Football Results for Sat 4, Jan 2020

All soccer/football results.

Complete Football Results for Sat 4, Jan 2020

BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


Date and Time/Team Half Time Full Time
Sat 4, Jan-17:00 - Algeria Cup
ES Guelma vs MSP Batna

1-1

2-1
Sat 4, Jan-17:00 - Algeria Cup
OM Medea vs CR Belouizdad

0-0

0-1
Sat 4, Jan-17:00 - Algeria Cup
A Bou Saada vs CR Zaouia

1-0

2-0
Sat 4, Jan-17:00 - Algeria Cup
AB Chelghoum Laid vs ES Setif

0-2

1-5
Sat 4, Jan-18:00 - Algeria Cup
Bordj Bou Arreridj vs AS Khroub

1-0

1-0
Sat 4, Jan-23:00 - Arabian Champions League
MC Alger vs Raja Casablanca Atlhletic

1-0

1-2
Sat 4, Jan-10:00 - Australia League A
Wellington Phoenix vs Central Coast Mariners FC

2-1

2-1
Sat 4, Jan-12:30 - Australia League A
Sydney FC vs Adelaide United

2-1

2-1
Sat 4, Jan-01:45 - Australia National Youth League
Central Coast Mariners FC Am vs Western Sydney Wanderers AM

1-0

1-0
Sat 4, Jan-04:30 - Australia National Youth League
Brisbane Roar FC Am vs Perth Glory FC Am

1-0

2-0
Sat 4, Jan-18:00 - Belgium Women 1st National
Kontich FC Women\'s vs Eendracht Aalst Women\'s

0-1

0-3
Sat 4, Jan-22:00 - Brazil Campeonato Carioca
America-RJ vs Portuguesa RJ

0-1

1-1
Sat 4, Jan-22:00 - Brazil Campeonato Carioca
Nova Iguacu vs Americano (RJ)

1-1

1-2
Sat 4, Jan-22:00 - Brazil Campeonato Carioca
Macae vs Friburguense (RJ)

0-0

1-0
Sat 4, Jan-00:15 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Capivariano FC SP Youth vs Linense Youth

0-0

2-0
Sat 4, Jan-23:00 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Sao Paulo Youth vs Operario Ferroviario PR Youth

0-0

0-0
Sat 4, Jan-00:45 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Mirassol FC Youth vs Linhares Youth

2-0

4-1
Sat 4, Jan-00:45 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
XV de Jau Youth vs Guarani Youth (SP)

0-0

1-0
Sat 4, Jan-01:45 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Gremio Osasco Audax Youth vs Moto Clube(MA) Youth

1-2

4-3
Sat 4, Jan-02:15 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Londrina EC Youth vs Sao Jose PoA RS Youth

1-1

4-1
Sat 4, Jan-02:15 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Santos Youth vs Timon ECMA Youth

3-1

4-1
Sat 4, Jan-02:15 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Parana Clube Youth vs Nacional - AM Youth

1-0

4-1
Sat 4, Jan-02:15 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
AA Francana Youth vs Fluminense-PI Youth

1-1

1-2
Sat 4, Jan-03:00 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Vitoria Salvador Youth vs Serra ES Youth

2-0

3-1
Sat 4, Jan-03:00 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Joinville SC Youth vs Nova Iguacu Youth

0-0

2-1
Sat 4, Jan-04:00 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Sport Club Recife Youth vs Desportiva Paraense Youth

1-0

1-0
Sat 4, Jan-04:30 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Corinthians Youth vs Retro/PE Youth

0-0

2-0
Sat 4, Jan-15:45 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Nacional Sao Paulo Youth vs Sao Caetano Youth

1-0

1-3
Sat 4, Jan-18:00 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Ceara Youth vs Canaa/BA Youth

1-1

2-1
Sat 4, Jan-18:00 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Agua Santa SP Youth vs Trem AP Youth

1-0

1-1
Sat 4, Jan-00:00 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Marilia Youth vs Olimpico(SE) Youth

2-0

3-2
Sat 4, Jan-00:00 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Cruzeiro Youth vs Trindade AC Youth

1-0

1-0
Sat 4, Jan-00:00 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Velo Clube SP Youth vs Red Bull Brasil Youth

1-1

2-1
Sat 4, Jan-00:00 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Osvaldo Cruz SP Youth vs Ponte Preta Youth

1-3

1-5
Sat 4, Jan-00:15 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Botafogo RJ Youth vs Visao Celeste RN Youth

0-0

2-0
Sat 4, Jan-21:00 - Club Friendly
Cruz Azul vs Toluca


3-2
Sat 4, Jan-19:00 - Club Friendly
Avenir Sportif Beziers vs Clermont Foot


0-0
Sat 4, Jan-22:00 - Club Friendly
Remo Belem (PA) vs Castanhal PA

2-1

4-1
Sat 4, Jan-23:15 - Club Friendly
Dalvik Reynir vs Volsungur Husavik

1-0

2-1
Sat 4, Jan-05:15 - Club Friendly
ISPE FC vs Rakhine United

0-0

0-2
Sat 4, Jan-14:00 - Club Friendly
Serik Belediyespor vs Ergene Velimese

0-0

2-1
Sat 4, Jan-17:00 - Club Friendly
Kelantan FA vs Kedah

1-1

2-1
Sat 4, Jan-17:00 - Club Friendly
Kozakken Boys vs FC Den Bosch

0-0

0-0
Sat 4, Jan-00:00 - Club Friendly
Newbridge Town vs Edenderry Town FC

1-0

1-1
Sat 4, Jan-21:00 - Cyprus 1 Division
Apollon Limassol FC vs AC Omonia Nicosia

1-0

2-1
Sat 4, Jan-19:00 - Cyprus 1 Division
AEK Larnaca vs Olympiakos Nicosia FC

0-0

0-0
Sat 4, Jan-16:30 - Cyprus 2 Division
Digenis Morphou vs AE Zakakiou

1-0

1-0
Sat 4, Jan-16:30 - Cyprus 2 Division
Omonia Aradippou vs Digenis Ypsonas

0-0

2-0
Sat 4, Jan-16:30 - Cyprus 2 Division
Onisilos Sotiras vs Othellos Athienou

1-0

1-0
Sat 4, Jan-16:30 - Cyprus 2 Division
Anagennisi Deryneia vs Akritas Chloraka

1-0

2-0
Sat 4, Jan-16:30 - Cyprus 2 Division
Xylotympou vs Ermis Aradippou

0-1

0-1
Sat 4, Jan-16:30 - Cyprus 2 Division
Omonia Psevda vs Alki Oroklini

2-1

2-3
Sat 4, Jan-19:00 - England Conference South Division
Slough Town vs Eastbourne Borough

1-0

1-1
Sat 4, Jan-19:00 - England Conference South Division
Bath City vs Billericay Town

1-1

2-1
Sat 4, Jan-19:00 - England Conference South Division
Tonbridge Angels vs Chippenham Town

2-1

3-2
Sat 4, Jan-19:00 - England Conference South Division
Havant & Waterlooville FC vs Maidstone United

0-2

1-2
Sat 4, Jan-19:00 - England Conference South Division
Welling United vs Weymouth

0-1

1-3
Sat 4, Jan-19:00 - England Conference South Division
St Albans City vs Hungerford Town

2-0

2-2
Sat 4, Jan-19:00 - England Conference South Division
Dulwich Hamlet vs Braintree Town

4-0

6-0
Sat 4, Jan-19:00 - England Conference South Division
Chelmsford City vs Hemel Hempstead Town

0-0

2-1
Sat 4, Jan-19:00 - England Conference South Division
Oxford City vs Wealdstone FC

1-0

3-2
Sat 4, Jan-19:00 - England Conference South Division
Concord Rangers vs Hampton & Richmond

0-1

0-2
Sat 4, Jan-19:00 - England Conference South Division
Dorking Wanderers vs Dartford

0-1

2-3
Sat 4, Jan-21:30 - England FA Cup
Manchester City vs Port Vale

2-1

4-1
Sat 4, Jan-21:30 - England FA Cup
Leicester City vs Wigan Athletic

2-0

2-0
Sat 4, Jan-21:30 - England FA Cup
Wolves vs Manchester United

0-0

0-0
Sat 4, Jan-21:30 - England FA Cup
AFC Bournemouth vs Luton Town

1-0

4-0
Sat 4, Jan-21:30 - England FA Cup
Fleetwood Town vs Portsmouth

0-0

1-2
Sat 4, Jan-19:00 - England FA Cup
Southampton vs Huddersfield Town

0-0

2-0
Sat 4, Jan-19:00 - England FA Cup
Watford vs Tranmere Rovers

3-0

3-3
Sat 4, Jan-19:00 - England FA Cup
Preston North End vs Norwich City

0-3

2-4
Sat 4, Jan-19:00 - England FA Cup
Oxford United vs Hartlepool United FC

0-1

4-1
Sat 4, Jan-19:00 - England FA Cup
Reading vs Blackpool

0-1

2-2
Sat 4, Jan-19:00 - England FA Cup
Cardiff City vs Carlisle

0-2

2-2
Sat 4, Jan-19:00 - England FA Cup
Fulham vs Aston Villa

0-0

2-1
Sat 4, Jan-19:00 - England FA Cup
Brentford vs Stoke City

1-0

1-0
Sat 4, Jan-19:00 - England FA Cup
Brighton & Hove Albion vs Sheffield Wed

0-0

0-1
Sat 4, Jan-16:30 - England FA Cup
Millwall vs Newport County

1-0

3-0
Sat 4, Jan-16:30 - England FA Cup
Rotherham United vs Hull City

2-1

2-3
Sat 4, Jan-16:30 - England FA Cup
Rochdale vs Newcastle

0-1

1-1
Sat 4, Jan-16:30 - England FA Cup
Birmingham vs Blackburn Rovers

1-0

2-1
Sat 4, Jan-16:30 - England FA Cup
Burnley vs Peterborough United

3-1

4-2
Sat 4, Jan-16:30 - England FA Cup
Bristol City vs Shrewsbury Town

1-0

1-1
Sat 4, Jan-19:00 - England Johnstone\\\'s Paint Trophy
Exeter City vs Ipswich

1-0

2-1
Sat 4, Jan-19:00 - England League One
Sunderland vs Lincoln City

3-0

3-1
Sat 4, Jan-19:00 - England League Two
Scunthorpe United vs Plymouth Argyle

0-1

1-3
Sat 4, Jan-19:00 - England League Two
Mansfield Town vs Grimsby Town

0-0

0-1
Sat 4, Jan-19:00 - England League Two
Macclesfield Town vs Cambridge United

1-0

1-0
Sat 4, Jan-19:00 - England League Two
Cheltenham Town vs Oldham Athletic AFC

1-0

3-0
Sat 4, Jan-19:00 - England League Two
Swindon vs Bradford City AFC

1-0

1-1
Sat 4, Jan-19:00 - England League Two
Crawley Town vs Forest Green Rovers

1-0

1-1
Sat 4, Jan-19:00 - England League Two
Stevenage FC vs Colchester United

0-0

0-0
Sat 4, Jan-19:00 - England League Two
Salford City F.C. vs Walsall

0-1

1-2
Sat 4, Jan-19:00 - England Northern Division one
Ramsbottom United vs Pickering Town

1-1

3-2
Sat 4, Jan-19:00 - England Northern Premier League
Scarborough Athletic vs Stalybridge Celtic

0-1

1-1
Sat 4, Jan-19:00 - England Northern Premier League
Lancaster City vs Morpeth Town

1-0

4-1
Sat 4, Jan-19:00 - England Northern Premier League
Whitby Town vs Gainsborough Trinity

1-1

2-2
Sat 4, Jan-19:00 - England Northern Premier League
Hyde United vs FC United of Manchester

0-3

1-5
Sat 4, Jan-19:00 - England Northern Premier League
Warrington Town FC vs Atherton Collieries

1-0

1-1
Sat 4, Jan-19:00 - England Northern Premier League
Grantham Town vs Stafford Rangers

0-0

2-0
Sat 4, Jan-19:00 - England Northern Premier League
Witton Albion vs Buxton FC

0-0

0-2
Sat 4, Jan-19:00 - England Northern Premier League
Ashton United vs South Shields

0-2

0-2
Sat 4, Jan-19:00 - England Northern Premier League
Radcliffe Borough vs Bamber Bridge

0-1

0-4
Sat 4, Jan-19:00 - England Northern Premier League
Matlock Town vs Basford United F.C.

0-1

0-1
Sat 4, Jan-19:00 - England Northern Premier League
Mickleover Sports vs Nantwich Town

1-1

2-1
Sat 4, Jan-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
AFC Hornchurch vs Horsham

1-1

2-1
Sat 4, Jan-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Cheshunt vs Kingstonian

2-0

3-1
Sat 4, Jan-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Bishop\'s Stortford vs Bowers & Pitsea

0-1

2-2
Sat 4, Jan-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Cray Wanderers vs Wingate & Finchley

0-0

0-0
Sat 4, Jan-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Bognor Regis Town vs Margate

0-0

1-2
Sat 4, Jan-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Carshalton Athletic FC vs Enfield Town

0-0

2-0
Sat 4, Jan-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
East Thurrock United vs Worthing

0-0

0-0
Sat 4, Jan-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Corinthian Casuals vs Leatherhead

1-0

3-0
Sat 4, Jan-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Merstham vs Potters Bar Town

0-2

2-3
Sat 4, Jan-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Haringey Borough vs Lewes

0-0

0-1
Sat 4, Jan-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Brightlingsea Regent vs Folkestone Invicta

0-0

0-0
Sat 4, Jan-19:00 - England Southern League Central Division
Rushden&Diamonds vs Barwell

1-0

3-1
Sat 4, Jan-19:00 - England Southern League Central Division
Tamworth vs St Ives Town

1-0

3-0
Sat 4, Jan-19:00 - England Southern League Central Division
Coalville Town vs Leiston FC

1-0

1-1
Sat 4, Jan-19:00 - England Southern League Central Division
Banbury United vs Redditch United

1-2

4-2
Sat 4, Jan-19:00 - England Southern League Central Division
Rushall Olympic vs Peterborough Sports

0-1

0-2
Sat 4, Jan-19:00 - England Southern League Central Division
Stourbridge vs Hitchin Town

0-2

1-2
Sat 4, Jan-19:00 - England Southern League Central Division
Lowestoft Town vs Hednesford Town

0-2

0-2
Sat 4, Jan-19:00 - England Southern League Central Division
Needham Market vs Stratford Town

0-0

1-0
Sat 4, Jan-19:00 - England Southern League Central Division
Biggleswade Town vs Bromsgrove Sporting

0-1

2-4
Sat 4, Jan-19:00 - England Southern League Central Division
Alvechurch vs Royston Town

0-1

0-1
Sat 4, Jan-19:00 - England Southern League Central Division
Kings Langley vs Nuneaton Borough

1-0

2-0
Sat 4, Jan-19:00 - England Southern Premier League
Hayes &Yeading vs Tiverton Town

0-0

0-0
Sat 4, Jan-19:00 - England Southern Premier League
Salisbury City vs Chesham United

1-0

3-2
Sat 4, Jan-19:00 - England Southern Premier League
Beaconsfield Town F.C. vs Dorchester Town

2-0

3-1
Sat 4, Jan-19:00 - England Southern Premier League
Taunton Town vs Gosport Borough

1-2

3-2
Sat 4, Jan-19:00 - England Southern Premier League
Walton Casuals vs Swindon Supermarine

1-3

2-4
Sat 4, Jan-19:00 - England Southern Premier League
Hendon vs Weston Super Mare

1-0

4-0
Sat 4, Jan-19:00 - England Southern Premier League
Truro City vs Metropolitan Police

1-0

4-0
Sat 4, Jan-19:00 - England Southern Premier League
Poole Town vs Farnborough Town

2-0

3-1
Sat 4, Jan-19:00 - England Southern Premier League
Merthyr Town vs Harrow Borough

0-1

2-2
Sat 4, Jan-19:00 - England Southern Premier League
Blackfield & Langley vs Yate Town

1-0

2-0
Sat 4, Jan-19:00 - England Southern Premier League
Hartley Wintney vs Wimborne Town

0-2

2-2
Sat 4, Jan-21:00 - French Cup
Stade Rennes FC vs Amiens SC

0-0

0-0
Sat 4, Jan-21:00 - French Cup
Angouleme CFC vs FC Challans

1-1

3-1
Sat 4, Jan-21:00 - French Cup
St Pryve St Hilaire vs Toulouse

0-0

1-0
Sat 4, Jan-21:00 - French Cup
Sable FC vs Pau FC

0-2

2-2
Sat 4, Jan-21:00 - French Cup
Red Star FC 93 vs FC Chambly

0-1

2-1
Sat 4, Jan-21:00 - French Cup
Belfort ASM FC vs Montceau Bourgogne

0-0

3-0
Sat 4, Jan-21:00 - French Cup
GS Consolat Marseille vs Rodez AF

1-0

2-1
Sat 4, Jan-23:55 - French Cup
Bourg Peronnas vs Lyonnais

0-2

0-7
Sat 4, Jan-16:00 - French Cup
Chamois Niortais vs St. Pierroise

0-0

1-2
Sat 4, Jan-16:00 - French Cup
Aviron Bayonnais vs Nantes

0-1

0-2
Sat 4, Jan-16:00 - French Cup
FC Guichen vs Caen

0-2

1-2
Sat 4, Jan-16:00 - French Cup
Versailles 78 vs Granville

1-1

1-2
Sat 4, Jan-16:00 - French Cup
AS Fabregues vs Paris FC

0-1

0-2
Sat 4, Jan-18:00 - French Cup
AS Monaco vs Stade Reims

0-0

2-1
Sat 4, Jan-18:00 - French Cup
Tours FC vs Nimes

1-1

2-2
Sat 4, Jan-18:00 - French Cup
Le Portel vs Strasbourg

1-1

1-4
Sat 4, Jan-18:00 - French Cup
Stade Briochin vs ESM DE Gonfreville-L\'Orcher

0-0

1-1
Sat 4, Jan-21:00 - Futsal Italian Serie A
Lido Di Ostiav Meta Futsal vs Feldi Eboli Futsal

2-1

2-4
Sat 4, Jan-21:30 - Futsal Italian Serie A
Acqua e Sapone C5 Futsal vs Arzignano Valchiampo Futsal

4-0

6-0
Sat 4, Jan-21:30 - Futsal Italian Serie A
Came Dosson Futsal vs Kaos Mantova Futsal

3-0

4-3
Sat 4, Jan-00:15 - Futsal Spain Division De Honor
F.C.Barcelona Futsal vs Jimbee Cartagena FS Futsal

1-0

1-1
Sat 4, Jan-21:00 - Futsal Spain Division De Honor
Peniscola RehabMedic Futsal vs Emotion Zaragoza Futsal

3-1

5-4
Sat 4, Jan-16:00 - Futsal Spain Division De Honor
EiPozo Murcia Turistica Futsal vs O Parrulo Ferrol Futsal

4-1

6-1
Sat 4, Jan-19:00 - Ghana Premier League
Inter Allies vs Bechem United

2-1

2-1
Sat 4, Jan-17:00 - Greece Football League
Kalamata AO vs Egaleo AO Athens

0-1

0-1
Sat 4, Jan-17:00 - Greece Football League
Olympiakos Volos vs Aspropyrgos Enosis

2-0

4-1
Sat 4, Jan-17:00 - Greece Football League
Diagoras Rodos vs Veria FC

0-0

0-1
Sat 4, Jan-21:30 - Greece Super League 1
Aris Salonica vs PAOK Saloniki

2-1

4-2
Sat 4, Jan-22:00 - Greece Super League 1
Atromitos Athens vs Asteras Tripolis

0-0

2-1
Sat 4, Jan-19:15 - Greece Super League 1
OFI Crete vs Volos NPS

0-1

1-2
Sat 4, Jan-13:00 - Greece U19
Apollon Smirnis U19 vs Platanias FC(U19)

2-1

4-1
Sat 4, Jan-15:00 - Greece U19
Ergotelis(U19) vs Chania FC U19

5-0

8-0
Sat 4, Jan-16:00 - Greece U19
Apollon Kalamaria(U19) vs Doxa Dramas(U19)

1-0

3-1
Sat 4, Jan-16:00 - Greece U19
Pas Giannina(U19) vs Apollon Larissas(U19)

0-0

4-0
Sat 4, Jan-10:30 - HongKong Sapling Cup
Hong Kong Rangers FC vs Kitchee

0-1

0-1
Sat 4, Jan-13:30 - HongKong Sapling Cup
Hong Kong Pegasus FC vs Eastern A.A Football Team

1-1

2-1
Sat 4, Jan-19:15 - Iceland Reykjavik Tournament
Fjolnir vs Throttur Reykjavik

2-0

7-0
Sat 4, Jan-14:15 - India Goa Professional League
Velsao SCC vs Sporting Clube de Goa

0-1

0-2
Sat 4, Jan-12:30 - India League Division 1
Trau FC vs Minerva Punjab

0-0

0-0
Sat 4, Jan-15:30 - India League Division 1
Churchill Brothers vs East Bengal

0-0

1-0
Sat 4, Jan-17:45 - India League Division 1
Gokulam Kerala vs Aizawl FC

0-1

1-1
Sat 4, Jan-18:00 - India Super League
Mumbai City vs Atletico De Kolkata

0-2

0-2
Sat 4, Jan-22:30 - Israel Liga Bet
SC Hapoel Lod vs Hapoel Yeruham

0-0

0-1
Sat 4, Jan-16:30 - Israel Liga Bet
Hapoel Bnei Musmus vs Hapoel Bnei Pardes

0-0

0-1
Sat 4, Jan-20:30 - Israel Premier League
Hapoel Hadera vs Hapoel Haifa

0-0

2-0
Sat 4, Jan-21:50 - Israel Premier League
Beitar Jerusalem vs Hapoel Ironi Kiryat Shmona

1-2

2-2
Sat 4, Jan-19:30 - Israel Premier League
Hapoel Kfar Saba vs Maccabi Netanya

0-0

1-2
Sat 4, Jan-11:30 - Israel U19 League
Sektzia Nes Tziona(U19) vs Hapoel Petah Tikva(U19)

0-1

1-2
Sat 4, Jan-13:00 - Israel U19 League
Beitar Tel Aviv Bat Yam(U19) vs Hapoel Ashkelon U19

0-0

0-0
Sat 4, Jan-13:00 - Israel U19 League
Beitar Nes Tubruk(U19) vs Maccabi Tel Aviv Shachar U19

0-1

0-1
Sat 4, Jan-14:00 - Israel U19 League
Maccabi Haifa Shmuel U19 vs Ironi Ramat Hasharon U19

1-0

1-1
Sat 4, Jan-14:00 - Israel U19 League
Hapoel Beer Sheva(U19) vs Hapoel Ramat Gan U19

0-0

0-2
Sat 4, Jan-15:00 - Kenya Premier League
Sofapaka Nairobi FC vs Kariobangi Sharks

2-1

2-2
Sat 4, Jan-15:00 - Kenya Premier League
Bandari FC vs Nzoia United


2-0
Sat 4, Jan-16:00 - Kenya Premier League
Kakamega Homeboyz vs Kisumu

2-0

4-0
Sat 4, Jan-16:00 - Kenya Premier League
Chemelil Sugar FC vs Tusker FC Nairobi

0-4

0-7
Sat 4, Jan-17:15 - Kenya Premier League
Mathare United FC vs KCB Nairobi

1-0

1-1
Sat 4, Jan-17:15 - Kenya Premier League
Wazito FC vs Gor Mahia

0-0

0-1
Sat 4, Jan-22:00 - Mexico Women\\\'s Primera Division
Pumas UNAM Women\'s vs Puebla Women\'s

0-2

0-3
Sat 4, Jan-18:00 - Morocco Division 2
SCCM Chabab Mohamedia vs TAS de Casablanca

0-0

2-1
Sat 4, Jan-18:00 - Morocco Division 2
Kawkab de Marrakech vs Union Sportive Sidi Kacem


3-0
Sat 4, Jan-18:00 - Morocco Division 2
KAC de Kenitra vs Chabab Ben Guerir


0-1
Sat 4, Jan-18:00 - Morocco Division 2
Wydad Fes vs ASS Association Sportive de Sale

0-0

1-0
Sat 4, Jan-18:00 - Morocco Division 2
Racing Casablanca vs Itihad Z. Khemisset

0-0

0-0
Sat 4, Jan-18:00 - Morocco Division 2
Chabab Rif Hoceima vs Olympique Dcheira

0-1

2-1
Sat 4, Jan-18:00 - Morocco Division 2
Club Salmi vs Chabab Atlas Khenifra

0-0

1-0
Sat 4, Jan-18:00 - Morocco Division 2
Wydad Temara vs Maghreb Fez

1-0

2-1
Sat 4, Jan-19:00 - National League
Stockport County vs Boreham Wood F.C.

0-3

1-3
Sat 4, Jan-19:00 - National League
Chesterfield vs Sutton United

0-0

1-0
Sat 4, Jan-19:00 - National League
Wrexham vs Aldershot Town

0-0

1-2
Sat 4, Jan-19:00 - National League
Notts County vs Bromley

1-0

2-1
Sat 4, Jan-19:00 - National League
Yeovil Town vs Solihull Moors

0-0

0-0
Sat 4, Jan-19:00 - National League
Barnet F.C. vs Halifax Town

0-1

1-1
Sat 4, Jan-19:00 - National League
Dagenham and Redbridge vs Torquay United

0-0

0-0
Sat 4, Jan-19:00 - National League
Woking vs Chorley

0-0

1-0
Sat 4, Jan-19:00 - National League
Barrow vs Ebbsfleet United

3-0

7-0
Sat 4, Jan-19:00 - National League
Harrogate Town vs Maidenhead United

0-0

1-0
Sat 4, Jan-19:00 - National League North
Darlington vs Gloucester City

2-0

2-1
Sat 4, Jan-19:00 - National League North
AFC Telford United vs Brackley Town

0-1

0-1
Sat 4, Jan-19:00 - National League North
Kidderminster vs Blyth Spartans

0-0

0-1
Sat 4, Jan-19:00 - National League North
Southport FC vs York City

0-1

0-2
Sat 4, Jan-19:00 - National League North
Kettering Town vs Farsley Celtic

1-0

1-0
Sat 4, Jan-19:00 - National League North
Leamington vs Altrincham

0-0

0-1
Sat 4, Jan-19:00 - National League North
Kings Lynn vs Spennymoor Town

1-0

3-0
Sat 4, Jan-19:00 - National League North
Gateshead vs Hereford

1-0

2-0
Sat 4, Jan-19:00 - National League North
Guiseley vs Chester FC

0-1

0-1
Sat 4, Jan-19:00 - National League North
Bradford Park Avenue vs Boston United

1-2

1-2
Sat 4, Jan-19:00 - National League North
Curzon Ashton FC vs Alfreton Town

0-1

0-2
Sat 4, Jan-19:00 - Nigeria Premier League
Jigawa Golden Stars vs Akwa United

0-1

0-1
Sat 4, Jan-19:00 - Northern Ireland Cup
Glentoran FC vs Portadown FC

0-1

1-1
Sat 4, Jan-19:00 - Northern Ireland Cup
Ballymena United F.C. vs Crumlin Star

0-0

2-0
Sat 4, Jan-19:00 - Northern Ireland Cup
Ards FC vs Carrick Rangers

0-1

1-3
Sat 4, Jan-19:00 - Northern Ireland Cup
Cliftonville vs Hanover

5-0

6-0
Sat 4, Jan-19:00 - Northern Ireland Cup
Larne FC vs Belfast Celtic

4-0

8-0
Sat 4, Jan-19:00 - Northern Ireland Cup
Loughgall FC vs Rathfriland Rangers

1-1

1-2
Sat 4, Jan-19:00 - Northern Ireland Cup
Institute FC vs Dungannon Swifts

1-1

2-3
Sat 4, Jan-19:00 - Northern Ireland Cup
Newry City vs Bangor FC

1-0

3-1
Sat 4, Jan-19:00 - Northern Ireland Cup
Glenavon FC vs Coleraine F.C.

0-1

0-2
Sat 4, Jan-19:00 - Northern Ireland Cup
Crusaders FC vs Dundela FC

1-0

3-0
Sat 4, Jan-19:00 - Northern Ireland Cup
Ballinamallard United vs Dollingstown

1-0

1-0
Sat 4, Jan-19:00 - Northern Ireland Cup
Ballyclare Comrades vs Harland & Wolff Welders

0-1

2-1
Sat 4, Jan-19:00 - Northern Ireland Cup
Warrenpoint Town vs Police Service of Northern Ireland FC

2-0

3-1
Sat 4, Jan-17:30 - Northern Ireland Cup
Banbridge Town vs East Belfast

0-0

1-1
Sat 4, Jan-17:30 - Northern Ireland Cup
Queen\'s University Belfast vs Linfield FC

1-0

2-1
Sat 4, Jan-17:30 - Northern Ireland Cup
Knockbreda vs Dergview FC

1-1

2-2
Sat 4, Jan-19:00 - Omani League
Saham vs Muscat

0-1

2-1
Sat 4, Jan-16:55 - Omani League
Bahla vs AL-Nahda

1-0

1-0
Sat 4, Jan-17:20 - Omani League
Mirbat vs Al Rustaq

1-0

2-0
Sat 4, Jan-19:00 - Portugal Campeonato Nacional U23
Vitoria FC Setubal(U23) vs Feirense(U23)

0-0

2-1
Sat 4, Jan-15:00 - Portugal Campeonato Nacional U23
Sporting Braga(U23) vs Belenenses(U23)

0-1

0-1
Sat 4, Jan-15:00 - Portugal Campeonato Nacional U23
Sporting Clube de Portugal(U23) vs Leixoes(U23)

0-0

1-0
Sat 4, Jan-15:00 - Portugal Campeonato Nacional U23
FC Famalicao(U23) vs Vitoria Guimaraes(U23)

0-0

0-1
Sat 4, Jan-18:00 - Portugal Campeonato Nacional U23
Academica Coimbra(U23) vs Benfica(U23)

0-1

1-2
Sat 4, Jan-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Norte
Gil Vicente U19 vs Braga (U19)

0-1

0-4
Sat 4, Jan-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Norte
FC Famalicao(U19) vs Leixoes U19

0-1

1-1
Sat 4, Jan-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Norte
Pacos Ferreira(U19) vs Nacional(U19)

0-1

1-1
Sat 4, Jan-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Sul
Academica Coimbra(U19) vs Vilafranquense(U19)

2-0

3-1
Sat 4, Jan-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Sul
GD Estoril-Praia(U19) vs Alverca(U19)

2-0

4-2
Sat 4, Jan-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Sul
Sacavenense(U19) vs Belenenses(U19)

0-1

0-2
Sat 4, Jan-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Sul
Tondela(U19) vs Vitoria FC Setubal(U19)

0-0

2-2
Sat 4, Jan-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Sul
Amora FC(U19) vs Sporting Lisbon(U19)

0-1

1-4
Sat 4, Jan-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie A
FC Famalicao(U17) vs Moreirense(U17)


1-1
Sat 4, Jan-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie B
Seia FC(U17) vs Sp Espinho(U17)


2-6
Sat 4, Jan-19:00 - Portugal Liga de Honora
UD Oliveirense vs CD Mafra

0-1

1-3
Sat 4, Jan-19:00 - Portugal Liga de Honora
Cova Piedade vs G.D. Chaves

0-1

0-2
Sat 4, Jan-21:15 - Portugal Liga de Honora
GD Estoril-Praia vs C.D. Feirense

0-1

0-2
Sat 4, Jan-15:00 - Portugal Liga de Honora
Leixoes vs FC Penafiel

0-0

0-1
Sat 4, Jan-22:00 - Portugal Primera Liga
Belenenses vs Sporting Braga

1-4

1-7
Sat 4, Jan-19:30 - Portugal Primera Liga
Boavista FC vs Portimonense

0-0

1-1
Sat 4, Jan-19:30 - Portugal Primera Liga
Aves vs C.D. Santa Clara

0-0

0-1
Sat 4, Jan-19:20 - Qatar League
Al Duhail SC vs Qatar SC

0-0

0-0
Sat 4, Jan-17:10 - Qatar League
Al Khor SC vs Al-Sailiya

1-1

2-1
Sat 4, Jan-16:20 - Saudi Arabia Division 2
Al-Arabi vs Al Safa(KSA)

1-0

1-1
Sat 4, Jan-16:05 - Saudi King Cup of Champions
Al-Adalh vs Al-Shoalah

2-0

2-0
Sat 4, Jan-21:15 - Saudi Super Cup
Al-Nassr FC vs Al-Taawon

0-1

1-1
Sat 4, Jan-19:00 - Scottish Championship
Dunfermline vs Ayr Utd.

0-1

0-1
Sat 4, Jan-19:00 - Scottish Championship
Dundee vs Inverness C.T.

0-2

0-2
Sat 4, Jan-19:00 - Scottish Championship
Queen of the South FC vs Dundee United

0-0

0-1
Sat 4, Jan-19:00 - Scottish Championship
Arbroath vs Greenock Morton

1-2

1-2
Sat 4, Jan-19:00 - Scottish Championship
Alloa Athletic vs Partick Thistle

0-0

1-1
Sat 4, Jan-19:00 - Scottish Highland Football League
Huntly vs Brora Rangers

0-3

0-4
Sat 4, Jan-19:00 - Scottish Highland Football League
Keith vs Forres Mechanics

3-0

4-1
Sat 4, Jan-19:00 - Scottish Highland Football League
Lossiemouth FC vs Strathspey Thistle

0-1

0-2
Sat 4, Jan-19:00 - Scottish Highland Football League
Nairn County vs Inverurie Loco Works

1-1

3-2
Sat 4, Jan-19:00 - Scottish Highland Football League
Deveronvale vs Clachnacuddin

0-0

1-1
Sat 4, Jan-19:00 - Scottish Highland Football League
Wick Academy FC vs Fort William

2-1

4-1
Sat 4, Jan-19:00 - Scottish Highland Football League
Fraserburgh vs Turriff United

3-0

4-0
Sat 4, Jan-19:00 - Scottish Highland Football League
Formartine United vs Buckie Thistle FC

0-0

2-1
Sat 4, Jan-19:00 - Scottish League One
Clyde F.C. vs Stranraer F.C.

0-2

3-3
Sat 4, Jan-19:00 - Scottish League One
Falkirk vs Dumbarton

1-0

3-0
Sat 4, Jan-19:00 - Scottish League One
Montrose vs East Fife

1-0

1-0
Sat 4, Jan-19:00 - Scottish League One
Airdrieonians vs Forfar Athletic

0-0

1-0
Sat 4, Jan-19:00 - Scottish League One
Raith Rovers vs Peterhead

2-1

2-1
Sat 4, Jan-19:00 - Scottish League Two
Cowdenbeath F.C. vs Annan Athletic

3-0

3-1
Sat 4, Jan-19:00 - Scottish League Two
Brechin City vs Cove Rangers

0-1

1-5
Sat 4, Jan-19:00 - Scottish League Two
Albion Rovers FC vs Stirling Albion

0-3

0-3
Sat 4, Jan-19:00 - Scottish League Two
Queen\'s Park vs Stenhousemuir

2-0

2-1
Sat 4, Jan-19:00 - Scottish League Two
Elgin City vs Edinburgh City

0-1

0-1
Sat 4, Jan-19:00 - Scottish Lowland Football League
Dalbeattie Star vs Gretna 2008

0-1

1-1
Sat 4, Jan-19:00 - Scottish Lowland Football League
Berwick Rangers vs Gala Fairydean

0-1

2-2
Sat 4, Jan-19:00 - Scottish Lowland Football League
Spartans vs Civil Service Strollers FC

0-1

0-1
Sat 4, Jan-19:00 - Scottish Lowland Football League
Stirling University FC vs Edinburgh University FC

1-0

1-1
Sat 4, Jan-19:00 - Scottish Lowland Football League
East Kilbride vs Cumbernauld Colts

3-0

7-0
Sat 4, Jan-19:00 - Scottish Lowland Football League
Kelty Hearts vs East Stirlingshire

2-1

2-2
Sat 4, Jan-19:00 - Scottish Lowland Football League
Caledonian Braves vs Vale of Leithen

2-1

4-1
Sat 4, Jan-17:30 - South Africa First League
Moroka Swallows vs Cape Umoya United

0-0

2-1
Sat 4, Jan-17:30 - South Africa First League
Free State Stars vs Richards Bay

1-0

3-1
Sat 4, Jan-17:30 - South Africa First League
Pretoria University vs JDR Stars

0-1

1-1
Sat 4, Jan-17:30 - South Africa First League
Tshakhuma TM vs Real Kings

1-0

1-1
Sat 4, Jan-17:30 - South Africa First League
Steenberg United vs Mbombela United

1-0

1-1
Sat 4, Jan-17:30 - South Africa First League
Uthongathi FC vs Ajax Cape Town

0-1

1-3
Sat 4, Jan-22:15 - South Africa Premier League
AmaZulu vs Mamelodi Sundowns

0-2

0-3
Sat 4, Jan-19:59 - South Africa Premier League
Supersport United vs Kaizer Chiefs FC

1-0

2-1
Sat 4, Jan-17:30 - South Africa Premier League
Bloemfontein Celtic vs Orlando Pirates

0-1

1-1
Sat 4, Jan-17:30 - South Africa Premier League
Polokwane City FC vs Chippa United FC

0-0

2-0
Sat 4, Jan-17:30 - South Africa Premier League
Stellenbosch FC vs Bidvest Wits

0-1

0-2
Sat 4, Jan-15:00 - Spanish Ladies League Division 2
Granada CF Women\'s vs Pozoalbense Women\'s

0-0

0-0
Sat 4, Jan-16:00 - Spanish Ladies League Division 2
Parquesol Women\'s vs Athletic Bilbao B Women\'s

0-0

1-0
Sat 4, Jan-21:15 - Spanish Ladies Premier League
RCD Espanyol Women\'s vs CDEF Logrono Women\'s

0-0

1-3
Sat 4, Jan-15:00 - Spanish Ladies Premier League
CD Tacon Women\'s vs Sevilla FC Women\'s

2-1

5-1
Sat 4, Jan-16:00 - Spanish Ladies Premier League
Granadilla Tenerife Women\'s vs Sporting De Huelva Women\'s

0-2

1-3
Sat 4, Jan-21:30 - Spanish Primera Division
Atletico Madrid vs Levante

2-1

2-1
Sat 4, Jan-19:00 - Spanish Primera Division
Getafe vs Real Madrid

0-1

0-3
Sat 4, Jan-16:00 - Spanish Primera Division
Valencia vs Eibar

1-0

1-0
Sat 4, Jan-00:00 - Spanish Primera Division
Sevilla vs Athletic Bilbao

0-1

1-1
Sat 4, Jan-22:00 - Spanish Primera U19
Pena Barcelonista(U19) vs Dos Hermanas CF(U19)

0-0

1-1
Sat 4, Jan-19:00 - Spanish Primera U19
CD 26 De Febrero(U19) vs Castilleja CF(U19)

1-0

1-0
Sat 4, Jan-19:00 - Spanish Primera U19
Almeria U19 vs Calavera(U19)

1-1

2-3
Sat 4, Jan-15:00 - Spanish Primera U19
Recreativo Huelva U19 vs AD Nervion(U19)

0-0

1-3
Sat 4, Jan-21:00 - Spanish Segunda Division
Tenerife vs Albacete

2-0

4-2
Sat 4, Jan-21:00 - Spanish Segunda Division
CD Lugo vs Almeria

0-2

0-4
Sat 4, Jan-23:00 - Spanish Segunda Division
Elche vs SD Huesca

0-0

1-1
Sat 4, Jan-23:00 - Spanish Segunda Division
CD Mirandes vs Racing Santander

0-0

0-0
Sat 4, Jan-19:00 - Spanish Segunda Division
SD Ponferradina vs Cadiz

0-0

0-0
Sat 4, Jan-16:00 - Spanish Segunda Division
Fuenlabrada vs Las Palmas

0-0

0-0
Sat 4, Jan-23:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Pontevedra vs Inter de Madrid

0-1

1-2
Sat 4, Jan-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Racing de Ferrol vs CF Rayo Majadahonda

0-1

0-3
Sat 4, Jan-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Arenas Club de Getxo vs Cultural Leonesa

0-2

1-2
Sat 4, Jan-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Athletic Bilbao B vs Alaves B

1-0

1-0
Sat 4, Jan-19:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Osasuna B vs CF Salmantino UDS

0-1

1-1
Sat 4, Jan-19:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
SD Amorebieta vs Calahorra

0-0

1-0
Sat 4, Jan-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Real Union de Irun vs Haro Deportivo

0-0

1-0
Sat 4, Jan-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
CD Guijuelo vs CD Izarra

0-0

3-0
Sat 4, Jan-20:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Hercules CF vs SD Ejea

1-1

2-2
Sat 4, Jan-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Lleida vs CD Castellon

1-0

1-0
Sat 4, Jan-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Barcelona B vs Espanyol B

1-0

2-0
Sat 4, Jan-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Villarreal B vs Sabadell

0-0

2-0
Sat 4, Jan-18:45 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Recreativo Granada vs Algeciras

0-0

0-0
Sat 4, Jan-21:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Murcia vs Sevilla Atletico

1-1

2-2
Sat 4, Jan-23:45 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Merida AD vs FC Cartagena

0-0

0-1
Sat 4, Jan-19:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Atletico Sanluqueno vs CP Villarrobledo

0-0

1-0
Sat 4, Jan-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Recreativo Huelva vs Cordoba C.F.

1-0

2-2
Sat 4, Jan-21:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Caudal Deportivo vs Club Siero

0-0

1-0
Sat 4, Jan-19:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
CD Llanes vs Real Aviles


3-1
Sat 4, Jan-19:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
UC Ceares vs CD Praviano

0-1

1-3
Sat 4, Jan-19:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
EI San Martin vs CD Lealtad


0-1
Sat 4, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
UD Gijon Industrial vs CD Colunga


2-1
Sat 4, Jan-21:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Silva SD vs CD Estradense

0-0

0-2
Sat 4, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
UD Somozas vs CD As Pontes


1-2
Sat 4, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Paiosaco vs Rapido de Bouzas


1-4
Sat 4, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Pontellas vs Bergantinos CF

0-0

0-0
Sat 4, Jan-21:15 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Salerm Cosmetics Puente Genil vs Real Betis B

2-0

2-0
Sat 4, Jan-19:30 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
CD Pozoblanco vs Conil CF


2-3
Sat 4, Jan-19:30 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
CD Gerena vs AD Ceuta

0-0

0-1
Sat 4, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Atletico Antoniano vs Coria Club de Futbol

1-2

2-3
Sat 4, Jan-20:15 - Spanish Tercera Division 11 Balears
UD Collerense vs CE Esporles

0-0

1-0
Sat 4, Jan-20:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CD Ferriolense vs Andratx

0-1

0-2
Sat 4, Jan-21:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CE Felanitx vs Santa Catalina

2-0

3-0
Sat 4, Jan-19:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CD Llosetense vs Portmany

0-0

1-0
Sat 4, Jan-19:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Ibiza Islas Pitiusas vs CF Platges De Calvia

0-0

1-0
Sat 4, Jan-19:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CD Binissalem vs Santanyi


2-0
Sat 4, Jan-19:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CD Manacor vs UD Alcudia


4-1
Sat 4, Jan-21:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Tenisca vs Panaderia Pulido


2-1
Sat 4, Jan-21:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
CD Buzanada vs Union Viera

0-0

0-0
Sat 4, Jan-21:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
CD Atletico Paso vs CD Mensajero


1-1
Sat 4, Jan-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Tenerife B vs Lanzarote

1-0

3-1
Sat 4, Jan-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Tamaraceite vs Atletico Union Guimar

1-0

2-0
Sat 4, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
CD Santa Ursula vs Gran Tarajal

2-2

4-3
Sat 4, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
CD Union Puerto vs CD Vera Puerto De La Cruz


3-1
Sat 4, Jan-21:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Jerez Industrial CF vs Cacereno

0-1

1-4
Sat 4, Jan-21:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
UP Plasencia vs CD Calamonte


0-1
Sat 4, Jan-21:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
UD Montijo vs CD Coria

0-0

1-2
Sat 4, Jan-21:15 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
RCP Valverdeno vs CP Valdivia


1-0
Sat 4, Jan-19:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CF Trujillo vs Extremadura B


1-0
Sat 4, Jan-19:30 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
AD Llerenense vs Olivenza


0-1
Sat 4, Jan-19:45 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Arroyo Club Polideportivo vs CD Azuaga


1-1
Sat 4, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
EMD Aceuchal vs CD Miajadas

2-0

3-2
Sat 4, Jan-18:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Pamplona vs CD Subiza


1-0
Sat 4, Jan-21:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
UCD Burlades vs Pena Azagresa

1-0

2-1
Sat 4, Jan-19:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Pena Sport vs CD Baztan


4-2
Sat 4, Jan-19:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CA Cirbonero vs Murchante


3-2
Sat 4, Jan-19:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Lourdes vs CD Cortes


0-1
Sat 4, Jan-19:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
Beti Kozkor KE vs CD Ardoi


1-1
Sat 4, Jan-19:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
Fontellas vs UD Mutilvera


0-1
Sat 4, Jan-19:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
AD San Juan vs Valle de Egues


1-1
Sat 4, Jan-19:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Huarte vs CD Beti Onak

0-0

0-0
Sat 4, Jan-20:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
Yague CF vs CD Berceo

0-0

1-3
Sat 4, Jan-21:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Varea vs CD Villegas


5-0
Sat 4, Jan-19:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
UD Logrones B vs Naxara

2-1

2-2
Sat 4, Jan-19:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Pradejon vs CA Vianes


1-0
Sat 4, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
Teruel vs CD Cuarte Industria

0-0

2-0
Sat 4, Jan-19:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Villacanas vs CD Guadalajara

0-0

1-0
Sat 4, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
CD Madridejos vs Quintanar Del Rey


1-1
Sat 4, Jan-18:30 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Ribamontan Al Mar CF vs CD Tropezon


0-3
Sat 4, Jan-18:45 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
CD Guarnizo vs AD Siete Villas

0-0

0-2
Sat 4, Jan-18:45 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
CD Cayon vs Solares Medio Cudeyo


1-1
Sat 4, Jan-18:45 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
UD Samano vs Racing Santander B

0-1

1-2
Sat 4, Jan-18:45 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
SD Torina vs CF Vimenor

1-1

2-3
Sat 4, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
SD Textil Escudo vs UC Cartes

0-0

1-0
Sat 4, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
CD Barquereno vs Atletico Albericia


2-0
Sat 4, Jan-20:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Sodupe UC vs Sociedad Deportiva Beasain


2-1
Sat 4, Jan-20:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
SD Deusto vs Real Sociedad C

0-0

1-1
Sat 4, Jan-19:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Tolosa vs CD Santurtzi

0-0

0-0
Sat 4, Jan-19:45 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Cultural de Durango vs SD Gernika


1-3
Sat 4, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
CD Lagun Onak vs Sestao River

0-0

0-0
Sat 4, Jan-21:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
Santfeliuenc FC vs CF Reus Deportiu


3-0
Sat 4, Jan-21:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Vilamarxant CF vs Eldense

1-1

1-1
Sat 4, Jan-22:30 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Hercules CF B vs Villarreal C

1-1

1-1
Sat 4, Jan-19:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Atzeneta UE vs UD Alzira

1-0

1-0
Sat 4, Jan-19:30 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Alcoyano vs CF Intercity

1-2

2-2
Sat 4, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Novelda vs Crevillente

0-0

0-0
Sat 4, Jan-23:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
CD Cristo Atletico vs UD Santa Marta

0-0

0-0
Sat 4, Jan-19:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Burgos Promesas vs Real Avila CF

0-0

3-0
Sat 4, Jan-19:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Real Burgos vs Atletico Astorga

1-2

1-2
Sat 4, Jan-19:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Atletico Bembibre vs CD Beroil Bupolsa(Tino)

0-0

0-1
Sat 4, Jan-19:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
SD Almazan vs Zamora CF


0-2
Sat 4, Jan-19:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Atletico Tordesillas vs CD La Virgen Del Camino

1-1

2-1
Sat 4, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Gimnastica Segoviana vs Numancia B


1-0
Sat 4, Jan-14:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Melilla CD vs Loja CD

0-2

2-2
Sat 4, Jan-17:00 - Tunisia Division 1
Etoile du Sahel vs Club Africain

1-1

1-1
Sat 4, Jan-16:50 - UAE League Division 1
Emirates Club vs Masafi SC

2-0

3-0
Sat 4, Jan-16:50 - UAE League Division 1
Al Oruba(UAE) vs Al Arabi

0-1

1-3
Sat 4, Jan-16:55 - UAE League Division 1
Al-Hamriyah vs Al-Thaid

1-0

2-1
Sat 4, Jan-18:00 - Wales FAW Championship North
Gresford Athletic vs Ruthin Town FC

0-0

1-0
Sat 4, Jan-18:00 - Wales FAW Championship North
Llanrhaeadr FC vs Guilsfield FC

0-2

0-3
Sat 4, Jan-18:00 - Wales FAW Championship North
Corwen vs Llandudno F.C.

1-0

2-2
Sat 4, Jan-18:30 - Wales FAW Championship North
Porthmadog vs Flint Town United

0-2

2-2
Sat 4, Jan-18:30 - Wales FAW Championship South
Pontypridd vs Cambrian & Clydach

1-1

2-2
Sat 4, Jan-18:30 - Wales FAW Championship South
STM Sports vs Caerau Ely

0-0

2-1
Sat 4, Jan-18:00 - Wales FAW Championship South
Undy Athletic vs Cwmbran Celtic

0-0

2-1
Sat 4, Jan-18:00 - Wales FAW Championship South
Llantwit Major vs Taffs Well

1-0

3-2
Sat 4, Jan-18:30 - Wales Premier League
Penybont FC vs Caernarfon

0-0

0-0

NOTICE
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.