Football Results for Sat 11, Jan 2020

All soccer/football results.

Complete Football Results for Sat 11, Jan 2020

BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


Date and Time/Team Half Time Full Time
Sat 11, Jan-14:15 - AFC U23 Championship
Bahrain(U23) vs Iraq(U23)

1-0

2-2
Sat 11, Jan-17:15 - AFC U23 Championship
Thailand U23 vs Australia(U23)

1-1

1-2
Sat 11, Jan-19:59 - African Youth Championship Woman\\\'s U17
Guinea Women\'s U17 vs Guinea Bissau Women\'s U17

1-0

5-0
Sat 11, Jan-19:00 - African Youth Championship Woman\\\'s U17
Sao Tome & Principe Women\'s U17 vs Democratic Rep Congo Women\'s U17


3-0
Sat 11, Jan-17:15 - African Youth Championship Woman\\\'s U17
Uganda Women\'s U17 vs Ethiopia Women\'s U17

1-0

2-0
Sat 11, Jan-18:00 - Algeria U21
USM Alger(U21) vs JS Kabylie(U21)

1-1

2-1
Sat 11, Jan-14:00 - Algeria U21
MC Alger(U21) vs ES Setif(U21)

2-1

2-1
Sat 11, Jan-15:00 - Algeria U21
NC Magra (U21) vs Paradou AC(U21)

1-2

3-2
Sat 11, Jan-07:45 - Australia League A
Wellington Phoenix vs Western Sydney Wanderers

1-0

2-0
Sat 11, Jan-10:00 - Australia League A
Brisbane Roar FC vs Melbourne City

2-1

2-2
Sat 11, Jan-12:30 - Australia League A
Perth Glory FC vs Adelaide United

2-0

3-0
Sat 11, Jan-09:00 - Australia National Youth League
Newcastle Jets FC Youth vs Central Coast Mariners FC Am

1-1

2-1
Sat 11, Jan-10:00 - Australia National Youth League
Canberra United AM vs Western Sydney Wanderers AM

0-1

0-1
Sat 11, Jan-19:00 - Bahrain Cup
East Riffa vs Busaiteen

0-0

0-1
Sat 11, Jan-23:00 - Belgian First Amateur Division
A.F.C. Tubize vs Dessel Sport

1-0

2-0
Sat 11, Jan-23:00 - Belgian First Amateur Division
Royal Olympic Club Charleroi vs Rupel Boom

0-0

1-0
Sat 11, Jan-23:00 - Belgian First Amateur Division
La Louviere Centre vs FCV Dender EH

0-2

0-4
Sat 11, Jan-23:00 - Belgian First Amateur Division
KSK Heist vs RWD Molenbeek

0-0

0-0
Sat 11, Jan-23:00 - Belgian First Amateur Division
Thes Sport Tessenderlo vs URSL Vise

0-1

2-2
Sat 11, Jan-23:30 - Belgium - 2e Klasse
St. Gilloise vs Oud Heverlee Leuven

0-2

2-3
Sat 11, Jan-19:59 - Belgium - 2e Klasse
Westerlo vs Lommel SK

0-0

2-1
Sat 11, Jan-18:00 - Belgium Women 1st National
Kontich FC Women\'s vs Zulte Waregem Women\'s

1-1

3-1
Sat 11, Jan-18:00 - Belgium Women 1st National
KSKV Zwevezele Women\'s vs Standard Liege B Women\'s


1-5
Sat 11, Jan-18:30 - Belgium Women 1st National
Gent B Women\'s vs KVK Tienen Women\'s


2-1
Sat 11, Jan-17:00 - Belgium Women 1st National
Eendracht Aalst Women\'s vs Famkes Merkem Women\'s


6-0
Sat 11, Jan-17:30 - Belgium Women 1st National
Massenhoven VC Women\'s vs SG-Tertre-Hautrage Women\'s


5-2
Sat 11, Jan-17:30 - Belgium Women 1st National
Moldavo Women\'s vs KV Mechelen Women\'s


3-0
Sat 11, Jan-22:00 - Brazil Campeonato Carioca
Friburguense (RJ) vs Americano (RJ)

1-0

1-0
Sat 11, Jan-22:00 - Brazil Campeonato Carioca
Nova Iguacu vs America-RJ

1-0

4-0
Sat 11, Jan-22:00 - Brazil Campeonato Carioca
Macae vs Portuguesa RJ

0-2

2-2
Sat 11, Jan-23:30 - Brazil Campeonato Cearense Division 1
Uniclinic Atletico Cearense CE vs Floresta/CE

1-0

1-1
Sat 11, Jan-23:00 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Votuporanguense Youth vs Mirassol FC Youth

1-0

1-2
Sat 11, Jan-04:30 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
EC Sao Bernardo Youth vs Sao Paulo Youth

1-0

1-1
Sat 11, Jan-18:00 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Vitoria Salvador Youth vs Parana Clube Youth

0-0

0-0
Sat 11, Jan-18:00 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Botafogo SP Youth vs Botafogo RJ Youth

1-0

2-0
Sat 11, Jan-18:00 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Desportivo Brasil Youth vs Capivariano FC SP Youth

1-1

2-1
Sat 11, Jan-23:30 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Red Bull Brasil Youth vs Serra ES Youth

2-0

4-0
Sat 11, Jan-20:45 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Internacional (RS) Youth vs Volta Redonda Youth

0-0

1-0
Sat 11, Jan-00:00 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Oeste Youth vs Cruzeiro Youth

0-1

1-3
Sat 11, Jan-00:00 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Carajas PA Youth vs Jacuipense BA Youth

0-2

2-8
Sat 11, Jan-22:00 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Taboao da Serra Youth vs Ituano Youth

2-0

3-3
Sat 11, Jan-22:00 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Juventude (RS) Youth vs AA Francana Youth

0-1

2-2
Sat 11, Jan-22:00 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Tanabi SP Youth vs Joinville SC Youth

0-0

0-1
Sat 11, Jan-22:00 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Tupi MG Youth vs Gama (DF) Youth

1-0

1-1
Sat 11, Jan-23:00 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Santos Youth vs Ponte Preta Youth

0-1

1-1
Sat 11, Jan-02:15 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Itapirense SP Youth vs Vasco da Gama Youth

0-1

0-3
Sat 11, Jan-23:00 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Atletico Paranaense Youth vs Bahia Youth

0-1

1-1
Sat 11, Jan-02:15 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Operario Ferroviario PR Youth vs Palmeira FC RN Youth

1-0

3-1
Sat 11, Jan-23:00 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Gremio Novorizontino Youth vs Atletico GO Youth

0-0

0-2
Sat 11, Jan-22:30 - Brazil Sergipano
Boca Juniors SE vs Frei Paulistano/SE

1-1

1-3
Sat 11, Jan-22:30 - Brazil Sergipano
Dorense SE vs Lagarto

0-0

0-0
Sat 11, Jan-19:59 - CAF Champions League
AS Vita Club vs Esperance Sportive de Tunis

0-1

0-2
Sat 11, Jan-23:00 - CAF Champions League
Al-Hilal Omdurman vs Etoile du Sahel

1-1

1-2
Sat 11, Jan-17:00 - CAF Champions League
Mamelodi Sundowns vs USM Alger

2-1

2-1
Sat 11, Jan-17:00 - CAF Champions League
T.P. Mazembe Englebert vs Primeiro 1 de Agosto

0-1

2-1
Sat 11, Jan-17:00 - CAF Champions League
FC Platinum vs Al Ahly SC

1-0

1-1
Sat 11, Jan-19:59 - CAF Champions League
Petro Atletico de Luanda vs Wydad Casablanca

2-1

2-2
Sat 11, Jan-18:00 - Challenge DE French Feminin
Paris FC Women\'s vs Bordeaux Women\'s

1-1

1-1
Sat 11, Jan-19:30 - Challenge DE French Feminin
Vesoul Women\'s vs Dijon Women\'s

0-6

0-12
Sat 11, Jan-17:30 - Challenge DE French Feminin
Lille OSC Metropole Women\'s vs US Orleans Women\'s

1-0

2-0
Sat 11, Jan-17:30 - Club Friendly
FC Wil 1900 vs FC Thun

0-1

3-5
Sat 11, Jan-19:59 - Club Friendly
Borussia Dortmund vs 1.FSV Mainz 05

0-1

0-2
Sat 11, Jan-19:59 - Club Friendly
Ajax Amsterdam vs Club Brugge

2-0

3-1
Sat 11, Jan-23:00 - Club Friendly
Juventude (RS) vs Atletico Tubarao SC

1-0

1-0
Sat 11, Jan-06:20 - Club Friendly
CD Zacapa vs Antigua GFC

1-1

2-1
Sat 11, Jan-18:00 - Club Friendly
Union Berlin vs Ferencvarosi TC

3-2

3-2
Sat 11, Jan-23:00 - Club Friendly
Operario Ferroviario PR vs Londrina (PR)

0-0

0-0
Sat 11, Jan-18:00 - Club Friendly
RW Essen vs FC Groningen

2-2

2-6
Sat 11, Jan-18:00 - Club Friendly
Istanbul Basaksehir F.K. vs Young Boys

2-0

3-1
Sat 11, Jan-23:00 - Club Friendly
Juazeirense BA vs Altos/PI

0-0

0-0
Sat 11, Jan-18:00 - Club Friendly
Antalyaspor vs Fortuna Sittard

2-0

2-1
Sat 11, Jan-18:00 - Club Friendly
Puskas Akademia vs FC Luzern

1-1

1-1
Sat 11, Jan-18:00 - Club Friendly
Sumperk vs SK Sigma Olomouc

0-4

0-6
Sat 11, Jan-08:30 - Club Friendly
Cumberland United FC vs Adelaide Comets FC

0-2

1-3
Sat 11, Jan-08:30 - Club Friendly
Campbelltown City SC vs West Adelaide SC

2-3

2-3
Sat 11, Jan-08:30 - Club Friendly
Playford City Patriots vs Adelaide Olympic

1-1

2-1
Sat 11, Jan-18:30 - Club Friendly
FC Nurnberg vs Bayern Munich

1-1

5-2
Sat 11, Jan-09:00 - Club Friendly
Port Melbourne Sharks SC U20 vs Kingston City(U20)

2-0

5-0
Sat 11, Jan-10:00 - Club Friendly
Dandenong Thunder U20 vs Melbourne Knights U20

0-2

2-2
Sat 11, Jan-10:30 - Club Friendly
Nerang vs Brisbane City SC

0-1

1-4
Sat 11, Jan-11:00 - Club Friendly
Port Melbourne Sharks vs Kingston City

2-0

2-3
Sat 11, Jan-11:00 - Club Friendly
Sturt Lions vs Adelaide Raiders SC

0-0

0-0
Sat 11, Jan-11:45 - Club Friendly
Dandenong Thunder vs Melbourne Knights

2-0

4-0
Sat 11, Jan-12:00 - Club Friendly
Western Spirit vs Clairvaux FC

1-1

1-3
Sat 11, Jan-12:30 - Club Friendly
Port Adelarde Pirates vs West Torrens Birkalla

0-1

0-1
Sat 11, Jan-12:45 - Club Friendly
Felda United FC vs Svay Rieng FC

1-0

1-2
Sat 11, Jan-13:00 - Club Friendly
Lisen vs Vyskov

0-0

1-1
Sat 11, Jan-13:15 - Club Friendly
Pardubice vs Sokol Zivanice

3-0

4-0
Sat 11, Jan-13:30 - Club Friendly
SC Verl vs RSV Meinerzhagen

0-3

1-3
Sat 11, Jan-13:30 - Club Friendly
FC Sellier & Bellot Vlasim vs FC Pisek

0-0

10-0
Sat 11, Jan-14:00 - Club Friendly
Teplice vs Usti nad Labem

1-1

2-2
Sat 11, Jan-14:00 - Club Friendly
Anderlecht vs FC Lugano

0-0

2-1
Sat 11, Jan-14:00 - Club Friendly
Ceske Budejovice vs Viktoria Zizkov

0-2

1-7
Sat 11, Jan-14:00 - Club Friendly
Nyiregyhaza Spartacus FC vs Debreceni VSC

1-1

1-2
Sat 11, Jan-14:00 - Club Friendly
Podbeskidzie vs Podhale Nowy

1-0

2-1
Sat 11, Jan-14:00 - Club Friendly
Hvidovre IF vs Vanlose IF

1-2

2-2
Sat 11, Jan-19:00 - Club Friendly
Vitesse Arnhem vs MSV Duisburg

0-0

1-3
Sat 11, Jan-14:00 - Club Friendly
Stomil Olsztyn vs Znicz Biala Piska

1-1

3-1
Sat 11, Jan-19:00 - Club Friendly
Galatasaray vs Adana Demirspor

1-0

1-0
Sat 11, Jan-14:00 - Club Friendly
FK Banik Sokolov vs Prestice

1-0

2-1
Sat 11, Jan-14:00 - Club Friendly
Soroksar vs Szolnoki MAV FC

0-1

1-3
Sat 11, Jan-14:00 - Club Friendly
Gyirmot SE vs ETO Gyori FC

0-0

5-0
Sat 11, Jan-14:00 - Club Friendly
Szombathelyi Haladas vs BFC Siofok

2-0

2-0
Sat 11, Jan-14:00 - Club Friendly
SKF Sered vs FC STK 1914 Samorin

3-0

4-2
Sat 11, Jan-15:00 - Club Friendly
Spartak Trnava vs FC Fastav Zlin

0-1

1-1
Sat 11, Jan-15:00 - Club Friendly
Glasgow Rangers vs Lokomotiv Tashkent

2-0

6-1
Sat 11, Jan-15:00 - Club Friendly
Feyenoord Rotterdam vs Borussia Dortmund

1-2

2-4
Sat 11, Jan-15:00 - Club Friendly
SC Kriens vs FC Flora Tallinn

1-0

4-4
Sat 11, Jan-15:00 - Club Friendly
Wolfsberger AC vs SK Austria Klagenfurt

4-0

5-1
Sat 11, Jan-15:00 - Club Friendly
Hatayspor vs Istanbulspor

1-1

1-2
Sat 11, Jan-15:00 - Club Friendly
Bochum(U19) vs Sportfreunde Siegen

0-2

3-2
Sat 11, Jan-15:00 - Club Friendly
Buchholz vs FC Altona 93


3-5
Sat 11, Jan-21:00 - Club Friendly
Livingston F.C. vs Anderlecht


1-1
Sat 11, Jan-15:15 - Club Friendly
SC Gleisdorf vs SV Horn

0-0

1-1
Sat 11, Jan-00:00 - Club Friendly
Cherry Orchard vs Killester Donnycarney FC

0-1

0-2
Sat 11, Jan-15:30 - Club Friendly
Lahti vs MP Mikkeli

0-1

0-2
Sat 11, Jan-15:30 - Club Friendly
AS Eupen vs PSV Eindhoven

1-1

2-1
Sat 11, Jan-00:00 - Club Friendly
Maynooth University vs Liffey Wanderers

2-0

3-1
Sat 11, Jan-16:00 - Club Friendly
Shelbourne vs Wexford Youths

0-1

1-1
Sat 11, Jan-16:00 - Club Friendly
Hannover 96 vs SC Paderborn 07

0-1

0-1
Sat 11, Jan-16:00 - Club Friendly
Grasshoppers vs Hansa Rostock

0-1

1-1
Sat 11, Jan-16:00 - Club Friendly
RW Oberhausen vs VfB Hilden

2-1

5-2
Sat 11, Jan-16:00 - Club Friendly
Konyaspor vs Bursaspor

1-0

2-0
Sat 11, Jan-16:00 - Club Friendly
Gornik Zabrze vs Banik Ostrava

0-1

2-1
Sat 11, Jan-16:00 - Club Friendly
SJK Seinajoki vs VPS Vaasa

3-1

4-1
Sat 11, Jan-16:00 - Club Friendly
SV Babelsberg 03 vs SV Tasmania Berlin

4-0

4-0
Sat 11, Jan-16:00 - Club Friendly
Soroksar vs Kazincbarcika

0-1

0-1
Sat 11, Jan-16:00 - Club Friendly
FSV Optik Rathenow vs Viktoria Berlin 1889

0-0

0-2
Sat 11, Jan-16:00 - Club Friendly
Germania Halberstadt vs Freie Turnerschaft Braunschweig

2-0

3-0
Sat 11, Jan-16:00 - Club Friendly
Lichtenberg 47 vs Berliner SC

1-0

2-0
Sat 11, Jan-16:30 - Club Friendly
Inter Zapresic vs NK Rudar Velenje

0-0

1-1
Sat 11, Jan-17:00 - Club Friendly
Dinamo Zagreb vs Zalaegerszegi TE

1-0

2-0
Sat 11, Jan-17:00 - Club Friendly
Sturm Graz vs FC Blau Weiss Linz

1-1

2-1
Sat 11, Jan-17:00 - Club Friendly
Neuchatel Xamax vs Stade Lausanne Ouchy

0-1

1-1
Sat 11, Jan-17:00 - Club Friendly
FC Trenkwalder Admira vs ATSV Stadl Paura

1-1

5-1
Sat 11, Jan-17:00 - Club Friendly
SSV Jahn Regensburg vs WSG Wattens

0-1

3-1
Sat 11, Jan-17:00 - Club Friendly
SV Wehen Wiesbaden vs Fortuna Koln

0-0

3-0
Sat 11, Jan-17:00 - Club Friendly
FC Schalke 04 II vs Preuben Munster

0-3

2-4
Sat 11, Jan-17:00 - Club Friendly
SSVg Velbert vs Fortuna Dusseldorf II

0-1

0-2
Sat 11, Jan-17:00 - Club Friendly
SKU Amstetten vs St.Polten

0-3

1-5
Sat 11, Jan-17:00 - Club Friendly
Wiener Sportklub vs SK Vorwarts Steyr

2-0

3-3
Sat 11, Jan-17:00 - Club Friendly
SC Wiener Neustadt vs Austria Wien

0-5

0-9
Sat 11, Jan-17:00 - Club Friendly
Bergisch Gladbach 09 vs SC Westfalia Herne

2-2

2-2
Sat 11, Jan-17:00 - Club Friendly
SF Baumberg vs Bonner SC

0-1

1-5
Sat 11, Jan-17:00 - Club Friendly
HNK Gorica vs NK Lokomotiva Zagreb

1-0

2-2
Sat 11, Jan-17:00 - Club Friendly
Persebaya Surabaya vs Persis Solo FC

1-0

4-0
Sat 11, Jan-17:00 - Club Friendly
FSV Union Furstenwalde vs Berliner AK 07


3-0
Sat 11, Jan-17:00 - Club Friendly
SV Lippstadt vs SC Wiedenbruck

0-1

1-1
Sat 11, Jan-17:00 - Club Friendly
VSG Altglienicke vs Hertha BSC Berlin Am

0-0

0-0
Sat 11, Jan-17:00 - Club Friendly
Bocholt FC vs TuS Haltern

1-0

2-1
Sat 11, Jan-17:15 - Club Friendly
Afturelding Hviti U19 vs Throttur Reykjavik U19

1-2

1-4
Sat 11, Jan-19:30 - Club Friendly
Servette vs FC Seoul

2-1

2-1
Sat 11, Jan-02:30 - Club Friendly
Colo Colo vs Club Deportivo Godoy Cruz

0-1

2-2
Sat 11, Jan-19:00 - Cyprus 1 Division
AEL Limassol vs Nea Salamis

0-1

1-2
Sat 11, Jan-21:00 - Cyprus 1 Division
Ethnikos Achnas vs AEK Larnaca

2-0

2-5
Sat 11, Jan-16:30 - Cyprus 2 Division
Onisilos Sotiras vs Digenis Morphou

2-0

2-0
Sat 11, Jan-16:30 - Cyprus 2 Division
Ermis Aradippou vs Anagennisi Deryneia

0-0

2-0
Sat 11, Jan-16:30 - Cyprus 2 Division
Akritas Chloraka vs AE Zakakiou

2-1

3-1
Sat 11, Jan-16:30 - Cyprus 2 Division
Alki Oroklini vs Omonia Aradippou

0-1

0-1
Sat 11, Jan-16:30 - Cyprus 2 Division
Omonia Psevda vs Agia Napa

0-1

1-2
Sat 11, Jan-19:00 - Egypt Premier League
FC Masr vs Arab Contractors

0-3

1-3
Sat 11, Jan-19:00 - England Conference South Division
Billericay Town vs Slough Town

1-1

2-2
Sat 11, Jan-19:00 - England Conference South Division
Eastbourne Borough vs St Albans City

1-1

3-3
Sat 11, Jan-19:00 - England Conference South Division
Braintree Town vs Tonbridge Angels

0-0

0-1
Sat 11, Jan-19:00 - England Conference South Division
Weymouth vs Dulwich Hamlet

1-1

1-1
Sat 11, Jan-19:00 - England Conference South Division
Dartford vs Oxford City

2-0

3-0
Sat 11, Jan-19:00 - England Conference South Division
Hemel Hempstead Town vs Havant & Waterlooville FC

0-1

1-2
Sat 11, Jan-19:00 - England Conference South Division
Wealdstone FC vs Welling United

1-0

1-0
Sat 11, Jan-19:00 - England FA Trophy
Torquay United vs Halifax Town

0-0

1-2
Sat 11, Jan-19:00 - England FA Trophy
Notts County vs Dagenham and Redbridge

0-0

2-1
Sat 11, Jan-19:00 - England FA Trophy
Darlington vs Harrogate Town

0-1

0-2
Sat 11, Jan-19:00 - England FA Trophy
Yeovil Town vs Hampton & Richmond

1-0

4-0
Sat 11, Jan-19:00 - England FA Trophy
Ebbsfleet United vs Kings Lynn

0-0

1-0
Sat 11, Jan-19:00 - England FA Trophy
AFC Hornchurch vs Aveley

1-1

1-2
Sat 11, Jan-19:00 - England FA Trophy
Halesowen Town vs Maidenhead United

1-2

2-2
Sat 11, Jan-19:00 - England FA Trophy
Barrow vs FC United of Manchester

3-0

7-0
Sat 11, Jan-19:00 - England FA Trophy
Farsley Celtic vs Barnet F.C.

0-1

1-1
Sat 11, Jan-19:00 - England FA Trophy
Eastleigh vs Matlock Town

1-0

2-1
Sat 11, Jan-19:00 - England FA Trophy
Kingstonian vs Leamington

0-0

1-1
Sat 11, Jan-19:00 - England FA Trophy
Chelmsford City vs Salisbury City

1-0

4-0
Sat 11, Jan-19:00 - England FA Trophy
Concord Rangers vs Bath City

0-0

1-1
Sat 11, Jan-19:00 - England FA Trophy
AFC Fylde vs Southport FC

3-1

4-1
Sat 11, Jan-19:00 - England FA Trophy
Royston Town vs Chester FC

0-0

3-0
Sat 11, Jan-19:00 - England FA Trophy
Dorking Wanderers vs Stockport County

0-0

1-1
Sat 11, Jan-21:30 - England FA Women Super League
Manchester City Women\'s vs Everton FC Women\'s

1-0

3-1
Sat 11, Jan-19:00 - England League One
Ipswich vs Accrington Stanley

3-0

4-1
Sat 11, Jan-19:00 - England League One
Southend United vs Tranmere Rovers

0-0

0-0
Sat 11, Jan-19:00 - England League One
Sunderland vs Wycombe Wanderers

3-0

4-0
Sat 11, Jan-19:00 - England League One
Shrewsbury Town vs Lincoln City

1-0

1-1
Sat 11, Jan-19:00 - England League One
Oxford United vs Rotherham United

0-3

1-3
Sat 11, Jan-19:00 - England League One
Rochdale vs Bolton Wanderers

1-0

2-0
Sat 11, Jan-19:00 - England League One
Coventry vs Milton Keynes Dons

1-0

1-1
Sat 11, Jan-19:00 - England League One
Portsmouth vs AFC Wimbledon

1-0

2-1
Sat 11, Jan-19:00 - England League One
Peterborough United vs Gillingham

0-0

0-0
Sat 11, Jan-19:00 - England League One
Bristol Rovers vs Doncaster Rovers

0-0

0-2
Sat 11, Jan-19:00 - England League One
Burton Albion FC vs Fleetwood Town

0-0

1-0
Sat 11, Jan-19:00 - England League Two
Scunthorpe United vs Newport County

1-0

1-2
Sat 11, Jan-19:00 - England League Two
Mansfield Town vs Forest Green Rovers

2-1

3-4
Sat 11, Jan-19:00 - England League Two
Macclesfield Town vs Oldham Athletic AFC

0-0

1-1
Sat 11, Jan-19:00 - England League Two
Leyton Orient vs Grimsby Town

0-0

1-1
Sat 11, Jan-19:00 - England League Two
Cheltenham Town vs Walsall

1-0

3-1
Sat 11, Jan-19:00 - England League Two
Swindon vs Crewe Alexandra

1-0

3-1
Sat 11, Jan-19:00 - England League Two
Exeter City vs Cambridge United

0-0

2-0
Sat 11, Jan-19:00 - England League Two
Carlisle vs Plymouth Argyle

0-1

0-3
Sat 11, Jan-19:00 - England League Two
Morecambe vs Colchester United

0-1

1-1
Sat 11, Jan-19:00 - England League Two
Crawley Town vs Bradford City AFC

2-0

2-1
Sat 11, Jan-19:00 - England League Two
Stevenage FC vs Port Vale

0-0

0-1
Sat 11, Jan-19:00 - England League Two
Salford City F.C. vs Northampton Town

1-1

1-2
Sat 11, Jan-19:00 - England Northern Premier League
Scarborough Athletic vs Nantwich Town

1-0

1-1
Sat 11, Jan-19:00 - England Northern Premier League
Hyde United vs Whitby Town

0-1

0-2
Sat 11, Jan-19:00 - England Northern Premier League
Gainsborough Trinity vs Witton Albion

1-1

3-1
Sat 11, Jan-19:00 - England Northern Premier League
Warrington Town FC vs Radcliffe Borough

1-0

1-0
Sat 11, Jan-19:00 - England Northern Premier League
Grantham Town vs Lancaster City

0-1

0-3
Sat 11, Jan-19:00 - England Northern Premier League
Ashton United vs Stafford Rangers

0-1

2-1
Sat 11, Jan-19:00 - England Northern Premier League
Buxton FC vs Morpeth Town

2-1

2-3
Sat 11, Jan-19:00 - England Northern Premier League
South Shields vs Mickleover Sports

2-0

5-2
Sat 11, Jan-19:00 - England Northern Premier League
Atherton Collieries vs Stalybridge Celtic

2-0

3-0
Sat 11, Jan-19:00 - England Northern Premier League
Basford United F.C. vs Bamber Bridge

2-0

3-0
Sat 11, Jan-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Folkestone Invicta vs Haringey Borough

0-0

1-1
Sat 11, Jan-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Lewes vs Carshalton Athletic FC

0-1

0-1
Sat 11, Jan-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Potters Bar Town vs Bishop\'s Stortford

1-0

1-0
Sat 11, Jan-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Enfield Town vs Brightlingsea Regent

1-1

2-2
Sat 11, Jan-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Wingate & Finchley vs Cheshunt

0-1

1-2
Sat 11, Jan-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Leatherhead vs Bognor Regis Town

1-1

1-2
Sat 11, Jan-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Horsham vs Corinthian Casuals

0-0

1-0
Sat 11, Jan-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Worthing vs Merstham

3-1

6-1
Sat 11, Jan-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Margate vs East Thurrock United

0-0

0-1
Sat 11, Jan-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Bowers & Pitsea vs Cray Wanderers

1-0

1-2
Sat 11, Jan-19:00 - England Southern League Central Division
Hednesford Town vs Coalville Town

0-0

0-1
Sat 11, Jan-19:00 - England Southern League Central Division
Nuneaton Borough vs Banbury United

0-1

2-2
Sat 11, Jan-19:00 - England Southern League Central Division
Bromsgrove Sporting vs Tamworth

0-0

1-0
Sat 11, Jan-19:00 - England Southern League Central Division
Redditch United vs Rushall Olympic

0-3

0-3
Sat 11, Jan-19:00 - England Southern League Central Division
Hitchin Town vs Needham Market

0-0

0-0
Sat 11, Jan-19:00 - England Southern League Central Division
Leiston FC vs Rushden&Diamonds

2-1

2-3
Sat 11, Jan-19:00 - England Southern League Central Division
Stratford Town vs Stourbridge

1-2

1-2
Sat 11, Jan-19:00 - England Southern League Central Division
St Ives Town vs Lowestoft Town

0-2

2-5
Sat 11, Jan-19:00 - England Southern League Central Division
Barwell vs Alvechurch

0-1

2-1
Sat 11, Jan-19:00 - England Southern League Central Division
Kings Langley vs Peterborough Sports

0-1

2-2
Sat 11, Jan-19:00 - England Southern Premier League
Farnborough Town vs Walton Casuals

2-1

2-1
Sat 11, Jan-19:00 - England Southern Premier League
Tiverton Town vs Poole Town

0-1

0-1
Sat 11, Jan-19:00 - England Southern Premier League
Yate Town vs Taunton Town

2-1

4-1
Sat 11, Jan-19:00 - England Southern Premier League
Dorchester Town vs Truro City

0-1

2-3
Sat 11, Jan-19:00 - England Southern Premier League
Swindon Supermarine vs Hartley Wintney

1-0

3-2
Sat 11, Jan-19:00 - England Southern Premier League
Chesham United vs Beaconsfield Town F.C.

1-0

3-0
Sat 11, Jan-19:00 - England Southern Premier League
Metropolitan Police vs Hendon

0-2

0-3
Sat 11, Jan-19:00 - England Southern Premier League
Harrow Borough vs Hayes &Yeading

1-1

3-2
Sat 11, Jan-19:00 - England Southern Premier League
Wimborne Town vs Blackfield & Langley

1-0

2-0
Sat 11, Jan-19:00 - England The Championship
Wigan Athletic vs Bristol City

0-0

0-2
Sat 11, Jan-19:00 - England The Championship
Stoke City vs Millwall

0-0

0-0
Sat 11, Jan-19:00 - England The Championship
Middlesbrough vs Derby County

1-0

2-2
Sat 11, Jan-19:00 - England The Championship
Reading vs Nottingham Forest

0-0

1-1
Sat 11, Jan-19:00 - England The Championship
Hull City vs Fulham

0-1

0-1
Sat 11, Jan-19:00 - England The Championship
Charlton Athletic vs West Bromwich(WBA)

1-1

2-2
Sat 11, Jan-19:00 - England The Championship
Blackburn Rovers vs Preston North End

1-1

1-1
Sat 11, Jan-19:00 - England The Championship
Barnsley vs Huddersfield Town

1-0

2-1
Sat 11, Jan-19:00 - England The Championship
Luton Town vs Birmingham

0-1

1-2
Sat 11, Jan-19:00 - England The Championship
Leeds United vs Sheffield Wed

0-0

0-2
Sat 11, Jan-16:30 - England The Championship
Brentford vs Queens Park Rangers

3-0

3-1
Sat 11, Jan-15:55 - England U23 Premier League
Chelsea(U23) vs Manchester City(U23)

1-0

2-1
Sat 11, Jan-19:00 - English Premier League
Manchester United vs Norwich City

1-0

4-0
Sat 11, Jan-19:00 - English Premier League
Leicester City vs Southampton

1-1

1-2
Sat 11, Jan-19:00 - English Premier League
Wolves vs Newcastle

1-1

1-1
Sat 11, Jan-19:00 - English Premier League
Chelsea FC vs Burnley

2-0

3-0
Sat 11, Jan-19:00 - English Premier League
Everton vs Brighton & Hove Albion

1-0

1-0
Sat 11, Jan-00:00 - English Premier League
Sheffield United vs West Ham United

0-0

1-0
Sat 11, Jan-21:30 - English Premier League
Tottenham Hotspur vs Liverpool

0-1

0-1
Sat 11, Jan-16:30 - English Premier League
Crystal Palace vs Arsenal

0-1

1-1
Sat 11, Jan-18:50 - Estonia Winter Tournament
Viljandi JK Tulevik vs Vaprus Parnu

0-1

1-1
Sat 11, Jan-15:10 - Estonia Winter Tournament
JK Tallinna Kalev vs Maardu FC Starbunker

1-0

3-0
Sat 11, Jan-17:00 - Estonia Winter Tournament
Trans Narva vs Nomme Kalju

0-2

0-3
Sat 11, Jan-19:00 - French Championnat Amateur Group A
SC Schiltigheim vs JA Drancy

1-2

1-3
Sat 11, Jan-21:00 - French Championnat Amateur Group A
CS Sedan Ardennes vs Haguenau

0-0

0-0
Sat 11, Jan-21:00 - French Championnat Amateur Group A
Bastia vs Mulhouse

2-0

3-1
Sat 11, Jan-21:00 - French Championnat Amateur Group A
Sainte Genevieve Sports vs Stade Reims II

0-1

4-4
Sat 11, Jan-21:00 - French Championnat Amateur Group A
ST Maur Lusitanos vs Iris Club de Croix

0-0

1-1
Sat 11, Jan-21:00 - French Championnat Amateur Group A
Bobigny A.C. vs Lens B

0-0

0-0
Sat 11, Jan-19:59 - French Championnat Amateur Group A
Epinal vs Saint Quentin

0-0

0-0
Sat 11, Jan-19:59 - French Championnat Amateur Group A
Belfort ASM FC vs Lille B

0-0

0-0
Sat 11, Jan-20:30 - French Championnat Amateur Group B
Lorient B vs Fleury Merogis U.S.

0-0

2-0
Sat 11, Jan-21:00 - French Championnat Amateur Group B
Granville vs Vitre

1-0

2-0
Sat 11, Jan-21:00 - French Championnat Amateur Group B
Stade Briochin vs Poissy AS

0-0

0-0
Sat 11, Jan-21:30 - French Championnat Amateur Group B
Vannes OC vs Saint Malo

1-0

2-2
Sat 11, Jan-21:30 - French Championnat Amateur Group B
Gobelins vs FC Rouen

0-1

1-2
Sat 11, Jan-17:30 - French Championnat Amateur Group B
Mantois vs Angers II

0-1

2-2
Sat 11, Jan-19:59 - French Championnat Amateur Group B
L\'Entente SSG vs FC Chartres

0-0

0-1
Sat 11, Jan-19:00 - French Championnat Amateur Group C
Saint-Etienne B vs Angouleme CFC

0-1

0-3
Sat 11, Jan-21:00 - French Championnat Amateur Group C
Romorantin vs Andrezieux

0-0

1-1
Sat 11, Jan-21:00 - French Championnat Amateur Group C
Chamalieres FC vs Stade Bordelais

2-1

4-2
Sat 11, Jan-21:00 - French Championnat Amateur Group C
Colomiers vs Sete FC

0-0

0-1
Sat 11, Jan-21:00 - French Championnat Amateur Group C
St Pryve St Hilaire vs Montpellier B

0-0

3-1
Sat 11, Jan-21:00 - French Championnat Amateur Group C
FC Bergerac vs Les Herbiers

0-0

0-1
Sat 11, Jan-21:00 - French Championnat Amateur Group C
FC Nantes B vs Blois F.41

0-0

0-1
Sat 11, Jan-21:00 - French Championnat Amateur Group C
Bourges Foot vs Trelissac

0-1

0-1
Sat 11, Jan-19:00 - French Championnat Amateur Group D
Jura Sud Foot vs Saint-Priest

0-1

1-1
Sat 11, Jan-19:00 - French Championnat Amateur Group D
Monaco B vs Lyonnais B

1-0

1-1
Sat 11, Jan-19:00 - French Championnat Amateur Group D
Marseille Endoume vs Louhans-Cuiseaux

1-2

2-4
Sat 11, Jan-21:00 - French Championnat Amateur Group D
Frejus Saint-Raphael vs Marignane Gignac

1-1

1-1
Sat 11, Jan-21:00 - French Championnat Amateur Group D
Annecy vs Hyeres

2-0

3-0
Sat 11, Jan-21:00 - French Championnat Amateur Group D
Monts d\'Or Azergues vs Martigues

1-0

4-1
Sat 11, Jan-21:00 - French Championnat Amateur Group D
Nimes B vs Olymplque de Marseille B

0-1

1-3
Sat 11, Jan-21:30 - French Championnat Amateur Group D
Yzeure AS vs Grasse

2-0

3-0
Sat 11, Jan-23:00 - French Le Championnat Ligue 1
Toulouse vs Stade Brestois

2-1

2-5
Sat 11, Jan-23:00 - French Le Championnat Ligue 1
Metz vs Strasbourg

0-0

1-0
Sat 11, Jan-23:00 - French Le Championnat Ligue 1
Amiens SC vs Montpellier HSC

1-0

1-2
Sat 11, Jan-23:00 - French Le Championnat Ligue 1
Angers SCO vs Nice

1-1

1-1
Sat 11, Jan-23:00 - French Le Championnat Ligue 1
Nimes vs Stade Reims

1-0

2-0
Sat 11, Jan-20:30 - French Le Championnat Ligue 1
Bordeaux vs Lyonnais

1-0

1-2
Sat 11, Jan-04:30 - Friendly Internationals
Barbados vs Canada

0-2

1-4
Sat 11, Jan-23:45 - Futsal Spain Division De Honor
Emotion Zaragoza Futsal vs F.C.Barcelona Futsal

1-5

6-7
Sat 11, Jan-20:15 - Futsal Spain Division De Honor
Palma Futsal vs Movistar Inter Futsal

1-1

3-4
Sat 11, Jan-15:00 - Futsal Spain Division De Honor
Jimbee Cartagena FS Futsal vs Industrias Santa Coloma Futsal

1-0

5-2
Sat 11, Jan-21:30 - Futsal Spain Division De Honor
Ribera Navarra Futsal vs Vina Albali Valdepenas Futsal

0-1

1-5
Sat 11, Jan-21:30 - Futsal Spain Division De Honor
Pescados Ruben Burela Futsal vs CA Osasuna Magna Futsal

2-1

2-2
Sat 11, Jan-21:30 - Futsal Spain Division De Honor
Jaen Paraiso Interior Futsal vs EiPozo Murcia Turistica Futsal

3-4

4-5
Sat 11, Jan-22:00 - Futsal Spain Division De Honor
Cordoba Futsal vs Levante Futsal

1-2

3-3
Sat 11, Jan-22:30 - Futsal Spain Division De Honor
O Parrulo Ferrol Futsal vs Peniscola RehabMedic Futsal

2-1

5-2
Sat 11, Jan-19:00 - Ghana Premier League
Liberty Professionals vs Medeama SC

0-0

1-1
Sat 11, Jan-16:00 - Greece Football League
Niki Volos vs Ierapetra

0-0

0-0
Sat 11, Jan-17:00 - Greece Football League
Egaleo AO Athens vs Nea Kavala

0-0

0-0
Sat 11, Jan-17:00 - Greece Football League
Aspropyrgos Enosis vs Triglia

0-1

2-2
Sat 11, Jan-21:30 - Greece Super League 1
AEL Larisa vs Aris Salonica

0-0

0-0
Sat 11, Jan-22:00 - Greece Super League 1
Panaitolikos Agrinio vs Atromitos Athens

0-0

0-1
Sat 11, Jan-19:15 - Greece Super League 1
Volos NPS vs Xanthi

0-1

1-3
Sat 11, Jan-17:00 - Greece Super League 2
Kerkyra vs Apollon Larissas

0-0

1-3
Sat 11, Jan-13:00 - Greece U19
Doxa Dramas(U19) vs Giorgos Karaiskakis(U19)

2-1

3-4
Sat 11, Jan-14:00 - Greece U19
PAOK Saloniki(U19) vs AEK Athens(U19)

1-0

2-0
Sat 11, Jan-15:00 - Greece U19
AEL Larisa U19 vs FC Aris Thessaloniki(U19)

0-1

1-2
Sat 11, Jan-15:00 - Greece U19
PAE Levadiakos(U19) vs Ergotelis(U19)

2-0

2-2
Sat 11, Jan-15:30 - Greece U19
Panaitolikos Agrinio(U19) vs Atromitos Athens(U19)

0-2

0-2
Sat 11, Jan-16:00 - Greece U19
Apollon Smirnis U19 vs Panachaiki U19

0-0

1-0
Sat 11, Jan-16:00 - Greece U19
Volos NFC(U19) vs Xanthi(U19)

0-2

2-2
Sat 11, Jan-16:15 - Greece U19
Pas Giannina(U19) vs Apollon Kalamaria(U19)

0-3

0-5
Sat 11, Jan-18:00 - Holland Tweede Divisie
Quick Boys vs GVVV Veenendaal

2-0

2-0
Sat 11, Jan-18:00 - Holland Tweede Divisie
ASWH vs Tielse Eendracht Combinatie

2-1

2-2
Sat 11, Jan-18:00 - Holland Tweede Divisie
Rijnsburgse Boys vs Jong Sparta Rotterdam

1-0

2-1
Sat 11, Jan-18:00 - Holland Tweede Divisie
Kozakken Boys vs Excelsior Maassluis

0-0

2-0
Sat 11, Jan-18:00 - Holland Tweede Divisie
Volendam Am. vs VV Katwijk

2-0

2-3
Sat 11, Jan-18:30 - Holland Tweede Divisie
IJsselmeervogels vs HHC Hardenberg

1-0

1-2
Sat 11, Jan-18:30 - Holland Tweede Divisie
Koninklijke HFC vs Spakenburg

0-1

1-1
Sat 11, Jan-17:30 - Holland Tweede Divisie
Scheveningen vs Noordwijk

1-1

1-4
Sat 11, Jan-05:15 - Honduras Liga Nacional
Honduras Progreso vs CD Vida

1-1

1-1
Sat 11, Jan-16:30 - HongKong 1st Division League
Hong Kong FC vs King Fung

0-1

1-2
Sat 11, Jan-10:30 - HongKong Sapling Cup
Southern District vs Wofoo Tai Po

0-0

1-0
Sat 11, Jan-19:00 - Iceland Championship
Grotta Seltjarnarnes vs Grindavik

3-0

4-0
Sat 11, Jan-15:15 - Iceland Championship
HK Kopavogur vs Breidablik

0-3

1-6
Sat 11, Jan-15:30 - Iceland Championship
IA Akranes vs Stjarnan Gardabaer

1-1

2-2
Sat 11, Jan-15:45 - Iceland Championship
Hafnarfjordur FH vs IBV Vestmannaeyjar

0-0

0-0
Sat 11, Jan-21:00 - Iceland Championship II
Vestri vs Keflavik

1-1

1-3
Sat 11, Jan-00:00 - Iceland Championship II
Haukar vs Throttur Vogar

1-1

1-4
Sat 11, Jan-19:59 - Iceland Championship II
UMF Njardvik vs UMF Selfoss

2-1

2-1
Sat 11, Jan-15:00 - Iceland Faxafloi Women Cup
Breidablik Women\'s vs UMF Selfoss Women\'s

3-0

7-0
Sat 11, Jan-19:30 - Iceland Faxafloi Women Cup
IA Akranes Women\'s vs Grotta Women\'s

2-0

6-0
Sat 11, Jan-21:15 - Iceland Reykjavik Tournament
Vikingur Reykjavik vs Leiknir Reykjavik

0-1

3-3
Sat 11, Jan-19:15 - Iceland Reykjavik Tournament
Valur vs Fram Reykjavik

1-0

2-1
Sat 11, Jan-01:00 - Iceland Reykjavik Tournament
IR Reykjavik vs Fjolnir

0-3

1-5
Sat 11, Jan-18:00 - India Super League
Odisha FC vs Mumbai City

0-0

2-0
Sat 11, Jan-14:00 - Israel Liga Bet
Hapoel Bnei Pardes vs Maccabi Nujeidat Ahmed

0-1

2-1
Sat 11, Jan-16:30 - Israel Liga Bet
Tzeirey Tamra vs Maccabi Bnei Nahaf Qasem

0-2

1-4
Sat 11, Jan-16:30 - Israel Liga Bet
Ihud Bnei Baka vs Hapoel Ihud Bnei Jatt

2-0

4-1
Sat 11, Jan-22:00 - Israel Liga Bet
SC Beer Sheva vs FC Dimona

0-0

0-2
Sat 11, Jan-20:30 - Israel Premier League
Hapoel Ironi Kiryat Shmona vs Hapoel Hadera

0-1

0-1
Sat 11, Jan-21:50 - Israel Premier League
Maccabi Netanya vs Maccabi Haifa

0-0

0-2
Sat 11, Jan-17:00 - Israel Premier League
Hapoel Haifa vs F.C. Ashdod

0-0

1-0
Sat 11, Jan-19:30 - Israel Premier League
Hapoel Raanana vs Hapoel Beer Sheva

0-0

2-1
Sat 11, Jan-22:00 - Israel State League
FC Ironi Or Yehuda vs Hapoel Kfar Shalem

0-2

1-3
Sat 11, Jan-11:45 - Israel U19 Cup
Hapoel Ashkelon U19 vs Maccabi Modi\'in(U19)

1-0

2-0
Sat 11, Jan-12:45 - Israel U19 Cup
Hapoel Mahane Yehuda (U19) vs Ihud Bnei Baqa(U19)

0-0

1-0
Sat 11, Jan-13:00 - Israel U19 Cup
Hapoel Bnei Lod U19 vs Hapoel Katamon Jerusalem U19

2-2

3-3
Sat 11, Jan-13:00 - Israel U19 Cup
Hapoel Mate Asher(U19) vs Hapoel Acco(U19)


2-6
Sat 11, Jan-13:00 - Israel U19 League
Maccabi Haifa Shmuel U19 vs Maccabi Petah Tikva Asis Dabid (U19)

1-0

1-0
Sat 11, Jan-13:00 - Israel U19 League
Bnei Sakhnin U19 vs Hapoel Tel Aviv Nisanov(U19)

2-2

3-3
Sat 11, Jan-13:00 - Israel U19 League
Hapoel Hadera U19 vs Beitar Jerusalem Oren (U19)

0-0

2-3
Sat 11, Jan-13:00 - Israel U19 League
Beitar Nes Tubruk(U19) vs Hapoel Kiryat Shmona(U19)

0-0

0-1
Sat 11, Jan-14:00 - Israel U19 League
Hapoel Raanana Roei U19 vs Ironi Ramat Hasharon U19

0-0

0-0
Sat 11, Jan-14:00 - Israel U19 League
Hapoel Natzrat Illit(U19) vs Hapoel Rishon Lezion Yehuda U19

0-0

1-0
Sat 11, Jan-14:00 - Israel U19 League
Hapoel Beer Sheva(U19) vs Maccabi Tel Aviv Shachar U19

1-1

1-1
Sat 11, Jan-14:30 - Israel U19 League
Hapoel Ramat Gan U19 vs Maccabi Netanya U19

1-1

1-2
Sat 11, Jan-17:30 - Italian Campionato Primavera
Torino Youth vs Sassuolo Calcio Youth

0-0

0-0
Sat 11, Jan-14:00 - Italian Campionato Primavera
Fiorentina Youth vs Sampdoria Youth

1-0

2-2
Sat 11, Jan-14:00 - Italian Campionato Primavera
Chievo Youth vs Cagliari Youth

0-1

0-3
Sat 11, Jan-16:00 - Italian Campionato Primavera
Napoli Youth vs Juventus Youth

0-1

0-1
Sat 11, Jan-18:00 - Italian Serie A
Cagliari vs AC Milan

0-0

0-2
Sat 11, Jan-23:45 - Italian Serie A
Inter Milan vs Atalanta

1-0

1-1
Sat 11, Jan-21:00 - Italian Serie A
Lazio vs Napoli

0-0

1-0
Sat 11, Jan-17:30 - Italian Women Division 1
Inter Milan Women\'s vs Florentia Women\'s

0-0

0-0
Sat 11, Jan-17:30 - Italian Women Division 1
Orobica Women\'s vs Fiorentina Women\'s

1-2

1-4
Sat 11, Jan-17:30 - Italian Women Division 1
US Sassuolo Calcio Women\'s vs AGSM Verona Women\'s

2-0

4-1
Sat 11, Jan-15:00 - Italian Women Division 1
ASD Pink Sport time Bari Women\'s vs GS Roma Women\'s

0-2

0-3
Sat 11, Jan-18:00 - Italy C1A
Pro Patria vs Albinoleffe

1-1

2-3
Sat 11, Jan-22:30 - Italy C1B
Triestina vs Sambenedettese

0-1

1-2
Sat 11, Jan-17:30 - Italy C1C
FC Rieti vs Picerno

0-0

0-1
Sat 11, Jan-18:00 - Italy C1C
Cavese vs Urbs Reggina 1914

1-0

3-0
Sat 11, Jan-17:30 - Italy Serie D
Pro Sesto vs Dro Calcio

0-1

0-2
Sat 11, Jan-17:30 - Italy Serie D
US Seregno vs Nibionnoggiono


0-1
Sat 11, Jan-17:30 - Italy Serie D
Legnago Salus vs ASD Caldiero Terme

0-0

0-0
Sat 11, Jan-17:30 - Italy Serie D
APDC Chions vs Vigasio

0-1

1-1
Sat 11, Jan-18:00 - Italy Serie D
Cjarlins Muzane vs San Luigi

0-0

0-1
Sat 11, Jan-07:45 - Japan Futsal League
Shonan Bellmare Futsal vs voscuore sendai Futsal

2-0

3-1
Sat 11, Jan-10:00 - Japan Futsal League
Espo Lada Hokkaido Futsal vs Bardral Urayasu Futsal

0-5

3-6
Sat 11, Jan-12:15 - Japan Futsal League
F-League selection Futsal vs Fugador Sumida Futsal

1-4

2-6
Sat 11, Jan-14:30 - Japan Futsal League
Fuchu Athletic FC Futsal vs Shriker Osaka Futsal

3-1

5-4
Sat 11, Jan-17:00 - Malta First Division League
Vittoriosa Stars vs St. Andrews

0-0

1-1
Sat 11, Jan-19:15 - Malta First Division League
Zejtun Corinthians vs Swieqi United

1-0

2-1
Sat 11, Jan-19:00 - Malta Premier League
Sliema Wanderers FC vs Balzan FC

0-1

1-2
Sat 11, Jan-17:00 - Malta Premier League
Senglea Athletic vs Sirens

1-1

2-2
Sat 11, Jan-17:00 - Malta Premier League
Santa Lucia vs Valletta FC

1-0

2-2
Sat 11, Jan-19:15 - Malta Premier League
Mosta FC vs Tarxien Rainbows F.C.

3-2

5-2
Sat 11, Jan-07:00 - Mexico Primera Division
Monarcas Morelia vs Toluca

0-1

0-1
Sat 11, Jan-07:10 - Mexico Primera Division
Club Tijuana vs Santos Laguna

1-0

2-1
Sat 11, Jan-05:30 - Mexico Primera Divison 2
Atletico San Francisco FC vs CD Zitacuaro

1-0

2-1
Sat 11, Jan-06:00 - Mexico Primera Divison 2
Deportivo Cafessa vs Calor de San Pedro

0-0

0-1
Sat 11, Jan-06:00 - Mexico Primera Divison 2
Atletico Saltillo vs CD Alacranes de Durango

0-0

0-0
Sat 11, Jan-21:00 - Mexico Primera Divison 2
CSyD Dorados de Sinaloa B vs Deportivo Dongu

1-0

2-0
Sat 11, Jan-06:00 - Mexico Women\\\'s Primera Division
FC Juarez Women\'s vs Chivas Guadalajara Women\'s

0-0

0-0
Sat 11, Jan-21:00 - Mexico Women\\\'s Primera Division
Atlas Women\'s vs Monarcas Morelia Women\'s


3-2
Sat 11, Jan-01:45 - Mexico Women\\\'s Primera Division
Cruz Azul Women\'s vs Club America Women\'s

0-1

1-2
Sat 11, Jan-03:45 - Mexico Youth U20
Club Tijuana(U20) vs Santos Laguna U20

1-0

2-0
Sat 11, Jan-19:00 - Mexico Youth U20
Chivas Guadalajara(U20) vs FC Juarez(U20)

0-0

1-0
Sat 11, Jan-19:00 - Mexico Youth U20
Cruz Azul(U20) vs Atlas U20

0-0

0-0
Sat 11, Jan-21:00 - Mexico Youth U20
Leon U20 vs Queretaro U20

1-0

4-1
Sat 11, Jan-21:15 - Mexico Youth U20
Tigres UANL(U20) vs San Luis U20

1-1

1-1
Sat 11, Jan-19:59 - Morocco Super League
Raja de Beni Mellal vs Olympique Club de Khouribga

0-0

0-0
Sat 11, Jan-18:00 - Morocco Super League
Moghreb Tetouan vs IRT Itihad de Tanger

0-0

0-0
Sat 11, Jan-13:00 - Myanmar National League
Ayeyawady United vs Magway

0-0

0-0
Sat 11, Jan-13:30 - Myanmar National League
Zwekapin United vs Yadanarbon FC

0-1

0-2
Sat 11, Jan-19:00 - National League
Dover Athletic vs Hartlepool United FC

0-1

1-1
Sat 11, Jan-19:00 - National League North
Hereford vs Bradford Park Avenue

1-1

1-1
Sat 11, Jan-19:00 - National League North
York City vs AFC Telford United

0-0

2-0
Sat 11, Jan-19:00 - National League North
Altrincham vs Guiseley

1-1

1-1
Sat 11, Jan-19:00 - National League North
Blyth Spartans vs Curzon Ashton FC

0-0

2-1
Sat 11, Jan-19:00 - National League North
Spennymoor Town vs Kettering Town

0-0

1-2
Sat 11, Jan-04:45 - New Zealand Football Championships
Wellington Phoenix Reserve vs Southern United

1-0

1-1
Sat 11, Jan-06:00 - New Zealand Football Championships
Waitakere United vs Auckland City

0-2

2-6
Sat 11, Jan-18:00 - Northern Ireland IFA Championship
Queen\'s University Belfast vs Knockbreda

2-0

4-0
Sat 11, Jan-18:00 - Northern Ireland IFA Championship
Harland & Wolff Welders vs Portadown FC

1-2

2-4
Sat 11, Jan-19:00 - Northern Ireland IFA Championship
Ards FC vs Ballyclare Comrades

1-2

2-2
Sat 11, Jan-19:00 - Northern Ireland IFA Championship
Ballinamallard United vs Loughgall FC

1-1

1-2
Sat 11, Jan-19:00 - Northern Ireland Premier League
Glentoran FC vs Warrenpoint Town

0-0

2-1
Sat 11, Jan-19:00 - Northern Ireland Premier League
Glenavon FC vs Institute FC

0-1

2-2
Sat 11, Jan-15:00 - Portugal Campeonato Nacional U23
Sporting Braga(U23) vs Benfica(U23)

0-1

0-1
Sat 11, Jan-15:00 - Portugal Campeonato Nacional U23
Sporting Clube de Portugal(U23) vs Belenenses(U23)

1-0

1-1
Sat 11, Jan-15:00 - Portugal Campeonato Nacional U23
Maritimo(U23) vs Rio Ave(U23)

0-1

1-2
Sat 11, Jan-15:00 - Portugal Campeonato Nacional U23
CD Aves(U23) vs Feirense(U23)

0-0

2-1
Sat 11, Jan-15:00 - Portugal Campeonato Nacional U23
Portimonense(U23) vs Vitoria Guimaraes(U23)

0-0

1-0
Sat 11, Jan-15:00 - Portugal Campeonato Nacional U23
Academica Coimbra(U23) vs Cova Piedade(U23)

0-0

0-0
Sat 11, Jan-15:00 - Portugal Campeonato Nacional U23
Vitoria FC Setubal(U23) vs GD Estoril-Praia(U23)

0-2

1-3
Sat 11, Jan-15:00 - Portugal Campeonato Nacional U23
FC Famalicao(U23) vs Leixoes(U23)

1-0

2-1
Sat 11, Jan-19:59 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Norte
Nacional(U19) vs Vitoria SC Guimaraes U19


1-2
Sat 11, Jan-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Norte
Vizela(U19) vs Pacos Ferreira(U19)


0-2
Sat 11, Jan-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Norte
Leixoes U19 vs Gil Vicente U19


2-1
Sat 11, Jan-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Norte
Braga (U19) vs Aves(U19)


6-2
Sat 11, Jan-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Norte
Feirense(U19) vs FC Famalicao(U19)


0-1
Sat 11, Jan-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Sul
Uniao Leiria U19 vs Tondela(U19)


0-8
Sat 11, Jan-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Sul
Belenenses(U19) vs Benfica(U19)


0-3
Sat 11, Jan-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Sul
Vitoria FC Setubal(U19) vs GD Estoril-Praia(U19)


3-2
Sat 11, Jan-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Sul
Alverca(U19) vs Academica Coimbra(U19)


2-0
Sat 11, Jan-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Sul
Vilafranquense(U19) vs Amora FC(U19)


0-3
Sat 11, Jan-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B
Boavista(U17) vs Padroense(U17)


2-4
Sat 11, Jan-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B
FC Porto(U17) vs Chaves U17


1-0
Sat 11, Jan-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B
Rio Ave(U17) vs Spg C Braga(U17)


1-2
Sat 11, Jan-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie A
Merelinense(U17) vs Palmeiras FC(U17)


1-1
Sat 11, Jan-19:00 - Portugal Liga de Honora
Sporting Covilha vs GD Estoril-Praia

0-0

1-0
Sat 11, Jan-19:00 - Portugal Liga de Honora
SL Benfica B vs Casa Pia AC

1-0

4-0
Sat 11, Jan-15:00 - Portugal Liga de Honora
C.D. Feirense vs FC Porto B

1-0

1-0
Sat 11, Jan-21:15 - Portugal Liga de Honora
G.D. Chaves vs Leixoes

0-0

0-0
Sat 11, Jan-22:00 - Portugal Primera Liga
Boavista FC vs FC Famalicao

0-0

0-1
Sat 11, Jan-19:30 - Portugal Primera Liga
Portimonense vs Pacos Ferreira

0-0

0-0
Sat 11, Jan-01:15 - Portugal Primera Liga
Moreirense vs FC Porto

2-2

2-4
Sat 11, Jan-20:30 - Qatar Cup
Al-Sadd vs Al Rayyan

2-1

4-1
Sat 11, Jan-12:00 - Russia Futsal League
Tyumen Futsal vs Novaja Generacija Futsal

2-3

5-4
Sat 11, Jan-13:00 - Russia Futsal League
Berkut Futsal vs MFk Kprf Futsal

0-3

3-4
Sat 11, Jan-16:00 - Russia Futsal League
Ukhta Futsal vs TTG-Ugra Yugorsk Futsal

2-4

2-10
Sat 11, Jan-16:20 - Saudi Arabia Division 1
Al-Baten vs Al-Qadasiya

1-0

1-0
Sat 11, Jan-16:15 - Saudi Arabia Division 2
Hajer vs Al-Jndal

1-0

3-0
Sat 11, Jan-16:30 - Saudi Arabia Division 2
Al-Sharq vs Al-Riyadh


2-1
Sat 11, Jan-16:35 - Saudi Arabia Division 2
Al-Arabi vs Arar FC

0-0

0-1
Sat 11, Jan-16:40 - Saudi Arabia Division 2
Afief vs Al-Sadd FC(SA)


3-2
Sat 11, Jan-21:05 - Saudi Arabia Professional League
Al Hilal vs Al Wahda Mecca

1-1

3-1
Sat 11, Jan-16:50 - Saudi Arabia Professional League
Dhamk vs Al-Ettifaq

1-0

2-2
Sat 11, Jan-19:05 - Saudi Arabia Professional League
Al-Faisaly Harmah vs Al-Raed

0-1

0-1
Sat 11, Jan-16:10 - Saudi Arabia Youth League
Al-Ettifaq Youths vs Ohud Medina Youths

0-0

0-0
Sat 11, Jan-16:10 - Saudi Arabia Youth League
Al-Qadasiya Youths vs Al-Faisaly Harmah Youths


1-3
Sat 11, Jan-16:30 - Saudi Arabia Youth League
Al-Shabab Youth vs Al Nasr Riyadh Youths

0-0

1-1
Sat 11, Jan-16:45 - Saudi Arabia Youth League
Al-Tai Youth vs Al-Taawon Youths


0-3
Sat 11, Jan-17:05 - Saudi Arabia Youth League
Al Ahli Jeddah Youth vs Al-Hilal Youths

0-0

0-0
Sat 11, Jan-17:15 - Saudi Arabia Youth League
Al-Fath Youths vs Al Wehda Youth

0-0

0-0
Sat 11, Jan-19:00 - Scottish Championship
Partick Thistle vs Dundee United

0-2

1-4
Sat 11, Jan-19:00 - Scottish Championship
Greenock Morton vs Dunfermline

1-1

3-2
Sat 11, Jan-19:00 - Scottish Highland Football League
Inverurie Loco Works vs Huntly

1-0

1-1
Sat 11, Jan-19:00 - Scottish Highland Football League
Deveronvale vs Rothes

1-2

1-2
Sat 11, Jan-19:00 - Scottish Highland Football League
Buckie Thistle FC vs Clachnacuddin

1-0

2-1
Sat 11, Jan-19:00 - Scottish Highland Football League
Formartine United vs Fort William


5-2
Sat 11, Jan-19:00 - Scottish Highland Football League
Turriff United vs Wick Academy FC

0-1

2-3
Sat 11, Jan-19:00 - Scottish Highland Football League
Strathspey Thistle vs Nairn County

0-1

0-2
Sat 11, Jan-19:00 - Scottish League One
Forfar Athletic vs Raith Rovers

1-0

1-1
Sat 11, Jan-19:00 - Scottish League One
East Fife vs Airdrieonians

1-2

2-2
Sat 11, Jan-19:00 - Scottish League One
Peterhead vs Falkirk

1-2

1-3
Sat 11, Jan-19:00 - Scottish League Two
Stenhousemuir vs Brechin City

0-1

2-2
Sat 11, Jan-19:00 - Scottish League Two
Edinburgh City vs Queen\'s Park

1-0

1-2
Sat 11, Jan-19:00 - Scottish League Two
Annan Athletic vs Elgin City

0-1

0-4
Sat 11, Jan-19:00 - Scottish Lowland Football League
East Stirlingshire vs Stirling University FC

0-0

1-2
Sat 11, Jan-19:00 - Scottish Lowland Football League
Gala Fairydean vs Caledonian Braves


3-1
Sat 11, Jan-19:00 - Scottish Lowland Football League
Cumbernauld Colts vs Dalbeattie Star

3-0

3-0
Sat 11, Jan-20:30 - Senegal Premier League
Stade de Mbour vs ASEC Ndiambour


2-0
Sat 11, Jan-20:30 - Senegal Premier League
Union Sportive Goree vs ASC Jaraaf

0-1

0-1
Sat 11, Jan-20:30 - Senegal Premier League
Dakar Sacre Coeur vs ASC Diambars


2-1
Sat 11, Jan-21:00 - Senegal Premier League
AS Douanes Dakar vs Teungueth FC

0-0

0-1
Sat 11, Jan-22:00 - Senegal Premier League
CNEPS Excellence vs NGB ASC Niarry Tally

0-0

1-1
Sat 11, Jan-17:30 - South Africa First League
Free State Stars vs Uthongathi FC

3-1

3-1
Sat 11, Jan-17:30 - South Africa First League
Tshakhuma TM vs Royal Eagles

1-0

5-0
Sat 11, Jan-17:30 - South Africa First League
Mbombela United vs Pretoria University

2-0

4-0
Sat 11, Jan-17:30 - South Africa First League
Steenberg United vs Ajax Cape Town

1-0

2-1
Sat 11, Jan-17:30 - South Africa First League
TS Galaxy vs Real Kings

1-1

1-2
Sat 11, Jan-17:30 - South Africa First League
JDR Stars vs Moroka Swallows

0-0

1-2
Sat 11, Jan-22:15 - South Africa Premier League
Chippa United FC vs Maritzburg United

0-0

0-0
Sat 11, Jan-17:30 - South Africa Premier League
Baroka FC vs Polokwane City FC

1-0

1-0
Sat 11, Jan-17:30 - South Africa Premier League
Highlands Park vs Stellenbosch FC

1-2

1-4
Sat 11, Jan-19:59 - Spanish Copa Del Rey
Ibiza Eivissa vs Albacete

0-1

1-1
Sat 11, Jan-19:59 - Spanish Copa Del Rey
CF Rayo Majadahonda vs Tenerife

0-1

1-1
Sat 11, Jan-23:00 - Spanish Copa Del Rey
UD Logrones vs Cadiz

0-1

1-1
Sat 11, Jan-20:30 - Spanish Copa Del Rey
Yeclano Deportivo vs Elche

0-1

1-2
Sat 11, Jan-19:00 - Spanish Copa Del Rey
Murcia vs Leganes

0-1

0-4
Sat 11, Jan-19:00 - Spanish Copa Del Rey
Portugalete vs Real Betis

0-1

0-3
Sat 11, Jan-19:00 - Spanish Copa Del Rey
CD Ebro vs SD Ponferradina

0-0

0-0
Sat 11, Jan-15:00 - Spanish Copa Del Rey
Zamora CF vs Mallorca

0-1

0-1
Sat 11, Jan-15:00 - Spanish Copa Del Rey
Gimnastic Tarragona vs Real Zaragoza

0-2

1-3
Sat 11, Jan-15:00 - Spanish Copa Del Rey
UCAM Murcia vs CD Mirandes

1-0

2-2
Sat 11, Jan-15:00 - Spanish Copa Del Rey
Haro Deportivo vs Osasuna

0-0

1-2
Sat 11, Jan-21:00 - Spanish Copa Del Rey
CD Badajoz vs Las Palmas

2-0

2-1
Sat 11, Jan-22:00 - Spanish Copa Del Rey
Recreativo Huelva vs Fuenlabrada

0-0

0-0
Sat 11, Jan-22:00 - Spanish Copa Del Rey
Cultural Leonesa vs SD Huesca

0-1

2-1
Sat 11, Jan-22:00 - Spanish Copa Del Rey
CF Badalona vs Getafe

0-0

2-0
Sat 11, Jan-22:00 - Spanish Copa Del Rey
Sestao River vs Athletic Bilbao

0-2

0-4
Sat 11, Jan-22:00 - Spanish Copa Del Rey
FC Cartagena vs Girona

0-1

2-2
Sat 11, Jan-18:00 - Spanish Ladies League Division 1
Atletico de Madrid C Women\'s vs Salamanca Women\'s

0-2

4-2
Sat 11, Jan-19:00 - Spanish Ladies Premier League
Atletico de Madrid Women\'s vs Sporting De Huelva Women\'s

1-0

1-0
Sat 11, Jan-21:15 - Spanish Ladies Premier League
Granadilla Tenerife Women\'s vs Sevilla FC Women\'s

0-0

1-0
Sat 11, Jan-16:00 - Spanish Ladies Premier League
RCD Espanyol Women\'s vs Deportivo La Coruna Women\'s

0-2

0-3
Sat 11, Jan-19:30 - Spanish Ladies Premier League
CD Tacon Women\'s vs FC Barcelona Women\'s

0-4

0-6
Sat 11, Jan-19:59 - Spanish Primera U19
Castilleja CF(U19) vs Almeria U19

1-1

1-1
Sat 11, Jan-20:15 - Spanish Primera U19
CE Europa(U19) vs Espanyol(U19)

0-1

0-1
Sat 11, Jan-20:30 - Spanish Primera U19
Atletico Pinto(U19) vs Rayo Vallecano U19

1-0

2-3
Sat 11, Jan-19:00 - Spanish Primera U19
Real Betis(U19) vs Pena Barcelonista(U19)

5-0

16-0
Sat 11, Jan-19:00 - Spanish Primera U19
CD Conxo Santiago(U19) vs Ural CF(U19)

1-0

2-2
Sat 11, Jan-15:00 - Spanish Primera U19
Sevilla U19 vs Recreativo Huelva U19

2-0

3-0
Sat 11, Jan-16:00 - Spanish Primera U19
Tenerife U19 vs Juventud Laguna(U19)

2-0

9-0
Sat 11, Jan-16:00 - Spanish Primera U19
Laguna(U19) vs AD Huracan U19

1-1

1-2
Sat 11, Jan-16:30 - Spanish Primera U19
RC Victoria(U19) vs SD San Jose(U19)

0-0

0-0
Sat 11, Jan-16:30 - Spanish Primera U19
Union Viera(U19) vs CD Marino(U19)

0-2

2-3
Sat 11, Jan-22:00 - Spanish Primera U19
Real Madrid(U19) vs Getafe(U19)

1-0

1-0
Sat 11, Jan-22:00 - Spanish Primera U19
Alboraya(U19) vs Villarreal(U19)

0-1

0-1
Sat 11, Jan-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Real Union de Irun vs Calahorra

0-0

0-0
Sat 11, Jan-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Arenas Club de Getxo vs CF Salmantino UDS

2-0

2-1
Sat 11, Jan-19:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Osasuna B vs CD Tudelano

1-0

1-1
Sat 11, Jan-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
UD Levante B vs Villarreal B

0-0

1-1
Sat 11, Jan-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Villarrubia CF vs Algeciras

2-0

4-2
Sat 11, Jan-19:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Polvorin vs Paiosaco

0-0

0-0
Sat 11, Jan-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
CF Alondras vs UD Somozas

0-0

0-0
Sat 11, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 11 Balears
UD Alcudia vs UD Collerense


2-2
Sat 11, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Santa Catalina vs Ibiza Islas Pitiusas

0-1

0-1
Sat 11, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Andratx vs Constancia

0-0

0-1
Sat 11, Jan-19:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Santanyi vs CD Manacor


2-2
Sat 11, Jan-19:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CE Esporles vs CD Llosetense

1-4

3-4
Sat 11, Jan-20:30 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
CD Santa Ursula vs Lanzarote

0-0

0-0
Sat 11, Jan-21:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
UD Ibarra vs UD Las Palmas C


2-1
Sat 11, Jan-01:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
CD Buzanada vs CD Marino

2-1

2-2
Sat 11, Jan-18:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Cortes vs AD San Juan


0-2
Sat 11, Jan-20:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
Pena Azagresa vs CD Huarte


2-3
Sat 11, Jan-19:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
Valle de Egues vs CD Pena Sport


2-0
Sat 11, Jan-19:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Ardoi vs CA Cirbonero


2-3
Sat 11, Jan-19:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Subiza vs UDC Txantrea


1-0
Sat 11, Jan-19:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Baztan vs CD Pamplona

0-0

0-0
Sat 11, Jan-19:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
UD Mutilvera vs Beti Kozkor KE

1-0

1-1
Sat 11, Jan-19:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Beti Onak vs Fontellas


1-1
Sat 11, Jan-18:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
UD Logrones B vs Comillas

1-0

2-0
Sat 11, Jan-21:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
Yague CF vs CA Vianes

0-1

1-3
Sat 11, Jan-18:45 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Ribamontan Al Mar CF vs SD Laredo

0-3

0-3
Sat 11, Jan-19:00 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Barreda Balompie vs CF Vimenor

0-0

1-1
Sat 11, Jan-19:00 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
UD Samano vs Atletico Albericia


2-1
Sat 11, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
CD Lagun Onak vs CD Santurtzi

0-0

0-0
Sat 11, Jan-20:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
SD Deusto vs Sociedad Deportiva Beasain

1-2

1-3
Sat 11, Jan-19:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Tolosa vs Cultural de Durango


2-2
Sat 11, Jan-21:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
CF Igualada vs UE Sants

1-0

1-0
Sat 11, Jan-21:30 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
Pobla De Mafumet CF vs Santfeliuenc FC

0-0

2-0
Sat 11, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Acero vs Crevillente

0-0

0-2
Sat 11, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Atletico Saguntino vs CF Intercity

0-1

1-2
Sat 11, Jan-19:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Atzeneta UE vs Elche CF Ilicitano


2-1
Sat 11, Jan-19:30 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
CD Roda vs UD Alzira


1-1
Sat 11, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Flat Earth vs RCD Carabanchel

1-0

1-1
Sat 11, Jan-19:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Burgos Promesas vs Numancia B

0-0

0-0
Sat 11, Jan-19:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Real Burgos vs Real Avila CF

0-0

0-0
Sat 11, Jan-13:30 - Tipsport Liga
SK Slovan Varnsdorf vs Hradec Kralove

0-0

1-1
Sat 11, Jan-13:30 - Tipsport Liga
FC Bohemians 1905 vs Dukla Praha

1-0

2-1
Sat 11, Jan-16:00 - Tipsport Liga
FK Pribram vs FK Baumit Jablonec

1-0

3-1
Sat 11, Jan-04:00 - Trinidad and Tobago Pro League
La Horquetta Rangers vs San Juan Jabloteh

3-0

6-0
Sat 11, Jan-04:00 - Trinidad and Tobago Pro League
Defence Force FC vs W Connection FC

1-0

1-0
Sat 11, Jan-23:30 - Trinidad and Tobago Pro League
Cunupia FC vs Caledonia AIA


1-1
Sat 11, Jan-02:00 - Trinidad and Tobago Pro League
Police FC vs Point Fortin FC

1-1

3-1
Sat 11, Jan-02:00 - Trinidad and Tobago Pro League
Central FC vs Club Sando

2-1

2-1
Sat 11, Jan-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
24 Erzincanspor vs Serik Belediyespor

0-1

1-3
Sat 11, Jan-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Cankaya FK vs Tire 1922 Spor

0-1

0-1
Sat 11, Jan-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Catalcaspor vs Tokatspor

2-0

3-1
Sat 11, Jan-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Sile Yildizspor vs Karakopru Belediyespor

1-1

2-1
Sat 11, Jan-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Erokspor vs Fethiyespor

3-1

5-1
Sat 11, Jan-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Somaspor vs Halide Edip Adivarspor

1-0

4-0
Sat 11, Jan-14:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Besiktas JK Women\'s vs Kocaeli Bayan Women\'s


4-0
Sat 11, Jan-14:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Hekimoglu Trabzon vs Tarsus Idman Yurdu

1-2

3-2
Sat 11, Jan-14:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Sariyer vs Pendikspor

0-0

2-0
Sat 11, Jan-14:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Inegolspor vs Kirklarelispor

1-1

2-2
Sat 11, Jan-14:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Hacettepe S.K. vs Afjet Afyonspor

0-1

0-1
Sat 11, Jan-14:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Zonguldak vs Manisa FK

2-1

2-2
Sat 11, Jan-14:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Bandirmaspor vs Belediye Vanspor

0-0

1-0
Sat 11, Jan-14:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Tuzlaspor Kulubu vs Kastamonuspor

1-1

1-3
Sat 11, Jan-14:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Kirsehir Belediyespor vs Eyupspor

1-0

1-0
Sat 11, Jan-16:00 - Uganda Super League
Wakiso Giants vs Police FC(UGA)

1-1

1-2
Sat 11, Jan-18:00 - Wales FAW Championship North
Ruthin Town FC vs Rhyl FC

0-2

1-2
Sat 11, Jan-18:00 - Wales FAW Championship North
Corwen vs Penrhyncoch

0-1

1-3
Sat 11, Jan-18:00 - Wales FAW Championship North
Llanfair United vs Gresford Athletic

0-0

0-3
Sat 11, Jan-18:30 - Wales FAW Championship North
Prestatyn Town FC vs Conwy Borough FC

0-0

1-0
Sat 11, Jan-18:30 - Wales FAW Championship North
Llandudno F.C. vs Buckley Town

0-1

0-1
Sat 11, Jan-18:30 - Wales FAW Championship North
Flint Town United vs Bangor City FC

1-0

1-0
Sat 11, Jan-18:30 - Wales FAW Championship South
Pontypridd vs Cwmbran Celtic

2-1

6-1
Sat 11, Jan-18:30 - Wales FAW Championship South
Cambrian & Clydach vs Llanelli

0-0

1-0
Sat 11, Jan-18:30 - Wales FAW Championship South
STM Sports vs Goytre United

1-1

2-2
Sat 11, Jan-18:30 - Wales FAW Championship South
Ammanford vs Undy Athletic

1-1

2-1
Sat 11, Jan-18:30 - Wales FAW Championship South
Swansea University vs Llantwit Major

1-0

1-1
Sat 11, Jan-18:30 - Wales Premier League
Cefn Druids vs Penybont FC

1-1

2-3
Sat 11, Jan-18:30 - Wales Premier League
Connah\'s Quay Nomads FC vs Barry Town United

0-0

2-0
Sat 11, Jan-18:30 - Wales Premier League
Carmarthen Town vs Airbus UK Broughton

2-1

2-2
Sat 11, Jan-18:30 - Wales Premier League
Cardiff Metropolitan University FC vs Bala Town F.C.

0-0

1-0
Sat 11, Jan-00:00 - Wales Premier League
Newtown AFC vs The New Saints

0-0

0-2
NOTICE
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.