Latest News
News are from Rezilta News, Goal.mu, Mauri.bet, and other partner websites.
All soccer/football results.
BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.
ADS: 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.
Date and Time/Team | Half Time | Full Time |
---|---|---|
Sun 26, Jan-16:30 - AFC U23 Championship Korea Republic(U23) vs Saudi Arabia(U23) |
0-0 |
0-0 |
Sun 26, Jan-19:00 - African Youth Championship Woman\\\'s U17 Niger Women\'s U17 vs Liberia Women\'s U17 |
0-1 |
0-5 |
Sun 26, Jan-17:00 - African Youth Championship Woman\\\'s U17 Zimbabwe Women\'s U17 vs Botswana Women\'s U17 |
0-0 |
0-2 |
Sun 26, Jan-17:00 - African Youth Championship Woman\\\'s U17 Ethiopia Women\'s U17 vs Uganda Women\'s U17 |
0-0 |
1-3 |
Sun 26, Jan-19:00 - Albania Super league Teuta Durres vs KS Bylis |
1-0 |
1-0 |
Sun 26, Jan-19:00 - Albania Super league KF Tirana vs Luftetari Gjirokaster |
3-0 |
5-1 |
Sun 26, Jan-22:00 - Albania Super league FK Kukesi vs Partizani Tirana |
0-0 |
1-0 |
Sun 26, Jan-17:00 - Algeria Cup WA Boufarik vs MC Alger |
0-0 |
0-0 |
Sun 26, Jan-21:00 - Andorra Cup FC Santa Coloma vs CE Carroi |
2-0 |
3-0 |
Sun 26, Jan-18:00 - Andorra Cup UE Santa Coloma vs Penya Encarnada |
0-0 |
1-0 |
Sun 26, Jan-19:00 - Angola Girabola League Benfica Lubango vs Recreativo Libolo |
1-0 |
3-1 |
Sun 26, Jan-18:00 - Angola Girabola League Santa Rita FC vs Cuando Cubango |
0-0 |
1-0 |
Sun 26, Jan-18:00 - Angola Girabola League Ferroviario Do Huambo vs Interclube Luanda |
0-1 |
0-1 |
Sun 26, Jan-19:59 - Arabian Champions League El Ismaily vs Ittihad Alexandria |
0-0 |
0-0 |
Sun 26, Jan-00:00 - Argentina Prim B Metropolitana Villa San Carlos vs Los Andes |
0-0 |
0-1 |
Sun 26, Jan-00:00 - Argentina Prim B Metropolitana Club Comunicaciones(AR) vs Justo Jose de Urquiza |
0-0 |
1-0 |
Sun 26, Jan-00:00 - Argentina Prim B Metropolitana CA San Miguel vs Club Atletico Colegiales |
0-0 |
0-0 |
Sun 26, Jan-00:00 - Argentina Prim B Metropolitana UAI Urquiza vs Sacachispas |
0-0 |
1-0 |
Sun 26, Jan-00:05 - Argentina Prim B Metropolitana Argentino de Quilmes vs San Telmo |
1-1 |
1-1 |
Sun 26, Jan-00:00 - Argentina Prim C Metropolitana Central Cordoba De Rosario vs Sportivo Italiano |
0-0 |
0-0 |
Sun 26, Jan-00:00 - Argentina Prim C Metropolitana San Martin Burzaco vs Victoriano Arenas |
1-0 |
1-1 |
Sun 26, Jan-00:00 - Argentina Prim C Metropolitana Deportivo Laferrere vs Canuelas FC |
1-0 |
1-0 |
Sun 26, Jan-00:00 - Argentina Prim C Metropolitana Club Lujan vs Ituzaingo |
0-0 |
2-1 |
Sun 26, Jan-00:20 - Argentina Prim C Metropolitana Deportivo Merlo vs Deportivo Espanol |
1-0 |
1-0 |
Sun 26, Jan-00:35 - Argentinian Primera Super League Arsenal de Sarandi vs Newells Old Boys |
1-1 |
1-1 |
Sun 26, Jan-02:40 - Argentinian Primera Super League San Lorenzo vs Estudiantes La Plata |
0-0 |
1-1 |
Sun 26, Jan-02:40 - Argentinian Primera Super League CA Central Cordoba SDE vs Colon |
0-0 |
1-0 |
Sun 26, Jan-04:45 - Argentinian Primera Super League Club Deportivo Godoy Cruz vs River Plate |
0-1 |
0-1 |
Sun 26, Jan-11:00 - Australia League A Western United FC vs Adelaide United |
2-3 |
3-4 |
Sun 26, Jan-06:30 - Australia National Youth League Perth Glory FC Am vs Melbourne City Youth |
0-0 |
0-1 |
Sun 26, Jan-09:00 - Australia Women\\\'s A-League Melbourne Victory Women\'s vs Canberra United Women\'s |
2-0 |
3-0 |
Sun 26, Jan-18:00 - Belgian First Amateur Division La Louviere Centre vs URSL Vise |
1-0 |
4-0 |
Sun 26, Jan-21:00 - Belgian Jupiler League Kortrijk vs Club Brugge |
1-2 |
2-2 |
Sun 26, Jan-17:30 - Belgian Jupiler League Cercle Brugge vs Anderlecht |
1-0 |
1-2 |
Sun 26, Jan-23:00 - Belgian Jupiler League Royal Antwerp FC vs Zulte Waregem |
1-1 |
2-1 |
Sun 26, Jan-17:00 - Belgian Woman\\\'s Cup KAA Gent Ladies Women\'s vs Standard Liege Women\'s |
0-1 |
|
Sun 26, Jan-19:00 - Belgium - 2e Klasse St. Gilloise vs Lommel SK |
1-0 |
2-2 |
Sun 26, Jan-01:15 - Bolivia Liga de Futbol Prof Atletico Palmaflor vs Royal Pari |
0-0 |
1-0 |
Sun 26, Jan-03:30 - Bolivia Liga de Futbol Prof CD San Jose vs Club Bolivar |
2-3 |
2-5 |
Sun 26, Jan-23:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof Real Potosi vs Blooming |
0-1 |
1-3 |
Sun 26, Jan-01:00 - Brasil Copa do Nordeste America FC Natal RN vs Botafogo PB |
0-0 |
0-0 |
Sun 26, Jan-01:00 - Brasil Copa do Nordeste Centro Sportivo Alagoano vs Sport Club Recife (PE) |
0-0 |
0-1 |
Sun 26, Jan-03:00 - Brasil Copa do Nordeste Confianca (SE) vs ABC Natal/RN |
0-0 |
1-0 |
Sun 26, Jan-01:00 - Brazil Mato-grossense Division 1 Mixto MT vs Cuiaba (MT) |
0-1 |
2-3 |
Sun 26, Jan-23:00 - Brazil Mato-grossense Division 1 Dom Bosco MT vs Sinop MT |
1-2 |
4-3 |
Sun 26, Jan-23:30 - Brazil Mato-grossense Division 1 Nova Mutum MT vs Luverdense |
3-0 |
|
Sun 26, Jan-23:00 - Brazil Alagoano Division 1 CRB (AL) vs Murici |
0-1 |
0-1 |
Sun 26, Jan-02:00 - Brazil Amazonense League Manaus FC(AM) vs Nacional Fast Clube AM |
0-0 |
2-0 |
Sun 26, Jan-23:00 - Brazil Campeonato Baiano Division Esporte Clube Bahia vs Vitoria da Conquista BA |
2-0 |
2-0 |
Sun 26, Jan-23:00 - Brazil Campeonato Baiano Division Fluminense de Feira BA vs Vitoria Salvador BA |
1-1 |
2-2 |
Sun 26, Jan-23:00 - Brazil Campeonato Baiano Division Jacuipense BA vs Bahia de Feira BA |
1-0 |
4-1 |
Sun 26, Jan-23:00 - Brazil Campeonato Baiano Division Doce Mel BA vs Alagoinhas Atletico BA |
1-0 |
1-2 |
Sun 26, Jan-01:00 - Brazil Campeonato Carioca CR Flamengo (RJ) vs Volta Redonda |
0-1 |
3-2 |
Sun 26, Jan-02:00 - Brazil Campeonato Carioca Boavista SC vs Vasco da Gama(RJ) |
0-0 |
0-1 |
Sun 26, Jan-23:00 - Brazil Campeonato Carioca Portuguesa RJ vs Resende-RJ |
0-0 |
1-0 |
Sun 26, Jan-23:00 - Brazil Campeonato Carioca Bangu vs Fluminense (RJ) |
1-2 |
1-5 |
Sun 26, Jan-23:00 - Brazil Campeonato Catarinense Division 1 Juventus SC vs Criciuma SC |
0-1 |
3-2 |
Sun 26, Jan-23:00 - Brazil Campeonato Catarinense Division 1 Atletico Tubarao SC vs Figueirense FC |
0-1 |
0-2 |
Sun 26, Jan-00:00 - Brazil Campeonato Catarinense Division 1 Concordia SC vs Chapecoense SC |
0-0 |
1-1 |
Sun 26, Jan-23:00 - Brazil Campeonato Cearense Division 1 Ferroviario CE vs Barbalha |
0-0 |
1-0 |
Sun 26, Jan-23:00 - Brazil Campeonato Cearense Division 1 Floresta/CE vs Guarany CE |
0-0 |
1-1 |
Sun 26, Jan-23:00 - Brazil Campeonato Gaucho Division 1 Esportivo (RS) vs Aimore RS |
3-2 |
4-3 |
Sun 26, Jan-23:00 - Brazil Campeonato Gaucho Division 1 Brasil de Pelotas RS vs Gremio (RS) |
0-1 |
0-1 |
Sun 26, Jan-22:30 - Brazil Campeonato Goiano Division Ipora vs Goias |
0-0 |
0-0 |
Sun 26, Jan-23:00 - Brazil Campeonato Goiano Division Atletico Clube Goianiense vs Goiania |
3-0 |
5-0 |
Sun 26, Jan-23:00 - Brazil Campeonato Goiano Division Anapolina GO vs CRAC (GO) |
0-1 |
0-1 |
Sun 26, Jan-23:00 - Brazil Campeonato Goiano Division Goianesia GO vs Anapolis FC |
2-1 |
2-1 |
Sun 26, Jan-23:30 - Brazil Campeonato Goiano Division Aparecidense GO vs Gremio Anapolis |
1-0 |
1-2 |
Sun 26, Jan-02:00 - Brazil Campeonato Mineiro Division 1 Caldense(MG) vs Uberlandia |
1-0 |
2-0 |
Sun 26, Jan-17:00 - Brazil Campeonato Mineiro Division 1 Boa Esporte Clube vs Coimbra MG |
0-0 |
0-0 |
Sun 26, Jan-23:00 - Brazil Campeonato Mineiro Division 1 Atletico Mineiro (MG) vs Tupynambas/MG |
2-0 |
5-0 |
Sun 26, Jan-23:00 - Brazil Campeonato Mineiro Division 1 URT MG vs Patrocinense MG |
0-0 |
1-0 |
Sun 26, Jan-23:00 - Brazil Campeonato Paraibano Centro Sportivo Paraibano(CSP) vs Atletico Cajazeirense PB |
1-1 |
1-4 |
Sun 26, Jan-23:00 - Brazil Campeonato Paraibano Perilima PB vs Campinense (PB) |
0-2 |
1-3 |
Sun 26, Jan-23:00 - Brazil Campeonato Paulista Palmeiras vs Sao Paulo |
0-0 |
0-0 |
Sun 26, Jan-23:00 - Brazil Campeonato Paulista Botafogo SP vs Ponte Preta |
0-0 |
0-1 |
Sun 26, Jan-00:00 - Brazil Campeonato Paulista Oeste SP vs Ituano (SP) |
1-0 |
1-0 |
Sun 26, Jan-02:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2 XV de Piracicaba vs Gremio Osasco Audax |
1-0 |
2-2 |
Sun 26, Jan-17:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2 AA Portuguesa Santista vs Atibaia |
0-0 |
0-0 |
Sun 26, Jan-17:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2 Juventus-SP vs Sertaozinho |
0-0 |
1-1 |
Sun 26, Jan-23:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2 Rio Claro vs Penapolense |
1-0 |
3-1 |
Sun 26, Jan-18:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2 Sao Bento vs Portuguesa de Desportos |
0-0 |
1-0 |
Sun 26, Jan-02:30 - Brazil Campeonato Paulista A-3 Marilia (SP) vs Linense(BRA) |
0-0 |
0-1 |
Sun 26, Jan-03:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3 Olimpia SP vs Velo Clube SP |
0-0 |
0-0 |
Sun 26, Jan-17:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3 Batatais SP vs Desportivo Brasil SP |
1-0 |
2-1 |
Sun 26, Jan-00:30 - Brazil Maranhense Division 1 Pinheiro MA vs Cordino |
2-1 |
4-1 |
Sun 26, Jan-23:00 - Brazil Paraense Division 1 League Carajas PA vs Remo Belem (PA) |
0-0 |
0-1 |
Sun 26, Jan-23:00 - Brazil Paranaense League Cianorte PR vs CE Uniao PR |
1-1 |
1-1 |
Sun 26, Jan-23:00 - Brazil Paranaense League Operario Ferroviario PR vs Rio Branco SC |
0-0 |
3-2 |
Sun 26, Jan-23:00 - Brazil Paranaense League FC Cascavel vs Cascavel CR |
1-0 |
3-0 |
Sun 26, Jan-23:00 - Brazil Paranaense League Parana STC PR vs Toledo Colonia Work(TCW) PR |
0-0 |
0-2 |
Sun 26, Jan-00:00 - Brazil Paranaense League Atletico Paranaense vs Londrina (PR) |
0-0 |
4-1 |
Sun 26, Jan-03:00 - Brazil Pernambucano League Salgueiros PE vs Central PE |
1-1 |
1-1 |
Sun 26, Jan-23:00 - Brazil Pernambucano League Petrolina PE vs Nautico (PE) |
0-0 |
0-1 |
Sun 26, Jan-23:00 - Brazil Pernambucano League Decisao PE vs Afogados Ingazeira PE |
0-4 |
0-4 |
Sun 26, Jan-22:30 - Brazil Sergipano America De Pedrinhas SE vs Sergipe (CS) |
0-1 |
0-3 |
Sun 26, Jan-23:00 - CAF Champions League Al Ahly SC vs Etoile du Sahel |
1-0 |
1-0 |
Sun 26, Jan-19:59 - CAF Confederation Cup Enyimba International vs Hassania Agadir |
1-1 |
1-1 |
Sun 26, Jan-19:59 - CAF Confederation Cup Horoya AC vs Bidvest Wits |
1-1 |
2-1 |
Sun 26, Jan-19:59 - CAF Confederation Cup Pyramids FC vs Enugu Rangers International |
0-0 |
0-1 |
Sun 26, Jan-17:00 - CAF Confederation Cup Zanaco vs Daring Club Motema Pembe |
0-1 |
2-1 |
Sun 26, Jan-17:00 - CAF Confederation Cup Esae FC vs Renaissance Sportive de Berkane |
1-3 |
1-5 |
Sun 26, Jan-23:00 - CAF Confederation Cup Paradou AC vs San Pedro |
0-0 |
0-0 |
Sun 26, Jan-23:00 - CAF Confederation Cup Al Masry vs F.C. Nouadhibou |
0-0 |
1-0 |
Sun 26, Jan-23:00 - CAF Confederation Cup Djoliba vs Al Nasr Benghazi |
0-0 |
0-1 |
Sun 26, Jan-19:00 - Chile Primera Division Santiago Wanderers vs Universidad Catolica |
0-1 |
0-3 |
Sun 26, Jan-03:30 - Chile Primera Division Audax Italiano vs Cobresal |
1-1 |
4-1 |
Sun 26, Jan-18:30 - Club Friendly FC Shakhtar Donetsk vs Vojvodina |
0-0 |
1-1 |
Sun 26, Jan-18:30 - Club Friendly Legia Warszawa vs FC Kairat Almaty |
1-0 |
2-0 |
Sun 26, Jan-18:30 - Club Friendly Arka Gdynia vs Crvena Zvezda |
2-1 |
2-3 |
Sun 26, Jan-19:00 - Club Friendly CSKA Sofia vs Shonan Bellmare |
0-0 |
0-1 |
Sun 26, Jan-19:00 - Club Friendly Lokomotiv Moscow vs Jeonbuk Hyundai Motors |
0-0 |
1-1 |
Sun 26, Jan-19:00 - Club Friendly Slaven Belupo Koprivnica vs ETO Gyori FC |
1-1 |
3-2 |
Sun 26, Jan-19:00 - Club Friendly UC Dublin(UCD) vs Finn Harps |
1-1 |
2-3 |
Sun 26, Jan-19:00 - Club Friendly Kickers Emden vs VfB Oldenburg |
2-2 |
4-4 |
Sun 26, Jan-19:00 - Club Friendly Olimpik Donetsk vs Spartak Trnava |
1-0 |
1-0 |
Sun 26, Jan-21:00 - Club Friendly Waterford United vs Shamrock Rovers |
0-0 |
0-0 |
Sun 26, Jan-21:00 - Club Friendly Asane Fotball vs Os Turn Fotball |
3-1 |
6-2 |
Sun 26, Jan-16:00 - Club Friendly FK Baumit Jablonec vs Krasnodar FK |
1-1 |
1-2 |
Sun 26, Jan-16:00 - Club Friendly Zaglebie Lubin vs KF Drita Gjilan |
0-1 |
0-1 |
Sun 26, Jan-16:00 - Club Friendly Bekescsaba vs Szolnoki MAV FC |
0-1 |
1-1 |
Sun 26, Jan-16:00 - Club Friendly Zrinjski Mostar vs FK Sutjeska Niksic |
1-1 |
2-2 |
Sun 26, Jan-16:00 - Club Friendly FK Shkendija vs SKF Sered |
1-2 |
3-2 |
Sun 26, Jan-16:00 - Club Friendly Renova Cepciste vs KS Korabi Peshkopi |
4-0 |
5-0 |
Sun 26, Jan-16:00 - Club Friendly SC Victoria Hamburg vs Eintracht Norderstedt |
0-3 |
0-7 |
Sun 26, Jan-16:00 - Club Friendly FK Teleoptik Zemun vs Borac Banja Luka |
0-2 |
0-3 |
Sun 26, Jan-16:00 - Club Friendly KF Prishtina vs Kolos Kovalivka |
1-1 |
1-1 |
Sun 26, Jan-16:00 - Club Friendly Port FC vs Cerezo Osaka(U23) |
1-0 |
3-0 |
Sun 26, Jan-16:00 - Club Friendly Spartak Subotica vs Shakhter Soligorsk |
0-0 |
0-2 |
Sun 26, Jan-16:00 - Club Friendly Neftekhimik Nizhnekamsk vs Zenit St.Petersburg |
2-0 |
3-0 |
Sun 26, Jan-16:00 - Club Friendly TuRU Dusseldorf vs Hennef 05 |
0-0 |
0-3 |
Sun 26, Jan-16:00 - Club Friendly Tus Dassendorf vs HSC Hannover |
0-3 |
2-4 |
Sun 26, Jan-02:00 - Club Friendly Coruripe (AL) vs CS Esportivo AL |
0-0 |
1-1 |
Sun 26, Jan-19:45 - Club Friendly Valerenga Women\'s vs Kolbotn Women\'s |
0-0 |
0-0 |
Sun 26, Jan-16:30 - Club Friendly VSG Altglienicke vs TSG Neustrelitz |
0-0 |
0-0 |
Sun 26, Jan-03:00 - Club Friendly Picos vs 4 de Julho |
0-0 |
0-0 |
Sun 26, Jan-17:00 - Club Friendly IFK Goteborg vs Aalborg BK |
0-1 |
2-3 |
Sun 26, Jan-17:00 - Club Friendly Inter Zapresic vs HNK Gorica |
0-0 |
0-1 |
Sun 26, Jan-05:25 - Club Friendly Liga Deportiva Universitaria vs Centro Atletico Fenix |
1-0 |
2-0 |
Sun 26, Jan-17:00 - Club Friendly Baltika vs Akademija Pandev |
0-0 |
0-0 |
Sun 26, Jan-17:00 - Club Friendly Duisburg Women\'s vs BV Borussia Bocholt Women\'s |
1-0 |
1-1 |
Sun 26, Jan-17:00 - Club Friendly Roa Women\'s vs Ovrevoll Hosle Women\'s |
2-0 |
2-0 |
Sun 26, Jan-17:00 - Club Friendly Koln Women\'s vs Andernach Women\'s |
3-0 |
6-0 |
Sun 26, Jan-17:00 - Club Friendly Slavia Praha Women\'s vs Gornik Leczna Women\'s |
1-0 |
4-1 |
Sun 26, Jan-17:00 - Club Friendly Backa Topola vs FK Vardar |
1-0 |
2-1 |
Sun 26, Jan-07:40 - Club Friendly Los Angeles FC vs CA Penarol |
2-0 |
2-0 |
Sun 26, Jan-08:30 - Club Friendly Adelaide Raiders SC vs Modbury Jets |
0-0 |
3-1 |
Sun 26, Jan-12:00 - Club Friendly Legia Warszawa vs FC Kairat Almaty |
0-1 |
0-1 |
Sun 26, Jan-12:00 - Club Friendly SK Bernolakovo vs FK Valka |
0-0 |
2-1 |
Sun 26, Jan-12:30 - Club Friendly Rotor Volgograd B vs Volgar Astrakhan B |
1-1 |
3-2 |
Sun 26, Jan-12:45 - Club Friendly PDRM FA vs Sarawak |
3-0 |
5-0 |
Sun 26, Jan-12:45 - Club Friendly Petaling Jaya City vs Bhayangkara FC |
1-0 |
1-2 |
Sun 26, Jan-13:00 - Club Friendly Dinamo Bucuresti vs Tunari |
3-0 |
6-0 |
Sun 26, Jan-13:00 - Club Friendly FC Merani Martvili vs Baia Zugdidi |
0-0 |
0-1 |
Sun 26, Jan-13:00 - Club Friendly Energetik-BGU Minsk vs SFC CRFSO Smolensk |
1-3 |
1-3 |
Sun 26, Jan-13:00 - Club Friendly Rodina Moskva vs FK Kvant Obninsk |
4-0 |
8-1 |
Sun 26, Jan-14:00 - Club Friendly Istra 1961 vs NK Lokomotiva Zagreb |
1-3 |
1-3 |
Sun 26, Jan-14:00 - Club Friendly SK Bahon vs MSK Kralova pri Senci |
1-1 |
2-1 |
Sun 26, Jan-14:00 - Club Friendly Kalinkovo vs Lamac |
0-0 |
1-3 |
Sun 26, Jan-14:00 - Club Friendly Duna Aszfalt TVSE vs Soroksar |
2-0 |
7-0 |
Sun 26, Jan-14:30 - Club Friendly VfL Wolfsburg vs FC Oberneuland |
1-0 |
8-0 |
Sun 26, Jan-18:00 - Club Friendly Wexford Youths vs St. Patrick\'s |
0-0 |
0-0 |
Sun 26, Jan-18:00 - Club Friendly PFC Oleksandria vs FC Pyunik |
2-1 |
5-2 |
Sun 26, Jan-18:00 - Club Friendly Arsenal Tula vs Mladost Lucani |
2-0 |
2-2 |
Sun 26, Jan-18:00 - Club Friendly FC Kray vs TSG Sprockhovel |
2-2 |
3-2 |
Sun 26, Jan-18:00 - Club Friendly Tsarsko Selo vs FC Ural Yekaterinburg |
0-0 |
1-0 |
Sun 26, Jan-00:00 - Club Friendly Jacyoba vs Agremiacao Sportiva Arapiraquense (ASA) |
0-0 |
0-0 |
Sun 26, Jan-01:05 - Colombia Copa Mustang Atletico Bucaramanga vs Deportivo Cali |
0-1 |
0-2 |
Sun 26, Jan-03:10 - Colombia Copa Mustang Atletico Junior Barranquilla vs La Equidad |
1-0 |
2-0 |
Sun 26, Jan-05:15 - Colombia Copa Mustang America de Cali vs Alianza Petrolera |
2-1 |
3-1 |
Sun 26, Jan-04:00 - Costa Rica Primera Division Alajuelense vs Cartagines Deportiva SA |
1-1 |
1-1 |
Sun 26, Jan-06:00 - Costa Rica Primera Division Perez Zeledon vs AD Grecia |
0-1 |
1-4 |
Sun 26, Jan-19:00 - Cyprus 1 Division AC Omonia Nicosia vs Anorthosis Famagusta FC |
0-0 |
1-0 |
Sun 26, Jan-19:59 - Cyprus 1 Division Nea Salamis vs E.N.Paralimni |
0-0 |
1-1 |
Sun 26, Jan-18:00 - Cyprus 1 Division Apollon Limassol FC vs Ethnikos Achnas |
3-1 |
3-2 |
Sun 26, Jan-16:30 - Cyprus 2 Division Digenis Morphou vs Akritas Chloraka |
0-0 |
1-0 |
Sun 26, Jan-16:30 - Cyprus 2 Division Asil Lysi vs Alki Oroklini |
2-1 |
2-1 |
Sun 26, Jan-16:30 - Cyprus 2 Division Anagennisi Deryneia vs Othellos Athienou |
1-0 |
2-0 |
Sun 26, Jan-16:30 - Cyprus 2 Division Xylotympou vs Onisilos Sotiras |
0-0 |
0-0 |
Sun 26, Jan-19:00 - Egypt Premier League Arab Contractors vs Tanta |
1-0 |
2-0 |
Sun 26, Jan-04:30 - El Salvador Primera Division CD Chalatenango vs Alianza San Salvador |
2-1 |
3-1 |
Sun 26, Jan-04:30 - El Salvador Primera Division Sonsonate vs Jocoro FC |
3-1 |
3-2 |
Sun 26, Jan-19:00 - England FA Cup Tranmere Rovers vs Manchester United |
0-5 |
0-6 |
Sun 26, Jan-21:00 - England FA Cup Shrewsbury Town vs Liverpool |
0-1 |
2-2 |
Sun 26, Jan-17:00 - England FA Cup Manchester City vs Fulham |
2-0 |
4-0 |
Sun 26, Jan-18:00 - England FA Women\\\'s Cup Charlton Athletic Women\'s vs Chelsea FC Women\'s |
0-1 |
0-4 |
Sun 26, Jan-18:00 - England FA Women\\\'s Cup London City Lionesses Women\'s vs Reading Women\'s |
0-3 |
0-5 |
Sun 26, Jan-19:00 - England FA Women\\\'s Cup Aston Villa Women\'s vs Brighton & H.A. Women\'s |
1-3 |
2-3 |
Sun 26, Jan-17:00 - England FA Women\\\'s Cup Everton FC Women\'s vs London Bees Women\'s |
1-0 |
1-0 |
Sun 26, Jan-17:00 - England FA Women\\\'s Cup Sunderland Women\'s vs Watford Women\'s |
1-0 |
2-0 |
Sun 26, Jan-17:00 - England FA Women\\\'s Cup Bristol City Women\'s vs Durham Wildcats Women\'s |
0-0 |
0-0 |
Sun 26, Jan-17:00 - England FA Women\\\'s Cup Liverpool Women\'s vs Blackburn Rovers Women\'s |
4-1 |
8-1 |
Sun 26, Jan-17:00 - England FA Women\\\'s Cup West Ham United Women\'s vs Arsenal Women\'s |
0-1 |
0-2 |
Sun 26, Jan-17:00 - England FA Women\\\'s Cup Lewes Women\'s vs Billericay Town Women\'s |
1-1 |
|
Sun 26, Jan-17:00 - England FA Women\\\'s Cup Tottenham Hotspur Women\'s vs Barnsley Women\'s |
3-0 |
5-0 |
Sun 26, Jan-17:00 - England FA Women\\\'s Cup Sheffield United Women\'s vs Birmingham Women\'s |
0-0 |
0-3 |
Sun 26, Jan-17:00 - England FA Women\\\'s Cup Huddersfield Town Women\'s vs Ipswich Women\'s |
0-4 |
1-4 |
Sun 26, Jan-17:00 - England FA Women\\\'s Cup Southampton Women\'s vs Coventry Women\'s |
0-0 |
1-4 |
Sun 26, Jan-17:00 - England FA Women\\\'s Cup Burnley Women\'s vs Leicester City Women\'s |
0-0 |
1-3 |
Sun 26, Jan-18:00 - England Women\\\'s Northern Premier League Loughborough Foxes Women\'s vs West Bromwich WFC Women\'s |
3-3 |
3-3 |
Sun 26, Jan-18:00 - England Women\\\'s Northern Premier League Fylde LFC Women\'s vs Hull City Women\'s |
1-2 |
|
Sun 26, Jan-18:00 - England Women\\\'s Southern Premier League Crawley Wasps Women\'s vs Cardiff City Women\'s |
2-0 |
|
Sun 26, Jan-18:50 - Estonia Winter Tournament Tallinna FC Levadia II vs FC Elva |
0-0 |
0-2 |
Sun 26, Jan-20:40 - Estonia Winter Tournament Kohtla-Jarve JK Jarve vs Flora Tallinn II |
1-2 |
2-6 |
Sun 26, Jan-15:10 - Estonia Winter Tournament Voru JK vs Viimsi MRJK |
0-1 |
0-4 |
Sun 26, Jan-17:00 - Estonia Winter Tournament FC Flora Tallinn vs Levadia Tallinn |
1-0 |
3-0 |
Sun 26, Jan-13:20 - Estonia Winter Tournament Tabasalu Palliklubi vs Keila JK |
2-1 |
5-2 |
Sun 26, Jan-21:00 - Finland Cup MuSa vs KTP Kotka |
0-1 |
1-2 |
Sun 26, Jan-17:00 - Finland Cup FC Honka vs HIFK |
0-1 |
1-1 |
Sun 26, Jan-18:30 - Finland Kakkonen League Cup TPV Tampere vs Tampere United |
1-0 |
3-0 |
Sun 26, Jan-18:30 - Finland Kakkonen League Cup JS Hercules vs Oulun LS |
1-1 |
2-1 |
Sun 26, Jan-15:30 - Finland Woman\\\'s Cup ONS Women\'s vs KuPS Women\'s |
1-2 |
1-4 |
Sun 26, Jan-19:59 - Finland Woman\\\'s Cup Honka Women\'s vs TPS Turku Women\'s |
0-0 |
1-0 |
Sun 26, Jan-17:30 - French Championnat Amateur Group B Fleury Merogis U.S. vs Gobelins |
0-0 |
0-1 |
Sun 26, Jan-17:30 - French Championnat National U19 Groupe A Paris Saint Germain (U19) vs Evreux(U19) |
3-0 |
|
Sun 26, Jan-17:30 - French Championnat National U19 Groupe A Lens U19 vs Le Havre(U19) |
1-3 |
2-4 |
Sun 26, Jan-17:30 - French Championnat National U19 Groupe A US Boulogne U19 vs Caen(U19) |
1-2 |
|
Sun 26, Jan-17:30 - French Championnat National U19 Groupe A Drancy(U19) vs Feignies(U19) |
1-1 |
3-2 |
Sun 26, Jan-17:30 - French Championnat National U19 Groupe A FC Chartres(U19) vs Lille U19 |
0-1 |
|
Sun 26, Jan-14:00 - French Championnat National U19 Groupe B Auxerre(U19) vs Strasbourg U19 |
0-0 |
0-1 |
Sun 26, Jan-17:30 - French Championnat National U19 Groupe B Lyonnais U19 vs Paris FC U19 |
1-1 |
|
Sun 26, Jan-17:30 - French Championnat National U19 Groupe B Dijon(U19) vs ES Troyes AC(U19) |
1-1 |
2-3 |
Sun 26, Jan-17:30 - French Championnat National U19 Groupe B Epinal U19 vs Metz U19 |
0-1 |
0-1 |
Sun 26, Jan-17:30 - French Championnat National U19 Groupe B Le Puy Foot 43 Auvergne(U19) vs Montceau (U19) |
3-0 |
|
Sun 26, Jan-17:30 - French Championnat National U19 Groupe B Torcy U.S(U19) vs Bourg Peronnas(U19) |
1-0 |
|
Sun 26, Jan-17:30 - French Championnat National U19 Groupe B ASPTT Dijon(U19) vs Sochaux U19 |
1-2 |
1-5 |
Sun 26, Jan-18:30 - French Championnat National U19 Groupe C Tours FC U19 vs Concarneau(U19) |
0-0 |
0-0 |
Sun 26, Jan-14:00 - French Championnat National U19 Groupe C Vannes OC U19 vs Aviron Bayonnais(U19) |
0-2 |
|
Sun 26, Jan-14:00 - French Championnat National U19 Groupe C Guingamp (U19) vs Trelissac U19 |
4-1 |
|
Sun 26, Jan-14:00 - French Championnat National U19 Groupe C Angers SCO U19 vs Bordeaux U19 |
0-1 |
1-1 |
Sun 26, Jan-17:30 - French Championnat National U19 Groupe C Niort(U19) vs Laval U19 |
4-0 |
|
Sun 26, Jan-18:30 - French Championnat National U19 Groupe D Monaco U19 vs Ajaccio U19 |
2-1 |
|
Sun 26, Jan-17:30 - French Championnat National U19 Groupe D Castelnau le Cres (U19) vs Bastia U19 |
2-1 |
|
Sun 26, Jan-17:30 - French Championnat National U19 Groupe D Toulon (U19) vs Colomiers U19 |
0-2 |
0-2 |
Sun 26, Jan-17:30 - French Championnat National U19 Groupe D Istres(U19) vs Nimes(U19) |
3-1 |
|
Sun 26, Jan-15:00 - French Championnat National U19 Groupe D Saint-Etienne U19 vs Toulouse(U19) |
2-0 |
3-0 |
Sun 26, Jan-19:59 - French Feminines D1 Lyonnais Women\'s vs Stade de Reims Women\'s |
1-0 |
5-0 |
Sun 26, Jan-19:59 - French Le Championnat Ligue 1 Nantes vs Bordeaux |
0-0 |
0-1 |
Sun 26, Jan-18:00 - French Le Championnat Ligue 1 Lyonnais vs Toulouse |
1-0 |
3-0 |
Sun 26, Jan-15:00 - Futsal Spain Division De Honor Industrias Santa Coloma Futsal vs Levante Futsal |
2-1 |
2-2 |
Sun 26, Jan-16:00 - Futsal Spain Division De Honor Cordoba Futsal vs Vina Albali Valdepenas Futsal |
2-1 |
2-3 |
Sun 26, Jan-16:00 - German 3. Liga Munchen 1860 vs Eintracht Braunschweig |
2-1 |
4-1 |
Sun 26, Jan-17:00 - German 3. Liga KFC Uerdingen 05 vs Bayern Munich (Am) |
0-2 |
0-3 |
Sun 26, Jan-18:30 - German Bundesliga Werder Bremen vs Hoffenheim |
0-0 |
0-3 |
Sun 26, Jan-21:00 - German Bundesliga Bayer Leverkusen vs Fortuna Dusseldorf |
1-0 |
3-0 |
Sun 26, Jan-16:30 - Germany - Regionalliga Nordost Chemie Leipzig vs Berliner FC Dynamo |
0-0 |
0-0 |
Sun 26, Jan-18:00 - Germany - Regionalliga West Bonner SC vs Fortuna Dusseldorf II |
2-0 |
2-2 |
Sun 26, Jan-19:00 - Ghana Premier League Accra Hearts of Oak vs Asante Kotoko FC |
0-1 |
1-2 |
Sun 26, Jan-15:30 - Greece Football League Niki Volos vs Ialysos |
2-0 |
2-0 |
Sun 26, Jan-16:00 - Greece Football League Diagoras Rodos vs Ierapetra |
0-0 |
0-0 |
Sun 26, Jan-17:00 - Greece Football League Egaleo AO Athens vs Aspropyrgos Enosis |
0-2 |
0-2 |
Sun 26, Jan-17:00 - Greece Football League Ionikos vs Kalamata AO |
1-0 |
1-0 |
Sun 26, Jan-17:00 - Greece Football League Trikala vs Triglia |
1-0 |
2-0 |
Sun 26, Jan-17:00 - Greece Football League Thesprotos vs Olympiakos Volos |
2-0 |
4-1 |
Sun 26, Jan-19:15 - Greece Super League 1 Panaitolikos Agrinio vs Aris Salonica |
0-0 |
2-0 |
Sun 26, Jan-21:30 - Greece Super League 1 AEK Athens vs Olympiakos Piraeus |
0-0 |
0-0 |
Sun 26, Jan-17:00 - Greece Super League 1 Panionios vs Atromitos Athens |
0-0 |
1-0 |
Sun 26, Jan-17:00 - Greece Super League 1 Xanthi vs OFI Crete |
0-1 |
2-2 |
Sun 26, Jan-19:00 - Greece Super League 2 Ergotelis vs Pas Giannina |
0-1 |
1-2 |
Sun 26, Jan-17:00 - Greece Super League 2 Apollon Pontou vs Apollon Smirnis |
0-4 |
0-5 |
Sun 26, Jan-17:00 - Greece Super League 2 Apollon Larissas vs Doxa Dramas |
1-0 |
4-1 |
Sun 26, Jan-15:00 - Greece U19 AO Kassiopi U19 vs Pas Giannina(U19) |
1-3 |
2-5 |
Sun 26, Jan-13:00 - Greece U19 Xanthi(U19) vs OFI Crete(U19) |
0-0 |
2-1 |
Sun 26, Jan-14:00 - Greece U19 AEL Larisa U19 vs Panathinaikos(U19) |
0-0 |
0-3 |
Sun 26, Jan-21:00 - Guatemala Liga 2 Nacional Deportivo Mictlan vs Aurora(Gua) |
0-0 |
0-0 |
Sun 26, Jan-21:00 - Guatemala Liga 2 Nacional Club Comunicaciones B vs Deportivo Achuapa |
0-0 |
2-2 |
Sun 26, Jan-21:00 - Guatemala Liga 2 Nacional Solola FC vs Chimaltenango |
1-1 |
1-1 |
Sun 26, Jan-22:00 - Guatemala Liga 2 Nacional Coatepecano IB vs Nueva Concepcion |
1-0 |
1-0 |
Sun 26, Jan-21:00 - Guatemala Liga Nacional Deportivo Sanarate vs Antigua GFC |
1-0 |
1-2 |
Sun 26, Jan-01:00 - Guatemala Liga Nacional CSD Municipal vs Club Comunicaciones |
2-0 |
2-4 |
Sun 26, Jan-22:00 - Guatemala Liga Nacional Santa Lucia Cotzumalguapa vs Siquinala FC |
1-1 |
1-1 |
Sun 26, Jan-06:00 - Guatemala Liga Nacional CSD Xelaju MC vs CSyD Mixco |
2-1 |
3-1 |
Sun 26, Jan-23:00 - Guatemala Liga Nacional CD Puerto de Iztapa vs CD Malacateco |
1-0 |
1-0 |
Sun 26, Jan-15:15 - Holland Eredivisie Vitesse Arnhem vs Emmen |
1-0 |
1-1 |
Sun 26, Jan-19:45 - Holland Eredivisie PSV Eindhoven vs FC Twente Enschede |
0-0 |
1-1 |
Sun 26, Jan-17:30 - Holland Eredivisie Willem II vs FC Zwolle |
0-0 |
0-0 |
Sun 26, Jan-17:30 - Holland Eredivisie FC Groningen vs Ajax Amsterdam |
1-0 |
2-1 |
Sun 26, Jan-17:45 - Holland Jupiler League Go Ahead Eagles vs NAC Breda |
0-0 |
1-0 |
Sun 26, Jan-01:00 - Honduras Liga Nacional CD Motagua vs Marathon |
0-0 |
1-1 |
Sun 26, Jan-05:00 - Honduras Liga Nacional Real Espana vs CD Vida |
0-0 |
0-2 |
Sun 26, Jan-05:00 - Honduras Liga Nacional UPNFM vs CD Olimpia |
1-1 |
1-1 |
Sun 26, Jan-16:00 - Iceland Championship II UMF Selfoss vs Vikingur Olafsvik |
3-1 |
4-1 |
Sun 26, Jan-23:00 - Iceland Faxafloi Women Cup Keflavik Women\'s vs Breidablik Women\'s |
0-4 |
0-5 |
Sun 26, Jan-21:15 - Iceland Reykjavik Tournament Throttur Reykjavik vs Fylkir |
0-3 |
0-3 |
Sun 26, Jan-19:15 - Iceland Reykjavik Women\\\'s Tournament Fylkir Women\'s vs Throttur Reykjavik Women\'s |
2-0 |
2-0 |
Sun 26, Jan-12:30 - India League Division 1 Indian Arrows vs Real Kashmir |
0-1 |
0-2 |
Sun 26, Jan-17:30 - India League Division 1 Gokulam Kerala vs Churchill Brothers |
1-0 |
1-0 |
Sun 26, Jan-15:45 - Iran League Persepolis vs Teraktor Sazi |
1-0 |
2-0 |
Sun 26, Jan-16:00 - Iran League Naft Masjed Soleyman FC vs Sanat Naft |
1-0 |
2-0 |
Sun 26, Jan-14:30 - Iran League Division 1 Malavan vs Fajr Sepasi |
1-0 |
2-0 |
Sun 26, Jan-14:30 - Iran League Division 1 Aluminium Arak vs Khooshe Talaee Sana Saveh |
1-0 |
2-1 |
Sun 26, Jan-14:30 - Iran League Division 1 Niroye Zamini vs Mes Rafsanjan |
1-2 |
2-3 |
Sun 26, Jan-14:30 - Iran League Division 1 Esteghlal Khozestan vs Sepidrood Rasht |
0-0 |
2-0 |
Sun 26, Jan-14:30 - Iran League Division 1 Rayka Babol vs Navad Urmia |
0-0 |
0-0 |
Sun 26, Jan-14:30 - Iran League Division 1 Qashqai Shiraz vs Gol Reyhan Alborz |
0-0 |
1-0 |
Sun 26, Jan-14:30 - Iran League Division 1 Sorkhpooshan Pakdasht vs Mes Kerman |
0-0 |
2-2 |
Sun 26, Jan-14:30 - Iran League Division 1 Arman Gohar Sirjan vs Damash Gilan FC |
1-0 |
3-0 |
Sun 26, Jan-21:00 - Israel Premier League Maccabi Netanya vs Hapoel Hadera |
0-0 |
1-0 |
Sun 26, Jan-22:15 - Israel Premier League Beitar Jerusalem vs Sektzia Nes Tziona |
1-0 |
1-0 |
Sun 26, Jan-15:30 - Israel State League Maccabi Ironi Kiryat Ata vs Moadon Sport Tira |
0-0 |
1-0 |
Sun 26, Jan-15:00 - Italian Campionato Primavera Torino Youth vs Napoli Youth |
1-2 |
1-2 |
Sun 26, Jan-17:00 - Italian Campionato Primavera Lazio Youth vs Sassuolo Calcio Youth |
0-1 |
0-2 |
Sun 26, Jan-13:00 - Italian Campionato Primavera Genoa Youth vs Cagliari Youth |
1-2 |
1-3 |
Sun 26, Jan-18:00 - Italian Serie A Hellas Verona vs Lecce |
2-0 |
3-0 |
Sun 26, Jan-18:00 - Italian Serie A Sampdoria vs US Sassuolo Calcio |
0-0 |
0-0 |
Sun 26, Jan-18:00 - Italian Serie A Parma Calcio 1913 vs Udinese |
2-0 |
2-0 |
Sun 26, Jan-15:30 - Italian Serie A Inter Milan vs Cagliari |
1-0 |
1-1 |
Sun 26, Jan-21:00 - Italian Serie A AS Roma vs Lazio |
1-1 |
1-1 |
Sun 26, Jan-23:45 - Italian Serie A Napoli vs Juventus |
0-0 |
2-1 |
Sun 26, Jan-18:00 - Italian Serie B Venezia F.C. vs Trapani |
1-0 |
1-1 |
Sun 26, Jan-18:00 - Italian Serie B Crotone vs Spezia |
0-1 |
1-2 |
Sun 26, Jan-15:30 - Italian Women Division 1 GS Roma Women\'s vs Fiorentina Women\'s |
1-1 |
2-2 |
Sun 26, Jan-15:30 - Italian Women Division 1 Florentia Women\'s vs AGSM Verona Women\'s |
1-0 |
2-1 |
Sun 26, Jan-17:30 - Italian Women Division 1 Inter Milan Women\'s vs Empoli Women\'s |
1-0 |
3-0 |
Sun 26, Jan-20:30 - Italy C1A Como vs Renate AC |
1-0 |
2-0 |
Sun 26, Jan-20:30 - Italy C1A Giana Erminio vs Gozzano |
0-0 |
1-0 |
Sun 26, Jan-20:30 - Italy C1A US Pianese vs Albinoleffe |
0-0 |
2-2 |
Sun 26, Jan-18:00 - Italy C1A Robur Siena S.S.D. vs Calcio Lecco |
0-0 |
1-1 |
Sun 26, Jan-18:00 - Italy C1A Arezzo vs US Pergolettese |
2-0 |
3-0 |
Sun 26, Jan-18:00 - Italy C1A Novara Calcio vs Pontedera |
0-1 |
1-1 |
Sun 26, Jan-18:00 - Italy C1A Pro Vercelli vs S.S.D. Monza 1912 |
0-2 |
1-2 |
Sun 26, Jan-18:00 - Italy C1A Alessandria vs Olbia |
0-0 |
3-3 |
Sun 26, Jan-20:30 - Italy C1B Modena vs Imolese |
1-0 |
2-2 |
Sun 26, Jan-20:30 - Italy C1B Rimini vs Vicenza |
0-3 |
1-3 |
Sun 26, Jan-20:30 - Italy C1B Alma Juventus Fano vs Gubbio |
0-1 |
0-2 |
Sun 26, Jan-20:30 - Italy C1B USD Virtus Verona vs FeralpiSalo |
1-1 |
1-2 |
Sun 26, Jan-18:00 - Italy C1B Triestina vs Cesena |
2-0 |
4-1 |
Sun 26, Jan-18:00 - Italy C1B Vis Pesaro vs Ravenna |
0-0 |
0-0 |
Sun 26, Jan-18:00 - Italy C1B Fermana vs Piacenza |
1-0 |
1-1 |
Sun 26, Jan-18:00 - Italy C1B Arzignano Valchiampo vs Sambenedettese |
1-0 |
1-1 |
Sun 26, Jan-18:00 - Italy C1C Urbs Reggina 1914 vs FC Bari 1908 |
0-0 |
1-1 |
Sun 26, Jan-18:00 - Italy C1C A.S. Viterbese Castrense vs Catania |
0-0 |
2-0 |
Sun 26, Jan-18:00 - Italy C1C S.S. Monopoli 1966 vs Ternana |
0-0 |
0-0 |
Sun 26, Jan-18:00 - Italy C1C Virtus Francavilla vs Paganese Calcio 1926 |
1-0 |
2-0 |
Sun 26, Jan-20:30 - Italy C1C Avellino vs Picerno |
1-0 |
1-1 |
Sun 26, Jan-20:30 - Italy C1C Cavese vs Teramo |
0-0 |
1-0 |
Sun 26, Jan-20:30 - Italy C1C FC Rieti vs Casertana F.C. |
0-0 |
1-0 |
Sun 26, Jan-20:30 - Italy C1C S.S.D. Potenza Calcio vs A.S. Bisceglie Calcio 1913 |
0-0 |
1-0 |
Sun 26, Jan-18:00 - Italy Serie D Latte Dolce vs Arzachena |
0-0 |
2-1 |
Sun 26, Jan-18:00 - Italy Serie D Audace Cerignola vs S.S.D. Citta di Brindisi |
1-1 |
4-1 |
Sun 26, Jan-17:30 - Italy Serie D Sangiovannese vs ASD Grassina |
1-2 |
1-2 |
Sun 26, Jan-17:30 - Italy Serie D Mantova vs Vigor Carpaneto |
1-0 |
1-1 |
Sun 26, Jan-17:30 - Italy Serie D Taranto Sport vs Grumentum Valdagri |
1-0 |
3-0 |
Sun 26, Jan-17:30 - Italy Serie D Tritium vs Pro Sesto |
1-1 |
1-2 |
Sun 26, Jan-17:30 - Italy Serie D Virtus Casarano vs Fidelis Andria |
2-1 |
4-2 |
Sun 26, Jan-17:30 - Italy Serie D Tamai vs Adriese |
0-0 |
1-0 |
Sun 26, Jan-17:30 - Italy Serie D ASD Brusaporto vs US Seregno |
0-0 |
1-0 |
Sun 26, Jan-17:30 - Italy Serie D Pineto vs Vastogirardi |
1-0 |
1-1 |
Sun 26, Jan-17:30 - Italy Serie D Scandicci vs San Donato Tavarnelle |
0-0 |
1-1 |
Sun 26, Jan-17:30 - Italy Serie D Ponsacco vs Grosseto |
0-2 |
0-2 |
Sun 26, Jan-17:30 - Italy Serie D Sasso Marconi vs Forli FC |
2-0 |
3-1 |
Sun 26, Jan-17:30 - Italy Serie D Fiorenzuola vs Ciliverghe Mazzano |
1-1 |
2-1 |
Sun 26, Jan-17:30 - Italy Serie D Recanatese vs Cattolica SM Calcio |
0-0 |
1-1 |
Sun 26, Jan-17:30 - Italy Serie D Marsala vs FC Savoia 1908 |
0-1 |
0-2 |
Sun 26, Jan-17:30 - Italy Serie D Nibionnoggiono vs Bustese Milano City |
1-0 |
3-1 |
Sun 26, Jan-09:30 - Japan Futsal League Nagoya oceans Futsal vs Vasagey Oita Futsal |
4-0 |
7-1 |
Sun 26, Jan-15:00 - Kenya Premier League Tusker FC Nairobi vs Ulinzi Stars Nakuru |
0-1 |
1-1 |
Sun 26, Jan-19:00 - King of Bahrain Cup Al Hidd vs Al-Shabbab |
2-1 |
3-1 |
Sun 26, Jan-18:55 - Kuwait 1st Division League Al-Salibikhaet vs Al-Jahra |
1-0 |
1-2 |
Sun 26, Jan-18:55 - Kuwait 1st Division League Al Fahaheel SC vs Burgan SC |
0-1 |
0-1 |
Sun 26, Jan-18:00 - Malta First Division League Qormi F.C. vs Vittoriosa Stars |
0-0 |
1-0 |
Sun 26, Jan-19:15 - Malta U BET FA Trophy Valletta FC vs Sirens |
2-0 |
4-1 |
Sun 26, Jan-17:00 - Malta U BET FA Trophy Swieqi United vs Hamrun Spartans |
0-1 |
1-3 |
Sun 26, Jan-18:00 - Malta U BET FA Trophy Victoria Hotspurs vs Gudja United |
0-1 |
1-3 |
Sun 26, Jan-03:00 - Mexico Primera Division Cruz Azul vs Santos Laguna |
1-0 |
3-0 |
Sun 26, Jan-22:00 - Mexico Primera Division Pumas UNAM vs Monterrey |
0-0 |
1-0 |
Sun 26, Jan-05:00 - Mexico Primera Division Tigres UANL vs Atlas |
1-0 |
2-1 |
Sun 26, Jan-07:00 - Mexico Primera Division Club Leon vs Pachuca |
2-0 |
3-0 |
Sun 26, Jan-07:05 - Mexico Primera Division Chivas Guadalajara vs Toluca |
1-0 |
2-2 |
Sun 26, Jan-01:00 - Mexico Primera Divison 2 Nuevo Chimalhuacan vs CSyD Dorados de Sinaloa B |
0-0 |
0-2 |
Sun 26, Jan-01:00 - Mexico Primera Divison 2 Ciervos FC vs Deportivo Dongu |
2-3 |
|
Sun 26, Jan-01:00 - Mexico Primera Divison 2 Aguacateros CDU vs CD Zitacuaro |
1-0 |
2-2 |
Sun 26, Jan-01:30 - Mexico Primera Divison 2 UA De Zacatecas vs Cimarrones de Sonora B |
0-0 |
2-0 |
Sun 26, Jan-02:00 - Mexico Primera Divison 2 Murcielagos vs CD Alacranes de Durango |
4-2 |
|
Sun 26, Jan-03:00 - Mexico Primera Divison 2 Sporting Canamy vs CD Cruz Azul Hidalgo |
1-0 |
1-0 |
Sun 26, Jan-22:00 - Mexico Primera Divison 2 Atletico San Luis II vs Pioneros De Cancun |
0-0 |
0-1 |
Sun 26, Jan-05:00 - Mexico Primera Divison 2 Irapuato FC vs Inter Playa del carmen |
0-0 |
0-0 |
Sun 26, Jan-05:00 - Mexico Primera Divison 2 Mineros De Fresnillo vs Correcaminos UAT B |
1-0 |
1-1 |
Sun 26, Jan-03:00 - Mexico Primera Divison A Celaya FC vs CF Atlante |
1-0 |
1-0 |
Sun 26, Jan-05:00 - Mexico Primera Divison A Cafetaleros de Tapachula vs Mineros de Zacatecas |
0-1 |
0-1 |
Sun 26, Jan-07:00 - Mexico Primera Divison A CSyD Dorados de Sinaloa vs Correcaminos UAT |
0-2 |
0-3 |
Sun 26, Jan-22:00 - Mexico Women\\\'s Primera Division Puebla Women\'s vs Tigres UANL Women\'s |
0-1 |
0-2 |
Sun 26, Jan-19:00 - Mexico Youth U20 Pumas UNAM U20 vs Monterrey U20 |
0-2 |
0-2 |
Sun 26, Jan-19:00 - Mexico Youth U20 Necaxa U20 vs San Luis U20 |
2-0 |
|
Sun 26, Jan-19:59 - Mexico Youth U20 FC Juarez(U20) vs Monarcas Morelia U20 |
0-2 |
|
Sun 26, Jan-18:00 - Morocco Division 2 Itihad Z. Khemisset vs TAS de Casablanca |
0-2 |
|
Sun 26, Jan-18:00 - Morocco Division 2 Kawkab de Marrakech vs SCCM Chabab Mohamedia |
1-2 |
|
Sun 26, Jan-18:00 - Morocco Division 2 KAC de Kenitra vs ASS Association Sportive de Sale |
1-3 |
|
Sun 26, Jan-18:00 - Morocco Division 2 Wydad Fes vs Chabab Atlas Khenifra |
0-0 |
1-1 |
Sun 26, Jan-18:00 - Morocco Division 2 Racing Casablanca vs Chabab Ben Guerir |
1-0 |
2-0 |
Sun 26, Jan-18:00 - Morocco Division 2 Chabab Rif Hoceima vs Maghreb Fez |
0-0 |
0-1 |
Sun 26, Jan-18:00 - Morocco Division 2 Club Salmi vs Olympique Dcheira |
1-2 |
|
Sun 26, Jan-18:00 - Morocco Division 2 Wydad Temara vs Union Sportive Sidi Kacem |
3-2 |
|
Sun 26, Jan-22:00 - Morocco Super League FUS Fath Union Sportive Rabat vs DHJ Difaa Hassani Jadidi |
0-0 |
2-1 |
Sun 26, Jan-18:00 - Morocco Super League Renaissance Zmamra vs Forces Armee Royales Rabat |
0-0 |
1-2 |
Sun 26, Jan-13:00 - Myanmar National League Yangon United vs Yadanarbon FC |
1-0 |
2-2 |
Sun 26, Jan-13:00 - Myanmar National League Rakhine United vs ISPE FC |
1-0 |
2-0 |
Sun 26, Jan-13:00 - Myanmar National League Zwekapin United vs Ayeyawady United |
0-0 |
0-1 |
Sun 26, Jan-05:00 - New Zealand Football Championships Hawke\'s Bay United vs Wellington Phoenix Reserve |
0-0 |
0-2 |
Sun 26, Jan-07:00 - New Zealand Football Championships Team Wellington vs Auckland City |
0-0 |
0-0 |
Sun 26, Jan-07:00 - New Zealand Football Championships Eastern Suburbs AFC vs Hamilton Wanderers AFC |
2-0 |
3-0 |
Sun 26, Jan-03:00 - Nicaragua Primera Division Juventus Managua vs Managua FC |
0-2 |
1-2 |
Sun 26, Jan-05:00 - Nicaragua Primera Division Real Madriz vs Real Esteli |
0-2 |
0-2 |
Sun 26, Jan-18:45 - Nigeria Premier League Adamawa United vs Kwara United |
2-1 |
2-1 |
Sun 26, Jan-19:00 - Nigeria Premier League Lobi Stars vs Nasarawa United FC |
1-0 |
2-1 |
Sun 26, Jan-19:00 - Nigeria Premier League Sunshine Stars FC vs Kano Pillars |
1-0 |
2-2 |
Sun 26, Jan-19:00 - Nigeria Premier League Akwa United vs Heartland FC |
2-1 |
3-1 |
Sun 26, Jan-19:00 - Nigeria Premier League Abia Warriors vs Warri Wolves FC |
0-0 |
1-0 |
Sun 26, Jan-19:00 - Nigeria Premier League MFM FC vs Plateau United |
0-0 |
0-0 |
Sun 26, Jan-19:00 - Nigeria Premier League Rivers United vs Wikki Tourists |
0-0 |
0-0 |
Sun 26, Jan-19:00 - Nigeria Premier League Katsina United vs Ifeanyi Ubah |
1-0 |
1-0 |
Sun 26, Jan-03:00 - Panama Liga Panamena de Futbol Tauro FC vs CD Arabe Unido |
0-1 |
2-1 |
Sun 26, Jan-05:00 - Panama Liga Panamena de Futbol CA Independiente La Chorrera vs Alianza FC (PAN) |
1-0 |
1-0 |
Sun 26, Jan-05:00 - Panama Liga Panamena de Futbol Club Atletico Chiriqui vs San Francisco FC |
0-0 |
0-2 |
Sun 26, Jan-01:00 - Paraguayan Primera Division Guairena vs CA River Plate Asuncion |
1-0 |
2-0 |
Sun 26, Jan-03:15 - Paraguayan Primera Division Club Libertad vs Olimpia Asuncion |
1-0 |
1-1 |
Sun 26, Jan-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Padroense(U17) vs Rio Ave(U17) |
1-1 |
|
Sun 26, Jan-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Benfica(U17) vs GD Estoril-Praia(U17) |
4-3 |
|
Sun 26, Jan-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Belenenses(U17) vs Vitoria FC Setubal(U17) |
3-1 |
|
Sun 26, Jan-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Vitoria SC Guimaraes U17 vs FC Porto(U17) |
1-1 |
|
Sun 26, Jan-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Tondela(U17) vs Boavista(U17) |
3-0 |
|
Sun 26, Jan-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Fatima U17 vs Academica Coimbra(U17) |
0-6 |
|
Sun 26, Jan-19:30 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Loures(U17) vs Uniao Leiria(U17) |
2-1 |
|
Sun 26, Jan-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie A Moreirense(U17) vs Limianos(U17) |
4-0 |
|
Sun 26, Jan-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie A Uniao Nogueirenes U17 vs Palmeiras FC(U17) |
1-1 |
|
Sun 26, Jan-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie A Pacos Ferreira(U17) vs GD Braganca(U17) |
3-1 |
|
Sun 26, Jan-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie B Sp Espinho(U17) vs Feirense(U17) |
0-2 |
|
Sun 26, Jan-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie B Marialvas(U17) vs Regua(U17) |
1-0 |
|
Sun 26, Jan-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie B Seia FC(U17) vs Lusitania Lourosa U17 |
1-8 |
|
Sun 26, Jan-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie C Sport Clube Caldas(U17) vs Sacavenense(U17) |
1-2 |
|
Sun 26, Jan-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie C Uniao Almeirim(U17) vs CA Fundao U17 |
2-4 |
|
Sun 26, Jan-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie C Peniche U17 vs Electrico FC(U17) |
5-0 |
|
Sun 26, Jan-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie D Cova Piedade(U17) vs Praia Milfontes(U17) |
1-0 |
|
Sun 26, Jan-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie D Real Sport Clube(U17) vs Portimonense U17 |
5-2 |
|
Sun 26, Jan-19:00 - Portugal Liga de Honora Leixoes vs Academica Coimbra |
1-0 |
1-1 |
Sun 26, Jan-19:00 - Portugal Liga de Honora Academico Viseu vs FC Penafiel |
0-0 |
1-0 |
Sun 26, Jan-19:00 - Portugal Liga de Honora Casa Pia AC vs Farense |
0-1 |
0-2 |
Sun 26, Jan-19:00 - Portugal Liga de Honora UD Oliveirense vs Varzim |
1-0 |
4-0 |
Sun 26, Jan-19:00 - Portugal Liga de Honora FC Porto B vs Sporting Covilha |
1-1 |
4-2 |
Sun 26, Jan-15:15 - Portugal Liga de Honora G.D. Chaves vs CD Nacional |
0-1 |
0-2 |
Sun 26, Jan-15:15 - Portugal Liga de Honora Cova Piedade vs CD Mafra |
0-0 |
1-1 |
Sun 26, Jan-21:15 - Portugal Liga de Honora Vilafranquense vs C.D. Feirense |
0-0 |
1-1 |
Sun 26, Jan-19:00 - Portugal Primera Liga Belenenses vs Portimonense |
1-0 |
2-1 |
Sun 26, Jan-19:00 - Portugal Primera Liga FC Famalicao vs C.D. Santa Clara |
0-1 |
0-1 |
Sun 26, Jan-19:00 - Portugal Primera Liga Desportivo de Tondela vs Vitoria Setubal FC |
0-2 |
0-3 |
Sun 26, Jan-21:30 - Portugal Primera Liga Pacos Ferreira vs SL Benfica |
0-1 |
0-2 |
Sun 26, Jan-18:00 - San Marino Girone A SP Domagnano vs S.S Pennarossa |
3-0 |
4-0 |
Sun 26, Jan-18:00 - San Marino Girone A Fiorentino vs SP Cosmos |
1-0 |
1-1 |
Sun 26, Jan-18:00 - San Marino Girone A San Giovanni vs AC Juvenes/Dogana |
0-0 |
0-0 |
Sun 26, Jan-20:30 - Saudi Arabia Youth League Al-Hilal Youths vs Al Nasr Riyadh Youths |
0-0 |
2-1 |
Sun 26, Jan-17:00 - Saudi Arabia Youth League Abha Club Youth vs Al-Ettifaq Youths |
2-4 |
|
Sun 26, Jan-19:00 - Scottish Premier League Hearts vs Glasgow Rangers |
0-0 |
2-1 |
Sun 26, Jan-16:30 - Scottish Premier League St. Mirren vs Aberdeen |
0-0 |
0-0 |
Sun 26, Jan-20:30 - Senegal Premier League AS Douanes Dakar vs ASC Diambars |
0-3 |
1-4 |
Sun 26, Jan-20:30 - Senegal Premier League Stade de Mbour vs Mbour Petite Cote |
0-0 |
0-0 |
Sun 26, Jan-20:30 - Senegal Premier League Casa Sports Zinguinchor vs Generation Foot |
0-1 |
1-1 |
Sun 26, Jan-21:00 - Senegal Premier League Union Sportive Goree vs NGB ASC Niarry Tally |
1-0 |
3-0 |
Sun 26, Jan-22:00 - Senegal Premier League CNEPS Excellence vs Pikine |
0-0 |
0-1 |
Sun 26, Jan-17:30 - South Africa First League Jomo Cosmos vs JDR Stars |
2-1 |
2-4 |
Sun 26, Jan-17:30 - South Africa First League Royal Eagles vs Ajax Cape Town |
1-1 |
1-2 |
Sun 26, Jan-17:30 - South Africa First League Richards Bay vs Tshakhuma TM |
1-0 |
1-0 |
Sun 26, Jan-17:30 - South Africa First League TS Galaxy vs Mbombela United |
0-0 |
1-1 |
Sun 26, Jan-17:30 - South Africa Premier League Baroka FC vs Maritzburg United |
1-0 |
2-1 |
Sun 26, Jan-03:00 - South American Olympics Qualifiers Bolivia(U23) vs Uruguay(U23) |
1-0 |
3-2 |
Sun 26, Jan-05:30 - South American Olympics Qualifiers Paraguay(U23) vs Peru(U23) |
2-0 |
2-3 |
Sun 26, Jan-15:00 - Spanish Ladies League Division 1 CF Sporting Plaza De Argel Women\'s vs Elche Women\'s |
0-0 |
2-0 |
Sun 26, Jan-00:00 - Spanish Ladies League Division 1 Las Majoreras Women\'s vs UD Montana Alta Women\'s |
1-1 |
|
Sun 26, Jan-14:00 - Spanish Ladies League Division 1 CFF Maritim Women\'s vs Mislata CF Women\'s |
2-2 |
2-5 |
Sun 26, Jan-15:00 - Spanish Ladies League Division 2 UD Tacuense Women\'s vs Caceres Women\'s |
1-0 |
1-2 |
Sun 26, Jan-15:00 - Spanish Ladies League Division 2 Parquesol Women\'s vs Zaragoza CFF Women\'s |
3-1 |
5-1 |
Sun 26, Jan-19:30 - Spanish Ladies Premier League CD Tacon Women\'s vs CDEF Logrono Women\'s |
0-0 |
0-1 |
Sun 26, Jan-21:30 - Spanish Ladies Premier League Granadilla Tenerife Women\'s vs Deportivo La Coruna Women\'s |
1-1 |
5-3 |
Sun 26, Jan-14:00 - Spanish Ladies Premier League RCD Espanyol Women\'s vs Madrid CFF Women\'s |
0-1 |
1-3 |
Sun 26, Jan-14:00 - Spanish Ladies Premier League Athletic Bilbao Women\'s vs Colegio Aleman Valencia Women\'s |
0-0 |
1-0 |
Sun 26, Jan-14:00 - Spanish Ladies Premier League Sevilla FC Women\'s vs Sporting De Huelva Women\'s |
1-0 |
1-0 |
Sun 26, Jan-15:00 - Spanish Primera Division Atletico Madrid vs Leganes |
0-0 |
0-0 |
Sun 26, Jan-19:00 - Spanish Primera Division Getafe vs Real Betis |
0-0 |
1-0 |
Sun 26, Jan-21:30 - Spanish Primera Division Real Sociedad vs Mallorca |
0-0 |
3-0 |
Sun 26, Jan-17:00 - Spanish Primera Division Celta Vigo vs Eibar |
0-0 |
0-0 |
Sun 26, Jan-00:00 - Spanish Primera Division Sevilla vs Granada CF |
2-0 |
2-0 |
Sun 26, Jan-15:00 - Spanish Primera U19 Sevilla U19 vs Cadiz U19 |
2-0 |
2-1 |
Sun 26, Jan-15:00 - Spanish Primera U19 CD Badajoz(U19) vs Burgos CF(U19) |
1-0 |
1-0 |
Sun 26, Jan-15:00 - Spanish Primera U19 CD Conxo Santiago(U19) vs Real Oviedo(U19) |
0-1 |
1-1 |
Sun 26, Jan-15:15 - Spanish Primera U19 Calasanz(U19) vs Ural CF(U19) |
0-1 |
2-4 |
Sun 26, Jan-16:00 - Spanish Primera U19 Las Palmas(U19) vs AD Huracan U19 |
0-0 |
0-0 |
Sun 26, Jan-19:59 - Spanish Primera U19 Castilleja CF(U19) vs Calavera(U19) |
0-2 |
|
Sun 26, Jan-14:00 - Spanish Primera U19 Celta Vigo U19 vs Racing Santander(U19) |
5-0 |
5-2 |
Sun 26, Jan-14:30 - Spanish Primera U19 Atletico Madrileno(U19) vs Levante(U19) |
1-0 |
|
Sun 26, Jan-14:30 - Spanish Primera U19 Marina Sport(U19) vs Deportivo La Coruna(U19) |
0-0 |
0-1 |
Sun 26, Jan-15:00 - Spanish Segunda Division Malaga vs CD Mirandes |
1-0 |
2-2 |
Sun 26, Jan-19:00 - Spanish Segunda Division Almeria vs Elche |
0-0 |
0-2 |
Sun 26, Jan-19:00 - Spanish Segunda Division Albacete vs Deportivo La Coruna |
0-1 |
0-1 |
Sun 26, Jan-21:15 - Spanish Segunda Division Rayo Vallecano vs Extremadura |
0-0 |
1-1 |
Sun 26, Jan-21:15 - Spanish Segunda Division Alcorcon vs SD Ponferradina |
2-0 |
3-1 |
Sun 26, Jan-23:30 - Spanish Segunda Division Girona vs Real Oviedo |
0-0 |
1-1 |
Sun 26, Jan-00:00 - Spanish Segunda Division Real Zaragoza vs Numancia |
0-0 |
1-0 |
Sun 26, Jan-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1 Real Madrid Castilla vs SCR Pena Deportiva |
2-1 |
3-1 |
Sun 26, Jan-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1 Ibiza Eivissa vs San Sebastian Reyes |
1-0 |
2-0 |
Sun 26, Jan-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1 Sporting de Gijon B vs Pontevedra |
2-0 |
3-1 |
Sun 26, Jan-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1 Atletico Baleares vs CF Rayo Majadahonda |
1-0 |
1-0 |
Sun 26, Jan-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1 Real Oviedo B vs Las Palmas Atletico |
0-0 |
0-0 |
Sun 26, Jan-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1 Racing de Ferrol vs Coruxo FC |
0-1 |
0-1 |
Sun 26, Jan-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1 Atletico de Madrid B vs Union Langreo |
2-0 |
4-0 |
Sun 26, Jan-14:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 1 UD Melilla vs Inter de Madrid |
0-0 |
1-1 |
Sun 26, Jan-14:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 1 Getafe B vs Marino Luanco |
1-0 |
1-2 |
Sun 26, Jan-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2 Unionistas de Salamanca vs Alaves B |
1-1 |
4-2 |
Sun 26, Jan-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2 Burgos CF vs Haro Deportivo |
0-0 |
1-1 |
Sun 26, Jan-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2 Real Union de Irun vs CF Salmantino UDS |
0-0 |
0-1 |
Sun 26, Jan-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2 UD Logrones vs Calahorra |
0-0 |
0-0 |
Sun 26, Jan-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2 Athletic Bilbao B vs Cultural Leonesa |
0-0 |
1-0 |
Sun 26, Jan-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2 CD Guijuelo vs Real Sociedad B |
0-0 |
3-0 |
Sun 26, Jan-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2 CD Izarra vs Barakaldo CF |
0-0 |
1-0 |
Sun 26, Jan-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3 Hercules CF vs UD Levante B |
0-2 |
1-3 |
Sun 26, Jan-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3 CD Castellon vs CF La Nucia |
3-0 |
3-0 |
Sun 26, Jan-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3 Valencia CF Mestalla vs Sabadell |
0-0 |
0-3 |
Sun 26, Jan-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3 CD Ebro vs CF Badalona |
0-1 |
2-1 |
Sun 26, Jan-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3 Andorra CF vs Gimnastic Tarragona |
0-0 |
0-0 |
Sun 26, Jan-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3 UE Cornella vs Espanyol B |
0-0 |
1-0 |
Sun 26, Jan-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 3 Orihuela CF vs Villarreal B |
0-0 |
1-2 |
Sun 26, Jan-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4 Linense vs Merida AD |
0-0 |
0-0 |
Sun 26, Jan-20:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 4 Yeclano Deportivo vs Algeciras |
1-1 |
4-1 |
Sun 26, Jan-20:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 4 Atletico Sanluqueno vs Don Benito |
0-0 |
0-0 |
Sun 26, Jan-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4 Recreativo Huelva vs CP Villarrobledo |
0-0 |
1-1 |
Sun 26, Jan-21:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 4 Sevilla Atletico vs FC Cartagena |
1-0 |
1-0 |
Sun 26, Jan-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4 Murcia vs Cordoba C.F. |
1-0 |
1-0 |
Sun 26, Jan-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4 CD Badajoz vs Cadiz B |
0-0 |
0-0 |
Sun 26, Jan-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4 Marbella FC vs UCAM Murcia |
1-0 |
4-0 |
Sun 26, Jan-14:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 4 Recreativo Granada vs Talavera de la Reina |
0-0 |
0-0 |
Sun 26, Jan-20:30 - Spanish Tercera Division 1 Asturias Caudal Deportivo vs Real Aviles |
1-1 |
4-1 |
Sun 26, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias Condal CF vs UD Gijon Industrial |
1-0 |
|
Sun 26, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias CD Praviano vs Vallobin |
0-0 |
1-1 |
Sun 26, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias CD Covadonga vs CD Llanes |
1-1 |
2-2 |
Sun 26, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias SD Lenense vs Club Siero |
0-0 |
1-1 |
Sun 26, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias EI San Martin vs UD Llanera |
1-3 |
|
Sun 26, Jan-15:15 - Spanish Tercera Division 1 Asturias Navarro vs CD Mosconia |
1-0 |
|
Sun 26, Jan-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Asturias CD Tuilla vs L\'Entregu CF |
0-0 |
1-0 |
Sun 26, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Asturias UC Ceares vs CD Lealtad |
0-1 |
0-1 |
Sun 26, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Asturias Urraca CF vs CD Colunga |
1-0 |
2-0 |
Sun 26, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia Pontellas vs Polvorin |
0-4 |
|
Sun 26, Jan-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia CF Alondras vs CD Barco |
0-0 |
1-0 |
Sun 26, Jan-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia Racing Villalbes vs Silva SD |
1-0 |
|
Sun 26, Jan-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia Arenteiro vs Bergantinos CF |
0-0 |
0-0 |
Sun 26, Jan-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia CSD Arzua vs CD As Pontes |
2-0 |
3-0 |
Sun 26, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia Ourense vs Deportivo La Coruna B |
1-0 |
1-0 |
Sun 26, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia UD Somozas vs Compostela |
1-2 |
|
Sun 26, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia Arosa Sociedad Cultural vs UD Ourense |
0-0 |
1-1 |
Sun 26, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia CD Choco vs Rapido de Bouzas |
0-0 |
1-1 |
Sun 26, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia Paiosaco vs CD Estradense |
0-0 |
0-1 |
Sun 26, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta CD San Roque de Lepe vs Conil CF |
2-0 |
3-0 |
Sun 26, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta CD Gerena vs Lucena CF |
0-0 |
0-0 |
Sun 26, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta CD Utrera vs Real Betis B |
0-2 |
4-2 |
Sun 26, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta CD Rota vs Atletico Antoniano |
0-1 |
0-1 |
Sun 26, Jan-20:30 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta UD Los Barrios vs AD Ceuta |
1-0 |
1-1 |
Sun 26, Jan-20:30 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta Salerm Cosmetics Puente Genil vs Sevilla C |
0-1 |
0-4 |
Sun 26, Jan-21:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta UB Lebrijana vs Arcos CF |
0-0 |
0-0 |
Sun 26, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta Xerez CD vs Cordoba CF B |
0-2 |
2-3 |
Sun 26, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta Ecija Balompie vs Xerez Deportivo |
0-3 |
|
Sun 26, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta CD Pozoblanco vs Coria Club de Futbol |
1-1 |
1-1 |
Sun 26, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears UD Poblense vs UD Alcudia |
0-0 |
1-0 |
Sun 26, Jan-19:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears CD Llosetense vs Santanyi |
1-1 |
1-1 |
Sun 26, Jan-19:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears CF Soller vs Mallorca B |
1-1 |
1-2 |
Sun 26, Jan-21:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears Ibiza Islas Pitiusas vs Portmany |
0-1 |
1-1 |
Sun 26, Jan-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias Tenisca vs Union Viera |
0-0 |
1-1 |
Sun 26, Jan-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias Tenerife B vs CD Buzanada |
3-0 |
4-0 |
Sun 26, Jan-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias CD Union Puerto vs Gran Tarajal |
1-0 |
|
Sun 26, Jan-16:30 - Spanish Tercera Division 12 Canarias UD San Fernando vs CD Vera Puerto De La Cruz |
0-0 |
4-0 |
Sun 26, Jan-16:30 - Spanish Tercera Division 12 Canarias CD Atletico Paso vs Lanzarote |
1-0 |
3-0 |
Sun 26, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia EG El Palmar vs CF El Castillo |
0-0 |
1-0 |
Sun 26, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia FC Cartagena B vs UD Los Garres |
0-0 |
1-1 |
Sun 26, Jan-19:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia EDMF Churra vs Mazarron CF |
0-0 |
0-1 |
Sun 26, Jan-15:15 - Spanish Tercera Division 13 Murcia Real Murcia B vs La Hoya Lorca CF |
1-0 |
2-0 |
Sun 26, Jan-15:15 - Spanish Tercera Division 13 Murcia CD Plus Ultra vs UCAM Murcia B |
0-1 |
1-3 |
Sun 26, Jan-19:15 - Spanish Tercera Division 13 Murcia Deportiva Minera vs UCAM Cartagena FC |
0-1 |
0-1 |
Sun 26, Jan-19:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia Mar Menor vs Olimpico de Totana |
1-0 |
1-1 |
Sun 26, Jan-19:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia Ciudad de Murcia vs Aguilas FC |
0-1 |
0-1 |
Sun 26, Jan-19:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia Club Atletico Pulpileno vs SFC Minerva |
0-1 |
1-3 |
Sun 26, Jan-19:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia Muleno CF vs Lorca Deportiva FC |
1-1 |
1-3 |
Sun 26, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura UD Fuente de Cantos vs RCP Valverdeno |
1-3 |
|
Sun 26, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura Olivenza vs CP Valdivia |
1-0 |
4-1 |
Sun 26, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura CF Trujillo vs Cacereno |
0-0 |
0-2 |
Sun 26, Jan-15:15 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura Jerez Industrial CF vs CD Calamonte |
1-0 |
1-0 |
Sun 26, Jan-19:30 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura CD Diocesano vs CD Azuaga |
0-1 |
0-1 |
Sun 26, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura Villanovense vs Extremadura B |
0-0 |
1-0 |
Sun 26, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura Arroyo Club Polideportivo vs Moralo CP |
0-1 |
3-4 |
Sun 26, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura EMD Aceuchal vs CD Coria |
0-1 |
1-2 |
Sun 26, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura AD Llerenense vs CD Miajadas |
0-0 |
0-1 |
Sun 26, Jan-19:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra CD Pena Sport vs Murchante |
0-3 |
1-4 |
Sun 26, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja CD Varea vs Comillas |
5-0 |
8-0 |
Sun 26, Jan-19:15 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja CCD Alberite vs CD Anguiano |
0-1 |
0-4 |
Sun 26, Jan-19:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja CD Arnedo vs CP Calasancio |
2-0 |
4-0 |
Sun 26, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja CD Alfaro vs CD Villegas |
3-0 |
6-0 |
Sun 26, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja CDFC La Calzada vs CA Vianes |
0-0 |
1-1 |
Sun 26, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja Oyonesa vs Naxara |
0-2 |
0-3 |
Sun 26, Jan-14:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja Calahorra B vs SD Logrones |
0-2 |
|
Sun 26, Jan-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon Barbastro vs CD Belchite 97 |
1-0 |
|
Sun 26, Jan-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon AD Almudevar vs CD Binefar |
0-0 |
1-1 |
Sun 26, Jan-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon CDJ Tamarite vs CD Sarinena |
0-0 |
3-0 |
Sun 26, Jan-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon CF Calamocha vs CA Monzon |
1-1 |
1-4 |
Sun 26, Jan-15:15 - Spanish Tercera Division 17 Aragon Valdefierro vs Teruel |
1-3 |
1-5 |
Sun 26, Jan-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon CD Villanueva vs CD Robres |
0-0 |
2-0 |
Sun 26, Jan-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon CF Illueca vs SD Borja |
0-1 |
2-2 |
Sun 26, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 17 Aragon UD Fraga vs Brea |
0-1 |
1-1 |
Sun 26, Jan-14:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon Zaragoza B vs SD Tarazona |
1-1 |
1-2 |
Sun 26, Jan-14:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon San Juan Zaragoza vs Utebo FC |
0-1 |
3-2 |
Sun 26, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha UB Conquense vs Tarancon |
1-0 |
3-0 |
Sun 26, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha UD Almansa vs CD Illescas |
1-1 |
4-3 |
Sun 26, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha CD Azuqueca vs Almagro CF |
1-0 |
1-0 |
Sun 26, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha Manchego Ciudad vs UD Socuellamos |
0-1 |
1-2 |
Sun 26, Jan-19:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha CD Torrijos vs Quintanar Del Rey |
0-0 |
0-0 |
Sun 26, Jan-19:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha CD Madridejos vs Atletico Ibanes |
0-1 |
0-2 |
Sun 26, Jan-19:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha CD Pedroneras vs Toledo |
0-1 |
1-1 |
Sun 26, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha CD Guadalajara vs Albacete B |
2-0 |
3-1 |
Sun 26, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha La Roda CF vs La Solana |
1-0 |
1-1 |
Sun 26, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria Racing Santander B vs Solares Medio Cudeyo |
1-0 |
1-0 |
Sun 26, Jan-19:00 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria SD Torina vs U.M. Escobedo |
1-1 |
2-1 |
Sun 26, Jan-19:15 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria CD Cayon vs SD Laredo |
0-1 |
1-1 |
Sun 26, Jan-19:30 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria SD Textil Escudo vs Bezana |
1-0 |
1-3 |
Sun 26, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria Gimnastica Torrelavega vs Selaya FC |
0-0 |
1-1 |
Sun 26, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria CD Barquereno vs CD Tropezon |
1-0 |
3-2 |
Sun 26, Jan-18:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi San Ignacio vs Cultural de Durango |
0-0 |
0-1 |
Sun 26, Jan-20:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi CD Vitoria(SPA) vs Real Sociedad C |
0-0 |
0-1 |
Sun 26, Jan-20:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi Sodupe UC vs SD Balmaseda FC |
0-0 |
0-0 |
Sun 26, Jan-14:15 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi Santutxu vs Sociedad Deportiva Beasain |
0-0 |
1-0 |
Sun 26, Jan-14:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi Portugalete vs CD Baskonia |
0-2 |
0-2 |
Sun 26, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya UE Castelldefels vs Pobla De Mafumet CF |
0-0 |
0-0 |
Sun 26, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya Cerdanyola del Valles vs CE Manresa |
0-0 |
2-1 |
Sun 26, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya EC Granollers vs CE Banyoles |
1-0 |
2-0 |
Sun 26, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya UA Horta vs CF Igualada |
1-1 |
2-1 |
Sun 26, Jan-15:15 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya UE Sants vs San Cristobal |
0-1 |
1-1 |
Sun 26, Jan-15:30 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya UE Figueres vs L\'Hospitalet |
1-1 |
1-1 |
Sun 26, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya Terrassa vs CE Europa |
2-0 |
2-1 |
Sun 26, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya UE Vilassar de Mar vs Sant Andreu |
1-0 |
2-1 |
Sun 26, Jan-18:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya FC Vilafranca vs CF Reus Deportiu |
3-0 |
|
Sun 26, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana Villarreal C vs Crevillente |
0-0 |
1-1 |
Sun 26, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana Atletico Saguntino vs Alcoyano |
0-1 |
0-1 |
Sun 26, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana UD Paterna vs UD Alzira |
0-1 |
1-1 |
Sun 26, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana Atzeneta UE vs UD Beniganim |
3-0 |
4-1 |
Sun 26, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana CD Olimpic Xativa vs Recambios Colon CD |
0-0 |
0-1 |
Sun 26, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana Hercules CF B vs Jove Espanol |
0-0 |
0-1 |
Sun 26, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana Vilamarxant CF vs Elche CF Ilicitano |
2-2 |
2-2 |
Sun 26, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid Atletico Pinto vs DAV Santa Ana |
1-1 |
3-1 |
Sun 26, Jan-19:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid CD Artistico Navalcarnero vs Rayo Vallecano B |
1-0 |
4-1 |
Sun 26, Jan-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid AD Parla vs RCD Carabanchel |
0-1 |
1-1 |
Sun 26, Jan-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid Alcorcon B vs Leganes B |
0-0 |
1-0 |
Sun 26, Jan-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid San Fernando Henares vs Alcobendas Sport |
1-1 |
2-1 |
Sun 26, Jan-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid AD Torrejon CF vs RSD Alcala Henares |
2-0 |
2-0 |
Sun 26, Jan-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid Villaverde Boetticher CF vs Mostoles |
0-0 |
1-0 |
Sun 26, Jan-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid CD El Alamo vs CF Trival Valderas |
0-0 |
1-0 |
Sun 26, Jan-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid Flat Earth vs CF Pozuelo Alarcon |
0-0 |
2-1 |
Sun 26, Jan-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid Moratalaz vs AD Union Adarve |
0-1 |
1-1 |
Sun 26, Jan-19:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon Atletico Bembibre vs CD Cristo Atletico |
1-2 |
1-2 |
Sun 26, Jan-19:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon SD Almazan vs CD La Granja |
4-0 |
7-1 |
Sun 26, Jan-19:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon Atletico Tordesillas vs UD Santa Marta |
0-1 |
1-1 |
Sun 26, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon Gimnastica Segoviana vs CD La Virgen Del Camino |
0-0 |
1-0 |
Sun 26, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon Arandina vs La Baneza |
0-0 |
2-1 |
Sun 26, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon CD Becerril vs Real Avila CF |
1-0 |
1-0 |
Sun 26, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon Real Burgos vs Zamora CF |
0-0 |
0-2 |
Sun 26, Jan-20:30 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla CD Huetor Tajar vs CD El Ejido 2012 |
1-3 |
|
Sun 26, Jan-20:30 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla CD Torreperogil vs Antequera CF |
0-2 |
0-2 |
Sun 26, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla Almeria B vs Real Jaen CF |
0-2 |
4-2 |
Sun 26, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla Atletico Mancha Real vs Atletico de Porcuna |
0-0 |
2-1 |
Sun 26, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla Velez CF vs Torredonjimeno |
0-2 |
0-3 |
Sun 26, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla CD Huetor Vega vs Loja CD |
1-0 |
3-0 |
Sun 26, Jan-19:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla Atletico Malagueno vs Poli Almeria |
0-1 |
0-1 |
Sun 26, Jan-15:15 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla Alhaurin de la Torre vs CD Linares Deportivo |
1-1 |
2-3 |
Sun 26, Jan-21:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla CD El Palo vs Maracena |
1-2 |
2-2 |
Sun 26, Jan-19:00 - Swiss Super League St. Gallen vs FC Lugano |
0-1 |
3-1 |
Sun 26, Jan-19:00 - Swiss Super League FC Thun vs Sion |
2-0 |
2-1 |
Sun 26, Jan-19:00 - Swiss Super League Young Boys vs Basel |
1-0 |
2-0 |
Sun 26, Jan-19:00 - Switzerland Challenge League Chiasso vs Grasshoppers |
1-0 |
1-1 |
Sun 26, Jan-18:00 - Switzerland Challenge League Vaduz vs FC Wil 1900 |
0-1 |
2-1 |
Sun 26, Jan-00:00 - Trinidad and Tobago Pro League Defence Force FC vs Caledonia AIA |
1-2 |
|
Sun 26, Jan-15:00 - Turkey 2 Ligi A Hatayspor vs Menemen Belediye Spor |
0-0 |
2-0 |
Sun 26, Jan-15:00 - Turkey 2 Ligi A BB Erzurumspor vs Balikesirspor |
1-0 |
1-0 |
Sun 26, Jan-19:59 - Turkey 2 Ligi A Adana Demirspor vs Boluspor |
1-0 |
2-2 |
Sun 26, Jan-17:30 - Turkey 2 Ligi A Eskisehirspor vs Adanaspor |
0-0 |
0-0 |
Sun 26, Jan-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1 24 Erzincanspor vs Silivrispor |
0-0 |
0-0 |
Sun 26, Jan-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1 Artvin Hopaspor vs Duzcespor |
0-0 |
1-1 |
Sun 26, Jan-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 1 Aksarayspor vs Karakopru Belediyespor |
1-0 |
2-0 |
Sun 26, Jan-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 1 Erzin Belediyespor vs Cankaya FK |
0-1 |
1-1 |
Sun 26, Jan-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 1 Kizilcabolukspor vs Tokatspor |
2-0 |
3-0 |
Sun 26, Jan-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 1 Catalcaspor vs Yeni Orduspor |
0-1 |
1-3 |
Sun 26, Jan-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2 Agri 1970 Spor vs Fethiyespor |
2-0 |
3-0 |
Sun 26, Jan-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2 Fatsa Belediyespor vs Ofspor |
3-0 |
3-0 |
Sun 26, Jan-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 2 Kocaelispor vs Cizrespor |
4-1 |
5-3 |
Sun 26, Jan-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 2 Kemerspor 2003 vs Belediye Derincespor |
2-1 |
2-1 |
Sun 26, Jan-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 2 Erbaaspor S vs Kozan Spor FK |
0-0 |
0-0 |
Sun 26, Jan-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 2 Erokspor vs Turgutluspor |
0-1 |
1-1 |
Sun 26, Jan-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3 Diyarbakırspor vs Halide Edip Adivarspor |
1-0 |
1-1 |
Sun 26, Jan-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3 Pazarspor vs Modafenspor |
3-1 |
4-1 |
Sun 26, Jan-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 3 Nazillispor vs Kelkit Belediye Hurriyet |
0-1 |
2-1 |
Sun 26, Jan-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 3 Osmaniyespor vs Nevsehirspor Genclik |
2-0 |
3-2 |
Sun 26, Jan-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 3 Darica Genclerbirligi vs Yeilyurt Belediyespor |
0-0 |
1-1 |
Sun 26, Jan-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 3 Karacabey Birlikspor vs Yimpas Yozgatspor |
1-0 |
2-0 |
Sun 26, Jan-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 3 Somaspor vs Golcukspor |
1-0 |
1-1 |
Sun 26, Jan-14:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo Gumushanespor vs Corum Belediyespor |
1-3 |
1-4 |
Sun 26, Jan-14:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo Sanliurfaspor vs Afjet Afyonspor |
0-1 |
0-4 |
Sun 26, Jan-14:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo Hekimoglu Trabzon vs Manisa FK |
0-0 |
0-0 |
Sun 26, Jan-14:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo Samsunspor vs Bugsasspor |
1-0 |
2-0 |
Sun 26, Jan-14:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo Sariyer vs Tarsus Idman Yurdu |
0-0 |
2-1 |
Sun 26, Jan-14:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo Hacettepe S.K. vs Amedspor |
1-1 |
4-2 |
Sun 26, Jan-14:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo Zonguldak vs Kirklarelispor |
1-0 |
1-0 |
Sun 26, Jan-14:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo 1922 Konyaspor vs Pendikspor |
1-1 |
1-1 |
Sun 26, Jan-14:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo Kahramanmaras vs Sivas Dort Eylul Belediyespor |
2-0 |
2-0 |
Sun 26, Jan-14:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo Usakspor vs Sakaryaspor |
0-0 |
1-1 |
Sun 26, Jan-14:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo Karabukspor vs Belediye Vanspor |
0-1 |
0-4 |
Sun 26, Jan-14:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo Bandirmaspor vs Kastamonuspor |
1-0 |
1-1 |
Sun 26, Jan-14:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo Nigde Belediyespor vs Eyupspor |
0-0 |
1-3 |
Sun 26, Jan-14:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo Bodrumspor vs Etimesgut Belediye Spor |
1-0 |
1-3 |
Sun 26, Jan-14:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo Ergene Velimese vs Ankara Demirspor |
0-0 |
1-1 |
Sun 26, Jan-14:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo Kirsehir Belediyespor vs Bayburt Ozel Idare |
0-0 |
0-0 |
Sun 26, Jan-19:59 - Turkey Super Lig Konyaspor vs Galatasaray |
0-2 |
0-3 |
Sun 26, Jan-17:00 - Turkey Super Lig Goztepe vs Besiktas JK |
2-1 |
2-1 |
Sun 26, Jan-14:30 - Turkey Super Lig Denizlispor vs Antalyaspor |
0-2 |
0-3 |
Sun 26, Jan-15:30 - Turkey U19 League Konyaspor(U19) vs Galatasaray(U19) |
0-1 |
2-2 |
News are from Rezilta News, Goal.mu, Mauri.bet, and other partner websites.
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE. REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.