Football Results for Sun 8, Dec 2019

All soccer/football results.

Complete Football Results for Sun 8, Dec 2019

BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


Date and Time/Team Half Time Full Time
Sun 8, Dec-16:30 - Albania Super league
KF Laci vs Flamurtari

0-0

3-0
Sun 8, Dec-19:30 - Albania Super league
Teuta Durres vs Skenderbeu Korce

0-0

1-0
Sun 8, Dec-17:00 - Andorra Super league
UE Sant Julia vs UE Santa Coloma

0-0

3-0
Sun 8, Dec-21:00 - Andorra Super league
Inter Club D\'Escaldes vs Atletic Escaldes

0-0

1-2
Sun 8, Dec-15:00 - Andorra Super league
FC Santa Coloma vs FC Ordino

0-0

1-0
Sun 8, Dec-19:00 - Andorra Super league
UE Engordany vs CE Carroi

1-1

3-1
Sun 8, Dec-18:00 - Angola Girabola League
Ferroviario Do Huambo vs Santa Rita FC

0-0

1-1
Sun 8, Dec-18:30 - Angola Girabola League
Desportivo Huila vs Cuando Cubango

0-0

1-1
Sun 8, Dec-19:00 - Angola Girabola League
Benfica Lubango vs Bravos do Maquis

1-0

1-1
Sun 8, Dec-00:00 - Argentina Prim B Metropolitana
Club Atletico Acassuso vs San Telmo

0-0

0-1
Sun 8, Dec-00:00 - Argentina Prim B Metropolitana
Villa San Carlos vs Flandria

0-0

0-0
Sun 8, Dec-00:00 - Argentina Prim B Metropolitana
Argentino de Quilmes vs Deportivo Armenio

2-0

3-1
Sun 8, Dec-00:00 - Argentina Prim B Metropolitana
UAI Urquiza vs Almirante Brown

0-0

0-0
Sun 8, Dec-00:00 - Argentina Prim C Metropolitana
Central Cordoba De Rosario vs Canuelas FC

0-0

0-1
Sun 8, Dec-00:00 - Argentina Prim C Metropolitana
Deportivo Laferrere vs Deportivo Espanol

1-1

3-1
Sun 8, Dec-00:00 - Argentina Prim D Metropolitana
Argentino de Rosario vs Centro Espanol

2-0

2-1
Sun 8, Dec-00:00 - Argentina Prim D Metropolitana
CA Lugano vs Defensores de Cambaceres

0-0

0-0
Sun 8, Dec-00:00 - Argentina Prim D Metropolitana
Deportivo Muniz vs Puerto Nuevo

1-0

2-0
Sun 8, Dec-01:00 - Argentina Torneo Federal A
Villa Mitre vs Sportivo Penarol

2-0

2-0
Sun 8, Dec-01:00 - Argentina Torneo Federal A
Crucero del Norte vs Club Atletico Guemes

1-0

2-2
Sun 8, Dec-01:30 - Argentina Torneo Federal A
Union Sunchales vs Sportivo Las Parejas

1-2

4-2
Sun 8, Dec-03:00 - Argentina Torneo Federal A
Defensores Belgrano Villa Ramallo vs CSyD Juventud Unida Gualeguaychu

0-0

2-1
Sun 8, Dec-04:30 - Argentina Torneo Federal A
Boca Unidos vs CA Douglas Haig

1-2

1-2
Sun 8, Dec-04:45 - Argentina Torneo Federal A
Chaco For Ever vs Defensores Pronunciamiento

1-0

1-0
Sun 8, Dec-00:00 - Argentina Torneo Federal A
Gimnasia C. Uruguay vs Sarmiento Resistencia

0-1

0-1
Sun 8, Dec-00:00 - Argentina Torneo Federal A
Atletico Camioneros vs Estudiantes de San Luis

2-0

2-0
Sun 8, Dec-00:30 - Argentina Torneo Federal A
CA Juventud Unida San Luis vs Olimpo

2-0

2-0
Sun 8, Dec-00:30 - Argentina Torneo Federal A
Sportivo Belgrano vs G.San Martin Formosa

1-0

2-1
Sun 8, Dec-02:10 - Argentinian Primera B - Nacional
Almagro vs Tigre

0-0

0-3
Sun 8, Dec-02:40 - Argentinian Primera Super League
Talleres Cordoba vs Union Santa Fe

0-0

0-0
Sun 8, Dec-02:40 - Argentinian Primera Super League
Atletico Tucuman vs Newells Old Boys

1-1

2-2
Sun 8, Dec-04:55 - Argentinian Primera Super League
Lanus vs Racing Club

0-0

1-0
Sun 8, Dec-00:35 - Argentinian Primera Super League
CA Huracan vs Arsenal de Sarandi

0-0

0-2
Sun 8, Dec-14:00 - Armenia Division 2
Alashkert B Martuni vs Shirak B

0-0

1-0
Sun 8, Dec-14:00 - Armenia Division 2
FC Aragats vs Ararat Yerevan II

2-0

2-2
Sun 8, Dec-14:00 - Armenia Division 2
FK Van Charentsavan vs Ararat-Armenia B

1-0

2-0
Sun 8, Dec-14:00 - Armenia Division 2
Torpedo Yerevan vs Lernayin Artsakh

0-4

0-6
Sun 8, Dec-14:00 - Armenia Division 2
FK Dilijan vs Masis

1-0

1-1
Sun 8, Dec-09:00 - Australia League A
Western United FC vs Melbourne Victory FC

3-1

3-1
Sun 8, Dec-11:00 - Australia League A
Adelaide United vs Newcastle Jets FC

1-0

2-1
Sun 8, Dec-06:30 - Australia National Youth League
Perth Glory FC Am vs Brisbane Roar FC Am

0-2

0-4
Sun 8, Dec-09:00 - Australia Women\\\'s A-League
Sydney FC Women\'s vs Melbourne City Women\'s

1-1

1-2
Sun 8, Dec-17:30 - Austrian Bundesliga
Sturm Graz vs Rheindorf Altach

1-0

1-2
Sun 8, Dec-17:30 - Austrian Bundesliga
Mattersburg vs FC Trenkwalder Admira

0-0

1-2
Sun 8, Dec-19:59 - Austrian Bundesliga
Rapid Wien vs Austria Wien

1-2

2-2
Sun 8, Dec-15:00 - Belarus Premier League
Dnepr Mogilev vs FK Ruh Brest

0-0

2-1
Sun 8, Dec-18:00 - Belgian First Amateur Division
Royal FC Liege vs Dessel Sport

0-0

0-0
Sun 8, Dec-18:00 - Belgian First Amateur Division
Sint-Eloois-Winkel vs Rupel Boom

0-2

1-5
Sun 8, Dec-17:30 - Belgian Jupiler League
Royal Excel Mouscron vs Standard Liege

1-1

2-2
Sun 8, Dec-21:00 - Belgian Jupiler League
Anderlecht vs Sporting Charleroi

0-0

0-0
Sun 8, Dec-23:00 - Belgian Jupiler League
AS Eupen vs KV Oostende

0-0

1-0
Sun 8, Dec-19:00 - Belgium - 2e Klasse
Westerlo vs St. Gilloise

0-1

0-3
Sun 8, Dec-23:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Real Potosi vs Destroyers

3-0

5-0
Sun 8, Dec-23:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Club Always Ready vs Club Guabira

0-0

4-0
Sun 8, Dec-18:00 - Bosnia Premijer Liga
Borac Banja Luka vs Sloboda Tuzla

1-0

2-1
Sun 8, Dec-02:00 - Brazil Copa RS U20
Racing Club(U20) vs Vasco da Gama RJ U20

1-1

2-2
Sun 8, Dec-22:30 - Brazil Copa RS U20
Corinthians Paulista (SP) U20 vs Nacional Montevideo(U20)

0-0

4-0
Sun 8, Dec-00:00 - Brazil Copa RS U20
Defensor SC U20 vs America de Cali(U20)

0-0

1-1
Sun 8, Dec-00:30 - Brazil Copa RS U20
CA Independiente(U20) vs Estudiantes La Plata(U20)

1-0

2-0
Sun 8, Dec-17:00 - Bulgaria B PFG
PFK Montana vs Kariana Erden

0-0

3-1
Sun 8, Dec-16:00 - Bulgaria B PFG
Strumska Slava vs Septemvri Sofia

0-3

0-4
Sun 8, Dec-16:00 - Bulgaria B PFG
Botev Galabovo vs Ludogorets Razgrad II

0-0

1-0
Sun 8, Dec-16:15 - Bulgaria Premier
Arda vs CSKA Sofia

0-0

0-0
Sun 8, Dec-14:00 - Bulgaria Premier
POFC Botev Vratsa vs Slavia Sofia

0-1

0-2
Sun 8, Dec-18:30 - Bulgaria Premier
Levski Sofia vs Vitosha Bistritsa

1-0

2-0
Sun 8, Dec-17:00 - CAF Confederation Cup
Enyimba International vs San Pedro

0-0

1-0
Sun 8, Dec-17:00 - CAF Confederation Cup
Zanaco vs Renaissance Sportive de Berkane

1-1

1-1
Sun 8, Dec-17:00 - CAF Confederation Cup
Esae FC vs Daring Club Motema Pembe

0-1

0-2
Sun 8, Dec-23:00 - CAF Confederation Cup
Paradou AC vs Hassania Agadir

0-1

0-2
Sun 8, Dec-23:00 - CAF Confederation Cup
Pyramids FC vs F.C. Nouadhibou

2-0

6-0
Sun 8, Dec-19:59 - CAF Confederation Cup
Al Masry vs Enugu Rangers International

2-0

4-2
Sun 8, Dec-19:59 - CAF Confederation Cup
Djoliba vs Bidvest Wits

1-0

1-0
Sun 8, Dec-19:59 - CAF Confederation Cup
Horoya AC vs Al Nasr Benghazi

1-0

3-0
Sun 8, Dec-18:00 - Cameroon MTN Elite One
Union Douala vs Canon Yaounde

0-0

0-0
Sun 8, Dec-18:00 - Cameroon MTN Elite One
Coton Sport Garoua vs Eding Sport FC

1-0

2-0
Sun 8, Dec-18:00 - Cameroon MTN Elite One
Tonnerre Kalara Yaounde vs Young Sports Academy

0-0

1-0
Sun 8, Dec-18:00 - Cameroon MTN Elite One
Fovu Baham vs Panthere Sportive du Nde

0-0

1-0
Sun 8, Dec-18:00 - Cameroon MTN Elite One
Dragon de Yaounde vs Avion Academy

0-0

1-1
Sun 8, Dec-18:00 - Cameroon MTN Elite One
Stade Renard de Melong vs APEJES Academy

0-0

1-0
Sun 8, Dec-16:00 - Cameroon MTN Elite One
Feutcheu FC vs PWD de Bamenda

0-0

0-3
Sun 8, Dec-16:00 - Cameroon MTN Elite One
Colombe FC vs AS Fortuna Mfou

1-0

2-1
Sun 8, Dec-23:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Santos vs CR Flamengo (RJ)

2-0

4-0
Sun 8, Dec-23:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Botafogo (RJ) vs Ceara

1-0

1-1
Sun 8, Dec-23:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Goias vs Gremio (RS)

2-2

3-2
Sun 8, Dec-23:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Internacional (RS) vs Atletico Mineiro (MG)

0-1

2-1
Sun 8, Dec-23:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Corinthians Paulista (SP) vs Fluminense (RJ)

0-2

1-2
Sun 8, Dec-23:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Vasco da Gama(RJ) vs Chapecoense SC

0-0

1-1
Sun 8, Dec-23:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Cruzeiro (MG) vs Palmeiras

0-0

0-2
Sun 8, Dec-23:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Fortaleza vs Esporte Clube Bahia

1-1

2-1
Sun 8, Dec-23:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Avai FC (SC) vs Atletico Paranaense

0-0

0-0
Sun 8, Dec-23:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Centro Sportivo Alagoano vs Sao Paulo

1-2

1-2
Sun 8, Dec-01:00 - Colombia Copa Mustang
America de Cali vs Atletico Junior Barranquilla

2-0

2-0
Sun 8, Dec-12:00 - COSAFA Cup U20
Seychelles(U20) vs Eswatini(U20)

0-2

0-2
Sun 8, Dec-17:30 - COSAFA Cup U20
Madagascar(U20) vs South Africa(U20)

0-0

1-1
Sun 8, Dec-14:45 - COSAFA Cup U20
Mauritius U20 vs Lesotho(U20)

0-1

2-2
Sun 8, Dec-17:00 - Council of East and Central Africa Football Associations Tusker Challenge Cup
Kenya vs Tanzania

1-0

1-0
Sun 8, Dec-14:30 - Council of East and Central Africa Football Associations Tusker Challenge Cup
Zanzibar vs Sudan

0-0

1-1
Sun 8, Dec-18:30 - Coupe de Luxembourg
Bettembourg vs Victoria Rosport

0-0

0-3
Sun 8, Dec-19:00 - Coupe de Luxembourg
Swift Hesperange vs Jeunesse Canach

1-0

5-0
Sun 8, Dec-19:00 - Coupe de Luxembourg
Mondercange vs Fola Esch

0-1

1-1
Sun 8, Dec-19:00 - Coupe de Luxembourg
Racing Union Luxemburg vs UNA Strassen

4-0

5-1
Sun 8, Dec-19:00 - Coupe de Luxembourg
US Esch vs FC Differdange 03

0-1

0-1
Sun 8, Dec-19:00 - Coupe de Luxembourg
FC Kehlen vs Progres Niederkorn

0-1

0-3
Sun 8, Dec-20:30 - Croatia - 1. Division
NK Rijeka vs Istra 1961

2-0

2-0
Sun 8, Dec-18:00 - Croatia - 1. Division
NK Osijek vs NK Lokomotiva Zagreb

0-0

4-0
Sun 8, Dec-16:30 - Croatia - 2. Division
Rudes vs Bijelo Brdo

1-0

1-0
Sun 8, Dec-16:00 - Croatia - 2. Division
Hajduk Split B vs HNK Sibenik

1-0

1-0
Sun 8, Dec-15:00 - Croatia U19
Inter Zapresic(U19) vs Hajduk Split (U19)

0-1

1-4
Sun 8, Dec-16:00 - Croatia U19
Hrvatski Dragovoljac(U19) vs NK Rijeka (U19)

0-3

0-3
Sun 8, Dec-18:00 - Cyprus 1 Division
AC Omonia Nicosia vs Doxa Katokopias

2-0

2-0
Sun 8, Dec-19:59 - Cyprus 1 Division
Apollon Limassol FC vs AEK Larnaca

0-0

3-1
Sun 8, Dec-16:30 - Cyprus 2 Division
Digenis Ypsonas vs Agia Napa

0-1

0-5
Sun 8, Dec-17:30 - Czech Republic Gambrinus Liga
Ceske Budejovice vs FK Pribram

1-0

2-0
Sun 8, Dec-17:30 - Czech Republic Gambrinus Liga
MFK Karvina vs SK Sigma Olomouc

0-1

1-1
Sun 8, Dec-19:59 - Czech Republic Gambrinus Liga
Sparta Praha vs Mlada Boleslav

2-1

5-2
Sun 8, Dec-17:00 - Danish SAS Ligaen
Aarhus AGF vs Lyngby

1-1

1-1
Sun 8, Dec-17:00 - Danish SAS Ligaen
Sonderjyske vs Esbjerg FB

0-1

2-1
Sun 8, Dec-21:00 - Danish SAS Ligaen
Brondby vs Midtjylland

0-0

1-2
Sun 8, Dec-15:00 - Danish SAS Ligaen
Silkeborg IF vs Randers FC

1-1

2-1
Sun 8, Dec-19:00 - Danish SAS Ligaen
FC Nordsjaelland vs FC Kobenhavn

0-1

0-1
Sun 8, Dec-01:00 - Ecuador Copa Pilsener A
Macara vs Delfin S.C.

0-0

1-1
Sun 8, Dec-04:00 - Ecuador Copa Pilsener A
Liga Deportiva Universitaria vs Sociedad Deportiva Aucas

0-0

0-0
Sun 8, Dec-15:45 - Egypt Cup
Aswan vs Tanta

0-0

1-1
Sun 8, Dec-05:00 - El Salvador Primera Division
Sonsonate vs Aguila

1-0

1-0
Sun 8, Dec-16:00 - England FA Women Super League
Chelsea FC Women\'s vs Manchester City Women\'s

0-0

2-1
Sun 8, Dec-16:00 - England FA Women Super League
Manchester United Women\'s vs Everton FC Women\'s

3-1

3-1
Sun 8, Dec-18:00 - England FA Women Super League
Liverpool Women\'s vs West Ham United Women\'s

0-1

1-1
Sun 8, Dec-18:00 - England FA Women Super League
Tottenham Hotspur Women\'s vs Brighton & H.A. Women\'s

0-0

1-0
Sun 8, Dec-18:30 - England FA Women Super League
Reading Women\'s vs Arsenal Women\'s

0-2

0-3
Sun 8, Dec-19:00 - England FA Women Super League
Bristol City Women\'s vs Birmingham Women\'s

0-1

0-2
Sun 8, Dec-17:00 - England FA Women\\\'s Cup
Sunderland Women\'s vs Middlesbrough Women\'s

2-2

4-3
Sun 8, Dec-17:00 - England FA Women\\\'s Cup
Stoke City Women\'s vs Huddersfield Town Women\'s


1-1
Sun 8, Dec-17:00 - England FA Women\\\'s Cup
West Bromwich WFC Women\'s vs Lincoln City Women\'s

1-0

2-0
Sun 8, Dec-17:00 - England FA Women\\\'s Cup
Burnley Women\'s vs Hull City Women\'s

1-1

2-1
Sun 8, Dec-18:00 - England FA Women\\\'s Cup
Portsmouth Women\'s vs Leyton Orient Women\'s

4-1

6-1
Sun 8, Dec-18:00 - England FA Women\\\'s Cup
Chorley Women\'s vs Brighouse Town Women\'s

1-0

1-2
Sun 8, Dec-18:00 - England FA Women\\\'s Cup
Chester-Le-Street Town Women\'s vs Loughborough Foxes Women\'s


0-4
Sun 8, Dec-18:00 - England Ladies Premier League
Charlton Athletic Women\'s vs Coventry Women\'s

1-0

1-1
Sun 8, Dec-18:00 - England Ladies Premier League
Blackburn Rovers Women\'s vs London City Lionesses Women\'s

1-1

1-2
Sun 8, Dec-18:00 - England Ladies Premier League
Sheffield United Women\'s vs London Bees Women\'s

2-0

3-1
Sun 8, Dec-16:00 - England Ladies Premier League
Durham Wildcats Women\'s vs Lewes Women\'s

0-0

3-0
Sun 8, Dec-16:00 - England The Championship
West Bromwich(WBA) vs Swansea City

3-1

5-1
Sun 8, Dec-18:00 - England Women\\\'s Northern Premier League
Sheffield Women\'s vs Derby County Women\'s

0-3

0-7
Sun 8, Dec-18:00 - England Women\\\'s Southern Premier League
Plymouth Argyle Women\'s vs Watford Women\'s


4-5
Sun 8, Dec-18:00 - England Women\\\'s Southern Premier League
Oxford United Women\'s vs Yeovil Town Women\'s


4-3
Sun 8, Dec-18:00 - English Premier League
Norwich City vs Sheffield United

1-0

1-2
Sun 8, Dec-18:00 - English Premier League
Newcastle vs Southampton

0-0

2-1
Sun 8, Dec-18:00 - English Premier League
Aston Villa vs Leicester City

1-2

1-4
Sun 8, Dec-20:30 - English Premier League
Brighton & Hove Albion vs Wolves

2-2

2-2
Sun 8, Dec-17:30 - French Championnat National U19 Groupe A
Valenciennes US(U19) vs Feignies(U19)


1-0
Sun 8, Dec-17:30 - French Championnat National U19 Groupe A
US Boulogne U19 vs US Orleans U19

1-1

2-4
Sun 8, Dec-17:30 - French Championnat National U19 Groupe A
Drancy(U19) vs Caen(U19)


2-1
Sun 8, Dec-17:30 - French Championnat National U19 Groupe A
FC Chartres(U19) vs Le Havre(U19)


0-2
Sun 8, Dec-17:30 - French Championnat National U19 Groupe B
Auxerre(U19) vs Bourg Peronnas(U19)


0-1
Sun 8, Dec-17:30 - French Championnat National U19 Groupe B
Epinal U19 vs ES Troyes AC(U19)


1-3
Sun 8, Dec-17:30 - French Championnat National U19 Groupe B
ASPTT Dijon(U19) vs Metz U19


2-1
Sun 8, Dec-14:00 - French Championnat National U19 Groupe B
Le Puy Foot 43 Auvergne(U19) vs Strasbourg U19

0-2

0-4
Sun 8, Dec-15:30 - French Championnat National U19 Groupe B
Montceau (U19) vs Sochaux U19

0-1

0-4
Sun 8, Dec-17:30 - French Championnat National U19 Groupe C
Tours FC U19 vs Stade Lavallois MFC (U19)

2-1

2-5
Sun 8, Dec-17:30 - French Championnat National U19 Groupe C
Stade Rennais FC(U19) vs Concarneau(U19)

2-0

3-0
Sun 8, Dec-14:00 - French Championnat National U19 Groupe C
Vannes OC U19 vs Bordeaux U19


3-6
Sun 8, Dec-14:00 - French Championnat National U19 Groupe C
Guingamp (U19) vs Chateauroux U19


2-1
Sun 8, Dec-17:30 - French Championnat National U19 Groupe D
Toulon (U19) vs Nimes(U19)


1-0
Sun 8, Dec-14:00 - French Championnat National U19 Groupe D
Toulouse(U19) vs Bastia U19

0-1

1-1
Sun 8, Dec-14:00 - French Championnat National U19 Groupe D
Saint-Etienne U19 vs Cannes AS U19

4-0

6-1
Sun 8, Dec-16:30 - French Cup
Senlis vs Le Portel

0-0

0-1
Sun 8, Dec-16:30 - French Cup
Reims Ste Anne vs USL Dunkerque

0-0

1-0
Sun 8, Dec-16:30 - French Cup
Nanterre vs Bastia CA

0-1

1-2
Sun 8, Dec-16:30 - French Cup
Linas-Montlhery vs Evreux

0-1

3-1
Sun 8, Dec-16:45 - French Cup
Dieppe vs Lens

2-0

2-1
Sun 8, Dec-17:00 - French Cup
Olympique de Valence vs Paris FC

0-0

0-0
Sun 8, Dec-17:30 - French Cup
AF Virois vs Versailles 78

0-2

0-3
Sun 8, Dec-02:00 - French Cup
Jeunesse Evolution vs Belfort ASM FC

0-0

0-2
Sun 8, Dec-18:00 - French Cup
Vauban Strasbourg vs Nancy

0-2

1-3
Sun 8, Dec-18:00 - French Cup
Les Herbiers vs Le Mans

1-1

1-1
Sun 8, Dec-18:00 - French Cup
Tourcoing vs Valenciennes FC

0-2

1-2
Sun 8, Dec-15:30 - French Cup
St. Pierroise vs Thaon

1-0

1-1
Sun 8, Dec-17:45 - French Feminines D1
Lyonnais Women\'s vs FC Metz Women\'s

4-0

6-0
Sun 8, Dec-18:00 - French Le Championnat Ligue 1
Stade Reims vs Saint-Etienne

1-0

3-1
Sun 8, Dec-19:59 - French Le Championnat Ligue 1
Nantes vs Dijon

0-0

1-0
Sun 8, Dec-11:00 - Friendly Internationals
Syria(U23) vs Mali(U22)

0-0

1-0
Sun 8, Dec-15:35 - Friendly Internationals
China U22 vs Tajikistan(U22)

0-0

2-1
Sun 8, Dec-19:30 - Futsal Italian Serie A
Lido Di Ostiav Meta Futsal vs Pesarofano Futsal

2-3

4-4
Sun 8, Dec-19:30 - Futsal Spain Division De Honor
F.C.Barcelona Futsal vs Movistar Inter Futsal

2-1

5-3
Sun 8, Dec-15:30 - Georgia Cup
FC Saburtalo Tbilisi vs Lokomotiv Tbilisi

2-0

3-1
Sun 8, Dec-17:00 - German 3. Liga
MSV Duisburg vs Bayern Munich (Am)

2-0

3-2
Sun 8, Dec-16:00 - German 3. Liga
SV Waldhof Mannheim vs Eintracht Braunschweig

0-0

0-0
Sun 8, Dec-17:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
Werder Bremen(U17) vs St. Pauli(U17)

1-1

4-2
Sun 8, Dec-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
Eintr. Braunschweig(U17) vs Wolfsburg(U17)

0-0

0-2
Sun 8, Dec-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
VfB Stuttgart(U17) vs Stuttgarter Kickers(U17)

0-2

2-2
Sun 8, Dec-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
Karlsruher SC (U17) vs Augsburg(U17)

0-0

1-0
Sun 8, Dec-16:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
Eintracht Frankfurt(U17) vs Greuther Furth(U17)

2-0

2-3
Sun 8, Dec-16:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
SpVgg Unterhaching U17 vs Nurnberg (U17)

1-0

3-1
Sun 8, Dec-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
Alemannia Aachen(U17) vs SG Unterrath(U17)

1-2

2-3
Sun 8, Dec-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
Schalke 04 (U17) vs Dortmund(U17)

1-1

4-1
Sun 8, Dec-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
Fortuna Dusseldorf(U17) vs Koln(U17)

0-1

0-3
Sun 8, Dec-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
SV Lippstadt(U17) vs Bochum(U17)

0-0

0-1
Sun 8, Dec-18:30 - German Bundesliga
Union Berlin vs Koln

1-0

2-0
Sun 8, Dec-21:00 - German Bundesliga
Werder Bremen vs SC Paderborn 07

0-0

0-1
Sun 8, Dec-16:30 - German Bundesliga 2
SSV Jahn Regensburg vs St. Pauli

1-0

1-0
Sun 8, Dec-16:30 - German Bundesliga 2
Dynamo Dresden vs SV Sandhausen

1-1

1-1
Sun 8, Dec-16:30 - German Bundesliga 2
SV Wehen Wiesbaden vs SV Darmstadt 98

0-0

0-0
Sun 8, Dec-17:00 - German Frauen Bundesliga
Bayer Leverkusen Women\'s vs SG Essen-Schonebeck Women\'s

2-0

2-0
Sun 8, Dec-17:00 - German Frauen Bundesliga
SC Sand Women\'s vs Wolfsburg Women\'s

0-2

0-4
Sun 8, Dec-17:00 - German Frauen Bundesliga
Hoffenheim Women\'s vs FF USV Jena Women\'s

2-0

2-0
Sun 8, Dec-14:00 - German Junioren Bundesliga Nord
Energie Cottbus (U19) vs Holstein Kiel(U19)

1-0

2-1
Sun 8, Dec-16:00 - German Junioren Bundesliga West
RW Oberhausen U19 vs Arminia Bielefeld(U19)

2-1

2-2
Sun 8, Dec-16:30 - Germany - Regionalliga Nordost
Rot-Weiss Erfurt vs Viktoria Berlin 1889

1-0

1-0
Sun 8, Dec-16:30 - Germany - Regionalliga Nordost
SV Babelsberg 03 vs Berliner FC Dynamo

0-3

0-3
Sun 8, Dec-16:30 - Germany - Regionalliga Nordost
Germania Halberstadt vs FSV Optik Rathenow

0-1

1-1
Sun 8, Dec-16:30 - Germany - Regionalliga Nordost
FSV Union Furstenwalde vs ZFC Meuselwitz

0-2

3-3
Sun 8, Dec-16:30 - Germany - Regionalliga Nordost
Lichtenberg 47 vs VfB Auerbach

0-0

2-1
Sun 8, Dec-16:30 - Germany - Regionalliga Nordost
Chemie Leipzig vs Wacker Nordhausen

0-0

1-1
Sun 8, Dec-17:00 - Germany - Regionalliga Nord
Wolfsburg AM. vs Werder Bremen (Am)

2-0

5-0
Sun 8, Dec-17:00 - Germany - Regionalliga Sued
SC Freiburg II vs SV Elversberg

0-0

0-0
Sun 8, Dec-17:00 - Germany - Regionalliga West
Dortmund(Am) vs RW Essen

0-0

0-1
Sun 8, Dec-17:00 - Germany OberLiga
VfB Ginsheim vs Hanau 93

3-0

6-1
Sun 8, Dec-17:00 - Germany Women Division 2
Arminia Bielefeld Women\'s vs Monchengladbach Women\'s


3-0
Sun 8, Dec-14:00 - Germany Women Division 2
Werder Bremen Women\'s vs Saarbrucken Women\'s

3-1

5-1
Sun 8, Dec-14:00 - Germany Women Division 2
Turbine Potsdam Women\'s B vs FC Gutersloh Women\'s

2-0

3-1
Sun 8, Dec-14:00 - Germany Women Division 2
FFC Frankfurt B Women\'s vs Bayern Munich Women\'s B

0-0

1-1
Sun 8, Dec-14:00 - Germany Women Division 2
Wolfsburg B Women\'s vs Andernach Women\'s

1-0

1-1
Sun 8, Dec-14:00 - Germany Women Division 2
Ingolstadt 04 Women\'s vs SV Meppen Women\'s

2-0

4-1
Sun 8, Dec-17:00 - Greece Football League
Egaleo AO Athens vs Olympiakos Volos

0-1

0-1
Sun 8, Dec-17:00 - Greece Football League
Niki Volos vs Aspropyrgos Enosis

1-0

3-0
Sun 8, Dec-17:00 - Greece Football League
Nea Kavala vs Ionikos

0-0

0-0
Sun 8, Dec-17:00 - Greece Football League
Ierapetra vs Thesprotos

1-0

1-0
Sun 8, Dec-17:00 - Greece Football League
Triglia vs Diagoras Rodos

0-1

1-1
Sun 8, Dec-17:00 - Greece Football League
Ialysos vs Veria FC

1-0

1-0
Sun 8, Dec-17:00 - Greece Super League 1
Lamia vs OFI Crete

1-1

2-1
Sun 8, Dec-21:30 - Greece Super League 1
Atromitos Athens vs Aris Salonica

1-1

2-2
Sun 8, Dec-21:30 - Greece Super League 1
Volos NPS vs Panathinaikos

1-1

1-1
Sun 8, Dec-19:15 - Greece Super League 1
Asteras Tripolis vs AEL Larisa

1-0

1-1
Sun 8, Dec-17:00 - Greece Super League 2
Apollon Smirnis vs Giorgos Karaiskakis

0-1

1-2
Sun 8, Dec-17:00 - Greece Super League 2
Apollon Larissas vs Apollon Pontou

2-0

4-0
Sun 8, Dec-17:00 - Greece Super League 2
Platanias FC vs Kerkyra

1-0

4-0
Sun 8, Dec-19:30 - Greece Super League 2
Pas Giannina vs Doxa Dramas

1-0

1-0
Sun 8, Dec-13:00 - Greece U19
Doxa Dramas(U19) vs Kerkyra(U19)

0-0

1-0
Sun 8, Dec-14:00 - Greece U19
PAE Levadiakos(U19) vs Chania FC U19

1-0

3-0
Sun 8, Dec-06:00 - Guatemala Liga 2 Nacional
CD Marquense vs Deportivo Achuapa

2-0

2-1
Sun 8, Dec-21:00 - Guatemala Liga Nacional
Club Comunicaciones vs CSD Xelaju MC

0-0

1-0
Sun 8, Dec-21:00 - Guatemala Liga Nacional
Guastatoya vs CD Malacateco

0-0

0-0
Sun 8, Dec-21:00 - Guatemala Liga Nacional
Antigua GFC vs CSD Municipal

0-0

1-0
Sun 8, Dec-21:00 - Guatemala Liga Nacional
Coban Imperial vs Deportivo Sanarate

1-0

1-0
Sun 8, Dec-21:00 - Guatemala Liga Nacional
Siquinala FC vs CD Puerto de Iztapa

0-1

0-1
Sun 8, Dec-21:00 - Guatemala Liga Nacional
Santa Lucia Cotzumalguapa vs CSyD Mixco

1-0

4-0
Sun 8, Dec-19:59 - Gulf Cup
Bahrain vs Saudi Arabia

0-0

1-0
Sun 8, Dec-17:30 - Holland Eredivisie
FC Groningen vs FC Utrecht

0-0

0-1
Sun 8, Dec-17:30 - Holland Eredivisie
RKC Waalwijk vs SC Heerenveen

0-1

1-3
Sun 8, Dec-15:15 - Holland Eredivisie
Vitesse Arnhem vs Feyenoord Rotterdam

0-0

0-0
Sun 8, Dec-19:45 - Holland Eredivisie
Sparta Rotterdam vs Heracles Almelo

0-0

0-0
Sun 8, Dec-09:30 - HongKong 1st Division League
Wing Yee FT vs Citizen

3-1

5-3
Sun 8, Dec-11:30 - HongKong 1st Division League
Shatin SA vs South China

1-1

2-1
Sun 8, Dec-11:30 - HongKong 1st Division League
Resources Capital FC vs Metro Gallery

1-1

1-1
Sun 8, Dec-11:30 - HongKong 1st Division League
Central & Western District RSA vs King Fung

0-1

0-3
Sun 8, Dec-09:30 - HongKong 2 Division League
Yau Tsim Mong FT vs Kwong Wah AA


1-1
Sun 8, Dec-09:30 - HongKong 2 Division League
Tung Sing FC vs Lucky Mile FC


4-0
Sun 8, Dec-09:30 - HongKong 2 Division League
St. Joseph\'s FC vs Sparta Rotterdam Mutual FC


5-0
Sun 8, Dec-09:30 - HongKong 2 Division League
Chelsea FC Soccer School (HK) vs Fu Moon FC


3-2
Sun 8, Dec-11:30 - HongKong 2 Division League
Tuen Mun Football Team vs Kowloon City


0-1
Sun 8, Dec-11:30 - HongKong 2 Division League
Kwai Tsing District FA vs Wan Chai SF

0-0

0-0
Sun 8, Dec-11:30 - HongKong 2 Division League
Kwun Tong FA vs Double Flower FA


1-4
Sun 8, Dec-19:59 - Hungary NB ?
Vasas vs Dorogi FC

1-0

2-0
Sun 8, Dec-19:59 - Hungary NB ?
Szombathelyi Haladas vs Gyirmot SE

0-1

0-1
Sun 8, Dec-19:59 - Hungary NB ?
Duna Aszfalt TVSE vs Bekescsaba

0-0

0-1
Sun 8, Dec-16:00 - Hungary NB ?
ETO Gyori FC vs FC Ajka

0-0

2-1
Sun 8, Dec-16:00 - Hungary NB ?
Nyiregyhaza Spartacus FC vs Budaorsi SC

1-0

4-0
Sun 8, Dec-16:00 - Hungary NB ?
Vac-Dunakanyar vs Szolnoki MAV FC

1-0

2-2
Sun 8, Dec-16:00 - Hungary NB ?
Kazincbarcika vs Soroksar

0-0

0-1
Sun 8, Dec-16:00 - Hungary NB ?
Budafoki MTE vs Szegedi AK

0-0

1-0
Sun 8, Dec-18:45 - Hungary NB1
Ferencvarosi TC vs Puskas Akademia

2-0

2-2
Sun 8, Dec-15:30 - India League Division 1
Mohun Bagan vs Churchill Brothers

1-3

2-4
Sun 8, Dec-18:00 - India Super League
Hyderabad FC vs FC Goa

0-0

0-1
Sun 8, Dec-12:30 - Indonesia Liga 1
PSIS Semarang vs Arema Malang

2-0

5-1
Sun 8, Dec-12:30 - Indonesia Liga 1
Persebaya Surabaya vs Bhayangkara FC

1-0

4-0
Sun 8, Dec-17:30 - Indonesia Liga 1
Bali United FC vs Persipura Jayapura

0-1

1-1
Sun 8, Dec-15:15 - Indonesia Liga 1
Perseru Badak Lampung vs Persija Jakarta

0-0

2-0
Sun 8, Dec-21:45 - Israel Premier League
Hapoel Hadera vs Hapoel Tel Aviv

0-1

0-1
Sun 8, Dec-22:15 - Israel Premier League
F.C. Ashdod vs Beitar Jerusalem

1-1

2-2
Sun 8, Dec-13:00 - Italian Campionato Primavera
Empoli Youth vs Roma Youth

0-1

2-1
Sun 8, Dec-15:00 - Italian Campionato Primavera
Cagliari Youth vs Sampdoria Youth

1-0

2-0
Sun 8, Dec-15:30 - Italian Serie A
Lecce vs Genoa

0-2

2-2
Sun 8, Dec-18:00 - Italian Serie A
Torino vs Fiorentina

1-0

2-1
Sun 8, Dec-18:00 - Italian Serie A
Spal vs Brescia

0-0

0-1
Sun 8, Dec-18:00 - Italian Serie A
US Sassuolo Calcio vs Cagliari

2-0

2-2
Sun 8, Dec-21:00 - Italian Serie A
Sampdoria vs Parma Calcio 1913

0-1

0-1
Sun 8, Dec-23:45 - Italian Serie A
Bologna vs AC Milan

1-2

2-3
Sun 8, Dec-18:00 - Italian Serie B
Pisa vs Virtus Entella

0-1

0-2
Sun 8, Dec-18:00 - Italian Serie B
Juve Stabia vs Frosinone

0-1

0-2
Sun 8, Dec-15:30 - Italian Women Division 1
Inter Milan Women\'s vs GS Roma Women\'s

1-1

1-4
Sun 8, Dec-20:30 - Italy C1A
Albinoleffe vs Renate AC

1-1

1-2
Sun 8, Dec-20:30 - Italy C1A
US Pergolettese vs Alessandria

1-1

2-1
Sun 8, Dec-20:30 - Italy C1A
S.S.D. Monza 1912 vs Giana Erminio

2-0

3-0
Sun 8, Dec-18:00 - Italy C1A
Pro Patria vs Novara Calcio

0-1

1-2
Sun 8, Dec-18:00 - Italy C1A
Arezzo vs Gozzano

0-0

1-0
Sun 8, Dec-18:00 - Italy C1A
Calcio Lecco vs Olbia

1-0

2-0
Sun 8, Dec-18:00 - Italy C1A
Juventus(U23) vs Carrarese

0-1

1-3
Sun 8, Dec-20:30 - Italy C1B
Vicenza vs FeralpiSalo

2-1

3-1
Sun 8, Dec-20:30 - Italy C1B
Triestina vs Modena

0-0

0-1
Sun 8, Dec-20:30 - Italy C1B
Vis Pesaro vs Carpi

0-1

0-1
Sun 8, Dec-20:30 - Italy C1B
Fermana vs Arzignano Valchiampo

1-0

1-1
Sun 8, Dec-20:30 - Italy C1B
USD Virtus Verona vs Reggio Audace

1-3

1-4
Sun 8, Dec-18:00 - Italy C1B
Piacenza vs Rimini

1-0

3-0
Sun 8, Dec-18:00 - Italy C1B
Padova vs Imolese

0-0

2-0
Sun 8, Dec-18:00 - Italy C1B
Ravenna vs Alto Adige/Sudtirol

0-2

0-2
Sun 8, Dec-20:30 - Italy C1C
Ternana vs Casertana F.C.

0-1

0-1
Sun 8, Dec-20:30 - Italy C1C
FC Bari 1908 vs S.S.D. Potenza Calcio

2-1

2-1
Sun 8, Dec-17:30 - Italy C1C
Avellino vs Sicula Leonzio

1-1

3-1
Sun 8, Dec-18:00 - Italy C1C
Urbs Reggina 1914 vs A.S. Viterbese Castrense

0-0

1-0
Sun 8, Dec-18:00 - Italy C1C
Catania vs Rende Calcio 1968

1-0

1-0
Sun 8, Dec-18:00 - Italy C1C
FC Rieti vs A.S. Bisceglie Calcio 1913

1-1

2-2
Sun 8, Dec-18:00 - Italy C1C
Vibonese vs Teramo

0-0

0-0
Sun 8, Dec-18:00 - Italy C1C
Virtus Francavilla vs Cavese

1-0

1-0
Sun 8, Dec-18:00 - Italy C1C
Picerno vs S.S. Monopoli 1966

0-1

0-1
Sun 8, Dec-17:30 - Italy Serie D
Palermo vs Acireale

0-1

1-3
Sun 8, Dec-17:30 - Italy Serie D
Lucchese vs Lavagnese


2-1
Sun 8, Dec-17:30 - Italy Serie D
Real Giulianova vs San Nicolo Calcio

0-1

0-1
Sun 8, Dec-17:30 - Italy Serie D
Giugliano vs Palmese


1-1
Sun 8, Dec-17:30 - Italy Serie D
Latina Calcio vs Ladispoli

1-0

4-0
Sun 8, Dec-17:30 - Italy Serie D
AC Legnano vs Cartigliano

1-0

3-1
Sun 8, Dec-17:30 - Italy Serie D
Virtus Bergamo vs US Caratese

1-2

2-2
Sun 8, Dec-17:30 - Italy Serie D
Virtus Casarano vs Citta di Fasano

2-1

3-2
Sun 8, Dec-17:30 - Italy Serie D
AC Mestre vs Luparense

0-1

2-1
Sun 8, Dec-17:30 - Italy Serie D
US Seregno vs Ponte San Pietro

0-1

0-2
Sun 8, Dec-17:30 - Italy Serie D
Muravera vs Aprilia

0-1

1-1
Sun 8, Dec-17:30 - Italy Serie D
ACD Nardo vs Gladiator


1-1
Sun 8, Dec-17:30 - Italy Serie D
Ciliverghe Mazzano vs Sasso Marconi

1-2

2-2
Sun 8, Dec-17:30 - Italy Serie D
Scandicci vs Bastia Calcio

1-0

3-1
Sun 8, Dec-17:30 - Italy Serie D
Flaminia vs Ponsacco

1-0

1-0
Sun 8, Dec-17:30 - Italy Serie D
Corigliano Calabro vs Castrovillari

0-1

2-1
Sun 8, Dec-17:30 - Italy Serie D
APDC Chions vs Adriese

0-0

1-0
Sun 8, Dec-17:30 - Italy Serie D
Citta Di Messina vs Marina di Ragusa

2-1

2-1
Sun 8, Dec-17:30 - Italy Serie D
ASD Villafranca vs AC Belluno

0-1

0-1
Sun 8, Dec-17:30 - Italy Serie D
ASD Grassina vs Sporting Trestina

0-0

2-0
Sun 8, Dec-17:30 - Italy Serie D
Pro Calcio Tor Sapienza vs Ostia Mare

0-2

1-4
Sun 8, Dec-17:30 - Italy Serie D
US Breno vs ASD Cavenago Fanfulla

1-0

1-1
Sun 8, Dec-17:30 - Italy Serie D
SCD Progresso Calcio vs Fiorenzuola

2-1

2-1
Sun 8, Dec-09:00 - Japan Futsal League
Nagoya oceans Futsal vs Fuchu Athletic FC Futsal

2-0

5-1
Sun 8, Dec-08:00 - Japan Women Empresss Cup
NTV Beleza Women\'s vs Nittaidai Fields Yokohama Women\'s

3-0

5-0
Sun 8, Dec-09:00 - Japan Women Empresss Cup
Vegalta Sendai Women\'s vs Urawa Reds Women\'s

0-1

0-1
Sun 8, Dec-11:00 - Japan Women Empresss Cup
INAC Kobe Leonessa Women\'s vs Nojima Stella Women\'s

0-0

1-0
Sun 8, Dec-06:00 - Japan Women Empresss Cup
AS Elfen Sayama Women\'s vs Orca Kamogawa FC Women\'s

2-2

2-2
Sun 8, Dec-08:05 - Japanese League Division 2
Tokushima Vortis vs Montedio Yamagata

0-0

1-0
Sun 8, Dec-08:00 - Japanese League Division 3
Blaublitz Akita vs SC Sagamihara

0-0

0-0
Sun 8, Dec-08:00 - Japanese League Division 3
Gainare Tottori vs YSCC Yokohama

0-2

0-3
Sun 8, Dec-08:00 - Japanese League Division 3
Fukushima United FC vs ThespaKusatsu Gunma

0-0

1-2
Sun 8, Dec-08:00 - Japanese League Division 3
Grulla Morioka vs Kamatamare Sanuki

1-0

1-1
Sun 8, Dec-08:00 - Japanese League Division 3
Vanraure Hachinohe FC vs Cerezo Osaka(U23)

0-2

2-3
Sun 8, Dec-08:00 - Japanese League Division 3
AC Nagano Parceiro vs Roasso Kumamoto

0-0

1-0
Sun 8, Dec-08:00 - Japanese League Division 3
Fujieda MYFC vs Giravanz Kitakyushu

0-0

1-0
Sun 8, Dec-08:00 - Japanese League Division 3
Azul Claro Numazu vs Kataller Toyama

0-0

0-3
Sun 8, Dec-08:00 - Japanese League Division 3
FC Tokyo(U23) vs Gamba Osaka (U23)

2-0

5-1
Sun 8, Dec-16:00 - Kenya Premier League
KCB Nairobi vs Posta Rangers

1-1

5-1
Sun 8, Dec-09:00 - Korea League 1
Gyeongnam FC vs Busan I\'Park

0-0

0-2
Sun 8, Dec-15:30 - Kosovo Cup
KF Trepca Mitrovice vs FC Vushtrria

1-1

2-4
Sun 8, Dec-19:00 - Luxembourg National Division
Blue Boys Muhlench vs Hostert

0-0

0-1
Sun 8, Dec-16:15 - Malta First Division League
Lija Athletic vs Zebbug Rangers

0-0

4-2
Sun 8, Dec-14:00 - Malta First Division League
Vittoriosa Stars vs Naxxar Lions

0-1

0-2
Sun 8, Dec-18:30 - Malta First Division League
Fgura United vs Zejtun Corinthians

0-3

0-3
Sun 8, Dec-17:00 - Malta Premier League
Tarxien Rainbows F.C. vs Sirens

0-1

0-3
Sun 8, Dec-19:00 - Malta Premier League
Valletta FC vs Hibernians FC

1-0

1-1
Sun 8, Dec-06:30 - Mexico Primera Division
Club Necaxa vs Monterrey

0-0

0-1
Sun 8, Dec-03:00 - Mexico Women\\\'s Primera Division
CF Monterrey Women\'s vs Tigres UANL Women\'s

1-0

1-0
Sun 8, Dec-21:00 - Mexico Youth U20
Santos Laguna U20 vs Monterrey U20

1-0

2-0
Sun 8, Dec-18:00 - Morocco Division 2
SCCM Chabab Mohamedia vs Chabab Atlas Khenifra

0-0

0-1
Sun 8, Dec-18:00 - Morocco Division 2
Kawkab de Marrakech vs ASS Association Sportive de Sale

0-1

0-1
Sun 8, Dec-18:00 - Morocco Division 2
Union Sportive Sidi Kacem vs Olympique Dcheira

1-1

1-1
Sun 8, Dec-18:00 - Morocco Division 2
Wydad Fes vs KAC de Kenitra

1-1

2-1
Sun 8, Dec-18:00 - Morocco Division 2
TAS de Casablanca vs Maghreb Fez


0-1
Sun 8, Dec-18:00 - Morocco Division 2
Chabab Rif Hoceima vs Itihad Z. Khemisset

0-1

0-2
Sun 8, Dec-18:00 - Morocco Division 2
Club Salmi vs Racing Casablanca

0-0

1-2
Sun 8, Dec-18:00 - Morocco Division 2
Wydad Temara vs Chabab Ben Guerir

0-0

0-0
Sun 8, Dec-22:00 - Morocco Super League
IRT Itihad de Tanger vs Raja de Beni Mellal

0-0

1-0
Sun 8, Dec-19:59 - Morocco Super League
MCO Mouloudia Oujda vs Forces Armee Royales Rabat

0-1

0-2
Sun 8, Dec-05:00 - New Zealand Football Championships
Canterbury United vs Auckland City

0-0

0-3
Sun 8, Dec-05:00 - New Zealand Football Championships
Tasman United vs Wellington Phoenix Reserve

0-1

1-1
Sun 8, Dec-07:00 - New Zealand Football Championships
Eastern Suburbs AFC vs Team Wellington

0-0

2-3
Sun 8, Dec-19:00 - Nigeria Premier League
Kano Pillars vs Delta Force

2-0

6-1
Sun 8, Dec-19:00 - Nigeria Premier League
Heartland FC vs Plateau United

0-0

1-0
Sun 8, Dec-19:00 - Nigeria Premier League
Sunshine Stars FC vs Nasarawa United FC

2-1

4-2
Sun 8, Dec-19:00 - Nigeria Premier League
Warri Wolves FC vs Lobi Stars

0-0

0-0
Sun 8, Dec-19:00 - Nigeria Premier League
Akwa United vs Adamawa United

3-0

4-0
Sun 8, Dec-19:00 - Nigeria Premier League
Abia Warriors vs Akwa Starlets

0-0

1-1
Sun 8, Dec-19:00 - Nigeria Premier League
Ifeanyi Ubah vs Wikki Tourists

0-0

2-0
Sun 8, Dec-19:00 - Nigeria Premier League
Katsina United vs MFM FC

1-0

1-0
Sun 8, Dec-16:00 - North Macedonia Prva liga
FK Vardar vs FK Shkendija

1-1

2-2
Sun 8, Dec-16:00 - North Macedonia Prva liga
Renova Cepciste vs Rabotnichki

1-2

4-3
Sun 8, Dec-16:00 - North Macedonia Prva liga
FK Shkupi vs FK Makedonija Gjorce Petrov

0-2

2-3
Sun 8, Dec-16:00 - North Macedonia Prva liga
FC Struga Trim-Lum vs Borec Veles

0-0

1-1
Sun 8, Dec-16:15 - Norway NM Cupen
FK Haugesund vs Viking

0-0

0-1
Sun 8, Dec-00:15 - Peru Segunda Division
Atletico Grau vs Deportivo Coopsol

1-0

2-0
Sun 8, Dec-20:40 - Poland - Ekstraklasa
Slask Wroclaw vs Legia Warszawa

0-1

0-3
Sun 8, Dec-18:00 - Poland - Ekstraklasa
Pogon Szczecin vs Piast Gliwice

1-0

1-0
Sun 8, Dec-15:30 - Poland - Ekstraklasa
Cracovia Krakow vs Rakow Czestochowa

0-0

3-0
Sun 8, Dec-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B
Padroense(U17) vs Spg C Braga(U17)


3-3
Sun 8, Dec-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B
Benfica(U17) vs Uniao Leiria(U17)


5-0
Sun 8, Dec-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B
Belenenses(U17) vs Loures(U17)


0-2
Sun 8, Dec-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B
Vitoria SC Guimaraes U17 vs Rio Ave(U17)


1-0
Sun 8, Dec-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B
Tondela(U17) vs Chaves U17


3-0
Sun 8, Dec-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B
Fatima U17 vs GD Estoril-Praia(U17)


1-5
Sun 8, Dec-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie A
Pacos Ferreira(U17) vs Uniao Nogueirenes U17


2-0
Sun 8, Dec-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie A
FC Famalicao(U17) vs Palmeiras FC(U17)


6-1
Sun 8, Dec-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie A
Moreirense(U17) vs Merelinense(U17)


2-1
Sun 8, Dec-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie B
Sp Espinho(U17) vs Lusitania Lourosa U17


0-1
Sun 8, Dec-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie B
Marialvas(U17) vs Anadia(U17)


0-1
Sun 8, Dec-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie B
Regua(U17) vs Feirense(U17)


1-0
Sun 8, Dec-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie C
Peniche U17 vs CA Fundao U17


1-0
Sun 8, Dec-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie C
Sporting Lisbon Sad(U17) vs Sacavenense(U17)


3-0
Sun 8, Dec-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie C
Sport Clube Caldas(U17) vs Electrico FC(U17)


4-0
Sun 8, Dec-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie C
Sintrense(U17) vs Uniao Almeirim(U17)


5-1
Sun 8, Dec-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie D
Louletano(U17) vs Praia Milfontes(U17)


3-0
Sun 8, Dec-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie D
Real Sport Clube(U17) vs Cova Piedade(U17)


1-2
Sun 8, Dec-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie D
Estrela FC(U17) vs Casa Pia AC(U17)


0-3
Sun 8, Dec-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie D
Portimonense U17 vs Oeiras(U17)


3-5
Sun 8, Dec-21:15 - Portugal Liga de Honora
Varzim vs Sporting Covilha

0-0

1-0
Sun 8, Dec-15:15 - Portugal Liga de Honora
C.D. Feirense vs SL Benfica B

1-0

1-1
Sun 8, Dec-19:00 - Portugal Liga de Honora
Leixoes vs Academico Viseu

0-0

0-1
Sun 8, Dec-19:00 - Portugal Liga de Honora
Academica Coimbra vs Casa Pia AC

1-1

3-1
Sun 8, Dec-19:00 - Portugal Liga de Honora
CD Mafra vs GD Estoril-Praia

1-0

3-1
Sun 8, Dec-21:30 - Portugal Primera Liga
Sporting Clube de Portugal vs Moreirense

0-0

1-0
Sun 8, Dec-19:00 - Portugal Primera Liga
Vitoria Guimaraes vs Portimonense

1-0

2-0
Sun 8, Dec-19:00 - Portugal Primera Liga
Pacos Ferreira vs Vitoria Setubal FC

0-1

2-3
Sun 8, Dec-00:30 - Portugal Primera Liga
Aves vs Sporting Braga

1-0

1-0
Sun 8, Dec-17:00 - Republic of Azerbaijan Premier League
Sabah FK Baku vs Neftchi Baku

0-1

0-2
Sun 8, Dec-15:00 - Republic of Azerbaijan Premier League
Standard Sumqayit vs Qabala

1-1

1-1
Sun 8, Dec-15:00 - Republic of Azerbaijan Premier League
Zira FK vs Sabail

2-0

4-1
Sun 8, Dec-22:30 - Romania - Divizia A
Astra Giurgiu vs CS Universitatea Craiova

0-0

1-0
Sun 8, Dec-19:30 - Romania - Divizia A
FC Botosani vs CFR Cluj

1-1

2-1
Sun 8, Dec-15:00 - Romania - Liga 2
UTA Arad vs Petrolul Ploiesti

0-0

3-0
Sun 8, Dec-19:00 - Romania - Liga 2
Viitorul Pandurii Targu Jiu vs Universitaea Cluj

0-1

1-1
Sun 8, Dec-17:30 - Russia Premier League
PFC Sochi vs Rubin Kazan

1-0

1-1
Sun 8, Dec-15:00 - Russia Premier League
Krylya Sovetov Samara vs FC Ural Yekaterinburg

1-1

2-3
Sun 8, Dec-19:59 - Russia Premier League
Spartak Moscow vs FK Rostov

0-1

1-4
Sun 8, Dec-18:00 - San Marino Girone A
Fiorentino vs S.S Pennarossa

1-1

1-4
Sun 8, Dec-18:00 - San Marino Girone A
AC Juvenes/Dogana vs SC Faetano

1-1

1-2
Sun 8, Dec-18:00 - San Marino Girone A
San Giovanni vs SP Domagnano

0-0

1-1
Sun 8, Dec-19:00 - Scotland League Cup
Glasgow Rangers vs Celtic

0-0

0-1
Sun 8, Dec-12:00 - Sea Games Womens Football
Philippines Women\'s vs Myanmar Women\'s

0-0

1-2
Sun 8, Dec-16:00 - Sea Games Womens Football
Thailand Women\'s vs Viet Nam Women\'s

0-0

0-0
Sun 8, Dec-20:30 - Senegal Premier League
Casa Sports Zinguinchor vs Teungueth FC


0-1
Sun 8, Dec-21:00 - Senegal Premier League
Pikine vs ASEC Ndiambour

1-2

3-2
Sun 8, Dec-21:00 - Senegal Premier League
Stade de Mbour vs AS Douanes Dakar

0-0

1-1
Sun 8, Dec-21:30 - Senegal Premier League
CNEPS Excellence vs ASC Diambars


0-1
Sun 8, Dec-16:30 - Serbia - 1. Liga
FK Rad Beograd vs Partizan Belgrade

1-1

1-2
Sun 8, Dec-18:00 - Serbia - 1. Liga
Radnicki Nis vs Mladost Lucani

1-0

3-0
Sun 8, Dec-18:00 - Serbia - 1. Liga
FK Javor Ivanjica vs FK Vozdovac

1-1

1-2
Sun 8, Dec-18:00 - Serbia - 1. Liga
FK Napredak Krusevac vs Macva Sabac

1-0

2-1
Sun 8, Dec-18:00 - Serbia - 1. Liga
Proleter Novi Sad vs Cukaricki

1-0

2-1
Sun 8, Dec-18:00 - Serbia - 1. Liga
Radnik Surdulica vs Indjija

0-0

2-0
Sun 8, Dec-18:00 - Serbia - 1. Liga
Backa Topola vs Vojvodina

1-0

2-0
Sun 8, Dec-18:00 - Slovakia 1. Liga
FK Senica vs MSK Zilina

1-1

1-2
Sun 8, Dec-17:30 - South Africa First League
Tshakhuma TM vs Free State Stars

0-1

0-2
Sun 8, Dec-17:30 - South Africa First League
TS Galaxy vs Uthongathi FC

1-1

1-1
Sun 8, Dec-17:30 - South Africa Premier League
Polokwane City FC vs Maritzburg United

0-0

0-1
Sun 8, Dec-15:15 - South Asian Games
Nepal(U23) vs Bangladesh(U23)

1-0

1-0
Sun 8, Dec-15:00 - Spanish Ladies League Division 2
Atleico Malaga Women\'s vs Juan Grande Women\'s

0-0

0-0
Sun 8, Dec-15:00 - Spanish Ladies League Division 2
Parquesol Women\'s vs Friol Women\'s

1-0

1-0
Sun 8, Dec-15:00 - Spanish Ladies League Division 2
Sporting de Gijon Women\'s vs Athletic Bilbao B Women\'s

0-1

0-3
Sun 8, Dec-19:59 - Spanish Ladies Premier League
CD Tacon Women\'s vs RCD Espanyol Women\'s

0-1

2-1
Sun 8, Dec-21:30 - Spanish Ladies Premier League
Levante UD Women\'s vs Deportivo La Coruna Women\'s

1-0

1-0
Sun 8, Dec-14:00 - Spanish Ladies Premier League
Rayo Vallecano Women\'s vs Granadilla Tenerife Women\'s

1-0

3-1
Sun 8, Dec-15:00 - Spanish Ladies Premier League
Atletico de Madrid Women\'s vs Athletic Bilbao Women\'s

1-1

2-2
Sun 8, Dec-15:00 - Spanish Ladies Premier League
FC Barcelona Women\'s vs Real Betis Women\'s

3-0

3-0
Sun 8, Dec-16:00 - Spanish Ladies Premier League
Sevilla FC Women\'s vs Madrid CFF Women\'s

0-0

1-0
Sun 8, Dec-15:00 - Spanish Primera Division
Eibar vs Getafe

0-0

0-1
Sun 8, Dec-17:00 - Spanish Primera Division
Real Betis vs Athletic Bilbao

3-1

3-2
Sun 8, Dec-19:00 - Spanish Primera Division
Valladolid vs Real Sociedad

0-0

0-0
Sun 8, Dec-21:30 - Spanish Primera Division
Leganes vs Celta Vigo

2-0

3-2
Sun 8, Dec-00:00 - Spanish Primera Division
Barcelona vs Mallorca

4-1

5-2
Sun 8, Dec-19:59 - Spanish Primera U19
Mostoles(U19) vs Burgos CF(U19)

0-0

1-1
Sun 8, Dec-14:00 - Spanish Primera U19
Levante(U19) vs Patacona(U19)

1-1

1-1
Sun 8, Dec-15:00 - Spanish Primera U19
Cadiz U19 vs Castilleja CF(U19)

0-0

1-2
Sun 8, Dec-15:00 - Spanish Primera U19
UD Alzira(U19) vs Alboraya(U19)

0-0

1-1
Sun 8, Dec-15:00 - Spanish Primera U19
CE Europa(U19) vs Zaragoza(U19)

0-0

3-1
Sun 8, Dec-15:00 - Spanish Primera U19
Racing de Ferrol(U19) vs Racing Santander(U19)

2-3

3-3
Sun 8, Dec-21:00 - Spanish Segunda Division
Las Palmas vs Numancia

2-0

3-1
Sun 8, Dec-15:00 - Spanish Segunda Division
Girona vs CD Lugo

1-0

3-1
Sun 8, Dec-19:00 - Spanish Segunda Division
Deportivo La Coruna vs Zaragoza

0-2

1-3
Sun 8, Dec-14:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
SCR Pena Deportiva vs Racing de Ferrol

1-1

1-1
Sun 8, Dec-14:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
UD Melilla vs Atletico Baleares

0-0

0-0
Sun 8, Dec-14:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Getafe B vs Atletico de Madrid B

0-1

0-2
Sun 8, Dec-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Las Rozas vs Ibiza Eivissa

1-0

1-1
Sun 8, Dec-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Celta Vigo B vs Real Oviedo B

1-0

3-1
Sun 8, Dec-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Union Langreo vs Coruxo FC

2-0

3-2
Sun 8, Dec-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
CF Rayo Majadahonda vs San Sebastian Reyes

0-0

1-0
Sun 8, Dec-16:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Las Palmas Atletico vs Pontevedra

1-2

1-2
Sun 8, Dec-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Barakaldo CF vs Real Union de Irun

1-1

2-1
Sun 8, Dec-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Calahorra vs CD Tudelano

1-0

1-1
Sun 8, Dec-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Lleida vs CD Ebro

0-0

0-0
Sun 8, Dec-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
CF Badalona vs UD Levante B

1-0

1-0
Sun 8, Dec-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
CD Castellon vs Andorra CF

1-1

3-1
Sun 8, Dec-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
CF La Nucia vs UE Llagostera

0-0

0-0
Sun 8, Dec-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Gimnastic Tarragona vs Villarreal B

0-1

0-1
Sun 8, Dec-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Espanyol B vs Hercules CF

1-1

3-2
Sun 8, Dec-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Valencia CF Mestalla vs Barcelona B

0-0

0-0
Sun 8, Dec-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
UE Olot vs Orihuela CF

0-1

0-1
Sun 8, Dec-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
SD Ejea vs AE Prat

1-0

3-0
Sun 8, Dec-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Cordoba C.F. vs Atletico Sanluqueno

1-0

3-1
Sun 8, Dec-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
CD Badajoz vs Recreativo Granada

1-0

4-0
Sun 8, Dec-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Algeciras vs Linense

1-0

2-0
Sun 8, Dec-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Talavera de la Reina vs Merida AD

0-0

2-1
Sun 8, Dec-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
C.D. San Fernando Isleno vs Don Benito

0-0

0-1
Sun 8, Dec-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Murcia vs FC Cartagena

1-0

2-0
Sun 8, Dec-22:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
CP Villarrobledo vs UCAM Murcia

1-0

2-1
Sun 8, Dec-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Yeclano Deportivo vs Villarrubia CF

0-0

1-0
Sun 8, Dec-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Cadiz B vs Marbella FC

0-1

0-1
Sun 8, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Mazarron CF vs Lorca Deportiva FC

0-0

2-1
Sun 8, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Real Murcia B vs Aguilas FC

0-0

2-0
Sun 8, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
La Hoya Lorca CF vs Muleno CF

0-0

0-0
Sun 8, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
UD Los Garres vs Club Atletico Pulpileno

0-0

0-1
Sun 8, Dec-15:15 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
FC Cartagena B vs EDMF Churra

1-1

1-1
Sun 8, Dec-19:15 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Deportiva Minera vs EG El Palmar


4-0
Sun 8, Dec-19:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Ciudad de Murcia vs Mar Menor

0-0

1-0
Sun 8, Dec-19:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
CF El Castillo vs SFC Minerva

0-1

4-1
Sun 8, Dec-19:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
UCAM Murcia B vs Olimpico de Totana


4-0
Sun 8, Dec-19:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
UCAM Cartagena FC vs CD Plus Ultra

2-0

3-1
Sun 8, Dec-19:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
RSD Alcala Henares vs AD Parla

1-0

2-0
Sun 8, Dec-14:00 - SVK U19 A League
Zemplin Michalovce(U19) vs Dukla Banska Bystrica(U19)


3-0
Sun 8, Dec-19:00 - Swiss Super League
Zurich vs Servette

0-2

0-5
Sun 8, Dec-19:00 - Swiss Super League
FC Thun vs St. Gallen

0-2

1-4
Sun 8, Dec-19:00 - Swiss Super League
Basel vs Sion

2-0

4-0
Sun 8, Dec-18:00 - Switzerland Challenge League
Winterthur vs Stade Lausanne Ouchy

1-0

1-2
Sun 8, Dec-18:00 - Switzerland Challenge League
Lausanne Sports vs Vaduz

0-0

0-2
Sun 8, Dec-17:00 - Tunisia Division 1
AS Slimane vs Chebba

2-1

4-2
Sun 8, Dec-17:00 - Tunisia Division 1
US Tataouine vs J.S. Kairouanaise

1-0

1-0
Sun 8, Dec-21:00 - Tunisia Division 1
Club Sportif Sfaxien vs Stade Tunisien

1-1

1-2
Sun 8, Dec-17:00 - Tunisia Division 2
Jendouba Sport vs Rejiche

1-0

1-0
Sun 8, Dec-17:00 - Tunisia Division 2
EGS Gafsa vs ES Hammam Sousse

0-1

2-1
Sun 8, Dec-17:00 - Tunisia Division 2
AS Kasserine vs A.S. Marsa

0-0

1-1
Sun 8, Dec-17:00 - Tunisia Division 2
A.S Djerba vs Stade Gabesien

0-0

0-0
Sun 8, Dec-17:00 - Tunisia Division 2
AS Oued Ellil vs ES Jerba Midoun

1-0

1-0
Sun 8, Dec-17:30 - Turkey 2 Ligi A
Bursaspor vs Giresunspor

0-2

2-3
Sun 8, Dec-17:30 - Turkey 2 Ligi A
Altinordu vs Adanaspor

0-0

1-0
Sun 8, Dec-15:00 - Turkey 2 Ligi A
Osmanlispor FC vs Altay Spor Kulubu

0-0

0-0
Sun 8, Dec-19:59 - Turkey 2 Ligi A
Adana Demirspor vs BB Erzurumspor

0-0

1-0
Sun 8, Dec-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Artvin Hopaspor vs Vestel Manisaspor

2-0

4-0
Sun 8, Dec-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Yeni Orduspor vs Sile Yildizspor

1-0

1-0
Sun 8, Dec-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Karakopru Belediyespor vs Cankaya FK

0-0

1-0
Sun 8, Dec-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Tokatspor vs Aksarayspor

0-3

0-4
Sun 8, Dec-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Duzcespor vs Yomraspor

0-1

2-1
Sun 8, Dec-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Kizilcabolukspor vs Catalcaspor

0-0

0-0
Sun 8, Dec-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Sultanbeyli vs 24 Erzincanspor

0-0

1-3
Sun 8, Dec-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Serik Belediyespor vs Erzin Belediyespor

0-1

3-2
Sun 8, Dec-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Fethiyespor vs Fatsa Belediyespor

1-0

1-0
Sun 8, Dec-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Cizrespor vs 1877 Alemdaspor

1-1

2-1
Sun 8, Dec-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Elazig Belediyespor vs Erokspor

0-0

1-0
Sun 8, Dec-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Agri 1970 Spor vs Kocaelispor

0-1

0-1
Sun 8, Dec-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Turgutluspor vs Erbaaspor S

2-0

2-2
Sun 8, Dec-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Ofspor vs Kozan Spor FK

1-0

2-0
Sun 8, Dec-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Payas BS 1975 vs Kemerspor 2003

1-1

1-2
Sun 8, Dec-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Belediye Derincespor vs Karsiyaka

2-2

4-2
Sun 8, Dec-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Golcukspor vs Kelkit Belediye Hurriyet

1-0

1-3
Sun 8, Dec-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Yeilyurt Belediyespor vs Nazillispor

2-0

2-1
Sun 8, Dec-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Yimpas Yozgatspor vs Pazarspor

1-1

1-3
Sun 8, Dec-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Osmaniyespor vs Diyarbak?rspor

0-2

2-2
Sun 8, Dec-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Karacabey Birlikspor vs Darica Genclerbirligi

0-0

0-0
Sun 8, Dec-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Nevsehirspor Genclik vs Somaspor

1-0

1-0
Sun 8, Dec-13:30 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Atasehir Belediyesi Women\'s vs Kocaeli Bayan Women\'s

0-0

4-0
Sun 8, Dec-13:30 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Kirecburnu Women\'s vs Karadeniz Eregli Belediye Spor Women\'s

2-0

3-2
Sun 8, Dec-14:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Adana Idmanyurduspor Women\'s vs Hakkarigucu Women\'s

1-3

1-5
Sun 8, Dec-14:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Besiktas JK Women\'s vs Konak BEL. Women\'s

2-0

3-2
Sun 8, Dec-14:30 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Fatih Vatanspor Women\'s vs ALG Spor Women\'s

0-4

0-8
Sun 8, Dec-14:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Gumushanespor vs Sanliurfaspor

1-1

3-1
Sun 8, Dec-14:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Tarsus Idman Yurdu vs Zonguldak

5-1

7-1
Sun 8, Dec-14:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Pendikspor vs Hekimoglu Trabzon

0-0

0-2
Sun 8, Dec-14:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
1922 Konyaspor vs Sariyer

0-0

0-0
Sun 8, Dec-14:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Corum Belediyespor vs Samsunspor

1-0

2-1
Sun 8, Dec-14:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Manisa FK vs Inegolspor

0-0

0-2
Sun 8, Dec-14:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Afjet Afyonspor vs Sancaktepe Belediye Spor

0-0

0-2
Sun 8, Dec-15:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Amedspor vs Kirklarelispor

0-0

1-0
Sun 8, Dec-13:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Sivas Dort Eylul Belediyespor vs Bandirmaspor

1-0

3-0
Sun 8, Dec-14:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Belediye Vanspor vs Tuzlaspor Kulubu

1-0

3-0
Sun 8, Dec-14:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Usakspor vs Karabukspor

2-0

3-0
Sun 8, Dec-14:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Eyupspor vs Elazigspor

0-0

1-0
Sun 8, Dec-14:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Ankara Demirspor vs Nigde Belediyespor

2-1

3-1
Sun 8, Dec-14:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Kastamonuspor vs Bayburt Ozel Idare

3-0

4-2
Sun 8, Dec-14:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Etimesgut Belediye Spor vs Kirsehir Belediyespor

0-1

0-1
Sun 8, Dec-14:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Ergene Velimese vs Bodrumspor

0-0

2-1
Sun 8, Dec-15:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Sakaryaspor vs Kahramanmaras

1-0

2-0
Sun 8, Dec-17:30 - Turkey Super Lig
Denizlispor vs Istanbul Basaksehir F.K.

0-0

1-1
Sun 8, Dec-17:30 - Turkey Super Lig
Antalyaspor vs Trabzonspor

1-3

1-3
Sun 8, Dec-15:00 - Turkey Super Lig
Konyaspor vs Gazisehir Gaziantep

0-0

0-0
Sun 8, Dec-19:59 - Turkey Super Lig
Kasimpasa S.K. vs Besiktas JK

1-1

2-3
Sun 8, Dec-19:00 - Ukraine - Vyscha Liga
Dynamo Kyiv vs Zorya

1-1

1-2
Sun 8, Dec-16:00 - Ukraine - Vyscha Liga
FC Mariupol vs FC Lviv

0-0

0-0
Sun 8, Dec-16:00 - Ukraine - Vyscha Liga
FC Karpaty Lviv vs Desna Chernihiv

1-2

2-6
Sun 8, Dec-00:00 - Uruguay Segunda Division
Villa Espanola vs CA Rentistas

0-1

1-1
Sun 8, Dec-00:00 - Uruguay U19 League
Juventud de Las Piedras(U19) vs Bella Vista(U19)

1-0

1-0
Sun 8, Dec-00:00 - Uruguay U19 League
Juventud LP(U19) vs Bella Vista(U19)


1-0
Sun 8, Dec-00:00 - Uruguay U19 League
Racing Montevideo(U19) vs Boston River(U19)

0-0

0-0

NOTICE
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.