Football Results for Sat 15, Feb 2020

All soccer/football results.

Complete Football Results for Sat 15, Feb 2020

BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


Date and Time/Team Half Time Full Time
Sat 15, Feb-19:59 - Al Kass International Cup
Kashiwa Reysol(U17) vs Barcelona U17

1-1

2-1
Sat 15, Feb-17:45 - Al Kass International Cup
Suwon Samsung Bluewings(U17) vs Glasgow Rangers(U17)

1-0

2-3
Sat 15, Feb-19:59 - Albania Super league
KF Tirana vs Skenderbeu Korce

0-1

1-1
Sat 15, Feb-19:00 - Algeria Division 1
MC Alger vs JS Saoura

1-0

1-0
Sat 15, Feb-19:59 - Algeria Division 2
MC El Eulma vs USM El Harrach

1-0

2-0
Sat 15, Feb-18:00 - Algeria Division 2
WA Tlemcen vs DRB Tadjenanet

3-0

4-0
Sat 15, Feb-18:00 - Algeria Division 2
JSM Bejaia vs MC Saida

2-0

2-2
Sat 15, Feb-18:00 - Algeria Division 2
OM Arzew vs JSM Skikda

0-0

1-0
Sat 15, Feb-18:00 - Algeria Division 2
OM Medea vs AS Khroub

2-1

4-1
Sat 15, Feb-18:00 - Angola Girabola League
Recreativo Libolo vs Sagrada Esperanca

0-0

0-0
Sat 15, Feb-18:30 - Angola Girabola League
Interclube Luanda vs Cuando Cubango

0-0

0-0
Sat 15, Feb-18:30 - Angola Girabola League
Academica Lobito vs Desportivo Huila

0-0

0-0
Sat 15, Feb-20:30 - Angola Girabola League
Petro Atletico de Luanda vs Ferroviario Do Huambo

2-0

2-0
Sat 15, Feb-22:00 - Arabian Champions League
Olympique de Safi vs Al Ittihad Jeddah

0-0

0-1
Sat 15, Feb-02:00 - Argentinian Primera Super League
Patronato Parana vs Union Santa Fe

0-0

1-0
Sat 15, Feb-04:10 - Argentinian Primera Super League
Colon vs Racing Club

0-0

1-1
Sat 15, Feb-10:00 - Australia League A
Wellington Phoenix vs Melbourne City

0-0

1-0
Sat 15, Feb-12:50 - Australia League A
Western Sydney Wanderers vs Newcastle Jets FC

1-0

1-1
Sat 15, Feb-13:30 - Australia Queensland National Premier Leagues
Magpies Crusaders vs Brisbane Strikers

0-0

0-2
Sat 15, Feb-12:00 - Australia Victorian Premier League
Dandenong Thunder vs Dandenong City SC

2-1

3-2
Sat 15, Feb-13:00 - Australia Victorian Premier League
Hume City vs Altona Magic

1-0

2-0
Sat 15, Feb-09:00 - Australia Victorian Premier League U20
Port Melbourne Sharks SC U20 vs Melbourne Knights U20

1-0

1-2
Sat 15, Feb-10:00 - Australia Victorian Premier League U20
Dandenong Thunder U20 vs Dandenong City SC U20

0-2

0-2
Sat 15, Feb-10:30 - Australia Victorian Premier League U20
Hume City U20 vs Altona Magic U20

1-2

3-2
Sat 15, Feb-06:30 - Australia Victorian Premier League U20
Oakleigh Cannons(U20) vs Avondale FC(U20)

2-1

3-1
Sat 15, Feb-07:00 - Australia Victorian Premier League U20
South Melbourne U20 vs Heidelberg United U20

1-2

1-2
Sat 15, Feb-15:00 - Australia West Premier Bam Creative Night Series
Armadale vs Gwelup Croatia SC

0-1

0-2
Sat 15, Feb-15:00 - Australia West Premier Bam Creative Night Series
Rockingham City vs ECU Joondalup

0-2

1-5
Sat 15, Feb-13:00 - Australia West Premier Bam Creative Night Series
Cockburn City vs Floreat Athena

0-2

1-2
Sat 15, Feb-13:00 - Australia West Premier Bam Creative Night Series
Bayswater City vs Perth S.C

1-1

2-3
Sat 15, Feb-10:00 - Australia Women\\\'s A-League
Sydney FC Women\'s vs WS Wanderers Women\'s

2-0

3-0
Sat 15, Feb-19:59 - Austrian Bundesliga
Rheindorf Altach vs Austria Wien

2-1

2-2
Sat 15, Feb-19:59 - Austrian Bundesliga
Wolfsberger AC vs TSV Hartberg

0-0

3-0
Sat 15, Feb-17:55 - Bahrain Premier League
Al-Ahli(BHR) vs Al Riffa Club

1-2

1-3
Sat 15, Feb-20:20 - Bahrain Premier League
Al-Muharraq vs Busaiteen

0-0

2-1
Sat 15, Feb-19:15 - Bahrain Premier League
Al Najma Club vs Manama Club

0-1

1-1
Sat 15, Feb-22:30 - Belgian First Amateur Division
Thes Sport Tessenderlo vs FCV Dender EH


0-3
Sat 15, Feb-23:00 - Belgian First Amateur Division
A.F.C. Tubize vs URSL Vise


1-1
Sat 15, Feb-23:00 - Belgian First Amateur Division
Patro Eisden vs KMSK Deinze


0-1
Sat 15, Feb-23:00 - Belgian First Amateur Division
Royal Olympic Club Charleroi vs RWD Molenbeek

0-0

0-0
Sat 15, Feb-21:00 - Belgian Jupiler League
Club Brugge vs Red Star Waasland-Beveren

1-0

2-1
Sat 15, Feb-23:30 - Belgian Jupiler League
KV Mechelen vs Anderlecht

0-0

2-0
Sat 15, Feb-23:00 - Belgian Jupiler League
St.-Truidense VV vs Cercle Brugge

0-0

0-1
Sat 15, Feb-23:00 - Belgian Jupiler League
KV Oostende vs Kortrijk

0-0

0-3
Sat 15, Feb-19:59 - Belgium - 2e Klasse
St. Gilloise vs Roeselare

3-0

3-3
Sat 15, Feb-23:30 - Belgium - 2e Klasse
Lommel SK vs Westerlo

0-0

0-1
Sat 15, Feb-18:00 - Belgium Women 1st National
Moldavo Women\'s vs SG-Tertre-Hautrage Women\'s

0-0

0-0
Sat 15, Feb-19:00 - Belgium Women 1st National
Famkes Merkem Women\'s vs Standard Liege B Women\'s


1-1
Sat 15, Feb-23:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Club Always Ready vs CD San Jose

1-0

1-2
Sat 15, Feb-23:00 - Brasil Copa do Nordeste
Ceara vs Esporte Clube Bahia

1-1

2-2
Sat 15, Feb-23:00 - Brasil Copa do Nordeste
America FC Natal RN vs CRB (AL)

0-0

1-1
Sat 15, Feb-18:00 - Brazil Brasiliense DF Division 1
Ceilandia DF vs Paranoa DF

2-0

3-0
Sat 15, Feb-22:30 - Brazil Brasiliense DF Division 1
Brasiliense (DF) vs SE Gama (DF)

1-1

1-2
Sat 15, Feb-23:00 - Brazil Brasiliense DF Division 1
Real Brasil DF vs Capital Brasilia

0-0

0-0
Sat 15, Feb-23:30 - Brazil Campeonato Baiano Division
Vitoria Salvador BA vs Alagoinhas Atletico BA

1-0

2-1
Sat 15, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Baiano Division
Doce Mel BA vs Fluminense de Feira BA

1-5

3-7
Sat 15, Feb-22:00 - Brazil Campeonato Carioca
Friburguense (RJ) vs Nova Iguacu

1-0

1-0
Sat 15, Feb-23:30 - Brazil Campeonato Gaucho Division 1
Internacional (RS) vs Gremio (RS)

0-0

0-1
Sat 15, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Mineiro Division 1
Tombense vs URT MG

2-0

4-0
Sat 15, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Mineiro Division 1
Tupynambas/MG vs Uberlandia

1-0

1-3
Sat 15, Feb-22:00 - Brazil Campeonato Mineiro Division 2
Betim EC vs EC Mamore MG

0-0

0-0
Sat 15, Feb-03:00 - Brazil Campeonato Mineiro Division 2
Nacional AC Muriae MG vs Pouso Alegre/MG

0-1

0-1
Sat 15, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Mineiro Division 2
Democrata SL/MG vs CAP Uberlandia/MG

2-1

2-2
Sat 15, Feb-02:15 - Brazil Campeonato Paulista
Inter de Limeira vs EC Santo Andre

0-1

0-1
Sat 15, Feb-04:30 - Brazil Campeonato Paulista
Botafogo SP vs Agua Santa

0-1

1-1
Sat 15, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Paulista
Guarani Futebol Clube vs Gremio Novorizontino

1-1

1-1
Sat 15, Feb-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
Sao Caetano (SP) vs Rio Claro

0-1

0-1
Sat 15, Feb-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
Gremio Osasco Audax vs Penapolense

0-0

0-2
Sat 15, Feb-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Primavera SP vs Batatais SP

0-0

0-1
Sat 15, Feb-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
EC Sao Bernardo vs Comercial SP

0-0

3-0
Sat 15, Feb-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Desportivo Brasil SP vs Gremio Osasco

1-1

3-2
Sat 15, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Paulista (SP) vs Rio Preto

1-1

2-1
Sat 15, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Velo Clube SP vs Marilia (SP)

0-0

0-0
Sat 15, Feb-22:00 - Brazil Capixaba
CA Itapemirim ES vs Serra Sd

0-0

1-2
Sat 15, Feb-23:00 - Brazil Capixaba
Rio Branco (AC) vs Estrela do Norte (ES)


1-0
Sat 15, Feb-23:30 - Brazil Maranhense Division 1
Maranhao MA vs Sao Jose MA

0-0

1-2
Sat 15, Feb-23:00 - Brazil Paraense Division 1 League
Ag. Maraba vs Remo Belem (PA)

0-1

0-1
Sat 15, Feb-23:00 - Brazil Paranaense League
Rio Branco SC vs FC Cascavel

1-0

1-1
Sat 15, Feb-22:30 - Brazil Sergipano
Boca Juniors SE vs America De Pedrinhas SE

0-1

2-2
Sat 15, Feb-14:30 - Bulgaria B PFG
Botev Galabovo vs Pirin Blagoevgrad

0-0

0-0
Sat 15, Feb-14:00 - Bulgaria B PFG
Neftochimik Burgas vs PFK Montana

0-1

0-2
Sat 15, Feb-16:45 - Bulgaria Premier
Levski Sofia vs CSKA Sofia

0-0

0-0
Sat 15, Feb-19:30 - Bulgaria Premier
Ludogorets Razgrad vs POFC Botev Vratsa

2-0

6-0
Sat 15, Feb-19:00 - Challenge DE French Feminin
Arras Football Women\'s vs Paris Saint Germain Women\'s

1-2

1-3
Sat 15, Feb-16:00 - Challenge DE French Feminin
Montpellier HSC Women\'s vs Bordeaux Women\'s

2-1

3-3
Sat 15, Feb-16:00 - Challenge DE French Feminin
Dijon Women\'s vs Lyonnais Women\'s

0-0

0-2
Sat 15, Feb-01:30 - Chile Primera Division
Union La Calera vs La Serena

1-1

2-1
Sat 15, Feb-19:00 - Chile Primera Division
Santiago Wanderers vs Universidad de Chile

1-0

1-2
Sat 15, Feb-07:30 - Club Friendly
Sutherland Sharks(U20) vs Sydney Olympic(U20)

1-0

1-1
Sat 15, Feb-23:00 - Club Friendly
North Carolina vs Charlotte Independence

1-0

1-1
Sat 15, Feb-19:59 - Club Friendly
NK Maribor vs NK Rudar Velenje

0-0

1-0
Sat 15, Feb-14:30 - Club Friendly
Tyreso FF vs IFK Lidingo FK

1-1

4-3
Sat 15, Feb-14:30 - Club Friendly
Usti nad Labem vs FK Slavoj Vysehrad

0-1

2-5
Sat 15, Feb-14:30 - Club Friendly
Volna Pinsk vs Smolevichi

0-0

1-0
Sat 15, Feb-17:30 - Club Friendly
Domzale vs ND Gorica

3-0

3-1
Sat 15, Feb-14:30 - Club Friendly
Zarica Kranj vs NK Osijek B

0-0

2-1
Sat 15, Feb-17:30 - Club Friendly
NK Orijent Rijeka vs ASK Bravo

0-0

1-0
Sat 15, Feb-17:30 - Club Friendly
TSG 1899 Hoffenheim II vs VfR Wormatia Worms

1-0

3-0
Sat 15, Feb-18:00 - Club Friendly
Djurgardens vs Brann

1-3

1-4
Sat 15, Feb-18:00 - Club Friendly
HNK Cibalia vs Bijelo Brdo

1-1

2-1
Sat 15, Feb-18:00 - Club Friendly
Dinamo Minsk vs Levadia Tallinn

1-1

1-1
Sat 15, Feb-18:00 - Club Friendly
Dynamo Kyiv vs Dinamo Tbilisi

1-0

2-0
Sat 15, Feb-18:00 - Club Friendly
NK Celje vs NK Olimpija Ljubljana

1-0

3-0
Sat 15, Feb-18:00 - Club Friendly
Trelleborgs FF vs Nykobing FC


2-0
Sat 15, Feb-18:00 - Club Friendly
GAIS vs Qviding FIF

1-0

1-0
Sat 15, Feb-18:00 - Club Friendly
GKS Belchatow vs Sokol Aleksandrow Lodzki

0-1

0-2
Sat 15, Feb-18:00 - Club Friendly
Ostersunds FK vs Levanger FK

1-2

1-2
Sat 15, Feb-18:00 - Club Friendly
FC Linkoping City vs Dalkurd FF

0-1

2-1
Sat 15, Feb-18:00 - Club Friendly
Tobol Kostanai vs FK Isloch Minsk

0-0

0-0
Sat 15, Feb-18:00 - Club Friendly
Miedz Legnica vs Graficar Beograd

0-0

2-1
Sat 15, Feb-18:00 - Club Friendly
Fola Esch vs FC 08 Homburg

0-4

0-5
Sat 15, Feb-18:00 - Club Friendly
SC Weiche Flensburg 08 vs Vendsyssel

0-2

1-2
Sat 15, Feb-18:00 - Club Friendly
FC Armavir vs Irtysh Pavlodar

0-0

0-0
Sat 15, Feb-18:00 - Club Friendly
DJK Vilzing vs Wacker Burghausen

0-1

1-1
Sat 15, Feb-15:00 - Club Friendly
CSKA Moscow vs SR Delemont

2-0

5-0
Sat 15, Feb-18:00 - Club Friendly
Dnipro-1 vs FC Kairat Almaty

0-3

2-4
Sat 15, Feb-15:00 - Club Friendly
Bronshoj vs BK Frem

1-1

1-1
Sat 15, Feb-15:00 - Club Friendly
Holbaek vs Skovshoved


0-1
Sat 15, Feb-15:00 - Club Friendly
Hradec Kralove vs FK Loko Vltavin

0-1

1-3
Sat 15, Feb-21:00 - Club Friendly
Djurgardens Women\'s vs Linkopings FC Women\'s

0-1

1-3
Sat 15, Feb-15:00 - Club Friendly
Skive IK vs Holstebro BK

0-0

3-0
Sat 15, Feb-15:00 - Club Friendly
Odra Opole vs Polonia Bytom

1-0

1-0
Sat 15, Feb-15:00 - Club Friendly
Fart Women\'s vs Kolbotn Women\'s

3-0

6-2
Sat 15, Feb-15:00 - Club Friendly
Ruch Radzionkow vs GKS Pniowek Pawlowice Slaskie

0-0

0-1
Sat 15, Feb-15:00 - Club Friendly
Chrudim vs Prepere

1-0

3-1
Sat 15, Feb-15:00 - Club Friendly
Bytovia Bytow vs Kotwica Kolobrzeg

0-2

0-2
Sat 15, Feb-15:00 - Club Friendly
KS Legionovia Legionowo vs Swit Nowy Dwor Mazowiecki

0-2

0-4
Sat 15, Feb-15:00 - Club Friendly
Lafnitz vs Bad Gleichenberg

1-1

3-2
Sat 15, Feb-15:00 - Club Friendly
Dziugas Telsiai vs Nevezis

2-0

2-1
Sat 15, Feb-15:00 - Club Friendly
FC Stockholm Internazionale vs Sundbybergs

4-2

5-4
Sat 15, Feb-15:00 - Club Friendly
Gjellerasen IF vs Honefoss

1-0

2-1
Sat 15, Feb-15:15 - Club Friendly
B 1908 vs Hillerod Fodbold

1-3

1-4
Sat 15, Feb-15:30 - Club Friendly
Lisen vs Hanacka Slavia Kromeriz

1-1

1-2
Sat 15, Feb-19:00 - Club Friendly
CSKA Moscow vs IK Sirius FK

0-0

2-0
Sat 15, Feb-19:00 - Club Friendly
AIK Solna vs FK Rostov

0-0

1-1
Sat 15, Feb-16:00 - Club Friendly
Halmstads vs Falkenbergs FF

1-0

2-0
Sat 15, Feb-16:00 - Club Friendly
FC Steaua Bucuresti vs CSM Focsani

2-1

2-2
Sat 15, Feb-16:00 - Club Friendly
1. FSV Mainz 05 II vs Swift Hesperange

3-0

3-2
Sat 15, Feb-16:00 - Club Friendly
FC Roskilde vs Helsingor

1-1

1-4
Sat 15, Feb-16:00 - Club Friendly
GKS Belchatow vs Skra Czestochowa

0-0

0-0
Sat 15, Feb-16:00 - Club Friendly
Tvaakers IF vs Orgryte

1-1

2-1
Sat 15, Feb-16:00 - Club Friendly
Lunds BK vs Eslovs BK

2-0

5-0
Sat 15, Feb-16:00 - Club Friendly
Arema Malang vs Persija Jakarta

0-1

1-1
Sat 15, Feb-16:00 - Club Friendly
Chrobry Glogow vs Blekitni Stargard Szczecinski

0-1

1-2
Sat 15, Feb-16:00 - Club Friendly
Hammarby Women\'s vs Orebro Women\'s

0-0

0-1
Sat 15, Feb-16:00 - Club Friendly
Bokelj Kotor vs FK Metalac Gornji Milanovac

0-2

1-4
Sat 15, Feb-16:00 - Club Friendly
GKS Tychy vs KKS 1925 Kalisz

1-1

1-1
Sat 15, Feb-16:00 - Club Friendly
Minyor Pernik vs Slivnishki Geroy

0-1

0-1
Sat 15, Feb-16:00 - Club Friendly
Elana Torun vs Olimpia Grudziadz

2-4

3-5
Sat 15, Feb-16:00 - Club Friendly
FSV Optik Rathenow vs Brandenburger SC Sud 05

0-0

2-1
Sat 15, Feb-16:00 - Club Friendly
Chojniczanka Chojnice vs Warta Poznan

1-1

1-1
Sat 15, Feb-16:00 - Club Friendly
Hutnik Krakow vs FK Poprad

2-1

2-2
Sat 15, Feb-16:00 - Club Friendly
Balkany Zorya vs Krystal Kherson

0-0

3-0
Sat 15, Feb-16:00 - Club Friendly
VSK Aarhus vs Ringkobing

2-0

6-0
Sat 15, Feb-16:00 - Club Friendly
Goppinger SV vs SSV Ulm 1846

0-1

0-3
Sat 15, Feb-16:00 - Club Friendly
Turkgucu Ataspor Munchen vs FC Ismaning

3-0

6-0
Sat 15, Feb-16:15 - Club Friendly
Stal Mielec vs Avangard Kursk

1-2

3-3
Sat 15, Feb-08:30 - Club Friendly
North Eastern Metrostars vs Fulham United FC

2-1

3-2
Sat 15, Feb-08:30 - Club Friendly
Adelaide City FC vs Para Hills Knights

0-1

1-1
Sat 15, Feb-08:30 - Club Friendly
Port Adelarde Pirates vs Northern Demons

1-0

2-0
Sat 15, Feb-08:30 - Club Friendly
Playford City Patriots vs Eastern United

1-0

2-1
Sat 15, Feb-09:30 - Club Friendly
Sutherland Sharks vs Sydney Olympic

1-1

1-2
Sat 15, Feb-21:00 - Club Friendly
Bryne vs Sotra SK


3-0
Sat 15, Feb-10:30 - Club Friendly
White City Woodville vs Adelaide Cobras FC

2-1

3-1
Sat 15, Feb-11:00 - Club Friendly
FK Andijan vs Buxoro FK

2-1

2-2
Sat 15, Feb-12:00 - Club Friendly
Podbeskidzie vs Kolos Kovalivka

0-0

0-2
Sat 15, Feb-12:00 - Club Friendly
Blacktown City vs Central Coast Mariners FC

1-0

2-0
Sat 15, Feb-12:00 - Club Friendly
Mounties Wanderers vs North Shore Mariners

1-1

1-1
Sat 15, Feb-12:30 - Club Friendly
Persela Lamongan vs Sabah FA

1-1

2-2
Sat 15, Feb-12:30 - Club Friendly
Quang Nam vs Da Nang

0-0

0-2
Sat 15, Feb-12:30 - Club Friendly
Hue FC vs Hong Linh Ha Tinh

1-0

1-2
Sat 15, Feb-12:50 - Club Friendly
Hradec Kralove B vs Trutnov

3-1

5-1
Sat 15, Feb-13:00 - Club Friendly
ASU Politehnica Timisoara vs Soimii Lipova

2-0

2-1
Sat 15, Feb-13:00 - Club Friendly
Slavicin vs Zlin B

0-3

1-5
Sat 15, Feb-17:00 - Club Friendly
Stabaek vs HamKam

1-1

3-1
Sat 15, Feb-13:00 - Club Friendly
Dnepr Mogilev vs FK Orsha

2-0

3-0
Sat 15, Feb-17:00 - Club Friendly
Lillestrom vs Mjondalen

4-1

5-1
Sat 15, Feb-01:45 - Club Friendly
Cruz Azul Women\'s vs Santos Laguna Women\'s

2-0

3-1
Sat 15, Feb-13:00 - Club Friendly
IFK Lulea vs Bodens BK

0-3

0-3
Sat 15, Feb-17:00 - Club Friendly
Orebro vs Degerfors IF

1-1

1-1
Sat 15, Feb-13:00 - Club Friendly
Fotbal Trinec vs Banik Ostrava B

1-3

1-4
Sat 15, Feb-17:00 - Club Friendly
Neman Grodno vs FK Zalgiris Vilnius

0-0

2-0
Sat 15, Feb-13:00 - Club Friendly
Ruzomberok B vs SKM Liptovsky Hradok

3-0

5-1
Sat 15, Feb-17:00 - Club Friendly
Eintracht Trier vs FK Pirmasens

2-0

2-1
Sat 15, Feb-13:00 - Club Friendly
Universitaea Cluj vs Metalurgistul Cugir

1-1

3-2
Sat 15, Feb-17:00 - Club Friendly
NK Siroki Brijeg vs FK Tuzla City

2-2

3-2
Sat 15, Feb-13:00 - Club Friendly
Mitchelton vs St George Saints

3-0

4-1
Sat 15, Feb-17:00 - Club Friendly
TuS Koblenz vs Rot-Weiss Hadamar

0-1

1-3
Sat 15, Feb-13:00 - Club Friendly
Energetik-BGU Minsk vs Krumkachy Minsk

2-1

3-3
Sat 15, Feb-17:00 - Club Friendly
Sandefjord vs FK Arendal

0-0

1-0
Sat 15, Feb-13:00 - Club Friendly
Veles Moscow vs Saturn

1-0

2-1
Sat 15, Feb-17:00 - Club Friendly
SC Freiburg II vs SV Elversberg

0-0

0-0
Sat 15, Feb-17:00 - Club Friendly
Vindbjart vs Start Kristiansand

1-2

2-3
Sat 15, Feb-17:00 - Club Friendly
SVG Reichenau vs FC Wacker Innsbruck

0-2

0-7
Sat 15, Feb-17:00 - Club Friendly
Norrby IF vs Varbergs BoIS FC

1-2

1-4
Sat 15, Feb-17:00 - Club Friendly
Oskarshamns AIK vs IFK Berga

1-0

1-0
Sat 15, Feb-17:00 - Club Friendly
HNK Sibenik vs Hajduk Split B

0-1

0-1
Sat 15, Feb-13:15 - Club Friendly
Pardubice vs Jiskra Usti nad Orlici

0-0

4-0
Sat 15, Feb-17:00 - Club Friendly
HNK Segesta Sisak vs NK Vrbovec

2-1

2-3
Sat 15, Feb-13:15 - Club Friendly
FC Sellier & Bellot Vlasim vs Benesov

0-1

0-1
Sat 15, Feb-17:00 - Club Friendly
Perak vs Kedah

2-0

3-1
Sat 15, Feb-17:00 - Club Friendly
KSV Hessen Kassel vs Eintracht Stadtallendorf

0-0

1-1
Sat 15, Feb-17:00 - Club Friendly
SKU Amstetten vs SC Wiener Neustadt

1-0

2-0
Sat 15, Feb-13:30 - Club Friendly
Brno vs FK Zeleziarne Podbrezova

3-3

6-3
Sat 15, Feb-17:00 - Club Friendly
Progres Niederkorn vs Saarbrucken

1-1

1-1
Sat 15, Feb-13:30 - Club Friendly
FC Dornbirn vs USV Eschen Mauren

1-0

2-0
Sat 15, Feb-17:00 - Club Friendly
FV Illertissen vs Dorfmerkingen

1-1

2-1
Sat 15, Feb-17:00 - Club Friendly
SV Schalding Heining vs SK Vorwarts Steyr

0-2

1-4
Sat 15, Feb-17:00 - Club Friendly
Bayern Hof vs SpVgg Bayreuth

0-3

2-3
Sat 15, Feb-17:00 - Club Friendly
Uhersky Brod vs Dunajska Luzna

2-0

2-1
Sat 15, Feb-17:00 - Club Friendly
ROW 1964 Rybnik vs Frydek-Mistek

2-0

6-2
Sat 15, Feb-17:00 - Club Friendly
FC Augsburg II vs Stuttgarter Kickers

3-0

4-1
Sat 15, Feb-17:00 - Club Friendly
VfB Eichstatt vs SSV Jahn Regensburg II

3-1

5-1
Sat 15, Feb-17:00 - Club Friendly
ND Beltinci vs NK Aluminij

0-1

0-2
Sat 15, Feb-17:00 - Club Friendly
SV Linx vs Bahlinger SC

1-0

2-3
Sat 15, Feb-17:00 - Club Friendly
FK Ruh Brest vs FK Ventspils

1-0

1-0
Sat 15, Feb-19:30 - Club Friendly
Notodden FK vs KFUM Oslo

1-1

1-2
Sat 15, Feb-14:00 - Club Friendly
Viktoria Zizkov vs Slovan Velvary

2-0

2-0
Sat 15, Feb-14:00 - Club Friendly
MFK Dubnica vs Vitkovice

0-1

1-4
Sat 15, Feb-14:00 - Club Friendly
NK Krsko vs NK Lucko

1-2

1-2
Sat 15, Feb-14:00 - Club Friendly
Strommen vs Skeid Oslo

0-2

2-3
Sat 15, Feb-14:00 - Club Friendly
Hvidovre IF vs FA 2000

3-1

4-2
Sat 15, Feb-14:00 - Club Friendly
Stomil Olsztyn vs Znicz Pruszkow

0-0

0-1
Sat 15, Feb-14:00 - Club Friendly
SK Slovan Varnsdorf vs Slovan Liberec II

2-2

4-2
Sat 15, Feb-14:00 - Club Friendly
Sparta Praha B vs Jablonec B

0-1

3-2
Sat 15, Feb-14:00 - Club Friendly
FC Belshina Babruisk vs FC Slutsk

1-0

1-1
Sat 15, Feb-14:00 - Club Friendly
Vyskov vs Vysocina Jihlava

0-2

2-3
Sat 15, Feb-14:00 - Club Friendly
FC Merani Martvili vs Torpedo Kutaisi

0-0

2-1
Sat 15, Feb-14:00 - Club Friendly
GKS Jastrzebie vs Garbarnia Krakow

0-0

1-0
Sat 15, Feb-14:00 - Club Friendly
Lokomotiv Gomel vs Sputnik

1-0

1-0
Sat 15, Feb-14:00 - Club Friendly
FK Khimik Novomoskovsk vs FK Zvezda Ryazan

2-0

3-0
Sat 15, Feb-14:00 - Club Friendly
SV Heimstetten vs Deisenhofen

3-0

5-1
Sat 15, Feb-14:00 - Club Friendly
SpVgg Hankofen-Hailing vs TSV Buchbach

1-0

3-0
Sat 15, Feb-03:00 - Colombia Copa Mustang
Rionegro Aguilas vs Deportes Tolima

0-1

1-1
Sat 15, Feb-05:05 - Colombia Copa Mustang
Alianza Petrolera vs La Equidad

1-0

1-0
Sat 15, Feb-23:00 - Colombia Copa Premier
Tigres FC vs Leones

0-0

1-3
Sat 15, Feb-18:00 - Croatia - 1. Division
Inter Zapresic vs NK Varteks Varazdin

1-0

1-2
Sat 15, Feb-20:30 - Croatia - 1. Division
Slaven Belupo Koprivnica vs Hajduk Split

1-1

2-1
Sat 15, Feb-21:00 - Cyprus 1 Division
E.N.Paralimni vs Pafos FC

1-1

1-1
Sat 15, Feb-19:00 - Cyprus 1 Division
APOEL Nicosia vs Apollon Limassol FC

1-0

4-1
Sat 15, Feb-16:30 - Cyprus 2 Division
Ermis Aradippou vs Onisilos Sotiras

0-0

1-0
Sat 15, Feb-17:00 - Cyprus 2 Division
Aris Limassol vs Anagennisi Deryneia

2-2

4-2
Sat 15, Feb-17:00 - Cyprus 2 Division
Digenis Morphou vs Akritas Chloraka

0-0

2-0
Sat 15, Feb-17:00 - Cyprus 2 Division
Agia Napa vs Karmiotissa Pano Polemidion

1-1

2-1
Sat 15, Feb-17:00 - Cyprus 2 Division
Omonia Psevda vs Xylotympou

0-2

1-2
Sat 15, Feb-19:59 - Czech Republic Gambrinus Liga
Sparta Praha vs Slovan Liberec

0-0

0-2
Sat 15, Feb-17:30 - Czech Republic Gambrinus Liga
Teplice vs SK Sigma Olomouc

0-3

1-3
Sat 15, Feb-17:30 - Czech Republic Gambrinus Liga
Synot Slovacko vs Banik Ostrava

0-0

0-1
Sat 15, Feb-17:30 - Czech Republic Gambrinus Liga
MFK Karvina vs FC Fastav Zlin

1-0

2-0
Sat 15, Feb-21:00 - Ecuador Copa Pilsener A
Sociedad Deportiva Aucas vs Delfin S.C.

0-2

1-2
Sat 15, Feb-05:00 - Ecuador Copa Pilsener A
Deportivo Cuenca vs Liga Deportiva Universitaria

1-1

1-2
Sat 15, Feb-00:00 - Ecuador Copa Pilsener A
Independiente Del Valle vs Mushuc Runa

1-1

2-1
Sat 15, Feb-19:00 - Egypt Cup
Ittihad Alexandria vs Aswan

1-0

2-1
Sat 15, Feb-16:00 - Egypt Cup
Abo Qair Semad,s vs Haras El Hedoud

1-0

2-0
Sat 15, Feb-19:00 - England Conference South Division
Slough Town vs Havant & Waterlooville FC

1-0

1-1
Sat 15, Feb-19:00 - England Conference South Division
Tonbridge Angels vs Hungerford Town

1-0

1-1
Sat 15, Feb-19:00 - England Conference South Division
Chippenham Town vs Maidstone United

0-0

1-0
Sat 15, Feb-19:00 - England Conference South Division
Braintree Town vs Hemel Hempstead Town

0-0

0-0
Sat 15, Feb-19:00 - England Conference South Division
St Albans City vs Oxford City

0-0

0-0
Sat 15, Feb-19:00 - England Conference South Division
Dulwich Hamlet vs Welling United

0-1

0-1
Sat 15, Feb-19:00 - England Conference South Division
Hampton & Richmond vs Weymouth

2-0

2-3
Sat 15, Feb-19:00 - England Conference South Division
Concord Rangers vs Bath City

0-1

0-1
Sat 15, Feb-19:00 - England Conference South Division
Dorking Wanderers vs Chelmsford City

1-0

2-0
Sat 15, Feb-19:00 - England League One
Ipswich vs Burton Albion FC

2-1

4-1
Sat 15, Feb-19:00 - England League One
Southend United vs Coventry

0-0

0-2
Sat 15, Feb-19:00 - England League One
Oxford United vs Sunderland

0-1

0-1
Sat 15, Feb-19:00 - England League One
Rotherham United vs AFC Wimbledon

0-1

2-2
Sat 15, Feb-19:00 - England League One
Gillingham vs Doncaster Rovers

1-1

2-1
Sat 15, Feb-19:00 - England League One
Bolton Wanderers vs Wycombe Wanderers

0-1

0-2
Sat 15, Feb-19:00 - England League One
Portsmouth vs Shrewsbury Town

0-0

2-0
Sat 15, Feb-19:00 - England League One
Accrington Stanley vs Lincoln City

1-1

4-3
Sat 15, Feb-19:00 - England League One
Bristol Rovers vs Blackpool

0-1

2-1
Sat 15, Feb-19:00 - England League One
Fleetwood Town vs Peterborough United

1-0

2-1
Sat 15, Feb-19:00 - England League Two
Mansfield Town vs Newport County

1-0

1-0
Sat 15, Feb-19:00 - England League Two
Macclesfield Town vs Exeter City

1-2

2-3
Sat 15, Feb-19:00 - England League Two
Cambridge United vs Bradford City AFC

0-1

2-1
Sat 15, Feb-19:00 - England League Two
Walsall vs Northampton Town

0-2

3-2
Sat 15, Feb-19:00 - England League Two
Grimsby Town vs Morecambe

0-0

2-1
Sat 15, Feb-19:00 - England League Two
Plymouth Argyle vs Crewe Alexandra

0-0

2-1
Sat 15, Feb-19:00 - England League Two
Cheltenham Town vs Leyton Orient

1-1

2-1
Sat 15, Feb-19:00 - England League Two
Oldham Athletic AFC vs Forest Green Rovers

0-0

1-1
Sat 15, Feb-19:00 - England League Two
Port Vale vs Colchester United

1-0

3-0
Sat 15, Feb-19:00 - England League Two
Crawley Town vs Carlisle

0-0

0-0
Sat 15, Feb-19:00 - England League Two
Stevenage FC vs Salford City F.C.

0-1

0-1
Sat 15, Feb-19:00 - England Northern Premier League
Scarborough Athletic vs Bamber Bridge

2-0

5-0
Sat 15, Feb-19:00 - England Northern Premier League
Whitby Town vs Stafford Rangers

2-0

2-1
Sat 15, Feb-19:00 - England Northern Premier League
Gainsborough Trinity vs Stalybridge Celtic

0-1

1-3
Sat 15, Feb-19:00 - England Northern Premier League
Grantham Town vs South Shields

1-1

1-3
Sat 15, Feb-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
AFC Hornchurch vs Merstham

1-0

2-2
Sat 15, Feb-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Cray Wanderers vs Kingstonian

0-0

0-0
Sat 15, Feb-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Carshalton Athletic FC vs Potters Bar Town

2-0

5-1
Sat 15, Feb-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Wingate & Finchley vs Bowers & Pitsea

0-1

2-2
Sat 15, Feb-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Worthing vs Folkestone Invicta

0-0

0-1
Sat 15, Feb-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Brightlingsea Regent vs Margate

0-0

1-1
Sat 15, Feb-19:00 - England Southern League Central Division
Nuneaton Borough vs Peterborough Sports

0-1

0-3
Sat 15, Feb-19:00 - England Southern League Central Division
Stourbridge vs Alvechurch

1-0

1-0
Sat 15, Feb-19:00 - England Southern League Central Division
Stratford Town vs Redditch United

0-0

2-0
Sat 15, Feb-19:00 - England Southern League Central Division
Needham Market vs Lowestoft Town

0-0

1-0
Sat 15, Feb-19:00 - England Southern League Central Division
Barwell vs Rushall Olympic

0-0

0-0
Sat 15, Feb-19:00 - England Southern Premier League
Harrow Borough vs Chesham United

1-0

2-2
Sat 15, Feb-19:00 - England Southern Premier League
Gosport Borough vs Walton Casuals

0-0

2-1
Sat 15, Feb-16:30 - England The Championship
West Bromwich(WBA) vs Nottingham Forest

1-1

2-2
Sat 15, Feb-19:00 - England The Championship
Sheffield Wed vs Reading

0-1

0-3
Sat 15, Feb-19:00 - England The Championship
Preston North End vs Millwall

0-0

0-1
Sat 15, Feb-19:00 - England The Championship
Middlesbrough vs Luton Town

0-1

0-1
Sat 15, Feb-19:00 - England The Championship
Cardiff City vs Wigan Athletic

1-2

2-2
Sat 15, Feb-19:00 - England The Championship
Fulham vs Barnsley

0-1

0-3
Sat 15, Feb-19:00 - England The Championship
Derby County vs Huddersfield Town

0-0

1-1
Sat 15, Feb-19:00 - England The Championship
Charlton Athletic vs Blackburn Rovers

0-2

0-2
Sat 15, Feb-19:00 - England The Championship
Birmingham vs Brentford

1-1

1-1
Sat 15, Feb-19:00 - England The Championship
Queens Park Rangers vs Stoke City

2-2

4-2
Sat 15, Feb-19:00 - England The Championship
Leeds United vs Bristol City

1-0

1-0
Sat 15, Feb-00:00 - English Premier League
Wolves vs Leicester City

0-0

0-0
Sat 15, Feb-16:30 - English Premier League
Southampton vs Burnley

1-1

1-2
Sat 15, Feb-21:30 - English Premier League
Norwich City vs Liverpool

0-0

0-1
Sat 15, Feb-20:40 - Estonia Winter Tournament
JK Tallinna Kalev II vs Tartu JK Welco

1-0

1-3
Sat 15, Feb-18:50 - Estonia Winter Tournament
Vandra JK Vaprus vs Parnu JK

0-1

3-1
Sat 15, Feb-15:10 - Estonia Winter Tournament
Paide Linnameeskond vs FC Flora Tallinn

0-1

1-1
Sat 15, Feb-17:00 - Estonia Winter Tournament
Rakvere JK Tarvas vs FC Elva

0-3

1-8
Sat 15, Feb-22:30 - Estonia Winter Tournament
Viimsi MRJK vs Keila JK

1-0

2-2
Sat 15, Feb-17:15 - Finland Cup
Jaro vs AC Oulu

1-1

2-3
Sat 15, Feb-19:59 - Finland Cup
AC Kajaani vs VPS Vaasa

0-2

1-3
Sat 15, Feb-15:00 - Finland Cup
TPS Turku vs FC Honka

0-0

0-0
Sat 15, Feb-15:30 - Finland Cup
HJK Helsinki vs IFK Mariehamn

2-0

3-1
Sat 15, Feb-16:00 - Finland Cup
Mypa vs KTP Kotka

0-1

0-1
Sat 15, Feb-16:00 - Finland Cup
Lahti vs RoPS Rovaniemi

0-1

2-1
Sat 15, Feb-16:00 - Finland Cup
MP Mikkeli vs Ekenas IF Fotboll

0-1

0-2
Sat 15, Feb-16:30 - Finland Cup
FC Haka vs Ilves Tampere

0-0

1-1
Sat 15, Feb-18:00 - Finland Junior League
KaPa Helsinki Youth vs KuPS Youth

2-1

2-2
Sat 15, Feb-18:00 - Finland Kakkonen League Cup
FC Jazz Pori vs TPV Tampere

0-0

0-1
Sat 15, Feb-16:30 - Finland Woman\\\'s Cup
KuPS Women\'s vs HJK Helsinki Women\'s

1-2

3-3
Sat 15, Feb-18:00 - France Ligue 2
Nancy vs Guingamp

0-0

0-1
Sat 15, Feb-18:00 - France Ligue 2
Lorient vs Clermont Foot

0-0

0-1
Sat 15, Feb-19:59 - French Championnat Amateur Group A
Stade Reims II vs Bobigny A.C.


1-2
Sat 15, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group A
CS Sedan Ardennes vs Bastia

0-0

0-0
Sat 15, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group A
JA Drancy vs Belfort ASM FC

0-0

0-0
Sat 15, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group A
Lille B vs ST Maur Lusitanos

0-0

1-1
Sat 15, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group A
Saint Quentin vs Lens B

1-0

1-0
Sat 15, Feb-19:00 - French Championnat Amateur Group A
Haguenau vs Sainte Genevieve Sports

1-1

3-1
Sat 15, Feb-19:30 - French Championnat Amateur Group A
Iris Club de Croix vs SC Schiltigheim

1-0

2-3
Sat 15, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group B
FC Rouen vs Granville

0-0

0-2
Sat 15, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group B
Saint Malo vs Angers II

1-0

1-1
Sat 15, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group B
Vitre vs L\'Entente SSG

0-1

2-2
Sat 15, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group B
Guingamp B vs Vannes OC

0-1

1-2
Sat 15, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group B
Poissy AS vs Lorient B

1-0

2-0
Sat 15, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group B
FC Chartres vs Gobelins

1-0

3-0
Sat 15, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group B
Fleury Merogis U.S. vs Mantois

1-0

1-0
Sat 15, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group B
Stade Briochin vs Oissel

1-2

4-3
Sat 15, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group C
Sete FC vs Andrezieux

2-0

4-0
Sat 15, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group C
Blois F.41 vs St Pryve St Hilaire


2-0
Sat 15, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group C
Angouleme CFC vs Bourges Foot

0-0

0-0
Sat 15, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group C
Trelissac vs Chamalieres FC

1-0

2-2
Sat 15, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group C
Les Herbiers vs Colomiers

0-1

0-1
Sat 15, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group C
Montpellier B vs Romorantin


0-5
Sat 15, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group C
Stade Bordelais vs Saint-Etienne B

0-1

0-4
Sat 15, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group C
FC Nantes B vs FC Bergerac

0-0

0-0
Sat 15, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group D
Louhans-Cuiseaux vs Monts d\'Or Azergues

0-1

0-2
Sat 15, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group D
Saint-Priest vs Frejus Saint-Raphael


0-1
Sat 15, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group D
Hyeres vs Marseille Endoume

1-0

3-0
Sat 15, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group D
Annecy vs Monaco B

2-1

2-3
Sat 15, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group D
Lyonnais B vs Yzeure AS

4-0

5-1
Sat 15, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group D
Olymplque de Marseille B vs Jura Sud Foot

1-4

5-4
Sat 15, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group D
Grasse vs Martigues

1-0

1-0
Sat 15, Feb-17:30 - French Championnat National U19 Groupe C
Tours FC U19 vs Nantes U19

0-1

1-3
Sat 15, Feb-17:30 - French Championnat National U19 Groupe C
Angers SCO U19 vs Chateauroux U19


2-0
Sat 15, Feb-20:30 - French Le Championnat Ligue 1
Amiens SC vs Paris Saint-Germain

3-1

4-4
Sat 15, Feb-23:00 - French Le Championnat Ligue 1
Toulouse vs Nice

0-1

0-2
Sat 15, Feb-23:00 - French Le Championnat Ligue 1
Nantes vs Metz

0-0

0-0
Sat 15, Feb-23:00 - French Le Championnat Ligue 1
Bordeaux vs Dijon

1-1

2-2
Sat 15, Feb-23:00 - French Le Championnat Ligue 1
Nimes vs Angers SCO

0-0

1-0
Sat 15, Feb-23:00 - Futsal Italian Serie A
Feldi Eboli Futsal vs Arzignano Valchiampo Futsal

2-0

7-2
Sat 15, Feb-21:00 - Futsal Italian Serie A
Lido Di Ostiav Meta Futsal vs Petrarca Padova Futsal

0-0

3-0
Sat 15, Feb-21:30 - Futsal Italian Serie A
Pescara Futsal vs CDM Genova Futsal

4-0

5-1
Sat 15, Feb-19:00 - Futsal Italian Serie A
Came Dosson Futsal vs Sandro Abate Avellino Futsal

2-1

4-3
Sat 15, Feb-00:00 - Futsal Spain Division De Honor
CA Osasuna Magna Futsal vs Movistar Inter Futsal

0-2

2-5
Sat 15, Feb-21:30 - Futsal Spain Division De Honor
Ribera Navarra Futsal vs Emotion Zaragoza Futsal

1-1

1-3
Sat 15, Feb-21:30 - Futsal Spain Division De Honor
Pescados Ruben Burela Futsal vs EiPozo Murcia Turistica Futsal

0-3

1-5
Sat 15, Feb-21:30 - Futsal Spain Division De Honor
Jaen Paraiso Interior Futsal vs O Parrulo Ferrol Futsal

1-0

3-2
Sat 15, Feb-21:30 - Futsal Spain Division De Honor
Industrias Santa Coloma Futsal vs Vina Albali Valdepenas Futsal

3-0

8-3
Sat 15, Feb-16:00 - Futsal Spain Division De Honor
Palma Futsal vs F.C.Barcelona Futsal

0-0

1-1
Sat 15, Feb-22:00 - Futsal Spain Division De Honor
Cordoba Futsal vs Peniscola RehabMedic Futsal

3-1

3-3
Sat 15, Feb-17:00 - German 3. Liga
SpVgg Unterhaching vs Viktoria Koln

0-1

1-1
Sat 15, Feb-17:00 - German 3. Liga
Eintracht Braunschweig vs FC Kaiserslautern

2-0

2-0
Sat 15, Feb-17:00 - German 3. Liga
FC Ingolstadt 04 vs KFC Uerdingen 05

0-0

0-1
Sat 15, Feb-17:00 - German 3. Liga
1. FC Magdeburg vs Chemnitzer

0-1

1-1
Sat 15, Feb-17:00 - German 3. Liga
SV Meppen vs Munchen 1860

1-0

1-1
Sat 15, Feb-17:00 - German 3. Liga
SG Sonnenhof Grobaspach vs Hansa Rostock

0-1

0-1
Sat 15, Feb-16:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
Hannover 96(U17) vs Werder Bremen(U17)

0-0

0-4
Sat 15, Feb-16:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
Eintr. Braunschweig(U17) vs RasenBallsport Leipzig(U17)

0-2

0-6
Sat 15, Feb-17:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
Hertha BSC Berlin(U17) vs Dynamo Dresden(U17)

3-0

4-0
Sat 15, Feb-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
Carl Zeiss Jena(U17) vs St. Pauli(U17)

1-2

1-4
Sat 15, Feb-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
Energie Cottbus(U17) vs Union Berlin (U17)

1-2

3-3
Sat 15, Feb-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
Chemnitzer(U17) vs Hamburger(U17)

1-0

1-0
Sat 15, Feb-15:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
Hoffenheim(U17) vs Greuther Furth(U17)

1-1

2-4
Sat 15, Feb-16:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
Karlsruher SC (U17) vs Stuttgarter Kickers(U17)


0-1
Sat 15, Feb-16:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
Koln(U17) vs Preuben Munster(U17)

3-0

6-0
Sat 15, Feb-16:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
SV Lippstadt(U17) vs Arminia Bielefeld (U17)

2-0

2-0
Sat 15, Feb-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
Alemannia Aachen(U17) vs Bayer Leverkusen(U17)

0-1

2-1
Sat 15, Feb-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
Schalke 04 (U17) vs Monchengladbach(U17)

1-1

1-1
Sat 15, Feb-18:30 - German Bundesliga
Union Berlin vs Bayer Leverkusen

1-1

2-3
Sat 15, Feb-18:30 - German Bundesliga
Hoffenheim vs VfL Wolfsburg

1-1

2-3
Sat 15, Feb-18:30 - German Bundesliga
SC Paderborn 07 vs Hertha BSC Berlin

0-1

1-2
Sat 15, Feb-18:30 - German Bundesliga
Augsburg vs SC Freiburg

1-0

1-1
Sat 15, Feb-18:30 - German Bundesliga
RB Leipzig vs Werder Bremen

2-0

3-0
Sat 15, Feb-21:30 - German Bundesliga
Fortuna Dusseldorf vs Monchengladbach

1-1

1-4
Sat 15, Feb-16:00 - German Bundesliga 2
Hannover 96 vs Hamburger

0-0

1-1
Sat 15, Feb-16:00 - German Bundesliga 2
Greuther Furth vs Arminia Bielefeld

0-2

2-4
Sat 15, Feb-16:00 - German Bundesliga 2
SSV Jahn Regensburg vs SV Wehen Wiesbaden

0-0

1-0
Sat 15, Feb-15:00 - German Junioren Bundesliga Nord
Dynamo Dresden(U19) vs Energie Cottbus (U19)

1-1

2-3
Sat 15, Feb-15:00 - German Junioren Bundesliga Nord
RB Leipzig(U19) vs Hannover 96 (U19)

0-0

2-0
Sat 15, Feb-14:00 - German Junioren Bundesliga Nord
Wolfsburg (U19) vs Chemnitzer(U19)

3-0

3-1
Sat 15, Feb-14:00 - German Junioren Bundesliga Nord
St. Pauli(U19) vs Magdeburg(U19)

1-1

4-3
Sat 15, Feb-16:30 - German Junioren Bundesliga Sud
SC Freiburg(U19) vs FC Kaiserslautern (U19)

0-1

0-1
Sat 15, Feb-17:00 - German Junioren Bundesliga Sud
VfB Stuttgart U19 vs Eintracht Frankfurt(U19)

0-0

2-0
Sat 15, Feb-17:00 - German Junioren Bundesliga Sud
Kickers Offenbach U19 vs Karlsruher SC (U19)

2-0

3-2
Sat 15, Feb-14:00 - German Junioren Bundesliga Sud
Greuther Furth(U19) vs Mainz(U19)

2-0

2-2
Sat 15, Feb-14:00 - German Junioren Bundesliga Sud
Bayern Munich(U19) vs Hoffenheim(U19)

3-0

6-0
Sat 15, Feb-14:00 - German Junioren Bundesliga West
Monchengladbach(U19) vs Fortuna Dusseldorf U19

1-0

1-0
Sat 15, Feb-16:30 - Germany - Regionalliga Nordost
Germania Halberstadt vs Wacker Nordhausen

1-1

3-2
Sat 15, Feb-17:00 - Germany - Regionalliga Sued
VfR Aalen vs Kickers Offenbach

1-0

3-0
Sat 15, Feb-17:00 - Germany - Regionalliga West
Wuppertaler SV vs SV Rodinghausen

0-1

1-4
Sat 15, Feb-17:00 - Germany - Regionalliga West
TuS Haltern vs VFB Homberg

0-0

3-0
Sat 15, Feb-16:00 - Germany OberLiga
Tus Dassendorf vs SV Curslack Neuengamme

0-0

1-1
Sat 15, Feb-19:00 - Ghana Premier League
Berekum Chelsea vs Inter Allies

0-1

1-3
Sat 15, Feb-17:00 - Greece Football League
Kalamata AO vs Triglia

1-0

1-0
Sat 15, Feb-17:00 - Greece Football League
Veria FC vs Trikala

0-1

1-1
Sat 15, Feb-21:30 - Greece Super League 1
Olympiakos Piraeus vs Panionios

4-0

4-0
Sat 15, Feb-19:15 - Greece Super League 1
AEL Larisa vs PAOK Saloniki

0-2

1-2
Sat 15, Feb-17:00 - Greece U19
Giorgos Karaiskakis(U19) vs Doxa Dramas(U19)


1-0
Sat 15, Feb-14:00 - Greece U19
FC Aris Thessaloniki(U19) vs AEK Athens(U19)

3-0

3-1
Sat 15, Feb-14:30 - Greece U19
Volos NFC(U19) vs Asteras Tripolis(U19)

1-0

1-1
Sat 15, Feb-13:00 - Greece U19
Xanthi(U19) vs Lamia U19

1-0

2-0
Sat 15, Feb-13:45 - Greece U19
OFI Crete(U19) vs Atromitos Athens(U19)

0-1

1-1
Sat 15, Feb-23:00 - Guatemala Liga Nacional
CD Puerto de Iztapa vs Santa Lucia Cotzumalguapa

3-1

6-2
Sat 15, Feb-23:45 - Holland Eredivisie
Fortuna Sittard vs Emmen

0-0

0-0
Sat 15, Feb-21:30 - Holland Eredivisie
FC Twente Enschede vs AZ Alkmaar

2-0

2-0
Sat 15, Feb-22:45 - Holland Eredivisie
ADO Den Haag vs PSV Eindhoven

0-1

0-3
Sat 15, Feb-17:30 - Holland Tweede Divisie
Excelsior Maassluis vs Noordwijk

0-0

0-1
Sat 15, Feb-17:30 - Holland Tweede Divisie
GVVV Veenendaal vs VV Katwijk

0-0

0-3
Sat 15, Feb-18:00 - Holland Tweede Divisie
Quick Boys vs Tielse Eendracht Combinatie

0-0

1-0
Sat 15, Feb-18:00 - Holland Tweede Divisie
Rijnsburgse Boys vs Koninklijke HFC

1-1

2-1
Sat 15, Feb-18:00 - Holland Tweede Divisie
Volendam Am. vs Scheveningen

1-1

1-2
Sat 15, Feb-21:00 - Holland Tweede Divisie
SV De Treffers vs ASWH

1-1

3-1
Sat 15, Feb-18:30 - Holland Tweede Divisie
IJsselmeervogels vs Kozakken Boys

0-0

0-0
Sat 15, Feb-18:30 - Holland Tweede Divisie
HHC Hardenberg vs AFC Amsterdam

0-0

0-2
Sat 15, Feb-18:30 - Holland Tweede Divisie
Jong Sparta Rotterdam vs Spakenburg

1-2

2-4
Sat 15, Feb-17:00 - Holland U19 League
Ajax Amsterdam U19 vs Feyenoord Rotterdam(U19)


1-1
Sat 15, Feb-12:00 - HongKong Sapling Cup
Best Union Yuen Long vs Happy Valley

2-3

4-3
Sat 15, Feb-19:59 - Hungary NB1
Zalaegerszegi TE vs Ujpest FC

1-1

2-1
Sat 15, Feb-19:59 - Hungary NB1
Debreceni VSC vs Mezokovesd-Zsory

0-2

1-3
Sat 15, Feb-19:59 - Hungary NB1
Kaposvari Rakoczi vs Budapest Honved

0-1

0-1
Sat 15, Feb-19:59 - Hungary NB1
Diosgyor VTK vs PAKSI FC

1-0

2-0
Sat 15, Feb-19:59 - Hungary NB1
Puskas Akademia vs Kisvarda

1-0

3-1
Sat 15, Feb-22:30 - Hungary NB1
Ferencvarosi TC vs MOL Fehervar FC

0-0

1-0
Sat 15, Feb-21:00 - Iceland Women\\\'s League Cup
Thor KA Akureyri Woman\'s vs Valur Women\'s

0-2

0-4
Sat 15, Feb-15:00 - Iceland Women\\\'s League Cup
Breidablik Women\'s vs UMF Selfoss Women\'s

4-0

8-1
Sat 15, Feb-01:00 - Iceland Women\\\'s League Cup
Fylkir Women\'s vs Stjarnan Women\'s

1-0

3-0
Sat 15, Feb-00:00 - Iceland Faxafloi Women Cup
HK Kopavogur Women\'s vs UMF Afturelding Women\'s

0-0

0-3
Sat 15, Feb-15:30 - Iceland League Cup
HK Kopavogur vs Grindavik

0-1

1-2
Sat 15, Feb-19:00 - Iceland League Cup
KA Akureyri vs Fylkir

1-1

1-1
Sat 15, Feb-21:15 - Iceland League Cup
Fram Reykjavik vs Keflavik

0-1

1-2
Sat 15, Feb-17:00 - Iceland League Cup
Leiknir F vs UMF Afturelding

2-2

2-2
Sat 15, Feb-15:30 - India League Division 1
Churchill Brothers vs Aizawl FC

0-0

2-1
Sat 15, Feb-18:00 - India Super League
Kerala Blasters FC vs Bengaluru

1-1

2-1
Sat 15, Feb-14:45 - Iran League Division 1
Fajr Sepasi vs Rayka Babol

0-1

1-1
Sat 15, Feb-14:45 - Iran League Division 1
Mes Rafsanjan vs Arman Gohar Sirjan

2-0

3-1
Sat 15, Feb-14:45 - Iran League Division 1
Niroye Zamini vs Aluminium Arak

0-0

0-1
Sat 15, Feb-14:45 - Iran League Division 1
Gol Reyhan Alborz vs Malavan

1-1

1-1
Sat 15, Feb-14:45 - Iran League Division 1
Navad Urmia vs Damash Gilan FC

2-0

2-0
Sat 15, Feb-15:15 - Iran League Division 1
Esteghlal Khozestan vs Shahrdari Tabriz

1-0

4-1
Sat 15, Feb-18:00 - Ireland Premier League
Bohemians vs Shamrock Rovers

0-0

0-1
Sat 15, Feb-00:00 - Ireland Premier League
Finn Harps vs Sligo Rovers

0-0

1-0
Sat 15, Feb-17:00 - Israel Premier League
Maccabi Netanya vs Hapoel Haifa

0-0

0-0
Sat 15, Feb-21:50 - Israel Premier League
Maccabi Haifa vs Hapoel Hadera

0-0

1-0
Sat 15, Feb-20:30 - Israel Premier League
Hapoel Kfar Saba vs F.C. Ashdod

0-2

1-3
Sat 15, Feb-19:30 - Israel Premier League
Bnei Yehuda Tel Aviv vs Hapoel Beer Sheva

0-0

0-1
Sat 15, Feb-16:30 - Israel State League
Hapoel Bnei Zalfa vs Hapoel Kaukab

0-0

0-2
Sat 15, Feb-22:30 - Israel State League
Maccabi Ashdod vs FC Ironi Or Yehuda

1-1

2-2
Sat 15, Feb-14:00 - Israel U19 League
Hapoel Tel Aviv Nisanov(U19) vs Maccabi Petah Tikva Asis Dabid (U19)

2-0

2-2
Sat 15, Feb-15:00 - Israel U19 League
Beitar Nes Tubruk(U19) vs Ironi Ramat Hasharon U19

0-1

0-2
Sat 15, Feb-12:40 - Israel U19 League
Hapoel Ramat Gan U19 vs Beitar Jerusalem Oren (U19)

0-0

0-0
Sat 15, Feb-13:00 - Israel U19 League
Maccabi Netanya U19 vs Hapoel Kiryat Shmona(U19)

1-0

3-0
Sat 15, Feb-13:00 - Israel U19 League
Hapoel Natzrat Illit(U19) vs Hapoel Raanana Roei U19

0-0

0-0
Sat 15, Feb-13:00 - Israel U19 League
Hapoel Beer Sheva(U19) vs Hapoel Rishon Lezion Yehuda U19

1-0

3-1
Sat 15, Feb-13:00 - Israel U19 League
Maccabi Tel Aviv Shachar U19 vs Bnei Sakhnin U19

2-1

6-1
Sat 15, Feb-14:00 - Italian Campionato Primavera
Fiorentina Youth vs Torino Youth

1-0

1-0
Sat 15, Feb-14:00 - Italian Campionato Primavera
Bologna Youth vs Roma Youth

1-0

3-1
Sat 15, Feb-14:00 - Italian Campionato Primavera
Sassuolo Calcio Youth vs Cagliari Youth

0-0

0-1
Sat 15, Feb-15:00 - Italian Campionato Primavera
Pescara Youth vs Atalanta Youth

0-0

0-1
Sat 15, Feb-16:00 - Italian Campionato Primavera
Juventus Youth vs Inter Milan Youth

1-0

1-1
Sat 15, Feb-14:00 - Italian Campionato Primavera 2
Livorno Youth vs Benevento Youth

1-1

2-2
Sat 15, Feb-14:00 - Italian Campionato Primavera 2
Pisa Youth vs Juve Stabia Youth

0-0

3-0
Sat 15, Feb-14:00 - Italian Campionato Primavera 2
Lecce Youth vs Crotone Youth

0-0

0-1
Sat 15, Feb-14:00 - Italian Campionato Primavera 2
Virtus Entella Youth vs Cittadella Youth

0-1

2-2
Sat 15, Feb-14:00 - Italian Campionato Primavera 2
Trapani Youth vs Salernitana Youth

1-0

1-1
Sat 15, Feb-14:00 - Italian Campionato Primavera 2
Cosenza Calcio Youth vs Frosinone Youth

1-2

1-5
Sat 15, Feb-17:30 - Italian Campionato Primavera 2
Parma Youth vs AC Milan Youth

0-1

0-3
Sat 15, Feb-17:30 - Italian Campionato Primavera 2
Brescia Youth vs Venezia F.C. Youth

0-1

0-2
Sat 15, Feb-17:30 - Italian Campionato Primavera 2
Verona Youth vs Spezia Youth

1-0

3-0
Sat 15, Feb-17:30 - Italian Campionato Primavera 2
Spal Youth vs Udinese Youth

2-2

3-2
Sat 15, Feb-17:30 - Italian Campionato Primavera 2
Pordenone Youth vs Cremonese Youth

0-1

2-1
Sat 15, Feb-15:00 - Italian Campionato Primavera 2
Ascoli Youth vs Perugia Youth

3-0

4-0
Sat 15, Feb-23:45 - Italian Serie A
Atalanta vs AS Roma

0-1

2-1
Sat 15, Feb-18:00 - Italian Serie A
Lecce vs Spal

1-0

2-1
Sat 15, Feb-21:00 - Italian Serie A
Bologna vs Genoa

0-2

0-3
Sat 15, Feb-00:00 - Italian Serie B
Delfino Pescara 1936 vs Cittadella

1-1

1-2
Sat 15, Feb-18:00 - Italian Serie B
Venezia F.C. vs Virtus Entella

1-1

2-2
Sat 15, Feb-18:00 - Italian Serie B
Livorno vs Cosenza Calcio 1914

0-3

0-3
Sat 15, Feb-18:00 - Italian Serie B
Benevento vs Pordenone Calcio SSD

1-0

2-1
Sat 15, Feb-18:00 - Italian Serie B
Juve Stabia vs Crotone

2-2

3-2
Sat 15, Feb-21:00 - Italian Serie B
Spezia vs Ascoli

0-1

3-1
Sat 15, Feb-17:30 - Italian Women Division 1
Fiorentina Women\'s vs US Sassuolo Calcio Women\'s

1-1

2-1
Sat 15, Feb-17:30 - Italian Women Division 1
GS Roma Women\'s vs AGSM Verona Women\'s

5-0

6-0
Sat 15, Feb-17:30 - Italian Women Division 1
Orobica Women\'s vs Empoli Women\'s

0-0

0-3
Sat 15, Feb-15:00 - Italian Women Division 1
Tavagnacco Women\'s vs AC Milan Women\'s

0-0

0-4
Sat 15, Feb-15:00 - Italian Women Division 1
ASD Pink Sport time Bari Women\'s vs Florentia Women\'s

1-2

1-4
Sat 15, Feb-18:00 - Italy C1A
Gozzano vs US Pianese

0-0

1-0
Sat 15, Feb-18:00 - Italy C1B
Rimini vs Modena

1-0

2-0
Sat 15, Feb-21:00 - Italy C1C
Teramo vs S.S. Monopoli 1966

0-3

0-3
Sat 15, Feb-17:30 - Italy Serie D
Chieti vs Montegiorgio

1-2

2-2
Sat 15, Feb-20:30 - Jordan Shield Cup
Shabab AlOrdon vs Al Wihdat Amman

0-1

0-2
Sat 15, Feb-20:30 - Jordan Shield Cup
AL-Sareeh vs Ramtha SC

0-0

1-2
Sat 15, Feb-16:00 - Kosovo Super League
KF Prishtina vs Kosova Vushtrri

2-0

4-0
Sat 15, Feb-16:00 - Kosovo Super League
KF Ferizaj vs KF Feronikeli

1-0

1-1
Sat 15, Feb-16:00 - Kosovo Super League
Ballkani vs KF Drenica Srbica

2-0

3-0
Sat 15, Feb-17:45 - Kuwait Premier League
Al-Qadsia SC vs Yarmouk

2-0

5-0
Sat 15, Feb-21:00 - Kuwait Premier League
Al-Sahel vs Al Kuwait SC

0-1

1-3
Sat 15, Feb-17:00 - Malta First Division League
Qrendi vs Fgura United

1-3

1-3
Sat 15, Feb-19:15 - Malta First Division League
Lija Athletic vs Pieta Hotspurs

0-1

1-1
Sat 15, Feb-19:00 - Malta Premier League
Hibernians FC vs Mosta FC

2-1

3-1
Sat 15, Feb-17:00 - Malta Premier League
Sliema Wanderers FC vs Tarxien Rainbows F.C.

0-0

1-0
Sat 15, Feb-17:00 - Malta Premier League
Santa Lucia vs Sirens

0-2

0-2
Sat 15, Feb-19:15 - Malta Premier League
Floriana F.C. vs Gudja United

1-0

1-2
Sat 15, Feb-15:00 - McInerney Ford Night Series Division 1
Wanneroo City vs Ashfield SC


3-1
Sat 15, Feb-15:00 - McInerney Ford Night Series Division 1
Mandurah City vs Canning City

1-1

2-2
Sat 15, Feb-13:00 - McInerney Ford Night Series Division 1
Forrestfield United vs Balga SC

3-1

5-1
Sat 15, Feb-13:00 - McInerney Ford Night Series Division 1
Quinns FC vs Shamrock Rovers SC

0-0

0-1
Sat 15, Feb-05:00 - Mexico Primera Division
Atletico San Luis vs Club Leon

1-1

3-1
Sat 15, Feb-07:00 - Mexico Primera Division
Monarcas Morelia vs Club Tijuana

1-0

1-1
Sat 15, Feb-21:00 - Mexico Primera Divison 2
Cimarrones de Sonora B vs Murcielagos

0-1

2-1
Sat 15, Feb-21:00 - Mexico Primera Divison 2
Mineros de Zacatecas B vs CD Cuautla


2-1
Sat 15, Feb-21:00 - Mexico Primera Divison 2
Leones Univ Guadalajara B vs Atletico Saltillo

0-0

2-1
Sat 15, Feb-21:00 - Mexico Primera Divison 2
CSyD Dorados de Sinaloa B vs Real Canamy Tlayacapan

0-1

0-2
Sat 15, Feb-22:00 - Mexico Primera Divison 2
Tlaxcala vs Inter Playa del carmen

1-0

2-2
Sat 15, Feb-22:00 - Mexico Primera Divison 2
Pumas UNAM II vs Irapuato FC

1-0

3-1
Sat 15, Feb-05:00 - Mexico Primera Divison 2
Estudiantes Tecos vs Atletico Bahia

0-0

2-0
Sat 15, Feb-07:00 - Mexico Primera Divison 2
Coras De Nayarit vs Tepatitlan De Morelos

0-1

0-1
Sat 15, Feb-05:00 - Mexico Primera Divison A
CF Atlante vs Cafetaleros de Tapachula

0-0

2-1
Sat 15, Feb-21:00 - Mexico Women\\\'s Primera Division
Atlas Women\'s vs FC Juarez Women\'s

0-0

2-1
Sat 15, Feb-02:00 - Mexico Women\\\'s Primera Division
Queretaro FC Women\'s vs Necaxa Women

2-0

3-3
Sat 15, Feb-19:59 - Mexico Youth U20
Pachuca U20 vs Puebla(U20)

1-0

4-1
Sat 15, Feb-21:00 - Mexico Youth U20
Club America U20 vs Atlas U20


2-0
Sat 15, Feb-19:00 - Mexico Youth U20
Chivas Guadalajara(U20) vs Cruz Azul(U20)


1-2
Sat 15, Feb-19:00 - Mexico Youth U20
Monterrey U20 vs FC Juarez(U20)

3-0

4-0
Sat 15, Feb-20:30 - Mexico Youth U20
Deportivo Toluca Mexiquense U20 vs Pumas UNAM U20


1-1
Sat 15, Feb-22:00 - Morocco Super League
Wydad Casablanca vs DHJ Difaa Hassani Jadidi

0-1

0-1
Sat 15, Feb-22:00 - Morocco Super League
Renaissance Sportive de Berkane vs Hassania Agadir

0-1

1-1
Sat 15, Feb-13:00 - Myanmar National League
Hantharwady United vs Yadanarbon FC

1-1

4-1
Sat 15, Feb-13:00 - Myanmar National League
Rakhine United vs Magway

1-0

1-1
Sat 15, Feb-13:30 - Myanmar National League
Chin United vs Ayeyawady United

0-1

0-1
Sat 15, Feb-19:00 - National League
Stockport County vs Bromley

0-0

1-0
Sat 15, Feb-19:00 - National League
Notts County vs Woking

0-0

1-1
Sat 15, Feb-19:00 - National League
Ebbsfleet United vs Chorley

0-0

1-0
Sat 15, Feb-19:00 - National League North
Blyth Spartans vs Altrincham

0-1

0-3
Sat 15, Feb-19:00 - National League North
Gateshead vs Kidderminster

0-0

0-0
Sat 15, Feb-07:00 - New Zealand Football Championships
Wellington Phoenix Reserve vs Hamilton Wanderers AFC

1-0

2-1
Sat 15, Feb-07:00 - New Zealand Football Championships
Southern United vs Waitakere United

1-1

2-1
Sat 15, Feb-17:00 - North Macedonia Prva liga
FK Vardar vs FK Makedonija Gjorce Petrov

1-0

3-1
Sat 15, Feb-19:00 - Northern Ireland IFA Championship
Portadown FC vs Queen\'s University Belfast

2-0

7-1
Sat 15, Feb-19:00 - Northern Ireland IFA Championship
Dundela FC vs Ards FC

0-3

1-5
Sat 15, Feb-23:30 - Northern Ireland League Cup
Crusaders FC vs Coleraine F.C.

1-1

1-2
Sat 15, Feb-08:00 - OFC Club Championship League
Lautoka vs Malampa Revivors

1-1

1-1
Sat 15, Feb-04:00 - OFC Club Championship League
Lae City vs Henderson Eels FC

1-2

3-3
Sat 15, Feb-17:40 - Omani League
Dhofar vs AL-Nahda

1-0

4-0
Sat 15, Feb-19:45 - Omani League
Al-Seeb vs Al-Suwaiq Club

2-0

2-0
Sat 15, Feb-19:45 - Omani League
Sohar Club vs Al Rustaq

0-0

1-0
Sat 15, Feb-05:00 - Panama Liga Panamena de Futbol
CD Arabe Unido vs CA Independiente La Chorrera

0-0

0-1
Sat 15, Feb-03:00 - Paraguayan Primera Division
Sportivo Luqueno vs Club Libertad

1-0

1-2
Sat 15, Feb-22:00 - Peru Primera Division
Academia Deportiva Cantolao vs Ayacucho Futbol Club

0-1

0-2
Sat 15, Feb-05:00 - Peru Primera Division
Univ. Cesar Vallejo vs EM Deportivo Binacional

0-0

0-2
Sat 15, Feb-00:00 - Peru Primera Division
Cienciano vs Deportivo Llacuaba

3-1

5-2
Sat 15, Feb-18:00 - Poland - Ekstraklasa
LKS Lodz vs Wisla Plock

0-0

0-0
Sat 15, Feb-20:30 - Poland - Ekstraklasa
Pogon Szczecin vs Slask Wroclaw

0-0

0-0
Sat 15, Feb-23:00 - Poland - Ekstraklasa
Rakow Czestochowa vs Legia Warszawa

1-0

2-2
Sat 15, Feb-18:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Play-Off
Leixoes U19 vs Vitoria SC Guimaraes U19

0-1

0-1
Sat 15, Feb-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Play-Off
Rio Ave(U19) vs Alverca(U19)

1-0

1-0
Sat 15, Feb-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Play-Off
Sacavenense(U19) vs Vitoria FC Setubal(U19)


4-0
Sat 15, Feb-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B
Boavista(U17) vs Rio Ave(U17)


3-2
Sat 15, Feb-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie A
GD Braganca(U17) vs Merelinense(U17)


0-1
Sat 15, Feb-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie C
Sporting Lisbon Sad(U17) vs Electrico FC(U17)


7-0
Sat 15, Feb-15:00 - Portugal Liga de Honora
Academica Coimbra vs CD Mafra

0-0

0-0
Sat 15, Feb-21:15 - Portugal Liga de Honora
C.D. Feirense vs Leixoes

0-0

1-0
Sat 15, Feb-19:00 - Portugal Liga de Honora
Varzim vs GD Estoril-Praia

1-0

3-0
Sat 15, Feb-19:00 - Portugal Liga de Honora
CD Nacional vs Vilafranquense

3-1

5-1
Sat 15, Feb-22:00 - Portugal Primera Liga
SL Benfica vs Sporting Braga

0-1

0-1
Sat 15, Feb-00:30 - Portugal Primera Liga
Vitoria Setubal FC vs Gil Vicente

0-1

1-2
Sat 15, Feb-19:30 - Portugal Primera Liga
C.D. Santa Clara vs Desportivo de Tondela

0-0

1-0
Sat 15, Feb-19:30 - Portugal Primera Liga
Portimonense vs Moreirense

1-1

1-1
Sat 15, Feb-20:45 - Qatar Stars Cup
Al Khor SC vs Al Rayyan

0-0

1-1
Sat 15, Feb-17:45 - Qatar Stars Cup
Qatar SC vs Al-Sadd

0-0

1-1
Sat 15, Feb-15:00 - Republic of Azerbaijan Premier League
Zira FK vs Qarabag

0-4

0-6
Sat 15, Feb-17:00 - Republic of Azerbaijan Premier League
Standard Sumqayit vs Sabah FK Baku

0-0

1-2
Sat 15, Feb-22:00 - Romania - Divizia A
Politehnica Iasi vs CS Universitatea Craiova

0-3

2-5
Sat 15, Feb-16:30 - Romania - Divizia A
Academica Clinceni vs Gaz Metan Medias

1-2

2-3
Sat 15, Feb-17:30 - Russia FNL Cup
Mordovia Saransk vs Riga FC

0-1

0-2
Sat 15, Feb-14:45 - Russia FNL Cup
FC Tom Tomsk vs FC Tambov

1-1

2-2
Sat 15, Feb-12:00 - Russia FNL Cup
Shinnik Yaroslavl vs SKA Khabarovsk

1-0

1-1
Sat 15, Feb-20:15 - Russia FNL Cup
Chertanovo Moscow vs Krylya Sovetov Samara

0-1

0-1
Sat 15, Feb-16:00 - Russia Futsal League
TTG-Ugra Yugorsk Futsal vs Novaja Generacija Futsal

1-1

2-1
Sat 15, Feb-16:00 - Russia Futsal League
Samara Futsal vs MFk Kprf Futsal

2-0

3-4
Sat 15, Feb-14:00 - Russia Futsal League
Tyumen Futsal vs Ukhta Futsal

3-0

4-1
Sat 15, Feb-14:00 - Russia Futsal League
Norilsky Nickel Futsal vs MFK Sinara Ekaterinburg Futsal

1-0

5-2
Sat 15, Feb-18:00 - San Marino Girone A
Fiorentino vs SP Domagnano


1-3
Sat 15, Feb-18:00 - San Marino Girone A
San Giovanni vs S.S Pennarossa


0-3
Sat 15, Feb-18:00 - San Marino Girone A
SP Cosmos vs SC Faetano


1-3
Sat 15, Feb-17:10 - Saudi Arabia Division 2
Al-Jndal vs Al-Akhdoud

2-1

2-1
Sat 15, Feb-16:45 - Saudi Arabia Division 2
Al-Draih vs Al Drae

1-1

2-1
Sat 15, Feb-16:55 - Saudi Arabia Professional League
Al-Raed vs Abha

1-0

2-1
Sat 15, Feb-19:10 - Saudi Arabia Professional League
Al-Fateh SC vs Al-Faisaly Harmah

1-0

2-2
Sat 15, Feb-19:00 - Scottish Championship
Arbroath vs Queen of the South FC

2-0

2-0
Sat 15, Feb-18:00 - Scottish Highland Football League
Inverurie Loco Works vs Strathspey Thistle

2-0

4-1
Sat 15, Feb-19:00 - Scottish Highland Football League
Brora Rangers vs Keith

2-0

3-1
Sat 15, Feb-19:00 - Scottish Highland Football League
Deveronvale vs Turriff United

0-0

1-0
Sat 15, Feb-19:00 - Scottish Highland Football League
Buckie Thistle FC vs Lossiemouth FC

1-1

3-1
Sat 15, Feb-19:00 - Scottish Highland Football League
Formartine United vs Huntly

3-0

5-0
Sat 15, Feb-19:00 - Scottish League One
Forfar Athletic vs Stranraer F.C.

1-0

1-1
Sat 15, Feb-19:00 - Scottish League One
East Fife vs Peterhead

1-0

1-0
Sat 15, Feb-19:00 - Scottish League One
Montrose vs Dumbarton

1-0

2-1
Sat 15, Feb-19:00 - Scottish League One
Airdrieonians vs Clyde F.C.

2-0

2-0
Sat 15, Feb-19:00 - Scottish League Two
Cove Rangers vs Edinburgh City

0-0

2-1
Sat 15, Feb-19:00 - Scottish League Two
Cowdenbeath F.C. vs Stirling Albion

1-3

1-4
Sat 15, Feb-19:00 - Scottish League Two
Queen\'s Park vs Elgin City

1-0

2-0
Sat 15, Feb-19:00 - Scottish League Two
Stenhousemuir vs Albion Rovers FC

1-0

1-0
Sat 15, Feb-19:00 - Scottish Lowland Football League
East Stirlingshire vs Gala Fairydean

2-1

5-2
Sat 15, Feb-19:00 - Scottish Lowland Football League
Spartans vs Kelty Hearts


0-1
Sat 15, Feb-19:00 - Scottish Lowland Football League
Bonnyrigg Rose vs Edinburgh University FC


4-0
Sat 15, Feb-19:00 - Scottish Lowland Football League
Cumbernauld Colts vs Berwick Rangers

0-0

0-0
Sat 15, Feb-19:00 - Scottish Premier League
Hearts vs Hamilton Academical FC

0-2

2-2
Sat 15, Feb-19:00 - Scottish Premier League
Ross County vs St. Johnstone

0-1

1-1
Sat 15, Feb-17:30 - Serbia - 1. Liga
Cukaricki vs Crvena Zvezda

0-2

0-2
Sat 15, Feb-21:00 - Serbia - 1. Liga
Vojvodina vs Proleter Novi Sad

0-0

1-0
Sat 15, Feb-21:00 - Serbia - 1. Liga
Macva Sabac vs FK Rad Beograd

1-0

1-0
Sat 15, Feb-19:00 - Serbia - 1. Liga
FK Napredak Krusevac vs FK Javor Ivanjica

0-0

1-1
Sat 15, Feb-19:00 - Serbia - 1. Liga
Mladost Lucani vs FK Vozdovac

1-0

2-1
Sat 15, Feb-16:00 - Serbia - 1. Liga
Indjija vs Backa Topola

0-0

1-1
Sat 15, Feb-17:00 - Slovakia 1. Liga
Trencin vs MFK Zemplin Michalovce

2-1

8-1
Sat 15, Feb-17:00 - Slovakia 1. Liga
FC Nitra vs FK Pohronie

0-0

0-0
Sat 15, Feb-17:00 - Slovakia 1. Liga
SKF Sered vs MFK Ruzomberok

0-1

2-2
Sat 15, Feb-17:30 - South Africa First League
Moroka Swallows vs Mbombela United

0-0

1-0
Sat 15, Feb-17:30 - South Africa First League
Tshakhuma TM vs Steenberg United

0-0

1-0
Sat 15, Feb-17:30 - South Africa First League
Uthongathi FC vs Cape Umoya United

1-1

1-1
Sat 15, Feb-17:30 - South Africa First League
TS Sporting vs Free State Stars

0-1

1-1
Sat 15, Feb-17:30 - South Africa First League
JDR Stars vs Royal Eagles

0-1

2-2
Sat 15, Feb-19:59 - South Africa Premier League
Kaizer Chiefs FC vs Maritzburg United

0-0

1-2
Sat 15, Feb-17:30 - South Africa Premier League
Mamelodi Sundowns vs Chippa United FC

1-0

3-0
Sat 15, Feb-17:30 - South Africa Premier League
Baroka FC vs Bidvest Wits

0-0

0-1
Sat 15, Feb-17:30 - South Africa Premier League
Highlands Park vs Bloemfontein Celtic

1-0

2-0
Sat 15, Feb-22:15 - South Africa Premier League
AmaZulu vs Lamontville Golden Arrows

0-0

1-2
Sat 15, Feb-14:00 - Spanish Ladies Premier League
Sevilla FC Women\'s vs CDEF Logrono Women\'s

1-1

1-1
Sat 15, Feb-21:30 - Spanish Ladies Premier League
Real Betis Women\'s vs RCD Espanyol Women\'s

1-0

2-1
Sat 15, Feb-16:00 - Spanish Primera Division
Mallorca vs Alaves

0-0

1-0
Sat 15, Feb-21:30 - Spanish Primera Division
Villarreal vs Levante

1-0

2-1
Sat 15, Feb-19:00 - Spanish Primera Division
Barcelona vs Getafe

2-0

2-1
Sat 15, Feb-00:00 - Spanish Primera Division
Valencia vs Atletico Madrid

1-2

2-2
Sat 15, Feb-14:00 - Spanish Primera U19
Zaragoza(U19) vs CD San Francisco(U19)

1-0

3-0
Sat 15, Feb-19:59 - Spanish Primera U19
Patacona(U19) vs Villarreal(U19)


0-1
Sat 15, Feb-15:00 - Spanish Primera U19
CF Damm(U19) vs Gimnastic Tarragona(U19)

0-0

1-2
Sat 15, Feb-15:00 - Spanish Primera U19
Real Oviedo(U19) vs Real Aviles(U19)

1-0

1-1
Sat 15, Feb-15:00 - Spanish Primera U19
Ofra(U19) vs Orientacion Maritima(U19)

0-0

2-1
Sat 15, Feb-21:15 - Spanish Primera U19
AD Union Adarve(U19) vs Alcorcon(U19)

1-0

1-0
Sat 15, Feb-19:00 - Spanish Primera U19
Espanyol(U19) vs Atletico Villacarlos(U19)

3-1

5-1
Sat 15, Feb-19:00 - Spanish Primera U19
Torre Levante U19 vs CD Roda(U19)

0-1

0-1
Sat 15, Feb-19:00 - Spanish Primera U19
CD San Felix(U19) vs Dos Hermanas CF(U19)

1-0

3-0
Sat 15, Feb-19:00 - Spanish Primera U19
CD Toledo(U19) vs Real Murcia(U19)


1-0
Sat 15, Feb-16:00 - Spanish Primera U19
Laguna(U19) vs Las Palmas(U19)

1-0

3-0
Sat 15, Feb-16:15 - Spanish Primera U19
Acodetti CF(U19) vs Juventud Laguna(U19)

0-0

3-1
Sat 15, Feb-16:30 - Spanish Primera U19
AD Huracan U19 vs Tenerife U19

0-0

0-1
Sat 15, Feb-19:30 - Spanish Primera U19
Atletico Madrileno(U19) vs Valencia(U19)


0-1
Sat 15, Feb-00:00 - Spanish Segunda Division
Deportivo La Coruna vs Girona

1-0

2-2
Sat 15, Feb-21:15 - Spanish Segunda Division
Numancia vs Las Palmas

0-0

1-1
Sat 15, Feb-21:15 - Spanish Segunda Division
Real Oviedo vs Alcorcon

0-2

1-2
Sat 15, Feb-19:00 - Spanish Segunda Division
SD Huesca vs Almeria

2-0

3-2
Sat 15, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
San Sebastian Reyes vs Atletico de Madrid B

0-0

0-1
Sat 15, Feb-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Valladolid B vs SD Amorebieta

1-0

4-0
Sat 15, Feb-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Arenas Club de Getxo vs Real Union de Irun

0-0

0-0
Sat 15, Feb-19:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Osasuna B vs Athletic Bilbao B

0-0

1-1
Sat 15, Feb-21:45 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
UD Gijon Industrial vs EI San Martin

2-1

5-1
Sat 15, Feb-21:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
UD Ourense vs Ourense

0-2

0-2
Sat 15, Feb-19:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Sevilla C vs CD Utrera

0-0

1-0
Sat 15, Feb-19:45 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CD Manacor vs CE Felanitx


3-2
Sat 15, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Santa Catalina vs Andratx

0-2

2-3
Sat 15, Feb-19:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Santanyi vs Ibiza Islas Pitiusas


2-2
Sat 15, Feb-19:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
UD Alcudia vs San Rafael


3-3
Sat 15, Feb-19:15 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CF Platges De Calvia vs Mallorca B

0-0

3-2
Sat 15, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CE Esporles vs CD Ferriolense


3-3
Sat 15, Feb-20:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
UD Collerense vs UD Poblense

0-1

0-2
Sat 15, Feb-21:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Panaderia Pulido vs UD Ibarra

1-0

5-0
Sat 15, Feb-21:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
UD Las Palmas C vs CD Santa Ursula

1-0

4-2
Sat 15, Feb-01:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Union Viera vs Villa Santa Brigida

0-1

0-3
Sat 15, Feb-20:15 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
CD Buzanada vs CD Atletico Paso

1-0

2-3
Sat 15, Feb-20:30 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
CD Vera Puerto De La Cruz vs Atletico Tacoronte

1-0

5-0
Sat 15, Feb-20:45 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
UCD Burlades vs CA Cirbonero

0-0

0-3
Sat 15, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
UD Mutilvera vs CD Pamplona

0-0

0-0
Sat 15, Feb-21:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Ardoi vs CD Subiza


2-4
Sat 15, Feb-19:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Cortes vs Valle de Egues


4-0
Sat 15, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Beti Onak vs CD Pena Sport

0-0

0-0
Sat 15, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
Fontellas vs UDC Txantrea


0-1
Sat 15, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
Pena Azagresa vs AD San Juan

1-1

2-2
Sat 15, Feb-21:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
Yague CF vs CDFC La Calzada

2-0

3-2
Sat 15, Feb-19:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Berceo vs Oyonesa

0-4

1-4
Sat 15, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Tarancon vs La Roda CF

0-0

2-0
Sat 15, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Bezana vs UD Samano

1-0

2-0
Sat 15, Feb-21:00 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
SD Laredo vs Racing Santander B

0-1

2-2
Sat 15, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
CD Guarnizo vs SD Textil Escudo


2-2
Sat 15, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Selaya FC vs CD Cayon


0-3
Sat 15, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
UC Cartes vs Solares Medio Cudeyo


0-1
Sat 15, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
CD Lagun Onak vs CD Ariznabarra


1-1
Sat 15, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Sociedad Deportiva Beasain vs Real Sociedad C

1-3

4-4
Sat 15, Feb-21:00 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
SD Gernika vs San Ignacio

3-0

3-1
Sat 15, Feb-21:00 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Urduliz FT vs CD Vitoria(SPA)

0-0

1-0
Sat 15, Feb-22:00 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Sestao River vs Portugalete

0-0

2-2
Sat 15, Feb-22:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Cultural de Durango vs Sodupe UC


1-1
Sat 15, Feb-20:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
SD Balmaseda FC vs Santutxu

1-1

1-2
Sat 15, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Tolosa vs JD Somorrostro

0-1

0-2
Sat 15, Feb-21:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
CF Igualada vs Pobla De Mafumet CF

1-0

1-1
Sat 15, Feb-21:30 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
CE Banyoles vs Cerdanyola del Valles

0-0

0-0
Sat 15, Feb-19:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Jove Espanol vs Crevillente

0-1

1-1
Sat 15, Feb-19:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Elche CF Ilicitano vs Acero

0-0

0-0
Sat 15, Feb-20:30 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
UD Beniganim vs UD Paterna

0-0

2-3
Sat 15, Feb-19:45 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
CD Mirandes B vs CD Becerril

0-1

0-1
Sat 15, Feb-18:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Numancia B vs Real Avila CF

0-0

1-0
Sat 15, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Atletico Bembibre vs Atletico Tordesillas


2-2
Sat 15, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
CD La Virgen Del Camino vs CyDL Jupiter Leones

0-2

1-3
Sat 15, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
CD La Granja vs Real Burgos

1-2

1-3
Sat 15, Feb-19:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Real Jaen CF vs CD Torreperogil

0-0

0-1
Sat 15, Feb-20:30 - Sudanese Premier League
Al Merreikh vs Hilal Al Fasher


4-2
Sat 15, Feb-17:00 - Sudanese Premier League
Rabita Kosti vs Alfalah Atbra


2-2
Sat 15, Feb-17:00 - Sudanese Premier League
Merreikh El-Fasher vs Ahli Shandi


0-1
Sat 15, Feb-17:00 - Sudanese Premier League
Hay Al Wadi vs Hay Al-Arab


1-0
Sat 15, Feb-19:00 - Swedish Cup
Malmo FF vs Syrianska FC

3-0

8-0
Sat 15, Feb-22:00 - Swiss Super League
Basel vs FC Thun

0-0

0-1
Sat 15, Feb-22:00 - Swiss Super League
Sion vs Neuchatel Xamax

0-1

1-2
Sat 15, Feb-20:30 - Switzerland Challenge League
FC Wil 1900 vs FC Schaffhausen

0-0

0-0
Sat 15, Feb-16:00 - Syrian League
Al-Karamah vs Al-Wathba Homs

0-0

1-0
Sat 15, Feb-14:45 - Thai League 1
Bangkok United FC vs PT Prachuap F.C.

2-0

2-0
Sat 15, Feb-15:00 - Thai League 1
Sukhothai FC vs Suphanburi FC

1-0

1-0
Sat 15, Feb-16:00 - Thai League 1
BG Pathum United vs Muang Thong United

0-1

2-1
Sat 15, Feb-17:00 - Thai League 1
Port FC vs Nakhon Ratchasima

2-0

4-1
Sat 15, Feb-14:45 - Thai League 2
JL Chiangmai United FC vs Nakhon Pathom United

0-0

1-0
Sat 15, Feb-15:00 - Thai League 2
Nong Bua Pitchaya vs Kasetsart FC

1-0

3-0
Sat 15, Feb-16:00 - Thai League 2
MOF Customs United vs Khonkaen FC

0-0

1-1
Sat 15, Feb-17:00 - Thai League 2
Sisaket FC vs Ranong United FC

0-0

1-0
Sat 15, Feb-15:30 - Thai League 3
Chachoengsao vs Ang Thong FC

1-0

4-0
Sat 15, Feb-03:00 - Trinidad and Tobago Pro League
Point Fortin FC vs San Juan Jabloteh

2-0

2-1
Sat 15, Feb-02:25 - Trinidad and Tobago Pro League
Defence Force FC vs AC Port of Spain

1-0

3-1
Sat 15, Feb-04:30 - Trinidad and Tobago Pro League
Club Sando vs Caledonia AIA

2-0

3-0
Sat 15, Feb-17:00 - Tunisia Division 1
U.S.Monastir vs Etoile du Sahel

0-1

1-2
Sat 15, Feb-17:00 - Tunisia Division 1
Etoile Metlaoui vs Club Sportif Sfaxien

0-1

0-1
Sat 15, Feb-17:00 - Tunisia Division 1
Chebba vs Stade Tunisien

1-0

2-0
Sat 15, Feb-17:00 - Tunisia Division 2
Jendouba Sport vs A.S Djerba

1-0

1-2
Sat 15, Feb-17:00 - Tunisia Division 2
ES Hammam Sousse vs A.S. Marsa

0-0

1-1
Sat 15, Feb-17:00 - Tunisia Division 2
Olympique de Beja vs CO Medenine

1-0

3-0
Sat 15, Feb-17:00 - Tunisia Division 2
Croissant Msaken vs Stade Africain Menzel Bourguiba

1-0

3-0
Sat 15, Feb-17:00 - Tunisia Division 2
Stade Sportif Sfaxien vs AS Oued Ellil

0-1

0-2
Sat 15, Feb-17:00 - Tunisia Division 2
ES Jerba Midoun vs Club Menzel Bouzelfa

0-0

0-0
Sat 15, Feb-19:59 - Turkey 2 Ligi A
Menemen Belediye Spor vs Eskisehirspor

1-0

3-1
Sat 15, Feb-17:30 - Turkey 2 Ligi A
Boluspor vs Umraniyespor

1-0

1-1
Sat 15, Feb-15:00 - Turkey 2 Ligi A
Hatayspor vs Akhisar Bld.Geng

1-3

2-3
Sat 15, Feb-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Yeni Orduspor vs Artvin Hopaspor

0-0

0-0
Sat 15, Feb-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Karakopru Belediyespor vs Yomraspor

0-0

1-0
Sat 15, Feb-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Duzcespor vs Sile Yildizspor

0-0

1-0
Sat 15, Feb-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Erzin Belediyespor vs 24 Erzincanspor

1-2

1-4
Sat 15, Feb-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Silivrispor vs Catalcaspor

0-0

0-0
Sat 15, Feb-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Sultanbeyli vs Tokatspor

1-0

3-0
Sat 15, Feb-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Serik Belediyespor vs Kizilcabolukspor

2-0

3-2
Sat 15, Feb-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Ofspor vs Kocaelispor

1-1

1-3
Sat 15, Feb-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Cizrespor vs Payas BS 1975

1-0

2-0
Sat 15, Feb-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Karsiyaka vs Fatsa Belediyespor

0-0

2-0
Sat 15, Feb-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Turgutluspor vs Elazig Belediyespor

1-0

1-0
Sat 15, Feb-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Tepecikspor vs Erokspor

1-1

1-1
Sat 15, Feb-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Kozan Spor FK vs Kemerspor 2003

2-0

3-1
Sat 15, Feb-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Erbaaspor S vs 1877 Alemdaspor

0-0

1-0
Sat 15, Feb-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Belediye Derincespor vs Agri 1970 Spor

2-1

2-1
Sat 15, Feb-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Batman Petrolspor vs Darica Genclerbirligi

1-1

2-2
Sat 15, Feb-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Yeilyurt Belediyespor vs Osmaniyespor

0-1

0-2
Sat 15, Feb-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Kelkit Belediye Hurriyet vs Somaspor

0-1

0-1
Sat 15, Feb-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Yimpas Yozgatspor vs Yeni Altindag BS

1-1

3-1
Sat 15, Feb-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Nazillispor vs Bayrampasaspor

0-0

1-1
Sat 15, Feb-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Golcukspor vs Pazarspor

1-1

2-1
Sat 15, Feb-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Muglaspor vs Diyarbak?rspor

0-0

0-1
Sat 15, Feb-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Halide Edip Adivarspor vs Karacabey Birlikspor

0-1

0-3
Sat 15, Feb-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Modafenspor vs Nevsehirspor Genclik

0-0

0-3
Sat 15, Feb-14:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Inegolspor vs Hekimoglu Trabzon

0-1

2-1
Sat 15, Feb-14:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Tarsus Idman Yurdu vs Gumushanespor

2-1

3-1
Sat 15, Feb-14:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Bugsasspor vs Pendikspor

1-0

1-1
Sat 15, Feb-14:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Kirklarelispor vs Sanliurfaspor

2-1

2-1
Sat 15, Feb-14:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Sancaktepe Belediye Spor vs Hacettepe S.K.

1-1

3-1
Sat 15, Feb-14:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Corum Belediyespor vs Zonguldak

2-0

2-2
Sat 15, Feb-14:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Manisa FK vs Samsunspor

0-0

1-3
Sat 15, Feb-14:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Afjet Afyonspor vs 1922 Konyaspor

1-0

4-0
Sat 15, Feb-15:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Amedspor vs Sariyer

0-1

2-1
Sat 15, Feb-14:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Kastamonuspor vs Bodrumspor

0-0

1-0
Sat 15, Feb-14:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Bayburt Ozel Idare vs Karabukspor

1-0

3-0
Sat 15, Feb-14:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Sakaryaspor vs Kirsehir Belediyespor

1-0

3-0
Sat 15, Feb-14:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Elazigspor vs Nigde Belediyespor


0-3
Sat 15, Feb-14:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Eyupspor vs Kahramanmaras

0-0

1-1
Sat 15, Feb-14:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Tuzlaspor Kulubu vs Bandirmaspor

0-0

1-2
Sat 15, Feb-14:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Etimesgut Belediye Spor vs Usakspor

1-1

1-2
Sat 15, Feb-18:00 - Turkey Super Lig
Konyaspor vs Goztepe

1-1

1-3
Sat 15, Feb-21:00 - Turkey Super Lig
Ankaragucu vs Fenerbahce

1-0

2-1
Sat 15, Feb-15:00 - Turkey Super Lig
Denizlispor vs Kayserispor

0-0

0-1
Sat 15, Feb-15:30 - Turkey U19 League
Galatasaray(U19) vs Yeni Malatyaspor(U19)

3-1

5-3
Sat 15, Feb-15:30 - Turkey U19 League
Istanbul Buyuksehir Belediyesi(U19) vs Besiktas JK(U19)

1-0

2-2
Sat 15, Feb-15:30 - Turkey U19 League
Ankaragucu(U19) vs Fenerbahce U19

0-0

0-1
Sat 15, Feb-15:30 - Turkey U19 League
Alanyaspor(U19) vs Altinordu(U19)

1-1

2-1
Sat 15, Feb-15:30 - Turkey U19 League
Genclerbirligi(U19) vs Altay Spor Kulubu(U19)

1-2

2-2
Sat 15, Feb-15:30 - Turkey U19 League
Rizespor(U19) vs Adana Demirspor U19

0-1

1-3
Sat 15, Feb-15:30 - Turkey U19 League
Menemenspor(U19) vs Eskisehirspor(U19)

3-1

3-3
Sat 15, Feb-17:20 - UAE League Division 1
Dubba Al Husun vs Al Bataeh

0-0

1-0
Sat 15, Feb-17:20 - UAE League Division 1
Masfut vs Al Taawon

0-1

4-1
Sat 15, Feb-17:00 - Uruguay U19 League
Wanderers(U19) vs Juventud de Las Piedras(U19)

2-0

3-0
Sat 15, Feb-19:00 - Venezuela Primera Division
Atletico Venezuela vs Gran Valencia FC

0-0

1-0
Sat 15, Feb-00:00 - Venezuela Primera Division
Yaracuyanos vs Mineros de Guayana

0-1

0-2
Sat 15, Feb-18:30 - Wales FAW Championship South
Pontypridd vs Cwmamman United

0-0

1-1
Sat 15, Feb-00:00 - Wales Premier League
Bala Town F.C. vs The New Saints

1-0

1-1

NOTICE
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.