Latest News
News are from Rezilta News, Goal.mu, Mauri.bet, and other partner websites.
All soccer/football results.
BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.
ADS: 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.
Date and Time/Team | Half Time | Full Time |
---|---|---|
Sun 26, May-16:00 - Albania Super league Flamurtari vs Kamza |
3-0 |
|
Sun 26, May-18:30 - Albania Super league Partizani Tirana vs FK Kukesi |
0-0 |
1-1 |
Sun 26, May-18:30 - Albania Super league Skenderbeu Korce vs Luftetari Gjirokaster |
1-0 |
2-0 |
Sun 26, May-18:30 - Albania Super league Kastrioti Kruje vs Teuta Durres |
0-0 |
2-1 |
Sun 26, May-18:30 - Albania Super league KF Laci vs KF Tirana |
0-2 |
1-3 |
Sun 26, May-19:00 - Algeria Division 1 OM Medea vs JS Saoura |
0-0 |
0-1 |
Sun 26, May-19:00 - Algeria U21 MC Oran(U21) vs NA Hussein Dey(U21) |
3-0 |
5-0 |
Sun 26, May-19:00 - Algeria U21 CR Belouizdad(U21) vs USM Bel Abbes U21 |
3-0 |
3-0 |
Sun 26, May-19:00 - Algeria U21 CS Constantine U21 vs USM Alger(U21) |
1-0 |
1-1 |
Sun 26, May-19:00 - Algeria U21 OM Medea(U21) vs JS Saoura(U21) |
2-0 |
2-1 |
Sun 26, May-19:00 - Algeria U21 Paradou AC(U21) vs DRB Tadjenanet(U21) |
0-0 |
2-1 |
Sun 26, May-19:00 - Algeria U21 ES Setif(U21) vs MO Bejaia(U21) |
0-0 |
0-0 |
Sun 26, May-21:30 - Andorra Cup UE Engordany vs FC Santa Coloma |
2-0 |
|
Sun 26, May-01:45 - Argentina Copa de la Superliga Atletico Tucuman vs Tigre |
0-0 |
0-1 |
Sun 26, May-19:59 - Argentina Prim C Metropolitana Excursionistas vs Club Lujan |
0-1 |
1-1 |
Sun 26, May-22:00 - Argentina Prim C Metropolitana Ferrocarril Midland vs Villa San Carlos |
0-1 |
1-2 |
Sun 26, May-22:00 - Argentina Prim C Metropolitana Sportivo Dock Sud vs Berazategui |
1-0 |
2-1 |
Sun 26, May-22:00 - Argentina Prim C Metropolitana Deportivo Laferrere vs Deportivo Merlo |
0-0 |
3-1 |
Sun 26, May-22:00 - Argentina Torneo Federal A Deportivo Madryn vs Alvarado Mar del Plata |
0-0 |
0-0 |
Sun 26, May-22:30 - Argentina Torneo Federal A Defensores Belgrano Villa Ramallo vs Deportivo San Jorge Tucuman |
0-1 |
0-3 |
Sun 26, May-22:10 - Argentinian Primera B - Nacional Almagro vs CA Central Cordoba SDE |
1-1 |
1-2 |
Sun 26, May-17:00 - Armenia Premier League FC Pyunik vs Ararat Yerevan |
2-1 |
2-1 |
Sun 26, May-11:00 - Australia Brisbane Capital League 1 St George Willawong FC vs Virginia United |
1-2 |
4-2 |
Sun 26, May-09:00 - Australia Capital Gatorade Premier League Canberra FC vs Cooma Tigers |
0-1 |
1-1 |
Sun 26, May-09:00 - Australia Capital Gatorade Premier League Canberra Olympic vs Woden Weston |
1-0 |
2-1 |
Sun 26, May-07:00 - Australia Capital Territory U20 Canberra FC U20 vs Cooma Tigers(U20) |
1-0 |
1-0 |
Sun 26, May-07:00 - Australia FFA Cup Qualifiers South Hobart vs Hobart Olympia Warriors |
3-1 |
5-2 |
Sun 26, May-08:30 - Australia New South Wales Northern Premier League Newcastle Jets FC Youth vs Maitland FC |
0-2 |
1-2 |
Sun 26, May-08:30 - Australia New South Wales Northern Premier League Edgeworth Eagles FC vs Lambton Jaffas |
0-0 |
2-0 |
Sun 26, May-08:30 - Australia New South Wales Northern Premier League Charlestown City Blues FC vs Broadmeadow Magic |
0-1 |
3-1 |
Sun 26, May-08:30 - Australia New South Wales Northern Premier League Hamilton Olympic vs Valentine Phoenix |
0-1 |
1-1 |
Sun 26, May-08:30 - Australia New South Wales Northern Premier League Lake Macquarie City vs Weston Workers Bears FC |
0-3 |
0-4 |
Sun 26, May-06:40 - Australia New South Wales Northern Premier League U20 Edgeworth Eagles FC(U20) vs Lambton Jaffas(U20) |
4-0 |
5-1 |
Sun 26, May-06:40 - Australia New South Wales Northern Premier League U20 Lake Macquarie City (U20) vs Weston Workers Bears(U20) |
1-0 |
2-0 |
Sun 26, May-09:00 - Australia New South Wales Premier League Manly United vs Wollongong Wolves |
0-1 |
0-4 |
Sun 26, May-09:00 - Australia New South Wales Premier League Rockdale City Suns vs Sydney United |
0-2 |
2-3 |
Sun 26, May-09:00 - Australia New South Wales Super League Central Coast Mariners FC Am vs Northern Tigers |
0-1 |
0-2 |
Sun 26, May-09:00 - Australia New South Wales Super League St George City vs Bonnyrigg White Eagles |
2-0 |
2-0 |
Sun 26, May-07:00 - Australia New South Wales U20 Rockdale City Suns(U20) vs Sydney United(U20) |
2-2 |
3-3 |
Sun 26, May-07:00 - Australia New South Wales U20 Manly United(U20) vs Wollongong Wolves(U20) |
0-1 |
1-2 |
Sun 26, May-09:00 - Australia New South Wales Women\\\'s Premier League Blacktown Spartans Women\'s vs Sydney Olympic Women\'s |
1-0 |
2-1 |
Sun 26, May-09:30 - Australia New South Wales Women\\\'s Premier League North Shore Mariners Women\'s vs Illawarra Stingrays Women\'s |
0-0 |
0-3 |
Sun 26, May-10:30 - Australia New South Wales Women\\\'s Premier League Macarthur Rams Women\'s vs Manly United Women\'s |
2-0 |
3-1 |
Sun 26, May-10:30 - Australia New South Wales Women\\\'s Premier League Sydney Universiteti Women\'s vs Bankstown City Lions Women\'s |
1-1 |
3-2 |
Sun 26, May-10:00 - Australia Victorian Premier League South Melbourne vs Bentleigh Greens |
0-1 |
3-2 |
Sun 26, May-07:30 - Australia Victorian Premier League U20 South Melbourne U20 vs Bentleigh Greens(U20) |
0-0 |
2-0 |
Sun 26, May-09:00 - Australia Victorian Premier League U20 Melbourne Knights U20 vs Oakleigh Cannons(U20) |
0-4 |
1-4 |
Sun 26, May-09:00 - Australia Victorian Women\\\'s Premier League Alamein Women\'s vs Heidelberg Utd Women\'s |
3-1 |
6-1 |
Sun 26, May-11:00 - Australia Victorian Women\\\'s Premier League FC Bulleen Lions Women\'s vs Geelong Galaxy Women\'s |
3-0 |
8-0 |
Sun 26, May-12:30 - Austria Erste Division SV Ried vs SK Austria Klagenfurt |
0-0 |
1-1 |
Sun 26, May-12:30 - Austria Erste Division SK Vorwarts Steyr vs FC Blau Weiss Linz |
1-1 |
2-3 |
Sun 26, May-19:00 - Austrian Bundesliga Red Bull Salzburg vs St.Polten |
2-0 |
7-0 |
Sun 26, May-19:00 - Austrian Bundesliga LASK Linz vs Austria Wien |
0-1 |
5-2 |
Sun 26, May-19:00 - Austrian Bundesliga Wolfsberger AC vs Sturm Graz |
0-1 |
2-1 |
Sun 26, May-13:00 - Austrian Frauen Bundesliga SKV Altenmarkt Women\'s vs Vorderland Women\'s |
1-2 |
2-2 |
Sun 26, May-16:00 - Austrian Frauen Bundesliga USC Landhaus Women\'s vs Union Kleinmunchen Women\'s |
1-0 |
4-0 |
Sun 26, May-16:00 - Austrian Frauen Bundesliga Sudburgenland Women\'s vs Neulengbach Women\'s |
1-2 |
1-3 |
Sun 26, May-16:00 - Austrian Frauen Bundesliga Bergheim/Hof Women\'s vs FSK St Polten Spratzern Women\'s |
0-0 |
0-1 |
Sun 26, May-18:00 - Belarus Cup FC Vitebsk vs Shakhter Soligorsk |
0-1 |
0-2 |
Sun 26, May-15:00 - Belarus Women\\\'s Premier League Bobruichanka Bobruisk Women\'s vs Nadezhda SDJushor 7 Mogilev Women\'s |
4-3 |
|
Sun 26, May-15:00 - Belarus Women\\\'s Premier League Isloch RGUOR Minsk Women\'s vs Slavyanka Minsk Women\'s |
2-0 |
11-0 |
Sun 26, May-16:00 - Belarus Women\\\'s Premier League FC Minsk Women\'s vs Neman Grodno Women\'s |
3-0 |
3-0 |
Sun 26, May-16:30 - Belgian Jupiler League Royal Antwerp FC vs Sporting Charleroi |
2-2 |
3-2 |
Sun 26, May-02:00 - Brasileiro Serie B Operario Ferroviario PR vs Botafogo SP |
0-1 |
0-2 |
Sun 26, May-02:00 - Brasileiro Serie B Brasil de Pelotas RS vs America MG |
1-1 |
2-1 |
Sun 26, May-23:00 - Brasileiro Serie B Atletico Clube Goianiense vs Vitoria Salvador BA |
0-1 |
1-1 |
Sun 26, May-02:15 - Brazil Baiano Youth League Bahia BA(U20) vs Canaa/BA(U20) |
0-0 |
0-1 |
Sun 26, May-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth Santos Youth vs Santo Andre Youth |
0-0 |
0-0 |
Sun 26, May-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth Sao Bento SP Youth vs Palmeiras Youth |
0-1 |
0-2 |
Sun 26, May-02:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth B Sao Jose SP(U23) vs Atletico Mogi SP U23 |
3-0 |
6-0 |
Sun 26, May-17:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth B Francana SP(U23) vs Catanduvense SP(U23) |
1-0 |
2-0 |
Sun 26, May-17:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth B Jabaquara SP(U23) vs Maua SP(U23) |
0-1 |
0-2 |
Sun 26, May-17:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth B Independente SP(U23) vs Brasilis SP(U23) |
1-0 |
3-0 |
Sun 26, May-17:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth B Flamengo SP U23 vs Uniao Suzano AC SP(U23) |
1-0 |
2-3 |
Sun 26, May-17:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth B America SP U23 vs Tupa SP(U23) |
0-0 |
0-1 |
Sun 26, May-22:00 - Brazil Paranaense Division 2 Independiente FSJ vs Parana STC PR |
1-2 |
|
Sun 26, May-22:00 - Brazil Paranaense Division 2 Rolandia PR vs Batel |
1-1 |
|
Sun 26, May-22:00 - Brazil Paulista Women\\\'s League Osasco Audax Women\'s vs Ferroviaria SP Women\'s |
0-2 |
|
Sun 26, May-22:00 - Brazil Paulista Women\\\'s League Corinthians Paulista SP Women\'s vs Portuguesa Women\'s |
3-0 |
|
Sun 26, May-22:00 - Brazil Paulista Women\\\'s League Ponte Preta Women\'s vs Internacional (RS) Women\'s |
5-0 |
|
Sun 26, May-19:00 - Cameroon MTN Elite One Union Douala vs New Stars de Duala |
0-0 |
0-0 |
Sun 26, May-19:00 - Cameroon MTN Elite One Unisport Bafang vs Les Astres FC |
0-0 |
0-1 |
Sun 26, May-19:00 - Cameroon MTN Elite One Dragon de Yaounde vs APEJES Academy |
1-1 |
2-2 |
Sun 26, May-19:00 - Cameroon MTN Elite One Stade Renard de Melong vs Coton Sport Garoua |
1-1 |
1-3 |
Sun 26, May-19:00 - Cameroon MTN Elite One PWD de Bamenda vs Fovu Baham |
0-0 |
0-0 |
Sun 26, May-02:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A Gremio (RS) vs Atletico Mineiro (MG) |
0-0 |
1-0 |
Sun 26, May-23:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A Santos vs Internacional (RS) |
0-0 |
0-0 |
Sun 26, May-23:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A CR Flamengo (RJ) vs Atletico Paranaense |
1-0 |
3-2 |
Sun 26, May-02:30 - Canadian Premier League Cavalry vs HFX Wanderers |
1-0 |
2-0 |
Sun 26, May-00:00 - Canadian Premier League York 9 vs Forge FC |
0-2 |
|
Sun 26, May-02:00 - Canadian Soccer League FC Vorkuta vs Kingsman |
4-2 |
|
Sun 26, May-02:30 - Canadian Soccer League Hamilton City vs SC Waterloo Region |
0-4 |
|
Sun 26, May-04:30 - Canadian Soccer League Brantford Galaxy SC vs Serbian White Eagles |
2-4 |
|
Sun 26, May-02:00 - Chile Primera B La Serena vs Rangers Talca |
0-0 |
2-0 |
Sun 26, May-03:00 - Chile Primera B San Luis Quillota vs CSyD Barnechea |
0-2 |
0-2 |
Sun 26, May-23:30 - Chile Primera B Santiago Wanderers vs CD Santiago Morning |
2-0 |
3-1 |
Sun 26, May-23:30 - Chile Primera B Deportes Temuco vs Deportes Valdivia |
2-1 |
4-1 |
Sun 26, May-23:30 - Chile Primera B Nublense vs Deportes Santa Cruz |
1-0 |
2-0 |
Sun 26, May-06:00 - Chile Primera B CD Copiapo S.A. vs Union San Felipe |
0-1 |
0-1 |
Sun 26, May-01:00 - Chile Primera B Cobreloa vs Magallanes |
0-0 |
0-0 |
Sun 26, May-00:00 - Chile Primera B Melipilla vs Puerto Montt |
0-0 |
2-0 |
Sun 26, May-03:30 - Chile Primera Division Colo Colo vs Audax Italiano |
1-0 |
3-0 |
Sun 26, May-23:00 - Chile Primera Division Curico Unido vs Palestino |
0-0 |
1-1 |
Sun 26, May-20:30 - Chile Primera Division Deportes Iquique vs Universidad de Chile |
1-2 |
2-4 |
Sun 26, May-02:00 - Chile Tercera Division Colchagua CD vs Fernandez Vial |
1-2 |
1-2 |
Sun 26, May-02:00 - Chile Tercera Division Deportes Vallenar vs San Marcos de Arica |
0-1 |
1-1 |
Sun 26, May-23:45 - Chile Tercera Division Independiente de Cauquenes vs Lautaro de Buin |
1-2 |
|
Sun 26, May-09:55 - China Reserves League Hebei China Fortune Reserve vs Jiangsu Suning Reserve |
1-0 |
1-0 |
Sun 26, May-15:30 - Chinese Football League Divison 1 Qingdao Huanghai F.C. vs Changchun YaTai |
1-1 |
2-3 |
Sun 26, May-12:00 - Chinese Football League Divison 2 Hunan Billows vs Kun Shan FC |
0-1 |
1-3 |
Sun 26, May-11:00 - Chinese Football League Divison 2 Baoding Rongda FC vs BeiJing Tech |
2-1 |
5-1 |
Sun 26, May-11:30 - Chinese Super League Dalian Yifang vs ShenHua SVA FC |
0-0 |
1-0 |
Sun 26, May-13:30 - Chinese Super League Guangzhou Evergrande Taobao FC vs Shenzhen JiaZhaoye |
0-0 |
1-0 |
Sun 26, May-15:35 - Chinese Super League Shandong Luneng vs Guangzhou R&F |
1-0 |
3-1 |
Sun 26, May-15:35 - Chinese Super League Shanghai SIPG F.C. vs Beijing Guoan |
1-0 |
2-1 |
Sun 26, May-16:00 - Club Friendly Karlsruher SC vs SV Waldhof Mannheim |
2-2 |
5-3 |
Sun 26, May-17:00 - Club Friendly Chapecoense SC(U20) vs Figueirense SC(U20) |
2-0 |
4-1 |
Sun 26, May-22:00 - Club Friendly CEAC Araruama RJ vs Perolas Negras RJ |
0-0 |
0-2 |
Sun 26, May-00:00 - Club Friendly Lusaca BA Women\'s vs America Mineiro Women\'s |
0-1 |
0-2 |
Sun 26, May-02:00 - Colombia Copa Mustang Millonarios vs Deportivo Pasto |
0-0 |
1-0 |
Sun 26, May-00:30 - Colombia Copa Premier Real Cartagena vs Leones |
1-1 |
4-1 |
Sun 26, May-00:30 - Colombia Copa Premier Cortulua vs Barranquilla FC |
2-0 |
2-0 |
Sun 26, May-16:00 - COSAFA Cup Mozambique vs Namibia |
0-0 |
1-2 |
Sun 26, May-18:30 - COSAFA Cup Malawi vs Seychelles |
1-0 |
3-0 |
Sun 26, May-19:00 - Coupe de Luxembourg F91 Dudelange vs Etzella Ettelbruck |
0-0 |
5-0 |
Sun 26, May-21:00 - Croatia - 1. Division Dinamo Zagreb vs Hajduk Split |
1-0 |
3-1 |
Sun 26, May-21:00 - Croatia - 1. Division NK Osijek vs Inter Zapresic |
1-1 |
3-1 |
Sun 26, May-21:00 - Croatia - 1. Division NK Lokomotiva Zagreb vs HNK Gorica |
0-1 |
2-3 |
Sun 26, May-14:00 - Croatia U19 NK Rijeka (U19) vs Rudes U19 |
1-0 |
2-1 |
Sun 26, May-14:00 - Croatia U19 NK Lokomotiva Zagreb U19 vs Slaven Koprivnica(U19) |
0-2 |
4-2 |
Sun 26, May-12:30 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Karlovy Vary Dvory vs FK Kraluv Dvur |
1-1 |
3-2 |
Sun 26, May-19:00 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Sokol Brozany vs Olympia Radotin |
0-1 |
0-2 |
Sun 26, May-19:00 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Stechovice vs Litomerice |
0-0 |
0-3 |
Sun 26, May-17:00 - Czech Republic Gambrinus Liga Slavia Praha vs Sparta Praha |
1-1 |
2-1 |
Sun 26, May-17:00 - Czech Republic Gambrinus Liga FK Baumit Jablonec vs Slovan Liberec |
0-0 |
1-0 |
Sun 26, May-17:00 - Czech Republic Gambrinus Liga FC Viktoria Plzen vs Banik Ostrava |
1-0 |
1-1 |
Sun 26, May-12:15 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga Unicov vs Spartak Hulin |
1-0 |
3-0 |
Sun 26, May-19:00 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga Vrchovina vs Vyskov |
0-1 |
2-1 |
Sun 26, May-14:00 - Czech Republic U19 League Brno(U19) vs Sparta Praha(U19) |
0-1 |
0-3 |
Sun 26, May-13:30 - Czech Republic U21 League Brno(U21) vs FC Bohemians 1905 U21 |
2-0 |
3-1 |
Sun 26, May-17:00 - Czech Republic U21 League Hradec Kralove(U21) vs Synot Slovacko(U21) |
1-0 |
1-1 |
Sun 26, May-17:00 - Czech Republic U21 League MFK Karvina(U21) vs Teplice(U21) |
0-0 |
1-3 |
Sun 26, May-19:59 - Danish SAS Ligaen Aarhus AGF vs Randers FC |
0-0 |
1-1 |
Sun 26, May-17:00 - Denmark - 2. Division Play Off AB Gladsaxe vs Skive IK |
0-0 |
1-0 |
Sun 26, May-15:00 - Denmark Woman\\\'s League Aalborg BK Women\'s vs Boldklubben AF 1893 Women\'s |
0-3 |
1-5 |
Sun 26, May-14:00 - Denmark Woman\\\'s League Divison 1 Ballerup-Skovlunde II Women\'s vs FC Damso Women\'s |
1-3 |
1-6 |
Sun 26, May-15:30 - Denmark Woman\\\'s League Divison 1 Osterbro IF Woman\'s vs Sundby BK Women\'s |
2-1 |
3-2 |
Sun 26, May-17:00 - Denmark Woman\\\'s League Divison 1 Vejle Women\'s vs Fortuna Hjorring B Women\'s |
3-2 |
3-4 |
Sun 26, May-00:00 - Ecuador Campeonato Serie B CD Clan Juvenil vs CDS Santa Rita |
0-0 |
0-0 |
Sun 26, May-01:00 - Ecuador Campeonato Serie B Liga de Loja vs Independiente Juniors |
0-2 |
1-3 |
Sun 26, May-02:15 - Ecuador Copa Pilsener A CD El Nacional vs Macara |
1-1 |
1-2 |
Sun 26, May-23:15 - Ecuador Copa Pilsener A Mushuc Runa vs Club Sport Emelec |
0-2 |
0-2 |
Sun 26, May-04:30 - Ecuador Copa Pilsener A Deportivo Cuenca vs Guayaquil City F.C. |
1-0 |
2-0 |
Sun 26, May-21:00 - Ecuador Copa Pilsener A Sociedad Deportiva Aucas vs Tecnico Universitario |
1-0 |
1-0 |
Sun 26, May-00:00 - Ecuador Copa Pilsener A Fuerza Amarilla vs Liga Deportiva Universitaria |
0-1 |
1-1 |
Sun 26, May-18:00 - England League One Charlton Athletic vs Sunderland |
1-1 |
2-1 |
Sun 26, May-18:00 - Faroe Islands Formuladeildin B36 Torshavn vs AB Argir |
2-0 |
4-1 |
Sun 26, May-18:00 - Faroe Islands Formuladeildin KI Klaksvik vs EB Streymur |
2-0 |
4-0 |
Sun 26, May-18:00 - Faroe Islands Formuladeildin TB/FCS/Royn vs IF Fuglafjordur |
0-0 |
1-0 |
Sun 26, May-22:30 - FIFA World Youth Championship Poland(U20) vs Tahiti(U20) |
3-0 |
5-0 |
Sun 26, May-19:59 - FIFA World Youth Championship Ecuador(U20) vs Italy(U20) |
0-1 |
0-1 |
Sun 26, May-19:59 - FIFA World Youth Championship Senegal(U20) vs Colombia(U20) |
1-0 |
2-0 |
Sun 26, May-17:30 - FIFA World Youth Championship Mexico(U20) vs Japan(U20) |
0-1 |
0-3 |
Sun 26, May-15:00 - Finland Women\\\'s Premier League HJK Helsinki Women\'s vs TPS Turku Women\'s |
0-0 |
2-0 |
Sun 26, May-19:30 - Finland - Kakkonen Lohko B GrIFK vs P-Iirot |
1-1 |
1-1 |
Sun 26, May-19:30 - Finland - Kakkonen Lohko C Jakobstads Bollklubb vs PK-37 |
3-1 |
6-1 |
Sun 26, May-19:30 - Finland - Kakkonen Lohko C KajHa Kajaani vs SJK Akatemia |
0-0 |
0-5 |
Sun 26, May-16:00 - Finland - Kakkonen Lohko C VPS J Akatemia vs FC Vaajakoski |
0-0 |
0-2 |
Sun 26, May-16:00 - Finland - Kakkonen Lohko C RoPS Rovaniemi B vs GBK Kokkola |
3-1 |
5-3 |
Sun 26, May-13:00 - Finland Junior League Reipas Youth vs TPS Turku Youth |
0-1 |
0-2 |
Sun 26, May-15:00 - Finland Junior League Atlantis Youth vs Helsinki Youth |
3-0 |
4-1 |
Sun 26, May-16:00 - Finland Junior League KuPS Youth vs Ilves Youth |
0-1 |
2-1 |
Sun 26, May-19:30 - Finland Veikkausliga HJK Helsinki vs KPV |
2-0 |
3-1 |
Sun 26, May-19:30 - Finland Veikkausliga IFK Mariehamn vs VPS Vaasa |
1-0 |
1-0 |
Sun 26, May-19:59 - Friendly Internationals USA Women\'s vs Mexico Women\'s |
1-0 |
3-0 |
Sun 26, May-19:00 - Georgia Pirveli Liga FC Merani Tbilisi vs Baia Zugdidi |
1-0 |
1-0 |
Sun 26, May-17:30 - Georgia Pirveli Liga FC Gagra vs Guria Lanchkhuti |
1-0 |
3-0 |
Sun 26, May-17:30 - Georgia Pirveli Liga Samtredia vs FC Telavi |
2-0 |
6-2 |
Sun 26, May-15:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost Wolfsburg(U17) vs Union Berlin (U17) |
1-1 |
3-1 |
Sun 26, May-15:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost Hertha BSC Berlin(U17) vs RasenBallsport Leipzig(U17) |
0-0 |
1-0 |
Sun 26, May-18:00 - Germany - Regionalliga Play Off Bayern Munich (Am) vs Wolfsburg AM. |
2-1 |
4-1 |
Sun 26, May-17:00 - Germany OberLiga Rot Weiss Ahlen vs TuS Ennepetal |
2-1 |
5-2 |
Sun 26, May-17:00 - Germany OberLiga Sportfreunde Siegen vs TSG Sprockhovel |
0-2 |
1-3 |
Sun 26, May-17:00 - Germany OberLiga Bergisch Gladbach 09 vs FC Viktoria Arnoldsweiler |
2-0 |
2-0 |
Sun 26, May-17:00 - Germany OberLiga TuRU Dusseldorf vs Ratingen SV |
0-1 |
1-1 |
Sun 26, May-17:00 - Germany OberLiga Bocholt FC vs Schwarz-Weiss Essen |
0-0 |
3-0 |
Sun 26, May-17:00 - Germany OberLiga VfB Hilden vs SC Dusseldorf West |
0-1 |
3-2 |
Sun 26, May-17:00 - Germany OberLiga TSV Meerbusch vs SSVg Velbert |
0-3 |
0-6 |
Sun 26, May-17:00 - Germany OberLiga ASC 09 Dortmund vs FC Schalke 04 II |
1-0 |
1-1 |
Sun 26, May-17:00 - Germany OberLiga Holzwickeder SC vs Brunninghausen |
0-0 |
3-0 |
Sun 26, May-17:15 - Germany OberLiga SpVg Frechen 20 vs SV Breinig |
0-2 |
1-2 |
Sun 26, May-17:30 - Germany OberLiga Siegburger SV 04 vs Borussia Freialdenhoven |
0-1 |
0-3 |
Sun 26, May-17:30 - Germany OberLiga Monheim vs FC Kleve |
1-0 |
3-1 |
Sun 26, May-17:30 - Germany OberLiga SC Velbert vs VFB Homberg |
1-0 |
1-2 |
Sun 26, May-21:30 - Guatemala Liga Nacional Antigua GFC vs CD Malacateco |
0-0 |
1-0 |
Sun 26, May-09:30 - HongKong 2 Division League Sun Hei Sports Club vs Tuen Mun Football Team |
0-0 |
0-1 |
Sun 26, May-09:30 - HongKong 2 Division League Sham Shui Po vs St. Joseph\'s FC |
0-0 |
2-0 |
Sun 26, May-09:30 - HongKong 2 Division League Kwun Tong FA vs Sun Source |
2-0 |
3-1 |
Sun 26, May-18:00 - Iceland Division 2 Leiknir F vs KF Gardabaer |
1-0 |
4-0 |
Sun 26, May-19:59 - Iceland Ladies Premier League Keflavik Women\'s vs Thor KA Akureyri Woman\'s |
1-1 |
1-2 |
Sun 26, May-23:15 - Iceland Premier Division Fylkir vs Hafnarfjordur FH |
1-1 |
2-2 |
Sun 26, May-23:15 - Iceland Premier Division Valur vs Breidablik |
0-0 |
0-1 |
Sun 26, May-21:00 - Iceland Premier Division IA Akranes vs Stjarnan Gardabaer |
0-0 |
2-0 |
Sun 26, May-16:00 - Iceland U19 League Selfoss Haeak(U19) vs Breidablik B U19 |
2-0 |
2-1 |
Sun 26, May-17:30 - Indonesia Liga 1 PSIS Semarang vs Persija Jakarta |
0-1 |
2-1 |
Sun 26, May-17:30 - Iraqi League Al Kahrabaa vs Al Minaa |
1-0 |
1-1 |
Sun 26, May-21:15 - Israel Leumit League Hapoel Acco vs Maccabi Herzliya |
2-2 |
4-3 |
Sun 26, May-22:30 - Italian Serie A AS Roma vs Parma Calcio 1913 |
1-0 |
2-1 |
Sun 26, May-22:30 - Italian Serie A Cagliari vs Udinese |
1-0 |
1-2 |
Sun 26, May-22:30 - Italian Serie A Inter Milan vs Empoli |
0-0 |
2-1 |
Sun 26, May-22:30 - Italian Serie A Fiorentina vs Genoa |
0-0 |
0-0 |
Sun 26, May-22:30 - Italian Serie A Atalanta vs US Sassuolo Calcio |
1-1 |
3-1 |
Sun 26, May-22:30 - Italian Serie A Spal vs AC Milan |
1-2 |
2-3 |
Sun 26, May-19:59 - Italian Serie A Sampdoria vs Juventus |
0-0 |
2-0 |
Sun 26, May-17:00 - Italian Serie A Torino vs Lazio |
0-0 |
3-1 |
Sun 26, May-23:00 - Italian Serie B Delfino Pescara 1936 vs Hellas Verona |
0-0 |
0-1 |
Sun 26, May-17:00 - Italy C Play-Off & Out Rimini vs USD Virtus Verona |
2-0 |
2-0 |
Sun 26, May-18:00 - Italy Serie D Modena vs Reggiana |
1-0 |
4-1 |
Sun 26, May-18:00 - Italy Serie D Matelica vs Recanatese |
1-0 |
4-0 |
Sun 26, May-18:00 - Italy Serie D ASD Lanusei Calcio vs Latte Dolce |
1-0 |
1-0 |
Sun 26, May-08:00 - Japan Emperor Cup Blaublitz Akita vs Meiji University |
0-2 |
0-3 |
Sun 26, May-08:00 - Japan Emperor Cup Roasso Kumamoto vs Verspah Oita |
0-0 |
2-0 |
Sun 26, May-08:00 - Japan Emperor Cup Giravanz Kitakyushu vs Tokuyama University |
3-0 |
6-0 |
Sun 26, May-08:00 - Japan Emperor Cup Kataller Toyama vs FC Kariya |
1-0 |
2-0 |
Sun 26, May-08:00 - Japan Emperor Cup Gainare Tottori vs International Pacific University |
2-0 |
2-2 |
Sun 26, May-08:00 - Japan Emperor Cup Nara Club vs Ritsumeikan University |
0-2 |
1-2 |
Sun 26, May-08:00 - Japan Emperor Cup Grulla Morioka vs Yamanashi Gakuin University Pegasus |
0-0 |
1-0 |
Sun 26, May-08:00 - Japan Emperor Cup AC Nagano Parceiro vs Niigata University |
0-0 |
1-0 |
Sun 26, May-08:00 - Japan Emperor Cup Hokkaido University vs Ryutsu Keizai University FC |
0-0 |
0-2 |
Sun 26, May-08:00 - Japan Emperor Cup Briobecca Urayasu SC vs Hosei University |
0-1 |
0-1 |
Sun 26, May-08:00 - Japan Emperor Cup MD Nagasaki vs Kochi United |
0-0 |
0-1 |
Sun 26, May-08:00 - Japan Emperor Cup Veertien MIE vs Kwansei Gakuin University |
2-1 |
2-2 |
Sun 26, May-08:00 - Japan Emperor Cup Matsuyama University vs Okinawa SV |
0-1 |
0-2 |
Sun 26, May-08:00 - Japan Emperor Cup Gifu Kyoritsu University vs Hokuriku Electric Power |
0-2 |
2-4 |
Sun 26, May-08:05 - Japan Emperor Cup SRC Hiroshima vs Institute of Fitness |
1-1 |
1-2 |
Sun 26, May-11:45 - Japan Futsal League Bardral Urayasu Futsal vs Booulos Nagano Futsal |
2-1 |
5-2 |
Sun 26, May-14:00 - Japan Futsal League Shriker Osaka Futsal vs Peace Does Machida Futsal |
1-0 |
4-2 |
Sun 26, May-09:30 - Japan Futsal League Fuchu Athletic FC Futsal vs Vasagey Oita Futsal |
1-1 |
1-4 |
Sun 26, May-08:00 - Japan Women League Cup IGA Kunoichi Women\'s vs INAC Kobe Leonessa Women\'s |
0-2 |
0-2 |
Sun 26, May-08:00 - Japan Women League Cup NTV Beleza Women\'s vs Nojima Stella Women\'s |
0-1 |
1-2 |
Sun 26, May-08:00 - Japan Women League Cup Vegalta Sendai Women\'s vs JEF United Ichihara Women\'s |
0-0 |
0-0 |
Sun 26, May-14:30 - Japan Women\\\'s Challenge League Cup Bunnys Kyoto Women\'s vs Cerezo Osaka Sakai Women\'s |
0-0 |
2-3 |
Sun 26, May-08:00 - Japan Women\\\'s Challenge League Cup Shizuoka Sangyo University Women\'s vs Ehime FC Women\'s |
0-1 |
0-3 |
Sun 26, May-08:00 - Japan Women\\\'s Challenge League Cup Spring Yokohama FC Seagulls Women\'s vs AS Elfen Sayama Women\'s |
1-1 |
1-2 |
Sun 26, May-08:00 - Japanese J-League Division 1 Yokohama F Marinos vs Jubilo Iwata |
1-0 |
4-0 |
Sun 26, May-09:00 - Japanese J-League Division 1 Urawa Red Diamonds vs Sanfrecce Hiroshima |
0-2 |
0-4 |
Sun 26, May-09:00 - Japanese J-League Division 1 Sagan Tosu vs Kashima Antlers |
0-0 |
1-0 |
Sun 26, May-10:00 - Japanese J-League Division 1 Vissel Kobe vs Shonan Bellmare |
0-0 |
4-1 |
Sun 26, May-10:00 - Japanese J-League Division 1 Nagoya Grampus Eight vs Matsumoto Yamaga FC |
0-1 |
0-1 |
Sun 26, May-11:00 - Japanese J-League Division 1 Oita Trinita vs Kawasaki Frontale |
0-1 |
0-1 |
Sun 26, May-14:00 - Japanese League Division 2 FC Gifu vs FC Machida Zelvia |
0-2 |
1-2 |
Sun 26, May-08:00 - Japanese League Division 2 Kagoshima United vs Avispa Fukuoka |
0-0 |
0-1 |
Sun 26, May-09:00 - Japanese League Division 2 Montedio Yamagata vs Zweigen Kanazawa |
0-0 |
0-0 |
Sun 26, May-09:00 - Japanese League Division 2 Tochigi SC vs Fagiano Okayama |
0-0 |
1-1 |
Sun 26, May-10:00 - Japanese League Division 2 Kashiwa Reysol vs Omiya Ardija |
1-0 |
1-1 |
Sun 26, May-12:00 - Kazakhstan Division 1 Ekibastuz vs Kyzylzhar Petropavlovsk |
0-2 |
1-3 |
Sun 26, May-15:00 - Kazakhstan Division 1 Altay FK vs Kairat Academy |
1-0 |
2-0 |
Sun 26, May-15:00 - Kazakhstan Division 1 Akademiya Ontustik vs Baykonur |
2-2 |
3-2 |
Sun 26, May-16:00 - Kazakhstan Division 1 Maqtaaral vs FC Akzhayik |
0-2 |
0-2 |
Sun 26, May-17:00 - Kazakhstan Division 1 FK Kaspiy Aktau vs Astana B |
1-2 |
3-2 |
Sun 26, May-14:00 - Kazakhstan Super League Taraz vs Tobol Kostanai |
0-0 |
0-1 |
Sun 26, May-15:00 - Kazakhstan Super League Okzhetpes vs FC Astana |
0-1 |
1-1 |
Sun 26, May-15:30 - Kazakhstan Super League FC Zhetysu Taldykorgan vs Kaisar Kyzylorda |
0-0 |
1-0 |
Sun 26, May-16:00 - Kazakhstan Super League Irtysh Pavlodar vs FK Atyrau |
0-0 |
1-0 |
Sun 26, May-16:00 - Kazakhstan Super League FC Shakhtyor Karagandy vs FC Kairat Almaty |
1-0 |
1-2 |
Sun 26, May-18:00 - Kazakhstan Super League FK Aktobe vs Ordabasy |
0-2 |
0-3 |
Sun 26, May-14:00 - Kenya Premier League Bandari FC vs Sofapaka Nairobi FC |
0-0 |
0-0 |
Sun 26, May-15:00 - Kenya Premier League KCB Nairobi vs Ulinzi Stars Nakuru |
1-1 |
2-2 |
Sun 26, May-15:00 - Kenya Premier League Vihiga vs Western Stima |
0-0 |
1-2 |
Sun 26, May-16:00 - Kenya Premier League Zoo Kericho vs Kakamega Homeboyz |
1-1 |
3-2 |
Sun 26, May-16:00 - Kenya Premier League Kariobangi Sharks vs Mount Kenya United |
0-0 |
3-0 |
Sun 26, May-17:15 - Kenya Premier League AFC Leopards SC vs Tusker FC Nairobi |
0-2 |
0-2 |
Sun 26, May-08:00 - Korea K3 League Seoul United vs Ulsan Citizen |
0-2 |
0-8 |
Sun 26, May-12:00 - Korea League 1 Daegu FC vs Suwon Samsung Bluewings |
0-0 |
0-0 |
Sun 26, May-14:00 - Korea League 1 Jeonbuk Hyundai Motors vs Gyeongnam FC |
1-0 |
4-1 |
Sun 26, May-10:00 - Korea League 2 Asan Mugunghwa FC vs Gwangju Football Club |
0-0 |
0-0 |
Sun 26, May-10:00 - Korea National League Cup Gangneung vs Changwon City |
0-0 |
0-0 |
Sun 26, May-10:00 - Korea National League Cup Mokpo City vs Gyeongju KHNP |
0-1 |
1-2 |
Sun 26, May-16:00 - Latvia - 1. Division FK Liepaja vs FK Valmiera |
0-0 |
1-0 |
Sun 26, May-18:00 - Latvia - 1. Division FK Ventspils vs Riga FC |
0-0 |
1-0 |
Sun 26, May-19:00 - Latvia - 2. Division Super Nova vs Grobina |
1-0 |
5-0 |
Sun 26, May-14:00 - Latvia Cup Olaines FK vs Kalupe |
1-1 |
1-2 |
Sun 26, May-17:30 - Latvia Cup DVSK Traktors vs Krimulda |
1-1 |
1-3 |
Sun 26, May-14:00 - Lithuania Cup Kauno Zalgiris vs FK Riteriai |
0-0 |
1-1 |
Sun 26, May-15:00 - Lithuania Cup Aukstaitija vs Suduva |
1-2 |
2-3 |
Sun 26, May-21:00 - Lithuania Cup Ateitis vs FK Palanga |
0-0 |
0-1 |
Sun 26, May-18:00 - Lithuania Cup Atlantas Klaipeda vs FK Zalgiris Vilnius |
0-0 |
0-2 |
Sun 26, May-18:00 - Lithuania Cup Viltis Vilnius vs Vilniaus Vytis |
0-3 |
2-3 |
Sun 26, May-18:00 - Lithuania Cup Gelezinis Vilkas vs Babrungas |
0-2 |
0-4 |
Sun 26, May-18:00 - Malaysia Super League Johor Darul Takzim vs Kedah |
1-0 |
2-0 |
Sun 26, May-18:00 - Malaysia Super League Kuala Lumpur vs PKNP |
3-0 |
4-1 |
Sun 26, May-19:59 - Moldova Divizia Nationala FC Milsami vs FC Sheriff |
0-1 |
1-2 |
Sun 26, May-18:00 - Moldova Divizia Nationala FC Sfintul Gheorghe vs Petrocub HIncesti |
0-0 |
1-0 |
Sun 26, May-06:00 - New Zealand Central Leagues Western Suburbs vs Stop Out |
0-0 |
3-0 |
Sun 26, May-05:00 - Nicaragua Primera Division Managua FC vs Real Esteli |
1-2 |
3-3 |
Sun 26, May-19:00 - Nigeria Premier League Heartland FC vs El Kanemi Warriors |
1-0 |
2-0 |
Sun 26, May-19:00 - Nigeria Premier League Niger Tornadoes FC vs Kwara United |
0-1 |
0-1 |
Sun 26, May-19:00 - Nigeria Premier League Wikki Tourists vs Enugu Rangers International |
0-0 |
1-0 |
Sun 26, May-19:00 - Nigeria Premier League Sunshine Stars FC vs MFM FC |
3-1 |
4-2 |
Sun 26, May-19:00 - Nigeria Premier League Abia Warriors vs Kano Pillars |
1-0 |
3-0 |
Sun 26, May-19:00 - Nigeria Premier League Ifeanyi Ubah vs Akwa United |
1-0 |
2-1 |
Sun 26, May-19:00 - Nigeria Premier League Rivers United vs Bendel Insurance |
0-0 |
1-0 |
Sun 26, May-19:00 - Nigeria Premier League Remo Stars vs Lobi Stars |
0-0 |
0-0 |
Sun 26, May-19:00 - Nigeria Premier League Katsina United vs Enyimba International |
1-0 |
2-1 |
Sun 26, May-19:00 - Nigeria Premier League Yobe Desert Stars vs Nasarawa United FC |
1-2 |
1-2 |
Sun 26, May-19:00 - Nigeria Premier League Go Round Omoku vs Gombe United |
0-1 |
0-1 |
Sun 26, May-19:00 - Nigeria Premier League Delta Force vs Plateau United |
0-0 |
0-0 |
Sun 26, May-18:30 - North Macedonia Prva liga Sileks vs Belasica Strumica |
1-0 |
2-1 |
Sun 26, May-18:30 - North Macedonia Prva liga Pobeda Prilep vs FK Makedonija Gjorce Petrov |
0-1 |
1-3 |
Sun 26, May-18:30 - North Macedonia Prva liga Rabotnichki vs FK Shkupi |
0-0 |
1-2 |
Sun 26, May-18:30 - North Macedonia Prva liga Renova Cepciste vs FK Shkendija 79 |
2-1 |
3-2 |
Sun 26, May-18:30 - North Macedonia Prva liga Akademija Pandev vs FK Vardar |
0-0 |
1-1 |
Sun 26, May-19:00 - Norway 2 Division A Levanger FK vs Sola |
1-0 |
3-1 |
Sun 26, May-19:59 - Norway 2 Division A FK Arendal vs Bryne |
0-0 |
2-1 |
Sun 26, May-16:00 - Norway 2 Division A Kvik Halden vs Egersunds IK |
2-1 |
2-1 |
Sun 26, May-16:30 - Norway 2 Division A Stjordals Blink vs FK Vidar |
3-0 |
3-0 |
Sun 26, May-18:00 - Norway 2 Division A IL Hodd vs Moss |
2-1 |
4-2 |
Sun 26, May-19:30 - Norway 2 Division B Asane Fotball vs Grorud IL |
1-2 |
2-3 |
Sun 26, May-16:00 - Norway 2 Division B Alta vs Fram Larvik |
1-1 |
3-2 |
Sun 26, May-17:00 - Norway 2 Division B Kjelsas IL vs Floro |
2-0 |
3-1 |
Sun 26, May-18:00 - Norway 2 Division B Senja vs Mjolner |
1-1 |
1-2 |
Sun 26, May-19:59 - Norway 3. Divisjon Honefoss vs Lillestrom B |
2-0 |
4-1 |
Sun 26, May-15:00 - Norway 3. Divisjon Valerenga B vs Ullern |
2-0 |
4-1 |
Sun 26, May-16:00 - Norway 3. Divisjon Bodo Glimt 2 vs Skjervoy |
1-1 |
1-2 |
Sun 26, May-17:00 - Norway 3. Divisjon Skjetten vs Finnsnes |
1-2 |
1-2 |
Sun 26, May-17:00 - Norway 3. Divisjon Arvoll vs SK Herd |
2-1 |
4-1 |
Sun 26, May-19:59 - Norway Adeccoligaen Skeid Oslo vs Sandnes Ulf |
0-0 |
0-0 |
Sun 26, May-19:59 - Norway Adeccoligaen Kongsvinger vs Nest-Sotra |
1-0 |
1-0 |
Sun 26, May-19:59 - Norway Adeccoligaen Jerv vs Aalesund FK |
0-0 |
0-0 |
Sun 26, May-19:59 - Norway Adeccoligaen Notodden FK vs Raufoss |
0-0 |
0-1 |
Sun 26, May-19:59 - Norway Adeccoligaen Strommen vs Sandefjord |
2-1 |
2-3 |
Sun 26, May-17:00 - Norwegian Junior U19 Skedsmo(U19) vs Baerum(U19) |
0-1 |
0-1 |
Sun 26, May-17:00 - Norwegian Junior U19 Krakeroy IL(U19) vs Oppsal (U19) |
2-0 |
2-2 |
Sun 26, May-19:59 - Norwegian Tippeligaen Tromso IL vs Molde |
1-0 |
2-1 |
Sun 26, May-19:59 - Norwegian Tippeligaen Mjondalen vs FK Haugesund |
0-2 |
1-4 |
Sun 26, May-19:59 - Norwegian Tippeligaen Ranheim IL vs Stromsgodset |
1-0 |
1-0 |
Sun 26, May-22:00 - Norwegian Tippeligaen Brann vs Rosenborg |
0-0 |
0-1 |
Sun 26, May-05:00 - Panama Liga Panamena de Futbol San Francisco FC vs Tauro FC |
1-0 |
1-0 |
Sun 26, May-23:00 - Paraguayan Division 2 Resistencia SC vs 3 de Febrero |
1-1 |
1-1 |
Sun 26, May-23:00 - Paraguayan Division 2 Ovetense FC vs Fulgencio Yegros |
1-0 |
3-0 |
Sun 26, May-23:00 - Paraguayan Division 2 Atyra FC vs RI 3 Corrales |
0-0 |
1-0 |
Sun 26, May-18:00 - Paraguayan Division 2 Club Fernando de la Mora vs General Caballero JLM |
0-0 |
1-1 |
Sun 26, May-01:00 - Paraguayan Division 2 Sportivo Trinidense vs 2 de Mayo |
0-0 |
1-1 |
Sun 26, May-00:00 - Paraguayan Reserves League Olimpia Asuncion Reserve vs Sportivo Luqueno Reserve |
0-2 |
1-2 |
Sun 26, May-02:45 - Peru Primera Division Academia Deportiva Cantolao vs Universidad San Martin de Porres |
2-1 |
3-1 |
Sun 26, May-05:00 - Peru Primera Division Sport Boys Association vs Alianza Huanuco |
0-0 |
1-2 |
Sun 26, May-00:30 - Peru Primera Division Ayacucho Futbol Club vs Universitario de Deportes |
1-0 |
2-0 |
Sun 26, May-22:30 - Peru Primera Division Deportivo Municipal vs Molinos El Pirata |
2-0 |
5-0 |
Sun 26, May-00:30 - Peru Segunda Division CD Coopsol vs Club Deportivo Sport Loreto |
1-0 |
3-0 |
Sun 26, May-14:00 - Poland Centralna Liga Juniorow Ruch Chorzow Youth vs Slask Wroclaw Youth |
1-2 |
1-3 |
Sun 26, May-15:00 - Poland Centralna Liga Juniorow Cracovia Krakow Youth vs Lech Poznan Youth |
1-1 |
1-2 |
Sun 26, May-19:00 - Poland Woman\\\'s League KKPK Medyk Konin Women\'s vs AZS PWSZ Walbrzych Women\'s |
1-0 |
3-2 |
Sun 26, May-13:00 - Poland Woman\\\'s League Biala Podlaska Women\'s vs AZS Wroclaw Women\'s |
1-0 |
3-2 |
Sun 26, May-16:00 - Poland Woman\\\'s League TS Mitech Zywiec Women\'s vs AZS UJ Krakow Women\'s |
0-1 |
1-2 |
Sun 26, May-18:00 - Poland Woman\\\'s League MKS Olimpia Szczecin Women\'s vs Polonia Pozna Women\'s |
5-0 |
10-0 |
Sun 26, May-14:15 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Belenenses(U17) vs Sporting Lisbon Sad(U17) |
2-4 |
|
Sun 26, May-19:00 - Romania - Divizia A Dunarea Calarasi vs Gaz Metan Medias |
0-0 |
0-1 |
Sun 26, May-22:00 - Romania - Divizia A Concordia Chiajna vs Politehnica Iasi |
2-0 |
4-1 |
Sun 26, May-15:00 - Romania - Liga 2 UTA Arad vs Petrolul Ploiesti |
2-1 |
2-4 |
Sun 26, May-12:00 - Romania Women\\\'s Superliga Universitatea Alexandria Women\'s vs Universitatea Galati Women\'s |
2-0 |
4-1 |
Sun 26, May-15:00 - Russia Div 2 Center FK Kaluga vs FK Khimki Reserve |
1-0 |
1-0 |
Sun 26, May-17:00 - Russia Div 2 Center Salyut-Energia Belgorod vs Rotor Volgograd B |
0-1 |
1-1 |
Sun 26, May-17:00 - Russia Div 2 Center Strogino Moscow vs Zorkyi Krasnogorsk |
2-0 |
4-0 |
Sun 26, May-18:00 - Russia Div 2 Center FC Torpedo Moscow vs Saturn |
3-1 |
4-1 |
Sun 26, May-18:00 - Russia Div 2 Center Sokol Saratov vs Metallurg Lipetsk |
1-1 |
1-2 |
Sun 26, May-18:00 - Russia Div 2 Center FK Zvezda Ryazan vs Dinamo Briansk |
0-0 |
0-1 |
Sun 26, May-18:00 - Russia Div 2 Center FK Kvant Obninsk vs FK Khimik Novomoskovsk |
1-0 |
3-0 |
Sun 26, May-15:00 - Russia Div 2 West FC Kolomna vs Tekstilshchik Ivanovo |
1-0 |
1-2 |
Sun 26, May-17:00 - Russia Div 2 West FC Pskov 747 vs Veles Moscow |
0-0 |
1-3 |
Sun 26, May-17:00 - Russia Div 2 West SFC CRFSO Smolensk vs Kazanka Moscow |
0-3 |
|
Sun 26, May-18:00 - Russia Div 2 West FK Leningradets vs Torpedo Vladimir |
0-0 |
1-0 |
Sun 26, May-18:30 - Russia Div 2 West Znamya Truda vs Dolgiye Prudy |
0-2 |
0-4 |
Sun 26, May-15:00 - Russia Premier League Zenit St.Petersburg vs Yenisey Krasnoyarsk |
1-0 |
4-1 |
Sun 26, May-15:00 - Russia Premier League CSKA Moscow vs Krylya Sovetov Samara |
1-0 |
6-0 |
Sun 26, May-15:00 - Russia Premier League Lokomotiv Moscow vs FC Ufa |
1-0 |
1-0 |
Sun 26, May-15:00 - Russia Premier League Dinamo Moscow vs Arsenal Tula |
2-1 |
3-3 |
Sun 26, May-15:00 - Russia Premier League Akhmat Grozny vs FK Rostov |
1-0 |
1-0 |
Sun 26, May-15:00 - Russia Premier League Anzhi Makhachkala vs FC Ural Yekaterinburg |
0-0 |
0-2 |
Sun 26, May-15:00 - Russia Premier League Gazovik Orenburg vs Spartak Moscow |
1-0 |
2-0 |
Sun 26, May-15:00 - Russia Premier League Krasnodar FK vs Rubin Kazan |
0-0 |
1-0 |
Sun 26, May-19:00 - Russia Women\\\'s Premier League Kubanochka Krasnodar Women\'s vs Chertanovo Moscow Women\'s |
2-1 |
3-2 |
Sun 26, May-14:00 - Russia Women\\\'s Premier League FK Ryazan VDV Women\'s vs Lokomotiv Moscow Women\'s |
0-2 |
0-3 |
Sun 26, May-16:00 - Russia Women\\\'s Premier League Torpedo Izhevsk Women\'s vs Zvezda 2005 Perm Women\'s |
0-1 |
1-1 |
Sun 26, May-18:00 - Russia Women\\\'s Premier League CSKA Moscow Women\'s vs Yenisey Krasnoyarsk Women\'s |
1-0 |
4-0 |
Sun 26, May-10:00 - Russia Youth Championship League FK Anzhi Youth vs FK Ural Youth |
0-0 |
1-0 |
Sun 26, May-18:00 - Scottish Championship St. Mirren vs Dundee United |
1-1 |
1-1 |
Sun 26, May-18:00 - Serbia Prva Liga Dinamo Vranje vs Indjija |
1-0 |
2-0 |
Sun 26, May-23:00 - Serie C - Brazil Remo Belem (PA) vs Atletico Acreano |
2-0 |
2-0 |
Sun 26, May-02:15 - Serie C - Brazil Santa Cruz (PE) vs ABC Natal/RN |
0-0 |
2-1 |
Sun 26, May-01:00 - Serie C - Brazil Sao Jose PoA RS vs Juventude (RS) |
0-0 |
1-1 |
Sun 26, May-22:30 - Serie C - Brazil Ypiranga(RS) vs Tombense |
0-0 |
0-1 |
Sun 26, May-00:15 - Serie C - Brazil Confianca (SE) vs Nautico (PE) |
0-0 |
1-1 |
Sun 26, May-02:00 - Serie D - Brazil Caldense(MG) vs Vitoria(ES) |
0-0 |
0-0 |
Sun 26, May-02:00 - Serie D - Brazil Sinop MT vs Palmas (TO) |
0-0 |
1-1 |
Sun 26, May-23:00 - Serie D - Brazil Cianorte PR vs SER Caxias do Sul |
1-0 |
1-0 |
Sun 26, May-23:00 - Serie D - Brazil Campinense (PB) vs Agremiacao Sportiva Arapiraquense (ASA) |
0-0 |
0-0 |
Sun 26, May-23:00 - Serie D - Brazil Operario MS vs Anapolina GO |
1-1 |
1-1 |
Sun 26, May-23:00 - Serie D - Brazil Vitoria PE vs Jacuipense BA |
0-2 |
1-4 |
Sun 26, May-23:00 - Serie D - Brazil Santa Cruz RN vs River (PI) |
1-0 |
2-2 |
Sun 26, May-23:00 - Serie D - Brazil America PE vs Serrano PB |
0-0 |
1-0 |
Sun 26, May-23:00 - Serie D - Brazil Interporto FC vs Itabaiana(SE) |
0-0 |
1-2 |
Sun 26, May-23:00 - Serie D - Brazil Foz do Iguacu PR vs Boavista RJ |
0-1 |
0-1 |
Sun 26, May-23:00 - Serie D - Brazil Atletico Tubarao SC vs Sao Caetano (SP) |
3-1 |
3-2 |
Sun 26, May-23:00 - Serie D - Brazil Altos/PI vs Central PE |
1-1 |
2-1 |
Sun 26, May-23:00 - Serie D - Brazil Patrocinense MG vs Uniao Rondoniense(MT) |
0-0 |
2-0 |
Sun 26, May-22:00 - Serie D - Brazil Gaucho/RS vs Brusque SC |
0-0 |
0-1 |
Sun 26, May-22:00 - Serie D - Brazil Itaborai RJ vs Hercilio Luz SC |
0-0 |
0-1 |
Sun 26, May-00:00 - Serie D - Brazil Serra Sd vs URT MG |
0-0 |
0-0 |
Sun 26, May-00:00 - Serie D - Brazil Sao Raimundo (PA) vs Rio Branco (AC) |
1-0 |
6-1 |
Sun 26, May-01:00 - Serie D - Brazil Ferroviaria SP vs Gremio Metropolitano Maringa |
0-1 |
0-1 |
Sun 26, May-01:00 - Serie D - Brazil Joinville SC vs Avenida RS |
1-0 |
1-0 |
Sun 26, May-22:30 - Serie D - Brazil Brasiliense (DF) vs Ituano (SP) |
0-0 |
0-0 |
Sun 26, May-22:30 - Serie D - Brazil Ipora vs Corumbaense |
3-1 |
3-1 |
Sun 26, May-02:00 - Serie D - Brazil Coruripe (AL) vs Fluminense de Feira BA |
0-1 |
0-1 |
Sun 26, May-16:30 - Singapore Premier League Balestier Khalsa FC vs Home United FC |
2-0 |
2-4 |
Sun 26, May-12:30 - Slovakia 3. liga Center Ruzomberok B vs FK Zeleziarne Podbrezova B |
2-0 |
2-0 |
Sun 26, May-19:00 - Slovakia 3. liga Center Banik Kalinovo vs Rimavska Sobota |
0-0 |
2-1 |
Sun 26, May-12:30 - Slovakia 3. liga West Nitra B vs Povazska Bystrica |
0-1 |
1-4 |
Sun 26, May-19:00 - Slovenia 2. Liga NK Nafta vs MNK FC Ljubljana |
2-0 |
5-0 |
Sun 26, May-19:00 - Slovenia 2. Liga NK Roltek Dob vs NK Radomlje |
0-2 |
3-3 |
Sun 26, May-19:00 - Slovenia 2. Liga Tabor Sezana vs NK Krka |
0-1 |
0-2 |
Sun 26, May-19:00 - Slovenia 2. Liga NK Rogaska vs Jadran Dekani |
1-0 |
3-0 |
Sun 26, May-19:00 - Slovenia 2. Liga NK Fuzinar vs NS Drava Ptuj |
1-0 |
2-0 |
Sun 26, May-19:00 - Slovenia 2. Liga NK Brezice vs ND Beltinci |
3-0 |
5-0 |
Sun 26, May-19:00 - Slovenia 2. Liga ASK Bravo vs Ankaran Hrvatini |
3-0 |
|
Sun 26, May-14:00 - Spanish Segunda Division Almeria vs Alcorcon |
0-0 |
0-0 |
Sun 26, May-19:59 - Spanish Segunda Division Tenerife vs Real Oviedo |
1-0 |
2-1 |
Sun 26, May-21:00 - Spanish Segunda Division Granada CF vs Cadiz |
1-0 |
1-1 |
Sun 26, May-18:00 - Spanish Segunda Division Gimnastic Tarragona vs Elche |
0-1 |
3-3 |
Sun 26, May-22:00 - Spanish Segunda Division Extremadura vs CD Lugo |
0-0 |
0-0 |
Sun 26, May-14:00 - Spanish Segunda Division B Play Off Celta Vigo B vs Alcoyano |
0-0 |
1-0 |
Sun 26, May-14:00 - Spanish Segunda Division B Play Off Fuenlabrada vs Recreativo Huelva |
0-0 |
3-0 |
Sun 26, May-14:00 - Spanish Segunda Division B Play Off Atletico de Madrid B vs CD Mirandes |
0-0 |
0-0 |
Sun 26, May-19:59 - Spanish Segunda Division B Play Off Barakaldo CF vs Hercules CF |
1-0 |
1-1 |
Sun 26, May-19:59 - Spanish Segunda Division B Play Off Jumilla vs Real Union de Irun |
0-1 |
2-2 |
Sun 26, May-20:30 - Spanish Segunda Division B Play Off Racing Santander vs Atletico Baleares |
0-0 |
0-0 |
Sun 26, May-20:30 - Spanish Segunda Division B Play Off Villarreal B vs UD Melilla |
0-0 |
0-2 |
Sun 26, May-21:15 - Spanish Segunda Division B Play Off UE Cornella vs SD Ponferradina |
0-0 |
2-1 |
Sun 26, May-13:00 - Spanish Tercera Division Play Off Beti Kozkor KE vs Mallorca B |
0-0 |
0-0 |
Sun 26, May-13:30 - Spanish Tercera Division Play Off Mostoles vs CD Pena Sport |
1-0 |
1-0 |
Sun 26, May-13:30 - Spanish Tercera Division Play Off Alcobendas Sport vs La Hoya Lorca CF |
1-0 |
1-1 |
Sun 26, May-14:00 - Spanish Tercera Division Play Off Alaves B vs Compostela |
1-0 |
1-0 |
Sun 26, May-14:00 - Spanish Tercera Division Play Off Cadiz B vs Osasuna B |
0-0 |
0-1 |
Sun 26, May-14:00 - Spanish Tercera Division Play Off CD Sarinena vs Lorca Deportiva FC |
0-0 |
1-0 |
Sun 26, May-14:00 - Spanish Tercera Division Play Off CD Covadonga vs Bergantinos CF |
0-1 |
0-2 |
Sun 26, May-19:00 - Spanish Tercera Division Play Off SD Tarazona vs Orihuela CF |
0-0 |
0-1 |
Sun 26, May-14:00 - Spanish Tercera Division Play Off UD Poblense vs CD Tropezon |
2-1 |
4-2 |
Sun 26, May-19:00 - Spanish Tercera Division Play Off SD Formentera vs Cacereno |
0-0 |
0-0 |
Sun 26, May-14:00 - Spanish Tercera Division Play Off UD Socuellamos vs Merida AD |
0-0 |
0-0 |
Sun 26, May-14:30 - Spanish Tercera Division Play Off Tamaraceite vs SCR Pena Deportiva |
1-1 |
1-1 |
Sun 26, May-19:30 - Spanish Tercera Division Play Off Racing de Ferrol vs Real Jaen CF |
0-0 |
1-0 |
Sun 26, May-19:59 - Spanish Tercera Division Play Off Zaragoza B vs Arandina |
1-0 |
2-1 |
Sun 26, May-19:59 - Spanish Tercera Division Play Off UD Mutilvera vs Naxara |
0-0 |
0-0 |
Sun 26, May-19:59 - Spanish Tercera Division Play Off CF Alondras vs CD Mensajero |
0-0 |
1-0 |
Sun 26, May-19:59 - Spanish Tercera Division Play Off CD Lealtad vs Getafe B |
1-0 |
2-0 |
Sun 26, May-19:59 - Spanish Tercera Division Play Off Atletico Saguntino vs Las Rozas |
0-0 |
2-0 |
Sun 26, May-15:00 - Spanish Tercera Division Play Off Tenerife B vs CD Linares Deportivo |
0-0 |
1-0 |
Sun 26, May-15:00 - Spanish Tercera Division Play Off Union Viera vs Caudal Deportivo |
0-0 |
0-0 |
Sun 26, May-21:00 - Spanish Tercera Division Play Off Algeciras vs L\'Hospitalet |
0-0 |
1-0 |
Sun 26, May-21:00 - Spanish Tercera Division Play Off Toledo vs Sestao |
1-1 |
1-1 |
Sun 26, May-21:00 - Spanish Tercera Division Play Off Yeclano Deportivo vs U.M. Escobedo |
1-0 |
6-0 |
Sun 26, May-21:00 - Spanish Tercera Division Play Off UD Logrones B vs CF La Nucia |
0-2 |
1-2 |
Sun 26, May-21:30 - Spanish Tercera Division Play Off Zamora CF vs Haro Deportivo |
0-0 |
2-1 |
Sun 26, May-21:30 - Spanish Tercera Division Play Off CD El Palo vs CF Illueca |
0-0 |
2-0 |
Sun 26, May-21:30 - Spanish Tercera Division Play Off CD Coria vs Villarrubia CF |
0-0 |
1-1 |
Sun 26, May-22:00 - Spanish Tercera Division Play Off CP Villarrobledo vs CD Olimpic Xativa |
1-0 |
1-1 |
Sun 26, May-22:00 - Spanish Tercera Division Play Off CD Utrera vs Antequera CF |
0-0 |
1-0 |
Sun 26, May-14:00 - Spanish Youth Cup Real Madrid(U19) vs Tenerife U19 |
2-0 |
4-1 |
Sun 26, May-14:00 - Spanish Youth Cup CD Numancia De Soria(U19) vs Celta Vigo U19 |
1-1 |
4-1 |
Sun 26, May-14:00 - Spanish Youth Cup Zaragoza(U19) vs Villarreal(U19) |
1-0 |
1-1 |
Sun 26, May-21:00 - Spanish Youth Cup Atletico de Madrid(U19) vs Las Palmas(U19) |
1-0 |
3-0 |
Sun 26, May-16:00 - Swden Women Division 2 Hammarby Women\'s vs Sundsvalls DFF Women\'s |
1-0 |
5-0 |
Sun 26, May-17:30 - Swden Women Division 2 Asarums IF FK Women\'s vs IK Uppsala Women\'s |
0-1 |
0-6 |
Sun 26, May-19:00 - Sweden Div 1 Norra Sandvikens IF vs FC Linkoping City |
1-0 |
1-0 |
Sun 26, May-19:00 - Sweden Div 1 Norra Vasalunds IF vs Rynninge IK |
2-0 |
3-2 |
Sun 26, May-18:00 - Sweden Div 1 Norra Umea FC vs Nykopings BIS |
0-0 |
3-0 |
Sun 26, May-18:00 - Sweden Div 1 Sodra Torns IF vs Landskrona BoIS |
0-0 |
1-1 |
Sun 26, May-15:00 - Sweden Div 2 Norra Svealand FC Gute vs IFK Mora FK |
2-0 |
3-0 |
Sun 26, May-17:00 - Sweden Div 2 Norra Svealand Enkopings SK FK vs Sundbybergs |
4-1 |
5-1 |
Sun 26, May-17:00 - Sweden Div 2 Ostra Gotaland Raslatts SK vs Husqvarna FF |
0-1 |
0-1 |
Sun 26, May-19:00 - Sweden Div 2 Sodra Svealand Varmbols FC vs Enskede IK |
0-0 |
1-2 |
Sun 26, May-14:00 - Sweden Div 3 IK Sleipner vs Torstorps IF |
0-0 |
2-0 |
Sun 26, May-19:30 - Sweden Superettan Trelleborgs FF vs Osters IF |
0-1 |
1-1 |
Sun 26, May-17:00 - Sweden Superettan Mjallby AIF vs GAIS |
1-0 |
2-0 |
Sun 26, May-15:00 - Sweden U19 Assyriska(U19) vs IFK Norrkoping(U19) |
2-2 |
3-3 |
Sun 26, May-16:00 - Sweden U19 Taby(U19) vs FC Djursholm(U19) |
1-1 |
|
Sun 26, May-18:00 - Sweden U19 Vasalunds IF(U19) vs IK Sirius FK (U19) |
0-2 |
4-2 |
Sun 26, May-19:30 - Swedish Allsvenskan Kalmar FF vs Elfsborg |
0-0 |
1-1 |
Sun 26, May-17:00 - Swedish Allsvenskan Djurgardens vs Ostersunds FK |
2-1 |
3-1 |
Sun 26, May-18:00 - Switzerland Challenge League FC Wil 1900 vs Chiasso |
1-0 |
1-2 |
Sun 26, May-18:00 - Switzerland Challenge League Servette vs SC Kriens |
3-1 |
4-1 |
Sun 26, May-18:00 - Switzerland Challenge League Aarau vs FC Rapperswil-Jona |
0-0 |
1-0 |
Sun 26, May-18:00 - Switzerland Challenge League Winterthur vs FC Schaffhausen |
2-1 |
3-2 |
Sun 26, May-18:00 - Switzerland Challenge League Lausanne Sports vs Vaduz |
5-1 |
6-2 |
Sun 26, May-15:00 - Thai League 1 Bangkok United FC vs Samut Prakan City |
0-1 |
2-1 |
Sun 26, May-15:00 - Thai League 1 Chonburi FC vs Ratchaburi Mitr Phol |
1-0 |
1-0 |
Sun 26, May-16:00 - Thai League 1 Buriram United vs Muang Thong United |
0-0 |
1-0 |
Sun 26, May-15:00 - Thai League 2 Khonkaen FC vs Air Force Central |
0-0 |
1-0 |
Sun 26, May-15:00 - Thai League 2 Sisaket FC vs Police Tero |
1-0 |
3-1 |
Sun 26, May-16:00 - Thai League 2 Navy FC vs BG Pathum United |
1-0 |
1-2 |
Sun 26, May-16:00 - Thai League 2 Nong Bua Pitchaya vs Kasetsart FC |
0-0 |
2-1 |
Sun 26, May-14:00 - Thai League 3 Royal Thai Army FC vs Trang FC |
2-1 |
2-2 |
Sun 26, May-15:00 - Thai League 3 Bangkok FC vs Maptaphut Rayong FC |
1-0 |
1-0 |
Sun 26, May-15:30 - Thai League 3 Chachoengsao vs Phrae United FC |
0-1 |
0-1 |
Sun 26, May-16:00 - Thai League 3 Nakhon Pathom United vs Nara United |
0-0 |
2-0 |
Sun 26, May-18:00 - Tunisia Division 1 Etoile du Sahel vs AS Gabes |
1-0 |
3-0 |
Sun 26, May-18:00 - Tunisia Division 1 CS. Hammam-Lif vs US Ben Guerdane |
1-0 |
1-0 |
Sun 26, May-18:00 - Tunisia Division 1 U.S.Monastir vs C. A. Bizertin |
2-0 |
2-1 |
Sun 26, May-18:00 - Tunisia Division 1 Stade Tunisien vs Etoile Metlaoui |
1-1 |
1-1 |
Sun 26, May-18:00 - Tunisia Division 1 J.S. Kairouanaise vs Club Sportif Sfaxien |
1-0 |
1-1 |
Sun 26, May-18:00 - Tunisia Division 1 Stade Gabesien vs US Tataouine |
3-1 |
4-3 |
Sun 26, May-17:00 - Turkey 2 Ligi A Hatayspor vs Adana Demirspor |
0-1 |
3-2 |
Sun 26, May-22:00 - Turkey 2 Ligi A Osmanlispor FC vs Gaziantep Buyuksehir Belediyesi |
1-0 |
2-0 |
Sun 26, May-19:59 - Turkey Super Lig Fenerbahce vs Antalyaspor |
1-1 |
3-1 |
Sun 26, May-19:59 - Turkey Super Lig Kayserispor vs BB Erzurumspor |
0-2 |
0-2 |
Sun 26, May-19:59 - Turkey Super Lig Goztepe vs Ankaragucu |
1-0 |
2-1 |
Sun 26, May-19:59 - Turkey Super Lig Yeni Malatyaspor vs Bursaspor |
0-2 |
1-2 |
Sun 26, May-16:00 - Turkey U21 Super League Kayserispor(U21) vs BB Erzurumspor (U21) |
0-1 |
2-3 |
Sun 26, May-16:00 - Turkey U21 Super League Goztepe(U21) vs Ankaragucu(U21) |
1-0 |
2-0 |
Sun 26, May-22:00 - UAE League Professional Al Wasl FC vs Ittihad Kalba |
1-1 |
1-1 |
Sun 26, May-22:00 - UAE League Professional Al Wahda vs Al Ain |
0-0 |
1-0 |
Sun 26, May-22:00 - UAE League Professional Al Nasr Dubai vs Al Jazira(UAE) |
1-0 |
3-1 |
Sun 26, May-22:00 - UAE League Professional Al-Dhafra vs Ajman Club |
2-4 |
3-4 |
Sun 26, May-22:00 - UAE U21 League Al-Sharjah(U21) vs Emirates Club(U21) |
1-0 |
2-1 |
Sun 26, May-20:30 - Ukraine - Vyscha Liga FC Shakhtar Donetsk vs FC Mariupol |
0-0 |
4-0 |
Sun 26, May-20:30 - Ukraine - Vyscha Liga Zorya vs PFC Oleksandria |
2-1 |
3-1 |
Sun 26, May-18:00 - Ukraine - Vyscha Liga Dynamo Kyiv vs FC Lviv |
0-1 |
2-1 |
Sun 26, May-18:00 - Ukraine Persha Liga FC Inhulets Petrove vs Balkany Zorya |
0-0 |
0-0 |
Sun 26, May-22:00 - Uruguay Primera Division Montevideo Wanderers vs Plaza Colonia |
0-0 |
2-2 |
Sun 26, May-22:00 - Uruguay Primera Division Racing Club Montevideo vs Danubio FC |
0-1 |
0-2 |
Sun 26, May-22:00 - Uruguay Primera Division Boston River vs Cerro Largo |
0-3 |
2-3 |
Sun 26, May-22:00 - Uruguay Segunda Division CA Atenas vs Deportivo Maldonado |
0-0 |
0-1 |
Sun 26, May-03:00 - USA Major League Soccer Vancouver Whitecaps FC vs FC Dallas |
2-0 |
2-1 |
Sun 26, May-03:35 - USA Major League Soccer New England Revolution vs Washington D.C. United |
0-0 |
1-1 |
Sun 26, May-03:35 - USA Major League Soccer Philadelphia Union vs Portland Timbers |
0-2 |
1-3 |
Sun 26, May-03:35 - USA Major League Soccer FC Cincinnati vs New York Red Bulls |
0-0 |
0-2 |
Sun 26, May-04:05 - USA Major League Soccer Minnesota United FC vs Houston Dynamo |
1-0 |
1-0 |
Sun 26, May-05:00 - USA Major League Soccer Colorado Rapids vs Columbus Crew |
2-1 |
3-2 |
Sun 26, May-06:00 - USA National Premier Soccer League Crossfire Redmond vs Spokane SC Shadow |
2-2 |
5-3 |
Sun 26, May-02:00 - USA National Women\\\'s Soccer League Sky Blue FC Women\'s vs Portland Thorns FC Women\'s |
0-0 |
0-1 |
Sun 26, May-04:05 - USA National Women\\\'s Soccer League Utah Royals Women\'s vs Orlando Pride Women\'s |
1-0 |
2-0 |
Sun 26, May-03:00 - USA USL Premier Development League Chattanooga Red Wolves vs Greenville Triumph |
0-0 |
1-0 |
Sun 26, May-04:00 - USA USL Premier Development League South Georgia Tormenta vs Lansing Ignite |
0-0 |
0-0 |
Sun 26, May-04:15 - USA USL Premier Development League Evergreen vs Lehigh Valley United |
1-1 |
1-2 |
Sun 26, May-03:30 - USA Women\\\'s Premier Soccer League Nashville Rhythm Women\'s vs Alabama Women\'s |
0-0 |
1-0 |
Sun 26, May-03:00 - USL Championship Pittsburgh Riverhounds SC vs Charlotte Independence |
0-0 |
0-0 |
Sun 26, May-03:00 - USL Championship Indy Eleven vs Nashville SC |
0-0 |
0-0 |
Sun 26, May-03:00 - USL Championship Hartford Athletic vs Ottawa Fury |
0-1 |
1-1 |
Sun 26, May-03:35 - USL Championship Charleston Battery vs Atlanta United FC II |
0-0 |
1-1 |
Sun 26, May-03:35 - USL Championship Tampa Bay Rowdies vs Swope Park Rangers |
0-0 |
1-0 |
Sun 26, May-04:30 - USL Championship OKC Energy FC vs Colorado Springs Switchbacks FC |
1-0 |
1-0 |
Sun 26, May-04:30 - USL Championship Rio Grande Valley FC Toros vs San Antonio FC |
2-0 |
3-1 |
Sun 26, May-04:30 - USL Championship Austin Bold vs New Mexico United |
0-1 |
1-3 |
Sun 26, May-06:00 - USL Championship Portland Timbers B vs El Paso Locomotive |
1-1 |
1-1 |
Sun 26, May-06:00 - USL Championship Los Angeles Galaxy II vs Orange County SC |
1-0 |
2-2 |
Sun 26, May-06:00 - USL Championship Real Monarchs SLC vs Phoenix Rising FC |
2-2 |
2-4 |
Sun 26, May-06:30 - USL Championship Las Vegas Lights FC vs Tulsa Roughnecks |
0-0 |
0-0 |
Sun 26, May-22:00 - USL Championship Bethlehem Steel vs Louisville City FC |
0-1 |
2-2 |
Sun 26, May-18:00 - Uzbekistan Professional Football League Pakhtakor Tashkent vs FC AGMK |
3-0 |
4-1 |
Sun 26, May-18:00 - Uzbekistan Professional Football League Nasaf Qarshi vs Lokomotiv Tashkent |
0-1 |
0-1 |
Sun 26, May-18:00 - Uzbekistan Professional Football League Sogdiana Jizzakh vs Buxoro FK |
1-0 |
2-0 |
Sun 26, May-00:00 - Venezuela Primera Division Zulia FC vs Caracas FC |
0-2 |
3-2 |
Sun 26, May-12:30 - Vietnam First Division Hung Vuong An Giang vs Hong Linh Ha Tinh |
0-1 |
0-2 |
Sun 26, May-12:30 - Vietnam First Division TTBD Phu Dong vs Hue FC |
0-0 |
2-1 |
Sun 26, May-13:30 - Vietnam First Division Binh Phuoc vs XM Fico Tay Ninh |
2-1 |
4-1 |
Sun 26, May-14:00 - Vietnam First Division XSKT Can Tho vs Dong Tam Long An |
1-1 |
1-1 |
Sun 26, May-12:00 - Vietnam Second Division Lam Dong vs Cong An Nhan Dan |
1-1 |
2-1 |
Sun 26, May-13:00 - Vietnam Second Division Da Nang II vs Nam Dinh B |
1-2 |
2-2 |
Sun 26, May-13:00 - Vietnam Second Division Kon Tum vs Ha Noi FC B |
0-1 |
1-1 |
Sun 26, May-15:00 - Vietnam Second Division Ba Ria Vung Tau vs Vinh Long |
0-0 |
1-0 |
Sun 26, May-09:00 - Western Australia Womens Premier League Balcatta Women\'s vs Northern Redbacks women\'s |
0-0 |
1-1 |
Sun 26, May-09:00 - Western Australia Womens Premier League Fremantle City Women\'s vs Stirling Panthers SC Women\'s |
3-0 |
5-0 |
Sun 26, May-15:00 - Women\\\'s Norwegian Adeccoligaen Kaupanger Women\'s vs Nanset Women\'s |
0-0 |
0-1 |
Sun 26, May-16:00 - Women\\\'s Norwegian Adeccoligaen Medkila Women\'s vs Byasen Toppfotball Women\'s |
0-1 |
3-2 |
Sun 26, May-17:00 - Women\\\'s Norwegian Adeccoligaen Grand Bodo Women\'s vs Honefoss Women\'s |
0-2 |
2-3 |
Sun 26, May-17:00 - Women\\\'s Norwegian Adeccoligaen Snogg FK Women\'s vs Amazon Grimstad FK Women\'s |
0-1 |
1-3 |
Sun 26, May-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League Dynamos FC vs Ngezi Platinum Stars |
0-0 |
0-0 |
Sun 26, May-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League Hwange Colliery vs Caps United FC |
0-2 |
0-3 |
Sun 26, May-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League Triangle FC vs Bulawayo Chiefs |
1-1 |
1-1 |
Sun 26, May-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League Mushowani Stars vs Harare City |
1-1 |
2-1 |
Sun 26, May-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League Telone FC vs Highlanders FC |
0-1 |
0-1 |
News are from Rezilta News, Goal.mu, Mauri.bet, and other partner websites.
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE. REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.