Football Results for Sun 1, Dec 2019

All soccer/football results.

Complete Football Results for Sun 1, Dec 2019

BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


Date and Time/Team Half Time Full Time
Sun 1, Dec-19:00 - Andorra Super league
Atletic Escaldes vs UE Sant Julia

0-0

0-0
Sun 1, Dec-21:00 - Andorra Super league
UE Santa Coloma vs UE Engordany

0-0

0-1
Sun 1, Dec-17:00 - Andorra Super league
CE Carroi vs FC Santa Coloma

0-2

0-3
Sun 1, Dec-15:00 - Andorra Super league
FC Ordino vs Inter Club D\'Escaldes

0-1

0-5
Sun 1, Dec-18:00 - Angola Girabola League
Bravos do Maquis vs Sporting Cabinda

1-0

1-0
Sun 1, Dec-18:00 - Angola Girabola League
Recreativo Caala vs Desportivo Huila

0-0

1-0
Sun 1, Dec-18:00 - Angola Girabola League
Santa Rita FC vs Sagrada Esperanca

0-0

0-0
Sun 1, Dec-18:00 - Angola Girabola League
Cuando Cubango vs Progresso Sambizanga

1-0

3-0
Sun 1, Dec-00:00 - Argentina Prim B Metropolitana
San Telmo vs Villa San Carlos

0-0

0-1
Sun 1, Dec-00:00 - Argentina Prim B Metropolitana
Tristan Suarez vs Argentino de Quilmes

0-0

1-0
Sun 1, Dec-00:00 - Argentina Prim B Metropolitana
Sacachispas vs Defensores Unidos

0-0

0-0
Sun 1, Dec-00:00 - Argentina Prim C Metropolitana
Sportivo Italiano vs Ferrocarril Midland

0-0

0-1
Sun 1, Dec-00:00 - Argentina Prim C Metropolitana
Argentino de Merlo vs Sportivo Dock Sud

1-0

2-0
Sun 1, Dec-00:00 - Argentina Prim C Metropolitana
Leandro N Alem vs General Lamadrid

0-0

1-2
Sun 1, Dec-00:00 - Argentina Prim C Metropolitana
Canuelas FC vs Berazategui

0-0

1-0
Sun 1, Dec-00:00 - Argentina Prim C Metropolitana
Ituzaingo vs Deportivo Laferrere

0-1

0-1
Sun 1, Dec-00:00 - Argentina Prim C Metropolitana
Victoriano Arenas vs Deportivo Merlo

0-0

0-0
Sun 1, Dec-00:00 - Argentina Prim D Metropolitana
Puerto Nuevo vs Yupanqui

0-1

1-2
Sun 1, Dec-00:00 - Argentinian Primera B - Nacional
All Boys vs Deportivo Riestra

0-0

2-0
Sun 1, Dec-02:10 - Argentinian Primera B - Nacional
Estudiantes de Caseros vs Belgrano

0-0

0-0
Sun 1, Dec-00:35 - Argentinian Primera Super League
Estudiantes La Plata vs Atletico Tucuman

0-0

1-1
Sun 1, Dec-02:40 - Argentinian Primera Super League
Boca Juniors vs Argentinos Juniors

1-0

1-1
Sun 1, Dec-04:45 - Argentinian Primera Super League
Newells Old Boys vs River Plate

2-1

2-3
Sun 1, Dec-14:00 - Armenia Premier League
Alashkert vs FC Pyunik

1-1

1-1
Sun 1, Dec-14:30 - Armenia Premier League
Lori Vanadzor vs FC Yerevan

2-0

8-0
Sun 1, Dec-15:00 - Armenia Premier League
FC Ararat-Armenia vs Urartu

0-0

0-0
Sun 1, Dec-09:00 - Australia League A
Western United FC vs Sydney FC

0-2

0-2
Sun 1, Dec-11:00 - Australia League A
Adelaide United vs Wellington Phoenix

0-0

1-2
Sun 1, Dec-03:00 - Australia National Youth League
Newcastle Jets FC Youth vs Canberra United AM

4-1

6-1
Sun 1, Dec-03:30 - Australia National Youth League
Western Sydney Wanderers AM vs Central Coast Mariners FC Am

0-2

0-5
Sun 1, Dec-09:00 - Australia Women\\\'s A-League
Perth Glory Women\'s vs Sydney FC Women\'s

0-3

1-3
Sun 1, Dec-13:30 - Austria Erste Division
FC Liefering vs FC Blau Weiss Linz

2-1

5-1
Sun 1, Dec-19:59 - Austrian Bundesliga
LASK Linz vs Rapid Wien

0-1

0-4
Sun 1, Dec-17:30 - Austrian Bundesliga
FC Trenkwalder Admira vs Red Bull Salzburg

1-0

1-1
Sun 1, Dec-17:30 - Austrian Bundesliga
Rheindorf Altach vs Wolfsberger AC

2-0

2-1
Sun 1, Dec-23:15 - Beach Soccer World Cup
Russia Beach Soccer vs Japan Beach Soccer


5-4
Sun 1, Dec-01:00 - Beach Soccer World Cup
Japan Beach Soccer vs Portugal Beach Soccer


3-3
Sun 1, Dec-15:00 - Belarus Premier League
Shakhter Soligorsk vs FC Gorodeya

1-0

1-0
Sun 1, Dec-15:00 - Belarus Premier League
Dinamo Minsk vs Dinamo Brest

0-1

1-3
Sun 1, Dec-15:00 - Belarus Premier League
FC Gomel vs Torpedo Minsk


3-0
Sun 1, Dec-15:00 - Belarus Premier League
FC Torpedo Zhodino vs BATE Borisov

1-1

1-2
Sun 1, Dec-15:00 - Belarus Premier League
FC Vitebsk vs Slavia Mozyr

0-0

0-2
Sun 1, Dec-15:00 - Belarus Premier League
FC Slutsk vs Neman Grodno

2-0

2-1
Sun 1, Dec-15:00 - Belarus Premier League
Energetik-BGU Minsk vs Dnepr Mogilev

2-1

5-3
Sun 1, Dec-15:00 - Belarus Premier League
FK Isloch Minsk vs FC Minsk

0-0

1-1
Sun 1, Dec-17:30 - Belgian First Amateur Division
FCV Dender EH vs Royal Olympic Club Charleroi


2-1
Sun 1, Dec-18:00 - Belgian First Amateur Division
Rupel Boom vs Thes Sport Tessenderlo

0-0

0-0
Sun 1, Dec-18:00 - Belgian First Amateur Division
URSL Vise vs A.F.C. Tubize

1-0

3-1
Sun 1, Dec-21:00 - Belgian Jupiler League
Standard Liege vs Cercle Brugge

1-0

2-1
Sun 1, Dec-23:00 - Belgian Jupiler League
Kortrijk vs Gent

0-1

0-2
Sun 1, Dec-17:30 - Belgian Jupiler League
KV Oostende vs Anderlecht

2-0

3-2
Sun 1, Dec-19:00 - Belgium - 2e Klasse
St. Gilloise vs Beerschot Wilrijk

0-1

0-2
Sun 1, Dec-23:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Nacional Potosi vs The Strongest

0-1

0-4
Sun 1, Dec-23:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Sport Boys Warnes vs Aurora

2-0

4-0
Sun 1, Dec-19:00 - Bosnia Premijer Liga
NK Siroki Brijeg vs FK Zvijezda 09

2-0

4-0
Sun 1, Dec-16:00 - Bosnia Premijer Liga
NK Celik Zenica vs Borac Banja Luka

1-0

1-2
Sun 1, Dec-16:00 - Bosnia Premijer Liga
Radnik Bijeljina vs FK Velez Mostar

0-1

0-1
Sun 1, Dec-22:30 - Brazil Copa RS U20
Palmeiras U20 vs Vasco da Gama RJ U20

0-1

1-4
Sun 1, Dec-22:30 - Brazil Copa RS U20
Fluminense RJ U20 vs Atletico Paranaense(U20)


1-1
Sun 1, Dec-00:30 - Brazil Copa RS U20
Internacional (RS)(U20) vs Atletico Mineiro (MG) U20

2-0

2-1
Sun 1, Dec-02:00 - Brazil Copa RS U20
Gremio (RS) U20 vs Corinthians Paulista (SP) U20

0-0

1-0
Sun 1, Dec-04:00 - Brazil Copa RS U20
Nacional Montevideo(U20) vs Hammarby (U20)

0-0

0-1
Sun 1, Dec-21:00 - Brazil National Football Tournament U20
CR Flamengo (RJ) Youth vs Palmeiras Youth

1-0

3-0
Sun 1, Dec-16:30 - Bulgaria Premier
Vitosha Bistritsa vs FC Dunav Ruse

0-0

1-1
Sun 1, Dec-14:00 - Bulgaria Premier
Lokomotiv Plovdiv vs Arda

0-0

0-0
Sun 1, Dec-19:59 - Bulgaria Premier
CSKA Sofia vs Ludogorets Razgrad

0-0

0-0
Sun 1, Dec-23:00 - CAF Confederation Cup
Hassania Agadir vs Enyimba International

2-0

2-0
Sun 1, Dec-23:00 - CAF Confederation Cup
F.C. Nouadhibou vs Al Masry

0-1

2-3
Sun 1, Dec-19:59 - CAF Confederation Cup
Bidvest Wits vs Horoya AC

0-0

0-0
Sun 1, Dec-19:59 - CAF Confederation Cup
Renaissance Sportive de Berkane vs Esae FC

2-0

3-0
Sun 1, Dec-19:59 - CAF Confederation Cup
San Pedro vs Paradou AC

0-0

0-0
Sun 1, Dec-17:00 - CAF Confederation Cup
Daring Club Motema Pembe vs Zanaco

0-1

1-1
Sun 1, Dec-17:00 - CAF Confederation Cup
Al Nasr Benghazi vs Djoliba

0-0

1-1
Sun 1, Dec-17:00 - CAF Confederation Cup
Enugu Rangers International vs Pyramids FC

1-0

1-3
Sun 1, Dec-16:00 - Cameroon MTN Elite One
Fovu Baham vs AS Fortuna Mfou

1-1

1-1
Sun 1, Dec-16:00 - Cameroon MTN Elite One
APEJES Academy vs Avion Academy

0-0

0-0
Sun 1, Dec-16:00 - Cameroon MTN Elite One
Colombe FC vs Young Sports Academy

1-0

3-1
Sun 1, Dec-18:00 - Cameroon MTN Elite One
Union Douala vs UMS de Loum

0-1

0-3
Sun 1, Dec-18:00 - Cameroon MTN Elite One
Canon Yaounde vs Coton Sport Garoua

0-0

3-0
Sun 1, Dec-18:00 - Cameroon MTN Elite One
Tonnerre Kalara Yaounde vs Stade Renard de Melong

0-0

1-0
Sun 1, Dec-18:00 - Cameroon MTN Elite One
Panthere Sportive du Nde vs Eding Sport FC

0-0

0-0
Sun 1, Dec-18:00 - Cameroon MTN Elite One
PWD de Bamenda vs Bamboutos

0-0

0-0
Sun 1, Dec-18:00 - Cameroon MTN Elite One
Feutcheu FC vs Dragon de Yaounde

0-1

1-1
Sun 1, Dec-23:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Goias vs Fortaleza

1-2

1-2
Sun 1, Dec-23:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Palmeiras vs CR Flamengo (RJ)

0-2

1-3
Sun 1, Dec-23:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Avai FC (SC) vs Fluminense (RJ)

0-1

1-1
Sun 1, Dec-02:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Botafogo (RJ) vs Internacional (RS)

0-0

0-1
Sun 1, Dec-02:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Ceara vs Atletico Paranaense

0-0

1-1
Sun 1, Dec-11:00 - Chinese Super League
Tianjin Teda vs Chongqing Lifan

0-0

2-0
Sun 1, Dec-11:00 - Chinese Super League
Beijing Guoan vs Shandong Luneng

2-2

3-2
Sun 1, Dec-11:00 - Chinese Super League
HeNan JianYe vs Guangzhou R&F

0-0

1-0
Sun 1, Dec-11:00 - Chinese Super League
Guangzhou Evergrande Taobao FC vs ShenHua SVA FC

1-0

3-0
Sun 1, Dec-11:00 - Chinese Super League
Jiangsu Suning FC vs Tianjin TianHai

1-0

2-0
Sun 1, Dec-11:00 - Chinese Super League
Shanghai SIPG F.C. vs Shenzhen JiaZhaoye

2-0

6-0
Sun 1, Dec-11:00 - Chinese Super League
Wuhan Zall vs Hebei China Fortune

1-1

1-2
Sun 1, Dec-11:00 - Chinese Super League
Dalian Yifang vs Beijing Renhe

0-0

2-0
Sun 1, Dec-22:00 - Club Friendly
Soledade RS(U19) vs Brasil de Pelotas RS(U19)

0-0

1-0
Sun 1, Dec-22:00 - Club Friendly
Tuna Luso PA(U20) vs Bragantino PA(U20)

0-1

0-1
Sun 1, Dec-15:00 - Club Friendly
Lyn Oslo Women\'s vs Floya Women\'s

1-0

2-1
Sun 1, Dec-18:00 - Club Friendly
Al Salt vs Shabab AlOrdon


1-2
Sun 1, Dec-01:00 - Conmebol - Sudamericano U15
Argentina U15 vs Ecuador U15

0-1

1-1
Sun 1, Dec-03:30 - Conmebol - Sudamericano U15
Paraguay U15 vs Chile U15

0-2

2-2
Sun 1, Dec-04:00 - Costa Rica Primera Division
Alajuelense vs AD San Carlos

2-0

3-0
Sun 1, Dec-20:30 - Croatia - 1. Division
Hajduk Split vs NK Rijeka

0-1

0-4
Sun 1, Dec-16:30 - Croatia - 2. Division
Rudes vs Dinamo Zagreb B

0-0

0-0
Sun 1, Dec-16:30 - Croatia - 2. Division
NK Croatia Zmijavci vs HNK Cibalia

2-0

4-0
Sun 1, Dec-19:00 - Cyprus 1 Division
Pafos FC vs Doxa Katokopias

0-0

0-1
Sun 1, Dec-19:59 - Cyprus 1 Division
Apollon Limassol FC vs Nea Salamis

3-0

4-1
Sun 1, Dec-16:30 - Cyprus 2 Division
Digenis Ypsonas vs Aris Limassol

1-2

1-2
Sun 1, Dec-19:59 - Czech Republic Gambrinus Liga
Slavia Praha vs MFK Karvina

0-0

2-0
Sun 1, Dec-17:30 - Czech Republic Gambrinus Liga
Mlada Boleslav vs Teplice

0-0

3-1
Sun 1, Dec-17:30 - Czech Republic Gambrinus Liga
FK Baumit Jablonec vs Ceske Budejovice

0-0

0-1
Sun 1, Dec-17:30 - Czech Republic Gambrinus Liga
FC Viktoria Plzen vs FC Bohemians 1905

1-0

1-0
Sun 1, Dec-19:00 - Danish SAS Ligaen
Esbjerg FB vs Aarhus AGF

0-1

1-2
Sun 1, Dec-21:00 - Danish SAS Ligaen
Aalborg BK vs Hobro I.K.

1-1

1-1
Sun 1, Dec-17:00 - Danish SAS Ligaen
AC Horsens vs Odense BK

0-1

2-1
Sun 1, Dec-14:45 - Danish SAS Ligaen
FC Kobenhavn vs Brondby

1-1

2-1
Sun 1, Dec-15:00 - Danish SAS Ligaen
Randers FC vs Sonderjyske

1-0

3-0
Sun 1, Dec-04:00 - Ecuador Copa Pilsener A
Sociedad Deportiva Aucas vs Liga Deportiva Universitaria

0-3

1-3
Sun 1, Dec-18:00 - England FA Cup
Rochdale vs Boston United

0-0

0-0
Sun 1, Dec-18:00 - England FA Cup
Gillingham vs Doncaster Rovers

2-0

3-0
Sun 1, Dec-18:00 - England FA Cup
Blackpool vs Maidstone United

0-1

3-1
Sun 1, Dec-18:00 - England FA Cup
Coventry vs Ipswich

0-0

1-1
Sun 1, Dec-18:00 - England FA Cup
Northampton Town vs Notts County

2-0

3-1
Sun 1, Dec-18:00 - England FA Cup
Peterborough United vs Dover Athletic

1-0

3-0
Sun 1, Dec-18:00 - England FA Cup
Exeter City vs Hartlepool United FC

2-0

2-2
Sun 1, Dec-18:00 - England FA Cup
Bristol Rovers vs Plymouth Argyle

0-0

1-1
Sun 1, Dec-18:00 - England FA Cup
Crawley Town vs Fleetwood Town

1-1

1-2
Sun 1, Dec-19:00 - England FA Cup
Tranmere Rovers vs Chichester City

0-0

5-1
Sun 1, Dec-18:00 - England FA Women Super League
Manchester City Women\'s vs Liverpool Women\'s

1-0

1-0
Sun 1, Dec-19:00 - England FA Women Super League
West Ham United Women\'s vs Manchester United Women\'s

1-1

3-2
Sun 1, Dec-16:30 - England FA Women Super League
Arsenal Women\'s vs Bristol City Women\'s

5-0

11-1
Sun 1, Dec-18:00 - England FA Women\\\'s Cup
Hounslow Women\'s vs Cardiff City Women\'s

0-1

0-6
Sun 1, Dec-18:00 - England FA Women\\\'s Cup
Oxford United Women\'s vs Plymouth Argyle Women\'s


2-2
Sun 1, Dec-18:00 - England FA Women\\\'s Cup
Old Actonians Women\'s vs Crawley Wasps Women\'s


3-1
Sun 1, Dec-18:00 - England FA Women\\\'s Cup
Southampton WFC Women\'s vs Milton Keynes Dons Women\'s

0-0

0-0
Sun 1, Dec-19:00 - England FA Women\\\'s Cup
Yeovil Town Women\'s vs Southampton Women\'s


1-1
Sun 1, Dec-19:00 - England FA Women\\\'s Cup
Barnsley Women\'s vs Sheffield Women\'s


4-0
Sun 1, Dec-17:00 - England FA Women\\\'s Cup
Keynsham Town Women\'s vs Watford Women\'s


0-3
Sun 1, Dec-17:00 - England FA Women\\\'s Cup
Wolves Women\'s vs Fylde LFC Women\'s

0-0

0-1
Sun 1, Dec-17:00 - England FA Women\\\'s Cup
Derby County Women\'s vs Nottingham Forest Women\'s

1-2

2-3
Sun 1, Dec-17:00 - England FA Women\\\'s Cup
Chichester City Women\'s vs Ipswich Women\'s


0-6
Sun 1, Dec-17:00 - England FA Women\\\'s Cup
Billericay Town Women\'s vs Gillingham Women\'s


2-1
Sun 1, Dec-17:00 - England FA Women\\\'s Cup
Burnley Women\'s vs Hull City Women\'s

1-1

1-2
Sun 1, Dec-18:00 - England Ladies Premier League
Leicester City Women\'s vs Blackburn Rovers Women\'s

1-0

2-0
Sun 1, Dec-18:00 - England Ladies Premier League
London Bees Women\'s vs Aston Villa Women\'s

1-1

1-2
Sun 1, Dec-18:00 - England Ladies Premier League
Crystal Palace Women\'s vs Charlton Athletic Women\'s

0-1

1-1
Sun 1, Dec-18:00 - England Ladies Premier League
London City Lionesses Women\'s vs Sheffield United Women\'s

0-1

1-2
Sun 1, Dec-16:00 - England Ladies Premier League
Coventry Women\'s vs Durham Wildcats Women\'s

0-2

2-3
Sun 1, Dec-18:00 - English Premier League
Norwich City vs Arsenal

2-1

2-2
Sun 1, Dec-18:00 - English Premier League
Wolves vs Sheffield United

0-1

1-1
Sun 1, Dec-20:30 - English Premier League
Manchester United vs Aston Villa

1-1

2-2
Sun 1, Dec-20:30 - English Premier League
Leicester City vs Everton

0-1

2-1
Sun 1, Dec-17:30 - French Championnat National U19 Groupe A
Le Havre(U19) vs Paris Saint Germain (U19)


1-1
Sun 1, Dec-17:30 - French Championnat National U19 Groupe A
Lille U19 vs Amiens SC(U19)

0-1

0-1
Sun 1, Dec-17:30 - French Championnat National U19 Groupe A
Caen(U19) vs Valenciennes US(U19)


2-2
Sun 1, Dec-17:30 - French Championnat National U19 Groupe A
US Boulogne U19 vs Drancy(U19)

0-1

0-1
Sun 1, Dec-17:30 - French Championnat National U19 Groupe B
Lyonnais U19 vs Auxerre(U19)


3-2
Sun 1, Dec-17:30 - French Championnat National U19 Groupe B
Strasbourg U19 vs Sochaux U19

1-1

1-4
Sun 1, Dec-17:30 - French Championnat National U19 Groupe B
Metz U19 vs Montceau (U19)


2-1
Sun 1, Dec-17:30 - French Championnat National U19 Groupe B
Dijon(U19) vs Epinal U19


1-0
Sun 1, Dec-17:30 - French Championnat National U19 Groupe B
Bourg Peronnas(U19) vs Le Puy Foot 43 Auvergne(U19)


4-2
Sun 1, Dec-14:00 - French Championnat National U19 Groupe C
Stade Lavallois MFC (U19) vs Stade Rennais FC(U19)

0-0

0-0
Sun 1, Dec-14:00 - French Championnat National U19 Groupe C
Aviron Bayonnais(U19) vs Tours FC U19


2-3
Sun 1, Dec-14:00 - French Championnat National U19 Groupe C
Trelissac U19 vs Concarneau(U19)


0-2
Sun 1, Dec-17:30 - French Championnat National U19 Groupe C
Angers SCO U19 vs Guingamp (U19)


2-1
Sun 1, Dec-17:30 - French Championnat National U19 Groupe C
Chateauroux U19 vs Nantes U19


0-6
Sun 1, Dec-17:30 - French Championnat National U19 Groupe D
Montpellier(U19) vs Nice U19


3-0
Sun 1, Dec-17:30 - French Championnat National U19 Groupe D
Nimes(U19) vs Castelnau le Cres (U19)


1-0
Sun 1, Dec-17:30 - French Championnat National U19 Groupe D
Colomiers U19 vs Toulouse(U19)


2-3
Sun 1, Dec-17:30 - French Championnat National U19 Groupe D
Istres(U19) vs Toulon (U19)


2-1
Sun 1, Dec-19:59 - French Le Championnat Ligue 1
Stade Rennes FC vs Saint-Etienne

1-1

2-1
Sun 1, Dec-18:00 - French Le Championnat Ligue 1
Nantes vs Toulouse

1-0

2-1
Sun 1, Dec-16:00 - Georgia Primera Division
Lokomotiv Tbilisi vs Dinamo Batumi

0-0

2-1
Sun 1, Dec-16:00 - Georgia Primera Division
Dinamo Tbilisi vs WIT Georgia Tbilisi

1-0

2-0
Sun 1, Dec-14:00 - Georgia Primera Division
Torpedo Kutaisi vs Chikhura Sachkhere

1-1

1-2
Sun 1, Dec-16:00 - German 3. Liga
FC Ingolstadt 04 vs SV Meppen

1-0

1-1
Sun 1, Dec-17:00 - German 3. Liga
SpVgg Unterhaching vs Munchen 1860

1-1

2-3
Sun 1, Dec-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
Union Berlin (U17) vs Werder Bremen(U17)

1-2

3-5
Sun 1, Dec-14:30 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
Wolfsburg(U17) vs Hannover 96(U17)

0-0

0-0
Sun 1, Dec-16:30 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
Nurnberg (U17) vs VfB Stuttgart(U17)

0-0

1-1
Sun 1, Dec-17:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
1. FSV Mainz 05(U17) vs Hoffenheim(U17)

1-1

3-3
Sun 1, Dec-15:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
Augsburg(U17) vs Greuther Furth(U17)


1-1
Sun 1, Dec-16:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
Bochum(U17) vs FC Hennef 05(U17)

1-0

3-0
Sun 1, Dec-18:30 - German Bundesliga
Monchengladbach vs SC Freiburg

1-1

4-2
Sun 1, Dec-21:00 - German Bundesliga
VfL Wolfsburg vs Werder Bremen

1-2

2-3
Sun 1, Dec-16:30 - German Bundesliga 2
SV Darmstadt 98 vs Arminia Bielefeld

0-0

1-3
Sun 1, Dec-16:30 - German Bundesliga 2
SV Sandhausen vs VfB Stuttgart

2-0

2-1
Sun 1, Dec-16:30 - German Bundesliga 2
1. FC Heidenheim 1846 vs Greuther Furth

0-0

1-0
Sun 1, Dec-17:00 - German Frauen Bundesliga
SC Freiburg Women\'s vs FFC Frankfurt Women\'s

1-1

3-3
Sun 1, Dec-17:00 - German Frauen Bundesliga
Bayern Munich Women\'s vs SG Essen-Schonebeck Women\'s

0-0

2-0
Sun 1, Dec-17:00 - German Frauen Bundesliga
SC Sand Women\'s vs Koln Women\'s

1-0

2-1
Sun 1, Dec-17:00 - German Frauen Bundesliga
Hoffenheim Women\'s vs Turbine Potsdam Women\'s

2-1

5-1
Sun 1, Dec-15:30 - German Junioren Bundesliga Nord
Hannover 96 (U19) vs Niendorfer TSV(U19)

0-1

1-1
Sun 1, Dec-14:00 - German Junioren Bundesliga Nord
Werder Bremen(U19) vs RB Leipzig(U19)

2-1

4-3
Sun 1, Dec-14:00 - German Junioren Bundesliga Sud
Karlsruher SC (U19) vs Bayern Munich(U19)

0-2

1-4
Sun 1, Dec-15:00 - German Junioren Bundesliga Sud
Kickers Offenbach U19 vs SC Freiburg(U19)

1-0

1-2
Sun 1, Dec-16:00 - German Junioren Bundesliga West
Preuben Munster U19 vs Wuppertaler SV(U19)

0-0

1-1
Sun 1, Dec-14:00 - German Junioren Bundesliga West
Dortmund(U19) vs Bochum(U19)

1-0

3-1
Sun 1, Dec-14:00 - German Junioren Bundesliga West
Schalke 04 (U19) vs Koln (U19)

0-1

0-2
Sun 1, Dec-14:00 - German Junioren Bundesliga West
Fortuna Dusseldorf U19 vs Alemannia Aachen(U19)

4-0

5-0
Sun 1, Dec-14:00 - German Junioren Bundesliga West
Viktoria Koln(U19) vs MSV Duisburg (U19)

0-0

0-1
Sun 1, Dec-14:00 - German Junioren Bundesliga West
RW Oberhausen U19 vs Monchengladbach(U19)

0-0

1-0
Sun 1, Dec-16:30 - Germany - Regionalliga Nordost
Germania Halberstadt vs VfB Auerbach

0-0

0-2
Sun 1, Dec-16:30 - Germany - Regionalliga Nordost
FSV Union Furstenwalde vs FSV Optik Rathenow

3-0

3-1
Sun 1, Dec-16:30 - Germany - Regionalliga Nordost
Wacker Nordhausen vs Viktoria Berlin 1889

0-1

0-1
Sun 1, Dec-16:30 - Germany - Regionalliga Nordost
Bischofswerdaer FV 08 vs ZFC Meuselwitz

1-0

2-2
Sun 1, Dec-16:30 - Germany - Regionalliga Nordost
Lichtenberg 47 vs Energie Cottbus

0-1

0-2
Sun 1, Dec-17:00 - Germany - Regionalliga Nord
VfB Oldenburg vs HSC Hannover

1-1

1-1
Sun 1, Dec-17:00 - Germany - Regionalliga Nord
Havelse vs SSV Jeddeloh

1-2

2-2
Sun 1, Dec-17:00 - Germany - Regionalliga Nord
Eintracht Norderstedt vs FC St. Pauli II

0-0

0-0
Sun 1, Dec-17:00 - Germany - Regionalliga Sued
Kickers Offenbach vs SC Freiburg II

2-0

3-1
Sun 1, Dec-17:00 - Germany - Regionalliga Sued
TuS Rot Weiss Koblenz vs 1. FSV Mainz 05 II

1-4

1-4
Sun 1, Dec-17:00 - Germany - Regionalliga West
Koln Am. vs Monchengladbach AM.

0-0

1-1
Sun 1, Dec-16:00 - Germany OberLiga
Hansa Rostock Am. vs Ludwigsfelder FC

1-0

3-0
Sun 1, Dec-16:00 - Germany OberLiga
SV Tasmania Berlin vs CFC Hertha 06

0-1

1-5
Sun 1, Dec-16:30 - Germany OberLiga
SC Paderborn 07 B vs SC Wiedenbruck

3-0

5-0
Sun 1, Dec-17:30 - Germany OberLiga
Borussia Freialdenhoven vs SV 1914 Eilendorf

0-0

0-0
Sun 1, Dec-14:00 - Germany Women Division 2
Arminia Bielefeld Women\'s vs Saarbrucken Women\'s

0-1

0-2
Sun 1, Dec-14:00 - Germany Women Division 2
SV Meppen Women\'s vs Bayern Munich Women\'s B

0-0

0-0
Sun 1, Dec-14:00 - Germany Women Division 2
Turbine Potsdam Women\'s B vs Hoffenheim Women\'s B

1-1

2-4
Sun 1, Dec-14:00 - Germany Women Division 2
Ingolstadt 04 Women\'s vs Andernach Women\'s

1-1

1-2
Sun 1, Dec-17:00 - Germany Women Division 2
FFC Frankfurt B Women\'s vs Monchengladbach Women\'s

1-1

2-3
Sun 1, Dec-17:00 - Greece Football League
Ionikos vs Triglia

1-0

2-0
Sun 1, Dec-17:00 - Greece Football League
Diagoras Rodos vs Olympiakos Volos

0-0

0-0
Sun 1, Dec-17:00 - Greece Football League
Thesprotos vs Egaleo AO Athens

0-0

0-1
Sun 1, Dec-21:30 - Greece Super League 1
Olympiakos Piraeus vs PAOK Saloniki

0-1

1-1
Sun 1, Dec-19:15 - Greece Super League 1
Aris Salonica vs Lamia

1-1

1-1
Sun 1, Dec-19:15 - Greece Super League 1
Xanthi vs Atromitos Athens

0-0

1-0
Sun 1, Dec-17:00 - Greece Super League 1
Panathinaikos vs Asteras Tripolis

1-0

1-0
Sun 1, Dec-21:30 - Greece Super League 2
Pas Giannina vs Platanias FC

0-0

2-0
Sun 1, Dec-17:00 - Greece Super League 2
Doxa Dramas vs Levadiakos

0-0

0-0
Sun 1, Dec-17:00 - Greece Super League 2
Giorgos Karaiskakis vs Apollon Pontou

0-1

2-1
Sun 1, Dec-15:30 - Greece U19
FC Aris Thessaloniki(U19) vs Lamia U19

0-0

2-0
Sun 1, Dec-16:00 - Greece U19
Olympiakos Piraeus(U19) vs PAOK Saloniki(U19)

0-0

0-0
Sun 1, Dec-16:00 - Greece U19
Xanthi(U19) vs Atromitos Athens(U19)

0-0

1-0
Sun 1, Dec-13:00 - Greece U19
AO Kassiopi U19 vs Apollon Larissas(U19)

0-0

0-0
Sun 1, Dec-14:30 - Greece U19
Panathinaikos(U19) vs Asteras Tripolis(U19)

2-2

3-2
Sun 1, Dec-06:00 - Guatemala Liga 2 Nacional
Deportivo Quiche FC vs CD Marquense

1-0

2-1
Sun 1, Dec-05:00 - Guatemala Liga Nacional
Coban Imperial vs CD Puerto de Iztapa

1-0

1-0
Sun 1, Dec-21:00 - Guatemala Liga Nacional
Club Comunicaciones vs Antigua GFC

0-1

1-1
Sun 1, Dec-21:00 - Guatemala Liga Nacional
Deportivo Sanarate vs CSyD Mixco

1-0

2-0
Sun 1, Dec-22:00 - Guatemala Liga Nacional
Santa Lucia Cotzumalguapa vs CD Malacateco

1-0

1-0
Sun 1, Dec-15:15 - Holland Eredivisie
FC Twente Enschede vs Ajax Amsterdam

2-1

2-5
Sun 1, Dec-23:00 - Holland Eredivisie
Emmen vs PSV Eindhoven

0-1

1-1
Sun 1, Dec-19:45 - Holland Eredivisie
Feyenoord Rotterdam vs FC Zwolle

1-0

1-0
Sun 1, Dec-19:45 - Holland Eredivisie
AZ Alkmaar vs VVV-Venlo

1-0

1-0
Sun 1, Dec-17:30 - Holland Eredivisie
FC Utrecht vs RKC Waalwijk

0-0

0-1
Sun 1, Dec-17:30 - Holland Eredivisie Women\\\'s
PSV Eindhoven Women\'s vs FC Twente Enschede Women\'s

1-0

1-0
Sun 1, Dec-17:30 - Holland Eredivisie Women\\\'s
Excelsior Barendrecht Women\'s vs ADO Den Haag Women\'s

1-1

1-3
Sun 1, Dec-17:30 - Holland Jupiler League
De Graafschap vs Go Ahead Eagles

0-0

1-1
Sun 1, Dec-17:30 - Holland Tweede Divisie
Tielse Eendracht Combinatie vs Koninklijke HFC

0-2

0-2
Sun 1, Dec-03:00 - Honduras Liga Nacional
CD Olimpia vs CD Motagua

1-0

2-0
Sun 1, Dec-05:00 - Honduras Liga Nacional
UPNFM vs Marathon

1-1

2-2
Sun 1, Dec-09:30 - HongKong 1st Division League
Citizen vs Central & Western District RSA

2-1

2-3
Sun 1, Dec-09:30 - HongKong 1st Division League
South China vs Resources Capital FC

0-0

1-1
Sun 1, Dec-11:30 - HongKong 1st Division League
Metro Gallery vs Hong Kong FC

1-4

1-9
Sun 1, Dec-11:30 - HongKong 1st Division League
Sham Shui Po vs Wing Yee FT

0-1

1-2
Sun 1, Dec-11:30 - HongKong 1st Division League
Shatin SA vs Eastern District SA

0-1

0-4
Sun 1, Dec-11:30 - HongKong 1st Division League
North District FC vs Wong Tai Sin District RSC

1-1

1-1
Sun 1, Dec-11:30 - HongKong 1st Division League
Hoi King SA vs King Fung

0-2

4-2
Sun 1, Dec-09:30 - HongKong 2 Division League
Kwong Wah AA vs Kwun Tong FA

0-1

1-5
Sun 1, Dec-09:30 - HongKong 2 Division League
Double Flower FA vs Chelsea FC Soccer School (HK)


3-0
Sun 1, Dec-09:30 - HongKong 2 Division League
Fu Moon FC vs St. Joseph\'s FC


2-2
Sun 1, Dec-11:30 - HongKong 2 Division League
Sparta Rotterdam Mutual FC vs Wan Chai SF


1-3
Sun 1, Dec-11:30 - HongKong 2 Division League
Kwai Tsing District FA vs Tung Sing FC

3-0

3-1
Sun 1, Dec-11:30 - HongKong 2 Division League
Kowloon City vs Yau Tsim Mong FT


2-0
Sun 1, Dec-12:45 - HongKong 2 Division League
Lucky Mile FC vs Tuen Mun Football Team


0-2
Sun 1, Dec-10:30 - HongKong Premier League
Happy Valley vs Southern District

1-1

1-4
Sun 1, Dec-10:30 - HongKong Premier League
LeeMan vs Wofoo Tai Po

2-0

4-1
Sun 1, Dec-13:30 - HongKong Premier League
Hong Kong Pegasus FC vs Eastern A.A Football Team

0-0

0-1
Sun 1, Dec-16:00 - Hungary NB ?
ETO Gyori FC vs Szombathelyi Haladas

1-0

2-1
Sun 1, Dec-16:00 - Hungary NB ?
Nyiregyhaza Spartacus FC vs Aqvital FC Csakvar

2-0

2-0
Sun 1, Dec-16:00 - Hungary NB ?
Kazincbarcika vs Dorogi FC

0-0

0-3
Sun 1, Dec-16:00 - Hungary NB ?
Duna Aszfalt TVSE vs Soroksar

0-2

0-3
Sun 1, Dec-16:00 - Hungary NB ?
Budafoki MTE vs BFC Siofok

0-0

0-0
Sun 1, Dec-19:59 - Hungary NB ?
Vasas vs Budaorsi SC

0-0

3-0
Sun 1, Dec-19:59 - Hungary NB ?
FC Ajka vs Bekescsaba

1-2

1-4
Sun 1, Dec-21:00 - Hungary NB1
Kaposvari Rakoczi vs Ferencvarosi TC

1-2

2-3
Sun 1, Dec-15:00 - Hungary Women\\\'s Division 1 League
Diosgyori VTK Women\'s vs Viktoria FC Szombathely Women\'s

1-0

3-2
Sun 1, Dec-16:00 - Hungary Women\\\'s Division 1 League
Astra Hungary Women\'s vs Ferencvarosi TC Women\'s

0-1

1-2
Sun 1, Dec-15:30 - India League Division 1
Churchill Brothers vs Minerva Punjab

1-0

3-0
Sun 1, Dec-17:30 - India League Division 1
Chennai City vs Trau FC

0-0

1-0
Sun 1, Dec-18:00 - India Super League
Kerala Blasters FC vs FC Goa

1-1

2-2
Sun 1, Dec-12:30 - Indonesia Liga 1
Arema Malang vs Kalteng Putra

0-1

1-1
Sun 1, Dec-22:00 - Israel Premier League
Hapoel Hadera vs Maccabi Haifa

0-2

0-3
Sun 1, Dec-22:15 - Israel Premier League
Hapoel Tel Aviv vs Beitar Jerusalem

0-1

0-1
Sun 1, Dec-15:00 - Israel State League
Hapoel Asi Gilboa vs Hapoel Bnei Arara Ara

1-2

1-4
Sun 1, Dec-13:00 - Italian Campionato Primavera
Chievo Youth vs Inter Milan Youth

0-1

0-1
Sun 1, Dec-14:00 - Italian Campionato Primavera
Napoli Youth vs Cagliari Youth

0-0

0-1
Sun 1, Dec-18:00 - Italian Serie A
Lazio vs Udinese

3-0

3-0
Sun 1, Dec-18:00 - Italian Serie A
Inter Milan vs Spal

2-0

2-1
Sun 1, Dec-15:30 - Italian Serie A
Juventus vs US Sassuolo Calcio

1-1

2-2
Sun 1, Dec-21:00 - Italian Serie A
Napoli vs Bologna

1-0

1-2
Sun 1, Dec-23:45 - Italian Serie A
Hellas Verona vs AS Roma

1-2

1-3
Sun 1, Dec-18:00 - Italian Serie A
Parma Calcio 1913 vs AC Milan

0-0

0-1
Sun 1, Dec-18:00 - Italian Serie B
Virtus Entella vs Juve Stabia

1-0

2-0
Sun 1, Dec-18:00 - Italian Serie B
Trapani vs Chievo

1-0

1-0
Sun 1, Dec-15:30 - Italian Women Division 1
GS Roma Women\'s vs Tavagnacco Women\'s

2-0

2-0
Sun 1, Dec-20:30 - Italy C1A
Pistoiese vs Arezzo

1-1

1-1
Sun 1, Dec-20:30 - Italy C1A
Carrarese vs Pro Vercelli

2-1

3-2
Sun 1, Dec-20:30 - Italy C1A
Renate AC vs Pro Patria

1-1

1-1
Sun 1, Dec-20:30 - Italy C1A
Giana Erminio vs Albinoleffe

1-1

1-2
Sun 1, Dec-20:30 - Italy C1A
Gozzano vs Calcio Lecco

0-1

0-2
Sun 1, Dec-18:00 - Italy C1A
Novara Calcio vs US Pianese

1-0

1-1
Sun 1, Dec-18:00 - Italy C1A
Olbia vs S.S.D. Monza 1912

0-1

0-3
Sun 1, Dec-18:00 - Italy C1A
Pontedera vs US Pergolettese

0-1

2-2
Sun 1, Dec-18:00 - Italy C1A
Alessandria vs Robur Siena S.S.D.

0-1

1-3
Sun 1, Dec-20:30 - Italy C1B
Reggio Audace vs Piacenza

2-0

2-2
Sun 1, Dec-20:30 - Italy C1B
FeralpiSalo vs Cesena

0-1

2-2
Sun 1, Dec-20:30 - Italy C1B
Alma Juventus Fano vs Fermana

0-0

0-1
Sun 1, Dec-20:30 - Italy C1B
Imolese vs Sambenedettese

0-0

1-1
Sun 1, Dec-18:00 - Italy C1B
Modena vs Vis Pesaro

0-1

3-1
Sun 1, Dec-18:00 - Italy C1B
Alto Adige/Sudtirol vs Vicenza

0-0

0-1
Sun 1, Dec-18:00 - Italy C1B
Gubbio vs Padova

0-0

0-0
Sun 1, Dec-18:00 - Italy C1B
Carpi vs Triestina

0-0

1-0
Sun 1, Dec-15:30 - Italy C1C
S.S. Monopoli 1966 vs Virtus Francavilla

1-0

3-0
Sun 1, Dec-20:30 - Italy C1C
A.S. Viterbese Castrense vs Avellino

0-1

0-1
Sun 1, Dec-20:30 - Italy C1C
Casertana F.C. vs Paganese Calcio 1926

1-2

1-3
Sun 1, Dec-20:30 - Italy C1C
Sicula Leonzio vs Vibonese

0-4

2-7
Sun 1, Dec-23:00 - Italy C1C
S.S.D. Potenza Calcio vs Picerno

0-0

1-0
Sun 1, Dec-18:00 - Italy C1C
U.S. Catanzaro 1929 vs Ternana

0-1

1-3
Sun 1, Dec-18:00 - Italy C1C
Teramo vs Urbs Reggina 1914

0-2

0-3
Sun 1, Dec-18:00 - Italy C1C
Cavese vs A.S. Bisceglie Calcio 1913

1-0

2-2
Sun 1, Dec-18:00 - Italy C1C
FC Rieti vs Catania

0-1

1-4
Sun 1, Dec-18:00 - Italy C1C
Rende Calcio 1968 vs FC Bari 1908

0-2

0-3
Sun 1, Dec-17:30 - Italy Serie D
Grosseto vs ASD Grassina

1-0

3-0
Sun 1, Dec-17:30 - Italy Serie D
Prato vs AS Casale Calcio

1-0

2-0
Sun 1, Dec-17:30 - Italy Serie D
Mantova vs Correggese Calcio

0-0

1-1
Sun 1, Dec-17:30 - Italy Serie D
Forli FC vs US Breno

1-0

3-0
Sun 1, Dec-17:30 - Italy Serie D
Foligno Calcio vs Flaminia

0-2

2-3
Sun 1, Dec-17:30 - Italy Serie D
Montevarchi vs Aglianese

1-0

3-0
Sun 1, Dec-17:30 - Italy Serie D
Tamai vs AC Este

0-0

2-0
Sun 1, Dec-17:30 - Italy Serie D
US Caratese vs Virtus Bolzano

1-0

2-0
Sun 1, Dec-17:30 - Italy Serie D
Ponte San Pietro vs Pro Sesto

0-1

0-1
Sun 1, Dec-17:30 - Italy Serie D
Pineto vs Montegiorgio

0-1

1-4
Sun 1, Dec-17:30 - Italy Serie D
Palmese vs FC Savoia 1908

0-1

0-2
Sun 1, Dec-17:30 - Italy Serie D
Ponsacco vs Scandicci

0-1

0-4
Sun 1, Dec-17:30 - Italy Serie D
Mezzolara vs SCD Progresso Calcio

0-0

0-0
Sun 1, Dec-17:30 - Italy Serie D
Ostia Mare vs ASD Lanusei Calcio

0-1

1-1
Sun 1, Dec-17:30 - Italy Serie D
Adriese vs Cartigliano

2-0

3-1
Sun 1, Dec-17:30 - Italy Serie D
Latte Dolce vs Cassino

2-0

2-0
Sun 1, Dec-17:30 - Italy Serie D
Caravaggio vs US Seregno

0-0

1-1
Sun 1, Dec-17:30 - Italy Serie D
Bastia Calcio vs Nuova Monterosi

1-1

2-3
Sun 1, Dec-17:30 - Italy Serie D
Fezzanese vs A.S.D. Bra

0-1

0-2
Sun 1, Dec-17:30 - Italy Serie D
Gladiator vs S.S.D. Citta di Brindisi

0-0

1-3
Sun 1, Dec-18:00 - Italy Serie D
Citta di Fasano vs Taranto Sport

0-0

2-0
Sun 1, Dec-08:00 - Japan Football League
Honda FC vs Tegevajaro Miyazaki

0-0

2-0
Sun 1, Dec-08:00 - Japan Football League
Honda Lock SC vs Veertien Kuwana

0-1

2-2
Sun 1, Dec-08:00 - Japan Football League
Sony Sendai FC vs MIO Biwako Shiga

0-0

2-0
Sun 1, Dec-08:00 - Japan Football League
Ryutsu Keizai Dragons vs Matsue City FC

0-0

0-1
Sun 1, Dec-08:00 - Japan Football League
Tokyo Musashino City FC vs Verspah Oita

0-0

0-0
Sun 1, Dec-08:00 - Japan Football League
Nara Club vs FC Maruyasu Okazaki

0-1

1-1
Sun 1, Dec-08:00 - Japan Football League
Imabari FC vs Reinmeer Aomori F.C.

0-0

0-0
Sun 1, Dec-08:00 - Japan Football League
Osaka FC vs Suzuka Unlimited

1-1

2-2
Sun 1, Dec-06:00 - Japan Women Empresss Cup
Okayama Prefecture Sakuyo High School Women\'s vs Orca Kamogawa FC Women\'s

0-0

0-2
Sun 1, Dec-06:00 - Japan Women Empresss Cup
Nagano Parceiro Women\'s vs Nittaidai Fields Yokohama Women\'s

1-1

1-2
Sun 1, Dec-09:00 - Japan Women Empresss Cup
IGA Kunoichi Women\'s vs Vegalta Sendai Women\'s

0-1

1-2
Sun 1, Dec-09:00 - Japan Women Empresss Cup
Nojima Stella Women\'s vs Ehime FC Women\'s

1-0

3-0
Sun 1, Dec-08:05 - Japanese League Division 2
Omiya Ardija vs Montedio Yamagata

0-0

0-2
Sun 1, Dec-08:05 - Japanese League Division 2
Tokushima Vortis vs Ventforet Kofu

1-1

1-1
Sun 1, Dec-08:00 - Japanese League Division 3
Kamatamare Sanuki vs Vanraure Hachinohe FC

0-0

1-0
Sun 1, Dec-08:00 - Japanese League Division 3
SC Sagamihara vs AC Nagano Parceiro

0-0

0-1
Sun 1, Dec-09:00 - Japanese League Division 3
ThespaKusatsu Gunma vs Grulla Morioka

0-0

1-0
Sun 1, Dec-09:00 - Japanese League Division 3
Roasso Kumamoto vs Fukushima United FC

0-0

2-1
Sun 1, Dec-09:00 - Japanese League Division 3
Giravanz Kitakyushu vs Gainare Tottori

0-1

1-1
Sun 1, Dec-09:00 - Japanese League Division 3
Gamba Osaka (U23) vs Azul Claro Numazu

0-2

0-2
Sun 1, Dec-09:00 - Japanese League Division 3
Cerezo Osaka(U23) vs Blaublitz Akita

1-2

1-3
Sun 1, Dec-09:00 - Japanese League Division 3
YSCC Yokohama vs Fujieda MYFC

3-0

3-0
Sun 1, Dec-16:00 - Kenya Premier League
Tusker FC Nairobi vs Bandari FC

0-0

1-0
Sun 1, Dec-16:00 - Kenya Premier League
Zoo Kericho vs Kisumu

1-0

3-0
Sun 1, Dec-16:00 - Kenya Premier League
Western Stima vs Sofapaka Nairobi FC

0-0

1-1
Sun 1, Dec-10:00 - Korea League 1
Ulsan Hyundai FC vs Pohang Steelers

1-1

1-4
Sun 1, Dec-10:00 - Korea League 1
Jeonbuk Hyundai Motors vs Gangwon FC

1-0

1-0
Sun 1, Dec-10:00 - Korea League 1
Daegu FC vs FC Seoul

0-0

0-0
Sun 1, Dec-15:55 - Kosovo Super League
KF Trepca \'89 vs KF Drita Gjilan

2-0

3-1
Sun 1, Dec-15:55 - Kosovo Super League
KF Llapi vs KF Flamurtari Pristina

0-2

1-4
Sun 1, Dec-15:55 - Kosovo Super League
Gjilani vs KF Prishtina

0-0

0-0
Sun 1, Dec-19:00 - Luxembourg National Division
Etzella Ettelbruck vs F91 Dudelange

0-2

1-4
Sun 1, Dec-19:00 - Luxembourg National Division
FC Differdange 03 vs Rodange 91

0-0

2-1
Sun 1, Dec-18:00 - Luxembourg National Division
UNA Strassen vs Victoria Rosport

0-1

2-2
Sun 1, Dec-19:00 - Malta U BET FA Trophy
Birkirkara FC vs Nadur Youngsters

0-0

1-0
Sun 1, Dec-16:00 - Malta U BET FA Trophy
Kercem Ajax vs Sirens

0-1

1-4
Sun 1, Dec-19:15 - Malta U BET FA Trophy
Floriana F.C. vs Melita FC

4-0

6-1
Sun 1, Dec-19:15 - Malta U BET FA Trophy
Rabat Ajax vs Mosta FC

0-3

0-7
Sun 1, Dec-17:00 - Malta U BET FA Trophy
Sliema Wanderers FC vs Santa Lucia

0-0

0-2
Sun 1, Dec-17:00 - Malta U BET FA Trophy
Zejtun Corinthians vs Hibernians FC

0-0

0-3
Sun 1, Dec-17:00 - Malta U BET FA Trophy
Zebbug Rangers vs Victoria Hotspurs

1-3

3-5
Sun 1, Dec-18:00 - Malta U BET FA Trophy
Xewkija Tigers vs Mgarr United FC

1-1

5-2
Sun 1, Dec-07:05 - Mexico Primera Division
Queretaro FC vs Club Necaxa

2-0

2-3
Sun 1, Dec-05:00 - Mexico Primera Division
Club Leon vs Monarcas Morelia

0-0

1-2
Sun 1, Dec-09:00 - Mexico Youth U20
Club Tijuana(U20) vs Monarcas Morelia U20

3-0

3-1
Sun 1, Dec-21:00 - Mexico Youth U20
Santos Laguna U20 vs Veracruz(U20)

1-1

2-1
Sun 1, Dec-16:00 - Montenegro Division 2
Decic Tuzi vs FK Ibar Rozaje

0-0

3-3
Sun 1, Dec-16:00 - Montenegro Division 2
Lovcen Cetinje vs Bokelj Kotor

0-2

0-2
Sun 1, Dec-16:00 - Montenegro Division 2
FK Mornar vs Jedinstvo Bijelo Polje

1-1

1-3
Sun 1, Dec-16:00 - Montenegro Division 2
FK Drezga vs Otrant

0-0

0-0
Sun 1, Dec-16:00 - Montenegro Division 2
Arsenal Tivat vs Jezero Plav

0-0

0-0
Sun 1, Dec-19:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
FK Podgorica vs FK Zeta

0-0

2-0
Sun 1, Dec-16:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
FK Rudar Pljevlja vs FK Kom

3-1

3-2
Sun 1, Dec-16:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
FK Iskra Danilovgrad vs OFK Petrovac

0-0

1-2
Sun 1, Dec-18:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
FK Sutjeska Niksic vs FK Buducnost Podgorica

0-1

0-2
Sun 1, Dec-18:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
OFK Titograd vs FK Grbalj Radanovici

1-0

1-0
Sun 1, Dec-18:00 - Morocco Division 2
ASS Association Sportive de Sale vs SCCM Chabab Mohamedia


1-0
Sun 1, Dec-18:00 - Morocco Division 2
Itihad Z. Khemisset vs Wydad Temara


4-3
Sun 1, Dec-18:00 - Morocco Division 2
KAC de Kenitra vs Club Salmi


0-1
Sun 1, Dec-18:00 - Morocco Division 2
Wydad Fes vs TAS de Casablanca


1-1
Sun 1, Dec-18:00 - Morocco Division 2
Racing Casablanca vs Chabab Rif Hoceima


1-0
Sun 1, Dec-18:00 - Morocco Division 2
Chabab Atlas Khenifra vs Union Sportive Sidi Kacem

0-0

0-0
Sun 1, Dec-18:00 - Morocco Division 2
Chabab Ben Guerir vs Kawkab de Marrakech


0-1
Sun 1, Dec-18:00 - Morocco Super League
Renaissance Zmamra vs DHJ Difaa Hassani Jadidi

1-1

1-2
Sun 1, Dec-05:00 - New Zealand Football Championships
Team Wellington vs Canterbury United

2-1

2-1
Sun 1, Dec-05:00 - New Zealand Football Championships
Hamilton Wanderers AFC vs Wellington Phoenix Reserve

2-2

3-4
Sun 1, Dec-07:00 - New Zealand Football Championships
Auckland City vs Tasman United

1-0

2-1
Sun 1, Dec-05:00 - New Zealand Football Championships
Hawke\'s Bay United vs Eastern Suburbs AFC

1-2

3-3
Sun 1, Dec-04:00 - Nicaragua Primera Division
Managua FC vs Juventus Managua

0-0

0-0
Sun 1, Dec-05:00 - Nicaragua Primera Division
Real Esteli vs Las Sabanas

1-0

1-0
Sun 1, Dec-18:45 - Nigeria Premier League
Adamawa United vs Katsina United

2-0

4-0
Sun 1, Dec-19:00 - Nigeria Premier League
Nasarawa United FC vs Delta Force

0-1

0-1
Sun 1, Dec-19:00 - Nigeria Premier League
Sunshine Stars FC vs Akwa United

0-0

1-0
Sun 1, Dec-19:00 - Nigeria Premier League
Plateau United vs Kano Pillars

0-0

0-0
Sun 1, Dec-19:00 - Nigeria Premier League
Rivers United vs Abia Warriors

0-0

0-0
Sun 1, Dec-19:00 - Nigeria Premier League
Akwa Starlets vs Warri Wolves FC

0-0

1-0
Sun 1, Dec-16:45 - North African U20 Tournament
Tunisia(U20) vs Egypt(U20)

1-1

3-1
Sun 1, Dec-14:15 - North African U20 Tournament
Morocco(U20) vs Algeria(U20)

1-0

2-1
Sun 1, Dec-16:00 - North Macedonia Prva liga
Rabotnichki vs Sileks

1-0

1-1
Sun 1, Dec-16:00 - North Macedonia Prva liga
FK Shkendija vs FK Shkupi

3-0

4-0
Sun 1, Dec-16:00 - North Macedonia Prva liga
Borec Veles vs Renova Cepciste

1-0

1-0
Sun 1, Dec-16:00 - North Macedonia Prva liga
Akademija Pandev vs FK Vardar

0-1

0-3
Sun 1, Dec-18:00 - Norway Adeccoligaen
Start Kristiansand vs KFUM Oslo

1-0

1-0
Sun 1, Dec-21:00 - Norwegian Tippeligaen
Tromso IL vs Stabaek

0-1

1-1
Sun 1, Dec-21:00 - Norwegian Tippeligaen
Molde vs Bodo Glimt

2-0

4-2
Sun 1, Dec-21:00 - Norwegian Tippeligaen
Rosenborg vs Ranheim IL

0-1

3-2
Sun 1, Dec-21:00 - Norwegian Tippeligaen
Lillestrom vs Sarpsborg 08 FF

0-0

0-0
Sun 1, Dec-21:00 - Norwegian Tippeligaen
Brann vs Viking

1-2

1-5
Sun 1, Dec-21:00 - Norwegian Tippeligaen
FK Haugesund vs Odd Grenland

1-1

4-1
Sun 1, Dec-21:00 - Norwegian Tippeligaen
Mjondalen vs Valerenga

0-0

1-0
Sun 1, Dec-21:00 - Norwegian Tippeligaen
Kristiansund BK vs Stromsgodset

1-1

1-2
Sun 1, Dec-03:00 - Panama Liga Panamena de Futbol
Costa Del Este FC vs Plaza Amador

0-0

0-2
Sun 1, Dec-03:00 - Paraguayan Primera Division
Deportivo Santani vs CA River Plate Asuncion

0-1

0-1
Sun 1, Dec-21:15 - Peru Segunda Division
Alianza Atletico vs Deportivo Coopsol

0-1

1-1
Sun 1, Dec-04:00 - Peru Segunda Division
Juan Aurich vs Atletico Grau

1-0

2-0
Sun 1, Dec-15:00 - Poland Women\\\'s Cup
UKS Lodz Women\'s vs AZS Wroclaw Women\'s

0-1

2-1
Sun 1, Dec-20:30 - Poland - Ekstraklasa
Wisla Krakow vs Lechia Gdansk

0-1

0-1
Sun 1, Dec-15:30 - Poland - Ekstraklasa
Rakow Czestochowa vs Jagiellonia Bialystok

0-1

2-1
Sun 1, Dec-18:00 - Poland - Ekstraklasa
LKS Lodz vs Cracovia Krakow

0-0

1-0
Sun 1, Dec-15:40 - Poland - I liga
Radomiak Radom vs GKS Belchatow

1-0

2-0
Sun 1, Dec-22:30 - Poland - I liga
Chrobry Glogow vs Miedz Legnica

0-1

0-2
Sun 1, Dec-16:30 - Poland - I liga
Warta Poznan vs Wigry Suwalki

1-0

3-0
Sun 1, Dec-18:00 - Poland - I liga
Odra Opole vs GKS Tychy

0-0

0-0
Sun 1, Dec-15:30 - Poland - II liga
Znicz Pruszkow vs CWKS Resovia Rzeszow

0-0

2-1
Sun 1, Dec-16:00 - Poland - II liga
Gryf Wejherowo vs Stal Stalowa Wola

0-2

2-3
Sun 1, Dec-16:00 - Poland - II liga
Pogon Siedlce vs KS Legionovia Legionowo

0-1

1-2
Sun 1, Dec-16:05 - Poland - II liga
Bytovia Bytow vs GKS Katowice

1-0

1-2
Sun 1, Dec-22:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Norte
FC Porto U19 vs Gil Vicente U19

0-0

1-0
Sun 1, Dec-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B
Boavista(U17) vs Tondela(U17)


2-1
Sun 1, Dec-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B
Spg C Braga(U17) vs Chaves U17


3-3
Sun 1, Dec-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B
Vitoria FC Setubal(U17) vs Belenenses(U17)

0-0

0-0
Sun 1, Dec-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B
Academica Coimbra(U17) vs Fatima U17


4-0
Sun 1, Dec-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B
Uniao Leiria(U17) vs Loures(U17)


0-1
Sun 1, Dec-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B
GD Estoril-Praia(U17) vs Benfica(U17)


1-2
Sun 1, Dec-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie A
Limianos(U17) vs Moreirense(U17)


1-3
Sun 1, Dec-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie A
Merelinense(U17) vs FC Famalicao(U17)


0-2
Sun 1, Dec-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie A
Palmeiras FC(U17) vs Uniao Nogueirenes U17


2-0
Sun 1, Dec-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie B
Feirense(U17) vs Sp Espinho(U17)


2-3
Sun 1, Dec-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie B
Academico Viseu(U17) vs Anadia(U17)


1-2
Sun 1, Dec-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie B
Regua(U17) vs Marialvas(U17)


3-0
Sun 1, Dec-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie B
Lusitania Lourosa U17 vs Seia FC(U17)


6-0
Sun 1, Dec-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie C
CA Fundao U17 vs Uniao Almeirim(U17)


3-1
Sun 1, Dec-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie C
Electrico FC(U17) vs Peniche U17


0-4
Sun 1, Dec-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie C
Sacavenense(U17) vs Sport Clube Caldas(U17)


3-1
Sun 1, Dec-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie D
Portimonense U17 vs Real Sport Clube(U17)


3-3
Sun 1, Dec-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie D
Oeiras(U17) vs Estrela FC(U17)


6-1
Sun 1, Dec-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie D
Praia Milfontes(U17) vs Cova Piedade(U17)


1-3
Sun 1, Dec-15:15 - Portugal Liga de Honora
Casa Pia AC vs CD Nacional

0-1

0-1
Sun 1, Dec-19:00 - Portugal Liga de Honora
SL Benfica B vs CD Mafra

0-1

2-2
Sun 1, Dec-19:00 - Portugal Liga de Honora
FC Porto B vs Cova Piedade

2-0

4-1
Sun 1, Dec-19:00 - Portugal Primera Liga
Desportivo de Tondela vs Belenenses

0-0

0-1
Sun 1, Dec-21:30 - Portugal Primera Liga
Vitoria Setubal FC vs Vitoria Guimaraes

0-0

1-1
Sun 1, Dec-00:30 - Portugal Primera Liga
Portimonense vs FC Famalicao

1-0

2-1
Sun 1, Dec-19:10 - Qatar Stars Cup
Al-Sadd vs Umm Salal

0-0

2-2
Sun 1, Dec-19:10 - Qatar Stars Cup
Al Shahaniya vs Al-Ahli Doha

0-0

1-2
Sun 1, Dec-17:00 - Qatar Stars Cup
Al-Wakra vs Al Rayyan

0-0

1-0
Sun 1, Dec-15:00 - Republic of Azerbaijan Premier League
Sabail vs Neftchi Baku

0-0

0-0
Sun 1, Dec-21:00 - Romania - Divizia A
Hermannstadt vs CFR Cluj

0-0

1-1
Sun 1, Dec-18:00 - Romania - Divizia A
Chindia Targoviste vs Academica Clinceni

2-3

2-5
Sun 1, Dec-15:00 - Romania - Liga 2
Dunarea Calarasi vs UTA Arad

1-0

1-0
Sun 1, Dec-13:00 - Romania Women\\\'s Superliga
Universitatea Alexandria Women\'s vs Fairplay Bucuresti Women\'s

2-0

5-0
Sun 1, Dec-19:59 - Russia Premier League
Zenit St.Petersburg vs Spartak Moscow

1-0

1-0
Sun 1, Dec-17:30 - Russia Premier League
Lokomotiv Moscow vs Dinamo Moscow

1-1

1-2
Sun 1, Dec-13:00 - Russia Youth Championship League
CSKA Moscow Youth vs Arsenal Tula Youth

1-2

1-2
Sun 1, Dec-17:30 - Russia Youth Championship League
FK Krasnodar Youth vs FC Tambov Youth

2-0

4-1
Sun 1, Dec-18:00 - San Marino Girone A
S.S Pennarossa vs SP Domagnano

1-0

3-1
Sun 1, Dec-18:00 - San Marino Girone A
SS Murata vs SP La Fiorita

0-0

0-1
Sun 1, Dec-18:00 - San Marino Girone A
SC Faetano vs Folgore/Falciano

1-1

1-1
Sun 1, Dec-18:00 - San Marino Girone A
SP Tre Fiori vs AC Juvenes/Dogana

1-0

4-0
Sun 1, Dec-19:00 - Scottish Premier League
Glasgow Rangers vs Hearts

2-0

5-0
Sun 1, Dec-16:00 - Scottish Premier League
Ross County vs Celtic

1-2

1-4
Sun 1, Dec-16:00 - Sea Games-Football
Viet Nam(U22) vs Indonesia(U22)

0-1

2-1
Sun 1, Dec-12:00 - Sea Games-Football
Thailand(U22) vs Singapore(U22)

3-0

3-0
Sun 1, Dec-12:00 - Sea Games-Football
Laos(U22) vs Brunei Darussalam(U22)

1-0

3-0
Sun 1, Dec-18:00 - Serbia - 1. Liga
Macva Sabac vs Partizan Belgrade

0-1

0-2
Sun 1, Dec-18:00 - Slovakia 1. Liga
MSK Zilina vs Slovan Bratislava

0-0

0-0
Sun 1, Dec-16:00 - Slovenia 1. Liga
ASK Bravo vs NK Olimpija Ljubljana

0-0

1-2
Sun 1, Dec-18:00 - Slovenia 1. Liga
Domzale vs NK Rudar Velenje

1-0

2-1
Sun 1, Dec-16:00 - Slovenia 2. Liga
Brda vs NK Rogaska

0-0

1-0
Sun 1, Dec-17:30 - South Africa Premier League
AmaZulu vs Maritzburg United

0-0

0-0
Sun 1, Dec-17:30 - South Africa Premier League
Chippa United FC vs Baroka FC

0-0

0-0
Sun 1, Dec-17:00 - South Africa The Nedbank Cup
Tshakhuma TM vs Uthongathi FC

0-0

2-2
Sun 1, Dec-17:00 - South Africa The Nedbank Cup
TS Galaxy vs Cape Umoya United

0-0

1-0
Sun 1, Dec-14:00 - Spanish Ladies League Division 1
Elche Women\'s vs CFF Maritim Women\'s

3-0

4-1
Sun 1, Dec-21:30 - Spanish Ladies Premier League
Real Sociedad Women\'s vs Rayo Vallecano Women\'s

0-1

1-1
Sun 1, Dec-16:00 - Spanish Ladies Premier League
Granadilla Tenerife Women\'s vs CD Tacon Women\'s

0-0

1-1
Sun 1, Dec-19:30 - Spanish Ladies Premier League
Madrid CFF Women\'s vs Levante UD Women\'s

0-2

0-4
Sun 1, Dec-14:45 - Spanish Ladies Premier League
Deportivo La Coruna Women\'s vs Sevilla FC Women\'s

1-1

2-1
Sun 1, Dec-15:00 - Spanish Primera Division
Sevilla vs Leganes

0-0

1-0
Sun 1, Dec-19:00 - Spanish Primera Division
Espanyol vs Osasuna

1-0

2-4
Sun 1, Dec-21:30 - Spanish Primera Division
Getafe vs Levante

0-0

4-0
Sun 1, Dec-17:00 - Spanish Primera Division
Athletic Bilbao vs Granada CF

1-0

2-0
Sun 1, Dec-00:00 - Spanish Primera Division
Valencia vs Villarreal

0-0

2-1
Sun 1, Dec-15:30 - Spanish Primera U19
Calavera(U19) vs Cadiz U19

1-1

2-2
Sun 1, Dec-19:00 - Spanish Primera U19
Real Betis(U19) vs Santa Fe U19


6-1
Sun 1, Dec-19:00 - Spanish Primera U19
Atletico de Madrid(U19) vs Real Madrid(U19)

0-0

0-0
Sun 1, Dec-19:00 - Spanish Primera U19
Dos Hermanas CF(U19) vs Recreativo Huelva U19


2-2
Sun 1, Dec-19:00 - Spanish Primera U19
Alcorcon(U19) vs CF Rayo Majadahonda(U19)


0-2
Sun 1, Dec-15:00 - Spanish Segunda Division
Fuenlabrada vs Cadiz

0-0

1-0
Sun 1, Dec-21:00 - Spanish Segunda Division
Elche vs Racing Santander

1-0

2-0
Sun 1, Dec-21:00 - Spanish Segunda Division
CD Lugo vs Deportivo La Coruna

0-0

0-0
Sun 1, Dec-19:00 - Spanish Segunda Division
Real Oviedo vs Rayo Vallecano

1-1

2-1
Sun 1, Dec-23:00 - Spanish Segunda Division
Extremadura vs Las Palmas

0-1

0-1
Sun 1, Dec-00:00 - Spanish Segunda Division
Zaragoza vs Girona

1-2

3-3
Sun 1, Dec-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Racing de Ferrol vs Marino Luanco

1-0

1-2
Sun 1, Dec-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Pontevedra vs Union Langreo

0-0

0-0
Sun 1, Dec-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
San Sebastian Reyes vs Las Palmas Atletico

1-2

1-2
Sun 1, Dec-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Ibiza Eivissa vs UD Melilla

2-0

3-1
Sun 1, Dec-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Sporting de Gijon B vs Las Rozas

0-1

2-1
Sun 1, Dec-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Atletico Baleares vs Celta Vigo B

2-1

6-1
Sun 1, Dec-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Coruxo FC vs SCR Pena Deportiva

0-0

2-0
Sun 1, Dec-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Inter de Madrid vs CF Rayo Majadahonda

0-0

1-2
Sun 1, Dec-21:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Athletic Bilbao B vs CD Izarra

1-0

3-3
Sun 1, Dec-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Real Union de Irun vs Leioa

0-0

0-0
Sun 1, Dec-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Burgos CF vs Unionistas de Salamanca

0-2

0-3
Sun 1, Dec-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
UD Logrones vs CD Guijuelo

0-0

2-0
Sun 1, Dec-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
CF Salmantino UDS vs Calahorra

1-1

1-2
Sun 1, Dec-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Valladolid B vs Cultural Leonesa

1-0

1-0
Sun 1, Dec-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
CD Tudelano vs Haro Deportivo

1-1

1-2
Sun 1, Dec-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Hercules CF vs UE Olot

0-0

0-0
Sun 1, Dec-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Barcelona B vs CD Castellon

0-0

2-1
Sun 1, Dec-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Villarreal B vs CF Badalona

0-0

0-0
Sun 1, Dec-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
UE Llagostera vs Valencia CF Mestalla

1-0

1-1
Sun 1, Dec-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Andorra CF vs Lleida

0-0

1-0
Sun 1, Dec-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
AE Prat vs Gimnastic Tarragona

1-1

1-3
Sun 1, Dec-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
CD Ebro vs UE Cornella

1-1

1-1
Sun 1, Dec-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
FC Cartagena vs CP Villarrobledo

2-0

2-1
Sun 1, Dec-19:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Marbella FC vs Sevilla Atletico

2-0

2-1
Sun 1, Dec-19:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Atletico Sanluqueno vs Algeciras

1-0

2-1
Sun 1, Dec-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Merida AD vs C.D. San Fernando Isleno

0-0

1-1
Sun 1, Dec-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Recreativo Granada vs Yeclano Deportivo

1-1

2-3
Sun 1, Dec-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Recreativo Huelva vs CD Badajoz

0-0

0-1
Sun 1, Dec-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Don Benito vs Cordoba C.F.

0-0

0-1
Sun 1, Dec-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Linense vs Cadiz B

0-0

0-0
Sun 1, Dec-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
UCAM Murcia vs Talavera de la Reina

2-0

2-0
Sun 1, Dec-15:15 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
CD Llanes vs CD Mosconia

1-0

1-0
Sun 1, Dec-20:30 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Caudal Deportivo vs Urraca CF


2-1
Sun 1, Dec-18:45 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
CD Colunga vs L\'Entregu CF


1-2
Sun 1, Dec-19:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
CD Tuilla vs CD Praviano

0-0

1-0
Sun 1, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
UD Gijon Industrial vs Club Siero

0-0

1-0
Sun 1, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Real Aviles vs UD Llanera


1-3
Sun 1, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Condal CF vs Vallobin

0-0

0-0
Sun 1, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
CD Covadonga vs CD Lealtad

1-1

2-2
Sun 1, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
SD Lenense vs Navarro


2-2
Sun 1, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
EI San Martin vs UC Ceares


1-0
Sun 1, Dec-18:45 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Deportivo La Coruna B vs Racing Villalbes

0-1

0-1
Sun 1, Dec-19:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Polvorin vs CD As Pontes

2-0

6-0
Sun 1, Dec-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
CF Alondras vs Pontellas

2-0

4-0
Sun 1, Dec-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Arenteiro vs CD Choco

0-1

0-1
Sun 1, Dec-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
UD Ourense vs CD Estradense

2-0

2-0
Sun 1, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Compostela vs Arosa Sociedad Cultural

0-0

2-0
Sun 1, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Rapido de Bouzas vs Silva SD

0-0

1-0
Sun 1, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Bergantinos CF vs CSD Arzua

0-2

1-2
Sun 1, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
CD Barco vs Paiosaco


3-2
Sun 1, Dec-20:30 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
UD Los Barrios vs Arcos CF

0-1

0-1
Sun 1, Dec-19:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Cordoba CF B vs CD Pozoblanco

0-1

1-4
Sun 1, Dec-19:30 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Sevilla C vs Xerez Deportivo

0-0

1-0
Sun 1, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Xerez CD vs Salerm Cosmetics Puente Genil

0-0

0-0
Sun 1, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Lucena CF vs Coria Club de Futbol

4-0

4-1
Sun 1, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Real Betis B vs Ecija Balompie


3-0
Sun 1, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
UB Lebrijana vs CD Gerena

0-0

2-0
Sun 1, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
AD Ceuta vs CD Rota


7-0
Sun 1, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Conil CF vs Atletico Antoniano

0-0

0-0
Sun 1, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
CD Utrera vs CD San Roque de Lepe

0-0

1-0
Sun 1, Dec-15:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
SD Formentera vs CD Manacor

0-0

0-0
Sun 1, Dec-19:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CF Soller vs Ibiza Islas Pitiusas

0-2

0-4
Sun 1, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Constancia vs San Rafael


0-1
Sun 1, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Mallorca B vs UD Poblense


1-1
Sun 1, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Santa Catalina vs UD Collerense

0-0

1-2
Sun 1, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Portmany vs Santanyi


0-1
Sun 1, Dec-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Tenerife B vs CD Vera Puerto De La Cruz


4-1
Sun 1, Dec-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
CD Union Puerto vs UD San Fernando

0-0

0-0
Sun 1, Dec-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
CD Buzanada vs CD Mensajero

2-2

2-2
Sun 1, Dec-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
CD Atletico Paso vs UD Ibarra


4-0
Sun 1, Dec-16:15 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
CD Marino vs Panaderia Pulido

0-0

1-0
Sun 1, Dec-16:30 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Tenisca vs Atletico Union Guimar


4-0
Sun 1, Dec-19:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
EDMF Churra vs Real Murcia B

0-1

0-1
Sun 1, Dec-19:15 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
CD Plus Ultra vs Ciudad de Murcia


3-1
Sun 1, Dec-19:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Muleno CF vs UD Los Garres

1-0

1-2
Sun 1, Dec-19:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
UCAM Murcia B vs CF El Castillo

0-0

1-0
Sun 1, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Lorca Deportiva FC vs La Hoya Lorca CF

0-0

1-0
Sun 1, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Aguilas FC vs Olimpico de Totana

1-0

5-0
Sun 1, Dec-14:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
SFC Minerva vs Mazarron CF

1-2

1-2
Sun 1, Dec-15:15 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Jerez Industrial CF vs Extremadura B

0-1

0-2
Sun 1, Dec-19:30 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CD Diocesano vs CF Trujillo


1-1
Sun 1, Dec-19:30 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
AD Llerenense vs CP Valdivia

2-0

2-1
Sun 1, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Villanovense vs Arroyo Club Polideportivo


2-0
Sun 1, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CD Coria vs CD Calamonte


3-1
Sun 1, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Cacereno vs UP Plasencia


4-1
Sun 1, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Olivenza vs EMD Aceuchal


3-3
Sun 1, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CD Azuaga vs UD Fuente de Cantos


2-1
Sun 1, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CD Miajadas vs UD Montijo


2-0
Sun 1, Dec-18:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
Murchante vs CD Huarte

0-0

0-0
Sun 1, Dec-19:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CA Cirbonero vs CD Baztan


1-0
Sun 1, Dec-19:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CP Calasancio vs CD Berceo


1-1
Sun 1, Dec-19:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Pradejon vs Naxara

1-1

2-3
Sun 1, Dec-19:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
Casalarreina vs CD Villegas


6-1
Sun 1, Dec-19:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
Calahorra B vs CCD Alberite


1-0
Sun 1, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CDFC La Calzada vs CD Arnedo


2-2
Sun 1, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CA Vianes vs SD Logrones


0-1
Sun 1, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Varea vs Oyonesa

1-0

2-0
Sun 1, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
UD Logrones B vs CD Alfaro

1-0

2-1
Sun 1, Dec-18:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD Robres vs CD Cuarte Industria

0-1

1-3
Sun 1, Dec-18:45 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD Belchite 97 vs Zaragoza B


0-1
Sun 1, Dec-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
Barbastro vs Valdefierro

0-0

0-0
Sun 1, Dec-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD Villanueva vs CF Calamocha


1-4
Sun 1, Dec-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CA Monzon vs SD Borja

1-1

1-1
Sun 1, Dec-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
Utebo FC vs CF Illueca

0-2

0-2
Sun 1, Dec-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD Binefar vs Teruel


0-1
Sun 1, Dec-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
UD Fraga vs AD Almudevar

0-0

1-2
Sun 1, Dec-14:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
San Juan Zaragoza vs CDJ Tamarite

0-1

1-1
Sun 1, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD Sarinena vs SD Tarazona


2-1
Sun 1, Dec-19:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Quintanar Del Rey vs Almagro CF

1-1

2-1
Sun 1, Dec-19:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
La Solana vs Tarancon

0-1

0-1
Sun 1, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
UD Almansa vs CD Pedroneras


1-1
Sun 1, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Calvo Sotelo Puertollano vs UB Conquense


4-0
Sun 1, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Toledo vs Atletico Ibanes

0-0

3-1
Sun 1, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Albacete B vs CD Madridejos

0-1

1-1
Sun 1, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Manchego Ciudad vs CD Illescas

1-1

1-1
Sun 1, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
UD Socuellamos vs CD Azuqueca


2-0
Sun 1, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
CD Tropezon vs SD Torina

0-0

3-0
Sun 1, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
CF Vimenor vs Selaya FC

1-0

2-0
Sun 1, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
CD Barquereno vs AD Siete Villas


4-1
Sun 1, Dec-20:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Sestao vs CD Santurtzi

0-0

0-1
Sun 1, Dec-13:45 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Santutxu vs SD Deusto

2-0

2-2
Sun 1, Dec-14:00 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Portugalete vs SD Gernika

1-0

1-0
Sun 1, Dec-14:15 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
CD Baskonia vs CD Lagun Onak

0-0

3-1
Sun 1, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Sociedad Deportiva Beasain vs San Ignacio


1-1
Sun 1, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Real Sociedad C vs CD Ariznabarra

0-0

1-0
Sun 1, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
San Cristobal vs CE Europa


2-2
Sun 1, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
CE Manresa vs CE Banyoles


2-1
Sun 1, Dec-19:30 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
CF Peralada vs Terrassa

0-2

1-2
Sun 1, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
CF Reus Deportiu vs UE Figueres


0-3
Sun 1, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
L\'Hospitalet vs Sant Andreu

0-0

0-0
Sun 1, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
Pobla De Mafumet CF vs UE Vilassar de Mar

0-0

0-1
Sun 1, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
UE Castelldefels vs Cerdanyola del Valles


0-2
Sun 1, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
FC Vilafranca vs Santfeliuenc FC


2-3
Sun 1, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
UA Horta vs UE Sants

0-0

1-0
Sun 1, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Alcoyano vs Eldense

1-0

2-0
Sun 1, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
UD Paterna vs Hercules CF B

1-1

2-1
Sun 1, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Novelda vs Acero

1-0

2-0
Sun 1, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Atletico Saguntino vs Jove Espanol

1-0

1-0
Sun 1, Dec-14:30 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Recambios Colon CD vs Elche CF Ilicitano

0-1

2-1
Sun 1, Dec-14:30 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
CF Intercity vs UD Alzira

3-1

3-3
Sun 1, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Mostoles vs Leganes B

3-1

3-3
Sun 1, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
CF Pozuelo Alarcon vs Rayo Vallecano B

0-1

0-1
Sun 1, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
AD Union Adarve vs Alcobendas Sport


3-4
Sun 1, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Atletico Pinto vs CD El Alamo

1-1

2-1
Sun 1, Dec-22:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
San Fernando Henares vs CD Artistico Navalcarnero

0-1

0-2
Sun 1, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Flat Earth vs CF Trival Valderas

0-0

0-1
Sun 1, Dec-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
AD Parla vs Villaverde Boetticher CF

0-0

0-0
Sun 1, Dec-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
RCD Carabanchel vs DAV Santa Ana


0-2
Sun 1, Dec-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Alcorcon B vs AD Torrejon CF

0-0

4-1
Sun 1, Dec-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Moratalaz vs RSD Alcala Henares

0-0

0-2
Sun 1, Dec-19:15 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
La Baneza vs CD La Virgen Del Camino

1-0

3-0
Sun 1, Dec-19:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Atletico Bembibre vs Zamora CF

0-1

0-1
Sun 1, Dec-19:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
SD Almazan vs CD Becerril

0-1

1-1
Sun 1, Dec-19:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Atletico Tordesillas vs Real Avila CF

1-0

1-0
Sun 1, Dec-19:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Burgos Promesas vs Real Burgos

2-0

4-1
Sun 1, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Gimnastica Segoviana vs CyDL Jupiter Leones

2-0

6-0
Sun 1, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Arandina vs Numancia B

0-0

0-0
Sun 1, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
CD Cristo Atletico vs CD Mirandes B

1-0

2-1
Sun 1, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Atletico Malagueno vs Velez CF

0-0

1-0
Sun 1, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Maracena vs Loja CD


1-1
Sun 1, Dec-15:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Poli Almeria vs Almeria B


1-3
Sun 1, Dec-20:30 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Atletico Mancha Real vs CD Torreperogil

0-0

0-0
Sun 1, Dec-20:30 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
CD Huetor Tajar vs CD Linares Deportivo


2-2
Sun 1, Dec-20:30 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Atletico de Porcuna vs CD Huetor Vega

0-1

1-1
Sun 1, Dec-21:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Alhaurin de la Torre vs CD El Palo

0-0

0-1
Sun 1, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Antequera CF vs Real Jaen CF

0-1

0-1
Sun 1, Dec-19:59 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
CD El Ejido 2012 vs Motril CF

0-0

0-0
Sun 1, Dec-14:00 - SVK U19 A League
Dukla Banska Bystrica(U19) vs Trencin(U19)

1-1

1-2
Sun 1, Dec-19:00 - Swiss Super League
Basel vs Young Boys

2-0

3-0
Sun 1, Dec-19:00 - Swiss Super League
FC Luzern vs St. Gallen

1-1

1-4
Sun 1, Dec-19:00 - Swiss Super League
FC Lugano vs Servette

0-0

1-0
Sun 1, Dec-19:00 - Switzerland Challenge League
Vaduz vs Chiasso

4-0

4-2
Sun 1, Dec-17:00 - Tunisia Division 1
CS. Hammam-Lif vs J.S. Kairouanaise

0-1

1-2
Sun 1, Dec-17:00 - Tunisia Division 1
U.S.Monastir vs C. A. Bizertin

1-0

2-0
Sun 1, Dec-17:00 - Tunisia Division 1
Stade Tunisien vs US Ben Guerdane

0-0

1-1
Sun 1, Dec-17:00 - Tunisia Division 2
Esperance Sportive Zarzis vs Olympique de Beja

1-0

2-0
Sun 1, Dec-17:00 - Tunisia Division 2
Sfax Railways vs Sporting Ben Arous

0-0

1-0
Sun 1, Dec-17:00 - Tunisia Division 2
EO Sidi Bouzid vs Sbikha

1-0

2-0
Sun 1, Dec-17:00 - Tunisia Division 2
Stade Africain Menzel Bourguiba vs AS Gabes

1-0

1-0
Sun 1, Dec-17:00 - Tunisia Division 2
ES Rades vs A.S Ariana

0-0

3-0
Sun 1, Dec-19:59 - Turkey 2 Ligi A
Altay Spor Kulubu vs Eskisehirspor

1-1

1-1
Sun 1, Dec-17:30 - Turkey 2 Ligi A
Boluspor vs Menemen Belediye Spor

2-1

2-2
Sun 1, Dec-15:00 - Turkey 2 Ligi A
Giresunspor vs Adana Demirspor

1-0

1-0
Sun 1, Dec-15:00 - Turkey 2 Ligi A
Umraniyespor vs Akhisar Bld.Geng

1-2

2-2
Sun 1, Dec-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
24 Erzincanspor vs Tokatspor

0-0

1-0
Sun 1, Dec-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Vestel Manisaspor vs Kizilcabolukspor

0-3

2-6
Sun 1, Dec-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Aksarayspor vs Artvin Hopaspor

0-0

0-0
Sun 1, Dec-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Erzin Belediyespor vs Yeni Orduspor

0-0

1-0
Sun 1, Dec-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Silivrispor vs Duzcespor

2-0

2-1
Sun 1, Dec-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Cankaya FK vs Serik Belediyespor

0-0

2-1
Sun 1, Dec-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Tire 1922 Spor vs Karakopru Belediyespor

1-0

1-1
Sun 1, Dec-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Fatsa Belediyespor vs Payas BS 1975

1-0

2-0
Sun 1, Dec-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Tepecikspor vs Ofspor

0-3

1-4
Sun 1, Dec-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Kemerspor 2003 vs Elazig Belediyespor

0-1

0-4
Sun 1, Dec-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Kozan Spor FK vs Belediye Derincespor

0-0

1-1
Sun 1, Dec-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Erbaaspor S vs Cizrespor

0-1

0-1
Sun 1, Dec-13:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Pazarspor vs Diyarbak?rspor

0-1

3-2
Sun 1, Dec-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Batman Petrolspor vs Golcukspor

0-2

2-4
Sun 1, Dec-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Kelkit Belediye Hurriyet vs Yeilyurt Belediyespor

0-0

1-0
Sun 1, Dec-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Nazillispor vs Halide Edip Adivarspor

2-0

3-1
Sun 1, Dec-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Muglaspor vs Yimpas Yozgatspor

0-0

1-1
Sun 1, Dec-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Darica Genclerbirligi vs Osmaniyespor

0-1

0-1
Sun 1, Dec-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Bayrampasaspor vs Nevsehirspor Genclik

0-1

0-1
Sun 1, Dec-16:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Fomget Genclik Women\'s vs Adana Idmanyurduspor Women\'s


0-1
Sun 1, Dec-12:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Konak BEL. Women\'s vs Kirecburnu Women\'s

3-0

6-1
Sun 1, Dec-13:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Hakkarigucu Women\'s vs Atasehir Belediyesi Women\'s


2-3
Sun 1, Dec-13:30 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
ALG Spor Women\'s vs Kocaeli Bayan Women\'s


2-1
Sun 1, Dec-13:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Karadeniz Eregli Belediye Spor Women\'s vs Amedspor Women\'s


0-1
Sun 1, Dec-13:30 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Fatih Vatanspor Women\'s vs Besiktas JK Women\'s


1-5
Sun 1, Dec-14:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Amedspor vs Corum Belediyespor

2-1

3-2
Sun 1, Dec-14:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Sanliurfaspor vs 1922 Konyaspor

1-3

1-6
Sun 1, Dec-14:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Samsunspor vs Sariyer

1-0

3-0
Sun 1, Dec-14:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Inegolspor vs Afjet Afyonspor

1-1

2-1
Sun 1, Dec-14:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Hacettepe S.K. vs Pendikspor

0-0

1-0
Sun 1, Dec-14:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Zonguldak vs Bugsasspor

1-0

3-0
Sun 1, Dec-14:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Kirklarelispor vs Manisa FK

0-0

0-0
Sun 1, Dec-14:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Sancaktepe Belediye Spor vs Tarsus Idman Yurdu

1-0

1-0
Sun 1, Dec-14:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Elazigspor vs Belediye Vanspor

2-1

3-1
Sun 1, Dec-14:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Kahramanmaras vs Bodrumspor

0-0

1-2
Sun 1, Dec-14:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Bayburt Ozel Idare vs Eyupspor

1-0

1-0
Sun 1, Dec-14:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Karabukspor vs Ergene Velimese

0-0

0-0
Sun 1, Dec-14:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Kastamonuspor vs Sakaryaspor

0-1

0-1
Sun 1, Dec-14:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Bandirmaspor vs Ankara Demirspor

1-0

1-1
Sun 1, Dec-14:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Nigde Belediyespor vs Usakspor

0-1

0-2
Sun 1, Dec-14:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Tuzlaspor Kulubu vs Etimesgut Belediye Spor

0-0

1-1
Sun 1, Dec-14:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Kirsehir Belediyespor vs Sivas Dort Eylul Belediyespor

0-0

0-1
Sun 1, Dec-19:59 - Turkey Super Lig
Trabzonspor vs Galatasaray

0-0

1-1
Sun 1, Dec-17:30 - Turkey Super Lig
Istanbul Basaksehir F.K. vs Antalyaspor

0-0

2-0
Sun 1, Dec-15:00 - Turkey Super Lig
Gazisehir Gaziantep vs Denizlispor

0-0

1-2
Sun 1, Dec-16:00 - Ukraine - Vyscha Liga
FC Mariupol vs FC Shakhtar Donetsk

0-1

1-1
Sun 1, Dec-21:30 - Ukraine - Vyscha Liga
Olimpik Donetsk vs Dynamo Kyiv

1-1

1-3
Sun 1, Dec-16:00 - Ukraine - Vyscha Liga
Desna Chernihiv vs PFC Oleksandria

0-0

2-0
Sun 1, Dec-11:00 - Uzbekistan Professional Football League
FK Andijan vs Qizilqum Zarafshon

0-0

1-0
Sun 1, Dec-11:00 - Uzbekistan Professional Football League
Kuruvchi Kokand Qoqon vs Navbahor Namangan

1-1

1-1
Sun 1, Dec-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Triangle FC vs Hwange Colliery

1-1

3-2
NOTICE
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.