)

0-2

0-2
Sun 1, Mar-16:30 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
VfB Stuttgart(U17) vs Greuther Furth(U17)

2-1

5-2
Sun 1, Mar-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
Nurnberg (U17) vs 1. FSV Mainz 05(U17)

0-0

1-0
Sun 1, Mar-16:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
Preuben Munster(U17) vs FC Hennef 05(U17)

1-1

1-3
Sun 1, Mar-16:30 - German B-Junioren-Bundesliga West
SV Lippstadt(U17) vs Koln(U17)

0-3

0-12
Sun 1, Mar-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
Schalke 04 (U17) vs SG Unterrath(U17)

1-1

6-1
Sun 1, Mar-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
Fortuna Dusseldorf(U17) vs Alemannia Aachen(U17)

0-0

0-0
Sun 1, Mar-18:30 - German Bundesliga
RB Leipzig vs Bayer Leverkusen

1-1

1-1
Sun 1, Mar-16:30 - German Bundesliga
Union Berlin vs VfL Wolfsburg

1-0

2-2
Sun 1, Mar-16:30 - German Bundesliga 2
St. Pauli vs VfL Osnabruck

2-0

3-1
Sun 1, Mar-16:30 - German Bundesliga 2
VfL Bochum vs SV Sandhausen

2-2

4-4
Sun 1, Mar-16:30 - German Bundesliga 2
Arminia Bielefeld vs SV Wehen Wiesbaden

0-0

1-0
Sun 1, Mar-17:00 - German Frauen Bundesliga
Duisburg Women\'s vs Bayern Munich Women\'s

1-1

2-2
Sun 1, Mar-17:00 - German Frauen Bundesliga
Koln Women\'s vs FFC Frankfurt Women\'s

1-0

1-4
Sun 1, Mar-17:00 - German Frauen Bundesliga
FF USV Jena Women\'s vs Wolfsburg Women\'s

0-4

0-6
Sun 1, Mar-17:00 - German Frauen Bundesliga
SC Sand Women\'s vs Bayer Leverkusen Women\'s

1-0

1-0
Sun 1, Mar-17:00 - German Frauen Bundesliga
Hoffenheim Women\'s vs SC Freiburg Women\'s

2-0

4-1
Sun 1, Mar-17:00 - German Junioren Bundesliga Sud
Greuther Furth(U19) vs 1. FC Heidenheim(U19)

0-2

1-4
Sun 1, Mar-14:00 - German Junioren Bundesliga West
Bayer 04 Leverkusen U19 vs Dortmund(U19)

0-2

3-3
Sun 1, Mar-16:30 - Germany - Regionalliga Nordost
Germania Halberstadt vs SV Babelsberg 03

0-0

0-0
Sun 1, Mar-16:30 - Germany - Regionalliga Nordost
FSV Union Furstenwalde vs Bischofswerdaer FV 08

0-0

2-0
Sun 1, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga Nord
FC St. Pauli II vs Drochtersen/Assel

2-0

3-0
Sun 1, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga Nord
Holstein Kiel B vs Hannover 96 Am

0-0

2-0
Sun 1, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga Sued
1. FSV Mainz 05 II vs Astoria Walldorf

0-0

0-1
Sun 1, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga Sued
SC Freiburg II vs FK Pirmasens

0-0

3-0
Sun 1, Mar-14:00 - Germany OberLiga
ESC Geestemunde vs Habenhauser FV

1-1

2-2
Sun 1, Mar-18:00 - Germany OberLiga
TSG Sprockhovel vs FC Gutersloh

0-1

1-2
Sun 1, Mar-18:00 - Germany OberLiga
SV Elversberg Am vs Eisbachtal

4-0

10-0
Sun 1, Mar-18:00 - Germany OberLiga
Ratingen SV vs TVD Velbert

2-0

3-1
Sun 1, Mar-18:00 - Germany OberLiga
Hennef 05 vs Hurth

0-3

0-3
Sun 1, Mar-18:00 - Germany OberLiga
SC Paderborn 07 B vs Holzwickeder SC

2-1

3-2
Sun 1, Mar-18:30 - Germany OberLiga
BSC Hastedt vs Bremer SV

2-0

3-0
Sun 1, Mar-14:00 - Germany Women Division 2
Werder Bremen Women\'s vs Bayern Munich Women\'s B

1-0

2-0
Sun 1, Mar-14:00 - Germany Women Division 2
Arminia Bielefeld Women\'s vs Ingolstadt 04 Women\'s

0-0

0-1
Sun 1, Mar-14:00 - Germany Women Division 2
FFC Frankfurt B Women\'s vs SV Meppen Women\'s

3-0

8-0
Sun 1, Mar-19:00 - Ghana Premier League
Accra Hearts of Oak vs Elmina Sharks

1-1

1-1
Sun 1, Mar-19:00 - Ghana Premier League
Berekum Chelsea vs King Faisal Babes

2-1

4-2
Sun 1, Mar-19:00 - Ghana Premier League
Liberty Professionals vs Karela United

0-0

1-0
Sun 1, Mar-19:00 - Ghana Premier League
Ebusua Dwarfs vs Inter Allies

0-0

0-0
Sun 1, Mar-19:00 - Ghana Premier League
WAFA vs Ashanti Gold

2-1

6-1
Sun 1, Mar-17:00 - Greece Football League
Ionikos vs Olympiakos Volos

2-0

2-0
Sun 1, Mar-17:00 - Greece Football League
Nea Kavala vs Ialysos

1-0

3-0
Sun 1, Mar-18:00 - Greece Football League
Aspropyrgos Enosis vs Kalamata AO

0-0

1-0
Sun 1, Mar-21:00 - Greece Super League 1
Panathinaikos vs Volos NPS

2-0

4-1
Sun 1, Mar-21:00 - Greece Super League 1
Olympiakos Piraeus vs Panaitolikos Agrinio

0-0

2-0
Sun 1, Mar-21:00 - Greece Super League 1
Panionios vs AEK Athens

1-0

1-1
Sun 1, Mar-21:00 - Greece Super League 1
Aris Salonica vs Atromitos Athens

0-0

1-2
Sun 1, Mar-21:00 - Greece Super League 1
Xanthi vs PAOK Saloniki

1-1

1-1
Sun 1, Mar-21:00 - Greece Super League 1
OFI Crete vs Lamia

3-0

3-0
Sun 1, Mar-21:00 - Greece Super League 1
AEL Larisa vs Asteras Tripolis

3-0

3-0
Sun 1, Mar-17:00 - Greece Super League 2
Chania Kissamikos vs Panachaiki

2-1

2-1
Sun 1, Mar-16:45 - Greece Super League 2
Giorgos Karaiskakis vs Apollon Smirnis

0-1

1-2
Sun 1, Mar-14:00 - Greece U19
Platanias FC(U19) vs PAE Levadiakos(U19)

0-0

0-2
Sun 1, Mar-17:30 - Greece U19
Panathinaikos(U19) vs Volos NFC(U19)

0-0

1-0
Sun 1, Mar-22:00 - Guatemala Liga 2 Nacional
Coatepecano IB /DR vs Chimaltenango

1-0

1-1
Sun 1, Mar-05:00 - Guatemala Liga 2 Nacional
Deportivo Catocha vs Sansare


1-0
Sun 1, Mar-06:00 - Guatemala Liga 2 Nacional
CD Marquense vs Deportivo Xinabajul

0-0

0-0
Sun 1, Mar-21:00 - Guatemala Liga Nacional
Coban Imperial vs Santa Lucia Cotzumalguapa

0-0

0-0
Sun 1, Mar-21:30 - Guatemala Liga Nacional
Antigua GFC vs Guastatoya

0-1

0-1
Sun 1, Mar-22:00 - Guatemala Liga Nacional
CD Malacateco vs CSD Xelaju MC

1-1

2-2
Sun 1, Mar-05:00 - Guatemala Liga Nacional
CSyD Mixco vs Siquinala FC

0-0

1-0
Sun 1, Mar-23:30 - Guatemala Liga Nacional
CD Puerto de Iztapa vs CSD Municipal

0-0

0-1
Sun 1, Mar-17:30 - Holland Eredivisie
PSV Eindhoven vs Feyenoord Rotterdam

0-1

1-1
Sun 1, Mar-15:15 - Holland Eredivisie
RKC Waalwijk vs FC Utrecht

0-1

2-1
Sun 1, Mar-23:00 - Holland Eredivisie
Ajax Amsterdam vs AZ Alkmaar

0-1

0-2
Sun 1, Mar-19:45 - Holland Eredivisie
Sparta Rotterdam vs Emmen

3-0

5-1
Sun 1, Mar-17:30 - Holland Tweede Divisie
Tielse Eendracht Combinatie vs Jong Sparta Rotterdam

1-0

1-1
Sun 1, Mar-05:00 - Honduras Liga Nacional
UPNFM vs Real Espana

0-1

0-2
Sun 1, Mar-19:59 - Hungary NB ?
MTK Budapest FC vs Duna Aszfalt TVSE

1-0

2-1
Sun 1, Mar-19:59 - Hungary NB ?
Vasas vs ETO Gyori FC

2-0

3-1
Sun 1, Mar-19:59 - Hungary NB ?
Szombathelyi Haladas vs Dorogi FC

1-0

1-0
Sun 1, Mar-19:59 - Hungary NB ?
Szegedi AK vs Szolnoki MAV FC

0-0

0-0
Sun 1, Mar-17:30 - Hungary NB ?
Nyiregyhaza Spartacus FC vs Kazincbarcika

2-1

3-1
Sun 1, Mar-17:30 - Hungary NB ?
Vac-Dunakanyar vs FC Ajka

0-1

0-2
Sun 1, Mar-17:30 - Hungary NB ?
BFC Siofok vs Aqvital FC Csakvar

0-2

1-3
Sun 1, Mar-17:30 - Hungary NB ?
Budaorsi SC vs Gyirmot SE

0-0

4-1
Sun 1, Mar-17:30 - Hungary NB ?
Budafoki MTE vs Bekescsaba

1-1

3-2
Sun 1, Mar-19:00 - Iceland League Cup
Thor Akureyri vs Throttur Reykjavik

2-0

3-1
Sun 1, Mar-17:00 - Iceland League Cup
Leiknir F vs KR Reykjavik

0-4

2-7
Sun 1, Mar-22:00 - Iceland League Cup II
KF Gardabaer vs Vidir Gardur

0-1

0-1
Sun 1, Mar-14:15 - India Goa Professional League
Velsao SCC vs FC Goa B

1-3

1-5
Sun 1, Mar-15:30 - India League Division 1
Trau FC vs Mohun Bagan

1-3

1-3
Sun 1, Mar-14:00 - India League Division 2
FC Bengaluru United vs Mumbai City B

2-0

6-0
Sun 1, Mar-12:30 - India League Division 2
Lonestar Kashmir vs Jamshedpur FC B

0-0

2-2
Sun 1, Mar-18:00 - India Super League
Bengaluru vs Atletico De Kolkata

1-0

1-0
Sun 1, Mar-17:40 - Indonesia Liga 1
Bali United FC vs Persita Tangerang

0-0

0-0
Sun 1, Mar-15:30 - Indonesia Liga 1
PSM Makassar vs PSS Sleman

1-0

2-1
Sun 1, Mar-15:30 - Indonesia Liga 1
Persib Bandung vs Persela Lamongan

1-0

3-0
Sun 1, Mar-11:30 - Indonesia Liga 1
Persipura Jayapura vs PSIS Semarang

0-0

2-0
Sun 1, Mar-12:30 - Indonesia Liga 1
Persija Jakarta vs Borneo F.C.

2-0

3-2
Sun 1, Mar-21:00 - Israel Premier League
Sektzia Nes Tziona vs Hapoel Ironi Kiryat Shmona

0-0

1-0
Sun 1, Mar-22:00 - Israel Premier League
Beitar Jerusalem vs F.C. Ashdod

1-0

2-1
Sun 1, Mar-22:15 - Israel Premier League
Maccabi Haifa vs Hapoel Beer Sheva

2-0

4-0
Sun 1, Mar-21:00 - Israel State League
Hapoel Marmorek Irony Rehovot vs Agudat Sport Ashdod

0-1

2-2
Sun 1, Mar-18:00 - Italian Serie A
Lecce vs Atalanta

2-2

2-7
Sun 1, Mar-21:00 - Italian Serie A
Cagliari vs AS Roma

1-2

3-4
Sun 1, Mar-20:30 - Italy C1C
Ternana vs A.S. Bisceglie Calcio 1913

2-0

2-2
Sun 1, Mar-20:30 - Italy C1C
FC Bari 1908 vs Avellino

1-0

2-1
Sun 1, Mar-20:30 - Italy C1C
S.S.D. Potenza Calcio vs U.S. Catanzaro 1929

2-0

2-0
Sun 1, Mar-20:30 - Italy C1C
Paganese Calcio 1926 vs Teramo

0-0

0-0
Sun 1, Mar-20:30 - Italy C1C
Virtus Francavilla vs Picerno

1-1

1-2
Sun 1, Mar-18:00 - Italy C1C
Urbs Reggina 1914 vs S.S. Monopoli 1966

0-0

0-2
Sun 1, Mar-18:00 - Italy C1C
FC Rieti vs Sicula Leonzio

0-1

1-2
Sun 1, Mar-18:00 - Italy C1C
Rende Calcio 1968 vs A.S. Viterbese Castrense

0-0

0-0
Sun 1, Mar-18:30 - Italy C1C
Catania vs Vibonese

1-1

2-1
Sun 1, Mar-17:30 - Italy Serie D
Palermo vs Nola 1925

2-0

4-0
Sun 1, Mar-17:30 - Italy Serie D
Chieti vs Real Giulianova

1-1

1-2
Sun 1, Mar-17:30 - Italy Serie D
Giugliano vs Biancavilla

2-0

3-0
Sun 1, Mar-17:30 - Italy Serie D
Foligno Calcio vs Cannara


1-2
Sun 1, Mar-17:30 - Italy Serie D
S.S.D. Citta di Campobasso vs Olympia Agnonese

1-0

4-0
Sun 1, Mar-17:30 - Italy Serie D
Tuttocuoio vs Albalonga


0-2
Sun 1, Mar-17:30 - Italy Serie D
Trastevere Calcio vs Citta di Anagni

2-1

3-1
Sun 1, Mar-17:30 - Italy Serie D
Ponsacco vs Sangiovannese


0-1
Sun 1, Mar-17:30 - Italy Serie D
Vis Artena vs Pro Calcio Tor Sapienza

0-0

1-1
Sun 1, Mar-17:30 - Italy Serie D
Ladispoli vs Cassino


0-1
Sun 1, Mar-18:00 - Italy Serie D
US Bitonto vs S.S.D. Citta di Brindisi

0-1

1-1
Sun 1, Mar-14:00 - Kenya Premier League
Wazito FC vs Zoo Kericho

3-1

4-1
Sun 1, Mar-15:00 - Kenya Premier League
Posta Rangers vs Mathare United FC

0-0

1-1
Sun 1, Mar-16:00 - Kenya Premier League
KCB Nairobi vs Bandari FC

0-0

1-2
Sun 1, Mar-16:00 - Kenya Premier League
Kakamega Homeboyz vs Nzoia United

0-2

3-2
Sun 1, Mar-19:00 - Luxembourg National Division
Jeunesse Esch vs F91 Dudelange

0-0

0-1
Sun 1, Mar-19:00 - Luxembourg National Division
Blue Boys Muhlench vs Rodange 91

0-3

0-3
Sun 1, Mar-17:00 - Malaysia Premier League
Pulau Penang FA vs Sarawak

3-1

4-2
Sun 1, Mar-17:00 - Malaysia Premier League
Selangor PKNS vs Terengganu B

0-0

0-1
Sun 1, Mar-17:00 - Malaysia Premier League
PKNP vs Kelantan United

0-0

0-1
Sun 1, Mar-17:00 - Malaysia Super League
PDRM FA vs Sabah FA

0-0

0-0
Sun 1, Mar-17:00 - Malaysia Super League
Felda United FC vs Petaling Jaya City

0-0

1-1
Sun 1, Mar-14:30 - Malta First Division League
Pembroke Athleta vs Zejtun Corinthians

1-2

2-4
Sun 1, Mar-18:30 - Malta First Division League
Qrendi vs Swieqi United

3-1

3-1
Sun 1, Mar-16:15 - Malta First Division League
Qormi F.C. vs Naxxar Lions

1-0

1-3
Sun 1, Mar-17:00 - Malta U BET FA Trophy
Hibernians FC vs Hamrun Spartans

0-1

1-1
Sun 1, Mar-19:55 - Malta U BET FA Trophy
Floriana F.C. vs Birkirkara FC

0-0

1-1
Sun 1, Mar-03:00 - Mexico Primera Division
Pachuca vs Queretaro FC

1-0

1-1
Sun 1, Mar-05:00 - Mexico Primera Division
Club America vs Club Necaxa

0-2

0-3
Sun 1, Mar-07:00 - Mexico Primera Division
Tigres UANL vs Pumas UNAM

1-0

3-0
Sun 1, Mar-01:00 - Mexico Primera Divison 2
Nuevo Chimalhuacan vs Aguacateros CDU


1-3
Sun 1, Mar-01:00 - Mexico Primera Divison 2
Ciervos FC vs Real Canamy Tlayacapan


0-2
Sun 1, Mar-01:00 - Mexico Primera Divison 2
Deportivo Dongu vs CD Cuautla

0-0

2-1
Sun 1, Mar-01:30 - Mexico Primera Divison 2
UA De Zacatecas vs Mineros De Fresnillo


6-2
Sun 1, Mar-02:00 - Mexico Primera Divison 2
UA Chihuahua vs Atletico Saltillo


3-1
Sun 1, Mar-02:00 - Mexico Primera Divison 2
Canoneros Marina vs Inter Playa del carmen


2-1
Sun 1, Mar-03:00 - Mexico Primera Divison 2
Correcaminos UAT B vs Tepatitlan De Morelos


0-2
Sun 1, Mar-22:00 - Mexico Primera Divison 2
Atletico San Luis II vs Sporting Canamy

1-0

1-0
Sun 1, Mar-03:00 - Mexico Primera Divison A
Zacatepec vs Cafetaleros de Tapachula

0-0

2-1
Sun 1, Mar-22:00 - Mexico Primera Divison A
Leones Univ Guadalajara vs Cimarrones Sonora

1-0

3-1
Sun 1, Mar-05:00 - Mexico Primera Divison A
Celaya FC vs Tampico Madero

0-0

1-1
Sun 1, Mar-21:00 - Mexico Youth U20
Santos Laguna U20 vs Atlas U20

1-0

1-1
Sun 1, Mar-19:00 - Mexico Youth U20
Chivas Guadalajara(U20) vs Leon U20


2-0
Sun 1, Mar-17:00 - Montenegro Division 2
Otrant vs Decic Tuzi

0-1

1-1
Sun 1, Mar-17:00 - Montenegro Division 2
FK Ibar Rozaje vs FK Mornar

0-0

1-1
Sun 1, Mar-17:00 - Montenegro Division 2
Jedinstvo Bijelo Polje vs Arsenal Tivat

1-1

1-1
Sun 1, Mar-17:00 - Montenegro Division 2
Lovcen Cetinje vs FK Drezga

1-0

1-3
Sun 1, Mar-17:00 - Montenegro Division 2
Bokelj Kotor vs Jezero Plav

0-0

1-0
Sun 1, Mar-18:00 - Morocco Division 2
SCCM Chabab Mohamedia vs KAC de Kenitra


1-0
Sun 1, Mar-18:00 - Morocco Division 2
Maghreb Fez vs Itihad Z. Khemisset

2-0

4-1
Sun 1, Mar-18:00 - Morocco Division 2
Kawkab de Marrakech vs Wydad Fes


2-1
Sun 1, Mar-18:00 - Morocco Division 2
Union Sportive Sidi Kacem vs Racing Casablanca

1-1

1-1
Sun 1, Mar-18:00 - Morocco Division 2
TAS de Casablanca vs Chabab Rif Hoceima

1-0

1-0
Sun 1, Mar-18:00 - Morocco Division 2
Chabab Atlas Khenifra vs ASS Association Sportive de Sale


0-1
Sun 1, Mar-18:00 - Morocco Division 2
Olympique Dcheira vs Chabab Ben Guerir


1-0
Sun 1, Mar-18:00 - Morocco Division 2
Wydad Temara vs Club Salmi

0-0

0-0
Sun 1, Mar-21:00 - Morocco Super League
Raja de Beni Mellal vs Olympique de Safi

0-0

0-0
Sun 1, Mar-19:00 - Morocco Super League
Renaissance Zmamra vs Moghreb Tetouan

1-0

1-2
Sun 1, Mar-13:00 - Myanmar National League
Rakhine United vs Yangon United

0-0

0-1
Sun 1, Mar-13:30 - Myanmar National League
Chin United vs Shan United

0-1

1-3
Sun 1, Mar-05:00 - New Zealand Football Championships
Team Wellington vs Eastern Suburbs AFC

3-1

4-1
Sun 1, Mar-05:00 - Nicaragua Primera Division
Real Madriz vs Walter Ferretti

0-1

1-2
Sun 1, Mar-05:00 - Nicaragua Primera Division
Juventus Managua vs Real Esteli

0-0

0-0
Sun 1, Mar-19:00 - Nigeria Premier League
Kwara United vs Lobi Stars

0-1

0-1
Sun 1, Mar-19:00 - Nigeria Premier League
Kano Pillars vs Dakkada FC

2-0

2-0
Sun 1, Mar-19:00 - Nigeria Premier League
Heartland FC vs Rivers United

0-0

0-2
Sun 1, Mar-19:00 - Nigeria Premier League
Enugu Rangers International vs Adamawa United

1-0

2-0
Sun 1, Mar-19:00 - Nigeria Premier League
Wikki Tourists vs Nasarawa United FC

1-0

1-0
Sun 1, Mar-19:00 - Nigeria Premier League
Warri Wolves FC vs Sunshine Stars FC

2-0

3-0
Sun 1, Mar-19:00 - Nigeria Premier League
Plateau United vs Jigawa Golden Stars

2-0

2-1
Sun 1, Mar-19:00 - Nigeria Premier League
Abia Warriors vs Akwa United

1-0

2-1
Sun 1, Mar-19:00 - Nigeria Premier League
Ifeanyi Ubah vs MFM FC

0-0

1-0
Sun 1, Mar-17:00 - North Macedonia Prva liga
FK Shkendija vs FK Makedonija Gjorce Petrov

1-0

4-1
Sun 1, Mar-17:00 - North Macedonia Prva liga
FK Shkupi vs Renova Cepciste

1-2

2-3
Sun 1, Mar-17:00 - North Macedonia Prva liga
Akademija Pandev vs Borec Veles

0-0

0-0
Sun 1, Mar-17:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
FK Labunishta vs FK Ohrid 2004

1-1

3-2
Sun 1, Mar-09:00 - OFC Club Championship League
Solomon Warriors FC vs Tiare Tahiti

0-0

1-0
Sun 1, Mar-00:00 - Panama Liga Panamena de Futbol
Union Deportivo Universitario vs CA Independiente La Chorrera

1-2

3-2
Sun 1, Mar-03:00 - Panama Liga Panamena de Futbol
Tauro FC vs Plaza Amador

0-1

2-2
Sun 1, Mar-03:00 - Panama Liga Panamena de Futbol
Costa Del Este FC vs Alianza FC (PAN)

0-0

1-1
Sun 1, Mar-03:00 - Panama Liga Panamena de Futbol
Club Atletico Chiriqui vs CD Arabe Unido

1-1

2-3
Sun 1, Mar-01:00 - Paraguayan Primera Division
CA River Plate Asuncion vs 12 de Octubre

0-1

0-2
Sun 1, Mar-03:15 - Paraguayan Primera Division
FC Nacional Asuncion vs Olimpia Asuncion

1-0

1-0
Sun 1, Mar-00:30 - Peru Primera Division
Cienciano vs Ayacucho Futbol Club

1-1

1-4
Sun 1, Mar-05:00 - Peru Primera Division
Alianza Universidad vs Deportivo Llacuaba

3-0

3-0
Sun 1, Mar-19:59 - Peru Primera Division
Universidad San Martin de Porres vs Carlos A. Mannucci

1-0

2-2
Sun 1, Mar-20:30 - Poland - Ekstraklasa
Zaglebie Lubin vs Slask Wroclaw

0-0

3-1
Sun 1, Mar-18:00 - Poland - Ekstraklasa
Arka Gdynia vs LKS Lodz

0-0

1-1
Sun 1, Mar-15:30 - Poland - Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lechia Gdansk

0-1

1-2
Sun 1, Mar-18:00 - Poland - I liga
Podbeskidzie vs Wigry Suwalki

1-0

4-0
Sun 1, Mar-18:00 - Poland - I liga
Puszcza Niepolomice vs Chrobry Glogow

1-2

1-3
Sun 1, Mar-15:40 - Poland - I liga
Olimpia Grudziadz vs Stal Mielec

0-2

0-5
Sun 1, Mar-15:00 - Poland - II liga
Znicz Pruszkow vs Pogon Siedlce

1-1

2-1
Sun 1, Mar-16:05 - Poland - II liga
Widzew lodz vs Olimpia Elblag

1-0

2-2
Sun 1, Mar-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Play-Off
FC Famalicao(U19) vs Sporting Lisbon(U19)

0-0

0-0
Sun 1, Mar-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Play-Off
Braga (U19) vs Alverca(U19)

0-0

3-1
Sun 1, Mar-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Play-Off
Nacional(U19) vs Aves(U19)


1-1
Sun 1, Mar-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B
Boavista(U17) vs Chaves U17


5-0
Sun 1, Mar-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B
Vitoria FC Setubal(U17) vs Loures(U17)


0-1
Sun 1, Mar-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B
Vitoria SC Guimaraes U17 vs Padroense(U17)


5-2
Sun 1, Mar-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B
Academica Coimbra(U17) vs Uniao Leiria(U17)


2-0
Sun 1, Mar-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B
GD Estoril-Praia(U17) vs Belenenses(U17)


3-5
Sun 1, Mar-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B
Rio Ave(U17) vs Tondela(U17)


1-1
Sun 1, Mar-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie A
GD Braganca(U17) vs Uniao Nogueirenes U17


0-4
Sun 1, Mar-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie A
Limianos(U17) vs Palmeiras FC(U17)


0-2
Sun 1, Mar-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie A
Moreirense(U17) vs FC Famalicao(U17)


0-3
Sun 1, Mar-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie B
Feirense(U17) vs Academico Viseu(U17)


4-2
Sun 1, Mar-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie B
Sp Espinho(U17) vs Seia FC(U17)


7-0
Sun 1, Mar-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie B
Regua(U17) vs Anadia(U17)


1-3
Sun 1, Mar-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie B
Lusitania Lourosa U17 vs Marialvas(U17)

0-0

0-0
Sun 1, Mar-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie C
Sport Clube Caldas(U17) vs Peniche U17


1-2
Sun 1, Mar-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie C
Electrico FC(U17) vs Sintrense(U17)


1-2
Sun 1, Mar-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie C
Sacavenense(U17) vs CA Fundao U17


2-1
Sun 1, Mar-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie D
Oeiras(U17) vs Praia Milfontes(U17)


1-0
Sun 1, Mar-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie D
Portimonense U17 vs Cova Piedade(U17)


2-3
Sun 1, Mar-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie D
Estrela FC(U17) vs Louletano(U17)


1-5
Sun 1, Mar-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie D
Casa Pia AC(U17) vs Real Sport Clube(U17)


3-2
Sun 1, Mar-18:00 - Portugal Liga de Honora
Sporting Covilha vs G.D. Chaves

0-0

0-2
Sun 1, Mar-15:15 - Portugal Liga de Honora
Varzim vs CD Mafra

1-0

2-1
Sun 1, Mar-19:00 - Portugal Liga de Honora
GD Estoril-Praia vs Vilafranquense

1-0

2-0
Sun 1, Mar-19:00 - Portugal Liga de Honora
Casa Pia AC vs Cova Piedade

0-1

1-1
Sun 1, Mar-19:00 - Portugal Liga de Honora
FC Porto B vs UD Oliveirense

1-1

1-2
Sun 1, Mar-00:30 - Portugal Primera Liga
Boavista FC vs Gil Vicente

0-0

0-1
Sun 1, Mar-21:30 - Portugal Primera Liga
Maritimo vs Sporting Braga

0-1

1-2
Sun 1, Mar-19:00 - Portugal Primera Liga
Aves vs Pacos Ferreira

1-1

1-3
Sun 1, Mar-15:00 - Republic of Azerbaijan Premier League
Zira FK vs Qabala

1-0

1-2
Sun 1, Mar-17:00 - Republic of Azerbaijan Premier League
Neftchi Baku vs Sabail

0-0

1-1
Sun 1, Mar-21:15 - Romania - Divizia A
CS Universitatea Craiova vs Gaz Metan Medias

2-1

2-1
Sun 1, Mar-19:00 - Romania - Liga 2
Gloria Buzau vs Universitaea Cluj

2-0

2-2
Sun 1, Mar-15:30 - Romania - Liga 2
Arges vs CS Mioveni

0-0

1-1
Sun 1, Mar-13:00 - Romania - Liga 2
ASU Politehnica Timisoara vs FC Rapid Bucuresti

0-0

0-0
Sun 1, Mar-17:30 - Russia Premier League
Krasnodar FK vs FC Ufa

0-0

2-0
Sun 1, Mar-15:00 - Russia Premier League
FC Tambov vs Rubin Kazan

0-0

0-0
Sun 1, Mar-19:59 - Russia Premier League
PFC Sochi vs Arsenal Tula

0-1

1-2
Sun 1, Mar-13:00 - Russia Youth Championship League
PFC Sochi Youth vs Arsenal Tula Youth

1-0

3-0
Sun 1, Mar-19:00 - Scotland FA Cup
St. Johnstone vs Celtic

0-0

0-1
Sun 1, Mar-18:00 - Scottish Women\\\'s Premier League Cup
Motherwell Women\'s vs Forfar Farmington Women\'s


1-2
Sun 1, Mar-18:30 - Scottish Women\\\'s Premier League Cup
Dundee United Women\'s vs Queen\'s Park Women\'s


5-2
Sun 1, Mar-19:00 - Scottish Women\\\'s Premier League Cup
Hamilton FC Women\'s vs Glasgow Rangers Women\'s


0-3
Sun 1, Mar-19:00 - Scottish Women\\\'s Premier League Cup
Spartans Women\'s vs Celtic Women\'s


1-4
Sun 1, Mar-19:30 - Scottish Women\\\'s Premier League Cup
Boroughmuir Thistle FC Women\'s vs Aberdeen Women\'s

0-0

0-0
Sun 1, Mar-19:30 - Scottish Women\\\'s Premier League Cup
Hearts Women\'s vs Stirling University Women\'s


2-0
Sun 1, Mar-16:00 - Scottish Women\\\'s Premier League Cup
Partick Thistle Women\'s vs Kilmarnock Women\'s


2-2
Sun 1, Mar-16:00 - Scottish Women\\\'s Premier League Cup
St. Johnstone Women\'s vs Glasgow Girls Women\'s


3-1
Sun 1, Mar-20:30 - Senegal Premier League
Generation Foot vs ASC Diambars

1-0

3-0
Sun 1, Mar-21:00 - Senegal Premier League
Pikine vs Teungueth FC

0-1

1-2
Sun 1, Mar-21:00 - Senegal Premier League
Casa Sports Zinguinchor vs Stade de Mbour

1-0

1-0
Sun 1, Mar-21:00 - Senegal Premier League
Union Sportive Goree vs AS Douanes Dakar

1-0

1-0
Sun 1, Mar-21:00 - Senegal Premier League
Mbour Petite Cote vs ASC Jaraaf

0-0

1-1
Sun 1, Mar-21:00 - Senegal Premier League
CNEPS Excellence vs Dakar Sacre Coeur

0-0

1-0
Sun 1, Mar-17:00 - Serbia - 1. Liga
FK Vozdovac vs Vojvodina

1-1

1-2
Sun 1, Mar-21:00 - Serbia - 1. Liga
Crvena Zvezda vs Partizan Belgrade

0-0

0-0
Sun 1, Mar-19:00 - Serbia - 1. Liga
Radnicki Nis vs Indjija

0-0

2-1
Sun 1, Mar-19:00 - Serbia - 1. Liga
FK Javor Ivanjica vs Spartak Subotica

1-1

2-2
Sun 1, Mar-19:00 - Serbia - 1. Liga
Mladost Lucani vs Cukaricki

0-0

1-0
Sun 1, Mar-19:00 - Serbia - 1. Liga
Proleter Novi Sad vs Macva Sabac

0-0

1-1
Sun 1, Mar-19:00 - Serbia - 1. Liga
Radnik Surdulica vs FK Rad Beograd

1-0

1-0
Sun 1, Mar-19:00 - Serbia - 1. Liga
Backa Topola vs FK Napredak Krusevac

1-0

2-1
Sun 1, Mar-17:00 - Serbia Prva Liga
FK Smederevo 1924 vs Sindjelic Belgrad

0-0

0-0
Sun 1, Mar-13:30 - Singapore Premier League
Young Lions vs Hougang United FC

0-3

1-4
Sun 1, Mar-13:30 - Singapore Premier League
Tampines Rovers FC vs Balestier Khalsa FC

1-0

1-0
Sun 1, Mar-18:30 - Slovakia 1. Liga
Spartak Trnava vs Zlate Moravce

0-0

2-1
Sun 1, Mar-18:30 - Slovakia 1. Liga
MSK Zilina vs DAC Dunajska Streda

0-2

2-2
Sun 1, Mar-18:30 - Slovakia 1. Liga
MFK Ruzomberok vs MFK Zemplin Michalovce

0-0

1-1
Sun 1, Mar-18:30 - Slovakia 1. Liga
Trencin vs SKF Sered

1-1

2-1
Sun 1, Mar-18:30 - Slovakia 1. Liga
FC Nitra vs Slovan Bratislava

0-0

0-1
Sun 1, Mar-18:30 - Slovakia 1. Liga
FK Pohronie vs FK Senica

0-0

0-0
Sun 1, Mar-17:00 - Slovenia 1. Liga
NK Triglav Kranj vs ND Mura 05

1-1

1-1
Sun 1, Mar-19:30 - Slovenia 1. Liga
Domzale vs NK Celje

0-1

1-1
Sun 1, Mar-17:30 - South Africa First League
Jomo Cosmos vs Ajax Cape Town

0-0

0-1
Sun 1, Mar-17:30 - South Africa First League
TS Galaxy vs TS Sporting

0-0

1-0
Sun 1, Mar-15:00 - South Africa First League
Royal Eagles vs Moroka Swallows

1-1

1-3
Sun 1, Mar-17:30 - South Africa Premier League
Bloemfontein Celtic vs Baroka FC

1-0

2-1
Sun 1, Mar-17:30 - South Africa Premier League
Polokwane City FC vs Black Leopards

0-0

2-1
Sun 1, Mar-14:15 - Spanish Ladies League Division 1
Mislata CF Women\'s vs Villarreal Women\'s

0-1

1-1
Sun 1, Mar-00:30 - Spanish Ladies League Division 2
Granadilla Tenerife B Women\'s vs Alhama CF Women\'s

0-0

0-0
Sun 1, Mar-14:00 - Spanish Ladies Premier League
Rayo Vallecano Women\'s vs Real Betis Women\'s

0-1

0-2
Sun 1, Mar-21:00 - Spanish Ladies Premier League
Atletico de Madrid Women\'s vs Real Sociedad Women\'s

2-0

3-0
Sun 1, Mar-21:00 - Spanish Ladies Premier League
Athletic Bilbao Women\'s vs RCD Espanyol Women\'s

0-0

0-0
Sun 1, Mar-15:00 - Spanish Ladies Premier League
Sporting De Huelva Women\'s vs CDEF Logrono Women\'s

0-1

1-1
Sun 1, Mar-15:00 - Spanish Ladies Premier League
FC Barcelona Women\'s vs Madrid CFF Women\'s

2-0

5-0
Sun 1, Mar-15:00 - Spanish Ladies Premier League
CD Tacon Women\'s vs Deportivo La Coruna Women\'s

1-0

3-4
Sun 1, Mar-00:00 - Spanish Primera Division
Granada CF vs Celta Vigo

0-0

0-0
Sun 1, Mar-21:30 - Spanish Primera Division
Mallorca vs Getafe

0-0

0-1
Sun 1, Mar-19:00 - Spanish Primera Division
Espanyol vs Atletico Madrid

1-0

1-1
Sun 1, Mar-15:00 - Spanish Primera Division
Sevilla vs Osasuna

2-0

3-2
Sun 1, Mar-17:00 - Spanish Primera Division
Athletic Bilbao vs Villarreal

0-0

1-0
Sun 1, Mar-14:30 - Spanish Primera U19
Getafe(U19) vs Alcorcon(U19)

1-1

1-1
Sun 1, Mar-20:15 - Spanish Primera U19
CE Europa(U19) vs Lleida(U19)

1-0

2-0
Sun 1, Mar-15:00 - Spanish Primera U19
Espanyol(U19) vs Gimnastic Tarragona(U19)

1-0

3-0
Sun 1, Mar-15:00 - Spanish Primera U19
Elche(U19) vs CD Roda(U19)

0-0

1-0
Sun 1, Mar-15:00 - Spanish Primera U19
Cordoba(U19) vs Real Betis(U19)


1-2
Sun 1, Mar-15:00 - Spanish Primera U19
Mallorca(U19) vs Atletico Villacarlos(U19)

1-0

3-1
Sun 1, Mar-15:00 - Spanish Primera U19
Burgos CF(U19) vs AD Union Adarve(U19)


1-0
Sun 1, Mar-15:00 - Spanish Primera U19
Patacona(U19) vs Torre Levante U19


2-2
Sun 1, Mar-15:00 - Spanish Primera U19
CD Conxo Santiago(U19) vs Calasanz(U19)


3-1
Sun 1, Mar-19:00 - Spanish Primera U19
AD Nervion(U19) vs Castilleja CF(U19)


1-0
Sun 1, Mar-15:30 - Spanish Primera U19
ED Val Minor Nigran(U19) vs Celta Vigo U19


0-2
Sun 1, Mar-19:00 - Spanish Primera U19
Zaragoza(U19) vs Barcelona U19

1-1

2-1
Sun 1, Mar-13:00 - Spanish Primera U19
Sevilla U19 vs Calavera(U19)

2-0

3-1
Sun 1, Mar-00:00 - Spanish Segunda Division
Racing Santander vs Real Zaragoza

0-0

2-2
Sun 1, Mar-21:15 - Spanish Segunda Division
Real Oviedo vs Tenerife

0-0

1-0
Sun 1, Mar-21:35 - Spanish Segunda Division
Fuenlabrada vs Alcorcon

1-3

3-4
Sun 1, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division
CD Mirandes vs Girona

0-0

1-1
Sun 1, Mar-19:00 - Spanish Segunda Division
Deportivo La Coruna vs CD Lugo

0-0

0-0
Sun 1, Mar-19:00 - Spanish Segunda Division
Elche vs Numancia

1-0

2-0
Sun 1, Mar-20:45 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Coruxo FC vs Atletico de Madrid B

2-0

3-0
Sun 1, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
SCR Pena Deportiva vs Marino Luanco

2-0

4-0
Sun 1, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
San Sebastian Reyes vs Getafe B

0-0

1-1
Sun 1, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Sporting de Gijon B vs Atletico Baleares

2-0

2-0
Sun 1, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
CF Rayo Majadahonda vs Celta Vigo B

1-1

1-2
Sun 1, Mar-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Pontevedra vs Real Madrid Castilla

2-0

4-0
Sun 1, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Inter de Madrid vs Ibiza Eivissa

2-0

2-1
Sun 1, Mar-16:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Las Palmas Atletico vs UD Melilla

1-0

1-0
Sun 1, Mar-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Union Langreo vs Las Rozas

0-0

1-0
Sun 1, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Alaves B vs Real Sociedad B

2-0

3-2
Sun 1, Mar-21:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Calahorra vs Leioa

0-0

0-0
Sun 1, Mar-19:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
CD Tudelano vs Unionistas de Salamanca

1-1

3-1
Sun 1, Mar-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Haro Deportivo vs Barakaldo CF

0-0

0-0
Sun 1, Mar-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
CF Salmantino UDS vs CD Guijuelo

0-0

0-0
Sun 1, Mar-20:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Hercules CF vs Andorra CF

0-0

0-0
Sun 1, Mar-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Sabadell vs UE Llagostera

0-0

1-1
Sun 1, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Gimnastic Tarragona vs Valencia CF Mestalla

0-1

2-1
Sun 1, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
UD Levante B vs CD Ebro

1-1

1-2
Sun 1, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
AE Prat vs Lleida

0-0

0-0
Sun 1, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
SD Ejea vs CD Castellon

0-0

0-1
Sun 1, Mar-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
CF Badalona vs CF La Nucia

0-1

2-2
Sun 1, Mar-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Orihuela CF vs Barcelona B

0-0

0-0
Sun 1, Mar-20:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Don Benito vs Villarrubia CF

2-0

5-0
Sun 1, Mar-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Cordoba C.F. vs Algeciras

0-0

0-1
Sun 1, Mar-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
FC Cartagena vs Marbella FC

0-0

0-0
Sun 1, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Linense vs Recreativo Huelva

0-0

1-0
Sun 1, Mar-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Merida AD vs Murcia

1-0

1-0
Sun 1, Mar-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Talavera de la Reina vs Sevilla Atletico

1-0

1-0
Sun 1, Mar-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
C.D. San Fernando Isleno vs Cadiz B

1-0

2-0
Sun 1, Mar-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
CP Villarrobledo vs CD Badajoz

0-1

1-3
Sun 1, Mar-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
UCAM Murcia vs Yeclano Deportivo

2-1

3-1
Sun 1, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
CD Llanes vs SD Lenense


2-0
Sun 1, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
UD Gijon Industrial vs Navarro


1-1
Sun 1, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
L\'Entregu CF vs CD Praviano


1-1
Sun 1, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Condal CF vs CD Tuilla


2-1
Sun 1, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
CD Covadonga vs EI San Martin

0-1

6-1
Sun 1, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
CD Colunga vs Caudal Deportivo

0-1

0-4
Sun 1, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Club Siero vs Vallobin

1-0

1-1
Sun 1, Mar-18:30 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
CD Mosconia vs CD Lealtad

0-2

2-2
Sun 1, Mar-19:45 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Real Aviles vs UC Ceares


1-1
Sun 1, Mar-14:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Polvorin vs Compostela

1-0

2-0
Sun 1, Mar-21:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Paiosaco vs UD Somozas


3-4
Sun 1, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Silva SD vs CD Choco

2-0

2-0
Sun 1, Mar-21:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Deportivo La Coruna B vs Bergantinos CF

1-1

1-1
Sun 1, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Racing Villalbes vs Pontellas

1-1

3-1
Sun 1, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Rapido de Bouzas vs CD Barco

1-2

1-2
Sun 1, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
CD As Pontes vs Ourense

1-1

2-2
Sun 1, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
UD Ourense vs CF Alondras

1-1

1-1
Sun 1, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
CD Estradense vs Arenteiro

0-0

0-0
Sun 1, Mar-20:30 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Xerez CD vs Coria Club de Futbol

0-0

1-0
Sun 1, Mar-20:30 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
UD Los Barrios vs Atletico Antoniano

0-1

1-1
Sun 1, Mar-20:30 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
CD Gerena vs CD Pozoblanco

0-0

2-1
Sun 1, Mar-20:30 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
UB Lebrijana vs Lucena CF

0-0

3-0
Sun 1, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Cordoba CF B vs Sevilla C

0-0

0-1
Sun 1, Mar-22:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Real Betis B vs Conil CF

2-0

4-0
Sun 1, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
AD Ceuta vs Arcos CF

1-0

5-1
Sun 1, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
CD San Roque de Lepe vs CD Rota

0-0

1-0
Sun 1, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
CD Utrera vs Xerez Deportivo

1-0

3-0
Sun 1, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Salerm Cosmetics Puente Genil vs Ecija Balompie


3-0
Sun 1, Mar-15:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
SD Formentera vs Mallorca B

0-1

0-4
Sun 1, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Portmany vs Andratx

0-1

1-2
Sun 1, Mar-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Lanzarote vs UD Ibarra

1-0

2-0
Sun 1, Mar-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
CD Marino vs Tamaraceite

1-1

1-1
Sun 1, Mar-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Gran Tarajal vs Atletico Union Guimar

0-0

1-1
Sun 1, Mar-14:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
SFC Minerva vs Real Murcia B

1-2

1-3
Sun 1, Mar-21:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Lorca Deportiva FC vs EDMF Churra

1-0

4-0
Sun 1, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
La Hoya Lorca CF vs UD Los Garres

1-1

2-1
Sun 1, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
CF El Castillo vs Ciudad de Murcia


1-1
Sun 1, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
UCAM Murcia B vs FC Cartagena B

1-0

1-1
Sun 1, Mar-19:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Club Atletico Pulpileno vs Mar Menor

1-0

2-0
Sun 1, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Mazarron CF vs UCAM Cartagena FC

1-0

2-1
Sun 1, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Aguilas FC vs CD Plus Ultra


3-2
Sun 1, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Olimpico de Totana vs Deportiva Minera

0-0

1-1
Sun 1, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Muleno CF vs EG El Palmar

1-0

2-1
Sun 1, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Cacereno vs Extremadura B

1-0

1-1
Sun 1, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
UD Fuente de Cantos vs EMD Aceuchal


3-2
Sun 1, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
UD Montijo vs Arroyo Club Polideportivo

0-0

0-1
Sun 1, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CD Calamonte vs CD Diocesano

1-1

3-3
Sun 1, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
RCP Valverdeno vs AD Llerenense


1-1
Sun 1, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CD Miajadas vs CD Azuaga


2-1
Sun 1, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CP Valdivia vs Jerez Industrial CF

0-0

0-2
Sun 1, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Moralo CP vs Olivenza

1-0

3-1
Sun 1, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CD Coria vs Villanovense

0-0

0-1
Sun 1, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
Beti Kozkor KE vs UDC Txantrea

1-1

1-1
Sun 1, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
Pena Azagresa vs CD Pamplona

0-1

0-1
Sun 1, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Corellano vs CD Pena Sport

0-0

1-2
Sun 1, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
Murchante vs CD Cortes

0-0

0-0
Sun 1, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
Naxara vs CD Anguiano


0-1
Sun 1, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
SD Logrones vs CD Arnedo


3-0
Sun 1, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Pradejon vs CD Varea


0-5
Sun 1, Mar-14:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
Yague CF vs Calahorra B

0-1

0-2
Sun 1, Mar-14:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
Casalarreina vs UD Logrones B


2-0
Sun 1, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Berceo vs CD Alfaro


3-1
Sun 1, Mar-22:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CA Vianes vs CCD Alberite

0-0

2-1
Sun 1, Mar-15:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
Comillas vs CD Villegas


2-1
Sun 1, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CP Calasancio vs CDFC La Calzada

0-0

1-0
Sun 1, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CA River Ebro vs Oyonesa

1-0

1-1
Sun 1, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
Teruel vs UD Fraga

1-1

2-2
Sun 1, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD Sarinena vs CD Belchite 97


3-3
Sun 1, Mar-14:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
Zaragoza B vs Valdefierro

3-0

3-0
Sun 1, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD Cuarte Industria vs CF Calamocha

0-0

1-0
Sun 1, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CA Monzon vs Utebo FC

1-0

2-1
Sun 1, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
SD Tarazona vs CDJ Tamarite

1-0

2-1
Sun 1, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
SD Borja vs CD Villanueva

1-0

2-0
Sun 1, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD Robres vs Brea

0-0

1-0
Sun 1, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CF Illueca vs San Juan Zaragoza

0-2

0-4
Sun 1, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD Binefar vs Barbastro

1-0

1-1
Sun 1, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Quintanar Del Rey vs Albacete B

0-1

1-2
Sun 1, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Toledo vs CD Guadalajara

0-0

0-0
Sun 1, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Atletico Ibanes vs Villacanas


1-1
Sun 1, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Almagro CF vs CD Torrijos

0-0

0-2
Sun 1, Mar-14:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
CD Illescas vs CD Madridejos

1-0

2-0
Sun 1, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
CD Azuqueca vs La Roda CF

0-1

2-3
Sun 1, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
UD Socuellamos vs Calvo Sotelo Puertollano

3-0

3-0
Sun 1, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
La Solana vs UD Almansa

0-1

3-1
Sun 1, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
UB Conquense vs CD Pedroneras

3-0

3-0
Sun 1, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
CD Tropezon vs UC Cartes

2-1

3-1
Sun 1, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
CF Vimenor vs Racing Santander B


0-2
Sun 1, Mar-14:45 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
AD Siete Villas vs Gimnastica Torrelavega

0-1

1-3
Sun 1, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Selaya FC vs UD Samano

0-0

0-0
Sun 1, Mar-14:00 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
CD Baskonia vs Sociedad Deportiva Beasain

0-0

2-1
Sun 1, Mar-14:15 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
CD Santurtzi vs Santutxu

0-1

0-1
Sun 1, Mar-20:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
SD Gernika vs CD Ariznabarra


5-0
Sun 1, Mar-21:00 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Sestao River vs CD Vitoria(SPA)

2-0

3-0
Sun 1, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Tolosa vs SD Deusto

0-0

2-1
Sun 1, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
Terrassa vs Cerdanyola del Valles

0-0

1-1
Sun 1, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
Sant Andreu vs UA Horta

2-0

4-0
Sun 1, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
UE Vilassar de Mar vs FC Vilafranca

2-0

2-2
Sun 1, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
CF Peralada vs CF Igualada


1-0
Sun 1, Mar-21:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
L\'Hospitalet vs UE Castelldefels

2-0

2-1
Sun 1, Mar-18:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
CE Manresa vs CF Reus Deportiu


3-0
Sun 1, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
CE Europa vs UE Sants

0-0

1-0
Sun 1, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
EC Granollers vs UE Figueres

2-1

5-4
Sun 1, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
San Cristobal vs Pobla De Mafumet CF

2-0

2-0
Sun 1, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
CE Banyoles vs Santfeliuenc FC

0-1

1-2
Sun 1, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Alcoyano vs Novelda

2-0

2-2
Sun 1, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
UD Alzira vs CD Olimpic Xativa

0-0

2-0
Sun 1, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Silla CF vs Crevillente

0-0

0-0
Sun 1, Mar-14:30 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Recambios Colon CD vs CD Roda

0-0

1-0
Sun 1, Mar-14:30 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
CF Intercity vs Hercules CF B

0-0

0-1
Sun 1, Mar-21:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Eldense vs Jove Espanol

1-0

4-0
Sun 1, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Atletico Saguntino vs UD Paterna

0-0

3-0
Sun 1, Mar-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
RCD Carabanchel vs CD El Alamo

0-0

3-1
Sun 1, Mar-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Moratalaz vs Alcorcon B

1-0

1-0
Sun 1, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Mostoles vs AD Parla

2-0

2-0
Sun 1, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
CF Pozuelo Alarcon vs San Fernando Henares

0-0

0-2
Sun 1, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
AD Union Adarve vs CD Artistico Navalcarnero

1-0

1-0
Sun 1, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
DAV Santa Ana vs Villaverde Boetticher CF

0-0

1-1
Sun 1, Mar-19:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Leganes B vs AD Torrejon CF

0-0

0-1
Sun 1, Mar-19:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Flat Earth vs Atletico Pinto

2-2

2-2
Sun 1, Mar-16:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Rayo Vallecano B vs CF Trival Valderas

0-1

0-1
Sun 1, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Arandina vs Salmantino B


2-1
Sun 1, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
La Baneza vs Burgos Promesas

1-0

1-0
Sun 1, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
CD Cristo Atletico vs Gimnastica Segoviana

0-1

0-1
Sun 1, Mar-20:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Zamora CF vs Numancia B


1-0
Sun 1, Mar-15:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
UD Santa Marta vs Real Burgos

2-2

2-4
Sun 1, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Atletico Bembibre vs SD Almazan

0-0

0-1
Sun 1, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
CD Beroil Bupolsa(Tino) vs CyDL Jupiter Leones


0-1
Sun 1, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Velez CF vs Motril CF


0-2
Sun 1, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
CD El Ejido 2012 vs CD Linares Deportivo

0-0

0-2
Sun 1, Mar-14:30 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
CD Huetor Tajar vs Melilla CD

0-1

0-1
Sun 1, Mar-20:30 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Atletico de Porcuna vs Antequera CF


0-2
Sun 1, Mar-21:15 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
CD El Palo vs CD Huetor Vega

1-0

1-0
Sun 1, Mar-21:30 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
CD Torreperogil vs Almeria B

0-1

1-2
Sun 1, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Atletico Malagueno vs Real Jaen CF

0-0

0-2
Sun 1, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Atletico Mancha Real vs Loja CD

1-0

1-1
Sun 1, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Alhaurin de la Torre vs Maracena

0-0

1-1
Sun 1, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Poli Almeria vs Torredonjimeno

0-0

0-0
Sun 1, Mar-20:30 - Sudanese Premier League
Hay Al-Arab vs Al-Hilal Omdurman


0-1
Sun 1, Mar-20:30 - Sudanese Premier League
Hay Al Wadi vs Khartoum Al Watani

0-0

0-0
Sun 1, Mar-14:00 - SVK U19 A League
Zemplin Michalovce(U19) vs FK Poprad(U19)

0-0

0-1
Sun 1, Mar-17:30 - Swedish Cup
Orgryte vs AIK Solna

0-1

0-1
Sun 1, Mar-17:30 - Swedish Cup
Kalmar FF vs Jonkopings Sodra IF

4-0

5-0
Sun 1, Mar-17:30 - Swedish Cup
AFC Eskilstuna vs Syrianska FC

3-0

6-1
Sun 1, Mar-17:30 - Swedish Cup
FK Karlskrona vs Malmo FF

1-0

1-2
Sun 1, Mar-15:30 - Swedish Cup
Falkenbergs FF vs Halmstads

0-0

1-0
Sun 1, Mar-15:30 - Swedish Cup
Tvaakers IF vs IFK Norrkoping

0-1

2-1
Sun 1, Mar-19:30 - Swedish Cup
GIF Sundsvall vs Varbergs BoIS FC

1-2

1-4
Sun 1, Mar-19:30 - Swedish Cup
Brommapojkarna vs Hammarby

0-1

0-2
Sun 1, Mar-16:00 - Syrian League
Al-Karamah vs Al Jaish Damascus

0-0

0-0
Sun 1, Mar-15:00 - Thai League 1
Police Tero vs Samut Prakan City

0-0

1-0
Sun 1, Mar-15:00 - Thai League 1
Trat FC vs BG Pathum United

0-0

0-1
Sun 1, Mar-16:00 - Thai League 1
Buriram United vs Port FC

1-1

1-1
Sun 1, Mar-16:00 - Thai League 1
Muang Thong United vs Chonburi FC

1-0

1-0
Sun 1, Mar-15:00 - Thai League 2
Phrae United FC vs Udon Thani

0-0

0-0
Sun 1, Mar-15:00 - Thai League 2
Ranong United FC vs Samut Sakhon

2-0

2-1
Sun 1, Mar-16:00 - Thai League 2
Navy FC vs Lampang FC

0-0

1-0
Sun 1, Mar-16:00 - Thai League 2
Uthai Thani Forest vs Chainat Hornbill FC

1-1

3-3
Sun 1, Mar-15:00 - Thai League 3
Ang Thong FC vs Watbot

2-0

3-0
Sun 1, Mar-15:00 - Thai League 3
Lamphun Warrior vs Chamchuri United FC

0-1

1-2
Sun 1, Mar-13:00 - Thai League 3
Muang Loei United vs Chachoengsao

0-0

1-0
Sun 1, Mar-17:00 - Tunisia Cup
Stade Tunisien vs AS Slimane

1-0

1-0
Sun 1, Mar-17:00 - Tunisia Cup
Grombalia vs C. A. Bizertin

0-1

0-4
Sun 1, Mar-17:00 - Tunisia Cup
Etoile Metlaoui vs AS Oued Ellil

1-0

1-0
Sun 1, Mar-17:00 - Tunisia Cup
Bouselem vs EGS Gafsa

0-1

0-1
Sun 1, Mar-17:00 - Tunisia Cup
Zitouna Chommakh vs U.S.Monastir

0-0

0-1
Sun 1, Mar-17:00 - Tunisia Cup
AS Agareb vs A.S. Marsa

0-0

0-0
Sun 1, Mar-17:15 - Tunisia Cup
Rejiche vs Club Sportif Sfaxien

1-0

1-1
Sun 1, Mar-15:00 - Tunisia Cup
A.S Djerba vs CS. Hammam-Lif

3-0

3-2
Sun 1, Mar-17:30 - Turkey 2 Ligi A
Istanbulspor vs Adanaspor

1-0

1-0
Sun 1, Mar-15:00 - Turkey 2 Ligi A
Umraniyespor vs Bursaspor

0-1

1-1
Sun 1, Mar-15:00 - Turkey 2 Ligi A
BB Erzurumspor vs Menemen Belediye Spor

1-0

2-0
Sun 1, Mar-19:59 - Turkey 2 Ligi A
Altay Spor Kulubu vs Altinordu

0-0

1-0
Sun 1, Mar-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Tokatspor vs Karakopru Belediyespor

1-1

1-1
Sun 1, Mar-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Artvin Hopaspor vs Silivrispor

1-0

1-1
Sun 1, Mar-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Yomraspor vs Cankaya FK

0-0

1-0
Sun 1, Mar-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Yeni Orduspor vs Duzcespor

0-1

0-1
Sun 1, Mar-15:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Aksarayspor vs 24 Erzincanspor

1-0

1-0
Sun 1, Mar-15:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Kizilcabolukspor vs Tire 1922 Spor

2-1

2-2
Sun 1, Mar-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Cizrespor vs Turgutluspor

0-0

0-1
Sun 1, Mar-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Elazig Belediyespor vs Tepecikspor

0-0

1-0
Sun 1, Mar-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Agri 1970 Spor vs Kozan Spor FK

0-0

1-0
Sun 1, Mar-15:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Kocaelispor vs Karsiyaka

2-1

3-2
Sun 1, Mar-15:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Fethiyespor vs Belediye Derincespor

0-0

1-1
Sun 1, Mar-15:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Kemerspor 2003 vs 1877 Alemdaspor

0-0

1-0
Sun 1, Mar-15:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Payas BS 1975 vs Ofspor

0-0

1-0
Sun 1, Mar-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Diyarbak?rspor vs Nazillispor

0-0

1-0
Sun 1, Mar-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Pazarspor vs Kelkit Belediye Hurriyet

0-1

2-3
Sun 1, Mar-15:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Osmaniyespor vs Batman Petrolspor

1-0

2-1
Sun 1, Mar-15:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Darica Genclerbirligi vs Yeni Altindag BS

1-0

1-0
Sun 1, Mar-15:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Karacabey Birlikspor vs Muglaspor

0-1

1-1
Sun 1, Mar-15:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Nevsehirspor Genclik vs Golcukspor

0-0

0-0
Sun 1, Mar-15:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Modafenspor vs Yeilyurt Belediyespor

0-0

0-1
Sun 1, Mar-15:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Somaspor vs Bayrampasaspor

0-0

2-0
Sun 1, Mar-14:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Kirecburnu Women\'s vs Besiktas JK Women\'s

0-2

0-7
Sun 1, Mar-15:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Adana Idmanyurduspor Women\'s vs Konak BEL. Women\'s

1-2

2-3
Sun 1, Mar-13:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Amedspor Women\'s vs Fatih Vatanspor Women\'s


1-2
Sun 1, Mar-13:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Hakkarigucu Women\'s vs ALG Spor Women\'s


0-3
Sun 1, Mar-13:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Kocaeli Bayan Women\'s vs Fomget Genclik Women\'s

0-0

0-1
Sun 1, Mar-13:30 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Atasehir Belediyesi Women\'s vs Karadeniz Eregli Belediye Spor Women\'s

0-1

3-1
Sun 1, Mar-15:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Gumushanespor vs Amedspor

1-1

3-2
Sun 1, Mar-15:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Sanliurfaspor vs Zonguldak

1-0

1-4
Sun 1, Mar-15:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Hekimoglu Trabzon vs Hacettepe S.K.

0-0

1-0
Sun 1, Mar-15:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Samsunspor vs Inegolspor

3-1

4-1
Sun 1, Mar-15:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Sariyer vs Sancaktepe Belediye Spor

0-2

0-5
Sun 1, Mar-15:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Tarsus Idman Yurdu vs Corum Belediyespor

0-0

3-0
Sun 1, Mar-15:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Bugsasspor vs Afjet Afyonspor

1-2

1-5
Sun 1, Mar-15:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Pendikspor vs Manisa FK

2-0

3-2
Sun 1, Mar-15:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
1922 Konyaspor vs Kirklarelispor

2-0

4-0
Sun 1, Mar-15:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Kahramanmaras vs Elazigspor


3-0
Sun 1, Mar-15:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Sivas Dort Eylul Belediyespor vs Belediye Vanspor

2-1

2-2
Sun 1, Mar-15:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Usakspor vs Kastamonuspor

0-0

3-1
Sun 1, Mar-15:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Karabukspor vs Kirsehir Belediyespor

0-0

1-2
Sun 1, Mar-15:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Nigde Belediyespor vs Bandirmaspor

0-1

0-2
Sun 1, Mar-15:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Etimesgut Belediye Spor vs Sakaryaspor

0-0

0-2
Sun 1, Mar-15:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Ergene Velimese vs Bayburt Ozel Idare

0-0

0-1
Sun 1, Mar-14:30 - Turkey Super Lig
Denizlispor vs Yeni Malatyaspor

1-0

2-0
Sun 1, Mar-17:00 - Turkey Super Lig
Ankaragucu vs Sivasspor

0-0

0-3
Sun 1, Mar-19:59 - Turkey Super Lig
Galatasaray vs Genclerbirligi

2-0

3-0
Sun 1, Mar-19:00 - Ukraine - Vyscha Liga
FC Vorskla Poltava vs FC Shakhtar Donetsk

1-0

1-0
Sun 1, Mar-16:00 - Ukraine - Vyscha Liga
Zorya vs Olimpik Donetsk

0-0

1-0
Sun 1, Mar-00:00 - USA Major League Soccer
Montreal Impact vs New England Revolution

1-1

2-1
Sun 1, Mar-00:50 - USA Major League Soccer
Houston Dynamo vs Los Angeles Galaxy

0-1

1-1
Sun 1, Mar-02:30 - USA Major League Soccer
San Jose Earthquakes vs Toronto FC

0-1

2-2
Sun 1, Mar-21:30 - USA Major League Soccer
Columbus Crew vs New York City FC

0-0

1-0
Sun 1, Mar-03:00 - USA Major League Soccer
FC Dallas vs Philadelphia Union

0-0

2-0
Sun 1, Mar-03:00 - USA Major League Soccer
Orlando City vs Real Salt Lake

0-0

0-0
Sun 1, Mar-22:00 - USA Major League Soccer
New York Red Bulls vs FC Cincinnati

2-0

3-2
Sun 1, Mar-05:30 - USA Major League Soccer
Nashville SC vs Atlanta United FC

1-2

1-2
Sun 1, Mar-07:30 - USA Major League Soccer
Vancouver Whitecaps FC vs Sporting Kansas City

1-2

1-3
Sun 1, Mar-06:00 - USA National Premier Soccer League
AS Los Angeles vs High Desert Elite

1-0

3-1
Sun 1, Mar-07:00 - USA National Premier Soccer League
Sonoma County Sol vs Academica SC

0-2

0-3
Sun 1, Mar-07:00 - USA National Premier Soccer League
Sacramento Gold vs FC Davis(USA)

0-0

1-1
Sun 1, Mar-15:45 - Uzbekistan Professional Football League
Qizilqum Zarafshon vs Nasaf Qarshi

1-2

1-3
Sun 1, Mar-13:30 - Uzbekistan Professional Football League
Termez Surkhon vs FC Bunyodkor

0-0

1-3
Sun 1, Mar-00:00 - Venezuela Primera Division
LALA FC vs Trujillanos FC

0-0

0-1
Sun 1, Mar-03:00 - Venezuela Primera Division
Deportivo Lara vs Deportivo Tachira

1-0

2-0
Sun 1, Mar-19:00 - Venezuela Primera Division
Carabobo FC vs Deportivo La Guaira

0-0

0-0
Sun 1, Mar-23:30 - Venezuela Primera Division
Yaracuyanos vs Estudiantes Merida FC

1-1

2-1
Sun 1, Mar-18:15 - Venezuela Segunda Division
AC Minerven FC Bolivar vs Angostura FC

0-2

0-6
Sun 1, Mar-19:00 - Venezuela Segunda Division
Union Local Andina(ULA) vs Urena SC

0-1

1-2
Sun 1, Mar-23:00 - Venezuela Segunda Division
Chico de Guayana vs Fundacion AIFI

0-1

0-1
Sun 1, Mar-23:00 - Venezuela Segunda Division
Dinamo Puerto La Cruz vs Petroleros Anzoategui

0-2

2-2
Sun 1, Mar-23:00 - Venezuela Segunda Division
Fundacion Lara Deportiva vs Deportivo Petare

1-0

1-0
Sun 1, Mar-13:30 - Vietnam Super Cup
TP Ho Chi Minh vs Ha Noi FC

1-2

1-2
Sun 1, Mar-10:00 - Western Australia NPL U20
Marconi Stallions(U20) vs Sutherland Sharks(U20)

0-1

1-1
NOTICE
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.