Football Results for Sun 24, Nov 2019

All soccer/football results.

Complete Football Results for Sun 24, Nov 2019

BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


Date and Time/Team Half Time Full Time
Sun 24, Nov-19:00 - AFC U19 Championship
Pakistan(U19) vs Palestine(U19)

1-2

1-5
Sun 24, Nov-16:00 - AFC U19 Championship
Iraq(U19) vs Kuwait(U19)

1-0

1-1
Sun 24, Nov-19:30 - Albania Super league
Vllaznia Shkoder vs Teuta Durres

0-0

0-0
Sun 24, Nov-18:00 - Algeria Division 1
NA Hussein Dey vs MC Oran

0-0

0-0
Sun 24, Nov-19:00 - Andorra Super league
UE Engordany vs Atletic Escaldes

1-1

3-1
Sun 24, Nov-21:00 - Andorra Super league
FC Ordino vs CE Carroi

0-0

2-2
Sun 24, Nov-17:00 - Andorra Super league
Inter Club D\'Escaldes vs UE Sant Julia

0-0

1-0
Sun 24, Nov-15:00 - Andorra Super league
FC Santa Coloma vs UE Santa Coloma

2-0

2-0
Sun 24, Nov-19:00 - Angola Girabola League
Benfica Lubango vs Cuando Cubango

0-0

1-0
Sun 24, Nov-20:30 - Angola Girabola League
Progresso Sambizanga vs Recreativo Caala

0-0

1-0
Sun 24, Nov-18:00 - Angola Girabola League
Sagrada Esperanca vs Ferroviario Do Huambo

0-0

2-0
Sun 24, Nov-18:30 - Angola Girabola League
Desportivo Huila vs Santa Rita FC

2-1

3-2
Sun 24, Nov-18:30 - Angola Girabola League
Academica Lobito vs Bravos do Maquis

0-0

0-0
Sun 24, Nov-19:30 - Arabian Champions League
Al-Muharraq vs Ittihad Alexandria

0-0

0-1
Sun 24, Nov-00:00 - Argentina Prim B Metropolitana
Club Atletico Acassuso vs Tristan Suarez

1-0

2-0
Sun 24, Nov-00:00 - Argentina Prim B Metropolitana
Villa San Carlos vs Deportivo Armenio

0-0

1-1
Sun 24, Nov-00:00 - Argentina Prim B Metropolitana
Club Comunicaciones(AR) vs San Telmo

0-0

1-0
Sun 24, Nov-00:00 - Argentina Prim B Metropolitana
Defensores Unidos vs Almirante Brown

1-1

2-2
Sun 24, Nov-00:00 - Argentina Prim B Metropolitana
Talleres Remdios de Escalada vs CA Fenix Pilar

0-1

2-1
Sun 24, Nov-00:00 - Argentina Prim C Metropolitana
Deportivo Merlo vs Excursionistas

2-0

3-0
Sun 24, Nov-00:00 - Argentina Prim C Metropolitana
Central Cordoba De Rosario vs Ituzaingo

1-1

2-1
Sun 24, Nov-00:00 - Argentina Prim D Metropolitana
Argentino de Rosario vs Deportivo Paraguayo

1-1

1-2
Sun 24, Nov-00:00 - Argentina Prim D Metropolitana
CA Atlas vs Puerto Nuevo

1-1

1-2
Sun 24, Nov-00:00 - Argentina Prim D Metropolitana
CA Lugano vs CDyS Juventud Unida

0-0

1-0
Sun 24, Nov-00:00 - Argentina Prim D Metropolitana
Deportivo Muniz vs Yupanqui

0-0

0-2
Sun 24, Nov-03:30 - Argentinian Primera B - Nacional
Alvarado Mar del Plata vs Estudiantes de Caseros

1-2

4-2
Sun 24, Nov-04:10 - Argentinian Primera B - Nacional
Belgrano vs Club Atletico Mitre

1-0

1-1
Sun 24, Nov-00:00 - Argentinian Primera B - Nacional
Nueva Chicago vs Agropecuario de Carlos Casares

1-2

1-3
Sun 24, Nov-00:00 - Argentinian Primera B - Nacional
Almagro vs Santa Marina Tandil

0-0

1-0
Sun 24, Nov-00:00 - Argentinian Primera B - Nacional
CA Brown Adrogue vs Defensores de Belgrano

0-0

0-0
Sun 24, Nov-00:00 - Argentinian Primera B - Nacional
Deportivo Riestra vs Atletico Rafaela

0-0

1-0
Sun 24, Nov-02:40 - Argentinian Primera Super League
Defensa Y Justicia vs Lanus

1-0

2-0
Sun 24, Nov-02:40 - Argentinian Primera Super League
CA Huracan vs CA Central Cordoba SDE

0-0

1-1
Sun 24, Nov-04:45 - Argentinian Primera Super League
Atletico Tucuman vs San Lorenzo

1-0

2-2
Sun 24, Nov-15:00 - Armenia Division 2
BKMA vs Pyunik B

1-0

2-0
Sun 24, Nov-14:00 - Asia Champions League Cup
Urawa Red Diamonds vs Al Hilal

0-0

0-2
Sun 24, Nov-11:00 - Australia League A
Central Coast Mariners FC vs Western United FC

0-0

1-0
Sun 24, Nov-04:00 - Australia National Youth League
Adelaide United FC Youth vs Melbourne Victory FC Am

0-0

0-1
Sun 24, Nov-09:00 - Australia Women\\\'s A-League
Canberra United Women\'s vs Melbourne City Women\'s

0-0

1-2
Sun 24, Nov-13:30 - Austria Erste Division
SV Ried vs FC Dornbirn

2-0

4-0
Sun 24, Nov-19:59 - Austrian Bundesliga
Rapid Wien vs Sturm Graz

1-0

1-1
Sun 24, Nov-17:30 - Austrian Bundesliga
FC Trenkwalder Admira vs Austria Wien

0-0

0-0
Sun 24, Nov-17:30 - Austrian Bundesliga
TSV Hartberg vs Rheindorf Altach

1-1

2-1
Sun 24, Nov-02:25 - Beach Soccer World Cup
Uruguay Beach Soccer vs Italy Beach Soccer


4-3
Sun 24, Nov-04:00 - Beach Soccer World Cup
Paraguay Beach Soccer vs Switzerland Beach Soccer


5-5
Sun 24, Nov-00:50 - Beach Soccer World Cup
USA Beach Soccer vs Japan Beach Soccer


3-4
Sun 24, Nov-23:15 - Beach Soccer World Cup
Russia Beach Soccer vs United Arab Emirates Beach Soccer


1-4
Sun 24, Nov-15:00 - Belarus Pershaya Liga
Smorgon FC vs Volna Pinsk

0-0

1-2
Sun 24, Nov-15:00 - Belarus Premier League
Slavia Mozyr vs FK Isloch Minsk

0-0

2-0
Sun 24, Nov-15:00 - Belarus Premier League
BATE Borisov vs Dinamo Minsk

2-0

3-0
Sun 24, Nov-15:00 - Belarus Premier League
Neman Grodno vs Energetik-BGU Minsk

0-0

1-1
Sun 24, Nov-15:00 - Belarus Premier League
Dnepr Mogilev vs FC Torpedo Zhodino

0-0

2-1
Sun 24, Nov-15:00 - Belarus Premier League
Dinamo Brest vs FC Vitebsk

1-0

1-0
Sun 24, Nov-15:00 - Belarus Premier League
FC Minsk vs Shakhter Soligorsk

0-0

1-0
Sun 24, Nov-15:00 - Belarus Premier League
Torpedo Minsk vs FC Slutsk


0-3
Sun 24, Nov-15:00 - Belarus Premier League
FC Gorodeya vs FC Gomel

0-3

2-3
Sun 24, Nov-18:00 - Belgian First Amateur Division
Sint-Eloois-Winkel vs URSL Vise

0-1

1-1
Sun 24, Nov-21:00 - Belgian Jupiler League
Anderlecht vs Kortrijk

0-0

0-0
Sun 24, Nov-17:30 - Belgian Jupiler League
Gent vs Royal Antwerp FC

1-0

1-1
Sun 24, Nov-23:00 - Belgian Jupiler League
St.-Truidense VV vs Sporting Charleroi

0-0

1-3
Sun 24, Nov-19:00 - Belgium - 2e Klasse
Excelsior Virton vs Roeselare

0-0

1-1
Sun 24, Nov-23:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Club Guabira vs The Strongest

0-1

1-5
Sun 24, Nov-19:00 - Bosnia Premijer Liga
FK Zeljeznicar Sarajevo vs NK Siroki Brijeg

1-1

1-2
Sun 24, Nov-00:00 - Brasileiro Serie B
Botafogo SP vs Cuiaba (MT)

0-0

0-0
Sun 24, Nov-23:00 - Brasileiro Serie B
Coritiba (PR) vs Bragantino SP

0-0

1-0
Sun 24, Nov-17:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth
Red Bull Brasil Youth vs Palmeiras Youth

0-1

0-3
Sun 24, Nov-16:30 - Bulgaria B PFG
FC Hebar Pazardzhik vs Botev Galabovo

0-0

1-0
Sun 24, Nov-14:15 - Bulgaria B PFG
Neftochimik Burgas vs Lokomotiv Sofia

1-0

3-3
Sun 24, Nov-18:00 - Bulgaria B PFG
CSKA 1948 Sofia vs Ludogorets Razgrad II

0-0

2-2
Sun 24, Nov-19:45 - Bulgaria Premier
Levski Sofia vs Tsarsko Selo

2-0

2-0
Sun 24, Nov-17:15 - Bulgaria Premier
FC Dunav Ruse vs Beroe

0-0

0-3
Sun 24, Nov-16:00 - Cameroon MTN Elite One
Bamboutos vs Eding Sport FC

0-0

0-1
Sun 24, Nov-16:00 - Cameroon MTN Elite One
Tonnerre Kalara Yaounde vs Feutcheu FC

0-0

0-0
Sun 24, Nov-16:00 - Cameroon MTN Elite One
UMS de Loum vs Canon Yaounde

0-0

0-1
Sun 24, Nov-18:00 - Cameroon MTN Elite One
Fovu Baham vs Coton Sport Garoua

0-1

0-2
Sun 24, Nov-18:00 - Cameroon MTN Elite One
Young Sports Academy vs AS Fortuna Mfou

0-0

0-0
Sun 24, Nov-18:00 - Cameroon MTN Elite One
APEJES Academy vs Colombe FC

0-0

0-0
Sun 24, Nov-18:00 - Cameroon MTN Elite One
Dragon de Yaounde vs PWD de Bamenda

2-1

2-3
Sun 24, Nov-18:00 - Cameroon MTN Elite One
Stade Renard de Melong vs Union Douala

0-0

1-0
Sun 24, Nov-18:00 - Cameroon MTN Elite One
Avion Academy vs Panthere Sportive du Nde

0-0

1-0
Sun 24, Nov-04:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Santos vs Cruzeiro (MG)

1-1

4-1
Sun 24, Nov-23:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Goias vs Esporte Clube Bahia

2-0

4-3
Sun 24, Nov-23:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Palmeiras vs Gremio (RS)

0-0

1-2
Sun 24, Nov-23:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Atletico Mineiro (MG) vs Atletico Paranaense

0-0

0-1
Sun 24, Nov-10:00 - China Reserves League
Tianjin Teda Reserve vs Shenzhen JiaZhaoye Reserve

2-0

4-0
Sun 24, Nov-10:00 - China Reserves League
Dalian Yifang Reserve vs Hebei China Fortune Reserve

0-1

2-2
Sun 24, Nov-11:25 - China Reserves League
Guangzhou Evergrande Reserve vs Shanghai SIPG Reserve

2-4

5-6
Sun 24, Nov-02:00 - Club Friendly
CS Paraibano Youth vs Santa Cruz PE Youth

1-0

1-0
Sun 24, Nov-19:00 - Club Friendly
Floya Women\'s vs Lyn Oslo Women\'s

0-2

0-5
Sun 24, Nov-16:00 - Club Friendly
SL Benfica Futsal vs AFC Kairat Futsal

2-2

5-3
Sun 24, Nov-16:00 - Club Friendly
Uniclinic Atletico Cearense CE(U19) vs Ceara CE(U19)

0-2

1-2
Sun 24, Nov-13:00 - Club Friendly
FC Istiklol Dushanbe vs Regar-TadAZ Tursunzoda

1-1

1-1
Sun 24, Nov-13:30 - Club Friendly
Pesarofano Futsal vs EiPozo Murcia Turistica Futsal

1-0

3-3
Sun 24, Nov-17:00 - Club Friendly
Sporting Lisbon Futsal vs Tyumen Futsal

1-2

1-3
Sun 24, Nov-17:00 - Club Friendly
Novaja Generacija Futsal vs Ukhta Futsal

0-0

4-2
Sun 24, Nov-14:00 - Club Friendly
Berkut Futsal vs Norilsky Nickel Futsal

0-3

1-8
Sun 24, Nov-14:00 - Club Friendly
MNK Novo Vrijeme Makarska Futsal vs MFC Ayat Futsal

1-1

3-2
Sun 24, Nov-23:00 - Club Friendly
Marcilio Dias SC vs Brusque SC

1-0

1-0
Sun 24, Nov-03:00 - Colombia Copa Mustang
Alianza Petrolera vs America de Cali

0-1

0-1
Sun 24, Nov-01:00 - Conmebol - Sudamericano U15
Colombia U15 vs Venezuela U15

0-0

1-1
Sun 24, Nov-02:00 - Conmebol - Sudamericano U15
Brazil U15 vs Belgium(U15)

3-0

6-0
Sun 24, Nov-03:30 - Conmebol - Sudamericano U15
Bolivia U15 vs Peru U15

0-0

0-0
Sun 24, Nov-00:00 - Copa Libertadores
CR Flamengo (RJ) vs River Plate

0-1

2-1
Sun 24, Nov-06:10 - Costa Rica Primera Division
Herediano vs Deportivo Saprissa

0-1

1-1
Sun 24, Nov-20:30 - Croatia - 1. Division
Inter Zapresic vs NK Rijeka

0-4

1-4
Sun 24, Nov-18:00 - Croatia - 1. Division
NK Osijek vs Istra 1961

0-0

1-0
Sun 24, Nov-16:30 - Croatia - 2. Division
Bijelo Brdo vs NK Dugopolje

0-0

1-0
Sun 24, Nov-16:00 - Croatia U19
NK Rijeka (U19) vs Slaven Koprivnica(U19)


2-1
Sun 24, Nov-16:00 - Croatia U19
Hajduk Split (U19) vs NK Lokomotiva Zagreb U19

2-0

4-1
Sun 24, Nov-16:00 - Croatia U19
NK Osijek (U19) vs Hrvatski Dragovoljac(U19)

0-0

2-1
Sun 24, Nov-19:00 - Cyprus 1 Division
AEL Limassol vs Olympiakos Nicosia FC

0-0

0-0
Sun 24, Nov-19:59 - Cyprus 1 Division
Anorthosis Famagusta FC vs Ethnikos Achnas

2-0

2-1
Sun 24, Nov-16:30 - Cyprus 2 Division
Alki Oroklini vs Asil Lysi

1-1

1-1
Sun 24, Nov-16:30 - Czech Republic 2. Liga
FC Sellier & Bellot Vlasim vs Prostejov

1-0

2-0
Sun 24, Nov-19:59 - Czech Republic Gambrinus Liga
MFK Karvina vs FC Viktoria Plzen

1-0

1-1
Sun 24, Nov-17:30 - Czech Republic Gambrinus Liga
Teplice vs Banik Ostrava

0-0

1-1
Sun 24, Nov-19:00 - Czech Republic Women\\\'s Cup
Sokol Trebes Women\'s vs Pardubice Women\'s


1-1
Sun 24, Nov-19:30 - Czech Republic Women\\\'s Cup
Banik Ostrava Women\'s vs Horni Herspice Women\'s

0-2

1-2
Sun 24, Nov-16:30 - Czech Republic Women\\\'s Cup
Jiskra Trebon Women\'s vs Slovan Liberec Women\'s

0-3

0-8
Sun 24, Nov-13:15 - Czech Republic Women\\\'s Cup
Vedomice Women\'s vs Dukla Praha Women\'s

0-1

3-3
Sun 24, Nov-17:00 - Czech Republic Women\\\'s Cup
FC Praha Women\'s vs Sparta Praha Women\'s

0-4

0-11
Sun 24, Nov-15:00 - Czech Republic Women\\\'s Cup
Jihlava Women\'s vs FC Viktoria Plzen Women\'s

1-7

1-14
Sun 24, Nov-19:00 - Danish SAS Ligaen
FC Kobenhavn vs Hobro I.K.

0-1

2-1
Sun 24, Nov-21:00 - Danish SAS Ligaen
Aarhus AGF vs Brondby

1-0

2-1
Sun 24, Nov-17:00 - Danish SAS Ligaen
Aalborg BK vs AC Horsens

0-0

4-0
Sun 24, Nov-17:00 - Danish SAS Ligaen
Silkeborg IF vs Esbjerg FB

1-0

1-2
Sun 24, Nov-15:00 - Danish SAS Ligaen
Sonderjyske vs Lyngby

1-1

2-2
Sun 24, Nov-02:15 - Ecuador Copa Pilsener A
Sociedad Deportiva Aucas vs Barcelona SC(ECU)

0-0

1-0
Sun 24, Nov-04:30 - Ecuador Copa Pilsener A
Liga Deportiva Universitaria vs Universidad Catolica Quito

0-1

2-3
Sun 24, Nov-00:30 - El Salvador Primera Division
Jocoro FC vs CD FAS

0-1

1-2
Sun 24, Nov-03:30 - El Salvador Primera Division
Santa Tecla vs CD El Vencedor

1-2

1-3
Sun 24, Nov-04:30 - El Salvador Primera Division
CD Chalatenango vs Once Deportivo Ahuachapan

1-0

3-0
Sun 24, Nov-19:00 - England FA Trophy
Gloucester City vs Bradford Park Avenue

0-1

0-2
Sun 24, Nov-18:45 - England FA Women Super League
Birmingham Women\'s vs Chelsea FC Women\'s

0-3

0-6
Sun 24, Nov-19:00 - England FA Women Super League
West Ham United Women\'s vs Reading Women\'s

1-0

2-3
Sun 24, Nov-16:00 - England FA Women Super League
Manchester United Women\'s vs Brighton & H.A. Women\'s

2-0

4-0
Sun 24, Nov-16:30 - England FA Women Super League
Everton FC Women\'s vs Tottenham Hotspur Women\'s

2-1

3-1
Sun 24, Nov-16:30 - England FA Women Super League
Bristol City Women\'s vs Manchester City Women\'s

0-1

0-5
Sun 24, Nov-18:00 - England FA Women Super League
Arsenal Women\'s vs Liverpool Women\'s

1-0

1-0
Sun 24, Nov-16:00 - England Ladies Premier League
Aston Villa Women\'s vs Lewes Women\'s

0-0

1-0
Sun 24, Nov-16:00 - England Ladies Premier League
Sheffield United Women\'s vs Durham Wildcats Women\'s

0-0

1-0
Sun 24, Nov-18:00 - England Ladies Premier League
Blackburn Rovers Women\'s vs Crystal Palace Women\'s

1-0

2-0
Sun 24, Nov-18:00 - England Ladies Premier League
Leicester City Women\'s vs Coventry Women\'s

1-2

1-3
Sun 24, Nov-18:00 - England Ladies Premier League
London Bees Women\'s vs Charlton Athletic Women\'s

0-0

1-1
Sun 24, Nov-16:00 - England The Championship
Middlesbrough vs Hull City

2-0

2-2
Sun 24, Nov-18:00 - England Women\\\'s Northern Premier League
Middlesbrough Women\'s vs Huddersfield Town Women\'s

0-3

0-6
Sun 24, Nov-18:00 - England Women\\\'s Northern Premier League
Burnley Women\'s vs Sheffield Women\'s

1-0

3-0
Sun 24, Nov-18:00 - England Women\\\'s Southern Premier League
Cardiff City Women\'s vs Portsmouth Women\'s


1-2
Sun 24, Nov-20:30 - English Premier League
Sheffield United vs Manchester United

1-0

3-3
Sun 24, Nov-17:30 - French Championnat National U19 Groupe A
Amiens SC(U19) vs Feignies(U19)


3-0
Sun 24, Nov-17:30 - French Championnat National U19 Groupe A
Drancy(U19) vs Lens U19

0-0

0-1
Sun 24, Nov-17:30 - French Championnat National U19 Groupe A
FC Chartres(U19) vs US Boulogne U19


2-1
Sun 24, Nov-14:00 - French Championnat National U19 Groupe B
ES Troyes AC(U19) vs Le Puy Foot 43 Auvergne(U19)

3-0

6-2
Sun 24, Nov-14:00 - French Championnat National U19 Groupe B
Epinal U19 vs Torcy U.S(U19)


1-1
Sun 24, Nov-17:30 - French Championnat National U19 Groupe B
Sochaux U19 vs Metz U19


1-1
Sun 24, Nov-17:30 - French Championnat National U19 Groupe B
Auxerre(U19) vs Dijon(U19)


4-1
Sun 24, Nov-17:30 - French Championnat National U19 Groupe B
Paris FC U19 vs Strasbourg U19

1-0

2-0
Sun 24, Nov-17:30 - French Championnat National U19 Groupe B
Montceau (U19) vs Bourg Peronnas(U19)

1-2

1-2
Sun 24, Nov-14:00 - French Championnat National U19 Groupe C
Nantes U19 vs Aviron Bayonnais(U19)

0-0

1-0
Sun 24, Nov-17:30 - French Championnat National U19 Groupe C
Tours FC U19 vs Angers SCO U19

0-2

0-2
Sun 24, Nov-17:30 - French Championnat National U19 Groupe C
Guingamp (U19) vs Vannes OC U19


1-0
Sun 24, Nov-17:30 - French Championnat National U19 Groupe C
Stade Rennais FC(U19) vs Chateauroux U19

1-2

2-3
Sun 24, Nov-17:30 - French Championnat National U19 Groupe C
Bordeaux U19 vs Trelissac U19


3-1
Sun 24, Nov-17:30 - French Championnat National U19 Groupe C
Niort(U19) vs Le Mans(U19)


5-2
Sun 24, Nov-17:30 - French Championnat National U19 Groupe C
Concarneau(U19) vs Stade Lavallois MFC (U19)


2-1
Sun 24, Nov-14:00 - French Championnat National U19 Groupe D
Porto Vecchio(U19) vs Cannes AS U19


1-2
Sun 24, Nov-17:30 - French Championnat National U19 Groupe D
Toulouse(U19) vs Ajaccio U19


2-1
Sun 24, Nov-17:30 - French Championnat National U19 Groupe D
Saint-Etienne U19 vs Nimes(U19)


3-1
Sun 24, Nov-17:00 - French Cup
Olympique de Valence vs Evian Thonon Gaillard

1-1

3-1
Sun 24, Nov-17:45 - French Feminines D1
ASJ Soyaux Women\'s vs Lyonnais Women\'s

0-2

0-4
Sun 24, Nov-19:59 - French Le Championnat Ligue 1
Saint-Etienne vs Montpellier HSC

0-0

0-0
Sun 24, Nov-18:00 - French Le Championnat Ligue 1
Bordeaux vs AS Monaco

1-1

2-1
Sun 24, Nov-14:00 - Georgia Primera Division
WIT Georgia Tbilisi vs Torpedo Kutaisi

0-0

0-2
Sun 24, Nov-14:00 - Georgia Primera Division
FC Sioni Bolnisi vs Lokomotiv Tbilisi

0-2

1-2
Sun 24, Nov-14:00 - Georgia Primera Division
Dila Gori vs Dinamo Tbilisi

0-2

1-2
Sun 24, Nov-14:00 - Georgia Primera Division
Dinamo Batumi vs FC Metalurgi Rustavi

1-1

2-1
Sun 24, Nov-14:00 - Georgia Primera Division
Chikhura Sachkhere vs FC Saburtalo Tbilisi

0-1

1-3
Sun 24, Nov-16:00 - German 3. Liga
FC Kaiserslautern vs Hansa Rostock

2-0

2-0
Sun 24, Nov-17:00 - German 3. Liga
Munchen 1860 vs Bayern Munich (Am)

0-1

1-1
Sun 24, Nov-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
Werder Bremen(U17) vs RasenBallsport Leipzig(U17)

3-2

4-3
Sun 24, Nov-21:00 - German Bundesliga
Hoffenheim vs 1.FSV Mainz 05

0-1

1-5
Sun 24, Nov-18:30 - German Bundesliga
Augsburg vs Hertha BSC Berlin

2-0

4-0
Sun 24, Nov-16:30 - German Bundesliga 2
VfB Stuttgart vs Karlsruher SC

0-0

3-0
Sun 24, Nov-16:30 - German Bundesliga 2
Greuther Furth vs FC Nurnberg

0-0

0-0
Sun 24, Nov-16:30 - German Bundesliga 2
SSV Jahn Regensburg vs 1. FC Heidenheim 1846

1-0

3-1
Sun 24, Nov-17:00 - German Frauen Bundesliga
Turbine Potsdam Women\'s vs Duisburg Women\'s

1-1

2-1
Sun 24, Nov-16:30 - Germany - Regionalliga Nordost
Berliner AK 07 vs Chemie Leipzig

1-0

1-1
Sun 24, Nov-16:00 - Germany - Regionalliga Nord
Wolfsburg AM. vs VfB Oldenburg

1-0

5-0
Sun 24, Nov-17:00 - Germany - Regionalliga Nord
FC Hansa Luneburg vs VfB Lubeck

0-0

1-3
Sun 24, Nov-17:00 - Germany - Regionalliga Nord
FC St. Pauli II vs Werder Bremen (Am)

0-0

1-1
Sun 24, Nov-17:00 - Germany - Regionalliga Sued
SC Freiburg II vs Bahlinger SC

0-0

1-2
Sun 24, Nov-17:00 - Germany OberLiga
VfL Oldenburg vs Tus Bersenbruck

2-0

3-0
Sun 24, Nov-17:45 - Germany OberLiga
VfB Ginsheim vs SG Barockstadt Fulda Lehnerz

1-0

3-1
Sun 24, Nov-16:00 - Germany Women Division 2
Andernach Women\'s vs BV Cloppenburg Women\'s

2-2

3-5
Sun 24, Nov-16:00 - Germany Women Division 2
Hoffenheim Women\'s B vs Werder Bremen Women\'s

1-0

2-2
Sun 24, Nov-17:00 - Germany Women Division 2
Bayern Munich Women\'s B vs Ingolstadt 04 Women\'s

1-0

2-1
Sun 24, Nov-16:00 - Greece Football League
Ialysos vs Nea Kavala

0-0

0-0
Sun 24, Nov-17:00 - Greece Football League
Egaleo AO Athens vs Diagoras Rodos

0-2

0-2
Sun 24, Nov-17:00 - Greece Football League
Kalamata AO vs Aspropyrgos Enosis

0-2

2-2
Sun 24, Nov-17:00 - Greece Football League
Olympiakos Volos vs Ionikos

0-0

1-1
Sun 24, Nov-17:00 - Greece Football League
Ierapetra vs Veria FC

0-0

0-1
Sun 24, Nov-17:00 - Greece Football League
Triglia vs Niki Volos

0-0

0-0
Sun 24, Nov-19:00 - Greece Super League 1
Atromitos Athens vs OFI Crete

1-1

2-1
Sun 24, Nov-19:15 - Greece Super League 1
Asteras Tripolis vs Volos NPS

0-0

0-0
Sun 24, Nov-21:30 - Greece Super League 1
AEK Athens vs Aris Salonica

0-0

1-1
Sun 24, Nov-21:30 - Greece Super League 1
Panaitolikos Agrinio vs Panathinaikos

0-0

0-0
Sun 24, Nov-19:59 - Greece Super League 1
PAOK Saloniki vs AEL Larisa

1-0

1-0
Sun 24, Nov-16:00 - Greece Super League 2
Apollon Larissas vs Ergotelis

2-0

3-1
Sun 24, Nov-16:45 - Greece Super League 2
Giorgos Karaiskakis vs Chania Kissamikos

0-0

0-0
Sun 24, Nov-17:00 - Greece Super League 2
Apollon Pontou vs Kerkyra

0-0

1-0
Sun 24, Nov-17:00 - Greece Super League 2
Apollon Smirnis vs Pas Giannina

0-0

0-0
Sun 24, Nov-16:00 - Greece U19
Asteras Tripolis(U19) vs Volos NFC(U19)

3-0

3-1
Sun 24, Nov-13:00 - Greece U19
Panaitolikos Agrinio(U19) vs Panathinaikos(U19)

0-2

0-3
Sun 24, Nov-05:00 - Guatemala Liga Nacional
Coban Imperial vs CSD Municipal

2-1

3-2
Sun 24, Nov-21:00 - Guatemala Liga Nacional
Club Comunicaciones vs Guastatoya

1-2

3-3
Sun 24, Nov-21:00 - Guatemala Liga Nacional
Deportivo Sanarate vs CD Malacateco

0-0

1-0
Sun 24, Nov-22:00 - Guatemala Liga Nacional
Santa Lucia Cotzumalguapa vs CSD Xelaju MC

1-0

2-2
Sun 24, Nov-23:00 - Guatemala Liga Nacional
Siquinala FC vs Antigua GFC

1-2

2-3
Sun 24, Nov-15:15 - Holland Eredivisie
FC Groningen vs Feyenoord Rotterdam

0-1

1-1
Sun 24, Nov-19:45 - Holland Eredivisie
Sparta Rotterdam vs Vitesse Arnhem

1-0

2-0
Sun 24, Nov-19:45 - Holland Eredivisie
VVV-Venlo vs FC Twente Enschede

2-1

2-1
Sun 24, Nov-17:30 - Holland Eredivisie
RKC Waalwijk vs Emmen

0-1

1-1
Sun 24, Nov-17:30 - Holland Eredivisie
PSV Eindhoven vs SC Heerenveen

2-0

2-1
Sun 24, Nov-17:30 - Holland Eredivisie Women\\\'s
SC Heerenveen Women\'s vs Ajax Amsterdam Women\'s

0-1

0-1
Sun 24, Nov-17:30 - Holland Tweede Divisie
SV De Treffers vs Tielse Eendracht Combinatie

0-0

3-0
Sun 24, Nov-01:30 - Honduras Liga Nacional
Marathon vs CD Motagua

1-1

1-2
Sun 24, Nov-05:15 - Honduras Liga Nacional
CD Vida vs CD Olimpia

1-0

2-1
Sun 24, Nov-10:30 - HongKong Premier League
Kitchee vs Eastern A.A Football Team

1-1

3-1
Sun 24, Nov-10:30 - HongKong Premier League
Wofoo Tai Po vs Hong Kong Rangers FC

1-1

3-2
Sun 24, Nov-16:00 - Hungary NB ?
Soroksar vs FC Ajka

1-0

1-0
Sun 24, Nov-16:00 - Hungary NB ?
BFC Siofok vs Vac-Dunakanyar

1-0

2-0
Sun 24, Nov-16:00 - Hungary NB ?
Budaorsi SC vs Kazincbarcika

1-0

3-1
Sun 24, Nov-16:00 - Hungary NB ?
Szolnoki MAV FC vs Nyiregyhaza Spartacus FC

0-0

0-1
Sun 24, Nov-16:00 - Hungary NB ?
Dorogi FC vs Duna Aszfalt TVSE

0-1

1-2
Sun 24, Nov-19:59 - Hungary NB ?
Gyirmot SE vs Budafoki MTE

1-0

1-1
Sun 24, Nov-19:59 - Hungary NB ?
Szegedi AK vs MTK Budapest FC

1-1

1-1
Sun 24, Nov-19:59 - Hungary NB ?
Aqvital FC Csakvar vs Vasas

0-1

2-4
Sun 24, Nov-18:15 - Hungary NB ?
Bekescsaba vs ETO Gyori FC

0-1

1-1
Sun 24, Nov-21:00 - Hungary NB1
Ferencvarosi TC vs Zalaegerszegi TE

3-1

3-2
Sun 24, Nov-16:00 - Hungary Women\\\'s Division 1 League
Viktoria FC Szombathely Women\'s vs Gyori Dozsa Woman\'s

1-0

2-1
Sun 24, Nov-16:00 - Hungary Women\\\'s Division 1 League
Ferencvarosi TC Women\'s vs Diosgyori VTK Women\'s

0-0

1-3
Sun 24, Nov-17:00 - Iceland U19 League
Leiknir KB(U19) vs Valur Reykjavik(U19)

0-1

1-2
Sun 24, Nov-18:00 - India Super League
Odisha FC vs Atletico De Kolkata

0-0

0-0
Sun 24, Nov-15:30 - Indonesia Liga 1
Persipura Jayapura vs Persebaya Surabaya

0-0

0-1
Sun 24, Nov-12:30 - Indonesia Liga 1
Persib Bandung vs Barito Putera

0-0

0-0
Sun 24, Nov-16:45 - Iran League
Saipa vs Shahin Bushehr

0-0

0-0
Sun 24, Nov-18:00 - Iran League
Zob Ahan vs Foolad Khouzestan FC

1-0

1-0
Sun 24, Nov-14:45 - Iran League Division 1
Baderan Tehran FC vs Gol Reyhan Alborz

1-0

1-2
Sun 24, Nov-13:00 - Italian Campionato Primavera
Cagliari Youth vs Bologna Youth

1-0

1-0
Sun 24, Nov-15:30 - Italian Serie A
Bologna vs Parma Calcio 1913

1-1

2-2
Sun 24, Nov-21:00 - Italian Serie A
Sampdoria vs Udinese

1-1

2-1
Sun 24, Nov-18:00 - Italian Serie A
Hellas Verona vs Fiorentina

0-0

1-0
Sun 24, Nov-18:00 - Italian Serie A
AS Roma vs Brescia

0-0

3-0
Sun 24, Nov-18:00 - Italian Serie A
US Sassuolo Calcio vs Lazio

1-1

1-2
Sun 24, Nov-18:00 - Italian Serie B
Ascoli vs Cosenza Calcio 1914

1-2

3-2
Sun 24, Nov-18:00 - Italian Serie B
Cittadella vs Pisa

0-1

1-1
Sun 24, Nov-15:30 - Italian Women Division 1
GS Roma Women\'s vs Juventus Women\'s

0-1

0-4
Sun 24, Nov-17:30 - Italian Women Division 1
Empoli Women\'s vs Florentia Women\'s

0-0

0-0
Sun 24, Nov-20:30 - Italy C1A
Robur Siena S.S.D. vs Pontedera

0-0

0-1
Sun 24, Nov-20:30 - Italy C1A
Pro Patria vs Pistoiese

0-0

1-1
Sun 24, Nov-18:00 - Italy C1A
US Pergolettese vs Olbia

0-0

3-0
Sun 24, Nov-18:00 - Italy C1A
S.S.D. Monza 1912 vs Alessandria

0-0

2-0
Sun 24, Nov-18:00 - Italy C1A
US Pianese vs Como

0-3

1-4
Sun 24, Nov-20:30 - Italy C1B
Triestina vs Alto Adige/Sudtirol

0-0

1-0
Sun 24, Nov-20:30 - Italy C1B
Piacenza vs Imolese

0-0

0-0
Sun 24, Nov-20:30 - Italy C1B
Cesena vs Modena

1-0

1-0
Sun 24, Nov-20:30 - Italy C1B
Fermana vs Reggio Audace

0-1

1-1
Sun 24, Nov-20:30 - Italy C1B
Ravenna vs Gubbio

2-2

3-3
Sun 24, Nov-18:00 - Italy C1B
Vicenza vs Alma Juventus Fano

0-1

2-1
Sun 24, Nov-18:00 - Italy C1B
Padova vs Rimini

0-0

1-0
Sun 24, Nov-18:00 - Italy C1B
Sambenedettese vs FeralpiSalo

1-0

2-0
Sun 24, Nov-18:00 - Italy C1B
Vis Pesaro vs Arzignano Valchiampo

1-0

2-1
Sun 24, Nov-20:30 - Italy C1C
FC Bari 1908 vs Teramo

1-0

1-1
Sun 24, Nov-20:30 - Italy C1C
Avellino vs FC Rieti

3-1

3-1
Sun 24, Nov-18:00 - Italy C1C
Catania vs Casertana F.C.

0-1

1-1
Sun 24, Nov-18:00 - Italy C1C
Cavese vs S.S. Monopoli 1966

1-0

1-0
Sun 24, Nov-18:00 - Italy C1C
Virtus Francavilla vs S.S.D. Potenza Calcio

2-2

3-4
Sun 24, Nov-18:00 - Italy C1C
A.S. Bisceglie Calcio 1913 vs Paganese Calcio 1926

2-1

2-2
Sun 24, Nov-18:00 - Italy C1C
Picerno vs Sicula Leonzio

1-0

1-1
Sun 24, Nov-17:30 - Italy Serie D
Palermo vs Messina

0-0

1-0
Sun 24, Nov-17:30 - Italy Serie D
Taranto Sport vs FBC Gravina

0-1

0-3
Sun 24, Nov-17:30 - Italy Serie D
Rovigo Calcio vs Tamai

0-0

2-0
Sun 24, Nov-17:30 - Italy Serie D
Este vs San Luigi

1-0

1-0
Sun 24, Nov-17:30 - Italy Serie D
Muravera vs Ladispoli

1-0

2-0
Sun 24, Nov-17:30 - Italy Serie D
Scandicci vs Tuttocuoio

2-0

4-0
Sun 24, Nov-17:30 - Italy Serie D
Recanatese vs Vastese

1-0

2-4
Sun 24, Nov-17:30 - Italy Serie D
APDC Chions vs ACD Campodarsego

2-3

3-4
Sun 24, Nov-17:30 - Italy Serie D
Villa D Alme vs Caravaggio

1-2

2-2
Sun 24, Nov-18:00 - Italy Serie D
S.S.D. Citta di Brindisi vs ASD Francavilla Calcio

0-1

1-2
Sun 24, Nov-07:00 - Japan Football League
Matsue City FC vs Reinmeer Aomori F.C.

1-0

2-2
Sun 24, Nov-08:00 - Japan Football League
Verspah Oita vs Sony Sendai FC

1-0

2-1
Sun 24, Nov-08:00 - Japan Football League
Imabari FC vs Honda Lock SC

0-1

2-2
Sun 24, Nov-08:00 - Japan Football League
FC Maruyasu Okazaki vs Ryutsu Keizai Dragons

2-0

4-0
Sun 24, Nov-08:00 - Japan Football League
Veertien Kuwana vs Tokyo Musashino City FC

0-0

0-1
Sun 24, Nov-08:00 - Japan Football League
Suzuka Unlimited vs Nara Club

0-0

0-0
Sun 24, Nov-08:00 - Japan Football League
Tegevajaro Miyazaki vs Osaka FC

1-1

1-2
Sun 24, Nov-08:00 - Japan Futsal League
Espo Lada Hokkaido Futsal vs Shonan Bellmare Futsal

1-1

2-5
Sun 24, Nov-08:00 - Japan Futsal League
Vasagey Oita Futsal vs voscuore sendai Futsal

4-2

9-4
Sun 24, Nov-11:00 - Japan Futsal League
Peace Does Machida Futsal vs Bardral Urayasu Futsal

2-1

4-2
Sun 24, Nov-05:30 - Japan Women Empresss Cup
AS Elfen Sayama Women\'s vs NGU Nagoya Women\'s

1-0

3-0
Sun 24, Nov-05:30 - Japan Women Empresss Cup
Vegalta Sendai Women\'s vs JFA Academy Fukushima Women\'s

0-1

2-1
Sun 24, Nov-06:00 - Japan Women Empresss Cup
Nittaidai Fields Yokohama Women\'s vs Waseda University AFC Women\'s

0-0

1-0
Sun 24, Nov-06:00 - Japan Women Empresss Cup
Spring Yokohama FC Seagulls Women\'s vs Teikyo University Women\'s

0-0

1-1
Sun 24, Nov-08:30 - Japan Women Empresss Cup
Nojima Stella Women\'s vs Bunnys Kyoto Women\'s

0-0

2-0
Sun 24, Nov-08:30 - Japan Women Empresss Cup
Setagaya Sfida Women\'s vs Shizuoka Sangyo University Women\'s

0-1

0-1
Sun 24, Nov-09:00 - Japan Women Empresss Cup
Orca Kamogawa FC Women\'s vs AS Harima ALBION Women\'s

0-0

1-0
Sun 24, Nov-09:30 - Japan Women Empresss Cup
Ehime FC Women\'s vs FC Takatsuki Women\'s

0-0

0-0
Sun 24, Nov-09:00 - Japanese League Division 2
JEF United Ichihara Chiba vs Tochigi SC

0-0

0-1
Sun 24, Nov-09:00 - Japanese League Division 2
Tokyo Verdy vs FC Gifu

3-0

5-1
Sun 24, Nov-09:00 - Japanese League Division 2
Kashiwa Reysol vs Kyoto Sanga FC

4-1

13-1
Sun 24, Nov-09:00 - Japanese League Division 2
Albirex Niigata vs V-Varen Nagasaki

0-0

2-1
Sun 24, Nov-09:00 - Japanese League Division 2
Avispa Fukuoka vs Kagoshima United

1-1

2-1
Sun 24, Nov-09:00 - Japanese League Division 2
Ventforet Kofu vs FC Ryukyu

1-0

2-0
Sun 24, Nov-09:00 - Japanese League Division 2
Montedio Yamagata vs FC Machida Zelvia

0-0

1-2
Sun 24, Nov-09:00 - Japanese League Division 2
Mito Hollyhock vs Fagiano Okayama

1-0

1-0
Sun 24, Nov-09:00 - Japanese League Division 2
Tokushima Vortis vs Renofa Yamaguchi

1-0

3-0
Sun 24, Nov-09:00 - Japanese League Division 2
Yokohama FC vs Ehime FC

1-0

2-0
Sun 24, Nov-09:00 - Japanese League Division 2
Zweigen Kanazawa vs Omiya Ardija

0-1

1-1
Sun 24, Nov-08:00 - Japanese League Division 3
Fukushima United FC vs Vanraure Hachinohe FC

1-1

1-2
Sun 24, Nov-08:00 - Japanese League Division 3
SC Sagamihara vs Roasso Kumamoto

0-0

1-0
Sun 24, Nov-08:00 - Japanese League Division 3
Azul Claro Numazu vs Gainare Tottori

1-1

3-1
Sun 24, Nov-09:00 - Japanese League Division 3
Grulla Morioka vs AC Nagano Parceiro

1-0

1-2
Sun 24, Nov-10:00 - Japanese League Division 3
Giravanz Kitakyushu vs Kamatamare Sanuki

1-0

4-0
Sun 24, Nov-10:00 - Japanese League Division 3
Gamba Osaka (U23) vs ThespaKusatsu Gunma

0-0

0-1
Sun 24, Nov-10:00 - Japanese League Division 3
Cerezo Osaka(U23) vs FC Tokyo(U23)

0-0

2-0
Sun 24, Nov-16:00 - Kenya Premier League
Ulinzi Stars Nakuru vs Nzoia United

0-1

1-1
Sun 24, Nov-16:00 - Kenya Premier League
Bandari FC vs Gor Mahia

0-1

0-2
Sun 24, Nov-16:20 - Kenya Premier League
Sofapaka Nairobi FC vs Zoo Kericho

0-1

2-1
Sun 24, Nov-17:15 - Kenya Premier League
AFC Leopards SC vs Kisumu

1-0

1-0
Sun 24, Nov-15:00 - Kenya Premier League
Posta Rangers vs Tusker FC Nairobi

0-0

0-1
Sun 24, Nov-15:00 - Kenya Premier League
Chemelil Sugar FC vs Mathare United FC

0-2

1-4
Sun 24, Nov-09:00 - Korea League 1
Seongnam FC vs Gyeongnam FC

1-1

1-2
Sun 24, Nov-09:00 - Korea League 1
Incheon United FC vs Sangju Sangmu FC

0-0

2-0
Sun 24, Nov-11:00 - Korea League 1
Jeju United FC vs Suwon Samsung Bluewings

2-1

2-4
Sun 24, Nov-16:00 - Kosovo Super League
KF Ferizaj vs Dukagjini

2-0

2-0
Sun 24, Nov-19:00 - Luxembourg National Division
F91 Dudelange vs UNA Strassen

0-0

2-2
Sun 24, Nov-19:00 - Luxembourg National Division
Jeunesse Esch vs Union Titus Petange

0-1

1-4
Sun 24, Nov-19:00 - Luxembourg National Division
Victoria Rosport vs FC Differdange 03

1-2

2-3
Sun 24, Nov-19:00 - Luxembourg National Division
Racing Union Luxemburg vs Etzella Ettelbruck

0-1

0-3
Sun 24, Nov-19:00 - Luxembourg National Division
Hostert vs Fola Esch

0-0

1-1
Sun 24, Nov-19:00 - Luxembourg National Division
Rodange 91 vs US Mondorf-les-Bains

0-0

1-1
Sun 24, Nov-16:15 - Malta First Division League
Zebbug Rangers vs Mqabba FC

0-0

1-0
Sun 24, Nov-14:00 - Malta First Division League
Pieta Hotspurs vs Fgura United

0-0

2-1
Sun 24, Nov-18:30 - Malta First Division League
Swieqi United vs Vittoriosa Stars

1-1

1-2
Sun 24, Nov-19:00 - Malta Premier League
Hibernians FC vs Balzan FC

1-1

2-1
Sun 24, Nov-17:00 - Malta Premier League
Mosta FC vs Valletta FC

0-2

0-4
Sun 24, Nov-03:00 - Mexico Primera Division
Queretaro FC vs Monarcas Morelia

0-0

3-1
Sun 24, Nov-05:00 - Mexico Primera Division
Cruz Azul vs Atletico San Luis

1-1

3-1
Sun 24, Nov-05:00 - Mexico Primera Division
Monterrey vs Atlas

2-0

2-0
Sun 24, Nov-07:10 - Mexico Primera Division
Pachuca vs Pumas UNAM

1-0

2-0
Sun 24, Nov-07:10 - Mexico Primera Division
Chivas Guadalajara vs Veracruz

0-1

3-1
Sun 24, Nov-22:00 - Mexico Primera Division
Toluca vs Santos Laguna

2-2

2-2
Sun 24, Nov-01:30 - Mexico Primera Divison 2
UA De Zacatecas vs CD Alacranes de Durango

0-1

1-1
Sun 24, Nov-03:00 - Mexico Primera Divison 2
Atletico Saltillo vs Coras De Nayarit

0-0

0-1
Sun 24, Nov-05:00 - Mexico Primera Divison 2
Mineros De Fresnillo vs Tepatitlan De Morelos

0-2

1-3
Sun 24, Nov-03:00 - Mexico Primera Divison A
CF Atlante vs Zacatepec

0-1

0-1
Sun 24, Nov-05:00 - Mexico Primera Divison A
Alebrijes de Oaxaca vs Celaya FC

0-1

0-1
Sun 24, Nov-19:00 - Mexico Youth U20
Deportivo Toluca Mexiquense U20 vs Santos Laguna U20


2-2
Sun 24, Nov-19:59 - Mexico Youth U20
FC Juarez(U20) vs Tigres UANL(U20)


1-1
Sun 24, Nov-16:00 - Montenegro Division 2
Decic Tuzi vs Jedinstvo Bijelo Polje

1-1

2-2
Sun 24, Nov-16:00 - Montenegro Division 2
Lovcen Cetinje vs Otrant

2-0

2-1
Sun 24, Nov-16:00 - Montenegro Division 2
Bokelj Kotor vs Arsenal Tivat

0-0

0-0
Sun 24, Nov-16:00 - Montenegro Division 2
FK Mornar vs Jezero Plav

0-0

1-1
Sun 24, Nov-16:00 - Montenegro Division 2
FK Drezga vs FK Ibar Rozaje

2-1

3-1
Sun 24, Nov-18:00 - Morocco Division 2
SCCM Chabab Mohamedia vs Chabab Ben Guerir


4-1
Sun 24, Nov-18:00 - Morocco Division 2
Maghreb Fez vs Chabab Atlas Khenifra


1-1
Sun 24, Nov-18:00 - Morocco Division 2
Kawkab de Marrakech vs Itihad Z. Khemisset

0-1

1-2
Sun 24, Nov-18:00 - Morocco Division 2
Union Sportive Sidi Kacem vs ASS Association Sportive de Sale

0-0

0-0
Sun 24, Nov-18:00 - Morocco Division 2
TAS de Casablanca vs Olympique Dcheira


1-0
Sun 24, Nov-18:00 - Morocco Division 2
Chabab Rif Hoceima vs KAC de Kenitra


2-2
Sun 24, Nov-18:00 - Morocco Division 2
Club Salmi vs Wydad Fes


2-1
Sun 24, Nov-18:00 - Morocco Division 2
Wydad Temara vs Racing Casablanca


0-1
Sun 24, Nov-19:59 - Morocco Super League
MCO Mouloudia Oujda vs Renaissance Sportive de Berkane

0-1

0-1
Sun 24, Nov-22:00 - Morocco Super League
FUS Fath Union Sportive Rabat vs Renaissance Zmamra

0-0

1-1
Sun 24, Nov-05:00 - New Zealand Football Championships
Canterbury United vs Hawke\'s Bay United

1-0

2-2
Sun 24, Nov-05:00 - New Zealand Football Championships
Tasman United vs Team Wellington

0-0

1-0
Sun 24, Nov-07:00 - New Zealand Football Championships
Eastern Suburbs AFC vs Waitakere United

1-1

1-1
Sun 24, Nov-03:00 - Nicaragua Primera Division
Las Sabanas vs Walter Ferretti

1-1

1-2
Sun 24, Nov-05:00 - Nicaragua Primera Division
Diriangen vs Real Esteli

1-0

2-0
Sun 24, Nov-19:00 - Nigeria Premier League
Enyimba International vs Adamawa United

2-0

2-0
Sun 24, Nov-19:00 - Nigeria Premier League
Kano Pillars vs Wikki Tourists

0-0

0-0
Sun 24, Nov-19:00 - Nigeria Premier League
Heartland FC vs Jigawa Golden Stars

0-0

1-0
Sun 24, Nov-19:00 - Nigeria Premier League
Enugu Rangers International vs Akwa Starlets

0-2

0-2
Sun 24, Nov-19:00 - Nigeria Premier League
Warri Wolves FC vs Rivers United

0-1

0-1
Sun 24, Nov-19:00 - Nigeria Premier League
Akwa United vs Nasarawa United FC

1-0

1-1
Sun 24, Nov-19:00 - Nigeria Premier League
Abia Warriors vs MFM FC

1-0

1-0
Sun 24, Nov-19:00 - Nigeria Premier League
Ifeanyi Ubah vs Lobi Stars

0-0

0-0
Sun 24, Nov-19:00 - Nigeria Premier League
Katsina United vs Sunshine Stars FC

0-0

2-0
Sun 24, Nov-19:00 - Nigeria Premier League
Delta Force vs Plateau United

1-1

1-3
Sun 24, Nov-16:00 - North Macedonia Prva liga
FK Vardar vs FK Shkupi

1-0

1-1
Sun 24, Nov-16:00 - North Macedonia Prva liga
FK Shkendija vs Renova Cepciste

1-0

6-1
Sun 24, Nov-16:00 - North Macedonia Prva liga
Borec Veles vs Sileks

0-0

0-0
Sun 24, Nov-16:00 - North Macedonia Prva liga
Akademija Pandev vs FC Struga Trim-Lum

0-0

1-1
Sun 24, Nov-17:00 - Norway 2 Division Play-Off
Asane Fotball vs Notodden FK

1-2

2-2
Sun 24, Nov-21:00 - Norwegian Tippeligaen
Viking vs Rosenborg

2-1

2-2
Sun 24, Nov-21:00 - Norwegian Tippeligaen
Stabaek vs Mjondalen

1-1

4-2
Sun 24, Nov-21:00 - Norwegian Tippeligaen
Valerenga vs Molde

1-2

2-4
Sun 24, Nov-21:00 - Norwegian Tippeligaen
Bodo Glimt vs Kristiansund BK

0-0

3-0
Sun 24, Nov-21:00 - Norwegian Tippeligaen
Odd Grenland vs Tromso IL

1-0

2-1
Sun 24, Nov-21:00 - Norwegian Tippeligaen
Stromsgodset vs Brann

4-0

6-0
Sun 24, Nov-21:00 - Norwegian Tippeligaen
Ranheim IL vs Lillestrom

0-0

2-1
Sun 24, Nov-21:00 - Norwegian Tippeligaen
Sarpsborg 08 FF vs FK Haugesund

1-0

1-1
Sun 24, Nov-03:00 - Panama Liga Panamena de Futbol
Plaza Amador vs Costa Del Este FC

0-2

0-2
Sun 24, Nov-01:00 - Paraguayan Primera Division
CA River Plate Asuncion vs Club Libertad

0-1

0-2
Sun 24, Nov-03:00 - Paraguayan Primera Division
FC Nacional Asuncion vs Sportivo Luqueno

0-0

1-1
Sun 24, Nov-19:59 - Peru Primera Division
Molinos El Pirata vs UTC Cajamarca

0-1

3-1
Sun 24, Nov-22:00 - Peru Segunda Division
Atletico Grau vs Juan Aurich

1-1

4-1
Sun 24, Nov-15:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Lech Poznan Youth vs Gwarek Zabrze Youth

0-1

1-2
Sun 24, Nov-15:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Gornik Zabrze Youth vs Korona Kielce Youth

0-0

2-0
Sun 24, Nov-20:30 - Poland - Ekstraklasa
Slask Wroclaw vs Wisla Krakow

1-1

2-1
Sun 24, Nov-18:00 - Poland - Ekstraklasa
Jagiellonia Bialystok vs Arka Gdynia

0-0

2-0
Sun 24, Nov-15:40 - Poland - I liga
Stomil Olsztyn vs Radomiak Radom

0-0

0-0
Sun 24, Nov-16:05 - Poland - II liga
Widzew lodz vs Bytovia Bytow

1-0

4-0
Sun 24, Nov-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Sul
Benfica(U19) vs Tondela(U19)

0-0

2-1
Sun 24, Nov-21:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B
Benfica(U17) vs Academica Coimbra(U17)


1-0
Sun 24, Nov-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B
Belenenses(U17) vs Uniao Leiria(U17)


4-1
Sun 24, Nov-14:30 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie A
Uniao Nogueirenes U17 vs Merelinense(U17)


1-2
Sun 24, Nov-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie A
Pacos Ferreira(U17) vs Palmeiras FC(U17)


2-0
Sun 24, Nov-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie A
FC Famalicao(U17) vs Limianos(U17)


7-0
Sun 24, Nov-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie B
Sp Espinho(U17) vs Regua(U17)


2-0
Sun 24, Nov-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie C
Sintrense(U17) vs CA Fundao U17


3-2
Sun 24, Nov-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie D
Portimonense U17 vs Estrela FC(U17)


8-2
Sun 24, Nov-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie D
Real Sport Clube(U17) vs Praia Milfontes(U17)


2-0
Sun 24, Nov-00:45 - Portugal Cup
Vizela vs SL Benfica

1-0

1-2
Sun 24, Nov-19:00 - Portugal Cup
Moreirense vs CD Mafra

0-1

1-3
Sun 24, Nov-19:00 - Portugal Cup
Pacos Ferreira vs Sanjoanense

1-0

1-0
Sun 24, Nov-19:00 - Portugal Cup
Anadia vs Beira Mar

0-0

2-1
Sun 24, Nov-19:00 - Portugal Cup
Pedras Salgadas vs Canelas 2010

0-0

0-0
Sun 24, Nov-19:00 - Portugal Cup
Sintra Football vs Marinhense

0-0

0-2
Sun 24, Nov-19:30 - Portugal Cup
Rio Ave vs Alverca

1-0

1-0
Sun 24, Nov-21:30 - Portugal Cup
FC Porto vs Vitoria Setubal FC

2-0

4-0
Sun 24, Nov-17:00 - Republic of Azerbaijan Premier League
Neftchi Baku vs Qabala

3-0

4-1
Sun 24, Nov-15:00 - Republic of Azerbaijan Premier League
Zira FK vs Kesla FK

3-1

3-1
Sun 24, Nov-15:30 - Romania - Divizia A
Academica Clinceni vs Dinamo Bucuresti

2-2

2-2
Sun 24, Nov-21:30 - Romania - Divizia A
CS Universitatea Craiova vs Hermannstadt

1-0

3-0
Sun 24, Nov-18:30 - Romania - Divizia A
Gaz Metan Medias vs FC Botosani

0-0

0-0
Sun 24, Nov-13:30 - Romania - Liga 2
UTA Arad vs Farul Constanta

0-0

1-0
Sun 24, Nov-13:00 - Romania Women\\\'s Superliga
Luceafarul Filiasi Women\'s vs Universitatea Alexandria Women\'s

1-0

2-0
Sun 24, Nov-19:59 - Russia Premier League
CSKA Moscow vs Krylya Sovetov Samara

0-0

1-0
Sun 24, Nov-12:30 - Russia Premier League
FC Ufa vs PFC Sochi

0-1

1-1
Sun 24, Nov-17:30 - Russia Premier League
Arsenal Tula vs Krasnodar FK

1-2

1-2
Sun 24, Nov-15:00 - Russia Premier League
FC Ural Yekaterinburg vs Spartak Moscow

0-0

0-0
Sun 24, Nov-11:30 - Russia Youth Championship League
Arsenal Tula Youth vs FK Krasnodar Youth

0-1

1-1
Sun 24, Nov-18:00 - San Marino Girone A
Fiorentino vs SP Libertas

0-3

0-4
Sun 24, Nov-18:00 - San Marino Girone A
San Giovanni vs Cailungo

0-0

0-1
Sun 24, Nov-18:00 - San Marino Girone A
SP Cosmos vs SP Tre Penne

0-3

0-4
Sun 24, Nov-19:20 - Saudi Arabia Professional League
Al Wahda Mecca vs Al-Nassr FC

0-0

1-0
Sun 24, Nov-18:30 - Saudi Arabia Professional League
Al-Ettifaq vs Al Ittihad Jeddah

0-0

1-2
Sun 24, Nov-19:00 - Scottish Premier League
St. Johnstone vs Aberdeen

0-1

1-1
Sun 24, Nov-16:15 - Scottish Premier League
Hamilton Academical FC vs Glasgow Rangers

1-2

1-3
Sun 24, Nov-20:10 - Scottish Women\\\'s Cup
Glasgow City Women\'s vs Hibernian Women\'s

2-1

4-3
Sun 24, Nov-21:00 - Senegal Premier League
ASC Jaraaf vs Teungueth FC

1-1

1-1
Sun 24, Nov-16:00 - Serbia Women\\\'s Super Liga
Radnicki 1923 Kragujevac Women\'s vs Crvena Zvezda Women\'s

0-1

0-2
Sun 24, Nov-19:00 - Serbia - 1. Liga
Spartak Subotica vs Radnik Surdulica

1-0

3-1
Sun 24, Nov-16:00 - Serbia - 1. Liga
Indjija vs Macva Sabac

0-0

0-0
Sun 24, Nov-16:00 - Serbia Prva Liga
FK Metalac Gornji Milanovac vs Radnicki 1923 Kragujevac

0-0

0-0
Sun 24, Nov-16:00 - Serbia Prva Liga
FK Buducnost Dobanovci vs Novi Pazar

1-0

1-0
Sun 24, Nov-16:00 - Serbia Prva Liga
FK Zarkovo vs Kabel Novi Sad

0-0

0-1
Sun 24, Nov-16:00 - Serbia Prva Liga
Graficar Beograd vs FK Smederevo 1924

2-1

3-1
Sun 24, Nov-13:30 - Slovakia 2. Liga
Ruzomberok B vs FK Zeleziarne Podbrezova

1-0

2-0
Sun 24, Nov-16:30 - Slovenia 1. Liga
Tabor Sezana vs ND Mura 05

0-0

1-1
Sun 24, Nov-19:59 - Slovenia 1. Liga
NK Aluminij vs NK Maribor

0-1

0-2
Sun 24, Nov-16:30 - Slovenia 2. Liga
Brda vs NK Roltek Dob

1-1

3-3
Sun 24, Nov-17:30 - South Africa First League
Steenberg United vs Royal Eagles

0-0

1-0
Sun 24, Nov-17:00 - South Africa Telkom KnockOut
Kaizer Chiefs FC vs Maritzburg United

0-1

1-2
Sun 24, Nov-15:00 - Spanish Ladies League Division 2
Villarreal Women\'s vs CD Femarguin Women\'s

1-1

2-1
Sun 24, Nov-15:00 - Spanish Ladies Premier League
FC Barcelona Women\'s vs Deportivo La Coruna Women\'s

3-0

6-1
Sun 24, Nov-21:00 - Spanish Ladies Premier League
CDEF Logrono Women\'s vs Levante UD Women\'s

2-3

3-4
Sun 24, Nov-17:00 - Spanish Ladies Premier League
Granadilla Tenerife Women\'s vs Real Betis Women\'s

0-0

1-0
Sun 24, Nov-14:00 - Spanish Ladies Premier League
Rayo Vallecano Women\'s vs Athletic Bilbao Women\'s

0-2

1-4
Sun 24, Nov-14:30 - Spanish Ladies Premier League
Sevilla FC Women\'s vs Colegio Aleman Valencia Women\'s

3-2

4-3
Sun 24, Nov-15:00 - Spanish Primera Division
Espanyol vs Getafe

1-1

1-1
Sun 24, Nov-19:00 - Spanish Primera Division
Eibar vs Alaves

0-0

0-2
Sun 24, Nov-21:30 - Spanish Primera Division
Villarreal vs Celta Vigo

0-0

1-3
Sun 24, Nov-17:00 - Spanish Primera Division
Osasuna vs Athletic Bilbao

0-1

1-2
Sun 24, Nov-00:00 - Spanish Primera Division
Real Madrid vs Real Sociedad

1-1

3-1
Sun 24, Nov-15:00 - Spanish Primera U19
Malaga(U19) vs Calavera(U19)

0-0

0-0
Sun 24, Nov-15:00 - Spanish Primera U19
Danok Bat CF(U19) vs AD San Juan(U19)

1-0

1-2
Sun 24, Nov-15:00 - Spanish Primera U19
AD Nervion(U19) vs Cordoba(U19)

0-0

2-1
Sun 24, Nov-13:00 - Spanish Primera U19
Ural CF(U19) vs Marina Sport(U19)

0-0

2-1
Sun 24, Nov-14:00 - Spanish Primera U19
Levante(U19) vs CD Roda(U19)

0-1

0-1
Sun 24, Nov-15:00 - Spanish Segunda Division
Almeria vs Numancia

2-0

2-0
Sun 24, Nov-19:00 - Spanish Segunda Division
Malaga vs Elche

1-2

3-3
Sun 24, Nov-19:00 - Spanish Segunda Division
Albacete vs CD Mirandes

1-2

1-2
Sun 24, Nov-21:00 - Spanish Segunda Division
Las Palmas vs Real Oviedo

2-0

3-1
Sun 24, Nov-21:00 - Spanish Segunda Division
Girona vs Fuenlabrada

0-0

2-0
Sun 24, Nov-16:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Las Palmas Atletico vs CF Rayo Majadahonda

0-0

0-0
Sun 24, Nov-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Marino Luanco vs Coruxo FC

1-0

1-3
Sun 24, Nov-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Union Langreo vs San Sebastian Reyes

2-0

3-0
Sun 24, Nov-14:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
UD Melilla vs Sporting de Gijon B

1-0

2-0
Sun 24, Nov-14:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Getafe B vs Atletico Baleares

0-0

1-0
Sun 24, Nov-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
SCR Pena Deportiva vs Pontevedra

0-0

1-0
Sun 24, Nov-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Las Rozas vs Racing de Ferrol

0-3

2-5
Sun 24, Nov-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Celta Vigo B vs Ibiza Eivissa

1-0

1-0
Sun 24, Nov-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Atletico de Madrid B vs Inter de Madrid

0-0

2-0
Sun 24, Nov-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
CD Izarra vs Real Union de Irun

0-1

0-1
Sun 24, Nov-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Barakaldo CF vs Arenas Club de Getxo

0-2

1-3
Sun 24, Nov-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Burgos CF vs Valladolid B

0-0

0-1
Sun 24, Nov-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Calahorra vs Cultural Leonesa

0-0

1-0
Sun 24, Nov-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
CD Guijuelo vs Athletic Bilbao B

1-0

2-0
Sun 24, Nov-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Haro Deportivo vs CF Salmantino UDS

0-0

1-2
Sun 24, Nov-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Alaves B vs CD Tudelano

0-0

1-0
Sun 24, Nov-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
UE Cornella vs Andorra CF

1-0

2-0
Sun 24, Nov-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
CF Badalona vs AE Prat

0-0

0-1
Sun 24, Nov-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
CD Castellon vs UE Llagostera

0-0

0-0
Sun 24, Nov-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Espanyol B vs Villarreal B

1-1

3-1
Sun 24, Nov-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
CF La Nucia vs Hercules CF

0-0

3-0
Sun 24, Nov-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
UE Olot vs UD Levante B

0-0

3-0
Sun 24, Nov-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Gimnastic Tarragona vs SD Ejea

2-0

2-0
Sun 24, Nov-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Valencia CF Mestalla vs Orihuela CF

3-0

4-1
Sun 24, Nov-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
CD Ebro vs Sabadell

0-1

1-1
Sun 24, Nov-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Cadiz B vs Atletico Sanluqueno

0-0

0-0
Sun 24, Nov-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Murcia vs Recreativo Granada

1-0

2-0
Sun 24, Nov-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Cordoba C.F. vs Merida AD

0-1

1-1
Sun 24, Nov-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
CD Badajoz vs Marbella FC

0-0

1-0
Sun 24, Nov-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Algeciras vs Don Benito

1-0

2-0
Sun 24, Nov-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Talavera de la Reina vs CP Villarrobledo

0-0

1-0
Sun 24, Nov-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
C.D. San Fernando Isleno vs UCAM Murcia

0-0

0-0
Sun 24, Nov-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Yeclano Deportivo vs Recreativo Huelva

1-0

2-0
Sun 24, Nov-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Villarrubia CF vs FC Cartagena

1-2

1-2
Sun 24, Nov-18:45 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
UD Llanera vs L\'Entregu CF


0-2
Sun 24, Nov-19:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Club Siero vs Real Aviles

1-0

1-1
Sun 24, Nov-21:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Urraca CF vs Condal CF


1-1
Sun 24, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
CD Lealtad vs CD Llanes

1-1

2-1
Sun 24, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
CD Praviano vs Caudal Deportivo

0-1

1-1
Sun 24, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
SD Lenense vs CD Colunga

1-1

1-2
Sun 24, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Vallobin vs CD Covadonga


1-0
Sun 24, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Navarro vs EI San Martin


3-1
Sun 24, Nov-18:45 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
CD Mosconia vs UD Gijon Industrial


1-0
Sun 24, Nov-15:15 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Silva SD vs Deportivo La Coruna B

0-1

2-1
Sun 24, Nov-19:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Racing Villalbes vs Bergantinos CF

0-0

0-1
Sun 24, Nov-19:15 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Arosa Sociedad Cultural vs CF Alondras


2-1
Sun 24, Nov-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
CD Choco vs Ourense


1-1
Sun 24, Nov-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
UD Ourense vs UD Somozas

2-1

3-2
Sun 24, Nov-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
CSD Arzua vs CD Barco

1-0

1-2
Sun 24, Nov-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Pontellas vs Arenteiro

0-0

0-1
Sun 24, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
CD As Pontes vs Rapido de Bouzas


2-1
Sun 24, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Paiosaco vs Compostela

0-0

0-0
Sun 24, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
CD Estradense vs Polvorin

0-0

3-1
Sun 24, Nov-20:30 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Salerm Cosmetics Puente Genil vs CD Utrera

0-0

3-1
Sun 24, Nov-19:30 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Arcos CF vs Lucena CF


1-1
Sun 24, Nov-21:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
CD Pozoblanco vs UB Lebrijana


1-0
Sun 24, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Ecija Balompie vs Cordoba CF B


0-3
Sun 24, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
CD San Roque de Lepe vs UD Los Barrios

2-1

2-2
Sun 24, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Atletico Antoniano vs AD Ceuta


0-3
Sun 24, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Xerez Deportivo vs Conil CF

0-0

0-1
Sun 24, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Coria Club de Futbol vs Sevilla C

0-1

1-1
Sun 24, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
CD Gerena vs Xerez CD

0-0

1-0
Sun 24, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
CD Rota vs Real Betis B

2-2

2-5
Sun 24, Nov-15:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Santanyi vs SD Formentera

0-2

0-3
Sun 24, Nov-14:45 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CE Felanitx vs CF Soller

1-0

2-0
Sun 24, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Ibiza Islas Pitiusas vs Constancia


0-1
Sun 24, Nov-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
CD Mensajero vs CD Marino

1-0

2-0
Sun 24, Nov-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
UD San Fernando vs CD Atletico Paso

0-0

0-2
Sun 24, Nov-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Atletico Tacoronte vs Tenerife B

0-0

1-1
Sun 24, Nov-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Gran Tarajal vs Lanzarote

0-0

1-0
Sun 24, Nov-15:15 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
FC Cartagena B vs Mar Menor


1-3
Sun 24, Nov-15:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
EDMF Churra vs Aguilas FC


2-2
Sun 24, Nov-19:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
UCAM Cartagena FC vs Muleno CF


0-2
Sun 24, Nov-19:15 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Deportiva Minera vs CD Plus Ultra


2-0
Sun 24, Nov-19:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Mazarron CF vs UCAM Murcia B


1-1
Sun 24, Nov-19:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Ciudad de Murcia vs Club Atletico Pulpileno


0-2
Sun 24, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
CF El Castillo vs Olimpico de Totana


1-0
Sun 24, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
UD Los Garres vs Lorca Deportiva FC


0-2
Sun 24, Nov-14:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Real Murcia B vs EG El Palmar

1-0

2-0
Sun 24, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
La Hoya Lorca CF vs SFC Minerva

0-0

1-0
Sun 24, Nov-19:15 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CP Valdivia vs CD Coria


1-2
Sun 24, Nov-19:30 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
EMD Aceuchal vs Villanovense


0-3
Sun 24, Nov-19:30 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
RCP Valverdeno vs Cacereno

1-0

1-1
Sun 24, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Jerez Industrial CF vs Olivenza


3-0
Sun 24, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Arroyo Club Polideportivo vs CD Diocesano

0-0

0-0
Sun 24, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
UP Plasencia vs CD Miajadas

0-0

0-0
Sun 24, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
UD Fuente de Cantos vs Extremadura B

0-0

1-3
Sun 24, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
UD Montijo vs CD Azuaga

0-1

0-1
Sun 24, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CD Calamonte vs Moralo CP


2-2
Sun 24, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CF Trujillo vs AD Llerenense


2-1
Sun 24, Nov-20:15 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
Pena Azagresa vs UD Mutilvera

1-1

3-4
Sun 24, Nov-19:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CA Cirbonero vs CD Subiza


3-0
Sun 24, Nov-19:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Corellano vs CD Ardoi


2-1
Sun 24, Nov-19:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CCD Alberite vs UD Logrones B


0-4
Sun 24, Nov-19:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Alfaro vs CDFC La Calzada


2-1
Sun 24, Nov-19:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Arnedo vs Casalarreina


1-1
Sun 24, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
Naxara vs CA River Ebro


2-2
Sun 24, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
SD Logrones vs CD Berceo


1-1
Sun 24, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
Oyonesa vs Calahorra B

1-0

1-1
Sun 24, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Varea vs CP Calasancio


1-1
Sun 24, Nov-18:45 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Anguiano vs CD Pradejon


2-2
Sun 24, Nov-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
SD Borja vs CD Sarinena


2-1
Sun 24, Nov-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
AD Almudevar vs CD Villanueva


1-1
Sun 24, Nov-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CF Illueca vs Barbastro

0-0

0-0
Sun 24, Nov-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CF Calamocha vs CDJ Tamarite


0-1
Sun 24, Nov-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
SD Tarazona vs CD Robres


2-1
Sun 24, Nov-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD Binefar vs San Juan Zaragoza

0-0

0-0
Sun 24, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
Teruel vs CA Monzon

2-0

3-1
Sun 24, Nov-14:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
Valdefierro vs UD Fraga

0-0

2-1
Sun 24, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD Cuarte Industria vs Brea

0-0

2-1
Sun 24, Nov-18:45 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
Zaragoza B vs Utebo FC

0-0

1-1
Sun 24, Nov-19:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Atletico Ibanes vs La Solana


1-3
Sun 24, Nov-19:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
CD Pedroneras vs CD Guadalajara


0-2
Sun 24, Nov-19:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
CD Torrijos vs Manchego Ciudad


2-1
Sun 24, Nov-19:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
CD Madridejos vs UD Almansa


0-1
Sun 24, Nov-19:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Almagro CF vs UD Socuellamos

1-0

2-2
Sun 24, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
La Roda CF vs Villacanas


2-1
Sun 24, Nov-14:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
CD Illescas vs Toledo


0-2
Sun 24, Nov-14:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Tarancon vs Quintanar Del Rey


1-1
Sun 24, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
UB Conquense vs Albacete B

0-1

0-2
Sun 24, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
CD Azuqueca vs Calvo Sotelo Puertollano


0-1
Sun 24, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Gimnastica Torrelavega vs Atletico Albericia


2-1
Sun 24, Nov-14:45 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
AD Siete Villas vs CF Vimenor

1-0

1-1
Sun 24, Nov-18:30 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Ribamontan Al Mar CF vs Racing Santander B


1-1
Sun 24, Nov-18:30 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
CD Cayon vs CD Barquereno

2-0

5-1
Sun 24, Nov-18:30 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Selaya FC vs Bezana


1-2
Sun 24, Nov-18:30 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
SD Torina vs UC Cartes


1-1
Sun 24, Nov-20:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
SD Gernika vs Sestao

0-1

0-2
Sun 24, Nov-20:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Sodupe UC vs Santutxu

1-0

3-0
Sun 24, Nov-19:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Tolosa vs CD Baskonia

0-1

0-2
Sun 24, Nov-14:15 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
CD Santurtzi vs SD Balmaseda FC

0-0

0-0
Sun 24, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
CD Ariznabarra vs Pasaia KE


0-2
Sun 24, Nov-15:15 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
UE Sants vs Santfeliuenc FC

1-0

3-0
Sun 24, Nov-15:30 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
UE Figueres vs UE Castelldefels


0-2
Sun 24, Nov-19:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
UE Vilassar de Mar vs CF Reus Deportiu


3-0
Sun 24, Nov-19:30 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
CE Banyoles vs San Cristobal


1-0
Sun 24, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
Terrassa vs CF Igualada


4-1
Sun 24, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
Sant Andreu vs CE Manresa

1-0

2-0
Sun 24, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
CE Europa vs CF Peralada

0-0

0-0
Sun 24, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
Cerdanyola del Valles vs UA Horta


2-2
Sun 24, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
EC Granollers vs Pobla De Mafumet CF

2-0

4-2
Sun 24, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Jove Espanol vs Alcoyano

1-1

2-3
Sun 24, Nov-20:30 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Eldense vs UD Beniganim

1-0

6-0
Sun 24, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Novelda vs Recambios Colon CD


1-2
Sun 24, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
UD Alzira vs Elche CF Ilicitano

1-0

2-0
Sun 24, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
CD Olimpic Xativa vs Atzeneta UE

0-0

0-1
Sun 24, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Crevillente vs Atletico Saguntino


1-4
Sun 24, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Silla CF vs CF Intercity

0-0

0-1
Sun 24, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
DAV Santa Ana vs Leganes B


2-3
Sun 24, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
CD El Alamo vs Alcorcon B


2-0
Sun 24, Nov-19:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
RSD Alcala Henares vs Flat Earth

1-0

3-0
Sun 24, Nov-19:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
CD Artistico Navalcarnero vs Atletico Pinto

1-0

1-1
Sun 24, Nov-16:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Rayo Vallecano B vs AD Union Adarve


2-1
Sun 24, Nov-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
CF Trival Valderas vs CF Pozuelo Alarcon

0-1

1-1
Sun 24, Nov-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Alcobendas Sport vs RCD Carabanchel

1-1

2-2
Sun 24, Nov-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
San Fernando Henares vs Mostoles


1-1
Sun 24, Nov-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
AD Torrejon CF vs AD Parla

1-1

3-3
Sun 24, Nov-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Villaverde Boetticher CF vs Moratalaz

0-0

0-1
Sun 24, Nov-15:15 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Real Burgos vs Gimnastica Segoviana

0-1

1-2
Sun 24, Nov-20:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Zamora CF vs CD Cristo Atletico

2-1

2-1
Sun 24, Nov-19:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
CD Becerril vs Salmantino II

0-0

0-0
Sun 24, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Real Avila CF vs Arandina

0-0

0-0
Sun 24, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Loja CD vs Antequera CF


0-2
Sun 24, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Velez CF vs CD Huetor Tajar

1-1

3-2
Sun 24, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
CD Huetor Vega vs Alhaurin de la Torre

2-0

3-1
Sun 24, Nov-20:30 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
CD Torreperogil vs Atletico Malagueno

1-0

1-0
Sun 24, Nov-16:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Melilla CD vs CD El Ejido 2012

0-1

0-3
Sun 24, Nov-19:30 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Almeria B vs Atletico de Porcuna

2-0

6-0
Sun 24, Nov-21:15 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Real Jaen CF vs Torredonjimeno

0-0

0-0
Sun 24, Nov-21:30 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
CD El Palo vs Atletico Mancha Real

1-1

1-1
Sun 24, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
CD Linares Deportivo vs Maracena


2-0
Sun 24, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Motril CF vs Poli Almeria


5-0
Sun 24, Nov-19:00 - Swiss Super League
St. Gallen vs Neuchatel Xamax

2-0

4-1
Sun 24, Nov-19:00 - Swiss Super League
FC Thun vs FC Lugano

0-2

0-3
Sun 24, Nov-19:00 - Swiss Super League
Sion vs Young Boys

2-3

3-4
Sun 24, Nov-19:00 - Switzerland Challenge League
Grasshoppers vs FC Aarau

0-0

0-0
Sun 24, Nov-18:00 - Switzerland Challenge League
Winterthur vs SC Kriens

0-1

0-2
Sun 24, Nov-16:00 - Syrian League
Al-Wathba Homs vs Al-Wahda Damascus

1-1

2-1
Sun 24, Nov-17:00 - Tunisia Division 1
C. A. Bizertin vs Chebba

1-0

2-0
Sun 24, Nov-17:00 - Tunisia Division 1
J.S. Kairouanaise vs Etoile Metlaoui

0-0

1-0
Sun 24, Nov-17:00 - Tunisia Division 1
US Ben Guerdane vs Etoile du Sahel

1-1

1-1
Sun 24, Nov-17:00 - Tunisia Division 1
AS Slimane vs Stade Tunisien

1-0

2-0
Sun 24, Nov-17:00 - Tunisia Division 2
Jendouba Sport vs Club Menzel Bouzelfa

0-0

0-0
Sun 24, Nov-17:00 - Tunisia Division 2
EGS Gafsa vs ES Jerba Midoun

0-0

1-0
Sun 24, Nov-17:00 - Tunisia Division 2
AS Kasserine vs ES Hammam Sousse

1-0

2-0
Sun 24, Nov-17:00 - Tunisia Division 2
A.S Djerba vs Rejiche

0-0

0-0
Sun 24, Nov-17:00 - Tunisia Division 2
Stade Sportif Sfaxien vs Stade Gabesien

1-0

1-2
Sun 24, Nov-17:00 - Tunisia Division 2
AS Oued Ellil vs A.S. Marsa

2-0

2-0
Sun 24, Nov-19:59 - Turkey 2 Ligi A
Akhisar Bld.Geng vs Altay Spor Kulubu

0-0

2-1
Sun 24, Nov-17:30 - Turkey 2 Ligi A
Osmanlispor FC vs Adana Demirspor

0-3

2-3
Sun 24, Nov-17:30 - Turkey 2 Ligi A
Menemen Belediye Spor vs Balikesirspor

0-0

1-0
Sun 24, Nov-15:00 - Turkey 2 Ligi A
Hatayspor vs Istanbulspor

0-0

1-0
Sun 24, Nov-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Artvin Hopaspor vs 24 Erzincanspor

0-0

0-2
Sun 24, Nov-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Yomraspor vs Vestel Manisaspor

0-0

3-0
Sun 24, Nov-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Yeni Orduspor vs Cankaya FK

0-0

0-0
Sun 24, Nov-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Karakopru Belediyespor vs Silivrispor

0-0

0-2
Sun 24, Nov-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Tokatspor vs Sile Yildizspor

1-2

1-3
Sun 24, Nov-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Kizilcabolukspor vs Aksarayspor

1-0

1-2
Sun 24, Nov-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Catalcaspor vs Duzcespor

2-0

2-0
Sun 24, Nov-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Sultanbeyli vs Erzin Belediyespor

0-1

1-1
Sun 24, Nov-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Serik Belediyespor vs Tire 1922 Spor

1-1

3-1
Sun 24, Nov-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Cizrespor vs Karsiyaka

0-1

0-2
Sun 24, Nov-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Elazig Belediyespor vs Fatsa Belediyespor

2-0

4-1
Sun 24, Nov-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Agri 1970 Spor vs Kemerspor 2003

2-1

3-3
Sun 24, Nov-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Kocaelispor vs Erokspor

1-0

2-0
Sun 24, Nov-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Payas BS 1975 vs 1877 Alemdaspor

1-0

2-0
Sun 24, Nov-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Belediye Derincespor vs Tepecikspor

0-0

0-0
Sun 24, Nov-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Diyarbak?rspor vs Yimpas Yozgatspor

2-0

3-1
Sun 24, Nov-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Pazarspor vs Darica Genclerbirligi

0-0

1-0
Sun 24, Nov-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Yeilyurt Belediyespor vs Batman Petrolspor

1-1

4-2
Sun 24, Nov-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Osmaniyespor vs Somaspor

1-1

2-2
Sun 24, Nov-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Golcukspor vs Muglaspor

0-3

0-3
Sun 24, Nov-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Karacabey Birlikspor vs Bayrampasaspor

0-0

0-0
Sun 24, Nov-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Nevsehirspor Genclik vs Yeni Altindag BS

0-0

1-0
Sun 24, Nov-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Halide Edip Adivarspor vs Kelkit Belediye Hurriyet

1-0

2-1
Sun 24, Nov-13:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Kocaeli Bayan Women\'s vs Hakkarigucu Women\'s

0-2

0-4
Sun 24, Nov-13:30 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Atasehir Belediyesi Women\'s vs Fomget Genclik Women\'s

2-1

4-1
Sun 24, Nov-13:30 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Kirecburnu Women\'s vs Fatih Vatanspor Women\'s

0-1

1-3
Sun 24, Nov-14:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Besiktas JK Women\'s vs ALG Spor Women\'s

0-0

0-2
Sun 24, Nov-15:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Adana Idmanyurduspor Women\'s vs Karadeniz Eregli Belediye Spor Women\'s

0-1

0-3
Sun 24, Nov-14:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Gumushanespor vs Hacettepe S.K.

0-2

2-3
Sun 24, Nov-14:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
1922 Konyaspor vs Hekimoglu Trabzon

1-1

1-3
Sun 24, Nov-14:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Samsunspor vs Sanliurfaspor

1-0

5-0
Sun 24, Nov-14:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Tarsus Idman Yurdu vs Inegolspor

0-0

2-1
Sun 24, Nov-14:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Bugsasspor vs Sancaktepe Belediye Spor

0-0

1-0
Sun 24, Nov-14:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Manisa FK vs Amedspor

1-0

3-0
Sun 24, Nov-14:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Afjet Afyonspor vs Kirklarelispor

1-0

2-2
Sun 24, Nov-13:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Sivas Dort Eylul Belediyespor vs Tuzlaspor Kulubu

0-0

0-2
Sun 24, Nov-14:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Kahramanmaras vs Karabukspor

1-0

1-0
Sun 24, Nov-14:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Belediye Vanspor vs Bayburt Ozel Idare

1-0

2-0
Sun 24, Nov-14:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Usakspor vs Bandirmaspor

0-1

1-3
Sun 24, Nov-14:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Bodrumspor vs Sakaryaspor

1-0

1-1
Sun 24, Nov-14:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Ergene Velimese vs Nigde Belediyespor

1-0

2-0
Sun 24, Nov-19:59 - Turkey Super Lig
Yeni Malatyaspor vs Fenerbahce

0-0

0-0
Sun 24, Nov-17:30 - Turkey Super Lig
Alanyaspor vs Goztepe

0-0

0-1
Sun 24, Nov-17:30 - Turkey Super Lig
Kasimpasa S.K. vs Genclerbirligi

0-0

1-2
Sun 24, Nov-15:00 - Turkey Super Lig
Kayserispor vs Sivasspor

1-1

1-4
Sun 24, Nov-19:00 - Ukraine - Vyscha Liga
Dynamo Kyiv vs FC Mariupol

1-0

3-0
Sun 24, Nov-16:00 - Ukraine - Vyscha Liga
FC Karpaty Lviv vs Olimpik Donetsk

1-2

1-2
Sun 24, Nov-16:00 - Ukraine - Vyscha Liga
Kolos Kovalivka vs Desna Chernihiv

1-0

2-0
Sun 24, Nov-15:30 - Ukraine Druha Liga
Dinaz Vyshgorod vs FK Uzhhorod

1-1

3-2
Sun 24, Nov-16:00 - Ukraine Persha Liga
Prykarpattya Ivano Frankivsk vs Rukh Vynnyky

0-0

0-1
Sun 24, Nov-15:00 - Ukraine Persha Liga
Hirnyk-Sport vs Kremin Kremenchuk

0-1

0-2
Sun 24, Nov-15:45 - Uzbekistan Professional Football League
FC Bunyodkor vs Navbahor Namangan

1-1

2-1
Sun 24, Nov-13:30 - Uzbekistan Professional Football League
FK Andijan vs Lokomotiv Tashkent

0-1

0-4
Sun 24, Nov-13:30 - Uzbekistan Professional Football League
Termez Surkhon vs Sogdiana Jizzakh

0-0

1-0
Sun 24, Nov-19:00 - Venezuela Primera Division
Deportivo La Guaira vs Deportivo Tachira

0-0

1-0
Sun 24, Nov-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Caps United FC vs Dynamos FC

1-0

1-0
Sun 24, Nov-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Highlanders FC vs Manica Diamonds

1-0

1-0
Sun 24, Nov-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Hwange Colliery vs Herentals College

1-3

2-3
Sun 24, Nov-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Triangle FC vs ZPC Kariba

2-0

3-0
Sun 24, Nov-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Chapungu United vs FC Platinum

0-1

0-1
Sun 24, Nov-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Mushowani Stars vs Telone FC

0-0

0-3

NOTICE
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.