Football Results for Wed 18, Sep 2019

All soccer/football results.

Complete Football Results for Wed 18, Sep 2019

BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


Date and Time/Team Half Time Full Time
Wed 18, Sep-18:00 - AFC Youth Championship U16
Tajikistan(U16) vs Kuwait(U16)

4-0

9-0
Wed 18, Sep-18:00 - AFC Youth Championship U16
Kyrgyzstan(U16) vs Lebanon(U16)

0-2

3-2
Wed 18, Sep-22:20 - AFC Youth Championship U16
Saudi Arabia(U16) vs Syria(U16)

3-1

4-1
Wed 18, Sep-19:15 - AFC Youth Championship U16
Iran(U16) vs Maldives(U16)


13-0
Wed 18, Sep-19:25 - AFC Youth Championship U16
Oman(U16) vs Pakistan(U16)

1-0

2-0
Wed 18, Sep-19:59 - AFC Youth Championship U16
Qatar(U16) vs Bangladesh(U16)

0-0

2-0
Wed 18, Sep-12:00 - AFC Youth Championship U16
Laos U16 vs Japan(U16)

0-2

0-4
Wed 18, Sep-12:30 - AFC Youth Championship U16
China(U16) vs Philippines U16

2-0

6-0
Wed 18, Sep-12:30 - AFC Youth Championship U16
Korea Republic(U16) vs Chinese Taipei(U16)

3-0

10-0
Wed 18, Sep-13:00 - AFC Youth Championship U16
Australia(U16) vs Macao,China U16

3-0

3-0
Wed 18, Sep-13:30 - AFC Youth Championship U16
Iraq(U16) vs United Arab Emirates(U16)

0-1

0-1
Wed 18, Sep-15:00 - AFC Youth Championship U16
Uzbekistan(U16) vs Bahrain(U16)

1-1

3-1
Wed 18, Sep-15:00 - AFC Youth Championship U16
India(U16) vs Turkmenistan(U16)

2-0

5-0
Wed 18, Sep-15:00 - AFC Youth Championship U16
Viet Nam(U16) vs Mongolia(U16)

4-0

7-0
Wed 18, Sep-15:30 - AFC Youth Championship U16
Malaysia(U16) vs Cambodia(U16)

4-0

7-0
Wed 18, Sep-15:30 - AFC Youth Championship U16
Myanmar(u16) vs Thailand U16

0-3

0-4
Wed 18, Sep-16:00 - AFC Youth Championship U16
Indonesia(U16) vs Northern Mariana Island(U16)

6-1

15-1
Wed 18, Sep-16:15 - AFC Youth Championship U16
Afghanistan(U16) vs Palestine(U16)

1-1

2-2
Wed 18, Sep-21:00 - AFC Youth Championship U16
Jordan(U16) vs Sri Lanka(U16)

0-0

7-0
Wed 18, Sep-17:00 - AFC Youth Championship U16
Yemen(U16) vs Bhutan(U16)

4-1

10-1
Wed 18, Sep-18:00 - Albania Cup
Burreli vs Vllaznia Shkoder

0-1

0-1
Wed 18, Sep-18:00 - Albania Cup
KS Iliria Fushe vs Kastrioti Kruje

2-1

2-1
Wed 18, Sep-18:00 - Albania Cup
KS Veleciku Koplik vs Flamurtari

1-2

3-2
Wed 18, Sep-18:00 - Albania Cup
FK Vora vs Partizani Tirana

0-0

0-3
Wed 18, Sep-18:00 - Albania Cup
KS Korabi Peshkopi vs Beselidhja Lezhe

0-0

2-1
Wed 18, Sep-18:00 - Albania Cup
Shenkolli vs KF Tirana

0-0

0-0
Wed 18, Sep-18:00 - Albania Cup
Turbina Cerrik vs Luftetari Gjirokaster

0-0

0-1
Wed 18, Sep-18:00 - Albania Cup
KS Devolli vs Skenderbeu Korce

0-1

1-4
Wed 18, Sep-17:00 - Albania Cup
Terbuni Puke vs Teuta Durres

0-0

0-2
Wed 18, Sep-18:00 - Albania Cup
KS Elbasani vs KF Laci

0-0

0-0
Wed 18, Sep-18:00 - Albania Cup
Shkumbini Peqin vs FK Kukesi

1-2

1-3
Wed 18, Sep-18:00 - Albania Cup
Lushnja KS vs KF Oriku

1-1

2-1
Wed 18, Sep-18:00 - Albania Cup
Egnatia Rrogozhine vs Besa Kavaje

0-0

0-1
Wed 18, Sep-18:00 - Albania Cup
Apolonia Fier vs Kamza


3-0
Wed 18, Sep-18:00 - Albania Cup
Pogradeci vs KS Bylis

0-1

0-4
Wed 18, Sep-18:00 - Albania Cup
KF Erzeni Shijak vs KS Dinamo Tirana

1-0

3-0
Wed 18, Sep-23:00 - Andorra Super Copa
UE Engordany vs FC Santa Coloma

1-1

1-2
Wed 18, Sep-18:00 - Angola Girabola League
Recreativo Libolo vs Desportivo Huila

0-1

2-1
Wed 18, Sep-18:00 - Angola Girabola League
Academica Lobito vs Progresso Sambizanga

1-1

2-1
Wed 18, Sep-18:00 - Angola Girabola League
Bravos do Maquis vs Santa Rita FC

0-0

3-1
Wed 18, Sep-18:00 - Angola Girabola League
Sporting Cabinda vs Benfica Lubango

0-0

2-0
Wed 18, Sep-18:00 - Angola Girabola League
Cuando Cubango vs Estrela Clube 1 de Maio

2-0

3-1
Wed 18, Sep-19:00 - Angola Girabola League
Interclube Luanda vs Recreativo Caala

2-0

2-0
Wed 18, Sep-19:00 - Angola Girabola League
Petro Atletico de Luanda vs Sagrada Esperanca

0-0

1-0
Wed 18, Sep-04:10 - Argentinian Primera B - Nacional
Chacarita Juniors vs San Martin Tucuman

1-1

2-2
Wed 18, Sep-16:15 - Armenia Premier League
FC Noah vs Shirak

0-0

0-0
Wed 18, Sep-17:30 - Armenia Premier League
FC Ararat-Armenia vs Ararat Yerevan

0-0

1-0
Wed 18, Sep-14:00 - Asia Champions League Cup
Kashima Antlers vs Guangzhou Evergrande Taobao FC

0-1

1-1
Wed 18, Sep-13:00 - Asian Women Championship U16
Bangladesh Women\'s(U16) vs Japan Women\'s(U16)

0-5

0-9
Wed 18, Sep-16:00 - Asian Women Championship U16
Thailand Women\'s(U16) vs Australia Women\'s(U16)

0-4

1-6
Wed 18, Sep-13:30 - Australia FFA Cup
Brisbane Strikers vs Moreland Zebras

2-0

3-2
Wed 18, Sep-13:30 - Australia FFA Cup
Melbourne City vs Western Sydney Wanderers

2-0

3-0
Wed 18, Sep-21:00 - Austrian Regionalliga West
SC Schwaz vs SVG Reichenau

0-1

2-2
Wed 18, Sep-19:30 - Bahrain Division 2
Malkiya vs Isa Town

0-0

1-0
Wed 18, Sep-19:30 - Bahrain Division 2
Al-Ittihad (BHR) vs Qalali

0-1

0-2
Wed 18, Sep-18:30 - Bosnia Cup
FK Modrica vs FK Zvijezda 09

0-2

0-3
Wed 18, Sep-18:30 - Bosnia Cup
Buducnost Banovici vs NK Siroki Brijeg

0-0

1-1
Wed 18, Sep-18:30 - Bosnia Cup
NK Orasje vs Borac Banja Luka

0-2

0-4
Wed 18, Sep-18:30 - Bosnia Cup
Jedinstvo Bihac vs Mladost Doboj Kakanj

0-0

1-2
Wed 18, Sep-18:30 - Bosnia Cup
Zvijezda Gradacac vs Zrinjski Mostar

0-2

0-4
Wed 18, Sep-18:30 - Bosnia Cup
GOSK Gabela vs Radnik Bijeljina

1-1

1-1
Wed 18, Sep-18:30 - Bosnia Cup
Olimpik Sarajevo vs FK Radnik Hadzici

1-0

2-1
Wed 18, Sep-18:30 - Bosnia Cup
Kozara Gradiska vs Sloboda Tuzla

1-0

1-1
Wed 18, Sep-18:30 - Bosnia Cup
Rudar Prijedor vs FK Slavija

2-1

4-1
Wed 18, Sep-18:30 - Bosnia Cup
Rudar Kakanj vs NK Celik

1-0

3-0
Wed 18, Sep-18:30 - Bosnia Cup
Bratstvo Gracanica vs FK Velez Mostar

1-2

2-3
Wed 18, Sep-18:30 - Bosnia Cup
Sloga Ljubuski vs FK Sarajevo

2-1

2-4
Wed 18, Sep-18:30 - Bosnia Cup
FK Krupa vs FK Tuzla City

0-0

0-0
Wed 18, Sep-18:30 - Bosnia Cup
Tekstilac Derventa vs FK Zeljeznicar Sarajevo

0-2

0-3
Wed 18, Sep-18:30 - Bosnia Cup
Ljubic Prnjavor vs NK Travnik

0-1

1-1
Wed 18, Sep-18:30 - Bosnia Cup
FK Skugric 1964 vs NK TOSK Tesanj

0-4

0-10
Wed 18, Sep-02:15 - Brasileiro Serie B
Vila Nova (GO) vs Botafogo SP

0-2

0-2
Wed 18, Sep-04:30 - Brasileiro Serie B
Sao Bento vs Vitoria Salvador BA

1-0

2-0
Wed 18, Sep-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth
Sao Paulo(U20) vs Palmeiras U20

2-0

2-0
Wed 18, Sep-22:00 - Brazil Carioca 2
Goncalense/RJ vs Campos RJ

0-3

1-3
Wed 18, Sep-22:00 - Brazil Carioca 2
Sampaio Correa (RJ) vs Duque de Caxias

2-1

4-1
Wed 18, Sep-22:00 - Brazil Carioca 2
Sao Goncalo EC RJ vs Serra Macaense RJ

0-0

0-1
Wed 18, Sep-22:00 - Brazil Carioca 2
Nova Cidade RJ vs Serrano RJ

1-0

1-0
Wed 18, Sep-22:00 - Brazil Carioca 2
Olaria RJ vs Tigres Brasil

0-1

1-2
Wed 18, Sep-22:00 - Brazil Carioca 2
America-RJ vs Bonsucesso

0-0

1-1
Wed 18, Sep-22:00 - Brazil Carioca 2
Audax Rio RJ vs Itaborai RJ

1-1

5-1
Wed 18, Sep-22:00 - Brazil Carioca 2
Angra Dos Reis RJ vs Barra Da Tijuca RJ

1-0

2-1
Wed 18, Sep-22:00 - Brazil Carioca 2
Goytacaz RJ vs Friburguense (RJ)

2-0

3-0
Wed 18, Sep-22:00 - Brazil Copa Paulista
EC Santo Andre vs Comercial SP

0-0

0-0
Wed 18, Sep-22:00 - Brazil Copa Paulista
Nacional SP vs XV de Piracicaba

0-1

0-3
Wed 18, Sep-22:00 - Brazil Copa Paulista
Atibaia vs Taubate

2-0

2-0
Wed 18, Sep-22:00 - Brazil Copa Paulista
EC Sao Bernardo vs Ferroviaria SP

0-0

0-1
Wed 18, Sep-22:00 - Brazil Copa Paulista
Desportivo Brasil SP vs Rio Claro

1-0

2-0
Wed 18, Sep-22:30 - Brazil Copa Verde
Bragantino PA vs Paysandu (PA)

1-0

1-1
Wed 18, Sep-23:00 - Brazil National Football Tournament U20
Santos Youth vs Gremio Youth

1-0

2-0
Wed 18, Sep-22:00 - Brazil National Football Tournament U20
Coritiba Youth (PR) vs Vasco da Gama Youth

0-0

0-1
Wed 18, Sep-22:00 - Brazil National Football Tournament U20
Atletico Mineiro Youth (MG) vs Vitoria Salvador Youth

3-0

3-0
Wed 18, Sep-22:00 - Brazil National Football Tournament U20
Corinthians Youth vs Atletico Paranaense Youth

1-1

2-1
Wed 18, Sep-22:00 - Brazil National Football Tournament U20
Botafogo RJ Youth vs Chapecoense Youth

0-2

1-2
Wed 18, Sep-22:00 - Club Friendly
Figueirense FC vs Brusque SC

1-0

2-1
Wed 18, Sep-22:30 - Club Friendly
Ferroviario CE vs Uniclinic Atletico Cearense CE

0-2

1-2
Wed 18, Sep-22:30 - Club Friendly
Pacajus CE vs Horizonte CE

0-1

1-1
Wed 18, Sep-18:30 - Club Friendly
Panachaiki vs Apollon Smirnis

1-2

2-2
Wed 18, Sep-19:45 - Club Friendly
Angra Dos Reis RJ(U20) vs Barra Da Tijuca RJ U20

1-0

1-1
Wed 18, Sep-19:45 - Club Friendly
Sampaio Correa (RJ) U20 vs Duque de Caxias RJ U20

0-0

0-0
Wed 18, Sep-19:45 - Club Friendly
Sao Goncalo EC RJ(U20) vs Serra Macaense RJ(U20)

0-2

0-2
Wed 18, Sep-20:30 - Club Friendly
Arandina vs Burgos CF

1-1

1-1
Wed 18, Sep-21:30 - Club Friendly
Mamelodi Sundowns vs Supersport United

0-1

0-2
Wed 18, Sep-04:00 - Club Friendly
Police FC vs Club Sando

0-1

1-2
Wed 18, Sep-04:30 - Colombia Copa Mustang
Deportivo Cali vs Alianza Petrolera

0-0

0-1
Wed 18, Sep-23:30 - Colombia Copa Premier
Fortaleza F.C vs Valledupar FC

0-0

0-0
Wed 18, Sep-23:00 - Costa Rica Primera Division
AD Grecia vs Herediano

0-2

2-2
Wed 18, Sep-06:00 - Costa Rica Primera Division
Alajuelense vs Limon FC

1-0

2-1
Wed 18, Sep-18:00 - Croatia - 2. Division
NK Dubrava Tim Kabel vs Rudes

0-1

2-2
Wed 18, Sep-18:30 - Croatia - 2. Division
Bijelo Brdo vs NK Radnik Sesvete

0-0

1-2
Wed 18, Sep-18:30 - Croatia - 2. Division
NK Dugopolje vs Hajduk Split B

1-0

2-2
Wed 18, Sep-18:30 - Croatia - 2. Division
Kustosija vs NK Orijent Rijeka

1-2

1-2
Wed 18, Sep-18:30 - Croatia - 2. Division
NK Croatia Zmijavci vs NK Osijek B

0-0

0-1
Wed 18, Sep-19:59 - Croatia - 2. Division
Medjimurje vs HNK Cibalia

0-0

3-0
Wed 18, Sep-19:59 - Croatia - 2. Division
HNK Sibenik vs Hrvatski Dragovoljac

1-0

2-0
Wed 18, Sep-19:59 - Czech Republic Gambrinus Liga
Teplice vs Mlada Boleslav

2-0

2-0
Wed 18, Sep-20:30 - Czech Republic Gambrinus Liga Women\\\'s
Sparta Praha Women\'s vs Slovan Liberec Women\'s

2-0

4-0
Wed 18, Sep-15:00 - Czech Republic U19 League
Synot Slovacko(U19) vs Hradec Kralove(U19)

1-1

2-2
Wed 18, Sep-20:15 - Denmark Youth U17
Silkeborg IF(U17) vs Midtjylland(U17)

0-2

4-6
Wed 18, Sep-19:59 - Denmark Youth U21
Skjold(U21) vs Ballerup Skovlunde U21

6-0

11-0
Wed 18, Sep-22:45 - England Northern The Integro League Cup
Worksop Town vs Wisbech Town

3-0

4-1
Wed 18, Sep-22:45 - England Southern Premier League
Tiverton Town vs Merthyr Town

1-0

1-0
Wed 18, Sep-22:45 - England Women\\\'s Southern Premier League
Hounslow Women\'s vs Watford Women\'s


0-6
Wed 18, Sep-19:59 - Estonia Esi Liiga B
Parnu JK vs Voru JK

0-0

0-0
Wed 18, Sep-19:59 - Estonia Meistri Liiga
Trans Narva vs Tartu JK Tammeka

1-1

3-2
Wed 18, Sep-19:59 - Estonia Meistri Liiga
Maardu FC Starbunker vs Paide Linnameeskond

1-1

2-4
Wed 18, Sep-20:30 - Estonia Meistri Liiga
FC Flora Tallinn vs Levadia Tallinn

1-1

2-1
Wed 18, Sep-22:00 - Faroe Islands Formuladeildin
NSI Runavik vs KI Klaksvik

0-0

0-1
Wed 18, Sep-19:00 - Friendly Internationals
Serbia Women\'s(U19) vs Montenegro Women\'s(U19)

1-0

2-0
Wed 18, Sep-03:00 - Friendly Internationals
Peru Women\'s(U19) vs Colombia Women\'s(U19)

0-1

1-6
Wed 18, Sep-05:00 - Friendly Internationals
Ecuador Women\'s(U19) vs Paraguay Women\'s(U19)

0-1

0-1
Wed 18, Sep-16:00 - Georgia Pirveli Liga
FC Tskhinvali vs Guria Lanchkhuti

0-1

0-2
Wed 18, Sep-16:00 - Georgia Pirveli Liga
FC Shevardeni vs Baia Zugdidi

1-1

1-5
Wed 18, Sep-16:00 - Georgia Pirveli Liga
FC Telavi vs FC Shukura Kobuleti

2-0

4-0
Wed 18, Sep-21:00 - Germany - Regionalliga Bayern
SV Heimstetten vs VfB Eichstatt

1-0

2-0
Wed 18, Sep-17:00 - Germany - Regionalliga Sued
SC Freiburg II vs FSV Frankfurt

1-0

4-0
Wed 18, Sep-16:00 - Greece Cup
AE Pellana vs Ialysos

0-2

0-2
Wed 18, Sep-17:00 - Greece Cup
Veria FC vs Diagoras Rodos

0-0

2-0
Wed 18, Sep-22:00 - Guatemala Liga Nacional
Santa Lucia Cotzumalguapa vs CSD Municipal

1-0

1-0
Wed 18, Sep-21:00 - Guatemala Liga Nacional
Siquinala FC vs CSD Xelaju MC

1-1

2-2
Wed 18, Sep-14:30 - HK Reserves League
Kitchee Reserve vs LeeMan Reserve

1-1

4-1
Wed 18, Sep-14:30 - HK Reserves League
Hong Kong Rangers Reserve vs Wofoo Tai Po Reserve

0-0

4-2
Wed 18, Sep-16:30 - HK Reserves League
Best Union Yuen Long Reserve vs Eastern Reserve

3-2

4-3
Wed 18, Sep-16:30 - HK Reserves League
Hong Kong Pegasus FC Reserve vs Happy Valley Reserve

0-1

2-4
Wed 18, Sep-16:00 - HongKong Sapling Cup
R&F vs Southern District

0-1

0-1
Wed 18, Sep-18:00 - Hungary NB ?
Bekescsaba vs Szombathelyi Haladas

1-1

2-2
Wed 18, Sep-18:00 - Hungary NB ?
Soroksar vs Gyirmot SE

0-2

0-4
Wed 18, Sep-18:00 - Hungary NB ?
Kazincbarcika vs Vac-Dunakanyar

0-0

2-1
Wed 18, Sep-18:00 - Hungary NB ?
Budaorsi SC vs Szegedi AK

0-1

0-3
Wed 18, Sep-18:00 - Hungary NB ?
Dorogi FC vs BFC Siofok

0-1

0-2
Wed 18, Sep-18:00 - Hungary NB ?
Duna Aszfalt TVSE vs Budafoki MTE

2-1

2-3
Wed 18, Sep-19:59 - Hungary NB ?
Vasas vs MTK Budapest FC

0-0

1-4
Wed 18, Sep-21:00 - Hungary NB ?
ETO Gyori FC vs Nyiregyhaza Spartacus FC

2-1

3-1
Wed 18, Sep-21:00 - Hungary NB ?
Aqvital FC Csakvar vs Szolnoki MAV FC

0-0

0-1
Wed 18, Sep-12:00 - Hungary U19 League
Gyori ETO FC U19 vs Puskas Akademia Fehervar(U19)

1-0

2-1
Wed 18, Sep-14:00 - Hungary U19 League
Ferencvarosi TC U19 vs Debreceni VSC (U19)

0-1

1-2
Wed 18, Sep-16:00 - Hungary U19 League
Budapest Honved U19 vs MTK Budapest FC (U19)

0-0

0-2
Wed 18, Sep-23:15 - Iceland Premier Division
Fylkir vs Vikingur Reykjavik

1-0

3-1
Wed 18, Sep-20:45 - Iceland Premier Division
Hafnarfjordur FH vs IBV Vestmannaeyjar

4-1

6-4
Wed 18, Sep-21:00 - Iceland U19 League
KR/KV U19 vs Breidablik UBK(U19)

2-2

3-4
Wed 18, Sep-12:30 - Indonesia Liga 1
Barito Putera vs Bhayangkara FC

0-2

1-4
Wed 18, Sep-12:30 - Indonesia Liga 1
Borneo F.C. vs Madura United FC

0-1

2-1
Wed 18, Sep-15:30 - Indonesia Liga 1
Persib Bandung vs Semen Padang

1-0

1-1
Wed 18, Sep-10:15 - Indonesia Liga 2
PSBS Biak Numfor vs Persewar

1-0

1-0
Wed 18, Sep-12:30 - Indonesia Liga 2
Persita Tangerang vs Persiraja Banda Aceh

1-0

2-1
Wed 18, Sep-12:30 - Indonesia Liga 2
Persis Solo FC vs Madura FC

0-0

0-0
Wed 18, Sep-12:30 - Indonesia Liga 2
PSGC Ciamis vs Perserang Serang

2-0

2-0
Wed 18, Sep-19:00 - Iraqi League
Al Shorta vs Al-Hudod

1-0

2-1
Wed 18, Sep-16:45 - Iraqi League
Baghdad vs Al Quwa Al Jawiya

0-2

0-2
Wed 18, Sep-16:45 - Iraqi League
Al Karkh vs Alsinaat Alkahrabaiya

2-1

3-2
Wed 18, Sep-16:45 - Iraqi League
Al Najaf vs Al Kahrabaa

0-0

2-2
Wed 18, Sep-16:45 - Iraqi League
Naft Alwasat vs Al Diwaniya

1-0

3-1
Wed 18, Sep-16:45 - Iraqi League
Al Qasim Sport Club vs Al-Naft

1-0

1-0
Wed 18, Sep-22:30 - Italy C1A
Arezzo vs Juventus(U23)

1-2

1-2
Wed 18, Sep-17:00 - Italy Serie D
Audace Cerignola vs Virtus Casarano

2-0

2-1
Wed 18, Sep-14:00 - Japan Emperor Cup
Vissel Kobe vs Kawasaki Frontale

2-0

3-2
Wed 18, Sep-14:00 - Japan Emperor Cup
Jubilo Iwata vs Shimizu S-Pulse

0-0

1-1
Wed 18, Sep-14:00 - Japan Emperor Cup
Sanfrecce Hiroshima vs Oita Trinita

0-1

1-1
Wed 18, Sep-14:00 - Japan Emperor Cup
Ventforet Kofu vs Hosei University

1-0

1-1
Wed 18, Sep-14:00 - Japan Emperor Cup
Sagan Tosu vs Cerezo Osaka

1-0

4-2
Wed 18, Sep-14:00 - Japan Emperor Cup
V-Varen Nagasaki vs Vegalta Sendai

0-0

2-1
Wed 18, Sep-16:00 - Kenya Premier League
Bandari FC vs Zoo Kericho

0-2

3-2
Wed 18, Sep-14:00 - Korea FA Cup
Daejeon Korail vs Sangju Sangmu FC

0-0

1-1
Wed 18, Sep-14:00 - Korea FA Cup
Hwaseong FC vs Suwon Samsung Bluewings

1-0

1-0
Wed 18, Sep-14:30 - Korea League 2
Gwangju Football Club vs Bucheon FC 1995

0-0

1-0
Wed 18, Sep-14:30 - Korea League 2
FC Anyang vs Suwon FC

0-0

0-2
Wed 18, Sep-15:00 - Korea League 2
Asan Mugunghwa FC vs Ansan Greeners FC

0-0

1-1
Wed 18, Sep-18:00 - Kosovo Super League
KF Trepca \'89 vs KF Prishtina

0-0

0-1
Wed 18, Sep-18:00 - Kosovo Super League
KF Llapi vs KF Drita Gjilan

1-0

2-2
Wed 18, Sep-18:00 - Kosovo Super League
Gjilani vs Ballkani

0-0

1-0
Wed 18, Sep-19:25 - Kuwait 1st Division League
Al-Jahra vs Khaitan

0-0

1-2
Wed 18, Sep-19:25 - Kuwait 1st Division League
Al Fahaheel SC vs Al-Salibikhaet

0-2

0-2
Wed 18, Sep-19:00 - Latvia - 1. Division
Riga FC vs FK Ventspils

0-0

0-0
Wed 18, Sep-19:30 - Lithuania Cup
Banga Gargzdai vs FK Palanga

0-0

2-0
Wed 18, Sep-17:00 - Malaysia Cup
Pulau Penang FA vs PB Pahang

0-0

0-2
Wed 18, Sep-17:00 - Malaysia Cup
PDRM FA vs Melaka United

2-1

2-2
Wed 18, Sep-17:00 - Malaysia Cup
Sabah FA vs Perak

0-1

1-1
Wed 18, Sep-17:00 - Malaysia Cup
Felda United FC vs Selangor FA

0-1

0-2
Wed 18, Sep-18:00 - Moldova Division 2
FC Singerei vs FC Floresti

0-0

1-3
Wed 18, Sep-17:30 - Montenegro Division 2
Decic Tuzi vs Jezero Plav

2-0

2-1
Wed 18, Sep-17:30 - Montenegro Division 2
Lovcen Cetinje vs FK Ibar Rozaje

0-1

0-1
Wed 18, Sep-17:30 - Montenegro Division 2
Bokelj Kotor vs Otrant

0-0

1-0
Wed 18, Sep-17:30 - Montenegro Division 2
FK Mornar vs Arsenal Tivat

1-0

2-1
Wed 18, Sep-17:30 - Montenegro Division 2
FK Drezga vs Jedinstvo Bijelo Polje

0-0

2-2
Wed 18, Sep-19:59 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
FK Buducnost Podgorica vs FK Sutjeska Niksic

1-3

1-4
Wed 18, Sep-17:30 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
FK Zeta vs FK Podgorica

0-0

1-0
Wed 18, Sep-17:30 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
OFK Petrovac vs FK Iskra Danilovgrad

0-1

0-1
Wed 18, Sep-17:30 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
FK Grbalj Radanovici vs OFK Titograd

0-0

0-2
Wed 18, Sep-17:30 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
FK Kom vs FK Rudar Pljevlja

3-0

5-0
Wed 18, Sep-17:30 - North Macedonia Prva liga
Sileks vs Borec Veles

2-0

3-0
Wed 18, Sep-17:30 - North Macedonia Prva liga
Rabotnichki vs FK Makedonija Gjorce Petrov

0-0

1-0
Wed 18, Sep-17:30 - North Macedonia Prva liga
Renova Cepciste vs FK Shkendija

0-0

0-2
Wed 18, Sep-17:30 - North Macedonia Prva liga
FK Shkupi vs FK Vardar

0-1

1-2
Wed 18, Sep-17:30 - North Macedonia Prva liga
FC Struga Trim-Lum vs Akademija Pandev

0-0

0-0
Wed 18, Sep-22:45 - Northern Ireland Youth League
Glenavon(U20) vs Crusaders FC(U20)

3-2

3-4
Wed 18, Sep-22:45 - Northern Ireland Youth League
Coleraine(U20) vs Ballymena United(U20)

1-2

2-4
Wed 18, Sep-14:00 - Norway 3. Divisjon
Sunndal vs Krakeroy IL

3-0

3-0
Wed 18, Sep-19:59 - Norway Adeccoligaen
Aalesund FK vs KFUM Oslo

1-1

2-1
Wed 18, Sep-19:59 - Norway Adeccoligaen
Skeid Oslo vs Sogndal

1-2

2-2
Wed 18, Sep-19:59 - Norway Adeccoligaen
Start Kristiansand vs Nest-Sotra

2-0

2-0
Wed 18, Sep-19:59 - Norway Adeccoligaen
Sandefjord vs Strommen

2-0

2-0
Wed 18, Sep-19:59 - Norway Adeccoligaen
Notodden FK vs Kongsvinger

1-0

2-0
Wed 18, Sep-19:59 - Norway Adeccoligaen
Ullensaker/Kisa IL vs Jerv

1-0

1-0
Wed 18, Sep-21:00 - Norway Adeccoligaen
Raufoss vs HamKam

0-0

1-2
Wed 18, Sep-17:00 - Norway Adeccoligaen
Tromsdalen UIL vs Sandnes Ulf

0-1

1-4
Wed 18, Sep-00:30 - Paraguayan Cup
Deportivo Santani vs CA River Plate Asuncion

1-0

1-0
Wed 18, Sep-11:30 - Philippines UFL Division 1
Kaya FC vs Ceres FC

0-2

0-2
Wed 18, Sep-12:00 - Philippines UFL Division 1
Mendiola vs Stallion Laguna FC

0-0

0-0
Wed 18, Sep-18:00 - Poland - 4. Liga
Ruch Zdzieszowice vs MKS Kluczbork

0-1

3-2
Wed 18, Sep-19:00 - Poland - 4. Liga
Ruch Chorzow vs Zaglebie Lubin B

0-0

1-0
Wed 18, Sep-19:59 - Poland - Ekstraklasa
Wisla Plock vs Legia Warszawa

1-0

1-0
Wed 18, Sep-21:00 - Poland - I liga
Stal Mielec vs GKS Tychy

0-1

1-2
Wed 18, Sep-21:00 - Poland - I liga
Olimpia Grudziadz vs Bruk Bet Termalica Nieciecza

1-0

1-0
Wed 18, Sep-21:30 - Poland - I liga
Podbeskidzie vs Miedz Legnica

1-0

2-1
Wed 18, Sep-22:00 - Poland - I liga
Warta Poznan vs Odra Opole

1-0

3-0
Wed 18, Sep-19:00 - Poland - II liga
Lech Poznan B vs Gornik Polkowice

0-1

0-3
Wed 18, Sep-23:30 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Sul
Sporting Lisbon(U19) vs Vitoria FC Setubal(U19)

3-1

4-1
Wed 18, Sep-19:15 - Qatar League Division 2
Muaither SC vs Al-Shamal

1-2

2-2
Wed 18, Sep-19:15 - Qatar League Division 2
Al Kharaitiyat SC vs Al Bidda SC

1-1

4-1
Wed 18, Sep-19:15 - Qatar League Division 2
Al Markhiya vs Al Mesaimeer Club

0-3

2-4
Wed 18, Sep-21:30 - Qatar League Division 2
Lusail City vs Al Nasr FC(QAT)


4-0
Wed 18, Sep-19:20 - Saudi Arabia Division 1
Al-Thuqbah vs Al Khaleej Club

0-0

1-1
Wed 18, Sep-19:30 - Saudi Arabia Division 1
Al-Kawkab vs Al-Taqdom

1-0

2-1
Wed 18, Sep-19:55 - Saudi Arabia Division 1
Al-Ameade vs Al-Tai

1-0

1-0
Wed 18, Sep-20:05 - Saudi Arabia Division 1
Al-Ansar vs Al Bukayriyah

0-0

0-1
Wed 18, Sep-20:05 - Saudi Arabia Division 1
Jeddah vs Najran

1-1

1-2
Wed 18, Sep-22:45 - Scotland Bells Challenge Cup
Ballymena United F.C. vs Glasgow Rangers(U21)

0-0

0-1
Wed 18, Sep-23:00 - Scotland Women\\\'s Premier League
Glasgow Rangers Women\'s vs Glasgow City Women\'s

0-2

0-2
Wed 18, Sep-15:45 - Singapore Premier League
Geylang United FC vs Singapore Warriors

3-2

4-3
Wed 18, Sep-15:45 - Singapore Premier League
Albirex Niigata FC vs Balestier Khalsa FC

1-0

2-0
Wed 18, Sep-15:45 - Singapore Premier League
Home United FC vs Young Lions

0-3

0-3
Wed 18, Sep-16:15 - Singapore Premier League
DPMM FC vs Tampines Rovers FC

0-1

0-1
Wed 18, Sep-19:59 - Slovakia 1. Liga
Spartak Trnava vs FK Senica

0-0

0-0
Wed 18, Sep-18:00 - Slovakia Cup
Trencianske Stankovce vs Nove Mesto

0-1

0-2
Wed 18, Sep-18:00 - Slovakia Cup
Novohrad Lucenec vs KFC Komarno

0-1

0-1
Wed 18, Sep-18:30 - Slovakia Cup
Stara Lubovna vs MSK Zilina

0-2

2-3
Wed 18, Sep-18:30 - Slovenia Cup
FC Koper vs NK Maribor

1-1

3-2
Wed 18, Sep-19:00 - Slovenia Cup
NK Aluminij vs Tabor Sezana

0-0

1-0
Wed 18, Sep-17:30 - Slovenia Cup
NK Triglav Kranj vs ND Mura 05

0-3

1-3
Wed 18, Sep-17:30 - Slovenia Cup
Brda vs Domzale

0-1

0-3
Wed 18, Sep-23:00 - Spanish Segunda Division
Deportivo La Coruna vs Numancia

0-1

3-3
Wed 18, Sep-21:00 - Spanish Segunda Division
SD Huesca vs Albacete

0-1

0-1
Wed 18, Sep-21:00 - Spanish Segunda Division
CD Lugo vs SD Ponferradina

2-0

2-2
Wed 18, Sep-18:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Celta Vigo B vs UD Melilla

2-1

4-2
Wed 18, Sep-22:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
Barbastro vs Brea


0-1
Wed 18, Sep-22:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD Villanueva vs CD Sarinena

0-1

0-2
Wed 18, Sep-22:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
AD Almudevar vs Teruel


0-3
Wed 18, Sep-22:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
Utebo FC vs CD Belchite 97

0-0

1-1
Wed 18, Sep-22:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
Valdefierro vs SD Borja

0-1

0-1
Wed 18, Sep-22:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CDJ Tamarite vs CA Monzon

1-0

1-0
Wed 18, Sep-22:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
UD Fraga vs CD Robres

2-1

2-2
Wed 18, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
Zaragoza B vs CD Cuarte Industria

0-1

2-1
Wed 18, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CF Calamocha vs CD Binefar

0-1

2-2
Wed 18, Sep-21:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CF Illueca vs SD Tarazona


2-2
Wed 18, Sep-22:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Calvo Sotelo Puertollano vs UD Almansa

1-0

1-0
Wed 18, Sep-22:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
CD Azuqueca vs UB Conquense

0-0

2-2
Wed 18, Sep-22:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Tarancon vs CD Pedroneras

0-0

0-0
Wed 18, Sep-22:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Toledo vs CD Torrijos

0-0

3-0
Wed 18, Sep-23:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
CD Illescas vs Albacete B

1-1

2-1
Wed 18, Sep-23:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Almagro CF vs CD Madridejos

0-1

2-1
Wed 18, Sep-19:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Atletico Ibanes vs La Roda CF

2-0

4-0
Wed 18, Sep-21:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Quintanar Del Rey vs Villacanas

1-1

3-1
Wed 18, Sep-22:00 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Sestao vs SD Deusto

1-0

3-0
Wed 18, Sep-22:00 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
CD Lagun Onak vs San Ignacio


2-1
Wed 18, Sep-22:00 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Sociedad Deportiva Beasain vs Pasaia KE


2-1
Wed 18, Sep-22:00 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
SD Balmaseda FC vs Portugalete

0-0

0-1
Wed 18, Sep-22:00 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
CD Santurtzi vs Sodupe UC

2-0

2-1
Wed 18, Sep-22:00 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Urduliz FT vs Santutxu


0-2
Wed 18, Sep-21:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Cultural de Durango vs JD Somorrostro

0-0

1-0
Wed 18, Sep-21:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
CD Baskonia vs CD Vitoria(SPA)

1-0

1-2
Wed 18, Sep-21:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Tolosa vs CD Ariznabarra

1-1

2-1
Wed 18, Sep-21:45 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
SD Gernika vs Real Sociedad C


1-0
Wed 18, Sep-16:00 - SVK U19 A League
Slovan Bratislava(U19) vs Spartak Trnava(U19)

0-0

1-0
Wed 18, Sep-18:30 - Sweden Folksam U21 Superettan Sodra
Utsiktens BK(U21) vs Helsingborg(U21)

2-1

3-2
Wed 18, Sep-22:00 - Sweden Woman\\\'s Cupen
Alvsjo AIK FF Women\'s vs Eskilstuna United DF Women\'s

0-0

0-2
Wed 18, Sep-19:30 - Sweden Woman\\\'s Cupen
Dosjobro Women\'s vs FC Rosengard Women\'s

0-1

0-5
Wed 18, Sep-19:59 - Sweden Woman\\\'s Cupen
Lidkopings FK Women\'s vs Kopparbergs/Goeteborg Women\'s

0-1

0-4
Wed 18, Sep-20:30 - Sweden Woman\\\'s Cupen
IFK Kalmar Women\'s vs Linkopings FC Women\'s

0-1

0-1
Wed 18, Sep-20:45 - Sweden Woman\\\'s Cupen
Jitex BK Women\'s vs Vittsjo GIK Women\'s

0-1

0-1
Wed 18, Sep-21:00 - Sweden Woman\\\'s Cupen
Tyreso FF Women\'s vs AIK Solna Women\'s

2-1

2-3
Wed 18, Sep-21:00 - Sweden Woman\\\'s Cupen
Moron BK Women\'s vs Pitea IF Women\'s

1-1

1-2
Wed 18, Sep-21:00 - Sweden Woman\\\'s Cupen
Vasteras BK 30 Women\'s vs Orebro Women\'s

0-2

1-4
Wed 18, Sep-21:00 - Sweden Woman\\\'s Cupen
Brommapojkarna Women\'s vs Djurgardens Women\'s

0-1

0-1
Wed 18, Sep-21:00 - Sweden Woman\\\'s Cupen
Kvarnsvedens IK Women\'s vs IK Uppsala Women\'s

0-3

1-3
Wed 18, Sep-21:00 - Sweden Woman\\\'s Cupen
IS Halmia Women\'s vs IF Limhamn Bunkeflo Women\'s

1-0

1-1
Wed 18, Sep-21:00 - Sweden Woman\\\'s Cupen
Asarums IF FK Women\'s vs Vaxjo FF Women\'s

0-2

3-4
Wed 18, Sep-21:00 - Sweden Woman\\\'s Cupen
Ravasen IK Karlskoga Women\'s vs Mallbackens IF Women\'s

0-1

0-1
Wed 18, Sep-21:30 - Sweden Woman\\\'s Cupen
Goteborgs DFF Women\'s vs Kristianstads DFF Women\'s

0-1

1-5
Wed 18, Sep-21:30 - Sweden Woman\\\'s Cupen
Kovland IF Women\'s vs Umea FC Women\'s

1-1

2-6
Wed 18, Sep-22:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
La Chaux-de-Fonds vs Olympique de Geneve FC

1-0

2-1
Wed 18, Sep-22:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
Grand-Lancy vs US Terre Sainte

2-1

3-3
Wed 18, Sep-22:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
Baden vs FC Bassecourt

1-1

1-1
Wed 18, Sep-22:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
Wohlen vs SV Muttenz

2-1

3-2
Wed 18, Sep-22:00 - Switzerland Women Division 1
Grasshoppers Women\'s vs FC Zurich Frauen Women\'s

1-1

1-2
Wed 18, Sep-16:00 - Thailand FA Cup
Bangkok United FC vs Port FC

0-0

0-0
Wed 18, Sep-16:00 - Thailand FA Cup
Ratchaburi Mitr Phol vs Buriram United

1-0

2-1
Wed 18, Sep-23:00 - UEFA Champions League
FC Shakhtar Donetsk vs Manchester City

0-2

0-3
Wed 18, Sep-23:00 - UEFA Champions League
Dinamo Zagreb vs Atalanta

3-0

4-0
Wed 18, Sep-23:00 - UEFA Champions League
Bayer Leverkusen vs Lokomotiv Moscow

1-2

1-2
Wed 18, Sep-23:00 - UEFA Champions League
Bayern Munich vs Crvena Zvezda

1-0

3-0
Wed 18, Sep-23:00 - UEFA Champions League
Paris Saint-Germain vs Real Madrid

2-0

3-0
Wed 18, Sep-23:00 - UEFA Champions League
Atletico Madrid vs Juventus

0-0

2-2
Wed 18, Sep-20:55 - UEFA Champions League
Club Brugge vs Galatasaray

0-0

0-0
Wed 18, Sep-20:55 - UEFA Champions League
Olympiakos Piraeus vs Tottenham Hotspur

1-2

2-2
Wed 18, Sep-19:00 - UEFA European Women\\\'s U17 Championship
Belarus Women\'s(U17) vs France Women\'s(U17)

0-7

0-9
Wed 18, Sep-13:00 - UEFA European Women\\\'s U17 Championship
Iceland Women\'s(U17) vs Malta Women\'s(U17)

1-0

1-0
Wed 18, Sep-18:00 - UEFA Youth League U19
Bayern Munich(U19) vs Crvena Zvezda(U19)

0-0

0-0
Wed 18, Sep-18:00 - UEFA Youth League U19
Paris Saint Germain (U19) vs Real Madrid(U19)

1-0

1-2
Wed 18, Sep-14:00 - UEFA Youth League U19
FC Shakhtar Donetsk(U19) vs Manchester City U19

1-2

1-3
Wed 18, Sep-16:00 - UEFA Youth League U19
Bayer 04 Leverkusen U19 vs Lokomotiv Moscow(U19)

2-0

2-2
Wed 18, Sep-16:00 - UEFA Youth League U19
Olympiakos Piraeus(U19) vs Tottenham Hotspur U19

1-1

1-1
Wed 18, Sep-16:00 - UEFA Youth League U19
Atletico de Madrid(U19) vs Juventus U19

0-2

0-4
Wed 18, Sep-17:00 - UEFA Youth League U19
Dinamo Zagreb (U19) vs Atalanta(U19)

0-0

1-0
Wed 18, Sep-17:00 - UEFA Youth League U19
Club Brugge(U19) vs Galatasaray(U19)

3-1

3-2
Wed 18, Sep-18:00 - Ukraine Druha Liga
Hirnik Kryvyi Rih vs SC Tavriya

0-0

3-0
Wed 18, Sep-18:00 - Ukraine Druha Liga
Polissya Zhytomyr vs Veres Rivne

1-0

2-0
Wed 18, Sep-18:00 - Ukraine Druha Liga
MFK Mikolaiv B vs Alians Lypova Dolyna

0-2

0-3
Wed 18, Sep-18:00 - Ukraine Druha Liga
FC Kalush vs Podillya Khmelnytskyi

2-0

5-2
Wed 18, Sep-19:00 - Ukraine Druha Liga
Nyva Ternopil vs FK Uzhhorod

0-0

0-0
Wed 18, Sep-17:00 - Ukraine Druha Liga
FC Bukovyna Chernivtsi vs FK Chayka K-SR

0-0

2-1
Wed 18, Sep-17:00 - Ukraine Druha Liga
FC VPK-Ahro Mahdalynivka Raion vs Chernomorets B

1-0

4-0
Wed 18, Sep-17:00 - Ukraine Druha Liga
Dinaz Vyshgorod vs PFC Niva Vinnitsia

0-0

2-1
Wed 18, Sep-17:30 - Ukraine Druha Liga
Krystal Kherson vs FC Nikopol

1-0

3-0
Wed 18, Sep-17:30 - Ukraine Druha Liga
Real Pharma Ovidiopol vs FC Avanhard Kramatorsk B

0-0

2-1
Wed 18, Sep-23:00 - Uruguay Primera Division
CA Juventud de Las Piedras vs CA Progreso

0-1

1-2
Wed 18, Sep-23:00 - Uruguay Primera Division
Racing Club Montevideo vs CA River Plate

1-1

1-1
Wed 18, Sep-17:30 - Uruguay Reserves League
CA Penarol Reserve vs Defensor SC Reserve

0-0

1-1
Wed 18, Sep-20:30 - Uruguay U19 League
CA Progreso(U19) vs El Tanque Sisley(U19)

1-0

3-0
Wed 18, Sep-03:30 - USA National Women\\\'s Soccer League
North Carolina Courage Women\'s vs Houston Dash Women\'s

0-0

1-0
Wed 18, Sep-04:00 - USL Championship
Nashville SC vs Birmingham Legion

0-0

1-0
Wed 18, Sep-06:15 - USL Championship
Tacoma Defiance vs Real Monarchs SLC

0-1

1-4
Wed 18, Sep-15:00 - Uzbekistan Division 1
Neftchi Fargona vs Sherdor Samarqand

2-0

3-0
Wed 18, Sep-15:00 - Uzbekistan Division 1
Oktepa vs Istiklol Fergana

2-0

2-0
Wed 18, Sep-15:15 - Uzbekistan Division 1
Iftixor Oltiariq vs Mashal Muborak

0-2

2-3
Wed 18, Sep-16:00 - Uzbekistan Division 1
Shortan Guzar vs Xorazm Urganch

0-0

2-1
Wed 18, Sep-00:00 - Venezuela Cup
Metropolitanos FC vs Petroleros Anzoategui

1-0

3-1
Wed 18, Sep-23:30 - Venezuela Cup
Deportivo Petare vs Caracas FC

0-2

0-3
Wed 18, Sep-19:15 - Women\\\'s Norwegian Toppserien
Lyn Oslo Women\'s vs Avaldsnes Women\'s

0-3

2-3
Wed 18, Sep-19:30 - Women\\\'s Norwegian Toppserien
Trondheims Orn Women\'s vs LSK Kvinner Women\'s

0-0

0-3
Wed 18, Sep-21:00 - Women\\\'s Norwegian Toppserien
Stabaek Women\'s vs Kolbotn Women\'s

1-0

2-0
Wed 18, Sep-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Harare City vs Caps United FC

0-1

0-1
Wed 18, Sep-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Yadah vs Bulawayo Chiefs

0-0

0-2
NOTICE
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.