Football Results for Wed 30, Oct 2019

All soccer/football results.

Complete Football Results for Wed 30, Oct 2019

BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


Date and Time/Team Half Time Full Time
Wed 30, Oct-16:00 - AFC Women\\\'s(U19) Championship
Thailand Women\'s(U19) vs Australia Women\'s(U19)

0-2

1-3
Wed 30, Oct-13:00 - AFC Women\\\'s(U19) Championship
Viet Nam Women\'s (U19) vs North Korea Women\'s(U19)

0-0

0-3
Wed 30, Oct-18:00 - Algeria Division 1
NA Hussein Dey vs JS Saoura

0-0

1-0
Wed 30, Oct-18:00 - Algeria Division 1
JS Kabylie vs AS Ain Mlila

1-0

1-0
Wed 30, Oct-18:00 - Algeria Division 1
NC Magra vs USM Alger

0-0

1-2
Wed 30, Oct-19:00 - Algeria Division 1
CR Belouizdad vs ES Setif

0-0

1-0
Wed 30, Oct-21:00 - Algeria Division 1
ASO Chlef vs CS Constantine

0-0

1-1
Wed 30, Oct-21:00 - Algeria Division 1
US Biskra vs MC Alger

0-0

0-0
Wed 30, Oct-21:45 - Algeria Division 1
Bordj Bou Arreridj vs MC Oran

1-0

1-2
Wed 30, Oct-15:00 - Algeria U21
CR Belouizdad(U21) vs ES Setif(U21)

1-1

1-2
Wed 30, Oct-16:00 - Algeria U21
NC Magra (U21) vs USM Alger(U21)

0-1

0-1
Wed 30, Oct-17:00 - Algeria U21
ASO Chlef(U21) vs CS Constantine U21

0-0

0-0
Wed 30, Oct-17:00 - Algeria U21
US Biskra(U21) vs MC Alger(U21)

1-1

1-1
Wed 30, Oct-17:30 - Algeria U21
Bordj Bou Arreridj(U21) vs MC Oran(U21)

0-0

0-0
Wed 30, Oct-14:00 - Algeria U21
NA Hussein Dey(U21) vs JS Saoura(U21)

0-1

0-2
Wed 30, Oct-22:45 - Amstel Cup Holland
SV De Treffers vs FC Twente Enschede

0-2

0-2
Wed 30, Oct-22:45 - Amstel Cup Holland
Excelsior Maassluis vs SC Heerenveen

0-2

0-3
Wed 30, Oct-22:45 - Amstel Cup Holland
AFC Amsterdam vs ODIN 59

2-1

3-3
Wed 30, Oct-22:45 - Amstel Cup Holland
Sparta Nijkerk vs Fortuna Wormerveer

2-2

5-2
Wed 30, Oct-22:45 - Amstel Cup Holland
Spakenburg vs ASWH

0-0

2-0
Wed 30, Oct-22:45 - Amstel Cup Holland
RKSV Groene Ster vs VVV-Venlo

0-0

2-2
Wed 30, Oct-22:45 - Amstel Cup Holland
Harkemase Boys vs FC Groningen

0-1

1-2
Wed 30, Oct-22:45 - Amstel Cup Holland
Ajax Amateurs vs OFC Oostzaan

1-1

2-2
Wed 30, Oct-22:45 - Amstel Cup Holland
HV&CV Quick vs Willem II

0-2

0-4
Wed 30, Oct-23:45 - Amstel Cup Holland
Sparta Rotterdam vs Volendam

1-0

1-0
Wed 30, Oct-21:30 - Amstel Cup Holland
Heracles Almelo vs RKC Waalwijk

2-1

4-3
Wed 30, Oct-01:10 - Argentinian Primera B - Nacional
CA Platense vs Barracas Central

1-0

1-0
Wed 30, Oct-00:00 - Argentinian Primera Super League
Estudiantes La Plata vs Rosario Central

1-0

3-0
Wed 30, Oct-02:10 - Argentinian Primera Super League
Newells Old Boys vs Club de Gimnasia y Esgrima La Plata

0-1

0-4
Wed 30, Oct-02:10 - Argentinian Primera Super League
Atletico Tucuman vs Patronato Parana

1-0

2-0
Wed 30, Oct-04:20 - Argentinian Primera Super League
River Plate vs Colon

0-0

2-1
Wed 30, Oct-22:00 - Argentinian Primera Super League
Argentinos Juniors vs Talleres Cordoba

0-0

1-0
Wed 30, Oct-15:00 - Armenia Division 2
Torpedo Yerevan vs Masis

0-0

2-0
Wed 30, Oct-15:00 - Armenia Division 2
BKMA vs Junior Sevan

1-1

2-4
Wed 30, Oct-23:30 - Austria Cup
LASK Linz vs Rheindorf Altach

3-0

3-1
Wed 30, Oct-21:00 - Austria Cup
ASK Ebreichsdorf vs Red Bull Salzburg

0-3

0-5
Wed 30, Oct-22:00 - Austria Cup
FC Wacker Innsbruck vs Wolfsberger AC

1-0

1-0
Wed 30, Oct-16:00 - Belarus Pershaya Liga
Lokomotiv Gomel vs FK Ruh Brest

0-1

0-2
Wed 30, Oct-16:00 - Belarus Premier League
Slavia Mozyr vs Dinamo Minsk

0-1

1-1
Wed 30, Oct-20:30 - Belarus Premier League
Dnepr Mogilev vs BATE Borisov

0-1

0-1
Wed 30, Oct-23:30 - Belgian Jupiler League
Genk vs Royal Antwerp FC

0-1

2-2
Wed 30, Oct-23:30 - Belgian Jupiler League
Standard Liege vs Red Star Waasland-Beveren

1-0

2-0
Wed 30, Oct-23:30 - Belgian Jupiler League
Zulte Waregem vs Club Brugge

0-1

0-2
Wed 30, Oct-23:30 - Belgian Jupiler League
KV Mechelen vs St.-Truidense VV

1-0

1-2
Wed 30, Oct-02:15 - Brasileiro Serie B
Vila Nova (GO) vs Brasil de Pelotas RS

0-0

0-2
Wed 30, Oct-05:30 - Brasileiro Serie B
Cuiaba (MT) vs Coritiba (PR)

1-2

3-3
Wed 30, Oct-21:30 - Brazil National Football Tournament U20
CR Flamengo (RJ) Youth vs Fluminense RJ Youth

0-0

2-1
Wed 30, Oct-22:00 - Brazil Pernambucano Division 2
Retro/PE vs Porto Caruaru PE

0-0

2-1
Wed 30, Oct-19:30 - Bulgaria B PFG
Neftochimik Burgas vs Ludogorets Razgrad II

0-0

0-0
Wed 30, Oct-18:00 - Bulgaria Premier
Botev Plovdiv vs Arda

0-0

1-1
Wed 30, Oct-20:30 - Bulgaria Premier
Etar Veliko Tarnovo vs CSKA Sofia

0-0

0-4
Wed 30, Oct-16:30 - Bulgaria U19 League
Beroe(U19) vs Levski Sofia(U19)

1-1

2-1
Wed 30, Oct-16:30 - Bulgaria U19 League
PFK Montana(U19) vs Slavia Sofia(U19)

1-0

2-4
Wed 30, Oct-22:00 - CAF Confederation Cup
Generation Foot vs Esae FC

0-0

0-1
Wed 30, Oct-18:00 - Cameroon MTN Elite One
Panthere Sportive du Nde vs Coton Sport Garoua

0-0

0-0
Wed 30, Oct-23:30 - Catalunya Cup
AE Prat vs Gimnastic Tarragona

0-0

1-0
Wed 30, Oct-14:30 - Club Friendly
Aizawl FC vs Electric Veng

0-0

2-0
Wed 30, Oct-23:00 - Club Friendly
Sao Jose PoA RS vs Aimore RS

1-0

1-1
Wed 30, Oct-23:45 - Club Friendly
Cray Wanderers vs VCD Athletic

0-1

0-2
Wed 30, Oct-17:30 - Club Friendly
Mizoram Police FC vs Chanmari FC

1-0

2-1
Wed 30, Oct-20:30 - Club Friendly
Fortaleza(U19) vs Ferroviario CE(U19)

2-0

4-1
Wed 30, Oct-22:30 - Club Friendly
Havelse vs FC Hansa Luneburg

0-1

1-1
Wed 30, Oct-22:30 - Club Friendly
Floresta CE(U19) vs Ceara CE(U19)

0-0

1-1
Wed 30, Oct-22:30 - Club Friendly
FC Pesch vs Fortuna Koln

2-0

2-0
Wed 30, Oct-02:00 - Colombia Copa Mustang
Atletico Bucaramanga vs La Equidad

1-1

2-2
Wed 30, Oct-02:20 - Colombia Copa Mustang
Deportiva Once Caldas vs Union Magdalena

2-0

3-1
Wed 30, Oct-02:20 - Colombia Copa Mustang
Rionegro Aguilas vs Millonarios

0-0

0-0
Wed 30, Oct-02:20 - Colombia Copa Mustang
Jaguares de Cordoba vs Atletico Huila

0-0

1-0
Wed 30, Oct-04:30 - Colombia Copa Mustang
America de Cali vs Deportivo Pasto

1-0

1-0
Wed 30, Oct-04:30 - Colombia Copa Mustang
Atletico Junior Barranquilla vs Cucuta

0-0

0-0
Wed 30, Oct-04:30 - Colombia Copa Mustang
Dep.Independiente Medellin vs Deportes Tolima

0-0

1-1
Wed 30, Oct-04:30 - Colombia Copa Mustang
Envigado vs Deportivo Cali

1-0

1-1
Wed 30, Oct-04:30 - Colombia Copa Mustang
Independiente Santa Fe vs Atletico Nacional

0-0

0-0
Wed 30, Oct-04:30 - Colombia Copa Mustang
Patriotas FC vs Alianza Petrolera

0-0

1-1
Wed 30, Oct-00:00 - Colombia Copa Premier
Fortaleza F.C vs Real Cartagena

1-0

1-3
Wed 30, Oct-17:00 - Croatia - 2. Division
Dinamo Zagreb B vs NK Solin

0-0

3-0
Wed 30, Oct-17:00 - Croatia Cup
NK Vinogradar vs NK Lokomotiva Zagreb

0-1

0-3
Wed 30, Oct-17:00 - Croatia Cup
HNK Sibenik vs NK Belisce

1-1

2-1
Wed 30, Oct-17:00 - Croatia Cup
Bijelo Brdo vs Slaven Belupo Koprivnica

0-0

0-2
Wed 30, Oct-19:00 - Croatia Cup
Istra 1961 vs Inter Zapresic

1-1

1-2
Wed 30, Oct-19:59 - Croatia Cup
HNK Gorica vs Hajduk Split

0-0

2-1
Wed 30, Oct-20:30 - Croatia Cup
NK Opatija vs Dinamo Zagreb

0-3

0-3
Wed 30, Oct-22:30 - Croatia Cup
NK Varteks Varazdin vs NK Rijeka

0-0

1-2
Wed 30, Oct-16:30 - Cyprus Cup
Olympiakos Nicosia FC vs Xylotympou

4-1

5-3
Wed 30, Oct-16:30 - Cyprus Cup
Onisilos Sotiras vs Ethnikos Achnas

0-0

1-5
Wed 30, Oct-17:00 - Czech Republic Cup
Chlumec nad Cidlinou vs FC Viktoria Plzen

1-0

3-3
Wed 30, Oct-17:30 - Czech Republic Cup
Mlada Boleslav vs FC Fastav Zlin

1-1

3-1
Wed 30, Oct-19:59 - Czech Republic Cup
Banik Ostrava vs Slavia Praha

0-0

0-0
Wed 30, Oct-19:59 - Czech Republic Cup
Ceske Budejovice vs Sparta Praha

0-2

0-4
Wed 30, Oct-20:30 - Czech Republic Cup
Slovan Liberec vs Teplice

0-0

2-0
Wed 30, Oct-22:00 - Czech Republic Women\\\'s Cup
Sokol Trebes Women\'s vs FC Praha Women\'s

0-2

2-3
Wed 30, Oct-23:00 - Denmark Cup
Brondby vs Sonderjyske

0-0

0-1
Wed 30, Oct-22:00 - Denmark Cup
Viby vs Randers FC

0-0

0-2
Wed 30, Oct-19:00 - Ecuador Campeonato Serie B
Manta FC vs Orense SC

0-0

0-0
Wed 30, Oct-22:00 - Ecuador Campeonato Serie B
Independiente Juniors vs Gualaceo SC

0-0

0-0
Wed 30, Oct-23:45 - England FA Trophy
Carlton Town vs Matlock Town

0-2

1-2
Wed 30, Oct-23:30 - England League Cup
Liverpool vs Arsenal

2-3

5-5
Wed 30, Oct-23:45 - England League Cup
Aston Villa vs Wolves

1-0

2-1
Wed 30, Oct-21:00 - Estonia Cup
Viljandi JK Tulevik vs Tartu JK Tammeka

0-0

0-1
Wed 30, Oct-21:00 - Estonia Cup
Paide Linnameeskond vs FC Flora Tallinn

1-0

1-3
Wed 30, Oct-00:00 - FIFA U17 World Championship
Nigeria(U17) vs Ecuador(U17)

1-1

3-2
Wed 30, Oct-00:00 - FIFA U17 World Championship
Angola(U17) vs Canada(U17)

1-0

2-1
Wed 30, Oct-03:00 - FIFA U17 World Championship
Brazil(U17) vs New Zealand(U17)

1-0

3-0
Wed 30, Oct-03:00 - FIFA U17 World Championship
Australia(U17) vs Hungary(U17)

0-2

2-2
Wed 30, Oct-20:30 - Finland Veikkausliga
IFK Mariehamn vs FC Honka

1-2

1-2
Wed 30, Oct-00:05 - French League Cup
Bordeaux vs Dijon

1-0

2-0
Wed 30, Oct-21:45 - French League Cup
Le Mans vs Nice

3-2

3-2
Wed 30, Oct-14:30 - Friendly Internationals
Uzbekistan(U19) vs United Arab Emirates (U19)

1-0

1-0
Wed 30, Oct-15:00 - Friendly Internationals
Viet Nam(U21) vs Hanyang University

0-0

4-1
Wed 30, Oct-22:00 - Germany - Regionalliga West
Koln Am. vs Fortuna Dusseldorf II

0-1

1-2
Wed 30, Oct-23:45 - Germany Cup
St. Pauli vs Eintracht Frankfurt

1-2

1-2
Wed 30, Oct-23:45 - Germany Cup
Hertha BSC Berlin vs Dynamo Dresden

0-1

2-2
Wed 30, Oct-23:45 - Germany Cup
Borussia Dortmund vs Monchengladbach

0-0

2-1
Wed 30, Oct-23:45 - Germany Cup
Fortuna Dusseldorf vs FC Erzgebirge Aue

1-1

2-1
Wed 30, Oct-21:30 - Germany Cup
Werder Bremen vs 1. FC Heidenheim 1846

4-1

4-1
Wed 30, Oct-21:30 - Germany Cup
VfL Wolfsburg vs RB Leipzig

0-1

1-6
Wed 30, Oct-21:30 - Germany Cup
FC Kaiserslautern vs FC Nurnberg

1-1

2-2
Wed 30, Oct-21:30 - Germany Cup
SC Verl vs Holstein Kiel

1-1

1-1
Wed 30, Oct-22:00 - Germany OberLiga
TSG Neustrelitz vs Greifswalder SV 04

1-2

1-2
Wed 30, Oct-17:00 - Greece Cup
Kalamata AO vs AEL Larisa

1-0

3-0
Wed 30, Oct-17:00 - Greece Cup
Olympiakos Volos vs Panionios

0-0

0-3
Wed 30, Oct-19:15 - Greece Cup
Nea Kavala vs OFI Crete

2-0

2-0
Wed 30, Oct-21:30 - Greece Cup
Panachaiki vs Panathinaikos

0-2

1-3
Wed 30, Oct-14:30 - HK Reserves League
LeeMan Reserve vs Eastern Reserve

0-2

1-2
Wed 30, Oct-16:30 - HK Reserves League
Kitchee Reserve vs R&F Reserve


1-1
Wed 30, Oct-23:00 - Hungary Cup
Papai Perutz vs Vasas

1-2

2-2
Wed 30, Oct-15:30 - Hungary Cup
Pecsi MFC vs Rakosmenti KSK

0-0

2-0
Wed 30, Oct-15:30 - Hungary Cup
Tatabanya vs Debreceni VSC

0-0

0-2
Wed 30, Oct-15:30 - Hungary Cup
BKV Elore vs Ferencvarosi TC

1-2

1-3
Wed 30, Oct-15:30 - Hungary Cup
Kazincbarcika vs Budapest Honved

0-0

0-0
Wed 30, Oct-15:30 - Hungary Cup
Budaorsi SC vs Zalaegerszegi TE

2-3

3-7
Wed 30, Oct-15:30 - Hungary Cup
Kozarmisleny SE vs Kisvarda

1-1

1-2
Wed 30, Oct-15:30 - Hungary Cup
MTE Mosonmagyarovar vs Tallya

3-1

4-1
Wed 30, Oct-15:30 - Hungary Cup
FC Dabas vs Diosgyor VTK

0-2

0-3
Wed 30, Oct-15:30 - Hungary Cup
Salgotarjan BTC vs PAKSI FC

0-2

1-7
Wed 30, Oct-15:30 - Hungary Cup
Tiszaujvaros vs MOL Fehervar FC

0-1

0-3
Wed 30, Oct-15:30 - Hungary Cup
Maglodi TC vs Puskas Akademia

0-4

0-15
Wed 30, Oct-15:30 - Hungary Cup
Menfocsanak vs Szombathelyi Haladas

0-1

0-2
Wed 30, Oct-15:30 - Hungary Cup
Balatoni Vasas SE vs Dabas-Gyon FC

0-2

0-4
Wed 30, Oct-15:30 - Hungary Cup
Nagybajomi AC vs Dorogi FC

0-2

0-5
Wed 30, Oct-15:30 - Hungary Cup
III.Keruleti TUE vs Nyiregyhaza Spartacus FC

3-0

5-0
Wed 30, Oct-15:30 - Hungary Cup
Fuzesgyarmati SK vs Bekescsaba

0-1

0-1
Wed 30, Oct-15:30 - Hungary Cup
Vep VSE vs Szegedi AK

0-1

1-4
Wed 30, Oct-15:30 - Hungary Cup
Berettyoujfalui SE vs BFC Siofok

0-1

0-4
Wed 30, Oct-15:30 - Hungary Cup
DEAC vs MTK Budapest FC

0-0

0-3
Wed 30, Oct-15:30 - Hungary Cup
Senyo Carnifex vs Mezokovesd-Zsory

1-2

1-2
Wed 30, Oct-15:30 - Hungary Cup
Szarvasi vs Balkanyi SE

2-1

2-1
Wed 30, Oct-15:30 - Hungary Cup
Szegedi VSE vs Ozdi FC

1-1

2-4
Wed 30, Oct-15:30 - Hungary Cup
Gazgyar vs ETO Gyori FC

0-2

1-4
Wed 30, Oct-15:30 - Hungary Cup
Sarbogard vs Vac-Dunakanyar

1-0

1-3
Wed 30, Oct-15:30 - Hungary Cup
Tamasi vs Monori SE

0-1

0-2
Wed 30, Oct-21:00 - Hungary Cup
Dunaujvaros Palhalma Agrospecial vs Nagykanizsai ULE

1-1

1-1
Wed 30, Oct-21:00 - Hungary Cup
Gyirmot SE vs Soroksar

2-0

3-0
Wed 30, Oct-21:00 - Hungary Cup
Kecskemeti TE vs Lipot SK

0-0

0-1
Wed 30, Oct-21:00 - Hungary Cup
Duna Aszfalt TVSE vs Kaposvari Rakoczi

0-0

0-1
Wed 30, Oct-21:00 - Hungary Cup
FC Sopron vs Budafoki MTE

1-1

1-1
Wed 30, Oct-18:00 - India Super League
Chennaiyin FC vs Atletico De Kolkata

0-0

0-1
Wed 30, Oct-15:30 - Indonesia Liga 1
Madura United FC vs TIRA Persikabo

0-0

1-0
Wed 30, Oct-15:15 - Iran League Division 1
Fajr Sepasi vs Gol Reyhan Alborz

0-0

0-0
Wed 30, Oct-15:15 - Iran League Division 1
Mes Rafsanjan vs Mes Kerman

1-0

1-1
Wed 30, Oct-15:15 - Iran League Division 1
Shahrdari Tabriz vs Aluminium Arak

0-1

1-1
Wed 30, Oct-15:15 - Iran League Division 1
Sepidrood Rasht vs Qashqai Shiraz

1-0

2-1
Wed 30, Oct-15:15 - Iran League Division 1
Niroye Zamini vs Rayka Babol

0-0

1-0
Wed 30, Oct-15:15 - Iran League Division 1
Baderan Tehran FC vs Malavan

0-0

1-0
Wed 30, Oct-15:15 - Iran League Division 1
Navad Urmia vs Arman Gohar Sirjan

0-0

1-0
Wed 30, Oct-15:15 - Iran League Division 1
Khooshe Talaee Sana Saveh vs Damash Gilan FC

0-0

0-0
Wed 30, Oct-16:00 - Iran League Division 1
Esteghlal Khozestan vs Sorkhpooshan Pakdasht

0-1

1-1
Wed 30, Oct-00:00 - Italian Serie A
Brescia vs Inter Milan

0-1

1-2
Wed 30, Oct-22:00 - Italian Serie A
Napoli vs Atalanta

1-1

2-2
Wed 30, Oct-00:00 - Italian Serie B
Venezia F.C. vs Pordenone Calcio SSD

0-0

1-2
Wed 30, Oct-00:00 - Italian Serie B
Chievo vs Crotone

0-1

2-1
Wed 30, Oct-00:00 - Italian Serie B
Perugia vs Ascoli

0-1

1-1
Wed 30, Oct-00:00 - Italian Serie B
Empoli vs Spezia

0-0

1-1
Wed 30, Oct-00:00 - Italian Serie B
Cittadella vs Livorno

0-0

1-0
Wed 30, Oct-00:00 - Italian Serie B
Pisa vs Salernitana

2-0

2-1
Wed 30, Oct-00:00 - Italian Serie B
Juve Stabia vs Delfino Pescara 1936

1-1

2-1
Wed 30, Oct-00:00 - Italian Serie B
Virtus Entella vs Cosenza Calcio 1914

0-0

1-0
Wed 30, Oct-21:50 - Italian Serie B
Benevento vs Cremonese

0-0

2-0
Wed 30, Oct-14:00 - Italian Youth Cup
Cremonese Youth vs Salernitana Youth

1-1

1-1
Wed 30, Oct-17:30 - Italian Youth Cup
Genoa Youth vs Virtus Entella Youth

1-3

5-4
Wed 30, Oct-17:30 - Italian Youth Cup
Sassuolo Calcio Youth vs Bologna Youth

2-0

2-3
Wed 30, Oct-17:30 - Italian Youth Cup
Napoli Youth vs Lazio Youth

2-1

2-1
Wed 30, Oct-17:30 - Italian Youth Cup
Spezia Youth vs AC Milan Youth

1-2

1-5
Wed 30, Oct-17:30 - Italian Youth Cup
Pordenone Youth vs Verona Youth

0-3

0-4
Wed 30, Oct-13:30 - Italian Youth Cup
Lecce Youth vs Benevento Youth

0-1

0-1
Wed 30, Oct-21:30 - Italy C1A
Pro Vercelli vs Juventus(U23)

0-1

0-1
Wed 30, Oct-23:30 - Italy Serie D
Arconatese vs AC Legnano

0-2

1-3
Wed 30, Oct-17:30 - Italy Serie D
Pro Sesto vs Inveruno

1-2

4-2
Wed 30, Oct-17:30 - Italy Serie D
Savona vs A.S.D. Bra

0-2

1-2
Wed 30, Oct-17:30 - Italy Serie D
Ponte San Pietro vs Caravaggio

0-0

0-0
Wed 30, Oct-17:30 - Italy Serie D
ASD Brusaporto vs Virtus Bergamo

0-0

0-1
Wed 30, Oct-17:30 - Italy Serie D
US Seregno vs Levico Terme

1-0

1-0
Wed 30, Oct-17:30 - Italy Serie D
ACD Campodarsego vs Vigasio

0-0

2-0
Wed 30, Oct-17:30 - Italy Serie D
Citta di Fasano vs Taranto Sport

0-1

3-2
Wed 30, Oct-17:30 - Italy Serie D
Adriese vs AC Belluno

1-1

1-3
Wed 30, Oct-17:30 - Italy Serie D
APDC Chions vs GSD Ambrosiana

0-0

2-1
Wed 30, Oct-18:15 - Italy Serie D
ASD Villafranca vs San Luigi

0-0

0-0
Wed 30, Oct-13:30 - Japan Women\\\'s Football League Division 1
Nojima Stella Women\'s vs Albirex Niigata Women\'s

0-0

0-0
Wed 30, Oct-14:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 1
Nagano Parceiro Women\'s vs Vegalta Sendai Women\'s

0-1

0-1
Wed 30, Oct-14:00 - Japanese League Division 2
Kagoshima United vs FC Gifu

0-0

1-0
Wed 30, Oct-10:00 - K-National League
Gyeongju KHNP vs Cheonan City FC

0-0

2-0
Wed 30, Oct-17:00 - Kazakhstan Super League
FC Shakhtyor Karagandy vs FK Atyrau

0-1

0-1
Wed 30, Oct-13:00 - Kazakhstan Super League
Okzhetpes vs FC Astana

0-1

0-1
Wed 30, Oct-14:00 - Kazakhstan Super League
Kaisar Kyzylorda vs Tobol Kostanai

1-0

1-1
Wed 30, Oct-19:00 - King of Bahrain Cup
East Riffa vs Isa Town

0-1

3-1
Wed 30, Oct-19:00 - King of Bahrain Cup
Al Hidd vs Malkiya

1-0

2-2
Wed 30, Oct-21:30 - King of Bahrain Cup
Al-Shabbab vs Sitra

0-0

2-0
Wed 30, Oct-21:30 - King of Bahrain Cup
Al Riffa Club vs Al-Ahli(BHR)

1-0

2-0
Wed 30, Oct-19:59 - Latvia - 1. Division
Metta/LU Riga vs Jelgava

0-3

0-3
Wed 30, Oct-21:00 - Latvia - 1. Division
Riga FC vs Rigas Futbola skola

0-1

1-1
Wed 30, Oct-19:59 - Lithuania - 1. Division
Suduva vs Atlantas Klaipeda

6-0

9-1
Wed 30, Oct-21:00 - Lithuania - 1. Division
FK Zalgiris Vilnius vs FK Panevezys

1-0

3-1
Wed 30, Oct-23:15 - Malta Women\\\'s 1st league
Birkirkara Women\'s vs Swieqi United Women\'s

2-1

4-1
Wed 30, Oct-05:00 - Mexico Primera Division
Veracruz vs Puebla

0-0

1-0
Wed 30, Oct-05:00 - Mexico Primera Division
Santos Laguna vs Queretaro FC

1-0

1-0
Wed 30, Oct-05:00 - Mexico Primera Division
Atletico San Luis vs Club America

0-0

0-1
Wed 30, Oct-07:00 - Mexico Primera Division
Pumas UNAM vs Atlas

1-1

5-1
Wed 30, Oct-07:00 - Mexico Primera Divison A
CSyD Dorados de Sinaloa vs CF Atlante

0-0

0-0
Wed 30, Oct-19:00 - Mexico Youth U20
Chivas Guadalajara(U20) vs Club Tijuana(U20)

0-1

1-3
Wed 30, Oct-21:15 - Mexico Youth U20
Tigres UANL(U20) vs Deportivo Toluca Mexiquense U20


2-2
Wed 30, Oct-22:00 - Mexico Youth U20
Pachuca U20 vs Monterrey U20

1-2

2-3
Wed 30, Oct-15:00 - Moldova Cup
FC Sfintul Gheorghe vs FC Milsami

0-0

0-0
Wed 30, Oct-19:30 - Moldova Cup
Petrocub HIncesti vs Zimbru Chisinau

0-0

3-1
Wed 30, Oct-19:59 - Morocco Super League
CAYB Youssoufia Berrechid vs Moghreb Tetouan

0-1

1-1
Wed 30, Oct-23:45 - National League North
Darlington vs Kidderminster

1-0

1-0
Wed 30, Oct-16:30 - North Macedonia Cup
Sileks vs FK Shkupi

1-0

1-1
Wed 30, Oct-16:30 - North Macedonia Cup
Rabotnichki vs Pelister Bitola

1-0

4-0
Wed 30, Oct-16:30 - North Macedonia Cup
FK Makedonija Gjorce Petrov vs Bregalnica Stip

0-0

0-0
Wed 30, Oct-16:30 - North Macedonia Cup
FK Shkendija vs FK Vardar

0-0

1-0
Wed 30, Oct-16:30 - North Macedonia Cup
FK Ohrid 2004 vs FK Labunishta

1-2

2-3
Wed 30, Oct-16:30 - North Macedonia Cup
FK Osogovo vs Akademija Pandev

1-1

1-4
Wed 30, Oct-16:30 - North Macedonia Cup
FC Struga Trim-Lum vs Borec Veles

0-0

1-0
Wed 30, Oct-23:00 - Norway NM Cupen
Viking vs Ranheim IL

2-0

3-0
Wed 30, Oct-19:59 - Norway NM Cupen U19
Sogndal(U19) vs Odd Grenland U19

0-1

1-3
Wed 30, Oct-15:00 - Philippines Cup
Philippines Air Force vs Stallion Laguna FC

1-1

1-2
Wed 30, Oct-12:00 - Philippines Cup
Philippines(U22) vs Ceres FC

1-0

1-2
Wed 30, Oct-12:00 - Philippines Cup
Mendiola vs Green Archers United

1-0

1-0
Wed 30, Oct-15:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Jagiellonia Bialystok Youth vs Slask Wroclaw Youth

1-2

1-5
Wed 30, Oct-15:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Gornik Zabrze Youth vs Arka Gdynia Youth

0-0

0-2
Wed 30, Oct-17:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Korona Kielce Youth vs SMS Lodz Youth

0-0

1-1
Wed 30, Oct-17:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Legia Warszawa Youth vs Gwarek Zabrze Youth

2-1

2-1
Wed 30, Oct-23:30 - Poland Cup
Widzew lodz vs Legia Warszawa

0-0

2-3
Wed 30, Oct-16:00 - Poland Cup
Stal Stalowa Wola vs GKS Katowice

1-0

1-1
Wed 30, Oct-16:00 - Poland Cup
Chelmianka Chelm vs Lechia Gdansk

0-1

0-2
Wed 30, Oct-20:30 - Poland Cup
Stal Mielec vs Pogon Szczecin

1-0

2-0
Wed 30, Oct-21:00 - Poland Cup
Olimpia Elblag vs Rakow Czestochowa

0-2

0-4
Wed 30, Oct-21:10 - Poland Cup
Legia Warszawa B vs Odra Opole

0-0

1-0
Wed 30, Oct-21:30 - Poland Cup
Pogon Siedlce vs Piast Gliwice

0-2

0-4
Wed 30, Oct-22:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie A
FC Famalicao(U17) vs Spg C Braga(U17)


0-2
Wed 30, Oct-19:00 - Portugal Liga de Honora
CD Nacional vs Varzim

1-1

1-1
Wed 30, Oct-19:00 - Portugal Liga de Honora
Academico Viseu vs FC Porto B

0-1

0-2
Wed 30, Oct-22:45 - Portugal Primera Liga
Maritimo vs FC Porto

1-0

1-1
Wed 30, Oct-21:00 - Portugal Primera Liga
Rio Ave vs Moreirense

0-1

1-1
Wed 30, Oct-23:00 - Premier League International Cup
Athletic Bilbao B vs Paris Saint Germain B

0-1

0-1
Wed 30, Oct-23:00 - Premier League International Cup
Everton(U23) vs Jong PSV Eindhoven

1-0

1-1
Wed 30, Oct-23:00 - Premier League International Cup
West Ham United U23 vs Wolfsburg AM.

2-2

2-3
Wed 30, Oct-18:45 - Qatar League Division 2
Al Kharaitiyat SC vs Al Markhiya

1-0

2-1
Wed 30, Oct-19:00 - Qatar League Division 2
Al Mesaimeer Club vs Al Bidda SC

0-2

1-3
Wed 30, Oct-21:00 - Qatar League Division 2
Muaither SC vs Lusail City

0-0

1-0
Wed 30, Oct-16:30 - Romania Cup
Academica Clinceni vs FC Botosani

1-0

2-0
Wed 30, Oct-19:00 - Romania Cup
CS Sanatatea Cluj vs Petrolul Ploiesti

0-3

0-7
Wed 30, Oct-21:30 - Romania Cup
ACS Foresta Suceava vs Dinamo Bucuresti

0-1

0-4
Wed 30, Oct-18:00 - Russia Cup
FC Ural Yekaterinburg vs Arsenal Tula

2-2

2-2
Wed 30, Oct-19:00 - Russia Cup
Akhmat Grozny vs Luch Energiya Vladivostok

2-0

5-1
Wed 30, Oct-19:59 - Russia Cup
CSKA Moscow vs FC Ufa

0-0

1-0
Wed 30, Oct-19:59 - Russia Cup
FK Nizhny Novgorod vs Shinnik Yaroslavl

0-2

2-2
Wed 30, Oct-21:00 - Russia Cup
Zenit St.Petersburg vs FC Tom Tomsk

1-0

4-0
Wed 30, Oct-18:40 - Saudi Arabia Division 1
Al-Nahdha vs Al Mojzel

0-1

3-3
Wed 30, Oct-18:45 - Saudi Arabia Division 1
Al-Nojoom vs Al-Taqdom

0-0

1-0
Wed 30, Oct-18:55 - Saudi Arabia Division 1
Al-Kawkab vs Al-Ameade

0-1

1-1
Wed 30, Oct-19:10 - Saudi Arabia Division 1
Al-Jabalain vs Al Bukayriyah

0-0

1-1
Wed 30, Oct-19:25 - Saudi Arabia Division 1
Al-Ansar vs Al Khaleej Club

0-1

1-1
Wed 30, Oct-23:45 - Scottish Premier League
Celtic vs St. Mirren

0-0

2-0
Wed 30, Oct-23:45 - Scottish Premier League
Hibernian FC vs Livingston F.C.

0-2

2-2
Wed 30, Oct-23:45 - Scottish Premier League
Motherwell FC vs Kilmarnock

1-1

2-1
Wed 30, Oct-23:45 - Scottish Premier League
Ross County vs Glasgow Rangers

0-3

0-4
Wed 30, Oct-23:45 - Scottish Premier League
Hamilton Academical FC vs Aberdeen

0-1

0-1
Wed 30, Oct-23:45 - Scottish Premier League
St. Johnstone vs Hearts

0-0

1-0
Wed 30, Oct-18:30 - Serbia - 1. Liga
Radnicki Nis vs Radnik Surdulica

0-1

0-2
Wed 30, Oct-18:30 - Serbia - 1. Liga
Cukaricki vs Partizan Belgrade

1-0

2-1
Wed 30, Oct-21:00 - Serbia - 1. Liga
Crvena Zvezda vs Backa Topola

2-0

3-1
Wed 30, Oct-21:00 - Serbia - 1. Liga
Vojvodina vs Indjija

1-0

1-0
Wed 30, Oct-21:00 - Serbia - 1. Liga
FK Javor Ivanjica vs Proleter Novi Sad

1-0

1-0
Wed 30, Oct-21:00 - Serbia - 1. Liga
FK Vozdovac vs FK Rad Beograd

0-0

2-1
Wed 30, Oct-21:00 - Serbia - 1. Liga
Mladost Lucani vs FK Napredak Krusevac

0-0

0-1
Wed 30, Oct-21:00 - Serbia - 1. Liga
Spartak Subotica vs Macva Sabac

2-1

3-1
Wed 30, Oct-14:00 - Serbia U19 League
Crvena Zvezda(U19) vs Brodarac(U19)

0-1

4-1
Wed 30, Oct-15:45 - Singapore Cup
Geylang United FC vs Tampines Rovers FC

0-1

1-2
Wed 30, Oct-15:45 - Singapore Cup
Singapore Warriors vs DPMM FC

2-2

4-3
Wed 30, Oct-16:30 - Slovakia Cup
Trencin vs MFK Skalica

1-0

4-0
Wed 30, Oct-16:30 - Slovakia Cup
SKF Sered vs FC Artmedia Petrzalka

1-0

3-0
Wed 30, Oct-19:00 - Slovakia Cup
FK Poprad vs Dukla Banska Bystrica

0-0

3-0
Wed 30, Oct-19:59 - Slovakia Cup
FC Nitra vs MFK Tatran AOS Liptovsky Mikulas

1-1

3-2
Wed 30, Oct-20:30 - Slovakia Cup
FK Senica vs MFK Ruzomberok

0-0

1-1
Wed 30, Oct-21:00 - Slovakia Cup
DAC Dunajska Streda vs Spartak Trnava

0-0

0-0
Wed 30, Oct-22:30 - Slovenia Cup
ND Mura 05 vs Domzale

1-2

3-2
Wed 30, Oct-19:30 - Slovenia Cup
NK Rudar Velenje vs NK Nafta

0-1

0-2
Wed 30, Oct-21:30 - South Africa Premier League
Bloemfontein Celtic vs Supersport United

0-1

1-1
Wed 30, Oct-23:00 - Spanish Primera Division
Athletic Bilbao vs Espanyol

2-0

3-0
Wed 30, Oct-00:15 - Spanish Primera Division
Barcelona vs Valladolid

3-1

5-1
Wed 30, Oct-22:00 - Spanish Primera Division
Real Sociedad vs Levante

0-2

1-2
Wed 30, Oct-22:00 - Spanish Primera Division
Valencia vs Sevilla

0-1

1-1
Wed 30, Oct-19:59 - Spanish Primera U19
Lorca CFB(U19) vs Levante(U19)

0-2

0-3
Wed 30, Oct-22:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Atletico Antoniano vs Xerez CD

0-0

0-0
Wed 30, Oct-23:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Melilla CD vs Atletico Mancha Real

0-0

0-0
Wed 30, Oct-18:00 - Sudanese Premier League
Merreikh El-Fasher vs Al Merreikh


0-1
Wed 30, Oct-20:15 - Sudanese Premier League
Ahli Al Khartoum vs Hilal Obayed

1-1

1-2
Wed 30, Oct-23:15 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
Langenthal vs Grasshoppers U21

0-1

0-2
Wed 30, Oct-23:00 - Switzerland Cup
FC Linth 04 vs Sion

0-1

0-2
Wed 30, Oct-23:15 - Switzerland Cup
Young Boys vs Zurich

2-0

4-0
Wed 30, Oct-23:15 - Switzerland Cup
Stade Lausanne Ouchy vs Basel

0-0

1-2
Wed 30, Oct-22:00 - Switzerland Cup
Grasshoppers vs FC Luzern

0-0

0-1
Wed 30, Oct-22:30 - Switzerland Cup
Winterthur vs FC Thun

1-0

1-0
Wed 30, Oct-14:00 - Turkey Cup
Kastamonuspor vs 24 Erzincanspor

0-0

1-1
Wed 30, Oct-14:30 - Turkey Cup
Keciorengucu vs Siirt Il Ozle Idaresi Spor

1-1

3-1
Wed 30, Oct-14:30 - Turkey Cup
Payas BS 1975 vs Manisa FK

1-1

2-3
Wed 30, Oct-14:45 - Turkey Cup
Kemerspor 2003 vs Kasimpasa S.K.

1-2

2-3
Wed 30, Oct-15:00 - Turkey Cup
Istanbulspor vs Tepecikspor

1-1

2-2
Wed 30, Oct-15:00 - Turkey Cup
Karagumruk vs Bandirmaspor

2-1

4-1
Wed 30, Oct-15:00 - Turkey Cup
Karacabey Birlikspor vs Tuzlaspor Kulubu

0-1

1-3
Wed 30, Oct-15:30 - Turkey Cup
BB Erzurumspor vs Bodrumspor

2-0

3-1
Wed 30, Oct-17:30 - Turkey Cup
Genclerbirligi vs Erokspor

0-1

0-2
Wed 30, Oct-19:30 - Turkey Cup
Goztepe vs Sivas Dort Eylul Belediyespor

2-0

3-0
Wed 30, Oct-21:30 - Turkey Cup
Tarsus Idman Yurdu vs Fenerbahce

0-2

1-3
Wed 30, Oct-14:00 - Turkey Cup
Belediye Vanspor vs Sancaktepe Belediye Spor

1-0

1-0
Wed 30, Oct-14:00 - Turkey Cup
Gumushanespor vs Samsunspor

0-0

0-3
Wed 30, Oct-17:00 - UEFA Women\\\'s Cup
FC Minsk Women\'s vs FC Barcelona Women\'s

0-0

1-3
Wed 30, Oct-19:30 - UEFA Women\\\'s Cup
Lyonnais Women\'s vs Fortuna Hjorring Women\'s

2-0

7-0
Wed 30, Oct-22:00 - UEFA Women\\\'s Cup
Bayern Munich Women\'s vs BIIK Kazygurt Women\'s

1-0

2-0
Wed 30, Oct-22:00 - UEFA Women\\\'s Cup
FC Twente Enschede Women\'s vs Wolfsburg Women\'s

0-1

0-1
Wed 30, Oct-22:30 - UEFA Women\\\'s Cup
Atletico de Madrid Women\'s vs Manchester City Women\'s

1-0

2-1
Wed 30, Oct-16:00 - UEFA-EURO U17 Championship
Belarus(U17) vs Latvia(U17)

0-0

1-0
Wed 30, Oct-16:00 - UEFA-EURO U17 Championship
Hungary(U17) vs Serbia(U17)

0-0

0-0
Wed 30, Oct-19:59 - UEFA-EURO U17 Championship
Switzerland(U17) vs Russia(U17)

1-0

1-2
Wed 30, Oct-19:59 - UEFA-EURO U17 Championship
Romania(U17) vs San Marino(U17)

5-0

6-0
Wed 30, Oct-22:00 - UEFA-EURO U17 Championship
Turkey(U17) vs Italy(U17)

0-3

0-4
Wed 30, Oct-22:00 - UEFA-EURO U17 Championship
Luxembourg(U17) vs Northern Ireland(U17)

0-5

0-7
Wed 30, Oct-17:30 - Uganda Super League
Onduparaka FC vs Torro United

2-0

3-0
Wed 30, Oct-16:00 - Ukraine Cup
FC Mariupol vs Olimpik Donetsk

0-0

1-0
Wed 30, Oct-16:00 - Ukraine Cup
MFC Mykolaiv vs Desna Chernihiv

1-2

2-4
Wed 30, Oct-16:00 - Ukraine Cup
FC Mynai vs FC Lviv

0-0

2-0
Wed 30, Oct-17:00 - Ukraine Cup
FC Inhulets Petrove vs Dnipro-1

1-1

2-1
Wed 30, Oct-19:00 - Ukraine Cup
Kolos Kovalivka vs FC Vorskla Poltava

0-0

0-1
Wed 30, Oct-19:59 - Ukraine Cup
PFC Oleksandria vs Zorya

0-1

1-1
Wed 30, Oct-19:59 - Ukraine Cup
Alians Lypova Dolyna vs Hirnyk-Sport

2-1

5-3
Wed 30, Oct-21:30 - Ukraine Cup
Dynamo Kyiv vs FC Shakhtar Donetsk

1-0

1-1
Wed 30, Oct-16:00 - Ukraine Persha Liga
Balkany Zorya vs Chernomorets Odessa

1-1

1-1
Wed 30, Oct-23:00 - Uruguay Segunda Division
Bella Vista vs Central Espanol

0-0

0-2
Wed 30, Oct-16:40 - Uruguay U19 League
Bella Vista(U19) vs Nacional Montevideo(U19)

0-2

1-2
Wed 30, Oct-06:20 - USA Major League Soccer
Los Angeles FC vs Seattle Sounders

1-2

1-3
Wed 30, Oct-16:00 - Uzbekistan Professional Football League
FK Andijan vs FC Bunyodkor

0-0

1-1
Wed 30, Oct-16:00 - Uzbekistan Professional Football League
Buxoro FK vs Kuruvchi Kokand Qoqon

0-1

0-1
Wed 30, Oct-19:00 - Venezuela Cup
Deportivo La Guaira vs Monagas SC

0-1

2-1
Wed 30, Oct-00:00 - Wales League Cup
Newtown AFC vs STM Sports

1-1

2-2
Wed 30, Oct-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Caps United FC vs Herentals College

0-0

1-1
Wed 30, Oct-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
FC Platinum vs Ngezi Platinum Stars

2-1

2-1
Wed 30, Oct-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Harare City vs Chicken Inn

2-0

2-0
Wed 30, Oct-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Chapungu United vs ZPC Kariba

2-0

2-0
Wed 30, Oct-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Bulawayo Chiefs vs Mushowani Stars

2-0

3-1
Wed 30, Oct-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Manica Diamonds vs Dynamos FC

0-0

1-1
NOTICE
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.