Latest News
News are from Rezilta News, Goal.mu, Mauri.bet, and other partner websites.
All soccer/football results.
BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.
ADS: 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.
Date and Time/Team | Half Time | Full Time |
---|---|---|
Wed 14, Aug-12:30 - AFF U18 Youth Championship Myanmar(U18) vs Indonesia(U18) |
0-0 |
1-1 |
Wed 14, Aug-13:00 - AFF U18 Youth Championship Laos(U18) vs Timor Leste(U18) |
2-0 |
4-0 |
Wed 14, Aug-16:00 - AFF U18 Youth Championship Philippines(U18) vs Brunei Darussalam(U18) |
2-0 |
4-1 |
Wed 14, Aug-04:15 - Argentina Cup Boca Juniors vs Almagro |
1-0 |
1-1 |
Wed 14, Aug-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana Argentino de Merlo vs Deportivo Laferrere |
0-0 |
0-0 |
Wed 14, Aug-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana El Porvenir vs Berazategui |
0-0 |
0-0 |
Wed 14, Aug-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana Leandro N Alem vs Central Cordoba De Rosario |
0-0 |
0-1 |
Wed 14, Aug-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana Canuelas FC vs Club Lujan |
1-0 |
2-0 |
Wed 14, Aug-14:00 - Australia New South Wales Super League Western Sydney Wanderers AM vs Northern Tigers |
0-2 |
0-3 |
Wed 14, Aug-13:15 - Australia Queensland State League U20 Peninsula Power(U20) vs Brisbane Olympic United FC(U20) |
3-1 |
3-1 |
Wed 14, Aug-21:30 - Austrian Regionalliga West SC Imst vs SC Schwaz |
0-1 |
1-2 |
Wed 14, Aug-21:30 - Austrian Regionalliga West FC Zirl vs Worgl |
0-0 |
0-0 |
Wed 14, Aug-20:30 - Austrian Regionalliga West SC Rothis vs VfB Hohenems |
0-0 |
0-1 |
Wed 14, Aug-20:30 - Austrian Regionalliga West Bischofshofen vs SV Austria Salzburg |
0-1 |
2-4 |
Wed 14, Aug-20:30 - Austrian Regionalliga West FC Wolfurt vs FC Lauterach |
1-0 |
2-2 |
Wed 14, Aug-20:30 - Austrian Regionalliga West Langenegg vs Rheindorf Altach B |
0-1 |
0-2 |
Wed 14, Aug-21:00 - Austrian Regionalliga West SV Hall vs SV Telfs |
0-1 |
3-3 |
Wed 14, Aug-21:00 - Austrian Regionalliga West Kufstein vs Kitzbuhel |
0-1 |
0-3 |
Wed 14, Aug-21:00 - Austrian Regionalliga West FC Pinzgau Saalfelden vs USK Anif |
0-0 |
1-0 |
Wed 14, Aug-21:00 - Austrian Regionalliga West SV Wals-Grunau vs Salzburger AK 1914 |
0-0 |
1-2 |
Wed 14, Aug-21:00 - Austrian Regionalliga West Kuchl vs TSV St. Johann |
0-0 |
0-3 |
Wed 14, Aug-21:00 - Austrian Regionalliga West SC Austria Lustenau B vs Dornbirner SV |
0-2 |
1-5 |
Wed 14, Aug-23:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof Club Guabira vs Club Bolivar |
0-1 |
0-5 |
Wed 14, Aug-23:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof Nacional Potosi vs Blooming |
3-0 |
5-0 |
Wed 14, Aug-22:00 - BRA CCD2 Prospera Criciuma vs Fluminense SC |
0-0 |
0-2 |
Wed 14, Aug-22:00 - Brasil Women\\\'s Tournament EC Sao Jose SP Women\'s vs Corinthians Paulista SP Women\'s |
1-3 |
1-4 |
Wed 14, Aug-02:15 - Brasileiro Serie B Atletico Clube Goianiense vs Oeste SP |
2-0 |
2-0 |
Wed 14, Aug-04:30 - Brasileiro Serie B Coritiba (PR) vs Brasil de Pelotas RS |
0-0 |
2-0 |
Wed 14, Aug-22:00 - Brazil Campeonato Carioca Youth Fluminense RJ U20 vs Resende RJ U20 |
0-2 |
1-4 |
Wed 14, Aug-22:00 - Brazil Copa Verde Brasiliense (DF) vs Goias |
0-0 |
0-0 |
Wed 14, Aug-03:00 - Brazil Copa Verde Ypiranga (AP) vs Atletico Acreano |
0-0 |
0-2 |
Wed 14, Aug-22:00 - Brazil National Football Tournament U20 America MG Youth vs Atletico Paranaense Youth |
0-0 |
4-1 |
Wed 14, Aug-22:00 - Brazil National Football Tournament U20 Coritiba Youth (PR) vs Corinthians Youth |
0-1 |
0-2 |
Wed 14, Aug-22:00 - Brazil National Football Tournament U20 Ponte Preta Youth vs Atletico Mineiro Youth (MG) |
0-1 |
1-1 |
Wed 14, Aug-22:00 - Brazil National Football Tournament U20 Vasco da Gama Youth vs Vitoria Salvador Youth |
0-0 |
1-0 |
Wed 14, Aug-22:00 - Brazil National Football Tournament U20 Bahia Youth vs Botafogo RJ Youth |
1-0 |
1-1 |
Wed 14, Aug-22:00 - Brazil National Football Tournament U20 Sport Club Recife Youth vs CR Flamengo (RJ) Youth |
0-1 |
1-2 |
Wed 14, Aug-23:30 - Brazil National Football Tournament U20 Sao Paulo Youth vs Santos Youth |
3-0 |
3-1 |
Wed 14, Aug-19:00 - Bulgaria U19 League Levski Sofia(U19) vs CSKA Sofia(U19) |
0-0 |
2-0 |
Wed 14, Aug-19:00 - Bulgaria U19 League Lokomotiv Plovdiv(U19) vs Beroe(U19) |
1-2 |
2-2 |
Wed 14, Aug-12:00 - China Women\\\'s Super League Dalian Aerbin Women\'s vs Guangdong Meizhou Huijun Women\'s |
0-1 |
1-2 |
Wed 14, Aug-15:35 - China Women\\\'s Super League Beijing BeiKong Women\'s vs Changchun Masses Properties Women\'s |
0-0 |
0-0 |
Wed 14, Aug-15:35 - China Women\\\'s Super League Wuhan Jianghan Women\'s vs Shanghai RCB Women\'s |
0-1 |
0-3 |
Wed 14, Aug-15:35 - China Women\\\'s Super League Jiangsu Suning Women\'s vs HeNan Huishang Women\'s |
2-0 |
3-0 |
Wed 14, Aug-15:35 - Chinese Super League Shenzhen JiaZhaoye vs Guangzhou R&F |
1-0 |
4-0 |
Wed 14, Aug-15:35 - Chinese Super League Beijing Renhe vs Hebei China Fortune |
1-1 |
1-2 |
Wed 14, Aug-15:35 - Chinese Super League Shanghai SIPG F.C. vs Tianjin Teda |
1-1 |
5-1 |
Wed 14, Aug-21:00 - Club Friendly FC Cartagena vs Hercules CF |
1-1 |
1-2 |
Wed 14, Aug-21:00 - Club Friendly Real Sociedad B vs UD Logrones |
1-0 |
1-1 |
Wed 14, Aug-21:00 - Club Friendly UCAM Murcia vs Valencia CF Mestalla |
1-1 |
2-2 |
Wed 14, Aug-21:00 - Club Friendly Leioa vs Athletic Bilbao B |
0-1 |
2-2 |
Wed 14, Aug-21:00 - Club Friendly FCE Merignac Women\'s vs Bordeaux Women\'s |
0-6 |
0-11 |
Wed 14, Aug-11:00 - Club Friendly Las Rozas vs AD Union Adarve |
0-1 |
1-1 |
Wed 14, Aug-21:20 - Club Friendly Eldense vs Elche CF Ilicitano |
2-0 |
3-0 |
Wed 14, Aug-12:00 - Club Friendly RSD Alcala Henares vs Inter de Madrid |
0-1 |
1-1 |
Wed 14, Aug-13:00 - Club Friendly Wollongong Wolves vs Sydney FC |
0-0 |
0-2 |
Wed 14, Aug-21:30 - Club Friendly Calahorra vs UDC Txantrea |
2-1 |
6-1 |
Wed 14, Aug-21:30 - Club Friendly UD Levante B vs CD Castellon |
1-0 |
2-1 |
Wed 14, Aug-21:30 - Club Friendly Union Langreo vs Caudal Deportivo |
0-1 |
1-1 |
Wed 14, Aug-21:30 - Club Friendly UD Poblense vs Atletico Baleares |
1-0 |
1-0 |
Wed 14, Aug-15:00 - Club Friendly Fremantle City Women\'s vs Northern Redbacks women\'s |
1-1 |
2-3 |
Wed 14, Aug-22:00 - Club Friendly Cultural Leonesa vs Real Madrid Castilla |
2-0 |
3-0 |
Wed 14, Aug-22:00 - Club Friendly Ourense vs Coruxo FC |
1-3 |
4-3 |
Wed 14, Aug-22:00 - Club Friendly L\'Hospitalet vs UE Cornella |
2-0 |
3-0 |
Wed 14, Aug-22:00 - Club Friendly Real Avila CF vs Unionistas de Salamanca |
1-0 |
3-2 |
Wed 14, Aug-22:00 - Club Friendly Union Estepona CF vs Linense |
0-1 |
0-3 |
Wed 14, Aug-22:00 - Club Friendly SD Laredo vs Barakaldo CF |
0-0 |
1-1 |
Wed 14, Aug-22:00 - Club Friendly Atletico Saguntino vs UD Alzira |
0-0 |
1-0 |
Wed 14, Aug-18:00 - Club Friendly Lillestrom(U19) vs Tromso U19 |
3-0 |
3-1 |
Wed 14, Aug-00:00 - Club Friendly Real Betis Women\'s vs Tottenham Hotspur Women\'s |
1-1 |
1-2 |
Wed 14, Aug-22:30 - Club Friendly Zamora CF vs CF Salmantino UDS |
0-0 |
1-0 |
Wed 14, Aug-22:30 - Club Friendly Arsenal Women\'s vs FC Barcelona Women\'s |
1-2 |
2-5 |
Wed 14, Aug-22:30 - Club Friendly Talavera de la Reina vs San Sebastian Reyes |
0-0 |
1-1 |
Wed 14, Aug-22:30 - Club Friendly Yeclano Deportivo vs Orihuela CF |
0-0 |
0-0 |
Wed 14, Aug-22:30 - Club Friendly La Solana vs Manchego Ciudad |
2-0 |
2-0 |
Wed 14, Aug-22:30 - Club Friendly Tarancon vs CD Artistico Navalcarnero |
0-0 |
1-2 |
Wed 14, Aug-23:00 - Club Friendly Real Jaen CF vs CP Villarrobledo |
2-0 |
4-1 |
Wed 14, Aug-23:00 - Club Friendly CD Rincon vs Velez CF |
1-0 |
3-2 |
Wed 14, Aug-23:15 - Club Friendly CD Badajoz vs Recreativo Huelva |
0-1 |
2-1 |
Wed 14, Aug-19:00 - Club Friendly Ergotelis vs Ierapetra |
0-0 |
2-0 |
Wed 14, Aug-19:00 - Club Friendly E.N.Paralimni vs Ermis Aradippou |
0-2 |
4-2 |
Wed 14, Aug-19:00 - Club Friendly ADO Den Haag Women\'s vs KAA Gent Ladies |
1-1 |
2-2 |
Wed 14, Aug-20:15 - Club Friendly La Louviere vs URSL Vise |
0-4 |
1-4 |
Wed 14, Aug-20:15 - Club Friendly Tirsense vs Fafe |
0-0 |
1-0 |
Wed 14, Aug-19:30 - Club Friendly Sileks vs Pehchevo |
1-0 |
1-0 |
Wed 14, Aug-19:30 - Club Friendly FK Osogovo vs Kamenica-Sasa |
1-0 |
2-0 |
Wed 14, Aug-20:30 - Club Friendly Ethnikos Achnas vs Nea Salamis |
2-1 |
3-1 |
Wed 14, Aug-19:59 - Club Friendly Othellos Athienou vs Olympiakos Nicosia FC |
0-2 |
0-2 |
Wed 14, Aug-19:59 - Club Friendly Anagennisi Deryneia vs Anorthosis Famagusta FC |
0-4 |
0-4 |
Wed 14, Aug-04:30 - Colombia Copa Premier Leones vs Deportes Quindio |
2-0 |
2-3 |
Wed 14, Aug-04:30 - Conmebol - Copa Sudamericana Independiente Del Valle vs Independiente |
0-0 |
1-0 |
Wed 14, Aug-22:00 - Copa Rio Boavista SC vs Bonsucesso |
0-0 |
0-0 |
Wed 14, Aug-22:00 - Copa Rio Sampaio Correa (RJ) vs Portuguesa RJ |
0-0 |
2-0 |
Wed 14, Aug-19:59 - Coppa Italia Lega PRO Paganese Calcio 1926 vs Avellino |
1-1 |
2-2 |
Wed 14, Aug-19:59 - Coppa Italia Lega PRO Arzignano Valchiampo vs Modena |
1-1 |
2-1 |
Wed 14, Aug-18:30 - Croatia Cup NK Suhopolje vs Oriolik |
0-5 |
2-6 |
Wed 14, Aug-19:00 - Czech Republic Cup Detmarovice vs Fotbal Trinec |
0-3 |
1-7 |
Wed 14, Aug-19:00 - Czech Republic Cup HFK Olomouc vs Brno |
0-2 |
0-3 |
Wed 14, Aug-19:00 - Czech Republic Cup Hanacka Slavia Kromeriz vs Vitkovice |
1-1 |
2-2 |
Wed 14, Aug-19:00 - Czech Republic Cup SK Cesky Brod vs Slovan Velvary |
0-1 |
1-3 |
Wed 14, Aug-19:00 - Czech Republic Cup FK OEZ Letohrad vs Hradec Kralove |
0-0 |
0-3 |
Wed 14, Aug-19:00 - Czech Republic Cup FK Kolin vs Jiskra Usti nad Orlici |
0-1 |
0-1 |
Wed 14, Aug-19:00 - Czech Republic Cup Jiskra Rymarov vs Unicov |
2-1 |
2-3 |
Wed 14, Aug-19:00 - Czech Republic Cup TJ Sokol Libis vs SK Sokol Zapy |
0-1 |
0-2 |
Wed 14, Aug-19:00 - Czech Republic Cup SK Motorlet Praha vs FK Chomutov |
1-0 |
4-0 |
Wed 14, Aug-19:00 - Czech Republic Cup Aritma Praha vs Admira Praha |
0-1 |
0-1 |
Wed 14, Aug-19:00 - Czech Republic Cup Novy Jicin vs Frydek-Mistek |
1-0 |
2-3 |
Wed 14, Aug-19:00 - Czech Republic Cup Valasske Mezirici vs Slavicin |
1-1 |
1-1 |
Wed 14, Aug-19:00 - Czech Republic Cup Slovan Rosice vs Velke Mezirici |
3-0 |
4-2 |
Wed 14, Aug-19:00 - Czech Republic Cup Banik Sous vs FK Banik Sokolov |
0-0 |
0-3 |
Wed 14, Aug-19:00 - Czech Republic Cup Tatran Sedlcany vs FK MAS Taborsko |
0-0 |
0-4 |
Wed 14, Aug-19:00 - Czech Republic Cup Sokol Hostoun vs Karlovy Vary Dvory |
1-1 |
2-1 |
Wed 14, Aug-19:00 - Czech Republic Cup Zdirec nad Doubravou vs Stara Rise |
0-1 |
1-1 |
Wed 14, Aug-19:00 - Czech Republic Cup Komarov vs FK Loko Vltavin |
0-0 |
0-1 |
Wed 14, Aug-19:00 - Czech Republic Cup Zbuzany vs Jiskra Domazlice |
0-1 |
1-3 |
Wed 14, Aug-19:00 - Czech Republic Cup Spartak Sobeslav vs Benesov |
0-0 |
0-2 |
Wed 14, Aug-19:00 - Czech Republic Cup Strani vs Prostejov |
0-1 |
1-3 |
Wed 14, Aug-19:00 - Czech Republic Cup Humpolec vs Vysocina Jihlava |
0-6 |
0-9 |
Wed 14, Aug-19:00 - Czech Republic Cup Sokol Lanzhot vs 1. SC Znojmo |
0-0 |
1-1 |
Wed 14, Aug-19:00 - Czech Republic Cup Olesnice u Bouzova vs Viktoria Otrokovice |
1-1 |
2-1 |
Wed 14, Aug-19:00 - Czech Republic Cup Sokol Velke Hamry vs SK Slovan Varnsdorf |
0-1 |
0-4 |
Wed 14, Aug-19:00 - Czech Republic Cup Cesky lev Union Beroun vs Dukla Praha |
0-4 |
0-7 |
Wed 14, Aug-19:00 - Czech Republic Cup Prepere vs TJ Dvur Kralove |
2-2 |
6-2 |
Wed 14, Aug-19:00 - Czech Republic Cup TJ Skastice vs Lisen |
1-3 |
3-5 |
Wed 14, Aug-19:00 - Czech Republic Cup Unie Hlubina vs Dolni Benesov |
0-1 |
1-2 |
Wed 14, Aug-19:00 - Czech Republic Cup Tatran Vsechovice vs Odra Petrkovice |
0-0 |
0-4 |
Wed 14, Aug-19:00 - Czech Republic Cup Beskyd Frenstat vs Hlucin |
0-2 |
1-2 |
Wed 14, Aug-19:00 - Czech Republic Cup Sokol Srbice vs FK Kraluv Dvur |
0-2 |
1-2 |
Wed 14, Aug-19:30 - Czech Republic Cup Ostra vs FC Sellier & Bellot Vlasim |
1-2 |
1-3 |
Wed 14, Aug-19:30 - Czech Republic Cup SK Libcany vs Chlumec nad Cidlinou |
0-2 |
0-3 |
Wed 14, Aug-19:30 - Czech Republic Cup SK Slany vs FK Slavoj Vysehrad |
0-2 |
0-4 |
Wed 14, Aug-19:59 - Czech Republic Cup Dobris vs FC Pisek |
0-1 |
0-2 |
Wed 14, Aug-21:00 - Denmark Cup BK Viktoria vs Hundested IK |
2-1 |
3-1 |
Wed 14, Aug-20:30 - Denmark - 1. Division Vejle vs Fredericia |
0-1 |
0-1 |
Wed 14, Aug-20:30 - Denmark Woman\\\'s League Fortuna Hjorring Women\'s vs Thisted FC Women\'s |
1-1 |
1-1 |
Wed 14, Aug-20:30 - Denmark Woman\\\'s League Ballerup Skovlunde Women\'s vs Nordsjaelland Women\'s |
0-1 |
0-1 |
Wed 14, Aug-20:30 - Denmark Woman\\\'s League Odense Women\'s vs Brondby Women\'s |
0-1 |
1-2 |
Wed 14, Aug-20:30 - Denmark Woman\\\'s League VSK Aarhus Women\'s vs Kolding BK Women\'s |
0-1 |
1-1 |
Wed 14, Aug-22:45 - England Conference South Division Havant & Waterlooville FC vs Dorking Wanderers |
3-0 |
6-0 |
Wed 14, Aug-22:45 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division Cray Wanderers vs Folkestone Invicta |
1-1 |
2-3 |
Wed 14, Aug-22:45 - England Southern Premier League Taunton Town vs Yate Town |
0-1 |
0-4 |
Wed 14, Aug-16:00 - England U23 Premier League 2 Bristol City U23 vs Nottingham Forest U23 |
0-0 |
1-3 |
Wed 14, Aug-21:15 - Estonia Cup Rasmus Varki vs FC Eston Villa |
0-1 |
2-2 |
Wed 14, Aug-21:30 - Faroe Islands Formuladeildin IF Fuglafjordur vs NSI Runavik |
2-1 |
2-4 |
Wed 14, Aug-19:59 - Friendly Internationals Slovenia(U19) vs Italy(U19) |
1-2 |
2-4 |
Wed 14, Aug-17:30 - Georgia Pirveli Liga Samtredia vs FC Shevardeni |
1-0 |
2-1 |
Wed 14, Aug-17:30 - Georgia Pirveli Liga Kolkheti Poti vs Guria Lanchkhuti |
0-2 |
0-2 |
Wed 14, Aug-21:15 - Germany - Regionalliga Bayern FC Augsburg II vs FV Illertissen |
0-1 |
3-3 |
Wed 14, Aug-20:30 - Germany - Regionalliga Nord Heider SV vs VfB Lubeck |
0-1 |
0-4 |
Wed 14, Aug-21:00 - Germany - Regionalliga Nord FC Altona 93 vs Drochtersen/Assel |
2-1 |
2-1 |
Wed 14, Aug-21:30 - Germany - Regionalliga Sued 1. FSV Mainz 05 II vs TSG Balingen |
1-0 |
1-0 |
Wed 14, Aug-21:30 - Germany - Regionalliga Sued VfR Aalen vs SV Elversberg |
2-1 |
2-2 |
Wed 14, Aug-19:59 - Germany - Regionalliga Sued Saarbrucken vs FSV Frankfurt |
0-0 |
3-0 |
Wed 14, Aug-19:59 - Germany - Regionalliga Sued SC Freiburg II vs FC 08 Homburg |
1-0 |
2-2 |
Wed 14, Aug-19:59 - Germany - Regionalliga Sued Bahlinger SC vs Kickers Offenbach |
1-0 |
1-2 |
Wed 14, Aug-21:00 - Germany - Regionalliga Sued SSV Ulm 1846 vs FK Pirmasens |
2-0 |
2-0 |
Wed 14, Aug-21:00 - Germany OberLiga TUS Mechtersheim vs SV Rochling Volklingen |
0-0 |
0-1 |
Wed 14, Aug-21:00 - Germany OberLiga Schwarz-Weiss Essen vs TVD Velbert |
1-0 |
1-0 |
Wed 14, Aug-22:30 - Guatemala Liga Nacional Santa Lucia Cotzumalguapa vs Club Comunicaciones |
0-0 |
1-1 |
Wed 14, Aug-22:00 - Iceland Cup Hafnarfjordur FH vs KR Reykjavik |
2-1 |
3-1 |
Wed 14, Aug-00:00 - Iceland Ladies Division 1 Augnablik Women\'s vs Throttur Reykjavik Women\'s |
0-5 |
1-7 |
Wed 14, Aug-10:30 - Indonesia Liga 1 Persipura Jayapura vs Kalteng Putra |
1-0 |
2-0 |
Wed 14, Aug-12:30 - Indonesia Liga 1 PSM Makassar vs Barito Putera |
0-0 |
2-1 |
Wed 14, Aug-15:30 - Indonesia Liga 1 Persib Bandung vs Borneo F.C. |
2-0 |
2-2 |
Wed 14, Aug-12:30 - Indonesia Liga 2 Sriwijaya FC Palembang vs BaBel United |
1-0 |
1-0 |
Wed 14, Aug-12:30 - Indonesia Liga 2 PSGC Ciamis vs PSCS Cilacap |
1-1 |
2-2 |
Wed 14, Aug-12:30 - Indonesia Liga 2 Perserang Serang vs Cilegon United |
0-0 |
1-0 |
Wed 14, Aug-12:30 - Indonesia Liga 2 Persibat Batang vs PSPS Pekanbaru |
1-0 |
3-0 |
Wed 14, Aug-17:30 - Indonesia Liga 2 Persiraja Banda Aceh vs PSMS Medan |
0-0 |
2-0 |
Wed 14, Aug-13:30 - Japan Emperor Cup Kataller Toyama vs Vegalta Sendai |
0-0 |
0-1 |
Wed 14, Aug-13:30 - Japan Emperor Cup Hosei University vs Gamba Osaka |
1-0 |
2-0 |
Wed 14, Aug-14:00 - Japan Emperor Cup Oita Trinita vs Institute of Fitness |
0-0 |
1-1 |
Wed 14, Aug-14:00 - Japan Emperor Cup Kashiwa Reysol vs Sagan Tosu |
0-0 |
0-0 |
Wed 14, Aug-14:00 - Japan Emperor Cup Jubilo Iwata vs Vanraure Hachinohe FC |
2-0 |
6-0 |
Wed 14, Aug-14:00 - Japan Emperor Cup Sanfrecce Hiroshima vs Zweigen Kanazawa |
0-1 |
2-1 |
Wed 14, Aug-14:00 - Japan Emperor Cup Avispa Fukuoka vs Shimizu S-Pulse |
0-1 |
0-1 |
Wed 14, Aug-14:00 - Japan Emperor Cup Omiya Ardija vs Vissel Kobe |
0-1 |
0-4 |
Wed 14, Aug-14:00 - Japan Emperor Cup Ventforet Kofu vs FC Tokyo |
0-0 |
1-0 |
Wed 14, Aug-14:00 - Japan Emperor Cup Mito Hollyhock vs Urawa Red Diamonds |
0-0 |
1-2 |
Wed 14, Aug-14:00 - Japan Emperor Cup Tokushima Vortis vs Honda FC |
0-1 |
0-2 |
Wed 14, Aug-14:00 - Japan Emperor Cup Yokohama FC vs Yokohama F Marinos |
0-2 |
1-2 |
Wed 14, Aug-14:00 - Japan Emperor Cup Tochigi SC vs Kashima Antlers |
0-2 |
0-4 |
Wed 14, Aug-14:00 - Japan Emperor Cup Fagiano Okayama vs Kawasaki Frontale |
0-0 |
1-1 |
Wed 14, Aug-14:00 - Japan Emperor Cup V-Varen Nagasaki vs Veertien MIE |
2-2 |
2-2 |
Wed 14, Aug-14:00 - Japan Emperor Cup Renofa Yamaguchi vs Cerezo Osaka |
0-2 |
0-3 |
Wed 14, Aug-18:00 - Lebanese Elite Cup Al Akhaahli Alay vs Nejmeh Club |
0-0 |
1-0 |
Wed 14, Aug-17:00 - Malaysia Challenge Cup Kelantan FA vs Johor Darul Takzim II |
0-1 |
0-1 |
Wed 14, Aug-17:00 - Malaysia Challenge Cup Terengganu B vs UKM FC |
2-0 |
2-2 |
Wed 14, Aug-04:00 - Mexico Copa Queretaro FC vs Club Tijuana |
1-1 |
3-2 |
Wed 14, Aug-04:00 - Mexico Copa Leones Univ Guadalajara vs Cafetaleros de Tapachula |
0-0 |
0-1 |
Wed 14, Aug-06:00 - Mexico Copa CF Atlante vs FC Juarez |
0-1 |
0-2 |
Wed 14, Aug-06:00 - Mexico Copa Pumas UNAM vs UAEM Potros |
0-0 |
1-0 |
Wed 14, Aug-06:00 - Mexico Copa Pachuca vs Zacatepec |
3-0 |
3-1 |
Wed 14, Aug-06:00 - Mexico Copa Club Necaxa vs CSyD Dorados de Sinaloa |
0-0 |
2-2 |
Wed 14, Aug-06:00 - Mexico Copa Cimarrones Sonora vs Monarcas Morelia |
0-1 |
0-1 |
Wed 14, Aug-18:30 - Moldova Division 2 FC Zaria Balti vs Speranta Drochia |
0-0 |
0-2 |
Wed 14, Aug-18:30 - Moldova Division 2 Dacia-Buiucani vs FC Tighina |
0-1 |
|
Wed 14, Aug-18:30 - Moldova Division 2 FC Sireti vs Spartanii Selemet |
0-3 |
|
Wed 14, Aug-21:30 - Montenegro Prva Crnogorska Liga OFK Petrovac vs FK Zeta |
0-2 |
0-2 |
Wed 14, Aug-22:30 - Montenegro Prva Crnogorska Liga OFK Titograd vs FK Rudar Pljevlja |
0-0 |
0-1 |
Wed 14, Aug-19:30 - Montenegro Prva Crnogorska Liga FK Grbalj Radanovici vs Mladost Ljeskopolje |
0-1 |
1-1 |
Wed 14, Aug-21:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga FK Buducnost Podgorica vs FK Kom |
1-0 |
3-1 |
Wed 14, Aug-21:30 - Nazare Beach Soccer Cup Portugal Beach Soccer vs Japan Beach Soccer |
4-2 |
|
Wed 14, Aug-19:59 - Nazare Beach Soccer Cup Spain Beach Soccer vs Senegal Beach Soccer |
2-3 |
|
Wed 14, Aug-22:45 - Northern Ireland Youth League Glenavon(U20) vs Cliftonville(U20) |
0-1 |
1-2 |
Wed 14, Aug-22:45 - Northern Ireland Youth League Crusaders FC(U20) vs Warrenpoint Town(U20) |
3-0 |
|
Wed 14, Aug-23:00 - Northern Ireland Youth League Linfield FC(U20) vs Ballymena United(U20) |
5-0 |
7-0 |
Wed 14, Aug-21:00 - Norway 3. Divisjon Staal Jorpeland vs Vardeneset |
0-0 |
3-0 |
Wed 14, Aug-21:00 - Norwegian Tippeligaen Viking vs Sarpsborg 08 FF |
0-0 |
2-1 |
Wed 14, Aug-21:00 - Norwegian Tippeligaen Stabaek vs Valerenga |
0-0 |
1-1 |
Wed 14, Aug-21:00 - Norwegian Tippeligaen Kristiansund BK vs Bodo Glimt |
0-1 |
1-2 |
Wed 14, Aug-00:15 - Paraguayan Cup Cristobal Colon vs Sportivo San Lorenzo |
0-1 |
1-1 |
Wed 14, Aug-23:00 - Paraguayan Cup General Caballero JLM vs Club Guarani |
0-0 |
0-1 |
Wed 14, Aug-02:30 - Paraguayan Cup 12 de Octubre vs Ovetense FC |
0-0 |
0-0 |
Wed 14, Aug-20:45 - Paraguayan Cup Atletico Juventud vs Sol de America Pastoreo |
1-0 |
1-1 |
Wed 14, Aug-11:30 - Philippines UFL Division 1 Mendiola vs Philippines Air Force |
0-0 |
0-1 |
Wed 14, Aug-12:00 - Philippines UFL Division 1 Kaya FC vs Green Archers United |
0-0 |
1-0 |
Wed 14, Aug-15:00 - Philippines UFL Division 1 Ceres FC vs Stallion Laguna FC |
3-0 |
5-0 |
Wed 14, Aug-18:00 - Poland - 4. Liga Ursus Warszawa vs Unia Skierniewice |
0-0 |
0-0 |
Wed 14, Aug-19:00 - Poland - 4. Liga Olimpia Zambrow vs Concordia Elblag |
3-0 |
4-1 |
Wed 14, Aug-19:59 - Poland - 4. Liga Huragan Morag vs Bron Radom |
0-1 |
1-1 |
Wed 14, Aug-19:59 - Poland - 4. Liga Lechia Tomaszow Mazowiecki vs RKS Radomsko |
0-0 |
4-1 |
Wed 14, Aug-19:00 - Portugal Campeonato Nacional U23 Belenenses(U23) vs Feirense(U23) |
2-0 |
4-0 |
Wed 14, Aug-19:00 - Portugal Campeonato Nacional U23 FC Famalicao(U23) vs Academica Coimbra(U23) |
0-3 |
3-3 |
Wed 14, Aug-18:30 - Romania Cup Dunarea Galati vs CSM Focsani |
1-2 |
|
Wed 14, Aug-18:30 - Romania Cup FC Sacele vs ACS Olimpic Cetate Rasnov |
0-3 |
1-6 |
Wed 14, Aug-18:30 - Romania Cup Sticla Ariesu Turda vs CS Sanatatea Cluj |
2-2 |
2-3 |
Wed 14, Aug-18:30 - Romania Cup FC Unirea Alba Iulia vs Industria Galda |
1-1 |
1-2 |
Wed 14, Aug-18:30 - Romania Cup National Sebis vs CS Gloria Lunca Teuz Cermei |
0-0 |
0-2 |
Wed 14, Aug-18:30 - Romania Cup Viitorul Ianca vs Faurei |
0-2 |
2-3 |
Wed 14, Aug-18:30 - Romania Cup Unirea Ungheni vs Odorheiu Secuiesc |
0-0 |
2-1 |
Wed 14, Aug-18:30 - Romania Cup Viitorul Domnesti vs Tunari |
0-5 |
0-9 |
Wed 14, Aug-18:30 - Romania Cup Olimpia Satu Mare vs Sanmartin |
0-3 |
0-5 |
Wed 14, Aug-18:30 - Romania Cup Vointa Lupac vs Corvinul Hunedoara |
0-0 |
1-0 |
Wed 14, Aug-18:30 - Romania Cup CSM Flacara Moreni vs Pucioasa |
1-0 |
1-1 |
Wed 14, Aug-18:30 - Romania Cup Inainte Modelu vs Gloria Popesti-Leordeni |
0-1 |
0-5 |
Wed 14, Aug-18:30 - Romania Cup Unirea Mircesti vs Stiinta Miroslava |
0-2 |
3-2 |
Wed 14, Aug-18:30 - Romania Cup Sanatatea Darabani vs ACS Foresta Suceava |
0-3 |
|
Wed 14, Aug-18:30 - Romania Cup Viitorul Liteni vs Ceahlaul Piatra Neamt |
2-2 |
2-2 |
Wed 14, Aug-18:30 - Romania Cup ACS Ghiroda vs ACS Dumbravita |
3-0 |
3-1 |
Wed 14, Aug-18:30 - Romania Cup Viitorul Curita vs Targu Secuiesc |
0-1 |
|
Wed 14, Aug-18:30 - Romania Cup Baraganul Ciulnita vs FC Unirea 2004 Slobozia |
1-2 |
2-5 |
Wed 14, Aug-18:30 - Romania Cup CSA Steaua Bucureti vs Mostistea Ulmu |
0-0 |
2-1 |
Wed 14, Aug-18:30 - Romania Cup Ajax Botoroaga vs Alexandria |
0-1 |
1-3 |
Wed 14, Aug-18:30 - Romania Cup Real Bradu vs Vedita Colonesti |
0-3 |
|
Wed 14, Aug-18:30 - Romania Cup CS Carcea vs ACSO Filiasi |
1-1 |
3-4 |
Wed 14, Aug-18:30 - Romania Cup Minerul Costesti vs ACS Flacara Horezu |
2-0 |
2-3 |
Wed 14, Aug-18:30 - Romania Cup Inter Petrila vs Metalurgistul Cugir |
3-2 |
|
Wed 14, Aug-18:30 - Romania Cup Progresul Pecica vs Crisul Chisineu Cris |
2-1 |
2-3 |
Wed 14, Aug-18:30 - Romania Cup CS Floresti vs Unirea Dej |
0-2 |
0-4 |
Wed 14, Aug-18:30 - Romania Cup Magura Cisnadie vs Municipal Brasov |
2-0 |
2-0 |
Wed 14, Aug-21:00 - Romania Cup Victoria Cumpana vs Pescarusul Sarichioi |
2-0 |
3-0 |
Wed 14, Aug-15:30 - Russia Div 2 East Dinamo Barnaul vs FC Chita |
1-0 |
1-0 |
Wed 14, Aug-17:00 - Russia Div 2 East Irtysh 1946 Omsk vs Zenit Irkutsk |
0-0 |
2-0 |
Wed 14, Aug-18:30 - Russia Div 2 Ural-Povolzhye FC Lada Togliatti vs FK Ural-2 |
0-1 |
0-2 |
Wed 14, Aug-13:00 - Russia First Division SKA Khabarovsk vs Mordovia Saransk |
0-1 |
1-2 |
Wed 14, Aug-13:00 - Russia First Division Luch Energiya Vladivostok vs FK Chayka Pesch |
1-0 |
1-1 |
Wed 14, Aug-16:00 - Russia First Division FC Tom Tomsk vs FK Khimki |
0-0 |
0-0 |
Wed 14, Aug-18:30 - Russia First Division Spartak Moscow II vs Tekstilshchik Ivanovo |
0-1 |
1-2 |
Wed 14, Aug-19:00 - Russia First Division Neftekhimik Nizhnekamsk vs Rotor Volgograd |
0-1 |
1-2 |
Wed 14, Aug-19:30 - Russia First Division Shinnik Yaroslavl vs Yenisey Krasnoyarsk |
0-0 |
0-0 |
Wed 14, Aug-20:30 - Russia First Division FC Torpedo Moscow vs Avangard Kursk |
0-1 |
3-1 |
Wed 14, Aug-19:59 - Russia First Division Fakel Voronezh vs FC Armavir |
0-0 |
0-2 |
Wed 14, Aug-19:59 - Russia First Division Chertanovo Moscow vs FK Krasnodar II |
1-1 |
1-2 |
Wed 14, Aug-21:00 - Russia First Division Baltika vs FK Nizhny Novgorod |
1-1 |
2-1 |
Wed 14, Aug-22:00 - Serbia Prva Liga Kolubara vs FK Buducnost Dobanovci |
0-0 |
0-0 |
Wed 14, Aug-22:00 - Serbia Prva Liga FK Metalac Gornji Milanovac vs Kabel Novi Sad |
1-1 |
1-3 |
Wed 14, Aug-22:00 - Serbia Prva Liga FK Backa Backa Palanka vs Semendrija 1924 |
1-0 |
3-0 |
Wed 14, Aug-22:00 - Serbia Prva Liga FK Trajal Krusevac vs Graficar Beograd |
0-0 |
1-0 |
Wed 14, Aug-19:30 - Serbia Prva Liga Radnicki 1923 Kragujevac vs Dinamo Vranje |
0-1 |
0-4 |
Wed 14, Aug-19:30 - Serbia Prva Liga Sindjelic Belgrad vs Radnicki Pirot |
1-0 |
1-1 |
Wed 14, Aug-19:30 - Serbia Prva Liga FK Zarkovo vs Novi Pazar |
0-0 |
0-0 |
Wed 14, Aug-19:30 - Serbia Prva Liga Zlatibor Cajetina vs Zemun |
0-0 |
1-0 |
Wed 14, Aug-13:00 - Serbia U19 League FK Napredak Krusevac(U19) vs FK Internacional(U19) |
0-0 |
0-2 |
Wed 14, Aug-13:00 - Serbia U19 League Backa Topola(U19) vs Crvena Zvezda(U19) |
0-2 |
1-5 |
Wed 14, Aug-19:59 - Serbia U19 League FK Spartak Zdrepceva Krv (U19) vs Partizan Belgrade(U19) |
0-1 |
0-3 |
Wed 14, Aug-19:59 - Serbia U19 League Mladost Lucani(U19) vs FK Vozdovac(U19) |
2-0 |
2-1 |
Wed 14, Aug-15:45 - Singapore Premier League Geylang United FC vs Tampines Rovers FC |
1-1 |
2-1 |
Wed 14, Aug-15:45 - Singapore Premier League Home United FC vs Balestier Khalsa FC |
0-1 |
1-3 |
Wed 14, Aug-21:00 - Slovakia Cup MFK Aleksince vs OFK Solcany |
0-1 |
3-1 |
Wed 14, Aug-19:00 - Slovakia Cup Trencianske Stankovce vs OK castkovce |
1-0 |
3-0 |
Wed 14, Aug-19:00 - Slovakia Cup MFK Lokomotiva Zvolen vs SKF Sered |
0-1 |
0-2 |
Wed 14, Aug-19:00 - Slovakia Cup PSC Pezinok vs Raca Bratislava |
0-1 |
1-1 |
Wed 14, Aug-19:00 - Slovakia Cup Namestovo vs MFK Tatran AOS Liptovsky Mikulas |
0-2 |
1-6 |
Wed 14, Aug-19:00 - Slovakia Cup Slovan Levice vs FK Nove Zamky |
0-0 |
3-1 |
Wed 14, Aug-19:00 - Slovakia Cup FK CSM Tisovec vs Trencin |
0-2 |
1-8 |
Wed 14, Aug-19:00 - Slovakia Cup SK Javornik Makov vs FK Puchov |
0-1 |
0-1 |
Wed 14, Aug-19:00 - Slovakia Cup FC Rohoznik vs FK Senica |
0-0 |
0-1 |
Wed 14, Aug-19:00 - Slovakia Cup OSK Slovensky Grob vs Dunajska Luzna |
0-6 |
2-8 |
Wed 14, Aug-19:00 - Slovakia Cup Lokomotiva Devinska Nova Ves vs FC STK 1914 Samorin |
1-0 |
1-1 |
Wed 14, Aug-19:00 - Slovakia Cup SK Surany vs Marcelova |
0-0 |
1-2 |
Wed 14, Aug-19:00 - Slovakia Cup TJ Partizan Domaniza vs Kovo Belusa |
1-0 |
4-0 |
Wed 14, Aug-19:00 - Slovakia Cup Predmier vs Oravske Vesele |
1-1 |
4-2 |
Wed 14, Aug-19:00 - Slovakia Cup Zemianske Kostolany vs Dolne Vestenice |
0-1 |
1-2 |
Wed 14, Aug-19:00 - Slovakia Cup Tatran VLM vs Slavoj Trebisov |
0-2 |
0-4 |
Wed 14, Aug-19:00 - Slovakia Cup Plevnik Drienove vs Malzenice |
1-1 |
1-6 |
Wed 14, Aug-19:00 - Slovakia Cup SK Selce vs FK Pohronie |
0-5 |
0-9 |
Wed 14, Aug-19:00 - Slovakia Cup Jednota Banova vs Spartak Trnava |
0-0 |
2-3 |
Wed 14, Aug-19:00 - Slovakia Cup Hajnacka vs Novohrad Lucenec |
2-3 |
3-4 |
Wed 14, Aug-19:00 - Slovakia Cup TJ Tatran Chlebnice vs Oravska Poruba |
0-0 |
1-2 |
Wed 14, Aug-19:00 - Slovakia Cup OSK Lieskovec vs salkova |
1-2 |
1-4 |
Wed 14, Aug-19:00 - Slovakia Cup FK Krasnohorske Podhradie vs MFK Zemplin Michalovce |
0-2 |
0-6 |
Wed 14, Aug-19:00 - Slovakia Cup Start Hrabusice vs Stara Lubovna |
1-1 |
1-3 |
Wed 14, Aug-19:00 - Slovakia Cup Horna Krupa vs Slovan Galanta |
1-1 |
2-1 |
Wed 14, Aug-19:00 - Slovakia Cup Kostolne Kracany vs Druzstevnik Radimov |
2-0 |
2-4 |
Wed 14, Aug-19:00 - Slovakia Cup Velke Lovce vs Velky Dur |
1-1 |
4-1 |
Wed 14, Aug-19:00 - Slovakia Cup Banik Lehota pod Vtacnikom vs Zlate Moravce |
0-1 |
0-3 |
Wed 14, Aug-19:00 - Slovakia Cup Podkonice vs DAC Dunajska Streda |
0-1 |
0-4 |
Wed 14, Aug-19:00 - Slovakia Cup Druzstevnik Mala Maca vs MFK Skalica |
0-3 |
0-6 |
Wed 14, Aug-19:00 - Slovakia Cup Druzstevnik Zvoncin vs FC Artmedia Petrzalka |
0-2 |
0-8 |
Wed 14, Aug-19:00 - Slovakia Cup Tatran Uhrovec vs TJ Druzstevnik Besenov |
1-0 |
1-1 |
Wed 14, Aug-19:00 - Slovakia Cup Soporna vs TJ Druzstevnik Jacovce |
2-3 |
2-4 |
Wed 14, Aug-19:00 - Slovakia Cup Nafta Gbely vs TJ Slavoj Boleraz |
0-1 |
1-1 |
Wed 14, Aug-19:00 - Slovakia Cup Pokrok Stara Bystrica vs TJ SV And Kysucou |
0-0 |
1-3 |
Wed 14, Aug-19:00 - Slovakia Cup Strecno vs Tvrdosin |
3-0 |
5-0 |
Wed 14, Aug-19:00 - Slovakia Cup Hontianske Nemce vs Rakytovce |
1-2 |
1-4 |
Wed 14, Aug-19:30 - Slovakia Cup OSK Svosov vs MFK Ruzomberok |
0-3 |
0-6 |
Wed 14, Aug-19:30 - Slovakia Cup Velke Ripnany vs FC Pata |
0-3 |
1-5 |
Wed 14, Aug-18:00 - Slovenia Cup Partizan Pesnica vs ND Gorica |
0-2 |
1-5 |
Wed 14, Aug-18:00 - Slovenia Cup Tinex Sencur vs NK Nafta |
0-0 |
0-1 |
Wed 14, Aug-18:00 - Slovenia Cup Tolmin vs Simer Sampion Celje |
2-0 |
3-2 |
Wed 14, Aug-18:00 - Slovenia Cup Odranci vs NK Aluminij |
0-2 |
1-3 |
Wed 14, Aug-18:00 - Slovenia Cup Bistrica vs Brda |
1-2 |
2-2 |
Wed 14, Aug-18:00 - Slovenia Cup NK Grad vs NK Krsko |
0-0 |
1-4 |
Wed 14, Aug-18:00 - Slovenia Cup Bled Hirter vs NK Celje |
0-3 |
1-3 |
Wed 14, Aug-18:00 - Slovenia Cup NK Rojko Dobrovce vs NK Radomlje |
0-4 |
0-10 |
Wed 14, Aug-18:00 - Slovenia Cup NK Brezice vs NK Triglav Kranj |
0-2 |
1-2 |
Wed 14, Aug-18:00 - Slovenia Cup NK Videm vs Tabor Sezana |
1-1 |
1-4 |
Wed 14, Aug-19:59 - Slovenia Cup FC Koper vs ND Beltinci |
2-0 |
6-0 |
Wed 14, Aug-21:30 - South Africa Premier League Supersport United vs Orlando Pirates |
1-0 |
3-0 |
Wed 14, Aug-21:30 - South Africa Premier League Polokwane City FC vs Bidvest Wits |
0-1 |
0-1 |
Wed 14, Aug-21:30 - South Africa Premier League Chippa United FC vs Mamelodi Sundowns |
0-1 |
1-1 |
Wed 14, Aug-21:00 - Sweden Damallsvenskan Orebro Women\'s vs Kopparbergs/Goeteborg Women\'s |
0-1 |
0-3 |
Wed 14, Aug-21:00 - Sweden Damallsvenskan Kristianstads DFF Women\'s vs Vaxjo FF Women\'s |
1-0 |
3-1 |
Wed 14, Aug-21:00 - Sweden Damallsvenskan Pitea IF Women\'s vs Vittsjo GIK Women\'s |
0-0 |
0-0 |
Wed 14, Aug-21:00 - Sweden Damallsvenskan Eskilstuna United DF Women\'s vs Djurgardens Women\'s |
1-0 |
4-2 |
Wed 14, Aug-21:00 - Sweden Damallsvenskan Kungsbacka DFF Women\'s vs Linkopings FC Women\'s |
0-0 |
2-1 |
Wed 14, Aug-21:00 - Sweden Damallsvenskan FC Rosengard Women\'s vs IF Limhamn Bunkeflo Women\'s |
0-0 |
3-0 |
Wed 14, Aug-21:30 - Sweden Div 2 Sodra Svealand Huddinge IF vs Sodertalje |
5-1 |
7-2 |
Wed 14, Aug-22:00 - Sweden Div 3 Tullinge TP FK vs FOC Farsta |
0-0 |
0-1 |
Wed 14, Aug-17:00 - Sweden U19 Brommapojkarna(U19) vs Helsingborg IF(U19) |
1-1 |
2-1 |
Wed 14, Aug-20:30 - Swedish Cup Carlstad United BK vs AFC Eskilstuna |
2-1 |
2-3 |
Wed 14, Aug-20:30 - Swedish Cup Lunds BK vs Varbergs BoIS FC |
0-0 |
0-1 |
Wed 14, Aug-20:30 - Swedish Cup IFK Stocksund vs Ostersunds FK |
0-1 |
0-1 |
Wed 14, Aug-21:00 - Swiss Super League Zurich vs St. Gallen |
1-1 |
2-1 |
Wed 14, Aug-22:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1 Bulle vs FC Naters |
0-0 |
2-0 |
Wed 14, Aug-22:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3 FC Balzers vs USV Eschen Mauren |
3-0 |
5-0 |
Wed 14, Aug-16:00 - Thailand League Cup Buriram United vs Nong Bua Pitchaya |
1-0 |
2-0 |
Wed 14, Aug-16:00 - Thailand League Cup Chiangrai United vs PT Prachuap F.C. |
1-1 |
2-2 |
Wed 14, Aug-19:59 - UEFA Europa League Vitoria Guimaraes vs FK Ventspils |
1-0 |
6-0 |
Wed 14, Aug-19:59 - UEFA Europa League Atromitos Athens vs Legia Warszawa |
0-1 |
0-2 |
Wed 14, Aug-19:59 - UEFA Europa League FC Saburtalo Tbilisi vs FC Ararat-Armenia |
0-1 |
0-2 |
Wed 14, Aug-23:00 - UEFA Super Cup Liverpool vs Chelsea FC |
0-1 |
1-1 |
Wed 14, Aug-16:00 - Uzbekistan League Cup Dinamo Samarqand vs FK Andijan |
0-0 |
2-1 |
Wed 14, Aug-16:00 - Uzbekistan League Cup Kuruvchi Kokand Qoqon vs Nasaf Qarshi |
0-0 |
1-0 |
Wed 14, Aug-18:15 - Uzbekistan League Cup Pakhtakor Tashkent vs Shortan Guzar |
0-0 |
3-0 |
Wed 14, Aug-18:15 - Uzbekistan League Cup FC AGMK vs Metallurg Bekobod |
1-0 |
1-0 |
Wed 14, Aug-21:30 - West Asian Football Federation Championship Iraq vs Bahrain |
0-1 |
0-1 |
Wed 14, Aug-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League FC Platinum vs Harare City |
1-0 |
2-0 |
Wed 14, Aug-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League Ngezi Platinum Stars vs Triangle FC |
0-1 |
0-1 |
News are from Rezilta News, Goal.mu, Mauri.bet, and other partner websites.
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE. REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.