Football Results for Sat 23, Nov 2019

All soccer/football results.

Complete Football Results for Sat 23, Nov 2019

BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


Date and Time/Team Half Time Full Time
Sat 23, Nov-17:00 - African Women\\\'s Challenge Cup
Tanzania Women\'s vs Uganda Women\'s

0-0

1-0
Sat 23, Nov-14:45 - African Women\\\'s Challenge Cup
Kenya women\'s vs Burundi Women\'s

1-0

5-0
Sat 23, Nov-19:30 - Albania Super league
Skenderbeu Korce vs KF Tirana

1-0

2-1
Sat 23, Nov-16:30 - Albania Super league
Flamurtari vs Luftetari Gjirokaster

0-0

1-1
Sat 23, Nov-16:30 - Albania Super league
FK Kukesi vs KS Bylis

1-1

2-1
Sat 23, Nov-18:00 - Algeria Division 1
CR Belouizdad vs AS Ain Mlila

0-1

1-1
Sat 23, Nov-18:00 - Algeria Division 1
USM Bel Abbes vs CS Constantine

0-1

2-1
Sat 23, Nov-18:00 - Algeria Division 1
NC Magra vs Bordj Bou Arreridj

1-0

1-1
Sat 23, Nov-19:59 - Algeria Division 1
US Biskra vs USM Alger

1-0

1-0
Sat 23, Nov-19:00 - Algeria Division 1
Paradou AC vs ES Setif

0-1

1-1
Sat 23, Nov-19:00 - Algeria Division 1
ASO Chlef vs MC Alger

1-0

2-1
Sat 23, Nov-19:00 - Algeria Division 1
JS Kabylie vs JS Saoura

0-0

0-0
Sat 23, Nov-14:30 - Algeria U21
ASO Chlef(U21) vs MC Alger(U21)


1-2
Sat 23, Nov-13:00 - Algeria U21
CR Belouizdad(U21) vs AS Ain Mlila U21


2-1
Sat 23, Nov-13:00 - Algeria U21
USM Bel Abbes U21 vs CS Constantine U21


0-1
Sat 23, Nov-13:00 - Algeria U21
JS Kabylie(U21) vs JS Saoura(U21)


0-1
Sat 23, Nov-13:00 - Algeria U21
Paradou AC(U21) vs ES Setif(U21)


1-1
Sat 23, Nov-13:00 - Algeria U21
US Biskra(U21) vs USM Alger(U21)


2-2
Sat 23, Nov-13:00 - Algeria U21
NC Magra (U21) vs Bordj Bou Arreridj(U21)


2-3
Sat 23, Nov-18:00 - Angola Girabola League
Recreativo Libolo vs Primeiro 1 de Agosto

1-4

1-4
Sat 23, Nov-18:00 - Angola Girabola League
Sporting Cabinda vs Interclube Luanda

1-1

3-1
Sat 23, Nov-20:30 - Angola Girabola League
Petro Atletico de Luanda vs Estrela Clube 1 de Maio

2-0

2-0
Sat 23, Nov-22:00 - Arabian Champions League
Wydad Casablanca vs Raja Casablanca Atlhletic

1-0

4-4
Sat 23, Nov-21:00 - Arabian Champions League
Esperance Sportive de Tunis vs Olympique de Safi

0-1

1-1
Sat 23, Nov-03:15 - Argentina Prim C Metropolitana
Deportivo Laferrere vs Victoriano Arenas

0-1

0-1
Sat 23, Nov-04:00 - Argentinian Primera B - Nacional
Club Atletico Sarmiento vs All Boys

0-0

1-0
Sat 23, Nov-14:00 - Armenia Premier League
Shirak vs Alashkert

0-2

1-3
Sat 23, Nov-14:00 - Armenia Premier League
Lori Vanadzor vs FC Ararat-Armenia

1-0

2-0
Sat 23, Nov-18:00 - Armenia Premier League
Urartu vs FC Noah

0-0

0-0
Sat 23, Nov-14:45 - Australia League A
Perth Glory FC vs Sydney FC

1-1

1-3
Sat 23, Nov-10:00 - Australia League A
Wellington Phoenix vs Brisbane Roar FC

1-0

2-1
Sat 23, Nov-12:30 - Australia League A
Adelaide United vs Melbourne Victory FC

1-0

3-1
Sat 23, Nov-09:00 - Australia National Youth League
Western Sydney Wanderers AM vs Canberra United AM

2-0

2-0
Sat 23, Nov-03:30 - Australia National Youth League
Central Coast Mariners FC Am vs Sydney FC Youth

2-1

3-3
Sat 23, Nov-03:30 - Australia National Youth League
Melbourne City Youth vs Perth Glory FC Am

3-2

6-6
Sat 23, Nov-17:30 - Austria Erste Division
SC Austria Lustenau vs Lafnitz

0-1

0-1
Sat 23, Nov-17:30 - Austria Erste Division
FC Juniors OO vs Floridsdorfer AC

1-2

2-2
Sat 23, Nov-19:59 - Austrian Bundesliga
Red Bull Salzburg vs St.Polten

2-1

2-2
Sat 23, Nov-19:59 - Austrian Bundesliga
Mattersburg vs Wolfsberger AC

0-2

1-4
Sat 23, Nov-19:59 - Austrian Bundesliga
WSG Wattens vs LASK Linz

0-0

0-2
Sat 23, Nov-23:15 - Beach Soccer World Cup
Tahiti Beach Soccer vs Mexico Beach Soccer


6-1
Sat 23, Nov-00:50 - Beach Soccer World Cup
Portugal Beach Soccer vs Nigeria Beach Soccer


10-1
Sat 23, Nov-02:25 - Beach Soccer World Cup
Belarus Beach Soccer vs United Arab Emirates Beach Soccer


5-1
Sat 23, Nov-04:00 - Beach Soccer World Cup
Brazil Beach Soccer vs Oman Beach Soccer


8-2
Sat 23, Nov-15:00 - Belarus Pershaya Liga
Naftan Novopolock vs Khimik Svetlogorsk

3-0

5-3
Sat 23, Nov-15:00 - Belarus Pershaya Liga
FK Lida vs FK Orsha

2-0

8-1
Sat 23, Nov-15:00 - Belarus Pershaya Liga
FC Baranovichi vs Slonim

1-0

2-1
Sat 23, Nov-15:00 - Belarus Pershaya Liga
Lokomotiv Gomel vs Smolevichi

1-0

1-1
Sat 23, Nov-15:00 - Belarus Pershaya Liga
Krumkachy Minsk vs FC Belshina Babruisk

0-2

1-2
Sat 23, Nov-15:00 - Belarus Pershaya Liga
FK Ruh Brest vs Sputnik

1-1

2-2
Sat 23, Nov-22:30 - Belgian First Amateur Division
Dessel Sport vs Rupel Boom

2-0

4-0
Sat 23, Nov-23:00 - Belgian First Amateur Division
A.F.C. Tubize vs KSK Heist


0-2
Sat 23, Nov-23:00 - Belgian First Amateur Division
Royal Olympic Club Charleroi vs Royal FC Liege

1-3

3-4
Sat 23, Nov-23:00 - Belgian First Amateur Division
FCV Dender EH vs Lierse Kempenzonen

2-0

2-2
Sat 23, Nov-23:00 - Belgian First Amateur Division
La Louviere Centre vs KMSK Deinze

0-2

1-2
Sat 23, Nov-23:00 - Belgian First Amateur Division
RFC Seraing vs Thes Sport Tessenderlo

1-1

1-3
Sat 23, Nov-23:00 - Belgian First Amateur Division
Patro Eisden vs RWD Molenbeek

1-0

2-0
Sat 23, Nov-23:00 - Belgian Jupiler League
Red Star Waasland-Beveren vs Cercle Brugge

1-0

1-1
Sat 23, Nov-23:00 - Belgian Jupiler League
KV Mechelen vs Zulte Waregem

0-1

0-2
Sat 23, Nov-23:30 - Belgian Jupiler League
Royal Excel Mouscron vs Genk

1-1

2-2
Sat 23, Nov-21:00 - Belgian Jupiler League
AS Eupen vs Standard Liege

0-1

1-2
Sat 23, Nov-23:30 - Belgium - 2e Klasse
Beerschot Wilrijk vs KSC Lokeren

0-0

1-1
Sat 23, Nov-19:59 - Belgium - 2e Klasse
Lommel SK vs St. Gilloise

0-0

0-0
Sat 23, Nov-17:30 - Belgium Women 1st National
Moldavo Women\'s vs Eendracht Aalst Women\'s


0-2
Sat 23, Nov-17:30 - Belgium Women 1st National
Ladies Genk B Women\'s vs Oud Heverlee Leuven II Women\'s


0-7
Sat 23, Nov-19:30 - Belgium Women 1st National
Standard Liege B Women\'s vs Gent B Women\'s


2-3
Sat 23, Nov-19:45 - Belgium Women 1st National
KV Mechelen Women\'s vs Kontich FC Women\'s


1-2
Sat 23, Nov-16:00 - Belgium Women 1st National
SG-Tertre-Hautrage Women\'s vs White Star Bruxelles Women\'s


1-2
Sat 23, Nov-19:00 - Belgium Women 1st National
Famkes Merkem Women\'s vs Zulte Waregem Women\'s


0-3
Sat 23, Nov-19:00 - Belgium Women 1st National
KSKV Zwevezele Women\'s vs KVK Tienen Women\'s


1-4
Sat 23, Nov-17:00 - Belgium Women\\\'s Premier League
Club Brugge Women\'s vs KAA Gent Ladies Women\'s

3-1

4-2
Sat 23, Nov-16:00 - Bosnia Premijer Liga
FK Velez Mostar vs FK Sarajevo

0-1

1-2
Sat 23, Nov-16:00 - Bosnia Premijer Liga
Mladost Doboj Kakanj vs Radnik Bijeljina

0-3

0-4
Sat 23, Nov-16:00 - Bosnia Premijer Liga
FK Zvijezda 09 vs Sloboda Tuzla

1-0

1-1
Sat 23, Nov-16:00 - Bosnia Premijer Liga
FK Tuzla City vs NK Celik Zenica

1-0

1-0
Sat 23, Nov-19:00 - Bosnia Premijer Liga
Borac Banja Luka vs Zrinjski Mostar

0-0

0-0
Sat 23, Nov-02:15 - Brasileiro Serie B
CRB (AL) vs Figueirense FC

0-0

0-0
Sat 23, Nov-04:30 - Brasileiro Serie B
Guarani Futebol Clube vs America MG

0-0

0-1
Sat 23, Nov-18:00 - Bulgaria B PFG
Pirin Blagoevgrad vs Strumska Slava

0-1

3-1
Sat 23, Nov-18:30 - Bulgaria B PFG
Litex Lovech vs PFK Montana

0-0

0-1
Sat 23, Nov-16:30 - Bulgaria B PFG
Chernomorets Balchik vs Spartak Varna

0-0

1-0
Sat 23, Nov-16:30 - Bulgaria B PFG
Septemvri Sofia vs OFC Pomorie

1-0

3-1
Sat 23, Nov-16:30 - Bulgaria B PFG
Kariana Erden vs Spartak Pleven

1-1

2-3
Sat 23, Nov-14:30 - Bulgaria Premier
Slavia Sofia vs Cherno More Varna

0-0

0-1
Sat 23, Nov-19:30 - Bulgaria Premier
Ludogorets Razgrad vs Lokomotiv Plovdiv

2-1

2-1
Sat 23, Nov-17:00 - Bulgaria Premier
POFC Botev Vratsa vs CSKA Sofia

0-2

0-3
Sat 23, Nov-00:30 - Chile Tercera Division
General VelAsquez vs Colchagua CD

1-1

1-4
Sat 23, Nov-10:30 - China Reserves League
Wuhan Guanggu Reserve vs Guangzhou R&F Reserve

0-0

1-0
Sat 23, Nov-10:30 - China Reserves League
ShenHua Foot-Ball FC Reserve vs Beijing Guoan Reserve

1-0

3-1
Sat 23, Nov-10:30 - China Reserves League
Shandong Luneng Reserve vs Chongqing Lifan Reserve

3-1

7-1
Sat 23, Nov-11:00 - China Reserves League
HeNan JianYe Reserve vs Tianjin TianHai Reserve

0-0

1-0
Sat 23, Nov-11:30 - Chinese Super League
Tianjin Teda vs Shenzhen JiaZhaoye

0-0

3-0
Sat 23, Nov-11:30 - Chinese Super League
Beijing Renhe vs Jiangsu Suning FC

0-3

2-3
Sat 23, Nov-11:30 - Chinese Super League
Dalian Yifang vs Hebei China Fortune

1-1

3-3
Sat 23, Nov-15:35 - Chinese Super League
Guangzhou Evergrande Taobao FC vs Shanghai SIPG F.C.

1-0

2-0
Sat 23, Nov-22:00 - Club Friendly
Vitoria Salvador Youth vs Confianca SE Youth

0-0

2-0
Sat 23, Nov-22:00 - Club Friendly
CRB Youth vs Bahia Youth

1-2

1-3
Sat 23, Nov-17:00 - Club Friendly
TSV Alemannia Aachen vs Bergisch Gladbach 09

2-0

3-1
Sat 23, Nov-22:00 - Club Friendly
Ceara Youth vs Marilia MA Youth

1-1

1-1
Sat 23, Nov-22:00 - Club Friendly
Sao Jose PoA RS vs EC Pelotas(RS)

0-0

1-0
Sat 23, Nov-14:45 - Club Friendly
Hafnarfjordur FH vs KR Reykjavik

0-1

0-1
Sat 23, Nov-15:00 - Club Friendly
BK Olympic Malmo vs FBK Balkan

1-3

1-3
Sat 23, Nov-00:00 - Club Friendly
CA Platense Women\'s vs Estudiantes La Plata Women\'s

0-1

2-3
Sat 23, Nov-16:00 - Club Friendly
Stjarnan Gardabaer vs KA Akureyri

2-1

4-1
Sat 23, Nov-19:00 - Club Friendly
Al-Faisaly vs Um Al Qotain


2-1
Sat 23, Nov-03:30 - Colombia Copa Premier
Deportivo Pereira vs Boyaca Chico

1-0

2-1
Sat 23, Nov-18:00 - Croatia - 1. Division
HNK Gorica vs NK Varteks Varazdin

0-0

1-0
Sat 23, Nov-20:30 - Croatia - 1. Division
Slaven Belupo Koprivnica vs NK Lokomotiva Zagreb

1-0

1-0
Sat 23, Nov-16:00 - Croatia - 2. Division
Dinamo Zagreb B vs Hajduk Split B

1-0

1-0
Sat 23, Nov-16:30 - Croatia - 2. Division
HNK Cibalia vs Hrvatski Dragovoljac

1-1

1-1
Sat 23, Nov-16:30 - Croatia - 2. Division
HNK Sibenik vs NK Dubrava Tim Kabel

0-0

1-0
Sat 23, Nov-16:30 - Croatia - 2. Division
NK Radnik Sesvete vs NK Orijent Rijeka

0-0

0-0
Sat 23, Nov-16:30 - Croatia - 2. Division
Kustosija vs NK Croatia Zmijavci

1-0

1-0
Sat 23, Nov-16:30 - Croatia - 2. Division
NK Solin vs NK Osijek B

1-0

2-0
Sat 23, Nov-15:00 - Croatia U19
NK Dugopolje(U19) vs NK Orijent U19

1-1

2-1
Sat 23, Nov-16:00 - Croatia U19
Istra 1961 (U19) vs Varteks Varazdin U19


1-2
Sat 23, Nov-19:59 - Cyprus 1 Division
APOEL Nicosia vs Pafos FC

2-0

3-0
Sat 23, Nov-19:00 - Cyprus 1 Division
Nea Salamis vs AEK Larnaca

0-0

1-0
Sat 23, Nov-21:00 - Cyprus 1 Division
E.N.Paralimni vs AC Omonia Nicosia

0-1

0-2
Sat 23, Nov-16:30 - Cyprus 2 Division
Onisilos Sotiras vs Xylotympou

1-0

3-0
Sat 23, Nov-16:30 - Cyprus 2 Division
Ermis Aradippou vs AE Zakakiou

2-0

3-1
Sat 23, Nov-16:30 - Cyprus 2 Division
Othellos Athienou vs Anagennisi Deryneia

0-1

1-1
Sat 23, Nov-16:30 - Cyprus 2 Division
Akritas Chloraka vs Digenis Morphou

2-1

2-2
Sat 23, Nov-16:30 - Cyprus 2 Division
Omonia Psevda vs Omonia Aradippou

0-1

1-1
Sat 23, Nov-16:30 - Cyprus 2 Division
Digenis Ypsonas vs Karmiotissa Pano Polemidion

0-0

0-1
Sat 23, Nov-13:15 - Czech Republic 2. Liga
Pardubice vs Brno

1-2

1-2
Sat 23, Nov-13:15 - Czech Republic 2. Liga
Fotbal Trinec vs SK Slovan Varnsdorf

0-1

1-1
Sat 23, Nov-13:15 - Czech Republic 2. Liga
FK Banik Sokolov vs Viktoria Zizkov

0-0

1-2
Sat 23, Nov-13:15 - Czech Republic 2. Liga
Dukla Praha vs Hradec Kralove

0-1

1-2
Sat 23, Nov-17:30 - Czech Republic Gambrinus Liga
Slovan Liberec vs FC Fastav Zlin

3-0

5-0
Sat 23, Nov-17:30 - Czech Republic Gambrinus Liga
Opava vs Mlada Boleslav

1-0

1-0
Sat 23, Nov-17:30 - Czech Republic Gambrinus Liga
FC Bohemians 1905 vs FK Pribram

0-0

1-0
Sat 23, Nov-19:59 - Czech Republic Gambrinus Liga
SK Sigma Olomouc vs Slavia Praha

0-0

0-0
Sat 23, Nov-16:00 - Czech Republic U19 League
Slavia Praha(U19) vs Synot Slovacko(U19)

1-0

2-0
Sat 23, Nov-16:30 - Czech Republic U19 League
MFK Karvina(U19) vs Sparta Praha(U19)

1-1

1-2
Sat 23, Nov-13:30 - Czech Republic U19 League
Banik Ostrava(U19) vs Opava (U19)

2-1

3-1
Sat 23, Nov-15:30 - Czech Republic Women\\\'s Cup
FK Havirov Women\'s vs Slavia Praha Women\'s

0-4

0-13
Sat 23, Nov-16:00 - Czech Republic Women\\\'s Cup
Nove Sady Women\'s vs Synot Slovacko Women\'s

0-4

0-16
Sat 23, Nov-18:00 - Denmark - 1. Division
FC Roskilde vs Vejle

0-3

0-4
Sat 23, Nov-20:45 - Denmark - 1. Division
Vendsyssel vs Viborg

0-0

1-0
Sat 23, Nov-15:00 - Denmark Woman\\\'s Cup
Fortuna Hjorring Women\'s vs VSK Aarhus Women\'s

2-0

3-1
Sat 23, Nov-18:00 - Denmark Woman\\\'s Cup
Nordsjaelland Women\'s vs Brondby Women\'s

0-1

2-1
Sat 23, Nov-16:00 - Denmark Woman\\\'s Cup
Odense Women\'s vs Thisted FC Women\'s

1-4

2-5
Sat 23, Nov-16:00 - Denmark Woman\\\'s Cup
Sundby BK Women\'s vs Kolding BK Women\'s

0-3

0-4
Sat 23, Nov-17:00 - Denmark Youth U17
Randers FC(U17) vs Nordsjaelland (U17)

1-1

1-1
Sat 23, Nov-17:45 - Denmark Youth U17
Sonderjyske(U17) vs FC Kobenhavn(U17)

0-3

0-5
Sat 23, Nov-18:00 - Denmark Youth U17
Odense BK (U17) vs Aarhus AGF(U17)

0-1

1-1
Sat 23, Nov-18:15 - Denmark Youth U17
Midtjylland(U17) vs Esbjerg FB(U17)

3-0

4-0
Sat 23, Nov-18:15 - Denmark Youth U17
Aalborg BK(U17) vs Brondby(U17)


0-2
Sat 23, Nov-18:30 - Denmark Youth U17
Vejle(U17) vs Lyngby(U17)

1-2

1-2
Sat 23, Nov-15:00 - Denmark Youth U19
Randers FC(U19) vs Nordsjaelland (U19)

0-2

1-4
Sat 23, Nov-15:30 - Denmark Youth U19
Odense BK U19 vs Aarhus AGF(U19)

0-0

0-0
Sat 23, Nov-15:30 - Denmark Youth U19
Sonderjyske(U19) vs FC Kobenhavn(U19)

0-1

2-1
Sat 23, Nov-16:00 - Denmark Youth U19
Vejle(U19) vs Lyngby(U19)

2-1

2-1
Sat 23, Nov-16:00 - Denmark Youth U19
Aalborg BK(U19) vs Brondby(U19)

1-2

2-4
Sat 23, Nov-19:00 - Egypt Premier League
Arab Contractors vs Aswan

1-1

2-1
Sat 23, Nov-16:30 - Egypt Premier League
Tanta vs Tala\'ea El Gaish

0-0

0-0
Sat 23, Nov-19:00 - England FA Trophy
Darlington vs Gainsborough Trinity

1-1

2-1
Sat 23, Nov-19:00 - England FA Trophy
York City vs Altrincham

0-1

0-1
Sat 23, Nov-19:00 - England FA Trophy
Lancaster City vs Stourbridge

0-1

1-2
Sat 23, Nov-19:00 - England FA Trophy
Bath City vs Gosport Borough

0-0

0-0
Sat 23, Nov-19:00 - England FA Trophy
Halesowen Town vs Gateshead

0-0

1-0
Sat 23, Nov-19:00 - England FA Trophy
Eastbourne Borough vs Hartley Wintney

1-1

3-1
Sat 23, Nov-19:00 - England FA Trophy
Tonbridge Angels vs Bognor Regis Town

1-0

2-1
Sat 23, Nov-19:00 - England FA Trophy
Hednesford Town vs Coalville Town

1-0

2-1
Sat 23, Nov-19:00 - England FA Trophy
Havant & Waterlooville FC vs Cinderford Town

1-0

3-1
Sat 23, Nov-19:00 - England FA Trophy
Welling United vs St Albans City

0-1

3-1
Sat 23, Nov-19:00 - England FA Trophy
Blyth Spartans vs Alfreton Town

1-0

1-1
Sat 23, Nov-19:00 - England FA Trophy
Braintree Town vs Yate Town

1-0

1-2
Sat 23, Nov-19:00 - England FA Trophy
Leamington vs Spennymoor Town

1-0

2-1
Sat 23, Nov-19:00 - England FA Trophy
Weymouth vs Hastings United

0-0

1-0
Sat 23, Nov-19:00 - England FA Trophy
Carshalton Athletic FC vs Tooting Mitcham United

0-1

2-1
Sat 23, Nov-19:00 - England FA Trophy
Workington vs Farsley Celtic

0-0

0-1
Sat 23, Nov-19:00 - England FA Trophy
Salisbury City vs Hayes &Yeading

2-0

4-3
Sat 23, Nov-19:00 - England FA Trophy
Kingstonian vs AFC Sudbury

0-0

2-1
Sat 23, Nov-19:00 - England FA Trophy
Enfield Town vs Maldon & Tiptree

2-2

4-3
Sat 23, Nov-19:00 - England FA Trophy
Kings Lynn vs Hereford

0-0

0-0
Sat 23, Nov-19:00 - England FA Trophy
Brackley Town vs Chester FC

0-0

0-1
Sat 23, Nov-19:00 - England FA Trophy
Leatherhead vs Dorking Wanderers

0-1

0-3
Sat 23, Nov-19:00 - England FA Trophy
Dulwich Hamlet vs Chippenham Town

2-1

2-2
Sat 23, Nov-19:00 - England FA Trophy
Chelmsford City vs Hungerford Town

2-0

2-1
Sat 23, Nov-19:00 - England FA Trophy
Wealdstone FC vs Royston Town

0-2

2-3
Sat 23, Nov-19:00 - England FA Trophy
Guiseley vs AFC Telford United

0-1

0-4
Sat 23, Nov-19:00 - England FA Trophy
Matlock Town vs Redditch United

0-0

2-0
Sat 23, Nov-19:00 - England FA Trophy
Maidstone United vs Dartford

1-0

2-2
Sat 23, Nov-19:00 - England FA Trophy
Oxford City vs AFC Hornchurch

1-1

1-1
Sat 23, Nov-19:00 - England FA Trophy
Curzon Ashton FC vs Kidderminster

1-0

3-0
Sat 23, Nov-19:00 - England FA Trophy
Concord Rangers vs Slough Town

0-0

0-0
Sat 23, Nov-19:00 - England FA Trophy
Biggleswade Town vs Aveley

0-2

1-4
Sat 23, Nov-19:00 - England FA Trophy
Colne vs Southport FC

2-1

2-3
Sat 23, Nov-19:00 - England FA Trophy
Runcorn Linnets vs FC United of Manchester

0-1

0-3
Sat 23, Nov-19:00 - England FA Trophy
Atherton Collieries vs Boston United

0-0

1-0
Sat 23, Nov-19:00 - England FA Trophy
Haringey Borough vs Hemel Hempstead Town

0-1

1-4
Sat 23, Nov-19:00 - England FA Trophy
Peterborough Sports vs Kettering Town

0-1

0-3
Sat 23, Nov-19:00 - England League One
Ipswich vs Blackpool

1-1

2-2
Sat 23, Nov-19:00 - England League One
Southend United vs Oxford United

0-2

0-4
Sat 23, Nov-19:00 - England League One
Sunderland vs Coventry

0-1

1-1
Sat 23, Nov-19:00 - England League One
Milton Keynes Dons vs Rotherham United

2-0

2-3
Sat 23, Nov-19:00 - England League One
Shrewsbury Town vs Bristol Rovers

1-2

3-4
Sat 23, Nov-19:00 - England League One
Rochdale vs Portsmouth

0-1

0-3
Sat 23, Nov-19:00 - England League One
Wycombe Wanderers vs Doncaster Rovers

0-0

1-0
Sat 23, Nov-19:00 - England League One
Peterborough United vs Burton Albion FC

0-0

1-0
Sat 23, Nov-19:00 - England League One
Accrington Stanley vs Bolton Wanderers

3-1

7-1
Sat 23, Nov-19:00 - England League One
AFC Wimbledon vs Gillingham

1-0

1-0
Sat 23, Nov-19:00 - England League One
Fleetwood Town vs Tranmere Rovers

1-0

2-1
Sat 23, Nov-19:00 - England League Two
Scunthorpe United vs Port Vale

1-1

2-1
Sat 23, Nov-19:00 - England League Two
Crewe Alexandra vs Morecambe

3-0

5-0
Sat 23, Nov-19:00 - England League Two
Walsall vs Stevenage FC

0-0

0-0
Sat 23, Nov-19:00 - England League Two
Leyton Orient vs Forest Green Rovers

0-3

2-4
Sat 23, Nov-19:00 - England League Two
Plymouth Argyle vs Bradford City AFC

2-0

2-1
Sat 23, Nov-19:00 - England League Two
Cheltenham Town vs Colchester United

0-1

1-1
Sat 23, Nov-19:00 - England League Two
Northampton Town vs Grimsby Town

2-0

2-0
Sat 23, Nov-19:00 - England League Two
Swindon vs Mansfield Town

1-0

1-0
Sat 23, Nov-19:00 - England League Two
Carlisle vs Cambridge United

0-0

0-0
Sat 23, Nov-19:00 - England League Two
Crawley Town vs Exeter City

0-0

0-1
Sat 23, Nov-19:00 - England League Two
Newport County vs Oldham Athletic AFC

0-1

0-1
Sat 23, Nov-19:00 - England League Two
Salford City F.C. vs Macclesfield Town

0-0

0-0
Sat 23, Nov-19:00 - England Northern Premier League
Stafford Rangers vs Hyde United

1-1

1-3
Sat 23, Nov-19:00 - England Northern Premier League
Stalybridge Celtic vs Buxton FC

1-0

2-0
Sat 23, Nov-19:00 - England Northern Premier League
Witton Albion vs Scarborough Athletic

1-0

3-1
Sat 23, Nov-19:00 - England Northern Premier League
Ashton United vs Nantwich Town

0-1

0-4
Sat 23, Nov-19:00 - England Northern Premier League
Radcliffe Borough vs Basford United F.C.

1-0

3-0
Sat 23, Nov-19:00 - England Northern Premier League
Bamber Bridge vs Morpeth Town

1-0

3-0
Sat 23, Nov-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Cheshunt vs Merstham

1-0

3-0
Sat 23, Nov-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Bishop\'s Stortford vs Lewes

0-1

0-2
Sat 23, Nov-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Worthing vs Corinthian Casuals

2-0

2-0
Sat 23, Nov-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Margate vs Potters Bar Town

2-1

2-2
Sat 23, Nov-19:00 - England Southern League Central Division
Rushden&Diamonds vs Lowestoft Town

0-0

3-0
Sat 23, Nov-19:00 - England Southern League Central Division
Bromsgrove Sporting vs St Ives Town

2-1

3-2
Sat 23, Nov-19:00 - England Southern League Central Division
Banbury United vs Alvechurch

1-0

2-1
Sat 23, Nov-19:00 - England Southern League Central Division
Hitchin Town vs Nuneaton Borough

0-1

1-1
Sat 23, Nov-19:00 - England Southern League Central Division
Kings Langley vs Needham Market

1-1

2-2
Sat 23, Nov-19:00 - England Southern Premier League
Chesham United vs Dorchester Town

2-1

6-3
Sat 23, Nov-19:00 - England Southern Premier League
Beaconsfield Town F.C. vs Swindon Supermarine

0-0

0-0
Sat 23, Nov-19:00 - England Southern Premier League
Metropolitan Police vs Farnborough Town

1-1

1-2
Sat 23, Nov-19:00 - England Southern Premier League
Walton Casuals vs Poole Town

0-2

0-3
Sat 23, Nov-19:00 - England Southern Premier League
Hendon vs Tiverton Town

0-0

1-2
Sat 23, Nov-19:00 - England Southern Premier League
Harrow Borough vs Wimborne Town

0-0

0-1
Sat 23, Nov-19:00 - England Southern Premier League
Blackfield & Langley vs Truro City

0-1

0-2
Sat 23, Nov-19:00 - England The Championship
West Bromwich(WBA) vs Sheffield Wed

1-0

2-1
Sat 23, Nov-19:00 - England The Championship
Stoke City vs Wigan Athletic

0-1

2-1
Sat 23, Nov-19:00 - England The Championship
Huddersfield Town vs Birmingham

0-0

1-1
Sat 23, Nov-19:00 - England The Championship
Derby County vs Preston North End

1-0

1-0
Sat 23, Nov-19:00 - England The Championship
Blackburn Rovers vs Barnsley

1-0

3-2
Sat 23, Nov-19:00 - England The Championship
Brentford vs Reading

0-0

1-0
Sat 23, Nov-19:00 - England The Championship
Luton Town vs Leeds United

0-0

1-2
Sat 23, Nov-19:00 - England The Championship
Bristol City vs Nottingham Forest

0-0

0-0
Sat 23, Nov-19:00 - England The Championship
Swansea City vs Millwall

0-0

0-1
Sat 23, Nov-16:30 - England The Championship
Charlton Athletic vs Cardiff City

2-0

2-2
Sat 23, Nov-17:00 - England U23 Premier League
Arsenal(U23) vs Southampton(U23)

1-0

1-0
Sat 23, Nov-16:45 - England U23 Premier League
Wolves U23 vs Chelsea(U23)

1-1

1-1
Sat 23, Nov-21:30 - English Premier League
Manchester City vs Chelsea FC

2-1

2-1
Sat 23, Nov-16:30 - English Premier League
West Ham United vs Tottenham Hotspur

0-2

2-3
Sat 23, Nov-19:00 - English Premier League
Crystal Palace vs Liverpool

0-0

1-2
Sat 23, Nov-19:00 - English Premier League
Watford vs Burnley

0-0

0-3
Sat 23, Nov-19:00 - English Premier League
Brighton & Hove Albion vs Leicester City

0-0

0-2
Sat 23, Nov-19:00 - English Premier League
Everton vs Norwich City

0-0

0-2
Sat 23, Nov-19:00 - English Premier League
Arsenal vs Southampton

1-1

2-2
Sat 23, Nov-19:00 - English Premier League
AFC Bournemouth vs Wolves

0-2

1-2
Sat 23, Nov-15:00 - Estonia Esi Liiga
Rakvere JK Tarvas vs Parnu JK

0-2

0-4
Sat 23, Nov-15:00 - Estonia Meistri Liiga
FC Kuressaare vs Vaprus Parnu

1-0

1-2
Sat 23, Nov-18:00 - France Ligue 2
Lens vs FC Sochaux-Montbeliard

2-0

4-0
Sat 23, Nov-19:59 - French Championnat Amateur Group A
Bastia vs SC Schiltigheim

1-1

2-1
Sat 23, Nov-19:59 - French Championnat Amateur Group A
Haguenau vs Iris Club de Croix


2-0
Sat 23, Nov-21:00 - French Championnat Amateur Group A
CS Sedan Ardennes vs Saint Quentin

1-0

2-0
Sat 23, Nov-21:00 - French Championnat Amateur Group A
JA Drancy vs Mulhouse

0-1

1-1
Sat 23, Nov-21:00 - French Championnat Amateur Group A
Lille B vs Stade Reims II

0-1

1-2
Sat 23, Nov-21:00 - French Championnat Amateur Group A
ST Maur Lusitanos vs Epinal


0-1
Sat 23, Nov-19:00 - French Championnat Amateur Group A
Belfort ASM FC vs Lens B

1-1

2-3
Sat 23, Nov-21:30 - French Championnat Amateur Group B
Gobelins vs Vannes OC

1-2

1-2
Sat 23, Nov-23:00 - French Championnat Amateur Group B
Lorient B vs Mantois

1-0

3-0
Sat 23, Nov-21:00 - French Championnat Amateur Group B
Vitre vs Guingamp B

0-0

0-1
Sat 23, Nov-21:00 - French Championnat Amateur Group B
Poissy AS vs FC Rouen

0-0

0-0
Sat 23, Nov-21:00 - French Championnat Amateur Group B
FC Chartres vs Fleury Merogis U.S.

1-0

2-0
Sat 23, Nov-21:00 - French Championnat Amateur Group B
Granville vs Oissel

0-0

1-0
Sat 23, Nov-21:00 - French Championnat Amateur Group B
Stade Briochin vs Saint Malo

1-0

1-1
Sat 23, Nov-19:00 - French Championnat Amateur Group C
FC Nantes B vs Sete FC

0-0

0-1
Sat 23, Nov-21:00 - French Championnat Amateur Group C
Blois F.41 vs Trelissac

1-0

1-0
Sat 23, Nov-21:00 - French Championnat Amateur Group C
Angouleme CFC vs Montpellier B

2-0

3-0
Sat 23, Nov-21:00 - French Championnat Amateur Group C
Chamalieres FC vs FC Bergerac

0-1

1-2
Sat 23, Nov-21:00 - French Championnat Amateur Group C
St Pryve St Hilaire vs Romorantin

1-0

1-0
Sat 23, Nov-21:00 - French Championnat Amateur Group C
Saint-Etienne B vs Andrezieux

0-0

1-0
Sat 23, Nov-21:00 - French Championnat Amateur Group C
Stade Bordelais vs Les Herbiers

0-1

1-3
Sat 23, Nov-21:00 - French Championnat Amateur Group C
Bourges Foot vs Colomiers

0-0

0-0
Sat 23, Nov-19:59 - French Championnat Amateur Group D
Jura Sud Foot vs Yzeure AS

1-0

1-1
Sat 23, Nov-21:00 - French Championnat Amateur Group D
Annecy vs Grasse

0-0

0-1
Sat 23, Nov-21:00 - French Championnat Amateur Group D
Marseille Endoume vs Monts d\'Or Azergues

0-0

1-1
Sat 23, Nov-21:00 - French Championnat Amateur Group D
Olymplque de Marseille B vs Louhans-Cuiseaux

0-0

1-0
Sat 23, Nov-21:00 - French Championnat Amateur Group D
Nimes B vs Martigues

0-0

0-1
Sat 23, Nov-17:30 - French Championnat National U19 Groupe A
Paris Saint Germain (U19) vs Caen(U19)


2-1
Sat 23, Nov-17:30 - French Championnat National U19 Groupe A
US Orleans U19 vs Lille U19


0-2
Sat 23, Nov-17:30 - French Championnat National U19 Groupe A
Valenciennes US(U19) vs Quevilly US(U19)


3-0
Sat 23, Nov-17:30 - French Championnat National U19 Groupe A
Evreux(U19) vs Le Havre(U19)


2-0
Sat 23, Nov-17:30 - French Championnat National U19 Groupe B
ASPTT Dijon(U19) vs Lyonnais U19


2-0
Sat 23, Nov-17:30 - French Championnat National U19 Groupe D
Bastia U19 vs Colomiers U19


0-3
Sat 23, Nov-17:30 - French Championnat National U19 Groupe D
Castelnau le Cres (U19) vs Montpellier(U19)


0-2
Sat 23, Nov-21:00 - French Cup
Sainte Genevieve Sports vs L\'Entente SSG

0-1

0-1
Sat 23, Nov-21:00 - French Cup
Dinan Lehon FC vs Stade Pontivy

0-0

0-1
Sat 23, Nov-21:00 - French Cup
Montlouis vs AF Virois

1-0

1-2
Sat 23, Nov-17:30 - French Feminines D1
Dijon Women\'s vs Marseille Women\'s

1-0

1-0
Sat 23, Nov-17:30 - French Feminines D1
FC Metz Women\'s vs Fleury 91 Women\'s

0-0

0-2
Sat 23, Nov-17:30 - French Feminines D1
Paris FC Women\'s vs Bordeaux Women\'s

0-2

0-3
Sat 23, Nov-18:30 - French Feminines D1
Stade de Reims Women\'s vs Paris Saint Germain Women\'s

1-0

1-3
Sat 23, Nov-23:00 - French Le Championnat Ligue 1
Metz vs Stade Reims

0-1

1-1
Sat 23, Nov-23:00 - French Le Championnat Ligue 1
Amiens SC vs Strasbourg

0-1

0-4
Sat 23, Nov-23:00 - French Le Championnat Ligue 1
Angers SCO vs Nimes

0-0

1-0
Sat 23, Nov-23:00 - French Le Championnat Ligue 1
Stade Brestois vs Nantes

0-1

1-1
Sat 23, Nov-23:00 - French Le Championnat Ligue 1
Dijon vs Stade Rennes FC

0-0

2-1
Sat 23, Nov-20:30 - French Le Championnat Ligue 1
Lyonnais vs Nice

2-0

2-1
Sat 23, Nov-14:00 - Friendly Internationals
Morocco(U20) vs Burkina Faso(U20)

0-0

0-0
Sat 23, Nov-12:00 - Friendly Internationals
Turkey Women\'s(U17) vs Russia Women\'s(U17)

3-1

3-3
Sat 23, Nov-16:30 - Friendly Internationals
Tunisia(U20) vs Algeria(U20)

0-1

0-2
Sat 23, Nov-21:15 - Futsal Spain Division De Honor
Vina Albali Valdepenas Futsal vs Jimbee Cartagena FS Futsal

2-0

4-1
Sat 23, Nov-21:30 - Futsal Spain Division De Honor
Jaen Paraiso Interior Futsal vs Cordoba Futsal

1-0

4-1
Sat 23, Nov-22:00 - Futsal Spain Division De Honor
O Parrulo Ferrol Futsal vs Pescados Ruben Burela Futsal

1-0

4-1
Sat 23, Nov-00:00 - Futsal Spain Division De Honor
Peniscola RehabMedic Futsal vs Levante Futsal

2-2

6-7
Sat 23, Nov-16:00 - Futsal Spain Division De Honor
Ribera Navarra Futsal vs Palma Futsal

1-3

2-3
Sat 23, Nov-14:00 - Georgia Pirveli Liga
Baia Zugdidi vs FC Shevardeni

1-2

1-2
Sat 23, Nov-14:00 - Georgia Pirveli Liga
FC Gagra vs Kolkheti Poti

3-0

5-0
Sat 23, Nov-14:00 - Georgia Pirveli Liga
Guria Lanchkhuti vs FC Tskhinvali

0-1

1-1
Sat 23, Nov-14:00 - Georgia Pirveli Liga
FC Shukura Kobuleti vs FC Telavi

0-0

0-1
Sat 23, Nov-17:00 - German 3. Liga
Eintracht Braunschweig vs Chemnitzer

0-1

2-1
Sat 23, Nov-17:00 - German 3. Liga
1. FC Magdeburg vs SpVgg Unterhaching

2-0

3-0
Sat 23, Nov-17:00 - German 3. Liga
SV Meppen vs SG Sonnenhof Grobaspach

1-0

2-1
Sat 23, Nov-17:00 - German 3. Liga
SV Waldhof Mannheim vs FC Ingolstadt 04

0-0

0-0
Sat 23, Nov-17:00 - German 3. Liga
Wurzburger Kickers vs KFC Uerdingen 05

0-1

1-2
Sat 23, Nov-17:00 - German 3. Liga
FSV Zwickau vs Preuben Munster

2-1

4-2
Sat 23, Nov-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
Hannover 96(U17) vs Dynamo Dresden(U17)

0-3

3-3
Sat 23, Nov-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
Carl Zeiss Jena(U17) vs Wolfsburg(U17)

0-1

0-2
Sat 23, Nov-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
St. Pauli(U17) vs Hamburger(U17)

0-2

0-3
Sat 23, Nov-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
Eintr. Braunschweig(U17) vs Energie Cottbus(U17)

0-1

0-4
Sat 23, Nov-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
Hallescher FC(U17) vs Union Berlin (U17)

0-1

0-2
Sat 23, Nov-16:30 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
Chemnitzer(U17) vs Hertha BSC Berlin(U17)

0-3

0-5
Sat 23, Nov-17:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
SC Freiburg (U17) vs Nurnberg (U17)


1-1
Sat 23, Nov-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
Hoffenheim(U17) vs Stuttgarter Kickers(U17)

3-0

6-1
Sat 23, Nov-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
Eintracht Frankfurt(U17) vs SV Darmstadt U17

1-0

2-1
Sat 23, Nov-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
SV Wehen Wiesbaden(U17) vs 1. FSV Mainz 05(U17)

1-1

3-2
Sat 23, Nov-16:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
Greuther Furth(U17) vs Bayern Munich(U17)

0-1

0-1
Sat 23, Nov-16:30 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
SpVgg Unterhaching U17 vs Augsburg(U17)

2-0

3-2
Sat 23, Nov-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
Alemannia Aachen(U17) vs Monchengladbach(U17)

0-3

0-3
Sat 23, Nov-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
Schalke 04 (U17) vs Bochum(U17)

1-0

2-0
Sat 23, Nov-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
Bayer Leverkusen(U17) vs Koln(U17)

0-2

0-3
Sat 23, Nov-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
Preuben Munster(U17) vs SV Lippstadt(U17)

1-0

1-0
Sat 23, Nov-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
Wuppertaler SV Borussia(U17) vs Dortmund(U17)

0-3

0-5
Sat 23, Nov-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
FC Hennef 05(U17) vs SG Unterrath(U17)

0-1

0-3
Sat 23, Nov-18:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
Fortuna Dusseldorf(U17) vs Arminia Bielefeld (U17)

1-1

3-1
Sat 23, Nov-18:30 - German Bundesliga
Werder Bremen vs Schalke 04

0-1

1-2
Sat 23, Nov-18:30 - German Bundesliga
Bayer Leverkusen vs SC Freiburg

1-1

1-1
Sat 23, Nov-18:30 - German Bundesliga
Eintracht Frankfurt vs VfL Wolfsburg

0-1

0-2
Sat 23, Nov-18:30 - German Bundesliga
Union Berlin vs Monchengladbach

1-0

2-0
Sat 23, Nov-18:30 - German Bundesliga
Fortuna Dusseldorf vs Bayern Munich

0-3

0-4
Sat 23, Nov-21:30 - German Bundesliga
RB Leipzig vs Koln

3-1

4-1
Sat 23, Nov-16:00 - German Bundesliga 2
Hamburger vs Dynamo Dresden

0-0

2-1
Sat 23, Nov-16:00 - German Bundesliga 2
Arminia Bielefeld vs SV Sandhausen

1-1

1-1
Sat 23, Nov-16:00 - German Bundesliga 2
SV Wehen Wiesbaden vs Holstein Kiel

2-4

3-6
Sat 23, Nov-16:00 - German Frauen Bundesliga
Wolfsburg Women\'s vs Bayern Munich Women\'s

1-0

1-1
Sat 23, Nov-16:00 - German Frauen Bundesliga
Koln Women\'s vs Bayer Leverkusen Women\'s

2-0

4-3
Sat 23, Nov-16:00 - German Frauen Bundesliga
FF USV Jena Women\'s vs SC Sand Women\'s

0-0

0-2
Sat 23, Nov-16:00 - German Frauen Bundesliga
SG Essen-Schonebeck Women\'s vs SC Freiburg Women\'s

1-0

5-0
Sat 23, Nov-14:00 - German Junioren Bundesliga Nord
Niendorfer TSV(U19) vs Energie Cottbus (U19)

3-1

3-1
Sat 23, Nov-15:00 - German Junioren Bundesliga Nord
Hertha BSC Berlin U19 vs Hannover 96 (U19)

0-0

4-1
Sat 23, Nov-15:00 - German Junioren Bundesliga Nord
Union Berlin(U19) vs Chemnitzer(U19)

2-0

3-2
Sat 23, Nov-15:00 - German Junioren Bundesliga Nord
Dynamo Dresden(U19) vs Wolfsburg (U19)

0-0

2-0
Sat 23, Nov-15:00 - German Junioren Bundesliga Nord
RB Leipzig(U19) vs St. Pauli(U19)

4-0

4-1
Sat 23, Nov-16:00 - German Junioren Bundesliga Nord
Hamburger(U19) vs Werder Bremen(U19)

0-3

0-4
Sat 23, Nov-14:00 - German Junioren Bundesliga Sud
SC Freiburg(U19) vs FC Ingolstadt(U19)

4-0

5-1
Sat 23, Nov-14:00 - German Junioren Bundesliga Sud
Bayern Munich(U19) vs Eintracht Frankfurt(U19)

1-1

1-2
Sat 23, Nov-17:00 - German Junioren Bundesliga Sud
VfB Stuttgart U19 vs Mainz(U19)

0-0

0-0
Sat 23, Nov-14:30 - German Junioren Bundesliga Sud
Hoffenheim(U19) vs FC Kaiserslautern (U19)

0-0

2-0
Sat 23, Nov-17:30 - German Junioren Bundesliga Sud
Greuther Furth(U19) vs Kickers Offenbach U19

0-0

2-2
Sat 23, Nov-16:00 - German Junioren Bundesliga Sud
SSV Ulm U19 vs Karlsruher SC (U19)

1-2

1-3
Sat 23, Nov-16:00 - German Junioren Bundesliga Sud
1. FC Heidenheim(U19) vs Augsburg(U19)

1-0

1-1
Sat 23, Nov-14:00 - German Junioren Bundesliga West
Monchengladbach(U19) vs Bayer 04 Leverkusen U19

0-0

3-0
Sat 23, Nov-14:00 - German Junioren Bundesliga West
Bochum(U19) vs Preuben Munster U19

2-1

4-2
Sat 23, Nov-14:00 - German Junioren Bundesliga West
MSV Duisburg (U19) vs Fortuna Dusseldorf U19

0-1

0-2
Sat 23, Nov-14:00 - German Junioren Bundesliga West
Koln (U19) vs RW Oberhausen U19

3-0

7-1
Sat 23, Nov-14:00 - German Junioren Bundesliga West
Wuppertaler SV(U19) vs Schalke 04 (U19)

0-1

0-1
Sat 23, Nov-17:50 - German Junioren Bundesliga West
Arminia Bielefeld(U19) vs Viktoria Koln(U19)

1-0

2-1
Sat 23, Nov-17:00 - Germany - Regionalliga Bayern
Viktoria Aschaffenburg vs TSV Aubstadt

1-0

4-0
Sat 23, Nov-17:00 - Germany - Regionalliga Bayern
TSV 1860 Rosenheim vs FV Illertissen

0-0

1-0
Sat 23, Nov-17:00 - Germany - Regionalliga Bayern
TSV Buchbach vs SpVgg Bayreuth

2-0

3-1
Sat 23, Nov-17:00 - Germany - Regionalliga Bayern
FC Memmingen vs Turkgucu Ataspor Munchen

1-0

3-4
Sat 23, Nov-17:00 - Germany - Regionalliga Bayern
SV Schalding Heining vs Greuther Furth II

1-0

1-0
Sat 23, Nov-17:00 - Germany - Regionalliga Bayern
FC Schweinfurt vs TSV Rain Am Lech

4-0

6-0
Sat 23, Nov-17:00 - Germany - Regionalliga Bayern
FC Augsburg II vs Nurnberg Am

0-0

0-0
Sat 23, Nov-17:00 - Germany - Regionalliga Bayern
VfR Garching vs VfB Eichstatt

0-0

0-2
Sat 23, Nov-16:30 - Germany - Regionalliga Nordost
Energie Cottbus vs Germania Halberstadt

1-0

1-0
Sat 23, Nov-16:30 - Germany - Regionalliga Nordost
Rot-Weiss Erfurt vs VSG Altglienicke

1-1

1-1
Sat 23, Nov-16:30 - Germany - Regionalliga Nordost
FC Lokomotive Leipzig vs Lichtenberg 47

1-1

2-2
Sat 23, Nov-16:30 - Germany - Regionalliga Nordost
ZFC Meuselwitz vs SV Babelsberg 03

1-2

3-2
Sat 23, Nov-16:30 - Germany - Regionalliga Nordost
FSV Optik Rathenow vs Bischofswerdaer FV 08

1-0

1-0
Sat 23, Nov-16:30 - Germany - Regionalliga Nordost
Viktoria Berlin 1889 vs Hertha BSC Berlin Am

0-0

0-1
Sat 23, Nov-17:15 - Germany - Regionalliga Nord
Heider SV vs Eintracht Norderstedt

0-1

1-3
Sat 23, Nov-16:00 - Germany - Regionalliga Nord
Holstein Kiel B vs Hamburger SV II

1-0

1-0
Sat 23, Nov-19:00 - Germany - Regionalliga Nord
SSV Jeddeloh vs Drochtersen/Assel

0-1

0-3
Sat 23, Nov-16:30 - Germany - Regionalliga Nord
SC Weiche Flensburg 08 vs Havelse

0-1

0-2
Sat 23, Nov-17:00 - Germany - Regionalliga Sued
Saarbrucken vs FK Pirmasens

1-0

1-0
Sat 23, Nov-17:00 - Germany - Regionalliga Sued
1. FSV Mainz 05 II vs TSV Steinbach Haiger

0-1

0-2
Sat 23, Nov-17:00 - Germany - Regionalliga Sued
VfR Aalen vs TSG 1899 Hoffenheim II

1-0

1-0
Sat 23, Nov-17:00 - Germany - Regionalliga Sued
TSG Balingen vs FSV Frankfurt

1-2

1-4
Sat 23, Nov-17:00 - Germany - Regionalliga Sued
Bayern Alzenau vs FC 08 Homburg

0-1

0-2
Sat 23, Nov-17:00 - Germany - Regionalliga Sued
Astoria Walldorf vs TuS Rot Weiss Koblenz

0-0

3-0
Sat 23, Nov-17:00 - Germany - Regionalliga Sued
FC Giessen vs SV Elversberg

1-1

2-3
Sat 23, Nov-17:00 - Germany - Regionalliga West
Koln Am. vs RW Oberhausen

1-0

1-1
Sat 23, Nov-17:00 - Germany - Regionalliga West
FC Schalke 04 II vs RW Essen

0-0

0-0
Sat 23, Nov-17:00 - Germany - Regionalliga West
Fortuna Dusseldorf II vs Sportfreunde Lotte

0-0

0-1
Sat 23, Nov-16:00 - Germany OberLiga
Bremer SV vs Brinkumer SV

0-0

0-1
Sat 23, Nov-17:00 - Germany Women Division 2
Saarbrucken Women\'s vs FFC Frankfurt B Women\'s


2-1
Sat 23, Nov-17:00 - Germany Women Division 2
Monchengladbach Women\'s vs SV Meppen Women\'s


1-0
Sat 23, Nov-17:00 - Germany Women Division 2
Wolfsburg B Women\'s vs Turbine Potsdam Women\'s B


2-1
Sat 23, Nov-19:59 - Germany Women Division 2
FC Gutersloh Women\'s vs Arminia Bielefeld Women\'s


2-0
Sat 23, Nov-17:00 - Greece Football League
Thesprotos vs Trikala

0-0

1-2
Sat 23, Nov-21:30 - Greece Super League 1
Panionios vs Olympiakos Piraeus

0-0

1-1
Sat 23, Nov-22:00 - Greece Super League 1
Lamia vs Xanthi

0-0

1-0
Sat 23, Nov-14:00 - Greece U19
Panionios(U19) vs Olympiakos Piraeus(U19)

0-0

1-2
Sat 23, Nov-14:00 - Greece U19
AEK Athens(U19) vs FC Aris Thessaloniki(U19)

0-0

1-1
Sat 23, Nov-16:00 - Greece U19
PAOK Saloniki(U19) vs AEL Larisa U19

1-1

4-1
Sat 23, Nov-12:30 - Greece U19
Atromitos Athens(U19) vs OFI Crete(U19)

1-0

3-1
Sat 23, Nov-13:30 - Greece U19
Lamia U19 vs Xanthi(U19)

0-1

2-2
Sat 23, Nov-21:30 - Holland Eredivisie
FC Utrecht vs AZ Alkmaar

0-2

0-3
Sat 23, Nov-22:45 - Holland Eredivisie
FC Zwolle vs Fortuna Sittard

1-0

3-1
Sat 23, Nov-22:45 - Holland Eredivisie
Ajax Amsterdam vs Heracles Almelo

1-0

4-1
Sat 23, Nov-23:45 - Holland Eredivisie
ADO Den Haag vs Willem II

0-2

3-3
Sat 23, Nov-17:30 - Holland Tweede Divisie
Excelsior Maassluis vs Scheveningen

0-0

2-0
Sat 23, Nov-17:30 - Holland Tweede Divisie
GVVV Veenendaal vs Spakenburg

0-0

1-2
Sat 23, Nov-18:00 - Holland Tweede Divisie
Kozakken Boys vs ASWH

0-0

3-0
Sat 23, Nov-18:30 - Holland Tweede Divisie
Quick Boys vs AFC Amsterdam

1-1

1-1
Sat 23, Nov-18:30 - Holland Tweede Divisie
IJsselmeervogels vs Koninklijke HFC

1-0

1-5
Sat 23, Nov-18:30 - Holland Tweede Divisie
Rijnsburgse Boys vs VV Katwijk

0-2

0-3
Sat 23, Nov-18:30 - Holland Tweede Divisie
Jong Sparta Rotterdam vs Noordwijk

3-0

4-0
Sat 23, Nov-18:30 - Holland Tweede Divisie
Volendam Am. vs HHC Hardenberg

1-1

1-3
Sat 23, Nov-17:30 - Holland U19 League
Ajax Amsterdam U19 vs FC Twente Enschede U19


3-1
Sat 23, Nov-17:30 - Holland U19 League
FC Utrecht (U19) vs Almere City(U19)


2-0
Sat 23, Nov-13:30 - HongKong Premier League
Southern District vs R&F

1-1

3-4
Sat 23, Nov-10:30 - HongKong Premier League
Happy Valley vs LeeMan

0-0

1-2
Sat 23, Nov-22:30 - Hungary NB1
Ujpest FC vs Diosgyor VTK

0-2

0-2
Sat 23, Nov-19:59 - Hungary NB1
Budapest Honved vs PAKSI FC

0-0

2-1
Sat 23, Nov-19:59 - Hungary NB1
MOL Fehervar FC vs Puskas Akademia

0-2

1-3
Sat 23, Nov-19:59 - Hungary NB1
Mezokovesd-Zsory vs Kaposvari Rakoczi

1-0

2-0
Sat 23, Nov-19:59 - Hungary NB1
Kisvarda vs Debreceni VSC

1-0

1-0
Sat 23, Nov-13:00 - Hungary U19 League
Ferencvarosi TC U19 vs Budapest Honved U19

0-0

0-1
Sat 23, Nov-13:00 - Hungary U19 League
Gyori ETO FC U19 vs Debreceni VSC (U19)

0-1

3-2
Sat 23, Nov-13:00 - Hungary U19 League
Illes Akademia Haladas(U19) vs MTK Budapest FC (U19)

0-0

1-1
Sat 23, Nov-16:00 - Hungary Women\\\'s Division 1 League
Kelen SC Women\'s vs Astra Hungary Women\'s

1-1

1-4
Sat 23, Nov-18:00 - India Super League
Bengaluru vs Kerala Blasters FC

0-0

1-0
Sat 23, Nov-15:30 - Indonesia Liga 1
PSM Makassar vs Bali United FC

1-0

1-0
Sat 23, Nov-12:30 - Indonesia Liga 1
Arema Malang vs Persija Jakarta

0-0

1-1
Sat 23, Nov-14:45 - Iran League Division 1
Sepidrood Rasht vs Mes Kerman

0-2

1-3
Sat 23, Nov-14:45 - Iran League Division 1
Niroye Zamini vs Damash Gilan FC

1-0

1-0
Sat 23, Nov-14:00 - Israel U19 League
Maccabi Haifa Shmuel U19 vs Hapoel Ramat Gan U19

1-2

5-2
Sat 23, Nov-13:00 - Israel U19 League
Beitar Tel Aviv Bat Yam(U19) vs Hapoel Katamon Jerusalem U19

1-3

1-3
Sat 23, Nov-14:00 - Italian Campionato Primavera
Lazio Youth vs Roma Youth

2-0

2-1
Sat 23, Nov-17:30 - Italian Campionato Primavera
Empoli Youth vs Fiorentina Youth

1-0

1-0
Sat 23, Nov-17:30 - Italian Campionato Primavera
Sassuolo Calcio Youth vs Sampdoria Youth

2-0

5-1
Sat 23, Nov-16:00 - Italian Campionato Primavera
Inter Milan Youth vs Torino Youth

0-0

0-0
Sat 23, Nov-14:00 - Italian Campionato Primavera 2
Benevento Youth vs Frosinone Youth

0-0

1-3
Sat 23, Nov-14:00 - Italian Campionato Primavera 2
Pisa Youth vs Salernitana Youth

0-1

0-1
Sat 23, Nov-14:00 - Italian Campionato Primavera 2
Lecce Youth vs Trapani Youth

0-1

1-2
Sat 23, Nov-14:00 - Italian Campionato Primavera 2
Virtus Entella Youth vs Pordenone Youth

1-0

1-1
Sat 23, Nov-14:00 - Italian Campionato Primavera 2
Cosenza Calcio Youth vs Livorno Youth

0-1

0-3
Sat 23, Nov-14:30 - Italian Campionato Primavera 2
Ascoli Youth vs Crotone Youth


5-0
Sat 23, Nov-17:30 - Italian Campionato Primavera 2
Udinese Youth vs Verona Youth

2-0

2-1
Sat 23, Nov-17:30 - Italian Campionato Primavera 2
Parma Youth vs Cittadella Youth

1-1

2-1
Sat 23, Nov-17:30 - Italian Campionato Primavera 2
Brescia Youth vs AC Milan Youth

0-1

1-3
Sat 23, Nov-17:30 - Italian Campionato Primavera 2
Spal Youth vs Cremonese Youth

1-0

2-1
Sat 23, Nov-17:30 - Italian Campionato Primavera 2
Venezia F.C. Youth vs Spezia Youth

1-0

2-2
Sat 23, Nov-21:00 - Italian Serie A
AC Milan vs Napoli

1-1

1-1
Sat 23, Nov-18:00 - Italian Serie A
Atalanta vs Juventus

0-0

1-3
Sat 23, Nov-23:55 - Italian Serie A
Torino vs Inter Milan

0-2

0-3
Sat 23, Nov-21:00 - Italian Serie B
Empoli vs Venezia F.C.

1-0

1-1
Sat 23, Nov-18:00 - Italian Serie B
Livorno vs Trapani

0-2

1-2
Sat 23, Nov-18:00 - Italian Serie B
Benevento vs Crotone

1-0

2-0
Sat 23, Nov-18:00 - Italian Serie B
Juve Stabia vs Salernitana

1-0

2-0
Sat 23, Nov-18:00 - Italian Serie B
Pordenone Calcio SSD vs Perugia

0-0

3-0
Sat 23, Nov-00:00 - Italian Serie B
Delfino Pescara 1936 vs Cremonese

0-0

1-1
Sat 23, Nov-17:30 - Italian Women Division 1
Tavagnacco Women\'s vs Inter Milan Women\'s

0-1

0-2
Sat 23, Nov-17:30 - Italian Women Division 1
Fiorentina Women\'s vs AGSM Verona Women\'s

2-0

4-2
Sat 23, Nov-17:30 - Italian Women Division 1
Orobica Women\'s vs ASD Pink Sport time Bari Women\'s

1-2

1-3
Sat 23, Nov-15:00 - Italian Women Division 1
AC Milan Women\'s vs US Sassuolo Calcio Women\'s

0-0

1-0
Sat 23, Nov-23:45 - Italy C1A
Calcio Lecco vs Giana Erminio

0-0

1-1
Sat 23, Nov-18:00 - Italy C1A
Pro Vercelli vs Renate AC

0-2

2-2
Sat 23, Nov-23:45 - Italy C1B
USD Virtus Verona vs Carpi

0-1

1-2
Sat 23, Nov-23:45 - Italy C1C
Ternana vs A.S. Viterbese Castrense

1-0

2-1
Sat 23, Nov-23:45 - Italy C1C
Urbs Reggina 1914 vs Rende Calcio 1968

2-0

4-1
Sat 23, Nov-08:00 - Japan Football League
MIO Biwako Shiga vs Honda FC

0-0

1-0
Sat 23, Nov-11:00 - Japan Futsal League
Fuchu Athletic FC Futsal vs Fugador Sumida Futsal

1-3

2-6
Sat 23, Nov-06:00 - Japan Women Empresss Cup
JEF United Ichihara Women\'s vs Okayama Prefecture Sakuyo High School Women\'s

0-1

1-2
Sat 23, Nov-06:00 - Japan Women Empresss Cup
INAC Kobe Leonessa Women\'s vs Fujieda Junshin High School Women\'s

2-0

3-0
Sat 23, Nov-08:30 - Japan Women Empresss Cup
IGA Kunoichi Women\'s vs Niigata University Women\'s

2-0

7-0
Sat 23, Nov-08:30 - Japan Women Empresss Cup
Nagano Parceiro Women\'s vs Ntv Menina Women\'s

1-0

3-1
Sat 23, Nov-09:00 - Japan Women Empresss Cup
Albirex Niigata Women\'s vs Hokkaido Bunkyo University Meisei Women\'s

3-0

8-0
Sat 23, Nov-09:00 - Japan Women Empresss Cup
Cerezo Osaka Sakai Women\'s vs Yunogo Belle Women\'s

2-0

4-0
Sat 23, Nov-05:30 - Japan Women Empresss Cup
Urawa Reds Women\'s vs Tokiwagi Gakuen High School Women\'s

5-0

6-0
Sat 23, Nov-05:30 - Japan Women Empresss Cup
NTV Beleza Women\'s vs Yamato Sylphid Women\'s

0-0

4-0
Sat 23, Nov-08:00 - Japanese J-League Division 1
Vissel Kobe vs Cerezo Osaka

0-0

1-0
Sat 23, Nov-09:00 - Japanese J-League Division 1
Shimizu S-Pulse vs Oita Trinita

0-1

1-1
Sat 23, Nov-09:00 - Japanese J-League Division 1
Nagoya Grampus Eight vs Sagan Tosu

0-0

0-0
Sat 23, Nov-09:00 - Japanese J-League Division 1
FC Tokyo vs Shonan Bellmare

0-1

1-1
Sat 23, Nov-09:00 - Japanese J-League Division 1
Sanfrecce Hiroshima vs Kashima Antlers

0-0

0-0
Sat 23, Nov-09:00 - Japanese J-League Division 1
Consadole Sapporo vs Jubilo Iwata

0-1

1-2
Sat 23, Nov-09:00 - Japanese J-League Division 1
Matsumoto Yamaga FC vs Yokohama F Marinos

0-1

0-1
Sat 23, Nov-10:00 - Japanese J-League Division 1
Gamba Osaka vs Vegalta Sendai

0-0

2-0
Sat 23, Nov-08:00 - Japanese League Division 3
YSCC Yokohama vs Kataller Toyama

0-2

0-2
Sat 23, Nov-08:00 - Japanese League Division 3
Fujieda MYFC vs Blaublitz Akita

0-0

1-0
Sat 23, Nov-09:00 - Korea League 1
FC Seoul vs Pohang Steelers

0-1

0-3
Sat 23, Nov-09:00 - Korea League 1
Gangwon FC vs Daegu FC

0-1

2-4
Sat 23, Nov-10:00 - Korea League 1
Ulsan Hyundai FC vs Jeonbuk Hyundai Motors

0-0

1-1
Sat 23, Nov-10:00 - Korea League 2
FC Anyang vs Bucheon FC 1995

1-0

1-1
Sat 23, Nov-17:00 - Kosovo Super League
KF Prishtina vs KF Trepca \'89

0-0

1-0
Sat 23, Nov-16:00 - Kosovo Super League
KF Flamurtari Pristina vs KF Feronikeli

0-1

2-2
Sat 23, Nov-16:00 - Kosovo Super League
KF Drenica Srbica vs Kosova Vushtrri

0-0

3-0
Sat 23, Nov-16:00 - Kosovo Super League
KF Drita Gjilan vs KF Llapi

0-0

2-0
Sat 23, Nov-17:05 - Kuwaiti Federation Cup
Al-Sahel vs Burgan SC

2-0

2-3
Sat 23, Nov-17:05 - Kuwaiti Federation Cup
Khaitan vs Al Kuwait SC

0-0

0-0
Sat 23, Nov-19:30 - Kuwaiti Federation Cup
Al-Salmiyah vs Al-Arabi Club

0-1

2-2
Sat 23, Nov-19:30 - Kuwaiti Federation Cup
Al-Ttadamon vs Al-Shabab(KUW)

1-2

3-4
Sat 23, Nov-15:00 - Lithuania - 1. Division
FK Riteriai vs Suduva

2-1

5-1
Sat 23, Nov-15:00 - Lithuania - 1. Division
Kauno Zalgiris vs FK Panevezys

1-0

1-0
Sat 23, Nov-19:59 - Luxembourg National Division
Progres Niederkorn vs Blue Boys Muhlench

2-1

5-2
Sat 23, Nov-17:00 - Malta First Division League
Naxxar Lions vs Lija Athletic

2-1

3-2
Sat 23, Nov-19:15 - Malta First Division League
Zejtun Corinthians vs St. George\'s

1-0

2-0
Sat 23, Nov-17:00 - Malta Premier League
Santa Lucia vs Sliema Wanderers FC

0-1

0-4
Sat 23, Nov-19:15 - Malta Premier League
Sirens vs Gudja United

1-1

1-1
Sat 23, Nov-07:10 - Mexico Primera Division
Club Tijuana vs Club Leon

0-1

1-2
Sat 23, Nov-05:00 - Mexico Primera Division
Puebla vs Club Necaxa

3-0

3-0
Sat 23, Nov-21:00 - Mexico Primera Divison 2
Cimarrones de Sonora B vs UA Chihuahua


0-2
Sat 23, Nov-21:00 - Mexico Primera Divison 2
Leones Univ Guadalajara B vs Correcaminos UAT B


0-0
Sat 23, Nov-02:30 - Mexico Primera Divison 2
Murcielagos vs Reynosa

0-1

0-2
Sat 23, Nov-01:45 - Mexico Women\\\'s Primera Division
Club America Women\'s vs CF Monterrey Women\'s

1-0

2-2
Sat 23, Nov-03:45 - Mexico Youth U20
Club Tijuana(U20) vs Leon U20


4-0
Sat 23, Nov-22:00 - Mexico Youth U20
Pachuca U20 vs Pumas UNAM U20

1-2

1-2
Sat 23, Nov-19:00 - Mexico Youth U20
Chivas Guadalajara(U20) vs Veracruz(U20)


1-1
Sat 23, Nov-19:00 - Mexico Youth U20
Cruz Azul(U20) vs San Luis U20


1-2
Sat 23, Nov-19:00 - Mexico Youth U20
Monterrey U20 vs Atlas U20


1-2
Sat 23, Nov-19:00 - Mexico Youth U20
Queretaro U20 vs Monarcas Morelia U20


3-2
Sat 23, Nov-22:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
FK Buducnost Podgorica vs OFK Titograd

1-0

2-1
Sat 23, Nov-18:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
FK Podgorica vs FK Rudar Pljevlja

1-0

3-0
Sat 23, Nov-16:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
FK Zeta vs FK Grbalj Radanovici

1-0

2-0
Sat 23, Nov-16:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
OFK Petrovac vs FK Sutjeska Niksic

0-2

0-4
Sat 23, Nov-16:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
FK Kom vs FK Iskra Danilovgrad

0-1

1-1
Sat 23, Nov-19:00 - Morocco Super League
IRT Itihad de Tanger vs CAYB Youssoufia Berrechid

1-0

2-0
Sat 23, Nov-21:20 - National League
Maidenhead United vs Woking

0-2

2-3
Sat 23, Nov-19:00 - National League
Stockport County vs Ebbsfleet United

0-1

1-1
Sat 23, Nov-19:00 - National League
Halifax Town vs Eastleigh

1-0

1-1
Sat 23, Nov-19:00 - National League
Wrexham vs Yeovil Town

2-2

3-3
Sat 23, Nov-19:00 - National League
Hartlepool United FC vs Boreham Wood F.C.

0-1

2-2
Sat 23, Nov-19:00 - National League
Aldershot Town vs Notts County

2-1

2-1
Sat 23, Nov-19:00 - National League
Barrow vs Barnet F.C.

2-0

2-1
Sat 23, Nov-19:00 - National League
Harrogate Town vs Chesterfield

1-1

3-1
Sat 23, Nov-19:00 - National League
Sutton United vs Bromley

0-1

0-2
Sat 23, Nov-19:00 - National League
Dover Athletic vs Solihull Moors

1-1

1-1
Sat 23, Nov-19:00 - National League
Chorley vs Torquay United

1-0

1-0
Sat 23, Nov-19:00 - National League
AFC Fylde vs Dagenham and Redbridge

3-0

3-0
Sat 23, Nov-06:00 - New Zealand Football Championships
Wellington Phoenix Reserve vs Auckland City

0-1

0-3
Sat 23, Nov-07:30 - New Zealand Football Championships
Southern United vs Hamilton Wanderers AFC

2-0

4-0
Sat 23, Nov-16:00 - North Macedonia Prva liga
FK Makedonija Gjorce Petrov vs Rabotnichki

1-0

2-0
Sat 23, Nov-16:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
Pelister Bitola vs FK Ohrid 2004


2-1
Sat 23, Nov-16:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
FK Osogovo vs Pehchevo

0-1

1-2
Sat 23, Nov-16:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
Korab Debar vs FK Rinija Gostivar

1-1

2-1
Sat 23, Nov-16:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
FC Plackovica vs Pobeda Prilep

0-0

0-0
Sat 23, Nov-16:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
FK Kozuv vs Belasica Strumica

1-1

1-2
Sat 23, Nov-16:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
FK Labunishta vs FK Skopje


2-0
Sat 23, Nov-16:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
Vardar Forino vs Vlazrimi Kicevo

0-0

0-0
Sat 23, Nov-16:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
FK Kadino vs FK Drita

1-0

3-3
Sat 23, Nov-16:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
Pitu Guli vs FK Tikves Kavadarci


0-1
Sat 23, Nov-18:00 - Northern Ireland IFA Championship
Queen\'s University Belfast vs Ballyclare Comrades

1-1

1-2
Sat 23, Nov-19:00 - Northern Ireland IFA Championship
Portadown FC vs Loughgall FC

0-0

2-1
Sat 23, Nov-19:00 - Northern Ireland IFA Championship
Ballinamallard United vs Police Service of Northern Ireland FC

3-0

5-0
Sat 23, Nov-19:00 - Northern Ireland IFA Championship
Dergview FC vs Dundela FC


0-2
Sat 23, Nov-19:00 - Northern Ireland Premier League
Glentoran FC vs Dungannon Swifts

2-1

6-1
Sat 23, Nov-19:00 - Northern Ireland Premier League
Coleraine F.C. vs Carrick Rangers

1-2

3-2
Sat 23, Nov-19:00 - Northern Ireland Premier League
Ballymena United F.C. vs Institute FC

0-1

1-1
Sat 23, Nov-19:00 - Northern Ireland Premier League
Larne FC vs Cliftonville

1-1

1-1
Sat 23, Nov-19:00 - Northern Ireland Premier League
Warrenpoint Town vs Crusaders FC

0-1

0-1
Sat 23, Nov-21:00 - Norway Adeccoligaen
Kongsvinger vs Sogndal

1-0

1-0
Sat 23, Nov-14:00 - Norway NM Cupen U19
Odd Grenland U19 vs Rosenborg(U19)

0-0

0-3
Sat 23, Nov-17:05 - Omani League
Mrbat vs Fnjaa SC

0-0

1-2
Sat 23, Nov-19:20 - Omani League
Al-Suwaiq Club vs Saham

0-0

2-0
Sat 23, Nov-16:45 - Omani League
AL-Nahda vs Muscat

1-0

2-1
Sat 23, Nov-01:00 - Paraguayan Primera Division
General Diaz vs Sportivo San Lorenzo

0-1

1-1
Sat 23, Nov-03:00 - Paraguayan Primera Division
Sol de America vs Deportivo Santani

1-0

2-2
Sat 23, Nov-14:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Cracovia Krakow Youth vs Zaglebie Lubin Youth

1-1

3-2
Sat 23, Nov-14:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Pogon Szczecin Youth vs Arka Gdynia Youth

1-2

3-2
Sat 23, Nov-15:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Jagiellonia Bialystok Youth vs Lechia Gdansk Youth

2-1

3-3
Sat 23, Nov-15:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Legia Warszawa Youth vs Hutnik Krakow Youth

0-0

1-0
Sat 23, Nov-15:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Slask Wroclaw Youth vs Wisla Krakow Youth

2-1

3-1
Sat 23, Nov-15:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Escola Varsovia Warszawa Youth vs SMS Lodz Youth

0-0

2-0
Sat 23, Nov-23:00 - Poland - Ekstraklasa
Lechia Gdansk vs LKS Lodz

2-1

3-1
Sat 23, Nov-18:00 - Poland - Ekstraklasa
Korona Kielce vs Rakow Czestochowa

2-0

3-0
Sat 23, Nov-20:30 - Poland - Ekstraklasa
Pogon Szczecin vs Legia Warszawa

1-0

3-1
Sat 23, Nov-15:40 - Poland - I liga
GKS Belchatow vs Warta Poznan

0-0

1-2
Sat 23, Nov-19:59 - Poland - I liga
GKS Tychy vs GKS Jastrzebie

1-1

2-2
Sat 23, Nov-19:59 - Poland - I liga
Bruk Bet Termalica Nieciecza vs Chrobry Glogow

1-0

4-0
Sat 23, Nov-19:00 - Poland - I liga
Olimpia Grudziadz vs Zaglebie Sosnowiec

0-0

2-1
Sat 23, Nov-15:00 - Poland - II liga
CWKS Resovia Rzeszow vs Pogon Siedlce

0-0

0-1
Sat 23, Nov-16:00 - Poland - II liga
Stal Stalowa Wola vs Znicz Pruszkow

0-1

2-1
Sat 23, Nov-16:00 - Poland - II liga
Elana Torun vs Blekitni Stargard Szczecinski

1-0

3-2
Sat 23, Nov-16:00 - Poland - II liga
Garbarnia Krakow vs Skra Czestochowa

0-0

0-2
Sat 23, Nov-16:00 - Poland - II liga
KS Legionovia Legionowo vs Stal Rzeszow

0-3

0-3
Sat 23, Nov-16:00 - Poland - II liga
Lech Poznan B vs Gornik Leczna

0-0

1-1
Sat 23, Nov-21:00 - Poland - II liga
GKS Katowice vs Gryf Wejherowo

2-0

4-0
Sat 23, Nov-19:00 - Poland - II liga
Gornik Polkowice vs Olimpia Elblag

1-1

1-1
Sat 23, Nov-15:00 - Portugal Campeonato Nacional U23
Sporting Braga(U23) vs Sporting Clube de Portugal(U23)

2-1

2-2
Sat 23, Nov-15:00 - Portugal Campeonato Nacional U23
Benfica(U23) vs Rio Ave(U23)

2-2

2-3
Sat 23, Nov-15:00 - Portugal Campeonato Nacional U23
Academica Coimbra(U23) vs FC Famalicao(U23)

1-1

3-3
Sat 23, Nov-15:00 - Portugal Campeonato Nacional U23
Vitoria FC Setubal(U23) vs Maritimo(U23)

1-0

1-1
Sat 23, Nov-15:45 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Norte
FC Famalicao(U19) vs FC Porto U19

0-0

1-0
Sat 23, Nov-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Norte
Leixoes U19 vs Rio Ave(U19)


0-4
Sat 23, Nov-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Norte
Braga (U19) vs Nacional(U19)


1-1
Sat 23, Nov-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Norte
Gil Vicente U19 vs Aves(U19)


3-2
Sat 23, Nov-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Norte
Vitoria SC Guimaraes U19 vs Pacos Ferreira(U19)


2-1
Sat 23, Nov-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Norte
Feirense(U19) vs Vizela(U19)


1-1
Sat 23, Nov-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Sul
Sporting Lisbon(U19) vs Alverca(U19)

0-1

1-1
Sat 23, Nov-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Sul
Uniao Leiria U19 vs Vilafranquense(U19)


2-2
Sat 23, Nov-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Sul
Belenenses(U19) vs Vitoria FC Setubal(U19)


2-0
Sat 23, Nov-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Sul
Sacavenense(U19) vs GD Estoril-Praia(U19)


1-3
Sat 23, Nov-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Sul
Amora FC(U19) vs Academica Coimbra(U19)


1-4
Sat 23, Nov-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B
Padroense(U17) vs FC Porto(U17)


5-4
Sat 23, Nov-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B
Vitoria SC Guimaraes U17 vs Boavista(U17)


1-3
Sat 23, Nov-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B
Chaves U17 vs Rio Ave(U17)


0-1
Sat 23, Nov-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B
Fatima U17 vs Vitoria FC Setubal(U17)


2-2
Sat 23, Nov-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B
Tondela(U17) vs Spg C Braga(U17)

0-0

0-0
Sat 23, Nov-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie A
Moreirense(U17) vs GD Braganca(U17)


3-0
Sat 23, Nov-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie B
Marialvas(U17) vs Academico Viseu(U17)


3-0
Sat 23, Nov-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie B
Seia FC(U17) vs Feirense(U17)


0-8
Sat 23, Nov-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie B
Anadia(U17) vs Lusitania Lourosa U17


0-2
Sat 23, Nov-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie C
Uniao Almeirim(U17) vs Electrico FC(U17)


4-1
Sat 23, Nov-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie D
Cova Piedade(U17) vs Casa Pia AC(U17)


1-0
Sat 23, Nov-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie D
Louletano(U17) vs Oeiras(U17)


2-2
Sat 23, Nov-22:30 - Portugal Cup
Sporting Braga vs Gil Vicente

1-0

1-0
Sat 23, Nov-18:00 - Portugal Cup
Sertanense FC vs Farense

0-1

1-1
Sat 23, Nov-20:45 - Portugal Cup
FC Famalicao vs Academica Coimbra

1-0

1-0
Sat 23, Nov-19:00 - Portugal Cup
Sp. Espinho vs FC Arouca

2-0

2-2
Sat 23, Nov-19:00 - Portugal Cup
Academico Viseu vs C.D. Feirense

0-0

1-0
Sat 23, Nov-00:45 - Portugal Cup
Varzim vs Loures

0-0

1-0
Sat 23, Nov-17:00 - Qatar Stars Cup
Al Shahaniya vs Al-Wakra

0-0

0-0
Sat 23, Nov-19:10 - Qatar Stars Cup
Al-Ahli Doha vs Al-Sadd

3-2

4-3
Sat 23, Nov-19:10 - Qatar Stars Cup
Umm Salal vs Al Rayyan

0-1

2-2
Sat 23, Nov-15:00 - Republic of Azerbaijan Premier League
Sabail vs Sabah FK Baku

0-0

1-3
Sat 23, Nov-22:30 - Romania - Divizia A
FC Steaua Bucuresti vs Astra Giurgiu

1-1

1-3
Sat 23, Nov-19:59 - Romania - Divizia A
Politehnica Iasi vs FC Voluntari

0-1

2-2
Sat 23, Nov-14:00 - Romania - Liga 2
Universitaea Cluj vs ASU Politehnica Timisoara

0-0

0-0
Sat 23, Nov-13:00 - Romania - Liga 2
Pandurii Targu Jiu vs Concordia Chiajna

0-0

0-0
Sat 23, Nov-13:00 - Romania - Liga 2
Dunarea Calarasi vs FC Metaloglobus Bucuresti

0-1

3-1
Sat 23, Nov-13:00 - Romania - Liga 2
Sportul Snagov vs CSM Resita

2-2

3-3
Sat 23, Nov-13:00 - Romania - Liga 2
Ripensia Timisoara vs Viitorul Pandurii Targu Jiu

0-0

0-0
Sat 23, Nov-13:00 - Romania - Liga 2
Csikszereda Miercurea vs Arges

0-0

0-0
Sat 23, Nov-14:00 - Romania Women\\\'s Superliga
Fairplay Bucuresti Women\'s vs Independenta Baia Mare Women\'s


2-5
Sat 23, Nov-14:00 - Russia First Division
Spartak Moscow II vs Avangard Kursk

0-1

1-1
Sat 23, Nov-17:00 - Russia First Division
FK Krasnodar II vs FK Khimki

2-1

2-2
Sat 23, Nov-15:00 - Russia First Division
Shinnik Yaroslavl vs Tekstilshchik Ivanovo

1-0

3-0
Sat 23, Nov-15:00 - Russia First Division
Neftekhimik Nizhnekamsk vs Yenisey Krasnoyarsk

0-0

1-0
Sat 23, Nov-15:00 - Russia First Division
FK Chayka Pesch vs FC Armavir

1-0

1-0
Sat 23, Nov-18:00 - Russia First Division
Baltika vs Mordovia Saransk

0-0

0-2
Sat 23, Nov-16:00 - Russia First Division
Rotor Volgograd vs FC Tom Tomsk

1-0

2-0
Sat 23, Nov-16:00 - Russia First Division
Fakel Voronezh vs FK Nizhny Novgorod

0-0

0-2
Sat 23, Nov-16:00 - Russia First Division
Chertanovo Moscow vs SKA Khabarovsk

0-0

1-0
Sat 23, Nov-20:30 - Russia First Division
FC Torpedo Moscow vs Luch Energiya Vladivostok

0-0

0-2
Sat 23, Nov-17:30 - Russia Premier League
Dinamo Moscow vs FK Rostov

1-1

2-1
Sat 23, Nov-15:00 - Russia Premier League
Rubin Kazan vs Zenit St.Petersburg

0-1

1-2
Sat 23, Nov-12:30 - Russia Premier League
Gazovik Orenburg vs Akhmat Grozny

0-1

1-2
Sat 23, Nov-16:00 - Russia Women\\\'s Premier League
Zvezda 2005 Perm Women\'s vs Yenisey Krasnoyarsk Women\'s

3-0

3-0
Sat 23, Nov-16:00 - Russia Women\\\'s Premier League
Kubanochka Krasnodar Women\'s vs FK Ryazan VDV Women\'s

2-0

2-0
Sat 23, Nov-16:00 - Russia Women\\\'s Premier League
Chertanovo Moscow Women\'s vs Torpedo Izhevsk Women\'s


3-0
Sat 23, Nov-19:00 - Russia Women\\\'s Premier League
CSKA Moscow Women\'s vs Lokomotiv Moscow Women\'s

0-1

0-1
Sat 23, Nov-14:30 - Russia Youth Championship League
Ufa Youth vs PFC Sochi Youth

1-0

1-0
Sat 23, Nov-13:00 - Russia Youth Championship League
CSKA Moscow Youth vs Krylya Sovetov Samara Youth

2-1

2-1
Sat 23, Nov-13:00 - Russia Youth Championship League
FK Ural Youth vs Spartak Moscow Youth

0-0

0-0
Sat 23, Nov-18:00 - San Marino Girone A
SP Domagnano vs SC Faetano

1-0

2-0
Sat 23, Nov-18:00 - San Marino Girone A
SS Murata vs SP Tre Fiori

1-1

2-2
Sat 23, Nov-18:00 - San Marino Girone A
Folgore/Falciano vs S.S Pennarossa

2-0

4-1
Sat 23, Nov-18:00 - San Marino Girone A
AC Juvenes/Dogana vs SP La Fiorita

0-1

1-3
Sat 23, Nov-16:20 - Saudi Arabia Division 2
Al Kholood vs Al Safa(KSA)

0-1

2-1
Sat 23, Nov-16:20 - Saudi Arabia Division 2
Afief vs Al-Jndal

2-1

3-1
Sat 23, Nov-20:40 - Saudi Arabia Professional League
Al-Ahli Saudi FC vs Al-Faisaly Harmah

2-0

3-1
Sat 23, Nov-16:30 - Saudi Arabia Professional League
Dhamk vs Al-Taawon

0-1

1-2
Sat 23, Nov-17:45 - Scotland FA Cup
Auchinleck Talbot vs Arbroath

1-0

1-1
Sat 23, Nov-19:00 - Scotland FA Cup
Partick Thistle vs Penicuik Athletic

1-0

1-0
Sat 23, Nov-19:00 - Scotland FA Cup
Dumbarton vs Forfar Athletic

1-1

3-1
Sat 23, Nov-19:00 - Scotland FA Cup
East Fife vs BSC Glasgow

2-1

3-4
Sat 23, Nov-19:00 - Scotland FA Cup
Greenock Morton vs Brora Rangers

1-1

1-1
Sat 23, Nov-19:00 - Scotland FA Cup
Inverurie Loco Works vs Broxburn Athletic

0-0

0-1
Sat 23, Nov-19:00 - Scotland FA Cup
Raith Rovers vs Peterhead

1-0

1-0
Sat 23, Nov-19:00 - Scotland FA Cup
Queen of the South FC vs Queen\'s Park

0-2

1-2
Sat 23, Nov-19:00 - Scotland FA Cup
Stirling Albion vs Clyde F.C.

0-1

0-2
Sat 23, Nov-19:00 - Scotland FA Cup
Albion Rovers FC vs Airdrieonians

0-1

1-4
Sat 23, Nov-19:00 - Scotland FA Cup
Stranraer F.C. vs Dunfermline

0-0

1-0
Sat 23, Nov-19:00 - Scotland FA Cup
Elgin City vs Alloa Athletic

1-0

1-3
Sat 23, Nov-19:00 - Scotland FA Cup
Edinburgh City vs Annan Athletic

3-0

4-3
Sat 23, Nov-19:00 - Scotland FA Cup
Formartine United vs East Kilbride

0-1

0-4
Sat 23, Nov-19:00 - Scotland FA Cup
Bonnyrigg Rose vs Montrose

2-1

2-1
Sat 23, Nov-19:00 - Scottish Championship
Inverness C.T. vs Dundee

1-0

1-0
Sat 23, Nov-19:00 - Scottish Highland Football League
Huntly vs Lossiemouth FC

1-1

2-1
Sat 23, Nov-19:00 - Scottish Highland Football League
Rothes vs Turriff United

2-0

3-0
Sat 23, Nov-19:00 - Scottish Highland Football League
Nairn County vs Deveronvale

2-0

7-2
Sat 23, Nov-19:00 - Scottish Highland Football League
Clachnacuddin vs Strathspey Thistle

1-1

2-1
Sat 23, Nov-19:00 - Scottish Highland Football League
Wick Academy FC vs Fraserburgh

0-1

0-2
Sat 23, Nov-18:00 - Scottish Lowland Football League
Vale of Leithen vs Spartans

1-2

1-5
Sat 23, Nov-18:00 - Scottish Lowland Football League
Civil Service Strollers FC vs Dalbeattie Star

2-0

3-0
Sat 23, Nov-19:00 - Scottish Lowland Football League
East Stirlingshire vs Berwick Rangers

1-1

3-1
Sat 23, Nov-19:00 - Scottish Lowland Football League
Cumbernauld Colts vs Caledonian Braves

0-1

3-1
Sat 23, Nov-19:00 - Scottish Premier League
Celtic vs Livingston F.C.

1-0

4-0
Sat 23, Nov-19:00 - Scottish Premier League
Hibernian FC vs Motherwell FC

2-1

3-1
Sat 23, Nov-19:00 - Scottish Premier League
Kilmarnock vs Hearts

3-0

3-0
Sat 23, Nov-19:00 - Scottish Premier League
St. Mirren vs Ross County

1-1

2-1
Sat 23, Nov-19:00 - Serbia - 1. Liga
Radnicki Nis vs Crvena Zvezda

0-1

0-2
Sat 23, Nov-19:00 - Serbia - 1. Liga
Cukaricki vs FK Rad Beograd

1-0

2-0
Sat 23, Nov-19:00 - Serbia - 1. Liga
FK Vozdovac vs Proleter Novi Sad

0-0

2-0
Sat 23, Nov-19:00 - Serbia - 1. Liga
Mladost Lucani vs Backa Topola

0-2

0-3
Sat 23, Nov-21:00 - Serbia - 1. Liga
Vojvodina vs FK Napredak Krusevac

1-1

2-1
Sat 23, Nov-16:00 - Serbia Prva Liga
Sindjelic Belgrad vs FK Backa Backa Palanka

0-1

0-2
Sat 23, Nov-16:00 - Serbia Prva Liga
Zlatibor Cajetina vs Dinamo Vranje

0-0

1-1
Sat 23, Nov-16:00 - Serbia Prva Liga
FK Trajal Krusevac vs Radnicki Pirot

0-0

0-1
Sat 23, Nov-19:00 - Serbia Prva Liga
Kolubara vs Zemun

0-0

0-0
Sat 23, Nov-17:00 - Slovakia 1. Liga
Trencin vs Spartak Trnava

1-0

1-0
Sat 23, Nov-17:00 - Slovakia 1. Liga
FC Nitra vs MSK Zilina

0-0

0-0
Sat 23, Nov-17:00 - Slovakia 1. Liga
MFK Zemplin Michalovce vs DAC Dunajska Streda

5-0

5-0
Sat 23, Nov-17:00 - Slovakia 1. Liga
FK Pohronie vs Zlate Moravce

0-1

1-1
Sat 23, Nov-18:00 - Slovakia 1. Liga
MFK Ruzomberok vs FK Senica

0-2

2-2
Sat 23, Nov-19:00 - Slovakia 1. Liga
Slovan Bratislava vs SKF Sered

0-0

2-0
Sat 23, Nov-17:45 - Slovenia 1. Liga
Domzale vs NK Triglav Kranj

2-0

3-0
Sat 23, Nov-15:45 - Slovenia 1. Liga
ASK Bravo vs NK Rudar Velenje

1-1

2-1
Sat 23, Nov-19:55 - Slovenia 1. Liga
NK Celje vs NK Olimpija Ljubljana

1-2

1-3
Sat 23, Nov-19:59 - Slovenia 2. Liga
NK Nafta vs FC Koper

0-1

0-3
Sat 23, Nov-16:30 - Slovenia 2. Liga
ND Gorica vs NS Drava Ptuj

0-0

2-0
Sat 23, Nov-16:30 - Slovenia 2. Liga
NK Krka vs NK Bilje

1-0

2-2
Sat 23, Nov-16:30 - Slovenia 2. Liga
Jadran Dekani vs NK Krsko

0-1

1-1
Sat 23, Nov-16:30 - Slovenia 2. Liga
NK Fuzinar vs NK Rogaska

2-1

3-2
Sat 23, Nov-16:30 - Slovenia 2. Liga
NK Brezice vs Dravograd

2-0

2-1
Sat 23, Nov-16:30 - Slovenia 2. Liga
ND Beltinci vs NK Radomlje

0-1

0-3
Sat 23, Nov-17:30 - South Africa First League
Free State Stars vs Moroka Swallows


0-1
Sat 23, Nov-17:30 - South Africa First League
Mbombela United vs Richards Bay

2-0

4-0
Sat 23, Nov-17:30 - South Africa First League
Real Kings vs Tshakhuma TM


1-2
Sat 23, Nov-17:30 - South Africa First League
Uthongathi FC vs TS Sporting

0-0

0-0
Sat 23, Nov-17:30 - South Africa First League
Cape Umoya United vs TS Galaxy

1-0

3-1
Sat 23, Nov-17:30 - South Africa First League
JDR Stars vs Jomo Cosmos

3-0

5-1
Sat 23, Nov-17:00 - South Africa Telkom KnockOut
Lamontville Golden Arrows vs Mamelodi Sundowns

0-2

1-2
Sat 23, Nov-19:00 - Spanish Ladies Premier League
Atletico de Madrid Women\'s vs RCD Espanyol Women\'s

1-0

3-0
Sat 23, Nov-16:00 - Spanish Ladies Premier League
Sporting De Huelva Women\'s vs Madrid CFF Women\'s

0-0

2-0
Sat 23, Nov-16:00 - Spanish Ladies Premier League
CD Tacon Women\'s vs Real Sociedad Women\'s

1-1

3-1
Sat 23, Nov-16:00 - Spanish Primera Division
Leganes vs Barcelona

1-0

1-2
Sat 23, Nov-21:30 - Spanish Primera Division
Granada CF vs Atletico Madrid

0-0

1-1
Sat 23, Nov-19:00 - Spanish Primera Division
Real Betis vs Valencia

1-1

2-1
Sat 23, Nov-00:00 - Spanish Primera Division
Levante vs Mallorca

0-0

2-1
Sat 23, Nov-21:00 - Spanish Primera U19
CF Damm(U19) vs CD Ebro(U19)

1-0

4-2
Sat 23, Nov-21:00 - Spanish Primera U19
Espanyol(U19) vs Barcelona U19

1-0

4-1
Sat 23, Nov-14:00 - Spanish Primera U19
Real Madrid(U19) vs Rayo Vallecano U19

2-0

4-0
Sat 23, Nov-15:00 - Spanish Primera U19
Stadium Casablanca(U19) vs Zaragoza(U19)


1-2
Sat 23, Nov-19:30 - Spanish Primera U19
UE Cornella(U19) vs Lleida(U19)


5-0
Sat 23, Nov-18:00 - Spanish Primera U19
Elche(U19) vs Real Murcia(U19)


4-1
Sat 23, Nov-16:00 - Spanish Primera U19
Laguna(U19) vs Juventud Laguna(U19)


2-0
Sat 23, Nov-01:00 - Spanish Primera U19
AD Huracan U19 vs Acodetti CF(U19)

1-1

2-5
Sat 23, Nov-21:00 - Spanish Primera U19
Valencia(U19) vs Alboraya(U19)

0-0

1-0
Sat 23, Nov-21:00 - Spanish Segunda Division
Racing Santander vs Extremadura

1-0

3-0
Sat 23, Nov-21:00 - Spanish Segunda Division
Deportivo La Coruna vs Alcorcon

0-0

0-0
Sat 23, Nov-19:00 - Spanish Segunda Division
Rayo Vallecano vs Zaragoza

0-0

0-1
Sat 23, Nov-23:00 - Spanish Segunda Division
SD Huesca vs SD Ponferradina

1-0

2-0
Sat 23, Nov-00:00 - Spanish Segunda Division
Sporting de Gijon vs Tenerife

0-0

0-2
Sat 23, Nov-19:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Real Madrid Castilla vs Real Oviedo B

1-0

2-0
Sat 23, Nov-20:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Leioa vs SD Amorebieta

0-1

0-1
Sat 23, Nov-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Real Sociedad B vs Osasuna B

2-1

3-1
Sat 23, Nov-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Unionistas de Salamanca vs UD Logrones

0-2

1-4
Sat 23, Nov-22:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Lleida vs Barcelona B

1-1

1-1
Sat 23, Nov-21:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Sevilla Atletico vs Linense

0-1

1-1
Sat 23, Nov-18:45 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
UC Ceares vs CD Tuilla

0-0

0-1
Sat 23, Nov-19:15 - Spanish Tercera Division 11 Balears
UD Poblense vs Andratx


3-2
Sat 23, Nov-19:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CE Esporles vs CD Binissalem


2-4
Sat 23, Nov-19:45 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CD Manacor vs Santa Catalina


2-1
Sat 23, Nov-18:45 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CD Llosetense vs Mallorca B


0-0
Sat 23, Nov-20:15 - Spanish Tercera Division 11 Balears
UD Collerense vs CF Platges De Calvia

0-0

1-1
Sat 23, Nov-19:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
UD Alcudia vs Portmany


2-0
Sat 23, Nov-19:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
San Rafael vs CD Ferriolense


3-0
Sat 23, Nov-22:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Atletico Union Guimar vs CD Santa Ursula

1-0

3-1
Sat 23, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
UD Ibarra vs Tenisca

0-1

0-1
Sat 23, Nov-20:30 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
CD Vera Puerto De La Cruz vs CD Buzanada

0-1

2-1
Sat 23, Nov-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Tamaraceite vs CD Union Puerto

2-0

3-0
Sat 23, Nov-01:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Villa Santa Brigida vs UD Las Palmas C

0-0

0-0
Sat 23, Nov-01:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Panaderia Pulido vs Union Viera

0-0

0-1
Sat 23, Nov-19:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
Beti Kozkor KE vs CD Baztan


2-1
Sat 23, Nov-19:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
Fontellas vs Valle de Egues


1-1
Sat 23, Nov-19:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Beti Onak vs UDC Txantrea


3-2
Sat 23, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
AD San Juan vs CD Pena Sport


1-0
Sat 23, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Huarte vs CD Cortes


0-0
Sat 23, Nov-18:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Lourdes vs CD Pamplona


0-1
Sat 23, Nov-21:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
UCD Burlades vs Murchante


2-1
Sat 23, Nov-19:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
Comillas vs CA Vianes


0-0
Sat 23, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Villegas vs Yague CF

0-0

1-0
Sat 23, Nov-19:00 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
U.M. Escobedo vs CD Tropezon


1-3
Sat 23, Nov-18:30 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Barreda Balompie vs Solares Medio Cudeyo


2-1
Sat 23, Nov-18:30 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
CD Guarnizo vs SD Laredo


0-2
Sat 23, Nov-21:00 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
SD Textil Escudo vs UD Samano


1-2
Sat 23, Nov-19:45 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Cultural de Durango vs Urduliz FT


0-2
Sat 23, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
CD Lagun Onak vs Sociedad Deportiva Beasain

1-0

1-1
Sat 23, Nov-18:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
San Ignacio vs Real Sociedad C


3-3
Sat 23, Nov-20:45 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
SD Deusto vs Portugalete

0-1

1-3
Sat 23, Nov-21:00 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
JD Somorrostro vs CD Vitoria(SPA)

1-0

2-0
Sat 23, Nov-21:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
L\'Hospitalet vs FC Vilafranca

0-0

2-0
Sat 23, Nov-19:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Hercules CF B vs Vilamarxant CF


0-1
Sat 23, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Acero vs UD Paterna


1-1
Sat 23, Nov-19:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
CyDL Jupiter Leones vs SD Almazan


1-2
Sat 23, Nov-19:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Atletico Astorga vs Atletico Tordesillas


0-0
Sat 23, Nov-19:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
CD La Granja vs CD Beroil Bupolsa(Tino)


0-2
Sat 23, Nov-18:45 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Numancia B vs Atletico Bembibre


1-2
Sat 23, Nov-18:45 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
CD La Virgen Del Camino vs UD Santa Marta


2-0
Sat 23, Nov-18:45 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
CD Mirandes B vs La Baneza


1-0
Sat 23, Nov-21:00 - Sudanese Premier League
Al Merreikh vs Al-Hilal Omdurman


2-1
Sat 23, Nov-14:00 - SVK U19 A League
Trencin(U19) vs Spartak Trnava(U19)

3-0

3-1
Sat 23, Nov-14:00 - SVK U19 A League
FC Nitra(U19) vs Dukla Banska Bystrica(U19)

0-0

0-1
Sat 23, Nov-14:00 - SVK U19 A League
FK Zeleziarne Podbrezova(U19) vs Zemplin Michalovce(U19)

0-0

1-0
Sat 23, Nov-16:00 - SVK U19 A League
DAC Dunajska Streda(U19) vs FK Poprad(U19)


6-1
Sat 23, Nov-13:00 - SVK U19 A League
MSK Zilina(U19) vs Slovan Bratislava(U19)

0-1

1-2
Sat 23, Nov-22:00 - Swiss Super League
Zurich vs FC Luzern

1-0

3-0
Sat 23, Nov-22:00 - Swiss Super League
Servette vs Basel

1-0

2-0
Sat 23, Nov-22:00 - Switzerland Challenge League
FC Schaffhausen vs Vaduz

0-0

0-3
Sat 23, Nov-19:59 - Switzerland Challenge League
Chiasso vs Stade Lausanne Ouchy

2-1

2-2
Sat 23, Nov-21:30 - Switzerland Women Division 1
FC Zurich Frauen Women\'s vs Servette Chenois Woman\'s


1-7
Sat 23, Nov-19:59 - Syrian League
Hutteen SC vs Al-Ittihad Aleppo

1-0

1-1
Sat 23, Nov-16:00 - Syrian League
Al-Taliya Hama vs Al Foutoua Club

1-0

2-0
Sat 23, Nov-16:00 - Syrian League
Al Jazeera(SYR) vs Al Jaish Damascus

0-4

0-5
Sat 23, Nov-16:00 - Syrian League
Jableh SC vs Al Nawaeir

1-1

2-2
Sat 23, Nov-16:00 - Syrian League
Al Shorta Damascus vs Al-Karamah

0-1

0-2
Sat 23, Nov-16:00 - Syrian League
Al-Sahel Sport vs Tishreen SC

0-1

1-3
Sat 23, Nov-17:00 - Tunisia Division 1
Club Sportif Sfaxien vs CS. Hammam-Lif

0-0

1-0
Sat 23, Nov-17:00 - Tunisia Division 1
US Tataouine vs U.S.Monastir

1-1

1-3
Sat 23, Nov-17:00 - Tunisia Division 2
Olympique de Beja vs Stade Africain Menzel Bourguiba

1-0

2-0
Sat 23, Nov-17:00 - Tunisia Division 2
AS Gabes vs EO Sidi Bouzid

1-0

1-0
Sat 23, Nov-17:00 - Tunisia Division 2
Sporting Ben Arous vs ES Rades

0-0

1-0
Sat 23, Nov-17:00 - Tunisia Division 2
A.S Ariana vs Esperance Sportive Zarzis

0-2

0-2
Sat 23, Nov-17:00 - Tunisia Division 2
CO Medenine vs Sfax Railways

0-2

1-2
Sat 23, Nov-17:00 - Tunisia Division 2
Sbikha vs Croissant Msaken


3-2
Sat 23, Nov-17:30 - Turkey 2 Ligi A
Eskisehirspor vs BB Erzurumspor

1-1

1-2
Sat 23, Nov-15:00 - Turkey 2 Ligi A
Karagumruk vs Umraniyespor

1-0

2-3
Sat 23, Nov-19:59 - Turkey 2 Ligi A
Bursaspor vs Keciorengucu

1-0

1-0
Sat 23, Nov-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Turgutluspor vs Kozan Spor FK

1-0

3-0
Sat 23, Nov-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Fethiyespor vs Erbaaspor S

1-0

3-0
Sat 23, Nov-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Modafenspor vs Nazillispor

0-0

1-0
Sat 23, Nov-14:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Sariyer vs Corum Belediyespor

0-0

0-2
Sat 23, Nov-14:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Pendikspor vs Zonguldak

1-0

2-1
Sat 23, Nov-14:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Eyupspor vs Kastamonuspor

0-0

0-2
Sat 23, Nov-14:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Ankara Demirspor vs Kirsehir Belediyespor

2-0

2-2
Sat 23, Nov-14:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Etimesgut Belediye Spor vs Elazigspor

0-0

1-1
Sat 23, Nov-18:30 - Turkey Super Lig
Ankaragucu vs Trabzonspor

0-1

0-3
Sat 23, Nov-16:00 - Turkey Super Lig
Denizlispor vs Rizespor

0-0

2-0
Sat 23, Nov-21:00 - Turkey Super Lig
Konyaspor vs Besiktas JK

0-0

0-1
Sat 23, Nov-18:00 - UAE Etisalat Emirates Cup
Al Ain vs Ittihad Kalba

1-1

1-1
Sat 23, Nov-18:00 - UAE Etisalat Emirates Cup
Baniyas vs Hatta Club

1-0

4-0
Sat 23, Nov-20:30 - UAE Etisalat Emirates Cup
Al-Sharjah vs Al Fujairah

2-0

5-1
Sat 23, Nov-16:35 - UAE League Division 1
Dabba Al-Fujairah vs Al Bataeh

1-0

1-1
Sat 23, Nov-16:40 - UAE League Division 1
Masfut vs Dubba Al Husun

1-0

1-2
Sat 23, Nov-17:00 - Uganda Super League
Kampala City Council(KCCA) vs Kyetume FC

2-0

5-2
Sat 23, Nov-16:00 - Uganda Super League
URA Kampala vs Express FC

0-0

0-0
Sat 23, Nov-16:00 - Ukraine - Vyscha Liga
PFC Oleksandria vs Zorya

0-0

1-0
Sat 23, Nov-19:00 - Ukraine - Vyscha Liga
Dnipro-1 vs FC Vorskla Poltava

0-0

1-0
Sat 23, Nov-15:00 - Ukraine Druha Liga
Real Pharma Ovidiopol vs Chernomorets B

0-3

0-3
Sat 23, Nov-15:00 - Ukraine Druha Liga
Polissya Zhytomyr vs FK Chayka K-SR

1-0

3-3
Sat 23, Nov-15:00 - Ukraine Druha Liga
MFK Mikolaiv B vs SC Tavriya

1-0

1-1
Sat 23, Nov-15:30 - Ukraine Druha Liga
Krystal Kherson vs Alians Lypova Dolyna


2-0
Sat 23, Nov-16:00 - Ukraine Druha Liga
Nyva Ternopil vs Obolon-2 Kyiv


1-0
Sat 23, Nov-16:00 - Ukraine Druha Liga
Hirnik Kryvyi Rih vs FC Avanhard Kramatorsk B

1-0

3-0
Sat 23, Nov-16:00 - Ukraine Druha Liga
FC Bukovyna Chernivtsi vs PFC Niva Vinnitsia


1-0
Sat 23, Nov-16:00 - Ukraine Druha Liga
FC Kalush vs Veres Rivne

2-1

2-1
Sat 23, Nov-15:00 - Ukraine Persha Liga
FC Ahrobiznes Volochysk vs Metalist 1925 Kharkiv

1-0

5-0
Sat 23, Nov-15:00 - Ukraine Persha Liga
Cherkashchyna-Akademiya vs FC Inhulets Petrove

1-2

1-2
Sat 23, Nov-18:00 - Ukraine Persha Liga
Metalurh Zaporizhya vs Balkany Zorya

1-1

2-1
Sat 23, Nov-16:00 - Ukraine Persha Liga
FC Avanhard Kramatorsk vs Chernomorets Odessa

2-1

3-1
Sat 23, Nov-16:00 - Ukraine Persha Liga
FC Mynai vs Obolon Brovar Kiev

3-0

4-1
Sat 23, Nov-21:00 - Ukraine Persha Liga
Volyn Lutsk vs MFC Mykolaiv

0-1

1-1
Sat 23, Nov-14:00 - Ukraine U21 Liga
Kolos Kovalivka (U21) vs Desna Chernihiv(U21)

1-0

1-0
Sat 23, Nov-15:00 - Ukraine U21 Liga
Dynamo Kyiv(U21) vs FC Mariupol (U21)

1-0

3-0
Sat 23, Nov-03:30 - Uruguay Primera Division
CA Penarol vs Centro Atletico Fenix

1-1

2-1
Sat 23, Nov-15:45 - Uzbekistan Professional Football League
Qizilqum Zarafshon vs Buxoro FK

1-1

1-1
Sat 23, Nov-12:30 - Uzbekistan Professional Football League
Nasaf Qarshi vs Pakhtakor Tashkent

0-2

1-2
Sat 23, Nov-13:30 - Uzbekistan Professional Football League
Metallurg Bekobod vs Dinamo Samarqand

0-0

5-0
Sat 23, Nov-13:30 - Uzbekistan Professional Football League
Kuruvchi Kokand Qoqon vs FC AGMK

0-2

1-3
Sat 23, Nov-00:00 - Venezuela Primera Division
Caracas FC vs Aragua FC

1-0

2-0
Sat 23, Nov-18:00 - Wales FAW Championship North
Rhyl FC vs Bangor City FC

1-2

1-2
Sat 23, Nov-18:00 - Wales FAW Championship North
Gresford Athletic vs Flint Town United

0-1

0-1
Sat 23, Nov-18:00 - Wales FAW Championship North
Corwen vs Llangefni Town

1-1

1-2
Sat 23, Nov-18:00 - Wales FAW Championship North
Llanfair United vs Llanrhaeadr FC

2-3

2-3
Sat 23, Nov-18:30 - Wales FAW Championship North
Conwy Borough FC vs Buckley Town

2-1

2-3
Sat 23, Nov-18:30 - Wales FAW Championship North
Penrhyncoch vs Prestatyn Town FC

1-0

3-2
Sat 23, Nov-18:30 - Wales FAW Championship North
Colwyn Bay vs Porthmadog

1-1

1-2
Sat 23, Nov-18:30 - Wales FAW Championship South
Cambrian & Clydach vs Goytre United

0-1

1-1
Sat 23, Nov-18:30 - Wales FAW Championship South
Ammanford vs Llantwit Major

2-1

4-1
Sat 23, Nov-18:30 - Wales FAW Championship South
Swansea University vs Cwmamman United

2-1

2-3
Sat 23, Nov-18:30 - Wales League Cup
Connah\'s Quay Nomads FC vs Bala Town F.C.

2-0

2-0
Sat 23, Nov-18:30 - Wales League Cup
STM Sports vs Aberystwyth Town

1-1

2-1
Sat 23, Nov-18:30 - Wales Premier League
Cardiff Metropolitan University FC vs Cefn Druids

1-1

2-1
Sat 23, Nov-00:00 - Wales Premier League
Barry Town United vs Penybont FC

1-0

3-0
Sat 23, Nov-19:00 - Women\\\'s Norway Cupen
LSK Kvinner Women\'s vs Valerenga Women\'s

4-0

5-1
Sat 23, Nov-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Harare City vs Yadah

0-2

0-2
Sat 23, Nov-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Bulawayo Chiefs vs Chicken Inn

2-0

3-1

NOTICE
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.